PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

fouladiali
12-09-2010, 14:54
سری سوم ویدیوهای کوتاه از دمو...

همکاری بازیکنان بارسا (بازی گیمر با گیمر) ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپاس بلند با استفاده از کنترل پاس دستی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه دریبل از مسی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصحنه های بازی بارسا - بایرن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکی دیگه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این یکی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یکی دیگه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو بازم یکی دیگه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضربه آزاد فوق العاده زیبای دنی آلوز...:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگل زیبای توماس مولر...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعجب ضربه آزادی... فقط حیف که گل نشد...:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضربه ی سر ویکتور والدز در دقیقه ی پایانی...:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشوت مسی به صورت اسلایدشو...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگل مسی (درجه سختی top platyer) ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین گل دیدن داره...پاس ژاوی و شوت سرضرب زلاتان...:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشوت بغل پای زیبا از اینیستا...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویا مثل رونالدو دریبل میزنه...!!:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمکاری تیمی زیبا از بازیکنان بایرن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو همکاری زیبای بازیکنان بارسا...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگل مسی از روی همکاری بازیکنان بارسا...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنفوذ به محوطه جریمه ی بارسا با روبن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M A X I M U M
12-09-2010, 15:10
دوستان این ویدئو رو حتما ببینید :

من بعنوان یک پی ای اس فن به فیفا احترام میذارم اما با این ویدئویی که دیدم فکر نکنم پی ای اس رو ول کنم و یا حتی کنارش فیفا رو بازی کنم
بازم می گم سوتفاهم نشه من به فیفا احترام میذارم و همچنین به طرفداراش
در هر حال این ویدئو 20 ثانیه ای رو که حجم کمی هم داره حتما حتما ببینید دوتا گل فوق العاده زیبا در پی ای اس 2011 که نهایت زیبایی این بازی رو نشون میده هیجان فوق العاده امیدوارم دمو هر چه زودتر بیاد تا پی ای اس جواب تمام انتقادات رو بده و مشکلات رو حل کنه

mtx891
12-09-2010, 15:11
پس حتما سایت رسمی بازی اشتباه زده تاریخ عرضه رو
خب خب خب سه روز دیگه میشه 15 سپتامبر و دمو میاد خودتون رو آماده کنید
سایت رسمی رو نمیدونم اما یه ویدئو بود که جان مورفی و کلی ادم اونجا بودن بعد رویه اسکرین زمان انتشار بازی رو 30 سپتامبر زده بود برای pc

ali_santori
12-09-2010, 15:27

من بعنوان یک پی ای اس فن به فیفا احترام میذارم اما با این ویدئویی که دیدم فکر نکنم پی ای اس رو ول کنم و یا حتی کنارش فیفا رو بازی کنم
در هر حال این ویدئو 20 ثانیه ای رو که حجم کمی هم داره حتما حتما ببینید دوتا گل فوق العاده زیبا در پی ای اس 2011 که نهایت زیبایی این بازی رو نشون میده هیجان فوق العاده امیدوارم دمو هر چه زودتر بیاد تا پی ای اس جواب تمام انتقادات رو بده و مشکلات رو حل کنه

همش خدا خدا میکردیم که این کریس قدرتش کم بشه

ولی مثل این که یک سگ به معنای واقعی کلمه شده:31:

viky1388
12-09-2010, 15:29
سلام
کسی میدونه چه تیمهایی در نسخه دمو وجود داره

ali_santori
12-09-2010, 15:36
این دیگه خدا هست:

fouladiali
12-09-2010, 15:41
سلام
کسی میدونه چه تیمهایی در نسخه دمو وجود داره
سلام
بفرمایید...
Barcelona, Bayern از اروپا و Internacional و Chivas Guadalajara از امریکای جنوبی
اینم اطلاعات کامل تر...

pedramgolchin
12-09-2010, 16:05
دست شما درد نکنه آقا پدرام یعنی میگی ما توی آراء داریم دست میبریم دیگه ؟ :20:
اصلا کسی توی هیچ تاپیکی خبر این نظر سنجیو اعلام نکرده من با خودم گفتم کم کم بچه ها میفهمن دیگه به همین خاطر نگفتم .

نه حسین جان من همچین جسارتی نکردم:46:
ولی خبر رسانی بشه بهتره

ع.ص
12-09-2010, 18:56
دوستان من این فیلم هایی رو که گذاشتید دیدم.فقط میتونم بگم فوق العاده.چقدر بازی سریع شده بود.و همینش خوبه.توی 10 بازی خیلی کند بود و اصلا به فوتبال واقعی نزدیک نبود ولی الان عالی شده.

فقط یه سوال:

این نوشته ایی که بعد از زدن گل میاد چیه؟یعنی میگه LB رو بزنید تا واردش بشید؟

mojtaba007
12-09-2010, 19:50
نظر یکی از اعضای بازی سنتر که دمو را بازی کرده
بنده چند تا سوال ازش پرسیدم
سوالها

، این مشکل داوری تا چه حدی حل شده ؟ تو نسخه قبلی اگه تکل دو پا از پشت می رفتی روی پای بازیکن اونم داخل محوطه جریمه احتمال داشت هیچ خطایی اعلام نکنه و یه موقعیت 100 درصد حریف هم بپره . چنین مشکلی تو این دمو هم بود !؟

در مورد دروازبانها بیشتر بگن
توپها رو یه ضرب میگیرند؟
دفع توپ هاشون خوبه؟
طوری دفع توپ میکنند که جلوی پای حریف نخوره زمین؟

ایا باز هم مثل نسخه های قبل با بازیکنهایی مثل مسی میشه همه رو دریبل کرد

دفاع کردن و دریبل نخوردن چه قدر بهتر شده؟

جوابها

مشکل داوری تا حده زیادی برطرف شده و دیگه خبر از اون تکلا نیس که بزنی یارو رو بکشی و داور عینه بزغاله خطا نگیره !

دفعه توپ هم توسط دروازبانا عالی شده و الکی نیس دیگه از هر جا شوت بزنی بره تو گل ! وقتی هم دفع () میکنن نمیوفته دقیق جلو پایه حریف در کل تو دفاع و دروازبانی بازی خیلی پیشرفت کرده ،

دفاع ها عین بز سرشونو نمیندازن پایین و بیان توپو بگیرن . سره پستشون بایمیسن و خوب پوشش میدن که کسی نتونه رد شه

من که هنوز از دریبل ها استفاده نکردم که بگم چطوره ....

در مورد مسی هم تو این نسخه دیگه سوپر جت نبید که بتونه از همه رد شه . بازی همکاری هم میخواد

یه چیز خیلی عالی که تو این نسخه هست وقته اضافه یه هر نیمس که دقیقا حساب می کنه و مثه نسخه های قبلی هر دو بازی یعنی فیفا و pes که معلوم نبود وقته اضافش یه بار زود تموم میشه یه بار دیر تموم میشه نبی

fouladiali
12-09-2010, 22:37
فقط یه سوال:

این نوشته ایی که بعد از زدن گل میاد چیه؟یعنی میگه LB رو بزنید تا واردش بشید؟
این نوشته مربوط به بخش مسترلیگ آنلاینه (MLO) که بعد از صحنه های حساس بازی میاد و با زدن دکمه ی LB دو طرفی که با هم بازی میکنند، میتونن با هم درباره ی اون صحنه و یا گل چت کنند.

Hamid Hamid
12-09-2010, 22:59
دوستان به طور خلاصه ميشه تغيرات بازي نسبت به نسخه ي قبل رو بگيد؟
ممنون

farshad_pes9
12-09-2010, 23:15

آقا عجب چیزی بود.یعنی PEs 11 اینجوریه؟انصافا اگه اینجور باشه که خداست,به قول خودت من فقط PES میزنم و حرفمو توی تاپیک مقایسه 2 تا بازی پس میگیرم با تمام احترام به فیفا و طرفداراش.
فقط یه سوال روی Quality Normal میشه با این کیفیت بازی کرد؟
هنوز سیستم مورد نیاز قابل اعتمادی اعلام نشده؟

pedramgolchin
13-09-2010, 00:22
آقا عجب چیزی بود.یعنی PEs 11 اینجوریه؟انصافا اگه اینجور باشه که خداست,به قول خودت من فقط PES میزنم و حرفمو توی تاپیک مقایسه 2 تا بازی پس میگیرم با تمام احترام به فیفا و طرفداراش.
فقط یه سوال روی Quality Normal میشه با این کیفیت بازی کرد؟
هنوز سیستم مورد نیاز قابل اعتمادی اعلام نشده؟

فرشاد جان تا آخر این هفته صبر کن تا دمو بیاد و دانلود کنیم اونوقت صددرصد مشخص میشه بازی چه سیستمی رو نیاز داره
ممکنه سه شنبه قبل از ریلیز دمو سیستم مورد نیاز بازی رو به طور رسمی مشخص کنن همونطور که قول دادن مشخصات کامل لایسنس ها رو هم اعلام کنن

M A X I M U M
13-09-2010, 08:47
نظر یکی از اعضای بازی سنتر که دمو را بازی کرده
بنده چند تا سوال ازش پرسیدم
سوالها

، این مشکل داوری تا چه حدی حل شده ؟ تو نسخه قبلی اگه تکل دو پا از پشت می رفتی روی پای بازیکن اونم داخل محوطه جریمه احتمال داشت هیچ خطایی اعلام نکنه و یه موقعیت 100 درصد حریف هم بپره . چنین مشکلی تو این دمو هم بود !؟
در مورد دروازبانها بیشتر بگن
توپها رو یه ضرب میگیرند؟
دفع توپ هاشون خوبه؟
طوری دفع توپ میکنند که جلوی پای حریف نخوره زمین؟
ایا باز هم مثل نسخه های قبل با بازیکنهایی مثل مسی میشه همه رو دریبل کرد
دفاع کردن و دریبل نخوردن چه قدر بهتر شده؟

جوابها

مشکل داوری تا حده زیادی برطرف شده و دیگه خبر از اون تکلا نیس که بزنی یارو رو بکشی و داور عینه بزغاله خطا نگیره !
دفعه توپ هم توسط دروازبانا عالی شده و الکی نیس دیگه از هر جا شوت بزنی بره تو گل ! وقتی هم دفع () میکنن نمیوفته دقیق جلو پایه حریف در کل تو دفاع و دروازبانی بازی خیلی پیشرفت کرده ،
دفاع ها عین بز سرشونو نمیندازن پایین و بیان توپو بگیرن . سره پستشون بایمیسن و خوب پوشش میدن که کسی نتونه رد شه
من که هنوز از دریبل ها استفاده نکردم که بگم چطوره ....
در مورد مسی هم تو این نسخه دیگه سوپر جت نبید که بتونه از همه رد شه . بازی همکاری هم میخواد
یه چیز خیلی عالی که تو این نسخه هست وقته اضافه یه هر نیمس که دقیقا حساب می کنه و مثه نسخه های قبلی هر دو بازی یعنی فیفا و pes که معلوم نبود وقته اضافش یه بار زود تموم میشه یه بار دیر تموم میشه نبی

همین دیگه
بزرگترین مشکل پی ای اس همین داوری و دروازه بانیه
اینا دیگه حل بشه از لحاظ حرکات زیبا و واقعی خیلی خیلی عالیه
شوتی که از راه دور تو پی ای اس میزنی انگار واقعیه

fouad-pes
13-09-2010, 09:57
از دمو خبری نشد؟
تاریخ دقیقش کیه؟

Armin 7
13-09-2010, 10:58
از دمو خبری نشد؟
تاریخ دقیقش کیه؟

انشا ا... تا آخر هفته
طبق گفته بچه ها . . .

konami-pes
13-09-2010, 11:07
بزرگترین مشکل پی ای اس همین داوری و دروازه بانیه

بزرگترین مشکل PES گیم پلی اونه نه دروازبانی !! به نظر من یه تغییرات کلی باید تو گیم پلی بدن. بعدش موارد جزئی رو برطرف کنند مثل مشکلات آفساید گیری،مشکلات داوری،مشکلات دروازبانی ، مشکلات گزارش بازی که هیجان لازم رو نداره ، مشکلات Ability بازیکنان که باعث میشه بعضی بازیکنان سوپر بازیکن بشن ، مشکلات تنظیم سرعت بازی ،مشکلات گرافیک چهره بازیکنان که مثل یه ماکت می مونن و اصلا تنوع نداره و ....

sima_6600
13-09-2010, 11:53
بزرگترین مشکل PES گیم پلی اونه نه دروازبانی !! به نظر من یه تغییرات کلی باید تو گیم پلی بدن. بعدش موارد جزئی رو برطرف کنند مثل مشکلات آفساید گیری،مشکلات داوری،مشکلات دروازبانی ، مشکلات گزارش بازی که هیجان لازم رو نداره ، مشکلات Ability بازیکنان که باعث میشه بعضی بازیکنان سوپر بازیکن بشن ، مشکلات تنظیم سرعت بازی ،مشکلات گرافیک چهره بازیکنان که مثل یه ماکت می مونن و اصلا تنوع نداره و ....
با یک سری از حرف های شما موافق هسم اما با بیشترش مخالف.از نظر من گیم پلی بازی زیاد مشکل نداره ولی نیاز به یک سری دست کاری داره در باره سرعت بازی کن ها هم باید بگم خوب کار شد ولی در یکم مشکل هم داره بیشترین مشکل بازی هوش مصنوی هست و فیزیک بازیکن ها این ها خیلی مهمه :13:.در نمرد دروازبان هم باید بگم گاهی وقت ها مثل احمق ها عمل میکنه گلی رو میخوره که غیر قابل قبوله گاهی هم یک سوپر قهرمان میشه و 3 تا شوت رو پشت سر هم میگیره :31:.بزرگ ترین مشکلش هم اینه که وقتی توپ بین 2 تا بازیکن میفته قاطی میکنن و توپ از دست میره پاس های که تو عمق میده به پشت بازیکن میخوره سانتر ها به بازیکن اول میرسه و بازیکن پشتی هیچ وقت نمیتونه کله بزنه:13:.و...... اگه ادم همه مشکل ها رو بگه میشه باش 1 تومار نوشت.:20:

shakerifar
13-09-2010, 12:46
یه ویدئو های تخیلی از این بازی در میاد نمونه اش هم این ویدئو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرونالدو از فاصله40 متری یه ضربه ازاد میزنه که میخوره به تیر دروازه بدجور هم تخیلی هستش
یا این یکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو نالدو یه شوت میزنه بدجور میخوره به تیرک

M A X I M U M
13-09-2010, 12:51

شما اگه به این حرفایی که زدی اطمینان داری برو همون فیفا بازی کن
لازم نیست اینجا مارو از نظرات اندیشمندانه خودتون مستفیض بگردانید :دی

ali_santori
13-09-2010, 12:57
یه سوال قضیه این کریس رونالدو چیه که تو اینتر هست؟

مگه اینتر و رئال هم تو دمو هستن؟

M A X I M U M
13-09-2010, 13:10
نه این مسترلیگ آنلاینه که تستی بوده و چند نفر بازیش کردن
قضیه اینه که هر بازیکنی که دوست داری رو میتونی برداری و بازی کنی باهاشون
واسه تسته دیگه
کریس و لیونل رو هم که همه برمی دارن :دی

pedramgolchin
13-09-2010, 13:12
یه سوال قضیه این کریس رونالدو چیه که تو اینتر هست؟

مگه اینتر و رئال هم تو دمو هستن؟

این MASTER LEAGUE ONLINE یا همون MLO هستش که اگه یادتون باشه نزدیک به یک ماه پیش واسش ثبت نام کردن و کدهای دموی اونو در اختبار بازیکنا قرار دادن تا اونو تست کنن
طرف رفته لمپارد و کریس رونالدو رو خریده گذاشته تو اینتر داره حالشو میبره
فقط امیدوارم دیگه مثل 2010 با کریس رونالدو نشه یه تیم رو دریبل زد

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

واسه تسته دیگه

شرمنده مثل اینکه با هم پست دادیم:10::11:

ali_santori
13-09-2010, 13:20
واسه تسته دیگه
مثل سال 2009 میشه PES رو با نرم افزار انلاین بازی کرد یا باید بازم بیخیال بشیم؟

mtx891
13-09-2010, 13:35
کسی خبر ازینکه میشه راحت انلاین باز یکرد داره یا حتما باید نسخه ارجینال رو بخریم؟؟؟

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

یه ویدئو های تخیلی از این بازی در میاد نمونه اش هم این ویدئو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرونالدو از فاصله40 متری یه ضربه ازاد میزنه که میخوره به تیر دروازه بدجور هم تخیلی هستش
یا این یکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو نالدو یه شوت میزنه بدجور میخوره به تیرک
مگه شما جام جهانی رو نگاه نکردی رونالدو از 40 متری بدون دورخیز در حین بازی شوت زد خورد به تیر
توی واقعیت:10:

shakerifar
13-09-2010, 13:51
مگه شما جام جهانی رو نگاه نکردی رونالدو از 40 متری بدون دورخیز در حین بازی شوت زد خورد به تیر
توی واقعیت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه یه همچین صحنه ای یادم نمیاد در هر صورت اگرم بوده از 40متری نبوده کلا کاری به این یه ویدئو ندارم همین یوتیوب رو نگاه کنید پر ویدئو های این بازی هستش اکثرا هم شوت از پشت محوطه جریمه هستش اکثرا هم راحت میره تو گل انگار نه انگار که شوت زدن به این راحتی ها هم نیست از پشت محوطه
یه ذره شوت های بازی تخیلی هستند

alibararsani8
13-09-2010, 14:42
متاسفانه یه همچین صحنه ای یادم نمیاد در هر صورت اگرم بوده از 40متری نبوده کلا کاری به این یه ویدئو ندارم همین یوتیوب رو نگاه کنید پر ویدئو های این بازی هستش اکثرا هم شوت از پشت محوطه جریمه هستش اکثرا هم راحت میره تو گل انگار نه انگار که شوت زدن به این راحتی ها هم نیست از پشت محوطه
یه ذره شوت های بازی تخیلی هستند
نه دوستمون راست میگه بازی با ساحل عاج نیمه اول رونالدو همچین شوتی زد.ولی واقعا پس در زمینه بعضی ستاره ها خیلی اٍغراق آمیز کار کرده بود.

hasani2008
13-09-2010, 14:55

اگر امكانش هست لينك دانلود اين ويدئوي به احتمال زياد كم حجم رو بزاريد ممنون ميشم

smallfrank
13-09-2010, 15:07
اگر امكانش هست لينك دانلود اين ويدئوي به احتمال زياد كم حجم رو بزاريد ممنون ميشم

بفرمایید

2 MB

M A X I M U M
13-09-2010, 19:52
کسی خبر ازینکه میشه راحت انلاین باز یکرد داره یا حتما باید نسخه ارجینال رو بخریم؟؟؟

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

توی واقعیت:10:
نمیدونم والله
بذار بیاد تمام سعیم رو مثل نسخه های قبلی می کنم امیدوارم که بشه و آنلاینم حال کنیم
در مورد ضربه ایستگاهی آره دقیقا یادمه از چهل متری کوبید گل میشد واقعا گل استثنایی میشد
از این موارد خیلی داریم در بازی بارسا با الماریا از فاصله 30 متری مسی شوت داخل پا زد گل شد

مثل سال 2009 میشه PES رو با نرم افزار انلاین بازی کرد یا باید بازم بیخیال بشیم؟
بذار بیاد سعیمونو می کنم امیدوارم بشه

چشم حتما کم حجم می کنم میذارم همین پستو آپدیت می کنم
ویرایش : این لینک از رپیدشیر :

نه دوستمون راست میگه بازی با ساحل عاج نیمه اول رونالدو همچین شوتی زد.ولی واقعا پس در زمینه بعضی ستاره ها خیلی اٍغراق آمیز کار کرده بود.
بابا این دیگه به رشد ستاره ها ربط داره
اینو خیلی بد ساختن یعنی بازیکن تو مسترلیگ سریع رشد و سریع افت می کنه نباید اینطور باشه تجربه اگه به این بازی اضافه بشه این مشکلات حل میشه
باشه آورال 80 نباید در طول دو فصل بشه 95 بلکه باید بشه 85-88 اینا باید درست بشه

آقا دو روز موند امشب بخوابیم و فردا بلند بشیم باید تا پس فردا توی اطاق بچرخیم تا فردا بشه ! :دی

alibararsani8
13-09-2010, 20:01
آقا موند امشب بخوابیم و فردا بلند بشیم باید تا پس فردا توی اطاق بچرخیم تدو روز ا فردا بشه ! :دی
یعنی دمو مثل فیفا پنج شنبه میاد؟

fouladiali
13-09-2010, 20:06
یعنی دمو مثل فیفا پنج شنبه میاد؟
سلام
دمو چهارشنبه میاد.

ali_santori
13-09-2010, 20:19
سلام
دمو چهارشنبه میاد.

آقا اگه میشه ساعت دقیقش رو هم لطف کنین:31::31::31:

چون میخوایم بریم بیرون دانلود کنیم،معطل نشیم.:27:

karnavaleroos
13-09-2010, 22:33
من از وقتی pes10 اومده تا الان دست بهش نزدم و فقط 2009 بازی میکنم دلم لک زده برای مود بال .
کی میشه pes 11 بیاد خدا!!!

ArminxXx
14-09-2010, 00:06
دمو چند ورزشگاه داره و کدوم ورزشگاها هستن؟؟؟

pedramgolchin
14-09-2010, 00:09
آقا دو روز موند امشب بخوابیم و فردا بلند بشیم باید تا پس فردا توی اطاق بچرخیم تا فردا بشه ! :دی

آره خداییش
من با اینکه صبح تا شب تو مغازم کار میکنم ولی هر روز که دوستام میان بهشون روزشمار دموی بازی رو اعلام میکنم
یادش بخیر پارسال من به همه ی دوستام دمو رو دادم
با چه ذوق و شوقی رفتم به ۲تا کافی نت لینک دادم که سریعتر دانلود بشه
ولی حیف حالګیری شد
امیدوارم امسال جبران پارسال بشه

pedramgolchin
14-09-2010, 00:42
دمو چند ورزشگاه داره و کدوم ورزشگاها هستن؟؟؟

تا جایی که خبر دارم دوتا ورزشګاه و دوتا تیم داره که ورزشګاه های کونامی و نیوکمپ و تیمهای بایرن مونیخ و بارسلونا هستن

ع.ص
14-09-2010, 08:49
تا جایی که خبر دارم دوتا ورزشګاه و دوتا تیم داره که ورزشګاه های کونامی و نیوکمپ و تیمهای بایرن مونیخ و بارسلونا هستن

نه 3 تا ورزشگاه ست.با 4 تا تیم:بارسا و بایرن از اروپا و2تا تیم دیگه از آرژانتین

pedramgolchin
14-09-2010, 09:43
نه 3 تا ورزشگاه ست.با 4 تا تیم:بارسا و بایرن از اروپا و2تا تیم دیگه از آرژانتین

آره اصلا حواسم به تیمای لیبرتادورس نبود:43:

aha2012
14-09-2010, 10:56
hi everybody
میدونم جاش نیست ولی بگید دیگه:31:
من تو pes10 فقط صدای تماشاچی ها و گزارشگرو دارم.صدای توپ و صدای تیر دروازه و غیره نیست
چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟نسخه ی pc
ممنون

nasrGod
14-09-2010, 11:36
دوستان عزيز دمو اومد يكي زحمت بكشه لينكش رو مستقيم كنه با تشكر

viky1388
14-09-2010, 11:45
hi everybody
میدونم جاش نیست ولی بگید دیگه:31:
من تو pes10 فقط صدای تماشاچی ها و گزارشگرو دارم.صدای توپ و صدای تیر دروازه و غیره نیست
چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟نسخه ی pc
ممنون

منم تا وقتي ويندوز 7 داشتم همين مشكلو داشتم ولي از وقتي ويندوز Xp نصب كردم مشكلم رفع شد

B3HZ@D
14-09-2010, 11:52
منم تا وقتي ويندوز 7 داشتم همين مشكلو داشتم ولي از وقتي ويندوز Xp نصب كردم مشكلم رفع شد

فکر نکنم ربطی به ویندوز داشته باشه
من هم خودم این بازی رو روی Se7en نصب کردم و همچین مشکلی نداشتم

viky1388
14-09-2010, 12:14

دوست عزيز هيچ شك نداشته باش....مطمعا از ويندوزه

popowoody
14-09-2010, 12:38
نه از ویندوز نیست منم با 7 هیچ مشکلی نداشتم همه چیز درست بوده

M A X I M U M
14-09-2010, 13:09
من بازی رو روی XP که نصب کردم صدای اعلام گل در ورزشگاه شنیده نمیشد اما تو سون بعد گل یه صدایی اعلام می کرد گل رو
راستی مگه تو دمو ورزشگاه الدترافورد نیست ؟

ali_santori
14-09-2010, 13:24
کسی نگفت من فردا ساعت 9-10 برای دانلود برم مشکلی نیست؟:31:

یا باید عصر برم؟(جدی پرسیدم:27:)

M A X I M U M
14-09-2010, 13:45
عصر بری بهتره چون تا اون موقع حتما رلیز شده

aha2012
14-09-2010, 13:50
نه از ویندوز نیست منم با 7 هیچ مشکلی نداشتم همه چیز درست بوده
خب من چیکار کنم درست بشه؟صدای توپ بیاد

mohsen62k
14-09-2010, 13:53
ای کاش یک لیگ جهانی آنلاین برای بازی های کامپیوتری راه اندازی میشد و کونامی پیش قدم میشد با جوایز میلیاردی !!
البته ما ایرانی ها با اینترنت فوق سرعتی که داریم بیشتر از دیگران حال میکردیم

خیلی جالب میشد اگه رنکینگ جهانی داشت زمانی که آنلاین بازی میکردیم و میدیدیم در جهان چندمیم !!

نه؟!!!!!!!!!!

Spaniuly
14-09-2010, 14:14

دوست عزيز هيچ شك نداشته باش....مطمعا از ويندوزه
بله مشکل صدای تماشاگران در ویندوز 7 وجود داره... البته یه راهی برای حلش وجود داره غیر از اینکه بخوای تعویضش کنی... من چون ویندوز 7 استفاده نمی کنم پیگیر اون رفع مشکلش نشدم. توی تاپیک 2010 مهدی عزیز نحوه حل این مشکل رو توضیح داده.

popowoody
14-09-2010, 14:27
بله مشکل صدای تماشاگران در ویندوز 7 وجود داره... البته یه راهی برای حلش وجود داره غیر از اینکه بخوای تعویضش کنی... من چون ویندوز 7 استفاده نمی کنم پیگیر اون رفع مشکلش نشدم. توی تاپیک 2010 مهدی عزیز نحوه حل این مشکل رو توضیح داده.

فکر نکنم از ویندوز باشه ویندوز من 7 هست و صدا درسته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fouladiali
14-09-2010, 14:45
تاریخ عرضه ی دمو برای کنسول XBox 360

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همه ی دوستان عزیز

به گزارش صفحه ی تویتر جان مورفی، دموی بازی برای کنسول XBox 360 فردا یعنی 15 سپتامبر همزمان با دموی PS3 و PC عرضه میشه.

Great news. Xbox 360 demo confirmed for the 15th September alongside the other versions. Only a day to wait now!

منبع: Prorevo

Mostafa NBA
14-09-2010, 14:46
کسی اطلاع نداره, برای ایکس باکس دمو ی بازی به طور مستقیم عرضه میشه یا باید از لایو دانلود کرد ؟!؟!؟!؟

فکر نکنم از ویندوز باشه ویندوز من 7 هست و صدا درسته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دوست عزیز شما هم امضاتو ویرایش کن. PES در تاریخ 30 سپتامبر میاد و فیفا در 28 سپتامبر.

Spaniuly
14-09-2010, 14:48
این دوست ما + چندین نفر دیگه ویندوزشون 7 هست ولی درست نیست حالا هی این بحث رو کش بدین...

لطفا بحث مشکل صدای بازی PES2010 در ویندوز 7 توی تاپیک خود PES 2011 ... نه اینجا...
ازتون ممنونم

viky1388
14-09-2010, 15:37

بله از اون راه ميشه حلش كرد ولي بازم صدا از ويندوز xp ضعيف تره

4039
14-09-2010, 15:54

روش ساخت اکانت آسیایی :

black.assassin
14-09-2010, 16:38
چرا تو قسمت آرشیوه این تاپیک ؟ دعوا کردین باز ؟ دوستان PC هر وقت دمو اومد لینک بدین دانلود کنیم . پکیدیم از بس 2010 زدیم .

M A X I M U M
14-09-2010, 17:08
اینجا الان تو قسمته اخباره بازی هاست
بعد اینکه بازی رلیز شد میاد به قسمت بازی ها
لینک های دانلود هم به امید خدا فردا قرار می گیره
بازی برای پلی استیشن 3 بر روی PSN قرار گرفت

vahidreza2007
14-09-2010, 17:56
وای شانس ما رو میبینی شارز ای دی اس ال من یا امشب ساعت 24 یا فردا شب ساعت 24 تموم میشه و نمی تونم دمو رو دانلود کنم

اخه نمی خوام شارز کنم ادی اس ال رو .

اگه امشب درست ساعت 12 شب ما و حالا نمی دونم ساعت چند به وقت اونا دمو رو برای دانلود بذارن می تونم بذارم دانلود

حجم دقیق و ساعت دادان لینک ها معلوم شده ؟:41:

hasani2008
14-09-2010, 18:20
لطفا تاريخ دقيق انتشار دمو رو بگيد ؟؟؟

popowoody
14-09-2010, 18:28
فردا دمو منتشر میشه

ali_santori
14-09-2010, 18:54
همه ساعت دقیق میخوان:31:
میگم ساعت 12 شب خارجیا کی میشه؟
شاید دقیقا ساعت 12 بزارن:27:

اونوقت میشه با پچ تیم ها رو اضافه کرد؟
(البته با کیفیت واقعی،نه هر کس هرجور دلش خواست قدرت بازیکنا رو بزاره)

ع.ص
14-09-2010, 19:25
خب الان تو کشور هایی مثله استرالیا-چین-نیوزلند ویا ژاپن 15 سپتامبره.یعنی اونا باید صبر کنند تا امریکا 15 سپتامبر بشه؟خب اون وقت 15 سپتامبر امریکا میشه 16 سپتامبر اونا.و این نامردیه.

مثلا تو آیتونز اپل وقتی گفته میشه یه بازی مثلا 1 سپتامبر بیاد31 آگوست لینکش میاد.چون کشور های شرقی زودتر میخرن و زودتر کرکش میکنند

Spaniuly
14-09-2010, 20:07
این هم شمارش معکوس توی سایت PES Fan گذاشته بود منم نمونه اش رو آپلود کردم

عجب لحظات پر هیجانی دل تو دلم نیست :26:

B3HZ@D
14-09-2010, 20:30
همه ساعت دقیق میخوان:31:
میگم ساعت 12 شب خارجیا کی میشه؟
شاید دقیقا ساعت 12 بزارن:27:

اونوقت میشه با پچ تیم ها رو اضافه کرد؟
(البته با کیفیت واقعی،نه هر کس هرجور دلش خواست قدرت بازیکنا رو بزاره)

بر حسب این تایمری که آرمین جان زحمتش رو کشید گذاشت دموی بازی ساعت 12 به وقت ما منتشر میشه
با توجه به زمانی که این پست رو میدم میشه 2:30 دقیقه دیگه

M A X I M U M
14-09-2010, 20:32
اینجا ایران است انجمن های بازی های کامپیوتری پی سی ورلد قراره بزودی عزیز دل ها پی ای اس قلب ها نسخه دمو از ورژن 2011 رو ملاقات کنیم
این آقای فوئادلی نیست چند تا از ویدئوهای دموی نسخه PSN رو بذاره ببینیم کمی سرگرم بشیم ؟

-----
دموی بازی محبوب داره میاد دو ساعت و 25 دقیقه دیگه

bahador2009
14-09-2010, 20:37
سلام بچه ها چه خبر ؟
شنیدم دمو قراره امشب بیاد. من که دانلودش میکنم .
حالا خیر جدیدی نیست؟

balloon
14-09-2010, 20:39
آخرش ما نفهمیدیم تاریخ ریلیز بازی کی شد؟

تو بیشتر وب ها که از 8 اکتبر بعنوان تاریخ انتشار سخن میگن ولی اینجا 30 سپتامبر؟

آقا یکی میتونه به خوبی شفاف سازی کنه؟

ممنون

M A X I M U M
14-09-2010, 20:40
یه سری از دوستان در مورد سیستم مورد نیاز بازی سوال می کردند
با توجه به اینکه نمیتونه سیستم مورد نیاز از نسخه 2010 زیاد بالا باشه سری میزنیم به سیستم مورد نیاز نسخه 2011 :

Pes 2010 system requirements

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

* Windows XP SP3, Vista SP1
* Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
* 1GB RAM
* 8GB free hard disk space
* 4x DVD-ROM Drive
* DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce FX or AMD/ATI Radeon 9700 video card)
* DirectX 9.0c compatible sound card
* DirectX 9.0c or higher (included on Disc)
* Multiplayer: TCP/IP 192 kbps or higher
* Windows compatible keyboard
* 800 x 600 monitor resolution

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

* Windows XP SP3, Vista SP1
* Intel Core2 Duo 2.0GHz or equivalent processor
* 2GB RAM
* 8GB free hard disk space
* 8x DVD-ROM Drive
* DirectX 9.0c compatible video card. 256MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD/ATI Radeon HD2400 or better)
* DirectX 9.0c compatible sound card
* DirectX 9.0c or higher (included on Disc)
* Multiplayer: TCP/IP Broadband Internet connection
* Windows compatible USB Gamepad
* 1280 x 720 monitor resolution

SUPPORTED CHIPSETS:
NVIDIA - GeForce GTX285, GTX280, GTX260, 9800, 9600, 8800, 8600, 8600, 8500, 7900, 7800, 7600, 7300, 7100, 6800, 6600, FX5900, FX5700, FX5500, FX5200

AMD/ATI - Radeon HD4800, HD3800, HD2900, HD2400, X1950, X1900, X1800, X1650, X1600, X1550, X1300, X1050, X800, X700, X550, X300, 9800, 9700

vahidreza2007
14-09-2010, 20:44

M A X I M U M
14-09-2010, 20:45

ممنون
PES 2011 will be released in Europe for PlayStation®3, Xbox 360, and PC-DVD on September 30th with versions to follow for Wii, PlayStation 2 and PSP™ (PlayStation®Portable), and Smart Phone formats in October

پی ای اس 2011 در اروپا برای PS3 و ایکس باکس 360 و کامپیوتر در 30 سپتامبر عرضه خواهد شد و برای Wii و PS2 و PSP و گوشی های هوشمند در اکتبر ... :8:

balloon
14-09-2010, 20:46

ممنون

فهمیدم داستان چیه!

Release date(s) EU September 30, 2010
UK October 8, 2010
NA TBA

vahidreza2007
14-09-2010, 20:47
حجم دمو برای پی سی چقدر هستش ؟

لینک رپید بذارید تا بتونیم مستقیمش کنیم

ali_santori
14-09-2010, 20:56
این ساعتی که گزاشتین براساس ساعت کامپیوتر خودتون هست.

یعنی اگر ساعت کامپیوتر رو عقب جلو کنین اینم عقب جلو میشه.

بنابر این فکر کنم تا ساعت 3-4 شب (12 خارجیا)منتظر بازی نباشین

balloon
14-09-2010, 20:56
بازگشت پادشاه اما نه با تمامی یاران

بار دیگر به فصل پاییز نزدیک می‌شویم. هرگاه نام این فصل رو می‌شنویم بی اختیار به یاد شروع مدارس خواهیم افتاد اما برای ما گیمرها این فصل خبری دیگر می‌آورد و آن، خبر از انتشار انبوهی از بازی‌های معروف و محبوب است. بازی‌های زیادی در سبک‌های متفاوت عرضه می‌شوند که در میان آن‌ها یک اسطوره در سبک Sport وجود دارد. این عنوان متاسفانه سال‌هایی است که دچار افول شده و از دوران اوج خود به دورمانده است. این بار پادشاه مقتدر از گذشته بازگشته است اما متاسفانه نه با تمامی یاران خود. پادشاه فوتبال‌ها در نسل قبل عنوانی نیست جزPro Evolution Soccer که بار دیگر به نزد ما آمده است.

بررسی خود را از ابتدای دمو و با وارد شدن به منوی اصلی آغاز می‌کنیم. با وارد شدن به صفحه اصلی شاهد یک منوی افقی هستیم که در آن تنها دو بخش قابل دسترس می‌باشد. یکی از قسمت‌ها مربوط به Kick-off و رقابت بین دو تیم Barcelona و Bayern Munich است. بخش دوم به Copa Santander Libertadores اختصاص دارد که در آن دو تیم Internacional و Chivas Guadalajara با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. پس از انتخاب هر تیم مانند همیشه به منوی پایانی هدایت خواهید شد. در این منو شاهد بخش‌های مختلفی برای تغییر لباس، اعمال تنظیمات مختلف، مشخص کردن سیستم و تاکتیک‌های تیم خود و در نهیات شروع بازی خواهید بود. مهمترین بخش که باید در مورد آن توضیحاتی را ارائه کردGame Plan نام دارد که دچار دگرگونی بسیاری نسبت به سال‌ها گذشته شده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3guns-443b9d4e19-499x281.jpg
Game plan بارزترین تغییر در این نسخه می‌باشد که واقعا عالی کار شده و امکانات گذشته به صورت بهبود یافته در سیستمی جدید به کار رفته‌اند و در کنار آن‌ها بخش‌های جدیدی نیز اضافه شده است که به تمامی آن‌ها اشاره خواهیم کرد. دو رکن اساسی این قسمت سیستم تکنیک و سیستم زمان بندی نام دارند. در سیستم زمان بندی کاری که می‌توانید انجام دهید تقسیم بندی زمان‌های بازی و اختصاص دادن تاکتیک‌های متفاوت در هر زمان از بازی است. به عنوان مثال در یک بازی 10 دقیقه را به حفظ توپ در زمین خود و نیمه زمین اختصاص می‌دهید پس از آن 15 دقیقه دیگر را به حفظ توپ در محوطه جریمه حریف خواهید پرداخت باقی نیمه را تیم به صورت کاملا هجومی و به اصطلاح All Out Attack قرار می‌دهید. یا می‌توانید در هنگامی که عقب افتاده‌اید از دو سیستم ارسال توپ‌های بلند و نفوذ از گوشه‌ها به طور همزمان استفاده کنید. این سیستم واقعا فوق العاده طراحی شده است و کار با آن بسیار راحت و آسان می‌باشد.

در سیستم تکنیک که بازی را مانند گذشته به دوران Arcade بودن خود نزدیک می‌کنید؛ بازیکن توانایی انجام حرکات تکنیکی را به دست خواهد آورد. سیستم این بخش بستگی زیادی به درک خود شما از فوتبال دارد زیرا تکنیک‌هایی که به صورت متوالی قرار می‌دهید باید با یک دیگر هم‌خوانی داشته باشد. حرکات پیش فرض بسیار زیاد و متنوع هستند. اگر بخواهیم به مثالی در راستای هم‌خوانی داشتن حرکات اشاره کنیم می توان گفت در بازی بعد از زدن دریبل زیدانی هیچ وقت بازیکن توپ را به عقب نمی‌کشد بلکه باید رو به جلو حرکت کند و در صورت برخورد با مدافعی دیگر با پا عوض کردن او را گیج و دریبل بزند پس باید دقت زیادی به خرج دهید و تکنیک‌ها را به درستی انتخاب کنید تا قابل استفاده باشند. در بازی 16 تکنیک را می‌توانید اجرا کنید که با تکان دادن آنالوگ سمت راست امکان‌پذیر می‌شود و در هر جهت 4 حرکت را قرار می‌دهید. مابقی قسمت‌های بخش Game Plan مانند گذشته است که می‌توان به انتخاب بازیکنان برای ضربات ایستگاهی، سیستم بازی، تاکتیک‌های پیش فرض، ذخیره کردن اطلاعات و تعویض کردن اشاره کرده که البته بخش تعویض و Edit این نسخه بسیار بهبود یافته است و به راحتی و با سرعت بالایی می‌توانید تمامی کار‌های گذشته را انجام دهید.
بخش گرافیک از نظر ما ضعیف‌ترین قسمت این دمو می‌باشد. این روند را می‌توانید از جزییات بازیکنان گرفته تا استادیوم‌هایی که در این دمو قرار داده‌اند مشاهده کنید. اولین نکته تغییر نکردن ورود بازیکنان و تیم‌ها به داخل زمین است که کمی ناخوشایند به نظر می‌رسد. پس از آن ظاهر بازیکنان باید پرداخت. چهره بازیکنان با اینکه تا حدودی واقعی به نظر می‌رسد اما مانند گذشته به یک نقطه خیره هستند. آن‌ها شبیه به تابلوی عکسی هستند که دارای قاب و حاشیه نیست و تنها چهره شخص را بر روی صورت آن بازیکن قرار داده‌اند. البته باید به این نکته که طراحی لباس بازیکنان زیبا شده است و تیم‌هایی که دارای مجوز حضور نیز هستند با لباس و اسپانسر اصلی خود قرار دارند نیز اشاره کرد. مشکلی بعدی استادیوم‌های بازی است که واقعا طراحی ضعیفی نسبت به بازی‌های موجود دیگر دارند. در نسخه دمو استادیوم konami که وجود خارجی ندارد مانند هر سال قرار داشت که به عنوان ورزشگاه بایرن مونیخ مورد استفاده قرار گرفت. واقعا جای تاسف دارد که استادیوم تیم‌های حاضر در CL را برای این نسخه نساخته‌اند. آخرین توضیح گرافیکی ما به بخش انیمیشن‌های جدید باز می‌گردد که تا حدودی باعث بهبود یافتن این بخش شده‌است. شادی‌های پس از گل، اعتراض به رای داور، انیمیشن فوق العاده زیبا افتادن بازیکن بعد از تکل زدن که واقعا عالی کار شده است و آیتم‌هایی از این دست همگی دچار تغییرات جدید و رو به جلویی شده‌اند.

از تمامی این سخنان که بگذریم به اصلی‌ترین بخش یک فوتبال خواهیم رسید که همان گیم‌پلی است. به عقیده ما برای نظر دادن در مورد گیم پلی باید بازی‌ها را روی سخت‌ترین درجه که در این سری Top Player است قرار داد تا دید بهتری نسبت به تمامی بخش‌ها داشته باشیم. در ابتدا باید از نحوه جدید شروع بازی تجلیل کنیم که دوربین جالبی را دارا می‌باشد. در بحث گیم پلی از آخرین بازیکن یک تیم سخن می‌گوییم. دروازبان‌ها در این نسخه فوق العاده شده‌اند. به راحتی گل نمی‌خورند زوایای دروازه را به خوبی پوشش می‌دهند و عکس العمل‌های سریعی را از خود نشان می‌دهند. البته باید این نکته را گفت که گاهی اوقات گل‌ها نسبتا بدی را از پشت محوطه جریمه دریافت می‌کنند. یک خط جلوتر می‌رویم و به دفاع برخورد می‌کنیم. مدافعان به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند اما گاهی اوقات حرکت دادن آن‌ها برای رسیدن به توپی که بدون صاحب و در بین مدافع و مهاجم است، سخت می‌شود و از کنار توپ عبور می‌کنید و مهاجم هم با توپ از کنار شما که موقعیت گلی را در اختیار او قرار خواهید داد.
خط بعدی هافبک می‌باشد. این گروه از بازیکنان عالی طراحی شده‌اند. به کمک آن‌ها و مهارت خود شما می‌توانید به هر بازیکنی که قصد آن را دارید پاس ارسال کنید. گاهی اوقات پاس‌های چیپ پشت مدافعانی را ارسال می‌کنید که دقیقا احساس تماشای یک بازی واقعی به شما دست خواهد داد. البته باید به پاس‌هایی که می‌دهید دقت کنید زیرا بسته به قدرت و فاصله ای که توپ را ارسال می‌کنید می‌توانید گرفتن توپ برای یار مقابل را سخت کنید. نکته جالب در سیستم پاس دادن به نمایش در آمدن دایره‌ای در زیر بازیکنان می‌باشد که طراحی زیبایی را دارد. در مورد ضربات ایستگاهی که معمولا بر عهده این خط است باید اشاره کنیم که استیل ضربه زدن بازیکنان به توپ در هنگام کرنر واقعا عالی و واقعی طراحی شده یا هنگام زدن ضربات ایستگاهی فرم برخورد پا با توپ بسیار زیبا و دلنشین کار شده است. خط سرنوشت‌ساز، خط مهاجمین هستند. این بازیکنان به خوبی خود را در موقعیت‌ها قرار می‌دهند. برای گل کردن توپ‌ها باید دقت بسیار زیادی را در قدرت انتخابی و جهت مورد نظر اعمال کنید. به عقیده ما گل زدن در این نسخه سخت‌تر شده است. البته در مورد مهاجمینی که هوش مصنوعی آن‌ها رو کنترل می‌کند واقعا قضیه بدتر هم می‌شود. آن‌ها به سختی گل می‌زنند و توپ‌هایی که هر شخصی قادر به گل کردن آن‌ها هست را خراب می‌کنند و از این رو هوش مصنوعی در این قسمت واقعا ضعیف عمل کرده و از جذابیت بازی کم می‌کند.

داور در جریان بازی نقش اساسی را ایفا می‌کند به نحوی که قضاوت او می‌تواند بازیکن را ترقیب به ادامه بازی کند و یا او را از انجام آن دور کند. در این دمو شاهد اشتباهات داوری بوده‌ایم که البته چند مورد آن به گرفتن اوت یا کرنر اشتباه باز می‌گردد. این مشکل آن قدر به چشم نمی‌آید که مشکل آفساید گرفتن گاهی اوقات شما را عصبانی می‌کند. این نقص از زمانی که من به یاد دارم در سری PES وجود داشته است. زمانی که یک بازیکن توپ را برای بازیکن دیگری می‌فرستد، اگر توپ از جلوی بازیکنی که در آفساید بوده است عبور کند و به نفر سوم که در آفساید نبود است برسد داور آفساید می‌گیرد و این مشکل اساسی در این بخش است. مشکلات دیگری که در زمینه‌گیم پلی این دمو مشاهده شده است نحوه فاجعه‌بار پنالتی زدن، وجود نداشتن انیمیشن جهت مشاهده تعویض بازیکنان دو تیم، راحت بودن ضربات ایستگاهی به نحوی که با بازیکن دوم به سادگی می‌توان گل زد و یا به بازیکن اصلی پاس بدهید و او گل بزند؛ و در نهایت عدم امکان استفاده از شروع مجدد سریع می‌باشد که در تمامی ساعاتی بازی ما تنها یک بار این اتفاق برای تیم مقابل افتاد.
بخش صداگذاری دارای نقاط قوت و ضعف می‌باشد. البته در مورد این قسمت نمی‌توان به صورت کامل سخن گفت زیرا در نسخه تهیه شده بازی‌ها فاقد گزارشگر هستند، همین کمبود در دمو از جذابیت کار کم کرده است، اما به طور قطع این نقیصه در نسخه نهایی برطرف خواهد شد. نقطه قوت بخش صداگذاری‌ها تماشاچیان هستند که واقعا به هر بازی هیجان مضاعفی تزریق می‌کنند. در هنگام از دست دادن توپ در موقعیت‌های حساس ابراز نارضایتی می‌کنند و هنگامی که توپ به تیرک دروازه برخورد می‌کند آهی می‌کشند که واقعا شما را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. نقطه ضعف این بخش صدای برخورد توپ به تیرک است که صدایی شبیه به برخورد توپ به تور را در ذهن شما تدایی می‌کند. البته صدای مربیان که از بیرون زمین نیز به گوش می‌رسد جالب است اما متاسفانه زبان آن‌ها نامفهوم هست و تا جایی ما متوجه شدیم زبان آن‌ها انگلیسی نبود. در مجموع این بخش در نسخه نهایی به عقیده ما نمره خوبی را خواهد گرفت که البته بستگی زیادی به نحوه گزارش بازی‌ها دارد.

در پایان جمع بندی که می‌توان کرد این است که بازی نسبت به سال‌های گذشته کیفیت بهتری را پیدا کرده و دارای ارزش بیشتری است؛ اما نمی‌توان اشکالاتی که همچنان در آن پا برجا است را نادیده گرفت زیرا تمامی این ویژگی‌ها باعث به وجود آمدن یک بازی در کلاس بالا می‌شوند. اگر در دانلود کردن آن شک دارید ما می‌توانیم به شما توصیه کنیم، در صورتی که یکی از طرفداران قدیمی این سری هستید و خواهان فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته می‌باشید دانلود کردن این دمو خالی از لطف نیست؛ اما اگر علاقه‌ای به سری جدید PES ندارید و از امکانات Arcade در کنار شبیه‌سازی تقریبی این نسخه راضی نیستید بهتر است که دمویی به این حجم را دانلود نکنید. در آخر نیز باید بگوییم که تمامی مطالب گفته شده بر اساس دموی این بازی می‌باشد و دلیل بر نهایی بودن آن در نسخه پایانی نیست و مشکلات یاد شده می‌تواند بهبود یابد؛ زیرا این بازی در تاریخ 30 سپتامبر منتشر خواهد شد و فرصت برای اعمال تغییرهای جزئی وجود خواهد داشت.

منبع: بازی سنتر

M A X I M U M
14-09-2010, 21:07
بازگشت پادشاه اما نه با تمامی یاران

بار دیگر به فصل پاییز نزدیک می‌شویم. هرگاه نام این فصل رو می‌شنویم بی اختیار به یاد شروع مدارس خواهیم افتاد اما برای ما گیمرها این فصل خبری دیگر می‌آورد و آن، خبر از انتشار انبوهی از بازی‌های معروف و محبوب است. بازی‌های زیادی در سبک‌های متفاوت عرضه می‌شوند که در میان آن‌ها یک اسطوره در سبک Sport وجود دارد. این عنوان متاسفانه سال‌هایی است که دچار افول شده و از دوران اوج خود به دورمانده است. این بار پادشاه مقتدر از گذشته بازگشته است اما متاسفانه نه با تمامی یاران خود. پادشاه فوتبال‌ها در نسل قبل عنوانی نیست جزPro Evolution Soccer که بار دیگر به نزد ما آمده است.

بررسی خود را از ابتدای دمو و با وارد شدن به منوی اصلی آغاز می‌کنیم. با وارد شدن به صفحه اصلی شاهد یک منوی افقی هستیم که در آن تنها دو بخش قابل دسترس می‌باشد. یکی از قسمت‌ها مربوط به Kick-off و رقابت بین دو تیم Barcelona و Bayern Munich است. بخش دوم به Copa Santander Libertadores اختصاص دارد که در آن دو تیم Internacional و Chivas Guadalajara با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. پس از انتخاب هر تیم مانند همیشه به منوی پایانی هدایت خواهید شد. در این منو شاهد بخش‌های مختلفی برای تغییر لباس، اعمال تنظیمات مختلف، مشخص کردن سیستم و تاکتیک‌های تیم خود و در نهیات شروع بازی خواهید بود. مهمترین بخش که باید در مورد آن توضیحاتی را ارائه کردGame Plan نام دارد که دچار دگرگونی بسیاری نسبت به سال‌ها گذشته شده است.
Game plan بارزترین تغییر در این نسخه می‌باشد که واقعا عالی کار شده و امکانات گذشته به صورت بهبود یافته در سیستمی جدید به کار رفته‌اند و در کنار آن‌ها بخش‌های جدیدی نیز اضافه شده است که به تمامی آن‌ها اشاره خواهیم کرد. دو رکن اساسی این قسمت سیستم تکنیک و سیستم زمان بندی نام دارند. در سیستم زمان بندی کاری که می‌توانید انجام دهید تقسیم بندی زمان‌های بازی و اختصاص دادن تاکتیک‌های متفاوت در هر زمان از بازی است. به عنوان مثال در یک بازی 10 دقیقه را به حفظ توپ در زمین خود و نیمه زمین اختصاص می‌دهید پس از آن 15 دقیقه دیگر را به حفظ توپ در محوطه جریمه حریف خواهید پرداخت باقی نیمه را تیم به صورت کاملا هجومی و به اصطلاح All Out Attack قرار می‌دهید. یا می‌توانید در هنگامی که عقب افتاده‌اید از دو سیستم ارسال توپ‌های بلند و نفوذ از گوشه‌ها به طور همزمان استفاده کنید. این سیستم واقعا فوق العاده طراحی شده است و کار با آن بسیار راحت و آسان می‌باشد.

در سیستم تکنیک که بازی را مانند گذشته به دوران Arcade بودن خود نزدیک می‌کنید؛ بازیکن توانایی انجام حرکات تکنیکی را به دست خواهد آورد. سیستم این بخش بستگی زیادی به درک خود شما از فوتبال دارد زیرا تکنیک‌هایی که به صورت متوالی قرار می‌دهید باید با یک دیگر هم‌خوانی داشته باشد. حرکات پیش فرض بسیار زیاد و متنوع هستند. اگر بخواهیم به مثالی در راستای هم‌خوانی داشتن حرکات اشاره کنیم می توان گفت در بازی بعد از زدن دریبل زیدانی هیچ وقت بازیکن توپ را به عقب نمی‌کشد بلکه باید رو به جلو حرکت کند و در صورت برخورد با مدافعی دیگر با پا عوض کردن او را گیج و دریبل بزند پس باید دقت زیادی به خرج دهید و تکنیک‌ها را به درستی انتخاب کنید تا قابل استفاده باشند. در بازی 16 تکنیک را می‌توانید اجرا کنید که با تکان دادن آنالوگ سمت راست امکان‌پذیر می‌شود و در هر جهت 4 حرکت را قرار می‌دهید. مابقی قسمت‌های بخش Game Plan مانند گذشته است که می‌توان به انتخاب بازیکنان برای ضربات ایستگاهی، سیستم بازی، تاکتیک‌های پیش فرض، ذخیره کردن اطلاعات و تعویض کردن اشاره کرده که البته بخش تعویض و Edit این نسخه بسیار بهبود یافته است و به راحتی و با سرعت بالایی می‌توانید تمامی کار‌های گذشته را انجام دهید.
بخش گرافیک از نظر ما ضعیف‌ترین قسمت این دمو می‌باشد. این روند را می‌توانید از جزییات بازیکنان گرفته تا استادیوم‌هایی که در این دمو قرار داده‌اند مشاهده کنید. اولین نکته تغییر نکردن ورود بازیکنان و تیم‌ها به داخل زمین است که کمی ناخوشایند به نظر می‌رسد. پس از آن ظاهر بازیکنان باید پرداخت. چهره بازیکنان با اینکه تا حدودی واقعی به نظر می‌رسد اما مانند گذشته به یک نقطه خیره هستند. آن‌ها شبیه به تابلوی عکسی هستند که دارای قاب و حاشیه نیست و تنها چهره شخص را بر روی صورت آن بازیکن قرار داده‌اند. البته باید به این نکته که طراحی لباس بازیکنان زیبا شده است و تیم‌هایی که دارای مجوز حضور نیز هستند با لباس و اسپانسر اصلی خود قرار دارند نیز اشاره کرد. مشکلی بعدی استادیوم‌های بازی است که واقعا طراحی ضعیفی نسبت به بازی‌های موجود دیگر دارند. در نسخه دمو استادیوم konami که وجود خارجی ندارد مانند هر سال قرار داشت که به عنوان ورزشگاه بایرن مونیخ مورد استفاده قرار گرفت. واقعا جای تاسف دارد که استادیوم تیم‌های حاضر در CL را برای این نسخه نساخته‌اند. آخرین توضیح گرافیکی ما به بخش انیمیشن‌های جدید باز می‌گردد که تا حدودی باعث بهبود یافتن این بخش شده‌است. شادی‌های پس از گل، اعتراض به رای داور، انیمیشن فوق العاده زیبا افتادن بازیکن بعد از تکل زدن که واقعا عالی کار شده است و آیتم‌هایی از این دست همگی دچار تغییرات جدید و رو به جلویی شده‌اند.

از تمامی این سخنان که بگذریم به اصلی‌ترین بخش یک فوتبال خواهیم رسید که همان گیم‌پلی است. به عقیده ما برای نظر دادن در مورد گیم پلی باید بازی‌ها را روی سخت‌ترین درجه که در این سری Top Player است قرار داد تا دید بهتری نسبت به تمامی بخش‌ها داشته باشیم. در ابتدا باید از نحوه جدید شروع بازی تجلیل کنیم که دوربین جالبی را دارا می‌باشد. در بحث گیم پلی از آخرین بازیکن یک تیم سخن می‌گوییم. دروازبان‌ها در این نسخه فوق العاده شده‌اند. به راحتی گل نمی‌خورند زوایای دروازه را به خوبی پوشش می‌دهند و عکس العمل‌های سریعی را از خود نشان می‌دهند. البته باید این نکته را گفت که گاهی اوقات گل‌ها نسبتا بدی را از پشت محوطه جریمه دریافت می‌کنند. یک خط جلوتر می‌رویم و به دفاع برخورد می‌کنیم. مدافعان به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند اما گاهی اوقات حرکت دادن آن‌ها برای رسیدن به توپی که بدون صاحب و در بین مدافع و مهاجم است، سخت می‌شود و از کنار توپ عبور می‌کنید و مهاجم هم با توپ از کنار شما که موقعیت گلی را در اختیار او قرار خواهید داد.
خط بعدی هافبک می‌باشد. این گروه از بازیکنان عالی طراحی شده‌اند. به کمک آن‌ها و مهارت خود شما می‌توانید به هر بازیکنی که قصد آن را دارید پاس ارسال کنید. گاهی اوقات پاس‌های چیپ پشت مدافعانی را ارسال می‌کنید که دقیقا احساس تماشای یک بازی واقعی به شما دست خواهد داد. البته باید به پاس‌هایی که می‌دهید دقت کنید زیرا بسته به قدرت و فاصله ای که توپ را ارسال می‌کنید می‌توانید گرفتن توپ برای یار مقابل را سخت کنید. نکته جالب در سیستم پاس دادن به نمایش در آمدن دایره‌ای در زیر بازیکنان می‌باشد که طراحی زیبایی را دارد. در مورد ضربات ایستگاهی که معمولا بر عهده این خط است باید اشاره کنیم که استیل ضربه زدن بازیکنان به توپ در هنگام کرنر واقعا عالی و واقعی طراحی شده یا هنگام زدن ضربات ایستگاهی فرم برخورد پا با توپ بسیار زیبا و دلنشین کار شده است. خط سرنوشت‌ساز، خط مهاجمین هستند. این بازیکنان به خوبی خود را در موقعیت‌ها قرار می‌دهند. برای گل کردن توپ‌ها باید دقت بسیار زیادی را در قدرت انتخابی و جهت مورد نظر اعمال کنید. به عقیده ما گل زدن در این نسخه سخت‌تر شده است. البته در مورد مهاجمینی که هوش مصنوعی آن‌ها رو کنترل می‌کند واقعا قضیه بدتر هم می‌شود. آن‌ها به سختی گل می‌زنند و توپ‌هایی که هر شخصی قادر به گل کردن آن‌ها هست را خراب می‌کنند و از این رو هوش مصنوعی در این قسمت واقعا ضعیف عمل کرده و از جذابیت بازی کم می‌کند.

داور در جریان بازی نقش اساسی را ایفا می‌کند به نحوی که قضاوت او می‌تواند بازیکن را ترقیب به ادامه بازی کند و یا او را از انجام آن دور کند. در این دمو شاهد اشتباهات داوری بوده‌ایم که البته چند مورد آن به گرفتن اوت یا کرنر اشتباه باز می‌گردد. این مشکل آن قدر به چشم نمی‌آید که مشکل آفساید گرفتن گاهی اوقات شما را عصبانی می‌کند. این نقص از زمانی که من به یاد دارم در سری PES وجود داشته است. زمانی که یک بازیکن توپ را برای بازیکن دیگری می‌فرستد، اگر توپ از جلوی بازیکنی که در آفساید بوده است عبور کند و به نفر سوم که در آفساید نبود است برسد داور آفساید می‌گیرد و این مشکل اساسی در این بخش است. مشکلات دیگری که در زمینه‌گیم پلی این دمو مشاهده شده است نحوه فاجعه‌بار پنالتی زدن، وجود نداشتن انیمیشن جهت مشاهده تعویض بازیکنان دو تیم، راحت بودن ضربات ایستگاهی به نحوی که با بازیکن دوم به سادگی می‌توان گل زد و یا به بازیکن اصلی پاس بدهید و او گل بزند؛ و در نهایت عدم امکان استفاده از شروع مجدد سریع می‌باشد که در تمامی ساعاتی بازی ما تنها یک بار این اتفاق برای تیم مقابل افتاد.
بخش صداگذاری دارای نقاط قوت و ضعف می‌باشد. البته در مورد این قسمت نمی‌توان به صورت کامل سخن گفت زیرا در نسخه تهیه شده بازی‌ها فاقد گزارشگر هستند، همین کمبود در دمو از جذابیت کار کم کرده است، اما به طور قطع این نقیصه در نسخه نهایی برطرف خواهد شد. نقطه قوت بخش صداگذاری‌ها تماشاچیان هستند که واقعا به هر بازی هیجان مضاعفی تزریق می‌کنند. در هنگام از دست دادن توپ در موقعیت‌های حساس ابراز نارضایتی می‌کنند و هنگامی که توپ به تیرک دروازه برخورد می‌کند آهی می‌کشند که واقعا شما را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. نقطه ضعف این بخش صدای برخورد توپ به تیرک است که صدایی شبیه به برخورد توپ به تور را در ذهن شما تدایی می‌کند. البته صدای مربیان که از بیرون زمین نیز به گوش می‌رسد جالب است اما متاسفانه زبان آن‌ها نامفهوم هست و تا جایی ما متوجه شدیم زبان آن‌ها انگلیسی نبود. در مجموع این بخش در نسخه نهایی به عقیده ما نمره خوبی را خواهد گرفت که البته بستگی زیادی به نحوه گزارش بازی‌ها دارد.

در پایان جمع بندی که می‌توان کرد این است که بازی نسبت به سال‌های گذشته کیفیت بهتری را پیدا کرده و دارای ارزش بیشتری است؛ اما نمی‌توان اشکالاتی که همچنان در آن پا برجا است را نادیده گرفت زیرا تمامی این ویژگی‌ها باعث به وجود آمدن یک بازی در کلاس بالا می‌شوند. این نکته را نیز باید یادآور شویم که اگر مایل به دانلود این دمو هستید باید یک هفته صبر کنید و سپس این دمو را به حجم 1682 مگ از شبکه‌های Live و PSN و Steam دانلود کنید. اگر در دانلود کردن آن شک دارید ما می‌توانیم به شما توصیه کنیم، در صورتی که یکی از طرفداران قدیمی این سری هستید و خواهان فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته می‌باشید دانلود کردن این دمو خالی از لطف نیست؛ اما اگر علاقه‌ای به سری جدید PES ندارید و از امکانات Arcade در کنار شبیه‌سازی تقریبی این نسخه راضی نیستید بهتر است که دمویی به این حجم را دانلود نکنید. در آخر نیز باید بگوییم که تمامی مطالب گفته شده بر اساس دموی این بازی می‌باشد و دلیل بر نهایی بودن آن در نسخه پایانی نیست و مشکلات یاد شده می‌تواند بهبود یابد؛ زیرا این بازی در تاریخ 8 اکتبر منتشر خواهد شد و فرصت برای اعمال تغییرهای جزئی وجود خواهد داشت.

منبع: بازی سنتر

سلام
ممنون از گذاشتن این نقد اما این نقد که فوق العاده بهش انتقاد شده یکی مسخره ترین نقدهای این بازی به حساب میاد از آنجاییکه نویسنده این نقد رو درست بعد از شروع ثبت نام MLO نوشته و گذاشته که باید به شعورش شک کرد
دموی این بازی شاهد آخرین کد بازی خواهد بود که توسط لیدر تیم کونامی تایید شده
منتظر آمدن پادشاه باشید - خورشید هیجان در راه است

ع.ص
14-09-2010, 21:09

ممنون

8اکتبر ماله نسخه انگلیس هست.تو امریکا 30 سپتامبر میاد(تو ایران شایدهم زود تر:31:)

balloon
14-09-2010, 21:12
سلام
ممنون از گذاشتن این نقد اما این نقد که فوق العاده بهش انتقاد شده یکی مسخره ترین نقدهای این بازی به حساب میاد از آنجاییکه نویسنده این نقد رو درست بعد از شروع ثبت نام MLO نوشته و گذاشته که باید به شعورش شک کرد
دموی این بازی شاهد آخرین کد بازی خواهد بود که توسط لیدر تیم کونامی تایید شده
منتظر آمدن پادشاه باشید - خورشید هیجان در راه است

ممنون ازت که گفتی منم دقیقا همین نظر تو رو دارم دوست من. :10:

karnavaleroos
14-09-2010, 21:42
من موندم دمو رو دانلود کنم یا دو هفته صبر کنم و خود بازی رو بگیرم.شاید صبر کنم تا نظر دوستان بعد از بازی کردن دمو رو بشنوم بعد تصمیم بگیرم
آخه دارم ویندوز سون سرویس پک 1 دان میکنم که فردا صبح تموم میشه شاید پس فردا بزارم برای دان دمو

B3HZ@D
14-09-2010, 21:47
اگه ترافیک زیادی دارین و کفاف دانلود این رو میده میتونین فعلا دمو رو دانلود کنین
حداقل تا زمان انتشار نسخه اصلی با این سرگرم میشین بعدش هم نسخه اصلی رو میخرین

karnavaleroos
14-09-2010, 21:53
اگه ترافیک زیادی دارین و کفاف دانلود این رو میده میتونین فعلا دمو رو دانلود کنین
حداقل تا زمان انتشار نسخه اصلی با این سرگرم میشین بعدش هم نسخه اصلی رو میخرین

400 مگ مونده البته ترافیک از 1 شب تا 7 صبح مجانیه اگه بزارم تا صبح دان میشه

balloon
14-09-2010, 22:02
یک سوال؟ :31:
بچه ها به نظزتون میشه این دمو رو از خود بازار تهیه کرد؟ آیــــــا؟ میشه؟ میشه یـــا نمیشه؟
ولی اگه بشه چی شی میشه !!

karnavaleroos
14-09-2010, 22:09
یک سوال؟ :31:
بچه ها به نظزتون میشه این دمو رو از خود بازار تهیه کرد؟ آیــــــا؟ میشه؟ میشه یـــا نمیشه؟
ولی اگه بشه چی شی میشه !!

بازار نه به اونصورت که شرکتی بشه تهیه کرد باید به یکی بسپاری دان کنه اما تو شهرهای بزرگ امکان اینکه تو چندتا مغازه باشه هست

smallfrank
14-09-2010, 22:12
تو مشهد کسی نمیاره ¿

behzad74
14-09-2010, 22:18
بعضي مغازه ها كه خودشون اينترنت پرسرعت دارن خودشون دمو رو دان ميكنن و بر روي سي دي ميزنن و ميفروشن

fouladiali
14-09-2010, 22:26
ساعت انتشار دمو

سلام به همه ی دوستان عزیز
همین الان جان مورفی گفت که دمو اول برای کامپیوتر ، بعد برای XBox 360 و در آخر هم برای PS3 منتشر میشه...

AM. PC will be up first. More on that soon...

طبق گفته ی جان مورفی دموی بازی برای PC ساعت 1 بامداد به وقت CET (مخفف Central European Time) منتشر میشه که به وقت خودمون 2 ساعت و نیم بعد از این ساعت یعنی حدودا 3:30 بامداد میشه و برای دانلود بر روی سایت PES قرار میگیره...
برای XBox 360 هم اواسط صبح به وقت CET و برای PS3 حدود ساعت 4 بعد از ظهر به وقت CET منتشر میشه.

PC version will be on our pes site around 1am CET. 360 should be mid morning. PS3 around 4pm

ع.ص
14-09-2010, 22:36
ای بابا...........چقدر دیر............

حالا این ساعت دقیق هست؟

چون میخوام از خواب ناز پاشم(:دی)بزارم دانلود بشه

برای دانلود بر روی سایت PES قرار میگیره...

ببینم سایت pes همون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست؟

این سایت که خیلی چرته همش نوشته های الکی و ویدئوهای تکراریه!

4039
14-09-2010, 22:46
صدای کسی که الان داره بازی منچستر- رنجرزو گزارش میکنه چقدر شبیه گزارشکر pes هستش دقت کنید !

CATALONIA
14-09-2010, 22:55
صدای کسی که الان داره بازی منچستر- رنجرزو گزارش میکنه چقدر شبیه گزارشکر pes هستش دقت کنید !

مزدك ميرزايي رو ميگي حسين جان ؟ :31::31:

bahador2009
14-09-2010, 22:58
همه میخواین تا ساعت 3 بیدار بمونین ؟!
من فکر کنم فردا یا پسفردا توی مغازه های رشت بیارن آخه دانلود کردن 1.6 gig خیلی خسته کننده است.

Lamanta
14-09-2010, 23:00
واسه ی من 16 ساعت طول می کشه
یه لینکی بزارید ساعت 3 که Resume داشته باشه و خراب نشه لطفا.......

bahador2009
14-09-2010, 23:01
واسه ی من 16 ساعت طول می کشه
یه لینکی بزارید ساعت 3 که Resume داشته باشه و خراب نشه لطفا.......
همون سایت PES2011.com مثل اینکه لینک زو میزاره و همچنین Gamingaccess.com هم گفته میزاره.

fouladiali
14-09-2010, 23:06
ای بابا...........چقدر دیر............

حالا این ساعت دقیق هست؟

چون میخوام از خواب ناز پاشم([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بزارم دانلود بشه
سلام:20:
بله، فکر میکنم دقیقه؛ چون جان مورفی گفته!

ببینم سایت pes همون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست؟

این سایت که خیلی چرته همش نوشته های الکی و ویدئوهای تکراریه!
به احتمال خیلی زیاد همین سایته؛ ولی خوب وقتش که برسه یه سر به سایت های زیر بزنید؛ لینک دانلود را پیدا میکنید...

مزدك ميرزايي رو ميگي حسين جان ؟ :31::31:
سلام شهاب جان از اون حرفا بودا...!!!:46:
ولی حسین جان راست میگه؛ صداش خیلی شبیه بود...

bahador2009
14-09-2010, 23:09
همیشه چند روز زودتر میومد حالا به چند ساعتم قانع نیسن .:41:
من احتمالن فردا میگیرم .
درمورد کد نهایی کسی میدونه که آیا این دمو از روی کد نهاییه یا ماقبل نهایی ؟

fouladiali
14-09-2010, 23:13
همیشه چند روز زودتر میومد حالا به چند ساعتم قانع نیسن .:41:
من احتمالن فردا میگیرم .
درمورد کد نهایی کسی میدونه که آیا این دمو از روی کد نهاییه یا ماقبل نهایی ؟
سلام بهادر جان
اون طوری که جان مورفی میگفت؛ کد گیم پلی همون کد نهایی بازیه.

bahador2009
14-09-2010, 23:18
سلام بهادر جان
اون طوری که جان مورفی میگفت؛ کد گیم پلی همون کد نهایی بازیه.
علیک سلام علی جان
اگه کد نهایی نبود میشد یکم امیدوار بود که قابل تغییره .
اومدیم و گیمرها از بعضی جیزها انتقاد داشتن و چند مشکل اساسی توی گیم پلی بود ، اونموقع دیگه به تغییرش در نسخه ی نهایی امیدی ندارن چون میدونند که این همون کد نهاییه و این زیاد نمیتونه جالب باشه.

hadishi
14-09-2010, 23:19
تا حالا شده بود این همه منتظر یک بازی باشین؟ خدا وکیلی کلافه شدیم الان جا داره قبل از این که بیاد از همه دوستان که زحمت کشیدن اطلاع رسانی کردن چه عکس چه ویدیو تشکر کنم دست همتون درد نکنه خسته نباشید
اماده برای دانلود >>>:31:

malaki_mall
14-09-2010, 23:24
به نظر من اینم یه چیزی مزخرف تر از 2010:2:

Armin 7
14-09-2010, 23:25
با سلام.
تو اون سیستم پیشنهادی که یکی از رفیقا گذاشته بود قید شده بود که OS باید SP 3 باشه.
یعنی نمیشه تو SP 2 بازی کرد ؟
سپاسگذارم.

karnavaleroos
14-09-2010, 23:26
1.6 گیگ چه خبره؟!!
برا چی حجمش انقدر زیاده؟

karnavaleroos
14-09-2010, 23:36
به نظر من اینم یه چیزی مزخرف تر از 2010:2:

در اینکه کنامی در این نسل به بیراهه رفته شکی نیس اما به نظرم 2011 خیلی بهتر از 2010 هستش

vahidreza2007
14-09-2010, 23:53
اقا به محض اومدن لینک اگه کسی از بچه ها اینجا اعلام کنه لینک ها رو و اگ رپید باشه لینک ها من به عشق بچه ها و خود بازی 3 سوت

مستقیمش میکنم . فقط زودتر در اولین ثانیه های اومدن لینک ها اینجا هم بزارید لینک ها رو

pedramgolchin
14-09-2010, 23:57
با سلام.
تو اون سیستم پیشنهادی که یکی از رفیقا گذاشته بود قید شده بود که OS باید SP 3 باشه.
یعنی نمیشه تو SP 2 بازی کرد ؟
سپاسگذارم.

چرا دوست عزیز
از لحاظ سیستم عامل هیچ مشکلی نخواهید داشت حتی اګه سرویس پک ۳ هم لازم داشته باشه با یه دستکاری کوچیک در رجیستری میشه با همون سرویس پک ۲ یا ۱ هم بازی رو انجام داد
سخت افزار هستش که مارو محدود میکنه تا نرم افزار:11:

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

اقا به محض اومدن لینک اگه کسی از بچه ها اینجا اعلام کنه لینک ها رو و اگ رپید باشه لینک ها من به عشق بچه ها و خود بازی 3 سوت

مستقیمش میکنم . فقط زودتر در اولین ثانیه های اومدن لینک ها اینجا هم بزارید لینک ها رو

مرسی وحید جان:10:
فقط خدا کنه که لینک یه تیکه نباشه که بتونیم پارت پارت دانلود کنیم
من که ساعت ۳.۳۰ بیدارم تا بزارم دانلود بشه:8:
نمیتونم فردا بدون بازی نفس بکشم:46:

karnavaleroos
15-09-2010, 00:01
من الان یه چک کردم حجم دموی 2010 نهصد مگ بوده کسی میدونه چرا حجم دموی 2011 انقدر زیاده با وجود اینکه گزارشگر نداره

دمت جوز!! فقط سرورت پرسرعت باشه تا حال اساسی به ما داده باشی اگر هم نکردی عیبی نداره میریم دنبال لیچ اگه اینم نشد یه اکانت رپید همه چی رو حل میکنه اما اگه مستقیم کنی دعای عاشقان pes پشتته دادا

AhmadReza.
15-09-2010, 00:05
سلام
اینجا چه خبره....:18:
من بدبخت که با این اینترنت زغالی نمیتونم دانلود کنم....:41:
خوش به حالتون..فقط فردا باید بیام ببینم نظرات شما چیه....

Spaniuly
15-09-2010, 00:05
من به یه چیز جالب دقت نکرده بودم الان توی سایت بازی بودم نوشته بود:
Players : 1 - 8
یعنی مثل ورژن کارنت PES که تا 8 نفر ساپورت می کرد شده... سه ورژن اخیر حداکثر تا 4 نفر بود خیلی جالب. میشه حالا با انتخاب select player با 8 نفر یه تیم رو اداره کرد فرض کنید 8 نفر از برو بچه های فامیل جمع شدن 4 جفت دسته داشته باشید می تونید در مقابل cpu بازی کنید هر کس یه بازیکن رو انتخاب کنه و 2 تاشونم + دروازبان CPU باشه بقیه 8 نفر به یکی برسه و همکاری تیمی داشته باشن هرکس به وظیفه خودش عمل کنه من حتما 4 جفت گیم پد می خرم می ذارم خونه که وقتی 8 نفر پلیر جمع شد این کار رو انجام بدیم واقعا عجب حالی می تونه بده

Mostafa NBA
15-09-2010, 00:06
هروقت که دموی بازی اومد, من روی سرور خودم میارم و با سرعت بالا و با قابلیت رزیوم دانلود کنید :10: تا ساعت 3.30 بیدار میمونم و خودم هم دانلود میکنم :31:

vahidreza2007
15-09-2010, 00:09
چرا دوست عزیز
از لحاظ سیستم عامل هیچ مشکلی نخواهید داشت حتی اګه سرویس پک ۳ هم لازم داشته باشه با یه دستکاری کوچیک در رجیستری میشه با همون سرویس پک ۲ یا ۱ هم بازی رو انجام داد
سخت افزار هستش که مارو محدود میکنه تا نرم افزار:11:

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

مرسی وحید جان:10:
فقط خدا کنه که لینک یه تیکه نباشه که بتونیم پارت پارت دانلود کنیم
من که ساعت ۳.۳۰ بیدارم تا بزارم دانلود بشه:8:
نمیتونم فردا بدون بازی نفس بکشم:46:

خواهش میکنم پدرام جان . از این که بتونم یه حالی به بچه ها بدم خوشحال میشم

اصلا یه تیکه هم باشه من مستقیمش میکنم راحت بعدش بزن بره دانلود بشه با خیال راحت .

من امیدوارم ای دی اس الم 1 روز دیگه به من وفادار بمونه تا بتونم بازی رو دانلود کنم و بعدش قطع بشه :31:

بچه ها لطفا منم بیدارم فقط لطف کنید همون ثانیه های اول لینک ها رو همینجا بذارید تا من زودی در عرض 10 دقیقه

مستقیمشون کنم و بذارم برای دانلود . فقط سرعت عمل رو در قرار دادن لینک رو برای جلوگیری از سنگین شدن

سرور و راحت بودن مستقیم کردن می خوام .

اگه مرجعی که لینک دانلود رو میذاره و همه برای برداشتن به اونجا مراجعه خواهند کرد بذارید من خودم میرم بر

میدارم لینک رو . امیدوارم لینک ها رپید باشه تا شرمنده دوستان نشم . :11:

malaki_mall
15-09-2010, 00:10
من به یه چیز جالب دقت نکرده بودم الان توی سایت بازی بودم نوشته بود:
Players : 1 - 8
یعنی مثل ورژن کارنت PES که تا 8 نفر ساپورت می کرد شده... سه ورژن اخیر حداکثر تا 4 نفر بود خیلی جالب. میشه حالا با انتخاب select player با 8 نفر یه تیم رو اداره کرد فرض کنید 8 نفر از برو بچه های فامیل جمع شدن 4 جفت دسته داشته باشید می تونید در مقابل cpu بازی کنید هر کس یه بازیکن رو انتخاب کنه و 2 تاشونم + دروازبان CPU باشه بقیه 8 نفر به یکی برسه و همکاری تیمی داشته باشن هرکس به وظیفه خودش عمل کنه من حتما 4 جفت گیم پد می خرم می ذارم خونه که وقتی 8 نفر پلیر جمع شد این کار رو انجام بدیم واقعا عجب حالی می تونه بده

اوه اوه عجب؟

پس حسابی عیالوارین شما:18:

pedramgolchin
15-09-2010, 00:11
دوستان الان داشتم نظرات کاربران اروپایی که دمو رو یک هفته زودتر از ما بازی کردن میخوندم به یک نکته جالب برخورد کردم :
یکی از کاربران تاپیکی رو ایجاد کرده که پیشهاد داده سرعت بازی رو روی -۱ (منفی یک) تنظیم کنن تا بازی بیشتر به واقعیت نزدیک بشه و کسانی که اینکار رو انجام دادن همګی شګفت زده شدن و این سرعت رو خیلی عالی توصیف کردن علیرغم اینکه سرعت دیفالت بازی که صفر هستش رو هم خوب دونستن
یادمه ۶-۷ ماه پیش حسین عزیز به بچه ها پیشنهاد داده بود که سرعت بازی رو کم کنن تا بازی به واقعیت نزدیک بشه ولی انګار امسال seaboss خودش به فکر سلایق مختلف بوده و ۵حالت مختلف رو برای سرعت بازی در نظر ګرفته

vahidreza2007
15-09-2010, 00:13
من الان یه چک کردم حجم دموی 2010 نهصد مگ بوده کسی میدونه چرا حجم دموی 2011 انقدر زیاده با وجود اینکه گزارشگر نداره

دمت جوز!! فقط سرورت پرسرعت باشه تا حال اساسی به ما داده باشی اگر هم نکردی عیبی نداره میریم دنبال لیچ اگه اینم نشد یه اکانت رپید همه چی رو حل میکنه اما اگه مستقیم کنی دعای عاشقان pes پشتته دادا

خواهش میکنم داداش

سرورم که سرعت عالی داره و هر کی سرعت خوبی داشته باشه می ترکونه با سرور برای دانلود

نکته کنکوری خوبی اشاره کردین اقا فقط دعا یادتون نره چون این روزا خیلی بهش احتیاج دارم .

منتظر لینک برای مستقیم کردنش هستم :11: بچه ها یه سری زود به زود به سایتی که لینک ها رو میده بزنید چون

ممکنه زودتر بذارن تا سورپرایز کنند :13: :31:

راستی این شدیم دو نفر این دوستمون مصطفی هم میکشه رو سرورش و اینجوری میشیم دو تا سرور و دیگه خیال

همه راحت میشه و راحت دانلود میکنند .

Mostafa NBA
15-09-2010, 00:17
خواهش میکنم داداش

سرورم که سرعت عالی داره و هر کی سرعت خوبی داشته باشه می ترکونه با سرور برای دانلود

نکته کنکوری خوبی اشاره کردین اقا فقط دعا یادتون نره چون این روزا خیلی بهش احتیاج دارم .

منتظر لینک برای مستقیم کردنش هستم :11: بچه ها یه سری زود به زود به سایتی که لینک ها رو میده بزنید چون

ممکنه زودتر بذارن تا سورپرایز کنند :13: :31:

راستی این شدیم دو نفر این دوستمون مصطفی هم میکشه رو سرورش و اینجوری میشیم دو تا سرور و دیگه خیال

همه راحت میشه و راحت دانلود میکنند .

البته من برام فرقی نداره چه لینکی باشه !!! رپید هم نباشه مهم نیست. البته خود ه سایت ساکر حتما مستقیم میزاره لینک رو تا الان که همیشه اینطوری بوده اما مشکلش اینه که معمولاً چون افراد زیادی در جهان دارن از اون لینک دانلود میکنن, لینکش سرعت کافی رو نداره.

:40:

hamsah
15-09-2010, 00:26
پس دیگه حسابی واجب شد بیدار بمونم!!!:31::27:

vahidreza2007
15-09-2010, 00:40
البته من برام فرقی نداره چه لینکی باشه !!! رپید هم نباشه مهم نیست. البته خود ه سایت ساکر حتما مستقیم میزاره لینک رو تا الان که همیشه اینطوری بوده اما مشکلش اینه که معمولاً چون افراد زیادی در جهان دارن از اون لینک دانلود میکنن, لینکش سرعت کافی رو نداره.

:40:

اینجوری خیلی خوب میشه .

متاسفانه من فقط لینک های رپید رو می تونم با سرعت بالا و سریع و با قابلیت خوب برای دانلود با سرعت بالا مستقیم کنم . در مورد لینک هم بله مستقیم میذارن ولی به علت ازدحام زیاد سرور سنگین میشه و دانلود سخت .

در هر صورت رپید هم باشه من اماده مستقیم کردنش هستم

و شما هم یه حالی به برو بچ با حال پس باز بده دعای خیر این دوستای گلم یه چیز دیگه است :11::11::10::10:

دوستان ما رو هم بی نصیب نذارید از دعا هاتون :10::10::10::10::11::11::11:

pedramgolchin
15-09-2010, 00:46
تقریبا دو ساعت دیګه داریم تا شروع یک غوغا

ali_santori
15-09-2010, 01:15
ویرایش شود...

Download Master
15-09-2010, 01:22
آقا من میخوابم ساعت 4.5 بیدارم کنید.

balloon
15-09-2010, 01:26
بچه ها حالا چرا یواش صحبت میکنید؟
ساعت 11 هم یکی بچه ها گفت که 12 اوکی شده دیگه حالا چرا هنوز خبری نیست نه کنه تا صبح همینطوری باید صبر کنیم. ها؟:10:

ali...
15-09-2010, 01:34
یواش یواش داره خوابم میاد .................................................. ......

balloon
15-09-2010, 01:41
بچه ها بدوید اینم سایتی که دمو رو گذاشته برا دانلود.

متاسفانه دارای 5 پارت میباشه و دارای حجم 1.3 گیگ هست.

پارت اول با حجم 275 مگا

پارت دوم با حجم 275 مگا

پارت سوم با حجم 275 مگا

پارت چهارم با حجم 275 مگا

پارت پنجم با حجم 275 مگا

vahidreza2007
15-09-2010, 01:42
چیزی نمونده دوستان کمی تحمل کنید کمتر از 50 دقیقه مونده

راستی بچه ها ادرس جایی که لینک دانلودبرای اولین بار اونجا قرار میگیره رو میدید ؟

می خوام یه سر بزنم ببینم چی به چی هستش

vahidreza2007
15-09-2010, 01:50
بچه ها بدوید اینم سایتی که دمو رو گذاشته برا دانلود.

متاسفانه دارای 5 پارت میباشه و دارای حجم 1.3 گیگ هست.

نتیجه رو برام بگید چون باسه من که خرابه!!

5 تا لینک هات فایل گذاشته از شانس بد من :41:

مصطفی جان اینم لینک ها بکش رو سرورت تا دانلود کنیم .

لینک رپید بود بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید otfile.com/dl/69378859/dedd790/PES2011_Demo.part1.rar.html

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید otfile.com/dl/69378860/e270593/PES2011_Demo.part2.rar.html

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید otfile.com/dl/69378862/7d6ad39/PES2011_Demo.part3.rar.html

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید otfile.com/dl/69378861/4ea667c/PES2011_Demo.part4.rar.html

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید otfile.com/dl/69378863/4952a8f/PES2011_Demo.part5.rar.html

اون فاصله ها رو تو اول ادرس بردار چون اونجوری نمیشد ادرس داد .

اقا می تونی 15 دقیقه ای بکشی رو سرورت ؟

AlexMercer
15-09-2010, 01:51

دوستان گلم اینم لینک مستقیم از سرور خود سایت کنامی حجمش هم 1.31 گیگ.:40:[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:51 AM ----------

اینم عکسش

vahidreza2007
15-09-2010, 01:54
اقایون و خانم های عزیز لینک های دمو رو قرار دادم تو پست بالا برید تو کار دانلودش .

مصطفی داداش نخوابیدی که ؟:31: اقا بد جور منتظر لینک های مستقیم هستیم

راستی فقط تو مستقیم کردن لینک ها دقت کن ممنون .

ali_santori
15-09-2010, 01:54
میشه یه قسمتش رو از یه کامپیوتر بقیش رو از کامپیوتر دیگه دان کرد؟
(از سایت اصلی)

vahidreza2007
15-09-2010, 01:56

بچه ها اینم لینک مستقیم از خود سرور کونامی که به صورت مستقیم و با حجم 1.3 گیگ هستش . برید تو کارش . وای برای من که 13

ساعت طول میکشه .

AlexMercer
15-09-2010, 01:59
اقا یکی اطلاعات دمو رو دوباره میزاره ببینم چیا توش هست که بازرم دانلد شه یا نه؟

Spaniuly
15-09-2010, 02:01

دانلود با حجم 1.31 گیگ

لینک مستقیم دانلود دمو توی پست دوم تاپیک قرار گرفت

vahidreza2007
15-09-2010, 02:02
دمو قابل بازی نسخه 2011 منتشر شد

لینک دانلود مستقیم دمو قابل بازی نسخه 2011

لینک غیر مستقیم از سرور هات فایل دمو قابل بازی 2011:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

حجم دمو قابل بازی نسخه 2011 به میزان 1.3 گیگیابایت می باشد .

امیدوارم خبر خوشحال کننده ای بوده باشه و ما رو از دعا های خیرتون بی نصیب نزارید . :10::40:

بازگشت پادشاه رو تبریک میگم . :11:

Y@var
15-09-2010, 02:05
من که زدم از سرور خود کونامی بگیره/سرعتشم توپه(یعنی واسه من 68 کیلوبایت در ثانیه!:46:حداکثر پهنای باندم!)

viky1388
15-09-2010, 02:06
سلام ممنونم از لطف همگي شما.

7 ساعت ديگه دانلود من تموم ميشه

به اميد نابودي فيفا

viky1388
15-09-2010, 02:09

دانلود با حجم 1.31 گیگ

لینک مستقیم دانلود دمو توی پست دوم تاپیک قرار گرفت

سلام

فقط ميخاستم ببينم قابليت resume داره

AlexMercer
15-09-2010, 02:09
سلام ممنونم از لطف همگي شما.

7 ساعت ديگه دانلود من تموم ميشه

به اميد نابودي فيفا

:31:
یک هوادار سر سخت پس:31:

B3HZ@D
15-09-2010, 02:10
لینک خود کونامی یک تیکه است یا این که قسمت بندی شده؟!
قابلیت رزیوم هم داره؟!

Mostafa NBA
15-09-2010, 02:14
لینک خود کونامی یک تیکه است یا این که قسمت بندی شده؟!
قابلیت رزیوم هم داره؟!

بله یک تیکست و رزیوم هم داره. من تا 5 دقیقه ی دیگه لینک مستقیم میزارم با 5 تا پارت ه حدوداً 250 مگابایتی برای سهولت دانلود :40:

M A X I M U M
15-09-2010, 02:16
دمو منتشر شد در حال دانلود ...
بازگشت پادشاه مبارک

Konami_Pc
15-09-2010, 02:17
بهترین خبر بود تو این چند وقت بازگشت پادشاه البته تو دمو مبارک:8:

هر کی رفت تو بازی نره یکسره بازی کنه بیاد از خصوصیات بازی بدون هیچ جنبه داری نقدشو بنویسه مرسی منتظریم :10:

B3HZ@D
15-09-2010, 02:18
بله یک تیکست و رزیوم هم داره. من تا 5 دقیقه ی دیگه لینک مستقیم میزارم با 5 تا پارت ه حدوداً 250 مگابایتی برای سهولت دانلود :40:

دستت درد نکنه
این لینک کونامی ترافیکش بالاست سرعتش خیلی پایینه
یکسره RECEIVE FILE بالا پایین میشه....خستمون کرد...از 60 بالاتر نمیره
همون می مونیم از لینک های شما استفاده کنیم
ممنون

Mostafa NBA
15-09-2010, 02:21
در حال RAR کردن فایل دمو هستم. Time Left رو زده 7 دقیقه و حدود ه 9 دقیقه ی دیگه لینک ها رو میزارم.

pouyaabiboy
15-09-2010, 02:24
دوستان ما که از خود سایت پیس دارم دان میکنم
میترسم قطع بشه دیگه نتونم....
اینو ادامه بدم یا منتظر بمونم واسه 5 پارت
سرعت دانلود کدوم یکی بهتره؟
الان با 30 تا 40 داره دان میشه

pedramgolchin
15-09-2010, 02:29
منم دانلود رو شروع کردم

ali_santori
15-09-2010, 02:30
یکی به من کمک کنه نمیدونم چرا از 30 بالاتر نمیره

چی کار کنم؟

Mostafa NBA
15-09-2010, 02:31
لینک دانلود مستقیم با قابلیت رزیوم و سرعت بالا

5 لینک اول 258 مگابایت و لینک آخر 55 مگابایت حجم دارد:

به دلیل مصرف زیاد پهنای باند, لینک ها رو برداشتم.
89.6.25

ali_santori
15-09-2010, 02:38
دمت گرم

سرعتش عالی هست

فقط تا کی نگهش میداری؟

balloon
15-09-2010, 02:38
آقا شما رو به خاطر این محفل نورانی که دل میلیونها عاشق با شرکت آسمانیه کونامی پیوند خورده آقا شما رو به این شب عزیز قسم تون میدم تو رو خدا بعد از اجرا دمو نظرات تونو بدون هیچ تعصب و تنفری بیاید بگید ببینیم سباس امسال با ما چکار کرده؟ تو رو خدا :11:

hadishi
15-09-2010, 02:42
3 ساعته دیگه دانلود تموم میشه دستتون درد بابت لینک دمو دوستان از همون سایت کونامی من گذاشتم برای دانلود سرعت هم متغیر یک دفعه میاد رو 110 یک دفعه 180 و190 در کل دمتون گرم حال دادین

Mostafa NBA
15-09-2010, 02:43
دمت گرم

سرعتش عالی هست

فقط تا کی نگهش میداری؟

تا هروقت شما ها بگید :31: حالا حالا ها میمونه.حداقل تا یک هفته اگر بخت یار باشه :46:

ali_santori
15-09-2010, 02:44
3 ساعته دیگه دانلود تموم میشه دستتون درد بابت لینک دمو دوستان از همون سایت کونامی من گذاشتم برای دانلود سرعت هم متغیر یک دفعه میاد رو 110 یک دفعه 180 و190 در کل دمتون گرم حال دادین
میگم شما از کجا اینترنت میگیرین؟سرعتتون چقدر هست؟

من که از شاتل گرفتم از 30 بالاتر نمیره الان

pouyaabiboy
15-09-2010, 02:45
دوستان بخشید
من هر 6 پارت رو تو IDM پشت سر هم قرار دادم
آیا میشه کاری کرد که پس از پایان یکی به صورت خودکار شروع به دانلود فایل بعدی کنه ؟
دگه کم کم داره خوابم میبره...

ali_santori
15-09-2010, 02:50
دوستان بخشید
آیا میشه کاری کرد که پس از پایان یکی به صورت خودکار شروع به دانلود فایل بعدی کنه ؟
همه رو که گزاشتی تو IDM بعد از گزینه Downloads گزینه start queue و بعد گزینه start main queue رو بزن

بعد برو لالا

Mostafa NBA
15-09-2010, 02:50
دوستان بخشید

یکی از برتری های مولتی لینک اینه که شما میتونید با دانلود کردن همه ی لینک ها به طور همزمان, از تمام پهنای باند اینترنت استفاده کنید. هر 6 تا رو بزار روی دانلود.

pouyaabiboy
15-09-2010, 02:53
شرمنده حالا کدم راه بهتره ؟
ببخشید که بی ربطه نسبت به تایپیک

balloon
15-09-2010, 03:24
آقای Mostafa NBA به نظرت داداش از یه کافی نت معمولی چند ساعت میشه دان کرد؟

دوستان اگه راه دست تون بود بعد از اجرا یه عکس از بخش فورمیشن بازی و همچنین ضربات ایستگاهی و نحوه ایستادن بازیکنای ستاره پشت توپ بزارید و ببینید این دروازه بانها هم ضربات شروع مجدد رو شبیه واقعیت خودشون میزنن یا نه که در ادامه اجرتون با آقا سیدالشهدا باشه. ممنون

Mostafa NBA
15-09-2010, 03:32
آقای Mostafa NBA به نظرت داداش از یه کافی نت معمولی چند ساعت میشه دان کرد؟

بین 3 تا 4 ساعت طول میکشه !

Google Spider
15-09-2010, 03:41
دوستان ممنون ...:20:
من 12 ساعت طول میکشه دانلود تموم بشه...:5:
متاسفانه دوستم بیدار بیست که نصف لینک هارو بدم اون بگیره.:13:
من برم یه قسمت سریال ببینم بع می رم میخوابم (البته اگه خوابم ببره از دستت این کنامی ...:11:)
احتمالا خواب 2011 رو می بینم :27:

4039
15-09-2010, 04:02
شماها تا الان بیدار موندیم :18: بابا ماشالا من با خودم میگفتم کسی نیست که از من بیشتر بازی فوتبالو دوست داشته باشه اما الان که برای نماز بیدار شدم اومدم اینجا میبینم ماشالا تا این وقت شب که نزدیک صبحه هنوز بچه ها بیدار بودن .

بابت لینکها هم مصطفی جان دستت درد نکنه .
مصطفی الان لینکهایی که برای دانلود گذاشته بودی امتحان کردم سرعتش از 20-25 بالاتر نمیره سرور شما محدودیت سرعت داره ؟
لینکهای اصلی هم که چند صفحه قبل وحید زحمت کشیده گذاشته نهایتا از 35-40 بالاتر نمیره . اینجوری که باید تا فردا صبر کنیم اینا دانلود بشه !
یک کلک جالب به ذهنم رسید تمام بخشها رو با هم بزارید برای دانلود اینجوری 5 -6برابر سریع تر میشه دانلود کرد من الان هر 6 بخشو گذاشتم هر کدوم سرعت دانلودش حدود 20 تا میشه که ضرب در 6 میشه 120 . اینجوری سه ساعته تمامشو میشه گرفت . :20:

karnavaleroos
15-09-2010, 04:15
آقا منم بیدارم

zadis
15-09-2010, 05:11
lمیشه یکی لینک دمو واسه xbox 360 رو هم بزاره ممنون میشم

Google Spider
15-09-2010, 05:33
شماها تا الان بیدار موندیم :18: بابا ماشالا من با خودم میگفتم کسی نیست که از من بیشتر بازی فوتبالو دوست داشته باشه اما الان که برای نماز بیدار شدم اومدم اینجا میبینم ماشالا تا این وقت شب که نزدیک صبحه هنوز بچه ها بیدار بودن .

مصطفی الان لینکهایی که برای دانلود گذاشته بودی امتحان کردم سرعتش از 20-25 بالاتر نمیره سرور شما محدودیت سرعت داره ؟
لینکهای اصلی هم که چند صفحه قبل وحید زحمت کشیده گذاشته نهایتا از 35-40 بالاتر نمیره . اینجوری که باید تا فردا صبر کنیم اینا دانلود بشه !
یک کلک جالب به ذهنم رسید تمام بخشها رو با هم بزارید برای دانلود اینجوری 5 -6برابر سریع تر میشه دانلود کرد من الان هر 6 بخشو گذاشتم هر کدوم سرعت دانلودش حدود 20 تا میشه که ضرب در 6 میشه 120 . اینجوری سه ساعته تمامشو میشه گرفت . :20:

دادا
من توی عمرم 3 تا بازی بیشتر نکردم
1-ولفنشتاین 2- کمی Gta
3- 99% فوتبال (شاید هم بیشتر...)

خدا رو شکر دوستم از خواب بیدار شد.. در کمال ناباری
لینک دادم دانلود کنه نصفشو...
یا علی تا فردا

Konami_Pc
15-09-2010, 05:33
مگه این بازی میزاره خواب بشی هر کی خوابیده الان 100 درصد خواب بازی رو میبینه من هر سال روزی که بازی میاد همینجوری میشم توهم میزنم تو خواب :31: منتظرم ببینم کی زودتر از بازی خبر میاره :8:

ع.ص
15-09-2010, 06:19
خب منم از لینک کونامی دانلود کردم دارم میریزم ببینم چه جوریاست

البته موقع دانلود شانس آوردم
اولش زدم برای دان حدود 20 مگی با سرعت 60 کیلوبایت برثانیه دان میکرد بعد خواستم ببینم ریزوم داره دیدم نداره و قطع شد.دوباره از سر دانلود کردم و این بار با سرعت 107کیلوبایت برثانیه توی 4 ساعت دان شد(اگه میخواست با همون سرعت بره ساعت 11 صبح تموم میشد!)

کل دیشب رو نخوابیدم :دی
از هیجان و شوق بسیار!

BIJAN5759
15-09-2010, 06:39
دوستان تهرانی کی دانلود کرده ما ازش بخریم؟

ع.ص
15-09-2010, 06:52
واییییییییییییییییییییییی ییییی.عجب چیزی بود................

الان یه دست بارسا بایرن زدم!خیلی حال داد.بازی نبود که ................ انرژِی هسته ایی بود

از چیش بگم؟!

بازی رو روی درجه ریگولار(درست نوشتم؟!)بازی کردم 1-هیچ بردم.با گل مسی.البته بابام در اومد تا گل رو زذما.چه دفاعی............اصلا نمیزاشت توپ رد بشه.

والدز چه دروازه بانی کرد....................من که طرفدار بارسا هستم ازش تعجب کردم!

گلمم خیلی قشتگ بود.........اینیستا از جناح چپ پاس داد به ویا؛ ویا جا خالی داد سرانجام مسی بود و دروازه اش!

یه چیز خیلی قشنگ تو صدای بازی بود که کفم برید:

از کنار زمین صدای فریاد مربی ها میومد که اسم بازیکنان رو میگفتند..............خیلی هم صداهاشون شبیه به صدا های اصلی بود..............مثلا یه صدایی به زبان اسپانیایی اومد که یه چیزی گفت و آخرش ویا یا مسی داشت.یا مثلا یه صدایی داد زد گفت روبن!(لویس فان گال بود :دی)

خلاصه کفم برید....خداکنه همین کد نهایی بازی باشه...............خیلی عالی بود...............

الان هم میرم یه دست کاپ سانتادر بزنم

راستی پچی چیزی واسش نیومده؟

Google Spider
15-09-2010, 06:58

الان یه دست بارسا بایرن زدم!خیلی حال داد.بازی نبود که ................ انرژِی هسته ایی بود

از چیش بگم؟!

بازی رو روی درجه ریگولار(درست نوشتم؟!)بازی کردم 1-هیچ بردم.با گل مسی.البته بابام در اومد تا گل رو زذما.چه دفاعی............اصلا نمیزاشت توپ رد بشه.

والدز چه دروازه بانی کرد....................من که طرفدار بارسا هستم ازش تعجب کردم!

گلمم خیلی قشتگ بود.........اینیستا از جناح چپ پاس داد به ویا؛ ویا جا خالی داد سرانجام مسی بود و دروازه اش!

از کنار زمین صدای فریاد مربی ها میومد که اسم بازیکنان رو میگفتند..............خیلی هم صداهاشون شبیه به صدا های اصلی بود..............مثلا یه صدایی به زبان اسپانیایی اومد که یه چیزی گفت و آخرش ویا یا مسی داشت.یا مثلا یه صدایی داد زد گفت روبن!(لویس فان گال بود :دی)

خلاصه کفم برید....خداکنه همین کد نهایی بازی باشه...............خیلی عالی بود...............

دمت گرم بیین داوری چه طوره ؟؟؟
دربازبان ها چه طور...
گرافیک
زود جواب بده که هم خواب فشار اورده هم این که مور مور میشه بدنم....:31:

MJ assassins creed
15-09-2010, 07:05
آقای ع.ص میتونی عکس از بازی بگیری یابا برنامه ای یه فیلم از بازی بگیری؟

Download Master
15-09-2010, 07:19

از چیش بگم؟!

اینم اولین Mod واسه DEMO

برای تنظیم زمان - رزولوشن و Camera

در ضمن تو Settings بازی Movie Playback رو OFF کنید تا اون دموی بعد بازی رو هر بار نبینید

تو فرومای خارجی خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــلی از بازی تعریف میکردن مخصوصا از Simulation بازی که از فیفا 10 خیلی سرتره و از اینجور حرفا

تا 3-4 ساعت دیگه دانلود میشه . فعلا باید ببرم سیستممو گارانتی و رو لپتاپ بازی کنم. به نظرتون میکشه رو لپتاپ با این مشخصات ؟

CPU = Core2Dou 2.53 GHz
Ram = 4GB
VGA = 4650

راستی دوستان هر چه سریعتر تیمای دموی بیشتری اومدن (مخصوصا رئال عشق من) سریع لینک بدید.

Spaniuly
15-09-2010, 07:29
خوب یه لحظه دلم حری ریخت توی درایو C جا نداشتم فکر کردم فایل بد دانلود شده الان دارم می ریزم به زودی نقد می ذارم براش... فعلا برم یه دست بزنم توی رگ

ع.ص
15-09-2010, 07:38
دمت گرم بیین داوری چه طوره ؟؟؟
دربازبان ها چه طور...
گرافیک
زود جواب بده که هم خواب فشار اورده هم این که مور مور میشه بدنم....:31:

داوری تا اینجا به نظرم خوب بوده

دروازه بان ها هم یه چندتا سوتی داشتند که خوشبختانه منجر به گل نشد:31:(نسبت به 10 خیلی بهتر شدن)

آقای ع.ص میتونی عکس از بازی بگیری یابا برنامه ای یه فیلم از بازی بگیری؟

چشم. به روی چشم!:31:

----------------------------------

الان یه دست جام لایبر زدم(با یکی از تیمهاش-اسمش یادم نیست!) رو حالت پروفیشینال 2-1 باختم

بعدش یه دست بایرن-بارسا زدم (من بایرن بودم-آخه نمیتونم باخت بارسا رو ببینم!)رو حالت تاپ پلیر 1-0 باختم

Spaniuly
15-09-2010, 07:45
وای وای عجب چیزی شده عاشقان PES از بازی خوششون نخواهد اومد... دیگه بازی اون سبک آرکید رو نداره نمی تونی یه تنه هر کاری که خواستی انجام بدی دیگه اون حرکات پا به توپ روباتیک وجود نداره حتما باید از تکنیک های مختلف استفاده کنی کاملا متفاوت شده مثل فیفاست... کاملا استایل بازیکنان دقیقا مثل فیفا شده و از پشت کپی برابر اصل شده باسن بازیکنان هم کوچیکتر شده البته شورتشون دیگه مثل قبل واسه بسکتبال نیست... گرافیک 100٪ بهبود پیدا کرده ...

ساده بگم با یه چیز کاملا متفاوت روبرو هستید... شدیدا منتظرم تا شب بیاد و دموی فیفا رو دانلود کنم ولی احتمال می دم این PES باز هم خوراک امسالم باشه

Download Master
15-09-2010, 08:14
یادتونه تیما تو PES 2010 DEMO کی اضافه شدن؟ یعنی تا آخر امشب احتمال داره رئال اضافه بشه ؟؟!! آخه امشب بازی داره با آژاکس بازی هم ساعت 23:15 از شبکه 3 پخش میشه

ع.ص
15-09-2010, 08:34
یکی از دوستان درخواست کرده بود از بازی عکس بزارم.والا راستش چندتا عکس گرفتم دیدم مشابه شو تو اینترنت دیدم.منظورم اینکه اگه تو گوگل یه سرچ بکنید کلی عکس از بازی میاد.یوتیوب هم همین طور.

---
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم:
به نظرمن بازی خیلی نرمه.یعنی هرچی بخوای تو بازی اتفاق میوفته.ولی در حال حاضر من 2تا مشکل با بازی دارم:
1-تیمها خیلی کمه!
2-سیستم پاس عوض شده و چون من هم به همون سیستم قبلی عادت داشتم با این مشکل دارم.نمیگم بده ها.خوبه.یعنی هرجا که دلت میخواد میتونی پاس بدی.واسه همین اکثر پاس هام اشتباهه!

shahab_f
15-09-2010, 08:39
شماها مگه سرعت اینترنتتون چنده که اینقدر سریع دی ال کردین؟
من یهدونه 1.33 گیگی توی وارز پیدا کردم ، همینه دیگه؟
درایو سی چقدر خالی باشه ؟

IRAN_KING
15-09-2010, 08:44
یکی از دوستان درخواست کرده بود از بازی عکس بزارم.والا راستش چندتا عکس گرفتم دیدم مشابه شو تو اینترنت دیدم.منظورم اینکه اگه تو گوگل یه سرچ بکنید کلی عکس از بازی میاد.یوتیوب هم همین طور.

---
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم:
به نظرمن بازی خیلی نرمه.یعنی هرچی بخوای تو بازی اتفاق میوفته.ولی در حال حاضر من 2تا مشکل با بازی دارم:
1-تیمها خیلی کمه!
2-سیستم پاس عوض شده و چون من هم به همون سیستم قبلی عادت داشتم با این مشکل دارم.نمیگم بده ها.خوبه.یعنی هرجا که دلت میخواد میتونی پاس بدی.واسه همین اکثر پاس هام اشتباهه!

پس می تونیم بگیم تغییر نسبتا کلی داده کونامی .... و از نظر شوت و سانتر چه تغییراتی داشته و هوش مصنوعی ؟

Spaniuly
15-09-2010, 08:59
شماها مگه سرعت اینترنتتون چنده که اینقدر سریع دی ال کردین؟
من یهدونه 1.33 گیگی توی وارز پیدا کردم ، همینه دیگه؟
درایو سی چقدر خالی باشه ؟
مال من 1 مگ هست توی 4 ساعت دانلود شد....

باید بگم بازی فوق العاده شده اصلا اون چیزی که قبلا دیدیم از PES نیست موتور گرافیکی بازی دقیقا قبلی نیست. چون سیستمی که توی شرکت دارم 2010 رو اجرا می کرد با بدبختی ولی الان زدم نیاورد باید زودتر برم خونه بشینم یکمی بازی کنم. واقعا فکرشو هم نمی کردم اینقدر جذاب و پر هیجان باشه بازی ریپلای ها تغییر پیدا کرده عین فوتبال هایی شده که موقع پخش ریپلای از تکنولوژی های پیشرفته استفاده می کنه. یه لحظه بلور میشه تصویر خیلی طبیعی شده موقع شروع کیک آف دوربین برادکستینگ میاد بعد آروم می ره جلوتر بالاخره دریبلینگ ها اومد روی آنالوگ راست . بعد این دیگه نوب ها هی شهرت بازی می کنن:31: یکیشم خودم:11:

گرافیک بازی هم که خیلی توپ و شفاف شده نورپردازی بازی خیلی بهتر از اون چیزی شده که تا الان ازش دیده بودیم. نحوه دویدن بازیکنان شدیا مثل فیفا نکست شده که خیلی می چسبه دیگه اینطور نیست که عین روبوت آبجکت وارد بازیکن بدوه موشن ها به قدری زیاد شده و از بس انیمیشن جدید اضافه شده که اصلا کلا تصویر pes 2010 از مغزتون پاک میشه. عکس دیدن فایده نداره باید خودتون تجربه کنید و ببینید که چه وضعیت متفاوتی پیدا کرده

hessi19
15-09-2010, 09:16
لینکه دانلود xbox ش نیومده ؟؟؟؟!؟؟ اگه اومد حتما بزارید لطفا

Mostafa NBA
15-09-2010, 09:17

سرور هیچ محدودیتی نداره حسین جان. سرعت اینترنت شبانه کلاً کم میشه وگرنه من برای تست سرعت, با یک سرور دیگه که امتحان کردم, سرعت تا 25 مگابایت در ثانیه هم رفت. خودمم الان با اینترنت 2 مگی دارم دانلود میکنم, سرعتم هم روی 250 هست.

:11:

آرمین جان عجب خبر لذت بخشی دادی !!!! پس امسال رقابت تنگاتنگی بین PES و FIFA رخ خواهد داد :8:

ali_santori
15-09-2010, 09:38
ما که دیشب گزاشتیم دانلود تا الان از هر کدوم 30% بیشتر نرفت

دیگه مجبورم برم کافی نت.

شیرازی ها کسی دان نکرده ازش بخریم؟؟؟

hamsah
15-09-2010, 09:40
سلام.به نظرتون ارزش داره با اینترنت 256 و سرعت دانلود 27 بزارم دانلود کنه؟پهنای باندم 6گیگ در ماهه.چه قدر ازش مصرف میشه؟:13:

خیلی ناامید شدم .:41:آخه عاشق PES 2011 ام ولی دانلودش 20 ساعت طول میکشه!:19:

alibararsani8
15-09-2010, 09:44
سلام.به نظرتون ارزش داره با اینترنت 256 و سرعت دانلود 27 بزارم دانلود کنه؟پهنای باندم 6گیگ در ماهه.چه قدر ازش مصرف میشه؟:13:

خیلی ناامید شدم .:41:آخه عاشق PES 2011 ام ولی دانلودش 20 ساعت طول میکشه!:19:
دوست عزیز اینطوری 1.5 گیگ از حجمت مصرف میشه یعنی یه دموی pes واست حداقل 7.8 تومن آب میخوره.
دوستان به نظر من تا نسخه نهایی صبر کنید تا اون موقع لذت بازی براتون دوچندان بشه.هر چند امسال fifa 11 یه چیز دیگست و وقتی اون بیاد دیه کسی pes2011 نمیخره.:20::20:

fandak
15-09-2010, 09:55
امیدوارم من هم بتونم این دمو رو یه جوری گیر بیارم و بازی کنم.

یادش بخیر پارسال که با یکی از بچه های همین انجمن تو یکی از خیابون های تهران قرار گذاشتیم که دموی بازی رو ازش بگیرم ، موقع

قرار از اراذل و اوباش یک کتک حسابی خوردم .

alibararsani8
15-09-2010, 10:02
داشتم تو یکی از سایتا میگشتم که عکسایی گذاشته بود در مورد ساخت استادیوم؟یعتی واقعا مثل fifa manager میتونیم تو pes2011 هم استادیوم بسازیم؟
2.یه عکس دیگه بود که wallpaper مسی بود جریان این چیه؟
اینم عکساش:

Dark Shine
15-09-2010, 10:05
تماشاگرا رو !!:31:
اون واپیپر مسی هم فک کنم بشه تایتل اسکرین!:20:

mtx891
15-09-2010, 10:15
از همه بابت زحماتشون ممنونم من دیشب تا 3.30 بیدار بودم اما چون چتا مطلب اخر تایپیک برام تکراری بود و انگار پست ها توی صفحه های قبل اضافه میشد اصلا متوجه پستها نشدم و امروز دیدم
من دانلودم محدوده و فقط میتونم شب دانلود کنم با سرعت 50 که دو شب طول میکشه:41:

hamid_hitman47
15-09-2010, 10:16
بچه ها از اين دمو هنوز نسخه ي كم حجم شده يا به اصطلاح Rip شده اي نيومده؟؟

pedramgolchin
15-09-2010, 10:21
دوست عزیز اینطوری 1.5 گیگ از حجمت مصرف میشه یعنی یه دموی pes واست حداقل 7.8 تومن آب میخوره.
دوستان به نظر من تا نسخه نهایی صبر کنید تا اون موقع لذت بازی براتون دوچندان بشه.هر چند امسال fifa 11 یه چیز دیگست و وقتی اون بیاد دیه کسی pes2011 نمیخره.:20::20:

دوست خیلی ګلم شاعر در وصف عاشقای Pes میګه :
ناز برده تنعم نبرد راه به دوست :40: عاشقی شیوه ی رندان Pes باشد

Konami_Pc
15-09-2010, 10:42
:8: مرسی ارمین همین که بازی کردی و هیجانی تعریفش رو کردی میتونیم امسال لقب بازگشت پادشاه رو حقش دونست :8:

mojtaba007
15-09-2010, 10:48
وای خدا جان من کمتر بازی کنید
از خود بازی برای ما ها هم بگید
صبرمون اندازه ای داره به خدا

MJ assassins creed
15-09-2010, 11:02
بچه ها من دوتا فایل رو دانلود کردم اون 4 تا هم از هر کدومشون30-40 مگ رفته ایشاالله تا ظهر دانلود میشه براتون عکس و اگه شد فیبلم از بازی میزاریم.

ali...
15-09-2010, 11:23
من بیدار شدم دیدم دانلود شده دارم نصب میکنم
دل تو دلم نی :31:

4039
15-09-2010, 11:24
منم بازیو گرفتم اما تصمیم دارم با دو تا بازی کردن برداشت خودمو نگم چون دقیقا مثل پارسال میشه که اولش همه به به و چه چه میکردن و به مرور زمان که کم کم نواقص بازی برملا شد یکی یکی دمق شدیم . الان بیشتر احساس بر آدم حاکمه تا منطق .

mojtaba007
15-09-2010, 11:28
از دروازبانی و داور حسین جان بیشتر بگو همون احساسیتو هم قبول داریم

hobgoblin
15-09-2010, 11:29
منم بازیو گرفتم اما تصمیم دارم با دو تا بازی کردن برداشت خودمو نگم چون دقیقا مثل پارسال میشه که اولش همه به به و چه چه میکردن و به مرور زمان که کم کم نواقص بازی برملا شد یکی یکی دمق شدیم . الان بیشتر احساس بر آدم حاکمه تا منطق .

حسين جان حداقل احساست رو بگو.

منم بازي رو گرفتم ولي بايد برم خونه و نصب كنم.

فقط يه كلمه بگو اميدوار كننده هست يا نه

4039
15-09-2010, 11:39
چشم من تازه الان از سر کار میام ( نمیدونید چقدر امروز کار برام طول کشید :31: انگار بجای سه ساعت 10 ساعت سر کار بودم ) سعی میکنم بدون هیچ تعصبی واقعیتها رو بنویسم .

Armin 7
15-09-2010, 11:43
اقایون سلام.
بنده هم بازگشت پادشاه رو تبریک میگم.
اقایون اگه ممکنه یه لینکی بدین که با سرعت بالا بتونیم دانلود کنیم.
این لینکها هم که همشون سرعت پایینن.
سپاسگذارم.

hasani2008
15-09-2010, 11:48
خداوكيلي مشكلات بازي رو هم بگيد هنوز نتونستم دان كنم!!!

Spaniuly
15-09-2010, 11:48
اقایون سلام.
بنده هم بازگشت پادشاه رو تبریک میگم.
اقایون اگه ممکنه یه لینکی بدین که با سرعت بالا بتونیم دانلود کنیم.
این لینکها هم که همشون سرعت پایینن.
سپاسگذارم.
لینکی که توی پست دوم هست لینک مستقیم هست ماکسیمم اسپید

Dark Shine
15-09-2010, 11:50
Ram 3gb :41:
باید فک کنم برای همیشه با Pes2010 سر کنم:19:

karnavaleroos
15-09-2010, 11:52
واسه من که 70 کیلو سرعت دان دارم فک کنم 8 ساعت طول میکشه دان بشه ایشالا امشب میزارم برا دانلود

BIJAN5759
15-09-2010, 11:55
آقای یکی بگه این دمو رو از کجا گیر بیاریم ؟؟؟؟؟

Lamanta
15-09-2010, 12:09
لینک دانلود مستقیم با قابلیت رزیوم و سرعت بالا

5 لینک اول 258 مگابایت و لینک آخر 55 مگابایت حجم دارد:

سلام من نمیتونم اینا رو دانلود کنم با IDM ، لینک ها مشکل دارند یا IDM که ارور میده ؟

Alex * Delpiero
15-09-2010, 12:16
سلام من نمیتونم اینا رو دانلود کنم با IDM ، لینک ها مشکل دارند یا IDM که ارور میده ؟

سلام
واسه منم ارور میدن
کسی نیست واسه ما مستقیم کنه ؟
ار خود سایت کونامی هم که شلوغه با 10 15 دانلود میکنه
کسی نیستتتتتتت

don-corleone
15-09-2010, 12:20
لینکا دان نمیشن دارم دیوونه میشم

CATALONIA
15-09-2010, 12:23
برا من فقط پارت پنجمش ارور ميده ... 
بقيشن دارن دان ميشن ... 
پارت ششم هم دان شد .! 

اين پارت پنجم رو خواهشا درست كنين .. 
ممنون 

hadishi
15-09-2010, 12:23
بازی پیشرفت بسیار خوبی کرده دیگه با بازیکنی مثل رونالدو و مسی نمیشه همه زمین رو دور زد پاس دستی بازی رو جذاب تر کرده تک به تک دیگه این جوری نیست که 100% قنی یا R2 رو بزنی بره تو گل سرعت بازی عالی البته الان نسخه دمو خیلی محدودیت گذاشتن تو نسخه دمو در حالت Random بازی میکنید و یک چیز دیگه حالا نمی دونم من چون خیلی pes بازی کردم این جوره یا نه من بازی اول 4-1 زدم هر 4 تا از پشت محوطه جریمه شوت زدن تغییر کرده اما از نظر من یک خورده راحت گل میشه top player هم بود در کل بازی حرف نداره جز بهترین نسخه های pes

pouyaabiboy
15-09-2010, 12:24
سلام به همه عاشقای pes
نظر من پس از 1 ساعت بازی
دوستان چشمگیر ترین تغییر نسبت به 10 اضافه شدن انیمیشنهای نسبتا زیاد به بازییه هر چند هنوز خیلی بازی خشکه( نسبت به.....)
گرافیک دقیقا مثل پارساله با یه ذره نور پردازی بهتر(تماشاگرا بازم چنگی به دل نمیزنه . طراحی استادیوم همینطور . جو استادیوم بهتر شده)
چیزایی که خیلی تو ذوق میزنه
صدای ضربه به توپ مخصوصا ضربه سر
چمن اصلا اونی نبود که قبلا تو فیلم و عکسها دیده بودیم(نسبت به 10 خیلی بهتره)
دروازبانها بهتر شدن ولی بازم توپها رو مثل همیشه دفع میکنن با ای تفاوت که این بار توپ جلو پای بازیکنهای خودی میفته
یه ایراد دگه که نمیدونم چطوری بیان کنم . اونایی که فیفا نکست بازی کردن بهتر میفهمن اونم اینه که انیمیشنهای اضافه شده خی با روند توپ همخوانی نداره و مچ نیستند با هم
ولی
در کل
pes نسبت به یک سال . خوب پیشرفت کرده ولی هنوز خیلی جا داره واسه تبدیل شدن به ایده آل
من خودم تا 2010 پیس بازی میکردم اما با دیدن فیفا 10 نکست دیگه هیچوقت پیس بازی نکردم تا امروز..........
امشب هم حتما فیفا 11(یا به عبارتی همون فیفا 10 . چون نسخه pc دقیقا بازی یه سال پیشه کنسوله) رو دانلود کنید و خودتون تفاوتو احساس کنید ( بین pes 11 و fifa 10 )
بازم تبریک به هواداران pes
ایشالله از این سری لذت ببرید

Lamanta
15-09-2010, 12:25
آقا یکی لینک ها رو درست کنه تورو خدا

Dark Shine
15-09-2010, 12:29
گذاشتن لینک ممنوعه هر کی میخواد پ.خ بده!:31:

Lamanta
15-09-2010, 12:33
من جدی گفتم
یه نفر زودتر درستشون کنه......

hasani2008
سلام به همه عاشقای pes
نظر من پس از 1 ساعت بازی
دوستان چشمگیر ترین تغییر نسبت به 10 اضافه شدن انیمیشنهای نسبتا زیاد به بازییه هر چند هنوز خیلی بازی خشکه( نسبت به.....)
گرافیک دقیقا مثل پارساله با یه ذره نور پردازی بهتر(تماشاگرا بازم چنگی به دل نمیزنه . طراحی استادیوم همینطور . جو استادیوم بهتر شده)
چیزایی که خیلی تو ذوق میزنه
صدای ضربه به توپ مخصوصا ضربه سر
چمن اصلا اونی نبود که قبلا تو فیلم و عکسها دیده بودیم(نسبت به 10 خیلی بهتره)
دروازبانها بهتر شدن ولی بازم توپها رو مثل همیشه دفع میکنن با ای تفاوت که این بار توپ جلو پای بازیکنهای خودی میفته
یه ایراد دگه که نمیدونم چطوری بیان کنم . اونایی که فیفا نکست بازی کردن بهتر میفهمن اونم اینه که انیمیشنهای اضافه شده خی با روند توپ همخوانی نداره و مچ نیستند با هم
ولی
در کل
pes نسبت به یک سال . خوب پیشرفت کرده ولی هنوز خیلی جا داره واسه تبدیل شدن به ایده آل
من خودم تا 2010 پیس بازی میکردم اما با دیدن فیفا 10 نکست دیگه هیچوقت پیس بازی نکردم تا امروز..........
امشب هم حتما فیفا 11(یا به عبارتی همون فیفا 10 . چون نسخه pc دقیقا بازی یه سال پیشه کنسوله) رو دانلود کنید و خودتون تفاوتو احساس کنید ( بین pes 11 و fifa 10 )
بازم تبریک به هواداران pes
ایشالله از این سری لذت ببرید
ضد حال بدي زدي ،اصلا انتظار نداشتم ،يعني امسالم پي اس......

MJ assassins creed
برای من درست شد داره با 100 تا دانلود میکنه.من هم اگه تمام شد میام چند تا تصویر میزارم ولی نقد اصلی رو باید منتظر آقا حسین و آقا آرمین عزیز باشیم

Dark Shine
15-09-2010, 12:42
من جدی گفتم
یه نفر زودتر درستشون کنه......
ارسال شد :40:

ع.ص
15-09-2010, 12:52
خب به درخواست دوستان يه چندتا عکس ميزارم(چون سايزشون بزرگ بود ريسايز کردم کيفيت افت کرد.هرکدوم رو خواستيد بگيد تا بزرگشو بزارم):

1-مسي در حال دريبل زدن هوا!:

2-مسي در حال پا عوض کردن:

3-دفاع جانانه مدافعان.چيزي که هيچ وقت تو pes وجود نداشت(بعد از اين صحنه پويول توپ رو ميگيره):

4-و مهمترين تغيير pes2011: ايثار و شهامت دروازه بان ها در صحنه هاي تک به تک(بيچاره از جونش مايه گذاشته تا توپ رو بگيره.فقظ اين سوال براي من بوجود اومد که چرا بعد از اين صحنه مصدوم نشد!)

و از نظر شوت و سانتر چه تغييراتي داشته و هوش مصنوعي ؟

شوت ها هم خوبه ولي دقيق نميره.بايد تمرين کني تا دستت بياد.
سانتر ها خيلي بهتر شده.من روي درجه پروفيشينال فقط از روي سانتر از جناحين ميتونم گل بزنم.
هوش مصنوعي هم به درجه بستگي داره.روي حالت بيگينر اصلا هوش نداره! ولي روي حالت تاپ پلير باباي آدمو در مياره

Dark Shine
15-09-2010, 12:56
دوستان لینک مستقیم و تک لینک هم پیدا کردم برای دانلود فقط به من پ.خ بدین و ازمن نخواین توی تاپیک بزارم:13:
تو عکسا قیافه ی پویول زنندست چقد!:31:

4039
15-09-2010, 12:58
خب من الان دو تا بازی انجام هرچند واقعا هنوز خیلی زوده که در مورد جزئیات بازی اظهار نظر کنیم اما به نظرم چند مورد خیلی مشهود بود .

من اول سعی میکنم بیشتر نقاط ضعف بازیو بگم .
داوری بازی خیلی بهتر شده اما بازم اشتباهاتی داره ( البته باید خیلی بیشتر از اینا بازی کنم تا تمام ظرایف کار داوری این نسخه دستم بیاد )
زمان پاسخ دهی یک مقدار کمه و این مساله یک مقداری آدمو اذیت میکنه بخصوص توی کنترل توپ و چند مورد دیگه .

اینجا بازیکن بایرن پای ویا رو میزنه اما داور پنالتی نمیگیره :

دیگه با بازیکنی مثل رونالدو و مسی نمیشه همه زمین رو دور زد
سیستم جدید دفاع این اجازه رو نمیده که با یک بازیکن از همه گذشت اما بازم میشه با یک بازیکن مسافت زیادیو طی کرد من با آلوز و مسی چند بار یک نفس تقریبا 100 مترو طی کردم ( چند بار رفت برگشت داشتم توی زمین حریف ) اما سیستم جدید دفاع زیاد بهم اجازه نمیداد خودمو وارد محوطه جریمه کنم . من از سیستم دفاعی که بازیکن خودشو به مهاجم صاحب توپ نزدیک نمیکنه خیلی خوشم اومد .

پاس دستی بازی رو جذاب تر کرده
دقیقا همینطوره پاس دستی بازی خیلی جذاب کرده اما آزادی عمل در جهت پاس و قدرت پاس هنوز کامل نیست انگار مثلا میشه فقط توی 32 جهت پاس داد یعنی زاویه های پاس دادن زیاد نیست .

یک چیز دیگه حالا نمی دونم من چون خیلی pes بازی کردم این جوره یا نه من بازی اول 4-1 زدم هر 4 تا از پشت محوطه جریمه شوت زدن تغییر کرده اما از نظر من یک خورده راحت گل میشه top player هم بود در کل بازی حرف نداره جز بهترین نسخه های pes

گل زدن از طریق شوت واقعا راحت شده یعنی با بازیکنان بزرگ از فواصل بیش از 20 متر میشه راحت گل زد اگه دقت کنید از هر 2 شوت یکیش گله . من اولین بازی با این که با گیم پلی آشنا نبودم و از 3-4 ماه میشه pes بازی نکردم اما روی بالاترین درجه سختی بازی بازیو 1-1 کردم که البته چندین موقعیت صد درصد گل هم برام پیش اومد . بازیو باید سخت تر میکردن .

دقیقا منم موافق این نظرم انیمیشنهای زیادی اضافه شده اما هنوز بازی خیلی خشک به نظر میرسه ( شاید من چون زیاد فیفا بازی میکنم اینجور احساس میکنم )

گرافیک دقیقا مثل پارساله با یه ذره نور پردازی بهتر(تماشاگرا بازم چنگی به دل نمیزنه .
طراحی استادیوم همینطور . جو استادیوم بهتر شده)
با این نظرم کاملا موافقم گرافیک نسخه 10 نسبت به 9 خیلی متفاوت بود چون موتور گرافیکی بازی عوض شده بود اما این نسخه نسبت به نسخه 10 تفاوت چشمگیری نداره .

متاسفانه باید بگم دروازه بانها هنوزم اصلا قابل اعتماد نیستن نه در ضربات راه دور , نه دفع توپ و نه هوش دروازه بان اگه میشد عکسهایی براتون میذاشتم خودتون میتونستید قضاوت کنید .

یک صحنه از اشتباه مشهود دروازه بان که با مدافع قاطی کرد :

یه ایراد دگه که نمیدونم چطوری بیان کنم . اونایی که فیفا نکست بازی کردن بهتر میفهمن اونم اینه که انیمیشنهای اضافه شده خیلی با روند توپ همخوانی نداره و مچ نیستند با هم
ولی
در کل

اینم یک مقداری به چشم میاد

یک دفاع بسیار زیبا و کم نقص از پویول که واقعا خیلی به موقع و بی نقص این تکلو زد و مانع از شوت زنی مهاجم شد :

bahador2009
15-09-2010, 13:09
مرسی حسین جان منم دارم دانلود میکنم (این مغازه ها هم دیگه خیل عقبن میگم دمو رو دارین میگه اواسط مهر میاد گفتم خودم دانلود کنم سنگین تره) تا 5 ساعت دیگه تموم میشه فعلا 19% درصد رفته.
هروقت دانلود شد من هم نظراتم رو میگم.

ArminxXx
15-09-2010, 13:12
جان من یه عکس از نیوکمپ بزارین:19:
خوش بحالتون نشستین ساکر2011 میزنین من اینجا نشستم فیزیک:2: میخونم تا جواز حضور در دانشگاه رو کسب کنم آخه داداشتون مهندس شده(فکر بد نکنین تشدید نشدم اینو گذاشتم تا اگه دانشگاه در نیومدم مجبور نشم برم سربازی:21:)
نیو کمپو یادتون نره
ساکر باز باشین

masoud93
15-09-2010, 13:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه این مشکلات خیلی کم تو بازی پیش بیاد مشکلی نداره تازه بازیو واقعی تر هم میکنه چون اشتباه داور و دروازه بان چیز خیلی عجیبی نیست ولی اگه بخواد تن تن پیش بیاد نه یه باگ بزرگ هست.

مثلا به نظر من بزرگ ترین مشکل 2010 این بود که یه سری وقتها پای بازیکن رو میزدی ولی خطا نمیگرفت(البته زیاد پیش میومد)

Amin.P30
15-09-2010, 13:17
برا کسانی که دانلود نکردن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOR

OR

Milad4171
15-09-2010, 13:33
سلام خدمت دوستان. من دارم دانلود میکنم فایل رو. دوستمون نقاط نقظ رو گفت. نقاط قوت و قابل احساس هم بگه که من دانلود کردم ببنم متوجهش میشم یا نه!!!
بازم ممنون که دمو رو قرار دادن!!!
من فکر کنم بازم قابلیت تغییر رو داره. اصلا اصول دمو اینه. که ملت ببینن و نقاط ضعف رو بگن که بشه در فرصت یک ماهه بازی ترمیم بشه!!

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

سلام خدمت دوستان. من دارم دانلود میکنم فایل رو. دوستمون نقاط نقظ رو گفت. نقاط قوت و قابل احساس هم بگه که من دانلود کردم ببنم متوجهش میشم یا نه!!!
بازم ممنون که دمو رو قرار دادن!!!
من فکر کنم بازم قابلیت تغییر رو داره. اصلا اصول دمو اینه. که ملت ببینن و نقاط ضعف رو بگن که بشه در فرصت یک ماهه بازی ترمیم بشه!!

Spaniuly
15-09-2010, 13:48
حیف که وقتی جلوی دروارزه می رسی دوربین کج میشه واسه همین باید زیاد تمرین کنیم تا به این مسئله عادت کنیم تا موقعیت ها به هدر نره اینکه همه از پشت محوطه گل می زنن دقیقا علتش همین هست چون داخل محوطه جریمه رفتن کار سختی هست تازه وقتی هم میری شوت رو یا بیرون میزنی هول هولکی یا به وسط میزنی و دروازبان میگیره خیلی باید تمرکز کنیم این اوایل تا عادت کنیم به شرایط جدید و زاویه دار دوربین کاملا زاویه پیدا می کنه توی محوه جریمه

4039
15-09-2010, 13:50
من کاری به نقاط ضعف pes ندارم ( که البته باید کونامی درستشون کنه در این شکی نیست ) ولی انصافا حسی که این بازی به آدم میده حقیقتا خیلی هیجان انگیزه من آخرمش دقیقا نفهمیدم علت این هیجانی که در این بازی وجود داره چیه اما هر چی هست وجود داره .
با اجازتون من برم سراغ بازی که این حسه بد جوری معتادمون کرده فقط ای کاش یک نفر دیگم بود دو نفره هیجان بازی چندین برابر میشد .
راستی آرمین جان اون 8 دسته ای که گفتی کجا دیدی توی دمو هم جای 8 دسته بازی وجود داره من 4 تا اسلات بیشتر نمیبینم . در ضمن این تبلیغات بعد بازیو چطوری رد میکنی من همه دکمه رو انتخاب زدم اما نشد .

Mostafa NBA
15-09-2010, 13:57
برا من فقط پارت پنجمش ارور ميده ...
بقيشن دارن دان ميشن ...
پارت ششم هم دان شد .!

اين پارت پنجم رو خواهشا درست كنين ..
ممنون

لینک ها همگی تست شدند مشکلی نیست. این مشکل از ISP هست که Catch میشه به نظرم.

شما یکبار دیسکانکت کن و دوباره وصل شو. اروری که میده چیه ؟؟ ازش عکس بگیر.

Milad4171
15-09-2010, 13:57
به زودی منم نظرم رو میدهم!!
ولی کلا همه جوره باید نظر داده چه ضعف چه قوت!!!
حس بازی رو هم قبول دارم حلا PES این حالت رو داره. و احتمالا توی این نسخه خیلی خیلی مشخص تره!!

pouyaabiboy
15-09-2010, 14:00
حسین جان تو قسمت settings گزینه ی disable move playback رو فعال کن

Google Spider
15-09-2010, 14:04
ممنون از دوستان گلم.مخصوصا مصطفی بابت لینک های به موقع...
من الان نصف رو دان کردم نصفشم دوستم دان کرده دارم مرم خونشون با هم کلی بازی کنیم.
البته توی تاپیک هم سعی می کنم بیام....:21:

fandak
15-09-2010, 14:15
از کی می تونیم حضوری بگیریم ؟

pouyaabiboy
15-09-2010, 14:19
دوستان چندتا نکته ی دیگه
متاسفانه دروازبان ها بازم غیر قابل اعتماد و چیزی که خیلی تو ذوق میزنه اینه که یه انیمیشن خیلی مسخره واسه شیرجه زدنشون درست کردن اونم اینه که دو دستی میپرن واسه توپ و اگه بتونن شوت رو بگیرن تازه اگر . اونوقطه که توپمیفته جلوی دروازه و..................
داوری بهتر شده ولی
5 مورد پیش اومد که بازیکن حریف رو در موقعیت تک به تک زدم(با تکل از پشت) ولی فقط کارت زرد میداد!!!!!!!!!!!!! که خیلی آزار دهنده هست
با بازیکنای خوب میشه بالای 100 متر دوید!!!!!!!!!! ولی وررد به محوطه جریمه ممنوعه!!!!!!!!!!
شوت راحت گل میشه (جذاب ولی با مرور زمان آزار دهنده)
بازم طبق معمول دست وپای بازیکنها تو هم میره!!!
دفاع فوق العاده است ولی بعضی صحنه ها منتظر میمونن تا قشنگ انیمیشنی که واسه دریبل یا فرار ساختن اجرا بشه و بعد عکس العمل نشون میدن!
آزادی عمل نسبتا خوبی وجود داره چیزی که از 2008 فقط یک شعار بوده ولی تو این سری عملیش کردن
ولی بازم میگم دروازبان.................!

hasani2008
15-09-2010, 14:22
اگر امكانش هست از حاشيه هاي بازي هم بنويسيد، ممنون

aram24
15-09-2010, 14:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gsc%2Fsports%2Fproevolutionsoccer2011%2FPES2011_De mo.exe%3Frs%3D150%26e%3D1284806956%26h%3Dfac36184e 0bcd096dbf70040d8418025%26file%3DPES2011_Demo.exe

دموي pes 2011

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gsc%2Fsports%2Fproevolutionsoccer2011%2FPES2011_De mo.exe

ع.ص
15-09-2010, 14:52
دوستان باگ ها و نقاط ضعفی رو که به چشمتون میخوره فقط تو یوتیوب اپلود کنید.چون برای مشاهده ایرادات کونامی فقط به یوتیوب میره. من خودم الان دوتا مشکل دیدم که فیلم گرفتم و تو یوتیوب آپ کردم

اولی:داور سوت رو به نشونه خطا میزنه ولی بازیکن به صورت دنده عقب به حرکتش ادامه میده!

دومی:این یکی باگ نیست ولی به نظرم از باگ بدتره.عمل کرد ضعیف سی پی یو در دفاع و همچنین دروازبان که منجر به گل به خودی سی پی یو میشه!

دوستان فیلمها رو تو یوتیوب دیدید امتیاز فراموش نشه!:19:

hasani2008
15-09-2010, 15:09
ميشه يگيد ارزش داره دمو رو دان كنيم يا نه؟؟؟؟

Mostafa NBA
15-09-2010, 15:12
من هم بازی رو دانلود کردم. از همون 6 پارت ی که گذاشتم. سبک بازی کلاً تغییر کرده :31: تحول اساسی داده به خودش کونامی !

offlineinternet
15-09-2010, 15:13
کسایی که این بازی رو دیدن میشه بگن گرافیکش چقدر فرق کرده
آخه من که نمیتونم ۱۷۳۳ تا پست رو برم بخونم

bahador2009
15-09-2010, 15:15
ميشه يگيد ارزش داره دمو رو دان كنيم يا نه؟؟؟؟
مطمئنا برای یک ماه بازی کردن ارزشش رو داره ولی دانلودش خیلیم راحت نیست چون حجمش 1.3 ولی اگه مشکل گیگ ندارید که مشکلی نیست وگرنه وایسی توی مغازه ها بیارن بگیری بهتره (البته شاید.)

کسایی که این بازی رو دیدن میشه بگن گرافیکش چقدر فرق کرده
آخه من که نمیتونم ۱۷۳۳ تا پست رو برم بخونم

گرافیکش طبق گفته ی دوستان تغییر خاصی نکرده ولی تغییر اساسی ای که به نظر میاد تغییر نورپردازی و گیم پلی و افزایش انیمیشنه.

offlineinternet
15-09-2010, 15:18
چه خبره اینجا :31:

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 20 (20 کاربران و 0 مهمان) [

Spaniuly
15-09-2010, 15:19
این هم اضافه کننده تیم های اسپانیا و ژاپن

دانلود

hasani2008
15-09-2010, 15:20
ببخشيد كه دوباره ميپرسم هركي كه بازي كرده لطفا از حاشيه هاي بازي (انيميشن ها و .....)بگه،ممنون

hadishi
15-09-2010, 15:26
پشت محوطه شوت بزنی راحت تر میره تو گل تا تک به تک یک نکته جالب برای خودم من تو بازی واقعی فوتبال از پاس های ژاوی لذت می برم اینجا هم با پاس دستی میشه خیلی پاس های زیبا داد همکاری های جالبی میشه کرد یک نکته جالب توی بازی من چند پاس دادم بازی تیمی بعد هم تک به تک خراب کردم بازیکن تیمم تشویقم کرد نکته جالب دیگه بازی پاس که میدی یک بازیکن از روی توپ میپره بعد به بازیکن تو اون مسیر است میرسه البته همه پاس ها اینجور نیست دیگه نمیشه مثل 2010 خطا بیرون محوطه جریمه راحت گل زد بعد چند روز خیلی از تاکتیک ها دستمون میاد

BIJAN5759
15-09-2010, 15:26
من کاری به نقاط ضعف pes ندارم ( که البته باید کونامی درستشون کنه در این شکی نیست ) ولی انصافا حسی که این بازی به آدم میده حقیقتا خیلی هیجان انگیزه من آخرمش دقیقا نفهمیدم علت این هیجانی که در این بازی وجود داره چیه اما هر چی هست وجود داره .
با اجازتون من برم سراغ بازی که این حسه بد جوری معتادمون کرده فقط ای کاش یک نفر دیگم بود دو نفره هیجان بازی چندین برابر میشد .
راستی آرمین جان اون 8 دسته ای که گفتی کجا دیدی توی دمو هم جای 8 دسته بازی وجود داره من 4 تا اسلات بیشتر نمیبینم . در ضمن این تبلیغات بعد بازیو چطوری رد میکنی من همه دکمه رو انتخاب زدم اما نشد .

دوست من یه پیغام خصوصی براتون زدم اگه میشه جوابه منو بدین . ممنون

4039
15-09-2010, 15:28
حسین جان تو قسمت settings گزینه ی disable move playback رو فعال کن

من اصلا چنین گزینه ای ندارم . شما کدوم ستینگو میگی ؟ همون ستینگ اول بازی که درجه سختی بازیو میشه تعیین کرد ؟

دوست من یه پیغام خصوصی براتون زدم اگه میشه جوابه منو بدین . ممنون

بیژن جان من جواب دادم . پیام خصوصیتون بسته هستش توی پروفایلتون گذاشتم . متاسفانه من مشهد هستم و شما تهرانی نمیشه دمو رو بهت بدم .

bahador2009
15-09-2010, 15:28
این هم اضافه کننده تیم های اسپانیا و ژاپن

دانلود

آرمین جان این دوتا تیم رو اضافه میکنه یا جایگزین ؟

QUOTE=4039;5413958]من اصلا چنین گزینه ای ندارم . شما کدوم ستینگو میگی ؟ همون ستینگ اول بازی که درجه سختی بازیو میشه تعیین کرد ؟[/QUOTE]

فکر کنم ستینگ اصلی توی پوشه ی بازی رو میگه .

don mohsen
15-09-2010, 15:33
دوستان کسی نمیدونه دمو تو سعدی مشهد اومده یانه؟؟

چون هر سال میاد اونجا. لطفا اگه کسی میدونه یه خبری بده...

BIJAN5759
15-09-2010, 15:38
بچه های تهران کسی نیست که دمورو داشته باشه ؟

zadis
15-09-2010, 15:39
نسخه دموی 360 کی پس میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه جا گشتیم پیدا نشد کسی نمتونه جواب بده
ثواب داره به خدا

pouyaabiboy
15-09-2010, 15:45
[QUOTE=4039;5413958]من اصلا چنین گزینه ای ندارم . شما کدوم ستینگو میگی ؟ همون ستینگ اول بازی که درجه سختی بازیو میشه تعیین کرد ؟

setting داخل پوشه بازی

Macdiano
15-09-2010, 15:55
بچه های تهران کسی نیست که دمورو داشته باشه ؟

اگر کسی خواست میتونه PM بده

balloon
15-09-2010, 15:58
آرامین خان اگه راه دستت هست یه سری عکس از منوهای بازی و همچنین یه عکس از منو بین دونیمه بازی لطف کن برامون بزار.:46:

masoud93
15-09-2010, 15:58
تاریخ انتشار بازی کی هست ؟