PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27

bax_021
21-10-2010, 11:30
آقا یکی بیاد یکی یکی این transfer fee و salary رو تفکیک کنه یکی یکی توضیح بده :10:
من از ساکر 4 تا الان ایندوتا رو قاطی میکنم:31:
Transfer fee می ره تو جیب باشگاه بازیکنی که می خوای بخری
Salary هم حقوق بازیکنه تو یه فصل (شایدم یه ماه)

vahidgame
21-10-2010, 11:41
دوست عزیز این قضیه فکر کنم واسه بازیکنایی که سنشون یکم بالا رفته و یا داره میره صادقه .
شما واسه بازیکنای مشهور که جوون ترن اگه نگاه کرده باشید فکر نکنم همینطور باشه .
در ضمن اگه چند فصل دیگه بازی کنید و اون بازیکنا بعد خداحافظی برگشتن میبینید که سریع پیشرفت میکنن و قیمتاشون هم بالاتر از دستمزدشونه .

پول مبلغ قرارداد رو به تیم میدی نه به بازیکن . بازیکن فقط حقوقش رو میگیره .
آخه با واقیعت جور در میاد؟!
فصل اول با میلان شروع کردم. همون نقل و انتقالات اول فصل تونستم جرارد رو با مبلغ 8 میلیون دلار بگیرم!!! آخه توی واقعیت همچنین چیزی امکان داره؟! بازیکن آزاد که نبودش. با باشگاه خودش قرارداد داشت. بعد نقل و انتقالات نیم فصل هم ژاوی رو که الان جزو بهترین بازیکنای دنیا هستش رو بهش پیشنهاد دادم باز حدودا 8 میلیون دلار درخواست کرد!
حداقل باید قیمت اونا 5 برابر این باشه. شما اگه شماره های قبلی رو یادتون باشه به بازیکنای بزرگ پیشنهاد می دادی قیمت های بالای 50 میلیون اونا درخواست می کردن! به واقعیت هم بیشتر نزدیک بود.
نمی دونم چرا کونامی چیزای خوب بازی رو تغییر میده! الان اینجوری مسترلیگ آسون میشه. شاید برای کسایی که در شماره های قبلی مسترلیگ اون چنان بازی نکردن این به چشم نیاد ولی برای کسی مثل خود من که به طور مداوم چند ساله دارم اونو بازی می کنم این شیوه خوب نیست. چون مشخصه که بازی آسونه. تازه یه سری نکته های دیگه هم داره که باعث آسون شدن اون میشه. مثل خیلی کم مصدوم شدن بازیکنا که این با فوتبال واقعی خیلی تناقض داره. همچین چیزی تو فوتبال واقعی امکان نداره و یکی از دقدقه ها تیم ها همین مصدومیت بازیکنای کلیدی اوناست. این مشکل توی شماره های قبلی هم وجود داشته و هنوز که هنوزه حل نشده...

آقا یکی بیاد یکی یکی این transfer fee و salary رو تفکیک کنه یکی یکی توضیح بده
من از ساکر 4 تا الان ایندوتا رو قاطی میکنم
transfer fee یعنی مبلغی که برای قرارداد با بازیکن میدی. این مبلغ معمولا باید بیشترش به باشگاه بازیکن پرداخت بشه. اگه بازیکن هم که آزاد باشه که دیگه همچین پولی لازم نیست داده بشه و به خاطر همین تو فوتبال واقعی مخصوصا این خیلی به صرفه تره :31:
salary هم حقوق ماهانه بازیکن هست که البته توی pes همیشه آخر فصل یه جا کم میشه یعنی حقوق سالانه بازیکنا حساب میشه و یه دفعه از پولتون کم میشه
الان مثلا لیگ انگلیس رو در نظر بگیرید به صورت هفتگی حقوق داده میشه ولی جای دیگه معمولا به صورت ماهانه داده میشه. پس توی pes این فلسفه salary درسته. ولی مثل آدم این حقوق داده نمیشه :31:
......
هر چی که بازی های کامپیوتری جلوتر میره همه دوس دارن که به واقعیت نزدیکتر باشن. الان هم از pes توقع میره که به فوتبال واقعی نزدیک باشه تا کسی که اونو بازی می کنه قشنگ حس کنه داره فوتبالی بازی می کنه که به واقعیت خیلی نزدیکه. منظورم به کل این پستی که دادم بود...

devilboys
21-10-2010, 12:45
کسی نمیدونه چه جوری میشه نسخه اروپایی(فرانسه و آلمانی) به انگلیسی تبدیل کرد؟

neon_91
21-10-2010, 13:08
چطوری میشه تو بازی دریبل زد؟من قبلا با مسی مثل آب خوردن دریبل می زدم ولی تو این نسخه هر وقت این کارو می کنم بازیکن حریف سد راه میشه؟

EngineeR EhsaN
21-10-2010, 14:38
چطوری میشه تو بازی دریبل زد؟من قبلا با مسی مثل آب خوردن دریبل می زدم ولی تو این نسخه هر وقت این کارو می کنم بازیکن حریف سد راه میشه؟

آگه دسته شوكدار داري L1 + R

scavengeboy
21-10-2010, 14:58
دوستان راهی وجود نداره که خودمون جهت دریبل رو انتخاب کنیم یعنی الان میگه انتخاب کن چپ یا راست , میخوام تو بازی به شرایط چپ یا راست برم .

SHAHAB111
21-10-2010, 15:54
آقا دنبال یه ترینر برای bal هستم .لصفا اگه پیدا کردید به ما هم خبر بدید

2lombe
21-10-2010, 16:45
چطوری یشه گزارش گرش را عوض کرد؟

Armin 7
21-10-2010, 16:55
چطوری یشه گزارش گرش را عوض کرد؟

از منو وارد System Setting بشین وبعد Languge Setting . حالا وارد Commentary Language بشین و گزارشگر مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
سپاسگذارم.

2lombe
21-10-2010, 17:02
ببخشید دریپ هایش در xbox 360 چطوری؟؟

popowoody
21-10-2010, 17:07
سیو بازی کجا میره ؟

vahidgame
21-10-2010, 17:13
سیو بازی کجا میره ؟

به این آدرس:

C:\Documents and Settings\....\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save

popowoody
21-10-2010, 17:15
ویندوز 7 چی ؟؟ این ماله اکس پی هست !!

hts1369
21-10-2010, 17:25
ویندوز 7 چی ؟؟ این ماله اکس پی هست !!
فکر کنم تو seven هم ادرسش اینجا باشه My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save

SHAHAB111
21-10-2010, 17:33
آقا دنبال یه ترینر برای bal هستم .لصفا اگه پیدا کردید به ما هم خبر بدید

جون خودتون کمک کنید..........
خودم یه چیزی دیدم bal money trainer اما نتونستم دانلودش کنم .برا دانلودش باید عضو میبودم. یکی کمکم کنه.

ArminxXx
21-10-2010, 18:38
خب سلام اولا از مسعود بابت جوابش متشکرم
دوما دیروز یه پچ برای BAl گذاشتم که بعد از کندو کاو و اینور اونور سوال کردن راه حلشو فهمیدم:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خدمت شما مخصوصا مسعود جون:10::

نحوه استفادش اینجوریه
1- بازی اجرا کنید و بعد به سیو bal برید
2- از بازی با کلید alt+tab خارج شده و برنامه را اجرا کنید
3- دکمه لود را زده( پایین سمت چپ)
4- درجاتتون رو به دلخواه تغییر دهید
5- دکمه save را بزنید( پایین سمت راست)
6- به داخل بازی برگشته و بازی را سیو کنید
7- از بازی لذت ببرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی مراحل صعودی من + مدرک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در نهایت این منم آرمین مقدس :31:

Traceur
21-10-2010, 18:41
سلام اقا کسی از این برنامه افزایش قدرت در BAL استفاده کرده درست هست یا نه؟

sina2013
21-10-2010, 20:10
امروز داشتم bal تو pes11 بازی می کردم ،وقتی بازی شروع شد دیدم بازی داره انجام میشه و منم تو بازی نیستم ولی وقتی بازی می خواست شروع بشه اون قسمتی که هدفم تو بازی رو میگه نشون داد.......>وقتی رفتم تو قسمت ترکیب دبدم منو تو دروازه گذاشته اما هیچ کنترلی نداشتم بعد از چند دقیقه که تیم حریف حمله کرد و پشت محوطه جریمه یه خطا گرفتن مربی جای منو با دفاع وسط عوض کرد و اون جای من تو دروازه رفت ....>کسی می دونه چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.Pooya
21-10-2010, 20:10
سلام
من تو مسترلیگ میام بازیکن بخرم بازیکن قبول میکنه پولش را هم میدم و کم هم میکنه ولی بازیکن نمیاد تو تیم :41: ؟؟

چکار کنم ؟؟ :41:

juve-reza
21-10-2010, 20:20
سلام
من همیشه pes بازی کردم، حالا میخوام FIFA بازی کنم. ولی مثل اینکه توی فیفا همون دکمه ای که پاس میده، بازیکن هم عوض میکنه. درسته؟

Milad4171
21-10-2010, 20:22
فکر نکنم وسط فصل بشه نقل و انتقالات انجام داد. شما اول فصل بازیکن هات رو خریدی. اونهای دیگه هم که پولشو دادی و نیومدن باید وایسی تا نیم فصل که بیان تو تیم.
فکرکننم البته
چون خودمم 3 تا رو خریدم نیومدن هنوز

scavengeboy
21-10-2010, 20:22
دوستان راهی وجود نداره که خودمون جهت دریبل رو انتخاب کنیم یعنی الان میگه انتخاب کن چپ یا راست , میخوام تو بازی به شرایط چپ یا راست برم .

Mr.Pooya
21-10-2010, 20:30
سلام
من همیشه pes بازی کردم، حالا میخوام FIFA بازی کنم. ولی مثل اینکه توی فیفا همون دکمه ای که پاس میده، بازیکن هم عوض میکنه. درسته؟

سلام
سوالتان را باید در تاپیک فیفا می پرسیدید ولی :

تو فیفا های قبلی آره اینطوری بود ولی الان نه با دکمه پاس بازیکن عوض نمیکنه . بطور پیش فرض با شیفت سمت چپ بازیکن عوض میکنه .

لطفاً اگه باز هم سوالی بود در تاپیک فیفا پرسیده شود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

juve-reza
21-10-2010, 20:35
منو تعقیب میکنی؟!!!:31:

masoodbr
21-10-2010, 20:41
سلام
من تو مسترلیگ میام بازیکن بخرم بازیکن قبول میکنه پولش را هم میدم و کم هم میکنه ولی بازیکن نمیاد تو تیم :41: ؟؟

شما شاید تو طول فصل بازیکن میخری که در این صورت باید صبر کنید تا نیم فصل بشه یا پایان فصل بشه یعنی به قول معرف فصل نقل و انتقالات:46:

ارمین جان کلک چکار کردی با خودت پیشرفت المپیکی داشتی:21::27:شاید میخوای تو یادها بمونی کلک :13:پله/مارادونا/زیدان/مسی/و ارمین:13:

Mr.Pooya
21-10-2010, 20:50
فکر نکنم وسط فصل بشه نقل و انتقالات انجام داد. شما اول فصل بازیکن هات رو خریدی. اونهای دیگه هم که پولشو دادی و نیومدن باید وایسی تا نیم فصل که بیان تو تیم.
فکرکننم البته
چون خودمم 3 تا رو خریدم نیومدن هنوز

شما شاید تو طول فصل بازیکن میخری که در این صورت باید صبر کنید تا نیم فصل بشه یا پایان فصل بشه یعنی به قول معرف فصل نقل و انتقالات:46:

آره دقیقاً وسط فصل میخرم. Eto'o را از اینتر خریدم :31:

میگم چرا انقدر خطا میگیرن این داورا ؟؟ میری برای توپ میبینی پنالتی میگیره ؟؟ :31: :27: :27:

@R3Z
21-10-2010, 20:57
سلام
بچه ها من اول بازی تنظیماتو جوری گذاشتم که اسم بازیکنارو نشون نده حالا اگه بخوام برشون گردونم چیکار کنم؟تو screen setting گشتم نبود :(

R O O T
21-10-2010, 21:07
سلام من امروز پچ PesEdit 2011 Patch 0.3 رو گرفتم و نصب کردم ولی وقتی مسترلیگ جدیدی بسازم و میخوام بازی اول رو برم بازی کرش میکنه البته بعضی موقعها وقتی بازی رو اجرا میکنم کرش میکنه مشکل از چیه؟ ممنون

erno69
21-10-2010, 21:58
مشکل از پچ نیست چون من هم از همین پچ استفاده میکنم و مشکلی ندارم...خیلی پچ خوب و کاملیه...:31:

R O O T
21-10-2010, 22:04
مشکل از پچ نیست چون من هم از همین پچ استفاده میکنم و مشکلی ندارم...خیلی پچ خوب و کاملیه...:31:

برا من توی لیگ امریکای جنوبی حدودا 20 تا تیم بدون لوگو و بازیکن به اسم تریش وجود داره :18:بعدش تیمای امریکای جنوبی هست .برا شما هم همینطوریه؟

mtx891
21-10-2010, 22:20
سلام

وقتی خریدی نیم فصل یا اخر فصل زمان نقل انتقالات میاد

Milad4171
21-10-2010, 22:40
یه سوال!!!
چطوره که وقتی میخوایم مستر لیگ بزنیم یه مشت بازیکن درب و داغون بهمون می افته
من توی یه بازی که رم بودم و تیم مقابلم منچستر ؛ منچستر با تمام بازیکن های اصلیش با من بازی کرد و من تقریبا سوسک شدم!!!!:31:

خیلی بده نه؟؟
من دقت نکردم. تنظیمی داره که با بازیکن های اصلی مستر لیگ رو شروع کنی؟
فکر نکنم البته!!

آخه وقتی من با یه سری بازیکن های رده 3 باید تیم رو بچرخونم چرا تیم های دیگه با بازیکن های اصلیشون هستن؟؟:41:

khaniyan
21-10-2010, 22:49
اقا خواهشن اگه کسی سیو یا اپشن داره که همه امکانات ازادکردنی ازادند
و اسامی بازیکنان کلاسیک و تیمها درستند به ما هم بده
حواله هم به جای دیگه نده :46:

Mr.Pooya
21-10-2010, 22:58
یه سوال!!!
من توی یه بازی که رم بودم و تیم مقابلم منچستر ؛ منچستر با تمام بازیکن های اصلیش با من بازی کرد و من تقریبا سوسک شدم!!!!:31:

خیلی بده نه؟؟
فکر نکنم البته!!

آخه وقتی من با یه سری بازیکن های رده 3 باید تیم رو بچرخونم چرا تیم های دیگه با بازیکن های اصلیشون هستن؟؟:41:

سلام ماله من اینطوری نیست هیچ کاری نکردم ولی تو مسترلیگ با تیم اصلی میاد .

مستر لیگ دو حالت داره یکیش عکس بازیکن زده یکیش هم لوگو جام ها شما دوتا را چک کن ببین درست نمیشه .

don-corleone
21-10-2010, 23:31
سلام

لطفا لینک رپید یا مدیا فایر 2 ورژن زیر رو اگر دارید بدید

Tommsen Chantpack v0.2 PES 2011 [Update]

Tommsen Chantpack v0.3 PES 2011 [Update]

malkemid
21-10-2010, 23:37
یه سوال!!!

خیلی بده نه؟؟
فکر نکنم البته!!

همون اول که میخوای لیگ رو شروع کنی ازت می پرسه که می خوای با بازیکنهای واقعی تیم بازی کنی یا با درب و داغونها...شما اشتباه انتخاب کردی:46:

golmohammadi
21-10-2010, 23:40
سلام
امروز دیدم تو منوی بازی پیغام داد اپدیت جدید اومده
این اپدیت چیا اضافه کرده ؟

shahram_10
21-10-2010, 23:45
سلام خسته نباشید

اگه ممکنه بهترین پچ موجود که نقل و انتقالات و اسم تیمها و تعدادشون رو کامل میکنه همراه با لینک آموزش واسم بزارین.

مرسی.

Mr.Pooya
21-10-2010, 23:52
سلام
من به قسمت Extra Content که میرم میخوام چیزهای اصافش رو دانلود کنم ارور میده که GP فضا خالی نداره این بخاطر اینه که اصل نیست ؟؟

ali_disslove
22-10-2010, 00:15
من دسته بازیم از کار افتاده ماله تنظیماته بازیه یا دستم سوخته ؟چه جوری باید تنظیماته بازیو درست کنم که کار کنه ؟از کجا بفهمم نسوخته؟هیچ بازی که با این دسته کار کنه دیگه ندارم

malaki_mall
22-10-2010, 00:21
آقا چرا اینقد گرفتن توپ از حریف سخته؟ اصلا نفر به نفر نمیشه توپ رو قاپید.:2:

خیلی مزخرف شده، تحت کوچکترین فشار مهاجمین به بدترین نحو ممکن به توپ ضربه میزنن.:2:

Mr.Pooya
22-10-2010, 00:25
من دسته بازیم از کار افتاده ماله تنظیماته بازیه یا دستم سوخته ؟چه جوری باید تنظیماته بازیو درست کنم که کار کنه ؟از کجا بفهمم نسوخته؟هیچ بازی که با این دسته کار کنه دیگه ندارم

شما وقتی بری تو Control Panel یک قسمتی هست که عکس گیم زده اسمش هم گیم هست دقیقاً اسمش را نمدونم روی اون دوبار کلیک کن اگه دسته سالم باشه باید اسمش رو تو اون پنجره ببینی و بعدش Propertis را بزن یک پنجره ای باز میشه که میتونی دسته را تست کنی شما دکمه ها را که تکون بدی اونجا هم یک اشاره گر هست تکون میخوره اگه تکون خورد یعنی سالمه .

موفق باشید

erno69
22-10-2010, 01:26
برا من توی لیگ امریکای جنوبی حدودا 20 تا تیم بدون لوگو و بازیکن به اسم تریش وجود داره :18:بعدش تیمای امریکای جنوبی هست .برا شما هم همینطوریه؟
نه دوست عزیز...نسخه ای که شما داری مثل اینکه اساسی ایراد داره :18:

viky1388
22-10-2010, 04:29
نسخه انگلیسی BAL Editor :

---------- Post added at 04:29 AM ---------- Previous post was at 04:24 AM ----------

اقا خواهشن اگه کسی سیو یا اپشن داره که همه امکانات ازادکردنی ازادند
و اسامی بازیکنان کلاسیک و تیمها درستند به ما هم بده
حواله هم به جای دیگه نده :46:

بفرمایید:

rammmy
22-10-2010, 10:34
چطوری میشه دکمه های کیبورد را به دلخواه برای این بازی تنظیم کرد؟؟

yashar_silverboy
22-10-2010, 10:40
سلام به همگی..بچه هاکسی اینجا هست که Command list رو به فارسی معنی کرده باشه و گذاشته باشه تو فروم؟
من دنبال حرکاتشم و به قول معروف دنبال فنهاشم
اگه بذارید ممنون میشم

reza_3722
22-10-2010, 10:51
ببخشید
قدیما تو pes با نگه داشتن L1 میشد یک دو کرد، اما حالا اینطور نیست
چیکار باید کرد واسش؟ میشه تنظیم کرد باز مثل قبل بشه؟

shahab_f
22-10-2010, 11:37
؟ : یه نفر پیدا میشه برای یک بار هم که شده جواب ما رو بده و بگه پچی که لباس ها و نام تیم ها رو درست کنه و با dlc سازگار باشه اومده یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟

-----
---
-

چطوری میشه دکمه های کیبورد را به دلخواه برای این بازی تنظیم کرد؟؟

جایی که بازی رو نصب کردی ، روی فایل settings کلیک کن ، در سربرگ keyboard تنظیمش کن

ببخشید
قدیما تو pes با نگه داشتن L1 میشد یک دو کرد، اما حالا اینطور نیست
چیکار باید کرد واسش؟ میشه تنظیم کرد باز مثل قبل بشه؟
چرا میشه ، یا تنظیمات دسته ات درست نیست ، یا دسته ات دکمه ی L1 اش خراب شده ، چون دقیقا به همون شیوه ی قبلیه

masoodbr
22-10-2010, 11:45
[QUOTE=shahab_f;5541866]؟ : یه نفر پیدا میشه برای یک بار هم که شده جواب ما رو بده و بگه پچی که لباس ها و نام تیم ها رو درست کنه و با dlc سازگار باشه اومده یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟

پچ pes edit 0.3 را از صفحه 410 تاپيك دانلود كن با هر دو dlc 12 ,15 سازگار هست و لباسا رو هم درست ميكنه و امكانات ديگر...

mamaloo_shz
22-10-2010, 12:14
درود
دوستان کمک !
من دریبل نمیتونم بزنم مثل قبل :(
مثلا" دربیل زیدانی و اینها نمشه زد ، 1 پا 2 پا رو خیلی ریز میشه انجام دادف نه مثل قبل
کلا" اگر میشه همه مدل های دربیلش رو بگید
راستی من با دسته بازی میکنم !

reza_3722
22-10-2010, 12:34
چرا میشه ، یا تنظیمات دسته ات درست نیست ، یا دسته ات دکمه ی L1 اش خراب شده ، چون دقیقا به همون شیوه ی قبلیه
پاس رو به جلو رو با L1 هوایی میفرسته اما پاس معولی رو با L1 بک دو نمیکنه!
این دسته که خراب بشو نیست :46:

HESAM_5700
22-10-2010, 14:31
سلام.

یکی یه راهنمایی بزاره برا دریبلاش .... چجوریاس؟؟؟؟؟؟

دسته آنالوگم دارم

Milad4171
22-10-2010, 16:41
مشکل دوستان روی آنالوگ هست. هم اینکه روی کیبورد خیلی سخت میشه دکمه های آنالوگ رو اضافه کرد و به قول دوستمون باید 3 تا دست داشته باشی که بتونی از آنالوگا هم روی کیبورد استفاده کنی و احتملا خیلی دوستان جوی استیک هاشون آنالوگ نداره ارزون ترین جوی استیک آنالوگ دار که من قیمت کردم 12 تومن بود.
حالا اگه کسی بهتر و ارزونترش رو سراغ داره بگه.
البته میدونم جوی استیک 360 از همه بهتره ولی قیمتش هم از همه بهتره!!:31::18:

mamaloo_shz
22-10-2010, 17:17
مشکل دوستان روی آنالوگ هست. هم اینکه روی کیبورد خیلی سخت میشه دکمه های آنالوگ رو اضافه کرد و به قول دوستمون باید 3 تا دست داشته باشی که بتونی از آنالوگا هم روی کیبورد استفاده کنی و احتملا خیلی دوستان جوی استیک هاشون آنالوگ نداره ارزون ترین جوی استیک آنالوگ دار که من قیمت کردم 12 تومن بود.
حالا اگه کسی بهتر و ارزونترش رو سراغ داره بگه.
البته میدونم جوی استیک 360 از همه بهتره ولی قیمتش هم از همه بهتره!!:31::18:
دسته من دکمه آنالوگ هم داره !
من هیچ وقت نفهمیدم مال چی هست !!! :دی
حالا جدی جدی به چه درد میخوره ؟!

neon_91
22-10-2010, 18:16
کلا یکی از اساتید در این بازی آموزش دریبل رو بزارند ممنون میشیم.آیا با دسته بدون آنالوگ نمیشه بازی کرد pes 2011 رو؟

masoodbr
22-10-2010, 18:25
کلا یکی از اساتید در این بازی آموزش دریبل رو بزارند ممنون میشیم.آیا با دسته بدون آنالوگ نمیشه بازی کرد pes 2011 رو؟

میشه خوبم میشه ولی باید دیگه قید دریبلا و تکنیک های فردی بازیکنارو بزنی

Milad4171
22-10-2010, 19:04
حالا جدی جدی به چه درد میخوره ؟!

صد البته!! شما یه نگاه به آموزشی که توی کامند بازی هست نگاه کن. یا توی ترینل بازی . وقتی بازی رو اجرا کردی بگذار بره روی فیلم بازی. واسه من کاملا توضیح میده رو فیلمهاش که چطوری دریپل کنی!!! مثل نسخه ی 2010

mamaloo_shz
22-10-2010, 19:09
صد البته!! شما یه نگاه به آموزشی که توی کامند بازی هست نگاه کن. یا توی ترینل بازی . وقتی بازی رو اجرا کردی بگذار بره روی فیلم بازی. واسه من کاملا توضیح میده رو فیلمهاش که چطوری دریپل کنی!!! مثل نسخه ی 2010
سوال من همینجاست !
دکمه آنالوگ رو که میزنم، 1 چراغی داره روشن میشه، حس میکنم کنترل بازی 1 کم سخت تر میشه ! ( مجبورم پاس ها رو دقیق تر بدم ! شاید هم اشتباه حس میکنم )
کار خاص دیگه ای برای من نمیکنه :(

دسته ام اینه تقریبا" :

mss_195
22-10-2010, 19:09
آقا این وسط یکی جواب ما رو بده: از کجا بفهمم که نسخه pes2011 که دارم اون نسخه کامله است نه اونی که یه هفته زودتر اومده و لطفا بگین از کجا بگیرمش، چون خیلی دنبالش گشتم..

masoodbr
22-10-2010, 19:20
آقا این وسط یکی جواب ما رو بده: از کجا بفهمم که نسخه pes2011 که دارم اون نسخه کامله است نه اونی که یه هفته زودتر اومده و لطفا بگین از کجا بگیرمش، چون خیلی دنبالش گشتم..

سوال سخت نپرس الان دیگه فکر کنم هر جا بازی باشه نسخه کاملش هست:46:

ArminxXx
22-10-2010, 19:27
دریبل زدن که خیلی راحته
میری تو قسمت faint و اونجا هرچی خواستی میزاری
سعی کنید برای هر جهتی یه دریبل فعال کنین اونوقته که به موثر بودنش پی میبرین
راستی کسی برنامه ای میشناسه که بشه باهاش فایل هارو فشرده کرد و آپلوودش کرد منظورم از فشرده کردن مثلا 5 مگ بشه 1 مگ اینا

juve-reza
22-10-2010, 19:57
بفرمایید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

میشه اینا رو تو یه سایتی UP کنین که چیز نباشه؟

HESAM_5700
22-10-2010, 20:38
سلام.

آقا لطفاً یکی جواب ما رو بده.

الان من این بازی که دارم ترکیباش قدیمیه !!!!! (اوزیل و خدیرا تو رئال نیستن و ... )

چی کار کنم؟

لطفاً یکی راهنمایی کنه ! :41:

ali-u
22-10-2010, 20:50
با سلام

یه سوال

چطور می شه ضربه پنالتی زد یا گرفت (منظورم دکمه ها و جهت اس)

با تشکر

mhadishirani
22-10-2010, 20:58
سلام.

الان من این بازی که دارم ترکیباش قدیمیه !!!!! (اوزیل و خدیرا تو رئال نیستن و ... )

چی کار کنم؟

اینو سرچ کن دانلود کن:
pes club super patch 1.1

masoodbr
22-10-2010, 21:11
سلام.

چی کار کنم؟

دوست عزیز شما dlc 12 octobr را از صفحه اول تاپیک دانلود کن وبعد در پوشه img بازی کپی کنید ترکیب و نقل و انتقالات به روز میشه

simorgh_m3
22-10-2010, 23:47
چرا این بازی هر وقت که میاد آپ نیست و باید بعدا پچ بزنی کسی میدونه چرا؟

golmohammadi
23-10-2010, 00:34
من اپدیت اولی را دانبود و نصب کردم براحتی
اما الان اپدیت دومی را دانلود میکنم ولی نصب نمیشه
همون اروری که واسه بقیه میومد
راه حل این مشکل چی بود ؟

viky1388
23-10-2010, 00:56
بفرمایید:

میشه اینا رو تو یه سایتی UP کنین که چیز نباشه؟[/QUOTE]

mehdiporbaba
23-10-2010, 10:45
اقا یک سوال
بخش انلاین این بازی رو نمیشه بازی کرد؟؟
اگه میشه یکی توضیح بده؟؟

masoodbr
23-10-2010, 10:52
دوستان یک تیم جوون و خوب معرفی کنید میخوام مسترلیگ باهاش بازی کنم 22 یا23 سال :46:

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

اقا یک سوال
بخش انلاین این بازی رو نمیشه بازی کرد؟؟
اگه میشه یکی توضیح بده؟؟

دوست عزیز برای انلاین بازی کردن باید بازی اورجینال داشته باشید چیزی حدود 50 تا 60 هزار تومان:46:

mj77
23-10-2010, 12:19
من فایل گزارشگر اسپانیایی با حجم 100 خواستم دانلود کنم تا 98% رفت و پیغام بخاطر اتمام محدودیت زمانی امکان دانلود وجود ندارد! چرا؟

katlots
23-10-2010, 12:59
با دسته پلی استیشن می شه تمام بازیهای کامپیوتر رو انجام داد؟

بی باک بی بال
23-10-2010, 13:24
با دسته پلی استیشن می شه تمام بازیهای کامپیوتر رو انجام داد؟
اره :31::20:

neon_91
23-10-2010, 14:01
میشه خوبم میشه ولی باید دیگه قید دریبلا و تکنیک های فردی بازیکنارو بزنی

یعنی اصلا نمی تونی دریبل بزنی با دسته بدون آنالوگ؟:41:آیا میشه به جاش از دکمه های جایگزین استفاده کرد؟:13:

دریبل زدن که خیلی راحته
میری تو قسمت faint و اونجا هرچی خواستی میزاری
سعی کنید برای هر جهتی یه دریبل فعال کنین اونوقته که به موثر بودنش پی میبرین
راستی کسی برنامه ای میشناسه که بشه باهاش فایل هارو فشرده کرد و آپلوودش کرد منظورم از فشرده کردن مثلا 5 مگ بشه 1 مگ اینا

این قسمت feint کجاست.داخل command list رو میگی؟

ArminxXx
23-10-2010, 14:35
میشه اینا رو تو یه سایتی UP کنین که چیز نباشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]
اینم که چیزه:41:

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

این قسمت feint کجاست.داخل command list رو میگی؟
نبابا تو قسمت تنظیمات تیمه همونجا که میشه استراتژی و ترکیب و.. رو چید:46:

mohamad_reza72
23-10-2010, 14:54
با سلام

یه سوال

چطور می شه ضربه پنالتی زد یا گرفت (منظورم دکمه ها و جهت اس)

با تشکر

راست میگه چطوری میشه؟؟؟
یا مثلا ضربه آزاد یا چیزای دیگه مثله بعضی دریبلها و ......................

hoomi_gta
23-10-2010, 15:34
دوستان من تو گرفتن پنالتی خیلی مشکل دارم، هر کار می کنم دروازبان سر جاش وای میسه. دقیقا وقتی مهاجم شوت میزنه جهت و شوت و با هم میزنم اتفاقی نمیفته، جهت و میگیرم مرتب شوت و فشار میدم باز وایمیسه سر جاش، جهش و شوت و با هم تند تند میزنم بازم هیچی. لطفا راهنمایی کنید.
جایی نیست تو بازی بشه دروازبانی پنالتی و تمرین کرد ؟

mj77
23-10-2010, 15:51
گزارش ایتالیایی بازی هیجانی تره یا اسپانیایی؟
اگه کسی لینکی داره بزاره ممنون میشم؟

masoodbr
23-10-2010, 16:14
دوستان من تو گرفتن پنالتی خیلی مشکل دارم، هر کار می کنم دروازبان سر جاش وای میسه. دقیقا وقتی مهاجم شوت میزنه جهت و شوت و با هم میزنم اتفاقی نمیفته، جهت و میگیرم مرتب شوت و فشار میدم باز وایمیسه سر جاش، جهش و شوت و با هم تند تند میزنم بازم هیچی. لطفا راهنمایی کنید.
جایی نیست تو بازی بشه دروازبانی پنالتی و تمرین کرد ؟

فقط و فقط تمرین دوستان:21: /فکر کنم اگه تیم حریف کامپیوتر باشه تقریبا اگه دقت کرده باشید چیزی حدود 95 درصد پنالتیارو به گوشه پایین سمت چپ میزنه :13:

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

گزارش ایتالیایی بازی هیجانی تره یا اسپانیایی؟
اگه کسی لینکی داره بزاره ممنون میشم؟

خدمت شما دوست عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

hoomi_gta
23-10-2010, 16:17
فقط و فقط تمرین دوستان:21: /فکر کنم اگه تیم حریف کامپیوتر باشه تقریبا اگه دقت کرده باشید چیزی حدود 95 درصد پنالتیارو به گوشه پایین سمت چپ میزنه :13:

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

خدمت شما دوست عزیز

خوب من بحثم چیز دیگه ای ، چجوری گوشه سمت چپ پایین بپرم؟ هر کرا می کنم دروازبان وایمیسه سر جاش!

masoodbr
23-10-2010, 16:54
خوب من بحثم چیز دیگه ای ، چجوری گوشه سمت چپ پایین بپرم؟ هر کرا می کنم دروازبان وایمیسه سر جاش!

اگه در جریان بازی پنالتی گرفته بشه به علت زاویه دوربین باید با فلش بالا به سمت چپ و با فلش پایین سمت راست بپری من اینو بارها ازمایش کردم و مطمئن باش جواب میده/پنالتی زدن که دیگه راحتر از گرفتن اون از حریفه یعنی فکر کنم از تک به تک هم راحتر گل بشه:13::18::18:

popowoody
23-10-2010, 17:39
چطور میشه Extra Contect ها درست Download کنه ؟؟ همیشه تا 100% میره بعد می گه :

The Downloaded File Is Broken

2lombe
23-10-2010, 18:10
سلام!

چگونه میشه گزارش را عوض کرد ولی روی ایکس باکس

masoodbr
23-10-2010, 18:39
چطور میشه Extra Contect ها درست Download کنه ؟؟ همیشه تا 100% میره بعد می گه :

The Downloaded File Is Broken

دوست عزیز به گفته اقا ارمین شما وقتی دارید از داخل بازی دانلود میکنید باید فایل edit را از پو
شه سیو بیرون کنی چون به درد نمیخوره به خاطر همینه که اخطار میده

mj77
23-10-2010, 18:50

خدمت شما دوست عزیز

مرسی ولی اینو چطور دنلود کنم؟

hellbrain666
23-10-2010, 18:54
سلام
چطور میشه اسم بالای بازیکنای حریف رو برداشت؟
تو این نسخه هم مشکل صدا داره باید چه کرد؟

reza_3722
23-10-2010, 20:11
توی master league وقتی پیغام دعوت شدن بازیکنا به تیمهای ملیشون میرسه باید کار خاصی انجام بدیم تا آزادشون کنیم برن؟

masoodbr
23-10-2010, 20:49
توی master league وقتی پیغام دعوت شدن بازیکنا به تیمهای ملیشون میرسه باید کار خاصی انجام بدیم تا آزادشون کنیم برن؟

نه دوست عزیز شما چه بخواهید چه نخواهید اونا به تیم ملیشون میرن و تنها چیزی که بعضی مواقع دامن شمارو میگیره مصدومیت اونهاست:41:

R O O T
23-10-2010, 21:22
مرسی ولی اینو چطور دنلود کنم؟

به جای خط چین f i l e f r o n t رو قرار بدید .

سلام
چطور میشه اسم بالای بازیکنای حریف رو برداشت؟
تو این نسخه هم مشکل صدا داره باید چه کرد؟
__________________نمیشه اسم بازیکن حریف رو برداشت .نه مشکل صدا نداره.مگه واسه شما چجوریه؟

mohammad_87
23-10-2010, 21:28
.نه مشکل صدا نداره.مگه واسه شما چجوریه؟
مثل نسخه 2010 در ویندوز 7 مشکل کم بودن صدای داخل استادیوم هنوز وجود داره که شدیدا روی هیجان بازی تاثیر میذاره.اما تو xp مشکلی نیست.همچنین هنوز لرزش خفیف در ویندوز 7 هست حتی با بهترین سیستم.

hellbrain666
23-10-2010, 21:28
به جای خط چین f i l e f r o n t رو قرار بدید .

نمیشه اسم بازیکن حریف رو برداشت .نه مشکل صدا نداره.مگه واسه شما چجوریه؟

توی ویندوز 7 درست مثل نسخه قبل موقع گل زدن و صحنه های حساس صدای تماشاچی تغییر نمی کنه
البته من PesEdit 2011 Patch 0.3 رو هم نصب کردم با این پچ ها میشه اسم حریف رو برداشت؟

R O O T
23-10-2010, 21:42
مثل نسخه 2010 در ویندوز 7 مشکل کم بودن صدای داخل استادیوم هنوز وجود داره که شدیدا روی هیجان بازی تاثیر میذاره.اما تو xp مشکلی نیست.همچنین هنوز لرزش خفیف در ویندوز 7 هست حتی با بهترین سیستم.

توی ویندوز 7 درست مثل نسخه قبل موقع گل زدن و صحنه های حساس صدای تماشاچی تغییر نمی کنه
البته من PesEdit 2011 Patch 0.3 رو هم نصب کردم با این پچ ها میشه اسم حریف رو برداشت؟

برا مشکل صدا تو تاپیک ادیت پیس 11 رو نگاه کردم چیزی پیدا نکردم .با پچ که نمیشه اسمو برداشت باید منتظر موند تا برنامه ای چیزی بیاد تا بشه اینکارو انجام داد

saeedblack
23-10-2010, 23:29
ببخشید مشکل کم بودن stamina بازی و کم بودنش چجور حل میشه من وقتی به دقیقه 65 بازی میرسم stamina همه تمام میشه و به قرمز میرسه؟

juve-reza
23-10-2010, 23:34
یه بازیکنی بود Diego که توی Juventus بازی میکرد؛ برید اونجایی که میشه ترکیب تیم های ملی رو عوض کرد، با اینکه این بازیکن برزیلیه اما توی لیست بازیکنای برزیلی نیست!!!!!!!!!!!:18::18:

Phonix Live
23-10-2010, 23:36
سلام
الان بهترین پچی که برای 2011 اومده کدومه ؟

masoodbr
23-10-2010, 23:45
ببخشید مشکل کم بودن stamina بازی و کم بودنش چجور حل میشه من وقتی به دقیقه 65 بازی میرسم stamina همه تمام میشه و به قرمز میرسه؟

بستگي به روحيه بازيكن و استفاده شما از بازيكنان داره هر چي روحيه بازيكن بالاتر باشه(قرمز)ديرتر خسته ميشه در ضمن از بازيكنات زياد كار نكش همه كه كريم باقري نميشن:21::27:

juve-reza
23-10-2010, 23:45
میشه بگین Leaders , Level , Trailers توی Game plan چه فرقی با هم دارن؟

masoodbr
23-10-2010, 23:46
سلام

پچ pesedit 0.3 كه لينك مستقيمش در صفحه 410 تاپيك موجود هست:46:

erno69
23-10-2010, 23:49
سلام
بهترین پچ اینه: Pes Edit 0.3

ArminxXx
23-10-2010, 23:59
بدون شرح:18::

Phonix Live
24-10-2010, 00:09

حتما چیلاورته
احتمالا ضربات ایستگاهی و پنالتی اون میزنه

masoodbr
24-10-2010, 00:55

حداقل قضيه اينه كه همه گل زن شدند:13::18:

viky1388
24-10-2010, 05:31
سلام دوستان

اگه ممکنه یکی گزارشگر ژاپنی رو با لینک مستقیم بزاره برا دانلود.مرسی

masoodbr
24-10-2010, 09:10
بچه ها عجب بازیکنی شده این ارشاوین:18:

HESAM_5700
24-10-2010, 09:34
سلام به همه پیس بازان عزیز : دی

اگر ممکنه یه نفر این مستر لیگ رو برا ما توضیح بده :دی اصلاً ازش سر در نمیارم !!!!

ممنون :10:

masoodbr
24-10-2010, 10:06
سلام به همه پیس بازان عزیز : دی

اگر ممکنه یه نفر این مستر لیگ رو برا ما توضیح بده :دی اصلاً ازش سر در نمیارم !!!!

ممنون :10:

کدوم قسمت مستر رو سر در نمیاری؟

Armin 7
24-10-2010, 11:34
سلام دوستان

اگه ممکنه یکی گزارشگر ژاپنی رو با لینک مستقیم بزاره برا دانلود.مرسی

خدمت شما :

با تشکر از مهدی عزیز ( gholi110 )

HESAM_5700
24-10-2010, 13:12
کدوم قسمت مستر رو سر در نمیاری؟

کلاً :دی

یعنی اصلاً نمیدونم چجوریه ؟ باید چیکار کنی؟ اصلاً چی هست ؟ :دی

شنیدم همه مستر بازی میکنن ولی تا حالا بازی نکردم بازی کردم هااا ولی سر در نیاوردم!!!! :20:

+

این stamina هاشون هی تموم میشه زود زود !!

مخصوصاً توی BAL که میزنم هی دقیقه ی 50 تعویضم میکنن ! :41:

یه هکی کرکی کدی ترینری بیلی کلنگی :دی چیزی نیست بزنم که درست بشه؟

+ :دی

این GP ها هست توی اونجای که توپ و اتادیوم و والپیپر های با حال داره... اون GP ها رو چجوری میشه زیاد کرد؟؟؟

ممنون:40::11:

fery joon
24-10-2010, 13:42
یه بازیکنی بود Diego که توی Juventus بازی میکرد؛ برید اونجایی که میشه ترکیب تیم های ملی رو عوض کرد، با اینکه این بازیکن برزیلیه اما توی لیست بازیکنای برزیلی نیست!!!!!!!!!!!:18::18:

منم هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم :41: خیلی از سبک بازیش خوشم میاد

R O O T
24-10-2010, 13:49
کلاً :دی

یعنی اصلاً نمیدونم چجوریه ؟ باید چیکار کنی؟ اصلاً چی هست ؟ :دی

شنیدم همه مستر بازی میکنن ولی تا حالا بازی نکردم بازی کردم هااا ولی سر در نیاوردم!!!! :20:

+

این stamina هاشون هی تموم میشه زود زود !!

مخصوصاً توی BAL که میزنم هی دقیقه ی 50 تعویضم میکنن ! :41:

یه هکی کرکی کدی ترینری بیلی کلنگی :دی چیزی نیست بزنم که درست بشه؟

+ :دی

این GP ها هست توی اونجای که توپ و اتادیوم و والپیپر های با حال داره... اون GP ها رو چجوری میشه زیاد کرد؟؟؟

ممنون:40::11:

مسترلیگ تقریبا مثل مربیگریه با این تفاوت که شما نمیتونید تیمتون رو عوض کنید .در مسترلیگ شما میتونید بازیکن خرید و فروش کنید و سعی کنید که قهرمان جامها بشید و با قهرمان شدن به شما پول میده که میتونید بازیکن بخرید .از تیم جوانان میتونید بازیکن بیارید و با تمرین دادن بهشون اونا رو تبدیل به ستاره کنید:21:

با این برنامه میتونید قدرتتون رو در bal زیاد کنید البته برای اجرا به netframwork 4 احتیاج داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای gp هم تاپیک ادیت پیس 11 رو گشتم قبلا گذاشته بودن ولی پیدا نکردم
:41:
راستی بیا از اپشن فایل من استفاده کن ببین کار میکنه .همچی رو باز کردم

negar13
24-10-2010, 14:36
دسلام دوستان
محض اطلاع می خواستم یه چیزی نشونتون بدم
من به شرکت konami ایمیل زدم در مورد بازی فوتبال pes اونام جوابمو دادن خودتون بخونید و قضاوت کنید
متن نامه من:
i live in iran . in our country pro
evolution soccer is not avaiable to buy and we can not pay game
money by credit card or online banks.
do you(konami) permit us that we download the pro evolution
soccer from the internet with out any pay?
we can not pay konami money for iran situation and we are sorry for this but
we are very intersted to play pro evolution soccer we want you(konami)
to let us play pro evolution soccer or guid us to pay your(konami)
money. (online payment or credit cards is not available in iran)
we wait for your answer
best regards
ما در ایران زندگی می کنیم . در کشور ما به دلیل عدم دسترسی به بانکهای آنلاین و کارت های اعتباری و همچنین شرایط خاص کنونی کشور امکان خرید بازی فوتبال وجود ندارد .با توجه به این شرایط آیا به ما اجازه می دهید بدون پرداخت وجه از نسخه های موجود در اینترنت استفاده کنیم؟
ویا ما را راهنمایی کنید تا بتوانیم هزینه بازی را به شرکت بدهیم.

جواب شرکت konami
Dear Konami Customer,
Thank you for contacting Konami Customer Service.
We are sorry to let you know that there's no official distributor available in your country at this moment.
Once again thank you for your interest in our product and feel free to contact us if further assistance is required.
Regards,
Konami Customer Service

ترجمه جواب شرکت konami
از تماس شما با شرکت konami متشکریم
ما نیموتوانیم این اجازه را به شما بدهیم و متاسفیم که در کشور شما توزیع کننده رسمی وجود ندارد
از اینکه شما علاقه مند به محصول ما هستید سپاسگزاریم .

soranstar
24-10-2010, 14:53
دسلام دوستان
محض اطلاع می خواستم یه چیزی نشونتون بدم
من به شرکت konami ایمیل زدم در مورد بازی فوتبال pes اونام جوابمو دادن خودتون بخونید و قضاوت کنید
متن نامه من:
i live in iran . in our country pro
evolution soccer is not avaiable to buy and we can not pay game
money by credit card or online banks.
do you(konami) permit us that we download the pro evolution
soccer from the internet with out any pay?
we can not pay konami money for iran situation and we are sorry for this but
we are very intersted to play pro evolution soccer we want you(konami)
to let us play pro evolution soccer or guid us to pay your(konami)
money. (online payment or credit cards is not available in iran)
we wait for your answer
best regards
ما در ایران زندگی می کنیم . در کشور ما به دلیل عدم دسترسی به بانکهای آنلاین و کارت های اعتباری و همچنین شرایط خاص کنونی کشور امکان خرید بازی فوتبال وجود ندارد .با توجه به این شرایط آیا به ما اجازه می دهید بدون پرداخت وجه از نسخه های موجود در اینترنت استفاده کنیم؟
ویا ما را راهنمایی کنید تا بتوانیم هزینه بازی را به شرکت بدهیم.

جواب شرکت konami
Dear Konami Customer,
We are sorry to let you know that there's no official distributor available in your country at this moment.
Once again thank you for your interest in our product and feel free to contact us if further assistance is required.
Regards,
Konami Customer Service

ترجمه جواب شرکت konami
ما نیموتوانیم این اجازه را به شما بدهیم و متاسفیم که در کشور شما توزیع کننده رسمی وجود ندارد

خوب ميكفتي جشم ماهم حتما استفاده نميكنيم .

pentoriko
24-10-2010, 16:26
دسلام دوستان

جواب شرکت konami
Dear Konami Customer,
Regards,
Konami Customer Service

ترجمه جواب شرکت konami

البته این ترجمه ای که ایشون کرد اشتباه هستش.چون اصلا توی متن نیومده ما نمیتوانیم این اجازه رو به شما بدهیم! فقط گفته متاسفیم که نماینده نداریم تو کشورتون همین!

popowoody
24-10-2010, 16:37
1 - چجوری میشه توی پنالتی ها دروازبان بپره اخه هر کاری می کنم نمی شه !
2 - چطور میشه Gp ها رو زیاد کرد ؟

R O O T
24-10-2010, 16:58

برای پریدن همزمان جهت و شوت رو بزنید .برای زیاد کردن gp هم اپشن فایلیو که تو چند پست بالاتر گداشتم رو بگیر ببین کار میکنه ؟

2lombe
24-10-2010, 17:09
دوستان دوباره می گم چطوری میشه گزارشگر عوض کرد البته روی XBOX 360

popowoody
24-10-2010, 17:11
ریختم جای سیو ها سیو هام پرید !!

juve-reza
24-10-2010, 17:33

کسی در مورد اینا چیزی میدونه؟

ali_disslove
24-10-2010, 17:50
1-گزارشگر فارسی کسی نداره؟

2-این cf . wf .gk ss و غیره که جلو بازیکنا نوشته رو کسی میدونه یعنی چه ؟همین طور هر کدومه یه رنگی کرده قرمز نارنجی زرد آبی اینا یعنی چه ؟

3- خریدن scout و پزشک گرونتر واسه تیم واقعا با ارزوناش فرقی هم دارند ؟؟

masoodbr
24-10-2010, 18:13

2-این cf . wf .gk ss و غیره که جلو بازیکنا نوشته رو کسی میدونه یعنی چه ؟همین طور هر کدومه یه رنگی کرده قرمز نارنجی زرد آبی اینا یعنی چه ؟

gk دروازبان /ss مهاجم مكمل /cf مهاجم نوك:18:
خريد scout گرون تر به شما كمك ميكنه كه نقل و انتقالات بهتري داشته باشيد كه در اين نسخه صدق نميكنه چون نقل و انتقالات به شدت اسون شدند اما دكتر گرون تر كمك ميكنه بازيكنان كمتر مصدوم بشن و اگر مصدوم شدند زودتر بهبود پيدا كنند

seday baron
24-10-2010, 18:13
دوستان من پچ 3 با هزار بدبختی دانلود کردم بعدش هم نصب کردم ولی هیج اتفاقی نیوفتاد مشکل از کجاست ؟

R O O T
24-10-2010, 18:14

نه هنوز نیومده

اون ها پست بازیکن رو نشون میده قرمز یعنی خط حمله سبز یعنی خط میانی ابی یعنی دفاع

بله هر چی گرونتر بهتر مثلا اگه دکتر با حقوق زیاد بگیری بازیکنی که مصدوم بشه زودتر خوب میشه یا اگه اسکات بهتر بگیری میتونی خرید بهتری انجام بدی

masoodbr
24-10-2010, 18:21
کسی در مورد اینا چیزی میدونه؟

اينا مربوط به كار گروهي تيمتون ميشن كه با توجه به شرايط مسابقه انجام ميگيرند/در قسمت leading چيزي كه تعيين ميكنيد در مسابقه انجام ميشه و در حال اجرا شدن است /در قسمت level شما جيزي كه تعيين ميكنيد مكمل قسمت بالا هست و كار قسمت بالا را كامل ميكنه/ودر قسمتtrailing شما استراتژي قرارميدهيد كه در شرايط هاي مختلف بازي ازش استفاده كنيد مثلا اگر در بازي تيم شما برنده هست و شما ميل به حمله داريد تيم شما اتوماتيك به دفاع بپردازد به شرطي كه حالت دفاعي را فعال كرده باشيد
اميدوارم مفيد باشه ببخشيد طولاني شد

Big-Boss
24-10-2010, 18:23
دوستان دوباره می گم چطوری میشه گزارشگر عوض کرد البته روی XBOX 360

من البته PES2011 رو بازی نکردم ولی احتمالا مثل فیفا علاوه بر هر ریجن هر چند کشور یه توزیع داشته باشند با چند گزارش.
(چون فایل های صدای بازی حجیم هستند بالاخره و نمیشه همش رو روی یک دیسک گذاشت.)
اگه pc بود که میشد اضافه کرد ولی واسه کنسول فکر کنم باید نسخه توزیع شده تو اون کشور رو تهیه کنی (یا تو ایران نسخه ای که از روش کپی کردن!!)

masoodbr
24-10-2010, 18:27
دوستان من پچ 3 با هزار بدبختی دانلود کردم بعدش هم نصب کردم ولی هیج اتفاقی نیوفتاد مشکل از کجاست ؟

قسمت اخر پچ را هم نصب كرديد
(fix)را ميگم؟

juve-reza
24-10-2010, 18:29
اينا مربوط به كار گروهي تيمتون ميشن كه با توجه به شرايط مسابقه انجام ميگيرند/در قسمت leading چيزي كه تعيين ميكنيد در مسابقه انجام ميشه و در حال اجرا شدن است /در قسمت level شما جيزي كه تعيين ميكنيد مكمل قسمت بالا هست و كار قسمت بالا را كامل ميكنه/ودر قسمتtrailing شما استراتژي قرارميدهيد كه در شرايط هاي مختلف بازي ازش استفاده كنيد مثلا اگر در بازي تيم شما برنده هست و شما ميل به حمله داريد تيم شما اتوماتيك به دفاع بپردازد به شرطي كه حالت دفاعي را فعال كرده باشيد

طولانی چرا؟ ما دوست داریم اطلاعات کاملتری داشته باشیم:46:
خودش بهترین استراتژی رو تعیین نمیکنه؟ باید خودمون دستی تنظیم کنیم؟

masoodbr
24-10-2010, 18:33

اين gp تو كدوم قسمت بازي هستند؟ ميشه بيشتر توضيح بديد منظورتان چي هست؟:13:

masoodbr
24-10-2010, 18:40
طولانی چرا؟ ما دوست داریم اطلاعات کاملتری داشته باشیم:46:
خودش بهترین استراتژی رو تعیین نمیکنه؟ باید خودمون دستی تنظیم کنیم؟

اونا تنظيمات پيش فرض هستند يعني چيزي كه تيمها در دنيا واقعي ازشون استفاده ميكنند

shahab_f
24-10-2010, 18:45

فکر نکنم معنیش اینایی که شما گفتی باشه .
از روی معنای خود کلمه ها میشه متوجه شد ، leading یعنی وقتی شما توی بازی جلو هستی (نتیجه به نفع شماست) ، level یعنی مساوی و trailing یعنی وقتی عقب هستی . توی فارسی ما میگیم جلو ، مساوی ، عقب . توی زبان انگلیسی میشه leading ، level ، trailing . اگه دقت کنی گزارشگر هم از این کلمات استفاده میکنه . حالا کاربرد اون منو چیه ؟ شما استراتژی های مختلف رو برای دقایق مختلف بازی از 0 تا 120 برای شرایط مختلف نتیجه تنظیم میکنی تا به صورت اتومات اجرا بشه . مثلا اگه بازی رو عقب باشی و دقیقه ی 75 باشه ، استراتژی ای که توی قسمت trailing برای دقیقه ی 75 تنظیم شده به کار گرفته میشه . به صورت دستی هم که مثل سالهای گذشته میتونین 4 تا تنظیم کنین و توی بازی با گرفتن دکمه ی select و زدن یکی از 4 تا دکمه ی x, y ,a ,b فعالش کنین.

davidjoker
24-10-2010, 18:48
لطفا یه اپشن فایل خوب بزارید

juve-reza
24-10-2010, 19:02
به صورت دستی هم که مثل سالهای گذشته میتونین 4 تا تنظیم کنین و توی بازی با گرفتن دکمه ی select و زدن یکی از 4 تا دکمه ی x, y ,a ,b فعالش کنین.

یعنی خودش حالت Auto نداره؟

negar13
24-10-2010, 19:04
البته این ترجمه ای که ایشون کرد اشتباه هستش.چون اصلا توی متن نیومده ما نمیتوانیم این اجازه رو به شما بدهیم! فقط گفته متاسفیم که نماینده نداریم تو کشورتون همین!

ببخشید پس این وسط جمله We are sorry to let you چیکاره است ها؟

masoodbr
24-10-2010, 19:11
فکر نکنم معنیش اینایی که شما گفتی باشه .
از روی معنای خود کلمه ها میشه متوجه شد ، leading یعنی وقتی شما توی بازی جلو هستی (نتیجه به نفع شماست) ، level یعنی مساوی و trailing یعنی وقتی عقب هستی . توی فارسی ما میگیم جلو ، مساوی ، عقب . توی زبان انگلیسی میشه leading ، level ، trailing . اگه دقت کنی گزارشگر هم از این کلمات استفاده میکنه . حالا کاربرد اون منو چیه ؟ شما استراتژی های مختلف رو برای دقایق مختلف بازی از 0 تا 120 برای شرایط مختلف نتیجه تنظیم میکنی تا به صورت اتومات اجرا بشه . مثلا اگه بازی رو عقب باشی و دقیقه ی 75 باشه ، استراتژی ای که توی قسمت trailing برای دقیقه ی 75 تنظیم شده به کار گرفته میشه . به صورت دستی هم که مثل سالهای گذشته میتونین 4 تا تنظیم کنین و توی بازی با گرفتن دکمه ی select و زدن یکی از 4 تا دکمه ی x, y ,a ,b فعالش کنین.

ممنون دوست عزيز استفاده كردم /ولي فكر كنم اينا ديگه اتوماتيك در بازي اجرا ميشن ؟يا بايد دستي فعالشون كرد؟

Behsood
24-10-2010, 19:12
سلام
کسی Money Master League رو امتحان کرده؟
همونی که واسه ادیت پول تو بخش ML هست ...
واسه من ارور دات نت فریم ورک میده!!
واسه کسی اجرا شد؟ جواب داد؟

masoodbr
24-10-2010, 19:14
ببخشید پس این وسط جمله We are sorry to let you چیکاره است ها؟

بيخيال دوست عزيز اينجا اخر دنياست:41:

seday baron
24-10-2010, 19:14
قسمت اخر پچ را هم نصب كرديد
(fix)را ميگم؟

از حالت فشرده که خارج کردم این دو فایل داشت یکی Readme بود یکی هم همون fix من fix نصب کردم ولی اتفاقی نیوفتاد

masoodbr
24-10-2010, 19:23
از حالت فشرده که خارج کردم این دو فایل داشت یکی Readme بود یکی هم همون fix من fix نصب کردم ولی اتفاقی نیوفتاد

كلا چند مگه براي شما؟

R O O T
24-10-2010, 19:24

برای شما چند مگابایت بود؟ باید یه فایل دیگه به اسم installer یا چیز دیگه ای باشه . اون fix رو برا منم داشت با یه فایل دیگه که اسمش installer هست .فکر کنم فایلی که دان کردی ناقصه

shahab_f
24-10-2010, 20:12
ممنون دوست عزيز استفاده كردم /ولي فكر كنم اينا ديگه اتوماتيك در بازي اجرا ميشن ؟يا بايد دستي فعالشون كرد؟
آره دیگه ، طبق اونی که توی gameplan شما چیدی یا خودش از قبل چیده شده در همون دقیقه اتوماتیک اجرا میشه . مثلا all out attack باشه ، همه میریزن جلو !

malkemid
24-10-2010, 20:29
تو قسمت گیم پلن...بعد از اینکه گزینه manual setting رو می زنی یه چیزی میاد می پرسه می خوای one touch setting فعال بشه یا نه...این چیه؟

parsgiga_3
24-10-2010, 21:04
سلام
کسی Money Master League رو امتحان کرده؟
همونی که واسه ادیت پول تو بخش ML هست ...
واسه من ارور دات نت فریم ورک میده!!
واسه کسی اجرا شد؟ جواب داد؟
آره من اجرا کردم سالمه.
برای اجرا باید net frame work 4 رو نصب کنی

aram24
24-10-2010, 21:54
سلام دوستان
چطور میشه gp رو افزایش داد منظور همون امتیاز بازی بدون انجام بازی هست :46:
میخوام بازیکن های قدیمی و بقیه امکانات رو فعال کنم .....

سعید6
24-10-2010, 22:25
تو مستر لیگ با ریال رونالدو بالای مسی شد اونم با چه اختلاف امتیازی

سعید6
24-10-2010, 22:34
[QUOTE=سعید6;5550589]تو مستر لیگ با ریال رونالدو بالای مسی شد اونم با چه اختلاف امتیازی

ArminxXx
24-10-2010, 23:07
تو مستر لیگ با ریال رونالدو بالای مسی شد اونم با چه اختلاف امتیازی

گفتم چی شده کجای کاری آمو مال من یبار مسی با اختلاف 317 با نفر دوم که ویا بود اول شد تازه رونالدورو به حساب نیاورده بودن:21::27:

seday baron
24-10-2010, 23:08
برای شما چند مگابایت بود؟ باید یه فایل دیگه به اسم installer یا چیز دیگه ای باشه . اون fix رو برا منم داشت با یه فایل دیگه که اسمش installer هست .فکر کنم فایلی که دان کردی ناقصه

كلا چند مگه براي شما؟

اوکی اشتباه از من بود اون فایل دیگرو ندیده بودم مشکل حل شد از شما هم تشکر مکنم.
حالا این پچ خویه یا پچ بهتری هم اومده ؟

masoodbr
24-10-2010, 23:22
اوکی اشتباه از من بود اون فایل دیگرو ندیده بودم مشکل حل شد از شما هم تشکر مکنم.
حالا این پچ خویه یا پچ بهتری هم اومده ؟

نه دوست عزيز بهترين پچ فعلا همينه

viky1388
25-10-2010, 01:58
فیس داور: Colina

Behsood
25-10-2010, 02:10
آره من اجرا کردم سالمه.
برای اجرا باید net frame work 4 رو نصب کنی
سلام
نصب کردم.
منتها ارور Runtime میده نمیدونم چرا!

viky1388
25-10-2010, 02:15
18 تا فیس دیگه از داوران

Real referee faces instead of fantasy KONAMI ones
Copy to "kitserver/pesedit/img/dt0d.img"

Behsood
25-10-2010, 03:27

عجب توپ توپی! :دئ
کیسه آرده گویا!

amir_p30world
25-10-2010, 08:37
سلام
آقا LODmixer برای pes2011 اومده؟؟؟اگه اومده بی زحمت لینکشو بزارین.

mj77
25-10-2010, 09:50
کسی از گزارش ژاپنی استفاده میکنه؟ چطوره؟ از کجا دانلود کردید؟

neon_91
25-10-2010, 10:12
آیا پچی عرضه شده است که رسمی(official) باشد؟

Armin 7
25-10-2010, 11:28
کسی از گزارش ژاپنی استفاده میکنه؟ چطوره؟ از کجا دانلود کردید؟

این لینکش :

فکر کنم مثل 2010 باشه.
تو سریه قبلی که به نسبت خوب بود.
آدم رو به یاد پلی استیشن 1 میندازه . :20:
سپاسگذارم.

سعید6
25-10-2010, 12:13
گفتم چی شده کجای کاری آمو مال من یبار مسی با اختلاف 317 با نفر دوم که ویا بود اول شد تازه رونالدورو به حساب نیاورده بودن:21::27:

درسته ولی مسی که تو 2011 همه جا اول بود شده دوم با نصف امتیاز :5:

aram24
25-10-2010, 14:20
دوستان كسي نميدونه چطور ميشه بدون بازي كردن gp رو افزايش داد

Spaniuly
25-10-2010, 14:42
دوستان كسي نميدونه چطور ميشه بدون بازي كردن gp رو افزايش داد
با ترینری آنلاکری چیزی توی پست دوم تاپیک ضمیمه کردم از اونجا دانلود کن

mj77
25-10-2010, 15:48
این لینکش :

فکر کنم مثل 2010 باشه.
تو سریه قبلی که به نسبت خوب بود.
آدم رو به یاد پلی استیشن 1 میندازه . :20:
سپاسگذارم.
هر لینک 305 مگه!
چرا گزارش اسپانیایی 100 مگه پس؟
فقط گزارش بازی میخوام؟

malkemid
25-10-2010, 16:48
هر لینک 305 مگه!
چرا گزارش اسپانیایی 100 مگه پس؟
فقط گزارش بازی میخوام؟

گزارشگر 100 مگی؟!! درست کار می کرد؟تو 2010 که اسپانیایی حدود 300 مگ بود.تو 2010 ژاپنی حدود 1 گیگ بود...الانم همینه تقریبا...کلا انگار ژاپنی پر حرف تره!!:31:

amir_p30world
25-10-2010, 17:30
سلام

آقا LODmixer برای pes2011 اومده؟؟؟اگه اومده بی زحمت لینکشو بزارین.

viky1388
25-10-2010, 17:41
سلام اینم کزارشگر ژاپنی با لینک مستقیم:

پارت 1 :

پارت 2 :

پارت 3 :

پارت 4 :

mj77
25-10-2010, 17:44
دوستان این ورژن جدید پچ pesedit هست؟
لطف کنید لینک مستقیمشو بزارین؟

mj77
25-10-2010, 17:55
کسی لینک دانلود با mediafire میزاره؟

katlots
25-10-2010, 18:44
کسی می تونه توپ های قشنگ بزاره تازه بگه کجا بریزم من نمی خوام از کیت سرور استفاده کنم

masoodbr
25-10-2010, 19:52

البته فکر کنم این همون نسخه 0.3 باشه با کمی تغییرات به زبان ایتالیایی

romantic
25-10-2010, 23:10
کسی میدونه میشه تو این بازی سرعت عوض شدن cursor رو تغییر داد یا نه؟ دارم از دست این ساکر دیوونه میشم. ساکرهای قبلی حداکثر دو روز طول میکشید تا بهش عادت کنم اما این داره دیوونم میکنه وقتی میرم سمت یه بازیکن که توپشو بگیرم اونم پاس میده و میبینم که دفاعهام همه تو اوتن چون cursor زود عوض شده و همون جهت بازیکن قبلی رو دفاع اثر کرده 

خلاصه بدجور دیوونم کرده :19: semi assisted هم که میذاری باید موقع دفاع همش خودت عوض کنی
راستی این چرا top playerـش اینجوریه؟ هر بازیکن شَل و کور حریف توپ و میگیره و با هزار جور قر و فر از بهترین دفاعهای من رد میشه اما من با مسی یا ویا از یک نفر هم نمیتونم تنه به تنه رد کنم. درسته باعث میشه تکروی کم بشه اما اینجوریشم خوب نیست. انگار بازیکنات لاستیکشون پنچره و تا بیان سرعت بگیرن همه دفاعها رسیدن. 
تا حالا این ساکر رو دو بار uninstall کردم و دوباره پشیمون شدم. این کونامی به نظرم داره پسرفت میکنه. اون از 2010 که همه دفاعها گیج میزدن و گل اتفاقی زیاد توش بود اینم از این با این شکل حرکت مزخرف بازیکناش و اسوپهاشون و هزار تا چیز مزخرف دیگه. 2009 از اینا خیلی بهتر بود مخصوصا تو حرکت پا به توپ بازیکنها یا سرعتشون موقع حمله و حرکات ترکیبی مثل یک-دو
خیلی پرحرفی کردم ببخشید ولی اگر بتونید یه راه حل واسه این مشکل cursor بهم بگید خیلی از مشکلاتم حل میشه، ممنون

pedram_sad
25-10-2010, 23:22
دوستان من windows عوض کردم الان
بازی باید دوباره نصب بشه
Dvd هم دستم نیست

تو pes 2010 یک فایلی بود برای همین مواقع که فایل Exe بازی رو انتخاب میکردی بین شماره سریال ها یکی رو انتخاب میکیردی بعد apply میکرد
از اونها نداره این نسخه ؟

Layken
26-10-2010, 00:07
اره پدرام جان تو پوشه بازی 2010 بود...ولی تو این نیست مثل این که....
همش دارم دنبال همچین موردی میگردم....یه جورایی پوشه زیاد داره ...
راستی

viky1388
26-10-2010, 08:00
سلام به دوستان

میخاستم بگم اگه تا حالا قصد دانلود کردن گزارشگر ژاپنی رو داشتین از من میشنوین کلا بیخیالش بشین

به نظر من اونی که ایران نصف شب میزاره گزارشگری بکنه بهتر از این ژاپنیه هست البته اینم بگم که گزارشگر ژاپنی تو بازی 2 تا انالیزور همراشه

mj77
26-10-2010, 08:02
دوستانی که از پچ pesedit استفاده می کنند قسمت other league لیگ دست دوم درست شده؟

mj77
26-10-2010, 09:49
faceRelink واسه pes 2011 اومده؟

hoalboo
26-10-2010, 10:08
تو قسمت گیم پلن...بعد از اینکه گزینه manual setting رو می زنی یه چیزی میاد می پرسه می خوای one touch setting فعال بشه یا نه...این چیه؟

اگه NO رو بزني ديگه اون سوال رو نمي پرسه و هميشه رو manual setting هست. اگه YES بزني هر دفعه ازت مي پرسه.

amirakhavan
26-10-2010, 12:22
ببخشید من یه سوال دارم ...
من بازی رو گرفتم و اومدم روی سیستمم نصب کنه ارور داد!
ارورش مربوط به Windows Installer بود!
ویندوز من «7» «64 بیتی» هستش. آیا مشکل از نوع ویندوزه؟

romantic
26-10-2010, 16:25
دوستانی که از پچ pesedit استفاده می کنند قسمت other league لیگ دست دوم درست شده؟
PES League رو میکنه بوندسلیگا Other League رو میکنه بوندسلیگا دو. البته فکر نمیکنم تیمها رو عوض کنه
من که هم اسم و هم آیکونش رو کردم PES League. یه سری تیم مزخرف توشه

atseh
26-10-2010, 18:16
ببخشید من یه سوال دارم ...
من بازی رو گرفتم و اومدم روی سیستمم نصب کنه ارور داد!
ارورش مربوط به Windows Installer بود!
ویندوز من «7» «64 بیتی» هستش. آیا مشکل از نوع ویندوزه؟

برو داخل سي دي 2 (البته واسه من اينه) يه پوشه‌اي هست بنام DRIVER برو داخلش چندتا فايل براي نصب هست:

1- 10-1_vista32_win7_32_dd_ccc_wdm_enu

2- 10-3_vista64_win7_64_dd_ccc_wdm_enu

3- 258.96_desktop_win7_winvista_32bit_english_whql

4- DSInstaller

5- dxwebsetup

6- oalinst

7- PhysX_9.09.0121_SystemSoftware

8- vcredist_x86_sp1_atl_4053

اگه گرافيكت ATI هستش از 2تا اول استفاده كن و اگه GeForce از 3و4 استفاده كن و اگه جواب نداد بقيه گزينه ها رو هم نصب كن.:3:

katlots
26-10-2010, 18:30
کسی می تونه توپ های قشنگ بزاره تازه بگه کجا بریزم من نمی خوام از کیت سرور استفاده کنم

کسی نمی خواد جواب بده؟:19:

shepesh
26-10-2010, 18:40
سلام دوستان من!!!!!!
والپیپر های بازی رو کسی داره؟؟؟اصلاً به جزء اون 4تا والپیپرهای دیگه ای هم هست؟؟؟؟؟
اگه هست از کجا بیارم یا اگه دارید لینک میدین؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

راستی یه سوال دیگه؟؟؟؟؟
آیا شما هم با توپ مشکل دارید؟؟؟؟
چرا توپ اصلاً واینمیسته؟؟؟چرا سرعت توپ انقدر لالا هست؟؟؟؟
نمیشه درستش کرد!!!!!!؟؟؟

malkemid
27-10-2010, 00:14
بچه ها من پچ 0.3 سایت pesedit رو به همراه fix اش نصب کردم...ولی پرچم تیمها درست نشد...بقیه چیزا درسته...چیکارش کنم؟

Milad4171
27-10-2010, 00:54
کلا اینا با مسی قرارداد دارن انگار.
من فقط با یک تیم میتونم جلوی حمله های مسی رو بگیرم. اونم با رئال مادرید هست که ازش بدم میاد!!!
خندم میگیره
مسی با اون هیکل ریزه میزه اش تنه میزنه طرف رو پرت میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!
:18:

Armin 7
27-10-2010, 01:37
بچه ها من پچ 0.3 سایت pesedit رو به همراه fix اش نصب کردم...ولی پرچم تیمها درست نشد...بقیه چیزا درسته...چیکارش کنم؟

ایا شما کیت سرورتون رو Attach کردین ؟
بهترین کار اینه که شما یه بکاپ از سیوتون بگیرین.
سپس بازی رو با هر پچی که نصبیدین Uninstall کنین و پوشه سیوتون رو هم پاک کنین.
و بازی رو دوباره نصب کنین و پچ رو بنصبین.
و دوباره سیوتون رو به بازی اضافه کنین. (البته به غیر از EDIT و OPTION) .
با این کار به احتمال 99.9 درصد مشکل حل میشه.
سپاسگذارم.

malkemid
27-10-2010, 03:35
ایا شما کیت سرورتون رو Attach کردین ؟
بهترین کار اینه که شما یه بکاپ از سیوتون بگیرین.
سپس بازی رو با هر پچی که نصبیدین Uninstall کنین و پوشه سیوتون رو هم پاک کنین.
و بازی رو دوباره نصب کنین و پچ رو بنصبین.
و دوباره سیوتون رو به بازی اضافه کنین. (البته به غیر از EDIT و OPTION) .
با این کار به احتمال 99.9 درصد مشکل حل میشه.
سپاسگذارم.

چند بار امتحان کردم

اتچ شده هست...یعنی اتوماتیک اتچ می کنه...من برای امتحان دتچ کردم دوباره اتچ ولی بازم نشد...

همه چی درسته...نقل و انتقالات...اسم تیمها...شماره بازیکنها...فقط پرچم تیمها درست نیست

ma-bah
27-10-2010, 06:37
سلام به همه دوستان . من گیچ شدم دنبال آخرین پجی هستم که نقل و انتقالات و لباس ها رو درست می کنه هستم ممنون می شم لینکش رو برام بزارید .

vahidgame
27-10-2010, 11:59
این شوت های بازی خیلی غیر طبیعیه!
من 90 درصد گل هایی که زدم دقیقا به گوشه دروازه میره!
با بازیکنایی مثل جرارد و زلاتان که دیگه هر چی شوت می زنم به این صورت میشه. این اصلا با واقعیت جور در نمیاد
در ضمن دوستانی که می گفتن شوت زدن سخته باید بگم که اصلا به این صورت نیست. اتفاقا راحتر هم شده و میشه حتی از فاصله های خیلی دور گل زد. من خودم اولش با اون دوربین جدید بازی یکمی مشکل داشتم و به خاطر همین شوت زدن سخت بود چون زاویه دوربین یه جوری بود که نمی شد دقیق فهمید که شوت به کدوم سمت میره. ولی از موقعی که اون برنامه که دوربین PES 2010 میاره رو دانلود کردم دیگه راحت می تونم شوت بزنم اونم چه شوت هایی! :31:
ولی نمی دونم چرا این توپ اصرار داره که دقیقا به گوشه دروازه بره. انگار بهشون آهنربا وصل کردن :38:

chealsea_cfc
27-10-2010, 12:58
اه اه حالمو به هم زد این pes2011 اینقدر که مثل ربات میمونن بازیکنا و کلنگ بازی در میارن از خودشون .:2:
از pes6 این مشکل رو داره اولا هوش مصنوعیش که هنوز پایین و دوم این که بازیکن داره میبینه توپ داره میاد طرفش یک دفعه جا خالی میکنه . شوت ها غیر طبیعیه و کلی مشکل دیگه که اعصاب مون رو خورد کرده . کلن اگه نتونه مثل این نسخه ی جدید Fifa بزنه دیگه فروش نداره هر چی بازی میکنم میبینم هوش مصنوعی بازی خیلی پایینه و اصلن طبیعی نیست . الان فهمیدم چرا هیچ تیمی لایسنس نمیکنه این pes رو غیر از منچستر هیچ تیمی از لیگ انگلستان لایسنس نکرده . تعداد لیگاش کمه و کلی مشکل داره امیدوارم ورژن بعدی رو خوب بزنه و مثل fifa بتونه تغییرات ایجاد کنه تو بازی .

romantic
27-10-2010, 15:30
من فقط با یک تیم میتونم جلوی حمله های مسی رو بگیرم. اونم با رئال مادرید هست که ازش بدم میاد!!!
خندم میگیره
خودت تا حالا با مسی بازی کردی؟ من که تا توپ بهش میدم یه مدافع آشغال مثلا از ریسینگ سانتاندر که 5 متر هم ازش عقب تره میاد میرسه بهش و همچین تنه ای بهش میزنه که مسی تا 10 ثانیه گیج میخوره تو زمین. 

منم نمیتونم جلوی مهاجمهای حریف رو بگیرم مخصوصا وقتی از عمق میان. پاس عمقی که میدن میبینی مدافعت درست تو مسیر توپه بعد یهو جاخالی میده و مهاجم میرسه و منم و واسه اینکه توپش رو بگیرم باید یه لشگر دفاع بندازم دنبالش که باعث میشه کلا تیم به هم بریزه
به نظرم اومدن که مثلا سخت کنن بازی رو همه چی رو غیر طبیعی کردن. انگار کامپیوتر دقیقا میدونه میخوای چیکار کنی هر جا پاس بدی 3-4 نفر اونجا میریزن سرت.
شاید باورتون نشه که من تو مستر لیگ تا حالا 7 تا پنالتی گیرم اومده و همه رو هم به شکلهای مختلف زدم و همه رو هم دروازه بان تشخیص داده و گرفته. یه بار پنالتی رو گوشه و بالا زدم که ون درسار با دست مخالف توپو کشید بیرون :18:
تنها نکته مثبت این ساکر اینه که از همه جای زمین راحت میشه ضربه آزاد زد

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

یه سوال دارم. من تا حالا تمرینش رو انجام ندادم و این commandهاشو امتحان نکردم. آیا دکمه دیگه ای به جز ضربدر برای گرفتن توپ هست؟ آخه کامپیوتر خیلی تمیز و راحت توپ رو میگیره اما من که ضربدر رو میزنم فوقش توپ پرت میشه یه طرف که بازم باید برم دنبالش. مخصوصا با این تغییر cursor مزخرف بازی که یهو بازیکن نزدیک توپ رو cursor رو از روش بر میداره

maasen
27-10-2010, 16:17
یه سوال من هر کاری کردم نتونستم منوال استراتژی رو فعال کنم منظورم همون آفساید تراپ و.. ایناست که قبلا دستی اعمال میکردیم .توی 2011 هر چی L2 ,دکمه های ضربدر و.. میزنم چیزی گوشه تصویر نشون نمیده؟؟؟ اگه ممکنه کمک کنید!!
در ضمن کسی آموزشی چیزی در مورد Feint ها نداره!!؟؟

malkemid
27-10-2010, 16:20
یه سوال من هر کاری کردم نتونستم منوال استراتژی رو فعال کنم منظورم همون آفساید تراپ و.. ایناست که قبلا دستی اعمال میکردیم .توی 2011 هر چی L2 ,دکمه های ضربدر و.. میزنم چیزی گوشه تصویر نشون نمیده؟؟؟ اگه ممکنه کمک کنید!!
در ضمن کسی آموزشی چیزی در مورد Feint ها نداره!!؟؟

بجای lL2 باید دکمه select رو بزنی...

در مورد feint هم تو یوتوب آموزش تصویریش هست.

SA3EDLORD
27-10-2010, 18:00
بابا من اخرشم نتونستم این بازی رو مثه بچه ادم بازی کنم:13:
من pes2010 رو رو تنظیمات خوبی بازی میکردم ولی اینو من همه ی تنظمات رو اوردم پایین.......قبلا که میرفتم تو منو مشکلی نداشت و روون اجرا بود ولی تا بازی شروع میشه یهو تیک تیک میزنه....اعصابم خورد شد....:2:....کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟:19:

M A X I M U M
27-10-2010, 18:52
خندم میگیره
اولا خیلی دلتم بخواد :دی
رئال تیم خوبیه و خب پرافتخارترین تیم دنیا هم که هست اما این بازی بر اون اساس نیست مطمئنا
میخوای از بازیکن حریف توپگیری کنی نرو جلوش !
آقا من چندین بار گفتم نرید جلوی پاش بذارید بیاد جلو فقط اسکورتش کنید کامپیوتر که وقتی اینکارو می کنی قاطی می کنه و پاس میده و در نتیجه اگه شما با مربع بازیکن دوم رو کنترل کنید میتونید توپشو بگیرید در اولید فرصت یه چند تا گل و یه صحنه آموزش توپ گیری آپ می کنم میذارم برای کسانی که مشگل گلزنی یا دفاع دارن

kingmohsen
27-10-2010, 19:36
یکی همین پنالتی زدنو قشنگ توضیح بده که بفهمم
هروقت داور واسم پنالتی میگیره غم عالم تو دلم میشینه چون همشونو میزنم بیرون

HESAM_5700
27-10-2010, 20:08
سلام.

آقا من این بازی رو نصب کردم رو سیستمم حالا میخوام برا دوستم نصب کنم نصب میشه بعد میرم روش ارور send error / dont send میده!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ایجوریه؟؟؟؟ تازی سیستمش 2برابر منه!!

لطفاً راهنمایی کنید.

ممنون

romantic
27-10-2010, 20:37
یکی همین پنالتی زدنو قشنگ توضیح بده که بفهمم
هروقت داور واسم پنالتی میگیره غم عالم تو دلم میشینه چون همشونو میزنم بیرون
درسته من تو پست قبلیم گفتم که دروازه بانها همه پنالتیهامو گرفتن تا حالا ولی باور کن بلدم چه جوری بزنم :31: واسه همین هم راهنماییت میکنم
اول که داور سوت رو زد بلافاصله شوت رو یکی بزن (تو 2010 مقدار فشار دادن مربع تو ارتفاع توپ تاثیر داشت ولی اینجا بی تاثیره) این که میگم یکی بزن برای اینه که فرصت کنی قشنگ جهت بدی (کلا پنالتی زدن با بازیکنایی مثل رونالدینیو یا اتوئو که مکث میکنن راحت تره)
بعدش با یکی از جهتهای بالا یا پایین باید جهت بدی. جهت بالا به سمت تیرک دورتر تصویر و جهت پاین به سمت تیرک نزدیک تصویر میزنه (به صورت پرسپکتیو نگاه کن)
حالا اینکه چقدر این جهتها رو نگه داری مهمه. هر چی بیشتر نگه داری بیشتر زاویه میگیره. برای یه جهت خوب حدودا یک ثانیه (یکم کمتر) نگه داشتن کافیه
حالا اگر میخوای ضربه هوایی هم باشه تا دیگه از گل شدنش مطمئن بشی بعد از ول کردن جهت بالا یا پایین یه تقه به جهت جلو(همون طرف دروازه) هم بزن.
اگر همین کار رو با جهت عقب بکنی چیپ میزنه که میشی یحیی گل محمدی :31:
در ضمن اینو هم بگم که من تو تمرینی همه پنالتی هامو همینجوری گل میکنم اما تو مسترلیگه که دروازه بانها علم غیب دارن

romantic
27-10-2010, 20:44
سلام.

آقا من این بازی رو نصب کردم رو سیستمم حالا میخوام برا دوستم نصب کنم نصب میشه بعد میرم روش ارور send error / dont send میده!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ایجوریه؟؟؟؟ تازی سیستمش 2برابر منه!!

لطفاً راهنمایی کنید.

ممنون
این مشکل رو با 2010 وقتی پچ روش نصب میکردم داشتم. مشکل باید از directx باشه
این فایل dll رو کپی کن تو system32 شاید درست بشه. البته اسمش رو یادت باشه شاید بخوای دوباره پاکش کنی ممکنه تو شلوغی system32 گمش کنی

Mohammad_666
27-10-2010, 21:11
با سلام دوستان لطفا بهترین پچ و کاملترین پچ برای این بازی رو که تا به امروز اومده، رو بذارید ازتون ممنونم در ضمن حجمش اصلا برام مهم نیست و فقط کامل باشه.

SA3EDLORD
27-10-2010, 21:41
بابا من اخرشم نتونستم این بازی رو مثه بچه ادم بازی کنم:13:
من pes2010 رو رو تنظیمات خوبی بازی میکردم ولی اینو من همه ی تنظمات رو اوردم پایین.......قبلا که میرفتم تو منو مشکلی نداشت و روون اجرا بود ولی تا بازی شروع میشه یهو تیک تیک میزنه....اعصابم خورد شد....:2:....کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟:19:
:20:.........

mtx891
27-10-2010, 23:13
داستان pes offline چیه؟

romantic
27-10-2010, 23:17
با سلام دوستان لطفا بهترین پچ و کاملترین پچ برای این بازی رو که تا به امروز اومده، رو بذارید ازتون ممنونم در ضمن حجمش اصلا برام مهم نیست و فقط کامل باشه.
بهترین و کاملترین پچ فکر کنم همین باشه PESEdit.com 2011 Patch 0.3
از اینجا میتونی بگیری

البته یکی از دوستان تو صفحه 410 یا 411 همین تاپیک لینک مستقیمش رو گذاشته

M A X I M U M
28-10-2010, 00:16
دوستان آپلود کردم این چند تا ریپلی از گل ها و صحنه های حساسه که از نظر خودم میتونه آموزنده باشه
آپ کردم حجم شد 5.81
اینم لینک دانلود :

worldclass
28-10-2010, 00:19
سلام
این نسخه رو میشه انلاین بازی کرد ؟

hadi_vazi
28-10-2010, 00:22
من تو اجرای بازی هیچ مشکلی ندارم کاملا روون اجرا می شه و بدون هیچ پرشی ولی صحنه آهسته بازی با افت شدید فریم مواجه میشم و خیلی ناجور میشه نمی دونم مشکل چیه.
vga 4850 ati
cpu 840 core 2 duo
ram 2*2g dominator 1066
monitor t220p samsung.

Milad4171
28-10-2010, 00:43
یه راهنمایی!
تو مستر لیگ هستم با تیم اتلتیکو مادرید.
میخوام به آگوئرو رو یه خط ببرم عقب تر!!
الان فورلان و آگوئرو توی خط حمله هستن /. تو نوک حمله!
ولی به خاطر موقعیت سازی هایی که فورلان ایجاد میکنه و بازی سازی هایی که آگوئرو داره به نظرم اگه یه خط بره عقب تر فورارد وسط خیلی خوب میشد! و فرلان هم آزاد توی نوک حمله کارشو میکرد!!

چطوری میتونم یه پست جدید رو واست معرفی کنم که بتونی تخصصی توش بازی کنه؟؟
:13:

FGi
28-10-2010, 02:04
[QUOTE=romantic;5558248]خودت تا حالا با مسی بازی کردی؟ من که تا توپ بهش میدم یه مدافع آشغال مثلا از ریسینگ سانتاندر که 5 متر هم ازش عقب تره میاد میرسه بهش و همچین تنه ای بهش میزنه که مسی تا 10 ثانیه گیج میخوره تو زمین. 

منم نمیتونم جلوی مهاجمهای حریف رو بگیرم مخصوصا وقتی از عمق میان. پاس عمقی که میدن میبینی مدافعت درست تو مسیر توپه بعد یهو جاخالی میده و مهاجم میرسه و منم و واسه اینکه توپش رو بگیرم باید یه لشگر دفاع بندازم دنبالش که باعث میشه کلا تیم به هم بریزه
به نظرم اومدن که مثلا سخت کنن بازی رو همه چی رو غیر طبیعی کردن. انگار کامپیوتر دقیقا میدونه میخوای چیکار کنی هر جا پاس بدی 3-4 نفر اونجا میریزن سرت.
شاید باورتون نشه که من تو مستر لیگ تا حالا 7 تا پنالتی گیرم اومده و همه رو هم به شکلهای مختلف زدم و همه رو هم دروازه بان تشخیص داده و گرفته. یه بار پنالتی رو گوشه و بالا زدم که ون درسار با دست مخالف توپو کشید بیرون :18:
تنها نکته مثبت این ساکر اینه که از همه جای زمین راحت میشه ضربه آزاد زد[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

تا چند روز پیش با شما موافق بودم ولی الان خیر.

تا چندروز پیش بازی برایم خیلی سخت بود ؛ راحت گل میخوردم و سخت گل میزدم ؛ راحت دریبل میخوردم.

من اینکار را کردم و الان با سختی بازی مشکلی ندارم.

تقریبا" یک فصل در مسترلیگ سختی بازی را روی Regular قرار دادم و باعث شد نقاط ضعف کامپیوتر و . . . را یاد بگیرم.

فصل بعد را روی Professional قرار دادم و فصل سوم به بعد روی Top Player و الان کاملا" بازی را در مقابل Top Player در دست دارم ؛ به طور مثال: تا 4 روز پیش با منچستر در مقابل چلسی بازی میکردم و شکست میخوردم و 70% بازی دست کامپیوتر بود ، ولی امروز چلسی را شکست دادم و کلا" در طول بازی چلسی 2 بار توانست روی دروازه ام خطر ایجاد کند.

بای بای

viky1388
28-10-2010, 02:57
فیس جدید Pierluigi Collina

viky1388
28-10-2010, 03:04
کسی شماره فیس و موی مربیان رو نداره؟

katlots
28-10-2010, 10:09

چی شد پس خوابید یا عشق نمی کنید یه جوابی بدید؟

Aryan.kh
28-10-2010, 13:12
اینقدر تاپیک شلوغه واقعا سخته پیدا کردن چیزی که نیاز هست می خواستم آخرین پچی که بازی رو به روز می کنه ببینم چیه و آیا ارزش دانلود رو داره یا نه ممنونم

erno69
28-10-2010, 13:45
اینقدر تاپیک شلوغه واقعا سخته پیدا کردن چیزی که نیاز هست می خواستم آخرین پچی که بازی رو به روز می کنه ببینم چیه و آیا ارزش دانلود رو داره یا نه ممنونم
Patch PesEdit 0.3 آخریش هست...بله ۱۰۰% ارزش دانلود داره...من خودم از این پچ استفاده میکنم.عالیه.:8:

mohamad_reza72
28-10-2010, 14:15
Patch PesEdit 0.3 آخریش هست...بله ۱۰۰% ارزش دانلود داره...من خودم از این پچ استفاده میکنم.عالیه.:8:

حالا جطوری نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟

viky1388
28-10-2010, 14:46
کفش جدید کریستیانو رونالدو cr7

FGi
28-10-2010, 14:50
حالا جطوری نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟

دانلود کنید و همه را در یک پوشه Extract کنید و سپس فایل نصبی را نصب کنید.
بعد از نصب پچ امکان دارد وارد بازی نشود که باید فایل fix را دانلود کنید و آن را نیز جدا نصب کنید.

بای بای

2lombe
28-10-2010, 16:40
سلام!

من 2 تا سوال دارم:

1.من در قسمتی از منوی بازی در ایکس باکس داخل قسمتی رفتم که متوانستیم توپ های مانند:شکلاتی کیسه و... انتخاب کرد ولی وقتی می خواستیم انتخاب کنیم گیر می داد؟

2.چطوری میشه گزارشگرش را در ایکس باکس عوض کرد؟

لطفا جواب دهید

HESAM_5700
28-10-2010, 18:53
سلام!

من 2 تا سوال دارم:

1.من در قسمتی از منوی بازی در ایکس باکس داخل قسمتی رفتم که متوانستیم توپ های مانند:شکلاتی کیسه و... انتخاب کرد ولی وقتی می خواستیم انتخاب کنیم گیر می داد؟

2.چطوری میشه گزارشگرش را در ایکس باکس عوض کرد؟

لطفا جواب دهید

1.اینجا باید GP داشته باشی که بتونی از اونا استفاده کنی و GP هم با بازی کردن تو لیگ و .... بدست میاد!

2. نمیدونم اینو!:11:

HESAM_5700
28-10-2010, 19:03
سلام.

آقا این بازی چرا اجرا نمیشه روی این سیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :19:

رو سیستم خودم نصبه و راحتم بازی میکنم ولی این دوستم رو سیستمش نصب نمیشه (همون نسخه) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نصب میشه اجرا نمیشه ارور : send error / don't send میده هیچ پچی چیزی هم نریختیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

یه فایل .dll هم دوستمون گزاشتن چند صفحه پیش اونم ریختم بازم کار نکرد!

دیگه نمیدونم چیکارش کنم!!؟!؟!؟؟!؟! :41:

لطفاً راهنمایی کنیــــــــــــد.

viky1388
28-10-2010, 19:09
سلام.

آقا این بازی چرا اجرا نمیشه روی این سیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :19:

رو سیستم خودم نصبه و راحتم بازی میکنم ولی این دوستم رو سیستمش نصب نمیشه (همون نسخه) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نصب میشه اجرا نمیشه ارور : send error / don't send میده هیچ پچی چیزی هم نریختیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

یه فایل .dll هم دوستمون گزاشتن چند صفحه پیش اونم ریختم بازم کار نکرد!

دیگه نمیدونم چیکارش کنم!!؟!؟!؟؟!؟! :41:

لطفاً راهنمایی کنیــــــــــــد.

برو تو پوشه سیو بازی که اینجاست C:\Documents and Settings\a_ghafori\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save

فایل OPTION پاک کن بعد برو بازی فکر کنم درست بشه

viky1388
28-10-2010, 20:26
سلام

دوستان یکی میتونه فیس مربیان pes 2010 رو بزاره برا دانلود میخام جایگزین مربیان pes 2011 کنم.

juve-reza
28-10-2010, 20:53
چرا من هر چی شوت میزنم میره کره ماه!!!:grrr:

سعید6
28-10-2010, 21:12

چون توپها تو 2011 فکر میکنند مثل انسانها میتونند برند کره ماه:10:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

چون تو 2011 توپها فکر میکنند مثل آدما میتونند برن کره ماه:10:

HESAM_5700
28-10-2010, 22:14
برو تو پوشه سیو بازی که اینجاست C:\Documents and Settings\a_ghafori\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save

فایل OPTION پاک کن بعد برو بازی فکر کنم درست بشه

ببخشید من پاک کردم وقتی وارد می شم هست که سیو می کنه... بعدش می گه که اررو وجود داره..؟!!!:37:

بازی نمی دونم چشه من خودم نصبش کردم مشکل نداشت ولی الان برای رفیقم خرابه؟

وقتی که اررو می ده بعدش می ری برای بازی تیم هم انتخاب می کنی ولی بعدش میاد بیرون ؟

خواهشا کمک کنید ممنون می شم
:40::40::40:

viky1388
28-10-2010, 23:30
سلام

دوستان یکی میتونه فیس مربیان pes 2010 رو بزاره برا دانلود میخام جایگزین مربیان pes 2011 کنم.

کسی لینک این فیس های مربیان رو نداره

yashar_silverboy
29-10-2010, 00:58
دوستان کسی میتونه دریبل ها رو به صورت فارسی بذاره استفاده کنیم؟آخه نمیشه کیلئیی دریبل کردش..شلث قسمت feints رو از command list واسمون ترجمشو بذاره ممنون میشم

Mohammad King
29-10-2010, 09:19
سلام

برای زدن ضربات ایست گاهی باید از کدوم دکمه توی کیبورد استفاده کرد؟ باید چه جوری زد؟

ممنون

popowoody
29-10-2010, 09:54
سلام

برای زدن ضربات ایست گاهی باید از کدوم دکمه توی کیبورد استفاده کرد؟ باید چه جوری زد؟

ممنون

با دکمه شوت می زنه اول جهت رو تعیین می کنی بعد اندازه ای که می خوای شوت رو می گیری بعد می زنه

shahab_f
29-10-2010, 09:54
میشه یکی لطفا از ترکیب رسمی کونامی در آخرین dlc برای تیم های برزیل و انگلیش عکس بذاره ؟ یعنی میخوام ببینم آخرین dlc چه تغییری توی ترکیب این دو تیم میده

Dark Shine
29-10-2010, 11:07
من اینو دارم ولی زبان انگلیسی نداره پچی هست که زبان انگلیسی رو بیاره؟
اسم پچرو بهم میگین؟:40:

masoodbr
29-10-2010, 11:28
QUOTE=FGi;5558248]

تا چند روز پیش با شما موافق بودم ولی الان خیر.

تا چندروز پیش بازی برایم خیلی سخت بود ؛ راحت گل میخوردم و سخت گل میزدم ؛ راحت دریبل میخوردم.

من اینکار را کردم و الان با سختی بازی مشکلی ندارم.

تقریبا" یک فصل در مسترلیگ سختی بازی را روی Regular قرار دادم و باعث شد نقاط ضعف کامپیوتر و . . . را یاد بگیرم.

فصل بعد را روی Professional قرار دادم و فصل سوم به بعد روی Top Player و الان کاملا" بازی را در مقابل Top Player در دست دارم ؛ به طور مثال: تا 4 روز پیش با منچستر در مقابل چلسی بازی میکردم و شکست میخوردم و 70% بازی دست کامپیوتر بود ، ولی امروز چلسی را شکست دادم و کلا" در طول بازی چلسی 2 بار توانست روی دروازه ام خطر ایجاد کند.

بای بای[/QUOTE]

به نظر من لذت بازی کردنو از خودت گرفتی:21:

edi2
29-10-2010, 11:35
سلام دوستان من این بازی رو از سافتگذر دانلود کردم و اجرا کردم اما تو بعضی از مواقع گیر میکنه و هر وقت هم که میخواد بازی شروع بشه ارور میده
سیتمم هم
2گیگ رم
nvidia 9400
سی پیو دوهسته ای 2.50
مشکل از سیتمم هست یا از بازی چون کرکش کردم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

popowoody
29-10-2010, 11:58
چه اروری میده ؟

HESAM_5700
29-10-2010, 12:18
ببخشید من پاک کردم وقتی وارد می شم هست که سیو می کنه... بعدش می گه که اررو وجود داره..؟!!!:37:

بازی نمی دونم چشه من خودم نصبش کردم مشکل نداشت ولی الان برای رفیقم خرابه؟

وقتی که اررو می ده بعدش می ری برای بازی تیم هم انتخاب می کنی ولی بعدش میاد بیرون ؟

خواهشا کمک کنید ممنون می شم
:40::40::40:

کسی نمی تونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

Armin 7
29-10-2010, 12:22
سلام دوستان من این بازی رو از سافتگذر دانلود کردم و اجرا کردم اما تو بعضی از مواقع گیر میکنه و هر وقت هم که میخواد بازی شروع بشه ارور میده
سیتمم هم
2گیگ رم
nvidia 9400
سی پیو دوهسته ای 2.50
مشکل از سیتمم هست یا از بازی چون کرکش کردم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

نه مطمئنا از سیستمتون نیست.
چون من هم تقریبا همین سیستم رو دارم.
و به راحتی بازی رو اجرا مینکم.
شما اون ارور رو بگید شاید بتونیم کمکت کنیم.
سپاسگذارم.

hadi_vazi
29-10-2010, 12:41
من تو اجرای بازی هیچ مشکلی ندارم کاملا روون اجرا می شه و بدون هیچ پرشی ولی صحنه آهسته بازی با افت شدید فریم مواجه میشم و خیلی ناجور میشه نمی دونم مشکل چیه.
vga 4850 ati
cpu 840 core 2 duo
ram 2*2g dominator 1066
monitor t220p samsung.

بابا ما رو هم دریابید راه دوری نمیره.

edi2
29-10-2010, 13:26
حل شد .مشکل از پچی بود که سایت برای نقل و انتقالات جدید گذاشته بود و بعد از اینکه دوباره نصبش کردم و کرک کردم دیگه پچ رو نصب نکردم و از داخل خود بازی دانلود کردم

Rmv3x
29-10-2010, 14:58
یه پچ خوب و کم حجم که لباسارو اسم تیم هارو درست کنه میخوام
بی زحمت لینک بذارید

popowoody
29-10-2010, 15:17
یه پچ خوب و کم حجم که لباسارو اسم تیم هارو درست کنه میخوام
بی زحمت لینک بذارید

بفرمایید

troy200489
29-10-2010, 17:09
این شوت های بازی خیلی غیر طبیعیه!
من 90 درصد گل هایی که زدم دقیقا به گوشه دروازه میره!
با بازیکنایی مثل جرارد و زلاتان که دیگه هر چی شوت می زنم به این صورت میشه. این اصلا با واقعیت جور در نمیاد
در ضمن دوستانی که می گفتن شوت زدن سخته باید بگم که اصلا به این صورت نیست. اتفاقا راحتر هم شده و میشه حتی از فاصله های خیلی دور گل زد. من خودم اولش با اون دوربین جدید بازی یکمی مشکل داشتم و به خاطر همین شوت زدن سخت بود چون زاویه دوربین یه جوری بود که نمی شد دقیق فهمید که شوت به کدوم سمت میره. ولی از موقعی که اون برنامه که دوربین PES 2010 میاره رو دانلود کردم دیگه راحت می تونم شوت بزنم اونم چه شوت هایی! :31:
ولی نمی دونم چرا این توپ اصرار داره که دقیقا به گوشه دروازه بره. انگار بهشون آهنربا وصل کردن :38:

دوست گرامی میشه لینک او ن پچ دروبین رو بدی؟؟؟

Dark Shine
29-10-2010, 17:16
در ضمن دوستانی که می گفتن شوت زدن سخته باید بگم که اصلا به این صورت نیست. اتفاقا راحتر هم شده و میشه حتی از فاصله های خیلی دور گل زد
بیشتر گل ها توی Pes 2010 که همش با شوت بود اینجا گل با سر خیلی سخت شده که دلیلش هم هوش مصنوعی دفاع هاست ! :31:تنها چیزی که اعصاب بهم میزنه داورا هستن که یک تنه رو خطا میگیرن ولی یه تکل با دو پا رو خطا نمیگیرن که خیلی ضعیغه مثل Pes 2010 !

dverbame
29-10-2010, 17:31
بیشتر گل ها توی Pes 2010 که همش با شوت بود اینجا گل با سر خیلی سخت شده که دلیلش هم هوش مصنوعی دفاع هاست ! :31:تنها چیزی که اعصاب بهم میزنه داورا هستن که یک تنه رو خطا میگیرن ولی یه تکل با دو پا رو خطا نمیگیرن که خیلی ضعیغه مثل Pes 2010 !

:31: کاملا مخالفم

101% گل های من با کله هستن :31:

باور کن خیلی کم بشه مثه بچه ادم گل بزنم :31:

البته بازی کنا سوتی خیلی میدن ها مثلا برای دروگبا ی خنگ سانت میکنم از کنار با مخ میره تو زمین - انگار 5 تومنی دیده :31: بعد توپ میخوره به پاش :10:

اما در مورد داوری و دفاع باهات موافقم به خصوص داوری که از 2009 به این ور افتضاحه افتضاح :13:

Dark Shine
29-10-2010, 17:34
101% گل های من با کله هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کن خیلی کم بشه مثه بچه ادم گل بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هنوز یه گلم با سر نزدم البته من خیلی Pes بازی نمیکنم فقط Fifa manager :دی
ولی بازم همین که با سر گل نزدم عجیبه!

R O O T
29-10-2010, 17:39
دوست گرامی میشه لینک او ن پچ دروبین رو بدی؟؟؟

بفرما

neon_91
29-10-2010, 17:51
به نظر من سانتر کردن تو این دوره خیلی خیلی خیلی راحت شده و راحت می تونی کله بزنی.شوت از راه دور هم فرقی نکرده به نظرمن مشکل من اینه که نمی تونی درست حسابی به یارات پاس بدی یعنی امان بهت نمیدن تا می خوای حرکت کنی چند نفره میریزن رو سرت:41: نمی دونم بقیه هم همین مشکلو دارن:13:آخه نمیشه که هی سانتر کنی با کله بگلی

Gregar
29-10-2010, 19:12
سلام به بچه های PES ای . من تازه از فیفا به PES مهاجرت کردم . میخواستم ببینم این پچ ها و اپدیت های نقل و انتقالات رو از کجا بگیرم . خواهشا ادرس دقیق بدین چون پچ خیلی زیاده گیج شدم کدومش خوبه .

R O O T
29-10-2010, 20:56
سلام به بچه های PES ای . من تازه از فیفا به PES مهاجرت کردم . میخواستم ببینم این پچ ها و اپدیت های نقل و انتقالات رو از کجا بگیرم . خواهشا ادرس دقیق بدین چون پچ خیلی زیاده گیج شدم کدومش خوبه .

از تاپیک زیر میتونی پچ ها و اپدیتها رو بگیری

Spaniuly
29-10-2010, 21:24
هی میام توی این تاپیک به پست ها نگاه می کنم و هیچ نظری در باره اونها ندارم آخه چرا تا این حد از چشمم افتاد این بازی صبح با کلی ذوق و شوق نشستم یه Legend خلق کردم بعدش رفتم توی بازی ولی :41: من اصلا نمی تونم با گیم پلی بازی ارتباط برقرار کنم.... هی دوربین رو تغییر می دم مود های مختلف دیگه بازی می کنم دستی می کنم غیر دستی می کنم هر کاری می کنم به دلم نمی شینه... متاسفانه طوری هست که بازی فیفا و PES با هم همخوانی ندارن کسی اگه یکی رو خوب بازی کنه اون یکی رو نمی تونه نقض هم هستند این دو بازی... من نمی گم همه بیان فیفا 11 کنسول رو بازی کنن مثل من میشن برخی مثل من میشن و برخی هم معتقد میشن که فیفا خوب نیست و PES خوبه حیف... امیدوارم تا قبل از عید بتونم کم کم برای بازی PES وقت صرف کنم بدبختانه ادیتور های خوبی برای بازی نیومده تا حداقل با ویرایش و اصلاح سازی بازی مشغول کنم... البته گرچه مشکلی نیست و تمام وقتم صرف بازی پای کنسول میشه و به فیفا 11 اختصاص داره ولی این مساله بالاخره که کم میشه و به جا ختم میشه...

دوستان برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم گیمر و سربلند باشید...:40:

shahab_f
29-10-2010, 21:56
جواب میدین ؟:

میشه یکی لطفا از ترکیب رسمی کونامی در آخرین dlc برای تیم های برزیل و انگلیش عکس بذاره ؟ یعنی میخوام ببینم آخرین dlc چه تغییری توی ترکیب این دو تیم میده

Gregar
30-10-2010, 00:24
میشه یکی بگه باید چجوری پنالتی بزنم ؟ :19: (اخه پنالتی زدن هم قلق میخواد :2:)

romantic
30-10-2010, 05:21
تو صفحه 445 گفتم چه جوری بزنی. با همین روش تو تمرینی یه چند تا بزنی دیگه راه میفتی

hoalboo
30-10-2010, 11:43
vga 4850 ati
cpu 840 core 2 duo
ram 2*2g dominator 1066
monitor t220p samsung.

منم تو ويندوز XP يه كمي اين مشكل رو داشتم ولي تو Win7 اصلا مشكل ندارم.
فكر كنم بازي با ِDirectX9 مشكل داره چون رو سيستم چندتا از دوستام هم همين مشكل رو داشت.

IRAN_KING
30-10-2010, 12:57

پنالتی زدن خیلی خیلی آسونه....

شوت رو بزن بعد که بازیکن به توپ نزدیک شد جهت دلخواه رو 1 ثانیه بگیر و زود ول کن...

نکته: هر چی جهت رو بیشتر بگیری بیشتر گوشه میزنه زیاد بگیری out هم میشه راحت....

malkemid
30-10-2010, 13:00
ای خدا خستم کرد...کم کم دارم به این نتیجه میرسم تو این بازی بجای هوش مصنوعی خنگی مصنوعی گذاشتن...