PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

neon_91
06-10-2010, 14:27
سایت GameSpot هم بازی رو نقد کرد و بهش نمره 8/10 داد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همین gamespot به fifa نمره 9 داده.تو بخش xbox و ps3

mellllanic
06-10-2010, 14:29
من هنوز نصبش نکردم ولی اینطور که از کامنتا معلومه نه .
یه فایل exe هست که instal میشه .

hoomi_gta
06-10-2010, 14:35
آقا کسی سوال ما رو جواب نمیده؟ راهی نیست بشه اسم بازیکنا را از روی سر بازیکنای کامپیوتر حذف کرد؟ و اینکه این بازی و میشه آنلاین بازی کرد؟

poyanian
06-10-2010, 14:47
دوستان از نقایص بازی هم بگید!!!؟ چرا گزارشگر اسم نکونام رو توی ورژن قبلی میگفت اما توی ساکر2011 نمیگه؟؟؟؟!!!!

من یه سوال پرسیدم برا دسترسی به جوابش چطور باید اون تایپیک رو پیدا کنم؟؟؟

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

چرا بازی میشه آنلاین بازی کرد.اسم بازیکنا هم از توی ستینگ و قسمت کرسر میتونی نام بازیکن ها رو برداری

Andaron
06-10-2010, 14:50
اقا من پرو2011 رو تو ویندوز 7 نصب کردم ولی مشکل صدای تماشاچی ها رو داره یعنی وقتی گل می زنم هیچ تفاوتی نمی کنند

poyanian
06-10-2010, 14:54
دوستان از نقایص بازی هم بگید!!!؟ چرا گزارشگر اسم نکونام رو توی ورژن قبلی میگفت اما توی ساکر2011 نمیگه؟؟؟؟!!!!

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

اقا من پرو2011 رو تو ویندوز 7 نصب کردم ولی مشکل صدای تماشاچی ها رو داره یعنی وقتی گل می زنم هیچ تفاوتی نمی کنند

اقا منم یه همچین مشکلی دارم اما نمیدنم باید چه کنم جوا گرفتی به منم بگو .ممنونم

hoomi_gta
06-10-2010, 15:25

من یه سوال پرسیدم برا دسترسی به جوابش چطور باید اون تایپیک رو پیدا کنم؟؟؟

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

چرا بازی میشه آنلاین بازی کرد.اسم بازیکنا هم از توی ستینگ و قسمت کرسر میتونی نام بازیکن ها رو برداری
این طریق اسم بازیکنای خودمون و میشه برداشت ولی اسم بازیکنای کامپیوتر برداشته نمیشه

ali_santori
06-10-2010, 15:46
دوستان شما تیم لیورپول رو دارین؟

golmohammadi
06-10-2010, 15:51
راستی از کجا میشه فهمید نسخه دمو را با غیر دمو

giumartan
06-10-2010, 15:52
دوستان شما تیم لیورپول رو دارین؟
اره هست
اول اسمش با M شروع ميشه دقيق يادم نيست چي زده

The Joker
06-10-2010, 15:55
پرچمش عوض شده ، نارنجی رنگه ، LiverPool هم نوشته نه چیز دیگه .

اگه نبود ، پچ آپدیت رو دانلود و نصب کنید .

ali_santori
06-10-2010, 16:05
ممنون پیداش کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

viky1388
06-10-2010, 16:16

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

اقا منم یه همچین مشکلی دارم اما نمیدنم باید چه کنم جوا گرفتی به منم بگو .ممنونم

بله در ویندوز 7 همچین مشکلی وجود داره شما برو ویندوز xp رو نصب کن

تنضیمات صدای ویندوز 7 روی میکروفن هستش ولی ویندوز xp روی استریو هستش به همین دلیل در ویندوز 7 مشکل صدا وجود داره

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

راست میگه منم هر چی دستور گفته بود انجام دادم ولی نتونستم اون فایلا رو ریبویلد کنم اگه زحمتی نیست ریبویلد اون فایلا رو بزارید ما دانلود کنیم جای دوری نمیره ممنون میشم یا اینکه یه پچه آسونتر چیزی :31:

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

این پچه یعنی نیازی به ریبویلد و از اینا نداره بعد همه نقل و انتقالات هم درسته چون نقل و انتقالات واسه من خیلی مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سایت رو معرفی کنین که این فایلها رو که ریبویلد کردم و آپلود کنم و بزارم واسه دانلود

pedramgolchin
06-10-2010, 16:27
شما pes رو تو کدوم درجه بازی می کنی که به راحتی دریبل می زنی من هر موقع دریبل می زنم بازیکن حریف با دستش سد راه مسی میشه و با تنه زدن توپو ازش می گیره.تک به تکم که نه تنها من بلکه حریف هم اکثر مواقع توپو یا بیرون می شوته یا میده دست دروازبان مثلا همین رونی تو یه بازی 6 7 بار تو زد دست دروازبان مگه تو فوتبال واقعی این همه تک به تک گل نمیشه:41:چیزی که واقعی شده فیزیک بازی است که خیلی خیلی فرق کرده کلا نباید pes این همه تغییر می کرد برای اونایی که چند سال دارن این بازیو میکنن واقعا سخته.
اتفاقا اگه امسال کونامی سبک بازی رو تغییر نمیداد ،فاتحش خونده بود،تازه امساله که کونامی تونسته یه نسخه نکست جن درست و حسابی بده بیرون،وگرنه سالهای پیش فقط به بازی رنگ و لعاب میداد،و هسته اصلی بازی همون قبلی بود

همین gamespot به fifa نمره 9 داده.تو بخش xbox و ps3

خوب دوست عزیز شما برید فیفا بازی کنید،اصلا مهم نیست که چه سایتی چه نمره ای به بازی میده،کسی که از سبک یه بازی خوشش بیاد میره میشینه بازی میکنه،اگر هم مشکلی باشه ،باید امیدوار باشه که واسه نسخه بعدی درست بشه:11:

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

راستی از کجا میشه فهمید نسخه دمو را با غیر دمو

نسخه دمو فقط قسمت بازی دوستانه و جام لیبرتادورس فعاله و حجمش زیر 2گیگ هستش

golmohammadi
06-10-2010, 16:32
نسخه دمو فقط قسمت بازی دوستانه و جام لیبرتادورس فعاله و حجمش زیر 2گیگ هستش
پس مال من دمو نیست
چون 5.18 گیگ هست
به خاطر این مشکوکم شدم که رو جلد گیم نوشته بود دمو
خودم حدث زدم شاید فقط جلدش دمو باشه و خود گیم اصلی

hasani2008
06-10-2010, 16:48
آقا کسی سوال ما رو جواب نمیده؟ راهی نیست بشه اسم بازیکنا را از روی سر بازیکنای کامپیوتر حذف کرد؟ و اینکه این بازی و میشه آنلاین بازی کرد؟
وقتي ميخواي وارد بازي بشي (قسمتي كه گيم پد رو انتخاب ميكني) دكمه مربع (شوت) رو بزن و در قسمت player name گزينه off رو انتخاب كن واسه بازي آنلاين هم بايد نسخه اورجينال داشته باشي كه قيمتش حداقل 70-80 تومان هست.

Bahman No1
06-10-2010, 16:56
سلام .
سالهاي قبل تاپيك پچ و ... براي pes جدا بود .امسالم همچين تاپيكي هست ؟
اين پچ رو نصب كنم يا جديد تر از اين هست (؟) :

viky1388
06-10-2010, 17:05
راهنمای نصب پچ PESEdit 2011 Patch 0.1

1: فایلهای درون پوشه exe رو کپی کرده و به محل نصب بازی خود بریزید

2: فایلهای درون پوشه save رو کپی کرده و به محل سیو بازی خود که در این ادرس هست بریزید :

My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\save

3: پوشه IMG پچ رو کپی کرده و بر روی صفحه Desktop خود بریزید

4: برنامه AFSExplorer را باز کنید و گزینه file بعد import afs file و بعد پوشه img بازی را باز کنید و یکی از فایلهای

dt09.img ____ dt0c.img___dt02.img___dt04.img____dt07.img

را باز کنید.

به عنوان مثال فایل dt0c.img

بعد گزینه yes رو بزنید . صفحه ای باز میشود که از شما میخاد که فایل در کجا سیو شود یه پوشه در صفحه Desktop خود بسازید و

فایل را در ان پوشه سیو کنید بعد گزینه action بعد importg folder بزنید بعد پوشه img پچ خود که به صفحه Desktop منتقل کردید

بروید و پوشه dt0c.img را انتخاب کنید بعد ok بزنید و پس از چند ثانیه پیغامی به شما داده میشود و گزینه yes رو بزنید و این رو یه جا

سیو کنید.... توجه داشته باشید پس از سیو کردن فایل اخریه - این فایل را کپی کرده و جایگزین کنید در پوشه img اصلی بازی..

بقیه هم به همین ترتیب..

اگر مشکلی ÷یش اومد بگین تا اموزش تصویریش رو بزارم

dverbame
06-10-2010, 17:12
نحوه استفاده از پچ PES EDIT V.0.01:

توضیحات استفاده:

توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، به داخل پوشه Patch Files\exe شوید و ۲فایل مربوطه را در محل نصب بازی کپی نمایید. سپس وارد پوشه Patch Files\save شوید و فایل های مربوطه را در My Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save کپی نمایید. حال داخل پوشه AFS Explorer 3.7 شوید و نرم افزار را اجرا نمایید. در محیط نرم افزار ، CTRL+C را زده و سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید. حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید. حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید. در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید. حال ، تمامی فایل های بازسازی شده را انتخاب کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای بازی ، می توانید فایل های اصلی img را از بازی اصلی خود که دانلود نموده و یا خریده اید ، در قسمت program files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img کپی کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین نمایید.

اگر با مشکل اجرای Insert Disc intro Drive مواجه شدید ، کرک اصلی بازی که همراه بازی دانلودی شما و یا بازی خریداری شده شما می باشد را در محل نصب بازی کپی نمایید و با ان بازی را اجرا نمایید.

کاربرانی که بازی را از وبسایت دانلودها دریافت نموده اند ، اگر با مشکل Insert Disc into Drive مواجه شدند ، ابتدا کرک Reloaded را که در آخر همین پست موجود هست را در محل نصب بازی جایگزین نمایند و اگر باز هم مشکل آن ها برطرف نشد از همان کرک قبلی Genesis استفاده نمایند. روش استفاده از کرک در پست مربوط به بازی توضیح داده شده است.

اینو دوستم صفحلت قبل گذاشته بود

آدرس دانلوود پچ 175 مگی:

دوستان من وقتی با afs explorer میخوام فایل ایمیج رو باز کنم

اصلا نمیشناسه فایل ها رو نگاه کنید عکس زیر رو - وقتی هم all files رو انتخاب میکنم و فایل ایمیج مورد نظر رو انتخاب میکنم - میگه can not open image file

ویندوزم 7-64 بیتی هست :41:

ArashNAM
06-10-2010, 17:15
بله در ویندوز 7 همچین مشکلی وجود داره شما برو ویندوز xp رو نصب کن

تنضیمات صدای ویندوز 7 روی میکروفن هستش ولی ویندوز xp روی استریو هستش به همین دلیل در ویندوز 7 مشکل صدا وجود داره

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

یه سایت رو معرفی کنین که این فایلها رو که ریبویلد کردم و آپلود کنم و بزارم واسه دانلود

والله فرقی نداره هر سایتی به غیر رپید شیر میشه fileflyer که خوبه

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

اصلا نمیشناسه فایل ها رو نگاه کنید عکس زیر رو - وقتی هم all files رو انتخاب میکنم و فایل ایمیج مورد نظر رو انتخاب میکنم - میگه can not open image file

شما crtl + i بزن نه crtl+c

SHAHAB111
06-10-2010, 18:10

من هم همین مشکل رو دارم.لطفا بیشتر توضیح بدین من هیچ وقت پچ نصب نمیکردم.چون یه بار انجام دادم همه چی تو هم شد بعد از چند دیقه یهو از بازی میومد بیرونو... plz help

Spaniuly
06-10-2010, 19:03
سلام...
خطاب به دوستانی که بازی رو گرفتن:
لطفا به فولدر launcher توی DVD برید. فایل عکس به اسم bg هست در صورتی که نوشته تبلیغاتی نداره اون رو برام آپلود کنید ممنونم

+

لطفا این فایل ها رو هم لطف کنید حجمشون کیلوبایتی هست.
Setup.exe
Setting.exe

viky1388
06-10-2010, 19:14
من هم همین مشکل رو دارم.لطفا بیشتر توضیح بدین من هیچ وقت پچ نصب نمیکردم.چون یه بار انجام دادم همه چی تو هم شد بعد از چند دیقه یهو از بازی میومد بیرونو... plz help

شما باید بعد از باز کردن AFS Explorer گزینه file بعد گزینه import afs file بزنید

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

تا چند دقیقه دیگه اموزش تصویری نصب پچ رو میزارم

ali_santori
06-10-2010, 19:25
سلام...
خطاب به دوستانی که بازی رو گرفتن:
لطفا به فولدر launcher توی DVD برید. فایل عکس به اسم bg هست در صورتی که نوشته تبلیغاتی نداره اون رو برام آپلود کنید ممنونم

+

لطفا این فایل ها رو هم لطف کنید حجمشون کیلوبایتی هست.
Setup.exe
Setting.exe

بفرمائید:

+

don-corleone
06-10-2010, 19:29
من 10 بار پرسیدم کسی نیست جواب بده !!!

پرسیدم چرا نیمه اول و دوم آمار پاس دهی تیم رو نمیزنه!!!

ali_santori
06-10-2010, 19:31
من 10 بار پرسیدم کسی نیست جواب بده !!!

پرسیدم چرا نیمه اول و دوم آمار پاس دهی تیم رو نمیزنه!!!

رفتی قسمت Match Details ؟

FCBarcelona.ir
06-10-2010, 19:44
توصیه می کنم از این AFS Explorer استفاده نکنید! چون کار باهاش برای همه میسر نیست، و اینکه فایل های IMG اصلی رو دستکاری می کنه!

از این سیستم MegaLink استفاده کنید که فعلا جایگزین کیت سرور ه.

ArashNAM
06-10-2010, 19:56
توصیه می کنم از این AFS Explorer استفاده نکنید! چون کار باهاش برای همه میسر نیست، و اینکه فایل های IMG اصلی رو دستکاری می کنه!

از این سیستم MegaLink استفاده کنید که فعلا جایگزین کیت سرور ه.

یعنی چجوری چون من تا حالا از کیت سرور هم استفاده نکردم

FCBarcelona.ir
06-10-2010, 20:01
یعنی چجوری چون من تا حالا از کیت سرور هم استفاده نکردم
از اینجا بگیریدش:

مهم نیست کجای سیستمتون باشه، هرجا باشه کار می کنه. یه پوشه داره به نام slot0 که داخلش پوشه هایی به اسم فایل های IMG بازی هست. شما پچ PESEdit رو هم که دانلود کنید، می بینید همین پوشه بندی رو داره، و فایل هایی داخل اون هست. فقط کافی محتویات اون پوشه رو در این slot0 کپی کنید، محتویات پوشه save رو هم در پوشه داخل Documents کپی کنید.

حالا فایل MegaLink.exe رو باز کنید که بازی رو همراه با فایل هایی که در پوشه کنار دسته ش ریختید، بالا میره. به همین راحتی!

mhadishirani
06-10-2010, 20:13
آقا این pes 2011 اصلی هست یا از اوناس که توش تیم اد کردن؟(یعنی دمویی که توش تیم ها رو اضافه کردن)

R O O T
06-10-2010, 20:16
سلام کسانی که پچو دانلود کردن میتونن برام کیت چلسی و ارسنال رو بذارن؟

ممنون

masoodbr
06-10-2010, 20:28
اینم پچ سایت Gamingaccess که به نظر من بهترینه .

دوستان کسی از این پچ استفاده کرده
نقل و انتقالات همه درست هستند؟
لیگ المان داره؟
لباسا و پرچم تیمها درست هستند؟

ali_santori
06-10-2010, 20:34
آقا این pes 2011 اصلی هست یا از اوناس که توش تیم اد کردن؟(یعنی دمویی که توش تیم ها رو اضافه کردن)

نه ،کامل هست و تمام گزینه هاش فعاله

mhadishirani
06-10-2010, 20:40
نه ،کامل هست و تمام گزینه هاش فعاله
میدونم کامله ولی فیفا 10 رو با یه سری برنامه آنلاک کرد و اد کرد.
برا همین میگنم.
آخه سایت pes هنوز خبر منتشر شدنش رو نزده

mohsensoft
06-10-2010, 20:57
سلام
زبان بازی من فرانسوی هست
اگه این پچ گیمینگ اکسس رو نصب کنم انگلیسی میشه؟

shahabprince
06-10-2010, 21:01
سلام.
لینک دانلود پچی میخوام که نقل و انتقالات رو درست کنه؟
ممنون

don-corleone
06-10-2010, 21:11
رفتی قسمت Match Details ؟

تو قسمت Match Details نیست

وقت روی بازیکنا کلیک کنید آمار پاس هست

چرا مثل سری های قبلی کل پاسها رو نمیده مشکل اینه!!

hadi h
06-10-2010, 21:59
منم امروز بازی رو گرفتم
خیلی بهتر شده بود !
ولی اگه این لیگ انگلیس (اسم و پرچم و پیراهن) و المان و... درست میشد بهتر هم می شد .
کسی نمی دونه چه طوری دریبل می زنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی من با صحنه آهسته هاش خیلی حال کردم باحال شده :8:
ولی دوباره همه چیش سخت شده از منو بگیر تا مستر لیگو .....

golmohammadi
06-10-2010, 22:30
سلام
بچه ها دوباره درخواست میکنم
فایل ستاپ دی وی دی 1 کم خراب هست و اجرا نمیشه
ان ستاپ هم که دوستان گذاشتند کار نکرد
عکسو ببینید
اگه مال کسی مثل اینه لطفا برام اپ کنه
تا فردا مجبور نشم بخاطر 1 گیم برم بازار

hadishi
06-10-2010, 22:31
سلام دوستان بازی کامل امده یا نه که نیاز به کیت سرور patch این چیزا نباشه فقط فوقش patch خود کونامی این طور نسخه ای امده یا نه؟

hadi h
06-10-2010, 22:40
اینی که من گرفتم 1 دی وی دی بود !
البته دی وی دی 9 بود (یعنی 9 گیگی !!!!!)
و سالم و کامل به همراه کرک !
که فقط مشکلاتی عمومی بازی داره همونایی که تو پست قبلم گفتم همین.
اینم محتویات دی وی دی :

hds 3dlife
06-10-2010, 22:44
سلام دوستان.اول از همه چیز نمره ی خیلی خوبه pes2011رو بهتون تبریک میگم.بعد اینکه وقتی یه بازی تو یک سال 1.5 نمره بیاد بالا یعنی کاره خارق العاده ای بوده که بالاخره سیباسو تیمش این کارو انجام دادن.از جهتی هم fifa هواسه خودشو بیشتر جمع میکنه که رقیبش به یک قدمیش رسیده .غفلت تو این شرایط برای ea یعنی عقب افتادن.هر چند ea هواسش به همه چیز هست.
Gamespots score:
FIFA2011:9
PES2011:8

hadi h
06-10-2010, 22:45
سلام
بچه ها دوباره درخواست میکنم
فایل ستاپ دی وی دی 1 کم خراب هست و اجرا نمیشه
ان ستاپ هم که دوستان گذاشتند کار نکرد
عکسو ببینید
اگه مال کسی مثل اینه لطفا برام اپ کنه
تا فردا مجبور نشم بخاطر 1 گیم برم بازار

ببینم حجم فایل setup تو چند کیلو بایت ؟؟؟؟؟
واسه من 226 کیلوبایته !
اگه می خوره واست آپلود کنم.

mahdi_ctr
06-10-2010, 22:49
آقایون من بازی رو گرفتم
انگلیسی هم هست ولی یه چیزی
چرا دوربینش اینجوریه؟
نمیشه کاریش کرد؟

زاستی پچی برای تغییر پرچم و اسم بازیکنها به شکل اصلی نیومده؟
یه مقداری در مورد بازی کردن و ترکیب چیدن و ... توضیح بدین
حرکات دریبل و ...
دریبل زیدانی و همچین حرکتا رو با چی باید بزنم؟
من با هر دکمه ای امتحان کردم نشد

hadi h
06-10-2010, 22:52
چرا دوربینش اینجوریه؟
نمیشه کاریش کرد؟

چرا تو بازی برو تو قسمت دوربین و حالت واید رو انتخاب کن
بعد هم می تونی انتخاب کنی که یا دنبال توپ بره یا دنبال بازکن !!
ولی در کل دوربینش عوض شده .:20:

mehdiporbaba
06-10-2010, 22:53
سلام به همه
بازی من زبونش فرانسوی و المانیه
چه جوری زبان انگلیسی رو اضافه کنم بهش؟

mellllanic
06-10-2010, 22:57
دمش گرم Camera setting هم اومد .
دیگه فکر کنم بشه از شر این دوربین خلاص شد .

hadi h
06-10-2010, 23:13
دمش گرم Camera setting هم اومد .
دیگه فکر کنم بشه از شر این دوربین خلاص شد .

تو این سایته اضافات دیگه هم هست مثل صورت پیکه و صورت پیتر چک !!!!
اینارو دانلود کردم
چه جوری باید به بازی اضافه کنم ؟
پسوندشون .bin هست .

golmohammadi
06-10-2010, 23:15
ببینم حجم فایل setup تو چند کیلو بایت ؟؟؟؟؟
واسه من 226 کیلوبایته !
اگه می خوره واست آپلود کنم.
نه مال من بیشتره
در صفحات قبلی هم گفتم
700 و خورده ای کیلو هست
مثل اینکه چاره ای نیست
باید به خاطر 1 گیم برم بازار

karnavaleroos
06-10-2010, 23:17
آقا تو رو به هرکسی دوس دارین جواب ما رو بدین من زمانهایی از بازی به شدت تصویر تیک تیک میزنه و نمیزاره درست و حسابی بازی کنم دلیلش چیه هرکی این مشکل رو داره و حلش کرده لطفا راهنمایی کنن
مشخصات سیستم من
گرافیک ati 5770
سی پی یو intel core2 e6420
ram 4 g ddr 2 800

senaps
06-10-2010, 23:22
ببخشید این تو بازار هست یا باید دموش رو خرید؟!تورنت نسخه ی کاملش رو از کجا گیر بیاریم؟!

karnavaleroos
06-10-2010, 23:28
آقا تو رو به هرکسی دوس دارین جواب ما رو بدین من زمانهایی از بازی به شدت تصویر تیک تیک میزنه و نمیزاره درست و حسابی بازی کنم دلیلش چیه هرکی این مشکل رو داره و حلش کرده لطفا راهنمایی کنن
مشخصات سیستم من
گرافیک ati 5770
سی پی یو intel core2 e6420
ram 4 g ddr 2 800

جواب بدین لطفا

hadi h
06-10-2010, 23:41
جواب بدین لطفا

با این سیستم نباید مشکل داشته باشه !!!!!!!!!!!!!
تو دی وی دی های بازیتون کرک داشته !
اگه اره که احتمالا باگ پیدا کرده کرک !
باید کرک دیگه ای رو امتحان کنید.

Armin 7
06-10-2010, 23:43
با سلام.
اقایون من این پچ GamingAccess Community Patch 1.0 رو نصب کردم
اسامی تیمها و لوگوها درست شدن اما لباسشون نه !
اگه براتون مقدوره من رو راهنمایی کنین.
سپاسگذارم.

night lord
06-10-2010, 23:45
ببخشید این تو بازار هست یا باید دموش رو خرید؟!تورنت نسخه ی کاملش رو از کجا گیر بیاریم؟!

برو اینجا با لینک مستقیم دانلود کن :

LiverBarca
06-10-2010, 23:48
من اصلآ نمیتونم وقتی دروازبانها شوت میکنن ضربه ی سر اول رو بزنم و همیشه این کارو cpu سریعتر از من میکنه...یکی بگه کدوم دکمه ها رو بزنم:19:

hadi h
06-10-2010, 23:54
من اصلآ نمیتونم وقتی دروازبانها شوت میکنن ضربه ی سر اول رو بزنم و همیشه این کارو cpu سریعتر از من میکنه...یکی بگه کدوم دکمه ها رو بزنم:19:

من که موقع ضربه زدن دروازبان دکمه ی پاس دادن رو نگاه می دارم بعد که توپ داره میرسه به بازکنان شروع به زدن سریع همین دکمه می کنم !!!!
تا حالا هم که جواب داده !!!!!
تازه اگه جهترو هم بگیری به همون جهت پاس میده !!!!

Spaniuly
07-10-2010, 00:02
برای دانلود پچ خیلی زوده من جای شما باشم فعلا با قسمت های مختلف خودم رو سرگرم می کنم بازی خوشبختانه خیلی جالب از آب در اومدهالبته من زیاد نتونستم بازی کنم چون درگیر درست کردن فایل های نصبی دستکاری شده اش بودم که به لطف محمد سعادت و علی سنتوری عزیز این مشکل برطرف شد و تونست یک نصب اورجینال نسخه تک زبانه انگلیسی درست کنم که ورژنش هم به صورت دیفالت 1.01 هست و نیازی به نصب پچ 1.01 نداره. نسخه خوبی الان گیرم اومده و از همه مهمتر تک زبانه انگلیسی هست و جاگیر هم نیست. پس از ارائه فایل ها و ابزار های ویرایش و از همه مهمتر کیت سرور gdb ساپورت مناسب با نسخه 1.01 کم کم کار ساخت پچ رو شروع می کنم برای لایسنس کردن ها البته فعلا منتظر اولین dlc هستم چون احتمال زیاد چند تا تیم بواسطه dlc لایسنس بشنبعد شروع می کنم به اصلاح تیم های لایسنس نشده باقی مانده. باز هم منتظر یک پچ شسته رفته و لایسنسگر که بازی شما رو به هم نمی ریزه و فقط مشکلات لایسنس اون رو حل می کنه

+

از اونجایی که کلا تونستم با این نسخه ارتباط خوبی برقرار کنم می تونم بازی کنم و یه نقد کامل هم بنویسم با این امید که مورد توجه دوستداران بازی قرار بگیره

amirtoty
07-10-2010, 00:10
Camera ش که خیلی جالب شده!!
چرا میخواید عوض کنید؟؟؟؟؟

ArminxXx
07-10-2010, 00:24
با سلام.
سپاسگذارم.
سیوهارو کپی کردی؟؟:20:
کرکارو چی کپیشون کردی؟؟
اگر میتونی یبار دیگه فایلهارو ریبیلد کن:20:

samyar_red
07-10-2010, 00:24
آقا میشه این نسخرو آنلاین بازی کرد؟ هوس کردم تو نت معروف شم:5::27:

malkemid
07-10-2010, 00:29
با سلام.
سپاسگذارم.

احتمالا شما یکی از اون فایلها رو درست ریبیلد نکردی

starn
07-10-2010, 00:41
آقا ما ی بار سوال کردین کسی جوابی نداد
من بازی رو دیروز گرفتم 2 تا دی وی دی بازی رو وقتی نصب کردم رفتم داخل بازی ایون پایین نوشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواستم ببینم دیگه نیاز به نصب این پچی که اومده نیست؟
و این که چرا تیم ملی برزیل لباس زرد ندار خیلی عجیبه و این که اسم تیم های ایورپول چلسی و ارسنال و.... اشتباه و یه چیز دیگشت !

mellllanic
07-10-2010, 00:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآره همه چی هست میتونی بگردی . ولی من هنوز دقیق نمیدونم چی رو باید تو کجا ریخت بچه راهنمایی کنن لطفا . مثلا فیس ها رو کجا باید ریخت اگه یه راهنمایی جامع باشه که چه بهتر ...................

راستی فکر نکنم این پچ Gamingaccess تو این ورژنش پیراهن هارو هم درست کرده باشه چون تو توضیحاتش نبود . این طور که معلومه باید صبر کنیم تا ورژن بعدیش که کاملتره .

Armin 7
07-10-2010, 00:57
احتمالا شما یکی از اون فایلها رو درست ریبیلد نکردی

نه این پچ احتیاجی به ریبیلد (Rebuild) کردن نداره فقط باید نصبش کنی همین.
دیدم مشکل داره , رفتم از کیت سرور Megalink استفاده کردم . و فایلهای پچ PESEdit رو وارد کیت سرور کردم
همه چی درست شده و یه گزارشگر ایتالیایی رو هم دان کردم و زدم تنگش .
چه حالی میده این پدرسوخته !

mohsensoft
07-10-2010, 01:38
زبان بازی من فرانسوی هست
اگه این پچ گیمینگ اکسس رو نصب کنم انگلیسی میشه؟
اینی که من خریدم 2 تا دی وی دی هست اما توی مستر لیگ همه چی غیر فعاله!!!
چیکار کنم که انگلیسی بشه بازیم؟

Behsood
07-10-2010, 01:52
سلام
پا برهنه وسط حرف دوستان ... ببخشید!
پچ درست و حسابی نیومده برای برای؟
گویا نقل و انتقالات اعمال نشده ...

Milad4171
07-10-2010, 02:20
من هربار میام اسم تاپیک عوض میشه. حالا این تاپیک کنسوله یا PC؟

من سفارش دادم فردا دستم میرسه.
انشالله راضی کننده باشه
منم نقد خودم رو میگذارم بعد از تست!:31:

Mehdi.ss
07-10-2010, 02:32
دیگه به afs explorer یا ggs نیازی ندارید ، بالاخره کیت سرور هم اومد ( قابل توجه آرمین گل )
MegaLink Tool by EPT (Kitserver for PES 2011)

Features:

Megalink support to patch PES2011 like kitserver(But no GDB), even KONAMI update the game.
Megalink support multi patch pack, just store to slot0, slot1...etc.
How to use:

1. Unpack to any folder or path.
Put unnamed_*.bin into correct folder in slot0, for example: slot0\dt04.img folder.
Double click megalink.exe to launch PES2011 with slot0 patch pack.
If you have multi patch pack, just use config.exe to switch them.(also can edit the mlink.ini)

منبع

کار باهاش هم که راحته ، ( توضیح برای کسانی بلد نیستند )
اول محتویات برنامه رو میریزید قاطی محتویات باری ( محل نصب بازی )
بعد فایلهای ادیت شده مثل توپ و کفش و .. رو بریزید داخل پوشه مخصوصش داخل پوشه Slot0 برنامه
و بعد برای اجرای بازی روی آیکن برنامه کلیک میکنید ( MegaLink.exe )
اگه مپ فایلها تغییر نکرده باشه از این مپ می تونید استفاده کنید

Armin 7
07-10-2010, 02:34
سلام
پا برهنه وسط حرف دوستان ... ببخشید!
پچ درست و حسابی نیومده برای برای؟
گویا نقل و انتقالات اعمال نشده ...

راستش یکی دو سه تا پچ اومده اما همچین چنگی به دل نمی زنه .
اما یه کیت سرور دست و پا شکسته ای اومده که به نظر من از همه ی پچ ها بهتره .
از این کیت سرور (Megalink) استفاده کنی ضرر نمیکنی.
البت اینو بگم که باید پچ PESEdit رو هم داشته باشی.
تو این سایت همه چی پیدا میشه :

موفق باشید.

Behsood
07-10-2010, 03:52
سلام
این دوربین بازی رو نمیشه کاریش کرد؟
مال من بعد از هر گل به حالت Tele برمیگرده!!

---------- Post added at 03:52 AM ---------- Previous post was at 03:48 AM ----------

ضمن این که بعد از اکسترک این کیت سرور جدیده من Error میگیرم ، موقعی که بازی از طریق MegaLink اجرا میشه.
من که گیج شدم! بقیه رو نمیدونم!!

bahador2009
07-10-2010, 08:06
سلام فکر کنم این خوب باشه .

PES 2011 – Camera Settings v1.3 by MxSoniC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

features:
1. change Settings for Camera Type “Normal Close”
2. change Settings for Camera Type “Normal Medium”
3. change Settings for Camera Type “Normal Long”
4. change Settings for Camera Type “Wide”
5. change Settings for Camera Type “Broadcasting 1″
6. change Settings for Camera Type “Broadcasting 2″ ( only Height )
7. change Settings for Camera Type “Vertical Wide”
8. change Settings for Camera Type “player”
9. import PES 2010 Cameras
10. restore original Camera Settings
11. restore PES 2011 Cameras
12. load and save Camera Settings from INI File
how to use:
1. choose the 1.0 PES 2011 EXE or non DVD / cracked EXE
2. open PES 2010 EXE File
3. select the Type of Camera
4. change the settings
5. press the accept button
6. save the EXE File
7. have fun
thanks to:
Master Master w!Ld@, 222, Ariel, Master goldorakiller, ninuzzu, moddingway Team, PSO Edit Team
changelog version 1.3:
- add: PES 2010 Cameras

patybor
07-10-2010, 08:32
من از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربين رو تغيير دادم واقعا عالي شد. از اين رو به اونرو شد بازي. حتما ازش استفاده كنيد

MyroxSoft
07-10-2010, 08:35
این داوری بالاخره کی میخواد درست بشه
هنوز خطای هند از داور ندیدم بگیره.

EngineeR EhsaN
07-10-2010, 08:50
ولي خداييش مسترليگش خيلي باحال شده من كه بعد از مدتها تلاش تو 2010 بالاخره تونستم تو نسخه 2011 روني رو به رئال بيارم:31:

Behsood
07-10-2010, 08:55
ولي خداييش مسترليگش خيلي باحال شده من كه بعد از مدتها تلاش تو 2010 بالاخره تونستم تو نسخه 2011 روني رو به رئال بيارم:31:
سلام
من که تفاوتی حس نکردم!
چقدر کمبود مربی های معروف رو حس میکنم ...

bahador2009
07-10-2010, 08:58
بچه ها کسی نمیدونه این پچ گیمینگ اکسس چجوری کار میکنه ؟
من نصب کردم ولی توی پیراهن تیمها تغییری ایجاد مشده و فقط pes arm دارن.

troy200489
07-10-2010, 09:03

PES 2011 – Camera Settings v1.3 by MxSoniC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

features:
how to use:
4. change the settings
6. save the EXE File
7. have fun
thanks to:
Master Master w!Ld@, 222, Ariel, Master goldorakiller, ninuzzu, moddingway Team, PSO Edit Team
changelog version 1.3:

من از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربين رو تغيير دادم واقعا عالي شد. از اين رو به اونرو شد بازي. حتما ازش استفاده كنيد

میشه یکی به من توضیح بده چه طوری دروبین رو عوض کنم؟ اخه من هر کاری کردم نشد که نشد
بازی که من دارم دو dvdهس کرک هم نداره توش بعد ورژن بازی هم 1.01 هس هر کاری میکنم دروبین عوض نمیشه میشه بگین باید چه کار کنم؟

mj77
07-10-2010, 09:13

features:
how to use:
4. change the settings
6. save the EXE File
7. have fun
thanks to:
changelog version 1.3:
از این سایت چطور میشه دانلود کرد همش فیلتره؟

troy200489
07-10-2010, 09:40
از این سایت چطور میشه دانلود کرد همش فیلتره؟

من با فیلتر شکن دانلود کردم

mehdiporbaba
07-10-2010, 09:43
برای کسایی که می خوان زبان بازی رو انگلیسی کنن

اما گزارش گر انگلیسی نیست

Mohammad_Sn2001
07-10-2010, 09:51
کسی آپشن فایل رو داره که اسامی بازیکنها درست باشه ؟؟؟

mehdiporbaba
07-10-2010, 09:54
اینم گزارش گر انگلیسی برای اونهایی که زبان بازیشون غیر انگلیسی

masoodbr
07-10-2010, 10:54

تنها چیزی که توی مسترلیگ بد شده همینه من 1نیم فصل بازی کردم کل کسایی را که میخواستم خریدم حالا نمیدونم دلیلش HIGE بدونه است چی هست اما تمام بازیکنای بزرگ از توتیماشون جابجا شدن که این خیلی خیلی بده

BIJAN5759
07-10-2010, 11:09
اینم گزارش گر انگلیسی برای اونهایی که زبان بازیشون غیر انگلیسی

دوست عزیز فرمت دیگه ای داری من نمی توونم دانلود کنم ....

dverbame
07-10-2010, 11:11
دوستان کسی یک کرک درست حسابی واسه این بازی داره ؟

مثل نسخه قبلی pes وقتی میخوام برم تو اولین بازی مستر لیگ میندازه بیرون . :41:

کرک سالم لطفا :41:

Armin 7
07-10-2010, 11:25
Kit Server 10.0.0

mahyarperspolis
07-10-2010, 11:54
با سلام ببخشید من یک سوال دارم میخواستم بدونم الان این نسخه ای که تو بازار هست اصلی هست یا نه چون همیشه آخر مهر این بازی میادش این رو بخرم یا نه صبر کنم تا اصلیش بیاد بازار، اصلا اصلیش میاد ایران؟؟؟؟؟

mj77
07-10-2010, 12:06
بچه ها نمیدونید چطور اسم بازیکنان حریف که روشون نوشته برداشت؟

pedramgolchin
07-10-2010, 12:07
Kitserver 2011 v10.0.1

pedramgolchin
07-10-2010, 12:12
اسپانسرهای واقعی برای مسترلیگ:

dverbame
07-10-2010, 12:25
اسپانسرهای واقعی برای مسترلیگ:

لینک مستقیم

دوستان تو رو خدا کسی نبود یک کرک سالم به من بده ؟

دوستان عزیز اگه بازم از پچ های جدید و ... که میان لینک مستقیم خواستید به من پیغام بدید 3 سوت واستون مستقیم میکنم

اینم ایمیلم :

info@dverleech.com

pentoriko
07-10-2010, 12:26
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم وقتی کیت سرور رو میذارم تو پوشه ی pes

این ارور رو میده!

ArminxXx
07-10-2010, 12:30
یکی یه هیتلر شکن خوب داره بده ماهم استفاده کنیم اینا که هیتلره

The Joker
07-10-2010, 12:57
متاسفانه با فیلتر شکن نمیشه کاریش کرد ، بهترین راهش اینه که لینکو در سایتی مانند رپیدباز یا رپید فا مستقیم کنید .

موفق باشید

IRAN_KING
07-10-2010, 12:59
کسی برای کنسول گرفته وبازی کرده.....

hoomi_gta
07-10-2010, 13:08
عجب پچی بود ایول!! همه ی تیمها هم لباسشون هم آرمشون درست شد. بازی حالا خیلی بیشتر فاز میده

وقتي ميخواي وارد بازي بشي (قسمتي كه گيم پد رو انتخاب ميكني) دكمه مربع (شوت) رو بزن و در قسمت player name گزينه off رو انتخاب كن واسه بازي آنلاين هم بايد نسخه اورجينال داشته باشي كه قيمتش حداقل 70-80 تومان هست.
چطور فیفا را میشه آنلاین بازی کرد؟؟ نسخه اصل نیست که!

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

CTRL + I و بزن و بعد SHOW ALL و انتخاب کن

masoodbr
07-10-2010, 13:21
عجب پچی بود ایول!! همه ی تیمها هم لباسشون هم آرمشون درست شد. بازی حالا خیلی بیشتر فاز میده

كدوم پچ دوست عزيز؟

A R E S
07-10-2010, 13:23
کسی برای کنسول گرفته وبازی کرده.....

نسخه ایکس باکس PES کم طرفدارترین نسخه است... باز اونایی که PS3 دارن می تونن امیدوار باشن نسخه وینینگ الون برسه دستشون تا حداقل چیز متفاوتی رو ببینن. چون J League رو هم اضافه داره نسخه ژاپنی بازی که همون وینینگ الون هست همیشه هم دور و بر آبان میاد اون نسخه.

یکی یه هیتلر شکن خوب داره بده ماهم استفاده کنیم اینا که هیتلره

از اولترا سورف استفاده کن:31:

لینک مستقیم

دوستان تو رو خدا کسی نبود یک کرک سالم به من بده ؟

دوستان عزیز اگه بازم از پچ های جدید و ... که میان لینک مستقیم خواستید به من پیغام بدید 3 سوت واستون مستقیم میکنم

اینم ایمیلم :

info@dverleech.com

الان بهترین کرک مال ریلودد هست 18.4 مگی واسه نسخه پنج زبانه تست شده:46:

Milad4171
07-10-2010, 13:24
امروز بازی به دستم رسید :5:
به دید کسی که سالها ، از 1994تا 2006 فیفا بازی میکرد و از فیفا 2006 به اینور دیگه رنگ فیفا رو هم ندید و پس باز شده نظرم رو میدم!!

منو
اول از همه منو ها . خیلی خیلی عالی شده بود و واقعا این یه جورایی کلاس پس رو حفظ کرده.
در بخش انتخاب خیلی خوب منطقه و تیم ها رو جدا کرده. تیم های ملی رو... خوب آدمه دیگه. نمیدونه کامرون کجاست مثلا!!:31:

تنظیمات
توی بخش تنظیمات قبل از بازی یکم زمان میبره که عادت کنین!! مثل قبل که تنظیمات استراتژی رو عوض میکردی . بازیکن ها و تیم رو برنامه ریزی میکردی.
من یکم گیج شدم توی این بخش. بخش استایل مثل قبل بود با این تفاوت که اون تا 100 بود این تا 20

محیط بازی
اول از همه رنگ بندی بازی من رو یاد فیفا 10 انداخت. البته قشنگ تر و بهتر. در بعضی موقع بازی مثل فیلم میشه.
تماشاچی ها هم واقعی تر شدن وکمتر مثل همدیگه هستن!!!!
رنگ بندی اسم تیم ها روی بیلبرد هم نکته ی ظریفی بود!!!:8:

تعویض
اینکه وقتی میخوای بازیکنی رو تعویض کنی کنار زمین توی نقشه نشونش میده که آماده ی تعویض هست و حتی در تیم حریف! میفهمی میخواد تعویض کنه!
یا وقتی بازیکنی مصدوم میشه. نشون میده از کجا وارد زمین میشه!:31:

شوت و پاس
بازی رو که شروع کردم دیدم برعکس 2010 هر شوتی کنی نمیرسه و قدرت و سرعت رو باید خودت تنظیم کنی.
پاس ها منظم شده. نمیگم دقیق چون نباید دقیق باشه. بسته به تو داره که چطوری و کجا پاس بدی. حتی میتونی با دکمه پاس ، پاس تو عمق بدی با این تفاوت که وقتی میخوای پاس تو عمل بدی بازیکن مد نظرت سرعتش رو بیشتر میکنه و به سمت توپ میاد.:27:

دروازبان!
من تا دقیقا 60 نتونستم گل بزنم چون هرچی میزدم دروازبان میگرفت. جالب اینجا بود که انگار بلد نبود مشت کنه .شوت های بلند رو با کف دو دستش دفع میکرد انگاری!!!!!!
توی فیلم اول بازی این مشخص بود.
ولی در کل دوازبان ها خیلی بهتر شدن. هم خوب توپ میگیرن هم مثل قورباغه هر توپی رو با فصله 5 متری نمیپرن دفع کنن. بعضی توپ ها واقعا باید گل بشه.:46:

استراتژی بازیکن ها
بازیکن ها خیلی باز میشدن. دیگه مثل نسخه ی قبلی همه دنبال توپ نبودن. خط آفساید خیلی خوب تنظیم شده بود!
دیگه وقتی میخوای یه مهاجم رو بگیری همه نمیرن پشت یارو صف بکشن. همه ردیف پشت مهاجم بدوون. میرن جلوش و سعی میکنن بگیرن توپ رو.
و مهم تر از همه در این بخش؛ دفاع آخر.
توی 2010 هرگز نمیتونی دفاع آخر رو موقع ضد حمله ها کنترل کنی!! همیشه بازیکن هایی انتخاب میشدن که یا پشت مهاجم بودن یا بغلش. یکم جلو یا یکم عقب! در این نسخه دفاع آخر دقیقا میدونه چیکار کنه و کجا بره!
پاسکاری ها فنی تر شده. مثلا وقتی شما میخواستی توی 2010 تویپی رو کی داره میاد جلوت رو شوت کنی عقب دور میزد و میخورد زمین و توپم یا درست نمیرفت یا آروم میرفت
تو این نسخه خوب توپ رو کنترل میکنه و ضربه میزنه

دریپل
دریپل ها قشنگه ولی چون سرعت بازی زیاده شما زیاد متوجه نحوه ی اون نمیشین. مثلا
وقتی دارین حمله میکنین فقط دکمه ی جلو و بالا رو بزنین. پاش رو دور توپ میچرخونه و با اون یکی پاش توپ رو میده بالا و با اون یکی پاش دوباره میده جلو. یعنی یه قدم میره بالا و میاد جلو
ولی توی سرعت چیز زیادی معلوم نمیشه!!

تغییر نوع بازی از تدافعی به هجومی و برعکس
البته من هنوز ندیدم. توی 2010 میتونستی تیم رو در حین بازی هجومی یا تدافعی کنی!!!
ولی توی این من ندیدم. شاید هم یه جایی هست که من دقت نکردم. فقط این مشخصه که تیم وقتی مورد ضدحمله قرار میگیره خط عقب بازیکنهاش تقسیم میشن. دو بازیکن نزدیک توپ به توپ نزدیک میشن و بازیکن های اطرافشون میرن جاشون رو پر میکنن پشتشون
ولی هنوز دکمه ای که تغییر سیستم رو پیدا نکردم!

در کل:
بسیــــــــــــــــار راضی کننده بود!!:15:
من با بازی دوم نوع بازی دستم اومد!! دریپل ها هم بیشترش روی دکمه های آنالوگ تنظیم شده. البته میتونین از فایل Settings توی فلدر بازی تو بخش کیبورد تنظیمات دکمه های آنالوگ هم قرار بدین واسه دریپل.
همینطور واسه ی کنترلر!
البته اگه بشه!!!

malkemid
07-10-2010, 13:32
2 تا چیز منو خیلی اذیت می کنه...

اولی آهنگهای فوق العاده مسخره ای که گذاشتن

دومی توپ هست...دقت کنید شوت که بزنید دروازبان توپ رو دفع می کنه اکثرا توپ بصورت قائم میره بالای سر دروازه بان...خیلی غیر واقعیه این موضوع...

mahdi_ctr
07-10-2010, 14:01
آقا من این کیت سرور رو دانلود کذدم حالا چیکارش کنم؟

masoodbr
07-10-2010, 14:10
آقا من این کیت سرور رو دانلود کذدم حالا چیکارش کنم؟

فعلا چندان استفاده اي نداره اما چندروز صبر كنيد پچ pesedit ورژن 2 داره مياد كه كيت سرور هم درش اعمال شده اون وقت بهتر ميتوني ازش استفاده كنيد و تمام اديتها در پوشهاي مخصوص به خودش كپي كنيد:46:

pentoriko
07-10-2010, 14:21
آقایون لطفا یه پست آموزشی درباره game plan ِ بازی + دریبل های که داخل ِ گیم پلن هستش (present 1 , 2 ,3) بذارید

hoomi_gta
07-10-2010, 14:22
كدوم پچ دوست عزيز؟
پچ 0.1 دوست من

Alireza.M67
07-10-2010, 14:29
***KING IS BACK***

منم بلاخره نسخه 360 رو گرفتم و فیفا 11 رو خیلی با احترام به صورت بسکتبالی شوتش کردم تو زباله دان تاریخ :31: ( جدای از شوخی این آخرین باری بود که فیفا خریدم خیلی روی اعصابمه )
واقعا بازی خیلی بهتر شده .
مشکلات دروازه بان و داور تا حدی برطرف شده .
گل کردن ضربه آزاد مثل 2010 غیر ممکن نیست و به واقعیت نزدیک شده .
پنالتی زدن سخت شده .
منوهای بازی عالی طراحی شدن .
سرعت بازی خوبه .
پاس کاری واقعا حرفه ای شده .
سیستم دریبل زنی واقعا لذت بخشه .
انیمیشن های جدید به بازی رنگ و روح تازه دادن .
ولی هنوز چند تا مشکل داره :
مثلا فیزیک بازی هنوزم خوب نیست .
نقل و انتقالات انجام نشدن .
لایسنس ها هنوز ناقصن .
هنوز دروازه بانها بعضی کارهای احمقانه انجام میدن و...
در کل امسال کونامی واقعا خوب بود .
نمره 8.5 یا با ارفاق 9 خوبه

masoodbr
07-10-2010, 14:30
پچ 0.1 دوست من

اره اما كامل نبود نقل وانتقالات تقريبا نصفه ونيمه بودن ليگ المن هم درست و درمون ساخته نشده بود
اما اميدواري ورژن0.2 داره مياد كه از توضيحاتش معلوم بود كامله در ضمن كيت سرور هم درش اعمال شده است:10:

viky1388
07-10-2010, 14:47
سلام

دوستان مگه قرار نبود که امثال کونامی برای سرعت بازی 1- __ 2- و 1+ __ 2+ بزاره ولی اینطور که پیداست کم کردن سرعت بازی رو یادش رفته بزاره

viky1388
07-10-2010, 14:55
دوستان پچ PESEdit.com 2011 Patch 0.2 منتشر شد

New Features #0.2:
Complete Bundesliga (All added players with PSD stats, correct appearence and boots, ALL teams with correct squads, numbers, lineups and fan colours, added Werder Bremen and Bayern München to 'Bundesliga' league)
Correct player names for ALL unlicensed National Teams
Fixed ALL transfers and squad numbers for Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, La Liga and most of Others Europe (only transfers with existing players, no players added yet, wait for next version)
New ball (adidas 'Torfabrik')
New faces (Barrios, Diego, Dzeko, Özil, Pato (changed back to KONAMI default))
New kits (Almeria, Anderlecht, Besiktas, Cluj, Espanyol, Getafe, Hércules,
Hamburg, Lecce, Leverkusen, Nürnberg, Rubin Kazan, Schalke, Wolfsburg)
New music (3 songs, details below)
Normalised songs volume to -1dB
Relinked a lot of faces (Adler, Arango, Asamoah, Ballack, Barrera, Beasley, Beck, Castelen, Farfán, Gentner, Halil Altintop, Helmes, Ivanschitz, Jovanovic, Krasic, Metzelder, Odemwingie, Pander, Pliatsikas, Rolfes, Schäfer, Simunek, van Nistelrooy, Westermann, Zé Roberto, Ziani)

اینم لینک دانلودش:

اگه ممکنه یه نفر اینا رو با لینک مستقیم بزاره

EngineeR EhsaN
07-10-2010, 15:29
آقا كسي نميدونه اون تكنيك انداختن تو از پشت به جولو چطوريه؟ تو تريلر بازي با كريس رونالدو از اين تكنيك استفاده ميكنه

يه توصيه هم به دوستان پي سي دارم كه حتما از دسته بازي آنالوگ دار ( شوكدار ) استفاده كنن كه بازي 200 درصد جذابتر ميشه:31:

Behsood
07-10-2010, 15:33
PESEdit.com 2011 Patch 0.1

کسی از دوستان این رو دانلود کرده؟!

viky1388
07-10-2010, 15:38
آقا كسي نميدونه اون تكنيك انداختن تو از پشت به جولو چطوريه؟ تو تريلر بازي با كريس رونالدو از اين تكنيك استفاده ميكنه

يه توصيه هم به دوستان پي سي دارم كه حتما از دسته بازي آنالوگ دار ( شوكدار ) استفاده كنن كه بازي 200 درصد جذابتر ميشه:31:

باید بری به قسمت ترکیب تیم بعد برو به قسمت Link Feints با همون عکس بازیکنه که 4 تا دایره کنارشه بعد Preset 1 انتخاب کن بعد Edit Data بعد 4 تا گزینه اخر مربوط میشه به انتخاب تکنیک ها هر کدومشو خواستی با جهت مورد علاقت انتخاب کن

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

PESEdit.com 2011 Patch 0.1

کسی از دوستان این رو دانلود کرده؟!

بله من دانلود کردم پچ خوبیه ولی بازم کامل نیست امیدوارم این پچ کامل باشه PESEdit.com 2011 Patch 0.2

pishoolii
07-10-2010, 15:42
و من همچنان همه ی شوت هام از بالای دروازه به اوت مییییره...!!

خداییش گل زدن خیلی سخت شده ، یه تقه هم که شوت رو پر کنی باز میره توو اوت!

R O O T
07-10-2010, 15:49
سلام کسی میتونه کیت جدید ارسنال و چلسی رو برا دانلود میذاره؟

hadi h
07-10-2010, 15:55
و من همچنان همه ی شوت هام از بالای دروازه به اوت مییییره...!!

خداییش گل زدن خیلی سخت شده ، یه تقه هم که شوت رو پر کنی باز میره توو اوت!

چرا من خیلی شوت می زنم تا حالا گل هم زدم !!

اینو نگاه کن

شما دکمه ی RT همونی که من C گذاشتم !!! وقتی میشوتی البته همون یه نقطه پر کن اگه C رو نگه داری محکم و عموما مستقیم می شوته یعنی بالا نمیره !!!!
و اگه دکمه ی LT همونی که من Z گذاشتم رو بگیری تکنیکی می زنه البته بعد از شوت یعنی دقیقا موقعی که شما دکمه ی شوت زدن رو می زنی و تا قبل از اینکه پای بازیکن به توپ بخره باید این کارو بکنی !!!
تو همین فرصت هم می تونی جهت مناسب انتخاب کنی تا شوتت درست حرکت کنه .
موفق باشی

amin 2010
07-10-2010, 16:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب نمرات امروز رو هم بررسی کنیم .

نسخه کنسول ها

PES بالاخره تونست رکورد بزنه و از نسخه قبلی هم از نظر امتیازی پایین تر بره !!. میشد با افزایش تعداد نقد ها این رو حدس زد . نمره بازی به 77 رسیده .
FIFA همچنان نمرش ثابت 89 هست .

نسخه PC

نقد های این نسخه فعلا کم هست . FIFA از 6 نقد نمره 82 رو گرفته .
نمره های PES هنوز نیومدن !(چون بازی هنوز رسمی منتشر نشده )
نسخه قبلی PES در PC هم مانند کنسول ها نمره 78 رو کسب کرده بود

Behsood
07-10-2010, 16:17
بله من دانلود کردم پچ خوبیه ولی بازم کامل نیست امیدوارم این پچ کامل باشه PESEdit.com 2011 Patch 0.2
نحوه ی کار باهاش رو توضیح میدی؟
راهنمای انگلیسی هم گذاشتی گذاشتی ...
مرسی

golmohammadi
07-10-2010, 16:21
سلام
اخرش رفتم گیمو پس دادم
و یه نسخه سالم گرفتم
کرک هم نداره براحتی نصب میشه
فعلا 1 بازی با کامپیوتر کردم و بیشتر از این حال نمیده باید با انسان بازی کنم
گرافیک بازی تغییر کرده و به نظر من بهتر شد
بازی اصلا لگ نداره که در 2010 داشت
بازی روان شده و سرعتش بازی بهتر شده
دوربینش درسته همه حق دارند عوض شده
بدین صورت که دوربین در عمق حرکت میکنه
یعنی دوربین حدث میزنه بازیکن کجا میخواد حرکت کنهو با خودش میره اونجا
در ابتدا شاید اذیت کنه ولی فکر کنم بمرور زمان عادت کنیم
پاسها هم میشه گفت بهتر شده و هم بدتر (شاید حرفه ای شده یعنی باید بلد باشی تا بندازی)
بازیکنان از کناره ها نمیتونند براحتی رد بشند برند سانتر کهدر فوتبالهای قبلی خیلی راحت بود
همچنین در بازیهای قبلی وقتی از طرفین میخواستی بری سانتر و بازیکنی بهت میچسبید بازم میتونستی سانتر کنی که در اینجا اینطوری نیست وقتی بازیکنی چسبیده باشه تعادلشو مخطل میکنه و نمیذاره درست سانتر کنه
و نکته جالبتر که توپگیری اتوماتیک هم به نظر بهتر شده
وضعیت دریبل هم بهتر از نسخه قبلی هست
منوها درسته بهتر شده اند
ولی بهتر از این هم میتونست باشه
منوی اصلی فقط بطور افقی هست که باید 200 متر بری تا به اخری برسی
میتونستند منوی مثلا 5*5 بچینند که خیلی بهتر میشد
منوی ترکیب و ... حس میکنم هر روز بدتر میشه
ظاهرا همون منوی فوتبالهای قبلی در ترکیب بهترین بود که برداشتنش
درسته 1 باز یکردم فقط اما به نظر میرسهدر اینجا باید بازی کرد تا برد

و اما سوال
مال من گزارش نمیکنه
مال همه اینطوریه ؟
و باید فایلهاشو بریزم تا گزارش انگلیسی اضافه بشه ؟
منوها مشکلی نداره و انگلیسی هت

vahidgame
07-10-2010, 16:22
من امروز رفتم بازیو گرفتم
یه سری چیزای بازی مثل طراحی منوها و موزیک های اون قابل تحسینه. از همه نظر مشخصه که بازی پیشرفت داشته
در مورد گیم پلی هم بهتر شده ولی هنوز زیاد بازی نکردم نمی تونم نظر بدم. فقط دوربین یکمی سخت میشه باهاش عادت کرد. کاش دوربین شماره های قبلی هم توی اون وجود داشت
الان منتظرم یه پچ خوب پیدا کنم تا یه مسترلیگ شروع کنم. چون عشق من توی این بازی فقط مسترلیگه :31:
حال یه پچ اومده که همه نقل و انتقالات و لباس ها و لگوهای تیم ها رو درست کنه یا نه؟
اگه اومده لطفا لینکشو بذارید . ممنون

viky1388
07-10-2010, 16:30
من امروز رفتم بازیو گرفتم
یه سری چیزای بازی مثل طراحی منوها و موزیک های اون قابل تحسینه. از همه نظر مشخصه که بازی پیشرفت داشته
در مورد گیم پلی هم بهتر شده ولی هنوز زیاد بازی نکردم نمی تونم نظر بدم. فقط دوربین یکمی سخت میشه باهاش عادت کرد. کاش دوربین شماره های قبلی هم توی اون وجود داشت
الان منتظرم یه پچ خوب پیدا کنم تا یه مسترلیگ شروع کنم. چون عشق من توی این بازی فقط مسترلیگه :31:
حال یه پچ اومده که همه نقل و انتقالات و لباس ها و لگوهای تیم ها رو درست کنه یا نه؟
اگه اومده لطفا لینکشو بذارید . ممنون

باید تا امشب صبر داشته باشی تا ببینیم پچ جدید PESEdit.com 2011 Patch 0.2 کامله یا نه

dverbame
07-10-2010, 16:31
نسخه ایکس باکس PES کم طرفدارترین نسخه است... باز اونایی که PS3 دارن می تونن امیدوار باشن نسخه وینینگ الون برسه دستشون تا حداقل چیز متفاوتی رو ببینن. چون J League رو هم اضافه داره نسخه ژاپنی بازی که همون وینینگ الون هست همیشه هم دور و بر آبان میاد اون نسخه.

از اولترا سورف استفاده کن:31:

الان بهترین کرک مال ریلودد هست 18.4 مگی واسه نسخه پنج زبانه تست شده:46:

خوب من اون یکی که ما جنسیس هست رو دارم - اما وقتی میخوام مستر بازی کنم میندازه بیرون - اه

من هر وقت pes گرفتم همیشه تا چند ماه که کنامی پچ اپدیت میداد مشکل داشتم . مرد شور کنامی رو ببرن با این بازی ساختنش :19:

sunrise07
07-10-2010, 16:36
دوستان پچی نیومده که نقل و انتقالات رو اعمال کنه؟

viky1388
07-10-2010, 16:42
دوستان پچی نیومده که نقل و انتقالات رو اعمال کنه؟

بفرمایید:

hesamat87
07-10-2010, 16:59
فکر کردم کسی لینک پچ جدید رو نذاشته

pishoolii
07-10-2010, 17:03
چرا من خیلی شوت می زنم تا حالا گل هم زدم !!

اینو نگاه کن

شما دکمه ی RT همونی که من C گذاشتم !!! وقتی میشوتی البته همون یه نقطه پر کن اگه C رو نگه داری محکم و عموما مستقیم می شوته یعنی بالا نمیره !!!!
و اگه دکمه ی LT همونی که من Z گذاشتم رو بگیری تکنیکی می زنه البته بعد از شوت یعنی دقیقا موقعی که شما دکمه ی شوت زدن رو می زنی و تا قبل از اینکه پای بازیکن به توپ بخره باید این کارو بکنی !!!
تو همین فرصت هم می تونی جهت مناسب انتخاب کنی تا شوتت درست حرکت کنه .
موفق باشی

مرسی رفیق ، الان امتحان کردم فهمیدم چه جوریاس..
فقط فک کنم شما برعکس گفتی اینجا:31:
با گرفتن RT و زدن شوت ، شوت رو بازیکن با بقل پا میزنه که قدرت چندانی نداره اما واسه تک به تک ها خیلی به درد میخوره.
برای زدن شوت محکم و روو پا باید LT رو نگه داشت و شوت زد که از قوس پیدا کردن توپ تا حدی جلوگیری میکنه
برای چیپ زدن هم که همه دوستان میدونن باید RB رو نگه داشت و شوت زد...

:10:

danielo
07-10-2010, 17:09
لطفا سیو و اپشن فایل این بازی با نقل و انتقالات جدید و پیراهن تیم ها را برای دونلود بزارید.چون با این سرعت کم نمیتونیم پچ دونلود کنیم

malkemid
07-10-2010, 17:12
دوستان پچ PESEdit.com 2011 Patch 0.2 منتشر شد

New Features #0.2:
Complete Bundesliga (All added players with PSD stats, correct appearence and boots, ALL teams with correct squads, numbers, lineups and fan colours, added Werder Bremen and Bayern München to 'Bundesliga' league)
Correct player names for ALL unlicensed National Teams
Fixed ALL transfers and squad numbers for Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, La Liga and most of Others Europe (only transfers with existing players, no players added yet, wait for next version)
New ball (adidas 'Torfabrik')
New faces (Barrios, Diego, Dzeko, Özil, Pato (changed back to KONAMI default))
New kits (Almeria, Anderlecht, Besiktas, Cluj, Espanyol, Getafe, Hércules,
Hamburg, Lecce, Leverkusen, Nürnberg, Rubin Kazan, Schalke, Wolfsburg)
New music (3 songs, details below)
Normalised songs volume to -1dB
Relinked a lot of faces (Adler, Arango, Asamoah, Ballack, Barrera, Beasley, Beck, Castelen, Farfán, Gentner, Halil Altintop, Helmes, Ivanschitz, Jovanovic, Krasic, Metzelder, Odemwingie, Pander, Pliatsikas, Rolfes, Schäfer, Simunek, van Nistelrooy, Westermann, Zé Roberto, Ziani)

اینم لینک دانلودش:

اگه ممکنه یه نفر اینا رو با لینک مستقیم بزاره

لینک رپیدباز

hadi h
07-10-2010, 17:26
مرسی رفیق ، الان امتحان کردم فهمیدم چه جوریاس..
فقط فک کنم شما برعکس گفتی اینجا:31:
با گرفتن RT و زدن شوت ، شوت رو بازیکن با بقل پا میزنه که قدرت چندانی نداره اما واسه تک به تک ها خیلی به درد میخوره.
برای زدن شوت محکم و روو پا باید LT رو نگه داشت و شوت زد که از قوس پیدا کردن توپ تا حدی جلوگیری میکنه
برای چیپ زدن هم که همه دوستان میدونن باید RB رو نگه داشت و شوت زد...

:10:

درست می گی عزیز من جا به جا گفتم :31:

ولی این هم یکی از گل های من با شوت که توسط بازی کن مورد علاقم زدم به میلان !!!!!
لینک دانلود :

بعد از اکسترکت کردن فایل مورد نظر ور در آدرس زیر کپی کنید :
C:\Users\HADI\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save
البته در ویندوز 7
و در قسمت گالری بازی قسمت ریپلی ها رو نگاه کنید .

R O O T
07-10-2010, 17:35
لطفا سیو و اپشن فایل این بازی با نقل و انتقالات جدید و پیراهن تیم ها را برای دونلود بزارید.چون با این سرعت کم نمیتونیم پچ دونلود کنیم

اره اگه کسی از دوستان میتونه بذاره تا ما هم استفاده کنیم

ممنون:46:

dverbame
07-10-2010, 17:42
اینم لینک مستقیم پچ 2 pes edit از سرور سایت dverleech

فقط جون هر کی دوست دارین - یکی - یه فیکسی - کرکی چیزی بهم بده بتونم مستررو بازی کنم.

وقتی میخوام وارد اولین بازی مستربشم میندازه بیرون :41:

hasani2008
07-10-2010, 18:26
با تمام احترامي كه واسه pes دارم و خودم هم از pes3 تا pes2010 رو بازي كردم ولي اين بازي هميشه خدا به پچ نياز داشته و كسي رو پيدا نميكنيد كه حتي نيم ساعت اين بازيرو بدون پچ بازي كنه (هر سالم تغيير ميكنه ولي هيچوقت اوت انتظاري كه آدم داره برآورده نميشه) يه بار 2008 و يه بارم 2010 شرط بستم كه بهترين بازي فوتبال ميشه هر بارم شرطو باختم:41:

B.i.r.i.y.a
07-10-2010, 18:50
برو اینجا با لینک مستقیم دانلود کن :

سلام ،
آقا این لینکه مشکل داره ؛ لطفا یه لینک درست حسابی واسه دانلود نسخه ی اصلیش بذارید.
ممنون :40:

viky1388
07-10-2010, 19:04
سلام ،
آقا این لینکه مشکل داره ؛ لطفا یه لینک درست حسابی واسه دانلود نسخه ی اصلیش بذارید.
ممنون :40:

اینجا فکر کنم مطمعا باشه

ولی بهتره تا فردا صبر کنی چون ممکنه نسخه اصلی بازی فردا بیاد

viky1388
07-10-2010, 19:10
اینم لینک مستقیم پچ 2 pes edit از سرور سایت dverleech

فقط جون هر کی دوست دارین - یکی - یه فیکسی - کرکی چیزی بهم بده بتونم مستررو بازی کنم.

وقتی میخوام وارد اولین بازی مستربشم میندازه بیرون :41:

دوست عزیز شما از پچ استفاده میکنی یه نه

hoomi_gta
07-10-2010, 19:38
لذتی که pes به آدم میده به هیچ وجه فیفا نمیده. ولی ای کاش گزارشگر pes و عوض میکردن! اگه گزارشگر فیفا روی Pes بود چی میشد!

ببینم این پچ 0.2 را به همون نحو پچ 0.1 باید نصب کرد؟؟

viky1388
07-10-2010, 19:42
نه فکر کنم با کیت سرور کار بکنه

Phonix Live
07-10-2010, 20:12
سلام
چه جوری میشه تو PES 2011 تکنیک زد ؟
تو 2010 با LB یا RT میشد تکنیک زد اما اینو نمیدونم ....

viky1388
07-10-2010, 21:21
سلام

اینم فیکس پچ جدید PESEdit.com 2011 Patch 0.2 - Fix

*Fixes problem with wrong nationalities and ages of players like Jovanovic or van Nistelrooy

رفع مشکل ملیت ها و سنین بازیکنانی مانند Jovanovic or van Nistelrooy

یا

بعد از نصب پچ PESEdit.com 2011 Patch 0.2 باید این فیکس را نصب نمایید

black.assassin
07-10-2010, 21:27
سلام

با آنالوگ سمت راست مثل فیفا .

viky1388
07-10-2010, 21:30
سلام

باید دسته شوک دار یا انالوگ داشته باشی

اول دکمه LB رو بگیر بعد جهت رو بزن

از اینجا میتونی هر تکنیک رو با جهت مختلف انتخاب بکنی

باید بری به قسمت ترکیب تیم بعد برو به قسمت Link Feints با همون عکس بازیکنه که 4 تا دایره کنارشه بعد Preset 1 انتخاب کن بعد Edit Data بعد 4 تا گزینه اخر مربوط میشه به انتخاب تکنیک ها هر کدومشو خواستی با جهت مورد علاقت انتخاب کن

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

همینجوری کار نمیکنه باید قبلش LB رو بگیری بعد انالوگ سمت راست بزنی

viky1388
07-10-2010, 22:48
سلام

هنوز برنامه ای برای پیدا کردن شماره فیس و موهای بازیکنان نیومده

Armin 7
07-10-2010, 23:14
با سلام .
اقایون من این پچ PESEdit ورژن 2 رو نصبیدم.
رفتم تو کیت سرور و اون رو Attach کردم و با موفقیت انجام شد اما در پایان پیغام موفقیت , این رو نشون داد :

این یعنی چیکار باید بکنم ؟

Phonix Live
07-10-2010, 23:16

باید دسته شوک دار یا انالوگ داشته باشی

اول دکمه LB رو بگیر بعد جهت رو بزن

از اینجا میتونی هر تکنیک رو با جهت مختلف انتخاب بکنی

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

همینجوری کار نمیکنه باید قبلش LB رو بگیری بعد انالوگ سمت راست بزنی

نگرفتم چی شد؟
من با کیبورد بازی میکنم با فیفا هم بازی نکردم !

A R E S
07-10-2010, 23:21
نگرفتم چی شد؟
من با کیبورد بازی میکنم با فیفا هم بازی نکردم !
برادر با کیبورد چه مدلی بازی می کنی نمیشه که... باید با دسته بازی کنی اگه می خوای تکنیک خرج کنی

Phonix Live
07-10-2010, 23:27
برادر با کیبورد چه مدلی بازی می کنی نمیشه که... باید با دسته بازی کنی اگه می خوای تکنیک خرج کنی
عجب !
با PES 2010 میتونستم اما گویا با 2011 نمیشه !
به هر حال ممنون

FCBarcelona.ir
07-10-2010, 23:34
با سلام .
رفتم تو کیت سرور و اون رو Attach کردم و با موفقیت انجام شد اما در پایان پیغام موفقیت , این رو نشون داد :

یعنی کیت سرور فعلا کاری با فایل ستینگ نداره. ایشالله نسخه های بعدی.

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

شتاب اولیه بازیکنا به نظرم خیلی کمه. تا بازیکنی که پاسو گرفته بیاد راه بیافته، دفاع از فاصله زیادی اومده و بهش رسیده. گاهی رو اعصاب میره دیگه!

یه نکته جالب این بود که تو مود تمرین، یه سری بازیکن کنار زمین خودشون رو گرم می کنن!

در کلی بازی خیلی سخت شده...

profeshnal
07-10-2010, 23:53
سلام...
چطوری دکمه های آفساید گیری-پرس-change side- و بقیه دکمه هایی که قبلا با L2 و ضربدر-مربع-دایره یا مثلث فعال میشدن رو در سوکر 2011 فعال کنم؟این دکمه ها رو در قسمت Strategy فعال میکنم.ولی در بازی فعال نمیشن ؟

LiverBarca
08-10-2010, 00:02
باید دکمه بغل استارت رو نگه داری و یکی از اون چهار گزینه رو بزنی...

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

تو دسته بازی دوتا دکمه تو وسط دسته هستن،یکی استارته و اون یکی همونی که باید نگهش داری و یکی از چهار گزینه رو بزنی....متوجه شدی؟؟؟؟

Phonix Live
08-10-2010, 00:14
لینک مستقیمی از پچ 0.2 موجود نیست؟

M A X I M U M
08-10-2010, 00:19
با سلام .

یعنی اینکه کیت سرور کاری با این فایل نداره و فانکشنی نداره که نیاز به این برنامه داشته باشه
پس میتونی راحت بازی بکنی

Amirwwe619
08-10-2010, 00:35
ذوستان بازي نسخه انگليسي واسه دانلود نيومد؟ 8 اكتبر شد :D

Milad4171
08-10-2010, 00:58
اقا جاتون خالی یه ده بیست نفر رو دریپل کردم و با کلی پاس کاری رفت پاس دادم به گیگز و شوت کردم ولی دروازبان گرفت نامرد. خداییش هم کلی حالم گرفت شد.

دیدم گری نویل و مایکل اوون دارن تشویقم میکنن .کلی حال کردم!!!:31:

dverbame
08-10-2010, 01:01
دوست عزیز شما از پچ استفاده میکنی یه نه

هم با پچ هم بی پچ - هم با کیت سرور - هم بی کیت سرور - هم با هر چی که فکر کنی

اصلا فرقی به حالش نمیکنه

یادمه ماله 2010 هم وقتی با اینتر میخواستی مستر رو شروع کنی اولا همینجوری بود تا بلاخره یک پچ ادمی گیر اوردم

ای خدا

viky1388
08-10-2010, 01:23
لینک مستقیمی از پچ 0.2 موجود نیست؟

بفرمایید:

و یااا

golmohammadi
08-10-2010, 03:57
سلام
بچه ها کسی پست منو ندید ؟
من چطوری گزارش را به بازی اضافه کنم
بدون گزارش که اصلا حال نمیده

viky1388
08-10-2010, 04:33
سلام
بچه ها کسی پست منو ندید ؟
من چطوری گزارش را به بازی اضافه کنم
بدون گزارش که اصلا حال نمیده

اینا لینک گزارشگر بازی هستن به زبان انگلیسی:

masoodbr
08-10-2010, 07:37
هم با پچ هم بی پچ - هم با کیت سرور - هم بی کیت سرور - هم با هر چی که فکر کنی

اصلا فرقی به حالش نمیکنه

یادمه ماله 2010 هم وقتی با اینتر میخواستی مستر رو شروع کنی اولا همینجوری بود تا بلاخره یک پچ ادمی گیر اوردم

ای خدا

دوست عزيز من دقيق نميدونم ولي فكر كنم ورژن بازيت به روز نباشه
موقع بيرون اومدن اخطار Run time يا همچين چيزي ميده؟اگه اره پس از ورژن بازي است

mtx891
08-10-2010, 09:33
امروز 8.10.2010 اگه کسی لینکی از بازیی که قرار امروز منتشر بشه داره
لطفا بزاره

devilboys
08-10-2010, 10:39
بچه ها من بازی رو تازه گرفتم ولی منوهاش و گزارشگرش فرانسوی حرف میزنن نمیشه انگلیسی کرد ؟

viky1388
08-10-2010, 10:40
بچه ها من بازی رو تازه گرفتم ولی منوهاش و گزارشگرش فرانسوی حرف میزنن نمیشه انگلیسی کرد ؟

بفلرمایید:

dverbame
08-10-2010, 11:18
دوست عزيز من دقيق نميدونم ولي فكر كنم ورژن بازيت به روز نباشه
موقع بيرون اومدن اخطار Run time يا همچين چيزي ميده؟اگه اره پس از ورژن بازي است

والا واسم میزنه ورژن 1.1 دیگه از اون که بیشتر نیومده - حتی پچ کنامی هم برام نصب نمیشه و میگه بازیت اپدیت هست :41:

pishoolii
08-10-2010, 11:21
امروز تقریبا بالای 20 بار پنالتی زدن رو توو ترانینگ امتحان کردم و به یه مسئله خیلی عجییب بر خوردم!!!!!!!!!

توو ضربات پنالتی شما هرکاری که کنید هرچقد هم تلاش کنید تمام پنالتی هایی که به سمت راست دروازه بزنید بدون استثنا همشون میرن توو اوت!! اینکه میگم بدون استثنا یعنی عین هر 20 30 تا پنالتی که به سمت راست دروازه با بازیکنای مختلف زدم همشون اوت شدن!!! ، اما اگه جهت پنالتی رو سمت چپ تعین کنی و شووت کنی تووپ همون جهتی میره که خودت خواستی و اکثرا گل میشه. جالب اینجاست اگه خوده کامپیوتر که حریفتون باشه پنالتی رو سمت راست بزنه مشکلی نداره و واسه اون گل میشه!!

بعید میدونم این ضعف عجیب و غریب فقط برای نسخه ی من باشه ، احتمالا برای همه همینه! ، شما هم یه امتحان بکنید ببینید و نتیجه رو اعلام کنید..

viky1388
08-10-2010, 11:35
سلام

امروز 8 اکتبر هست کسی نسخه اصلی بازی رو گیر نیورده

masoodbr
08-10-2010, 11:38
امروز تقریبا بالای 20 بار پنالتی زدن رو توو ترانینگ امتحان کردم و به یه مسئله خیلی عجییب بر خوردم!!!!!!!!!

توو ضربات پنالتی شما هرکاری که کنید هرچقد هم تلاش کنید تمام پنالتی هایی که به سمت راست دروازه بزنید بدون استثنا همشون میرن توو اوت!! اینکه میگم بدون استثنا یعنی عین هر 20 30 تا پنالتی که به سمت راست دروازه با بازیکنای مختلف زدم همشون اوت شدن!!! ، اما اگه جهت پنالتی رو سمت چپ تعین کنی و شووت کنی تووپ همون جهتی میره که خودت خواستی و اکثرا گل میشه. جالب اینجاست اگه خوده کامپیوتر که حریفتون باشه پنالتی رو سمت راست بزنه مشکلی نداره و واسه اون گل میشه!!

بعید میدونم این ضعف عجیب و غریب فقط برای نسخه ی من باشه ، احتمالا برای همه همینه! ، شما هم یه امتحان بکنید ببینید و نتیجه رو اعلام کنید..

دوست عزیز به نظر من پنالتی زدن توی 2011 از 2010 اسون تر شده برای من حرف شما اتفاق نیافتاد
شما موقع زدن پنالتی روشی رو که میگم امتحان کن برای من که جواب داده
شما اول ضزبه رو بزن و بعد فلشو به سمتی که میخوای پنالتی رو بزنی نگاه دار ولی به محض نگاه داشتن فلش عدد1001 را بشمار و بعد فلشو ول کن

hts1369
08-10-2010, 11:43

اشتباه میکنی داش من همین الان با جرارد 3 4 تا سمت راست زدم گل هم شدن از روش این دوستمون که تو پست بالا گفته استفاده بکن نتیجه میگیری

fandak
08-10-2010, 12:12
سمت راست که می ره . ولی چند بار برای من واسه دروازه بان این اتفاق افتاده که وقتی تو ضربات پنالتی جهت راست رو می گیرم که شیرجه بزنه همینطوری وای می ایسته و تکون نمی خوره

hoomi_gta
08-10-2010, 12:13
باید دکمه بغل استارت رو نگه داری و یکی از اون چهار گزینه رو بزنی...

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

تو دسته بازی دوتا دکمه تو وسط دسته هستن،یکی استارته و اون یکی همونی که باید نگهش داری و یکی از چهار گزینه رو بزنی....متوجه شدی؟؟؟؟

هیچ جوره نمیشه کاری کرد که برای استراتژی ها استارت و نزنیم و با همون نگه داشتن R2 استراتژی ها را تنظیم کنیم؟ بدیش اینکه برای تدافعی یا تهاجمی کردن تیم هم همون استارت و باید نگه داشت

Alireza.M67
08-10-2010, 12:18

دوست عزیز به نظر من پنالتی زدن توی 2011 از 2010 اسون تر شده برای من حرف شما اتفاق نیافتاد
شما اول ضزبه رو بزن و بعد فلشو به سمتی که میخوای پنالتی رو بزنی نگاه دار ولی به محض نگاه داشتن فلش عدد1001 را بشمار و بعد فلشو ول کن

برادرا آنالوگ سمت راست هم ارتفاع توپ رو مشخص می کنه .
زیاد بالا رو نگه داری میزنه توک آسمون :31:

amirtoty
08-10-2010, 12:25
ضربه ایستگاهیاش خیلی راحت گل میشه!

یک سوالی تو این ورژن میشه موقع کرنر آخرای بازی گلرو برد جلو توی حمله؟؟؟؟

Spaniuly
08-10-2010, 12:27
Review[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
by Armin

مقدمه

بازی بالاخره بعد از مدت ها انتظار عرضه شد... امروز 8 اکتبر 2010 میلادیست روزی که کونامی رسما بازی فوتبال سیمولیشن خود رو عرضه کرد... گرچه طبق روال هر ساله بازی امسال هم به صورت دزدی در سراسر جهان پراکنده شده. کونامی محصول جدید خود را باز هم در میان نا امیدی عرضه کرد در حالیکه دل را به دریا زده و از روی بازی فیفا نکست محتویاتی رو تمام و کمال کپی برداری کرد. گرچه این کپی برداری باعث تغییراتی در گیم پلی شد و تا حدودی انیمشن های حرکتی بازیکنان را مشابه فیفا کرده ولی موتور خاص مورد استفاده شده در بازی به هیچ عنوان تناسبی با فیفا ندارد و به همین دلیل مشکلاتی در گیم پلی بوجود آمده که به هیچ عنوان در نگاه اول قابل تشخیص نیست. با کمی فرو رفتن در بحر گیم پلی بازی متوجه اشکالات عدیده آن میشویم.

گیم پلی

در حرکات پا به توپ و با سرعت بازیکنان که مانند یک آبجکت فوق العاده روباتیک گام برمیدارند. سیستم انداختن توپ به جلو نیز بیش از پیش مصنوعی تر شده که متاسفانه به دلیل تغییر در نوع موشن های حرکتی بازیکنان این مشکل بوجود آمده چیزی که در PES2009 شاهد نوع طبیعی از این حرکت بودیم. سیستم دریبلینگ بازی شدیدا تحت الشعاع تغییر رفتار بازیکنان در هنگام دویدن و حمل توپ قرار گرفته و حرکات بازیکنان به شکل نا پیوسته ای در هنگام دریبل های تکنیکی نمایان می شود که در اکثر موارد کاری بیهوده و از پیش تمرین نشده می باشد. تنها راه حل استفاده نکردن از آنهاست. البته شاید با تمرین بیش از اندازه بتوان کار هایی صورت داد ولی مسلما بهینه نخواهند بود. با عبور از مشکلات ایجاد شده در حمل توپ که مربوط به قسمت دریبلینگ بازی می شود سیستم پاس کاری این نسخه بسیار عالی و بی نقص می باشد. به طوری که در کمترین زمان ممکن شما قادرید توپ را برای بازیکن مورد نظر ارسال کنید سیستم جدید پاسکاری بازی شاید داروی تقویتی برای گیم پلی نسبتا بد بازی باشد چرا که سیستم شوت زنی هم نسبت به قبل افت محسوس داشته. شوت ها به صورت اتفاقی محکم یا ضعیف و حتی دارای پیچ های غیر منتظره ای می باشند. نهایتا با توجه به مسائل حاکم بر گیم پلی بازی و درک کونامی از ناموفق بودن در زمینه گیم پلی که هیچگاه نتوانست در حد موتور کارنت جنریشن باشد و بتواند مانند PES های نسخه 5 و علی الخصوص 6 باشد تسلیم حرف و حدیث ها شد و 10 ها مورد را بدون هیچ ابایی از رقیب دیرینش فیفا کپی برابر اصل کرد که اکثرا مربوط به اجرای تکنیک های فردی می باشد که برای اولین بار در فیفا 09 شاهد بسیاری از آنها بودیم. به نظر کونامی نا امیدانه گیم پلی را به عنوان نمره کم را پذیرفته چرا که تصمیم جدی برای کار بر روی سایر فاکتور ها گرفته تا بتواند معدل کلی بازی رو بهبود دهد.

نمره کلی گیم پلی بازی : 63

گرافیک

فاکتور گرافیک همیشه به عنوان موفقیت در زمینه گیم برای ژاپنی ها تلقی می شود اصولا وقتی گیم ساخت یک کمپانی ژاپنی باشد باید منتظر جلوهای زیبای گرافیکی باشیم و اگر اینطور نباشد باید از آن بازی شدیدا انتقاد کرد. خوشبختانه کونامی از آن دسته کمپانی ها می باشد که خود در زمینه بازی پیشتاز است قدمت کونامی و تجارب فراوانش باعث شده که PES به لحاظ شفافیت و وضوح بالا مورد توجه گیم باز ها قرار گیرد. البته ژاپنی ها همیشه در عین موفقیت در ساخت بازی ها نکات ضعف مبرهنی از خود نشان می دهند که این فاکتور رو تحت الشعاع قرار می دهد. متاسفانه کونامی در ساخت بعضی موارد ناشیانه عمل می کند. که از سال 2009 این ناشی گری شروع شد. چهره ها از روی عکس دو بعدی ساخته و استفاده شده که باعث مبهوت بودن چهره های موجود در بازیست که هیچگونه پویایی در چهره ها دیده نمی شود. چهره بی روح بازیکنان به قدری به چشم می آید که مورد انتقاد تمامی منتقدان زمینه گرافیک قرار گرفت ولی همچنان اصرار کونامی برای استفاده از این روش ادامه دارد که باعث می شود از گرفتن نمره کامل باز بماند. جلوه های بصری بازی در سایر زمینه ها بسیار مطلوب و زیباست. از آبجکت هایی که برای بازی استفاده شده عقق ظرافت و ذوق اصیل ژاپنی ها دیده می شود که برای هر گیمر کلاسیکی چشم نواز است. جلوه های بصری پویا فاکتور موثر در بازی. این جلوها می تواند زیر مجموعه گرافیک باشد ولی فاکتور مورد نقد مجموعه ای از انیمیشن ها و رابط های گرافیکی کاربری می باشد که در قسمت منوی بازی نیز می توان جستجو کرد سیستم بصری که در قسمت تنظیمات هم وجود دارد بهتر شده و حالتی مانند بازی های منیجر پیدا کرده و رابط کاربری جالبی ایجاد کرده که گیمر می تواند به قسمت های مختلف دسترسی پیدا کند. داخل مستطیل سبز شفافیت بالای تصویر باعث می شود در نماهای دور آبجکت های جالبی به چشم بخورد.

نمره کلی گرافیک : 96

صدا گذاری

تنها موفقیتی که در زمینه صدا به دست آمده قضیه لایسنس شدن موزیک های موجود در بازیست چیزی که از سال 2009 کونامی روی این مسئله جدی تر شد و حتی علاوه بر آن از چنت های ورزشگاه ها هم استفاده کرد در کل در این زمینه منحنی رو به رشدی داشته ولی از بخت بد کونامی رقیبش فیفا در این زمینه به قدر بهتر عملکرده که باعث شده منتقدین حتی از برخی پیشرفت های کونامی و PES غافل شوند بی تردید صداهای ورزشگاه بسیار پر هیجان و جذاب است ولی این جذابیت با گزارش یکنواخت و قدیمی جان چمپیون به صورت فاجعه باری تحلیل می رود. منوی بازی دارای افکت های صوتی زیبایی می باشد که این هم شاید دستاورد گروهی باشد که روی منوی بی نظیر بازی کار کرده اند. آپشن های بازی برای تنظیمات صوتی بهبود یافته و کاربر می تواند تنظیمات دلخواهی اعمال کند.

نمره کلی صداگذاری : 72

جذابیت کلی

اصولا این بخش متناظر بخش داستان یک گیم غیر ورزشی می باشد در بازی های سبک های غیر ورزشی مانند ادونچر که از داستان خاص تبعیت می کنند داستان نقش مهمی در اعتیاد آور بودن آن گیم دارد. بازی PES از جذابیت بالایی بخوردار است این جذابیت از لحظه شروع بازی آغاز میشود از همان جایی که شما شاهد قسمت های مختلفی هستید اینکه کار های زیادی برای انجام دادن در پیش رو دارید. در داخل بازی می توانید با رفتن به قسمت Gallery و Extras با چیزهای جالبی روبرو شوید که یک انرژی مثبت برای ادامه بازیست. ذوق هنری سازندگان بازی در این نسخه به حد بالای رسیده این نسخه شاید یک نسخه خاص از PES باشد که در آن کونامی فوتبال گیمر های قدیمی خود رو تحت تاثیر احساسی قرار می دهد که سالیان پیش با آنها ارتباط برقرار می کردند. همیشه یک گیم موفق گیمی بوده که پوچی در آن راه نداشته باشد. PES 2011 یک نسخه خاص می باشد که پوچی در آن راه ندارد هر موفقیت شما با پاداش همراه است. گیمر های کلاسیک همیشه عاشق آنلاک شدن چیزهای غیر منتظره در بازی پیش رویشان هستند و همیشه لذت وصف ناپذیری از این مسئله می برند. در قسمت Extras کلی سوژه وجود دارد که شما رو مجبور می کند ساعت ها پای بازی بنشینید و بازی کنید صرفا برای رسیدن به اهدافی که در قسمت اضافات گنجانده شده. مودهای جالب بازی نیز در این روند تاثیر مثبت داشتند که هرساله شاهد بهبود آنها هستیم.

نمره کلی جذابیت : 98

جمع بندی کلی

به طور کلی می توان بازی PES را به عنوان یگ ویدیو گیم سرگرم کننده با موضوع فوتبال در نظر گرفت و از آن تقدیر کرد. اما با توجه به ادعای سازنده آن در راستای ارائه فوتبال سیمولیشن بازی تا حدودی به چالش کشیده می شود و زیر سوال می رود چون در این حالت بازی نیازمند یک گیم پلی و حالات مطابق با جهان واقعیت خواهد بود که در حال حاضر PES با این فاکتور ها فاصله دارد. اما با در نظر گرفت و دید کلی به بازی شما می توانید انتظار یک گیم فوتبالی سرگرم کننده ای داشته باشید بدون شک PES می تواند مخاطبان آرکید پسند خود را راضی کنید.

مجموع و معدل امتیازات

گیم پلی : 63
گرافیک : 96
صداگذاری : 72
جذابیت کلی : 98
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
نمره کل
82

جمعه 16 مهر 1389

masoodbr
08-10-2010, 12:30
هیچ جوره نمیشه کاری کرد که برای استراتژی ها استارت و نزنیم و با همون نگه داشتن R2 استراتژی ها را تنظیم کنیم؟ بدیش اینکه برای تدافعی یا تهاجمی کردن تیم هم همون استارت و باید نگه داشت

فکر کنم از قسمت ستینگ بشه جابجا کرد اما دیکه فکر کنم نشه تکنیک زد

redman1368
08-10-2010, 12:44
krauser جان مگه شما نگفتی 8 اکتبر لینک بازی میاد؟

amin 2010
08-10-2010, 12:49
به اجرای تکنیک های فردی می باشد که برای اولین بار در فیفا 09 شاهد بسیاری از آنها بودیم

ارمین ممنون از نقد فقط یه نکته :
این حرکات تکنیکی رو فیفا از سال2005 به بازیش اضافه کرده .در نسخه های کارنت هم حرکات تکنیکی موجود بودن اما انیمیشناشون به اندازه الان کاملا نرم نبود
+
بازم دمت غییژژژ

Amirwwe619
08-10-2010, 12:50
دوستان نسخه انگليسي اومد؟

Kamyar_AnathemA
08-10-2010, 13:17
لینکی چیزی نیومد واسه دانلود ؟

منتظریم :11:

pishoolii
08-10-2010, 13:27

پس لابد مشل از جواستیک و دکمه های جواستیکمه! شاید چون دکمه هاش صفت و نرم نیست میزون پر نمیشه..

بازم خدا رو شکر که بقیه این مشکل و ندارن و ربطی به کونامی بیچاره نداره!:31:

Armin 7
08-10-2010, 13:30
یک سوالی تو این ورژن میشه موقع کرنر آخرای بازی گلرو برد جلو توی حمله؟؟؟؟

با سلام.
بله فکر کنم اتوماتیک باشه .
من دیشب داشتم Champions League رو بازی میکردم
من اینتر بودم و با تاتنهام بازی داشتم که تا دقیقه 89 از تاتنهام 3 بر 2 عقب بودم
دقیقه 90 که یک کرنر گرفتم .
توپ رو سانتر کردم رو دروازه و یکی از بایزیکنام توپ رو گل کرد
و بعد تو خوشحالی بعد از گل متوجه شدم که کسی که گل رو به ثمر رسونده دروازه بان من بوده !
کلی تعجب کردم و خیلی بهم حال داد.
اصلا باورم نمیشد که تو اون صحنه دروازه بان بیاد جلو و گل بزنه.
این گل رو سیو کردم.
اگه دوست داشتین دانلودش کنین خیلی جالبه
اینم لینکش :

سپاسگذارم.

mahdi_ctr
08-10-2010, 13:44
جلو اومدن دروازبان که عجیب نیست
من فکر کنم توی 2008 دیده بودم
پیتر چک جلو اومده بود اما گل نزد!

اما خیلی کم اتفاق میافته

troy200489
08-10-2010, 14:16
درسته منم دیروز با دادشم بازی میکردم من هلند رو برداشته بود اونم ایتالیا
تو دیقیه 90+3 یه کرنر واسه تیم ایتالیا افتاد که بوفون هم جلو اومده بود با ضربه سر گلش کرد

salmanazizi
08-10-2010, 14:33
من نمیتونم صبر کنم

seday baron
08-10-2010, 14:53
آرمین جان منتظر پچ krauser هستیم .

masoodbr
08-10-2010, 14:54
بچه ها يكي استفاده درست تكنيكارو بگه هر چي دوستان صفحات قبل گفتن من انجام دادم اما اجرا نميشه:41:

footballist
08-10-2010, 15:06
پچی هست که فقط نقل و انتقالات رو درست کنه؟لطفا جواب بدید.

M A X I M U M
08-10-2010, 15:09
با سلام.
بله فکر کنم اتوماتیک باشه .
من دیشب داشتم Champions League رو بازی میکردم
من اینتر بودم و با تاتنهام بازی داشتم که تا دقیقه 89 از تاتنهام 3 بر 2 عقب بودم
دقیقه 90 که یک کرنر گرفتم .
توپ رو سانتر کردم رو دروازه و یکی از بایزیکنام توپ رو گل کرد
و بعد تو خوشحالی بعد از گل متوجه شدم که کسی که گل رو به ثمر رسونده دروازه بان من بوده !
کلی تعجب کردم و خیلی بهم حال داد.
اصلا باورم نمیشد که تو اون صحنه دروازه بان بیاد جلو و گل بزنه.
این گل رو سیو کردم.
اگه دوست داشتین دانلودش کنین خیلی جالبه
اینم لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپاسگذارم.

سلام
آره وقتی تیم عقبه در اواخر بازی کرنری یا ضربه شروع مجددی بیاد دروازه بان هم میاد جلو چون چیزی برای از دست دادن نیست و این خیلی جالبه :دی

------------------
آرمین جان بابت نقد قشنگت ممنون واقعا گرافیک پی ای اس یک المان قوی محسوب میش حتی با این موتوری که داره با بقیه حرفات هم موافقم فقط به نظرم گیم پلی بازی هم نمره حداقل 85 رو می گیره چون واقعا از اون حالت آرکید به معنای واقعی کلمه عبور کرده و حالا بازی واقعا جلوه طبیعی تری پیدا کرده
مطمئنا در طول یک سال نمیشه به پروژه ای که EA در طول 5 سال شروع کرده رسید اما به قول مسعود این میتونه نقطه شروع خوبی برای کونامی باشه چرا که نسل جدید داره میاد و تمام رقابت دوباره شروع میشن

seday baron
08-10-2010, 15:11

دوست عزیز باید منتظر پچ ارمین باشی
پچی که ارمین درست میکنه فقط نقل انتقالات و لباس هاس تیم ها درست میکنه و دست تو بازی و قدرت بازیکن ها و ... نمیبره

M A X I M U M
08-10-2010, 15:13

پچ PESEdit 0.2 اینکارو می کنه که در چند صفحه قبلی لینکش هست

بچه ها يكي استفاده درست تكنيكارو بگه هر چي دوستان صفحات قبل گفتن من انجام دادم اما اجرا نميشه:41:
شما برای انجام تکنیک ها نیاز به یک دسته شوک دار دارید
یک سری از تکنیک مثل یه پا دوتا رو میتونید با چرخوندن شوک سمت راست از داخل به خارج و برعکس انجام بدید
برای انجام دادن حرکات دیگه مثلا نگه داشتن و انداختن توپ با پای مخالف میتونید از L2 + جهت عقب + جهت جلو دو بار استفاده کنید
در کل تکنیک های بازی بر اساس شوک و L2 و دکمه های ترکیبی هست
برای انجام دادن Rainbow Flick هم دوبار شوک سمت راست را به داخل فشار بدید سریع

footballist
08-10-2010, 15:19
پچ PESEdit 0.2 اینکارو می کنه که در چند صفحه قبلی لینکش هست
حجمش زیاده در ضمن من نمیخوام اونها تو بازی دست کاری کنن.خودم با کیت سرور درست میکنم بازیو.با تشکر

EngineeR EhsaN
08-10-2010, 15:30

منم دنبال يه چنين چيزيم پيدا كردي خبر بده :11:

bar333lona
08-10-2010, 15:41
دارم بازی رو نصب میکنم امیدوارم نسخه ی انگیلیسی باشه :21:

ArminxXx
08-10-2010, 16:01

اگر با کیبورد بازی میکنی چون جهتهات حالت فشاری داره نمیتونی خوب تنظیم کنی در حالی که با آنالوگ براحتی میتونی به میزان دلخواه به توپ جهت بدی چون به هر میزانی میتونی فشارش رو تنظیم کنی:10:
بنظر من اونایی که بازی رو با کیبورد بازی میکنن نصف جذابیت بازی رو کسب نمیکنن چون بازی کردن با پدهای موجود بدلیل اضافه شدن حالت 360 درجه که فقط با داشتن آنالوگ درک میشه یه حالت خاص و روونی به بازی میده که باکیبورد نمیتونی کسبش کنی!:41:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی دوستان کسی نمیدونه چرا حسین جون:10: سر نمیزنه! اصلا خبری ازش نیست:41:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در اینجا میخوام بعضی مشکلاتو که تو بازی خیلی نمود دارنو بیان کنم که میتونم بگم خیلی آزار دهنده ان که امیدوار سال دیگه رفع بشه:

شتاب اولیه:شماهم توجه کردین که شتاب اولیه بازیکنا برای حرکت خیلی کمه و راحت مدافع به شما میرسه و توپو میگیره و همین نکته باعث میشه که رو به پاسکاری بیارید!! درواقع من احساس میکنم که طراحان شرکت کونامی به عمد اینکارو کردن که گیمر بیشتر رو به پاسکاری بیاره که این خیلیم خوب نیست:13:

دریبل های فانتزی: اگر یه حالت انرژی برای حرکات تکنیکی که جدیدا اضافه شده میزاشتن به نحوی که با یکبار انجام دادن این حرکت اون انرژی خالی میشد و باید برای انجام مجدد دریبل تا پر شدن مجدد اون صبر میکردی!:20:آخه الان اگه توجه کنید مبتونید دریبلی رو که رونالدو توی تریلر میزنه( بنظرم بهش میگن رنگین کمان) براحتی و به هر تعداد و با هر بازیکنی و درهر حالت و فضایی هرچقدر محدود انجام بدید که بنظر من زیاد جالب نیست:13:

درگیری روی توپ: چیز دیگه که یخورده تو ذوق میزنه(برای من اینطوره شماها رو نمیدونم:20:)این تنه به تنه شدن بازیکناس که خیلی بنظرم ضایعس اگر یکم بیشتر رو حالت درگیریشون کار میکردن و انیمیشنشو درست میکردن خوب بود!:5:

قدرت بدنی: شاید شماهم دیده باشید که بعضی مواقع مثلا شما حدود دو متر جلوتر از مدافعید ولی وقتی میخواید به حرکتتون ادامه بدید(در حالت گرفتن دکمه سرعت)اون مدافع به شما میرسه و با حالتی قلدرانه شمارو پرت میکنه به سمت دیگه (من اینو با مسی(قدرت بدنی ضعیف)،رونالدو (قدرت بدنی متوسط رو به بالا)و رونی (قدرت بدنی قوی) چک کردم و برای همه یه حالت داشت) و توپو میگره و موقعیت از دست میره:19:!

ودر نهایت شوتها: اگر دقت کرده باشید شوت کردن تو این نسخه به نحوی میتونم بگم وجود نداره و اگر بخوای از این راه به گل برسی اینقدر باید نزدیک دروازه باشی که هرچقدر توپ اوج بگیره بازم راه گریزی نداشته باشه :27:
میتونم بگم این حالت شوت برای بازی یه مزیت داره و یه نکته ظزیف که کونامی تونسته ضعف دروازه بانی رو پشتش قایم کنه:18: در واقع مزیتش اینه که دیگه نمیشه به راحتی گل زد و حالت یکنواخت و پرگل و غیر عادی بودن بازی حذف میشه و میشه گفت به واقعیت نزدیکتر میشه! ولی خوب بلاخره شوتم جزئی از بازیه ونمیشه انکارش کرد که کونامی نتونسته برا شوت یه حالت بالانس و تعادل برقرار کنه که میشه گفت رو اعصابه:13:.

ولی در کل میتونم بگم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونسته اکثر مخاطباشو(درست نوشتم:31:) خوشحال کنه و امیدوار نگهشون داره برا سال دیگه که شاید با رفع مشکلات موجود ساکر بهتری رو ارئه بده. انشالا:11:

mtx891
08-10-2010, 16:22
اخر بازی اگر بخای میتونید دروازبان رو بیارید جلو حتی اگر بازی رو جلو باشی

اینم دلیل

Konami_Pc
08-10-2010, 17:34
کرک واسه این پچی که کنامی داده نیومده :20: اگه کسی داره کرکی واسه این پچ کنامی بزاره ممنون میشم

masoud93
08-10-2010, 17:50
چیزی اومده که بشه باهاش پول رو تو مسترلیگ زیاد کرد ؟

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

اینم دلیل

تو ساکر های قبلی هم میشد همچین کاری کرد.

hasani2008
08-10-2010, 18:15
تا الان پچ كاملي نيومده؟ ميخوام با ليورپول مستر بزنم ولي هيچ چيزش درست نيست نه اسمش نه لباسش نه....

balloon
08-10-2010, 18:21
چیزی اومده که بشه باهاش پول رو تو مسترلیگ زیاد کرد ؟

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

تو ساکر های قبلی هم میشد همچین کاری کرد.

اگه 600 امتیاز بیشتر داری میتونی ماکسیموم پولتو در مستر رو فعال کنی.
من که با backup آپشن فایلم تونستم حتی امتیازات خودم رو نگه دارم.
اون قسمت real life لگند خیلی با حال بود.
خدا کنه یه پچی بیاد که این بازیکنای قدیمی هم اسامیشون درست شه.
راستی تو قسمت ادیت فایل گزینه آخری رو دیدید؟؟؟؟..........................

aramesh_61
08-10-2010, 18:25

اینم دلیل

میشه بگی چه جوری بیارمش جلو؟ با چه دکمه ای؟ وسط بازی هم میشه بیارمش یا باید آخر بازی باشه حتما؟ ممنون

viky1388
08-10-2010, 18:28
هنوز خبری از نسخه 8 اکتبر نشده

Armin 7
08-10-2010, 18:36

B.3.S.T
08-10-2010, 18:38
میگم واسه همه زبان گزارشگر بازی فرانسه هست؟نمیشه انگلیسی گزارش کنه؟

Phonix Live
08-10-2010, 18:53
سلام
آیا برنامه WECN برای PES 2011 اومده؟

M A X I M U M
08-10-2010, 18:55

:27::18::31: عجیبه من اینارو نمی بینم :دی

ArminxXx
08-10-2010, 19:03
اولین DLC بازی PES 2011 در تاریخ 12 اکتبر

شرکت Konami اولین DLC بازی PES 2011 را را رونمایی کرد که در تاریخ 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد.

این DLC که بصورت مجانی خواهد بود برای پلتفرمهای PC, PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

باشگاههایی که شرایط لازم برای UEFA Champions League Group Round را دارند بصورت یک حالت اختصاصی به بازی اضافه خواهند شد و همچنین موارد جدیدی به تیم ها اضافه خواهد شد.

همچنین در این خبر ذکر شده است که 4 نوع کفش لایسنس شده همراه با این DLC اضافه خواهند شد.

این DLC علاوه بر این شامل 3 تصویر جدید از لیونل مسی در پوشه Extra Content بازی خواهد بود و همچنین شرکت Konami از عرضه موارد جدیدتری از بازی تا پایان سال جاری خبر داد.

منبع: بازیسنتر

Behsood
08-10-2010, 19:06
میگم واسه همه زبان گزارشگر بازی فرانسه هست؟نمیشه انگلیسی گزارش کنه؟
مال من که انگلیسیه با لهجه ی غلیظ بریتیش!!

AhmadReza.
08-10-2010, 19:09
سلام
کسی میدونه با تیم اینتر چطوری باید بازی کنم...
مدافعاش خیلی خوبه ولی مهجماش زیاد نمیشه باهاشون مانور بدی..
میشه یه عکس از ترکیب تیم که بازیکنا رو کجا باید باشند رو بذارید ..

ArminxXx
08-10-2010, 19:19
برنامه پول مستر لیگ:

البته باید نت فریم ورک نصب باشه:

bar333lona
08-10-2010, 19:19
پچی میخواستم که صدای گزارشگر رو اضافه کنه بعد نقل و انتقالات رو درست کنه و لوگو و اسم تیم ها رو درست کنه .

ممنون
روش نصبشم اگه میشه لطف کنین

Armin 7
08-10-2010, 19:25
سلام
کسی میدونه با تیم اینتر چطوری باید بازی کنم...
مدافعاش خیلی خوبه ولی مهجماش زیاد نمیشه باهاشون مانور بدی..
میشه یه عکس از ترکیب تیم که بازیکنا رو کجا باید باشند رو بذارید ..

سلام.
من با این ترکیب بازی میکنم.
البته الان چند سالی میشه .
باید یه کم بهش عادت کنی.

موفق باشید.

dverbame
08-10-2010, 20:06

خیلی با حال بود دمت گرم دقت نکرده بودم :31:

A R E S
08-10-2010, 20:13
پچی میخواستم که صدای گزارشگر رو اضافه کنه بعد نقل و انتقالات رو درست کنه و لوگو و اسم تیم ها رو درست کنه .

ممنون
روش نصبشم اگه میشه لطف کنین
صدای گزارش پچ نداره باید فایل گزارش رو بگیری برادر... این dlc هم که بیاد نقل و انتقالات راست و ریست میشه فقط می مونه لوگو ها و ...که واسه اون باید پچ بگیری جای تو باشم تا سه شنبه صبر می کنم چون سه شنبه به بعد پچ سازا دست به کار میشن بر اساس دی ال سی جدید پچ می دن بیرون

dverbame
08-10-2010, 20:17
سلام.
باید یه کم بهش عادت کنی.

موفق باشید.

از من بپرسی بهت میگم این جوری بچین .

البته اینو بگم فعلا که هنوز اینتر اپدیت نشده suazo رو بزار چپ mancini رو راست eto'o وسط

سوازو سرعت دیوانه ای داره برای حرکت از گوشه و سمج هست. مانسینی 99% سانتای سوازو رو برات گل میکنه - اتو هم برای حرکت ازوسط و شوت اط راه دور عالیه.

چپ و راست رو هم ازcambiasso و sneijder استفاده کن .
برای هافبک دفعای هم بهتره از stankovic یا munturi استفاده کنی.

به جای کامبیا سو و اشنایدر میتونی ترکیب ساپورتی مورد علاقت رو بزاری

اما بهتره هافبک دفعایش رو بزاری.

کلا اینتر برای دفاعش هست که قدرت بالایی داره . اگه از مانیسی و سوازو و اتو جلو استفاده کنی - همین 3 نفر جلوت رو سرعت میدن - دفعات هم که محکمه :10:

خلاصه من که عاشق اینترم و از بچگی جز اون تیمی نداشتم :18::31::46:

AhmadReza.
08-10-2010, 20:22
سلام.
باید یه کم بهش عادت کنی.

موفق باشید.
ممنون ولی اینطوری که دفاع ها جا میمونن یعنی با پاس در عمق جا میمونن..
چون تو گیم نت با رفقا شرطی بازی میکنیم بیشتر وقتا میبازم
من کامپیوتر رو تقریبا راحت میبرم ولی از دوستام میبازم..
برعکس دوستام از کامپیوتر میبازن یا مساوی میشن ولی از من میبرن...
2 راستی شما ضربه آزادهارو با مربع میزنید یا دایره..منظور شوت یا سانت چون من با سانت 90% گل میکنم...

poyanian
08-10-2010, 20:27
بازی ساکر 11 اصلا خوب نیست .حال نکردم .من خودم ساکر بازی حرفه ایم

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

:41:این نسخه ش واقعا افتضاحه

bar333lona
08-10-2010, 20:28
بازی من اصلا گزارشگر نداره ، صدای گزارشگر انگیلیسی رو یکی برای دانلود بزاره ؟

AhmadReza.
08-10-2010, 20:40
MARK SETTING
کسی میتونه در موردش توضیحی بده؟؟
اصلا فایده ای داره؟؟؟

mtx891
08-10-2010, 20:56
میشه بگی چه جوری بیارمش جلو؟ با چه دکمه ای؟ وسط بازی هم میشه بیارمش یا باید آخر بازی باشه حتما؟ ممنون
فقط اخربازی به عکس خوب نگاه کن به مربع های قرمز توجه کن:46:

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

دروغ میگی:18::18::18:

ali_santori
08-10-2010, 20:57
آقا میشه بگی چطوری سانتر کنم بهتره؟

دایره خالی یا دکمه دیگه ای هم میگیری؟

چقدر پر کنم؟

اگه میشه یه عکسی چیزی بزار

من همش از رفقا رو سانتر یا کرنر گل میخورم

تو هر بازی 10 تا موقعیت 100% شوت دارم که شاید یکیش به زور گل بشه

bar333lona
08-10-2010, 21:00
صدای گزارشگر انگیلیسی رو یکی برای دانلود بزاره ؟

چرا کسی جواب نمیده

Behnam_o2
08-10-2010, 21:15
دیروز pes رو دانلود کردم. حالم گرفته شد !!! حاضرم 2010 رو بازی کنم اینو بازی نکنم.
چرا چمن همه استادیومها شبیه همه؟؟؟؟؟!

mtx891
08-10-2010, 21:22
چرا کسی جواب نمیده
تو سایت دانلوها هست 400 مگه

B.3.S.T
08-10-2010, 21:25
مال من که انگلیسیه با لهجه ی غلیظ بریتیش!!

عجیبه !!!! چرا اینجوری شده؟این مثل بلبل فرانسه گزارش می کنه...

vahidgame
08-10-2010, 21:39
عجیبه !!!! چرا اینجوری شده؟این مثل بلبل فرانسه گزارش می کنه...
خب حتما برای شما گزارشگر به زبان فرانسویه
گزارشگر به زبان های دیگه رو هم میشه گرفت
برای من که انگلیسیه

B.3.S.T
08-10-2010, 21:45
از کجا زبان انگلیسی رو بگیرم ؟ ممنون

mohsen-jj
08-10-2010, 21:47
سلام من تازه فردا بازی دستم می رسه ، فقط اون گزینه ای که می گفتن تو بازیه و سرعت بازی رو کم و زیاد می کنه --- شما رو چه حالتی می ذارید ؟ +1 یا 0 یا ... ؟؟
قبلا پرسیدم کسی جواب نداد : مثل نسخه های چند سال پیش می شه یه بازیکنو کپیش کرد و بردش تو یه تیم دیگه برا ساخت منتخب ؟؟:31::31:
راستی ::::
خبری از اون دوستمو 4039 (فکر می کنم آقا حسین ) نیست ... به نقدا و نوشته هاش عادت کرده بودیم ؟؟؟؟

Behnam_o2
08-10-2010, 21:50
سوال 1 : رو 0 بهتره
سوال 2 : بله میشه مثل قدیما کپی از بازیکن گرفت

bar333lona
08-10-2010, 21:53
یه فایل بدین که گزارشگر رو به بازی اضافه کنه به سایت دیگه آدرس ندین همینجا لینکو بدین

ali_santori
08-10-2010, 22:00
آقا میشه بگی چطوری سانتر کنم بهتره؟

دایره خالی یا دکمه دیگه ای هم میگیری؟

چقدر پر کنم؟

اگه میشه یه عکسی چیزی بزار

من همش از رفقا رو سانتر یا کرنر گل میخورم

تو هر بازی 10 تا موقعیت 100% شوت دارم که شاید یکیش به زور گل بشه

جواب؟؟ ؟

mohsen-jj
08-10-2010, 22:00

منظور شما همون save تنهاست ؟
فقظ اونو می خواید کپیش کنید ؟

irmpmn
08-10-2010, 22:04
دوستان خیلی عضر میخوام یه مشکلی پیش اومده
وقتی بازی رو میخوام اجرا کنم اررور میده
باید دوباره نصب کنم
دوباره 2روز بازی میکنم ارور میده ...
pes2011.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
لطفا کمک کنید

LiverBarca
08-10-2010, 22:13
دوستان من برای اولین بار میخوام تو عمرم مستر لیگو بازی کنم که چون تنظیمات زیادی داره نمیدونم چطوری اونا رو درست کنم!!!!مثلآ وقتی یه تیمو انتخاب میکنم و میخوام وارد بازی بشم یه سری تنظیمات میاره که نمیدونم اونا رو رو چی بزارم....مثلآ classic player دو حالت روشن و خاموش داره که نمیدونم رو کدوم یکی بزارم؟؟؟؟یکی کمک کنه...در ضمن این classic player یعنی چه و چه نقشی در لیگ داره؟؟؟البته معنیش بهترین بازیکن یا یه چیزی تو این مایه ها باید باشه....

AlexMercer
08-10-2010, 22:14

خداییش این عکسی که گذاشتی باگ بوده یا همیشه اتفاق میفته؟اگر باگ بوده که هیچ ولی اگر همیشه اتفاق میفته باید کونامی خودش فاتحه خودش رو بخونه!

mohsensoft
08-10-2010, 22:15
چمن استادیوم ها همه یکیه
شوت های برگشتی پشت محوطه افتضاح غیر واقعیه
داوری فوق العاده مضخرف
چهره ها هم نسبت به 2010 فرقی نکرده و بدتر هم شده
اینا بدیاش بود
اما خود بازی به جز این موارد جالب شده
سختی بازیش رو دوست دارم
البته امیدوارم بعد یه مدت آسون نشه

charlize
08-10-2010, 22:23
برنامه پول مستر لیگ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته باید نت فریم ورک نصب باشه:

اقا کسی تونسته با این کار کنه؟؟
من تویه سایت های خارجی هم میخوندن، همه میگفتن یا کار نمیکنه یا اگه کار میکنه، هیچ تغییری نمیده تویه پول!
اگه کسی تونسته، یه کمکی کنه...

irmpmn
08-10-2010, 23:00
باید دوباره نصب کنم
pes2011.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
لطفا کمک کنید

hts1369
08-10-2010, 23:01
MARK SETTING
کسی میتونه در موردش توضیحی بده؟؟
اصلا فایده ای داره؟؟؟
به این درد میخوره که یه بازیکن رو مخصوص مهار یه بازیکن بکنی مثلا فردیناند رو مامور مهار تورس میکنی تا مواظبش باشه اینطوری تو کرنرها و سانترها و... نمیزاره کاری بکنه (البته هیچ کس نمیتونه تورس رو بگیره ):31:

دوستان من برای اولین بار میخوام تو عمرم مستر لیگو بازی کنم که چون تنظیمات زیادی داره نمیدونم چطوری اونا رو درست کنم!!!!مثلآ وقتی یه تیمو انتخاب میکنم و میخوام وارد بازی بشم یه سری تنظیمات میاره که نمیدونم اونا رو رو چی بزارم....مثلآ classic player دو حالت روشن و خاموش داره که نمیدونم رو کدوم یکی بزارم؟؟؟؟یکی کمک کنه...در ضمن این classic player یعنی چه و چه نقشی در لیگ داره؟؟؟البته معنیش بهترین بازیکن یا یه چیزی تو این مایه ها باید باشه....
وقتی بازیکنهایه کلاسیک روشن باشه شما میتونی از اونه تو مستر لیگ استفاده کنی مثلا مارادونا رو بخری برا تیمت سعی کن بزاریش رو روشن (البته ناگفته پیداست که اول باید این بازیکنها رو ازاد کرده باشی)
مثلا اولش که تیمت رو انتخاب میکنی میپرسه که میخوای با بازیکنهایه اصلی تیم بازی کنی یا یه سری بازیکن عجیب غریب مثل CASTOIO ,MINEDA و ...که همیشه بزاریش رو بازیکنهایه اصلی تیم و ... که بازی کنی کم کم دستت میاد

dverbame
08-10-2010, 23:04
دوستان چند تا سوال داشتم - ممنون میشم کمکم کنید .

1.من توی مستر از تیم جوانان میخوام یک بازیکن رو به تیم ملی دعوت کنم سنش هم 20 هست . اما نمیشه فقط گزینه set as camparison رو داره :41: کسی میدونه چه کار باید بکنم ؟

2. توی pes2010 وقتی دکمه L2 رو با یکی از دکمه ها میزدی استراتژی گلی تیمت تعیین میشد مثلا همه دفاع- مدافع ها جلود ... اما تو این یکی نمیشه میدونید چه جوری؟

این پنالتی ها هم که دهن همه رو سرویس کرده :13:

hts1369
08-10-2010, 23:10
دوستان چند تا سوال داشتم - ممنون میشم کمکم کنید .

1.من توی مستر از تیم جوانان میخوام یک بازیکن رو به تیم ملی دعوت کنم سنش هم 20 هست . اما نمیشه فقط گزینه set as camparison رو داره :41: کسی میدونه چه کار باید بکنم ؟

2. توی pes2010 وقتی دکمه L2 رو با یکی از دکمه ها میزدی استراتژی گلی تیمت تعیین میشد مثلا همه دفاع- مدافع ها جلود ... اما تو این یکی نمیشه میدونید چه جوری؟

این پنالتی ها هم که دهن همه رو سرویس کرده :13:
تو اینجا برا فعال کردن استراتژی باید SELECT رو بگیری و دکمه رو بزنی برا پنالتی هم از همون روش 1001 که چند صفحه پیش تو ضیحشو دادن استفاده کن من برا پنالتی زدن دوربین رو عوض میکنم و از پشت بازی رو نگه میکنم اینطوری بهتره

LiverBarca
08-10-2010, 23:18
دوستان این لباس لیورپول رو چی کارش کنم؟؟؟تو این ورزن های جدید همه چیز لیورپول درست میشه؟؟؟

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

در ضمن چطوری از یه بازیکن کپی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
تو کدوم قسمت بازی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

ali_santori
08-10-2010, 23:27
چطوری سانتر کنم که گل بسازه؟؟؟

golmohammadi
08-10-2010, 23:31
اینا لینک گزارشگر بازی هستن به زبان انگلیسی:

یعنی چی؟
من برای اضافه کردن گزارش باید 600 مگ دانلود کنم ؟
یعنی مال هیشکی گزارش نداره ؟

من با این پنالتی خیلی وقت بردم دوستمو
چون دوستم قلشو بلد نبود منم نمیگفتم :31:
اتفاقا به نظر من پنالتی در این بهتر از قبلی شده
هر جا زدم همونجا رفت
اما وسط بازی 2 پنالتی از دست دادم
اخه وسط بازی دوربین عوض میشه واسه همین یه جوری میشه :31:

porya_spy
08-10-2010, 23:35
دوستان این پچ عوض کردن دوربین چطوری ؟ باید فایل هارو کپی کنم تو مسیر بازی ؟ :40:

amir2011
08-10-2010, 23:53
سلام
راهی هست بشه نقل و انتقالات رو برای نسخه Xbox درست کرد ؟ البته بدون انتقال دستی یعنی پچی .. چیزی ؟

LiverBarca
09-10-2010, 00:06
دوستان این لباس لیورپول رو چی کارش کنم؟؟؟تو این ورزن های جدید همه چیز لیورپول درست میشه؟؟؟

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

در ضمن چطوری از یه بازیکن کپی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
تو کدوم قسمت بازی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
?????????????????????????????????????????????????? ???????????:19::19::19:

bar333lona
09-10-2010, 00:07
کسی نیست لینکی بزاره که صدای گزارشگر رو اضافه کنه

بازی من اصلا گزارشگر نداره

A R E S
09-10-2010, 00:21
یعنی چی؟
گل محمدی گل گلاب کی گفته شیشصد متر (ببخشید مگ :31:)
الان نگاه کردم فایل گزارش انگلیسی کمپرس شده اش 380 مگه... حالا یه با مرام تر از خودت گیر بیاد بشینه برات آپ کنه. از من نخوا که نه با مرامم نه شرایط اینترننت نفتی این امکان رو میده.:2:

shahab_f
09-10-2010, 00:24
?????????????????????????????????????????????????? ???????????:19::19::19:
این پچ رو دانلود کنی همه چی کلا درست میشه

hts1369
09-10-2010, 00:35
یعنی چی؟

اگه کسی از دوستات بازی رو نصب کرده برو از پوشه ی img فایل dt00_e رو گپی کن رو یه فلشی چیزی ببر بریز تو پوشهی محل نصب بازیت اگر هم کسی نیست باید دانلودش کنی و حالشو ببری

bar333lona
09-10-2010, 00:40
کسی نیست لینکی بزاره که صدای گزارشگر رو اضافه کنه

بازی من اصلا گزارشگر نداره

ما اینجا هویچیم

یکی به داد ما برسه

LiverBarca
09-10-2010, 00:40
ولی این که حجمش خیلی زیاده!!!من دیال اپم بابا...

irmpmn
09-10-2010, 00:43
باید دوباره نصب کنم
لطفا کمک کنید

Behnam_o2
09-10-2010, 00:48
راستی ::::
خبری از اون دوستمو 4039 (فکر می کنم آقا حسین ) نیست ... به نقدا و نوشته هاش عادت کرده بودیم ؟؟؟؟
فکر کنم حسین هم مثل خیلیها از جمله من دور این بازی رو خط کشیده.
من که روزی 3-4 ساعت pes بازی میکردم ولی نسخه ی 11 رو اصلآ بازی نکردم بعد یه بازی دیگه بیخیالش شدم و رفتم فیفا رو بازی کردم.