PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

ArashNAM
15-10-2010, 18:22
اين DLC جديدي كه اومده چيكار ميكنه؟

نقل و انتقالات رو درست میکنه با چند تا کفش و پوستر اضافه می کنه

pishoolii
15-10-2010, 18:50
خب آرمین جان این لینکی که شما توو پست دوم قرار دادین برای dlc DLC 12 October هست ، اونو که هممون دی ال کردیمش ، اما الان که میریم توو بازی میگه یه آپدیت جدید اومده یعنی dlc 15 اکتبر.. اینو من دارم مییگم

Milad4171
15-10-2010, 18:54
کی تونست اون DLC پست اول رو دانلود کنه! من که موفق نشدم. ارور سرور میده!!

hoomi_gta
15-10-2010, 19:08
دوستان در مورد پنالتی زدن و گرفتن راهنمایی می کنید؟ من جهت میگیرم و دکمه شوت و پشت سر هم میزنم ولی دروازبانم سر جاش تکون نمیخوره! زدن پنالتی هم خیلی سخته. اول شوت و میزنم بعد جهت و فشار میدم. آروم که فشار بدم وسط میزه بیشتر فشار میدم میزنه تو اوت. سر همین پنالتی ها FA Cup و تو مستر لیگ به راحتی از دست دادم . چجوریه سیستمش؟

*IN*
15-10-2010, 19:13
لینک مستقیم این dlc جدیدرو کسی نداره؟؟؟

h-rafiee
15-10-2010, 19:20
بابا خیلی مضخرف این بازی ابراهیموویچ هنوز بارساست؟ اسما درست نیستند؟ دوربین قدیمی واید هم نی؟گرافیکش هم همونه؟گیم پلی اش بهتر نشده؟هوش مصنوعی همونه؟
من پاک کردم pes10 ,Fifa11 رو نصب کردم اینجوری بهتره:D

popowoody
15-10-2010, 19:34
کی تونست اون DLC پست اول رو دانلود کنه! من که موفق نشدم. ارور سرور میده!!

منظورتون پست دوم dlc 12 october هست؟ درسته که

payamhetfild
15-10-2010, 19:47

این لینکه مستقیم آپدیته 12 اکتبره که نقل و انتقالات و جنتا چیزه جدید کاملا درست شدن و نسخه 2011....عالی شدش....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:5:

مهدي.ف
15-10-2010, 19:52
من از ویندوز سون استفاده می کنم و نمیتونم اپدیت کنامی رو نصب کنم windows installer ارور میده میشه راهنمایی کنید در ضمن این dlcرو باید چیکارش کنیم؟؟

Milad4171
15-10-2010, 20:08

آقا درست شد!!!
نمیدونم مشکلش چی بود. میگفت سرور بسته هست انگار
ولی همین لحظه تونستم دانلود کنم!!
ممنون
:11:

R O O T
15-10-2010, 20:13
دوستان در مورد پنالتی زدن و گرفتن راهنمایی می کنید؟ من جهت میگیرم و دکمه شوت و پشت سر هم میزنم ولی دروازبانم سر جاش تکون نمیخوره! زدن پنالتی هم خیلی سخته. اول شوت و میزنم بعد جهت و فشار میدم. آروم که فشار بدم وسط میزه بیشتر فشار میدم میزنه تو اوت. سر همین پنالتی ها FA Cup و تو مستر لیگ به راحتی از دست دادم . چجوریه سیستمش؟

برای پرش کردن همزمان شوت . جهت رو بگیرید .برای زدن پنالتی هم اول شوت و بعد جهت البته گرفتن جهت پایین توپ رو به هوا میزنه به نظر من بهتره فقط جهت چپ و راست رو بگیرید

M3HRD@D
15-10-2010, 20:29
دوستان چرا بيشتر نقل وانتقالات در pes2011 هنوز انجام نشده؟
و چطور ميتونم پچ هاي كه براي pes2011 اومده رو از كجا دانلود كنم؟

Mehdi.ss
15-10-2010, 20:50
PES 2011 DLC [15.10.2010]

لینک مستقیم

منبع پیس پچ

Milad4171
15-10-2010, 21:16
آقا فقط لینک مستقیمت جواب داد!!! دو تای دیگه شیلتر شدن!!!

اگه درست هست دوستمون بگذاره پست دوم!!

:11:

Zaghan_13
15-10-2010, 21:17
لطفا لینک واسه انگلیسی کردنش و اینکه واسه نقل و انتقالات و پیراهن تیمها و اینجور چیزا تنها dlc رو دانلود کنم بسه؟اگه نه لطفا لینک بزارین.:46:
ممنون

کمک,یکی جواب ما رو هم بده
خواهش میکنم:20:

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

PES 2011 DLC [15.10.2010]

لینک مستقیم

منبع پیس پچ

این چیکار میکنه؟

masoud93
15-10-2010, 21:21
یه ترینر برا زیاد کردن پول تو مسترلیگ می خواستم.

pishoolii
15-10-2010, 21:27
Dlc جدید رو دانلود کردم و ریختم ، توو تمام قسمتای بازی یه گشتی زدم چیزه خاصی به چشمم نخورد که تغییر کرده باشه.. اگه شماها متوجه چیزه جدیدی شدییین بگیییین..

SA3EDLORD
15-10-2010, 22:07
آقا فقط لینک مستقیمت جواب داد!!! دو تای دیگه شیلتر شدن!!!

اگه درست هست دوستمون بگذاره پست دوم!!
hotfile و uploading که کلا فیلترن:41:

mahdi_ctr
15-10-2010, 22:11
منم ریختم و چیزی ندیدم

mtx891
15-10-2010, 22:26

اتقاقا ازین بهتر نمیشه پنالتی زد و توپ رو کنترل کرد
من قبلا هم راجبش توضیح دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دسته رو اینجوری بگیره راحت تره دروازبان هم همینشکلی حرکت میکنه
برای ارتفاع دادن و چیپ زدن باید یه اشاره کوچیک داشته باشی اما جهت رو بیشتر بگیر
مدت زمان نگه داشتن دگمه شوت هم هیچ تاثیری در ارتفاع و یا قدرت شوت نداره

erfandj
15-10-2010, 22:50
دوستان من امروز دوباره بازی رو نصب کردم و پچ 0.2 رو ریختم.برخلاف دفعه اول تقریبا میتونم بگم همه چی درست شد(دفعه اول خودم یه تغییراتی با کیت سرور داده بودم و به خاطر همین پچ0.2 کامل عمل نکرده بود).حتی نقل وانتقالات و حتی زاویه دوربین بازی هم به بهترین شکل تغییر کرد.حجمش زیاده ولی پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

bushido
15-10-2010, 22:54
دوستان من امروز دوباره بازی رو نصب کردم و پچ 0.2 رو ریختم.برخلاف دفعه اول تقریبا میتونم بگم همه چی درست شد(دفعه اول خودم یه تغییراتی با کیت سرور داده بودم و به خاطر همین پچ0.2 کامل عمل نکرده بود).حتی نقل وانتقالات و حتی زاویه دوربین بازی هم به بهترین شکل تغییر کرد.حجمش زیاده ولی پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید
کدومو دانلود کردید میشه لینکشو بدید اگر آموزشی چیزی هم لازم داره بگید:11:

erfandj
15-10-2010, 23:01
کدومو دانلود کردید میشه لینکشو بدید اگر آموزشی چیزی هم لازم داره بگید:11:
من پیام خصوصی میدم خدمتتون.آخه لینکشو نمیشه اینجا گذاشت فکر میکنم ممنوعه.

ArminxXx
15-10-2010, 23:36
آقا این Dlc جدیده رو کسی دان نکرده ببینه چی اضاف میکنه؟
منظورم 15 اکتبره

LiverBarca
15-10-2010, 23:48
چرا بیخودی حرف میزنی کریس قدرتش درحد 80 هم نیست ولی مسی قدرتش خیلی زیاده وهمه را یکچا دریبل میکنه
من با هر دو بازیکن بازی کردم....کریس هم قدرت بدنیش زیاده و هم شوتهاش وحشتناکه و هم اینکه دریبلاش مثل مسی خیلی سریعه و تو زدن ضربه سر هم لنگه نداره...اونوقت مسی فقط دریبل داره و بس....شما چطور به این نتیجه رسیدی که مسی بهتر از کریس بازی میکنه تو پی اس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟:13:واقعآ درسته قدرت هردو 98 هستش ولی کریس خیلی بهتر بازی میکنه....در حالی که مسی باید خیلی قدرتش بیشتر از کریس بود و خیلی بهتر از اون بازی میکرد....:5:

LiverBarca
15-10-2010, 23:54
سلطان فوتبال کجا بود بابا(هنو مونده به ستاره هایی مثل زیدان و رونادینیهو برسه):13:.......مسی هم اگه یه ژاوی پشتش نبود هیچ کار نمیتونست بکنه:13:اگه بگی فوتبال یعنی ژاوی یه چیزی...........اصلا مسی چه ربطی به کریس داره.....اصلا به نظر من کریس بازیکن خوبی نیست:13:
بعدشم من برا قدرت و اینا نمیگم.........همه جای بازی مسی رو داره نشون میده(والپیپر....جام باشگاه های اروپا و رو کاور بازی و ....
اصلآ با این حرفت که زیدان و مارادونا از مسی بهترن موافق نیستم....اگه مارادونا رو با زیدان ترکیب کنند بازم به مسی نمی رسه....:5:در ضمن منم با نظرت که کریس بازیکن خوبی نیست شدیدآ موافقم ولی میگم چرا باید تو pes بهتر از مسی بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟در حالی که قدرتهاشون مساوی هستند....در ضمن باید همه جا مسی رو نشون بدن چون فوتبال یعنی مسی:40:...

Milad4171
15-10-2010, 23:59
من این DLC جدید رو دانلود کردم!!
اولش نشون داد چند تا کفش جدید اضافه شده!!
تو محیط بازی وقتی داری مستر لیگ میزنی اول هر بازی میگه این بازی جزو چیه؟ یوفا یا لیگ داخلی یا هرچیز دیگه ای!!
دیگه... دقت نکردم!!
---
آقا یه مشکل
من دو تا آهنگ باز کردم
ولی نمیدونم باید چطوری بگوشمشون!!
میرم تو بخشی که آهنگ ها هستن هنوز هم اون آهنگه خاموشه . با اینکه من بازش کردم!!!
یعنی تو بخشی که باید بخریش معلومه که باز هست!!
چه کنم!؟
:19:

hesamat87
16-10-2010, 00:31
Dlc جدید رو دانلود کردم و ریختم ، توو تمام قسمتای بازی یه گشتی زدم چیزه خاصی به چشمم نخورد که تغییر کرده باشه.. اگه شماها متوجه چیزه جدیدی شدییین بگیییین..

این DLC رو برای درست کردن پیراهن ایرلند که توی DLC قبلی خراب شده بود و رفع یه مشکل توی Master League Online دادن

mellllanic
16-10-2010, 00:39
لطفا طرز کار با این Gaming access installer رو میگید ما که هر کار کردیم نشد !!!!!!!!!!!!!

papillon11
16-10-2010, 00:55
سلام . یکی از دوستان لطف می کنه سریال نصب اول بازی بزاره می خوام نصبش کنم فایلش از یکی از بچه ها گرفتم ولی سریال توش نیست . ممنون می شم

shahi666
16-10-2010, 00:57
دوستان این مشکل بنده تو این بازی هست ، راه حلی سراغ دارید؟

تصاویر :

درایور ها آپدیت هستند + سیستم هم میکشه - ویندوز هم سون 32 بیتی - رو XP SP3 32 هم همینجوری بود

Milad4171
16-10-2010, 02:09
چند تا عکس هم توی این DLC جدید به بازی اضافه شده بود..اگه چیز جدیدی هست بگین. من دقت نکردم!!

یه عکس باحال هم امروز حین بازی گرفتم که واقعا لذت بخش بود. تو اون بلبشو و سوتی بازار بازیکن ها این خیلی به دلم نشست!!!
:31:

SA3EDLORD
16-10-2010, 06:46
اصلآ با این حرفت که زیدان و مارادونا از مسی بهترن موافق نیستم....اگه مارادونا رو با زیدان ترکیب کنند بازم به مسی نمی رسه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن منم با نظرت که کریس بازیکن خوبی نیست شدیدآ موافقم ولی میگم چرا باید تو pes بهتر از مسی بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟در حالی که قدرتهاشون مساوی هستند....در ضمن باید همه جا مسی رو نشون بدن چون فوتبال یعنی مسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین شما داری تعصبی حرف میزنی و اینطوری هم بحث کردن فایده ای نداره:46:

kurosh08
16-10-2010, 09:20
من پچ dlc جدیده که مال 15 اکتبره رو دانلود کردم. و فایلش رو به پوشه Img منتقل کردم. :8:
یه فایل Edit هم توی فولدرش بود. اینو باید چیکار کنم. توی قسمت Svae بازی کپی کنم. چیکار میکنه؟؟؟ توی dlc قبلیه که فایل edit نبود :20:

mahdi_ctr
16-10-2010, 09:53
من پیام خصوصی میدم خدمتتون.آخه لینکشو نمیشه اینجا گذاشت فکر میکنم ممنوعه.

ممکنه لینک پچ 0.02 رو به من هم بدید

تصاویر :

کد:

کد:

درایور ها آپدیت هستند + سیستم هم میکشه - ویندوز هم سون 32 بیتی - رو XP SP3 32 هم همینجوری بود

گرافیک بازی رو بیار پایین ببین جواب میده
راستی این عکسایی که گرفتی از کدوم قسمت بازی هست؟

LiverBarca
16-10-2010, 10:26
این عکسی که شما گذاشتید فکر کنم مال فیفا باشه نه پی اس...

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

اینا رو میگم...

hoomi_gta
16-10-2010, 10:45
اتقاقا ازین بهتر نمیشه پنالتی زد و توپ رو کنترل کرد
من قبلا هم راجبش توضیح دادم
دسته رو اینجوری بگیره راحت تره دروازبان هم همینشکلی حرکت میکنه
برای ارتفاع دادن و چیپ زدن باید یه اشاره کوچیک داشته باشی اما جهت رو بیشتر بگیر
مدت زمان نگه داشتن دگمه شوت هم هیچ تاثیری در ارتفاع و یا قدرت شوت نداره
آقا دمت گرم! مشکلم حل شد! با همین شوک باید پنالتی زد!! چپ و راست و هم باید با شوک بالا و پایین تظنیم کرد! جالب بود! مرسی

shahi666
16-10-2010, 11:19
این عکسی که شما گذاشتید فکر کنم مال فیفا باشه نه پی اس...

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

اینا رو میگم...

ممکنه لینک پچ 0.02 رو به من هم بدید

گرافیک بازی رو بیار پایین ببین جواب میده
راستی این عکسایی که گرفتی از کدوم قسمت بازی هست؟

عذر خواهی میکنم ، دیر وقت بود و هر دو تاپیک فیفا و پیس بالا بود اشتباهی تو تاپیک پیس قرار دادم:31:
مربوط به بازی فیفا هست.

Armin 7
16-10-2010, 11:26
سلام . یکی از دوستان لطف می کنه سریال نصب اول بازی بزاره می خوام نصبش کنم فایلش از یکی از بچه ها گرفتم ولی سریال توش نیست . ممنون می شم

خدمت شما :

Serial : KWPE-9J7H-26DC-UPXH-CMWY

hoomi_gta
16-10-2010, 11:36
لینک کل ورزشگاه های لیگ انلگستان و براتون میذارم حالشو ببرید. بریزید تو فولدر سیو بازی بعد از طریق stadium creator استادیوم ها رو import کنید. بعد حالش و ببرید!

kurosh08
16-10-2010, 11:41
من پچ dlc جدیده که مال 15 اکتبره رو دانلود کردم. و فایلش رو به پوشه Img منتقل کردم. :8:
یه فایل Edit هم توی فولدرش بود. اینو باید چیکار کنم. توی قسمت Svae بازی کپی کنم. چیکار میکنه؟؟؟ توی dlc قبلیه که فایل edit نبود :20:

pishoolii
16-10-2010, 12:08

این ادیت فایل رو سایت پس پچ خودش قرار داده ، از طرف کونامی نیست. فکر می کنم برای کسانی هست که از پس ادیت پچ استفاده می کنند.. اگه پچ پس ادیت رو نصب نکرده باشی اون ادیت فایل بازیتو به هم میریزه ، قبل از اینکه کپی کنیش از اصل ادیت فایلت یه کوپی بردار که خراب نشه:46:

kurosh08
16-10-2010, 12:27
این ادیت فایل رو سایت پس پچ خودش قرار داده ، از طرف کونامی نیست. فکر می کنم برای کسانی هست که از پس ادیت پچ استفاده می کنند.. اگه پچ پس ادیت رو نصب نکرده باشی اون ادیت فایل بازیتو به هم میریزه ، قبل از اینکه کپی کنیش از اصل ادیت فایلت یه کوپی بردار که خراب نشه:46:
بابت جوابت ممنونم.
من از pes edit استفاده نمیکنم. پس نیازی به فایل ادیت ندارم و فقط باید همون فایل dlc رو کپی کنم دیگه؟
حالا این فایل edit چیکار میکنه؟؟؟ اسم تیم ها رو درست میکنه؟؟
البته من تنها مشکلی که با PES2011 داشتم نقل و انتقالات بود. اون dlc قبلیه رو دانلود کرده بودم و مشکلم رفع شده بود. گفتم این dlc جدیده هم دانلود کنم تا بازی بروز باشه :8:

pishoolii
16-10-2010, 12:45
بابت جوابت ممنونم.
من از pes edit استفاده نمیکنم. پس نیازی به فایل ادیت ندارم و فقط باید همون فایل dlc رو کپی کنم دیگه؟
حالا این فایل edit چیکار میکنه؟؟؟ اسم تیم ها رو درست میکنه؟؟
البته من تنها مشکلی که با PES2011 داشتم نقل و انتقالات بود. اون dlc قبلیه رو دانلود کرده بودم و مشکلم رفع شده بود. گفتم این dlc جدیده هم دانلود کنم تا بازی بروز باشه :8:

آره اوون ادیت فایلو نمیخواد کپی کنی دیگه ، فقط همون dlc رو بریز توو پوشه img بازی.. من ادیت فایلرو کپی کردم اسم تیم هارو درست میکنه ، ولی لوگوی تیم ها خراب میشه ، مثلا لوگوی لیگ اینگلیس کامل محو میشه.ک کپیش نکنی بهتره.

mtx891
16-10-2010, 12:55
لینک کل ورزشگاه های لیگ انلگستان و براتون میذارم حالشو ببرید. بریزید تو فولدر سیو بازی بعد از طریق stadium creator استادیوم ها رو import کنید. بعد حالش و ببرید!

دمت گرم فکر نمیکردم همش رو تو 2 مگ زیپ کنن

masoodbr
16-10-2010, 13:31

دوست عزيز فكر نميكنم اگه اين طوره كه شما ميگيد پس چرا وقتي ميخواي وارد بازي بشي پيغام دانلود جديد رو ميده:13:

Zaghan_13
16-10-2010, 13:31

دم شما گرم واسه ما هم تونستی بده ببینیم چیه:31:

Zaghan_13
16-10-2010, 13:41
نگفتین چجوری انگلیسی کنم:19:

pishoolii
16-10-2010, 13:46
دوست عزيز فكر نميكنم اگه اين طوره كه شما ميگيد پس چرا وقتي ميخواي وارد بازي بشي پيغام دانلود جديد رو ميده:13:

من ادیت فایلی که دوستمون گفت رو عرض کردم ، اینی که شما میگی پیغام میده dlc هست:46:

Zaghan_13
16-10-2010, 14:02
نگفتین چجوری انگلیسی کنم:19:

یکی جواب منو بده خیلی عجله دارم:19:

mohamad_reza72
16-10-2010, 14:03
منم pes 2011 لودینگ اولش close the program mide یعنی اون دایره سبزه لودینگهم 15 ثانه میاد بعد پیغام رو میده.
اشکالش از چه

ویندوزم هم 32بایتیه

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

منم pes 2011 لودینگ اولش close the program mide یعنی اون دایره سبزه لودینگهم 15 ثانه میاد بعد پیغام رو میده.
اشکالش از چه

ویندوزم هم 32بایتیه

P‌C
16-10-2010, 14:05
سلام
چرا لینک دانلود خود بازی و همینطور گزارش انگلیسی توی پست دوم نیست؟
اگر ممکنه لینکی رو که دانلود و تست شده رو قرار بدید ممنون میشم.

*IN*
16-10-2010, 14:24
چرا بازیکنای خودی اینقدر بد جا گیری میکنن؟؟؟
من تیم قرمزم تو موقیت ضد ضد حمله:31:
5 تا بازیکنم تو آفسایده
هر چی هوش بازیکنای حریف بیشتر و بهتر شده بازی کنای خودی خنگتر شدن

Zaghan_13
16-10-2010, 14:41
چجوری انگلیسی کنم:19:

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

afshinsiah
16-10-2010, 14:44
سلام
چه جوری میشه اسمو از رو سر بازیکنها برداشت البته تیمی که خودم برمیدارمیتونم اسم بالا شرشو بردارم ولی تیمی که کامپیوتر بازی میکنه نمیتونم بر دارم.

mtx891
16-10-2010, 15:11
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیو میخای اینگلیسی کنی؟ منو یا گزارش
اینجا دوستان سعی کردن اما همه نتونستن و بیشترشون نسخه دیگه ای تهیه کردن
منو 14 مگ بود و گزارش 400 مگ به نظرم وقت تلف کرده

سلام چه جوری میشه اسمو از رو سر بازیکنها برداشت البته تیمی که خودم برمیدارمیتونم اسم بالا شرشو بردارم ولی تیمی که کامپیوتر بازی میکنه نمیتونم بر دارم

هنوز نمیشه ریز تر هم مینوشتی جوابت رو میگرفتی

ArminxXx
16-10-2010, 16:00
اینجا میخوام نحوه اضافه کردن آهنگ ویژه جام جهانی که تو برنامه یک جهان یک جام پخش میشد رو براتون شرح بدم تا بتونین باهاش به یاد جام جهانی بیفتین:
1. اول آهنگرو از اینجا دان کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2.برنامه PES Sound Converter رو از اینجا دانلود کنید:
حالا که دان کردین برنامه رو باز کنید:

و موزیک دانلوودی رو اد میکنیم در ضمن یادتون باشه که فرمتهارو باید در نظر بگیرید این موزیک پسوندش MP3 و حتما باید برای اجرا کردن تو PES به ADX تبدیل بشه خب حالا که انتخابش کردین نکست میزنید و در نهایت done و سپس محل ذخیره شدنش رو مشخص میکنید و سیو میکنین.

4.حالا باید یه پوشه به اسم dt02.img تو کیت سرور بسازین و بعدش فایل اهنگ مورد نظر رو که تبدیل کردین با اسم music_45.adx توش کپی کنین یادتون باشه .adx پسوندشه و جزو اسم نیست و اسم اصلیش music_45 که میتونید music_02 یا music_10 هم بنامینش خب بعد از انجام مراحل بالا در کیت سرور خودتون روی manager میرید و attach میزنید وباید با پیغام Succes رو برو بشید اگر Information اومد اول deth رو بزنید بعدattach.

5.حالا توی بازی توی سیستم ستینگ توی play list editor اونو پیدا کنین ولی اسمشو من نمیدونم تو خود بازی چجوری میشه تغییر داد که اگر فهمیدم توی پستهای بعدی براتون میگم!
راستی برای هر آهنگی که خواستین میتونین از این روش استفاده کنین!
موفق باشین!
All reserved By ArminxXx

ArminxXx
16-10-2010, 16:49
کسی میتونه اینو مستقیم کنه مرسی

masoud93
16-10-2010, 17:00
چجوری میشه آهنگ های pes 2011 رو از بازی گرفت ؟

با چه برنامه ای.

katlots
16-10-2010, 17:05
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو تو قسمت سیستم ستینگ داخل بازی کنار exit بعد گزینه یکی مانده به آخر رو انتخاب کن حالا می تون زبونش را تغییر بدی

R O O T
16-10-2010, 17:12
چجوری میشه آهنگ های pes 2011 رو از بازی گرفت ؟

با چه برنامه ای.

با برنامه ی afs explorer میتونید این کارو انجام بدید . موزیکهای بازی در dt02 قرار دارند .برای تبدیل هم از برنامه ای که در لینک زیر گذاشتم استفاده کنید

به جای خط ها f i l e f r o n t رو قرار بدید ممنون:46:

mj77
16-10-2010, 18:46
این پچی که میزارید دانلود همش از uploading و hotfile هست.چرا با دانلودر دانلود نمیشه؟ با دانلودر ویندوزم وسط دانلود قطع میشه؟ چیکار باید کرد تا با دانلودر دانلود شه؟

soranstar
16-10-2010, 18:55
چرا بازیکنای خودی اینقدر بد جا گیری میکنن؟؟؟
من تیم قرمزم تو موقیت ضد ضد حمله:31:
5 تا بازیکنم تو آفسایده
هر چی هوش بازیکنای حریف بیشتر و بهتر شده بازی کنای خودی خنگتر شدن

منم همین مشکلو دارم و فکر میکردم از سیستم بازیمه .
تو یه بازی 19 بار تو افساید بودم .

soranstar
16-10-2010, 19:12
دوستان این مثل pes6 نیست که راحت بشه امتیاز جمع کرد و باهاش تیما و بازیکنای کلاسیک رو آزاد کرد یا من بلد نیستم ؟
البته من بیشتر مسترلیگ بازی میکنم و با وجود اینکه اونجا جام ها رو هم میگیرم ولی امتیازی نمیده . مثل اینکه باید جام و لیگای خودشو بازی کنم . . . ؟
تو این نسخه مثل اینکه میشه یه تغییراتی تو آستادیومها هم داد .

seday baron
16-10-2010, 19:37
چرا با اینکه فایل dlc دانلود کردم و در مسیر C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img کپی کردم باز اول بازی پیغام میده که پک جدید آپدیت کن.

R O O T
16-10-2010, 19:46
چرا با اینکه فایل dlc دانلود کردم و در مسیر C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img کپی کردم باز اول بازی پیغام میده که پک جدید آپدیت کن.

دوست عزیز دو تا dlc اومده که جدیده به گفته دوستان کیت تیم ایرلند و مشکلی که در انلاین مسترلیگ وجود داشت رو درست کرده

bigman
16-10-2010, 20:14
kitserver جدیدی نیومده که بشه باهاش کنترل دسته بازی توی لیگ در اختیار خودمون باشه ...

مثل عکس پایین که برای pes 2010 وجود داشت .

آقا کسی نیست جواب بده ؟

kitserver نیومده که قسمت کنترل دسته بازی را آزاد کنه (فعال کنه ) ؟؟

R O O T
16-10-2010, 20:26
آقا کسی نیست جواب بده ؟

kitserver نیومده که قسمت کنترل دسته بازی را آزاد کنه (فعال کنه ) ؟؟

نه فعلا نیومده باید کمی صبر کرد :5:

seday baron
16-10-2010, 21:15
دوست عزیز دو تا dlc اومده که جدیده به گفته دوستان کیت تیم ایرلند و مشکلی که در انلاین مسترلیگ وجود داشت رو درست کرده

پس اگر ممکنه لینک dlc جدید برام بزارید

hamijoon
16-10-2010, 21:20
دوستان اين بازي رسما واسه Xbox ريليز شده ؟؟ ميخوام لايو بزنم ...

R O O T
16-10-2010, 21:48
پس اگر ممکنه لینک dlc جدید برام بزارید

Mohammad King
16-10-2010, 21:51
سلام

من خیلی سعی کردم دکنه های دریبل را توی این بتزی پیدا کنم! ولی پیدا نمیکنم؟

LiverBarca
16-10-2010, 22:31
LT رو بگیر و با انالوگ سمت راستت ور برو،همین:31:

Mehdi.ss
16-10-2010, 22:32
کسی میتونه اینو مستقیم کنه مرسی

خدمت شما آرمین جان

seday baron
16-10-2010, 23:09

اینها که فیل تر هستن

ArminxXx
16-10-2010, 23:36
خدمت شما آرمین جان

این پست فقط مخصوص تشکر از تو مهدی جون:31::11::40:

A.N.A.P
16-10-2010, 23:59
Live میشه زد ؟؟؟

hosein_133
17-10-2010, 00:38
آره اوون ادیت فایلو نمیخواد کپی کنی دیگه ، فقط همون dlc رو بریز توو پوشه img بازی.. من ادیت فایلرو کپی کردم اسم تیم هارو درست میکنه ، ولی لوگوی تیم ها خراب میشه ، مثلا لوگوی لیگ اینگلیس کامل محو میشه.ک کپیش نکنی بهتره.

دوست عزیز متاسفانه من این کارو کردم و لوگوی لیگ انگلیس همینط.ر که گفتی پاک شد:41::19:
میتونم خواهش کنم ادیت فایل اورجینال بازیو واسه من یه جایی اپ کنی؟؟
ممنون:40:

mnkamran
17-10-2010, 07:54
با سلام
با خرید آیتمهای موجود در Mode Expansion Kits دو اتفاق میوفته:
در مسترلیگ بودجه شما 9999999900یورو!!:18: شده ضمن اینکه همون اول بازی میتونین با بازیکنی مثل فابیانو، حتی اگه تیمتون PES United باشه قرارداد ببندین:21:. درطول فصل هم انتقال بازیکن به تیم شما راحت تر خواهد بود.
در مود بال بازیکنی که ساختینش زود خسته نمیشه و از اون مهمتر که خودم خیلی باهاش حال کردم اینه که شما میتونین به جای یه بازیکن واقعی در داخل همون تیم واقعیش بازی رو انجام بدین!!:18: مثلاً شما میشی "مسی" و تو "بارسلونا" بازی می کنین...:31: چه حالی داره، نه؟؟
همیشه سرافراز باشید.

hobgoblin
17-10-2010, 08:09
پچ Pesedit.com 0.3 هم اومد

تمام تغييرات DLC رو هم اعمال مي كنه . با نصب خيلي ساده

دوستاني كه تا حالا از پچ هاي اين گروه استفاده نكردن نصب كنن كه فوق العادس. به هيچ وجه هم تغييرات بي خود و عجيب غريب مثل منو و ... توي بازي ايجاد نمي كنه. فقط بازي رو تبديل ميكنه به يه PES فول لايسنس شده.

اينم تغييراتي كه به نسبت ورژن قبلي ايجاد مي كنه:

•Added all 'DLC players' and fixed names and incorrect squad numbers for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, La Liga, Bundesliga and around half of Other Teams Europe
•Added all 'DLC kits' (new kits for more than 50 licensed teams including the England national team and Villarreal)
•Added correct locations for the unlicensed teams in the team selection screens
•Added missing teams to CL mode (Arsenal, Chelsea, Schalke) and added Copa Libertadores teams to other game modes
•Compatible with DLC 1.01 (also includes it)
•Complete kits and kit configurations for European unlicensed National Teams, also for a few African (Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Denmark, Finland, Hungary, Israel, Montenegro, Norway, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Ukraine, Wales; Algeria, Angola, Cameroon, Egypt)
•Full PSD Stats for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Bundesliga and La Liga
•ML sponsors: real companies for ML sponsors
•New faces (Aduriz, Ba, Bargfrede, Benaglio, Bender, Carroll, Castro, Contento, De Gea, Delpierre, Derdiyok, Gonalons, Großkreutz, Hazard, J. Hernandez, Holtby, Höwedes, Hummels, Ibisevic, J. Jones, K. Jones, Kolarov, Koscielny, Luiz Gustavo, Pitroipa, Pogrebnyak, Renato, Riether, Reinartz, Renato Augusto, Reus, Salihovic, Schmelzer, Schürrle, Storari, Subotic, Valdez, Wesley)
•New adboards for all stadiums
•New kits (Bolton, Chelsea, Newcastle, Hoffenheim, Stuttgart)
•New song (The Kids Don't Stand A Chance (Miike Snow Remix) – Vampire Weekend)
•Relinked a lot faces (Ayala, Alfonso Alves, Altidore, Beckham, Donovan, Earnshaw, Emerson, F. Insúa, Franco, Geovanni, B. Jones, Juninho, A. Koné, Kurányi, Ljungberg, Morientes, Odonkor, Ono, Pirès, Ochoa, Ricardo Oliveira, Osorio, Rivaldo, Torrado, Vennegoor of Hesselink)
•Updated a few National Teams' squads (England, France, Italy, Netherlands, Portugal, Argentina, Brazil)

مي تونين از اينجا دانلود كنين يا اينكه صبر كنين سايتهاي ديگه مثل دانلودها لينكهاي بهتري بذارن ازش

saze
17-10-2010, 08:26

دوستاني كه تا حالا از پچ هاي اين گروه استفاده نكردن نصب كنن كه فوق العادس. به هيچ وجه هم تغييرات بي خود و عجيب غريب مثل منو و ... توي بازي ايجاد نمي كنه. فقط بازي رو تبديل ميكنه به يه PES فول لايسنس شده.

•Added all 'DLC players' and fixed names and incorrect squad numbers for Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, La Liga, Bundesliga and around half of Other Teams Europe
•Added all 'DLC kits' (new kits for more than 50 licensed teams including the England national team and Villarreal)
•Added missing teams to CL mode (Arsenal, Chelsea, Schalke) and added Copa Libertadores teams to other game modes
•Complete kits and kit configurations for European unlicensed National Teams, also for a few African (Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Denmark, Finland, Hungary, Israel, Montenegro, Norway, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Ukraine, Wales; Algeria, Angola, Cameroon, Egypt)
•New faces (Aduriz, Ba, Bargfrede, Benaglio, Bender, Carroll, Castro, Contento, De Gea, Delpierre, Derdiyok, Gonalons, Großkreutz, Hazard, J. Hernandez, Holtby, Höwedes, Hummels, Ibisevic, J. Jones, K. Jones, Kolarov, Koscielny, Luiz Gustavo, Pitroipa, Pogrebnyak, Renato, Riether, Reinartz, Renato Augusto, Reus, Salihovic, Schmelzer, Schürrle, Storari, Subotic, Valdez, Wesley)
•Relinked a lot faces (Ayala, Alfonso Alves, Altidore, Beckham, Donovan, Earnshaw, Emerson, F. Insúa, Franco, Geovanni, B. Jones, Juninho, A. Koné, Kurányi, Ljungberg, Morientes, Odonkor, Ono, Pirès, Ochoa, Ricardo Oliveira, Osorio, Rivaldo, Torrado, Vennegoor of Hesselink)
•Updated a few National Teams' squads (England, France, Italy, Netherlands, Portugal, Argentina, Brazil)

مي تونين از اينجا دانلود كنين يا اينكه صبر كنين سايتهاي ديگه مثل دانلودها لينكهاي بهتري بذارن ازش

سلام
چه جوری نصبش کنم؟اسامی تیم ایران درست میشه؟

hobgoblin
17-10-2010, 08:59
سلام

يه فايل exe داره كه روش كليك مي كني خودش اتوماتيك نصب ميشه همين.

اسامي تيم ايران رو چك نكردم ولي به احتمال زياد درست شده

Mohammad King
17-10-2010, 09:25

دوست من من با کیبرد بازی میکنم...

dverbame
17-10-2010, 09:27
با سلام
با خرید آیتمهای موجود در Mode Expansion Kits دو اتفاق میوفته:
در مسترلیگ بودجه شما 9999999900یورو!!:18: شده ضمن اینکه همون اول بازی میتونین با بازیکنی مثل فابیانو، حتی اگه تیمتون PES United باشه قرارداد ببندین:21:. درطول فصل هم انتقال بازیکن به تیم شما راحت تر خواهد بود.
در مود بال بازیکنی که ساختینش زود خسته نمیشه و از اون مهمتر که خودم خیلی باهاش حال کردم اینه که شما میتونین به جای یه بازیکن واقعی در داخل همون تیم واقعیش بازی رو انجام بدین!!:18: مثلاً شما میشی "مسی" و تو "بارسلونا" بازی می کنین...:31: چه حالی داره، نه؟؟
همیشه سرافراز باشید.

سلام- حالا این مود اکسپنشن رو باید از کجا خرید ؟

masoodbr
17-10-2010, 09:36

کسی میتونه اینو مستقیم کنه؟

masoodbr
17-10-2010, 10:06
سلام- حالا این مود اکسپنشن رو باید از کجا خرید ؟

توقسمتی که از تو بازی dlc را دان میکنی کمی بیا پایین تر جایی که پوسترهای مسی برای خرید هستن دقیق اسم قسمتش یادم نیست

soranstar
17-10-2010, 10:22

دوست عزیز دسته شما روی تنظیمات ارجیناله یا دستی تنظیمش کردید .
چون رو دسته من انالوگ سمت راست پاس و شوت و ... هستش .

masoodbr
17-10-2010, 10:46

دوست عزیز میشه بگید دستی باید چی رو جایگزین پاس وشوت وغیره باید کرد؟

soranstar
17-10-2010, 11:45
دوست عزیز میشه بگید دستی باید چی رو جایگزین پاس وشوت وغیره باید کرد؟

یکی از دوستان گفته بود واسه دریبل باید LT رو با جهتای انالوگ سمت راست گرفت . مال که که جهتای انالوگ سمت راست شوت و پاس و... هستش و دریبل نمیزنه .
سوال منم همین بود .
یعنی اصلا پستم سوالی بود نه خبری .:13:

masoodbr
17-10-2010, 11:55
پس من متوجه نشدم ببخشید :10:
خوب حالا یکی نیست اینو برای ماها اموزش بده بنده که هنوز تو کف تکنیکها هستم
یکی که استفاده میکنه با عکس از تنظیمات دسته برای دوستان دیگه هم بذاره:42::42::42:

erfandj
17-10-2010, 11:56
سلام
واسه من با پچ 0.2 هم اسامی تیم ملی ایران کاملا درست شد.حتما با این پچ 0.3هم درست میشه

shahi666
17-10-2010, 12:50
لینک مستقیم PESEdit.com 2011 Patch - Version 0.3 :

M3HRD@D
17-10-2010, 13:09

دوستان حجم اين پچ چرا انقدر زياده؟
و اگه بريزيم همچي درست ميشه؟

shahi666
17-10-2010, 13:13
دوستان حجم اين پچ چرا انقدر زياده؟
و اگه بريزيم همچي درست ميشه؟

هر چقدر حجم پچ بیشتر باشه اتفاقا بهتره چون امکانات بیشتری رو تو بازی بهت میده ، بله شما استفاده کنید مطمئن باشید هه چیز درست میشه ، برای پیس 2010 که واقعا عالی کار کردن و پچ های آخریش نزدیک به 800 مگ بود که هیچی کم نداشت ، دانلود کنید و لذت ببرید.

hesamo
17-10-2010, 13:14
سلام
میخوا آنلاین بازی کنم میگه ریجیستر کد رو چک کنید . مشکل از کجاست ؟

mtx891
17-10-2010, 14:12
پس من متوجه نشدم ببخشید :10:
خوب حالا یکی نیست اینو برای ماها اموزش بده بنده که هنوز تو کف تکنیکها هستم
یکی که استفاده میکنه با عکس از تنظیمات دسته برای دوستان دیگه هم بذاره:42::42::42:
LT که میدونی کجاست دریبلها رو هم که میتونی اد کنی؟ انالوگ راست هم که داری اگر انالوگ راست شوت و پاسه باید Mode رو روشن کنی کار سختی نیست توی همه گیم پد های دنیا Mode همون چراغه که روشن میشه حالا توی بازی LT رو نگه دار و یه جهت انالوگ رو بزن همین
این داستان بارها توسط دوستان توضیح داده شده بود میگشتی کارت زودتر راه میوفتاد:31::31::46:

EngineeR EhsaN
17-10-2010, 14:52
سلام
میخوا آنلاین بازی کنم میگه ریجیستر کد رو چک کنید . مشکل از کجاست ؟

مشكل اينجاست كه شما بازي رو كرك شده خريدي ، براي رجيستر كد اصلي هم بايد 50 تومن پول خرج كني :31:

ali_disslove
17-10-2010, 15:18

کسی اینو استفاده کرده ؟

چه جوری باید نصبش کنیم ؟

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

مشكل اينجاست كه شما بازي رو كرك شده خريدي ، براي رجيستر كد اصلي هم بايد 50 تومن پول خرج كني :31:

به نظر من ارزششو داره اگه بشه راحت بازی کرد

کسی نمیدونه باید از کجا خرید ؟

واقعا میشه بازی کرد یا 50 تومن الکی دادیم رفته >؟

bar333lona
17-10-2010, 15:31
تفاوت و برتری پچ .3 رو نسبت به پچ .2 میشه بگین ؟

hadi_vazi
17-10-2010, 16:57
توقسمتی که از تو بازی dlc را دان میکنی کمی بیا پایین تر جایی که پوسترهای مسی برای خرید هستن دقیق اسم قسمتش یادم نیست

این فایل dlc مثل 2010 لینک دانلودش جداگانه هست که دانلود کنیم یا باید از تو خود بازی دانلود کنیم؟

masoodbr
17-10-2010, 17:01
این فایل dlc مثل 2010 لینک دانلودش جداگانه هست که دانلود کنیم یا باید از تو خود بازی دانلود کنیم؟

جداگانه در پست 2 تاپيك موجود هست صفحه اول:46:

erno69
17-10-2010, 17:27

اینجوری که تو توضیحات نوشته شامل آپدیت ۱.۰۱ خود کونامی هم میشه...
من ورژن های 0.1 و 0.2 رو دانلود کرده بودم.عالی بود...:20: این ورژن دیگه کامله تقریبا...دیگه عالی شد.:8:

City 17
17-10-2010, 17:53
اگه میشه یکی registeration code بازی را بزاره.ممنون میشم.

popowoody
17-10-2010, 17:59
بفرمایید :

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF
MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN
N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2
AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU
VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN
FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN
RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

pishoolii
17-10-2010, 19:12
این پچ پس ادییت بعد از نصب هم راحت میشه آنیستالش کرد؟ اگه بخوایم برش دارییم بازی رو که به هم نمیرییزههه؟؟

راستی این دوستمون که لینک رو مستقیم کرد دمش گرم دستش درد نکنه ، ولی سرعت دانلود از سرورش خیلیییی پایییینه :-S ، کاش بشه یه جا دیگه مستقیمش کرد...

lebesgue
17-10-2010, 19:17
سلام خدمت دوستان

من نتونستم بحث رو دنبال کنم، خیلی ممنون میشم به این دو تا سوال جواب بدین:

1- آیا راهی برای تغییر دید دوربین (به حالت نسخه های قبلی) هست؟

2- چه پچ های رسمی تا حالا برای بازی اومده؟ زیاد نقل و انتقالات برام مهم نیست، پچ هایی که ایرادات بازی رو برطرف کنه مد نظرم هست. ممنون میشم لینک بدید.

R O O T
17-10-2010, 19:26
سلام خدمت دوستان

2- چه پچ های رسمی تا حالا برای بازی اومده؟ زیاد نقل و انتقالات برام مهم نیست، پچ هایی که ایرادات بازی رو برطرف کنه مد نظرم هست. ممنون میشم لینک بدید.

برای تغییر دید دوربین به پست زیر مراجعه کنید

پچ رسمی که نه ولی پچهای دست ساز اومده با دو تا dlc

ali_santori
17-10-2010, 19:45
میشه آنلاین بازی کرد؟

bar333lona
17-10-2010, 19:47
میشه آنلاین بازی کرد؟

نه همونطور که دوستان دیگه گفتن باید نسخه اصلی بازی رو بخری که 50 تومان هزینشه :31:

ArminxXx
17-10-2010, 20:05
سلام خدمت دوستان

برای سوال 1 این بهترین پسته:

juve-reza
17-10-2010, 20:07
سلام
میشه لینک Crack معتبر بازی رو بدید
Reloaded معتبره یا نه؟

اینکه گفتید فایل اورجینال نصبی باید چیکارش کنیم؟ پست 2 منظورمه

shahi666
17-10-2010, 21:00
این پچ پس ادییت بعد از نصب هم راحت میشه آنیستالش کرد؟ اگه بخوایم برش دارییم بازی رو که به هم نمیرییزههه؟؟

راستی این دوستمون که لینک رو مستقیم کرد دمش گرم دستش درد نکنه ، ولی سرعت دانلود از سرورش خیلیییی پایییینه :-S ، کاش بشه یه جا دیگه مستقیمش کرد...

حقیقتش من ADSL 512 دارم و سرعت دانلودم در حالت معمولی 55-60 هست ولی وقتی از همون جایی که لینک رو مستقیم کردم دانلود میکنم سرعتم به 70-80 میرسه و یک دو روز هم نیست که دارم ازش استفاده میکنم و کاملا ارش راضیم...
به هر حال اگر دوستانی دیگری می تونند جاهای دیگه هم قرار بدند چه بهتر
هدف ما ، راحتی شماست :20:

mahdi_ctr
17-10-2010, 22:15
این پچ جدید حجمش کلا چقدره؟

masoodbr
17-10-2010, 22:33
سلام
میشه لینک Crack معتبر بازی رو بدید
Reloaded معتبره یا نه؟

اینکه گفتید فایل اورجینال نصبی باید چیکارش کنیم؟ پست 2 منظورمه

اكه منظورت dlc هست بايدكپي كني توشه img بازي:46:

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

این پچ جدید حجمش کلا چقدره؟

با فايل اضافي 330 مگ

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

shahram_10
17-10-2010, 22:39
سلام خسته نباشید

من این بازی رو می خواستم با کیبورد بازی کنم و از شما می خوام کمک کنید کلید توپ ربایی که تو فیفا با کلید d هستش واسه این بازی هم تعریفش کنم.
منظورم از توپ ربایی وقتی هست که توی پای حریف میری و بدون تکل توپ رو ازش می گیری.

مرسی.

*IN*
17-10-2010, 22:43
با پچ جدید همه لباسا درست میشه؟؟؟

EngineeR EhsaN
17-10-2010, 22:55
به نظر من ارزششو داره اگه بشه راحت بازی کرد

کسی نمیدونه باید از کجا خرید ؟

واقعا میشه بازی کرد یا 50 تومن الکی دادیم رفته >؟

اگه بتوني نسخه ارجينال گير بياري ميتوني با خيال راحت بازي كني + اينترنت پر سرعت هم لازم داري

ali_disslove
17-10-2010, 23:03
میشه یکی بگه پچ 300 مگی رو اگه دانلود کنم چه جوری باید به بازی اضافه کنم ؟؟

2- از کجا اورجینالشو گیر بیارم بازی رو ؟

LiverBarca
17-10-2010, 23:49
رو تنظیمات اورجینال هستش....وقتی برای اولین بار میری بازی مثل فیفا سه حالت رو جلوت قرار میده،یکی تنظیماتش مثل فیفای قدیمه یکی مثل پی اس قدیم و یکی رو هم خودت میتونی تعریف کنی...من مال پی اس قدیم رو برداشتم....حالا فکر کنم تو ستینگ بازم بشه اینو حلش کرد،فقط یادت باشه وقتی lt رو گرفتی و میخوای با انالوگ سمت راست دریبل بزنی باید اون چراغ دسته روشن باشه....
اون دوستی هم که گفته با کیبرد بازی میکنه خوب یه دسته بگیر دیگه،الان با 4 5 تومن میتونی دسته انالوگ دار بخری:46:

dik
18-10-2010, 00:27
با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم ببینم پچی آپشنی چیزی نیومده که تیما و بازیکنای کلاسیک روآزادبکنه ممنون میشم اگه جوابمو بدین

masoodbr
18-10-2010, 00:48
با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم ببینم پچی آپشنی چیزی نیومده که تیما و بازیکنای کلاسیک روآزادبکنه ممنون میشم اگه جوابمو بدین

نه دوست عزيز فعلا بعد از dlc رسمي كونامي هرچي پچ مياد با اين سازگار نيست لباتسا و پرچمارو درست نميكه چه برسه به ازاد كردن بازيكنان كلاسيك
اما دوستان من پچ 0.3 pesedit را نصبم كردم همه چيو درست ميكنه اما تقريبا و به نظر من عيب بزرگش اينه كه تركيب تيما به روز نيست وگرنه انچنان مشكلي نداره اما لباسا وپرچما ليگ المان نقل وانتقالات بقيه تيمهاي باشگاهي امريكاي جنوبي و غيره كلا خوبه:46:

shahram_10
18-10-2010, 00:52
سلام
موضوع قیمت دسته نیست.
من بلد نیستم با دسته بازی کنم. همه تنظیماتش هم درسته ولی توپ رو نمی تونم با d از حریف بگیرم.
می خواستم بدونم کدوم کلید رو باید با d عوض کنم.
همین.

mtx891
18-10-2010, 01:30
من که نمیدونم چی رو روی d تنظیم کردی اما با دگمه پاس میره دنبال توپ اگر سرعت رو هم بگیری با دویدن میره دنبال توپ

LiverBarca
18-10-2010, 08:03
سلام
موضوع قیمت دسته نیست.
من بلد نیستم با دسته بازی کنم. همه تنظیماتش هم درسته ولی توپ رو نمی تونم با d از حریف بگیرم.
می خواستم بدونم کدوم کلید رو باید با d عوض کنم.
همین.
دوست عزیز یه دو سه بار بازی کنی قلقش میاد دستت،حیفه این فوتبال نیست که با کیبرد بازی میکنی؟؟؟؟؟:31:

mj77
18-10-2010, 08:09
من با هزار بدبختی با dialup پچ pesedit 03 دانلود کردم و نصب میکنم وقت بالا امدن بازی پیغام data error میده که وسه این ورژن نیست!
ورژن 10 هست و پچ ورژن 1-1 کونامی نصبه. چرا؟

mj77
18-10-2010, 08:20
من با هزار بدبختی با dialup پچ pesedit 03 دانلود کردم و نصب میکنم وقت بالا امدن بازی پیغام data error میده که وسه این ورژن نیست!
باید پچ dlcنصب کنم یا نه؟

mehdi30nema
18-10-2010, 08:47
دوستان خواهشا یه پچ معرفی کنید که بشه این نقل و انتقالات را درست کرد .
من یه پچ 240 مگی دانلود کردم که درست نشد .

masoodbr
18-10-2010, 08:56
باید پچ dlcنصب کنم یا نه؟

نبايد همچين مشكلي داشته باشه چون من بازي پاك شد كلا از اول نصب كردم بعد اين پچو نصب كردم و در اخر هم fix هم كه داده رو نصب كن بعد كرك بازي از اول كپي كن و كيت سرور رو فعال كن نبايد مشكلي داشته باشه

masoodbr
18-10-2010, 09:04
دوستان خواهشا یه پچ معرفی کنید که بشه این نقل و انتقالات را درست کرد .
من یه پچ 240 مگی دانلود کردم که درست نشد .

براي نقل و انتقالات dlc رسمي كونامي مال 12 اكتبر خوبه كه از پست 2 صفحه اول ميتوني دان كني:46:
ولي اگه براي لباسا و پرچما پچ ميخواي(البته نقل وانتقالات را هم درست ميكنه ولي تركيب تيما به روز نيست) پچ 0.3 pesedit را دان كن از صفحه 410 تاپيك:46:

mj77
18-10-2010, 09:50
نبايد همچين مشكلي داشته باشه چون من بازي پاك شد كلا از اول نصب كردم بعد اين پچو نصب كردم و در اخر هم fix هم كه داده رو نصب كن بعد كرك بازي از اول كپي كن و كيت سرور رو فعال كن نبايد مشكلي داشته باشه
بازی دوباره نصب کنم-پچ 1-1 و dlc نصب کنم بعد خود پچ؟ یا نیازی به dlc نیست؟

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

بازی که من خریدم کرک نداشت

aram24
18-10-2010, 10:43
دوستان پسي عزيز سلام
كونامي به بازي تنگيده دوپايي فكر خودشون اصلا بازي نميكنن كه ببينن چطوريه فقط ميسازن ميدتن بيرون.
ps3 و xbox رو نميدونم ولي نسخه پي سي وحشتناك سخت شده گرافيكش عاليه حالا كه بدن و قيافه بازيكن ها خوب شده گيم پلي رو نابود كردن يه پاس دادن تويه اين بازي آدم جونش به لبش ميرسه بازي رو خيلي سخت كردن شده اسنايپر اول بايد هدف گيري كني آخ اين تور دروازه ها از pes 6 به اينور افتضاح شده گل كه ميزني تور اينقدر كش مياد كه به تماشاچيها ميخوره برميگرده

ولي باز مجبوريم اين رو تحمل كنيم ديگه كاريش نميشه كرد .
فيفا هم خوب پيشرفت كرده ولي باز اين pes يه چيزه ديگه هست

راستي اين بازي 2011 كه الان برا pc توي ايران هست نسخه نهايي ؟؟؟؟؟

FCBarcelona.ir
18-10-2010, 10:49
یه FIX برا نسخه 0.3 ارائه داده PESEdit که حدود 20 مگه و این مشکل رو حل می کنه. تو سایتش کنار لینکای دانلود نسخه 0.3 قرار داده. اون رو دانلود و نصب کن.

mj77
18-10-2010, 11:06
یه FIX برا نسخه 0.3 ارائه داده PESEdit که حدود 20 مگه و این مشکل رو حل می کنه. تو سایتش کنار لینکای دانلود نسخه 0.3 قرار داده. اون رو دانلود و نصب کن.
مرسی داداش ولی پچ خود کونامی نصب کنم یا نه؟
از این پچ استفاده کنم بهتره یا پچ gamminaccess ؟

mehdi30nema
18-10-2010, 12:32
براي نقل و انتقالات dlc رسمي كونامي مال 12 اكتبر خوبه كه از پست 2 صفحه اول ميتوني دان كني:46:
ولي اگه براي لباسا و پرچما پچ ميخواي(البته نقل وانتقالات را هم درست ميكنه ولي تركيب تيما به روز نيست) پچ 0.3 pesedit را دان كن از صفحه 410 تاپيك:46:
این حجمش خیلی زیاده . من یه بار 240 مگ دانلود کردم دیگه فایل حجم بالا نمیتونم دانلود کنم .
حجمه پایین تر ندارید ؟

FCBarcelona.ir
18-10-2010, 13:43
مرسی داداش ولی پچ خود کونامی نصب کنم یا نه؟
از این پچ استفاده کنم بهتره یا پچ gamminaccess ؟
این پچ کونامی رو تو خودش داره. همین رو نصب کنی بهتره. Gamingaccess زیاد دستکاری می کنه تو بازی، این PESEdit از بقیه بهتره.

Ali_pc
18-10-2010, 14:34
من پچ DLC 12 October
رو دانلود کردم چطوری متونم ازش استفاده کنم ؟ چون دوتا فایل بیشتر توش نیست .

R O O T
18-10-2010, 14:57
من پچ DLC 12 October

فایل dt0f رو در محل نصب بازی در پوشه ی img کپی کنید

Spaniuly
18-10-2010, 14:58
من پچ DLC 12 October
اگه از پست دوم دانلود کردی فکر کنم روی اون یه DLC دیگه اومده بازم ولی من توصیه می کنم همیشه DLC رو از داخل بازی آپدیت کنید... مشکل ارور دادن در آخر دانلود هم برمیگرده به ادیت فایلی که در داخل پوشه سیوها... شما کافیه قبل آپدیت از داخل بازی فایل ادیت رو پاک کنید... چون دیگه بعد دانلود DLC ادیت فایل قبلی به دردتون نخواهد خورد.

mj77
18-10-2010, 15:30
یکی از دوستان لطف کنه این مستقیم کنه؟ خیلی بهاله؟

محمد رضا حیدری
18-10-2010, 16:24
سلام.این UEFA Europa League رو باید از کجا بیارم تا بتونم بازی کنم..برای من فقط Champions و league و Cap و Master league و Bcl هست..میشه یه توضیح کاملی بدید

Spaniuly
18-10-2010, 16:46
سلام.این UEFA Europa League رو باید از کجا بیارم تا بتونم بازی کنم..برای من فقط Champions و league و Cap و Master league و Bcl هست..میشه یه توضیح کاملی بدید

مثل پارسال هست فقط توی مود مستر لیگ و BAL قابل دسترسی هست

محمد رضا حیدری
18-10-2010, 17:10
مثل پارسال هست فقط توی مود مستر لیگ و BAL قابل دسترسی هست

یعنی باید اول اونا رو بازی کنم؟
توضیح کامل تری بهم بدید

masoodbr
18-10-2010, 17:24
یعنی باید اول اونا رو بازی کنم؟
توضیح کامل تری بهم بدید

شما در مودهای مسترلیگ و بال میتونید جام اروپا رو بازی کنید در صورتی که
در مود مسترلیگ در بازی های مقدماتی دور گروهی لیگ قهرمانان تیم سوم یا چهارم گروه شوید در این صورت به لیگ اروپا راه می یابد
در مود بال هم بستگی به رتبه تیمتون داره که فکر کنم هفتم تا دهم بشید وارد این مسابقات میشید

L.A.MESSI
18-10-2010, 18:02
رسما کونامی ناامیدم کرد آخه اینم شد بازی! نه ترکیب درسته نه لباس بیشتر تیما اینم ازین گیم پلی که شده فیفا از هر 100 تا شوت یکیش شانسی گل میشه به امید پرو 2012 بلکه اون یه بازییه کامل باشه.

masoodbr
18-10-2010, 18:08
کسی برنامه ای برای قسمت bal سراغ نداره؟من به زور بعد از 5 فصل وارد میلان شده بودم که دیشب بازیم پاک شد و سیوش پرید:41:

juve-reza
18-10-2010, 18:13
سلام
توی پست 2 یه لینکی برای دانلود هستش به اسم "فایل اورجینال نصبی" . چطوری باید از اون استفاده کنم؟

masoodbr
18-10-2010, 18:19
رسما کونامی ناامیدم کرد آخه اینم شد بازی! نه ترکیب درسته نه لباس بیشتر تیما اینم ازین گیم پلی که شده فیفا از هر 100 تا شوت یکیش شانسی گل میشه به امید پرو 2012 بلکه اون یه بازییه کامل باشه.

توصیه میکنم بری فیلم بازی ایران و مالدیو رو گیر بیاری و نگاه کنی:13:
یا بازی المان و عربستان در جام جهانی(8-0):13:

FGi
18-10-2010, 18:50

این پچ را دانلود کردم و نقل و انتقالات - لوگو و پرچم و ... دست شد و بازی عالی شده است.

فقط در مسترلیگ نقل و انتقال بسیار آسان شده به طوری که در ابتدای فصل چند بازیکن بزرگ از جمله pato را خریداری کردم. البته سختی نقل و انتقالات روی درجه نرمال می باشد.

Spaniuly
18-10-2010, 18:58
سلام
توی پست 2 یه لینکی برای دانلود هستش به اسم "فایل اورجینال نصبی" . چطوری باید از اون استفاده کنم؟

بعد دانلود شما فایل های img پر حجم بازی رو توی مسیری مربوطه توی فولدر خالی img میریزی بعد اقدام به نصب بازی با استفاده از این فایل های نصبی جدید می کنی

juve-reza
18-10-2010, 19:05
میشه یه Crack معتبر برای بازی بدید. Reloaded مشکل داره؟

Mr.Pooya
18-10-2010, 20:45
سلام
آرسنال و لیورپول کجا رفتند ؟؟ تو لیگ انگلیس نگاه میکنم نیست !! یعنی حذف شدند ؟؟

ArminxXx
18-10-2010, 21:56
سلام
آرسنال و لیورپول کجا رفتند ؟؟ تو لیگ انگلیس نگاه میکنم نیست !! یعنی حذف شدند ؟؟
نه جایی نرفتن فقط آرم واسمشون بدلیل لایسنس نبودن به صورت فیک هستش همش تقصیر این FIFA صاحب مردس که اینقدر هریسه:31::27:

Mr.Pooya
18-10-2010, 22:25
مگه قرار نبود PES 2011 نسخه کامل تو آبان ماه بیاد ؟؟ پس چرا تو مهر اومده ؟؟ من گرفتم گفت نسخه کامل هست یعنی DEMO بازی که قرار بود مهر بیاد یا نسخه کامل زودتر اومده ؟؟

SHAHAB111
18-10-2010, 22:30
آقا دنبال یه ترینر برای bal هستم help

hadi_vazi
18-10-2010, 22:40
با سلام من چندتا سوال برام پیش اومده بی زحمت راهنمائیم کنید:
1-توی pes2010 می شد level مربی و دکتر و ... رو تو یه قسمتی مشخص کرد ولی تو 2011 وقتی میخوام عوض کنم می گه تو ماه اکتبر باید این کارو بکنم ولی تو اون موقع از سال اون قسمت hiden شدست نمی شه واردش شد باید چیکار کرد؟
2- توی 2011 هم می شه با کیت سرور تنظیمات گرافیک رو دستی تغییر داد؟ کیت یرور که 2011 رو ساپورت می کنه چیه؟
3- من هنوز تو تنظیم رزولیشن بازی مشکل دارم مانیتورم سامیونگ 22 اینچ t220p هست و گرافیکم ati 4850 رزولیشن رو تو هر سایزی میذارم توی بازی بالا و پائیو 5 سانت از هر طرف سیاهه حتی رزولیشن هایی که 16:9 باشه.
4- فایلی برای افزایش پول تو مسترلیگ نیومده هنوز؟
5- در خال حاضر تو صفحه اول بازی می نویسه ver 1.00 من تو پست دوم تایپیک اون چ 1.1 که آزمین گذاشته رو دانلود کردم ولی واسه نصبش ارور میده جریان چیه؟ البته پچ pesedit 2 رو نصب کردم.
6-چرا مثل پارسال یه تایپیک مخصوص گذاشتن پچ ها و تغییرات مختلف بازی که آقا مهدی(gholii) زحمتش رو می کشیدن نداریم یا پستی کامل مثل پست 900 پارسال که آرمین جان زحمتش رو می کشیدن.
شرمنده اگه تعداد سوالاتم زیاده.

masoodbr
18-10-2010, 22:52
6-چرا مثل پارسال یه تایپیک مخصوص گذاشتن پچ ها و تغییرات مختلف بازی که آقا مهدی(gholii) زحمتش رو می کشیدن نداریم یا پستی کامل مثل پست 900 پارسال که آرمین جان زحمتش رو می کشیدن.

[/QUOTE]

دوست عزيز اين ادرس تاپيك اديت هست برو به چند سوالت جواب داده شده:46:

mohammad_87
19-10-2010, 01:03
یه سوال فنی:
چطوری میشه شوت کرد؟:31:
نود درصد شوتها میره کره ماه...

masoodbr
19-10-2010, 01:19
یه سوال فنی:

محمد جان بيخيال ما رو گرفتي ديگه؟:21:

mohammad_87
19-10-2010, 01:49
محمد جان بيخيال ما رو گرفتي ديگه؟:21:
سلام مسعود جان.
من اون نسخه ای که قبل از انتشار رسمی اومد رو دارم.با اینکه جدید اومده که فرق نداره.نه؟
جدی گفتم :31:من میلان رو برداشتم.با زلاتان(که دستی ترانسفر کردم) یا پاتو در حالت تک به تک اکثر شوتهام میره بالای دروازه گاهی هم تو کنج.خیلی کم زمینی میزنه.با شوت زنایی مثل پیرلو یا سیدورف یا رونالدینیو از پشت محوطه میزنم دقیقا توپ میره سمت کره ماه.اما یکبار با گتوسو از پشت محوطه زدم با یه کات جالب رفت کنج دروازه.کمی قلق شوتها دستم اومده اما گاهی با کمی پر کردن قدرت شوتها،باز هم با اختلاف زیاد میره آسمون.
تازه موارد دیگه ای هم هست که اعصاب خوردکنه.مثل انشای بالاسر بازیکنان.نمیشه اون رو به پایین منتقل کرد؟خذفش رو میدونم اما پایین،کنار جدول زمین نمیره؟

M A X I M U M
19-10-2010, 04:52
من هر موقع میخوام از داخل بازی آپدیت کنم بعد اینکه دانلود تموم میشه 100 درصد خطا میده که آپدیت نصب نمیشه
update installation failed
مشکل از کجاست ؟ ویندوز هم 7

hadi_vazi
19-10-2010, 06:38
1-توی pes2010 می شد level مربی و دکتر و ... رو تو یه قسمتی مشخص کرد ولی تو 2011 وقتی میخوام عوض کنم می گه تو ماه اکتبر باید این کارو بکنم ولی تو اون موقع از سال اون قسمت hiden شدست نمی شه واردش شد باید چیکار کرد؟
2- توی 2011 هم می شه با کیت سرور تنظیمات گرافیک رو دستی تغییر داد؟ کیت یرور که 2011 رو ساپورت می کنه چیه؟
3- من هنوز تو تنظیم رزولیشن بازی مشکل دارم مانیتورم سامیونگ 22 اینچ t220p هست و گرافیکم ati 4850 رزولیشن رو تو هر سایزی میذارم توی بازی بالا و پائیو 5 سانت از هر طرف سیاهه حتی رزولیشن هایی که 16:9 باشه.
5- در خال حاضر تو صفحه اول بازی می نویسه ver 1.00 من تو پست دوم تایپیک اون چ 1.1 که آزمین گذاشته رو دانلود کردم ولی واسه نصبش ارور میده جریان چیه؟ البته پچ pesedit 2 رو نصب کردم.

من با خوندن اون پست جواب 2 و 6 رو گرفتم ولی هنوز با 1 و 3 و 4 و 5 مشکل دارم اگه میشه راهنمائیم کنید.

mj77
19-10-2010, 08:19
یعنی سازندگان بازی فکر نکردن ممکن کسی از اسم بازیکنان حریف که روشون نوشته خوششون نیاد؟

Spaniuly
19-10-2010, 08:22
من هر موقع میخوام از داخل بازی آپدیت کنم بعد اینکه دانلود تموم میشه 100 درصد خطا میده که آپدیت نصب نمیشه
update installation failed
مشکل از کجاست ؟ ویندوز هم 7
مهرداد جان چند بار به این مشکل جواب دادم... باز هم عرض می کنم خدمتت:
مشکل ارور دادن در آخر دانلود مربوط میشه به وجود ادیت فایل دستکاری شده. برای جلوگیری باید قبل از دانلود از داخل بازی به پوشه سیو ها برید و فایل آپشن ادیت رو حذف کنید. نگه نداریدش چون واقعا بعد دانلود DLC جدید به دردتون نخواهد خورد مگه ایکه بخواهید بعدا او ادیت فایل رو با برنامه هایی نظیر ادیتور کانورت کنید به نسخه متناظر با DLC

موفق و گیمر باشید:10:

masoodbr
19-10-2010, 10:10
من با خوندن اون پست جواب 2 و 6 رو گرفتم ولی هنوز با 1 و 3 و 4 و 5 مشکل دارم اگه میشه راهنمائیم کنید.

صفحه 8 تاپیک ادیت برای افزایش پول در مسترلیگ برنامه گذاشته شده توسط دوست خوبمون ارمین جان:10:

Milad4171
19-10-2010, 11:18
خداییش خیلی عالی شده این 2011. ولی خوب خیلی ها هم از اون طرف دارن از فیفا 11 حرف میزنن. من به شخصه با 10 حال نکردم. نمیدونم حالا چه فرقی داره.
فعلا که پس میزنیم و لذت می بریم و وسلام!!!:31:
راستی. یه سوال. فکر میکنین میشه REPLAY های 2010 رو به 11 اضافه کرد؟ خداییش گل های باحالی تو 2010 زدم!!

beckham7
19-10-2010, 11:42
میگم واقعا فیفا اینقدر پیشرفت کرده که از pes بهتر شده؟! این نقدهای که تو سایتای مختلف هست همه واقعیت داره یعنی نسخه فیفا 11 از pes 11 سرتره ؟ چون من هنوز 11 هیچکدومو بازی نکردم !

saxiass
19-10-2010, 11:55
اقا یه ترینر واسه Become a legend بزارید دارم میمیرم از بس که دیر پیشرفت میکنه.:41:
ترو خدا زودتر یه چیزی معرفی کنید.

4daneshjo
19-10-2010, 11:59
سلام ببخشید من زیاد اهل pes و fifa نیستم
الان pes 2011 رو نصبیدم چرا گزارش گرش فرانسوی هست ؟
کدوم شون بهتره pes یا fifa ?

masoud93
19-10-2010, 12:01
سلام.

یکی میتونه لوگوی real madrid رو که تو این بازی هست رو برام بزاره.

ممنون.

saber2010
19-10-2010, 12:08
یه سایت یا پچ می خواستم تا -لوگو-پیراهن- اسم-تیمها درست بشن

ArminxXx
19-10-2010, 12:08

جواب:
1.اونو باید زمان نقل انتقالات تغییر بدی یعنی وقتی که از تابستون میگذری و به فصل بعدی مسترلیگ میری هنوز چند هفته برای نقلو انتقالات وقت هست که اون موقع میتونی مربیاتو عوض کنی و حتما باید قبل از تصویه حساب این کارو انجام بدی:27:

4.:5:

6.

vahidgame
19-10-2010, 12:19
سلام مسعود جان.
من اون نسخه ای که قبل از انتشار رسمی اومد رو دارم.با اینکه جدید اومده که فرق نداره.نه؟
جدی گفتم :31:من میلان رو برداشتم.با زلاتان(که دستی ترانسفر کردم) یا پاتو در حالت تک به تک اکثر شوتهام میره بالای دروازه گاهی هم تو کنج.خیلی کم زمینی میزنه.با شوت زنایی مثل پیرلو یا سیدورف یا رونالدینیو از پشت محوطه میزنم دقیقا توپ میره سمت کره ماه.اما یکبار با گتوسو از پشت محوطه زدم با یه کات جالب رفت کنج دروازه.کمی قلق شوتها دستم اومده اما گاهی با کمی پر کردن قدرت شوتها،باز هم با اختلاف زیاد میره آسمون.
تازه موارد دیگه ای هم هست که اعصاب خوردکنه.مثل انشای بالاسر بازیکنان.نمیشه اون رو به پایین منتقل کرد؟خذفش رو میدونم اما پایین،کنار جدول زمین نمیره؟
اتفاقا به نظرم شوت زدن خیلی راحته. یه جورایی اصلا با دروازه بان های خنگ این بازی جور در نمیاد :31:
من با میلان دارم میرم اکثر شوت هایی که با زلاتان می زنم میره توی گل!
چه گل های قشنگی هم زدم :31: اگه خواستی برات آپلود می کنم ببینی. تازه با جرارد هم گل های قشنگی زدم. دو سه هفته ای تونستم اونو بخرم! خیلی خنده داره :27:
احساس میشه مسترلیگ توی هر شماره نسبت به قبلی حتی آسونتر میشه! من که هیچ سختی در اون احساس نمی کنم
مسترلیگ تغییر اون چنانی هم نسبت به شماره قبلی نکرده. فقط منوهای اون یکمی تغییر کرده...

saber2010
19-10-2010, 12:32
یه سایت یا پچ می خواستم تا -لوگو-پیراهن- اسم-تیمها درست بشن:40::10:

masoodbr
19-10-2010, 12:45
یه سایت یا پچ می خواستم تا -لوگو-پیراهن- اسم-تیمها درست بشن:40::10:

بیا عزیز

chealsea_cfc
19-10-2010, 13:19
میگم واقعا فیفا اینقدر پیشرفت کرده که از pes بهتر شده؟! این نقدهای که تو سایتای مختلف هست همه واقعیت داره یعنی نسخه فیفا 11 از pes 11 سرتره ؟ چون من هنوز 11 هیچکدومو بازی نکردم !

آره دوست عزیز fifa 11 از pes 11 سرتره هم تو gameplay و هم توی گرافیک بازی ولی جفتشون یک سری مشکلات هنوز دارن ولی در کل fifa توی این نسخش از pes سرتره آدم باید خداییش رو بگه.:31:

popowoody
19-10-2010, 13:34
بیا عزیز

اینجا که کلی پچه !! کدومش اسم تیم ها و لوگو رو درست می کنه ؟؟///////

Gregar
19-10-2010, 14:10
بچه ها من فیفا 11 رو تازه گرفتم چون شنیدم هنوز PES 11 نیومده ؟ چجوریه پس این چه نسخه ای؟ دمویه ؟
راجع به گیم پلی هم من فیفا رو خوب ندیدم ولی یه سری امکانات داره که باحاله . گرافیکش هم فکر کنم PES بهتره . نه ؟

popowoody
19-10-2010, 14:21
نه ... دمو نیست کامله احتمالا هر کی گفته الکی گفته

masoodbr
19-10-2010, 15:14
اینجا که کلی پچه !! کدومش اسم تیم ها و لوگو رو درست می کنه ؟؟///////

بهترين پچي كه تا الان اومده pesedit 0.3 هست كه توي صفحه 410 تاپيك لينك مستقيمش هست

mehdi30nema
19-10-2010, 15:23
دوستان خواهشا یه پچ کم حجم بهم بدید که بشه این نقل و انتقالات را درست کرد .
یه بار 250 مگ دانلود کردم که این اصلا جواب ندادش .

hadi_vazi
19-10-2010, 15:27

با راهنمائی دوستان اکثر مشکلاتم حل شد فقط از مشکلات بالا بند 3 و 5 رو مشکل دارم در این مورد می تونید راهنمائیم کنید؟

masoodbr
19-10-2010, 15:38
دوستان خواهشا یه پچ کم حجم بهم بدید که بشه این نقل و انتقالات را درست کرد .
یه بار 250 مگ دانلود کردم که این اصلا جواب ندادش .

براي 100000000000000000000000000 بار بهترين براي نقل و انتقالات dlc 12 october هست كه در صفحه اول تاپيك پست موجود هست

بچه ها من ميخوام برنامه Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final را نصب كنم اين اخطارو ميده چي ميخواد چكار كنم؟

baloteli
19-10-2010, 15:56
این اپدیتش از تو خود بازی درست نشد؟

saber2010
19-10-2010, 16:19
مرسی داداش :
باتشکر از شما دوست گرامی:11:

hadi_vazi
19-10-2010, 16:59
ظاهرا dlc جدید اومده من این dlc 12 اکتبر که آرمین تو پست دوم گذاشته رو دانلود کردم و ریختم ولی الان دوباره دیدم می گه پک جدید واسه دانلود اومده بی زحمت لینک پست دوم رو عوض کنید و جدیدش رو بذارید.

R O O T
19-10-2010, 17:09
ظاهرا dlc جدید اومده من این dlc 12 اکتبر که آرمین تو پست دوم گذاشته رو دانلود کردم و ریختم ولی الان دوباره دیدم می گه پک جدید واسه دانلود اومده بی زحمت لینک پست دوم رو عوض کنید و جدیدش رو بذارید.

این dlc جدید فقط کیت تیم ایرلندو درست میکنه و مشکلی که توی انلاین مسترلیگ وجود داشت رو حل میکنه .لازم نیست گذاشته شه پست دوم:46:

hoalboo
19-10-2010, 17:20
یه سوال فنی:

ميدوني كه موقع شوت زدن بايد سرعت رو رها كني؟
چون اگه سرعت رو نگه داري شوتت حالت نيمه چيپ پيدا ميكنه.

ali_disslove
19-10-2010, 17:26
من میخوام بازیکن بخرم بازیکن رو که میخوام بخرم باید add scout list رو بزنم یا ??negoation

masoodbr
19-10-2010, 17:46
من میخوام بازیکن بخرم بازیکن رو که میخوام بخرم باید add scout list رو بزنم یا ??negoation

شما روی اولین گزینه جلو برو تا برای خرید بازیکن اقدام به خرید شه فکر کنم negoation باشه/add scout list بازیکن به لیست خرید شما اضافه میشه و به قول معروف مسئول نقل و انتقالات تیم شما بازیکن مورد نظر را تحت نظر میگیره که کی میشه با این بازیکن قرارداد بست:46:

aha2012
19-10-2010, 17:53
بازیش خیلی قشنگ شده طوریکه وقتی 10 و بازی کردم اصلا ازش خوشم نیومد
فقط یه چیزی ،من تو 11 اصلا نمیتونم خوب بازی کنم.یعنی مثل 10 نمیتون هی گل بزنم.نمیتونم خودمو با گیم پلی بازی تطبیق بدم.
راهی دارید کمکم کنید که منم بتونم عین 10 بازیش کنم؟؟؟

EngineeR EhsaN
19-10-2010, 18:20
بازیش خیلی قشنگ شده طوریکه وقتی 10 و بازی کردم اصلا ازش خوشم نیومد
فقط یه چیزی ،من تو 11 اصلا نمیتونم خوب بازی کنم.یعنی مثل 10 نمیتون هی گل بزنم.نمیتونم خودمو با گیم پلی بازی تطبیق بدم.
راهی دارید کمکم کنید که منم بتونم عین 10 بازیش کنم؟؟؟

اگه ميخواي خوب بازي كني و حرفه اي باشي بهتره پاس عمقي انداختن رو خوب يادبگيري + سانترهاي سريع

mohammad_87
19-10-2010, 19:17
ميدوني كه موقع شوت زدن بايد سرعت رو رها كني؟
چون اگه سرعت رو نگه داري شوتت حالت نيمه چيپ پيدا ميكنه.
آره عزیز این چیزارو که میدونم.من دوست دارم تو حالت تک به تک کنترل شوت کاملا دست گیمر باشه.بسته به زمان نگه داشتن دکمه شوت،قدرت شوت کم و زیاد بشه و بسته به نوع جهت و ارتفاع ضربه زده بشه.اینها تا حدود زیادی در نسخه های قبل بود.اما تو 2011 اکثرا شوتها بی دقت زده میشه.خیلی هاشون فقط خطرناک بیرون میره ولی اصلا در چارچوب نیست.نمی دونم مشکل از کجاست که نمی تونم اونطور که می خوام شوتها زده بشه.سیستم پاسکاری رو که تغییرش بیشتر بوده راحت عادت کردم.
حالا این مشکلات رو دارم:
1.اسم بازیکنان رو میشه مثل نسخه های قبل برد پایین تصویر؟
2.گزارش غیر انگلیسی بخصوص ایتالیایی موجود هست؟
3.مشکل شوتها هنوز پابرجاست!!:31:

Milad4171
19-10-2010, 19:39
یه چیز بدی هست ! اینکه وقتی میخوای مستر لیگ بزنی هر کشوری هر تیمی رو انتخاب کنی یه سری بازیکن واست ردیف میکنه!! یعنی باید از 0 شروع کنی!
و البته تمام تیم ها هم ترکیبشون به هم خورده و قاطی پاتی هست!!
من یه مشکلی بر خوردم
یه بازیکن رو خریدم که 75 بود کلا!! و توی CB و LB پشت های تخصصیش بود ولی جالبه هر وقت تعویضش کردم همیشه روی 70 69 و این بود کلی هم چپ و راستش کردم ولی روی بهترین حالت و بهترین منطقه قرار نمیگرفت گویا که به 75 برسه!!
یعنی چی؟؟؟
کسی این جور مشکلات رو داشته؟؟

H-E-S-A-M
19-10-2010, 19:48
سلام
دوستان ميشه ورژن هاي ديگه PES2011 رو تو Xbox بالا آورد الان زده Ver.1.00
چجوري ميشه؟

M A X I M U M
19-10-2010, 20:48
کسی میدونه چطور میشه به بازی والپیپر جدید اضافه کرد ؟
یعنی عکس رو با چه فرمتی و در چه پوشه ای از کیت سرور باید قرار داد ؟

ممنون

Spaniuly
19-10-2010, 21:12
سلام
دوستان ميشه ورژن هاي ديگه PES2011 رو تو Xbox بالا آورد الان زده Ver.1.00
چجوري ميشه؟
باید به لایو متصل بشی که اصلا الان توصیه نمیشه داشبورد کینکت بذارید بیاد این آب ها از آسیاب بیفته تلپ میشیم روی لایو دیگه چیزی تا عرضه داشبورد کینکت نمونده خود کینکت هم که بتونیم بخریم با قیمت مناسب خودش یه حال دیگه داره

aRThaS_08
19-10-2010, 21:25
برنامه ی BAL Editor ندارید ؟ :|

من خودمو چپ پا انتخاب کردم نمیتونم با پای راست درست کار کنم!

میخوام weak foot رو بزارم رو 8 : دی

R O O T
19-10-2010, 21:33
کسی میدونه چطور میشه به بازی والپیپر جدید اضافه کرد ؟
یعنی عکس رو با چه فرمتی و در چه پوشه ای از کیت سرور باید قرار داد ؟

ممنون

بله به تاپیک ادیت پیس 11 مراجعه کنید یه چیزایی گفته شده .باید فایلهای والپیپرو از dt06(شماره 35 تا 38) یا dt0f (شماره 2184 تا 2186 . البته درصورتی که dlc رو دانلود کرده باشید) با برنامه ggs اکسپورت کنید بعد عکسیو که اماده کردیدو در فایل قرار میدید و سپس فایلو در کیت سرور قرار میدید(اگه فایلو از dt06 اکسپورت کردید در پوشه ی dt06 قرار دهید اگرهم از dt0f اکسپورت کردید در پوشه ی dt0f قرار بدید) .ساخت عکس برای والپیپر شبیه ساخت تایتل هستش اگه اموزشی از تایتل گیر اوردید میتونید ازش استفاده کنید :46:

sinasalar2007
19-10-2010, 21:37
کسی میدونه یک دو کردن توی PES11 با چه دکمه هایی انجام میشه ؟ (همون دکمه های دسته رو بگید متوجه میشم )

توی PES به یه چیز دقت کردید ؟ این که موقعی که بازیکن توی افساید باشه حتی اگه توپ هم بهش نرسه افساید اعلام میشه !! جالبتر این که اگه یه بازیکن توی افساید باشه ولی توپ به بازیکن جلوییش هم برسه بازم افساید اعلام میکنه :18: واقعا باگ بزرگیه

توی این نسخه واقعا رفتن توی محوطه جریمه سخت شده و کلا نمیشه بازیکن مستقیمت رو بدون دریبل کردن پشت سر بذاری ، عین کنه می چسبه بهت ! امکانش هست یکی بیاد بگه چه جوری میشه بازیکن مستقیم رو دریبل کرد ؟

Ali_pc
19-10-2010, 21:38
دوستان عزیز برای چندمین بار درخواست میکنم طریقه زدن پنالتی و چند دریبل زیبا رو یاد بدین

چون هرچی پنالتی میزنم میره وسط دروازه

elendil
19-10-2010, 21:44
برا دریبل اگه جوی استیک داری باید از این سمت راستی استفاده کنی =)) اسمش یادم رفته :دی همین jog میگن
بهش چی میگن :دی یکیش هست که کار همون 4جهت رو انجام میده سمت چپی هستش یکی هم سمت راسته که با L1 میگیری و جهت میدی دریبل میزنه :دی

اگه هم با کامپیوتر هستی باید تنظیم کنی برای این جاگ سمت راستی کلیدهارو :دی بعدش ...

ArminxXx
19-10-2010, 22:47
کسی میدونه یک دو کردن توی PES11 با چه دکمه هایی انجام میشه ؟ (همون دکمه های دسته رو بگید متوجه میشم )

توی این نسخه واقعا رفتن توی محوطه جریمه سخت شده و کلا نمیشه بازیکن مستقیمت رو بدون دریبل کردن پشت سر بذاری ، عین کنه می چسبه بهت ! امکانش هست یکی بیاد بگه چه جوری میشه بازیکن مستقیم رو دریبل کرد ؟
برای یک و دو کردن اول باید دکمه L1 روی دسته و احتمالا Q روی کیبورد رو بگیری بعدش هوزمان پاس معمولی بدی تا بازیکنی که پاس داده شروع به جلو رفتن کنه بعدش در زمان و مکان مناسب پاس تو عمق میدی:10::27:

آره خیلی ولی برا من مسی:40: شده 109:18: ،تازه شده مثه مسی ساکر 10 که هر کاری میخواستم باهاش میکردم :21::27:البته بهترین سبک تو این بازی پاسکاریه که برای من خیلی خیلی و بازم خیلی جذابیت داره:40:کاملا میشه با یک ودو کردن تیم حریفو محو کنی :27::21::5::46:

elendil
19-10-2010, 22:58
دوستان برای Become A Legend ترینر نیومده :دی حسش نیست این همه وقت بزارم برا این بازیکنه :دی

Milad4171
19-10-2010, 23:30
حذف...........................

EngineeR EhsaN
19-10-2010, 23:44
دوستان عزیز برای چندمین بار درخواست میکنم طریقه زدن پنالتی و چند دریبل زیبا رو یاد بدین

عزيزم شوت رو بزن بعد به مدت چند ثانيه جهت دلخواه رو نگهدار ، دريبلارم خودت بعدا ياد ميگيري :31:

mtx891
19-10-2010, 23:45

باور کن منم چندین بار پنالتی زدنن رو توضیح دادم یکم میگشتی زودتر پیدا میکردی:10:

katlots
20-10-2010, 08:32
من می خوام یه دسته خوب بگیرم که شکش ردیف باشه چون من اکثر بازی ها رو با شوک بازی می کنم میخواستم بدونم چه دسته ای خوبه؟ دسته پلی استیشن چطوره همه بازیها رو بی مشکل می شه با هاش بازی کرد؟ بچه ها حرف شما برام سنده. فقط یکم زود خبر بدید

kurosh08
20-10-2010, 10:08
من می خوام یه دسته خوب بگیرم که شکش ردیف باشه چون من اکثر بازی ها رو با شوک بازی می کنم میخواستم بدونم چه دسته ای خوبه؟ دسته پلی استیشن چطوره همه بازیها رو بی مشکل می شه با هاش بازی کرد؟ بچه ها حرف شما برام سنده. فقط یکم زود خبر بدید

من خودم دسته پلی استیشنی دارم و هیچ مشکلی باهاش ندارم و به راحتی بازی میکنم.
از PES2006 من از این جور دسته ها استفاده می کردم.
قیمتش هم جفتی 10 تومن بود :31:

hoomi_gta
20-10-2010, 11:23

پنالتی : اول شوت و بزن بعد با شوک دسته راست اگه جهت بالا را نگه داری میزنه چپ اگه جهت پایین و نگه داری میزنه راست. اگه جهت چپ و نگه داری چیپ میزنه جهت راست هم گوش بالا میزنه. اینو یکی از بروبچ همین تاپیک گفته بود که برای من جواب داد. حتما با شوک جهت بده

Traceur
20-10-2010, 11:39
سلام ...
دوستان خسته نباشید ...:11:
تاپیک ویرایش ، ادیت و پچ مخصوص این بازی هنوز ایجاد نشده ؟؟!!

vahidgame
20-10-2010, 11:50
سلام ...
دوستان خسته نباشید ...:11:
تاپیک ویرایش ، ادیت و پچ مخصوص این بازی هنوز ایجاد نشده ؟؟!!
تاپیکش زده شده:

aliy2324
20-10-2010, 12:12
سلام
من ای بازی رو گرفتم می خواستم ببینم اگه بخوام اسم تیم ها و نقل انتقالات درست بشه باید چه کار کنم اگه می شه کامل توضیح بدید چون من وارد نیستم
و سوال دیگه وقتی بازیکن پا به توپ نیست می خوام که تند بره یه جوری می ره تند تر نمیدوه سرعتش کمتر میشه برای چی این جوری میشه

Traceur
20-10-2010, 13:07
سلام
من ای بازی رو گرفتم می خواستم ببینم اگه بخوام اسم تیم ها و نقل انتقالات درست بشه باید چه کار کنم اگه می شه کامل توضیح بدید چون من وارد نیستم
1. شما باید پچ و کیت سرور رو دانلود کنی بعد نصب و جایگزین کنی .
در این پست :

و سوال دیگه وقتی بازیکن پا به توپ نیست می خوام که تند بره یه جوری می ره تند تر نمیدوه سرعتش کمتر میشه برای چی این جوری میشه

2 . بازیکنان پا به توپ از بازیکنان آزاد سرعتشون بالاتره ؟؟!

Ali_pc
20-10-2010, 14:05
عزيزم شوت رو بزن بعد به مدت چند ثانيه جهت دلخواه رو نگهدار ، دريبلارم خودت بعدا ياد ميگيري :31:

منم شوت رو میزنم جهت چپ یا راست رو هم نگه میدارم اما فقط وسط دروازه میزنه یا همون وسط رو میزنه به اوت !

Traceur
20-10-2010, 14:09
منم شوت رو میزنم جهت چپ یا راست رو هم نگه میدارم اما فقط وسط دروازه میزنه یا همون وسط رو میزنه به اوت !
علی جان شما فقط باید تو یه لحظه پنالتی رو بزنی یعنی یه لحظه جهت و شوت رو باهم بگیری و ول کنی ....
بعد اینکار رو تکرار کن تا قلقش دستت بیاد .
من خودم به جرات میگم که بیش از هزار تا پنالتی از دست دادم تا یاد گرفتم البته نه بطور کامل ...!

masoud93
20-10-2010, 14:12
سلام.

یکی میتونه لوگوی real madrid رو که تو این بازی هست رو برام بزاره.

ممنون.

سلام.

من خودم بلد نیستم از فایل های بازی چیزی رو بکشم بیرون.

یکی از دوستان لطف میکنه لوگوی real madrid رو که تو این بازی هست برام بزاره.

ممنون.

shahabprince
20-10-2010, 14:47
اینم لینک دانلود پچ 0.3 از لینکهای مستقیم و سرورهای قدرتمند سافتگذر

R O O T
20-10-2010, 14:48
سلام.

من خودم بلد نیستم از فایل های بازی چیزی رو بکشم بیرون.

یکی از دوستان لطف میکنه لوگوی real madrid رو که تو این بازی هست برام بزاره.

ممنون.

popowoody
20-10-2010, 15:37
کسی لینک پچی که اسم تیم ها - لوگو تیم ها رو درست می کنه داره ؟؟

H A M A S
20-10-2010, 16:00
سلام
نقاط قوت این نسبت به 2010 چیه؟؟
داوری ها درست شده؟؟

pishoolii
20-10-2010, 16:03
اینم لینک دانلود پچ 0.3 از لینکهای مستقیم و سرورهای قدرتمند سافتگذر

فکر کنم لینکا مشکل داره دانلود نمیشه ارور میده.. یه چک بفرماییین.. مرسی :46:

R O O T
20-10-2010, 16:21
سلام
نقاط قوت این نسبت به 2010 چیه؟؟
داوری ها درست شده؟؟

داوری ها بهتر شده ولی خیلی افساید میگیرن .دروازهبانها هم بهتر شده ولی در بعضی مواقع سوتی میدن .پاس کاریها و شوت زدن سختتر شده .به نظر من از پیس 2010 بهتر شده

کسی لینک پچی که اسم تیم ها - لوگو تیم ها رو درست می کنه داره ؟؟ این پچ هست با حجم 20 مگ من خودم تستش کردم همه چیو درست میکنه ولی لینکهاش قیلتره

aRThaS_08
20-10-2010, 16:27
من توی bal اکثرن ریتینگم 6 یا 6.5 میشه!

چیکار کنم بیشتر شه ؟ : دی

عین خر میدوئم همه جای زمین هم هستم اما ریتینگم همیشه پایینه :(

masoodbr
20-10-2010, 16:47
من توی bal اکثرن ریتینگم 6 یا 6.5 میشه!

چیکار کنم بیشتر شه ؟ : دی

عین خر میدوئم همه جای زمین هم هستم اما ریتینگم همیشه پایینه :(

دوست عزیز دویدن شرط نیست شما باید به وظیفه ای که بهتون داده شده عمل کنید علاوه بر این به وظیفه پستتون هم عمل کنبد مثلا اگر مهاجمید گل بکارید هافبکید پاس گل بکارید:21:

saxiass
20-10-2010, 18:15
بابا ما مردیم:41: یکی نیست مارو ادم حساب کنه و به ما یه ترینر BECOME A LEGEND بده؟:19:
من حدود 40 صفحه ی:18: این تاپیکو گشتم به همه ی سوالا جواب داده شده:18: الا همین یه سوال:41:.
بابا ما مردیم یکی بیاد کمک کنه........................:41:

seday baron
20-10-2010, 18:35
آرمین جان امیدی هست آخر هفته پچ مخصوص خودت به ما برسونی ؟

ArminxXx
20-10-2010, 18:39
دسته Xbox 360 بهتره همشه چون انحصاری شرکته مایکروسافته و با هرنوع بازیم سازگاره و به صورت پیش فرض تو هر بازی وجود داره.

راستی اینم لینک برنامه ادیتور BAL:

Spaniuly
20-10-2010, 18:55
آرمین جان امیدی هست آخر هفته پچ مخصوص خودت به ما برسونی ؟
نه حتی یک درصد تا قل از سال 2011 اصلا این اتفاق نمی افته. از پچ های دست ساز استفاده کنید چون نه ادیتور قوی اومده نه کیت سروری که gdb folder رو ساپورت کنه. تازه از همه اینا که بگذریم من اصلا از PES 2011 خوشم نیومده برعکس 2 سال پیش که خیلی علاقه داشتم و تقریبا تمام وقتم صرفش می شد امسال فقط دارم فیفا 11 رو با ایکس باکس می ترکونم. شدیدا هم اعتیاد آورده برام اصلا نمی تونم گیم دیگه بازی کنم کم کم داره واسه خودم مسئله ساز میشه:13:

hts1369
20-10-2010, 20:18
اتفاقا به نظرم شوت زدن خیلی راحته. یه جورایی اصلا با دروازه بان های خنگ این بازی جور در نمیاد :31:
من با میلان دارم میرم اکثر شوت هایی که با زلاتان می زنم میره توی گل!
چه گل های قشنگی هم زدم :31: اگه خواستی برات آپلود می کنم ببینی. تازه با جرارد هم گل های قشنگی زدم. دو سه هفته ای تونستم اونو بخرم! خیلی خنده داره :27:
احساس میشه مسترلیگ توی هر شماره نسبت به قبلی حتی آسونتر میشه! من که هیچ سختی در اون احساس نمی کنم
مسترلیگ تغییر اون چنانی هم نسبت به شماره قبلی نکرده. فقط منوهای اون یکمی تغییر کرده...
جرارد و از لیورپول جدا کردی:18::18::18::18:

vahidgame
20-10-2010, 21:35
جرارد و از لیورپول جدا کردی:18::18::18::18:

این که چیزی نیست :31:
الان رسیدم به نیم فصل. به هر کی پیشنهاد دادم قبول می کرد!
اونم چه کسایی ژاوی-ون پرسی-شوان اشنایدر- دی ماریا- رینا و یه سری بازیکنای بزرگ دیگه!!! :31:
رینا رو هم از چنگ لیورپول در اوردم :21: :31:
البته بیکار نیستم که همه رو بخرم :31: فقط خواستم امتحان کنم :31:
تازه جالبه پولی که برای قرارداد بستن به بازیکن میدی کمتر از حقوقشه!
مثلا به ژاوی پیشنهاد دادم Transfer Fee اونو نوشته بود 8 میلیون( :18: ) ولی Salary اون 10 میلیون بود :27:
در کل از این صحبتا باید اینو نتیجه گرفت که سیستم نقل و انتقالات در این شماره خیلی کشکی شده :38:

masoodbr
20-10-2010, 22:03
این که چیزی نیست :31:
الان رسیدم به نیم فصل. به هر کی پیشنهاد دادم قبول می کرد!
اونم چه کسایی ژاوی-ون پرسی-شوان اشنایدر- دی ماریا- رینا و یه سری بازیکنای بزرگ دیگه!!! :31:
رینا رو هم از چنگ لیورپول در اوردم :21: :31:
البته بیکار نیستم که همه رو بخرم :31: فقط خواستم امتحان کنم :31:
مثلا به ژاوی پیشنهاد دادم Transfer Fee اونو نوشته بود 8 میلیون( :18: ) ولی Salary اون 10 میلیون بود :27:
در کل از این صحبتا باید اینو نتیجه گرفت که سیستم نقل و انتقالات در این شماره خیلی کشکی شده :38:

واقعا وحيد با اين حرفت كه كشكي شده بد جور موافقم اصلا لذتي نداره همه لذتش به همين بود كه از بين رفته:41:

rammmy
20-10-2010, 23:38
با سلام..من این بازی رو دانلود کردم...اما حالا که نصب کردم..میبینم که زبانش ایتالیایی هست..هم menu و هم گزارش بازی..ایا پچی هست که بشه زبان بازی رو عوض کرد؟؟؟

Spaniuly
21-10-2010, 00:16
با سلام..من این بازی رو دانلود کردم...اما حالا که نصب کردم..میبینم که زبانش ایتالیایی هست..هم menu و هم گزارش بازی..ایا پچی هست که بشه زبان بازی رو عوض کرد؟؟؟

پچ که نه فقط دو تا فایل به خرج افتادی
dt00_e : 432 mg
dt05_e : 15 mg

فایل های زبان انگلیسی هست اولی مال گزارش دومی مال متون

aha2012
21-10-2010, 00:55
هر روز که بازیش میکنم بیشتر ازش خوشم میاد.
درسته که گل زدن توش سخته ولی خیلی بازیه باهالی شده
یه چیز هم بگم که برام خیلی جالب بود:
دیدید تو فوتبال واقعی زمانیکه یه تیم داره میبازه و آخرای بازی هم هست و یه کرنر و یا ضربه آزاد
برای تیم بازنده جور میشه،بعد دروازه بان تیم بازنده میاد جلو تا شاید اون بتونه یه گل بزنه؟خب امروز برای من این اتفاق افتاد و دربازه بانم
اومد جلو وبا یه head توپو وارده دروازه کرد.خیلی حااااال کردم

LiverBarca
21-10-2010, 01:15
هر روز که بازیش میکنم بیشتر ازش خوشم میاد.
درسته که گل زدن توش سخته ولی خیلی بازیه باهالی شده
یه چیز هم بگم که برام خیلی جالب بود:
دیدید تو فوتبال واقعی زمانیکه یه تیم داره میبازه و آخرای بازی هم هست و یه کرنر و یا ضربه آزاد
برای تیم بازنده جور میشه،بعد دروازه بان تیم بازنده میاد جلو تا شاید اون بتونه یه گل بزنه؟خب امروز برای من این اتفاق افتاد و دربازه بانم
اومد جلو وبا یه head توپو وارده دروازه کرد.خیلی حااااال کردم
جلو اومدن دروازبان که تو نسخه های قبلی هم بود....برای من توی پی اس 10 اتفاق افتاده بود....:46:

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

اقا پچی نیست که کم حجم باشه و با dlc یک سازگار باشه و همه چیز لیورپول رو درست کنه؟با این لباس و و لوگو و...مسترلیگ اصلآ نمیچسبه.

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

اقا پچی نیست که کم حجم باشه و با dlc یک سازگار باشه و همه چیز لیورپول رو درست کنه؟با این لباس و و لوگو و...مسترلیگ اصلآ نمیچسبه.

elendil
21-10-2010, 01:53
دوستان یه سوال :دی

الان این PES2011 در حقیقت همون Next Generation هستش :دی :دی ؟

LiverBarca
21-10-2010, 02:17
دوستان یه سوال :دی

الان این PES2011 در حقیقت همون Next Generation هستش :دی :دی ؟

اون مال فیفاست،هر چند که مشخصه عمدآ گفتی...:10:

viky1388
21-10-2010, 03:26
سلام اقا کسی از این برنامه افزایش قدرت در BAL استفاده کرده درست هست یا نه؟

mhadishirani
21-10-2010, 06:02
واقعا وحيد با اين حرفت كه كشكي شده بد جور موافقم اصلا لذتي نداره همه لذتش به همين بود كه از بين رفته:41:
خوب بزارید ترنسفر فرکونسی رو لاو و یه چیز دیگه هم دارد بزارید هارد دیگه به راحتی بهتون بازیکن نمیدن.
من 2 بار بهترین تیم دنیا شد ولی هنوز کاکا نمیاد

hadi h
21-10-2010, 06:41
خوب بزارید ترنسفر فرکونسی رو لاو و یه چیز دیگه هم دارد بزارید هارد دیگه به راحتی بهتون بازیکن نمیدن.
من 2 بار بهترین تیم دنیا شد ولی هنوز کاکا نمیاد

ما آخر نفهمیدیم بذاریم رو high تا راحت بیان یا بذاریم رو low که راحت بیان !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان واسه من رو high هست و فصل سوم !!!
با بارسلونا رفتم (البته اورجینال) و الان هم رونالدو اومده و رونی و 2 تا دفاع 94 ! و یه دروازه بان اوکراینی (اسمش سخته :31:) که الان شده 98 ! :21:
تازه مسی هم شده 103 :27:
خلاصه اگه high اینه که خیلی کشکی شده !!!!!
البته بگم که رونالدو بعد از 2 فصل اومد !!!!

لینم بگم بنزما رو از رئال خریدم 10 میلیون دلار بعد از یه قصل که شده بود 89 فروختم به منچستر 20 میلیون خیلی حال داد (رفت تو پاچش تا ته :21:):5:

aliy2324
21-10-2010, 07:21
من این سوال قبلا پرسیدم ولی متوجه نشدم
من اگه بخوام تیم ها اپدیت بشه و بازیکن های جدیدشون داشته باشن باید چه کار کنم
میشه توضیح کامل بدین من اصلا وارد نیستم

mhadishirani
21-10-2010, 08:18
ما آخر نفهمیدیم بذاریم رو high تا راحت بیان یا بذاریم رو low که راحت بیان !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان واسه من رو high هست و فصل سوم !!!
با بارسلونا رفتم (البته اورجینال) و الان هم رونالدو اومده و رونی و 2 تا دفاع 94 ! و یه دروازه بان اوکراینی (اسمش سخته :31:) که الان شده 98 ! :21:
تازه مسی هم شده 103 :27:
خلاصه اگه high اینه که خیلی کشکی شده !!!!!
البته بگم که رونالدو بعد از 2 فصل اومد !!!!

لینم بگم بنزما رو از رئال خریدم 10 میلیون دلار بعد از یه قصل که شده بود 89 فروختم به منچستر 20 میلیون خیلی حال داد (رفت تو پاچش تا ته :21:):5:
ترنسفر فریکونسی یعنی فرکانس نقل انتقالات که هرچی کمر باشه نقل و انتقال کمتر و خرید بازیکن هم سخت تر میشه

rammmy
21-10-2010, 08:50
پچ که نه فقط دو تا فایل به خرج افتادی
dt00_e : 432 mg
dt05_e : 15 mg

فایل های زبان انگلیسی هست اولی مال گزارش دومی مال متون

ممنون دوست عزيز...ولي ميشه بگي از كجا ميتونم اين دو فايل رو دانلود كنم؟؟؟

Spaniuly
21-10-2010, 09:41
همین تاپیک بارها لینک گذاشته شده کافی جستجو در تاپیک استفاده کنی. به نظر من اگه از جایی خریدی برو پس بده چون بی انصافیه

bax_021
21-10-2010, 09:45
سلام
من دیشب بازی کردم
الان اومدم بازی کنم می گه :
save data is corrupted
یعنی پرید سیو هام ؟؟
مشکل از چیه ؟؟؟
:41:

katlots
21-10-2010, 09:58
چجوری می شه به جای آهنگ های بازی آهنگ های دیگه ای گذاشت بدون استفاده از کیت سرور.؟

masoodbr
21-10-2010, 10:30
من این سوال قبلا پرسیدم ولی متوجه نشدم
من اگه بخوام تیم ها اپدیت بشه و بازیکن های جدیدشون داشته باشن باید چه کار کنم
میشه توضیح کامل بدین من اصلا وارد نیستم

شما برید صفحه اول تاپیک پست شماره 2 بعد dlc 12 octobr را دانلود کن و بریز تو پوشه img بازی

soranstar
21-10-2010, 10:33

دوست عزیز این قضیه فکر کنم واسه بازیکنایی که سنشون یکم بالا رفته و یا داره میره صادقه .
شما واسه بازیکنای مشهور که جوون ترن اگه نگاه کرده باشید فکر نکنم همینطور باشه .
در ضمن اگه چند فصل دیگه بازی کنید و اون بازیکنا بعد خداحافظی برگشتن میبینید که سریع پیشرفت میکنن و قیمتاشون هم بالاتر از دستمزدشونه .

پول مبلغ قرارداد رو به تیم میدی نه به بازیکن . بازیکن فقط حقوقش رو میگیره .

ArminxXx
21-10-2010, 11:02
آقا یکی بیاد یکی یکی این transfer fee و salary رو تفکیک کنه یکی یکی توضیح بده :10:
من از ساکر 4 تا الان ایندوتا رو قاطی میکنم:31:

masoodbr
21-10-2010, 11:29
transfer fee که به معنی هزینه انتقال هست که در واقع قیمت بازیکن هست که با توجه به salary یعنی دستمزد اون تعیین میشود همچنین transfer fee به جوانی و مسن بودن بازیکن پیشرفت و پسرفت اون در تیم ذخیره یا فیکس بودن اون بستگی داره
salary هم دستمزد بازیکن در طول فصل هست که از جیب مبارک کم میشود:21:که با تمدید قرارداد بالاتر هم میرود
transfer fee همچنین به محبوبیت بازیکن در تیم هم بستگی داره که زیاد میشه طبعاو همچنین اگر تیم بازیکن خودشو توی لیست فروش بگذاره قیمت مطمئنا پایئن میاد