PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دایی: اگر کریم نخواهد برابر همشهری‌های خود بازی کند به عقیده‌اش احترام می‌گذاریم و مشکل خاصی نیست

elyartab
11-04-2010, 17:42
گفته مي‌شود امكان دارد باقري مثل بازي مقابل تراكتورسازي در ورزشگاه آزادي در ديدار برگشت در تبريز نخواهد برابر اين تيم قرار گيرد...

اصلا اينطور نيست. كريم در بازي با تراكتورسازي كه من هم سرمربي نبودم در تهران به دليل مصدوميت بازي نكرد. اين حرف‌ها و حديث‌هايي است كه فقط شما خبرنگاران به آن مي‌پردازيد، البته ببخشيد من كلي حرف مي‌زنم. بعضي‌ها شب مي‌خوابند و صبح مي‌آيند در روزنامه خود خواب خود را مي‌نويسند. باقري خيلي خوب تمرين مي‌كند و اهل اين حرف‌ها نيست.

- اگر يك روز بخواهد برابر تراكتورسازي بازي نكند چه اتفاقي مي‌افتد؟

اگر او نخواهد برابر همشهري‌هاي خود بازي نكند به عقيده‌اش احترام مي‌گذاريم و مشكل خاصي نيست. من مطمئن هستم كريم آنقدر حرفه‌اي است كه پايبند قراردادش با پرسپوليس باشد و با تعصب به ميدان مي‌رود. تا الان كوچكترين حرفي راجع به اينكه در ديدار برابر تراكتور دوست ندارد به ميدان نرود نزده است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/FONT]

manreza71
11-04-2010, 18:01
مصاحبه فوق العاده جالب از دایی در مورد بازی با تراکتور سازی
دوستان تبریزی حتما دانلود کنید حجم 2 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Facon_Archi
11-04-2010, 18:35

آقا یکی متنش رو ترجمه کنه:دی
چی میگفت الان تو این ویدیو؟
گفت 1% آذربایجان فقط ادمن؟

elyartab
11-04-2010, 19:02

خوب كه چي . حالا با اين كليپ فسيل چيكار كنيم مهندس؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_s
11-04-2010, 23:02
من دانلود نکردم ولی همون کلیپی نیست که می گفت فقط 2 درصد تبریزیها آدمن و بقیه -- هستند

"R E Z A"
12-04-2010, 08:36
باقري در گفت و گو با گل:قطعا مقابل تراكتور بازي مي كنم
یکشنبه, 22 فروردین 1389 ساعت 20:08

سایت گل- عدم حضور كريم باقري در تمرينات پرسپوليس اين شائبه را ايجاد كرد كه كاپيتان تبريزي قصد دارد همچون بازي رفت مقابل تيم تراكتورسازي به ميدان نرود. سكوت كريم باقري نيز مزيد برعلت شد تا اين شايعه قوت بگيرد. كريم باقري در اين باره به سوالات خبرنگار سايت گل پاسخ داد و تاكيد كرد قطعا مقابل تراكتور بازي خواهد كرد.
- صحت دارد قرار است عضو هيات مديره پرسپوليس شويد؟!
خير؛ آقاي كاشاني چند بار لطف كردند و در اين باره با من صحبت كردند كه اين موضوع در روزنامه ها نيز منعكس شد· من با باشگاه پرسپوليس به عنوان بازيكن قرارداد دارم و در خدمت اين تيم هستم·
- سال بعد هم به عنوان بازيكن در پرسپوليس كار خواهيد كرد؟
بله؛ اگر سال بعد هم شرايطي فراهم شود كه بتوانم در پرسپوليس بازي كنم، اين كار را خواهم كرد و در سمت ديگري كار نخواهم كرد·
- پس از آن كه به دليل مصدوميت، در بازي رفت برابر تراكتورسازي غايب بوديد، حالا در آستانه ديدار برگشت دو تيم شايعه اي مبني بر غيبت شما در سفر پرسپوليس به تبريز به گوش مي رسد!
ببينيد، الآن چند سالي مي شود كه هيچ وقت برابر تراكتورسازي بازي نكرده ام· من احترام خاصي براي مردم شهرم و هواداران تيم تراكتورسازي كه خاطرات زيادي از آن دارم و دليلم براي بازي نكردن مقابل تيم سابقم همين بوده است·
- چطور طي اين سال ها با بازي نكردن شما برابر تراكتورسازي موافقت شده است؟
هميشه از مربيان و مديريت باشگاه اجازه مي گرفتم كه تيم را همراهي نكنم· اما حالا شرايط متفاوتي پيش روي پرسپوليس است· تيم الآن شرايط حساسي دارد و تيم به حضور من احتياج دارد·
- بنابراين كريم باقري در تبريز با پيراهن پرسپوليس برابر تراكتورسازي بازي خواهد كرد؟
من در قبال پرسپوليس و قراردادي كه دارم احساس مسووليت مي كنم، بنابراين نمي توانم بگويم نمي خواهم در اين ديدار بازي كنم· - درباره اين موضوع با باشگاه و كادر فني مشورت كرده ايد؟
بله، با آقاي كاشاني و كادر فني اين موضوع را مطرح كرده ام و همانطور كه گفتم چون پرسپوليس شرايط حساسي دارد، حتما در اين ديدار پرسپوليس را همراهي خواهم كرد·
- فكر مي كنيد طرفداران تراكتورسازي چه برخوردي با اين قضيه خواهند كرد؟
هواداران تراكتورسازي مي دانند كه احترام فوق العاده خاصي براي آنها قائل هستم، اما اين احساس به من اجازه نمي دهد مسووليتي را كه در قبال پرسپوليس و تعهدم به اين تيم دارم را ناديده بگيرم·
- بنابراين كريم باقري با قدرت برابر تيم سابقش به ميدان خواهد رفت؟
اجازه بدهيد زمان بازي فرا برسد، به اميد خدا همين طور خواهد شد·
- بازي برابر تراكتورسازي يك بازي سخت براي پرسپوليس خواهد بود؟
همه بازي هاي باقيمانده پرسپوليس در ليگ برتر سخت است· البته اين بازي شرايط خاص خود را دارد· اين بازي در تبريز برگزار مي شود و به طور مسلم فوتبال دوستان تبريزي براي تماشاي اين بازي تيم محبوب خود به ورزشگاه خواهند آمد كه اين موضوع كار را براي ما سخت خواهد كرد· با اين حال اميدوارم پرسپوليس با دست پر به تهران بازگردد·
- پرسپوليس ميهمان تراكتورسازي است؛ آيا حضور كريم باقري مي تواند تا حدي فشار سكوهاي ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز را از روي دوش اين تيم بردارد؟
مطمئن باشيد اگر بازي كنم تمام تلاشم را براي موفقيت پرسپوليس به كار خواهم بست و اميدوارم فوتبالدوستان تبريزي تنها به تشويق تراكتورسازي كه تيم محبوب شان است بپردازند تا بدين طريق ثابت شود بهترين تماشاگران فوتبال ايران و ميهمان نواز هستند·
- پرسپوليس بايد با حريف خود در روي سكوها مقابله كند يا در مستطيل سبز؟
به اعتقاد من هر دو حريفان ما هستند، چون هر تيمي با طرفدارانش قوت مي گيرد و تراكتورسازي تبريز نيز از اين قاعده مستثني نيست· بنابراين ما بايد تمام توان و تلاش مان را بكار بگيريم تا هم برابر تيم تراكتورسازي و هم فوتبالدوستان تبريزي شرايط خوبي داشته باشيم و بتوانيم از اين ديدار با امتياز خارج شويم·
- در صورت گلزني، كريم باقري چه واكنشي نشان خواهد داد؟
حالا اگر به اميد خدا بازي كردم، آن وقت مشخص مي شود· ضمن اين كه موفقيت پرسپوليس مهمتر از گلزني من است·

rami_hemi
14-04-2010, 08:28
کاش بازی کنه
ما امید داشتین فصل دیگه بیاد تراکتور ولی خب انگار داره کلا از فوتبال میره .
کریم هر جا بازی کنه واسه ما افتخار هستش حتی مقابل تراکتور .دایی هم هر چی گفته باشه میذاریم به حساب دعوای قدیمی اردبیل و تبریز که اونم تقصیر ما نیست تقصیر بیرونی ها هستش .
علی دایی هم بازم برای ما یه آذربایجانی موفق هستش.
من که منتظرم پرسپولیس بیاد اینجا و مطمئنم برای تراکتوری ها هم فرقی نمیکنه کریم باشه یا نه و تلاش خودشون رو میکنن تا پیروز میدان باشن .

mehryazdan
14-04-2010, 20:21
من دایی را قبول دارم
نخونده میگم درست میگه:31:

الان تماشا کردم یکی ترجمه کنه همش ترکی بود

بهتون نصیحت میکنم مواظب حرف زدنتون باشید

masoudtr
14-04-2010, 21:21
بهتون نصیحت میکنم مواظب حرف زدنتون باشید
توصیت را بگذار در....:21:
تازه شما با دایی مشکل داری روز مسابقه تلافی کن

mehryazdan
14-04-2010, 21:30
نمیدونم ترکها چه کار با شما کردند که اینقدر ازشون بد میگی کلا تو تایپکهای دیگه هم فقط دنبال تخریبی تا بحث منطقی :21:
ما چه با دایی و چه با هرکس دیگه مشکل داشته باشیم خودمون حل میکنیم نیازی به راهنمایی شما نیست

bbkagp
15-04-2010, 12:42
توصیت را بگذار در....:21:
تازه شما با دایی مشکل داری روز مسابقه تلافی کن
فکر می کنین مام مثل شماییم... بخشش کار آدمای بزرگه، و همه ترکها اگه اشتباهی از کسی سرزده باشه، بجای تلافی می بخشن... تا کور شود هر آنکه نتواند دید... :27::27::27::27::27::27:

Big-Boss
15-04-2010, 12:45
عجب فوتبال حرفه ای و دلایل منطقی
یاد بازی منچستر-میلان میوفتم که پارچه زده بودن بکهام به خانه خوش آمدی

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:12
ووووووووووووووووووووووووو وو

دیگه اینهمه نه
من خودم تبریزیم
ولی p30 world جای این مزخرفات نیست
فوتبال ایران که فوتبال نیست همش سیاسته
حواستونو جمع کنید
چرا دارید واسه خودتون دشمن تراشی میکنید
وقتی 50 سال عمر کردید میفهمید چی می گفتم

مسعود جان از این به بعد پست آشغال نده

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:14
report کردمش

دیگه اگه تو هم مثل من ترک باشی من باید برم خودمو بکشم
یادت باشه که هنوز تو مرز ایران زمین هستی

Zende
15-04-2010, 13:17
فقط فوتبال ایران سیاسیه همین و بس
با این حرف شما خودتم حتما همینطوری هستی که میگی
اول ببین آیا چیزی که میگی به خودتون بر میگرده یا نه فقط به دیگران میخوره!

farhoodf23
15-04-2010, 13:19
دوستان لطفا توهین نکنید....
tiraxtor یا پرسپولیس هردو ایرانین.با توهین به اونا به خودمون توهین می کنیم...

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:27
این پست بهتره هر چه سریع تر بشته بشه
چون بیشتر به دعوای ترک و فارس تبدیل میشه که کاملا یک چیز بی پایه و اساس هست که بعد از انقلاب شروع شد اگه واقعا مشکلی وجود داشت قبل از انقلاب هم بود
پس لطفا هر کس نظر خودشو واسه خودش نگه داره

ملت غیور ایران همه برای مملکتشون طی تاریخ ایران لطف های بزرگی کردند (شاید بعضی ها فکر کنن تبریزی ها بیشتر لطف کردن).

این بحث های غیر عاقلانه رو بگذارید کنار
اگه کمی تجربه ی سیاسی به دست بیارید میفهمید چی میگم

سیاست:rubbish
علم : تنها چیزی که ممکنه تو 80-90 سال زندگیت به دردت بخوره

تنها چیزی که من میگم اینه که شما جوون ها با کمی حساب کردن روی احساسات جواب ها و سوالات غیر منطقی میپرسید
من خودم شخصا به تمامی ایرانیانی که به ایران اهمیت قائل هستند از هر دین و نژادی هم که باشن احترام قائلم

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

تا به حال ندیده بودم یکی به ترک بودنم شک کنه
من شعر ترکی میگم آقا پسر چه برسه که ترک باشم

B U L U T
15-04-2010, 13:30
راست میگی جواب پست منم می دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:31::31:
اره خوب

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:35
روی 10 میلیارد شرط میبندم که وقتی کمی بزرگ شدی این پست هاتو بخونی اون قدر میخونی که به جوونی خودت شکر میکنی
میگی عجب با مزه بودما

بهترین کار تو این شرایط سکوت هست
این پست ها از محدوده ی تاپیک خارج شدند پس بهتره که بسته بشه
همون طور که همه میدونیم که هیچ وقت این جر و بحث ها به نتیجه نمیرسن

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

بحث های من خوبم و تو بدی کاملا بی اساس هستند و مشکلی رو حل نمیکنن
خیلی تاسف باره که تو ایران جوون ها دارن روی مسئله ی فوتبال همدیگرو میخورن
همین طور هست که اگه به هدف هاتون نرسین حق تونه
کره ای ها تو این سن دارن مشق مینویسن
ما هم که...

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:42
اگر شما هم سیلی بزنید که مثل آنان خواهید شد پس دیگر حق ندارید اعتراضی کنید و اگر تو شخصا به خودت خیلی میبالی نیازی نبود که با این همه جر و بحث حرف هایت را اثبات کنی
تمام.
دیگه بهتره برگردید سر موضوع تاپیک

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

واقعا متاسفم
به خاطر تیم فوتبالی که ممکنه 10 سال بعد منقرض بشه داری به بزرگ تر از خودت بی احترامی میکنی

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:49
اگر کمی عمر کنی و تجربه کسب کنی شعور هم به دست می آوری
و مطمئن باش من آدم خوبی هستم که بهم از وین دعوت نامه میفرستند
بزرگی به میزان دانش هست
مردان بزرگی مانند نیوتن/انشتین/بتهوون/کپلر/تیکو براهه /....
همه از سیاست بد گویی کردند
کاش شما هم به جای اینکه وقتتونو پای اینترنت به باد بدید به دنبال علم میرفتید

B U L U T
15-04-2010, 13:52
اگر کمی عمر کنی و تجربه کسب کنی شعور هم به دست می آوری
و مطمئن باش من آدم خوبی هستم که بهم از وین دعوت نامه میفرستند
بزرگی به میزان دانش هست
مردان بزرگی مانند نیوتن/انشتین/بتهوون/کپلر/تیکو براهه /....
همه از سیاست بد گویی کردند
کاش شما هم به جای اینکه وقتتونو پای اینترنت به باد بدید به دنبال علم میرفتید
مردانی همچون ان ها
ازادی داشتند
من هم نمیگوم سیاست عالی هست
وین خوبه ولی برای من حکم فرار رو داره که تو همین الان داری انجام میدی

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 13:56
:31:
پس بالاخره اندکی اندیشیدی که چی میگم؟
من کاملا شما رو درک میکنم
هم همشهریت هستم
هم هم وطنت
اگه بگی کدوم محله زندگی میکنی شاید باهم هم محله هم بشیم!
به همین خاطر هست که من میگم موضوع اصلا به ففوتبال ربطی نداره و میگم بحث رو به بیراهه میکشید
من نگفتم که دعوت نامه هایشان رو قبول میکنم فقط تو تابستان یک بار قبول کردیم و رفتیم و نواختیم و آمدیم

B U L U T
15-04-2010, 14:01
پس بالاخره اندکی اندیشیدی که چی میگم؟
من کاملا شما رو درک میکنم
هم همشهریت هستم
هم هم وطنت
اگه بگی کدوم محله زندگی میکنی شاید باهم هم محله هم بشیم!
به همین خاطر هست که من میگم موضوع اصلا به ففوتبال ربطی نداره و میگم بحث رو به بیراهه میکشید
من نگفتم که دعوت نامه هایشان رو قبول میکنم فقط تو تابستان یک بار قبول کردیم و رفتیم و نواختیم و آمدیم
من کلیه حرف هام بدون اندیشه نیست
مشکل در همون حرف های هست که از اول سمت سوی دیگه رو میگیرن و در اخر
به اینجا ختم میشه
در ضمن
من روی کلیه حرف هام هستم
محله هم نمیشه بحث سیاسیه
:31:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 14:05
همین که پشت حرف هات وای می ایستی خیلی خوب هست
راستی اولین بازی جام جهانی بین کدوم تیم ها هست؟

B U L U T
15-04-2010, 14:08
همین که پشت حرف هات وای می ایستی خیلی خوب هست
راستی اولین بازی جام جهانی بین کدوم تیم ها هست؟
تشکر!
نمیدونم :31:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 14:27
نگران نباشید اگه اخطار رو بزنید و به مدیران report کنید ایشون هم زیاد موضوع رو منحرف نمیکنن

Alireza_SA
15-04-2010, 14:49
سر هیچ و پوچ چه دعوایی راه انداختن!

free_touch
15-04-2010, 14:52
یه سریا هستن که واسشون تیم تراکتور بهونه هستش تا بیان اینجا بحث قومیتی راه بندازن.
قول می دم اسم 4 تا از بازیکنای این تیم رو ازشون بپرسی با نیم ساعت فکر 3 تا شو درست میگن(تازه فامیلیشونو اشتباه میگن).

Kaptian Black
15-04-2010, 14:54
مدیرها خودشون انگار خوششون اومده از این بحث ! :13: چی بودیم چی شدیم .... !

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 15:17
عزیز جان من به نظر خودم این جارو آروم کردم
باز شروع نکنید
خواهش میکنیم که masud7 اون پست رو پاک کنند

always online اینجا جای لوتی بازی نیست. من که مجبور نیستم هی همه رو قانع کنم اینترنت جای این کار ها نیست
این ها همه بحث های منحرف کننده هستند
اون هایی هم که تو میگی تو تبریز هستند و بد نام کننده هستند شاید نصفشون تبریزی نیستند چون خیلی از تبریزی ها الان تو تهران تشریف دارن
بحث رو منحرف نکنید نمیدونم چرا این تاپیک locked نمیشه ای بابا
اصلا این تاپیک هدفش چیه؟
یادت باشه تا وقتی که درس تاریخ رو تموم نکردی و از همه ی ممالک دنیا همه ی موارد مربوط به ایران رو نخوندی هیچ وقت همچین حرفی نزنی:
داری تو سرزمین پرشیا(پارس) زندگی می کنی بعد میای به فارس ها توهین می کنی ؟

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

هر کسی مشکل سیاسی داره اینجا جاش نیست
خوبه که نوشته ها
نظر به قانون منع فعالیت سیاسی در انجمن های p30world ، از شما کاربر گرامی تقاضا میشود به هیچ عنوان در امضا و آواتار خود از تصاویر یا محتوای سیاسی استفاده نکرده و به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

اگه ما که از ایران زمین بریم فکر کنم جمعیت ایران به 6 ملیون نفر کاهش پیدا کنه!!

a.z.p.z
15-04-2010, 15:37
من نمیفهم این کارهای مسخره چیه ؟ ...
همیشه به خاطر یه ادم نفهم که شعور و فرهنگ نداره مثل همون اقایی که گند زد به تاپیک این مسئله شروع میشه ...
ما ایرانی ها واقعا گندش رو درووردیم بعد میگن چرا به هیچ جا نمیرسیم چون خودمون نمی خوایم ! وقتی سر همچین مسئله ی کوچیکی به مردم خودمون توهین میکنیم دیگه چه
انتظاری میشه رفت ! .... ترک و لر و کرد و فارس و ... هیچ فرقی نداره مهم اینه که ایرانی هستیم !!!

متاسفم واقعا برای خودم و همه !

kamran987456
15-04-2010, 16:12
گزارش تخلف دادم.

افرین
حالا برو به درس و مشقت برس:15:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 16:14
ای بابا باز که این پست اومد بالا
اخطار میدم اگه یک بار دیگه کسی پست بده خودم هکش میکنم
این تاپیک رو چرا نمیبندن من که report کردم عجب تاپیکی هست آخه ربط ترک/فارس/گیلکی/لری/کردی/بلوچی .. به علی دایی چیه؟

cdcenter
15-04-2010, 16:24
راهزنان خانه و کاشانه را ویران کردن آنوقت شما ها مثل بچه های دبستانی هنوز دارید سر قومیت ها با هم میجنگین .

کسانی که دوست ندارن اتحاد و همدلی رو ببینن روزگاری جنگ و دعوای قومیتی را وارد ایران کردند و شما هر روز اونها رو خوشحال میکنید .
مثایل فوتبالی چه ارتباطی به این چرت و پرتها داره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fery joon
15-04-2010, 16:28
اين دعواهاي قوميتي و تفرقه افكني ها فقط د.ي.ك.ت.ا.ت.و.ر هارو شاد ميكنه

همه ما ايراني هستيم و آزاديخواه

*Batman*
15-04-2010, 16:31
الان راحت پشت سیستم نشستید و این حرفها رو می زنید و پشت همدیگه رو خالی میکنید.
اما فردا که حمله کردن و به ناموستون بی حرمتی کردن دو دستی میزنید تو سر خودتون که چه اشتباهی کردید.
هر چی باشه ما هزاران ساله داریم به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی میکنیم.این حرفها دیگه چیه؟
از الان بخواید فارس و ترک و لر و کرد و بلوچ و... بکنید فردا همه مون بدبختیم.

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 16:32
از تمامی پس دهندگان بعد از من ممنونم بالا خره یکم آروم شد
واقعا خجالت داره

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

حیف که نمیشه تشکر کرد
*Batman* fery joon Rastin. cdcenter
بالا خره کمی آروم کردند تاپیک رو

hoha881
15-04-2010, 16:39
:10::21::4::33::thumbsup::thumbsdow:thumbsup::thum bsdow:grrr::28::16:
عجب تاپیکی شد ها.بازیش چندمه؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 16:47
نه نه اکثریت نیست ولی من منطورم اینه که تو ایران اگه فقط قوم های اصیل فارسی بمونند تعداد خیلی کم بشه
یعنی اگه ترک/لر/بلوچ/ازبک/ارمن/آشور/.... برن از این کشور افت جمعیت خواهیم داشت دیگه .اینطور نیست؟

:38:الان ما داریم در واقع از علی دائی حرف میزنیم

hoha881
15-04-2010, 16:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو چه طوری اوردی؟:7:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 16:50
اون یک عکس هست