PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Behnam_o2
01-06-2010, 19:34
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واقعآ چقد زیبا لباس ساحل عاج رو طراحی کردن!

google_boy07
01-06-2010, 19:40
pes2010......pes2011

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایز بزرگ :

Traceur
01-06-2010, 19:42
استادیومهای لایسنس شده:

انگلیس

Anfield
Old Trraford
Wembley Stadium

اسپانیا

Santiago Bernabeu
Camp Nou

پرتغال

Estadio Do Dragao
Estadio Jose Alvalde
Estadio Da Luz

ایتالیا

Giuseppe Meazza
San Siro

هلند

Amsterdam Arena

آرژانتین

El Monumental

ژاپن

Saitama Stadium 2002

فرانسه

Stade De France

لهستان

Stade Louis Il

d_a_n_t_e
01-06-2010, 20:22
حسین جان اون عکسی که گذاشتی فکر کنم مربوط به Formation جدید بازی باشه که از سیستم Drag & Drop استفاده میکنه

درست بود ؟

Traceur
01-06-2010, 20:27
و نوبت به گزارشگر ها میرسه که در آن آثار تغییر بیشتر از همه آیتم های دیگر هست:

1- از انگلیس Jon Champion و Jim Beglin
2- ازفرانسه Gregoire Margotton و Christophe Dugarry
3- از یونان C.Sotirakopoulos و G.Thanailakis
4- از ژاپن Jon Kabira , Masahiro Fukuda و Tsuyoshi Kitazawa
5- از پرتغال Pedro Sousa و Joao Vieira Pinto
6- اسپانیایی (مکزیک) Christian Martinoli و Luis Garcia
7- اسپانیایی (اسپانیا) Carlos Martinez و Julio Maldonaldo

Traceur
01-06-2010, 20:41
مجموعه ای از Movement مسی در یک پوستر :

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

عکسی از Jim Beglin گزارشگر انگلیسی که به تازگی در Konami آغاز به کار کرده:
( گزارشگر لیگ قهرمانان هم هست)

Traceur
01-06-2010, 20:58
در مورد داورها خبری اومده ؟
اگه اومده ممنون می شم.

smallfrank
01-06-2010, 21:03
ممنون از همه بابت عکسا و خبر

این گزارشگز فیفا اسمش چیه؟

مسی هم تو این پوستر خیلی صورت خشنی داره...:31:

Traceur
01-06-2010, 21:09
ممنون از همه بابت عکسا و خبر

این گزارشگز فیفا اسمش چیه؟

مسی هم تو این پوستر خیلی صورت خشنی داره...:31:
اگه دقت کنی در حال Attack هستش.:46:
گزارشگر فیفا هم Martin Taylor(Tyler و کارشناسش هم Andy Gary هستش.

UP-SNAKE
01-06-2010, 22:22
اميدوارم اين نقل و انتقالات رو درست کنن که خيلی اذيت ميکنه

Traceur
01-06-2010, 22:26
اميدوارم اين نقل و انتقالات رو درست کنن که خيلی اذيت ميکنه
نقل و انتقالات هم اگه درست نباشه با پچ و فیکس و یا آپدیت درست میشه .
خیلی حیف شد که لایسنس ها تغییری نکرده!!!

UP-SNAKE
01-06-2010, 22:49
آخه مشکل اينجاست که از اول بايد درست باشه مثل اسمشو نبر ، ما که مثلاً ps3 داريم چه کنيم مخصوصاً اينکه تو مسابقات patch هم نميريزن

shahab_f
01-06-2010, 22:56
شما که لطف میکنین عکس میذارین ، لطفا عکس ها رو ریسایز کنین دیگه این چه ابعادیه آخه (صفحه ی قبل)

Traceur
01-06-2010, 23:03
شما که لطف میکنین عکس میذارین ، لطفا عکس ها رو ریسایز کنین دیگه این چه ابعادیه آخه (صفحه ی قبل)
اگه منظورت بنده باشه باید بگم که این تصویر با ابعاد فابریکش هست.

B3HZ@D
01-06-2010, 23:04
از حسین عزیز خیلی ممنونم که باز حال و هوای تاپیک رو عوض کرد
البته از بقیه دوستانی هم که توی گذاشتن اخبار و اسکرین ها شرکت داشتن ممنونم.
ولی توی این اسکرین هایی که من دیدم باز این تماشاچی ها توی ذوق میزنن...خیلی بی روح هستن و فقط نشستن و بازی رو تماشا میکنن...همه شبیه به هم و با یک سری لباس مشخص!
اگه کونامی روی این قسمت هم کار میکرد خیلی خوب میشد...راستی این دوستانی که از تور درواه ایراد میگیرن خدمتشون عرض کنم که چند وقت پیش که یک بازی رو تماشا میکردم تورهای اون مثل همین PES بود و لوزی مانند بود.
چمن بازی هم خیلی خوب شده و با سه بعدی شدن به بالا رفتن کیفیت بازی کمک میکنه.
ولی یک اشکال دیگه هم هست و اون اینه که بازیکنان حریف نگاهشون به توپ نیست و دارن جای دیگه رو نگاه میکنن.این خیلی من رو آزار میده...کلا جالب نیست اینطوری.
من که توی لباس بازیکنان چیز جدیدی ندیدم و به نظرم چروک و تا شدن اون مثل نسخه 2010 می مونه.
ولی این لباس:

این لباس های چسبان خوب طراحی شدن و اگه بشه توی بازی هر دو طرح رو انتخاب کرد عالی میشه...
ادیداس هم همچین طرحی رو مثل این که روی لباس ها داشته و گفته میشه که روی این لباس های چسبان یک سری برچسب های انرژی زا وجود داره!...در کل این لباس های چسبان خوب طراحی شدن.

ایتالیا

Giuseppe Meazza
San Siro

ما که دهنمون سرویس شد بس که گفتیم هر دوی این ورزشگاه ها یکی هستن ولی کونامی نفهمید...جالب اینجاست که توی نسخه 2010 این ورزشگاه رو با دو ایم دو اسم در بازی قرار داده بود...مثل این که امسال هم همینطوره.
این مشکل لایسنس ها هم همچنان پابرجاست و معلوم نیست که چه موقع حل میشه؟!

Traceur
01-06-2010, 23:09
آخه مشکل اينجاست که از اول بايد درست باشه مثل اسمشو نبر ، ما که مثلاً ps3 داريم چه کنيم مخصوصاً اينکه تو مسابقات patch هم نميريزن

عزیز من خب Ps3 هم پچ داره !!!

B3HZ@D
01-06-2010, 23:34
توی این عکسها میشه مشاهده کرد که انیمیشن ها یک کم روان تر شده و یک سری انیمیشن جدید هم به بازی اضافه شده که البته هنوز جای کار داره و باید بیشتر از اینها انیمیشن به این بازی اضافه بشه.
این عکس ها رو که با سایز بزرگ دیدم متوجه شدم که توی پست قبلیم یک اشتباه داشتم و طراحی چین و چروک لباسها بهتر شده و انعطاف پذیری اونا بهتر شده...در کل استایل حرکتی مسی خیلی خوب طراحی شده.
امیدوارم انیمیشن های بیشتری به بازی اضافه بشه و از ازیکنان بیشتری استفاده بشه

UP-SNAKE
02-06-2010, 00:06
بچه ها راستی اين چه شباهتی به مسی داره؟ واقعاً شبيه نيست ، و اون تور دروازه ها هم مربوط ميشه به ليگ برزيل ، تو ليگ های معتبر تور دروازه ها اينجوری نيست

Konami_Pc
02-06-2010, 05:42
امسال مثل اینکه میشه به کونامی امیدوار بود نسبت به سالهای قبل
کلا کم کم داره شکل و انیمشن و استیل بازی مثل فیفا قشنگ میشه فقط امیدوارم گیم پلی دوست داشتنی اش رو همیشه کونامی حفظ کنه

با طراحی جدید لباسها بازیکنا شکل بهتری گرفتن دیگه احساس نمیکنی همشون چاق یا یک قد هستن این استیل جدیدشون خیلی عالیه میگم دقیقا شده مثل اسیتل بازیکنای تو فیفا

چمنش هم جوری شده که بزرگی زمین فوتبال رو حس میکنی خیلی با حال شده

تور دروازه مهم نیست به نظرم مهمتر گزارش بازی و صدای تماشاچیان هستش که واقعا جذابیتی خاصی به بازی میده اینا رو فیکس با کلا چنج کنه که دیگه چی میشه

خلاصه اینکه امسال خیلی امیدوارم به کونامی و منتظر عکسهای جدید تر هستیم

مرسی از همه دوستان که واقعا این تاپیک رو زنده دارن

max_3d
02-06-2010, 07:35
امسال مثل اینکه میشه به کونامی امیدوار بود نسبت به سالهای قبل
کلا کم کم داره شکل و انیمشن و استیل بازی مثل فیفا قشنگ میشه فقط امیدوارم گیم پلی دوست داشتنی اش رو همیشه کونامی حفظ کنه

با طراحی جدید لباسها بازیکنا شکل بهتری گرفتن دیگه احساس نمیکنی همشون چاق یا یک قد هستن این استیل جدیدشون خیلی عالیه میگم دقیقا شده مثل اسیتل بازیکنای تو فیفا

چمنش هم جوری شده که بزرگی زمین فوتبال رو حس میکنی خیلی با حال شده

تور دروازه مهم نیست به نظرم مهمتر گزارش بازی و صدای تماشاچیان هستش که واقعا جذابیتی خاصی به بازی میده اینا رو فیکس با کلا چنج کنه که دیگه چی میشه

خلاصه اینکه امسال خیلی امیدوارم به کونامی و منتظر عکسهای جدید تر هستیم

مرسی از همه دوستان که واقعا این تاپیک رو زنده دارن

چی یه باره دیگه بگو بخدا اگر شبیه فیفابشه دیگه حالم از کونامی بهم :18::41:

night lord
02-06-2010, 07:56
فک کنم قدرت پاس رو نشون میده....

چقدر مسخره . یادمه world cup 2002 بازی میکردم یه زمانی وقتی شوت میزدی یه خط آبی پشت توپ میومد تا توپ به دروازه برسه. همین باعث شد من دیگه بازیش نکنم . اگه قراره بازی واقع گرایانه بشه این مسخره بازیا چیه/!؟

joey jordison
02-06-2010, 09:11
چی یه باره دیگه بگو بخدا اگر شبیه فیفابشه دیگه حالم از کونامی بهم
شما بازی جام جهانی این شرکت Ea Sports را ببینید کلا دیگه از pes 2010 حالتون بهم میخوره............بنده از خدام هست که بازی شبیه فیفا نکست بشه البته با حفظ اون خصوصیتهای PES فعلا هم نمیشه چیزی گفت اینها دارن هی مسی را نشان میدن که روش خیلی کار کردن باید دید سایر بازیکنها هم حرکاتشون خوب شده یا نه

4039
02-06-2010, 09:33
سلام

از تمام دوستان خوبم توی انجمن بازی تشکر میکنم این اظهار محبت شما واقعا منو خیلی شرمنده میکنه و از طرفی مسولیتمو در قبال خبر رسانی سنگین تر امیدوارم بتونم از شرمندگی دوستان در بیام .
در ضمن از دوستانی که اخبار و تصاویری از بازی توی تاپیک قرار دادن تشکر میکنم .
من از دیروز تا الان نتونستم به تاپیک سر بزنم و الان از سر کار دارم این مطالبو مینویسم . چند تا از سایتهای بازی نقدهایی از اولین پلی تست خودشون ارائه دادن که سعی میکنم تا شب مهمترین مطالب اونها رو توی تاپیک بزارم از جمله سایت معروف PSM3 که علاوه بر نقد و بررسی پلی تست یک جلسه پرسش و پاسخ هم برگزارکرده .

این خط آبی چیه؟؟

آرمین جان همونطوریکه یکی از بچه ها گفت اون خط قدرت پاسه . گفته میشه توی نسخه 2011 مثل فیفا گزینه پاس دستی هم وجود خواهد داشت که این میتونه بازیو بشدت سخت و واقعی کنه .

سلام حسین جان. میبینم که دوباره شدی یار و یاور PES باز ها

مصطفی جان فکر میکنم منظورت اینه که از وقتی کنسول خریدم و فیفا بازی میکنم دیگه pes رو کنار گذاشتم . نه اینطور نیست با وجود نواقصی که در بازی وجود داره من هنوزم pes رو دوست دارم . مهمتر از اون اینکه تقریبا تمام دوستانم توی p30 world اینجا جمع هستن همین هم صحبت شدن با شما کلی برام ارزش داره .

راستی حسین جان قرار بود توی بازی از سیستم Drag & Drop برای Formation جدید استفاده کنند خبری از این سیستم نیست ؟

من هنوز وقت نکردم اخبار بازیو پیگیری کنم به محض اینکه خبری در این رابطه به چشمم خورد حتما توی تاپیک میزارم .

حسين جان نفهميديم اون تصوير پايين كه گفته بودي مربوط به چيه. خودت بگو

یکی از بچه ها توضیح داد پایین نقل و قولو گذاشتم :

تصویر leak شده ی بالا مربوط میشه به اثبات اینکه PES 2011 از Motion Controller شرکت Sony یعنی Move پشتیبانی می کنه :

منبع و اطلاعات بیشتر :

انتظار نداشتم به این سرعت کسی بتونه بفهمه که موضوع اون عکس چیه . راستی اسم شریف شما چیه ؟

ولی توی این اسکرین هایی که من دیدم باز این تماشاچی ها توی ذوق میزنن...خیلی بی روح هستن و فقط نشستن و بازی رو تماشا میکنن...همه شبیه به هم و با یک سری لباس مشخص!
اگه کونامی روی این قسمت هم کار میکرد خیلی خوب میشد...

ما که دهنمون سرویس شد بس که گفتیم هر دوی این ورزشگاه ها یکی هستن ولی کونامی نفهمید...جالب اینجاست که توی نسخه 2010 این ورزشگاه رو با دو ایم دو اسم در بازی قرار داده بود...مثل این که امسال هم همینطوره.
!

پارسال مدیر مسول بخش گرافیک بازی میگفت برای نسخه بعد تصمیم دارن امکان ادیت و ویرایش تماشاگران رو هم به بخش ادیت بازی اضافه کنن باید منتظر بمونیم ببینیم آیا اینکار صورت میگیره یا نه .

پارسال همین بحث ورزشگاه شهر میلان مطرح شد . کونامی جوابش اینه که درسته که این ورزشگاه با دو اسم متفاوت در بازی وجود داره اما نوع چمنشون با هم متفاوته .

.....................

اگه یادتون باشه چند هفته پیش کونامی توی اخباری که از این نسخه منتشر کرد توی یکی از بندها اشاره کرده بود که در نسخه 2011 بازی دارای تنوع در سرعت و آهنگ بازی میشه . این مساله میتونه نقش مهمی در طبیعی شدن بازی داشته باشه تا الان در هیچ بازی فوتبالی کامپیوتری این تنوع وجود نداشته و این میتونه تحول مهمی در بازی ایجاد کنه البته باید صبر کنیم ببینیم در عمل و در زمین بازی چطوری خودشو نشون میده . در این رابطه سایت JEUXVIDEO اظهار نظری همراه با یک تصویر در رابطه با این موضوع داشته که در زیر میبینید :

نسخه 2011 امکانی جدید برای تنظیم استراتژی بازی ارائه خواهد داد که مربوط میشه به زمان بندی بازی .بعنوان نمونه ما میتونیم در بخش استراتژیهای بازی آهنگ و سرعت بازیو به این شکل تعریف کنیم که تیم در نیمه اول یک بازی کند و دفاعی ارائه بده و در 15 دقیقه پایانی به بازی سرعت بده .

چیزی که من از این مطلب برداشت میکنم اینه که فقط میشه مدت مشخصی از بازیو تحت کنترل قرار داد و این کامل نیست اگه بتونن کاری بکنن که در جریان اتفاقاتی که در بازی رخ میده سرعت بازی کم و زیاد بشه واقعی عالی میشه . مثلا زمانیکه مدافعین دارن توی نیمه خودشون پاسکاری میکنن سرعت پاسکاری و حرکت بازیکنان مثل فوتبال واقعی کم بشه و در زمانیکه مثلا بک کناری حرکت اورلپ انجام میده سرعت به حداکثر برسه یا مثلا در زمان درگیریها بخصوص در منطقه یک سوم دو تیم و زمان و مکانهای بسیار زیاد دیگه در طول زمان بازی .

Armin 7
02-06-2010, 11:01
با سلام.
خوشحالم که سری جدیدی از بازی مورد علاقم قرار به بازار بیاد .
و از شما عزیزان که در تکاپویید تااخرین اطلاعات رو به این تاپیک و علاقه مندان به این بازی برسونید , صمیمانه تشکر کنم.
و امیدوارم که بروبچ کونامی یه حالی به این تماشاگرها و عکاسان ( بیشتر شبیه یه پلاکاردن) و فیلمبردار بنده خدا که همیشه رو یه نقطه کلید کرده و کلا عوامل اطراف زمین , بده . تا بازی اون حس واقعی و Real رو به بازی کننده القا کنه.
سپاس از زحمات بی دریغ شما عزیزان عزیزتر از جان.

romell
02-06-2010, 14:36
امسال PES از سیستمی استفاده کرده که بازیکن ها به صورت مداوم وبسار طبیعی هر جایی که توپ هستش رو بهش نگاه کنن و مسیر توپ رو با چشم دنبال کنن

Off-screen Messi likeness, used to show how player's eyes will track the ball. Highly impressive, especially in replays.

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

بازی از 5 حلت تنظیم سرعت گیم پلی بهره میبره و خودتون با توجه به سلیقه خودتون تنظیمش کنید حالت منفی یک سرعت گیم پلی FIFA 10 رو داره

Is the game play a bit slower than last year?
Yes, and no. The new variable speed setting has five options, with 0 as default, from -2 to +2. We quite liked -1 for a FIFA 10 style game, but they are still being tuned. You'll be able to play it at the speed you like.

Traceur
02-06-2010, 15:22
چیزی که من از این مطلب برداشت میکنم اینه که فقط میشه مدت مشخصی از بازیو تحت کنترل قرار داد و این کامل نیست اگه بتونن کاری بکنن که در جریان اتفاقاتی که در بازی رخ میده سرعت بازی کم و زیاد بشه واقعی عالی میشه . مثلا زمانیکه مدافعین دارن توی نیمه خودشون پاسکاری میکنن سرعت پاسکاری و حرکت بازیکنان مثل فوتبال واقعی کم بشه و در زمانیکه مثلا بک کناری حرکت اورلپ انجام میده سرعت به حداکثر برسه یا مثلا در زمان درگیریها بخصوص در منطقه یک سوم دو تیم و زمان و مکانهای بسیار زیاد دیگه در طول زمان بازی .

دقیقا حسین جان
در مورد مطلب (امکان تنظیم استراتژی بازی) میتونم بگم که اتفاقات درون بازی حتی برای خود گیمر هم قابل پیش بینی نیست که مثلا در نیمه ی اول بازی رو روی بازی کند تنظیم کنند .لذا باید استراتژی بازی رو همونطور که شما فرمودین متناسب با جریانات و پستی بلندیهای بازی قرار بدن.

joey jordison
02-06-2010, 16:23
اون تنظیم سرعت گیم پلی کاری بود که کونامی باید خیلی وقت پیش تو بازی جای میداد!

shutdown
02-06-2010, 17:18
آقا pes2010 که اشغاله....فقط گرافیکش خوبه....داوریش خیییییلی بیخوده....بازیکناش خییییلی سوتی میدن....من تا حالا 2500/600 تا فوتبال بازی کردم فقط 6 تا پنالتی گرفته داور!!!یه قسمتی هست تو منو بازی که این اطلاعاتو مینویسه....
یارو جفت پا میاد تو سینه بازیکن داور پنالتی نمیگیره....حرص ادم رو در میاره....

M A X I M U M
02-06-2010, 17:32
با سلام به همه
منم به زودی به جمعتون می پیوندم
حسین عزیز بابت تمام اطلاعات مفیدت مچکرم
منم به زودی ترجمه اخبار سایت های رسمی رو شروع می کنم
در مورد خود بازی چیز جالبی که تا الان مشخص شده امکان کنترل بیشتر روی دروازه بان هاست که به نظر با کنترل های پیشرفته نسخه بعدی کاملا همخوانی داره
در تمام نسخه های قبلی جلو اومدن به خود دروازه بان برای تمام دروازه بان ها بخاطر یکسان بودن هوش مصنوعی بازی برای تمام تیم ها خیلی مشکل ساز بود برای مثال در دنیای واقعی یه سری دروازه بان ها هستند که در خروج ها اشتباه نمی کنن یا خیلی کم اشتباه می کنن پس با شرایط قبلی حق این دروازه بان ها و طرفدارانشون پایمال میشه
به این ترتیب این نکته کوچیک اما تاثیر گذار هم در بازی رعایت خواهد شد

google_boy07
02-06-2010, 17:46
حسين جان .............

آيا زمان تاخير بازي درست شده و ديگه مثل 2010 نخواهد بود ؟
داوري تو بازي چطوريه ؟
هوش مصنوعي بازيكنان ؟

عكس العمل دروازه بانها چطور شده .؟
انيميشنهاي بازي ؟
چقدر هنوز ميشه نسخه 2009 بازي رو توش لمس كرد ؟ البته نسخه 2010 هنوز حال و هواي نسخه 9 رو داشت اما اينو برا اين ميگم كه امسال روي گيم پلي بازي خيلي كار كردن و انيميشنهاي زيادي به بازي اضافه شده .؟

راستي اون شركت blue sky اگه اشتباه نكنم معلوم شد كارش تو بازي چيه؟؟

و..........در كل نظر اونايي كه بازي كردن چيه ( البته فكر كنم هنوز كد 30 درصد بود بازي ؟!؟)

خيلي حرف زدم

passing bar only use L2 for pes2011
regarding pes2011 information, one thing that bother me is passing bar system for "simple passing".so I would like give feedback to konami, that is "passing bar only use L2"

i would like to explain passing bar method:
concentrate level to play:
Relax = x , Medium concentrate = xx , Full concentrate = xxx

In previous pes,
no passing bar : pass (x)--> pass (x) -->long pass/through ball (xx) --> shoot (xxx) result very fun.

Next Pes 2011,
passing bar all the time : pass (xxx) --> pass (xxx) --> long pass/through ball (xxx) --> shoot (xxx) result frustated.

"My feedback/recommendation,
passing bar only use L2: pass (x) --> pass (x) --> L2 pass (xx) --> L2 long pass (xxx) --> shoot (xxx) result perfect PES"

Of course all this happen in long term not short term, if we play pes over n over again, i am pretty sure this is the result.

besides that,
it also give advantages to konami, so they don't have to make the code so they can save time n money, n can do other thing more important.

advantages for pesfan is there will be no problem later,now before it finished already stated the problem from penpas. I am pretty sure later in feedback for pes2012 will be make the passing bar faster or slower, or anything related to it.

conclution:
pes 2011 will be the best football game in universe, I agree with all the konami will give us,
I don't agree only 1 thing, that is passing bar for simple pass, i am not disagree for the passing bar, it is also the best new feature, what I don't agree is that passing bar for simple pass.

shahabprince
02-06-2010, 18:03
آقا pes2010 که اشغاله....فقط گرافیکش خوبه....داوریش خیییییلی بیخوده....بازیکناش خییییلی سوتی میدن....من تا حالا 2500/600 تا فوتبال بازی کردم فقط 6 تا پنالتی گرفته داور!!!یه قسمتی هست تو منو بازی که این اطلاعاتو مینویسه....
یارو جفت پا میاد تو سینه بازیکن داور پنالتی نمیگیره....حرص ادم رو در میاره....

ما خودمون همه ی اینا رو میدونیم و برای همینه که داریم درباره ی pes2011 حرف میزنیم تا اشکالاتش رو بر طرف کنند.در ضمن اون pes2010 بود که اشغال بود ولی الان pes2011 اومده که با توجه به اخبار اکثر مشکلاتش بر طرف شده رفیق.:27::10:

Behnam_o2
02-06-2010, 18:06

این زاویه خیلی شبیه به زاویه دوربین تو tv هست(لیگ انگلیس). رو نور پردازی امسال خیلی کار شده و کار نیمه تموم و ناقصشون تو 2010 رو تکمیل کردن ظاهرآ.

google_boy07
02-06-2010, 18:42
ويديويي در مورد بازي ............من هر كار كردم نتونستم ببينمش ........خدا ازشون نگزره مادر.....

كساني كه گرفتن لينك دانلود بزارن

و

............................
......!

Pes 2011 is 50% complete?
I do not know if I can say that. The whole structure and the elements seemed to be complete, but many things are being revised. In the version we tested in Japan were less than 20 teams available.
AI goalkeepers and referees even improve?
They have improved many aspects of the game and certainly one of them is AI. They are much more intelligent. Referees and goalies are really good. Cha in matches we played, the CPU has won most of the time. I think the producers have set a level difficult.
The graphics engine is completely new or an update of the old one?
It seemed to me that they have used the same engine, but with many updates, but I can not say this with certainty. The visuals have been rebuilt and the players, stadiums, celebrations and movements reshaped.
The animations have been redone or just updated?
The animations have been redone.
The movements are more fluid?
Yes, with the motion capture was done a truly excellent job, the movements seem more human.
Control to 360 ° is full or you will hear the tracks?
Control to 360 ° is complete, you can run and move in any direction.
You can choose game speed (slow-normal-fast)?
Yes, you can set the numbers, it varies from -2 to 2, and 0 is set as default.
The pace of the game was delayed?
As mentioned above, you can choose the game speed.
Atmospheric conditions affect the behavior of the ball?
No, or at least the version I tested did not look.
Can you tell us something comment?
In Japan they are only the Japanese comment.
The Copa Libertadores will be a separate mode?
Yes, it should be, but we could not see the game. The version we tested had fewer than 20 teams available. Among them was the Internacional de Porto Alegre.
How many new feints and tricks are there?
Seabass told us that added movement 1000 Pes 2011. There are many new fake that you can set the controller before the game.
How many teams did you play?
Almost 20, and among them was Italy.
It 'been improved responsiveness of the players?
Yes, this was the best.
There are always cut scenes?
Available was the scene input, always the same scenes.
How many new stadiums are there?
I do not know. They have improved a lot but it is difficult to speak of the stages. They told me to have many stages, but it is difficult to enter stadiums to problems in various regions of the contracts.
You can change the Master League team?
We have not got to try this mode is still a secret to us.
Shows a decrease of fitness of the players in PES 2011?
Yes, their conditions are falling. Konami has remade every player, added more details, more movement and more facial expressions to make the players more "human". Here, for us ... it seems as if the players feel the match like a real football match, and therefore become tired, angry and confused.
You can make patterns from set pieces?
Not currently.
The atmosphere of the stadium is more realistic?
Oh, one of the things I liked most is the fans. Because of better graphics also, the audience has improved.

UP-SNAKE
02-06-2010, 19:35
ما خودمون همه ی اینا رو میدونیم و برای همینه که داریم درباره ی pes2011 حرف میزنیم تا اشکالاتش رو بر طرف کنند.در ضمن اون pes2010 بود که اشغال بود ولی الان pes2011 اومده که با توجه به اخبار اکثر مشکلاتش بر طرف شده رفیق.:27::10:

دوست عزيز اگه يادت باشه سال پيش هم از اين حرفا زياد ميزدن اينقدر زود باور نکنيد :2:

shahabprince
02-06-2010, 19:45
دوست عزيز اگه يادت باشه سال پيش هم از اين حرفا زياد ميزدن اينقدر زود باور نکنيد :2:
باز شما برگشتی سر خونه ی اولت.همش میگی پارسال هم اینرو گفتن و.... بازی خراب شد اقا ول کن اگه صحبت جدید داشتی بیا پست بده اینو تو چند صفحه ی قبل نوشته بودی که همه رو انداختی به جون هم.اینقدر ارتباط کونامی با گیمرها زیاد هست که کونامی نمیتونه الکی یه چیزی بپرونه.اگه شما باور نمیکنید لطفا از این پس از این پستها ندید.

Traceur
02-06-2010, 20:08

امسال که به لطف خدا وبروبکس Blue Sky و Konami گیم پلی و هوش مصنوعی و انیمیشنها بهبود پیدا کرده، امیدوارم سالهای بعد هم یه فکری واسه ی این لایسنس ها بکنند ... ایشالا...
در پایان هم از همتون ممنون به خاطر اطلاع رسانی مفید .:46:

B3HZ@D
02-06-2010, 20:14
البته جناب Up Snake تا حدودی درست میگن...تا موقعی که این مائل مطرح شده به چشم دیده نشه و امتحان نشه نمیشه گفت که همه این مسائل توی بازی اعمال میشه
دوستان هم خواهشا تعصبی نظر ندن...ایشون چیزی رو بیان کرد که عین حقیقت بود و همیشه میگن حقیقت تلخه.برای همین هم PES فن ها شاکی میشن.
فعلا که به اون صورت چیزی در مورد بهبود هوش مصنوعی منتشر نشده و نمیشه نظری داد...باید تا تست بازی صبر کنیم اون موقع تسترها نظرشون رو در مورد هوش مصنوعی بازی میگن.

4039
02-06-2010, 20:36
من نقدهایی از پلی تست اخیر از سایتهای مختلف خوندم . راستش نمیشه روی نقدهای اینا زیاد حساب باز کرد حالا چه مثبت و چه منفی با این وجود بازم به نظرم رسید از بین نقدهای صورت گرفته سایت PSM3 قابل اعتمادتر باشه چون از بقیه اعتبار بیشتری داره .
من خلاصه جلسه پرسش و پاسخ این سایتو مینویسم .
جریان از این قراره که روز 12 می , گروهی به نمایندگی این سایت به استودیو کونامی دعوت میشند و این گروه نقد کاملی ( حدود 4 صفحه ) به همراه تصاویر اختصاصی از بازی تهیه میکنند . گفته شده این نقد به همراه تصویر و اسکرین شاتها در مجله این هفته این سایت به چاپ میرسه و فردا یعنی 3 ژوئن این مجله منتشر میشه ( بلافاصله یک عده تصاویر رو اسکن میکنن و روی اینترنت میفرستن بنابراین ما فردا یک سری تصاویر جدید از بازی خواهیم داشت ) .

....

جهت یادآوری : تمام صحبتهای ما در رابطه با این بازی براساس یک کد بسیار بسیار مقدماتی خواهد بود .کونامی سه تا چهار ماه برای تنظیم , مدل سازی مجدد و برطرف کردن اشکالات گیم پلی زمان داره . بنابراین این نقد بر اساس محصول پایانی نیست چون بازی در حال ساخته .
ما حدود 4 ساعت یا بیشتر بازی کردیم .
اما سوالات .
توی بخش ادیت لباسها شما تغییری مشاهده کردید ؟
بخش ادیت بازی توی این کد قابل دسترسی نبود . اما سیباس به ما گفت تغییرات خوش آیند و جالبی در این بخش خواهید دید .
انیمیشنهای نسخه 2011 بازی نسبت به فیفا 10 چطوره ؟
انیمیشنهای این نسخه بطور قابل ملاحظه ای پیشرفت داشتن بخصوص انیمیشنهای قبل از شروع بازی و انیمیشنهای جدید حرکات فریبنده بازیکنان . به حال انیمیشنهای بازی در حال گذار از مرحله خشک قبلی به مرحله ای جدید اما بازی در حال حاضر شناوری فیفا رو نداره .
در مورد فیزیک بازیکنان و توپ بگید .
قضاوت سخته . شوتهای راه دور که هنوز نسبت به فیفا جذابتر به نظر میرسن .بعضی وقتا درگیریها و تعاملات عجیبی بین بازیکنان دیده میشد درحالیکه توپ جلوشون قرار داشت انگار منتظر بودن تا یکی درگیری فیزیکی رو برنده بشه بعد توپو تصاحب کنه .

.......

آقا این متنش خیلی طولانیه نوشتن این متن چند ساعتی وقت میگیره از طرفی نمیشه روی این کدهای مقدماتی حساب باز کرد . من سوالات پرسیده شده رو مینویسم هر کدوم که فکر میکنید مهمتره رو بگید ترجمشو بزارم .

- موضوع زمان پاسخ دهی یا همون ریسپانس تایم چی شد ؟ آیا بهتر شده ؟
- آیا حالت دستوری بودن ( Script ) حرکات و اعمال کامپیوتر نسبت به نسخه های قبل بهتر شده ؟
- آیا روی فردیت گرایی در این نسخه بخوبی کار شده ؟ مثلا کریس رونالد همان احساس کریس رونالدو واقعی رو به آدم منتقل میکنه ؟
- گرافیک بازی نسبت به نسخه 2010 بهتر شده ؟
- آیا عملکرد دروازه بانها نسبت به قبل بهتر شده ؟ ( توضیح اینکه از نسخه 2008 به این ور عملکردشون افتضاح شده ) .
- داوری بازی بهبود پیدا کرده ؟
- آیا گزارشگرهای جدیدی به بازی اضافه میشه ؟
- آیا زاویه دوربین مثل فیفا قابل تنظیمه ؟ اگه جواب منفیه دوربینهای بازی نسبت به نسخه قبل بهتر نشدن ؟
- چه موارد جدیدی به بازی اضافه شده ؟
- آیا پیشرفتهایی در مود مستر لیگ اعمال شده ؟ آیا واقعا حقیقت داره که میگن مستر لیگو میشه توی نسخه 21011 آنلاین بازی کرد ؟
- جو و اتمسفر بازی چطوره ؟( از زمان ورود به زمین تا جشن بعد از پیرزوی در یک مسابقه )
- سرعت بازی نسبت به نسخه قبل چه تغییری کرده ؟ بیشتر شده یا کمتر ؟
- آیا شما امکان اینو داشتید که ببینید تاکتیکها و استراتژیهای تیمی چطوری عمل میکنه ؟
- آیا چهره بازیکنان کم نام و نشون تر در تیمهای کوچیک درست طراحی شده مثلا تیم Wolves ?
- توی بازیهایی که توی روز برگزار میشه آیا سایه زنی و نورپردازی بازی نسبت به نسخه 2010 بهتر شده ؟
- سیستم دفاعی چطوری کارمیکنه ؟ عملکردمدافعین چطوره ؟

منبع :

shahabprince
02-06-2010, 20:52
آقا این متنش خیلی طولانیه نوشتن این متن چند ساعتی وقت میگیره از طرفی نمیشه روی این کدهای مقدماتی حساب باز کرد . من سوالات پرسیده شده رو مینویسم هر کدوم که فکر میکنید مهمتره رو بگید ترجمشو بزارم .

- آیا حالت دستوری بودن ( Script ) حرکات و اعمال کامپیوتر نسبت به نسخه های قبل بهتر شده ؟
- آیا روی فردیت گرایی در این نسخه بخوبی کار شده ؟ مثلا کریس رونالد همان احساس کریس رونالدو واقعی رو به آدم منتقل میکنه ؟
- آیا عملکرد دروازه بانها نسبت به قبل بهتر شده ؟ ( توضیح اینکه از نسخه 2008 به این ور عملکردشون افتضاح شده ) .
- آیا زاویه دوربین مثل فیفا قابل تنظیمه ؟ اگه جواب منفیه دوربینهای بازی نسبت به نسخه قبل بهتر نشدن ؟
- چه موارد جدیدی به بازی اضافه شده ؟
- آیا پیشرفتهایی در مود مستر لیگ اعمال شده ؟ آیا واقعا حقیقت داره که میگن مستر لیگو میشه توی نسخه 21011 آنلاین بازی کرد ؟
- جو و اتمسفر بازی چطوره ؟( از زمان ورود به زمین تا جشن بعد از پیرزوی در یک مسابقه )
- آیا شما امکان اینو داشتید که ببینید تاکتیکها و استراتژیهای تیمی چطوری عمل میکنه ؟
- آیا چهره بازیکنان کم نام و نشون تر در تیمهای کوچیک درست طراحی شده مثلا تیم Wolves ?
- توی بازیهایی که توی روز برگزار میشه آیا سایه زنی و نورپردازی بازی نسبت به نسخه 2010 بهتر شده ؟

منبع :

اگه زحمتی برات نیست جواب سوال های زیر رو بذار:

4039
02-06-2010, 20:54
آيا زمان تاخير بازي درست شده و ديگه مثل 2010 نخواهد بود ؟
داوري تو بازي چطوريه ؟
هوش مصنوعي بازيكنان ؟

عكس العمل دروازه بانها چطور شده .؟
انيميشنهاي بازي ؟
چقدر هنوز ميشه نسخه 2009 بازي رو توش لمس كرد ؟ البته نسخه 2010 هنوز حال و هواي نسخه 9 رو داشت اما اينو برا اين ميگم كه امسال روي گيم پلي بازي خيلي كار كردن و انيميشنهاي زيادي به بازي اضافه شده .؟

راستي اون شركت blue sky اگه اشتباه نكنم معلوم شد كارش تو بازي چيه؟؟

و..........در كل نظر اونايي كه بازي كردن چيه ( البته فكر كنم هنوز كد 30 درصد بود بازي ؟!؟)

خيلي حرف زدم

.

محمود جان همونطوریکه که خودت هم اشاره کردی این کد هنوز خیلی مقدماتیه و بازی میتونه توی نسخه پایانی خیلی متفاوت از اینی باشه که الان هست ( چه در جهت مثبت و چه منفی ) .
هنوز بخش اعظمی از انیمیشنها توی بازی اعمال نشده .
زمان پاسخ دهی هم میگن بهتر شده اما توی پرسش و پاسخ سایت psm3 گفته شده بود بازم بعضی وقتا توی بعضی صحنه ها اذیت میکنه .
در مورد اینکه میگی چقدر حال و هوای نسخه های قبلو داره بزار نظر خودمو بگم .
شالوده و کلیت هر نسل از بازیو میشه توی همون شماره اول اون نسل دید . توی بقیه نسخه های اون نسل , فقط مشکلات بازی گرفته میشه و کارهایی روی کلیات صورت میگیره اما اساس تغییر نمیکنه پس تا آخرین نسخه این نسل امید به تغییرات و اورهال اساسی نباید داشت .

Traceur
02-06-2010, 20:55
حسین جان ممنون از زحماتت.
در مورد گزارشگرها که چند پست پیشتر چند تا گززارشگرو معرفی کردم .
داوری چطوره؟
سرعت بازی؟
و زاویه ی دوربین؟
حسین جان اگه میشه کوتاه باشه.
ممنون و موفق باشی عزیز

B3HZ@D
02-06-2010, 20:56
مثل اینکه x_fashist_x و UP-SNAKE میخوان این تاپیک رو به گند بکشن البته ببخشید که اینجوری صحبت میکنم چون دیگه دارم از صحبتاتون خسته میشم

تاپیک ارث بابای شما نیست که اومدی اینجا امر و نهی میکنی...تاپیک یک مکان عمومی برای بیان نظراته شما هم اگه خسته شدین میتونی دیگه توی این تاپیک نیای.

vahidreza2007
02-06-2010, 21:14
حسين جان اقا خسته نباشي واقعا بازم مثل پارسال با مطالب جالبتدارم حال ميكنم .

اگه امكان داره جواب اينا رو از اون مصاحبه در بياربرامون مرسي .

آیا روی فردیت گرایی در این نسخه بخوبی کار شده ؟ مثلا کریس رونالد همان احساس کریس رونالدو واقعی رو به آدم منتقل میکنه ؟
آیا عملکرد دروازه بانها نسبت به قبل بهتر شده ؟ ( توضیح اینکه از نسخه 2008 به این ور عملکردشون افتضاح شده ) .
- آیا زاویه دوربین مثل فیفا قابل تنظیمه ؟
جو و اتمسفر بازی چطوره ؟( از زمان ورود به زمین تا جشن بعد از پیرزوی در یک مسابقه )

shahabprince
02-06-2010, 21:42
تاپیک ارث بابای شما نیست که اومدی اینجا امر و نهی میکنی...تاپیک یک مکان عمومی برای بیان نظراته شما هم اگه خسته شدین میتونی دیگه توی این تاپیک نیای.

دیگه نمیخوام زیادی ادامه بدم.
جواب - - - - - - خاموشی است.:31:

B3HZ@D
02-06-2010, 21:46
دیگه نمیخوام زیادی ادامه بدم.
جواب - - - - - - خاموشی است.:31:

بله - - - - - - - این وسط مشخص هستن...کسانس که از روی تعصب نظر میدن
تو هم بهتره بری خودت رو از نظر سطح فکری ارتقاء بدی...چونکه رفتارت مثل بچه ها می مونه
هر وقت بزرگ تر شدی بیا توی فروم

shahabprince
02-06-2010, 22:04
بله - - - - - - - این وسط مشخص هستن...کسانس که از روی تعصب نظر میدن
تو هم بهتره بری خودت رو از نظر سطح فکری ارتقاء بدی...چونکه رفتارت مثل بچه ها می مونه
هر وقت بزرگ تر شدی بیا توی فروم

گفتم که دیگه بس کن من فقط 15 سالمه مگه زورت به بچه رسیده:37:
از اخطارهات مشخصه که- - - - - - کیه!!!!!!

Armin 7
02-06-2010, 22:35
سلام حسین جان.
اگه برات ممکنه رو این بیشتر مانور بده .
سپاسگذارم.

shahabprince
03-06-2010, 07:21
سلام حسین جان.
اگه برات ممکنه رو این بیشتر مانور بده .
سپاسگذارم.
به نظر من باید روی قظاوت داور و دروازبانها بیشتر مانور داده بشه چون این دوتا تو pes2010 خیلی صعیف هستن.

ArminxXx
03-06-2010, 12:52
1. گرافیک بازی نسبت به نسخه 2010 بهتر شده ؟
2. چه موارد جدیدی به بازی اضافه شده ؟
3. آیا پیشرفتهایی در مود مستر لیگ اعمال شده ؟ آیا واقعا حقیقت داره که میگن مستر لیگو میشه توی نسخه 21011 آنلاین بازی کرد ؟
4. آیا عملکرد دروازه بانها نسبت به قبل بهتر شده ؟ ( توضیح اینکه از نسخه 2008 به این ور عملکردشون افتضاح شده ) .
5. سیستم دفاعی چطوری کارمیکنه ؟ عملکردمدافعین چطوره ؟
6. جو و اتمسفر بازی چطوره ؟( از زمان ورود به زمین تا جشن بعد از پیرزوی در یک مسابقه )
7. داوری بازی بهبود پیدا کرده ؟
8. آیا گزارشگرهای جدیدی به بازی اضافه میشه ؟
9. اینا رو ترجمه میکنی حسین جون؟!!!

matrix_3s
03-06-2010, 16:39
دلتو خوش نکن
در هر صورت فیفا رو که نمیتونیم رو pc بازی کنیم
اینم که تر زده خفن

همش هم خالی میبنده این کونامی

Traceur
03-06-2010, 17:53
با سلام
حسین جان شما که به سوالات ما جواب نمیدی عزیز ...!!!
ممنون میشم اگه این ابهامو برطرف کنی.

joey jordison
03-06-2010, 18:35
سلام دوستان خیلی ببخشید اینجا جاش نیست ولی یک مطلب جالب تو فروم Ea دیدم که خیلی خوشحال کننده هست!
همونطور که میدونید 9 ژوئن اولین اطلاعات و ........در مورد فیفا 11 منتشر خواهد شد!
یکی از مجله هایی که اطلاعات در مورد فیفا 11 منتشر خواهد کرد مجله Cd Action از لهستان هست!جالبه یکی از صفحه های مربوط به این مجله با سایز کوچک به بیرون درز پیدا کرده که در زیر مشاهد میکنید!لینک زیر

در قسمتی متنی وجود داره به این شکل
Wreszcie na PC będzie to ta sama gra co na konsolach به زبان لهستانی که ترجمه این متن اینطور هست Finally, the PC will be the same game as on consoles این خبر در صورتی داده شده که همین مجله وعده خبرهای خوشی به دارندگان pc داده است!اونطور که گفته شده این مجله از اعتبار خوبی برخوردار هست!
همه چیز 9 ژوئن مشخص میشه!
شرمنده خبر مربوط به pes 2011 نبود!

4039
03-06-2010, 18:36
سلام دوستان خیلی ببخشید اینجا جاش نیست ولی یک مطلب جالب تو فروم Ea دیدم که خیلی خوشحال کننده هست!
همونطور که میدونید 9 ژوئن اولین اطلاعات و ........در مورد فیفا 11 منتشر خواهد شد!
یکی از مجله هایی که اطلاعات در مورد فیفا 11 منتشر خواهد کرد مجله Cd Action از لهستان هست!جالبه یکی از صفحه های مربوط به این مجله با سایز کوچک به بیرون درز پیدا کرده که در زیر مشاهد میکنید!لینک زیر

در قسمتی متنی وجود داره به این شکل
Wreszcie na PC będzie to ta sama gra co na konsolach به زبان لهستانی که ترجمه این متن اینطور هست Finally, the PC will be the same game as on consoles این خبر در صورتی داده شده که همین مجله وعده خبرهای خوشی به دارندگان pc داده است!اونطور که گفته شده این مجله از اعتبار خوبی برخوردار هست!
همه چیز 9 ژوئن مشخص میشه!
شرمنده خبر مربوط به pes 2011 نبود!

اگه اینجوری باشه که عالیه مهران . در مورد 9 ژوئن منم یک جا خوندم که اخبار از قرنطینه خارج میشه حالا تا اون موقع چیزی نمونده باید صبر کنیم ببنیم چی میشه اما بعید میدونم این کار رو بکنن .
راستی شنیدم ps3 خریدی مبارک باشه .

با سلام
حسین جان شما که به سوالات ما جواب نمیدی عزیز ...!!!
ممنون میشم اگه این ابهامو برطرف کنی.

شرمنده همه دوستان .
من لینک پرسش و پاسخ رو دیشب گذاشتم با خودم گفتم حتما یکی از بچه ها ترجمه میکنه به همین خاطر دیگه پیگیرش نشدم . به هر حال میبخشید الان سریع خلاصه ای از تمام سوال و جوابها رو میذارم . همین پستو ادیت میکنم .

من جوابها رو بصورت خلاصه میذارم .

موضوع زمان پاسخ دهی یا همون ریسپانس تایم چی شد ؟ آیا بهتر شده ؟

با وجود اینکه پاسهای دستی سبب میشه که بازی کندتر بشه اما بازم زمان پاسخ دهی بازی در این مرحله از ساخت نسبت به نسخه 2010 بهتر شده . هر چند که بعضی وقتا بعضی از گیمرهایی که داشتن بازی میکردن از تاخیر در مواردی شکایت میکردن اما این مشکل پایدار و مهمی نبود مشکل ما بیشتر درگیریهای بازیکنان در زمین بود . به هر حال مساله تاخیر در پاسخ دهی بندرت موجی رنجش ما میشد . حتی توی بعضی از صحنه ها که پاسهای سریع با فواصل حدود 5 متر هم مشکل چندانی نداشتیم .

ما اونقدر بازی نکردیم که جواب درستی بتونیم به شما بدیم اما دریبلهای انحصاری مسی واقعا هیجان انگیز بود و یا بازیکنان بزرگی مثل ویدیچ و اوشی سریعا توپهای سرگردان رو جمع میکردن .

به تصویر زیر نگاه کنید . زیبا به نظر میرسه نه ؟ دقت کنید سرعت مسی روی افکت Blur ( حالت مات شدن ) روی دست چپ این بازی تاثیر گذاشته :

آیا عملکرد دروازه بانها نسبت به قبل بهتر شده ؟ ( توضیح اینکه از نسخه 2008 به این ور عملکردشون افتضاح شده ) .

راستشو بخواید توی این کدی که ما بازی کردیم دروازه بان کمی آشفته عمل میکرد . در زمینه انیمیشنهای دروازه بان باید بگم انیمیشنهای زیادی به حرکات دروازه بانها اضافه شده همینطور پرشها و مهارهای طبیعی و زیادی برای دروازه بانها به بازی اضافه شده . اما عملکرد دروازه بانها زیاد رضایت بخش نبود مثلا توپهای سرگردون رو در مسیر مهاجمین دفع میکردن و هوش دروازبانها اصلا خوب نبود . اما انیمیشنهای جدید دروازبانها واقعا عالی بود و باید به فال نیک بگیریمشون .

داوری بازی بهبود پیدا کرده ؟

سیباس به نکات خوبی در مورد بهبود عملکرد داورها اشاره کرد اما ما اونقدر بازی نکردیم که به شما بگیم دقیقا چه تغییرات مهمی در عملکرد داوری بوجود اومده . اما حرکت داور در زمین خیلی عالیه همونجوری که میخواید .

آیا گزارشگرهای جدیدی به بازی اضافه میشه ؟

یکی از دو گزارشگر یا مفسر بازی توی این نسخه عوض میشه . ما نمیتونیم بگیم اون کیه یا اینکه بجاش کی اومده . شما احتمالا خودتون حدس میزنید کدوم گزارشگر بازی باید عوض بشه . جایگزینی این گزارشگر در راستای لایسنسی از بازی خواهد بود ( این مطلب دربسته گفته شد ) .

آیا زاویه دوربین مثل فیفا قابل تنظیمه ؟ اگه جواب منفیه دوربینهای بازی نسبت به نسخه قبل بهتر نشدن ؟

ما به آپشن و گزینه ای که دوربین بازیو تنظیم کنه توجه نکردیم اما دوربین واید در حالت مورب طراحی و مستقر شده و تقریبا شباهت زیادی به دوربین بردکست تلویزیون پیدا کرده .

- در زمینه شناور بودن بازی چقدر به فیفا نزدیک شده ؟

راستشو بخواید این بازی هنوز شناوری فیفا رو نداره .

- چه موارد لایسنس شده جدیدی بجز لیگ مکزیک به بازی اضافه شده ؟

کوپا لیبرتادورس ( لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی ) . شایعاتی در مورد لابسنهای دیگه هم وجود داره اما ما شک داریم مربوط به لیگ برتر انگلیس باشه .

منوی اصلی pes2011 شامل این موارد میشد :

Exhibition
League/Cup
Training
Edit
System Settings
Gallery
Extra Content

و 5 آپشن دیگه که با علامت سوال مشخص شده بود که میتونه چنتاش اینا باشه :

Champions League
Become a Legend
Community
آیا پیشرفتهایی در مود مستر لیگ اعمال شده ؟ آیا واقعا حقیقت داره که میگن مستر لیگو میشه توی نسخه 21011 آنلاین بازی کرد ؟

سیباس چیزی در مورد مود آنلاین مستر لیگ نگفت .

خیلی خیلی بهتر شده . تونل و راهروی وردوی به زمین شبیه نسخه قبله اما توی زمین قضیه خیلی متفاوته . چمن حالت مجعد داره با وضوح بالا . تماشاگران زنده تر هستن و سه بعدی .از تغییرات دیگه میشه به حرکات دست و سر بازیکنان قبل از شروع بازی اشاره کرد . جشن ها و خوشحالیها به نظر آشنا میرسن ( همون جشن های نسخه قبل ) ما انتظار داریم این بخشو از فیفا کپی برداری کردن .

سرعت بازی نسبت به نسخه قبل چه تغییری کرده ؟ بیشتر شده یا کمتر ؟

هم بله و هم خیر . آپشن جدیدی برای تنظیم سرعت بازی ایجاد شده که شامل 5 گزینه میشه از 2- تا 2+ . ما 1- رو بیشتر پسندیدیم مثل سرعت فیفا .هنوز روی این بخش دارن کار میکنن .

توی بازیهایی که توی روز برگزار میشه آیا سایه زنی و نورپردازی بازی نسبت به نسخه 2010 بهتر شده ؟

نورپردازی واقعی تر شده . افکت Blur در زمان حرکت سریع بازیکنان نکته برجسته این بخشه . واقعا این افکت و جلوه زیبا و قشنگه .

Traceur
03-06-2010, 20:42
ممنون حسین جان
ولی اینکه بارها کونامی میگه "ما اونقدر بازی نکردیم" میشه گفت کمپانی که یک بازی رو میسازه باید یه گروه یا کلنی هم داشته باشه که این بازی رو تست کنن و مشکلاتی که حالا ناشی از یک اشتباه یا کم کاری از طرف یکی از کارکنان باشه ، جبران کنه و بازی رو هر چه نزیدیک تر به وضعیت طبیعی خودش به دست گیمر برسونه .از طرفی هم بازی مثل بازی PES که تنوع و همینطور طرفداران بسیاری داره باید دقت در ایجاد این بازی و همینطور تست کننده های قوی که دقتشون خیلی بالا باشه رو بهش توجه کنن و در جهتش اقدام کنن. این به نفع خودشون هم هست.

joey jordison
03-06-2010, 23:32
اگه اینجوری باشه که عالیه مهران . در مورد 9 ژوئن منم یک جا خوندم که اخبار از قرنطینه خارج میشه حالا تا اون موقع چیزی نمونده باید صبر کنیم ببنیم چی میشه اما بعید میدونم این کار رو بکنن .
راستی شنیدم ps3 خریدی مبارک باشه .
سلام حسین جان!
والا تمامی شواهد و مدارک حاکی از این هست که نسخه PC نسل بعد خواهد بود!آخریش هم همین مجله cd Action هست که مشخص هست!چون اونها اشاره داشتن به اینکه خبرهای خوشی برای دارندگان PC خواهد بود از یک تغییر انقلابی خبر دادن!
آره PS3 خریدم از کجا فهمیدی حسین جان ابه خاطر Heavy Rain یک عدد PS3 خریدیم!خیلی چاکریم!
این Mution Blur تو PES به کار بردن حقیقتا خیلی زیبا شده!

UP-SNAKE
03-06-2010, 23:53
اگه امسال دوباره gameplay engine فيفا رو باز سازی کرده باشن که گفتن ميکنن پيشبينی ميشه که از موتور فيفا 10 next برای pc استفاده بشه

romell
04-06-2010, 03:34
ممنون حسین جان
ولی اینکه بارها کونامی میگه "ما اونقدر بازی نکردیم" میشه گفت کمپانی که یک بازی رو میسازه باید یه گروه یا کلنی هم داشته باشه که این بازی رو تست کنن و مشکلاتی که حالا ناشی از یک اشتباه یا کم کاری از طرف یکی از کارکنان باشه ، جبران کنه و بازی رو هر چه نزیدیک تر به وضعیت طبیعی خودش به دست گیمر برسونه .از طرفی هم بازی مثل بازی PES که تنوع و همینطور طرفداران بسیاری داره باید دقت در ایجاد این بازی و همینطور تست کننده های قوی که دقتشون خیلی بالا باشه رو بهش توجه کنن و در جهتش اقدام کنن. این به نفع خودشون هم هست.
دوست عزیز این شخص از اعضا یا کارکنان کونامی نیست کارمند مجله PSM3 هستش که در استودیو کونامی دعوت شده تا بازی رو تست کنه .

4039
04-06-2010, 09:58
اگه امسال دوباره gameplay engine فيفا رو باز سازی کرده باشن که گفتن ميکنن پيشبينی ميشه که از موتور فيفا 10 next برای pc استفاده بشه

احتمالش وجود داره چون توی نسخه جام جهانی از موتور جدید استفاده کردن و قراره توی نسخه 11 هم از موتور نسخه جام جهانی استفاده کنن ( اینا چقدر تند تند موتور عوض میکنن ) .
اگه نسخه pc فیفا 11 نکست بشه حتما مسابقات لیگیشو توی انجمن برگزار میکنم چون فیفا هیچ دردسری از بابت آپشن فایلو این حرفا نداره و همه چیزش مرتبه .
این جمله هم از این مجله نقل و قول شده :

You'll read preview article about upcoming FIFA 11 title. PC users should be prepared for complete revolution and we don't mean added new animations and the such, but something you wouldn't expect to see

شما توی شماره بعد مجله یک آرتیکل و مقاله در مورد نسخه 11 فیفا که در راهه خواهید خوند. کاربران pc باید خودشونو برای یک تحول و حرکت انقلاب آماده کنن . منظور ما از تحول اضافه شدن انیمیشنهای جدید و مسائلی از این دست نیست , بلکه منظور ما چیزیه که شما انتظار دیدنشو ندارید .

google_boy07
04-06-2010, 10:34
حسين جان اين ويديو كه مجله psm3 منتشر كرده رو دانلود كن من هر كار ميكنم نميتونم ببينمش .....

بعد لينك دانلودشو بزار
...................
فكر كنم اين باشه

joey jordison
04-06-2010, 11:47
احتمالش وجود داره چون توی نسخه جام جهانی از موتور جدید استفاده کردن و قراره توی نسخه 11 هم از موتور نسخه جام جهانی استفاده کنن ( اینا چقدر تند تند موتور عوض میکنن ) .
اگه نسخه pc فیفا 11 نکست بشه حتما مسابقات لیگیشو توی انجمن برگزار میکنم چون فیفا هیچ دردسری از بابت آپشن فایلو این حرفا نداره و همه چیزش مرتبه .
این جمله هم از این مجله نقل و قول شده :

You'll read preview article about upcoming FIFA 11 title. PC users should be prepared for complete revolution and we don't mean added new animations and the such, but something you wouldn't expect to see

شما توی شماره بعد مجله یک آرتیکل و مقاله در مورد نسخه 11 فیفا که در راهه خواهید خوند. کاربران pc باید خودشونو برای یک تحول و حرکت انقلاب آماده کنن . منظور ما از تحول اضافه شدن انیمیشنهای جدید و مسائلی از این دست نیست , بلکه منظور ما چیزیه که شما انتظار دیدنشو ندارید .
بله این نقل قول از سوی مجله CD ACTION بوده!و به نظر من بلاخره بعد از چند سال فیفا نکست روی PC خواهد آمد مخصوصا با اون صفحه ای که از مجله به بیرون درز پیدا کرده!
اون عکس که گوگل بوی جان گذاشتن که همه به یک شکل ایستادن یا انیمیشنها را وارد بازی نکردن به اون صورت یا اینکه بازم از نظر انیمیشن امسال نا امید میشیم

d_a_n_t_e
04-06-2010, 14:24
فکر کنم اینجا تاپیک PES باشه :10:

Behnam_o2
04-06-2010, 15:15

UP-SNAKE
04-06-2010, 15:50
اينا کی ميخوان مشکل اين تا شدگی کمر بازيکن هارو درست کنن نميدونم مسی رو نگاه کنيد از کمر تا شده

google_boy07
04-06-2010, 18:01
اينا کی ميخوان مشکل اين تا شدگی کمر بازيکن هارو درست کنن نميدونم مسی رو نگاه کنيد از کمر تا شده
کدوم عکسرومیگی؟
عکس پست قبلی ؟؟!!!!

بابااگه عکس پست قبلی رومیگی این هیچ مشکلی نداره ......

......................................
دوستان ویدیوی زیر رواگه میشه دانلود کنین ویه جاآپلود کنین ولینک دانلودشو بزارین .....در دوکیفیت :46:
این ویدیو رو مجله psm3 منتشر کرده که مربوط به بازی هستش
ممنون میشم ......منتظرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم رویه چک کنین اگه فرق داشت یکی زحمتشو بکشه دانلودش کنه ویه جا آپلدوش کنه

shutdown
04-06-2010, 18:27
اقا من که فکر نمیکنم 2011 هم تغییری کرده باشه.....اگه یادتون میاد واسه 2010 هم خیلی هارت و پورت کردن ولی داوری و هوش مصنوعی در حد جلبک بازی کنا ادم رو عصبی میکنه....با این گرافیک مشتی که ساختن نمیدونم چرا انقدر سطح بازی کردنشون پایینه.....

google_boy07
04-06-2010, 20:31
آقا لینک اصلیش اینه .....

اینو یه مرد پیدا نمیشه دانلود کنه و یه جا با هیمن کیفیت آپلود کنه ....

Spaniuly
04-06-2010, 21:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

aRThaS_08
04-06-2010, 22:00
قیافه ی مسی رو چرا مثه این اسکول عقب مونده ها درست کردن دوباره؟ تو 2010 هم همینجوری بود!

موهاش باید بلندتر باشه! و البته برای 2011 یه ته ریشی هم باید داشته باشه : دی

joey jordison
04-06-2010, 22:56
شوخی میکنی؟
مسی به بهترین شکل تو PES 2010 ساخته شده بود!نه تنها مسی بلکه سایر بازیکنهای بزرگ فوق العاده کار شده بود!

UP-SNAKE
04-06-2010, 23:28
شما يه لطفی کن عکس مسی در واقعيت و pes رو اينجا up کن ببينيم چقدر شبيه هستن اصلاً شباهت ندارن ولی بقيه قابل قبول هستن

romell
05-06-2010, 00:35
با سلام شما میتونید با این برنامه این فایل رو بگیرید

اسم این برنامه UltraGet Video Downloader هستش که فایل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو میتونید از طریق این برنامه دانلود کنید توی گوگل سرچش کنید پیدا میکنید من همینجوری گرفتم

Mehdi.ss
05-06-2010, 02:24
آقا لینک اصلیش اینه .....

اینو یه مرد پیدا نمیشه دانلود کنه و یه جا با هیمن کیفیت آپلود کنه ....
نیازی به آپلود کردن نیست
شما اول برنامه Internet Download Manager رو نصب کن ، بعد وقتی این کلیپ رو پلی می کنی علامت دانلود میاد بالای کلیپ ، روش کلیک می کنی و دانلودش میکنی .:46:

google_boy07
05-06-2010, 10:57
نیازی به آپلود کردن نیست
شما اول برنامه Internet Download Manager رو نصب کن ، بعد وقتی این کلیپ رو پلی می کنی علامت دانلود میاد بالای کلیپ ، روش کلیک می کنی و دانلودش میکنی .:46:

اي بابا من اگه ماكاناتشو ميداشتم كه خودم ميدونم اما فكر كنم من سربازم :31: الانم از كافي نت دارم وصل ميشم .......

حالا هي بگو اين كارو بكن اين كارو بكن ...
................
اينم هديه امروز به شما ......

اينو تو فروم ديدم

PES nails it, fifas jostling looks like Kung Fu Fifa!!!

SAMAN-JEEZY
05-06-2010, 11:33
واقعا برای آقای UP-SNAKE متاسفم.صب تا شب تو تاپیک میچرخه ببینه کی از این بازی که هنوز اولای ساختشه انتقاد میکنه بعد بیاد ازش تشکر کنه.حیف که طرفدار آرسنالی

B3HZ@D
05-06-2010, 12:02
واقعا برای آقای UP-SNAKE متاسفم.صب تا شب تو تاپیک میچرخه ببینه کی از این بازی که هنوز اولای ساختشه انتقاد میکنه بعد بیاد ازش تشکر کنه.حیف که طرفدار آرسنالی

دوست عزیز تاسفتون رو برای خودتون نگه دارید...بهتره یاد بگیریم به عقاید همدیگه احترام بذاریم..نه این که اون رو سرکوب کنیم
ایشون هم یک سری انتقاد از بازی دارن و نسخه قبل با اون همه وعده وعیدی که داده بودن به دلخواه ایشون نبوده و الان هم حق دارن که اعتراض یا انتقاد کنن...اینجا هم هر کسی از بازی تعریف کنه زیر پستش تشکر میخوره
هر کی هم که اعتراض کنه بقیه علیه اون جبهه میگیرن...بارها گفتم که فروم یک مکان عمومیه و هر کسی حق بیان نظر داره.
من و هرکس دیگه نه میتونیم و نه حق داریم که جلوی اظهار نظر بقیه رو بگیریم...
شما هم بهتره دیدتون رو نسبت به این مسئله عوض کنین

این انیمیشن مربوط به فیفاست...نه PES

david23
05-06-2010, 12:10
این انیمیشن مربوط به فیفاست...نه PES

اگه دقت کنی میبینی داره مقایسه میکنه با pes 2011!!

B3HZ@D
05-06-2010, 12:14
اها...ممنون
دوستمون باید توی پست خودشون میگفتن که بحث مقایسه ای است...ولی به نظر من انیمیشن درگیری های فیفا طبیعی تر و بهتر طراحی شده.
البته کار کونامی هم خوب بوده ولی به دلیل کمبود موشن کپچرهای انجام شده فعلا ما به همین هم راضی هستیم

Mostafa NBA
05-06-2010, 13:58
این کونامی هم که فقط چسبیده به Messi ! قیافه ی مسی هم نسبت به بقیه ی بازیکن ها بدتر شده.

UP-SNAKE
05-06-2010, 15:30
سامان جان تا انتقاد نکنيم که درستش نميکنن من نميدونم شما چرا اينقدر تعثبی با اين قضيه برخورد ميکنين من دشمنی با اين کونامی ندارم که ولی نميدونم شما چرا نميخوای قبول کنی که کونامی سال پيش هم خيلی از اين حرفا ميزد ولی چی شد؟ اينقدر کور کورانه قضاوت نکنيد خوب نيست ، برای من هم نميخواد متأسف باشی ، واقعاً وقتی بچه هايي مثل بهزاد و حسين رو ميبينم که اينقدر منطقی هستن دل گرم ميشم (و البته دوستان عزيز ديگه ای که اسمشون رو نميدونم)

maximiliyanus
05-06-2010, 20:46
من این ویدیو رو دیدم ...
اولاش یکم از تو ی بازیرو نشون میده ...
چیزایی که نشون میده اینه که سیستم پاسکاری عوض شده فکر کنم اینی که دیدم رو سیستم دستی گذاشته بود ینی اون جوری نیست که دقیقا به نقطه ای که بازی کن هست بفرسته با زاویه ی متفاوت میفرسته و بازیکن خودش باید به نقطه ای که توپ میره بره طرفش ...
تو پاس تو عمق هم همین طور ینی پاسو که میدی بستگی به خود گیمر داره که کجا بفرسته و بازی کنی که فرار میکنه باید بره دنبال توپ مثل قبلی نیست که یه حالتی بود که انگار یه مسیر مشخصه و بازیکن قدم میزد تا توپ بهش برسه و بعد فرار کنه ...
نکته بعدی اهمیت قدرت بدنی و تبنه به تنه شدن بود که اضافه شده و انیمیشنای جدیدی براش در نظر گرفته شده همینطور به نظرم رسید انیمشنای دویدن دور زدن هم عوض شده خوبه من خوشم تومد البته هنوز یه سری حرکات مثل قبل هست و خشک
توپش هنوز سنگینه خیلی ..
البته از این ویدیوی چیز زیادی نمیشه فهمید

Traceur
05-06-2010, 21:15
مربوط به تورهای Pes 2011 میشه:

Blue sky در مورد هوش مصنوعی مدافعان PES 2011 خبر گذاری میکند که :
مدافعان موقعیت خود را براحتی پیدا میکنند وهر یک در پست خود که از پیش تعریف شده قرار میگیرند .
وهر توپی که در مخدوده ی پست آهنها وارد شود سعی در تعقیب توپ میکنن یا به عبارتی دقت مدافعان روی توپ متمرکز میگردد که اگه اینطور باشه واقعا جای شکر داره.
و با وارد شدن مهاجمان در محدوده ی آنها سعی در بستن راههای مهاجمان میشوند.

SAMAN-JEEZY
05-06-2010, 21:29
سامان جان تا انتقاد نکنيم که درستش نميکنن من نميدونم شما چرا اينقدر تعثبی با اين قضيه برخورد ميکنين من دشمنی با اين کونامی ندارم که ولی نميدونم شما چرا نميخوای قبول کنی که کونامی سال پيش هم خيلی از اين حرفا ميزد ولی چی شد؟ اينقدر کور کورانه قضاوت نکنيد خوب نيست ، برای من هم نميخواد متأسف باشی ، واقعاً وقتی بچه هايي مثل بهزاد و حسين رو ميبينم که اينقدر منطقی هستن دل گرم ميشم (و البته دوستان عزيز ديگه ای که اسمشون رو نميدونم)
من خودم pes 2008 , 2009 رو فقط 1 هفته بازی کردم.از بس آشغال بودن.ولی قبول کنین که تو pes 2010 علیرغم مشکلات خیلی زیاد پیشرفتای خوبیم تو بازی بود و خیلیارو امیدوار کرد.الانم که هنوز 5-6 ماه مونده بازی تکمیل شه و شما از کجا میدونین که هیچکدوم از وعده های کونامی به حقیقت نمی پیونده که اینجوری علیه بازی موضع گرفتین؟من خودم قبل از انتشار 2010 گفتم که احتمالا 80 درصد حرفاشون دروغه و همین طورم شد ولی الان با توجه به اطلاعاتی که تا الان از بازی منتشر شده به این بازی امیدوارم.امیدوارم شمام اینقد منفی گرایانه به بازی نگاه نکنین:11:

B3HZ@D
05-06-2010, 21:36
اینم یه تصویر که فکر کنم مربوط به تورهای Pes 2011 میشه:

یعنی توی خود بازی آپشنی برای انتخاب تور بازی وجود داره؟!
یجورایی مشکوک میزنه...شاید برنامه ای برای ادیت تور دروازه بوده
احتمالا باید فیک باشه...شاید هم درست باشه
ولی در کل ممنون

Traceur
05-06-2010, 21:51
یعنی توی خود بازی آپشنی برای انتخاب تور بازی وجود داره؟!
یجورایی مشکوک میزنه...شاید برنامه ای برای ادیت تور دروازه بوده
احتمالا باید فیک باشه...شاید هم درست باشه
ولی در کل ممنون
خواهش میکنم بهزاد جان
برای خود من هم مشکوکه دقیقا نفهمیدم چیه ولی مربوط به انتخاب و شاید ادیت تور دروازه ها میشه:10:

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

من خودم pes 2008 , 2009 رو فقط 1 هفته بازی کردم.از بس آشغال بودن.ولی قبول کنین که تو pes 2010 علیرغم مشکلات خیلی زیاد پیشرفتای خوبیم تو بازی بود و خیلیارو امیدوار کرد.الانم که هنوز 5-6 ماه مونده بازی تکمیل شه و شما از کجا میدونین که هیچکدوم از وعده های کونامی به حقیقت نمی پیونده که اینجوری علیه بازی موضع گرفتین؟من خودم قبل از انتشار 2010 گفتم که احتمالا 80 درصد حرفاشون دروغه و همین طورم شد ولی الان با توجه به اطلاعاتی که تا الان از بازی منتشر شده به این بازی امیدوارم.امیدوارم شمام اینقد منفی گرایانه به بازی نگاه نکنین:11:
سامان جان شما چرا اینقدر سخت می گیری ؟
هر کسی نظری داره و مورد احترام هم هست.
به هر حال هیچ چیز که بی عیب نمیشه همین انتقاد ها باعث جبران و پیشرفت میشه وگرنه Pes باید رو همون 2008 میموند دیگه. آیا فکر کردی واسه چی از اون زمان بهتر شده ؟ تنها دلیلش انتقاد سازندس.:31:

balloon
05-06-2010, 21:59
توپش هنوز سنگینه خیلی ..
البته از این ویدیو چیز زیادی نمیشه فهمید

حالا به نظرت تویه چه مایه هایی میتونه باشه؟ این باعث نمیشه که دستگاه آسیب ببینه؟:6:

UP-SNAKE
05-06-2010, 22:40
سامان ولی 2009 اونقدر هم بد نبود فقط بايد چند تا از مشکلاشو برطرف ميکردن ، خبری از scan ها نشد؟

Locker
06-06-2010, 06:41
با توجه به اون ویدیو ، دویدن بازیکن ها فوق العاده واقعی شده و از اون حالت نیمه مضحک خارج شده !

البته فیلم ناقصی هست و فقط چند ثانیه از بازی رو نشون می ده !

romell
06-06-2010, 08:13
درباره یک موضوعی به ذهنم رسید گفتم اینو مطرح کنم ولی خوب صد در صد نیست تمامی شمادو ستان پارسال رو درباره موشن کپچر کردن مسی رو یادتونه واین که حرکاتش انحصاری هستش درسته با توجه به ویدیو ها درست بود ولی یک نکته خیلی مهم رو باید بگم بازی اومد و باز هم انیمشن ها کیفیت خوبی نداشتن و خود مسی با توجه به حرکاتی که تو تبلیغات نشون میداد اصلا کیفیت انیمشن هاش در اون حد و اندازه ها نبود پارسال انیمشن ها جدید دیگه ای هم اضافه شده بودن ولی بازهم کیفیت خوبی نداشتن نتیجه گیری من اینه که با توجه به ویدیو ی جدیدی که دیدم پارسال اصلا اینا تمام انیمشن هاشون دستی بود و از تکنولوژی 2009 به قبل استفاده میکردن واین که بله اونا داشتن رو انیمشن های با کیفیت کار میکردن ولی پارسال اصلا وقت نکردن که از ای انیمشن های جدید استفاده کنن چون این نیستش که شما بیاید یک حرکت رو موشن کپچر کنین و راحت بریزید تو بازی چون باید با گیم پلی بازی همگام و همساز باشه حتی تمامی حرکت های انحصاری پارسال مسی هم امسال دارن در اصل میریزن تو یازی و کونامی این موضوع رو آشکار نکرد واقعا حرکت های انیمشن امسال داره به کیفیت FIFA میرسه چون دیگه دستی نیست .

ذکر این موضوع مهمه که کونامی اگه این موضوع رو رو راست میومد میگفت در فروش بازی تا ثیر منفی میگذاشت بنده از 2008 به بعد دارم FIFA رو بازی میکنم البته NEXT GEN ولی همیشه با توجه به خاطرات و علاقه زیادم به PES و کارگردان بازی هر سال اخبار ش رو دنبال میکنم واینو قول میدم انیمشن های امسال PES به کیفیت FIFA هستش البته واضحه که به اون گستردگی نخواهد بود به هر حال باید بپذیریم که کونامی عقب مونده و داره تمام سعی خودش رو میکنه در ضمن FIFA هم بیکار نمیشینه و باید ببینیم که اونا امسال چی تو چنته دارن.

joey jordison
06-06-2010, 12:40
شماها چطور از Youtube فیلم میبینید؟

M A X I M U M
06-06-2010, 17:23
با سلام چند روز پیش حسین عزیز ماجرای دعوت شدن نویسندگان PSM3 Blog رو برامون گفت و قسمت هاییش رو ترجمه کرد و برامون گذاشت
اینم ترجمه کامل :

در 12 می ما به مقر کونامی در توکیو دعوت شده بودیم برای بازی کردن نسخه 2011
گزارش 4 صفحه ای ما که قراره تو مجله مون بذاریم و در نسخه بعدی برای فروش که مال 3 ژوئن خواهد بود شما میتونید ببینیدش شامل کامپلکس های کد زودهنگام و اغلب سوالات ابهام برانگیزی در مورد این بعد کاری کونامی روی نسخه 2011 که در ذهن شما عزیزان وجود داره حتی اگه شما کلی چیز در مورد 2011 تو نت دیده باشید اینا چیزای جدیدی خواهند بود
برای اینکه همه چیز مشخص بشه این صحبت ها و نقد هایی که میخوایم بگیم بر روی نسخه بسیار بسیار ابتدایی کد بازیه چرا که کونامی سه چهار ماهی برای درست کردن ایرادات و اضافه کردن چیزهای جدید به بازیش وقت داره با توجه به اینکه ما تاریخ انتشار بازی رو اکتبر در نظر گرفتیم خب پس این چیزی که میخواید بخونید یه نقد کامل از نسخه پایانی بازی نیست فقط یه بخش کوچیک برای اونهایی که میخوان از روند کار پروژه 2011 میخوان سردربیارن
2011 الانشم قوی به نظر میرسه پس زمانی هم برای تعدیل گیم پلی بازی صرف خواهد شد که کلید اصلی موفقیت این بازی میتونه باشه
ما بازی رو یه چهار ساعتی بازی کردیم (کوفتتون بشه :31:) با توجه به نشانه های نسخه قبلی بازی که آشنایی با تغییراتش و عادت کردن به بازی زمان گیر بود (اختلاف نسخه 2009 با 2010 رو میگه) حالا نسخه بعدی یعنی 2010 میخواد یه تجربه فوق العاده رادیکالی با تغییر فوق العاده داشته باشه که میشه ازش به بزرگترین تغییرش از زمانی که واسه پی اس 3 عرضه شد نام برد (بهتر بگم میگه که قراره تغییرات فوق العاده زیاد باشه حتی نسبت به 2010)
خب حالا می رسیم به سوالات :

خوب به نظر میرسه نه ؟ قشنگ به افکت بلور سرعتی در لبه بدن مسی دقت کنید

خب آیا تغییراتی در قسمت ویرایش لباس وجود خواهد داشت ؟
راستش قسمت Edit در نسخه دمو که ما بازی کردیم بسته بود ما از آقای تهیه کننده سیباس پرسیدم درباره همین قسمت ویرایش و اون جواب داد که تغییرات فوق العاده خوبی در این قسمت شاهد خواهیم بود که تمام گیمرهای عزیز رو سورپرایز خواهد کرد و اون عاشقش خواهند شد خب ما نظری در این مورد نداریم اما بعنوان یه فن کونامی میتونید نظرات خودتون رو برای کونامی بفرستید در مورد ارتقا بازی که این آقای سیباس انگاری گفته ما کاملا روی نظرات کار می کنیم و برامون مهمن خب البته هم باید باشه

آیا انیمیشن های 2011 از فیفا 10 بهترن یا بدتر ؟
انیمیشن های 2011 واقعا قابل تامل هستن و مشخصه که بهتر شدند بخصوص انمیشن های قبل بازی و انمینشن های دریبل ها که میشه گفت بی نظیر و حیرت آورن اما با وجود این انتقال سریع حالت بازیکن از دریبل به حرکت به زبایی و راحتی فیفا ورد کاپ نیستند خب ما به این هم میتونیم اشاره کنیم که فیزیک لبه های فیفا واقعا از پی ای اس کمترن و پی ای اس از این لحاظ بهتره و خب این در نسخه 2011 بهترم خواهد شد چیزی که در همون اولین برخورد با این بازی کامل به وضوح مشاهده خواهید کرد (منظورش طبیعی تر شدن بازیه راستم میگه بازی خیلی تمیز و صاف شده این از عکسا هم مشخصه )

فیزیک بین بازیکن و توپ چطوره ؟
خیلی سخته گفتنش وقتی از فاصله 30 متری شوت می کنی واقعا حس بهتری نسبت به فیفا بهت دست میده و نحوه شوت زدن طبیعی تر و بهتره یه چیزی که ما تو بازی دیدیم اینه که بازیکن که مثلا توپ جلوشه نمیره سمتش یه جورایی انگار وایساده تا ببینه کی توپو بگیره و بعد بره دنبالش البته واسه اونایی که سریع استرسی میشن باید بگم که این فقط کد ابتدایی (بیچاره فکر اینجاشو کرده که یه وقت پدر کونامی رو گوربه گورش نکنید:31:) و هنوز راه زیادی تا فیزیک پایانی و اصلی بازی وجود داره و برای بحث در این مورد هنوز خیلی زوده هر چند که الانشم مشخص شده که دارن روش کار می کنن و نسبت به نسخه قبلی بهتر شده برای اینکه این بحثو تموم کنیم و خیال شما راحت بشه باید بگم که تعامل بین بازیکن و توپ در زمان دریبل کردن یا حرکات نمایشی در Replay ها فوق العاده است و انگار ایرادات خیلی کم شده همونطور که شما انتظارشو داشتید

کنترل 2011 کاملا طبق این چیزایی که اینجا نوشته شده عمل نمی کنه اینطور به نظر میرسه که بدون L2 هم میشه پاس داد (منظورش پاس دستیه که نحوه پاس و جهت در اختیار خودته) و شاخه های اسکیل های و نحوه انجامشون فعلا واسه نسخه دمو هستش روی قسمت دفاع هم که هنوز کار نکردن که بخوایم روش نظر بدیم

آیا زمان جواب دهی یا همون Response Time معروف خودمون بهتر شده ؟
با وجود آزادی کامل در پاس دادن که شما هم فکر می کنید بازی رو بیشتر در دست گیمر قرار میده و گیمر کنترل بیشتری رو بازی داره اما به نظر میاد 2011 نسبت به 2010 ریزه کاری های کمتری داره البته این شاید بخاطر زیاد بازی کردن فیفا توسط من باشه که مغزم زیادی ابهام برانگیز نگاه می کنه به این قضیه
واسه اینکه این بحثو هم تموم کنیم باید بگم که ما گهگاهی در مورد پاس ها عصبانی میشدیم اخه گاهی وقتا این ریسپونس تایم تو فاصله 5 یاردی هم خودشو نشون میداد و حسابی مارو عصبانی می کرد مشکلات ما با بازی حتی بدترم شد اخه سیستم دفاع و تکل هم هنوز هیچ دستکاری نشده بود و عین قبل بود بعضی از گیمر ها هم با این مشکل نتونستند کنار بیان و عصبانی بودن اما این تنها مشکل ما نبود

آیاحرکات توپ نسبت به نسخه قبلی بازی بهتر شده ؟
بله کاملا همینطوره پاس 360 درجه واقعا کار می کنه گرچه بارها پیش اومد که نقش هوش مصنوعی قدیمی رو هم احساس می کردیم در کل با توجه به حس گیمری ما توپ معلوم بود که روش کار شده پایین اومدنش درست مثل یه نمونه از هواپیمای کوچیک که چطور از بالا به پایین میاد (مثلا موقع سقوط) اونطور بود حداقل ما اینطور فکر می کنیم در کل این احساس خیلی کمتری نسبت به اینکه انگار یه دستی تو بازی هست که توپ رو انتقال میده به ما القا کرد (منظورش اینه که : تو نسخه های قبلی وقتی پاس میدادیم انگار یه دستی وجود داره که توپ رو می گیره و مستقیم پرت می کنه به سمت مورد نظرمون که خیلی مصنوعی بود اما میگه الان اینطور نیست و بازی خیلی واقعی تر شده مثلا وقتی پاس میدیم توپ به شکل های مختلف حرکت می کنه مثلا قوس بیرون پا یا داخل پا)

آیا کارهای انفرادی بازیکنا در 2011 خوب شده مثلا کریس رونالدو اون احساس واقعی کریس رونالدو میتونه به گیمر القا بکنه ؟
ما به اندازه کافی بازی نکردیم یا اونقدری بازی کردیم که کنترل ها رو بشناسیم یا یه درک کلی از بازی بدست بیاریم برای دادن یه جواب واضح باید بگم که بهترین بازیکنی که از نظر دریبل ما باهاش بازی کردیم مسی بود که همونطور که شما هم میدونید در بازی ما دفاع هلند رو خیلی آزار داد (اینا اومدن بارسا - هلند بازی کردن :31:)
که تو این بازی با دریبل میانی مخصوص مسی تونست سه نفرو دریبل بکنه (این دریبل با R2 هستش) و تنها چیزی که از دست دادیم امکان بازی کردن با بازیکنان قوی تر در دفاع مثل ویدیچ یا او شی یا بقیه دفاع خوب بودن که امکانش نبود (منظورش اینه که ما به جز مسی نتونستیم با دریبلرهای دیگه بازی کنیم اخه امکانش نبوده اما همون خود مسی خوب بوده و رضابت بخش عنوان کردند)

دفتر کونامی میزبان 200 دولوپر بازی با لباس های زیبای فوتبال واقعی

PES 2011's main menu contained the following options:

Exhibition
League/Cup
Training
Edit
System Settings
Gallery
Extra Content

+ 5 'mystery' options marked with a '?'

Which could be:

Champions League
Become a Legend
Community (if it remains)

منوی اصلی بازی شامل گزینه های :
Exhibition بازی دوستانه
League/Cup لیگ و کاپ
Online مد آنلاین
Training تمرین
Edit ویرایش
System Settings مشخصات سیستم
Gallery گالری
Extra Content قسمت های اضافی
و + 5 قسمت دیگه تو نسخه ای که بازی کردیم با علامت سوال بودن و ما نفهمیدیم اونا چی هستن اما فکر می کنیم اینا باید بینشون باشن :
Champions League لیگ قهرمانان اروپا
Become a Legend به سوی افسانه شدن
Community (if it remains) بازی گروهی البته اگه هنوزم باشه
و بقیه اش هم که سیکرته (:31:) به طور کل باید منتظر چیزای جالبی از بازی باشیم

بقیه اش رو در اولین فرصت ترجمه می کنم و میذارم / یه توضیح بدم که من طوری ترجمه اش کردم به زبان عادی باشه و سعی کردم زیاد ابهام امیز نباشه برای خواننده یعنی خواستم به زبان عام باشه
بعضی از بچه ها هم یوتیوب می لنگیدن بیاید واستون آپ کردم این ویدئوی همین گروه رو که از دفتر کونامی دیدن کردن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروی مولتی آپلود ریختم هر کدوم که خواستید دانلودش کنید

موفق باشید

Mehdi.ss
07-06-2010, 09:00
سلام
دویدن بازیکنان که مثل اوردک میدویدن درست شده ؟
من این ویدیو رو نگاه کردم تشخیصس خیلی سخته

shahabprince
07-06-2010, 09:21
خدا کنه امسال konami ابروی ما رو نبره و این چیزایی که تو نت هست واقعیت داشته باشه

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

سلام
دویدن بازیکنان که مثل اوردک میدویدن درست شده ؟
من این ویدیو رو نگاه کردم تشخیصس خیلی سخته

اره قضاوتش خیلی سخته.
منم ویدیو رو دیدم نه خیلی بهتر شده نه خیلی بدتر

UP-SNAKE
07-06-2010, 11:00
سال پيش هرچی خبر ميومد من به دوستام ميگفتم و چقدر تعريف کردم از اين بازی ولی وقتی اومد خيلی ضايع شدم همه ميگفتن پس چی شد اون خبر هايي که ميگفتی؟ اميدوارم که امسال نا اميد نشيم و يه فوتبال خوب رو بازی کنيم

pedramgolchin
07-06-2010, 11:20
سال پيش هرچی خبر ميومد من به دوستام ميگفتم و چقدر تعريف کردم از اين بازی ولی وقتی اومد خيلی ضايع شدم همه ميگفتن پس چی شد اون خبر هايي که ميگفتی؟ اميدوارم که امسال نا اميد نشيم و يه فوتبال خوب رو بازی کنيم

منم هر سال همون اشتیاق سال قبل رو دارم ولی وقتی عرضه میشه افسوس دوران ps1 , ps2 رو میخورم که چقدر از بازی لذت میبردیم
روزی 6تا 10 ساعت بازی میکردیم و کری میخوندیم ولی اصلا خسته نمیشدیم
کونامی اون روزها رو به ما برگردون که تو این زمونه تنها دلخوشی ما همین بازیاست
یا حق

shahabprince
07-06-2010, 13:40

درسته.کاملا درکت میکنم.ولی امسال از همین الان6 ماه مونده تا انتشار بازی
فکر میکنم کونامی فرصت این رو داشته باشه که روی حرفاش بمونه و اونارو تو بازی اعمال کنه.

nasrGod
07-06-2010, 13:52
سلام دوستان کی معلوم میشه فیفا برای pc نسخه کنسولاش رو میزنه یا نه

B3HZ@D
07-06-2010, 13:58

هر وقت تاپیک بازی فیفا راه افتاد این قضیه هم مشخص میشه
اینجا تاپیک PES 2011 هست و سوال شما باید جای دیگه ای مطرح بشه نه اینجا!

nasrGod
07-06-2010, 14:46
هر وقت تاپیک بازی فیفا راه افتاد این قضیه هم مشخص میشه
اینجا تاپیک PES 2011 هست و سوال شما باید جای دیگه ای مطرح بشه نه اینجا!

شرمنده چون همچين تاپيكي پيدا نكردم اينجا پرسيدم كه معذرت ميخوام

UP-SNAKE
07-06-2010, 15:58
مثل فيفا 11 کنسول ها نخواهد بود مثل فيفا 10 کنسول ها هست ، نميدونم اين EA کی ميخواد به ما pc باز ها بها بده باز دم کونامی گرم که هوای مارو داره اگه بازيشونم درست کنن مثل pes6 که ديگه عالی ميشه يه gameplay بسيار گيرا و عالی که کسی رو خسته نميکنه هيچ وقت و تکراری نميشه

Spaniuly
07-06-2010, 21:00

شرمنده چون همچين تاپيكي پيدا نكردم اينجا پرسيدم كه معذرت ميخوام

فیفا 11 تکلیفش مشخص هست برای PC هم عنوانی به اسم فیفا 11 نخواهیم داشت مگه اینکه EA بخواد یه عنوان مضخرف ارائه بده براش. ولی پلتفورم های فیفا 11 مشخص هست که توش.ن اسمی از PC نیست. پس خیالت راحت باشه اگه فیفا خور هستی ولی کنسول نداری یا باید با فیفا خدافظی کنی یا کنسول بخری. X360 is recomanded:46:

Mostafa NBA
07-06-2010, 21:27
فیفا 11 تکلیفش مشخص هست برای PC هم عنوانی به اسم فیفا 11 نخواهیم داشت مگه اینکه EA بخواد یه عنوان مضخرف ارائه بده براش. ولی پلتفورم های فیفا 11 مشخص هست که توش.ن اسمی از PC نیست. پس خیالت راحت باشه اگه فیفا خور هستی ولی کنسول نداری یا باید با فیفا خدافظی کنی یا کنسول بخری. X360 is recomanded:46:

من یک جا شنیدم که فقط از لحاظ گرافیک Next Gen میشه و از لحاظ گیم پلای و سایر چیز ها فرقی زیادی با نسخه های قبلیه PC نمیکنه.

Spaniuly
07-06-2010, 22:34
من یک جا شنیدم که فقط از لحاظ گرافیک Next Gen میشه و از لحاظ گیم پلای و سایر چیز ها فرقی زیادی با نسخه های قبلیه PC نمیکنه.
ممنونم مصطفی جان ولی من که چنین چیزی نشنیدم من فقط با استناد به منابع موثقی همچون tothegame و IGN و Gamespot می دونم که این پلتفورم ها به عنوان پلتفورم های تائید شده برای عنوان فیفا 11 هستند.

PSP, DS, XBOX360, PS3, NINTENDO Wii

البته به قول بچه ها بهتره زیاد بحث نشه در مورد فیفا تا اینکه حسین عزیز زحمت تاپیک فیفا 11 رو بکشه. امیدوارم این فرصت رو گیر بیاره و این کار رو انجام بده چون به خوبی می تونه مدیریت کنه پست های ابتدایی تاپیک رو

البته امیدوارم اگه شخص دیگه ای هم زحمت ایجاد تاپیک رو بکشه با اطلاعات کاملی این کار رو انجام بده و بتونه مدیریت کاملی رو روی اون داشته باشه

Mehdi.ss
08-06-2010, 01:01
ویدیوی جدید از گیم پلی PES 2011
به صداها خوب دقت کنید ، به دل من یکی که چسبید البته باگ هم داره که هنوز برای قضاوت زوده

دانلود با فرمت flv، کیفیت بالا و لینک مستقیم(حجم:11.9 مگابایت)

دانلود با فرمت wmv و لینک مستقیم(حجم:6.24 مگابایت)

دانلود با فرمت 3gp و لینک مستقیم(حجم:1.41 مگابایت)

فیلم مراحل ساخت PES 2011 و یه سری تصاویر از داخل بازی ( چیزهای جدیدی که امسال اضافه شده )
به نظرتون اینی که پشتش به دوربینه و لباس بایرن رو پوشیده روبن نیست ؟

دانلود ویدئو با فرمت flv و با لینک مستقیم(حجم:36.3 مگابایت)
پارت 1

پارت 2

پارت 3

دانلود ویدئو با فرمت wmv و با لینک مستقیم(حجم:19.1 مگابایت)
پارت 1

پارت 2

دانلود با فرمت 3gp و با لینک مستقیم(حجم: 3.9 مگابایت)

منبع

joey jordison
08-06-2010, 09:35
فیفا 11 تکلیفش مشخص هست برای PC هم عنوانی به اسم فیفا 11 نخواهیم داشت مگه اینکه EA بخواد یه عنوان مضخرف ارائه بده براش. ولی پلتفورم های فیفا 11 مشخص هست که توش.ن اسمی از PC نیست. پس خیالت راحت باشه اگه فیفا خور هستی ولی کنسول نداری یا باید با فیفا خدافظی کنی یا کنسول بخری. X360 is recomanded
سلام!
کی گفته فیفا 11 برای PC نخواهیم داشت؟
یا فردا یا پس فردا مجله CD Action منتشر خواهد شد که اولین اطلاعات از فیفا تو این مجله هست که اونطور که گفته شده بلاخره نسخه PC هم NG خواهد بود!

Locker
08-06-2010, 09:48
مثل فيفا 11 کنسول ها نخواهد بود مثل فيفا 10 کنسول ها هست ، نميدونم اين EA کی ميخواد به ما pc باز ها بها بده باز دم کونامی گرم که هوای مارو داره اگه بازيشونم درست کنن مثل pes6 که ديگه عالی ميشه يه gameplay بسيار گيرا و عالی که کسی رو خسته نميکنه هيچ وقت و تکراری نميشه
میشه بیشتر توضیح بدید !

منظورتون مثل فیفا 11 کنسول نخواهد بود ، یعنی چی ؟

میشه منبع حرفتون رو هم بگید ؟

4039
08-06-2010, 10:45
من به امید خدا و با اجازه از دوستان من تا عصر تاپیک فیفا 11 رو ایجاد میکنم ( البته فعلا خبری خاصی درباره بازی وجود نداره اما قراره اولین اخبار فردا منتشر بشه ) تا اینجا مزاحم دوستان طرفدار pes نشیم . من فقط در مورد نسخه pc فیفا این مطلبو بگم که هنوز بصورت رسمی اعلام نشده که اون بازی برای pc هم عرضه میشه بعضی از سایتها میگن دیگه ea برای pc نمیزنه اما با توجه به اخباری که توی این یک ماه اخیر از جاهای مختلف مثل twitter خوندم به احتمال قریب به یقین نسخه pc فیفا 11 ساخته خواهد شد و تغییرات بنیادی توی نسخه pc خواهیم داشت که مطمئنا طرفداران فوتبال رو اعم فن های pes و طرفداران فیفا خوشحال خواهد کرد .

Spaniuly
08-06-2010, 13:20
مهران جان همونطور که گفتم من به سایت ها استناد می کنم و البته می گم به قول حسین نمیشه از الان قطعی حرفی در این مورد زد ولی تا این لحظه که هیچ قطعیتی وجود نداره که ما عنوانی برای PC داشته باشیم. به قول معروف هنوز چیزی مشخص نیست باید منتظر باشیم تا فردا ببینیم جریان چی خواهد بود. البته همه ما منتظریم و امیدواریم که نسخه PC وجود داشته باشه و البته بعد مدت ها NG

از حسین عزیز یه بار دیگه تشکر می کنم بابت زحمت تاپیک فیفا همینطور از مهدی عزیز هم بابت ویدیو های خوبی که قرار داده کمال تشکر رو دارم

محمد ه ف
08-06-2010, 17:08
به نظرتون اینی که پشتش به دوربینه و لباس بایرن رو پوشیده روبن نیست ؟

نه بابا بیخیال :31:
این یارو خیلی قوله روبن بد بخت اینقدر گنده نیس.

google_boy07
09-06-2010, 18:06
تصاوير جديد
سايز بسيار يزرگ ...!

اينجا :

اينجا :

اينجا :

Konami Digital Entertainment GmbH has released more images from its forthcoming PES 2011 title, showing the incredible realism the game will boast.

Total freedom of play is the buzz-word for PES 2011, and the game will be released for PlayStation(R)3, Xbox 360(R), PC-DVD, Wii, PlayStation 2 and PSP(TM) (PlayStation(R)Portable) later this year. The PES team is currently implementing a raft of new additions, including a new power gauge-based passing and shooting system, wherein the user is given total control over the pace and weighting of every pass, flick-on and shot.

The game’s aesthetics are also undergoing a revolution, with the photo-realistic visuals married to all-new animations. Over 1000 new animations have been added to PES 2011 to emphasise the slickness and variety of movement that a top-level match showcases. Similarly, big game atmosphere is assured, with all-new stadium designs, with stunning crowds, and a wide range of chants and jeers tied in to the on-field action

sasan816
09-06-2010, 18:37
pes اگر 5 سال هم بره جلوتر گیم اسپات امتیاز بیشتر رو به فیفا میده

ArminxXx
09-06-2010, 18:49
کسی از ورزشگاهها خبری نداره؟؟؟
بازم چمناش شخمی یا نه؟؟
کدوم ورزشگاهها هستن؟؟؟
ورزشگاه جدید اد نشده؟؟/

google_boy07
09-06-2010, 19:12
Konami have been paid a big compliment by their rivals in the football game genre EA sports. FIFA line producer, David Rutter has said that EA will not get complacent with FIFA’s recent successes, and that they have always – and still continue to fear the threat that is PES.

"We are confident FIFA is a good game, are we comfortable? No... Is PES a threat? Absolutely. Are we paying attention? Yeah."

ArminxXx
09-06-2010, 19:55
Konami have been paid a big compliment by their rivals in the football game genre EA sports. FIFA line producer, David Rutter has said that EA will not get complacent with FIFA’s recent successes, and that they have always – and still continue to fear the threat that is PES.

"We are confident FIFA is a good game, are we comfortable? No... Is PES a threat? Absolutely. Are we paying attention? Yeah."

کونامی باید به رقیب خودش در ژانر فوتبال یعنی EA Spots درود بفرستد.
دیوید روتر مسئول خط تولید فیفا،گفت که EA نباید با موفقیتهای اخیر فیفا ازخودش خوشنود باشه چونکه همیشه و تا حالا خطر PES وجود داشته و داره.

"ما به این نکته واقفیم که فیفا بازی خوبیه،اما ما احساس راحتی نمیکنیم چونکه PES یه خطر محسوب میشه پس همچنان با احتیاط پیش میریم و مراقبیم"

اینطوریا که بوش میاد این PES یکارایی کرده و داره میکنه که اینا به تبو تاب افتادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انشالا که اینا حقیقت داشته باشه و بتونیم بازگشت پادشاه رو ببینیم....

Only Soccer Only Barcelona Only PES Just Do It

Behnam_o2
09-06-2010, 20:30

Traceur
10-06-2010, 09:37
ممنون از بهنام عزیز
اگه ندیده باشید فکر کنم تو این عکس تماشا گران سه بعدی هستند .البته زیاد مهم نیست ولی بازی هر نزدیک تر به طبیعیت بهتر.
به هر حال تبریک به کونامی و بروبچه های Blue Sky.:11:

shahabprince
10-06-2010, 12:25

به نظر میاد تو این عکس تور دروازه ها عوض شده.
مثل اینکه کونامی داره یه تکونی به خودش میده.

4039
10-06-2010, 13:46
چند تا خبر از تویتر جان مورفی لیدر بخش اروپایی بازی نقل قول شده گفتم بد نیست توی تاپیک بذارم :
1- فیزیک توپ امسال تغییر میکنه . توپ پارسال شبیه گلوله توپ بود ( سنگینی توپ )
2-یک ساعت پیش مورفی گفت کسانیکه دوست ندارن پاور بار توی بازی باشه میتونن این گزینه رو غبر فعال کنن این امکان رو تیم سازنده تایید کرد .( همونطوریکه میدونین امسال کونامی سیستم آزادی عمل در پاس و شوت رو به بازی اضافه میکنه شاید بعضی از بچه ها خوب متوجه این سیستم نشده باشن . توی این سیستم ما دو یا سه حالت برای اجرای شوت و پاسها داریم یک حالت معمولیه که الان وجود داره در این حالت دقت و قدرت پاسو خود کامپیوتر تنظیم میکنه و خطاهای مربوط به زاویه پاس رو پوشش میده مثلا اگه زاویه پاس شما نسبت به بازیکن هدف کمتر از 45 درجه باشه اون پاس در این شعاع به بازیکن هدف میرسه علاوه بر این قدرت پاس رو هم خود cpu تنظیم میکنه اما در حالت دستی یا نیمه دستی که امسال به بازی اضافه میشه دقت و قدرت پا یا شوت رو خود گیمر باید تعیین کنه و اگه پاس شما دقیق نباشه به مقصد نمیرسه ( چه از نظر زاویه و چه از نظر قدرت پاسها یا شوت ) دقیقا مثل فیفا . توی فیفا پاسهای معمولی ,چیپها , پاسهای تودر و سانترها و همینطور شوتها رو میشه در سه حالت اتوماتیک و نیمه و دستی قرار داد احتمالا توی نمایشگاه E3 جزئیات دقیقتری از حالات مختلف این سیستم ارائه میشه .
3- در این نسخه تغییراتی در جهت بهبود فیزیک سیستم پاسکاری ایجاد شده .

JonMurphy_PES Good news. Team have confirmed you'll be able to switch power bar off in options if you so wish

John has also said on twitter few minutes ago that bass physics is improwed:
@JonMurphy_PES Are the ball physics changed this year, last years it has been like a cannon ball.

در ضمن کار بر روی نسخه 2012 بازی از الان شروع شده و تیم Blue Sky کارشونو از الان شروع کردن .

shahabprince
10-06-2010, 21:05
.

در ضمن کار بر روی نسخه 2012 بازی از الان شروع شده و تیم Blue Sky کارشونو از الان شروع کردن .

یعنی چی؟:18:خیلی عجیبه:18:
از همین الان واسه 2012.
واقعا دست مریزاد باید گفت
مثل اینکه میخوان سال دیگه بترکونن.

mojtaba007
10-06-2010, 21:25
در ضمن کار بر روی نسخه 2012 بازی از الان شروع شده و تیم Blue Sky کارشونو از الان شروع کردن . [/RIGHT]
همون کاری که fifa داره میکنه دیگه
چه شود نسخه 2012 fifa & pes

shahabprince
10-06-2010, 21:30
میگم اگه konami و ea با هم همکاری کنند و یک فوتبال با همدیگه درست کنند چی میشه:5:

UP-SNAKE
10-06-2010, 22:30
البته کونامی از اين حرف ها زياد ميزنه حالا بهشون بگين جونه هرکی دوست دارن رو همين 2011 تمرکز کنن 2012 پيشکش فکر کنم همين کار های کونامی باعث ميشه که عقب بمونن

Mehdi.ss
10-06-2010, 23:40
چند تا خبر از تویتر جان مورفی لیدر بخش اروپایی بازی نقل قول شده گفتم بد نیست توی تاپیک بذارم :
1- فیزیک توپ امسال تغییر میکنه . توپ پارسال شبیه گلوله توپ بود ( سنگینی توپ )
2-یک ساعت پیش مورفی گفت کسانیکه دوست ندارن پاور بار توی بازی باشه میتونن این گزینه رو غبر فعال کنن این امکان رو تیم سازنده تایید کرد .( همونطوریکه میدونین امسال کونامی سیستم آزادی عمل در پاس و شوت رو به بازی اضافه میکنه شاید بعضی از بچه ها خوب متوجه این سیستم نشده باشن . توی این سیستم ما دو یا سه حالت برای اجرای شوت و پاسها داریم یک حالت معمولیه که الان وجود داره در این حالت دقت و قدرت پاسو خود کامپیوتر تنظیم میکنه و خطاهای مربوط به زاویه پاس رو پوشش میده مثلا اگه زاویه پاس شما نسبت به بازیکن هدف کمتر از 45 درجه باشه اون پاس در این شعاع به بازیکن هدف میرسه علاوه بر این قدرت پاس رو هم خود cpu تنظیم میکنه اما در حالت دستی یا نیمه دستی که امسال به بازی اضافه میشه دقت و قدرت پا یا شوت رو خود گیمر باید تعیین کنه و اگه پاس شما دقیق نباشه به مقصد نمیرسه ( چه از نظر زاویه و چه از نظر قدرت پاسها یا شوت ) دقیقا مثل فیفا . توی فیفا پاسهای معمولی ,چیپها , پاسهای تودر و سانترها و همینطور شوتها رو میشه در سه حالت اتوماتیک و نیمه و دستی قرار داد احتمالا توی نمایشگاه E3 جزئیات دقیقتری از حالات مختلف این سیستم ارائه میشه .
3- در این نسخه تغییراتی در جهت بهبود فیزیک سیستم پاسکاری ایجاد شده .

JonMurphy_PES Good news. Team have confirmed you'll be able to switch power bar off in options if you so wish

John has also said on twitter few minutes ago that bass physics is improwed:
@JonMurphy_PES Are the ball physics changed this year, last years it has been like a cannon ball.

حسین جان سلام
اول تشکر بابت مطالب
یه سوال ، یعنی ما میتونیم موقع زدن کرنر و یا زربه آزادی که تو زمین خودمونه ، مثل فیفا از دکمه شوت استفاده کنیم ؟

Konami_Pc
11-06-2010, 08:48
میگم اگه konami و ea با هم همکاری کنند و یک فوتبال با همدیگه درست کنند چی میشه:5:

تو فروم ها که فیفا بازها و پی اس بازها با هم نمیسازن دوتا شرکت معروف با هم بشن مطمئن باش از اینی که الان داریم بازی میکنیم هم بدتر بود فوتبالش

تمام پیشرفتهای که این دوتا فوتبال مجازی دارن بخاطر رقابت با هم هستش وگرنه هنوز داشتیم فوتبال کارنت بازی میکردیم:8:

Traceur
11-06-2010, 15:03

یعنی اینقدر به نسخه ی 2011 مطمئن شدن که رفتن سراغ نسخه ی 2012 یا فقط شعاره که از فشار های انتقاد کم کنن؟؟؟؟؟؟
حسین جان میشه منبع رو هم ذکر کنی و توضیح بیشتری بدی؟؟؟؟

4039
11-06-2010, 15:45
حسین جان سلام
اول تشکر بابت مطالب
یه سوال ، یعنی ما میتونیم موقع زدن کرنر و یا زربه آزادی که تو زمین خودمونه ، مثل فیفا از دکمه شوت استفاده کنیم ؟

راستش مهدی جان در مورد شوت از نقطه کرنر اطلاعی ندارم .
اما این آزادی عمل در پاس و شوت واقعا بازیو متحول میکنه شاید الان متوجه صحبت من نشید اما بعدا که بازی اومد میفهمید من چی میگم . البته اینو هم بگم گیمر باید خیلی روی کنترل دسته مسلط باشه اما با تسلط و بالا بردن مهارت میشه هر کاری توی زمین انجام داد .
پارسال نمیشد این سیستم رو توی بازی اعمال کرد چون حرکت 360 درجه هنوز ناقص بود اما امسال توی کنترل 360 درجه خیلی کار کردن من شنیدم مثل فیفا شده به همین خاطر آزادی عمل در حرکات و ضربات رو امسال وارد بازی کردن . من فقط یک چیزیو متوجه نمیشم کاربرانی که با صفحه کلید بازی میکنن چطوری میتونن از این آزادی در حرکات استفاده کنن مثلا چطوری میخوان یک پاس در زاویه ای بین مثلا 45 تا 30 درجه بدن ؟

یعنی اینقدر به نسخه ی 2011 مطمئن شدن که رفتن سراغ نسخه ی 2012 یا فقط شعاره که از فشار های انتقاد کم کنن؟؟؟؟؟؟
حسین جان میشه منبع رو هم ذکر کنی و توضیح بیشتری بدی؟؟؟؟

این خبرایی که دیروز توی تاپیک گذاشتم همش اخبار لحظه ای از تویتر سازندگان بازی یا مسولین مرتبط با کونامی بود مثل همین جان مورفی لیدر بخش اروپایی بازی . نقل قولهاش به انگلیسی توی پست قبلم هست منبعش رو هم پیدا کردم بهتون میگم .

mojtaba007
12-06-2010, 19:34
حسین جان از وقتی فیفا تاپیکشو زدی
کمتر به این تاپیک صفا میدی ها
دمت گرم دادا
چه حالی به ما ها هم بده

4039
12-06-2010, 20:37
حسین جان از وقتی فیفا تاپیکشو زدی
کمتر به این تاپیک صفا میدی ها
دمت گرم دادا
چه حالی به ما ها هم بده

سلام خوبی مجتبی جان چند ماهی میشه خیلی کم به تاپیک pes سر میزنی !
راستش چند روز پیش اخبار فیفا منتشر شد به همین خاطر پیگیر اخبار اون بازی بودم از طرفی این روزا اخبار زیادی از pes منتشر نمیشه بهمین خاطر اینجوری شد که این روزا کمتر به تاپیک سر میزنم و بیشتر تاپیک فیفا میرم اما به هر حال من هر دو تا بازیو دوست دارم و مطمئنا روزهای آینده دوباره به این تاپیک بر میگردم . اصلا مهمتر از همه چیز مگه میشه یک احوالی از دوستان خوب pes بازم توی این تاپیک نگیرم . محاله :20:

MobinS
12-06-2010, 23:48
ایول!!!!!!!!!!!!! پسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سس!!!!!!!!!

shahabprince
13-06-2010, 10:58
ایول!!!!!!!!!!!!! پسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سس!!!!!!!!!

عزیز من الان این پست شما اسپم هست.لطفا اسپم ندید.
با تشکر:10:

ArminxXx
13-06-2010, 12:39
من فقط یک چیزیو متوجه نمیشم کاربرانی که با صفحه کلید بازی میکنن چطوری میتونن از این آزادی در حرکات استفاده کنن مثلا چطوری میخوان یک پاس در زاویه ای بین مثلا 45 تا 30 درجه بدن ؟

حسین جون اینجور که من متوجه شدم، اینی که شما میگی تو ساکر 10 با آنالوگ سمت راست میشد مثلا اگر فشار بیشتری به آنالوگ در جهتای مختلف میا وردی توپو سریعتر میفرستاد و همچنین برای اروم پاس دادن میشد ارومتر آنالوگ سمت راستو فشار بدی که برای پاس دادن پشت محوطه به صورت عرضی و بعدش شوت زدن خیلی خوبه:46:

4039
13-06-2010, 13:01
حسین جون اینجور که من متوجه شدم، اینی که شما میگی تو ساکر 10 با آنالوگ سمت راست میشد مثلا اگر فشار بیشتری به آنالوگ در جهتای مختلف میا وردی توپو سریعتر میفرستاد و همچنین برای اروم پاس دادن میشد ارومتر آنالوگ سمت راستو فشار بدی که برای پاس دادن پشت محوطه به صورت عرضی و بعدش شوت زدن خیلی خوبه:46:

من تا الان این چیزی که شما گفتی رو نمیدونستم اما فکر میکنم منظور شما سرعت حرکت توپ در زمان دادن پاس هستش . اما منطقی به نظر نمیرسه خب وقتی CPU خودش سرعت مناسب پاسو تعیین میکنه احتیاج به استفاده از این آنالوگ نیست که آخه !
این که من میگم توی نسخه 2011 بصورت گزینه و آپشن توی تنظیمات صفحه اول بازی وجود خواهد داشت . به این شکل که شما میتونی گزینه کمکی ( که توی نسخه های قبل وجود داشت ) یا گزینه دستی رو انتخاب کنی . اگه گزینه دستی رو انتخاب کنی دقت و سرعت حرکت توپ در زمان پاس دادن کاملا به مهارت شما بستگی داره و CPU به هیچ وجه خطای دقت پاس شما رو تصحیح نمیکنه . توی سیستم قدیمی پاس که توی نسخه های قبل وجود داشت اگه شما پاس بی دقتی هم که میدادی CPU بی دقتی شما رو تصحیح میکرد و توپو به بازیکن هم تیمی میرسوند فقط کافی بود شما دکمه پاسو فشار بدی بالاخره نوپ به یکی از بازیکنان هم تیمیت میرسید اما توی این سیستم جدید شما به هر طرف پاس بدی توپ به همون طرف میره هر چند که اونطرف بازیکنی از شما وجود نداشته باشه علاوه بر این سرعت پاس هم به شما بستگی داره مثلا اگه شما آروم دکمه پاسو فشار بدی توپ فقط چند سانتیمتر به جلو حرکت میکنه و اگه خیلی فشار بدی سرعت توپ در اون پاس بشدت زیاده و ممکنه بازیکنی که میخوای بهش پاس بدی نتونه توپ شما رو درست کنترل کنه چون سرعت توپ زیاده که سبب میشه کنترلش سخت بشه .
یکی از علتهای اصلی که من کنسول خریدم همین بود که فیفا این گزینه دستی رو داره اما شکر خدا امسال کونامی هم این گزینه رو به بازی اضافه کرده . همین حالت دستی میتونه در مورد سانترها و شوتها هم در بازی تعبیه شده باشه باید ببینیم امسال کونامی گزینه شوت و سانتر دستی رو هم به بازی اضافه کرده یا نه .

با این سیستم این مهارت شخصی شماست که سبب میشه توی یک بازی برنده بشید یا احیانا بازیو واگذار کنید . توی سیستم قبل ( نسخه 2010 به قبل ) در واقع این CPU بود که همه کارها رو میکرد شما فقط بصورت حدودی بازیکن صاحب توپو به سمت بازیکنی که میخواستی بهش پاس بده حرکت میدادی بعد دکمه پاسو فشار میدادی , CPU خودش دقت پاس شما رو تعیین میکرد هم دقت در جهت پاس و هم قدرت و سرعت مناسب توپو در واقع این شما نبودی که بازی میکردی بلکه این CPU بود که همه کارها رو برای شما انجام میداد .

راستی بچه ها من توی تاپیم فیفا هم گفتم هر کی هر پستی زد پایینشم بگه طرفدار کدوم تیم توی این جام جهانی هستش و اینکه کدوم تیم احتمال قهرمانیش بیشتره .ببینیم نهایتا پیش بینی کی درست تر از آب در میاد .

MJ assassins creed
13-06-2010, 17:29
حسین جان.یعنی برای شوتم همین طوره.اگه رو حالت دستی باشه هر جا رو هدف بگیری میزنه یا فقط برای پاس اینجوریه.
منم طرفدار تیم بهترین بازیکن جهان(مسی) آرژانتینی هستم.

4039
13-06-2010, 18:48
حسین جان.یعنی برای شوتم همین طوره.اگه رو حالت دستی باشه هر جا رو هدف بگیری میزنه یا فقط برای پاس اینجوریه.
منم طرفدار تیم بهترین بازیکن جهان(مسی) آرژانتینی هستم.

قاعدتا باید حالت دستی شوت رو هم به بازی اضافه کنن ( توی فیفا وجود داره . به احتمال زیاد این هم اضافه میشه ) آره اگه شوت روی حالت دستی باشه هر نقطه ای رو که نشونه بگیری توپ به همون نقطه میره اما این کار همچین کار راحتی نیست چون اولا باید با آنالوگ دقیق جهت گیری کنی و دوم اینکه قدرت ضربه شوت هم دقیق باشه ( به اندازه دکمه شوت رو نگه داری ) دقیقا مثل سیستم پنالتی که توی نسخه 2010 وجود داره اینجا هم همون سیستمه اگه بتونی قدرت و جهت شوت رو دقیق تعیین کنی میتونی توپو زیر طاق و سه کنج دروازه حریف قرار بدی اما گفتم کار راحتی نیست تمرین زیادی لازم داره من با وجود تمرین زیاد بازم به این دقت نمیتونم شوت بزنم اما باید بگم امکان پذیره .
در مورد سانترها و پاسهای تودر هم جریان به همین شکله . به نظر من شوت کمکی توی PES بهتر از شوت دستیه علتش اینه که توی PES مهارت فردی بازیکنان در شوتهاشون اعمال شده مثلا بیش از 90 درصد تک به تکها رو میشه با تورس به گل تبدیل کرد اما با یک بازیکن دیگه این کار رو به راحتی نمیشه انجام داد . توی PES سه مهارت مختلف در زمینه شوت برای یک بازیکن نعریف شده 1- قدرت شوت 2- دقت شوت 3- دقت بازیکن در گل کردن توپها از زاویه بسته . من سه مورد رو قبلا امتحان کردم PES واقعا خوب روی این موارد کار کرده علاوه بر این کارت تمام کنندگی هم برای بعضی از بازیکنان مثل همین تورس تعریف شده نظر شخصی من اینه که شوت به همون شکل کمکی باشه بهتره واقعا حیفه که فردیت گرایی در مورد شوتزنی از این بازی حذف بشه چیزی که تازه امسال فیفا داره روش کار میکنه .

من چند هفته پیش توی تاپیک فیفا در مورد آزادی عمل در پاسها ( پاس عادی , پاس تودر و سانتر ) و همینطور شوتها ( شوت عادی و چیپ ) یک مطالب مختصری نوشته بودم با توجه به اینکه امسال قراره این آزادی عمل در PES هم اعمال بشه به نظرم رسید بد نباشه اون مطالب رو توی این تاپیک هم قرار بدم چون میدونم بعضی از بچه ها به اونجا سر نمیزنن .

یکی از ویژگیهای برجسته فیفا ( و الان PES ) آزادی عمل موجود در این بازیه به این شکل که مثل دنیای واقعی فوتبال ما میتونیم توپ رو به هر نقطه ای که مد نظرمونه ارسال کنیم چه در پاسها و سانترها و چه در شوتها .
اگه دقت کرده باشید توی فوتبال واقعی بسیاری از پاسها در طول 90 دقیقه بصورت مستقیم به یار خودی داده نمیشه علت این مساله اینه که در بعضی از شرایط اگر پاس مستقیم داده بشه احتمال قطع شدن توپ توسط حریف زیاده . بنابراین ما مجبوریم در بسیاری از مواقع از پاسهای غیر مستقیم استفاده کنیم و این کار امکان پذیر نیست مگر اینکه گزینه پاس دستی ( manual )رو فعال کنیم .
به تصویر زیر نگاه کنید :

در این وضعیت اگر بازیکن آبی پوش صاحب توپ بخواد از پاس مستقیم استفاده کنه احتمال تصاحب توپ توسط بازیکن حریف که در کنار یار خودی قرار گرفته وجود داره بنابراین گیمر باید توپو جایی پاس بده که کمی از بازیکنان شماره 4 و 10 فاصله داشته باشه ( کمی به سمت راست خودش ) .

و یا در مورد سانترها و ارسالهای بلند . به تصویر زیر نگاه کنید :
درصورتیکه گزینه سانتر assisted ( یا همون کمکی ) فعال باشه با ارسال توپ برای یار خودی ( در اینجا بازیکنی که داره از سمت چپ خودشون به زمین حریف نفوذ میکنه ) توپ مستقیم به این بازیکن میرسه و در زمانیکه توپ در حال رسیدن به این بازیکنه مدافعین حریف خودشونو به موقعیت مناسبی برای دفاع کردن میرسونن و یک ضد حمله خطرناک از دست میره اما اگر ما گزینه سانتر دستی رو فعال کرده باشیم با ارسال توپ به منطقه مشخص شده در تصویر فضای مناسب تری برای نفوذ بازیکن ( در اینجا بازیکنی که داره از سمت چپ خودشون به زمین حریف نفوذ میکنه ) فراهم میشه و از این ضد حمله خطرناک رو میشه به نحو احسنت استفاده کرد .

به همین شکل با فعال کردن گزینه دستی در پاسهای تودر هم میشه آزادی عمل بیشتری داشت که اتفاقا توی تصویر بالا میشه از پاس تودر manual به شکل موثری استفاده کرد .
این دو مثال بالا تنها گوشه ای از قابلیتهای این آزادی رو به نمایش میزارن کارهای بسیار زیادی میشه با این سیستم پاس انجام داد به امید خدا من سعی میکنم در آینده و در یک پست اختصاصی کارهایی مفید و متنوعی که میشه از طریق این سیستم و این آزادی عمل انجام داد با تصویر یا انیمیشن ارائه بدم کارهایی که بیشتر براساس تفکر میشه انجام داد نه بر اساس پاسهای راحت و تک ضرب پینگ پنگی نسخه قبل .
این آزادی عمل یک حسن و مزیت دیگه هم داره و اونم طبیعی شدن اجرای بازیه . اگر ما گزینه پاس کمکی یا همون assisted رو انتخاب کنیم پاسها با دقت بسیار بالایی به یار خودی میرسه و این مساله بازیو کمی مصنوعی میکنه و نمای بازی رو هم از حالت طبیعی خارج میکنه و بازی اصطلاحا حالت پینگ پنگی به خوش میگیره . ( همونطوریکه توی بازی پینگ پنگ توپها بشکل رالی و سریع بین بازیکنان رد و بدل میشه ) . در واقع CPU همه کار رو انجام میده گیمر فقط دکمه پاس رو فشار میده بر اساس آمار اکثر گیمرها بخصوص اونایی که مهارت بیشتری در بازی دارن از این سیستم پاس پینگ پنگی متنفرن . علاوه بر اینها بازی خیلی راحت و آسون میشه چون ما خیالمون راحته که توپها حتی در شرایط سخت هم به مقصد میرسند بهمین خاطر درصد تصاحب توپ گیمر بالا میره و موقعیت گلزنی بیشتری در بازی براش فراهم میشه و این میشه که راحت در سخت ترین درجه بازی تیمهای بزرگ دنیا رو میشه با چند گل بدرقه کرد و نهایتا جذابیت بازی برای گیمر از بین میره .

این ویژگی منحصر به فرد و جالب با اضافه شده کنترل حرکت 360 درجه در فیفا 10 ( و الان در PES 2011 ) به اوج تکامل خودش رسید به این شکل که این امکان به گیمر داده میشه تا در زوایای ریز تر پاسها و ارسالهای بسیار دقیقتری داشته باشه .

mojtaba007
13-06-2010, 19:42
حسین جان این ازادی عمل تو پاس و شوت باید نیمه اتوماتیک باشه
اگه کاملا دستی باشه چون فقط داریم با دسته و کیبورد بازی میکنیم
غیر ممکنه بشه یه پاس حرفه ای داد
به نظرم باید تو حالت گزینه دستی cpu+جهت دسته باشه
اگر cpu بازی به کل نباشه به نظرم نظم بازی میریزه به هم

Armin 7
13-06-2010, 19:44
سلام حسین جان.
عرض کنم خدمتت که تو این بازی که فرمودی دارای سه حالت اتوماتیک - نیمه اتوماتیک و دستی هستش . یعنی اگه ما بازی رو رو دستی قرار بدیم هم پاسها دستی میشه و هم شوتها درسته؟ ایا میشه فقط پاسها دستی شن ؟ یا تفکیک پذیری ندارن ؟
(به قولی یا هر دو یا هیچ کدوم) .

B3HZ@D
13-06-2010, 20:51

به نظر من کاملا دستی باشن خیلی بهتره...الان توی نسخه 2010 وقتی پاس های تکضرب میدیم اونقدر سرعت پاسکاری و سرعت توپ زیاده که چشم ادم درد میگیره...ماشاا... همه پاسها هم به بازیکن مورد نظر میرسه.
با تمرین هم میشه مهرات لازم رو برای پاس دادن بصورت دستی رو بدست آورد...همین ویژگی جدید میتونه هم از سرعت بسیار زیاد بازی کم کنه و هم این که گیم پلی بازی رو از این حالت مصنوعی در بیاره و بازی کمی جلوه طبیعی به خودش بگیره...اگه کونامی بتونه کاری کنه که این مدافعان خودشون دنبال بازیکن حریف نیافتن هم خیلی خوب میشه...
بارها روی همین هوش مصنوعی ضعیف ضربه خوردم...با این که مدافعان تیم رو به عقب هدایت میکنم ولی باز میبینم که دو تا از مدافعان خود به خود رفتن سراغ بازیکن حریف...یک مشکل دیگه هم می مونه که به نظر من یک مشکل اساسیه و اون دروازه بانان و هوش مصنوعی بسیار پایین و انیمیشن های کملا مصنوعی هست که برای اونا در نظر گرفته شده.
امیدوارم این قسمت رو هم درست کنن که خیلی اعصاب خوردکنه.
از حسین عزیز و بقیه دوستان هم بابت تمام زحماتی که میکشن ممنوم

4039
13-06-2010, 20:59

نه مجتبی جان میشه . من الان سه فصل کامله که دارم توی منیجر مد که شبیه مستر لیگه با همین حالت دستی بازی میکنم . البته باید حتما دسته بازی آنالوگ داشته باشه . ببین من چند صفحه قبل هم گفتم امسال کونامی حرکت 360 درجه رو به کمال خودش میرسونه ( مثل الان فیفا ) بنابراین پاسهایی با زاویه بسیار بسیار کم هم میشه داد حالا اگه مثلا دو سه درجه هم انحراف داشت بازیکنی که بهش پاس میدیم اتوماتیک خودشو به توپ میرسونه .
به امید خدا نسخه 2011 که اومد ببینم کی هنرشو داره با این سیستم تمام بازیهاشو ببره . اگه یک نفر تونست با این سیستم پاس , جزء 4 تیم بالای جدول یک لیگ باشه واقعا نشون میده که یک بازیکن کاملا حرفه ائیه و قابل احترامه .

سلام حسین جان.
عرض کنم خدمتت که تو این بازی که فرمودی دارای سه حالت اتوماتیک - نیمه اتوماتیک و دستی هستش . یعنی اگه ما بازی رو رو دستی قرار بدیم هم پاسها دستی میشه و هم شوتها درسته؟ ایا میشه فقط پاسها دستی شن ؟ یا تفکیک پذیری ندارن ؟
(به قولی یا هر دو یا هیچ کدوم) .

نه آرمین جان 5 تا گزینه مجزا باید باشه .
الان فیفا اینجوریه یعنی 5 تا آپشن و گزینه برای این موارد داره :
1- پاس دستی
2- پاس تودر
3- سانتر
4- شوت
5- چیپ
حالا هر گیمری با توجه به سلیقه خوش هر کدومو که دوست داشت میتونه دستی یا نیمه دستی یا کمکی انتخاب کنه .
در حالت نیمه دستی , یا قدرت پاس و شوت رو خود CPU به عهده میگیره و یا دقت پاس رو ( از نظر جهت پاس یا شوت )
من هنوز دقت نکردم ببینم توی PES 2011 شوت رو هم میشه بصورت دستی قرار داد یا نه اما اگر هم نشه بازم چیزیو از دست نمیدیم چون همین شوت کمکی خیلی خوبه چون توش فردیت گرایی بازیکنان اعمال شده پس جای نگرانی نیست .

به نظر من کاملا دستی باشن خیلی بهتره...الان توی نسخه 2010 وقتی پاس های تکضرب میدیم اونقدر سرعت پاسکاری و سرعت توپ زیاده که چشم ادم درد میگیره...ماشاا... همه پاسها هم به بازیکن مورد نظر میرسه.
با تمرین هم میشه مهرات لازم رو برای پاس دادن بصورت دستی رو بدست آورد...همین ویژگی جدید میتونه هم از سرعت بسیار زیاد بازی کم کنه و هم این که گیم پلی بازی رو از این حالت مصنوعی در بیاره و بازی کمی جلوه طبیعی به خودش بگیره...اگه کونامی بتونه کاری کنه که این مدافعان خودشون دنبال بازیکن حریف نیافتن هم خیلی خوب میشه...
بارها روی همین هوش مصنوعی ضعیف ضربه خوردم...با این که مدافعان تیم رو به عقب هدایت میکنم ولی باز میبینم که دو تا از مدافعان خود به خود رفتن سراغ بازیکن حریف...یک مشکل دیگه هم می مونه که به نظر من یک مشکل اساسیه و اون دروازه بانان و هوش مصنوعی بسیار پایین و انیمیشن های کملا مصنوعی هست که برای اونا در نظر گرفته شده.
امیدوارم این قسمت رو هم درست کنن که خیلی اعصاب خوردکنه.
از حسین عزیز و بقیه دوستان هم بابت تمام زحماتی که میکشن ممنوم

بهزاد من به ذهنم رسید این سیستم پاس برای تو ایده آل میشه چون میدونم توی پاسکاری مهارت زیادی داری و از قدیم یادمه از این نوع پاس سریع که اصطلاحا بهش میگن پینگ پنگی متنفری ( مثل من و خیلیهای دیگه ) . تازه همونطوریکه گفتی سرعت بازی هم کم میشه و سرعت بازی خیلی واقعی میشه چون آدم مجبوره اول دقت کنه بعد پاس بده همین مساله سبب میشه آدم نتونه تک ضرب و تند تند توپو بین بازیکناش رد و بدل کنه دقیقا مثل فوتبال واقعی . حالا خودتون بازی کنید منظورمو میفهمید .

B3HZ@D
13-06-2010, 21:36
بهزاد من به ذهنم رسید این سیستم پاس برای تو ایده آل میشه چون میدونم توی پاسکاری مهارت زیادی داری و از قدیم یادمه از این نوع پاس سریع که اصطلاحا بهش میگن پینگ پنگی متنفری ( مثل من و خیلیهای دیگه ) . تازه همونطوریکه گفتی سرعت بازی هم کم میشه و سرعت بازی خیلی واقعی میشه چون آدم مجبوره اول دقت کنه بعد پاس بده همین مساله سبب میشه آدم نتونه تک ضرب و تند تند توپو بین بازیکناش رد و بدل کنه دقیقا مثل فوتبال واقعی . حالا خودتون بازی کنید منظورمو میفهمید .

اره...اگه همچین سیستمی توی بازی پیاده بشه میتونه گیم پلی رو خیلی تغییر بده و از این حالت مصنوعی در بیاره...ولی توی این تریلری که از گیم پلی بازی منتشر شده بود همچین چیزی قابل مشاهده نبود...حالا نمیدونم هنوز این تکنیک به بازی اضافه نشده بوده یا این که اضافه شده و تاثیری نداشته!

ولی اگه سیستم شوت زنی هم دستی باشه خوب میشه...چونکه اکثر شوتها توی چارچوبه و این هم زیاد جالب نیست و باید یک تغییری بکنه...در مورد سرعت خود بازی چیزی منتشر نشده؟!
سرعتش کمتر شده یا نشده؟!

4039
13-06-2010, 21:47
اره...اگه همچین سیستمی توی بازی پیاده بشه میتونه گیم پلی رو خیلی تغییر بده و از این حالت مصنوعی در بیاره...ولی توی این تریلری که از گیم پلی بازی منتشر شده بود همچین چیزی قابل مشاهده نبود...حالا نمیدونم هنوز این تکنیک به بازی اضافه نشده بوده یا این که اضافه شده و تاثیری نداشته!

ولی اگه سیستم شوت زنی هم دستی باشه خوب میشه...چونکه اکثر شوتها توی چارچوبه و این هم زیاد جالب نیست و باید یک تغییری بکنه...در مورد سرعت خود بازی چیزی منتشر نشده؟!
سرعتش کمتر شده یا نشده؟!

شاید اون تریلری که دیدی کامپیوتر در مقابل کامپیوتر بوده اما بدون هیچگونه شکی این سیستم پاس توی این نسخه اعمال خواهد شد چون بارها و بارها خود کونامی از این سیستم توی این نسخه خبر داده تازه مگه همین چند روز پیش توی اخبار نداشتیم که جان مورفی گفته بود این آپشن رو غیر فعال هم میشه کرد پس وجود داره که میگه میشه غیر فعالش کرد .
فقط خدا کنه روی عملکرد دروازه بانها و اون چند موردی که بالا گفتی هم کار کنن اگه همون چند موردی که گفتی درست بشه بازی خیلی خوبی میتونه از کار در بیاد .
سرعتو مگه خبر نداری ؟ قراره 5 تا آپشن و گزینه براش طراحی کنن از 2- تا 2+ مثل فیفا که الان سه تا گزینه داره .

B3HZ@D
13-06-2010, 22:05
تریلر که مربوط به بازی بارسلونا با یک تیم دیگه بود...من هم تغییز محسوسی توی سیستم پاسکاری بازی ندیدم و به نظرم مثل قبل بود و چیز ویژه ای نداشت...حالا شاید دقیق توجه نکردم ولی همه پاسها به نظرم مثل قبل بود.
اگه سرعت بازی هم همینطوری که گفتی باشه خیلی خوب میشه و میشه گفت کونامی بالاخره فکری برای سرعت وحشتناک بازی کرده.
فقط هوش مصنوعی دروازه بانان و مدافعین درست بشه عالی میشه

ArminxXx
14-06-2010, 12:28
من تا الان این چیزی که شما گفتی رو نمیدونستم اما فکر میکنم منظور شما سرعت حرکت توپ در زمان دادن پاس هستش . اما منطقی به نظر نمیرسه خب وقتی CPU خودش سرعت مناسب پاسو تعیین میکنه احتیاج به استفاده از این آنالوگ نیست که آخه !
اگه گزینه دستی رو انتخاب کنی دقت و سرعت حرکت توپ در زمان پاس دادن کاملا به مهارت شما بستگی داره و CPU به هیچ وجه خطای دقت پاس شما رو تصحیح نمیکنه . توی سیستم قدیمی پاس که توی نسخه های قبل وجود داشت اگه شما پاس بی دقتی هم که میدادی CPU بی دقتی شما رو تصحیح میکرد و توپو به بازیکن هم تیمی میرسوند فقط کافی بود شما دکمه پاسو فشار بدی بالاخره نوپ به یکی از بازیکنان هم تیمیت میرسید اما توی این سیستم جدید(فک نکنم جدید باشه) شما به هر طرف پاس بدی توپ به همون طرف میره هر چند که اونطرف بازیکنی از شما وجود نداشته باشه علاوه بر این سرعت پاس هم به شما بستگی داره مثلا اگه شما آروم دکمه پاسو فشار بدی توپ فقط چند سانتیمتر به جلو حرکت میکنه و اگه خیلی فشار بدی سرعت توپ در اون پاس بشدت زیاده و ممکنه بازیکنی که میخوای بهش پاس بدی نتونه توپ شما رو درست کنترل کنه چون سرعت توپ زیاده که سبب میشه کنترلش سخت بشه .

حالا بدون:10::31::40:
اینی که من میگم همینه و. با آنالوگ سمت راست میشه همه ی اینایی رو که شما میگی مث پاس آروم بادقت و اندازه دستی انداخت که خبلیم سخته که یه پاس تو در باهش بندازی ولی من خودم تو ساکر 10 اینو دیدم و استفاده کردم
اینی که من میگم همونه که شما در بالا اشاره کردی و من با آبی مشخص کردم یعنی خود خودشه!!!!!!:18:
حالا اگر تونستی یه امتحانی بکن ببین درست میگم اگرم نه که ایشالا تو ساکر جدید حالشو ببریم...

راستی تیم اسپانیا قهرمانه چونکه بدن و اسکلت اصلی و کلیشو بارسلونای:40: عزیزم تشکیل میده

MJ assassins creed
14-06-2010, 14:24
اینی که من میگم همینه و. با آنالوگ سمت راست میشه همه ی اینایی رو که شما میگی مث پاس آروم بادقت و اندازه دستی انداخت که خبلیم سخته که یه پاس تو در باهش بندازی ولی من خودم تو ساکر 10 اینو دیدم و استفاده کردم
اینی که من میگم همونه که شما در بالا اشاره کردی و من با آبی مشخص کردم یعنی خود خودشه!!!!!!:18:
حالا اگر تونستی یه امتحانی بکن ببین درست میگم اگرم نه که ایشالا تو ساکر جدید حالشو ببریم

عزیز ما که همچین چیزی ندیده بودیم.وقتی آنالوگ خاموشه کارای دکمه ها رو میکنه و وقتی روشنه هر طرف بگیری یه جور پاس چیپی میندازه.

راستی تیم اسپانیا قهرمانه چونکه بدن و اسکلت اصلی و کلیشو بارسلونای:40: عزیزم تشکیل میده
قهرمان که آرژانتینه.من خودم بارسایی ام.قلب :40: بارسا تو خط حمله آرژانتینه.

MJ assassins creed
14-06-2010, 14:32
حالا اگر تونستی یه امتحانی بکن ببین درست میگم اگرم نه که ایشالا تو ساکر جدید حالشو ببریم

عزیز ما که همچین چیزی ندیده بودیم.وقتی آنالوگ خاموشه کارای دکمه ها رو میکنه و وقتی روشنه هر طرف بگیری یه جور پاس چیپی میندازه.

قهرمان که آرژانتینه.من خودم بارسایی ام.قلب :40: بارسا تو خط حمله آرژانتینه.

MJ assassins creed
14-06-2010, 14:50
بچه ها کسی نمیدونه که pes نکست میشه یا نه.

MJ assassins creed
14-06-2010, 15:10
آقا حسین یکی از بچه ها در همون پست های اول تاپیک نوشته بود که در قسمت منیجر میتونی با مربی ها قرار داد ببندی و میتونی تیمتو عوض کنی و تیم های دیگر بخرند درسته؟

B3HZ@D
14-06-2010, 15:24
دوست عزیز خواهشا رعایت کنین...
اینجا که چت روم نیست که پشت سر هم پست ارسال میکنین...همه این سوالات رو هم میشد توی یک پست ارسال کرد

بچه ها کسی نمیدونه که pes نکست میشه یا نه.

مگه نسخه های قبلی کارنت بوده که قراره از حالا نکست بشه...کونامی از نسخه 2008 بازی رو با عنوان نکست جنریشن عرضه کرد.
البته از همه لحاظ این بازی نکست نبود و شاید بشه گفت فقط از نظر گرافیکی میشد روی اون به عنوان نکست حساب کرد
ولی کلا از 2008 تا الان نکست بوده و این نسخه 2011 هم شامل همین مسئله میشه

MJ assassins creed
15-06-2010, 07:05
جالبه بدونيد كه مدير شركت KONAMI اعلام كرده كه تغييرات اين نسخه مثل تغييرات نسخه PES 6 به Pro Evolution Soccer 2008 هست!
همچنين اعلام شده كه اين بار در قسمت Master League قابليت عقد قرار داد با سرمربي و پيوستن به تيم هايي ديگر به غير از تيم انتخابي ابتداي بازي است!
از نكات ديگر پيوستن سه تيم ديگر از جمله Jordan و DPR Korea‌هست!

بچه ها میخواستم بدونم این درسته یا نه؟

Traceur
15-06-2010, 13:44
نوشته شده توسط msaadat73 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جالبه بدونيد كه مدير شركت KONAMI اعلام كرده كه تغييرات اين نسخه مثل تغييرات نسخه PES 6 به Pro Evolution Soccer 2008 هست!
همچنين اعلام شده كه اين بار در قسمت Master League قابليت عقد قرار داد با سرمربي و پيوستن به تيم هايي ديگر به غير از تيم انتخابي ابتداي بازي است!
از نكات ديگر پيوستن سه تيم ديگر از جمله Jordan و DPR Korea‌هست!

کره شمالی که بود !!!!!!!!!!!!!!:18:

fouladiali
15-06-2010, 22:25
سلام به همه ی دوستان عزیز و باصفای تاپیک PES و یه تشکر گرم از تمام دوستانی که برای این تاپیک زحمت میکشن.

خوب نمایشگاه E3 2010 هم آغاز شد و امشب Konami یه ویدیو و تعدادی تصویر از بازی را منتشر کرد.

ویدیو را میتونید از لینک های زیر تماشا کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود این ویدیو با کیفیت HD هم میتونید به لینک زیر برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم تصاویر منتشر شده از بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگنمایی:

joey jordison
15-06-2010, 22:48
خودمونیم من هر چقدر میخوام محلش نگذارم!ولی نمیشه عجب چیزی شده

Traceur
15-06-2010, 22:50
و اینم یه تریلر دیگه: (E3 Trailer)

4039
15-06-2010, 23:48
عجب ترافیکی روی این سرورها بود با زحمت تونستم ویدئو رو دانلود کنم .
با وجود اینکه 100 مگ میشه اما بهتون پیشنهاد میدم حتما دانلودش کنید واقعا دیدن داره . کلی انیمیشن به بازی اضافه شده همینطور دریبلهای مختلف . بازی از اون حالت خشکی و رباتیک مانندش تا حد قابل قبولی فاصله گرفته .
از نکات دیگه ای که در این ویدئو متوجه شدم این بود که بازی خیلی فیزیکی تر شده این مساله سبب میشه یک بازیکن نتونه یک تنه کل میدون رو دریبل کنه و بره جلو .
کاملا مشخصه که انیمیشنها موشن کپچر هستن و انیمیشنهای نو و جدیدی در دویدن , شوت زدن , پرتاپ اوت , سانتر کردن , پاس دادن , هد زدن , تکل زدن و ... دیده میشه . در مجموع بازی نسبت به نسخه های قبل خیلی نرم تر و شناور تر شده .
همچنین انیمیشن های خوشحالی جدیدی به بازی اضافه شده .
تور دروازه تفاوتی با نسخه قبل نداره .
لباس و شورت بازیکنان تنگ تر شده که به نظر طبیعی تر میرسه .
صداهای هیاهوی تماشاگران واقعی تر شده و خبری از صداهای مصنوعی نسخه های قبل نیست .
دریبلها و فریبهای جدیدی به بازی اضافه شده .
الدترافورد خیلی زیبا و واقعی طراحی شده .
فیزیک توپ به نظر بهتر میرسه انگار کمی سبک تر شده .
دروازه بانها متاسفانه هنوز هوش و عکس العملهای بسیار ضعیفی دارن .
به نظر میرسه بازی روی درجه آسونه .

در مجموع تغییرات خوبی در این کد دیده میشه نمای بازی با توجه به انیمیشنهای جدید نرم تر به نظر میرسه اما باز هم بعضی از حرکات خشک نسخه های قبل به چشم میاد که البته طبیعیه چون کد در مرحله مقدماتیه و علاوه بر این 1000 انیمیشن ( که مشخصا بخشی از اینها هنوز وارد بازی نشده ) نمیتونه تحول اساسی در انیمیشنها ایجاد کنه و بازیو از این رو به اون رو کنه اما برای سال اولی که کونامی روی مقوله موشن کپچر متمرکز شده میشه گفت قابل قبوله .

در ضمن ویدئوی بالا همونه که صفحه قبل علی گذاشته بود بنابراین دوباره اینو دانلود نکنید که دوباره کاری میشه .

یک سر بزنیم به تالارهای تخصصی بازی حتما اونجا بچه ها خیلی ذوق زده شدن .

d_a_n_t_e
16-06-2010, 03:47
عجب trailer فوق العاده ایی بود با وجود اینکه 100 مگابایت دانلود کردم ولی واقعا ارزشش رو داشت

امسال هم ناامید بودم ولی با دیدن این Trailer خیلی امیدوار شدم انیمیشن های زیادی به بازی اضافه شده مخصوصا در زمینه دریبل ها

پاس های دستی فوق العاده بودن ( البته فکر کنم اینجا روی حالت نیمه اتو بودن )

اون حرکت de rossi آخرش بود و همین طور حرکات مسی و کریس رونالدو فوق العاده بودن

در ضمن درگیری ها هم خیلی زیباتر شده مخصوصا اون صحنه که زامبروتا و کامرونسی با هم یه بازیکن رو میزنن خیلی زیباست

تا یادم نرفته در مورد پاس های تودر و هوایی هم بگم که خیلی زیبا شده و دیگه تقدیم کردن توپ به حریف نیست و برعکس مثل گلهایی که توی این تریلر دو تیم هلند و آلمان میزنند واقعا تاثیر گذار و خوب طراحی شده

فقط تنها اشکالی که به چشم من خورد هوش مصنوعی ضعیف دروازهبانها بود که امیدوارم تا زمان عرضه ی بازی درست بشه

در کل به امید خدا نمایش قوی و فوق العاده ایی رو امسال از PES میبینیم و برای اولین بار یه PES واقعا Next Gen رو بازی میکنیم

MJ assassins creed
16-06-2010, 09:04
این دوتا تریلری که تو این صفحه و صفحه ی قبل هست یکی است.

nasrGod
16-06-2010, 09:08
دوستان اگه ممكنه حجم دانلود رو براي ماها كه اينترنتمون درست و حسابي نيست كم كنند
با تشكر فراوان

xeNociDe
16-06-2010, 09:11
بازیش داره به خشونت میکشه...
فکر کنم بهتره کشتی کجش کنن بزنن تو بازان یا هم اینکه رده سنی شو بزارن 18 سال :دی

shahabprince
16-06-2010, 11:23
باید تبریک بگیم به کونامی با این trailer زیبا واقعا گل کاشته.
خدا کنه بازی هم مثل همین trailer باشه.

Abas1100
16-06-2010, 12:00
سلام
14 روز دیگه تا کنکور
به نظر من از الان پیش بینی یکم زوده
نباید دوستان خودشون و وقت خودشون رو هر روز به این مسئله اختصاص بدن حیف است
بالا خره که همه بازی فیفا و کونامی رو میگیرن این بحثا به نظر من وقت کشی هست
با احترام به نظر دوستان عضو انجمن

joey jordison
16-06-2010, 12:48
یعنی اینقدر خوب بوده این ویدیو؟
حسین جان زحمت بکش چندتا عکس از این گیم پلی بگذار ببینیم ما اینترنت زغالیها!
راستی کریس رونالدو تو بازی حرکاتش چه جور بود تو ویدیو؟
بازکنان بزرگ از دور حرکاتشون مشخص بود؟

JUSTIN11
16-06-2010, 13:18
اگر اشتباه نکنم امسال کونامی داره حرکت جالبی در طراحی لباس ها انجام میده همونطور که میدونید امسال شرکت بزرگ آدیداس برای فصل 2010-11 لباس های تنگ تر با حالت ارتجاعی طراحی کرده از جمله تیمهای تحت پوشش این شرکت میشه به چلسی_بایرن_رئال مادرید و همینطور تیمهای ملی حاضر در جام جهانی مثل فرانسه_آرزانتین_آفریقای جنوبی_آلمان اشاره کرد .این نوع لباسها کمی تنگ تر از سال پیش هستن.

همچنین شرکت پوما که امسال 2 نوع لباس طراحی رو داره.برای تیم ساحل عاج و غنا لباسهایی خیلی تنگ و ایتالیا معمولی.

تو این عکسهایی که من دیدم لباس تیم آرزانتین تنگ تر طراحی شده که برای شرکت آدیداس هست.همچنین ساحل عاج که برای پوماست.احتمالا ادیتور های کونامی این مسئله تفاوت نوع پوشش تیمها رو مورد توجه قرار داده.

UP-SNAKE
16-06-2010, 13:48
منم اين video رو ديدم خيلی قشنگ و اميدوار کننده بود لذت بردم فقط AI دفاع و دروازه بان و تور ها , ها يخورده تو ذوق ميزد حسين اون گودی گوشه های زمين old trafford رو هنوز درست نکردن که کردن؟

4039
16-06-2010, 14:14
یعنی اینقدر خوب بوده این ویدیو؟
حسین جان زحمت بکش چندتا عکس از این گیم پلی بگذار ببینیم ما اینترنت زغالیها!
راستی کریس رونالدو تو بازی حرکاتش چه جور بود تو ویدیو؟
بازکنان بزرگ از دور حرکاتشون مشخص بود؟

البته نه اینقدر ! باز میترسم بازیو خیلی بزرگش کنیم وقتی اومد باز همه لبو لوچه ها آویزون بشه و همه دمق بشن .
من میخواستم حجم ویدئو رو کاهش بدم دیدم کیفیت میاد پایین . یک فکر دیگه ای هم به ذهنم رسید که بصورت گیف درش بیارم بازم دیدم افت زیادی در کیفیت ایجاد میشه . عکس هم که چیزیو نشون نمیده آخه .
این مسی و رونالدو همه رو توی زمین لوله کردن با تکنیکشون . مسی که انگار داره گل کوچیک بازی میکنه هرکاری دلش میخواد با توپ میکنه .
موشن کپچرها کاملا خودشونو توی این ویدئو نشون میدن اما متاسفانه تعدادشون هنوز خیلی کمه .
راستی کسی میدونه اون خط آبیه چیه رو سرشون فقط شاخصی برای نشون دادن بازیکن صاحب توپه یا چیز دیگه ایه ؟ در ضمن من اون پاور بار نفس بازیکنان رو ندیدم شاید هنوز اضافش نکردن .

منم اين video رو ديدم خيلی قشنگ و اميدوار کننده بود لذت بردم فقط AI دفاع و دروازه بان و تور ها , ها يخورده تو ذوق ميزد حسين اون گودی گوشه های زمين old trafford رو هنوز درست نکردن که کردن؟

نه منم اون گودی رو ندیدم . بابا این مسئولین ورزشگاه الدترافورد باید اون گودی رو درست کنن که هر سال بازیکنا رو مصدوم میکنه نه کونامی بیاد اونو درست کنه :20: .

Armin 7
16-06-2010, 14:53
با سلام. من رفتم دان کنم اما ارور میده ( تریلر 100 مگی). اگه زحمتی نیس یه جایی آپ کنین با هم بی نصیب نمونیم.
سپاسگذارم.

UP-SNAKE
16-06-2010, 15:12
حسين اون چيزی که رو سرشون هست همون نفس بازيکن ها هستش ، من تو اين video رونالدو رو نديدم کدوم trailer و ميگيد؟ همين که آخرش جام ليبرتادورس رو نشون ميده ديگه؟

4039
16-06-2010, 17:18
حسين اون چيزی که رو سرشون هست همون نفس بازيکن ها هستش ، من تو اين video رونالدو رو نديدم کدوم trailer و ميگيد؟ همين که آخرش جام ليبرتادورس رو نشون ميده ديگه؟

پوریا جان داری شوخی میکنی ؟ رونالدو همونه که توپو با یک حرکت زیبا از روی سرش میندازه جلو ( حرکتی که خارجیا بهش میگن رنگین کمان نمیدونم اسم فارسیش چی میشه ) همونجا که توی بازی ایتالیا در برابر پرتغال از نمای نزدیک رونالدو رو نشون میده خیلی مشخصه که !

UP-SNAKE
16-06-2010, 17:28
آهان آخه برای من کيفيتش خيلی کمه نميشه تشخيص داد ، اميدوارم امسال اين AI بازی رو خراب نکنه

joey jordison
16-06-2010, 19:46
البته نه اینقدر ! باز میترسم بازیو خیلی بزرگش کنیم وقتی اومد باز همه لبو لوچه ها آویزون بشه و همه دمق بشن .
من میخواستم حجم ویدئو رو کاهش بدم دیدم کیفیت میاد پایین . یک فکر دیگه ای هم به ذهنم رسید که بصورت گیف درش بیارم بازم دیدم افت زیادی در کیفیت ایجاد میشه . عکس هم که چیزیو نشون نمیده آخه .
این مسی و رونالدو همه رو توی زمین لوله کردن با تکنیکشون . مسی که انگار داره گل کوچیک بازی میکنه هرکاری دلش میخواد با توپ میکنه .
موشن کپچرها کاملا خودشونو توی این ویدئو نشون میدن اما متاسفانه تعدادشون هنوز خیلی کمه .
راستی کسی میدونه اون خط آبیه چیه رو سرشون فقط شاخصی برای نشون دادن بازیکن صاحب توپه یا چیز دیگه ایه ؟ در ضمن من اون پاور بار نفس بازیکنان رو ندیدم شاید هنوز اضافش نکردن .
این که همه را لوله کردن که خوب نمیشه که آخه!
انیمیشنها راضیت کرد؟
من منظورم از رونالدو حرکاتش بود که از دور مشخص هست رونالدو یا نه؟

MJ assassins creed
16-06-2010, 21:00
این نوار آبی یا شاخص بازیکن است یا اینکه قدرت استقامت اس که به مرور رنگش تغییر میکند ولی هنوز معلوم نیست چون همه ی لحظه ها از اول بازیهاست.
تکنیک ها وتاکتیک های زیادی به بازی اضافه شده و انیمیشن ها خیلی بهتر شده و بازیکنانی مانند مسی کارایی بیشتری پیدا کردند ولی مثل بازی قبل نمیتوانند همه را دریبل کنند و قدرت بدنی خیلی تاثیر پیدا کرده.
هوش مصنوعی بازیکن ها بهتر شده ولی دروازه بانان نه.راحت تر میتوان گل زد.آزادی عمل در پاس و... نیز در بازی نمایان است(پاس تو عمق ها مثل شوت قدرت دارد.)روند پیشرفتی خوبی راداشتند.
البته اگر دوباره مثل پارسال نشود.

4039
16-06-2010, 21:11
این که همه را لوله کردن که خوب نمیشه که آخه!
انیمیشنها راضیت کرد؟
من منظورم از رونالدو حرکاتش بود که از دور مشخص هست رونالدو یا نه؟

ببین مهران این ویدئو از سه بخش تشکیل شده . بخش اول گیم پلی بازی از نمای دوربین Broadcast به تصویر کشیده شده . کاملا مشخصه که روی این دوربین کار شده نمای دوربین خیلی چشم نواز تر از پارسال شده . توی این گیم پلی سازنده این ویدئو سعی کرده چیزهای جدیدی که توی این نسخه وجود داره رو به ببینده نشون بده مثل انیمیشن های جدید , سیستم پاس دستی , نفس بازیکنان , فیزیکی تر شدن بازی , فیزیک توپ و چند مورد دیگه .
در بخش دوم این ویدئو سعی شده حرکات و دریبلهای جدیدی که به این نسخه اضافه شده معرفی بشه . این بخش , از نمای بسیار نزدیک و با دوربین داینامیک ضبط شده در اینجا بازیکنان شاخص مثل مسی و رونالدو و دروسی حرکات و دریبلهای جدید این نسخه رو توی زمین بازی اجرا میکنن . اما در جواب سوالت که میخواستی بدونی برجسته بودن بازیکنان بزرگ در زمین قابل لمسه یا نه باید بگم به دلیل اینکه میخواستن دریبلها و حرکات جدید این نسخه رو معرفی کنن , درجه سختی و هوش بازی روی یک لول پایینی قرار دادن بنابراین نمیشه قضاوت کرد که توی درجه سختی بالاتر هم این مساله صادقه یا نه .
همینطور توی این بخش شادیهای بعد از گل جدیدی رو هم میشه دید .
بخش آخر ویدئو هم مربوط میشه به معرفی جام لیبرتادورس و همینطور جلوه های ویژه مربوط به کاپ قهرمانی و مسائل مربوط به این بخش .

اما در مورد انیمیشنها اگه بخوام صادق باشم از نقطه نظر کیفیت باید بگم انیمیشن های موشن کپچر فیفا از موشن کپچرهای این نسخه pes طبیعی تر و قشنگ تره ( این مقایسه رو به این خاطر گفتم چون میدونم با فیفا کاملا آشنا هستی ) . اما در مورد کمیت این انیمیشنها باید بگم مشخصا بازی هنوز از کمبود انیمیشنهای Mocap شدیدا رنج میبره . هنوز هم خشکی در حرکات و چرخشها و رباتیک بودن حرکتها دیده میشه .
با توجه به اینکه این بازی هنوز در دست ساخته و این ویدئو از یک کد مقدماتی گرفته شده میشه به نسخه نهایی بازی امید بیشتری داشت .

amir_p30world
16-06-2010, 21:17
خدا کنه کونامی یه فکری هم به حال ضربات شروع مجدد دروازبان ها بکنه
تو نسخه های قبلی که شوت های دروازه بان ها به زور تا وسط زمین میومد

shahabprince
16-06-2010, 21:25
خدا کنه کونامی یه فکری هم به حال ضربات شروع مجدد دروازبان ها بکنه
تو نسخه های قبلی که شوت های دروازه بان ها به زور تا وسط زمین میومد

فکر نمیکنم یه چنین مشکل کوچیکی رو (البته اشکال محسوب نمیشه) کونامی درست کنه.

shutdown
16-06-2010, 21:29
البته هر سال میگن این جوری شده اونجوری شده...اینا اگه تو یه نسخه بخوان همه چیز ok باشه که باید در konami و PES بسته بشه......
ولی با این تریلر ها اگه واقعی باشند.....just perfect

*hamedkhatar*
17-06-2010, 00:06
منم تریلر رو دیدم
واقعا عالی شده ولی خوب فکر کنم بازی خیلی سخت تر هم بشه یعنی باید بازیمون عالی بشه تا بتونیم درست بازی کنیم

4039
17-06-2010, 09:27
به نظر من این حرکت و این توی سر توپ زدن خیلی قشنگ و واقعی به نظر میرسه . جالبه که مثل فوتبال واقعی مدافع به بازیکن صاحب توپ نزدیک نمیشه و فقط حرکاتشو زیر نظر داره :

اگه دوست دارید صحنه های جالب این ویدئو رو به همین شکل توی تاپیک بذارم .

xeNociDe
17-06-2010, 10:44
به نظر من این حرکت و این توی سر توپ زدن خیلی قشنگ و واقعی به نظر میرسه . جالبه که مثل فوتبال واقعی مدافع به بازیکن صاحب توپ نزدیک نمیشه و فقط حرکاتشو زیر نظر داره :

آره بزار چون 100 مگ خیلیه...
فکر کنم بقیه هم موافق باشن!

far2009
17-06-2010, 10:53
قطعا pro از فیفا بهتره . زیباترین فوتبال را با pro بازی کردم . جدیدش چند dvd هست و چی اضافه تر داره ؟

Traceur
17-06-2010, 10:53

ممنون حسین جان.
اگه میشه ویدئو رو هم بذار.

joopiter23
17-06-2010, 11:12
%3D169_pro_evolution_soccer_2011_e3_trailer_061510 .ipod.mp4
اينو از گيم اسپات گذاشتم
حجمش حدود 8 مگ است. تريلر جديدي كه تو e3 نشون دادم
گويا خيلي ها دنبال كم حجمش هستن.

Armin 7
17-06-2010, 13:19
به نظر من یه مشکلی که PES همواره به همراه داشته عدم ثبات پا بر روی زمینه . اگه به اون تریلر 100 مگی دقت کنین و حرکات رونالدو رو بیبنین متوجه میشین که انگار پاها بر روی زمین تعادل و ثبات نداره و همش پاها لیز میخوره و به این ور اون ور میره .
این مشکلی که تو همه سریهای این بازی من رو رنجونده و باعث مصنوعی تر بودن بازی میشه.
امیدوارم دیگه تو این سری که حق هیچگونه اجحافی در بازی ندارن (بدلیل مشکلات فراوان سری قبل) این مشکل رو هم مرتفع کنن.
به امید PES ای فراتر از واقعیت
سپاسگذارم.

Spaniuly
17-06-2010, 14:22
ملت انگار دنبال ویدیوی کم حجم هستند...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0_140.jpg

دانلود با حجم 26 مگ و فرمت عالی flv با لینک مستقیم از سرور سایت tothegame

به پست اول اضافه شد...

Traceur
17-06-2010, 15:33

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0_140.jpg

به پست اول اضافه شد...
ممنون شما فقط بذار هر حجمی باشه ما پایتیم.:31:

Traceur
17-06-2010, 16:42
این ویدئو واقعا عالی شده
اون حرکاتی که بازیکنان بصورت سر زده و ناگهانی انجام میدن هم روی این بازی پیاده شده .
بازی با توپ رونالدو ، دریبل های ریزی که مسی میزنه و هنر هایی دیگر که در این بازی به کار برده شده.
یه نکته ریز اینکه درگیری بازیکنان هنوز همون حالت غیر طبیعی رو داره و تغییری نکرده .

محمد ه ف
17-06-2010, 18:28

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه پست اول اضافه شد...
نه بابا ارمین جون
بالاترین کیفیت و بالاترین حجمو بزار.

ممنون

google_boy07
17-06-2010, 18:39
واكنشها به تريلر بازي

اينجا

MJ assassins creed
17-06-2010, 18:51
یه عکس از محیط بازی برای کسانی که ندیدند.
چند تا دیگه هم دارم البته اسکرین شات هست بخواین میذارم

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

یه عکس از محیط فرمیشن بازی

یه عکس از کاپ لیبرتادورس

shahab_f
17-06-2010, 19:51
ببخشید من خیلی تاپیک رو دنبال نکردم ، توی پست اول نوشته برای XBox به همراه ناتال هست ، آیا تایید شده و اینکه کسی لینکی از ویدئوی بازی با ناتال داره ؟
آیا این اولین بازی فوتبال با ساپورت ناتال هست؟

Behnam_o2
17-06-2010, 19:51
اینم 2 عکس جدید از بازی.این استادیومو انقد خوب ساختن انگار عکس واقعی هستش.

Spaniuly
17-06-2010, 20:30
دقایقی پیش تریلر E3 بازی رو دیدم...
واقعا هنوز هم توی خماری زیبایی های تریلر هستم بیشترین چیزی که منو اینجوری :18: کرد. حرکات تکنیکی بود من به چند نکته از این تریلر اشاره می کنم.

تکنیک های جدید دریبلینگ

1- Rainbow : این دریبل که ما ازش به عنوان پله زدن هم یاد می کنیم توی بازی دیده شد که توسط کریس رونالدو اجرا شد

2- مارسی رولت : دریبل مارسی رولت کاملا تغییر پیدا کرده و تاثیرش به خوبی فیفا شده من همیشه با مارسی رولت PES مشکل داشتم چراکه فوق العاده به درد نخور و موقعیت خراب کن بود برعکس از فیفا 07 به این ور همیشه دریبل مارسی رولت یک دریبل فوق العاده با تاثیر بود

3- Heel to Heel : این حرکت دوست داشتنی هم از فیفا 09 و 10 گرفته شده البته خود فیفا هم از موشن کپچر های بازیکنان فوتبال گرفته ولی دریبلی هست که اولین بار توی بازی فیفا استفاده شد. من عاشق این حرکت هستم.

پاس دادن های بازیکنان عالی بود با نوک پا بغل پا و طبق شرایطی که توش قرار می گرفتن به زیبایی و متناسب با اون پاس میدن کاملا مشخص بود که مشکل پاسخ دهی کاملا حل شده. گیم پلی بازی کاملا تغییر پیدا کرده به صورت عجیبی حرکات بازیکنان روان و رئالیسم شده.

شوت زدن ها استایل های بهتر و جدیدتری پیدا کردن ولی استایل حرکت بدن و فنی هنوز هم هست که به نظرم این عالیه. میشه از این نکته به این نتیجه گرفت که کونامی دست از کار های عجیبش در زمینه حذف نکات مثبت قبلیش برداشته. یکی از مساولی که PES باز ها رو شاکی کرده بود این بود که کونامی بی دلیل برخی از نکات مثبتش رو در ورژن های بعدی و جدید حذف می کرد. در حالیکه من توی تریلر نکات مثبت اضافه شده رو دیدم

شادی های بعد از گل هم جالب بود. کار تیمی واقعا توی تریلر به چشم میاد دیگه مشخصه که گلی که در نتیجه کار تیمی به دست میاد واقع گرایی خاصی داشت پاس کاری و همکاری های تیمی که توی تریلر دیدم منو واقعا به PES 2011 امیدوار کرد. بدن بازیکنان و لباس هاشون طوری طراحی شده که کاملا مهر تائید میزنه بر بهبود جلوه بصری بازی

و در آخر افتخار کردن به کاپ جدید لایسنس شده در تریلر یکی از غرور های کونامی در سال جاری هست.

ساده بگم با دیدن این تریلر واقعا امیدوار شدم حقیقتا اگه کونامی بخواد و تلاش کنه امسال شاهد یک بازی بی نظیر از PES خواهیم بود.

MJ assassins creed
17-06-2010, 20:52
سلام آرمین.خوبی دیگه خیلی به تاپیک سر نمیزنی.
آره خیلی از نقاط قوت ضعف های بازی گرفته شده امیدواریم که تو این 4-5 ماه هم بهتر شه.البته اگه همش فیلم نباشه و تو بازی 360 درجه فرق کنه.راستی اون نوار آبی رو نفهمیدی چیه بالای سر بازیکن ها بود؟
راستی چرا تیمتون باخت.

UP-SNAKE
17-06-2010, 21:32
اون نوار آبی رنگ بالای سر بازيکن ها stamina bar هستش همون نفس بازيکن ها

smallfrank
17-06-2010, 21:47
سلام دوستان

تور دروازه چه طور بود؟منظورم شکلشه نه خاصیت کششی ....

joey jordison
17-06-2010, 23:37
دقایقی پیش تریلر E3 بازی رو دیدم...
واقعا هنوز هم توی خماری زیبایی های تریلر هستم بیشترین چیزی که منو اینجوری کرد. حرکات تکنیکی بود من به چند نکته از این تریلر اشاره می کنم.
بابا شماها دارین کیف میکنین من دارم میترکم!لینک دانلود این تریلر در حد 3 یا 4 مگ وجود نداره؟:41:
یک چیز بگم تماشاگرا طراحیشون چطور بود آرمین جان؟
نه دیگه مطمئن شدم امسال ترکونده pes همه دارن کف میکنن از این تریلر!!!

vahidreza2007
18-06-2010, 00:05
تصاويري كه از تربلر ديدم واقعا اميدوارم كرد بي صبرانه منتظر اومدن بازي هستم .

راستي من بعد از ضد حالي نسخه 2010 زد بهم تا الان و حتي تا اومدن بازي فقط نسخه دمو رو كه خيلي هم دوسش دارم بازي ميكنم .

اميدوارم نسخه 2011 يه فوتبال شناور و سريع و البته پخته رو شاهد باشيم .

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

اي كاش اون نوار هاي رنگي تو بازي اصلي حذف بشه و اينكه سيستم پاس كاري به نظرم تو اين دوره خيلي عالي شده از يكي دو تا از تصاوير كه ديدم واقعا اين مورد رو ميشه فهميد .

Behnam_o2
18-06-2010, 00:33
سلام دوستان

تور دروازه چه طور بود؟منظورم شکلشه نه خاصیت کششی ....
نه کماکان تور دروازه مثل نسخه قبله نمیدونم چه گیری داده این کونامی که تور رو این شکلی بسازه یعنی ساختن یه توره مدرن و شبیه به تورهای واقعی فوتبال انقد سخته!!! امسالم که لیبرتادورس رو لیسانس کردن بعید میدونم تور رو درست کنن چون تور آمریکا جنوبی تقریبآ همینطوریه.

Konami_Pc
18-06-2010, 00:42
زیاد نگران نوار های بالای سر و زیر پا بازیکن نباشید 100 درصد میشه غیرفعال کرد

گیم پلی بازی رو دیدم کیفیت بالاش رو واقعا این نسخه جای تحسین داره واقعا تفاوت رو با 2010 احساس میکنی

چمن عالی شده از این بهتر نمیشه :18:دید دوربین که واقعا حرفه ای شده اصلا یک جوری چشم نواز شده :8: طرح لباسها واقعا عالی شده :8:نوع بازی کردن واقعا تغییر کرده خیلی رون و نرم احساس میشه بخصوص موقع شوت زدن به گوشهای دروازه :21: انیشمن های جدید معلومه هنوز زیاد وارد بازی نشده چون هنوز کمی کپچرهای قدیمی رو تو حرکات بازیکنا بود ولی همون چندتای که وارد شده باعث دگرگونی بازی شده فکر کنم تا کد نهای بیشتر از این شاهد چیزای جدیدتر باشیم :10: پاسهای طولی عرضی همه که دیگه تعریف نمیخواد با سیستم جدید معلوم بود هر کجا میخوای میتونی پاس بنداز ی وای چه حالی میده فقط پشت دفاع بندازی قوس دار:18:

واقعا این نسخه میتونه مثل PES6 در بیاد شاید هم با تحولی بیشتر هنوز فرصت کافی رو داره کونامی تا خوب روی این نسخه کار کنه:27:

بیصبرانه منتظر این نسخه هستم :8:

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:41 AM ----------

زیاد نگران نوار های بالای سر و زیر پا بازیکن نباشید 100 درصد میشه غیرفعال کرد

گیم پلی بازی رو دیدم کیفیت بالاش رو واقعا این نسخه جای تحسین داره واقعا تفاوت رو با 2010 احساس میکنی

چمن عالی شده از این بهتر نمیشه - دید دوربین که واقعا حرفه ای شده اصلا یک جوری چشم نواز شده - طرح لباسها واقعا عالی شده - نوع بازی کردن واقعا تغییر کرده خیلی رون و نرم احساس میشه بخصوص موقع شوت زدن به گوشهای دروازه - انیشمن های جدید معلومه هنوز زیاد وارد بازی نشده چون هنوز کمی کپچرهای قدیمی رو تو حرکات بازیکنا بود ولی همون چندتای که وارد شده باعث دگرگونی بازی شده فکر کنم تا کد نهای بیشتر از این شاهد چیزای جدیدتر باشیم - پاسهای طولی عرضی همه که دیگه تعریف نمیخواد با سیستمجدید معلوم بود هر کجا میخوای پاس ینداز وای چه حالی میده فقط پست دفاع بندازی قوس دار

واقعا این نسخه میتونه مثل PES6 در بیاد شاید عم با تحولی بیشتر هنوز فرصت کافی رو داره کونامی تا خوب روش کار کنه

بیصبرانه منتظر این نسخه هستم :8:

Locker
18-06-2010, 03:33
بابا شماها دارین کیف میکنین من دارم میترکم!لینک دانلود این تریلر در حد 3 یا 4 مگ وجود نداره؟:41:
پایین ترین حجم 14 مگه ! می تونید از لینک زیر دانلود کنید !

saman_dexter
18-06-2010, 10:01
:8:

UP-SNAKE
18-06-2010, 10:35
من از AI ميترسم تو اين کليپ هم زياد جالب نبود ولی بقيه حرکات خوب بود ، اگه امسال هم تور رو درست نکنن که ديگه يعنی خيلی ...... چند ساله همه دارن ميگن تور ها عوض بشه

joopiter23
18-06-2010, 12:21
من كه لينك 8 مگابايتش رو صفحه قبل گذاشتم(از سايت گيم اسپات هم هست)
دوستاني كه كم حجم مي خوان از اونجا بگيرند.

*hamedkhatar*
18-06-2010, 12:30
بازی کی منتشر میشه؟
خیلی باحاله

tyrannosaurus
18-06-2010, 13:47
دوستان کیفیت بازی فرقی کرده نسبت به۱۰ یا همون جوری مونده

kkkaktoos
18-06-2010, 13:58
بازی کی منتشر میشه؟
خیلی باحاله
نوامبر 2010

Vamp!r3
18-06-2010, 15:17
من یه تریلز از بازی دیدم.........(همین که صفحه پیش بود)

خیلی انیمیشن ها پیشرفت کرده بود.........حرکت بازیکن ها.....پاس ها و شوت ها و برخورد ها طبیعی تر شده بود......چند صحنه هم تکنیک های بازی کنان را نشون داد........

تنها ضعفی که دیدم.......این تور دروازه بود.......هنوز شله :31:

B3HZ@D
18-06-2010, 16:01
یک چیز بگم تماشاگرا طراحیشون چطور بود آرمین جان؟
نه دیگه مطمئن شدم امسال ترکونده pes همه دارن کف میکنن از این تریلر!!!

طراحی تماشاگران که مثل قبله و همینطور نشستن و هیچ تکونی نمیخورن...
فقط سروصداشون میاد که با توجه به عدم حرکت و واکنش های اونا خیلی مصنوعی دیده میشه
مثلا می بینی 90 % تماشاچی ها لباس یک رنگ پوشیدن که این هم خیلی توی چشم میزنه و باید درست بشه...کلا تنوع کمی توی تماشاچی ها دیده میشه و انیمیشن خاصی ندارن که بشه گفت تغییر کردن

joey jordison
18-06-2010, 17:00
ممنون از بهزاد جان!
من نمیدونم آخه تو چند در صد از بازیهای فوتبال از این دریبل رنگین کمان فکر کنم استفاده میشه!به نظر من اصلا به درد نخور هست!
عوض طراحی این چنین دریبلهایی که فقط تو خواب زده میشه پا عوض کردن را کار کنن!خیلی رو اعصاب من بود!
اون دریبل مخصوصی که رونالدو داره و یهو مسیرش را عوض میکنه!اونو کار کنن!
اومدن چه نوع دریبلی وارد بازی کردن............

vahidreza2007
18-06-2010, 17:04
سلام مهران جون خوبي ؟

فكر مكينم اينبار با يه بازي متفاوت طرف باشيم . اميدوارم مثل پارسال بازي اصلي با چيزي كه قبلا وعده اون داده شده بود فرق نداشته باشه . راستي من از اون روز تا الان دارم همون دمو رو بازي ميكنم خيلي هم حال ميده خدايي . :31:

اين بار من كه بد جور اميدوارم به اين بازي .

مهران يه اشتراك adsl بگير خودت رو راهت كن . با دايا لاپ كه نميشه وبگردي كرد . :41:

joey jordison
18-06-2010, 17:17
سلام مهران جون خوبي ؟

فكر مكينم اينبار با يه بازي متفاوت طرف باشيم . اميدوارم مثل پارسال بازي اصلي با چيزي كه قبلا وعده اون داده شده بود فرق نداشته باشه . راستي من از اون روز تا الان دارم همون دمو رو بازي ميكنم خيلي هم حال ميده خدايي .

اين بار من كه بد جور اميدوارم به اين بازي .

مهران يه اشتراك adsl بگير خودت رو راهت كن . با دايا لاپ كه نميشه وبگردي كرد .
سلام وحید جان!
من دارم Nba بازی میکنم!وضعم خرابه:31:
این دمو را برسون دست وحید ویستا اگه میتوانی بریم بگیریم نگاه کنیم البته اگه داری!!
فعلا منتظر بمونیم ببینیم چی میشه!

google_boy07
18-06-2010, 17:29
اون نوار آبی رنگ بالای سر بازيکن ها stamina bar هستش همون نفس بازيکن ها

نميدونم حالا اين نوار آبي رنگ تو بازي هستش يا نه ......؟!

اگه باشه كه خيلي آزار دهنده ميشه .....!؟

بايد يه فكر ديگه بحالش كرد:21: يا بشه اونو مخفي كرد

vahidreza2007
18-06-2010, 17:31
تاريخ عرضه بازي به تاريخ خودمون كي ميشه تقريبا ؟ فكر كنم 1 ماه قبلش هم دمو قابل بازي كردن بياد .

UP-SNAKE
18-06-2010, 17:39
نميدونم حالا اين نوار آبي رنگ تو بازي هستش يا نه ......؟!

اگه باشه كه خيلي آزار دهنده ميشه .....!؟

بايد يه فكر ديگه بحالش كرد:21: يا بشه اونو مخفي كرد

هست ديگه ولی انگار ميشه حذفش کرد ، ولی نميدونم اين ايده کی بوده خيلی مسخره شده حالا نميدونم اگه off ش کنيم کلاً ميره يا اينکه ميره اون پايين پيشه اسمه بازيکن ها

google_boy07
18-06-2010, 17:52
هست ديگه ولی انگار ميشه حذفش کرد ، ولی نميدونم اين ايده کی بوده خيلی مسخره شده حالا نميدونم اگه off ش کنيم کلاً ميره يا اينکه ميره اون پايين پيشه اسمه بازيکن ها

آره يگه بره اون پايين جاي اسم بازيكنا كه خيلي خوبه و البته درستش اينه مثل فيفا......

رو سره بازيكنا كه خيلي ضايعه :31:

4039
18-06-2010, 19:57
اظهارات سایت گیم اسپات در رابطه با بازی اخیری که توی نمایشگاه E3 داشتند

شرکت EA با سری جدید فیفا چند ساله که عرصه رو بر کونامی و سریهای PES تنگ کرده اینو خود کونامی هم خوب میدونه . احتمالا همین مساله علت اینه که کونامی دست بکار شده و در حال ساخت مجدد بخش قابل توجهی از نسخه 2011 بازیه .
این اولین فرصت ما برای تست کد مقدماتیه این نسخه از بازی توی نمایشگاه E3 و پشت درهای بسته بود . هنوز خیلی زوده که بگیم امسال PES میتونه از فیفا جلو بزنه یا نه قبلا توی نسخه کارنت بازی به مراتب بهتری رو از این سری شاهد بودیم .
قبل از اینکه بازیو شروع کنیم یک نگاه سریعی به صفحه مربوط به بخش تاکتیکهای بازی داشتیم به نظر این بخش نسبت به نسخه های قبل خیلی بهتر شده بود دسترسی به این بخش خیلی هم راحت تر شده بود بخاطر اینکه یک ضمیمه به این بخش برای سوویچ به ترکیب های پیش فرض اضافه شده بود . توی این بخش براحتی میشد ترکیبو تنظیم کرد حتی این کار رو میشد از طریق کشیدن و رها کردن آیکن بازیکنان توی تصویری دو بعدی از زمین بازی انجام داد .
هر چند که ما عملا نتونستیم این مورد رو بررسی کنیم اما به ما گفتن که شما حتی گزینه ای برای تنظیم و ایجاد ترکیب و فرمیشنهای چندگانه در اختیار دارید که از طریق اون بصورت اتوماتیک میتونید حالات مختلف تیمی رو بر حسب شرایط مقتضی تغییر بدید مثلا در حالیکه تیم دو گل از حریف جلو افتاده شما میتونید به تیمتون بگید که حالت دفاعی به خودش بگیره و یا در صورتیکه فقط 15 دقیقه به انتهای بازی باقی مونده باشه و تیم شما یک هیچ عقبه تیم به یک فرم تمام حمله ای سوویچ کنید . به نظر میرسه این ویژگی مهم و بزرگی باشه و بخوبی در بازی قابلیت اجرا داشته باشه . ما احتمال میدیم بقیه بازیهای ورزشی هم سریعا از این روش کپی برداری کنن .
همچنین به ما گفته شد که 90 درصد از انیمیشنهای بازی در این نسخه جدید هستن .عکس العمل بازیکنان به شکل چشمگیری نسبت به نسخه های قبل افزایش پیدا کرده . در حالیکه که امکان استفاده از فریبها و حرکات تکنیکی در بازی وجود داره ( حتی ترکیب این حرکات ) بعیده که شما نیازی زیادی بهشون داشته باشید چون هنوز هم شما براحتی میتونید از طریق چرخش سریع و یا دادن یک پاس البته با چشمان باز بر حریف غلبه پیدا کنید. احساس خوبی در رابطه با رد و بدل کردن توپ و پاسکاری توی این نسخه وجود داره چون در حالیکه هنوز هم خیلی راحت میشه پاسهای کوتاه داد قابلیت آزادی عمل در پاس دادن به اطرف هم به بازی اضافه شده . شما میتونید توپو به هر جهت و با هر سرعتی که دوست دارید ارسال کنید بدون اینکه CPU بخواد دخالتی در این کار داشته باشه .
یک پاور بار ( که البته انتخابش دل بخواهیه ) در زمان پاس دادن و در زیر پای بازیکنان دیده میشه بنابراین شما هر چقدر دکمه پاسو بیشتر نگه دارید پاس شما تند تر و بلند تر ارسال میشه . این سیستم بخوبی کار میکنه حتی در زمان کوتاهی که ما داشتیم بازی میکردیم متوجه این مساله شدیم که الان ارسال توپ در فضای های مورد نظر امکان پذیر تر شده چون به پاسهای تودر نمیشه اعتماد کرد بخاطر اینکه ممکنه این نوع پاسها اونجایی که میخوایم نره . البته این مساله چند بار در زمان پرتاپ اوت دستی موجب شد توپ به بازیکن هم تیمی نرسه ( توپو بیش از حد بلند پرتاب کردیم ) اما با تمرین بیشتر بعید که این مشکل حل نشه .
ما امروز تنها یک بررسی اجمالی از نسخه 2011 داشتیم . ما یک بازی با فرانسه در برابر آرژانتین توی ورزشگاه الدترافورد انجام دادیم ( همون اول بازی و بدون درنگ متوجه شدیم که این ورزشگاه الترافورده که ما رو خیلی هیجان زده کرد ) ما بی صبرانه منتظر اخبار جدیدی از این نسخه هستیم تا به محض اینکه اخبار جدید در دسترسمون قرار گرفت شما رو در جریان اونها قرار بدیم .

منبع :

طراحی تماشاگران که مثل قبله و همینطور نشستن و هیچ تکونی نمیخورن...
فقط سروصداشون میاد که با توجه به عدم حرکت و واکنش های اونا خیلی مصنوعی دیده میشه
مثلا می بینی 90 % تماشاچی ها لباس یک رنگ پوشیدن که این هم خیلی توی چشم میزنه و باید درست بشه...کلا تنوع کمی توی تماشاچی ها دیده میشه و انیمیشن خاصی ندارن که بشه گفت تغییر کردن

در مورد انیمیشنا منم بهزاد با شما موافقم . به نظر من تعداد و تنوع انیمیشنها هنوز خیلی کمه . من دوست دارم هر لحظه یک حرکت جدید ببینم بازی باید تنوع داشته باشه اما توی این ویدئو تنوع زیادی در حرکات بازیکنان دیده نمیشه .
اما در مورد تماشاگران کونامی گفته امسال میشه تماشاگران رو ویرایش کرد اما متاسفانه تکون خوردنشو رو نمیشه کاری کرد .

ممنون از بهزاد جان!
من نمیدونم آخه تو چند در صد از بازیهای فوتبال از این دریبل رنگین کمان فکر کنم استفاده میشه!به نظر من اصلا به درد نخور هست!
عوض طراحی این چنین دریبلهایی که فقط تو خواب زده میشه پا عوض کردن را کار کنن!خیلی رو اعصاب من بود!
اون دریبل مخصوصی که رونالدو داره و یهو مسیرش را عوض میکنه!اونو کار کنن!
اومدن چه نوع دریبلی وارد بازی کردن............

آره مهران منم دقیقا با نظرت موافقم .

joey jordison
18-06-2010, 21:21
آره مهران منم دقیقا با نظرت موافقم
راستی تو اون تریلر پا هم عوض میکردن بازیکنا حسین جان!؟
امروزم یک عکس از NBA 2K11 دیدم الان دارن یک 3 4 ساعتی که با خودم فکر میکنم این 2K اگه بازی فوتیال میزد چی میشد!تک تک بازیهای این شرکت بی نظیر هستن!
با این کیفیت یک فوتبال میزد چی میشد.............

mahdi_ctr
18-06-2010, 21:24
پسر این عکس انتهای گرافیک هست!!
با واقعیت مو نمیزنه!!

4039
18-06-2010, 22:24
راستی تو اون تریلر پا هم عوض میکردن بازیکنا حسین جان!؟
امروزم یک عکس از NBA 2K11 دیدم الان دارن یک 3 4 ساعتی که با خودم فکر میکنم این 2K اگه بازی فوتیال میزد چی میشد!تک تک بازیهای این شرکت بی نظیر هستن!

با این کیفیت یک فوتبال میزد چی میشد.............

بله مهران توی یک صحنه دروسی با همین حرکت پا عوض کردن به زیبایی یک بازیکنو جا میزاره .
NBA شرکت 2K حقیقتا آخر یک بازی ورزشی کامپیوتریه از گرافیک و جلوه های بصری گرفته تا انیمیشنها , صدا گذاری بسیار جذاب و واقعی , گزارشگری بسیار عالی و بسیار هیجان انگیز , گیم پلی کم نقص و ... اگه فقط بحث وسعت و بزرگی کار ساخت بازی فوتبال نبود بدون هیچ شکی همین ان بی ای دو هزار و ده میتونست عنوان سال بازی ورزشی رو به خودش اختصاص بده .
من فکر میکنم ساختن یک بازی فوتبال احتیاج به تجربه زیادی داره وگرنه اینا احتمالا تا الان وارد این مقوله هم میشدن چون بازار هدف علاقه مندان به فوتبال اینقدر بزرگه که با دو تا عنوان فوتبالی به راحتی اشباع نمیشه .
علاوه بر اینها سیاست این شرکت اینه که بیشتر بازار آمریکا رو هدف قرار داده بیشتر عناوینی که منتشر میکنن توی خود آمریکا فروش میره چون ورزشهای مورد علاقه اونجاست و در مرحله بعد شامل بقیه کشورها میشه . توی تالار تخصصی 2K هم من زیاد ندیدم کسی از مسولین درخواست ساخت یک بازی فوتبالی رو بکنه اصلا تاپیکهای انگشت شماری برای بحث در مورد عنوان SOCCER ایجاد شده .

Yi Yi
18-06-2010, 23:05

شرکت 2K حقیقتا آخر یک بازی ورزشی کامپیوتریه از گرافیک و جلوه های بصری گرفته تا انیمیشنها , صدا گذاری بسیار جذاب و واقعی , گزارشگری بسیار عالی و بسیار هیجان انگیز , گیم پلی کم نقص و ... اگه فقط بحث وسعت و بزرگی کار ساخت بازی فوتبال نبود بدون هیچ شکی همین ان بی ای دو هزار و ده میتونست عنوان سال بازی ورزشی رو به خودش اختصاص بده .
من فکر میکنم ساختن یک بازی فوتبال احتیاج به تجربه زیادی داره وگرنه اینا احتمالا تا الان وارد این مقوله هم میشدن چون بازار هدف علاقه مندان به فوتبال اینقدر بزرگه که با دو تا عنوان فوتبالی به راحتی اشباع نمیشه .
علاوه بر اینها سیاست این شرکت اینه که بیشتر بازار آمریکا رو هدف قرار داده بیشتر عناوینی که منتشر میکنن توی خود آمریکا فروش میره چون ورزشهای مورد علاقه اونجاست و در مرحله بعد شامل بقیه کشورها میشه . توی تالار تخصصی 2K هم من زیاد ندیدم کسی از مسولین درخواست ساخت یک بازی فوتبالی رو بکنه اصلا تاپیکهای انگشت شماری برای بحث در مورد عنوان SOCCER ایجاد شده .
در بین بازی‌های ورزشی 2k Sports ،فقط NBA 2K ست که مطرحه و بقیه از جمله NHL 2k در مقابل بازی‌های EA Sports حرفی برای گفتن ندارند. پس لطفا زیادی این شرکت رو بزرگش نکنید!

amin 2010
18-06-2010, 23:11
جالب بود!!!شما چیزی به اسم top spin به گوشت خورده!!؟؟اقا اطلاعات ندارین کلکی اظهار نظر نکنین

Yi Yi
19-06-2010, 00:38
جالب بود!!!شما چیزی به اسم top spin به گوشت خورده!!؟؟اقا اطلاعات ندارین کلکی اظهار نظر نکنین

بله. به گوشم خورده آقای نهایت اطلاعات!

چند تا نکته در مورد این بازی :

1. از عنوان Top Spin فقط 3 بازی عرضه شده و آخرین بازی این سری مربوط میشه به سال 2008 . در حالی که بازی های معروف معمولا هر سال عرضه می شند.

2. 2K Sports استدیو سازنده ی این بازی رو در سال 2006 خریده، در حالی که اولین نسخه ی Top Spin که با توجه به metacritic.com بهترین نسخه از بین 3 نسخه محسوب میشه ، در سال 2003 توسط Microsoft برای XBOX و در سال 2004 توسط ATARI برای PC و در سال 2005 توسط 2K Sports برای PS2 عرضه شده. این وسط نقش 2K Sports در بهترین نسخه ی بازی فقط انتشار بازی برای PS2 بوده نه ساخت بازی.

3. یه نگاه کوتاه به metacritic.com نشون میده که Top Spin در هر شماره نسبت به قبل ضعیف تر ظاهر شده.

بالاترین امتیازات :
نسخه ی 1 : 88
نسخه ی 2 : 78
نسخه ی 3 : 75

4. 2k Sports استدیو سازنده ی این بازی رو بعد از عرضه ی Top Spin 3 منحل کرد.

4039
19-06-2010, 04:06
در بین بازی‌های ورزشی 2k Sports ،فقط NBA 2K ست که مطرحه و بقیه از جمله NHL 2k در مقابل بازی‌های EA Sports حرفی برای گفتن ندارند. پس لطفا زیادی این شرکت رو بزرگش نکنید!

من از بقیه دوستان معذرت میخوام چون اینجا محل بحث این چیزا نیست .
دوست عزیز من کی گفتم بازیهای 2k بهترین بازیهای ورزشیه ؟ من گفتم بستکتبالش خیلی عالیه شما چرا کلمه اول نقل قول منو حذف کردی ؟
در مورد تاپ اسپین هم یک نکته بگم . من چند ساله که دارم تنیسو زیر نظر چند مربی آموزش میبینم علاوه بر نسخه های مختلف تاپ اسپین و virtua tennis چند عنوان از بازی تنیس دیگه رو هم ساعتهای زیادی بازی کردم پس آشنایی نسبتا خوبی با این ورزش دارم . تا الان تنیسی به قشنگی و واقعی بودن تاپ اسپین 3 ندیدم . تاپ اسپین تقریبا یک شبیه سازه اما رقیب اصلیش یعنی virtua tennis یک بازی آرکید به شمار میاد از نظر گرافیک باز هم این 3 top spin هستش که حرف اولو میزنه پس تاپ اسپینو اینقدر کوچیکش نکنید در ضمن این عنوان برای xbox 360 و ps3 هم اومده .

amin 2010
19-06-2010, 09:33
metacritic.com ، افرین ، میدونی این سایت چیه که میانگینو نشون میده ،میدونی برای یه بازی کاملا شبیه ساز نظرا کاملا متفاوته!؟؟فک کنم نمی دونی ،ببین شما یه دست برو تنیس بازی کن (کلی باشگاه هست !!!) بعدم یه سر اینو بازی کن ، هیچ بازی توی سبک ورزشی به اندازه این دقیق شبیه سازی نیست.
حسین جان حرفت کاملا درسته اما تیکه گرافیکو قبول ندارم به هیچ وجه، گرافیک تاپ اسپین 3 از virtual tennis حتی 2010 اون هم بهتره!!!(برادر atheistboy راستی ما مطمئنیم تو همه این اطلاعاتو داشتی الان توی هیچ سایتی هم نرفتی که اینا رو پیدا کنی!!!)
در کل بحث ربطی به تاپیک نداره منم معذرت می خوام صحبتی بود مجبور شدم جواب بدم اگه موضوع تاپیک منحرف شد عذر می خوام

joey jordison
19-06-2010, 09:37
در بین بازی‌های ورزشی 2k Sports ،فقط NBA 2K ست که مطرحه و بقیه از جمله NHL 2k در مقابل بازی‌های EA Sports حرفی برای گفتن ندارند. پس لطفا زیادی این شرکت رو بزرگش نکنید
این شرکت بزرگ هست دیگه ما چیو میخوای بزرگ کنیم!
تصویر گویای همه چیز هست!!Nba 2K بهترین بازی ورزشی هست که ساخته شده!2011 هم دست نیافتنی هست!زیاد هم در قید و بند امتیازهای سایتها و مجلات نباشین که هیچی بارشون نیست!

xeNociDe
19-06-2010, 09:57
کلاً امسال سایت هایی مثل PESedit خیلی از نسخه 2011 تعریف کرده بودند ولی فکر نکنم بازم بشه روش حساب کرد چون گرافیکش نسبت نسخه 2010 هیچ فرقی نکرده:

VGA : NVIDIA GeForce 6500 GT
RAM : 512 MB
:41:

4039
19-06-2010, 10:12
metacritic.com ، افرین ، میدونی این سایت چیه که میانگینو نشون میده ،میدونی برای یه بازی کاملا شبیه ساز نظرا کاملا متفاوته!؟؟فک کنم نمی دونی ،ببین شما یه دست برو تنیس بازی کن (کلی باشگاه هست !!!) بعدم یه سر اینو بازی کن ، هیچ بازی توی سبک ورزشی به اندازه این دقیق شبیه سازی نیست.
حسین جان حرفت کاملا درسته اما تیکه گرافیکو قبول ندارم به هیچ وجه، گرافیک تاپ اسپین 3 از virtual tennis حتی 2010 اون هم بهتره!!!(برادر atheistboy راستی ما مطمئنیم تو همه این اطلاعاتو داشتی الان توی هیچ سایتی هم نرفتی که اینا رو پیدا کنی!!!)
در کل بحث ربطی به تاپیک نداره منم معذرت می خوام صحبتی بود مجبور شدم جواب بدم اگه موضوع تاپیک منحرف شد عذر می خوام

ممنون امین جان معلومه که آشنایی خوبی با این بازی و تکنیکها و حرکات موجود در این بازی داری . اون اشتباه تایپی بود که نوشته بودم V.T 3 گرافیکش بهتره الان درستش کردم . اصلا این تاپ اسپین بود که برای اولین بار عرق کردن بازیکن رو به بازی اضافه کرد با وجود اینکه زودتر از V.T 2009 منتشر شد .

این شرکت بزرگ هست دیگه ما چیو میخوای بزرگ کنیم!
تصویر گویای همه چیز هست!!Nba 2K بهترین بازی ورزشی هست که ساخته شده!2011 هم دست نیافتنی هست!زیاد هم در قید و بند امتیازهای سایتها و مجلات نباشین که هیچی بارشون نیست!

در مورد نمره سایتها منم با شما مهران جان کاملا موافقم . نمیشه زیاد به نقد و اظهار نظرات این سایتها اعتماد کرد اگه برید نقد پارسالی که یورو گیمر و همینطور ویدئو گیمر در مورد نسخه 2010 PES نوشته بود رو بخونید به کم سوادی بعضی از این منتقدین پی میبرید . من فقط به یک نمونش اشاره میکنم .
پارسال همین سایت یورو گیمر نوشته بود گرافیک نسخه 2010 PES نسبت به نسخه 2009 تفاوت آنچنانی نداره آدم از این حرفشون شاخ در میاره . آخه یکی نیست به اینا بگه کونامی توی نسخه 2010 کلا موتور گرافیکی بازیو عوض کرد و توی این نسخه از بروزترین موتورهای گرافیکی استفاده کرد که بواسطه مدرن بودنش تونست نورپردازی بازیو از حالت استاتیک به به حالت پویا و داینامیک دربیاره که این مساله سبب شد تحول بزرگی در جلوه های بصری و گرافیک بازی ایجاد بشه . یکی از پیامدهای این نوآوری به نقل از سوزوکی گرافیست و مدیر مسئول بخش بصری کونامی اینه که چهره بازیکنان بدلیل سایه روشنهایی که در شرایط مختلف بوجود میاد از فاصله دورتر قابل تشخیص تر باشه . حالا یکی نیست به این منتقدین متخصص این مساله مهم و این نوآوری به روز رو تفهیم کنه .

کلاً امسال سایت هایی مثل PESedit خیلی از نسخه 2011 تعریف کرده بودند ولی فکر نکنم بازم بشه روش حساب کرد چون گرافیکش نسبت نسخه 2010 هیچ فرقی نکرده:

VGA : NVIDIA GeForce 6500 GT
RAM : 512 MB
:41:

در مورد گرافیک نباید انتظار تحول توی این نسخه داشته باشیم چون این بازی جهش خودشو در این زمینه توی نسخه 2010 زد به نظر من که حداقل تا نسخه 2013 لازم نیست زیاد روی گرافیک متمرکز بشن همین گرافیک با این موتور پیشرفته خوبه . بجاش روی بخشهای دیگه مثل انیمیشنهای موشن کپچر و کلا گیم پلی متمرکز بشن .
راستش من بر خلاف پارسال که ترجمه نقد و بررسی سایتهای مختلفو توی تاپیک میذاشتم امسال زیاد نقدها رو ترجمه نمیکنم چون ترسم از اینه که مثل پارسال که سایتهای مختلف همش از نسخه 2010 تعریف میکردن و آخرش بازی زیاد جالب از کار در نیومد امسال هم همینطوری بشه و مجدد همه رو سر خورده کنه . من این روزها نقدهای زیادی از این بازیو میخونم که همشون بدون استثناء از این نسخه خیلی تعریف میکنن حتی توی بعضی از نقدها نوشته شده که امسال این نسخه فیفا رو جا میذاره . من فکر میکنم اجازه بدیم تا نسخه نهایی منتشر بشه بهتره تا اینکه با اظهار نظر سایتهای مختلف هر روز بیشتر امیدوار بشیم باز آخرش همه رو مایوس کنن .

*Mehran*
19-06-2010, 11:15
راستی این بازی تو همین تابستان 89 میاد ؟ فیفا چی ؟

Yi Yi
19-06-2010, 13:07
دوست عزیز من کی گفتم بازیهای 2k بهترین بازیهای ورزشیه ؟ من گفتم بستکتبالش خیلی عالیه شما چرا کلمه اول نقل قول منو حذف کردی ؟
حذف کلمه‌ی NBA کاملا غیر عمدی و تصادفی بود.
در کل منظورم اینه که بعضی ها فکر می کنند چون NBA این شرکت یک بازی عالیه، در نتیجه اگه این شرکت بیاد فوتبال بسازه، فوتبالش هم مثل NBA عالی خواهد بود. در حالی که من می گم اینگونه نیست و این شرکت بازی بد کم نساخته.

شرم و حیا هم خوب چیزیه! چرا اینجوری حرف می زنید؟! تو خونه مشکل خانوادگی دارید و از شدت عصبانیت میاد تو انجمن به این و اون کنایه می زنید؟! آفرین بر شما با این لحن حرف زدن! میشه بگید شما اطلاعات رو از کجا به دست میارید؟ شاید شما از طریق وحی اطلاعات رو بدست میارید! معلومه که من برای کسب اطلاعات به سایت های مختلف باید رجوع کنم.

تصویر گویای همه چیز هست!!Nba 2K بهترین بازی ورزشی هست که ساخته شده
باشه قبول! می دونید چیه؟ اصلا NBA 2k بهترین اختراع بشر تا به امروز.

من نمی دونم چرا با کوچک ترین مسئله و اختلاف، بعضی ها قاطی می کنند و حرص می زنند. من نمی‌خوام ارزش بازی های بزرگ 2K Sports رو بیارم پایین. ولی 2K Sports بازی های بد هم داشته. در نتیجه اگه بخواد فوتبال بسازه، حتما یک بازیه عالی درنخواهد آمد.

Traceur
19-06-2010, 13:16
راستی این بازی تو همین تابستان 89 میاد ؟ فیفا چی ؟
گفته شده نوامبر (آبان ماه) ولی من فکر میکنم زودتر از این تاریخ میاد. یعنی اوایل یا اواسط مهر.

Traceur
19-06-2010, 13:23
حذف کلمه‌ی NBA کاملا غیر عمدی و تصادفی بود.
در کل منظورم اینه که بعضی ها فکر می کنند چون NBA این شرکت یک بازی عالیه، در نتیجه اگه این شرکت بیاد فوتبال بسازه، فوتبالش هم مثل NBA عالی خواهد بود. در حالی که من می گم اینگونه نیست و این شرکت بازی بد کم نساخته.

شرم و حیا هم خوب چیزیه! چرا اینجوری حرف می زنید؟! تو خونه مشکل خانوادگی دارید و از شدت عصبانیت میاد تو انجمن به این و اون کنایه می زنید؟! آفرین بر شما با این لحن حرف زدن! میشه بگید شما اطلاعات رو از کجا به دست میارید؟ شاید شما از طریق وحی اطلاعات رو بدست میارید! معلومه که من برای کسب اطلاعات به سایت های مختلف باید رجوع کنم.

من نمی دونم چرا با کوچک ترین مسئله و اختلاف، بعضی ها قاطی می کنند و حرص می زنند. من نمی‌خوام ارزش بازی های بزرگ 2K Sports رو بیارم پایین. ولی 2K Sports بازی های بد هم داشته. در نتیجه اگه بخواد فوتبال بسازه، حتما یک بازیه عالی درنخواهد آمد.
خواهشا بحثی نکنید که انتهاش باعث ناراحتی طرفین بشه .
حالا هر شرکتی هر کاری میکنه فکر نمی کنم با ما وشما مشورتی داشته باشه.
اون شرکت برای تست توانایی هاش هم که باشه این کارو انجام میده و این موضوع رو هیچ ربطی به ما و شما نمیده.

aminbritney
19-06-2010, 13:38
خفن تو کفشم.تریلری که ازش دیدم خیلی حال کردم.بالاخره پله(دریبل) هم گذاشتن.به نظرم بترکونن.

joey jordison
19-06-2010, 13:52

برادر فکر کنم یک سو تفاهم پیش اومد من منظورم از اینکه تک تک بازیهای این شرکت نظیر نداره Take Two بود و فقط 2K Sport نگفتم!
من حرصی نخوردم برادر فقط گفتم به عکس نگاه کنید!و اون همه چیزو به آدم میگه!
و از شما خواهشمندم که این بحث را ادامه ندیم!

Hikan
19-06-2010, 14:22
دقیقا تاریخ انتشارش کی هست؟

B3HZ@D
19-06-2010, 14:57
دوست عزیز...هنوز به اون صورت مشخص نیست که دقیقا چه تاریخی منتشر میشه؟!
چون که هنوز خود کونامی تاریخ دقیقش رو اعلام نکرده...ولی توی مهر ماه یا آبان منتشر میشه

pes2019
19-06-2010, 21:47
این تریلر که گذاشتین دانلود نمیشه!

4039
20-06-2010, 08:40
به تصاویر زیر نگاه کنید . تصویر سمت چپ مربوط میشه به pes 2010 و تصویر سمت راست pes 2011 .
به حرکت بازوها توی تصویر نسخه 2011 توجه کنید در حالیکه توی نسخه 2010 اونها ثابت هستن همینطور به تغییر جهت در حرکت بازیکنان توجه کنید . این حرکات توی نسخه 2011 خیلی بهتر و طبیعی تر شده :

pedramgolchin
20-06-2010, 09:08
به تصاویر زیر نگاه کنید . تصویر سمت چپ مربوط میشه به pes 2010 و تصویر سمت راست pes 2011 .
به حرکت بازوها توی تصویر نسخه 2011 توجه کنید در حالیکه توی نسخه 2010 اونها ثابت هستن همینطور به تغییر جهت در حرکت بازیکنان توجه کنید . این حرکات توی نسخه 2011 خیلی بهتر و طبیعی تر شده :

بالاخره سیباس یه تکونی به انیمیشن ها داده
به نظر من امسال فقط باید روی انیمیشن و گیم پلی کار کنن چون گرافیک بازی 2-3 سالی از رقیباش جلوتره:40:

amin 2010
20-06-2010, 09:23
به نظر من امسال فقط باید روی انیمیشن و گیم پلی کار کنن چون گرافیک بازی 2-3 سالی از رقیباش جلوتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهشا یه صحبتی می کنید دلیل و مدرک بیارید که ما هم فیض ببیریمpes 2010 از فیفا2010 گرافیکش کمی بهتر بود که این عقب موندگی فیفا حتی توی ورلد کاپ هم جبران شده،شما اینقدر بدتون میاد از فیفا توی تاپیکشم نرفتین ،کونامی روی چهره ها مانور می داد حالا خودتون قضاوت کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا حرفی می زند رو هوا نباشه یه 2 تا دلیلو مدرک بیارین اخه این که 3 یا 4 سال جلوئه خیلی جوکه من مطمئنم شما نسخه نکست رو تا حالا ندیدین

pedramgolchin
20-06-2010, 09:34
خواهشا یه صحبتی می کنید دلیل و مدرک بیارید که ما هم فیض ببیریمpes 2010 از فیفا2010 گرافیکش کمی بهتر بود که این عقب موندگی فیفا حتی توی ورلد کاپ هم جبران شده،شما اینقدر بدتون میاد از فیفا توی تاپیکشم نرفتین ،کونامی روی چهره ها مانور می داد حالا خودتون قضاوت کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا حرفی می زند رو هوا نباشه یه 2 تا دلیلو مدرک بیارین اخه این که 3 یا 4 سال جلوئه خیلی جوکه من مطمئنم شما نسخه نکست رو تا حالا ندیدین

آقای نکست باز
من xbox 360 دارم و امسال فقط فیفا بازی میکردم بجز اوقاتی که با دوستان کل کل pes مینداختیم
باید عرض کنم خدمتتون که pes توی چهره ها بهتر از فیفا هستش خصوصا از نمای دور براحتی میشه بازیکنا رو تشخیص داد چیزی که توی فیفا نکست به هیچ وجه قابل قبول نیست
من هر دو بازی رو انجام دادم و نظر شخصی خودم رو به عنوان یه بازیکن که 12ساله کلوپ بازی دارم بیان کردم
شما هر کسی رو ببینید و فیفا و pes رو جلوش بزارید و از طبیعی بودنش سوال کنید متوجه میشید که کدوم به واقعیت نزدیکتره
گرافیک یعنی حس واقعی بودن رو به انسان القا کنه نه اینکه به 4تا اسکرین شات پز بدید
یا حق

shahabprince
20-06-2010, 09:59

دوست عزیز خواهشا pes و fifa رو با هم مقایسه نکنید چون باعث اختلاف بچه ها میشه.
اون دوست خوبمون نظر خودش رو گفت و اصلا لازم نبود که شما بیاید اسکرین شات fifa رو بزارید و fifa رو با pes مقایسه کنید.
با تشکر

hobgoblin
20-06-2010, 11:26

اين قضيه مدرك و سند محضري نداره كه دوست عزيز. ولي كسايي كه اينكاره هستن رو بهتر بودن گرافيك pes 2010 (مخصوصا شباهت چهره ها و نور پردازي) نسبت به گرافيك كارتوني fifa 10 (منظورم نسخه كنسوليه)اتفاق نظر دارن. همونجور كه روي بهتر بودن گيم پلي فيفا 10 كنسول نسبت به pes 2010 ميشه گفت اتفاق نظر هست.
بايد واقع بين بود. من هر دوي اينا رو بازي مي كنم و لذتشو ميبرم

لطفا سوال 11 اين مصاحبه رو بخون. كه تازه در مورد فيفا 11 هست

google_boy07
20-06-2010, 18:37
Blue Sky Studios

- كار و تخصص اين استديو CGI animation هست .

- در تاريخ February 1987 تاسيس شده است .

- سازنده ي اين استديو MAGI-Synthavision است .

- سايت Blue Sky Studios :

البته اين مطالب در مورد استديو ساخت فيلم اين استديو هست و من مطلبي در مورد استديو ساخت بازي و بازي هاي ساخته شده توسط اين استديو پيدا نكردم ...

درسته ....
اين انيميشنهاي جديد تو بازي و طراحي استيل بازيكنا و پيراهن و ....همش كاره blusky هستش .....
اين bluesky هم خدايي خيلي معروفه ....چه انيميشنهايي ساخته :18:
حالا امسال ساله اولش بوده كه با كونامي تو بازي همكاري ميكنه و براي ساله بعد هم كارشو شروع كرده
بايد ديد سال بعد چه در انتظار انيمشنهاي بازي و استيل و ....بازيكنا خواهد بود ....
اين شركت خوراكش ساخته انيميشنه:5:
تو ساخت انيمشنهاي "عصر يخي . هورتونو.....دخالت داشته ....
اينجا رو ....
.................................................. ..........
همچنین به ما گفته شد که 90 درصد از انیمیشنهای بازی در این نسخه جدید هستن

به اين زودي تمام انيميشنهارو وارد كردن .....تعجب كردم
بعد اين چند ماه مانده رو ميخوان چيكار كنن
پارسال كه تا يكي دو ماه مونده بود به انتشار بازي داشتن كد ميزاشتن .....نميدونم والا...!؟

pedramgolchin
20-06-2010, 20:26
درسته ....
اين انيميشنهاي جديد تو بازي و طراحي استيل بازيكنا و پيراهن و ....همش كاره blusky هستش .....
اين bluesky هم خدايي خيلي معروفه ....چه انيميشنهايي ساخته :18:
حالا امسال ساله اولش بوده كه با كونامي تو بازي همكاري ميكنه و براي ساله بعد هم كارشو شروع كرده
بايد ديد سال بعد چه در انتظار انيمشنهاي بازي و استيل و ....بازيكنا خواهد بود ....
اين شركت خوراكش ساخته انيميشنه:5:
تو ساخت انيمشنهاي "عصر يخي . هورتونو.....دخالت داشته ....
اينجا رو ....
.................................................. ..........
همچنین به ما گفته شد که 90 درصد از انیمیشنهای بازی در این نسخه جدید هستن

به اين زودي تمام انيميشنهارو وارد كردن .....تعجب كردم
بعد اين چند ماه مانده رو ميخوان چيكار كنن
پارسال كه تا يكي دو ماه مونده بود به انتشار بازي داشتن كد ميزاشتن .....نميدونم والا...!؟

پرواضحه که استارت pes2011 قبل از ریلیز 2010 زده شده
خیلی پیشرفت داشته
حس میکنم یجورایی ترکیبی از گیم پلی فیفا 2010 و گرافیک pes2010 و انیمیشن های خاص کونامی و bluesky هستش:8::5:
امیدوارم بازی زودتر بیاد ،نندازن واسه مهر:41:

Traceur
21-06-2010, 14:12

ممنون حسین جان
به نظر من تصویر کامل نیست ! چرا؟
به خاطر اینکه تصویر سمت راست یارگیری وسط زمین هنگام زدن حالا یا ضربه آزاد یا پرتاب اوت رو نشون میده در حالی که تصویر سمت چپ حمله هافبک یا مهاجم کناری به طرف دروازه ی حریف رو نشون میده.
حالا چه ربطی داره؟
ربطش اینه که بازیکنی که هنگام Over Lab هستش در حقیقت بازیکنی رو کنار خودش نداره و به خاطر همینم این حرکت رو انجام میده که از پیشروی شخص مهاجم جلوگیری کنه به منظور اینکه بازکنان تیم آرایش دفاعی بگیرن و همچنین تصویر سمت راست که مربوط به یارگیری هست وسط زمین رو نشون میده و اینکه طبیعتا بازیکنان موقع پرتاب اوت یا ضربه ی آزاد آرایش خودشون رو گرفتن و طبیعتا علامت دست بازیکن برای اینکه بازیکنان نزدیک این بازیکن هستن.
حالا اگه میشه برای مقایسه ی دقیقتر دو تصویر که در یک موقعیت هستند رو بذارید.
ممنون.

4039
21-06-2010, 15:47
ممنون حسین جان
به نظر من تصویر کامل نیست ! چرا؟
به خاطر اینکه تصویر سمت راست یارگیری وسط زمین هنگام زدن حالا یا ضربه آزاد یا پرتاب اوت رو نشون میده در حالی که تصویر سمت چپ حمله هافبک یا مهاجم کناری به طرف دروازه ی حریف رو نشون میده.
حالا چه ربطی داره؟
ربطش اینه که بازیکنی که هنگام Over Lab هستش در حقیقت بازیکنی رو کنار خودش نداره و به خاطر همینم این حرکت رو انجام میده که از پیشروی شخص مهاجم جلوگیری کنه به منظور اینکه بازکنان تیم آرایش دفاعی بگیرن و همچنین تصویر سمت راست که مربوط به یارگیری هست وسط زمین رو نشون میده و اینکه طبیعتا بازیکنان موقع پرتاب اوت یا ضربه ی آزاد آرایش خودشون رو گرفتن و طبیعتا علامت دست بازیکن برای اینکه بازیکنان نزدیک این بازیکن هستن.
حالا اگه میشه برای مقایسه ی دقیقتر دو تصویر که در یک موقعیت هستند رو بذارید.
ممنون.

در مورد پوشش احتمالا حق با شماست اما من بیشتر منظورم حرکت دست بازیکن سفید پوش بود. اگه دقت کنی همون اول حرکتش , دستش بازه و بعد جمعش میکنه اما توی تصویر سمت چپ حرکت بازیکن خیلی خشکه و دستش در همه حال ثابته . علاوه بر این بازیکنان سمت راست حرکت متنوع تری دارن اما توی نسخه 2010 حرکات خیلی ساده تره و شاهد تنوع کمتری در حرکات دست و پا و جابجا شدن ها در فواصل کمتر در زمین هستیم . توی اون ویدئویی که چند روز پیش منتشر شد کاملا مشخصه که روی این جزئیات مهم کار شده .
یک نفر توی سایت wenb با توجه به این دو تصویر میگفت اینرسی توی حرکات بازیکنان توی نسخه 2011 بهتر رعایت شده اما من فکر میکنم این آهستگی بخاطر سرعت متفاوت این دو فایل gif هستش نظر شما چیه ؟
این روزا متاسفانه هیچ خبر خاصی از نسخه 2011 توی سایتهای مختلف دیده نمیشه .

MJ assassins creed
21-06-2010, 20:51
این روزا متاسفانه هیچ خبر خاصی از نسخه 2011 توی سایتهای مختلف دیده نمیشه .
منم با شما موافقم.پارسال تریلر های زیادی برای بازی اومد.ماه های آخر که سایت پر شده بود از مقایسه فیفا با pes.اما حالا دیگه اونطوری نیست.فیفا که تریلر رو برای یکسری نشون داد پیس هم از اون موقع تا حالا دو تا تریلر داده.

night lord
22-06-2010, 12:38
من خودم pes بازم ولی شنیدم fifa 2011 برای پیسی خیلی تغییرات داره . میگن next Gen میاد برای pc درسته؟
اگه اینطور بشه فیفا next gen میتونه خیلی خوب باشه . البته من هنوز فیفا نکست رو ندیدم . کلا از pes 3 فیفا رو گذاشتم کنار.

pedramgolchin
23-06-2010, 13:25
سایت فرانسوی gameblog. بهترین بازی ورزشی E3 امسال رو PES 2011 معرفی کرده
این در حالیست که رقیب اصلی کونامی یعنی فیفا نیز در میان بازیهای ورزشی E3 حضور داشته
امسال سال KING هستش
لینک خبر:

لینک ترجمه شده به انګلیسی:

اینم یه پادکست که بتازګی پخش شده و در مورد ویژګیهای جدید بازی هستش
حسین جان ګجایی که نیازمندتون هستیم:

hamidkabiri6270
23-06-2010, 15:52
من خودم pes بازم ولی شنیدم fifa 2011 برای پیسی خیلی تغییرات داره . میگن next Gen میاد برای pc درسته؟
اگه اینطور بشه فیفا next gen میتونه خیلی خوب باشه . البته من هنوز فیفا نکست رو ندیدم . کلا از pes 3 فیفا رو گذاشتم کنار.

امیدوارم فیفا هم به روزهای خوب قبلش برگرده و تو فیفا 2011 جبران مافات کنه.این next gen چی هست؟

google_boy07
23-06-2010, 18:03
پيش نمايش pes2011 در مورد بازي از زبان IGN

اينجا:

دوستاني كه ميتونن ترجمه كنن يا علي ...:31:

Masoud King
23-06-2010, 20:24
سایت فرانسوی gameblog. بهترین بازی ورزشی E3 امسال رو PES 2011 معرفی کرده
این در حالیست که رقیب اصلی کونامی یعنی فیفا نیز در میان بازیهای ورزشی E3 حضور داشته
امسال سال KING هستش
مثه این هستش که روزنامه ورزشی ایرانی بهترین بازیکن جهان رو انتخاب کنه...حالا این چه ارزش داره؟!
اون مجله هم قضیش همینه!
پارسال هم میگفتن که بازگشت کینگ و این حرفا ولی نتیجش رو همه دیدن
امسال امیدوارم واقعا بازگشت کینگ باشه
اون پیش نمایش ign هم آخرش جالب بود:
next generation of Pro Evolution Soccer is finally on its way

pedramgolchin
23-06-2010, 20:50
مثه این هستش که روزنامه ورزشی ایرانی بهترین بازیکن جهان رو انتخاب کنه...حالا این چه ارزش داره؟!
اون مجله هم قضیش همینه!
پارسال هم میگفتن که بازگشت کینگ و این حرفا ولی نتیجش رو همه دیدن
امسال امیدوارم واقعا بازگشت کینگ باشه
اون پیش نمایش ign هم آخرش جالب بود:
next generation of Pro Evolution Soccer is finally on its way

بله کاملا حق با شماست پارسال همین حرفا و شعارها رو میدادن
ولی امسال تو ویدئوها چیزای امیدوار کننده ای نشون دادن که سر ذوق اومدیم

UP-SNAKE
24-06-2010, 00:12
مشکل شما اينجاست که تو اون video فقط حمله رو نگاه کردين ولی به دفاع و دروازه بان دقت نکردين ، واکنششون اصلاً جالب نبود ، سال پيش هم مجله psm3 در مقايسه اين 2 تا بازی به pes نمره بيشتری و داد ولی آخرش چی شد ؟ حالا جالب اين بود که به license های pes نمره بيشتری داده بود