PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27

mj77
06-12-2010, 10:14
من پچ pesedit 1 رو دانلود کردم ونصب شد ولی وقتی بازی اجرا میکنم پیغام خطا میده که وقتی ok میزنم وارد بازی میشه ولی kitserver رو نمیشناسه؟ kitserver رو attach کردم .
پیغام خطا میگه this application has failed to start because d3dx9_43.dll was not found re-installing application my fix this problem
کسی نصب نکرده؟

masoud93
06-12-2010, 12:09
این پچی که مال خود کنامی هست چه چیز هایی رو درست میکنه ؟

باید حتما از طریق خود بازی دانلود و نصبش کرد یا میشه خودت دانلودش کنی و بعد نصبش کنی ؟

اگه میشه بیرون از بازی دانلودش کرد پس یکی لینک دانلودش رو لطف کنه.

ممنون.

R O O T
06-12-2010, 13:27
یعنی اگه من یه بازی خام (هیچ پچی روش نصب نشده باشه) داشته باشم میتونم به ترتیب همشون رو روی بازیم نصب کنم ؟

من یه پچی می خوام که کارای زیر رو انجام بده :

نقل و انتقالات.
لباس تیم ها.
لوگوی تیم ها.
اسم بازیکن ها (بازیکن قدیمیا و ...)
بوندس لیگا هم بیاد بد نیست.
اگه چیزی برای بهبود گیم پلی هم باشه خوبه.

یه سوال داشتم :

اون پچی که خود بازی دانلود میکنه چه چیز هایی رو درست میکنه ؟ (همونی که داخل منوی تو یه قسمتی هست میزنی دانلود کنه)
(البته من اونو یه بار تا ته دانلود کردم آخرش نوشت ایسنتالیشن فیلد :41: ، نمیدونید مشکل چی بوده؟)

ممنون.

لازم به نصب همشون نیست ببینید کدوم بدردتون میخوره همون رو نصب کنین توضیحات فارسی هم دارن

اکثر پچ ها اون چیزایی که شما میخواین رو دارن

اونی که شما میگی dlc هستش و فقط نقلو انتقالات رو درست میکنه .برای رفع مشکل ارورش ادیت فایل رو از پوشه ی سیوتون پاک کنید

من پچ pesedit 1 رو دانلود کردم ونصب شد ولی وقتی بازی اجرا میکنم پیغام خطا میده که وقتی ok میزنم وارد بازی میشه ولی kitserver رو نمیشناسه؟ kitserver رو attach کردم .
پیغام خطا میگه this application has failed to start because d3dx9_43.dll was not found re-installing application my fix this problem

باید directx رو نصب کنی یا این فایلو از لینک زیر بگیر و بریز در پوشه ی کیت سرور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این پچی که مال خود کنامی هست چه چیز هایی رو درست میکنه ؟

باید حتما از طریق خود بازی دانلود و نصبش کرد یا میشه خودت دانلودش کنی و بعد نصبش کنی ؟

اگه میشه بیرون از بازی دانلودش کرد پس یکی لینک دانلودش رو لطف کنه.

ممنون.

بفرما این هم dlc باید در پوشه ی img بازی بریزیش

don-corleone
06-12-2010, 13:57
راهی نیست که این استادیوما رو که تو پچ PESEdit هست حذف کرد !!

منظورم اون 16 تا استادیومه که خود پچ نصب میکنه

mj77
06-12-2010, 14:56
راهی نیست که این استادیوما رو که تو پچ PESEdit هست حذف کرد !!

منظورم اون 16 تا استادیومه که خود پچ نصب میکنه
برو تو ادیت بازی قسمت استادیوم بعد استادیوم ادیتور بعد از انتخاب پایین گزینه delete داره

mj77
06-12-2010, 15:02
[QUOTE=xare32;5673826]

اینو چطور دانلود کنم؟
1فایلی دانلود شد که نرم افزاره که سیستمو تست میکنه!

R O O T
06-12-2010, 15:45
[QUOTE=xare32;5673826]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینو چطور دانلود کنم؟
1فایلی دانلود شد که نرم افزاره که سیستمو تست میکنه!

مثل اینکه لینکش خراب شده بود بیا از اینجا دانلود کن درسته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اون مورد که گفتم بریزید در پوشه کیت سرور اگه دوباره همین ارورو داد در محل نصب بازی هم کپیش کنید

به جای خط چین p 3 0 s o u r c e.com رو بذارید

don-corleone
06-12-2010, 16:13
برو تو ادیت بازی قسمت استادیوم بعد استادیوم ادیتور بعد از انتخاب پایین گزینه delete داره

داداش گزینه Delete نداره که !!

تو قسمت Edit و بعد استادیوم و بعد استادیوم ادیتور اصلا گزینه Delete وجود نداره

mj77
06-12-2010, 17:45
داداش گزینه Delete نداره که !!

تو قسمت Edit و بعد استادیوم و بعد استادیوم ادیتور اصلا گزینه Delete وجود نداره
پایین نوشته default واسه استادیوم های اصلی خود بازیه بری روی استادیوم های که از طریق پچ وارد شده گزینه default میشه delete

mj77
06-12-2010, 22:56
چرا دروازبان موقع گرفتن پنالتی حرکت نمیکنن؟ هرچی فلش میدم بازم وسط میمونن! پنالتی زدنش چجوریه؟

mani_2004_2006
07-12-2010, 02:36
سلام
دوستان توی مستر لیگ هر بازیکنی رو میخوام بخرم این پیغام رو میده :

wasn't keen on the idea of facing competition for places

تیم هم بودجه داره
مشکل از چیه ؟

AMIDI1972
07-12-2010, 10:10
دوستان بهترین ترکیب بارسا در pes 2011 چیه؟ آیا باید با edit position جای بازیکنان را عوض کنیم مثلا مدافعان را تا جلوی دروازه بکشیم عقب؟ آیا این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بهترین ترکیبه؟
اگه کسی از دوستان مثل این عکسی داره بزاره لطفا

hoomi_gta
07-12-2010, 14:10
سلام
دوستان توی مستر لیگ هر بازیکنی رو میخوام بخرم این پیغام رو میده :

wasn't keen on the idea of facing competition for places

تیم هم بودجه داره
مشکل از چیه ؟
معنیش اینکه بازیکنی که میخوای بخری حاضر نیست با رقابت برای قرار گرفتن تو ترکیب اصلی تیمت موهجه بشه یعنی تو اون پست بازیکنای خیلی خوبی داری که بازیکنه فکر می کنه اگه بیاد تیمت ممکنه نیمکت نشین بشه

aramesh_61
07-12-2010, 16:10
دوستان بهترین ترکیب بارسا در pes 2011 چیه؟ آیا باید با edit position جای بازیکنان را عوض کنیم مثلا مدافعان را تا جلوی دروازه بکشیم عقب؟ آیا این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بهترین ترکیبه؟
اگه کسی از دوستان مثل این عکسی داره بزاره لطفا

حیف pedro نیست انداختیش بیرون؟؟!! :31: اگه من بودم keita رو نمیذاشتم تو زمین، همون بوسکت به عنوان هافبک دفاعی بسه، xavi و iiniesta رو هم میذاشتم جلوی بوسکت، messi و pedro رو هم ss میکردم میذاشتم چپ و راست و vila رو هم cf میکردم و نوک قرارش میدادم، دفاع هاتم خوبه دستشون نزن

erno69
07-12-2010, 16:47
تغییرات انجام شده به نقل از گروه PESEdit:

ALL NEW TEAMS: Aris, BATE, Bursaspor, CSKA Moscow, CSKA Sofia, Debreceni VSC, Gent, Hajduk Split, Hapoel, Lausanne, Lech Poznan, Levski Sofia, Lviv, Metalist Kharkiv, Odense, Partizan, Rapid Wien, Red Bull Salzburg, Sheriff Tiraspol, Steaua Bucuresti, BSC Young Boys, Zilina
Correct boots for nearly all players of Premier League, Ligue 1, Serie A, Primera Division, Bundesliga
New balls: Classic, Tango Mundial 1984, Tricolore 1998, adi5, Jo'bulani, Terapass Powerorange, Brine Indoor, Brine Platinum Orange, Derbystar Brilliant APS, Diadora Cobra, Diadora Trio Blue, Macron Super Brilliant, Total 90 Aerow, Total 90 Tracer EPL, Total 90 Tracer LC, Total 90 Tracer LFP, Total 90 Omni, Nike 5 Green, Nike 5 Yellow, Puma v1.10 Yellow Red
New boots: Predator X Black/White/Electricity, adiPure III Black/White/Gold, Copa Mundial, MV Superfly II Safari, Total 90 Laser III Black/Silver/Yellow, Powercat White/Black/Orange, King XL Black/White/Gold, Asics Tigreor Black/Gold, Diadora LX Pro Black/Yellow, Joma Total Fit White/Black, Lotto Zhero Gravity White/Navy, Mizuno Morelia II Black/White
More than 50 new edit mode hairstyles
New faces: Antonini, Arnautovic, Bebe, Breno, Contento, Coloccini, Diakhate, Eto'o, Gameiro, Gusiev, Javier Hernandez, Joaquin, Kaboul, Lanzafame, Leggrotaglie, Matuidi, Milevskiy, Mykhakyk, Payet, Pedersen, Rafinha, Shevchenko, Srna, Tevez, Wilshere, Yussuf
New kits: Aachen, Arsenal, Aston Villa, Blackburn, Bosnia, Canada, Chile, China, Everton, Frankfurt, Freiburg, Fulham, Hannover, Hercules, Hoffenheim, Ingolstadt, Kaiserslautern, Mainz, Man City, Montenegro, Oberhausen, Osnabrück, Paderborn, Palermo, Peru, St. Pauli, Spain, Stoke, Sunderland, Thailand, Trinidad, West Brom, Wigan, Wolverhampton
New national team anthems (made by PrettyMarlon)
New stats! Back to KONAMI standards, + PESEDIT tweaks + completely new Bundesliga stats, ages!, market values

توجه: در این شماره از پچ ، آپدیت رسمی شرکت کونامی با نام KONAMI PES 2011 Patch 1.02 و هم چنین DLC 1.01 به طور اتوماتیک نصب خواهد شد.

R O O T
07-12-2010, 16:58
تغییرات انجام شده به نقل از گروه PESEdit:

ALL NEW TEAMS: Aris, BATE, Bursaspor, CSKA Moscow, CSKA Sofia, Debreceni VSC, Gent, Hajduk Split, Hapoel, Lausanne, Lech Poznan, Levski Sofia, Lviv, Metalist Kharkiv, Odense, Partizan, Rapid Wien, Red Bull Salzburg, Sheriff Tiraspol, Steaua Bucuresti, BSC Young Boys, Zilina
Correct boots for nearly all players of Premier League, Ligue 1, Serie A, Primera Division, Bundesliga
New balls: Classic, Tango Mundial 1984, Tricolore 1998, adi5, Jo'bulani, Terapass Powerorange, Brine Indoor, Brine Platinum Orange, Derbystar Brilliant APS, Diadora Cobra, Diadora Trio Blue, Macron Super Brilliant, Total 90 Aerow, Total 90 Tracer EPL, Total 90 Tracer LC, Total 90 Tracer LFP, Total 90 Omni, Nike 5 Green, Nike 5 Yellow, Puma v1.10 Yellow Red
New boots: Predator X Black/White/Electricity, adiPure III Black/White/Gold, Copa Mundial, MV Superfly II Safari, Total 90 Laser III Black/Silver/Yellow, Powercat White/Black/Orange, King XL Black/White/Gold, Asics Tigreor Black/Gold, Diadora LX Pro Black/Yellow, Joma Total Fit White/Black, Lotto Zhero Gravity White/Navy, Mizuno Morelia II Black/White
More than 50 new edit mode hairstyles
New faces: Antonini, Arnautovic, Bebe, Breno, Contento, Coloccini, Diakhate, Eto'o, Gameiro, Gusiev, Javier Hernandez, Joaquin, Kaboul, Lanzafame, Leggrotaglie, Matuidi, Milevskiy, Mykhakyk, Payet, Pedersen, Rafinha, Shevchenko, Srna, Tevez, Wilshere, Yussuf
New kits: Aachen, Arsenal, Aston Villa, Blackburn, Bosnia, Canada, Chile, China, Everton, Frankfurt, Freiburg, Fulham, Hannover, Hercules, Hoffenheim, Ingolstadt, Kaiserslautern, Mainz, Man City, Montenegro, Oberhausen, Osnabrück, Paderborn, Palermo, Peru, St. Pauli, Spain, Stoke, Sunderland, Thailand, Trinidad, West Brom, Wigan, Wolverhampton
New national team anthems (made by PrettyMarlon)
New stats! Back to KONAMI standards, + PESEDIT tweaks + completely new Bundesliga stats, ages!, market values

توجه: در این شماره از پچ ، آپدیت رسمی شرکت کونامی با نام KONAMI PES 2011 Patch 1.02 و هم چنین DLC 1.01 به طور اتوماتیک نصب خواهد شد.

katlots
07-12-2010, 22:55
بچه ها کسی برنامه ای برای افزایش پول تو مستر لیگ داره بزاره یه عالمه دانلود کردم همش مشکل داشت

shahi666
08-12-2010, 00:37
دوستان کسی با پچ PESEdit 2011 Patch 1.0 مشکلی داره؟ من بعد از نصب و اجرا کلا رنگ سیستم میریزه بهم و مانیتور رنگاش قاطی میکنه و از این مشکلات ...
ویندوز هم 7 هست برای کسی چنین مشکلی پیش نیومده ؟ اونایی که استفاده کردن بدون مشکل استفاده می کنند ؟؟

Konami_Pc
08-12-2010, 01:56
دوستان کسی با پچ PESEdit 2011 Patch 1.0 مشکلی داره؟ من بعد از نصب و اجرا کلا رنگ سیستم میریزه بهم و مانیتور رنگاش قاطی میکنه و از این مشکلات ...
ویندوز هم 7 هست برای کسی چنین مشکلی پیش نیومده ؟ اونایی که استفاده کردن بدون مشکل استفاده می کنند ؟؟

اتفاقا من روی ویندوز 7 نصب کردم و راحت بدون مشکل دارم بازی میکنم مشکل از پچ نیست ببین درایور گرافیکت یه جای مشکل داره سیستمت مشکل از پچ نیست :8:

من میگم بازی رو پاک کن کلا سیو بازی رو هم پاک کن بعد بازی رو تصب کن پچ رو هم نصب کن تمام خود این پچ هم اپدیت میکنه هم کرک میکنه بازی رو فقط بازی رو نصب کن بعدم پچ رو نصب کن 100 درصد درست میشه :8:

mani_2004_2006
08-12-2010, 02:28
معنیش اینکه بازیکنی که میخوای بخری حاضر نیست با رقابت برای قرار گرفتن تو ترکیب اصلی تیمت موهجه بشه یعنی تو اون پست بازیکنای خیلی خوبی داری که بازیکنه فکر می کنه اگه بیاد تیمت ممکنه نیمکت نشین بشه

آخه به هر بازیکنی چه درپیت و چه تاپ تو هر پستی پیشنهاد میدم این پیغام رو میده !!!

kurosh08
08-12-2010, 11:43
ظاهراً PES2011 با گزارش فارسی اومده.
کسی فایل گزارش فارسیش رو داره آپلود کنه؟
من توی PES2010 از فایل گزارش فارسی استفاده میکردم و اونو جایگزین فایل گزارش اصلی بازی میکردم.

shahram_10
08-12-2010, 12:43
سلام خسته نباشید

میشه روش خرید بازیکن رو توضیح بدین تو این بازی به چه صورت هستش؟

مرسی.

hoomi_gta
08-12-2010, 13:54
آخه به هر بازیکنی چه درپیت و چه تاپ تو هر پستی پیشنهاد میدم این پیغام رو میده !!!
احتمالا تیم خفنی داری و تو هر پستی ستاره زیاد داری. دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه!

mj77
08-12-2010, 19:47
چطور میشه پنالتی گرفت و زد؟ نه دروازبان حرکت میکنه نه بازیکن گوش میزنه؟

katlots
08-12-2010, 20:06
بچه ها کسی برنامه ای برای افزایش پول تو مستر لیگ داره بزاره یه عالمه دانلود کردم همش مشکل داشت

چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pooyaabi
08-12-2010, 20:40
یه سوال
با نصب پچ PESEdit 2011 Patch 1.0
علاوه بر تغییرات جدیدی که خودش گفته اون نقل و انتقالات جدید تیم ها هم انجام میشه ؟

R O O T
08-12-2010, 22:37
چطور میشه پنالتی گرفت و زد؟ نه دروازبان حرکت میکنه نه بازیکن گوش میزنه؟

برای زدن پنالتی اصلا جهت پایین رو نگیرید چون به سمت بالا میزنه و میره بیرون .اول شوت رو بزنید بعد کمی جهت رو بگیرید .گرفتن پنالتی:اگه میخواید دروازهبان پرش کنه جهت و شوت رو با هم بگیرید

یه سوال
با نصب پچPESEdit 2011 Patch 1.0
علاوه بر تغییرات جدیدی که خودش گفته اون نقل و انتقالات جدید تیم ها هم انجام میشه ؟

فکر نکنم چون چیزی در موردش ننوشته بود

mra680
08-12-2010, 22:52
واسه پنالتي به همون صورتي كه تصوير نمايش ميده جهت بده
يعني از سمت دروازبان بخواي چپ جهش كنه فلش بالا و راست جهش كنه فلش پايين
زدن ضربه هم به همين صورت
به جرات ميتونم بگم توي دوران بازي فوتبالم از پلي استيشن 1 گرفته تا الان كه همه كنسول هارو بازي كردم به درد نخور ترين PES همين 2011 هست خداييش
فقط گرافيك و حركاتشون طيبعي شده بقيه همه چرت و بي مصرف واقعا متاسفم واسه كونامي:2:

aramesh_61
08-12-2010, 23:27
به جرات ميتونم بگم توي دوران بازي فوتبالم از پلي استيشن 1 گرفته تا الان كه همه كنسول هارو بازي كردم به درد نخور ترين PES همين 2011 هست خداييش
فقط گرافيك و حركاتشون طيبعي شده بقيه همه چرت و بي مصرف واقعا متاسفم واسه كونامي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میفهممت!! :20: راستش من نزدیک 8 ساله pes بازی میکنم، وقتی 2011 اومد دیدم حال نمیده رفتم سراغ فیفا 11، واقعا اولش خیلی به من حال داد ولی خدایی فیفا خیلی آسونه، اصلاً تاکتیک و ترکیب زیاد تاثیری نداره!! هر کی 2 ماه بازی کنه میتونه مدعی بشه، من بعد از یک هفته فیفا بازی کردن رفتم آنلاین بازی کردم و غیر از 2 نفر همه رو بردم!!!! :31:، راستش اونایی رو که بردم همه مدعی بودن چند ساله فیفا بازن!!!:13: ولی در مورد pes اینطوری نیست، امکاناتی که بازی برای تاکتیک و ترکیب در اختیار بازیکن قرار میده بیشتر از فیفا هستش و به این زودی ها هم نمیشه pes باز شد، الان دیگه فیفا بازی نمیکنم و چند هفته است دوباره اومدم سراغ pes 2011، یک پچ هم نصب کردم فکر کنم پاس ها بهتر شده، ولی الان که چند هفته است دارم بازیش میکنم واقعا عاشقش شدم، خدایی فشنگه و خیلی هم حال میده، بهت توصیه میکنم که از دستش نده و pes رو ول نکن.
با احترام به همه ی فیفا بازهای عزیز و همه ی pes بازهای گرامی :10:

Konami_Pc
09-12-2010, 00:07
pes 2011 با این خاطر کمی واستون ممکنه مسخره به نظر بیاد که سختر شده و اون حرکات فردی رو که شما بهش علاقه داشتین دیگه نمیبیند با یک بازیکن دریبل بزنی مثل بنز بری جلو یکی هم از این دفاع ها جلودار نباشه واسه همین ممکنه با pes جدید زیاد حال نکنی

برعکس شما میتونم بگم بهترین pes عمرم همین شماره 2011 بوده واقعا تازه میفهمی گل زدن یعنی ترکیب یعنی پس کاری همکاری تیمی که واقعا دلچسبه

Mohammad Hosseyn
09-12-2010, 12:31
من این پچ رو در این تاپیک ندیدم (شاید باشه). به هر حال گفتم بزارم ...

PES 2011 Patch 0.6 by razib_46

PATCH FEATURES:
- KONAMI Official Patch 1.02 compatible
- DLC 1.01 compatible
- All 32 Champions League teams
- All Europa League teams (default face)
- Complete Bundesliga
- Complete Championship in D2 League
- 4 All Stars teams (EUROPE ALL STARS, AFRICA ALL STARS, SOUTH AMERICA ALL STARS, ASIA ALL STARS)
- Correct map position for all teams
- Correct kits for all unlicensed club teams
- Correct kits for many national teams
- Correct names for all unlicensed club teams and leagues
- Correct emblems for all unlicensed club teams and leagues
- Correct names for all players
- Transfers up-to-date
- and more...

دانلود : لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مگاآپلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R O O T
09-12-2010, 12:43
من این پچ رو در این تاپیک ندیدم (شاید باشه). به هر حال گفتم بزارم ...

PES 2011 Patch 0.6 by razib_46

PATCH FEATURES:
- KONAMI Official Patch 1.02 compatible
- DLC 1.01 compatible
- All 32 Champions League teams
- All Europa League teams (default face)
- Complete Bundesliga
- Complete Championship in D2 League
- 4 All Stars teams (EUROPE ALL STARS, AFRICA ALL STARS, SOUTH AMERICA ALL STARS, ASIA ALL STARS)
- Correct map position for all teams
- Correct kits for all unlicensed club teams
- Correct kits for many national teams
- Correct names for all unlicensed club teams and leagues
- Correct emblems for all unlicensed club teams and leagues
- Correct names for all players
- Transfers up-to-date
- and more...

دانلود : لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fview%2F3loV8Bl)
مگاآپلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%3Fd%3D0L6AVQOF)

don-corleone
09-12-2010, 14:18
PES2011 رو هر چی بیشتر بازی میکنیم ازش زده میشیم

یه جوری هستش این بازی

Mohammad Hosseyn
09-12-2010, 20:06
PES2011 رو هر چی بیشتر بازی میکنیم ازش زده میشیم

یه جوری هستش این بازی
من هم اول خیلی بدم اومد .. ولی خیلی پیشرفت داشته و به نطر من بهترین ورژنش هست. کمی سختتر شده و بعضی جاها نیاز داره که به بازی عادت کنی.

دوستان Coach Mode دقیقا چیه ؟

Konami_Pc
09-12-2010, 20:12
من هم اول خیلی بدم اومد .. ولی خیلی پیشرفت داشته و به نطر من بهترین ورژنش هست. کمی سختتر شده و بعضی جاها نیاز داره که به بازی عادت کنی.

دوستان Coach Mode دقیقا چیه ؟

چون بازی سخت تر شده دل زده میشی و بخاطر سادگی ورژن های قبلی و عادت کردن به اونا اینجوریه واستون

بهتره کل ورژن های قبلی رو فراموش کنید و با ورژن جدید خودتون عادت بدید چون دیگه از این به بعد کلا سبک بازی تغییر میکنه:20:

coach mode اگه منظورتون قسمت تنظیم سیستم بازی تیمه مورد نظره واسه این بود که مربی تو تو تغییر سیستم دخالت میکنه تعویض میکنه و غیره که مربی انجام میده:20:

Milad4171
09-12-2010, 21:47
هر كاري ميكنم نميتونم فيفا ي PC رو قبول كنم
خداييش روي PC بهترين همين Pes هست.
از همه لحاظ!

mohammad_87
09-12-2010, 22:04
چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برنامه MLM_1.0 رو پیدا کن.پولهارو به حداکثر میرسونه.

don-corleone
10-12-2010, 00:39
من منظورم اینه بازی اصلا سخت نیست

نحو ه ی شوت زدن و سانتر کردن کاملا غیر عادیه

بعضی اوقات وقتی توپ رو دیم میکنی انگار یکی داره توپ رو میکشه با خودش

ضعفاش مشهوده

توپ از دینامیک خوبی برخوردار نیست

مزخرف ساختن دوباره

Mohammad Hosseyn
10-12-2010, 00:50

ضعفاش مشهوده

مزخرف ساختن دوباره
موافق نیستم. اتفاقا شوت و سانتر خیلی بهتر طراحی شده . بیشتر اشکالش سر استارت اولیه بازیکن هست که کنده .

وگرنه من هر چی بازی می کنم به طبیعی تر بودن این ورژن بیشتر ایمان میارم. مزمئنا مثل همیشه از رقیب خودش برتر هست.

و کلا بازی سختتر شده. مثلا اینجوری نیست که به راحتی از سد حریف بگذری ، و در شوت زدن باید دقت بشتر داشته باشی. ولی غیر طبیعی نیست .

shahram_10
10-12-2010, 01:58
سلام خسته نباشید

میشه روش خرید بازیکن رو توضیح بدین تو این بازی به چه صورت هستش؟

مرسی.

خواهشن این سوال رو یه نفرجواب بده.
شرمنده که مبتدیانه است.
من با PC و کیبورد بازی می کنم.

مرسی.

malkemid
10-12-2010, 02:44
موافق نیستم. اتفاقا شوت و سانتر خیلی بهتر طراحی شده . بیشتر اشکالش سر استارت اولیه بازیکن هست که کنده .

وگرنه من هر چی بازی می کنم به طبیعی تر بودن این ورژن بیشتر ایمان میارم. مزمئنا مثل همیشه از رقیب خودش برتر هست.

و کلا بازی سختتر شده. مثلا اینجوری نیست که به راحتی از سد حریف بگذری ، و در شوت زدن باید دقت بشتر داشته باشی. ولی غیر طبیعی نیست .

اتفاقا توپش اصلا دینامیک خوبی نداره...خصوصا در مواجهه با دروازه بان...خیلی وقتها شوت میزنی دروازه بان دفع می کنه توپ مستقیم میره بالای سر دروازه بان و میافته پایین...که اصلا با فیزیک جور در نمیاد...

Mohammad Hosseyn
10-12-2010, 11:30
اتفاقا توپش اصلا دینامیک خوبی نداره...خصوصا در مواجهه با دروازه بان...خیلی وقتها شوت میزنی دروازه بان دفع می کنه توپ مستقیم میره بالای سر دروازه بان و میافته پایین...که اصلا با فیزیک جور در نمیاد...
اینکه توپ رو در وازبان دفع کنه و بره بالا که چیز طبیعیه ، فکر کنم منظورتون چیز دیگه ایه که من نمیگیرم. ولی بازی بدون اشکال هم نیست. ولی میشه خیلی جاها رو نادیده گرفت. از این دیدگاه که پیشرفت های زیادی داشته. همینی که شما میگی در ورژن های قبلی هم بوده + هزارتا اشکال دیگه.

مثلا تکل ها و افتادن بازیکن. درگیری های فردی دو بازیکن و کلا حرکات بازیکنان بسیار نزدیک به واقعیته. :46:

don-corleone
10-12-2010, 11:33

من نیمدونم شما بازی رو از تو یخچال میبینی که میگی شوت و سانترهاش خوب شده !!!

کجاش خوب شده !!!!

بازی طبیعی هست ولی نحوه شوت و سانتر غیرطبیعی و تپ از دینامیک خوبی برخوردار نیست

PES رو اگر 10 دقیقه بازی کنی خسته میشی دیگه

Mohammad King
10-12-2010, 11:54
سلام

تیم اساسونا را توی بازی پیدا نمیکنم؟ اسمش چی هست توی بازی

Alireza.M67
10-12-2010, 12:34
سلام

تیم اساسونا را توی بازی پیدا نمیکنم؟ اسمش چی هست توی بازی

Pamp Rojo همون اوساسوناست .

malkemid
10-12-2010, 12:57
اینکه توپ رو در وازبان دفع کنه و بره بالا که چیز طبیعیه ، فکر کنم منظورتون چیز دیگه ایه که من نمیگیرم. ولی بازی بدون اشکال هم نیست. ولی میشه خیلی جاها رو نادیده گرفت. از این دیدگاه که پیشرفت های زیادی داشته. همینی که شما میگی در ورژن های قبلی هم بوده + هزارتا اشکال دیگه.

مثلا تکل ها و افتادن بازیکن. درگیری های فردی دو بازیکن و کلا حرکات بازیکنان بسیار نزدیک به واقعیته. :46:

شما چند بار تو بازی واقعی دیدی که دروازه بان شوت رو دفع کنه و توپ مستقیم بالای سر دروازه بان 5-6 متر بره بالا و دوباره بیفته رو همون نقطه اول؟!!

در بقیه موارد خوبه

Mohammad Hosseyn
10-12-2010, 13:57
شما چند بار تو بازی واقعی دیدی که دروازه بان شوت رو دفع کنه و توپ مستقیم بالای سر دروازه بان 5-6 متر بره بالا و دوباره بیفته رو همون نقطه اول؟!!

در بقیه موارد خوبه
بله ، تازه متوجه شدم شما چطوری منظورته ، بعضی اوقات هست که دروازبان توپ رو به سمت بالا دفع میکنه و اینجوری میشه که طبیعیه .

ولی اونی که مستقیم دفع مینه رو حق با شماست. طبیعی نیست . ولی من خودم تا الان که بازی کردم برام اتفاق نیافتاده اینجوری بشه :46:

mj77
10-12-2010, 17:17
دوستان پچ gamming access کسی دانلود نکرده؟ 1 گیگه! میخواستم ببینم چی داره که حجمش زیاده؟

neon_91
10-12-2010, 17:48
به نظر من آفساید هاش هم غیر طبیعی شده تو 10 حریف هی خطای آفساید می کرد تو 11 من.بازیکناهم هیچ زحمتی به خودشون نمیدن که از آفساید خارج شن یه دفعه می بینی 5 6 بازیکن تو آفسایده که آزار دهنده است

golmohammadi
10-12-2010, 18:49
سلام
وقتی pes2011 را باز میکنم یه ارور میده
این عکس از ستینگ که باز میکنم و ارور میده :

بعد متوجه شدم گرافیک سیستم را نمیشناسه
رفتم دیدم نصب هست
گرافیک را در سیف مد پاک کرده و دوباره نصب کرده درست نشد
بازی را یکی دوباره پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم مشکل درست نشد
حتا با برنامه آن اینیستالر نیز پاکش کردم و نصب کردم بازم درست نشد
اشکال چیه ؟
اینم عکسهایی لازمه :

Mohammad Hosseyn
10-12-2010, 19:01
سلام
وقتی pes2011 را باز میکنم یه ارور میده
این عکس از ستینگ که باز میکنم و ارور میده :

بعد متوجه شدم گرافیک سیستم را نمیشناسه
رفتم دیدم نصب هست
گرافیک را در سیف مد پاک کرده و دوباره نصب کرده درست نشد
بازی را یکی دوباره پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم مشکل درست نشد
حتا با برنامه آن اینیستالر نیز پاکش کردم و نصب کردم بازم درست نشد
اشکال چیه ؟
اینم عکسهایی لازمه :

RAM گرافیکت رو میزنه 16 مگ !!!

یه اشکالی در درایور گرافیک احتمالا هست ... ورژن جدید درایور گرافیکت رو نصب کن ببین چی میشه .

AhmadReza.
10-12-2010, 19:15
سلام
من وقتی مستر لیگ میزنم 2 سال که میگذره یعنی وسط های سال 2012 یهو از بازی میپره بیرون و ارور میده..هر وقت هم از سیو بازش میکنم بازم همین مشکل رو دارم..
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

سعید6
10-12-2010, 19:20
سلام
من وقتی مستر لیگ میزنم 2 سال که میگذره یعنی وسط های سال 2012 یهو از بازی میپره بیرون و ارور میده..هر وقت هم از سیو بازش میکنم بازم همین مشکل رو دارم..
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

من الان تو سال ششم مسترم هیچ مشکلی هم پیش نیومده:21:

R O O T
10-12-2010, 19:28
سلام
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

این پچ رو نصب کن شاید درست بشه وگرنه راه حل دیگه ای نیست

Patch 1.02

Crack 1.02

AhmadReza.
10-12-2010, 19:45
این پچ رو نصب کن شاید درست بشه وگرنه راه حل دیگه ای نیست

Patch 1.02

Crack 1.02

ممنون ولی من در حال حاظر پچ 4 هم روی بازیم نصبه...
(تازه با این سرعت :2: امکان دانلود ندارم):41::41:

mafr07
10-12-2010, 20:15

ضعفاش مشهوده

مزخرف ساختن دوباره

این فقط نظر شماست ؛احتمالا شما هم یکی از طرفداران متعصب فیفا هستید که چشم خودتون رو بر حقایق بسته اید و گرنه متوجه پیشرفت فوق العاده ی بازی می شدید

R O O T
10-12-2010, 20:23
ممنون ولی من در حال حاظر پچ 4 هم روی بازیم نصبه...
(تازه با این سرعت :2: امکان دانلود ندارم):41::41:
دوست عزیز این پچ فرق میکنه .این که چیزی نیست دیگه فوقش 30 مگ هست .به هر حال فکر کنم تنها راه این باشه البته مطمئن هم نیستم با این درست شه ;)

don-corleone
10-12-2010, 20:45
این فقط نظر شماست ؛احتمالا شما هم یکی از طرفداران متعصب فیفا هستید که چشم خودتون رو بر حقایق بسته اید و گرنه متوجه پیشرفت فوق العاده ی بازی می شدید

من طرفدار فیفا نیستم و تا حالا 5دقیقه هم فیفا بازی نکردم

من خیلی وقته ساکر بازی میکنم نمیگم 10 سال اما قطعا 5 سالی هست

اگر نقدی هست واسه بهبود هستش نه چیزه دیگه ای

Milad4171
10-12-2010, 23:43

فكر كنم مشكل از كرك بازي هست. اگه شما تو بازي هاي ديگه اي مشكل ندارين احتمالا مشكل از كرك هستش!! چون ويندوز گرافيك رو شناخته . بازي نتونسته شناسايي كنه!!!
از نت دانلود كردين؟؟

eblis2007
11-12-2010, 00:34
چه جوري تركيب تيمها درست ميشه مثلا زلاتان به ميلان ميره چون الان تو بارسا هست ممنون

golmohammadi
11-12-2010, 09:25
RAM گرافیکت رو میزنه 16 مگ !!!

یه اشکالی در درایور گرافیک احتمالا هست ... ورژن جدید درایور گرافیکت رو نصب کن ببین چی میشه .
به به سلام
چطوری خوش میگذره ؟
اینطرفا ؟
نه اشکال از گیم هست
چون گرافیک را سیستم میشناسه
و بازی دیگر مثل رد الرت 3 را تست کردم باز کرد بدون مشکل
درایورم نیز آخرین ورژن هست

فكر كنم مشكل از كرك بازي هست. اگه شما تو بازي هاي ديگه اي مشكل ندارين احتمالا مشكل از كرك هستش!! چون ويندوز گرافيك رو شناخته . بازي نتونسته شناسايي كنه!!!
از نت دانلود كردين؟؟
اصلا بازی من بدون کرک هست
در ضمن بازی را بدون مشکل اجرا میکردم
نمیدونم چی شد اینطوری شد
بازی هم دو دیسک هست خریدمش دانلود نکردم

چه جوري تركيب تيمها درست ميشه مثلا زلاتان به ميلان ميره چون الان تو بارسا هست ممنون
آخرین DLC را دانلود کنید
و در پوشه خودش قرار داده و اپدیتش کنید

peyman_nn
11-12-2010, 12:18

راستش من چند بار از دوستان تقاضا کردم که همین مشکل رو داریم
ولی ظاهرا پچ های موجود اصلاحش نمیکنه

malkemid
11-12-2010, 12:36
راستش من چند بار از دوستان تقاضا کردم که همین مشکل رو داریم
ولی ظاهرا پچ های موجود اصلاحش نمیکنه

همین پچ 1 رو بریزی اصلاح میشه همه چی

eblis2007
11-12-2010, 20:44
همین پچ 1 رو بریزی اصلاح میشه همه چی

اگر ميشه لينك دانلودشو بذارين :10:

R O O T
11-12-2010, 21:16
اگر ميشه لينك دانلودشو بذارين :10:

دوست عزیز اگه dlc رو نصب کنی نقلو انتقالات درست میشه .

اینم لینک دانلودش

Konami_Pc
11-12-2010, 21:48
جابجای بازیکنا که با یه سیو گیم درست میشه نمیخواد پچ نصب کنید :10:

shahram_10
11-12-2010, 22:30
سلام

من می خواستم بدونم چطور میشه بازیکن خرید؟
من الان 4فصل هست که با یک تیم بازی می کنم ولی نمیتونم بازیکن بخرم.
فقط تو قسمت edit میشه خرید؟
اگه اینطور باشه پس وسط فصل چطور میشه ترانسفر کرد چون توی save اعمال نمیشه و فقط باید همون اول که یک تیم انتخاب میکیی بازیکن هم باید بخری!
من میخوام بدونم چطور میشه وسط فصل هم بازیکن خرید من گزینه ای ندیدم تو منو بازی فقط تو منو edit دیدم که خارج از منو بازی هست.
خواهشن راهنمایی کنید.

simorgh_m3
12-12-2010, 16:50
آقایون لطفا یکی تمامی اون حرف هایی که بازی کنا برا اینکه نیان به تیم رو همراه با ترجمه بذاره ما سوادمون قد نمیده
یکیشو من میگم :مثلا اینکه میگه بازیکنای خوب تو این پست زیاده و احتمال میده نیمکت نشین شه
--------------------------------------
دوم اینکه چرا هر کاری میکنم مسی نمیاد میلان (تو پست ss کریس و ولا رو هم دارم واسه همون باییه که نمیاد؟؟؟؟

juventus_1985
12-12-2010, 19:52
دوستان کسی این بازی رو بر روی ویندوز7 64بیت نصب کرده؟
برای اجرا در 32بیت مشکلی نداشتم ولی در اجرای 64بیت وسط بازی با مشکل موجه میشم و بسته میشه!

katlots
12-12-2010, 20:03
دوستان کسی این بازی رو بر روی ویندوز7 64بیت نصب کرده؟
برای اجرا در 32بیت مشکلی نداشتم ولی در اجرای 64بیت وسط بازی با مشکل موجه میشم و بسته میشه!
من بازی رو توی سون 64 بیتی نصبیدم مشکلی نداشتم شما دقیقا بگو چه اروری میده

aluminum
12-12-2010, 20:07
دوستان پچ لیگ ایران نیومد؟

Mohammad King
12-12-2010, 23:35
سلام

دیوید بکام توی این بازی هست یا نه؟

اگر اره کجاست؟

Mohammad Hosseyn
12-12-2010, 23:56
به به سلام
چطوری خوش میگذره ؟
اینطرفا ؟
نه اشکال از گیم هست
چون گرافیک را سیستم میشناسه
و بازی دیگر مثل رد الرت 3 را تست کردم باز کرد بدون مشکل
درایورم نیز آخرین ورژن هست

سلام عزیز ... خوبم مرسی .
هستیم ، میگردیم . :46:

شایدم اشکالی در ویندوز باشه . کلا نعجیبه :31:

موفق باشی :10:

golmohammadi
13-12-2010, 00:01
سلام عزیز ... خوبم مرسی .
هستیم ، میگردیم . :46:

شایدم اشکالی در ویندوز باشه . کلا نعجیبه :31:

موفق باشی :10:

اشکال اگه تو ویندوزه چرا باقی گیمها درست هستند ؟
حالا بیخیال

mafr07
13-12-2010, 00:13
سلام

دیوید بکام توی این بازی هست یا نه؟

اگر اره کجاست؟

نه ؛ نیست !!!!!!

shahram_10
13-12-2010, 00:52
سلام

من می خواستم بدونم چطور میشه بازیکن خرید؟
من الان 4فصل هست که با یک تیم بازی می کنم ولی نمیتونم بازیکن بخرم.
فقط تو قسمت edit میشه خرید؟
اگه اینطور باشه پس وسط فصل چطور میشه ترانسفر کرد چون توی save اعمال نمیشه و فقط باید همون اول که یک تیم انتخاب میکیی بازیکن هم باید بخری!
من میخوام بدونم چطور میشه وسط فصل هم بازیکن خرید من گزینه ای ندیدم تو منو بازی فقط تو منو edit دیدم که خارج از منو بازی هست.
خواهشن راهنمایی کنید.

واقعا کسی نمیتونه یه جواب بده یا همگی ماشاا... فوق حرفه ای هستن؟!!!!

simorgh_m3
13-12-2010, 01:23
آقایون لطفا یکی تمامی اون حرف هایی که بازی کنا برا اینکه نیان به تیم رو همراه با ترجمه بذاره ما سوادمون قد نمیده
یکیشو من میگم :مثلا اینکه میگه بازیکنای خوب تو این پست زیاده و احتمال میده نیمکت نشین شه
--------------------------------------
دوم اینکه چرا هر کاری میکنم مسی نمیاد میلان (تو پست ss کریس و ولا رو هم دارم واسه همون باییه که نمیاد؟؟؟؟

mj77
13-12-2010, 02:40
کسی لینک گزارشگر ژاپنی نداره که با دانلود منیجر دانلود شه و وسط دانلود قطع نشه؟

mafr07
13-12-2010, 12:47
کسی لینک گزارشگر ژاپنی نداره که با دانلود منیجر دانلود شه و وسط دانلود قطع نشه؟

حالا چرا گزارشگر ژاپنی ؟

mj77
13-12-2010, 18:34
حالا چرا گزارشگر ژاپنی ؟
دانلود کردم توپه! یاد فوتبال 99 افتادم

mra680
14-12-2010, 01:38
واقعا کسی نمیتونه یه جواب بده یا همگی ماشاا... فوق حرفه ای هستن؟!!!!
دوست عزيز سلام
اون قسمت edit شما transfer انجام دادي يعني جابه جايي
اگه مسترليگ بازي ميكني و توي فصل 4 هستي بايد بري به قسمت negotiations
گزينه اول ليستي هست كه scout كارشناس خريد خودمون بازيكنايي بسته به نياز مالي و تيمي معرفي ميكنه
گزينه دوم ليستي هست كه خودت جستجو ميكني وبراي گزارش گيري از مشخصات فردي بازيكن انجام ميشه
گزينه سوم جايي هست كه بسته به نيازت جستجو ميكني بازيكن رو
گزينه چهارم هم گزارش نقل انتقالات كلي جهان هست بين تيم ها

mj77
14-12-2010, 02:55
دوستان من فقط فایل ادیت این پچارو میخوام که لیگ دست دو انگلیس کامل باشه از کجا بگیرم؟
گسی لیست شماره استادیوم ها رو تو پوشه dt07 نداره؟

R O O T
17-12-2010, 12:23
سلام دوستان کونامی امروز اعلام کرد که dlc جدیدی برای بازی در سه شنبه 21 دسامبر منتشر میشود.

این dlc برای پلی استیشن 3 و xbox 360 و pc قابل دانلود خواهد بود و ایتمهایی رو اپدیت میکنه شامل :

تیم ملی ایرلند چند تیم باشگاهی از فرانسه اضافه شدن 10 کفش جدید لایسنس شده از شرکتهای ادیداس , پوما , Umbro و Mizuno این هم عکسهایی از کفشهای جدید

armin_punisher6
17-12-2010, 14:08
این بازی پچی داره که گزارش فارسی اضافه کنه؟

R O O T
17-12-2010, 14:43
این بازی پچی داره که گزارش فارسی اضافه کنه؟

نه هنوز نیومده ;)

mj77
20-12-2010, 02:07
یکی از دوستان زحمت بکشه پچ pesedit 1.1 مستقیم کنه؟

01110362
20-12-2010, 17:58
با سلام یکی از دوستان آخرین کرک pes 2011 رو برام بزاره که با پچ 1.0 بخونه .مرسی

01110362
20-12-2010, 21:31

دوست عزیز من هم مشکل شما دارم وقتی پچ 1.0 نصب میکنم تو بازی که میره تا انتخاب تیم پیش میره و بعدش هم میگه ویندوز دچار مشکل شده بسته میشه .در صورتیکه قبل از نصب پچ مشکلی نداشتم .ویندوز 7 64 بیت.
البته بعد از نصب پچ فایل pes 2011.exe هم پرید که از جای دیگه دان کردم.
الان که پاک کردم بازیو ودوباره نصب کردم بدون نصب پچ هم همون ارور میده ؟؟؟؟؟؟:18:
دوستان راهنمایی کنن.مرسی

این هم ارور جدید قبل از ورود به بازی . تو پچ .06
البته دایرکس 10 february 2010 نصب کردم باز هم همین مشکل داره .

R O O T
21-12-2010, 22:38
سلام دوستان 12/2010 Data Pack Update DLC2.00 منتشر شد

Spaniuly
22-12-2010, 00:00
مرسی جواد جان...

پست دوم تاپیک آپدیت شد!

لینک دانلود پچ 1.03 همراه با DLC بیست و یک دسامبر قرار داده شد...

Milad4171
22-12-2010, 00:31
يه چيز جالب كشف كردم!!
وقتي سرعت بازي زياد باشه يه سري تكنيك ها توي بازي به خودي خود اعمال ميشه. مثلا دريپل درجا. پاسهاي پشت پا. تو سر توپ زدن هاي جالب‌(‌بازي با توپ قبل شوت كردن)
خيلي وقتها هم وقتي داري پاس كاري ميكني و ميخواي يهويي حمله كني توپ رو بقل خودش ميكشونه آروم آروم بعد ميفرستتش جلو پاش!
كلا با سرعت بالا بازي جذابتر ميشه!

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

دوست عزیز من هم مشکل شما دارم وقتی پچ 1.0 نصب میکنم تو بازی که میره تا انتخاب تیم پیش میره و بعدش هم میگه ویندوز دچار مشکل شده بسته میشه .در صورتیکه قبل از نصب پچ مشکلی نداشتم .ویندوز 7 64 بیت.
البته بعد از نصب پچ فایل pes 2011.exe هم پرید که از جای دیگه دان کردم.
الان که پاک کردم بازیو ودوباره نصب کردم بدون نصب پچ هم همون ارور میده ؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان راهنمایی کنن.مرسیبعضي وقتا وقتي بازي Remove ميشه كرك بازي باهاش پاك نميشه و همونجا ميمونه تو فولدر بازي
بايد برين دستي پاكش كنين يا بازي رو يه جا ديگه نصب كنين!
همون كركي كه تو ديسك هست جوابش رو بايد بده!!

ALI-17
22-12-2010, 01:17
سلام/به نظر من هیچی pes06 نمیشه!:40:

pedram_sad
22-12-2010, 13:17
دوستان من بازي رو امروز دوباره نصب كردم
ميخواستم اخرين patch كه اومده براش رو لينكش رو بگذاريد برام

اوني كه مشكلي چيزي نداشته باشه
بيشتر براي update شدن لباسها و اسماي و تركيب ها ميخوام

ويرايش‌:

اين پچ 1.3 كه تو پست دوم بود رو دانلود كردن موقع نصب اين error رو ميده :

Spaniuly
22-12-2010, 13:39
پدرام بازیت دستکاری شده باید فایل های نصبی اورجینال رو بگیری توسط اونها بازی رو نصب کنی لینک فایل های نصبی اورجینال پست دوم هست فقط کافیه img فایل ها رو از داخل دی وی دی بازیت اضافه کنی بعد دانلود بعد نصب کنی از روی اونا بعدش می تونی پچ رسمی رو نصب کنی

pedram_sad
22-12-2010, 14:12
پدرام بازیت دستکاری شده باید فایل های نصبی اورجینال رو بگیری توسط اونها بازی رو نصب کنی لینک فایل های نصبی اورجینال پست دوم هست فقط کافیه img فایل ها رو از داخل دی وی دی بازیت اضافه کنی بعد دانلود بعد نصب کنی از روی اونا بعدش می تونی پچ رسمی رو نصب کنی
ارمين جان اون فايل ها رد ودانلود كردم
بعد ريختن تو يك folder
بعد تمام فايل هايي كه داخل پوشه img تو dvd 1 و dvd 2 بازي بود رو هم كپي كردم تو اين مسير :

E:\1\Orignal Setup\program files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img

كه اون original setup همون folder دانلودي فايل هاي اصلي نصب هست كه تو پست دوم بود

بعد install رو زدم و نصب شد و تمام شد

حالا باز هم patch رو ميزنم باز هم همون error رو ميده

جايي اشتباه كردم ؟

01110362
22-12-2010, 14:34
بعضي وقتا وقتي بازي Remove ميشه كرك بازي باهاش پاك نميشه و همونجا ميمونه تو فولدر بازي
بايد برين دستي پاكش كنين يا بازي رو يه جا ديگه نصب كنين!
همون كركي كه تو ديسك هست جوابش رو بايد بده!![/QUOTE]
lممنون از جوابتون دستی پاک کرده بودم الان مشکل تو اون ارور دومی هست که عکسشم هم تو صفحه قبل گذاشتم
(d3dx9-49.dll ) یادمه یکی از دوستان همچین مشکلی داشت لطفا راهنمایی بفرمایید.
منتظر راهنمایی دوستان هستم:10:

Kamyar_AnathemA
22-12-2010, 17:04
سلام

آقا من این بازیو تازه دانلود کردم

میخواستم بدونم چه چیزایی باید همراهش دانلود کنم ؟

منظورم پچ یا آپدیت و اینجور چیزاست

لطفا اون چیزایی که لازم هست رو بگین چیه و لینکشو هم بذارید

و همچنین اون چیزایی که باعث میشه اسم تیم ها و پرچم ها و نام بازیکن ها درست بشه

ممنون

romantic
22-12-2010, 22:29
ممنون از جوابتون دستی پاک کرده بودم الان مشکل تو اون ارور دومی هست که عکسشم هم تو صفحه قبل گذاشتم
(d3dx9-49.dll ) یادمه یکی از دوستان همچین مشکلی داشت لطفا راهنمایی بفرمایید.
منتظر راهنمایی دوستان هستم:10:
بعد از نصب پچهای pesedit این مشکل dll گم شده پیش میاد. از لینک زیر (دانلود Free) میتونی این فایل d3dx9_43 رو بگیری. بعد از دانلود فایل dll که داخل zip هست رو انتقال بده به C:\WINDOWS\system32 مشکل حل میشه

سلام

آقا من این بازیو تازه دانلود کردم

میخواستم بدونم چه چیزایی باید همراهش دانلود کنم ؟

منظورم پچ یا آپدیت و اینجور چیزاست

لطفا اون چیزایی که لازم هست رو بگین چیه و لینکشو هم بذارید

و همچنین اون چیزایی که باعث میشه اسم تیم ها و پرچم ها و نام بازیکن ها درست بشه

ممنون
این آخرین و کاملترین پچ pesedit هست. بعد از دانلود install رو بزن و مسیری رو که بازی رو توش نصب کردی بهش بده خودش همه رو نصب میکنه

01110362
23-12-2010, 00:28
بعد از نصب پچهای pesedit این مشکل dll گم شده پیش میاد. از لینک زیر (دانلود Free) میتونی این فایل d3dx9_43 رو بگیری. بعد از دانلود فایل dll که داخل zip هست رو انتقال بده به C:\WINDOWS\system32 مشکل حل میشه

ممنون باز هم نشد دوست من مشکل باقیست بازهم ارور dx :41:حالا پچ جدید دارم میگرم با آپدیت 1.3.2 ببینیم چی میشه؟
مرسی

max_3d
23-12-2010, 09:47
درود
ویندوز جدید نصب کردم pes نصب شده رو دارم دیگه اجرا نمیشه:41:دی وی دی نصب فوتبال رو هم ندارم آیا برای pes فایلی اومده نصبش کنم و اجرا بشه ???

R O O T
23-12-2010, 11:04
درود
ویندوز جدید نصب کردم pes نصب شده رو دارم دیگه اجرا نمیشه:41:دی وی دی نصب فوتبال رو هم ندارم آیا برای pes فایلی اومده نصبش کنم و اجرا بشه ???

سلام این فایلو بگیر و اجرا کن

ممنون باز هم نشد دوست من مشکل باقیست بازهم ارور dx [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا پچ جدید دارم میگرم با آپدیت 1.3.2 ببینیم چی میشه؟
مرسی

این فایل dll رو باید در محل نصب بازی و پوشه کیت سرور کپی کنین .بعد ببینید درست میشه یا نه.;)

max_3d
23-12-2010, 13:51

این فایل dll رو باید در محل نصب بازی و پوشه کیت سرور کپی کنین .بعد ببینید درست میشه یا نه.;)
متاسفانه فایل ریجستری رو اجرا کردم ولی بازی اجرا نشد:41:

Spaniuly
23-12-2010, 14:12
مشکل اینجاست ورژن هایی که دست همه ماست ورژنی بود که یک هفته قبل انتشار رسمی رفت رو اینترنت که ذاتا ورژن 1.01 داشت فکر می کنم این پچ ها به این ورژن نخوره. فقط باید منتظر باشیم که مثل پچ 1.02 نسخه ریپک شده این پچ بیاد تا قابل نصب روی این نسخه ما باشه

pedram_sad
23-12-2010, 14:27
دوستان ما كه نشد اين Patch رو بريزيم

كسي ميتونه بي زحمت save خودش رو upload كنه كه نقل و انتقالات درست باشه توش ؟

مرسي

01110362
23-12-2010, 14:35
این فایل dll رو باید در محل نصب بازی و پوشه کیت سرور کپی کنین .بعد ببینید درست میشه یا نه.;)[/QUOTE]
نه عزیز باز هم:10: درست نشد

shahram_10
23-12-2010, 15:23
دوست عزيز سلام
اون قسمت edit شما transfer انجام دادي يعني جابه جايي
اگه مسترليگ بازي ميكني و توي فصل 4 هستي بايد بري به قسمت negotiations
گزينه اول ليستي هست كه scout كارشناس خريد خودمون بازيكنايي بسته به نياز مالي و تيمي معرفي ميكنه
گزينه دوم ليستي هست كه خودت جستجو ميكني وبراي گزارش گيري از مشخصات فردي بازيكن انجام ميشه
گزينه سوم جايي هست كه بسته به نيازت جستجو ميكني بازيكن رو
گزينه چهارم هم گزارش نقل انتقالات كلي جهان هست بين تيم ها

سلام ممنون از راهنماییتون

ولی من قسمت negotions رو پیدا نکردم!
میشه بیشترراهنمایی کنید.
در ضمن میشه آخرین تغیراتی که پس از نصب پچ PESEdit 2011 Patch 1.1 بوجود میاد رو توضیح بدین.

مرسی.

Spaniuly
23-12-2010, 16:47
دوستان ما كه نشد اين Patch رو بريزيم

كسي ميتونه بي زحمت save خودش رو upload كنه كه نقل و انتقالات درست باشه توش ؟

مرسي
پدرام جان من یه چیزی بگم ها این پچی که می خواستی نصب کنی و نشد اصلا ربطی به آپدیت تیمها و داخل بازی نداره ها این پچ تایتل آپدیت هست اگه آپدیت کاربردی می خوای که بازیت رو به لحاظ فوتبالی به روز رسانی کنه و ترکیب ها و لباس و اینارو برات آپدیت کنه از پست دوم DLC رو بگیر فقط

Dark Shine
23-12-2010, 16:48
سلام دوستان از دیروز بهم Dont send میده من قبلا بازی میکردمش کسی دلیل نمیدونه ؟

pedram_sad
23-12-2010, 19:44
پدرام جان من یه چیزی بگم ها این پچی که می خواستی نصب کنی و نشد اصلا ربطی به آپدیت تیمها و داخل بازی نداره ها این پچ تایتل آپدیت هست اگه آپدیت کاربردی می خوای که بازیت رو به لحاظ فوتبالی به روز رسانی کنه و ترکیب ها و لباس و اینارو برات آپدیت کنه از پست دوم DLC رو بگیر فقط
ارمين جان اين DLC مشكلي نداره ؟
رو همين بازي كه دارم نصب ميشه يا مثل اين Patch بايد اون كار ها رو كنم ؟

edit

دان كردم ريختم
اسم ها و تريكب درست شد
اسم تيم ها و لباس هاشون درست نيست

ارمين جان اون كارايي كه براي نصب patch كردم درست بود ؟

lazy
23-12-2010, 20:41
سلام من دو سه فصله که دارم با آرسنال بازی میکنم.
یهو تو نقل و انتقالات ولا رفت یه تیم دیگه,اوایل فصل جدید هم زلاتان و رونالدو از تیم جدا شدن:41:
آخه چراااااااا؟:44:

excessive
23-12-2010, 22:49
سلام به دوستان پرو باز.
لینک بهترین و کاملترین پچ رو اگه دارید لطف کنید بذارید.
ممنون.

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

یه سوال دیگه! DLC چیه؟:20:

popowoody
23-12-2010, 23:21
یه سوال دیگه! DLC چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DLC مخفف Downloadable Contect هست که به بازی چیز هایی رو اضافه می کنه .

siamak_mu
24-12-2010, 00:26
سلام. ببخشید من تاپیک رو دنبال نمیکردم ولی 4 صفحه از آخر رو خوندم دیدم صحبتی از kitserver نمیشه و به جاش درباره ی PESEdit بحث میشه. فرق این دو تا چیه و اگه تقریباً یه کار رو میکنن کدوم بهتر هست؟ جدیدترین نسخه اش رو لطف میکنید؟

Spaniuly
24-12-2010, 01:01
ارمين جان اين DLC مشكلي نداره ؟
رو همين بازي كه دارم نصب ميشه يا مثل اين Patch بايد اون كار ها رو كنم ؟

edit

دان كردم ريختم
اسم ها و تريكب درست شد
اسم تيم ها و لباس هاشون درست نيست

ارمين جان اون كارايي كه براي نصب patch كردم درست بود ؟
بله درسته ببین این DLC کارش لایسنس تیم ها نیست کارش همون آپدیت هست. منتظر درست شدن اسم تیم چلسی نباش تنها راه استفاده از پچ های دست سازه

hamsah
24-12-2010, 01:34
سلام.کسی میتونه یک ترکیب خوب برای اسپانیا و بارسلونا پیشنهاد بده؟

mj77
24-12-2010, 02:02
دوستان لطف کنید این لینکو مستقیم کنید؟

max_3d
24-12-2010, 11:16
درود

متاسفانه فایل ریجستری رو اجرا کردم ولی بازی اجرا نشد:41:
لطفا کمک کنید دیویدی بازی رو ندارم فقط نصب شدشو دارم که با ویندوز جدید اجرا نمیشه فایل بالائی رو هم دان کردم اجرا کردم ولی باز بازی اجرا نشد:19:

R O O T
24-12-2010, 12:11
سلام. ببخشید من تاپیک رو دنبال نمیکردم ولی 4 صفحه از آخر رو خوندم دیدم صحبتی از kitserver نمیشه و به جاش درباره ی PESEdit بحث میشه. فرق این دو تا چیه و اگه تقریباً یه کار رو میکنن کدوم بهتر هست؟ جدیدترین نسخه اش رو لطف میکنید؟

سلام. دوست عزیز کیت سرور یه برنامه ای برای وارد کردن فایلهای ادیت به بازی هست.ولی pesedit پچ هست که یه کارایی مثل درست کردن نقل انتقالات و لباس تیمها و ...رو انجام میده .

لطفا کمک کنید دیویدی بازی رو ندارم فقط نصب شدشو دارم که با ویندوز جدید اجرا نمیشه فایل بالائی رو هم دان کردم اجرا کردم ولی باز بازی اجرا نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز شما بازیو کجا نصب کردی ؟فایل رجیستری رو با notepad باز کن و این قسمتیو که تو عکس مشخص کردم رو با توجه به محل نصب بازی بر روی کامپیوتر خودتون تغییر بدین

siamak_mu
24-12-2010, 12:40
هیچ کدوم از پچ های 1.01 و 1.02 و 1.03 نصب نمیشن:

توضیح اینکه بار اول بازی رو نصب میکنم و هیچ کرک و پچ مچی نریختم :31: بعد از ریختن این DLC ها هم تست کردم:

C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download

DLC [12.10.2010]
DLC [15.10.2010]
DLC 2.00 [21.12.2010]

Spaniuly
24-12-2010, 17:21
همونطور که گفتم هیچ کدوم از این پچ ها با ورژن ما سازگار نیستند دلیلش هم پخش غیر قانونی نسخه ای هست که دقیقا یک هفته زودتر لو رفت. یا باید یکی زحمت دانلودش رو بکشه یا باید مثل پچ قبلی یکی پیدا بشه که این پچ سوم رو هم کانورت کنه به نسخه ریپک و قابل نصب

siamak_mu
24-12-2010, 19:36
همونطور که گفتم هیچ کدوم از این پچ ها با ورژن ما سازگار نیستند دلیلش هم پخش غیر قانونی نسخه ای هست که دقیقا یک هفته زودتر لو رفت. یا باید یکی زحمت دانلودش رو بکشه یا باید مثل پچ قبلی یکی پیدا بشه که این پچ سوم رو هم کانورت کنه به نسخه ریپک و قابل نصب

اون پچی که تو پست دوم گذاشتین چی؟ اون میشه؟ من همین پچ های قبلی هم که انگار فرمودین ریپک کردن ندارم میشه هم 1.01 و هم 1.02 رو اگه موجود هست سازگار با reloaded بذارین؟
اونی که تو پست دوم هست آخر 2 هست یا 3 ؟ چون نوشتین:

Patch 1.03

دانلود Patch 1.02 با حجم 15 مگ

lazy
24-12-2010, 19:39
سلام من دو سه فصله که دارم با آرسنال بازی میکنم.
یهو تو نقل و انتقالات ولا رفت یه تیم دیگه,اوایل فصل جدید هم زلاتان و رونالدو از تیم جدا شدن:41:
آخه چراااااااا؟:44:
دلیلش چیه؟

Spaniuly
24-12-2010, 20:53
اون پچی که تو پست دوم گذاشتین چی؟ اون میشه؟ من همین پچ های قبلی هم که انگار فرمودین ریپک کردن ندارم میشه هم 1.01 و هم 1.02 رو اگه موجود هست سازگار با reloaded بذارین؟
اونی که تو پست دوم هست آخر 2 هست یا 3 ؟ چون نوشتین:

Patch 1.03

دانلود Patch 1.02 با حجم 15 مگ

اونو اشتباه نوشتم...
ولی کامران گذاشته بود چند وقت پیش پچ 1.02 ریپک شده رو

max_3d
24-12-2010, 21:51
سلام.
دوست عزیز شما بازیو کجا نصب کردی ؟فایل رجیستری رو با notepad باز کن و این قسمتیو که تو عکس مشخص کردم رو با توجه به محل نصب بازی بر روی کامپیوتر خودتون تغییر بدین

درود
هر کاری میکنم باز نمیشه!!!!:41:
من دقیقا این آدرس نصب بازی هست
F:\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011

R O O T
25-12-2010, 09:35
درود
هر کاری میکنم باز نمیشه!!!!:41:
من دقیقا این آدرس نصب بازی هست
F:\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011

بفرما دوست عزیز این یکی مطابق با محل نصب خودت هست

excessive
25-12-2010, 17:20
سلام.
من این پچ رو دانلود کردم ولی درس درمون کار نمی کنه کسی از بچه ها استفادش کرده؟

PESVN Patch 2011 – BIG Update v3.1

اینم آپدیتش واسه DLCجدید ولی نمیدونم چطور باید استفادش کرد

Update v3.1a

max_3d
25-12-2010, 18:52
بفرما دوست عزیز این یکی مطابق با محل نصب خودت هست

درود
متاسفانه دردمو دوا نکر:41: فایلو اجرا کردم ولی هنوز داخل بازی نمیره اصلا برای pes2011 این کار عملیه ؟؟برا 2010 من مشکلی نداشتم یه فایل ریجستری رو اجرا میکردم و بعد بازی اجرا میشد ولی این ورژن جدیده!!!!:13:اینم عکس

AC_POP
25-12-2010, 19:10
آقا من وقتی از توی خود بازی میزنم آپدیت کنه تا اون آخر 97-98% میره بعد میخواد نصب کنه میگه Failed .
Patch رو هم از سایت خود کونامی دانلود میکنم حدودا10-15 مگابایت هست . کامل دانلود میشه وقتی میخوام نصب کنم یه ارور میده که میگه نسخه ای که شما میخواین آپدیت کنین یا توی کامپیوتر شما موجود نیست یا فایلتون خرابه !!!!
البته من فایل های پچ موجود در این تاپیک رو هنوز امتحان نکردم.بنظرتون حالا من باید چیکار کنم ؟

R O O T
25-12-2010, 19:14
آقا من وقتی از توی خود بازی میزنم آپدیت کنه تا اون آخر 97-98% میره بعد میخواد نصب کنه میگه Failed .
Patch رو هم از سایت خود کونامی دانلود میکنم حدودا10-15 مگابایت هست . کامل دانلود میشه وقتی میخوام نصب کنم یه ارور میده که میگه نسخه ای که شما میخواین آپدیت کنین یا توی کامپیوتر شما موجود نیست یا فایلتون خرابه !!!!
البته من فایل های پچ موجود در این تاپیک رو هنوز امتحان نکردم.بنظرتون حالا من باید چیکار کنم ؟

باید ادیت فایلتون رو پاک کنید ;)

درود
متاسفانه دردمو دوا نکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایلو اجرا کردم ولی هنوز داخل بازی نمیره اصلا برای pes2011 این کار عملیه ؟؟برا 2010 من مشکلی نداشتم یه فایل ریجستری رو اجرا میکردم و بعد بازی اجرا میشد ولی این ورژن جدیده!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینم عکس

برا من که عمل کرد نمیدونم چرا واسه شما کار نمیکنه شرمنده دیگه راه دیگه ای بلد نیستم :41:

01110362
25-12-2010, 22:30
سلام.
من این پچ رو دانلود کردم ولی درس درمون کار نمی کنه کسی از بچه ها استفادش کرده؟

PESVN Patch 2011 – BIG Update v3.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم آپدیتش واسه DLCجدید ولی نمیدونم چطور باید استفادش کرد

Update v3.1a

دوست عزیز اگه منظورتونbig update v 1.3.2 هست که اخیرا اومده من دیروز نصب کردم ومشکلی ندارم البته بهمراه اون باید firepatch v1.3 و MST_Fix_v.1.3.1 دانلود ونصب کنید.
موفق باشید

excessive
25-12-2010, 22:40
دوست عزیز اگه منظورتونbig update v 1.3.2 هست که اخیرا اومده من دیروز نصب کردم ومشکلی ندارم البته بهمراه اون باید firepatch v1.3 و MST_Fix_v.1.3.1 دانلود ونصب کنید.
موفق باشید
منم بازی رو دوباره نصب کردم ولی DLC رو آپدت نکردم و پچ کار کرد، حالا نمی دونم آپدیت کنم کار می کنه یا نه؟

AC_POP
26-12-2010, 01:10

کدوم ادیت فایل رو ؟؟؟
چجوری ؟؟؟
لطفا یکم راهنمایی کنید.من مبتدی هستم :11:

peyman_nn
26-12-2010, 09:49
دوستان سلام
من به اندازه شما بلد نیستم
اگر میشه یک پچی ، اپشن فایلی چیزی بذارید که جای بازیکنان رو درست کنه
ممنون میشم

R O O T
26-12-2010, 11:20
کدوم ادیت فایل رو ؟؟؟
چجوری ؟؟؟
لطفا یکم راهنمایی کنید.من مبتدی هستم :11:
ادیت فایلی که در پوشه کونامی در my Documents قرار داره .بعد دوباره شروع به اپدیت کنید

دوستان سلام
من به اندازه شما بلد نیستم
اگر میشه یک پچی ، اپشن فایلی چیزی بذارید که جای بازیکنان رو درست کنه
ممنون میشم

سلام دوست عزیز این پچو دانلود کن نقل و انتقالات رو هم درست میکنه

M A S T 3 R
26-12-2010, 13:26
یک برنامه افزایش پول در مستر لیگ میخواستم
لطفا یه برنامه ای بذارید که دیگه با نرم افزار
Microsoft .NET Framework
نیاز نداشته باشه

mj77
26-12-2010, 21:31

برا من که عمل کرد نمیدونم چرا واسه شما کار نمیکنه شرمنده دیگه راه دیگه ای بلد نیستم :41:
دوست عزیز تو رجیستری چیکار باید کرد که بازی رو تو یه درایو دیگه نصب کردی با تعویض ویندوز نیاز به نصب دوباره بازی نباشه؟

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

من از adbords selector استفاده مکنم وقتی میریزم تو درایو c مسیر بازی فایلهارو کپی نمیکنه copy faild میده ولی تو درایو دیگر کپی میشه! ویندوزم 7 چرا؟

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

کسی خبر نداره پچ pes edit جدید که پچ 1.3 روش نصب باشه کی میاد؟

don-corleone
26-12-2010, 23:09
سلام

مسرلیگ بازی کردم میخوام مربی رو عوض کنم

البته هنوز اولین بازی رو انجام ندادن !!!

چه موقع میتونم تعویض مربی انجام بدم !!!

R O O T
27-12-2010, 10:29
دوست عزیز تو رجیستری چیکار باید کرد که بازی رو تو یه درایو دیگه نصب کردی با تعویض ویندوز نیاز به نصب دوباره بازی نباشه؟

دوست عزیز وقتی بازیو نصب میکنید یه شاخه تو رجیستری ایجاد میشه که مربوط به بازیه .وقتی ویندوز عوض میکنید این رجیستری پاک میشه و به همین دلیل نمیتونید بازیو اجرا کنید .برای همبن قبل از ویندوز عوض کردن سعی کنید از اون رجیستری بکاپ بگیرید تا نیازی به نصب دوباره بازی نباشه

برای بکاپ گرفتن هم regedit رو در run تایپ کن و وارد رجیستری شو بعد به این ادرس برو

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMI

بعد رو کونامی کلیک راست کن و export رو بزن و این فایلو یه جا نگهدار .بعد از نصب ویندوز این فایلو اجرا کن تا بشه بازیو اجرا کرد;)

mra680
27-12-2010, 21:10
سلام

مسرلیگ بازی کردم میخوام مربی رو عوض کنم

البته هنوز اولین بازی رو انجام ندادن !!!

چه موقع میتونم تعویض مربی انجام بدم !!!
سلام
هميشه توي اول فصل ميتوني انجام بدي از گزينه personnel/hire staff
هم مربي تيم،هم مربي دروازبان.مربي تمرين.دكتر تيم و كارشناس مبالات بازيكن
موفق باشي

ali_santori
27-12-2010, 21:20
سلام بچه ها

یه پچ پدر و مادر دار میخوام که همه چی داشته باشه

حجمش هم اصلا مهم نیست(2-3 گیگ:31:)

فقط چند تا پچ با هم نباشه، یه دونه باشه که کارم راحت تر بشه

mra680
27-12-2010, 21:21
دلیلش چیه؟
سلام
به احتمال قوي از گزينه options
general setting
negotiation رو گزاشتي leave scout in charge
اينوتغيير بده به negotiate directly
موفق باشي

mra680
27-12-2010, 21:47
سلام
دوستي كه با مشكل نصب بازي تو ويندوز جديد مواجه شده و اجرا نميشه
ببين اين مسير ها توي ريجستري هست؟
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin.P30
27-12-2010, 21:57
سلام.
بعد از این که یک بازیکن درست کردیم چطوری میشه به تیم دلخواه خودمون انتقالش داد؟
من الان یه بازیکن درست کردم و قدرت و ... بالا بردم.گزینه ای نداره که بازیکن رو به تیمی برد؟

mra680
27-12-2010, 22:17
سلام.
بعد از این که یک بازیکن درست کردیم چطوری میشه به تیم دلخواه خودمون انتقالش داد؟
من الان یه بازیکن درست کردم و قدرت و ... بالا بردم.گزینه ای نداره که بازیکن رو به تیمی برد؟
سلام
خوب موقعي كه ميسازيش يه مليت بهش بده مثلا ايران
بعد برو به اسمي كه ساختيش يا توي مليتش سرچش كن در خواست خريد بده بهش
البته اگه منظورت مستر ليگ بود
اگه هم ميخواي توي بازي معمولي داشته باشيش توي تيم هاي ملي يا باشگاهي تا اونجايي كه من ميدونم نميشه از قسمت edit
موفق باشي

ali_santori
27-12-2010, 22:48
یکی از بچه ها که امتیازش تو بازی بالا هست میشه فایل OPTION از تو سیو رو بهم بده

من ویندوزم به هم ریخت مجبور شدم عوضش کنم همه سیو هام هم پاک شد

mra680
27-12-2010, 23:07
یکی از بچه ها که امتیازش تو بازی بالا هست میشه فایل OPTION از تو سیو رو بهم بده

من ویندوزم به هم ریخت مجبور شدم عوضش کنم همه سیو هام هم پاک شد
سلام؟
از كدوم منظورته؟مسترليگ يا خود آپشن فايل؟

ali_santori
27-12-2010, 23:17
منظورم همون هست که هر بازی انجام بدی 10 امتیاز اضافه میشه
C:\Documents and Settings\ADMIN\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save\OPTION

mra680
27-12-2010, 23:27
منظورت GP هست كه ميده؟من همشو خرج كردم ولي خواستي ميزارم
بفرما

ali_santori
28-12-2010, 02:36
اینو تازه دیدم کفم برید:

واقعیت داره؟

کسی هست الان یه بار امتحان کنیم؟

M A X I M U M
28-12-2010, 11:22
این ماله 2009 هست
روی 2011 کار نمی کنه

reza747
28-12-2010, 14:33
با سلام من یه فایلی خواستم که پولش بی نهایت بشه.....

بعد هیچ کدوم این پچ ها رو ماله من اجرا نمی شه وقتی هم دانلودشون می کنم بازی دیگه اجرا نمی شه باید وین عوض کنم کمک کنید.

ممنون

01110362
28-12-2010, 21:02
دوستان چرابعد از اینکه میری قسمت آنلاین بازی کنی بعد از اینکه konami id هم ساختم بعد از log in میزنه invalid data player از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده یا نه ؟
البته ملیت ایران نداشت و ایتالیا انتخاب کردم
موفق باشید

01110362
28-12-2010, 22:00
با سلام من یه فایلی خواستم که پولش بی نهایت بشه.....

بعد هیچ کدوم این پچ ها رو ماله من اجرا نمی شه وقتی هم دانلودشون می کنم بازی دیگه اجرا نمی شه باید وین عوض کنم کمک کنید.

ممنون

درباره پول اطلاعی ندارم ولی در مورد پچ به آدرس زیر برو ودان کن برای من که قبلا مشکل شما داشتم با نصب این پچ مشکلم حل شد
تست کن . نتیجه رو بزار
موفق باشید :11:

mj77
29-12-2010, 02:38
کسی شماره استادیوم ها رو تو dt07 نداره؟

peyman_nn
29-12-2010, 09:20
سلام دوستان
من یک پچ 700 مگی از یک سایت خارجی و یک پچ 150 مگی از اینجا داونلود کردم
ولی هیچ تغییری نکرده و مثل روز اولشه
وقتی میرم تو بازی مینویسه
unable toload because data is from diffrent version download new coonectionto update data

البته سر فصلش هم این رو نوشته edit data
و فقط close داره

----

تو بازی هم در قسمت extracontent
اون اولی که نوشته data back جلوش نوشته :
unable to obtain latest data back update

والا من که چیزی سر در نیاوردم

----

توی یکی از پچ ها این طوری راهنمایی کرده بود

ولی نه پچ 1.2 توش بود و نه از اون dlc2 سر در اوردم
ممنون میشم کمکم کنید

Mohammad King
29-12-2010, 10:43
سلام

برنامه ای نیامده که بتونه توی ادیت تیم ها کل تیم را قوی کنه که دونه دونه بازیمن ها را قوی کنی؟

mra680
29-12-2010, 11:52
دوستان چرابعد از اینکه میری قسمت آنلاین بازی کنی بعد از اینکه konami id هم ساختم بعد از log in میزنه invalid data player از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده یا نه ؟
البته ملیت ایران نداشت و ایتالیا انتخاب کردم
موفق باشید
سلام
بازي آنلاين در هر صورتي نياز به گيم اورجينال داره يا سريال اصلي بازي كه بايد نزديك 30 هزار تومن پول داد وخريد
موفق باشي

mohamad_beauty
29-12-2010, 12:12
سلام
لطفا اگه کسی از دوستان میتونه مشکل منو حل کنه
من بعد از نصب بازی ورژن 1.01 که توی بازار هست توی قسمت بیکام ا لجند که بازی میکنم یهو وسط بازی کرش میکنه و از بازی میپره بیرون، ویندوزم هم سون 32 بیت هست
ویندوزم رو هم عوض کردم فایده نداشت

mohamad_beauty
29-12-2010, 12:46
ببخشید اگر امکانش هست راهنمایی کنید پچ 1.2 رو چطور باید نصب کنم؟
هم پچ و هم کرکش رو دانلود کردم اما موقع نصب همون پیغام آپگرید رو میده که باید ستاپ ارجینال رو نصب کنی، اون روهم دانلود کردم اما لطفا مراحل رو دقیق بگید
یکی دیگه اینکه این dlc2 رو دانلود کردم لطفا دقیقا بگید چطور باید نصبش کنم؟

peyman_nn
29-12-2010, 17:28
سلام
لطفا پست 5155 رو جواب بدید
ای اساتید

01110362
29-12-2010, 17:52
سلام
لطفا پست 5155 رو جواب بدید
ای اساتید
دوست عزیز اولا پییشنهاد میکنم که پچ 1.02 نصب نکنی.پیشنهادم اینه که بری به پست زیر و اون دانلود کنی بعدش هم firepatch 1.3 که لینکش هست میری به سایت pes - patch و دان میکنی یه فایل fix v.1.3.1 هم هست گه تقریبا 7 مگی هست که باید دان میکنی تو همون پست نحوه نصبش توضیح داده اگه مشکلی بود بگو توضیح بدم من به راحتی نصب والان راحت بازی میکنم آپدیتش هم کردمولی با پچ 1.02 من هم مشکل داشتم وبیخیال شدم.

حالا توضیح پچ شما :
1.بازی اجرا میکنی بعدش هم تو قسمت extra ... بصورت آنلاین آپدیت میکنی.
2.پچ 1.02 نصب کن .
3.فایل save و kitserver تو محل که توضیح داده کپی کنید .
4. از پوشه کیت سرور manager.exe رو اجرا و روی attach کلیک کنید.
5. موفق باشید :11:

mj77
29-12-2010, 23:14
کسی کرک پچ 1.3 نداره؟

Spaniuly
30-12-2010, 11:26
یه چیزی خیلی جالبه! من دیشب که وصل شدم لایو آپدت خودکار کرد و بعد آپدیت دیدم ورژن از 1.00 به 1.02 ارتقا پیدا کرد یعنی برای نسخه XBox360 خبری از پچ 1.03 نیست... بعدشم خیلی راحت DLC رو دانلود کرد... توی لایو دموی قابل بازی رو هم گذاشته بود

mohamad_beauty
30-12-2010, 19:44
اقا کسی با becom alegend مشکلی نداشته؟
چرا وسطش میپره بیرون؟

Mohammad King
31-12-2010, 14:42
سلام

برنامه ای نیامده که بتونه توی ادیت تیم ها کل تیم را قوی کنه که دونه دونه بازیکن ها را قوی کنی؟

دوستان نیومده>؟

sepanta
31-12-2010, 15:49
سلام بچه ها من یک مشکل اساسی با این بازی دارم.اون هم شوت کردن هست.هر کاری میکنم شوت هام یا ضعیف هست یا میره هوا. جهت که میدم میره بیرون یا هوا .جهت نمیدم با قدرت کم میزنم راحت میگیره.محکم میزنم باز میره هوا.این باعث شده مدام از دوستام ببازم.آقا یکی بگه قلقش چی هست؟

sepanta
01-01-2011, 00:05
یه جوون مرد پیدا بشه من رو راهنمایی کنه.

H.M.D
01-01-2011, 06:30
آقا یکی به من بگه دریبل زدن توی pes چجوریه؟ یعنی با کیبورد، از کدوم دکمه ها باید استفاده کرد تا بشه دریبل زد؟

بعد هم این پنالتی زدن و ضربه کاشته زدن توی pes چقدر بیخوده. مخصوصا پنالتی زدنش!!

aramesh_61
01-01-2011, 09:31
این پنالتی زدن و ضربه کاشته زدن توی pes چقدر بیخوده. مخصوصا پنالتی زدنش!!
برای چی بیخوده؟ چجوری باشه باخوده؟؟؟!!!!

Soap MacTavish
01-01-2011, 09:40
من که اصلا از سری بازی های soccer خوشم نمیاد.
فوتبال فقط ..
FIFA
خیلی به واقعیت نزدیکتره، گیم پلیش هم حرف نداره.
هرکی موافقه دستاشو ببره بالا

Spaniuly
01-01-2011, 10:11
فوتبال فقط ..
FIFA
بیخیال...
مطمئن باش هیچ کس توی این تاپیک باهات موافق نیست... چون تاپیک PES هست و همه اینجا PES بازی می کنن... شما یه سر به تاپیک کنسولی فیفا 11 ببین پست ها رو بخون ببین کیا فیفا خورن اگه می خوای فیفا خور ها رو بشناسی...
در ضمن این پستی که شما زدی می تونه آغاز گر بحث های بیخود PES Vs Fifa بشه که اصلا جالب نیست.

M A X I M U M
01-01-2011, 11:10
فوتبال فقط ..
FIFA

خوشت نمیاد برو جایی که خوششون میاد !
اینجا PES فن های خیلی خوب و حرفه ای هستن که بتونن در بحث های رودررو جوابتو بدن پس بهتره حرفی نزنی که به کسی بربخوره

mra680
01-01-2011, 12:10
سلام
ميخوام يه راهنمايي كوچيك كنم در مورد پنالتي زدن اميد وارم به دردتون بخوره
پنالتي برعكس سري قبل 2010 ديگه ربطي به نگه داشتن دكمه شوت نداره
توي اين سري فقط به جهت ها اهميت داده شده
حالا چه طور پنالتي بزنيم
قبل گفتم كه ربطي به ميزان نگه داشتن دكمه شوت نداره و فقط جهت ها هستن كه ملاك داده شدن
در حالت عادي اگه دكمه ي شوت رو بزنين زميني به سمت وسط دروازه زده ميشه
اگه دكمه شوت رو زده و جهت چپ و راست بدهيد زميني به طرفين زده ميشه
اگه فلش رو به جهت پايين بزنيد ضربه ضعيف و چيپ مانند زده ميشه
اگه فلش رو به بالا بزنيد ضربه به صورت قوي و با شيب زده ميشه
دقت كنيد كه جهت را فقط فشار دهيد و نگه نداريد تا به قول خودمون توپ سوت بشه:31:
حالا يه راهنمايي واسه مواقعي كه پنالتي در حين بازي به نفع شماس يا به ضرر شما
قبل زدن پنالتي بازي رو Pause كنيد و به قسمت تنظيم دوربين برويد camera setting بعد زاويه دوربين رو camera type به حالت vertical wide قرار بدين.(حالا با خيالت راحت جهت را استفاده كنيد و بعد از اين كه پنالتي زده شد يا گرفتينش تنظيمات دوربين رو برگردونيد/اينا براي كساني گفتم كه يكم سخته براشون توي عالت عادي زاويه دوربين پنالتي بزنن يا بگيرن/)
خوب يه تصوير هم براتون ميزارم با يه توضيح تا بهتر متوجه بشين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توي تصوير گوشه سمت چپ قرمز شده ميخوايم توپ رو به اون سمت هدايت كنيم
بازيكن فعلي رونالدو هست وبه خاطر ژس خاص ضربه زنيش يكم بيشتر دقت ميخواد
ميبينيد كه زاويه دوربين هم به همون حالت گذاشتم
براي زدن ضربه دكمه شوت رو ميزنيد جهت بالارو يه فشار محكم ميدين و رها ميكنيد و بعد ازدومين پايي كه روي زمين ميكوبه رونالدو جهت چپ رو نگه داريد و موقعي كه توپ رو خواست بزنه جهت چپ رو رها كنيد.
نياز به تمرين داره پس به قسمت تمرين بازي برين و تمرين كنين...:10:
اين هم عكس بعد ضربه
اميد وارم خوب باشه
اگه سوالي بود مطرح كنيد و پيست رو نقل قول نكنيد كه فكر كنم حجمش زياد بشه:31:
موفق باشين:21:

sepanta
01-01-2011, 14:44
سلام بچه ها من یک مشکل اساسی با این بازی دارم.اون هم شوت کردن هست.هر کاری میکنم شوت هام یا ضعیف هست یا میره هوا. جهت که میدم میره بیرون یا هوا .جهت نمیدم با قدرت کم میزنم راحت میگیره.محکم میزنم باز میره هوا.این باعث شده مدام از دوستام ببازم.آقا یکی بگه قلقش چی هست؟

mra680
01-01-2011, 15:00
سلام
تا اونجايي كه من بازي كردم شوت يكم بي قاعده شده نه به سري 2010 كه با بقل پا ميشد از 30 متري گل زد نه به اين كه ميره هوا(خيلي شبيه به eleven 7 شده اگه دوستان يادشون بياد)
برو به قسمت تمرين بازي تمرين كن چون حالت هاي طبيعي اضافه شده خيلي دير قلقش دستت مياد
تنها راهي كه ميتونم بگم فقط تا نصفه پر كن شاخص شوت رو و جهت رو زياد نگه دار به مقدار فشاري محكم روي جهت در ضمن اگه جهت جلورو كه به سمته دوازه حريف هست نگه داري شدت ضربه بيشتر ميشه
موفق باشي

HESAM_5700
01-01-2011, 15:39
سلام به همه پیس بازان گرامی :دی

من از وقتی پیس 4 بازی میکردم و کلاً فوتبال رو پی سی بازی میکردم و میکنم نتونستم ضربه ایستگاهی رو گل کنم :دی یعنی به هیچ وجه نمی تونم :دی

اگر ممکنه یه جوون مردی راهنمایی کنه ما هم دلمون شاد بشه :دی

ممنون.

mra680
01-01-2011, 16:47
سلام
خوب نوبت ضربه ايستگاهي رسيد...
اينم با اجازه حرفه اي ها...
اونيو كه تجربه دارم ميگم شايد با قسمت اصلي متفاوت باشه ولي من هميشه جواب گرفتم:31:
هميشه ضربات ايستگاهي رو بدين به بازيكنايي بزنن كه اين معيار هاشون از 90 بيشتر باشه

ضربه استگاهي به سه قسمت با توجه به فاصله توپ تا دورازه تقسيم ميشه...
16 تا 25 متر: توي اين فاصله جهت پايين رو نگه دارين اينطوري ضربه ضعيف و با قوس خاصي زده ميشه و جهتي كه ميخواين به توپ كات بدين(چپ يا راست بستگي به موقعيت ديوار دفاعي و ضربه زن داره كه چپ پا هست يا راست)هيچ وقت توي اين فاصله شاخص شوت رو از نصفه بيشتر پر نكنيد.
پس اول جهت فلش پايين سپس شاخص شوت و بعد جهت كات توپ(راست يا چپ) و تا زماني هم كه توپ رو شوت نكردين جهت رو رها نكنيد.
25 تا 35 متر: توي اين فاصله جهت هايي كه ميخواين توپ كات بگيره رو فقط استفاده ميكنيم و جهت بالا و پايين رو نگه نميداريم و مثل بالا ترتيب رو رعايت ميكنيم.شاخص شوت هم از نصف بيشتر استفاده ميشه تا يكم بيشتر از نصف
35 متر به بالا: توي اين فاصله جهت بالارو نگه ميداريم و ميزان شوت و جهتي كه بستگي به شرايط گفته شده داره رو اعمال ميكنيم.شاخص هم از نصف به بالا
فراموش نشه تا موقعي كه توپ شوت نشده جهت هارو رها نكنيد.
براي اينكه بهتر متوجه بشين چنتا سيو رو تمرين بازي ميزارم ببينيند.مهم نيست كه گل شده يا نه مهم اينه كه به آموزش اشاره شده و تمام حالت هارو اعمال كردم...
فقط شوت روي خط 18 قدم يه حالت ديگه داره توي سيو:21:
راستي تمرين يادتون نره...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوالي بود مطرح كنيد
موفق باشيد...:21:

Spaniuly
01-01-2011, 17:00
خوشت نمیاد برو جایی که خوششون میاد !
اینجا PES فن های خیلی خوب و حرفه ای هستن که بتونن در بحث های رودررو جوابتو بدن پس بهتره حرفی نزنی که به کسی بربخوره
این دقیقا یکی از همون پست ها بود! ;)

ali_santori
01-01-2011, 21:04
با تشکر از mra680 بابت راهنمایی در مورد پنالتی

من با توجه به تجربه ای که در 2 جامی که رفتم کسب کردم به نظرم پنالتی چیپ به هیچ وجه امکان دفعش وجود نداره

و حتما گل میشه البته با جهت چپ یا راست نه وسط.
------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان اگه میشه یه پچ معتبر که همه چی داشته باشه با نقل و انتقالات روز بهم معرفی کنین...

mra680
01-01-2011, 21:14
با تشکر از mra680 بابت راهنمایی در مورد پنالتی

من با توجه به تجربه ای که در 2 جامی که رفتم کسب کردم به نظرم پنالتی چیپ به هیچ وجه امکان دفعش وجود نداره

و حتما گل میشه البته با جهت چپ یا راست نه وسط.
مرسي
ميشه يكم دير تر بپر به سمته توپ زمانو تطبيق بده با ضربه
البته نميگم همشو ميشه گرفت:31:

ali_santori
01-01-2011, 21:22
راستی در مورد ضربه آزاد آقای Дttractive ζ در مورد کاربرد دکمه های پاس و پاس عمقی یه توضیحاتی

دادن که من فرقی بین زمانی که که این دکمه ها رو میگیرم با زمانی که نمیگیرم احساس نکردم

میشه یکی بیاد توضیح کامل تری بده؟

mra680
01-01-2011, 21:40
راستی در مورد ضربه آزاد آقای Дttractive ζ در مورد کاربرد دکمه های پاس و پاس عمقی یه توضیحاتی

دادن که من فرقی بین زمانی که که این دکمه ها رو میکیرم با زمانی که نمیگیرم احساس نکردم

میشه یکی بیاد توضیح کامل تری بده؟
واسه ضربات نرم از پاس عادي استفاده كن و واسه ضربات سنگين و دور از پاس عمقي
اين دكمه ها بايد نگه داشته بشن
تاثيرشون توي خود حالت ضربه و كات توپ هست(نرم و سنگين)

sepanta
01-01-2011, 23:18
من که هنوز با شوت زدن تو جریان بازی هم مشکل دارم.پشت 18 که میرسم میخوام بزنم همش میره بالا.

Layken
01-01-2011, 23:43
ارتباط مستقیم با جهت و اون پر کردنتون داره...
سعی کنید ضرباتتون با نفرات دارای اور خوب باشه..و با جهت.

Soap MacTavish
02-01-2011, 10:57
بابا بی خیال، هیچکدومتون عصاب نداریدها!!!!!
آدم باید یکم انتقاد پذیر باشه

mafr07
02-01-2011, 11:23
با سلام
اگه درخواستم تکراریه ببخشید. ممکنه آخرین پچ این بازی به همراه متعلقاتش و نحوه ی نصبش رو به من بدین

Spaniuly
02-01-2011, 14:20
با سلام
اگه درخواستم تکراریه ببخشید. ممکنه آخرین پچ این بازی به همراه متعلقاتش و نحوه ی نصبش رو به من بدین
پست اول مراجعه کن ولی اینو بگم پچ های رسمی نصب نمی شن روی نسخه های غیر اصلی متاسفانه نسخه کپی که الان توی سراسر دنیا هست نسخه پنج زبانه en - nl - se - tr - ru هست ظاهرا روی این پچ های که منتشر میشه نصب نمیشه چون فابریک روی این نسخه پچ 1.01 هست ظاهرا همه مشکلات سر این قضیه هست!

اگه میشد کسی بیاد و نسخه en - it - fr - sp - gr رو پیدا کنه و دانلود کنه روی اون نسخه میشه نصب کرد این پچ ها رو البته این یه حدسه ولی کاملا خودم اطمینان قلبی دارم.

به نظرم اگر که کسی سرعت بالایی داره و می تونه نسخه نهایی و اصل رو دانلود کنه این کار رو بکنه و فایلا های نصبیش رو بذاره واسه دانلود

Mohammad King
02-01-2011, 14:52
من که هنوز با شوت زدن تو جریان بازی هم مشکل دارم.پشت 18 که میرسم میخوام بزنم همش میره بالا.

اون خط شوت که نشون میده موقع شوت زدن باید از نصف کمتر باشه تا شوت قشنگی بزنه.

HESAM_5700
02-01-2011, 15:23
با کلی تمرین و .... بالاخره اولین گل رو از ضربه ایستگاهی از 18 متری ( :27: ) زدم البته توی ترینینگ :دی

خیلی سخته هر جوری میزنم یا میره هوا یا میخوره به دیوار دفاعی :|

ممنون از آموزش های دوستان :11:

mj77
02-01-2011, 16:31
کسی کرک پچ 1.3 نداره؟
من نمیخوام از پچی استفاده کنم اگر پچ 1.3 , dlc 2 نصب کنم ورژن بازی جدید میشه؟
این کارارو کردم ولی پیغام خطا میده انگار کرک میخواد؟
کسی از بازی بدون پچ استفاده نمیکنه؟ لطفا کمک کنید؟

.:2M:.
02-01-2011, 16:35
دوستان کسی لینک آخرین پچ و کرک رو داره ؟
+ اینکه آیا پچی هست که دوربین رو عقبت بکشه ؟!! و آیا تنظیمی داره که مثله قبل شوت ها هدف دار بشه و به مقصد بازیکن دیگه باشه حتما !

mra680
02-01-2011, 16:37
کسی کرک پچ 1.3 نداره؟
من نمیخوام از پچی استفاده کنم اگر پچ 1.3 , dlc 2 نصب کنم ورژن بازی جدید میشه؟
این کارارو کردم ولی پیغام خطا میده انگار کرک میخواد؟
کسی از بازی بدون پچ استفاده نمیکنه؟ لطفا کمک کنید؟
سلام
من بدون پچ استفاده كردم
فقط dlc 2 با كرك 1.2 رو نصبيدم
البته بازي هم با فايل هاي اصلي نصب كردم
فعلا اين بهترينه البته به نظر من:31:
موفق باشي

mj77
02-01-2011, 21:26
سلام
من بدون پچ استفاده كردم
فقط dlc 2 با كرك 1.2 رو نصبيدم
البته بازي هم با فايل هاي اصلي نصب كردم
فعلا اين بهترينه البته به نظر من:31:
موفق باشي
کرک 1.2 منظورت هومن پچ 1.2 کونامیه؟
dlc 2 فقط باید فایل dt0c رو کپی کرد؟
بهد نصب ایندو بازی اجرا میشه یا خطا میده که نیاز به کرک جدید داره مثل پچ 1.3؟

mra680
02-01-2011, 21:28
کرک 1.2 منظورت هومن پچ 1.2 کونامیه؟
dlc 2 فقط باید فایل dt0c رو کپی کرد؟
بهد نصب ایندو بازی اجرا میشه یا خطا میده که نیاز به کرک جدید داره مثل پچ 1.3؟
اول با فايل هاي اصلي نصب كن بازيرو بعد كرك 1.2 رو بريز آخر سر هم Dlc 2
هيچ مشكلي پيش نمياد
از پست اولين همين تايپيك بردار كه زحمتشو آرمين كشيده
موفق باشي

nasrGod
03-01-2011, 01:04
سلام دوستان كاملترين و بهترين پچ كه تا حالا اومده كدومه بيخودي بقيه رو دانلود نكنم

mj77
03-01-2011, 01:29
اول با فايل هاي اصلي نصب كن بازيرو بعد كرك 1.2 رو بريز آخر سر هم Dlc 2
هيچ مشكلي پيش نمياد
از پست اولين همين تايپيك بردار كه زحمتشو آرمين كشيده
موفق باشي
مرسی دوست عزیز درست شد کیت سرور خودمو ریختم شناخت.
1سوال داشتم؟ من نمیتونم از option file که توی my document هست از پچ دیگه ای که ورژن خودم که 1.2 هست استفاده کنم؟ اخه option file واسه پچ pesedi 1.2 رو که ورژن 1.3 هست رو با off editor به ورژن 1.2 تبدیل کردم پعد داخل my document ریختم قبل اینکه منوی بازی بیاد میپره بیرون؟ چیکار کنم؟ پیشنهاد میکنید واسه جدید شدن ترکیب تیمها از edit کدوم پچ استفاده کنم که بیرون نیاد؟

blackstare
03-01-2011, 01:35
سلام دوستان
من خیلی وقته که دارم pes بازی می کنم ولی در مورد این ورژن واقعا نمی دونم چی بگم؟!؟ دوست دارم نظر شما رو هم بدونم...
من به این بازی معتادم! ولی هر چی بیشتر این ورژن 2011 رو بازی می کنم بیشتر ازش بدم میاد تا اینکه لذت ببرم. واقعا game play بازی افتضاحه و این افتضاح بودن رو در مستر لیگ و لیگ های دیگری که هست بیشتر نشون میده.
پاس دادن نسبت به ورژن های قبلی بهتر شده ولی بازم مشکل داره مخصوصا پاس های بلند که هیچ کنترلی روشون نیست!! تا آخر پر میکنی پاس بلند رو میندازه 2 قدم اونورتر ولی در عوض میبینی بعضی وقتا یه اشاره می کنی میندازه اونور زمین!
یا مثلا وقتی دو تا بازیکن تو یه خط هستن که یکی تو افسایته و یکی نه وقتی پاس بندازی در 100% مواقع توپ رو میندازه برای اونی که تو افسایته!! که این مورد از همه بیشتر منو عصبی می کنه!!
عوض کردن بازیکن که دیگه فاجعه است!! توپ زیر پای یکی از بازیکنات داره قل می خوره ولی شماره روش نیست هرچقدر هم دکمه L1 رو میزنی شماره بالای سر بازیکنای دیگه میره و دست آخر هم همه چی قاطی میشه!
بازی تک ضرب خیلی مشکل شده و بعضی وقتا تا زمانی که توپ به پای بازیکن کاملا نچسبه نمیشه کاری انجام داد! در صورتی که در ورژن های قبلی وقتی توپ داشت میرسید به بازیکن یا بازیکن داشت میرسید به توپ میتونستی بهش بگی که مثلا سرضرب شوت کنه یا پاس بده!
دفع توپ یا بکش زیرش که کلا تعطیله! بازیکن تو محوته جریمه یه ساعت طول میکشه تا بخواد یه توپ رو بکشه زیرش و دفع کنه و در 99% موارد میندازه زیر پای مهاجم حریف!اونم مدافع های تراز اول دنیا! نه مثلا یحیی گل محمدی!!
کلا مثل اینه که هیچ قانونی بر بازی حاکم نیست. وقتی تیم کامپیوتر شروع به حمله می کنه اگر قرار باشه این حملش گل بشه به هیچ وجه نمی شه جلوش رو گرفت. مثلا وقتی یه بازیکنش با به توپ می شه من شده که حتی 3 یا 4 بار زیر پای بازیکن تکل زدم و توپش رو گرفتم ولی باز بلند شده و توپ رو برداشته و من با خودم گفتم که آها این از اون مواردیه که قراره گل بشه!! و دست آخر هم میبینی هر چی خودتو به آبو آتیش بزنی و هر کاری بکنی فایده نداره و توپ به هر شکلی که شده می ره تو دروازت!!!
خیلی مشکلات دیگری هم هست که اگر شما که همه حرفه ای هستید بازی کرده باشید حتما به اونها برخورد کردید.و اگر من بخوام اینجا همه رو بگم دیگه خیلی طولانی می شه ...
خلاصه هر چند که من به این بازی اعتیاد دارم و از ورژن 2002 تا الان دارم بازی می کنم و آماتور هم نیستم! ولی این ورژن رو فقط به خاطر اعتیادی که به بازی دارم ، دارم بازی می کنم! وگرنه اگر اینطور نبود شاید تعداد بازیهام به 10 تا هم نمی رسید که قیدش رو میزدم.
حالا امیدوارم که در update هایی که کمپانی میده این مشکلات حل بشن و ما هم بتونیم این update ها رو نصب کنیم و شاید باز هم از بازی pes لذت ببریم.
البته بگم که من از ورژن 1.2 استفاده می کنم.

mra680
03-01-2011, 10:35
دوست عزيز blackstare با تمام انتقاداتت موافقم:10:خودم حوصله نداشتم بنويسم
تازه جايي از همه باحال تره كه توپ توي يك قدميه ولي بازيكن بي محلي ميكنه بهش:31:
بساز بااين مدل چون كاريش نميشه كرد
البته كم كم دست مياد بازي
سعي كن بيشتر توسر توپ بزني جلوي محوطه حريف فعلا بهترين دريبل هست تا بياي دريبل بچيني از gameplay
واسه گرفتن توپ از حريف هم وقتي تنه به تنه ميشي باهاش جهت رو به سمتي بگير كه به بازيكن فشار بياره يعني خودتو بزار جاي بازيكن وبا فلش حول بدش تا بتوني راحت توپ رو بگيري و توي مواقعي كه دنبال توپ هستي R2 رونگه دار با ضربدر اين باعث ميشه سريع ترين مسير رو واسه دفاع پيدا كنه:21:غلق زياد داره
موفق باشي

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

مرسی دوست عزیز درست شد کیت سرور خودمو ریختم شناخت.
1سوال داشتم؟ من نمیتونم از option file که توی my document هست از پچ دیگه ای که ورژن خودم که 1.2 هست استفاده کنم؟ اخه option file واسه پچ pesedi 1.2 رو که ورژن 1.3 هست رو با off editor به ورژن 1.2 تبدیل کردم پعد داخل my document ریختم قبل اینکه منوی بازی بیاد میپره بیرون؟ چیکار کنم؟ پیشنهاد میکنید واسه جدید شدن ترکیب تیمها از edit کدوم پچ استفاده کنم که بیرون نیاد؟
خواهش
تا اونجايي كه من ميدونم نميشه چون حتي گل هاي ضبط شده هم نشون نميده ورژني به ورژن ديگه
من به سولت زياد وارد نيستم ببينيم بقيه چي نظر ميدن:20:

mhadishirani
03-01-2011, 11:02
سلام دوستان
من خیلی وقته که دارم pes بازی می کنم ولی در مورد این ورژن واقعا نمی دونم چی بگم؟!؟ دوست دارم نظر شما رو هم بدونم...
من به این بازی معتادم! ولی هر چی بیشتر این ورژن 2011 رو بازی می کنم بیشتر ازش بدم میاد تا اینکه لذت ببرم. واقعا game play بازی افتضاحه و این افتضاح بودن رو در مستر لیگ و لیگ های دیگری که هست بیشتر نشون میده.
پاس دادن نسبت به ورژن های قبلی بهتر شده ولی بازم مشکل داره مخصوصا پاس های بلند که هیچ کنترلی روشون نیست!! تا آخر پر میکنی پاس بلند رو میندازه 2 قدم اونورتر ولی در عوض میبینی بعضی وقتا یه اشاره می کنی میندازه اونور زمین!
یا مثلا وقتی دو تا بازیکن تو یه خط هستن که یکی تو افسایته و یکی نه وقتی پاس بندازی در 100% مواقع توپ رو میندازه برای اونی که تو افسایته!! که این مورد از همه بیشتر منو عصبی می کنه!!
عوض کردن بازیکن که دیگه فاجعه است!! توپ زیر پای یکی از بازیکنات داره قل می خوره ولی شماره روش نیست هرچقدر هم دکمه L1 رو میزنی شماره بالای سر بازیکنای دیگه میره و دست آخر هم همه چی قاطی میشه!
بازی تک ضرب خیلی مشکل شده و بعضی وقتا تا زمانی که توپ به پای بازیکن کاملا نچسبه نمیشه کاری انجام داد! در صورتی که در ورژن های قبلی وقتی توپ داشت میرسید به بازیکن یا بازیکن داشت میرسید به توپ میتونستی بهش بگی که مثلا سرضرب شوت کنه یا پاس بده!
دفع توپ یا بکش زیرش که کلا تعطیله! بازیکن تو محوته جریمه یه ساعت طول میکشه تا بخواد یه توپ رو بکشه زیرش و دفع کنه و در 99% موارد میندازه زیر پای مهاجم حریف!اونم مدافع های تراز اول دنیا! نه مثلا یحیی گل محمدی!!
کلا مثل اینه که هیچ قانونی بر بازی حاکم نیست. وقتی تیم کامپیوتر شروع به حمله می کنه اگر قرار باشه این حملش گل بشه به هیچ وجه نمی شه جلوش رو گرفت. مثلا وقتی یه بازیکنش با به توپ می شه من شده که حتی 3 یا 4 بار زیر پای بازیکن تکل زدم و توپش رو گرفتم ولی باز بلند شده و توپ رو برداشته و من با خودم گفتم که آها این از اون مواردیه که قراره گل بشه!! و دست آخر هم میبینی هر چی خودتو به آبو آتیش بزنی و هر کاری بکنی فایده نداره و توپ به هر شکلی که شده می ره تو دروازت!!!
خیلی مشکلات دیگری هم هست که اگر شما که همه حرفه ای هستید بازی کرده باشید حتما به اونها برخورد کردید.و اگر من بخوام اینجا همه رو بگم دیگه خیلی طولانی می شه ...
خلاصه هر چند که من به این بازی اعتیاد دارم و از ورژن 2002 تا الان دارم بازی می کنم و آماتور هم نیستم! ولی این ورژن رو فقط به خاطر اعتیادی که به بازی دارم ، دارم بازی می کنم! وگرنه اگر اینطور نبود شاید تعداد بازیهام به 10 تا هم نمی رسید که قیدش رو میزدم.
حالا امیدوارم که در update هایی که کمپانی میده این مشکلات حل بشن و ما هم بتونیم این update ها رو نصب کنیم و شاید باز هم از بازی pes لذت ببریم.
البته بگم که من از ورژن 1.2 استفاده می کنم.
من مخالفم و اصولا هیچ کدوم از این مشکل ها رو بجز بازی سر ضرب ندارم. پاس های بلندش یه لم خاصی داره طول میکشه آد عادت کنه

hamed999
03-01-2011, 11:59
دوستان یه سوال تو ورژن قبلی (2010) اگه با صفحه کلید بازی میکردید دکمه c رو که میزدی بازیکن شروع به پا عوض کردن میکرد که خیلی راحت میشد با این حرکت بازیکن حریف رو دریبل زد حالا که تو 2011 دریبل سخت شده میخواستم بدونم با کدوم دکمه بازیکن پا عوض میکنه هر کار کردم نشد

mra680
03-01-2011, 12:12
دوستان یه سوال تو ورژن قبلی (2010) اگه با صفحه کلید بازی میکردید دکمه c رو که میزدی بازیکن شروع به پا عوض کردن میکرد که خیلی راحت میشد با این حرکت بازیکن حریف رو دریبل زد حالا که تو 2011 دریبل سخت شده میخواستم بدونم با کدوم دکمه بازیکن پا عوض میکنه هر کار کردم نشد
ديگه نميشه با كيبرد تقريبا يعني سخته خيلي اول برو از تنضيمات بيرون بازي واسه پد سمت چپ 4 جهت رو تعيين كن
بعد برو توي گيم پلي از قسمت لينك فينتس براشون تاكتيك بچين بعد بعد از گرفتن دكمه Q يكي از 4 جهت رو بزن
(بايد با دسته بازي كني از طريق جوي پدش بايد جوي پد سمت چپرو بچرخوني تا پا عوض كنه)
موفق باشي:21:

mj77
03-01-2011, 14:06
سعي كن بيشتر توسر توپ بزني جلوي محوطه حريف فعلا بهترين دريبل هست تا بياي دريبل بچيني از gameplay
واسه گرفتن توپ از حريف هم وقتي تنه به تنه ميشي باهاش جهت رو به سمتي بگير كه به بازيكن فشار بياره يعني خودتو بزار جاي بازيكن وبا فلش حول بدش تا بتوني راحت توپ رو بگيري و توي مواقعي كه دنبال توپ هستي R2 رونگه دار با ضربدر اين باعث ميشه سريع ترين مسير رو واسه دفاع پيدا كنه:21:غلق زياد داره
موفق باشي

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

خواهش
تا اونجايي كه من ميدونم نميشه چون حتي گل هاي ضبط شده هم نشون نميده ورژني به ورژن ديگه
موفق شدم! با peseditor منوی فایل گزینه change exe رو باید رو 1.2 بزاری. فقط این kitserver جذید که گزاشتی اجرا میشه اخه میاد بیرون؟

hamsah
03-01-2011, 15:02
سلام.

من همیشه رئال مادرید رو برمیدارم.یه نفر هم هی بارسا رو بر میداره.:20:
تاکتیکشم یک و دو هست.همش پشت محوطه یک دو میکنه دفاع جامیمونه و گل میزنه.:41:

یه روش برای مقابله میتونید پیشنهاد بدید؟یا یه ترکیب خوب برای رئال؟:10:

اگه خواستید از سیستم طرف هم میتونم عکس بزارم!:21:

blackstare
03-01-2011, 15:45
موفق باشي

خواهش

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییتون .
در ضمن "واسه گرفتن توپ از حريف هم وقتي تنه به تنه ميشي باهاش جهت رو به سمتي بگير كه به بازيكن فشار بياره "و یا دکمه R2 رو بگیر به همراه جهت اینطوری هم با یه تنه قانونی توپ رو می گیره.

از دوستان دیگه هم که نظر دادن ممنونم من این مقایسه هارو نسبت به ورژن های قبلی گفتم و اگر این بازی رو به طور جدا از ورژن های قبلی و به عنوان اولین ورژن در نظر بگیریم میشه گفت که چیز قابل قبولی هست. ولی در حقیقت اینطور نیست. و من خودم شخصا انتظار نداشتم که کونامی به جای پیشرفت و بهتر شدن بدتر بشه...
علاقه من به کونامی و pes به حدی بود که حتی یک بار هم برای امتحان هم که شده از سال 2002 فوتبال دیگه ای به غیر از کونامی بازی نکردم...
در هر صورت باز هم از دوستانی که نظر دادن تشکر می کنم.

mra680
03-01-2011, 16:44
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییتون .
از دوستان دیگه هم که نظر دادن ممنونم من این مقایسه هارو نسبت به ورژن های قبلی گفتم و اگر این بازی رو به طور جدا از ورژن های قبلی و به عنوان اولین ورژن در نظر بگیریم میشه گفت که چیز قابل قبولی هست. ولی در حقیقت اینطور نیست. و من خودم شخصا انتظار نداشتم که کونامی به جای پیشرفت و بهتر شدن بدتر بشه...
علاقه من به کونامی و pes به حدی بود که حتی یک بار هم برای امتحان هم که شده از سال 2002 فوتبال دیگه ای به غیر از کونامی بازی نکردم...
در هر صورت باز هم از دوستانی که نظر دادن تشکر می کنم.

اگه خوب به command list دقت كني و بهشون دقت كني درميبابي كه بازي ديگه اصلا ساده نيست
توي 3 ورژن(البته از 2006 به بعد) قبل اومد دكمه ي R2 روجا انداخت واسه حركات جديد
الان اومده L2 رو جا ميندازه با اين تفاوت كه جوي پد سمت راست رو اختصاص داده با جوي پد چپ به حركات نمايشي
سختش كرده و با جهت هاي معمول قبل نميشه دريبل هاي آنچناني زد
يعني بايد حتما با جوي استيك بازي كرد والا از حيجان خبري نيست
بيخيل منم ابتدا خيلي شاكي بودم ولي مثل خودت چون از PS1 دارم بازي ميكنم تا به الان نميشه باهاش دعوا كرد
اميد به بهبودي...:31:

romantic
03-01-2011, 18:24
سلام.

با اینکه خودم بارسایی هستم اما راهنماییت میکنم :31: اگر حریفت خیلی به یک دو متکیه و وقتی یک رو میده حتما دو رو میده به همون بازیکن که خوب خیلی راحت میتونی بیخیال بازیکن صاحب توپ بشی و فقط با عوض کردن دفاع مواظب بازیکنی باشی که یک رو داده و الان فرار کرده. راه ناجوانمردانه اش هم اینه که بازیکنی که یک رو داده رو بلافاصله بعد از پاس دادن بزنی که دیگه حرکت نکنه. داور هم معمولا خطا نمیگیره
اما اگر بازیکن خیلی ماهریه (مثل خودم:27:) و از یک دو نه فقط برای پاسکاری بین دو بازیکن بلکه برای حرکت رو به جلوی تیم و استفاده از حرکات بدون توپ بازیکنهاش برای باز کردن دفاع استفاده میکنه با توجه به اینکه تیمش قویه کاری نمیتونی بکنی مگر اینکه چون تیم خودت هم خیلی قویه (زررشک:46:) و بازیکنهای تهاجمی خیلی قوی ای داری تو هم همش حمله کنی و نذاری راحت به دروازه ات برسه.

برای ترکیب رئال هم فکر میکنم بهترین حالت اینه که 3-3-4 با دو تا هافبک هجومی بازی کنی (کاکا و اوزیل) و کاکا و رونالدو رو بذاری نزدیک هم سمت دنی آلوس که پشتش خیلی خالی میشه. (رونالدو رو بذار LWF)
ژابی آلونسو هم تو هافبک دفاعی میتونه از پس ژاوی و اینیستا بر بیاد، چون کلا تو بازیهای کامپیوتری بازیکنهایی با سبک اینا اونقدر که تو واقعیت قوی هستن کارایی ندارن. بیشتر بولدوزر باید باشی (سیستم علی پروینی)

Mohammad King
04-01-2011, 18:15
سلام.

سلام

ارنج تیمتون را روی سیستم 4123 تنظیم کنید توی این حالت شما پاس فرار های خیلی خوبی میتونید بندازید که بیشتر مواقع هم با دروازه بان تک با تک میشید

mra680
05-01-2011, 14:21
بچه ها يه سوال
توي بازيكناي برزيل(همه بازيكنا)دوتا بازيكن هستن به اين اسم RAFAEL & FABIO
خواهشن برين نگاه كنيد هيچيشون با هم مو نمزينه فقط صورت يكيشون خال داره با پيچ موهاش فرق...
اين سوتي كونامي هستش يا اين دوبازيكن دو قلو هستن و واقعيت داره؟
اينم عكساشون...

bahador2009
05-01-2011, 14:34
یعنی شما واقعا نمیدونستی که این دو بازیکن دوقلو هستن ؟!!!!
هر دوتاشون توی منچستر بازی می کنند.

mra680
05-01-2011, 15:10
یعنی شما واقعا نمیدونستی که این دو بازیکن دوقلو هستن ؟!!!!
هر دوتاشون توی منچستر بازی می کنند.

نه نميدونستم
خيلي وقت از دنياي واقعي فوتبال دور هستم
جام جهانيم نگاه نكردم چه برسه به اين:31:
از وقتي كه خودم فوتبال سالن رو كنار گزاشتم فوتبال واقعيت برام خاطره شده...(لعنت بر موتورسواري:37:)

mohamad_beauty
06-01-2011, 14:23
سلام
تا حالا کسی از دوستان به این مشکل برخورده که توی بیکام ا لجند کرش کنه و بیاد بیرون
به خاطر این 2 تا ویندوز 7 عوض کردم اما نشد که نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])gif animator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی این فروم ها هم همین مشکل رو داشتن

لطفا راهنمایی کنید

nasrGod
06-01-2011, 14:47
سلام دوستان كاملترين و بهترين پچ كه تا حالا اومده كدومه بيخودي بقيه رو دانلود نكنم

كسي راهنمائي نكرد از بين پچهايي مثل گيمين اكسس و .... كدوما بهترن كه نخوام همه رو دانلود كنم
در ضمن لينكش رو هم اگه زحمت بكشيد ديگه خيلي ممنون ميشم

mra680
06-01-2011, 17:30
سلام
تا حالا کسی از دوستان به این مشکل برخورده که توی بیکام ا لجند کرش کنه و بیاد بیرون
به نظرم كرك ناسازگاري داره
كرك 1.2 رو بريز تست كن

TAEYBI
06-01-2011, 21:24
دوستان سلام .

من خیلی از این پست ها رو زیر و رو کردم اما در نهایت به جوابم نرسیدم ...

آموزش تصویری خرید بازیکن در PES2011 , Pes 2010 میخواستم بدونم چطوری .. البته 2011 مهمتره برام ..

آموزش خرید بازیکن و فروش بازیکن و خلاصه هر چی که مربوط به اینه ... کلی بازی کردم . . پول زیاد دارم اما نمیدونم چطور میشه بازیکن خرید .

توضیحات کلی و کاملی میخواستم ...

مرسی از همگی ///

anon85
07-01-2011, 04:46
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])gif animator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی این فروم ها هم همین مشکل رو داشتن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا راهنمایی کنید

سلام،
اینم تجربه ی من از یه مورد مشابه؛ شاید به دردتون خورد...
من 2 سری سیو از 2 تا bal مختلف داشتم.
هر 2 تا شونو با این برنامه (BAL editor) دس کاری کردم؛
یکی از سیو ها (اونی که همون اول، وقتی بازی ver 1.00 بود ساختمش) مشکلی نداره، ولی اون یکی کرش می شه.
نتیجه: BAL editor با ورژن بالاتر از 1.00 مشکل داره...

R O O T
08-01-2011, 10:31
سلام دوستان پچ لیگ برتر ایران منتشر شد

salazarsnape
08-01-2011, 15:59
كسي راهنمائي نكرد از بين پچهايي مثل گيمين اكسس و .... كدوما بهترن كه نخوام همه رو دانلود كنم
در ضمن لينكش رو هم اگه زحمت بكشيد ديگه خيلي ممنون ميشم

به نظر من pes edit1.3 از همه کاملتره
این ورژنش گرمیو(تیم جدید رونالدینیو ) رو هم داره!
فقط مشکلی که فعلا داره : مستقیم نبودن لینک ها

هر کس میتونه لینک ها رو مستقیم کنه

anon85
08-01-2011, 18:00
به نظر من pes edit1.3 از همه کاملتره
این ورژنش گرمیو(تیم جدید رونالدینیو ) رو هم داره!
فقط مشکلی که فعلا داره : مستقیم نبودن لینک ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر کس میتونه لینک ها رو مستقیم کنه

سلام،
اين پچ خيلي عاليه؛
تو اين لينك هم مي تونين از uploaded دانلودش كنين:

dik
08-01-2011, 18:56
سلام دوستان اسامی صحیح بازیکنای کلاسیک اومده یا نه؟اگه اومده لطف کنین بذارین ممنون میشم

mj77
10-01-2011, 01:05
بچه ها این چیه؟ جالبه. چطوری استفاده میشه؟

mj77
10-01-2011, 18:17
من بازیم تو مستر لیگ میخوام save کنم از بازی بیرون میاد و dont send میده! چرا؟
مشکل دیگه ندارم پچ 1.2 استفاده میکنم

anon85
10-01-2011, 19:52
بچه ها این چیه؟ جالبه. چطوری استفاده میشه؟

سلام،
اون لينكي كه زدين كامل نيست، ولي فكر كنم منظورتون bloom mod باشه...
از لينك زير مي تونين اين فايلو (كه 294k هم بيشتر نيست) دانلودش كنين و بريزين تو فولدر PES 2011.
كاري كه اين فايل مي كنه اينه كه يه سري افكت به گرافيك بازي اضافه مي كنه كه تو عكساي زير مي بينين:

اينم لينك دانلود كه توش توضيحات و عكس هاي بيشتري هست؛

nasrGod
10-01-2011, 23:34
ببخشيد دوستان راهي براي انلاين بازي كردن هست اگه هست لطفا" توضيح بديد

mj77
11-01-2011, 01:08
سلام،
اون لينكي كه زدين كامل نيست، ولي فكر كنم منظورتون bloom mod باشه...
از لينك زير مي تونين اين فايلو (كه 294k هم بيشتر نيست) دانلودش كنين و بريزين تو فولدر PES 2011.
كاري كه اين فايل مي كنه اينه كه يه سري افكت به گرافيك بازي اضافه مي كنه كه تو عكساي زير مي بينين:

اينم لينك دانلود كه توش توضيحات و عكس هاي بيشتري هست؛

میشه مسیر دقیقشو بگی؟
ریختم ولی وقتی بازیو اجرا میکن error پایینو میده واجرا نمیشه؟
the application has faild to start because d3dx9_40.dll was not found.re installing the application may fix this proble

anon85
11-01-2011, 02:43
میشه مسیر دقیقشو بگی؟
ریختم ولی وقتی بازیو اجرا میکن error پایینو میده واجرا نمیشه؟
the application has faild to start because d3dx9_40.dll was not found.re installing the application may fix this proble

دوست عزيز من خودم اين mod رو نصب نكردم، ولي گوگلش كردم و جواب اين شد:
مسير مورد نظر همون فولدر اصليه(main folder) كه بازيو نصبيدي؛ (مثلا اگه بازي رو تو C نصب كردي ميشه اين: C: \ Program Files \ Pro Evolution Soccer 2011) كه بايد 2 تا فايل enbseries.ini و d3d9.dll رو اونجا كپي كني...
هر چند كامنت هايي رو هم ديدم كه نتونستن ازش استفاده كنن؛
شايد اونا هم مشكلي مثله شما داشتن...
به هر حال من توصيه مي كنم كه كلا بي خيال اين افكت بشين...
آخه مي ترسم مشكلي واستون پيش بياد (سيوتون بپره، بازيتون اجرا نشه،...) و خلاصه ما شرمنده تون بشيم...

Konami_Pc
11-01-2011, 07:35
این فایل فقط رنگ بندی و نور بازی رو تغییر میده یکم رنگ بندی بازی زنده میشه ولی کلا زیاد جالب نیست
برای استفاده کافیه دانلود کنید و بزارید تو پوشه بازی خوشتون نیومد دوباره همون فایلهای که کپی کردین پاک کتید واسه بازی مشکلی پیش نمیاد میتونید تجربه کنید این افکت رو

mj77
11-01-2011, 12:40
کسی این افکتو درست اجرا کرده؟ پیغام خطا میده؟

Milad4171
11-01-2011, 13:43
سلام. بچه ها يه كار باحال و جالب . دوستان همه همكاري كنن

من ميخوام ببينم سريعترين بازيكني كه هركسي تو تيمش داره كيه؟ يا سريعترين بازيكني كه خريداري كردين؟

من الان با رم دارم بازي ميكنم. بهترين خريد فصل پيش Wright-Phillip بود با Top Speed واقعي و حقيقي 92

من بازيكن هاي خوبي مثل اوون - توره - هلب- مووتو رو خريداري كردم . ولي به نظر خودم بهترين خريدم واسه

باشگاه بازيكن فوق العاده Wright-Phillip هستش كه از گوشه سرعت فوق العاده اي داره و پاس ها و دريپل هاي ريز خوبي رو انجام ميده.

mra680
11-01-2011, 15:48

من ميخوام ببينم سريعترين بازيكني كه هركسي تو تيمش داره كيه؟ يا سريعترين بازيكني كه خريداري كردين؟

من الان با رم دارم بازي ميكنم. بهترين خريد فصل پيش Wright-Phillip بود با Top Speed واقعي و حقيقي 92

من بازيكن هاي خوبي مثل اوون - توره - هلب- مووتو رو خريداري كردم . ولي به نظر خودم بهترين خريدم واسه

باشگاه بازيكن فوق العاده Wright-Phillip هستش كه از گوشه سرعت فوق العاده اي داره و پاس ها و دريپل هاي ريز خوبي رو انجام ميده.

بهترين بازيكن از هر لحاظ كه بخواي حساب كني تا الان كه سال 50 مستر ليگ هستم فقط و فقط ميتونه Veron باشه از آرژانتين به نظر من
تمامي قابليت هاي فردي شو به 99 ميرسه و تنها به سرعت و شتاب و مهارت و پرش و سرعت سرزني ,و سرسختيش از 85 بيشتر نشد جالبش اينجا هست كه اصلا افت نميكنه واز ابتدا كه اوور 85 خريداره ميشه در عرض 3 فصل بازي مداوم به 109 ميرسه...طول عمر بازيش هم به 41 سال رسيد كه با اوور 94 تموم شد(ضربات ايستگاهي ميزنه كه به نظرم هيچ بازيكني نميتونه بزنه توي اين سري 2011 با گارد فوق العاده اي كه ميگيره)
البته بازيكنايي كه شما معرفي كردين هم همينطور هستند تا حدودي
موفق باشيد

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

کسی این افکتو درست اجرا کرده؟ پیغام خطا میده؟
بازيرو استاندارد بازي كنيد همونطور كه دوستمون anon85 فرمود

mj77
11-01-2011, 16:22
کسی نیست جواب منو بده؟ تو مستر لیگ میخوام save کنم از بازی بیرون میاد و dont send میده!

mj77
11-01-2011, 16:29
کسی نیست جواب منو بده؟ تو مستر لیگ میخوام save کنم از بازی بیرون میاد و dont send میده!
از پچ pes edit 1.3 استفاده میکنم

dik
11-01-2011, 18:20
سلام دوستان اسامی صحیح بازیکنای کلاسیک اومده یا نه؟اگه اومده لطف کنین بذارین ممنون میشم

anon85
11-01-2011, 23:16

سلام،
يكي از پچ هاي pesedit رو بريزين و خيال خودتونو راحت كنين؛
تيم ها و بازيكناي كلاسيك آزاد ميشن با اسامي صحيح.
راستش تعداد بازيكناي كلاسيك زياده وگرنه اسماشونو واستون مي نوشتم...

anon85
11-01-2011, 23:38

آقا شما احتمالن سيوتون واسه قبل از پچ ريختنتونه و به همين خاطر مي پره بيرون.
اگه چند بار اين كار و تكرار كردين و همين مشكل تكرار شد (كه از قرار همين طوره) قاعدتا بايد بي خيال يكي از اين 2 تا بشين: يا سيوتون، يا پچ...
منم همچين مشكلايي با پچ pesedit 0.4 داشتم...

anon85
12-01-2011, 02:07

سلام،
من تو PES با مارسي بازي مي كنم و سريعترين (و بهترين) بازيكنم متيو ولبوئنا هستش كه بهتون توصيه مي كنم بخرينش...
Mathieu Valbuena

rajer
12-01-2011, 12:46
پج لیگ برتر ایران اومده کسی امتحان کرده ؟؟

mj77
12-01-2011, 14:49
آقا شما احتمالن سيوتون واسه قبل از پچ ريختنتونه و به همين خاطر مي پره بيرون.
اگه چند بار اين كار و تكرار كردين و همين مشكل تكرار شد (كه از قرار همين طوره) قاعدتا بايد بي خيال يكي از اين 2 تا بشين: يا سيوتون، يا پچ...
منم همچين مشكلايي با پچ pesedit 0.4 داشتم...
دوست عزیز راهنمایی کنید من از هیچ پچی نمیخوام استفاده کنم path 1.2 و کرکشو ریختم و dlc جدیدو ریختم و یک kitserver که خودم درست کردم همینطور. فقط فایل ادیت پچ pesedit 1.3 با pesedito به 1.2 تبدیل کردم و داخل my document ریختم همه چیز درست شد حتی لیگ و بازی دوستانه.. فقط مستر لیگ اینطوره! میگید از ادیت کدوم پچ استفاده کنم که ترکیبها در ست بشه؟

siamak_mu
12-01-2011, 17:43
سلام.

حدود 3 هفته پیش به من گفتید صبر کنم تا نسخه ریپک از پچ 1.03 بیاد که به نسخه بازی من (reloaded) بخوره چون پچ رسمیش نصب نمیشد. خواستم ببینم اومد؟ اگه اومده لینک میدید؟ اگه نه 1.02 که به نسخه من بخوره رو لطف میکنید؟

مرسی. :10:

mra680
12-01-2011, 18:15
سلام بچه ها ميخوام سريع ترين و دورترين گل رو براتون بزارم
با گوشي(W995) فيلم گرفتم كه همه بتونن ببينن
توي وقت هاي اضافه دوم وقتي داور سوت ميزنه ... خوب منم شوت ميزنم ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فكر كنم 2 ثانيه هم نميشه:21:
حالشو ببرين...
به علت مسائل امنيتي فايل اصليشو نميزارم...(:2:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد:11:

nasrGod
12-01-2011, 19:06
سلام هيچكدوم از دوستان نفرمودن كه ميشه آن للاين بازي كرد يا نه و اگه ميشه راهنمايي كنند

Milad4171
12-01-2011, 21:02
سلام هيچكدوم از دوستان نفرمودن كه ميشه آن للاين بازي كرد يا نه و اگه ميشه راهنمايي كنند
تا اينجايي كه من ميدونم خير. خيلي ها خودشون رو به در و ديرور زدن كه آنلاين بازي كنن ولي امكانش نيست.
بايد پول بدي فكر كنم يه 20 تومني تا بتوني يه سريال ارجينال بازي رو خريداري كني كه بتوني آنلاين بازي كني
و البته با سرعت افتضاح اينترنت مملكت ما فكر كنم زياد حال نده!!!
ولي بهر حال با بازي هاي كرك شده امكان آنلاين بازي كردن نيست چون بايد تو سايت كونامي ثبت نام كني و اونجا ميفهمن كه سريالت ارجينال نيست !!!!

anon85
12-01-2011, 21:16
سلام بچه ها ميخوام سريع ترين و دورترين گل رو براتون بزارم
با گوشي(W995) فيلم گرفتم كه همه بتونن ببينن
توي وقت هاي اضافه دوم وقتي داور سوت ميزنه ... خوب منم شوت ميزنم ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فكر كنم 2 ثانيه هم نميشه:21:
حالشو ببرين...
به علت مسائل امنيتي فايل اصليشو نميزارم...(:2:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد:11:

آقا دمت گرم،
عجب گل با عشقي زدي...
ولي خودمونيما، دروازه بانه يه خورده كفتر باز مي زد...
:38:

mra680
12-01-2011, 21:33
آقا دمت گرم،
عجب گل با عشقي زدي...
ولي خودمونيما، دروازه بانه يه خورده كفتر باز مي زد...
:38:
مرسي
دودك بود دروازبان:27:
البته اوور 99 داره الان
بازي فينال جام باشگاه هاي اروپا بود
چند بار زده بودم اما گل نميشد:5:اما اينبار به كمك جلو اومدن دروازبان شد:31:

rezapassword
12-01-2011, 22:50
سلام دوستان
من یه مشکلی با نسخه 2011 این بازی دارم
من این بازی رو روی لپ تاپ خودم نصب کردم
میدونید که کارت گرافیک لپ تاپ به صورت شیر هست و مقدار واقعی رم اونا 64 مگا بایته
حالا این بازی احمق کارت گرافیک رو همون 64 تشخیص داده و نمیزاره که گرافیک بازی رو بالا ببرم
این در حالیه که من فیفا 2011 رو با اخرین حد گرافیکی بازی میکنم
ایا راه حلی داره

Milad4171
12-01-2011, 23:54
سلام دوستان
من یه مشکلی با نسخه 2011 این بازی دارم
من این بازی رو روی لپ تاپ خودم نصب کردم
میدونید که کارت گرافیک لپ تاپ به صورت شیر هست و مقدار واقعی رم اونا 64 مگا بایته
حالا این بازی احمق کارت گرافیک رو همون 64 تشخیص داده و نمیزاره که گرافیک بازی رو بالا ببرم
این در حالیه که من فیفا 2011 رو با اخرین حد گرافیکی بازی میکنم
ایا راه حلی داره

معمولا يه سري بازي ها مثل مثل پس فقط گرافيك دديكيتد رو ميشناسن!!
البته من اين بازي رو با گرافيك 128 هم بازي كردم!!!

hjoooker
13-01-2011, 00:03
سلام من با پی اس ۳ بازی میکنم من همیشه ساده بازی میکنم میشه چند تا دریبل یادم بدین?ممنون

mra680
13-01-2011, 10:02
سلام من با پی اس ۳ بازی میکنم من همیشه ساده بازی میکنم میشه چند تا دریبل یادم بدین?ممنون
سلام
تمامي دريبل هاي اين سري با آنالوگ سمت راست دسته كار ميكنه
شما در حين بازي ، بازيرو متوقف كن و به كومند ليست مراجعه كن همشو متوجه ميشي
البته ميتوني بري از قسمت گيم پلن هم 4 تا دريبل تركيبي بچيني
پيشنهاد من توي اين سري فقط پاسكاري و پاس هاي فرار از وسط زمين هست به مهاجمانتون
موفق باشيد:11:
ويرايش كردم

hjoooker
13-01-2011, 10:09
سلام
تمامي دريبل هاي اين سري با آنالوگ سمت راست دسته كار ميكنه
شما در حين بازي ، بازيرو متوقف كن و به كومند ليست مراجعه كن همشو متوجه ميشي
البته ميتوني بري از قسمت گيم پلن هم 4 تا دريبل تركيبي بچيني
پيشنهاد من توي اين سري فقط پاسكاري و اونج فرار هايي از وسط زمين هست
موفق باشيد:11:
in tike akharo nafahmidam!pishnahadeton ro:41:

shahram_10
13-01-2011, 12:30
سلام خسته نباشید

تو این بازی یه مشکلی وجود داره!
من لیگ انگلیس رو الان 4 دوره هستش دارم بازی می کنم و وقتی فصل به پایان میرسه تیمهای صعود کرده به لیگ برتر از کشور آلمان هستند نه انگلیس!!!
می خواستم بدونم از دوستان کسی این مشکل رو داره یا راه حلی واسه رفعش.

در ضمن من پچ لیگ ایران رو ریختم .
فقط لوگو تیمها درست هستش ولی تیمهای ایران همگی با لیگ هلند قاطی شده و در اصل لیگ هلند هست نه ایران!!!

مرسی.

princeofpersia_7
13-01-2011, 13:59
در ضمن من پچ لیگ ایران رو ریختم .
فقط لوگو تیمها درست هستش ولی تیمهای ایران همگی با لیگ هلند قاطی شده و در اصل لیگ هلند هست نه ایران!!!

مرسی.

یعنی صورت ها و توانایی ها و نمرات بازیکنان و استیل بازیشون مثل همون بازیکن های لیگ هلند هست و فقط اسم و لوگوها رو عوض کردند؟..ارزش ریختن نداره؟