PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

pouyaabiboy
15-09-2010, 15:59
دوست عزیز موارد حاشیه ای دقیقا مثل 2010
هیچ انیمیشنی واسه این مورد( وروود به زمین . عکس العمل بعد از خطا و...............) اضافه نشده

BIJAN5759
15-09-2010, 16:01
من دانلود کردم خونمون طرفای صادقیه, بلوار فردوس هست

البته الان سرکارم (سیدخندان) ساعت 5:30 میرم خونه

اگر کسی خواست میتونه PM بده

دوست عزیز شماره تماستو میدی الان هماهنگ کنم بیام ازتون بگیرم..

vahidreza2007
15-09-2010, 16:12
این مد هایی که میاد رو از کدوم سایت بر میدارین ؟

منظور این مد های اضافه کننده تیم ها و زمان بازی و ... هستش

تیم چلسی هنوز براش مدی نیومده ؟

لطفا سایت مرجعش رو بدین مرسی

Macdiano
15-09-2010, 16:21
دوست عزیز شماره تماستو میدی الان هماهنگ کنم بیام ازتون بگیرم..

شما پیغام خصوصی تون غیر فعال کردید id تون رو بدید

sadeghbb
15-09-2010, 16:23
این مد هایی که میاد رو از کدوم سایت بر میدارین ؟

منظور این مد های اضافه کننده تیم ها و زمان بازی و ... هستش

تیم چلسی هنوز براش مدی نیومده ؟

لطفا سایت مرجعش رو بدین مرسی

سلام!
بد نیست شاید بدردت بخوره؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BIJAN5759
15-09-2010, 16:23
شما پیغام خصوصی تون غیر فعال کردید id تون رو بدید

اگه ممکنه به این شماره یه sms بدین من باهاتون تماس بگیرم 09122065573

MJ assassins creed
15-09-2010, 16:42
بچه ها نمیدونم تا حالا اینو دیده بودین یا نه.قشنگ هست.

alibararsani8
15-09-2010, 17:25
بچه ها نمیدونم تا حالا اینو دیده بودین یا نه.قشنگ هست.

اینو که فک میکنم تو 2010 هم بود.بعد اینکه توپ تو اوت میرفت بعضی وقتا دروازه بانا از این کارا میکردن.

Spaniuly
15-09-2010, 17:39
اگه ممکنه به این شماره یه sms بدین من باهاتون تماس بگیرم 09122065573
دوست عزیز یا پیغام خصوصی تون رو فعال کنید یا اینکه توی پروفایل این حرفها رو بزنید جاش اینجا نیست. من از ارومیه هستم واسه همین نتونستم بدم دمو رو به شما می خواستم جواب بدم دیدم که پ.خ رو غیر فعال کردید

Spaniuly
15-09-2010, 19:01
بچه ها دموی فیفا هم عرضه شده

احتمالا بعد اینکه اون رو هم بازی کنم می تونم یک مقایسه کاملا صحیح ارائه بدم

bahador2009
15-09-2010, 19:05
بچه ها من دمو رو دانلود کردم ولی این جا زو گیر میده ولی درایو E من 12 گیگ خالی داره .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

don mohsen
15-09-2010, 19:08
منتظر هستیم تا شما یک مقایسه عالی انجام بدید.

آقا حسین شما هم فراموش نکنی ها !!! باشه؟!

Google Spider
15-09-2010, 19:17
به نظر من خیلی نسبت به 2010 بهتر شده.
مشاهدات من.
توی پرتاب اوت دستی دیگه دایره نداریم و ضبدر رو هرچی بچسبی بیشتر پرت میکنه
پاس ها عالی شدن ..سانتر ها باید به دقت و به اندازه باشند.
حرکات تکنیکی نسبت به بهتر شده یعنی راحتر البته همشون رو تست نکردم. (اگه کسی اون دریبلی که با پشت پا توپ رو از بالا سر خودت رد می کنی هونی که سوباسو تو فوتبالیستها میزد رو بلده به منم بگه.)
روی شوت که من نتونستم گل بزنم بر خلاف دوستان :13: ولی روی تک به تک خیلی خوب گل میزنم نمی دونم چرا برعکس هستم .شاید به خاطر تخصص خودم توی تک به تک ها باشه ...
دربازبان ها بهتر شدن حرکات طبیعی تر و بهتر شده شیرچه های خوب و واقعی و همچنین دفع توپ ها رو کناره ها....
واقعا عبور از دفاع سخت شده....
توی گیم پلن روی به صورت موس میتونی نشان گر رو حرکت بدی /....
فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد....

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

بچه ها من دمو رو دانلود کردم ولی این جا زو گیر میده ولی درایو E من 12 گیگ خالی داره .

درایو ویندوزت رو خالی کن.....

karnavaleroos
15-09-2010, 19:21
این جور که معلومه این pes هم pes بشو نیس

zadis
15-09-2010, 19:25
کسی لینک نسخه 360 رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahador2009
15-09-2010, 19:28
خوب به خوبی نصب شد الان چندتا عکس قشنگ از بازی میزارم تا 1 ساعت دیگه ام یه نقد حسابی.

*hamedkhatar*
15-09-2010, 19:31
خوب بالاخره دمو هم اومد
لینکهاش رو توی سرورهای مختلف پیدا کردم
ولی خود konami به صورت مجانی با لینک مستقیم نگذاشته که دانلود کنیم؟
اگه گذاشته که بدید (با قابلیت ریزوم)
اگر هم که نه از همون رپید میگرم البته با کمک رپید باز
ممنون

M0hsen3D
15-09-2010, 19:34
خوب بالاخره دمو هم اومد
لینکهاش رو توی سرورهای مختلف پیدا کردم
ولی خود konami به صورت مجانی با لینک مستقیم نگذاشته که دانلود کنیم؟
اگه گذاشته که بدید (با قابلیت ریزوم)
اگر هم که نه از همون رپید میگرم البته با کمک رپید باز
ممنون
سلام این لینک مال خود کونامی هست

karnavaleroos
15-09-2010, 19:43
این که هزارتا انیمیشن اضافه کردن اما هیچ کدوم مال حاشیه های بازی نیس جای بسی تعجبه یعنی واقعا هزارتا انیمیشن اضافه کردن یا صدتا

*hamedkhatar*
15-09-2010, 19:44
ممنون
گذاشتم برای دانلود حدود 3 ساعت دیگه تموم میشه
اگه شد فردا چند تا عکس از داخل بازی براتون میگذارم

jyjy
15-09-2010, 19:46
ایول مثل اینکه دمو بالاخره اومد
تازه شروع کردم به دانلود.
شش ساعت دیگه تموم دانلود میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zadis
15-09-2010, 19:47
کسی لینک نسخه 360 رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
up??????????????????????????:46:

B3HZ@D
15-09-2010, 20:05
پس چرا زلاتان هنوز توی بارساست؟!
فکر کنم دوباره باید دنبال پچی چیزی باشیم تا نقل و انتقالات رو آپدیت کنه
تماشاچی ها به نظر من جالب نیستن...اکثرا یک نوع لباس پوشیدن یعنی در اصل مدل های کم طراحی شده و اون مدلها چندین بار تکرار شده و جلوه قشنگی به استادیوم نمیده

karnavaleroos
15-09-2010, 20:10
پس چرا زلاتان هنوز توی بارساست؟!
فکر کنم دوباره باید دنبال پچی چیزی باشیم تا نقل و انتقالات رو آپدیت کنه
تماشاچی ها به نظر من جالب نیستن...اکثرا یک نوع لباس پوشیدن یعنی در اصل مدل های کم طراحی شده و اون مدا چندین بار تکرار شده و جلوه قشنگی به استادیوم نمیده

شاید هدف کنامی این بوده که هرچند زلاتان از بارسا رفته و اما روح و قلبش با بارساست!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahador2009
15-09-2010, 20:11

don mohsen
15-09-2010, 20:12
اقا واقعا متاسفم با این گرافیک چهره های مزخرف که ادم تا یک ساعت خندش میگیره. قیافه مسی بیشتر به سرجیو راموس شبیه هست تا خود مسی!

shahab_f
15-09-2010, 20:23
دوتا سوال ، دمو دو نفره میشه ؟؟ و دوم اینکه به جز تیم اسپانیا و ژاپن دیگه چه تیمی اضافه شده ؟؟ آیا این تیم های اضافه رسمی هستند از طرف خود کونامی ؟؟؟
----------------------
اگه کسی لینک از رپید میخواد ::

hadishi
15-09-2010, 20:42
دوستان اگر تکنیک خوب و جدیدی پیدا کردین اطلاع بدین اگر هم گل خیلی زیبایی زدین بفرستین ممنون

Spaniuly
15-09-2010, 20:44
دوتا سوال ، دمو دو نفره میشه ؟؟ و دوم اینکه به جز تیم اسپانیا و ژاپن دیگه چه تیمی اضافه شده ؟؟ آیا این تیم های اضافه رسمی هستند از طرف خود کونامی ؟؟؟
----------------------
اگه کسی لینک از رپید میخواد ::

آره 6 تا تیم ایجاد شده که ژاپن و اسپانیا همخفی هستند با اون برنامه میشه نمایش داد اونها رو و ازشون استفاده کرد. البته بگم موقتا جایگزین می کنه و شما هر دفعه که بخوای از تیم ملی اسپانیا استفاده کنی باید از اون برنامه استفاده کنی

hadishi
15-09-2010, 21:05
Krauser جان لینک فیفا 11 که گذاشتی معتبر هست یا نه دانلود کنیم؟ ارزش داره فیفا رو برای pc بگیریم منظورم مثل کنسول است ؟

karnavaleroos
15-09-2010, 21:08
منم امروز دو گیگ ترافیک خریدم گذاشتم برا دانلود فقط دوستان ارزش داره به نظر شما من وقتمو برا این صرف کنم

mtx891
15-09-2010, 21:18
دوستانی که عکس گذاشتین
بازی رو روی چه گرافیکی انجام میدید اخه لباس توی عکسهایی که گزاشتین خیلی مصنوعیه اما توی این عکس ها خیلی قشنگ تره

FCBarcelona.ir
15-09-2010, 21:25
خب من هم چند تا بازی انجام دادم. بازی واقعا پیشرفت قابل قبولی داشته! چند تا نکته بود که نظر من رو خیلی جلب کرد:

اول سیستم پاس که از حالت اتوماتیک که پاس رو به هر سمتی می فرستادی، خودش به یه بازیکن می رسوند در اومده و باید دقت زیادی به خرج بدی تا پاست به مقصد برسه. این باعث شده پاس دادن و به طبع اون گل زدن خیلی سخت بشه. البته خیلی هم انعطاف پذیرتر شده و با این آزادی عمل میشه حرکت های تیمی بسیار زیبایی رو انجام داد!

نکته دوم واقعی شدن حرکت 360 درجه س که تو نسخه قبلی خیلی ضعیف بود. الان واقعا حساسیت جهت حرکت بازیکن زیاد شده، و دیگه به سختی میشه توپ رو لب خط بندازی و بری!

نکته دیگه برخوردهای بازیکناس که واقعا عالی کار شده. به خصوص در تکل ها، واقعا انیمیشن ها زیبا و واقعی هستند، بر خلاف نسخه قبل که بازیکنا اغلب غیر مرتبط با ضربه ای که بهشون خورده بود روی زمین می افتاد! درگیریهای شونه به شونه بازیکنا هم خیلی خوب شده.

در مجموع گل زدن خیلی سخت شده، دفاع خیلی بهتر عمل می کنه، برای من در مورد دروازبان صحنه خاصی پیش نیومد که بتونم قضاوت کنم، اما اون حالت بی تفاوتی داور نسبت به تکل های خشن از بین رفته. البته یه بار هم تکل سالم من رو پنالتی گرفت!

در مجموع باید بگم این بازی از اون چیزی که انتظارش رو داشتم واقعا بهتر در اومده، و به سمت یه فوتبال واقعی حرکت کرده. PES همیشه تو القای حس فوتبال واقعی برتر بوده، و حالا می تونه برتریش رو تثبیت کنه. البته من الان دارم دموی فیفا رو دانلود می کنم و خوشحالم که امسال دو تا فوتبال خوب روی سیستم دارم، اما با این PES ای که بازی کردم، باز هم انتخاب اولم فوتبال تکاملی حرفه ای خواهد بود!

M A X I M U M
15-09-2010, 21:26
آقا دانلود کردیم
سه تا بازی زدم روی Top Player
دوتا باخت یک مساوی :دی
همه چی فرق کرده پاس هام درست نمیرسن به مقصد :دی
راستی بعد هر بازی که میام بیرون یه فیلم نشون میده از قسمت های بازی نمیشه کنسلش کرد
مال شمام همینطوریه ؟

don-corleone
15-09-2010, 21:41
یکی به ما میگه چطوری میشه تیمهای مثل ژاپن یا اسپانیا رو آورد ؟؟؟

FCBarcelona.ir
15-09-2010, 21:45
آقا دانلود کردیم
سه تا بازی زدم روی Top Player
دوتا باخت یک مساوی :دی
همه چی فرق کرده پاس هام درست نمیرسن به مقصد :دی
راستی بعد هر بازی که میام بیرون یه فیلم نشون میده از قسمت های بازی نمیشه کنسلش کرد
مال شمام همینطوریه ؟
از توی ستینگ یه گزینه داره Disable video با همچین چیزی. اونو بزن.

bahador2009
15-09-2010, 21:47
بازی پیشرفت زیادی داشته و خیلی طبیعی تر شده تا حدی که به فوتبال واقعی نزدیکتر از قبل شده :
-بازی گرافیک قشنگتری داره نسبت به نسخه ی قبلی ولی زیاد محسوس نیست و بیشتر خودش رو تو استادیوم و چمن نشون میده
-صدای تماشاچیا بسیار خوب شده ولی بدیش اینه که وقتی با بارسلونا با بایرن بازی میکنی و میزبانی فقط صدای تماشاچیای بارسا رو میشنویم و اصلا صدای تماشاچیای بایرن وجود نداره.
-صدای زدن ضربه به توپ خیلی طبیعی تر شده و بستگی به این داره که با کجای کفش به کجای توپ ضربه زده بشه و هرکدوم صدای خاصی رو داره.
-منوی اصلای بازی قابلیت عملکردی بالایی داره و قشنگ طراحی شده .
-زدن ضربات ایستگاهی خیلی راحت تر وبهتر شده و احتمال زدن گل خیلی بالا رفته.
-دروازه بانها روی شوت ها هنوز هم مشکل دارنو تقریبا میشه گفت هیچ شوتی رو خوب مهار نمیکنند و در بیشتر اوقات توپ گل میشه که البته زدن شوت از پشت محوطه با دفاع سرسخت تیمی خیلی سخته.
-تدافع و دفاع کردن خیلی خوب شده و هیچ وقت نمیشه گفت من 3 تا بازیکن رو پشت هم دریبل میدم چون همون اولی اینقدر سرسخته که اصلا راه نمیده
-سانتر کردن و سیستم پاس دهی خیلی خیلی خوب شده و میشه گفت نحوه ی پاس دادن به کل با PES های قبلی فرق کرده و سیستمش بعد از چند بازی تو دستتون میاد. سانترها هم خیلی خوب شدن و حتی در صربات ایستگاهی راه دور میشه به سانتر و ضربه ی سر هم اطمینان کرد.
-داوری هم پیشرفت خوبی داشته و دیگه سوت های الکی نمیزنه و خوب بازی رو کنترل میکنه و با اون میکروفن هم خیلی بهشون میاد.
-بدی نسخه ی دمو نبود بازیکن های با عملکرد خاص مثل بکهام و کاکا و رونالدو که بشه با مسی مقایسشون کرد.
-هوش مصنوعی بازی هم پیشرفت خوبی داشته.
-از همه ی قسمت ها اون قسمتی که نیاز بیشتری برای کار کردن داره تا درش قوی بشین نحوه ی چینش بازیکن ها در Game Plan ه که به کلی تغییر کرده و یکم جابه جایی درش ایجاد شده ولی بهینه تر شده.
دوربین بازی هم خیلی خوب طراحی شده که به بازی حس خیلی خاصی میده و اون رو نسخه های قبلی به کل متمایز میکنه.
-بازی درحالت دونفره هم وجود داره و ازبازی با کامپیوتر خیلی قشنگ تر ازآب درمیاد.

درکل بازی کردن این پادشاه دنیای بازی رو به همتون توصیه میکنم.

FCBarcelona.ir
15-09-2010, 21:47
یکی به ما میگه چطوری میشه تیمهای مثل ژاپن یا اسپانیا رو آورد ؟؟؟
اون فایل رو تو پوشه بازی کپی و اجرا می کنی. بعد ازت شماره دو تا تیم رو می پرسه. مثلا می خوای بارسا و اسپانیا باشه، می زنی 2 و 6. بعد یه فایل از فایل exe بازی کپی می کنه تو همونجا که شامل این دو تیمه!

balloon
15-09-2010, 21:48
Krauser جان لینک فیفا 11 که گذاشتی معتبر هست یا نه دانلود کنیم؟ ارزش داره فیفا رو برای pc بگیریم منظورم مثل کنسول است ؟

فکر کنم تایپک فیفا دو تا کوچه پایین تر باشه؟؟؟؟؟؟؟ :6:

آرامین خان اگه راه دستت هست یه سری عکس از منوهای بازی و همچنین یه عکس از منو بین دونیمه بازی لطف کن برامون بزار.:46:

وای چه عکسهایی!! بابت عکسها واقعا ما رو شرمنده کردید باشه در اولین فرصت جبران کنیم. دمت گرم:3:

ع.ص
15-09-2010, 21:52
دوستانی که عکس گذاشتین
بازی رو روی چه گرافیکی انجام میدید اخه لباس توی عکسهایی که گزاشتین خیلی مصنوعیه اما توی این عکس ها خیلی قشنگ تره

خوده بازی از این عکسی که شما گذاشتید قشنگ تره ولی نمیدونم چرا وقتی ازش عکس میگیری کیفیت به شدت افت میکنه

bahador2009
15-09-2010, 21:54

وای چه عکسهایی!! بابت عکسها واقعا ما رو شرمنده کردید باشه در اولین فرصت جبران کنیم. دمت گرم:3:

don-corleone
15-09-2010, 21:56
از توی ستینگ یه گزینه داره Disable video با همچین چیزی. اونو بزن.

سلام

من همیچنی چیزی ندارم !!!

وقتی وارد بازی میشم گزینه بازی دوستانه و لیبرتادورس و خروچ دارم

pouyaabiboy
15-09-2010, 22:00
setting داخل فولدر بازی نه خود بازی

bahador2009
15-09-2010, 22:00
سلام

من همیچنی چیزی ندارم !!!

وقتی وارد بازی میشم گزینه بازی دوستانه و لیبرتادورس و خروچ دارم
اگه این تیک رو بزنی مشکلت حل میشه.

hasani2008
15-09-2010, 22:03
اگر امكانش هست از داور بازي يه عكس بزاريد (فكر كنم ميكروفونش جالب باشه:31:

bahador2009
15-09-2010, 22:05
اگر امكانش هست از داور بازي يه عكس بزاريد (فكر كنم ميكروفونش جالب باشه:31:
گذاشتم همون بالاست تو اسپوی..

hadishi
15-09-2010, 22:07

دوست عزیز میدونم تاپیک بازی 3 تا کوچه بالا تره اما این دوست ما اینجا لینک فیفا رو گذاشت منم اینجا ازش سوال کردم اگر تاپیک فیفا سوال مطرح می شد حتما اونجا سوال رو مطرح می کردم خلاصه اگر مشکلی پیش امد شرمنده

Download Master
15-09-2010, 22:10
آقا منم یه 3-4 ساعتی بازی کردم

در کل بازی خیلی خوب تغییر کرده و دیگه از حالت Arcade دراومده و Simulation خیلی خوب کار شده

یه چندتا نکته ای که تو بازی دیدم رو بگم:
+:
حرکت 360 خیلی چسبید واقعا برام جالب بود دیگه اصلا نمیتونم بازی بدون 360 رو تصور کنم.

سیستم پاس خیلی خوب تغییر کرده و با قدرت داشتن و 360 بودن راحت میتونید هرنوع پاس تودری بندازید هوایی و زمینی از بین دفاع یا از کنارش . فقط تمرین زیادی میطلبه

درگیری دفاع ها با مهاجمین خوب کار شده. غیر از بعضی از حرکات تکنیکی ساده ای که دفاع وایمیسه تا تموم بشه بعد توپ رو بگیره بقیه عالی کار شده. تکل ها درست باید به توپ بخورن و تنه به تنه دفاع با مهاجمین خیلی جالبه - همچنین Block کردن دفاع ها که باعث میشه مهاجمین سرعتی مثل بازیهای قبل ازشون راحت جلو نزنن (مخصوصا پویول )

شوت ها خوبه فقط خیلی سخته زدنشون. یعنی شرایط شوت اگه فراهم نباشه مثل بازی قبل نیست که یهو برگردی سمت دروازه بشوتی بره سه گوش دروازه ولی اگه شرایط فراهم باشه زیاد گل میشه (که به نظر من طبیعیه) . بعضی دوستان گفته بودن با مسی راحت شوت رو گل میکنن این واسه اینه که دقت شوت مسی 98 و ماکزیمم بازیه و دروازه بان روبه رو هم یه دروازه بان شش دونگ نیست.

داور به نظر من خیلی خوب کار شده (تو بازی واقعی هم کمی اشتباه دارن داورا و درصد اشتباهات داورا تو این بازی به نظرم با واقعیت فاصله کمی داره)

-:
مهمترین نکته منفی به نظرم تکنیکای بازی هست که تقریبا همه ی بازیکنا (حتی Demichelis ) هم میتونن راحت انجام بدن و این خیلی ضایس یعنی رونالدو و مسی با فن بویتن و فن بومل یه تکنیکو میزنن (البته سرعت انجام و احتمال موفقیت فرق میکنه ولی نه زیاد) و این به همراه تکنیکای Right Stike باعث میشه هر بازیکنی پشت سر هم جرکت تکنیکی انجام بده و گند بزنه به بازی

گرافیک بازی از بالا اصلا به خوبی گرافیک از نمای پایین (Repaly , ... ) نیست. مخصوصا اگه آفتاب رو زمین بزنه گرافیک داغونه

دوربین یکم اعصاب خورد کنه نزدیک محوطه جریمه ها

دروازه بانا چالاک نیستن یکم اسلو موشن عکس العمل نشون میدن ولی خیلی خوب میان بیرون انصافا. ولی رو شوتا کندن (البته دروازه بان هر دو تیم دروازه بان شش دونگ مثل کاسیاس یا سزار نیستن شاید مشکل این باشه)

بازی دیگه باعث رفع خستگی نمیشه چون باید کاملا ذهنتون رو متمرکز بازی کنید و کلی هم خسته میشید بعد بازی (تازه هنوز دریبل ها رو کاملا یاد نگرفتم وگر نه باید بشینین مثل Mortal Kombat رمزاشو حفظ کتید)

دفاع ها تو موقعیات های سخت عکس العملای خیلی خوبی نشون میدن ولی بعضی پاس های ساده ی حریف رو نمیگیرن مثلا صب میکنن مهاجم بیاد بگیره و جلو نمیرن

کلا ضعف آنچنانی تو بازی نمیبینم

پیشنهاد میکنم حتما دمو رو دانلود کنین چون باید تا اومدن نسخه اصل بازی رو یاد بگیرید چون بازی جای کار زیادی داره (مخصوصا کسایی مثل من که تجربه FIFA NEX GEN ندارن حتما دانلود کنن تا آروم آروم یاد بگیرن )

فعلا دارم FIFA رو دانلود میکنم

خداحافظ به امید برد امشب رئال با گلای کریس و اوزیل:5:

balloon
15-09-2010, 22:28
مرد حسابی خجالت بکش عکسهات اینا بود.اه چی شیه اینا؟ :31:
شوخی کردم دمت گرم بهادر جان خیلی سالاری همیشه به گردن بچه های تایپک حق داشتی و داری.
قضیه پارسال و حالی که به بچه ها دادی رو فراموش نخواهیم کرد. مرسی:10:

نمیدونم چرا این منو بین دونیمه رفته رو مخم.بچه ها هنوزم در پایان مانند سریهای قبل به بازیکنا نمره میدن!!!!؟؟؟:20:

ع.ص
15-09-2010, 22:57
دوستان یه سوال برام پیش اومد:

چرا کونامی تیم های اسپانیا و ژاپن رو ساخته ولی تو بازی نیست؟و باید حتما با پچ بیاریش؟

تیم اسپانیا که همه چیزش عالی بود.فیس ها عالی بودند.تازه یه ستاره هم روی لگوشون اضافه کرده بودند(به خاطر جام جهانی)

Mehdi.ss
16-09-2010, 00:07
Team Exchange Tool by hio

منبع

hossein6599
16-09-2010, 00:17
نظر من در رابطه با دمو:
گیم پلی بهبود اساسی پیدا کرده اما ...
گرافیک اونقدر کم پیشرفت کرده که آدم باورش نمیشه پیس 2011 هست اگه کسی به من بگه این پیس 2009 هست من به راحتی قبول میکنم(از نظر گرافیک)
انیمیشنها ربطی به بازیهای نسل جدید نداره فیفا قطعا در این زمینه پادشاهی بی رقیبه
چمن هم خیلی ضعیف کار شده و ....
در کل به نظر میرسه کونامی خودش رو در نسل فعلی بازنده دونسته که تکون اساسی نمیده یقین بدونید تا وقتی کنسولهای نسل جدید نیان همین آش هست و همین کاسه باید منتظر گرد وخاک کونامی در نسل بعد بود

حرف آخر:

اگر از طرفدارهای قدیمی پیس هستید و نسبت بهش تعصب دارید این بازی تا حدود زیادی شما رو راضی میکنه اما اگه قرار هست بدون سابقه ذهنی سراغ یک بازی فوتبال برید خوب چرا نشستید ؟دموی فیفا اومده...:31:

am
16-09-2010, 00:20
به نظر من هم بازی از لحاظ انیمشن و دقت پاس ها و شوت ها و داوری و دروازبان خیلی بهتر شده.

ولی این باگ توی هم رفتن بازیکنان کم بود !!!(که البته ظاهرا مربوط به موتور بازی میشه )که توی یه بازی توپ از توی بدن دروازبان رد شد.!!!
توی یه بازیم هم دروازبان برا گرفتن توپ از توی تور هم که نه !!!! بلکه از توی تیر دروازه رد شد و شیرجه زد!!!!!

Mehdi.ss
16-09-2010, 00:21
اینم یه ویدئوی آموزشی از چند تا از تکنیکهای بازی ، جالبه :46:
دانلود با لینک مستقیم، کیفیت عالی و حجم 12.4 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم، کیفیت متوسط،فرمت 3gp و حجم 1.96 مگابایت

منبع

farhad07
16-09-2010, 01:41
دیگه داره حالم از این مسی و رونی بهم میخوره که هرسال باید عکس این دو......تو جلد بازیهای فوتبال ببینیم !

pedramgolchin
16-09-2010, 02:12
یک نکته خیلی عجیب
چرا بهادر بن شده؟؟؟؟

Konami_Pc
16-09-2010, 02:17
یک نکته خیلی عجیب
چرا بهادر بن شده؟؟؟؟

:18: نمیدونم من هنوز دیدم مدیرای دوست داشتنی هم بعضی موقع بن میشن نمیدونم چرا ولی دوباره درست میشه :41:

pedramgolchin
16-09-2010, 02:22
من بیشتر از 12 ساعت بکوب داشتم بازی میکردم تا الان که ساعت 3 صبحه
در مجموع بازی خیلی بهتر شده و تقریبا روی تمامی مشکلات 2010 کار کردن و انصافا توی یکسال خوب کار کردن
حالا دارم دموی فیفا xbox360 رو دانلود میکنم که ببینم امسال کدوم یکی بهتر تونستن ګلیم خودشون رو از آب بیرون بکشن
فعلا شب همګی خوش
التماس دعا

AlexMercer
16-09-2010, 02:42
اینو حتما ببینید

pishoolii
16-09-2010, 02:52
خدایییششش چشم درووومد!!! دو رووز خوونه نبوودم 12 13 صفحه + دانلوده سره موقع دمو رفت توو پاچم!!!

به عشق بایرن مونیخ و کونامی استارت دی ال رو زدییییم!:5: ، مطمئنم از دانلودش پشیمون نمیشم!:27::40:

راستی یه چیزی بچه ها ، با این نسخه دمو هم میشه آنلاین بازی کرد؟ یا فعلا حالا حالا از آنلاین لوله کردن خبری نییست؟!! :10:

farshad_pes9
16-09-2010, 06:00
سلام بر تمامی دوستان.
بالاخره بعد از 22 ساعت با GPRS ایرانسل دانلودم تموم شد:31:.
یه سوالی که دارم اینه,رم من 1G و توی قسمت سیتینگ زده بد,توی PES 10 میزد OK ولی من بازم نمیتونستم روی HIGH بازی کنم اما اینو روی HIGH بازی کردم که کمی روی انیمیشنها و صحنه اهسته ها فقط مشکل داره اما بازی خیلی خوب اجرا میشه,یعنی نسخه اصلی هم همینطوره.
راستش من فقط حدود 25 دقیقه از نیمه اول رو بازی کردم,یه پنالتی واسم گرفت که خوشحال شدم احتمالا توی این نسخه داور بلده پنالتی بگیره.
مورد بعد اینکه به نظرم کلا بازی تغییر نسبت به قبل و رو به جلو بوده.
من که باهاش حال کردم.
اما انگار گل زدن راحته,چون من توی 25 دقیقه یه پنالتی زدم,یه سانت هم از کنار کردم زدم توی گل.

2 SHAHROOZ
16-09-2010, 07:15
برای منم عجیبه چرا Bahador2009 حذف شده ؟

Download Master
16-09-2010, 07:49
بنده به عنوان کسی که سالها PES بازی کردم (از Winning Eleven 3 تا PES 11 DEMO ) در این پست باید اعتراف کنم فیفا یه چیز دیگست لا مصب
خیلی خیلی حال داد. یعنی واقعا دست EA درد نکنه بابت بازی.اول که دمو PES اومد فکر میکردم عجب چیزیه ولی فیفا چند مرحله بالاتره و PES تازه داره تو راه FIFA میاد ولی حداقل 2-3 سال دیگه طول میکشه که این دو بازی رو با هم مقایسه کنیم.
از خوبیهای فیفا اگر Manual بودنش رو فقط در نظر بگیریم بیشتر از PES می ارزه. :18:

دوستان PES باز حتما FIFA رو امتحان کنن.بنده تا 2 ساعت پیش نظرم یه چیز دیگه بود ولی حالا دیگه میفهمم NEXT GEN یعنی چی و اصلا هم خجالت نمیکشم از اینکه بگم تا الان اشتباه فکر میکردم.
:40::40:WE ARE 11:40::40:

mojtaba182003
16-09-2010, 07:58
تاريخ دقيقي كه مياد چه وقته كسي ميدونه و چه سيستمي ميخواد ؟؟

Konami_Pc
16-09-2010, 08:26
بنده به عنوان کسی که سالها PES بازی کردم (از Winning Eleven 3 تا PES 11 DEMO ) در این پست باید اعتراف کنم فیفا یه چیز دیگست لا مصب
خیلی خیلی حال داد. یعنی واقعا دست EA درد نکنه بابت بازی.اول که دمو PES اومد فکر میکردم عجب چیزیه ولی فیفا چند مرحله بالاتره و PES تازه داره تو راه FIFA میاد ولی حداقل 2-3 سال دیگه طول میکشه که این دو بازی رو با هم مقایسه کنیم.
از خوبیهای فیفا اگر Manual بودنش رو فقط در نظر بگیریم بیشتر از PES می ارزه. :18:

دوستان PES باز حتما FIFA رو امتحان کنن.بنده تا 2 ساعت پیش نظرم یه چیز دیگه بود ولی حالا دیگه میفهمم NEXT GEN یعنی چی و اصلا هم خجالت نمیکشم از اینکه بگم تا الان اشتباه فکر میکردم.
:40::40:WE ARE 11:40::40:

لطف میکنی چندتا عکس هم از داخل بازی بزاری از نمای دور نزدیک از لباسها چمن مرسی ممنون میشیم :10:

Lt.Ali
16-09-2010, 08:31
We Are 11.

Download Master
16-09-2010, 08:56
:5:
لطف میکنی چندتا عکس هم از داخل بازی بزاری از نمای دور نزدیک از لباسها چمن مرسی ممنون میشیم :10:
از لحاظ گرافیکی تقریبا مثل PES هست و گرافیک آنچنانی نداره ولی از لحاظ گیم پلی به شدت قوی تر و ب شدت PRO , Simulate هست . فعلا تازه من یاد گرفتم چه جوری درست بشوتم.

شدیدا توصیه میکنم حداقل DEMO رو بازی کنید.دوربین که پشت بازیکن میره (مثل Arena یا دوربین Pro ) آدم واقعا احساس میکنه وسط سانتیاگو وایساده و مثلا وقتی میخواین به سمت دروازه بشوتید عکس العمل تماشاچیای پشت دروازه خیلی زیبا کارشده.

انصافا یه چیز دیگست. ولی خوب سخته و PES هنوز خیلی Arcade تر از فیفاست.

عکس هم روی چشم اتفاق جالبی افتاد عکس میگیرم .

omid07
16-09-2010, 09:03
آقا کسی توی تهران دمورو نداره؟؟من طرف آریا شهرم

shakerifar
16-09-2010, 09:15
لینک دانلود نسخه 360 هم اومد بالاخره از سرور مگا اپلود

Spaniuly
16-09-2010, 09:54
دوستانی که دموی فیفا 11 رو بازی کردن و مثل من کفشون بریده لطفا نکته نظراتشون رو توی تاپیک فیفا 11 قرار بدن تا مشکلی پیش نیاد گرچه می دونم اگه کسی همین دموی فیفا 11 رو دانلود کنه دیگه اعتراضی به این برتر بینی فیفا نخواهد کرد حتی خود مهرداد حتی پدرام عزیز و سایرین که علاقه شدیدی به PES دارن ولی خوب هر دو بازی دموش اومد و بازی کردیم و باید اعتراف کنیم که فیفا حالا حالا ها حرف های زیادی برای گفتن داره و حقیقتا فوتبال حرفه ای و تکاملی لقبی هست باید برای فیفا به کار برده بشه نه PES از همه معذرت می خوام بابت این حرف هام ولی خوب فقط می تونم به PES خورهایی که فکر می کنن دارن یه بازی نکست تجربه می کنن بگم برای تجربه یه فوتبال واقعی و حرفه ای و بی نقص دموی فیفا رو بگیرن و بشینن ببینن گیم پلی به چی میگن. PES امسال تغییر زیادی داشته ولی گیم پلی فیفا واقعا حرفه و ناب و بی نقص هست. البته PES امسال خیلی حرف ها برای گفتن داره... من امسال واقعا خوشحالم به خصوص برای PC گیمر ها سال فوتبالیه خوبیه چون 2 تا فوتبال سطح بالا و کاملا منقلب شده اومده هم فیفا و هم PES پیشرفت قابل ملاحضه ای نسبت به ورژن قبلشون داشتن که باعث شده حسابی جفتشون تا یه مدت سرگرم کنن بچه ها رو به PES خور ها شدیدا توصیه می کنم خودشون رو از 2 تا فوتبال محروم نکنن.

konami-pes
16-09-2010, 10:03
آرمین جان شما که نسخه دموی فیفا 11 و دموی PES 2011 جفتش رو واسه PC بازی کردی اگر قرار باشه از نظر خودت بهشون نمره بدی چه نمره ای میدی؟ میخوام بدونم تفاوت امسال این دو نسخه به صورت کلی در امتیاز چقدره؟

Spaniuly
16-09-2010, 10:33
آرمین جان شما که نسخه دموی فیفا 11 و دموی PES 2011 جفتش رو واسه PC بازی کردی اگر قرار باشه از نظر خودت بهشون نمره بدی چه نمره ای میدی؟ میخوام بدونم تفاوت امسال این دو نسخه به صورت کلی در امتیاز چقدره؟

به فیفا 9 به PES نمره 8.5
نمره اینا امسال نزدیک میشه البته همیشه نسخه های کنسولی ملاک میشه یعنی بهترین محصول که فیفا احتمالا نسخه کنسولیش بالای 9.5 باشه ولی PES نمی تونه نمره بالاتر از 8.5 بگیره به خاطر یه سری مشکلاتش

کم کاری هایی بوده از سوی سازنده ها

- مشکل آفساید گیری کماکان وجود داره و آفساید های میلیمتری و روی یک خط گرفته میشه با اینکه همیشه گفته میشه آفساید های شرایط مساوی نباید گرفته بشه خط آفساید گیری به باریکی مو هست واسه همین اشتباهاتی هم هست توش

- متاسفانه خطاها یی که گرفته میشه بعضا اشتباه هست با اینکه شما توپ رو تکل می زنید داور خطا می گیره
- هر برخورد سر پایی که اکثرا هم بی دلیل هست خطا اعلام میشه...
- زاویه دار شدن جلوی دروازه کل برنامه های گیمر رو به هم می ریزی

karnavaleroos
16-09-2010, 10:37
منم بالاخره تونستم بازی کنم به نظرم بازی خیلی نرم شده بخاطر حرکت 360 درجه که خیلی خوب کار شده گرافیک هم خوبه اما چمن یه جوریه داوری خوبه بگ همچنان زیاده مثلا دروازبان از تور و تیرک رد میشه تماشاگرها بهتر شدن و تشویقها طبیعی تر شده

BIJAN5759
16-09-2010, 10:42
دوست عزیز تیم منچستر واصه دمو دارین به بازی اضافه کنیم ؟

AhmadReza.
16-09-2010, 10:42
به فیفا 9 به PES نمره 8.5

- زاویه دار شدن جلوی دروازه کل برنامه های گیمر رو به هم می ریزی
میشه منظورتون رو بهتر بگید.....
:18:

ali_santori
16-09-2010, 10:44
با توجه به این که هیچ دوستی مرام نزاشت برای دمو،کامپیوترم پدرش در اومد منم حدود 40 دقیقه دیگه که دانلود تموم شد بازی میکنم.
فقط یه سوال از کسایی که تا حالا بازی کردن:
کسی دیگه به هیچ وجه(حتی حرفه ای ها) نمیتونه توپ رو مثلا بده به کریس ،اونم همه رو با سرعتش جا بزاره و بزنه تو گل؟یا هنوز امکانش هست؟

بعد این تیم مخفی در بازی رو چطور باید بیارمش؟

AlexMercer
16-09-2010, 10:46
با توجه به این که هیچ دوستی مرام نزاشت برای دمو،کامپیوترم پدرش در اومد منم حدود 40 دقیقه دیگه که دانلود تموم شد بازی میکنم.
کسی دیگه به هیچ وجه(حتی حرفه ای ها) نمیتونه توپ رو مثلا بده به کریس ،اونم همه رو با سرعتش جا بزاره و بزنه تو گل؟یا هنوز امکانش هست؟

شما اون فیلم 2 گلی که یکی از دوستان گذاشته بود رو ندیدی نه؟ هنوزم میشه :46:

BIJAN5759
16-09-2010, 10:55
دوستان من تیم منجسترو میخوام امکانش هست ؟

Spaniuly
16-09-2010, 11:06

نه دیگه نمی تونی با یه نفر یه تیکه بری جلو خیلی زود دفاع میاد ازش توپ رو میگیره توی ورژن های قبلی مسی که شارژ بود می تونست به غیر واقعی ترین شکل ممکن جولان بده توی سخت ترین دجه یا مقابل هوش انسانی

منظور از زاویه دار بودن اینه که وقتی میرسی محوطه جریمه دوربین کج میشه و شما مشکل پیدا می کنی توی تعین جهت توپ یا توپ رو می زنی بیرون یا میزنی وسط خیلی دقت و عادت می خواد

ادامه نقد...

دریبلهای ترکیبی اگر چه باعث جالب تر شدن بازی شده ولی در کل پس از مدت کوتاهی تکراری میشه شما می تونی 4 مدل دریبل ترکیبی بچینی بعد چند تا دریبل می زنی میبینی باعث شد توپ رو از دست بدی بعدش دیگه لوس میشه و نمی تونی استفاده کنی ازشون بهتر بود دریبل ها حالتی مثل فیفا داشت اونطوری کاربردی تر بود ولی این هم در بعضی جاها خوبه شما توی مقابل هم بازی کردنی با یه بازیکن که غیر تخصصی بازی می کنه دیگه کم نمیاری من خیلی تخصصی بازی می کنم ولی همیشه هم جلوی کسی که غیر تخصصی بازی می کنه نمی تونم پیروز مطلق باشم چون کافیه حریف با مسی توپ رو برداره یه شوتی چیزی بزنه توپ بره توی دروازه ولی اینجا از این خبرا نیست... اگه ندونی باید از چه تکنیکی استفاده کنی خواب گل زدن رو هم نمی تونی ببینی

teraktor2003
16-09-2010, 11:06
سلام حداقل و حداکثر سیستمی که این بازی و همین طور فیفا لازم داره رو کسی داره؟!
مرسی.

sadeghbb
16-09-2010, 11:23

جیگر تا بوده pes به سانتر بوده و هست! برو کنار سانتر کن تمام! :31: من تو همین دمو چنتا گل همینجوری زدم!

Inter
16-09-2010, 11:28
آقا شرمنده می دونم سوالم بی ربط هست تا حدودی ولی پیشنهاد شما برای گیم پد واسه PES و FIFA چی هست؟( زیر 10 تومن)

فقط واسه فوتبال میخوام واسه همین تو این تاپیک پست دادم

SRY

ع.ص
16-09-2010, 11:40
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجیگر تا بوده pes به سانتر بوده و هست! برو کنار سانتر کن تمام! :31: من تو همین دمو چنتا گل همینجوری زدم!

نه.توی پروفیشینال اصلا نمیشه اینجوری گل زد

4039
16-09-2010, 11:41
آقا شرمنده می دونم سوالم بی ربط هست تا حدودی ولی پیشنهاد شما برای گیم پد واسه PES و FIFA چی هست؟( زیر 10 تومن)

فقط واسه فوتبال میخوام واسه همین تو این تاپیک پست دادم

SRY

به نظر من دسته ایکس باکس 360 عالیه . هم از نظر ارگونومی ساخت که کاملا با دست مچه و آنالوگهاش با انگشت شست منطبقه ( بخصوص که شما میخواید باهاش فوتبال بازی کنید و از پارسال کنترل 360 درجه به بازی اضافه شده که برای اجرای این کنترل حتما باید دسته آنالوگ دار داشته باشید و بهترین محل قرار گیری برای آنالوگ و برای فوتبال همین جایی که توی این دسته قرار داره ) و هم از نظر استحکام و هم از نظر زیبایی طراحی .
ببخشید حواسم نبود نوشته بودین زیر 10 تومن اما به نظر من ارزششو داره یک کم پول جمع کنین و این دسته رو بخرین .

ArminxXx
16-09-2010, 11:53
آقا موضوع این EXTRA TEAMS تو این عکس که بهادر جون گذاشته چیه؟؟؟؟

ali_santori
16-09-2010, 11:54
دوستان من چه خاکی به سرم بریزم

بعد از هزار بدبختی برای دانلود حالا نصب نمیشه

xp-sp2

popowoody
16-09-2010, 11:57
اروری چیزی میده ؟؟؟

ArminxXx
16-09-2010, 11:58
راستی اگر میشه عکسی از قدرتهای بازیکنای بارسا بزارید مخصوصا بویان:40: و پدرو:10: +جفرن اگر باشه بزارین
راستی من دیروز درخواست عکس از نیوکمپ کردم اما دوستان یا ندیدن پستمو یا براشون مهم نبود بزارن:13:خلاصه نزاشتن اگر کسی میتونه دریغ نکنه

4039
16-09-2010, 12:00

من دقت کردم علت اینکه مثل پارسال نمیشه با یک بازیکن کل میدونو دور زد اینه که کونامی ورداشته شتاب و استارت اولیه بازیکن صاحب توپو شدیدا کم کرده . این کاهش اینقدر توش افراط شده که نمای حرکت بازیکن رو غیر طبیعی کرده . به نظر من نباید اینقدر توی این کار افراط میکردن .
یک علت دیگشم اینه که کونامی ورداشته سرعت حرکت با توپو ( دریبل اسپید ) نسبت به سرعت بدون توپو ( تاپ اسپید ) کم کرده به همین خاطر بازیکن صاحب توپ سرعتش کمتر از بازیکن مدافع ( بازیکن بدون توپ شده ) . با دستکاری استت بازیکنان و تنظیم این دو توانایی همین کار رو ما پارسال توی لیگ PES انجام داده بودیم که نسبتا جالب شده بود .

ali_santori
16-09-2010, 12:01
اروری چیزی میده ؟؟؟
من فایل رو از خود سایت پس دانلود کردم.

مفهوم ارورش این هست:

extracting eror

امير موسر
16-09-2010, 12:04
سلام حداقل و حداکثر سیستمی که این بازی و همین طور فیفا لازم داره رو کسی داره؟!
مرسی.

Windows XP SP3, Vista SP2, 7

Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor

1GB RAM

8GB free hard disk space

4x DVD-ROM Drive

DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD/ATI Radeon x1300 video card)

DirectX 9.0c compatible sound card

DirectX 9.0c or higher (included on Disc)

Multiplayer: TCP/IP 192 kbps or higher

Windows compatible keyboard

800 x 600 monitor resolution
Pro Evolution 2011 RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows XP SP3, Vista SP2, 7

Intel Core2 Duo 2.0GHz or equivalent processor

2GB RAM

8GB free hard disk space

8x DVD-ROM Drive

DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD/ATI Radeon HD2400 or better)

DirectX 9.0c compatible sound card

DirectX 9.0c or higher (included on Disc)

Multiplayer: TCP/IP Broadband Internet connection

Windows compatible USB Gamepad

1280 x 720 monitor resolution
Pro Evolution 2011 SUPPORTED CHIPSETS:

NVIDIA - GeForce GTX285, 9800, 8800, 8600, 7950, 7900, 7800, 7300, 6800, 6600

AMD/ATI - Radeon HD5850, HD5770, HD4870, HD4650, HD3870, HD2600, HD2400, X1900, X1650, X1600, X1300

mtx891
16-09-2010, 12:05
دانلود کردم دارم بازی میکنم
اما فعلا نظر نمیدم
کسی میدونه چطور میشه ازین ها توی 11 استفاده کرد
من تنظیم میکنم اما توی بازی هرکاری میکنم حالت تحاجمی کمو و زیاد نمیشه هربار که توپ بیرون میره نشونش میده اما هیچ تغییری نمیکنه دگمه هاش فرق کرده؟؟؟

ali_santori
16-09-2010, 12:11
اینم عکسش:

خواهشا کمک کنین

اگه درست نشه سکته میکنم

ArminxXx
16-09-2010, 12:17
-:
مهمترین نکته منفی به نظرم تکنیکای بازی هست که تقریبا همه ی بازیکنا (حتی Demichelis ) هم میتونن راحت انجام بدن و این خیلی ضایس یعنی رونالدو و مسی با فن بویتن و فن بومل یه تکنیکو میزنن (البته سرعت انجام و احتمال موفقیت فرق میکنه ولی نه زیاد) و این به همراه تکنیکای Right Stike باعث میشه هر بازیکنی پشت سر هم جرکت تکنیکی انجام بده و گند بزنه به بازی

گرافیک بازی از بالا اصلا به خوبی گرافیک از نمای پایین (Repaly , ... ) نیست. مخصوصا اگه آفتاب رو زمین بزنه گرافیک داغونه

دوربین یکم اعصاب خورد کنه نزدیک محوطه جریمه ها

دروازه بانا چالاک نیستن یکم اسلو موشن عکس العمل نشون میدن ولی خیلی خوب میان بیرون انصافا. ولی رو شوتا کندن (البته دروازه بان هر دو تیم دروازه بان شش دونگ مثل کاسیاس یا سزار نیستن شاید مشکل این باشه)

بازی دیگه باعث رفع خستگی نمیشه چون باید کاملا ذهنتون رو متمرکز بازی کنید و کلی هم خسته میشید بعد بازی (تازه هنوز دریبل ها رو کاملا یاد نگرفتم وگر نه باید بشینین مثل Mortal Kombat رمزاشو حفظ کتید)

دفاع ها تو موقعیات های سخت عکس العملای خیلی خوبی نشون میدن ولی بعضی پاس های ساده ی حریف رو نمیگیرن مثلا صب میکنن مهاجم بیاد بگیره و جلو نمیرن

کلا ضعف آنچنانی تو بازی نمیبینم

پیشنهاد میکنم حتما دمو رو دانلود کنین چون باید تا اومدن نسخه اصل بازی رو یاد بگیرید چون بازی جای کار زیادی داره (مخصوصا کسایی مثل من که تجربه FIFA NEX GEN ندارن حتما دانلود کنن تا آروم آروم یاد بگیرن )

فعلا دارم FIFA رو دانلود میکنم

قرمز(off toppic!): با این تیکه خیلی حال کردم یاد کمبت سگا بخیر من بخاطر این جدیده که قراره بیاد رفتم ایکس باکس خریدم دی:

آبی:این حالتو اگر یادتون باشه دقیقا برعکسش تو ساکر10 بود به این صورت که اگر شما مهاجم بودین و پاس عمق براتون میومد با وجودی که جلوتر بودین اینقدر مکث وصبر و نمیدونم دودلی و...... میکرد تا دفاعی که 3متر عقبتر بود براحتی به توپ میرسید و موقعیت از دست میرفت و خیلیم رو اعصاب بود ولی اینی که دوستمون استاد دانلود(:10:) تو دمو ساکر11 دیده بیشتر میتونه رو اعصاب باشه چرا که تو این حالت براحتی با یه پاس عمق هوایی میتونی یه فرار ترتیب بدی و اینجوری بیشتر باعث اعصاب خوردی بیشتر گیمر میشه آلبته این دموه ومنم بازیش نکردم تا ببینم که مدافع های دیگه به خوبی این ضعفو پوشش میدن و به همدیگه تو اینجور صحنه ها کمک میکنن یا نه ولی امیدوارم اینطور نباشه که ادامه پیدا کنه و به نسخه اصلی برسه:19:

راستی از دوستانی که دمو میزنن ببینید بازم موقع حمله از جناحین بازم مدافع وسطی مثلا پیکه:40: میاد رو پای بازیکنه سانتر کننده و وسط دفاعو خالی میزاره یا اینکه دفاع گوش میاد و کارشو بدرستی انجام میده؟؟؟

mtx891
16-09-2010, 12:18
عکس از نیو کمپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس از قدرتهای پردو یکی از دوستان خاسته بود

راستی منم از سایت دانلود کردم فایل مشکلی نداشت سرعتشم خوب بود

AlexMercer
16-09-2010, 12:21
اینم عکسش:

خواهشا کمک کنین

اگه درست نشه سکته میکنم

شما توی run اینو رو بزن ببین اصلا فولدر temp شما در محل درستش قرار گرفته یا نه اگر درست بود محتویات توش رو پاک کن و بعد دوبراه ایمتحان کن اگر نه که یک ویندوز افتادی + اینکه احتمال خراب بودن فایل های اینستال هم هست

%temp%
:46:

karnavaleroos
16-09-2010, 12:26
یه باگ عجیب تو بازی کمک داور یه دومتری یه دفعه اومد تو زمین

ali_santori
16-09-2010, 12:33
شما توی run اینو رو بزن ببین اصلا فولدر temp شما در محل درستش قرار گرفته یا نه اگر درست بود محتویات توش رو پاک کن و بعد دوبراه ایمتحان کن اگر نه که یک ویندوز افتادی + اینکه احتمال خراب بودن فایل های اینستال هم هست

%temp%
:46:
دستت درد نکنه

پیداش کردم ولی محتویاتش که نمیدونم چی هست 4 گیگ هست

مطمئنی همش رو پاک کنم؟

Spaniuly
16-09-2010, 12:39
من فایل رو از خود سایت پس دانلود کردم.

مفهوم ارورش این هست:

extracting eror

دستت درد نکنه

مطمئنی همش رو پاک کنم؟

جا کم میاری موقع اکستراکت درایو c رو خالی کن PES2010 رو فعلا پاک کن:20:

AlexMercer
16-09-2010, 12:45
دستت درد نکنه

مطمئنی همش رو پاک کنم؟

بله همش رو پاک کن چون اصلا اونا فیال های اضافست که حجم میگیره و هم سرعت ویندوز رو:46:

ali_santori
16-09-2010, 12:46
جا کم میاری موقع اکستراکت درایو c رو خالی کن PES2010 رو فعلا پاک کن:20:

اون فایل ها رو پاک کردم،الان درایو C، هفت گیگ خالی داره

ولی بازم همون ارور رو میده.

با توجه به عکسی که گزاشتم چقدر احتمال میدین مشکل از فایل دانلود شده باشه؟

ArminxXx
16-09-2010, 12:52
خب خدارو شکر چمن نیوکمپمون هم درست شد:8:
تشکرmtx891:10:شرمنده نام مبارکتون رو نمیدونستم!
اگر میشه از قدرتهای بویانم عکس بزار

hadishi
16-09-2010, 13:25
من همیشه یادمه به جز pes سراغ هیچ فوتبالی نرفتم اما الان دمو فیفا رو بازی کردم واقعا لذت بخشه حرکت بازیکن ها خیلی طبیعی است هر بازیکنی حرکت خاص خودش داره همه بازیکن ها مثل هم دو نمی زنند در کل عالی اما گرافیک ظعیفه pes 2011 هم که بازی کردم واقعا پیشرفت کرده امسال به جای 1 بازی 2 بازی فوتبال در pc داریم

malaki_mall
16-09-2010, 13:31
کلا گیم پلی به 2009 نزدیکتره یا 2010؟

ali_santori
16-09-2010, 14:19
همین الان عوض کردن ویندوز تموم شد ولی بازم همون ارور رو میده

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه:41:

AlexMercer
16-09-2010, 14:27
همین الان عوض کردن ویندوز تموم شد ولی بازم همون ارور رو میده

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه:41:

شاید فایل های نصب مشکل دارن.ولی تو فروم های خارجی هم هر کی چنین ایرادی داشته بر طرف شده با پاک کردن فولدر temp

ali_santori
16-09-2010, 14:30
فایل دانلودی شما هم به شکل زیر هست؟

mtx891
16-09-2010, 14:40
فایل دانلودی شما هم به شکل زیر هست؟

اره همین شکلیه
موقع استراکت به اینترنت وصلی؟

نکته جالبه همه نشتن دارن بازی میکنن دیگه هیچکس سر نمیزنه

ali_santori
16-09-2010, 14:44
اصلا بزارین از اول و کامل میگم.

اول من فایل زیر رو که دانلود کردم اجرا میکنم:

بعدش صفحه زیر میاد که داره آماده میشه برای نصب:

بعد از این که دوبار پر شد ارور زیر رو میده:

حالا من چی کار کنم؟؟؟

sadeghbb
16-09-2010, 14:55
نه.توی پروفیشینال اصلا نمیشه اینجوری گل زد
جیگر من کلاس بالاتر اینجوری گل زدم نه یکی چنتا! ما بش میگیم world class :27:

mtx891
16-09-2010, 15:01
درباره بویان

به نظرم بازی اسون تر شده

ژاپن من هستم
و باور کنید یا نکنید روی top player بازی کردم
خودم طرف دار بارسا هستم اما خواستم با یه تیم ضیف بازی کنم
یه گل با بایرن توی زربه ایستگاهیی زدم

از زیر پای دیواره

تک به تک هم راحت گل میشه واسه این میگم چون استاد خراب کردن تک به تک بودم اینم نمونش

دروازبان بهتر شده اما بازم سوتی میده اینم نمونش

karnavaleroos
16-09-2010, 15:25
بازی خیلی چشم نواز شده با قاطعیت میشه گفت این بهترین نسخه pes در این نسله

hasani2008
16-09-2010, 15:38
اصلا بزارین از اول و کامل میگم.

اول من فایل زیر رو که دانلود کردم اجرا میکنم:

بعدش صفحه زیر میاد که داره آماده میشه برای نصب:

بعد از این که دوبار پر شد ارور زیر رو میده:

حالا من چی کار کنم؟؟؟
اين كارو كني صدرصد جواب ميده استارت رو بزن بعد از قسمت run اين رو تايپ كن %temp% و بعد ok كن بعد هر فايلي داخل اين پوشه هست رو پاك كن بعد بازي رو نصب كن......

4039
16-09-2010, 15:44
من فکر میکنم تک روی با یک بازیکن توی نسخه نهایی راحت تر بشه چون الان زمان پاسخ دهی بازی خیلی زیاده شما وقتی صاحب توپی و میخوای با سرعت به جلو حرکت کنی بازیکن اولش یک مکث زیادی میکنه بعد استارت دویدن رو میزنه و همین مساله سبب شده مدافعین بتونن خودشونو به بازیکن صاحب توپ برسونن . اگه یادتون باشه دمو نسخه قبل هم زمان پاسخ دهیش خیلی زیاد بود که توی نسخه نهایی تا حد زیادی درستش کرده بودن .
الان شما اینجا ببینید شوت میخواد بزنید بازیکن با مکث شوت میزنه ,
استپ سینه میخواد بکنید بازیکن خیلی طولش میده و خیلی وقتا مدافع از همین مکث سوء استفاده میکنه و توپو میگیره ,
بعضی از پاسها هم با تاخیر داده میشه ,
کنترل بازیکن روی توپ واقعا با تاخیره حتی بعضی وقتا بازیکن کنار خط طولی یا عرضی زمین نمیتونه توپو کنترل کنه و با توپ بیرون میره ,
بعضی وقتا همین تاخیر باعث گل به خودی میشه بعضی وقتا که تو درگیریهای وسط زمین به زمین میخورید یا توپو ازتون میگیرن بازیکن با تاخیر بسیار زیاد به خودش میاد و برای گرفتن مجدد توپ خیلی دیر واکنش نشون میده ,
بعضی وقتا توپهای سرگردون توی منطقه جریمه رو میخواید دفع کنید اما تاخیر و زمان پاسخ زیاد مانع از این میشه که به موقع توپو دفع کنید و همین مساله سبب میشه بعضی وقتها این صحنه ها گرون براتون تموم بشه
و خیلی موارد دیگه که حتما خودتون لمس کردین و دیدین .

یک چیز دیگه توی بازی شما هم مهاجمین خیلی توی منطقه آفساید قرار دارن ؟ نمیدونم چرا توی بازی من همش مسی توی آفسایده صد رحمت به اینزاگی . جالبه توی هر بازی 10 دقیقه ای حداقل این مسی 4-5 بار توی تله آفساید گیری میفته !

FCBarcelona.ir
16-09-2010, 15:52
خب من فیفا رو هم بعد از مشقت های بسیار بازی کردم!

بازی عینا نسخه 2010 کنسوله و یعنی میشه گفت بازی بسیار خوبیه. اما باید بگم PES به من خیلی بیشتر می چسبه به چند دلیل:

1. گرافیک چهره فیفا اصلا جالب نیست و در این زمینه کیلومترها از PES عقب تره. این در مورد کساییه که چهره شون ساخته شده، مگر عده معدودی مثل مسی یا رونالدو که خوب کار شدن. یه سری مثل بوسکتس یا کانالس که اصلا ساخته نشدن!

2. سیستم پاس دهی نسبت به سیستم جدید PES حساسیت خیلی کمتری داری و قدرت ضربه خیلی کندتر پر میشه. این باعث میشه اولا نتونی خیلی سریع پاس بلند بفرستی و اینکه حتی وقتی تا آخرش پر می کنی هم ضربه خیلی قدرت نداره. تو این زمینه PES واقعا برتره!

3. اون حس و هیجانی که در PES هست در فیفا نیست! البته من قبول دارم که این نسخه که در واقع نسخه 2010 فیفاس، از نسخه 2010 PES از نظر گیم پلی سرتر بوده، ولی با این گیم پلی جدید، واقعا PES بازی کردن لذت دیگه ای داره!

البته اینها همش نظرات شخصیه و ممکنه نظر کسی کاملا بر خلاف این باشه. بهتر هم هست علاقمندان به فیفا توی این تاپیک دائم از این بازی تعریف نکنن، چون این تاپیک علاقمندان PES هست. کما اینکه من هرگز این ارسال رو توی تاپیک فیفا نمی فرستم!

اما در پایان میگم امسال سال 2 بازی فوتبال خوب برای PC باز هاست که هیچ کدوم رو نباید از دست داد! هر دو بازی به هم نزدیکن و می تونن در کنار هم، از فوتبال زدگی در طول سال آینده جلوگیری کنن!

ali_santori
16-09-2010, 15:55
اين كارو كني صدرصد جواب ميده استارت رو بزن بعد از قسمت run اين رو تايپ كن %temp% و بعد ok كن بعد هر فايلي داخل اين پوشه هست رو پاك كن بعد بازي رو نصب كن......
این کارو یکی دیگه از دوستان هم گفت،من انجامش دادم

ولی بازم همون آش و همون کاسه

Armin 7
16-09-2010, 16:13
با سلام.
به نظر من بازی خیلی بهتر شده اصلا به نظرم انگار یه بازی دیگس.
سبک بازی عوض شده .
دفاع تیمی خیلی خوبو مستحکمه.
در مواقع حمله با زیکنا خوب باز میشن.
تشویق تماشاگرا که حرف نداره اگه که سیستم صوتی خوبی داشته باشین که آخر هیجانه مخصوصا موقع تشویق بازی تیمهای لیبرتادورس.
صدای برخورد توپ به تیر دروازه هم عوض شده که نسبت به نسخه قبلی خیلی طبیعی تر شده.
داور بازی هم به نظرم خیلی رو خطا ها حساس مخصوصا تو محوطه جریمه . من دو تا بازی انجام دادم که تو هر دوتاش مرتکب پنالتی شدم به طوری که در نسخه قبلی باید به جرات بگم که در هر 30-40 بازی مرتکب پنالتی بر روی حریف می شدم.
در آخر هم یه سوال دارم.
آیا این حالتی که ما تو دمو بازی میکنیم , حالت کاملا دستی هستش یا نیمه دستی ؟
سپاسگذارم.

4039
16-09-2010, 16:29
با سلام.
به نظر من بازی خیلی بهتر شده اصلا به نظرم انگار یه بازی دیگس.
سبک بازی عوض شده .
دفاع تیمی خیلی خوبو مستحکمه.
در مواقع حمله با زیکنا خوب باز میشن.
تشویق تماشاگرا که حرف نداره اگه که سیستم صوتی خوبی داشته باشین که آخر هیجانه مخصوصا موقع تشویق بازی تیمهای لیبرتادورس.
صدای برخورد توپ به تیر دروازه هم عوض شده که نسبت به نسخه قبلی خیلی طبیعی تر شده.
داور بازی هم به نظرم خیلی رو خطا ها حساس مخصوصا تو محوطه جریمه . من دو تا بازی انجام دادم که تو هر دوتاش مرتکب پنالتی شدم به طوری که در نسخه قبلی باید به جرات بگم که در هر 30-40 بازی مرتکب پنالتی بر روی حریف می شدم.
در آخر هم یه سوال دارم.
آیا این حالتی که ما تو دمو بازی میکنیم , حالت کاملا دستی هستش یا نیمه دستی ؟
سپاسگذارم.

با توجه به اینکه من زیاد دستی بازی کردم این بین دستی و کمکیه . یعنی آزادی عمل کامل روش وجود نداره انگار مسیرهای حرکت توپ در زمان پاس دادن بصورت اسکریپتی هستش و از قبل تعیین شده . بطور خلاصه بگم بازم توپ دقیقا همونجایی که میخوایم نمیره زوایای حرکت توپ زیاد نیست من فکر میکنم نهایتا توپ در 32 جهت میتونه حرکت کنه .
علاوه بر اینها فقط پاسها دستی هستن و شوتها هنوز اتوماتیکن که اکثرا با کمک CPU توی چارچوب قرار میگیرن مگر اینکه شوتو بیش از حد فشار بدیم .

با این وجود حقیقتا باز هم باید به کونامی تبریک گفت که شجاعت به خرج داد و یک تغییر اساسی در پاسها ایجاد کرد تا اون حالت پینگ پنگی سالهای قبل از بین بره . هر چی باشه این سال اولیه که این نوآوری رو داره توی بازیش پیاده میکنه نباید توقع زیادی داشت .

در ضمن آرمین ناقلا قبلا گفته بودی در خونتون کرم رنگه چی شد باز عوضش کردی برای رد گم کنی آدرس اشتباه میدی ؟

black.assassin
16-09-2010, 16:30
دوستان من امشب دانلود دمو برام تموم میشه . واقعا ورزشگاهاش مثل همینیه که تو این عکس هست :

مثل موکته . شبیه فیفا 10 شده ؟ آخه می گفتن بهتر شده . هوش مصنوعی چی ؟ چطوری شده . valdes بازم موقعی که میاد بیرون تکل می کنه . شوتاش همش گله یا نه . خطای داوری چی ؟ داره ؟ شرمنده دیگه الان وقت ندارم پستا رو بخونم . بعدا می خونم اگه قبلا جواب اینا رو دادین . اگه نه که جواب بدین دیگه

sk_vegas2008
16-09-2010, 16:34
سلام تورو خدا یکی نسخه 360 رو هم برای دانلود بزاره خواهشششششششششششششششششش
تورنت . مستقیم . پارت هر چی /؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sima_6600
16-09-2010, 16:50
باید بگم من نا امید شدم از PES این چیزی نبود که انتظار داشتم واقعا که :2:.

pouyaabiboy
16-09-2010, 16:58
این کارو یکی دیگه از دوستان هم گفت،من انجامش دادم

ولی بازم همون آش و همون کاسه

دوست عزیز منم ای مشکلو داشتم
این کارو کردم درست شد
اول درایو c رو خالی کن
بعد فایل دانلودی رو تو program file درایو c کپی کن و از اونجا نصبش کن
مال من اینطوری درست شد

karnavaleroos
16-09-2010, 16:58

به نظرم خیلی بهتر شده البته فیفا رو نمیدونم اونو امشب دان میکنم

4039
16-09-2010, 17:27
با توجه به اینکه من زیاد دستی بازی کردم این بین دستی و کمکیه . یعنی آزادی عمل کامل روش وجود نداره انگار مسیرهای حرکت توپ در زمان پاس دادن بصورت اسکریپتی هستش و از قبل تعیین شده . بطور خلاصه بگم بازم توپ دقیقا همونجایی که میخوایم نمیره زوایای حرکت توپ زیاد نیست من فکر میکنم نهایتا توپ در 32 جهت میتونه حرکت کنه .
علاوه بر اینها فقط پاسها دستی هستن و شوتها هنوز اتوماتیکن که اکثرا با کمک CPU توی چارچوب قرار میگیرن مگر اینکه شوتو بیش از حد فشار بدیم .

با این وجود حقیقتا باز هم باید به کونامی تبریک گفت که شجاعت به خرج داد و یک تغییر اساسی در پاسها ایجاد کرد تا اون حالت پینگ پنگی سالهای قبل از بین بره . هر چی باشه این سال اولیه که این نوآوری رو داره توی بازیش پیاده میکنه نباید توقع زیادی داشت .

علاوه بر این مساله کونامی "احتمالا به عمد" مسیر پاسها رو بطور کامل آزاد نذاشته و محدودیتهایی درش ایجاد کرده تا پاس دادن برای گیمر راحت باشه مثلا اگر شما در یک شعاع مشخصی نسبت به بازیکن هم تیمی خودت پاس بدی اون توپ به بازیکن هم تیمیت میرسه هر چند که زاویه پاسی که شما دادی دقیقا زاویه ای نباشه که بازیکن هم تیمی شما در اون مکان قرار گرفته .

بعنوان نمونه ببینید من دارم با این بازیکن مستقیم حرکت میکنم ( در مسیر فلش سیاه رنگ ) و پاسمو مستقیم در همون مسیر حرکتم میدم اما پاس بصورت اتوماتیک به سمت بازیکن هم تیمی منحرف میشه و به این بازیکن میرسه :

dr_shahrooz
16-09-2010, 17:27

تو نا امید شدی،من نا امید بودم! ببین این فیفا چی بود که به خاطرش کنسول خریدم!
فقط فیفا ، اونم از نوع 11 ش !

FCBarcelona.ir
16-09-2010, 17:31

به نظر من شوت ها هم به مقدار زیادی دستی شدن. اگه زاویه بدی به توپ بدی، با اختلاف زیاد از کنار دروازه بیرون میره، و یا موقع تک به تک زدن باید جهت مناسب رو بدی که گوشه دروازه بزنه، یه چیزی شبیه فیفا.

پ.ن: دوربین این بازی واقعا عالیه! :40: واقعا هیجان رو به بازی میاره. وقتی با دوربین Tele فیفا یا PES های قبل مقایسه ش می کنم واقعا اونا غیر قابل حمل میشن!

4039
16-09-2010, 17:32
تو نا امید شدی،من نا امید بودم! ببین این فیفا چی بود که به خاطرش کنسول خریدم!
فقط فیفا ، اونم از نوع 11 ش !

شهروز جان لطفا اینجا توی تاپیک PES اینجور بحثها رو راه ندازید . سعی کنیم به نظرات و سلیقه های همدیگه احترام بذاریم به هر حال کسانی هستن که چیزهایی توی هر کدوم از این دو بازی میبینن که ممکنه یکی دیگه اونا رو نبینه پس نباید بلافاصله نظر خودمونو به همه تحمیل کنیم .

به نظر من شوت ها هم به مقدار زیادی دستی شدن. اگه زاویه بدی به توپ بدی، با اختلاف زیاد از کنار دروازه بیرون میره، و یا موقع تک به تک زدن باید جهت مناسب رو بدی که گوشه دروازه بزنه، یه چیزی شبیه فیفا.

احتمالا باید همین طور باشه من دقت نکردم اما چیزی که من مطمئنم اینه که محدودیتهایی درشون وجود داره یعنی آزادی بصورت مطلق و کامل نیست .

hasani2008
16-09-2010, 17:37
مني كه هر روز مي اومدم اين فروم تا لينك دمو رو ببينم هنوز دمو رو دان نكردم،2پارت ديگه مونده فكر نميكردم اينترنت كافي نت اينقدر نوسان داشته باشه (دوستان هم همش ضدحال ميزنن)يكي ميگه انتظار اين pes رو نداشتم ،يكي ديگه ....
بالاخره دان كنيم يا نه؟؟؟؟؟

FCBarcelona.ir
16-09-2010, 17:38
احتمالا باید همین طور باشه من دقت نکردم اما چیزی که من مطمئنم اینه که محدودیتهایی درشون وجود داره یعنی آزادی بصورت مطلق و کامل نیست .

همین سطح آزادی که در پاس هست (که به نظر من بیشترش دیگه معقول نیست) فکر می کنم موجب اعتراض گیمرهای عادی بشه! اگه شوت هم همین قدر آزاد بشه که فکر کنم همه فراری شن. :31: گرچه من واقعا لذت بازی رو مساوی سخت بودنش می دونم.

4039
16-09-2010, 17:40
مني كه هر روز مي اومدم اين فروم تا لينك دمو رو ببينم هنوز دمو رو دان نكردم،2پارت ديگه مونده فكر نميكردم اينترنت كافي نت اينقدر نوسان داشته باشه (دوستان هم همش ضدحال ميزنن)يكي ميگه انتظار اين pes رو نداشتم ،يكي ديگه ....
بالاخره دان كنيم يا نه؟؟؟؟؟

شما اگه PES های قبلی رو دوست داشتی و ازشون لذت میبردی مطمئن باش این دمو و این شماره بمراتب قشنگ تر و جذابتر از نسخه های قبله و حسابی ازش لذت میبری .

همین سطح آزادی که در پاس هست (که به نظر من بیشترش دیگه معقول نیست) فکر می کنم موجب اعتراض گیمرهای عادی بشه! اگه شوت هم همین قدر آزاد بشه که فکر کنم همه فراری شن. :31: گرچه من واقعا لذت بازی رو مساوی سخت بودنش می دونم.

به نظر منم برای PES همین حد کاملا معقوله چون این بازی مخاطبان خاص خودشو داره کسانیکه دوست ندارن بازی بیش از حد سخت بشه تا از لذت بازی کم نشه .
به هر حال امسال دو تا بازی روی PC داریم از هر کدوم خسته شدیم میشه اون یکی رو بازی کرد .

Armin 7
16-09-2010, 17:43
با سلام.
اقایون اگه ممکنه راهنماییم کنین.
الان رفتم از gamingaccess پچ Germany رو دان کردم ولی موقع انتخاب تیم ارور Dont Send رو میده !
اگه کسی این پچ رو دان کرده راه و روشش رو هم به ما یاد بده.

در ضمن آرمین ناقلا قبلا گفته بودی در خونتون کرم رنگه چی شد باز عوضش کردی برای رد گم کنی آدرس اشتباه میدی ؟
رفیق معلوم که حواست خیلی جمع ها ! :31:

Spaniuly
16-09-2010, 17:47
نمی دونم چند نفر از شما بازی رو مقابل هم بازی کردید ولی فوق العاده هیجانش توی مقابل هم پایین هست. شدیدا شبیه فوتبال های جام باشگاه های غرب آسیا میشه. توی بازی مقابل هوش مصنوعی کارهای جالب خلق میشه ولی توی مقابل هم شدیدا بازی افت کرده ما چند دست بازی کردیم با پسر خالم. تنها چیزی که فهمیدم اینه که دیگه من این بازی رو مقابل هم بازی نخواهم کرد تا وقتی که اصلاح بشه بازیکنان حرفه ای فوتبال عین مترسک های فوتبال دستی هستند. ستاره شما با ضعیف ترین مهره تون کوچکترین فرقی نداره. هیچ حسی بهم منتقل نشد. در حالیکه فیفا پر از هیجان بود برام... فقط مشکل گیم پد کمی اذیتم می کنه

pedramch
16-09-2010, 17:49
بچه ها SOCCER 11 اومده؟!

ممنون/:5:

Mehdi.ss
16-09-2010, 17:53
Germany Patch (PES 2011 DEMO) by hio

.................................................. .................
PESEDIT.COM 2011 Demo Patch 1.0 #16/09/10

Features:

Squads and lineups updated for FC Barcelona and Bayern München
Added new faces for Kroos, Breno, Contento, Jeffren and Thiago
New official referee kits
Jabulani ball
PSD Stats for FC Barcelona and Bayern München

منبع

4039
16-09-2010, 17:57
نمی دونم چند نفر از شما بازی رو مقابل هم بازی کردید ولی فوق العاده هیجانش توی مقابل هم پایین هست. شدیدا شبیه فوتبال های جام باشگاه های غرب آسیا میشه. توی بازی مقابل هوش مصنوعی کارهای جالب خلق میشه ولی توی مقابل هم شدیدا بازی افت کرده ما چند دست بازی کردیم با پسر خالم. تنها چیزی که فهمیدم اینه که دیگه من این بازی رو مقابل هم بازی نخواهم کرد تا وقتی که اصلاح بشه بازیکنان حرفه ای فوتبال عین مترسک های فوتبال دستی هستند. ستاره شما با ضعیف ترین مهره تون کوچکترین فرقی نداره. هیچ حسی بهم منتقل نشد. در حالیکه فیفا پر از هیجان بود برام... فقط مشکل گیم پد کمی اذیتم می کنه

آرمین یک علتشم شاید زمان پاسخ دهی زیادی باشه که توی دمو وجود داره دقت کردی بعضی وقتا بازیکنان توپهایی که بهشون پاس بلند میدن رو خوب نمیتونن کنترل کنن و با توپ به اوت میرن و مواردی از این دست .

FCBarcelona.ir
16-09-2010, 18:00
من کاملا مخالفم. من فقط چند بازی با CPU انجام دادم که ببینم در چه سطحیه، ولی بیشتر بازیها رو با برادرم انجام دادم (در سطح کل کل شدید). درست فیفا رو هم همین طور. بر خلاف شما برای من PES فوق العاده مهیج بود، هم نسبت به فیفا و هم PES های قبل.

کلا تو این PES میشه کارهایی کرد که تو فیفا نمیشه. به خصوص در مورد پاس.

ali_santori
16-09-2010, 18:04
دوست عزیز منم ای مشکلو داشتم
این کارو کردم درست شد
اول درایو c رو خالی کن
بعد فایل دانلودی رو تو program file درایو c کپی کن و از اونجا نصبش کن
مال من اینطوری درست شد

منظورت از پاک کردن این هست که فرمت کنم و ویندوز رو عوض کنم؟

scavengeboy
16-09-2010, 18:07
دوستان ببخشید من وقتی میخوام برم تو بازی میگه the porgram can't start because d3dx9_30dll is missing !!!!
ممنون میشم اگه کمک کنید !!

Armin 7
16-09-2010, 18:14
دوستان ببخشید من وقتی میخوام برم تو بازی میگه the porgram can't start because d3dx9_30dll is missing !!!!

این فایل رو اکسترکت کن بعدش بریز تو پوشه ای که بازی رو نصبیدی.

انشاا... که مشکلت حل میشه .
سپاسگذارم.

shahab_f
16-09-2010, 18:16
منم به جمع دمو باز ها پیوستم ، در اولین بازی بایرن رو 5-0 بردم ، خیلی هم سخت نیس
سوال :
1-نمیشه کاری کرد آخر هر بازی دمو نشون نده ؟
2-این فایل تیم اسپانیا رو ریختم ، یه فایل pes moded درست میکنه روش دبل کلیک میکنم ارور is not a win32 application میده
3-نقش L1 توی این بازی چیه ؟ دیگه که پاشو از رو توپ رد نمیکنه
4-چجوری میشه استراتژی گذاشت ؟ دیگه مثه قدیم L2 به علاوه ی یه چیز دیگه نیست
-------------------

directX بریز. از سی دی یه بازی دیگه ، یا اینکه دانلودش کن

Armin 7
16-09-2010, 18:20
سوال :
1-نمیشه کاری کرد آخر هر بازی دمو نشون نده ؟

تیک این گزینه رو بزنی حله

scavengeboy
16-09-2010, 18:23
این فایل رو اکسترکت کن بعدش بریز تو پوشه ای که بازی رو نصبیدی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدانشاا... که مشکلت حل میشه .
سپاسگذارم.
آقا خیلی ممنون مشکل حل شد !

pishoolii
16-09-2010, 18:27
بازی جدا سخت شده ، و این سخت شدن یعنی بیشتر لذت بردن از بازی.. پاس دادن ها الان شاید یه کم بد قلق باشه و اذیت کنه ولی مسلما با بازی زیاد و عادت کردن درصد اشتباها هم کم تر میشه.. به نظرم بازی جوری طراحی شده که واقعا باید از هوش فوتبالیه خودت استفاده کنی ، دیگه نمیشه به صورت رووتیین به گل رسید ، کسایی که ذهن فوتبالی دارن واقعا با این یه مورد باید حال کنن..
فعلا بزرگترین مشکلم دریبل زدن هست! دریبل هایی که توو pes2010 میشد زد رو دیگه اینجا نمیشه زد ، این دلیلش چیه؟ هنوز افکت های خاص برای دریبل ها به دمو اضافه نشده؟؟

راستی دوربین هم یه خورده اذیت می کنه به نظرم ، مخصوصا توو محوطه جریمه . سانتر از کناره ها..

در کل راضی کننده بود ، تا شب فیفا رو هم دی ال کنیم ، با بازی کردن اون بیشتر میشه به نقات ضعف و قوت pes پی برد..

shahab_f
16-09-2010, 18:42
دو تا چیز نمیدونم دوستان اشاره کردن یا نه.
یک اینکه توی ستینگ داخل بازی میشه سرعت بازی رو تا دو مرحله بالاتر برد .
دوم اینکه دیگه مثل قدیم پست های مختلف توی زمین محدوده ندارن ، یعنی میتونین یه بازیکن رو بچسبونین به دروازه حریف اما پستش AMF باشه

zadis
16-09-2010, 18:46
سلام تورو خدا یکی نسخه 360 رو هم برای دانلود بزاره خواهشششششششششششششششششش
تورنت . مستقیم . پارت هر چی /؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راست میگه بابا کسی نیست به داد ما برسه >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sadeghbb
16-09-2010, 19:01
بیا داداش:

zadis
16-09-2010, 19:15
بیا داداش:

ممنون دوست عزیز من منظورم pes 2011 بود نه فیفا .بازم تشکر که جواب مارو دادی

karnavaleroos
16-09-2010, 19:17
یه سوال چرا نمیشه ترکیب و گل رو سیو کرد آیا در دمو اینجوریه یا کلا در این نسخه از بازی حذف شده؟
زودتر جواب بدین خیلی مهمه برام

AlexMercer
16-09-2010, 19:41
یه سوال چرا نمیشه ترکیب و گل رو سیو کرد آیا در دمو اینجوریه یا کلا در این نسخه از بازی حذف شده؟
زودتر جواب بدین خیلی مهمه برام

چون دمو هست نمیشه:46:

ali_santori
16-09-2010, 19:44
آقایAlexMercer یه سوال تو پروفایلتون پرسیدم،جواب نمیدین؟

بچه ها به فکر منم باشین من دارم از عقده میترکم،بازی رو باز هزار بدبختی دان کردم الان نمیتونم استفاده کنم.

karnavaleroos
16-09-2010, 20:01

بچه ها به فکر منم باشین من دارم از عقده میترکم،بازی رو باز هزار بدبختی دان کردم الان نمیتونم استفاده کنم.

درکت میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadeghbb
16-09-2010, 20:05
ممنون دوست عزیز من منظورم pes 2011 بود نه فیفا .بازم تشکر که جواب مارو دادی
ای روزگار دیدی چه بسرمون اومده!:19:

shakerifar
16-09-2010, 20:13
چند صفحه پیش گذاشته بودم که

zadis
16-09-2010, 20:16
چند صفحه پیش گذاشته بودم که

ممنون مر 30 ولی لینک فیلتره و نمیشه دانلود کرد .

karnavaleroos
16-09-2010, 20:30

الان تقریبا تمام آپلود سنتر ها فیلتره البته بجز رپیدشیر که اونم برا رفاه حال عموم فیلتر نکردن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi.ss
16-09-2010, 20:39
چجوری میشه تیم دوم رو با برنامه pes-hio عوض کرد ؟
من وقتی عدد 2 تا تیم رو می نویسم فقط تیم اول عوض میشه و تیم دوم همون بایرن هست

AlexMercer
16-09-2010, 20:45

شرمنده.من متن ارور رو توی گوگل سرچ کردم بزار بازم الان میگردنم:46:

teraktor2003
16-09-2010, 20:45
اینجوریش کنین دیگه فیلتر نیست:

shakerifar
16-09-2010, 20:46
از اینا استفاده کنید

همون لینکا هستن ولی ... نیستن

AlexMercer
16-09-2010, 20:52
علی جان یکاری کن .شما همون فایل اینستال رو توی همون فولدر temp کپی کن در اینصورت اجرا میشه و اگر نشد متاسفانه باید بگم خرابه:41:

FCBarcelona.ir
16-09-2010, 20:56
واقعا فوق العاده س این PES 2011! هرچی بازی می کنم خسته نمیشم! به خصوص با اومدن فیفا به صحنه PC بیشتر میشه لذت PES رو احساس کرد!

این سیستم پاس جدید بازی رو فوق العاده کرده. میشه مثل واقعیت که مثلا ژاوی از پشت نیمه، یه پاس توی عمق 60 متری می اندازه برای مسی تا تک به تک بشه، همین طوری پاس داد (البته خیلی خیلی سخته و تمرین می خواد) و فکر کنید چقدر اینطوری گل زدن لذت بخشه!

راه های گل زدن چند ده برابر شده. البته تاکید می کنم فوق العاده سخت شده و امیدوارم تا آخر سال هم برامون سخت بمونه و نشه به بازی مسلط شد!

در هر حال بعد از چند سال که با کلی انتظار، چیز چندان درخشانی دستمون نیومد، اما امسال کونامی تلافی کرد! واقعا باید به مسئولین کونامی احسنت گفت! :20:

ali_santori
16-09-2010, 21:04
ببخشید من زیاد انگلسی حالیم نیست:31:

میشه این رو برام خلاصه کنین:

AlexMercer
16-09-2010, 21:09
ببخشید من زیاد انگلسی حالیم نیست:31:

میشه این رو برام خلاصه کنین:

شما میخوای محل نگه داری فایل های temp و فولدرش رو عوض کنید؟ اگر اره طبق عکسها اقدام کن.:46:

mtx891
16-09-2010, 21:16
چجوری میشه تیم دوم رو با برنامه pes-hio عوض کرد ؟
من وقتی عدد 2 تا تیم رو می نویسم فقط تیم اول عوض میشه و تیم دوم همون بایرن هست
جلوی team 1 یک عدد بنویس بعد اینتر و تا team 2 بیاد عدد دوم بعد اینتر و بازی باز میشه من استفاده کردم مشکل نداشت

3
انالوگ راست رو بچرخونی پا عوض میکنه

من فکر میکنم تک روی با یک بازیکن توی نسخه نهایی راحت تر بشه چون الان زمان پاسخ دهی بازی خیلی زیاده شما وقتی صاحب توپی و میخوای با سرعت به جلو حرکت کنی بازیکن اولش یک مکث زیادی میکنه بعد استارت دویدن رو میزنه و همین مساله سبب شده مدافعین بتونن خودشونو به بازیکن صاحب توپ برسونن . اگه یادتون باشه ......,
ببخش از 6 صفحه قبل نقل قول میکنم اما توی 5 ساعت 6 صفحه رفت جلو راجب افساید اصلا اینطور نیست سیستم پاس فوقالعادست و اینقدر که میگی کند نیست به نظر بازی از 10 سریعتره مطمعنی سیستمت کند اجرا نمیکنه؟؟

و من یه سوالی پرسیده بودم کسی نمیدونه؟؟

...
کسی میدونه چطور میشه ازین ها توی 11 استفاده کرد
من تنظیم میکنم اما توی بازی هرکاری میکنم حالت تحاجمی کمو و زیاد نمیشه هربار که توپ بیرون میره نشونش میده اما هیچ تغییری نمیکنه دگمه هاش فرق کرده؟؟؟

karnavaleroos
16-09-2010, 21:32
کوسه = PES
اون بدبخت=FIFA

شایدم برعکس !!

Mehdi.ss
16-09-2010, 21:34
و من یه سوالی پرسیده بودم کسی نمیدونه؟؟
اول بابت توضیحت ممنون
شما تو قسمت strategy میتونی برای هم کدوم از این دکمه ها بک برنامه تعیین کنی مثل آفساید گیری و...
که با روشن کردن این دکمه ها تو بازی همون کار رو انجام بده

Locker
16-09-2010, 21:41
کسی تو قم جایی رو سراغ داره که این بازی رو بیاره ؟

Mehdi.ss
16-09-2010, 21:55
کسی تو قم جایی رو سراغ داره که این بازی رو بیاره ؟
صفائیه پاساژ گنجینه طبقه 2
هم فیفا رو داره هم پیس

shahab_f
16-09-2010, 21:55
دوستان این سیستم faints رو میشه توضیح بدین ؟ من توی ستینگز آنالوگ سمت راست رو براش دکمه تعیین کردم ، توی بازی هم برای همون دکمه دریبل گذاشتم ، اما وقتی دکمه رو میزنم ، خبری نیست

dani.la10
16-09-2010, 22:00
کسی تو تهران جایی رو سراغ داره که این دو بازی رو بیاره ؟

samyar_red
16-09-2010, 22:15
دوستانی که دمو رو بازی کردن چندتایی سوال دارم:
1-موقع شوت زدن هرچی فلش و بیشتر بگیری شوت کج تر میره؟ یعنی شوتها مثل زدن پناتی در pes10 شدن؟؟
2-سرعت بازی هنوزم مثل pes10 کنده؟؟ (یعنی پاس و شوت که میدی یارو 3 ساعت وایمیسته یا مثل pes6 سریع میفرسته؟
3-کرنرهای مثل pes10 که از 1000 کرنر شاید فقط یکیش بره تو گل؟؟
4- یه سوتی خفن تو pes10 دیدم که با کامپیوتر بازی میکردی یهو بازیکن که میتونست پاس بده یارشو تک به تک کنه یهو از وسط زمین شوت میزد. pes11 هم همینطوره؟؟
5- حرکت 360 درجه که قراره تو pes11 اجرا بشه جریانش چیه؟؟ یعنی چی کلا؟؟

ممنون
بعد اگه میشه میخوام از قدرت نستا و زلاتان یه عکسی برام بگیرید. ممنون میشم

Armin 7
16-09-2010, 22:20
با سلام.
اقایون مث اینکه PESEDIT دس به کار شده و اولین پچش رو برا نسخه 11 روونه کرده .
یه چی دوروبره 333 مگابایت هستش .
منتهای مراتب اینکه بنده نمیدونم به چه دردی میخوره.
از اساتید اگه کسی متوجه شد ما رو هم مستفیض کنن.

سپاسگذارم.

pishoolii
16-09-2010, 22:30
دوستان این سیستم faints رو میشه توضیح بدین ؟ من توی ستینگز آنالوگ سمت راست رو براش دکمه تعیین کردم ، توی بازی هم برای همون دکمه دریبل گذاشتم ، اما وقتی دکمه رو میزنم ، خبری نیست

تا اونجایی که من ته توشو دراوردم دریبل ها و استراتژی ها توو دمو آکتیو نیستن و نمیشه ازشون استفاده کرد ، فکر کنم فعلا فقط جنبه دکوری داشته باشه...

AlexMercer
16-09-2010, 22:40

میلان تو دمو نیست:46:

pouyaabiboy
16-09-2010, 22:42
منظورت از پاک کردن این هست که فرمت کنم و ویندوز رو عوض کنم؟

نه دوست عزیز بد نوشتم
یه 10 گیگ رو خالی بذارو همون کار ها رو که گفتم انجام بده
تو همون درایو ز c هم نصبش کن

ع.ص
16-09-2010, 22:54
اه اه.............چقدر این آفساید میگیره.دهنم آسفالت شد.13 تا فقط تویه بازی

امشب فیفا رو دانلود میکنم اگه خوب بود امسال دور pes رو خط میکشم.اصلا از دموش راضی نبودم.

CATALONIA
16-09-2010, 22:57
با سلام.
اقایون مث اینکه PESEDIT دس به کار شده و اولین پچش رو برا نسخه 11 روونه کرده .
یه چی دوروبره 333 مگابایت هستش .
منتهای مراتب اینکه بنده نمیدونم به چه دردی میخوره.
از اساتید اگه کسی متوجه شد ما رو هم مستفیض کنن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپاسگذارم.

آرمين جان اين پچ اين كار ها رو ميكنه : 
Squad و lineup جديد براي دو تيم FC Barcelona و Bayern  
face هاي جديد براي Kroos و Breno و Contento و Jeffren  و Thiago
پيراهن جديد رسمي براي داور 
اضافه شدن توپ Jabulani  
PSD Stat براي FC Barcelona و Bayern

به نظر من با اين حجم و اين امكانات به دانلودش نمي ارزه ...

Talar2009
16-09-2010, 23:14
من دمو رو بازی کردم پیشرفتهای زیادی داشته ولی به نظر من سرعت پاسها نه مثل pes 10 ولی تا حدودی ، زیاد هست و در مواقعی میشه با دادن چند پاس پی در پی باز هم توپ حالت پینگ پنگی به خودش بگیره ؛ اگر سرعت پاسها به مقدار خیلی ناچیز کمتر بود ، جذابیتش به مراتب بیشتر میشد ، البته این نظر منه و ممکنه دوستان نظر دیگه ای غیر از این در مورد سرعت پاسها داده باشن ، اگه خاطرتون باشه در pes 10 هم همچین مشکلی وجود داشت البته بسیار حاد تر ولی با اعمال یه فایل سرعت این نقیصه تا حدود زیادی مرتفع شد

Spaniuly
16-09-2010, 23:15
1-موقع شوت زدن هرچی فلش و بیشتر بگیری شوت کج تر میره؟ یعنی شوتها مثل زدن پناتی در pes10 شدن؟؟
2-سرعت بازی هنوزم مثل pes10 کنده؟؟ (یعنی پاس و شوت که میدی یارو 3 ساعت وایمیسته یا مثل pes6 سریع میفرسته؟
4- یه سوتی خفن تو pes10 دیدم که با کامپیوتر بازی میکردی یهو بازیکن که میتونست پاس بده یارشو تک به تک کنه یهو از وسط زمین شوت میزد. pes11 هم همینطوره؟؟

ممنون

نه ولی از اونجایی که دوربین ناجوه اصلا معلوم نیست شوت ها چه مسیری رو می رن یهو دیدی شوتی رفت توی گل که اصلا انتظارش رو نداری و برعکس

2- توی 2010 با نصب پچ 1.03 اون مشکل برطرف می شد ولی اینجا هم مشکلی نداره سریع هست

3- من نتونستم اما از استیلشون به نظر می رسه بشه

4 - سوتی هاش خیلی بیشتر از اینه

5 - دریبل مارسی رولتش عوض شده یه ذره جالب تر و موثر تر شده

میلان که توی دمو نیست بشه از قدرت نستا با خبر شد زلاتان هم که توی میلان نیست توی بارسا هست قیافه اش هم همونه قیافه ها همون قیافه های 2010 هستند. بعضی ها کمی تغییر یافت مثه تورس که موهاش کوتاه شده

تا اونجایی که من ته توشو دراوردم دریبل ها و استراتژی ها توو دمو آکتیو نیستن و نمیشه ازشون استفاده کرد ، فکر کنم فعلا فقط جنبه دکوری داشته باشه...

نه عزیز دکور نیستن از همه اشون میشه استفاده کرد

اه اه.............چقدر این آفساید میگیره.دهنم آسفالت شد.13 تا فقط تویه بازی

امشب فیفا رو دانلود میکنم اگه خوب بود امسال دور pes رو خط میکشم.اصلا از دموش راضی نبودم.

شدیدا هم حس هستیم من اول خوشم اومد اما هرچی بیشتر بازی می کنم کسل کنندگی و یکنواختیش بیشتر اذیتم می کنه. همه اش نگران اینی که چطوری می تونی برسی به دروازه حریف بعدشم طوری بزنی شوت رو که گل بشه آدم نمی تونه بیش از نیم ساعت تحمل کنی خیلی کم هیجان هست

mtx891
16-09-2010, 23:32
میلان تو دمو نیست:46:
اره اما ابراهیم هست:46:
تازه هانری هم هست ماسچرانو نیست توره هم نیست

مطمعنی:41:

اول بابت توضیحت ممنون
شما تو قسمت strategy میتونی برای هم کدوم از این دکمه ها بک برنامه تعیین کنی مثل آفساید گیری و...
که با روشن کردن این دکمه ها تو بازی همون کار رو انجام بده

گفتم تنظیم میکنم اما استفاده نمیتونم بکنم هر کاری میکنم اعمال نمیشه

ممنون
به نظرم:
1 هم اره هم نه توی تک به تک اگر بسته به جهتی که میری فلش های زاویه ای مثلا بالا وچپ بالا و راست توپ میره گوشه دروازه اما موقع شوت فلش تاثیر داره و اگر زیاد بگیری بیرون میره
2 بازی سریعتر از 10 شده
3من کلا توی کرنل استعداد ندارم
4سوتی داره اما از 10 بهتره
5 باید بازی کنی تا ببینی:10:

6عکسی که خاستی
کلا 11 خیلی خیلی بهتر از 10 شده اما این نسخه دمو ضعف هایی هم داره

AlexMercer
16-09-2010, 23:52
دوستان خداییش قدرت 97 برای زلاتان ابراهیمویچ یکم تخیلی نیست؟اگه اینه پس مسی باید 100 باشه رونالدو هم 99 .خیلی تخیلی قدرت داده.خیلی میخواست بده باید 92 میداد

sima_6600
17-09-2010, 00:00
چیزی که من دیدم این بود که فیفا pes رو خورد تمام :31:.من خودم از کسای بودم که همش مگفتم PES حالا حرفم رو پس میگرم میگم FIFA :31:

mojtaba_tanha
17-09-2010, 00:07
ببخشید ولی واقعا جا داره از چند نفری به خاطر پستای مفید و راهنمایی های درستشون تشکر کنیم چون من تقریبا 2 ساله دارم تایپک pes و دنبال میکنم خیلی از مشکلاتم در بازی رفع شده مخصوصا جناب krauser و 4039 و ... که پستاشون واقعا مفیده کلا دمتون گرم.

ali_santori
17-09-2010, 00:08
دوستان عزیز سر نماز دعا کنین کامپیوتر ما حالش خوب شه.

الان دارم فیفا رو دانلود میکنم چند ساعت دیگه تموم میشه اگه واسه اونم یه مشکلی پیش بیاد همینجا خودمو دار میزنم.:19:

mtx891
17-09-2010, 00:12
یه نکته
من بازیو روی تمام حالتهای سختی بازی کردم اما هیچ فرقی بین ریگولار پرفشنال و تاپ پلیر تو بازی ندیم
مثلا حمله سنگین وقتی تیم عقبه
به نظرم نباید از این دمو خیلی انتظار داشت

balloon
17-09-2010, 00:21
به نظر منم برای PES همین حد کاملا معقوله چون این بازی مخاطبان خاص خودشو داره کسانیکه دوست ندارن بازی بیش از حد سخت بشه تا از لذت بازی کم نشه .
به هر حال امسال دو تا بازی روی PC داریم از هر کدوم خسته شدیم میشه اون یکی رو بازی کرد .

از سابقه ی پستهای شما دوست عزیز (آقا حسین) در این تایپک فکر نکنم منظور خواستی از این حرفتون داشته باشید چرا هر کسه دیگه ای این حرف رو میزد براحتی در جوابش باید میگفتیم که تمام کسانی هم که از بازی فیفا خوششون میاد و یه جورایی ازش طرفداری میکنند و به طور خلاصه تمام مخاطبان فیفا یه مشت آدمای مغرور و خودخواهی هستند که این بازی با روحیاتشان بیشتر سازگار هست و ...

در پایان از تمامی دوستان (فن های با مرام فیفا) خواهشمندیم از این لحظه به بعد همه ی بحث های مقایسه ای رو دیگر در این جا ادامه ندهند. (احترام متقابل)
مقایسه ها به نظر من باید بیشتر مقایسه بین این نسخه با نسخه های قبل تر باشد. ما در این تایپک به دلسوزی و اظهار نظری که یک طرف آن را فیفا شکل میدهد احتیاج نداریم. در آخر بگم که بنده فن و طرفدار متعصب بحثهای هدفمند میباشم.

علی جان به نظر من بهتره دمو رو رویه pc افراده دیگه ای هم امتحان کنی که در صورت تکرار ارور فایل دان شده ایراد داره.

ali_santori
17-09-2010, 00:33
یه چیز دیگه امیدوارم از این طریق بشه یه کاری کرد

من وقتی فایل رو اجرا میکنم تا زمانی که ارور میده فایل زیر تو پوشه TEMP ایجاد میشه:

وقتی که اجراش میکنم ارور زیر رو میده:

حالا از این طریق میشه کاری کرد؟

AlexMercer
17-09-2010, 00:42
دوستان عزیز سر نماز دعا کنین کامپیوتر ما حالش خوب شه.

الان دارم فیفا رو دانلود میکنم چند ساعت دیگه تموم میشه اگه واسه اونم یه مشکلی پیش بیاد همینجا خودمو دار میزنم.:19:

یعنی هیچ جور نتونستی؟:41:

---------- Post added at 01:37 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

از سابقه ی پستهای شما دوست عزیز (آقا حسین) در این تایپک فکر نکنم منظور خواستی از این حرفتون داشته باشید چرا هر کسه دیگه ای این حرف رو میزد براحتی در جوابش باید میگفتیم که تمام کسانی هم که از بازی فیفا خوششون میاد و یه جورایی ازش طرفداری میکنند و به طور خلاصه تمام مخاطبان فیفا یه مشت آدمای مغرور و خودخواهی هستند که این بازی با روحیاتشان بیشتر سازگار هست و ...

در پایان از تمامی دوستان (فن های با مرام فیفا) خواهشمندیم از این لحظه به بعد همه ی بحث های مقایسه ای رو دیگر در این جا ادامه ندهند. (احترام متقابل)
مقایسه ها به نظر من باید بیشتر مقایسه بین این نسخه با نسخه های قبل تر باشد. ما در این تایپک به دلسوزی و اظهار نظری که یک طرف آن را فیفا شکل میدهد احتیاج نداریم. در آخر بگم که بنده فن و طرفدار متعصب بحثهای هدفمند میباشم.

علی جان به نظر من بهتره دمو رو رویه pc افراده دیگه ای هم امتحان کنی که در صورت تکرار ارور فایل دان شده ایراد داره.

حتما این قسمت حرف شما خیلی هدف مند بود نه؟:41: :46:

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:37 AM ----------

یه چیز دیگه امیدوارم از این طریق بشه یه کاری کرد

من وقتی فایل رو اجرا میکنم تا زمانی که ارور میده فایل زیر تو پوشه TEMP ایجاد میشه:

وقتی که اجراش میکنم ارور زیر رو میده:

حالا از این طریق میشه کاری کرد؟

خوب به احتمال زیاد شما یا رو سیستمت ویندوز اینستالر نداری یا ورژنش قدیمیه.از سایت میاکروسافت فکر کنم بتونی دانلد کنی:46:

Konami_Pc
17-09-2010, 00:42
نمیدونم چه فرومهای فارسی اینجوریه بدون اینکه بیان مثلا با مقایسه کردن دوتا بازی تو یه سبک فقط میان میگن اون بهتره

وقتی شما یه بازی رو به بازی دیگه ترجیح میدید باید مقایسه دقیقی هم زا این دوبازی ارائه بدین در همه مواردی که مد نظرتون هستش و بازی دیگری شما رو ترقیب به بهتر بودنش کرده

نه اینکه مد شده میاین میگن من pes بازی میکردم تا حالا الان فقط فیقا یا fifa بازی میکردم الان فقط pes خوب چرا حداقل مقایسه درستی ارائه بدین بقیه هم بفهمن از چه جهات اون از دیگری بهتره مرسی :11:

balloon
17-09-2010, 00:59
یعنی هیچ جور نتونستی؟:41:

---------- Post added at 01:37 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

حتما این قسمت حرف شما خیلی هدف مند بود نه؟:41: :46:

بله. همین طوره. در جواب یه مشت صحبتهای غیر منطقی و با هدف خرابکردن جبهه مخالف از این بدتر هم فکر کنم بتونه باشه.
از این بدتر هم میتونه باشه چرا که بنده نوعی که طرفدار بازی مورد علاقه ام هستم چه دلیلی داره که اسم و جزییات بازی رو که دوست ندارم بشنوم باید حتما در تایپک همون بازی مورد علاقه ام بشنوم. چرا؟
به نظر من این بازی ضعیف و ناتوان شده چه دلیلی داره که فن های این بازی روحیه گیمر بودنشونو از دست بدن. آیا کسانی که در تایپک فیفا یا هر تایپک دیگری هستند اجازه ورود صحبتهای ضد بازی خودشونو به دیگران میدن. همین.
اگه این حرفا بجز رعایت کردن حقوق بشر چیز دیگه ای رو طلب میکنه بگید.

AlexMercer
17-09-2010, 01:12
بله. همین طوره. در جواب یه مشت صحبتهای غیر منطقی و با هدف خرابکردن جبهه مخالف از این بدتر هم فکر کنم بتونه باشه.
از این بدتر هم میتونه باشه چرا که بنده نوعی که طرفدار بازی مورد علاقه ام هستم چه دلیلی داره که اسم و جزییات بازی رو که دوست ندارم بشنوم باید حتما در تایپک همون بازی مورد علاقه ام بشنوم. چرا؟
به نظر من این بازی ضعیف و ناتوان شده چه دلیلی داره که فن های این بازی روحیه گیمر بودنشونو از دست بدن. آیا کسانی که در تایپک فیفا یا هر تایپک دیگری هستند اجازه ورود صحبتهای ضد بازی خودشونو به دیگران میدن. همین.

وا چه حرفایی میزنی کسی که فن یک بازی باشه چه خوب و چه بد بازیشو میکنه.همزمان دمو دوبازی اومده و ناخود اگاه هرکی جقتشو بازی کرده باشه دست به مقایسه میزنه. بعد شما دوست داری چشمت رو رو واقعیت ببندی.

در تاپیک مافیا 2 هم بحث مقایسه زیاد بود ولی کسی مثل شما دیگه اینطوری رفتار نمیکرد. بازیتو بچسب دزد نبردش:46::31:

balloon
17-09-2010, 01:30
وا چه حرفایی میزنی کسی که فن یک بازی باشه چه خوب و چه بد بازیشو میکنه.همزمان دمو دوبازی اومده و ناخود اگاه هرکی جقتشو بازی کرده باشه دست به مقایسه میزنه. بعد شما دوست داری چشمت رو رو واقعیت ببندی.

در تاپیک مافیا 2 هم بحث مقایسه زیاد بود ولی کسی مثل شما دیگه اینطوری رفتار نمیکرد. بازیتو بچسب دزد نبردش:46::31:

ببین کوچولو آقا دزده یه چیز دیگرو میبره.
من میگم اصلا گور بابای pes . تو اصلا نگرفتی موضوع رو.:16: آدم باید خیلی مشنگ باشه که بخواد الکی برایه چیزی که براش منفعت نداره حرص بزنه. حوصله ندارم بیشتر از اینا بخوام توضیح بدم چرا که منظور همه حرفام یه جورایی تابلو بود.:24:

sarukhan
17-09-2010, 02:52

درود
من هم با شما موافقم
همیشه این طور بوده که طرفدارای فیفا میان توی تاپیک pes و هر زخم زبونی که می خوان می زنن و میرن ولی توی تاپیک فیفا این جوری نیستش، یعنی من ندیدم که طرفدارای pes برن توی تاپیک فیفا و ازش بد بگن یا اگه هم بوده خیلی کم بوده
امیدوارم طرفدارای فیفا دیگه توی تاپیک pes پستهای تعصبی نزارن و اگه هم حرفی در مورد pes می خوان بزنن منطقی و با دلیل و مدرک باشه
با سپاس.

4039
17-09-2010, 04:09
.[/QUOTE]

آقا دست شما درد نکنه من خودم همین چند صفحه قبل دارم به یکی از طرفداران فیفا توی این تاپیک تذکر میدم که اینجا طرفداری فیفا رو نکنه و از pes بد نگه و اینکه باید همه به سلیقه هم احترام بزاریم بعد حالا شما به من شک کردی که دارم طرفداران pes رو خراب میکنم ؟ ای بابا ای بابا چی بگم من !

pedramgolchin
17-09-2010, 06:19
بازی خیلی سخت و جذاب شده
سیستم پاس خیلی موثرتر از فیفا نکست هستش که توی 360 بازی میکنم و بازی رو به واقعیت نزدیک کرده
از ساعت ۱۱دیشب تا ۷ صبح داشتم بازی میکردم و اصلا ګذر زمان رو متوجه نشدم
مرسی کونامی

vampyre
17-09-2010, 08:32
حذف شود...

xeNociDe
17-09-2010, 08:49
سلام بر دوستان عزیز...
یک سوال داشتم:
نسخه DEMO بازی اومده!؟

Lt.Ali
17-09-2010, 09:04
نسخه DEMO بازی اومده!؟

y :46:

Konami_Pc
17-09-2010, 09:13
سلام بر دوستان عزیز...
یک سوال داشتم:
نسخه DEMO بازی اومده!؟

:18: خوبه 2 پست بالاتر پدرام جان زده دارم بازی میکنم میپرسی دمو اومده 20 صفحه قبلش همش در مورد دمو دارن حرف میزنن چه پست های میدن تو این تاپیک Pes :31: انگاری همه میخوان تو این تاپیک اسپم بدن :31:

Reza Razor
17-09-2010, 09:16
بعد هر بازی برای من نیم ساعت دموی تبلیغاتی نشون میده تا بخواد برگرده و دوباره یبار دیگه بازی کنیم
دیدم اینجا کسی شکایت نکرده گفتم شاید مشکل منه فقط ؟!بعد دوتا تیم فقط قابل بازی هستن دیگه ! بارسا و بارین ؟!:31:
گزارشگر هم صداش در نمیاد!

hasani2008
17-09-2010, 09:41
بعد هر بازی برای من نیم ساعت دموی تبلیغاتی نشون میده تا بخواد برگرده و دوباره یبار دیگه بازی کنیم
دیدم اینجا کسی شکایت نکرده گفتم شاید مشکل منه فقط ؟!بعد دوتا تیم فقط قابل بازی هستن دیگه ! بارسا و بارین ؟!:31:
در قسمت نصب بازي ستينگ رو بزن و تيك گزينه play back movi رو بردار

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 10:11
بحث فیفا و PES حکایت بحث استقلال و پرسپولیسه! شما صد سالم بحث کنی که کدوم بهتره، طرفدارای متعصب میگن این عالیه اون یکی آشغاله، طرفدارای منطقی تر عیب اون یکی رو میگم ولی عیب خودشون رو مخفی می کنن، خلاصه این بحث هیچ وقت به نتیجه نمی رسه، حتی اگر دیدگاه علمی و فنی حاکم بشه! چون انسان ها ماشین نیست که یه الگوی مشخص برای همشون یه جور جواب بده!

اما بعضی وقتا کم لطفی طرفداران فیفا در این تاپیک باعث میشه دلخوری برای طرفداران PES به وجود بیاد. به خصوص زمانی که می خوان PES رو یک بازی پر باگ نشون بدن و فیفا رو یه بازی بی نقص، که از قضا اون هم پر باگه، چه تو داوری، چه دروازبان، چه گلهای تخیلی و ...

متاسفانه احترام گذاشتن به عقاید دیگران بین ما ایرانی ها خیلی دشواره، و اغلب ترجیح میدیم با همدیگه درگیر بشیم. یه کم اگر دوستان ملاحظه «نام این تاپیک» رو بکن، این مسائل هم کمتر پیش میاد.

sima_6600
17-09-2010, 10:21
خوب من امدم اینجا تا به همه بگم شما که میگید ما ها یک مشت حرف بدون منطق میزنیم برید بازی FIFA رو دانلود کنید و بازی کنید تا متوجه بشید فوتبال چیه :46:.نیاز نیست من 1 صفحه بگم شما کافیه خودت امتحان کنی با حرف زدن دهن ادم شیرین نمیشه:31:.برو بخور تا شیرینی فوتبال رو حس کنی.PES از سال 2008 در حال درجا زدن هست و هنوز هم مشکل های که اون زمان داشت رو داره من از اینش بدم میاد حالا Pes 2010 که یادتون نرفته کلکسون باگ بود خدا من چقدر میخندیدم :31:.و حرس میخوردم:13:.که چرا این جوریه حالا هم بوسیدم گزاشتمش کنار چون حالا چیز به جز باگ دارم بازی میکنم.نمیگم من به نظر شما احترام نمیزارم دارم میگم هر کسی نظر خواس خودش رو داره و نظر همه محترم و ارزش منده و کسی حق تحمیل حرف خودش به دیگران رو نداره.حالا اگر شما Pes دوست دارید نظر و سلیقه شخصی خود شماست و محترمه من هم بهش احترام میزارم.دیگه هم بحث نمیکنم تمام.

HESAM_5700
17-09-2010, 10:23
سلام.

دوستان بازی دقیقاً کی ریلیز میشه؟؟

ممنون:40:

نکنه اومده ما خبر نداریم؟:دی

Armin 7
17-09-2010, 10:31
سلام.

دوستان بازی دقیقاً کی ریلیز میشه؟؟

ممنون:40:

نکنه اومده ما خبر نداریم؟:دی

نسخه اصلی بازی نزدیک 20 روز دیگه ریلیز می شه.
اینی هم که اومده نسخه دمو هستش.
سپاسگذارم.

MORTAZA.2FUN
17-09-2010, 10:32
سلام به همه دوستان
من بعد مدت ها اومدمبه اين تاپيك يعني خيلي وقته كه اين تاپيك رو دنبال نمي كنم .....
در ضمن من همين ديرور دمو 2011 رو دانلو كردم و نصب ... الانم چند تا چيز برام غير عادي اومد به همين خاطر چند تا سوال دارم ... از طرفي هم ماشاالله اين تاپيك خيلي فعاله روزي 10 - 15 صفحه مي ره جلو . وگرنه خودم از صفحه اول مي خوندم اين تاپيك رو و به شما زحمت نمي دادم .... اگه لطف كنين به چند تا سوال من جواب بدين ممنون ميشم ... اگه هم تو صفحه هاي قبلي بحثي راجع به اون شده لطف كنين لينك بدين.
اين جا هم جا داره از آرمين عزيز تشكر كنم كه اومد به من خبر داد كه دمو قابل بازي 2011 اومده و من هم دانلو كردم و كلي باهاش حال كردم ... /ty Kruvser :40:
اگه هم بعدا وقت كنم و بچه ها خواستن ( اوناي كه دانلود نكردن و هنو بازي نكردن ) ميتونم براشون يه توضيح مختصر بدم.
اما بريم سره سوال ها بيش تر از اين حرف زدن خوب نيست :27:
1- توي 2010 حتي توي 2009 گوشه ي چپ و راست پايين كنار اسم بازيكن حالت تدافعي و حمله رو ميشد تعيين كرد و نشون مي داد حتي مي شد دستي به تيم حالت حمله و .... داد ولي الان نه ميشه اين كار و كرد نه اون گوشه نشون ميده . نشون ميده ها ولي موقع شروع مجدد .... اين دليلش چيه آيا تنظيم خاصي داره ؟
2- موقعي كه ميخواستيم تو 2010 ...Replay كنيم مي شد دوبين رو زوم كرد كه تو اين 2011 فقط با عقب جلو كردن زوم مي شه ولي اگه بخوايم دوربين از بالا بازيكن رو نشون بده نميشه تو 2010 مي شد اينجا نميشه چرا ؟
3- من اكثرا با كيبرد بازي مي كنم تو Replay مي شد اون صحنه رو سيو كرد با دكمه خاص (‌ البته با تنظيم خاص خودم ) ولي الان هر چقد مي خوام سيو كنم نمي شه يعني اون دكمه حين بازي كار ميكنه و لي موقعي كه ميخواي سيو كني نميشه!!!
3- بعضي موقع ها حين بازي زير تصوير بازي 3 رنگ ظاهر ميشه ( آبي - زرد - قرمز ... اگه درست يادم باشه ) ميشه بگين اينا موضوش چيه ؟
4- توي بازي هم فقط اسم بازيمن ها رو مي نويسه ولي تو 2010 و ختي 2009 مي شد تعيين كرد كه آيا عدد بنويسه يا نه ؟! ولي اينجا هر كاري كردم نتونستم پيدا كنم كه اسم بازيكن رو چطوري از بالا سرش حذف كنم؟
5- چرا گوشه پايين سمت رات و چپ اسم بازيكن رو نمي نويسه ... البته درسته ها موقعي كه اسم بالا سرش هست لزومي نداره پايين بنويسه ... ولي موخوام موقعي كه اسم رو حذف كردم از بالا سرش ... اسم رو اون گوشه پايين ( چپ و راست ) بنويسه ؟!
فعلا اين ها نقاط ضعف و تعجب آوري بود كه با يه بازي كردن 10 MIN بدست آورم .... اگه لطف كنين جواب بدين ممنون ميشم:11::10:

karnavaleroos
17-09-2010, 10:37
من هردو بازی یعنی پس و فیفا رو دانلود وبازی کردم به نظرم فیفا در حرکات طبیعی تر و روون تره و تماشاگرها و جو استادیوم و گزارشگر و همین طور دروازه بانی بهتره و حرکت 360 درجه موثر تری داره اما پس در گرافیک بالاتره ضمن اینکه بازی کردن پس هیجان بیشتری داره در کل من پس رو ترجیح میدم چون بازی کردن فیفا بعد یه مدتی یکنواخت میشه و اعصاب خورد کن اما پس اینجور نیس

dani.la10
17-09-2010, 10:37
کسی تو تهران جایی رو سراغ داره که demo این دو بازی رو بیاره ؟:19:

samyar_red
17-09-2010, 10:55
دوستان خداییش قدرت 97 برای زلاتان ابراهیمویچ یکم تخیلی نیست؟اگه اینه پس مسی باید 100 باشه رونالدو هم 99 .خیلی تخیلی قدرت داده.خیلی میخواست بده باید 92 میداد
اولا 98 هستش نه 97 :31:
دوما اون تکنیک شوتشه نه قدرت!! تو اگه بازیهای زلاتان رو دیده باشی (همین دوتا گل اخیرش تو لباس میلان ب اوسر) میفهمی که واقعا تکنیک شوتهاش بالاست. تو اینتر مخصوصا اگه گلهاشو ببینی میگی 98 هم کمه
بیان تکنیک شوت یه مقدار سخته باید درکش کنی تو بازی.
برای مسی هم 100% تکنیک بالا خواهد داشت. اما رونالدو نه. رونالدو شوتاش همه قدرتی هستن

black.assassin
17-09-2010, 10:57
بعضیا خیلی گیر می دن . میگن تو 2010 یه چیزایی بود که حذف شده . جیگرا این نسخه دمو هست . هنوز همه چیز رو نداره . این نظر رو وقتی می تونید بدید که نسخه نهایی ریلیز بشه .
منم امروز دانلود کردم دمو رو و این نسخه رو خیلی خوب می بینم . دیگه 3 ساعت از خودم نقد در نمی کنم . چون همه رو بروبسک گفتن دیگه . فقط دوستان مود excellent رو براش پچی اومده یا نه ؟ و اینکه چه پچ هایی برای اضافه کردن تیمها به صورت رسمی اومده . آرمین جان پست 2 رو آپ کن دیگه . فقط بارسا و بایرن ؟

Alex * Delpiero
17-09-2010, 11:00
دوستان من یه چیزی فهمیدم
واسه فعال کردن استراتژی ها اول select رو بگیرین بعد دکمه مورد نظر
اینطوری اون پایین هم شکلشون میاد :46:

karnavaleroos
17-09-2010, 11:01
انصافا پس با همه ضعفهایی که داره جذابتر از فیفاست آدم از بازی کردنش سیر نمیشه اما با دو بازی فیفا من که دلزده شدم با اون همه انیمشن ضمن اینکه گرافیک پس بهتره

karnavaleroos
17-09-2010, 11:12
دوستان یه خبر خوش آوانتاژ هم به داوری این نسخه اضافه شده عجب آوانتاژی میده این داور
درکل این نسخه به نظرم بازگشت پادشاه هست خیلی تمیز کار شده ضمن اینکه اعتراف میکنم ضعفهایی هم داره که اون هم در نسخه بعدی انشالا مرتفع خواهد شد چه فوتبالی بشه پس 2012 تازه پس در این نسل راهشو پیدا کرده
دوستانی که دمو رو دان نکردن بدونن نصفه عمرشون بر فناست ضمن اینکه من فیفا رو هم دان کردم میگم پس بهتره

MORTAZA.2FUN
17-09-2010, 11:30
بعضیا خیلی گیر می دن . میگن تو 2010 یه چیزایی بود که حذف شده . جیگرا این نسخه دمو هست . هنوز همه چیز رو نداره . این نظر رو وقتی می تونید بدید که نسخه نهایی ریلیز بشه .
منم امروز دانلود کردم دمو رو و این نسخه رو خیلی خوب می بینم . دیگه 3 ساعت از خودم نقد در نمی کنم . چون همه رو بروبسک گفتن دیگه . فقط دوستان مود excellent رو براش پچی اومده یا نه ؟

سلام دوباره
دوست عزيز من زباد گير نمي دم من واقعيت ها رو گفتم چيزيه كه هستش نميشه گفت كه نيست و واقعا عالي شده و ...
دوست عزيز تا اينجا كه من متوجه شدم شما اصلا نه موقعي كه مي خواست 20009 يا 2010 ريليز شه حتي دمو تاپيك ها رو دنبال نكردين حتي فك نكنم دمو هاشو رو هم بازي كرده باشين .... من هم دنبال كردم هم بازي كردم و دقيق مي دونم مشكلش چيه ؟ اگه حرفه دمو هستش تو دمو 2010 حتي تو 2009 هم اينجوري نبود چه برسه الان بگيم اين دمو و اين مشكل رو داره ... دمو هم برگرفته شده از كارهاي كه رو نسخه اصلي پياده كردن و قراره پياده البته نه همش بلكه بخشيش .هستش ... در ضمن من گفتم شايد تنظيم خاصي داشته باشه كه اين طوري شده چون تو شروع مجدد نشون ميده ... اما حين بازي نه .
در ضمن من نقد نكردم فقط سوال كردم اگه دقت كرده باشي گفتم اول جواب اين سوال ها رو بگيرم ببينم كه جريان از چه قراره بعد وقت شد يه توضيحي بدم ... دليل اين سوالم اينه كه گفتم خيلي وقته به اين تاپيك سر نزم وقت نشده سر بزنم وگرنه من از همون 2009 تمام تاپيك ها رو دنبال مي كردم و جايي براي سوال كردن نداشتم ....
همين .
موفق باشي عزيز

black.assassin
17-09-2010, 11:40
سلام دوباره
دوست عزيز من زباد گير نمي دم من واقعيت ها رو گفتم چيزيه كه هستش نميشه گفت كه نيست و واقعا عالي شده و ...
دوست عزيز تا اينجا كه من متوجه شدم شما اصلا نه موقعي كه مي خواست 2009 يا 2010 ريليز شه حتي دمو تاپيك ها رو دنبال نكردين حتي فك نكنم دمو هاشو رو هم بازي كرده باشين .... من هم دنبال كردم هم بازي كردم و دقيق مي دونم مشكلش چيه ؟ اگه حرفه دمو هستش تو دمو 2010 حتي تو 2009 هم اينجوري نبود چه برسه الان بگيم اين دمو و اين مشكل رو داره ... دمو هم برگرفته شده از كارهاي كه رو نسخه اصلي پياده كردن و قراره پياده البته نه همش بلكه بخشيش .هستش ... در ضمن من گفتم شايد تنظيم خاصي داشته باشه كه اين طوري شده چون تو شروع مجدد نشون ميده ... اما حين بازي نه .
در ضمن من نقد نكردم فقط سوال كردم اگه دقت كرده باشي گفتم اول جواب اين سوال ها رو بگيرم ببينم كه جريان از چه قراره بعد وقت شد يه توضيحي بدم ... دليل اين سوالم اينه كه گفتم خيلي وقته به اين تاپيك سر نزم وقت نشده سر بزنم وگرنه من از همون 2009 تمام تاپيك ها رو دنبال مي كردم و جايي براي سوال كردن نداشتم ....
همين .
موفق باشي عزيز

جیگر شرمنده . من طرف بحثم فقط شما نبودی . وگرنه مستقیم بهت می گفتم . اگه چند تا صفحه قبل رو هم ببینید خیلیا ایراد گرفتن که شاید تو نسخه فاینال درس شه و من منظورم با اونها هم بود . همچنین چون تاپیک ماشالا خیلی کند پیش میره :دی من 2 ساعت بعد میام ببینم چی شده میبینم 100 تا پست اومده همشم یه صفحه نقد نوشتن به خاطر همین کلی گفتم و کسی ناراحت نشه :11:

Alex * Delpiero
17-09-2010, 11:40
یه چیز جالب دیدم تو بازی
داور خطا اعلام کرد بعد تا دیوار دفاعی حریف رو نچید اجازه به ضربه زننده نداد
اینکه دیوار دفاعی رو سر جاشون نگه داشت جالب بود

fandak
17-09-2010, 11:49
پچ ها را داشته باشید فعلا :
New Menu PES 2011 Demo by amir7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

amin 2010
17-09-2010, 11:51
دوستان یه خبر خوش آوانتاژ هم به داوری این نسخه اضافه شده عجب آوانتاژی میده این داور
درکل این نسخه به نظرم بازگشت پادشاه هست خیلی تمیز کار شده ضمن اینکه اعتراف میکنم ضعفهایی هم داره که اون هم در نسخه بعدی انشالا مرتفع خواهد شد چه فوتبالی بشه پس 2012 تازه پس در این نسل راهشو پیدا کرده
دوستانی که دمو رو دان نکردن بدونن نصفه عمرشون بر فناست ضمن اینکه من فیفا رو هم دان کردم میگم پس بهتره

دوست عزیز شما حتما یه سر به اون تاپیک هم بزن تعداد کسایی که دقیقا نظر عکس شما رو دارن بسیار زیاده . کدوم پادشاه ؟؟؟دیگه این حرف رو انقدر دوستان زیاد زدن جنبه تشریفاتی گرفته !!!! کونامی در این نسخه هم پیشرفت خوبی داشته اما هنوز حتی قابلیت رقابت با نسخه 2009 فیفا رو هم از خیلی جهات نداره . در کل واقع بین باشیم هیچ کدوم از این دو شرکت هم برای اقوام ما نیستن !!! سود فروششون هم میره توی جیب صاحبان شرکتها پس اینکه چشممون رو روی واقعیت ببندیم یا مثله بعضی دوستان بگیم FIFA هر چقدر خوب باشه من سمتش نمیرم کمی دور از عقله .

hds 3dlife
17-09-2010, 12:36
salam doostan,aga noskheye fifa2011 pc hamechizesh next shode ya fagat animationash,mamnoon misham javab bedin.

ArminxXx
17-09-2010, 12:37
دوستان من یه چیزی فهمیدم

اگر اینطوریه این ساکر برگشته به دوران WE روی PS1

mtx891
17-09-2010, 12:40
1- توي 2010 حتي توي 2009 گوشه ي چپ و راست پايين كنار اسم بازيكن حالت تدافعي و حمله رو ميشد تعيين كرد و نشون مي داد حتي مي شد دستي به تيم حالت حمله و .... داد ولي الان نه ميشه اين كار و كرد نه اون گوشه نشون ميده . نشون ميده ها ولي موقع شروع مجدد .... اين دليلش چيه آيا تنظيم خاصي داره ؟
2- موقعي كه ميخواستيم تو 2010 ...Replay كنيم مي شد دوبين رو زوم كرد كه تو اين 2011 فقط با عقب جلو كردن زوم مي شه ولي اگه بخوايم دوربين از بالا بازيكن رو نشون بده نميشه تو 2010 مي شد اينجا نميشه چرا ؟
3- من اكثرا با كيبرد بازي مي كنم تو Replay مي شد اون صحنه رو سيو كرد با دكمه خاص (‌ البته با تنظيم خاص خودم ) ولي الان هر چقد مي خوام سيو كنم نمي شه يعني اون دكمه حين بازي كار ميكنه و لي موقعي كه ميخواي سيو كني نميشه!!!
3- بعضي موقع ها حين بازي زير تصوير بازي 3 رنگ ظاهر ميشه ( آبي - زرد - قرمز ... اگه درست يادم باشه ) ميشه بگين اينا موضوش چيه ؟
4- توي بازي هم فقط اسم بازيمن ها رو مي نويسه ولي تو 2010 و ختي 2009 مي شد تعيين كرد كه آيا عدد بنويسه يا نه ؟! ولي اينجا هر كاري كردم نتونستم پيدا كنم كه اسم بازيكن رو چطوري از بالا سرش حذف كنم؟
5- چرا گوشه پايين سمت رات و چپ اسم بازيكن رو نمي نويسه ... البته درسته ها موقعي كه اسم بالا سرش هست لزومي نداره پايين بنويسه ... ولي موخوام موقعي كه اسم رو حذف كردم از بالا سرش ... اسم رو اون گوشه پايين ( چپ و راست ) بنويسه ؟!
فعلا اين ها نقاط ضعف و تعجب آوري بود كه با يه بازي كردن 10 MIN بدست آورم .... اگه لطف كنين جواب بدين ممنون ميشم:11::10:
جواب سوال یک رو الان فهمیدم با دگمه سکلت و R میتونی اینکارو بکنی:31:
2 اینجا دموعه از بالا فقط تو حالت واید نشون میده با زدن دگمه A
3سیو نداره
3 متوجه نشدم
4 وقی میخای حالت یک نفره و یا دونفره رو انتخاب کنی برو به خط سوم select side وارد شد X یا همون دگمه شوت رو بزن تنظیم میشه
5 منویی برای اینکار پیدا نکردم
دوستان من یه چیزی فهمیدم
مرسی مرسی مرسی:10::26::26::26::26::26:

jyjy
17-09-2010, 13:05
من دمو را بازی کردم با این که طرفدار pes هستم,خوب واقعیت را باید قبول کرد بازی مشکلاتی داره ولی این بی انصافیه که بگیم با نسخه 2010 هیچی فرقی نکرده.gameplay بازی واقعا تغییر کرده وخیلی هوشمندتر وسخت شده.کونامی خیلی سعی کرده که بازی را به واقعیت نزدیکتر کنه وتا حدی هم موفق بوده.
من هنوز هم فکر میکنم pes توی فوتبال وبرای pc بهترینه.

Alex * Delpiero
17-09-2010, 13:09
بازی فوق العاده شده یعنی دیگه اینطوری نیست هر کی از راه برسه با یه ادم سرعتی به ادم گل بزنه
راستی من سرعت بازی رو میزارم رو +1 بازی خیلی جذاب تر و سریعتر میشه یه جورایی هیجان بشتر میشه
شما هم امتحان کنید از game settings داخل خود بازی سرعت بازی رو بزارید +1
فقط تنها مشکلی که هست اینه که تا میری توپ رو از حریف بگیری الکی خطا میگیره
تا دستت بخوره به بازیکنا حریف داور سوت میزنه که از سرعت بازی میگیره

M A X I M U M
17-09-2010, 13:22
این دوربین بد رو اعصابه
امیدوارم تو نسخه نهایی بشه دوربینو عوض کرد

ali_santori
17-09-2010, 13:25
کسی راه حلی برای مشکل من پیدا نکرد؟

Milad4171
17-09-2010, 13:27
اونایی که بازی رو دانلود کردن دارن تست میکنن بیان درست حسابی نقد کنن.
من 10 ساعت دیگه طول میکشه بازی رو دانلود کنم. بیاین قشنگ توضیح بدین چطوریه .... ثواب داره والا!!!

hasani2008
17-09-2010, 13:28
اگر امكانش هست يه ويدئو از صحنه تغيير دوربين در محوطه جريمه بزاريد(مثل اينكه كسي راضي نيست از اين قضيه!!!)

smallfrank
17-09-2010, 13:31
میشه لینک پچ تغییر زمان رو بدین....
هرچی گشتم پیدا نکردم.....

hds 3dlife
17-09-2010, 13:42
salam doostan,aga noskheye fifa2011 pc hamechizesh next shode ya fagat animationash? kasi nist javabe maro bede?

Alex * Delpiero
17-09-2010, 13:51
salam doostan,aga noskheye fifa2011 pc hamechizesh next shode ya fagat animationash? kasi nist javabe maro bede?

بله دوست عزیز کاملا نکست شده
ضمنا این سوال رو باید تو تاپیک فیفا میپرسیدی نه اینجا

black.assassin
17-09-2010, 14:12
دوست عزیز شما حتما یه سر به اون تاپیک هم بزن تعداد کسایی که دقیقا نظر عکس شما رو دارن بسیار زیاده . کدوم پادشاه ؟؟؟دیگه این حرف رو انقدر دوستان زیاد زدن جنبه تشریفاتی گرفته !!!! کونامی در این نسخه هم پیشرفت خوبی داشته اما هنوز حتی قابلیت رقابت با نسخه 2009 فیفا رو هم از خیلی جهات نداره . در کل واقع بین باشیم هیچ کدوم از این دو شرکت هم برای اقوام ما نیستن !!! سود فروششون هم میره توی جیب صاحبان شرکتها پس اینکه چشممون رو روی واقعیت ببندیم یا مثله بعضی دوستان بگیم FIFA هر چقدر خوب باشه من سمتش نمیرم کمی دور از عقله .

1000 بار گفته شد اینم 1001 بار . اینجا تاپیک pro evolution soccer 2011 هست . هرچی هم بخوایم به کونامی میگیم . پادشاه ، امپراطور ، گنده و ... . داداش فیفا دوس داری ؟ برو تاپیک زدن واسش اینجا چیکار می کنی ؟
مدیرای عزیز اگه بخواین این پست رو حذف کنین باید همه پستای مربوط به فیفا تو این تاپیک رو هم حذف کنید .

amin 2010
17-09-2010, 14:20
1000 بار گفته شد اینم 1001 بار . اینجا تاپیک pro evolution soccer 2011 هست . هرچی هم بخوایم به کونامی میگیم . پادشاه ، امپراطور ، گنده و ... . داداش فیفا دوس داری ؟ برو تاپیک زدن واسش اینجا چیکار می کنی ؟
مدیرای عزیز اگه بخواین این پست رو حذف کنین باید همه پستای مربوط به فیفا تو این تاپیک رو هم حذف کنید .

پسر جون اول یاد بگیر همیشه درست حرف بزنی این یک ، نظرمو گفتم هیچ ارتباطی به شخص تو پیدا نمی کنه این دو توی حرفم به شخص خاصی شاره نکردم ، میگم تعصبو کنار بزارید با طرفدارای دو طرفم اینم سه دفعه بعدی خواستی پست بزنی اول خوب فکر کن بعد تراوش کن

FCBarcelona.ir
17-09-2010, 14:20
اگر امكانش هست يه ويدئو از صحنه تغيير دوربين در محوطه جريمه بزاريد(مثل اينكه كسي راضي نيست از اين قضيه!!!)
به نظر من که یکی از بهترین فیچرهای جدید بازیه! البته شاید به خاطر اینه که من قبلا هم زاویه 30 می دادم به دوربین و به این سیستم عادت دارم، یعنی میشه تقریبا Broadcast، یعنی مثل فوتبال واقعی که دوربین وسط زمینه و به طرف دروازه ها می چرخه، نه اینکه کنار زمین باشه و با توپ حرکت کنه.

این طوری بازی کردن و جهت دادن کمی سخت میشه (برای کسی که عادت نداره) ولی واقعا هیجان انگیزتر از دوربین Tele هست و حس فوتبال واقعی رو خیلی بیشتر منتقل می کنه.

hds 3dlife
17-09-2010, 14:21
ye soal az kasayee ke daran bazi mikonan peso.animationayee ke to 2011 hastesh be fifa2010 mirese .az nazare real boodane animationha migam ya bishtar shabihe animationaye mozakhrafe pes 2011

vahidreza2007
17-09-2010, 14:30
سلام بچه ها بعد دو روز بازی کردن واقعا نمی دونم چرا یه حس ناامیدی به من دست داد

اونی که انتظارش رو داشتم نبود :41:

مشکلات زیادی تو نسخه دمو هست که باید تو نسخه نهایی بر طرف بشه . مثل زمان پاسخ دهی که واقعا افتضاح شده یا کنترل توپ

توسط بازیکن که اصلا خوب کار نشده . گرافیکم که دقیقا مثل نسخه 2009 شده

ولی گیم پلی بازی بهتر شده . دروازه بان ها هم همون خنگ های نسخه های قبل هستند با تعدادی انیمیشن بیشتر .

کسی خبر داره کونامی مشکلات نسخهدمو رو حل میکنه تو نسخه اصلی یا نه ؟ یعنی تفاوتی بین نسخه دمو و نسخه اصلی خواهد بود یا نه ؟

برای اولین امروز دمو بازی فیفا رو هم دانلود کردم و بازی کردم انصافا بازی خوبی بود و خوشم اومد .

در کل امسال دو تا بازی خوب خواهیم داشت . فکر نکنم دیگه امسال خبری از فوتبال زدگی باشه .

فقط کاش کونامی مشکلات دمو رو کامل حل کنه و وگرنه زد حال میشه برام .

راستی با شوت ها و دوربین بازی هم من زیاد حال نکردم .

amin 2010
17-09-2010, 14:32
ye soal az kasayee ke daran bazi mikonan peso.animationayee ke to 2011 hastesh be fifa2010 mirese .az nazare real boodane animationha migam ya bishtar shabihe animationaye mozakhrafe pes 2011

نه انیمیشن ها به اون وسعت نیستن اما بازی رو کاملا دگرگون کردن ، انیمیشن های سانتر و تکل و دریبل ها بهتر از قبل شدن اما بعضی از دویدنای مصنوعی هنوز توی بازی وجود داره . در ضمن انیمیشن های جدید یه مزیت دارن که بیشترشون موشن کپچرن و مثله قبل دستی ساخته نشدن .

pedramgolchin
17-09-2010, 14:48
سلام بچه ها بعد دو روز بازی کردن واقعا نمی دونم چرا یه حس ناامیدی به من دست داد

اونی که انتظارش رو داشتم نبود :41:

مشکلات زیادی تو نسخه دمو هست که باید تو نسخه نهایی بر طرف بشه . مثل زمان پاسخ دهی که واقعا افتضاح شده یا کنترل توپ

توسط بازیکن که اصلا خوب کار نشده . گرافیکم که دقیقا مثل نسخه 2009 شده

ولی گیم پلی بازی بهتر شده . دروازه بان ها هم همون خنگ های نسخه های قبل هستند با تعدادی انیمیشن بیشتر .

کسی خبر داره کونامی مشکلات نسخهدمو رو حل میکنه تو نسخه اصلی یا نه ؟ یعنی تفاوتی بین نسخه دمو و نسخه اصلی خواهد بود یا نه ؟

برای اولین امروز دمو بازی فیفا رو هم دانلود کردم و بازی کردم انصافا بازی خوبی بود و خوشم اومد .

در کل امسال دو تا بازی خوب خواهیم داشت . فکر نکنم دیگه امسال خبری از فوتبال زدگی باشه .

فقط کاش کونامی مشکلات دمو رو کامل حل کنه و وگرنه زد حال میشه برام .

راستی با شوت ها و دوربین بازی هم من زیاد حال نکردم .

وحید جان شما مطمنی که دموی 2011 رو دان کردی؟!!!!!!!:18::18:
زمان پاسخ دهی مشکل داره؟؟ فکر کنم شما انتظار دارید که دریبل ها مثل نسخه قبلی راحت باشه که اینطور نیست چون بازی کلا ګیم پلی متفاوتی رو در پیش ګرفته
کنترل بازیکن روی توپ به لطف حرکت 360 واقعا عالیه و میشه تو یه وجب جا به راحتی چند تا بازیکن رو پیچوند که البته کار بسیار مشکلیه
دروازبانها که واقعا عالی شدن نمیدونم شما چرا میګی خنګ هستن حتی والدس که واقعا سوتیه تو این فوتبال خیلی عالی کار میکنه
در کل بازی ۱00٪ عوض شده و به نظر من امسال باید XBOX 360 خودم رو بفروشم و با همین لپ تاپم PES بزنم:40:

Milad4171
17-09-2010, 14:49
جایی نیست که بشه نظرمون رو به کونامی بدیم؟
فکر کنم یکی از دلایل ارائه ی دموی بازی همینه دیگه!!!!!!!!! که ملت عیب و ایرادای بازی رو بگن!!
نه؟

vahidreza2007
17-09-2010, 14:54
وحید جان شما مطمنی که دموی 2011 رو دان کردی؟!!!!!!!:18::18:
زمان پاسخ دهی مشکل داره؟؟ فکر کنم شما انتظار دارید که دریبل ها مثل نسخه قبلی راحت باشه که اینطور نیست چون بازی کلا ګیم پلی متفاوتی رو در پیش ګرفته
کنترل بازیکن روی توپ به لطف حرکت 360 واقعا عالیه و میشه تو یه وجب جا به راحتی چند تا بازیکن رو پیچوند که البته کار بسیار مشکلیه
دروازبانها که واقعا عالی شدن نمیدونم شما چرا میګی خنګ هستن حتی والدس که واقعا سوتیه تو این فوتبال خیلی عالی کار میکنه
در کل بازی ۱00٪ عوض شده و به نظر من امسال باید XBOX 360 خودم رو بفروشم و با همین لپ تاپم PES بزنم:40:

اره پدرام جان 2011 رو دان زدم :31:

والا نمی دونم شاید چون هنوز زیاد عادت نکردم به این نوع گیم پلی برام کمی غریب میاد

ولی انصافا دیگه زمان پاسخ دهی خیلی کمه مخصوصا وقتی می خواد پشت محوطه جریمه پاس یا شوت بزنه :18:

دروازه بان هم قربونش برم چند بارعجیب سوتی داده که منجر به گل خوردنم شده

راستی شوت زدن هم خیلی سخت شده یعنی هر جور ضربه میزنی میره بالای دروازه :18:

در کل امیدوارم کونامی ایراداتی رو که بهشون اعلام می کنند بررف کنه برای نسخه نهایی :11:

راستی پدرام جان برای مقایسه هم شده دمو فیفا رو هم بازی کن به نظرم اونم بازی خوبی هستش بعد چند تا بازی

که انجام دادم .

Talar2009
17-09-2010, 15:02
یه ایراد اساسی که میشه از گیم پلی دمو pes 2011 گرفت اینه که قدرت شوتها مثل نسخه قبلی بسیار بالاست ، از هر زاویه و هر موقعیتی که شوت میکنی چه از راه دور و چه نزدیک اکثر توپها یا به گل تبدیل میشه یا به یک موقعیت بسیار خطرناک تبدیل میشه ، پارسال باحسین عزیز (4039 ) با استفاده از نرم افزار pes edit قدرت شوتها رو کم کردیم و دیگه هر توپی با شتاب فوق العاده زیاد از راه دور به سمت دروازه نمیامد ، فکر میکنم امسال هم با استفاده ازهمین نرم افزار باید قدرت شوتها رو پایین بیاریم ، تا نشه از فواصل دور دروازه هارو باز کرد .

باز هم در آخر میگم در بعضی مواقع شتاب پاسها زیاده و گهگداری ( البته نه همیشه ) توپ حالت پینگ پنگی پیدا میکنه ، البته این مورد به هیچ وجه آزار دهنده نیست

karnavaleroos
17-09-2010, 15:11
گرافیکم که دقیقا مثل نسخه 2009 شده

کجا گرافیک عین 2009 شده من هر دو بازی فیفا و پس رو دان کردم به نظرم پس گرافیکش شاختره
فقط انیمیشن های فیفا و صداگزاریش بهتر بود که در مورد انیمیشن ها میشه گفت بعد چند بازی تکراری میشه اما صداگزاری فیفا از پس یه سروگردن بالاتره
گیم پلی فیفا هم آدمو یاد پس های قدیمی میندازه که ورمیداشتی میدوئیدی هیچ کس حریفت نبود
یه نکته مثبت در پس که بعضی ها نقطه ضعفش میدونن اما من اونو نقطه قوت حساب میکنم اینه که سرعت بازیکن پا به توپ کمتر از بازیکن بدون توپه که در واقعیت هم همینه و همین باعث میشه راحت نشه پا به توپ بود

pedramgolchin
17-09-2010, 15:16
یه ایراد اساسی که میشه از گیم پلی دمو pes 2011 گرفت اینه که قدرت شوتها مثل نسخه قبلی بسیار بالاست ، از هر زاویه و هر موقعیتی که شوت میکنی چه از راه دور و چه نزدیک اکثر توپها یا به گل تبدیل میشه یا به یک موقعیت بسیار خطرناک تبدیل میشه ، پارسال باحسین عزیز (4039 ) با استفاده از نرم افزار pes edit قدرت شوتها رو کم کردیم و دیگه هر توپی با شتاب فوق العاده زیاد از راه دور به سمت دروازه نمیامد ، فکر میکنم امسال هم با استفاده ازهمین نرم افزار باید قدرت شوتها رو پایین بیاریم ، تا نشه از فواصل دور دروازه هارو باز کرد .

باز هم در آخر میگم در بعضی مواقع شتاب پاسها زیاده و گهگداری ( البته نه همیشه ) توپ حالت پینگ پنگی پیدا میکنه ، البته این مورد به هیچ وجه آزار دهنده نیست
وحید جان ببین دوستمون میګه که سرعت شوتا خیلی بالاست و اکثرا موقعیت خطرناک میشه!!!ولی واسه من که اینطور نبوده تا الان و شوت هام اکثرا ګل نمیشه پس این برمیګرده به توانایی ګیمر و نقطه ضعف بازی نیستش

اره پدرام جان 2011 رو دان زدم :31:

والا نمی دونم شاید چون هنوز زیاد عادت نکردم به این نوع گیم پلی برام کمی غریب میاد

ولی انصافا دیگه زمان پاسخ دهی خیلی کمه مخصوصا وقتی می خواد پشت محوطه جریمه پاس یا شوت بزنه :18:

دروازه بان هم قربونش برم چند بارعجیب سوتی داده که منجر به گل خوردنم شده

راستی شوت زدن هم خیلی سخت شده یعنی هر جور ضربه میزنی میره بالای دروازه :18:

در کل امیدوارم کونامی ایراداتی رو که بهشون اعلام می کنند بررف کنه برای نسخه نهایی :11:

راستی پدرام جان برای مقایسه هم شده دمو فیفا رو هم بازی کن به نظرم اونم بازی خوبی هستش بعد چند تا بازی

که انجام دادم .

دروازبانها مثل بازیکنها هستن و صد در صد سوتی میدن حتی در واقعیت
وحید جان امروز صبح دانلود دموی فیفا ۱۱ کنسول 360 م تموم شده باید رایتش کنم روی دی وی دی بعد که بازی کردم میام نظرم رو میګم:20:
ولی این فیفا که الان شما روی PC دارید رو من یک سال پیش روی کنسول بازی کردم ولی بعد از یک هفته کاملا خسته کننده میشه و هیچ لذتی واستون نداره
من یک سال ګذشته کل بازی های فوتبالی که انجام دادم به ۲۰۰ تا نرسید چون نه PES و نه FIFA واسم جذابییت نداشت ولی امسال وضع متفاوته تا الان که دموی PES رو انجام دادم از بابت حداقل داشتن یک عنوان خوب واسه یکسال خیالم راحته حالا ببینم فیفا چطوره فقط امیدوارم که عنصر جذابیت رو داشته باشه که خیلی مهمتر از انیمیشن و لایسنس و ګرافیک و ..... هستش:10::11:

karnavaleroos
17-09-2010, 15:22
فقط امیدوارم که عنصر جذابیت رو داشته باشه که خیلی مهمتر از انیمیشن و لایسنس و ګرافیک و ..... هستش:10::11:

نداره من که باحاش حال نکردم

4039
17-09-2010, 15:31
عملکرد دروازه بانها با نسخه پارسال چندان تفاوتی نکرده و اگه کسی نظری غیر از این داره مطمئنا فقط میخواد سر خودشو کلاه بزاره . به نظر من موتور فعلی بازی دیگه بیشتر از این جا نداره و کونامی تمام سعی خودشو کرده تا از حداکثر قابلیتش استفاده کنه . این موارد فقط گوشه ای از ضعف شدید دروازه بان رو نشون میده :

اینجا ببینید یک شوت نه چندان محکم از یک متری دروازه بان رد میشه و یکی از بهترین دروازه بانهای دنیا نمیتونه توپو بگیره حتی نمیتونه دفعش کنه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا دروازه بان با مدافعین قاطی میکنه و یک گل به خودی به ثمر میرسه در صورتیکه اصلا موقعیت خطرناکی نبود اینهمه مدافع معلوم نیست اینجا چیکار میکنن:

یک توپ نه چندان محکم از نیم متری دروازه بان وارد دروازه میشه و دروازه بان وقتی توپ به نیم متریش میرسه تازه تصمیم میگیره واکنش نشون بده و جالب اینجاست که حتی نمیتونه توپو لمس کنه از این فاصله کم در صورتیکه حتی اگه پاشو دراز کرده بود میتونست جلوی توپو بگیره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجام که کار دروازه بان با یک لایی از این زاویه و فاصله دور تکمیل میشه :

تازه اینا فقط مربوط به یک بازی و یا نهایتا دو تا بازی میشه .

amin 2010
17-09-2010, 15:48
متاسفانه مثله چند سال گذشته کونامی فقط وعده های بزرگ داده بود . بازی قطعا بهتر از سال پیش هست اما این دلیلی بر خوب بودن بازی نیست چون نسخه 2010 یک شکست کامل بود !
در کل من به عنوان گیمر و نه کسی که فقط فوتبال نسلو بازی می کنه می تونم به شما اطمینان بدم تا پایان این نسل هیچ پیشرفت بزرگی از سمت کونامی رخ نخواهد داد پس اگه از نسخه 2010 بازی خوشتون اومده نسخه های بعدی هم براتون جذاب خواهند بود اما اگه نسخه 2010 رو ناامید کننده دیدین مطمئن باشین تا انتهای این نسل با تحولی عظیم روبرو نخواهید شد ( البته این بازی به اندازه ای که برای کونامی لازمه فروش خواهد کرد و مثل هر سال بازار بیشتر کشور های شرقی رو در دست خواهد داشت اما با توجه به حضور بازی هایی مثله castelvania و یا MGS در لیست عرضه امسال کونامی بدیهی بود که سرمایه گزاری عظیمی هم روی این نسخه انجام نشه )

Armin 7
17-09-2010, 15:56
با سلام.
من هم نظر اقا پدرام (pedramgolchin) رو قبول دارم.
تو این نسخه شوت زدن خیلی سخته . من اصول بازیم شوت هستش یعنی در مواقع حمله 80 درصد از شوت استفاده میکنم ولی تا حالا
شاید سه یا چهار تا گل در 10-12 بازی با شوت پشت محوطه به ثمر رسوندم .
من طی مقایسه ای که با فیفا داشتم متوجه شدم که کنامی داره یه چیزایی از فیفا تقلید میکنه البته اینو بگم که تقلید از بزرگان یه نوع پیشرفت حساب میشه.
در آخر هم یه سوال از اقا حسین داشتم.
من احساس میکنم که یه تعداد کارتهای مهارتی دیگه ای هم در این نسخه گنجونده شده که همت اقا حسین رو می طلبه که پیگیری کنه و این حقیر رو بنده نوازی کنه.
سپاسگذارم.

4039
17-09-2010, 15:58
من تصمیم دارم از اینجا به بعد واقعیتهای موجود در دو بازی PES و فیفا رو توی تاپیکهای خودشون بنویسم و با تصویر , ویدئو , آمار و هر چیز دیگه ای که میتونه سندیت داشته باشه حرفهای خودمو ثابت کنم , لطفا کسی نه اینجا و نه توی تاپیک فیفا از نوشته های من ناراحت نشه . این چیزیه که باید اتفاق بیفته تا حقایق روشن بشه قوانین سایت این اجازه رو به همه میده که انتقادات و نظرات خودشونو بدون توهین کردن به کسی توی تاپیک تخصصی هر بازی قرار بدن .
اگر کسی هم مخالف صحبتهای منه خوشحال میشم بصورت منطقی دلایل خودشو بگه . ما اینجا خاله بازی نمیخوایم بکنیم که همه چیز با تعریف و به به و چه چه کردن خوب و بی نقص جلوه داده بشه ماشالا اینجا همه هم بالغ و عاقل هستن .

black.assassin
17-09-2010, 16:12
باز که این دروازبانا شاس میزنن :
421 کیلوبایت

حجمش از این پایینتر نیومد دیگه . می خواستم کاری کنم دایل آپی ها هم ببینن . شرمنده .

دوستان مود excellent رو براش پچی اومده یا نه ؟ و اینکه چه پچ هایی برای اضافه کردن تیمها به صورت رسمی اومده . آرمین جان پست 2 رو آپ کن دیگه . فقط بارسا و بایرن ؟

عملکرد دروازه بانها با نسخه پارسال چندان تفاوتی نکرده و اگه کسی نظری غیر از این داره مطمئنا فقط میخواد سر خودشو کلاه بزاره . به نظر من موتور فعلی بازی دیگه بیشتر از این جا نداره و کونامی تمام سعی خودشو کرده تا از حداکثر قابلیتش استفاده کنه . این موارد فقط گوشه ای از ضعف شدید دروازه بان رو نشون میده :

اینجا ببینید یک شوت نه چندان محکم از یک متری دروازه بان رد میشه و یکی از بهترین دروازه بانهای دنیا نمیتونه توپو بگیره حتی نمیتونه دفعش کنه :

اینجا دروازه بان با مدافعین قاطی میکنه و یک گل به خودی به ثمر میرسه در صورتیکه اصلا موقعیت خطرناکی نبود اینهمه مدافع معلوم نیست اینجا چیکار میکنن:

یک توپ نه چندان محکم از نیم متری دروازه بان وارد دروازه میشه و دروازه بان وقتی توپ به نیم متریش میرسه تازه تصمیم میگیره واکنش نشون بده و جالب اینجاست که حتی نمیتونه توپو لمس کنه از این فاصله کم در صورتیکه حتی اگه پاشو دراز کرده بود میتونست جلوی توپو بگیره :

اینجام که کار دروازه بان با یک لایی از این زاویه و فاصله دور تکمیل میشه :

تازه اینا فقط مربوط به یک بازی و یا نهایتا دو تا بازی میشه .

اینم بگم والدز خیلی منگله شاید دروازبانای دیگه بهتر باشن .

pedramgolchin
17-09-2010, 16:13
من تصمیم دارم از اینجا به بعد واقعیتهای موجود در دو بازی PES و فیفا رو توی تاپیکهای خودشون بنویسم و با تصویر , ویدئو , آمار و هر چیز دیگه ای که میتونه سندیت داشته باشه حرفهای خودمو ثابت کنم , لطفا کسی نه اینجا و نه توی تاپیک فیفا از نوشته های من ناراحت نشه . این چیزیه که باید اتفاق بیفته تا حقایق روشن بشه قوانین سایت این اجازه رو به همه میده که انتقادات و نظرات خودشونو بدون توهین کردن به کسی توی تاپیک تخصصی هر بازی قرار بدن .
اگر کسی هم مخالف صحبتهای منه خوشحال میشم بصورت منطقی دلایل خودشو بگه . ما اینجا خاله بازی نمیخوایم بکنیم که همه چیز با تعریف و به به و چه چه کردن خوب و بی نقص جلوه داده بشه ماشالا اینجا همه هم بالغ و عاقل هستن .

حسین جان :10:دروازبانهای فیفا 10 کنسول هم خیلی راحت ګل میخوردن مخصوصا با اون چیپ های مسخره که راحت ګل میشد حتی توی فیفا ورلد کاب هم این ضعف دروازبانی بودش
الان دارم دموی فیفا xbox360 2011 رو رایت میکنم تا بازی کنم ببینم چجوری شده امسال
تا چند ساعت دیګه یه نقد کامل میزارم:10:

Konami_Pc
17-09-2010, 16:28
وای چه حالی کردیم امروز بالاخره هر دوتا فوتبال به دستم رسید و 3 ساعت دارم بازی میکنم چقدر این pes تغییر اساسی کرده

نورپردازی بازی و گرافیکش خیلی بهتر شده چمن خیلی طبیعی تر شده از همه مهمتر که منو متجب کرد گیم پلی روان بازی بود دیگه حداقل اون حرکات رباتیک تو بازی به چشم نمیومد چه حالی میکنم وقتی پاس تو عمق میندازم لامسب تا حال این جرکت 360 درجه کجا بود :31: کلا جذابیتش خیلی بیشتر شده فقط دوربین کاش بشه تو نسخه نهای بشه واید انتخاب کرد چون اینجوری یکم گیچ کننده هستش شایدم چون اولشه عادت نداریم ولی من واید رو دوس دارم:41:

خوب بعد رفتم سراغ فیفا :8: نصب کنم بازی کنم

تا بازی شروع شد اینجوی شدم :18: واقعا کفم برید چقدر شناور چقدر نرم حال میکردی فقط پاس تک ضرب بدی یاد بارسا میفتادم :18: چند دست بازی کردم تا بازی دستم بیاد میتونم بگم بهترین مزیت فیفا گیم پلی راونش هستش که اینم بخاطر موشن کپچر هاش هستش اگه اینا رو pes کامل کنه مطمئن باشید فیفا خواهد مرد

گرافیک Pes و چمن هاش خدائی از fifa سرتر هستش کلا شفافیت خاصی داره pes
شوت زدن و سانتر کردن تو فیفا اصلا حال نمیده یکجوریه توپ سبکه به نظرم خیلی کات میگیره نمیدونم بقیه هم همین نظر رو دارن
گزارشگری فیفا واقعا دیوانه کننده هستش کاش این روی pes بود چی میشد :19:

در کل امسال 2 تا بازی عالیه چون با هر دوتا شوکه شدم ولی بازم گرافیک و جذابیت بازی pes فک کنم کمتر بزاره طرف فیفا برم اخه اصلا تو فیفا حال نکردم با شوت زدن :41: