PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی یک هارد پلیر با این شرایط

esyo
11-04-2010, 02:35
سلام
دوستان یک هارد پلیر که این مشخصات رو داشته باشه
1)خروجی hdmi داشته باشه
2)فرمت mkv رو پخش بکنه(بقیه فرمت های معروف رو هم پخش بکنه avi mpeg4و...)(فایلهای dts
3)قابلیت ریکورد رو داشته باشه
4)زیر نویس فارسی رو پخش بکنه
5)1080p رو واقعا پخش بکنه
6)هارد ساتا و یواس بی بخوره
7)وجود کلید بر روی دستگاه (در صورت خرابی کنترل بشه با هاش کار کرد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این دستگاه چطور هست؟

آیا کسی این رو امتحان کرده؟
قیمتش در چه حد هست؟

با تشکر

esyo
11-04-2010, 14:13
از بین این مدل ها کدوم رو پیشنهاد میدید؟

Iomega ScreenPlay Director HD Media Player
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EAGET M890

Novatron Ntr-83

tehrani20
27-04-2010, 12:40
از بین این مدل ها کدوم رو پیشنهاد میدید؟

EAGET M890

Novatron Ntr-83

1)
EAGET M890

2)
Novatron Ntr-83

3)
Patriot

4)
western Media Player Live

NO)

t_tanhayam
29-04-2010, 01:38
بريد سراغ IOMEGA واقعا توي كپچر محشره
اصالت امريكايي داره با تنوع هارد و قيمت مناسب
:10:

mehrdad8086
29-04-2010, 08:17
بريد سراغ IOMEGA واقعا توي كپچر محشره
اصالت امريكايي داره با تنوع هارد و قيمت مناسب
:10:
قیمت این مدل؟

t_tanhayam
29-04-2010, 14:18
250 و 500 و1000 ترا بايت داره
فكر ميكنم 500 گيگش رو 280 قيمت داشتم البته مشهد مسلما توي تهران ارزونتره

tehrani20
02-05-2010, 18:44
250 و 500 و1000 ترا بايت داره
فكر ميكنم 500 گيگش رو 280 قيمت داشتم البته مشهد مسلما توي تهران ارزونتره

iomega 1080i هست

t_tanhayam
03-05-2010, 16:13
iomega 1080i هست

توي فريمور جديدش p رو هم ساپورت ميكنه

lordsaber
04-05-2010, 18:59
توي فريمور جديدش p رو هم ساپورت ميكنه

شما خودتون این مدل رو دارید؟
عیب و ایرادی توش ندیدی؟ جایی کم بیاره؟!
من برام مهمه فریز نکنه و فرمتها رو کامل بخونه و از طرفی بتونم از ورودیهاش خوب ضبط کنم.

t_tanhayam
04-05-2010, 20:41
شما خودتون این مدل رو دارید؟
عیب و ایرادی توش ندیدی؟ جایی کم بیاره؟!
من برام مهمه فریز نکنه و فرمتها رو کامل بخونه و از طرفی بتونم از ورودیهاش خوب ضبط کنم.

اره ديدمش از نظر كيفيت ساخت عالي به اندازه WD كوجيك نيست چون هارد همراه داره تقزيبا اندازه SEAGATE هست
در مورش تنها مورد همون 1080P ‌بود كه نميدونم الان واقعا بدون مشكل اجرا ميكنه با اپديت جديد يا نه؟
ولي در مورد ركورد من دستگاهي و نميشناسم بهش برسه البته تو ايران
محصول امريكايي هست با سابقه خيلي زياد

lordsaber
05-05-2010, 06:44
اره ديدمش از نظر كيفيت ساخت عالي به اندازه WD كوجيك نيست چون هارد همراه داره تقزيبا اندازه SEAGATE هست
در مورش تنها مورد همون 1080P ‌بود كه نميدونم الان واقعا بدون مشكل اجرا ميكنه با اپديت جديد يا نه؟
ولي در مورد ركورد من دستگاهي و نميشناسم بهش برسه البته تو ايران
محصول امريكايي هست با سابقه خيلي زياد

ممکنه بی زحمت 1080p رو هم چک کنید ببینید حله یا نه؟! من دنبال مدل بدن هاردش هستم چون خودم یه هارد 1 ترا دارم.

t_tanhayam
05-05-2010, 21:00
اخه من يك زماني wd ‌نسل اول داشتم كه خوب بود جز مشكلاتي كه خودتون ميدونيد ساپورت نكردن dts5.1 و
سرعت پايين تر منو نسبت به نسل 2 و live
در مورد IOMEGA بايد بگم دستگاه خوفي هست ولي اون چند ماه قبل كه دوستم خريده بود توي 1080P ريپ ميزد
و متاسفانه الان نداره كه من ببينيم با اپديت فريمور ايا مشكل برطرف شده يا نه
به سايتش يك سر بزنيد شايد چيزي پيدا كرديد

lordsaber
06-05-2010, 11:52
توی سایت نوشته که mkv می خونه ولی یکی از دوستام خریده بود و می گفت mkv رو نمی خونه.
همچنین نوشته 1080p رو می خونه ولی بخرم و نخونه کلی ضایست چون من یه ترابایت فیلم فول اچ دی دارم و فقط بخاطر همین می خوام اینو بگیرم.
به هر حال ممنون از راهنماییتون. کاش یکی بود تست می کرد بمون می گفت این مشکلات رو داره یا نه.

babak334
06-05-2010, 16:05
من NTR83 دارم Full HD 1080P رو خیلی روون پخش میکنه

t_tanhayam
06-05-2010, 22:08
توی سایت نوشته که mkv می خونه ولی یکی از دوستام خریده بود و می گفت mkv رو نمی خونه.
همچنین نوشته 1080p رو می خونه ولی بخرم و نخونه کلی ضایست چون من یه ترابایت فیلم فول اچ دی دارم و فقط بخاطر همین می خوام اینو بگیرم.
به هر حال ممنون از راهنماییتون. کاش یکی بود تست می کرد بمون می گفت این مشکلات رو داره یا نه.

اخ ه شما گير كپچر هم هستيد من فكر نميكنم دستگاهي كپچر دار با اين امكانات موجود در ايران باشه
خارج مداهاي فراووني هست ولي اينجا نمايندگي ندارن و موجود نيست

lordsaber
08-05-2010, 08:31
اخ ه شما گير كپچر هم هستيد من فكر نميكنم دستگاهي كپچر دار با اين امكانات موجود در ايران باشه
خارج مداهاي فراووني هست ولي اينجا نمايندگي ندارن و موجود نيست
کپچر در درجه دومه. ولی حیفه دستگاهی باشه که بتونه هم خوب کپچر کنه هم خوب پخش کنه اونوقت ادم بره یه مدل بیخودی بگیره!
بازم بگردیم شاید پیدا شد! :31:

---------- Post added at 08:31 AM ---------- Previous post was at 08:30 AM ----------

من NTR83 دارم Full HD 1080P رو خیلی روون پخش میکنه

این از مدلهای iomega هست؟ یا یه مارک دیگست؟! ریویو ازش داری؟

babak334
08-05-2010, 14:33
کپچر در درجه دومه. ولی حیفه دستگاهی باشه که بتونه هم خوب کپچر کنه هم خوب پخش کنه اونوقت ادم بره یه مدل بیخودی بگیره!
بازم بگردیم شاید پیدا شد! :31:

---------- Post added at 08:31 AM ---------- Previous post was at 08:30 AM ----------

این از مدلهای iomega هست؟ یا یه مارک دیگست؟! ریویو ازش داری؟

-------------------------------------------------------------------------------
نه اسم كاملش Novatron Iamm NTR83 و ساخت كره
ميشه گفت يكي از كاملترين و زيباترين مدلهاست . ولي بديش قيمت بالاشه كه حدود 380000 تومانه.

اطلاعاتش تو اينجا هست:

اينم كاتالوگش:

علاوه بر قابليتهاي تقريبا" كاملش چند چيزه كه اينو از بقيه استثناء ميكنه :

- داراي يك نمايشگر2 اينچي رنگي در جلوشه كه ديگه لازم نيست براي انتخاب و گوش دادن فايل صوتي يا راديو احتياج به تلويزيون داشته باشي تا از اون فايلو يا راديو رو انتخاب كني.( اين نمايشگر كوچك دستگاه فقط براي نمايش و انتخاب منو و فايلهاست نه براي نمايش فيلم و عكس)

-COPY,DELETE,RENAME فايلهاي روي هارد و فلش بدون نياز به كامپيوتر

-داراي تيونر تلويزيون ديجيتال ----T داخليه و قابليت TIME SHIFT و PVR

-قابليت كپچر از دستگاههاي ورودي آنالوگ به فرمت MPEG2 به چند نوع كيفيت قابل انتخاب HQ , SP, LP, EP

- قابليت پخش راديوهاي اينترنتي

- تنها دستگاهيه كه (لاقل من ميشناسم) با اتصال يك external dvd drive به پورتusb اون تبديل به dvd player ميشه يا به عبارت ديگه يك external dvd drive رو مثل يك هارد اكسترنال ميشناسه. (البته من BluRay drive اكسترنالو تست نكردم چون نداشتم.)

- با آپگريد كردنش به آخرين ورژن firmware قابليت پخش يك ISO Image گرفته شده از ديسكهاي BluRay را پيدا ميكنه . (البته اينو هم تست نكردم ولي تو اطلاعات آخرين تغييرات ورژن firmware نوشته)

- فايلهاي زيرنويس فيلمهارو كه بصورت text باشند رو با فونتهاي TTF يا همون TRUE TYPE FONT نشون ميده كه حسنش اينه كه ميشه اندازه و محل نمايش زير نويسو تغيير داد (ولي يك مشكل كه تا الان باهاش دارم اينه كه فايلهاي زيرنويس فارسي با فورمت SRT رو پخش نميكنه كه شايد تو نرم افزار هاي آپگريد آينده اين مشكل بر طرف بشه. ولي با زيرنويس فارسي با فورمت IDX/SUB مشكلي نداره.)

mghb
09-05-2010, 09:46
باسلام
دوستانی که این دستگاه را دارند مجموعه مستند بی بی سی 1080pکه با فریم ریت 16 توبازار هست میتونه پخش کنه یا ریپ میزنه صدای dts7.1را ساپورت میکنه یا نه.چه مزیتی نسبت به پاتریوت و وسترن داره

t_tanhayam
09-05-2010, 12:10
باسلام
دوستانی که این دستگاه را دارند مجموعه مستند بی بی سی 1080pکه با فریم ریت 16 توبازار هست میتونه پخش کنه یا ریپ میزنه صدای dts7.1را ساپورت میکنه یا نه.چه مزیتی نسبت به پاتریوت و وسترن داره

منظورتون iomega هست؟ بحث شد كه مشكل داشته با 1080p
ولي در مورد wd live بدون مشكل پخش ميكنه ولي wd جنريشن هاي اول ريپ ميزنه
در مورد پاتريوت هم اطلاعي ندارم

mghb
10-05-2010, 11:56
منظورتون iomega هست؟ بحث شد كه مشكل داشته با 1080p
ولي در مورد wd live بدون مشكل پخش ميكنه ولي wd جنريشن هاي اول ريپ ميزنه
در مورد پاتريوت هم اطلاعي ندارم
باسلام منظورم eagetهست چون چیپست آن 1183realtekمیباشد اما از چند نفر شنیدم نمیتونه بیت ریت 16را روان پخش کنه

t_tanhayam
10-05-2010, 14:03
در مورد SEAGATE نظر خوبي ندارم در كل تا وقتي ماركي مثل WD هست ...:46:

tehrani20
19-05-2010, 14:49
ميشه گفت يكي از كاملترين و زيباترين مدلهاست . ولي بديش قيمت بالاشه كه حدود 380000 تومانه.

اطلاعاتش تو اينجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم كاتالوگش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعلاوه بر قابليتهاي تقريبا" كاملش چند چيزه كه اينو از بقيه استثناء ميكنه :

- داراي يك نمايشگر2 اينچي رنگي در جلوشه كه ديگه لازم نيست براي انتخاب و گوش دادن فايل صوتي يا راديو احتياج به تلويزيون داشته باشي تا از اون فايلو يا راديو رو انتخاب كني.( اين نمايشگر كوچك دستگاه فقط براي نمايش و انتخاب منو و فايلهاست نه براي نمايش فيلم و عكس)

-قابليت كپچر از دستگاههاي ورودي آنالوگ به فرمت MPEG2 به چند نوع كيفيت قابل انتخاب HQ , SP, LP, EP

- تنها دستگاهيه كه (لاقل من ميشناسم) با اتصال يك external dvd drive به پورتusb اون تبديل به dvd player ميشه يا به عبارت ديگه يك external dvd drive رو مثل يك هارد اكسترنال ميشناسه. (البته من BluRay drive اكسترنالو تست نكردم چون نداشتم.)

- با آپگريد كردنش به آخرين ورژن firmware قابليت پخش يك ISO Image گرفته شده از ديسكهاي BluRay را پيدا ميكنه . (البته اينو هم تست نكردم ولي تو اطلاعات آخرين تغييرات ورژن firmware نوشته)

- فايلهاي زيرنويس فيلمهارو كه بصورت text باشند رو با فونتهاي TTF يا همون TRUE TYPE FONT نشون ميده كه حسنش اينه كه ميشه اندازه و محل نمايش زير نويسو تغيير داد (ولي يك مشكل كه تا الان باهاش دارم اينه كه فايلهاي زيرنويس فارسي با فورمت SRT رو پخش نميكنه كه شايد تو نرم افزار هاي آپگريد آينده اين مشكل بر طرف بشه. ولي با زيرنويس فارسي با فورمت IDX/SUB مشكلي نداره.)

eaget M890 تمام این قابلیت ها رو داره و با زیرنویس srt فارسی هم به هیچ وجه مشکلی نداره و os اون هم لینوکس هست و با قیمت خیلی پایینتر. ( غیر از نمایشگر )
ضمنا از نظر صدا هم فوق العادس
remote بسیار خوب و کارآمدی هم داره . بنظر من که یکماهی هست ازش استفاده می کنم انتخاب خوبیه . ضمنا یه western media player هم دارم که نسبت به این هیچ feature ی نداره .
بنظر من زیاد نباید به اسم بزرگ ( مثل وسترن ) اکتفا کرد.
من خودم وسترن خیلی دوست دارم و هرچی هارد اکسترنال دارم وسترنه ولی Player eaget واقعا یک سروگردن بالاتره

lordsaber
19-05-2010, 16:38
eaget M890 تمام این قابلیت ها رو داره و با زیرنویس srt فارسی هم به هیچ وجه مشکلی نداره و os اون هم لینوکس هست و با قیمت خیلی پایینتر. ( غیر از نمایشگر )
ضمنا از نظر صدا هم فوق العادس
remote بسیار خوب و کارآمدی هم داره . بنظر من که یکماهی هست ازش استفاده می کنم انتخاب خوبیه . ضمنا یه western media player هم دارم که نسبت به این هیچ feature ی نداره .
بنظر من زیاد نباید به اسم بزرگ ( مثل وسترن ) اکتفا کرد.
من خودم وسترن خیلی دوست دارم و هرچی هارد اکسترنال دارم وسترنه ولی Player eaget واقعا یک سروگردن بالاتره

شما با فایلهای mkv هیچ مشکلی ندارید؟!
این مدلی که گرفتید چیه گارنتیش؟ ویژگیهاش؟ کپچر هم داره؟

tehrani20
20-05-2010, 07:29
شما با فایلهای mkv هیچ مشکلی ندارید؟!
این مدلی که گرفتید چیه گارنتیش؟ ویژگیهاش؟ کپچر هم داره؟

غیر از bbc-planet earth 080p که روی همه player ها ریپ میزنه با هیچ فایلی مشکل ندارم ( من 4-5 ترابایت فایل دارم و اکثرشو تست کردم )
کپچر هم داره

OS لینوکس با kernel 2.6
ساپورت srt فارسی
ساپورت rss
youtube
torrent
کیفیت صداش در خروجی optical معرکس
از طریق http هم میشه به console torrentش وصل شد.
2 تا هارد 3.5 داخلی هم میتونید توش بگذارید.
samba جهت share با ویندوز
Network Streaming
Network Storage
قابلیت Record از سورس خروجی
امکان نصب ماژول ----T
خروجی component / composite / hdmi
دو ورودی usb و یک خروجی usb
کارت خوان SD
قابلیت copy/move/delete
ساپورت wifi usb
internet radio
ساپورت انواع و اقسام فرمتهای صوتی / تصویری

-------------------------

هم از وروی کامپوننت رکورد میکنه
هم از ماژول ----t اگه نصب کنید.

firmware customize شده و غیر رسمی هم براش میاد که امکانات بیشتری داره ( برای m880 زیاد هست ولی با توجه به اینکه chipset این نسبت به اون جدیدتره firmware هاش در حال آماده سازی هست )

مثلا امکانات جدید این firmware غیررسمی :

This package Description:

* Support for scripting custom remote control button, the remote control as the different manufacturers,

* Support safe shutdown, the default red button.

* Support a key switch to the download mode, the default green button.

* Support a key stop all transmission tasks, the default yellow button.

* Blue button script content is not defined, leaving players free to modify. /opt/tmp/redscript The location of all keys script / opt / tmp following similar redscript such documents.

* Support dynamic domain name resolution, telnet up with the implementation of the directive setddns, according to the prompts, enter account password login 3322.

* Support vsftp, the default address for the HD machine ip address, port 2121, account password for the root / toor, please ftp client to set utf-8 encoding format to display correctly in Chinese.

* Support the use of transmission for download, select download to internal hard drive or external storage devices.

* Support the transmission queue to download.

* Support the transmission automatically resume after a crash, pause during playback to download, play resumed after the automatic download.

* Transmission settings than go through the telnet command with the implementation of the directive settransmission, according to the prompts, easy and convenient. 。 Before the first use of transmission make sure to use the settransmission instruction set.

* Support for mobile hard disk drive or insert u immediately after the write permission granted, not as previously to be inserted before you start the machine.

* Support ntp network time automatically.

* Support mlnet eMule download, download path Default order: built-in hard disk -> usb device. /opt/etc/init.d/B91mlnet /opt/etc/init.d/S91mlnet mlnet default does not boot, want it to boot, perform the following command: mv / opt/etc/init.d/B91mlnet / opt/etc/init.d/S91mlnet

* Support mediatomb network television, has built dozens of television stations.

* Soft Solutions to support mediatomb ape music, first in the [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] address of your players: 50500 music files added to your directory.

* Support the installation package, installed by the user-specified location (flash rom or the built-in hard drive).

* Support the installation package, by the user choose whether to replace the ims file. sinaTV。 Ims file contains the package excellent cool and sinaTV.

* Support the re-partition and format the internal hard drive into ext3 format (not recommended, transmission and stability in ntfs hard drive to download).Y。 After the hair up telnet command diskinit, press Y after the execution

sash
28-05-2010, 11:04

اطلاعاتش تو اينجا هست:

اينم كاتالوگش:

علاوه بر قابليتهاي تقريبا" كاملش چند چيزه كه اينو از بقيه استثناء ميكنه :

سلام
من هم يك نمونه خريدم ولي مدل 82 نه 83
كه فكر كنم مشخصاتش خيلي شبيه به هم باشه
منم راضي هستم
يه نكته جالب و اون اينكه قيمتش اومده پاين من خريدم 250 تومن
يه هارد 1.5 ترا هم خريدم 109 تومن گذاشتم روش
فايلها 1080 رو به راحتي و رووني و با كيفيت خيلي خوب پخش ميكنه
ولي زير نويس فارسي رو با حروف جدا جدا پخش ميكنه
تو سايتش هم نه فرم وير جديدي هست نه چيز ديگه
سرعت حركت تو منوهاش هم خيلي خوبه
من يه iomega هم دارم كه حركت تو منوهاش بسيار كنده و حال ادم رو ميگيره
من تازه خريم و فرصت نكردم خيلي چيزاشو تست كنم مثل تيونر ديجيتالش يا راديو اينترنتي
به مرورو كه تست كردم اينجا اعلام ميكنم
دوستان اگر در خصوص زيرنويس فارسي نكته جديدي پيدا كردن لطف كنن و اعلام كنن
ممنون

sash
30-05-2010, 15:56
سلام
دیشب من فریم ویر جدید 1.59 برای مدل 83 پیدا کردم و چون مدلهای 82 و 83 عین همن من روی 82 نصب کردم ورژن قبلی من 1.59 بود خیلی از منوها بهشون گزینه اضافه شد مثل گزینه اتصال به تورنت تو همه منوها و یا فولدر دانلود در همه جا و تو تنظیمات هم تنظیمات تورنت اضافه شد
من DVD اکسترنال از USB وصل کردم و فیلمهای زیرنویس فارسی رو به راحتی و با کیفیت خیلی خوب نمایش میدهد
ولی نمیتواند روی DVD رایت کند یعنی گزینه کپی روی DVD فعال نمیشود
یه چیز دیگه رو باید تست کنم و اون اینکه VCD رو هم نمایش میدهد یا نه که امشب تست میکنم

و یه چیز دیگه الآن اومدن لینک فریم ویر 1.59 بزارم دیدم ورژن 1.61 هم اومده

monipa
31-05-2010, 11:23
با سلام
پورت USB تلویزیون من فرمت های
USB Application(s) : Photo Viewer (jpeg), Photo Viewer (RAW), Music Player (mp3), Video Player (AVCHD), Video Player (AVC), Video Player (MPEG4)
و دایویکس
رو ساپورت می کند اصلا نیازی به دستگاه جانبی هست

t_tanhayam
31-05-2010, 23:33
با سلام
USB Application(s) : Photo Viewer (jpeg), Photo Viewer (RAW), Music Player (mp3), Video Player (AVCHD), Video Player (AVC), Video Player (MPEG4)
و دایویکس

من هم wd ‌داشتم ولي با خريد b650‌ديگه بي نياز شدم :10:

sash
01-06-2010, 12:46
با سلام
و دایویکس

اگر اين فرمتها را تو اندازه FULL HD ساپرت ميكنه نه خيلي
ولي اگر اچ دي ساپرت نيست حتما يه پلير اچ دي بخر تا زندگيت دگرگون بشه ؟!!!!