PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27

mj77
12-03-2011, 17:12
دوستان کسی save واسه xbox360 نداره که فقط ترکیب تیمها ابدیت باشه و بازیکنان کلاسیک آزاد باشه؟

M A X I M U M
12-03-2011, 18:15
باور کن خرابن

اولی دانلود نمیشه؟

دومی هم میگه از سرور پاک شده

سلام
آره هات فایل از سرور پاک شده اما آپلودینگ همون لینک اولی کار می کنه تستش کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

اگه لینک جدید پیدا کردم میذارم اما همین Uploading هم خوبه مشکلی نداره

Mohammad King
12-03-2011, 23:26
سلام
آره هات فایل از سرور پاک شده اما آپلودینگ همون لینک اولی کار می کنه تستش کردم

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

اگه لینک جدید پیدا کردم میذارم اما همین Uploading هم خوبه مشکلی نداره

شما بزار 1% بره خرابه کلن از سرور مشکل میگیره.....

بازم ممنون

worldclass
13-03-2011, 00:18
من برنامه Camera Setting رو گرفتم اما هرچی پارامترهای دوربین wide رو تغییر میدم تو بازی هیچ تغییری در زاویه دوربین اتفاق نمیوفته.
چطور میتونم دوربین wide نسخه های قبلی رو بدون اون انحراف فریم در محوطه های جریمه داشته باشم؟
کسی نظری نداره ؟!

anon85
13-03-2011, 00:36
شما بزار 1% بره خرابه کلن از سرور مشکل میگیره.....

بازم ممنون

سلام،
دوست عزيز dlc 2.00 رو مي توني از يكي از اين لينك ها دانلودش كني: (هر 3 تا شون تست شدن)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

..............................................

شما اگه تا 15 مارچ (2 روز ديگه) صبر كنيد، dlc 3.00 ميادش؛
از اينجا هم مي تونيد ببينيد كه قراره چه چيزايي اضافه بشه:

Kit_Kat
13-03-2011, 07:58
سلااااام...
دوستان بالاخره من پارت اول پچ1.7 را دانلود کردم:31:
خدا میدونه چقدر دیگه طول میکشه تا پارت2 دان بشه...
تا اون دانلود میشه یک نفر لطف کنه به من بگه وقتی اونم دان شد :1-باید کدومو اجرا کنم؟
2- DirectX10 رو دارم ولی DirectX 11 از کجا بیارم؟
3- به گفته ی یکی از دوستان توی چند صفحه قبل گویا باید یک فولدر که مربوط به استادیوم هاست رو توی یک مسیری کپی کنیم،داستان چیه؟؟؟؟
4-من PES11 رو توی درایو E نصب کردم تا حجم درایو سی پایین نیاد، حالا این پچو کجا باید بریزم؟
5-همین، اگه چیز دیگه ای هست ،مثلا فایل فلانو باید توی آدرس فلان کپی کرد و .... اگه ازین کارا هم باید انجام بدم لطفا بگید:13:
با تشکر از همه:11:

Kit_Kat
13-03-2011, 08:03
این سوالو جدا پرسیدم چون کلا فرق داره با سوال قبلی....
توی سایت پچ1.7 یک چیزی نوشته که اگه بازی کرش میشه این کارو بکنید(این کپی چیزی هست که تو سایته نوشته)...

Go to your kitserver and delete krun.exe file
* Download THIS one and put it in kitserver folder
* Download THIS txt and put it in kitserver folder
* Open this txt and change the location of the game ” Picture 1 ”

داستان این چیه؟؟؟آخه گفته فایل krun.exe رو پاک کنید!!

IranApadana
13-03-2011, 11:33
همچنان منتظر آمدن DLC 3 هستیم
دو روز دیگر

hacker3000
13-03-2011, 12:25
سلام ... من داشتم بازی میکردم ... توی ضربه کاشته رونالدو یه کات عجیبی به توپ داد ...

توپ اول کمی به سمت چپ کات میگیره بعد کات اصلی به سمت راست میره ...

خیلی گل شاخی بهم زد ... کسی این جور کات دادن رو بلده ؟ ؟ ؟

لینک replay گل هم اینه :

Davood_titan
13-03-2011, 12:29
سلام
من پچ جدید PES2011 رو میخواستم با کرکش

anon85
13-03-2011, 12:40
سلااااام...
دوستان بالاخره من پارت اول پچ1.7 را دانلود کردم:31:
خدا میدونه چقدر دیگه طول میکشه تا پارت2 دان بشه...
تا اون دانلود میشه یک نفر لطف کنه به من بگه وقتی اونم دان شد :1-باید کدومو اجرا کنم؟
2- DirectX10 رو دارم ولی DirectX 11 از کجا بیارم؟
3- به گفته ی یکی از دوستان توی چند صفحه قبل گویا باید یک فولدر که مربوط به استادیوم هاست رو توی یک مسیری کپی کنیم،داستان چیه؟؟؟؟
4-من PES11 رو توی درایو E نصب کردم تا حجم درایو سی پایین نیاد، حالا این پچو کجا باید بریزم؟
5-همین، اگه چیز دیگه ای هست ،مثلا فایل فلانو باید توی آدرس فلان کپی کرد و .... اگه ازین کارا هم باید انجام بدم لطفا بگید:13:
با تشکر از همه:11:

سلام،
1. نصبش ساده و بي دردسره؛ با يه كليك رو installer.exe (كه تو همه ي پارت ها هست) خودش نصب مي شه...
2. تو همون سي دي بازيتون بايد باشه...
3. اون استاديوم ها بحثش فرق مي كنه و يه چيزي سواي اين پچه؛
(يعني مي تونين يه سري استاديوم رو به صورت مجزا دانلود كنين و از طريق برنامه ي pesedit selector كه همراه با اين پچ نصب ميشه، اونا رو به بازي اضافه كنين)
4. شما پچو تو همون درايوي نصب مي كنيد كه بازيتون توشه؛
5. مي توني فايل readme اين پچو از اينجا دانلودش كني: (109 كيلو)

anon85
13-03-2011, 12:49
سلام
من پچ جدید PES2011 رو میخواستم با کرکش

سلام،
اينجا:

Davood_titan
13-03-2011, 12:53
سلام،
اينجا:

چرا اینقدر حجمش زیاده :18: ارزش داره دانلود کنم :13:

anon85
13-03-2011, 13:27

سلام،
والا پچ هاي PESEdit معمولا بالاي 300، 400 مگ حجم دارن؛
شما مي توني ويژگي هايي كه اين پچ ها به بازي اضافه مي كنن رو از تو همون فايل readme دو تا پست بالاتر يا از اينجا بخوني:

حالا اگه ديدي ارزش دانلود داره، خب دانلودش مي كنين.
بستگي به خودتون داره. به نظر من اگه زياد اهل بازي كردن باشيد، داشتن لايسنس تيم ها و ديدن لباس و فيس واقعي بازيكنا واستون مهم باشه، و ... اون وقت مي ارزه؛
اگر نه كه، من خودمم فكر مي كنم نمي ارزه بشيني دانلودش كني...
نتيجه: ارتباط مستقيم به انتظارات شما از پچ و سرعت اينترنتتون داره...:46:

Kit_Kat
13-03-2011, 13:38
معلومه استاد....خیلی ارزش داره:31: من که خیلی خیلی حال کردم چون علاوه بر درست شدن لوگوها و لباس تمام تیم ها، لیگ های دست دوی اسپانیا آلمان و ایتالیاو...هم اضافه شده و توی مستر لیگ میتونی تیم های ضعیف تر رو برداری:31:
راستیanon85 عزیز سوال دومی ک پرسیدم رو هم جواب میدین بی زحمت؟!:43:

anon85
13-03-2011, 14:11
معلومه استاد....خیلی ارزش داره:31: من که خیلی خیلی حال کردم چون علاوه بر درست شدن لوگوها و لباس تمام تیم ها، لیگ های دست دوی اسپانیا آلمان و ایتالیاو...هم اضافه شده و توی مستر لیگ میتونی تیم های ضعیف تر رو برداری:31:

دوست عزيز، آخرين نسخه directx رو شما مي تونين از اين لينك (مستقيم، از سايت ----------.com) دانلود كنين:

منتها حجمش زياده (96 مگ)...
اگه نخواستيد يا نتونستين دانلودش كنين، پيشنهاد من اينه كه شما از تو سي دي خود بازي، بگرديد دنبال يه فايلي كه اين كارو (آپديت كردن directx)انجام بده...
به احتمال خيلي زياد تو سي دي بازيتون هست؛
اگرم نبود، معمولا تو اكثر بازي هايي كه مي خريد، يه همچين فايلي هست كه directx رو آپديت مي كنه. مي تونيد از تو اون سي دي ها هم نصبش كنيد. فرقي نمي كنه چه بازي اي باشه؛ فقط جديد باشه... (تو 6 ماه اخير اومده باشه بيرون)

M A X I M U M
13-03-2011, 14:17
من پچ 1.7 رو دانلود کردم و دارم باهاش دوباره مسترلیگ میرم با بایرن مونیخ 2028 رسیدم باز
امیدوارم DLC 3.0 که میاد نرن دوباره پچ 1.8 رو بسازن بلکه یه پچ اصلاحیه بدن بیرون تا پچ 1.7 رو با DLC هماهنگ کنن

anon85
13-03-2011, 14:38

آهان،
اشتب شد، منظور شما اين سوال بود:

این سوالو جدا پرسیدم چون کلا فرق داره با سوال قبلی....
توی سایت پچ1.7 یک چیزی نوشته که اگه بازی کرش میشه این کارو بکنید(این کپی چیزی هست که تو سایته نوشته)...

Go to your kitserver and delete krun.exe file
* Download THIS one and put it in kitserver folder
* Download THIS txt and put it in kitserver folder
* Open this txt and change the location of the game ” Picture 1 ”

داستان این چیه؟؟؟آخه گفته فایل krun.exe رو پاک کنید!!

والا منم اينو اينجا ديدمش:

از اون جايي كه خودم از اين پچ استفاده نمي كنم، نمي دونم اين راه جواب مي ده يا نه؛
تو همون لينك بالا، شما هم اگه كامنت هاي زيرشو بخوني، مي بيني كه اين كار مشكل خيلي ها رو نتونسته حل كنه...

worldclass
13-03-2011, 16:25
خواهشن یه نفر بگه چطور با برنامه Camera Setting دوربین Wide رو کاملآ شبیه نسخه های قبلی دربیارم بدون انحراف به جناحینی که تو این نسخه هست.

hacker3000
13-03-2011, 18:58
سلام ... من داشتم بازی میکردم ... توی ضربه کاشته رونالدو یه کات عجیبی به توپ داد ...

توپ اول کمی به سمت چپ کات میگیره بعد کات اصلی به سمت راست میره ...

خیلی گل شاخی بهم زد ... کسی این جور کات دادن رو بلده ؟ ؟ ؟

لینک replay گل هم اینه :

منم اینجاما ... یه نگاهی هم به پست من کنید

Davood_titan
13-03-2011, 19:10

من دانلود کردم ولی تو بازی من اجرا نمیشه
یه فیلم ازش بگیر بزار

lahij_web
13-03-2011, 19:16
ایستگاهی رو دو ضرب چطوری میزنن بچه ها ! ؟ :13:
یکی توپو یکم قل میده اینورتر بعد تو میزنی ضربه رو !

M A X I M U M
13-03-2011, 19:22

سلام
من دیدم
این گل یه استثناست
در حالت عادی هیچ تضمینی واسه همچین کاتی به توپ وجود نداره کامپیوتر چون محاسباتش سریعه میتونه در بعضی مواقع اینکارو بکنه اما دلیل اینکه شما این گل رو خوردید کات توپ نبود
دروازه بانتون خوب عکس العمل نشون نداد همچنین دیوار دفاعیتون خوب نپرید
مربع رو بزنید دیوار دفاعی با بیشترین توانش می پره
همچنین رونالدو بهترین ایستگاهی زن در 30 متر و بیشتر محسوب میشه تو این بازی

hamed999
13-03-2011, 19:42
سلام به دوستان میخواستم بدونم پچی واسه بازی اومده که بازی رو سختر کنه ؟؟؟؟ اینجوری همش قهرمانی حال نمیده ؟؟/

یه سوال دیگه هم اینه که اگه قبلا یه پچ ریخته باشم بخوام یدونه جدید بریزم باید چکار کنم ؟؟؟ آیا باید کل فایل های اون پچ رو باید از جای نصب بازی پاک کرد ؟؟؟

Davood_titan
13-03-2011, 19:55
سلام به دوستان میخواستم بدونم پچی واسه بازی اومده که بازی رو سختر کنه ؟؟؟؟ اینجوری همش قهرمانی حال نمیده ؟؟/

یه سوال دیگه هم اینه که اگه قبلا یه پچ ریخته باشم بخوام یدونه جدید بریزم باید چکار کنم ؟؟؟ آیا باید کل فایل های اون پچ رو باید از جای نصب بازی پاک کرد ؟؟؟

به نظر من پچ دانلود نکنی بهتره نزدیک 800مگ حجم داره
منم میخواستم همچین کاری کنم ولی منصرف شدم

F@Rz@D_F@Rz@D
13-03-2011, 20:27
سلام بچه ها...آقا من یه مشکلی هنگام اجرای بازی واسم پیش اومده..ممنون میشم اگه کمکم کنید دوستای من
وقتی بازی رو اجرا میکنم...تیمم رو انتخاب میکنم ...هنگام ورود به زمین با این ارور مواجه میشم

the instruction at "0x010c96e1" referenced memory at"0x00000006".the memory could not be "read".

قبلا نصب میکردم مشکلی نداشتا..الان ویندوز عوض کردم دوباره نصب کردم..اینجوری شد..

hamed999
13-03-2011, 20:29
پس به نظره شماها چه کار کنم اینطوری همش تکراری شده همش برد خیلی کم پیش میاد که بازی ها گره بخوره فقط وقتی که با کسی دیگه ای بازی میکنی حال میده

به نظر من این بازی ساخته شده واسه دو نفره بازی کردن

میشه لینک چنتا استادیوم بدین تا وارد بازی کنیم اگه میشه خودتون یه جا آپ کنید چون تو همین فروم خودمون لینکش خرابه ؟؟؟/

و سواله اخری نمیشه یه جوری با نسخه غیر اورجینال انلاین بازی کرد ؟؟؟هیچ راهی نداره ؟

anon85
13-03-2011, 21:09
به نظر من پچ دانلود نکنی بهتره نزدیک 800مگ حجم داره
منم میخواستم همچین کاری کنم ولی منصرف شدم

سلام،
دوست عزيز 800 مگي كه فرمودين، يه خورده زياده؛
پچ 1.6 حجمش 509 مگ، و پچ 1.7 هم 516 مگا بايت.
كه فكر كنم خيلي نزديك 800 مگ نباشه...

anon85
13-03-2011, 21:19
سلام بچه ها...آقا من یه مشکلی هنگام اجرای بازی واسم پیش اومده..ممنون میشم اگه کمکم کنید دوستای من
وقتی بازی رو اجرا میکنم...تیمم رو انتخاب میکنم ...هنگام ورود به زمین با این ارور مواجه میشم

the instruction at "0x010c96e1" referenced memory at"0x00000006".the memory could not be "read".

قبلا نصب میکردم مشکلی نداشتا..الان ویندوز عوض کردم دوباره نصب کردم..اینجوری شد..

سلام،
فكر كنم مشكل به احتمال زياد به اين بر مي گرده كه ويندوزتونو تازه نصب كردين و احتمالا يه سري برنامه كه براي
اجراي بازي لازم هستن رو سيستمتون نصب نشدن...
(چون مي گيد كه قبلا سيستمتون بازي رو بدون مشكل اجرا مي كرده، و حالا بعد از نصب ويندوز، تو اجاي بازي ارور مي ده...)
شما تو سي دي بازيتون هر چي برنامه ي جانبي هست نصبش كنين؛ مثل آخرين ورژن directx، درايور هاي گرافيك، و ...
يا اينكه كارت گرافيكتونو آپديت كنين.

matin-n78
14-03-2011, 11:00
سلام به همه
من پچ 1.6 رو نصبش کردم اما وقتی می خوام master بازی کنم بازی بسته میشه و نمیشه بازی کرد .
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

Kit_Kat
14-03-2011, 15:24
سلام به همه
من پچ 1.6 رو نصبش کردم اما وقتی می خوام master بازی کنم بازی بسته میشه و نمیشه بازی کرد .
کسی میدونه مشکل از چیه ؟
سلام...
دوست عزیز شما دایرکس11 رو نصب کردین و برنامه رو از طریق krun.exe اجرا کردین و از بازی کرش میکنه؟

matin-n78
14-03-2011, 16:28
سلام...
دوست عزیز شما دایرکس11 رو نصب کردین و برنامه رو از طریق kurn.exe اجرا کردین و از بازی کرش میکنه؟

نه من directx 10 رو سیستمم نصبه .
یعنی با نصب direct 11 درست میشه ؟
دوستانی که بازی رو اجرا می کنند نصب کردنش ؟

Kit_Kat
14-03-2011, 17:10
گویا بایدdirectx11 رو نصب کنید !

pishoolii
14-03-2011, 17:40
امروز قرار بود آپدیت جدید کونامی منتشر بشه ولی هنوز که خبری نشده! امیدوارم سونامی کونامی رو با خودش نبرده باشه! :13:

Kit_Kat
14-03-2011, 17:46
امروز قرار بود آپدیت جدید کونامی منتشر بشه ولی هنوز که خبری نشده! امیدوارم سونامی کونامی رو با خودش نبرده باشه! :13:
فکر کنم قرار بود 15مارس یعنی فردا منتشر بشه ولی با این زلزله و سونامی .....

M A X I M U M
14-03-2011, 17:49

15 مارس یعنی فردا منتشر خواهد شد

saze
14-03-2011, 22:41
سلام
پچ 1.7 رو نصب کردم وارد بازی میشم،زود خارج میشه؟(ERROR میده)راهنمایی بفرمایید.

IranApadana
15-03-2011, 01:19

به محل نصب بازی برید و PESEDIT.exe رو اجرا کنید و به قسمت Switches برید و Master League 1 رو انتخاب کنید و وارد بازی بشید.

saze
15-03-2011, 08:10
سلام
یکی راهنمایی کنه؟

pishoolii
15-03-2011, 12:45
بچه ها DLC جدید اومده:10:

لینک دانلود:

فایلو کپی کنید توو این مسیر ( ویندوز Xp ) :

C:\Documents and Settings\All USers\Application Data\Konami\Pro Evolution Soccer 2011\download

برای ویندوز 7 هم توو این مسیر:

بردیا
15-03-2011, 15:37
بچه ها آخرین ورژن پچ pesedit رو میزارید؟

تمرکزش روی بوندسلیگا باید باشه ولی من رفتم ترکیب تیما رو چک کردم توی ورژن 1.3 نه نویر تو شالکه بود نه رائول نه کریمی نه فارفان
همچنین برمن و ولفسبورگ هم یه سری بازیکنای اصلیشونو نداشتن.

pishoolii
15-03-2011, 16:20
به نظرم اصلا راضی کننده نبود این آپدیت!!! واقعا به شکل مسخره ای قدرت بیشتر بازیکنا پایین اومده!! بایرن مونیخ شده در حد آماتورای فجر سپاسی!!! مثلا یه بازکنی مثل فیلیپ لام که توو آپدیت قبلی شده بود 91 حالا اینجا دوباره اوومده روی 81 82!! اکثر بازیکنای ذخیره هم اومدن زیره 80!!!:13:

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

تمرکزش روی بوندسلیگا باید باشه ولی من رفتم ترکیب تیما رو چک کردم توی ورژن 1.3 نه نویر تو شالکه بود نه رائول نه کریمی نه فارفان

بهتره شما یه دو سه روز صبر کنی تا پچ جدید pesEdit که با DLC جدید هم سازگار باشه بیرون بیاد و بعد اونو دانلود کنی، چون الان هرچی پچ هست ماله قبل از این آپدیت امروزه..

منم منتظرم پچ جدید pesEdit میمونم...

mj77
15-03-2011, 16:40
این dlc جدید واسه xbox هستش؟

Spaniuly
15-03-2011, 18:42
این dlc جدید واسه xbox هستش؟
بله برای همه کنسول ها هست برای PC از نت برای ایکس باکس از شبکه لایو و برای پلی استیشن 3 از شبکه PSN می تونید دریافت کنید

anon85
15-03-2011, 20:49

سلام،
ترانسفراي ژانويه از پچ PESEdit 1.5 به بعد انجام شدن؛
به هر حال دو تا ورژن آخر پچ PESEdit رو مي تونين از اينجا دانلود كنين: (1.7 و 1.6)

.........................
البته با حرف اين دوستمون موافقم:

بهتره شما یه دو سه روز صبر کنی تا پچ جدید pesEdit که با DLC جدید هم سازگار باشه بیرون بیاد و بعد اونو دانلود کنی، چون الان هرچی پچ هست ماله قبل از این آپدیت امروزه..

Kit_Kat
15-03-2011, 21:41
سلااااااام...
آقا من پچ 1.6 رو دانلود کردم و نصبش کردم...
وقتی روی pesedit.exe کلیک میکنم این ارور رو میده:
ولی وقتی که روی آیکن بازی که روی دسکتاپ هست کلیک میکنم یک ارور میده ولی وقتی اوکی میکنم وارد بازی میشه ولی همین که دوتا تیم واسه بازی انتخاب میکنم از بازی میپره بیرون و پیغام زیر رو میده:
راستی این که فقط اسم تیمهارو درست کرده بود ولی لوگوها همونجوری عجیب غریب بود مثل قبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41::18:
کمـــــــــــــــــــــــ ـــک

Kit_Kat
15-03-2011, 22:35
سلااااااام...
آقا من پچ 1.6 رو دانلود کردم و نصبش کردم...
وقتی روی pesedit.exe کلیک میکنم این ارور رو میده:
ولی وقتی که روی آیکن بازی که روی دسکتاپ هست کلیک میکنم یک ارور میده ولی وقتی اوکی میکنم وارد بازی میشه ولی همین که دوتا تیم واسه بازی انتخاب میکنم از بازی میپره بیرون و پیغام زیر رو میده:
راستی این که فقط اسم تیمهارو درست کرده بود ولی لوگوها همونجوری عجیب غریب بود مثل قبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41::18:
کمـــــــــــــــــــــــ ـــک
تازه وقتی که وارد بازی شد من رفتم توی قسمت ادیت بازیکنان تا لباس تیمهارو ببینم....
لباسها همه مثل هم و بسیار عجیب و غریب بود....ولباس تیمهای ملی هم یک لباسهای عجیبی بود که مال تیمهای باشگاهی اسپانیا بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mj77
16-03-2011, 01:24
بله برای همه کنسول ها هست برای PC از نت برای ایکس باکس از شبکه لایو و برای پلی استیشن 3 از شبکه PSN می تونید دریافت کنید
دوست عزیز میشه لینک بدین از کجا بگیرم؟ واسه xbox حتما باید از خود xbox دانلود کنم یا با pc دانلود کنم بعد بریزم توی xbox اجرا میشه؟

Spaniuly
16-03-2011, 13:44
دوست عزیز میشه لینک بدین از کجا بگیرم؟ واسه xbox حتما باید از خود xbox دانلود کنم یا با pc دانلود کنم بعد بریزم توی xbox اجرا میشه؟
شما مطمئن هستید DLC رو برای ایکس باکس می خواهید؟ لینک نداره لایو عزیز دلم برای دانلود DLC عرض کردم باید به شبکه لایو وصل بشی دیسک رو میذاری داخل دستگاه بعد مودم رو به پشت دستگاه وصل می کنی به لایو متصل میشی وارد بازی میشی یه آپدیت عنوان میخواد ازت که کمه حجمش میزنی آپدیت میکنه بازی رو بعدش می ری به قسمت اکسترا اونجا میگه دی ال سی موجوده میزنی خودش دانلود می کنه از لایو از PC نمی تونی بگیری بعد بریزی مگه اینکه یکی بیاد دانلود کنه بعد همون تک فایل رو روی فلش بریزه بیاد xbox contetent رو با PC از توی فلش دربیاره و بده به شما و شما هم اون رو روی هاردت یا فلشت و یا مموری داخل دستگاه انتقال بدی اینم یه روشه ولی همون آشو همون کاسه اس فقط یکی دیگه از لایو می گیره توی نت کسی اینکارو نمی کنه و محتویات xbox که حاوی dlc باشه رو آپلود نمی کنه من که ندیدم چنین چیزی رو شما همون بهتر که از لایو مستقیم بگیری خوبیش اینه که قطع شد ریزوم داره ایکس باکس

excessive
16-03-2011, 20:15
سلام به پس بازان عزیز
بالاخره DLC جدید رو بگیریم یا پچ 1.7؟؟من فقط ترنسفرا برام مهمه.

anon85
17-03-2011, 00:06
سلام به پس بازان عزیز
بالاخره DLC جدید رو بگیریم یا پچ 1.7؟؟من فقط ترنسفرا برام مهمه.

سلام،
شما که فقط ترانسفرا واستون مهمه، همون DLC کارتون رو راه میندازه.
تو این آپدیت همه ی ترانسفرای زمستونی اعمال شده، به اضافه یه سری کفش و لباس جدید...
اینجا هم نوشته:

princeofpersia_7
17-03-2011, 06:38
سلام.

دوستان من پچ 1.5 رو ریختم و باهاش بازی میکردم.جدیدا بازی داره بهم میگه Data pack جدید اومده و میتونم نصبش کنم...حجم این دیتا پک چه قدره و اینکه اصلا میشه از طریق خود بازی ریختش و مشکلی برای بازی پیش نمیاد؟؟ ...و به پچ ضربه نمیزنه و سیوهامون نمی پره؟؟ ...

ممنون میشم جواب بدید..:46:

hamed999
17-03-2011, 11:41
پس به نظره شماها چه کار کنم اینطوری همش تکراری شده همش برد خیلی کم پیش میاد که بازی ها گره بخوره فقط وقتی که با کسی دیگه ای بازی میکنی حال میده

به نظر من این بازی ساخته شده واسه دو نفره بازی کردن

میشه لینک چنتا استادیوم بدین تا وارد بازی کنیم اگه میشه خودتون یه جا آپ کنید چون تو همین فروم خودمون لینکش خرابه ؟؟؟/

و سواله اخری نمیشه یه جوری با نسخه غیر اورجینال انلاین بازی کرد ؟؟؟هیچ راهی نداره ؟

:13:
جواب بالا رو هم بدین

بردیا
17-03-2011, 11:59
سلام.

دوستان من پچ 1.5 رو ریختم و باهاش بازی میکردم.جدیدا بازی داره بهم میگه Data pack جدید اومده و میتونم نصبش کنم...حجم این دیتا پک چه قدره و اینکه اصلا میشه از طریق خود بازی ریختش و مشکلی برای بازی پیش نمیاد؟؟ ...و به پچ ضربه نمیزنه و سیوهامون نمی پره؟؟ ...

ممنون میشم جواب بدید..:46:

حجمش فکر نمیکنم بیشتر از 60-70مگ باشه
از طریق خود بازی میشه نصبش کرد

والا راستش من قبلا پچ 1.3 رو داشتم ولی این دیتاپک رو که نصب کردم یه سری از بازیکنا تو لیگ آلمان از قبیل رائول و نویر و دیگو و.... همه ناپدید شدن.
نمیدونم مشکل از منه یا دیتاپک یا خود پچ 1.3

malkemid
17-03-2011, 12:40
این پچ اینهمه آپدیت میشه نمی دونم چرا قیافه ها رو درست نمی کنن؟ الان از پچ اول تا همین 1.7 پپه مو داره!! در صورتی که کچله!

بردیا
17-03-2011, 13:25
سلام،
البته با حرف اين دوستمون موافقم:

منظورتون dlc رسمی خود کونامی هست یا دیتاپک pesedit؟

اگه مال کونامی منظورتونه که خب من اونو دانلود نمیکنم

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

این پچ اینهمه آپدیت میشه نمی دونم چرا قیافه ها رو درست نمی کنن؟ الان از پچ اول تا همین 1.7 پپه مو داره!! در صورتی که کچله!

بیا اینم یه کیت فیس بدون مو از پپه

البته من خودم نمیدونم چطوری میشه اینارو اد کرد به بازی
میدونی به ماهم بگو:دی

Kit_Kat
17-03-2011, 13:25
هوررررااا بچه ها هورا شدم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پچه درست شد...از همه ممنونم مخصوصا دوست عزیزم anon85
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtoty
17-03-2011, 13:51
بچه‌ها آخرین پچ موجود معرفی می‌کنید!؟

malkemid
17-03-2011, 13:55

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

بیا اینم یه کیت فیس بدون مو از پپه

البته من خودم نمیدونم چطوری میشه اینارو اد کرد به بازی
میدونی به ماهم بگو:دی

نه بابا منم نه بلدم نه حال و حوصلشو دارم...اون پچه خوبیش اینه که همه چیو خودش نصب می کنه!!

rezapr2
17-03-2011, 13:58
كسي اين DLC جديدو نصب كرده
مشكلي نداره

pcsoft
17-03-2011, 14:14
سلام دوستان عزیز..
یه سوال داشتم..
من با PES 2010 خیلی راحت ترم ولی PES 2011 رو هم دوستش دارم..
الان موندم بین این دو..
کدوم رو بازی کنم؟
به نظر شما آیا الان PES 2010 قدیمی شده؟
در PES 2011 یه مقدار در بخش واقعی سازی بازی زیاد کار شده.. و به نظر بعضی ها سخت تر شده.
البته من با PES 2011 مشکلی ندارم، فقط چون بعضی دوستانم میگن PES 2010 قدیمی شده پرسیدم.

Ostad AliReza
17-03-2011, 14:21
كسي اين DLC جديدو نصب كرده
مشكلي نداره

مشکلی نداره
من نصب کردم

amirtoty
17-03-2011, 14:31
لینک مستقیم برای پچ 1.7 ندارید؟

anon85
17-03-2011, 15:22

سلام،
نه منظورم پچ pesedit هستش كه كه هنوز ورژن جديدي (بعد از بيرون اومدن آخرين dlc كونامي) نداده.
كه به احتمال زياد به زودي مياد بيرون.
من منظورم اين بود كه شما بهتره صبر كنين تا مثلا ورژن 1.8 پچ pesedit بياد كه dlc رسمي كونامي هم همراهش نصب بشه...
:11:

anon85
17-03-2011, 15:28
لینک مستقیم برای پچ 1.7 ندارید؟

سلام،
لينك مستقيم PESEdit patch 1.7 (از ----------.com):

پارت 1 (200 مگ):

پارت 2 (200 مگ):

پارت 3 (143 مگ):

blue man2
17-03-2011, 17:26
سلام دوستان عزیز..
یه سوال داشتم..
من با PES 2010 خیلی راحت ترم ولی PES 2011 رو هم دوستش دارم..
الان موندم بین این دو..
کدوم رو بازی کنم؟
به نظر شما آیا الان PES 2010 قدیمی شده؟
در PES 2011 یه مقدار در بخش واقعی سازی بازی زیاد کار شده.. و به نظر بعضی ها سخت تر شده.
البته من با PES 2011 مشکلی ندارم، فقط چون بعضی دوستانم میگن PES 2010 قدیمی شده پرسیدم.

منم اولش با pes2011 حال نمیکردم 2010 بازی میکردم ولی یه مدت که 2011 بازی کردم واقعا بهش عادت کردم خیلی با حال تر ار pes2010 هستش مخصوصا تکنیکهاش

saze
17-03-2011, 17:54
سلام
سلام
یکی راهنمایی کنه؟

Kit_Kat
17-03-2011, 17:57
دوباره سلام،
دوستان همه چیز عالیه فقط یک مشکل:
من پچ1.6 رو نصب کردم و فایلdll رو هم کپی کردم که همه چیز درسته ولی وقتی میخوام مسترلیگ رو سیو کنم کرش میکنه...
یکی از دوستان گفت که باید رویpesedite.exe کلیک کرد و مسترلیگ رو زد ولی وقتی روی پس ادیت کلیک میکنم این ارور رو میده:
وقتی هم که میخوام پس ادیت رو از طریق run as administrator اجرا کنم واسه کامپیوتر پسورد میخواد ؟! ولی من واسه کامپیوترم پسورد نزاشتم و به همین دلیل هرچی میزنم میگه اشتباه است!!!
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

rezapr2
17-03-2011, 19:16
اين DLC‌جديد كه لينكشو دادين نميشه دانلودش كرد
لينك ديگه اي نداره

anon85
17-03-2011, 19:47
دوباره سلام،
دوستان همه چیز عالیه فقط یک مشکل:
من پچ1.6 رو نصب کردم و فایلdll رو هم کپی کردم که همه چیز درسته ولی وقتی میخوام مسترلیگ رو سیو کنم کرش میکنه...
یکی از دوستان گفت که باید رویpesedite.exe کلیک کرد و مسترلیگ رو زد ولی وقتی روی پس ادیت کلیک میکنم این ارور رو میده:
وقتی هم که میخوام پس ادیت رو از طریق run as administrator اجرا کنم واسه کامپیوتر پسورد میخواد ؟! ولی من واسه کامپیوترم پسورد نزاشتم و به همین دلیل هرچی میزنم میگه اشتباه است!!!
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

سلام،
pesedite.exe براي اجرا شدن نياز به برنامه Microsoft Net.Framework 4.0 داره؛
اين برنامه رو مي تونيد از اينجا دانلودش كنين:

anon85
17-03-2011, 19:56
اين DLC‌جديد كه لينكشو دادين نميشه دانلودش كرد
لينك ديگه اي نداره

سلام،
اينجا تو 3 تا سرور آپلود كرده:

..................................................
البته با اين قيلترينگ اگه بشه دانلودش كرد...

saze
17-03-2011, 20:06
سلام
لینک مستقیم dlc

Kit_Kat
17-03-2011, 20:33
سلام
یکی راهنمایی کنه؟
سلام،
دوست عزیز چه اروری میده؟لطفا یک عکس ازش بزارین ولی احتمالا مشکل شما هم مثل من باشه که اگه اینطور باشه باید فایل dll رو دانلود کنید
(من ازین جا دانلود کردم

rezapr2
17-03-2011, 20:50
سلام،
اينجا تو 3 تا سرور آپلود كرده:

..................................................
البته با اين قيلترينگ اگه بشه دانلودش كرد...

نشد ولي برا بچه ها گير اوردمش واقعا ما چقد بد بختيم

اينم لينك دانلود هات فايل

saze
17-03-2011, 21:04
سلام،
دوست عزیز چه اروری میده؟لطفا یک عکس ازش بزارین ولی احتمالا مشکل شما هم مثل من باشه که اگه اینطور باشه باید فایل dll رو دانلود کنید
(من ازین جا دانلود کردم
سلام
کدوم قسمت بازی کپیش کنم؟

saze
17-03-2011, 21:30
سلام
پیغام خطای خروج از بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =%22Upload%20center%22%20/%3E%3C/a%3E

anon85
17-03-2011, 22:29
سلام
کدوم قسمت بازی کپیش کنم؟

سلام،
اگه مشكلتون از اون فايل dll باشه، بعد از دانلود بايد تو همون جايي كه بازي نصبه كپيش كنيد.
اگه بازم مشكل بر طرف نشد، اون فايل رو تو اين مسير (C:\Windows\System32) كپي و بعدش سيستمو ريست كنيد.

بردیا
17-03-2011, 22:56
من پچ 1.7 با فیکس 1.7.1 رو دانلود و نصب کردم
ولی وقتی میرم تو بازی بازم میزنه ورژن 1.3 هستش ولی ترکیب تیما رو چک کردم همش درست بود!
ولی بازم میگه که باید بری دیتاپک رو دانلود بکنی در حالی که صبح دانلودش کردم!

ویرایش:من این دیتاپک لعنتی رو که دانلود میکنم همه چیز بهم میریزه و بازیکنا ناپدید میشن یه سریشون!!!

ویرایش 2:تو BAL که میرم،چه میخوام سیو بکنم چه یه بازی رو بکنم بازی میپره بیرون:13:

ویرایش 3:حل شد.سوییچا رو توی ستینگ تنظیم کردم ولی نمیدونم چه ربطی به کرش کردن BAL داشت این قضیه

Hamidreza Kamali
18-03-2011, 01:03
سلام
لینک مستقیم dlc

سلام
dlcجدید40مگابایت است ومتاسفانه پیراهن برزیل هنوزسبزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ورونالدینهو راکلا گذاشتنش کنار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من که پیداش نکردم حتی تو editواقعا خبرش بااین اپ دیتش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamidreza Kamali
18-03-2011, 01:12
نشد ولي برا بچه ها گير اوردمش واقعا ما چقد بد بختيم

اينم لينك دانلود هات فايل

سلام
این سیاستشونه که این سایت پرمخاطب فیلتر کنن!!!
نامردا بازارvipشون این جوری رونق میدن!واقعا براشون متاسفم:41:

shahab_f
18-03-2011, 13:17
من پچ pes EDIt ریختم ، الان اگه dlc جدید رو بذارم آپدیت شه ، لباس تیم ها دوباره به حالت احمقانه ی کونامی برمیگرده ؟
راهی نیست فقط ترکیب تیمها توسط dlc آپدیت شه؟

M A X I M U M
18-03-2011, 14:16
خیلی ها این سوالو می پرسن اما جواب یکیه پس خوب توجه کنید
اگه شما پچ غیر رسمی PESEdit 2011 1.7 رو که داخلش DLC 2.00 هست رو نصب کنید و بعد DLC 7.00 رو نصب کنید اتفاقا خاصی نمیفته فقط نظم کفش ها بهم میخوره چند تا از بازیکنا مخصوصا از بوندس لیگا حذف میشن و ترکیب چند تا تیم هم به حالت قبلی برمی گرده (ترکیب هارو هم PESEdit دستکاری کرده بود) به همین خاطر کاملا مشخصه که پچ 1.7 با DLC 7.00 رسمی سازگار نیست و شما باید منتظر پچ جدید باشید .

موفق باشید

بردیا
18-03-2011, 14:23
سلام
این سیاستشونه که این سایت پرمخاطب فیلتر کنن!!!
نامردا بازارvipشون این جوری رونق میدن!واقعا براشون متاسفم:41:

من چک کردم ولی هاتفایل هیتلر نیستش

aliy2324
18-03-2011, 15:31
سلام من این dlc ;iلینکش چندتا پست قبل بود دانلود کردم میشه راهنمایی کنید چه جوری استفاده کنم من تا حالا از هیچ وقت pes اپدیت نکردم راهنمایی منید ممنون میشم

Kamyar_AnathemA
18-03-2011, 16:11
برو بچ کونامی باز تا کی میخواین دنباله پچ و ادیتو کفشو لباسو شورتو جورابو زیرپوشو ترکیبو اینجور چیزا باشین !!!:27:

کونامی هم خوب سر کارتون گذاشته با این ناقص ساختن بازیاش

3 ماه پس بازی کردم وقتی فیفا اومد گفتم اونو هم تجربه کنم دیگه یاد پس هم نمیفتم

saze
18-03-2011, 18:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام،
اگه مشكلتون از اون فايل dll باشه، بعد از دانلود بايد تو همون جايي كه بازي نصبه كپيش كنيد.
اگه بازم مشكل بر طرف نشد، اون فايل رو تو اين مسير (C:\Windows\System32) كپي و بعدش سيستمو ريست كنيد.[/QUOTE]
سلام
بازم خارج میشه

saeedsport
18-03-2011, 19:35
سلام كسي هست بدونه چجوري ميشه والپر به pes 2011 ps3 ver 1.00 اضافه كرد

anon85
18-03-2011, 19:39
سلام من این dlc ;iلینکش چندتا پست قبل بود دانلود کردم میشه راهنمایی کنید چه جوری استفاده کنم من تا حالا از هیچ وقت pes اپدیت نکردم راهنمایی منید ممنون میشم

سلام،
تو ويندوز اكس پي، dt0f.img رو تو اين مسير كپي كنيد:

C:\Documents and Settings\All USers\Application Data\Konami\Pro Evolution Soccer 2011\download

تو ويستا و سون هم اينجا كپيش كنين:

shahab_f
18-03-2011, 20:54
من dlc رو از توی خود بازی دانلود کردم ، دانلود تموم میشه ، install اش هم صد در صد میشه اما روی درصد 100 ، گیر میکنه ، هیچ اتفاقی هم نمی افته !!

چیکار باید بکنم؟

chelsea2011
18-03-2011, 20:57

M A X I M U M
18-03-2011, 23:49
من dlc رو از توی خود بازی دانلود کردم ، دانلود تموم میشه ، install اش هم صد در صد میشه اما روی درصد 100 ، گیر میکنه ، هیچ اتفاقی هم نمی افته !!

چیکار باید بکنم؟

به قول آرمین : عزیز من چندین بار گفتن تا حالا خب می خوندی :دی
آقا شما برو اون فایل Edit.bin رو پاکش کن بعد آپدیت کن درسته میشه

urumchi
19-03-2011, 02:23
من همینارو دارم. اگه جدیدترش هست که میدونم اومده لطف کنین اگه لینک مستقیم داره آدرشسو بذارین.

saze
19-03-2011, 09:36
سلام،
تو ويندوز اكس پي، dt0f.img رو تو اين مسير كپي كنيد:

تو ويستا و سون هم اينجا كپيش كنين:

سلام
مسیری که گفتی تو ویندوز 7 نیست؟

shahab_f
19-03-2011, 11:36
به قول آرمین : عزیز من چندین بار گفتن تا حالا خب می خوندی :دی
آقا شما برو اون فایل Edit.bin رو پاکش کن بعد آپدیت کن درسته میشه
آقا بازم نشد که!

aggus
19-03-2011, 15:02
سلام

چجوری می تونم دستی والپیپر به بازی اضافه کنم ؟؟ از این بچه لوسه Messy خوشم نمیاد !!:31:

meysad
19-03-2011, 15:58
سلام . من یه مشکل دارم وقتی وارد قسمت become lenged میشم بازیکن رو میسازم و میخوام سیو کنم از بازی میاد بیرون ! کسی راه حلی واسه این مشکل داره ؟

chelsea2011
19-03-2011, 16:11
البته هنوز اسکرین شات یا ویدئویی منتشر نشده که بشه درموردش نظر داد
احتمالا انتظار تحول خاصی نیست( به جز موشن کنترل ) مثل همیشه مگه بهبود عیوب گذشته (و در صورت خوش شانسی اضافخه نشدن کاستی جدیدی)

بردیا
19-03-2011, 17:39
سلام . من یه مشکل دارم وقتی وارد قسمت become lenged میشم بازیکن رو میسازم و میخوام سیو کنم از بازی میاد بیرون ! کسی راه حلی واسه این مشکل داره ؟

از پچ خاصی استفاده میکنی؟

من از pesedit استفاده میکردم مشکل داشت تو توی ستینگ سلکتور خود pesedit تو قسمت سوییچ تنظیم کردم

نمیدونم ربطش به bal چی بود ولی دیگه نمیپرید بیرون از bal

anon85
19-03-2011, 18:57
سلام
مسیری که گفتی تو ویندوز 7 نیست؟

سلام،
مسيرش درسته؛
منتها فولدر program data به صورت hidden هستش كه بايد از حالت مخفي درش بياريد.
(واسه اين كار هم ميرين تو controll panel و از اونجا تو تنظيمات folder options تيكشو ور مي داريد...)
:11:

princeofpersia_7
19-03-2011, 22:46
سلام

دوستان چه طور میشه این GDP ها رو برای خرید آیتم های مختلف بازی افزایش داد؟ راه میانبر یا نرم افزار خاصی نداره؟ ممنون...سال جدید هم مبارک..:11:

M A X I M U M
20-03-2011, 05:32
سلام

دوستان چه طور میشه این GDP ها رو برای خرید آیتم های مختلف بازی افزایش داد؟ راه میانبر یا نرم افزار خاصی نداره؟ ممنون...سال جدید هم مبارک..:11:
سلام
برو به تاپیک ویرایش PEs 2011 پست اول
برنامه unlocker رو دانلود کن همه رو برات باز می کنه

rezapassword
20-03-2011, 09:22
سلام دوستان
این بازی کارت گرافیک لپ تاپ من رو نمیشناسه و با گرافیک بالا اجرا نمیشه در حالی گه من فیفا 11 رو با حداکثر گرافیک اجرا میکنم
راه حلی براش هست

بردیا
20-03-2011, 12:53
سلام
برو به تاپیک ویرایش PEs 2011 پست اول
برنامه unlocker رو دانلود کن همه رو برات باز می کنه

پیدا نکردم من این برنامه رو

excessive
20-03-2011, 13:44
کسی از دوستان لینک مستقیم DLC جدید رو سراغ نداره؟؟؟

anon85
20-03-2011, 14:51
پیدا نکردم من این برنامه رو

سلام،
اينجا:

pooyaabi
20-03-2011, 15:33
سلام
من پچ 1.7 رو دانلود کردم و نصبش هم کردم
ولی وقتی kick off رو میزنی که بره تو بازی میاد بیرون و بازی بسته میشه
مشکل چیه ؟
( بازی رو هم از همون محل نصب اجرا می کنم )

M A X I M U M
20-03-2011, 15:48
برو به همون محل نصب برنامه pesedit.exe رو اجرا کن و با اون بازی رو اجرا کن

pooyaabi
20-03-2011, 16:14
برو به همون محل نصب برنامه pesedit.exe رو اجرا کن و با اون بازی رو اجرا کن
این pesedit که هیچ چیزی نداره که بشه باهاش بازی رو اجرا کرد

بردیا
20-03-2011, 16:32
سلام،
اينجا:

وقتی میخوام سیوش کنم ارور میده

کجا باید سیو بکنمش؟

ویرایش:حل شدش.

این pesedit که هیچ چیزی نداره که بشه باهاش بازی رو اجرا کرد

همون pesedit patch رو روش کلیک کن

alaydyn_gholechrag
20-03-2011, 16:36
سلام

اول تنظیمات خاص گیم پد برای این بازی چیه که مثل پلی استیشن بشه و مدل گیم پد من

frasso fgp-545 tous

دوم نسخه ای که من دارم فکر کنم کنم کرکش مشکل داره از شرکت PardisGame و پچه ها نصب نمیشه روش برای اینکه نسخه خوبی تبدلیش کنم باید چه کار کنم ؟

با تشکر

MohammadT15
20-03-2011, 20:15
سلام یه سوال مسخره درباره خود بازی دارم
ما با کنسول پلی 3 بازی میکنیم اینو بعد تا حالا یه پنالتی نزدم بره تو گل:31:چه جوری پنالتی میزنن؟همش میره تو اوت

anon85
20-03-2011, 20:53
ما با کنسول پلی 3 بازی میکنیم اینو بعد تا حالا یه پنالتی نزدم بره تو گل:31:چه جوری پنالتی میزنن؟همش میره تو اوت

سلام،
اينجا:

pooyaabi
20-03-2011, 22:02
همون pesedit patch رو روش کلیک کن
آقا رو اون هم کلیک می کنم کلا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته یعنی فقط بازی رو میشه با فایل اصلی محل نصب باز کرد
بازم میپره بیرون از بازی
( direct x و framework هم اخرین ورژنش نصب هست )
ترا خدا کمک کنید
به زور این 500 مگ پچ رو دانلود کردم
الانم که کار نمی کنه

بردیا
20-03-2011, 22:12
آقا رو اون هم کلیک می کنم کلا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته یعنی فقط بازی رو میشه با فایل اصلی محل نصب باز کرد
بازم میپره بیرون از بازی
( direct x و framework هم اخرین ورژنش نصب هست )
ترا خدا کمک کنید
به زور این 500 مگ پچ رو دانلود کردم
الانم که کار نمی کنه

پچ 1.7 رو نصب کردی؟

برو داخل فولدر کیت سرور از طریق فایل Krun بازیو اجرا بکن ببین چی میشه.

excessive
20-03-2011, 23:32
سلام.
نوروز همگی مبارک

DLC جدید رو گرفتم فقط میمونه یه پچ درست درمون که امیدوارم دوستان گلم یدونه معرفی کنن که دانلود کنم.

ممنون

pooyaabi
21-03-2011, 00:00
پچ 1.7 رو نصب کردی؟

برو داخل فولدر کیت سرور از طریق فایل Krun بازیو اجرا بکن ببین چی میشه.
اره 1.7 رو نصب کردم
1.7.1 هم باهاش بود که اونم نصب کردم
میگم از طریق هیچ کدوم از اونها اجرا نمیشه روش که کلیک می کنی هیچی نمیشه
فقط با فایل اصلی بازی اجرا میشه

anon85
21-03-2011, 01:21
اره 1.7 رو نصب کردم
1.7.1 هم باهاش بود که اونم نصب کردم
میگم از طریق هیچ کدوم از اونها اجرا نمیشه روش که کلیک می کنی هیچی نمیشه
فقط با فایل اصلی بازی اجرا میشه

سلام،
احيانا شما Microsoft .NET Framework 4 رو سيستمتون داريد؟ (واسه كار كردن با pesedit selector لازمه؛)
اگه ندارين از اينجا مي تونين دانلود و نصبش كنين:

pooyaabi
21-03-2011, 12:18
سلام،
احيانا شما Microsoft .NET Framework 4 رو سيستمتون داريد؟ (واسه كار كردن با pesedit selector لازمه؛)
اگه ندارين از اينجا مي تونين دانلود و نصبش كنين:

سلام
هم اون نصبه هم اخرین ورژن direc x

بردیا
21-03-2011, 14:10
سلام
هم اون نصبه هم اخرین ورژن direc x

از طریق pes selector برو توی ستینگ قسمت سویچ،یه کم اونجا ور برو و بعد اجراش کن شاید درست بشه!!!

من مشکل کرش شدن باهاش داشتم که اینجوری حل شد!!

a.l.d
21-03-2011, 15:18
من شنیدم که Pess2011 قابلیتی شوک دربازی(یعنی وقتی توپ به تیرک می خوره می لرزه) داره چطوری میشه اون رافعال کرد
اگراین قابلیت رانداره هم بگید دست برداریم

solo8
21-03-2011, 15:20
من شنیدم که Pess2011 قابلیتی شوک دربازی(یعنی وقتی توپ به تیرک می خوره می لرزه) داره چطوری میشه اون رافعال کرد
اگراین قابلیت رانداره هم بگید دست برداریم

تو فیفا این قابلیت هست.تو پس نمیدونم.ولی یه پچی براش اومده که ویبره به دسته اضافه میشه!

masoudtr
21-03-2011, 16:58
سلام من اون نسخه ای که گزارشگرش عادله فردوسی پوره دارم
ولی پاس هاش خیلی افتضاحه
هی توپ را پاس میده وسط راه یا میخوره به یار خودش یا میخوره به یار حریف
چاره چیه؟

simorgh_m3
21-03-2011, 17:35
ولی پاس هاش خیلی افتضاحه
چاره چیه؟

شما میتونی گزارش رو برام آپ کنی؟
یا هر کس دیگهای زحمتشو بکشه ممنون میشم

masoudtr
21-03-2011, 18:54
شما میتونی گزارش رو برام آپ کنی؟
یا هر کس دیگهای زحمتشو بکشه ممنون میشم
نه چون حجم خیلی کمی از روزانه ام مونده
کسی در مورد پاس ها نمیدونه

MohammadT15
21-03-2011, 22:11
سلام،
اينجا:

ممنون:40:

یه سوال دیگه بچه ها توی پیس پلی 2 یه قسمتی توی گالری وجود داشت به نام کاپ گالری.که کاپ هایی رو که گرفته بودی نشون میداد اما توی پلی 3 این قسمت حذف شده چرا؟

a.l.d
21-03-2011, 23:07
تو فیفا این قابلیت هست.تو پس نمیدونم.ولی یه پچی براش اومده که ویبره به دسته اضافه میشه!
پس اون افزونه رابزاربرام تادانلود کردم

shahram_10
21-03-2011, 23:52
سلام خسته نباشید

من یه مشکلی دارم.
netframwork 3 رو نصب کردم pes edit کار نمیکنه و میگه باید 4 رو نصب کنی.
4 رو می خوام نصب کنم ویندوزم قبول نمیکنه!
خلاصه پدری از ما در اورده این بازی!!!
خواهشن راهنمایی کنید.

Amin4All
22-03-2011, 08:33
سلام.
جون من کمک کنید.
کسی بازی pes 11 با گزارش عادل رو داره.
کمک کنید:::

Amin.P30
22-03-2011, 13:50
سلام.
جون من کمک کنید.
کسی بازی pes 11 با گزارش عادل رو داره.
کمک کنید:::

ولی پاس هاش خیلی افتضاحه
چاره چیه؟

رفیق منم مشکل دوستمون رو دارم.
شما که همین بازی رو داری دیسک 2 رو هر بار داخل رایتر میزاری و اجراش میکنی با ایمیج گرفتی؟

masoudtr
22-03-2011, 14:54
رفیق منم مشکل دوستمون رو دارم.
شما که همین بازی رو داری دیسک 2 رو هر بار داخل رایتر میزاری و اجراش میکنی با ایمیج گرفتی؟
پاکش کن از هر دو تا دی وی دی ایمیج بگیر دوباره نصب اش کن ولی این بار از روی ایمیج

این ورژن فارسی اش خیلی قدیمیه ابراهیموویچ هنوز تو بارسا است
کسی نمیدونه چجوری باید اپدیت اش کرد که ترانسفرها انجام بشه

Alex Fera
22-03-2011, 15:14
سلام خسته نباشید

من یه مشکلی دارم.
خواهشن راهنمایی کنید.

از چه ویندوزی استفاده میکنید..............

sepehr 2011
22-03-2011, 15:54
سلام بچه ها من میخواستم بدونم که من توی این بازی میخوام پنالتی بزنم مثلا فلش راست رو میگیرم ضربه میزنم میزنه وسط میشه بگید چه طوری پنالتی بزنم؟خواهش ممنون.:14:

M A X I M U M
22-03-2011, 17:15
بجای فلش راست بالا رو بزن ببین چه تغییری می کنه !

---------------

بچه ها این پچ جدید PESEdit هم خیلی طولانی شدا فکر کنم دارن دسته دو هارو آماده می کنن تا به پچ اضافه کنن واگرنه خیلی از پچ های دیگه نسخه جدیدشون رو که با DLC 7 سازگاره منتشر کردن

anon85
22-03-2011, 20:23
سلام خسته نباشید

من یه مشکلی دارم.
خواهشن راهنمایی کنید.

سلام،
شما براي نصب Microsoft .NET Framework 4، اگه از ويندوز xp استفاده مي كنين، حتما بايد ويندوزتون سرويس پك 3 باشه...

Microsoft .NET Framework 4 رو اين سيستم ها قابل نصبه:

Supported Operating Systems: Windows 7;Windows 7 Service Pack 1;Windows Server 2003 Service Pack 2;Windows Server 2008;Windows Server 2008 R2;Windows Server 2008 R2 SP1;Windows Vista Service Pack 1;Windows XP Service Pack 3

Hamidreza Kamali
23-03-2011, 09:53
سلام بچه ها من میخواستم بدونم که من توی این بازی میخوام پنالتی بزنم مثلا فلش راست رو میگیرم ضربه میزنم میزنه وسط میشه بگید چه طوری پنالتی بزنم؟خواهش ممنون.:14:

سلام سال نومبارک

بازیکن که حرکت کرد نزدیک توپ شد ان وقت فلش چپ یاراست را بگیر.بایدخودت رابزاری جای بازیکن.سخته اماتومیتونی:10:

Hamidreza Kamali
23-03-2011, 10:02

سلام
من همه روگوشه گوشه میزنم ولی داداشم همه رومیگیره:13:

M . Sayid
23-03-2011, 12:47
سلام
من همه روگوشه گوشه میزنم ولی داداشم همه رومیگیره:13:

شما یه اصلو رعایت نمی کنی !!:13:
وقتی می خوایی پنالتی بزنی دستتو جوری بگیر که داداشت نبینه و گرنه اون که علم غیب نداره !! :27:

mim.navabi
23-03-2011, 17:11
سلام ، کسی PES رو به صورت آنلاین بازی کرده ؟

resident
23-03-2011, 19:37
سلام ، کسی PES رو به صورت آنلاین بازی کرده ؟

بله، فقط اونایی که بازی نسخه اصلی رو خریده باشن میتونن بازی کنن چون سریال نامبر اونا اصلی هستش.

princeofpersia_7
23-03-2011, 22:57
دوستانی راهی نیست که بتونیم در Become a legend ، پول بیشتری در بیاریم و مدیر برنامه ها رو سریع عوضش کنیم؟ نرم افزار و راه تقلبی نداره؟ :31:

shahram_10
23-03-2011, 23:26
از چه ویندوزی استفاده میکنید..............

ایکس پی سرویس پک 2

anon85
24-03-2011, 02:22
ایکس پی سرویس پک 2

خب دوست عزيز اينجا هم عرض كردم كه برنامه Microsoft .NET Framework 4 رو سرويس پك 2 نصب نميشه:

سلام،
شما براي نصب Microsoft .NET Framework 4، اگه از ويندوز xp استفاده مي كنين، حتما بايد ويندوزتون سرويس پك 3 باشه...

Microsoft .NET Framework 4 رو اين سيستم ها قابل نصبه:

Supported Operating Systems: Windows 7;Windows 7 Service Pack 1;Windows Server 2003 Service Pack 2;Windows Server 2008;Windows Server 2008 R2;Windows Server 2008 R2 SP1;Windows Vista Service Pack 1;Windows XP Service Pack 3

mim.navabi
24-03-2011, 11:31
بله، فقط اونایی که بازی نسخه اصلی رو خریده باشن میتونن بازی کنن چون سریال نامبر اونا اصلی هستش.

ممنون که پاسخ دادی ، اما بعید می دونم فقط نسخه اورجینال ها بتونند بازی کنند ، در واقع وقتی بازی رجستری میشه باید همون کاره نسخه اصلی رو انجام بده مگر اینکه شرکت سازنده نرم افزاری قوی قرار بده که این کار رو تشخیص بده .

من می خواستم مستر لیگ رو بازی کنم ، که یک پیغام مبنی بر آپدیت نبودن نسخه من اومد و وقتی دانلود کردم ،پچ نصب نمیشه ؛
نسخه پچ : PES2011_Patch1.03
متن پیغام : No prior instalition of PES 2011 was found
please reinstall it and then try again ....

بازی هم توسط شرکت پردیس گیم ، کرک شده .

alaydyn_gholechrag
24-03-2011, 12:03
لینکهای بهترین نسخه این باز ی همراه با کرک کاملش را می خواستم؟

pes 2011 reloaded

shahram_10
24-03-2011, 13:13
سلام

یه مشکلی که دارم بعد از نصب پچ 7 جام ملتهای آسیا رو ندارم دیگه!
ودر ضمن آیا پچی هست واسه لیگ ابران؟

ممنون.

M A X I M U M
24-03-2011, 17:23
دوستان پچ جدید PESEdit اومد

PESEdit 2011 Patch 2.0

لینک پچ :

malkemid
24-03-2011, 18:38

PESEdit 2011 Patch 2.0

لینک پچ :

لینک از رپیدباز

taktazan
24-03-2011, 20:35
lدوستان بازي رو تازه خريدم لطفا بگيد توي منو بايد چه جوري دسته رو فعال کنم :41:

mj77
24-03-2011, 20:46
لینک از رپیدباز

این تست شده؟ وسط دانلود ارور نمیده؟

mohamad_beauty
24-03-2011, 21:15
این تست شده؟ وسط دانلود ارور نمیده؟

متاسفانه پارت 5 مشکل داره، بعد از اینکه تمام پارت ها دانلود شد موقع اکسترکت ارور پارت 5 میده
لطفا رسیدگی کنید

princeofpersia_7
24-03-2011, 21:29
دوستانی راهی نیست که بتونیم در Become a legend ، پول بیشتری در بیاریم و مدیر برنامه ها رو سریع عوضش کنیم؟ نرم افزار و راه تقلبی نداره؟ :31:

نبود؟ :13:

pishoolii
24-03-2011, 22:37

PESEdit 2011 Patch 2.0

لینک پچ :

کسی میتونه این پچ رو یه جا به جز رپیدباز آپلود کنه؟؟:46:

taktazan
25-03-2011, 00:03
لطفا کمک کنيد دوستان بازي رو تازه خريدم لطفا بگيد توي منو بايد چه جوري دسته رو فعال کنم :41:

M A X I M U M
25-03-2011, 00:59
از رپیدباز دانلود نکنید
مشکل داره دو ساعته میخوام این پارته 5 رو دانلود کنم خطا میده
الان گذاشتم از فایل سرو بگیرم

anon85
25-03-2011, 00:59
لطفا کمک کنيد دوستان بازي رو تازه خريدم لطفا بگيد توي منو بايد چه جوري دسته رو فعال کنم :41:

سلام،
دوست عزيز شما اول بريد تو اون مسيري كه بازي رو نصب كردين؛
مثلا: c--program files--konami--pro evolution soccer 2011
...............................
بعد يه فايلي هست به اسم settings، روش دابل كليك كنيد.
اون وقت شما دسته هاتونو وصل مي كنين و دكمه ها رو هم تو قسمت controller تنظيم مي كنيد؛
واسه من اين طوري تنظيم شده:

.....................................
بعد از تو بازي هم مي تونين دكمه ها رو مشخص كنيد كه مثلا rb بشه دنبال توپ دوييدن و ...
بايد اين مسيرو بريد: (داخل بازي)
system settings--controller settings--controller 1--button configuration

max_3d
25-03-2011, 01:09
سلام
یه جوانمرد یه آپشن فایل یا پچ برای pc بذاره که کمتر از 50 مگ باشه و تمام لباسها - لوگو ها - نقل و انتقالات زمستانی داشته باشه.فقط همینا.....

من کلی گشتم تو سایت های مختلف حجمشون خیلی بالاست و موارد غیر ضروری زیاد داره مثل استادیوم و آهنگ و ......
------------------------------

abbas667
25-03-2011, 08:55
دوستان مثل اینکه سایت دانلودها پچ رو قرار داده برای اینکه راحت تر دانلود شه به نظرم بهتره از لینک مستقیم دانلودها استفاده کنید

shahi666
25-03-2011, 10:41
PESEdit 2011 Patch 2.0 + 2.1 FIX

لینک 100% تست شده Rapidbaz :

فایل FIX 2.01 :

max_3d
25-03-2011, 10:48
شاهی جان اگه من فقط فایل FIX 2.01 رو دانلود کنم نیازمو جواب میده ؟؟؟؟میخوام تمام لباسها - لوگو ها - نقل و انتقالات زمستانی داشته باشه.فقط همینا.....

malkemid
25-03-2011, 12:41
بچه ها من پچ 2 رو گرفتم موقع نصب می نویسه پچ 1.6!! ولی آخرش که pdf باز می کنه و تو فایل read me و اینها نوشته 2! حجمشم 531 مگه..واسه شما هم همینطوریه؟

seday baron
25-03-2011, 14:13
دوستان این پچ 2 با dlc جدید که اومده سازگاری داره ؟

M A X I M U M
25-03-2011, 14:47
آره تو ساختن نصب سازش اشتباه کردن :دی
همون پچ 2 و سری ب ایتالیا رو هم داره و همچنین آخرین دی ال سی 7 رو هم داره

aggus
26-03-2011, 09:48
سلام
یه جوانمرد یه آپشن فایل یا پچ برای pc بذاره که کمتر از 50 مگ باشه و تمام لباسها - لوگو ها - نقل و انتقالات زمستانی داشته باشه.فقط همینا.....

من کلی گشتم تو سایت های مختلف حجمشون خیلی بالاست و موارد غیر ضروری زیاد داره مثل استادیوم و آهنگ و ......

سلام

عزیز شما فقط نقل و انتقال می خوای می تونی DLC رو دانلود کنی !!

seday baron
26-03-2011, 15:26
من بعد از نصب پچ 2 هرچی میخوام تو مسترلیگ سیو کنم بازی میپره بیرون net. هم 4 نصب کردم ویندوز هم xp sp3 هست تو محل نصب بازی pesedit.exe رو اجرا کردم و از تب switch به default تغییر دادم ولی باز میپره بیرون از بازی.
چکار باید بکنم ؟

M A X I M U M
26-03-2011, 18:16
از همون تب گزینه master league 1 رو بزن برو سیو کن :دی

sepehr 2011
26-03-2011, 19:29
سلام بچه ها.کسی میدونه باید توی این بازی چه جوری پنالتی بزنم؟هرکاری میکنم توپ رو میزنه به بیرون:18:مثلا فلش پایین و راست رو میزنم انگار پاس میده به دروازه بان ممنون اگه کمک کنین:10:.

pishoolii
26-03-2011, 20:59
بچه ها این پچ خیلی محشره ، یه سری افکت های صدا و سر و صدای واقعی تماشاچیارو به بازی اضافه می کنه، منتها این پچ برای قبل از انتشار پچ 2 PesEdit هست و با اون سازگاری نداره. من از سازندش سوال کردم چی کار کنم که با پچ جدید PesEdit سازگاری پیدا کنه اینو بهم جواب داد :

search PES2011 editor > install > open ur OF > open OF 2 (ex:PESEDIT 1.7.1 OF)> import chants slot > save

حالا کسی هست که کار با Pes Editor رو بلد باشه و بتونه اینو اوکی کنه و یه توضیحی بده؟؟

لینک این پچی رو هم که بالا گفتم رو میزارم بهتون توصیه می کنم حتما دانلود کنید محشره ، چنتا فیلم هم واسه نمونه از بازی گرفته و گذاشته توو سایت..

اینم لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pishoolii
26-03-2011, 22:35
سلام بچه ها.کسی میدونه باید توی این بازی چه جوری پنالتی بزنم؟هرکاری میکنم توپ رو میزنه به بیرون:18:مثلا فلش پایین و راست رو میزنم انگار پاس میده به دروازه بان ممنون اگه کمک کنین:10:.

واسه پنالتی زدن وسط بازی ، شما جهت رو اگه بالا بگیری میزنه چپ ، اگه پایین بگیری میزنه راست. جهت رو کمتر از یک ثانیه نگه دار تا تووپ نره توو اوت. یه چنتا بزنی دست میاد قلقش:46:

M A X I M U M
26-03-2011, 23:02
بچه ها این پچ خیلی محشره ، یه سری افکت های صدا و سر و صدای واقعی تماشاچیارو به بازی اضافه می کنه، منتها این پچ برای قبل از انتشار پچ 2 PesEdit هست و با اون سازگاری نداره. من از سازندش سوال کردم چی کار کنم که با پچ جدید PesEdit سازگاری پیدا کنه اینو بهم جواب داد :

search PES2011 editor > install > open ur OF > open OF 2 (ex:PESEDIT 1.7.1 OF)> import chants slot > save

حالا کسی هست که کار با Pes Editor رو بلد باشه و بتونه اینو اوکی کنه و یه توضیحی بده؟؟

لینک این پچی رو هم که بالا گفتم رو میزارم بهتون توصیه می کنم حتما دانلود کنید محشره ، چنتا فیلم هم واسه نمونه از بازی گرفته و گذاشته توو سایت..

اینم لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاری نداره دیگه خودش مو به مو گفته
این PESEditor قابلیتی که داره اینه که میتونه دوتا آپسن فایلتو با هم باز کنه تا بتونی تغییراتو توش اعمال کنی
حالا آپشن فایل اصلیتو باز کن در گزینه آپشن فایل ۱ بعد آپشن فایلی رو که دانلود کردی رو باز کن
بعد گزینه import chants slot رو بزن
اینطوری چانت ها یا همون تشویق ها از اونی که دانلود کردی منتقل میشه به آپشن فایل اصلیت بعدشم که سیو کن بیا بیرون
سادست مطمئنم انجامش میدی

hossein-gh
26-03-2011, 23:11
دوستان سلام.
امروز بعد از مدتها رفتم پچ 1.7 &1.7.1 رو گرفتم و نصب کردم اما بعدش که رفتم توی بازی وقتی میخواستم تیم رو انتخاب کنم از بازی بیرون میومد و بازی بسته میشد،حتی بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازهم همون مشکل رو داشتم.
خواهش میکنم سریعتر منو راهنمایی کنید.چیکار کنم؟؟؟
مردم از بی فوتبالی!!!:19:

M A X I M U M
26-03-2011, 23:15
خب چرا پچ 2 رو دانلود نکردی ؟
هم جدیدتره هم امکانات بیشتری داره سری ب ایتالیا اضافه شده توش
دی ال سی رسمی 7 کونامی رو هم داره
به هر حال میخوای دوستانه بازی کنی که اینطوری میشه ؟
به محل نصب بازی برو pesedit.exe رو اجرا کن در تب سوییچ ها Default رو بزن بعد امتحان کن

hossein-gh
26-03-2011, 23:18
خب چرا پچ 2 رو دانلود نکردی ؟
هم جدیدتره هم امکانات بیشتری داره سری ب ایتالیا اضافه شده توش
دی ال سی رسمی 7 کونامی رو هم داره
به هر حال میخوای دوستانه بازی کنی که اینطوری میشه ؟
به محل نصب بازی برو pesedit.exe رو اجرا کن در تب سوییچ ها Default رو بزن بعد امتحان کن
اخه الان که دوباره بازی رو نصبش کردم دیگه پچ رو نصب نکردم ولی باز همون مشکل قبلی وجود داره.
راه دیگه ای نیست؟

M A X I M U M
26-03-2011, 23:39
خب پس اگه بدون پچ هم اینطوره شاید مشکل از نت فریمورک یا از خود بازی باشه
نت فریم ورک 4 رو نصب کن شاید درست بشه

shahram_10
26-03-2011, 23:41
سلام

یه مشکلی که دارم بعد از نصب پچ 1.7 جام ملتهای آسیا رو ندارم دیگه!
ودر ضمن آیا پچی هست واسه لیگ ابران؟

ممنون.

کسی جوابی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

benyamin 100
26-03-2011, 23:49
اخه الان که دوباره بازی رو نصبش کردم دیگه پچ رو نصب نکردم ولی باز همون مشکل قبلی وجود داره.
راه دیگه ای نیست؟
وقتی از بازی می پره بیرون ارور دایرکس رو نمی ده؟
مثلا d3dx42
آگه آره که باید آخرین ورژن دایرکس رو نصب کنی
12 هش اومده اون رو نصب کن
ببین درست می شه

aminrafael3
27-03-2011, 12:10
سلام واسه pes10 یکی از دوستان صدای تماشاگران fifa رو قرار داده بود که به نظر من خیلی با حال بود میخواستم ببینم واسه pes11 هم این فایل هست که صدای تماشاگران رو عوض کنه ؟

ممنون

resident
27-03-2011, 12:58
وقتی از بازی می پره بیرون ارور دایرکس رو نمی ده؟
مثلا d3dx42
آگه آره که باید آخرین ورژن دایرکس رو نصب کنی
12 هش اومده اون رو نصب کن
ببین درست می شه

بنیامین جان من دایرکتس 12 ندیدم! گشتم نبود! مطمئنی درست زدی یا اشتباه تایپیه؟
آخرین دایرکتس 11 بود!

a.l.d
27-03-2011, 13:23
1.من پرسیدم که Pess2011 قابلیتی که دسته ها رادرموقع(مثل توپ به تیرک می خوره)ویبره بزنه داره یانه که یکی ازدوستان گفتن که نه ولی افزونه ی جدیدی اومده که ض این قابلیت رااضافه میکنم اگراین افزونه هست برام بزارید
2.لطفا چندروش دریبل های کاربردی بادسته که آنالوگ ندارن روبگید

ع.ص
27-03-2011, 13:33
دوستان من یه مشکلی دارم:
من تو مستر لیگ وقتی فصل تموم شد و رسید به بازشدن فصل نقل و انتفالات موقعی که میزنم بره هفته بعد تو لودینگ(همون دایره سبزه)گیر میکنه
هر کاری بگید کردم,با پچ,بی پچ.
حتی تو pesedit سوییچ مستر لیگ رو روی همش تست کردم

اگه ممکنه کمکم کنید.آخه تا سال 2041رفته بودم

aRThaS_08
27-03-2011, 13:55
دوستانی که مشکل بیرون پرید از بازی رو دارن! کافیه به اروری که بازی میده توجه کنن و فایل dll که میخواد رو از این سایت بگیرن

موفق باشید

M A X I M U M
27-03-2011, 17:02
سلام دوستان
باز مشکلی قبلی پیش اومد
ایندفعه روی پچ 2 PESEdit با یوونتوس داشتم مسترلیگ می رفتم
تو فصل 2020 درست آخر فصل همینکه رفتم داخل نقل و انتقالات بازی گیر کرد
نه اینکه فریز بکنه یا کرش بشه
بازی در حال اجراست صدای موزیک هم میاد اما اون علامت Loading همش می چرخه و نمیره یه ساعت گذاشتمش اونطوری تا اینکه شاید بره به نقل و انتقالات اما نرفت
قبلا تو 2040 با بوردو همینطور شد با رئال هم رفتم اینطور شد روی پچ های مختلف هم تست کردم
این فایل مسترلیگمه که آپ کردم :

حجمش فقط یک مگه خواهشا یکی از دوستان دانلود کنه و تست کنه ببینه میره به نقل و انتقالات یا نه
الان فکر کنم تا اخر فصل دو سه تا بازی مونده اونارو سریع رد کنه بره به نقل و انتقالات
واقعا ممنون میشم
امیدوارم مشکل از بازی نباشه چون بدجور اعصابم خورد و خاک شیره این همه وقت گذاشتم واسه بازی کردنش آخرشم اینطوری میشه بازی رو می شکنم و میرم فیفا 11 می گیرم فقط امیدوارم مشکل از یه جای دیگه باشه

amirpcp30
27-03-2011, 17:03
سلام
سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم
من بازی رو روی سیستم دارم و درست اجرا می کنم ولی چند روزی هست می خواهم روی لپ تاپ بریزم نمیشه و نصب نمیشه وقتی ستاپ رو باز می کنم ارور میده و یک چیزی میگه انگار روی این ویندوز نصب نمیشه
ویندوزم xp sp2 هست در ریجستر به 3 تبدیل کردم نشد آپدیت های sp3 رو هم ریختم بازم نشد دایرکت ایکس هم نصب کردم با اینکه می دونستم ربطی به این نداره
راهنمایی کنید چطوری نصب کنم ممنون میشم
سپاس

resident
27-03-2011, 17:42
سلام
سال نو رو به همه ی دوستان تبریک میگم
من بازی رو روی سیستم دارم و درست اجرا می کنم ولی چند روزی هست می خواهم روی لپ تاپ بریزم نمیشه و نصب نمیشه وقتی ستاپ رو بازی می کنم ارور میده و یک چیزی میگه انگار روی این ویندوز نصب نمیشه
ویندوزم xp sp2 هست در ریجستر به 3 تبدیل کردن نشد آپدیت های sp3 رو هم ریختم بازم نشد دایرکت ایکس هم نصب کردم با اینکه می دونستم ربطی به این نداره
راهنمایی کنید چطوری نصب کنم ممنون میشم
سپاس

از اون ارور یه عکس بگیرید یا متن ارور رو اینجا بنویسید.
سیستم لپ تاپتون چیه؟

Amin4All
27-03-2011, 22:25
کسی اینجا pes 11 با گزارش عادل رو نخریده کمک کنه.

r3xaa
27-03-2011, 22:48
سلام دوستان
باز مشکلی قبلی پیش اومد
بازی در حال اجراست صدای موزیک هم میاد اما اون علامت Loading همش می چرخه و نمیره یه ساعت گذاشتمش اونطوری تا اینکه شاید بره به نقل و انتقالات اما نرفت
قبلا تو 2040 با بوردو همینطور شد با رئال هم رفتم اینطور شد روی پچ های مختلف هم تست کردم

حجمش فقط یک مگه خواهشا یکی از دوستان دانلود کنه و تست کنه ببینه میره به نقل و انتقالات یا نه
الان فکر کنم تا اخر فصل دو سه تا بازی مونده اونارو سریع رد کنه بره به نقل و انتقالات
واقعا ممنون میشم
امیدوارم مشکل از بازی نباشه چون بدجور اعصابم خورد و خاک شیره این همه وقت گذاشتم واسه بازی کردنش آخرشم اینطوری میشه بازی رو می شکنم و میرم فیفا 11 می گیرم فقط امیدوارم مشکل از یه جای دیگه باشه

داداش فايلتو دانلود كردم ريختم ولي چون آپديت اينا نكرده بودم نرفت تو لود.

princeofpersia_7
28-03-2011, 00:27
سلام به همه بروبکس

آقا من یه مشکلی دارم..تو مستر لیگ که دارم بازی میکنم..یهو وسط بازی برای خودش تعویض میکنه و سیستم عوض میکنه و از اینکارها...خیلی اعصابم خورد میشه..اینجوری که فهمیدم باید coach mode رو خاموش کنم....ولی وقتی off رو میزنم بازم مربیه به کار خودش ادامه میده...چه برم از game plan اولیه خاموش کنم و چه تو ترکیب چیدن قبل از بازی و حتی تو وسط بازی !

در هر صورت ایشون کار خودش رو میکنه !!!

خواهشا یه نفر کمک بکنه بگه من چه جوری این معضل رو ریشه کن بکنم؟:31:

ممنون..:11:

benyamin 100
28-03-2011, 01:01
بنیامین جان من دایرکتس 12 ندیدم! گشتم نبود! مطمئنی درست زدی یا اشتباه تایپیه؟
آخرین دایرکتس 11 بود!
آره مطمینم
من 12 رو دانلود کردم
البته لینکش فیلتر بود
یه کاری من کردم که این مشکل بیرون پریدن درست شد،ولی نمی دونم کاری که کردم تا چه حد درست بوده
تو ارور می گفت فایل d3dx49 (یه چیز تو مایه های همین بود) وجود نداره
بعد من رفتم اینجا(c/ windows/system32) دیدم d3dx تا 42ش هست بعد اسم اون رو عوض کردم(اسم همون فایلی که تو ارور بود رو جای 42گذاشتم)بعد مشکل حل شد:31:
در ضمن رضا هستم نه بنیامین:31:

resident
28-03-2011, 09:30
آره مطمینم
من 12 رو دانلود کردم
البته لینکش فیلتر بود
یه کاری من کردم که این مشکل بیرون پریدن درست شد،ولی نمی دونم کاری که کردم تا چه حد درست بوده
تو ارور می گفت فایل d3dx49 (یه چیز تو مایه های همین بود) وجود نداره
بعد من رفتم اینجا(c/ windows/system32) دیدم d3dx تا 42ش هست بعد اسم اون رو عوض کردم(اسم همون فایلی که تو ارور بود رو جای 42گذاشتم)بعد مشکل حل شد:31:
در ضمن رضا هستم نه بنیامین:31:

خب به اسم پروفایلت صدات کردم دیگه:)
خیلی کار شیطنت آمیزی کردی ها:):31: نمیدونم چرا من حواسم نشد جوابت رو بدم؟!!!:41:
شما برای رفع این مشکل باید DirectX داخل خود CD/DVD PES رو نصب کنی:20: اگه مشکل حل نشد میتونی چندتا DirectX از CD/DVDهای بازی های دیگه ت استفاده کنی:20:

اگر میشه لطفا لینک دانلود اون DirectX 12 رو بهم بده، حالا اینجا یا با پیغام خصوصی. ممنون:11:
================================================== ==============================
الان PCم رو نگاه کردم دیدم مال منم تا 42 داره. اگه خواستی بگو اسم دقیق و پسوند اون فایل چیه تا واست آپلود کنم.

pishoolii
28-03-2011, 10:14
سلام دوستان
باز مشکلی قبلی پیش اومد

واقعا ممنون میشم

من بازی کردم، واسه منم هفته ی اول نقل و انتقالات گیر کرد لودینگش!

Dark Shine
28-03-2011, 11:08
سلام به همه بروبکس

آقا من یه مشکلی دارم..تو مستر لیگ که دارم بازی میکنم..یهو وسط بازی برای خودش تعویض میکنه و سیستم عوض میکنه و از اینکارها...خیلی اعصابم خورد میشه..اینجوری که فهمیدم باید coach mode رو خاموش کنم....ولی وقتی off رو میزنم بازم مربیه به کار خودش ادامه میده...چه برم از game plan اولیه خاموش کنم و چه تو ترکیب چیدن قبل از بازی و حتی تو وسط بازی !

در هر صورت ایشون کار خودش رو میکنه !!!

خواهشا یه نفر کمک بکنه بگه من چه جوری این معضل رو ریشه کن بکنم؟:31:

ممنون..:11:

اولین منویی که تو Gameplan میاد رو آخری بزن !

mj77
28-03-2011, 12:03
پچ جدید واسه xbox نیومده که با کامپیوتر دانلود کرد و توی xbox اجرا کرد؟

mj77
28-03-2011, 12:10
دوستان واسه بازی گرافیک geforce 8600gt,ddr3,512bit بهتره یا geforce 9500gt,ddr2,1024bit ؟
به نظر میاد دومی قوی تره ولی اولی بازیو بهتر اجرا میکنه؟
کدومشون بگیرم؟

resident
28-03-2011, 13:58
دوستان واسه بازی گرافیک geforce 8600gt,ddr3,512bit بهتره یا geforce 9500gt,ddr2,1024bit ؟
به نظر میاد دومی قوی تره ولی اولی بازیو بهتر اجرا میکنه؟
کدومشون بگیرم؟

لطفا از زدن پست های پشت سرهم خودداری کنید.

بستگی داره با چه configیی باشه. اگه ریز مشخصات بیشتری بزارید میشه گفت کدوم بهتره.
مقدار حافظه، سرعت پردازنده، پهنای باند،...

M A X I M U M
28-03-2011, 19:45
اولین منویی که تو Gameplan میاد رو آخری بزن !

دقیقا یه بار برای من اینطور شده بود
از همون منو یه جایی هست بنام Management بگردی هست برو اونجا یکی از دکمه هارو که میزدی حالت نرمال قرار میداد Default
ترکیبو نرمال کن و تغییر بده به ترکیب اصلی تیم
واسه اینکار میتونی از گزینه آخری استفاه کنی
ترکیب اصلی و اولیه تیم رو کپی کن روی ترکیب فعلی تیم

mh.mahmoudi68
28-03-2011, 22:12
همه افلاین بازی میکنید حوصلتون سر نمیره برید آنلاین بازی کنید چارتا آدم ببینید حالشا ببرید

resident
28-03-2011, 23:08
همه افلاین بازی میکنید حوصلتون سر نمیره برید آنلاین بازی کنید چارتا آدم ببینید حالشا ببرید

PCها نمیتونن آنلاین بازی کنن. PS3ها میتونن چون سریال نامبر اصلی دارند.
شما که با PC بصورت آنلاین بازی نمیکنی؟؟؟! چطوری:19:؟

mehdi_vsgh
29-03-2011, 21:32
سلام
این پچ2.01 رو نصب کردم الان میخوام مستر لیگ وارد بشم یهو از بازی میزنه بیرون!
چرا؟

linkinpark20
30-03-2011, 08:12
سلام دوستان من از ورژن 2010 این بازی پنالتی هاش رو نمیتونم بزنم یا میزنه وسط یا میزنه بیرون اگه میشه طریقه زدن پنالتی با کیبورد و همچنین گیم پد رو بگین زمانی که پنالتی هام گل شد یاد شما میکنم:10:

moh3en_sh
30-03-2011, 12:06
سلام
این پچ2.01 رو نصب کردم الان میخوام مستر لیگ وارد بشم یهو از بازی میزنه بیرون!
چرا؟
منم همین پچ 2.01 رو نصب کردم تو مسترلیگ که میرم از بازی میپره بیرون این ارور رو میده!!

دوستان اگه کسی مشکل چیه لطفا کمک کنه:11:

moh3en_sh
30-03-2011, 12:34
سلام دوستان من از ورژن 2010 این بازی پنالتی هاش رو نمیتونم بزنم یا میزنه وسط یا میزنه بیرون اگه میشه طریقه زدن پنالتی با کیبورد و همچنین گیم پد رو بگین زمانی که پنالتی هام گل شد یاد شما میکنم:10:
برای زدن پنالتی ابتدا دکمه ی شوتو یا دکمه 4 رو بزنید(باید شوتو کمتر از یک ثانیه بزنید) بعد بلافاصله جهت مورد نظر رو به بازیکن بدید البته اگه جهتو زیاد نگه دارید میزنه بیرون و بر عکس اگر کم نگه دارید میزنه وسط!

moh3en_sh
30-03-2011, 12:42
دوستان من یه آموزش از تمام تکنیک ها و کل ترفند های PES 2011 بلدم (از پاس دادن گرفته تا پنالتی زدن و ...) اگه خواستید بگید تا بذارم خیلی کاربردیه

SANR
30-03-2011, 13:34
سلام،بی زحمت بزارید تا استفاده کنیم.

M . Sayid
30-03-2011, 13:43
دوستان من یه آموزش از تمام تکنیک ها و کل ترفند های PES 2011 بلدم (از پاس دادن گرفته تا پنالتی زدن و ...) اگه خواستید بگید تا بذارم خیلی کاربردیه

نیکی و پرسش ؟؟
حالا این آموزشه چجوریه ؟؟
فایل متنی ؟؟

mehdi_vsgh
30-03-2011, 15:26
اقا کسی نبود یه راهنمایی مارو بکنه
بازی وقتی وارد مسترلیگ میشیم یهووی میپره بیرون
تصویر پیغامی هم که میاد دوستمون گذاشته صفحه قبلی
چرا اینطوری میشه؟؟؟؟
ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم

resident
30-03-2011, 17:20
اقا کسی نبود یه راهنمایی مارو بکنه
بازی وقتی وارد مسترلیگ میشیم یهووی میپره بیرون
تصویر پیغامی هم که میاد دوستمون گذاشته صفحه قبلی
چرا اینطوری میشه؟؟؟؟
ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم

دوست عزیز شما هم پچ نصب کردید؟ اگه آره، مشکل از پچ هاتون هستش؛ پچ های غیر رسمی همچین مشکلاتی هم دارند.

moh3en_sh
30-03-2011, 18:44
سلام به دوستان pes باز،ترفندها و تکنیکهای pes رو به درخواست دوستان عزیز میخوام آموزش بدم اگه کسی بلد نیست میتونه اینجا یادبگیره...
البته ما کوچیک همتون هستیم

بازی Pro Evolution Soccer 2011 تغییرات زیادی در گیم پلی بازی به وجود اومده . اصلا گیم پلی اون زمین تا آسمون با PES 2010 فرق میکنه . خب شاید خیلیاتون از گیم پلی و سبک بازی ناراضی باشید و لابد میگید اه اه چقدر مزخرف شده. ولی به نظر من هنوز زوده و باید اونقدر بازی کنید تا قلق بازی بیاد تو دستتون. اولین تغییری که متوجه اون میشیم نحوه ی پاس دادنه چون باید در هنگام پاس جهت نما رو دقیقا به سمت بازیکن بگیریم وسپس پاس بدیم در غیر این صورت پاس اشتباه میره . درست برخلاف PES-2010 که پاس دادن بسیار اتوماتیک تر بود.

در این بازی شما قادر خواهید بود انواع و اقسام تکنیک ها رو انجام بدید . یک نکته ی بسیار جالب در مورد تکنیک های بازی اینه که بر خلاف PES 2010 شما قادرین هر تکنیکی رو با هر بازیکنی حتی دروازبان هم انجام بدین.
نکته ی دیگه در مورد تکنیک ها اینه که اکثر تکنیک های این بازی با جهت های R صورت میگیره و جهت نماهای اصلی نقش کمی رو در اجرای تکنیک ها دارن ! باز هم برخلاف PES 2010 که اکثر تکنیک هاش با جهت نما بود. راستی منظورم از جهت های R دکمه هایی هست که در تصویر زیر میبینید و با رنگ زرد مشخص شده.
اگه دقت کرده باشید در Pes 2011 به سختی میشه دریبل سرعتی داد حتی با کریس رونالدو و مسی هم نمیشه مثل سابق تنها با جهت نما و سرعت مدافعین رو جا گذاشت. اما با تکنیک زیر که خدمتتون عرض خواهم کرد به راحتی میتونید دو سه مدافع رو جا بزارید.

زیباترین تکنیک بازی PES 2011:
این تکنیک بدون شک زیباترین و کارآمد ترین تکنیک این بازی به حساب میاد.این تکنیک علاوه بر این که بسیار زیباست مدافعین رو باهاش میشه به راحتی جا گذاشت. در ضمن این تکنیک رو همه ی بازیکنان PES میتونن انجام بدن.
این تکنیک به این صورته که ابتدا بازیکن توپ رو بین دو پاش قرار میده سپس با پای راست توپ رو از پشت پای چپ غلتانده وسپس با پشت پای چپ تو رو از پشت سر به سمت بالا و متمایل به جلو پرتاب کرده به طوری که در نهایت توپ از جلو خود بازیکن به زمین برسه. (البته برای بازیکنان چپ پا میشه برعکس اون)
برای اینکه بهتر متوجه بشید به عکس زیر دقت کنید.
روش کار: در زمانی که توپ در اختیار بازیکن هست و در هر شرایطی ( چه بازیکن در حرکت باشد وچه ساکن باشد) دکمه ی L2 رو نگه داشته وسپس در همین حالت دکمه ی R رو دو بار پشت سر هم فشار بدید. (منظور از دکمه ی R دکمه ی قارچی شکل سمت راستیه که باید اون رو به داخل فشار داد.)
البته این تکنیک رو میتونید با دکمه های دیگه هم انجام بدین اما چون توضیحش طولانیه در زیر عکس توضیحش رو کامل میدم.
میتونید فایل Replay رو از لینک زیر دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از دانلود اونو از حالت زیپ خارج کرده و سپس درآدرس My Documents/KONAMI/ Pro Evolution Soccer 2011 /Save کپی کنید.

خب حالا بزارین نحوه ی انجام تمامی تکنیک ها رو خدمتتون عرض کنم . ساده ترین کار برای انجام حرکات تکنیکی به وسیله ی دکمه های جهت R هست که البته این تکنیک ها ساده تر از اونی هستند که من بخوام در موردشون توضیح بدم. نکته ی جالبی که در مورد تکنیک های PES 2011 وجود داره اینه که ما میتونیم هر تکنیکی رو به صورت دستی بر روی ترکیبی از دکمه های L1 و یکی از جهت های R تنظیم کنیم. برای اینکه بهتر متوجه بشید به مطالب زیر به دقت توجه کنید:

تنظیم تکنیک ها بر روی دکمه:
قبل از اینکه در این مورد توضیح بدم ابتدا وارد بازی و یا تمرین بشید. سپس در حالی که توپ در اختیار بازیکن قرار داره دکمه ی L1 رو نگه داشته و در همین حال یکبار دکمه ی R پایین رو بزنید. خواهید دید که بازیکن توپ رو به سرعت به طرف چپ و راست برده سپس توپ رو کمی عقب کشیده و در نهایت به طور مایل به جلو هل میده. حرکات جالبیه نه؟ اما بهتره بگم این حرکت تنها یک تکنیک نیست بلکه مجموعه ای از چهار تکنیک مختلفه که به صورت پیش فرض و از قبل بر روی این دو دکمه تنظیم شده بود و به طور پیاپی انجام شد! اصلا شما میتونید کاری کنید که با همون دو دکمه به جای این چهار حرکت پی در پی ، حرکت یا حرکات دیگه ای رو پشت سر هم و پی در پی انجام بده!
همچنین اگه دکمه های L1 و R چپ رو با هم فشار بدین بازیکن سه حرکت تکنیکی پشت سر هم رو انجام میده که آخرین حرکتش دریبل زیدانیه. و در نهایت دکمه ی L1 به همراه سایر جهت های R هم حرکات تکنیکی دیگه ای رو انجام میده.
اگه یادتون باشه قبلا گفتم که چیزی در حدود 30 حرکت تکنیکی در 2011 PES وجود داره.
سوال : من از یکی از این تکنیک ها خوشم اومده و میخوام تو بازی انجامش بدم اما چطور میتونم این کارو بکنم؟
برای انجام این تکنیک ها ابتدا باید تکنیک مورد نظرتون رو روی دکمه ی مورد نظر تنظیم کنید. برای این منظور در منوی Game Plan گزینه ی Link Feints رو انتخاب کنید تا وارد منوی اون بشید . در این منو یک گزینه به نام Create New و سه گزینه به نام های Preset یک تا سه وجود داره و همون طور که میبینید گزینه ی اول اون در حالت فعاله.

خوب حالا اگه ما به جای اولی گزینه های دومی ویا سومی رو فعال کنیم حرکات تکنیکی که با L1 و جهت های R انجام میشد نیز تغییر پیدا میکنن . یعنی حرکات دیگه ای جایگزین اون میشن. حالا اگه قصد داشته باشید حرکات تکنیکی رو به صورت دستی تعیین کنیم باید بعد از انتخاب اون گزینه ی Edit Data رو انتخاب کنیم. اما برای اینکه تنظیمات Prese ها بهم نخوره بهتره گزینه ی Create New رو انتخاب کنیم تا یک Preset جدید ساخته بشه . حالا در این منو پس از انتخاب یک نام برای آن تنظیمات مورد نظر رو انجام میدیم. برای مثال میخواهیم کاری کنیم که بازیکن به وسیله ی دکمه های L1 و R بالا چهار حرکت زیر رو پشت سر هم انجام بده:
اول یک دریبل زیدانی ، سپس یک دریبل رونالدینیویی ، سپس تکنیک پا عوض کردن ، و سپس یک تو سر توپ کریس رونالدویی.
برای این منظور گزینه ی Right Stick Up رو انتخاب میکنیم تا وارد یک لیست بشیم. این همون لیست تمامی تکنیک های بازیه که با رفتن بر روی هر گزینه ویدئوی اون نیز نمایش داده میشه.

خب حالا باید دنبال دریبل زیدانی بگردیم که میشه همون گزینه ی اولی یعنی Roulette پس از انتخاب این گزینه ما باید تعیین کنیم که این حرکت از سمت چپ بازیکن انجام بشه و یا راست. پس از تعیین جهت دوباره وارد همون لیست میشیم که اینبار از ما میخواد تکنیک دوممون رو انتخاب کنیم . حالا باید اینبار دریبل رونالدینیویی و سپس جهت اون رو انتخاب کنیم که معادل گزینه ی Elastico هست .
(نکته: اگه گزینه ی Exit رو انتخاب کنیم اونوقت فقط دریبل زیدانی باقی میمونه . یعنی اگه تو جریان بازی دکمه های L1 و R بالا رو بزنیم فقط دریبل زیدانی رو انجام میده.
به طور کلی ما میتونیم تا 4 حرکت تکنیکی رو روی هر یک از دکمه های ترکیبی تنظیم کنیم . یعنی مثلا اگه قصد داریم تنها دو حرکت تکنیکی رو انجام بده در بار سومی که وارد لیست میشیم گزینه ی Exit رو انتخاب میکنیم.)
حالا برای افزودن تکنیک سوم که پا عوض کردنه گزینه ی Running Step Over Dummy و سپس جهت تکنیک رو انتخاب میکنیم
در نهایت برای افزودن تکنیک چهارم (تو سر توپ) گزینه ی Cross Over Turn رو به همراه جهت تکنیک انتخاب میکنیم .
حالا اگه در جریان بازی دکمه های ترکیبی L1 و R بالا رو با هم فشار بدید این چهار تکنیک رو پشت سر هم انجام میده. البته فراموش نکنید که در Link Feints گزینه ی اون رو به حالت انتخاب در بیارین.
برای سایر دکمه های جهت R هم میتونید به همین شیوه تکنیک ها رو روی اون تنظیم کنید.
راستی اون تیکنیکی رو که در بالا واستون توضیح دادم و گفتم که زیباترین تکنیک بازیه هم در این لیست وجود داره که اسم این تکنیک هم Rainbow Flick هست که میتونید اون رو بر روی دکمه ی L1 و یکی از جهت های R تنظیم کنید.

راستی در مورد نحوه ی پنالتی زدن هم فکر کنم نیاز باشه براتون توضیح بدم . اما چون یه نمه توضیحش زیاده اجازه بدید در پست های بعدی به طور کامل توضیح بدم....

موفق باشید :40:

juve-reza
30-03-2011, 20:30
کسی میدونه چطوری میشه پیراهن یه تیم رو عوض کرد یا تغییر داد؟
اگه بشه قفل تیم رو باز کرد بهتره!!!

mj77
30-03-2011, 22:15
پچ ps3 میشه واسه xbox استفاده کرد؟

bahador2009
30-03-2011, 22:17
پچ ps3 میشه واسه xbox استفاده کرد؟

این دیگه از اون سوالا بود.:18:

moh3en_sh
30-03-2011, 23:06
کسی میدونه چطوری میشه پیراهن یه تیم رو عوض کرد یا تغییر داد؟
اگه بشه قفل تیم رو باز کرد بهتره!!!
:rolleye:
دوست عزیز متاسفانه منظورتون رو نفهمیدم میشه توضیح بدین منظورتون از عوض کردن پیراهن تیم و بازکردن قفل تیم چیه؟:biggrin:

resident
31-03-2011, 11:02
:rolleye:
دوست عزیز متاسفانه منظورتون رو نفهمیدم میشه توضیح بدین منظورتون از عوض کردن پیراهن تیم و بازکردن قفل تیم چیه؟:biggrin:

منظورشون اینه که برای مثل تیم منچستر یونایتد که لیسانسش هم رسمی هستش، لباسش رو نمیشه تغییر داد،مثلا رنگشو عوض کرد یا طرح و خط انداخت یا هر ویرایش دیگه ای. میخوان ببینن آیا راهی هست که بشه اون لباس رو تغییر داد؟

juve-reza
31-03-2011, 11:06
منظورم اینه که مثلا رنگ پیراهن یه تیم رو تغییر بدم یا جایی که شماره پیراهن نوشته میشه رو از سمت راست به چپ تغییر بدم یا یه طرح جدید به پیراهن اصلی تیم اضافه کنم یا . . .
وقتی وارد منوی edit team میشم فقط گزینه lineup و squad number فعاله ولی گزینه تغییر مدل لباس تیم و تغییر لوگوی تیم قفله.

juve-reza
31-03-2011, 11:12
یه برنامه هست به اسم GDBManager11 ولی من نمیدونم چطوری باهاش کار کنم.

moh3en_sh
31-03-2011, 15:44
با این برنامه شما میتونید Extra Content پس 2011 رو ه ک کنید و قادر به باز کردن بخش های مختلف در Extra Content خواهید بود.

(شما برای این کار نیاز به برنامه Cheat Engine دارید که میتونید از لینک زیر دریافت کنید.)

1. بازی رو اجرا کنید.
2. به قسمت Extra Content بروید.
3. حالا بازی رو مینیمایز کنید(بازی رو نبندید) و برنامه رو اجرا کنید.
4. گزینه ی Select a Process رو انتخاب کنید.
5. از میان گزینه های موجود PES2011.EXE رو انتخاب کنید.
6. در قسمت Value مقدار GP فعلی خودتون رو وارد کنین.
7. NEW SCAN و پس از اون First Scan
8. روی گزینه های پیدا شده دابل کلیک کنید.
9. میبینید که گزینه ها به بخش پایین انتقال پیدا کرده اند.در قسمت value رو عدد ها دابل کلیک کنید و عدد مورد نظرتون رو تایپ کنید.
10. در بازی چیزی بخرید.میبینید که عدد ها به سرعت بالا می روند.

mj77
31-03-2011, 16:41
این دیگه از اون سوالا بود.:18:
نمیشه؟
پس من چیکار کنم؟ یک پچ نیس که فیلتر نباشه که دانلود کنم؟

juve-reza
31-03-2011, 16:58
توسط برنامه Extra-Content Unlocker با حجم 16 کیلو بایت هر چیزی رو توی Extra Content باز کنید!!

moh3en_sh
31-03-2011, 17:35
نمیشه؟
پس من چیکار کنم؟ یک پچ نیس که فیلتر نباشه که دانلود کنم؟
ببین این بدردت میخوره...

PES2011 PATCH XBOX 360 V1 BY VINCE-NANTES
Features :
* Correct names for all unlicensed club teams of EPL, Liga and Serie A
* Correct emblems for all unlicensed club teams of EPL, Liga and Serie A
* Correct emblems for all leagues
* Correct kits for all unlicensed club teams of EPL, Liga and Serie A
* New wallpapers : C.Ronaldo, D.Villa, Eto’o (instead of Messi’s bonus wallpapers, preview images not changed)
* Works with all languages
Credits :
* Special thanks : Gabiduta1 that have helped me for GGS.
* Team names : JDaman
* AFSmap : davidecit and all contributors
* Logos / emblems : PESedit Patch, Jason_y
* Kits : Pat, Mstar1, Klashman69, DarkNero, Prame33, Venom, Alepes, Ajay_yeung, Josemigol, Deo reloaded, Chingoedw, diNo, VinVanDam13, Frontliner28
* Menus : Trkyhaker
* Tools : Game Graphic Studio by Obocaman, AFS Explorer by WE-NG Team
Installation :
1. Make a backup of your “PES2011.iso” to keep the original backup !
2. Open your “PES2011.iso” with Game Graphic Studio
3. On the left, click on “dt0c.img” (answer “no” if there’s a question)
4. Then right click on “dt0c.img” and select “Open a file over this one”
5. Select the “dt0c.img” from my patch and validate, wait a moment while loading, answer “no” to the question, “File has been imported”
6. Do the same with all “.img” from my patch
7. Close Game Graphic Studio (no need to save) and burn
8. You might have to delete your current edit file (and maybe clear the cache of your HD) if you don’t see the correct kits

Download :

moh3en_sh
31-03-2011, 17:53
اینم برنامه Extra-Content Unlocker که دوستمون معرفی کردند گفتم برا دانلود بذارم شاید یکی خواست استفاده کنه:10:
با این برنامه تمام Extra Content در pes 2011 باز میشن دیگه احتیاجی به برنامه های دیگه نیست توصیه میکنم حتما استفاده کنید:27:
لینک مستقیم:

لینک کمکی:

juve-reza
31-03-2011, 18:55
شاید نحوه ادیت لباس تیمها رو ندونید شاید نحوه کار با برنامه GDB Manager رو ندونید ولی حتما میدونید چطور میتونم یه تیم درست کنم و اونو توی بازی import کنم!!

shahab_f
31-03-2011, 22:01
من PESEdit 2.0 رو ریختم، یکی اینکه لباس های لیگ انگلیس درست نش چیکار باید بکنم؟
دوم اینکه این قدرت بازیکن ها توی این پچ دستکاری شده یا رسمی کونامی ـه؟ مثلا مسی 100 ـه

moh3en_sh
01-04-2011, 01:17
من PESEdit 2.0 رو ریختم، یکی اینکه لباس های لیگ انگلیس درست نش چیکار باید بکنم؟
دوم اینکه این قدرت بازیکن ها توی این پچ دستکاری شده یا رسمی کونامی ـه؟ مثلا مسی 100 ـه
این پچ از پچ های غیر رسمی پس 2011 هست و پیشنهاد میکنم که از این پچ استفاده نکنید.
من خودم این پچو نصب کردم و تا فهمیدم غیر رسمیه پاکش کردم.

mehdi_vsgh
01-04-2011, 08:45
حالا که این پچ رسمی نیست یک پج رسمی رو معرفی میکنید به ما:؟؟

tazevared2006
01-04-2011, 09:39
من از نوین پندار بازی رو خریدم. بعد از نصب میگه سی دی 2 رو بزار. وقتی میزارم بازی اجرا میشه. حالا اومدم با الکل از سی دی 2 ایمیج گرفتم و وقتی ایمیج رو توی سی دی رام مجازی میزارم باز میگه سی دی رو بزار. نمیدونم نوین پندار چی کار کرده که نمیشه با ایمیج سی دی 2 بازی کرد...
کسی میدونه باید چی کار کنم؟

farhad_realmadrid
01-04-2011, 10:13
2 سول فني:

1-ميشه تو لپ تاپ به جاي دسته از كيبرد بازي 2 نفره كرد؟ منظورم يك كيبورد usb با كيبورد خود لپ تاپ.

2-چرا رفت و برگشت نداره؟

shahab_f
01-04-2011, 11:14
این پچ از پچ های غیر رسمی پس 2011 هست و پیشنهاد میکنم که از این پچ استفاده نکنید.
من خودم این پچو نصب کردم و تا فهمیدم غیر رسمیه پاکش کردم.

معلومه که غیر رسمیه، پچ رسمی کونامی همون DLC هاند که از توی منوی Extra ی بازی دانلود میشن و فقط ترکیب ها رو آپدیت میکنند. اما این PESEdit ها هم حاوی DLC هستند و هم لباس تیم ها رو درست میکنند.

rezapr2
01-04-2011, 11:42
2 سول فني:

1-ميشه تو لپ تاپ به جاي دسته از كيبرد بازي 2 نفره كرد؟ منظورم يك كيبورد usb با كيبورد خود لپ تاپ.

2-چرا رفت و برگشت نداره؟

جواب اولي كه ميشه من خودم با pc همين كارو كردم تو لپ تاپم فرقي نميكنه

منظورتونو از دومي نفهميدم

resident
01-04-2011, 12:10
من از نوین پندار بازی رو خریدم. بعد از نصب میگه سی دی 2 رو بزار. وقتی میزارم بازی اجرا میشه. حالا اومدم با الکل از سی دی 2 ایمیج گرفتم و وقتی ایمیج رو توی سی دی رام مجازی میزارم باز میگه سی دی رو بزار. نمیدونم نوین پندار چی کار کرده که نمیشه با ایمیج سی دی 2 بازی کرد...
کسی میدونه باید چی کار کنم؟
با چه نرم افزاری image رو لود میکنید؟ از DAEMON TOOLS 3 یا بالاتر استفاده کنید.

2 سول فني:
2-چرا رفت و برگشت نداره؟

1-نمیدونم!
2-اا!! راست میگین! نداره!! ولی بنظرم چیز جالی نبود! اما خب به هر حال استفاده کننده داشت.

moh3en_sh
01-04-2011, 12:16
یکی از پچ های رسمی 1.03 هست که توسط کمپانی KONAMI منتشر شد، با نصب پچ 1.03 قابلیت آنلاین بازی کردن به بازی اضافه میشود.

rezapr2
01-04-2011, 12:16
لينك دانلود آخرين پچ بازي رو بزاريد

farhad_realmadrid
01-04-2011, 12:27
جواب اولي كه ميشه من خودم با pc همين كارو كردم تو لپ تاپم فرقي نميكنه

منظورتونو از دومي نفهميدم

يعني شما با 2 كيبرد دو نفره بازي كردين؟

من با لپ تاپ نتونستم اينطوري بازي كنم!

كسي تونسته با 2 كيبورد 2 نفره بازي كنه؟

سوال دوم واضحه كه! رفت و برگشت مثل باشگاه اروپا رفت و برگشت! اگر دقت كني در pes 6 رفت و برگشت داشت ولي اين نداره.

moh3en_sh
01-04-2011, 12:33
آخرین پچ بازی که 2.01 هست که غیر رسمیه!

rezapr2
01-04-2011, 12:35
[/COLOR]
آخرین پچ بازی که 2.01 هست که غیر رسمیه!

لينك همونو بذارين ممنون

Amin4All
01-04-2011, 12:40
کسی اینجا pes 11 با گزارش عادل رو نخریده کمک کنه.

کسی از دوستان این pes 11 دوبله عادل رو نخریده کمک کنه.

resident
01-04-2011, 12:54

برای پچ های رسمی به اینترنت وصل بشید، برید داخل بازی، قسمت extra، اونجا میتونید دانلود کنید.

کسی از دوستان این pes 11 دوبله عادل رو نخریده کمک کنه.

از برنامه DAEMON TOOLS 3 یا بالاتر استفاده کنید. برای بازی ها Virtual Clone Drive گزینه مطمئنی نیست، برنامه عالی ای هستش اما برای بعضی بازی ها امکان استفاده اش نیست. دائمون تولز بهترین گزینه است.

moh3en_sh
01-04-2011, 12:57
طبق توضیحاتی که پیرامون پچ 1.03 در سایت رسمی کونامی داده شده است، با نصب پچ 1.03 قابلیت آنلاین بازی کردن به بازی اضافه میشود.

تنها تغییری که با نصب پچ رسمی 1.03 در بازی ایجاد خواهد شد به شرح زیر است:

PES 2011 Official Patch v1.03:

Online Mode connectivity issues have been improved through changes made to the disconnection process.

و بسته DLC نسخه 2.00 شامل موارد زیر است:
12/2010 Data Pack Update (DLC v2.00):

- The Latest Team Strips
- The Latest Boots (Updates will also be made to the players wearing them)

New boots from Konami DLC update :

- adiPURE_IV_TRX_FG2 PES 2011
- adiPure IV White
- F50 adizero GreenPink
- Predator_X Elecerity
- PowerCat1.10
- Umbro_gt_black
- v1.10 Parachute
- umbro_gt_white
- WaveIgnitus PES 2011
- WaveSuperSonic2

دانلود پچ رسمی نسخه 1.03 شرکت کونامی به همراه کرک سازگار با آن با حجم 25 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کرک نسخه 1.03 بازی به صورت جداگانه با حجم 12 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجهت دانلود بسته DLC جدید به نسخه 2.00 با حجم 30 مگابایت:

راهنمای نصب و استفاده:
1. پچ 1.03 را دانلود کرده و نصب کنید. موقع نصب تغییری در آدرس آن ندهید زیرا اگر نسخه سالم و دستکاری نشده بازی را داشته باشید آدرس بازی به صورت اتوماتیک پیدا میشود.
2. از فولدر کرک فایل کرک را کپی کرده و در محل نصب بازی جایگزین فایل pes2011.exe کنید تا بازی کرک و اجرا شود.
3. برای افزودن یک سری کفش ها و توپ ها و غیره به بازی، DLC 2.00 را از لینک بالا دانلود کرده و پس از خارج کردن فایل dt0f.img از حالت فشرده، آن را در آدرس زیر در ویندوز مورد استفاده خود کپی کنید:

Windows 7:
C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download

Windows XP:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download

4. بعد از انجام کارهای بالا بازی را اجرا کرده و از جدیدترین آپدیت ها لذت ببرید.

moh3en_sh
01-04-2011, 13:04
فکر نکنم اصلا بشه از قسمت extra دانلود کرد برا من که نشده تا 99% میره بعد کنسل میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته شاید فقط برا من اینجوری باشه:13:

Amin4All
01-04-2011, 17:47
برای پچ های رسمی به اینترنت وصل بشید، برید داخل بازی، قسمت extra، اونجا میتونید دانلود کنید.

از برنامه DAEMON TOOLS 3 یا بالاتر استفاده کنید. برای بازی ها Virtual Clone Drive گزینه مطمئنی نیست، برنامه عالی ای هستش اما برای بعضی بازی ها امکان استفاده اش نیست. دائمون تولز بهترین گزینه است.

Daemon Tools Pro Advanced Edition v4.10.0218.0 رو نصب دارم.
خیلی عجیبه....!
هر کاری کردم نشد.

M A X I M U M
01-04-2011, 18:30
فکر نکنم اصلا بشه از قسمت extra دانلود کرد برا من که نشده تا 99% میره بعد کنسل میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته شاید فقط برا من اینجوری باشه:13:

باید فایل Edin.bin رو از پوشه سیو کونامی پاک کنی و بعد آپدیت کنی

moh3en_sh
01-04-2011, 20:30
سلام،در این پست چندین ترفند جالب رو درمورد بازی پی ای اس 2011 واستون گذاشتم که خوندنش خالی از لطف نیست.

1) نحوه ی زدن ضربه ی پنالتی در PES 2011 :
ابتدا دکمه ی شوت رو یکبار زده و اونو رها میکنیم سپس بلافاصله دکمه ی جهت جلو رو زده و اونو در حدود 25 صدم ثانیه یا کمتر نگه دارید سپس اون رو رها کرده و بلافاصله دکمه چپ یا راست دروازه رو زده و در حدود 75 صدم ثانیه یا کمتر نگه داشته و اونو رها کنید.
نکته: منظورم از جهت جلو جهتی هست که رو به طرف دروازه باشه . در هنگام زدن ضربات پنالتی بعد از وقت اضافه ی دوم دوربین از سمت روبروی دروازه نشون داده میشه که در این حالت جهت جلو میشه جهت بالای دسته. ولی وقتی پنالتی در جریان بازی اتفاق بیفته اونوقت هنگام ضربه پنالتی دوربین از نمای طولی زمین نمایش داده میشه که در این صورت جهت جلو میشه جهت راست یا چپ دسته.
پنالتی چیپ :
برای زدن پنالتی به صورت چیپ همانند بالا عمل کنید با این تفاوت که به جای جهت جلو، جهت عقب رو فشار بدین.

2) ایجاد دیواره دفاعی در هر نقطه از زمین :
در هر جایی که تیم حریف صاحب ضربه ی ایستگاهی بشه حتی در زمین خودش شما میتونید دیواره ی دفاعی حداقل دو نفره تشکیل بدین. برای این منظور دکمه ی L2 رو نگه داشته سپس در همین حالت یکبار جهت بالا رو بزنید تا یک دیواره ی دفاعی یکنفره تشکیل بشه . سپس اگه باز هم در همین حالت دوباره جهت بالا رو بزنید یک بازیکن دیگه به دیواره دفاعی افزوده میشه. همچنین با L2 و جهت پایین از تعداد بازیکنا کم میشه.

3) پاس یک دو:
برای دادن پاس یک دو ابتدا در حالی که توپ در اختیار بازیکن اول هست دکمه ی L1 رو نگه داشته سپس پاس بدین بعد از رسیدن توپ به بازیکن دوم دوباره به بازیکن اول پاس بدید .اما فرق این نوع پاس با معمولی در اینه که بازیکن اولی بعد از پاس دادن در عمق حرکت میکنه و آماده پاس دادن بازیکن دوم به اون میشه.

4) پرش از روی تکل :
هنگامی که بازیکن حریف به سمت بازیکن شما تکل میره با زدن دکمه ی R2 میتونید از تکل اون فرار کرده و از روی اون بپرید. البته همیشه این ترفند به کار نمیاد و ممکنه بازم توپو از روی تکل از دست بدید. معمولا موقعی که تکل کاملا از روبرو نباشه این ترفند موثره.

5) ساخت ورزشگاه در PES 2011 :
البته منظورم از ساخت ورزشگاه این نیست که با برنامه های ویرایشگر بازی یا نرم افزارهای سه بعدی سازی مثل 3DMAX اونو طراحی کرده و وارد بازی کنید که البته اون بحثش جداست . بلکه در خود بازی PES 2011 میتونید اقدام به ساختن ورزشگاه به صورت ساده کنید. برای این منظور در منوی اولیه بازی گزینه ی Edit رو انتخواب کرده سپس Stadium و سپس گزینه ی Stadium Creator رو انتخواب کنید . در منوی باز شده با گزینه های مختلف اون میتونید ورزشگاه مورد علاقه ی خودتون رو طراحی و ذخیره کنید.

6) گزینه Community برای چیه ؟
اگه دقت کرده باشید در منوی اصلی بازی یک گزینه به نام Community وجود داره . اما این گزینه برای چی ساخته شده؟
فرض کنید شما چند تا رفیق باشین که سر بازی PES با هم کرکری داشته باشین و مثلا هرکدومتون ادعا میکنه که من تا حالا از همتون بیشتر بردم و در نتیجه بازی من از شما بهتره اما واقعا کی راست میگه؟ مشکل اینجاست که تعداد برد و باخت ها در جایی ذخیره نمیشه تا معلوم بشه کی بیشترین برد رو داشته اما گزینه ی Community میتونه این مشکل رو حل کنه . یعنی اگه بازی های دوستانه رو در Community انجام بدین تعداد برد و باخت ها در اون ثبت میشه.
ابتدا گزینه Community رو انتخواب کرده و سپس New رو انتخواب کنید. بعد از انتخواب یک نام برای اون وارد منوی Community میشیم . حالا به وسیله گزینه ی Members List وارد یک لیست میشیم . در این لیست نام افرادی رو که معمولا باهاشون بازی میکنیم در هر یک از شماره ها ذخیره می کنیم. بعد از این کار Community خودمون رو با یک نام سیو می کنیم . حالا از این به بعد ما برای بازی دوستانه ابتدا وارد Community که سیو کرده بودیم میشیم و با استفاده از گزینه ی VS. Match بازی های دوستانه خودمون رو انجام میدیم تا نتیجه ی تمام برد و باخت ها ذخیره بشه. در ضمن برای مشاهده ی آمار و نتایج افراد از گزینه ی Match Records استفاده میکنیم . در این رنکینگ که چیزی شبیه رنکیگ بازی های آنلاین هست میتونیم تعداد برد ها، مساوی ها ،باخت ها، خطاها، کارت ها، میانگین گل ها در هر بازی و... رو مشاهده کنیم.
همچنین میتونید بین خودتون هم لیگ یا کاپ برگزار کنید با استفاده از گزینه ی Competition

7) گوش دادن به آهنگ های PES 2011 در بازی PES 2010 :
ممکنه یه نمه عجیب به نظر برسه ولی میشه. اگه از آهنگ های PES 11 خوشتون اومده ولی میخواین همین آهنگ ها رو در بازی PES 2010 گوش بدین به این صورت عمل کنید.
ابتدا از بازی خارج شده و در محل نصب بازی PES 2011 بر روی پوشه ی IMG دوبار کلیک کرده تا وارد اون بشین. حالا در این پوشه از فایل dt02.img کپی بگیرید . سپس اینبار به محل نصب بازی PES 2010 رفته و در پوشه ی IMG اونو Paste کنید تا جایگزین فایل اصلی بشه. به این ترتیب اگه وارد بازی PES 2010 بشین آهنگای PES 2011 رو خواهید شنید.
البته میتونید برعکس این کار رو هم انجام بدین یعنی فایل dt02.img رو از PES 2010 بروی PES 2011 کپی کنید تا در پی اس 11 آهنگای پی اس 10 رو بشنوید.

8) آوردن فلش روی سر دروازبان :
در زمانی که توپ زیر پای دروازبان نیست برای اینکه بتونیم فلش رو بیاریم روی سر دروازبان و اونو کنترل کنیم ابتدا دکمه ی L1 رو بزنید و اونونگه دارید و در همین حالت دکمه ی R رو به داخل فشار بدین . به این ترتیب با اومدن Cursor (فلش) روی سر دروازبان میتونیم اونو کنترل کنیم.
نکته: برخلاف PES 2010 در زمانی که توپ در اختیار تیم شما باشه نمیشه فلش رو آورد روسر دروازبان یعنی فقط در زمان دفاع میشه این کارو کرد.

ترفند های خنده دار و عجیب غریب :
ترفندهای زیر که خدمتتون عرض خواهم کرد شامل حرکات غیر معمول و عجیب و غریب و خنده دار بازیکنان میشه که فقط جنبه ی سرگرمی داره و چندان به درد بازیتون نمی خوره.

9) خل و چل بازی بازیکنان در زمین !
با استفاده از این ترفند جالب تمام بازیکنان و حتی داور درست مثل دیوونه ها رفتار میکنن انگار به جای زمین فوتبال دارن تو تیمارستون بازی میکنن. به طوری که مثلا یکیشون تو زمین پرواز میکنه یکی بیخود و بیجهت شیرجه میره یکی تو زمین اسکیت سواری میکنه یکی خودشو به زمین میزنه و .....
البته بهتره این ترفند رو در PES 2010 امتحان کنید چون در PES 2011 ممکنه باعث هنک شدن بازی بشه برای انجام این ترفند به طریق زیر اقدام کنید.
ابتدا در محل نصب بازی PES 2011 وارد پوشه ی IMG شده و از فایل dt0e.img کپی بگیرید سپس اینباردر محل نصب بازی PES 2010 و در پوشه ی IMG اونو Paste کنید تا جایگزین فایل اصلی بشه. البته برای اینکه فایل اصلیتون از دست نره قبل از این کار فایل dt0e.img مربوط به PES 2010 رو در جایی دیگه کپی کنید تا از بین نره. بعد از تماشای خل چل بازی بازیکنا برای اینکه همه چیز به حالت اولیه برگرده از فایل dt0e.img که قبلا در جایی دیگه کپی گرفته بودید رو دوباره سر ای اصلیش یعنی در محل نصب بازی PES 2010 و در پوشه ی IMG کپی کنید.
البته این کار رو میتونید برعکس هم انجام بدین با این تفاوت که در PES 2011 بازیکن وسط زمین بازی رو شروع نمیکنه و همون جا ثابت وایساده اما بازیکنای دیگه همچنان در حال دیوونه بازین...!

10) منحرف کردن توپ کاشته شده به وسیله ی دروازبان !
این ترفند هم یکی دیگه از اون ترفند ها و البته سوتی های PES 2011 هست. اگه دقت کرده باشین در زمانی که حریف شما صاحب ضربه ی ایستگاهی باشه هیچکدوم از بازیکنای شما نمیتونن از یک شعاع معین به بعد به توپ نزدیک بشن یعنی مثل این میمونه که دور توپ کاشته شده رو یک حصار نامرئی دایره ای شکل گذاشتن و هیچکس از بازیکنای شما نمیتونن از این حصار رد بشن. اما هیچکس هیچکس هم که نه! فقط یک نفر از بازیکنای شما میتونه این حصار رو بشکنه و به توپ کاشته شده نزدیک بشه و اون کسی نیست جز جناب دروازبان! خوب در واقع این یکی از سوتی های بزرگ PES به شمار میره. حالا به طریق زیر عمل کنید:
در زمانی که دوست شما صاحب یک ضربه ی ایستگاهی میشه اول از اون خواهش کنید که فعلا ضربه نزنه . خوب حالا فلش رو بیارین روی سر دروازبان این کار رو میتونید با دکمه های ترکیبی ( L1+R) انجام بدید. بعد از این کار دروازبان رو آروم آروم به سمت توپ کاشته شده نزدیک کنید . دقت کنید که باید این کار رو به صورت آهسته آهسته انجام بدین وگرنه دروازبان به سمت دیگه ای منحرف میشه . حالا اونقدر به توپ نزدیک بشید تا پای دروازبان توپ رو چند متر اونطرفتر پرت کنه. اما قسمت خنده دار این ترفند اینجاست که توپ جای دیگه قرار داره اما دیگه هیچ بازیکنی پشت اون قرار نداره یعنی اگه از محل جدید اقدام به شوت به طرف دروازه کنید توپ خود به خود و از همین محل جدید شوتیده میشه و بازیکنی هم که پشت توپ بود فقط ادای شوت زدن رو در میاره یعنی درواقع به هیچ و پوچ شوت میزنه!
حالا فرقی نمیکنه که ضربه ی کاشته حریف شما از چه نقطه ای باشه یعنی حتی موقعی که توپ از کنار دروازه حریف شروع میشه هم میتونید با دروازبان خودتون توپ رو منحرف کنید.

11) توپ های عجیب و غریب !
یکی از قابلیت های جدید بازیPES بازی با توپ های غیر عادی هست. این توپ ها به ترتیب به شکل : کیسه ، توپ والیبال ، شکلات ، روزنامه مچاله ، و بشکه هستند. برای آزاد کردن این توپ ها در منوی اصلی بازی وارد گزینه ی Extra Content بشید و سپس گزینه ی Balls رو انتخواب کنید در اینجا میتونید هر پنج توپ رو مشاهده کنید که باید اونا رو خریداری کنید اما بایستی حداقل امتیاز شما 300 باشه تا قادر به خرید یکی از توپا باشید . برای جمع آوری امتیاز هم باید جام ها یا لیگ های مختلف رو فتح کنید تا به امتیازات شما اضافه بشه و یا میتونید بازی های آنلاین انجام بدید تا امتیاز شما هم افزایش پیدا کنه. همچنین اگه بازی های دوستانه رو به صورت Community انجام بدید به ازای هر بازی 10 امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت.

بازم منتظر ترفندهای دیگه باشید...

juve-reza
01-04-2011, 22:28
مطالب حتما با ذکر منبع درج شود

eman619rv
01-04-2011, 22:31
6) گزینه Community برای چیه ؟
اگه دقت کرده باشید در منوی اصلی بازی یک گزینه به نام Community وجود داره . اما این گزینه برای چی ساخته شده؟
فرض کنید شما چند تا رفیق باشین که سر بازی PES با هم کرکری داشته باشین و مثلا هرکدومتون ادعا میکنه که من تا حالا از همتون بیشتر بردم و در نتیجه بازی من از شما بهتره اما واقعا کی راست میگه؟ مشکل اینجاست که تعداد برد و باخت ها در جایی ذخیره نمیشه تا معلوم بشه کی بیشترین برد رو داشته اما گزینه ی Community میتونه این مشکل رو حل کنه . یعنی اگه بازی های دوستانه رو در Community انجام بدین تعداد برد و باخت ها در اون ثبت میشه.
ابتدا گزینه Community رو انتخواب کرده و سپس New رو انتخواب کنید. بعد از انتخواب یک نام برای اون وارد منوی Community میشیم . حالا به وسیله گزینه ی Members List وارد یک لیست میشیم . در این لیست نام افرادی رو که معمولا باهاشون بازی میکنیم در هر یک از شماره ها ذخیره می کنیم. بعد از این کار Community خودمون رو با یک نام سیو می کنیم . حالا از این به بعد ما برای بازی دوستانه ابتدا وارد Community که سیو کرده بودیم میشیم و با استفاده از گزینه ی VS. Match بازی های دوستانه خودمون رو انجام میدیم تا نتیجه ی تمام برد و باخت ها ذخیره بشه. در ضمن برای مشاهده ی آمار و نتایج افراد از گزینه ی Match Records استفاده میکنیم . در این رنکینگ که چیزی شبیه رنکیگ بازی های آنلاین هست میتونیم تعداد برد ها، مساوی ها ،باخت ها، خطاها، کارت ها، میانگین گل ها در هر بازی و... رو مشاهده کنیم.
همچنین میتونید بین خودتون هم لیگ یا کاپ برگزار کنید با استفاده از گزینه ی Competition

ممنون از توضیحات خوب تون اما تو این مورد متاسفانه نسبت به نسخه های قبلی pes 2011 افت داشته چرا که در قسمت Community نسخه های قبل آمار جالب تری و کامل تری هم وجود داشت از جمله تعداد کل گل های زده شده که الان به صورت میانگین واسه هر تیم فقط موجوده و نکته مهم تر ثبت نتایج بود که خیلی تو کل کل ها لازم و باحال بود:27:

shahab_f
01-04-2011, 22:44
دوستان سوال من رو هم میشه پاسخ بدین:

من PESEdit 2.0 رو ریختم، اما بعضی لباس ها مثل لیگ انگلیس یا تیم ملی برزیل درست نشد چیکار باید بکنم؟

مرسی

tazevared2006
02-04-2011, 08:47
با چه نرم افزاری image رو لود میکنید؟ از DAEMON TOOLS 3 یا بالاتر استفاده کنید.

من از نرم افزار Alcohol استفاده میکنم. خوبه؟

resident
02-04-2011, 10:42
من از نرم افزار Alcohol استفاده میکنم. خوبه؟

الکل خیلی معروف بود، منم یکبار ریختم چند سال پیش ها و چند دقیقه بعد پاکش کردم:)
DAEMON TOOLS صرفا فقط یه درایو مجازی درست نمیکنه، بلکه یه درایور مجازی با تمام امکانات درست میکنه که مثل واقعی هستش، نه اینکه صرفا یه ایمیج رو لود کنه، اون کار رو خود ویندوز هم بلده و همچین امکاناتی رو داره.

vivabarca
02-04-2011, 11:16
یه ترفند جدید و جالب !

نشون دادن حالت شوت زدن و فریب دادن دروازه بان برای شیرجه رفتن یا مدافع برای تکل زدن :
زدن شوت و بلافاصله گرفتن A ( کنسل کردن شوت )

در این حرکت بازیکن با نشون دادن حالت شوت زدن دروازه بان رو فریب می ده و دروازه بان با عجله در شیرجه رفتن به سمت توپ ، جا میمونه . این ترفند بیشتر به درد زمانی می خوره که مهاجم داره عرض محوطه ی جریمه رو طی می کنه . برای آشنایی بیشتر با این حرکت می تونید دو تا Replay زیر رو دانلود کرده و ببینید . در این Replay ها من تو زمین تمرین چندبار این حرکت رو انجام می دم ( برای آشنایی با نحوه ی دیدن Replay ها می تونید به قسمت Save & Replay مراجعه کنید . )
البته این ترفند رو میشه در زمین حریف و در قبال مدافعین هم انجام داد بدین صورت که شوت رو زده و بلافاصله با گرفتن A اون رو cancel کنید که با این حرکت معمولا مدافع تکل زده و جا میمونه یا خطا می کنه ( به ویژه تو سطح Top player ) و میشه از این ترفند به عنوان یه دریبل استفاده کرد !

منبع : pes2011-tarfand.blogfa.com

pishoolii
02-04-2011, 14:43
کسی میدونه چه جوری میشه استادیوم خونگی تیم ها رو عوض کرد؟ توو Edit که میرم برای تیم های بزرگ نمیزاره استادیوم خونگیشون رو عوض کنم ، مثلا اولدترافرد رو چه جوری میشه گذاشت استادیوم خونگی بارسلونا؟؟ اگه کسی بلده بگه لطفا.....

* جواب سوالمو خوودم پیدا کردم! با Pes Editor انجام شد!

mj77
02-04-2011, 18:39
طبق توضیحاتی که پیرامون پچ 1.03 در سایت رسمی کونامی داده شده است، با نصب پچ 1.03 قابلیت آنلاین بازی کردن به بازی اضافه میشود.

تنها تغییری که با نصب پچ رسمی 1.03 در بازی ایجاد خواهد شد به شرح زیر است:

PES 2011 Official Patch v1.03:

Online Mode connectivity issues have been improved through changes made to the disconnection process.

و بسته DLC نسخه 2.00 شامل موارد زیر است:
12/2010 Data Pack Update (DLC v2.00):

- The Latest Team Strips
- The Latest Boots (Updates will also be made to the players wearing them)

New boots from Konami DLC update :

- adiPURE_IV_TRX_FG2 PES 2011
- adiPure IV White
- F50 adizero GreenPink
- Predator_X Elecerity
- PowerCat1.10
- Umbro_gt_black
- v1.10 Parachute
- umbro_gt_white
- WaveIgnitus PES 2011
- WaveSuperSonic2

دانلود پچ رسمی نسخه 1.03 شرکت کونامی به همراه کرک سازگار با آن با حجم 25 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کرک نسخه 1.03 بازی به صورت جداگانه با حجم 12 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجهت دانلود بسته DLC جدید به نسخه 2.00 با حجم 30 مگابایت:

راهنمای نصب و استفاده:

1. پچ 1.03 را دانلود کرده و نصب کنید. موقع نصب تغییری در آدرس آن ندهید زیرا اگر نسخه سالم و دستکاری نشده بازی را داشته باشید آدرس بازی به صورت اتوماتیک پیدا میشود.

2. از فولدر کرک فایل کرک را کپی کرده و در محل نصب بازی جایگزین فایل pes2011.exe کنید تا بازی کرک و اجرا شود.

3. برای افزودن یک سری کفش ها و توپ ها و غیره به بازی، DLC 2.00 را از لینک بالا دانلود کرده و پس از خارج کردن فایل dt0f.img از حالت فشرده، آن را در آدرس زیر در ویندوز مورد استفاده خود کپی کنید:

Windows 7:

C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download

Windows XP:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download

4. بعد از انجام کارهای بالا بازی را اجرا کرده و از جدیدترین آپدیت ها لذت ببرید.

مرسی دوست عزیز.کرک 1.3 پسورد داره؟ چیه؟

excessive
02-04-2011, 19:29
من پچ PESEsit 2رو نصب کردم ولی میخوام BAL رو سیو کنم هنگ میکنه میاد بیرون،دوستان راهنمایی کنید...

moh3en_sh
02-04-2011, 20:54
مرسی دوست عزیز.کرک 1.3 پسورد داره؟ چیه؟
پسووردشو که گذاشتم دقت میکردی میدیدی:46:

moh3en_sh
02-04-2011, 21:13
یه ترفند جدید و جالب !

نشون دادن حالت شوت زدن و فریب دادن دروازه بان برای شیرجه رفتن یا مدافع برای تکل زدن :
زدن شوت و بلافاصله گرفتن A ( کنسل کردن شوت )

در این حرکت بازیکن با نشون دادن حالت شوت زدن دروازه بان رو فریب می ده و دروازه بان با عجله در شیرجه رفتن به سمت توپ ، جا میمونه . این ترفند بیشتر به درد زمانی می خوره که مهاجم داره عرض محوطه ی جریمه رو طی می کنه . برای آشنایی بیشتر با این حرکت می تونید دو تا Replay زیر رو دانلود کرده و ببینید . در این Replay ها من تو زمین تمرین چندبار این حرکت رو انجام می دم ( برای آشنایی با نحوه ی دیدن Replay ها می تونید به قسمت Save & Replay مراجعه کنید . )
البته این ترفند رو میشه در زمین حریف و در قبال مدافعین هم انجام داد بدین صورت که شوت رو زده و بلافاصله با گرفتن A اون رو cancel کنید که با این حرکت معمولا مدافع تکل زده و جا میمونه یا خطا می کنه ( به ویژه تو سطح Top player ) و میشه از این ترفند به عنوان یه دریبل استفاده کرد !

منبع : pes2011-tarfand.blogfa.com
دوست عزیز این ترفند که از ترفند های اولیه و قدیمیه پسه! من این ترفندو از پس 5 که قبلا بازی میکردم انجام میدادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]