PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27

3Dmajid
12-11-2010, 14:00
لباس برزیل واقعا سبز شده ؟ یا تو این بازیه اینجوریه

M@hdi-B
12-11-2010, 14:33
سلام
اگه فقط ميخواي نقل و انتقالات درست بشن dlc 12 october را از صفحه اول تاپيك دان كن اما اگه اينترنت پرسرعت داري و ميخواي لباسا و لوگو ها درست بشن پچ pesedit 0.3 را از صفحه 410 تاپيك دان كن البته نسخه 4 هم اومده اما من دان نكردم :46:

pesedit 0.3 فقط لباسها و لوگو رو عوض می کنه یا شامل نقل و انتقالها هم میشه؟

bahal_2007
12-11-2010, 15:57
pesedit 0.3 فقط لباسها و لوگو رو عوض می کنه یا شامل نقل و انتقالها هم میشه؟

دوست عزیز اگه اینترنت پر سرعت داری که هیچ همشو بگیر!:8:
ولی اگر سرعتت پایینه:41: پچ PES_2011_Patch_0.4_by_razib_46 را که 60 :18:مگه بگیر اگه نخواستی PesClub SuperPatch V1.2 که 35 :46:مگه هم کارتو راه میندازه تمام نقل وانتقالها و لباسا و لوگو ها و بندس لیگا را هم داره:5:
لینکش هم اینه:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

لباس برزیل واقعا سبز شده ؟ یا تو این بازیه اینجوریه

نه بابا زرده اگه از PES_2011_Patch_0.4_by_razi استفاده کنی:20: زرد میشه نمی دونم چرا تو این ورژن هیچی را درست نکردند:41:

AhmadReza.
12-11-2010, 17:23
سلام
چطوری میشه قدرت یه دروازه بان رو کم کنی (راحت گل بخوره) ولی عددش تغییری نکنه...و برعکس
:11:

mohammad_87
12-11-2010, 17:51
دوستان عزیز کسی نبود این مشکل طاقت فرسا رو برای ما حل کنه:41:
برای تیم مقابل رو نمیشه کاری کرد.همون موقع که تریلر اومد من گفتم این انشای بالای سر بازیکنان چیه.خدا کنه بشه آورد پایین.اما خدا نخواست.

سلام
چطوری میشه قدرت یه دروازه بان رو کم کنی (راحت گل بخوره) ولی عددش تغییری نکنه...و برعکس
:11:از پستت معلومه برای بازی دونفره میخوای.که طرف نفهمه.نه؟!!!:31:
یا باید دروازه بان رو با استاتهاش قوی و ضعیف کنی یا مهاجمات رو قدرتمند کنی.کلا بدون تغییر استات ها نمیشه کاری کرد.در بازی یکنفره راه حل دیگه تغییر درجه سختی بازی هست.

shahin666
12-11-2010, 22:31
برای تیم مقابل رو نمیشه کاری کرد.همون موقع که تریلر اومد من گفتم این انشای بالای سر بازیکنان چیه.خدا کنه بشه آورد پایین.اما خدا نخواست.

یعنی هیچ جور نمیشه این حالت رو برای تیم مقابل غیر فعال کرد ادیتوری پچی چیزی:41:
واقعا خیلی ضایعس :2:
این حرکت تو فیفا که نیست خدای نکرده

3Dmajid
12-11-2010, 22:36
یعنی هیچ جور نمیشه این حالت رو برای تیم مقابل غیر فعال کرد ادیتوری پچی چیزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا خیلی ضایعس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این حرکت تو فیفا که نیست خدای نکرده

آخ جون من اصلا یادم نبود که بازیکنای حریفم بالا کلشون اسمشونو مینویسه :31:
همیشه میگفتم چرا همچین چیزی رو بهش اضافه نمیکنن :31:
نه تو فیفا هر بازی کنی که توپ دستش باشه بالا کلش اسمش میاد، البته یادم نیست بازیکنای حریفم اینجوری میکرد یا نه ... فکر نکنم :46:

AhmadReza.
13-11-2010, 08:33
کسی میتونه در مورد قسمت ability setting یکم توضیح بده ...که هر گزینه ماله چه قدرتیه؟؟؟

M A X I M U M
13-11-2010, 13:09
خب جلوش نوشته دیگه !
روش هم نگه داری یه تیپ میاد راجبش توضیح میده

AhmadReza.
13-11-2010, 15:31
خب جلوش نوشته دیگه !
روش هم نگه داری یه تیپ میاد راجبش توضیح میده
خب مرد مومن اگه من بلد بودم انگلیسی ترجمه کنم که نمیومدم اینجا سوال کنم ....!!!!!!
.:11:

hts1369
13-11-2010, 20:09
سلام
به جایه ضعیف کردن دروازبان قدش رو کوتاه کن چون کسی حواسش به قد دروازبان نیست کم بشه نمیفهمه ولی تاثیرش زیاده

mohammad_87
13-11-2010, 20:52
کسی میتونه در مورد قسمت ability setting یکم توضیح بده ...که هر گزینه ماله چه قدرتیه؟؟؟
این پست توسط کاربر بسیار عزیز 4039 همون حسین جان در انجمن pes 2010 نوشته شده.زیاد با 2011 فرقی نداره:

attack : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن توانایی بیشتری در حفظ توپ داره .

deffence : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن توانایی بیشتری در 'گرفتن توپ از حریف داره .

body balane : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن از قدرت بدنی بیشتری برخورداره .

stamina : این توانایی مربوط میشه به نفس بازیکنان .

top speed :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن در زمانیکه پا به توپ نیست سرعت بیشتری داره .

acceleration :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن شتاب بیشتری در استارتها داره .

response :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن عکس العمل بهتری نسبت به اتفاقات اطرافش داره .

agility : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن چالاکی بیشتری در حرکاتش داره .

dribble .acc : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای دریبل های دقیق تری هستش .

drrible speed :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن در زمانی که پا به توپه سرعت بیشتری داره .

short pass.acc:هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن ازپاسهای کوتاه دقیق تری برخورداره .

short pass speed :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه پاسهای کوتاه اون بازیکن دارای سرعت بیشتریه .

long pass.acc :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن ازپاسهای بلنددقیق تری برخورداره .

long pass speed :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه پاسهای بلند اون بازیکن دارای سرعت بیشتریه .

shot.acc : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن از شوتهای دقیق تری بهره میبره .

shot power :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای قدرت شوت بیشتریه .

shot technique :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن مهارت بیشتری در گل کردن توپ از زاویه بسته هستش .

team work :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن کار توی کارهای گروهی بیشتری شرکت میکنه ..

fk.acc :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن در ضربات ایستگاهی دارای مهارت بیشتریه .

swere :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن کات بیشتری میتونه به توپ بده .

heade :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای قدرت هد زنی بیشتریه .

jump :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای پرش بیشتریه .

technique :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن از تکنیک و مهارت بیشتری در حرکات بهره میبره .

keeper skill :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای مهارتهای دروازه بانی بیشتریه .

tenacity :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن استفاده بهینه تری از نفسش میتونه داشته باشه ( در زمانیکه کمبود نفس داره ) .

aggression :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن حرکات مفیدتری در بازی انجام میده یعنی هر حرکت و دویدن بی فایده ای انجام نمیده .

week foot.acc :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای دقت پای غیر تخصصی بیشتریه .

week foot frequency :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای قدرت پای غیر تخصصی بیشتریه .

injury :هر چقدر این فاکتور در یک بازیکن بهتر باشه مسلما اون بازیکن کمتر دچار مصدومیت میشه .

malkemid
13-11-2010, 21:11
در مورد aggression درستش اینه که این مورد تمایل بازیکن به حضور در هجوم ها رو نشون میده...هرچی aggression بالاتر باشه بازیکن بیشتر در هجوم ها شرکت می کنه.

mamsana
14-11-2010, 01:00
سلام
منم از همون اولي كه اومد اين بازي،خريدمش!

واقعا عالي و طبيعيه!
حرف نداره!
ديگه نمي شه مفت مفت گل زد كه شبيه واقعيت!
پاس دادن هم كه اولش سخته،ولي عادت ، جالب ميشه!و اگه من نمي تونم يه موقع پاس بدم،مشكل از منه و نه از بازي!

فقط من تا الان تو تاپيك نديدم كه بحثي درباره به نفع گيري و سوتيهاي داوران شده باشه!
نكنه تو ماله من اين طوريه!؟

راستي من امشب تونستم براي اولين بار تو سخت ترين درجه بازي،يه تيم هم تراز خودم رو،دو بار پشت سر هم ببرم!
تو اون درجه اگه بزاري واقعا سخت ميشه بازي و بعضي جاها هم از قصد يه جوري تابلو گل ميخوري،يعني كونامي وقتي ميبينه كم اورده،دست به ضد فوتبال ميزنه!براي بازي تو اون درجه بايد استراتجي تيم رو هم هواش رو داشته،مثلا من با 4 نوع تركيب ذخيره شده بازي كردم كه تو زمانهاي مختلف استفاده كردم!

يه جوري حرف زدم كه انگار كاپ جهاني بردم!!

SA.JJ.AD
14-11-2010, 06:29
دوستانی که دو تا گیم پد دارن . اما موقعیتی پیش میاد که مهمونی دوستی چیزی میاد دوست دارین 3 نفره بازی کنین .روششو بلدین ؟ من همین الان کشف کردم واقعا ارزوم بود که بهش رسیدم:31: .2 نفر با دسته 1 نفرم با کیبورد . اگه بلد نبودید بگید تا نحوه ی تنظیمات رو توضیح بدم :11:

payamhetfild
14-11-2010, 10:33
PES 2011 Demo

دانلود با حجم 1.31 گیگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2011%2Fpackage%2FPES2011_Demo.exe)

Patch 1.01

دانلود Patch 1.01 با حجم 10.8 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2011%2Fpatch%2F1.01%2Fbbe09cd64022e 657f7ec9481bb4d5bfa%2FPES2011Patch101.zip)

DLC 15 October

دانلود DLC با حجم 23 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Orignal Setup Files

دانلود فایل های اورجینال نصبی با حجم 3.65 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.com%2FOrignal-Setup.7z)

Unlocker

دانلود با حجم 7 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست به مرور آپدیت خواهد شد...
.
.
.
.

بابا تورو خدا یکی بگه هر کدوم از این فایلها به درده چی میخورن؟؟؟:41::41::41::41:

یکی به ما هم یاد بده:11::37:

3Dmajid
14-11-2010, 16:58
سلام
منم از همون اولي كه اومد اين بازي،خريدمش!

واقعا عالي و طبيعيه!
حرف نداره!
ديگه نمي شه مفت مفت گل زد كه شبيه واقعيت!
پاس دادن هم كه اولش سخته،ولي عادت ، جالب ميشه!و اگه من نمي تونم يه موقع پاس بدم،مشكل از منه و نه از بازي!

فقط من تا الان تو تاپيك نديدم كه بحثي درباره به نفع گيري و سوتيهاي داوران شده باشه!

راستي من امشب تونستم براي اولين بار تو سخت ترين درجه بازي،يه تيم هم تراز خودم رو،دو بار پشت سر هم ببرم!
تو اون درجه اگه بزاري واقعا سخت ميشه بازي و بعضي جاها هم از قصد يه جوري تابلو گل ميخوري،يعني كونامي وقتي ميبينه كم اورده،دست به ضد فوتبال ميزنه!براي بازي تو اون درجه بايد استراتجي تيم رو هم هواش رو داشته،مثلا من با 4 نوع تركيب ذخيره شده بازي كردم كه تو زمانهاي مختلف استفاده كردم!

يه جوري حرف زدم كه انگار كاپ جهاني بردم!!

علیک سلام :31:
بلاخره یکی پیدا شد با من هم نظر باشه :11:
اینجا همه دارن از غیر طبیعی بودن و افتضاح بودن این نسخه حرف میزنن ... کجا بودی تا الان ؟ :31:

دوستانی که دو تا گیم پد دارن . اما موقعیتی پیش میاد که مهمونی دوستی چیزی میاد دوست دارین 3 نفره بازی کنین .روششو بلدین ؟ من همین الان کشف کردم واقعا ارزوم بود که بهش رسیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .2 نفر با دسته 1 نفرم با کیبورد . اگه بلد نبودید بگید تا نحوه ی تنظیمات رو توضیح بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو که از وقتی فوتبال 98 بازی میکردیم بلد بودیم :31:

mohammad_87
14-11-2010, 19:32
سلام
سلام
به نکته جالبی اشاره کردی:داوری!
فکر کنم برای این کسی به داوری گیر نداده چون دیگه عادت شده جزو باگهای اصلی باشه.در نسخه قبل داوری کاملا یکطرفه به ضرر گیمر بود.قبل تر از اون یه داوری اعصاب خوردکن بود که تا از کنار بازیکن رد میشدی خطا میگرفت.جریان بازی به یه دقیقه هم نمیرسید.الان هم که شده کشتی کج!نکته جالب اینکه اینبار اشتباهات به نفع هر دو تیم هست.آفسایدها مهمترین نکته هست که البته باگ گیم پلی تیمی هستش که مدام در آفساید هستن اما باگ داوریش اینجاست که کمک داور آخر از همه میفهمه که آفساید بوده.در حالیکه در فیفا به محض اینکه آفساید باشه اول پرچم کمک داور بالامیره بعد داور می سوته.
اوتها هم که قانونش عوض شده.در اینجا توپ به هرکی بخوره بره بیرون اوت برای اون تیمه!!در کنار زمین بارهاوبارها این اتفاق میفته.اوت عرضی هم همینه.توپ رو میزنی میخوره به دفاع میره بیرون بعد ضربه دروازه اعلام میشه.
خطاهای فیزیکی هم که کلکسیون اشتباهاته داوریه.مثل نسخه قبل بازیکن رو ترورش می کنن داور به روی خودش نمیاره.کارت دادنها هم مشکل داره.من پشت محوطه جریمه خودم از کنار با تکل خطا کردم اخراج شدم!
یه نکته خیلی مزخرف دیگه گرفتن خطاهای بیمورد از مهاجمه.مثلا بازیکنت که مهاجمه شیرجه میزنه با ضربه سر توپ رو گل میکنه آخرشیرجش دستش گیر میکنه به استوک مدافع حریف بعد میبینی که خطای مهاجم رو گرفته!!دقیقا چنین صحنه ای برام چندین بار اتفاق افتاده.

3Dmajid
14-11-2010, 20:02
سلام
فکر کنم برای این کسی به داوری گیر نداده چون دیگه عادت شده جزو باگهای اصلی باشه.در نسخه قبل داوری کاملا یکطرفه به ضرر گیمر بود.قبل تر از اون یه داوری اعصاب خوردکن بود که تا از کنار بازیکن رد میشدی خطا میگرفت.جریان بازی به یه دقیقه هم نمیرسید.الان هم که شده کشتی کج!نکته جالب اینکه اینبار اشتباهات به نفع هر دو تیم هست.آفسایدها مهمترین نکته هست که البته باگ گیم پلی تیمی هستش که مدام در آفساید هستن اما باگ داوریش اینجاست که کمک داور آخر از همه میفهمه که آفساید بوده.در حالیکه در فیفا به محض اینکه آفساید باشه اول پرچم کمک داور بالامیره بعد داور می سوته.
اوتها هم که قانونش عوض شده.در اینجا توپ به هرکی بخوره بره بیرون اوت برای اون تیمه!!در کنار زمین بارهاوبارها این اتفاق میفته.اوت عرضی هم همینه.توپ رو میزنی میخوره به دفاع میره بیرون بعد ضربه دروازه اعلام میشه.
خطاهای فیزیکی هم که کلکسیون اشتباهاته داوریه.مثل نسخه قبل بازیکن رو ترورش می کنن داور به روی خودش نمیاره.کارت دادنها هم مشکل داره.من پشت محوطه جریمه خودم از کنار با تکل خطا کردم اخراج شدم!
یه نکته خیلی مزخرف دیگه گرفتن خطاهای بیمورد از مهاجمه.مثلا بازیکنت که مهاجمه شیرجه میزنه با ضربه سر توپ رو گل میکنه آخرشیرجش دستش گیر میکنه به استوک مدافع حریف بعد میبینی که خطای مهاجم رو گرفته!!دقیقا چنین صحنه ای برام چندین بار اتفاق افتاده.

شما داوری این فوتبال رو کلا بردی زیر سوال :20:
بهتره بگیم تو برنامه 90 یه قسمتش رو به داوری این فوتبال اختصاص بدن :31:

mamsana
15-11-2010, 00:01
سلام
فکر کنم برای این کسی به داوری گیر نداده چون دیگه عادت شده جزو باگهای اصلی باشه.در نسخه قبل داوری کاملا یکطرفه به ضرر گیمر بود.قبل تر از اون یه داوری اعصاب خوردکن بود که تا از کنار بازیکن رد میشدی خطا میگرفت.جریان بازی به یه دقیقه هم نمیرسید
و...
.

دقيقا همون چيزهايي كه رو اعصابه منه!

كاش ميشد يه كاري كرد كه داور نقش هويج پيدا كنه!

ma-bah
15-11-2010, 00:20
PES 2011 Demo

دانلود با حجم 1.31 گیگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2011%2Fpackage%2FPES2011_Demo.exe)

Patch 1.01

دانلود Patch 1.01 با حجم 10.8 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2011%2Fpatch%2F1.01%2Fbbe09cd64022e 657f7ec9481bb4d5bfa%2FPES2011Patch101.zip)

DLC 15 October

دانلود DLC با حجم 23 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dbaz.ir%2Fpremium%2Fbdc68ba7ed878d5d302a2c1c602372 86%2F4cb889f5%2Fs87.eu.%2F7549117%3F15.10_download _and_edit.rar)

Orignal Setup Files

دانلود فایل های اورجینال نصبی با حجم 3.65 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.com%2FOrignal-Setup.7z)

Unlocker

دانلود با حجم 7 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست به مرور آپدیت خواهد شد...
.
.
.
.

سلام به همگی . دوستان من می خوام فقط نقل و انتقالات درست بشه به همین منظور می خوام DLC 15 October رو دان کنم درسته دیگه ؟ کاری به رنگ لباس و این جور چیزا ندارم . اما نمی تونم دان کنم یعنی رپیدباز میگه باید پرمیوم باشم و لینک بهم نمی ده می شه یه جای دیگه آپ کنید ؟

SA.JJ.AD
15-11-2010, 07:10
اینو که از وقتی فوتبال 98 بازی میکردیم بلد بودیم :31:

واقعا ؟:18:یعنی تا این حد من عقبم ؟:41::13:والا من از فوتبال 2007 که از اون به بعد دیگه با pc بازی میکردم ارزوم بود که همچین چیزی عملی بشه و حتی از طریق تنظیمات هم نمیشد کاری کرد . اما تو این 2011 شانسکی کشفش کردم و الان خیلی خوشحالم:31:

3Dmajid
15-11-2010, 13:29
واقعا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی تا این حد من عقبم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا من از فوتبال 2007 که از اون به بعد دیگه با pc بازی میکردم ارزوم بود که همچین چیزی عملی بشه و حتی از طریق تنظیمات هم نمیشد کاری کرد . اما تو این 2011 شانسکی کشفش کردم و الان خیلی خوشحالم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهم اینه که تونستی کشفش کنی :40:
خب یه بار میومدی تو این تاپیک سوال میکردی جواب بت میدادن :31:

مانی 22
15-11-2010, 14:20
سلام دوستــــــــــــان
یه سوال از همه Pes بازها
اگر هم فیفا 11 و هم Pes 11رو بازی کردید،
به نظرتون کدوم بهتره ؟؟
من فیفا 10 رو سال قبل بازی کردم و تو مقایسه واقعا Pes بهتر بود.
اما امسال فیفا 11 هنوز به دستم نرسیده...
از نظر شما که Pes بازید، به نظرتون Pes همچنان سرتر از فیفا هست و هنوز دلخواه شماست ؟

3Dmajid
15-11-2010, 14:33
سلام دوستــــــــــــان
یه سوال از همه Pes بازها
به نظرتون کدوم بهتره ؟؟
از نظر شما که Pes بازید، به نظرتون Pes همچنان سرتر از فیفا هست و هنوز دلخواه شماست ؟

من هر دو شو بازی کردم.
واقعا با این نسخه ی PES خیلی حال کردم :10:
خیلیام هستن که این نسخه رو بدترین نسخه ی PES میدونن :18:
فیفا هم بازی کردم، گیم پلی خوبی داشت.
الان روی سیستمم دارم ولی چون با جوی استیک نمیشه بازی کرد (نسخه ای که من نصب کردم اینجوریه) خیلی زد تو ذوقم و الان فقط PES میزنم :40:

MohammadT15
15-11-2010, 16:27
آقا یکی جواب مارو بده این پستمون اینجا نمونه جواب ندید صد بار تکرار میکنما:31:نه شوخی کردم
اول بگم مشکل من با ps2 هستا نه کامپیوتر و ps3
توی pes 2009 و 2008 قسمت گالری یه قسمتی بود به اسم cup gallery که میرفتی توش نشون میداد چندتا جام توی بازی هست و چندتاشو تا حالا گرفتی
اما توی pes 2010 و این جدیده pes2011 این قسمت اصلا وجود نداره:41:حالا نمیدونم خریدنی شده و باید توی pes shop خرید یا نه یکی میتونه کمکم کنه؟

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

سلام دوستــــــــــــان
یه سوال از همه Pes بازها
به نظرتون کدوم بهتره ؟؟

داداش هیچ فوتبالی جای pes رو نمیتونه بگیره تک تک نسخه های pes رو با fifa مقایسه کنی pes بهتر از آب درومده:40:

romantic
15-11-2010, 16:44
من یه چیزی دیدم تو این فوتبال که کفم رو برید. حیف که این انگشت صاب مرده رفت رو استارت والا براتون صحنه آهسته اش رو میذاشتم.

قضیه این بود که من یه شوت زدم دروازه بان دفعش کرد، توپ عمودی رفت بالا و نزدیکهای خط اومد پایین. مسی هم برای توپ برگشتی که رو زمین بود شیرجه زد رو زمین :27: ولی سایه توپ رو زد و در حالی که همین جوری داشت سر میخورد من هم مربع رو میزدم که یه دفعه یه پا از غیب ظاهر شد و توپ رو زد تو گل :18: من اولش گفتم شاید یکی از دفاعها بوده ولی هم دفاعی نزدیک نبود و هم اینکه مسی بلند شد و خوشحالی کرد :31: واقعا حیف شد که save نکردمش. لعنت بر انگشتی که بی موقع فرو رود، نه ببخشید فشار دهد :31:

romantic
15-11-2010, 17:11
راستی اونایی که میگن گل زدن تو این فوتبال سختتره فکر میکنن چرا اینجوریه؟ به نظر من که تنها دلیلش شوتهای مزخرف بازیکنهاست. تا حالا شده یه شوت زمینی محکم بزنید تو این بازی؟ من که حسرت به دل موندم. تو این فوتبال راحت میتونم بگم هر پاس عمقی یه موقعیت تک به تکه من دیگه خودم هم گاهی خسته میشم از بس با ویا و مسی و پدرو تک به تک شدم. از اون طرف هم برام عادیه تک به تکهای حریف که اکثرا گل نیست. بازی شبیه ضربات پنالتیه.  تنها چیزی که باعث میشه این بازی گلهاش دو رقمی نشه همون شوتهای مزخرفه که فکر میکنم واسه همین هم گذاشتنشون. اصلا هم به واقعیت نزدیک نیست. مگه همه واقعیت آرش برهانیه. در ضمن من هم هر چی میخوام بازی رو با کلاس کنم این کامپیوتر احمق نمیذاره. همش یه جور بازی میکنه میبره گوشه هی دور خودش میچرخه من هم که اعصابم خورد میشه میذارم هر کاری میخواد بکنه یا اینکه میزنمش.

چند تا چیز تو این PES و همین طور PESهای قبلی هست که این کونامی هنوز هم برطرفشون نکرده:
1) گاگول بودن دروازه بانها تو صحنه های عادی و برعکسش بعضی اوقات عکس العملهای تخیلی
2) وقتی پا به توپ گوشه محوطه جریمه حرکت میکنی به موازات خط طولی و میخوای پاس عرضی بدی همه بازیکنهات هر چی تو جلوتر بری بیشتر میرن پشت جریمه در صورتی که تو واقعیت حداقل یک نفر پا به پا میاد و بقیه میرن عقبتر
3) دروازه بان توپ پشت دروازه رو هر طرف شش قدم که بکاره فقط به بازیکن همون طرف پاس میده
4) از PES 6 به بعد دیگه داورها آوانتاژ و بعد کارت رو نمیدن. اگر آوانتاژ دادن کارت بی کارت
5) اگر یه بازیکن رو که همون لحظه توپ رو پاس داده با شدیدترین تکل هم بزنی نه خطا میگیره و نه اون بازیکن چیزیش میشه
6) خط آفساید رو خیلی بد میذاره و به نظر میاد فقط پای مدافع رو ملاک میگیره و اگر یکی از پاهای مدافع عقبتر از اون یکی باشه گاهی خط آفساید رو بین دو پا قرار میده
7) اگر 1-2 کنی و بخوای واسه بازیکن دیگه ای پاس بندازی و بازیکنی که یک رو داده در همون مسیر باشه هر چقدر هم که پاس رو محکم بگیری میندازه واسه همون که یک رو داده

3Dmajid
15-11-2010, 17:45
گقتی پنالتی :31:
پنالتی زدن تو این بازی چه جوریه ؟ ما که هر چی میزنیم میره وسط :10:

popowoody
15-11-2010, 17:59
دکمه شوت رو بزن بعد هم جهت رو

3Dmajid
15-11-2010, 18:22
دکمه شوت رو بزن بعد هم جهت رو

من اول جهت میگرفتم بعدش شوت :20:

masoud93
15-11-2010, 18:49
week foot frequency :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن دارای قدرت پای غیر تخصصی بیشتریه .

این توانایی ربطی به قدرت پای مخالف نداره.

هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بیشتر باشه اون بازیکن بیشتر از پای مخالفش استفاده میکنه.

tenacity :هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن استفاده بهینه تری از نفسش میتونه داشته باشه ( در زمانیکه کمبود نفس داره ) .

هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بیشتر باشه بازیکن برای بازی بعد آماده تر هست (یعنی بیشتر میتونه با استراحت استامیناش رو پر کنه)
اگه توجه کرده باشید یه سری از بازیکنا بعد از چند هفته بازی کردن استامیناشون کمی خالی میشه.

attack : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن توانایی بیشتری در حفظ توپ داره .

deffence : هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بالاتر باشه اون بازیکن توانایی بیشتری در 'گرفتن توپ از حریف داره .

هر چقدر این دو تا توانایی بالا تر باشه بازیکن بیشتر تو دفاع و حمله شرکت میکنه و اصلا ربطی به حفظ توپ یا گرفتن توپ نداره.

مانی 22
15-11-2010, 20:02
گقتی پنالتی :31:
پنالتی زدن تو این بازی چه جوریه ؟ ما که هر چی میزنیم میره وسط :10:

آره خیلی سخته !
من پایین + چپ یا راست رو می گیرم
بعد یه دونه آروم رو دکمه شوت میزنم
کلا باید حدود یک ثانیه جهت رو نگه داری
و الا همچین محکم میزنه که با اختلاف 20 متر از کنار دروازه میره تو اوت !
من جدیدا پنالتی زدن یاد گرفتم !
قبلا همش وسط میزدم !
الان خیلی بیشترم دارم با بازی حال می کنم !
:27::27:

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

راستی اونایی که میگن گل زدن تو این فوتبال سختتره فکر میکنن چرا اینجوریه؟ به نظر من که تنها دلیلش شوتهای مزخرف بازیکنهاست. تا حالا شده یه شوت زمینی محکم بزنید تو این بازی؟آقا شما درست می گی ...
با 90 درصد حرفات موافقم

اما در مورد شوت ...
من با جرارد فکر کنم بالای 50 تا گل با لیورپول و انگلیس از وسط زمین گل زدم !
وقتی دروازه حریف سمت چپ هست
از پایین زمین آروم حرکت می کنم و وقتی رو به دروازه شد ، یه بار خیلی آروم روی دکمه شوت میزنم
انقد قشنگ گل می زنه ... !
یه بارم با لمپارد از 40 متری یه شوت زدم خورد به تیرک.. حیف شد !
:5::31::41::31:

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

کلا این ورژن بزرگترین فرقش اینه که خیلی دکمه ها حساس شدن
آروم که پاس رو میزنی، پاسش خیلی ضعیف می شه، اما تو ورژن قبلی توپ قشنگ به نزدیکترین یار میرسید
و وقتی هم که قدرت شوت رو زیاد می گیری تا یه گل قشنگ بزنی، انقد افتضاح میزنه که کلافه میشی...
باید باهاش کنار اومد ...

ma-bah
15-11-2010, 21:15
سلام به همگی . دوستان من می خوام فقط نقل و انتقالات درست بشه به همین منظور می خوام DLC 15 October رو دان کنم درسته دیگه ؟ کاری به رنگ لباس و این جور چیزا ندارم . اما نمی تونم دان کنم یعنی رپیدباز میگه باید پرمیوم باشم و لینک بهم نمی ده می شه یه جای دیگه آپ کنید ؟
کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

treason_boys
15-11-2010, 21:35
4) از PES 6 به بعد دیگه داورها آوانتاژ و بعد کارت رو نمیدن. اگر آوانتاژ دادن کارت بی کارت

8)تو pes6 بازیه جوان مردانه هم بود. یعنی اگه بازیکنه حریف می خورد زمین، وسط بازی مصدوم می شد بعد توپو می زدیم بیرون..بعد شروع مجدد بازی، حریف توپو شوت می کرد طرف دروازه:18:یا اگر بازیکن ما می خورد زمین حریف توپو شوت می کرد بیرون
به نظر من کونامی بعد ساختن pes6 کدهای بازی رو گم کرده، دیگه خودش نتونسه سالای بعد مثله بازیه سال قبلش درست کنه، ادعا کرده انجینو عوض کردیم:31:

3Dmajid
15-11-2010, 21:35
من به این نتیجه رسیدم که تو فوتبال هیچ چی مشخص نیست :31:
البته قبلا به این نتیجه رسیده بودم ولی الان مطمئن تر شدم :41:
با داداشم بازی کردم تو وقت اضافه یه گل زدم ازش بردم بعد اون دقیقا آخرین ثانیه بهم گل زد ... یک یک شدیم بعد نمیدونم چی شد تیم اون رفت بالا :31:

راستی قضیه این قانون چیه ؟!!
مثلا بازی رفت همین بازی منو داداشم صفر صفر شدیم تو این بازی یک یک شدیم ولی تیم داداشم رفت بالا :21:

MohammadT15
15-11-2010, 22:46
آقا یکی جواب مارو بده این پستمون اینجا نمونه جواب ندید صد بار تکرار میکنما:31:نه شوخی کردم
توی pes 2009 و 2008 قسمت گالری یه قسمتی بود به اسم cup gallery که میرفتی توش نشون میداد چندتا جام توی بازی هست و چندتاشو تا حالا گرفتی
اما توی pes 2010 و این جدیده pes2011 این قسمت اصلا وجود نداره:41:حالا نمیدونم خریدنی شده و باید توی pes shop خرید یا نه یکی میتونه کمکم کنه؟

romantic
15-11-2010, 23:42
من به این نتیجه رسیدم که تو فوتبال هیچ چی مشخص نیست :31:
البته قبلا به این نتیجه رسیده بودم ولی الان مطمئن تر شدم :41:
با داداشم بازی کردم تو وقت اضافه یه گل زدم ازش بردم بعد اون دقیقا آخرین ثانیه بهم گل زد ... یک یک شدیم بعد نمیدونم چی شد تیم اون رفت بالا :31:

راستی قضیه این قانون چیه ؟!!
مثلا بازی رفت همین بازی منو داداشم صفر صفر شدیم تو این بازی یک یک شدیم ولی تیم داداشم رفت بالا :21:
خوب اینجور که معلومه بازی اول برادرت میزبان بود و بازی دوم خودت. چون بازیتون 0-0 شد و شد همون نتیجه بازی رفت، بازی کشیده شد به وقت اضافه که برادرت به خاطر گل زده در خانه حریف برد.

در مورد پنالتی هم من تو این پست کامل روش خودم رو گفتم. با این روش اکثر توپهات گله

SA.JJ.AD
15-11-2010, 23:56
من یه چیزی دیدم تو این فوتبال که کفم رو برید. حیف که این انگشت صاب مرده رفت رو استارت والا براتون صحنه آهسته اش رو میذاشتم.

قضیه این بود که من یه شوت زدم دروازه بان دفعش کرد، توپ عمودی رفت بالا و نزدیکهای خط اومد پایین. مسی هم برای توپ برگشتی که رو زمین بود شیرجه زد رو زمین :27: ولی سایه توپ رو زد و در حالی که همین جوری داشت سر میخورد من هم مربع رو میزدم که یه دفعه یه پا از غیب ظاهر شد و توپ رو زد تو گل :18: من اولش گفتم شاید یکی از دفاعها بوده ولی هم دفاعی نزدیک نبود و هم اینکه مسی بلند شد و خوشحالی کرد :31: واقعا حیف شد که save نکردمش. لعنت بر انگشتی که بی موقع فرو رود، نه ببخشید فشار دهد :31:

:16::16::16::16::16::16::16::16:

LiverBarca
16-11-2010, 00:47
این فوتبال خیلی مشکل داره،البته فیفا هم یه مشکل داره و اونم عدم سازگاری با 80% pc ها هستش(یعنی هر چه قدر هم که سیستمت قوی باشه بازی لگ میزنه )که تو فیفا های قبلی هم اینطور بود که این خیلی بده، ولی دیگه pes فاجعه هستش،مخصوصآ دفع شوتها توسط دروازبان...خیلی خیلی مصنوعی و فاجعه هستش این حرکت....

4039
16-11-2010, 02:14
این توانایی ربطی به قدرت پای مخالف نداره.

هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بیشتر باشه اون بازیکن بیشتر از پای مخالفش استفاده میکنه.

هر چقدر این توانایی در یک بازیکن بیشتر باشه بازیکن برای بازی بعد آماده تر هست (یعنی بیشتر میتونه با استراحت استامیناش رو پر کنه)
اگه توجه کرده باشید یه سری از بازیکنا بعد از چند هفته بازی کردن استامیناشون کمی خالی میشه.

هر چقدر این دو تا توانایی بالا تر باشه بازیکن بیشتر تو دفاع و حمله شرکت میکنه و اصلا ربطی به حفظ توپ یا گرفتن توپ نداره.

سلام

امروز اتفاقی یک سر به این تاپیک زدم چشم به نوشته های بالا در مورد استتها افتاد به چشمم آشنا اومد بعد متوجه شدم نوشتهای خودمه .
دوست من اینطور که شما میگید نیست من این مواردو از یک راهنما ترجمه کردم بطور نمونه دو موردو انتخاب کردم که میتونید ببینید در مورد فرکنسی یا همون فراوانی بکارگیری به علت قدرت کمتر بازیکن کمتر از پای غیر تخصصیش استفاده میکنه در مورد tenacity هم اینطور نیست که شما نوشتی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطالب زیر هم مکمل موارد بالاست که توی ویژگیهای مخفی بازیکنان قرار داره پارسال من اینارو به wild سازنده pes editor دادم تا توی ویرایشهای بعدیش استفاده کنه . فکر میکنم از نسخه 1.2 به بعد بود که این توضیحات به این برنامه اضافه شد . روی هر ویژگی چند لحظه دکمه موس نگه داشته بشه توضیحات نمایان میشه .

Amir_oscar
16-11-2010, 13:30
چرا رم يك گيگ مي خواد؟:37:
مال من 512 هستش...
ساكر 10 هم يك گيگ مي خواست؟

SA.JJ.AD
16-11-2010, 13:55
این فوتبال خیلی مشکل داره،البته فیفا هم یه مشکل داره و اونم عدم سازگاری با 80% pc ها هستش(یعنی هر چه قدر هم که سیستمت قوی باشه بازی لگ میزنه )که تو فیفا های قبلی هم اینطور بود که این خیلی بده، ولی دیگه pes فاجعه هستش،مخصوصآ دفع شوتها توسط دروازبان...خیلی خیلی مصنوعی و فاجعه هستش این حرکت....

تاید نمیکنم - اونم واسه اینکه من تو 2010 وقتی رزولیشن بازیو در بالاترین حالت میزاشتم افت فریم میگرفتم شدید - اما تو 2011 با اینکه بازی از لحاظ جزئیات و گرافیک بالاتر رفته اما انگار بهینه شده و من با بالاترین تنظیمات گرافیکی بازیو با 60 فریم بر ثانیه اجرا میکنم - با اینکه سیستمم هم سیستم انچنان قوی و شاخی نیست :20: رم هم 2 گیگه که برای بازی کمه اما با نرم افزار های مدیریت رم جابجاش میکنم:31:

MohammadT15
16-11-2010, 14:52

Spaniuly
16-11-2010, 15:06
سلام حسین جان اشکال از شما نیست به نظر من شما درست ترجمه کردی ولی متن منبع اشتباه هست... در مورد پای بازیکن ما دوتا فاکتور داشتیم توی PES2010 یکی فرکانسی بود یکی توانایی وقتی فرکانسی بالا باشه برای پای غیر تخصصی میزان استفاده از پای غیر تخصصی میاد پائین ربطی به توانا بودنش نداره فاکتور قدرت پای غیر تخصصی جدای این هست. برای مسی این فاکتور کمتر از عدد 4 هست یعنی من به این کاری ندارم که مسی پای راستش ضعیف هست یا قوی و واسه همین ازش استفاده نمی کنه... چیزی که توی بازی اهمیت داره مد نظر هست من این رو قبول دارم ارتباط مستقیم وجود داره مسلما اگه بازیکنی علاقه نداره از پای غیر تخصصی استفاده کنه یعنی اعتماد نداره به پای غیر تخصصیش و این عدم اعتماد برمیگرده به کمبود توانایی پای غیر تخصصی... ولی چه کنیم که کونامی اومده اینها رو جدا کرده یعنی شما می تونی بازیکنی بسازی که پای غیر تخصصی یه بازیکن فرکانسی 8 داشته باشه و تواناییش 1 یا برعکس البته پر واضح هست که چی میشه در هرکدوم از اینها:
1- فرکانسی بالا و توانایی پائین یعنی اینکه توپ روی پای غیر تخصصی باشه خیلی بد و ضعیف ضربه می زنه
2- فرکانسی پائین و توانایی بالا یعنی اینکه اگه اگه توپ روی پای غیر تخصصی باشه رابونا (Rabona) می زنه
3- فرکانسی بالا و توانایی بالا میشه نتیجه اش شوت زدنی مثل تکنیکی که من یکبار ازش استفاده کردم و در یک لحظه شوت با پای اصلی رو کنسل و بدون هیچ حرکت بدن توپ رو با پای غیر تخصصی شوت کردم که واقعا نتونستم زیاد اجرا کنم چون سخته حتی ویدیوی مربوطه رو هم آپلود کرده بودم و توی تاپیک 2010 گذاشتم
4- فرکانسی پائین و توانایی پائین که دیگه یه افتضاح هست که به هیچ دردی نمی خوره فقط اگه چنین بازیکنی تکنیک شوت بالایی داشته باشه می تونه یه رابونای کم جون بزنه به دلیل پایین بودن Shoot Ferequency

مانی 22
16-11-2010, 17:00
سلام دوستان
این چه اروییییهه ؟؟؟
pesم بالا نمیاد ...
:41:
رفتم پچ PES_2011_SUPER_PATCH_0.3.1 رو نصب کردم
بعد اشتباهیpes2011.exe رو دیلیت کردم
بعد این ارور رو داد
کلا پاکش کردم و 5 بار بعد از اون نصبش کردم
اما دیگه بالاا نمیاد و این ارور رو میده
کمک کنید !
بی pes شــــــــــــــــــــــــ ـدمــــــــــــمممممـــــ ــــــــــم !

3Dmajid
16-11-2010, 17:15

داداش شما از چند تا صفحه قبل به این ور فکر کنم 10باری این پستتو زدی :31:
اسپم کده گیر اوردی مگه :27:
یه بار پرسیدی بچه ها اینجا هر روز میان پستارو میبینن، اگه میدونستن که تا حالا جوابتو داده بودن :11:
حالا بازم بگو آقا یکی جواب مارو بده این پستمون اینجا نمونه جواب ندید صد بار تکرار میکنما :38:

4039
16-11-2010, 17:22
نمیدونم این جدولو قبلا توی تاپیک گذاشتم یا نه .
شاید خیلیها از این مساله اطلاع نداشته باشن که زمانیکه فلش روبروی اسم بازیکنان به رنگهای مختلفه معنیش چیه و چه تاثیری رو عملکرد بازیکنان میذاره .
این فلشها میزان آمادگی بازیکن رو مشخص میکنن . کونامی از طریق کم یا زیاد کردن قدرت و تواناییهای مختلف بازیکنان میخواسته فاکتور میزان آمادگی یک بازیکن رو هم به این بازی اضافه کنه اما به نظر من یک مقدار در اینکار افراط شده . همونطوریکه توی جدول زیر میبینید میزان افزایش یا کاهش تواناییها در حالات مختلف نشون داده شده که در بعضی از تواناییها این اختلاف به حدود 30 درصد هم میرسه . مثلا شتاب یک بازیکنی که در حالت عادی حدود 75 هست در زمانیکه فلش آمادگی بازیکن بالا ( قرمز رنگ ) باشه به حدود 90 میرسه و در حالتی که فلش رو به پایین باشه به زیر 70 نزول پیدا میکنه که به نظر میرسه این میزان اختلاف خیلی زیاد باشه .
در جدول زیر میتونید میزان کاهش یا افزایش توانییهای مختلف یک بازیکن رو در حالات مختلف این فلشها ببینید :

viky1388
16-11-2010, 20:16
سلام

دوستان يكي ميتونه اخرين پچ كه فكر كنم شماره 4 باشه با لينك مستقيم بزاره

LiverBarca
16-11-2010, 21:01
تاید نمیکنم - اونم واسه اینکه من تو 2010 وقتی رزولیشن بازیو در بالاترین حالت میزاشتم افت فریم میگرفتم شدید - اما تو 2011 با اینکه بازی از لحاظ جزئیات و گرافیک بالاتر رفته اما انگار بهینه شده و من با بالاترین تنظیمات گرافیکی بازیو با 60 فریم بر ثانیه اجرا میکنم - با اینکه سیستمم هم سیستم انچنان قوی و شاخی نیست :20: رم هم 2 گیگه که برای بازی کمه اما با نرم افزار های مدیریت رم جابجاش میکنم:31:
دوست عزیز من فیفا رو گفتم که مشکلش عدم سازگاری با بیشتر PC ها هستش،پس با تمام PC ها سازگاره ولی ایرادهای بزرگ زیادی داره....

3Dmajid
16-11-2010, 21:56
در بازی آرژانتین و برزیل وقتی توپ دست یکی از بازیکنان برزیلی بود، شاهد تکلی از طرف بازیکن آرژانتینی بودیم :20:
داور این مسابقه سریع عکس العمل نشان داد و نه تنها خطا گرفت بلکه کارت زرد هم داد :10:
همکاران ما در زیر تصاویری از این صحنه برای شما آماده کردند :11: :

توپ دست بازیکن برزیلیه که الان بازیکن آرژانتینی بهش حمله ور میشه :21:

برای مشاهده ی ادامه ی مطلب روی نمایش کلیک کنید :20:

و این صحنه، هنگامی که بازیکن آرژانتینی تکل میکنه :41:

و اینجا هنگامیه که تقریبا تکل بازیکن تموم شده و الان دیگه باید پا شه خودشو جمع و جور کنه :20:

همین صحنه رو از زوایه ی دیگه ای میبینیم :40: :

تصویر زیر برای هنگامیه که بازیکن برزیلی به خاطر تکل شدید بازیکن آرژانتینی روی زمین میفته :38:

همین صحنه رو از زاویه ی مختلف و نزدیک تر میبینیم :11: :

و این هم صحنه ی نهایی :

همونطور که مشاهده کردید داور این مسابقه با تیزهوشی تمام این صحنه رو تونسته تشخیص بده :11:

:38::14::39::21: تا برنامه ی بعدی خدانگهدار :31::38::26:

MohammadT15
16-11-2010, 22:04
داداش شما از چند تا صفحه قبل به این ور فکر کنم 10باری این پستتو زدی :31:
اسپم کده گیر اوردی مگه :27:
یه بار پرسیدی بچه ها اینجا هر روز میان پستارو میبینن، اگه میدونستن که تا حالا جوابتو داده بودن :11:
حالا بازم بگو آقا یکی جواب مارو بده این پستمون اینجا نمونه جواب ندید صد بار تکرار میکنما :38:
خوب آخه هیچکی هیچی نمیگه فکر کردم توجه نمیکنید
خوب اینجا ریز ترین سوالات رو هم جواب میدن یعنی توی اینهمه سوال فقط باید سوال من باشه که بی جواب بمونه؟:19:

treason_boys
16-11-2010, 22:32
در بازی آرژانتین و برزیل وقتی توپ دست یکی از بازیکنان برزیلی بود، شاهد تکلی از طرف بازیکن آرژانتینی بودیم :20:
داور این مسابقه سریع عکس العمل نشان داد و نه تنها خطا نگرفت بلکه کارت زرد هم داد :10:

حالا بلاخره ما نفهمیدیم کارت زرد داد یا نداد:31:
در هر صورت یکی از مشکلات مهم pes2011 همین مشکل داوریه. تو نسخه دمو داور خیلی جو گیر بود، کوچکترین برخوردها رو هم خطا می گرفت طوری که حتی game spot هم یکی از مشکلات بازی رو همین خطاهای بازی عنوان کرده بود. ولی تو نسخه نهایی میزان این خطاها خیلی خیلی کم شد و مثل سال گذشته شد. به نظر من کونامی تو نسخه دمو از قصد این خطاهای زیاد رو گذاشته بود تا یه جوری بازی فیزیکی رو بیشتر برجسته کنه. توی نسخه نهایی داور زیاد خطا نمیگیره بلکه عجیب خطا می گیره. یعنی اهی اوقات یه صحنه تکل خیلی وحشتناک رو اصلا توجه نمی کنه ولی گاهی اوقات یه صحنه که حتی برخورد هم اتفاق نمیفته رو خطا می گیره. به نظرم این مشکل برمیگرده به همون اضافه شدن سیستم جدید بازیه فیزیکی که امسال به بازی اضافه شده و ظاهرا هنوز خیلی جای کار داره.
در مورد سیستم آفساید گیری هم که حرف نزنیم بهتره:31:با تجربه ای که تو چند سال پیش داشتیم امیدی هم به خوب شدن این مشکل در سالهای آینده هم نیست!!
در مورد این عکسایی که 3Dmajid هم گذاشته، متاسفانه یه مشکل طبیعی تو بازیه..یعنی کلا داور به بازیکنای بدون توپ توجهی نمی کنه..یعنی اگه یه بازیکنه بدون توپ رو وسط بازی با شاتگان هدشاتشم کنی داور عین خیالش نیست:31:از این نظر این بازی منو یاده بازی goal3 میکرو می ندازه که با جفت لگد می رفتی تو دهن حریف آب از آب تکون نمی خورد:31:

3Dmajid
16-11-2010, 22:50
در مورد این عکسایی که 3Dmajid هم گذاشته، متاسفانه یه مشکل طبیعی تو بازیه..یعنی کلا داور به بازیکنای بدون توپ توجهی نمی کنه..یعنی اگه یه بازیکنه بدون توپ رو وسط بازی با شاتگان هدشاتشم کنی داور عین خیالش نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از این نظر این بازی منو یاده بازی goal3 میکرو می ندازه که با جفت لگد می رفتی تو دهن حریف آب از آب تکون نمی خورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا این چیزیه که داور توجه میکنه بهش :31:
واسه من چند بار اینجوری خطا شده :10:

من که با این طرز داوری اصلا مشکلی ندارم ... اصلا به نظرم یه جوری بازی رو طبیعی تر کرده :31:
نمیدونم خیلیا واقعا توقع دارن یه داور کاملا بدون نقص تو بازی قضاوت کنه، خب این که اصلا مسخره میشه :20: اشتباهات داوری توی فوتبال واقعیشم یکی از نکات اصلی فوتباله :31: نمونه شم همین جام جهانی 2010 ...
اصلا همین صحنه ای که من گذاشتم خیلی داور طبیعی قضاوت کرده :27: بازیکن آرژانتینی تکلش شدید بوده بعد بازیکن برزیلی خواسته از این فرصت سواستفاده کنه خودشو پرت کرده زمین :31: داورم نفهمیده هم خطا گرفته هم کارت زرد داده :46:

من فیفا رو امروز دو نفره بازی کردم واقعا نمیدونم چرا :2: شدم ... خیلی تعریفشو میکنن ولی اصلا باهاش حال نکردم.
منو یاد بازی فوتبال 99 پلی استیشن میندازه، گیم پلی ش که کپ فوتبالای پلی استیشنه ...

انصافا گرافیک PES و گیم پلی ش خیلی قشنگتره :40: البته به نظر من :31:

treason_boys
16-11-2010, 22:58
این سایتم مثه pes2011 قاطی کرده..با حرفات موافقم ...با همه مشکلات موجود ولی واقعا بازی پیشرفت فوقالعاده ای داشته
پس بلاخره اونجا خطا گرفته داور:31:

viky1388
16-11-2010, 23:33
پچ شماره 4 لينك مستقيم گير نمياد

3Dmajid
16-11-2010, 23:47
این سایتم مثه pes2011 قاطی کرده..با حرفات موافقم ...با همه مشکلات موجود ولی واقعا بازی پیشرفت فوقالعاده ای داشته
پس بلاخره اونجا خطا گرفته داور:31:

من اونجا خواستم بگم نه تنها خطا گرفت نوشتم خطا نگرفت :31:
درست شد :11:

treason_boys
16-11-2010, 23:59
پچ شماره 4 لينك مستقيم گير نمياد
اگه 3 رو داری به نظرم از 4 بهتره ولی این لینک مستقیم پچ 4

mohammad_87
17-11-2010, 11:33
سلام

امروز اتفاقی یک سر به این تاپیک زدم چشم به نوشته های بالا در مورد استتها افتاد به چشمم آشنا اومد بعد متوجه شدم نوشتهای خودمه ...

سلام حسین جان.یکی از بچه ها توضیحات استاتها رو میخواست منم با ذکر نامت اون پستت رو گذاشتم.البته برخلاف کشور،قانون کپی رایت رو رعایت کردم!!

mohamad_reza72
17-11-2010, 12:24
من اخرش ضربات ازاد رو یاد نگرفتم
همشو یا میزنم به خط دفاعی یا بیرون:41:
چطوری بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
ضربات راه دور وسط زمین رو چی؟؟؟؟؟:19:

MohammadT15
17-11-2010, 14:18
بعضیا واقعا فکر میکنن وسط زمین فوتبال توی سان سیرو هستند.این فقط یه بازیه دوست عزیز
شما اومدی از داوریش ایراد میگیری که چرا اینطوری سوت میزنه؟:31:
بازی از لحاظ گرافیک.صداگذاری.هیجان.داور .کیفیت و ...هیچی کم نداره
یه بازیه ناب و دست اوله که عمرا هیچ فوتبالی به پاش برسه
یکی میگه چرا دربازبان توپا رو اینقدر غیر طبیعی میگیره
یکی میگه چرا داوری ایراد داره
خوب یهو بیاید بگید چرا مسی وقتی نفس میکشه میزان بخاری که توی زمستون از دهنش میاد بیرون چرا کمه:31:
یا اینکه سایز کفش پای راست رونالدو یه میلی متر از سمت چپیه بزرگتره
ای بابا.این بازیه مطمئن باشید تا 100 سال دیگه play station 10 هم بیاد بازم بازی شاید داوریش اینطوری باشه
چونکه بازیه شما نباید بازی رو با واقعیت مقایسه کنی که
باید با بازیای دیگه مقایسه کنی که اگه مقایسه کنی میبینی که هیچ فوتبالی به پاش نمیرسه:40:

R O O T
17-11-2010, 14:42
بعضیا واقعا فکر میکنن وسط زمین فوتبال توی سان سیرو هستند.این فقط یه بازیه دوست عزیز
شما اومدی از داوریش ایراد میگیری که چرا اینطوری سوت میزنه؟:31:
بازی از لحاظ گرافیک.صداگذاری.هیجان.داور .کیفیت و ...هیچی کم نداره
خوب یهو بیاید بگید چرا مسی وقتی نفس میکشه میزان بخاری که توی زمستون از دهنش میاد بیرون چرا کمه:31:
ای بابا.این بازیه مطمئن باشید تا 100 سال دیگه play station 10 هم بیاد بازم بازی شاید داوریش اینطوری باشه
باید با بازیای دیگه مقایسه کنی که اگه مقایسه کنی میبینی که هیچ فوتبالی به پاش نمیرسه:40:

نخیر دوست عزیز ما بازی رو میگیریم که حس کنیم واقعا داریم فوتبال بازی میکنیم دیگه .این مشکل داوری هم چیزیه که همه دارن ازش ایراد میگیرن و فقط انتقاد یه نفر نیست شما هم که داری الان از این بازی دفاع میکنی مطمئن باش اگه یه بار رو بازیکن خودت خطا کنن و در حال باختن باشی و داور هیچکاری نکنه سی دی های بازیو از وسط نصف میکنی . درسته که از لحاظ گرافیک و بعضی چیزای دیگه فیفا بهش نمیرسه ولی شما گیم پلی فیفا رو با این مقایسه کنی متوجه میشی که فیفا 100 برابر از پیس بهتره و من خودم که همش پیس بازی میکردم (از زمان پیس 6 )الان فقط فیفا بازی میکنم و البته فیفا هم مشکلات خودشو داره ولی به نظر من پیس از شماره 6 به این طرف فقط روی گرافیک کار کرده.و در مورد اون حرفتون که گفتین نباید این بازی با واقعیت مقایسه بشه پس چرا خیال خودشون رو راحت نمیکنن بیان فوتبال میکرو رو بدن بیرون .در مورد این که هیچ فوتبالی به پاش نمیرسه باید گفت که یکی دو سالی هست که فیفا از پیس جلوتره .قصد بنده هم به هیچ عنوان طرفداری از فیفا و توهین به طرفداران پیس نبود فقط میخواستم بگم که به واقعیت نگاه کنین .ممنون:10:

3Dmajid
17-11-2010, 15:05
شما اومدی از داوریش ایراد میگیری که چرا اینطوری سوت میزنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی از لحاظ گرافیک.صداگذاری.هیجان.داور �.کیفیت و ...هیچی کم نداره
خوب یهو بیاید بگید چرا مسی وقتی نفس میکشه میزان بخاری که توی زمستون از دهنش میاد بیرون چرا کمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید با بازیای دیگه مقایسه کنی که اگه مقایسه کنی میبینی که هیچ فوتبالی به پاش نمیرسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثیکه پست بعد از اون پست منو نخوندی :20:
من اصلا از داوریش ایراد نگرفتم ! وقتی همچین چیزی دیدم واسم جالب بود گفتم بزارم بقیه هم ببینن شاد شن :31: تازه من تو پست بعدیم از این حرکت دفاع کردم نگا کن :21: :

من که با این طرز داوری اصلا مشکلی ندارم ... اصلا به نظرم یه جوری بازی رو طبیعی تر کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم خیلیا واقعا توقع دارن یه داور کاملا بدون نقص تو بازی قضاوت کنه، خب این که اصلا مسخره میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اشتباهات داوری توی فوتبال واقعیشم یکی از نکات اصلی فوتباله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه شم همین جام جهانی 2010 ...
اصلا همین صحنه ای که من گذاشتم خیلی داور طبیعی قضاوت کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازیکن آرژانتینی تکلش شدید بوده بعد بازیکن برزیلی خواسته از این فرصت سواستفاده کنه خودشو پرت کرده زمین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داورم نفهمیده هم خطا گرفته هم کارت زرد داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من واقعا با این داوریش مشکل ندارم تازه به نظرم از نسخه ی قبلی خیلی بهتره شده :31: داور تو نسخه 2010 همش دست به جیب میشد و کارت زرد میداد یا قرمز میداد ولی این یکی این قدر گیر نمیده :46:
من با حرفات موافقم ... البته به نظرم صدا گذاری بازی رو باید بیشتر روش کار میکردن ... من فیفا 11 هم بازی کردم و به نظرم صدای گزارشگری و جو استادیوم و تماشاگرا خیلی بهتر از PES ... ولی خب کلا وقتی PES رو با Fifa مقایسه کردم فقط از صداگذاری فیفا بیشتر خوشم اومد :31:
منم واقعا موندم که چرا اینقدر ایراد بنی اسرائیلی به این بازی میگیرن :19: به نظر من که خیلی قشنگتر از فیفاس :2:

نخیر دوست عزیز ما بازی رو میگیریم که حس کنیم واقعا داریم فوتبال بازی میکنیم دیگه .این مشکل داوری هم چیزیه که همه دارن ازش ایراد میگیرن و فقط انتقاد یه نفر نیست شما هم که داری الان از این بازی دفاع میکنی مطمئن باش اگه یه بار رو بازیکن خودت خطا کنن و در حال باختن باشی و داور هیچکاری نکنه سی دی های بازیو از وسط نصف میکنی . درسته که از لحاظ گرافیک و بعضی چیزای دیگه فیفا بهش نمیرسه ولی شما گیم پلی فیفا رو با این مقایسه کنی متوجه میشی که فیفا 100 برابر از پیس بهتره و من خودم که همش پیس بازی میکردم (از زمان پیس 6 )الان فقط فیفا بازی میکنم و البته فیفا هم مشکلات خودشو داره ولی به نظر من پیس از شماره 6 به این طرف فقط روی گرافیک کار کرده.و در مورد اون حرفتون که گفتین نباید این بازی با واقعیت مقایسه بشه پس چرا خیال خودشون رو راحت نمیکنن بیان فوتبال میکرو رو بدن بیرون .در مورد این که هیچ فوتبالی به پاش نمیرسه باید گفت که یکی دو سالی هست که فیفا از پیس جلوتره .قصد بنده هم به هیچ عنوان توهین نبود فقط میخواستم بگم که به واقعیت نگاه کنین .ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من موندم تو که واست طبیعی بودن بازی مهمه چرا از فیفا طرفداری میکنی !! :20:
فیفا یه گیم پلی کاملا غیر طبیعی داره که ... راحت پاس میدی راحت شوت میزنی ... راحت حمله میکنی !!
من دیروز فیفا رو دو نفره بازی کردم و اصلا بهم نچسبید چون واقعا غیر طبیعیه ... گیم پلی فوتبال 99 پلی استیشن رو با فیفا مقایسه کنی واقعا دو تاش یکیه فقط فیفا پیشرفته ترش کرده ! یکی از دلایلی که این همه از این بازی طرفداری میکنن همینه، چون به این گیم پلی بیشتر عادت دارن !
ولی چون تو PES پاس زدنا، شوت زدنا و همه اینا باید رو حساب کتاب باشه اعصابشونو خورد میکنه و میگن فیفا بهتره !! جالب اینجاس که همشون از بازی ایراد میگیرن و میگن بازی داغونه !! نمیگن من با گیم پلی ش عادت ندارم ! :13:
فیفا رو که اینقدر تعریفشو شنیدم رفتم قبل از اینکه PES بازی کنم خریدم !!! اول فیفا رو بازی کردم بعد PES و واقعا فیفا نتونست مثل PES منو از همون اول جذب کنه !
به نظر من که PES خیلی از فیفا طبیعی تره ! اشتباهات داوریم تو فوتبال واقعی هست ... :10:
البته هر کسی یه نظری داره ... ولی خیلیامون زود قضاوت میکنیم توی خیلی چیزا :13:

R O O T
17-11-2010, 15:26
من اصلا از داوریش ایراد نگرفتم ! وقتی همچین چیزی دیدم واسم جالب بود گفتم بزارم بقیه هم ببینن شاد شن :31: تازه من تو پست بعدیم از این حرکت دفاع کردم نگا کن :21: :

من واقعا با این داوریش مشکل ندارم تازه به نظرم از نسخه ی قبلی خیلی بهتره شده :31: داور تو نسخه 2010 همش دست به جیب میشد و کارت زرد میداد یا قرمز میداد ولی این یکی این قدر گیر نمیده :46:
من با حرفات موافقم ... البته به نظرم صدا گذاری بازی رو باید بیشتر روش کار میکردن ... من فیفا 11 هم بازی کردم و به نظرم صدای گزارشگری و جو استادیوم و تماشاگرا خیلی بهتر از PES ... ولی خب کلا وقتی PES رو با Fifa مقایسه کردم فقط از صداگذاری فیفا بیشتر خوشم اومد :31:
منم واقعا موندم که چرا اینقدر ایراد بنی اسرائیلی به این بازی میگیرن :19: به نظر من که خیلی قشنگتر از فیفاس :2:

من موندم تو که واست طبیعی بودن بازی مهمه چرا از فیفا طرفداری میکنی !! :20:
فیفا یه گیم پلی کاملا غیر طبیعی داره که ... راحت پاس میدی راحت شوت میزنی ... راحت حمله میکنی !!
من دیروز فیفا رو دو نفره بازی کردم و اصلا بهم نچسبید چون واقعا غیر طبیعیه ... گیم پلی فوتبال 99 پلی استیشن رو با فیفا مقایسه کنی واقعا دو تاش یکیه فقط فیفا پیشرفته ترش کرده ! یکی از دلایلی که این همه از این بازی طرفداری میکنن همینه، چون به این گیم پلی بیشتر عادت دارن !
ولی چون تو PES پاس زدنا، شوت زدنا و همه اینا باید رو حساب کتاب باشه اعصابشونو خورد میکنه و میگن فیفا بهتره !! جالب اینجاس که همشون از بازی ایراد میگیرن و میگن بازی داغونه !! نمیگن من با گیم پلی ش عادت ندارم ! :13:
فیفا رو که اینقدر تعریفشو شنیدم رفتم قبل از اینکه PES بازی کنم خریدم !!! اول فیفا رو بازی کردم بعد PES و واقعا فیفا نتونست مثل PES منو از همون اول جذب کنه !
به نظر من که PES خیلی از فیفا طبیعی تره ! اشتباهات داوریم تو فوتبال واقعی هست ... :10:
البته هر کسی یه نظری داره ... ولی خیلیامون زود قضاوت میکنیم توی خیلی چیزا :13:
البته فیفا هم در طبیعی بودن عقب نیست فقط گرافیکش از پیس پایینتره ولی پیس هم هر سال به جای اینکه بیاد چیزی رو بهتر کنه بدترش میکنه و البته تو خیلی چیزا هم پیشرفت داره و من قصدم این نیست که بگم فیفا بهتره یا پیس بهتره چون من طرفدار هر دو فوتبال هستم .و به نظر بهتره که این کل کل ها :31: رو تمومش کنیم چون ممکنه باعث دلخوری دوستان بشه چون هر کس نظرات خودشو داره ممنون:46:

ArashNAM
17-11-2010, 15:30
dlc جدیدی به غیره اون 2 تا که خود کونامی داده اومده منظورم dlc خود کونامی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R O O T
17-11-2010, 15:37
dlc جدیدی به غیره اون 2 تا که خود کونامی داده اومده منظورم dlc خود کونامی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز نیومده

3Dmajid
17-11-2010, 15:38
البته فیفا هم در طبیعی بودن عقب نیست فقط گرافیکش از پیس پایینتره ولی پیس هم هر سال به جای اینکه بیاد چیزی رو بهتر کنه بدترش میکنه و البته تو خیلی چیزا هم پیشرفت داره و من قصدم این نیست که بگم فیفا بهتره یا پیس بهتره چون من طرفدار هر دو فوتبال هستم .و به نظر بهتره که این کل کل ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تمومش کنیم چون ممکنه باعث دلخوری دوستان بشه چون هر کس نظرات خودشو داره ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کل کل کجا بود :20:
داریم با هم بحث و تبادل نظر میکنیم :31:
من نظر خودمو گفتم که PES از فیفا بهتره نگفتم کساییکه فیفا بازن اشتباه میکنن تو انتخابشون و نخواستم نظرمو بهشون تحمیل کنم !! خب هر کسی یه سلیقه ای داره دیگه :46:

Lord007
17-11-2010, 16:13
فیفا از PES خیلی عقب تر بود ولی هر سال داره بهتر میشه.توی داوری که به نظرم فیفا 11 عالی شده.از نظر گیم پلی هم PES 6 خوب بود از اونجا به بعد دیگه گند زدن تا الان.فیفا هم گیم پلیش بهتر شده ولی هنوز به پای PES 6 نمیرسه.
کلا واسه من خیلی جالبه که چرا کونامی توی چیزایی که خیلی خوب پیشرفت کرده یهو تجدید نظر می کنه و تغییرش میده و در نتیجه پسرفت می کنه.
با این روندی که من می بینم فیفا تا چند سال دیگه عالی میشه.
در حال حاضر من که با هیچ فوتبالی حال نمی کنم.

MohammadT15
17-11-2010, 16:24
نخیر دوست عزیز ما بازی رو میگیریم که حس کنیم واقعا داریم فوتبال بازی میکنیم دیگه .این مشکل داوری هم چیزیه که همه دارن ازش ایراد میگیرن و فقط انتقاد یه نفر نیست شما هم که داری الان از این بازی دفاع میکنی مطمئن باش اگه یه بار رو بازیکن خودت خطا کنن و در حال باختن باشی و داور هیچکاری نکنه سی دی های بازیو از وسط نصف میکنی . درسته که از لحاظ گرافیک و بعضی چیزای دیگه فیفا بهش نمیرسه ولی شما گیم پلی فیفا رو با این مقایسه کنی متوجه میشی که فیفا 100 برابر از پیس بهتره و من خودم که همش پیس بازی میکردم (از زمان پیس 6 )الان فقط فیفا بازی میکنم و البته فیفا هم مشکلات خودشو داره ولی به نظر من پیس از شماره 6 به این طرف فقط روی گرافیک کار کرده.و در مورد اون حرفتون که گفتین نباید این بازی با واقعیت مقایسه بشه پس چرا خیال خودشون رو راحت نمیکنن بیان فوتبال میکرو رو بدن بیرون .در مورد این که هیچ فوتبالی به پاش نمیرسه باید گفت که یکی دو سالی هست که فیفا از پیس جلوتره .قصد بنده هم به هیچ عنوان طرفداری از فیفا و توهین به طرفداران پیس نبود فقط میخواستم بگم که به واقعیت نگاه کنین .ممنون:10:
ما بازی رو برای سرگرمی بازی میکنیم.بازی هیچ ربطی به واقعیت نداره داداش.منم سر پیس و فیفا بحث نمیکنم چون هر کی طرفدار یه بازیی باشه هیچ وقت ماهیتش رو عوض نمیکنه بیاد طرفدار یه بازیه دیگه بشه مطمئن باش:31:
من هیچ وقت همچین کاری رو نمیکنم بعضی وقتا دسته رو میکوبم رو تختم:31:
در ضمن بازم میگم این یه بازیه کلینا که نرفته توی پیس داوری کنه.همش کامپیوتریه.یعنی چی؟یعنی همش مجازیه.همش الکیه.همش بازیهههههه:46:
در ضمن بازی اگه بخواد با واقعیت مقایسه بشه همیشه کم میاره.قضیه ای که شما میگی بریم میکرو بازی کنیم با بحث من فرق داره
همه دنبال گرافیکه بالا هستند.دنبال سرگرمی ناب هستند.اون موقعی که میکرو بود.همه دهنشون باز میموند و قارچ خور بازی میکردند.اما الان که پلی 3 اومده دیگه کسی سراغ میکرو نمیره.چون با پلی 3 بهتر سرگرم میشه.بیشتر لذت میبره.و امکانات بیشتری داره
اما کسایی که میگن بازی جزئی از زندگیه ماست و ما با بازی زندگی میکنیم پس بهتره بگن زندگی نمیکنن دارن بازی میکنن.چون بازی توی دستت خلاصه میشه و اون سی دی.ولی دنیای فوتبال توی یه استادیوم و پول و مجموعه و ...
بازم میگم داوری در نوع خودش عالیه و هیچوقت نمیتونه بدون ایراد باشه چون بازیه:20:

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

:13:

خوب منم منظورم شما نبودی خوب:31:

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

اما من نظر خودم رو درباره فیفا بگم که تا حالا روی هم رفته 2 ساعت هم بازی نکردم با اینکه با قیمت بالا سی دیاش رو گرفتم ولی از بس گرافیک بازی پایین بوده اعصابمو خورد کرده و ادامش ندادم:41:

parsgiga_3
17-11-2010, 16:59
دوستان با یک مشکل فوق حاد روبرو شدم !!
Save بازی رو که میخوام اجرا ( لود ) کنم میگه : save data is corrupted
لطف کنید اگر میدونید مشکلش چیه بهم بگید چون واقعا گیر کردم

Spaniuly
17-11-2010, 19:52
دوستان با یک مشکل فوق حاد روبرو شدم !!
Save بازی رو که میخوام اجرا ( لود ) کنم میگه : save data is corrupted
لطف کنید اگر میدونید مشکلش چیه بهم بگید چون واقعا گیر کردم
هیچی سیو بازیت به فنا رفت بیخیالش شو چون مرده :41:

parsgiga_3
17-11-2010, 20:08
آخه چرا؟
سیو مسترلیگ بود تا 2015 بازی کرده بودم!!!:41:
ماله داداشمم همین جوری خراب شد.
لعنت به این شانس:13:

Spaniuly
17-11-2010, 23:23
معمولا این مشکلات به خاطر مشکل در لحظه سیو شدن پیش میاد یا وقتی ورژن بازی تغییر پیدا می کنه یا کرک عوض میشه.. صبر کن ببینم از آخرین باری که بازی کردی همین سیو رو... کرکی پچی چیزی عوض نکردی که؟

romantic
18-11-2010, 01:31
من اخرش ضربات ازاد رو یاد نگرفتم
همشو یا میزنم به خط دفاعی یا بیرون:41:
چطوری بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
ضربات راه دور وسط زمین رو چی؟؟؟؟؟:19:
خیلی جزئیات داره. بهترین راه یادگیری اینه که خودت تمرین کنی و استایل خودت رو داشته باشی.

اما به طور کلی که بگم
1) برای ضربات نزدیک حتما جهت پایین رو بگیر. سعی کن با بازیکنی بزنی که علاوه بر free kick accuracy بالا، swerve بالایی هم داشته باشه. جهت توپ تقریبا وسطهای دروازه و وقتی شوت رو به اندازه کافی پر کردی و بازیکن شروع به حرکت کرد به سمت خالی دروازه جهت بگیر تا توپ به همون سمت کات بگیره.
2) یه کم که از محوطه دورتر بود بدون اینکه پایین رو بگیری دکمه سرعت رو نگه دار و شوت رو بزن و اگر لازم بوت کات بده
3) واسه توپهای دور و وسط زمین هم حتما جهت بالا رو بگیر و شوت رو بزن. یادت باشه به خاطر مسافت زیاد اگر کات به توپ بدی توپ خیلی میچرخه. پس اگر خواستی کات بدی توپ رو تقریبا طرف دروازه بان تنظیم کن و بعدش به سمت دیگه کات بده
4) گاهی اوقات توپ یه جایی بین مراحل 2 و 3 میمونه که تو این حالت بهتره به نظر من فقط شوت خالی رو بزنی و کات بدی. یه ضربه محکم و با روی پا و در عین حال با کات خفیف

مهمترین چیز تو ضربه آزاد اینه که چقدر شوت رو پر کنی که اونم فقط تمرین. در ضمن این روشیه که من استفاده میکنم ممکنه بقیه جور دیگه بزنن. واسه همین میگم باید تمرین کنی تا استایل خودت رو پیدا کنی. این PES راحتترین ضربه آزادها رو داره.
اینجا هم چهار تا replay گذاشتم که به ترتیب به روشهای بالا زده شدن. اگر خواستی دان کن

Mehdi.ss
18-11-2010, 01:45
پچ گیم پلی برای pes 2011

aRThaS_08
18-11-2010, 09:40
دوستان من پچ 0.4 pesedit رو ریختم اما احساس میکنم سرعت توپ به شکل کاملن فاحشی خیلی زیاد شده!

بعضی موقع ها وقتی شوت زده میشه انقد سرعتش زیاده که نمیفهمم چی شد : دی

نمیشه سرعت توپ رو پایین تر اورد؟!

پاس ها عین شوت میمونه! خیلی داغون شده!

parsgiga_3
18-11-2010, 11:12
معمولا این مشکلات به خاطر مشکل در لحظه سیو شدن پیش میاد یا وقتی ورژن بازی تغییر پیدا می کنه یا کرک عوض میشه.. صبر کن ببینم از آخرین باری که بازی کردی همین سیو رو... کرکی پچی چیزی عوض نکردی که؟
ممنون از پاسخ دهی:11:
نه هیچ چیزی رو عوض نکردم،
هیچ راهی برای repair کردنش نیست؟

aramesh_61
18-11-2010, 13:18
دوستان این پچ 4 رو کسی نصب کرده؟ من دانلودش کردم و میخوام نصبش کنم ولی همراهش کرکی نیست، میترسم بعد از نصب دوباره ازم کرک بخواد، اگه کسی نصب کرده بگه که دوباره نیاز به کرک جدید داره یا نه؟ ممنون

mohamad_reza72
18-11-2010, 21:12
خیلی جزئیات داره. بهترین راه یادگیری اینه که خودت تمرین کنی و استایل خودت رو داشته باشی.

اما به طور کلی که بگم
1) برای ضربات نزدیک حتما جهت پایین رو بگیر. سعی کن با بازیکنی بزنی که علاوه بر free kick accuracy بالا، swerve بالایی هم داشته باشه. جهت توپ تقریبا وسطهای دروازه و وقتی شوت رو به اندازه کافی پر کردی و بازیکن شروع به حرکت کرد به سمت خالی دروازه جهت بگیر تا توپ به همون سمت کات بگیره.
2) یه کم که از محوطه دورتر بود بدون اینکه پایین رو بگیری دکمه سرعت رو نگه دار و شوت رو بزن و اگر لازم بوت کات بده
3) واسه توپهای دور و وسط زمین هم حتما جهت بالا رو بگیر و شوت رو بزن. یادت باشه به خاطر مسافت زیاد اگر کات به توپ بدی توپ خیلی میچرخه. پس اگر خواستی کات بدی توپ رو تقریبا طرف دروازه بان تنظیم کن و بعدش به سمت دیگه کات بده
4) گاهی اوقات توپ یه جایی بین مراحل 2 و 3 میمونه که تو این حالت بهتره به نظر من فقط شوت خالی رو بزنی و کات بدی. یه ضربه محکم و با روی پا و در عین حال با کات خفیف

مهمترین چیز تو ضربه آزاد اینه که چقدر شوت رو پر کنی که اونم فقط تمرین. در ضمن این روشیه که من استفاده میکنم ممکنه بقیه جور دیگه بزنن. واسه همین میگم باید تمرین کنی تا استایل خودت رو پیدا کنی. این PES راحتترین ضربه آزادها رو داره.
اینجا هم چهار تا replay گذاشتم که به ترتیب به روشهای بالا زده شدن. اگر خواستی دان کن

واقعا ممنون :46::46:
تو شوت خیلی مشکل داشتم

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

من از جمله کسایی بودم که چند سال FIFA بازی میکردم.....سرانجام به چرت بودنش پی بردم...و میگم just PES :31:

منم:10:.............

Spaniuly
18-11-2010, 23:22
9 تا پست پاکیده شد خواهشا نه درخواست تاپیک نظرسنجی بکنید نه از بازی مقابل ایراد الکی بگیر نسبت دادن جملاتی مثل چرت هست و بدرد نخور و غیره تشنج آمیز هست پست های بی ربط پاک میشه لطفا به بحث فنی بپردازید... ممنونم

aron110
18-11-2010, 23:55
سلام دوستان یه سوال چطوری توپ رو از بالای سرم بندازم؟؟؟؟
و اینکه چطوری خودشو زمین میندازه؟؟؟

3Dmajid
19-11-2010, 00:22
یه سوال
من الان بخوام یه جام حذفی 16 تیمی بندازم که 2 تا یوزر داشته باشه و هر یوزر 8 تیم باید چی کار کنم ؟ :31:
حتما باید برم تو کومونیتی 16 تا یوزر تعریف کنم ؟ :13:

SANR
19-11-2010, 14:32
سلام:
گرافیک لپ تاپ بنده 5470 می باشد که در لیست ساپورت گرافیکی توضیحات این بازی نیست و بازی هم اجرا نمیشه.
اون علامت دایره ای شکل سبز رنگ همینطور فقط می چرخه!
آیا راهی هست که بتونم اجراش کنم؟

Armin 7
19-11-2010, 16:40
سلام دوستان یه سوال چطوری توپ رو از بالای سرم بندازم؟؟؟؟
و اینکه چطوری خودشو زمین میندازه؟؟؟

با سلام.
منظور شما اینکه توپ رو از بالا سر خودتون رد کنین یعنی همون رنگین کمونه ؟
اگه همینه که باید این نوع دریبل رو تو قسمت انتخاب دریبلها ( Link Feints ) روی یک جهت تنظیمش کنید.
و برای عمل دایوینگ یا همون شبیه سازی خودمون اگه تنظیمات دریبل روی دیفالت ( Default ) باشه با فشار دادن وسط انالوگ سمت راست این عمل انجام میگیره .
سپاسگذارم.

erno69
19-11-2010, 20:15
دوستان پچ PesEdit 0.5 هم اومد...!

تغییرات انجام شده به نقل از گروه PESEdit:
Complete 2. Bundesliga (all players with correct appearence, stats and boots; all teams with correct squads, numbers, kits, lineups & map locations
Complete kits configurations for Americas national teams
Corrected boots for more than 500 players
More than 20 new edit mode hairstyles
New boots (adiZero Cyan/White/Pink, adizero Green/White/Pink, Predator X Electricity/Red/White)
New kits (Aue, Cottbus, Düsseldorf)
New faces (Abate, Barrios, Biabiany, Fuchs, Fucile, Geromel, Holtby, Kuba, Lens, Robert Lewandowski, Lukaku, Neymar, Marica, Mario Suarez, Pieters, Piszczek, Prödl, Schwegler, Szalai, Zambrano)
Updated squads for Argentina, Brazil & Germany

3Dmajid
19-11-2010, 20:22
اینا تیم ایران و میسازن چرا تو هیچ کدوم از نسخه ها درستش نمیکنن ؟!!! :41:
کونامی خودش پچ نداره که تیم ایرانم درست بشه ؟
واقعا دلیلش چیه که درستش نمیکنن ؟!

R O O T
19-11-2010, 20:27
اینا تیم ایران و میسازن چرا تو هیچ کدوم از نسخه ها درستش نمیکنن ؟!!! :41:
کونامی خودش پچ نداره که تیم ایرانم درست بشه ؟
واقعا دلیلش چیه که درستش نمیکنن ؟!

دوست عزیز اینا بیان برزیلو درست کنن ایران پیشکش .نه خودش همچین پچی نداره ولی شاید تا چند وقت دیگه ادیتورهای ایرانی پچ لیگ برترو که ساختن داخلش ایران هم درست باشه:46:

Milad4171
19-11-2010, 23:29
این همه پچ میریزین چه فایده؟؟
بعد از اینکه من فیفا رو هم بازی کردم به نظر میرسه توی یه سری مسائل فیفا جلوتره
یکی از مهمترینش خطها توی مقعیت خطر ناک هست که داور هرجوری باشه خطا میگیره. اصلا تا حالا نشده که داور آوانتاژ بگیره
واقعا خیلی رو اعصابه
هم این هم موضوع آفساد گیری ها
اگه شما یه نفر تا آفساید داشته باشین پاس بدین به یار بغلیتون آفساید میگیره . چون یه نفر بهرحال تو آفساید بوده!!

erno69
20-11-2010, 00:07
این همه پچ میریزین چه فایده؟؟
بعد از اینکه من فیفا رو هم بازی کردم به نظر میرسه توی یه سری مسائل فیفا جلوتره
یکی از مهمترینش خطها توی مقعیت خطر ناک هست که داور هرجوری باشه خطا میگیره. اصلا تا حالا نشده که داور آوانتاژ بگیره
واقعا خیلی رو اعصابه
هم این هم موضوع آفساد گیری ها
اگه شما یه نفر تا آفساید داشته باشین پاس بدین به یار بغلیتون آفساید میگیره . چون یه نفر بهرحال تو آفساید بوده!!
بله قبول دارم این مشکلاتو...:13:
ولی این پچ ها بیشتر واسه بهبود ساختار تیم ها و ظاهر بازی هستش...
چندین شماره هستش که pes رو دور یکنواختی افتاده!!!

mnkamran
20-11-2010, 07:55
با سلام
به نقل از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در تاریخ 24 نوامبر (چهارشنبه 3 آذر) آپدیت جدیدی از سوی کونامی منتشر خواهد شد. متن انگلیسی خبر و اشکالاتی که رفع خواهد شد به شرح ذیل است:

KONAMI Announce New PES 2011 Update for November 24

Konami Digital Entertainment GmbH has revealed the content for the latest free update for its PES 2011 title.

The update will be automatically downloaded from 24th November, and adjusts the defender AI to allow for more consistent pressing from various situations and includes a series of alterations based on feedback from users. The difficulty and success rate of Rainbow Flicks has been adjusted to improve gameplay, while throw-ins can now be passed back to the taker. Cursor switching has been generally been improved including situations when the ball is crossed, while the way transfer fees are calculated in Master League has been reworked. Names above CPU players can also now be switched off as they mimic player settings. Shooting has also be tweaked to produce more realistic reactions and results depending on real-time situations.

Some chants within the game have also been refined or changed, and PC owners using relatively low-spec machines will also be able to find matches more easily within the game’s Legends mode.

good_messi
20-11-2010, 10:37
با سلام
این قسمت انتخاب دریبل ها که میگین کجاست من که پیدا نکردم
در ضمن یکی میگفت تو ترینینگ آموزش دریبل داره ولی ماله نداشت

treason_boys
20-11-2010, 11:03
Names above CPU players can also now be switched off as they mimic player settings.

خدا رو شکر بلاخره میشه این اسمای بالای سر بازیکنا رو برداشت:8:دیگه داشتم از حل این مسئله ناامید می شدم...ولی ظاهرا فقط میشه این حالت رو خاموش کرد، یعنی امکان این که مثله گذشته اسامی به گوشه صفحه منتقل بشه نیست:13:

golmohammadi
20-11-2010, 14:03
سلام بچه ها
DLC فکر کنم 2 تا اومده درسته ؟
اولی را من از خود گیم براحتی دانلود کردم
دومی دانلود میشه ولی ارور میده و نصب نمیشه
لینک dlc دومی یا آخری را بهم بدین ممنون میشم

بعد یه سوال در مورد پنالتی اخر بازی
چطور میشه موقع پنالتی گرفتن دروازبان کمتر شیزه بزنه ؟
مثلا وقتی حریف توپ را میزنه به بالا وسط من میپرم سریع میپره و از بغلش میره تو گل
باید یواش بپرم تا بگیره
راهش چیه ؟

babak_tour
20-11-2010, 14:34
سلام.
من داشتم بازی رو از توی خودش آپدیت میکردم که سر 100 درصد ارور داد. بعدشم هرچی می زنم میگه فایل خرابه. چی کارش کنم؟ راهی داره تا از بیرون بازی دانلودش کنم؟ توی سایتی که توی خود بازی نوشته بود چیزی برای دانلود نبود. فقط خبرش بود.
در ضمن راجع به bal editor . من نسخه ی اینگلیسی رو دانلود کردم. طبق نوشته ی راهنما بازی رو اجرا کردم و رفتم تو bal . بعدش با alt+tab اومدم بیرون دکمه ی لود رو زدم. اولش خودش کلی مهارت رو تیک زده بود، سرعت پاس بلن رو هم 99 گزاشته بود، بقیه رو هم 43. من تغییرات دادم و سیو کردم، ولی تغییری ایجاد نشد. حتی وقتی از بازی اومدم بیرون و دوباره رفتم تو. اینو باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنمایی کیند.

R O O T
20-11-2010, 14:39
سلام.
من داشتم بازی رو از توی خودش آپدیت میکردم که سر 100 درصد ارور داد. بعدشم هرچی می زنم میگه فایل خرابه. چی کارش کنم؟ راهی داره تا از بیرون بازی دانلودش کنم؟ توی سایتی که توی خود بازی نوشته بود چیزی برای دانلود نبود. فقط خبرش بود.
در ضمن راجع به bal editor . من نسخه ی اینگلیسی رو دانلود کردم. طبق نوشته ی راهنما بازی رو اجرا کردم و رفتم تو bal . بعدش با alt+tab اومدم بیرون دکمه ی لود رو زدم. اولش خودش کلی مهارت رو تیک زده بود، سرعت پاس بلن رو هم 99 گزاشته بود، بقیه رو هم 43. من تغییرات دادم و سیو کردم، ولی تغییری ایجاد نشد. حتی وقتی از بازی اومدم بیرون و دوباره رفتم تو. اینو باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنمایی کیند.

DLC 15 October

از ورژنهای دیگه استفاده کنین ببینین جواب میده

babak_tour
20-11-2010, 15:02
DLC 15 October

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز ورژنهای دیگه استفاده کنین ببینین جواب میده
سلام. نخسته برادر من. این لینک تو پست اول هم هست ولی دانلود نمیشه ظاهرا. من از وقتی پستو زدم تا حالا منتظرم صفحش بالا بیاد.
چند دقیقه بعد...
صفحه بالا اومده میگه باید اکانت پرمیوم رپیدباز داشته باشی. اگه میشه یه جای دیگه آپلود کنید.

romantic
20-11-2010, 20:28
سلام.
این سوال اولت رو قبلا تو همین تاپیک جواب دادن. فکر کنم باید فایل edit رو از پوشه کونامی حذف کنی و بعد اقدام به آپدیت از خود بازی

golmohammadi
20-11-2010, 20:42
سلام
خودم یه dlc یافتم
و کپی کردم کار کرد
به تاریخ 2011.10.15
فکر کنم همین باشه اخرش
چون اگر این نبود تو گیم پیغام میداد اپدیت جدید هست
از اینجا میتونید دانلود کنید :
لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
20-11-2010, 20:52
سلام. نخسته برادر من. این لینک تو پست اول هم هست ولی دانلود نمیشه ظاهرا. من از وقتی پستو زدم تا حالا منتظرم صفحش بالا بیاد.
چند دقیقه بعد...
صفحه بالا اومده میگه باید اکانت پرمیوم رپیدباز داشته باشی. اگه میشه یه جای دیگه آپلود کنید.
لینک صفحه اول اصلاح شد... لینکش مال هات فایله امسال نمی دونم چرا لینک های اصلی این دانلود ها از توی پورتال کونامی بیرون درز نکرد:41:

babak_tour
20-11-2010, 21:51
این سوال اولت رو قبلا تو همین تاپیک جواب دادن. فکر کنم باید فایل edit رو از پوشه کونامی حذف کنی و بعد اقدام به آپدیت از خود بازی
اصلا پوشه ی ادیتی در کار نیست

babak_tour
20-11-2010, 22:18
سلام
خودم یه dlc یافتم
و کپی کردم کار کرد
به تاریخ 2011.10.15
فکر کنم همین باشه اخرش
چون اگر این نبود تو گیم پیغام میداد اپدیت جدید هست
از اینجا میتونید دانلود کنید :
لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F76149391%2F2963380%2F15.10_download_and_edit.rar. html)
دمت گرم. کار کرد

charlize
21-11-2010, 00:25
بمیرن با این فوتبال ساختنشون! گند زدن رفته...قبلی ها رو میشد تحمل کرد اما این...!
دیگه فلش بازی میکنم اما سمت این مسخره نمیرم!
100 خورده ای ساعت بازی کردم(همون میزان ساعتی که خودش میگه) تا بهش عادت کنم اما مگه میشه؟!
هر بار یه چی مسخره ازش میبینی!
داوری فاجعه! (بازیکنشون با پا رفت تو سینه یار من (دقیقا صحنه ژابی آلونسو تو فینال جام جهانی) و بخاطر باگ های زیبای بازی، پاش از تو بدن یارم رد شد و تعادلش بهم خورد..داور خطا برا اونا گرفت!!!!!)

تفکر بازیکنا در حد قابلمه! بازیکن میبینه توپ داره لو میره اما مثه خر سرش رو انداخته پایین و همینطور میدوئه!!! یا تک با تک شده و دوساعت برا خودش تفکر میکنه که با کجای پاش توپ رو بزنه و آخر سر هم که تصمیم کبری رو میگیره، دروازه بان تو بغلشه!

استپ کردنهاش رو که نگو! اگه یه استپ درست و حسابی تونستید انجام بدید! استپ میکنه برا اونا!!

50 بار حمله میکنی، یا توپ هات تو آسمون میرن(بازکن ریت 105 با ریت شوت های بالای 95!) یا دروازه بان میگیره..ماشالله دروازه بان-ه مخلوطی از کاسیاس-بوفون-سزار-الیور کان-اشمایکل و...! عمرا اگه 3 بار با یه میزان شوت کنی و توپ ها یه جا برن! یه بارگل میشن..یه بار تو آسمون و اون یکی هم به زور میرسه به دروازه بان!! مگه میشه؟!
اما حالا دروازه بان و دفاع های تو...یه توپ میاد رو گل تو، دروازه بان ریت 98ت گل بخودی میزنه اینقدر ارادت داره به تیم حریف!! شروع مجدد ها فاحعه..موقع ضد حمله منظورمه...ضربه تا نیمه زمین خودت نمیرسه! دفاع ها ماشالله همه استاد اسدی! توپ از جلوش رد میشه و اونم نگاه میکنه!!!

جای گیری بازیکنها جک! بخصوص مهاجم ها...در 90 درصد مواقع؛ اینزاگی! همش تو آفسایدن! قشنگیش هم اینه که وقتی پاس میدی و چندتا گزینه داره کامپیوتر، قشنگ توپ میره برا اونیکه تو افسایده! بدبختی ول کن هم نیستن! همونطور تو آفساید میمونن!

پاسهاش...گفتم 100 خورده ای ساعت بازی کردم اما باز نتونستم یه بازی 5 دقیقه بدون پاس اشتباه رو تموم کنم! یکی از دوستان اون اوایل یادمه میگفت چرا تعداد پاس ها رو نمیزنه...دلیلش مشخصه! چون میدونستن همه بالای 70 درصد پاسهاشون رو خراب میکنن! یکی از دوستان میگفت پاس توی عمق 40 متری یندازه..عزیز من..شما دقیقا همونجایی که میخوای میندازی؟! فرضا آره...چند بار میتونی اینکار رو کنی؟! پاس 40 متری میندازه اما هرجا خودش بخواد!

انتخاب بازیکنش واقعا یه شاهکاره...یه بازیکن از اونا ضد حمله بزنه، دو تا از یارای تو میوفتن دنبالش و دیگه مگه میشه بازیکنی که تویه دفاع داری رو انتخاب کنی؟! هرچی یار عوض میکنی، هی اون دوتا پشت سری رو عوض میکنه!!
خیلی وقتها هم که خودش قاطی میکنه! وقتی توپ بین دوتاشون بیوفته، هر ثانیه یکی رو انتخاب میکنه و گیجت میکنه تا توپ لو بره!!

بازیکن ها نحوه بازیشون بسته به اینه که با تو باشن یا حریف! مثلا مسی...با کامپیوتر باشه، مگه میشه توپ رو ازش بگیری؟! اما وقتی یار توئه، با یه تنه میره قاطی باقالی ها!!

سیستم تعویض و ایناش فاجعه..بعضی وقتها اینقدر یاریکنی رو که میخوای انتخاب نمیکنه که بیخیال میشی!

مسترلیگ در حد گوجه! سزار با ریت 98، هر نیم فصل رو تویه یه تیم میگذرونه!! بعد 3-4 فصل هم که کلا باید با کلی بدهی، سهام رو بفروشی!( : دی )...سیستم روحی بازیکن ها هم که بی نظیر! 10 تا میزنی، همه بنفش! میبازی، همه بنفش!! تیم اول دنیا هم هستی خیر سرت!

شما ببین هر سال داره یه شیوه جدید میده بیرون کونامی...3-4 نسخه آخر رو من یادمه، هیچ کدوم شبیه هم نیستن! همه زمین تا آسمون فرق دارن باهم! خب این چی رو نشون میده جز اینکه خودشون هم نمیدونن چی دارن میکنن؟! بجای اینکه تویه نسخه بعد، بیان ضعف های نسخه قبل رو برطرف کنن(که ماشالله اونقدر زیاد هست که خودش 2-3 تا نسخه جدید میطلبه)، هر سال یه بازی جدید میده بیرون با کلی باگ!

تازه من خیلی تحملش کردم! (چون سالهاس دارم بازی میکنم؟!)...برا 4 تا از دوستام بردم بازی رو، فقط یکیشون بیشتر از 1 ساعت تحملش کرد که اونم عشقه pesه...که البته بعد 2 ساعت پاک کرد بازی رو!!

بجای اینکه بیان بازی رو درست کنن، اومدن واسم گونی و شکلات میذارن به عنوان توپ! :|

من نمیدونم یعنی خودشون یه بار نشستن بازی کنن؟!!

خلاصه اینکه اصلا ارزش نداره...حیف وقت که بذاری پاش...تنها نکته مثبت بازی، تکنیک هاش هستن که اونم با همه میشه انجام داد و عملا هیچ برتری نیست!

golmohammadi
21-11-2010, 10:36
دمت گرم. کار کرد
خواهش میکنم
راستی بچه ها یه سوال
من وقتی اپدیت کردم تمام سیوهای قبلی پاک شدند
الان از سیوهای بازیم کپی دارم
چطوری میتونم کاری کنم بازی اپدیت بشه اما سیمهای خودم بمونه
مثلا واسه تیمهای ملی بازیکنان دیگه ای اوردم که دعوت کردن دوباره اینها کلی مصیبته برام

babak_tour
21-11-2010, 10:49
لینک صفحه اول اصلاح شد... لینکش مال هات فایله امسال نمی دونم چرا لینک های اصلی این دانلود ها از توی پورتال کونامی بیرون درز نکرد:41:
سلام رئیس.:31: اینو ریختم، نقل و انتقالات درست شد. فقط پیرهن بعضی تیما مثل برزیل یا لیورپول درست نشد. لیگ دسته دو انگلیس هم اضافه شد اینا مال فایل ادیت اضافشه؟ اگه فایل ادیتو نریزم آپدیت جدا کار میکنه؟

mnkamran
21-11-2010, 11:25
بمیرن با این فوتبال ساختنشون! گند زدن رفته...قبلی ها رو میشد تحمل کرد اما این...!
100 خورده ای ساعت بازی کردم(همون میزان ساعتی که خودش میگه) تا بهش عادت کنم اما مگه میشه؟!
داوری فاجعه! (بازیکنشون با پا رفت تو سینه یار من (دقیقا صحنه ژابی آلونسو تو فینال جام جهانی) و بخاطر باگ های زیبای بازی، پاش از تو بدن یارم رد شد و تعادلش بهم خورد..داور خطا برا اونا گرفت!!!!!)

تفکر بازیکنا در حد قابلمه! بازیکن میبینه توپ داره لو میره اما مثه خر سرش رو انداخته پایین و همینطور میدوئه!!! یا تک با تک شده و دوساعت برا خودش تفکر میکنه که با کجای پاش توپ رو بزنه و آخر سر هم که تصمیم کبری رو میگیره، دروازه بان تو بغلشه!

استپ کردنهاش رو که نگو! اگه یه استپ درست و حسابی تونستید انجام بدید! استپ میکنه برا اونا!!

50 بار حمله میکنی، یا توپ هات تو آسمون میرن(بازکن ریت 105 با ریت شوت های بالای 95!) یا دروازه بان میگیره..ماشالله دروازه بان-ه مخلوطی از کاسیاس-بوفون-سزار-الیور کان-اشمایکل و...! عمرا اگه 3 بار با یه میزان شوت کنی و توپ ها یه جا برن! یه بارگل میشن..یه بار تو آسمون و اون یکی هم به زور میرسه به دروازه بان!! مگه میشه؟!
اما حالا دروازه بان و دفاع های تو...یه توپ میاد رو گل تو، دروازه بان ریت 98ت گل بخودی میزنه اینقدر ارادت داره به تیم حریف!! شروع مجدد ها فاحعه..موقع ضد حمله منظورمه...ضربه تا نیمه زمین خودت نمیرسه! دفاع ها ماشالله همه استاد اسدی! توپ از جلوش رد میشه و اونم نگاه میکنه!!!

جای گیری بازیکنها جک! بخصوص مهاجم ها...در 90 درصد مواقع؛ اینزاگی! همش تو آفسایدن! قشنگیش هم اینه که وقتی پاس میدی و چندتا گزینه داره کامپیوتر، قشنگ توپ میره برا اونیکه تو افسایده! بدبختی ول کن هم نیستن! همونطور تو آفساید میمونن!

پاسهاش...گفتم 100 خورده ای ساعت بازی کردم اما باز نتونستم یه بازی 5 دقیقه بدون پاس اشتباه رو تموم کنم! یکی از دوستان اون اوایل یادمه میگفت چرا تعداد پاس ها رو نمیزنه...دلیلش مشخصه! چون میدونستن همه بالای 70 درصد پاسهاشون رو خراب میکنن! یکی از دوستان میگفت پاس توی عمق 40 متری یندازه..عزیز من..شما دقیقا همونجایی که میخوای میندازی؟! فرضا آره...چند بار میتونی اینکار رو کنی؟! پاس 40 متری میندازه اما هرجا خودش بخواد!

انتخاب بازیکنش واقعا یه شاهکاره...یه بازیکن از اونا ضد حمله بزنه، دو تا از یارای تو میوفتن دنبالش و دیگه مگه میشه بازیکنی که تویه دفاع داری رو انتخاب کنی؟! هرچی یار عوض میکنی، هی اون دوتا پشت سری رو عوض میکنه!!
خیلی وقتها هم که خودش قاطی میکنه! وقتی توپ بین دوتاشون بیوفته، هر ثانیه یکی رو انتخاب میکنه و گیجت میکنه تا توپ لو بره!!

بازیکن ها نحوه بازیشون بسته به اینه که با تو باشن یا حریف! مثلا مسی...با کامپیوتر باشه، مگه میشه توپ رو ازش بگیری؟! اما وقتی یار توئه، با یه تنه میره قاطی باقالی ها!!

سیستم تعویض و ایناش فاجعه..بعضی وقتها اینقدر یاریکنی رو که میخوای انتخاب نمیکنه که بیخیال میشی!

مسترلیگ در حد گوجه! سزار با ریت 98، هر نیم فصل رو تویه یه تیم میگذرونه!! بعد 3-4 فصل هم که کلا باید با کلی بدهی، سهام رو بفروشی!( : دی )...سیستم روحی بازیکن ها هم که بی نظیر! 10 تا میزنی، همه بنفش! میبازی، همه بنفش!! تیم اول دنیا هم هستی خیر سرت!

شما ببین هر سال داره یه شیوه جدید میده بیرون کونامی...3-4 نسخه آخر رو من یادمه، هیچ کدوم شبیه هم نیستن! همه زمین تا آسمون فرق دارن باهم! خب این چی رو نشون میده جز اینکه خودشون هم نمیدونن چی دارن میکنن؟! بجای اینکه تویه نسخه بعد، بیان ضعف های نسخه قبل رو برطرف کنن(که ماشالله اونقدر زیاد هست که خودش 2-3 تا نسخه جدید میطلبه)، هر سال یه بازی جدید میده بیرون با کلی باگ!

تازه من خیلی تحملش کردم! (چون سالهاس دارم بازی میکنم؟!)...برا 4 تا از دوستام بردم بازی رو، فقط یکیشون بیشتر از 1 ساعت تحملش کرد که اونم عشقه pesه...که البته بعد 2 ساعت پاک کرد بازی رو!!

بجای اینکه بیان بازی رو درست کنن، اومدن واسم گونی و شکلات میذارن به عنوان توپ! :|

خلاصه اینکه اصلا ارزش نداره...حیف وقت که بذاری پاش...تنها نکته مثبت بازی، تکنیک هاش هستن که اونم با همه میشه انجام داد و عملا هیچ برتری نیست!

با سلام
علیرغم عشق و علاقه ای که به این بازی دارم و چندین بار به خاطر انجام بازی، تا مرز دعوا و درگیری با اهل و عیال پیش رفته ام!!، علیرغم عادت چندین و چند ساله و اعتیادی که به این فوتبال کونامی پیدا کرده ام، کلاً علیرغم میل باطنی ام، تمام مواردی را که فرموده اید بدون هیچ کم و کاستی تایید می کنم. متاسفانه با این ورژن PES اصلاً حال نمی کنم. بدبختی هم اینه که نمی تونم ازش دل بکنم! شاید با آپدیت 24نوامبر کمی بهتر بشه. البته امیدوارم. تا خدا چه خواهد...
خوش و خوشحال و تندرست باشید.

Alireza.M67
21-11-2010, 11:47
شاید خیلی ایراد از این بازی بشه گرفت ولی بنده به شخصه به هیچ وجه ایراداتی که به سیستم پاس کاری توی بازی گرفته میشه رو قبول ندارم .

کسایی که با سیستم پاسکاری مشکل دارن، یا هنوز با کنترلر Xbox360 بازی نکردن یا هنوز به اون سیستم پاسکاری آماتور قدیمی عادت دارن و نمیتونن با این سیستم پاس پیشرفته و حرفه ای ارتباط برقرار کنن .

سیستم پاس توی این بازی فوق العادست ، دقیقا توپ همونجایی میره که با آنالوگ کنترلر 360 بهش اشاره می کنی و این فرصت خوبی رو فراهم میکنه واسه کسایی که علاقه به فضاسازی و پاس توی عمق دارن . خیلی موقعیت های خوبی رو میشه با این سیستم خلق کرد که توی ورژن های قبلی نمیشد .

Spaniuly
21-11-2010, 12:01
خواهش میکنم
راستی بچه ها یه سوال
من وقتی اپدیت کردم تمام سیوهای قبلی پاک شدند
الان از سیوهای بازیم کپی دارم
چطوری میتونم کاری کنم بازی اپدیت بشه اما سیمهای خودم بمونه
مثلا واسه تیمهای ملی بازیکنان دیگه ای اوردم که دعوت کردن دوباره اینها کلی مصیبته برام

سلام اسماعیل خوبی جیگر...:31:
اصولا که این کار امکان پذیر نیست که ادیت فایل ورژن قدیم رو برای ورژن جدید استفاده کنی ولی ادیتور مخصوص PES Editor که محصول شخصی به اسم W!lD هست این امکان رو پارسال گذاشته بود که ادیت فایل رو به ورژن های مختلف تبدیل می کرد هم آپگرید می کرد هم داونگرید... ولی خوب من همیشه دستی می ساختم ادیت فایل هام رو چون از نظرم نمی تونه خیلی درست باشه

سلام رئیس.:31: اینو ریختم، نقل و انتقالات درست شد. فقط پیرهن بعضی تیما مثل برزیل یا لیورپول درست نشد. لیگ دسته دو انگلیس هم اضافه شد اینا مال فایل ادیت اضافشه؟ اگه فایل ادیتو نریزم آپدیت جدا کار میکنه؟
علیک سلام پلیس :31:
والا من از ادیت فایل داخل اون فایل RAR اطلاعی ندارم ولی برزیل و لیورپول امسال آفیشلی لایسنس نشدن با این آپدیت رسمی ها هم درست بشو نیستن مگه اینکه بعدا لایسنس کنه و یه DLC بده...

آره بابا اون ادیت فایل رو خارجکی خودشون جور کردن به نظر من اصلا بیخیال اون ادیت فایل شو فقط اون dlc رو بریز:46:

اینم بگم من برخلاف 2 سال گذشته اصلا اطلاعات جالبی در زمینه PES ندارم امسال... چون بازی نمی کنم تو کار ادیتش هم نیستم اصلا... معذرت می خوام از فن های بازی ولی حقیقتا نا امید شدم از این بازی... رو کنسول دارم فیفا 11 می زنم... من پارسال کنسول نداشتم حالا می بینمم چرا کنسولی ها به PES نگاه هم نمی کردن نگو یه چیزی بود... فیفا نکست واقعا انتظار رو بالا می بره تا حدی که PES بازی محسوب نمیشه از دید کسی که فیفا (بخصوص 11) رو بازی کنه

شاید خیلی ایراد از این بازی بشه گرفت ولی بنده به شخصه به هیچ وجه ایراداتی که به سیستم پاس کاری توی بازی گرفته میشه رو قبول ندارم .

کسایی که با سیستم پاسکاری مشکل دارن، یا هنوز با کنترلر Xbox360 بازی نکردن یا هنوز به اون سیستم پاسکاری آماتور قدیمی عادت دارن و نمیتونن با این سیستم پاس پیشرفته و حرفه ای ارتباط برقرار کنن .

سیستم پاس توی این بازی فوق العادست ، دقیقا توپ همونجایی میره که با آنالوگ کنترلر 360 بهش اشاره می کنی و این فرصت خوبی رو فراهم میکنه واسه کسایی که علاقه به فضاسازی و پاس توی عمق دارن . خیلی موقعیت های خوبی رو میشه با این سیستم خلق کرد که توی ورژن های قبلی نمیشد .
تائید میشه پاسکاری واقعا خوبه ولی این اصلا راضی کننده نیست به تنهایی قبول داری؟

M3HRD@D
21-11-2010, 14:04
دوستان یکی پیدا بشه نحوه درست پنالتی زدن رو تو pes11 به ما بگه پدرم رو در آورده پدر سوخته:31:؟

popowoody
21-11-2010, 14:57
باید دکمه شوت رو بزنی وقتی به توپ نزدیک شد جهت رو بگیر ! کیییییییییییه کییییییییییییه

LiverBarca
21-11-2010, 15:44
کیییییییییییه کییییییییییییه
هیچکس،من بودییم:31:...

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

دوستان این dlc جدید که میاد پیراهن لیور رو درست میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

LiverBarca
21-11-2010, 15:49

منون از نقد عالیت،منم باهات موافقم....:5:

babak_tour
21-11-2010, 16:09
علیک سلام پلیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا من از ادیت فایل داخل اون فایل RAR اطلاعی ندارم ولی برزیل و لیورپول امسال آفیشلی لایسنس نشدن با این آپدیت رسمی ها هم درست بشو نیستن مگه اینکه بعدا لایسنس کنه و یه DLC بده...

آره بابا اون ادیت فایل رو خارجکی خودشون جور کردن به نظر من اصلا بیخیال اون ادیت فایل شو فقط اون dlc رو بریز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بگم من برخلاف 2 سال گذشته اصلا اطلاعات جالبی در زمینه PES ندارم امسال... چون بازی نمی کنم تو کار ادیتش هم نیستم اصلا... معذرت می خوام از فن های بازی ولی حقیقتا نا امید شدم از این بازی... رو کنسول دارم فیفا 11 می زنم... من پارسال کنسول نداشتم حالا می بینمم چرا کنسولی ها به PES نگاه هم نمی کردن نگو یه چیزی بود... فیفا نکست واقعا انتظار رو بالا می بره تا حدی که PES بازی محسوب نمیشه از دید کسی که فیفا (بخصوص 11) رو بازی کنه
در کل ققبولت دارم. در وحله ی اول دلچسب نیست. ولی انقدر هم بد نیست. به نظر شخصی من خیلی طبیعی کردنش. البته رخداد های غیر طبیعی هم توش بوجود اومده که بعضی وقط ها اعصاب خورد کن میشه. ولی در کل امتیاز زیاد پایینی نمیدم بهش. مهم باهم بودنه، اینکه 2 ، 3 و حتی 4تایی دور هم باشیم و کلی حال کنیم.

M A X I M U M
21-11-2010, 16:23

چارلیز جون من از وقتی این بازی دستم اومده حداقل حداقلش روزی دارم 5 ساعت بازی می کنم البته متوسطش
تمام اینایی که میگی درسته به جز سیستم پاس که واقعا بی نظیره و من خیلی باهاش حال می کنم
بازم میگم تمام حرفات درسته و من تاییدش می کنم
من خودم الان مسترلیگ میرم بعد این همه بازی کردن به درک خوبی از بازی رسیدم و تقریبا تاپ پلیر رو هم راحت می برم حالا چه 1-0 یا چه 5-0
خلاصه بازیم خوب شده و تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم اما چیزی که منو عذاب میده نوه زدن این گل هاست
در بازی فوتبال گل مهم ترین چیزه تو تمام 90 دقیقه رو حمله کنی اما گل نزنی فایده نداره
برای مثال من با رئال مادرید جلوی والنسیا بازی می کنم بنده خدا والنسیا داره 92 دقیقه دفاع می می کنه اما من نمیتونم گل بزنم چرا ؟ چون میخوام با تاکتیک های خودم برم جلو به قول معروف قشنگ گل بزنم اما مگه میشه
آخرش اعصابم خورد میشه میرم با کریس چند نفرو دریبل می کنم و سانتر می کنم عین اب خوردن گل میزنم اما این گل واسه من خوشحالی نداره
لذتی نمی برم از بازی
از پشت 18 با کریستیانو شوت هایی میزنم که واقعا متعجب میشی من کامل کامل تمام دستورات داخل بازی رو هم خوندم در قسمت کنترل ها و حتی بر اون اساس هم تمرین کردم تا بازی رو یاد بگیرم
یه بار یه شوتی زدم با کریس فکر کنم 700-800 کیلومتر !!! سرعت داشت اما دروازه بان آورال ریتینگ 62 اومد توپو بهتر از کاسیاس مهار کرد !!!
اون وقت بد حرصت می گیره
دیشب یه بار با پدرو لئون و یه بار با یوان گورکوف دوتا گل از راه دور با شوت به اینتر زدم اینقدر ذوق کرده بودم که حد نداشت
واقعا گل های قشنگی بودن و لذت بخش
اما این فوتبال طوری شده که فقط و فقط مجبوری سانتر کنی تا گل بزنی
پاسکاری روون و خوب شده اما دیگر باگ های بازی این تاثیر پاسکاری رو کمرنگ می کنه و در خیلی از مواقع از بین می بره
داوری واقعا بزرگترین ابهام این بازیه در یه سری از مواقع عالی کار می کنه اما ساده ترین توپ هارو اشتباه می کنه
من با راموس به بهترین شکل ممکن تکل میزنم و از کنار قشنگ توپ حریف رو می گیرم و بازیکن حریف اصلا زمین هم نمیخوره و بلند میشه تا دوباره توپو بگیره اما داور خطا می گیره
اینجاست که آرزو می کنی بری دوباره 2010 بازی کنی
حالا 10 تا مورد مثل همینو کنار هم و در یک بازی ببینی احتمالا اعصابت خیلی بد خط خطی میشه
در مورد دفاع فقط همینو بگم که من اوایل که بازی می کردم وقتی توپ در محوطه جریمه میومد کنترل بازیکن غیرممکن میشد
درست مثل گفته خودت هی الکی الکی Cursor رو عوض می کنه خود کامپیوتر و حریفم استفاده می کنه و گل میزنه که اینم خیلی نکته بدیه
من چون یه مدت با خود تنظیمات کونامی هم تمرین کردم یاد گرفتم که در هنگامیکه توپ در هواست باید با R2 بازیکن رو کنترل کرد که خیلی کمک کرد
یعنی هر موقع در محوطه جریمه توپ رفت هوا مثلا سانتر شد با R1 بازیکنتو عوض نکن یه بازیکن که انتخاب شد همونو با R2 نگه دار و خودت ببر به طرف مسیری که توپ داره میاد
و کلی کلی آموزش دیگه که باعث شد همچین پیشرفت کنم
منم از شکل و شمایل کلی بازی خوشم نیومد اما PES دیگه چیکار میشه کرد

Saeed System
21-11-2010, 16:36
سلام..

طریقه پنالتی زدن رو بلد نیستم ..

ممنون میشم یاد بدید..

هیچوقت نمیره تو دروازه....هز جهتی بشوتم میره بیرون....

دیگه 2 ساله از pes2009 ه بعد نمی تونم پنالتی بزنم نه تنها من بلکه لقیه دوستانم و برادرم

مرسی..

popowoody
21-11-2010, 16:38
اول دکمه شوت رو میزنی بعد از اینکه به توپ نزدیک شد جهت رو بگیر نه از همون اول

3Dmajid
21-11-2010, 17:27
من یه نفره زیاد بازی نکردم که بفهمم دوستان چی میکشن :31: ولی همش دو نفره بازی میکنم که انصافا خیلی حال میده :20:
مخصوصا پاس کاریش :31: قبول دارم که داور خیلی بد قضاوت میکنه بعضی وقتا، ولی چی کار کنیم دیگه یکی از نکات مهم بازی فوتبال اشتباه داوریه :46: :31:

mj77
21-11-2010, 18:48
خدا رو شکر بلاخره میشه این اسمای بالای سر بازیکنا رو برداشت:8:دیگه داشتم از حل این مسئله ناامید می شدم...ولی ظاهرا فقط میشه این حالت رو خاموش کرد، یعنی امکان این که مثله گذشته اسامی به گوشه صفحه منتقل بشه نیست:13:
میشه اسم بازیکنانو از روشون برداشت؟ چطور؟

javadlf
21-11-2010, 19:03
این DLC که از طریق خود بازی دانلود میشه رو من از داخل خود بازی دانلود کردم.

حالا می خوام بدونم فایلش رو کجا می ریزه، چون می خوام ببرم برای یکی از دوستام.

اصلا می شه این کار رو کرد؟

LiverBarca
21-11-2010, 19:53
چرا نشه،تو این مسیر قرار داره:C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI....کنامی رو وردار و ببر بریز تو همین ادرس برای یه pc دیگه...حله؟؟؟؟؟

shahabprince
21-11-2010, 20:54
بچه ها پچ جدید 0.5 اومد. اینم لینک دانلود:

* Complete 2. Bundesliga (all players with correct appearence, stats and boots;
all teams with correct squads, numbers, kits, lineups & map locations
* Complete kits configurations for Americas national teams
* Corrected boots for more than 500 players
* More than 20 new edit mode hairstyles
* New boots (adiZero Cyan/White/Pink, adizero Green/White/Pink, Predator X
Electricity/Red/White)
* New kits (Aue, Cottbus, Düsseldorf)
* New faces (Abate, Barrios, Biabiany, Fuchs, Fucile, Geromel, Holtby, Kuba, Lens,
Robert Lewandowski, Lukaku, Neymar, Marica, Mario Suarez, Pieters, Piszczek,
Prödl, Schwegler, Szalai, Zambrano)
* Updated squads for Argentina, Brazil & Germany

malkemid
21-11-2010, 20:59
من الان پچ 0.4 رو دارم همه چیش کامله...دیگه پچ جدید چی داره؟

shahabprince
21-11-2010, 21:07
من الان پچ 0.4 رو دارم همه چیش کامله...دیگه پچ جدید چی داره؟

به پچ جدید اینا اضافه شده:

Electricity/Red/White)
* New faces (Abate, Barrios, Biabiany, Fuchs, Fucile, Geromel, Holtby, Kuba, Lens,

R O O T
21-11-2010, 21:25
بچه ها پچ جدید 0.5 اومد. اینم لینک دانلود:

Electricity/Red/White)

دوست عزیز به تاپیک ادیت بازی سر بزنید گذاشته شده بود :20:

تاپیک ادیت pes 2011

پچ 0.5

dik
21-11-2010, 22:47
Дttractive ζجان ممنون از راهنمایی تون اگه میشه از اموزشهایی که یاد گرفتی برامون بنویسی تاماهم یاد بگیریم واستفاده ببریم

senaps
21-11-2010, 23:49
ای ول.....اقا راستش من بعد از خیلی مدت ها که با کیبرد بازی میکردم!!!(2006) 2010 رو گرفتم و کلی بازی کردم با پسر خاله هام....
حالا هم نسخه ی 11 رو گفرتم ولی یه مشکلی دارم:
اقا این داداش من خیلی خشنه!! مثلا من دارم میرم تو محوطه ی جریمه،یه دفعه یه تکل میزنه بازیکنم 7 تا پشتک میزنه و بعدش می افته....اونوخت داور میاد خاط میگیره و به طرف تذکر جدی میده!!
شوت کردن واقعا مسخره هستش...ولی گرافیکش فوق العاده زیبا هستش....
میشه بگین ما از کجا اموزش بازی کردن رو بگیریم؟!!
مثلا چیزایی که من یادمه از فوتبال بازی کردن،برا همون اقای پلی استیشن 1 هستش...که دوران اوج فوتبالم بود که هر کی می اومد جلو 10-12 تا گل میخورد و می رفت!!!
ولی حالا حتی 1-2 هم نمیتونم انجام بدم...بازیم با اون دو تا انالوگ ها صفر مطلقه!! کلا چجوری میتونم اموزش درست حسابی بگیرم؟!!
این بازی خودش تو بخش ترینینگش نداره قسمتی یا پجی چیزی که اضافه بشه که به من بگه مثلا برای انجام فلان کار،اینجوری بکن؟

بعدشم خیلی تنظیمات جدید اومده توش که برا من خیلی سنگینه!!!
میشه بگین منچستر رو چجوری تنظیم کنم که بشه باهاش خوب بازی کرد؟!!! من عاشق منچسترم ولی خوب هیچ غلطی نمیتونم باهاش بکنم...

romantic
22-11-2010, 02:25
سلام..

طریقه پنالتی زدن رو بلد نیستم ..

ممنون میشم یاد بدید..

هیچوقت نمیره تو دروازه....هز جهتی بشوتم میره بیرون....

دیگه 2 ساله از pes2009 ه بعد نمی تونم پنالتی بزنم نه تنها من بلکه لقیه دوستانم و برادرم

مرسی..
از 2010 مشکل پنالتی داری و هنوز راه حلش رو کشف نکردی؟ خوب زودتر میپرسیدی. معلومه تا حالا خودت و رفیقات بدون ترس تو محوطه جریمه میزدین پای همدیگه رو قلم میکردین خیال جمع که گل نمیشه :31:
حالا از شوخی گذشته با اینکه اون دوستمون هم جوابت رو داد من هم این رو میذارم که کاملتره. قبلا هم چند بار واسه بقیه گذاشتم

good_messi
22-11-2010, 10:08
با سلام
این قسمت انتخاب دریبل ها که میگین کجاست من که پیدا نکردم
در ضمن یکی میگفت تو ترینینگ آموزش دریبل داره ولی ماله من نداشت

اگه ممکنه به این سوال هم جواب بدید

deraz
22-11-2010, 11:15

منم موافقم مخصوصا پاس تو عمقها ش خيلي عاليه . ولي چيزاي توپ ديگه اي هم داره كه بعضي از بچه ها كم لطفي مي كنن و با چند دست بازي ميان نظر مي دن و همه چي رو زير سوال مي برن . اين بازي براي اونايي كه بازي هاي تيمي و تركيبي انجام مي دن فوق العادس اما براي اونايي كه از اول عادت كردن يه بازيكني سرعتي يا دريبل زن رو بردارن و سرشون بندازن پايين برن گل بزن ضد حاله .كه بهتره يا سبكشونو عوض كنن يا بازيشونو . در كل بازي خيلي طبيعي تر شده ولذتش بيشتر . فقط چندتا باگ كوچيك داره كه اميدوارم برطرف بشه

hoha881
22-11-2010, 11:27
من که از این دسته دایموند 4 تومنی ها استفاده میکنم هم مشکلی با جهت پاس ندارم.
الان از بس با این دسته بازی کردم دکمه هاش حساسیتشون در حد لمسی شده.البته عمر دسته های ارزون یکی دو ماه هست .
ولی خوب احتمالا دسته 360 بهتر هست .ولی خیلی بزرگه.

golmohammadi
22-11-2010, 12:18
سلام
اینجا کیا با بارسلون بازی میکنند ؟
این دروازه بان بد جوری ضعیفه
این والدز آبرومونو برد
اگه گلهایی را که خورده نشونتون بدم میمیرین از خنده
چیکار میشه کرد تا حداقل مثل یک دروازه بان معمولی عمل کنه ؟

malkemid
22-11-2010, 13:03
سلام
اینجا کیا با بارسلون بازی میکنند ؟
این دروازه بان بد جوری ضعیفه
این والدز آبرومونو برد
اگه گلهایی را که خورده نشونتون بدم میمیرین از خنده
چیکار میشه کرد تا حداقل مثل یک دروازه بان معمولی عمل کنه ؟

من با کاسیاس یه گلهایی خوردم که ببینی میمیری از خنده...کلا دروازه بانهاش سوتی زیاد میدن..

Saeed System
22-11-2010, 17:43
سلام چه طوری میشه مستقیم بریم پنالتی بازی کنیم؟

من هرچی دنباله گزینه پنالتی گشتم نبود...

منظورم اینه که بدون بازی اصلی از اول بریم پنالتی بازی...

تویه قسمت تمرینی هم پیدا نکردم...

Milad4171
22-11-2010, 19:32
سلام چه طوری میشه مستقیم بریم پنالتی بازی کنیم؟

من هرچی دنباله گزینه پنالتی گشتم نبود...

منظورم اینه که بدون بازی اصلی از اول بریم پنالتی بازی...

تویه قسمت تمرینی هم پیدا نکردم...

برو تو بخش تمرین
برو بخش ضربات آزاد
توپ رو ببر تو محوطه جریمه میشه پنالتی!

Mohammad King
22-11-2010, 19:58
سلام

تا حاا چند بار در این مورد سوال کردم.

توی ضربات ایستگاهی کامپیوتر بیشترشون را گل میکنهولی من نمیتونم؟

وقتی با شوت که میزنم توپو خیلی محمک میزنه ولی کامپیتر خیلی قشنگ و تکنیکی میزنه.

من چه جوری باید بزنم؟

Alireza.M67
22-11-2010, 23:22
سلام

تا حاا چند بار در این مورد سوال کردم.

توی ضربات ایستگاهی کامپیوتر بیشترشون را گل میکنهولی من نمیتونم؟

وقتی با شوت که میزنم توپو خیلی محمک میزنه ولی کامپیتر خیلی قشنگ و تکنیکی میزنه.

من چه جوری باید بزنم؟

ضربه آزاد زدن تو این بازی 1001 اصل داره که باید رعایت کنی .
من 5 تاشو من باب مثال می گم ::31:

1 - در فاصله ی خیلی نزدیک به محوطه جریمه پایین رو بگیر و بعد شوت کن .
2 - در فاصله نزدیک به محوطه شوت کن بعد دکمه ی پاس رو بگیر .
3 - در فاصله متوسط شوت معمولی بزن .
4 - در فاصله زیاد شوت کن بعد دکمه ی پاس تو عمق رو بگیر .
5 - در فاصله ی خیلی زیاد اول بالا رو بگیر بعد شوت کن .

البته این 5 تا راحت ترین روش ها بودن و روشهایی دیگه مثل 2 نفره ضربه آزاد زدن و پاس تو عمق دادن و از کنار دفاع رد کردن و ... هم وجود دارن که تا حدی سخت تر هستن .

mhadishirani
23-11-2010, 17:56
ضربه آزاد زدن تو این بازی 1001 اصل داره که باید رعایت کنی .
من 5 تاشو من باب مثال می گم ::31:

1 - در فاصله ی خیلی نزدیک به محوطه جریمه پایین رو بگیر و بعد شوت کن .
2 - در فاصله نزدیک به محوطه شوت کن بعد دکمه ی پاس رو بگیر .
3 - در فاصله متوسط شوت معمولی بزن .
4 - در فاصله زیاد شوت کن بعد دکمه ی پاس تو عمق رو بگیر .
5 - در فاصله ی خیلی زیاد اول بالا رو بگیر بعد شوت کن .

البته این 5 تا راحت ترین روش ها بودن و روشهایی دیگه مثل 2 نفره ضربه آزاد زدن و پاس تو عمق دادن و از کنار دفاع رد کردن و ... هم وجود دارن که تا حدی سخت تر هستن .
برای تکنینکی زدن من بلدم ولی خیلی تمرین میخواد که گل بشه :دی
پایین رو میگیری شوت رو هر چقدر میخوای پر میکنی بعدش وقتی بازیکن شروع کرد به حرکت بالا زو نگه میداری تا میزنه ضربه رو بزنه یه ضربه ی خیلی نرم ولی نسبتا آروم میزنه

javadlf
23-11-2010, 18:36
این دیگه چه وعضیه:19::19::19:

توی Master League همه ی جام ها رو می گیرم. با دوتا مساوی و یک باخت و بقیه همه برد فصل رو تموم می کنم.

Fan Club Costs رو هم زیاد کردم ملت بیان پول بدن.

آخرش بدون خرید هیچ بازیکنی به زور می تونم پول یازیکن های خودم رو بدم و پولم ته می کشه.

ببینم کار دیگه ای هم هست برا پول در آوردن که ما خبر نداریم یا اوضاع همه همینطوریه؟؟؟

Tourang
24-11-2010, 00:28
سلام به همه.
دور جدید مسابقات PES کرج.

قوانین:
COndition:green
Camera:normal long
injury:ON
Game speed:ZERO

تاریخ برگزاری: جمعه 5 آذر ساعت 10:30 صبح

مبلغ ثبت نام: 3000 تومان

آدرس:گلشهر کرج-فاز 4 مهرشهر-بلوار گلها-مجتمع پاسارگاد 2-گیم نت SEVEN

تلفن: 3550223 0261

با تشكر از اين سايت و مسئولانش.

LiverBarca
24-11-2010, 01:44
اخه تو normal long مگه میشه بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟یکم فکر کن دوست عزیز....

Traceur
24-11-2010, 10:06
این دیگه چه وعضیه:19::19::19:

توی Master League همه ی جام ها رو می گیرم. با دوتا مساوی و یک باخت و بقیه همه برد فصل رو تموم می کنم.

Fan Club Costs رو هم زیاد کردم ملت بیان پول بدن.

آخرش بدون خرید هیچ بازیکنی به زور می تونم پول یازیکن های خودم رو بدم و پولم ته می کشه.

ببینم کار دیگه ای هم هست برا پول در آوردن که ما خبر نداریم یا اوضاع همه همینطوریه؟؟؟
خب اگه با این وضعیت مشکل داری چرا از ترینر پول مستر لیگ استفاده نمیکنی ؟!

you_love_sky1
24-11-2010, 12:13
سلام.لطفا تنظیم درست دسته بازی را بگوید تنظیماته دستم ریخته بهم

R O O T
24-11-2010, 12:37
Pro Evulation Soccer 2011 Ver 1.02

babak_tour
24-11-2010, 13:19
سلام. کسی bal بازی نمیکنه؟ من تو این نرم افزارش مشکل دارم. طبق دستورالعمل کار کردم ولی درست نشد. یکی جواب بده لطفا؟

mtx891
24-11-2010, 14:10
اینو دانلود کنید یه raplay از شاهکار هوش مصنوعیه

دقیقه119 من4به 3 هم عقب بودم
:19::19::19:
فقط شما میتونید منو درک کنید

Milad4171
24-11-2010, 14:32
کاشکی کلیپش میکردی!!
حالا من برم تو بازی ببینم چیه!!
فقط بگو کجا و کجا! که با Replay های خودم قاطی نشه!!

شما پچ 3 رو هم نصب کردی؟
چون من فقط همونی که صفحه اول هست رو نصب کردم فکر کنم واسه همین باز نکرد!:

hesamat87
24-11-2010, 18:12
Pro Evulation Soccer 2011 Ver 1.02

این که می‌گه insert original DVD کرکش نیومده؟

popowoody
24-11-2010, 18:16
واسه منم باز نکرد !!!!

mtx891
25-11-2010, 08:34
نمیدونم چرا باز نشد اگر میخاستم کلیپ کنم حجمش زیاد میشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه بار دیگه زیپ کردم و جای دیگه اپلود کردم اگر نشد عکسشو میزارم

در مورد پچ هم من فقط دوتا اپ دیت های اول رو از خود بازی دانلود کردم

Traceur
25-11-2010, 09:57
این که می‌گه insert original DVD کرکش نیومده؟
فکر کنم Pro Evolution Soccer 2011 Ver 1.02 پچ هستش .
راستی این پست رو هم مشاهده کنین خالی از لطف نیست :

SANBOR
25-11-2010, 11:12
سلام
دوستان میشه اون سه تا گزینه ای که تو مود افسانه شدن موقع ساخت بازیکن هست رو بهم یه توضیح دهید
توجه: اون سه تا گزینه رو اول باید خریداریکنی از اکسترا

متشکرم

Traceur
25-11-2010, 12:17
سلام
دوستان میشه اون سه تا گزینه ای که تو مود افسانه شدن موقع ساخت بازیکن هست رو بهم یه توضیح دهید
توجه: اون سه تا گزینه رو اول باید خریداریکنی از اکسترا

متشکرم
چطوره عکسشو بذاری ؟

SANBOR
25-11-2010, 14:11
چطوره عکسشو بذاری ؟

اینم عکسش

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

اون سه تا گزینه اخری

تو مستر لیگ هم چندتا گزینه اضافه شده

R O O T
25-11-2010, 14:37
اینم عکسش

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

اون سه تا گزینه اخری

گزینه اولی میزان خستگی رو کمتر میکنه و بازیکن در اکثر مواقع اماده هستش
گزینه دومی احتما اینکه شما رو به تیم ملی دعوت کنن بیشتر میکنه
گزینه سوم احتمل اینکه تیمهای مهم بهتون پیشنهاد بدن رو بیشتر میکنه

Traceur
25-11-2010, 17:39
اینم عکسش

اون سه تا گزینه اخری

گزینه اول :
ایمنی خستگی (این قسمت رو اگه فعال کنی مربی خستگی شما رو کنترل میکنه یعنی مثلا اگه تو یه بازی خسته شدین بازی بعدی رو استراحت میکنید و میزان استقامت شما کنترل شده خواهد بود )
گزینه دوم:
تیم ملی محبوب ( اگه اشتباه نکنم این گزینه باعث میشه که شما توانایی تغییر ملیت رو داشته باشی )
گزینه سوم :
برنامه ریز حرفه ای (مربوط به مدیر برنامه های شما میشه)

Mr.Pooya
25-11-2010, 23:17
سلام
من DATA PACK رو از تو خود بازی دانلود کردم ولی وقتی می خواهد نصب بشه بعدش Error میده Installation Failed . چکار کنم ؟؟

masoud93
26-11-2010, 00:57
اینم عکسش

اون سه تا گزینه اخری

مفهوم دقیقشون اینه :

1- اگه توی بازی قبلی هر چقدر از استامینات استفاده کرده باشی (هر چقدر خسته شده باشی) برای بازی بعد با استامینای کامل میای.

2- شانس بازیکن رو برای دعوت شدن به تیم ملی افزایش میده.

3- شانس بازیکن رو برای بستن قرارداد با تیم محبوبش افزایش میده.

مسترلیگ :

1- maximum fund : حد اکثر بودجه رو از اول بهت میده (9999999900)

2- master negatiator : به هر بازیکنی که برای خرید بهش پیشنهاد بدی حتما قبول میکنه (البته ممکنه چند هفته طول بکشه ولی رد خور نداره)

simorgh_m3
26-11-2010, 01:54
داور با تیم حریف یکی کرده!!!!

R O O T
26-11-2010, 10:49
سلام
من DATA PACK رو از تو خود بازی دانلود کردم ولی وقتی می خواهد نصب بشه بعدش Error میده Installation Failed . چکار کنم ؟؟

ادیت فایل رو از پوشه ی سیو پاک کنید تا درست بشه:20:

M3HRD@D
26-11-2010, 11:05
دوستان فرق بین پچ 3 با پچ 5 چیه چیا بهش اضافه شده؟

don-corleone
26-11-2010, 11:58
سلام

من میخوام PES2011Patch1.2 کونامی رو بریزم اما ارور زیر رو میده!!

AhmadReza.
26-11-2010, 18:58
سلام کسی هست درمورد management edit توضیحی کامل یا مختصر بده..اگه کامل باشه ممنون میشم

Mr.Pooya
26-11-2010, 19:12
ادیت فایل رو از پوشه ی سیو پاک کنید تا درست بشه:20:

سلام
تو پوشه Save یک فایل بود به اسم Option پاک کردم باز هم درست نشد .

کسی نمیدونم باید چکار کنم تا Data Pack رو از تو خود نرم افزار دانلود کنم ؟؟ تا حالا چند بار امتحان کردم Error میده Installation Failed . چکار کنم ؟؟

ممنون

mushroom78
27-11-2010, 14:02
PES2011Patch1.2 کونامی اما ارورمیده

Traceur
27-11-2010, 20:32
PES2011Patch1.2 کونامی اما ارورمیده
این پچ یک DvD داره که شامل آپدیت و ... میشه که هنوز منتشر نشده .

mushroom78
28-11-2010, 00:00
این پچ یک DvD داره که شامل آپدیت و ... میشه که هنوز منتشر نشده .
یک DvD داره؟؟؟.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

.

---------- Post added 28-11-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 27-11-2010 at 11:58 PM ----------

IMPORTANT:
The current kitserver is not working with the new exe inluded in this patch and if you are using a patch which applies files using kitserver afs2afs like PESEDIT, you need to wait for an updated kitserver version or install the files directly to the img files.

Traceur
28-11-2010, 00:04
یک DvD داره؟؟؟.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

.

---------- Post added 28-11-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 27-11-2010 at 11:58 PM ----------

IMPORTANT:
The current kitserver is not working with the new exe inluded in this patch and if you are using a patch which applies files using kitserver afs2afs like PESEDIT, you need to wait for an updated kitserver version or install the files directly to the img files.
درسته این پچ DvD داره که شامل موارد بالا میشه .

mushroom78
28-11-2010, 00:11
درسته این پچ DvD داره که شامل موارد بالا میشه .

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

PES 2011 Official Patch 1.02 Released!

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

Time of Release: 24/11/2010

Traceur
28-11-2010, 00:11

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

PES 2011 Official Patch 1.02 Released!

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

واسه ی شما ارور نمیده ؟!

mushroom78
28-11-2010, 00:15
واسه ی شما ارور نمیده ؟!
من میخوام PES2011Patch1.2 کونامی رو بریزم اما ارورمیده

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

IMPORTANT:
The current kitserver is not working with the new exe inluded in this patch and if you are using a patch which applies files using kitserver afs2afs like PESEDIT, you need to wait for an updated kitserver version or install the files directly to the img files

mushroom78
28-11-2010, 00:21
The update will be automatically downloaded from 24th November, and adjusts the defender AI to allow for more consistent pressing from various situations and includes a series of alterations based on feedback from users. The difficulty and success rate of Rainbow Flicks has been adjusted to improve gameplay, while throw-ins can now be passed back to the taker. Cursor switching has been generally been improved including situations when the ball is crossed, while the way transfer fees are calculated in Master League has been reworked. Names above CPU players can also now be switched off as they mimic player settings. Shooting has also be tweaked to produce more realistic reactions and results depending on real-time situations.

Traceur
28-11-2010, 00:59
من میخوام PES2011Patch1.2 کونامی رو بریزم اما ارورمیده

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

IMPORTANT:
The current kitserver is not working with the new exe inluded in this patch and if you are using a patch which applies files using kitserver afs2afs like PESEDIT, you need to wait for an updated kitserver version or install the files directly to the img files
به خاطر اینه که DvD بازی که شامل آپدیت و کیت سرور و ... هستش هنوز منتشر نشده. :20:
البته محتویات این DvD پس از انتشار سریعا داخل سایتها و وبسایتهای مربوط قرار داده میشه و شما میتونی دان کنی .

mushroom78
28-11-2010, 01:53
به خاطر اینه که DvD بازی که شامل آپدیت و کیت سرور و ... هستش هنوز منتشر نشده. :20:
البته محتویات این DvD پس از انتشار سریعا داخل سایتها و وبسایتهای مربوط قرار داده میشه و شما میتونی دان کنی .

fulldownloadcity
28-11-2010, 03:01
با سلام اگه میشه کرک جدید 100% تست بزارید

Traceur
28-11-2010, 03:18
DVD version = bought from shop or online store need DVD in drive to play
Digital Download version = bought online as downloadable game no dvd needed ( this is official copy NOT pirated )
شما یا باید DvD رو خریداری کنید یا باید صبر کنید تا لینک دانلود محتویات DvD روی دیتابیس سایت های مربوطه منتشر شود.

hobgoblin
28-11-2010, 08:26

بابا چرا الكي شايعه درست مي كنيد؟؟؟؟؟

شما از اين جمله چجوري برداشت كردي كه بايد صبر كني تا دي وي دي براي بازي منتشر بشه؟؟

The link above is for the normal DVD version, if you BOUGHT the game as a download version, you need to download and install this patch

دوستان هيچ دي وي دي قرار نيست منتشر بشه به عنوان پچ بازي و اصلا هم همچين چيزي با عقل جور در نمياد

توضيحي كه كونامي داده خيلي سادس

موضوع اينه كه دو نوع پچ الان كونامي ارائه داده يكي براي كسايي كه دي وي دي بازي رو خريدن با حجم نزديك 16 مگابايت و يكي هم براي كسايي كه بازي رو بصورت دانلودي خريداري كردن و دي وي دي ندارن با حجم حدود 12 مگابايت.

كه براي ما كه اينجا نسخه كرك شده داريم هم بايد پچ اولي رو دانلود كنيم و صبر كنيم براش كرك بياد(البته شايدم با كرك قبلي كار كنه امتحان نكردم)

بعدش هم توي سايت ها نوشتن

كه اينم يعني اينكه كيت سرور هاي موجود (مثلا مال PESEDIT ) با فايل exe بازي بعد از پچ شدن كار نمي كنه و بايد صبر كنيم تا كيت سرور جديد بياد.

دوستاني هم كه نمي تونن پچ رو نصب كنن يا بازيشون نصب اورجينال نيست و دستكاري شدس يا كيت سرور دارن كه اگه بخوان پچ رو نصب كنن بايد كيت سرور رو غير فعال كنن

همين

---------- Post added at 04:56 AM ---------- Previous post was at 04:54 AM ----------

DVD version = bought from shop or online store need DVD in drive to play
Digital Download version = bought online as downloadable game no dvd needed ( this is official copy NOT pirated )
شما یا باید DvD رو خریداری کنید یا باید صبر کنید تا لینک دانلود محتویات DvD روی دیتابیس سایت های مربوطه منتشر شود.

اين جملات هم فرق بين نسخه دي وي دي و نسخه ديجيتال يا دانلودي رو توضيح داده تا ملت بدونن كدوم پچ رو دانلود كنن

Hamid Hamid
28-11-2010, 11:00
اینا هنوز نتونستن این باگ بازی رو درست کنن؟!
تا کی باید توپ از تو بازیکنا رد بشه؟!
مسخره ها:19:

hesamat87
28-11-2010, 16:03
دوستان کرک برای پچ کنامی دیروز اومده، همون طور که یکی از دوستان گفتن، باید DVD Version رو نصب کنید بعد کرک رو کپی کنین، اینم لینکش که خودم تست کردم، فقط توی این فایل rar، هقت تا پارت یه فایل زیپ شده است که با 7zip می‌تونین unzipش کنین:

Traceur
28-11-2010, 16:59
بابا چرا الكي شايعه درست مي كنيد؟؟؟؟؟

شما از اين جمله چجوري برداشت كردي كه بايد صبر كني تا دي وي دي براي بازي منتشر بشه؟؟

The link above is for the normal DVD version, if you BOUGHT the game as a download version, you need to download and install this patch

دوستان هيچ دي وي دي قرار نيست منتشر بشه به عنوان پچ بازي و اصلا هم همچين چيزي با عقل جور در نمياد

توضيحي كه كونامي داده خيلي سادس

موضوع اينه كه دو نوع پچ الان كونامي ارائه داده يكي براي كسايي كه دي وي دي بازي رو خريدن با حجم نزديك 16 مگابايت و يكي هم براي كسايي كه بازي رو بصورت دانلودي خريداري كردن و دي وي دي ندارن با حجم حدود 12 مگابايت.

كه براي ما كه اينجا نسخه كرك شده داريم هم بايد پچ اولي رو دانلود كنيم و صبر كنيم براش كرك بياد(البته شايدم با كرك قبلي كار كنه امتحان نكردم)

بعدش هم توي سايت ها نوشتن

كه اينم يعني اينكه كيت سرور هاي موجود (مثلا مال PESEDIT ) با فايل exe بازي بعد از پچ شدن كار نمي كنه و بايد صبر كنيم تا كيت سرور جديد بياد.

دوستاني هم كه نمي تونن پچ رو نصب كنن يا بازيشون نصب اورجينال نيست و دستكاري شدس يا كيت سرور دارن كه اگه بخوان پچ رو نصب كنن بايد كيت سرور رو غير فعال كنن

همين

---------- Post added at 04:56 AM ---------- Previous post was at 04:54 AM ----------

اين جملات هم فرق بين نسخه دي وي دي و نسخه ديجيتال يا دانلودي رو توضيح داده تا ملت بدونن كدوم پچ رو دانلود كنن
شایعه نبود دوست من !
اینو تو انجمن Pes Patch میگفتند که برای اجرای این پچ باید DvD مربوط رو نصب کنید .

hesamat87
28-11-2010, 17:06
دوستان تو PESFan (سایت رسمی طرفدارای PES) یه قسمتی هست به نام Have your say، که gamerها در مورد بازی پیشنهاد می‌دن و پیشنهادهایی که بیشتر رای بیارن برای نسخه‌های بعدی بیشتر مورد توجه واقع می‌شه، من در مورد بهتر شدن شوت‌ زدن تو بازی یه پیشنهاد دادم، اگه باهاش موافقین ممنون می‌شم اگه بهش رای بدین:

مرسی

senaps
28-11-2010, 20:23
اقا راهنمایی نکردین مارو!!!
جایی نیست که به ما یاد بده فوتبال رو خوب بازی کنیم؟!!
بعدشم این کاپی چیزی نداره من بازی کنم؟!! هفته ای 2-3 ساعت وقت دارم واسه فوتبال بازی کردن،اونوقت اکسوبژن بازی میکنم...
لطفا اگه میشه در مورد این چیزه مستر لیگ که همه میگن توضیح بدین....
راستی این پچ ها دقیقا چیکار میکنن؟ من کدوم رو نصب کنم بهتره؟!!من 2010 هم دارم ولی در حد تک و توک بازی کردن بوده نه حرفه ای بازی کردن...
تکنیک های دریبل و اینا رو جایی هست که بتونم یاد بگیرم؟!! یا مثلا انالوگ ها؟ تقریبا بلا استفاده هستن!!!!

tahoori
28-11-2010, 20:50
پچ 1.02 ارور ویندوز انیستالر میده چه کنیم؟

Traceur
28-11-2010, 21:29
پچ 1.02 ارور ویندوز انیستالر میده چه کنیم؟
دوست عزیز 2تا صفحه قبل رو نگاه کن متوجه میشی .
موفق باشی .... :11:

tahoori
28-11-2010, 21:40
دوست عزیز 2تا صفحه قبل رو نگاه کن متوجه میشی .
موفق باشی .... :11:
به نظر میرسه که برای استفاده از این پچ ها باید از بازی ارجینال استفاده کرد با این بازی هایی که ما دارین نمیشه.

Traceur
28-11-2010, 21:57
به نظر میرسه که برای استفاده از این پچ ها باید از بازی ارجینال استفاده کرد با این بازی هایی که ما دارین نمیشه.
شما باید DvD ورژن این پچ رو تهیه کنید و اون رو نصب کنید تا این پچ اجرا شه.

peyman_nn
29-11-2010, 16:21
دعوا نکنید ها
خداییش سخته همه رو بخونم
جدیدترین پچ یا اپشن فایل ، لطفا منو هدایت کنید

ممنونم
سلام

soranstar
29-11-2010, 18:56
سلام خدمت دوستان
من با اسکولز رو توی مسترلیگ 5 ساله قراداد بستم یه فصل باهاش بازی کردم ولی چون میخواستم بفروشمش 2فصل کامل بهش بازی ندادم .
بعدش دیدم که بهترین هافبک فصل شده .
اینم از شاهکارای pes .

black.assassin
29-11-2010, 21:43
بروبسك پست دوم آپديت شد توسط آرمين خان بريد حالشو ببريد .

hadi_vazi
30-11-2010, 12:47
آرمین جان اون لینکی که واسه دانلود پچ 1.02 گذاشتی تو پست اول ارور می ده بی زحمت عوضش کن.

Spaniuly
30-11-2010, 17:49
آرمین جان اون لینکی که واسه دانلود پچ 1.02 گذاشتی تو پست اول ارور می ده بی زحمت عوضش کن.

مرسی اصلاح شد یه / کم داشت :20:

farhad07
30-11-2010, 23:21
دوستان منم بازیم 3 دیویدی هست میره تو منو اما وقتی که میخواد وارده بازی بشه همون اولش don t send میده هنگ میکنه چند تا کرک هم امتحان کردم نشد ویندوزم سون و اکثر بازیهای جدیدو رو های اجرا کردم.یه چیزی هم بگم تو ترمینش میره فقط با اون صحنه که تیم ها معرفی میشن مشکل داره هنگ میکنه.

Spaniuly
01-12-2010, 01:10
دوستان منم بازیم 3 دیویدی هست میره تو منو اما وقتی که میخواد وارده بازی بشه همون اولش don t send میده هنگ میکنه چند تا کرک هم امتحان کردم نشد ویندوزم سون و اکثر بازیهای جدیدو رو های اجرا کردم.یه چیزی هم بگم تو ترمینش میره فقط با اون صحنه که تیم ها معرفی میشن مشکل داره هنگ میکنه.
سلام فرهاد جان چطوری گل پسر:10:
3 دی وی دی؟ از آرش گرفتی؟ من بازی رو به صورت فشرده در آوردم نصب کاملا اورجینال و بدون تبلیغات رایت کردم روی DVD5 و دادم به کامرانالبته اونم مثه خودم خوشش نیومده از PES 2011 خلاصه خواستی هماهنگ کن با من برات رایت کنم بدم.

farhad07
01-12-2010, 01:46
نه ارمین جون اینی که خودم دارم قبلا نصبش کرده بودم اجرا شده بود نمیدونم الان چه مرگش شده !

mnkamran
01-12-2010, 07:45
سلام فرهاد جان چطوری گل پسر:10:
3 دی وی دی؟ از آرش گرفتی؟ من بازی رو به صورت فشرده در آوردم نصب کاملا اورجینال و بدون تبلیغات رایت کردم روی DVD5 و دادم به کامرانالبته اونم مثه خودم خوشش نیومده از PES 2011 خلاصه خواستی هماهنگ کن با من برات رایت کنم بدم.

خیلی خیلی محبت کردی. دست گلت درد نکنه. راستش دارم یواش یواش به این بازی عادت می کنم.

mnkamran
01-12-2010, 07:52
با سلام
دوستان، آپدیت 1.02 کونامی رو از لینک پایین دانلود کنین. موقع نصب هم ارور ویندوز اینستالر نمیده، هم اینکه بازیتون آپدیت میشه. (کرکش رو قبلاً آرمین خان در پست شماره 2 قرار دادن.)

Mr.Pooya
01-12-2010, 12:36
سلام
این پچ 1.2 تو پست اول نصب نمیشه دلیلش چیه ؟؟

black.assassin
01-12-2010, 13:06
سلام
این پچ 1.2 تو پست اول نصب نمیشه دلیلش چیه ؟؟

بايد نسخه اورجينال رو نصب كرده باشي .

Mr.Pooya
01-12-2010, 13:11
بايد نسخه اورجينال رو نصب كرده باشي .

یعنی با همین Setup اصل که تو پست دوم هست درست میشه ؟؟

black.assassin
01-12-2010, 13:33

مطمئن نيستم .

شماره سريال نصب بازي چيه دوستان ؟

Mr.Pooya
01-12-2010, 13:45
مطمئن نيستم .

شماره سريال نصب بازي چيه دوستان ؟

سلام

ابن سریال ها رو کاربر krauser گفته بودند:

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF
MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN
N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2
AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU
VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN
FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN
RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

Mr.Pooya
01-12-2010, 14:27
با اینکه با Setup اصلی نصب کردم باز هم پچ 1.02 نصب نمیشه.

Spaniuly
01-12-2010, 14:50
خیلی خیلی محبت کردی. دست گلت درد نکنه. راستش دارم یواش یواش به این بازی عادت می کنم.
نه بابا این کار مثل آب خوردن بود کامران چرا اینقدر جدیش گرفتی پسر...
خوبه که عادت کردی... شاید منم بعد فیفا و رسیدن به ته دیگش به سمت اینم کشیده بشم فعلا که از فیفا سیر نمیشم

نه ارمین جون اینی که خودم دارم قبلا نصبش کرده بودم اجرا شده بود نمیدونم الان چه مرگش شده !

پس تابلوئه که از ویندوزه من کالا از ویندوز های بعد از XP SP3 حال نکردم... ویندوز عامل برای گیم فقط XP PS3 اونهایی که می گن ویستا و سون بهتره واسه گیم یه چیز مهم رو فراموش می کنن اونم سنگین بودن ویستا و سون هست آخه دیگه نیازی نیست یکی نابغه باشه مگه دقت نکردید که روی سیستم مورد نیاز گیم ها می نویسه مثلا یک گیگ برای ایکس پی و 1.05 گیگ برای 7 یا ویستا این دیگه کاملا مشخص می کنه که حداقل به اندازه 512 مگ رو رو اضافه تر اشغال می کنن ویندوز عامل های جدید تر اصلا عجیبه که کسی به این دقت نمی کنه که سرعت ایکس پی روی سیستم واحد سریع تر از 7 یا ویستا هست اینا توی گیم یا هر نرم افزار دیگه تاثیر می ذاره دیگه... حالا شاید ویندوز های عامل دارای موتور گرافیکی قوی تری برای اجرا داشته باشن ولی این مشکلات رو هم که همه شاهدش هستیم دارن... ویندوز 7 و ویستا جیب ما رو نزنن قدرت موتور گرافیکی ارزونیشون:31:

بله میشه ولی خوب چه کاریه کامران زحمت کشیده یکیشو پیدا کرده که نیازی به اینا نباشه:46:

Mr.Pooya
01-12-2010, 14:53
بله میشه ولی خوب چه کاریه کامران زحمت کشیده یکیشو پیدا کرده که نیازی به اینا نباشه:46:

سلام

ولی من با Setup اصلی هم نتونستم نصب کنم !! کلاً بی خیال PES شدم 2010 به نظرم بهتر بود.

aluminum
01-12-2010, 23:50
سلام
دوستان من این بازی رو چند وقتی هست نصب کردم ولی نقل و انتفالاتش کامل نیست مثلا ابرامویچ هنوز توی بارسا هست
امروز پچ PESEdit 2011 Patch 0.5 رو دانلود کردم و هنوز نصب نکردم.
میخواستم بدونم برای اینکه بازیم کامل بشه باید پچ های قدیمی تر رو هم نصب کنم یا اینکه این رو هم نصب کنم کافیه؟

----------
الان توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیدم کلی پچ دیگه هم هست؟؟!!!من که گیج شدم؟!؟!

pedramgolchin
02-12-2010, 00:01
سلام
دوستان من این بازی رو چند وقتی هست نصب کردم ولی نقل و انتفالاتش کامل نیست مثلا ابرامویچ هنوز توی بارسا هست
میخواستم بدونم برای اینکه بازیم کامل بشه باید پچ های قدیمی تر رو هم نصب کنم یا اینکه این رو هم نصب کنم کافیه؟

----------
الان توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیدم کلی پچ دیگه هم هست؟؟!!!من که گیج شدم؟!؟!

سلام
نه دوست عزیز
شما آخرین نسخه پچ pesedit رو دانلود کن و نصبش کن
همه چی درست میشه
-------------------------
این عکسی که تو امضات ګذاشتی واقعا زیباست
هوس کردم بازم برم این فیلم رو ببینم

aluminum
02-12-2010, 00:15
شما آخرین نسخه پچ pesedit رو دانلود کن و نصبش کن

اینی که من دانلود کردم ( PESEdit 2011 Patch 0.5) اخرین پچ هست؟
پچ های دیگه به چه دردی میخوره؟

----------
فیلم مورد علاقه منه
خیلی زیباست برو ببین

R O O T
02-12-2010, 10:11
اینی که من دانلود کردم ( PESEdit 2011 Patch 0.5) اخرین پچ هست؟
پچ های دیگه به چه دردی میخوره؟

----------
فیلم مورد علاقه منه
خیلی زیباست برو ببین

بله اخرین پچ از نوع خودشه پچهای دیگه هم اکثرا مثل هم هستند

این پچ ها هم به تازگی اومدن

PesClub Superpatch v5.0 by leoarsalan

Pesgalaxy.tk Patch 2011 v1.21 Full [30.11.2010

Only Soccer Patch 2011 v0.3.1 by Bergamo and Wecandoit

PES 2011 patch 0.5.2 by razib46

baloteli
02-12-2010, 15:16
این اپدیتش از تو خود بازی درست نشد؟

simorgh_m3
02-12-2010, 18:21
جناب krauser لطفا Orignal Setup Files رو با این لینک عوض کن اون اشکال داره

mohsensoft
02-12-2010, 18:23
دوستان من خیلی وقته نبودم
اگه میشه یه پچ معرفی کنید که پیراهن و ... درست کنه
پچ کاملی که تا الان اومده چیه؟
ممنون

simorgh_m3
02-12-2010, 18:45
دوستان من خیلی وقته نبودم
اگه میشه یه پچ معرفی کنید که پیراهن و ... درست کنه
پچ کاملی که تا الان اومده چیه؟
ممنون

aluminum
02-12-2010, 20:54
دوستان تا الان پچی اومده تیم های ایرانی رو اضافه کنه؟!؟!؟

R O O T
02-12-2010, 21:05

نه هنوز نیومده اما پچ جام قهرمانان اسیا اومده

اینم لینکش

simorgh_m3
02-12-2010, 21:22
نوشته شده توسط aluminum

فقط باید کمی صبرکنی

simorgh_m3
02-12-2010, 22:28
آقایون من این پچ جدید رو دانلود کردم همراه با کرک پست 2 -ولی وقتی وارد گیم میشم تا جایی که میگه press any key میاد اون پایین هم ورژن رو زده 1.02 ولی وقتی کلیدی رو میزنم تا صفحه بعدی بیاد(جایی که اولش شش ضلعی میشه صفحه) بعد dont sent میده

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

بعدشم این پچ جدید چیکار میکنه -اینم بگم کیت سرورو هم پاک کردم درست نشد

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

بعدشم این پچ جدید چیکار میکنه -اینم بگم کیت سرورو هم پاک کردم درست نشد

xeNociDe
02-12-2010, 22:33
دوستان من بازیو ریخته بودم . . . اما الــان چون ویندوز عـوض کردم دیگــه کــار نمیکنه...
کسی ریجستری هــای بــازیــو داره !؟

golmohammadi
02-12-2010, 22:35
نه بابا این کار مثل آب خوردن بود کامران چرا اینقدر جدیش گرفتی پسر...
خوبه که عادت کردی... شاید منم بعد فیفا و رسیدن به ته دیگش به سمت اینم کشیده بشم فعلا که از فیفا سیر نمیشم

پس تابلوئه که از ویندوزه من کالا از ویندوز های بعد از XP SP3 حال نکردم... ویندوز عامل برای گیم فقط XP PS3 اونهایی که می گن ویستا و سون بهتره واسه گیم یه چیز مهم رو فراموش می کنن اونم سنگین بودن ویستا و سون هست آخه دیگه نیازی نیست یکی نابغه باشه مگه دقت نکردید که روی سیستم مورد نیاز گیم ها می نویسه مثلا یک گیگ برای ایکس پی و 1.05 گیگ برای 7 یا ویستا این دیگه کاملا مشخص می کنه که حداقل به اندازه 512 مگ رو رو اضافه تر اشغال می کنن ویندوز عامل های جدید تر اصلا عجیبه که کسی به این دقت نمی کنه که سرعت ایکس پی روی سیستم واحد سریع تر از 7 یا ویستا هست اینا توی گیم یا هر نرم افزار دیگه تاثیر می ذاره دیگه... حالا شاید ویندوز های عامل دارای موتور گرافیکی قوی تری برای اجرا داشته باشن ولی این مشکلات رو هم که همه شاهدش هستیم دارن... ویندوز 7 و ویستا جیب ما رو نزنن قدرت موتور گرافیکی ارزونیشون:31:

نه آرمین جان
اشتباه میکنی
ویندوز سون برای سیستمهایی هست که خیلی قوی باشند
xp یه عده محدودیتهایی داره
مثلا هفته پیش سیستم یکی از دوستان را آپگرید کردم رمش 4 گیگ بود
در حالی که xp 3.18 گیگ را شناخت
بقیه هم همینطور
در صورتی که سیستم خیلی قوی باشه بایستی از سون استفاده کرد
حالا گذشته از مشکلات سون که ربطی به قدرت سیستم نداره
اما برای منو بقیه که رم 2 یا 3 گیگ داریم و سی پی یو و برد معمولی برامون همون xp باصرفهتره

سلام

----------
الان توی سایت
من با (PES 2011 DLC& edit (2011-10-15)) درستش کردم
اینو نصب کنی نقل و انتقالات بروز میشه
لینک دانلودش هم گذاشته بودم
نیاز نیست از خود گیم اپدیت بزننی که ارور بده

simorgh_m3
02-12-2010, 22:43
دوستان من بازیو ریخته بودم . . . اما الــان چون ویندوز عـوض کردم دیگــه کــار نمیکنه...

شما دی وی د بازی رو بذار و مسیری که بازی رو نصب کرده بودی رو دوباره بده next رو بزن میبینی تو یه ثانیه dvd 2 رو خواست اونم ایکی ثانیه میزنه و تمام

لطفا جواب ما رو هم بدین

Mohammad King
03-12-2010, 00:51
سلام
من دارم become a legend بازی میکنم میخوام بدونم راهی نیست که بشه این بازیکن سریع تر رشد کنه؟

چون خیلی رشد و پیشرفتاش کنده!!!!

اونوقت دکمه دریبل کجاستی توی بازی؟

Ahmad hp
03-12-2010, 09:55
آقا اون پچه رسمی خود کونامی که هوش مصنوعی رو بهتر می کنه اومده ؟؟؟ اگه اومده لینکش رو بزارید ... مرسی

simorgh_m3
03-12-2010, 10:24
آقایون و خانوما جواب ما رو هم بدین
یه سوال دیگه هم دارم واون اینکه من مستر لیگ بازی میکنم الانم ورژن 1.02 رو زدم ولی سیو رو لود نمیکنه چیکارش کنم میگه ماله ورژن قبلیه

R O O T
03-12-2010, 11:20

این ماله منه ببین کار میکنه

سلام
من دارم become a legend بازی میکنم میخوام بدونم راهی نیست که بشه این بازیکن سریع تر رشد کنه؟

چون خیلی رشد و پیشرفتاش کنده!!!!

اونوقت دکمه دریبل کجاستی توی بازی؟

با این برنامه ها میشه قدرت بازیکن رو زیاد کرد

چند تا گذاشتم چون ممکنه بعضیاشون کار نکنه

آقا اون پچه رسمی خود کونامی که هوش مصنوعی رو بهتر می کنه اومده ؟؟؟ اگه اومده لینکش رو بزارید ... مرسی

ورژن جدیدشو میتونید از اینجا دانلود کنید

آقایون و خانوما جواب ما رو هم بدین
یه سوال دیگه هم دارم واون اینکه من مستر لیگ بازی میکنم الانم ورژن 1.02 رو زدم ولی سیو رو لود نمیکنه چیکارش کنم میگه ماله ورژن قبلیه

فکر نکنم بشه کاری کرد

troy200489
03-12-2010, 12:37
بچه ها یه پچی واسه باز کردن extra contact دارین
به خصوص تیم های قدیمی و بازیکنا؟؟؟؟؟؟؟؟

R O O T
03-12-2010, 12:56
بچه ها یه پچی واسه باز کردن extra contact دارین
به خصوص تیم های قدیمی و بازیکنا؟؟؟؟؟؟؟؟

بفرما

simorgh_m3
03-12-2010, 13:06
کلا ورژن 1.02 چیکار میکنه؟
من کیت سرور 10.0.04 رو دانلود کردم و محتوای پچ 4 که دانلود کرده بودم رو ریختم تو example-root ولی کار نمیکنه
تو کیت سرور جدید تو example-root 2 تا پوشس که تو هر کدوم یه آهنگ و یه توپه که با ball_10 و music_45 شروع میشه ولی با کیت سروری که تو پچ PESEdit 2011 Patch 0.4 بود همشون با unnamed_14 هستن فک کنم واسه همونه که نمیشناسه
بازم شما میدونین جریان چیه راهنمایی کنین
کلا باید بیخیال پچ 1.02 بشم

Mohammad King
03-12-2010, 13:12
این ماله منه ببین کار میکنه

با این برنامه ها میشه قدرت بازیکن رو زیاد کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند تا گذاشتم چون ممکنه بعضیاشون کار نکنه

ورژن جدیدشو میتونید از اینجا دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر نکنم بشه کاری کرد

خب من اینو نصب کردم برای افسانه شدن باید از کدوم گزینه استفاده کنم؟

R O O T
03-12-2010, 14:28
خب من اینو نصب کردم برای افسانه شدن باید از کدوم گزینه استفاده کنم؟

اول بازیو اجرا کنین و به افسانه شدن خودتون برید .بعد برنامه رو باز کنین (بازیو نبندین) و گزینه ی load game رو بزنید سپس میبینید که یه سری اعداد تو برنامه میاد همه اون عددا رو 99 کنین .در سمت راست برنامه چند مقدار هست که تا 8 بیشتر نمیشن اونا رو رو 8 بذارین .

بعد به قسمت position & training برید هر پستی که میخواید بازی کنین رو علامت بزنین

بعد به قسمت skills برید و همه گزینه ها رو علامت بزنید

در اخر هم گزینه ی write memory رو که در پایین برنامه قرار داره رو بزنین بعد به بازی برگردید میبینید که قابلیتهای بازیکنتون افزایش یافته .

Mohammad King
03-12-2010, 15:53
اول بازیو اجرا کنین و به افسانه شدن خودتون برید .بعد برنامه رو باز کنین (بازیو نبندین) و گزینه ی load game رو بزنید سپس میبینید که یه سری اعداد تو برنامه میاد همه اون عددا رو 99 کنین .در سمت راست برنامه چند مقدار هست که تا 8 بیشتر نمیشن اونا رو رو 8 بذارین .

بعد به قسمت position & training برید هر پستی که میخواید بازی کنین رو علامت بزنین

بعد به قسمت skills برید و همه گزینه ها رو علامت بزنید

در اخر هم گزینه ی write memory رو که در پایین برنامه قرار داره رو بزنین بعد به بازی برگردید میبینید که قابلیتهای بازیکنتون افزایش یافته .

اون وقت اگر برنامه را ببندم دوباره برمیگرده به حالت ضعیف/؟

R O O T
03-12-2010, 15:58
اون وقت اگر برنامه را ببندم دوباره برمیگرده به حالت ضعیف/؟

خوب بعد از اینکه قدرت بازیکن رو زیاد کردید برید سیو کنید بعد برنامه رو ببندید :20:

aramesh_61
03-12-2010, 16:29
سلام، ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی دوستان کسی میدونه چه جوری میشه اسم بازیکنان رو از بالای سرشون حذف کنیم؟! یادمه اولین بار که رفتم تو بازی پرسید که اسم بازیکنان رو میخواید یا نه؟ منم قبول کردم ولی حالا دیگه نمیدونم کجا میشه اسم بازیکنانو حذف کرد، اگه کسی میدونه کمک کنه، ممنون

mj77
03-12-2010, 18:03
kitserver که gdb داشته باشه واسه pes 2011 نمیخواد بیاد؟
چند روزی نبودم.چیزی اومده که بشه نام بازیکنان رو ار رو سرشون برداشت؟

Armin 7
03-12-2010, 18:33
سلام، ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی دوستان کسی میدونه چه جوری میشه اسم بازیکنان رو از بالای سرشون حذف کنیم؟! یادمه اولین بار که رفتم تو بازی پرسید که اسم بازیکنان رو میخواید یا نه؟ منم قبول کردم ولی حالا دیگه نمیدونم کجا میشه اسم بازیکنانو حذف کرد، اگه کسی میدونه کمک کنه، ممنون

با سلام.
System Setting > Controller Setting > Controller 1 > Cursor Setting > Cursor Name
در ضمن اگه این گزینه Cursor Name رو None کنید , تنهــا اسامی بازیکنای تیم شما حذف میشه .
سپاسگذارم.

mj77
03-12-2010, 23:17
بچه ها کسی استادیوم های serie a رو که با stadium creator ساخته شده نداره؟

mnkamran
04-12-2010, 07:51
با سلام.
System Setting > Controller Setting > Controller 1 > Cursor Setting > Cursor Name
در ضمن اگه این گزینه Cursor Name رو None کنید , تنهــا اسامی بازیکنای تیم شما حذف میشه .
سپاسگذارم.

با سلام
اگه پچ 1.02 رو نصب کرده باشین، با None کردن Cursor Name، علاوه بر اسامی بازیکنای تیم خودتون، اسامی بازیکنای تیم حریف هم حذف میشه.
خوش باشید...

behnammazi
04-12-2010, 13:50
من اینو تو یدونه از این سایت ها دیدم . یکی امتحان کنه بگه کار میکنه یا نه.

همیشه این یه مشکلی بود که در سری PES مشاهده میشد و اونهم نبود امکان بازی کردن اون در شبکه بود ! اما به لطف برنامه ی PES Green این قسمت برای نسخه ی PES 2011 فعال شده و شما میتونید از اون استفاده ببرید !
گام اول
شما نیاز به دانلود کردن برنامه ی PES Green از این لینک دارید .

گام دوم
وقتی که فایل دانلود شده رو Extract کردید ، شما باید فایلی با نام pesgs1.0.3e رو اجرا کنید . یه پنجره ای شبیه پنجره ی زیر براتون ظاهر میشه

گام سوم
حال برنامه ی Hamachi رو باید نصب و اجرا کنید ، همه در یک Network قرار بگیرید و آی پی خودتون رو یادداشت کنید
توجه : تمامی بازیکنان باید IP هاشون رو یادداشت کنند .
حالا داخل برنامه ی PES Green عدد ۰ رو وارد کنید تا تنظیمات بر روی برنامه ی Hamachi اعمال شود .
گام چهارم
وقتی که تنظیمات اعمال شد ، اگر میخواستید میزبان شوید ، عدد ۱ و اگر میخواهید به یک میزبان متصل بشوید ( مثلا دوستتان ! ) عدد ۲ را وارد کنید . زمانی که از شما خواسته شد باید IP رو وارد کنید ..
گام پنجم
زمانی که میزبان و بازیکنان هر دو آی پی هاشون رو وارد کردن از شما خواسته میشه تا وارد بازی شوید ! میزبان باید در ابتدا Room رو در بازی ایجاد کنه و بازیکنان در بازی به اون ملحق بشوند ..

bigman
04-12-2010, 23:07
ورژن dlc بازی را از کجا میشه فهمید ؟؟

اگر موقع دانلود dlc جدید از طزیق خود برنامه اگر دانلود قطع بشه آیا dlc اصلی برنامه خراب میشه ؟؟

pishoolii
04-12-2010, 23:55
بچه ها این آنلاین بازی کردن که دوستمون گفت جواب مییدهههه؟؟؟؟؟

اگه بشه یه کاپ و لیگیی همینجا بین بر و بچ پی سی ورلد میزارییییییم صفااااااااااااا..

mj77
05-12-2010, 00:22
بچه ها کسی استادیوم های serie a رو که با stadium creator ساخته شده نداره؟
PESEditcom_2011_Patch_04_-_Additional_Stadium_Package این پچ استادیوم اظافه میکنه یا همون پچ pesedi هست؟ 350 مگه ارزش دانلود داره؟ چندتا استادیوم اظافه میکنه؟

feransiska
05-12-2010, 05:04
سلام دوستان. من این بازی رو تازه خریدم و نصب کردم. از اونجایی که خیلی مبتدی هستم ، چندتا سوال داشتم. چرا هنوز بعضی از بازیکنها تیمشون رو عوض نکردن مثل زلاتان که هنوز توی بارسلون هست؟ آیا باید کاری انجام بدم؟ اگه میشه با لینک واسم توضیح بدید ممنون میشم

don-corleone
05-12-2010, 12:36
راهی نیست که این استادیوما رو که تو پچ PESEdit هست حذف کرد !!

منظورم اون 16 تا استادیومه

shahram_10
05-12-2010, 12:55
سلام خسته نباشید.
من پچ 3 رو ریختم و الان پچ 5 اومده.
می خواستم بدونم باید پچ 4 رو اول بریزم بعد پچ 5 یا اگه الان پچ 5 رو بریزم تمام آپدیتهای پچ 4 رو هم شامل میشه؟

مرسی.

malkemid
05-12-2010, 13:20
سلام خسته نباشید.
من پچ 3 رو ریختم و الان پچ 5 اومده.
می خواستم بدونم باید پچ 4 رو اول بریزم بعد پچ 5 یا اگه الان پچ 5 رو بریزم تمام آپدیتهای پچ 4 رو هم شامل میشه؟

مرسی.

همون پچ 0.5 رو بریزی کافیه

R O O T
05-12-2010, 13:48
ورژن dlc بازی را از کجا میشه فهمید ؟؟

اگر موقع دانلود dlc جدید از طزیق خود برنامه اگر دانلود قطع بشه آیا dlc اصلی برنامه خراب میشه ؟؟

نه مشکلی پیش نمیاد

PESEditcom_2011_Patch_04_-_Additional_Stadium_Package این پچ استادیوم اظافه میکنه یا همون پچ pesedi هست؟ 350 مگه ارزش دانلود داره؟ چندتا استادیوم اظافه میکنه؟ هم پچ هست هم استادیوم اضافه میکنه اگه واسه استادیوم میخوای دانلودش کن وگرنه پچ های جدید زیاد اومده

سلام دوستان. من این بازی رو تازه خریدم و نصب کردم. از اونجایی که خیلی مبتدی هستم ، چندتا سوال داشتم. چرا هنوز بعضی از بازیکنها تیمشون رو عوض نکردن مثل زلاتان که هنوز توی بارسلون هست؟ آیا باید کاری انجام بدم؟ اگه میشه با لینک واسم توضیح بدید ممنون میشم به این علت که کونامی بازیو به طور کامل لایسنس نکرده .با پچ میتونید نقلو انتقالات ارم باشگاهها و خیلی چیزای دیگه رو درست کنین

اینم چند تا از جدیدترین پچ ها توضیحات فارسی هم دارن

PesClub Superpatch v5.0 by leoarsalan

Pesgalaxy.tk Patch 2011 v1.21 Full [30.11.2010

Only Soccer Patch 2011 v0.3.1 by Bergamo and Wecandoit

PES 2011 patch 0.5.2 by razib46

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPro-Evo-Pes Patch 1.4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPESVN patch 2011 v 3.0.3 international version

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم میخواید فقط نقلو انتقالات درست بشه این dlc رو دانلود کن و بریز در پوشه img بازی

golmohammadi
05-12-2010, 17:03
یکی بیاد آنلاین را تست کنیم
ببینیم این روشی که دوستمون گفت جواب میده
اگه جواب بده که عالی میشه

shahi666
05-12-2010, 18:22
لیـنـک مستقـیم PESEDIT 2011 PATCH 1.0 :

don-corleone
05-12-2010, 18:34
راهی نیست که این استادیوما رو که تو پچ PESEdit هست حذف کرد !!

منظورم اون 16 تا استادیومه که خود پچ نصب میکنه

کسی نیست جواب بده !!!

masoud93
05-12-2010, 21:08
سلام.

من این پچ رو از لینک زیر دانلود کردم :

می خواستم ببینم پچ جدید تری هم برای این بازی اومده یا نه ؟ (که بازی رو کامل تر کنه)

در ضمن پچ هایی که تو پست 4992 هست کل پچ هایی هست که تا به حال برای این بازی اومده ؟

R O O T
05-12-2010, 21:57
سلام.

من این پچ رو از لینک زیر دانلود کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی خواستم ببینم پچ جدید تری هم برای این بازی اومده یا نه ؟ (که بازی رو کامل تر کنه)

در ضمن پچ هایی که تو پست 4992 هست کل پچ هایی هست که تا به حال برای این بازی اومده ؟

اون پچهایی که تو پست 4992 هست جدیدترین پچهایی هست که اومده

mj77
05-12-2010, 22:05
دوستایی که PESEDIT 2011 PATCH 1.0 رو دانلود کردن پچ PES 2011 Gameplay Patch by Komu v1.08 روش جواب میده؟

masoud93
05-12-2010, 22:20
اون پچهایی که تو پست 4992 هست جدیدترین پچهایی هست که اومده

یعنی اگه من یه بازی خام (هیچ پچی روش نصب نشده باشه) داشته باشم میتونم به ترتیب همشون رو روی بازیم نصب کنم ؟

من یه پچی می خوام که کارای زیر رو انجام بده :

نقل و انتقالات.
لباس تیم ها.
لوگوی تیم ها.
اسم بازیکن ها (بازیکن قدیمیا و ...)
بوندس لیگا هم بیاد بد نیست.
اگه چیزی برای بهبود گیم پلی هم باشه خوبه.

یه سوال داشتم :

اون پچی که خود بازی دانلود میکنه چه چیز هایی رو درست میکنه ؟ (همونی که داخل منوی تو یه قسمتی هست میزنی دانلود کنه)
(البته من اونو یه بار تا ته دانلود کردم آخرش نوشت ایسنتالیشن فیلد :41: ، نمیدونید مشکل چی بوده؟)

ممنون.

mj77
06-12-2010, 07:32
من پچ pesedit 1 رو دانلود کردم ونصب شد ولی وقتی بازی اجرا میکنم پیغام خطا میده که وقتی ok میزنم وارد بازی میشه ولی kitserver رو نمیشناسه؟ kitserver رو attach کردم .
پیغام خطا میگه this application has failed to start because d3dx9_43.dll was not found re-installing application my fix this problem