PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

hobgoblin
15-08-2010, 06:55
بهتره این بحث ها کنار گذاشته بشه بحث مقایسه واقعا سخته بخصوص تفهیم چیز هایی که شاید بعضی ها به دلایلی نمی تونن ببینند یا نمی خوان ببینند. چند روز پیش بود رفته بودم کلوپ دیدم کنسول های PS2 PS3 و XBOX360 گذاشته بعضی ها PES 2010 و بعضی ها PES 2009 بازی می کنن تک و توک هم گاها می بینی نشستن دارن GTA IV یا DLC هاش رو بازی می کنن بعضی ها هم منتظر میشن که که دو نفری که نشست با PS3 ساکر 10 بازی می کنن تموم بشن تا بشینه یه دست GOW 3 بازی کنن. خیلی جالبه که کسی فیفا بازی نمی کنه اولین روزی که رفته بودم توی اون کلوپ آوردم رو 360 WC 2010 Africa رو بازی کردم بچه نوب هایی که نشسته بودن PES 2009 می زدن توی رگ نگاه می کردن به بازی که می کردم و قیافه های جالبی هم پیدا کرده بودن همه اش می گفتن اااا ووو اووو و کلی متعجب همچین احساس غریبی می کردن که انگار نگاه کردن به فیفا یا بازی کردنش گناه کبیره اس... واقعا بعضی ها و متسفانه تعداد کثیری از فوتبال گیمر های ما الان خیال می کنن حتما چیزی رو که بهش عادت کردن رو بازی کننحتی اگه 100 مرتبه ضعیف تر از رقیبش باشه این عادت خیلی بده و برای بعضی ها شده حیثیتی. این دسته اونهایی هستند که اصلا نمی خوان خوبی ها رو توی رقیب ببینند یا باورش ندارن و ...

منظورم اینه که تو اگه بخوای به یکی از این نوب فوتبال گیمر ها توضیح بدی گیم پلی چیه سیمولیشن چیه و واقع گرایی چیه ممکنه 2 برابر عمرت هم کفاف نده واسه همین به جای اینکه بخوام باهاشون حرف بزنم ترجیح دادم به یه دست pes 2010 بازی کردن باهاشون قناعت کنم تا جای کل کل و توضیح دادنی که بدونم بی فایده هست قناعت کردم دل و زدم به دریا و با شاخ ترینشون بازی کردم و لحظات خوشی سپری کردم

البته آرمين جان با وجودي كه حرفات درست و منطقيه ولي يه چيزي رو اين وسط نديده گرفتي

اونم يه فاكتور بسيار بسيار مهم توي دنياي گيمه به اسم سليقه گيمر

هميشه نميشه نشست و با دلايل منطقي اثبات كرد كه مثلا Need for speed بازي بهتريه از فلان بازي ماشين . من خودم الان با اين سن و سال دارم لحظه شماري مي كنم اين بازي Worms-reloaded ريليز بشه حالشو ببرم يا ديدم خودت يه جا نوشته بودي كه با اين بازي شرك جديده كه اومده كلي حال كردي.

به هر حال خيلي ها هم به خاطر نوع سليقه و يا حتي حس نوستالژي كه به pes دارن اين بازي رو ترجيح ميدن. خوبه كه خودتو درگير توضيح سيموليشن و واقع گرايي نكردي.

راستي نگفتي به يارو شاخه چند تا گل زدي؟؟؟؟

fouladiali
15-08-2010, 10:14
سلام به همه ی دوستان عزیز
در عکس زیر میتونید اطلاعاتی از حضور PES 2011 در نمایشگاه، مثل ساعت و سالن مربوط به اون را مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spaniuly
15-08-2010, 20:42
البته آرمين جان با وجودي كه حرفات درست و منطقيه ولي يه چيزي رو اين وسط نديده گرفتي

اونم يه فاكتور بسيار بسيار مهم توي دنياي گيمه به اسم سليقه گيمر

هميشه نميشه نشست و با دلايل منطقي اثبات كرد كه مثلا Need for speed بازي بهتريه از فلان بازي ماشين . من خودم الان با اين سن و سال دارم لحظه شماري مي كنم اين بازي Worms-reloaded ريليز بشه حالشو ببرم يا ديدم خودت يه جا نوشته بودي كه با اين بازي شرك جديده كه اومده كلي حال كردي.

به هر حال خيلي ها هم به خاطر نوع سليقه و يا حتي حس نوستالژي كه به pes دارن اين بازي رو ترجيح ميدن. خوبه كه خودتو درگير توضيح سيموليشن و واقع گرايي نكردي.

راستي نگفتي به يارو شاخه چند تا گل زدي؟؟؟؟
بله این وسط سلیقه هم مهم هست ولی دیدگاه درست و نگاه کردن دقیق و منطقی می تونه هر کسی رو به عنوان آدم خوش سلیقه جلوه بده البته باز هم به قول خودت ممکنه کسی از چیزهای عجیب غریبی خوشش بیاد یه همکار دختر دارم تو شرکت کلا آدم عجیبیه میگه قیر رو خیلی دوست داره از بوشم خوشش میاد قیر خشک رو هم علاقه داره بجوه با اینکه قیافه اش تیتیش هست علاقه عجیبی به صحنه های مردن های سخت و وحشتناک و حال به هم زن داره و کلی با بوی تینر و ... حال می کنه به هر حال هر کسی یه احساساتی داره که برای خودش قابل تجزیه و تحلیله...

من به شخصه بد جوری منتظر بازی های فوتبال امسال هستم خوشحالم که بعد 3 سال این فرصت رو دارم تا حال دو تا فوتبال رو روی PC ببرم. این بهترین خبره برام.

اون گل پسر هم اولش می گفت باید بازنده دنگ برنده رو بده پس اگه باختی پولش رو میدی گفتم اوکی کوچولو بادی گارداش هم جمع شدن دور و برش نیمه اول 2 تا گل زد نیمه دوم من 3 تا گل زدم ابته گل سوم رو خیلی دیر زدم کلا دلم خنک نشد یه اخراجی دادم و بعدش توپ رو به دروازبان پاس دادم و از اونجایی که می دونستم توی نسخه 1.0 بازی و بدون پچ شدیدا مشکل ریسپانس داشت می دونستم که این کارم باعث میشه مهاجمش توپ رو از پای دروازبان بگیره و گل بزنه به من و همینطور هم شد و بازی 3-3 شد رفتیم توی وقت اضاه و تا پایان بازی توی دو تا وقت اضاه 3 تا بهش گل زدم و چون می خواستم که دیگه حسابی سر کارش بذارم با رائول آلبویول یک - دو کردم و پیش اومدم و از فاصله 35 متری با همین رائول آلبیول یه گل یادگاری زدم تا یادش بمونه واسه غریبه ها شاخ و خونه نکشه البته بعد اینکه بازی تموم شد و قیافه در هم رفته اش رو دیدم حسابی از خودم بدم اومد که باعث ناراحتیش شدم با خود خواهیم. واسه همین باهاش دست دادم و بهش به خاطر بازی شجاعانه اش تبریک گفتم و دنگ جفتمون رو حساب کردم و اومدم بیرون... :46:
اولش 2 تا گل زد نیمه اول تموم

pedramgolchin
15-08-2010, 20:49
پادکست جدید عصیم و آریل بعد از تست ریویو کد جدید بازی پنج شنبه گذشته در لندن پخش شده که انرو میتونید دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونقدر درگیر شدید با هم که انگار نه انگار اینجا تاپیک اخبار نه مقایسه و کل کل با فیفا:41:

A.N.A.P
16-08-2010, 00:36
دوست عزیز دیگه اینطوری که شما میگی نیست
شرکت عقب افتاده کجا بود...فعلا شرکت های عقب افتاده توی ایران هستن
زبان انگلیسی هم داشته وداره فکر کنم شما زبان ایتالیایی بازی رو نصب کردین و تنظیمات اشتباه رو انجام دادین
در کل کونامی از EA در یک سری مسائل عقب هست ولی یک سری محصولات خوب هم داشته که نمیشه اونارو نادیده گرفت
من هم خودم میام اینجا انتقاد میکنم ولی بصورت تعصبی نظر نمیدم
تعصب چشم و عقل رو به روی حقیقت میبنده
در کل بهتره اینطوری نظراتتون رو بیان نکنین چون که بجز ایجاد درگیری و کل کل خاصیت دیگه ای نداره

قبول دارم از روی تعصب حرف زدم !!! ولی اگه بخوایم از روی انصاف حرف بزنیم شما کدوم رو انتخاب میکنین ؟؟؟

در مورد زبان شما اگه نسخه X360 رو بازی کرده باشید میبینید که جز زبان ایتالیایی زبان دیگه نداره !!!

Konami_Pc
16-08-2010, 06:52
قبول دارم از روی تعصب حرف زدم !!! ولی اگه بخوایم از روی انصاف حرف بزنیم شما کدوم رو انتخاب میکنین ؟؟؟

در مورد زبان شما اگه نسخه X360 رو بازی کرده باشید میبینید که جز زبان ایتالیایی زبان دیگه نداره !!!

خوب شما و بقیه کسانی که از روی تعصب پست میدن همون بهتر پستی نزنن چون واقعا بجز انحراف تاپیک و درگیری کاری دیگه نمیکنید و 100 تا کاربر باید بیان توضیح بدن که اقا اینجوریه اونجوریه با این اخباری که دوستان زحمتش رو میکشن واقعا دیگه باید خودتون پی به اشکالات هر دوتا بازی ببرید

هر بازی مشکلات خودش رو داره تعصب هم فقط وقتی خوبه که در حال مسابقه دادن با دوستات هستی اونجا باید تعصبت رو نشون بدی که گل زیادی نخوری:10:

من خودم علاقه شدیدی به pes دارم چون واقعا فیفا کارنت انگیزه ای واسه بازی کردن در من ایجاد نمیکرد حالا امسال فیفا هم میاد و بعد نظر قطعیمون رو هر کردوم از بچه ها در خصوص این دوتا فوتبال بدوت فن بازی ارائه میدیم اخه سال اول تجربه فیفا نکست رو داریم

چون فیفا نکست رو تجربه نکردم من میگم pes فوتبال خوبیه حداقل فیفا رو تو کلوپ دیدم جذابیتی نداره واسه انجام مسابقات حداقل من هنوز ندیدم کسی با فیفا زیاد جام شرط بزارن

ولی pes من خودم وقتی جام بازی میکنم اونم شرطی با دوستان اینقدر این بازی هیجان بهم وارد میکنه که تو بازی یکسره ضربان قلبم شدید میزنه واقعا به عنوان حداقل نوعی فوتبال مجازی من و بقیه رو ارضا میکنه هر چند که ممکنه زیاد فوتبالش واقعی نسبت به فیفا نیاد ولی واقعا جذابت داره منتظرم فیفا هم بیاد تا بدون هیچ تعصبی بازی کنم و ببینم واقعا مثل pes منو راضی نگه میداره امیدوارم اینجوری بشه:10:

pedramgolchin
16-08-2010, 09:32

دوست عزیز چیزی که سلیقه توش حرف اول رو میزنه و احساسات توش نقش داره،دیگه انصاف حرفی واسه گفتن نداره:19:
در مورد نسخه 360 بایدبگم که واسه من زبان انگلیسی داره نه ایتالیایی ،شما یکی دیگه بخر تست کن،ریجن دستگاهتون چیه؟سعی کنید ریجن FREE تهیه کنید

JUSTIN11
16-08-2010, 12:58
بنظر من اگه pes بتونه مشکلات داوری و دروازبانی و زمان پاسخدهی رو رفع کنه +چند تا انیمیشن جدید در حرکات اصلی مانند دویدن و پاس و شوت اضافه کنه+در بازی تعادل منطقی بین بازیکنا صورت بگیره میتونه طرفداران قدیمی خودشو راضی کنه اصلا همه که نمیخوان بازی آخر شبیه سازی باشه یا اینکه مثل فیفا بازی SLOW باشه و در حالت دستی به زحمت بتونن پاس بدن و شوت بزنن....حالا هرچقدر هم که بازی واقعی باشه
ولی وقتی شعار شرکت سازنده صرفا شبیه سازی فوتبال باشه اینجا بحث فرق میکنه.......
من میگم PES با رفع این مشکلات مسخرش میتونه دوباره به روزای اوجش برگرده حالا هرچقدر هم که فیفا به شبیه سازی نزدیکتر بشه.
.
.
.
.
در مورد اینکا بعضی از کاربرا میان اینجا نظر خودشونو حالا چه درست و نادرست میگن: بنظر من برخورد نشه بهتره مثلا اگه من اومدم گفتم که PES خیلی افتضاحه بعد میبینم چند تا پست در مورد اینکه نه بابا اینطور نیست و کونامی داره تلاش میکنه و از این صحبتها نشه بهتره.اصلا ما که در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم و این نظری هم که اون شخص که میده نشانه طرز تفکرشه.اگه اینطوری پیش بره دیگه شاهد هیچ بحثی نخواهیم بود همه نظرات خودشونو میگن و بچه ها آخبار جدید میذارن و تاپیک روند طبیعی خودشو پی میگیره.

balloon
16-08-2010, 13:37
امیدوارم این مطلب تکراری نباشه.:20:

از اون جایی که همگی میدونیم که تیم های بندس لیگای یک آلمان‍‍ از نسخه pes 6 تا الان (pes 2010) جایی در فوتبال معروف کونامی نداشتند ولی این بار در نسخه جدید pes 2011 که هنوز تا انتشارش زمان نچندان زیادی باقی مانده سه تیم بایرن مونیخ ـ شالکه 04 و وردربرمن چهره جدیدی به لیست تیمهای قرار گرفته در این نسخه را داده است اما نکته ای که میتواند از نگاه طرفداران بندس لیگایی غیر قابل باور باشد با وجود تعداد کم تیم ها در بازی معضل لایسنس نشدن نیز دارا هستند.
شایان ذکر هست این سه تیم با نامهای: Isar ( بایرن مونیخ ) Ruhr (شالکه) و Weser (وردربرمن) در بازی میباشند.

منبع: ویکی پدیا انگلیسی

B3HZ@D
16-08-2010, 13:55
اسم تیم بایرن مونیخ خیلی جالبه....isar
من نمیدونم چرا کونامی دیگه اسم تیم ها رو عوض میکنه...اسم کامل اونا رو بذاره مگه چه اتافاقی می افته؟!
بجای این کارها اسمشون رو کامل بنویسه ولی لباس اونا رو وارد نکنه.
دیگه این مسخره بازی ها چیه؟!

hobgoblin
16-08-2010, 14:11
اسم تیم بایرن مونیخ خیلی جالبه....isar
من نمیدونم چرا کونامی دیگه اسم تیم ها رو عوض میکنه...اسم کامل اونا رو بذاره مگه چه اتافاقی می افته؟!
بجای این کارها اسمشون رو کامل بنویسه ولی لباس اونا رو وارد نکنه.
دیگه این مسخره بازی ها چیه؟!

يه چيزي ميگيا دوست عزيز

يعني اگه ميشد فكر مي كني اونا انقدر نفهمن كه اينكارو نكنن؟ كپي رايت توي دنيا قوانين خاص خودشو داره. شما برو توي يه كشور اروپايي يه تيم آماتور مدرسه اي درست كن با پيراهن مثلا آبي اسمشو بزار بايرن مونيخ ببين وكلاي بايرن چه بلايي سرت ميارن.

يا مثلا توي همين كشور خودمون پفك توليد كن اسمشو بذار چي توز ولي به جاي اون ميمونه يه كلاغ چاپ كن روش رنگ بسته رو هم عوض كن. به نظرت اجازشو بهت ميدن؟

يكي از اصلي ترين قسمتهاي كپي رايت اسمه.

sunrise07
16-08-2010, 16:37
بچه ها من یه سوال دارم ، کونامی نمیتونه لایسنس تیم ها رو بخره یا نمیخواد اینکارو انجام بده؟
یعنی الان EA بصورت انحصاری لایسنس تیم ها رو خریداری کرده؟

fouladiali
16-08-2010, 21:00

همون طور که میدونید چند وقت پیش شرکت کونامی از کسانی که مایل بودند در تست نسخه ی آزمایشی MLO (مسترلیگ آنلاین) شرکت کنند ثبت نام به عمل آورد...
امروز این شرکت تعداد محدود 1000 کد از این نسخه ی آزمایشی را بر روی PSN و Xbox LIVE عرضه کرد که اونایی که ثبت نام کرده بودند به تست بازی بپردازند.
گفتنیه که این کد فقط برای مدت 13 روز، یعنی از 16 تا 29 آگوست برای تست قرار داده شده و کونامی تاکید کرده که این کد، کد نهایی بازی نیست و اونا هنوز دارن روی مسایلی مثل دروازه بان ها، داور، انیمیشن ها و بخش آنلاین کار می کنند...

این ویدیوی 3 دقیقه ای هم، اولین ویدیو از بخش مسترلیگ آنلاین (نسخه ی آزمایشی) هست که شخصی به اسم Shadyknight اون را روی وب قرار داده (در این ویدیو قسمت کوتاهی از گیم پلی در این بخش به نمایش گذاشته شده)...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: WENB و PESFan

اینم چند تا ویدیوی دیگه از تست های امروز MLO Beta
پیشنهاد میکنم این ویدیوها را حتما ببینید؛ تا خودتون با قسمت های مختلف مسترلیگ و از همه مهم تر گیم پلی بیشتر آشنا بشین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه ویدئوی دیگه از گیم پلی و منوی بازی

34 مگ ، flv

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع

B3HZ@D
16-08-2010, 23:15
آقا لینک ویدئو کار نمیکنه
بی زحمت خودت یک تستی بکن

Mehdi.ss
16-08-2010, 23:39
آقا لینک ویدئو کار نمیکنه
بی زحمت خودت یک تستی بکن
لینک مستقیم ویدئوهایی که علی جان زحمتشو کشیده
کم حجم ترینشونو گذاشتم
پست اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم پست دوم

B3HZ@D
17-08-2010, 00:23
آقا میشه این لینک یوتیوب رو بدی خودمون نگاه کنیم
فایل که دانلود نمیشه...من نمیخوام تریلر رو دانلود کنم...میخوام همینطوری ببینمش
بی زحمت لینک اصلی رو لطف کن و بذار

fouladiali
17-08-2010, 00:28
لینک مستقیم ویدئوهایی که علی جان زحمتشو کشیده
کم حجم ترینشونو گذاشتم
ممنون مهدی جان، دستت درد نکنه...:10:

آقا میشه این لینک یوتیوب رو بدی خودمون نگاه کنیم
فایل که دانلود نمیشه...من نمیخوام تریلر رو دانلود کنم...میخوام همینطوری ببینمش
بی زحمت لینک اصلی رو لطف کن و بذار
سلام بهزاد جان
لینک های صفحه ی قبل برای دانلود نیستند و همشون لینک پخش ویدیو بر روی وب هستند!!

Mostafa NBA
17-08-2010, 01:19
من تمام این ویدئو ها رو دیدم. پیشنهاد میکنم همه ی این ویدئو ها رو ببینید !

به نظر من خیلی عالیه.هم گیم پلای بازی و سرعت بازی بهبود زیادی پیدا کرده. سرعت بازی خیلی معقولانه شده.
انیمیشن های جالی هم اضافه شده .

من که شدیداً به بازی امیدوار شدم :8:

B3HZ@D
17-08-2010, 01:46
مگه این ویدئو چند قسمته؟!
یعنی هر کدوم این لینک ها مربوط به یک ویدئوی جداست؟!
فعلا که سرعت پایین اومده و نمیتونم دانلود کنم...باید بذارم برای فردا

Mostafa NBA
17-08-2010, 02:24
مگه این ویدئو چند قسمته؟!
یعنی هر کدوم این لینک ها مربوط به یک ویدئوی جداست؟!
فعلا که سرعت پایین اومده و نمیتونم دانلود کنم...باید بذارم برای فردا

به تعداد همون لینک هایی که هست قسمت داره. هر لینک مربوط به یک ویدئو هستش.

BIJAN5759
17-08-2010, 06:55
دوستان تمام این لینکا فیلتره اصلا نمیشه دانلود کرد.!!

pedramgolchin
17-08-2010, 10:29
من دارم ویدئوها رو دونه دونه میبینم و واقعا برام راضی کننده هستش
فقط دروازبانها که اگه درست بشه!!!....

hasani2008
17-08-2010, 11:33
لطفا يه لينك دانلود مستقيم بزاريد تا دان كنيم ،ممنون

fouladiali
17-08-2010, 11:51

اینم سری دوم ویدیوهای تست گیم پلی بخش MLO Beta

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپنج تا از گل های زده شده در این بخش...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه ویدیو که بازیکنان صربستان را نشون میده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه ویدیوی حدوداً 15 دقیقه ای از گیم پلی کامل (هر دو نیمه) بخش MLO (ولی کیفیت چندان خوبی نداره)

Mostafa NBA
17-08-2010, 15:02
لازم دونستم اینم بگم که قدرت کریس رونالدو با توجه به این ویدئو ها 98 هست !

یک ایرادی که خیلی تو ذوق میزنه همین صدای ضربه ی پا به توپ هست که هنوز غیر واقعیه و صدای بسیار بلندی داره.

B3HZ@D
17-08-2010, 15:42
چه خبره ...98 ؟!
بعد دوستان میگن چرا اینقدر به بازی گیر میدی و انتقاد میکنی.
خوب یکدفعه اون رو 99 میکردن و رونالدو میشد بازیکنی که از سیاره دیگه اومده و هیچ کسی نمیتونه اون رو مهار کنه.
حالا خوبه رونالدو فقط جلوی این تیم های در پیت شاخ میشه
کلا کونامی خیلی رویایی Stats بازیکنان رو تنظیم میکنه و همین باعث غیر طبیعی بودن بازی میشه
صدای توپ که همیشه خدا همین بوده...تازه گزارشگر و تماشاگران رو هم به اون اضافه کنید

vahidgame
17-08-2010, 15:55
چه خبره ...98 ؟!
بعد دوستان میگن چرا اینقدر به بازی گیر میدی و انتقاد میکنی.
خوب یکدفعه اون رو 99 میکردن و رونالدو میشد بازیکنی که از سیاره دیگه اومده و هیچ کسی نمیتونه اون رو مهار کنه.
حالا خوبه رونالدو فقط جلوی این تیم های در پیت شاخ میشه
کلا کونامی خیلی رویایی Stats بازیکنان رو تنظیم میکنه و همین باعث غیر طبیعی بودن بازی میشه
صدای توپ که همیشه خدا همین بوده...تازه گزارشگر و تماشاگران رو هم به اون اضافه کنید
تازه جالبه توی مسترلیگ همین بازیکنا که این قدر تخیلی هستن بازم خیلی پیشرفت می کنن! یعنی میشن در حد بهترین بازیکن تاریخ فوتبال.
نمی دونم واقعا اینا چه فکری می کنن.
این ژاپنی ها به فوتبالیست ها و کلا کارای تخیلی خیلی علاقه دارن:38:

fouladiali
17-08-2010, 18:07
این ویدیوی تست گیم پلی MLO متعلق به یکی از سایت های معتبر یعنی " PESKings " هستش که فعلاً قسمت اول اون موجوده و به محض این که قسمت های بعدی اون ارایه شد؛ اونا را در همین پست قرار میدم...

از نکات جالبی که توی این ویدیو و ویدیوهای دیگه دیده میشه؛ اسکوربرده که امسال طراحی شده و در طول بازی اطلاعاتی مثل تعداد خطاها، شوت ها، آفسایدها و ... را نشون میده (مثلا در دقیقه ی 6:36 همین ویدیو)؛ علاوه بر این ها در وقت های اضافه ی بازی؛ دقیقه شمار، زمان های بیشتر از 45 یا 90 دقیقه را نشون میده (مثلا اگه داور 3 دقیقه وقت اضافه بگیره، دقیقه شمار تا دقیقه ی 48:18 را نشون میده)
یکی دیگه از نکاتی که برام جالب بود، گوشی هاییه که با اون، داور با کمک داورها هنگام بازی با هم ارتباط برقرار میکنند و در این نسخه اضافه شده.

از نکات جالب این ویدیو...

واکنش دیدنی دروازه بان در دقیقه ی 1:34
در دقیقه ی 5:33 داور موقع زدن ضربه ی خطا، در حالی که روبروی دیوار دفاعی ایستاده و مانع از جلوتر اومدن اونا از فاصله ی مجاز میشه؛ بعد میاد کنار تا ضربه زده بشه! (عکس زیر)

دیدن عکس در اندازه ی بزرگتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دیدن این ویدیو به لینک زیر برید... (با کیفیت بالا)

smallfrank
17-08-2010, 18:30
ممنون دوست عزیز

عجب اسکوربورد جالبی امیدوارم فیفا هم این قابلیتو استفاده کنه...

مثل اینکه تور دروازه درس بشو نیست....

pedramgolchin
17-08-2010, 21:55
دوستان جهت اطلاع :
پنالتی چیپ هم در بازی هستش که در این ویدئو یه نمونش هست :

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

در اینکه کونامی این چند ساله کوتاهی و تنبلی کرده و از EA عقب افتاده هیچ شکی نیست ولی این ویدئو ها من رو به سال 2012 و رقابت تنگاتنگ با فیفا خیلی امیدوار کرد
PES2011 بازی هستش که آقای سیباس میبایست در سال 2009 اونرو میساخت نه الان :13:

محمد رضا حیدری
17-08-2010, 22:03
سلام.گیم پلی از گل یا دریبل مسی هست بذارید؟
ممنون

karnavaleroos
18-08-2010, 00:04
به نظرم از این ویدئو ها چیزای خوبی از پس در اومده یه چیزی که نظرمو جلب کرد نشون دادن آمار بازی مثل خطاها حینه بازی یودش خیلی جالب بود

Abas1100
18-08-2010, 00:37
به نظرم از این ویدئو ها چیزای خوبی از پس در اومده یه چیزی که نظرمو جلب کرد نشون دادن آمار بازی مثل خطاها حینه بازی یودش خیلی جالب بود

سلام
من همیشه دوستدار این جور کارای کونامی بودم مثل مصدومیت بازیکن و شروع بازی ولی دیگه اینا واسه فوتبال روز اهمیت نداره چون مثلا هر قدر که بازی از این کارا متنوع داشته باشه همون بار اول جالبه و بار دوم و سوم به بعد SKIP می زنی ومیری جلو
اصل اون گیم پلی هست که نه تو تصاویر ونه تو ویدئو میشه خوب درک یا احساس کرد فقط باید بازی کنی

pedramgolchin
18-08-2010, 09:41
فردا اولین اخبار از حجم دموی بازی و سایر اطلاعات منتشر میشه
لینک خبر:

hasani2008
18-08-2010, 10:55
از نكات جالب اين ويدئو
واکنش ديدني دروازه بان در دقيقه ي 1:34
در دقيقه ي 5:33 داور موقع زدن ضربه ي خطا، در حالي که روبروي ديوار دفاعي ايستاده و مانع از جلوتر اومدن اونا از فاصله ي مجاز ميشه؛ بعد مياد کنار تا ضربه زده بشه! (عکس زير)
-----------------------------------------------
خواهشا لينك دانلود اين ويدئو رو بزاريد خيلي خيلي ممنون

mojtaba007
18-08-2010, 11:02
این ادرس طرز چیپ زدن تو پنالتی ها رو نشون میده زمانش خیلی کمه 30 ثانیه

طرز هجوم بازیکن ها همراه با زننده پنالتی هم جالبه
کسی میدونه این نوشته وسط تصویر موقع صحنه اهسته چیه؟

popowoody
18-08-2010, 11:23
این ادرس طرز چیپ زدن تو پنالتی ها رو نشون میده زمانش خیلی کمه 30 ثانیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطرز هجوم بازیکن ها همراه با زننده پنالتی هم جالبه

لینک فیلتره !!!

دموی بازی کی میاد ؟؟؟؟؟؟

smallfrank
18-08-2010, 11:44

فک کنم اون 11 نفری که با هم بازی میکنن میتونن در حین نشون دادن تصویر آهسته با هم چت کنن...

Mehdi.ss
18-08-2010, 12:34
لینک فیلتره !!!

دموی بازی کی میاد ؟؟؟؟؟؟
لینک مستقیم
3 مگ

4 مگ

9 مگ

fouladiali
18-08-2010, 15:16
بالاخره بعد از چندین روز که بدون اخبار ویژه و خاصی سپری شد، امروز و میشه گفت این هفته، سیل اخبار بر روی سایت های مختلف وابسته به بازی جاری میشه...:20:

اول میریم سراغ مهمترین خبر یعنی تاریخ انتشار بازی:

تاریخ انتشار بازی برای یه سری از کشورهای اروپایی 30 سپتامبر عنوان شده؛ و این در حالیه که سایت PESFan گفته که بازی 8 اکتبر در انگلیس عرضه میشه.

حالا بریم سراغ یه خبر خوشحال کننده برای طرفداران آلمان و مخصوصا بایرن مونیخ:

بایرن مونیخ کامل لیسانس شده!

اطلاعات بیشتر را میتونید از لینک های زیر بگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتظر خبرهای جدیدتر باشید...:46:

منابع: WENB و PESFan

CATALONIA
18-08-2010, 15:20
PES 2011 Box Art Revealed

مشاهده باكس آرت همه ي پلتفرم ها : 

Armin 7
18-08-2010, 15:21
با تشکر از اساتید محترم و تمامی افرادی که اخبار جدید رو سریعا به سمع و نظر ما میروسنن.
یه خواهش دارم. اونم اینه که اگه براتون مقدوره این ویدئوهایی که داخل یوتـیوب هستش رو برادران دانلودش کنن و یه جایی اپش کنن که ماهایی که دارای فیلتـرنت هستیم ازش بهره مندشیم و شما رو دعا کنیم.
سپاسگذارم.

fouladiali
18-08-2010, 15:25
خوب باکس شات های بازی هم رونمایی شد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PS3

Xbox 360

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPC

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPS2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPSP

Wii

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع » PESFan

شهاب جان شرمنده، وقتی پست را ارسال کردم، متوجه شدم:11:

Platform: PS3, Xbox 360, PC, PS2, PSP, Wii
-------------------------------

PES 2011 GamesCom Trailer

کیفیت: Hi-Res
فرمت: MP4
حجم: 186 MB
زمان: 6:23

لینک دانلود...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ویدیو را میتونید از لینک های زیر ببینید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: Prorevo و PESFan

Mostafa NBA
18-08-2010, 15:52
به نظر من اگر در باکس شات امسال از لیونل مسی استفاده نمیکردند خیلی بهتر بود.پارسال هم مسی بود دیگه کمی خسته کننده میشه !

smallfrank
18-08-2010, 16:00
پارسال که تورس بود میشد یه جورایی نگاه باکس شات بکنی...
ولی امسال دیگه خیلی غیر قابل تحمل شده....

fouladiali
18-08-2010, 16:05
خوب اعضای سایت Prorevo به نظر میرسه روز پرکاری داشته باشند...
اونا حدود 31 دونه عکس از بازی در سایتشون قرار دادند که میتونید از لینک زیر عکس ها را ببینید...
(محور این عکس ها بخش ادیت بازیه و عکس های فوق العاده جالبی هستند؛ پیشنهاد میکنم حتماً ببینید.:46:)

Milad4171
18-08-2010, 16:30
یه جور تبلیغ باید باشه که گیر دادن به این مسی!!! فعلا که گند زده... پارسال و توی 2010 هم مخلوتی از تورس و مسی بود. اگه دقت کرده باشین. با هم بودن!!!
مثلا فیفا 2010 رونی هستش.
هر سال یک نفر بود ولی اینا دیگه دارن شورشو در میارن گیر دادن به این مسی.
ولی خوب هرچی هست ما که نمیدونیم قضیه چیه!!!!

fouladiali
18-08-2010, 16:36
چهار تا ویدیو از تست گیم پلی کد 80% بازی در نمایشگاه GamesCom

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته: در ضمن ببخشید، لینکی که برای دیدن ویدیوی تریلر در پست قبلی گذاشته بودم، اشتباه بود؛ درستش کردم!:11:

Mostafa NBA
18-08-2010, 16:36
با تشکر از اساتید محترم و تمامی افرادی که اخبار جدید رو سریعا به سمع و نظر ما میروسنن.
یه خواهش دارم. اونم اینه که اگه براتون مقدوره این ویدئوهایی که داخل یوتـیوب هستش رو برادران دانلودش کنن و یه جایی اپش کنن که ماهایی که دارای فیلتـرنت هستیم ازش بهره مندشیم و شما رو دعا کنیم.
سپاسگذارم.

دارم سعی میکنم کاری بکنم که همه ی این ویدئو ها رو بیارم روی سرور خودم با لینک مستقیم و قابلیت Resume با سرعت بالا :11:

B3HZ@D
18-08-2010, 18:55
این عکس بشکه و شکلات چی بود توی بازی؟!
چیزهای عجیب غریبی توی قسمت ادیت بازی بود...ولی ویژگی های خوبی هم به اون اضافه شده
مثل قسمت وارد کردن Wallpaper به بازی و ویرایش استادیوم.
دوباره همون کله ها و صورت های عجیب غریب به بازی اضافه شدن...مثل همین سر مجسمه جزیره ایستر که به بازی اضافه شده
ولی همین که قسمت ویرایش استادیوم به بازی اضافه شده خیلی خوبه...حالا نمیدونم میشه استادیوم رو توی همون محیط ادیت بازی ساخت یا نه؟!
ولی این قسمت سوپرکاپ اروپا من رو جذب کرد که کاپیتان هم هر دو تیم جام ها رو با خودشون به داخل زمین میارن
توی این عکس ها بیشتر پیشرفت ها توی قسمت ادیت بازی نشون داده شده
من که هنوز نتونستم گیم پلی از بازی رو ببینم چونکه آخرای ترافیکمه و نمی ارزه 186 مگ رو دانلود کنم.

pedramgolchin
18-08-2010, 19:03
یه جور تبلیغ باید باشه که گیر دادن به این مسی!!! فعلا که گند زده... پارسال و توی 2010 هم مخلوتی از تورس و مسی بود. اگه دقت کرده باشین. با هم بودن!!!
مثلا فیفا 2010 رونی هستش.
هر سال یک نفر بود ولی اینا دیگه دارن شورشو در میارن گیر دادن به این مسی.
ولی خوب هرچی هست ما که نمیدونیم قضیه چیه!!!!

قضیه اینه که هر سال بهترین بازیکن های دنبا رو انتخاب میکنن،امسال هم مسی رو انتخاب کردن،به نظرتون کجای کار ایراد داره؟؟؟؟ میخاید پارک جی سونگ رو بزارن؟؟؟!!!!!!!:27::21::40:

Mehdi.ss
18-08-2010, 19:08

Platform: PS3, Xbox 360, PC, PS2, PSP, Wii

-------------------------------

PES 2011 GamesCom Trailer

کیفیت: Hi-Res

حجم: 186 MB

زمان: 6:23

لینک دانلود...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ویدیو را میتونید از لینک زیر ببینید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: Prorevo

حاج علی ممنون
ویدئو با حجم 33 مگ

karnavaleroos
18-08-2010, 19:12
با توجه به اینکه کنامی و بلو اسکای از همین الان شروع به ساختن پس 2012 کردن میتونیم شاهد یه شاهکار از کنامی در سال 2012 باشیم

smallfrank
18-08-2010, 19:18
قضیه اینه که هر سال بهترین بازیکن های دنبا رو انتخاب میکنن،امسال هم مسی رو انتخاب کردن،به نظرتون کجای کار ایراد داره؟؟؟؟ میخاید پارک جی سونگ رو بزارن؟؟؟!!!!!!!:27::21::40:

منظورتون سومین بازیکن بد تر جام جهانی بود ؟:27::27::27::27:

Mostafa NBA
18-08-2010, 19:21
منظورتون سومین بازیکن بد تر جام جهانی بود ؟:27::27::27::27:

جام جهانی ملاک خوبی برای ارزیابی نیست ! مگر رونی در جام جهانی خوب بازی کرد ؟؟ یا مثلا کاکا !؟

smallfrank
18-08-2010, 19:24
جام جهانی ملاک خوبی برای ارزیابی نیست ! مگر رونی در جام جهانی خوب بازی کرد ؟؟ یا مثلا کاکا !؟

خب عکس رونی یا کاکا رو که نزاشتن رو جلد به عنوان بهترین بازیکن جهان

البته فیفا هم امسال عکس کاکا رو گزاشته ولی pes عکس بهترین بازیکن جهان رو میزاره
ولی نمیدونم چرا مسی رو انتخاب کرده...

B3HZ@D
18-08-2010, 19:37
آقا این ویدئو 33 مگابایتی که گذاشتین اصلا در مورد گیم پلی نیست
یک کلیپ تبلیغاتیه که تقریبا همه قسمت های بازی رو به نمایش میذاره
ما که چیزی از گیم پلی ندیدیم...منظورم از گیم پلی بازی اینه که چندین دقیقه از کلیپ مربوط به یک بازی باشه که بشه نظر داد
چون که من از این تریلر هیچ چیزی در مورد گیم پلی ندیدم...

Mostafa NBA
18-08-2010, 19:40
خب عکس رونی یا کاکا رو که نزاشتن رو جلد به عنوان بهترین بازیکن جهان

البته فیفا هم امسال عکس کاکا رو گزاشته ولی pes عکس بهترین بازیکن جهان رو میزاره
ولی نمیدونم چرا مسی رو انتخاب کرده...

EA عکس کاکا و برای کاور انگلیسی عکس رونی !

آقا این ویدئو 33 مگابایتی که گذاشتین اصلا در مورد گیم پلی نیست
یک کلیپ تبلیغاتیه که تقریبا همه قسمت های بازی رو به نمایش میذاره
ما که چیزی از گیم پلی ندیدیم...منظورم از گیم پلی بازی اینه که چندین دقیقه از کلیپ مربوط به یک بازی باشه که بشه نظر داد
چون که من از این تریلر هیچ چیزی در مورد گیم پلی ندیدم...

ممنون که اطلاع دادی تا کسی اشتباهی دانلود نکنه.

در بخش های قبل که بچه ها گیم پلای های مربوط به مستر لیگ آنلاین رو گذاشتن. من اون ها رو دیدم که واقعاً عالی هم بود.
من همچنان در حال پیگیری کردن هستم واسه انتقال ویدئوها ی یوتیوب به سرورم.

amin 2010
18-08-2010, 19:44

تاریخ عرضه pes مشخص شد .این بازی تاریخ October 8 عرضه خواهد شد .
امسال بازی کونامی تغییرات عمده ای بخودش می بینه . مثله هوش مصنوعی بهینه ، کنترل و گیم پلی بهتر ، 1000 انیمیشن جدید ، مسترلیگ انلاین و ..
Jon Murphy رییس بخش اروپا Konami Digital Entertainment گفته :
ما روی بازی مدت خیلی زیادی کار کردیم و این بزرگترین تحول سری تا به امروز بوده ، در نتیجه بسیار خرسندیم تا تاریخی که طرفدارا می تونن این بازی که حاصل تلاش های بسیار ما هست رو تجربه کنن .
او ادامه داده :
همه میدونند که امسال گیم پلی بازی خیلی ازادانه طراحی شده و این حاصل زحمات تیم Tokyo کونامی بوده ،برای این که بتونید ازادانه بودن بازیو کاملا درک کنید حتما باید اونو تجربه کنید !!!
این بازی تاریخ 8 October بر روی PlayStation 3, Xbox 360و PC منتشر خواهد شد .
نسخه های Wii, PlayStation 2 و PSP در تاریخی نامعلوم در ماه اکتبر عرضه خواهند شد .

pishoolii
18-08-2010, 19:58
وای یعنیی من خواب نمی بینم؟!!! کونامی بالاخره بایرن مونیخ کامل رو لیسانس کرد؟!!!!:8::18:

اینجاس که باید بگیییم بایرمونیخ را خدا آزاد کرد!!:31:

هرچی از بازی خبرای بیشتری میاد بیرون صبر و طاقتمون کمتر میشه! ، با این ویدئو ها این تصویرا یکمی خیالم راحت شد! ، دمه کونامی گرم!:40:

fouladiali
18-08-2010, 20:32
سایت رسمی بازی PES 2011 ساخته شد

خوب بالاخره سایت رسمی بازی هم رونمایی شد؛ البته هنوز مطلب خاصی توش نیست ولی تریلر رسمی بازی که در نمایشگاه GamesCom پخش شد را میتونید از این سایت ببینید (همون تریلر 186 مگابایتیه و دوستانی که نتونستند از یوتیوب ببینند و یا دانلود کنند میتونند در سایت رسمی بازی اون را ببینند.)

منبع: WENB

Mostafa NBA
18-08-2010, 20:33
تاریخ عرضه pes مشخص شد .این بازی تاریخ October 8 عرضه خواهد شد .
امسال بازی کونامی تغییرات عمده ای بخودش می بینه . مثله هوش مصنوعی بهینه ، کنترل و گیم پلی بهتر ، 1000 انیمیشن جدید ، مسترلیگ انلاین و ..
Jon Murphy رییس بخش اروپا Konami Digital Entertainment گفته :
ما روی بازی مدت خیلی زیادی کار کردیم و این بزرگترین تحول سری تا به امروز بوده ، در نتیجه بسیار خرسندیم تا تاریخی که طرفدارا می تونن این بازی که حاصل تلاش های بسیار ما هست رو تجربه کنن .
او ادامه داده :
همه میدونند که امسال گیم پلی بازی خیلی ازادانه طراحی شده و این حاصل زحمات تیم Tokyo کونامی بوده ،برای این که بتونید ازادانه بودن بازیو کاملا درک کنید حتما باید اونو تجربه کنید !!!
این بازی تاریخ 8 October بر روی PlayStation 3, Xbox 360و PC منتشر خواهد شد .
نسخه های Wii, PlayStation 2 و PSP در تاریخی نامعلوم در ماه اکتبر عرضه خواهند شد .
امسال کونامی تصیمیم گرفته بازی رو زودتر عرضه کنه. همیشه توی نوامبر ریلیز میکرد بازی رو. اینطوری بهتر شد, دفعات قبل خیلی دیر بود و همگی خودمون رو با فیفا خالی میکردیم. الان تقریبا چند روزی بعد از فیفا ریلیز میشه که این خیلی خوبه !
فیفا 28 سپتامیر و PES هم 8 اکتبر. این خیلی خوبه :8:

pedramgolchin
18-08-2010, 20:41
امسال کونامی تصیمیم گرفته بازی رو زودتر عرضه کنه. همیشه توی نوامبر ریلیز میکرد بازی رو. اینطوری بهتر شد, دفعات قبل خیلی دیر بود و همگی خودمون رو با فیفا خالی میکردیم. الان تقریبا چند روزی بعد از فیفا ریلیز میشه که این خیلی خوبه !
فیفا 28 سپتامیر و PES هم 8 اکتبر. این خیلی خوبه :8:

دوست عزیز بازی 30سپتامبر برای XBOX36.,PC, PS3 منتشر میشه و برای کنسول های wii , ps2 در تاریخ 8اکتبر
در UK بازی به طور همزمان برای همهپلتفرم ها در تاریخ 8اکتبر منتشر میشه
لینک خبر:

Mostafa NBA
18-08-2010, 21:03
دوست عزیز بازی 30سپتامبر برای XBOX36.,PC, PS3 منتشر میشه و برای کنسول های wii , ps2 در تاریخ 8اکتبر
در UK بازی به طور همزمان برای همهپلتفرم ها در تاریخ 8اکتبر منتشر میشه
لینک خبر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینطور باشه که چه بهتر. یعنی 2 روز بعد از فیفا که واقعا عالیه :8::8::8:
بزن به افتخار کونامی :31:

Capcom
18-08-2010, 22:06
پارسال که تورس بود میشد یه جورایی نگاه باکس شات بکنی...
ولی امسال دیگه خیلی غیر قابل تحمل شده....

به خاطر این؟!:

Only Real Madrid AND Manchester United

ع.ص
18-08-2010, 23:15
تاریخ ریلیز دمو رو نگفتند؟

در ضمن هرکی با عکس جلد این بازی مشکل داره(مخصوصا رئالی ها)بره فیفا بخره که عکس کاکا جونشون رو گذاشته

fouladiali
18-08-2010, 23:31
سری دوم ویدیوهای تست گیم پلی کد 80% بازی در نمایشگاه GamesCom

منبع: PESKings

fouladiali
19-08-2010, 00:00
چند تا عکس از یکی از تست های گیم پلی کد 80%

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس ها در اندازه ی 960x540

برای دانلود این گیم پلی هم میتونید از لینک های زیر استفاده کنید...

ابعاد: 960x540
فریم در ثانیه: 59.94 fps
حجم: 215.27 MB
مدت زمان: 3:07

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: WMV
حجم: 182.58 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: AVI
کدک: XVID
ابعاد: 640x360
فریم در ثانیه: 59.941 fps
حجم: 103.79 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: GAMERSYDE

Abas1100
19-08-2010, 01:18
سلام
با این تصاویر و ویدئو هایی که از بازی دیدم و شا هم همینطور بازی خوبی شده ولی انتظارات و خوب بر آورده نکرده حد اقل امسال خیلی رو ورزشگاه ها کار کردن امید وارم بازی فوق العاده ای بشه

mojtaba007
19-08-2010, 09:33
چند تا عکس از یکی از تست های گیم پلی کد 80%

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس ها در اندازه ی 960x540

برای دانلود این گیم پلی هم میتونید از لینک های زیر استفاده کنید...

فریم در ثانیه: 59.94 fps
حجم: 215.27 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: WMV
حجم: 182.58 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: AVI
کدک: XVID
ابعاد: 640x360
فریم در ثانیه: 59.941 fps
حجم: 103.79 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: GAMERSYDE

علی جان عکس ها و کلیپ ها فکر کنم پاک شدن تو سایتش
میتونی یه جای دیگه اپلود کنی؟

footballist
19-08-2010, 10:02
نقل و انتقالات چه تغییری کرده؟با تشکر

pedramgolchin
19-08-2010, 10:43
نقل و انتقالات چه تغییری کرده؟با تشکر
دوست عزیز همیشه آخرین تغییراتی توی کد بازی صورت میگیره نقل و انتقالات بازیکنان هستش پس خیالتون راحت باشه که تغییرات کامل اعمال میشه

smallfrank
19-08-2010, 10:53
دوست عزیز همیشه آخرین تغییراتی توی کد بازی صورت میگیره نقل و انتقالات بازیکنان هستش پس خیالتون راحت باشه که تغییرات کامل اعمال میشه

سال قبل که اصلا نقل و انتقالات به روز نبود
مثل روبن و اشنایدر و ....

pedramgolchin
19-08-2010, 11:19
سال قبل که اصلا نقل و انتقالات به روز نبود
مثل روبن و اشنایدر و ....

دلیلش این بود که تاریخ جابجایی بعد از کد نهایی بازی بود ولی این اصلا گفتن شما جای تعجب داره!!!!:13:

fouladiali
19-08-2010, 12:14

اول از همه یه خبر برای دارندگان گوشی های آیفون...

تاریخ عرضه ی بازی برای گوشی های آیفون/آی پد لمسی در اکتبر امسال خواهد بود.

حالا بریم سراغ خبرهای نمایشگاه...

از لینک زیر میتونید ویدیوی دیگه ای از تست گیم پلی کد 80% بازی را ببینید (بازی ایتالیا و آرژانتینه که حدود 19 دقیقه ست و البته کیفیت بالایی نداره)...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت Prorevo از تست بازی گزارشی نوشته که میتونید از لینک زیر اون را بخونید...

لینک ترجمه شده به زبان انگلیسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک اصلی

اینم یه عکس جالبه که نویسنده در پایان گزارشش گذاشته و نوشته که " امروز حتی کارکنان EA هم PES 2011 بازی میکنند... "

منابع: PESKings و Prorevo

am
19-08-2010, 12:46
بچه ها پارسال یادمه سیباس گفت تور دروازه رو تونسخه بعد درست میکنن .
اما انگار هنوز درست نشده؟؟؟؟

B3HZ@D
19-08-2010, 13:08
من نمیدونم این تور دروازه اینقدر مهمه که چندین بار باید اینجا مطرح بشه و در موردش بحث بشه :19:
گیم پلی و هوش مصنوعی رو ول کردین چسبیدین به تور دروازه :13:

از جناب fouladali بابت گذاشتن تریلر گیم پلی ممنونم
تریلر گیم پلی بازی که دوستمون جناب Fouladali گذاشتن رو دیدم
از نظر گیم پلی از حق نگذریم خیلی خوب شده و نسبت به گذشته خیلی پیشرفته تر شده
دیگه شاهد این نیستیم که با 3 یا 4 پاس بشه یک موقعیت گل ایجاد کرد
و مثل گذشته نمیشه با یک بازیکن سرعتی کل مسافت زمین رو طی کرد و خلق موقعیت کرد
مدافعین هم خیلی خوب از قدرت بدنی خودشون در جنگ های تن به تن استفاده میکنن و اینجا فیزیک قوی تر در جنگ های فیزیکی و تن به تن به خوبی مشهود بود
توی سیستم پاسینگ هم پیشرفت خوبی بوجود اومده بود و در دادن پاسها خیلی باید دقت کرد و دقیق بود تا بهش پاس رو به بازیکن مورد نظر رسوند
دیگه مثل گذشته همه پاسها به بازیکن مورد نظر نمیرسه و باید در استفاده از پاور برای پاس و جهت ها دقت کنین
کلا توی این تریلر روند بازی خیلی خوب بود و من یکی رو به این نسخه امیدوار کرد
ولی دو تا مشکل توی این بازی همچنان موجوده...یکی دروازه بانان هستن که همچنان توپ های مستقیم رو نمیتونن مهار کنن و با اون شیرجه های مسخره توپ های مستقیم رو دفع می کنن و میفتن دنبالش تا جمعش کنن...البته اگر شاسن بیارین و مهاجمی اونجا نباشه تا توپ رو توی دروازه بکاره...در کل هوش و انیمیشن دروازه بانان همچنان ایراد داره و پیشرفت نکرده.
مورد دوم هم زمان خوشحالی گل بود که وقتی بازیکنی گل میزنه همچنان خودش تک و تنها مراسم خوشحالی گل رو برگزار میکنه و یک نفر هم به اون ملحق نمیشد و هیچ روحیه تیمی بین بازیکنان دیده نمیشه و خبری از احساس نبود.
ولی در کل گیم پلی بازی پیشرفت خوبی کرده و توی این کلیپی که من دیدم امیدوار کننده ظاهر شد

ع.ص
19-08-2010, 13:14
دوستان کسی این عکس رو سایز بزرگ نداره:

اگر ممکنه تاریخ دمو رو هم بگید

am
19-08-2010, 13:19
من نمیدونم این تور دروازه اینقدر مهمه که چندین بار باید اینجا مطرح بشه و در موردش بحث بشه :19:
گیم پلی و هوش مصنوعی رو ول کردین چسبیدین به تور دروازه :13:

از جناب fouladali بابت گذاشتن تریلر گیم پلی ممنونم
تریلر گیم پلی بازی که دوستمون جناب Fouladali گذاشتن رو دیدم
از نظر گیم پلی از حق نگذریم خیلی خوب شده و نسبت به گذشته خیلی پیشرفته تر شده
دیگه شاهد این نیستیم که با 3 یا 4 پاس بشه یک موقعیت گل ایجاد کرد
و مثل گذشته نمیشه با یک بازیکن سرعتی کل مسافت زمین رو طی کرد و خلق موقعیت کرد
مدافعین هم خیلی خوب از قدرت بدنی خودشون در جنگ های تن به تن استفاده میکنن و اینجا فیزیک قوی تر در جنگ های فیزیکی و تن به تن به خوبی مشهود بود
توی سیستم پاسینگ هم پیشرفت خوبی بوجود اومده بود و در دادن پاسها خیلی باید دقت کرد و دقیق بود تا بهش پاس رو به بازیکن مورد نظر رسوند
دیگه مثل گذشته همه پاسها به بازیکن مورد نظر نمیرسه و باید در استفاده از پاور برای پاس و جهت ها دقت کنین
کلا توی این تریلر روند بازی خیلی خوب بود و من یکی رو به این نسخه امیدوار کرد
ولی دو تا مشکل توی این بازی همچنان موجوده...یکی دروازه بانان هستن که همچنان توپ های مستقیم رو نمیتونن مهار کنن و با اون شیرجه های مسخره توپ های مستقیم رو دفع می کنن و میفتن دنبالش تا جمعش کنن...البته اگر شاسن بیارین و مهاجمی اونجا نباشه تا توپ رو توی دروازه بکاره...در کل هوش و انیمیشن دروازه بانان همچنان ایراد داره و پیشرفت نکرده.
مورد دوم هم زمان خوشحالی گل بود که وقتی بازیکنی گل میزنه همچنان خودش تک و تنها مراسم خوشحالی گل رو برگزار میکنه و یک نفر هم به اون ملحق نمیشد و هیچ روحیه تیمی بین بازیکنان دیده نمیشه و خبری از احساس نبود.
ولی در کل گیم پلی بازی پیشرفت خوبی کرده و توی این کلیپی که من دیدم امیدوار کننده ظاهر شد

دوست عزیز.
من فقط سوال کردم که تور درست شده یا نه همین ؟؟؟
معلومه که چیزای مهمتری هم هست باید درست بشه!!!
انگار تاتنهام هم به جای لیورپول لایسنس شده.

fouladiali
19-08-2010, 13:56
یکی از اعضای سایت videogamer به نام جیمز اُری (James Orry) با جام مورفی درباره ی رقابت بین دو شرکت EA و Konami ، پیشرفت های بخش آنلاین و دلیل لیسانس نشدن لیورپول و این که چرا تاتنهام به جای اون لیسانس شده؛ مصاحبه کرده که میتونید اون را از لینک زیر بخونید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: Videogamer

Abas1100
19-08-2010, 14:57
دوستان کسی این عکس رو سایز بزرگ نداره:

اگر ممکنه تاریخ دمو رو هم بگید

سلام
میتونی از آدرس زیر بزرگشو ببینی روی عکس کلیک کن تا بزرگشو نشون بده فکر کنم 211 کیلو بایت باشه

M A X I M U M
19-08-2010, 17:26
با سلام به همگی
صحبت هاتون رو در چند صفحه قبل خوندم
مثل پیش بینی ها انگار امسال کونامی به خودش اومده و داره از خلاقیت ناب ژاپنیش استفاده می کنه
در مورد استفاده از مسی بعنوان آرت باکس شات باید بگم که خیلی ها مسی رو دوست دارن و خیلی ها هم ازش بدشون میاد اما دوستان مسی در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست برای من یکی ذره ای فرق نداره ها
اما تا انتخاب بهترین بازیکن بعدی توسط فیفا آقای مسی بهترینه و به احتمال زیاد بهترین بازیکن بعدی وسلی اشنایدر از اینترمیلان میشه
اینکه دیگه دعوا نداره :دی بازی رو بچسبید

Mostafa NBA
19-08-2010, 19:37
دوستان محترم. از این بعد میتونم تمام ویدئوهایی که از یوتیوب میزارید با لینک مستقیم بدم خدمتتون ! فقط شخص پست دهنده قبل اینکه پست رو بده به من اطلاع بده که من تا اون موقع کارهای ترنسفر رو انجام بدم. آقای فولادی شما میتونید به آیدی پیام بدید و منو مطلع کنید.

مرسی.

AlexMercer
19-08-2010, 21:07
جدیدترین عکس های بازی.که نحوه ویرایش استادیوم مدل مو ها و توپ های فانتزی و مسخره و همچنین نحوه ویرایش علامت لیگهای مختلف رو نشون میده.

footballist
19-08-2010, 21:25
دلیلش این بود که تاریخ جابجایی بعد از کد نهایی بازی بود ولی این اصلا گفتن شما جای تعجب داره!!!!:13:

من منظورم این بود که نقل و انتقالات تو هستش چه تغییراتی کرده نه این که جای بازیکن ها عوض شده.با تشکر

Spaniuly
19-08-2010, 21:45

Behnam_o2
20-08-2010, 00:08
اینا چیه که به بازی اضافه کرده ناسلامتی شبیه ساز فوتباله !!! مگه تو فوتبال با بشکه هم بازی میکنن !! کله گاو و نهنگ یعنی چی آخه !!! این استادیوم ادیت شده که ضایع هست عین نقاشیه اون دشتو دمن پشت استادیوم. بهتر بود این چیزا رو نمیذاشتن حیفه واقعآ، بازی مصنوعی میشه مگه برنامه کودکه.

Konami_Pc
20-08-2010, 00:43
اینا چیه که به بازی اضافه کرده ناسلامتی شبیه ساز فوتباله !!! مگه تو فوتبال با بشکه هم بازی میکنن !! کله گاو و نهنگ یعنی چی آخه !!! این استادیوم ادیت شده که ضایع هست عین نقاشیه اون دشتو دمن پشت استادیوم. بهتر بود این چیزا رو نمیذاشتن حیفه واقعآ، بازی مصنوعی میشه مگه برنامه کودکه.

فکر کنم این قسمت رو برای بچه های کوچیکتر که فوتبال بازی میکنن گذاشتن تا سرگرم تر بشن :8:

ما که با این چیزا کاری نداریم فوتبالمون رو بازی میکنیم :46:

Abas1100
20-08-2010, 02:50
با سلام خدمت شما دوست عزیز.
از شما بعیده که خودتون دیگران رو امر به معروف ( ندادن اسپم) میکنید ولی خودتون . . .

سلام
ببخشید از دستم در رفت الان درستش میکنم

B3HZ@D
20-08-2010, 03:18
Sokratis Papastathopoulos Vs Messi

یادمه یکی از دوستان اینجا می گفت لیونل مسی بازیکنیه که غیر قابل مهاره و اعجوبه است و از این حرفها...
البته من به هیچ وجه منکر توانایی های مسی نمیشم و قبول دارم یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهانه
ولی چیزی که هست اینه که غیرممکن وجود نداره و این که بگیم هیچ کسی نمیتونه مسی رو مهار کنه اشتباهه محضه.
حالا من هم یک کلیپ برای اون دوستمون و بقیه دوستان اینجا میذارم تا ببینید چگونه مسی توسط مدافع تیم ملی یونان در بازی مقابل آرژانتین در جام جهانی مهار میشه و مسی چطور کلافه شده.
شما فقط به دقت نگاه کنید که چگونه یارگیری شده و اجازه حرکت به اون داده نمیشه.
اون مدافع هم به اسم سوکراتیس پاپاستاتوپولوس هست که 22 سال سن داره.
توی یکی از سایت های ورزشی هم بعد بازی تیتر زده شده بود که مسی توسط پاپاستاتوپولوس نابود شد

در کل شرمنده که بی ربط با تاپیک بود...ولی خیلی وقت بود که دنبال مدرک برای حرفم میگشتم
از بقیه دوستان هم عذر میخوام...ولی خدائیش خودتون نگاه کنید و نظر بدید
می ارزه حداقل یک مقدار وقتتون صرف دیدن این کلیپ کنید

ولی اگه همچین یارگیری میشد توی PES یا فیفا انجام داد که فوق العاده میشد
حالا نمیدونم همچین کاری میشه کرد یا نه؟!
اگه توی نسخه های قبلی نمیشد امیدوارم توی این یکی نسخه بشه انجام داد

ویرایش:
اگه مصطفی ( Mostafa NBA ) عزیز زحمت بکشه و این رو مستقیم کنه ممنون میشم
این سایت youtubesnips هر کاری میکنم لینک دانلود رو نمیده و ارور میده

Mostafa NBA
20-08-2010, 04:40
Sokratis Papastathopoulos Vs Messi

یادمه یکی از دوستان اینجا می گفت لیونل مسی بازیکنیه که غیر قابل مهاره و اعجوبه است و از این حرفها...
البته من به هیچ وجه منکر توانایی های مسی نمیشم و قبول دارم یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهانه
ولی چیزی که هست اینه که غیرممکن وجود نداره و این که بگیم هیچ کسی نمیتونه مسی رو مهار کنه اشتباهه محضه.
حالا من هم یک کلیپ برای اون دوستمون و بقیه دوستان اینجا میذارم تا ببینید چگونه مسی توسط مدافع تیم ملی یونان در بازی مقابل آرژانتین در جام جهانی مهار میشه و مسی چطور کلافه شده.
شما فقط به دقت نگاه کنید که چگونه یارگیری شده و اجازه حرکت به اون داده نمیشه.
اون مدافع هم به اسم سوکراتیس پاپاستاتوتوپولوس هست که 22 سال سن داره.
توی یکی از سایت های ورزشی هم بعد بازی تیتر زده شده بود که مسی توسط پاپاستاتوپولوس نابود شد

در کل شرمنده که بی ربط با تاپیک بود...ولی خیلی وقت بود که دنبال مدرک برای حرفم میگشتم
از بقیه دوستان هم عذر میخوام...ولی خدائیش خودتون نگاه کنید و نظر بدید
می ارزه حداقل یک مقدار وقتتون صرف دیدن این کلیپ کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی اگه همچین یارگیری میشد توی PES یا فیفا انجام داد که فوق العاده میشد
حالا نمیدونم همچین کاری میشه کرد یا نه؟!
اگه توی نسخه های قبلی نمیشد امیدوارم توی این یکی نسخه بشه انجام داد

ویرایش:
اگه مصطفی ( Mostafa NBA ) عزیز زحمت بکشه و این رو مستقیم کنه ممنون میشم
این سایت youtubesnips هر کاری میکنم لینک دانلود رو نمیده و ارور میده

ایول. ویدئوی کاملا بجایی بود.

لینک مستقیم:

mojtaba007
20-08-2010, 09:27

مشکل شما چیه مگه؟
مگه توپ واقعی رو گرفتند که ناراحت هستید

خود بازی فیفا هم قبلا از این کارها میکرد توپ سرخ و سفید و ابی شو یادتون هست؟
یا توپ های فانتزی دیگه بازی فیفا

پرو 11 هم بعد از چند ماه تکراری میشه چه ایرادی داره که فانتزیش کردند تا کمی از حالت تکراری خارج بشه

تازه یادمه فیفا یه خصوصیتی داشت که باید قفل صدا رو باز میکردیم و موقعی که وارد بازی میشدیم مثلا توپ اگه به تیرک دروازه میخورد صدای خنده داری می امد

Dark Shine
20-08-2010, 10:24
یادمه اینا تو PEs 6-5 هم بود!
فقط باید میخریدی!
مثلا بازیکن سوار دایناسور میشد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behnam_o2
20-08-2010, 14:13
آره همون موقع هم اینارو میدیدم حالم بد میشد و حس فوتبال ازم گرفته می شد. شاید میخوان اینطوری مردمو یاد pes 6 بندازنو دوباره هوادار جمع کنن!!!

mojtaba007
20-08-2010, 14:46
آره همون موقع هم اینارو میدیدم حالم بد میشد و حس فوتبال ازم گرفته می شد. شاید میخوان اینطوری مردمو یاد pes 6 بندازنو دوباره هوادار جمع کنن!!!

میتونی نبینی تا حالت بد نشه

یه بازی بود تو میکرو تقریبا فوتبال بود بهش میگفتند فوتبال کاراته ای
چون فوتبالش یه نوع فانتزی بسیار جالب بود خیلی دوست داشتنی شده بود
زیاد هم بخواهند با واقعیت باشند هم خسته کننده میشه

مثل این میمونه به شما بگن ماشین میخواهی یا دوچرخه یا هر دوشون رو
شما بگی فقط ماشین چون دوچرخه بی کلاسه

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

کسی میدونه منظور از این عکس چیه؟

Dark Shine
20-08-2010, 15:01
حرکاتو نشون میده به گمونم!

Behnam_o2
20-08-2010, 15:11

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

چه ربطی داره دوست من. خودت داری میگی میکرو!!! نه پلتفرم ما میکرو هست نه اسم این فوتبال،فوتبال کاراته ای!! اگه این چیزا تو بازی pure futbol بود که من اعتراضی نمی کردم. این بازی شبیه ساز فوتباله . تمام گیمر ها دوست دارن فوتبال واقعی بازی کنن وگرنه که این همه رو گیم پلی بازی گیر نمیدادن که چرا مصنوعیه و بازیکنا شبیه اردک میدونو ..... اگه فوتبال fun کسی میخواد که میره فوتبال خیابانی یا pure futbol بازی میکنه. در ضمن این انتقاد من از بازی بود . این تاپیکم واسه نقد و بررسی این بازی زده شده.

mojtaba007
20-08-2010, 15:44
چه ربطی داره دوست من. خودت داری میگی میکرو!!! نه پلتفرم ما میکرو هست نه اسم این فوتبال،فوتبال کاراته ای!! اگه این چیزا تو بازی pure futbol بود که من اعتراضی نمی کردم. این بازی شبیه ساز فوتباله . تمام گیمر ها دوست دارن فوتبال واقعی بازی کنن وگرنه که این همه رو گیم پلی بازی گیر نمیدادن که چرا مصنوعیه و بازیکنا شبیه اردک میدونو ..... اگه فوتبال fun کسی میخواد که میره فوتبال خیابانی یا pure futbol بازی میکنه. در ضمن این انتقاد من از بازی بود . این تاپیکم واسه نقد و بررسی این بازی زده شده.

من که میدونم اخر من و شما با هم دعوامون میشه:31:

دوست عزیز من هیچ فوتبالی که ساخته دست بشر باشه کامل نیست
توش پر از عیب و ایراده
حالا گناه کردن این چیز ها رو توش گذاشتن
برای کونامی بیش از یه روز وقت میبره که جای توپ شکلات بزاره که شما نگرانی که به گیم پلی نمیرسند؟

اگر خیلی ناراحتین زنگ بزنم کونامی بگن این توپ های عجیب غریب چیه گذاشتید کلی از گیم پلی بازی رو خراب کرده:31:

انتقاد به چیزی میکنند که واقعا نشه درستش کرد
اگه واقعا همش باید با توپ شکلاتی بازی میکردیم حرف شما درست بود
انتقاد میکردین کو توپ واقعی فوتبال

دیگه این بحث و بیخیال
اسپم زیادی دادم:31:

mtx891
20-08-2010, 17:07
من یه مشکلی با لباس مسی توی عکسهادارم زیادی مصنوعیه قبلا طبیعی تر بود
نظر شما چیه؟

AlexMercer
20-08-2010, 18:40
من که میدونم اخر من و شما با هم دعوامون میشه:31:

دوست عزیز من هیچ فوتبالی که ساخته دست بشر باشه کامل نیست
توش پر از عیب و ایراده
حالا گناه کردن این چیز ها رو توش گذاشتن
برای کونامی بیش از یه روز وقت میبره که جای توپ شکلات بزاره که شما نگرانی که به گیم پلی نمیرسند؟

اگر خیلی ناراحتین زنگ بزنم کونامی بگن این توپ های عجیب غریب چیه گذاشتید کلی از گیم پلی بازی رو خراب کرده:31:

انتقاد به چیزی میکنند که واقعا نشه درستش کرد
اگه واقعا همش باید با توپ شکلاتی بازی میکردیم حرف شما درست بود
انتقاد میکردین کو توپ واقعی فوتبال

دیگه این بحث و بیخیال
اسپم زیادی دادم:31:

منظور دوستمون این بود بجای اینگه وقت گرانبهاشون رو بزارن این اشغال هارو بسازن به مشکل دروازه بانی و داوری برسن.:11:

meragj2
20-08-2010, 22:01

فکر کنم اون کارتهایی که واسه دریبل و... می گرفتیمه. که تو player index بود، چون اسم چند تاش هست: roulette
scissors

Konami_Pc
21-08-2010, 04:14
من یه مشکلی با لباس مسی توی عکسهادارم زیادی مصنوعیه قبلا طبیعی تر بود
نظر شما چیه؟

اره دقیقا اون حالت براق و پلاستیکی مانند رو نداره خیلی خشک و مصنوعی هستش البته تو بازی فکر نکنم اینجوری باشه چون این حالت بی کیفیت لباسها یادمه وقتی گرافیک رو پائین میزاشتی اینجوری میشد :46:

Spaniuly
21-08-2010, 07:52
نمی دونم اون ویدیوی 104 مگابایتی که که توی سایت اصلی بازی برای دیدن آنلاین گذاشته شده رو دیدید یا نه ولی واقعا ویدیوی جیگری هست من روزا نمی تونم دانلود کنم واسه همین از ویدیو هایی که بچه ها می ذاشتن نتونستم استفاده کنم شب با real player گذاشتم اون ویدیو رو کپچر کرد الان نگاش کردم گرچه قبلا بسیاری از محتویاتش رو می دونستم و میدونستم که کاپ هایی مثل سوپر کاپ اروپا و کوپا سانتاندر لایسنس شده وجود داره و یا مستر لیگ آنلاین اضافه شده و از اینا مهمتر مود BAL خیلی هدفمندتر شده (نه مثل یارانه هامون ها:31:) خیلی جالب هست که توی رخت کن و بین نیمه ما رو نشون میده اینکه دیگه مثل جادوگر ها قرار نیست از این سر زمین بدویم دنبال توپ تا یه کاری بکنیم حتما. دیگه قراره به ماموریت هایی که ازمون خواسته میشه عمل کنیم . حالا دیگه مربی داشتن برای ما معنی پیدا می کنه تا حالا خودمون بودیم و خودمون انگار نه انگار که عضو یک تیم هستیم. بسیار جالب شده.

در مورد آپشن های اضافه شده مثل موارد Fun نظرات متفاوت هست اینکه اضافه شدن به نظرم ایراد نیست و حسن هست ولی به قول دوستان کونامی قبلش باید می نشست مشکلات داوری آفساید گیری های بد و در یک یک خط رو اصلاح کنه مشکل نگرفتن پنالتی های صد در صد رو حل کنه. خطای هند در بازی باشه و دروازبان ها رفلکس های طبیعی و منطقی داشته باشند. البته اصلا نمیشه الان چیزی گفت شایدم توی نسخه نهایی شاهد اصلاحشون باشیم من بی صبرانه منتظر بازی هستم.

موفق و گیمر باشید

mohsen-jj
21-08-2010, 10:10
سلام
من كه چندتا از اين ويديو هاي بازي رو ديدم خيلي نظرمو جلب كردن ولي خوب: هنوز بعضي از مشكلات قبل رو داره كه اميدوارم درست بشن:5: واكنش تماشاگرا و چمن خيلي بهتر شدن...
راستي مگه اين عكس از pes 2011 نيست ؟اين دوتا كه علامت زدنو كسي ميدونه چيه ؟؟:20:

hasani2008
21-08-2010, 11:36
سلام
من كه چندتا از اين ويديو هاي بازي رو ديدم خيلي نظرمو جلب كردن ولي خوب: هنوز بعضي از مشكلات قبل رو داره كه اميدوارم درست بشن:5: واكنش تماشاگرا و چمن خيلي بهتر شدن...
راستي مگه اين عكس از pes 2011 نيست ؟اين دوتا كه علامت زدنو كسي ميدونه چيه ؟؟:20:

اين قسمت واسه اديت استاديوم هستش ،منظورش اينه كه هر عكسي كه بخواي ميتوني تو قسمت تبليغات استاديوم بزاري.......

mtx891
21-08-2010, 12:21

اره دقیقا اون حالت براق و پلاستیکی مانند رو نداره خیلی خشک و مصنوعی هستش البته تو بازی فکر نکنم اینجوری باشه چون این حالت بی کیفیت لباسها یادمه وقتی گرافیک رو پائین میزاشتی اینجوری میشد :46:
اخه عزیزم اونا که نمیان با گرافیک 128 بازی رو تست کنن 100% با حداکثر کیفیت بازی میکنن من واقعا نگران این لباس هستم

pedramgolchin
21-08-2010, 12:37
اخه عزیزم اونا که نمیان با گرافیک 128 بازی رو تست کنن 100% با حداکثر کیفیت بازی میکنن من واقعا نگران این لباس هستم

الان فقط باید نگران دروازبانها و داوری باشیم،لباس خیلی راحت با یه پچ درست میشه دوست عزیز

mtx891
21-08-2010, 12:41
الان فقط باید نگران دروازبانها و داوری باشیم،لباس خیلی راحت با یه پچ درست میشه دوست عزیز
اره دروازبان رو که دیگه نگو
داور درسته کامل نیست اما بد هم نیست مگه داورا تو فوتبال واقعی چقدر خوب داوری میکنن
ولی این لباس خیلی مهمه مخصوصا همین یکی

hasani2008
21-08-2010, 15:50
دوستان من تريلر زيادي از بازي نديدم پيشنهادتون كدوم تريلر هست كه ببينم تا بدونم pes2011 چه مدليه امسال؟؟؟ممنون

Mostafa NBA
21-08-2010, 16:51
دوستان من تريلر زيادي از بازي نديدم پيشنهادتون كدوم تريلر هست كه ببينم تا بدونم pes2011 چه مدليه امسال؟؟؟ممنون

به نظر من این سری از گیم پلای های لینک زیر نکات جالبی داره:

matrix_3s
21-08-2010, 19:04
ولی اینطور که معلومه امسال کونامی میخواد بترکونه.........

mtx891
21-08-2010, 20:28

به نظر من این سری از گیم پلای های لینک زیر نکات جالبی داره:

اقا دستت درد نکنه خیلی اقایی اما همه که نمیتونن اینارو ببینن من خودم ویدئو سایت بازی رو دیدم تقریبا کامل بود

karnavaleroos
21-08-2010, 22:00
ظاهرا روند خوبی رو کونامی در پیش گرفته امیدوارم دموی بازی هر چه زودتر بیاد تا از نزدیک لمسش کنیم
در ضمن PES 2011 a week after FIFA in UK
منبع

Mostafa NBA
22-08-2010, 00:16
اقا دستت درد نکنه خیلی اقایی اما همه که نمیتونن اینارو ببینن من خودم ویدئو سایت بازی رو دیدم تقریبا کامل بود

چرا نتونی ببینی ؟ اگه با یوتیوب مشکل داری برات لینک مستقیم بزارم ؟

mtx891
22-08-2010, 00:50
چرا نتونی ببینی ؟ اگه با یوتیوب مشکل داری برات لینک مستقیم بزارم ؟
ماهی نمیخام ماهی گیری یادم بده چطور این لینک ها رو مستقیم میکنی

Mostafa NBA
22-08-2010, 01:50
ماهی نمیخام ماهی گیری یادم بده چطور این لینک ها رو مستقیم میکنی

دوست عزیز, بحث های خارج از تاپیک اسپم حساب میشه :19:

من سرور دارم.

konami-pes
22-08-2010, 12:49
ولی اینطور که معلومه امسال کونامی میخواد بترکونه.........

من که بعید می دونم !! هر سال در سایتهای مختلف یه سری شایعات و رویا پردازی ها می کنند اما وقتی بازی میاد زیاد چنگی به دل نمی زنه .... با این حال امیدوارم امسال PES بهتری رو ببینیم و با توجه به منتشر شدن نسخه نکست فیفا 11 بر روی PC کار PES برای رقابت خیلی سخت شده

fouladiali
22-08-2010, 13:44

یه سری خبر جدید از نمایشگاه GamesCom رسیده...

اولیش تاریخ دقیق عرضه ی بازیه که در کشور انگلیس 9 اکتبر و در سایر کشورها 30 سپتامبره.
یکی از اعضای سایت GODISAGEEK به نام Asim به نمایشگاه رفته تا به همراه جان مورفی کد نهایی بازی را تست کنه! (البته پشت درهای بسته) و این به این معنیه که شاید دموی بازی به زودی عرضه بشه.

این گزارش را هم یکی از اعضای سایت WENB به نام Benjamin Wolf از نمایشگاه تهیه کرده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اما حالا میریم سراغ چند تا ویدیوی جدید...

کنفرانس PES 2011 در نمایشگاه GamesCom (مدت زمان: 5:12)

دو تا ویدیوی جدید از تست گیم پلی بازی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ویدیو را هم خودم ندیدم چیه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع: WENB ، PESfan.it ، PESKings

mojtaba007
22-08-2010, 14:36
دوستان به این عکس نگاه کنید
شوت وقتی پر میشه دیگه به صورت خط مستقیم نیست
میبینید به شکل منحنی است
فکر کنم برای کات توپ منحنی شده

یه باگ عجیب
بازیکن کرنری را به خودش پاس میده

ali_santori
22-08-2010, 15:01
مگه دموش اومده؟!!!!

B.3.S.T
22-08-2010, 15:06
به تاریخ خودمون کی میاد ؟

mohsen-jj
22-08-2010, 15:39
مگه دموش اومده؟!!!!

نه هنوز نیومده عزیزم

دور و بر آبان می یاد ... شایدم زودتر
---------------------------------------------------------------------------------------------
راستی دوستان میشه بگید شما این ویدیو ها رو چطور از سایت youtube دانلود می کنید؟؟
این که فیلتره !! :13:

fouladiali
22-08-2010, 15:39

اینم یه ویدیوی حدوداً 11 دقیقه ای که در اون جان مورفی مشغول تست بازیه و هواداران PES جمع شدن و تماشا میکنند...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: PESFan.it
-----------------------

مگه دموش اومده؟!!!!
نه هنوز دمو نیومده، ولی گفته شده که به زودی میاد.

میشه 8 مهر که البته مثل همیشه ممکنه چند روز زودتر وارد بازار ایران بشه.

bahador2009
22-08-2010, 16:28
خوب مثل اینکه این چند وقت که نبودم حسابی اتفاقای کوچیک و بزرگ افتاده اما این که بازی رو توی بعضی از سایت ها از فیفا کمتر دونستن و بخصوص اون خبر که یکی از اعضای گروه فیفا گفته که ما همچنان برتر از PES خواهیم ماند رو اصلا قبول ندارم.
دمو هم احتمالا 14-15 سپتامبر یا شایدم زودتر فکر کنم بیاد پارسال که تو همین حول و حوش اومد.
راستی بچه ها به سایت رسمی بازی سر زدین خیلی باحاله ولی مثل 2010 زیاد اکتیو نیست:

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

دوستان به این عکس نگاه کنید
شوت وقتی پر میشه دیگه به صورت خط مستقیم نیست
میبینید به شکل منحنی است
فکر کنم برای کات توپ منحنی شده

یه باگ عجیب

مجتبی جان اون کج بودن بخاطر کاد یا همچین چیزی نیست و از اولش همین مدلی بود اگه به پاس دادن ها دقت کرده باشی اونا هم همین جورین.

bahador2009
22-08-2010, 16:35
راستی بچه ها تواین سایت یه تخمین درمورد سیستم مورد نیاز بازی زده که به نظرم جالب اومد چون خیلی دیگه دست بالا گرفته ، همچنین میتونین کامپیونر خودتون رو هم امتحان کنید .

Mostafa NBA
22-08-2010, 19:29

یه سری خبر جدید از نمایشگاه GamesCom رسیده...

اولیش تاریخ دقیق عرضه ی بازیه که در کشور انگلیس 9 اکتبر و در سایر کشورها 30 سپتامبره.
یکی از اعضای سایت GODISAGEEK به نام Asim به نمایشگاه رفته تا به همراه جان مورفی کد نهایی بازی را تست کنه! (البته پشت درهای بسته) و این به این معنیه که شاید دموی بازی به زودی عرضه بشه.

این گزارش را هم یکی از اعضای سایت WENB به نام Benjamin Wolf از نمایشگاه تهیه کرده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اما حالا میریم سراغ چند تا ویدیوی جدید...

کنفرانس PES 2011 در نمایشگاه GamesCom (مدت زمان: 5:12)

دو تا ویدیوی جدید از تست گیم پلی بازی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ویدیو را هم خودم ندیدم چیه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع: WENB ، PESfan.it ، PESKings

دانلود 3 تا لینک یوتیوب از بالا به پایین به ترتیب با لینک مستقیم :

لینک اول با حجم 26 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دوم با حجم 19 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک سوم با حجم 7 مگابایت

اینم یه ویدیوی حدوداً 11 دقیقه ای که در اون جان مورفی مشغول تست بازیه و هواداران PES جمع شدن و تماشا میکنند...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: PESFan.it
-----------------------

نه هنوز دمو نیومده، ولی گفته شده که به زودی میاد.

میشه 8 مهر که البته مثل همیشه ممکنه چند روز زودتر وارد بازار ایران بشه.

دانلود با لینک مستقیم - حجم : 65 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتقدیم به تمام طرفداران PES :40:

google_boy07
22-08-2010, 20:55
حسین کجایی ؟!
اصلا با این تاپیک قهر کردی؟
راستی خبری در مورد بهبود دروازه بانها و مدافعین گفتن ؟

این دو مسئله از همه مهمتره ........
اگه کسی خبری داره بگه...مرسی

Mostafa NBA
22-08-2010, 20:58
حسین کجایی ؟!

آخ که گفتی !!! منم چند روزه این حرف تو دلم ه اما نگفتم بهش گفتم شاید کلاً بیخیال PES شده تحت فشار نذاریمش :41:

JUSTIN11
22-08-2010, 21:20
حسین کجایی ؟!

حسین بازیکن حرفه اییه:31: وقتی میبینه یه جا دیگه بهتره میره همونجا کاری هم به فن و پنکه بازی نداره:31:
ولی امسال داره تلافی سالهای پیش رو میکنه.محمود ببین این کونامی چیکار کرده که یکی از بهترین طرفداراشو از دست داده:31:

Mostafa NBA
22-08-2010, 21:24
حسین بازیکن حرفه اییه:31: وقتی میبینه یه جا دیگه بهتره میره همونجا کاری هم به فن و پنکه بازی نداره:31:
ولی امسال داره تلافی سالهای پیش رو میکنه.محمود ببین این کونامی چیکار کرده که یکی از بهترین طرفداراشو از دست داده:31:

اما من بارها که باهاش صحبت کردم همیشه از بیس و پایه ی بازی PES به شدت خوشش میاد.
حسین یکی از ارکان اصلی زندگی تاپیک هست و خواهد بود. الان هم اون این صحبت های ما رو فکر نکنم ببینه چون اصلا به این تاپیک سر نمیزنه :41: باید کسی بهش اطلاع بده :19:

4039
22-08-2010, 22:00
حسین کجایی ؟!

اما من بارها که باهاش صحبت کردم همیشه از بیس و پایه ی بازی PES به شدت خوشش میاد.
حسین یکی از ارکان اصلی زندگی تاپیک هست و خواهد بود. الان هم اون این صحبت های ما رو فکر نکنم ببینه چون اصلا به این تاپیک سر نمیزنه :41: باید کسی بهش اطلاع بده :19:

سلام محمود جان خوبی که ایشالا .
بابا بچه ها این چه حرفایی که میزنین .
راستشو بخواید من تصمیم گرفتم امسال تا خودم بازی کامل PES 2011 رو بازی نکردم هیچ نظری دربارش ندم چون یادمه پارسال هم وقتی ویدئوهای بازی منتشر شده بازی رو دیدیم همگی خیلی هیجان زده شده بودیم و فکر میکردیم بازی هیچ نقصی نداره بخصوص اینکه توی هیچ کدوم از پیش نمایشها و گزارشات بازی اشاره ای به نواقص بازی نشده بود اما وقتی خودمون 7-8 ساعتی بازی کردیم کم کم به نواقصش مثل همین داوری , دروازه بانها , متغیر بودن سرعت بازی در بازیهای مختلف , زمان پاسخ دهی , سرعت غیر طبیعی بازیکنان ستاره و خیلی چیزای دیگه پی بردیم . به همین خاطر من تصمیم گرفتم زیاد پیش نمایش های بازی رو نخونم فقط چند تا از گیم پلی های بازی رو دیدم که در ظاهر تغییرات خوبی توشون دیده میشه به هر حال چیز دیگه ای تا اومدن بازی نمونده مطمئن باشید اونجا با هم بازی رو حسابی زیر ذره بین میبریم .

mohammad_87
22-08-2010, 22:10
سلام به همگی....
آقا پسرهای گیمر چه خبر از این pes ؟خلاصه بگین تا الان خبرها خوشایند بوده یا نه؟؟
آیا دموی 2011 اومده؟اگه نه آخرین تریلر کدومه؟البته بجز لینکهای صفحه اول.

Mostafa NBA
22-08-2010, 22:14
سلام به همگی....
آقا پسرهای گیمر چه خبر از این pes ؟خلاصه بگین تا الان خبرها خوشایند بوده یا نه؟؟

سلام عزیز.

خبرها زیاده اما مسلماً مثل پارسال خبر ها خوشاینده اما خبر ها کجا, خود ه بازی کجا :19: !

آخرین تریلر ها هم از گیم پلای بازی صفحه قبل هست که لینک مستقیم گذاشتم. دموی بازی هم به زوی منتشر میشه از اونجایی که بازی آخر سپتامبر عرضه میشه دمو باید نیمه ی سپتامبر بیاد.

SAM_FISHER_HQ
22-08-2010, 22:14
هر سال جای پیشرفت پسرفت داره این PES

Armin 7
22-08-2010, 23:10
سلام به همگی....

به به برادر عزیز اقا محمد گل گلاب
خوب هستی برادر ؟
تو آسمونا دنبالت میگردیم ولی اینجا پیدات میکینم.
جونم برات بگه که برو بچ کنامی یه تکونی به خودشون دادن و تو کارشون پیشرفتی دیده میشه. ولی دیدن کی بود مانند بازی کردن !
البت باید این رو بگم که چون فیفا نسخه ای هم برای PC تدارک دیده , برو بچ کنامی حسابی احساس خطر کردن که میتونه یکی از عواملی باشه که به زور هم شده نقایص بازی رو مرتفع کنن وگرنه شاید یه چیزی درست میکردن مثل 2010
اینم آخرین تریلرهای بازیه که رفیق عزیزمون اقا مصطفی (Mostafa NBA) زحمتش رو کشیدنو مستقیمش کردن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 2011 - Press Conference Gamescom 2010.flv
لینک دوم با حجم 19 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید gamescom highlights.flv
لینک سوم با حجم 7 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Cracker.flv

xxxj
22-08-2010, 23:16
نه بابا خیلی بهتر داره میشه هر سال در ضمن یه نظر داشتم دوستان میگم بازی وقتی اومد ایدیتش هم تو همین جا ادامه بدیم؟

Armin 7
22-08-2010, 23:26
نه بابا خیلی بهتر داره میشه هر سال در ضمن یه نظر داشتم دوستان میگم بازی وقتی اومد ایدیتش هم تو همین جا ادامه بدیم؟

فکر نکنم .
چون مثل سری قبل یه تاپیک تو قسمت ادیت و ویرایش بازی برا این بازی میزنن.

Mehdi.ss
23-08-2010, 00:31
یه باگ عجیب
فکر کنم این باگو تو نسخه های قبلی هم دیده بودم
فکر نکنم درست بشو باشه

pedramgolchin
23-08-2010, 09:43
فکر کنم این باگو تو نسخه های قبلی هم دیده بودم
فکر نکنم درست بشو باشه

jon murphy دقیقا به همین صحنه در twitter خودش اشاره کرده و گفته این باگ در کد نهایی بازی رفع میشه چون کد داوری رو هنوز کامل وارد بازی نکردن

mojtaba007
23-08-2010, 10:09
jon murphy دقیقا به همین صحنه در twitter خودش اشاره کرده و گفته این باگ در کد نهایی بازی رفع میشه چون کد داوری رو هنوز کامل وارد بازی نکردن

این اقای مورفی در مورد دروازبانها چیزی نگفته؟

Armin 7
23-08-2010, 10:19
با سلام.
اقایون من سیستمم رو تو این سایت اعلام کردم تا تخمین بزنه که چند مرده حلاجه !
اما مثل اینکه یه مشکلی پیش اومده و سیستمم رو مورد قبول ندونسته :18: :41:

سیستمم از این قراره :
Intel (R) Pentium (R) Dual CPU E2200 @ 2.20 GHz
NVIDIA GeForce 9500 GT
Ram 2GIG
به نظر شما چیکار کنم ؟

bahador2009
23-08-2010, 10:30
این فقط یک تخمین هست و سیستم مورد نیاز اصلی بازی هنوز اعلام نشده.

Armin 7
23-08-2010, 10:35
این فقط یک تخمین هست و سیستم مورد نیاز اصلی بازی هنوز اعلام نشده.

سلام همشهری عزیز.
خب اگه سیستم مورد نیاز هنوز اعلام نشده پس این تخمین واسه چیه ؟ :blink:

pedramgolchin
23-08-2010, 11:15
این اقای مورفی در مورد دروازبانها چیزی نگفته؟

چرا مجتبی جان،اتفاقا نصف درخواستها و سوالاتی که فن ها ازش دارن نگرانی در مورد دروازبانهاست که جان مورفی میگه در این 2ماه تیم سازنده به شدت روی هوش داور و دروازبانها و همچنین انیمیشن های جدید دروازبانها کار میکنن

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

با سلام.

سیستمم از این قراره :
NVIDIA GeForce 9500 GT
Ram 2GIG
به نظر شما چیکار کنم ؟

منم دیشب لپ تاپم رو تست زدم که نتایجش به اینصورت بود:
CPU : 98%
GRAPHIC: 31%
RAM: 98%
:8::13::46:
ولی مطمئن باشید که با گرافیک 9500GT به راحتی میشه بازی رو اجرا کرد

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

سلام همشهری عزیز.

واسه تبلیغات که سایتشون بازدید کننده داشته باشه:46:

Spaniuly
23-08-2010, 14:30
سلام همشهری عزیز.
این برای اینه که خوش باور هایی (عذر می خوام از این لفظ استفاده می کنم) مثل شما برن توی این سایت و این سایت های سود جو آمار سایت و بازدیدشون افزایش پیدا کنه همه این ها الکی هست پارسال هم برای 2010 این کار رو می کردند قبل اومدن بازی و از آب گل آلود ماهی می گرفتن

mtx891
23-08-2010, 14:44

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 2011 - Press Conference Gamescom 2010.flv
لینک دوم با حجم 19 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید gamescom highlights.flv
لینک سوم با حجم 7 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Cracker.flv
دستت درد نکنه بابت اینا اما نتونستم دانلود کنم:23::23::23:

Mostafa NBA
23-08-2010, 14:47
دستت درد نکنه بابت اینا اما نتونستم دانلود کنم:23::23::23:

لینک هایی که ایشون گذاشتند کمی مشکل داره. شما از لینک زیر استفاده کن:

ArminxXx
23-08-2010, 15:09
وای این دروازه بانا چرا اینطورین درسته انیمیشناشون درست درمونتر شده ولی بازم توپو مستقیم دفع میکنن به داخل زمین اونم کجا جلوی پای بازیکن:41:!!!! توی این تریلر 18 مگی بازم بازیکنا قطاری میوفتن دنبال یه بازیکنه دیگه مث این پچه دبستانیا که یدونه توب میدن دستشون کل 30 نفر میدون دنبالش تا زنگ بخوره:18:
ولی خودمونیم چمنش خیلی شکیلتر و چمنتر شده:5:

vahidgame
23-08-2010, 18:16
با سلام.

سیستمم از این قراره :
NVIDIA GeForce 9500 GT
Ram 2GIG
به نظر شما چیکار کنم ؟

آرمین جان من بهت اطمینان میدم که با این سیستم می تونی اونو بازی کنی:46:
کلا این بازی همیشه جوری بوده که در ضعیفترین سیستم ها هم می تونه اجرا بشه. شاید یکی از دلایلی هم که توی ایران زیاد طرفدار داره به خاطر همینه!:31:
حتی شماره بعدی اونو هم ممکنه بتونی بازی کنی( البته در پایین ترین تنظیمات:31:)

mtx891
23-08-2010, 21:18
اقایان من این ویدئو ها رو دیدم
ناراحت نشیدا اما این که همون pes 10 بود
فرق داشت اما نه اونقدرا

pedramgolchin
23-08-2010, 22:22
اقایان من این ویدئو ها رو دیدم
ناراحت نشیدا اما این که همون pes 10 بود
فرق داشت اما نه اونقدرا

خوبه
حداقل یه نفر پیدا شد که بګه همون 2010 هست و هیچ فرقی نکرده
میشه بګید کجاش شبیه 2010 بود که ما هم چشمامون رو باز کنیم؟!!!غیر از ګرافیک که زیاد فرقی نکرده شما لطف کنید بقیه موارد رو بګید

mohammad_87
23-08-2010, 22:50
آرمین جان(Rmjn) بابت پست خوبت ممنونم.دیشب اون لینکهارو دیدم.تغییرات خوب بوده ولی باز هم مشکلاتی دیده میشه.من فعلا تریلر از خود بازی ندیدم پس نظرم فقط مربوط به این دوتا میشه.الان دارم یه 40 مگی دانلود میکنم.
بنظر من مهمترین چیزی که خیلی توی ذوق میزنه استایل دویدن بازیکنان هست که هنوز دولا میدون.آخر باید شیث رو ببریم از روش کپچر کنن تا ببینن بازیکنانی هم هستن که موقع دویدن از تیر آهن راست ترن!
سرعت بازی کمی زیاده که باز باید به کیت سرور روی بیاریم.امیدوارم سازندگانش باز هم بتونن تغییر سرعت رو در تنظیمات کیت سرور قرار بدن.
نکته دیگه که اصلا نتونستم ازش بگذرم تطبیق لایه های مختلف گرافیکی باهم هستش.منظورم بیشتر چمن ورزشگاه هست که مثل پس زمینه های ماشین در حال حرکت توی فیلمهاست که مصنوعی جلوه میده.در این هایلایت که دیدم انگار بازیکنان روی چمن سر میخورن و حس دویدن روی چمن رو به آدم نمیدن.انگار بازیکنان دارن هاکی روی یخ بازی میکنن!سرعت زیاد و عدم تطبیق صحیح این حس رو به من میده.امیدوارم متوجه منظورم بشید.
راستی این انشاهای بالای سر بازیکنان رو مثل نسخه های قبل میشه به عدد تغییر داد یا کلا حذفش کرد دیگه.نه؟؟

pedramgolchin
23-08-2010, 23:48
آرمین جان(Rmjn) بابت پست خوبت ممنونم.دیشب اون لینکهارو دیدم.تغییرات خوب بوده ولی باز هم مشکلاتی دیده میشه.من فعلا تریلر از خود بازی ندیدم پس نظرم فقط مربوط به این دوتا میشه.الان دارم یه 40 مگی دانلود میکنم.
بنظر من مهمترین چیزی که خیلی توی ذوق میزنه استایل دویدن بازیکنان هست که هنوز دولا میدون.آخر باید شیث رو ببریم از روش کپچر کنن تا ببینن بازیکنانی هم هستن که موقع دویدن از تیر آهن راست ترن!
سرعت بازی کمی زیاده که باز باید به کیت سرور روی بیاریم.امیدوارم سازندگانش باز هم بتونن تغییر سرعت رو در تنظیمات کیت سرور قرار بدن.
نکته دیگه که اصلا نتونستم ازش بگذرم تطبیق لایه های مختلف گرافیکی باهم هستش.منظورم بیشتر چمن ورزشگاه هست که مثل پس زمینه های ماشین در حال حرکت توی فیلمهاست که مصنوعی جلوه میده.در این هایلایت که دیدم انگار بازیکنان روی چمن سر میخورن و حس دویدن روی چمن رو به آدم نمیدن.انگار بازیکنان دارن هاکی روی یخ بازی میکنن!سرعت زیاد و عدم تطبیق صحیح این حس رو به من میده.امیدوارم متوجه منظورم بشید.
راستی این انشاهای بالای سر بازیکنان رو مثل نسخه های قبل میشه به عدد تغییر داد یا کلا حذفش کرد دیگه.نه؟؟
مشکلات که همیشه بوده و خواهد بود
برای کم کردن سرعت بازی دیګه نیازی به کیت سرور نیست چون براحتی میشه سرعت رو از منوی بازی کم و زیاد کرد مثل winning eleven 98 روی ps1
چمن هم توی اکثر سایت و نظر سنجی ها جزو بهترین ها بوده تا الان

Mehdi.ss
24-08-2010, 00:45
کسی میدونه اینا به چه دردی می خوره ؟ اصلا به درد می خوره ؟

vahidgame
24-08-2010, 01:02
کسی میدونه اینا به چه دردی می خوره ؟ اصلا به درد می خوره ؟

توی شماره های قبلی هم این وجود داشته.
اینا استراتژی های تیم هستش که باید خارج بازی اونارو تعیین کرد.
برای این کار توی PES 2010 باید اول به قسمت Game Plan رفتش و بعدش باید از قسمت Tactics گزینه Strategy رو انتخاب کرد. بعدش میشه از اون جا 4 تا استراتژی رو به دلخواه انتخاب کرد. که بعد از این که اونارو انتخاب کردین توی بازی با زدن اون دکمه هایی که جلوی استراتژی ها مشخصه٬ استراتژی ها اجرا میشن.
توی این شماره ممکنه یکمی تغییر کنه.

mtx891
24-08-2010, 01:06
خوبه
حداقل یه نفر پیدا شد که بګه همون 2010 هست و هیچ فرقی نکرده
میشه بګید کجاش شبیه 2010 بود که ما هم چشمامون رو باز کنیم؟!!!غیر از ګرافیک که زیاد فرقی نکرده شما لطف کنید بقیه موارد رو بګید
والا چی بگم من که گفتم ناراحت نشدی فقط نظرم رو گفتم
بازم اینایی که میخام بگم نظر منه
زمان میدم خودت برو دباره نگاه کن
تنها فرقی که دیدم توی حرکت های انفرادی بود و یه سری موشن های جدید ولی حرکت های بقیه بازیکنهافرقی نکرده بود
توی این ویدئو
PES 2011 - Press Conference Gamescom 2010.flv
مدافها مثل 10 گیجن و مهاجم ها تیز تو اکثر گلها میتونی شباهتش به 10 رو ببینی مثلا اولش بازیه بایرن و بارسا مدافعان بایرن جایی که مسی داره ازون رد میشه ثانیه 29 کاملا صبر میکنه مسی رد بشه دومین نکته تکراری هم 1:31 که مسی ریبل میکنه و شوت میزنه دروازبان توپ رو به بد ترین شکل ممکن دفع میکنه که ازین اتفاقا تو 10 زیاد می افتاد فقط تو بازیه رم رئال دریبلها جدید بودن
جایی که رونالدینهو دریبل میزنه نگاه کن تو pes6 بهتر حرکت میکرد 2:22
و نکته دیگه ای که جلب توجه کرد بازی ای بود که از 3:56 شروع شد و دروازبان خیلی خوب و عالی بود نتونستم ببفهمن چه تیمی بود اما تو همون بازی نگاه کن مدافعها چقدر راحت دریبل میخوردن بازیکن با توب از کنارش رد میشه او اون حتی پا نمینداره

Spaniuly
24-08-2010, 08:43
والا چی بگم من که گفتم ناراحت نشدی فقط نظرم رو گفتم
بازم اینایی که میخام بگم نظر منه
زمان میدم خودت برو دباره نگاه کن
تنها فرقی که دیدم توی حرکت های انفرادی بود و یه سری موشن های جدید ولی حرکت های بقیه بازیکنهافرقی نکرده بود
توی این ویدئو
PES 2011 - Press Conference Gamescom 2010.flv
مدافها مثل 10 گیجن و مهاجم ها تیز تو اکثر گلها میتونی شباهتش به 10 رو ببینی مثلا اولش بازیه بایرن و بارسا مدافعان بایرن جایی که مسی داره ازون رد میشه ثانیه 29 کاملا صبر میکنه مسی رد بشه دومین نکته تکراری هم 1:31 که مسی ریبل میکنه و شوت میزنه دروازبان توپ رو به بد ترین شکل ممکن دفع میکنه که ازین اتفاقا تو 10 زیاد می افتاد فقط تو بازیه رم رئال دریبلها جدید بودن
جایی که رونالدینهو دریبل میزنه نگاه کن تو pes6 بهتر حرکت میکرد 2:22
و نکته دیگه ای که جلب توجه کرد بازی ای بود که از 3:56 شروع شد و دروازبان خیلی خوب و عالی بود نتونستم ببفهمن چه تیمی بود اما تو همون بازی نگاه کن مدافعها چقدر راحت دریبل میخوردن بازیکن با توب از کنارش رد میشه او اون حتی پا نمینداره
بله متاسفانه شباهت قالب کلی بازی به نسخه قبل که زیاد مورد توجه منتقدین نبود زیاده بدبختانه تنها تفاوت بازی با نسخه قبلی یه موشن های جدید و انیمیشن ها هست درسته بهتر شده ولی خوب همون حالت آرکید رو داره البته مصطفی عزیز یه چیز جالبی می گفت و اون اینکه طرفداران این سبک خیلی زیاده که همانا طرفدارای پر و پا قرص کونامی و PES هستند و این نوع قالب رو ترجیح می دن. جلوه های بصری PES همیشه خوب بوده و رابطه بصری خوبی رو با گیمر همیشه تونسته که برقرار کنه اما بعضیا منتظر هستند که PES به کلا عوض بشه و حالت واقعی حرکتی به خودش بگیره ظاهرا انتظار بی جایی هست چون کونامی خودش هم نمی خواد حرکات و نحوه حرکت بازیکنان رو به حالت واقعی در بیاره و این رو ترجیح می ده چون گیم خور های آرکید پسند همین رو می خوان مسی توی PES عبارت است از یک غول بی شاخ و دم که در تمام لحظات بازی محکوم هست به دریبل کردن و دویدن با سرعت بالاتر از حد خودش توی دنیای واقعیت همینطور بازیکنان دیگه. یا مثلا بازیکنان دیگه نمونه اش پابلو هست که توی والنسیا هست حالا اینکه چرا این بازیکن در تمام دقایق بازی ستاره تیمش هست نشون از انعطاف ناپذیری و آرکید بودن بازی رو داره PES خورا هم همین رو می خوان نمی تونن تحت هیچ شرایطی شاهد این باشن که توی لحظاتی بازیکن ستاره شون افت کنه یا مهار بشه توسط هوش مصنوعی یا حتی انسانی. به هر حال باید سلیقه ها در نظر گرفته بشه. گیر دادن به سبک PES کار بیهوده ای هست چون هم خالق اثر این سبک رو ارائه می کنه و هم مخاطبینش طالب همین هستند.

konami-pes
24-08-2010, 11:19
بله متاسفانه شباهت قالب کلی بازی به نسخه قبل که زیاد مورد توجه منتقدین نبود زیاده بدبختانه تنها تفاوت بازی با نسخه قبلی یه موشن های جدید و انیمیشن ها هست درسته بهتر شده ولی خوب همون حالت آرکید رو داره البته مصطفی عزیز یه چیز جالبی می گفت و اون اینکه طرفداران این سبک خیلی زیاده که همانا طرفدارای پر و پا قرص کونامی و PES هستند و این نوع قالب رو ترجیح می دن. جلوه های بصری PES همیشه خوب بوده و رابطه بصری خوبی رو با گیمر همیشه تونسته که برقرار کنه اما بعضیا منتظر هستند که PES به کلا عوض بشه و حالت واقعی حرکتی به خودش بگیره ظاهرا انتظار بی جایی هست چون کونامی خودش هم نمی خواد حرکات و نحوه حرکت بازیکنان رو به حالت واقعی در بیاره و این رو ترجیح می ده چون گیم خور های آرکید پسند همین رو می خوان مسی توی PES عبارت است از یک غول بی شاخ و دم که در تمام لحظات بازی محکوم هست به دریبل کردن و دویدن با سرعت بالاتر از حد خودش توی دنیای واقعیت همینطور بازیکنان دیگه. یا مثلا بازیکنان دیگه نمونه اش پابلو هست که توی والنسیا هست حالا اینکه چرا این بازیکن در تمام دقایق بازی ستاره تیمش هست نشون از انعطاف ناپذیری و آرکید بودن بازی رو داره PES خورا هم همین رو می خوان نمی تونن تحت هیچ شرایطی شاهد این باشن که توی لحظاتی بازیکن ستاره شون افت کنه یا مهار بشه توسط هوش مصنوعی یا حتی انسانی. به هر حال باید سلیقه ها در نظر گرفته بشه. گیر دادن به سبک PES کار بیهوده ای هست چون هم خالق اثر این سبک رو ارائه می کنه و هم مخاطبینش طالب همین هستند.

کاملا موافقم ...به نظر منم کونامی اصلا نمیخواد PES رو به سمت یک بازی واقع گرایانه بکشونه و بیشتر ترجیح میده یه فوتبال رویایی و خارج از واقعیت رو نمایش بده تا گیمر لذت ببره !! ( البته گیمرهای این سبک پسند)

یه چیزی بگم این آسیای شرغی ها ( ژاپن ، چین ، کره و ... ) کلا زیاد تخیل و چیزای ماورائی رو دوست دارند حتی در فیلم ها و سریال های ژاپنی هم این چیزا رو میشه به وضوح دید !! به همین دلیل انتظار بیهوده ای هست که منتظر باشیم تا PES یک بازی نزدیک به واقعیت و شبیه سازی دقیق از یک بازی فوتبال رو ارائه بده. با این حال به نظر من PES بازی قشنگ و خوش ساختی است که ارزش بازی کردن رو داره و با توجه به اینکه فیفا روی PC هر ساله یه فوتبال مزخرف رو ارائه میداد طرفداران PES در ایران خیلی زیاد شدن چون اکثرا PC باز هستند اما یه چیزی که امسال می تونه همه چیز رو متفاوت کنه اینه که فیفای نکست ، فیفای کنسولی این بار برای PC هم ارائه میشه و فیفا 11 پی سی کاملا نکست هست و همین عامل باعث میشه که وضعیت PES روی PC هم به خطر بیفته !!

B3HZ@D
24-08-2010, 12:35
پس با این اوصاف من یکی که دیگه باید قید PES رو بزنم
چندین سال بود که منتظر بودم سبک و سیاق بازی عوض بشه ولی مثل این که همچین اتفاقی نمی افته.
راستش من یکی که نمیتونم با این جور سبک و حرکات تخیلی کنار بیام و بیشتر دوست دارم چیزی رو ببینم و انجام بدم که بیشتر به واقعیت نزدیک باشه و قوانین طبیعی فوتبال توی اون حاکم باشه.
تریلرها رو هم که دیدم بیشتر به این مسئله پی بردم که از کونامی بخاری بلند نمیشه
در کل مبارک فن هاش باشه
ما هم بریم بچسبیم به فیفا

bahador2009
24-08-2010, 12:48
این ور بریم اونور بریم بالاخره باید بازی رو بخریم و حد اقل یه فصل مستر لیگ بریم دیگه این بحثا چیه ؟

4039
24-08-2010, 15:37

کاملا موافقم ...به نظر منم کونامی اصلا نمیخواد PES رو به سمت یک بازی واقع گرایانه بکشونه و بیشتر ترجیح میده یه فوتبال رویایی و خارج از واقعیت رو نمایش بده تا گیمر لذت ببره !! ( البته گیمرهای این سبک پسند)

یه چیزی بگم این آسیای شرغی ها ( ژاپن ، چین ، کره و ... ) کلا زیاد تخیل و چیزای ماورائی رو دوست دارند حتی در فیلم ها و سریال های ژاپنی هم این چیزا رو میشه به وضوح دید !! به همین دلیل انتظار بیهوده ای هست که منتظر باشیم تا PES یک بازی نزدیک به واقعیت و شبیه سازی دقیق از یک بازی فوتبال رو ارائه بده. با این حال به نظر من PES بازی قشنگ و خوش ساختی است که ارزش بازی کردن رو داره و با توجه به اینکه فیفا روی PC هر ساله یه فوتبال مزخرف رو ارائه میداد طرفداران PES در ایران خیلی زیاد شدن چون اکثرا PC باز هستند اما یه چیزی که امسال می تونه همه چیز رو متفاوت کنه اینه که فیفای نکست ، فیفای کنسولی این بار برای PC هم ارائه میشه و فیفا 11 پی سی کاملا نکست هست و همین عامل باعث میشه که وضعیت PES روی PC هم به خطر بیفته !!

میگم شما با این دو تا پست اخیرتون هر چی طرفدار PES بود شستین رفت پی کارش ! شانستون گرفته اینجا یک محیط مجازیه وگرنه دیگه شما رو از فردا اینجا نمیدیدیم ( شوخی کردم کسی ناراحت نشه ) .
یعنی طرز تفکر طرفداران این بازی اینقدر رویائیه ؟ Konami-PES جان ( شرمنده اسمتو فراموش کردم ) خوب شد این بازیو با فیلمای هندی مقایسه نکردی .
در مجموع منم تا حد زیادی با آرمین هم نظرم و تا حدودی با Konami-PES عزیز . من فکر میکنم اصول ساخت این بازی بر اساس تحقیقات روانشناسی شرکت کونامی بنا شده یعنی کونامی بازار هدفشو برای گروه خاصی تعریف کرده و سعی میکنه از اصول خودش فاصله نگیره . به همین خاطره که گیم پلی بازی هر سال تفاوت زیادی با سال قبل نمیکنه . یکی از علتهای اصلی که من میگم امسال هم گیم پلی بازی دچار تحول اساسی نخواهد شد همینه چون در غیر این صورت با رسالت شرکت مغایر میشه .

جدای از این مسائل یک مساله واقعا برای من خیلی دردناکه . من دارم میبینم توی تالارهای گفتگوی تخصصی فیفا بخاطر اینکه خیالشون بابت مسائل مقدماتی و اصول ابتدائی بازی راحته حالا دارن درمورد مسائل پیشرفته تر صحبت میکنن و در مورد چیزهای پیشرفته تری که EA هرسال داره به بازی اضافه میکنه بحث و تبادل نظر میکنن مثل کسی که مثلا ناهارش فراهمه حالا درصدد بدست آوردن نوشیدنی و مخلفات اضافی برای غذاشه یا حتی شاید بشه گفت غذا و مخلفاتش فراهم شده حالا درمورد "نوع" نوشیدنی یا دسرش بحث میکنه ( عجب مثالی توی این ماه رمضونی زدم ) .
اما از اون طرف میبینیم طرفدارن pes توی انجمنهای تخصصی خودشون دارن سر نواقص و عیب و ایرادهای ابتدایی بازی بحث میکنن و تمام امیدشون اینه که ایکاش مثلا دروازه بانها درست بشن .
این واقعا درده !

konami-pes
24-08-2010, 16:03
میگم شما با این دو تا پست اخیرتون هر چی طرفدار PES بود شستین رفت پی کارش ! شانستون گرفته اینجا یک محیط مجازیه وگرنه دیگه شما رو از فردا اینجا نمیدیدیم ( شوخی کردم کسی ناراحت نشه ) .
یعنی طرز تفکر طرفداران این بازی اینقدر رویائیه ؟ Konami-PES جان ( شرمنده اسمتو فراموش کردم ) خوب شد این بازیو با فیلمای هندی مقایسه نکردی .
در مجموع منم تا حد زیادی با آرمین هم نظرم و تا حدودی با Konami-PES عزیز . من فکر میکنم اصول ساخت این بازی بر اساس تحقیقات روانشناسی شرکت کونامی بنا شده یعنی کونامی بازار هدفشو برای گروه خاصی تعریف کرده و سعی میکنه از اصول خودش فاصله نگیره . به همین خاطره که گیم پلی بازی هر سال تفاوت زیادی با سال قبل نمیکنه . یکی از علتهای اصلی که من میگم امسال هم گیم پلی بازی دچار تحول اساسی نخواهد شد همینه چون در غیر این صورت با رسالت شرکت مغایر میشه .

جدای از این مسائل یک مساله واقعا برای من خیلی دردناکه . من دارم میبینم توی تالارهای گفتگوی تخصصی فیفا بخاطر اینکه خیالشون بابت مسائل مقدماتی و اصول ابتدائی بازی راحته حالا دارن درمورد مسائل پیشرفته تر صحبت میکنن و در مورد چیزهای پیشرفته تری که EA هرسال داره به بازی اضافه میکنه بحث و تبادل نظر میکنن مثل کسی که مثلا ناهارش فراهمه حالا درصدد بدست آوردن نوشیدنی و مخلفات اضافی برای غذاشه یا حتی شاید بشه گفت غذا و مخلفاتش فراهم شده حالا درمورد "نوع" نوشیدنی یا دسرش بحث میکنه ( عجب مثالی توی این ماه رمضونی زدم ) .
اما از اون طرف میبینیم طرفدارن pes توی انجمنهای تخصصی خودشون دارن سر نواقص و عیب و ایرادهای ابتدایی بازی بحث میکنن و تمام امیدشون اینه که ایکاش مثلا دروازه بانها درست بشن .
این واقعا درده !

کوچیکت فرشاد ... به همین زودی اسمم یادت رفت؟! همین چند مدت پیش بود داشتیم مودهای فیفا رو بررسی می کردیم

حسین جان ، همونطوری که در پست قبلیم گفتم PES رو بازی خوب و قابل قبولی می دونم اما نه یک بازی واقع گرایانه !!! PES سبک منحصر به فرد خاصی داره که خیلی ها رو شیفته خودش کرده اما همه باید اینو بپذیرن که از لحاظ گیم پلی و خیلی چیزای دیگه متاسفانه این بازی اصلا واقع گرایانه نیست و رضایت گیمرهایی که دنبال یک بازی شبیه سازی دقیقا از فوتبال هستند رو نتونسته و نمی تونه برطرف کنه! حالا از باگهای وحشتناکی که در گیم پلی این بازی وجود داره بگذریم باید اینو بگم که من اینجا این سوال واسم پیش اومده که خیلی دوست دارم از کونامی بپرسم!!!!!!!!!!! چرا به این نوع سبک در گیم پلی اینقدر علاقمنده؟!

با اینکه گیم پلی بازی یه سری مشکلات جدی داره کونامی داره روی گرافیک فکر میکنه که یه سری تغییرات بده و بازی رو با همون گیم پلی قبلی و یه سری تغییرات بسیار جزئی در حاشیه ها ، با عنوان PES 2011 بده بیرون!!

من که شخصا آرزوی قلبیمه که این روندی که کونامی در پیش گرفته باعث نشه که فاصلش با فیفا سال به سال بیشتر بشه و این منو می ترسونه چون اون موقع احتمال کم کاری مسئولین EA برای فیفاهای بعدی هست!! وقتی رقیب ضعیف باشه یه جورایی احساس کم کاری هم پیش میاد ... هر ساله تفاوت نمره های این دو بازی بیشتر میشه و این اصلا خوشحال کننده نیست . من دوست دارم PES با قدرت کار کنه تا هر دو شرکت رقابت خوب و نزدیکی با هم داشته باشن و این می تونه به کیفیت کار هر دو کمک کنه.

4039
24-08-2010, 16:37
کوچیکت فرشاد ... به همین زودی اسمم یادت رفت؟! همین چند مدت پیش بود داشتیم مودهای فیفا رو بررسی می کردیم

حسین جان ، همونطوری که در پست قبلیم گفتم PES رو بازی خوب و قابل قبولی می دونم اما نه یک بازی واقع گرایانه !!! PES سبک منحصر به فرد خاصی داره که خیلی ها رو شیفته خودش کرده اما همه باید اینو بپذیرن که از لحاظ گیم پلی و خیلی چیزای دیگه متاسفانه این بازی اصلا واقع گرایانه نیست و رضایت گیمرهایی که دنبال یک بازی شبیه سازی دقیقا از فوتبال هستند رو نتونسته و نمی تونه برطرف کنه! حالا از باگهای وحشتناکی که در گیم پلی این بازی وجود داره بگذریم باید اینو بگم که من اینجا این سوال واسم پیش اومده که خیلی دوست دارم از کونامی بپرسم!!!!!!!!!!! چرا به این نوع سبک در گیم پلی اینقدر علاقمنده؟!

با اینکه گیم پلی بازی یه سری مشکلات جدی داره کونامی داره روی گرافیک فکر میکنه که یه سری تغییرات بده و بازی رو با همون گیم پلی قبلی و یه سری تغییرات بسیار جزئی در حاشیه ها ، با عنوان PES 2011 بده بیرون!!

من که شخصا آرزوی قلبیمه که این روندی که کونامی در پیش گرفته باعث نشه که فاصلش با فیفا سال به سال بیشتر بشه و این منو می ترسونه چون اون موقع احتمال کم کاری مسئولین EA برای فیفاهای بعدی هست!! وقتی رقیب ضعیف باشه یه جورایی احساس کم کاری هم پیش میاد ... هر ساله تفاوت نمره های این دو بازی بیشتر میشه و این اصلا خوشحال کننده نیست . من دوست دارم PES با قدرت کار کنه تا هر دو شرکت رقابت خوب و نزدیکی با هم داشته باشن و این می تونه به کیفیت کار هر دو کمک کنه.

نگران نباش فرشاد جان این نسل که عمرش به پایان برسه دوباره توی نسل بعدی روز از نو و روزی از نو ! یعنی مجددا همه چیز از نو شروع میشه ( این دقیقا چیزیه که راتر کارگردان اصلی فیفا در شرکت EA قبلا بهش اشاره کرده بود ). در این بین شرکتی میتونه موفق تر باشه که از الان برای اون نسل سرمایه گذاری کنه تازه شاید الانم دیر باشه بعضی از شرکتا که حتی از یکی دو سال پیش استارت کارشونو برای بازیهای نسل آینده زدن . کونامی هم یک قسمت بنام بخش توسعه آینده داره که دقیقا از فعالیتشون توی حوزه فوتبال برای نسل آینده خبر ندارم . اونجاست که شاید مجددا شاهد امپراطوری pes باشیم .
در مورد اینکه میگی ممکنه این بازی تک قطبی بشه باید بگم بابت این مساله هم زیاد نگران نباش در صنعت بازی سازی بازاری با این حجم از مشتری هیچ وقت بی پاسخ نمیمونه . کونامی شرکتی کم تجربه ای نیست که به راحتی گوی سبقتو ( در زمینه جذب مشتری ) به حریف بسپره . الان دیگه کاری از دستشون بر نمیاد چون از نظر زمانی دچار عقب افتادگی زیادی شدن فعلا کج دارو مریض بازارشونو حفظ کردن اما برای سریهای نسل آینده توی این چند ساله فرصت کافی برای بازسازی خودشون داشتن بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست .

jyjy
24-08-2010, 23:29
بچه ها چرا بحث الکی میکنید بزارید وقتش که رسیدهم pes 2011 وهم fifa 11 بخرید جفت شوبازی کنید فقط pes 2011 رایکم بیشتر بازی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramgolchin
25-08-2010, 02:18
امسال سال کونامی و PES هست
این خط - اینم نشون +:10:
پست 1207 رو یادتون باشه تا 40 روز دیګه:11:

vahidgame
25-08-2010, 03:26
امسال سال کونامی و PES هست
این خط - اینم نشون +:10:
پست 1207 رو یادتون باشه تا 40 روز دیګه:11:

اگه بازی از حالت آرکید در بیاد اینی که شما میگید ممکنه.
من خودم تریلری از بازی ندیدم ولی با توضحیاتی که اینجا می بینم احتمالا بازم بازی حالت آرکید داره.
من 7-8 ساله به کوب دارم PES بازی می کنم! : دی
این چند ساله بیشتر وقت توی زندگیم رو پای این بازی گذاشتم. یه جورایی با مسترلیگ این بازی پیر شدم : دی
حالا چند سال پیش یکمی بچه تر بودم این حالت آرکید بودن این بازی بد که برام نبود که هیچی خیلی هم خوب بود : دی
ولی الان دیگه این حالت آرکید بودن برام یه چیزی بده. چون فوتبال واقعی رو دوس دارم نه فوتبال تخیلی.
در مورد این دوست خوبمون حسین توی تاپیک ها بارها توضیح داده.
مسترلیگ وقتی شکل آرکید به خودش می گیره شاید برای کسانی که سن پایین دارن خیلی جذاب باشه و حتی شاید باعث بشه که PES بهترین بازی برای اونا باشه! ولی برای کسانی که سنشون بیشتره و از اون مهمتر فوتبال واقعی رو دوس دارن این دیگه قابل قبول نیست.
توی مسترلیگ احساس میشه با هر تیمی راحت میشه همه قهرمانی ها رو به دست اورد. حتی با تیم های متوسط و ضعیف. تیم های برزگ که دیگه جای خودشونو دارن! مثلا با تیم های مثل چلسی و بارسلونا خیلی راحت میشه فصل اول همه جام های رو درو کرد و در فصل های بعدی که بازیکنان پیشرفت می کنن دیگه راحت اینو دوباره تکرار کرد! و دیگه از فصل اول به بعد هدف میشه گفت دیگه کشکه : دی. چون آدم می دونه که صد در صد می تونه همه جام ها رو قهرمان بشه و به خاطر همین دیگه انگیره ای نمی مونه.
در مورد پیشرفت بازیکنان در مسترلیگ هم که دیگه صحبت نکنم بهتره چون اون قدر در موردش توضیح دادم خسته شدم. این ضعفی هست که امیدوارم در این شماره رفع بشه ولی با توجه به اینکه هر سال دارم می بینم که این پیشرفت بازیکنان به شکل تخیلی تر از سال قبل داره میشه خیلی چشمم آب نمی خوره.
خلاصه اینکه من که از طرفداران بدجور این بازی هستم اگه ببینم انتظاراتم رو این شماره برآورده نمی کنه شاید بر خلاف این چند سال که به طور دائمی اونو بازی کردم این شماره رو بعد از مدتی ول کنم.
فکر می کنم تعصب به بازی ها یه چیزی پوچی باشه.فکر کنم استادانی مثل حسین عزیز که همه شماره های این بازی رو بازی کردن و اونو به صورت خیلی تخصصی دنبال کردن٬ وقتی ببینن بازی اون چیزی که می خوان نیست و به صورت آرکید هستش٬ سراغ یه فوتبال دیگه میرن.
در کل پستی که نقل قول کردم اگه به حقیقت بپیونده من که از طرفداران قدیمی این بازی هستم خیلی خیلی خوشحال میشم ولی با توضیحاتی که دوستان عزیز در این تاپیک دادن احتمالش کمه...

Konami_Pc
25-08-2010, 08:10
از تریلر ها که میشه حدس زد امسال pes واقعا چیز خوبی از اب در بیاد بخصوص با تغییراتی که امسال واقعا از وقتی نکست شده چه در زمینه گیم پلی و چه گرافیک واقعلا پیشرفت کرده نسبت به سالهای دیگه

pes 2010 با اون مقدار اپدیت کم همه طرفدارش رو مجذوب کرده بود pes2011 با این کلیپ های که من دیدم خیلی شاخ تره و مطمئنم چه فن بازها چه کسانی که فوتبال دوس دارن دوباره عاشق این بازی میشن

سال پیش تعریف از pes بود و بر خلاف بعضی دوستان بازی دلچسب نبود امسال سال تعریف فیفا شده ببینیم واقعا این نقد ها و دست نوشتهای کدوم تاپیک به حقیقتی دلچسب تبدیل میشه برای دوست دارن فوتبال :20:

امیدوارم هر 2 نسخه عالی باشن بخصوص فیفا که اینهمه تعریف ازش میشه :10:

اگه امسال فیفا برای کامپیوتر نبود مطمئن باشید هیچکدوم از بروبکس فوتبالی جرات اینکه به pes لقب تخیلی و مائورا رو بده رو نداشت :46:

تغییرات pes امسال زیاد بوده ولی با اومدن فیفا همه اپدیت های جدید pes رو دوستان فراموش کردن تغییراتی از قبیل ارتقای گرافیک بازی . تغییر زاویه دوربین . چمن 3 بعدی زیبا که واقعا عالی کار شده . تغییر گزارشگر . نوع جدید لباسهای تیمها . درست شدن شرتهای بازیکن ها . کیفیت بهتر صدای تماچیان . اپدیت مد های مستر لیگ و بخش لجند . تاکتیک های جدید بازی . موشن کنترل تنظیمات تیم . انمیشنهای جدید تو بازی . و خیلی تغییرات دیگه که همه اینا با اومدن بازی و بازی فیفا معلوم میشه که واقعا کدوم بازی همچنان علاوه بر سرگرمی و جذابت فوتبال زیباتری و دلچسب تری هستش:46:

mohsen-jj
25-08-2010, 11:13
در کنار این همه مشکلات pes 2010 یه مشکلی که شاید کسی بهش اشاره نکرده باشه نظر منو جلب کرده :
بسیاری از واکنش های تماشاچیان و همچنین بازیکنان در مواقعی از بازی دقیقا مثل همن که کمی توی ذوق می زنه :13:... مثلا تماشاچیا با هم بلند میشن و حرکتای همشون دقیقا مثل همه یا بعضی مواقع بازیکنا هم همینطورن ... مثلا وقتی دو بازیکن با هم میرن تو تور دروازه واکنششون (حرکات دست و پا و سرو ...)عین همه .
من تو یکی از این ویدیوهایی که از pes 2011 منتشر شده بود احساس کردم تماشاچیا دیگه اینطور نیستن و حرکتاشون یه کم متفاوته ... کسی نمیدونه بازیکنا همون ویژگی که گفتمو دارن یا نه ؟؟:2:

mojtaba007
25-08-2010, 12:44
مانطور که میدانید در سالهای اخیر سری بازی های Pro Evolution Soccer تنوانست آنطور که باید خوب ظاهر شوند و در مقابل رقیب دیرینه خود یعنی FIFA حرفی برای گفتن نداشت ؛ به عبارتی شکوه و عظمت سری PES در سه سال اخیر به طور کلی از بین رفت .
این بدان معنا نیست که Konami هیچ تلاشی برای رفع مشکلات بازی نکرده و پس از گذشت چند سال هیچ پیشرفتی در بازی صورت نگرفته است . در PES2010 شاهد تغییرات نسبتا اساسی و جالبی بودیم ؛ در بازی پیشرفت های چشمگیری نسبت به نسخه های پیشین دیده میشد ولی در مجموع هسته ی کلی بازی کاملا حفظ شده و تغییری نکرده است . هسته ای که پس از 9 سال استفاده ، مشکلات اساسی و جدی در آن دیده میشود . در مقابل FIFA قرار داشت که هر ساله با پیشرفت های چند پله ای رقیبش را نا امید میکرد . امسال کونامی با با ایجاد تغییرات اساسی در هسته ی بازی ، هدفی جز کسب رضایت طرفداران قدیمی و شکست رقیب دیرینه اش ندارد .
در ابتدا با واژه ی “Freedom” (آزادی) روبرو میشویم . کلمه ای که شاید در یک بازی فوتبال معنای زیادی نداشته باشد . ولی پس از انجام بازی و مشاهده تریلر ، به عمق واژه پی میبریم . آزادی عملی که در حرکات بازیکنان دیده میشود ، اساسی ترین پیشرفت برای PES2011 به شمار می آید .برای مثال شما باید محاسبه کنید با پای راست به هم تیمی هایتان پاس دهید یا با پای چپ . این در حالیست که شما راست پا هستید و پاسیهایتان با پای چپ از دقت بالائی برخوردار نیستند . تصمیم گیری ها با شما بوده و عواقب آن هم بر گردن شماست ! کنترل همه چیز در دستان شماست ولی بدون تفکر نمیتوانید عالی ظاهر شوید . نوار قدرت در بازی دست خوش تغییراتی اساسیست . این نوار به زیر پای بازیکن مالک توپ نقل مکان کرده است که در کنار طراحی گرافیکی ساده ، به شما در اعمالی مانند شوت زدن ، پاس دادن و سانتر کردن کمک بسزائی میکند . در PES2011 گل زدن به آسانی نسخه های پیشین نیست . شوت زدن ، پاس دادن و سانترهای دقیق ، سخت تر از PES های قبلی خواهند بود که نیازمند دقت و تمرکز به مراتب بالاتری میباشد . سرعت بازی هماهنگ تر و تند تر شده است که شما را به یاد PES6 می اندازد . البته در قسمت تنظیمات ، 4 حالت مختلف برای سرعت بازی در نظر گرفته شده که میتوانید بسته به سلیقه ، هر یک را انتخاب کنید .
در PES2011 تاکتیکهای شما در زمین ، بهتر و روان تر اجرا خواهند شد . همچنین حالت های جدیدی برای تاکتیکهای تهاجمی و دفاعی در نظر گرفته شده است . کار طراحی منو ها و بخش مدیریت تیم به پایان رسیده . این بخش شامل قسمت هائی مانند موقعیت یابی بازیکنان ، تعویض بازیکنان و افزایش سرعت یک بازیکن در خطوط تعیین شده میباشد . برای مثال برای تعویض دو بازیکن (مثلا Heskey و Crouch ) در بخش Team Management باید Heskey را به گوشه ی زمین بکشید (با ماوس یا آنالوگ سمت چپ در کنسول ها) در این صورت تعویض های قابل انجام ظاهر میشوند . شما بازیکن مورد نظر (Crouch) را انتخاب کرده و تا ایجاد وقفه در بازی صبر میکنید ؛ سپس تعویض انجام میگیرد و افکار شما روی زمین پیاده میشوند . همچنین با آنالوگ سمت راست میتوانید تکنیک های مورد نظرتان را اجرا کرده و دفاع حریف را گیج کنید . بازیکن های بزرگ مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو توانائی های خاصی در انجام حرکات نمایشی و انجام تکنیک های مختلف از خود نشان میدهند و دارای انیمیشن های منحصر بفرد خود هستند . جالب است بدانید در PES2011 ، نود درصد انیمشین ها از نو ساخته شده اند و بازی تنها 10 درصد از انیمشین های PES های قبلی را یدک میکشد . انیمیشن ها در PES2011 بر خلاف نسخه های پیشین ، به نرمی و زیبائی هر چه تمام تر اجرا میشوند . یکی از برگترین نقاط ضعف بازی که کونامی در چند سال اخیر براحتی از کنار آن گذشته ، طراحی لباس ها و هیکل بازیکنان است . دز PES2011 این مشکل کاملا رفع شده است . برای مثال بازیکنان تیم ساحل عاج (که افتخار پوشیدن تنگ ترین لباس ها را در جام جهانی 2010 داشته اند !) دارای بدن های عضلانی و هیکل های نسبتا درشتی هستند ؛ پس لباس با حالت بسیار طبیعی به بدن این بازیکنان میچسبد .
هوش مصنوعی هم یکی از بزرگترین نقات ضعف PES به شمار می آید . در این نسخه شاهد حرکات طبیعی تری از بازیکنان (بخصوص دروازه بان ها) خواهیم بود .
نکته ی جالب دیگر در PES2011 زاویه مختلف دوربین ها در استادیوم های مختلف برای حالت Broadcasting است . در این حالت (که در نسخه های های پیشین هم در بخش تنظیمات قابل دسترس بود)دوربین ها در هر استادیوم شکل خاص خود را دارند و به همان حالتی که شما در تلویزیون میبینید دیده میشوند . برای مثال دوربین ها در استادیوم Old Traford بازی را از نزدیک فیلم برداری میکنند در حالی که در استادیوم Santiago Bernabeu ، دوربین ها از دور فیلم میگیرند . در بازی دقیقا همین حالت وجود دارد که در جای خود قابل تحسین است .
PES همیشه از جهت لایسنس تیم ها و استادیوم های موجود در بازی از رقیبش چند قدم عقب تر بود . تنها خبر تائید شده در این زمینه اعلام همکاری کونامی با آمریکای جنوبی و وجود لیگ قهرمانان این قاره در بازیست . البته کونامی نوید خبرهای بسیار مسرت بخش و جالب را در این زمینه ، در ماه های آینده داده است .
Master League در PES2011 دستخوش تغییراتی اساسیست . از جمله این تغییرات میتوان به Master League Online اشاره کرد . شما در MLO میتوانید با دوستانتان به رقابت بپردازید . متاسفانه اطلاعات بیشتری از این بخش در PES2011 منتشر نشده و Konami به همین مقدار بسنده کرده است .
در انتها شاید تغییرات ایجاد شده در این نسخه ، در ابتدا برای طرافداران قدیمی سری PES آزاردهنده به نظر برسند ؛ اما با انجام بازی و دقت به جزئیات ، متوجه پیشرفت های اساسی میشویم و به PES2011 عادت میکنیم . با این حال اشکالات و باگ های جزئی هنوز جزئی از PES میباشند که امیدواریم تا انتشار بازی این مشکلات رفع شده و با یک بازی ِ کامل روبرو باشیم .
همچنین اکنون Konami کلمه Elaborting رو وارد احتمالا آخرین سری از Pro Evolution Soccer خود کرده است و گیم پلی این بازی به صورت free-flowing کار شده است.
همچنین به طرفداران این سری مژده داده شده است که حدود 1000 انیمیشن به بازی اضافه شده است! مود جدید Stadium Edit این بازی این امکان را به شما میدهد که برای بازی های خانگی خود یک استادیوم خانگی داشته باشید!

mtx891
25-08-2010, 14:38
یه مطلبی که چند صفحه پیش خوندم راجب اینکه موس به بازی اضافه شده اینطور که من توی ویدئو ها دیدم فقط شکلک موس بود و هنوز تنظیمات با دسته انجام میشه

vahidreza2007
25-08-2010, 14:56
بچه ها مگه 40 روز به انتشار بازی باقی نمونده ؟

پس چرا دموی این بازی نمیاد ؟

نکنه گذاشتن بعد بازی بدن بیرون :27:

امیدوارم همین چند روزه اینده دمو بیاد تا زمان عرضه بازی بتونیم خوب هش مسلط بشیم .

mojtaba007
25-08-2010, 15:31
همچنین اکنون Konami کلمه Elaborting رو وارد احتمالا آخرین سری از Pro Evolution Soccer خود کرده است و گیم پلی این بازی به صورت free-flowing کار شده است.
چرا اخرین نسخه؟

mtx891
25-08-2010, 16:13

امیدوارم همین چند روزه اینده دمو بیاد تا زمان عرضه بازی بتونیم خوب هش مسلط بشیم .
مگه دمو یه هفته قبل از بازی نمیاد واسه اینکه اگر خوشمون اومد بعد بریم بخریم

mohsen-jj
25-08-2010, 16:56

.

40 روز دیگه که می شه اول مهر !! مگه امسال قراره زودتر بیاد بازار ؟؟:13:

jyjy
25-08-2010, 17:02
عزیزم چقدر اون اواتارتو دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسر خوب امروز سوم شهریوره کجا 40 روز دیگه میشه اول مهر؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قراره وسط مهر بیاد

vahidreza2007
25-08-2010, 17:07

دوست عزیز 40 روز میشه اول مهر ؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

40 روز دیگه میشه 13- 14 مهر ماه .

بازی هم فکر کنم بین 15 تا 20 مهر ماه برسه دستمون شایدم زودتر .

ولی الان بحث سر اینکه دمو چرا نمیاد ؟

اینا گفته بودن تو کنفرانسی که اخیرا داشتند می خوان زمان و حجم دمو رو اعلام کنند ولی نمی دونم چرا خبری نشده ؟

شایدم خبرش اومده و ما با خبر نشدیم :41:

pedramgolchin
25-08-2010, 17:12
اینم یه هدیه واسه طرفداران بایرن مونیخ آلمان:
خداییش آدم حال میکنه قیافه ها رو میبینه انگار یکی خونسرده یکی جدی و خشکه به این میگن روح دمیدن به بازی چیزی که همیشه منو جذب PES میکنه
البته امسال گیم پلی بازی هم بترکون شده،شک نکنید

vahidgame
25-08-2010, 17:24
لیگ آلمان مگه توی این شماره لایسنس شده؟

ع.ص
25-08-2010, 18:26

نه . فقط بایرن و شالکه

pedramgolchin
25-08-2010, 18:27

تیم بایرن مونیخ که قطعی شده
شالکه و وردربرمن هم به احتمال خیلی زیاد لایسنس شده هستن،ولی بقیه تیم ها با اسم فیک و جعلی ولی قیافه درست بازیکنان توی بازی خواهند بود
با یه پچ حل میشه عزیزم

vahidgame
25-08-2010, 18:35
تیم بایرن مونیخ که قطعی شده
شالکه و وردربرمن هم به احتمال خیلی زیاد،ولی بقیه تیم ها با اسم فیک و جعلی ولی قیافه درست بازیکنان توی بازی خواهند بود
با یه پچ حل میشه عزیزم

درسته اون که صد در صد با پچ حل میشه.
ولی اگه لایسنس باشه بهتره.
کونامی با وجود درآمد بالای این بازی می دونم چرا زیاد به این توجه نمی کنه : دی
قدیمی تر ها این لیگ آلمان درست بود ولی چند شماره اخیر دیگه این لیگ لایسنس نمیشه. دلیلش شاید اینه که کونامی می بینه این همه پچ میاد میگه بی خیالش : دی

don mohsen
25-08-2010, 19:52
دوستان لیگ برتر انگلیس چه خبر چه تیم هایی لایسنس شده؟؟؟

ایا با یک پچ درست میشه کلش؟

vahidgame
25-08-2010, 20:10
دوستان لیگ برتر انگلیس چه خبر چه تیم هایی لایسنس شده؟؟؟

ایا با یک پچ درست میشه کلش؟

ظاهرا امسال منچستر یونایتد و تاتنهام از لیگ انگلیس لایسنس شدن.
بله با پچ درست میشه.

pishoolii
26-08-2010, 11:10
آقا از لیست استادیموا کسی خبر نداره؟ آلیانز آرنا بالاخره اضافه شد به بازی یا نه؟ اصلا معیار قرار دادن استادیوما واسه کونامی چیه؟ آخه یکی نیست بگه مگه از آلیانز آرنا خفن تر هم داریم؟!! ( جو بایرن و آلمان گرفت دییگهه!!:31: )

mohsen-jj
26-08-2010, 14:02
عزیزم چقدر اون اواتارتو دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابل شما رو نداره عزیزم !!!:31::31:

آقا از لیست استادیموا کسی خبر نداره؟ آلیانز آرنا بالاخره اضافه شد به بازی یا نه؟ اصلا معیار قرار دادن استادیوما واسه کونامی چیه؟ آخه یکی نیست بگه مگه از آلیانز آرنا خفن تر هم داریم؟!!

این طور که تو سایتا نوشتن لیست استادیوما اینه که 2 تا بیشتر از pes 2010 هستش :

Konami Stadium
Estádio do Amazonas
Estadio de Palenque
Estádio de Escorpião
Estadio del Nuevo Triunfo
Bristol Mary Stadium
Mohamed Lewis Stadium
Ville Marie Stadium
Rose Park Stadium
Stade de Sagittaire
Stadio Orione
Old Trafford
Wembley Stadium
Camp Nou
Santiago Bernameu
Estadio Da Luz
Estadio Do Dragao
Estadio Jose Alvalade
EL Monumental
Stade Louis ll
Amsterdam Arena
Saitama Stadium 2002
Giuseppe Meazza
San Siro
Stadio Olimpico

راستی کسی میدونه منظور این جمله چیه ؟؟
There will be a total of 25 slots to create stadiums giving you a grand total of around 50 possible stadiums.

شنیده بودم که می شه ورزشگاه edit کرد ولی نمیدونستم با این جزییات میشه این کارو کرد !! تو چندتا عکس که دیدم ظاهرا میشه زاویه تابش نور و نیمکت ذخیره ها و ... رو edit کرد .
می گم این توپهای بشکه ای و شکلاتی و این سرهای کدویی و بزرگ رو مسقیما تو بازی گذاشتن یا باید مثل قبلا بخریم ؟؟:20:

vahidreza2007
26-08-2010, 14:36
قابل شما رو نداره عزیزم !!!:31::31:

این طور که تو سایتا نوشتن لیست استادیوما اینه که 2 تا بیشتر از pes 2010 هستش :

Konami Stadium
Estádio do Amazonas
Estadio de Palenque
Estádio de Escorpião
Bristol Mary Stadium
Mohamed Lewis Stadium
Ville Marie Stadium
Rose Park Stadium
Stade de Sagittaire
Stadio Orione
Old Trafford
Wembley Stadium
Camp Nou
Santiago Bernameu
Estadio Da Luz
Estadio Do Dragao
Estadio Jose Alvalade
EL Monumental
Stade Louis ll
Amsterdam Arena
Saitama Stadium 2002
Giuseppe Meazza
San Siro
Stadio Olimpico

راستی کسی میدونه منظور این جمله چیه ؟؟
There will be a total of 25 slots to create stadiums giving you a grand total of around 50 possible stadiums.

این جمله میگه :

25 تا اسلات یا همون محلی که میتونی چیزی رو سوی کنی یا درست کنی وجود خواهد داشت برای ساختن استادیوم که به شما بیش از 50 نوع زمین میده برای ساختن استادیوم های مورد نظر .

یه چیز تو همین مایه ها دیگه .

معنی محاوره ایش میشه

امکام ساختن 25 تا استادیوم با بیش از 50 نوع زمین مختلف برای ساختن استادیوم مورد نظرت بهت میده .

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

اقا مگه قرار نبود تو این نمایشگاهی که اخیرا برگزار شد تاریخ عرضه دمو و حجم دمو رو بگند که چقدر هستش ؟

خبری نشده ؟

joey jordison
26-08-2010, 17:40
عالیه این ایده ساخت استادیم!!فقط نفهمیدم به غیر از این استادیم هایی که بازی خودش خواهد داشت 25 تا ورزشگاه ساخت یا نه اگه اینطور باشه واقعا عالی میشه

vahidreza2007
26-08-2010, 18:15
مهران جان اونجور که از معنی جمله ای که گذاشته شده بر میاد باید 25 تا اسلات خالی برای درست کردن 25 تا استادیوم اظاف بر اونایی که داخل خود بازی هستش داشته باشیم . که در مجوع به همراه خود استادیوم های بازی چیزی بالغ بر 50 تا استادیوم خواهیم داشت .

این خبر برای من خیلی جالب و عالی بود چون می تونم استنفورد بریچ رو درستش کنم و به عنوان استادیوم اصلی چلسی تو بازی وارد
کنم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبله الان دیگه میشه با قاطعیت میشه گفت که به همراه 25 تا استادیوم هایاصلی بازی که این ها هستند
Konami Stadium
Estádio do Amazonas
Estadio de Palenque
Estádio de Escorpião
Bristol Mary Stadium
Mohamed Lewis Stadium
Ville Marie Stadium
Rose Park Stadium
Stade de Sagittaire
Stadio Orione
Old Trafford
Wembley Stadium
Camp Nou
Santiago Bernameu
Estadio Da Luz
Estadio Do Dragao
Estadio Jose Alvalade
EL Monumental
Stade Louis ll
Amsterdam Arena
Saitama Stadium 2002
Giuseppe Meazza
San Siro
Stadio Olimpico

ما 25 تا جای خالی برای ساخت و وارد کردن استادیوم توسط خودمون رو نیز دارا هستیم که این یعنی تنوع بیشتر و لذت بیشتز از

بازی . کونامی ای کاش گیم پلی که انتظار دارم رو تو این بازی ارایه بدی تا بعد مدت ها باهات اشتی بکنم . :31:

B3HZ@D
26-08-2010, 18:26
من نمیدونم این کونامی کی میخواد بفهمه که San Siro و Giuseppe Meazza هر دو یکی هستن!
ولی بک گراندهایی که میشه برای ورزشگاه استفاده کرد زیاد جالب نبودن...حالت کارتونی داشتن
اگه بشه از روی سیستم عکس وارد کرد خیلی بهتر میشد

vahidreza2007
26-08-2010, 20:56
من نمیدونم این کونامی کی میخواد بفهمه که San Siro و Giuseppe Meazza هر دو یکی هستن!
ولی بک گراندهایی که میشه برای ورزشگاه استفاده کرد زیاد جالب نبودن...حالت کارتونی داشتن
اگه بشه از روی سیستم عکس وارد کرد خیلی بهتر میشد

دوست عزیز اون بکگراند هایی که دیدن و به شکل کارتونی بود یه حالت پیش نمایشاز اون حالتی داره میخواید اون رو انتخاب کنید برای ورزشگاهتون و وقتی طرح مورد نظر رو انتخاب و وارد کنید میبینید که اون طرح انتخابیتون به همون صورتی که تو ذهنتون هست و اشاره کردید تو بازی وارد میشه .

به نظرم اینکار رو برای این کردند که اون قسمت زیاد سنگین نشه تا چون اگه واقعا می خواستند تصویر واقعی وارد کنند اون وقت باید اسم بازی رو می ذاشتیم فوتوشاپ نه فوتبال . :31:

من یه ویدیوی که از بازی دیدم و راجب این قسمت بود دقیقا اینطوری که بالا عرض کردم انجام میدادند . که به نظرم طرحه خوبی هستش .

Milad4171
26-08-2010, 21:23
راستی یه چیزی که هیچکس بهش اشاره نکرد!
ساخت بازیکن!
توی ورژن قبلی وقتی میخواستی با وبکم عکس خودت رو بگیری که بازیکن جدیدبسازی خیلی سخت میشد دقیقا فیکس چهارچوب صورت بشه.
بعدش هم انقدر کیفیت عکسها ( نه از طرف وبکم) کم بود که همه پیکسل پیکسل میشدن!!
یه چیز دیگه هم اینکه نمیشد خودمون یه آرم طراحی کنیم. آرم دیفالت داشت. مثلا مدل آرم بارسلونا اصلا نیست!
یا مثل شالکه و اینجور چیزا!!

یه بازیکن که میسازی وسیو میکنه اگه مستر لیگ بری و اون تیم که بازیکنت توش هست رو انتخاب کنی اون بازیکن اصلا نیست توش. حتی تو رزرو ها!!!
حالا شاید هم بازی من مشکل داشته ولی بعید میدونم!!!

اگه کسی این مشکل رو دیده. امیدوارم توی این نسخه بهش دقت کرده باشن!

mtx891
26-08-2010, 21:58
راستی یه چیزی که هیچکس بهش اشاره نکرد!
ساخت بازیکن!
توی ورژن قبلی وقتی میخواستی با وبکم عکس خودت رو بگیری که بازیکن جدیدبسازی خیلی سخت میشد دقیقا فیکس چهارچوب صورت بشه.
بعدش هم انقدر کیفیت عکسها ( نه از طرف وبکم) کم بود که همه پیکسل پیکسل میشدن!!
یه چیز دیگه هم اینکه نمیشد خودمون یه آرم طراحی کنیم. آرم دیفالت داشت. مثلا مدل آرم بارسلونا اصلا نیست!
یا مثل شالکه و اینجور چیزا!!

یه بازیکن که میسازی وسیو میکنه اگه مستر لیگ بری و اون تیم که بازیکنت توش هست رو انتخاب کنی اون بازیکن اصلا نیست توش. حتی تو رزرو ها!!!
حالا شاید هم بازی من مشکل داشته ولی بعید میدونم!!!

اگه کسی این مشکل رو دیده. امیدوارم توی این نسخه بهش دقت کرده باشن!
اگر بازیکن رو قبل از شروع مستر لیگ بزاری تو اون تیم و بعد لیگ رو شروع کنی بازیکن اضافه میشه

Traceur
27-08-2010, 02:05

آخه بدبختی اینجاست که کونامی اگه دقت کرده باشید این دو یا در حقیقت یک استادیوم رو با تفاوت هایی نسبت به هم طراحی کرده :دی

fouladiali
27-08-2010, 07:41

جان مورفی اعلام کرد که اطلاعات دموی بازی هفته ی دیگه منتشر میشه...

منبع: WENB

Behsood
27-08-2010, 07:44
سلام
کسی در مورد سیستم چینش خطوط حمله و میانی و دفاع در حین بازی توضیحی داره؟!
چطوریاست در واقع؟!

mojtaba_tanha
27-08-2010, 09:01
اینم چند تا اسکرین شات.

mohsen-jj
27-08-2010, 11:57
مهران جان اونجور که از معنی جمله ای که گذاشته شده بر میاد باید 25 تا اسلات خالی برای درست کردن 25 تا استادیوم اظاف بر اونایی که داخل خود بازی هستش داشته باشیم . که در مجوع به همراه خود استادیوم های بازی چیزی بالغ بر 50 تا استادیوم خواهیم داشت .

این خبر برای من خیلی جالب و عالی بود چون می تونم استنفورد بریچ رو درستش کنم و به عنوان استادیوم اصلی چلسی تو بازی وارد
کنم .

آره ، اونایی که از نبود بعضی ورزشگاه ها می نالن (مثل بایرن) می تونن یه ورزشگاهی شبیه ورزشگاه واقعی اون تیم بسازن و برا تیمشون جایگزین کنن !! (البته اگه بشه جایگزین کرد )...
هرچند بهتر بود خود کونامی این ورزشگاه ها رو می ذاشت ولی تو این وضعیت میتونه راه نسبتا خوبی باشه ...:5::5::20:

fouad-pes
27-08-2010, 14:25
یه خبر خوب از دمو که جان مورفی توی توییترش گذاشته

I had the pleasure to meet Jon Murphy at E3 2010, so this news is legit. I can promise you, PES 2011 is the best PES ever! I suppose this demo is only for X360, but hey, who knows, maybe it's for PC too. Anyway, keep visiting GamingAccess, we will upload the demo as soon as it's ready

hajoo
27-08-2010, 16:18
من تریلرش ررو دیدم خیلی بهتر از نسخه قبله. ساکر 10 دو مشکل خیلی اساسی داشت.
1.داوری
2.باگ دوازه بان

امیدوارم تو این نسخه بر طرف شده باشه.[COLOR="Silver"]

Traceur
27-08-2010, 18:36

I had the pleasure to meet Jon Murphy at E3 2010, so this news is legit. I can promise you, PES 2011 is the best PES ever! I suppose this demo is only for X360, but hey, who knows, maybe it's for PC too. Anyway, keep visiting GamingAccess, we will upload the demo as soon as it's ready

ضمن تشکر از جناب فواد عزیز من متن بالا رو ترجمه کردم که گفتم جالبه شما هم بدونید :
من از ملاقات با جون مورفی در بخش E3 2010 بسیار لذت بردم ، چرا که این خبر بسیار لذت بخش بود ...
من به جرات به شما میتونم این قول رو بدم که PES 2011 بهترین PES خواهد بود !!
من گمان میکنم که این دمو به Xbox 360 تعلق دارد ، اما چه کسی میداند شاید هم برای PC باشد !!
به هر حال ، ما در ضمن بازدید از Gaming Access وقتی دمو به طور کامل آماده گردید برای شما آپ خواهیم کرد ...
موفق باشید :11:

Behsood
27-08-2010, 18:54
سلام
پارسالم از این حرفا میزدن! ...

Traceur
27-08-2010, 19:04
سلام
پارسالم از این حرفا میزدن! ...

به هر حال جدا از حرف و حدیث ها ، تریلر های زیادی اومده که مشخص میکنه مسائل بازی تا چه حد بهبود پیدا کرده که بازم بستگی به برداشت خود آدم داره ...

Behsood
27-08-2010, 19:11
به هر حال جدا از حرف و حدیث ها ، تریلر های زیادی اومده که مشخص میکنه مسائل بازی تا چه حد بهبود پیدا کرده که بازم بستگی به برداشت خود آدم داره ...
سلام
راستش اگه یادت باشه!
پارسال تریلر هایی دادن ...
یادمه رفتم با هزار زحمت دیدمشون آنلاین!
چقدر زیبا بود و توضیحات مفص داشت.
اما فقط آخرش یکی از حرفاشون واقعیت پیدا کرد!
گرافیک خوب!!
ما که هیچ ارتقائی حس نکردیم!
فقط خوبیش این بود که واحد پول گذاشته بوند به جای پوینت های تابلوی کنامی!
این که حواشی بازی رو نشون میدیم هم به دو تا عکس مصاحبه با خبرنگارا محدود شد!
به هر حال اگه بهتر بشه که خوبه!
خوشحال میشم! :40:

Traceur
27-08-2010, 19:21
سلام
راستش اگه یادت باشه!
پارسال تریلر هایی دادن ...
یادمه رفتم با هزار زحمت دیدمشون آنلاین!
چقدر زیبا بود و توضیحات مفص داشت.
اما فقط آخرش یکی از حرفاشون واقعیت پیدا کرد!
گرافیک خوب!!
ما که هیچ ارتقائی حس نکردیم!
فقط خوبیش این بود که واحد پول گذاشته بوند به جای پوینت های تابلوی کنامی!
این که حواشی بازی رو نشون میدیم هم به دو تا عکس مصاحبه با خبرنگارا محدود شد!
به هر حال اگه بهتر بشه که خوبه!
خوشحال میشم! :40:
البته صحبت شما قابل ستایش هستش ولی خب شما ببینید در مورد ویژگیهای دروازهبانان در Pes 2010 چیز خاصی ندیدیم ولی اگه دقت کرده باشید و صفحات قبل رو دیده باشید در مورد دروازه بانان مفصل صحبت شده و حتی کنفرانسهایی رو هم اسکای بلو در این مورد تدارک دیده است ... ولی یه نکته اینکه من در مورد داوری چشمام آب نمی خوره از طرفی در این مورد هم چیز خاصی ندیدیم ....

Behsood
27-08-2010, 19:28
البته صحبت شما قابل ستایش هستش ولی خب شما ببینید در مورد ویژگیهای دروازهبانان در Pes 2010 چیز خاصی ندیدیم ولی اگه دقت کرده باشید و صفحات قبل رو دیده باشید در مورد دروازه بانان مفصل صحبت شده و حتی کنفرانسهایی رو هم اسکای بلو در این مورد تدارک دیده است ... ولی یه نکته اینکه من در مورد داوری چشمام آب نمی خوره از طرفی در این مورد هم چیز خاصی ندیدیم ....
تمام مشکلات داوری و بقیه چیز ها که دوستان میگن!
از موتور پایه ی در حد جراغ نفتیه بازی هست!
اگر این رو از نتو نوشتن کل مشکلات حل میشه...
کنامی تا حالا از این کار به بهونه های مختلف شونه خالی کرده ...

Traceur
27-08-2010, 19:36
تمام مشکلات داوری و بقیه چیز ها که دوستان میگن!
از موتور پایه ی در حد جراغ نفتیه بازی هست!
اگر این رو از نتو نوشتن کل مشکلات حل میشه...
کنامی تا حالا از این کار به بهونه های مختلف شونه خالی کرده ...
به هر حال هر بازی نقصی داره و این بازی در نوع خودش نقوص هایی رو داره ...
و قطعا بازی های دیگر هم (در این سبک) هنوز به طور کامل نتونستن خواسته های طرفدارانشون رو برآورده کنند که ما عدم بر آورده کردن خواسته رو نقص مینامیم ...
در مورد بهونه های کونامی هم من که منظورتون رو نفهمیدم ... میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟

Behsood
27-08-2010, 19:39
در مورد بهونه های کونامی هم من که منظورتون رو نفهمیدم ... میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟
هر دفعه میگفت!
به نظر ما هنوز این توانایی رو داره که از این موتور در شماره های بعدی هم استفاده بشه!
واسه همین تمام بازی ها تقریبا گرافیک یکسانی داشت منتها با Detail بیشتر ...

Traceur
27-08-2010, 19:52
هر دفعه میگفت!
به نظر ما هنوز این توانایی رو داره که از این موتور در شماره های بعدی هم استفاده بشه!
واسه همین تمام بازی ها تقریبا گرافیک یکسانی داشت منتها با Detail بیشتر ...
آخه شما ببین بازی از نظر گرافیکی انصافا در موقعیت خوبی هستش ...
و البته منظور از جزئیات فکر کنم همون امکانات درون بازی هستش ...
به نظر من آغاز تغییرات گرافیکی و گیم پلی این بازی از سال 2008 بوده که حقیقتا تا اینجا هم خوب پیشرفتی داشته و شما اینو در نظر داشته باش که کونامی تازه با اسکای بلو همکاری کرده و برای بهبود همین مسائلی که دوستان مطرح کردن نیاز به زمان داره ....

karnavaleroos
27-08-2010, 20:14
من به نظرم اگه این دفعه نتونن به وعده هاشون عمل کنن میشن شبیه چوپان دروغگو دیگه هیچ کس براشون تره هم خورد نمیکنه برا همین فکر میکنم اینا تمام تلاششون رو خرج میکنن تا تو این نسخه برگردن مطمئن باشین شده از جانشون مایه میزارن

Behsood
27-08-2010, 20:20
آخه شما ببین بازی از نظر گرافیکی انصافا در موقعیت خوبی هستش ...
و البته منظور از جزئیات فکر کنم همون امکانات درون بازی هستش ...
به نظر من آغاز تغییرات گرافیکی و گیم پلی این بازی از سال 2008 بوده که حقیقتا تا اینجا هم خوب پیشرفتی داشته و شما اینو در نظر داشته باش که کونامی تازه با اسکای بلو همکاری کرده و برای بهبود همین مسائلی که دوستان مطرح کردن نیاز به زمان داره ....
صد در صد!
منظور من از Detail در واقع Graphic Detail بود نه آپشن های داخل بازی!!
نمیدونم چرا اینطوری برداشت کردی شما؟!
پیشرفت خوب درست!
اما عقب مندن از رقیب نه!!

من به نظرم اگه این دفعه نتونن به وعده هاشون عمل کنن میشن شبیه چوپان دروغگو دیگه هیچ کس براشون تره هم خورد نمیکنه برا همین فکر میکنم اینا تمام تلاششون رو خرج میکنن تا تو این نسخه برگردن مطمئن باشین شده از جانشون مایه میزارن
مال ما بعد 2010 یه جورایی چوپون شد! :27:

Traceur
27-08-2010, 20:22
با توجه به صحبت شما دوست عزیز به نظر من نباید از همکاری با شرکت اسکای بلو هم چشم پوشی کرد و میشه گفت که این همکاری در واقع آغاز یک تحول جدید هستش که امیدوارم هینطور هم باشه ...

vahidgame
27-08-2010, 20:28
باید ببینیم توی نسل بعدی کونامی چی کار می کنه
از الان هم حتما خودشو برای نسل بعدی آماده کرده
توی این نسل باید قبول کرد یکمی عقب افتادش
حالا شاید این شماره تا حدودی اونارو جبران کنه
ولی این همش یه احتماله : دی

Traceur
27-08-2010, 20:32
صد در صد!
منظور من از Detail در واقع Graphic Detail بود نه آپشن های داخل بازی!!
نمیدونم چرا اینطوری برداشت کردی شما؟!
پیشرفت خوب درست!
اما عقب مندن از رقیب نه!!
شرمندم آخه یکی از دوستان هم چند وقت پیش در مورد جزئیات صحبتی داشت با من گفتم شاید شما هم منظورتون همونه !!
بله درسته فیفا داره بهتر عمل میکنه که البته باید در نظر بگیریم که فیفا همیشه پایه ای کار میکرد و به نظر من فیفا کارش پله پله بوده یا بعبارتی از اول پله ای اومده بالا و بخاطر همینم موفق تر عمل کرده ... ولی خب کونامی بخاطر اینکه چند تجربه ای و یا بعبارتی آزمایشی عمل کرده موفقیتش کمتر از فیفا بوده البته باید در نظر داشت که هر کسی یه پلان از بازی رو محور اصلی قرار میده و بخاطر همینم اگه اون قسمت از پلان اگه پیشرفتی داشته باشه قطعا اون کس بخاطر اون پلان از بازی دفاع خواهد کرد (منظورم اینه که به نظ هر کسی باید احترام گذاشت) ...

باید ببینیم توی نسل بعدی کونامی چی کار می کنه
از الان هم حتما خودشو برای نسل بعدی آماده کرده
توی این نسل باید قبول کرد یکمی عقب افتادش
حالا شاید این شماره تا حدودی اونارو جبران کنه
ولی این همش یه احتماله : دی
کاملا درسته وحید جان ...
دقت کنید کونامی گفته که بهمراه اسکای بلو داره برای ورژن بعدی PES خودشونو آماده میکنن ...
خب به نظر شما این یه حرکت و تحول نو نیست ؟؟
منم به خاطر همین امیدوار شدم و گرنه از نظر من تو نسخه ی 2010 باگ دروازه بانان و داوری افتضاح بود !!!

karnavaleroos
27-08-2010, 22:17
کاملا درسته وحید جان ...
دقت کنید کونامی گفته که بهمراه اسکای بلو داره برای ورژن بعدی PES خودشونو آماده میکنن ...
خب به نظر شما این یه حرکت و تحول نو نیست ؟؟
منم به خاطر همین امیدوار شدم و گرنه از نظر من تو نسخه ی 2010 باگ دروازه بانان و داوری افتضاح بود !!!

البته به نظرم منظور شما بلو اسکای هستش نه اسکای بلو!

hajoo
27-08-2010, 23:01
به نظر من هر نسخه جدید ساکر از ورزن قبلیش بهتر شده.تریلر ساکر 11 رو هم که دیدم خیلی امیدوار شدم.و پای fifa هم بهش نمی رسه

ali_santori
27-08-2010, 23:04
دمو کی میاد؟

Traceur
28-08-2010, 00:46
دمو کی میاد؟
منظورتون از دمو تریلره دیگه ؟؟؟

Behsood
28-08-2010, 02:10
دمو کی میاد؟

منظورتون از دمو تریلره دیگه ؟؟؟
سلام
منظورشون فکر کنم Playable Demo هست.
دمویی که هر سال قبل ریلیز میدن.
که میشه با دو تا تیم یه بازی انجام داد!

pedramgolchin
28-08-2010, 10:25

دمو کی میاد؟

تاپیک رو با دقت مطالعه کنید جوابتون رو پیدا میکنید
همین هفته تاریخ دقیق و جزییات بیشتری از دمو منتشر میشه

fouladiali
28-08-2010, 14:08
لیست افتخاراتی که میتونید در PES 2011 بدست بیارید هم معلوم شد؛ این نشان ها که با بازی کردن بخش های مختلف بازی بدست میان هر کدوم یه امتیازی بهتون میدن که در مجموع 1000 امتیاز میشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: PESFan

ali_santori
28-08-2010, 16:45
فرق دمو با اصل بازی فقط افزایش تعداد تیم هاست یا فرق دیگه ای هم داره؟

حجمش حدودا چقدر میشه؟

میاد بازار یا باید دانلود کرد؟

bax_021
28-08-2010, 16:47

حجمش حدودا چقدر میشه؟

نه
خیلی از جزییات تو بازی وارد نشده واسه دمو
یکم گیم پلی فرق داره
ولی شما می تونی شکل کلی بازیو بفهمی چطوریه
پارسال 1 گیگ بود
هر جفتش ولی تو بازار کم گیر میاد

Behsood
28-08-2010, 19:01

حجمش حدودا چقدر میشه؟

نه
خیلی از جزییات تو بازی وارد نشده واسه دمو
یکم گیم پلی فرق داره
ولی شما می تونی شکل کلی بازیو بفهمی چطوریه
پارسال 1 گیگ بود
هر جفتش ولی تو بازار کم گیر میاد
سلام
نه باو!
دمو کاملا خود بازیه منتها در ادامه بازی و دسترسی به بخش های مختلف شما محدود هستی.
اگه قرار بود دمو سطح اش پایین تر از بازی باشه که به چه دردی میخورد آخه؟!
هنوز دمو قبلیه رو دارم فکر کنم! D:
میخوای بدم تست کن که متوجه بشی از 2010 بهتر هم بود! :27:

bahador2009
28-08-2010, 19:52
دموی بازی نسخه ی محدود شده ی بازیه که هنوز کد آخر تغییرات روش اعمال نشده درمورد PES2011 یه یا دو ورزشگاه و 4-5 تیم هستن که در زمان 5 دقیقه فقط میتونن بازی دوستانه با هم انجام بدن.
که دموی PES2011 اطلاعاتش توی این هفته میاد.
تمام

pedramgolchin
28-08-2010, 22:25
دموی بازی نسخه ی محدود شده ی بازیه که هنوز کد آخر تغییرات روش اعمال نشده درمورد PES2011 یه یا دو ورزشگاه و 4-5 تیم هستن که در زمان 5 دقیقه فقط میتونن بازی دوستانه با هم انجام بدن.
که دموی PES2011 اطلاعاتش توی این هفته میاد.
تمام

البته همین بازی دمو که بهادر جان گفتن 5دقیقه ای هست رو کلی واسش پچ میدن که بتونیم با تیمهای بیشتر و زمان 10 و 15دقیقه بازی کنیم
در کل اگه دمو رو بدن،کلی سرگرم هستیم و اصلا اون چند روز باقیمانده تا انتشار بازی رو حس نمیکنیم،و توی همون چند روز این تاپیک 2برابر رشد میکنه:18:
اینو آمار میگه:8::10:

karnavaleroos
28-08-2010, 22:43
من امروز برا اولین بار فیفای کنسولی رو دیدم از نظر روونی بازی و شبیه بودن حرکات بازیکنا به واقعیت انصافا بهتر از پس هستش . پس حرکاتش روباتیکه اینو من در مقایسه با فیفا میگم چون تا الان فیفا رو ندیده بودم نمیتونستم فرقشونو بفهمم اما حالا برام روشنه فیفا روون تره اما به نظرم چیزی که پس رو از فیفا متمایز میکنه اینه که یه حس خاصی به آدم میده نمیدونم چرا اما منو بیشتر جذب میکنه شاید به عنوان یک بازی موفقتره تا شبیه ساز اما من به هر حال این روح پس رو دوست دارم و قطعا پس 2011 رو بازی میکنم به امید اینکه پس 2012 بتونه در این زمینه(شبیه سازی ) موفق باشه

Abas1100
29-08-2010, 01:20
سلام
ببخشید یه چند روزی سر نزدم کامل تو جزئیات کار نیستم
کلا تیمایی که لاینسس شدن کدوما هستن
همچنین ورزشگاه ها
ممنون

*hamedkhatar*
29-08-2010, 01:27
دمو کی قراره منتشر بشه؟
خود بازی کی منتشر میشه؟
ممنون

Traceur
29-08-2010, 01:33
سلام
ببخشید یه چند روزی سر نزدم کامل تو جزئیات کار نیستم
کلا تیمایی که لاینسس شدن کدوما هستن
همچنین ورزشگاه ها
ممنون
استادیوم ها در این پست :

یا

تیم های ملی هم در این پست :

باشگاهی :

دمو کی قراره منتشر بشه؟
خود بازی کی منتشر میشه؟
ممنون
دمو که گفته شده همین هفته منتشر میشه ...
تاریخ انتشار خود بازی هم نوامبر 2010 یا بعبارتی آبان ماه هست ...

pedramgolchin
29-08-2010, 01:49
من امروز برا اولین بار فیفای کنسولی رو دیدم از نظر روونی بازی و شبیه بودن حرکات بازیکنا به واقعیت انصافا بهتر از پس هستش . پس حرکاتش روباتیکه اینو من در مقایسه با فیفا میگم چون تا الان فیفا رو ندیده بودم نمیتونستم فرقشونو بفهمم اما حالا برام روشنه فیفا روون تره اما به نظرم چیزی که پس رو از فیفا متمایز میکنه اینه که یه حس خاصی به آدم میده نمیدونم چرا اما منو بیشتر جذب میکنه شاید به عنوان یک بازی موفقتره تا شبیه ساز اما من به هر حال این روح پس رو دوست دارم و قطعا پس 2011 رو بازی میکنم به امید اینکه پس 2012 بتونه در این زمینه(شبیه سازی ) موفق باشه

دقیقا حق با شماست
فیفا رون تره ولی pes حسی داره که فیفا اصلا نتونسته تا امروز اونو به بازیکن القا کنه
در کل pes یه بازی ای هست که وقتی شما از پاش بلند میشید خیلی خیلی احساس رضایتمندی دارید
اینم نظر شخصی من

hobgoblin
29-08-2010, 08:26
تاریخ انتشار خود بازی هم نوامبر 2010 یا بعبارتی آبان ماه هست ...

داداش چرا شايعه پراكني مي كني

تاريخ انتشار بازي 30 سپتامبر هست يعني 8 مهر ماه خودمون.

ايناهاش:

يعني دقيقا دو روز بعد از فيفا:

امسال چه شود

pedramgolchin
29-08-2010, 09:50

تاريخ انتشار بازي 30 سپتامبر هست يعني 8 مهر ماه خودمون.

ايناهاش:

يعني دقيقا دو روز بعد از فيفا:

امسال چه شود

با این اوصاف توی کشور هدفمند و قانونمند عزیزمون ایران به لطف نبود قانون کپی رایت،اوایل مهر ماه شاید تا یک هفته زودتر از تاریخ رسمی انتشار بازی،pes2011 رو اول مهر توی ویترین فروشگاه ها ببینیم:27::11:

ع.ص
29-08-2010, 13:35

دوستان روز دقیقشو نمیدونید؟ساعتش چی؟!:31:

Mostafa NBA
29-08-2010, 14:26
کسی میدونه شعار امسال Konami که میگه Engineered for Freedom بیشتر روی چه خصوصیتی تکیه داره ؟

vahidreza2007
29-08-2010, 14:33
فکر کنم بیشتر باید تو ازادی عمل و گیم پلی ازادانه مانور داده باشند که این شعرشون هستش .

mojtaba007
29-08-2010, 14:52
دمو کی منتشر میشه
یعنی واقعا تو همین هفته؟

ESTEGHLAL 67
29-08-2010, 16:29
دمو کی منتشر میشه
یعنی واقعا تو همین هفته؟

من یه دوست دارم البته خارجی دیروز واسم میل کرده بود که ممکنه فردا یا پس فردا بیاد اما دوستان توجه کنن که خبری که دارم میدم معتبر نیست

DEMO PES 11 30/08/2010

vahidreza2007
29-08-2010, 16:40
دوستان عزیز فعلا قراره به احتمال زیاد فردا خبرش بیاد یعنی فردا میان میگن دمو فلان تاریخ منتشر میشه و حجمش فلان گیگ خواهد بود

به نظر من زودتر از 1 هفته تا 10 روز دیگه منتظر دمو نباشید اگه بر طبق روال سال های گذشته بخوان عمل کنند .

اون تاریخی که دوستمون بالا گفتند هم میشه در واقع اولین روز کاری در اروپا و امریکا و در واقع شروع هفته جدید اون ها که طبق گفته

مورفی اخبار دمو در این هفته منتشر میشه .

در هر صورت من بیشتر از همه منتظرم دمو بیاد تا بزنیم تو رگ و حالش رو ببریم . :40::31:

وای یعنی میشه نسخه نهایی همونی باشه که همه تو ذهنمون انتظارش رو داریم . :11:

در مورد گزارشگر بازی خبری در دست نیست ؟ عوضش کردن اون قبلی رو یا هنوز همونه ؟

bahador2009
29-08-2010, 17:53
گزارشگر عوض نشده ولی مفسر عوض شد.

vahidreza2007
29-08-2010, 17:58
گزارشگر عوض نشده ولی مفسر عوض شد.

کونامی واقعا زحمت کشیده تو این مورد :13::27::41::31:

من صدای این مفسر بیچاره رو یه بارم نشنیده بودم . اخه مشکل این نبود که مشکل با این گزارشگر نفوذی فیفا :31::31:بود که گزارشش به درد لای جرز می خورد نه پس 2011 .

اه بازم یه سال باید صدای این گزارشگر رو تحمل کنیم :13::13::19::19::19:

Behsood
29-08-2010, 18:04
حالا صدای گزارشگره مهم نیست!
این که حد اقل جملات تکراری نگه مخ آدم رو ریز ریز کنه!

Traceur
29-08-2010, 19:00

شایعه نیست تو پست اول هستش :

اینم در مورد گزارشگرها :

اه بازم یه سال باید صدای این گزارشگر رو تحمل کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
نگران نباش عزیز چندتا گزارشگر دیگه هم اضافه شدن :46:

karnavaleroos
29-08-2010, 19:52
اگه گزارشگر تکراری باشه بهترین راه خلاص شدن از شرش اینه که زبان بازی رو عوض کنیم مثلا ایتالیایی اینجوری تنوع هم میشه

bahador2009
29-08-2010, 23:08

mellllanic
30-08-2010, 13:53
دوستان کسایی که دمو دستشون میاد مارو هم از کیفیت بازی با خبر کنن . :20: .

mojtaba007
30-08-2010, 13:55
Pes 2011 Demo - first working demo for Pro evolution soccer 2011

این نوشته های بعد از گل فکر کنم جدید باشه

ع.ص
30-08-2010, 14:05
Pes 2011 Demo - first working demo for Pro evolution soccer 2011

این نوشته های بعد از گل فکر کنم جدید باشه

این ویدئو ماله دموهه؟

یعنی بعد از گل میتونی خوشحالی بعداز گلتو انتخاب کنی؟اگه این طور باشه عالیه:8::5:

ع.ص
30-08-2010, 14:17
دوستان این لینک یوتیوبی که دوستمون گذاشتن توی توضیحاتش لینک دانلود گذاشته یعنی اینها:

قضیه اش چیه؟دوتا پارت با هم 100 مگه؟!

Lamanta
30-08-2010, 15:31
بچه ها قضیه این دوتا پارت چیه ؟

اولی 76mb هستش و دومی 51Mb این دوتا مگه میشه دمو باشن ؟

fouad-pes
30-08-2010, 16:27
بچه ها قضیه این دوتا پارت چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولی 76mb هستش و دومی 51Mb این دوتا مگه میشه دمو باشن ؟
همش کشکه...
واسه درآمد خودشونه