PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27

tazevared2006
03-04-2011, 07:55
از DAEMON TOOLS هم استفاده کردم نشد :41:

moh3en_sh
03-04-2011, 11:07
ممنون از توضیحات خوب تون اما تو این مورد متاسفانه نسبت به نسخه های قبلی pes 2011 افت داشته چرا که در قسمت Community نسخه های قبل آمار جالب تری و کامل تری هم وجود داشت از جمله تعداد کل گل های زده شده که الان به صورت میانگین واسه هر تیم فقط موجوده و نکته مهم تر ثبت نتایج بود که خیلی تو کل کل ها لازم و باحال بود:27:
منم با شما موافقم ممنون که نظر دادین:11:

vivabarca
03-04-2011, 13:19
دوست عزیز این ترفند که از ترفند های اولیه و قدیمیه پسه! من این ترفندو از پس 5 که قبلا بازی میکردم انجام میدادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PESER حرفه ای ! این ترفند ها چطور اینا هم می دونستی :biggrin:

پرش از روی تکل : زدن RT

چرخیدن بدون لمس توپ : در مواقعی که بازیکن در جهتی غیر از جهت دروازه ی حریف در حال حرکته ابتدا باید جهت ها ( دکمه ی LS ) رو رها کرد و بعد RT رو زد .
پس دو نکته ی مهم در این حرکت یکی حرکت در عرض زمین و یا جهت مخالف دروازه ی حریفه و دومی نگرفتن جهت در هنگام زدن RT است .
در واقع در این حرکت بازیکن بدون لمس توپ بدنش رو در جهت دروازه می چرخونه .

شروع مجدد سریع بازی : گرفتن LS و زدن پاس ( A یا Y )
در مواقعی که داور خطا گرفته و البته توپ از محل خطا زیاد دور نشده با این حرکت بازیکن بلافاصله بازی رو با یه پاس شروع می کنه که باعث غافل گیری حریف میشه .

رها کردن توپ ( super cancel ) : گرفتن همزمان RT و RB هنگام دریافت پاس ( چه پاس زمینی و چه سانتر )
این حرکت می تونه سه تا کاربرد داشته باشه :
1.بازیکن توپ رو رها کرده تا عبور کنه و سپس به دنبال اون حرکت کنه ، در واقع برای اینکه بازیکن دوباره به سمت توپ عبور کرده ، حرکت کنه باید RT و RB رو رها کرد . این شیوه به درد مهاجمان می خوره تا بتونن از کمند مدافعین حریف فرار کنن .
2. رها کردن توپ برای اینکه بازیکن دیگه ای صاحب توپ بشه .
3. در مواقعی که توپ به نفع شما داره بیرون می ره با این حرکت ، بازیکن رو توپ تاثیری نمی ذاره و اجازه می ده توپ بیرون بره .

Cancel کرذن شوت یا پاس یا سانتر : گرفتن A
در مواقعی که شما شوت یا سانتر یا پاس رو گرفتید ، اما پشیمون شدید و نمی خواید این اتفاق بیفته باید بلافاصله A رو بگیرید .

فراخوندن بازیکن : زدن دوبار متوالی RT
این ترفند بیشتر به درد ضربات کرنر می خوره . اگه شما قصد دارید ضربه ی کرنر رو کوتاه کار کنید با زدن دوبار پشت سر هم دکمه ی RT یه بازیکن به شما نزدیک میشه .

تمارض ( Diving ) : زدن همزمان LS و RS ( فشار دادن به داخل )
با این حرکت بازیکن خودش رو برای گرفتن خطا روی زمین می اندازه که البته اکثر مواقع داور متوجه تمارض بازیکن شده و بهش کارت زرد میده ! از این حرکت باید در مواقعی استفاده کرد که روی یه پاس بلند داور جامونده و از صحنه فاصله ی زیادی داره .
البته یه راه دیگه برای انجام این حرکت ، تنظیم اون به عنوان یکی از دریبل های RS هست ( تو بخش Game plan در باره ی تنظیم دریبل ها توضیح دادم ) که البته این راه زیاد معقول نیست .

کنترل بازیکن در مواقعی که توپ در هواست : گرفتن RT و جهت مورد نظر

در مواقعی که بازیکن منتظر رسیدن توپ از یک پاس بلند یا ضربه ی کرنره می تونید با این حرکت مکان بازیکن رو تغییر بدبد و در واقع اون رو بیارید جلوی بازیکن حریف تا بتونید اول ضربه ی سر رو بزنید .

منبع : pes2011-tarfand.blogfa.com

moh3en_sh
03-04-2011, 13:46
PESER حرفه ای ! این ترفند ها چطور اینا هم می دونستی :biggrin:

چرخیدن بدون لمس توپ : در مواقعی که بازیکن در جهتی غیر از جهت دروازه ی حریف در حال حرکته ابتدا باید جهت ها ( دکمه ی LS ) رو رها کرد و بعد RT رو زد .
پس دو نکته ی مهم در این حرکت یکی حرکت در عرض زمین و یا جهت مخالف دروازه ی حریفه و دومی نگرفتن جهت در هنگام زدن RT است .

در مواقعی که داور خطا گرفته و البته توپ از محل خطا زیاد دور نشده با این حرکت بازیکن بلافاصله بازی رو با یه پاس شروع می کنه که باعث غافل گیری حریف میشه .

رها کردن توپ ( super cancel ) : گرفتن همزمان RT و RB هنگام دریافت پاس ( چه پاس زمینی و چه سانتر )
1.بازیکن توپ رو رها کرده تا عبور کنه و سپس به دنبال اون حرکت کنه ، در واقع برای اینکه بازیکن دوباره به سمت توپ عبور کرده ، حرکت کنه باید RT و RB رو رها کرد . این شیوه به درد مهاجمان می خوره تا بتونن از کمند مدافعین حریف فرار کنن .
3. در مواقعی که توپ به نفع شما داره بیرون می ره با این حرکت ، بازیکن رو توپ تاثیری نمی ذاره و اجازه می ده توپ بیرون بره .

در مواقعی که شما شوت یا سانتر یا پاس رو گرفتید ، اما پشیمون شدید و نمی خواید این اتفاق بیفته باید بلافاصله A رو بگیرید .

این ترفند بیشتر به درد ضربات کرنر می خوره . اگه شما قصد دارید ضربه ی کرنر رو کوتاه کار کنید با زدن دوبار پشت سر هم دکمه ی RT یه بازیکن به شما نزدیک میشه .

با این حرکت بازیکن خودش رو برای گرفتن خطا روی زمین می اندازه که البته اکثر مواقع داور متوجه تمارض بازیکن شده و بهش کارت زرد میده ! از این حرکت باید در مواقعی استفاده کرد که روی یه پاس بلند داور جامونده و از صحنه فاصله ی زیادی داره .
البته یه راه دیگه برای انجام این حرکت ، تنظیم اون به عنوان یکی از دریبل های RS هست ( تو بخش Game plan در باره ی تنظیم دریبل ها توضیح دادم ) که البته این راه زیاد معقول نیست .

در مواقعی که بازیکن منتظر رسیدن توپ از یک پاس بلند یا ضربه ی کرنره می تونید با این حرکت مکان بازیکن رو تغییر بدبد و در واقع اون رو بیارید جلوی بازیکن حریف تا بتونید اول ضربه ی سر رو بزنید .

منبع : pes2011-tarfand.blogfa.com

بله میدونستم اینا که جدید نیستن تو پس های قبلی بودن این ترفند ها!:27:

resident
03-04-2011, 14:11
تمام این ها همشون قدیمی هستن. البته گذاشتنشون اینجا بد نیست،واسه اونایی که تازه وارد هستن اما فک میکنم این تایپیک که الان 601 و با حداقل 6005 پست توش اینا قبلا گفته شده و یا داده شده.
اجازه بدید اگه کسی چیزی بلد نیست خودش عنوان کنه، بعدش اون رو بهش یاد بدین.

mjorh
03-04-2011, 20:09
من اين بازيرو چن بار نصب كردم ولي الان كه تازه ويندوز عوض كردم ارور d3dx9-30dll was not found .... ميده ! دايركتشم نصب نميشه .( واسه كرايسيز نصب شد اما)

moh3en_sh
03-04-2011, 23:52
من پچ PESEsit 2رو نصب کردم ولی میخوام BAL رو سیو کنم هنگ میکنه میاد بیرون،دوستان راهنمایی کنید...
این پچ مشکلات زیادی داره یکی از مشکلاتش همین سیو BAL و ML هست که میپره بیرون!!!

urumchi
04-04-2011, 03:56
دوستان پچی ، نرم افزاری نیست که بشه باهاش مشکلات داوری رو حل کرد؟

من داشتم با آرسنال بازی میکردم کلیچی با لگد زد تو سینه ی مسی ولی خطای مسی گرفته شد!!!!

یا 1 متر پشت محوطه خطا کردم ولی بازیکن توی محوطه افتاد زمین داور پنالتی گرفت!!!!

خلاصه اینکه بدجوری از دست داوری ناراحتم. حتی از وضعیت داوری لیگ ایران هم بدتره.

malkemid
04-04-2011, 12:36
من اين بازيرو چن بار نصب كردم ولي الان كه تازه ويندوز عوض كردم ارور d3dx9-30dll was not found .... ميده ! دايركتشم نصب نميشه .( واسه كرايسيز نصب شد اما)

شما اسم همین فایل رو تو گوگل سرچ کن....بعد دانلودش کن تو system32 ویندوزت کپیش کن حل میشه

arman665
04-04-2011, 12:48
سلام،
دوستانی تا اونجایی که من فهمیدم پچ 1.03 فقط برای آنلاین بازی کردن درسته ؟
برای آخرین نقل و انتقالات و تصحیح نام بازیکنان باید DLC2 نصب بشه ؟

Reza Azimy_RW
04-04-2011, 19:21
سلام دوستان
یه مشکل برام تو نسخه جدید پیش اومده هی میخوام بیام بپرسم هی نمیشه !

تو نسخه قبل از کناره ها نفوذ میکردم و با یه پاس به کنار ( گله اروپایی ! ) به کسی که ااونطرفه دروازه یا روبه رویه دروازه هست پاس میدادم و گلش میکردم .
وقتی شوت رو میزدم کلید R2 رو نگه میداشتم . ( تقریبا همزمان با زدنه دکمه شوت )

ولی تو این نسخه هرچی با این روش شوت میکنم از بالایه دروازه میره ؟ به صورته عادی هم که زیاد گل نمیشه !

مگه شوت تکنیکی رو همینجوری نمیزنن ؟
بهترین روش برای شوت به طرفه دروازه چیه ؟

ممنون میشم جواب بدید

malkemid
04-04-2011, 19:38
سلام دوستان
یه مشکل برام تو نسخه جدید پیش اومده هی میخوام بیام بپرسم هی نمیشه !

تو نسخه قبل از کناره ها نفوذ میکردم و با یه پاس به کنار ( گله اروپایی ! ) به کسی که ااونطرفه دروازه یا روبه رویه دروازه هست پاس میدادم و گلش میکردم .
وقتی شوت رو میزدم کلید R2 رو نگه میداشتم . ( تقریبا همزمان با زدنه دکمه شوت )

ولی تو این نسخه هرچی با این روش شوت میکنم از بالایه دروازه میره ؟ به صورته عادی هم که زیاد گل نمیشه !

مگه شوت تکنیکی رو همینجوری نمیزنن ؟
بهترین روش برای شوت به طرفه دروازه چیه ؟

ممنون میشم جواب بدید

کلا شوت زدن بستگی به قدرت شوت زنی بازیکن هم داره...

و البته اینکه اگه تو پوزیشن خوبی نباشه خوب نمیزنه

Reza Azimy_RW
04-04-2011, 19:51
خوب من اکثرا با هیگواین شوت میزنم ولی خوب تو نسخه قبلم همینجوری بود دیگه ! پس چرا تو این نسخه همه توپها از بالا میره ؟ حتی اگه یه لحظه دکمه شوت رو بزنی ؟

malkemid
04-04-2011, 23:10
خوب من اکثرا با هیگواین شوت میزنم ولی خوب تو نسخه قبلم همینجوری بود دیگه ! پس چرا تو این نسخه همه توپها از بالا میره ؟ حتی اگه یه لحظه دکمه شوت رو بزنی ؟

اصلا شما اون سیستم شوت زنی قبل رو فراموش کن...

باید سعی کنی بازیکنت رو به دروازه باشه و توپ رو پای تخصصیش باشه...

یه چیز دیگه اینکه بعد از تغییر مسیر ناگهانی اگه شوت بزنی معمولا خوب نمی زنه

vivabarca
05-04-2011, 00:15
یه راه برای اینکه شوت هات از بالای دروازه بیرون نره استفاده از شوت زمینی هست ( همون طور که RB رو نگه داشتی شوت رو بزن ) البته اگه شوت رو زیاد نگه داری توپ هم یه مقدار ارتفاع می گیره .
و یه روش دیگه هم برای بالا بردن دقت شوت زنی استفاده از شوت های پر قدرته ( بعد از اینکه شوت رو زدی اندازه ی اون رو با زدن X قطع کن )

fery joon
05-04-2011, 15:07
یکی از دوستان لطف کنه لینک دانلود مستقیم این دیتا پک 7 جدید 11 مارچ رو بزاره ممنون میشم :11:

sepehr 2011
05-04-2011, 20:20
سلام بچه ها توی این بازی چه جوری میشه پنالتی زد؟هر کار میکنم یا میزنه به وسط یا میزنه به بیرون میشه بگین چه جوری باید پنالتی بزنم ممنون میشم.:10:

MicrosoftH
05-04-2011, 20:29
تو PES واقعا خیلی این کریستیانو رونالدو حالگیره شوتت میزنه کامپیوتر میهنگه

meisam317
06-04-2011, 00:05
یه راه برای اینکه شوت هات از بالای دروازه بیرون نره استفاده از شوت زمینی هست ( همون طور که RB رو نگه داشتی شوت رو بزن ) البته اگه شوت رو زیاد نگه داری توپ هم یه مقدار ارتفاع می گیره .
و یه روش دیگه هم برای بالا بردن دقت شوت زنی استفاده از شوت های پر قدرته ( بعد از اینکه شوت رو زدی اندازه ی اون رو با زدن X قطع کن )

بعد از اینکه شوت رو زدی اندازه ی اون رو با زدن X قطع کن ) یعنی چی ؟ بیشتر توضیح بده لطفا ؟

شما خیلی تکنیک های جالبی یاد مییدن ؟ از کجا میشه اینارو یاد گرفتش جناب ؟ سایت داخلی خارجی ؟ خود شما مربی بچه ها میشین :31: چیکار باید بکنیم استاد :11:

vivabarca
06-04-2011, 09:20
بعد از اینکه شوت رو زدی اندازه ی اون رو با زدن X قطع کن ) یعنی چی ؟ بیشتر توضیح بده لطفا ؟

شما خیلی تکنیک های جالبی یاد مییدن ؟ از کجا میشه اینارو یاد گرفتش جناب ؟ سایت داخلی خارجی ؟ خود شما مربی بچه ها میشین :31: چیکار باید بکنیم استاد :11:
منظورم از قطع کردن شوت اینه که اول شوت رو بگیری و بلافاصله دکمه ی x رو بزنی که اندازه ی شوت بیشتر نشه .

درضمن منبع من وبلاگ pes2011-tarfand.blogfa.com هست . :46:

vivabarca
06-04-2011, 09:28
سلام بچه ها توی این بازی چه جوری میشه پنالتی زد؟هر کار میکنم یا میزنه به وسط یا میزنه به بیرون میشه بگین چه جوری باید پنالتی بزنم ممنون میشم.:10:

نحوه ی گل کردن پنالتی :

1. پنالتی ساده ( زمینی ) : ابتدا باید شوت رو بزنید و بعد حدود 0.5 ثانیه جهت چپ یا راست دروازه رو بگیرید .

2. پنالتی چیپ : ابتدا شوت رو بزنید ، بلا فاصله جهت مخالف دروازه ( عقب ) رو به میزان کمتر از 0.5 ثانیه بگیرید و بعد حدود 0.5 ثانیه جهت چپ یا راست دروازه رو بگیرید .

3. پنالتی به سه کنج دروازه : در این حالت توپ از زمین ارتفاع می گیره ، بعد از زدن شوت بلا فاصله جهت داخل دروازه ( جلو ) رو به میزان کمتر از 0.5 ثانیه بگیرید و بعد حدود 0.5 ثانیه جهت چپ یا راست دروازه رو بگیرید .

نحوه ی گرفتن پنالتی :

ابتدا جهت مورد نظر برای شیرجه زدن دروازه بان رو انتخاب می کنید ، بعد همون طور که جهت رو نگه داشتید ، لحظه ی زده شدن شوت ، دکمه ی B ( شوت ) رو بزنید .

نحوه ی تمرین پنالتی :

برای تمرین پنالتی باید وارد Training ( تمرین ) بشید و ضربات آزاد رو انتخاب کنید و بعد توپ رو داخل محوطه جریمه بکارید .

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moh3en_sh
06-04-2011, 09:41
سلام لينك دانلود جديدترين پچ رو ميخوام
دوست عزیز تو گوگل سرچ کن

moh3en_sh
06-04-2011, 09:47

شما وقتی شوت رو با x قطع میکنی شوت شما به صورت قدرتی زده میشه!

moh3en_sh
06-04-2011, 10:08
چطور میشه پنالتی کامپیوتر رو مهار کرد؟
برای مهار کردن پنالتی،زمانی که دارین با کامپیوتر فوتبال بازی میکنین اگه پنالتی به نفع کامپیوتر شد به این صورت عمل کنید به احتمال 80 درصد میتونید ضربه ی پنالتیشو مهار کنید. معمولا کامپیوتر پنالتیاشو زمینی میزنه پس در هنگام پنالتی ابتدا دروازبان رو حدودا یک قدم به سمت مثلا چپ ببرید در چنین حالتی کامپیوتر به احتمال بسیار زیاد توپ رو به سمت مخالف یعنی راست ( و البته زمینی) خواهد زد پس شما هم به همون سمت یعنی سمت راست و زمینی بپرید و توپشو مهار کنید.
نکته : برای پرش دروازبان به یک سمت باید دکمه ی مریع (یا همون شوت) رو هم نگه دارید.

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

دوستان عزیز من تمام تکنیک های پس 2011 رو تو صفحات زیر توضیح دادم میتونید برید بخونید:20:

pishoolii
06-04-2011, 10:42
برای pes 2010 یه فایل صدا و هیاهوی تماشاگرای fifa اومده بود که حجمش خیلی کم بود ، خیلی هیجان بازی رو بیشتر می کرد ، واسه pes 2011 کسی این فایل Sound رو گیر نیاورده؟؟؟؟

MicrosoftH
06-04-2011, 11:42
من که دیگه از این همه فوتبالیستای PES خسته شدم

pedramgolchin
07-04-2011, 02:14
دوستان این قضیه نقل و انتقالات master league چیه؟؟
من الان با بارسا فصل اول رو دارم بازی میکنم و همون فصل اول که به ماه نقل و انتقالات رسیدم یعنی وسط فصل نمیتونم بازیکنام رو حفظ کنم
مسی و ویا و بویان کرکیچ و آدریانو و ژاوی و خیلی های دیګه میرن تیمهای دیګه
توی هر منوی از transferهم که میرم راهی برای تمدید قرارداد یا جلوګیری از فروش بازیکنا نیستش
میشه کمکم کنید

sepehr 2011
08-04-2011, 15:03
سلام میشه بگین توی این بازی باید چه جوری ضربه ی آزاد رو گل کنم ممنون.:3:

moh3en_sh
08-04-2011, 22:36
سلام میشه بگین توی این بازی باید چه جوری ضربه ی آزاد رو گل کنم ممنون.:3:
برای زدن این ضربات به صورت غیر مستقیم یا ترکیبی باید RB و LB رو با هم بزنید . در این حالت یه بازیکن دیگه کنار توپ میاد و شما می تونید سه کار انجام بدید :

1. با زدن شوت بازیکن اضافه شده فقط از روی توپ می پره و رد میشه و بازیکن اصلی شوت میزنه .
2.با گرفتن LB و زدن پاس ، بازیکن اضافه شده یه ضربه کوچیک به توپ میزنه و بازیکن اصلی میتونه شوت بزنه یا حرکت کنه و بازی رو ادامه بده .
3.با گرفتن LB و زدن شوت یا سانتر بازیکن اضافه شده به طور غافل گیر کننده ای ! خودش به سمت دروازه شوت میزنه .

پریدن دیوار دفاعی : زدن A
نپریدن دیوار دفاعی : زدن B
اضافه یا کم کردن بازیکن های تشکیل دهنده ی دیوار دفاعی : گرفتن LT و زدن جهت ها ی بالا یا پایین ( LS به سمت بالا یا پایین )
شروع مجدد سریع بازی ( در مواقعی که توپ در محل حادث شدن خطاست ) : گرفتن LS و زدن پاس

1.ضربات آزاد چسبیده به محوطه ی جریمه ( از پشت خط تا فاصله ی حدود 22 متری ) سه راه برای گل کردن چنین ضرباتی وجود داره :
1. ابتدا جهتی که دوازه بان خالی گذاشته رو نشونه گیری می کنیم ، بعد همون طور که جهت جلو رو نگه داشتیم دکمه ی X ( تو تایپ 2 میشه سانتر ) رو به مقدار 1/4 الی 1/3 پر می کنیم و توپ به صورت یه ضربه ی چیپ از بالای دیوار دفاعی رد شده و تبدیل به گل میشه ( دقت کنید اگه X رو زیاد بگیرید توپ از بالای دروازه عبور می کنه و اگه کم نگه دارید ، علی رغم رد شدن توپ از روی دیوار دفاعی ، دروازه بان به راحتی توپ رو می گیره ) می تونید نمونه ی این گل رو تو ویدئو ی زیر ببینید :

2. ابتدا جهتی که دروازه بان خالی نذاشته رو نشونه گیری می کنیم بعد همون طور که جهت جلو رو گرفتیم شوت رو حدودا 1/3 الی 1/2 پر می کنیم ( بهتره بعد از رسیدن شوت به این مقدار بلافاصله دکمه ی Y رو فشار بدیم ) ، در این حالت توپ با سرعت بالایی به کنج دروازه میره و با اینکه دروازه بان به اون زاویه نزدیکتره ، احتمال گل شدن ضربه بالاست .می تونید نمونه ی این گل رو تو ویدئو ی زیر ببینید :

3. یه راه دیگه برای گل کردن چنین ضرباتی زدن توپ از زیر دیوار دفاعی هست !!! البته احتمال گل شدن توپ تو این شیوه کمتر از دو حالت قبله چون معمولا توپ به پای بازیکنان دیوار دفاعی می خوره . برای این کار ابتدا جهت خالی دروازه رو هدف می گیریم بعد همون طور که جهت عقب رو گرفتیم دکمه ی X رو به میزان کمی ( حدودا 1/4 ) پر می کنیم . می تونید نمونه ی این گل رو تو ویدئو ی زیر ببینید :Download 2. ضربات آزاد با فاصله 22 الی 27 متری : برای گل کردن این ضربات باید همون طور که جهت عقب رو نگه داشتیم شوت رو به میزان حدودا 1/2 الی 3/4 پر کنیم ( برای دقت بیشتر میشه با زدن X شوت رو قطع کرد ) . می تونید نمونه ی این گل رو تو ویدئو ی زیر ببینید :

2. ضربات آزاد با فاصله 22 الی 27 متری :

برای گل کردن این ضربات باید همون طور که جهت عقب رو نگه داشتیم شوت رو به میزان حدودا 1/2 الی 3/4 پر کنیم ( برای دقت بیشتر میشه با زدن x شوت رو قطع کرد ) . می تونید نمونه ی این گل رو تو ویدئو ی زیر ببینید :

منبع:

3Dmajid
08-04-2011, 22:38
اشک آدم در میاد بخواد یه گل بزنه :41: یا شایدم من بلد نیستم ؟! :41:

یه سوال ... چرا کونامی از اولین pes که ساخته ایران رو توش گذاشته ولی هیچ وقت درستش نکرده ؟!!! نمیساخت که سنگین تر بود.
البته فقط ایران نیست بعضی دیگه از کشورام هستن.

vivabarca
09-04-2011, 14:35
اشک آدم در میاد بخواد یه گل بزنه :41: یا شایدم من بلد نیستم ؟! :41:

یه سوال ... چرا کونامی از اولین pes که ساخته ایران رو توش گذاشته ولی هیچ وقت درستش نکرده ؟!!! نمیساخت که سنگین تر بود.
البته فقط ایران نیست بعضی دیگه از کشورام هستن.
خوبی pes اینه که اگه تیمی هم مشکل لایسنس داره با نصب پچ می تونی این مشکلات رو برطرفی کنی ( بعد نصب بچ اسم بازیکن ها ی تیم ملی درست میشه ) البته اگه بخوای میتونی چهره های بازیکن های تیم ملی هم آپدیت کنی .
در مورد گل زدن هم تجربه به من ثابت کرده که صرفا با پاس و شوت معمولی به سختی می تونی به گل برسی ، توصیه می کنم ترفند ها و نکاتی که بچه ها تو همین تاپیک گذاشتن رو تو بازیت پیاده کنی ، در ضمن تو وبلاگ

هم نکات جالبی مثل انواع پاس ، انواع سانتر ، انواع شوت و ... گفته شده که می تونه به بالا بردن سطح بازیت کمک کنه :46:

vivabarca
09-04-2011, 14:41
من الان با بارسا فصل اول رو دارم بازی میکنم و همون فصل اول که به ماه نقل و انتقالات رسیدم یعنی وسط فصل نمیتونم بازیکنام رو حفظ کنم
توی هر منوی از transferهم که میرم راهی برای تمدید قرارداد یا جلوګیری از فروش بازیکنا نیستش
میشه کمکم کنید

منم همیشه با این مشکل مواجه بودم و آخر هم دلیلش رو نفهمیدم ! اگه می خوای یه فصل بی دغدغه تو مستر داشته باشی توصیه می کنم قبل ساخت مستر ، دو تا آپشن مربوط به اون رو تو قسمت Extra content بخری .

sepehr 2011
09-04-2011, 17:28
سلام دوستان چه جوری توی این بازی میشه خودتو الکی بندازی زمین و کی به کار میره و لطفا فقط برای PCتوضیح بدین ممنون.:3::3:

sepehr 2011
09-04-2011, 17:35
میشه کمکم کنید
سلام دوست عزیز مشکل تو اینه که پول کم میاری یا به بازی کنا موقع بی پولی اونا رو تو بازی نمیاری یا اینکه بازی کنان حالشون بده ولی تو باز هم به اون ها بازی نمیدی .من خودم این مشکل رو با رِِیُالا مادرید داشته ام یا اینکه تو خیلی بازی کنان گرونی میخری و بعد که مری توی یه فصل یه مشکل پیش میاد این مشکل همینه و بی پولی و دیگه بازی کنان بدون هیچ پولی به تیم های دیگه میرن اگه باز مشکلی بود بگو تا مشکل رو حل کنم.:10:

vivabarca
09-04-2011, 18:34
سلام دوستان چه جوری توی این بازی میشه خودتو الکی بندازی زمین و کی به کار میره و لطفا فقط برای PCتوضیح بدین ممنون.:3::3:
اگه منظورت از pc استفاده از کیبورده باید بگردی معادل دکمه های L و R روی دسته رو روی کیبورد پیدا کنی و اگه حین بازی اون ها رو با هم فشار بدی بازیکن خودش رو روی زمین می ندازه و البته حاصلش یه اخطار برای خودشه ! ( یه جا خوندم از این حرکت وقتی باید استفاده کرد که توپ از داور فاصله ی زبادی داره و در واقع داور جا مونده تا شاید بتونی خطا بگیری )

sepehr 2011
09-04-2011, 19:42
اگه منظورت از pc استفاده از کیبورده باید بگردی معادل دکمه های L و R روی دسته رو روی کیبورد پیدا کنی و اگه حین بازی اون ها رو با هم فشار بدی بازیکن خودش رو روی زمین می ندازه و البته حاصلش یه اخطار برای خودشه ! ( یه جا خوندم از این حرکت وقتی باید استفاده کرد که توپ از داور فاصله ی زبادی داره و در واقع داور جا مونده تا شاید بتونی خطا بگیری )
سلام یعنی مثلا با رونالدو داری میری جلو بعد اون یارو داره حولت میده اون موقعه میشه استفاده کرد؟:3:

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

سلام دوستان چه جوری میشه با رونالدو حرکات تکنکی بکنی و برای pcتوضیح بدین ممنون اگه میشه کامل توضیح بدین.:10:

3Dmajid
09-04-2011, 19:46
خوبی pes اینه که اگه تیمی هم مشکل لایسنس داره با نصب پچ می تونی این مشکلات رو برطرفی کنی ( بعد نصب بچ اسم بازیکن ها ی تیم ملی درست میشه ) البته اگه بخوای میتونی چهره های بازیکن های تیم ملی هم آپدیت کنی .
در مورد گل زدن هم تجربه به من ثابت کرده که صرفا با پاس و شوت معمولی به سختی می تونی به گل برسی ، توصیه می کنم ترفند ها و نکاتی که بچه ها تو همین تاپیک گذاشتن رو تو بازیت پیاده کنی ، در ضمن تو وبلاگ

هم نکات جالبی مثل انواع پاس ، انواع سانتر ، انواع شوت و ... گفته شده که می تونه به بالا بردن سطح بازیت کمک کنه :46:

ممنون ... قضیه این لایسنس چیه میشه بیشتر توضیح بدی ؟ :20:
این پچی که میگی واسه خود شرکت کونامیه که چهره و اسم بازیکنا رو درست کنه ؟ :11:

sepehr 2011
09-04-2011, 19:52
این بازی یک بدی داره اونم اینه که وقتی داری بازی مستر لیگ بین خیلی سخت و سخت سخت رو انتخاب کنی داری بازی میکنی از بازیکنان حریف یکی یه تکل ناجور میکنه که داور خطا نمیگیره و وقتی خودت این کارو میکنی کارت قرمز میگیری یا بازیکن حریف رو یک ضره حل بدی خطا میشه خیلی نامردیه:19:.شما چی فکر میکنین؟:10:

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

سلام دوست عزیز میتونی از خود بازی ,بازی رو آبدیت کنی هم صورت ها عوض میشه هم اسم ها و کفش ها.:31:

vivabarca
09-04-2011, 20:29
سلام یعنی مثلا با رونالدو داری میری جلو بعد اون یارو داره حولت میده اون موقعه میشه استفاده کرد؟:3:

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

سلام دوستان چه جوری میشه با رونالدو حرکات تکنکی بکنی و برای pcتوضیح بدین ممنون اگه میشه کامل توضیح بدین.:10:
من خودم تا الان نتونستم با این حرکت خطا بگیریم ! تو تلاشت رو کن ببین نتیجه می گیری یا نه !
در مورد حرکات تکنیکی هم باید بگم تقریبا همه ی حرکات تکنیکی رو میشه با همه ی بازیکن ها انجام بدی ( فرقی نداره رونالدو باشه یا آرش برهانی ! ) تو همون وبلاگ هم توضیح های خوبی داده میتونی مراجعه کنی :46:

vivabarca
09-04-2011, 20:36
لایسنس همون لیسانس خودمونه :31: یعنی تیم هایی که تحت پوشش کونامی نیستن .
در مورد پچ ها هم دقیقا نمی دونم مال خود کونامیه یا نه ، تو سایت ----------.com هست می تونی دانلود کنی :46:

moh3en_sh
10-04-2011, 15:08
این پچی که میگی واسه خود شرکت کونامیه که چهره و اسم بازیکنا رو درست کنه ؟
بله دوست عزیز
پچ خود شرکت کونامی رو میتونی تو لینک زیر در پست 5985 دانلود کنی.

من خودم تا الان نتونستم با این حرکت خطا بگیریم ! تو تلاشت رو کن ببین نتیجه می گیری یا نه !
فکر نکنم بشه باش خطا بگیری نمیدونم شاید من بلد نیستم

vivabarca
10-04-2011, 17:00
این بازی یک بدی داره اونم اینه که وقتی داری بازی مستر لیگ بین خیلی سخت و سخت سخت رو انتخاب کنی داری بازی میکنی از بازیکنان حریف یکی یه تکل ناجور میکنه که داور خطا نمیگیره و وقتی خودت این کارو میکنی کارت قرمز میگیری یا بازیکن حریف رو یک ضره حل بدی خطا میشه خیلی نامردیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما چی فکر میکنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزرگترین نقطه ضعف pes 11 همین داوریشه ، شما هم بی خودی حرص نخورید و منتظر pes 12 باشید تا شاید تو اون این مشکل حل بشه !

moh3en_sh
10-04-2011, 17:51
بزرگترین نقطه ضعف pes 11 همین داوریشه ، شما هم بی خودی حرص نخورید و منتظر pes 12 باشید تا شاید تو اون این مشکل حل بشه !
تازه هوش مصنوعی داور نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده ولی بازم مشکل داره که امیدوارم تو pes12 حل بشه

sepehr 2011
10-04-2011, 18:51
در مورد حرکات تکنیکی هم باید بگم تقریبا همه ی حرکات تکنیکی رو میشه با همه ی بازیکن ها انجام بدی ( فرقی نداره رونالدو باشه یا آرش برهانی ! ) تو همون وبلاگ هم توضیح های خوبی داده میتونی مراجعه کنی :46:
سلام توی وبلاگ هیچ کس همدیگه رو نمیشناسن تازه توی اون وبلاگ برای pcتوضیح نداده و چیز جالبی توی اون وبلاگ نیست من ازشون راهنمایی خواستم که خود نویسنده وبلاگ چیزی نمیدونه و اینش جالبه تازه من این pes2011که دارم فارسی نیست اصله و اگه میشه بگین که چکار کنم وقتی میخوام برم کرنر بزنم میخوام بگم همه بیان جلو حتی دروازه بان با چه دکمه ای از کیبورد باید بزنم تا بیان جلو؟:14:

hajoo
10-04-2011, 18:59
pes 2011 علاوه بر داوری مشکلات بزرگ دیگه ای هم داره. اول اینکه بعضی وقتا بازیکنا خودشون تکل انجام میدن که منجر به خطا یا حتی کارت قرمز میشه و رو اعصاب آدم راه میره. این مشکل در pes 9 بود تو pes 10 برطرف شد ولی تو pes 11 باز عود کرد!
مشکل گیم پلی و شوت زدن و ... هم داره .مثلا در عرض حرکتی کنی و شوت بزنی شوت های مزخرفی میکنه.کلا همیشه هر وقت نسخه soccer جدیدی میاد منو به طرف خودش جذب میکنه ولی این یکی نکرد.
البته هنوز اینقدر هم افت نکرده که از فیفا عقب بیفته.

3Dmajid
10-04-2011, 19:22

بهترین داوری تو نسخه 6 بود ... نمیدونم چرا کونامی انتخاب داور رو حذف کرد !!
این نسخه واقعا با قدرت تمام گند زدن تو داوری بازی :31:

moh3en_sh
10-04-2011, 20:19
مثلا در عرض حرکتی کنی و شوت بزنی شوت های مزخرفی میکنه.کلا همیشه هر وقت نسخه soccer جدیدی میاد منو به طرف خودش جذب میکنه ولی این یکی نکرد.
دوست عزیز من با شما موافقم که شوت زدن سخته تو پس11 ولی هر بازیکنی نمیتونه تو عرض حرکت کنه و شوت بزنه.
مثل نسخه های قبلی پس که خیلی مسخره بود و شوت که میکردی واقا غیر طبیعی میزد! البته تو این نسخه سعی کردن به واقعییت نزدیکتر باشه که این خودش سخت ترش کرده.
درکل با هر بازیکنی نمیشه خوب شوت زد باید بازیکن شوت زن باشه.

vivabarca
10-04-2011, 20:50
دوست عزیز من با شما موافقم که شوت زدن سخته تو پس11 ولی هر بازیکنی نمیتونه تو عرض حرکت کنه و شوت بزنه.
مثل نسخه های قبلی پس که خیلی مسخره بود و شوت که میکردی واقا غیر طبیعی میزد! البته تو این نسخه سعی کردن به واقعییت نزدیکتر باشه که این خودش سخت ترش کرده.
درکل با هر بازیکنی نمیشه خوب شوت زد باید بازیکن شوت زن باشه.

دقیقا ، تو این نسخه شوت زدن خیلی به واقعیت نزدیک شده و برای اینکه شوت بازیکن قدرت و دقت کافی رو داشته باشه باید بازیکن تعادل کافی رو داشته باشه . البته در مورد شوت هایی که بازیکن هنگام حرکت تو عرض می زنه بهترین کار استفاده از همون شوت های زمینی یا پر قدرته که توضیح دادم .

vivabarca
10-04-2011, 21:00
pes 2011 علاوه بر داوری مشکلات بزرگ دیگه ای هم داره. اول اینکه بعضی وقتا بازیکنا خودشون تکل انجام میدن که منجر به خطا یا حتی کارت قرمز میشه و رو اعصاب آدم راه میره. این مشکل در pes 9 بود تو pes 10 برطرف شد ولی تو pes 11 باز عود کرد!

تو قسمت Management edit گیم پلن ، Auto Trigger Setting رو بزن و اون جا گزینه ی تکل زدن رو خاموش کن ( مطابق عکس زیر ) البته من این مطلب رو از وبلاگ pes2011-tarfand.blogfa.com می گم و خودم مطمئن نیستم که این تنظیمات مربوط به بازی با مربی میشه یا بازی بدون مربی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vivabarca
10-04-2011, 21:51
سلام توی وبلاگ هیچ کس همدیگه رو نمیشناسن تازه توی اون وبلاگ برای pcتوضیح نداده و چیز جالبی توی اون وبلاگ نیست من ازشون راهنمایی خواستم که خود نویسنده وبلاگ چیزی نمیدونه و اینش جالبه تازه من این pes2011که دارم فارسی نیست اصله و اگه میشه بگین که چکار کنم وقتی میخوام برم کرنر بزنم میخوام بگم همه بیان جلو حتی دروازه بان با چه دکمه ای از کیبورد باید بزنم تا بیان جلو؟:14:
اتفاقا مطالب جالبی تو اون وبلاگ هست ! مثل جواب سوال دومت !:31:

چند نکته در مورد ضربات کرنر :

سانتر معمولی : گرفتن X به میزان دلخواه

سانتر مستقیم و بدون کات : گرفتن جهت بالا و زدن X

سانتر زمینی : گرفتن جهت پایین و زدن X

سانتر با ارتفاع بیشتر و سرعت کمتر : گرفتن RT و زدن X

جلو آمدن بیشتر بازیکنان به محوطه ی جریمه : فعال کردن استراتژی All out Attack

در واقع با این کار بیشتر بازیکن ها وارد محوطه جریمه ی حریف شده و احتمال زدن ضربه ی سر بیشتر میشه ، البته باید قبلا این استراتژی رو تو قسمت Game plan انتخاب کرده و اون رو فعال کنید ( برای آشنایی بیشتر با استراتژی ها می تونید به فسمت Game plane مراجه کنید )

جلو آمدن دروازه بان برای زدن ضربه سر : علاوه بر فعال کردن استراتژی فوق باید سطح حمله ی تیم رو هم ماکسیمم کنید ( با گرفتن select و زدن RB )

البته این شیوه فقط در دقایق پایانی بازی جواب میده .

منبع :

در مورد کیبورد هم اولا که توصیه می کنم با دسته بازی کنی ثانیا اگه می خوای این کار ها رو با کیبورد انجام بدی باید خودت معادل دکمه ها رو کیبوردت تنظیم کنی ( تو setting بازی )

malkemid
10-04-2011, 22:04
اتفاقا مطالب جالبی تو اون وبلاگ هست ! مثل جواب سوال دومت !:31:

چند نکته در مورد ضربات کرنر :

در واقع با این کار بیشتر بازیکن ها وارد محوطه جریمه ی حریف شده و احتمال زدن ضربه ی سر بیشتر میشه ، البته باید قبلا این استراتژی رو تو قسمت Game plan انتخاب کرده و اون رو فعال کنید ( برای آشنایی بیشتر با استراتژی ها می تونید به فسمت Game plane مراجه کنید )

جلو آمدن دروازه بان برای زدن ضربه سر : علاوه بر فعال کردن استراتژی فوق باید سطح حمله ی تیم رو هم ماکسیمم کنید ( با گرفتن select و زدن RB )

منبع :

در مورد کیبورد هم اولا که توصیه می کنم با دسته بازی کنی ثانیا اگه می خوای این کار ها رو با کیبورد انجام بدی باید خودت معادل دکمه ها رو کیبوردت تنظیم کنی ( تو setting بازی )

این X که میگی یعنی دکمه شوت؟!!مال من سانترش A هست...منظور کدومه؟

vivabarca
10-04-2011, 22:21
این X که میگی یعنی دکمه شوت؟!!مال من سانترش A هست...منظور کدومه؟
همه ی توضیحات این وبلاگ بر اساس چینش type 2 هست ( تو این چینش X سانتر میشه و B شوت )

sepehr 2011
12-04-2011, 12:22
سلام من میخوام شما رو توی زدن انواع شوت آشنا کنم:

شوت معمولی : گرفتن B به میزان دلخواه

شوت کنترل شده : بعد از گرفتن B ، اندازه ی اون رو با زدن RT ، قطع می کنید .

شوت پر قدرت : بعد از گرفتن B ، اندازه ی اون رو با زدن X ، قطع می کنید .

شوت زمینی : همین طور که RB رو نگه داشتید ، به میزان دلخواه شوت رو نگه می دارید .
و ضربات آزاد:

برای زدن این ضربات به صورت غیر مستقیم یا ترکیبی باید RB و LB رو با هم بزنید . در این حالت یه بازیکن دیگه کنار توپ میاد و شما می تونید سه کار انجام بدید :

1. با زدن شوت بازیکن اضافه شده فقط از روی توپ می پره و رد میشه و بازیکن اصلی شوت میزنه .
2.با گرفتن LB و زدن پاس ، بازیکن اضافه شده یه ضربه کوچیک به توپ میزنه و بازیکن اصلی میتونه شوت بزنه یا حرکت کنه و بازی رو ادامه بده .
3.با گرفتن LB و زدن شوت یا سانتر بازیکن اضافه شده به طور غافل گیر کننده ای ! خودش به سمت دروازه شوت میزنه .

پریدن دیوار دفاعی : زدن A
نپریدن دیوار دفاعی : زدن B
اضافه یا کم کردن بازیکن های تشکیل دهنده ی دیوار دفاعی : گرفتن LT و زدن جهت ها ی بالا یا پایین ( LS به سمت بالا یا پایین )

شروع مجدد سریع بازی ( در مواقعی که توپ در محل حادث شدن خطاست ) : گرفتن LS و زدن پاس

و دربیل کردن:
کته ی جالب در مورد PES 11 اینه که تقریبا تمام دریبل هایی که تو بخش Game Plan وجود دارن رو میشه با دکمه های ترکیبی دیگه ای هم اجرا کرد ! البته شاید در بسیاری از مواقع روش اول ( تنظیم دریبل ها در Game Plan ) برای اجرای دریبل ها ساده تر باشه ولی باید توجه داشت روش اول رو فقط در یک جهت میشه اجرا کرد علاوه بر این با دونستن روش های پایین میشه تنوع دریبل ها و حرکات تکنیکی رو که تو بازی بهشون دسترسی دارید بیشتر کنید .Rainbow Flick : گرفتن RT و زدن دوبار متوالی RS ( فشار دادن به داخل )
در این دریبل که به دریبل پله ای هم معروفه بازیکن توپ رو با پشت پاش بلند کرده و از بالای سرش عبور میده ، بدون شک یکی از فانتزی ترین حرکاتیه که تو PES 11 میشه اجرا کرد .
Front Flick : گرفتن RT ، زدن یکبار RS و بلافاصله زدن جهت بالا یا پایین ( LS به سمت بالا یا پایین )
در این دریبل بازیکن توپ رو با نوک پا بلند می کنه .
Roulette : گرفتن LT و چرخوندن یک دور کامل دکمه ی RS
در این دریبل که به دریبل زیدانی معروفه بازیکن با چزخش همراه توپ مدافع رو جا می ذاره ، با چرخوندن RS در جهت عقربه های ساعت یا برعکس ، میشه این دریبل رو در جهت دلخواه ( چپ یا راست ) اجرا کرد .
Inside Bounce : گرفتن LT و جهت RS به سمت چپ و زدن LS به سمت جلوی مایل ( منظوروم از جلوی مایل جهت بین راست و بالا . یا جهت بین راست و پایینه )

حرکات تکنیکی به وسیله ی بازیکن ایستاده
حرکات پایین رو باید زمانی اجرا کنید که بازیکن ایستاده ، برای اینکه بازیکن بایسته باید ابتدا جهت ها رو رها کنید و بعد RT رو برنید ( بعضی مواقع باید RT رو چندبار بزنید ) . البته در مواقعی که بازیکن در حال حرکت به سمت دروازه ی خودی یا در حال حرکت در عرض زمینه با این کار بازیکن ابتدا در جهت دروازه ی حریف می چرخه و بعد می ایسته . پس تاکید می کنم برای انجام حرکات زیر باید ابتدا به روشی که گفتم بازیکن رو متوقف کنید .
کشیدن توپ به سمت عقب ( Drag Back ) : همون طور که LT رو گرفتید RS رو به سمت چپ بزنید ( سمت عقب بازیکن )
کشیدن توپ در عرض زمین ( Drag Sides ) : همون طور که LT رو گرفتید RS رو به سمت بالا یا پایین بگیرید ( سمت راست یا چپ بازیکن )
حرکت توپ در عرض زمین به شکلی فانتزی ( Drag Back Turn ) : اگه بازیکن راست پا بود همون طور که LT رو نگه داشتید ، RS رو به سمت چپ نگه داشته ( سمت عقب بازیکن ) و LS رو به سمت بالا بزنید ( اگه بازیکن چپ پا بود به سمت پایین بزنید )
Inside Bounce ساده : همون طور که LT رو نگه داشتید ، RS رو به سمت چپ نگه داشته ( سمت عقب بازیکن ) و بعد LS رو به سمت راست ( جلوی بازیکن ) بزنید .
و انواع سانتر:

سانتر روی محوطه ی جریمه : همون طور که LB رو نگه داشتید ، X رو بزنید . در این حرکت ، بازیکن هر کجای زمین و به هر سمتی باشه ، توپ رو ، روی محوطه سانتر می کنه و در واقع پر کاربرد ترین نوع سانتر تو PES همین شیوه هست .

سانتر قوس دار : بعد از زدن X اندازه ی اون رو با زدن RT قطع کنید . این سانتر بیشتر به درد ضربات کرنر می خوره .
سانتر همه کاره ! : گرفتن LB رو سپس گرفتن Y به میزان دلخواه ، در واقع با این شیوه شما می تونید با تنظبم زمان گرفتن Y ، یه پاس 2 متری چیپ با یه سانتر 70 متری در عمق انجام بدید !
و ضربات کرنر:

و انواع پاس

پاس معمولی : A

پاس در عمق : Y

پاس چیپ : گرفتن LB و زدن Y

پاس یک دو : نگه داشتن LB هنگام دادن پاس

امسال یه تغییر اساسی تو سیستم پاس دهی PES داده که باعث سخت تر شدن این کار شده ، به همین دلیل برای اینکه بشه تو بازی پاس کاری های مداوم و دقیقی داشته باشیم ناچار باید از پاس های یک دو ، استفاده بشه ، البته این لزوما به این معنا نیست که شما حتما باید پاس دوم رو به بازیکنی که پاس اول رو از اون گرفتید ، بدید ، بلکه با این کار بازیکن اول بعد از دادن پاس با سرعت به سمت دروازه ی حریف رفته و شما می تونید بعد از چند پاسکاری ، دوباره توپ رو به اون بدید و موقعیت خطرناک ایجاد کنید ،
و تمام اگه مشکلی بود بگید تا من حل کنم.:31:
مبنع:pes2011-tarfand.blogfa.com

sepehr 2011
12-04-2011, 12:50
سلام بازی هم یک مطلب مفید که شما ازش خوشتون میاد
حرکت کردن با بازیکنان:

حرکت آهسته : گرفتن RT و جهت مورد نظر

حرکت معمولی : گرفتن جهت مورد نظر

دویدن : گرفتن RB حین حرکت

دویدن با گام های بلند : زدن متوالی RB حین دویدن

انداختن توپ به فاصله ی نسبتا دور و دویدن به دنبال آن : همون طور که RT و RB رو گرفتید ، جهت چپ یا راست بازیکن رو بزنید . در واقع وقتی بازیکن به سمت دروازه در حال حرکته ، جهت چپ یا راست بازیکن میشه جهت بالا یا پایین LS .
( این حرکت به درد فرار های ناگهانی از دست مدافعین می خوره )
و کنترل دروازه بان:

1. وقتی توپ دست حریف هست و داره به سمت دروازه میره برای اینکه دروازه بان از دروازه بیرون بیاد و به طرف توپ بره باید Y رو نگه داشت و هنگامی که به توپ نزدیک شد با زدن B به سمت توپ شیرجه میره .

2. برای اینکه Cursor ( فلش ) رو بیاری بالای سر دروازه بان باید LB رو گرفته و RS رو بزنی ( به داخل فشار بدی( . (البته موقعی که توپ دست حریفه )

3. برای شیرجه زدن دروازه بان موقع ضربات پنالتی باید ابتدا جهت مورد نظر رو بگیری و موقع زدن پنالتی B (شوت ) رو فشار بدی .

4. برای اینکه دروازه بان توپی رو که دستش هست به زمین بندازه و بازی رو با پا شروع کنه باید LS و RB رو با هم بزنی.

و ضربات چیپ:

با دسته به دو صورت میشه چیپ زد ، گرفتن شوت و زدن LB یا گرفتن شوت و زدن RB ، در واقع اولی چیپ بلنده و برای گل زدن مناسبه و دومی هم چیپ کوتاهه و برای رد کردن توپ هنگام شیرجه زدن دروازه بان مناسبه . اما نکته ی مهم در ضربات چیپ تنظیم درست فاصله ی زمانی بین گرفتن شوت و زدن LB هست که هرچی این زمان بشتر بشه چیپ بلند تر خواهد شد و نکته ی دیگه هم اینه که باید سعی بشه بازیکن هنگام زدن چیپ در یه حالت ایستا قرار بگیره ، در واقع حین دویدن ، ضربه ی چیپ ارتفاع کمی گرفته و مسافت زیادی طی می کنه و احتمال گل شدنش کم میشه . البته برای زدن چیپ بلند ( حالت اول ) میشه حین اینکه LB رو گرفتی ، شوت رو هم به اندازه ی کافی بگیری .
پاس چیپ :
برای دادن پاس چیپ هم میشه حین گرفتن LB دکمه ی Y رو به اندازه ی کافی بگیری که البته در مواقعی که بازیکن با دروازه بان تک به تک شده و همچنین با دروازه زاویه ی 90 در جه ساخته ! ( منظورم اینه که با دروازه زاویه نداشته باشه )از این شیوه ( پاس چیپ ) میشه برای زدن گل هم استفاده کرد که اگه این اتفاق بیفتده ، زیبایی گلتون به حدیه که خودتون حظ می کنید !!!
و دفاع کردن:

تکل زدن : زدن X

پرس فردی : گرفتن B ، با ابن کار بازیکن تحت کنترل به سمت بازیکن صاحب توپ میره و اون رو تحت فشار قرار میده ، البته برای اینکه بازیکن اقدام به گرفتن توپ بکنه بایذ B رو به طور متوالی بزنید ( البته وقتی مدافع با گرفتن B کاملا به مهاجم نزدیک شده )
پرس تیمی : گرفتن A ، با این کار بازیکن هایی که کنترلشون دست شما نیست ، به سمت بازیکن حریف رفته و اون رو تحت فشار قرار می دن .
و تما اگه مشکلی بود بگید تا حل کنم:31:
منبع:pes2011-tarfand.blogfa.com

sepehr 2011
12-04-2011, 14:15

sepehr 2011
12-04-2011, 14:17
سلام باز هم یک مطلب مفید:

:46:
منبع:pes2011-tarfand.blogfa.com

vivabarca
12-04-2011, 14:38
سپهر جان منبع این مطالب (pes2011-tarfand.blogfa.com ) رو هرجا خواستی بذاری ، ذکر کن . من برای جمع آوری و تایپ این مطالب تو وبلاگم زحمت کشیدم :46:

sepehr 2011
12-04-2011, 16:17
سپهر جان منبع این مطالب (pes2011-tarfand.blogfa.com ) رو هرجا خواستی بذاری ، ذکر کن . من برای جمع آوری و تایپ این مطالب تو وبلاگم زحمت کشیدم :46:
ببخشید یادم رفت روی چشمم فقط گفتم دیگه توی این تایپیک کسی مشکلی نداشته باشه خیلی وبلاگ خوبی داری :46:

hamed1282
12-04-2011, 19:57
باسلام
بازی رو تو کام پسرخالم نصبیدم
همه چیزهای جانبی رو هم نصب کردم
وقتی باازی رو اجرا میکنم یه اخطار میاد اگنور رو که میزنم میره داخل بازی
و وقتی 10 ثانیه از اجرا میگزره یه اخطار send و dont send میاد
و دنت ند رو که میزنم از بازی کلا میاد بیرون

سیستمش
cpu=celeron 2.64
ram=1g
vga=1g
البته ناگفته نمونه سیستمش بسیار قدیمی هست سال81
ولی رم و گرافیکشو یه نفر براش ارتقا داده
از دوستان میخوام راهنمایی کنن که مشکل خت افزاری هست یا نرم افزاری
و ایا گرافیک و رم رو عوض شده چرا مین و سی پی یو رو براش عوض نکرده
ممنمون میشم راهنمای کنید

ali_santori
13-04-2011, 20:25
خسته شدم از دست این بازی اصلا حساب کتاب نداره انگار

یکی بیاد یه ترکیب واسه رئال بهم بده که دفاعش لا نده

دفاع کلا تو این بازی ول انگار

fordead
13-04-2011, 20:34
4-2-3-1 دفاعش اصلا گل نمیخوره با چن تا چیز دیگه خودت باید با جزییات ترکیبت ور بری تا دستت بیاد

vivabarca
13-04-2011, 22:05

قبل بازی برای مدافع هات یارگیری رو تنظیم می کنی ؟

urumchi
14-04-2011, 01:24
منم همين مشكلو دارم. خيلي مسخره س. وقتي يه بازيكن از وسط نفوذ ميكنه 2 تا دفاع وسط ميرن به سمت كناره ها و طرف راحت تك به تك ميشه.

يه مشكل ديگه هم دارم. وقتي 2 نفري ميخوام ضربه آزاد بزنم وقتي پاس ميدم تا اونيكي بازيكنم شوت بزنه خيلي سريع يكي از بازيكناي ديوار دفاعي يا توپ رو ميزنه يا اينكه جلوي ضربه رو كامل ميگيره و نميذاره نوپ ازش رد بشه. چه جوري پاس بدم تا نتونن بگبرن؟

urumchi
14-04-2011, 01:29
منم همين مشكلو دارم. خيلي مسخره س. وقتي يه بازيكن از وسط نفوذ ميكنه 2 تا دفاع وسط ميرن به سمت كناره ها و طرف راحت تك به تك ميشه.

يه مشكل ديگه هم دارم. وقتي 2 نفري ميخوام ضربه آزاد بزنم وقتي پاس ميدم تا اونيكي بازيكنم شوت بزنه خيلي سريع يكي از بازيكناي ديوار دفاعي يا توپ رو ميزنه يا اينكه جلوي ضربه رو كامل ميگيره و نميذاره نوپ ازش رد بشه. چه جوري پاس بدم تا نتونن بگبرن؟

malkemid
14-04-2011, 02:03

همیشه همینطوریه...من که تا حالا نتونستم استفاده کنم

sepehr 2011
14-04-2011, 07:44

سلام دوست عزیز میتونی به جای دفاعات ,دفاع های دیگه ای بخری هر دفاعی که خودت بهش اعتماد داری رو بخر و شاید درست بشه.:31:

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:40 AM ----------

باسلام
بازی رو تو کام پسرخالم نصبیدم
همه چیزهای جانبی رو هم نصب کردم
وقتی باازی رو اجرا میکنم یه اخطار میاد اگنور رو که میزنم میره داخل بازی
و وقتی 10 ثانیه از اجرا میگزره یه اخطار send و dont send میاد
و دنت ند رو که میزنم از بازی کلا میاد بیرون

سیستمش
cpu=celeron 2.64
ram=1g
vga=1g
البته ناگفته نمونه سیستمش بسیار قدیمی هست سال81
ولی رم و گرافیکشو یه نفر براش ارتقا داده
از دوستان میخوام راهنمایی کنن که مشکل خت افزاری هست یا نرم افزاری
و ایا گرافیک و رم رو عوض شده چرا مین و سی پی یو رو براش عوض نکرده
ممنمون میشم راهنمای کنید
سلام این چیزی که شما میگین هیچ ربطی به pes 2011نداره که کاربرا بیان توی این تایپیک جوابتو بدن.:5:

sepehr 2011
14-04-2011, 07:53
سلام باز هم یهک مطلب مفید که شما خوشتون میاد:
1.ابتدا مخلف حرکت و سپس موفق حرکت : جلو انداختن توپ

2.R1 R2 L1 با هم در یک زمان : تمارز

3.ابتدا مخالف و سپس موافق به همراه بالا یا پایین : دریبل

4.هم زمان R1 با بالا : دریبل پشت پا

5.موافق با یکی از جهات بالا یا پایین سپس موافق با بالا یا پایین : یه پا دو پا (توجه داشته باشید که برای زدن رمز 5 جهت بالا یا پایین درقسمت اول با قسمت دوم رمز یکی نباشد یعنی اول با پایین و بعد با بالا یا برعکس)

6.مخالف حرکت و سپس موافق با پایین یا بالا : لایی

7.یک دور پرخش سریع جهت ها : دریبل زیدانی
اگه مشکلی بود بگین تا من حل کنم.:31:

sepehr 2011
14-04-2011, 07:59
سلام اگه مشکلی بود بگید تا من حل کنم.:10:

pishoolii
14-04-2011, 13:40
بچه ها کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟؟

بعد از نصب پچ جدید PeSEdit تازه امروز متوجه شدم که نمی تونم مستر لیگ جدید رو شروع کنم! ارور میده و از بازی میپره بیرون! جالب اینجاس که Sve قدیمی مستر لیگمو راحت میتونم بازی کنم اما اگه یه New بزنم از بازی میاد بیرون!

کسی میدونه علتش چیه و چی کار باس کرد؟

ali_santori
14-04-2011, 14:33
من فردا میخوام برم جام pes یکی یه ترکیب واسه رئال آپدیت شده بهم بده که فقط ببرم :31:

vivabarca
14-04-2011, 14:53
بچه ها کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟؟

بعد از نصب پچ جدید PeSEdit تازه امروز متوجه شدم که نمی تونم مستر لیگ جدید رو شروع کنم! ارور میده و از بازی میپره بیرون! جالب اینجاس که Sve قدیمی مستر لیگمو راحت میتونم بازی کنم اما اگه یه New بزنم از بازی میاد بیرون!

کسی میدونه علتش چیه و چی کار باس کرد؟
تو سایت دانلود ها این توضیحات رو داده :

پاسخ به برخی سوالات رایج کاربران:
کاربران عزیزی که در هنگام اجرای بازی ، از بازی خارج میشه و یا اینکه اررور d3dx9 رو دریافت میکنن ، باید دقت کنن که آخرین نسخه directX بر روی سیستمشون نصب باشه. آخرین نسخه رو میتونین از لینک زیر دریافت کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کاربرانی که در اکسترکت کردن فایل های فشرده به مشکل برخورد کردن ، دقت کنن که فایل های سایت همگی سالم و تست شده هستند و سپس روی سایت قرار میگیرن. شما میتونین از قابلیت ریکاوری فایل های فشرده استفاده کنین و اگر درست نشد ، مشکل از دانلود شما بوده و باید فایل ها را دوباره دریافت نمایید.

کاربران عزیزی که فایل installer برای اونها اجرا نمیشه ، یا فایل ها رو بد دانلود کردند و یا اگر درست دانلود کردند ، دقت کنن که آنتی ویروس حتما هنگام نصب غیر فعال باشه.

کاربران عزیزی که با مشکل تغییر رنگ در لباس بازیکن ها روبرو هستن ، دقت کنن که حتما آخرین نسخه directX که لینک در بالا موجود هست رو اول دانلود و نصب کنن. بعد دقت کنن که باید عملیات مربوط به kitserver درست انجام بشه که توضیحاتش در پست موجود هست. و سپس بازی رو حتما از محل نصب بازی اجرا کنن و از روی دسکتاپ اجرا نکنن.

کاربران عزیز ، دقت داشته باشید که پس از نصب پچ ، بازی رو از خود محل نصب بازی اجرا کنین و از محل pesedit اجراش نکنین. و از روی دسکتاپ هم اجرا نکنین.

کاربران عزیزی که در اجرای فایل اجرایی pesedit.exe به مشکل برخورد میکنن ، دقت کنن که باید آخرین نسخه net framework بر روی سستم اونها نصب باشه و اینکه حتما از ویندوز xp sp3 و یا ۷ آپدیت شده استفاده کنین.
محل switch هم ، در محل نصب بازی ، در فایل های اجرایی تنظیماتی هستش که به راحتی میتونین پیداش کنین.

توضحات: برای اجرای Master League و یا Become A Legend دقت داشته باشید که از Switch استفاده کنید. تصویر زیر ، راهنمای موضوع می باشد. برای مشاهده عکس ، بر روی آن کلیک کنید:

moh3en_sh
14-04-2011, 19:08
سلام اگه مشکلی بود بگید تا من حل کنم.:10:
دوست عزیز اگه کسی مشکلی داشته باشه خودش میگه شما نمیخواد الکی اسپم بدی

moh3en_sh
14-04-2011, 19:15
من فردا میخوام برم جام pes یکی یه ترکیب واسه رئال آپدیت شده بهم بده که فقط ببرم :31:
شما میخوای ترکیبت هجومی باشه یا تدافعی؟

ali_santori
14-04-2011, 21:08
شما میخوای ترکیبت هجومی باشه یا تدافعی؟
defaei
hamlaro khoda miresone

moh3en_sh
14-04-2011, 23:37
بفرما اینم یه ترکیب تدافعی برای رئال

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 00:35
دوستان میشه بگید تویه یه بازی 10 دقیقه ای رویه TopPlayer چند تا گل به حریف میزنید تقریبا ؟ میخوام ببینم هوش مصنوعی بازی قوی شده یا من ضعیف شدم

urumchi
15-04-2011, 00:36
تجربه شخصي

بهترين دفاع حمله س! من اونقدر به تيم حريف گل ميزنم كه 7 نفره هم بشم طرف نميرسه منو ببره يعني اصلا وقت نميكنه تا مياد گل بزنه بازي تموم ميشه. مخصوصا يه گل در ابتداي بازي تيم حريف رو حسابي موش ميكنه.حالا هر تيمي مي خواد باشه وقتي اول بازي گل ميخورن حسابي روحيه شون بهم ميريزه و زمينه واسه زدن گلهاي بعدي كاملا فراهم ميشه.

shahab_f
15-04-2011, 00:46
این هجومیه، ولی جواب میده:

==============
و این هم دفاعی. دوتا هافبک دفاعی قدر:

moh3en_sh
15-04-2011, 00:56
defaei
hamlaro khoda miresone
من پیشنهاد میکنم با ترکیب تدافعی زیاد بازی نکنی کلا بازی نکنی بهتره...
اگه ترکیب هجومی خواستی بگو یه ترکیب هجومی خوب برات میزام :27:

malkemid
15-04-2011, 01:15
من هرچی بازی کردم به این نتیجه رسیدم که تیمی که 2 تا هافبک دفاعی داشته باشه خیلی خوب می تونه بازی رو کنترل کنه..

من با آلمان کلاسیک 3 تا دفاع و دو تا هافبک دفاعی دارم به سختی گل می خورم!! ولی مثلا با برزیل با 1 هافبک دفاعی خیلی ساده تر گل می خورم

pishoolii
15-04-2011, 12:47
من همیشه با این ترکیب بازی می کنم ، واقعا جواب میده عالیه ، جوون میده واسه بازیه شناور و تهاجمی...

کلا دفاعی بازی کردن توو Game کاره اشتباهییه ، فقط باید لووووله کنیییی!:27:

=============

راستی کسی خبر داره مسابقات pes توو تهران کجاها و کی برگزار میشه؟؟؟ منظورم مسابقه هایی که گیم نت ها میزارن نیست ، یه سری مسابقه بود که هم جایزش خیلی بزرگ بود هم اینکه انتخاب میشدی واسه تیم ملیی!:27:

moh3en_sh
15-04-2011, 12:54
من همیشه با این ترکیب بازی می کنم ، واقعا جواب میده عالیه ، جوون میده واسه بازیه شناور و تهاجمی...

کلا دفاعی بازی کردن توو Game کاره اشتباهییه ، فقط باید لووووله کنیییی!:27:

=============

راستی کسی خبر داره مسابقات pes توو تهران کجاها و کی برگزار میشه؟؟؟ منظورم مسابقه هایی که گیم نت ها میزارن نیست ، یه سری مسابقه بود که هم جایزش خیلی بزرگ بود هم اینکه انتخاب میشدی واسه تیم ملیی!:27:
واقا خسته نباشی عجب تیمیه این بایرن من نمیدونستم فابرگاس،اوزیل و آگرو رو خریده:31:
تازه قدرتاشون خیلی تو چشمه:31:
عزیز من اگه اینجوریه من یه ترکیب توپ از همین بایرن براتون میزارم حال کنین!:27:
میشه گفت تیم منتخبه نه بایرن:31:

pishoolii
15-04-2011, 14:27
واقا خسته نباشی عجب تیمیه این بایرن من نمیدونستم فابرگاس،اوزیل و آگرو رو خریده:31:
تازه قدرتاشون خیلی تو چشمه:31:
عزیز من اگه اینجوریه من یه ترکیب توپ از همین بایرن براتون میزارم حال کنین!:27:
میشه گفت تیم منتخبه نه بایرن:31:

این تیییمه مسترلییگمه دیییگه:31: ، البته اصلا قصدم نشون دادن بازیکنای تیم نبود هدف ترکییب تیم بوود!!:31::31: ، ولی با این وجود هنوز اصالت بایرن مونیخو حفظ کردم ، ریبری مولر بدشتوبر و شواینی:40:....

moh3en_sh
15-04-2011, 18:10
این تیییمه مسترلییگمه دیییگه:31: ، البته اصلا قصدم نشون دادن بازیکنای تیم نبود هدف ترکییب تیم بوود!!:31::31: ، ولی با این وجود هنوز اصالت بایرن مونیخو حفظ کردم ، ریبری مولر بدشتوبر و شواینی:40:....
شما که ترفدار بایرنی از این بازیکنا تو ترکیب استفاده کن تو مسترلیگ خیلی ترکیب عالیه:27: امتحان کن ضرر نداره:31:

fordead
15-04-2011, 19:42
ترکیب فقط 4-2-3-1 حیف که آنلاین نمیشه وگرنه حالیتون میکردم

ali_santori
15-04-2011, 21:27
بچه ها دم همتون گرم

من با این ترکیب آقا شهاب رفتم:

حدود 50 نفر بودن

واقعا ترکیب خوبی هست

اگه میشه بقیه تنظیمات رو هم بزارین

دمتون گرم:40:

urumchi
17-04-2011, 02:38
دوستان PES2011 چطور میشه آنلاین بازی کرد؟ و چه چیزهایی لازمه؟ منظورم اینه که گیم ارژینال باید نصب کنی یا نه؟

shahram_10
17-04-2011, 11:48
سلام خسته نباشید

من این بازی رو رو ویندوز 7 نصب کردم.با پچ 2و2.1 و نت فریم ورک هم می خواست که نصب کردم واسه سویچ کردن.
الان هر کاری می کنم بازی اجرا نمیشه! و این پیغام رو میده!
pro evolution soccer 2011 has stopped working

ممنون میشم کمک کنید

resident
17-04-2011, 17:16
دوستان PES2011 چطور میشه آنلاین بازی کرد؟ و چه چیزهایی لازمه؟ منظورم اینه که گیم ارژینال باید نصب کنی یا نه؟

تنها در صورت اصلی بودن نسخه ی بازی میتونید به صورت آنلاین بازی کنید.

excessive
18-04-2011, 21:14
دوستان من الان از PESEdit Patch 2 استفاده میکنم میخواستم ببینم دوستان چه پچ جدیدی رو پیشنهاد میکنن که من دانلود کنم؟؟

urumchi
18-04-2011, 21:23
من پچ Razib-46 رو ریختم. فقط اینو میتونم بگم فوق العاده س. همه چی کاملا دقیق و مرتبه. حتی اسم بازیکنان تیم ملی ایران و خیلی چیزهای دیگه کاملا درسته. حتی لیگهای دسته دوم ایتالیا،اسپانیا و انگلیس را هم داره که حتی این لیگها هم کاملا درست طراحی شدن و پیراهن هاشون هم کاملا درسته. بعلاوه میتونید اسکوربرد و تابلوهای کنار زمین را هم دقیقا همونطوری که هستن انخاب کنین.
6 تا تیم زیر 21 سال داره-4 تا تیم منتخب قاره ها رو داره-10 تا توپ جدید و خیلی چیزهای دیگه.

لیست تمامی امکانات:

DLC 7.00 compatible NEW
- KONAMI Official Patch 1.03 compatible
- Complete winter 2011 transfers
- All 32 Champions League teams
- Correct map position for all 32 CL teams in CL selection mode
- All Europa League teams
- Unlocked all Libertadores teams in Exibition (NO ML CRASH)
- Added Santos FC
- Added SK Sturm Graz
- Added Standard de Liege, Trabzonspor, FK Austria Wien, FK Dnipropetrovsk
- Complete Bundesliga
- Complete Npower Championship in D2 League (switch leagues)
- Complete Serie Bwin (switch leagues)
- Complete Liga Adelante (switch leagues) NEW
- 4 All Stars teams (Now playable in all cup modes)
- 6 Under 21 national teams
- Added 10 new balls
- Added DLC 7.00 boots NEW
- Added 9 new stadiums
- 30 menus (6 are KONAMI default) NEW
- Adboards selector NEW
- Scoreboard selector NEW
- Face for more than 120 players
- German map for Bundesliga
- Correct map position for all teams
- Correct kits for all unlicensed club teams
- Correct kits for all national teams
- Correct names for all unlicensed club teams and leagues
- Correct emblems for all unlicensed club teams and leagues
- Correct names for all players

mohamad_beauty
18-04-2011, 21:48
سلام خسته نباشید

من این بازی رو رو ویندوز 7 نصب کردم.با پچ 2و2.1 و نت فریم ورک هم می خواست که نصب کردم واسه سویچ کردن.
الان هر کاری می کنم بازی اجرا نمیشه! و این پیغام رو میده!
pro evolution soccer 2011 has stopped working

ممنون میشم کمک کنید
مشکلی که یک هفته دنبالش بودم و بالاخره پیدا کردم
شما توی ستینگ از حالت فول اسکرین به ویندوز مد برید و اگر باز هم کرش شد رزلوشن رو تغیر بدید

hooman552
19-04-2011, 00:53
آقا من وسط هر بازی حداقل یه بار بازی Freeze میشه و بعد 10 ثانیه یه دفعه کلی بازی با دور تند جلو میره !

این مشکلو کسی نداره ؟! راهی چیزی نداره از شرش خلاص شم ؟! (تو منو ها هم بعضی اوقات 10 ثانیه ای فریز میشه )
بايد اينترنتت قطع باشه

resident
19-04-2011, 05:50
بايد اينترنتت قطع باشه

تنها زمانی که وارد بازی میشید، همون اول Loading اگر به اینترنت متصل باشید بازی تلاش میکنه به سرورش متصل بشه و درمورد آخرین آپدیت بهتون اطلاع بده که دانلودش کنید. "همین". وسط بازی هیچ کاری با اینترنت نداره.
اما نکات:
بهتره وقتی داری وارد بازی میشی یا اینترنتت موقع ورود >>یا قطع باشه یا پهنای باندت ترجیحا آزاد<< و بعدش که وارد منوی اصلی بازی شدی اینترنت رو وصل کنی یا دوباره پهنای باندت رو اشغال کنی. برای مثال وقتی من دارم دانلود میکنم بیشتر پهنای باندم توسط دانلود اشغاله، واسه همین وقتی اون موقع وارد PES میشم، قبل اینکه منوی اصلی بیاد،توی Loading یه چند ثانیه فریز میشه، دلیلش اینه که پهنای باندم در اختیار دانلوده و بازی با پهنای باند کمی در حال دریافت آخرین اطلاعات آپدیت هستش.
درمورد اینکه وسط بازی اینطوری میشه، واسه من فقط یک بار وسط بازی یه فریز کوتاه می شد، اون هم چون چندین برنامه و کار همزمان هم در حال اجرا بودن، و این رم و CPUی بیچاره مگه چقدر کار میتونن باهم انجام بدن؟ تازه بماند که سیستم یه restart میخواست:31: خلاصه آخرش که از PES اومدم بیرون چند دقیقه بعد ویندوز قاطی کرد و منو مجبور کمرد restartش بدم:46:

aggus
19-04-2011, 07:28
سلام

چیکار کنم یه وال جدید به بازی تو منو اضافه شه ؟؟

از بس پرسیدم خودم از رو رفتم :دی

urumchi
19-04-2011, 14:31
شما اول برو Extra content یه والپیپر بخر بعد برو Gallery تو قسمت Select wallpaper والپیپر جدید رو اضافه کن

excessive
19-04-2011, 17:30
من پچ Razib-46 رو ریختم. فقط اینو میتونم بگم فوق العاده س. همه چی کاملا دقیق و مرتبه. حتی اسم بازیکنان تیم ملی ایران و خیلی چیزهای دیگه کاملا درسته. حتی لیگهای دسته دوم ایتالیا،اسپانیا و انگلیس را هم داره که حتی این لیگها هم کاملا درست طراحی شدن و پیراهن هاشون هم کاملا درسته. بعلاوه میتونید اسکوربرد و تابلوهای کنار زمین را هم دقیقا همونطوری که هستن انخاب کنین.
6 تا تیم زیر 21 سال داره-4 تا تیم منتخب قاره ها رو داره-10 تا توپ جدید و خیلی چیزهای دیگه.

لیست تمامی امکانات:

DLC 7.00 compatible NEW
- KONAMI Official Patch 1.03 compatible
- Complete winter 2011 transfers
- All 32 Champions League teams
- Correct map position for all 32 CL teams in CL selection mode
- All Europa League teams
- Unlocked all Libertadores teams in Exibition (NO ML CRASH)
- Added Santos FC
- Added SK Sturm Graz
- Added Standard de Liege, Trabzonspor, FK Austria Wien, FK Dnipropetrovsk
- Complete Bundesliga
- Complete Npower Championship in D2 League (switch leagues)
- Complete Serie Bwin (switch leagues)
- Complete Liga Adelante (switch leagues) NEW
- 4 All Stars teams (Now playable in all cup modes)
- 6 Under 21 national teams
- Added 10 new balls
- Added DLC 7.00 boots NEW
- Added 9 new stadiums
- 30 menus (6 are KONAMI default) NEW
- Adboards selector NEW
- Scoreboard selector NEW
- Face for more than 120 players
- German map for Bundesliga
- Correct map position for all teams
- Correct kits for all unlicensed club teams
- Correct kits for all national teams
- Correct names for all unlicensed club teams and leagues
- Correct emblems for all unlicensed club teams and leagues
- Correct names for all players

اینو نصبش کردم فقط مشکل با بال و مسترلیگ پابرجاست یعنی نمیشه سیوش کرد.:41:

Kit_Kat
19-04-2011, 19:15
با سلام.
دوستان من پچ 1.6 رو نصب کردم و ازشم خیلی راضیم فقط الان که بازی های لیگ قهرمانان آسیارو دیدم خیلی دوست دارم تیمهای ایرانی و کره ای رو داشته باشم....
آیا پچی هست که لیگهای ایران رو اضافه بکنه؟
راستی این اسکوربورد تازه شنیدم ، چیه؟اگه اشتباه نکنم همون آرم شبکه ها و... هستش!
کسی میتونه اسکوربورد شبکه ی اسکای رو معرفی کنه؟
والبته اسکوربوردی هست که لیگ های اسپانیا و مخصوصا انگلیس رو مثل تلوزیون کشور خودشون نشون بده؟

smallfrank
19-04-2011, 20:42
سلام

من ورژن 1.01 بازی رو دارم Data Pack هم 1.01 هستش

حالا میشه لینک جدیدترین فایل نقل و انتقالات رو لطف کنید

با سپاس....

urumchi
19-04-2011, 21:37
اینو نصبش کردم فقط مشکل با بال و مسترلیگ پابرجاست یعنی نمیشه سیوش کرد.:41:

لابد مشکل از سیستم شماست چون من همین پچ رو دارم و هیچ مشکلی با BL و ML ندارم. سیو میشه و هیچ اروری هم نمیده و کاملا سالم و سلامت کار میکنه.

vivabarca
20-04-2011, 09:27
اینو نصبش کردم فقط مشکل با بال و مسترلیگ پابرجاست یعنی نمیشه سیوش کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [
فکر کنم باید فیکسش هم دانلود و نصب کنی .

smallfrank
20-04-2011, 09:38
سلام

من ورژن 1.01 بازی رو دارم Data Pack هم 1.01 هستش

حالا میشه فقط لینک جدیدترین فایل نقل و انتقالات رو لطف کنید

با سپاس....

:11::11::11::11::11::11:

Kit_Kat
20-04-2011, 10:43
با سلام.
دوستان من پچ 1.6 رو نصب کردم و ازشم خیلی راضیم فقط الان که بازی های لیگ قهرمانان آسیارو دیدم خیلی دوست دارم تیمهای ایرانی و کره ای رو داشته باشم....
آیا پچی هست که لیگهای ایران رو اضافه بکنه؟
راستی این اسکوربورد تازه شنیدم ، چیه؟اگه اشتباه نکنم همون آرم شبکه ها و... هستش!
کسی میتونه اسکوربورد شبکه ی اسکای رو معرفی کنه؟
والبته اسکوربوردی هست که لیگ های اسپانیا و مخصوصا انگلیس رو مثل تلوزیون کشور خودشون نشون بده؟
راستی کسی هست که کل تکنیک هایی که میشه با دسته زد رو توی یک پست بذاره؟ آخه توی این چند هزارتا پس پیدا کردن همشون خیلی مشکله البته یه چنتایی پیدا کردم ولی همشو میخوام...
لطفا جواب سوال قبلی هم بدین.
مرسی

moh3en_sh
20-04-2011, 11:12
راستی کسی هست که کل تکنیک هایی که میشه با دسته زد رو توی یک پست بذاره؟ آخه توی این چند هزارتا پس پیدا کردن همشون خیلی مشکله البته یه چنتایی پیدا کردم ولی همشو میخوام...
مرسی
به صفحه زیر برو پست 5956 تمام تکنیک ها رو گذاشتم

vivabarca
20-04-2011, 11:25
مرسی

Kit_Kat
21-04-2011, 10:55
اسکوربورد اسکای نبود؟
اگه نیست یک شبکه توپ دیگه هم باشه مشکلی نیست...نحوه ی نصبش رو هم بگید لطفا...

vivabarca
21-04-2011, 12:14
اسکوربورد اسکای نبود؟
اگه نیست یک شبکه توپ دیگه هم باشه مشکلی نیست...نحوه ی نصبش رو هم بگید لطفا...

بعد از Extract کردن ، فایل هاش رو توی پوشه dt06 کیت سرور کپی کن :

Sky Sports Scorboard for PES 11

Kit_Kat
21-04-2011, 16:09
بعد از Extract کردن ، فایل هاش رو توی پوشه dt06 کیت سرور کپی کن :

Sky Sports Scorboard for PES 11

آقا دمت گرم کف کردم...عجب چیز باحالیه...
میشه چنتا اسکوربورد دیگه هم نصب کنم؟ اگه میشه یه چنتا اسکوربورد معروف دیگه هم بی زحمت بزارید...

vivabarca
21-04-2011, 17:03
آقا دمت گرم کف کردم...عجب چیز باحالیه...
میشه چنتا اسکوربورد دیگه هم نصب کنم؟ اگه میشه یه چنتا اسکوربورد معروف دیگه هم بی زحمت بزارید...

قشنگ تر از این اسکوربورد پیدا نمی کنی ! تلاش نکن :31:

Kit_Kat
21-04-2011, 17:07
قشنگ تر از این اسکوربورد پیدا نمی کنی ! تلاش نکن :31:
بله در اون که شکی نیست ولی واسه تنوع بیشتر چنتا دیگه دانلود کردم ولی میترسم کپیشون کنم... باید چیکار کنم؟ میشه دوسه تا اسکوربورد داشته باشم؟

kasra_khan2003
21-04-2011, 17:33
دوستان احتمالا این سوال من خیلی تکراری و جنجال برانگیز هست، ولی بازم میپرسم:دی

الان Fifa بهتر هست، یا PES . واسه Xbox. ضمن اینکه من همیشه PES بازی کردم ( البته تو PS2 )

vivabarca
21-04-2011, 17:34
بله در اون که شکی نیست ولی واسه تنوع بیشتر چنتا دیگه دانلود کردم ولی میترسم کپیشون کنم... باید چیکار کنم؟ میشه دوسه تا اسکوربورد داشته باشم؟

شدنش که میشه ، ولی باید از نرم افزار Scorboard Selector استفاده کنی و قبل از ورود به بازی ، اسکوربورد مورد نظرت رو انتخاب کنی . البته من تا الان اینو دانلود نکردم و نحوه ی دقیق کار باهاش رو نمی دونم !

تو لینک زیر 10 تا ScoreBoard Selector هستکه می تونی یکیش رو دانلود کنی ( البته باید Search Box سمت راست سرچ کنی ScoreBoard Selector )

ScoreBoard Selector

Download Page

malkemid
21-04-2011, 18:04
دوستان احتمالا این سوال من خیلی تکراری و جنجال برانگیز هست، ولی بازم میپرسم:دی

الان Fifa بهتر هست، یا PES . واسه Xbox. ضمن اینکه من همیشه PES بازی کردم ( البته تو PS2 )

درسته که جفت بازی ها فوتباله...ولی انگار دو تا چیز مختلفه واقعا!! هر دوشو بگیر خوب...اوریجینال که نمی خوای بخری :دی

kasra_khan2003
21-04-2011, 23:31
درسته که جفت بازی ها فوتباله...ولی انگار دو تا چیز مختلفه واقعا!! هر دوشو بگیر خوب...اوریجینال که نمی خوای بخری :دی

آره، ولی میدونی که وقتی یکی میاد خونت باهات کل کل کنه، نباید کم بیاری:دی میخوام ببینم تو کدوم یکی اوستا بشم، البته تو PES (ورژن های قبلی) که کاملا واردم، اما این فیفا خیلی فرق میکنه! این دریبلینگش خودش یه کتابچه داره!

urumchi
22-04-2011, 00:28
من هم فیفا بازی کردم هم PES از PES3 تا PES2011. ولی فیفا در مقابل PES یه جورایی مصنوعی و ضعیفتر بنظر میرسه.
هر وقتم واسه کل کل فیفا بازی کردم آبرومو برده ولی PES خوراک کل کل هستش.

Kit_Kat
22-04-2011, 15:50
من هم فیفا بازی کردم هم PES از PES3 تا PES2011. ولی فیفا در مقابل PES یه جورایی مصنوعی و ضعیفتر بنظر میرسه.
هر وقتم واسه کل کل فیفا بازی کردم آبرومو برده ولی PES خوراک کل کل هستش.

دقیقا...منم همین نظرو دارم با اینکه خیلی تعریف فیفا11 رو شنیده بودم ولی وقتی نصبش کردم بازم به نظرم پس یه چیز دیگست البته فیفا هم خوبه ولی پس بهتره:31:

aram24
22-04-2011, 16:25
دوستان عزیز تفاوت pes 2011 در کامپیوتر و ps3 چیه ؟
من تا الان با کنسول کار نکردم ولی تو PC جون آدم در میاد حتی مجبور شدم PES 6 رو نصب کنم و 2011 رو بیخیال بشم
مخصوصا تور دروازه که بعد از pes 6 اصلا معلوم نیست چیکارش کردن حالا میخوام بدونم چه تفاوتی با هم دارن

smallfrank
22-04-2011, 17:40
سلام

من امروز pes 11 رو نصب کردم

وسط بازی دو سه بار مانیتور سیاه میشه و No Signal میده
نمیدونم مشکلش چیه
ورژن 1 فک کنم باشه.

با سپاس

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

من تا الان با کنسول کار نکردم ولی تو PC جون آدم در میاد حتی مجبور شدم PES 6 رو نصب کنم و 2011 رو بیخیال بشم
مخصوصا تور دروازه که بعد از pes 6 اصلا معلوم نیست چیکارش کردن حالا میخوام بدونم چه تفاوتی با هم دارن

هیچ فرقی با هم ندارن...هیچ.

resident
22-04-2011, 17:51

هیچ فرقی ندارن. تور کاملا سالمه و مشکلی نداره! سیستم شما ضعیف باید بشه فک کنم!

Kit_Kat
22-04-2011, 18:15
سلام.یک مشکلی با اسکوربورد اسکای داشتم وقتی که ریپلی رو نشون میده زمانی که آرم شبکه میخواد رد بشه تصویر کشیده میشه و بعدش درست میشه....
مانیتورم ال سی دیه ولی 16:9 نیست ، 4:3 هست واسه همین توی ستینگ بازی 16:9 انتخاب کردم که بالا و پایین تصویر مشکی میشه...
تنها اسکوربردی که بهش میخوره الجزیره اسپورته که توی پوشه دانلودش فایل 4:3 و 16:9 رو جدا زده ، حالا کسی اسکای واسه 4:3 سراغ نداره ؟؟؟

resident
22-04-2011, 18:40
سلام.یک مشکلی با اسکوربورد اسکای داشتم وقتی که ریپلی رو نشون میده زمانی که آرم شبکه میخواد رد بشه تصویر کشیده میشه و بعدش درست میشه....
مانیتورم ال سی دیه ولی 16:9 نیست ، 4:3 هست واسه همین توی ستینگ بازی 16:9 انتخاب کردم که بالا و پایین تصویر مشکی میشه...
تنها اسکوربردی که بهش میخوره الجزیره اسپورته که توی پوشه دانلودش فایل 4:3 و 16:9 رو جدا زده ، حالا کسی اسکای واسه 4:3 سراغ نداره ؟؟؟

تیک LB که کنار 16:9 و 4:3 هستش رو زدید؟ اون تی کباعث میشه تصویر به طور کامل تمام مانیتورتون رو پوشش بده

Kit_Kat
22-04-2011, 20:09
تیک LB که کنار 16:9 و 4:3 هستش رو زدید؟ اون تی کباعث میشه تصویر به طور کامل تمام مانیتورتون رو پوشش بده
بله وقتی روی 16:9 کلیک میکنم خودبهخود اون تیک روشن میشه ولی تمام صفحه نیست...یعنی نبایدم باشه چون واسه اینکه 16:9 در یک مانیتور4:3 به نمایش در بیاد همینطوری میشه دیگه.

smallfrank
22-04-2011, 20:55

شما PES 6 رو بازی کردید ؟
تور اون بازی کاملا طبیعی بود

ولی از 2008 به بعد تور دروازه شبیه تور فوتبال دهه 70 شده.

aram24
22-04-2011, 21:47

نه ببینید شما وقتی گل میزنید تور دروازه تا 50 متر کش میاد تویه PC در حالی که تو 6 خیلی طبیعی تر بود تازه من خودم با PS2 این 2011 رو بازی کردم خیلی عالی بود زمین تا آسمون فرق داشت خیلی با حال تر و رون تر بود تور دروازه هم عالی بود پاس دادن ها بهتر بود لباس بازیکن ها قشنگ تر بود خلاصه خیلی فرق داشت

alaydyn
23-04-2011, 07:13
لینکهای دانلود این بازی بهترین نسخه اش را می خواهم همراه کرک

فرق نمیکنه از چه سروری باشه فقط بهترین نسخه برای دانلود ...... اگر امکان داره لینک دانلود آخرین پچها را هم بدید ممنونم

shahinshyd
23-04-2011, 12:01
با سلام
من وقتی به قسمت Becom al ege میرم بعد از تمام شدن بازی وقتی به رختکن میرم ارور میده واز بازی خارج میشه
ایا بغیر از دانلود این patch ها باحجم با لا راه دیگه ای هم هست؟ ضمنا من از اخرین نسخه diretx استفاده میکنم

resident
23-04-2011, 12:24
نه ببینید شما وقتی گل میزنید تور دروازه تا 50 متر کش میاد تویه PC در حالی که تو 6 خیلی طبیعی تر بود تازه من خودم با PS2 این 2011 رو بازی کردم خیلی عالی بود زمین تا آسمون فرق داشت خیلی با حال تر و رون تر بود تور دروازه هم عالی بود پاس دادن ها بهتر بود لباس بازیکن ها قشنگ تر بود خلاصه خیلی فرق داشت

شما PES 6 رو بازی کردید ؟
تور اون بازی کاملا طبیعی بود
ولی از 2008 به بعد تور دروازه شبیه تور فوتبال دهه 70 شده.

اختیار دارید:31: بله، قبل تر از 6 هم بازی کردم:20:
بله، اگه منظورتون کش اومدن تور هستش درست میگید.
================================================== ==============
سوال: چطوری PES2011 رو آپدیت رسمی از داخل بازی کنم؟ (غیررسمی نمیخوام، فقط رسمی و قانونی:20:)

Kit_Kat
23-04-2011, 12:41
بروبکس یه سوال اساسی داشتم ، پس2011 روی کامپیوترم نصبه و پچ اون هم نصبه ولی یه پس دیگه دیدم که روش نوشته لایسنس کردن تیمها و... که لیگ ایرانم داره.....
میخوام ببینم اونم بخرم نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی میشه دوتا pes مثل هم روی کامپیوتر نصب باشه ؟

vivabarca
23-04-2011, 19:37

SKY SPORTS SCORE BOARD 3-4 & 16-9

resident
23-04-2011, 20:34
بروبکس یه سوال اساسی داشتم ، پس2011 روی کامپیوترم نصبه و پچ اون هم نصبه ولی یه پس دیگه دیدم که روش نوشته لایسنس کردن تیمها و... که لیگ ایرانم داره.....
میخوام ببینم اونم بخرم نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی میشه دوتا pes مثل هم روی کامپیوتر نصب باشه ؟

بله میشه اما باید یه نکته و شرطی رو رعایت کنید:
یه فولدر واسه تنظیمات این pes و یه فولدر دیگه واسه تنظیمات اون یکی pes درست کنید، و هروقت هرکدوم رو خواستید بازی کنید، تنظیمات اون رو کپی کنید داخل فولدر konami توی my documents.
البته ممکنه نیازی به این کار هم نباشه، اما بهتره این کار رو انجام بدید تا هیچ تداخلی پیش نیاد

Kit_Kat
23-04-2011, 20:56
بله میشه اما باید یه نکته و شرطی رو رعایت کنید:
یه فولدر واسه تنظیمات این pes و یه فولدر دیگه واسه تنظیمات اون یکی pes درست کنید، و هروقت هرکدوم رو خواستید بازی کنید، تنظیمات اون رو کپی کنید داخل فولدر konami توی my documents.
البته ممکنه نیازی به این کار هم نباشه، اما بهتره این کار رو انجام بدید تا هیچ تداخلی پیش نیاد
پس اینطوریه:13:
ولی من به جز استقلال پرسپولیس و سپاهان و ذوب آهن و تراختور دیگه تیمی از لیگ ایرانو نمیخوام و واسم لیگ قهرمانان آسیا مهم بود...
حالا توی این سایته:

توی این سایته یک پچ گذاشته که لیگ قهرمانان آسیا رو به جای کوپا لیبرتادورس گذاشته....
چون من پچ1.6 رو نصب کردم میترسم این پچ آسیا رو هم نصب کنم و همه چیز خراب بشه!!!
یک دوستی که پچ 1.6 رو نصب کرده لطف کنه این پچی که گفتم رو نصب کنه ببینه مشکلی واسه پچ قبلی پیش نمیاد؟

Kit_Kat
23-04-2011, 21:08
راستی من کیت لباس جدید بایرن مونیخ رو دانلود کردم ولی نمیدونم کجا کپیش کنم کلا بلد نیستم چیکار کنم که لباس قبلی بایرن پاک بشه و لباس جدید جایگزین بشه....
میشه راهنمایی کنید؟

kasra_khan2003
23-04-2011, 22:55
من امروز رفتم نسخه xbox رو گرفتم. چرا نقل و انتقالات اینقدر داغونه؟!!!!! :18:

امکان پچ کردن واسه xbox هم هست؟

shahinshyd
24-04-2011, 00:14
با سلام
من وقتی به قسمت Becom al ege میرم بعد از تمام شدن بازی وقتی به رختکن میرم ارور میده واز بازی خارج میشه
ایا بغیر از دانلود این patch ها باحجم با لا راه دیگه ای هم هست؟ ضمنا من از اخرین نسخه diretx استفاده میکنم

کسی نبود جواب ما رو بده

mnkamran
24-04-2011, 07:47
با سلام
تو بازی فینال جام حذفی اسپانیا، بین بارسا و رئال، دور زمین یه تبلیغات به چشم میخورد که نوشته بود:
PES2011 3D
خبرایی هست؟ ورژن جدیدیه؟ دوستانی که اطلاعاتی دارن منو راهنمایی کنن. مرسی

farid_frd
24-04-2011, 15:51
سلام دوستان
میشه آخرین ورژن پچ این بازی رو لینک بدین
ممنون

urumchi
24-04-2011, 16:22
با سلام
تو بازی فینال جام حذفی اسپانیا، بین بارسا و رئال، دور زمین یه تبلیغات به چشم میخورد که نوشته بود:
PES2011 3D

سلام اخوی! چطوری؟:11: چه خبر از اونور؟

پس بازی رو ول کردی تبلیغات دور زمین رو نگاه میکردی؟:27:

اسمش روشه لابد pes سه بعدی ساختن و حتما نیاز به صفحه نمایش و عینک مخصوص داره.

M A S T 3 R
24-04-2011, 16:35
من ويندوزم رو عوض كردم و الان pes نميگيره
راهي هست كه دوباره نياز نداشته باشم كه pes رو نصب كنم؟

resident
24-04-2011, 16:48
من امروز رفتم نسخه xbox رو گرفتم. چرا نقل و انتقالات اینقدر داغونه؟!!!!! :18:
امکان پچ کردن واسه xbox هم هست؟

توی جستجوهام اگه اشتباه نکنم چندباری دیدم، ولی برای اطمینان بقیه دوستان جواب بدن بهتره.

با سلام
PES2011 3D

سلام اخوی! چطوری؟:11: چه خبر از اونور؟
پس بازی رو ول کردی تبلیغات دور زمین رو نگاه میکردی؟:27:
اسمش روشه لابد pes سه بعدی ساختن و حتما نیاز به صفحه نمایش و عینک مخصوص داره.

بله، برای نینتندو Pro Evolution Soccer 2011 3D ساخته شده. اگر خواستید با یه جستجوی کوچیک میتونید بیشتر اطلاعات کسب کنید.

R O O T
24-04-2011, 16:50
من ويندوزم رو عوض كردم و الان pes نميگيره
راهي هست كه دوباره نياز نداشته باشم كه pes رو نصب كنم؟

اين فايلو دانلود كن بعد با نوت پد بازش كن اون قسمتيو كه تو عكس مشخص كردم با توجه به محل نصب بازي تغيير بده . بعد سيو و اجرا كن .

دانلود فايل

saber.mafia
24-04-2011, 19:31
سلام بروبرچسب :40:
میدونم خیلی آماتورم اما لطفا به این سوالا جواب بدین
1- میشه تو PES2011 افرادی که دیوار دفاعی رو تشکیل میدن رو خودمون انتخاب کنیم ؟
2- چجوری میشه فلش رو روی بازیکن مورد نظر آورد .خیلی مواقع پیش میاد که هرچی RB رو میزنم 2 تا بازیکنی که نمیخوام انتخاب میشن :41:
3- چجوری میشه دفاع تیم کل بازی رو آفساید گیری کنه ؟ برای چند ثانیه میشه اما برای کل بازی نه :41:

shahinshyd
25-04-2011, 11:14
با سلام

مشکل من این خطاست وقتی میخوام به tab اخر تنظیمات برم یا وقتی در Becom A lege بازی تموم میشه این پیغام میاد و از بازی میام بیرون
لطفا راهنمایی کنید

Kit_Kat
25-04-2011, 12:21
با سلام

مشکل من این خطاست وقتی میخوام به tab اخر تنظیمات برم یا وقتی در Becom A lege بازی تموم میشه این پیغام میاد و از بازی میام بیرون
لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز توی کنترل پنل قسمت Add Or Remove این نرم افزارهایی که دورشون خط کشیدم رو دارین؟

vivabarca
25-04-2011, 13:50
سلام بروبرچسب :40:
میدونم خیلی آماتورم اما لطفا به این سوالا جواب بدین
1- میشه تو PES2011 افرادی که دیوار دفاعی رو تشکیل میدن رو خودمون انتخاب کنیم ؟
2- چجوری میشه فلش رو روی بازیکن مورد نظر آورد .خیلی مواقع پیش میاد که هرچی RB رو میزنم 2 تا بازیکنی که نمیخوام انتخاب میشن :41:
3- چجوری میشه دفاع تیم کل بازی رو آفساید گیری کنه ؟ برای چند ثانیه میشه اما برای کل بازی نه :41:

1- نه نمیشه !

2- در مورد عوض کردن فلش هم اولا با زدن LB این کار انجام میشه نه RB :31:
ثانیا اگه تو قسمت settings بازی ، آپشن cursor setting رو روی assisted قرار بدی ، تو بازی به طور اتوماتیک نزدیک ترین بازیکن ها به توپ انتخاب میشن و لازم نیست دستی این کار رو انجام بدی .

3- در مورد آفساید گیری بهترین کار استفاده از استراتژی Offside trap هست که باید اون رو موقعی که تیم حریف قصد حمله داره فعال کنی ( چون همون طور که خودت گفتی چراغش بعد از چند ثانیه خاموش میشه )

البته راه دیگه برای آفساید گیری دائمی اینه که تو قسمت Team Style تو گیم پلن ، شاخصه ی Deffensive line رو یه عدد بالای 14 قرار بدید .

saber.mafia
25-04-2011, 15:39
ویوابارسا مرسی از راهنماییت :40: چه وبلاگ جامع و باحالی داری :46:

urumchi
26-04-2011, 00:25
با سلام

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز فکر کنم اگه dot net framework 4 را نصب کنی مشکلت حل بشه.

Kit_Kat
26-04-2011, 11:26
دوست عزیز فکر کنم اگه dot net framework 4 را نصب کنی مشکلت حل بشه.
دوست عزیز ایشون پچو نصب نکردن چون پیام اولشون اینه:

با سلام

واسه همین فکر نکنم نیازی به net. داشته باشن!!؟

urumchi
26-04-2011, 14:19
راستش منم همچین مشکلی خیلی وقت پیش داشتم. درست یادم نیست چیکار کردم تا درست شد. تنها چیزی که یادم میاد اینه که net3. نصب کردم. واسه همین گفتم net.نصب کنن. البته اینم بگم گیمی که من خریده بودم ارژینال نبود و یه ذره دستکاری شده بود.

farid_frd
26-04-2011, 15:10
دوستان آخرین ورژن آپدیت این بازی چه ورژنی هست ؟

Kit_Kat
26-04-2011, 18:40
اگه منظورتون پچهای جدید پس ادیت هستش فکر کنم به تازگی ورژن 2.1 هم اومده...
ولی یک پچ دیگه ای هست که دوستان کره ایمون ساختن که لیگ قهرمانان آسیا رو داره که توی وبلاگ ویوا بارسای عزیز واسه دانلود هستش.

Arch3r
26-04-2011, 19:07
چجوري ميشه از داخل خود بازي , نقل انتقالات اپديت كرد؟

bbp
26-04-2011, 19:43
پاك شود........

M A X I M U M
26-04-2011, 20:08

آخرین نسخه آپدیت رسمی کونامی 1.3
آخرین نسخه DLC رسمی بازی 7.00

آخرین نسخه پچ غیررسمی PESEdit هست 2.1.2

princeofpersia_7
26-04-2011, 21:07
من به نظرم همون پچ 1.5 برای اکثر گیمرهای این بازی کافی هست...

من که ازش راضیم و به نظرم لازم نیست حتما آپدیتش بکنید !

Kit_Kat
26-04-2011, 22:41
دوستان میشه نحوه ی آپدیت کیت رو آموزش بدین؟
میخوام لباس جدید بایرنو جایگزین کنم.

sophitia
27-04-2011, 14:20
سلام
چطوری میشه تبلیغات دور چمن یا Adboards را تغییر داد؟

Kit_Kat
27-04-2011, 17:04
سلام
چطوری میشه تبلیغات دور چمن یا Adboards را تغییر داد؟
دوست عزیز شما باید فایل تبلیغات ادبورد رو دانلود کنید بعدش توی پوشه ی کیت سرور و قسمت dt07.img کپی نمایید.
اینم یک لینک ادبورد که البته ف ی ل ت ر میباشد ولی با ...ش ک ن میشه دانلودش کرد:

HGH 878
28-04-2011, 09:59
سلام دوستان یه نفر برای من فایل rdl.dll رو برای دانلود بذاره.dlc 1.01

nimakarimi95
28-04-2011, 13:37
بازی خوبیه

shahinshyd
28-04-2011, 19:27
دوست عزیز توی کنترل پنل قسمت Add Or Remove این نرم افزارهایی که دورشون خط کشیدم رو دارین؟

بله همش نصب راستی این رو هم بگم که تا الان پچی رو روش نصب نکردم

higher up
28-04-2011, 20:20
خوشا به حالتان ما که داریم با نسخه 1.0.0.0 بازی میکنیم با فونتهای فرانسه و ترکیه :لطفا اگه یه پچ کم حجم (در حد دیال آپ ) باشه که زبان رو انگلیش کنه برام بزارین.:37:

LiverBarca
28-04-2011, 20:47
دوستان از pes 2012 چه خبر؟؟؟
بازی رو بهتر کردن؟؟؟
اگه 2012 هم مثل این باشه دیگه فکر نکنم 2013 به فروش بره...

َalireza
28-04-2011, 23:25
سلام
من pes رو گرفتم ولی یه مشکلی که داره اینه که تیم های انگلیس اکثرا و خیلی کم تویه لیگ های دیگه تیم ها فقط دو تا لباس دارند !
مثلا لباس اول لیورپول آبی کمرنگ و لباس دومش نارنجی میشه !برای خیلی از تیما این شکلی شده
مشکل چیه ؟چیکارش باید بکنم ؟

َalireza
29-04-2011, 08:31
در ضمن چجوری میشه استراتژی ها رو فعال کرد ؟ روی کیبورد

Kit_Kat
29-04-2011, 10:55
بله همش نصب راستی این رو هم بگم که تا الان پچی رو روش نصب نکردم
دوست عزیز به قول اون دوستمون نرم افزار net. رو نصب کنید شاید مشکل حل بشه...
آخرین ورژنش که 4 هست رو نصب کنید.... اگر توی نرم افزار های assistant2011 بگردین حتما داره.

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

سلام
من pes رو گرفتم ولی یه مشکلی که داره اینه که تیم های انگلیس اکثرا و خیلی کم تویه لیگ های دیگه تیم ها فقط دو تا لباس دارند !
مثلا لباس اول لیورپول آبی کمرنگ و لباس دومش نارنجی میشه !برای خیلی از تیما این شکلی شده
مشکل چیه ؟چیکارش باید بکنم ؟
دوست عزیز شما باید پچ نصب کنید تا اسم تیمها و لوگوها لباس های تمام تیمهای باشگاهی و ملی ، توپ ها و... درست میشه و همچنین لیگ های آلمان و ... هم اضافه خواهند شد....
پچ پس ادیت آخرین ورژن 2.1 برای دانلود:
پارت1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت3:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت4:

حجم کل پارت ها: 630 MB

یک پچ خوب دیگه که مثلا 17 تا تیم ملی جدید رو هم اضافه میکنه و خیلی چیزای دیگه...البته حجمش بیشتره:

َalireza
29-04-2011, 11:03
تخفیف نمیدید ؟ (یعنی پچ با حجم کمتری نیست ؟ )
630 مگ برای اینترنت 128 خیلی زیاده

shahinshyd
29-04-2011, 12:54
دوست عزیز به قول اون دوستمون نرم افزار net. رو نصب کنید شاید مشکل حل بشه...
آخرین ورژنش که 4 هست رو نصب کنید.... اگر توی نرم افزار های assistant2011 بگردین حتما داره.

نصبه ولی حل نشد

urumchi
29-04-2011, 18:07
نصبه ولی حل نشد

شما بازی رو دوباره نصب کن. اگه سیو هاتو میخوای نگه داری فقط گلهایی که زدی و ترکیب ها رو نگه دار و بقیه فایلها مثل فایل ادیت و آپشن رو نگه ندار.

یه نکته مهم: گیمی که داری دستکاری شده یا نه؟ چون منم همین مشکل رو داشتم که بخاطر گیم دستکاری شده بود.

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

دوست عزیز پچ کم حجم امکانتش هم کمه ولی یه پچ هست با حجم 400 مگ که به معنای واقعی فوق العاده س. شما همینو نصب کنی همه چی کاملا درست میشه و جزئی ترین نکات هم کاملا درست و واقعی طراحی شدن.
حتی لیگهای دسته دوم اسپانیا،ایتالیا و انگلستان هم با اسامی و پیراهنهای درست در این پچ قرار دارند+اسکوربد و توپهای رسمی لیگهای معتبر اروپایی و خیلی چیزهای دیگه.

Kit_Kat
29-04-2011, 19:01
بله اگه حجمش واستون زیاده میتونید فقط لوگو و کیت پیراهن تیمهای مهم رو دانلود کنید که فوقولعاده حجم کمتری واستون درمیاد البته باید توی اینتر نت لباس تیم مورد علاقتونو سرچ کنید....
من خودم یک کیت دیدم که لباس تمام تیمهای بوندسلیگا رو درست میکرد و حجمش فقط 3.5 مگابایت بود! البته سایتشو یادم نیست...
راستی برای این که بتونید لباس وارد بازی کنید باید یک نرم افزار حدودا 10 مگابایتی به اسم کیت سرور رو دانلود کنید....(ورژن 11 رو دانلود کنید بهتره)
راستی یک سری بازی هایی تو بازار هست که این پچ ها داخل سی دی بازی وجود داره و همراه با بازی نصب میشن و تیمها درست میشن...

Kit_Kat
30-04-2011, 16:32
راستی واسه پنالتی زدن باید قبل از شوت جهت رو بگیرید....
توی هیچ سایتی اینو نگفته و همه گفتن بعد از شوت... به همین دلیل تمممممممممممام پنالتی های من حروم میشد :31:تا امروز که همه رو گل کردم

resident
30-04-2011, 18:41
راستی واسه پنالتی زدن باید قبل از شوت جهت رو بگیرید....
توی هیچ سایتی اینو نگفته و همه گفتن بعد از شوت... به همین دلیل تمممممممممممام پنالتی های من حروم میشد :31:تا امروز که همه رو گل کردم

قبل شوت میشه، اما برای شوت حرفه ای و دقیق باید بعد از شوت بزنید. هرجور راجتید بزنید، اما بعد شوت خیلی خوب میشه شوت زد.

Kit_Kat
30-04-2011, 20:37
قبل شوت میشه، اما برای شوت حرفه ای و دقیق باید بعد از شوت بزنید. هرجور راجتید بزنید، اما بعد شوت خیلی خوب میشه شوت زد.
شاید باورتون نشه ولی با من با پسر خالم ط یک ماه اخیر 1000تا بازی انجام دادیم که خیلی از بازی ها به پنالتی کشیده میشد و ما هم طبق گفته های دوستان عمل مکردیم،
اولین باری که بازی کشید پنالتی خیـــــــــــــــــــلی خنده دار بود ، هرکدوم 13تا پنالتی زدیم که هرکاری میکردیم گل نمیشد تا آخریش گل شد و بازی تموم شد...
ازون موقع هروقت پنالتی میشد خندمون میگرفت، چند روز پیش 2ساعت فقط تمرین پنالتی کردم تا یهو این روشو امتحان کردم و دیدم که اکثر پنالتی هام گل میشه و مثلا اگه جهت مخالف دروازه و چپ یا راست رو بزنید زمینه و قشنگ میزنه و پنالتی چیپ رو هم خیلی با این روش بیشتر گل میشه و کمتر توپو به آسمون میکوبه:5:

urumchi
30-04-2011, 21:59
من همیشه بعد از شوت جهت میدم و حتی یکبار هم نشده پنالتی هام گل نشه مخصوصا موقعی که چیپ میزنم.

shahinshyd
30-04-2011, 22:40
شما بازی رو دوباره نصب کن. اگه سیو هاتو میخوای نگه داری فقط گلهایی که زدی و ترکیب ها رو نگه دار و بقیه فایلها مثل فایل ادیت و آپشن رو نگه ندار.

یه نکته مهم: گیمی که داری دستکاری شده یا نه؟ چون منم همین مشکل رو داشتم که بخاطر گیم دستکاری شده بود.

باتشکر امتحان کردم
ولی در نتیجه نداد :41:

higher up
01-05-2011, 00:55
خوشا به حالتان ما که داریم با نسخه 1.0.0.0 بازی میکنیم با فونتهای فرانسه و ترکیه :لطفا اگه یه پچ کم حجم (در حد دیال آپ ) باشه که زبان رو انگلیش کنه برام بزارین.:37:

یه یادی از فقرا هم بکنید:11:

urumchi
01-05-2011, 14:43
باتشکر امتحان کردم
ولی در نتیجه نداد :41:

دوست عزیز من دیگه نمیدونم چی بگم ولی باز هم میپرسم گیمی که داری دستکاری شده س یا نه؟
من گیم ارژینال خریدم و مشکلاتم حل شد. البته من نمیگم شما هم ارژینال بخری ولی حتما دستکاری شده نباشه.

امیدوارم مشکلت زود حل بشه.

Kit_Kat
01-05-2011, 17:19
من همیشه بعد از شوت جهت میدم و حتی یکبار هم نشده پنالتی هام گل نشه مخصوصا موقعی که چیپ میزنم.
خیلی جالبه:18:
شاید چون با دسته میزنم اینطوریه!
راستی کسی نحوه ی اضافه کردن تیم بلد نیست؟
یک بازی خریدم که روش نوشته لیگ ایرانم داره ولی وقتی نصبش میکنم توی لیگ ایران تیم های لیگ هلند هست!!
وقتی توی لیگ هلندم میرم تیمای ایران با اسم ها و لباس های اشتباه هستن!!!
باچندین کامپیوترم امتحان کردم نشد...
خلاصه پاکش کردم و با همون بازی که اورجینال بود و روش پچ نصب کرده بودم دارم بازی میکنم.....
میخوام خودم تیمای مهم رو درست کنم و کیت هاشونم دانلود کنم...
راستی فیس فرهاد مجیدی رو دانلود کردم خیلی خیلی شبیه خودشه فقط نمیدونم چطوری باید وارد بازی بکنم اگر کسی بلده لطفا جواب بده.

shahinshyd
01-05-2011, 19:00
دوست عزیز من دیگه نمیدونم چی بگم ولی باز هم میپرسم گیمی که داری دستکاری شده س یا نه؟
من گیم ارژینال خریدم و مشکلاتم حل شد. البته من نمیگم شما هم ارژینال بخری ولی حتما دستکاری شده نباشه.

امیدوارم مشکلت زود حل بشه.

بله اورجینال هست ولی به قول معروف تو ایران مگه تو ضمینه نرم افزار چیز اورجینال هم پیدا میشه!

MORINIO
01-05-2011, 20:44
ببخشید یه سوال داشم

لپ تاپ با سیستم زیر میتونه این بازی رو اجرا کنه :

Intel Core i3 M330 2.13 GHz
Ram 3.00 GB
VGA nVIDIA Geforce 310M 1.5GB

Kit_Kat
01-05-2011, 20:53
دوست عزیز پچ کم حجم امکانتش هم کمه ولی یه پچ هست با حجم 400 مگ که به معنای واقعی فوق العاده س. شما همینو نصب کنی همه چی کاملا درست میشه و جزئی ترین نکات هم کاملا درست و واقعی طراحی شدن.
حتی لیگهای دسته دوم اسپانیا،ایتالیا و انگلستان هم با اسامی و پیراهنهای درست در این پچ قرار دارند+اسکوربد و توپهای رسمی لیگهای معتبر اروپایی و خیلی چیزهای دیگه.

واقعا؟؟؟؟؟؟!!!
جدی این پچ با فقط 400 مگ تیم های لیگ دسته دوم انگلیسو اسپانیا و ایتالیارو داره لیگ های اصلیشونم داره؟ با تمام لباس ها و .....؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

Kit_Kat
01-05-2011, 21:07
ببخشید یه سوال داشم

لپ تاپ با سیستم زیر میتونه این بازی رو اجرا کنه :

Intel Core i3 M330 2.13 GHz
Ram 3.00 GB
VGA nVIDIA Geforce 310M 1.5GB
99 درصد میتونه چون رم یک گیگ میخواد که شما رمت 3 هست...
Geforce 6900 میخواد که اونم داری

urumchi
01-05-2011, 23:01
واقعا؟؟؟؟؟؟!!!
جدی این پچ با فقط 400 مگ تیم های لیگ دسته دوم انگلیسو اسپانیا و ایتالیارو داره لیگ های اصلیشونم داره؟ با تمام لباس ها و .....؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

بله همه اینارو داره.دوست عزیز پچ razib46 ورژن 1.1 دقیقا 398 مگ هستش.

urumchi
02-05-2011, 00:58
بله.دوست عزیز پچ razib46 ورژن 1.1 دقیقا 398 مگ هستش.

مشخصات و امکانات ورژن 1.1 که شامل دسته2 لیگهای اسپانیا،ایتالیا و انگلستان میباشد

پچ 1.2 هم در آدرس زیر قرار داده شده که دسته 2 آلمان،فرانسه و هلند هم اضافه شدن به سه تا لیگ دسته2 اسپانیا،ایتالیا و انگلستان که حجمش بیشتر از 398 تا هست. در واقع پچ 1.2 شامل 6 لیگ دسته2 میشه.

SevenCity
02-05-2011, 07:09
من این بازیو تازه نصب کردم چه پچایی و چه اپدیتی براش باید نصب کنم؟
حجم پچ مهم نیست

Kit_Kat
02-05-2011, 10:17
وااااای چقدر جالب!!!
پچی که من دانلود کردم 500 مگ بود ولی فقط دسته 2 آلمان اضافه میشد!!
این خیلی خوبه حتما باید دانلودش بکنم....
دوستان یک پچ 900 مگی یه جا دیدم اونم امکاناتش خیلی خوب بود....
چرا دوستان انواع پچ هایی که هست رو نمیزارن؟

مثلا من یک پچ میخوام که لیگ قهرمانان آسیا جایگزین جام لیبرتادورس بشه...
تیم های ملی قزاقستان و ارمنستان، جمهوری آذربایجان، و کشورای ضعیف مثل جزایر فارو داشته باشه....
لیگ ایران و لیگ های دسته دوی انگلیس اسپانیا و ایتالیا رو هم داشته باشه...
کسی همچین پچی سراغ نداره؟
حالا که میخوام دانلود کنم یک پچ کامل دانلود کنم دیگه:31:

urumchi
02-05-2011, 10:33
حجم پچ مهم نیست

بنظر من همون پچی که لینکشو پست قبلی نوشتم ورژن1.2 کاملا مناسبه.

hamed-akbarie
02-05-2011, 11:17
آقا من جایی پیدا نکردم گفتم اینجا سوال کنم.؟؟؟؟

من این بازی رو تو ps3 ریختم ولی زبون انگلیسی نداره کسی میدونه باید چی کار کنم ؟؟ پچی چیزی نیست که این مشکلو حل کنه ؟؟

SevenCity
02-05-2011, 12:57
بنظر من همون پچی که لینکشو پست قبلی نوشتم ورژن1.2 کاملا مناسبه.

یعنی تمام کاری که باید بکنم تا pes کاملی داشته باشم همینه؟

hamed-akbarie
02-05-2011, 13:10
یعنی یه مرد اینجا پیدا نمیشه جواب پست قبلی منو بده ؟؟؟
آقا اگه بلد نیستید بگید نمی دونم چرا جواب نمی دید؟؟؟:exclamati

hobgoblin
02-05-2011, 13:20
یعنی یه مرد اینجا پیدا نمیشه جواب پست قبلی منو بده ؟؟؟
آقا اگه بلد نیستید بگید نمی دونم چرا جواب نمی دید؟؟؟:exclamati

اولا كه مرد زياد داريم اينجا و جواب ندادن به پست شما دليل بر نامردي نيست. اينجا هم كسي به شما بدهكار نيست كه حتما جواب بده. اگه كسي مي دونست و جواب داد لطف كرده.

بعدشم يعني واقعا توقع داري هر كي جواب سوال ديگرون رو نمي دونه بياد اينجا بنويسه نمي دونم؟؟؟؟؟!!!!!! اونجوري اگه بود كه اين تاپيك الان 60 هزار صفحه داشت 90 درصدشم نمي دونم بود

Kit_Kat
02-05-2011, 18:35
دوستان یه چیزی کفش کردم:31:
این پچ پس ادیت1.6 که الان خودم دارمش لیگ های دسته دوی انگلستان و اسپانیا و آلمان رو داره ولی من تا حالا نمیدونستم چون هیچ کس اینجا نگفته بود....
وقتی پس ادیتو باز میکنی میتونی یکی از این سه تا لیگ دسته دو رو انتخاب کنی:5:
خیلی خوب شد حالا دیگه شاید پچ جدید نصب نکنم مگر اینکه یه چیزی اضافه داشته باشه:31:
فقط یک سوال : اون پچی که گفتین لیگ دسته دوم ایتالیا و... رو داره هم همینجوریه؟ یعنی باید یکیشونو انتخاب کنی یا همه ی لیگ هارو کنار هم داره؟
آخه اضافه کردن لیگ به بازی فکر کنم به تغیرات زیادی نیاز داشته باشه وگرنه پچ پس ادیت1.6 همه لیگ ها رو در کنار هم اضافه میکرد نه اینکه فقط یکیشو بشه انتخاب کرد.

vivabarca
02-05-2011, 20:38
حجم پچ مهم نیست

توصیه می کنم برای اینکه جذابیت pes 11 چند برابر بشه پچ های زیر رو دانلود و نصب کنید :

PES 2011 SMoKE Patch 3.6.2 Titanium

( آخرین ورژن اسموک پج )

Tommsen Chantpack

( صدای واقعی تشویق تیم های مختلف )

PES2011 realistic gameplay by yair12 vesion 0.5

بهبود گیم پلی بازی

Premier League Real Scoreboard

اسکوربرد زیبای لیگ جزیره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدReplay Disabler

غیر فعال کردن صحنه های پخش مجدد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010 FIFA World Cup South Africa English Commentary

گزارشگر جام جهانی

rz21
02-05-2011, 21:08
به جای گذاشتن پچ و اپدیت یکمی هم به همدیگه تکنیک ها و شوت ها و ... به هم یاد بدیم بد نیست.مثلا هر کسی هر چیزی بلده بزاره!
میگم روی ps3 میشه همین پچ ها یا حداقل اپدیت ریخت؟چه طوری؟

َalireza
02-05-2011, 21:52
1- چجوری ضربه آزاد بزنیم ؟
2-چجوری استراتژی هارو فعال کنیم (خیلی موثره یکی یاد بده )
3-چجوری تکنیک هایی که از گیم پلن طراحی میکنیم رو اجرا کنم ؟

urumchi
02-05-2011, 23:48
دوستان یه چیزی کفش کردم:31:
این پچ پس ادیت1.6 که الان خودم دارمش لیگ های دسته دوی انگلستان و اسپانیا و آلمان رو داره ولی من تا حالا نمیدونستم چون هیچ کس اینجا نگفته بود....
وقتی پس ادیتو باز میکنی میتونی یکی از این سه تا لیگ دسته دو رو انتخاب کنی:5:
خیلی خوب شد حالا دیگه شاید پچ جدید نصب نکنم مگر اینکه یه چیزی اضافه داشته باشه:31:
فقط یک سوال : اون پچی که گفتین لیگ دسته دوم ایتالیا و... رو داره هم همینجوریه؟ یعنی باید یکیشونو انتخاب کنی یا همه ی لیگ هارو کنار هم داره؟
آخه اضافه کردن لیگ به بازی فکر کنم به تغیرات زیادی نیاز داشته باشه وگرنه پچ پس ادیت1.6 همه لیگ ها رو در کنار هم اضافه میکرد نه اینکه فقط یکیشو بشه انتخاب کرد.

اون پچ هم یکی از سه تا لیگ رو فعال میکنه و بطور همزمان هر 3 تا با هم فعال نمیشن. چون اصلا جایی نیست که بخواد هر 3 تا باهم فعال باشن.

من شخصا خیلی راضیم چون با 398 مگ پچ همه چی داره بازیم.

ehsanjt98
03-05-2011, 01:18

alireza جان من خیلی وقت پیش ویدیو رو از pes serbia گرفتم که طرز زدن ضربه آزاد رو نشون میده خیلی بهم کمک کرده لینک دانلودشو میزارم : 43.9 مگابایت

davvas.com
لینک دانلود پارت 1

لینک دانلود پارت 2

ifile.it
لینک دانلود پارت 1

لینک دانلود پارت 2

vivabarca
03-05-2011, 12:01

چجوری ضربه آزاد بزنیم ؟

این ها تجربیات من هست اگه شما هم نکات دیگه ای به ذهنتون می رسه بگید . :46:

urumchi
03-05-2011, 14:22
سلام

یه نفر، یه پچ خیلی با حال معرفی کرده که تو ترکیه ساختن و گزارشگرش هم به زبان ترکی گزارش میکنه. از همه باحالتر اینکه کل ظاهر بازی عوض شده و حتی در قسمت آب و هوا وضعیت بارش برف هم داره.

من خودم هنوز دانلود نکردم واسه همین اگه سوالی داشتید بهتر یه سر به لینک زیر بزنید.

حتما یه سر بزنید.

hoomi_gta
03-05-2011, 19:04
توصیه می کنم برای اینکه جذابیت pes 11 چند برابر بشه پچ های زیر رو دانلود و نصب کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010 FIFA World Cup South Africa English Commentary

گزارشگر جام جهانی

واااااااااااااااااای . رویای من برآورده شد! گزارشگرای فیفا برای پس!! اصلا اینو نصب کردم بازی در حد توهم ردیف تر شد!! خیلی هیجان بازی ها بیشتر میشه و از شر گزارش لوس و بی مزه گزارشگر های کنامی راحت میشیم! این صدای واقعی تماشاچی ها هم خیلی توپ بود. ایول.

Kit_Kat
03-05-2011, 20:36
بچه ها کمک...
یک بازی گرفتم که روش نوشته به همراه لیگ ایران و عکس میداوودی روشه....
وقتی نصبش میکنم و روی لیگ ایران کلیک میکنم تیم های هلند هست داخلش....
وقتی روی لیگ هلند کلیک میکنم تیم های ایران میاد....
اسم و لباس تیم های ایرانی هم اشتباه است و لباس تیم های باشگاهی خارجی هم اشتباه است...
با چنتا کامپیوترم امتحان کردم همینجوری میشه؟؟؟!!!!!!
چیکار کنم؟؟؟؟ کسی نمیدونه؟؟؟؟

resident
03-05-2011, 21:49
بچه ها کمک...
یک بازی گرفتم که روش نوشته به همراه لیگ ایران و عکس میداوودی روشه....
وقتی نصبش میکنم و روی لیگ ایران کلیک میکنم تیم های هلند هست داخلش....
وقتی روی لیگ هلند کلیک میکنم تیم های ایران میاد....
اسم و لباس تیم های ایرانی هم اشتباه است و لباس تیم های باشگاهی خارجی هم اشتباه است...
با چنتا کامپیوترم امتحان کردم همینجوری میشه؟؟؟!!!!!!
چیکار کنم؟؟؟؟ کسی نمیدونه؟؟؟؟

اگر طریقه نصبش اینطوریه که یکسره بازی رو نصب می کنید (یعنی اینطور نیست که بازی رو بریزید بعدش یه پچ رو نصب کنید) مشکل از خود دستکاری این بازی هستش.

mohamad_beauty
03-05-2011, 23:03
سلام بهترین ترکیب تیم بارسلونا برای پاره پاره کردن چیه؟
بهترین هافبک هجومی در دنیایی کونامی کیه؟

Kit_Kat
04-05-2011, 08:46
اگر طریقه نصبش اینطوریه که یکسره بازی رو نصب می کنید (یعنی اینطور نیست که بازی رو بریزید بعدش یه پچ رو نصب کنید) مشکل از خود دستکاری این بازی هستش.
اون بازیه قبلیم اینطوری بود که اونو نصب میکردم و بعد پچ رو دانلود و نصب میکردم...
ولی این دوتا دی وی دیه که وقتی میزاریش از طریق نصب آسان یا نصب معمولی میشه بازی رو نصب کرد....
یعنی واقعا راهی نداره؟
بازی که باز شده باشه رو پس نمیگیرن... یعنی مارو مسخره کردن که روی جلد بازی اینهمه توضیحات دادن که دهن آدم آب میوفته بعدش هیچی به هیچی؟؟؟؟

rz21
04-05-2011, 11:17
کسی نبود جواب بده؟میشه پچ ها را برای ps3 ریخت؟اصلا چه طوری باید پچ برای ps3 ریخت؟:20:

resident
04-05-2011, 12:25
اون بازیه قبلیم اینطوری بود که اونو نصب میکردم و بعد پچ رو دانلود و نصب میکردم...
ولی این دوتا دی وی دیه که وقتی میزاریش از طریق نصب آسان یا نصب معمولی میشه بازی رو نصب کرد....
یعنی واقعا راهی نداره؟
بازی که باز شده باشه رو پس نمیگیرن... یعنی مارو مسخره کردن که روی جلد بازی اینهمه توضیحات دادن که دهن آدم آب میوفته بعدش هیچی به هیچی؟؟؟؟

بازار بازی های ایرانی همیشه اینطور بوده! چیز تازه ای نیست!
هیچوقت تحت هیچ شرایطی سمت بازی ای که ایرانی ها دستکاری کردن، فارسیش کردن، به روزش کردن، بهینه اش کردن و هرچیز دیگه ای نمیرم؛ به شما هم همین توصیه رو میکنم؛ مگر اینکه واقعا کارشون رو درست انجام بدن.

mohamad_beauty
04-05-2011, 13:49
سلام دوستان لطفا کسایی که تسلط کامل به بازی دارن به من پاسخ بدن
من میخوام بهترین تیم رو در pes درست کنم و تیم پیش فرضم هم بارسلونا هست (کاری به چطوریش نداشته باشید)
میخوام بهترین بازکنان pes رو توی پست خودشون بهم معرفی کنید
خودم تا حالا اینا رو انتخاب کردم
دروازه بان: کاسیاس
حمله مسی، کریستین رونالدو، داوید ویا
وسط زمین: ژاوی، اینیستا
دفاع: پویول،

لطفا اینا رو کم و زیاد کنید یا حذف و اضافه کنید
در ضمن بهترین ترکیبش چیه همین ترکیب پیش فرض خوبه؟

َalireza
04-05-2011, 16:21
سلام
من وقتی پچ رو دانلود میکنم چیکارش کنم تا کار کنه ؟

M A S T 3 R
04-05-2011, 16:49
كسي سيو مستر ليگ رو داره؟
اگه هركي داره براي دانلود بذاره

Kit_Kat
04-05-2011, 17:12
بازار بازی های ایرانی همیشه اینطور بوده! چیز تازه ای نیست!
هیچوقت تحت هیچ شرایطی سمت بازی ای که ایرانی ها دستکاری کردن، فارسیش کردن، به روزش کردن، بهینه اش کردن و هرچیز دیگه ای نمیرم؛ به شما هم همین توصیه رو میکنم؛ مگر اینکه واقعا کارشون رو درست انجام بدن.
خودمم همینطوری مثل شما فکر میکردم ولی تبلیغات و نوشته های روی بازی رو که دیدم و از فروشنده که پرسیدم فکر کردم دیگه اینطوریام نیست و حتما درسته...
ولی حالا فهمیدم که دیگه گولشون رو نمیخورم....
مرسی از جوابتون.

َalireza
04-05-2011, 17:21
سلام دوستان لطفا کسایی که تسلط کامل به بازی دارن به من پاسخ بدن
من میخوام بهترین تیم رو در pes درست کنم و تیم پیش فرضم هم بارسلونا هست (کاری به چطوریش نداشته باشید)
میخوام بهترین بازکنان pes رو توی پست خودشون بهم معرفی کنید
خودم تا حالا اینا رو انتخاب کردم
دروازه بان: کاسیاس
حمله مسی، کریستین رونالدو، داوید ویا
وسط زمین: ژاوی، اینیستا
دفاع: پویول،

لطفا اینا رو کم و زیاد کنید یا حذف و اضافه کنید
در ضمن بهترین ترکیبش چیه همین ترکیب پیش فرض خوبه؟

به نظر من ویا رو حذف کن دروگبا رو اضافه کن بالای نود هست

khorh
04-05-2011, 18:08
[RIGHT]

[CENTER]بهبود گیم پلی بازی
من این فایلو دانلود کردم ولی موقع اجراش ارور میده؟! لطفا" نحوه استفاده از این فایلو توضیح بدید.
win:7

vivabarca
04-05-2011, 21:49
[RIGHT]

[CENTER]بهبود گیم پلی بازی
من این فایلو دانلود کردم ولی موقع اجراش ارور میده؟! لطفا" نحوه استفاده از این فایلو توضیح بدید.
win:7

این فایل رو باید تو محل نصب بازی کپی کنی و با اون بازی رو اجرا کنی ( اگه فایلی شبیه اون تو محل نصب بازیست اول اون رو خارج کن و بعد این رو اونجا کپی کن )

vivabarca
04-05-2011, 21:55
كسي سيو مستر ليگ رو داره؟
اگه هركي داره براي دانلود بذاره

Team : FC BARCELONA
Season : 2029-2030
Current Funds : 7,396,842,200$
Team Ranking : 1

Team : CF REAL MADRID
Season : 2037-2038
Current Funds : 9,999,999,900$
Team Ranking : 1

farhad_persona
05-05-2011, 09:29
سلام به همه دوستان.
من پچی میخوام که همه تیم های ملی و باشگاهی رو لایسنس کنه با پیراهن و ...
حجمش هم مهم نیست.
کدوم پچ رو بگیرم؟

Kit_Kat
05-05-2011, 10:36
سلام به همه دوستان.
من پچی میخوام که همه تیم های ملی و باشگاهی رو لایسنس کنه با پیراهن و ...
حجمش هم مهم نیست.
کدوم پچ رو بگیرم؟
پچ خیلی زیاده ولی معروفترینش همون پچ پس ادیت هست که جدیدترین ورژنش از سایت زیر قابل دریافت هست:

َalireza
05-05-2011, 14:05
سلام
من وقتی پچ رو دانلود میکنم چیکارش کنم تا کار کنه ؟
یکی نیست جواب منو بده ؟:31:

Kit_Kat
05-05-2011, 14:52
یکی نیست جواب منو بده ؟:31:
باید نصبش کنید دیگه....
روی اینستال کلیک کنید و توی همون پوشه ای که بازی رو ریختین نصبش کنید.

َalireza
05-05-2011, 15:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPremier League Real Scoreboard

اسکوربرد زیبای لیگ جزیره

منظور من این بود

vivabarca
05-05-2011, 16:41
منظور من این بود

وقتی این رو دانلود کردید فایل های یکی از پوشه هاش رو ( 3-4 یا 16-9 با توجه به نمایشگرتون ) توی پوشه ی dt06 کیت سرور کپی کنید .

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

اینم یه پچ برای اون هایی که اینترنت پر سرعت دارن !

کامل ترین پچ ساخته شده برای pes 11 با حجم 3.74 گیگابایت !!!

َalireza
05-05-2011, 17:35
وقتی این رو دانلود کردید فایل های یکی از پوشه هاش رو ( 3-4 یا 16-9 با توجه به نمایشگرتون ) توی پوشه ی dt06 کیت سرور کپی کنید .

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

چنین فولدری نیست

vivabarca
05-05-2011, 18:19
چنین فولدری نیست

ببینم احیانا منظور تو این پچ نیست ؟!:31: چون اون چیزی که نقل قول کردی لینکش یه چیز هست نوشتش یه چیز دیگه !!!

بهبود گیم پلی بازی

این پچ نصبی نیست بلکه باید این فایل رو باید تو محل نصب بازی کپی کنی و با اون بازی رو اجرا کنی ( اگه فایلی شبیه اون تو محل نصب بازیست اول اون رو خارج کن و بعد این رو اونجا کپی کن )

Kit_Kat
05-05-2011, 19:30

یا امام مجید:18:
واقعا موجودی تو دنیا هست که بتونه اینو دانلود بکنه؟
حالا چیکار میکنه؟ مثلا اینو نصب کنیم تیم ملی مریخ هم اضافه میشه ؟

َalireza
05-05-2011, 19:38
پچ اسکوربرد رو میگم که توش دو تا فولدر داره همونایی که شما گفتید
ولی میگم اون فولدر dt06 وجود ندارد یعنی چنین قولدری در محل بازی نیست.یه فولدر هست که زده img و یه فایل img توش هست

Kit_Kat
05-05-2011, 19:54
پچ اسکوربرد رو میگم که توش دو تا فولدر داره همونایی که شما گفتید
ولی میگم اون فولدر dt06 وجود ندارد یعنی چنین قولدری در محل بازی نیست.یه فولدر هست که زده img و یه فایل img توش هست
برای اسکوربورد باید برین توی پوشه ی kitserver بعدش پوشه ی pesedit بعدش img و داخل اون پوشه ی dt06 رو پیدا کنید.

vivabarca
05-05-2011, 21:13

خب این پچ فایل های زیادی مثل استادیوم های HD ، فیس های جدبد ، CHANT PACK ( صدای واقعی تشویق اکثر تیم ها ) ، لوگو های HD همه ی تیم ها ، گزارشگر فرانسوی fifa ، کیت تیم ها و داور ها ، چمن و ... رو به بازی اضافه می کنه ! پس زیاد هم عجیب نیست که حجمش اونقدر بالاست .

َalireza
05-05-2011, 23:41
برای اسکوربورد باید برین توی پوشه ی kitserver بعدش پوشه ی pesedit بعدش img و داخل اون پوشه ی dt06 رو پیدا کنید.
هیچکدوم از این فایل هارو نتونستم پیدا کنم فقط فولدر img که تویه فولدره بازی هست و داخلش هم هیچ فولدری نیست:31:

resident
06-05-2011, 05:38

اولش که حرفت رو خوندم فک کردم حالا مثلا چقدر هست!! آخرش دیگه 4 گیگه دیگه! اونی که ADSL داشته باشه خیلی راحت دانلود میکنه. من 128 دارم و با کلی پرت وقت و دانلودهای با فاصله زمانی، روزی حداقل 600مگ دانلود دارم. با اون اوصاف طی چند روز دانلود میشه.

دوستان یادمه توی تایپیک های قبلی PES، میومدیم replayهای قشنگمون رو میزاشتیم. اگه موافق باشید میتونیم سه تا کار کنیم:
1- همه ی replayها رو جمع آوری کنیم و یک جا قرار بدیم، و با استفاده از نظر سنجی ببینیم کی برنده میشه.
2- همینطوری، هرکسی هر replayیی داره میزاره و دیگر دوستان نظراتشون رو بیان میکنن.
3- مسابقات دوره ای راه میندازیم و مثلا هرهفته موضوع یه چیزه و در اونمورد هرکی میتونه replay میزاره (یا میره replay میسازه:21:) و اینجا میزاره و آخر هفته رای میگیریم که کی بهتر بوده.
تابستون شد مسابقات جالب تری هم بهتون میگم. تایپیک خیلی خسته کننده ست. هروقت میام درمورد پچ و کیت ایرانی و باشگاه های دست 2 آلمان:2:!!!! و... است. (میدونم روی تیم های برتر همن تغییرات داره، اما کلا میگم).

درهرمورد از مسابقات بالا (1-2-3) که موافق بیشتری بود، اون رو انجام میدیم. فک کنم یه تایپیک جدید بزنم واسه مسابقات، حالا با admin حرف میزنم ببینم چی میشه.

پ.ن.:
اصلاحیه: یادم افتاد خیلی ها ممکنه مشغول تحصیل باشن؛ برای همین اگر موافق باشید، توی ایام امتحانات مدارس و دانشگاه ها مسابقه موقتا تعطیل باشه تا شاهد افت تحصیلی نباشیم.

light
06-05-2011, 11:05
یکی کامل توضیح میده پنالتی رو چجوری بزنم ؟
همش وسط میزنم

من روی ps3 بازی میکنم

Kit_Kat
06-05-2011, 11:59
هیچکدوم از این فایل هارو نتونستم پیدا کنم فقط فولدر img که تویه فولدره بازی هست و داخلش هم هیچ فولدری نیست:31:
فکر کنم شما پچ نصب نکردین درسته؟!!!:31:
واسه اینکه شما بتونید اسکوربورد وارد بازی کنید باید پچ نصب کنید....
البته راه دیگه ای هم هست:
شما میتونید کیت سرور 11 رو دانلود کنید که حدودا 10 مگابایت هست و مشکلتون حل میشه.
دانلود کیت سرور:

حجم:11 مگ
منبع:

vivabarca
06-05-2011, 12:44
اولش که حرفت رو خوندم فک کردم حالا مثلا چقدر هست!! آخرش دیگه 4 گیگه دیگه! اونی که ADSL داشته باشه خیلی راحت دانلود میکنه. من 128 دارم و با کلی پرت وقت و دانلودهای با فاصله زمانی، روزی حداقل 600مگ دانلود دارم. با اون اوصاف طی چند روز دانلود میشه.

دوستان یادمه توی تایپیک های قبلی PES، میومدیم replayهای قشنگمون رو میزاشتیم. اگه موافق باشید میتونیم سه تا کار کنیم:
1- همه ی replayها رو جمع آوری کنیم و یک جا قرار بدیم، و با استفاده از نظر سنجی ببینیم کی برنده میشه.
2- همینطوری، هرکسی هر replayیی داره میزاره و دیگر دوستان نظراتشون رو بیان میکنن.
3- مسابقات دوره ای راه میندازیم و مثلا هرهفته موضوع یه چیزه و در اونمورد هرکی میتونه replay میزاره (یا میره replay میسازه:21:) و اینجا میزاره و آخر هفته رای میگیریم که کی بهتر بوده.
تابستون شد مسابقات جالب تری هم بهتون میگم. تایپیک خیلی خسته کننده ست. هروقت میام درمورد پچ و کیت ایرانی و باشگاه های دست 2 آلمان:2:!!!! و... است. (میدونم روی تیم های برتر همن تغییرات داره، اما کلا میگم).

درهرمورد از مسابقات بالا (1-2-3) که موافق بیشتری بود، اون رو انجام میدیم. فک کنم یه تایپیک جدید بزنم واسه مسابقات، حالا با admin حرف میزنم ببینم چی میشه.

پ.ن.:
اصلاحیه: یادم افتاد خیلی ها ممکنه مشغول تحصیل باشن؛ برای همین اگر موافق باشید، توی ایام امتحانات مدارس و دانشگاه ها مسابقه موقتا تعطیل باشه تا شاهد افت تحصیلی نباشیم.

در مورد اولی که گفتی یه نکته رو یاد آوری کنم که من اون پچ 3.7 گیگابایتی رو جایی آپلود کردم که تاریخ انقضای لینک هایی که میده 8 ساعته ، پس اگه خواستید دانلود کنید باید حواستون باشه که هر پارت 500 مگی رو حداکثر تو 8 ساعت دانلود کنید .

در مورد اینکه گل هامون رو بذاریم من خودم موافقم البته به شرطی که بچه ها با Fraps از گل هاشون فیلم بگیرن و فایل ویدئویش رو بذارن ( چون Replay ها درسر زیادی دارن ، از مطابقت نکردن ورژن دوتا بازی تا دردسر کپی کردنشون و دیدن اون ها از توی بازی )

vivabarca
06-05-2011, 12:50
شما میتونید کیت سرور 11 رو دانلود کنید که حدودا 10 مگابایت هست و مشکلتون حل میشه.
دانلود کیت سرور:

حجم:11 مگ
kit_kat لینک مردم رو بدون ذکر منبع نذار !!!:31:

Kit_Kat
06-05-2011, 13:15
kit_kat لینک مردم رو بدون ذکر منبع نذار !!!:31:
:31: چشم ببخشید:43:
یادم رفت میخواستم کار دوستمون زودتر راه بیوفته:31:
اتفاقا من وبتون رو به خیلیا معرفی کردم خیلی وب خوبی دارین:5:

Kit_Kat
06-05-2011, 13:29

پ.ن.:
بله درست میگین یک فیلما یا چیزای مختلفی واسه دانلود دیدم تو مایه های 100 گیگ و حتی بیشتر ولی نسبت به بقیه پچ ها گفتم حجم این خیلی بالاست اونم واسه من که دایال آپ دارم:31:....
در مورد اون حرفتونم(ریپلی و مسابقه) اساسی موافقم... اگه یه توضیحی درمورد نحوه ی کار با fraps بدین ممنون میشم ...
راستی یک گل تقریبا چه حجمی داره؟ میخوام ببینم میتونم آپلود کنم یا نه.
البته توی امتحانات خیلی کم بازی میکنم ولی حتی قبل از امتحان ریاضیمم حداقل یک بازی رو میکنم:31: واسه همین یهو میبینی یک گل خوشگل میزنی یا... پس مسابقه رو از همین فردا شروع کنید:31:

vivabarca
06-05-2011, 13:39
بله درست میگین یک فیلما یا چیزای مختلفی واسه دانلود دیدم تو مایه های 100 گیگ و حتی بیشتر ولی نسبت به بقیه پچ ها گفتم حجم این خیلی بالاست اونم واسه من که دایال آپ دارم:31:....
در مورد اون حرفتونم(ریپلی و مسابقه) اساسی موافقم... اگه یه توضیحی درمورد نحوه ی کار با fraps بدین ممنون میشم ...
راستی یک گل تقریبا چه حجمی داره؟ میخوام ببینم میتونم آپلود کنم یا نه.
البته توی امتحانات خیلی کم بازی میکنم ولی حتی قبل از امتحان ریاضیمم حداقل یک بازی رو میکنم:31: واسه همین یهو میبینی یک گل خوشگل میزنی یا... پس مسابقه رو از همین فردا شروع کنید:31:

فیلم گرفتن با Fraps خیلی راحته . بعد از اینکه fraps رو اجرا کردید وارد بازی بشید و از قسمت گالری Replay رو باز کنید . حالا با زدن A دوربین رو روی حالت Tv بذارید و با زدن Select نوار پایین و لوگوی Replay رو ناپدید کنید . حالا با
گرفتن جهت راست گل رو اجرا کنید و همزمان با زدن F9 شروع به فیلم گرفتن کنید .
البته حجم فیلم هایی که می گیرید خیلی بالاست ( مثلا یه فیلم 10 ثانیه حدودا 200 مگ میشه !!! ) برای همین با نرم افزار های convert مختلف مثل virtual Dub میشه حجمش رو تا کمتر از 1 مگ کاهش داد !
خودم اگه تونستم امروز یک نمونش رو قرار میدم .

َalireza
06-05-2011, 14:08
دانلود کیت سرور:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم:11 مگ
منبع:

ببخشیدا دوباره مزاحم میشم ولی اینقدر اینجا پچ گذاشتید گیج شدم.کدومو نصب کنم ؟:31:

M A X I M U M
06-05-2011, 16:53
این گیم پلی پچ ورژن 0.5 که اومده رو صددرصد توصیه می کنم
هر کس که میخواد بازیش قوی بشه و در مسابقات شرکت کنه حتما با این پچ تمرین کنه
ای کاش کونامی این تویک هارو بر روی هوش مصنوعی بازی انجام میداد
روی تاپ پلیر میتونم بگم AI کاملا متفاوت بازی می کنه سعی می کنه بیشتر توپ رو نگه داره و سریعتر حمله کنه

vivabarca
06-05-2011, 17:10
نمونه ی یه فایل ویدئویی از یه گل که توسط برنامه ی Fraps گرفتم :

حجم : 815 kb
البته توجه داشته باشید حجم فیلم اصلی 70 مگ بود و این کاهش حجم زیاد طبیعتا روی کیفیتش هم تاثیر گذاشته :

resident
06-05-2011, 18:18
درمورد نحوه ارسال replayها (که قطعا هرکی میخواد ارسال کنه باید ویدئو ارسال کنه، نه خود replay) یه راه خوب و سریعتر از fraps پیدا میکنم و توی قوانین به طور کامل میزارم و شرح میدم.

vivabarca چجوری با اون دوربین بازی میکنی؟! یا شاید توی کانورت کردن ها اونطوری شده!! فقط WIDE!!
ضمن اینکه برای به نمایش دراومدن replay باید دایره یا مربع رو زد و خودش اتومات پخش میکنه:31: کی حوصله داره از اول تا آخر دکمه راست رو نگه داره! ضمن اینکه با نگه داشتن دکمه راست play واقعی نیست، کمی delay داره. حالا به طور کامل همه چیز رو خواهم گفت. فعلا بزارید ببینم برنامه خوب چی پیدا میکنمو چون هرکی بخواد یه بار فیلم بگیره و یه بار کانورت کنه وقت میبره.

kane32
06-05-2011, 18:18
دوستان من تازه این بازیو نصب کردم روی کامپیوتر ولی مشکلم دسته هست دسته درست کار نمیکنه رو این بازی ایا پچی چیزی هست بهش بزنم درس بشه؟
الان بهترین پچ برای اسکوربرد و چزئیات و درجه بندی سختیه بازی چیست؟

vivabarca
06-05-2011, 19:02
درمورد نحوه ارسال replayها (که قطعا هرکی میخواد ارسال کنه باید ویدئو ارسال کنه، نه خود replay) یه راه خوب و سریعتر از fraps پیدا میکنم و توی قوانین به طور کامل میزارم و شرح میدم.

vivabarca چجوری با اون دوربین بازی میکنی؟! یا شاید توی کانورت کردن ها اونطوری شده!! فقط WIDE!!
ضمن اینکه برای به نمایش دراومدن replay باید دایره یا مربع رو زد و خودش اتومات پخش میکنه:31: کی حوصله داره از اول تا آخر دکمه راست رو نگه داره! ضمن اینکه با نگه داشتن دکمه راست play واقعی نیست، کمی delay داره. حالا به طور کامل همه چیز رو خواهم گفت. فعلا بزارید ببینم برنامه خوب چی پیدا میکنمو چون هرکی بخواد یه بار فیلم بگیره و یه بار کانورت کنه وقت میبره.

مطمئن باش راهی بهتر از Fraps پیدا نمی کنی ! :31:

سایت های معتبر بازی ( و حتی خود کونامی ) برای ساخت دمو هاشون از این نرم افزار استفاده می کنن !

در ضمن لینک دانلود fraps و یه برنامه ی دیگه برای کاهش حجم رو پایین گذاشتم .

در مورد دوربین هم چون من اولین pes ای که بازی کردم همین 2011 بوده بنابراین حساسیت خاصی به دوربین ندارم :31:

در مورد پلی کردن Replay هم مزیتی که گرفتن جهت به زدن دکمه داره اینه که اولا فیلم با سرعت معمولی بازی پلی میشه ( نه به صورت آهسته ) ثانیا حجم فیلم کمتر میشه .

دانلود Fraps

kane32
06-05-2011, 19:58
دوستان چطور میتونم تیمهای کلاسیک این بازیو با نامهای درست باز کنم لطفا راهنمایی کنید
الان بهترین پچ برای اسکوربرد و چزئیات و درجه بندی سختیه بازی چیست؟

دوستان منو یادتون رفت بی معرفتها

Kit_Kat
06-05-2011, 20:38
نمونه ی یه فایل ویدئویی از یه گل که توسط برنامه ی Fraps گرفتم :

حجم : 815 kb
البته توجه داشته باشید حجم فیلم اصلی 70 مگ بود و این کاهش حجم زیاد طبیعتا روی کیفیتش هم تاثیر گذاشته :

Iniesta بود گل زد؟ قشنگ بود ولی با کدوم تیم در پیتی بود که انقدر راحت دریبل میخوردن!:31:
راستی این تیم ها و بازیکن های کلاسیک چی هستن؟
کلا چه مزیتی دارن؟

shahab_f
06-05-2011, 21:18
میشه بگیت با vitualDub چچوری اینقدر حجم رو کم کردین؟

vivabarca
06-05-2011, 21:26
Iniesta بود گل زد؟ قشنگ بود ولی با کدوم تیم در پیتی بود که انقدر راحت دریبل میخوردن!:31:
کلا چه مزیتی دارن؟

نه اینیستا نبود KEHL بود ! در واقع ژاوی بارسا تو سال 2029 هست :31:( اون تیم مسترم بود ! )
بعدش هم یعنی رئال تیم درپیتی هست که مسی 5 تاشون رو دریبل می کنه و بعد گل می زنه ؟! یا اینکه مسی نابغه هست ؟! این گل هم حاصل تکنیک ناب بازیکن بارسا بود ! :31:

vivabarca
06-05-2011, 21:33

اگه به قسمت help fraps مراجعه کنی به انگلیسی توضیح داده :

1.اول فیلم رو باز کن

2.بعد Ctrl+ P رو بزن

3.حالا یکی از فرمت ها رو انتخاب کن ، بهتره هفتمی رو انتخاب کنی : mpg4

4.تو همون پنجره configure رو بزن و اون دوتا گزینه رو کم کن .

5.دو تا پنجره رو OK کن

6.دو صفحه ی اصلی نرم افزار F7 رو بزن و فایل رو save کن

7.اگه خواستی حجم فیلم کمتر بشه تنظیمات مرحله 4 رو کمتر کن .

Kit_Kat
06-05-2011, 21:33
نه اینیستا نبود KEHL بود ! در واقع ژاوی بارسا تو سال 2029 هست :31:( اون تیم مسترم بود ! )
بعدش هم یعنی رئال تیم درپیتی هست که مسی 5 تاشون رو دریبل می کنه و بعد گل می زنه ؟! یا اینکه مسی نابغه هست ؟! این گل هم حاصل تکنیک ناب بازیکن بارسا بود ! :31:
بهتره اینجا بحث رئال بارسا راه نیوفته .... ولی گل قشنگ بود من طبق گفته های شما دریبل زیدانی رو میزنم ولی وقتی با خودم بازی میکنم معمولا خوب در میاد ولی با کسی که بازی میکنم خیلی کم پیش میاد درست انجامش بدم و معمولا توپو لو میدم....:31:

resident
06-05-2011, 21:56
مطمئن باش راهی بهتر از Fraps پیدا نمی کنی ! :31:
سایت های معتبر بازی ( و حتی خود کونامی ) برای ساخت دمو هاشون از این نرم افزار استفاده می کنن !
در ضمن لینک دانلود fraps و یه برنامه ی دیگه برای کاهش حجم رو پایین گذاشتم .
در مورد دوربین هم چون من اولین pes ای که بازی کردم همین 2011 بوده بنابراین حساسیت خاصی به دوربین ندارم :31:
در مورد پلی کردن Replay هم مزیتی که گرفتن جهت به زدن دکمه داره اینه که اولا فیلم با سرعت معمولی بازی پلی میشه ( نه به صورت آهسته ) ثانیا حجم فیلم کمتر میشه .

دانلود Fraps

برنامه ای بوده که من قبلا باهاش کار کردم و از صفحه فیلمبرداری میکنه و همون اولش تنظیم میکنی کیفیت و... رو و دیگه نیازی به ویرچوال دآب نیست:) اسمش رو یادم نیست، ولی باید باز هم مشابه اش باشه.
درمورد گرفتن جهت یا زدن دکمه اشتباه میکنی ها:)!! اشتباه نمیکنی؟! نگه داشتن جهت فریم فریم میبره جلو و delay داره، اما دکمه (یادم ینست مربع یا دایره) رو میزنی و با سرعت real پخش میکنه و میره جلو.
پیشنهاد میدم روی واید عادت کنی، چون استاندارد و تثبیت شده ی همه جاست؛ مگر اینکه توی خونه واسه دل خودت هرجور دوس داری بزاری. توی تمام مسابقات، مخصوصا مسابقات بین المللی دوربین واید هستش.

کلا چه مزیتی دارن؟

تیم های کلاسیک، تی مهای کلاسیک هستن دیگه:)! شما اگه هلند کلاسیک رو برداری میبینی کرایوف و... عجب بازیکن هایی بودن! کلا عجب تیم ملی بوده! یا فرانسه و آرژانتین و کلا هر تیم ملی کلاسیکی حسابی غدر بوده!
بازیکن های کلاسیک رو هم وقتی آزاد میکنی میتونی توی لیگ و مستر لیگ و... موقع نقل و انتقالات بخریشون یا قرض بگیری. توی PESهای قبلی چون باشگاه خاصی نداشتن میشد ارزون گرفتشون، توی این نسخه امتحان نکردم.

جاش توی این تایپیک نیست!

بهتره اینجا بحث رئال بارسا راه نیوفته .... ولی گل قشنگ بود من طبق گفته های شما دریبل زیدانی رو میزنم ولی وقتی با خودم بازی میکنم معمولا خوب در میاد ولی با کسی که بازی میکنم خیلی کم پیش میاد درست انجامش بدم و معمولا توپو لو میدم....:31:

باز خوبه همون رو هم میزنی:) من اصلا از اینا استفاده نمیکنم. فقط با همون کلیدهای جهت نما استفاده میکنم.

دوستان لطفا از زدن پست های پشت سرهم خودداری کنید!همینطوری فقط صفحات میره جلو!! و نظم تایپیک بهم میریزه. لطفا از دکمه "ویرایش" استفاده کنید.

مرسی

vivabarca
06-05-2011, 22:06
برنامه ای بوده که من قبلا باهاش کار کردم و از صفحه فیلمبرداری میکنه و همون اولش تنظیم میکنی کیفیت و... رو و دیگه نیازی به ویرچوال دآب نیست:) اسمش رو یادم نیست، ولی باید باز هم مشابه اش باشه.
درمورد گرفتن جهت یا زدن دکمه اشتباه میکنی ها:)!! اشتباه نمیکنی؟! نگه داشتن جهت فریم فریم میبره جلو و delay داره، اما دکمه (یادم ینست مربع یا دایره) رو میزنی و با سرعت real پخش میکنه و میره جلو.
پیشنهاد میدم روی واید عادت کنی، چون استاندارد و تثبیت شده ی همه جاست؛ مگر اینکه توی خونه واسه دل خودت هرجور دوس داری بزاری. توی تمام مسابقات، مخصوصا مسابقات بین المللی دوربین واید هستش.

آره الان که wide رو انتخاب کردم به نظرم بهتره و تسلط به بازی بیشتر میشه !:46:
در مورد سرعت پلی هم شاید چون من سرعت رو روی +1 تنظیم کردم این طوری حس می کنم ولی خب از نظر کمتر شدن حجم فیلم ( مخصوصا برای ما دایال آپی ها ) بهتره !

resident
07-05-2011, 07:58
آره الان که wide رو انتخاب کردم به نظرم بهتره و تسلط به بازی بیشتر میشه !:46:
در مورد سرعت پلی هم شاید چون من سرعت رو روی +1 تنظیم کردم این طوری حس می کنم ولی خب از نظر کمتر شدن حجم فیلم ( مخصوصا برای ما دایال آپی ها ) بهتره !

:31:خب دقیقا به خاطر همون سرعت +1 هستش:38: وگرنه کاملا واضحه که با جهت آهسته تر میره.

urumchi
07-05-2011, 09:31

نه پس، رئال درپیت نیست چیه پس؟؟؟ درسته مسی نابغه س ولی چیزی از درپیت بودن رئال کم نمیشه!

خدا این رئال رو حفظ کنه که بساط خنده ما همیشه به راهه با اون مربیش که فقط بلده قیافه بگیره :31: