PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27

HADI ONLY
30-10-2010, 16:43
ای خدا خستم کرد...کم کم دارم به این نتیجه میرسم تو این بازی بجای هوش مصنوعی خنگی مصنوعی گذاشتن...

ایول داداش :31: شما تازه فهمیدی . ما قبلا فهمیده بودیم . :11:

shahram_10
30-10-2010, 16:45
سلام خسته نباشید

من تو اجرای این بازی یه مشکل واسم پیش اومده!
وقتی پیغام any key اول باز میاد واسه شروع که هر کلید رو مزنم تا وارد منو اصلی بشم بازی گیر میکنه و pc رو باید ریست کنم.
این مشکل قبلا نبود ولی الان اینجوری شده و بازی رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم این مشکل برطرف نشد.
من آخرین پچ رو هم ریختم و خیلی عالی بود ولی یه دفعه این مشکل پیش اومده.

مرسی از کمکتون.

Armin 7
30-10-2010, 16:56
سلام خسته نباشید

من تو اجرای این بازی یه مشکل واسم پیش اومده!
وقتی پیغام any key اول باز میاد واسه شروع که هر کلید رو مزنم تا وارد منو اصلی بشم بازی گیر میکنه و pc رو باید ریست کنم.
این مشکل قبلا نبود ولی الان اینجوری شده و بازی رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم این مشکل برطرف نشد.
من آخرین پچ رو هم ریختم و خیلی عالی بود ولی یه دفعه این مشکل پیش اومده.

مرسی از کمکتون.

با سلام.

شما بازیتون رو با کل متعلقاتش پاک کنین.
یادتون باشه که از پوشه Save خودتون یه بکاپ داشته باشین.
سپس دوباره بازیتون رو بنصبین و پوشه سیوتوو رو وارد کنین البته به غیر از EDIT و OPTION.
البته اگه سیو مهمی ندارین بهتره که کلا واردش نکنین.

سپاسگذارم.

pishoolii
30-10-2010, 19:57
کسی میدونه کارت های مهارتی رو چه جوری باید واسه بازیکنای مسترلیگمون اکتیو کرد؟؟

من هرکارتی رو که توو قسمت ترانینگ میخرم هرچه قدر هم که از فصل میگذره اونو اکتیو نمیکنه و همونجوری باقی میمونه!

کاره خاصی باید انجام داد؟ یا اصلا کسی میدونه چند هفته برای گرفتن یک کارت باید صبر کرد؟؟

SA3EDLORD
30-10-2010, 20:19
بابا من اخرشم نتونستم این بازی رو مثه بچه ادم بازی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من pes2010 رو رو تنظیمات خوبی بازی میکردم ولی اینو من همه ی تنظمات رو اوردم پایین.......قبلا که میرفتم تو منو مشکلی نداشت و روون اجرا بود ولی تا بازی شروع میشه یهو تیک تیک میزنه....اعصابم خورد شد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یکی از بچه ها به من جواب بده ممنون میشم:13:

popowoody
30-10-2010, 20:50
اگه یکی از بچه ها به من جواب بده ممنون میشم:13:

لطفا مشخصات کامل سیستمتون رو بزارید

Rmv3x
30-10-2010, 21:03
بفرمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون از لطفت ولی این از اوناست :41: ( ف ی ل ت ر ) تو رو خدا یجا اینو اپلود کنید که بتونم دانلود کنم

Ali_pc
30-10-2010, 21:42
دوستان من در مسترلینگ بعد از یک فصل بازکن چندتا گرفتم و الان پول کم دارم کسی از دوستان پچی یا ادیتی برای افزایش پول داره ؟

Alireza.M67
30-10-2010, 21:50
کسی میدونه کارت های مهارتی رو چه جوری باید واسه بازیکنای مسترلیگمون اکتیو کرد؟؟

من هرکارتی رو که توو قسمت ترانینگ میخرم هرچه قدر هم که از فصل میگذره اونو اکتیو نمیکنه و همونجوری باقی میمونه!

کاره خاصی باید انجام داد؟ یا اصلا کسی میدونه چند هفته برای گرفتن یک کارت باید صبر کرد؟؟

علاوه بر انتخابشون باید بین 1 تا 6 پوینت رو بهشون اختصاص بدی که هرچی بیشتر باشه مدت یادگیریش کمتر میشه .
مثلا اگه 6 تا پوینت بهش اختصاص بدی فکر کنم طی 18 هفته یاد بگیره .

SA3EDLORD
30-10-2010, 21:52
اینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsentanha
30-10-2010, 22:09
کسی لینک مستقیم آهنگهای بازی رو نداره؟

ar71
30-10-2010, 22:16
بابا این بازی این دفعه اصلاً حال نمیده ، خیلی آسونه راحت گل میشه :41:

چطور میشه یه درجه جدید و حرفه ای اضافه کرد ؟

shahram_10
30-10-2010, 23:43
با سلام.

شما بازیتون رو با کل متعلقاتش پاک کنین.
یادتون باشه که از پوشه Save خودتون یه بکاپ داشته باشین.
سپس دوباره بازیتون رو بنصبین و پوشه سیوتوو رو وارد کنین البته به غیر از EDIT و OPTION.
البته اگه سیو مهمی ندارین بهتره که کلا واردش نکنین.

سپاسگذارم.

ممنون از راهنمایییتون.

همه این کارها رو انجام دادم ولی بازم مشکل پابرجاست!
تو منو اولیه press any key که می زنم هنگ میکنه و دیگه جلوتر نمیره!

کمک کنید plz.

Gregar
30-10-2010, 23:49
اینه:

میگم PES بالاترین درجه اش Good هستش دیگه ؟

rezapazahr
30-10-2010, 23:53
سلام

من PES 2010 دارم ، این نسخه جدیدش (2011) ارزش خرید داره یعنی میشه تغییراتو نسبت به قبل احساس کرد؟

SA3EDLORD
30-10-2010, 23:57
میگم PES بالاترین درجه اش Good هستش دیگه ؟
الان این کنایه بود؟؟؟؟؟؟

Raziel007
31-10-2010, 04:07
آقا تو کرج کسی جایی و سراغ نداره که آخرین پچ بازی و بفروشه. با این سرعت اینتر نت مگه تو خواب بشه اینهمه رو دانلود کرد.

hobgoblin
31-10-2010, 07:42
سلام

من PES 2010 دارم ، این نسخه جدیدش (2011) ارزش خرید داره یعنی میشه تغییراتو نسبت به قبل احساس کرد؟

همچين ميگي ارزش خريد داره انگار مي خواي نسخه ارجينالشو بخري.

وقتي ما اين بازي رو نهايتا 3-4 تومن مي خريم معلومه كه ارزش داره

mj77
31-10-2010, 08:00
کسی گرافیک geforce 8600gt نداره؟ درایور جدیدشو از کجا بگیرم؟ بازی کمی گیر میکنه فک کنم با درایور جدید درست شه

hobgoblin
31-10-2010, 09:22
کسی گرافیک geforce 8600gt نداره؟ درایور جدیدشو از کجا بگیرم؟ بازی کمی گیر میکنه فک کنم با درایور جدید درست شه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید GeForce Graphic Driver All Series for All Windows Updated Until 1389-08-03

mj77
31-10-2010, 09:50
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید GeForce Graphic Driver All Series for All Windows Updated Until 1389-08-03
مرسی ولی حجمش اگیگه! فقط واسه xp میخوام با حجم کم؟

hobgoblin
31-10-2010, 10:19
مرسی ولی حجمش اگیگه! فقط واسه xp میخوام با حجم کم؟

مرد حسابي حوصله يه سرچ توي اينترنت نداشتي گشتيم واست پيدا كرديم. لينك مستقيمم پيدا كرديم با اين وجود حال نداشتي حداقل يه كليك كني روي اون دانلود ببيني چي هست. آخه مگه ميشه درايور 1 گيگ باشه؟

كلش 1 گيگه ولي به صورت جدا جدا گذاشته. شما روي اون كلمه Download كليك كم هر كدومش كه به دردت خورد دانلود كن حجم هر كدوم حدودا 80 مگه كه درايورا حجمش همينه و اگه كمتر باشه ناقصه

اين صفحه منظورمه:

Gregar
31-10-2010, 11:12
الان این کنایه بود؟؟؟؟؟؟

نه . اخه رو سیستم خوفی که نگاه کردم زده Good .

hamzeaziz
31-10-2010, 11:18
با سلام
من این بازی رو نصب کردم ولی موقع شروع بازی هر تیمی رو که انتخاب میکنم نمیتونم تو بازی کنترلش کنم

و جفت تیمها خودشون بازی میکنن تنها یک بازیکن مینتونم داشته باشم تا آخر بازی !! و بقیه بازیکنا وقتی توپ رو در اختیار دارن بازم نمیتونم کنترلشون کنم !!
در ضمن تیم قرمز رنگ منم.
آیا مشکل از کجاست؟
با تشکر

Ali_pc
31-10-2010, 15:06
دوستان من در مسترلینگ بعد از یک فصل بازکن چندتا گرفتم و الان پول کم دارم کسی از دوستان پچی یا ادیتی برای افزایش پول داره ؟

کسی جوابی برای ما نداره ؟؟؟؟؟؟

Armin 7
31-10-2010, 16:37
ممنون از راهنمایییتون.

همه این کارها رو انجام دادم ولی بازم مشکل پابرجاست!
تو منو اولیه press any key که می زنم هنگ میکنه و دیگه جلوتر نمیره!

کمک کنید plz.

با سلام.
اقا شما قبلا هم همین مشکل رو داشتی ؟
یا بازی رو تازه خریدی و برا اولین باره که نصبش کردی ؟

cheetoz_motori
31-10-2010, 19:25
با سلام آقا من میخام این کیتسرور رو پتچ کنم ارور میده چرا؟ ویندوز ۷ دارم بازی هم نسبه مشکلی هم نیست ولی میخام این تیمهارو درست کنم از کیت سرور استفاده میکنم کیت سرور ارور میده میشه راهنمایی کنید چیکار باید کرد من فولدرش رو ریختم تو فولدره نسبه بازی رو پچ میزنم ارور میده پچ نمیشه

SA3EDLORD
31-10-2010, 19:28
اینه:
ای خدا:13:

R O O T
31-10-2010, 19:43
با سلام آقا من میخام این کیتسرور رو پتچ کنم ارور میده چرا؟ ویندوز ۷ دارم بازی هم نسبه مشکلی هم نیست ولی میخام این تیمهارو درست کنم از کیت سرور استفاده میکنم کیت سرور ارور میده میشه راهنمایی کنید چیکار باید کرد من فولدرش رو ریختم تو فولدره نسبه بازی رو پچ میزنم ارور میده پچ نمیشه

دوست عزیز چه اروری میده لطفا یه عکس قرار بدید .اگه این ارورو میده verify that the executable is not read-only , and try again شما باید رو فایل اجرایی بازی pes 2011 کلیک راست کنید به properties برید و تیک گزینه ی read only رو بردارید و دوباره کیت سرور رو اتچ کنید

----------------------------------------------------------

ای خدا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی شده دوست عزیز مشکلی پیش اومده؟

makintash
31-10-2010, 19:45
سلام
نمی دونم چه رازی تو این پرو 11 هست که هر کار میکنم فریم بازی بیشتر از 60 نمیشه.
کسی بالاتر از این هم فریم گرفته؟

cheetoz_motori
31-10-2010, 19:55
دوست عزیز چه اروری میده لطفا یه عکس قرار بدید .اگه این ارورو میده verify that the executable is not read-only , and try again شما باید رو فایل اجرایی بازی pes 2011 کلیک راست کنید به properties برید و تیک گزینه ی read only رو بردارید و دوباره کیت سرور رو اتچ کنید

خیلی ممنون ارور همین هست و فکر کنم با کاری که گفتین درست بشه ممنون

Ali_pc
31-10-2010, 20:07
یکی از دوستان راجب اون قسمت که توی ترکیب برای دریبل ها فیلم داره و باید تعریف بشه اموزش کامل و نحوه ی استفادش رو بگه ممنون میشم

shahram_10
31-10-2010, 20:40
با سلام.
اقا شما قبلا هم همین مشکل رو داشتی ؟
یا بازی رو تازه خریدی و برا اولین باره که نصبش کردی ؟

من 10 روز بود که نصب کردم و پچ جدید رو هم ریختم و مشکلی نداشتم.
یه دفعه این مشکل پیش اومده و هرکاری می کنم درست نمیشه!

مرسی.

Raziel007
31-10-2010, 21:47
آقا تو کرج کسی جایی و سراغ نداره که آخرین پچ بازی و بفروشه. با این سرعت اینتر نت مگه تو خواب بشه اینهمه رو دانلود کرد.
برو بچز کرج یعنی یکی نبود ما رو یاری کند؟

SA3EDLORD
31-10-2010, 22:43
چی شده دوست عزیز مشکلی پیش اومده؟
این بار سومه:13:
نمیدونم چرا وقتی بازی شروع میشه بازی تیک تیک میزنه.........چیکار کنم؟؟؟؟؟:2:
اونم مشخصات سستمم هست

AMIR.KIK
31-10-2010, 23:14
سلام من بازی رو دارم گزارشش فرانسوی هستش حالا چجور انگلیسیش کنم؟توی تنظیمات فقط فرانسوی رو داره انگلیسی نداره.(زبانش انگلیسیه فقط گزارشش فرانسویه)

romantic
31-10-2010, 23:14
با سلام
من این بازی رو نصب کردم ولی موقع شروع بازی هر تیمی رو که انتخاب میکنم نمیتونم تو بازی کنترلش کنم

و جفت تیمها خودشون بازی میکنن تنها یک بازیکن مینتونم داشته باشم تا آخر بازی !! و بقیه بازیکنا وقتی توپ رو در اختیار دارن بازم نمیتونم کنترلشون کنم !!
در ضمن تیم قرمز رنگ منم.
آیا مشکل از کجاست؟
با تشکر
تو بازی استارت بزن. برو تو Select Side و اونجا که عکس joystickها میاد مربع رو بزن. Change Cursor رو بزار رو Assisted. مال تو الان روی Fixed هست. بعدشم برو تو Camera Settings و مطمئن شو که Tailing Camera روی Ball باشه

pedramgolchin
01-11-2010, 03:29
PESVN Patch 2011 v3.0.1
قابلیتهای پچ جدید pes edit:

- Compatible with DLC 1.01 .
- Fix all errors on version 3.0 (……)
- Correct names for all teams and players
- Correct info for all teams nPower Champhionship .
- Updated squad’s latest Vietnam Team. (Play Become A Legend with Vietnam Nationality )
- New Chant for Vietnam Team .
- All leagues (English Premier League – Spanish LaLiga – Italian – French – Holland – German – English Championship)
- Unlock all Pesshop .
- New ballpack. Update new C.R7 boot.
- New Face, relink a lot of Face (including players of Vietnam, Bundesliga ,…)
- Updated national anthem for some Team.
- New kits, relink all kit for (English Premier League – Spanish LaLiga – Italian – French – Holland – German – English Championship) A lots of National Team .
- New adboards for all stadiums
- Real companies for Master league sponsors .
اینم لینک مستقیم واسه دوستانی که با قابلیت ریزوم میخان:

mshiraz.2009
01-11-2010, 04:48
PESVN Patch 2011 v3.0.1

- Updated squad’s latest Vietnam Team. (Play Become A Legend with Vietnam Nationality )
- All leagues (English Premier League – Spanish LaLiga – Italian – French – Holland – German – English Championship)
- Unlock all Pesshop .
- New kits, relink all kit for (English Premier League – Spanish LaLiga – Italian – French – Holland – German – English Championship) A lots of National Team .

من انگلیسی بلد نبیستم.
نمیشه فارسی بگید چه قابلیت هایی داره؟

mj77
01-11-2010, 09:15
اینو با چه نرم افزاری دانلود کنم که وسط دانلود قطع نشه؟

---------- Post added at 09:15 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

PESVN Patch 2011 v3.0.1

- Unlock all Pesshop .

اینو با چه نرم افزاری دانلود کنم که وسط دانلود قطع نشه؟

hobgoblin
01-11-2010, 09:35
اين پچي كه دوستان بالاتر معرفي كردن همونجوري كه از اسم پچ هم پيداست مال Pesedit.com نيست.

دوستان اشتباه نكنن

hamzeaziz
01-11-2010, 10:00
تو بازی استارت بزن. برو تو Select Side و اونجا که عکس joystickها میاد مربع رو بزن. Change Cursor رو بزار رو Assisted. مال تو الان روی Fixed هست. بعدشم برو تو Camera Settings و مطمئن شو که Tailing Camera روی Ball باشه

خیلی ممنون درست شد
مرسی

SA3EDLORD
01-11-2010, 13:03
به خدا ثواب داره جواب مارم بدین:19:

hoalboo
01-11-2010, 15:05
سلام
نمی دونم چه رازی تو این پرو 11 هست که هر کار میکنم فریم بازی بیشتر از 60 نمیشه.
کسی بالاتر از این هم فریم گرفته؟

تو settings تيك VSync رو بر داري فريم ريت بالاتر از 60 هم ميره. ولي توصيه ميكنم اين كار رو نكني چون اولا تو بعضي از سيستم ها باعث ايجاد لرزش در تصوير ميشه دوم اينكه فريم ريت بالاي 60 محسوس نيست و تاثيري در كيفيت نداره.

pishoolii
01-11-2010, 15:09
علاوه بر انتخابشون باید بین 1 تا 6 پوینت رو بهشون اختصاص بدی که هرچی بیشتر باشه مدت یادگیریش کمتر میشه .
مثلا اگه 6 تا پوینت بهش اختصاص بدی فکر کنم طی 18 هفته یاد بگیره .

قسمت پوینت های بازیکنای من غیر فعاله! تا 22 تا ظرفیت داره ولی نمیزاره بهش چیزی اضافه کنم و روو صفر

مونده!.. ببینم برای اکتیو کردن این قسمت نباید از تووی Extra Setting توو منوی اول بازی چیزی رو خرید

تا بازیکنا پیشرفت کنن؟؟

hoalboo
01-11-2010, 15:24
یکی از دوستان راجب اون قسمت که توی ترکیب برای دریبل ها فیلم داره و باید تعریف بشه اموزش کامل و نحوه ی استفادش رو بگه ممنون میشم

نحوه استفاده ازشون اين توريه كه در حالتي كه دگمه مود دسته روشنه L1 رو نگه ميداري و يكي از جهت هاي جوي استيك راست رو مي زني و بازيكنت اون چهار حركتي رو كه براي اون جهت تعريف كردي به ترتيب انجام ميده.

براي تعريف كردن حركت ها هم يا يكي از 3 تاي خودش رو اديت كنيد يا يه دونه جديد بسازيد، بعد براي هر كدوم از جهت ها مي تونيد تا 4 حركت تعريف كنيد كه واجب نيست هر 4 تاش پر بشه(توصيه ي منم اينه كه زياد شلوغش نكنيد).

هر حركتي رو كه انتخاب ميكنيد اگه جهت دار باشه ازتون مي پرسه كدوم طرف(چپ يا راست).

موفق باشيد.

AMIR.KIK
01-11-2010, 16:04
من انگلیسی بلد نبیستم.
نمیشه فارسی بگید چه قابلیت هایی داره؟
- سازگار با DLC 1.01 .
- رفع تمامی ارور های مربوط به پچ ورژن 3
- صحیح شدن نام تمامی تیمها و بازیکنان
- افزودن اطلاعات سالم در مورد تمامی تیمها
- آخرین آپدیت از ترکیب تیمها
- شعار جدید برای تیمها
- آنلاک شدن تمامی محصولات فروشگاه PES
- توپهای جدید ( Update new C.R7 boot)
- فیس جدید
- آخرین آپدیت از سرود بعضی تیمهای ملی
- کیت های جدید (تمامی لیگ ها)
- ادبوردهای جدید
- افزودن اسپانسر های واقعی جهت بستن قرارداد در مستر لیگ

katlots
01-11-2010, 20:42
بچه ها کسی طرز کار boot changer رو بلده من هر کاری می کنم نمی تونم اگه کسی بلده خبر بده

Dark Shine
01-11-2010, 20:59
یه سوال سیو های Pes 2010 رو 11 میاد؟:13:

shahab_f
01-11-2010, 22:17
برای بار سوم میپرسم ، میشه جواب این پست رو بدین ؟ :

میشه یکی لطفا از ترکیب رسمی کونامی در آخرین dlc برای تیم های برزیل و انگلیش عکس بذاره ؟ یعنی میخوام ببینم آخرین dlc چه تغییری توی ترکیب این دو تیم میده

Alireza.M67
01-11-2010, 22:23
قسمت پوینت های بازیکنای من غیر فعاله! تا 22 تا ظرفیت داره ولی نمیزاره بهش چیزی اضافه کنم و روو صفر

مونده!.. ببینم برای اکتیو کردن این قسمت نباید از تووی Extra Setting توو منوی اول بازی چیزی رو خرید

تا بازیکنا پیشرفت کنن؟؟

یعنی چی ؟
ربطی به Extra Setting و این حرفا نداره .
شما باید از پوینت های تمرینها ( مثل پاس ، سرعت ، دریبل و ... ) کم کنی و به پوینتهای کارت اضافه کنی .

mohsen62k
01-11-2010, 23:04
یک آپشن میخواهم که فقط نقل و انتقالات رو درست کنه و اسم همه بازیکنانی که اسماشون خرابه از همه مهمتر بازیکنان ایران
کسی نداره؟
اینها همه پچ هستن با کلی حجم اکثر هم توی این سایتهایی که ف ی ل ت ر شدن به جرم سایت آپلود بودن !!

katlots
01-11-2010, 23:09
بچه ها کسی طرز کار boot changer رو بلده من هر کاری می کنم نمی تونم اگه کسی بلده خبر بده

منتظرم ..............:17:

pishoolii
01-11-2010, 23:33
یعنی چی ؟
ربطی به Extra Setting و این حرفا نداره .
شما باید از پوینت های تمرینها ( مثل پاس ، سرعت ، دریبل و ... ) کم کنی و به پوینتهای کارت اضافه کنی .

آهااااااا اییولللل!! آخه توو 2010 این مدلی نبوود که از پوینت اوونا واسه کارت کم کنیی.. مرسی ممنون:10:

Milad4171
02-11-2010, 00:42
آقا فورلان رو توی اتلتیکو مادرید انقدر دووندم و گل زدم باهاش که الان 3 بازی هست بیرونه بس که خسته شده نای بازی کردن نداره!!!
:31:
واسه کسی پیش اومده؟؟؟
الان 3 تا بازی هست اصلا آماده نیست!!! دکتر تیم هم گفته که باید استراحت کنه!!
الان یه مسابقه باید با رئال بدم . اگه ببرم جام اسپانیا رو بردم!!!
خدایی برین این فرلان رو بخریدن. مثل اسب میدووئه!! :27: :18:

romantic
02-11-2010, 00:56
برای بار سوم میپرسم ، میشه جواب این پست رو بدین ؟ :
من از پچ pesedit patch 0.3 استفاده میکنم که dlc اون نمیدونم آخریه یا نه. ولی این عکس ترکیبه

M A X I M U M
02-11-2010, 02:30
منتظرم ..............:17:
با استفاده از afs explorer فایل unnamed_30 رو از ایمیلج dt06 بگیر و با همون برنامه باز کن
لیست توپ ها میاد stat ها رو تغییر بده که مکسش 5. حالا همین فایلو در پوشه dt0f در کیت سرور قرار بده
برو تو بازی تغییرات اعمال شده

موفق باشید

shahab_f
02-11-2010, 13:40
من از پچ pesedit patch 0.3 استفاده میکنم که dlc اون نمیدونم آخریه یا نه. ولی این عکس ترکیبه

آقا لطف کردی:11: ، توی changelog این پچ نوشته که ترکیب یه سری تیم ها از جمله انگلیس و برزیل رو آپدیت کرده ، پس احتمالا با dlc فرق داشته باشه.

Dark Shine
02-11-2010, 13:56
ما هم سوال کردیم ها ! :31:

farshad_pes9
02-11-2010, 17:54
سلام.
دوستان یه پچ کم حجم با لینک مستقیم کسی سراغ نداره که فقط لباسها و نام تیمها و بازیکنارو درست کنه؟
این پچهایی که بچه ها زحمتشو کشیدن یا غیر مستقیم یا حجمش زیاده که معمولا این پچهای حجم زیاد توی بازی یه تغییرات نه چندان جالب ایجاد میکنه.
آرمین هم که امسال کلا بیخیال شده,چسبیده به فیفا:41::13:

neon_91
02-11-2010, 18:06
آقا فورلان رو توی اتلتیکو مادرید انقدر دووندم و گل زدم باهاش که الان 3 بازی هست بیرونه بس که خسته شده نای بازی کردن نداره!!!
:31:
واسه کسی پیش اومده؟؟؟
الان 3 تا بازی هست اصلا آماده نیست!!! دکتر تیم هم گفته که باید استراحت کنه!!
الان یه مسابقه باید با رئال بدم . اگه ببرم جام اسپانیا رو بردم!!!
خدایی برین این فرلان رو بخریدن. مثل اسب میدووئه!! :27: :18:

شما چرا مصدومیت رو غیر فعال نمی کنید و همچنین گزینه accumulated fatigue رو off نمی زنید تا راحت هرچه قدر که می خواین فورلانو بدوونین و برای بازی بعدی دوباره به حالات سابقش برگرده:46:

MobinS
02-11-2010, 18:37
بچه ها من توی نسخه ایکس باکس بازیبا ورژن 1.00 دارم master league بازی می کنم. وقتی به سال سوم مستر لیگ رسید ، یکدفعه ای علامت یک کره زمین اومد ، بعدشم دیدم هیچ کدوم از بازیکنایی که داشتم یا خریده بودم نبودن تو تیم!!!

M A X I M U M
02-11-2010, 18:42
آقا شما پچ PESEdit 0.3 رو دانلود کن
حجمش هر چند زیاده اما بهت قول میدم اصلا و ابدا پشیمون نمیشی و تا اومدن نسخه بعدی این بازی با همین پچ لذت می بری

farshad_pes9
02-11-2010, 20:49
آقا شما پچ PESEdit 0.3 رو دانلود کن
حجمش هر چند زیاده اما بهت قول میدم اصلا و ابدا پشیمون نمیشی و تا اومدن نسخه بعدی این بازی با همین پچ لذت می بری
اقا اینم مستقیم نیست که,با این سرعتا خیلی سخته,لینک مستقیم نداری.
ویرایش:پیدا کردم,دانلود کنم ببینم چه تغییراتی میکنه.

katlots
02-11-2010, 21:38
با استفاده از afs explorer فایل unnamed_30 رو از ایمیلج dt06 بگیر و با همون برنامه باز کن
لیست توپ ها میاد stat ها رو تغییر بده که مکسش 5. حالا همین فایلو در پوشه dt0f در کیت سرور قرار بده

موفق باشید

میشه یه boots changer بدون مشکل برای دانلود بزاری تست شده باشه اونم برای ویندوز 7

AhmadReza.
02-11-2010, 22:41
سلام
یکی میتونه بگه با دیگو میلیتو یا اتوئو چطور باید بازی کنم..اصلا با تیم اینتر چطور بازی کنم مثلا پاس یا سانتر یا پاس در عمق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:41:

Traceur
03-11-2010, 01:22
بچه ها من توی نسخه ایکس باکس بازیبا ورژن 1.00 دارم master league بازی می کنم. وقتی به سال سوم مستر لیگ رسید ، یکدفعه ای علامت یک کره زمین اومد ، بعدشم دیدم هیچ کدوم از بازیکنایی که داشتم یا خریده بودم نبودن تو تیم!!!

دروغ میگی !!! :18:
این علامتی که میگی مربوط به بازیهای ملی هستش که بازیکنان وقتی به تیم ملی دعوت میشن میزنه!
یعنی همه بازیکنانت تو تیمهای ملیشون تو یه وقت مشخص بازی داشتن !؟!؟!؟!؟!؟!

سلام
یکی میتونه بگه با دیگو میلیتو یا اتوئو چطور باید بازی کنم..اصلا با تیم اینتر چطور بازی کنم مثلا پاس یا سانتر یا پاس در عمق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
دوست عزیز منظورت چیه از این حرفی که میزنی ؟! مگه مشکلی پیش اومده ؟!!؟!!

romantic
03-11-2010, 02:51
چند تا سوال داشتم:

1) من رفتم تو این extra content و اون گزینه که ماکزیمم پول مسترلیگ رو بهت میده خریدم. اما نه تنها رو همین مسترلیگی که الان دارم بازی میکنم تاثیر نداره بلکه بازی جدید هم که شروع میکنم با پول معمولی (بین 170 تا 220 میلیون یورو) شروع میکنه. چیکار کنم که دارم ورشکست میشم. مجبورم مسی رو release کنم بره :41:
2) این کامپیوتر چه جوری همچین تنه های تر و تمیزی میزنه؟ من وقتی یه بازیکن رو تحت فشار میذارم باید کلی دنبالش بدوم تا بالاخره توپش رو بگیرم اما کامپیوتر از پشت هم که به بازیکن من میرسه اینقدر خوب کنترل میکنه که بازیکن من توپ رو ول میکنه و سر جاش وامیسته
3) موقع سانتر چه جوری بازیکن سرش رو پایین میاره و میذاره بازیکن دیگه توپ رو بزنه؟

katlots
03-11-2010, 08:57

موفق باشید

مشکل من اینه که برنامه boots changer هیچ فایلی رو باز نمی کنه

hamed999
03-11-2010, 12:49
سلام دوستان فوتبالی

اقا چرا تو این نسخه 2011 اینقدر شوت ها بد شده یکم پر میکنی میره رو هوا واسه شما ها هم اینجوره یا من بلد نیشتم تو 2010 خیلی خوب بود این چرا این جوری به غیر از شوت همه چیزش خوب شده مخصوصا اینکه باید تیمی بازی کنی و تک روی ممنوع و پاس تو عمقاش هم خیلی خوبه

آهان یه چیز دیگه هم هست تو این نسخه سانتر که میکشی نمیشه مهاجم رو به سمت توپ اورد تا هت بزنه که بازم تو نسخه های قیل خیلی بهتر بود تو این نسخه فقط باید هیچ کی اطرافش نباشه تا هت بزنه که اونم از هر 3یا 4 تا 1 یکیش گل میشه

Milad4171
03-11-2010, 13:26
1) من رفتم تو این extra content و اون گزینه که ماکزیمم پول مسترلیگ رو بهت میده خریدم. اما نه تنها رو همین مسترلیگی که الان دارم بازی میکنم تاثیر نداره بلکه بازی جدید هم که شروع میکنم با پول معمولی (بین 170 تا 220 میلیون یورو) شروع میکنه. چیکار کنم که دارم ورشکست میشم. مجبورم مسی رو release کنم بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2) این کامپیوتر چه جوری همچین تنه های تر و تمیزی میزنه؟ من وقتی یه بازیکن رو تحت فشار میذارم باید کلی دنبالش بدوم تا بالاخره توپش رو بگیرم اما کامپیوتر از پشت هم که به بازیکن من میرسه اینقدر خوب کنترل میکنه که بازیکن من توپ رو ول میکنه و سر جاش وامیسته
3) موقع سانتر چه جوری بازیکن سرش رو پایین میاره و میذاره بازیکن دیگه توپ رو بزنه؟

1- خوب معلموم نمیشه. تو الان اگه اسپانسر دیگ ای رو خریداری کنی توی نیم فصل و پایال فقط اسپانسرت عوض میشه (البته فکر کنم فقط پایان فصل) اینطروی نیست وسط بازی اسپانسر ییهو عوض بشه!!!!

2- شما وفتی داری طرف رو همراهی میکنی. کنارش تنه به تنه. تکل رو بزن پاشی رو از جلو بازیکن رد میکنه و توپ رو میزنه . فقط وقتهایی که یهو تغییر جهت بده ممکنه پاش به پای طرف گیر بکنه خطا بشه!!
هنوز هم مشکل سلکت شدن هست
شما باید سریعا بازیکن مورد نظرت رو اگه انتخاب نشده انتخابش کنی!!

3- فکر کن باید پاس تو عمق و پایین رو بگیری که سرش رو خم کنه یا اگه از بالا سرش رد میشه یه بادی هم به توپ بزنه!!!( امتحان کن .یا پاس تو عمق تنها یا با دکمه ی پایین!)

---
یه چیز دیگه هم باید دقت کنین. تو تمام ورژن های Pes بوده. مثلا وقتی کسی داره از گوشه حمله میکنه شما دکمه ی A یا 4 رو نگیرین برین تو پای طرف؛ مثلا اگه سمت گوشه بلاست دکمه ی گوشه و بالا رو بزنین تا بازیکن ها به اون سمت متمایل بشن!!
اونوقت دیگه یارو جلوش خالی نمیشه .

واسه بلوف کردن تو شوت هم فکر کنم شوت رو میزنین تا پاش میخواد برسه به تو پاس و حرکت تند. یهو پاش رو میاره به حساب شوت کردن بعد پاس به گوشه میده و استار میزنه به سمتی که شما گرفتین!!!

Milad4171
03-11-2010, 13:34
اِ!!!!!
تکراری شد!!!

mj77
03-11-2010, 14:46
یکی از دوستان زحمت بکشه لینک این پچ با media fire بزاره؟ ورژن قبلیش که خیلی خوب بود

Hadijooon
03-11-2010, 15:25
سلام بر دوستان... یه باحال پیدا بشه این اموزش دریبل و گزینه های تو ترکیب چیدن رو بزاره عالی میشه.:20:

R O O T
03-11-2010, 17:06
یکی از دوستان زحمت بکشه لینک این پچ با media fire بزاره؟ ورژن قبلیش که خیلی خوب بود

سلام بفرما لینک مستقیم

farbod N73 me
03-11-2010, 17:38
دوستان سلام
آقا من زیاد PES بازی میکنم و تقریبا هم بازیم بد نیست!
ولی چیزی که اصلا نمیفهمم نحوه ی دریبل تو این بازیه!!
مثلا تو دموها دریبل هایی رو نشون میده که آدم کف میکنه ولی باید چه جوری امجامشون بدیم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین!!

R O O T
03-11-2010, 17:46
دوستان سلام
آقا من زیاد PES بازی میکنم و تقریبا هم بازیم بد نیست!
ولی چیزی که اصلا نمیفهمم نحوه ی دریبل تو این بازیه!!
مثلا تو دموها دریبل هایی رو نشون میده که آدم کف میکنه ولی باید چه جوری امجامشون بدیم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین!!

خوب باید از این دسته های شوکدار اسمشو نمیدونم در کل از این مدل بالاها داشته باشی .بعد در جایی که ترکیب میچینید یه جا هست به اسم line feink همونجا دریبلها رو تنظیم میکنید و در بازی حالشو میبرید

mj77
03-11-2010, 18:26
سلام بفرما لینک مستقیم

مرسی داداش.
این چمن های no camp stadium کدوم گرافیکش بهتره؟

R O O T
03-11-2010, 18:41
مرسی داداش.
این چمن های no camp stadium کدوم گرافیکش بهتره؟

این یکی بهتره چون اون قبلی کمی بد طراحی شده.البته من خودم تست نکردم ولی از تو عکسها معلومه

Camp_Nou_by_JohnMarrusso

Mohammad King
03-11-2010, 22:28
سلام

من میخوام مسی هم برای منچستر باشه و هم برای بارسلونا...

میشه این کارو کرد؟

Milad4171
03-11-2010, 23:01

میشه این کارو کرد؟ میتونی دو تا مستر لیگ جدا رو رو شروع کنی.البته همینطوری هم بازیکن نمیاد تو تیمی که بخوای.
من خودم رو کشتم واسه پویول. بار اول اومد تو لیست ولی دیگه نمیاد بهشم میگم .نمیاد!!!
+
آقا نظرتون در مورد این ترکیب چیه؟
من دارم نیم فصل دوم رو شروع میکنم.با اتلتیکو مادرید!

erno69
03-11-2010, 23:04
دوستان چاره ای واسه چمن ها پیدا نشده؟؟؟ همه زمین ها مثل هم هستن :13:

simorgh_m3
03-11-2010, 23:08
ذوستان پچی برای درس شدن اسم تیم ملی و چهرشون نیومده؟؟؟؟؟؟

masoud93
04-11-2010, 00:42
یه چیزی میخوام که بشه باهاش bal رو ادیت کرد.

ممنون.

Traceur
04-11-2010, 00:52
ذوستان پچی برای درس شدن اسم تیم ملی و چهرشون نیومده؟؟؟؟؟؟
یه نگاه به این پست بندازی بدک نیست ....

Traceur
04-11-2010, 01:04
دوستان چاره ای واسه چمن ها پیدا نشده؟؟؟ همه زمین ها مثل هم هستن :13:
این آموزش ساخت چمن :

اینم چندتا چمن :

---------- Post added at 01:04 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

یه چیزی میخوام که بشه باهاش bal رو ادیت کرد.

ممنون.
دوست عزیز شما بال ادیتور میخوای ؟!
اگه میخوای :

tosan622
04-11-2010, 04:58
ببخشید من نمیدونم جطوری باید پنالتی زد. میخوام گوشه سمت راست و بالا و یا گوشه سمت چپ و بالا رو هدف بگیرم باید چکار کنم ؟ هر کاری میکنم میزنه بیرون

Traceur
04-11-2010, 07:40
ببخشید من نمیدونم جطوری باید پنالتی زد. میخوام گوشه سمت راست و بالا و یا گوشه سمت چپ و بالا رو هدف بگیرم باید چکار کنم ؟ هر کاری میکنم میزنه بیرون

یا می تونی به روش زیر عمل کنی :
نحوه ی زدن ضربه ی پنالتی در PES 2011 :
این بازی PES پنالتی زدن هاش عجیب غریبه و هر پی اسی که میاد نحوه ی پنالتی زدنش با قبلی فرق داره. جالبه بدونید من خودم که با خارجیا آنلاین بازی میکنم هیچکدومشون تاحالا بلد نبودن پنالتی بزنن! حتی اونایی که بازیشون حرفه ای بود. یعنی اگه کارمون به پنالتی میکشید صد در صد برنده من بودم چون همشون توپو میزدن به آسمون!
اما روش صحیح پنالتی زدن در PES 2011 به این صورته:
ابتدا دکمه ی شوت رو یکبار زده و اونو رها میکنیم سپس بلافاصله دکمه ی جهت جلو رو زده و اونو در حدود 25 صدم ثانیه یا کمتر نگه دارید سپس اون رو رها کرده و بلافاصله دکمه چپ یا راست دروازه رو زده و در حدود 75 صدم ثانیه یا کمتر نگه داشته و اونو رها کنید.
نکته: منظورم از جهت جلو جهتی هست که رو به طرف دروازه باشه . در هنگام زدن ضربات پنالتی بعد از وقت اضافه ی دوم دوربین از سمت روبروی دروازه نشون داده میشه که در این حالت جهت جلو میشه جهت بالای دسته. ولی وقتی پنالتی در جریان بازی اتفاق بیفته اونوقت هنگام ضربه پنالتی دوربین از نمای طولی زمین نمایش داده میشه که در این صورت جهت جلو میشه جهت راست یا چپ دسته.
پنالتی چیپ :
برای زدن پنالتی به صورت چیپ همانند بالا عمل کنید با این تفاوت که به جای جهت جلو، جهت عقب رو فشار بدین.

منبع:

mj77
04-11-2010, 08:11
سلام

میشه این کارو کرد؟
با PES2011UltimateEditor_v2.0.0a_en تو قسمت transfer هر 2 تیمو انتخاب کرده و از بازیکنی که میخوای کپی میگیری و اون بازیکن با یک ویژگی در هر دو تیمه

mj77
04-11-2010, 08:21
فکر کنم پچ razib بهترین پچ باشه که امده چون تمامی لیگ ها با لباس تیمها کامله حتی championship و با کمترین تغییراته و حجمشم نسبت به دیگر پچ ها کمتره.

mnkamran
04-11-2010, 09:09
با سلام
یه نفر محبت کنه لینک مستقیم دانلود DLC 15 October رو بهم بده یا اینکه این لینکها رو مستقیم کنه.

و یا

مرسی

katlots
04-11-2010, 10:51

موفق باشید

مشکل من اینه که برنامه boots changer هیچ فایلی رو باز نمی کنه
میشه یه boots changer بدون مشکل برای دانلود بزارید تست شده باشه اونم برای ویندوز 7
خیلی وقته منتظرم

elendil
04-11-2010, 11:02
من فعلا توی این مدت فقط BAL و بازی های exhibition رو که توی سختی های مختلف تست کردم فاصله بین پروفشنال و تاپ پلیر وحشتناکه :دی یعنی به طور خوف انگیزی سخته :دی دریبل زدن با کیبرد هم که خیلی سخته باید 4تا کلید اضافی تنظیم کنی تا بتونی تازه تواناییش به وجود بیاد :دی حالا داری با توپ میری بیا دریبل بزن :دی ......... گل خوردیم :دی

Aamoo
04-11-2010, 11:12
سلام
آقا گزارش عربي نيومده؟

hamed-sos
04-11-2010, 11:46
با تشکر...سیو Pro Evolution Soccer 2011 رو میخواستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه نفر راهنمایی کنه این پچ ها چییه .وچطور میشه ریخت رو بازی؟
و با سیو چه فرقی داره؟
آخرین و کامل ترین پچ کدومه؟

FGi
04-11-2010, 12:21
QUOTE=FGi;5558248]

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

تا چند روز پیش با شما موافق بودم ولی الان خیر.

تا چندروز پیش بازی برایم خیلی سخت بود ؛ راحت گل میخوردم و سخت گل میزدم ؛ راحت دریبل میخوردم.

من اینکار را کردم و الان با سختی بازی مشکلی ندارم.

تقریبا" یک فصل در مسترلیگ سختی بازی را روی Regular قرار دادم و باعث شد نقاط ضعف کامپیوتر و . . . را یاد بگیرم.

فصل بعد را روی Professional قرار دادم و فصل سوم به بعد روی Top Player و الان کاملا" بازی را در مقابل Top Player در دست دارم ؛ به طور مثال: تا 4 روز پیش با منچستر در مقابل چلسی بازی میکردم و شکست میخوردم و 70% بازی دست کامپیوتر بود ، ولی امروز چلسی را شکست دادم و کلا" در طول بازی چلسی 2 بار توانست روی دروازه ام خطر ایجاد کند.

بای بای

به نظر من لذت بازی کردنو از خودت گرفتی:21:[/QUOTE]

اتفاقا" بازی زمانی لذت دارد که شما بتوانید در زمین تکنیک و توانایی خود را پیاده کنید.

به هرحال هرکس به گونه ای از بازی لذت میبرد شاید شما هم دوست دارید در هربازی شکست بخورید تا لذت ببرید.

بای بای

mnkamran
04-11-2010, 14:00
با سلام
یه نفر محبت کنه لینک مستقیم دانلود DLC 15 October رو بهم بده یا اینکه این لینکها رو مستقیم کنه.

و یا

مرسی

با سلام مجدد
چون لینکهای hotfile و uploading برام هیلتر بود، نمی تونستم DLC15.10 رو دانلود کنم. اگه کسی خواست میتونه از لینک زیر که هیلتر نیست دانلودش کنه:

خوش و خرم باشید...

neon_91
04-11-2010, 15:07
من اول که بازی می کردم هیچ کاری تو زمین نمی تونستم بکنم همه پاسام اشتباه بود همشم می باختم ولی با گذشت زمان داشت pes بهم حال می داد تا الان که تو top player با بارسا با 102 امتیاز قهرمان شدم.واقعا بازی کردن لذت بخشه پاس عمقیاش واقعا محشره و کلا تاکتیک حرف اولو میزنه به نظر این بهترین pes تا به حال بوده(شاید بعد از pes 2006).فقط یه چیز منو آزار میده اونم سانتر کردن بیش از حد آسون شده تا جایی که من با مسی با سر گل می زنم که تا حالا ندیده بودم بازیکنی با اون قد میون اون همه بازیکن بتونه هد بزنه.

ArminxXx
04-11-2010, 15:12
چند تا سوال داشتم:

1) من رفتم تو این extra content و اون گزینه که ماکزیمم پول مسترلیگ رو بهت میده خریدم. اما نه تنها رو همین مسترلیگی که الان دارم بازی میکنم تاثیر نداره بلکه بازی جدید هم که شروع میکنم با پول معمولی (بین 170 تا 220 میلیون یورو) شروع میکنه. چیکار کنم که دارم ورشکست میشم. مجبورم مسی رو release کنم بره :41:
درباره سوال 1:
اینو تو تاپیک ادیت گذاشتم حالا صبر کن برات لینکشو پیدا میکنم 100% تضمینی:46:
این یکی:

اینم یکی دیگه ولی باید نت فریم ورک 4 را دانلوود کنی که 40 مگه:

و این یکی که بهتر همشه:

امیدوارم هیچ بارسایی یب مسی نشه:10:
درباره سوال 2:
اصلا داوریش کاملا یکطرفه قضاوت میکنه مثلا بازیکنه منو بدون توپ میزنن داور مث گاگولا از کنارش رد میشه اونوقت دو قدم جلوتر بعد از اون صحنه یار من توپو شوت میکنه بازیکن حریف داره میدوه میخوره به پای بازیکن من که تو هواس فرت داور سوت میزنه:2: من نمیدونم اینایی که بازی رو میسازن یا میرن تست میکن گاگولن یا کور تشریف دارن یه داوری خوب بود اونم ساکر:40:06 :19:
سوال3:
اوتومات یا با گرفتن دکمه سرعت که تو پد معمولی میشه R1 تو کیبورد میشهE و با دسته ایکس باکس360 میشهRB:40:

---------------------

hamed-sos
04-11-2010, 18:19
با تشکر...سیو Pro Evolution Soccer 2011 رو میخواستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه نفر راهنمایی کنه این پچ ها چییه .وچطور میشه ریخت رو بازی؟
و با سیو چه فرقی داره؟
آخرین و کامل ترین پچ کدومه؟
مثل اینکه هیچ کس اینجا بلد نیست

popowoody
04-11-2010, 18:52

کلی پچ هست و هر کدوم کاری انجام میده مثلا پچی که من دانلود کردم اسم تیم ها - لوگو تیم ها - لباس تیم ها و ترکیب جدید تیم ها رو درست کرد

R O O T
04-11-2010, 19:03

دوست عزیز پچ چیزیه که برای لایسنس تیمها و اسم و لوگوی بازی بکار میره و درستشون میکنه مثلا الان شما میبینید که لوگوی چلسی یه چیز دیگه است و به جای اسم چلسی نوشته london fc و بعد شما یه پچ میریزید و تیم چلسی درست میشه .فرقش با سیو هم اینه که وقتی شما در بخش ادیت عملیاتی انجام میدید و سپس ذخیره میکنید سیو ساخته میشه ولی پچ یه قضیه جدا هست .

اگه adsl داری بهترین پچ pes2011 patch 0.3 هست .اگر هم دیال اپ داری pes2011 patch 0.4 by razib 46 خوبه .البته من اینو تست نکردم ولی دوستانی که استفاده کردن میگن خوبه

hamed999
04-11-2010, 19:46
سلام دوستان فوتبالی

اقا چرا تو این نسخه 2011 اینقدر شوت ها بد شده یکم پر میکنی میره رو هوا واسه شما ها هم اینجوره ؟ کلا قلق خواستی داره بگین ؟؟؟؟یا من بلد نیشتم تو 2010 خیلی خوب بود این چرا این جوری به غیر از شوت همه چیزش خوب شده مخصوصا اینکه باید تیمی بازی کنی و تک روی ممنوع و پاس تو عمقاش هم خیلی خوبه

آهان یه چیز دیگه هم هست تو این نسخه سانتر که میکشی نمیشه مهاجم رو به سمت توپ اورد تا هت بزنه که بازم تو نسخه های قیل خیلی بهتر بود تو این نسخه فقط باید هیچ کی اطرافش نباشه تا هت بزنه که اونم از هر 3یا 4 تا 1 یکیش گل میشه

meha
04-11-2010, 21:00
سلام

ببخشید چطور پنالتی باید زد؟!

هرکاری میکنم میزنه به آسمون!!!!

neon_91
04-11-2010, 21:21
سلام

خیلی گفته شده بگردی پیدا می کنی باید اول دکمه شوتو بزنی بعد یه خورده (کمتر از 1 ثاینه)دکمه سمت چپ یا راست برای جهت و بعد دکمه بالا یا پایین (اینم کمتر از نیم ثانیه)برای ارتفاع رو بزنیو به همین راحتی

Traceur
05-11-2010, 02:43
سلام

پست های قبلی رو یه نگاه می کردی بد نبود .
خدمت شما :11:

Mohammad King
05-11-2010, 13:51
سلام

کم دکمه های دریبل را پیدا نکردم؟؟؟

کجاست؟

ممنون

masoodbr
05-11-2010, 14:10
به نظر من لذت بازی کردنو از خودت گرفتی:21:

اتفاقا" بازی زمانی لذت دارد که شما بتوانید در زمین تکنیک و توانایی خود را پیاده کنید.

به هرحال هرکس به گونه ای از بازی لذت میبرد شاید شما هم دوست دارید در هربازی شکست بخورید تا لذت ببرید.

بای بای[/QUOTE]

اشتباه نكن دوست عزيز من دوست دارم تو 90 دقيقه بجنگم براي پيروزي نه مثل نسخه هاي قبلي با كساني مثل زلاتان و اتوو همه رو رد كنم و در پايان نيمه اول 10 به 0 جلو باشم و نهايتا پايان نيم فصل اول قهرمان ليگ بشم

don-corleone
05-11-2010, 14:19
سلام

این عکسه جریانش چیه !!

وقتی نت دارم بازی اجرا نمیشه ولی وقتی نت رو قطع میکنم اجرا میشه

بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما بازم این ارور رو میده وقتی میخوام برم تو منو

جریان این چی چیه !!! چرا اینجور شده

راهی هست که بتونه مثل سابق بشه ؟؟

FGi
05-11-2010, 14:33

بای بای

اشتباه نكن دوست عزيز من دوست دارم تو 90 دقيقه بجنگم براي پيروزي نه مثل نسخه هاي قبلي با كساني مثل زلاتان و اتوو همه رو رد كنم و در پايان نيمه اول 10 به 0 جلو باشم و نهايتا پايان نيم فصل اول قهرمان ليگ بشم[/QUOTE]

دوست من بهتر است پست بنده را مجددا" مطالعه کنید ؛ کلا PES11 سخت تر از قبلی می باشد و با این روش قلق کار و بازی به دستت می آید.

---

به هرحال آن هم نظر شماست که نظرهرکس برای خودش محترم است.

بای بای

masoud93
05-11-2010, 17:48
یکی لطف کنه برام برنامه afs explorer رو بزاره.

ممنون.

shahi666
05-11-2010, 18:45
PESEdit 2011 Patch 0.4 – Additional Stadium Package

hastor111
05-11-2010, 20:09
سلام دوستان
یه مشکلی داشتم و ازتون راهنمایی می خواستم
من مستر لیگ که بازی می کنم بعد 3-4 فصل دقیقا زمانی که می خواد بره فصل بعد گیر می کنه و روی همین بیلبیلکه که سمت چپ پایین می چرخه می مونه و دیگه جلو نمیره با 2 تیم که بازی کردم همین مشکل بوده...کرک و پچ ها رو هم دست نصب کردم
ممنون میشم بگید مشکل از چیه

R O O T
05-11-2010, 20:32
یکی لطف کنه برام برنامه afs explorer رو بزاره.

ممنون.

خدمت شما

EHHASSATNI
05-11-2010, 20:36
دوربین بازی رو میشه درست Wide کرد ؟؟

R O O T
05-11-2010, 21:25
دوربین بازی رو میشه درست Wide کرد ؟؟

به این پست مراجعه کن

9vin
05-11-2010, 21:27
دوستان با جویستیک چطور میشه یکو 2 کرد ؟؟

Traceur
05-11-2010, 21:50
دوستان عزیز خواهشا سوالات و در خواستها و ... مربوط به اديت بازی PES2011 در این تاپیک مطرح شود .

موفق باشید :11:

mtx891
05-11-2010, 23:03
سلام

این عکسه جریانش چیه !!

وقتی نت دارم بازی اجرا نمیشه ولی وقتی نت رو قطع میکنم اجرا میشه

بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما بازم این ارور رو میده وقتی میخوام برم تو منو

جریان این چی چیه !!! چرا اینجور شده

راهی هست که بتونه مثل سابق بشه ؟؟

مشکلی نیست چک میکنه برای اپ دیت شما دگمه back
(سانتر / تکل/Esc ) رو بزنی صفحه کنار میره وارد بازی میشی

EHHASSATNI
06-11-2010, 00:43
به این پست مراجعه کن

روی xbox منظورمه

Traceur
06-11-2010, 01:08
روی xbox منظورمه
نرم افزار Camera Setting قابل استفاده در کنسول نمی باشد.

3Dmajid
06-11-2010, 10:27
میشه یکی بگه کلا به این نسخه چه چیزای باحالی اضافه شده ؟ :10:
من شنیدم FIFA11 قشنگتره ...
یکی که مث خودم PES بازه نظرشو در مورد fifa بگه اگه بازی کرده ؟ :21:

Milad4171
06-11-2010, 12:04
فیفا بهتره ولی من نتونستم با جوی استیک باهاش بازی کنم. عملا دیگه بازی نمیکنم. چون با کیبورد نمیتونم!!

هفت هشت بار پرسیدم کسی بلد نبود چطور جوی استیک رو به بازی معرفی کنی!!!:41:

Pes رو من بیشتر می پستند تا الان. چون فیفا رو هنوز بازی نکردم !!!!

Armin 7
06-11-2010, 12:05
میشه یکی بگه کلا به این نسخه چه چیزای باحالی اضافه شده ؟ :10:
من شنیدم FIFA11 قشنگتره ...
یکی که مث خودم PES بازه نظرشو در مورد fifa بگه اگه بازی کرده ؟ :21:

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.
راستش این فقط نظر بنده هستش.
به نظر من FIFAخیلی بهتر از PES هستش .
من یک عمر PES بازی میکردم تا اینکه FIFA برا PC اومد و اونو امتحان کردم وتا الان حدود یک ماهی میشه که دست به PES نزدم.
به نظر من از همه لحاظ بالاتر از PES هستش الا گرافیکش که PES خیلی سرتره (البته تو PC) .
چه از لحاظ پیاده کردن تاکتیکها در داخل زمین و چه در حرکات انفرادی .
من زمانی که PES جدید رو بازی کردم نتونستم با گیم پلیش ارتباط برقرار کنم. تا جایی که تنها یه بازی انجام میدادم من رو از بازی خسته میکرد با اینکه تفاوتهای بسیاری نسبت به نسخه قبلی داره و ابتکار جدیدی رو به خرج دادن.
اما تو FIFA اینجوری نیست هر بازی که انجام دادم دوست داشتم بیشتر بازی کنم و اصلا خسته نشدم.
باز هم عرض میکنم این فقط نظر بنده بود.
اگه خاطر عزیزان رو ناراحت کردم همینجا عذر خواهی میکنم.
سپاسگذارم.

AhmadReza.
06-11-2010, 12:43
سلام
کسی میدونه که چرا کوتینیو تو اینتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad King
06-11-2010, 14:09
سلام

کم دکمه های دریبل را پیدا نکردم؟؟؟

کجاست؟

ممنون

دوستان

منون میشم جواب این سوال منو بدین...:11:

Armin 7
06-11-2010, 14:44
سلام
کسی میدونه که چرا کوتینیو تو اینتر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه پچ PESEdit ورژن 0.3 رو نصب کنین همه ترنسفرها درست میشه.

Armin 7
06-11-2010, 14:54
دوستان

سلام.
عذر میخوام منظور شما داخل بازیه یا Setting ؟

R O O T
06-11-2010, 15:54
سلام کسی میتونه تنظیمات دسته انالوگش رو برام بذاره.ممنون

EngineeR EhsaN
06-11-2010, 16:03
آقا ما يه دست فيفا بازي كرديم PES رو بوسيديم گذاشتيم كنار ، هر كي دوست داره پ.خ بده گروه PES بازان حرفه اي رو بهش واگذار كنم :46:

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

دوستان

اين بازي مثل نسخه هاي قبل دكمه دريبل نداره ، بايد تو قسمتي كه تركيب ميديد بريد رو گزينه Link feits بعد هر تكنيكي رو كه خواستيد رو جهت دلخواهتون تنظيم كنيد بعد از تنظيم دكمه L1 + جهت تنظيم شده رو ميزنيد:11:

M A X I M U M
06-11-2010, 16:04
دوستان

دوست عزیز
سیستم دریبلینگ بازی تغییر کرده
برای انجام دادن بیشتر این حرکات نیاز به دسته مجهز به شوک دارید SHOCK
وقتی دسته رو تنظیم کردید به بازی برید و به مرور زمان میتونید تمام حرکت هارو یاد بگیرید
برای مثال شوک سمت راست رو در جهت عقربه های ساعت سه بار بچرخونید
این حرکت سیسوریس داخلی هست یا به قولی حرکات کریس رونالدو و یا اگه دوبار R3 که همون شوک سمت راست هست رو به داخل پشت سر هم فشار بدید حرکات پله یا همون Rainbow رو انجام میشه و دیگر جزئیات که در طی چند ساعت بازی با شوک سمت راست و ترکیبش با L2 میتونید یاد بگیرید .
روش دیگر اجرای این حرکات تنظیم کردن اونا بصورت Feints که در قسمت Formation بازی جایی که ترکیب هارو می چینیم میریم و از منوی پایینی گزینه سومی یعنی Feints رو انتخاب می کنیم
بطور پیشفرض کونامی 3 لیست فینت (Preset های 1 تا 3)در نظر گرفته که قابل تغییره و به جز اونها هم میتونید واسه خودتون لیست فینت دیگه هم بسازید اما نیازی نیست اصولا
حالا مثلا Preset 1 رو انتخاب و Enter رو بزنید یه پنجره باز میشه که شامل دوتا عبارته :
Assign که وقتی میزنیم لیست فعلی رو بعنوان لیست اکتیو در نظر می گیره
Edit Data هم که برای ویرایش فینت هاست. همین گزینه رو میزنیم
خب حالا به ترتیب با 6 گزینه مواجه هستید دوتای اولی که مال تغییر نام لیست و تنظیمات دسته است که اصلا بهش نیازی ندارید بیایید به چهارتای آخری که شامل جهت های بالا و راست و چپ و پایینه
خب حالا مثلا ما میخوایم کاری کنیم که وقتی این لیست فینت اجرا شد با حرکت متئوس فینت وارد محوطه بشیم و با حرکات پله توپو بیاریم بالا و شوت کنیم
پس یکی از جهت هارو به دلخواه انتخاب می کنیم مثلا من این حرکت رو به دلخواه روی جهت پایین گذاشتم
حالا جهت پایین رو میزنیم (Stick Down) و یه صفحه باز میشه که 4 تا اسلات اونجا وجود داره و یک لیست از فینت های مختلف بازی که میتونیم ازش انتخاب کنید
از لیست فینت Matthews Feint رو و سپس Rainbow Flick رو انتخاب کنید تا به لیست 4 اسلاته تون اضافه بشه که حالا دوتاش پر شده شما میتونید هر چهارتا اسلات رو پر کنید اما توصیه می کنم اینکار رو نکنید چون بازی درگیرانه و در محیط های کوچیک دنبال میشه حرکات کوتاه تر اما پیشرفته از حرکات بلند اما ساده اثر خیلی بهتری دارن
حالا بیا بیرون و قبل بیرون رفتن از ترکیب Assign Controls رو بزن و برو تو بازی
در بازی دکمه L1 رو نگه دار و شوک سمت راست رو به سمت پایین بده
می بینی که حرکات مورد نظر انجام میشه

موفق باشید

kortol
06-11-2010, 19:22
بی زحمت اگه میشه یکی لینک دانلود پچ های بازی رو همرا با کرک بزار ........من فقط می خوام آف لاین بازی کنم ولی الان که نصب کردم می بینم خیلی از نقل و انتقالات توی بازی اعمال نشده مثلا هنوز زلاتان توی بارسا هستش..................اگه میشه یکی لینک پچ های اصلاحی رو همرا با کرک بزاره بی زحمت......ممنون

ArminxXx
06-11-2010, 19:49
ِِDUMMY!!!!!!!!
این موجود ناشناخته توسط مسئولین و دستگاهای مخوف شرکت کونامی به وجود آمده اند که گفته میشود در DNA آنها دستکاریهایی انجام شده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به اینصورت که با اضافه کردن اتمهای جیوه به DNA این انسانها آنها را به این شکل در آورده اند که گفته میشود میزان رشد و پیشرفت آنان به نسبت دیگر انسانها در حد بالایی قرار دارد!
براستی اینها چیستند!!!؟؟؟؟ :31:
ArminxXx گزارشگر نفوذی P30world:5:

R O O T
06-11-2010, 19:53
بی زحمت اگه میشه یکی لینک دانلود پچ های بازی رو همرا با کرک بزار ........من فقط می خوام آف لاین بازی کنم ولی الان که نصب کردم می بینم خیلی از نقل و انتقالات توی بازی اعمال نشده مثلا هنوز زلاتان توی بارسا هستش..................اگه میشه یکی لینک پچ های اصلاحی رو همرا با کرک بزاره بی زحمت......ممنون

سلام به این پست مراجعه کن اگه نت پر سرعت داری توصیه میکنم پچ 0.3 رو نصب کن :46:

Alex Fera
06-11-2010, 20:07
اما تو FIFA اینجوری نیست هر بازی که انجام دادم دوست داشتم بیشتر بازی کنم و اصلا خسته نشدم.

واقعا تو فیفا 11 هرچی بازی میکنی دلت میخواد بازم بازی کنی اما حیف که اونقدر ها هم بیکار نیستیم:41:

treason_boys
06-11-2010, 20:23
در حالی که فقط یه هفته به پایان فصل مونده به یه نکته جالب برخوردم..این عکسو نگاه کنید.

با این که دو تیم رم و یونتوس(صدر جدول) از همه نظر مثل هم هستن و تیم رم اختلاف گل بیشتری داره ولی یونتوس صدر جدوله:18:. ظاهرا امسال مبنا بازیه روبرو در نظر گرفته شده، نمی دونم الان تو لیگ واقعیم همینجوری تغییر کرده یا این ایده رو کنامی از خودش در کرده:31:.

البته زیاد به تیم من که به اون فجاعت رده شیشمه توجه نکنین:31:. من همونیم که با pes2010 آخر فصل بدون حتی یک مساوی با 100 گل اختلاف گل با تیم دوم اول می شدم:19::31:.

ali_disslove
06-11-2010, 20:33
اینم لینک های پچ .03 کاملا سالمه و مستقیم خودم تست کردم مشکلی نداشتند قبلی ها از راپیدباز بود که محدودیت دانلود داشت

neon_91
06-11-2010, 21:32
میگم چی شده همه دارن از فیفا تعریف می کنن؟اگه خوبه ما هم بریم بازی کنیم.تا حالا فیفارو رو pc بازی نکردم.

M A X I M U M
06-11-2010, 21:34
ِِDUMMY!!!!!!!!
این موجود ناشناخته توسط مسئولین و دستگاهای مخوف شرکت کونامی به وجود آمده اند که گفته میشود در DNA آنها دستکاریهایی انجام شده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به اینصورت که با اضافه کردن اتمهای جیوه به DNA این انسانها آنها را به این شکل در آورده اند که گفته میشود میزان رشد و پیشرفت آنان به نسبت دیگر انسانها در حد بالایی قرار دارد!

سلام
دوست عزیز این نسخه شما مطمئنا نسخه ناکامل بازیه که خیلی ها همچین موردی رو توش دیدن و البته در نسخه کامل درست شده

در حالی که فقط یه هفته به پایان فصل مونده به یه نکته جالب برخوردم..این عکسو نگاه کنید.

با این که دو تیم رم و یونتوس(صدر جدول) از همه نظر مثل هم هستن و تیم رم اختلاف گل بیشتری داره ولی یونتوس صدر جدوله:18:. ظاهرا امسال مبنا بازیه روبرو در نظر گرفته شده، نمی دونم الان تو لیگ واقعیم همینجوری تغییر کرده یا این ایده رو کنامی از خودش در کرده:31:.

البته زیاد به تیم من که به اون فجاعت رده شیشمه توجه نکنین:31:. من همونیم که با pes2010 آخر فصل بدون حتی یک مساوی با 100 گل اختلاف گل با تیم دوم اول می شدم:19::31:.
دقیقا همینطوره
تا جاییکه من میدونم در لالیگا همینطوره و در چند لیگ معتبر دیگه
البته یه چیزیم هست شما قبل از شروع مسترلیگ میتونید این تنظیمات رو اعمال کنید

3Dmajid
06-11-2010, 22:50
میگم چی شده همه دارن از فیفا تعریف می کنن؟اگه خوبه ما هم بریم بازی کنیم.تا حالا فیفارو رو pc بازی نکردم.

اینقدر تعریف کردن منم صبرم نرسید رفتم گرفتم الان :31:
راستش به نظر من خیلی حرکاتشون طبیعی و جالبه ... کلا گیم پلی خیلی خوبی داره.
البته من هنوز PES2011 بازی نکردم که بخوام مقایسه کنم :31:
فقط یه کم کنترل کردنش سخته باید عادت کرد بهش :10:

MeHrDaD-91
06-11-2010, 22:58
سلام
دوست عزیز این نسخه شما مطمئنا نسخه ناکامل بازیه که خیلی ها همچین موردی رو توش دیدن و البته در نسخه کامل درست شده

دقیقا همینطوره
تا جاییکه من میدونم در لالیگا همینطوره و در چند لیگ معتبر دیگه
البته یه چیزیم هست شما قبل از شروع مسترلیگ میتونید این تنظیمات رو اعمال کنید

چطوری می تونیم تنظیم کنیم.

ArminxXx
06-11-2010, 23:32
سلام

نمیدونم ولی من همه DLC ها + این پچ 3 رو ریختم دیگه چیکار باید بکنم؟؟؟
البته نسخه من اولین نسخه ایه که گزارشگر و منو انگلیسی داره:10:

M A X I M U M
07-11-2010, 00:31
چطوری می تونیم تنظیم کنیم.

در همون قسمتی که ساختار لیگ (League Structure)رو تنظیم می کنید بعد این تنظیمات رو هم اعمال کنید

نمیدونم ولی من همه DLC ها + این پچ 3 رو ریختم دیگه چیکار باید بکنم؟؟؟
البته نسخه من اولین نسخه ایه که گزارشگر و منو انگلیسی داره:10:
یادته یه نسخه دراومده قبل تر از اون نسخه اصلی که به زبان روسی بود و بعدا انگلسی شد
موقع نصب هم کلی درایور کارت گرافیک هم نصب می کرد
فکر کنم همون باشه چون با نصب پچ های رسمی بازی هم ترکیب تیم ها کاملا درست میشه و این مشکلات نباید باشه چیزی که من هم ندیدم

mohammad_dj96
07-11-2010, 10:44
کسی از پچ 0.4 استفاده کرده!؟
چجوریه؟!
به درد میخوره دان کنیم؟!

erno69
07-11-2010, 11:17
من همین دیشب دانلود کردم و الان هم نصب کردم...آره عالیه همه چی رو کامل کرده...!

Milad4171
07-11-2010, 11:47
من همین دیشب دانلود کردم و الان هم نصب کردم...آره عالیه همه چی رو کامل کرده...!

چه فرقی کرده با پک 01 یا 02؟
راستی!!
چرا گتوسو توی میلان اینقدر ضعیفه؟؟ حتی کاناوارو!!!؟
واقعا اینقدر ضعیف شدن؟؟؟

erno69
07-11-2010, 13:17
چه فرقی کرده با پک 01 یا 02؟
راستی!!
چرا گتوسو توی میلان اینقدر ضعیفه؟؟ حتی کاناوارو!!!؟
واقعا اینقدر ضعیف شدن؟؟؟
امکانات پچ های قبل رو که داره ...به علاوه اون تمامی تیم های ملی لایسنس شدن و کامل هستن...توضیحات دقیق ترش هم ایناست:

Added 'DLC' players for Other Teams South America and Copa Libertadores teams (→ now all teams up to date)
Added 22 generic ingame edit stadiums (thanks to klashman69 & friends)
Added 'Stadium Selector' (optional download) with 2 stadiums included for now (Moses Mabhida Stadium, Durban & Schüco Arena, Bielefeld → more info in 3 – PESEDIT Selector)
Bundesliga PESEDIT STATS
Corrected map position for the city of Hamburg
PSD stats for Serie A and a few of Others Europe
Kits for all national teams (complete configs for Europe & Africa, rest only relinked & correct radar/shorts colours right now)
ML rankings updated for all teams
New faces (Cech, Cisse, David Luiz, Dominguez, Ganso, Hugo Almeida, Neymar, Pique, Vidal)
New menus (32 menus in total, 30 custom menus and 2 Messi default menus to choose from)
Newest transfers (short term loans in England; South American teams)
Partial 2. Bundesliga (emblems, home stadiums, kits, national team players, names)
Updated Edit Mode hairstyles (ALL short/straight hairstyles, many of very short/straight/curled)
Updated home stadiums for ALL EUROPEAN TEAMS
Updated formations for ALL TEAMS of Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga & La Liga; and a few of Others Europe

در مورد این ۲ بازیکن هم نمیدونم ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه!

M3HRD@D
07-11-2010, 13:42
دوستان پچی برای لیگ برتر ایران یا فقط پرسپولیس و استقلال نیومده؟

MeHrDaD-91
07-11-2010, 13:54
آقایون طریقه ی پنالتی زدن در این بازی چجوری هست؟
اعصابم را خورد کرد اکثر بازی های حذفی را به خاطر پنالتی میبازم.

malkemid
07-11-2010, 14:22
لینک مستقیم از این پچ 0.4 ندارید؟

erno69
07-11-2010, 14:24
لینک مستقیم از این پچ 0.4 ندارید؟
شما از اینجا دانلود کن...لینکشم مستقیمه.

popowoody
07-11-2010, 14:25
با دکمه شوت بعد هم جهت رو بگیرید

seday baron
07-11-2010, 16:02
دوستان من میخوام نسخه کامل بازی بگیرم راهنمایی میکنید از کجا میشه نسخه مطمئن تهیه کرد ؟

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

سلام

دوست عزیز این نسخه کامل از کجا میشه تهیه کرد ؟

amin666
07-11-2010, 16:43
واقع واسه pes 2011 و ;کمپانی konami متاسفم.یه ضد حال کامل هست این بازی.کلی دلمون رو صابون زدیم تا بیاد اونوقت نمی شه درست و حسابی بازی کرد.حتی یه پاس دو متری هم ب دقت نمی شه داد.تازه پشتش نوشته 360 درجه فضای پاس!که چی آخه.یعنی بازیکنا انقدر احمقنکه از دو متری هم توپ رو می زنن بیرون؟آخه اینم شد feature .مثل 2010 بود که بهتر بود.الان دو هفته اس گرفته پسر عمم دیروز رفت 2010 رو واسه xbox گرفت.نه هیجانی نه هیچی.فقط گرافیک بازی رو زیاد کردن.ادم رغبت نمی کنه بازی کنه اصلا.عجیب نیست چند روز پیش دهم بود تو لیست فروش و فیفا دوم!بدبختی به فیفا هم عادت نداریم

MeHrDaD-91
07-11-2010, 21:18
واقع واسه pes 2011 و ;کمپانی konami متاسفم.یه ضد حال کامل هست این بازی.کلی دلمون رو صابون زدیم تا بیاد اونوقت نمی شه درست و حسابی بازی کرد.حتی یه پاس دو متری هم ب دقت نمی شه داد.تازه پشتش نوشته 360 درجه فضای پاس!که چی آخه.یعنی بازیکنا انقدر احمقنکه از دو متری هم توپ رو می زنن بیرون؟آخه اینم شد feature .مثل 2010 بود که بهتر بود.الان دو هفته اس گرفته پسر عمم دیروز رفت 2010 رو واسه xbox گرفت.نه هیجانی نه هیچی.فقط گرافیک بازی رو زیاد کردن.ادم رغبت نمی کنه بازی کنه اصلا.عجیب نیست چند روز پیش دهم بود تو لیست فروش و فیفا دوم!بدبختی به فیفا هم عادت نداریم

زود داری قضاوت می کند.
پاس هاش به نظر من بهترین نوع هست. خیلی عالیه درست مثل فوتبال واقعی هست.

neon_91
07-11-2010, 22:15
من با یه تیمی بازی می کردم تو pes طرف از رو کرنر یه گلی زد.بعد رفتم بازیو دوباره شروع کردم.بعد جالب اینکه دوباره حریفم یه کرنر واسش افتاد دوباره زد تو گل.برای بار سوم بازیو شروع کردم دوباره همین اتفاق افتاد با همون تیم:41:.نمی دونم این بازی برای برد و باخت از قبل برنامه ریزی میشه یا نه و واقعا کاریم از تو برنمیاد.این نظر شخصی منه.:20:

saman3230
07-11-2010, 23:35
آقا واقعا این فوتبال آخره افتضاحه

خیلی سوتی داره از آفساید وقت و بی وقت حتی موقع ربه ایستگاهی بگیر تا خطا بازیکنی که هدشیرجه ای می زنه !!!

قاده قانونه شوت زدن تو این بازی واقعا چیه ؟ توپ که شبیه بادکنکه
زیاد دکمه و نگ داری می زنه آسمون کم بزنی انگاری پاس داده

شوت زدنو میشه به ماهم بگید در این بازی شاهکار چطوریه؟

don-corleone
07-11-2010, 23:43
پچ 0.4 PESEdit رو ریختم

چندتایی استادیوم ریخته توش که بدرد نمیخورن

منم 2 تایی اضاف کردم حالا استادیوم کریتور قفل شده

چه طوری میتونم این استادیوم های مزخرفی که ریخته شده رو پاک کنم !!!

تو قسمت آپشن فایل هم نیست

hamed-sos
08-11-2010, 00:17
شما از اینجا دانلود کن...لینکشم مستقیمه.

داخل سایتش فایل دانلود 2 بخشه که حدود350 مگ میشه...میشه نحوه نصب این پچ رو بگین؟!!:11:

eamiri
08-11-2010, 00:37
سلام دوستان من این بازی رو تازه نصب کردم اما طبق معمول هیچی سر جاش نیست . لطفا یه پچ کامل و محبوب به من معرفی کنید تا روش نصب کنم تا ترانسفر ها و لایسنیس لیگ ها درست بشه ، حجمشم خیلی زیاد نباشه ترجیحا لینک مستقیم .
ممنون

Milad4171
08-11-2010, 00:40
360 مگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
چه خبره؟؟

غیر اون چند تا استادیوم مگه چیز دیگه ای اضافه شده؟

erno69
08-11-2010, 00:55
داخل سایتش فایل دانلود 2 بخشه که حدود350 مگ میشه...میشه نحوه نصب این پچ رو بگین؟!!:11:

یه فایل installer داره که میزنی و محل نصب بازی رو بهش میدی.همین:10:

mj77
08-11-2010, 08:55
دوستان این لینک دانلودو مستقیم میکنید؟

masoodbr
08-11-2010, 13:34
ِِDUMMY!!!!!!!!

سلام ارمين جان از پچ كه نصب كرديد هست صددرصد شك نكن و بيشتر برميگرده به فايل edit تون

hamed-sos
08-11-2010, 14:30
میشه آخرین کرک 100در100 این بازی رو قرار بدین

ArminxXx
08-11-2010, 17:53
سلام ارمين جان از پچ كه نصب كرديد هست صددرصد شك نكن و بيشتر برميگرده به فايل edit تون
یعنی میگی چیکار کنم که این ویروس Dummy پاک شه:41:

mohammad_87
08-11-2010, 20:57
یعنی میگی چیکار کنم که این ویروس Dummy پاک شه:41:
شما ابتدا یه نسخه مطمئن و دستکاری نشده(مثل نسخه های غیر فارسی) رو نصب کن.برای اطمینان از اینکه فایلهای نصبی دقیقا مثل فایلهای اورجینال باشند از فایلهای اورجینال که آرمین (krauser) در انجمن ادیت قرار داده استفاده کن.برای درست شدن نقل و انتقالات هم از هر پچی که دوست داری استفاده کن.pesedit یکی از معتبرترین پچهای دست ساز است.ولی پچهای رسمی کونامی رو حتما همیشه نصب کن.ضمنا قبل از نصب هر پچی فایل ادیت رو از پوشه کونامی در مای داکیومنت پاک کن.
علت ساخت بازیکنان dummy غیر منطبق بودن برخی از فایلها با یکدیگر است!

ArminxXx
08-11-2010, 21:20
شما ابتدا یه نسخه مطمئن و دستکاری نشده(مثل نسخه های غیر فارسی) رو نصب کن.برای اطمینان از اینکه فایلهای نصبی دقیقا مثل فایلهای اورجینال باشند از فایلهای اورجینال که آرمین (krauser) در انجمن ادیت قرار داده استفاده کن.برای درست شدن نقل و انتقالات هم از هر پچی که دوست داری استفاده کن.pesedit یکی از معتبرترین پچهای دست ساز است.ولی پچهای رسمی کونامی رو حتما همیشه نصب کن.ضمنا قبل از نصب هر پچی فایل ادیت رو از پوشه کونامی در مای داکیومنت پاک کن.
علت ساخت بازیکنان dummy غیر منطبق بودن برخی از فایلها با یکدیگر است!

من این اریجینال ستاپی که آرمین تو پست دوم گذاشته بود(منظورتون همین بود دیگه:20:) رو رفتم ولی اینجوری بود که اگر میتونید خودتونم چکش کنید ببینید واسه شماهم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saman3230
08-11-2010, 23:32
آقا واقعا این فوتبال آخره افتضاحه

خیلی سوتی داره از آفساید وقت و بی وقت حتی موقع ربه ایستگاهی بگیر تا خطا بازیکنی که هدشیرجه ای می زنه !!!

قاده قانونه شوت زدن تو این بازی واقعا چیه ؟ توپ که شبیه بادکنکه
زیاد دکمه و نگ داری می زنه آسمون کم بزنی انگاری پاس داده

شوت زدنو میشه به ماهم بگید در این بازی شاهکار چطوریه؟

کسی به ما کمک نمی کنه ؟

atseh
08-11-2010, 23:47
با سلام

در ضمن تیم قرمز رنگ منم.
آیا مشکل از کجاست؟
با تشکر

اگه بري تو ستينگ دسته ها با سمت راست و چپ ور بري ميتوني به حالت اوليه بازگردونيش و يا رفتي تو تنظيمات دسته با اون دسته اي كه همچين چيزي پيش مياد رو بيار وسط و با يك كليك اونو ببر به سمتي كه ميخواي:3:

amin666
09-11-2010, 11:04
زود داری قضاوت می کند.
پاس هاش به نظر من بهترین نوع هست. خیلی عالیه درست مثل فوتبال واقعی هست.
بله.البته زیادی واقعیه.تمام هیجان بازی رو گرفتن.پاسها که واقعا افتضاحه.به جرات می تونم بگم نود درصد مواقع تازه با حفظ جهت و ... به اون بازی کنی که می خوای پاس نمی ده.خیلی زور داره که با یه پاس بتونی موقعیت تک به تک ایجاد کنی ولی بازیکنت با حماقت کامل اونی که تو دومتریشه رو ول می کنه تو پ رو شوت می کنه به یکی دیگه!اونوقت می گن هوش مصنوعیش رو زیاد کردیم!شوتهاش هم که اصلا معلوم نیست چیه.خلاصه اینکه هیچ هیجانی نداره.ولی خب گرافیکش و تا حدی طبیعی بودن بازی بهتر شده.ولی همونطور که گفتم زیادی طبیعی شده.خب روال یه بازی نباید اینجوری باه.باید هیجان داشته باشه.نه همینجوری برد و باختش شانسی باشه.بدبختی اونجوری هم نیست که بگیم آدم عادت می کنه و یاد می گیره.اصل بازی مشکل داره.2010 واقعا خوب بود.نمی دونم چه فکری کردن که اینو اینجوری ساختن

Spaniuly
09-11-2010, 11:21
من این اریجینال ستاپی که آرمین تو پست دوم گذاشته بود(منظورتون همین بود دیگه:20:) رو رفتم ولی اینجوری بود که اگر میتونید خودتونم چکش کنید ببینید واسه شماهم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا صبح تست کردم مشکلی نداشت با اینترنت اکسسپلورر امتحان کن یا دانلود منیجر

ArminxXx
09-11-2010, 11:56
اتفاقا صبح تست کردم مشکلی نداشت با اینترنت اکسسپلورر امتحان کن یا دانلود منیجر
خب وقتی اینو دان کردم بعدش چجوری ازش استفاده کنم:19:

Spaniuly
09-11-2010, 14:12
خب وقتی اینو دان کردم بعدش چجوری ازش استفاده کنم:19:
فایل های img رو از داخل dvd های دستکاری شده کپی می کنی توی فولدر img این پکیج نصب اورجینال بعدش با استفاده از این پکیج دستکاری نشده بازی رو دوباره نصب می کنی

romantic
09-11-2010, 17:25
من با یه تیمی بازی می کردم تو pes طرف از رو کرنر یه گلی زد.بعد رفتم بازیو دوباره شروع کردم.بعد جالب اینکه دوباره حریفم یه کرنر واسش افتاد دوباره زد تو گل.برای بار سوم بازیو شروع کردم دوباره همین اتفاق افتاد با همون تیم:41:.نمی دونم این بازی برای برد و باخت از قبل برنامه ریزی میشه یا نه و واقعا کاریم از تو برنمیاد.این نظر شخصی منه.:20:
تا حدود زیادی باهات موافقم. بارها شده که من از حریف جلو بودم و اون وقتی کوچکترین فشاری میاره دفاعهام بدون هیچ دلیلی سوتی میدن مثلا پاس آروم و معمولی میخوره به پشت پاشون یا لایی بیخود میخورن و خلاصه یا خود توپ مستقیم میره تو گل یا اینکه کرنر میشه. اینجور موقعها هم میتونم بگم تقریبا تو تمام مواقع کرنرها گل میشه.

مثلا میخوان بگن دفاع تحت فشار تعادل روانی نداره. مزخرف محضه :2: مثلا یه بار تو نیمه نهایی لیگ قهرمانان بودم که یه توپ ساده رو که خواستم دور کنم یکی از دفاعهای دیگم پرید جلوی توپ و توپ خورد به پشتش و آروم رفت طرف دروازه و دروازه بان احمق هم که هر چی مثلث رو زدم که توپ رو بگیره الکی هی ریپ میزد موقع راه رفتن. خلاصه کرنر رو الکلی الکی گل زد و من حذف شدم.
در عوض وقتی چند بازی رو پشت سر هم میبری بازیکنهات رویایی بازی میکنن
یه چیز دیگه هم که که بدجور رو اعصابه استوپ کردن بازیکنهاست. هر توپ آرومی رو هم با استوپ میارن بالا و بعد دوباره باید کنترل کنن. در عوض کامپیوتر تو سخت ترین شرایط هم همچین استوپ میکنه که 2-3 تا بازیکن من رو فقط با همون حرکت جا میذاره.
من الان یه ماهه باهاش بازی میکنم و با اینکه الان دیگه تقریبا همه بازیهام رو میبرم ولی اصلا با بازی حال نمیکنم.
بهترین PES از نظر گیم پلی به نظرم همون 6(با در نظر گرفتن زمان عرضه بازی) و بعد از اون 2009 بود. همه چی که گرافیک نیست

hts1369
09-11-2010, 18:03
بهترین PES از نظر گیم پلی به نظرم همون 6(با در نظر گرفتن زمان عرضه بازی) و بعد از اون 2009 بود. همه چی که گرافیک نیست
کاملا موافقم 6 و 9 بهترین pes ها بودن 10 بد بود 11 افتضاحه

seday baron
09-11-2010, 19:37
فایل های img رو از داخل dvd های دستکاری شده کپی می کنی توی فولدر img این پکیج نصب اورجینال بعدش با استفاده از این پکیج دستکاری نشده بازی رو دوباره نصب می کنی

آرمین جان من فایل img داخل dvd بازی پیدا نمیکنم !

cheetoz_motori
09-11-2010, 19:52
سلام من مجبور بودم بازی رو پاک کنم بعد که دوباره نصب کردم با کیت سرور مشکل پیدا کرده کیت سرور رو پچ میکنم ارور میده فایل ها هم رادونلی نیست نمیدونم چه کنم شما میتونید راهنمایی کنید

R O O T
09-11-2010, 20:08
سلام من مجبور بودم بازی رو پاک کنم بعد که دوباره نصب کردم با کیت سرور مشکل پیدا کرده کیت سرور رو پچ میکنم ارور میده فایل ها هم رادونلی نیست نمیدونم چه کنم شما میتونید راهنمایی کنید

عکس از ارور قرار بدید .ممنون

masoud93
09-11-2010, 20:45
برنامه PRO-EVO EDITING STUDIO برای pes 2011 اومده یا نه ؟

R O O T
09-11-2010, 20:56
برنامه PRO-EVO EDITING STUDIO برای pes 2011 اومده یا نه ؟

نه هنوز نیومده البته یه چند تا برنامه ادیتور اومده تو تاپیک ادیت پیس 11 هست.

3Dmajid
09-11-2010, 21:15
آخش ... بلاخره منم بازی رو خریدم.
دارم نصب میکنم :40:
واقعا پشیمونم چرا رفتم 3تومان پول فیفا دادم، البته از شانس من نسخه قلابی در اومده گیم پد توش کار نمیکنه !!
امیدوارم با این PES2011 یه دلی از عزا در بیارم :11:

Milo.Metallboy
09-11-2010, 21:16
بچه ها من یک آپدیت یمخوام که فقط جایه بازیکن ها و نقل انتقالات جدید اضافه بشه و حجمش هم کم باشه
لطفا نحوه ی استفادش رو هم بگین
ممنون

3Dmajid
09-11-2010, 21:35
بازی کردم :18:
واقعا خیلی حال میده ... :10:
خیلی گیم پلی روون و قشنگی داره ... محشره.
راستی قضیه این پاس دادن چیه که اینقدر بهش گیر میدن ؟
من که هر چی پاس میدم مث آدم پاس میده :31:
من موندم چرا اینقدر از فیفا تعریف میکنن و هر جا نقد و بررسی میخونی میگن فیفا11 از این بهتره ... ولی من که دو تاشو بازی کردم ... واقعا منوی این بازی به کل اون فیفا می ارزه :11:

R O O T
09-11-2010, 21:44
بچه ها من یک آپدیت یمخوام که فقط جایه بازیکن ها و نقل انتقالات جدید اضافه بشه و حجمش هم کم باشه
لطفا نحوه ی استفادش رو هم بگین
ممنون

این dlc رو بگیر و داخل پوشه img در محل نصب بازی قرار بده تمام نقلوانتقالات درست میشه

imanf64
09-11-2010, 22:05
بچه ها من پچ 0.4 رو دانلود كردم و نصب كردم اما الان ديگه ساكرم اجرا نميشه و ارور زير رو ميده:
the file is either damaged or was not installed correctly please unis...
دات نت فريم ورك 4 رو هم نصب كردم اجرا نشد
از روي بك آپ فايل اجراييش هم خواستم اجراش كنم باز همين ارور رو داد

Spaniuly
09-11-2010, 22:25
بازی کردم :18:
واقعا خیلی حال میده ... :10:
خیلی گیم پلی روون و قشنگی داره ... محشره.
راستی قضیه این پاس دادن چیه که اینقدر بهش گیر میدن ؟
من که هر چی پاس میدم مث آدم پاس میده :31:
من موندم چرا اینقدر از فیفا تعریف میکنن و هر جا نقد و بررسی میخونی میگن فیفا11 از این بهتره ... ولی من که دو تاشو بازی کردم ... واقعا منوی این بازی به کل اون فیفا می ارزه :11:
البته تا زمانی که محل سکونتت پشت کامپیوتر باشه این عقاید زیاد تعجب برانگیز نیست:5: یه سر به فیفا 11 بزن ببین منوی بازی اهمیت داره یا گرافیک و گیم پلیش... البته کلا سلیقه ای هست ولی من هرچی می خوام خودم رو متقاعد کنم که PES به لحاظ گرافیک و نور پردازی و گیم پلی نسبت به فیفا 11 برتری داره نمی تونم... جالبه من نسخه کنسولی بازی رو هم گرفتم واقعا 100 رحمت به نسخه PC نسخه کنسولیش آدم رو یاد PES 4 میندازه نمی دونم چرا گرافیکش پایین بود اینقدر... عجیب بود... اومده استایل ها رو بهتر کنه بازیکنان بدنشون مثل آرنولد شده بخصوص بازو هاشون... زیاد رو به جلو عمل نمی کنه متاسفانه بیشتر داره هرساله گزینه های مختلفی رو امتحان می کنه منتظر فیدبک میشه من گفتم PES زمانی از این بحران در میاد که یه یه سالی مرخصی بگیره و نسخه جدید نسازه و نسخه قبلی رو فقط آپدیت بده اونم توسط یه گروه کوچیک و روی ساخت نسخه جدیدش بیش از یک سال صرف کنه PES نیاز به فراغت خاطر داره که توی نسل جدید باهاش درگیری پیدا کرده... واسه همین پر انتقاد ظاهر میشه هر ساله البته باز هم میگم در حالت کلی امسال شاهد یکی از بهترین PES ها هستیم ولی هنوز کمتراز زمان حال حاضر داره عمل می کنه چون سنگ محک دست فیفاست فعلا. خدا کنه بهبود پیدا کنه این شرایط PES من به شخصه انتظار بالاتری داشتم و من رو قانع نکرد این نسخه... البته دلبری که امسال فیفا 11 ازم کرد مزید بر علت شد که نتونم رابطه جالبی با PES برقرار کنم

3Dmajid
09-11-2010, 22:49
البته تا زمانی که محل سکونتت پشت کامپیوتر باشه این عقاید زیاد تعجب برانگیز نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سر به فیفا 11 بزن ببین منوی بازی اهمیت داره یا گرافیک و گیم پلیش... البته کلا سلیقه ای هست ولی من هرچی می خوام خودم رو متقاعد کنم که PES به لحاظ گرافیک و نور پردازی و گیم پلی نسبت به فیفا 11 برتری داره نمی تونم... جالبه من نسخه کنسولی بازی رو هم گرفتم واقعا 100 رحمت به نسخه PC نسخه کنسولیش آدم رو یاد PES 4 میندازه نمی دونم چرا گرافیکش پایین بود اینقدر... عجیب بود... اومده استایل ها رو بهتر کنه بازیکنان بدنشون مثل آرنولد شده بخصوص بازو هاشون... زیاد رو به جلو عمل نمی کنه متاسفانه بیشتر داره هرساله گزینه های مختلفی رو امتحان می کنه منتظر فیدبک میشه من گفتم PES زمانی از این بحران در میاد که یه یه سالی مرخصی بگیره و نسخه جدید نسازه و نسخه قبلی رو فقط آپدیت بده اونم توسط یه گروه کوچیک و روی ساخت نسخه جدیدش بیش از یک سال صرف کنه PES نیاز به فراغت خاطر داره که توی نسل جدید باهاش درگیری پیدا کرده... واسه همین پر انتقاد ظاهر میشه هر ساله البته باز هم میگم در حالت کلی امسال شاهد یکی از بهترین PES ها هستیم ولی هنوز کمتراز زمان حال حاضر داره عمل می کنه چون سنگ محک دست فیفاست فعلا. خدا کنه بهبود پیدا کنه این شرایط PES من به شخصه انتظار بالاتری داشتم و من رو قانع نکرد این نسخه... البته دلبری که امسال فیفا 11 ازم کرد مزید بر علت شد که نتونم رابطه جالبی با PES برقرار کنم

محل سکونتم پشت کامپیوتر باشه بهتر از اینه که به بقیه توهین کنم :13:
میتونستی حرفتو بدون توهین بزنی ... :10:
درسته به قول خودت سلیقه ایه ... من هم FIFA11 رو بازی کردم و هم PES2011 که بین اینا PES2011 رو ترجیح میدم !
البته از گیم پلی FIFA11 واقعا خوشم اومد ولی گرافیکش نسبت به PES2011 اینجور که معلومه ضعیف تره.
نمیدونم چرا توش با جوی استیک نمیشه بازی کرد به خاطر همین خورد تو ذوقم ... البته به خاطر فیفا نیست، نسخه ای که من نصب کردم مشکل داره ! :41:

amin666
10-11-2010, 00:26
منم چندین سال بود که فیفا بازی نمی کردم تا south africa رو بازی کردم خوشم اومد.البته باز Pes رو ترجیح می دادم.چون از گیم پلیش بیشتر خوشم میومد.ولی الان باید اعتراف کنم همون فیفا از pes2011 بهتر بود!.از fifa 2011 خیلی تعریف شنیدم.ولی بازی نکردم.می گن پاسش 8 جهته شده.البته خدا کنه مثل گند نزده باشن.البته بعید می دونم.چون pes 2011 سیصدو شصت درجه ست پاسش که درصد اشتباه بیشتر از درسته!به هر حال کلا تو دنیا از pes2011 خیلی انتقاد شد که انصافا به حق هم بوده.تو فروش هم نگاه کنید چند روز پیش تو فروش fifa دوم بود و pes دهم یازدهم!که نشون دهنده افتضاح این کمپانیه.من که شخصا خیلی ضد حال خوردم.بدترین چیزش اینه که آدم اصلا حال نمی کنه از بازی و از برد و باختش.البته ممکنه بعضیها هم خوششون بیاد

Gregar
10-11-2010, 00:34
از نطر من فیفا از از همه لحاظ جز گیم پلی از PES کمتره توی 2011 . ولی PES توی همه چی به جز گیم پلی از فیفا بهتره البته توی این نسخه .
هر چند همون فیفا امروز حالم رو به زد دیگه که سراغش نرم . گیم پلیش علاوه بر نکات خوبی که داره چند باگ اساسی داره که نمیتونم تحملش کنم .

3Dmajid
10-11-2010, 01:05
منم چندین سال بود که فیفا بازی نمی کردم تا south africa رو بازی کردم خوشم اومد.البته باز Pes رو ترجیح می دادم.چون از گیم پلیش بیشتر خوشم میومد.ولی الان باید اعتراف کنم همون فیفا از pes2011 بهتر بود!.از fifa 2011 خیلی تعریف شنیدم.ولی بازی نکردم.می گن پاسش 8 جهته شده.البته خدا کنه مثل گند نزده باشن.البته بعید می دونم.چون pes 2011 سیصدو شصت درجه ست پاسش که درصد اشتباه بیشتر از درسته!به هر حال کلا تو دنیا از pes2011 خیلی انتقاد شد که انصافا به حق هم بوده.تو فروش هم نگاه کنید چند روز پیش تو فروش fifa دوم بود و pes دهم یازدهم!که نشون دهنده افتضاح این کمپانیه.من که شخصا خیلی ضد حال خوردم.بدترین چیزش اینه که آدم اصلا حال نمی کنه از بازی و از برد و باختش.البته ممکنه بعضیها هم خوششون بیاد

یکی بگه قضیه این پاس دادنا چیه ؟ چرا اینقدر از دستش ناراحتید ؟ :31:
آخه من بازی میکنم هر چی پاس میدم میرسه به بازیکنام ... !! به نظر من که خیلی بهتر و طبیعی تر شده.
نمیدونم چرا اینقدر از پاس دادنش ایراد میگیرین ... :10:
یه بارم نشده پاس بدم به بازیکنام نرسه ... توام که میگی در صد اشتباهاش بیشتر از درستاشه :18: واسم عجبیه ...

از نطر من فیفا از از همه لحاظ جز گیم پلی از PES کمتره توی 2011 . ولی PES توی همه چی به جز گیم پلی از فیفا بهتره البته توی این نسخه .
هر چند همون فیفا امروز حالم رو به زد دیگه که سراغش نرم . گیم پلیش علاوه بر نکات خوبی که داره چند باگ اساسی داره که نمیتونم تحملش کنم .

منم موافقم :10: البته نه با نسخه ی 2011 :31:
چون به نظر من گیم پلی این نسخه خیلی خوب شده :31:

kingmostafa
10-11-2010, 01:10
سلام...
منم بالاخره این بازی رو گرفتم...تنها چیزی که در موردش میتونم بگم : یک افتضاح دیگه از کونامی:2:

وقتی شروع کردم به بازی یاد بازی fifa 2002 پلی استیشن 1 افتادم...:27:
واقعا بعد از چندین سال pes بازی کردن ظاهرا باید منم به سمت طرفداران فیفا تغیر مسیر بدم..:21:

Spaniuly
10-11-2010, 01:32
محل سکونتم پشت کامپیوتر باشه بهتر از اینه که به بقیه توهین کنم :13:
میتونستی حرفتو بدون توهین بزنی ... :10:
درسته به قول خودت سلیقه ایه ... من هم FIFA11 رو بازی کردم و هم PES2011 که بین اینا PES2011 رو ترجیح میدم !
البته از گیم پلی FIFA11 واقعا خوشم اومد ولی گرافیکش نسبت به PES2011 اینجور که معلومه ضعیف تره.
نمیدونم چرا توش با جوی استیک نمیشه بازی کرد به خاطر همین خورد تو ذوقم ... البته به خاطر فیفا نیست، نسخه ای که من نصب کردم مشکل داره ! :41:
خوب اگه فکر می کنی جمله من توهین آمیز بود باید یه معذرت خواهی بکنم جلوی جمع... ازت عذر می خوام...
ولی جمله من توهین آمیز نبود یه جوری کنایه شوخ طبعانه بود که شما به توهین تعبیرش می کنی ... حالا... بگذریم. از اونجایی که نوشتی محل سکونت پشت کامپیوتر این یه اشاره دقیق به PC Gamer بودن شماست و من خواستم دقیقا به این مسئله که الان شده معظل اشاره کنم... درواقع یکی از بزرگ ترین مشکلات در مورد نظردهی همین PC Gamer بودن صرف هست بسیاری از گیمر ها سنگ محکشون سیستمشون هست که دست بر قضا همگی سعی می کنن آپگرید هم باشه تا با تمام وجود حس کنن می تونن تمام گیم ها رو بخورن ولی غافل هستند از بازی های غولی همچون God of War Castlvania Enslaved Red Dead و ... که خواب این ها رو هم با سیستم مثلا قوی شون نمی تونن ببینن... نمی خوام پز بدم یا تحقیر کنم ولی چه کنیم که سیاست دنیای گیم با اونچه که ما باهاش انس گرفتیم متفاوت هست الان دیگه عناوین خوب برای کنسول ها میاد و PC تبدیل به یک پلتفورم کمکی برای بازی شده... البته باید اعتراف کنم که عناوین اول شخص شوتر و یا سایر عناوین فول شوتر بیشتر خوراک ماوس کیبورد هست و چالش بیشتری می کشونه ولی کلا الان عناوین پر سر و صدا و اختصاصی سبک اکشن و غیر شوتر شدند مثل God of War یا Castlevania یا همین مایه ای که برای فیفای کنسولی گذاشته می شه همه چشمه هایی از ساپورت شدن کنسول ها برای بازی هستند نه تبلیغات لازمه نه اجبار کردن همین فراهم کردن امکانات و به قول خودمون حالی که به کنسول ها می دن کمپانی های بازی سازی خودش مجاب می کنه که دیگه نیاییم به داشتن یک سیستم فوق العاده بنازیم چون با همون هم نخواهیم تونست مثل آدمیزاد عناوینی مثل GTA IV رو بازی کنیم چون یه پورت ناجور هست و اگه بخواهیم صادقانه نگاه کنیم پس مونده ایکس باکس رو دادن PC خور ها ببینن نمونن تو کفش این اصولا یه توهین هست البته خیلی زیرکانه اومده ایکس باکس رو برتری داده به پلتفورم PC ولی خوب خیلیا درک نمی کنن... باز هم تاکید می کنم الان دیگه کنسول ها شدیدا حمایت می شن و PC تبدیل شده به یه پلتفورم تشریفاتی البته من اصلا از این موضوع خوشحال نیستم... این برای ما نقطه ضعف هست به چند دلیل:

1- PC در هر شرایط پتانسیل بالایی داره فقط چون ساپورت نمیشه به لحاظ گیمینگ بی فایده میشه یعنی وقتی عنوانی مثل Castlevania رو برای PC نمی دن این یه جور عدم استفاده از پتانسیل PC هست

2- بار علمی اطلاعاتی PC بالاتره شما وقتی میایید گیم رو روی PC نصب می کنید فعل و انفعالات نرم افزاری انجام میدید سعی با مسائل سخت افزاری در گیر می شید دنبال کرک می گردید پچ گیر میارید خودتون دست می برید توی بازی ولی برای ما که توی ایران زندگی می کنیم کنسول ها آماده خدمت رسانی هستند هیچ فکر سوزی نمی کنیم برای اجرای بازی هیچ اطلاعاتی نیاز ندارید که از بازی استفاده کنید یه بچه 6 ساله هم می تونه کار شما رو انجام بده ولی توی دنیای PC Gaming مساله متفاوت هست

3- فرهنگ استفاده از کنسول بیشتر بشه یه نوع از بین بردن زمینه استفاده نوجوانان از PC هست. شما روی PC گیم نصب می کنید نهایتا نصب نرم افزار یاد می گیرید برای بهتر اجرا کردنش ترفندهای ویندوز رو یاد می گیرید برای دانلود چیزهایی مثل پچ و کرک و آپدیت به اینترنت مراجعه می کنید. ولی آیا اگر یک کنسول گیمر باشید به هیچ کدوم از اینها نیاز پیدا می کنید حالا نمی خوام بکوبم کنسول رو چون اونم برای خودش یه اطلاعات فنی می طلبه و اونطور ها هم نیست که بچه بازی باشه ولی بسیار ساده اس و به اندازه دنیای PC و اینترنت و ... طالب علم گسترده نیست.

اینها نتایج کاملا منطقی هست از بررسی های موشکافانه و یه نوع پایان دادن به مقایسه کنسول و PC چون نیازی نیست که کسی بخواد از یکی از اینها طرفداری کنه به نظرم معنی نداره.

3Dmajid
10-11-2010, 01:44
خوب اگه فکر می کنی جمله من توهین آمیز بود باید یه معذرت خواهی بکنم جلوی جمع... ازت عذر می خوام...
ولی جمله من توهین آمیز نبود یه جوری کنایه شوخ طبعانه بود که شما به توهین تعبیرش می کنی ... حالا... بگذریم. از اونجایی که نوشتی محل سکونت پشت کامپیوتر این یه اشاره دقیق به PC Gamer بودن شماست و من خواستم دقیقا به این مسئله که الان شده معظل اشاره کنم... درواقع یکی از بزرگ ترین مشکلات در مورد نظردهی همین PC Gamer بودن صرف هست بسیاری از گیمر ها سنگ محکشون سیستمشون هست که دست بر قضا همگی سعی می کنن آپگرید هم باشه تا با تمام وجود حس کنن می تونن تمام گیم ها رو بخورن ولی غافل هستند از بازی های غولی همچون God of War Castlvania Enslaved Red Dead و ... که خواب این ها رو هم با سیستم مثلا قوی شون نمی تونن ببینن... نمی خوام پز بدم یا تحقیر کنم ولی چه کنیم که سیاست دنیای گیم با اونچه که ما باهاش انس گرفتیم متفاوت هست الان دیگه عناوین خوب برای کنسول ها میاد و PC تبدیل به یک پلتفورم کمکی برای بازی شده... البته باید اعتراف کنم که عناوین اول شخص شوتر و یا سایر عناوین فول شوتر بیشتر خوراک ماوس کیبورد هست و چالش بیشتری می کشونه ولی کلا الان عناوین پر سر و صدا و اختصاصی سبک اکشن و غیر شوتر شدند مثل God of War یا Castlevania یا همین مایه ای که برای فیفای کنسولی گذاشته می شه همه چشمه هایی از ساپورت شدن کنسول ها برای بازی هستند نه تبلیغات لازمه نه اجبار کردن همین فراهم کردن امکانات و به قول خودمون حالی که به کنسول ها می دن کمپانی های بازی سازی خودش مجاب می کنه که دیگه نیاییم به داشتن یک سیستم فوق العاده بنازیم چون با همون هم نخواهیم تونست مثل آدمیزاد عناوینی مثل GTA IV رو بازی کنیم چون یه پورت ناجور هست و اگه بخواهیم صادقانه نگاه کنیم پس مونده ایکس باکس رو دادن PC خور ها ببینن نمونن تو کفش این اصولا یه توهین هست البته خیلی زیرکانه اومده ایکس باکس رو برتری داده به پلتفورم PC ولی خوب خیلیا درک نمی کنن... باز هم تاکید می کنم الان دیگه کنسول ها شدیدا حمایت می شن و PC تبدیل شده به یه پلتفورم تشریفاتی البته من اصلا از این موضوع خوشحال نیستم... این برای ما نقطه ضعف هست به چند دلیل:

1- PC در هر شرایط پتانسیل بالایی داره فقط چون ساپورت نمیشه به لحاظ گیمینگ بی فایده میشه یعنی وقتی عنوانی مثل Castlevania رو برای PC نمی دن این یه جور عدم استفاده از پتانسیل PC هست

2- بار علمی اطلاعاتی PC بالاتره شما وقتی میایید گیم رو روی PC نصب می کنید فعل و انفعالات نرم افزاری انجام میدید سعی با مسائل سخت افزاری در گیر می شید دنبال کرک می گردید پچ گیر میارید خودتون دست می برید توی بازی ولی برای ما که توی ایران زندگی می کنیم کنسول ها آماده خدمت رسانی هستند هیچ فکر سوزی نمی کنیم برای اجرای بازی هیچ اطلاعاتی نیاز ندارید که از بازی استفاده کنید یه بچه 6 ساله هم می تونه کار شما رو انجام بده ولی توی دنیای PC Gaming مساله متفاوت هست

3- فرهنگ استفاده از کنسول بیشتر بشه یه نوع از بین بردن زمینه استفاده نوجوانان از PC هست. شما روی PC گیم نصب می کنید نهایتا نصب نرم افزار یاد می گیرید برای بهتر اجرا کردنش ترفندهای ویندوز رو یاد می گیرید برای دانلود چیزهایی مثل پچ و کرک و آپدیت به اینترنت مراجعه می کنید. ولی آیا اگر یک کنسول گیمر باشید به هیچ کدوم از اینها نیاز پیدا می کنید حالا نمی خوام بکوبم کنسول رو چون اونم برای خودش یه اطلاعات فنی می طلبه و اونطور ها هم نیست که بچه بازی باشه ولی بسیار ساده اس و به اندازه دنیای PC و اینترنت و ... طالب علم گسترده نیست.

اینها نتایج کاملا منطقی هست از بررسی های موشکافانه و یه نوع پایان دادن به مقایسه کنسول و PC چون نیازی نیست که کسی بخواد از یکی از اینها طرفداری کنه به نظرم معنی نداره.

خب معمولا شوخی ها رو یه :31: میزارن جلوش که بگن شوخی کردم نه یه :5: که بیشتر میگه جدیم :31::31::31::31: منم معذرت میخوام اگه حرفت رو بد برداشت کردم.
فقط بگم که من محل سکونت نوشتم پشت کامپیوتر ربطی به گیمر بودنم نداره !! شاید یکی پشت کامپیوتر اصلا بازی نکنه :20: من فعلا اسم خودمو یه گیمر نمیزارم و از گیم بیشتر برای تفریح و دیدن هوش مصنوعی و طراحی مدل و مرحله و اینجور چیزاش استفاده میکنم و اصلا قصد ندارم تا آخر بازیش برم یا ... !!
فکر میکنم اگه قرار باشه بحثت رو ادامه بدم از موضوع تاپیک منحرف بشیم ... :10:

ALIBOZORG
10-11-2010, 01:49
عشق است فیفا.....
یه بار این pes رو بازی کردم برای همیشه گذاشتمش کنار.....

Spaniuly
10-11-2010, 08:00
مجید جان منم نمی خوام بگم که صبح تا شب پشت PC داری گیم میزنی از کاربریت و امضات اینطور برمیاد که 3d کار باشی ولی این نشون میده که بازی ها رو روی کنسول تجربه نکردی. من منظورم همین بود حالا باز شما خوبی بعضیا PC Gamer هستند و بعضا مخالف با کنسول یا حالا به نحوه پرهیز می کنن از بازی با کنسول و حتی نگاش هم نمی کنن اینجاست که این شخص باید از مقایسه و اظهار نظر در مورد بازی هایی مانند FIFA سایر بازی هایی که کنسول ها در اون حرف های بیشتری واسه گفتن دارن بپرهیزه ولی می بینیم نمی پرهیزه متاسفانه کاربر های این مدلی هم توی همین انجمن فت و فراوون داریم. نمی خوام بگم من خیلی خوب مقایسه می کنم ولی می خوام بگم که با داشتن ابزار نسبتا کافی می تونم تحلیل کنم که خروجی فیفا توی کنسول بهتر هست تا همین پارسال هم فیفا کارنت که روی PC عرضه میشد یه محصول از رده خارج بود که حتی نقد هم نمیشد یا توی پست قبلیم دیدی اشاره کردم که با داشتن نسخه ایکس باکس و PC بازی PES2011 متوجه بالا بودن کیفیت کلی روی PC شدم.

+

من عاجزانه خواهش می کنم از پست های نیم خطی عشق است فیفا و عشق است PES یا کوبوندنش پرهیز کنید تاکید می کنم پست های نیم خطی

پستی که بار محتوایی نداشته باشه و یه جور تحقیر طرفدارای اون بازی باشه بعد این پاک میشه با اجازه تون... من اگه میام در مورد ضعف و برتری هر یک از این ها اظهار نظر می کنم با دلایل کافی و آوردن چند مطلب بیان می کنم تا دوستان با خوندنش تفکر و تعمق بیشتری در موردشون بکنن. علاقه شدید خودتون رو به جای پست دادن می تونید در امضا قرار بدید. من این درخواست رو کردم به چند دلیل

1- کسی که چنین پستی میده در نظر فن های اون بازی شدیدا از چشم می افته و همه دیدشون به اون کاربر یه اسپمر می شه که اصلا صاحب نظر نیست با یکی از اینا حال کرده حالا هم اومده بازی دیگه رو بکوبه اونم بدون اینکه قادر باشه فاکتور های برتری یا ضعف رو مقایسه و ارائه بده

2- در هر حال پست بی ارزشی هست و اسپم محسوب میشه و واجد شرایط پاکیده شدن

3- واقعا شروع اکثر کل کل ها از چنین پست هایی بیخ پیدا می کنه دیگه تاپیک های نسخه های قبلی این دو بازی شواهد این حرفام هست

alir500 عزیز من هم با همین نظر شما دقیقا موافق هستم و به عنوان کسی که 2 سال متوالی و به صورت حرفه ای پی PES بودم و حقیقتا براش وقت گذاشتم با نسخه 2011 ارتباط برقرار نکردم اینم بگم که نمی خوام بذارمش کنار دنبال راهی بهانه ای چیزی هستم که باعث بشه بازی کنم و براش وقت بذارم. به هر حال پیشتر از همه تون ممنونم که خواهش این حقیر را می پذیرید...
موفق و گیمر باشید:10:

mj77
10-11-2010, 11:20
دوستان این پچ چیکار میکنه؟
PESEditcom_2011_Patch_04_-_Additional_Stadium_Package

3Dmajid
10-11-2010, 11:58
دوستان این پچ چیکار میکنه؟
PESEditcom_2011_Patch_04_-_Additional_Stadium_Package

اینطور که از اسمش معلومه فکر کنم استادیوم اضافه کنه :20:

یه چیز خیلی جالب تو صداگذاری این نسخه ... وقتی تعویض میکنی پشت بلندگو یکی اسم و شماره ی بازیکنایی که اومدن تو زمینو میگه ... چه جوری اینجوری ساختن ؟ :31:
فکر نکنم دونه دونه اسم بازیکنا رو ضبط کرده باشن :21:
احتمالا یه سیستمی ساختن که با اون صدا خودش اسم بازیکنا رو بگه ... :10:

Milad4171
10-11-2010, 12:27
میدونین! فکر کنم به این خاطر بعضی ها هنوز هم Pes رو قبول دارن چون تو فیفا در PC دچار مشکل شدن!
مثل خود من
منم مثل خیلی ها خودم رو کشتم که گیم پد کار کنه. بعد که کار کرد دکمه های جهت کار نمیکنه!!!

کلا این نسخه نسخه ی سرسختی شده که به این راحتی نشد کرکش کنن!
-
منم مثل خیلی ها از Pes6 شروع کردم. یه زمانی اسمش wining Eleven 6 بود . عاشقش بودم. اون موقع خیلی خیلی از فیفا جلوتر بود. اون موقع تو فیفا شما اگه رو با کرنر سانتر رو میزدی خود به خود سانت رو روی دروازه میفرستاد و در هر مکانی باشه با زدن کمه ی شوت خودش رو به توپ میرسوند و یه برگردونی میزد!!!
ولی Pes هزار تا فن و کار یاد میداد. فکر کنم اون موقع هنوز توی فیفا چیپ زدن نیومده بود که توی پس بهت چیپ زدن و بلوف زدن شوت رو یاد میداد. که جزو حرکت های خیلی کوچیک میشد!

imanf64
10-11-2010, 14:27
بچه ها من پچ 0.4 رو دانلود كردم و نصب كردم اما الان ديگه ساكرم اجرا نميشه و ارور زير رو ميده:
the file is either damaged or was not installed correctly please unistall and install it again

اساتید کسی نمیدونه ما چه گلی باید به سر بگیریم؟!

cheetoz_motori
10-11-2010, 15:34
عکس از ارور قرار بدید .ممنون

R O O T
10-11-2010, 15:54

سلام به احتمال 100 درصد فایل اجرایی بازی pes2011 در حالت read-only قرار داره.برای حل مشکل روی فایل pes2011 کلیک راست و بعد به properties برید و تیک گزینه ی read-only رو بردارید و دوباره کیت سرور رو اتچ کنید

cheetoz_motori
10-11-2010, 16:46
سلام به احتمال 100 درصد فایل اجرایی بازی pes2011 در حالت read-only قرار داره.برای حل مشکل روی فایل pes2011 کلیک راست و بعد به properties برید و تیک گزینه ی read-only رو بردارید و دوباره کیت سرور رو اتچ کنید

اون رو چک کردم رادونلی نیست مگر اون آیکونی که روی دسکتاپ هاست رادونلی باشه

R O O T
10-11-2010, 17:11
اون رو چک کردم رادونلی نیست مگر اون آیکونی که روی دسکتاپ هاست رادونلی باشه

دوست عزیز این ارور مربوط به read-only بودن میشه .به ایکون دسکتاپ هم ربطی نداره .حتما مشکل دیگه ای هست :41:

kingmostafa
10-11-2010, 17:47
مجید جان منم نمی خوام بگم که صبح تا شب پشت PC داری گیم میزنی از کاربریت و امضات اینطور برمیاد که 3d کار باشی ولی این نشون میده که بازی ها رو روی کنسول تجربه نکردی. من منظورم همین بود حالا باز شما خوبی بعضیا PC Gamer هستند و بعضا مخالف با کنسول یا حالا به نحوه پرهیز می کنن از بازی با کنسول و حتی نگاش هم نمی کنن اینجاست که این شخص باید از مقایسه و اظهار نظر در مورد بازی هایی مانند FIFA سایر بازی هایی که کنسول ها در اون حرف های بیشتری واسه گفتن دارن بپرهیزه ولی می بینیم نمی پرهیزه متاسفانه کاربر های این مدلی هم توی همین انجمن فت و فراوون داریم. نمی خوام بگم من خیلی خوب مقایسه می کنم ولی می خوام بگم که با داشتن ابزار نسبتا کافی می تونم تحلیل کنم که خروجی فیفا توی کنسول بهتر هست تا همین پارسال هم فیفا کارنت که روی PC عرضه میشد یه محصول از رده خارج بود که حتی نقد هم نمیشد یا توی پست قبلیم دیدی اشاره کردم که با داشتن نسخه ایکس باکس و PC بازی PES2011 متوجه بالا بودن کیفیت کلی روی PC شدم.

+

من عاجزانه خواهش می کنم از پست های نیم خطی عشق است فیفا و عشق است PES یا کوبوندنش پرهیز کنید تاکید می کنم پست های نیم خطی

پستی که بار محتوایی نداشته باشه و یه جور تحقیر طرفدارای اون بازی باشه بعد این پاک میشه با اجازه تون... من اگه میام در مورد ضعف و برتری هر یک از این ها اظهار نظر می کنم با دلایل کافی و آوردن چند مطلب بیان می کنم تا دوستان با خوندنش تفکر و تعمق بیشتری در موردشون بکنن. علاقه شدید خودتون رو به جای پست دادن می تونید در امضا قرار بدید. من این درخواست رو کردم به چند دلیل

1- کسی که چنین پستی میده در نظر فن های اون بازی شدیدا از چشم می افته و همه دیدشون به اون کاربر یه اسپمر می شه که اصلا صاحب نظر نیست با یکی از اینا حال کرده حالا هم اومده بازی دیگه رو بکوبه اونم بدون اینکه قادر باشه فاکتور های برتری یا ضعف رو مقایسه و ارائه بده

2- در هر حال پست بی ارزشی هست و اسپم محسوب میشه و واجد شرایط پاکیده شدن

3- واقعا شروع اکثر کل کل ها از چنین پست هایی بیخ پیدا می کنه دیگه تاپیک های نسخه های قبلی این دو بازی شواهد این حرفام هست

alir500 عزیز من هم با همین نظر شما دقیقا موافق هستم و به عنوان کسی که 2 سال متوالی و به صورت حرفه ای پی PES بودم و حقیقتا براش وقت گذاشتم با نسخه 2011 ارتباط برقرار نکردم اینم بگم که نمی خوام بذارمش کنار دنبال راهی بهانه ای چیزی هستم که باعث بشه بازی کنم و براش وقت بذارم. به هر حال پیشتر از همه تون ممنونم که خواهش این حقیر را می پذیرید...
موفق و گیمر باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از توضیحات و تذکرات خوبتون...
ولی به نظر من اینجا همه مثل شما گیمر نیستن که بخوان همیشه اظهار نظرهای طولانی و فنی انجام بدن...
کسانی مثل من هم هستن که بیشترین انتقادشون میتونه همون جمله های نیم خطی که فرمودید باشه...

شما در نظر بگیر مثلا یک اتوموبیل کار حرفه ای میاد ماشین زانتیا رو نقد میکنه(برای مثال میگم) ولی یکی مثل من که نمیتونم اظهار نظر فنی کنم ،فقط میتونم بگم زانتیا خیلی خوبه یا برعکس خیلی افتضاحه !!!
حالا این که من گفتم pes 2011 افتضاحه دقیقا مثل همین مثال میمونه...شما میتونی از لحاظ فنی این بازی رو نقد کنی (چون به قول خودتون گیمر هستی) اما من تنها چیزی که میتونم بگم همینه.این هم که گیمر نیستم دلیل نمیشه که نظرم رو نگم.:46:

شما هم داری خیلی سخت میگیری:31:

3Dmajid
10-11-2010, 18:05
ولی به نظر من اینجا همه مثل شما گیمر نیستن که بخوان همیشه اظهار نظرهای طولانی و فنی انجام بدن...
کسانی مثل من هم هستن که بیشترین انتقادشون میتونه همون جمله های نیم خطی که فرمودید باشه...

شما در نظر بگیر مثلا یک اتوموبیل کار حرفه ای میاد ماشین زانتیا رو نقد میکنه(برای مثال میگم) ولی یکی مثل من که نمیتونم اظهار نظر فنی کنم ،فقط میتونم بگم زانتیا خیلی خوبه یا برعکس خیلی افتضاحه !!!
حالا این که من گفتم pes 2011 افتضاحه دقیقا مثل همین مثال میمونه...شما میتونی از لحاظ فنی این بازی رو نقد کنی (چون به قول خودتون گیمر هستی) اما من تنها چیزی که میتونم بگم همینه.این هم که گیمر نیستم دلیل نمیشه که نظرم رو نگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم داری خیلی سخت میگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حرفای مصطفی رو قبول دارم :10:
هر کی نسبت به اون دیدی که داره و بازی میکنه نظرش رو میگه ... راستی توی حرفت بیشتر به بحث کنسول و این جور چیزا پرداختی، من نظرمو در مورد نسخه ی PC بازی دادم که به نظرم خیلی نسخه ی خوبی از آب در اومده بقیه نسخه ها واسه کنسولارو که ندیدم !

به نظر من اون حرفایی که برای بازی های نسخه ی PC زدی دلیلی نمیشه که بگیم pC داره از مد میفته و کسی ساپورتش نمیکنه ! :11:

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

حالا این که من گفتم pes 2011 افتضاحه دقیقا مثل همین مثال میمونه...شما میتونی از لحاظ فنی این بازی رو نقد کنی (چون به قول خودتون گیمر هستی) اما من تنها چیزی که میتونم بگم همینه.این هم که گیمر نیستم دلیل نمیشه که نظرم رو نگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم داری خیلی سخت میگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میشه بگی به نظرت واسه چی این بازی افتضاحه ؟ :10:
میخوام دلیلشو بدونم :11:

Mr.Pooya
10-11-2010, 18:25
سلام
من این قایلی که تو پست دوم مربوط به فایل های اورجانال نصب بود را دانلود کردم .

1) این به چه درد میخوره ؟؟
2) الان این بازی که دارم را پاک کنم و این را نصب کنم ؟؟
3) با این فایل ها اگر بازی را نصب کنم میتونم تو سرورهای KONAMI آنلاین بازی کنم یا نه ؟؟
4) چطوری از این فایل ها استفاده کنم ؟؟
5) موقع نصب شماره سریال میخواد چکار کنم ؟؟
6) یعنی با همین 3 مگ میشه بازی را نصب کرد و بازی کرد ؟؟ هیچ چیز اضافی نمیخواد ؟؟

ممنون

kingmostafa
10-11-2010, 18:27
به نظر من گیم پلی این بازی (البته نسخه pc رو دارم میگم !!) اصلا جذاب نیست.درسته خیلی طبیعی تر شده اما طبیعی تر شدن بازی دلیل بر بهتر شدن بازی نیست...

فوتبال کامپیوتر و کلا" همه کنسول ها به فوتبال پلی استیشنی معروفه...دلیلش هم اینه که این جور بازی ها به خاطر بعضی از مصنوعیاتش محبوبن...الان اگه رای گیری کنین میبینید که بازی هایی مثل WE96 (فوتبال 99 پلی 1 ) یا همین pes 2006 ،خیلی محبوب تر از بازی هایی مثل pes 2008 و 09 و 10 و 11 هستند...دلیلش هم اینه که این فوتبال های جدید خیلی به سمت طبیعی شدن رفتن و این جذابیت رو ازشون گرفته...

این در مورد اکثر بازی ها صدق میکنه...مثلا الان همین MW 2 که یکی از محبوبترین بازی های رایانه ای هست وقتی چند تا تیر میخوری بعد از چند دقیقه دوباره جون کاراکتر 100% میشه...اما اگه شرکت سازنده این بازی میخواست بازی رو به طبیعی ترین شکل بسازه و بعد از دو سه تا تیر کاراکتر بمیره ،مسلما این بازی به توفیقی دست پیدا نمیکرد...

یا مثلا همین pes 2011 برای پاس دادن هم باید مثل شوت شدن دکمه پاس رو بگیری و پر کنی...درسته که این باعث میشه بازی طبیعی تر بشه اما دیگه برای اکثر مخاطب ها اون جذابیت فوتبال پلی استیشنی رو نداره

البته این نظر منه...

البته به جز این من از منو های بازی خیلی بدم اومد... منوی formation واقعا به نظرم بد بود ...دوربین های بازی به سلیقه من نساخت...ولی اگه گیم پلی بازی خوب بود حاضر بودم با همه اینها کنار بیام.

don-corleone
10-11-2010, 18:30
پچ 0.4 PESEdit رو ریختم

--------------

R O O T
10-11-2010, 18:38
پچ 0.4 PESEdit رو ریختم

--------------
استادیوم در dt07 قرار میگیره البته برا پاک کردنشون باید شمارشونو یاد داشت .اگر هم استادیومی باشه که توسط خود بازی ساخته باشن فکر نکنم پاک شه مگه این که ادیت فایلتونو پاک کنید

سلام

3) با این فایل ها اگر بازی را نصب کنم میتونم تو سرورهای KONAMI آنلاین بازی کنم یا نه ؟؟
6) یعنی با همین 3 مگ میشه بازی را نصب کرد و بازی کرد ؟؟ هیچ چیز اضافی نمیخواد ؟؟

ممنون

اگه اشتباه نکنم برای کسانیه که بازیشون مشکل داره
نه براچی پاک کنید مگه بازیتون مشکل داره؟
نه نمیشه باید نسخه اورجینال بازی رو داشته باشید که 40 50 هزار تومن قیمتشه
نمیدونم
نمیدونم
نه اینطور که ارمین جان گفتن باید فایلهای img داخل dvd بازی رو در داخل پوشه ی img این فایل دانلوذی قرار بدید و بعد نصبش کنید

3Dmajid
10-11-2010, 18:51
به نظر من گیم پلی این بازی (البته نسخه pc رو دارم میگم !!) اصلا جذاب نیست.درسته خیلی طبیعی تر شده اما طبیعی تر شدن بازی دلیل بر بهتر شدن بازی نیست...

فوتبال کامپیوتر و کلا" همه کنسول ها به فوتبال پلی استیشنی معروفه...دلیلش هم اینه که این جور بازی ها به خاطر بعضی از مصنوعیاتش محبوبن...الان اگه رای گیری کنین میبینید که بازی هایی مثل WE96 (فوتبال 99 پلی 1 ) یا همین pes 2006 ،خیلی محبوب تر از بازی هایی مثل pes 2008 و 09 و 10 و 11 هستند...دلیلش هم اینه که این فوتبال های جدید خیلی به سمت طبیعی شدن رفتن و این جذابیت رو ازشون گرفته...

این در مورد اکثر بازی ها صدق میکنه...مثلا الان همین MW 2 که یکی از محبوبترین بازی های رایانه ای هست وقتی چند تا تیر میخوری بعد از چند دقیقه دوباره جون کاراکتر 100% میشه...اما اگه شرکت سازنده این بازی میخواست بازی رو به طبیعی ترین شکل بسازه و بعد از دو سه تا تیر کاراکتر بمیره ،مسلما این بازی به توفیقی دست پیدا نمیکرد...

یا مثلا همین pes 2011 برای پاس دادن هم باید مثل شوت شدن دکمه پاس رو بگیری و پر کنی...درسته که این باعث میشه بازی طبیعی تر بشه اما دیگه برای اکثر مخاطب ها اون جذابیت فوتبال پلی استیشنی رو نداره

البته این نظر منه...

البته به جز این من از منو های بازی خیلی بدم اومد... منوی formation واقعا به نظرم بد بود ...دوربین های بازی به سلیقه من نساخت...ولی اگه گیم پلی بازی خوب بود حاضر بودم با همه اینها کنار بیام.

تا حدی با حرفات موافقم :10:
ولی الان بازی های کامپیوتری داره به طرف هر چی طبیعی تر شدن پیش میره و همین طبیعی تر شدنه که کمک میکنه بازی جذاب تر بشه. فوتبال 99 پلی استیشن شاید به خاطر اون سرعت بازی بود که محبوب شده بود، گیم پلی خیلی تند و روونی داشت، چون سرعتی بود واسه همین به کار هیجان میداد، یادش بخیر چه خاطره ها داشتیم ازش :27: ولی من خودم اینجوریم که هر چیزی که جدید میاد خودمو با همون نوع جدیدش عادت میدم چون مطمئنم چیزی که جدید تر میاد از نسخه ی قبلی بهتره (با اینکه ممکنه یه سری باگ داشته باشه یا یه سری مشکلاتی توش باشه) ... واسه همین الان واقعا این فوتبال رو یا حتی فیفا11 رو به فوتبال 99 پلی استیشن یا هر فوتبالی که قبل از این دو تا اومده ترجیح میدم :46:
البته خب سلیقه ای هم هست. هر کسی یه سلیقه ای داره :20:
مثلا من درست بر عکس شما همون اول که منوی بازی رو دیدم جذب بازی شدم، از منوی Formation فوق العاده خوشم اومد و به نظرم یکی از جالب ترین کارهای این بازی بوده :40: در مورد پاس دادن که خیلی با این حرکتشون حال کردم :31: و به نظرم واقعا پاس دادن بازیکنا خیلی طبیعی تر و جالب تر شده !! هنوزم نمیدونم چرا بعضیا میگن توی این بازی از 20 تا پاسی که میدی 19 تاش خطا میره !! چون من اصلا همچین مشکلی ندارم و پاس میدم خیلی راحت به بازیکنم میرسه !! :31: مثیکه یادت تون رفته توی نسخه ی 2009 چقدر پاس خطا داشت :18: من واقعا عصابم خورد شده بود ... تا دم دروازه ی حریف میومدی و پاس میدادی میرفت پیش بازیکن اونا :31:
در مورد بازی MW2 باید بگم که خب اگه قرار بود با دو سه تا تیر به طور طبیعی بمیره اصلا با سبک اون بازی سازگار نبود، چون شما بیشتر تو محوطه ی جنگی هستی که کلی تیر بهت شلیک میشه خب صد در صد اونجوری نمیتونستی بازی کنی !! البته الانم اگه این بازی رو روی آخرین درجه ی سختی بزاری خیلی زود میمیری :31:
ولی بازی های دیگه مثلا Ghost Recon که به سبکش میخوره دقیقا اینجوریه که شما خیلی زود با چند تا تیر میمیری، یا یادش بخیر بازی IGI که اینجوری بود و به نظر من همین کار به بازی خیلی هیجان میده و من از این بازیا خیلی خوشم میاد :31: ببخشید خیلی زیاد شد :41:

Mr.Pooya
10-11-2010, 18:54
سلام

ممنون

جواب من هم بدید لطفاً

Spaniuly
10-11-2010, 20:16
سلام

ممنون

1) به درد نصب پچ رسمی می خوره... هم اینکه اگه وسواس داشته باشی مجبور نمیشی دستکاری هایی که با اهداف تبلیغاتی صورت می گیره تحمل کنی
2) نه ولی اگه پچ رسمی اومد نصب کردی دیدی ارور می ده بله اون موقع این کار رو باید بکنی
3) خیر اصلا ربطی نداره شما فقط باید سریال اورجینال تهیه کنی با یک ایمیل به کونامی و واریز پول به حساب کونامی از طریق یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی اینترنتی (مثل PayPal و ...) می تونی این سریال رو گیر بیاری محصول رو هم می فرسته که نخوای برات باصرفه تره چون بخواد بیاد برسه دستت کلی ممکنه پول پست داخلی و مالیات و دیگه بدی (احتمالا) تازه اگه توی این وسط گیر هم ندن این رو هم توی ذهن داشته باش توی ایران زندگی میکنی و اصولا کاربران اینترنتی ایرانی توی دنیا در لیست سیاهن متوجه منظورم که میشی :46:آره همون درست حدس زدی کلی مصیبت سر راه ما هست که بتونیم به صورت قانونی آنلاین بازی کنیم
4) بعد از دانلود و خارج کردن از حالت زیپ فایل های پر حجم img رو از داخل DVD بازی یا همون مسیر نصب شده برداری کپی کنی توی فولدر img که در داخل این پکیج نصب وجود داره و توش هم خالیه اون فولدر img رو باید پر کنی از اون فایل های پر حجم img بعدا اقدام به نصب کنی با استفاده از همین پکیج نصب داخل پکیج Autorun و Setup داره
5) شماره سریال ها که پره همه جا اینا یه چند تا سریال -- شده هست که به درد نصب می خوره یکتا هم نیستن

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF
MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN
N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2
AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU
VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN
FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN
RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

6) توی بند 4 جواب دادم دیگه اون img فایل های پر حجم رو بریزی زیاد میشه دیگه البته واویلا اگر اون img فایل ها رو دستکاری کنن البته خوب باز هم مشکل نصب پچ رسمی حل میشه و ربطی به دستکاری شده بودن img ها نداره

حرفای مصطفی رو قبول دارم :10:
هر کی نسبت به اون دیدی که داره و بازی میکنه نظرش رو میگه ... راستی توی حرفت بیشتر به بحث کنسول و این جور چیزا پرداختی، من نظرمو در مورد نسخه ی PC بازی دادم که به نظرم خیلی نسخه ی خوبی از آب در اومده بقیه نسخه ها واسه کنسولارو که ندیدم !

به نظر من اون حرفایی که برای بازی های نسخه ی PC زدی دلیلی نمیشه که بگیم pC داره از مد میفته و کسی ساپورتش نمیکنه ! :11:

به هر حال متاسفانه این قضیه حقیقت داره... صحبت از مد افتادن نیست یک سیاست زیرکانه هست به نفع کنسول سازها و حتی گیم سازها... شما اگه برید تو بحرش و یه تحقیق جزئی کنید به این مسئله پی می برید

حالا این که من گفتم pes 2011 افتضاحه دقیقا مثل همین مثال میمونه...شما میتونی از لحاظ فنی این بازی رو نقد کنی (چون به قول خودتون گیمر هستی) اما من تنها چیزی که میتونم بگم همینه.این هم که گیمر نیستم دلیل نمیشه که نظرم رو نگم.:46:

شما هم داری خیلی سخت میگیری:31:
الان که فکر می کنم در مورد حرف هاتون متوجه اشتباهم میشم و قضاوت اشتباهم رو قبول می کنم...
حق با شماست من هم توی تاپیک غیر گیم یه آماتور و فاقد نظر و اطلاعات محسوب میشم البته نه همه تاپیک ها به قول شما مثلا توی تاپیک مربوط به اتومبیل صاحب نظر نیستم... حق با شماست... البته این رو میشه یک تشویق محسوب کرد همین الان بنا به خواسته مجید اومدی و توضیحات جالبی دادی پس اینطور ها هم نیست که بگیم کاربرانی مثل شما نمی تونن اظهار نظر کنن و بیان نکات ضعف و قوت بیان کنن. شما این کار رو کردی پس قادر هستی... به هر حال من از همگی عذر می خوام قبول می کنم که خواسته ام سخت گیرانه بود...
موفق باشید:10:

hoha881
10-11-2010, 20:30
سلام بر pes بازان گرامی
اینم یک گل از طریق ساندر از قبل میانه زمین(دقت ساندر در حد تیم ملی)
حجم 740kb

AhmadReza.
10-11-2010, 20:39
سلام .
چرا تو پچ 4 اینتر اینقدر ضعیف شده ..
مخصوصا جولیو سزار 91 شده و زرت و زرت گل میخوره...:19:

Gregar
10-11-2010, 21:16
من با حرفای مصطفی موافقم . فوتبال های پیشین خیلی طرفداراش بیشتر بودن تا حالا . به نظر من نباید بازی فوتبال به سوی طبیعی تر شدن پیش بره . بازی فوتبال که شبیه ساز نیست . مثل سیمز و .... . کلا شما هر بازی شبیه سازی رو که نگاه کنید توش مدیریت زمان ندارید و وقت خیلی مهم نیست و سرعت زیادی از کاربر نمیطلبه . ولی بازی فوتبال اگه بخواد به سمت طبیعی تر شدن پیش بره و به قول معروف یه شبیه ساز فوتبال بشه دو عنصر رو برای بازی از کاربر میطلبه . یکی سرعت و دیگری دقت . سرعت به خاطر فوتبال (سرعت معمولا هیچ وقت به سرعت واقعی فوتبال نمیرسه) چرا که در بازی واقعی شاید هر 3 دقیقه یه حمله صورت بگیره . ولی شما در بازی رایانه ای باید تقریبا هر 30 ثانیه حمله ای رو شروع کنید . دقت هم باید بالا باشه به همون علت شبیه سازی که گفتم . برای مثال همین پاس دادن .
حالا مشکل کجاست ؟ مشکل از اینجایی اب میخوره که دیگه توسط دانشمندان ثابت شده هر چه سرعت بیشتر دقت کمتر و هر چه دقت بیشتر سرعت کمتر (کی مخالفه ها ؟) این قضیه روی خیلی از انسان ها تحقیق شده و جواب داده . شاید عده کمی باشن که بتونن این دو تا رو در کنار هم داشته باشن ولی نمیتونن رابطه عکس این دو عنصر رو انکار کنن .

پس نتیجه میگیریم که فوتبالی که به سمت شبیه سازی بیشتر پیش بره باید یا از سرعت کم بشه که به شدت هیجان بازی میره و یا اینکه هر دو عنصر رو با هم داشته باشه که باز هم در این صورت به دلیل سختی زیاد کاربرا طرف همچین بازی ای نمیرن . من خودم تا حالا که زنده ام یه بازی شبیه سازی که سرعتی هم باشه ندیدم .

HADI ONLY
10-11-2010, 21:19
سلام بر pes بازان گرامی
اینم یک گل از طریق ساندر از قبل میانه زمین(دقت ساندر در حد تیم ملی)
حجم 740kb

این که سانت نبود. ضربه آزاد بود که شما حالت هوایی زدی .
من یک گل زدم از نیمه وسط زمین که 3 تا تاق خورد و رفت تو گل . بهترین گل در سطح بوندسلیگا بود . :31:
خواستی بگو برات بزارم .

M A X I M U M
10-11-2010, 21:22
من گل های قشنگ زیادی زدم اما هر چی از وسط میزنم نمیره تو گل :دی

HADI ONLY
10-11-2010, 21:28
من گل های قشنگ زیادی زدم اما هر چی از وسط میزنم نمیره تو گل :دی

من که 2 تا گل تا حالا از وسط زدم اونم جالبه با تیم ملی ایران !:31:
در حد خود تیم ملی زیبا و دیدنی بود :31:
چند نکته : شما جلوت نباید بازیکنی باشد یعنی اگر در سمت توپ نبودند عیبی نداره .
حتما با حالت تند رفتن شوت کن . با توجه به مسافت قدرت شوت کردن را بگیر .
زمانی که دکمه شوت رو زدی سریع R2 را بزن /

موفق باشی .

dik
10-11-2010, 22:56
krauserجان من اهل پست دادن نیستم اما همیشه همه پستها رو میخونم واز مطالب کاربرا استفاده میکنم خواستم ازهمه دوستان که مطالب وتجربیاتشون رودراختیاربقیه میزارن تشکرکنم مخصوصا مطالب ونکته های اموزشی که شما برامون میزاری هرچند که امسال ازاون مطالب ونقدای واقعا زیبای شما واقا حسین(4039) دیگه خبری به اون صورت نیست امیدوارم هرجا که هستین سلامت وتندرست باشین .راستی اپشن فایل یا پچی نیومده که اسم بازیکنای کلاسیک رو درست بکنه؟درخواست دیگه ای که دارم اینه که اگه ممکنه نحوه شوت زدنو اموزش بدیدیه سوال دیگه داشتم البته میدونم که ربطی به این پست نداره اما میخواستم بپرسم تو فیفا هم میشه بازیکنای کلاسیک رواضافه کرد یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

3Dmajid
10-11-2010, 23:12
این دوربین بازی رو نمیشه رو حالت Wide یه کاریش کرد دیگه این ور اون ور نره :31: ؟ مثل نسخه های قبلی ...
البته من باش مشکل ندارم ولی دو نفره که میخوای بازی کنی به طرف گل میزنی بعد بهونه میاره میگه دوربینش اینجوریه :31:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

یه سوال دیگه
نمیشه با اینترنت ADSL دو نفر از خونه خودشون PES آنلاین بزنن تو رگ ؟ :31:
یعنی با هم بازی کنن

shahram_10
11-11-2010, 01:31
سلام خسته نباشید

می خواستم بدونم این تصویرآهسته بازی رو نمیشه جایی off کرد.
واقعا رو اعصاب راه می ره.هر اتفاق چرتی تو بازی می افته پخش می کنه!!!

مرسی

Gregar
11-11-2010, 08:29
بچه ها کسی توی حالت Be a Legend دوربینش رو تونسته توی Vertical Wide یزاره ؟ من هر کار کردم این قسمت پایین رو نشون نمیده . یعنی بازیکن یا توپ رو نشون نمیده . یه جورایی اسمون رو نشون میده . در کل نمیشه باهاش بازی کرد .

R O O T
11-11-2010, 10:25
این دوربین بازی رو نمیشه رو حالت Wide یه کاریش کرد دیگه این ور اون ور نره :31: ؟ مثل نسخه های قبلی ...
البته من باش مشکل ندارم ولی دو نفره که میخوای بازی کنی به طرف گل میزنی بعد بهونه میاره میگه دوربینش اینجوریه :31:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

یه سوال دیگه
نمیشه با اینترنت ADSL دو نفر از خونه خودشون PES آنلاین بزنن تو رگ ؟ :31:
یعنی با هم بازی کنن

برای دوربین به ادرس زیر برید

نه نمیشه باید نسخه اورجینال داشته باشید که 40 50 تومن پول میطلبه

سلام خسته نباشید

می خواستم بدونم این تصویرآهسته بازی رو نمیشه جایی off کرد.
واقعا رو اعصاب راه می ره.هر اتفاق چرتی تو بازی می افته پخش می کنه!!!

مرسی

نه نمیشه غیرفعالش کرد

3Dmajid
11-11-2010, 12:37
برای دوربین به ادرس زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه نمیشه باید نسخه اورجینال داشته باشید که 40 50 تومن پول میطلبه

نه نمیشه غیرفعالش کرد

این کارو کردم ولی هیچ تغییری توی دوربین بازی حس نمیکنم :31:

R O O T
11-11-2010, 12:56
این کارو کردم ولی هیچ تغییری توی دوربین بازی حس نمیکنم :31:

مگه میشه؟حتما مراحلش رو اشتباه رفتید دوباره امتحان کنید

Spaniuly
11-11-2010, 13:39
krauserجان من اهل پست دادن نیستم اما همیشه همه پستها رو میخونم واز مطالب کاربرا استفاده میکنم خواستم ازهمه دوستان که مطالب وتجربیاتشون رودراختیاربقیه میزارن تشکرکنم مخصوصا مطالب ونکته های اموزشی که شما برامون میزاری هرچند که امسال ازاون مطالب ونقدای واقعا زیبای شما واقا حسین(4039) دیگه خبری به اون صورت نیست امیدوارم هرجا که هستین سلامت وتندرست باشین .راستی اپشن فایل یا پچی نیومده که اسم بازیکنای کلاسیک رو درست بکنه؟درخواست دیگه ای که دارم اینه که اگه ممکنه نحوه شوت زدنو اموزش بدیدیه سوال دیگه داشتم البته میدونم که ربطی به این پست نداره اما میخواستم بپرسم تو فیفا هم میشه بازیکنای کلاسیک رواضافه کرد یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ممنونم شما لطف داری عزیزم...
والا من از PES2011 کلا خوشم نیومد وقتی از حسین هم جویا شدم گفت که شرایطی مثل من داره و نتونسته ارتباط خوبی برقرار کنه باهاش و فیفا رو ترجیح میده متاسفانه طرفداراش رو توی چند سال اخیر زیاد از دست داد کونامی... تقصیر ما هم نیست ما واقعا انتظار داشتیم که امسال کونامی انقلابی داشته باشه به سوی جلو ولی بار دیگه ما رو که بهش چند سالی بود علاقه پیدا کرده بودیم رسما نا امید کرد... کنسول باز ها هم که اصلا DVD بازی PES2011 رو نمی خرن من هم خریدم دیدم حتی از نسخه PC هم کم کیفیت تر هست. تقریبا روی کنسول ایکس باکس PES تعطیل محسوب میشه. والا من نه به ادیت PES2011 پرداختم امسال نه بازی کردم به اون شکل که بخوام آموزش بدم چیزی رو یکی می خواد به خودم یاد بده...

توی فیفا بود ولی الان دیگه نیست. یادمه عابدی پله - تریزور - آمانسیو و بازیکنان سال های خیلی خیلی دور رو می ذاشت که به نظرم خیلی جالب بود حیف که دیگه نیست

موفق باشید... باید بگم مود مربی بازیکن فیفا وحشتناک فاز می ده کنسول دارها واقعا از دست ندن... پیام تبلیغاتی شد شرمنده... فدای سرم تاپیک رو خودم زدم :31:

3Dmajid
11-11-2010, 13:56
مگه میشه؟حتما مراحلش رو اشتباه رفتید دوباره امتحان کنید

متاسفانه شده :31:
بعد از این کار یه دوربین اضافه میشه به بازی یا همون دوربین Wide دیگه نمیچرخه ؟
اولش دوربین خوبه ولی کم کم میچرخه یه کم :20:
یاد بازی GTA IV افتادم که اولش هی دوربین میچرخید :31: منم فکر میکردم خود بازی اینجوریه :31:

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

قصیر ما هم نیست ما واقعا انتظار داشتیم که امسال کونامی انقلابی داشته باشه به سوی جلو

میشه بگی مثلا چه توقعاتی داشتی ؟ :10:

you_love_sky1
11-11-2010, 15:32
سلام و عرض خسته نباشید.اخرین پک ارتقا ساکر را می خواستم ؟لطفا کمکم کنید ممنون

mohammad_87
11-11-2010, 18:29
میشه بگی مثلا چه توقعاتی داشتی ؟ :10:

توقعاتی که در صد زیادی از کاربران و دوستداران pes داشتند.اگه شما به صفحات اولیه این تاپیک برید میبینید که بچه ها با چه ذوقی اخبار مربوط به نسخه 2011 رو دنبال میکردن.هرروز یه مانور تبلیغاتی،یه اخبار جدید.اما اختلاف آنچه کونامی قول میداد با خروجی کار، از پارسال هم بیشتر بود.توقعات رو میتونید از همون پستهای اولیه ببینید.تقویت هوش مصنوعی،تقویت گیم پلی،ارتقای کیفیت صداگذاری،رفع نواقص داوری،رفع نواقص دروازه بانان و... که اگر به اونها که نه تنها درخواستهای گیمرهای این سایت بلکه درخواست اکثر طرفداران حرفه ای و غیر حرفه ای pes بود، بطور جدی توجه میشد الان میتونستیم pes رو از fifa در نسخه pc کاملا سرتر بتونیم.
آیا واقعا کدوم گیمر از اضافه شدن صورتهای فانتزی و کاملا بچگانه و پس زمینه های دوبعدی برای استادیومها،و صداهای بازیهای آتاری! به بازی ای که بعنوان شبیه ساز فوتبال هست خوشحال شد؟
این تنها یک مورد از موارد بیشماریست که خیلی هارو از pes2011 ناامید کرد.الان حتی میشه fifa 2011 pc که ارتقا داده شده نسخه 2010 کنسول هست رو به pes2011 pc تر جیح داد.این اختلاف بین pes و fifa رو وقتی میتونین ببینین که اولا روی کنسول فیفا رو تست کنید و ثانیا نگاهی غیر از سرگرمی به یک بازی فوتبال داشته باشید.
فیفا بدون نقص نیست،کونامی هم بدون پیشرفت نبوده اما آنچه در دوسال گذشته در بین طرفدارانش بوجود اومده اگه ادامه داشته باشه شاید دیگه هیچ وقت نشه از pes لذت برد.

Spaniuly
11-11-2010, 18:55
میشه بگی مثلا چه توقعاتی داشتی
اولا سینماتیک بازی زیاد جالب نشده البته این نظر کاملا شخصی هست احتمالا سایرین خوششون بیاد از این نوع سینماتیک ولی برای من که خوشایند نیست حس دیدن فوتبال واقعی رو نمیده نوع حرکت دوربین زوایا و سرع جابجایی دوربین و ... کلا برای من خوشایند نیست...
ایده کج کردن دوربین مقابل دروازه ها گند زده به نظرم... واقعا کار بی خودی هست...
گند زده توی دریبل زدن دریبل ترکیبی خوب بود ولی به قدر معطوف اون شده که یادش رفته فرمول دقیق دریبل زنی رو در حالت غیر از ترکیبی ارائه بده دریبل ها هم یا شانسی اجرا میشه و اصلا کاربردی نیست عمرا اگه بتونی یه دریبل باحال و به درد بخور بزنی توی تاپ پلیر... پرسنالتی هم که به اون شکل دیده نمیشه یعنی دیگه از مدافعی مثل پویول انتظار نمیره که توپ رو از چند سانتیمتری پاهاش پاس بدن و اون تنها کارش نگاه کردن به توپ باشه

شوت ها جالب نیست موقع شوت زدن اعتماد به نفس پیدا نمی کنه آدم توپ هایی که انتظار داری گل بشه نمیشه و مضخرفترین شوت ها بعضا می ره توی گل... انصافا نه از واقع گرایی واقع گرایی هست نه از آرکیدی آرکید... کلا قره قاطی شده توی PES2010 تکلیفت معلوم بود می دونستی که با چی طرفی ولی اینجا اصلا معلوم نیست چی به چیه... به هر حال نمی خوام بد بگم ولی من اصلا خوشم نیومد و احساس می کنم وقتم رو داره تلف می کنه واسه همین نمی تونم بازی کنم دست خودم هم نیست... ساده بگم لذت PES بازی کردن رو از کف دادم امسال با این کار کونامی:41:

3Dmajid
11-11-2010, 19:32
چقدر سخت میشه گل زد ... اشکم در اومد تا یه گل زدم :37:

شوت ها جالب نیست موقع شوت زدن اعتماد به نفس پیدا نمی کنه آدم توپ هایی که انتظار داری گل بشه نمیشه و مضخرفترین شوت ها بعضا می ره توی گل...

دقیقا مث گلی که من زدم :31:
از پشت محوطه جریمه همینجوری الکی شوت زدم بره تو اوت ولی نمیدونم چرا رفت تو گل :18: :31:

shahin666
11-11-2010, 20:22
دوستان من تو ساکر 2011 یه مشکلی دارم
اونم این که اسم بازیکنا بالای کله شون نوشته میشه و به نظر من خیلــــــــــــــــــــــ ــــــی مسخره هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخصوصا وقتی چند تا بازیکن با هم در کنار هم هستن اسما قاطی میشه اصلا کلا خیلی مسخره هست اسمه بازیکن بالای سرش نوشته بشه
مثلا می بینی هنوز بازیکن اصلا تو کادر نیست ولی اسمش هست
واقعا برای من این مشکل خیلی تو مخی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر کاری کردم تو تنظیماتش نشد غیر فعال کنم آیا راهی هست این حالت رو غیر فعال کنم؟
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neon_91
11-11-2010, 21:32
کلا در فوتبال با روشهای مختلفی می توان به گل رسید.تازگی ها روشی توسط pes ابداع شده است که همه را متحیر و انگشت به دهان کرده است.اگه کسی این روش را به کار گیرد یه مسی که سهله صدتا مسی هم نمیتونه حریفش بشه و حالا ادامه ماجرا.....:5:
یه سوال اینجا توپ کجاست؟:31:
چه می کنه این بازیکن:18::18::18:
و گل ل ل ل ل ل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kortol
11-11-2010, 21:42
من که بازی رو گرفتم ولی پاکش کردم .!!!!! همون PES 2010 رو بازی می کنم .......

این بازی همه چیزش بهم ریخته از زاویه دوربین تا حرکات تکنیکی بازی کن ها ............هوش مصنوعی در حد تیم ملی !! پایین اومده.......برید توی بخش Became Legend تا اوج افتضاح بازی رو ببینید مخصوصا با این نوع پاس کاریش اصلا به شما پاس نمیرسه....از کنار بهترین بازی کن های هر تیم مخصوصا خط دفاع توپ ها رد میشه و فقط اونها نظاره گر هستند.!!!!!! مهاجمین هم که فقط باید دروازه خالی باشه تا گل بزن!!!!!! خسته شدم پاکش کردم ....فعلا هم با همون 2010 حال می کنم.........

( ولی هر چی بد باشه سمت فیفا نمیرم :21: )

3Dmajid
11-11-2010, 21:52
دوستان من تو ساکر 2011 یه مشکلی دارم
اونم این که اسم بازیکنا بالای کله شون نوشته میشه و به نظر من خیلــــــــــــــــــــــ ــــــی مسخره هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخصوصا وقتی چند تا بازیکن با هم در کنار هم هستن اسما قاطی میشه اصلا کلا خیلی مسخره هست اسمه بازیکن بالای سرش نوشته بشه
مثلا می بینی هنوز بازیکن اصلا تو کادر نیست ولی اسمش هست
واقعا برای من این مشکل خیلی تو مخی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر کاری کردم تو تنظیماتش نشد غیر فعال کنم آیا راهی هست این حالت رو غیر فعال کنم؟
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی جالبه هر ویژگی که بقیه ازش اعتراض دادن من از اون ویژگی خیلی خوشم میاد :31:
اصلا وقتی اسم بازیکنا بالا کلشون نباشه نمیتونم بازی کنم :31:
تو قسمت Select Sides دکمه ی A رو بزن و Cursor Name رو روی None بزار :11:

kingmostafa
11-11-2010, 22:02
کلا در فوتبال با روشهای مختلفی می توان به گل رسید.تازگی ها روشی توسط pes ابداع شده است که همه را متحیر و انگشت به دهان کرده است.اگه کسی این روش را به کار گیرد یه مسی که سهله صدتا مسی هم نمیتونه حریفش بشه و حالا ادامه ماجرا.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سوال اینجا توپ کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1069x725.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که طبیعیه !!!! کلا pes از قدیم اینجور باگ های گرافیکی رو داشت.:31:برای من تا حالا خیلی اینجوری شده.مثلا توپ از تو تیرک دروازه رفته بود تو گلم !!!!:18:
یا چند بار توپ از تو شکم بازیکنا رد شد !!!!

یا وقتی pes 2009 رو گرافیکش رو روی low میذارم ،دروازه بان میره تو تیرک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به عبارت دیگه با هم ادغام میشن !!!!:39::39:

popowoody
11-11-2010, 22:17
کلا در فوتبال با روشهای مختلفی می توان به گل رسید.تازگی ها روشی توسط pes ابداع شده است که همه را متحیر و انگشت به دهان کرده است.اگه کسی این روش را به کار گیرد یه مسی که سهله صدتا مسی هم نمیتونه حریفش بشه و حالا ادامه ماجرا.....:5:
یه سوال اینجا توپ کجاست؟:31:
چه می کنه این بازیکن:18::18::18:
و گل ل ل ل ل ل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینا پره !! یکی من دیدم شوت رو داغون زدم دروازبان از توی دروازه رفت سمت توپ از لای تور و تیر دروازه طوری رد شد که تور لرزید و بعد بازیکن هم دنبال توپ بود بعد خوردن به هم بعد کاملا رفتن تو هم که مخلوطی از دروازبان و بازیکن شد !!! :31:

shahin666
11-11-2010, 22:21
خیلی جالبه هر ویژگی که بقیه ازش اعتراض دادن من از اون ویژگی خیلی خوشم میاد :31:
اصلا وقتی اسم بازیکنا بالا کلشون نباشه نمیتونم بازی کنم :31:
تو قسمت Select Sides دکمه ی A رو بزن و Cursor Name رو روی None بزار :11:

ممنون دوست عزیز
ولی این روش فقط برای تیم خودت هست و فقط میتونی برای تیم خودت این حالت رو غیر فعال کنی
من مثلا تو همون قسمت Select Sides تیم رو عوض کردم دیدم بازم فقط میتونی تیمی که هستی رو غیر فعال کنی
یعنی این خاصیت برای تیم مقابل نمی تونی انجام بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه شما گفتید بدون این حالت نمی تونید بازی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی من کلا تو این حالت نمی تونم بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا وقتی با این حالت بازی میکنم اعصابم خرد میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا روشی هست اسمه بالای سر بازیکنا رو برای تیم مقابل هم غیر فعال کرد

neon_91
11-11-2010, 22:26
از اینا پره !! یکی من دیدم شوت رو داغون زدم دروازبان از توی دروازه رفت سمت توپ از لای تور و تیر دروازه طوری رد شد که تور لرزید و بعد بازیکن هم دنبال توپ بود بعد خوردن به هم بعد کاملا رفتن تو هم که مخلوطی از دروازبان و بازیکن شد !!! :31:

رد شدن بازیکن از تور که خیلی عادیه ولی من تا حالا اینجوریشو ندیده بودم که اینجوری گل بزنن

ArminxXx
11-11-2010, 23:22
Off Toppic!!!!

اینجا یه چندتا عکس از WE4 میزارم که امروز تو مغازه داییم گرفتم که یه Pes باز یا بهتره بگم یه WE باز قدیمیه و با وجودی که 36 سالش شده هنوزم با کامپیوترش اونم رو WE4، LCD رو که مارو تلویزیون بازی میکردیم بازی میکنه که خیلی باحاله نه!!! (یاد اونموقعها بخیر!):

3Dmajid
12-11-2010, 10:06
رد شدن بازیکن از تور که خیلی عادیه ولی من تا حالا اینجوریشو ندیده بودم که اینجوری گل بزنن

تو ساکر تا حالا همچین چیزی واسم اتفاق نیفتاده ولی تو فیفا (البته یادم نیست فیفا 09 بود یا یه ورژن دیگه :31:) واقعا جالب بود، تیم حریف یه شوت زد رفت تو گل داور کرنر گرفت :31:

Gregar
12-11-2010, 10:47
بابا گل خوردنا که تو همه بازی های فوتبال هست تا الان . همین فیفا یه چندتا باگ اونجوری داشت البته قبل از ریختن پچ 1.01 و هیبرید گیم پلی . البته همین الانش هم یه باگ بسیار خفن واسه گلزنی داره که فکر کنم فیفا باز ها یاد داشته باشن . با دوستام که بازی میکنیم با همون منو بالای 5 تا سوراخ سوراخ میکنن . منم میتونم ولی واقعا بازی بیمزه شده .

Milad4171
12-11-2010, 10:56
کلا 2 تا باگ باحال من دیدم که یکی رو دوستان اشاره کردن.

رد شدن از تو
و اینکه موقع ضربه آزاد داور وایمیسه جلوی توپ :18: :31:

تو تاپیک عکس ها بازی و اینا گذاشته بودم کلی واسه ملت جالب بود!!!
ولی کلا هر بازی به سبک خودش باگ داره. کم زیاد داره ولی سوخت و سوزی نداره!!!

البته واسه اینکه اون داور نکبت بره کنار کافی یه بار بازیکن ضربه زننده رو عوض کنن بعد دوباره برگردونین حالت اول . درست میشه!

afshinaghasi
12-11-2010, 11:45
این pes11 واقعا خیلی بیخوده از لحاظ گرافیک خیلی از قبلی بهتره ولی از نطر هوش مصنوعی خیلی منگله قبلی خیلی بهتر بود شاید انقدر روش کار کردن اینجوری ضایع شده پاسای اشتباه تو بازی خیلی زیاده بازیکنا فقط دارن دنباله توپ میدون همش باید بدویی . موقعی که یه پاس تیز میفرستی بعدش میخوای یه ضرب شوت بزنی خیلی بد شوت میزنه والا دیگه تو واقعیت هم یه بازیکن حمله اینطوری شوت نمیکنه یا اینکه میخوای پاس بدی به یکی از بازیکنایی که بهت خیلی نزدیک تره و پاس دادن به اون منطقی تر هست به یه بازیکنه دیگه که خیلی دور تر هست پاس میده هرچقدر هم که بخوای جهت پاس رو کنترل کنی ولی شاید بشه گفت که حرکتها مثل دویدن و اینجور چیزها طبیعی تر هست

imanf64
12-11-2010, 12:26
the file is either damaged or was not installed correctly please unis...

دوستان لطفا" يكي جواب بده

shahin666
12-11-2010, 12:36
ممنون دوست عزیز
ولی این روش فقط برای تیم خودت هست و فقط میتونی برای تیم خودت این حالت رو غیر فعال کنی
من مثلا تو همون قسمت Select Sides تیم رو عوض کردم دیدم بازم فقط میتونی تیمی که هستی رو غیر فعال کنی
یعنی این خاصیت برای تیم مقابل نمی تونی انجام بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه شما گفتید بدون این حالت نمی تونید بازی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی من کلا تو این حالت نمی تونم بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا وقتی با این حالت بازی میکنم اعصابم خرد میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا روشی هست اسمه بالای سر بازیکنا رو برای تیم مقابل هم غیر فعال کرد

دوستان عزیز کسی نبود این مشکل طاقت فرسا رو برای ما حل کنه:41:

3Dmajid
12-11-2010, 12:37
با یکی دو نفره بازی کردم پدرم در اومد تا یه گل بهش زدم :31:
واقعا خیلی سخت شده ... :10:

M@hdi-B
12-11-2010, 13:05
سلام.

آخرین پچ برای نقل و انتقالات کدومه؟ کلا سه تا پچ تو نت یافتم ولی نمی دونم کدوم به کدومه:31:

masoodbr
12-11-2010, 13:30
سلام.

آخرین پچ برای نقل و انتقالات کدومه؟ کلا سه تا پچ تو نت یافتم ولی نمی دونم کدوم به کدومه:31:

سلام
اگه فقط ميخواي نقل و انتقالات درست بشن dlc 12 october را از صفحه اول تاپيك دان كن اما اگه اينترنت پرسرعت داري و ميخواي لباسا و لوگو ها درست بشن پچ pesedit 0.3 را از صفحه 410 تاپيك دان كن البته نسخه 4 هم اومده اما من دان نكردم :46: