PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

black.assassin
17-09-2010, 16:35
اینم یکی دیگه .چه میکنه این والدز ؟ چه توپایی رو می گیره . دس دس .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Macdiano
17-09-2010, 16:41
یادمه توی ورژن های قبلی اگر دروازه بان بعد از پرش و گرفتن توپ از محوطه میومد بیرون, توپ رو رها میکرد

ولی اینجا جلوی چشم کمک داور با خیال راحت میاد بیرون از محوطه و توپ رو تو آغوش میگیره و برمیگرده تو محوطه :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza.M67
17-09-2010, 16:45
این دفعه از اونور افتادن .
سرعت و استارت بازیکنها انقدر کند شده که بازیکن حریف به راحتی از پشت میاد توپ رو میگیره .
فکر نکنم تو فوتبال واقعی بشه انقدر راحت توپ رو از پشت گرفت .

Download Master
17-09-2010, 16:47
اخه اصلا تو فیفا حال نکردم با شوت زدن :41:
اتفاقا من خیلی حال کردم با شوت زدن تو فیفا که دقیقا خودت تعیین میکنی توپ کجا بره (با کنترل کاملا 360 درجه)
نمیدونم شاید شما رو Assissted گذاشتی شوتت رو بذار رو SEMi یا Manual اونموقع خیلی واقعی تر میشه

black.assassin
17-09-2010, 16:52
یادمه توی ورژن های قبلی اگر دروازه بان بعد از پرش و گرفتن توپ از محوطه میومد بیرون, توپ رو رها میکرد

ولی اینجا جلوی چشم کمک داور با خیال راحت میاد بیرون از محوطه و توپ رو تو آغوش میگیره و برمیگرده تو محوطه :31:

این دیگه آخرشه . چه می کنه این کونامی . یه دستم واسه کونامی بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

تو رو خدا بحث فیفا رو اینجا وسط نکشید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramgolchin
17-09-2010, 16:57
بازی فیفا 11 رو روی 360 بازی کردم تقریبا نیم ساعت:
اول بازی روی personlity و pro passing تاکید میکنه فیفا ولی من که توی بازی هیچ تفاوتی با فیفا ورلد کاپ حس نکردم و پرسونالیتی رو اونطور که pes داره اینجا ندیدم
توپ خیلی سنګین هستش روی سانتر ها ولی عجیبه که این توپ سنګین وقتی که یه پاس معمولی زمینی میدی انګار که روی سنګ خورده و همش از روی چمن! بلند میشه
بازم دروازبانها خیلی راحت ګل میخورن مخصوصا توی موقعیت های تک به تک
باز هم بازی کسالت آوره و هیچ هیجانی نداره
ولی از اینا که بګذریم :
ګزارشګر بازی بسیار جذاب ګزارش میکنه
face بازیکنا خیلی خیلی بهتر از فیفا ورلدکاپ شده و باید به ea تبریک ګفت که واقعا خوب کار کرده امسال در زمینه طراحی چهره
انیمیشن ها هم مثل ورلدکاپ هست ولی بازم در نوع خودش بینظیره
جزییات زمین و توپ و بازیکنا و لباس های اونا فوق العادست

در کل فیفا هم امسال بازی خوبی رو واسه فن های خودش حاضر کرده که امیدوارم هر کسی بره سراغ سلیقه ی شخصی خودش و به سلایق دیګران احترام بذاره

Macdiano
17-09-2010, 16:59
اینم پچ اضافه کردن تایم و تنظیمات دیگه

Microsoft .Net Framework 3.5 هم باید نصب باشه

این لینک مشخصات Patch هست:
از لینک زیر دانلود نکنید حجمش بخاطر یک عکس 5 مگ شده

از اینجا دانلود کنید

4039
17-09-2010, 17:04
حسین جان :10:دروازبانهای فیفا 10 کنسول هم خیلی راحت ګل میخوردن مخصوصا با اون چیپ های مسخره که راحت ګل میشد حتی توی فیفا ورلد کاب هم این ضعف دروازبانی بودش
الان دارم دموی فیفا xbox360 2011 رو رایت میکنم تا بازی کنم ببینم چجوری شده امسال
تا چند ساعت دیګه یه نقد کامل میزارم:10:

اینجا نباید بحث مقایسه رو پیش بکشیم نمیدونم پدرام جان چرا این مساله رو اینجا مطرح کردی اما در مورد شوتهای چیپ این نقص از نسخه ورد کاپ به این ور درست شد . من نمیدونم شما بر چه اساسی میگی توی وردکاپ دروازه به راحتی با شوت چیپ باز میشه میشه چند تا عکس یا ویدئو از این چیزی که میگی بذاری ؟
این مطلبو هم اینجا بگم فکر نکنید من طرف یکی از این دو بازیو میگیرم متاسفانه یک نقص بسیار بزرگ توی فیفا 11 اضافه شده و اونم اینه که با بازیکنان بزرگ یک تنه میشه حداقل 30-40 متر یک نفس دوید و همه را جا گذاشت EA با این کارش گند زد به فیفا 11 رفت . ما تا دیروز این ایرادو از PES میگرفتیم حالا داریم میبینم اینو توی PES درست کردن از اونطرف EA این ایراد بزرگ و مسخره رو به فیفا 11 اضافه کرده .

اول بازی روی personlity و pro passing تاکید میکنه فیفا ولی من که توی بازی هیچ تفاوتی با فیفا ورلد کاپ حس نکردم و پرسونالیتی رو اونطور که pes داره اینجا ندیدم
توپ خیلی سنګین هستش روی سانتر ها ولی عجیبه که این توپ سنګین وقتی که یه پاس معمولی زمینی میدی انګار که روی سنګ خورده و همش از روی چمن! بلند میشه
ولی از اینا که بګذریم :
ګزارشګر بازی بسیار جذاب ګزارش میکنه
face بازیکنا خیلی خیلی بهتر از فیفا ورلدکاپ شده و باید به ea تبریک ګفت که واقعا خوب کار کرده امسال در زمینه طراحی چهره
انیمیشن ها هم مثل ورلدکاپ هست ولی بازم در نوع خودش بینظیره
جزییات زمین و توپ و بازیکنا و لباس های اونا فوق العادست

در کل فیفا هم امسال بازی خوبی رو واسه فن های خودش حاضر کرده که امیدوارم هر کسی بره سراغ سلیقه ی شخصی خودش و به سلایق دیګران احترام بذاره

پدرام جان فکر کنم این پستو اشتباهی اینجا گذاشتی این که نقد فیفاست چرا اینجا گذاشتی ؟

black.assassin
17-09-2010, 17:07
دوستانی که میگن نمیشه حرکت کرد و راحت توپ رو ازتون می گیرن و بازیکنای ضعیف با قوی فرقی ندارن بزارین نسخه کامل بیاد بعد بزارین رو excellent ببینید چی به چیه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه راهنمایی هم یکنم بره حمله کردن . برای حمله اصلا عجله نکنید . پاس کاری به اندازه کافی . پاس های هوایی به مقدار لازم . بعد ییهو می بینین که دفاع از هم پاشیده . اون موقس که پاس عمقی زمینی و هوایی رو باید اضافه کنید و الان حمله آمادست و شما یه موقعیت گل دارین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samyar_red
17-09-2010, 17:36

از کجا معلوم سوتیه؟>
خوب شاید یه امکاان گذاشته شده که ارزش پول بیشتر شده و باهاش میشه داور و خرید:31:

karnavaleroos
17-09-2010, 17:43
یه چیز عجیب نوع زدن ضربات پنالتی عوض شده یعنی مثل 2010 نیس کسی میدونه چجوری باید پنالتی زد؟من که یواش پر کردم جهت رو هم کم داشتم زد وسط و با اختلاف از بالای دروازه رفت بیرون

konami-pes
17-09-2010, 17:53

من واقعا متاسفم که هنوزم باید شاهد چنین حرفهایی جانب گرایانه ای باشم !! میگم چقدر جالب فیفا کسالت آور و بی هیجانه اما همیشه نمره بین 9.5 تا 10 می گیره برعکس PES که بالاترین نمرش 8.5 بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karnavaleroos
17-09-2010, 18:06
من واقعا متاسفم که هنوزم باید شاهد چنین حرفهایی جانب گرایانه ای باشم !! میگم چقدر جالب فیفا کسالت آور و بی هیجانه اما همیشه نمره بین 9.5 تا 10 می گیره برعکس PES که بالاترین نمرش 8.5 بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز این حرف ایشون نیست حرف خیلی از کسایی که عمرشون رو با پس گذروندن یکیش خودم من هیچ وقت نتونستم با فیفا کنار بیام الان دو ساله که سعی کردم با فیفا انس بگیرم اما نشد ضمن اینکه اعتراف میکنم فیفا شبیه ساز بهتریه اما هیجان لازم رو نداره خلاصه بگم اگه پس انیمیشن و صداگذاری فیفا رو داشت اونوقت نمره 11 از 10 میگرفت گرفتی منظورم چیه؟

karnavaleroos
17-09-2010, 18:11
من یه سوالی داشتم یادتونه چند وقت پیش از سیباس سوال شده بود که آیا قصد ندارین کاری کنین که جو هوا در بازی متغیر باشه و ایشون هم این رو گفتن که این از آرزوهای ایشونه و بزودی اجرا میشه آیا متور بازی پس و حتی فیفا این اجازه رو میده یا باید منتظر نسل بعد بود؟
آخ چه حالی میده مثلا حین بازی رعد و برق بزنه و بارون بیاد !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
17-09-2010, 18:14
بعد از گذشت 6 ساعت از لحظه انتشار دمو موفق شدم بازی کنم دمو رو از چهارشنبه تا حالا با تیم های مختلف با شرایط مختلف در درجه سختی های مختلف بازی کردم. حتی مقابل... قبل از شروع حرف هام باید بگم دمو یک محصول نا امید کننده بود برای من بخصوص برای اونهایی که خیلی جدی دارن PES رو دنبال می کنن درست مثل سال پیش که داشت باعث میشد PES رو به کل فراموش کنم. بازی کردن دمو برای من کوچکترین لذتی نداره متاسفانه هم دموی فیفا 11 هم PES 2011 به نا امید کننده ترین شکل ارائه شدن. ولی کسی برنده اس که یادش نره این نا امیدی 80 درصدش به خاطر فقدان دسترسی هست... وقتی ما حرف از دوربین بازی می زنیم و از کج شدنش توی محوطه جریمه ایراد می گیریم یادمون نیست که توی نسخه اصلی میشه دوربین کلاسیک رو هم اضافه کرد... یا اگه معتقدیم دریبل ها به درد نمی خوره الان کلی وقت داریم تا بهترین و موثر ترین دریبل های ترکیبی رو کشف کنیم... من با دموی بازی نتونستم ارتباط برقرار کنم حتی 1 اپسیلون... ولی شک ندارم بیشتر از فیفا احتمالا همین رو بازی کنم شاید و به شرطی که خواسته هام برآورده بشه... که به احتمال زیاد میشه... گیم پلی بخشی از بازی هست میشه به عشق مود های جذابی مثل BAL بهش عادت کرد...

تمام حرف هام تا الان مقدمه کوتاهی بود که ثابت که فعلا این نقدی که می نویسم نمی تونه به طور کامل به نسخه اصلی تعمیم پیدا کنه

1- هوش مصنوعی : بچه های که با من آشنا هستند و از قدیم حرف های من و مشکل پسندی های من رو می دونن کاملا آگاه هستند که توی بازی های فوتبال چه اندازه من به مسئله هوش مصنوعی حساس هستم چیزی که معتقدم PES بی بهره اس از اون و یا حداقل خیلی کم ازش استفاده می کنه و همین باعث شده بازی به حالت غیر واقعی مبدل بشه و شعاع حرکتی بازیکنان و خصوصیات فردی بازیکنان که توی عالم واقع ازشون سراغ داریم توی بازی تمام کمال زیر سوال بره. متاسفانه هنوز هم وقتی بازیکنی که به توپ نزدیک هست ولی چون توپ به اون پاس داده نشده از رفتن و تصاحب توپ خود داری می کنه این مشکل خیلی وقته توی پس موندگار هست و بازیکن درک نمی کنه که می تونه به سمت توپ سرگردان بره نه اینکه خودش رو کنار بکشه. متاسفانه مدافعین شدیدا احمق شدن توی این نسخه و روی پاس های حریف بزرگ ترین اشتباهات رو می کنن من چندین و چند بار که مقابل هم بازی کردیم با پسر خالم دقیقا این قضیه رو دیدم اونهم به کرات. متاسفانه در حالیکه بازیکنی مثل پویول خیلی احمق تر از مدافع تیم گوام عمل می کنه و توپ از چند سانتیمتری پاش رد میشه و به مهاجم پشت سرش می رسه و به سادگی مدافعین اجازه تک به تک شدن می دن به راحتی آب خوردن میشه از قوی ترین دفاع ها عبور کرد و بدبختی اینجاسنت که موقعیت های تک به تک به غیر واقعی ترین شکل ممکن توسط دروازبانان احمق تر گرفته میشه محکمترین شوت ها حتی اگه پی در پی هم باشه توسط همون دروازبانان احمقی که از فواصل دور توپ رو ریباند می دن یا از کنار دستشون عبور می کنه موقعیت هایی رو که در عالم واقع 90 درصد گل هستند دفع می شه. که کمک شایانی می کنه به غیر واقعی تر شدن بازی... البته این مشکل که گفتم تا حدود زیادی توی 2010 هم بود ولی نه به این شدت. متاسفانه طوری کار نشده که بازیکنان در حین دریبل های ترکیبی متوجه بشن که بهتره کنسل کنن کل عملیات رو و پا به توپ به بیرون می رن. در کل هوش مصنوعی در موارد زیادی واقعا ضعیف خودش رو نشون میده که البته مشکل جدیدی نیست. توی نسخه قبلی هم چه در حمله و چه در دفاع بازیکنان بد ترین تصمیمات رو با توجه به موقعیت هاشون می گرفتن و برای همین بود که وقتی شما بازی رو در حالت تاپ پلیر می ذاشتید اگه دقت می کردید یک گل هم دریافت نمی کردید در حایکه روی این درجه بازیکنان قدرت هاشون چند برابر میشن و بازیکنی مثل مسعود شجاعی واقع توی استارت ها و سرعت ضعیف هست می تونست از پویول که توی دفاع کردن فوق العاده سریع تصمیم می گیره بگذره و حرکت کنه... ولی به دلیل پایین بودن هوش مصنوعی و اشتباه در تصمیم گیریش موقعیت گلزنی رو از بین می بره.

hasani2008
17-09-2010, 18:21
سایت riseofgame یه دموئی رو منتشر کرده که به مقایسه مستقیم هر دوبازی پرداخته.

حجم این دمو 106 مگابایت هست و برای کسائی که تمایل دارن دو بازی رو مورد بررسی قرار بدن خیلی مناسب هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع: بازي رايانه

Spaniuly
17-09-2010, 18:52
خوب نقد رو با پارامتر گرافیک ادامه می دیم...

یکی از برتری های بازی PES بعد از 2009 پیشرفت گرافیک و جلوه های بصریش بود که تا الان همه اش پیشرفت کرده و توی این نسخه هم تونسته پاسخگوی مشکل پسندان باشه. ولی متاسفانه توی این نسخه سیستم جدید بلور با کیفیت مناسبی طراحی نشده یک جلوه جدید بصری که به بازی اضافه شده سیستم ریپلای های اون هست که به شکل جالبی بلور میشه و بعد واضح تر میشه. البته این واضح شدن تا یه حدی هست چون اگه دقت کنید آبجکت ها در لحظه ریپلای دچار آلیاسینگ شدید می شن به طوری که تشخیص آبجکت ها هم سخت میشه. اما از همه این ها که بگذریم هنوز هم مشخصه هیچ پروژه ای برای ریالتی شدن ویدیوها و ایونت ها و ... در نظر گرفته نشده نهایت کیفیت گرافیک و آخرین درجه اش اینه که شخصی که کنار شماست از تشخیص اینکه شما دارید گیم بازی می کنید یا به یک مسابقه فوتبال تماشا می کنید عاجز بمونه. متاسفانه هیچ تلاشی برای واقعی شدن محیط نشده و توی این مورد فعلا داره در جا میزنه. شما وقتی نسخه های جدید بازی هایی مثل شیفت یا همین ویدیوهای با کیفیت سری NFS رو در نظر بگیرید در حالیکه روی ماکزیمم کیفیت گرافیکی تنظیم شدن جزئیات ماشین جزئیات محیط و زمین و ... شدیدا به تصاویر واقعی نزدیک هستند.

به هر حال در شرایط فعلی شفافیت و وضوح بالای بازی یکی از نکات مثبت بازی هست که تونسته خیلی از نوب گیمر ها رو جذب کنه. معذرت می خوام نمی خوام با این حرفم PES خور ها رو کم ارزش نشون بدم ولی اکثر فوتبال خور ها به نوعی با PES وارد می شن بعدها که چیزهای تخصصی تری مثل هوش مصنوعی گیم پلی و ... براشون معنی پیدا می کنه متوجه کاستی های PES می شن و سعی می کنن دنبال عناوین دیگه ای برن که همانا فیفا هست.

karnavaleroos
17-09-2010, 19:05
یه چیز عجیب نوع زدن ضربات پنالتی عوض شده یعنی مثل 2010 نیس کسی میدونه چجوری باید پنالتی زد؟من که یواش پر کردم جهت رو هم کم داشتم زد وسط و با اختلاف از بالای دروازه رفت بیرون

???????????????????????????????????[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

black.assassin
17-09-2010, 19:05
آرمین جان در مورد دفاع ها حرف شما درسته ولی ممکنه دفای شما تو وضعیت tribe باشه و مهاجمین حریف تو وضعیت excellent .
به قول خودم که میگم :دی وقتی نمی تونی هوش مصنوعی خوبی طراحی کنی بسپارش به کاربر . اون کاری رو که هوش مصنوعی نمی تونه انجام بده بده دست گیمر . شاید جواب گرفتی . کونامی هم همینکارو کرده . این برنامه نویسای کونامی چیزی از هوش مصنوعیی نمی دونن و گرافیستای فیفا هم چیزی از گرافیک . البته روی PC .

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 19:07
اکثر فوتبال خور ها به نوعی با PES وارد می شن بعدها که تیچزهای تخصصی تری مثل هوش مصنوعی گیم پلی و ... براشون معنی پیدا می کنه متوجه کاستی های PES می شن و سعی می کنن دنبال عنواین دیگه ای برن که همانا فیفا هست.

میشه این نتیجه گیری ها رو در آخر پیامت قرار ندی؟ من به شخصه واقعا اذیت میشم از خوندن چنین چیزهایی! نمی دونم چرا اکثر کسایی که به دلایلی علاقمند به فیفا هستن این حس خود برتربینی رو دارن، و همیشه یه طوری حرف می زنن انگار طرفدارای PES یه عده آدم کم سواد و سطحی و بچه ن که فقط بلدن دسته دست بگیرن و بازی کنن و از چیزای دیگه سر در نمیارن... این واقعا آزار دهنده و توهین آمیزه!

با کمال احترام به نظرات شما باید بگم اونچه شما گفتید نظر شخصی شماس (و قابل احترامه) و نه یک حقیقت مطلق و درش هم تماما دیدگاه های شخصی مطرح شده نه مستندات و مستدلات علمی و قابل اتکا. البته تا اینجا کار هیچ مشکلی نداره و هرکس بازخوردش رو از بازی میگه، که از 100 تا 100- ممکنه متغیر باشه، ولی این جمع بندی های آخر ارسال هاتون واقعا آزار دهنده س! (صرف نظر از نکاتی که من به یاد دارم شما یکی دو هفته پیش به عنوان مزایای خیره کننده بازی یاد کردی و امروز به عنوان ضعف بیان می کنی! که به جهت احترام به حریم شخصی من وارد اون بحث نمیشم.)

خواسته یا ناخواسته طرفداران PES تو ایران بیشترن، یه مقایسه سرانگشتی بین فعالیت تاپیک های دو تا بازی این رو نشون میده. و به همین دلیلم هست که طرفداران PES شدن انجمنی برای بحث باز و انتقاد صریح (و گاهی غیر منصفانه از بازی) اما انگار دوست داران فیفا (استناد به جمله آخری که نقل کردم) یه جمعیت کوچیک تر و متعصب تر تشکیل دادن که دوست دارن پایین تر بودن کمیتشون رو با کیفیتی که گاهی وجود خارجی نداره، جبران کنن.

من به شخصه عقیده دارم PES همیشه از نظر مسائل گرافیکی، به خصوص بازیکن ها، چهره ها و لباس ها و اندامشون، به مراتب از فیفا سر بوده و امسال گیم پلیش رو (که چند سال اخیر نقطه مانور دوست داران فیفا بوده) به این بازی رسونده و به نظر من حتی از این نظر جلو زده، اما هرگز نمیام جملات مشابهی رو در مورد طرفداران فیفا به کار ببرم، حتی اینجا که تاپیک دوست داران PES هست نه فیفا!

گاهی بعضی ارسال ها انقدر غیر منصفانه و غیر منطقی و مغرضانه میشه که به خودم میگم اصلا برای چی میام و اینجا رو می خونم که اذیت بشم، دلم هم نمی خواست این حرفا رو بزنم، ولی گاهی بحث یک طرفه در کوبیدن غیر معقول PES واقعا فضای این تاپیک رو غیر قابل تحمل می کنه!

Spaniuly
17-09-2010, 19:09
صداگذاری توی PES هیچ وقت هیچ کس رو راضی نکرد اما چیزی که از این دمو بر میاد اینه که کاملا روی این آیکن کار شده درسته گزارشگری نیست که بازی رو گزارش کنه ولی به لطف همین گزارش نکردن شما صداهایی رو میشنوی که واقعا طبیعی هست نمی دونم چند نفر اینجا به زبان اسپانیایی آشنایی دارند اما تقریبا شناخت خوبی از این زبان و محاوره زبان اسپانیایی دارم که باعث شده فریاد هایی که به زبان اسپانیایی از روی نیمکت زده میشه رو متوجه بشم دستور ها و تشویق ها نیمکت مطابق اتفاقات بازی به گوش می رسن که حس جالبی رو در گیمر ایجاد می کنه. کونامی امسال روی این بخش کار کرده و نسبتا خروجی عالی و بی نقصی داشته بخصوص که گزارش بازی در نسخه نهایی به نظر خیلی متفاوت خواهد بود.

استفاده از تکنولوژی پیشرفته دالبی دیجیتال واقعا توی این نسخه جزو نکات رو به جلوی کونامی بود که باید توی این مورد بهش تبریک گفت

AlexMercer
17-09-2010, 19:18
ژاپن و اسپانیا رو چطوری میشه آزاد کرد؟

ali_santori
17-09-2010, 19:43
دوستان جان

اگه میشه یه لینک 100% سالم و چند قسمتی بهم بدین تا دوباره دان کنم.

این دفعه اگه نشد هم خودم ،هم شما رو می کشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Phonix Live
17-09-2010, 19:53
سلام
تاریخ عرضه نسخه نهایی PES 2011 کی هستش ؟

karnavaleroos
17-09-2010, 19:55
دوستان جان

این دفعه اگه نشد هم خودم ،هم شما رو می کشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من جات بودم صبر میکردم تا کاملشو بگیرم خوددانی

Spaniuly
17-09-2010, 19:59
میشه این نتیجه گیری ها رو در آخر پیامت قرار ندی؟ من به شخصه واقعا اذیت میشم از خوندن چنین چیزهایی! نمی دونم چرا اکثر کسایی که به دلایلی علاقمند به فیفا هستن این حس خود برتربینی رو دارن، و همیشه یه طوری حرف می زنن انگار طرفدارای PES یه عده آدم کم سواد و سطحی و بچه ن که فقط بلدن دسته دست بگیرن و بازی کنن و از چیزای دیگه سر در نمیارن... این واقعا آزار دهنده و توهین آمیزه!

با کمال احترام به نظرات شما باید بگم اونچه شما گفتید نظر شخصی شماس (و قابل احترامه) و نه یک حقیقت مطلق و درش هم تماما دیدگاه های شخصی مطرح شده نه مستندات و مستدلات علمی و قابل اتکا. البته تا اینجا کار هیچ مشکلی نداره و هرکس بازخوردش رو از بازی میگه، که از 100 تا 100- ممکنه متغیر باشه، ولی این جمع بندی های آخر ارسال هاتون واقعا آزار دهنده س! (صرف نظر از نکاتی که من به یاد دارم شما یکی دو هفته پیش به عنوان مزایای خیره کننده بازی یاد کردی و امروز به عنوان ضعف بیان می کنی! که به جهت احترام به حریم شخصی من وارد اون بحث نمیشم.)

خواسته یا ناخواسته طرفداران PES تو ایران بیشترن، یه مقایسه سرانگشتی بین فعالیت تاپیک های دو تا بازی این رو نشون میده. و به همین دلیلم هست که طرفداران PES شدن انجمنی برای بحث باز و انتقاد صریح (و گاهی غیر منصفانه از بازی) اما انگار دوست داران فیفا (استناد به جمله آخری که نقل کردم) یه جمعیت کوچیک تر و متعصب تر تشکیل دادن که دوست دارن پایین تر بودن کمیتشون رو با کیفیتی که گاهی وجود خارجی نداره، جبران کنن.

من به شخصه عقیده دارم PES همیشه از نظر مسائل گرافیکی، به خصوص بازیکن ها، چهره ها و لباس ها و اندامشون، به مراتب از فیفا سر بوده و امسال گیم پلیش رو (که چند سال اخیر نقطه مانور دوست داران فیفا بوده) به این بازی رسونده و به نظر من حتی از این نظر جلو زده، اما هرگز نمیام جملات مشابهی رو در مورد طرفداران فیفا به کار ببرم، حتی اینجا که تاپیک دوست داران PES هست نه فیفا!

گاهی بعضی ارسال ها انقدر غیر منصفانه و غیر منطقی و مغرضانه میشه که به خودم میگم اصلا برای چی میام و اینجا رو می خونم که اذیت بشم، دلم هم نمی خواست این حرفا رو بزنم، ولی گاهی بحث یک طرفه در کوبیدن غیر معقول PES واقعا فضای این تاپیک رو غیر قابل تحمل می کنه!

همون حدسی که می زدم اتفاق افتاد حدس می زدم که با این حرفم کسی رو اذیت کرده باشم... متاسفانه من برای اون نتیجه گیری آخرم می تونم به اندازه ای سند و مدرک برات رو کنم که واقعا از مخالفتی که کردی تغییر نظر بدی. و حقیقت شدیدا تلخه واسه همین شما رو به هم ریخته من قبول دارم که هر کس خصلت ها و عقایدی داره ولی این عقاید رو میشه به سادگی طبقه بندی کرد. نمی خوام بحث راه بیفته

یه جمعیت کوچیک تر و متعصب تر تشکیل دادن که دوست دارن پایین تر بودن کمیتشون رو با کیفیتی که گاهی وجود خارجی نداره، جبران کنن.
نمی دونم چرا این جمعیت اندک فقط در محفل P30World خودمون کسانی هستند از جمله

Sam Fisher 10
عنوان : مدیر اسبق انجمن بازی - کابر حرفه ای حال حاضر
تعداد تشکر هایی که از ایشان شده : 4,958 بار و در 1,255 مطلب

4039
عنوان : کاربر فعال انجمن بازی
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 7,587 بار و در 1,173 مطلب

pedram_sad
عنوان : کاربر فعال انجمن کنسولها
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 6,693 بار و در 2,429 مطلب

779
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 1,370 بار و در 449 مطلب

resident_evil
عنوان : همکار اسبق انجمن کنسول ها
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 5,283 بار و در 1,925 مطلب

S A A M
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 5,648 بار و در 2,060 مطلب

Maggy_P
عنوان : همکار انجمن بازی
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 4,057 بار و در 1,414 مطلب

amin 2010
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 2,027 بار و در 459 مطلب

Masoud King
عنوان : همکار انجمن بازی
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 6,908 بار و در 1,861 مطلب

Electronic Arts EA
عنوان : پروفشنال
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 920 بار و در 340 مطلب

vahidgame
تعداد تشکرهایی که از ایشان شده : 3,276 بار و در 1,031 مطلب

خوب به نظرت این کاربرها جزو بهترین گیم خور ها و با اطلاعات ترین ها در مورد گیم و اخبار گیم و جزئیاتش نیستند؟ اگه برتری کیفی فیفا به لحاظ تخصصی یک حس واهی و یک تخیل هست پس چرا این کاربران فیفا رو به PES ترجیح می دن؟ اونهم در مورد نکست جنریشن؟ جای توضیح داره که اشخاصی مثل حسین و وحید با اتکا به قدرت شناخت بالا و منطق عقلی بالا فکر کردن تفکر و شکستن مرزهای سر سخت تعصب گرایی به مسائلی رسیدن که من می بینم خیلیا دارن در جا می زنن توی این زمینه ها و حتی علاقه ای ندارن که در موردشون فکر کنن. من مشکلی با PES و کونامی ندارم. فقط اعتقاد دارم توی سالهای اخیر کونامی خشت اول رو کج نهاده و همین باعث شده که انتخاب اول اهل فن نباشه. من خودم رو توی لیست بالا قرار ندادم چون خودم هم نمی تونم بگم 100 درصد با PES مخالف هستم. من به بازی PES علاقه دارم و کاستی هاش باعث آزارم میشه. من تا قبل PES 2009 حتی ذره ای نمی تونستم با PES ارتباط برقرار کنم اما از 2009 تا حالا بهش عادت کردم ولی وقتی می بینم تا این اندازه در مورد قسمت های تخصصی بازی از قبیل گیم پلی هوش مصنوعی و ضعف مفرط در زمینه درک از موضوع گیمی که اون رو می سازه ( که هماناشبیه سازی فوتبال هست) داره در جا می زنه و از خودش ضعف نشون میده... نا امیدتر و نا امید تر میشم.

اما اینکه کابران بالا رو با شرایط شون مثال زدم صرفا به دلیل این جمله شما بود

اما انگار دوست داران فیفا (استناد به جمله آخری که نقل کردم) یه جمعیت کوچیک تر و متعصب تر تشکیل دادن که دوست دارن پایین تر بودن کمیتشون رو با کیفیتی که گاهی وجود خارجی نداره، جبران کنن

به نظرت کمی عجیب نیست که اونهایی که با فیفا راحت تر هستند و فعلا اون رو به PES ترجیح میدن جزو تخصصی ترین کاربران بازی هستند...

هدفم از تبلیغ این کاربرا نبود چون به اندازه کافی معرف حضور هستند... فقط خواستم کمی به این موضوع فکر کنید و در مورد عده قلیلی که به قول شما متعصب نسبت به فیفا هستند اینقدر راحت اظهار نظر نکنید. نمی خوام با این پستم شما یا هر PES باز دیگه ای که شما فکر می کنید دید ما بهش مثل بچه آماتوری که دسته دستش می گیره سر خورده کنم ولی حداقل خوبی که میشه برای این پست در نظر گرفت اینه با این ها بحث کرد و نظرشون رو پرسید و پرسید که با چه چیز PES مشکل دارن و از چه چیز فیفا مچ شدن که اون رو انتخاب اول خودشون برای سیمولیشن فیفا قرار دادن

گاهی بعضی ارسال ها انقدر غیر منصفانه و غیر منطقی و مغرضانه میشه
نقد نوشتم بلند... پس با دلیل و مدرک بوده... دیگه اینکه به بعضی ها بر می خوره برمیگرده به همون جریان ذهن های سرسختی که اصلی ترین آیکن اونها زوم شده روی تعصب و قدغن بودن تجربه چیزهای بهتر با هدف رسیدن به ایده آل

اونچه شما گفتید نظر شخصی شماس (و قابل احترامه) و نه یک حقیقت مطلق
الته نظر شخصی نبود مشاهداتی بود که می تونم مدرک رو کنم براشون... دست بر قضا بعضی چیزها حقیقت مطلق هست چه اذیتتون کنه چه باعث خوشحالیتون بشه نمره فیفا نکست از نمره PES Next بالاتره.

karnavaleroos
17-09-2010, 20:00
نظر من در pc باز هم pes جلوتره و من امسال هم pes میزنم

amin 2010
17-09-2010, 20:33
مشکل اینجاست دوستان میان فقط میگن این بهتره اون بهتره همین ارمین ( krauser خودمون !!) فنی بحث می کنه 10 نفر ناراحت میشن !!!
مشکل این دو تاپیک اینه که برخلاف تمام تاپیک های این بخش انجمن بیشتر افرادی که میان گیمر حرفه ای نیستن و بسیاریشون بازی ها رو فقط انجام میدن !!!(بعضی هم که فقط یکی از این دوتا بازی رو انجام میدن !!!) در نتیجه بحث حرفه ای و فنی هم کم جواب میده . کلا تاپیکای جالبین این دو تا .
راستی یه سوال برام پیش اومد جنبه کلی داره .چرا بیشتر ایرانی ها هر چی رو بیشتر دوست دارن یا صاحبشن طرفدار سر سختش میشن . توی کنسول ها همینه یکی 360 داره یکی ps3 هر کی هر کدومو داشته باشه طرفدار سرخستش میشه به اون یکی دستگاه 1000 جور مشکل فنی و ظاهری و .. میگیرن. یا طرف سمند داره هر چی بهش میگی این ماشین نیست میگه نه بنزم تو سرعت بالا میگیره !!! اینجا هم همون شکلیه چون جز دو سه نفر معدود مثل ارمین و حسین و ..بقیه فنی بحث نمی کنن نمیشه امید زیادی به نتیجه گیری در چنین تاپیکی داشت .
بار ها اینو گفتم بازیسازی یک صنعت هستش و بدون اطلاعات نمیشه در موردش صحبت کرد . کونامی فقط یک pes رو نداره بازی های بسیار زیادی رو داره که کمپانی هایی مثله سونی یا مایکرو سر و دست میشکنن که بتونن اون بازی رو انحصاری کنن یا حداقل مولتی پلتفرمش بکنن نمونش RISING که کونامی کنفرانس سال پیشش در E3 رو فقط به معرفی این بازی برای 360 و صحبت های کارگردانش کوجیما گذروند !!! در ضمن pes بازار کشور ها شرقی رو در دست داره ( هر چقدر هم که بازیش ضعیف باشه ) در نتیجه کونامی سرمایشو میزاره روی بازیی مثله MGS یا castelvania که میدونه هم رقیب سرسختی براشون نیست هم اینکه فروشی جهانی دارن نه قاره ای به علاوه کونامی از نظر وسعت کمپانی بودجه و تعداد نفرات وضعیت بسیار بدتری نسبت به EA داره که باعث میشه ریسک پذیریش برای بازیی مثله pes پایین بیاد.در عوض EA یک کمپانی کاملا جهانیه ( برخلاف کونامی ) و در ضمن بازی هایی که میسازه ازنظر کمی بسیار بیشتر از کونامیه .ازطرفی بازی هاش مورد پسند تمام بازیکن های جهانیه و فروش زیادی هم داره ، پس از نظر بازگشت بودجه یا سود دغدغه ای نداره درنتیجه FIFA براش یک منبع درامده که اگه بتونه قسمتی از فروش بازار شرق رو هم بگیره برای EA پیروزیه بزرگیه
اینا رو گفتم تا بدونید ضعف بازی pes در این نسل فقط ناشی از کم کاری کونامی نیست بلکه بحث های اقتصادی تجاری و .. زیادی در کاره که من ینمونشو مثال زدم

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 20:38
همون حدسی که می زدم اتفاق افتاد حدس می زدم که با این حرفم کسی رو اذیت کرده باشم... متاسفانه من برای اون نتیجه گیری آخرم می تونم به اندازه ای سند و مدرک برات رو کنم که واقعا از مخالفتی که کردی تغییر نظر بدی. و حقیقت شدیدا تلخه واسه همین شما رو به هم ریخته من قبول دارم که هر کس خصلت ها و عقایدی داره ولی این عقاید رو میشه به سادگی طبقه بندی کرد. نمی خوام بحث راه بیفته

از حرفای من بر می اومد که به هم ریخته باشم؟ :20:
اعوذ بالله ان اکون من الجاهلین! :20:

نمی دونم چرا این جمعیت اندک فقط در محفل P30World خودمون کسانی هستند از جمله...

من استقرا زدم از فعالیت دو تا تاپیک، و گرنه این هم یه استدلال استقرایی که طرفدارای PES بیشترن و اثباتی براش نیست.

خوب به نظرت این کاربرها جزو بهترین گیم خور ها و با اطلاعات ترین ها در مورد گیم و اخبار گیم و جزئیاتش نیستند؟ اگه برتری کیفی فیفا به لحاظ تخصصی یک حس واهی و یک تخیل هست پس چرا این کاربران فیفا رو به PES ترجیح می دن؟ اونهم در مورد نکست جنریشن؟ جای توضیح داره که اشخاصی مثل حسین و وحید با اتکا به قدرت شناخت بالا و منطق عقلی بالا فکر کردن تفکر و شکستن مرزهای سر سخت تعصب گرایی به مسائلی رسیدن که من می بینم خیلیا دارن در جا می زنن توی این زمینه ها و حتی علاقه ای ندارن که در موردشون فکر کنن.

شناخت و منطق همه این دوستان محترم، اما ظاهرا از نظر شما هرکس میگه فیفا بهتره، صاحب نظر و منطق و علمه و هرکس مخالف اون بگه متعصب و متحجر و بی سواد و بی منطقه! از قضا همین دیدگاهه که درون مرزهای سر سخت تعصب گرایی محبوس شده!

من مشکلی با PES و کونامی ندارم. فقط اعتقاد دارم توی سالهای اخیر کونامی خشت اول رو کج نهاده و همین باعث شده که انتخاب اول اهل فن نباشه. من خودم رو توی لیست بالا قرار ندادم چون خودم هم نمی تونم بگم 100 درصد با PES مخالف هستم. من به بازی PES علاقه دارم و کاستی هاش باعث آزارم میشه. من تا قبل PES 2009 حتی ذره ای نمی تونستم با PES ارتباط برقرار کنم اما از 2009 تا حالا بهش عادت کردم ولی وقتی می بینم تا این اندازه در مورد قسمت های تخصصی بازی از قبیل گیم پلی هوش مصنوعی و ضعف مفرط در زمینه درک از موضوع گیمی که اون رو می سازه ( که هماناشبیه سازی فوتبال هست) داره در جا می زنه و از خودش ضعف نشون میده... نا امیدتر و نا امید تر میشم.

تا زمانی که اون قسمت آبی اول حرفا هست، هیچ مشکلی نیست، حتی اون قسمت قرمز؛ چون تا به اینجا همه چیز نظر شخصی و دیدگاه نسبیه. مشکل زمانی شروع میشه که تعمیم تفکر و دیدگاه شخصی به حقیقت مطلق شروع میشه!

به نظرت کمی عجیب نیست که اونهایی که با فیفا راحت تر هستند و فعلا اون رو به PES ترجیح میدن جزو تخصصی ترین کاربران بازی هستند...

شاید اینطور باشه، شاید هم نه. ولی هیچ متری برای سنجش میزان تخصصی بودن کاربری بازی وجود نداره! اگر وجود داره لطفا معرفی کن که همه خودمون رو بسنجیم.

حداقل خوبی که میشه برای این پست در نظر گرفت اینه با این ها بحث کرد و نظرشون رو پرسید و پرسید که با چه چیز PES مشکل دارن و از چه چیز فیفا مچ شدن که اون رو انتخاب اول خودشون برای سیمولیشن فیفا قرار دادن

ای کاش مرزهای تفکرتون رو می شکستید و عکس این سوالم می پرسید! البته شاید هم نمی خواید باور کنید چیزی که می خواید ازش تصویری بی نقص ارائه بدید، از قضا پر از نقصه.

نقد نوشتم بلند... پس با دلیل و مدرک بوده... دیگه اینکه به بعضی ها بر می خوره برمیگرده به همون جریان ذهن های سرسختی که اصلی ترین آیکن اونها زوم شده روی تعصب و قدغن بودن تجربه چیزهای بهتر با هدف رسیدن به ایده آل

اگر مدرکی و دلیلی باشه که چه خوب، مطلب قابل استناد رو هر انسان متمدن و صاحب اندیشه ای می پذیره. البته مدرک باید چیزی قابل اتکا باشه، نه حرفی که روزی در تایید چیزی زده میشه و روز دیگه در نفیش!

الته نظر شخصی نبود مشاهداتی بود که می تونم مدرک رو کنم براشون... دست بر قضا بعضی چیزها حقیقت مطلق هست چه اذیتتون کنه چه باعث خوشحالیتون بشه نمره فیفا نکست از نمره PES Next بالاتره.

من هر دو بازی رو دارم و به هر دو هم علاقه دارم و برای اوقات فراغتم بازی می کنم. خدا رو شکر انقدر چیزهای مهم در زندگیم دارم که رتبه بندی چند تا بازی در چند تا مجله باعث خوشحالی و ناراحتیم نشه. از اول هم گفتم اینکه شما و حتی 7 میلیارد منهای یک نفر دیگه عاشق فیفا باشید، اصلا باحث ناراحتی من نمیشه. ناراحتی اونجایی شروع میشه که دید از بالا به پایین و تعمیم نظرات شخصی به نظریه های جهان شمول و امثال اون آغاز میشه!

پ.ن: من انتظار واکنش خیلی منطقی تری رو از شما داشتم، چون اون کس که در زمین منطق و استدلال دستش کوتاه میشه، به متهم کردن مخاطبش به بسته بودن فکر و متعصب بودن و ناتوانی در دیدن افق بالاتر و ... رو میاره! :20:

djmd
17-09-2010, 20:40
....
مطلق هست چه اذیتتون کنه چه باعث خوشحالیتون بشه نمره فیفا نکست از نمره PES Next بالاتره.

ممنون از مطلب کرازر عزیز ...
دوست عزیز مسئله فقط همین چند نفر تو فروم ما نیست ! خیلی ها هستن که اصلا در فرومها شاید حاضر نباشن ولی می تونن خیلی حرفه ای تر از فرومی ها باشن ( چه در بازی / چه در سایر اطلاعات ) ...
جدا از 2 - 3 خط بالا یه مثال واستون میزنم : برادر بزرگتر بنده که 4 سال از من بزرگتر هست کل فوتبالهای کنسولی و PC رو تا قبل از فیفا نکست بازی کرده بود ! و تا همین پارسال که نسخه کنسولی رو بازی نکرده بود - و از سال 2005 که فیفا pc گند زد - فقط PES بازی می کرد ! ولی فقط بعد از یکبار بازی کردن فیفا نکست ! از همون روز به بعد تا حالا PES بازی نکرده !!! اگر هم دو سه بازی همینطوری بازی کرده محض آرکید بودنش بازی کرده و گفته باخودش بیاد یه شانس دیگه به این بازی بده و از یه دیدگاه دیگه به بازی نگاه کنه , ولی بازم راضی نشده که فیفا نکست رو کنار بزاره ! و حداقل خودم 10 نفر دیگه رو هم که حرفه ای فقط فوتبال بازی می کنن (دقت کنین تو تمام بازی کنسولی و پی سی فقط فوتبال بازی می کنن !!!) که همین وضعیت رو داشتن !
- البته PES بازی بزرگی هست و بعد فیفا در رده ی دوم قرار میگیره ! شما این مسئله رو با دیدن بازی ها فوتبالی آنلاین (تحت بروزر یا چیزهایی شبیه به اون) و کنسول ها نسل قبل یا فیفا نسل قبل متوجه می شین !
در هر صورت انتخاب نهایی با خود فرد هست و کسی حق نداره انتخاب کسی رو تغییر بده و به نظرش احترام نگذاره .. ولی متاسفانه یا خوشبختانه وضعیف fifa , pes به صورتی هست که کرازر و سایر دوستان و سایتهای معتبر خارجی می گویند ....

ali_santori
17-09-2010, 20:46
دوستان جان

جواب میخوام...

amin 2010
17-09-2010, 20:52
ای کاش مرزهای تفکرتون رو می شکستید و عکس این سوالم می پرسید! البته شاید هم نمی خواید باور کنید چیزی که می خواید ازش تصویری بی نقص ارائه بدید، از قضا پر از نقصه.

من هرچی متن ارمینو پستاشو می خونم نمی بینم جایی نوشته باشه که فیفا 2011 pc بی نقصه .

پ.ن: من انتظار واکنش خیلی منطقی تری رو از شما داشتم، چون اون کس که در زمین منطق و استدلال دستش کوتاه میشه، به متهم کردن مخاطبش به بسته بودن فکر و متعصب بودن و ناتوانی در دیدن افق بالاتر و ... رو میاره! :20:

انتظار من هم از شما بسیار بالاتر از این بود که بعد از خوندن پست منطقی ارمین چنین پستی رو ارسال کنید .

شاید اینطور باشه، شاید هم نه. ولی هیچ متری برای سنجش میزان تخصصی بودن کاربری بازی وجود نداره! اگر وجود داره لطفا معرفی کن که همه خودمون رو بسنجیم.

ببینید شما وقتی کسی مهندس باشه( فقط مدرک مهندسی داشته باشه) نگاه جامعه بهش یجور دیگست حتی اگر توی کاری که انجام میده ضعیفتر از یه ادم معمولی باشه . توی جامعه کاربری سایت هم نگاه کلی اینه که دوستانی که مدیر یا همکارن از نظر فنی در زمینه بازی تخصصی تر از بقیه کاربرا به مسائل نگاه می کنن . پس پارامتر ارمین کاملا درسته حتی اگه در واقعیت افراد حرفه ای تر هم باشن که مدیر همکار یا فعال نیستن (که البته با توجه به فعالیت در انجمن تا بحال چنین چیزی رو در بخش بازی ندیدم )

تا زمانی که اون قسمت آبی اول حرفا هست، هیچ مشکلی نیست، حتی اون قسمت قرمز؛ چون تا به اینجا همه چیز نظر شخصی و دیدگاه نسبیه. مشکل زمانی شروع میشه که تعمیم تفکر و دیدگاه شخصی به حقیقت مطلق شروع میشه!

این حرف شما کلا غلطه . تعمیم هیچ وقت به کل یک جامعه نمیشه نسبت داد . وقتی ارمین دیدگاهشو تعمیم میده منظورش این نیست که همه باهاش هم عقیدن بلکه اکثریت جامعه (حتی اگه یک درصد بیشتر باشن) نظرشو قبول دارن اما جامعه ارمین با جامعه شما فرق داره . شما تمام بازیکن ها رو در نظر گرفتید ارمین جامعش فقط بازیکن های حرفه در زمینه گیم بودن نه کسانی که فقط PES یا FIFA بازی کردن و لا غیر !!!

شناخت و منطق همه این دوستان محترم، اما ظاهرا از نظر شما هرکس میگه فیفا بهتره، صاحب نظر و منطق و علمه و هرکس مخالف اون بگه متعصب و متحجر و بی سواد و بی منطقه! از قضا همین دیدگاهه که درون مرزهای سر سخت تعصب گرایی محبوس شده!

کاش شما بتونی عکسشو ثابت کنی . کاش بتونی نام چند تن از همکارا مدیرا یا فعالا رو بیاری که از نظر فنی PES رو برتر میدونن

+

ارمین امضاش یه زمانی Waiting for pes 2011 بود . ازش پرسیدم چرا گفت به PES امسال اعتقاد دارم پس 100 درصد در نظرات ایشون تعصب دخیل نیست . ایشون از روی منطق صحبت هاشونو کردن

+

این بحث ها واقعا برای این دو تاپیک لازمه کاش دوستان مدیریت بزارن این بحث تو تاپیک جاری باشه شاید در انتها نتیجه ای گرفتیم

konami-pes
17-09-2010, 21:03
ارمین امضاش یه زمانی Waiting for pes 2011 بود . ازش پرسیدم چرا گفت به PES امسال اعتقاد دارم پس 100 درصد در نظرات ایشون تعصب دخیل نیست . ایشون از روی منطق صحبت هاشونو کردن

من هم با حرفای امین موافقم . آرمین بدون هیچ تعصبی حرف می زنه و از جمله کسانی هست که به PES علاقه داره و همیشه بازی میکنه.

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 21:08
من هرچی متن ارمینو پستاشو می خونم نمی بینم جایی نوشته باشه که فیفا 2011 pc بی نقصه .

این یه نقل قول مستقیم نبود، یه نتیجه گیری از چندین ارسال در این تاپیک و تاپیک همسایه بود و حسی که سعی میشه القا بشه.

انتظار من هم از شما بسیار بالاتر از این بود که بعد از خوندن پست منطقی ارمین چنین پستی رو ارسال کنید .

چه مشکلی در پست من بود؟ :20:

ببینید شما وقتی کسی مهندس باشه( فقط مدرک مهندسی داشته باشه) نگاه جامعه بهش یجور دیگست حتی اگر توی کاری که انجام میده ضعیفتر از یه ادم معمولی باشه . توی جامعه کاربری سایت هم نگاه کلی اینه که دوستانی که مدیر یا همکارن از نظر فنی در زمینه بازی تخصصی تر از بقیه کاربرا به مسائل نگاه می کنن . پس پارامتر ارمین کاملا درسته حتی اگه در واقعیت افراد حرفه ای تر هم باشن که مدیر همکار یا فعال نیستن (که البته با توجه به فعالیت در انجمن تا بحال چنین چیزی رو در بخش بازی ندیدم )

حرف شما از یه زوایایی درسته، ولی وقتی مسئله بحث منطقیه، باید ابزار منطقی ارائه کرد. ابزار منطقی چیزیه که پشت سرش علمی باشه که خدشه پذیر نباشه. به طور مثال اگر من بخوام بگم انتگرال کسینوس میشه سینوس، کسی نمی تونه این رو زیر سوال ببره، چون یه منطق علمی قطعیه، اما اگر بخوام بگم مثلثات از هندسه برتره، چون تمام افراد ریاضی دانی که می شناسم این نظر رو دارن، این یه ادعای معقول و مستند نیست، بلکه صرفا یه استقراس و استقرا هم غالبا معتبر نیست.

این حرف شما کلا غلطه . تعمیم هیچ وقت به کل یک جامعه نمیشه نسبت داد . وقتی ارمین دیدگاهشو تعمیم میده منظورش این نیست که همه باهاش هم عقیدن بلکه اکثریت جامعه (حتی اگه یک درصد بیشتر باشن) نظرشو قبول دارن اما جامعه ارمین با جامعه شما فرق داره . شما تمام بازیکن ها رو در نظر گرفتید ارمین جامعش فقط بازیکن های حرفه در زمینه گیم بودن نه کسانی که فقط PES یا FIFA بازی کردن و لا غیر !!!

پس با این حساب همه می تونن عبارت «به نظر من...» رو با «همه اهل فن عقیده دارن...» عوض کنن، چون قطعا جامعه هرکس رو افرادی تشکیل میدن که از نظر اون فرد دارای ویژگی خاصی هستن.

کاش شما بتونی عکسشو ثابت کنی . کاش بتونی نام چند تن از همکارا مدیرا یا فعالا رو بیاری که از نظر فنی PES رو برتر میدونن

متاسفانه اون قدر از دوستان مسئول شناخت ندارم و تو این چند سال که در این انجمن بودم، اغلب نظرات رو بدون توجه به اسامی می خونم، مگه اینکه نظری به نظرم خیلی خاص بیاد و نگاه کنم که کی اون رو ارسال کرده. گرچه این بحث ذاتا چیز قابل اثباتی نیست!

امیدوارم اینطور باشه.

این بحث ها واقعا برای این دو تاپیک لازمه کاش دوستان مدیریت بزارن این بحث تو تاپیک جاری باشه شاید در انتها نتیجه ای گرفتیم

من خودم این بحث رو دوست ندارم، چون بحثی بی انتها و بی فایده س. صد ها نفر هم توی این تاپیک نظراتی کاملا مخالف من داشتن، هرگز به خودم اجازه ندادم روی نظرشون نظر بدم، چون نظر همه محترمه. من به نظر یه بچه 10 ساله که تازه PS1 خریده همون قدر احترام می ذارم که به نظر یه آدم 40 ساله که از کومودور همه بازیها رو انجام داده!

اصل این بحث هم سر برتری کدوم بازی نبود، سر این نگاه «ما برتریم» آزار دهنده بود که چندین ساله طرفداران فیفا دارن اون رو در تاپیک های PES القا می کنن. کی گفته هرکی فیفا دوست داره گیمر واقعیه و صاحب فن و نظره، و هرکس PES رو ترجیح میده یه کاربر عادی و سطحیه؟ این رو هم بارها در کلام و هم در عمل عده ای نشون دادن، و این اصلا شایسته نیست!

من به شخصه در حیطه ای که علم ندارم، نظر نمیدم. اگر یه مهندس کامپیوتر که در زمینه بازی تحصیلاتی داشته حرفی بزنه، هرگز به خودم اجازه نمیدم روش حرفی بزنم. اگر بگه به این دلیل علمی فیفا در این زمینه برتره، بدون مجادله می پذیرم، ولی یقین دارم آدمی که اون سطح از علم رو داره هرگز با دید از بالا به پایین به دیگران نگاه نمی کنه و حرفاش بوی بیشتر فهمیدن نمیده!

amin 2010
17-09-2010, 21:18
من خودم این بحث رو دوست ندارم، چون بحثی بی انتها و بی فایده س

البته اگه از همون فرمول این بهتره اون بهتره بریم بی فایدست اما اگه بحث فنی (کاملا فنی روح PES و اینجور چیزا توش نباشه )بحثو ادامه بدیم شاید به نتیجه برسیم

Spaniuly
17-09-2010, 21:23
ممنونم امین جان ولی مطمئن باش ما تا صبح هم بشینیم دلیل بیاریم یه چیزی توی آستین خواهند داشت تا تحویل بدن به ما که همون چیز هم سراسر اشتباه خواهد بود چون از روی تعصب هست... من واقعا خوشحالم که برای من قضیه PES Vs Fifa جنبه تعصبی نداره و خوشحال تر اینکه اون هایی که باید این قضیه رو بدونن می دونن دیگه بقیه خیلی مهم نیست.

من رو متهم می کنن که دارم به توهین کردن متوسل میشم در حالیکه نقد نوشتم و با دلایل محکمه پسند ولی دلایل محکمه پسند چون بر خلاف علایق و تعصبات بعضی ها هست به معنی توهین هست... واقعا تقصیر منه که توی فامیل هرچی بچه کوچولو هست به PES علاقه نشون میده و من داداشم پسر خاله بزرگترم و سایر گیم باز های حرفه ای تر فیفای نکست رو برتر می دونیم؟ خوب من پامو توی هر جامعه ای میذارم می بینم این صادقه
ایران رو مثال می زنن می گن PES طرفدار داره ... خوب اولا ایران که اصلا مهد گیم نیست اصلا جامعه جالبی نیست برای اینکه گیم رو مثال بزنی براش تازه طرفدارش بیشتره که چی توی ژاپن هم طرفدارش بیشتر شما کل رو رها کردی میای جز رو می چسبی کلا فیفا طرفدار بیشتر داره توی دنیا اینه که مهمه فردا اگه یکی گفت توی مریخ هم فیفا و PES بازی می کنن اونها رو هم باید به جامعه آماریمون اضافه کنیم چون کل اهمیت داره نه جز.

توی این جامعه آماری هم نمی دونم چه کاریه که هرچی اهل گیم هست که گیم رو با دید تخصصی دنبال می کنه فیفا رو (البته این چند تای اخیر که نکست هست) به لحاظ کیفی برتر می دونه. اصلا چرا از تمامی سایت های تخصصی گیم نمره های بازی فیفا بیشتر از PES میاد... آهان لابد با سیباس مشکل شخصی دارن همه اشون... یا نه چیزی حالیشون نیست تنها کسانی که حایشونه انبوه طرفداران PES در ایران هست و دو نمونه اش هم این پسر خاله های 8 و 11 ساله من هست که کلی ا نقد کنندگان بازی بیشتر حالیشونه....

به طور مثال اگر من بخوام بگم انتگرال کسینوس میشه سینوس، کسی نمی تونه این رو زیر سوال ببره، چون یه منطق علمی قطعیه، اما اگر بخوام بگم مثلثات از هندسه برتره، چون تمام افراد ریاضی دانی که می شناسم این نظر رو دارن، این یه ادعای معقول و مستند نیست، بلکه صرفا یه استقراس و استقرا هم غالبا معتبر نیست
ظاهرا هم رشته هستیم منم لیسانس ریاضی محض دارم:46:

من به شخصه در حیطه ای که علم ندارم، نظر نمیدم. اگر یه مهندس کامپیوتر که در زمینه بازی تحصیلاتی داشته حرفی بزنه، هرگز به خودم اجازه نمیدم روش حرفی بزنم. اگر بگه به این دلیل علمی فیفا در این زمینه برتره، بدون مجادله می پذیرم، ولی یقین دارم آدمی که اون سطح از علم رو داره هرگز با دید از بالا به پایین به دیگران نگاه نمی کنه و حرفاش بوی بیشتر فهمیدن نمیده!

حسین یه مهندس توی این زمینه محسوب میشه... داره خودشو هلاک می کنه اما بازم شما حرف خودتون رو می زنید پس نقض شد ادعاتون...

آقا بسته بسته دیگه بسته... دیگه واقعا دلم نمی خواد توی این تاپیک حرفی از کیفیت بازی بزنم چون دیدم جنبه ندارن خیلیا حتی یک اپسیلون حسین سم فیشر حرف جالبی زد توی تاپیک مقایسه... که یکی میاد نقد می کنه میاد به کلی نقد های تخصصی تر و موثق تر استناد میکنه 60 نفر می ریزن سرش متهمش می کنن. مطمئن باشید دیگه اگه بخوام کسی رو هم در مورد این بازی راهنمایی کنم که نمی کنم و اونقدر هم آدم مهمی نیستم بخوام کمک کنم یا پستی براش بذارم و جواب بدم براش پیغام می ذارم ولی این تاپیک نمیام از این اشتباهات بکنم تا زمانیکه تکلیف روشن بشه و واقعا این جریانات به نوعی حل بشه. برای کسانی که متعصبانه برخورد می کنن متاسفم.

بحث همین جا خاتمه پیدا کنه وگرنه به خداوند احد و واحد قسم می خورم درخواست کنم از مسعود یا هومان که تاپیک رو فعلا ببندن. پس بحث بی فرجام رو همین جا خاتمه بدیم بحثی که با حمله به یک نقد شروع شد...

black.assassin
17-09-2010, 21:30
آرمین جان فقط به دست خودت این کل کل تموم میشد . مرسی :11:

ولی خیلی ناراحت شدیا . آقا شما نقدتو بکن ما استفاده می کنیم . همه ی بروبسک شما رو می شناسن و حرفای شما رو قبول داریم نمی خواد سند و مدرک بیاری . تاپیک رو ببندین بدتر میشه . همه میریزن تو تاپیک فیفا بعد اونوقت باید اونجا رو هم ببندین .

Download Master
17-09-2010, 21:46
ممنونم امین جان ولی مطمئن باش ما تا صبح هم بشینیم دلیل بیاریم یه چیزی توی آستین خواهند داشت تا تحویل بدن به ما که همون چیز هم سراسر اشتباه خواهد بود چون از روی تعصب هست... من واقعا خوشحالم که برای من قضیه PES Vs Fifa جنبه تعصبی نداره و خوشحال تر اینکه اون هایی که باید این قضیه رو بدونن می دونن دیگه بقیه خیلی مهم نیست.

من رو متهم می کنن که دارم به توهین کردن متوسل میشم در حالیکه نقد نوشتم و با دلایل محکمه پسند ولی دلایل محکمه پسند چون بر خلاف علایق و تعصبات بعضی ها هست به معنی توهین هست... واقعا تقصیر منه که توی فامیل هرچی بچه کوچولو هست به PES علاقه نشون میده و من داداشم پسر خاله بزرگترم و سایر گیم باز های حرفه ای تر فیفای نکست رو برتر می دونیم؟ خوب من پامو توی هر جامعه ای میذارم می بینم این صادقه
ایران رو مثال می زنن می گن PES طرفدار داره ... خوب اولا ایران که اصلا مهد گیم نیست اصلا جامعه جالبی نیست برای اینکه گیم رو مثال بزنی براش تازه طرفدارش بیشتره که چی توی ژاپن هم طرفدارش بیشتر شما کل رو رها کردی میای جز رو می چسبی کلا فیفا طرفدار بیشتر داره توی دنیا اینه که مهمه فردا اگه یکی گفت توی مریخ هم فیفا و PES بازی می کنن اونها رو هم باید به جامعه آماریمون اضافه کنیم چون کل اهمیت داره نه جز.

توی این جامعه آماری هم نمی دونم چه کاریه که هرچی اهل گیم هست که گیم رو با دید تخصصی دنبال می کنه فیفا رو (البته این چند تای اخیر که نکست هست) به لحاظ کیفی برتر می دونه. اصلا چرا از تمامی سایت های تخصصی گیم نمره های بازی فیفا بیشتر از PES میاد... آهان لابد با سیباس مشکل شخصی دارن همه اشون... یا نه چیزی حالیشون نیست تنها کسانی که حایشونه انبوه طرفداران PES در ایران هست و دو نمونه اش هم این پسر خاله های 8 و 11 ساله من هست که کلی ا نقد کنندگان بازی بیشتر حالیشونه....

حسین یه مهندس توی این زمینه محسوب میشه... داره خودشو هلاک می کنه اما بازم شما حرف خودتون رو می زنید پس نقض شد ادعاتون...

آقا بسته بسته دیگه بسته... دیگه واقعا دلم نمی خواد توی این تاپیک حرفی از کیفیت بازی بزنم چون دیدم جنبه ندارن خیلیا حتی یک اپسیلون حسین سم فیشر حرف جالبی زد توی تاپیک مقایسه... که یکی میاد نقد می کنه میاد به کلی نقد های تخصصی تر و موثق تر استناد میکنه 60 نفر می ریزن سرش متهمش می کنن. مطمئن باشید دیگه اگه بخوام کسی رو هم در مورد این بازی راهنمایی کنم که نمی کنم و اونقدر هم آدم مهمی نیستم بخوام کمک کنم یا پستی براش بذارم و جواب بدم براش پیغام می ذارم ولی این تاپیک نمیام از این اشتباهات بکنم تا زمانیکه تکلیف روشن بشه و واقعا این جریانات به نوعی حل بشه. برای کسانی که متعصبانه برخورد می کنن متاسفم.

بحث همین جا خاتمه پیدا کنه وگرنه به خداوند احد و واحد قسم می خورم درخواست کنم از مسعود یا هومان که تاپیک رو فعلا ببندن. پس بحث بی فرجام رو همین جا خاتمه بدیم بحثی که با حمله به یک نقد شروع شد...

من دقیقا میفهمم شما چی میگی و چه احساسی داری :10:. اصلا از جهت فیفا - پس نگفتم . از این لحاظ گفتم که خودم تو تاپیک سخت افزار خودم را ..ر دادم که 460 کارت خیلی خوبیه نسبت به قیمتش یکی میومد میگفت کلا سری 400 Nvidia بدرد نمیخوره . هر چی ما رشته بودیم پنبه میکرد. کم کم به این حالت رسیدم :19: و دقیقا به نتیجه شما رسیدم. کلا بحث راجع به برند های معروف مثل INTELvs AMD , NVIDIA vs ATI , FIFA vs PES در هر موردی (باور کنید حتی مصرف برق Nvidia vs ATI ما تو تاپیک سخت افزار مشکل داریم چیزی که فقط یه مولتی متر میخواد اندازه گیریش و خود کمپانی های تولید کننده هم مقدار مصرف رو اعلام کردن یکی میاد میگه مصرف ATI همیشه پایینتر از Nvidia است. آدم به همچین آدمی چی بگه ؟ :2:)
من تو این پست با هیچ USER کاری نداشتم و منظور من نبود
فقط و فقط خواستم احساس همدردی خودم رو بیان کنم چون خودم این درد رو کشیدم.
با تشکر

ali_santori
17-09-2010, 22:08
دوستان جان

جواب میخوام ...

4039
17-09-2010, 22:24
من شدیدا اعتقاد دارم کسانی که الان PES رو برتر از فیفا میدونن دلیلش اینه که فیفا نکست رو بازی نکردن و اگه بازی کردن خیلی کم بوده و با ظرایف اون بازی زیاد آشنا نیستن و دلیل اینکه الان PES رو برتر میدونن هرگز این نیست که مثلا کوتاه فکر ترن . منم پارسال چون فیفا نکستو کم بازی کرده بودم فکر نمیکردم فیفا از نقطه نظر شبیه سازی خیلی فاصلش با PES زیاد باشه ( هرچند که همون موقع هم با ساعات کمی که بازی کرده بودم میدونستم اون بازی واقعی تره و به همین خاطر پارسال هم به این حقیقت بارها اذعان کرده بودم ) اما بعد از اینکه دهها ساعت بازی کردم کم کم متوجه این مساله شدم که حقیقتا روی بازی فیفا نکست حداقل دوبرابر نفر- ساعت بیشتر از PES کار شده .

پاراگراف بالا رو من بر اساس معیار شبیه بودن به فوتبال واقعی نوشتم نه از نظر جذابیت یا مسائل سلیقه ای پس لطفا کسی ناراحت نشه .

به امید خدا تا چند هفته دیگه که بچه ها کاملا با PES 2011 و فیفا 11 نکست آشنا شدن با هماهنگی هومان مدیر انجمن تصمیم گرفتیم اول یک گروه برای مقایسه دقیق و منطقی از این دو بازی تشکیل بدیم و بعد نتایج نهایی این مقایسه ها رو توی تاپیک مقایسه این دو بازی که فعلا از انجمن حذف شده قرار بدیم تا این بحث برای همیشه پروندش بسته بشه .

AlexMercer
17-09-2010, 22:27
جواب میخوام ...

ولی اگر همون لینک مستقیم کونامی رو دانلد کردی و مشکل داشتی بازم خواهی داشت:46:

Hamid Hamid
17-09-2010, 22:33
دوستاني كه دمو رو بازي كردن: اين گزارشگرش هنوز همون قبلييس؟
عوض نشده؟ چند سالي هست كه گزارشگرش اينه!

masoud93
17-09-2010, 22:37
اصلا چرا از تمامی سایت های تخصصی گیم نمره های بازی فیفا بیشتر از PES میاد... آهان لابد با سیباس مشکل شخصی دارن همه اشون... یا نه چیزی حالیشون نیست تنها کسانی که حایشونه انبوه طرفداران PES در ایران هست

به نظرت کسی که نصف عمرش و جوونیش رو گذاشته روی بازی pes هیچی حالیش نیست ؟

Pro Evolution Soccer 2010 PS3
Review Score: 6.5

FIFA Soccer 10 PS3
Review Score: 9.0

من خودم تازه امشب رفتم امتیاز فیفا و پس رو تو گیم اسپات دیدم و کلی خندیدم و کلی ناراحت شدم.

خداییش این امتیازی که گیم اسپات داده انصاف هستش ؟

متعصفانه مردم ایران هم خیلی به این امتیازا توجه میکنن به خواطر همین خیلیاشون فیفا باز شدن.
یادشون رفته چند سال پیش تو کلوپ ها چی بازی میکردن.

:18: :19: :27: :31: :41:

(ببخشید اگه غلط املایی داشتم)

Download Master
17-09-2010, 22:43
اتفاقا مردم ایران بعد از اینکه پیشرفت FIFA رو نسبت به PES که سالها تو کلوپ بازی میکردن (مثل خودم که از Winning Eleven 3 با فیفا 98 خودمون :31: تو کلوپ بازی میکردم ) دیگه دیدن FIFA ارزش بازی کردنش خیلی بیشتر از PES که هر سال همون قبلیه (البته انصافا امسال یه تکون اساس به خودش داده و گرنه که اصلا حای مقایسه باقی نمیذاشت )

در ضمن یه خبر حدید مثل اینکه PES نیاز بیشتری به زمان داره تا بازی رو تکمیل کنه (فکر کنم انقدر به کونامی اعتراض کردن ترسید بازی رو Release کنه ) و فعلا از 30 سپتامبر رفت TBA فیفا هم 28 سپتامبر میاد هر دو نسخه PC. به نقل از سGameSpot

D@niel
17-09-2010, 22:48
نسخه ی دمو که گزارش نداره
باید همون قبلی باشه.

ali_santori
17-09-2010, 22:54

ولی اگر همون لینک مستقیم کونامی رو دانلد کردی و مشکل داشتی بازم خواهی داشت:46:
چرا؟؟؟

مگه نمیگین خوب دانلود نشده؟

من این فایل دانلودی رو تو 2 تا گیم نت بردم برا اونا هم همین ارور رو داد

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 22:55
افسوس که جنبه نقدپذیری بعضی دوستان انقدر پایینه، و تا یک نفر چیزی بر خلاف نظرشون بگه، چنان آشفته میشن که طرف رو به هرچی که به ذهنشون میاد متهم می کنن. از متعصب و متحجر و دارای سطح فکر محدود بگیر تا ملول از دیدن افقی که عده ای از دوستان می بینن.

من فکر می کردم زمانی که به زعم خودم تهمت «خود برتر بینی» رو مطرح کنم، این دوستمون برآشفته بشه و این قضیه رو انکار کنه، اما بعد دیدم نه، بلکه این رو کاملا قبول داره و بلکه لیستی هم داره و مصداق روشنفکری و رشد عقلی در بازی رو ترجیح فیفا به PES می دونه. برای من واقعا جای شگفتی بود!

من اگر از اول می دونستم که دوستان واقعا این حس «ما برتریم» رو دارن اصلا بحث رو شروع نمی کردم، چون نمیشه با کسانی که چنین پیش فرض ذهنی دارن بحث کنی، کما اینکه اولین کلمه رو که بگی، مورد تهمت عقب ماندگی واقع میشی؛

در آخر باز هم میگم، کثرت حق نمیاره. اگر شما با هزار نفر در این سایت دوست باشی و صد هزار نفر قبولت داشته باشن، بازم مجوز این نیست که نظر و دیدگاهت رو (که از قضا درش تناقض بسیار دیدم) دلیل و مدرک محکمه پسند بنامی! در مورد اون حس برتری هم ترجیح میدم چیزی نگم.

من تا به حال دلیل منطقی و معقول و علمی راجع به برتری فیفا به PES ندیدم، جز نظرات شخصی عده ای از دوستان که انگار نظرشون ارزش والاتری نسبت بقیه داره. در هر حال، اگر جز این قسمت، جای دیگری واقعا این دلایل و مستندات بیان شده، دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن که من مطالعه کنم تا از این جهالت بیرون بیام!

به هر حال اگر دوست دارید خودتون و دوستانتون یک سوی کل انجمن رو پیش ببرید، و «تفکر فیفا از PES برتر است» رو با روشهای قرون وسطی و هجوم دسته جمعی به هر منتقدی اشاعه بدید، بهتره همون به دوستانتون بگید انجمن رو ببندن، چون فلسفه انجمن محل مطرح شدن نظرات مختلف و بحث در شرایط مساوی و بر مبنای منطق مستدله، نه وقتی حرف ها هم ارزش نیست و منطق نسبیه! ببخشید اگر جریان یک سویه انجمن شما و دوستانتون رو به هم زدم!

پ.ن: بنده متاسفانه ریاضی نخوندم. فارغ التحصیل مهندسی مکانیک و دانشجوی MBA دانشگاه صنعتی شریف هستم.

ali_santori
17-09-2010, 22:56
در ضمن مال من سرویس پک 2 هست.

کسی رو سرویس پک 2 نصب کرده؟

XP

mtx891
17-09-2010, 23:02
به نظرت کسی که نصف عمرش و جوونیش رو گذاشته روی بازی pes هیچی حالیش نیست ؟
Pro Evolution Soccer 2010 PS3
Review Score: 6.5
FIFA Soccer 10 PS3
Review Score: 9.0
من خودم تازه امشب رفتم امتیاز فیفا و پس رو تو گیم اسپات دیدم و کلی خندیدم و کلی ناراحت شدم.
خداییش این امتیازی که گیم اسپات داده انصاف هستش ؟
متعصفانه مردم ایران هم خیلی به این امتیازا توجه میکنن به خواطر همین خیلیاشون فیفا باز شدن.
یادشون رفته چند سال پیش تو کلوپ ها چی بازی میکردن.
:18: :19: :27: :31: :41:

(ببخشید اگه غلط املایی داشتم)

من پروفایل افرادی که به فیفا و pes رای میدن رو نگاه کردم اکثر فیفا بازها به فیفا 10 میدن بعد میرن به pes
1 میدم در صورتی که pes بازها میان و نمره واقعی به هر دو بازی میدن

دمو گذارش گر نداره اما به گفته خوده کنامی الان داره روی گزارش گر کار میکنه و قرار یه تغییراتی بکنه تو همین تایپیک هست سرچ کنی پیدا میشه

دوستان جان

این دفعه اگه نشد هم خودم ،هم شما رو می کشم.

عزیزم لینک دیگر رو که طرف خودش نساخته همه لینکها عین همون نسخه ایه که تو سایت بازی هست .میخای دوباره دانلود کن حجم فایل رو هم از تو پروپرتیس برام بنویس به بیت

یه خاهشی که از دوستان داشتم اینقدر به pes بازها توهین نکنید نمیخام وارد دعوا ها بشم از نقد ها ممنونم پیشنهاد میدم جای این کارها یکم بگیردید ببینید میتونید چنتا تیم واسه دمو پیدا کنید نه المان و اسپانیا و ژاپن
:hmm:

D@niel
17-09-2010, 23:03

XP

سلام.
در مورد مشکل لینک دانلود از سایت گیم اسپات دانلود کنید.خودم تست کردم.

حالا مشکلتون چیه؟

amin 2010
17-09-2010, 23:05
بازم مجوز این نیست که نظر و دیدگاهت رو (که از قضا درش تناقض بسیار دیدم) دلیل و مدرک محکمه پسند بنامی!

میشه تناقضاشو بگی ما هم روشن شیم؟

به هر حال اگر دوست دارید خودتون و دوستانتون یک سوی کل انجمن رو پیش ببرید، و «تفکر فیفا از PES برتر است» رو با روشهای قرون وسطی و هجوم دسته جمعی به هر منتقدی اشاعه بدید،

مشکل اینجاست ما منتقدی ندیدیم!!! کدوم منتقد ؟؟ شما بازیو کجا نقد کردی ؟احتمالا شما نقدو با کوبوندن اشتباه گرفتی

در آخر باز هم میگم، کثرت حق نمیاره. اگر شما با هزار نفر در این سایت دوست باشی و صد هزار نفر قبولت داشته باشن، بازم مجوز این نیست که نظر و دیدگاهت رو (که از قضا درش تناقض بسیار دیدم) دلیل و مدرک محکمه پسند بنامی! در مورد اون حس برتری هم ترجیح میدم چیزی نگم.

کثرت حق نمیاره اما حرف درست حق میاره !!! من و ارمین 2 سال پیش توی تاپیک یکی از بازی ها بعد از یه اختلاف نظر که چند صفحه ای هم به طول انجامید دوست شدیم . منظورم از این حرف اینه که ما با هم تعارف نداریم حرف اشتباهو هر کدوم بزنیم با هم بحث می کنیم تا یکی اون یکی رو قانع کنه . اما بحث هایی که ما می کردیم نتیجه داشت شما متاسفانه یسری حرف قلمبه سلمبه و حق به جانبانه میزنی که افکار دوستانو منحرف می کنه در حالی که شما هنوز به ما نگفتی چجوری به این نتیجه رسیدی ما بنظرمون PES بازا سطح درکشون پایین تره !!||

پ.ن: بنده متاسفانه ریاضی نخوندم. فارغ التحصیل مهندسی مکانیک و دانشجوی MBA دانشگاه صنعتی شریف هستم

بنده هم دانشجوی پزشکی هستم . فقط ربطشو نفهمیدم شما چرا اینو گفتی!!؟؟

AlexMercer
17-09-2010, 23:06

XP

ویندوز اینستالر نصب کردی؟:18:

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 23:13
میشه تناقضاشو بگی ما هم روشن شیم؟

تا به حال چون نیازی ندیدم، آدرسش رو نگه نداشتم. از این به بعد چشم.

مشکل اینجاست ما منتقدی ندیدیم!!! کدوم منتقد ؟؟ شما بازیو کجا نقد کردی ؟احتمالا شما نقدو با کوبوندن اشتباه گرفتی

من بازیو نقد نکردم، رفتار «ما حرفه ای تریم و بهتر می فهمیم و نظراتمون ارزش بیشتری داره» رو نقد کردم. در ضمن، میشه این کوبوندن رو در حرف های من نشون بدی؟

در حالی که شما هنوز به ما نگفتی چجوری به این نتیجه رسیدی ما بنظرمون PES بازا سطح درکشون پایین تره !!||

شما ارسالهای دوستتون رو بخونی کاملا این نکته ازش قابل استنتاجه!

بنده هم دانشجوی پزشکی هستم . فقط ربطشو نفهمیدم شما چرا اینو گفتی!!؟؟

به این دلیل:

پ.ن: من واقعا از همه دوستان عذر می خوام که وقتشون با گذروندن این ارسال ها تلف میشه، کاملا حس می کنم که چقدر آزار دهنده س این ارسالهای بی معنی در این تاپیک. از دوستان هم می خوام که جز مرتبط با بازی دیگه این بحث رو ادامه ندن، اما در مورد بازی هر چیز منطقی و مستندی (البته نه به اون شکل تعریف شده!) که باشه، میشه خیلی خوب و موثر و مثل انسانهای قرن 21 و بدون چسبوندن انگ با هم بحث کنیم تا اونا که این تاپیک رو می بینن هم از خوندن ارسالهایی از این دست، این شکلی: :2: نشن.

ali_santori
17-09-2010, 23:16
ویندوز اینستالر نصب کردی؟:18:
چرا با تعجب میپرسی؟

آره هم 3.1
هم 4.5 رو نصب کردم ولی نشد.

AlexMercer
17-09-2010, 23:36
چرا با تعجب میپرسی؟

آره هم 3.1
هم 4.5 رو نصب کردم ولی نشد.

خوب از سرور خوده کونامی گرفته بودی؟

ali_santori
17-09-2010, 23:44
خوب از سرور خوده کونامی گرفته بودی؟

ورژن 3.1 رو از سایت ماکروسافت گرفتم

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

سایز فایل دانلودی شما هم همینه؟

1,411,263,951 bytes

AlexMercer
17-09-2010, 23:56

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

1,411,263,951 bytes

اره نباید مشکلی داشته باشه. خوب اگر دمو رو از سرور کونامی گرفتی خراب بود از گیم اسپات که دوستمون گفت بگیر.ولی بهتر نیست بزاری تا 3 هفته دیگه خودش میاد بازی کنی؟

Mostafa NBA
18-09-2010, 00:03
اره نباید مشکلی داشته باشه. خوب اگر دمو رو از سرور کونامی گرفتی خراب بود از گیم اسپات که دوستمون گفت بگیر.ولی بهتر نیست بزاری تا 3 هفته دیگه خودش میاد بازی کنی؟

چرا اکثرتون میگید 3 هفته یا 15 روز ؟؟؟ طبق قرار قبلی بازی باید 30 سپتامبر عرضه بشه. یعنی 12 روز دیگه.

:11:

hasani2008
18-09-2010, 00:04
بالاخره امروز تصميم گرفتم دان كنم 10 دقيقه بعد دانلود تموم ميشه ميخوام تا صبح بازي كنم(به نظرتون ارزش داره تا الان بيدار موندم واسه دمو!!!!!

hadishi
18-09-2010, 00:05
من بحث ها رو دنبال کردم این درسته که خیلی از دوستان میان توهین می کنند به کسانی که این بازی رو دوست دان یا برعکس اما دوست عزیز ما ( ارمین ) .و 4039 ( حسین ) و خیلی از دوستان دیگر من تا حالا ندیدم طرفداری یک بازی کنه از هر دو بازی مشکلاشو گفته این دلیل نیست کسی لیسانس داشته باشه بعضی اوقات تجربه بازی کنجکاو بودن فرد علاقه فرد گیمر بودن حرفه ای بودن باعث میشه که فرد با مدرک و سند حرف بزنه یک مثال میزنم همه میدونن عادل فردوسی پور اطلاعات زیادی از فوتبال داره این مال اینه که مدرک داره؟ نه اگر همین اقا انگلیسی خوب وارد نبود نمی تونست همه اطلاعات کافی از سایت مقاله ایرانی بگیره پس هم علاقه داره هم کارشه هم مهارت داره البته اون دوستمون هم بعضی حرفاش واقعا درست بود در کل خدا کنه کسی بهش بر نخوره اگر نقد یا چیزی می کنند
موفق باشید

black.assassin
18-09-2010, 00:15
بالاخره امروز تصميم گرفتم دان كنم 10 دقيقه بعد دانلود تموم ميشه ميخوام تا صبح بازي كنم(به نظرتون ارزش داره تا الان بيدار موندم واسه دمو!!!!!

نه . میخوره تو ذوقت :دی فقط بارسا و بایرن هست .

hasani2008
18-09-2010, 00:20
داره نصب ميشه (منظورم نوع بازي هست تا صبح سرگرم ميشم يا تكراري ميشه بازي؟؟؟؟!!!!

AlexMercer
18-09-2010, 00:21
چرا اکثرتون میگید 3 هفته یا 15 روز ؟؟؟ طبق قرار قبلی بازی باید 30 سپتامبر عرضه بشه. یعنی 12 روز دیگه.

:11:

من که خوندم 8 اکتبر میاد.

Milad4171
18-09-2010, 00:33
راستش من امیدوم نا امید شد!!!
امیدوارم به گفته ی دوستان نسخه ی اصلی درست بشه!
و منم فیفا رو دانلود کردم و به نظرم فیفا یکم بهتره... برعکس 2010 که اصلا باهاش حال نکردم فکر کنم 11 یه جورایی دوباره داره خودشو نشون میده!
ولی واسه اینکه توی تاپیک pes هستم باید بگم که یه سری چیزا( همونطوری که دوستان گفتن) خوب بود ولی الان باز نمیشه نظر داد!
بادی صبر کرد نسخه ی اصلی بیاد!
منم مثل خیلی از بچه ها از 2009 به بعد Pes بازی کردم .ولی اون زمانی که نسخه ی winnig Eleven بود حدودا 8 سال پیش من یه نسخه رو با یکی از فامیل هام توی پاریس بازی کردم و البته اون بنده خدا خیلی حال میکرد باهاش .
ولی به جرعت میگم پیشرفت کونامی چیزی کمتر از EA نداره. و البته به گفته یکی از دوستانمون وضعیت اقتصادی Ea با کونامی زمین تا آسمون فرق داره!!!

Milad4171
18-09-2010, 00:33
حذف................

balloon
18-09-2010, 00:34
Release date(s) EU September 30, 2010
UK October 8, 2010
NA TBA

mtx891
18-09-2010, 01:17

1,411,263,951 bytes
اره منم از سرور کونامو دان کردم تاحالا 4جا نصب کردم مشکلی نداشت روی xp s3 و 7 اما xp s2 نه اما قضیه اینجاست که شما موقع استراکت مشکل داری

عشق میکنی:11:

من چند جا گشتم برای نوشتن انتقاد از دمو و دیدم که 12 هزار تا نظر و انتقاد اونجا هست و اینطور که بوش میاد کونامی میخاد تاریخ انتشار رو عقب بندازه البته این سایتها معتبر نبودند

black.assassin
18-09-2010, 09:47
دیگه دست به دعا شدم کونامی باگ هاشو درست کنه وگرنه با این وضع 5 هم نمیگیره . حاضریم تاریخ انتشار عقب بیفته ولی یه چیز درست و حسابی تحویلمون بدن .

راستی ضربه ایستگاهی های 100% گل 2009 درس شده الان بعد پاس سریع میان جلوی توپ و نمیزارن بشوتی از 5 دفعه که ضربه ایستگاهی زدم فقط یکیشو تونستم با این روش گل کنم .

یه کار جالبی هم که تو نسخه دمو دیدم قرار دادن game speed برای بازیه که خاطرات بازی روی PS1 رو برام زنده کرد :دی اونایی که میگن هیجانش کمه یه دستی به سرعت بازی بزنن . هر چند اون موقع همه کارای زیبایی مثل دریبل و استپ ها یکم مسخره می شن . چون سریع انجام میشه ولی هیجان رو زیاد می کنه .
دوستان 2 تا سوال داشتم که چند بار پرسیدم . جواب ندادین . حداقل بگین که همچین چیزی نیست .
چطوری میشه تیمای دیگه مثل ژاپن ( که خودم تو یکی از عکسای تاپیک دیدم ) رو آورد . پچی چیزی داره ؟ اگه داره محبت کنین لینکش رو بدین .
مود excellent برای بازیکنا رو نمیشه با دستکاری درستش کرد یا نرم افزاری واسش نیست ؟
ممنون

hasani2008
18-09-2010, 10:07
من از ديشب چند باري بارسا -مونيخ زدم خيلي واسم جالب بود چون سبكش با 2010 كاملا فرق ميكنه،بازي اول هر كاري كردم نتونستم حتي 1گل بزنم(شايد من بازيباز نيستم) ولي خيالم راحته كه 1سالي ميتونم خودمو سرگرم كنم (فكر نكنم بازي واستون تكراري شه)در كل بازي خيلي بهتر شده فقط چند مشكل داره
1-داوري خيلي اذيت ميكنه كافيه يه تنه بزني بعد ميشه خطا
2-بازيكنا بيش از اندازه ميمونن تو آفسايد
3-دروازه باني بهتر شده ولي زيادي با دفاع هاي خودي قاطي ميكنه
4-شوت ها خيلي دقت مي خواد و بيشتر بيرون از چارچوبه...
5-بازيكنان دفاع حريف حتي در topPlayer به محض احساس خطر توپ رو به اوت ميزنند كه رو اعصابه و هيجان بازيرو كم ميكنه .
بقيه بازي عالي هست محاسن بازيو نگفتم چون بيشتر دوستان به اين نكته اشاره كردن.(فقط يه مساله اين صداي مربي كه ميگيد 1بار بيشتر نشنيدم)

M A X I M U M
18-09-2010, 11:30
خب اینم از نقد من که حدود 20 ساعت کامل بازی کردم
سبک بازی بدون شک عوض شده و دیگه خبری از حملات همه جانبه به داخل محوطه جریمه نیست
مهم ترین این تغییرات در دریبل هاست که فینت ها و حرکات نمایشی شکل دیگه ای به خودش گرفته و باید تنظیمشون کنی به دلخواه و بعد ازشون استفاده کنی
نمیخوام از خوبی ها بگم مثل همیشه بازی پر هیجان و زیباییه اما مشکلات :

- یه بار میخواستم ایستگاهی بزنم داور ایستاده درست جلوی دیوار دفاعی !
- دوربین فوق العاده مزخرف حرفمو ثابت می کنم - کامپیوتر میخواد کرنر بزنه اون که نیازی به دیدنه محوطه جریمه نداره حساب و کتاب می کنه و کرنر میزنه من بدبخت باید بازیکنامو بچینم این ور اون ور ببرمشون اما مگه این دوربین میذاره دوربین موقع کرنر زدن فقط همون بازیکنی که میخواد کرنر بزنه رو زوم می کنه و نشون میده
از روی رادارم نمیشه دقیق تنظیم کرد محل جایگیری بازیکنارو من نمیدونم اون نابغه ای که این دوربینو درست کرده فکر اینجارو نکرده یعنی (امیدوارم در نسخه نهایی درست بشه و یا حداقل بشه این دوربین کذایی رو دیس ابل کرد)
این مشکل دوربین یکی دوتا که نیست پش محوطه هستی با هزار امید و آرزو و اندازه گیری شوت می کنی بخاطر زاویه دوربین شوت کج میره به بیرون اما حالا میای در موقعیتی که اصلا فکرشم نمی کنی گل میزنی و توپ میره تو گل
من به شخصه از این نوع گل ها بدم میاد یه جوری انگار خودم نزدم این گلارو
مشکل بعدی آفسایده به خدا نمیدونم چی بگم بازیکن من با بازیکن حریف دقیقا رو یه خطه اصلا بدنشم جلوتر نیست این میاد آفساید می گیره
داوری باز بهتر شده اما بازم مشکلاتی داره اما وای دروازه بانا :
این دروازه بانا حیثیت این بازی رو به باد میدن
من داشتم بایرن بارسا بازی می کنه این ابراهیموویچ ضربه سر زد خیلی خیلی آروم بود دروازه بان میخواست توپو بگیره بجاش پاش رو گرفت ! توپ رفت تو گل
یعنی خیلی خیلی ساده بود گرفتن این توپ البته من فقط والدز و بات رو دیدم که مال بارسا و بایرن بودن امیدوارم تو نسخه نهایی بقیه دروازه بانا بهتر باشن و اینقدر کلاس بازی رو پایین نیارن

black.assassin
18-09-2010, 11:34
من از ديشب چند باري بارسا -مونيخ زدم خيلي واسم جالب بود چون سبكش با 2010 كاملا فرق ميكنه،بازي اول هر كاري كردم نتونستم حتي 1گل بزنم(شايد من بازيباز نيستم) ولي خيالم راحته كه 1سالي ميتونم خودمو سرگرم كنم (فكر نكنم بازي واستون تكراري شه)در كل بازي خيلي بهتر شده فقط چند مشكل داره
1-داوري خيلي اذيت ميكنه كافيه يه تنه بزني بعد ميشه خطا
2-بازيكنا بيش از اندازه ميمونن تو آفسايد
3-دروازه باني بهتر شده ولي زيادي با دفاع هاي خودي قاطي ميكنه
4-شوت ها خيلي دقت مي خواد و بيشتر بيرون از چارچوبه...
5-بازيكنان دفاع حريف حتي در topPlayer به محض احساس خطر توپ رو به اوت ميزنند كه رو اعصابه و هيجان بازيرو كم ميكنه .
بقيه بازي عالي هست محاسن بازيو نگفتم چون بيشتر دوستان به اين نكته اشاره كردن.(فقط يه مساله اين صداي مربي كه ميگيد 1بار بيشتر نشنيدم)

1- نه دیگه گیر نده جون من . خیلی خوب شده . چون بازی تکنیکی شده و سخت میشه دریبل کرد باید این کار انجام می شد وگرنه شما یه نفر رو هم نمی تونستی دریبل کنی و سریع توپ رو با تکل ازت می گرفتن . در ضمن از 2010 خیلی بهتره . دیگه اون حرکات کشتی کج 2010 رو نمی تونی اینجا بزنی . نکته مثبت داوریش هم آفسایده که تا وقتی توپ به اونی که تو آفساید هست نرسیده آفساید نمی گیره برعکس 2010 .

2- اینو نگو دیگه . تو 2010 جون می دادی که یارت بره جلو بهش پاس بدی . الان دیگه خود بازیکن جلو میره و فقط باید ظریف کار کنی و پاسات به موقع باشه که آفساید نشه . من خودم خیلی دقت می کنم تو پاسا و از خود com کمتر آفساید می دم .

3- آره . هوش مصنوعی دروازبانا فرقی نکرده .

4- اینم موافقم . ولی اینم بگم با 1-2 ماه بازی کردن دیگه هیچ شوتی رو بیرون نمی زنی و همش گل میشه . چون اونطوری که دیدم دروازباناش مثل فیفا شدن با یه تقه گل می خورن ولی شوتهای پر ضرب رو می گیرن . شوتهای تکنیکیش خیلی باحاله . آدم ذوق می کنه . :27:

5- خوب اینو مجبور شدن اینطوری بسازن . چون تو 2010 خیلی توپ لو می داد com و از اونجایی که هوش مصنوعی پیشرفتی نداشته و نتونستن کاری کنن و همینکه تعداد پاسهای اشتباه خیلی بیشتر شده این کار رو کردن که مدام سر اشتباه به گل نرسی .

صدای مربی کمتره ولی صدای تماشاگرا که به لهجه اسپانیاییه ( البته به گفته آرمین ) شنیده میشه .

mohsen-jj
18-09-2010, 11:35
سلام ... می گم ممکنه این مشکلاتی که از pes 2011 می گین ، حداقل بعضیاش تو نسخه اصلی درست بشن ؟؟

mjorh
18-09-2010, 11:38
گزارشگرش بازم اون مردست که صدایش ضایعست .؟ نمیدونم چرا این فیفا رو یه نمه با گرافیک بالا واسه کامپیوتر نمیزنن ، ea اون همه بازی با کیفیت واسه کامپیوتر میزنه اما نمیتونه یه فوتبال رو با کیفیت بالا بزنه ، واقعا مسخرس .

black.assassin
18-09-2010, 11:45
سلام ... می گم ممکنه این مشکلاتی که از pes 2011 می گین ، حداقل بعضیاش تو نسخه اصلی درست بشن ؟؟

خیلیاش احتمال داره درس شه . مثل دوربین و باگهای مسخره و اینکه مود excellent میاد و دریبل زدن کمی راحتتر میشه و اینقدر گیر نمی دیم .

samyar_red
18-09-2010, 12:07
منم پارسال برای اولین بار بعد از فیفا 2002 رفتم فیفا10 رو گرفتم و شاید باورتون نشه وسط یه بازی 10 دقیقه ای اومدم بیرون پاکش کردم. نزدیک. بود کلا از بازی رایانه ای زده بشم. 2 هزار تومن ریختم آب جوب
به جرات میگم هیچ فرقی بین موتور فیفا 10 و 2002 ندیدم. واقعا مضخرفه.
مطمئن باشید گیمرای واقعی که بازی رایانه ای رو درک میکنن غیر ممکنه فیفا رو به پیس ترجیح بدن. اینایی که میگن فیفا بهتره بیشتر از 1 هفته نیست که کامپیوتر خریدن
----------
اما در مورد بازی اینطور که من یه دمویی دیدم انگار واقعا تغییر کرده.فقط من ارزوم اینه که یه بار گل زدن تو پیس آسون باشه که سریع زده نشیم. مثلا اوایل پیس10 خیلی به من چسبید. مساوی میشد بازیا باخت میدادم و اینطور نبود که همیشه اول باشم
اما مدتی که گذشت دیگه زیر 10 تا تیمی نمیخورد و اینطوری سیر شدم دوباره و چسبیدم به همون bal .
راستی بچه ها لیونل مسی چطوری ساخته شده؟؟ درچش چنده؟ چه فرقی با پیس10 اش کرده
کریس رونالدو چی؟
اگر ممکن بود عکسم تونستید بزارید چه بهتر

mohsen-jj
18-09-2010, 12:08
راستش من که نمیتونم به حرف ها و نقدای خیلی از دوستان ( نه همه ) اعتماد کنم آخه هر کسی یه چیزی می گه ... یکی می یاد میگه شوتها سخت شده و نمی شه گل زد ، یکی دیگه می یاد می گه هر شوتی می زنم می ره تو گل و ...باید خودم بازی کنم تا بفهمم چطوره !!! که مطمئنم مثل همیشه خوشم می یاد ( با وجود همه ضعف هاش )راستی تو دمو نمی شه رو حالت بارونی بازی کرد ؟؟ اگه میشه طبیعیتر شده یا نه ؟

shahab_f
18-09-2010, 12:15
راستش من که نمیتونم به حرف ها و نقدای خیلی از دوستان ( نه همه ) اعتماد کنم آخه هر کسی یه چیزی می گه ... یکی می یاد میگه شوتها سخت شده و نمی شه گل زد ، یکی دیگه می یاد می گه هر شوتی می زنم می ره تو گل و ...باید خودم بازی کنم تا بفهمم چطوره !!! که مطمئنم مثل همیشه خوشم می یاد ( با وجود همه ضعف هاش )راستی تو دمو نمی شه رو حالت بارونی بازی کرد ؟؟ اگه میشه طبیعیتر شده یا نه ؟
تو دمو بارونی نداره.
من که کلا خوشم اومد از سبک جدید بازی در مجموع
فقط از یه سری زوایا واقعا شوت تو چارچوب نمیزنه ، حتی اگه یه تقه بزنی ، اونم بغل پا

Download Master
18-09-2010, 12:17
منم پارسال برای اولین بار بعد از فیفا 2002 رفتم فیفا10 رو گرفتم و شاید باورتون نشه وسط یه بازی 10 دقیقه ای اومدم بیرون پاکش کردم. نزدیک. بود کلا از بازی رایانه ای زده بشم. 2 هزار تومن ریختم آب جوب
به جرات میگم هیچ فرقی بین موتور فیفا 10 و 2002 ندیدم. واقعا مضخرفه.
مطمئن باشید گیمرای واقعی که بازی رایانه ای رو درک میکنن غیر ممکنه فیفا رو به پیس ترجیح بدن. اینایی که میگن فیفا بهتره بیشتر از 1 هفته نیست که کامپیوتر خریدن
----------
اما در مورد بازی اینطور که من یه دمویی دیدم انگار واقعا تغییر کرده.فقط من ارزوم اینه که یه بار گل زدن تو پیس آسون باشه که سریع زده نشیم. مثلا اوایل پیس10 خیلی به من چسبید. مساوی میشد بازیا باخت میدادم و اینطور نبود که همیشه اول باشم
اما مدتی که گذشت دیگه زیر 10 تا تیمی نمیخورد و اینطوری سیر شدم دوباره و چسبیدم به همون bal .
راستی بچه ها لیونل مسی چطوری ساخته شده؟؟ درچش چنده؟ چه فرقی با پیس10 اش کرده
کریس رونالدو چی؟
اگر ممکن بود عکسم تونستید بزارید چه بهتر

دوست عزیز FIFA 2010 رو با FIFA 2011 PC مقایسه میکنید. پس حتما خبری از Next-Gen نشنیدید. شما یه بار FIFA 11 بازیکن بعد بیا از این حرفا بزن. البته شما منصفانه نوشتید چون FIFA 2010 PC یکی از بدترین بازیهای تاریخ بازیهای رایانه ای بود ولی این 2011 خیـــــــــــــــلی فرق داره . توضیح اضافه نمیدم چون نیمشه . فقط باید امتحان کنی .
در ضمن دوستانی که فیفا میزنن معمولا مدیرای این انجمنن که حداقل 3-4 سالی هست کامپیوتر خریدن (تاریخ عضویتشون رو ببین :31:)

malkemid
18-09-2010, 12:25
منم بازی کردم...در کل تغییراتش خوب بود...فقط مشکل اساسی من با توپشه...اصلا دینامیک خوبی نداره...به زمین چسبیده...توپش انگار سنگینه...

سیستم پاس دادن خیلی عالی شده...واقعا میشه درست پاس داد...

black.assassin
18-09-2010, 12:59

خب آره دیگه هر دوتاشم درسته . دیگه از اون شوتای پرقدرت که از هرجایی میشد زد و گل هم میشد خبری نیس و شوتا آرومن و جهت دادن سخت شده ولی همین شوتای آروم خیلی راحت گل میشن مثل آب خوردن . بچه ها چند تا عکس گذاشتن تو صفحه های قبل . البته شوتا پرضربم داره ولی دیگه مثل قبل تخیلی نیستن و خیلی سخت میشه گل کرد . چون وقتی شوت رو بیشتر نگه میداری میره بالای دروازه .

ali_santori
18-09-2010, 14:23
خواهشا یکی سرویس پک 3 برای ویندوز XP رو برای دانلود قرار بده

شاید مشکل ما حل شد

farshad_pes9
18-09-2010, 14:29

شاید مشکل ما حل شد
اگه سرویس پک 2 داری:
من روی سرویس پک 2 بازیرو نصب کردم و بدون مشکل اجرا کردم.

Armin 7
18-09-2010, 14:44

شاید مشکل ما حل شد

من هم مطمئنم که مشکل از ویندوزت نمیتونه باشه .
چون من هم از SP2 استفاده میکنم .
میگم شاید او دمویی که دان کردی ناقص دان شده یا سیستمت ویروس داره .
موفق باشی.

bar333lona
18-09-2010, 14:45
دوستان سلام منم دمو رو دانلود کردم خیلی توپ شده فقط چند تا ایراد داره که هنوز باید رفع بشه

چند تا سوال از دوستان عزیز داشتم

1) واسه بازی نسخه اصلی بهتر نیست که از سایت رسمی کونامی دانلودش کنیم چون اونطوری بهتر میشه انلاین بازی کرد اگه بازی تو ایران بیاد دست خوش تغییراتی میشه و شاید نشه آنلاین بازی کرد ؟ حجم بازی اصلی چند گیگ هستش ؟

2) اون رنگ های که زیر اسم بازیکنان هست به چه دردی میخوره و چیه ؟ بعضی از بازیکنان دو تا رنگ زیر اسمشونه و تغییر هم میکنه یعنی کم و زیاد میشه ؟

3) می خوام یه گیم پد بخرم که بدرد این بازی بخوره چه نوعی رو پیشنهاد میکنید و قیمتش چنده ؟

4) آیا میشه این بازی رو آنلاین بازی کرد در صورت مثبت بودن چطوریه ؟ یعنی نرم افزار یا کار خاصی باید انجام داد ؟

با تشکر

teraktor2003
18-09-2010, 15:08
خیلیاش احتمال داره درس شه . مثل دوربین و باگهای مسخره و اینکه مود excellent میاد و دریبل زدن کمی راحتتر میشه و اینقدر گیر نمی دیم .

این قرمزه چیه؟!

mtx891
18-09-2010, 15:18
دوستان سلام منم دمو رو دانلود کردم خیلی توپ شده فقط چند تا ایراد داره که هنوز باید رفع بشه

چند تا سوال از دوستان عزیز داشتم

1) واسه بازی نسخه اصلی بهتر نیست که از سایت رسمی کونامی دانلودش کنیم چون اونطوری بهتر میشه انلاین بازی کرد اگه بازی تو ایران بیاد دست خوش تغییراتی میشه و شاید نشه آنلاین بازی کرد ؟ حجم بازی اصلی چند گیگ هستش ؟

2) اون رنگ های که زیر اسم بازیکنان هست به چه دردی میخوره و چیه ؟ بعضی از بازیکنان دو تا رنگ زیر اسمشونه و تغییر هم میکنه یعنی کم و زیاد میشه ؟

3) می خوام یه گیم پد بخرم که بدرد این بازی بخوره چه نوعی رو پیشنهاد میکنید و قیمتش چنده ؟

4) آیا میشه این بازی رو آنلاین بازی کرد در صورت مثبت بودن چطوریه ؟ یعنی نرم افزار یا کار خاصی باید انجام داد ؟

با تشکر

برای انلاین بازی کردن باید cd key اورجینال داشته باشی که قیمت خود بازی رو داره حالا از هرجا میخای مجانی دانلود کن فقط ادیت ایرانی نباشه حجمش معمولا 2 تا dvd و زیر 8 گیگ
اون رنگ انرژی بازیکنهاست که سبز و قرمز میشه والبته همیشه نمایش نمیده
من گیم پد فراسو دارم بد نیست فرم دسته ایکس باکس و انالوگش بالاست قیمتش 16 تومنه
بازی رو هم نمیشه انلاین انجم داد البته فعلا

این قرمزه چیه؟!

منظورشون فلش روحیه بازیکناست که روی فلش بالا راحت تر میشه دریبل کرد

Masoud King
18-09-2010, 15:43
اصل این بحث هم سر برتری کدوم بازی نبود، سر این نگاه «ما برتریم» آزار دهنده بود که چندین ساله طرفداران فیفا دارن اون رو در تاپیک های PES القا می کنن.
شما فکر میکنی وقتی کسی از فیفا تعریف میکنه یه جوری خودش رو برتر میدونه؟!!!!
من یکی که اصلا همچی اعتقادی ندارم و این حرف شما رو به هیچ وجه درست نمیدونم..... ما برتریم و این حرفا اصلا تو فروم معنی نداره...

به هر حال اگر دوست دارید خودتون و دوستانتون یک سوی کل انجمن رو پیش ببرید، و «تفکر فیفا از PES برتر است» رو با روشهای قرون وسطی و هجوم دسته جمعی به هر منتقدی اشاعه بدید، بهتره همون به دوستانتون بگید انجمن رو ببندن، چون فلسفه انجمن محل مطرح شدن نظرات مختلف و بحث در شرایط مساوی و بر مبنای منطق مستدله، نه وقتی حرف ها هم ارزش نیست و منطق نسبیه! ببخشید اگر جریان یک سویه انجمن شما و دوستانتون رو به هم زدم!
همه اهل فن نه ولی اکثر اهل فن قبول دارن این برتری فیفا رو... اصلا آرمین و کلا طرفداری فیفا تو این فروم فنی نیستن و همه افرادی متحجر و بدون یه ذره منطق.... منتقد سایت GameSpot و IGN و کلی سایت معتبر خارجی که از افتخارات بازیها گرفتن نمرات بالا از اون هاست هم فنی نیستن؟!
در مورد PES 11 من هیچ بحثی ندارم فعلا چون اصلا دموش رو بازی نکردم که بخوام چیزی بگم... در مورد فیفا 10 هم اینجا جاش نیست که چیزی گفت!
میریم سراغ نسخه های 2010 این دو بازی:

PES 2010 از مجموع 34 تا نقد وضع اینطوری هست: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Positive:
23

Mixed:
11

Negative:
0
و میانگین نمراتش از 100 شده 78

در مورد فیفا 10 هم وضعیتش از 63 تا نقد به این صورت هست: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Positive:
62
Mixed:
1
Negative:
0
و میانیگنش نمراتش از 100 شده 90

قبل از نسخه های 2008 این برتری دست PES بود ولی از نسخه های 2008 این برتری رفت سمت فیفا... چرا که این موتور نسل بعد فیفا از 2007 شرع به کار کرد و تونست PES رو جا بزاره.

فیفا 10 اینقدر بازی عالی بود که حدود 50 جایزه بهترین بازی ورزشی سال رو گرفت. البته من برای نسخه PC فیفا هیچ ارزشی قائل نیستم.. چون سراسر باگ هست!!

در ضمن همه کسائیکه طرفدار بازیهای فوتبال هستند امکان نداره ابتدا طرفدار PES نبوده باشند... چون PES تو نسل قبل واقعا حیرت انگیز بود و همیشه من خودم اون قدیما که بازی می کردم میگفتم سال 2010 دیگه میشه فوتبال واقعی... یه سری نکات ریزی تو نسخه های قبل 2007 تو PES بود که نمیدونم چرا حذف شدن و بازی فاصله گرفت از اون نسخه های عالی و خاطره انگیز...

من اصلا هیچ نظر شخصی رو تو این مقایسه دخیل ندادم و همش نظرات سایت های بین الملی هست و کسائیکه اعتبارشون رو از راه نوشتن همین نقد ها بدست آوردن.
+
حالا اون نظر خارجی ها رو بزاریم کنار... شما گفتی گیم پلی PES 11 از FIFA 11 بهتر شده.... من اصلا از FIFA 11 که میگم منظورم نسخه PC نیست.
حالا اون برتی ها رو بگید.... تو زمینه های دیگه هم بگید.

bar333lona
18-09-2010, 15:48
زمانی که نسخه اصلی بازی بیاد تو سایت ساکر 2011 ( pes2011.com ) واسه دانلود هم بازی گذاشته میشه ؟ مثل دموی بازی

hamsah
18-09-2010, 17:29
تا الآن 98% دانلود شده.امیدوارم راضیم کنه.من همیشه بازی های PES رو دوست داشتم و توفیفا فقط 2005 رو بازی کردم.
میدونم گیم پلی Fifa بالاتره و روون تر میشه بازی کنی اما هیچ وقت نتونستم باش کنار بیام هر موقع نصبش کردم در عین قشنگی که داشت حذفش کردم و امسال هم PES 2011 بازی می کنم.

karnavaleroos
18-09-2010, 17:31
زمانی که نسخه اصلی بازی بیاد تو سایت ساکر 2011 ( pes2011.com ) واسه دانلود هم بازی گذاشته میشه ؟ مثل دموی بازی

نه دوست عزیز
یا باید بری بیرون بخری یا از سایتهای دی ال دانلود کنی

MJ assassins creed
18-09-2010, 17:44
اصل این بحث هم سر برتری کدوم بازی نبود، سر این نگاه «ما برتریم» آزار دهنده بود که چندین ساله طرفداران فیفا دارن اون رو در تاپیک های PES القا می کنن.من نمی خواستم چیزی بگم ولی شما یه جوری میگی که انگار با فیفا پدر کشتگی داری.عزیز من نه حسین نه آرمین نه مسعود و نه بقیه بچه ها که انتقاد میکنند ادیتور یا سرمایه گذار فیفا نبودند.اگر با این حرف خیالتون راحت میشه بیا:پیس بهترین بازی سال 2011 بهترین بازی تاریخ و.... .همه ی بچه های منتقد برای بهتر شدن بازی نظر میدن وگرنه مگه بیکارن بیان دو ساعت وقتشون رو توی فروم بزارن نقد بازی بنویسند.ما همه شاید بیشتر از شما خوشحال میشیم PES هم مثل فیفا خوب باشه چون همه دوست دارن به جای یک بازی دو بازی فوتبال خوب در سال داشته باشند.

bar333lona
18-09-2010, 17:58
نه دوست عزیز
یا باید بری بیرون بخری یا از سایتهای دی ال دانلود کنی

اگه از سایت دی ال دانلود کنم نسخه اصلی بازیه یا توش دستکاری شده ؟

M A X I M U M
18-09-2010, 18:05
یه بازی کردم بارسا با بایرن
مسی و اینیستا و ژاوی و ویا و دنی آلوز مصدوم شدن ! (زرد)
تو 2010 می گفتیم چرا دروازه بانا مصدوم نمیشن (در کل 168 فصل مسترلیگی که بازی کردم یه بار کاسیاس دو هفته ای مصدوم شد)
حالا کونامی اومده درستش کنه اینقدر درست شده که از اون ور افتاده حالا :دی
نمیدونم چی بگم خدایا امیدوارم تو نسخه نهایی درست بشه
سردرد گرفتم تو این 25 ساعتی که پای بازی نشستم

ali_santori
18-09-2010, 18:35
آقایون نرم افزاری میشناسین که بدون نصب فایل های داخلش رو بیرون بریزه؟:31:

Armin 7
18-09-2010, 18:45
با سلام.
از اساتید محترم یه تقاضا دارم (اگه فیل تر شکن دارن)
اگه ممکنه به این آدرس برین و پچی رو که از free921 هستش و 30 تا تیم رو اضافه میکنه رو جایی دیگه آپ کنین .
واسه من فیل تر هستش وگرنه خودم اینجا برا بچه ها قرارش میدادم.
این هم آدرسش :

سپاسگذارم.

hasani2008
18-09-2010, 18:52
يه سوال (اين حركت 360 چيه قضيش ؟؟

karnavaleroos
18-09-2010, 19:16
اگه از سایت دی ال دانلود کنم نسخه اصلی بازیه یا توش دستکاری شده ؟

همون نسخه ای هست که تو بازار ایرانه

hasani2008
18-09-2010, 19:17
با سلام.
از اساتید محترم یه تقاضا دارم (اگه فیل تر شکن دارن)
اگه ممکنه به این آدرس برین و پچی رو که از free921 هستش و 30 تا تیم رو اضافه میکنه رو جایی دیگه آپ کنین .
واسه من فیل تر هستش وگرنه خودم اینجا برا بچه ها قرارش میدادم.
این هم آدرسش :

سپاسگذارم.
واقعا دمت گرم احتمالا چيز جالبيه (شديدا مشتاقيم يه خيير اينو لينك مستقيم كم حجم كنه تا دان كنيم :31:

vahidreza2007
18-09-2010, 19:28
بابا این 36 تیم حجمش 1 گیگ و خورده ای هستش

یکمی صبر کنید خود بازی رو بگیرید دیگه

hasani2008
18-09-2010, 19:47
بابا این 36 تیم حجمش 1 گیگ و خورده ای هستش

یکمی صبر کنید خود بازی رو بگیرید دیگه
اگه حجمش اينقدر هست حرفت كاملا تاييد ميشه:46:

ali_santori
18-09-2010, 20:39
و بله بالاخره بازی نصب شد

آاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا

من تونستم

آاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا...

don-corleone
18-09-2010, 20:43
سلام

کسی لینک رپیدی یا مدیافایری از پچ زیر نداره

30 Teams Patch for pes demo 2011 by free921

mtx891
18-09-2010, 20:45

من تونستم

چی شد که تونستی؟؟؟

bar333lona
18-09-2010, 20:46

من تونستم

مشکل از چی بود ؟ از ویندوزت بود ؟

ali_santori
18-09-2010, 21:14
مشکل از چی بود ؟ از ویندوزت بود ؟

نمیدونم چطوری شد

من عصر سرویس پک 3 رو دانلود و نصب کردم،بعدش اومدم بازی رو نصب کنم همون ارور رو داد

کامپیوتر رو خاموش کردم،چند ساعت بعد که روشن کردم دوباره امتحان کردم دیدم نصب شد.

اولین بازیم رو 3-1 از بایرن بردم.

بعد کی گفته دیگه نمیشه یه تنه گل زد من سه تا گلم رو با مسی دفاع رو دور زدم و زدم تو گل

دوستان دوربین بازی یه جوریه تو نسخه اصلی دوربین باز تر نمیشه؟

تیم های مخفی رو چه طوری بیارم؟

Alex * Delpiero
18-09-2010, 21:17
نمیدونم چطوری شد

من عصر سرویس پک 3 رو دانلود و نصب کردم،بعدش اومدم بازی رو نصب کنم همون ارور رو داد

کامپیوتر رو خاموش کردم،چند ساعت بعد که روشن کردم دوباره امتحان کردم دیدم نصب شد.

اولین بازیم رو 3-1 از بایرن بردم.

بعد کی گفته دیگه نمیشه یه تنه گل زد من سه تا گلم رو با مسی دفاع رو دور زدم و زدم تو گل

دوستان دوربین بازی یه جوریه تو نسخه اصلی دوربین باز تر نمیشه؟

مطمئنی با top player بازی کردی؟
احتمالا با professional تونستی یک تنه بری

malaki_mall
18-09-2010, 21:20
با این گرافیک و رم میشه روی HIGH بازی کرد؟

310M , 4GIG RAM

با این چطور؟

240TG , 3GIG RAM

bar333lona
18-09-2010, 21:27
با این گرافیک و رم میشه روی HIGH بازی کرد؟

310M , 4GIG RAM

با این چطور؟

240TG , 3GIG RAM

آره من خودم با 3 گیگ رم دارم روی High بازی میکنم

popowoody
18-09-2010, 21:43
مشکل داوری تو دمو حل شده ؟؟

karnavaleroos
18-09-2010, 22:08
مشکل داوری تو دمو حل شده ؟؟

بله البته الان زیادی خطا میگیرن از اون ور بوم افتادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_santori
18-09-2010, 22:28
کسی جواب نمیده؟؟

bar333lona
18-09-2010, 22:35
داوری انگار خیلی هم بهتر نشده هر تکلی رو خطا میگیره بماند سریع میاد کارت میده تو هر بازی یکی دوتا اخراج میشم

hamsah
18-09-2010, 22:35
من هم نصبیدم!!!!

واقعا عالی شده و بسیار پیشرفت داشته و داوریش بسیار عالی شده. دروازه بان هاشم بهتر شدند اما هنوز جای کار داره چون کمی گیج میزنن.
من دو بازی اول رو مساوی کردم اما یه بازی رو روی Top player چهار-یک بردم.بعضی وقتا قویه بعضی وقتا ضعیف.

hafez_ice
18-09-2010, 22:45
سلام دوستان
این پچ حدود 30 تیم رو به بازی اضافه میکنه(حجم زیاد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم دو تیم اسپانیا و ژاپن رو اضافه میکنه(حجم خیلی کم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواین پچ تیم المان رو اضافه میکنه(حجم کم)

Alireza.M67
18-09-2010, 23:03
سیستم دریبل بازی خیییییییییییییلی خوبه .
آدم دلش می خواد هی وسط زمین حرکات تکنیکی بره .

hamsah
18-09-2010, 23:04
میشه چندتا از دریبل ها رو آموزش بدید؟

bar333lona
18-09-2010, 23:26
سلام دوستان
این پچ حدود 30 تیم رو به بازی اضافه میکنه(حجم زیاد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم دو تیم اسپانیا و ژاپن رو اضافه میکنه(حجم خیلی کم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواین پچ تیم المان رو اضافه میکنه(حجم کم)

اگه پچ های بهتر بود یا تیم رئال بود لینکشو بزار

ali_santori
18-09-2010, 23:28
آموزش اضافه کردن 4 تیم:(اسپانیا،ژاپن،آلمان،بر من)

ابتدا این فایل 17 مگی رو که مستقیمش هم کردم دان کنین:

بعد از دانلود دو فایل pes-hio.exe و setting.txt رو همونجایی که دمو رو نصب کردین کپی کنین.

فایل dt04.img رو داخل فولدر ایمیج برزین.

بعد با برنامه AFS-EXPlORER فایل dt0c.img از داخل ایمیج بازی باز کنین و پوشه dt0c.img داخل اون ایمپرت کنین.

حالا کافیه به محل نصب بازی برین و برنامه pes-hio رو اجرا کنین ،همونطوری که میبنین کنار هر تیم یه شماره زده

شما شماره دو تیمی رو که میخواین باهاش بازی کنین رو انتخاب میکنین و انتر رو میزنین.

بعدش یه انتر دیگه هم میزنین و خودش میره تو بازی در آخر هم برای من دعا میکنین.

malkemid
18-09-2010, 23:47
آقا چجوری میشه این دمو که بعد از هر بازی مجبورررررر هستیم ببینیم رو حذف کرد؟

Mehdi.ss
18-09-2010, 23:51
PES 2011 Demo Patch by free921 - More than 25 new teams!!!
List of available teams:
ENGLAND
FRANCE
GERMANY
ITALY
NETHERLANDS
PORTUGAL
JAPAN
ARGENTINA
SPAIN
MANCHESTER UNITED
TOTTENHAM HOTSPUR
INTER
A.C. MILAN
REAL MADRID C.F.
FC BARCELONA
BAYERN MUNCHEN
SWEDEN
CROATIA
IRELAND
NORTHERN IRELAND
SCOTLAND
TURKEY
CZECH REPUBLIC
GREECE
AS ROMA
OLYMPIQUE LYON
AUSTRALIA
COTE D'IVOIRE
SOUTH KOREA
GHANA
DOWNLOAD PATCH (800mb)

DOWNLOAD latest setting.txt: (copy to your game folder, enables 8 more teams)

منبع

.................................................. .................................................. .

ستینگ بازی رو باز کن و تیک Disable Movie Playback رو روشن کن

bar333lona
18-09-2010, 23:57

اگه منظورت فیلم بعد بازیه

روی setting کلیک کن از سربرگ display گزینه disable movie playback رو تیک بزن

mtx891
19-09-2010, 00:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجا 4 تا لینک هات فایل

باید لچ (leech) کنید توی گوگل سرچ کنید سایتهایی بدرد بخور پیدا میشه:41:

shahab_f
19-09-2010, 00:30
این تیم هارو خود کونامی اضافه کرده ؟

mtx891
19-09-2010, 02:16
این تیم هارو خود کونامی اضافه کرده ؟
نه کنامی هیچ وقت همچین کاری نمیکنه اینا کار شخصی به اسم free921 چون نوشته patch-by-free921

Lamanta
19-09-2010, 06:25
منم یه دست بازی کردم به نظرم اصلا جالب نبود..........امسال کونامی باید به فکر ضرر مالی باشه.....

Konami_Pc
19-09-2010, 06:46
منم یه دست بازی کردم به نظرم اصلا جالب نبود..........امسال کونامی باید به فکر ضرر مالی باشه.....

من کلا از بازی خوشم اومده واقعا میتونم بگم امسال کونامی تغییر اساسی داده تو بازی :8:

نظر شما هم مثل دوستمه که با هم بازی میکردیم میگه از بازی خوشم نیومد بخدا تعجب کردم اینو گفت میگه امسال چرت شده بازی گفتم چرا میگه سخت شده نمیتونی راحت گل بزنی واقعا حتی دوستم اینو ثابت کرد کونامی از همین تغییرات میترسید چون عده زیادی که pes بازی میکنن با همون گیم پلی قبلی عشق میکردن یعنی با این نسخه الان طرفداری pes ممکنه نصف نصف شده باشه عده ای خوشحال عده ای ناراحت که این عده هم با کمی بازی تفاوت این نسخه رو با نسخه ای دیگه متوجه میشن و تازه میفهمن چه شاهکاری شده

با این تغییرات تو گیم پلی میتونیم بگیم از سال بعد واقعا فوتبال متفاوت تری رو تجریه خواهیم کرد:46:

امسال باید بگیم ViVa Pes & FiFa :10:

meysad
19-09-2010, 09:29
سلام . هر موقع کونامی تغییرات زیادی تو بازی داد مخالفت باهاش زیاد شد اما بعد از مدتی بازی پی به این بردیم که تغییراتش مثبت بوده ، درسته خیلی ایراد داره که دوستان اشاره کردن ، ولی امیدواریم که این مشکلات حل بشه ...
تا تاریخ انتشار

hamid_hitman47
19-09-2010, 10:02
تو اين بازي خيلي راحت ميشه رو سخت ترين درجه ي بازي با سانتر از جناحين گل زد....هرچي سانتر مي كني دقيقا ميفته جلوي پا يا سر مهاجم.
فكر كنم يكي از مهمترين نقطه ضعف هاي بازي همين مساله باشه...

mtx891
19-09-2010, 10:15
تیمهای جدید رو اضافه کردم
دو دست الکلاسیکو زدم اخرش بود :26:

golmohammadi
19-09-2010, 10:51
سلام
ساکر بازان خسته نباشید
از این 2010 خسته شدم والا
من بازی میکنم از هر 10 تا گلی که میخورم کمش 5 تا از روی اشتباه خط دفاعی میخورم
و امار گل به خودی در 2010 خیلی بالاتر بود نسبت به سایر ورژنها
و ایرادهای زیاد که همگی میدونند
سیو نکردن ترکیب بازیکنان هم یک مشکلی بود حالا بیخیال

malkemid
19-09-2010, 11:00
سیستم پاس دهی فوق العاده شده....پاس تو در میدم 30 متری!!! دقیقا می تونی توپ رو همونجا بندازی که می خوای...
گرافیک واقعا نا امید کننده هست...

سیستم دوربین جدید هم من خوشم اومده ازش..بازی که سریع میشه هیجان بازی رو بیشتر می کنه...

این اسم بازیکنها از پایین صفحه حذف شده خیلی خوبه...انگار صفحه بزرگتر شده...

رادار هم خیلی خوب و جالب موقعی که توپ میاد پایین صفحه کمرنگ میشه...ایده خوبیه...

داور خیلی خطا میگیره...سیستم شوت زنی هم زیاد خوب نیست...خیلی کم پر می کنی میبینی زده آسمون...

joey jordison
19-09-2010, 11:36
با سلام من یک چند دقیقه تو کامپیوتر یکی از دستان چند دقیقه بازی کردم فعلا به pc خودم دسترسی ندارم بازی خوب شده بود ولی فرصت کم داشتم نتونستم تمرکز کنم ولی اون چیزی که دیدم واقعا حرکات بعضی از بازیکنا خیلی شبیه به واقعیت بود مثلا من رو پیکه نگاهم بود و خیلی عالی بود!

Hamid Hamid
19-09-2010, 12:15
سیستم پاس دهی فوق العاده شده....پاس تو در میدم 30 متری!!! دقیقا می تونی توپ رو همونجا بندازی که می خوای...
گرافیک واقعا نا امید کننده هست...

سیستم دوربین جدید هم من خوشم اومده ازش..بازی که سریع میشه هیجان بازی رو بیشتر می کنه...

این اسم بازیکنها از پایین صفحه حذف شده خیلی خوبه...انگار صفحه بزرگتر شده...

رادار هم خیلی خوب و جالب موقعی که توپ میاد پایین صفحه کمرنگ میشه...ایده خوبیه...

داور خیلی خطا میگیره.\.
چند تا سوال: يعني اون دوربين حالت Wide قبلي ديگه نيست؟:41:
اگه اسم نيست پس از كجا متوجه بشيم توپ زير پاي كيه؟ مشخص نيست.من عادت به اسم كردم.نكنه اين چون دمو هست بي اسمه؟!
بله اين داوري هم كه مثل نسخه ي قبل حتما مشكل داره.منتها اونجا اصلا خطا نميگرفت اما اينجا تعدد خطا هيجان رو كم ميكنه.

IRAN_KING
19-09-2010, 12:17
تو اين بازي خيلي راحت ميشه رو سخت ترين درجه ي بازي با سانتر از جناحين گل زد....هرچي سانتر مي كني دقيقا ميفته جلوي پا يا سر مهاجم.
فكر كنم يكي از مهمترين نقطه ضعف هاي بازي همين مساله باشه...

عشقش روی همین سانت ها هست pes خیلی جالب هست که روی سر بازیکنان میندازه و می تونی گل بزنی با سر برعکس فیفا که همش توپ سانت این ور واون ور هست ...

من تو فیفا قید سر زدن وسانت کردن رو می زنم .. فقط حمله سانتش خوب نیست بقول دوستان می گن فیفا واقعی هست دیگه زیادی واقعی است ! ! 1

bar333lona
19-09-2010, 12:52
اگه اسم نيست پس از كجا متوجه بشيم توپ زير پاي كيه؟ مشخص نيست.من عادت به اسم كردم.نكنه اين چون دمو هست بي اسمه؟!
بله اين داوري هم كه مثل نسخه ي قبل حتما مشكل داره.منتها اونجا اصلا خطا نميگرفت اما اينجا تعدد خطا هيجان رو كم ميكنه.

نه دگه اون wide دیگه تغییر کرده و به حالت دوربین تلویزیونی تبدیل شده دیگه دوربین از یکجا ثابت نمی چرخه انگار که رو سر بازیکنان قرار داره خیلی جالب شده و هیجان رو بالا میبره

اون زیر دیگه اسم نداره ولی رو سر هر بازیکن میزان انرژی و اسم رو نوشته که جالبه
در مورد داوری باید بگم که هر برخوردی رو الکی خطا میگیره و زیاد بازی رو متوقف میکنه و جالب اینجاست که 95 درصد خطاها رو کارت زرد میده اگه بخوای یه لیگ 30 هفته ای رو بازی کنی تو هر بازی چند تا محروم داری .

موفق باشی :40:

bar333lona
19-09-2010, 13:19
دو تا سوال داشتم :

1) قسمت manegment edit کارش چیه ؟

2) قدرت بازکنان ( روحیه ) رو تو ترکیب نشان نمیده ؟

Alex * Delpiero
19-09-2010, 13:31
دو تا سوال داشتم :

قسمت management edit واسه اینه که مثلا از دقیقه 10 تا 30 تیم تدافعی باشه یا از دقیقه 40 تا 70 تیم با پاس بلند کار کنه
دسته خودته که بخوای چی اونجا ها بزاری

malkemid
19-09-2010, 13:32
دو تا سوال داشتم :

اولی مال برنامه ریزی کل بازی هست...می تونی تعیین کنی تو چه دقایقی از بازی...چه روشی رو داشته باشی...مثلا آخرای بازی آفساید گیری کنی و از این حرفا...

روحیه رو دکمه L1 یا R1 رو بزنی نشون میده...مثل قدیمیا

mtx891
19-09-2010, 13:44
دوربین این شکلی شده و دیگه مثل قدیم نیست الان بهتر هم شده چون دید بیشتری نثبت به زاویه دروازه داری
مثل دوربین تلویزیونی نیست چون اون دوربین وسط میمونه اما این حرکت میکنه
اینم وسط

دو تا سوال داشتم :

manegment edit کارش اینه که در زمانهای عقب بودن برابر بودن و جلو بودن تیم چه تاکتیکی در هر زمان بندی داشته باشه در طول 90 دقیقه یا 120 دقیقه
اگر دگمه سرعت( RB )رو بزنی روحیه رو نشون میده

bar333lona
19-09-2010, 14:12
این ( manegment edit ) زمانی که خودش بازی کنه زمانی که خودت بازی میکنی فکر نکنم ربطی داشته باشه ؟ میشه بهتر توضیح بدی مثلا در بازه ی زمانی 0 تا 15 بازی میزاری روی پاس های بلند چون خودت داری بازی میکنی ربطی نداری

Alireza.M67
19-09-2010, 14:17
میشه چندتا از دریبل ها رو آموزش بدید؟

دریبلاش دلبخواهیه .
توی اون قسمت تعویضها که بری یه قسمت به اسم Feints داره که توش مشخص میکنی که با کدوم جهت آنالوگ سمت راست (وقتی L1 رو نگه داشتی) کدوم حرکتو بکنه.

golmohammadi
19-09-2010, 14:25
وضعیت دریبل چطوره ؟
در 2010 که دریبل کردن خیلی سخت بود

آیا مسی بهتر هست ؟
چون در 2010 مسی ضعیف بود برعکس 2009 که خیلی قوی بود

mtx891
19-09-2010, 14:35
کسی نمیدونه چطور باید پنالتی زد من یه بازی رو دونفره گذاتشم و یه 20 تا پنالتی گرفتم اما اصلا نمیشد توپ رو هدایت کرد فقط وسط یا بیرون میزد بعد بازی امار تعداد پنالتی نداره فقط اگر گل بشه مینویسه

mtx891
19-09-2010, 14:41
وضعیت دریبل چطوره ؟
در 2010 که دریبل کردن خیلی سخت بود

آیا مسی بهتر هست ؟
چون در 2010 مسی ضعیف بود برعکس 2009 که خیلی قوی بود
اگر به نظرت شما مسی تو 10 ضعیف بود :18:اینجا خیلی خیلی ضعییفه

این ( manegment edit ) زمانی که خودش بازی کنه زمانی که خودت بازی میکنی فکر نکنم ربطی داشته باشه ؟ میشه بهتر توضیح بدی مثلا در بازه ی زمانی 0 تا 15 بازی میزاری روی پاس های بلند چون خودت داری بازی میکنی ربطی نداری
توپهای بلند خیلی کار بردیه من در تمام 90 دقیقه ازش استفاده میکنم وقتی این حالت رو تنظیم میکنی محاجمات روی خط افساید منتظر توپ بلند میمونن با یه پاس درست تک به تک میشن خیلی به درد زد حمله میخوره

bar333lona
19-09-2010, 14:46
در گزینه ی manegment edit سه سربرگ به نام های leading و level و trailing داره اینا قضیش چیه ؟

ali_santori
19-09-2010, 14:57
دوستان کسی پچی چیزی نداره که دو تیم اینتر و رئال رو داشته باشه

واقعا خیلی لازمش دارم.

البته زیر 50 مگ باشه

BIJAN5759
19-09-2010, 15:28
دوستان کسی پچی چیزی نداره که دو تیم اینتر و رئال رو داشته باشه

واقعا خیلی لازمش دارم.

البته زیر 50 مگ باشه

و تیم منچستر و چلسی . مرسی

hasani2008
19-09-2010, 15:42
من اصلا از قسمت تنظيمات تركيب سردر نميارم (كاملا عوض ده اين قسمت:13:

mtx891
19-09-2010, 15:43
در گزینه ی manegment edit سه سربرگ به نام های leading و level و trailing داره اینا قضیش چیه ؟
گفتم که
trailing عقب بودن اگ دقت کنی 15 دقیقه اخر ینی 75 تا 90 رو روی all out attack گذاشته ینی حمله همه جانبه
level مساوی بودن
leading جلو بودن

راج تیم ها هم بگم چون اون پک 800 مگی اومد و کلی تیم توش بود و اروپایی ها دلشون واسه ما که نت زغالی داریم نمیسوزه هیچ کی نمیاد تیم هارو تکی بده البته فعلا من پچ برای چلسی ندارم
منم اون پک 30 تمیه رو با بد بختی و کمی شانس دانلود کردم

ali_santori
19-09-2010, 16:17
از دوستان کسی میدونه چطوری میشه پاس دادن رو از این حالت خارج کرد و فقط با یه ضربدر پاس داد؟

golmohammadi
19-09-2010, 16:35
اگر به نظرت شما مسی تو 10 ضعیف بود اینجا خیلی خیلی ضعییفه
اره
اصلا نمیشد عبور کرد
روبینیو خیلی قویتر از مسی بود
کافیه از دفاعهایی همچون مایکون بخواهی عبر کنی
بادش هم میخورد توپو میگرفت
درسته مسی بازیکنی نبود که بادی بالانس زیادی داشته باشه
اما چطور در 2009 از داخل بازیکنان هم عبور میکرد ؟
خدا خیر کنه 2011 را

mtx891
19-09-2010, 16:52
اره
اصلا نمیشد عبور کرد
روبینیو خیلی قویتر از مسی بود
کافیه از دفاعهایی همچون مایکون بخواهی عبر کنی
بادش هم میخورد توپو میگرفت
درسته مسی بازیکنی نبود که بادی بالانس زیادی داشته باشه
اما چطور در 2009 از داخل بازیکنان هم عبور میکرد ؟
خدا خیر کنه 2011 را
:23::23:ولی اینجوریام که میگی نبود قبول دارم روحیه توی بازی مسی خیلی تاثیر داشت و اگر روحیش پایین بود اینجوری میشد اما اگر نارجی هم بود نمیشد توپو ازش گرفت من با مسی راحت تنه به تنه از فردینان رد میشدم

راجب 11 هم بگم روحیه توی بازی مسی خیلی تاثیر داره الان داشتم بازی میگرم و شانسی مسی قرمز excellent بود منم فقط شروع کردم به دریبل و تونستم چند بار دفاع رو بهم بریزم 3-4 نفری رو دریبل کنم اما مسی سریع خسته شد و انرژیش تموم شد تا اخر بازی کند راه میرفت ونمیتونست دریبل کنه کلا تو 11 انرژی زود تموم میشه و هر بازیکنی روحیش کمتر باشه زودتر

ASM Gamer
19-09-2010, 16:55
راج تیم ها هم بگم چون اون پک 800 مگی اومد و کلی تیم توش بود و اروپایی ها دلشون واسه ما که نت زغالی داریم نمیسوزه هیچ کی نمیاد تیم هارو تکی بده البته فعلا من پچ برای چلسی ندارم
منم اون پک 30 تمیه رو با بد بختی و کمی شانس دانلود کردم

سلام، شما که این پچ رو دان کردی به نظرت ارزش دانلود کردن رو داره؟ واقعا تیما مال 2011 هستند یا نه همینطوری از 2010 یا مشابه پورت شدن؟

mtx891
19-09-2010, 17:51
سلام، شما که این پچ رو دان کردی به نظرت ارزش دانلود کردن رو داره؟ واقعا تیما مال 2011 هستند یا نه همینطوری از 2010 یا مشابه پورت شدن؟
بستگی به خودت داره این پچ ابراهیمویچ رو از بارسا به میلان برده و نقل انتقالاتی که دیدم بیشترش درست بود
من از دانلودش پشیمون نیستم البته کر کنم کسی تو این مدت کم بتونه همه تیمها رو بسازه میتونی یه کپی برداری باشه اما شما میتونی این تیمهارو با گیم پلی این بازی امتحان کنی به من که خیلی چسبید مخصوصا وقتی کنامی بخاد تاریخ انتشار رو عقب بنداره

Hamid Hamid
19-09-2010, 18:00
از دوستان کسی میدونه چطوری میشه پاس دادن رو از این حالت خارج کرد و فقط با یه ضربدر پاس داد؟
سلام دوست عزيز.
ببخشيد مگه الان چطوري شده سيستم پاس دادن بازي؟ ميشه توضيح بديد.
من بازي نكردم دمو رو...

ali_santori
19-09-2010, 18:52
سلام دوست عزيز.
ببخشيد مگه الان چطوري شده سيستم پاس دادن بازي؟ ميشه توضيح بديد.
من بازي نكردم دمو رو...

سلام

اگه یادت باشه تو سری های قبلی بازی اگه یه بازی کن کنارت بود جهتتو یکم به سمتش میگرفتی و ضربدر

میزدی توپ صددرصد به بازیکن مورد نظرت میرسید.

ولی الان باید دقیقا جهتت رو به سمت بازیکن بگیری و قدرت پاس رو تعیین کنی من که در تاپ پلیر بازی کردم

به نظرم وقتی تو حمله هستی پاس دادن در بازی از پادس دادن در فیفا با حالت دستی بسیار دشوار تره.

ali_santori
19-09-2010, 19:43
یه سری عکس های فوق هنری در PES2011 :

1- کمک داور پشت ادبورد کنار تماشاگر ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- آرنج آبیدال توی صورت دنی آلوز . صحنه ی هنری بسیار زیبا تازه دستش از اون طرف هم در اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- کمک داور داره از توی ادبورد ها میاد بیرون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4.بلاخره اومد بیرون فقط مثل اینکه کفشاش گیر کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5- بازم از اون صحنه های هنری بسیار زیبا فقط نمیدونم چرا خون نمیزنه بیرون :-? راستی به نظر شما دست زلاتان رفته توی قلب پی کی یا قلب پی کی رفته توی دست زلاتان؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6- داور بوکسور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم از دیدن صحنه ها روده بر بشید :31:

منبع:persianpes.com

popowoody
19-09-2010, 20:02
ایول خیلی باحال بود !

karnavaleroos
19-09-2010, 21:23
یه چیزی که مهمه اینه که کنامی امسال استارتشو برای تغییر زده ( البته خیلی دیر) و فکر کنم PES 2012 بتونه با فیفا رقابت کنه
باید برگردن به PES 6 با گرافیک نسل جدید
فیفا آدمو یاد Pes 6 میندازه اونا تونستن از pes نسل قبل کپی برداری خوبی کنن
من خودم فقط PES بازی کردم و امسال هم همین طوره اما باید بگم که کنامی شکست سختی در این نسل از ea خورده و فقط PES 2012 تنها امیدش در این نسله که اونم باید انقدر خوب باشه که حداقل فیفا 11 رو بتونه شکست بده

amin 2010
19-09-2010, 21:27
فیفا آدمو یاد Pes 6 میندازه اونا تونستن از pes نسل قبل کپی برداری خوبی کنن
!!!
ما سه ساله بازی می کنیم هیچ شباهتی چه از نظر ظاهر چه گیم پلی چه .. ندیدیم !!! الان داشتم بازی می کردم چرا دروازه بانا اینقدر خنگن !!!

karnavaleroos
19-09-2010, 21:34
!!!
ما سه ساله بازی می کنیم هیچ شباهتی چه از نظر ظاهر چه گیم پلی چه .. ندیدیم !!! الان داشتم بازی می کردم چرا دروازه بانا اینقدر خنگن !!!

هوش بازیکنا و انیمیشناش آدمو یاده پس 6 میندازه

bar333lona
19-09-2010, 22:04
آقایون تاریخ عرضه این بازی به ایران چنده ؟

pishoolii
19-09-2010, 22:08
یکی این برنامه afs-explorer رو آپلود میکنه واس ما؟! THx

ali_santori
19-09-2010, 22:20
یکی این برنامه afs-explorer رو آپلود میکنه واس ما؟! THx

خدمت شما:

golmohammadi
19-09-2010, 22:41
:23::23:ولی اینجوریام که میگی نبود قبول دارم روحیه توی بازی مسی خیلی تاثیر داشت و اگر روحیش پایین بود اینجوری میشد اما اگر نارجی هم بود نمیشد توپو ازش گرفت من با مسی راحت تنه به تنه از فردینان رد میشدم

راجب 11 هم بگم روحیه توی بازی مسی خیلی تاثیر داره الان داشتم بازی میگرم و شانسی مسی قرمز excellent بود منم فقط شروع کردم به دریبل و تونستم چند بار دفاع رو بهم بریزم 3-4 نفری رو دریبل کنم اما مسی سریع خسته شد و انرژیش تموم شد تا اخر بازی کند راه میرفت ونمیتونست دریبل کنه کلا تو 11 انرژی زود تموم میشه و هر بازیکنی روحیش کمتر باشه زودتر

من تو بازهای دو نفره همیشه روحیه بازیکنان را اکسلنت میکنم
واسه همین روحیه بازیکنا همیشه عالیه
اما مسی در 2010 ضعیفتر از اونی هست که باید میشد
کافی یک بازیکن با بادیبالانس قوی بیاد نزدیکش
اصلا نمیتونه ازش توپ رد کنه
خیلی سخت
در 2009 مسی برعکس کلا از روبرو هم کسی میومد نمیتونست ازش توپ بگیره
نمیدونم شاید هم ما بلد نیستیم

hafez_ice
19-09-2010, 22:46
دوستان مثل اینکه فراموش کردن این نسخه دمو هستش!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزانی هم که از دروازه بانا مینالند لطف کنند تیم اسپانیا رو ادد کنند و کاسیاس رو در تیمی که بیشتر تحت فشار قرار میگیره بزارن(CPU یا خودتون؟!)
اونوقت میبینند همچینم بد نیست!:27:

یه نکته دیگه یادم اومد اونم این اینکه بازیکنا بیش از اندازه قیچی میزنند که امیدوارم این مشکلم برطرف شه:8:

mtx891
19-09-2010, 23:10
عجب استادیمیه این عمارات دم بچه های ایرانی گرم با تشکر از همشون

این لینک مستقیم یه فایل 50 مگابایتی که کافیه بزارید داخل فولدر img تا جای ورزشگاه کونامی رو بگیره
اگر چیزی از پچ وادیت نمیدونید چون فایل اصلی 19 مگ بیشتر نیست
اینم لینک قابلیت ریزوم تا 8 ساعت بعد از شروع دانلود رو داره

همینطور پیش بره خودم یک هفته قبل از عرضه باز نسخه کاملشو میسازم:31:

karnavaleroos
20-09-2010, 00:01
اگه این کند بودن بازیکن هنگام پا به توپ حل بشه من عمرا طرف فیفا برم آخه از سیستمچینیه فیفا خیلی بدم میاد خیلی از پس از این لحاظ عقب تره منظورم امکاناتی هستش که برای چیدن ترکیب میده که پس یه سرو گردن بالاتره از این لحاظ

Behnam_o2
20-09-2010, 01:36
من خودم فقط PES بازی کردم و امسال هم همین طوره اما باید بگم که کنامی شکست سختی در این نسل از ea خورده و فقط PES 2012 تنها امیدش در این نسله که اونم باید انقدر خوب باشه که حداقل فیفا 11 رو بتونه شکست بده
داداش شما که میگی کونامی از فیفا شکست خورده پس چرا بازم میخای امسال با pes سر کنیو فیفا نمیزنی!!!!!!! مگه با ea خورده حسابهایی داری که طرف بازیش نمیری؟ برو فیفا بزن جیگرت حال بیاد داداش. :10:

B3HZ@D
20-09-2010, 02:11
هوش بازیکنا و انیمیشناش آدمو یاده پس 6 میندازه

منظور شما از انیمیشن ها چیه؟!...همون موشن کپچرهایی که انجام شده و وارد بازی شده؟
اگه جواب مثبته که خدمتت عرض کنم این بازی اون موقع و در نسخه اصلا چیزی به اسم موشن کپچر نداشت
به عنوان کسی که نسخه این بازی رو انجام داده به نظرم هوش بازیکنان توی نسخه ششم خیلی بهتر از نسخه های قبل بود
مخصوصا دروازه بانها که بعد از اون سیر نزولی شدیدی داشتن

Behnam_o2
20-09-2010, 03:53
آقا 9 روز تا عرضه بازی مگه نمونده؟؟ خب شمارش معکوسو شروع کنید دیگه(مام زدیم تو اینکار دیگه ) :

soccer 2009 update
20-09-2010, 04:09
فایل نصب شده pes 2010 editor v 2.1 رو برام به صورت rar بزارید لطفا

AlexMercer
20-09-2010, 04:12
آقا 9 روز تا عرضه بازی مگه نمونده؟؟ خب شمارش معکوسو شروع کنید دیگه(مام زدیم تو اینکار دیگه ) :

اقا برباتوف بازی منچستر لیورپول رو بزار که ترکوند.:10::10::40::40::11::11:

BIJAN5759
20-09-2010, 06:21
آقا یکی از دوستان لینک تیم منچستر ، چلسی ، رئال و دارن برامون بزارن به دمو اضافه کنیم ؟

pedramgolchin
20-09-2010, 10:04
خوب بالاخره اولین review ها داره منتشر میشه و Pes تا اینجا نمرات خوبی رو گرفته:
Videogameszone.de نمره 86% رو به دمو داده و نقطه ضعف بازی رو هوش بازیکنا دونسته
JVN.com هم نمره 16 از بیست رو به دمو داده

Mohammad_666
20-09-2010, 11:19
من دموشو بازی کردم خیلی بهتر شده کلا و جالب ترین خبر و به خصوص برای طرفدارای بایرن حضور بایرن در این بازی هست در دمو بازی هم تنها تیم هایی که حضور داشتن بایرن و بارسا بود به احتمال قوی شاهد حضور لیگ آلمان هستیم .

golmohammadi
20-09-2010, 11:54
دوستان مثل اینکه فراموش کردن این نسخه دمو هستش!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزانی هم که از دروازه بانا مینالند لطف کنند تیم اسپانیا رو ادد کنند و کاسیاس رو در تیمی که بیشتر تحت فشار قرار میگیره بزارن(CPU یا خودتون؟!)
اونوقت میبینند همچینم بد نیست!:27:

یه نکته دیگه یادم اومد اونم این اینکه بازیکنا بیش از اندازه قیچی میزنند که امیدوارم این مشکلم برطرف شه:8:

در 2010 خود بازی مثل دموش بود
پس زیاد امیدوار نباشید که نسخه اصلی خیلی فرق کنه

bar333lona
20-09-2010, 12:19

یعنی واقعا 9 روز تا عرضه این بازی وقت مونده ؟
اگه اینطوری باشه دیگه عالی میشه :10:

xeNociDe
20-09-2010, 12:29
دوستان گل که نسخه دمو رو دانلود کردن کسی با این پچ PESEdit کار کرده!؟

CATALONIA
20-09-2010, 12:31

ن دنبال لينك مستقيم با قابليت رزوم هستم ... كسي داشت بزاره خواهشا 

malkemid
20-09-2010, 12:37

ن دنبال لينك مستقيم با قابليت رزوم هستم ... كسي داشت بزاره خواهشا 

من نصب کردم...کار می کنه...ولی فیس ها زیاد عالی نیست...واسه موقتی خوبه!

لینک مستقیم هم از سایت gamingaccess می تونی بگیری...مستقیم گذاشته واسه دانلود...660 مگ فکر کنم.

xeNociDe
20-09-2010, 12:45
من نصب کردم...کار می کنه...ولی فیس ها زیاد عالی نیست...واسه موقتی خوبه!

لینک مستقیم هم از سایت gamingaccess می تونی بگیری...مستقیم گذاشته واسه دانلود...660 مگ فکر کنم.
شما خودت لینک هارو اینجا میتونی بزاری!؟؟

xeNociDe
20-09-2010, 13:06
خودم پیدا کردم الته نمیدونم همون یکیه یا نه!:

malkemid
20-09-2010, 13:08

برای دانلود پچ 30 تیمه به لینک بالا برید و دکمه دانلود رو بزنید...لینک غیر مستقیم.

CATALONIA
20-09-2010, 13:09
خودم پیدا کردم الته نمیدونم همون یکیه یا نه!:

از كجا دانلود كنيم ؟! 

اين كه لينك دانلود نداره ... 

xeNociDe
20-09-2010, 13:10
از كجا دانلود كنيم ؟! 

اين كه لينك دانلود نداره ... 
برو پایین نوشته تمام افزونه های 2011 رو
البته لینکش مستقیم نیست!!!!

xeNociDe
20-09-2010, 13:16
لینک دانلود مستقیم پچ 30 تیمه:

shahab_f
20-09-2010, 13:26
پچ 30 تیمه چرا لیورپول و چلسی نداره ! و اینکه آیا نقل و انتقالات توش انجام شده ؟ چون من پچ رو ریختم اما هنوز زلاتان و روبینیو نرفتن به میلان

xeNociDe
20-09-2010, 13:33
پچ 30 تیمه چرا لیورپول و چلسی نداره ! و اینکه آیا نقل و انتقالات توش انجام شده ؟ چون من پچ رو ریختم اما هنوز زلاتان و روبینیو نرفتن به میلان
نه فکر نکنم...!
آخه پچ رو قبل از ریلیز دمو ساختن...
نکته:
اول نسخه اصلی رو بازی کنید بعد پچ رو بریزین تا اگر توی بازی مشکلی ایجاد شد لذت بازی ارجینال رو از دست ندین:دی

mtx891
20-09-2010, 14:28
توی این پچ زلاتان از بارسا حرکت کرده اما هنوز به میلان نرسیده:46:

golmohammadi
20-09-2010, 14:31
یعنی واقعا 9 روز تا عرضه این بازی وقت مونده ؟
اگه اینطوری باشه دیگه عالی میشه :10:

بچه ها اینا چی میگند ؟
من فکر میکردم یکی دو ماه مونده هنوز

shahab_f
20-09-2010, 14:34
اول نسخه اصلی رو بازی کنید بعد پچ رو بریزین تا اگر توی بازی مشکلی ایجاد شد لذت بازی ارجینال رو از دست ندین:دی
همین کارو کردم دیگه ، مگه پچ به تنهایی هم کار میکنه ؟:31:

popowoody
20-09-2010, 14:53
بچه ها اینا چی میگند ؟
من فکر میکردم یکی دو ماه مونده هنوز

نه شده 30 سپتامبر

golmohammadi
20-09-2010, 15:06
نه شده 30 سپتامبر
خب میشه 10 روز دیگه
حالا 9 و 10 روز چه فرقی داره :31:
یعنی تا 10 روز دیگه ریلیز میشه واسه پی سی
عالیه
:40::40:

MobinS
20-09-2010, 15:25
نسخه ایکس باکسش تا بیاد ایران کی میشه؟ تا 14 روز دیگه ( دو هفته ) میاد؟

bar333lona
20-09-2010, 15:57
کسی نیست که دریبهای ترکیبی رو تو قسمت feint بازی به ما آموزش بده ؟ چون وقتی مثلا جهات بالا دو دریبل تعریف کنی هر دو تا رو پشت سر هم میزنه

یکی بیاد بگه کدوم دو تا دریبل با هم هم خوانی داره و از این جور حرفا . . .

ali_santori
20-09-2010, 16:07
خب میشه 10 روز دیگه
حالا 9 و 10 روز چه فرقی داره :31:
یعنی تا 10 روز دیگه ریلیز میشه واسه پی سی
عالیه
:40::40:

پس شمارش معکوس به این صورت میشه:

black.assassin
20-09-2010, 16:22
دیگه دارم باور می کنم هوش مصنوعی PES 2011 فوق العاده کار شده . اینو ببینین :

ali_santori
20-09-2010, 16:36
روبوسی داور با خط دفاعی حین زدن ضربه آزاد:

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

ولی با این حال هم سگ PES هزار شرف داره به بازی هایی مثل فیفا

black.assassin
20-09-2010, 16:42
[/COLOR]ولی با این حال هم سگ PES هزار شرف داره به بازی هایی مثل فیفا

من خودم PES بازم داداش . اینارم نگو الان یه فیفا باز میاد اینجا دعوا میشه بعد میگیرن این اکانتتم بن می کنن . ولی خدایی هیجان PES خیلی خیلی بالاتر از فیفاس . 20 دقیقه اول بازی تو PEs به خاطر اینکه stamna بازیکنا بالاس می بینید چه بازی خوبیه و بعد افت می کنه . حتی میشه راحت حریف رو جا گذاشت و بهتم نمیرسن . چند بار گفتم بازم میگم مود excellent بره بازیکنا بیاد تازه می فهمین PES چیه . خیلی بهتر شده بازی . فوق العاده .

konami-pes
20-09-2010, 16:58
ا

روبوسی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!:39::39:
اصلا به تصویر و ماکت بودن مدافع توجه کردی؟! دوستان تصویر رو زوم کنید تا متوجه بشید... آخه این کجاش روبوسیه؟! تازه اگر هم فرض کنیم روبوسی باشه که نیست این خلاف واقعیت و قوانین فوتبال است ... تا حالا کدوم بازی فوتبالی دیدین داور وسط بازی با مدافعین دیوار دفاعی حین یه چنین موقعیت حساسی روبوسی کنه؟! خداییش با نمک ترین حرفی بود که این مدت شنیدم:31:

ولی با این حال هم سگ PES هزار شرف داره به بازی هایی مثل فیفا
بدون شرح !!!!!

mtx891
20-09-2010, 17:10
ا
این قدر از این دموی بیچاره ایدارد نگیر این واسه اینه که داور مثلا داره دیواره رو میچینه من توی ویدئو که قبلا دیده بودم از دستش استفاده میکردم و بعد عقب میرف اما توی دمو فقط همینطوری میاد وای میسته

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

دیگه دارم باور می کنم هوش مصنوعی PES 2011 فوق العاده کار شده . اینو ببینین :

معلومه که کار کردن تو این ویدئو بازیکن میشینه محاسبه میکنه که چطور از تمام ابزارهایی که داره استفاده کنه:46:

black.assassin
20-09-2010, 17:14
اصلا به تصویر و ماکت بودن مدافع توجه کردی؟! دوستان تصویر رو زوم کنید تا متوجه بشید... آخه این کجاش روبوسیه؟! تازه اگر هم فرض کنیم روبوسی باشه که نیست این خلاف واقعیت و قوانین فوتبال است ... تا حالا کدوم بازی فوتبالی دیدین داور وسط بازی با مدافعین دیوار دفاعی حین یه چنین موقعیت حساسی روبوسی کنه؟! خداییش با نمک ترین حرفی بود که این مدت شنیدم:31:

یه چیز بگم ؟ امضات با یوزرت مطابقت نداره . یوزرت بره دوارن جاهلیه که PES باز بودی ؟ :27:

دوست عزیز ایشون می خواست ضعف بازی رو بگه نه اینکه جزئیات بازی رو ازش تعریف کنه . وگرنه فقط شما نمی دونی هممون می دونیم که این یه باگه .
-------------------
اینم بعدا به ذهنم خطور کرد . داور هیچ وقت روبوسی نمی کنه . چون تو اروپا که مثل ایران نیست . مردا روبوسی نمی کنن . فکر کنم اینو دیگه بدونین .

IRAN_KING
20-09-2010, 17:38
فقط PES

توی سبک خودش .گیم پلی خودش .سلیقه آسیایی خودش .تو دنیا نظیر نداره داداش ....... شاید مشکلی داشته باشه ولی قابل چشم پوشی هست ... مثله فیفا !

ali_santori
20-09-2010, 17:40

بدون شرح !!!!!

خدا رو شکر ضریب هوشی فیفا باز ها هم اومد دستمون.

شما فیفا بازها یه جوری حرف میزنین انگار ما کافریم و می خواین ما را به راه راست دعوت کنین . هر کس عقیده ای داره . ما خودمان می تونیم برای خودمان قضاوت کنیم که چی بده و چی خوبه....
خداوند به انسان عقل داده و هرکس هم از عقلش درست استفاده کنه سرانجام و عاقبت خودش را تعیین کرده .
:20:

mtx891
20-09-2010, 17:42
لطفا هر کی هرچی راجب دریبل ها میدونه بگه
من فقط میدونم چطور اد کنم اصلا نمیتونم استفاده کنم

bar333lona
20-09-2010, 18:25
لطفا هر کی هرچی راجب دریبل ها میدونه بگه
من فقط میدونم چطور اد کنم اصلا نمیتونم استفاده کنم

اول به قسمت Link Feints میری بعد روی Preset1 و بعد بر روی edit data کلیک میکنی 6 گزینه میاد که از گزینه سوم شروع میکنی به چیدن دریبل ها بعد از اتمام کار حالا وارد بازی میشی برای اجرای دریبل باید گیم پد آنالوگ دار ( شوک دار ) داشته باشی با چرخان انالوگ به هر سمتی و همزان با اون داشتن L1 دریبل تنظیم شده رو اجرا میکنه

مثلا اگه آنالوگ رو به سمت راست ببری و L1 رو بگیری دریبل زیدانی میزنه

به همین راحتی و به همین خوشمزگی :40:

malkemid
20-09-2010, 19:18
سلام

اقا من یه مشکلی دارم...هر چند دفعه یک بار تصویر این شکلی میشه...بدون پچ...با پچ...حتی تو 2010 هم میشد..من با لپتاپ بازی می کنم...گرافیکم gforce 7400 go هست.

bar333lona
20-09-2010, 19:25
سلام

اقا من یه مشکلی دارم...هر چند دفعه یک بار تصویر این شکلی میشه...بدون پچ...با پچ...حتی تو 2010 هم میشد..من با لپتاپ بازی می کنم...گرافیکم gforce 7400 go هست.

به احتمال زیاد واسه گرافیک باشه .

ali_santori
20-09-2010, 19:26
سلام

فکر کنم گرافیکتون کم باشه.

شما یه بار دکمه ویندوز رو بزن،بعدش خودت صفحه رو فول اسکرین کن 100% درست میشه.

bar333lona
20-09-2010, 19:32
فکر کنم گرافیکتون کم باشه.

شما یه بار دکمه ویندوز رو بزن،بعدش خودت صفحه رو فول اسکرین کن 100% درست میشه.

تایید ولی اگه دلیل مشکلتو بخوای همون که گفتم واسه کم بودن گرافیکته .

شاد باشی :40:

malkemid
20-09-2010, 19:55
تایید ولی اگه دلیل مشکلتو بخوای همون که گفتم واسه کم بودن گرافیکته .

شاد باشی :40:

آخه فقط بعضی وقتها اینطوری میشه...موقعی هم که اینطوری نیست بازی رو خیلی خوب اجرا می کنه...

mtx891
20-09-2010, 19:59
ورزشگاه ساکر سیتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه قشنگیه عمارات نیست اما از کنامی بهتره
لینک تقریبا مستقیم :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر مشکل داشتید اینجا برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

ali_santori
20-09-2010, 20:00
آخه فقط بعضی وقتها اینطوری میشه...موقعی هم که اینطوری نیست بازی رو خیلی خوب اجرا می کنه...

پس شما هر وقت این جوری شد کاری رو که گفتم انجام بدی حل.:20:

xxxj
20-09-2010, 20:04
من یه تاپیک مخصوص ادیت هست بیاید اونجا ادیت ها رو بزارید اینجا برای صحبت در مرود بازی و تکنیک هاش باشه بهتره.

و یه نکته که در دمو pes2011 پنالتی زدن سخت تر از قبل شده.

mtx891
20-09-2010, 20:27
من یه تاپیک مخصوص ادیت هست بیاید اونجا ادیت ها رو بزارید اینجا برای صحبت در مرود بازی و تکنیک هاش باشه بهتره.

و یه نکته که در دمو pes2011 پنالتی زدن سخت تر از قبل شده.
چشم:11:من با سرچ سایت مشکل دارم دیگه نگشتم
اگر تونستی ادرسشو بده
سخت که چی بگم غیر ممکن شده انگار اصلا پنالتی رو برنامه ریزی نکردن چون حتی تو اموزش خوده بازی هم چیزی از پنالتی ننوشته تعداد پنالتی هارم اخر بازی نمینویسه شما میتونی توپ رو جایی که میخای بفرستی جز وسط؟

malkemid
20-09-2010, 20:40
پس شما هر وقت این جوری شد کاری رو که گفتم انجام بدی حل.:20:

متاسفانه جواب نداد...:19:

shahab_f
20-09-2010, 20:48
یه چیزی تو این شماره اضافه شده اونم اینکه اگه دروازه بان برای چند ثانیه بیاد بیرون از دروازه ، یه مدافع میره روی خط بجاش وای میسته !
قدرت بازیکن ها هم خوب شده ، پویول و زلاتان دیگه سوپر من نیستن و بازیکنایی مثل ژاوی و فابرگاس هم خیلی خوب بازی میکنن در حالی که توی شماره ی قبلی توی بازی در حد واقعیتشون نبودن
فقط یه نکته ی منفی اینکه دیگه مثه قدیم شوت زدن حال نمیده ، تو 2010 یه شوت ول میدادی در حد شلیک گوله !

AlexMercer
20-09-2010, 21:23
یه چیزی تو این شماره اضافه شده اونم اینکه اگه دروازه بان برای چند ثانیه بیاد بیرون از دروازه ، یه مدافع میره روی خط بجاش وای میسته !
قدرت بازیکن ها هم خوب شده ، پویول و زلاتان دیگه سوپر من نیستن و بازیکنایی مثل ژاوی و فابرگاس هم خیلی خوب بازی میکنن در حالی که توی شماره ی قبلی توی بازی در حد واقعیتشون نبودن
فقط یه نکته ی منفی اینکه دیگه مثه قدیم شوت زدن حال نمیده ، تو 2010 یه شوت ول میدادی در حد شلیک گوله !

:18: زلاتان که اورال 97 داره.سوپر من رو گذاشته تو جیبش:41:

FCBarcelona.ir
20-09-2010, 21:34
شما میتونی توپ رو جایی که میخای بفرستی جز وسط؟

من می تونم زاویه بدم، اما هرچی می زنم روی زمینه. مثل قبل نیست که با نگه داشتن شوت ارتفاع بگیره. فقط یه بار تمام مدت شوت رو نگه داشتم که زد از ورزشگاه بیرون :31:

FCBarcelona.ir
20-09-2010, 21:44
راستی اشتباهات دروازبان های فیفا رو هم ببینید تا از اشتباهات دروازبانای PES دل چرکین نشین :31:

shahab_f
20-09-2010, 21:50
:18: زلاتان که اورال 97 داره.سوپر من رو گذاشته تو جیبش:41:
اما در عمل سوپرمن نیست ، توی 2010 نمیشد ازش توپ گرفت ، مگر پویول که هیشکی ازش رد نمیشد . البته تو این شماره کلا از بین مدافع ها رد شدن سخت شده ، شایدم هنوز دست من نیومده ، یا شاید هم اگه Faints ها رو به کار ببریم بشه.

Download Master
20-09-2010, 21:58
راستی اشتباهات دروازبان های فیفا رو هم ببینید تا از اشتباهات دروازبانای PES دل چرکین نشین :31:

آخه دوست عزیز چه گیری دادی به فیفا . ما که دیگه دست از سر PES برداشتیم . هر کی خواست فیفا بزنه هر کی خواست PES بزنه هرکیم خواست هر دو رو بزنه :47:

mtx891
20-09-2010, 22:49
باتشکر فراوان از bar333lona
من میدونستم که کنامی سرش بره و هرکاری بکنه و هر تغییری بده این قابلیت رو از pes برنمیداره
امروز که طریغه استفاده از دریبل رو یاد گرفتم رفتم نشستم تمرین کردم و اینم نمونش دریبل سخت نشده فقط سبک بازی عوض شده اگر دریبل زدن بلد باشین یکم تمرین کنین دستون میاد و یه هیجان خاصی از دریبل زدن بهتون دست میده خیلی شگفت انگیز بود

فقط کاش که بازی سیو داشت
top player
گل هم نشد:31:

bar333lona
20-09-2010, 23:10
من میدونستم که کنامی سرش بره و هرکاری بکنه و هر تغییری بده این قابلیت رو از pes برنمیداره
امروز که طریغه استفاده از دریبل رو یاد گرفتم رفتم نشستم تمرین کردم و اینم نمونش دریبل سخت نشده فقط سبک بازی عوض شده اگر دریبل زدن بلد باشین یکم تمرین کنین دستون میاد و یه هیجان خاصی از دریبل زدن بهتون دست میده خیلی شگفت انگیز بود

فقط کاش که بازی سیو داشت
top player

قابلی نداشت با تمرین بیشتر میشه گل های قشنگی زد

وین رونی
20-09-2010, 23:19

فقط کاش که بازی سیو داشت
top player

جالبه 5 تا بازیکن دنبال یه بازیکن؟!!تو فوتبال واقعی کم پیش میاد این مورد
من اگه جای شما بودم به جای شوت زدن یه پاس عرضی مینداختم سمت چپ شماره 17 خالی بود

B3HZ@D
20-09-2010, 23:45
PES 11 Database Editor Released

این نرم افزار همونطور که از اسمش پیداست میتونین دیتابیس بازی رو بوسیله اون ادیت کنید
نسخه های از این نرم افزار قبلا برای سری های قبلی این بازی هم منتشر شده بود

دانلود

golmohammadi
20-09-2010, 23:58
الته خب مطمئنا خیلی چیزها وجود داره فقط عوض شده
مثلا همین دریبل
یا شوت
ممکنه شوت کردن هم قلقی دیگر داشته باشه در این فوتبال
به هر حال باید مدتی بگذره تا همه چی دست ادم بیاد

راستی پنالتی در 2010 سخت بود اما زیاد سخت نبود
حالا اینو دیگه نمیدونم

mtx891
21-09-2010, 00:30
PES 11 Database Editor Released

این نرم افزار همونطور که از اسمش پیداست میتونین دیتابیس بازی رو بوسیله اون ادیت کنید
نسخه های از این نرم افزار قبلا برای سری های قبلی این بازی هم منتشر شده بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود

میتونی یه توضیح مختسر راجبش بدی چطوری unnamed_25.bin از توی dt04.img بردارم

Behnam_o2
21-09-2010, 00:46

فقط کاش که بازی سیو داشت
top player
من دموی pes2011 رو بازی نکردم ولی ظاهرآ بازم خانوادگی میفتن به جونه یه بازیکن. مثل دوران ابتدائی که زنگ تفریح یه توپه داغون بچه ها مینداختن تو حیاطو 100 نفر میرفتن دنبال توپ. هرکی توپو داشت دیگه پا واسش باقی نمیذاشتن.:27:

FCBarcelona.ir
21-09-2010, 01:04
آخه دوست عزیز چه گیری دادی به فیفا . ما که دیگه دست از سر PES برداشتیم . هر کی خواست فیفا بزنه هر کی خواست PES بزنه هرکیم خواست هر دو رو بزنه :47:
نه بابا چه گیری، اون انجمن چون خیلی متروکه س گفتم اینجا شلوغه ملت رو دعوت کنم فیض ببرن. :27:
اگر نه که ما هر دو رو می زنیم و حال دو چندان می بریم. :8:

Behnam_o2
21-09-2010, 01:13
هرکی هم خواست هیچکدوم رو نزنه.:27:
مام یه اسپم بدیم مگه چی میشه، مام دل داریم:31:

soccer 2009 update
21-09-2010, 02:28
فایل نصب شده pes 2010 editor v 2.1 رو برام به صورت rar بزارید لطفا

سريعتر لطفا

hobgoblin
21-09-2010, 07:01
دوستان
این اسم بالاسر بازیکنا رو از کجا میشه ورش داشت؟

IRAN_KING
21-09-2010, 08:06
سلام. در حمله امکاناته قیچی زدن و برگردون و سر شیرجه ای هم زیاد شده ؟ بازیکنان استفاده می کنن ؟

xeNociDe
21-09-2010, 08:38
دیروز دمو شو بازی کردم خیلی قشنگ شده بود...
و البته سخت تر
و به جرآت میگم که PES باز های آماتور در نسخه جدید هیچ جایی ندارند.
+
کسی از دوستان میدونه چطوری فیلمی که بعد از هربازی میاد رو میشه کنسل کرد!؟؟

Download Master
21-09-2010, 08:50
دیروز دمو شو بازی کردم خیلی قشنگ شده بود...
و البته سخت تر
و به جرآت میگم که PES باز های آماتور در نسخه جدید هیچ جایی ندارند.
+
کسی از دوستان میدونه چطوری فیلمی که بعد از هربازی میاد رو میشه کنسل کرد!؟؟

توی Setting بیرون بازی گزینه ی Disable Movie Playback رو تیک بزن

FCBarcelona.ir
21-09-2010, 09:15
دوستان
این اسم بالاسر بازیکنا رو از کجا میشه ورش داشت؟
وسط بازی پاز می کنی، گزینه Select Sides، بعد دکمه شوت رو می زنی و می تونی Cursor Name رو تغییر بدی.

hoomi_gta
21-09-2010, 09:18
دمو رو که بازی کردم واقعا لذت بخش بود. بازی سخت تر شده. حرکت ها طبیعی تر شده. شوت زدن خیلی سخت تر شده. داورا هم ظاهرا بهتر شدن. بی صبرانه منتظر نسخه اصلی هستیم

MicrosoftH
21-09-2010, 09:42
کسی تا حالا GTA بازی کرده وقتی Jumpjet رو میزنی یک جت میاد تو PES 10 کریس رونالدو مثل جت میره خودم جت هم بیاد نمی گیرتش قدرت بدنی فردیناند-پویل خلاصه کسی جلو دارش نیست PES 2011 هم همینطوره

sina2013
21-09-2010, 09:57
سلام. در حمله امکاناته قیچی زدن و برگردون و سر شیرجه ای هم زیاد شده ؟ بازیکنان استفاده می کنن ؟

به صورت وحشتناکی زیاد شده ،انگار برنامه دیگه ندارن ،از وسط زمین و جلو دروازه حریفم واسشون فرق نداره از همه جا قیچی رو می زنن
دوستان هنوز کسی از دریبل های pes چیزی یاد نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه گرفتین به ما هم بگید

ali_santori
21-09-2010, 12:12
دوستان من اون کاری که دوستمون برای اجرای تکنیک گفت رو میکنم و اتفاقی نمیفته.

میشه بیشتر توضیح بدین؟

ببینین و حال کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا بگین PES 2011 بد،به نظر من که خدا هست.

mtx891
21-09-2010, 12:47
کسی تا حالا GTA بازی کرده وقتی Jumpjet رو میزنی یک جت میاد تو PES 10 کریس رونالدو مثل جت میره خودم جت هم بیاد نمی گیرتش قدرت بدنی فردیناند-پویل خلاصه کسی جلو دارش نیست PES 2011 هم همینطوره
نه اینجوری که تنه به تنه بری و ازش رد بشی مدافعان کاری نکنن باید با تکنیک توپ رو از حریف دور نگه داری میشه مثل قبل دریبل کرد اما نه مثل قبل سبک بازی عوض شده ویا اینکه هر کسی بیاد رونالدو رو برداره بره

دوستان من اون کاری که دوستمون برای اجرای تکنیک گفت رو میکنم و اتفاقی نمیفته.

میشه بیشتر توضیح بدین؟
گیم پدت انالوگ داره؟ دگمه انالگو روشنه؟ ویا یا نصب هست توی کنترل پنل دستت رو چک کن چون حتما باید با انالوگ راست چپ نه ها که جهت حرکته

به صورت وحشتناکی زیاد شده ،انگار برنامه دیگه ندارن ،از وسط زمین و جلو دروازه حریفم واسشون فرق نداره از همه جا قیچی رو می زنن
دوستان هنوز کسی از دریبل های pes چیزی یاد نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه گرفتین به ما هم بگید

چی میخای؟ راجب دریبل کردن که توضیح دادن دوستان عکس چند صفحه قبل رو که دیدی یکم تمرین کنی همه چی حله:31:

یک تقاضایی دوستانه داشتم قبل از زدن پست یکم بگردد این سوالات رو نمیگم اما یه چنتا سوال بود تاحالا 50 بار پرسیده شده

shahab_f
21-09-2010, 12:53
چجوری زدی؟ مگه faint ها کار میکنه؟
من دکمه های آنالوگ راست رو روی کیبورد تنظیم میکنم ، اما توی بازی اثری نداره ! یه خورده توضیح بدین

mtx891
21-09-2010, 12:58
ببینین و حال کنین:

حالا بگین PES 2011 بد،به نظر من که خدا هست.
چه کار کرد اونجا این مسییییییییی
همه جور دریبلی زززززززد
:31::31::31::46::46::46:

xeNociDe
21-09-2010, 13:03
ببینین و حال کنین:

این عکس توی فوروم PESEdit هم بود:دی

mtx891
21-09-2010, 13:06
چجوری زدی؟ مگه faint ها کار میکنه؟
من دکمه های آنالوگ راست رو روی کیبورد تنظیم میکنم ، اما توی بازی اثری نداره ! یه خورده توضیح بدین
من الان رفتم روی عددهای کیبرد تنظیم کردم اونجوری هم میزنه
اگر دریبل ها رو اد کرده باشی L1 یا LB با دگمه انالوگ:20:

ali_santori
21-09-2010, 13:11
این عکس توی فوروم PESEdit هم بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه من گفتم من زدم؟؟؟

اگه بالاش رو نگاه کنی میبینی من تازه داشتم میپرسیدم چطوری میشه دریبل زد.

چه کار کرد اونجا این مسییییییییی
همه جور دریبلی زززززززد
:31::31::31::46::46::46:

گلش رو بگو...

shahab_f
21-09-2010, 13:18
من الان رفتم روی عددهای کیبرد تنظیم کردم اونجوری هم میزنه
اگر دریبل ها رو اد کرده باشی L1 یا LB با دگمه انالوگ:20:
با دستوراتی که توی command list قسمت faints هست میتونم ، مثلا برای پله انداختن lb و سپس دوبار انالوگ راست.
میخوام بدونم این link faints چیه که توی منوی بازی هست و چندتا دریبل رو پشت سر هم میذاری و اینا !؟؟؟

4039
21-09-2010, 13:33
ببینین و حال کنین:

علی جان انصافا خودت بگو چند بار توی فوتبال واقعی دیدی مسی این کار رو بکنه و بعد تازه با سر به دروازه بان حریف لایی بزنه ؟ اینجا یا باید بگیم دروازه بان و مدافعین خیلی ضعیف عمل میکنن یا اینکه مسی مثل یک سوپر من عمل میکنه .