PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27]

meha
30-06-2011, 17:09
من سری اول که بازی اومد از این استفاده کردم الان یادم نیست ولی فکر کنم عددش یک محدودیتی داره!

خب پچ 1.00 یا 1.01 رو بگیرید فکر کنم 4مگ هست نصب کنید انجامش بدید بعد دوباره پچ خودتون رو نصب کنید

vivabarca
30-06-2011, 20:13
مستر لیگ رو باز میکنم و اون رقم مورد نظر رو میزنم و سیو میکنم و میگه با موفقیت سیو شد ولی وقتی میرم تو بازی رقم تغییر نکرده.

من پچ نصب کردم الان نسخه بازی 1.03 هست. فکر کنم مشکل از اونجا باشه.

این دو تا رو امتحان کردی ؟ ( در ضمن ورژن جدید تر از 1.03 نیومده برای همین مشکلی از این لحاظ نیست )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد دوستی هم که گفتن پچ با حجم 4 مگ ، فکر کنم اشتباه می کنن ! چون فکر نمی کنم پچی با حجم کمتر 300 مگ وجود داشته باشه . :31:

farhad_persona
30-06-2011, 21:30
این دو تا رو امتحان کردی ؟ ( در ضمن ورژن جدید تر از 1.03 نیومده برای همین مشکلی از این لحاظ نیست )

در مورد دوستی هم که گفتن پچ با حجم 4 مگ ، فکر کنم اشتباه می کنن ! چون فکر نمی کنم پچی با حجم کمتر 300 مگ وجود داشته باشه . :31:

اینا هم کار نکردن!

meha
30-06-2011, 23:17
نه داداش من vivabarca جان...طرفدار بارسا که سوتی نمیده:دی

یک سری پچ هایی هست که تغییراتی ایجاد نمیکنه فقط ورژن بازی رو مثلا 1.01 معرفی میکنه که ترینرها بتونن اجرا بشن

bigman
01-07-2011, 18:02
اين فايلي كه شما گذاشتي براي directx هست ربطي به لوگوي تيمها نداره

چرا تيمهاي ايتاليا و اسپانيا مشكلي ندارن ؟؟

آقا من اين فايلي كه گفتين D3DX9_43.dll را توي دو تا پوشه كپي كردم ولي باز هم مشكل تيمهاي
بوندسليگا و ليگ برتر حل نشده

حالا چه كار كنم ؟؟

پچ ديگه اي نميخواد نصب كنم ؟؟؟

farhad_persona
01-07-2011, 18:11
بچه ها کسی میتونه یه لطفی بکنه یه مستر لیگ با چلسی بسازه در حد Top player و پولش رو 600 میلیون دلار کنه و فایل سیو رو اینجا بگذاره؟
من هر کاری کردم نتونستم پول مستر لیگ رو عوض کنم.حتی بازی رو پاک و نصب کردم و پچ رو هم پاک کردم ولی بازم نمیشه.

ممنون میشم .

eblisandenzo
01-07-2011, 18:16
سلام دوستان . راستش من زیاد مثل شما حرفه ای فوتبال بازی نمکنم چون زیاد از فوتبال خوشم نمیاد اما حالا که امتحان دانشگاه تموم شده فوتبال بازی کردن بهتر از بیکاری تو خونه هستش !
نسخه ای که من نصب کردم نسخه شرکتی هستش . میخوام بدونم یه پچ بهم معرفی کنین که تمام ترکیب ها و نقل وانتقالات به روز شده باشن همچنین لباس تیمها و کلا جدید باشه !
پچ لیگ برتر و تیم ملی هم بدین!
ممنون

PES HOT
01-07-2011, 20:46
سلام دوستان . راستش من زیاد مثل شما حرفه ای فوتبال بازی نمکنم چون زیاد از فوتبال خوشم نمیاد اما حالا که امتحان دانشگاه تموم شده فوتبال بازی کردن بهتر از بیکاری تو خونه هستش !
نسخه ای که من نصب کردم نسخه شرکتی هستش . میخوام بدونم یه پچ بهم معرفی کنین که تمام ترکیب ها و نقل وانتقالات به روز شده باشن همچنین لباس تیمها و کلا جدید باشه !
ممنون
منم شرایط رفیقمونو دارم.یه option file که نقل و انتقالاتو درست کنه کفایت میکنه,اگه بوندس لیگا هم اضافه شه که چه بهتر.دستتون طلا

hamed999
03-07-2011, 15:50
سلام دوستان من میخواستم انلاین بازی کنم همه کارشو کردم پچ 1.03 رو ریختم KONAMI ID ساختم و رجیستری کد رو هم زدم اما همش میزنه UNABLE LOGIN
چرا اخه ؟؟؟؟

urumchi
04-07-2011, 02:20
آقا من اين فايلي كه گفتين D3DX9_43.dll را توي دو تا پوشه كپي كردم ولي باز هم مشكل تيمهاي
بوندسليگا و ليگ برتر حل نشده

حالا چه كار كنم ؟؟

پچ ديگه اي نميخواد نصب كنم ؟؟؟

دو تا پوشه که میگین کدومان؟

اون فایل رو باید یه بار داخل پوشه بازی و یه بار در داخل پوشه سیستم32 کپی کنی.

K.N.I.G.H.T
04-07-2011, 09:13
سلام
تو جریان بازی چطور میشه سانتر زمینی فرستاد؟

malkemid
04-07-2011, 10:09
سلام
تو جریان بازی چطور میشه سانتر زمینی فرستاد؟
3 بار دکمه سانتر رو بزنی پشت سر هم زمینی می فرسته...2 بار بزنی سانتر کوتاه

littlebigplanet
04-07-2011, 22:13
:8:★ PES 2011 - Tool Collection 3 ★

-=[ Tool Collection 3.0.0 ]=-

In this Tool Collection are all relevant Edit tools include one for PES 2011, PES 2010 and PES 2009 does.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

download:
features:
Tool with all Edit Tools for PES PES 2011, 2010 and PES 2009

how to use:
1. open the the Tool
2. switch between PES 2011, 2010 and PES 2009 Tools

3. if you will use the tools for PES 2010 and PES 2009,
just download and install the tools over the tool Collection 3

این بهترین ترینر pes 2011 هستش که شامل تمامی ترینر های این بازی میشه فقط باید نرم افزار net farmework4 رو داشته باشید.
هر کس پول مستر لیگ می خواد بالای ترینر به جای
general edit tools --- ب TOOLS ML / BAL رو انتخاب کنه بعد از توی ترینر ها MONEY ML 2011 رو انتخاب کنه از داخل اون پول رو مشخص کنه سپس از داخل ترینر محل سیو MASTER LEAGE رو مشخص کنه بعد OK کنید بیاید بیرون پولتون میره بالا

sonkia
05-07-2011, 20:01
ممنون
خواهشا یکی جواب این پست رو بده:11:

urumchi
06-07-2011, 02:54
پچ 1.4 RAZIB-46 که جز پر دانلودترین پچها هستش ولی لیگ برتر نداره اما لیگ دسته دوم همه لیگهای معتبر اروپا رو داره

برای مستقیم کردن لینکها از این سایت استفاده کنید

برای مطلع شدن از امکانات این پچ فایل زیپ زیر را دانلود کنید

amir_0098
08-07-2011, 20:03
سلام دوستان .:20:
کسی تا حالا به صورت شبکه (LAN) یازی کرده ؟
2 تا لپ تاپ هست که می خوام با این 2 تا به صورت شبکه بازی کنم !
اگه کسی میدونه ممنون میشم یه توضیحی بده :46:

vivabarca
08-07-2011, 21:22
سلام دوستان .:20:
کسی تا حالا به صورت شبکه (LAN) یازی کرده ؟
2 تا لپ تاپ هست که می خوام با این 2 تا به صورت شبکه بازی کنم !
اگه کسی میدونه ممنون میشم یه توضیحی بده :46:

PES قابلیت شبکه نداره ، برای دونفره بازی کردن یا باید آنلاین بازی کرد و یا با یه لپ تاپ یا کامپیوتر دو نفره بازی کرد .

AlexMercer
09-07-2011, 02:27

چهره مرحوم ناصر حجازی .فقط شرمنده باید عضو شین(قصد تبلیغ هم لینک نزاشتم)

Mehran14233
09-07-2011, 04:17
پچ 3.6 ریلیز شده دوستان .

K I V I
09-07-2011, 19:17
پچ آپديتي براي Xbox وجود نداره؟
واسه بازي PES2011 اگه هست روش نصب آن را توضيح دهيد
ممنون

soheil_6666
12-07-2011, 17:16
vivabarca عزیز یک سوال؟
من اون پچ گزارشگر انگلیسی رو که تو سایتت بود رو دان کردم تو پوشه بازی نصب کردم ولی گزارشگر عوض نشد؟؟مشکل کار کجاست؟؟؟لطفا کمک کنید

iman_s
12-07-2011, 18:51
سلام به همه pes بازها
من تازه از کنسول به Pc کوچ کردم و تو کنسول هم فقط pes بازی میکردم.
چند تا pes ایرانی و دستکاری شده گرفتم ولی اصلا نتونستم به راحتی کنسول باهاش بازی کنم.تا 2011 اورجینالش رو پیدا کردم.خیلی شبیه به کنسول هست و باید به همین عادت کنم.
اگه میشه راهنمایی کنین برای اینکه بازی رو سفارشی کنم و تیمهای ایرانی و کفش و توپ و ... رو وارد باز کنم باید چیکار کنم.یا تو چند تا سایت ورزشگاه ها و ... ایرانی رو داشت که میشد به این بازی اضافه کرد اونها رو چجوری باید اضافه کنم.
این تاپیک هم خیلی طولانی و سنگین هست.
چند تا سایت و برنامه که بتونه کمکم کنه رو بهم معرفی کنید.

arash-king
13-07-2011, 12:45
کسی از مسابقات pes تو ایران خبر داره ؟؟

vivabarca
13-07-2011, 17:28
vivabarca عزیز یک سوال؟
من اون پچ گزارشگر انگلیسی رو که تو سایتت بود رو دان کردم تو پوشه بازی نصب کردم ولی گزارشگر عوض نشد؟؟مشکل کار کجاست؟؟؟لطفا کمک کنید

بعد از نصب ، این گزارشگر جایگزین گزارشگر انگلیسی قبلی بازی ( جان چمپیون ) میشه . شما یه بار دیگه گزارشگر رو پاک کن و از اول تو پوشه ی نصب بازی نصب کن شاید درست بشه ( دقت کن که در حین نصب چند لحظه ای پنجره ی نصب فریز میشه که باید صبر کنی و نصب رو کنسل نکنی )

Kit_Kat
14-07-2011, 22:53
سلام دوستان کسی استادیوم آشیانه المپیک پکن رو سراغ نداره واسه دانلود؟
اگه اون استادیومه که شبیه زرافه بود توی افریقای جنوبی هم کسی لینکی داره لطفا بذاره...
ممنون

bax_021
15-07-2011, 18:19
سلام
تو pes ها قبلی برای فعال کردن استراتژی ها دکمه LT (یا L2 ) رو می زدیم
تو این چطوریه ؟؟

arash-king
15-07-2011, 18:51
سلام

تو pes ها قبلی برای فعال کردن استراتژی ها دکمه LT (یا L2 ) رو می زدیم
تو این چطوریه ؟؟

با دکمه select استراتژی ها کار میکنن.

mazzi
15-07-2011, 21:03
بچه ها من یه کرک خوب برای پچ 3.5 میخوام
دائم میپره بیرون وسط بازی
Directx هم نصبه آخرین ورژنش
سون 32 بیت

ehsan_update
15-07-2011, 22:55
سلام دوستان. میخواستم آخرین و بهترین پچی رو که برای بازی منتشر شده و خودتون هم امتحان کردید معرفی کنید و اگه امکانش هست لینک دانلود هم بگذارید. واقعا ممنون میشم... :11:

arash-king
16-07-2011, 07:30
سلام دوستان.لطفا چندتا سایت معرفی کنید که بشه پچ و لباس و چهره و ... مربوط به pes رو دانلود کرد.

mehrdadlord
16-07-2011, 15:00
دوستان هرگونه سوالات و درخواست های خودتو تو سایت ما مطرح کنین.

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

سلام دوستان. میخواستم آخرین و بهترین پچی رو که برای بازی منتشر شده و خودتون هم امتحان کردید معرفی کنید و اگه امکانش هست لینک دانلود هم بگذارید. واقعا ممنون میشم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخرین پچ منتشر شده پچ 3.6 گروه پس ادیت هست که میتونی اینجا دانش کنی:

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

م به همه pes بازها
من تازه از کنسول به Pc کوچ کردم و تو کنسول هم فقط pes بازی میکردم.
چند تا pes ایرانی و دستکاری شده گرفتم ولی اصلا نتونستم به راحتی کنسول باهاش بازی کنم.تا 2011 اورجینالش رو پیدا کردم.خیلی شبیه به کنسول هست و باید به همین عادت کنم.
اگه میشه راهنمایی کنین برای اینکه بازی رو سفارشی کنم و تیمهای ایرانی و کفش و توپ و ... رو وارد باز کنم باید چیکار کنم.یا تو چند تا سایت ورزشگاه ها و ... ایرانی رو داشت که میشد به این بازی اضافه کرد اونها رو چجوری باید اضافه کنم.
این تاپیک هم خیلی طولانی و سنگین هست.
چند تا سایت و برنامه که بتونه کمکم کنه رو بهم معرفی کنید.

شما هم میتونین ازپچ pespersian patch1.1 سایتمون استفاده کنی که روی پچ 3.5 طراحی شده.

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

هر گونه سوال-مشکل و درخواستی داشتین هم اینجا وهمون تو سایت در خدمتم.:5:

mohsensoft
17-07-2011, 10:53
اخرین پچ منتشر شده پچ 3.6 گروه پس ادیت هست که میتونی اینجا دانش کنی:
لینک مستقیم این نیست؟
حجمش چقدره؟آخه این چند تا فایل داره که هر کدوم 250 مگ هست

simorgh_m3
17-07-2011, 11:17
لینک مستقیم این نیست؟
حجمش چقدره؟آخه این چند تا فایل داره که هر کدوم 250 مگ هست

Heat
18-07-2011, 17:43
دوستان یه سوال دارم خیلی برام مهمه
من هم ps3 هم کامپیوتر گیم خفن
حالا سوالی که دارم اینه که من میتونم سیو تیمی که تو مستر لیگ درست کردم با ps3 رو به کامپیوتر دوستم انتقال بدم تا بتونم با تیم مسترم تو کامپیوتر بازی کنم یا نه
اگه این امکان باشه سیستمم رت میفروشم برای همین برام مهمه

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

حالا سوالی که دارم اینه که من میتونم سیو تیمی که تو مستر لیگ درست کردم با ps3 رو به کامپیوتر دوستم انتقال بدم تا بتونم با تیم مسترم تو کامپیوتر بازی کنم یا نه

Kit_Kat
19-07-2011, 14:14

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

فکر نمیکنم این کار ممکن باشه....
حتی سیوی که با کامپیوترم انجام شده به هر بازیی نمیخوره...

mj77
19-07-2011, 17:17
PES 2011 Demo

دانلود با حجم 1.31 گیگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2011%2Fpackage%2FPES2011_Demo.exe)

Patch 1.03

دانلود Patch 1.03 با حجم 15 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F91067130%2F9720293%2FPES2011Patch103.zip.html)

Crack 1.02

دانلود کرک متناسب با پچ 1.02 با حجم 13 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fwrk4k2928d7gklj)

DLC 21 December

دانلود DLC با حجم 33.1 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F90997696%2F94ea659%2Fdlc_2.0_pes2011.rar.html)

Orignal Setup Files

دانلود فایل های اورجینال نصبی با حجم 3.65 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.com%2FOrignal-Setup.7z)

Unlocker

دانلود با حجم 7 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست به مرور آپدیت خواهد شد...
.
.
.
.
کرک سالم واسه پچ 1.3 نیست؟

mj77
20-07-2011, 12:02
کسی خبر از pes 2012 نداره؟

karim messi
20-07-2011, 19:31
سلام دوستان من پچی میخوام که نقل و انتقالات درست شده باشه اسم ونام تیمها هم درست باشه کم حجم باشه طوری باشه راحت بتونم دانلود کنم درضمن سرعتم دیال اپ هست با تشکر

urumchi
21-07-2011, 03:26
سلام دوستان من پچی میخوام که نقل و انتقالات درست شده باشه اسم ونام تیمها هم درست باشه کم حجم باشه طوری باشه راحت بتونم دانلود کنم درضمن سرعتم دیال اپ هست با تشکر

دوست عزيز آخه با دايال آپ هم مگه ميشه دانلود كرد؟ شما اون پول تلفني كه بابت دانلود با دايال آپ ميخاي بدي بجاش برو از بيرون پچ و آپديتهاي PES رو بخر، بخدا خيلي با صرفه تره، تازه روشن موندن سيستمت و پول برق رو هم فراموش نكن

offlineinternet
21-07-2011, 14:25
سلام دوستان گل

من یه رمزی چیزی میخوام که وقتی میرم تو قسمت become a legend اون اول که میخوام بازیکن بسازم ۱۴ تا خونه بهم میده که شوت و سرعت و پاک و دریپ و..... رو پر کنم

من میخوام این ۱۴ تا زیاد بشه مثلا بشه ۳۰ تا

ممنون میشم کمک کنید

Rhodes
21-07-2011, 18:13
دوستان لینک دانلودش رو بزارید لطفا.

VAHID
22-07-2011, 12:09
چرا این بازی اینقدر تو دریبل زدن یا جاخالی دادن کنده بعضی مواقع دیگه اعصابه ادم خورد میشه.

aka_karkas
22-07-2011, 23:50
من بازیم نصبه ، پچ 1.03 + دیتا پک 7 + سریال اورجینال بعد با برنامه پورت چکر خود کونامی هم میزنه playable، پورت 5739 هم بازه اما میرم تو آنلاین قسمتی که آیدی و پسورد می دهیم اصلا ربطی نداره که چی بزنم تا لاگین میزنم می گه An error has occurred چرا اینطوریه کلافه شدم، 100 دفعه بازیو آنیستال اینستال کردم جواب نداد همه چی درسته! اما این اررو منو کشته!
ممنون می شم بگی چیکار کنیم

K.N.I.G.H.T
23-07-2011, 01:03
با کیبورد چه جوری میشه تکنیک زد ؟

dashhosein38
23-07-2011, 04:42
دوستان من خیلی تغییرات تو pes2011 ایجاد کردم تا چند روز دیگه تمام امتیازات رو ازاد می کنم
الان تقریبا تمام بازیکنان کلاسیک رو ازاد کردم با فیس های جدید
بازیکنا کلاسیک رو بردم تو تیم های سابقشون برا ارسنال هانری برکمپ کمپل پیرس لیونبرگ ویرا و غیره رو اوردم
خیلی با حال شده سعس کردم قدرت تیم هارو برابر کنم کارلوس رو مثل سابق کردم سرعتی شوت زن تو مادرید
رفیقام هر کس بازی کردیم گفته save هامو براش رایت کنم
اگه دوستان مایل بودند اپلودش میکنم همه استفاده کنن و لذت ببرن 170 مگابایت البته پچ هم باید دانلود کرده باشید اون هم یک گیگ و خورده ای

cold398
23-07-2011, 18:55
سلام

دوستان میشه یه نفر به ما بگه چطوری میشه پنالتی هوایی رو گرفت ؟؟؟؟؟

urumchi
24-07-2011, 15:06
سلام

دوستان میشه یه نفر به ما بگه چطوری میشه پنالتی هوایی رو گرفت ؟؟؟؟؟

بايد بسوزيم و بسازيم، پنالتي گرفتن رو كلا بيخيال شو چون پنالتي هاي هوايي رو نميشه گرفت اگه هم بشه شانسي ممكنه بخوره يه جايي و نره تو گل. از همه بدتر پنالتي چيپ هستش كه اصلا و به هيچوجه نميشه گرفت

aban366
24-07-2011, 19:03
دوستان سلام
اقا من این بازی رو تازه نصب کردم برا داداشم که تابستونه بازی کنه
حالا یه درخواست دارم اگه ممکنه
1- اخرین پچ رو اگه لطف کنین لینکش رو که مستقیم باشه و مهمترین نکته روش نصب این پچ ها(تازه کارم)
2- میخوام این مشکل صدا رو درست کنم الان داداشم میگه همه گزارشها بازیکنها رو اشتباهی میگه
این پچی نیست که صدای گزارشها رو فارسی کنه و احیانا فردوسی پور گزارش کنه؟
3- اگه بخواد انلاین بزنه چی؟ یه لایسنس معنبر باید داشته باشه برا ثبت نام تو سایتش درسته؟

قبونتون برم یه حالی به این داداش ما بدین نمراتش خوب خوب شده

VAHID
24-07-2011, 21:18
اصلا تو این سری 2011 پنالتی زدن خیلی مسخره شده هم گرفتن هم زدن پنالتی
تو نسخه های قبل بهتر بود.

aban366
25-07-2011, 09:51
دوستان سلام
1- اخرین پچ رو اگه لطف کنین لینکش رو که مستقیم باشه و مهمترین نکته روش نصب این پچ ها(تازه کارم)
2- میخوام این مشکل صدا رو درست کنم الان داداشم میگه همه گزارشها بازیکنها رو اشتباهی میگه
3- اگه بخواد انلاین بزنه چی؟ یه لایسنس معنبر باید داشته باشه برا ثبت نام تو سایتش درسته؟

دوستان تابستون تموم نشده جواب بدین تو رو خدا
قربونتون برم

aban366
25-07-2011, 19:05
دوستان سلام

ای خدا کمکککککککککککککککککک

saze
26-07-2011, 11:07
سلام
پنالتی رو چه جوری بزنم؟

VAHID
26-07-2011, 11:41
سلام
پنالتی رو چه جوری بزنم؟

ببین اگه بگیری سمت چپ یا راست بعد مربع رو بزنی شوت میکنه بیرون
بهتره وقتی که مربع رو زدی یکم بگیری سمت راست یا چپ بعد سریع دستتو بردار
که میزنه تو گل یخورده تمرین کنی راحت میتونی.

chubin009
27-07-2011, 11:04
سلام به همه
من یک بازیکن تو become legend ساختم داشتم بازی میکردم که برق رفت حالا وقتی میرم سیو باری رو لودش کنم میزنم فایل خراب شده . آیا راهی برای بازگردان دنش هست ؟ خیلی حالم گرفت .تا جاهای خوبی رفته بودم . مرسی

urumchi
28-07-2011, 01:24
سلام به همه
من یک بازیکن تو become legend ساختم داشتم بازی میکردم که برق رفت حالا وقتی میرم سیو باری رو لودش کنم میزنم فایل خراب شده . آیا راهی برای بازگردان دنش هست ؟ خیلی حالم گرفت .تا جاهای خوبی رفته بودم . مرسی

اگه پيغام file corrupted ميده متاسفانه نميشه كاريش كرد

MORINIO
28-07-2011, 01:49
بايد بسوزيم و بسازيم، پنالتي گرفتن رو كلا بيخيال شو چون پنالتي هاي هوايي رو نميشه گرفت اگه هم بشه شانسي ممكنه بخوره يه جايي و نره تو گل. از همه بدتر پنالتي چيپ هستش كه اصلا و به هيچوجه نميشه گرفت

داداش چجوری میشه پنالتی رو چیپ زد ؟

:20:

urumchi
28-07-2011, 15:13
داداش چجوری میشه پنالتی رو چیپ زد ؟

:20:

1- شوت رو بزن (مهم نيست كه چقدر نگهش ميداري چه يه لحظه چه 2ثانيه)

2- بلافاصله بعد از شوت يه لحظه كليد جهت راست كيبورد رو فشار بده ( بر عكس كليد شوت ،كليد جهت رو اصلا نگه ندار فقط يه لحظه فشارش بده)

3- با گرفتن كليدهاي بالا يا پايين به توپ جهت بدهي (واسه اينكه خوب جهت داده بشه حداكثر 1 ثانيه اون كليدهارو نگه دار)

اين روش واسه پنالتي حين بازي به كار ميره اما در حالت تمرين به جاي كليد جهت راست بايد پايين رو بزني و واسه جهت دادن از كليدهاي جهت چپ و راست استفاده كني

اين تفاوت در زدن پنالتي در تمرين و حين بازي بخاطر اينه كه در حين بازي بازيكن پنالتي زن از كنار نشون داده ميشه ولي در حالت تمرين پنالتي زن از پشت سر نمايش داده ميشه

farshad.88
29-07-2011, 00:03
سلام دوستان
یه سوال فنی داشتم !
مدتیه که دارم BAL رو بازی میکنم. توش میچرخیدم. توی فسمت option. گزینه سوم عبارت است از : Setting
Legend Mode Partner برای چیه ؟
داخلش که میریم 4 تا پست دروازبانی و مدافع و هافبک و مهاجم داره که میتونیم واسه هر کدوم 1 بازیکن انتخاب کنیم. میخواستم بدونم اینا واسه چیه ؟ چه فایده ای داره ؟
ممنون

urumchi
29-07-2011, 03:48
سلام دوستان
یه سوال فنی داشتم !
مدتیه که دارم BAL رو بازی میکنم. توش میچرخیدم. توی فسمت option. گزینه سوم عبارت است از : Setting
Legend Mode Partner برای چیه ؟
داخلش که میریم 4 تا پست دروازبانی و مدافع و هافبک و مهاجم داره که میتونیم واسه هر کدوم 1 بازیکن انتخاب کنیم. میخواستم بدونم اینا واسه چیه ؟ چه فایده ای داره ؟
ممنون

فكر كنم اون 4 تا بازيكن همزمان با بازيكن تو وارد دنياي فوتبال ميشن و ممكنه يه روزي همبازي هم بشيد

farshad.88
29-07-2011, 10:26
فكر كنم اون 4 تا بازيكن همزمان با بازيكن تو وارد دنياي فوتبال ميشن و ممكنه يه روزي همبازي هم بشيد
بازیکنان واقعی رو باید انتخاب کنیم( مثل دیوید بکهام. دروگبا و ... ). اینا که توی بازی هستند. دیگه وارد شدن نمیخواهد !

kotob
29-07-2011, 18:51
خسته نباشید
یه سری مهارت تو pes2011هست که تو bal نمیشه بهشون رسید مثلmazing run
من الان یه بازیکن ساختم و میخوام که این مهارت رو بدست بیاره اما تو لیست مهارت ها که میرم این مهارت نیست اما بازیکن هایی مثل مسی یا آرشاوین این مهارت رو دارند
میخاستم ببینم میشه کاریش کرد
ممنون

hadi1258
30-07-2011, 20:35
سلام دوستان خسته نباشید
میشه بهم بگین چیکار کنم تا تمام نقل و انتقلات روز تیمهای دنیا به PES اضافه بشه ؟
مممنون:11:

2lombe
31-07-2011, 19:11
سلام!

چطوری بازی را ابدیت کنم برای Xbox 360 کنم نمی تون به اینترنت متصل شوم نرافزاری یا کرک و یا پچ هست که به xbox نصب بشه و بازی را ابدیت کنه یا نه

iman_s
02-08-2011, 17:17
با دسته بازی چه جوری میشه پنالتی چیپ زد.
با پنالتی زدن بدجور مشکل دارم یا میزنه وسط یا میزنه بیرون

farhad_persona
02-08-2011, 18:16
سلام دوستان خسته نباشید
میشه بهم بگین چیکار کنم تا تمام نقل و انتقلات روز تیمهای دنیا به PES اضافه بشه ؟
مممنون:11:

شما پچ PES Edit رو بگیر نصب کن. حجمش حدود 500 مگ هست. راهنمای نصب هم خودش داره.
همه چی رو درست میکنه.

K.N.I.G.H.T
02-08-2011, 22:22
سلام
تو این پچ 3.7 فیس یعضی از بازیکن ها رو نمیشه تغییر داد !!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

mj77
03-08-2011, 00:57
دوستان کسی از pes 2012 خبری نداره؟

Dark Shine
03-08-2011, 01:05
دوستان کسی از pes 2012 خبری نداره؟
Pro Evolution Soccer 2012

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه ی خبرهای بازی میاد اینجا ، تقریباً هر روز آپ میشه ، نمیدونم چطوری ندیدین ! :31:

saeidhidari
05-08-2011, 12:20
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم نه تو 2010 نه تو 2011 نمی تونم پنالتی بزنم نه دروازبان مپره نه شوت هام توگل می ره همه یا وسط میزنه یا بیرون میزنه دوستان کمک میکنند

neon_91
05-08-2011, 13:59
من data pack 7 رو به صورت دستی و در قالب فایل زیپ از اینترنت دانلود کردم ولی نمی دونم باید کجا انتقالش بدم لطفا کمک کنید:11:

chubin009
05-08-2011, 18:34
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم نه تو 2010 نه تو 2011 نمی تونم پنالتی بزنم نه دروازبان مپره نه شوت هام توگل می ره همه یا وسط میزنه یا بیرون میزنه دوستان کمک میکنند

برای زدن پنالتی تو 2011 باید از کلید A استفاده کنی اول A رو میزنی بعد بلافاصله یکی از جهتها یا راست یا چپ رو فشار میدی هرچی بیشتر جهتها را فشار بدی بیشتر میره به گوشه دروازه .
برای گرفتن پنالتی هم از A و جهتها استفاده میکنی.

MORINIO
06-08-2011, 03:18
سلام دوستان

واسه پنالتی زدن (در جریان بازی) :

1) فشار دادن کلید مربع (یا X واسه دسته xbox یا D واسه کیبورد) : فقط یک لحظه فشار بدید. نیازی به نگه داشتن نیست.
2) بلافاصله پس از زدن کلید مرحله 1 کلید سمت چپ رو بزنید. (فقط برای یه لحظه)(اگه بیشتر بشه توپ ازتفاع میگیره و در 90 درصد موارد پنالتی به بالای دروازه میره ! )
3)حالا بسته به جهتی که میخواین پنالتی رو بزنین کلید سمت بالا یا پایین رو نگه دارید ( حداکثر 1 ثانیه )
4)از گلی که زدین لذت ببرین !:31:

واسه پنالتی گرفتن(در جریان بازی):

1) اول جهتی رو که میخواین به سمتش برید رو بزنید و نگه دارید.
2)قبل از اینکه بازیکن حریف پنالتی رو بزنه کلید مربع ( X یا D ) رو بزنید.

پ.ن 1 : واسه چیپ زدن (همونطور که دوست خوبمون در صفحه قبل گفت ) در مرحله 2 به جای کلید چپ کلید راست رو بزنید.

پ.ن 2 : جهت هایی که واسه پنالتی زدن گفتم مطابق شکل هستش پس اگه پنالتی سمت مخالف بود کلید های چپ . راست عوض میشه.

پ.ن 3 : اگه میخواید پنالتی که میزنین زمینی باشه و توپ ارتفاع نگیره نیازی به انجام مرحله 2 نیست.

:11:

arash-king
06-08-2011, 16:02
سلام دوستان.من یه مشکلی دارم.یه بار data pack تو extra content رو دانلود کردم ولی عمل نکرد.کسی هست کمکم کنه ؟؟

shabnam1986
06-08-2011, 18:42
سلام من این بازی رو تازه گرفتم به نظرم جالبه تا حالا فوتبال بازی نکرده بودم میشه بگین بخش ادامه دارش که جذاب هم باشه کودوم قسمته؟

arash1995
06-08-2011, 23:34
سلام من این بازی رو تازه گرفتم به نظرم جالبه تا حالا فوتبال بازی نکرده بودم میشه بگین بخش ادامه دارش که جذاب هم باشه کودوم قسمته؟
master leage خوبه تو اونجا تو جای یه مربی هستی و میتونی بازیکن بخری و بازیکن هارو قوی تر کنی بازیکناتو بفروشی و ....
کلا از لحاظ ادامه دار بودن چیز خوبیه
غیر از این become a legend هست که تو یه بازیکن رو با هر قیافه و قد و اندازه میسازی بعد چند تا تیم بهت پیشنهاد میدن تو هرکدوم میخوای میری مسابقه میدی تا قوی بشی تا تیم های بهتر تو تغیرات فصل بخرنت بعد حتی میتونی بازیکنتو تمرین هم بدی البته تمرینارو نمیبینی:31:
مشکلی بود در خدمتم:27:

alaydyn
06-08-2011, 23:38
سلام
من مشکل دارم بازیکننان خیلی کندن در بازی
مثلا من وقتی دکمه سرعت را میگرم به جای اینکه بازیکن دنبال مهاجم بدو توپو بگیره یا اینکه توپو جلو ببره شروع میکنه درجا زدن انگار پاهاش تو هم پیچیده شده
دوم اینکه تا کلید جهت روی دسته بازی یا جهتدارها یا اون کلید دایریه ای شکل جوی استیک را میزنم بازیکن یک لحظه استپ میکنه
انگار یک کم گیره بازی اینجوریه
چه جوری میشه رفعش کرد

farshad_pes9
07-08-2011, 09:14
سلام
مثلا من وقتی دکمه سرعت را میگرم به جای اینکه بازیکن دنبال مهاجم بدو توپو بگیره یا اینکه توپو جلو ببره شروع میکنه درجا زدن انگار پاهاش تو هم پیچیده شده
دوم اینکه تا کلید جهت روی دسته بازی یا جهتدارها یا اون کلید دایریه ای شکل جوی استیک را میزنم بازیکن یک لحظه استپ میکنه
چه جوری میشه رفعش کرد
سلام
فکر میکنم مشکل شما از تنظیم نبودن دسته بازی باشه,چون به صورت پیش فرض الها اونجوری نیست که ما بازی میکنیم.
شما میتونید از قسمت setting و controller دسته بازی روئ درست کنید.

farshad_pes9
07-08-2011, 09:20
سلام دوستان.من یه مشکلی دارم.یه بار data pack تو extra content رو دانلود کردم ولی عمل نکرد.کسی هست کمکم کنه ؟؟
سلام
شاید کامل دانلود نشده و یا مشکل چیز دیگه ای بوده.
بودن دوستانی که با دانلود از خود بازی مشکل داشتند.
شما چرا از لینکهایی که دوستان گذاشتند استفاده نمیکنید و فایل دانلود شدرو به بازی انتقال نمیدید؟

arash1995
07-08-2011, 10:03
سلام
چه جوری میشه رفعش کرد
امکان هم داره مشکل از دسته ی بازی باشه مثلا R1 دسته خراب یا یه مشکلی داشته باشه که اینجوری میشه با یه دسته ی دیگه امتحان کن یا از کیبورد استفاده کن

vahid0801
07-08-2011, 15:15
کسی file option جدید این بازی رو نداره؟

light
08-08-2011, 00:34
دوستان pes باز ممنون میشم کمک کنن

من میخوام مسابقات pes َشرکت کنم ، رئال قوی تره یا بارسا ؟

سیو بازی هم سیو اولیه هست

چون من توی ps3 بازی میکنم یه کم فرق داره و رئال قوی تره

MORINIO
08-08-2011, 01:40

سوال نسبتآ سختی پرسیدی ! :31:

من با دو تاشون خیلی بازی کردم ولی حس میکنم با بارسا بهتر بازی میکنم .

ملاکت رو قدرت تیمها قرار نده . باید ببینی با کدوم تیم راحت تری و بهتر میتونی بازی کنی:46:

موفق باشی:10:

anon85
08-08-2011, 03:43

به نظر من بارسا یه خورده قویتره...
البته بستگی داره که خودت چه فرمی بازی می کنی؛ (فرمیشنت چیه؛ با چه مدل بازیکنایی بهتر بازی می کنی؛ ...)
رئال هم خیلی قویه تو pes و یه حسنی که نسبت به بارسا داره، از نظر من، تعداد بیشتر بازیکناشه که معنیش باز بودن دست گیمره تو انتخاب سبک های متنوع بازی...

سوال نسبتآ سختی پرسیدی ! :31:

من با دو تاشون خیلی بازی کردم ولی حس میکنم با بارسا بهتر بازی میکنم .

ملاکت رو قدرت تیمها قرار نده . باید ببینی با کدوم تیم راحت تری و بهتر میتونی بازی کنی:46:

موفق باشی:10:
با توجه به یوزر و آواتارت، نظر منصفانه ای دادی رفیق... :46:

moh3en_sh
09-08-2011, 13:05
سلام دوستان عزیز آخرین پچ pes2011 رو برای xbox360 میخواستم برا دانلود هرکی میتونه کمکم کنه.
خیلی ممنون

milad_takjoo
09-08-2011, 22:19
سلام دوستان..من نسخه فارسی pes رو دارم ولی توش نمینتونم پناتی بزنم...یعنی یا وسط میزنه یا به اسمون...
نمیدونم مشکل از چیه.....

kiavash13
09-08-2011, 23:08
سلام دوستان..من نسخه فارسی pes رو دارم ولی توش نمینتونم پناتی بزنم...یعنی یا وسط میزنه یا به اسمون...
نمیدونم مشکل از چیه.....

مشکل از بازی نیست
شما بایست جهتو بگیری،شوتو بزنی،هر موقع بازیکن حرکت کرد جهتو ول کنی.
اینجوری میزنه جهت دلخواه

Big-Boss
09-08-2011, 23:40
سلام دوستان عزیز آخرین پچ pes2011 رو برای xbox360 میخواستم برا دانلود هرکی میتونه کمکم کنه.
خیلی ممنون

برای xbox360 روالش اینجوریه که دانلود میکنی بعدش باید از دیسک بازیت کپی بگیری رو هارد فایل های دانلودی رو جایگزین فایل های روی دیسک کنی دوباره رایت کنی.
اول ایمیج و رایت بازی رو باید بلد باشید یه تاپیک براش هست تو قسمت کنسول ها.

babelirani
10-08-2011, 17:57
سلام ببخشید من یه سوالی دارم

من لیگ که میزنم تو فصل نقل و انتقالات بازیکن هایی که اصلا" اسمشون رو من تو عمرم نشنیدم میخره

چیکار کنم که بازیکن هایی که خودم میخوام بخره ؟

با تشکر

milad_takjoo
11-08-2011, 00:17
شکل از بازی نیست
شما بایست جهتو بگیری،شوتو بزنی،هر موقع بازیکن حرکت کرد جهتو ول کنی.
اینجوری میزنه جهت دلخواه

دوست عزیز اینا رو که دیگه بلدم....یا پنلتی رو بیرون میزنه یا تو دست دروازه بان...
دوستان لطفا کمک کنن..

moh3en_sh
11-08-2011, 00:44
برای xbox360 روالش اینجوریه که دانلود میکنی بعدش باید از دیسک بازیت کپی بگیری رو هارد فایل های دانلودی رو جایگزین فایل های روی دیسک کنی دوباره رایت کنی.
اول ایمیج و رایت بازی رو باید بلد باشید یه تاپیک براش هست تو قسمت کنسول ها.
از کجا باید پچشو دانلود کنم اگه کسی لینکی داره بده لطفا:11:

shahin666
12-08-2011, 01:05
سلام
دوستان چه جوری میشه عمل دایو رو انجام بدیم یعنی یه جوری الکی خودمون رو تو محوطه جریمه بندازیم تا داور پنالتی بگیره
با چه کلید های این کارو باید کرد؟!

و این که کلا میشه با این کار اگر حرفه ای انجام بدیم پنالنی از داور بگیریم یا نه همیشه داور متوجه میشه و کارت زرد میده !!!

چون چند بار که داشتم بازی میکردم تیم حریف (pc) تو محوطه جریمه دایو کرد و خواست داور رو گول بزنه ولی داور فهمید و کارت زرد بهش داد:31: ا
البته اینم بگم خیلی تابلو بازیکن دایو زد که داور بهش کارت داد شاید داورهای لیگ برتر خودمون هم بودن کارت میدادن:31:

iman_s
12-08-2011, 10:26
برای دایوینگ همزمان دو تا دکمه شوک رو به داخل فشار بده
من که هنوز نتونستم پنالتی بگیرم.
حتی با دروازه بان در حالی که هیچکیس طرفش نبوده دایو کردم و اخطار گرفتم

hadi1258
12-08-2011, 17:43
همه چی رو درست میکنه.
ممنون میشم راهنمایی کنین این برنامه که می فرمایی کجاست ؟
( بیزحمت اگه میشه لیمنک دانلودش رو بدین )
:11:

shahin666
12-08-2011, 17:48
برای دایوینگ همزمان دو تا دکمه شوک رو به داخل فشار بده
من که هنوز نتونستم پنالتی بگیرم.
حتی با دروازه بان در حالی که هیچکیس طرفش نبوده دایو کردم و اخطار گرفتم
ممنون ایمان جان
ولی ببخشید همزمان دو تا دکمه شوک رو فشار بدم !!!! :blink: دکمه شوک چیه ؟!!!
نکنه احتمالا شما دکمه دسته رو میگید
من با کیبرد بازی میکنم

parsgiga_3
12-08-2011, 21:01
آخرین پچی که برای بازی اومده چیه؟

VAHID
12-08-2011, 21:13
ممنون ایمان جان
ولی ببخشید همزمان دو تا دکمه شوک رو فشار بدم !!!! :blink: دکمه شوک چیه ؟!!!
نکنه احتمالا شما دکمه دسته رو میگید
من با کیبرد بازی میکنم

بله دیگه منظورشون همون شک های روی دسته هست که فشار بدین این کار رو
انجام میده ولی منم اولش با کیبورد بازی میکردم ولی بعد دیدم با دسته
خیلی بیشتر حال میده بازی کنم.

Big-Boss
12-08-2011, 21:40
از کجا باید پچشو دانلود کنم اگه کسی لینکی داره بده لطفا:11:

به سایت pes-patch.com مراجعه کنید پچ ها و آپشن فایلهای زیادی پیدا میکنید.
اگه هم سرچ کنید PES+2011+XBOX360+Patch/Optionfile گزینه های زیادی پیدا میشه از سازندگان مختلف.

shahin666
13-08-2011, 00:12
بله دیگه منظورشون همون شک های روی دسته هست که فشار بدین این کار رو
انجام میده ولی منم اولش با کیبورد بازی میکردم ولی بعد دیدم با دسته
خیلی بیشتر حال میده بازی کنم.

خوب من دسته ندارم چیکار باید بکنم یعنی چون دسته ندارم نمی تونم داور رو گول بزنم آخه این چه مملکتی هست ما داریم!:31:

همین روش رو با کیبرد نمیشه انجام داد ؟!!

Big-Boss
13-08-2011, 01:13
خوب من دسته ندارم چیکار باید بکنم یعنی چون دسته ندارم نمی تونم داور رو گول بزنم آخه این چه مملکتی هست ما داریم!:31:

همین روش رو با کیبرد نمیشه انجام داد ؟!!

همه دکمه ها روی کیبورد قابل تنظیم هستند.

shahin666
13-08-2011, 02:29
همه دکمه ها روی کیبورد قابل تنظیم هستند.
درسته دوست عزیز
ولی این حرکت دایو رو با ترکیب دوتا کلید به نظر میرسه باید انجام بدیم
من کلیدها رو برای خودم تنظیم کردم ولی انجام عمل دایو با کلید های ترکیبی هست احتمالا
ممنون میشم دوستان عزیزی که با کیبرد بازی میکننن بگن انجام عمل دایو به چه شکلی هست

shahab_f
13-08-2011, 18:36
درسته دوست عزیز
ولی این حرکت دایو رو با ترکیب دوتا کلید به نظر میرسه باید انجام بدیم
من کلیدها رو برای خودم تنظیم کردم ولی انجام عمل دایو با کلید های ترکیبی هست احتمالا
ممنون میشم دوستان عزیزی که با کیبرد بازی میکننن بگن انجام عمل دایو به چه شکلی هست
قسمت link faints رو که بلدی؟ با گرفتن L1 و یکی از شش جهت آنالوگ، یکی از شش دریبل تنظیم شده در link faints اجرا میشه. شما کاری که میکنی اینه که تو قسمت تنظیمات دکمه ی کیبورد جهت های آنالوگ رو هم تنظیم میکنی، حالا در قسمت link faints بازی، یکی از دریبل ها رو میذاری dive.

ba maram
13-08-2011, 22:40
لینک دانلود این بازی رو میخوام(پس سی)
پست دومی که توی تاپیک فایلش بود واسه دانلود اما گویا خرابه ! باز نکرد واسم !
ممنون

mss_195
14-08-2011, 11:53
لینک دانلود این بازی رو میخوام(پس سی)
پست دومی که توی تاپیک فایلش بود واسه دانلود اما گویا خرابه ! باز نکرد واسم !
ممنون

تورنت:

L.A.MESSI
14-08-2011, 12:12
بچه ها چه خبر از 2012 کی میاد؟

shahin666
14-08-2011, 16:27
قسمت link faints رو که بلدی؟ با گرفتن L1 و یکی از شش جهت آنالوگ، یکی از شش دریبل تنظیم شده در link faints اجرا میشه. شما کاری که میکنی اینه که تو قسمت تنظیمات دکمه ی کیبورد جهت های آنالوگ رو هم تنظیم میکنی، حالا در قسمت link faints بازی، یکی از دریبل ها رو میذاری dive.

ببخشید دوست عزیز قسمت link faints کجا میشه
من از این قسمت دکمه های روی کیبرد رو تنظیم میکنم

حالا link faints کجاست ؟ و از کجا باید به تنظیمات دریبل و نکاتی رو که شما گفتید دسترسی داشته باشم ؟!

shahab_f
14-08-2011, 18:17
یه سوال: توی مستر لیگ چیکار کنم این وضعیت بازیکنا اینقدر بنفش و آبی نباشه. رو به بالا باشه. آیا اگه تمام focus point ها رو مصرف کنم بازیکنا خسته میشند؟

=================

ببخشید دوست عزیز قسمت link faints کجا میشه
من از این قسمت دکمه های روی کیبرد رو تنظیم میکنم

حالا link faints کجاست ؟ و از کجا باید به تنظیمات دریبل و نکاتی رو که شما گفتید دسترسی داشته باشم ؟!
اولا چرا جهت های آنالوگ رو تنظیم نکردی؟ اونارم تنظیم کن، آنالوگ راست رو فقط تنظیم کن، فکر کن مثلا آنالوگ راست سمت بالا رو تنظیم کنی روی کلید «K».منظورم اونیه که زیر کلید «A» هست در تصویر بالا.
link faints نیز توی قسمتیه که قبل از بازی ترکیب میچینید. اون پایین، یکی از گزینه ها link faints است. شماره بعدی بازی داره میاد، شما هنوز link faints رو پیدا نکردی؟:46:
بعد که روی link faints کلیک کردی، یکی از preset ها مثلا preset1 رو انتخاب کرده، روی edit data کلیک کن. بعد روی یکی از گزینه ها مثلا right stick up بزن، اونجا لیست دریبل ها هست. یکی از اونا اسمش dive ـه. اون رو انتخاب کن. حالا شما باید توی بازی (L1+آنالوگ راست به سمت بالا) که روی کیبورد شما میشه x+K رو بزنی.

shahin666
14-08-2011, 23:04
اولا چرا جهت های آنالوگ رو تنظیم نکردی؟ اونارم تنظیم کن، آنالوگ راست رو فقط تنظیم کن، فکر کن مثلا آنالوگ راست سمت بالا رو تنظیم کنی روی کلید «K».منظورم اونیه که زیر کلید «A» هست در تصویر بالا.
link faints نیز توی قسمتیه که قبل از بازی ترکیب میچینید. اون پایین، یکی از گزینه ها link faints است. شماره بعدی بازی داره میاد، شما هنوز link faints رو پیدا نکردی؟:46:
بعد که روی link faints کلیک کردی، یکی از preset ها مثلا preset1 رو انتخاب کرده، روی edit data کلیک کن. بعد روی یکی از گزینه ها مثلا right stick up بزن، اونجا لیست دریبل ها هست. یکی از اونا اسمش dive ـه. اون رو انتخاب کن. حالا شما باید توی بازی (L1+آنالوگ راست به سمت بالا) که روی کیبورد شما میشه x+K رو بزنی.

واقعا ممنونم دوست عزیز از توضیح کامل تون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلاخره تونستم با توضیح خوب شما دایو هم بزنم ولی هر دفعه داور زرتی بهم کارت داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم حالا کلامن خیلی تابلو دایو میزنم یا اصلا هر دفعه دایو بزنی داور میفهمه یا شایدم اگر خیلی حرفه ای دایو کنیم داور اشتباه کنه کلا از دایو کردن تا حالا پنالتی گرفتید؟!

بعد یه سوال
از همه اون دریبل ها فقط عملا 4 تا یا 8 تا شو میشه انتخاب کرد درسته ؟!!

بعد جهت های آنالوگ یعنی R حالا این جهت ها با رویروشون یعنی L چه فرقی داره نکنه منظور دریبل از سمت راست و چپ هست؟!!
بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی دریبل از روبرو یا معنی دیگه ای میده ؟!

ببخشید من چون خیلی وارد این قسمت نشده بودم آشنایی با این قسمت ندارم
ممنون میشم بنده رو یه راهنمایی کنید
مرسی:11:

shahab_f
14-08-2011, 23:17
تمام این دریبل ها رو که در قسمت link faints میبینید میشه جوری دیگری هم انجام داد. وسط بازی استارت بزنید و برید commands list سپس به تب faints برید اونجا دستورالعمل اجرای هر دریبل رو نوشته، مثه فن های مورتال کمبت

نمیدونم حالا کلامن خیلی تابلو دایو میزنم یا اصلا هر دفعه دایو بزنی داور میفهمه یا شایدم اگر خیلی حرفه ای دایو کنیم داور اشتباه کنه کلا از دایو کردن تا حالا پنالتی گرفتید؟!
من امتحان نکردم، فکر کنم کلا اکثر موارد کارت میده.

بعد جهت های آنالوگ یعنی R حالا این جهت ها با رویروشون یعنی L چه فرقی داره نکنه منظور دریبل از سمت راست و چپ هست؟!!
نخیر. اگه دقت کنید توی link faints نوشته Right stick up یعنی فقط آنالوگ راست قابل تنظیمه. این که چپی ها چیکار میکنه رو از بچه های گیم پد بازِ باید پرسید.

یعنی دریبل از روبرو یا معنی دیگه ای میده ؟!نه اصلا جهت آنالوگ توی اون دریبل ها معنای خاصی نداره. همینطوری هر کدوم رو که خواستی میزنی.

alone_boy
17-08-2011, 10:48
سلام
من این بازی رو گرفتم که پچ Smoke Patch 3.6 رو هم به همراه داشت
بازی رو توی سیستم دوستم که ویندوز XP داشت نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد.ولی رو سیستم خودم که 7 32 بیت هست تیک داره
VGA 9500 GT ، CPU 5200 ، Ram 2GB
کسی این مشکلو داشته!؟

milad_takjoo
17-08-2011, 22:10
بچه ها من میخوام دریبل بدم بعضی اوقات دکمه هاشو میزنم دربیل میده بعضی وقتها هیچ کاری نمیکنه...چرا؟

shahab_f
18-08-2011, 01:39
این مستر لیگ چرا اینجوریه؟ هر بازیکنی رو میخوام بخرم نمیاد. فقط بازیکن مزخرف میشه خرید.
بعدشم یه دفعه خودش برای جبران کمبود پول بدون پرسیدن سه تا بازیکنم رو ریلیز کرد، یکی شون رو تازه خریده بودم. فقط الکی وقت تلف کردم پای این مستر لیگ:41:

arash-king
18-08-2011, 13:49
کسی هست Replay گل ها و سیو مستر لیگ بزاره اینجا ؟؟

MORINIO
18-08-2011, 23:52
بچه ها من میخوام دریبل بدم بعضی اوقات دکمه هاشو میزنم دربیل میده بعضی وقتها هیچ کاری نمیکنه...چرا؟

من هر وقت میزنم کار میکنه . L1 رو میگیری دیگه ؟

این مستر لیگ چرا اینجوریه؟ هر بازیکنی رو میخوام بخرم نمیاد. فقط بازیکن مزخرف میشه خرید.
بعدشم یه دفعه خودش برای جبران کمبود پول بدون پرسیدن سه تا بازیکنم رو ریلیز کرد، یکی شون رو تازه خریده بودم. فقط الکی وقت تلف کردم پای این مستر لیگ:41:

تیمت چی هست و اینکه تو Team Ranking چندمه ؟
scout تیمت رو آپگرید کردی ؟

اگه تیم رتبش خوب نباشه سخت بشه بازیکن تاپ گرفت ..

اسکوت هم اگه خوب باشه تاثیر داره ...

من تیمم من سیتیه و فعلآ تونستم کریس رونالدو و روبینیو و ده روسی رو بگیرم ولی مثلآ هر کاری کردم فابرگاس و اینیستا رو نتونستم بگیرم

shahab_f
19-08-2011, 11:47
تیمت چی هست و اینکه تو Team Ranking چندمه ؟
scout تیمت رو آپگرید کردی ؟

اگه تیم رتبش خوب نباشه سخت بشه بازیکن تاپ گرفت ..

اسکوت هم اگه خوب باشه تاثیر داره ...

من تیمم من سیتیه و فعلآ تونستم کریس رونالدو و روبینیو و ده روسی رو بگیرم ولی مثلآ هر کاری کردم فابرگاس و اینیستا رو نتونستم بگیرم
تیمم لیورپوله. دو فصله رنک یکم. آخه دیدم تو قابلیت های scout چیزی به نام negotiation نداره، گفتم حتما فقط زیر نظر میگیره. اصلا باید یه قابلیت باشه آدم خودش پیشنهاد پولی بده که تیم مقابل نتونه رد کنه! والا ما هیچ اسکولی تو تیممون نمیاد. میگن هفته آینده دموی pes2012 میاد. دیگه بازی نمیکنم تا اون موقع:46:

kamivh1
20-08-2011, 17:31
سلام ببخشید من مبتدیم لطفا کمک کنید.

توی لیگها میشه دو تا یوزر توی یک تیم بازی کنند؟ یا نه؟؟(دسته 1 و 2)

jak_1300
20-08-2011, 18:21
سلام دوستان من دوتا گيم پد topway 25pin دارم كه متأسفانه وقتي ميخوام بازي كنم ( pes 2011 ) نميشناستشون من درايورشون رو هم نصب كردم اما بازم متأسفانه نميشناستشون توي تنظيمات بازي ميرم قسمت گيم پد بازم هيچ اسري ازشون نيست چيكار كنم ؟
تو كنترل پانل كه ميرم در قسمت گيم پد اسمه گيم پد ها رو زده اما روبروش زده not connect.. كسي ميدونه جريانش چيه؟

اينم عكسشه

Kit_Kat
20-08-2011, 21:56
سلام دوستان من دوتا گيم پد topway 25pin دارم كه متأسفانه وقتي ميخوام بازي كنم ( pes 2011 ) نميشناستشون من درايورشون رو هم نصب كردم اما بازم متأسفانه نميشناستشون توي تنظيمات بازي ميرم قسمت گيم پد بازم هيچ اسري ازشون نيست چيكار كنم ؟
تو كنترل پانل كه ميرم در قسمت گيم پد اسمه گيم پد ها رو زده اما روبروش زده not connect.. كسي ميدونه جريانش چيه؟

اينم عكسشه
دوست عزیز فیش usb یا درگاه usb کامپیوترتون سالمه؟
یعنی وقتی دسته رو وصل میکنی چراغش روشن میشه؟

jak_1300
20-08-2011, 22:12
دوست عزیز فیش usb یا درگاه usb کامپیوترتون سالمه؟
یعنی وقتی دسته رو وصل میکنی چراغش روشن میشه؟

اصلاً پرتورت يو اس بي نداره نوشتم كه 25 پين تو عكس هم كه مشخصه پورتش؟

SuperSt@r
21-08-2011, 02:17

سلام
اگه ميخاي پولات تو مسترليگ 99999999 يعني خيلي خيلي زياد بشه و بازيكناي خوبي جذب تيمت بشن اين دو نكته رو بخون و بهش عمل كن

1-زيادشدن پولها: تو منوي اصلي بازي(اولين منو بعد از اجراي بازي) به قسمت extra content برو بعد به mode expansion kits رفت اگه به اندازه كافي gp داري (كه مقدارش گوشه بالا سمت راست همين صفحه نوشته) گزينه پنجمي يعني master league 1 رو انتخاب كن كلمه yes رو بزن. بعد كه ميخاي مستر جديد بازي كني توي جنرال ستينگ كه قبل از شروع فصل مياد تو گزينه يكي مونده به آخر رو on كن تا اينكه به بيشترين پول ممكنه برسي

2-علاقه بيشتر بازيكنان براي اومدن به تيم شما:همه كارهاي بالا رو انجام بده فقط به جاي master league 1 بيا master league2 رو انجام بده

SuperSt@r
21-08-2011, 02:33
همه چی رو درست میکنه.

سلام ميشه آدرس دانلود اين پچ رو بگيد:40:

iman_s
21-08-2011, 10:38
منم چند سال پیش از این دسته ها داشتم و باهاش بازیهای PS1 رو بازی میکردم.چون این دستگاه از پورت Com استفاده میکنه باید قبل از اجرای ویندوز به سیستم متصل باشه تا توسط ویندوز شناسایی بشه
به نظر من یک جفت دسته جدید بگیر یا یک مبدل پلی استیشن به Usb به اضافه یک جفت دسته پلی استشن بگیر که شوک دار باشه.چون Pes بدون دکمه های شوک حال نمیده.همه دریبلهاش با هموناست

Big-Boss
21-08-2011, 10:45
برای دسته الان بهترین انتخاب برای ویندوز کنترلرهای XBOX 360 و کنترلرهای دیگه ای که بر مبنای اون ساخته شدند,هستند.

Kit_Kat
21-08-2011, 10:48
اصلاً پرتورت يو اس بي نداره نوشتم كه 25 پين تو عكس هم كه مشخصه پورتش؟
به نظر من شما برو توی کنترل پنل و قسمت Game controller و اسم گیم پدتونو که پیدا کردین روش کلیک کنین و Properties رو بزنید و اونجا میتونید تمام دکمه هارو تست کنید...
اگه هر دکمه ای که زدین توی اونجا نمایش داده نشه یعنی گیم پدتون وصل نیست که یا کامپیوترتون نشناختش ،ولی چون سی دیشو نصب کردین حتما میشناسش،
پس به نظر من تنها دلیلی که میمونه مشکل سخت افزاریه ...
البته واسه منم اول اینطوری بود که توی بازی دسته رو نمیشناخت ولی وقتی رفتم توی کنترل پنل و پراپرتیزو که زدم دسته وصل بود و وقتی انتخابش کردم و اوکی کردم دیگه ازون موقع خود بازی سریع دسته رو میشناسه و مشکلی نداشتم :13:

jak_1300
21-08-2011, 10:58
به نظر من شما برو توی کنترل پنل و قسمت Game controller و اسم گیم پدتونو که پیدا کردین روش کلیک کنین و Properties رو بزنید و اونجا میتونید تمام دکمه هارو تست کنید...
اگه هر دکمه ای که زدین توی اونجا نمایش داده نشه یعنی گیم پدتون وصل نیست که یا کامپیوترتون نشناختش ،ولی چون سی دیشو نصب کردین حتما میشناسش،
پس به نظر من تنها دلیلی که میمونه مشکل سخت افزاریه ...
البته واسه منم اول اینطوری بود که توی بازی دسته رو نمیشناخت ولی وقتی رفتم توی کنترل پنل و پراپرتیزو که زدم دسته وصل بود و وقتی انتخابش کردم و اوکی کردم دیگه ازون موقع خود بازی سریع دسته رو میشناسه و مشکلی نداشتم :13:

مرسي از راهنماييت اما دكمه پراپرتيس غير فعاله
ميگم شايد ايراد از درگاه كام باشه پشته كيسم چجوري ميتونم بفهمم كه اون درگاه مشكلي نداره چون گيم پدهام نو هستن

iman_s
21-08-2011, 18:24
باید وقتی کامپیوتر خاموشه دسته رو وصل کن و بعد روشن کنی وگرنه سیستم دسته ها رو نمیشناسه

farshad_pes9
22-08-2011, 12:18
باید وقتی کامپیوتر خاموشه دسته رو وصل کن و بعد روشن کنی وگرنه سیستم دسته ها رو نمیشناسه فکر نکنم اینجوری باشه. من توی بازی وصل میکنم میشناسه و حتی دکمه هاشم درسته.فقط صفحه بازی مینیمایز میشه که اونم میزنم دوباره میره توی بازی. البته شاید ویندوز با ویندوز فرق کنه.

farhad_persona
22-08-2011, 12:40
بچه ها من داشتم با دوستم بازی میکردم و کرنر به دست اوردم و همه بازیکن ها اومدن جلو و کرنر گل نشد و تو ضد حمله چون هیچ بازیکنی عقب نبود گل رو خوردم:41: چه طور میشه کاری کرد که دو سه تا دفاع موقع کرنر عقب بمونن؟

Kit_Kat
22-08-2011, 14:03
بچه ها من داشتم با دوستم بازی میکردم و کرنر به دست اوردم و همه بازیکن ها اومدن جلو و کرنر گل نشد و تو ضد حمله چون هیچ بازیکنی عقب نبود گل رو خوردم:41: چه طور میشه کاری کرد که دو سه تا دفاع موقع کرنر عقب بمونن؟
برای انتخاب بازیکنانی که شما میخواید موقع کرنر اضافه بشن شما باید بری توی Game Plane، و بعد برین توی قسمت set piece setting که اگه اشتباه نکنم پنجمین یا ششمین گزینه ی game plane هستش...
ازونجا گزینه ی آخر رو انتخاب میکنید و بازیکنایی که دوست دارین یا قدشون بلنده رو انتخاب میکنید تا در ضربات کرنر به خط حمله اضافه بشن...

MORINIO
23-08-2011, 03:28
برای انتخاب بازیکنانی که شما میخواید موقع کرنر اضافه بشن شما باید بری توی Game Plane، و بعد برین توی قسمت set piece setting که اگه اشتباه نکنم پنجمین یا ششمین گزینه ی game plane هستش...
ازونجا گزینه ی آخر رو انتخاب میکنید و بازیکنایی که دوست دارین یا قدشون بلنده رو انتخاب میکنید تا در ضربات کرنر به خط حمله اضافه بشن...

منظورت همین گزینه Player To Join Attack هستش ؟

Kit_Kat
23-08-2011, 11:18
منظورت همین گزینه Player To Join Attack هستش ؟
بله منظورم همونه، درسته که این گزینه بازیکن هایی که باید موقع حمله اضافه بشن رو تنظیم میکنه ولی واسه کرنر هم همین گزینه به درد میخوره و بازیکن های انتخابی موقع کرنر به خط حمله اضافه میشن...
من همیشه هر تیمی رو که انتخاب میکنم اول بازیکن های قد بلندشو واسه اضافه شدن در ضربات کرنر انتخاب میکنم و خیلی بیشتر از بقیه کرنرهام گل میشه...

Kit_Kat
23-08-2011, 11:40
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم..
اون دوستمون پرسیده بودن چه کار کنم که چنتا از بازیکن ها عقب بمونن و همشون نیان جلو...
واسه ی این کار شما میتونید از گزینه ی Team Style استفاده کنید...
وقتی این گزینه رو انتخاب کنید چنتا شاخص دفاع یا حمله و... رو میبینید که با توجه به خواسته ی شما میتونید اونارو کم یا زیاد کنید که در این صورت به شکل زیبایی استراتزی مورد نظر شما به تصویر درمیاد...
ضمن این که شما میتونید با تغییر در چینش بازیکن ها و سیتم های تدافعی تر و کم کردن تمایل تیم برای حمله، جلو گیری کنین از اینکه همه ی تیم بیاد جلو ...
راستی توی گزینه ی دوم که Strategy هست میتونید یکی از چهار کلید اصلی(شوت ، پاس و ...) رو انتخاب کنید و براش استراتژیه دفاع یا پرس کردن یا حمله و... رو انتخاب کنید و با گرفتن کلیدselect و فشار دادن هم زمان کلید انتخابی اون استراتژی خاص رو برای تیمتون به کار ببرید...
یک راه دیگه هم به ذهنم میرسه که شما میتونید بعضی از بازیکن های حریف رو یار گیری کنید تا یک مدافع حواسش به اون بازیکن خاص باشه...
شما باید برین روی بازیکن مورد نظرتون و کلید Y یا مثلث رو بزنید بعد سه تا گزینه واستون میاد که آخریش Mark Setting هست و اگه اونو انتخاب کنید میتونید یکی از بازیکن های حریف رو انتخاب کنید که توسط مدافعی که انتخاب کردین یارگیری بشه ، در اونصورت حتی اگه همه بیان جلو بازم اون مدافعتون هرجا که بازیکن حریف بره اونم میره اونجا و خیلی جلو نمیاد....

GAMELAIN
23-08-2011, 13:43
-------------------------

iman_s
23-08-2011, 16:33
فکر نکنم اینجوری باشه. من توی بازی وصل میکنم میشناسه و حتی دکمه هاشم درسته.فقط صفحه بازی مینیمایز میشه که اونم میزنم دوباره میره توی بازی. البته شاید ویندوز با ویندوز فرق کنه.
اینی که میگی در مورد دسته های USB صدق میکنه ولی دسته دوستمون 25 پین هست

SA3EDLORD
24-08-2011, 14:52
آقا من چکار بکنم که این مربی نفهمِ کله خر سر خود تعویض نکنه یا فرمیشن رو عوض نکنه؟:19:
چن بازیه دارم به خاطر نفهمیاش میبازم:2:

SuperSt@r
24-08-2011, 15:09
آقا من چکار بکنم که این مربی نفهمِ کله خر سر خود تعویض نکنه یا فرمیشن رو عوض نکنه؟:19:
چن بازیه دارم به خاطر نفهمیاش میبازم:2:

شما وقتي ميخاي تركيب بچيني تو همون صفحه تا روي game plan كليك كني 5 تا گزينه مياد شما بايد گزينه choose manuely (البته فك كنم املاش رو اشتباه نوشتم) رو انتخاب كني كه فك كنم گزينه آخريه اينه كه بعدش ديگه همه چيز از تركيب و تعويضا دست خودت مي افته:5:

Kit_Kat
24-08-2011, 19:15
آقا من چکار بکنم که این مربی نفهمِ کله خر سر خود تعویض نکنه یا فرمیشن رو عوض نکنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چن بازیه دارم به خاطر نفهمیاش میبازم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین دوست عزیز شما باید بری توی گیم پلن و گزینه ی چهارم که اسمش Management Edit هست رو انتخاب کنید و بعدش گزینه ی Auto Trigger Setting رو انتخاب کنید...
حالا یک لیست شامل 5 گزینه واستون میاد...
گزینه ی اول رو اگه روشن کنید تیم خودش آفساید گیری میکنه...
گزینه ی دوم واسه مواقع حساس هست که بازیکن هایی که کنترلشون دست شما نیست در مواقع حساس خودشون تکل میزنن...
گزینه ی سوم همونیه که شما میخواین... اگر این گزینه روشن باشه مربی خود به خود بازیکن های مصدوم یا خسته رو تعویض میکنه که شما باید خاموشش کنید...
گزینه ی چهارم هم اگه روشن باشه فرمیشن بنا به شرایط بازی تغییر میکنه که اینم باید خاموش کنید...
گزینه ی پنجم هم اگه روشن باشه میل تهاجمی یا تدافعی تیم بنا به شرایط بازی به صورت خودکار تغییر میکنه...

بردیا
24-08-2011, 23:09
این پچ realastic gameplay به درد میخوره دانلودش کنم؟

shahram_10
25-08-2011, 01:20
سلام خسته نباشید.
میخواستم بدونم چرا تیمهای دسته 2 به باشگاهها اضافه نمیشه بعد از این همه پچ!!!
من آخرین پچ رو ریختم ولی فقط لیگ 2 آلمان رو دارم و بقیه باشگاهها لیگ 2 ندارند!
پچ 4 رو ریختم.
ایراد چیه؟

ممنون.

ZARABAN21
25-08-2011, 01:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه نفر لطف میکنه پتچ اپدیت رو بگذاره ما بریم استفاده کنیم فقط لینکش مستقیم باشه وریزوم دار ممنون از همه دوستان

MORINIO
25-08-2011, 01:29
دوستان پچی نیست بازی رو سخت تر کنه ؟ !!

انصافآ خیلی آسونه ! با من سیتی بارسا رو 7-2 زدم به لیورپول و آرسنال هم 6 تا !

خدا کنه این 2012 رو سختش کنند !:13:

SuperSt@r
25-08-2011, 02:11

اونجوريم كه شما ميگيد بازي آسون نيست من كه خودم 5 دقيقه اي بازي ميكنم نميتونم 6 7 تا بزنم ولي شما رو نميدونم تو چند دقيقه اين همه گل ميزنيد حتما بازي شما خيلي خوبه كه به نظرتون pes11 خيلي آسونه

urumchi
25-08-2011, 05:09

تائيد ميشه !

كلا PES همينطوريه، نسخه جديد كه مياد اصلا نميشه بازي كرد و بنظر خيلي سخت مياد ولي بعد از 2 ماه ميشه مثل آب خوردن البته در حالت Exhibition

سختترين گيم پلي هميشه واسه حالت Top palyer در مستر ليگ هستش كه اصلا نميشه با حالت Exhibition مقايسه و بازي خيلي سختتر ميشه البته به شرط اينكه تيم مسترليگتون خيلي خيلي قوي نباشه چون باز هم در اين حالت مزه بازي از بين ميره و ميشه براحتي به همه تيمها 5- 4 تا گل زد

urumchi
25-08-2011, 05:32
دانلود PES 2012 DEMO با حجم 1.05گيگابايت

PART 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPART 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword

لينك منبع

شـیـفــو
25-08-2011, 05:54
GamePad رو ويندوز ميشناسه اما تو بازي فعال نيست ؟، چيكار كنم ؟

SA3EDLORD
25-08-2011, 06:15
GamePad رو ويندوز ميشناسه اما تو بازي فعال نيست ؟، چيكار كنم ؟
باید به محل نصب بازی برید و از Settings و تب controller درست کنید:20:

Kit_Kat
25-08-2011, 10:39
سلام خسته نباشید.
میخواستم بدونم چرا تیمهای دسته 2 به باشگاهها اضافه نمیشه بعد از این همه پچ!!!
من آخرین پچ رو ریختم ولی فقط لیگ 2 آلمان رو دارم و بقیه باشگاهها لیگ 2 ندارند!
پچ 4 رو ریختم.
ایراد چیه؟

ممنون.
سلام...
اون پچی که شما ریختی لیگ روسیه و لیگ های دسته 2 فرانسه ایتالیا اسپانیا آلمان و انگلستان رو داره ولی شما فقط میتونید یکیشون رو انتخاب کنید ...
واسه ی این کار هم باید وقتی پچ رو نصب کردین برید توی پوشه ای که بازی رو نصب کردین و اونجا روی pesedit کلیک کنید و از تب دوم که Switches هست اون لیگی که دوست دارین توی بازی باشه رو انتخاب کنید...
راستی واسه ی اینکه PESEDIT باز بشه باید نرم افزار net Framwork4. رو نصب کنید...

Kit_Kat
25-08-2011, 10:53

خدا کنه این 2012 رو سختش کنند ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تائيد ميشه !

كلا PES همينطوريه، نسخه جديد كه مياد اصلا نميشه بازي كرد و بنظر خيلي سخت مياد ولي بعد از 2 ماه ميشه مثل آب خوردن البته در حالت Exhibition

سختترين گيم پلي هميشه واسه حالت Top palyer در مستر ليگ هستش كه اصلا نميشه با حالت Exhibition مقايسه و بازي خيلي سختتر ميشه البته به شرط اينكه تيم مسترليگتون خيلي خيلي قوي نباشه چون باز هم در اين حالت مزه بازي از بين ميره و ميشه براحتي به همه تيمها 5- 4 تا گل زد

راستی منم موافقم این پس خییییییییییلییی آسونه... از وقتی دریبل هارو تنظیم کردم با یک دکمه خیلی راحت دریبل میزنم که آمار گل هام میانگین توی هر بازی 2تا گل اضافه شده..
حتی 5دقیقه هم که بازی میکنم 3-4تا گل میزنم...حالا گل زده که هیچی، گل خوردم خیییلی پایینه مثلا توی یک فصل 5تا گل بیشتر نمیخورم که توی فوتبال واقعی نمیشه همچین اتفاقی بیوفته...

اونجوريم كه شما ميگيد بازي آسون نيست من كه خودم 5 دقيقه اي بازي ميكنم نميتونم 6 7 تا بزنم ولي شما رو نميدونم تو چند دقيقه اين همه گل ميزنيد حتما بازي شما خيلي خوبه كه به نظرتون pes11 خيلي آسونه
البته من ادعای حرفه ای بودن ندارم چون مثلا وقتی با یک نفر بازی میکنم اون سریع میاد و توپو ازم میگیره و نمیتونم این همه خوب بازی کنم ولی وقتی با کامپیوتر بازی میکنی مثلا وقتی توپ دستته خیلی نمیاد جلو که توپو ازت بگیره و کلا سبک بازی کامپیوتر آسونه و اگر هوش مصنوعیه بازی رو با حرکات یک انسان واقعی شبیه سازی کنن بازی خیلی سخت تر و غیر قابل پیش بینی میشه...
این دقیقا همون چیزی هست که اونطور که شنیدم فیفا عملیش کرده...البته چون من سالهاست پس بازی میکنم هم بهش عادت کردم هم یه جورایی بهش تعصب دارم ولی بی صبرانه منتظر فیفا12 هستم که اگه لیگ ایرانو بهش اضافه کنن بهتون قول میدم توی ایران همه پس رو ول کنن و فیفا رو شروع به یاد گیری کنن و توی فیفا هم حرفه ای بشن چون خودمم میخوام فیفا رو حسابی یاد بگیرمچون آینده مال فیفاست، هرچند پس رو خیلی خیلی دوست دارم و امیدوارم تغییرات اساسی در سبکش بده...

jak_1300
25-08-2011, 12:22
سلام دوستان من از خيره اين گيم پد 25 پين گذشتم يه دسته ويبره دار داشتم همون تا وي هستش از اين كلفتاست ولي توئ بازي ويبره كار نميكنه طبيعيه؟

Kit_Kat
25-08-2011, 12:52
سلام دوستان من از خيره اين گيم پد 25 پين گذشتم يه دسته ويبره دار داشتم همون تا وي هستش از اين كلفتاست ولي توئ بازي ويبره كار نميكنه طبيعيه؟
آره واسه منم ویبره توی بازی نیست...

jak_1300
25-08-2011, 18:09
سته ايكس باكس ميشه ؟ به كامپيوتر ميخوره فرقش با اين گيم پدهاي معمولي چيه؟

ZARABAN21
26-08-2011, 00:38
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه نفر لطف میکنه پتچ اپدیت رو بگذاره ما بریم استفاده کنیم فقط لینکش مستقیم باشه وریزوم دار ممنون از همه دوستان
بچه ها ما یه سوال کردیم کسی نبود ما رو تحویل بگیره؟!!!!!!!!!!:41:

vohumana
26-08-2011, 10:06
بچه ها ما یه سوال کردیم کسی نبود ما رو تحویل بگیره؟!!!!!!!!!!:41:

سلام،

PESEdit 2011 Patch 4.0 & 4.0.1

دانلود با لینک مستقیم به همراه آموزش نصب از سایت دانلود ها:

a.akhtarirad
27-08-2011, 18:59
سلام امیدوارم سوالم تکراری نباشه.
من patch 1.03 رو دانلود کردم و میخام نصب کنم ولی میگه که " no prior installation ... "
میشه لطفا راهنمایی کنید.

درود

deaddeaddead
27-08-2011, 20:00
mikham master lig bezanam vali haminke roo gozineye save miram yeho error mide bazi majbooor misham close bezanam , moshekl az chie ?

Ali Delkhosh
27-08-2011, 23:29
دوستان لطفاً راهنماییم کنید
بازی رو نصب کردم اما با کیفیت پایین نشون میده ، وقتی تو قسمت تنظیمات بازی کیفیت رو روی High قرار میدم این ارور برام نمایش داده میشه :

سیستمم هم Dell xps L502 هستش و از لحاظ گرافیکی مشکلی ندارم
چیکار کنم ؟:41:

mInI_ClockEr
28-08-2011, 00:30
دوستان لطفاً راهنماییم کنید
بازی رو نصب کردم اما با کیفیت پایین نشون میده ، وقتی تو قسمت تنظیمات بازی کیفیت رو روی High قرار میدم این ارور برام نمایش داده میشه :

سیستمم هم Dell xps L502 هستش و از لحاظ گرافیکی مشکلی ندارم
چیکار کنم ؟:41:

دوست گرامی موفق باشی عزیزم من هر کاری کردم فایده نداشت اگر مشکلتون با لپ تاپ حل شد به من هم بگید
منظور اینکه اگه گرافیک 2011 رو تونستید بزارید روی High به من هم خبر بدید ممنون میشم من هم بدبختانه رفتم لپ تاپ گرفتم بشینم باهاش پروساکر بزنم کلی حالم گرفته شد مدل برای من N53 SV اسوس هست گرافیک 540M
خلاصه هر کاری کردم نشد
باز اگه کاری درایوری چیزی تونستید پیدا کنید به غیر از اوپن ویت کردن بازی و کانفیگ بازی با های تکستور که در کلیک راست هست به من هم خبر بدید

Kit_Kat
28-08-2011, 15:53
mikham master lig bezanam vali haminke roo gozineye save miram yeho error mide bazi majbooor misham close bezanam , moshekl az chie ?
شما پچ نصب کردین؟
اگه پچ نصب کردین باید برید توی محلی که بازی رو نصب کردین و روی PESEDIT کلیک کنید و از تب Switches روی Master League 1 کلیک کنید و اوکی کنید ...بعدش میتونید مسترلیگ رو سیو کنید...
برای باز شدن PESEDIT باید نرم افزار net Fromwork. رو نصب کنید...

MORINIO
28-08-2011, 17:47
دوست گرامی موفق باشی عزیزم من هر کاری کردم فایده نداشت اگر مشکلتون با لپ تاپ حل شد به من هم بگید
منظور اینکه اگه گرافیک 2011 رو تونستید بزارید روی High به من هم خبر بدید ممنون میشم من هم بدبختانه رفتم لپ تاپ گرفتم بشینم باهاش پروساکر بزنم کلی حالم گرفته شد مدل برای من N53 SV اسوس هست گرافیک 540M
خلاصه هر کاری کردم نشد

سلام. من رو لپ تاپم روی high بازی میکنم همچین اروری نمیده

گرافیکم هم 310M

mohammad_ali_7
28-08-2011, 22:53
سلام
یکی از باگ های بازی پنالتی چیپه. که صد در صد گل میشه حتی اگه به سمت توپ بپری
من بازیم با رفیقم که به پنالتی میکشه همش مساویه مگر اینکه یکیمون اشتبه کنه زیاد قدرت بده
کسی اینجا بلده چیپ بگیره؟

Ali Delkhosh
28-08-2011, 23:47
سلام. من رو لپ تاپم روی high بازی میکنم همچین اروری نمیده

گرافیکم هم 310M

چه طوری ؟!! به تنظیمات گرافیکت دست زدی یا نه ؟
گرافیک من اینه : Nvidia GeForce GT540M 2048 MB

MORINIO
29-08-2011, 01:55
سلام
یکی از باگ های بازی پنالتی چیپه. که صد در صد گل میشه حتی اگه به سمت توپ بپری
من بازیم با رفیقم که به پنالتی میکشه همش مساویه مگر اینکه یکیمون اشتبه کنه زیاد قدرت بده
کسی اینجا بلده چیپ بگیره؟

تا جایی که میدونم نه راهی نیست واسه گرفتن پنالتی چیپ !

البته بعضی وقتا شده پنالتی چیپ رو که کم ارتفاع بزنی میخوره به بدن دروازه بان نمیره تو گل !

چه طوری ؟!! به تنظیمات گرافیکت دست زدی یا نه ؟
گرافیک من اینه : Nvidia GeForce GT540M 2048 MB

نه چیزی رو تغییر ندادم

Silva
29-08-2011, 02:51
خلاصه هر کاری کردم نشد
باز اگه کاری درایوری چیزی تونستید پیدا کنید به غیر از اوپن ویت کردن بازی و کانفیگ بازی با های تکستور که در کلیک راست هست به من هم خبر بدید

دوستانی که بازی ،گرافیک لپ تاپشونو نمیشناسه نگران نباشن

منم تا دیروز همین مشکل رو داشتم

یه نگاه به این لینک بندازید ،کامل توضیح داده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silva
29-08-2011, 03:01
فقط دقت کنید که در قسمت manage 3d settings به جز pes 2011.exe باید settings.exe هم روی High performance nvidia قرار بدید و applye کنید. :46:

Silva
29-08-2011, 03:09
تو همین p30world خودمون هم راهکار این مشکل هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsgiga_3
29-08-2011, 17:31
سلام دوستان
یه ترینر برای افزایش gp توی بازی می خواستم.
ممنون

Ali Delkhosh
29-08-2011, 17:46
فقط دقت کنید که در قسمت manage 3d settings به جز pes 2011.exe باید settings.exe هم روی High performance nvidia قرار بدید و applye کنید. :46:
ممنون دوست گلم، همه کارهارو هم انجام دادم اما به نتیجه نرسیدم ، بازم همون مشکل کذایی رو دارم
این عکسو ببین :

به نظرتون چیکار باید بکنم ؟

mInI_ClockEr
29-08-2011, 23:38
ممنون دوست گلم، همه کارهارو هم انجام دادم اما به نتیجه نرسیدم ، بازم همون مشکل کذایی رو دارم
این عکسو ببین :

من هم هم حرفهای دوستمون رو تائیید میکنم
درست نمیشه همون ارور رو میده فایده نداره

moh3en_sh
30-08-2011, 01:34
سلام دوستان
یه ترینر برای افزایش gp توی بازی می خواستم.
ممنون
با این برنامه میتونید تمام قسمت های Extra Content رو باز کنید و نیازی به gp ندارید

Jalal @ A.gh
30-08-2011, 10:14
این عکسو ببین :

مال منم همینجوری بود،
یه ویندوز ترو تمیز رو سیستم ریختم،
مشکل حل شد.

mf.designing
01-09-2011, 10:40
دوستان PES ای سلام. من بعد مدتها تازه دارم از 2010 کوچ میکنم به 2011 ! :دی بازی رو نصب کردم ، یه پچ هم برا اصلاح دانلود کردم و نصبیدم . حالا مشکل اینه از حالت دوربین خوشم نمیاد ! همون حالتی که وقتی به سمت محوطه جریمه میره دوربین هم مورب برمیگرده و مستقیم از کنار مثل نسخه های قبل حرکت نمیکنه ! چطوری میشه اونو مثل دوربینهای قبلی کرد ؟! راهی داره ؟!

ممنون

moh3en_sh
01-09-2011, 11:46
دوستان PES ای سلام. من بعد مدتها تازه دارم از 2010 کوچ میکنم به 2011 ! :دی بازی رو نصب کردم ، یه پچ هم برا اصلاح دانلود کردم و نصبیدم . حالا مشکل اینه از حالت دوربین خوشم نمیاد ! همون حالتی که وقتی به سمت محوطه جریمه میره دوربین هم مورب برمیگرده و مستقیم از کنار مثل نسخه های قبل حرکت نمیکنه ! چطوری میشه اونو مثل دوربینهای قبلی کرد ؟! راهی داره ؟!

ممنون
سلام شما باید برید تو قسمت camera settings و دوربین بازی رو تنزیم کنید.

Spaniuly
02-09-2011, 15:27
از وقتی دیسک بازی رو خریدم تا یک ماه قبل اصلا بازی نکرده بودم اوایل ماه رمضون بود که تصمیم گرفتم واسه گرفتن اچیومنتاشم که شده بازی کنم و امروز بالاخره کل اچیومنت هاش رو غیر از اونی که میخواد 75 درصد از 20 بازی اخیر رنکد مچ رو برنده بشیم گرفتم 950 از 1000 اچیومنت رو گرفتم کلا بدک نبود ولی وقتی آدم دمو 2012 رو بازی می کنه حتی یک ثانیه هم نمی تونم این PES 2011 رو تحمل کرد واقعا فکر می کنم امسال اکثر وقتم بره پای PES 2012 بازی کردن.
خوش باشید:40:

sasan816
02-09-2011, 15:49
این عکسو ببین :

یک ویندوز XP بزن رم گرافیکت به 128 مگ تغییر میکنه در اون صورت مشکلت تا حدودی حل میشه

Ali Delkhosh
02-09-2011, 20:11
این عکسو ببین :

من مشکلم حل شد
اونایی که کارت گرافیک Nvidia دارن برن به این سایت و آپدیت گرافیکشون رو بگیرن

بعد آپدیت رو نصب کنید و به تنظیمات بازی برید،راحت کیفیت رو روی High قرار بدید و از بازی لذت ببرید
اصلاً نیازی به ویندوز جدید نیست

3Dmajid
02-09-2011, 20:53
بروبچ من میخوام PES آنلاین بزنم ... چی کار کنم ؟

SuperSt@r
02-09-2011, 22:40
بروبچ من میخوام PES آنلاین بزنم ... چی کار کنم ؟

دوست عزيز شما بايد بري اورجينالش رو بخري تا اونوقت انلاين بازي كني:31:

shahram_10
06-09-2011, 10:54
سلام خسته نباشید
من باری رو که اجرا میکنم با پیغام pes 2011 has not been installed مواجه میشم.
سویچ هم کردم بی فایده بود.
win 7.
کمک کنید لطفا.

marshal2600
06-09-2011, 13:14
سلام

کسی می تونه به من کمک کنه که بتونم تو 2011
وقتی 5-6 نفر هستیم بتونیم لیگ یا کاپ بازی کنیم
چون چیزی که من پیدا کردم مثلا باید 5 نفر باشیم تو 32 تا تیم

ممنون

urumchi
06-09-2011, 14:00
سلام خسته نباشید
win 7.
کمک کنید لطفا.

بنظر من تعدادي از فايلهاي بازي پاك شدن، بازي رو از اول نصب كنيد انشاالله درست ميشه

outbreak
06-09-2011, 15:05
سلام دوستان. ببخشید امیدوارم سوالم تکراری نباشه ولی من وقتی میخوام پچ 1.02 یا هر پچ دیگرو نصب کنم ویندوز اجازه نمیده و پیغامیکه میدکه به دلیل اینکه شاید برنامه از بین بره ویندوز اینستالر اجازه نصب نمیده. اگه بشه راهنمایی کنید ممنون میشم

yashar_silverboy
06-09-2011, 20:22
آقا دوربینشو تو ps3 نمیشه عوضش کرد مثل 2010 کرد؟

shahram_10
06-09-2011, 20:45
سلام خسته نباشید
win 7.
کمک کنید لطفا.

سلام
یکی از دوستان پیشنهاد نصب مجدد رو داد که کارساز نشد و همین پیغام رو داد.
کمک کنید لطفا.

yashar_silverboy
06-09-2011, 20:49
آقا دوربینشو تو ps3 نمیشه عوضش کرد مثل 2010 کرد؟

ککککککککککککککککککممممممم ممممممککککککککککککککککککک

shahin_mp3
07-09-2011, 14:32
سلام
یکی از دوستان پیشنهاد نصب مجدد رو داد که کارساز نشد و همین پیغام رو داد.
کمک کنید لطفا.

روي يه win7 ديگه تست كن ببين چي ميشه :21:

Amin4All
08-09-2011, 15:06
کسی pes 2011 با گزارش عادل فردوسی پور شرکت نوین پندار رو خریده؟
تونسته از دی وی دی 2ـش ایمیج بگیره جوری که دیگه به دیسک گذاشتن احتیاج نباشه.؟
ایمیج گرفته میشه .ایمیج باز هم میشه.حجمش هم درسته. اما بازم میگه دیسک رو بزار.
فقط دیسک رو بزاری میاد.
خیلی احتیاج دارم.5 ماهه که گرفتمش و با سیدی حسش نیست.
ممنون.

outbreak
08-09-2011, 17:07
سلام دوستان. ببخشید امیدوارم سوالم تکراری نباشه ولی من وقتی میخوام پچ 1.02 یا هر پچ دیگرو نصب کنم ویندوز اجازه نمیده و پیغامیکه میدکه به دلیل اینکه شاید برنامه از بین بره ویندوز اینستالر اجازه نصب نمیده. اگه بشه راهنمایی کنید ممنون میشم
اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

SuperSt@r
08-09-2011, 20:17
کسی pes 2011 با گزارش عادل فردوسی پور شرکت نوین پندار رو خریده؟
تونسته از دی وی دی 2ـش ایمیج بگیره جوری که دیگه به دیسک گذاشتن احتیاج نباشه.؟
ایمیج گرفته میشه .ایمیج باز هم میشه.حجمش هم درسته. اما بازم میگه دیسک رو بزار.
فقط دیسک رو بزاری میاد.
خیلی احتیاج دارم.5 ماهه که گرفتمش و با سیدی حسش نیست.
ممنون.

سلام همه اینایی که گفتی درسته و حتی رایت هم میشه ولی باز هم اجرا نمیشه و یه قفل محکم براش گذاشتن
حتی من به یکی از دوستانم که نسبتا وارده و میخاست انو بازی کنه هم دادم و با استفاده از نرم افزار و ..... هر کاری کرده بود نتونسته بود کاریش بکنه پس مجبوری با سی دی بازی کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin4All
08-09-2011, 21:54
سلام همه اینایی که گفتی درسته و حتی رایت هم میشه ولی باز هم اجرا نمیشه و یه قفل محکم براش گذاشتن
حتی من به یکی از دوستانم که نسبتا وارده و میخاست انو بازی کنه هم دادم و با استفاده از نرم افزار و ..... هر کاری کرده بود نتونسته بود کاریش بکنه پس مجبوری با سی دی بازی کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کرک اصلی بازی رو کپی کردم.
بازی بدون دیسک بالا اومد.
اما اولش توی لودینگ گیر کرد.
---------------------------------------
بچه های قسمت کرکینگ و امنیت یکی اینو ردیفش کنه.برای تجربه خودتون هم خوبه.:31:

M E S S I
08-09-2011, 22:20
مشکل بازم از اینکه باید با سی دی اصلیش بازی کنی
متاسفانه هیچ کاریشم نمیشه کرد،
بهتره وقتتو تلف نکنی و دنبال کرک و از این جور چیزا نگردی که نیست (تجربشو دارم)
و با سی دی بازیش کنی:10:

M E S S I
08-09-2011, 22:22
مشکل بازم از اینکه باید با سی دی اصلیش بازی کنی
متاسفانه هیچ کاریشم نمیشه کرد،
بهتره وقتتو تلف نکنی و دنبال کرک و از این جور چیزا نگردی که نیست (تجربشو دارم)
و با سی دی بازیش کنی:10:

shahram_10
09-09-2011, 11:25
سلام خسته نباشید
win 7.
کمک کنید لطفا.

سلام

یعنی هیچ راهی جز عوض کردن win وجود نداره؟؟؟:41:
من حوصله عوض کردن win ندارم!!!:41:

ممنون.

vampyre
09-09-2011, 11:45
صبر کن تا آخر این ماه بعد pes 12 رو بازی کن.الان که وقته 11 بازی کردن نیست با این گیم پلیش!

shahin_mp3
09-09-2011, 12:14
سلام

ممنون.

برو رو يه كامپيوتر ديگه كه win7 داره تست كن ببين چي ميشه :21:

شايد مشكل از يه جا ديگه باشه :21:

SuperSt@r
09-09-2011, 12:40
دوستان یه سوال اگه تکراریه ببخشید
تفاوت R1 و ضربدر با R2 و ضربدر چیه؟

Amin4All
09-09-2011, 12:55
سلام

ممنون.

راه هستش .
چون ویندوز عوض کردی اینطوری شده؟
یه راهش دوباره نصب کردن بازیه.
راهه دیگه ش یه فایل هست که میزنی تو رجیستری ثبت میشه بازیت میاد.
برات میزارمش.

shahram_10
10-09-2011, 00:30
راه هستش .
چون ویندوز عوض کردی اینطوری شده؟
یه راهش دوباره نصب کردن بازیه.
راهه دیگه ش یه فایل هست که میزنی تو رجیستری ثبت میشه بازیت میاد.
برات میزارمش.

ممنون

میشه فایل رو به همراه آموزش بذارید؟

Amin4All
10-09-2011, 11:08
ممنون

میشه فایل رو به همراه آموزش بذارید؟

فایل رو اجرا کن.
YES کن.

shahram_10
10-09-2011, 11:26
فایل رو اجرا کن.
YES کن.

مرسی
من دستور شما رو اجرا کردم مشکل حل نشد!!!
جایه خاصی باید کپی بشه؟؟؟

meyn
10-09-2011, 14:20
سلام
کسی میدونه تو 360 xbox چطور میشه data pack رو آپدیت کرد؟

shahram_10
11-09-2011, 15:17
سلام خسته نباشید
win 7.
کمک کنید لطفا.

سلام

یعنی هیچ کس با همچین مشکلی تا به حال روبرو نشده؟
من win رو هم عوض کردم بی فایده بود!!!
(فکر کردم ایراد win 7 64bit هستش 32bit نصب کردم ولی asus k53 فقط win 7 64 bit روش جواب میده.)
دوباره همون 64 bit رو زدم.
تمام راههای که دوستان گفتند رو رفتم هم حل نشد.
خواهشن به آدم مهربون این مشکل رو حل کنه واسم.دعاش میکنم.

shahin_mp3
11-09-2011, 16:10
سلام

یعنی هیچ کس با همچین مشکلی تا به حال روبرو نشده؟
من win رو هم عوض کردم بی فایده بود!!!
(فکر کردم ایراد win 7 64bit هستش 32bit نصب کردم ولی asus k53 فقط win 7 64 bit روش جواب میده.)
دوباره همون 64 bit رو زدم.
تمام راههای که دوستان گفتند رو رفتم هم حل نشد.
خواهشن به آدم مهربون این مشکل رو حل کنه واسم.دعاش میکنم.

شما كلا رو يه كامپيوتر ديگه بريز ببين اجرا ميشه شايد بازيت خرايه :21:

saxiass
11-09-2011, 17:07
حاجی خوب وردار بازی رو پاک کن دوباره نصب کن. چرا ور میداری ویندوز عوض میکنی؟ :46:
این از اون دسته بازی ها نیست که با عوض کردن ویندوز نیاز به نصب دوباره ندارن!
حالا هم به جای نصب این صبر کن 2هفته ی دیگه 2012 میاد دیگه!!!!!:27:

shahin_mp3
12-09-2011, 01:47
حاجی خوب وردار بازی رو پاک کن دوباره نصب کن. چرا ور میداری ویندوز عوض میکنی؟ :46:
این از اون دسته بازی ها نیست که با عوض کردن ویندوز نیاز به نصب دوباره ندارن!
حالا هم به جای نصب این صبر کن 2هفته ی دیگه 2012 میاد دیگه!!!!!:27:

ايشون دوباره هم نصب كردن :21:

ما همه ي راه ها رو بهشون گفتيم اينا جزو مراحل اخر :27:

حتي يكي از دوستان هم گفت كه PES 2012 هم مياد ولي خوب مشكلشون حل شه بهتره :31:

shahram_10
12-09-2011, 10:36
سلام
دمه همگی گرم خیلی با مرامید.
مشکل حل شد.ایراد خود بازی بود.cd رو عوض کردم.
اما با عرض شرمندگی یه ایراد دیگه.
بازی رو که اجرا می کنم وقتی وارد بازی میشم رنگ بازی درهمه و طبیعی نیست!زمین سیاهه....
گرافیک : geforce gt 540 m 2g هستش.تو منو specification همه گزینه ها good هستش.
شرمنده.

shahin_mp3
13-09-2011, 15:47
سلام
دمه همگی گرم خیلی با مرامید.
مشکل حل شد.ایراد خود بازی بود.cd رو عوض کردم.
اما با عرض شرمندگی یه ایراد دیگه.
بازی رو که اجرا می کنم وقتی وارد بازی میشم رنگ بازی درهمه و طبیعی نیست!زمین سیاهه....
گرافیک : geforce gt 540 m 2g هستش.تو منو specification همه گزینه ها good هستش.
شرمنده.

كارت گرافيم اپديت :21:

از اخرين نسخه ي DirectX استفاده كن :21:

Nvidia PhysX هم از اخرين نسخه :31:

shahram_10
15-09-2011, 12:25
كارت گرافيم اپديت :21:

از اخرين نسخه ي DirectX استفاده كن :21:

Nvidia PhysX هم از اخرين نسخه :31:

سلام
هر سه مورد رو انجام دادم.
ولی بعد از 3-4 تا بازی رنگ صفحه تو بازی سیاه میشه!(زمین بازی و...)

hamed999
16-09-2011, 15:00
سلام دوستان
کسی اینجا هست که انلاین بازی کنه ؟
اگه اره بگه با هم هماهنگ کنیم بازی کنیم

light
18-09-2011, 01:32
کسی میتونه بگه چجوری پنالتی آخر بازی رو باید چیپ زد ؟

پنالتی رو چیپ بزنیم 100درصد گله دیگه نه ؟ وسل بازی که هر چی زنم گل میشه ،
راهی واسه گرفتنش نیست ؟

موقع پنالتی زدن چجوری دروازبان بالا رو میپره ؟

MORINIO
18-09-2011, 11:28
کسی میتونه بگه چجوری پنالتی آخر بازی رو باید چیپ زد ؟

پنالتی رو چیپ بزنیم 100درصد گله دیگه نه ؟ وسل بازی که هر چی زنم گل میشه ،
راهی واسه گرفتنش نیست ؟

موقع پنالتی زدن چجوری دروازبان بالا رو میپره ؟

اول دکمه شوت رو بزن بعد از دکمه شوت بلافاصله دکمه پایین رو یه لحظه بزن بعدش با گرفتن چپ یا راست جهت زدن ضربه رو مشخص کن

shahin_mp3
21-09-2011, 12:15
سلام
هر سه مورد رو انجام دادم.
ولی بعد از 3-4 تا بازی رنگ صفحه تو بازی سیاه میشه!(زمین بازی و...)

بعد از 3-4 تا چي ؟ 3-4تا بازي منظورتون چند دست بازي مي كنين ؟

فكر كنم سيستمتون كم مياره يه ذره گرافيكتون و مشخصات ديگر رو رو توي تنضيمات بازي پايين بيارين :21:

☼ Namvari ☼
22-09-2011, 10:14
راهی برای گرفتن چیپ نیست؟
لطفا کمک کنید
ممنون

Ras5GaH
22-09-2011, 10:38
دوستانی که xbox دارند میان Live !!
پیغام بدین یه Rankmatch بزنیم

aftab_azad20
23-09-2011, 23:17
سلام دوستان من تازگی ها علاقمند این pes2011شدم ولی جایی رو پیدا نکردم که تمام دکمه های رو توش توضیح داده باشه که مثلا با کدوم کلید ها دریبل یا ضربه چیپ و ...دیگه میزنه،میخواستم اگه میتونید یه توضیح بدید دسته بازی هم این مدله

linkinpark20
24-09-2011, 09:31
سلام دوستان من تازگی ها علاقمند این pes2011شدم ولی جایی رو پیدا نکردم که تمام دکمه های رو توش توضیح داده باشه که مثلا با کدوم کلید ها دریبل یا ضربه چیپ و ...دیگه میزنه،میخواستم اگه میتونید یه توضیح بدید دسته بازی هم این مدله
سلام دوست عزیز فقط یک چی بگم و اون اینه که تو این بازی هر چی دستت کوچکتر باشه راحت تری یک چیزی تو مایه های دسته های پلی استیشن عالیه

majidone
24-09-2011, 10:18
سلام من به تازگی یه led 22 اینچ ویه کارت گرافیک gtx 460 1G گرفتم و در بازی PES11 زمانی که توی بازی میرم گرافیک فوق العاده ای داره ولی وقتی شوت یا سانت یا پاس سریع میدم تصویر تار میشه وبازیکنا مثل روح میشن ویه حالت خاصی پیدا میکنن
رمم 4 گیگ وسی پی یو مم هم AMD ATHLON 4X 995
قبلا توی مانیتور 17 اینجوری نبود
من گشتم تاپیک مخصوسشو پیدا کنم نتونستم
لطفا کمک کنید

SuperSt@r
24-09-2011, 12:31

سلام
اگه دکمه هات اینی که میگم باشه: 1=پاس 2=سانتر و تکل 3=شوت 4=پاس فرار R1=سرعت L1=عوض کردن یار(منظور کنترل یارت به دست خودت)
با گرفتن L1+3 شوت چیپ میزنه - با گرفتن L1+4 پاس فرار به صورت چیپ میندازه- با گرفتن L1+ شوک(آنالوگ) سمت راست(که چهار جهت داره که هر جهتش یه مدل دریبل میزنه که میتونی نوع دریبل ها رو خودت تنظیم کنی ) البته باید چراغ روی دسته روشن باشه تا دریبلها رو بتونی بزنی- با گرفتن R1+3 شوت چیپ خیلی کوتاه میزنه-با زدن دکمه شوت بلافاصله قبل از اینکه شوت بزنه دکمه پاس رو بزن شوتش رو کنسل میکنه که اکثر اوقات حریف گول میخوره-با گرفتن R1+1 وقتی توپ دست حریفه بازیکنت میره تو پای حریف تا توپ رو ازش بگیره(البته مثل اینکه با گرفتن 1 بدون چیز دیگه ای هم این کارو انجام میده فک کنم این بهتر باشه) اگه 3 رو هم تنها بگیری بازیکنایی هم که کنترلشون دست شما نیست به سمت توپ میان و حریف رو تحت فشار میذارن

چیزای دیگه ای هم هست اگه خواستی و لازمت شد بگو تا بهت بگم مثه پنالتی چیپ زدن و ضربه ایستگاهی و........

aftab_azad20
24-09-2011, 13:36
خیلی ممنون اره 1234همینه که گفتید،ممنون میشم بقیه رو هم بگید

jak_1300
24-09-2011, 13:41
سلام
اگه دکمه هات اینی که میگم باشه: 1=پاس 2=سانتر و تکل 3=شوت 4=پاس فرار R1=سرعت L1=عوض کردن یار(منظور کنترل یارت به دست خودت)
با گرفتن L1+3 شوت چیپ میزنه - با گرفتن L1+4 پاس فرار به صورت چیپ میندازه- با گرفتن L1+ شوک سمت راست(که چهار جهت داره که هر جهتش یه مدل دریبل میزنه که میتونی نوع دریبل ها رو خودت تنظیم کنی ) البته باید چراغ روی دسته روشن باشه تا دریبلها رو بتونی بزنی- با گرفتن R1+3 شوت چیپ خیلی کوتاه میزنه-با زدن دکمه شوت بلافاصله قبل از اینکه شوت بزنه دکمه پاس رو بزن تو سر توپ میزنه- با گرفتن R1+1 وقتی توپ دست حریفه بازیکنت میره تو پای حریف تا توپ رو ازش بگیره

چیزای دیگه ای هم هست اگه خواستی و لازمت شد بگو تا بهت بگم مثه پنالتی چیپ زدن و ضربه ایستگاهی و........

آقا كف كردم خداوكيلي چقدر امكانات داشته ما نميدونستيم
ولي خيلي سخته اين كار هار انجام دادن من كه قاطي كردم

SuperSt@r
24-09-2011, 13:55
آقا كف كردم خداوكيلي چقدر امكانات داشته ما نميدونستيم
ولي خيلي سخته اين كار هار انجام دادن من كه قاطي كردم

نه عزیزم خیلی هم سخت نیست چنتا بازی که بکنی دستت میاد و به راحتی ازش لذت میبری من که خیلی راحت اینا رو انجام میدم اینایی که گفتم تازه چنتاش بود چیزای دیگه ای هم داره که حتما بعدا بهش اشاره میکنم

SuperSt@r
24-09-2011, 14:03
خیلی ممنون اره 1234همینه که گفتید،ممنون میشم بقیه رو هم بگید

باشه بقیه رو هم میگم ولی الان دیگه نمیتونم آنلاین باشم کاری برام پیش اومده شرمنده :11: باشه یه وقت دیگه
در خدمتیم هر سوالی که از هر قسمت pes2011 دارید هم اگه بلد باشم تاکید میکنم اگه بلد باشم میتونم کمکتون کنم

sepehr 2011
25-09-2011, 16:09
من دیروز داشتم pes 2011 روی ps2 بازی میکردم و دیدم بازیش برای پلی استیشن خیلی سخته!!!!
به نظر اگه این بازی pes رو روی pc هم بازی کنی روی پرو فشنال هم میشه یک گل زد ولی توی ps2 اصلا!!
منظورم موقعی هست که داری با com بازی میکنی اصلا اگه بشه گل زد!!!!!!!!!

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

حالا داره بازی pes 2012 هم میاد ببینیم اون چه کاره است الان که توی سایت آسان دانلود نسخه ی آزمایشی اومده برای دانلود که میتونین ببینین تازه بیرون هم الان که ماه مهر هست اومده توی مغازه ها!

ashk1377
26-09-2011, 18:54
من دمو رو بازی کردم زیاد فرقی با همین 2011 نداره یه مقدار متعجب شدم

majid322
26-09-2011, 18:56
من دمو رو بازی کردم زیاد فرقی با همین 2011 نداره یه مقدار متعجب شدم
:18:

عزیز چطور فرقی نکرده؟

شما گیم پلی رو نیگاه کن زمین تا اسمون تفاوت داره با 2011..

البته هر کی نظری داره و نظرش محترمه...

parlemani
05-12-2011, 03:48
سلام به همه
من cd key اورجینال pes 2012 خریدم و یعد از ساختن کونامی ایدی به راحتی آنلاین بازی می کردم، چند روز پیش چون از اسم کونامی ایدیم خوشم نمی اومد خواستم عوضش کنم ولی دیدم تو سایت نوشنه امکان ویرایش نیست و باید کونامی ایدی حذف بشه بعد از اینکه این کارو کردم کونامی ایدی جدید ساختم ولی الان نه کونامی ایدی جدید لاگین میشه نه قبلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی دونم چی کار کنم، چند تا کونامی ایدی دیگه هم ساختم ولی فرقی نکرد، خیلی ناراحتم امیدوارم شما دوستان بتونید مشکلم رو حل کنید. ببخشید وقتتون رو گرفتم. منتظرم مرسی

Heat
20-12-2011, 16:10
دوستان من یه پچی پیزی میخوام که آخرین نقل و انتقالات و پیراهن تیما آپدیت شده باشه
اگه برام بزارین به اضضافه طریقه نصبش ممنون میشم

SuperSt@r
20-12-2011, 19:33
دوستان من یه پچی پیزی میخوام که آخرین نقل و انتقالات و پیراهن تیما آپدیت شده باشه
اگه برام بزارین به اضضافه طریقه نصبش ممنون میشم

وقتي ديدم اينجا به روز شده تعجب كردم
مطمئني پچ برا 11 ميخاي؟ خب برو با 12 حال كن اين چه كاريه

masoud93
25-04-2012, 14:42
سلام.

یه آپشن فایل ، یا ترینر برا این بازی میخواستم که کردیت پوینت بده (یا همه چیز هایی که تو اکسترا بازی هست رو باز کنه)

هیچ تغییر دیگه ای نمی خوام ...

ممنون.

Spaniuly
25-04-2012, 15:47
سلام.

یه آپشن فایل ، یا ترینر برا این بازی میخواستم که کردیت پوینت بده (یا همه چیز هایی که تو اکسترا بازی هست رو باز کنه)

هیچ تغییر دیگه ای نمی خوام ...

ممنون.
پست دوم تاپیک لینکش هست

clau
25-04-2012, 17:16
با سلام خدمت همه دوستان یک سوال داشتم تو pes2012من هر وقت با رئال مادرید ی هر تیم دیگه ای جام باشگاهای اروپا میرم همش یک یا دو گروه خاص برام میان مثلن رئال همش با این تیما میفته
real madrid-napoli-olmpiaco-otlol galanti ya rela madrid-bayern munich-benfica-zenithصد بار هم امتحان کردم همین تیمها فقط میان چرا اینطوری هستن نمیشه کارش کرد کسل کننده میشه همیشه با همین تیمها بازی کنم:2:

ALIREZA.1367
28-09-2013, 21:51
سلام دوستان.من دوتا سوال داشتم اولیش اینه که چرا اسم های بازیکنای تیم ملی ایران رو اینجوری مینوسین و اینکه راهی نداره درست بشه و این تیم nelapoltsk تو پی اس لیگ برای کدوم کشوره؟

ALIREZA.1367
09-10-2013, 00:58
ببخشید اینجا مسئول نداره سوال منو جواب بده؟