PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ورود به ایمیل

Soorena228
11-04-2010, 13:07
وقتی میخوام وارده ایمیلم بشمfirefox پیغامه پایینو میده
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to login.yahoo.com, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.
الان رو سیستمم node32 نصبه میخاستم ببینم باید firewall یا انتی ویروس خاصی نصب کنم؟

mjzaret
11-04-2010, 16:11
اين پيغام بيشتر براي سايت‌ها امنيتي به وجود مي‌آد. چند لحظه صبر كنيد و روي دكمه‌ي Confirm Security Exception كليك كنيد.
معمولاً سايت‌هاي امنيتي داخلي به اين صورت مي‌باشه. براي مثال پرداخت‌هاي الكترونيكي بانكها از طريق اينترنت در ايران كه يك نوع سايت امنيتي محسوب مي‌شه به اين صورت هست.

mmiladd
11-04-2010, 23:10
دقت کن وقتی وارد میشی حتما اون بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه... S آخر مهمه..!

mjzaret
11-04-2010, 23:45
وقتی میخوام وارده ایمیلم بشمfirefox پیغامه پایینو میده
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to login.yahoo.com, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.
الان رو سیستمم node32 نصبه میخاستم ببینم باید firewall یا انتی ویروس خاصی نصب کنم؟

سرويس دهنده ميلتون چيه؟ Yahoo يا Google يا غير از اينها؟

razermate
12-04-2010, 10:58
برای منم همین طوره .باید آخرین نسخه فایر فاکس دانلود کنی .اگه نشد روی دکمه گت سرتیفیکیشن کلیک کن درست می شه

Soorena228
12-04-2010, 23:18
سرويس دهنده ميلتون چيه؟ Yahoo يا Google يا غير از اينها؟

با تشکر از همتون هم yahoo هم gmail این پیامو میده میخواستم ببینم چطور میتونم این پیام رو ببرم.

mjzaret
13-04-2010, 11:02
با تشکر از همتون هم yahoo هم gmail این پیامو میده میخواستم ببینم چطور میتونم این پیام رو ببرم.

در مورد Yahoo و Gmail نبایستی چنین اخطارهایی وجود داشته باشه. شاید ورژن فایرفاکس تون پایین باشه. اگه میشه آخرین ورژن فایرفاکس که فکر کنم 3.6 باشه رو از سایتش دانلود کنید. شاید به این ترتیب مشکلتون حل بشه.

Soorena228
14-04-2010, 11:15
در مورد Yahoo و Gmail نبایستی چنین اخطارهایی وجود داشته باشه. شاید ورژن فایرفاکس تون پایین باشه. اگه میشه آخرین ورژن فایرفاکس که فکر کنم 3.6 باشه رو از سایتش دانلود کنید. شاید به این ترتیب مشکلتون حل بشه.
اتفاقا این پیامو firefox3.6 میده با ورژن پایین تر یه پیام دیگه میداد. فکر نمیکنید مشکل تروجان یا چیزی شبیه به این باشه؟