PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

pedramgolchin
03-10-2010, 21:42
.................................................. .................................................. ................
اومده داداش پاساژ طلا دارن می فروشن خفن............صفی و نوبتی مثل مافیا 2 .من گذاشتم بقیه بخرن ببینم چه جوریه اگه در حد همون 2010 هستش و یا بد تر شده که نرم الکی بخرم...........ولی طلا درصد 100 داره
دوست عزیز شما دیګه آخرشی
واسه ۲۰۰۰تومن اونم واسه همچین بازی حتی اګه بد باشه ضرر نداره که

یه دسته xbox 360 سیم دار بخرین و خیال خدتون رو راحت کنین.

هم جنسش خوبه و هم خوش دسته.

تازه برا بازی های دیگه هم بدردتون میخوره.

کاملا تایید میشه
دیروز یکی از پاساژ لباف خریدم ۳۰۰۰۰تومن واقعا نرم تر از اون جوی استیکی هستش که دوستمون توی اسپویلر ګذاشته:11:

Amin
03-10-2010, 21:48
شما جی استیک داری یا کیبورد؟

با جوی استیک با دکمه های آنالوگ دریپل هایی قشنگی رو انجام میده
به نظرم شما برو یه جوی استیک آنالوگ دار بگیر. شدیدا جواب میده:31:
من با کیبورد بازی میکنم برادر

+

option file توپ واسه این بازی هنوز نیومده ؟

LiverBarca
03-10-2010, 21:49
اقا شما دوربین Wide رو هم امتحان کردی ؟
اره امتحان کردم ول بازم اعصاب خورد کن هستش....یعنی نمیشه کاری کرد که دوربین از وسط زمین نچرخه و همراه با توپ بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثل pes10...الان دوربین از جای خودش حرکت نمیکنه و فقط این ور و اونور میچرخه....:2:

The Joker
03-10-2010, 21:49
خیلی خوب شده بازی ، کلا اکشن شده یکجورایی ، به خصوص در دمو شدن های پس از گل !

سیستم پاسکاری هم که فوق العاده شده ، حالا کسایی که تیمی بازی می کنن خیلی بازی براشون لذت بخش تر شده .

samyar_red
03-10-2010, 22:02
اقا بالاخره منتشر شد؟؟
یکی لطف میکنه عکس قدرتا نستا رو بزاره:d اینجا هنوز نرسیده

*IN*
03-10-2010, 22:23
آقا من چه جوری بازی کنم؟؟؟
میرم تو بازی خودش شروع به بازی میکنه:18:

Milad4171
03-10-2010, 22:36
آقا من چه جوری بازی کنم؟؟؟
میرم تو بازی خودش شروع به بازی میکنه:18:

جدا؟؟
:16:

ببین میتونی Side Select کنی یا یه چیزی تو این مایه ها!!
خیلی باحال گفتی!:31:

hts1369
03-10-2010, 22:38
اقا چرا برا تیمها نمیشه استراتزی فعال کرد منظورم اون دکمه ها هست که کنار اسم بازیکن میومد

black.assassin
03-10-2010, 22:47
اقا چرا برا تیمها نمیشه استراتزی فعال کرد منظورم اون دکمه ها هست که کنار اسم بازیکن میومد

select رو بگیر به جای L2

Javad_Ed
03-10-2010, 22:48
جدا؟؟

منم همین مشکلو دارم....ساید سلکت تکوم نمیخخوره ....بعضی بازی ها خودمم..بعضی ها جفتش اونه!
کورسر باید روی چی باشه ؟

*IN*
03-10-2010, 22:50
جدا؟؟

اره به جونه اچچم...
ساید سلکتم کردم بازم رفت تو خودش شروع کرد به بازی...
چی کار کنم؟؟؟

black.assassin
03-10-2010, 22:54
خیلی بده . این نسخه که تو بازار ریخته نسخه اصل نیست انگار ؟؟؟ شما چی فکر می کنید ؟

بره من تک dvd هیت و بعد از نصب باید یه فایل ایمیج که فکر کنم برای زبان انگلیسی هست رو کپی کنم .

Zaghan_13
03-10-2010, 23:01
سلام
من تازه امروز دمو رو بازی کردم,خیلی باحال شده سخت تر شده بخصوص با پاس دادنش خیلی حال کردم من دوتا بازی کردم توی این دوتا بازی چیزی که فهمیدم این بود که فکر کنم اشتباه داوری کمتر شده ولی هست و هنوز بدجور به چشم میاد,دروازه بان ها هم اون جوری که بعضی از دوستان گفتن سوتی و بد نباید باشه گرافیکش هم بهتر شده و این که از گیم پلینش چیز زیادی نفهمیدم خیلی عوض شده ولی درکل حال کردم چه کرده کونامی.:27::27::46::40:

don-corleone
03-10-2010, 23:07
سلام

میگم این قسمت Camera چرا قسمت Ball فقط واسه من میاد و دوربین روی Player نمیره!!!

چرا تعداد پاس تیم رو نمیزنه!!!

viky1388
03-10-2010, 23:10
منم همین مشکلو دارم....ساید سلکت تکوم نمیخخوره ....بعضی بازی ها خودمم..بعضی ها جفتش اونه!
کورسر باید روی چی باشه ؟

ببين دوست عزيز يه سر برو اينجا شايد درست بشه

تو تركيب تيم قسمت coach mode يا همون عكس پيراهنه اگه on باشه كامپيوتره اگر off باشه خودت ميتوني بازي كني

light
03-10-2010, 23:14
XBOX 360 : Release Date: Oct 19, 2010

PS3 : Release Date: Oct 8, 2010
چي ميگي :31:
بازي رايانه داره ميفروشه :27:

*IN*
03-10-2010, 23:20

تو تركيب تيم قسمت coach mode يا همون عكس پيراهنه اگه on باشه كامپيوتره اگر off باشه خودت ميتوني بازي كني

مکن اینکار رو کردم ولی الان فقط با یه بازیکن میتونم بازی کنم مثل حالت b.a.l

LiverBarca
03-10-2010, 23:32
یکی بگه میشه دوربین رو حرکت داد تا از وسط زمین نچرخه؟؟؟؟؟؟

Javad_Ed
03-10-2010, 23:33

ممنون درست شد

مکن اینکار رو کردم ولی الان فقط با یه بازیکن میتونم بازی کنم مثل حالت b.a.l

باید برید همون ساید سلکت
شوت رو بزنید .....semi asist یا asist بزارید
الان روی فیکس باید باشه ..

vahidreza2007
03-10-2010, 23:38
سلام بچه ها

اقا بازی اومد بالاخره دیگه .

راستی بچه ها تهران از کجا میشه تهیه کرد نسخه بدون مشکل و کامل رو ؟ اگه ادرس سر راست بدید ممنون میشم .

می خوام بگم یکی از تهران برام بخره و بیاره واسه همین اگه ادرس دقیق بدید تو تهران ممنون میشم

samyar_red
04-10-2010, 00:00
یه نفر از قدرت نستا برام عکس نمیگیره؟؟:41:
چون میشه تو یه عکس 2 نفر و نشون داد بی زحمت از نستا و پاتو بگیرید
مرسیییییییییییییی

*IN*
04-10-2010, 00:03
باید برید همون ساید سلکت
شوت رو بزنید .....semi asist یا asist بزارید
الان روی فیکس باید باشه ..
ممنون درست شد

این منوی ترکیبش خیلی رو مخه نمیشه عین نسخه های قبل کردش؟؟؟

shahab_f
04-10-2010, 00:05
میدونستم آخرشم جواب منو نمیدین :

--------------------
و حالا دوتا سوال ، خواهشا جواب بدین :
1- اینکه من دارم این پچ رو دانلود میکنم ، خوبه ؟ بگیرم ؟ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- اینکه بازی روی لپ تاپ صدای گزارشگر داره ، اما توی پی سی که نصب میکنم صدای گزارشگر نداره ، با تنظیمات توی dxdiag هم ور رفتم درست نشد . چیکار کنم ؟

viky1388
04-10-2010, 00:12
میدونستم آخرشم جواب منو نمیدین :

من يكي كه فكر نكنم بهتر از اين پچ جايي ديگه گير بياد

Armin 7
04-10-2010, 00:48
یه نفر از قدرت نستا برام عکس نمیگیره؟؟:41:
چون میشه تو یه عکس 2 نفر و نشون داد بی زحمت از نستا و پاتو بگیرید
مرسیییییییییییییی

تقدیم به شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

shahab_f
04-10-2010, 00:58
من يكي كه فكر نكنم بهتر از اين پچ جايي ديگه گير بياد
مرسی ، صدای گزارشگر چطور؟

viky1388
04-10-2010, 01:10
مرسی ، صدای گزارشگر چطور؟

اگه زيادي حساس باشي به صداي تماشاگرا ميتوني از ويندوز XP استفاده كن

akharenee
04-10-2010, 01:15
بچه ها تو بازی اون نوار های کوچک که اسم بازیکنها رو مینویسه کنار نقشه واسه من نیست هرکار ی کردم نیومد /
مثل اینکه این بازی نسخه نهایی نیست درسته

katlots
04-10-2010, 01:22
اخه این دیگه چجورشه نه لیگ آلمان داره نه بازیکنا جابه جا شدن نه لباس هاشون درسته تازه اسم تیمها هم آلمانی نوشته

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

اتفاقا من دیروز که خریدم ، یک دی وی دی بود . از فروشنده پرسیدم گفت خیلی فشرده هست و اومدم نصب کردم راحت نصب شد و بازی هم اومد و هیچ مشکلی نداشت

البته 99 درصد دو دی وی دی برای فروش می زارن .

نسخه کامل و انگلیسی و گزارشگر انگلیسی و همه نقل و انتقالات هم انجام شده بود . مثل ابراهیموویچ و روبینیو که به میلان رفته بودند .

بوندس لیگا رو هم داشت .

اخه این دیگه چجورشه نه لیگ آلمان داره نه بازیکنا جابه جا شدن نه لباس هاشون درسته تازه اسم تیمها هم آلمانی نوشته
می شه آدرسش و بدی برم از اونجابخرم

Locker
04-10-2010, 01:34
خوب بود به منبعش هم نگاه میکردی !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی ، کدوم نسخه رو داره می فروشه ؟

Armin 7
04-10-2010, 01:42
بچه ها تو بازی اون نوار های کوچک که اسم بازیکنها رو مینویسه کنار نقشه واسه من نیست هرکار ی کردم نیومد /
مثل اینکه این بازی نسخه نهایی نیست درسته

اسامی بازیکنا بالا سرشون قرار داره.
به احتمال 95 درصد همین نسخه نهایی باشه.
مگر اینکه بخوان به قولی باگ ها رو مرتفع کنن.
سپاسگذارم.

masoud93
04-10-2010, 02:35
منم سه ساعتی هست که بازی دستم رسیده.

زبان انگلیسی هست و دو تا دی وی دی هست ولی بوندسلیگا رو نداره و نقل و انتقالات هم انجام نشده.

به نظر من از نسخه قبل بهتره.

من با دوربین بازی مشکل دارم زمانی که روی واید هم میزارم انگار یه جوریه دوربین مثل قبل نیست.

شوت ها هم مثل قبل محکم بودن.

دریبل زدن هم برام مشکل شده چون رفته روی آنالوگ راست یه خورده سخته.

یکی میتونه در مورد دریبل زدن یه خورده توضیح بده ؟ (با آنالوگ راست فقط بازیکن پاش رو دور توپ میچرخوند کار دیگه ای نمیکرد)

ممنون.

Ramos1367
04-10-2010, 08:48
ما که نمی تونیم این پچ حجیم رو دانلود کنیم...
option file ی برای نقل و انتقالات نیومده؟
فقط می خوام نقل و انتقالات رو درست کنم...

fandak
04-10-2010, 09:07
این پچ نقل و انتقالات رو درست می کنه :

- All transfers and kits numbers of Serie A 100%
- All transfers of the most important European teams
- Added new players: Pinilla, Maccarone, Ilicic, Bacinovic, Glik, Rubin, Eder, Moscardelli, Di Michele, Chevanton, Rafinha, Zuculini, Candreva
- Modified some fake (eg Krunacchi-Krasic, Yeghuma-Yebda) and placed in their respective teams
- Changed all the initial lineups of teams in Serie A last updated 02/10/10
- Revised the captains of all teams in Serie A (thanks to sIkkIo)

یا

Armin 7
04-10-2010, 09:19

- Added new players: Pinilla, Maccarone, Ilicic, Bacinovic, Glik, Rubin, Eder, Moscardelli, Di Michele, Chevanton, Rafinha, Zuculini, Candreva
- Modified some fake (eg Krunacchi-Krasic, Yeghuma-Yebda) and placed in their respective teams

یا

اقا دستت دردر نکنه اما اینا که فیلتـرن !
اگه ممکنه جایه دیگه اپ کنین .
سپاسگذارم.

*IN*
04-10-2010, 09:34
هنوز پچ برای درست کردن اسم و لباس تیما نیومده؟؟؟

Armin 7
04-10-2010, 09:47
دریبل زدن هم برام مشکل شده چون رفته روی آنالوگ راست یه خورده سخته.
یکی میتونه در مورد دریبل زدن یه خورده توضیح بده ؟ (با آنالوگ راست فقط بازیکن پاش رو دور توپ میچرخوند کار دیگه ای نمیکرد)
ممنون.

با سلام.

شما اول وارد Game Plan بشین و گزینه ی Link Feints رو انتخاب کنین :

و در قسمت Controler 1 وارد گزینه ی Create New بشین :

حالا میتونین بر روی هر جهت از آنالوگ از یک تا چهار نوع دریبل انتخاب کنین.
(بنده توصیه میکنم بر روی هر جهت تنها یک دریبل رو انتخاب کنین)

در آخر هم تنظیمات جدیدتون رو تایید کنین :

دریبل با نگه داشتن کلید LB یا L1 و جهت آنالوگ انجام میگیره.

سپاسگذارم.

hts1369
04-10-2010, 09:57
ضربه ازادها زیادی راحت شدن
تمام بازیکنها میرن رو هوا قیچی میزنن که به نظرم خیلی جالب نیست (واقعی نیست)
ولی یه چیزی که خیلی خوب روش کار شده اینه که وقتی دروازبان توپ رو میگیره خیلی خوب بازی رو شروع میکنه و توپ میرسونه به مهاجم این برا ضد حمله خیلی خوبه
دمشون گرم رینا رو خوب ساختن قدرتهاش واقعی شده

patybor
04-10-2010, 10:20

یا

ميشه بگي چطور ميشه اين پچ رو نصب و استفاده كرد؟؟؟؟

m.1887
04-10-2010, 10:50
برای همه نقل و انتقالاتش ایراد داره ؟ ابرهیموویچ تو بارسلونه .

Spaniuly
04-10-2010, 10:56
من به احتمال زیاد بازی نسخه PC رو از سایت کونامی بگیرم نسخه دست نخورده بدون ایراد و اورجینال. اصلا عجله ای ندارم برای اینکه برم نسخه غیر انگلیسی بگیرم که فایل زبان بهش اضافه شده بازی لیک نشده هنوز منظورم نسخه واقعی انگلیسیشه. از طرفی یه چند روز دیگه بازار پر میشه از نسخه های انگولک شده و ستاپ گذاری شده.

fandak
04-10-2010, 11:02
ميشه بگي چطور ميشه اين پچ رو نصب و استفاده كرد؟؟؟؟

توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، به داخل پوشه Patch Files\exe شوید و ۲فایل مربوطه را در محل نصب بازی کپی نمایید.
سپس وارد پوشه Patch Files\save شوید و فایل های مربوطه را در My Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save کپی نمایید.
حال داخل پوشه AFS Explorer 3.7 شوید و نرم افزار را اجرا نمایید. در محیط نرم افزار ، CTRL+C را زده و سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید.
حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید.
حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید.
در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید. حال ، تمامی فایل های بازسازی شده را انتخاب کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین کنید.
در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای بازی ، می توانید فایل های اصلی img را از بازی اصلی خود که دانلود نموده و یا خریده اید ، در قسمت program files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img کپی کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین نمایید.

IRAN_KING
04-10-2010, 11:03

نسخه کامل و انگلیسی هست...و xbox360.....هست....

کسی می دونه انتشار نسخه انگلیسی کی هست.....(الکی تاریخ ندین ها:31:)

black.assassin
04-10-2010, 11:07
دیگه اعصاب معصاب برام نمونده . اینا که می دزدن درست و حسابی بدزدن دیگه . بره من هم بوندسلیگا رو داره هم نقل و انتقالات درسته ولی وقتی میری تو قسمت training نقل و انتقالات هنوز درست نیستن و این نشون میده بازی با پچ اومده و فکر کنم باید یک بار دیگه بعد از انتشار نسخه اصلی بخریمش . بره من نسخه تک DVD هست . ( همون که خیلی فشردش کردن :46: ) .
یکی که اطلاع 100% داره بگه که این نسخه اصلی هست که تو بازاره ؟؟؟

Alireza.M67
04-10-2010, 11:16
نسخه کامل و انگلیسی هست...و xbox360.....هست....

کسی می دونه انتشار نسخه انگلیسی کی هست.....(الکی تاریخ ندین ها:31:)

من دیروز انقلاب بودم از مغازه دار پرسیدم کی میاد ؟ گفت 2 - 3 روز دیگه ، نهایتا 5 شنبه میاد .
ولی خودم اینجوری فکر نمی کنم . احتمالا میره واسه هفته بعد .
در هر صورت نسخه ی لیک شده تاریخ دقیق نداره ، تاریخ عرضه نسخه اوریجینال هم که معلوم هست .

Alireza.M67
04-10-2010, 11:26

نه نیست .
واسه نسخه ی اصلی و کامل با زبان انگلیسی ( بدون ژانگولر بازی که مثلا بخوای پچ زبان و این جور چیزا نصب کنی ) باید حداقل تا هفته بعد صبر کنی .:10:
دوست عزیز وقتی نسخه ی 1 دی وی دی رو می خری طبیعتا باید منتظر اتفاقات غیرمنتظره هم باشی ...:31:

black.assassin
04-10-2010, 11:32
نه نیست .
واسه نسخه ی اصلی و کامل با زبان انگلیسی ( بدون ژانگولر بازی که مثلا بخوای پچ زبان و این جور چیزا نصب کنی ) باید حداقل تا هفته بعد صبر کنی .:10:
دوست عزیز وقتی نسخه ی 1 دی وی دی رو می خری طبیعتا باید منتظر اتفاقات غیرمنتظره هم باشی ...:31:

نه خوب حجم بازی 5.03 هست . خب فقط یکم فشرده سازیش زیاد بوده و فکر کنم یه جورایی بک آپ نسخه نصب شده روی سیستم دیگس . چون فقط copy می کنه . باشه فعلا با همین سر می کنیم تا هفته بعد :46: مرسی :11:

pedram_sad
04-10-2010, 11:35
دوستان بازی چرا اینقدر motion blur داره ؟
اصلا وقتی Replay رو میزنی و دستی هم عقب جلو میکنی یک سری از بازی کن ها روشون blur هست که وقتی میزنی Frame بعدی شفاف میشه و یک object دیگه مثل توپ blur دار میشه

mtx891
04-10-2010, 11:41
دوستان بازی چرا اینقدر motion blur داره ؟
اصلا وقتی Replay ؤو میزنی و دستی هم عقب جلو میکنی یک سری از بازی کن ها روشون blur هست که وقتی میزنی Frame بعدی شفتف میشه و یک object دیگه مثل توپ blur دار میشه
اره خیلی
اینکار کنامی واقعا مسخره بود اخه جام جهانی رو با دوربین فانتوم فیلم گرفتن که حتی یه فرم blur نشه بعد اینا اومدن بازی رو اینجوری ساختن
البته اگر توی ریپلی با انالوگ راست به سمت جنوب شرقی بگیری اروم حرکت میکنه بدون بلور

katlots
04-10-2010, 11:52
دیگه اعصاب معصاب برام نمونده . اینا که می دزدن درست و حسابی بدزدن دیگه . بره من هم بوندسلیگا رو داره هم نقل و انتقالات درسته ولی وقتی میری تو قسمت training نقل و انتقالات هنوز درست نیستن و این نشون میده بازی با پچ اومده و فکر کنم باید یک بار دیگه بعد از انتشار نسخه اصلی بخریمش . بره من نسخه تک DVD هست . ( همون که خیلی فشردش کردن :46: ) .

از کجا خریدی؟

pedram_sad
04-10-2010, 11:54
اره خیلی
اینکار کنامی واقعا مسخره بود اخه جام جهانی رو با دوربین فانتوم فیلم گرفتن که حتی یه فرم blur نشه بعد اینا اومدن بازی رو اینجوری ساختن
البته اگر توی ریپلی با انالوگ راست به سمت جنوب شرقی بگیری اروم حرکت میکنه بدون بلور
اخه فقط تو Replay نیست
تو خود بازی هم مشهوده این شدت

Mehdi.ss
04-10-2010, 12:03
من به احتمال زیاد بازی نسخه PC رو از سایت کونامی بگیرم نسخه دست نخورده بدون ایراد و اورجینال. اصلا عجله ای ندارم برای اینکه برم نسخه غیر انگلیسی بگیرم که فایل زبان بهش اضافه شده بازی لیک نشده هنوز منظورم نسخه واقعی انگلیسیشه. از طرفی یه چند روز دیگه بازار پر میشه از نسخه های انگولک شده و ستاپ گذاری شده.
مگه برای ایران هم میفرسته ؟
خرجش چقدر در میاد ؟

black.assassin
04-10-2010, 12:07
همین blur بازی حال میده . یه جورایی شفافیت خوبی به بازی داده . برعکس فیفا که روی PC کدره .

pedram_sad
04-10-2010, 12:09
همین blur بازی حال میده . یه جورایی شفافیت خوبی به بازی داده . برعکس فیفا که روی PC کدره .
بابا کجاش حال میده ؟ :31:
زیاده یکم

مخصوصا رو LCD بازی کنی که من یکی داشتم به response time مونیتورم شک میکردم که الان دیدم از خود بازیه :31:

katlots
04-10-2010, 12:32

پیرهن و لوگوی تیمها هم درسته؟

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

ببخشید این بلور به چه معناست

viky1388
04-10-2010, 12:40
اقا كسي ميدونه اين لينكي كه توي سايت ميهن دانلود گذاشته نسخه اصله يا نه؟يعني نسخه انگليسي؟

masoud93
04-10-2010, 12:44
اقا دستت دردر نکنه اما اینا که فیلتـرن !
اگه ممکنه جایه دیگه اپ کنین .
سپاسگذارم.

یه نگاهی به اینجا بنداز به دردت میخوره :

bastian_saman
04-10-2010, 13:09
این نسخه بایر مونیخ داره؟

hts1369
04-10-2010, 13:15
اره داره
برا من دو تا DVD بود بعد نصب نیاز به کپی کردن هیچ چیزی نبود حجمشم 5.59GB هستش اخرین نقل و انتقالات انجام نشده مثل PES2010 که وقتی اومده بود یه سری از انتقالات انجام نشده بود

black.assassin
04-10-2010, 13:19
پیرهن و لوگوی تیمها هم درسته؟

ببخشید این بلور به چه معناست

آره درسته . ولی اسم بعضی از تیمها مثل چلسی به یه زبان دیگش . نمیدونم فکر کنم آلمانی باشه .

بلور رو هم من به صورت تجربی یه چیزایی می دونم . این عکس رو ببینین :

داخل بازی ها این طوری افکت می ذارن رو اشیا که موقع حرکت به صورت طبیعی دیده میشه و همچنین شفافیت بالایی داره . مثلا یه جورایی یه سایه شفاف اطراف شی وجود داره . دوستان اگه اشتباه کردم بگید . :10: :11:

samyar_red
04-10-2010, 13:44
دوستان بالاخره این سوتی کونامی که موقع دیدن replay که بازیکنا و همه چیز رو وایمیسونی اما تبلیغات تکون میخوره درست شده یا نه هنوز؟خیلی خنده اس

don-corleone
04-10-2010, 13:47
سلام

میگم این قسمت Camera چرا قسمت Ball فقط واسه من میاد و دوربین روی Player نمیره!!!

چرا تعداد پاس تیم رو نمیزنه!!!

کسی میتونه کمک کنه!!!

samyar_red
04-10-2010, 13:47
نه بابا از این تیما درپیت کونامی نمیزاره سامان جون:27:

ع.ص
04-10-2010, 14:11
دوستان بلاخره بخایم بهترین و کاملترین نسخه که گزارشگر و زبان انگلیسی باشه رو بخریم کدومه؟

اون طور که فهمیدم این 1 دی وی دی ها کامله نه؟

راستی این بوندس لیگا فضیه اش چیه؟

The Joker
04-10-2010, 14:45
آپدیت به آخرین نقل و انتقالات با PESEdit 2011 Patch 0.1

175 مگا بایت

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

نه بابا از این تیما درپیت کونامی نمیزاره سامان جون:27:

یعنی چی ؟ من همین امروز با بایرمونیخ چند تا بازی کردم . خیلی هم باشگاه خوب و قابلی شده در PES

Armin 7
04-10-2010, 14:48

175 مگا بایت

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

اقا دمت گرم
من این رو چند وقت پیش دان کردم ولی طرز کارش رو بلد نیستم
اگه بلدی ما رو هم بی نصیب نذار
سپاسگذارم.

pishoolii
04-10-2010, 14:53
نسخه ی اصلی بازی باید این ویژگی هارو داشته باشه:

1- بوندسلیگارو نداره! 2- نقل و انتقالات بازیکنا هنوز انجام نشده ( اوزیل ، خدیرا ، ابراهیموویچ ، روبینیو و ...) 3- لباس و لوگوی تیم ها به صورت Fake هست ( به جز اونایی که لایسنس شدن) 4- منو و تمام نوشته های بازی هم انگلیسی هست.

حالا اگه کسی بازیش اینجوری نیست بدونه که بازیش ادیت شده هست و بازیه اورجینال نیست..

viky1388
04-10-2010, 14:55
[QUOTE=The Joker;5483958]آپدیت به آخرین نقل و انتقالات با PESEdit 2011 Patch 0.1

175 مگا بایت[COLOR="Silver"]

اقا دستت درد نكنه اين همون پچ PESEdit 2011 Patch 0.1 Released هست ديگه ها؟ولي چرا حجمش كمتر شده؟

black.assassin
04-10-2010, 15:06
نسخه ی اصلی بازی باید این ویژگی هارو داشته باشه:

1- بوندسلیگارو نداره! 2- نقل و انتقالات بازیکنا هنوز انجام نشده ( اوزیل ، خدیرا ، ابراهیموویچ ، روبینیو و ...) 3- لباس و لوگوی تیم ها به صورت Fake هست ( به جز اونایی که لایسنس شدن) 4- منو و تمام نوشته های بازی هم انگلیسی هست.

حالا اگه کسی بازیش اینجوری نیست بدونه که بازیش ادیت شده هست و بازیه اورجینال نیست..

آخه اصلا نسخه اصل بیرون نیومده که :دی باز اونی که ادیت شده هست بهتره . :31:

AhmadReza.
سلام
من هنوز بازی رو ندارم..کسی میتونه ترکیب اینتر رو اسماشون رو یا عکسشو برام بذاره..

viky1388
اقا دمت گرم
سپاسگذارم.

توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، به داخل پوشه Patch Files\exe شوید و ۲فایل مربوطه را در محل نصب بازی کپی نمایید. سپس وارد پوشه Patch Files\save شوید و فایل های مربوطه را در My Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save کپی نمایید. حال داخل پوشه AFS Explorer 3.7 شوید و نرم افزار را اجرا نمایید. در محیط نرم افزار ، CTRL+C را زده و سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید. حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید. حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید. در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید. حال ، تمامی فایل های بازسازی شده را انتخاب کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای بازی ، می توانید فایل های اصلی img را از بازی اصلی خود که دانلود نموده و یا خریده اید ، در قسمت program files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img کپی کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین نمایید.
اگر با مشکل اجرای Insert Disc intro Drive مواجه شدید ، کرک اصلی بازی که همراه بازی دانلودی شما و یا بازی خریداری شده شما می باشد را در محل نصب بازی کپی نمایید و با ان بازی را اجرا نمایید.
کاربرانی که بازی را از وبسایت دانلودها دریافت نموده اند ، اگر با مشکل Insert Disc into Drive مواجه شدند ، ابتدا کرک Reloaded را که در آخر همین پست موجود هست را در محل نصب بازی جایگزین نمایند و اگر باز هم مشکل آن ها برطرف نشد از همان کرک قبلی Genesis استفاده نمایند. روش استفاده از کرک در پست مربوط به بازی توضیح داده شده است.

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

black.assassin
04-10-2010, 15:08
اقا دمت گرم
سپاسگذارم.

Armin 7
04-10-2010, 15:33
توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، به داخل پوشه Patch Files\exe شوید و ۲فایل مربوطه را در محل نصب بازی کپی نمایید. سپس وارد پوشه Patch Files\save شوید و فایل های مربوطه را در My Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save کپی نمایید. حال داخل پوشه AFS Explorer 3.7 شوید و نرم افزار را اجرا نمایید. در محیط نرم افزار ، CTRL+C را زده و سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید. حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید. حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید. در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید. حال ، تمامی فایل های بازسازی شده را انتخاب کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین کنید.

اقا من تو این قسمتی که های لایت کردم , مشکل دارم.
من طبق این عمل پیش رفتم ولی وارد برنامه AFS Explorer 3.7 میشم بصورت پیش فرض روی CD image هستش

ولی وقتی رو All Files میذارم و dt02 انتخاب میکنم این پیغام رو میده :

اقایون دمتون گرم یکی مارو راهنمایی کنه .
سپاسگذارم.

viky1388
04-10-2010, 15:42
اقا من تو این قسمتی که های لایت کردم , مشکل دارم.
من طبق این عمل پیش رفتم ولی وارد برنامه AFS Explorer 3.7 میشم بصورت پیش فرض روی CD image هستش

ولی وقتی رو All Files میذارم و dt02 انتخاب میکنم این پیغام رو میده :

اقایون دمتون گرم یکی مارو راهنمایی کنه .
سپاسگذارم.

بعد از باز كردن AFS Explorer 3.7 گزينه file بعد import afs files رو بزن بجاي گزينه afs file(*.afs( گزينه all files رو انتخاب كن سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید. حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید. حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید. در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید. حال ، تمامی فایل های بازسازی شده را انتخاب کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین کنید.

مهدي.ف
04-10-2010, 16:27
واقعا کونامی یکم بخودش فشار بیاره بد نمیشه اخه چرا اوزیل و خدیرا تو رئال نیستند
جالب اینجاس که قدرت خدیرا تو هافبک دفاعی 55میشه اخه من چیکار کنم از دست این بازی اخه بعد میگن فیفا بازی نکن من pes رو بیشتر دوست دارم ولی با این وضع که فایده ای نداره
من نسخه reloaded رو دان کردم یعنی اورجیناله بازی این جوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

The Joker
04-10-2010, 16:30
من پچی رو که معرفی کردم دانلود زدم و تا همین الان داشتم تست می کردم ، عالی و بدون مشکل ، تمامی بازیکن ها سر جای خودشون هستن و واقعا بروزه .

*IN*
04-10-2010, 17:19

خیلی رو مخه...

Armin 7
04-10-2010, 17:47

خیلی رو مخه...

عذر میخوام این الان چیه ؟
ما که همچین چیزی نداریم !

*IN*
04-10-2010, 17:54
عذر میخوام این الان چیه ؟
ما که همچین چیزی نداریم !

تو صهنه های آهسته توپ این شکلی میشه...

pedram_sad
04-10-2010, 18:02
دوستان یکی توضیح میده جریان پنالتی زدن رو ؟

troy200489
04-10-2010, 18:15
بچها لطفان یه فایل کم حجم بذارین که هم پیراهن تیم ها درست باشه و هم نقل و انتقالات

vahidreza2007
04-10-2010, 18:20
بچه ها تو تهران از كجا ميشه بازي رو كامل و مطمئن گير اورد ؟

لطفا يكي كه گرفته بگه ديگه ؟ من مي خوام بسپرم يكي برام از تهران بگيره ولي ادرسي ندارم تا بهش بگم

بگم از كجا بره بگيره ؟

Armin 7
04-10-2010, 18:33
دوستان یکی توضیح میده جریان پنالتی زدن رو ؟

اگه منظور شما چطور زدن پنالتی که به راحتی میشه این کار رو انجام داد.
اول ضربه سپس جهت هر دو به میزان لازم.
سپاسگذارم.

pedram_sad
04-10-2010, 18:52
اگه منظور شما چطور زدن پنالتی که به راحتی میشه این کار رو انجام داد.
اول ضربه سپس جهت هر دو به میزان لازم.
سپاسگذارم.
منظورم همین بود
چون دوربیننمیاد پشت بازیکن گفتم

من تو بازی 2 بار برام پنالتی پیش اومد خیلی هم حساس بود دقیقه 88 که هر دو رو عین هم بیرون زد ( همون ارتفاع و همون شدت )

با این که هر سری یک جهت خاص و یک مقدار خاصی قدرت داده بودم به ضربه

amin 2010
04-10-2010, 19:00
منظورم همین بود

من تو بازی 2 بار برام پنالتی پیش اومد خیلی هم حساس بود دقیقه 88 که هر دو رو عین هم بیرون زد ( همون ارتفاع و همون شدت )

پدرام یه فیلم اموزشی بود چند صفحه قبل اما با اونم نتونستم یاد بگیرم چه جوری باید بزنم !
بهترین کار اینه بری تو Training همینجوری پشت سر هم پنالتی بزنی که قلقش دستت بیاد . روش خاصی نداره !

مهدي.ف
04-10-2010, 19:13
تو بازی شمت هم بازیکنی به اسم vandebuurdهست که قدرتش 95 باشه اونم مدافع من تو مستر لیگ بهش بر خوردم؟؟
لطفا بگردید و جوابو بگید من فکر کنم سر کاریم چون این بازی اصلا بهش نمیخوره ورژن نهایی باشه

shahab_f
04-10-2010, 19:23
منظورم همین بود

اگه وسط بازی باشه (زاویه از بالا ) شما اول دکمه ی شوت رو میزنی ، سپس هر چقدر بالا یا پایین رو نگه داری به سمت چپ یا راست دربازه بان شوت میزنه .(زمانی که تیم شما از راست به چپ حمله میکنه) اگه میخوای هوایی بزنی ، باید علاوه بر بالا یا پایین ، جلو رو هم نگه داری . البته اگه میخوای گوشه بالا بزنی ، دکمه ی بالا (یا پایین) رو باید بیشتر از جلو نگه داری.
اگه آخر بازی باشه (زاویه از پشت بازیکن) . دکمه ی شوت رو میزنی و چپ ، یا راست رو نگه میداری . اگه میخوای هوایی بزنی علاوه بر چپ یا راست ، بالا رو هم نگه میداری ، اما این بار هم حواست باشه بالا رو باید کمتر از چپ یا راست نگه داری

Armin 7
تو بازی شمت هم بازیکنی به اسم vandebuurdهست که قدرتش 95 باشه اونم مدافع من تو مستر لیگ بهش بر خوردم؟؟
لطفا بگردید و جوابو بگید من فکر کنم سر کاریم چون این بازی اصلا بهش نمیخوره ورژن نهایی باشه

بنده عذر میخوام ولی مفهوم جمله اولتون رو خوب متوجه نشدم.
اگه یه کم توضیح بدین شاید بتونم کمکتون کنم.
سپاسگذارم.

R O O T
سلام چجوری میشه پاس دادن رو درست کرد اصلا خوب پاس نمیدن یا میزنن بیرون یا پاس میدن به بازیکن حریف
+
چجور میشه تو مسترلیگ ترکیب و تعویض بازیکن رو به عهده ی مربیان گذاشت ؟

mtx891
04-10-2010, 19:31
اگه وسط بازی باشه (زاویه از بالا ) شما اول دکمه ی شوت رو میزنی ، سپس هر چقدر بالا یا پایین رو نگه داری به سمت چپ یا راست دربازه بان شوت میزنه .(زمانی که تیم شما از راست به چپ حمله میکنه) اگه میخوای هوایی بزنی ، باید علاوه بر بالا یا پایین ، جلو رو هم نگه داری . البته اگه میخوای گوشه بالا بزنی ، دکمه ی بالا (یا پایین) رو باید بیشتر از جلو نگه داری.
اگه آخر بازی باشه (زاویه از پشت بازیکن) . دکمه ی شوت رو میزنی و چپ ، یا راست رو نگه میداری . اگه میخوای هوایی بزنی علاوه بر چپ یا راست ، بالا رو هم نگه میداری ، اما این بار هم حواست باشه بالا رو باید کمتر از چپ یا راست نگه داری
در تکمیل صحبتهای دوستمون بگم که اگر در زاویه پشت بازیکن فلش پایین رو یه لحظه بزنی چیپ میزنه و اگر زیاد نگه داری به اسمون میزنه

مهدي.ف
04-10-2010, 19:57
بنده عذر میخوام ولی مفهوم جمله اولتون رو خوب متوجه نشدم.
اگه یه کم توضیح بدین شاید بتونم کمکتون کنم.
سپاسگذارم.
من حالم زیاد خوب نیست درست تایپ نکردم
من الان یه بازیکن به اسم vandebuurd رو تو مستر خریدم قدرتش 95 بود میخواستم بدونم بازی شما هم همچین بازیکنی رو داره یا نه خیلی تخیلی هست :18:
در ضمن کلاسیک هم نمیتونه باشه چون من غیر فعال کردمش

*IN*
04-10-2010, 20:02
سلام چجوری میشه پاس دادن رو درست کرد اصلا خوب پاس نمیدن یا میزنن بیرون یا پاس میدن به بازیکن حریف

پاس دادنش که اتفاقا خیلی بهتر شده فقط باید جهت بهش بدی

mohsentanha
04-10-2010, 20:02
سلام
سیستم شوت زدنش تغییر کرده؟>
ا من شوت میزنم میره تو اسمون یا خیلی اروم شوت میزنه جهت میدم اینجوری میشه کلا بیدقت بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی بیاد روش شوت زدنو بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه کارمون به کجا رسیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naaaji
04-10-2010, 20:06
دوستان این چرا خودش تعویض میکنه واسه خودش؟؟؟ من چندبار بازی دوستانه و چمپیونز زدم ولی نیمه دوم خودش همینجوری تعویض کرد
و اینکه یه پچی چیزی بدین بریزیم این ارم باشگاه ها درست بشه اون پچ اصلیه خیلی سنگنیه خدایی

FCBarcelona.ir
04-10-2010, 20:15
ما که هنوز فروشگاه سایت بازی رو بدستمون نرسونده :9:

ali_santori
04-10-2010, 20:21
وای...

اصلا بازی با دمو قابل قیاس نیست

امروز با 7-8 تا از بچه ها رفتیم گیم نت بازی رو نصب کرده بود نشستیم بازی کردن

باورتون نمیشه دقیقا 9 ساعت و نیم نشسته بودیم و اصلا نمیتونستیم از جامون جم بخوریم

دو نفره که معرکه تر از همه بخش هاش بود

اون دوستانی هم که میگن دو نفره هیجان نداره مزخرف میگن

فوتبال با هیجان همین هست که با تیم های ضعیف هم میشه با برنامه و فکر بهترین تیم ها رو شکست داد...

R O O T
04-10-2010, 20:24
من حالم زیاد خوب نیست درست تایپ نکردم
من الان یه بازیکن به اسم vandebuurd رو تو مستر خریدم قدرتش 95 بود میخواستم بدونم بازی شما هم همچین بازیکنی رو داره یا نه خیلی تخیلی هست :18:
در ضمن کلاسیک هم نمیتونه باشه چون من غیر فعال کردمش

اره منم دیدمش ولی نخریدمش .عجب قدرتی داره تو باشگاه معروفی هم که نیست سنش هم 20 هست

و اینکه یه پچی چیزی بدین بریزیم این ارم باشگاه ها درست بشه اون پچ اصلیه خیلی سنگنیه خدایی

pedramgolchin
04-10-2010, 20:38
وای...

اصلا بازی با دمو قابل قیاس نیست

امروز با 7-8 تا از بچه ها رفتیم گیم نت بازی رو نصب کرده بود نشستیم بازی کردن

باورتون نمیشه دقیقا 9 ساعت و نیم نشسته بودیم و اصلا نمیتونستیم از جامون جم بخوریم

دو نفره که معرکه تر از همه بخش هاش بود

اون دوستانی هم که میگن دو نفره هیجان نداره مزخرف میگن

فوتبال با هیجان همین هست که با تیم های ضعیف هم میشه با برنامه و فکر بهترین تیم ها رو شکست داد...

کاملا تایید میشه
خیلی نسبت به دمو پیشرفت کرده،مخصوصا داوری و روون تر شدن حرکت تیمی روبه جلو
من با کورنتیانس دارم لیبرتادورس رو میرم ،واقعا جذابه و سرگرم کننده
پچ pesedit رو هم دانلود کردم و با afsexplorer ریختم تو بازی ،الان لایسنس ها هم ردیفه
مرسی کونامی امسال یه تکون به مخت دادی سیباس:11:

vahidreza2007
04-10-2010, 20:48
پدرام جام؟ از کجا میشه ادرس بدی بگم یکی از دوستان برام بخره بیاره ؟

night lord
04-10-2010, 21:10
آقا PES امسال منیج مود مثل FIFA داره که مربی تیم باشی بعد بتونی مربیه تیم دیگه بشیم بعد از یه فصل؟

*IN*
04-10-2010, 21:12
لینک این پچه که لایسنس هارو درست میکنرو میشه بدید؟؟؟

SHAHAB111
04-10-2010, 21:20
آقا من دنبال یه ترینر برای BAL هستم کسی سراغ نداره.برا پولش میخواما.
راستی بچه ها PES 2011 از IGN 9.1/10 گرفته. نظرتون چیه؟

mojtaba_tanha
04-10-2010, 22:13
این بازی همیشه باید یه باگ بزرگ داشته باشه! تو یه بازی 7 تا تک به تک هیچ کدوم گل نشد! اعصابم به هم ریخت چرا این جوریه؟

MobinS
04-10-2010, 22:37
یعنی چی ، یعنی اینی که همه جا دارن و من الان گرفتم و دارم بازی می کنم نسخه اصلیش نیست؟

MobinS
04-10-2010, 22:39
این باگ نیست که ! خب یا باید دریبل بزنی ، یا چیپ بزنی از بالا سر دروازه بان رد کنی ، و یا این که پاس بدی بعدش شوت بزنی.

Armin 7
04-10-2010, 22:41
لینک این پچه که لایسنس هارو درست میکنرو میشه بدید؟؟؟

این پچ 175 مگه .

ArminxXx
04-10-2010, 22:52
یعنی چی ، یعنی اینی که همه جا دارن و من الان گرفتم و دارم بازی می کنم نسخه اصلیش نیست؟
نه! نسخه اصلی تازه 5 روز ذیگه میاد اینی که من تو او ما شما ایشان:31: گرفتیم نسخه لو رفته و تکمیل نشدس یعنی مراحل نهاییش مث نقل و انتقلات و... انجام نشده:41:

ArminxXx
04-10-2010, 23:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین پچ 175 مگه .

ترنسفرها رو هم آپدیت میکنه و لباسا + لوگوها و... ؟؟؟
راستی کیت سرور میخواد یا باید جور دیگه اد کنیم؟؟؟

malkemid
04-10-2010, 23:18
آقا کسی می تونه لطف کنه فقط فایل ستاپ رو برام بذاره؟من همشو دارم فقط این فایلش خرابه نمی تونم نصب کنم....پلیییییییز:41:

MobinS
04-10-2010, 23:23
چرا یک قسمت مخصوص و جدا داره واسه لیگ آمریکای جنوبی؟ بعدش همه آهنگاشم مکزیکی و آمریکا جنوبی هستش! چرا؟

sepehr_x50
04-10-2010, 23:28
PESEdit 2011 Patch 0.1

* Correct names & emblems for all unlicensed club teams
* Correct names & emblems for all leagues
* Correct kits for all unlicensed EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga teams & Brazil
* 100% correct kits configuration for ALL EPL TEAMS, Brazil and Schalke
* Correct player names for European unlicensed National Teams
* Correct referee kits
* Fixed major transfers and lineups
* Partial Bundesliga (ALL National Team players in the correct Bundesliga teams, also late transfers like Diego (Juventus to Wolfsburg)
* New faces (Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky)
* New music (list below)
* Schüco Arena stadium in Training mode
* 2 stadiums created with PES’s stadium creator (‘SMALL STADIUM’ & ESTADIO VICENTE CALDERÓN)

PESEdit 2011 Patch Read me and Features List :

If you don’t like these choices, read below how to dismiss certain parts of the patch.

PATCH TEAM

christopher91, Pat, RKO, Simcut

CREDITS

KITS
alen_petrin, alepes, Asiat, ay_yeung, chingoedw, Dark Nero, diNo, frontliner28, jvinu2000,
klashman69, mstar, Pat, Prame33, Venom
FACES
Cigman, DPZone, Felipe Pflanzer, illuminaty
AFS Explorer by WE-NG Team

HOW TO INSTALL:

1. Copy the content of the save folder to ‘My documents/KONAMI/Pro Evolution
Soccer 2011/save’
2. Copy the exe file to your PES 2011 directory. (there are 2 exes, one for the original
1.0.0 version of the game and one for the new 1.0.1 update.)
3. Insert the bin files from the dt0c.img, dt02.img, dt04.img dt07.img and dt09.img
folders to the respective img files using the little tutorial below.
4. Start the game with pes2011.exe

The 1.0.1 update for PES 2011 (required for online mode) can be downloaded here.

HOW TO IMPORT BIN FILES INTO IMG FILES:

The following explains how to install the files into d02.img, for the other files (dt0c.img,
dt04.img dt07.img and dt09.img) it’s the same, just the names differ.
1. Open dt02.img (PES 2011/img) with AFS Explorer 3.7
2. Click ‘Action → Import Folder’ and select the folder d02.img in this download, then
click ‘ok’.
3. In the next window it will ask you to rebuild, click yes and save a file ‘dt02.img’ to
anywhere (e.g. your desktop)
4. Once it’s finished, copy the newly created dt02.img (placed in the directory which
you decided to use for the rebuild) and copy it to PES 2011/img folder, replace the
existing file.

*If anything went wrong you can copy the original img files from the game disc (program
files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img)

HOW TO DISMISS CERTAIN PARTS OF THE PATCH:

If you don’t want the new music for example, don’t install the img folder where it’s stored
and don’t copy the exe (new song names)
Here’s a little overview about this:
* Schüco Arena Training stadium → dt07.img
* Music → dt02.img, pes2011.exe
* Created stadiums → ST_EXPORT01.bin, ST_EXPORT02.bin, ST_THUMB01.bin,
ST_THUMB02.bin
* Referee kits → dt09.img

mellllanic
04-10-2010, 23:30
امسال قرار نیست کیت سرور ساخته بشه ؟

Spaniuly
04-10-2010, 23:34
نسخه موجود نسخه غیر انگلیسی هست که فایل img مربوط به نخه انگلیسی درش گنجونده شده... نسخه که نهائیه فقط به صورت اورجینال انگلیسی نیست البته احتمال داره نسخه انگلیسی که 8 اکتبر میاد دارای دیتابیس اپدیتی باشه البته این فقط یک حدس هست

ArminxXx
05-10-2010, 00:01
آرمین جان چرا تاپیک ساکر 2 تا شده و همه هم رفتن اونجا و اینجا پرنده هم پر نمیزنه؟؟؟:41:

ArminxXx
05-10-2010, 00:02
سپهر جان حجم این پچ چقدره؟

masoud93
05-10-2010, 00:12

تغییرات انجام شده به نقل از گروه PESEdit:

Correct names & emblems for all unlicensed club teams
Correct names & emblems for all leagues
Correct kits for all unlicensed EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga teams & Brazil
100% correct kits configuration for ALL EPL TEAMS, Brazil and Schalke
Correct player names for European unlicensed National Teams
Correct referee kits
Fixed major transfers and lineups
Partial Bundesliga (ALL National Team players in the correct Bundesliga teams, also late transfers like Diego (Juventus to Wolfsburg)
New faces (Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky)
New music (list below)
Schüco Arena stadium in Training mode
2 stadiums created with PES’s stadium creator (‘SMALL STADIUM’ & ESTADIO VICENTE CALDERÓN)

اگر با مشکل اجرای Insert Disc intro Drive مواجه شدید ، کرک اصلی بازی که همراه بازی دانلودی شما و یا بازی خریداری شده شما می باشد را در محل نصب بازی کپی نمایید و با ان بازی را اجرا نمایید.
کاربرانی که بازی را از وبسایت دانلودها دریافت نموده اند ، اگر با مشکل Insert Disc into Drive مواجه شدند ، ابتدا کرک Reloaded را که در آخر همین پست موجود هست را در محل نصب بازی جایگزین نمایند و اگر باز هم مشکل آن ها برطرف نشد از همان کرک قبلی Genesis استفاده نمایند. روش استفاده از کرک در پست مربوط به بازی توضیح داده شده است.

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

دانلود با لینک مستقیم :

منبع :

-------------

ArminxXx
05-10-2010, 00:15
امسال قرار نیست کیت سرور ساخته بشه ؟

بلی! کیت سرور هرسال ساخته میشه ولی هنوز یخورده زوده یه 4-5 روزه دیگه باید صبر کنی:10:

Armin 7
05-10-2010, 00:30
حال داخل پوشه AFS Explorer 3.7 شوید و نرم افزار را اجرا نمایید. در محیط نرم افزار ، CTRL+C را زده و سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید. حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید. حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید. در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید.
اقایون یه جوونمرد که این پچ رو اجرا کرده میتونه این قسمت Rebuild شده رو اپ کنه تا ماهم مستفیض شیم.
راستش من تو این قسمت Rebuild کردن یه نمه مشکل دارم.
از محبتتون سپاسگذارم.

ali_disslove
05-10-2010, 00:30
من شدید با پاس دهیش مشکل دارم هر کاری میکنم توپو میزنند بیرون تیم های بدی هم بر نداشتما آلمان--منچستر .....

Armin 7
05-10-2010, 00:44
من شدید با پاس دهیش مشکل دارم هر کاری میکنم توپو میزنند بیرون تیم های بدی هم بر نداشتما آلمان--منچستر .....

من فکر نکنم کار مشکلی باشه تنها با 3-4 تا بازی کلا میتونی قلق بازی رو بگیری.
چون این سری از PES پاسها نیمه دستی هستش شما تنها اگه جهت رو کمی به سمت بازیکن مورد نظر بگیری و نسبت به فاصله , قدرت پاس رو تنظیم کنی همه چی درست میشه.
سپاسگذارم.

masoud93
05-10-2010, 00:57
من الان وست بازی هستم و منم مشکل پاس دارم.

تو تنظیمات چیزی نداره که پاس رو مثل ساکر های قبلی بکنی (از حالت manual درش بیاری)

که من قدرت پر نکنه و هم تا یه کمی ترف بازیکن گرفتی خودش بفهمه که به اون می خوای پاس بدی.

ممنون.

shahi666
05-10-2010, 01:15
دوستان یک نکته ای رو عرض کنم

این پچ PESEdit 2011 Patch 0.1 واقعا ارزش دانلود کردن رو داره ، همه چیز درست میشه ، اسم و لوگو ، بوندسلیگا و نقل و انتقالات و .... کم و کسری توش نمی بینید..

فقط دقت کنید موقع استفاده از AFS Explorer 3.7 از دکمه CTRL+C استفاده نکنید از CTRL+I استفاده کنید تا ارور نده CTRL+C برای ایمپورت ار روی ایمیج Cd هست ..

موفق باشید.

mani_2004_2006
05-10-2010, 02:47
سلام دوستان
خب منم امروز بازیو خریدم و این پچ PESEdit 2011 Patch 0.1 رو دانلود کردم
واقعا ارزش دانلود رو داره این پچ
اسامی تیمها + لوگوشون رو درست میکنه
بوندس لیگا رو اضافه میکنه
آخرین نقل و انتقالات هم انجام شده
و یه چند تا تغییر دیگه

تو دانلودش شک نکنید

در مورد بازی هم :

چرا استایل بازیکنا اینجوریه ؟ کج و کوله ان :دی
ژاوی رو وقتی میخواد کرنر بزنه دیدین ؟
یا مثلا دویدن دنی آلوز !

پاس دهی هم که دستی و اکثرا فعلا مشکل دارن :دی من که هیچ مشکلی با پاس دادن ندارم

یه سوال : چرا بواتنگ تو تیم میلان نیست ؟ اصلا انگار نیستش تو بازی :دی

ArminxXx
05-10-2010, 03:05
دوستان یک نکته ای رو عرض کنم

این پچ PESEdit 2011 Patch 0.1 واقعا ارزش دانلود کردن رو داره ، همه چیز درست میشه ، اسم و لوگو ، بوندسلیگا و نقل و انتقالات و .... کم و کسری توش نمی بینید..
موفق باشید.

آقا کمکم کنید اومد پچ PES EDIT ریختم این اشکالو میده هرچیم میکنم درست بشو نیست شماهایی که استفادش کردین مشکلی نداشتین؟؟؟

:19:کــــــــــــمـــــــــ ــــک:19:

mani_2004_2006
05-10-2010, 03:17
آقا کمکم کنید اومد پچ PES EDIT ریختم این اشکالو میده هرچیم میکنم درست بشو نیست شماهایی که استفادش کردین مشکلی نداشتین؟؟؟

:19:کــــــــــــمـــــــــ ــــک:19:

توی پوشه ی exe همراه پچ دو تا فایل هست که به محل نصب بازی کپی میکنی

pes2011-100.exe
pes2011.exe

شما pes2011-100.exe رو اجرا کن :46:

sepehr_x50
05-10-2010, 06:21
PESEdit 2011 Patch 0.1

* Correct names & emblems for all unlicensed club teams
* Correct names & emblems for all leagues
* Correct kits for all unlicensed EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga teams & Brazil
* 100% correct kits configuration for ALL EPL TEAMS, Brazil and Schalke
* Correct player names for European unlicensed National Teams
* Correct referee kits
* Fixed major transfers and lineups
* Partial Bundesliga (ALL National Team players in the correct Bundesliga teams, also late transfers like Diego (Juventus to Wolfsburg)
* New faces (Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky)
* New music (list below)
* Schüco Arena stadium in Training mode
* 2 stadiums created with PES’s stadium creator (‘SMALL STADIUM’ & ESTADIO VICENTE CALDERÓN)

PESEdit 2011 Patch Read me and Features List :

If you don’t like these choices, read below how to dismiss certain parts of the patch.

PATCH TEAM

christopher91, Pat, RKO, Simcut

CREDITS

KITS
alen_petrin, alepes, Asiat, ay_yeung, chingoedw, Dark Nero, diNo, frontliner28, jvinu2000,
klashman69, mstar, Pat, Prame33, Venom
FACES

HOW TO INSTALL:

1. Copy the content of the save folder to ‘My documents/KONAMI/Pro Evolution
Soccer 2011/save’
2. Copy the exe file to your PES 2011 directory. (there are 2 exes, one for the original
1.0.0 version of the game and one for the new 1.0.1 update.)
3. Insert the bin files from the dt0c.img, dt02.img, dt04.img dt07.img and dt09.img
folders to the respective img files using the little tutorial below.

The 1.0.1 update for PES 2011 (required for online mode) can be downloaded here.

HOW TO IMPORT BIN FILES INTO IMG FILES:

The following explains how to install the files into d02.img, for the other files (dt0c.img,
dt04.img dt07.img and dt09.img) it’s the same, just the names differ.
2. Click ‘Action → Import Folder’ and select the folder d02.img in this download, then
click ‘ok’.
3. In the next window it will ask you to rebuild, click yes and save a file ‘dt02.img’ to
anywhere (e.g. your desktop)
4. Once it’s finished, copy the newly created dt02.img (placed in the directory which
you decided to use for the rebuild) and copy it to PES 2011/img folder, replace the
existing file.

*If anything went wrong you can copy the original img files from the game disc (program
files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img)

HOW TO DISMISS CERTAIN PARTS OF THE PATCH:

If you don’t want the new music for example, don’t install the img folder where it’s stored
and don’t copy the exe (new song names)
Here’s a little overview about this:
* Schüco Arena Training stadium → dt07.img
* Music → dt02.img, pes2011.exe
* Created stadiums → ST_EXPORT01.bin, ST_EXPORT02.bin, ST_THUMB01.bin,
ST_THUMB02.bin
* Referee kits → dt09.img

+

لینک مستقیم

mojtaba_tanha
05-10-2010, 07:11
این باگ نیست که ! خب یا باید دریبل بزنی ، یا چیپ بزنی از بالا سر دروازه بان رد کنی ، و یا این که پاس بدی بعدش شوت بزنی.

یعنی کلا باید قید تک به تک و بزنی چون تابخوای دریبل کنی بازیکن پشت سریت می رسه دروازه بانم جلو نیومده که بخوای اتفاقا تمام تک به تکام زاویه داشت. چیپ بندازی بابا مگه میشه تو یه بازی مسی 4 تا تک به تک و خراب کنه 2 تا هم زلاتان یکی هم ویا!

mj77
05-10-2010, 09:09
سلام.
دوستان چه جوری میشه اسم بازیکنان حریف که روشون نوشته رو برداشت؟
یعنی نمیشه بردتشت؟

BIJAN5759
05-10-2010, 09:21
آرمین جان یعنی این نسخه ای که ما داریم بازی میکنیم البته من نسخه انگلیسیشو گرفتم دارم بازی میکنم ، کامل نیست ؟ یعنی ممکنه یه سری تغییرات تو نسخه اصلیش داده باشن :41: ؟

136209
05-10-2010, 09:25
سلام به عاشقان پی اس و کونامی
من این بازی رو خریدم زبانش انگلیسی هست وهمه قسمتاش فعاله اما فقط وقتی می خوام تو مستر بازی کنم تمام مراحل رو میره از انتخاب تیم و غیره اما وقتی که میره توقسمت اصلی تمام قسمتاش غیر فعاله کرک مناسبی هست تا این درست بشه

وبعدش آپدیت هم هست تا نقل و انتقالات و اسامی تیم ها رو درست کنه

Spaniuly
05-10-2010, 09:50
آرمین جان چرا تاپیک ساکر 2 تا شده و همه هم رفتن اونجا و اینجا پرنده هم پر نمیزنه؟؟؟:41:
متاسفانه روی یه نا هماهنگی اون تاپیک پا برجا موند... احتمالا تا چند روز دیگه بسته بشه چون نیازی بهش نیست و بحث های مختلف راجع به ابن بازی توی همین تاپیک که اصلی هست صورت بگیره. چون بحثی در مورد نسخه کنسولی PES وجود نداره عملا این تاپیک می خوابه و این زیاد جالب نیست چون روی این تاپیک زیاد کار شده و پست اول و دوم قابل آپدیت هست و روی این تاپیک میشه مدیریت کرد ولی روی اون یکی خیر. بنابراین اون تاپیک باید بسته بشه و این تاپیک بدون پسوند PC یا کنسول به کارش ادامه بده. با انتشار نسخه انگلیسی و شروع شدن بحث ها این تصمیم گرفته میشه انشاا...
پست های مربوط به فایل های ادیت هم حتی الامکان توی تاپیک ویرایش قرار میگیره غیر از پچ های کامل و معروف سایت های پچ ساز. ولی فایل های مربوط به ویرایش کیت و غیره بهتره توی تاپیک ویرایش قرار داده بشه.

patybor
05-10-2010, 09:58
اين كونامي هم اومد ابروش رو درست كنه زد چشم و چراغ بازي رو كور كرد. اين چه وضعشه. دوربين رو روي وايد هم ميذاري بازم نزديكه. كلا يك جوريه. اومده تو صورت بازيكن.مخصوصا تو صحنه آهسته.
چهار تا پاس درست حسابي هم نميشه داد. شوت ها كه اكثرا خال آسمونه.
قبلا توپ رو راحت تر ميشد از كامپيوتر گرفت ولي الان همين جوري واسه خودش ميره. بين مدافع ها هميشه خاليه.
بابا يكي به كونامي بگه آخه چرا به اين چيزاش دست زدي. من كه نااميد شدم اساسي .
تا حالا فيفا نصب نكردم. لطفا ميشه يكي بگه تو نسخه جديدش اين ايرادهاي PES رو داره يانه؟؟؟

apoosh
05-10-2010, 10:01
من خودم pes باز بودم اما از وقتی فیفا رو بازی کردم pes رو گذاشتم کنار
شک نکن و فیفا 11 رو بگیر. فوق العاده ست

mj77
05-10-2010, 10:10
دوستان چه جوری میشه نام بازیکنان که روشون نوشته رو برداشت؟

mtx891
05-10-2010, 10:16
تا حالا فقط دوتا از دوستان تجربه ای که من از بازی داشتم رو گفتن
pedramgolchin ali_santori
نمیدونم چرا دیگران نظراته دیگه ای دارن
به نظرم سخت شدن بازی اصلا چیز بدی نیست
ویا اینکه سبک بازی کمی تغییر کرده
من اصلا سعی ندارم برای این بازی تبلیغ کنم ولی بازی خیلی از نسخه قبلی بهتر شده شاید با سلیقه خیلی ها جور نیاد اما دلیل بر ضعف بازی نیست فیفا هم بازیه بدی نیست یک بار امتحانش کنید اگر خوشتون اومد خوشبحالتون

mj77
05-10-2010, 10:21
دوستانی که پچ 170 مگی دانلود کردن میشه فقط option file بزارن؟

Armin 7
05-10-2010, 11:13
اساتید محترم
همه این فایلهای IMG رو باید Rebuild کنم ؟

سپاسگذارم.

^^ HAMID ^^
05-10-2010, 11:14
من جفتشو دارم فیفا 11 و pes11 .. گرافیکه pes که خیلی بهتره ! طبیعی تره ! فقط یه گندی زده اسم بازیکنهای حریف رو نمیشه از بالای کلشون برداشت ! وسط زمین همش اسم ورجو ورجه میکنه :دی

پچی چیزی باید نوشته بشه براش.

masoud93
05-10-2010, 11:21
من خود فولدر رو کلا نمبتونم open کنم :

من الان باید چکار کنم ؟

Armin 7
05-10-2010, 11:31

من الان باید چکار کنم ؟

اقا مگه باید این پوشه ها رو Rebuild کنیم ؟
اینا که IMG های داخل پوشه بازی نیستن .
من الان در حال Rebuild کردن IMG های داخل پوشه بازی هستم اما نمیدونم ایا همشون رو باید تغییر بدم ؟

Ramos1367
05-10-2010, 11:46
من اصلا سعی ندارم برای این بازی تبلیغ کنم ولی بازی خیلی از نسخه قبلی بهتر شده شاید با سلیقه خیلی ها جور نیاد اما دلیل بر ضعف بازی نیست فیفا هم بازیه بدی نیست یک بار امتحانش کنید اگر خوشتون اومد خوشبحالتون

من هم بازی کردم ولی به نظر من که سخت نیست...
خیلی راحت با سانتر و شوت میشه گل زد...
بازیکنا تو زمین گیج می زنن...توپ زیاد زیر پاهاشون گیر می کنه و اذیت می کنه...
من یه مشکلی که دارم اصلا جهت های مایل درست کار نمی کنه...
دفاع هم خیلی ضعیف عمل می کنه...
داور هم هنوز مشکل داره و بعضی خطاها رو می گیره و بعضی ها رو نه....
دروازبان پیشرفت که نداشته به نظر من پسرفت هم داشته...کلا خیلی گیج شده...توپ خیلی راحت وارد دروازه می شه...کلا نسبت به نسخه قبل بدتر شده...
چند شب پیش مهدی رحمتی یه شوت ضایع رفت تو گلش... من توی pes دوتا گل خوردم که هر دوتاش همونطوری بود در صورتی که توپ از مسافت خیلی دور و خیلی آروم زده میشه....

mj77
05-10-2010, 11:55
من جفتشو دارم فیفا 11 و pes11 .. گرافیکه pes که خیلی بهتره ! طبیعی تره ! فقط یه گندی زده اسم بازیکنهای حریف رو نمیشه از بالای کلشون برداشت ! وسط زمین همش اسم ورجو ورجه میکنه :دی

اگه نشه برداشت که مسخره است!

malkemid
05-10-2010, 12:00
اگه نشه برداشت که مسخره است!

از تو قسمت تنظیمات میشه اسم رو ورداشت و همون شماره 1و 2 رو گذاشت.

آقا این پچ 170 مگی رو من نصب کردم بایرن تو بوندسلیگا نیست توی بقیه تیمها هست...

یا مثلا لباس سفید اینتر کناره هاش گلدوزی اژدها داره!!

hobgoblin
05-10-2010, 12:05
از تو قسمت تنظیمات میشه اسم رو ورداشت و همون شماره 1و 2 رو گذاشت.

آقا این پچ 170 مگی رو من نصب کردم بایرن تو بوندسلیگا نیست توی بقیه تیمها هست...

یا مثلا لباس سفید اینتر کناره هاش گلدوزی اژدها داره!!

آخه اين تازه ورژن 0.1 پچه.

اين Pesedit.com پارسال هم واسه 2010 پچ هاي بي نظيري داد. ايشالله هي كامل تر و بهتر از قبل ميشه

pedramgolchin
05-10-2010, 12:06
من خودم pes باز بودم اما از وقتی فیفا رو بازی کردم pes رو گذاشتم کنار
شک نکن و فیفا 11 رو بگیر. فوق العاده ست
هر کسی یه نظری داره
شما الان فیفا 11 Pc رو بازی کردی،من فیفا 11 کنسول رو هم دارم و بازی هم میکنم،ولی به هیچ وجه نتونستم لذتی که از pes میبرم رو توی فیفا تجربه کنم،فیفا فقط سعی کرده فیزیک بازی رو ارتقا بده و با موشن کپچر بازی رو طبیعی جلوه بده،این نظر منه و نظرات دیگر دوستان هم کاملا محترمه

یعنی کلا باید قید تک به تک و بزنی چون تابخوای دریبل کنی بازیکن پشت سریت می رسه دروازه بانم جلو نیومده که بخوای اتفاقا تمام تک به تکام زاویه داشت. چیپ بندازی بابا مگه میشه تو یه بازی مسی 4 تا تک به تک و خراب کنه 2 تا هم زلاتان یکی هم ویا!
عزیز شما R2 رو نگه دار بعد شوت رو تا نصفه پر کن،با داخل پا شوت میکنه که خیلی دقیق تره و بیشتر گل میشه

درسته دوست عزیز ،هر کس به نحوی با بازی رابطه برقرار میکنه و کاملا سلیقه ای هست،من که میشینم پای بازی دیگه از پاش تکون نمیخورم، از کار و کاسبی افتادم بخدا:19:
فقط دوستان حتما پچ PESEDIT رو بریزن،حتما حتما که بازی از اینرو به اونرو میشه

اساتید محترم

سپاسگذارم.
نه دوست عزیز ،شما هر پچی رو که دانلود کنی توش چندتا فلده iMG داره که فقط باید اونارو REBUILD کنی
مثلا همین پچ PESEDIT 1.01 فکر کنم 6تا پوشه IMG داشت که من ریختم و بازی عالی شده با این پچ

دوست عزیز شما خیلی راحت میتونی اسمای بازیکنا رو از قسمت CURSOR SETTING خاموش کنی یا فقط بزاری 1 یا 2 باشه

من هم بازی کردم ولی به نظر من که سخت نیست...
خیلی راحت با سانتر و شوت میشه گل زد...
بازیکنا تو زمین گیج می زنن...توپ زیاد زیر پاهاشون گیر می کنه و اذیت می کنه...
من یه مشکلی که دارم اصلا جهت های مایل درست کار نمی کنه...
دفاع هم خیلی ضعیف عمل می کنه...
داور هم هنوز مشکل داره و بعضی خطاها رو می گیره و بعضی ها رو نه....
دروازبان پیشرفت که نداشته به نظر من پسرفت هم داشته...کلا خیلی گیج شده...توپ خیلی راحت وارد دروازه می شه...کلا نسبت به نسخه قبل بدتر شده...
چند شب پیش مهدی رحمتی یه شوت ضایع رفت تو گلش... من توی pes دوتا گل خوردم که هر دوتاش همونطوری بود در صورتی که توپ از مسافت خیلی دور و خیلی آروم زده میشه....

جهتهای مایل دیگه با D-PAD براحتی قابل استفاده نیست،بهتره که با ANALOG کنی که 360" باشه
از اون حرفا بود که نسبت به نسخه قبل بدتر شده!!!!!!!!!!!!!!عزیز من هر دروازبانی اشتباه میکنه ،ولی تو این نسخه دروازبانها خیلی خیلی بهتر شده،داوری هم خیلی بهتر شده،شما فکر کنم PES 2010 رو داری بازی میکنی :10::tongue:

deraz
05-10-2010, 12:23
منم يه چند روزيه كه بازي رو گرفتم . اولش يه كم سخت بود مخصوصا تو پاسكاري .ولي تو مرور زمان بهتر شد .
- پاسكاري خيلي بهتر شده (اگه يه خورده تمرين كنيد متوجه ميشيد)
- پاس تو عمق هم خيلي رديف شده ولي بايد جهتو دقيق بگيري والا خيلي بهتر از قبل شده هم زميني و هم هوايي (تو 2010 نمشد عمق هوايي يا زميني داد چون دروازبان ميگرفت )
- تكلها خيلي خوب شدن البته اگه دقيق بزني ، تو دفاع هم وقتي پشت سر يار حريف هستي درست تكل كني خيلي قشنگ توپ رو مال خود ميكنه
- دريبل ها نسبت به قبل بهتر شده البته با استفاده از جهتها و موقعيت حريف راحت ميشه از بازيكن حريف رد شد
- سانتر از كناره ها دقيقتر شده البته براي سر زدن بايد توپ نزديك بازيكن بشه بعدا سر بزني
- تنها مشكلي كه تا حالا برخورد كردم تو عوض كردن بازيكن تو حالتي كه توپ دست حريفه . بيشتر مواقع اون بازيكني كه نزديك توپ و روبروي بازيكن هست انتخاب نميشه و بازيكن حريف راحت از دفاع عبور ميكنه.
البته اينا نظر من بود ....

mosolim
05-10-2010, 12:35
دوست عزیز شما خیلی راحت میتونی اسمای بازیکنا رو از قسمت CURSOR SETTING خاموش کنی یا فقط بزاری 1 یا 2 باشه

سلام
دوست عزیز این در مورد کنترل یک و کنترل دو صدق میکنه وقتی میخوای دونفره بازی کرد. اگر با CPU بازی کنی اسم بازیکنا ی کامپیوتر بالای سرشون نوشته اینو میشه ورداشت؟ من تنظیماتی برای این ندیدم.

masoodbr
05-10-2010, 12:35
منم يه چند روزيه كه بازي رو گرفتم . اولش يه كم سخت بود مخصوصا تو پاسكاري .ولي تو مرور زمان بهتر شد .
- پاسكاري خيلي بهتر شده (اگه يه خورده تمرين كنيد متوجه ميشيد)
- پاس تو عمق هم خيلي رديف شده ولي بايد جهتو دقيق بگيري والا خيلي بهتر از قبل شده هم زميني و هم هوايي (تو 2010 نمشد عمق هوايي يا زميني داد چون دروازبان ميگرفت )
- تكلها خيلي خوب شدن البته اگه دقيق بزني ، تو دفاع هم وقتي پشت سر يار حريف هستي درست تكل كني خيلي قشنگ توپ رو مال خود ميكنه
- دريبل ها نسبت به قبل بهتر شده البته با استفاده از جهتها و موقعيت حريف راحت ميشه از بازيكن حريف رد شد
- سانتر از كناره ها دقيقتر شده البته براي سر زدن بايد توپ نزديك بازيكن بشه بعدا سر بزني
- تنها مشكلي كه تا حالا برخورد كردم تو عوض كردن بازيكن تو حالتي كه توپ دست حريفه . بيشتر مواقع اون بازيكني كه نزديك توپ و روبروي بازيكن هست انتخاب نميشه و بازيكن حريف راحت از دفاع عبور ميكنه.
البته اينا نظر من بود ....

منم با دوستم کلملا موافقم و تنهامشکلی که به شدت منو هم ازار میده همینه

ArminxXx
05-10-2010, 12:48
اساتید محترم

سپاسگذارم.

نه این اشتباه رو نکنین فقط باید dt0c.img , dt02.img, dt04.img, dt07.img,dt09.img
رو ریبیلد کنید!!!!!!

بدون شرح!!!!

دیشب طی مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان برای فصل جدید از مسی ستاره تیم بارسلونا به عنوان برترین بازیکن لیگ قهرمانان:21::27: تقدیر شد!!:31:

در خلال این مراسم دیگر عناوین هم به دیگر بازیکنان برتر داده شد!:5:

tosan622
05-10-2010, 13:11
سلام .من هنوز 2011 رو نگرفتم. بازیش مشکل خاصی نداره ؟ مثلا 2010 یادمه ترکیب بازیکنها save نمیشد تا اینکه پچ نصب کردم.

ShayaN3K
05-10-2010, 13:12
نسخه ی X360 انگلیسی کامل هنوز نیومده دانلود کنیم !؟

امير موسر
05-10-2010, 13:15
یعنی نمیدونم این بازی رو یه زره درستش نمیکنن ! هر سال فقط ترکیبا رو عوض میکنن با منو رو ! دوربین هم که بد شده امسال ! خیلی بد بود !

Ramos1367
05-10-2010, 13:32
جهتهای مایل دیگه با D-PAD براحتی قابل استفاده نیست،بهتره که با ANALOG کنی که 360" باشه
از اون حرفا بود که نسبت به نسخه قبل بدتر شده!!!!!!!!!!!!!!عزیز من هر دروازبانی اشتباه میکنه ،ولی تو این نسخه دروازبانها خیلی خیلی بهتر شده،داوری هم خیلی بهتر شده،شما فکر کنم PES 2010 رو داری بازی میکنی :10::tongue:

به عنوان کسی که 15 ساله دارم فوتبال بازی می کنم خیلی این قسمت قرمز رنگ بهم برخورد...
کلا اولین فوتبالی که بازی کردم فوتبالیستهای میکرو بود و بعدش فوتبال 96 سگا...
توی پلی استیشن هم از فوتبال 3 به بعد رو که فکر کنم 97 یا 98 بود تا آخرین eleven رو بازی کردم...
پلی استیشن 2 رو هم بازی کردم...
از سال 2004 هم دارم pes روی pc رو بازی میکنم...
توی pes2011 دروازیانها و بازیکن ها نسبت به نسخه های قبل گیج ترن...
از روی تعصب حرف زدن که فایده نداره...
ما که رفتیم ایشالله سیباس یه فکری به حال pes بکنه....

xeNociDe
05-10-2010, 13:36
كسي فايل img انگليسي رو نداره!؟؟؟؟

^^ HAMID ^^
05-10-2010, 13:36
از تو قسمت تنظیمات میشه اسم رو ورداشت و همون شماره 1و 2 رو گذاشت.]

فقط میشه اسم بازیکنهای طرف اول (خودت) رو برداشت .. طرف مقابل چه پی سی باشه چه نفره دوم بازم اسم بازیکنی که فعاله بالاش نوشته میشه ... اگه شما غیر فعال کردید یک اسکرینشات بزارید تا باور کنم :دی

پچ هم نصب نکردم من .

mellllanic
05-10-2010, 13:50
آقا هر کی یه چی میگه . اگه واقعا طرفدار pes هستین باید با خوب و بدش هم بسازین . تا یه چی میشه میگن ما که رفتیم فیفا . آخه این که هنر نیست .

samyar_red
05-10-2010, 14:06
اقا خیلی برام عجیبه این نسخه هنوز انتشار رسمی نشده شما چطور دارید بازیش میکنید

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

راستی یه سوال: شنیدم یه بازیکنی هست به اسم vandebuurd که درجش 95 هست!! میشه بگید این کیه؟ نکنه سوتی کونامیه مثل نسخه های قبلی که مثلا ویدیچ تو صربستان اسمش viriji بود

havas_1980
05-10-2010, 14:22
متاسفانه روی یه نا هماهنگی اون تاپیک پا برجا موند... احتمالا تا چند روز دیگه بسته بشه چون نیازی بهش نیست و بحث های مختلف راجع به ابن بازی توی همین تاپیک که اصلی هست صورت بگیره. چون بحثی در مورد نسخه کنسولی PES وجود نداره عملا این تاپیک می خوابه و این زیاد جالب نیست چون روی این تاپیک زیاد کار شده و پست اول و دوم قابل آپدیت هست و روی این تاپیک میشه مدیریت کرد ولی روی اون یکی خیر. بنابراین اون تاپیک باید بسته بشه و این تاپیک بدون پسوند PC یا کنسول به کارش ادامه بده. با انتشار نسخه انگلیسی و شروع شدن بحث ها این تصمیم گرفته میشه انشاا...
پست های مربوط به فایل های ادیت هم حتی الامکان توی تاپیک ویرایش قرار میگیره غیر از پچ های کامل و معروف سایت های پچ ساز. ولی فایل های مربوط به ویرایش کیت و غیره بهتره توی تاپیک ویرایش قرار داده بشه.
نا هماهنگی؟ اصلا... تصمیم گرفته بودیم که همانند تاپیک فیفا که مباحث پی سی و کنسول جدا شده بود تاپیک پس هم به همین صورت دربیاد... با توجه به مشاهده وضعیت پیش اومده بعد از تفکیک, حالا جفت تاپیک ها ادغام شد. نه اینکه تاپیک تعیین شده برای پی سی تخته بشه و بره ترش.

ای کاش به جای کلمه "باید" از "پیشنهاد می کنم " استفاده می کردی آرمین جان! البته بماند که جای پیشنهاد و انتقاد هم تو تاپیک بازی نیست... :46:

hobgoblin
05-10-2010, 14:26
]

فقط میشه اسم بازیکنهای طرف اول (خودت) رو برداشت .. طرف مقابل چه پی سی باشه چه نفره دوم بازم اسم بازیکنی که فعاله بالاش نوشته میشه ... اگه شما غیر فعال کردید یک اسکرینشات بزارید تا باور کنم :دی

پچ هم نصب نکردم من .

بازي كه شروع شد Pause رو بزن بعدش Select Sides رو بزن اونجا دكمه شوت رو كه بزني مي توني اسم بازيكنا رو بر داري.

براي هر دو طرف ميشه اينكارو كرد

m64m64
05-10-2010, 14:30
آقا نسخه انگليسي براي 360 اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟

viky1388
05-10-2010, 14:30
اقا سلام

يكي ميتونه فايل dt00_e.img اصلي بازي رو به من بده.

patybor
05-10-2010, 14:31
به عنوان کسی که 15 ساله دارم فوتبال بازی می کنم خیلی این قسمت قرمز رنگ بهم برخورد...
کلا اولین فوتبالی که بازی کردم فوتبالیستهای میکرو بود و بعدش فوتبال 96 سگا...
توی پلی استیشن هم از فوتبال 3 به بعد رو که فکر کنم 97 یا 98 بود تا آخرین eleven رو بازی کردم...
پلی استیشن 2 رو هم بازی کردم...
از سال 2004 هم دارم pes روی pc رو بازی میکنم...
توی pes2011 دروازیانها و بازیکن ها نسبت به نسخه های قبل گیج ترن...
از روی تعصب حرف زدن که فایده نداره...
ما که رفتیم ایشالله سیباس یه فکری به حال pes بکنه....

شديدا با اين قسمت گيج زدن بازيكنان موافقم. يك جورايي خود آدم هم گيج ميره سرش.
تو رو خدا نيايين بگين تازه كاره يا تا حالا PES بازي نكرده.نزديك 12 سال از عمر شريفم رو تو فوتبال بازي كردن صرف كردم.:5: اينكه ميگن ما رفتيم فيفا طبيعي هست. بالاخره وقتي ببينم ديگه بازي كردنش داره اذيتم ميكنه ميرم سراغ رقيب. اگر فيفا بهتر بود كه ادامه ميدم و اگر نه با همين PES ميسازم. حق انتخاب رو همه دارن.

viky1388
05-10-2010, 14:50
دوستان يكي لطف كنه اين فايلو بزاره واسه من : dt00_e.img

LiverBarca
05-10-2010, 15:16
این دوربین رو نمیشه کاریش کرد...هر چی میکشیم از دست این دوربینه بازیه از شوت گرفته تا پاس...چطوری میشه دوربین رو مثل فیفا یا همون pes 10 کرد؟؟؟؟

EngineeR EhsaN
05-10-2010, 15:25
والا من كه با اين نسخه خيلي حال ميكنم نميدونم شما چرا داريد اينقدر به اين بدبخت گيرميديد

Alex Fera
05-10-2010, 15:31
pes 2011 ign :9
fifa 11 ign:8.6

ولی خداییش امسال فقط فیفا

Gilopa
05-10-2010, 15:47
خداییش پرو فقط تو کنسول بدرد میخوره ..
امسال گه بعد قرنها فیفا رو بازی کردم تازه فهمیدم فوتیال یعنی چی .. تنها بدیش اینه که کاش مثل پرو رو گرافیکش بیشتر کار میکردن

Alex Fera
05-10-2010, 15:49
آره پرو به درد pc نمیخوره اما فیفا اصلا واسه pc ساخته شده ولی تو کنسول مخصوصا تو 360 هم حال میده

ali_pes2008
05-10-2010, 15:50
سلام به همگی سوال داشتم
من توی مسترلیگ وقتی پاس میدم کنترل بازیکن عوض نمیشه یعنی نمیره روی اون بازی کنی که بهش پاس دادم باید خودم سلکت کنم (L1)
برای همه همینجوره یا من تنظیماتم اشتباهه؟

LiverBarca
05-10-2010, 15:51
کسی نمیدونه چطوری میشه دوربین رو حرکت داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:یع نی از وسط زمین نچرخه و همراه با توپ حرکت کنه...مثل pes 10...

deraz
05-10-2010, 15:54
شديدا با اين قسمت گيج زدن بازيكنان موافقم. يك جورايي خود آدم هم گيج ميره سرش.
تو رو خدا نيايين بگين تازه كاره يا تا حالا PES بازي نكرده.نزديك 12 سال از عمر شريفم رو تو فوتبال بازي كردن صرف كردم.:5: اينكه ميگن ما رفتيم فيفا طبيعي هست. بالاخره وقتي ببينم ديگه بازي كردنش داره اذيتم ميكنه ميرم سراغ رقيب. اگر فيفا بهتر بود كه ادامه ميدم و اگر نه با همين PES ميسازم. حق انتخاب رو همه دارن.

اين درسته كه بعضي مواقع دروازبانها گلهاي عجيب مي خورند ولي خداييش الان خيلي بهتر شده مخصوصا تو شوتها و تك به تكها خيلي سخت گل مي خورند. به هر هال من هرچي بيشتر بازي ميكنم بيشتر لذت مي برم به جز چند مشكل كوچيك واقعا معركست .

seday baron
05-10-2010, 16:01
آرمین جان کیت سروری آپشن فایلی نساختی ؟

mohsen-jj
05-10-2010, 16:01
سلام دوستان ...
من که تا 3 روز دیگه بازی دستم نمی رسه ، چند تا سؤال داشتم که ممنون می شم جواب بدید :
1 - انگار بعضی از دوستان می گن نسخه اصلی بازی نیومده و هفته دیگه می یاد،یعنی هفته دیگه دوباره باید خرید ؟یعنی هفته دیگه دوباره باید سفارش بدم؟؟
2 - مگه دوربین بازی رو حالت wide خیلی نزدیکه نسبت به قبلا ؟
3 - می شه یه عکسی از بوفون بازیکن ایتالیا بذارید ؟
4 - یادمه میگفتن تو این نسخه مثل چند سال پیش می شه بازیکنا رو تو یه تیم دیگه کپیشون کرد !!! الان که بازی اومده این قابلیت رو دیدید ؟!
5 - مگه تو این نسخه نمیشه اسم بازیکنا رو از رو سرشون برداشت ؟؟

ببخشید سؤالا یکم زیاد شدن !

masoud93
05-10-2010, 16:10

من الان باید چکار کنم ؟

یکی از دوستان لطف کنه آموزش تصویری (از مراحل پچ عکش بندازه) برای این پچی که نقل و انتقالات رو درست میکنه بزاره.

مثلا من تو عکس بالا باید چکار کنم ؟

ممنون.

manreza71
05-10-2010, 16:13
سلام خدمت همه دوستان
حداقل گرافیک لازم برای بازی چی هست ؟؟

Spaniuly
05-10-2010, 16:16
آرمین جان کیت سروری آپشن فایلی نساختی ؟
نه من بازی رو نگرفتم هنوز منتظر نسخه انگلیسی و سالم بازی هستم. فعلا دارم فیفا 11 بازی می کنم البته PES رو نسخه PC می گیرم. چون نسخه کنسولیش به دردم نمی خوره و نمی تونم تغییرات دلخواه همیشگی رو روش اعمال کنم. ولی روی این بازی کار می کنم اگه برسه دستم. در ضمن اولین آپدیت پچ رسمی هم رو گرفتم دوستان می تونن از این لیک دانلود کنن البته به زودی این پچ رو توی پست دوم تاپیک قرار می دم

manreza71
05-10-2010, 16:26
آقا من چند صفحه قبل رو خوندم متوجه شدم بعضی از دوستان از 2011 خوششون نیومده ومیگن پر از اشکال هست . ایا نسخه اصلیش هنوطط نیومده که اینجور مشکلاتی رو داره یا کلا خوب نیست ؟

مانی 22
05-10-2010, 16:29
سلام
دوستان تو پنالتی چطوری گل بزنم ؟!
وسط بازی پنالتی مشیه
چپ رو می گیرم + پایین + A که شوت بزنه.
میزنه راست پایین تو اوت !
اصلا نمیتونم گل بزنم...تو پنالتی !
کسی راهی نداره؟!

amin 2010
05-10-2010, 16:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تحلیلی بر نمرات دو بازی :

خوب نمرات بازی ها در متا دارن کاملتر میشن .
PES بر اساس 16 نقد میانگین نمرات 79 رو در هر دو کنسول داره . (نسخه قبلی این بازی میانگین 78 رو داشت .)
FIFA بر اساس 27 نقد نمره 89 رو داره .(نسخه قبلی این بازی نمره عالی 91 رو داشت .)
تعداد نقد هایی که PES رو مستحق نمره ای بیش از 90 دونستن 2نقد هست .تعداد نقد هایی که FIFA رو مستحق نمره ای بیش از 90 دونستن 16 نقد هست !!
تعداد نقد هایی که PES رو مستحق نمره ای کمتر از 80 دونستن 4 نقد هست (نام VideoGamer هم در این بین به چشم میخوره )
تعدا نقد هایی که FIFA رو مستحق نمره ای کمتر از 80 دونستن یک نقد هست (سایت 1up)
FIFA از حدود هفته پیش نمره ای ثابت داشته (علی رغم نقد های بیشتر نسبت به PES )
PES از هفته پیش با سیر نزولی مواجه بوده و طی دو روز اخیر نمرش از 82 به 79 رسیده

ali_pes2008
05-10-2010, 16:37
سلام به همگی سوال داشتم
من توی مسترلیگ وقتی پاس میدم کنترل بازیکن عوض نمیشه یعنی نمیره روی اون بازی کنی که بهش پاس دادم باید خودم سلکت کنم (L1)

کسی نمیدونست؟:11:

don-corleone
05-10-2010, 16:39
سلام

میگم چرا وقتی بازی میکنیم بین دونیمه و نیمه آخر تعداد پاس رو نمیزنه!!!

ali_santori
05-10-2010, 16:45
دوستان نسخه انگلیسی و کامل بازی اومده

نمیدونم چرا همش میگین 8 اکتبر

وقتی نصب میشه زبان بازی خودش اتوماتیک انگلیسی هست و تمام گزینه ها فعال و گزارشگر هم انگلیسی

اگه نقل انتقالات با دمو فرق کنه اون اصل نیست و دستکاری شده هست

charlize
05-10-2010, 16:54
دوستان، نسخه ای که این سایت بالا میذاره، کامل و انگلیسی هست..
با خیال راحت میتونید بخرید...
این پچ رو هم دانلود کنید که خیلی خوبه...
+
اگر با دو مسئه(دوربین و پاس ها) هماهنگ بشیم، بدون شک باید بگیم بازی خیلی بهتر از قبل شده..
مستر لیگ و بیکام اِ لجند، تغییر اساسی داشتن...
قسمت های تکنیکی بازی خیلی جو میده به آدم!هی دوست داری حرکت تکنیکی کنی و پله بزنی و...: دی
البته بدیش اینه که با همه میشه انجامش داد...البته فک میکنم با بازیکنایی که تکنیک بالاتری دارن، بهتر و کامبتر میشه اجراش کرد...
یه نکته دیگه که تویه 2-3 دور بازی کردنم بهش خوردم و تویه نسخه قبلی خیلی اذیت میکرد، تویه این نسخه درست شده..منظورم وقتیه که بازیکن ها تویه اوت توپ رو استپ میکنن..تویه نسخه قبلی، اگه این اتفاق میوفتاد، در حالیکه اوت برا شما بود، توپ رو میداد به حریف! اما الان درست شده...

باید یخورده بیشتر بازی کنم تا ببینم چطوریاس..
فقط اینکه بازیکنا خیلی لاغر شدن!: دی

patybor
05-10-2010, 16:58
تا حالا نتونستم از PES دل بكنم و برم سراغ فيفا. ولي اينبار كمي قضيه فرق ميكنه. جداي از دوربين خيلي نزديك بازي و گيج بودن بازيكنها و شلوغ بودن زمين و سخت و مسخره شدن گرفن توپ از CPU بايد بگم كه يك سري چيزايي رو كونامي تغيير اساسي داده. يعني چيزي كه خود كونامي باعث شده بود بهش عادت كنيم رو يك دفعه عوض كرده. در ضمن من اكثر نسخه هاي PES رو بازي كردم.
حالا اينا چي هستن الان ميگم. تو فوتبال 99 كه تو پلي استيشن 1 بود نه شوت زدن لازم داشت جهت گيري بشه و نه پاس دادن. يعني اگر كلا جهت ها رو دست نميزدي ميتونستي گل بزني. هد زدن هم جهت گيري لازم نداشت. يواش يواش ديگه براي شوت زدن و مخصوصا هد زدن بايد جهت ها رو هم در نظر ميگرفتي. علي الخصوص هد زدن كه شگرد خودم بود. بايد جهت رو به سمت توپ نزديك ميكردي تا روي سر حريف بتوني زودتر هد بزني. فكر كنم تو نسخه 2001 اينطوري شد. تو اين ده سال داستان همينجور بود.
اما حالا دقيقا برعكس شده. يعني براي پاس دادن حتما بايد جهت گيري كني. ولي براي شوت ديگه لازم نيست. نه اينكه لازم نباشه ولي به اين نتيجه رسيدم كه اگر دست نزني بهتره. تو شوت جهت بخواهي بگيري همش ميره خال آسمون. تو هد زدن كه ديگه بدتر. جهت نگيري نميتوني هد بزني. بگيري هدت هم ميره بالاي دروازه. ده دست بازي كردم يك گل با هد زدم. عجيبه!!!!!!
من نميدونم اين چه كاري بود كونامي كرد. تغييرات شديد اينطوري مثل تيغ دو لبه هست. من كه اصلا راضي نيستم ازش. نميدونم شما ها چطور؟؟ شايد با زياد بازي كردن كمي مشكل حل بشه. ولي يك عادت ده ساله رو نميشه راحت عوض كرد.

erno69
05-10-2010, 16:59
منم دیروز خریدم و نصب کردم این پچ رو هم ریختم...عالی شد...:20:
به همه دوستان توصیه میکنم از این پچ استفاده کنند.

امير موسر
05-10-2010, 17:12
این پچ رو هم دانلود کنید که خیلی خوبه

کدوم پچ ؟!

EngineeR EhsaN
05-10-2010, 17:15
سلام به همگی سوال داشتم

شما بايد حالت كنترلر بازي رو assissted يا يه همچين چيزي انتخاب كني

R O O T
05-10-2010, 17:39
کدوم پچ ؟!

بفرما اینم پچ:46:

HOW TO INSTALL
1. Copy the content of the save folder to 'My documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save'
2. Copy the exe file to your PES 2011 directory. (there are 2 exes, one for the original 1.0.0 version of the game and one for the new 1.0.1 update.)
3. Insert the bin files from the dt0c.img, dt02.img, dt04.img dt07.img and dt09.img folders to the respective img files using the little tutorial below.
The 1.0.1 update for PES 2011 (required for online mode) can be downloaded here:
کد:

HOW TO IMPORT BIN FILES INTO IMG FILES
The following explains how to install the files into d02.img, for the other files (dt0c.img,dt04.img dt07.img and dt09.img) it's the same, just the names differ.
2. Click 'Action → Import Folder' and select the folder d02.img in this download, then click 'ok'.
3. In the next window it will ask you to rebuild, click yes and save a file 'dt02.img' to anywhere (e.g. your desktop)
4. Once it's finished, copy the newly created dt02.img (placed in the directory which you decided to use for the rebuild) and copy it to PES 2011/img folder, replace the existing file.
*If anything went wrong you can copy the original img files from the game disc (program files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img)

HOW TO DISMISS CERTAIN PARTS OF THE PATCH
If you don't want the new music for example, don't install the img folder where it's stored and don't copy the exe (new song names)
Here's a little overview about this:
Schüco Arena Training stadium → dt07.img
Music → dt02.img, pes2011.exe
Created stadiums → ST_EXPORT01.bin, ST_EXPORT02.bin, ST_THUMB01.bin, ST_THUMB02.bin
Referee kits → dt09.img

PATCH TEAM
christopher91, Pat, philipp123, RKO, Simcut
CREDITS
KITS
alen_petrin, alepes, Asiat, ay_yeung, chingoedw, Dark Nero, diNo, frontliner28, jvinu2000, klashman69, mstar, Pat, Prame33, Venom
FACES

masoodbr
05-10-2010, 18:16
تا حالا نتونستم از PES دل بكنم و برم سراغ فيفا. ولي اينبار كمي قضيه فرق ميكنه. جداي از دوربين خيلي نزديك بازي و گيج بودن بازيكنها و شلوغ بودن زمين و سخت و مسخره شدن گرفن توپ از CPU بايد بگم كه يك سري چيزايي رو كونامي تغيير اساسي داده. يعني چيزي كه خود كونامي باعث شده بود بهش عادت كنيم رو يك دفعه عوض كرده. در ضمن من اكثر نسخه هاي PES رو بازي كردم.
حالا اينا چي هستن الان ميگم. تو فوتبال 99 كه تو پلي استيشن 1 بود نه شوت زدن لازم داشت جهت گيري بشه و نه پاس دادن. يعني اگر كلا جهت ها رو دست نميزدي ميتونستي گل بزني. هد زدن هم جهت گيري لازم نداشت. يواش يواش ديگه براي شوت زدن و مخصوصا هد زدن بايد جهت ها رو هم در نظر ميگرفتي. علي الخصوص هد زدن كه شگرد خودم بود. بايد جهت رو به سمت توپ نزديك ميكردي تا روي سر حريف بتوني زودتر هد بزني. فكر كنم تو نسخه 2001 اينطوري شد. تو اين ده سال داستان همينجور بود.
اما حالا دقيقا برعكس شده. يعني براي پاس دادن حتما بايد جهت گيري كني. ولي براي شوت ديگه لازم نيست. نه اينكه لازم نباشه ولي به اين نتيجه رسيدم كه اگر دست نزني بهتره. تو شوت جهت بخواهي بگيري همش ميره خال آسمون. تو هد زدن كه ديگه بدتر. جهت نگيري نميتوني هد بزني. بگيري هدت هم ميره بالاي دروازه. ده دست بازي كردم يك گل با هد زدم. عجيبه!!!!!!
من نميدونم اين چه كاري بود كونامي كرد. تغييرات شديد اينطوري مثل تيغ دو لبه هست. من كه اصلا راضي نيستم ازش. نميدونم شما ها چطور؟؟ شايد با زياد بازي كردن كمي مشكل حل بشه. ولي يك عادت ده ساله رو نميشه راحت عوض كرد.

بازی بهتر شده

ehsan_update
05-10-2010, 18:26
سلام من امروز بازی رو گرفتم توش Deamon Tools , Clone CD هست . نمیشه یه کاری کنم به اون برنامه ها نیازی نباشه؟ کرکی پچی چیزی واسه این کار نیس؟

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

کد:

اینا که سالم نیستن. لطفا لینک سالمشو بزارین ممنون میشم

M A X I M U M
05-10-2010, 18:27
دوستان این نسخه کاملا سالمه و نقصی نداره
من الان رسیدم فصل 5 مسترلیگ :دی
با دوربین هم میشه کنار اومد وقتی دوربین نزدیک شد و زوم کرد پاس ندید چون دید ندارید پس بجاش سعی کنید بازیکن حریفتون رو دریبل بزنید

^^ HAMID ^^
05-10-2010, 18:39
آقا دوربینش که ردیفه ! بزارید رو tele و من چون مانیتورم وایده گزاشتم واید .. یه مقدار هم به بیرون زوم کنید (زومش رو کم کنید ) خیلی ردیف میشه .

بازي كه شروع شد Pause رو بزن بعدش Select Sides رو بزن اونجا دكمه شوت رو كه بزني مي توني اسم بازيكنا رو بر داري.

براي هر دو طرف ميشه اينكارو كرد

دو نفره میشه ولی وقتی یک نفره با پی سی بازی میکنی نمیشه بازم اسم بازیکن پی سی رو میزنه ..همین الان تست کردم.

R O O T
05-10-2010, 18:51
اینا که سالم نیستن. لطفا لینک سالمشو بزارین ممنون میشم

چک کردم سالمه فقط hotfile قیلتره ولی اون لینک دیگه سالمه فقط به جای خط تیره ها f i l e f r o n t رو قرار بدید

مانی 22
05-10-2010, 18:56
دوستان
مال من مسعوت اوزیل و اینا تو رئال نیستن ... ! هنوز رائول تو رئاله !
این نسخه مشکل داره ؟!
چی کارش کنم که درست شه ؟!
پنالتی ها رو هم کسی نگفت جه جوری گل کنم !

bar333lona
05-10-2010, 19:18
نسخه انگیلیسی و نهایی بازی رو کجا میشه تهیه کرد ؟

mohsentanha
05-10-2010, 19:24
بفرما اینم پچ:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHOW TO INSTALL
1. Copy the content of the save folder to 'My documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save'
2. Copy the exe file to your PES 2011 directory. (there are 2 exes, one for the original 1.0.0 version of the game and one for the new 1.0.1 update.)
3. Insert the bin files from the dt0c.img, dt02.img, dt04.img dt07.img and dt09.img folders to the respective img files using the little tutorial below.
The 1.0.1 update for PES 2011 (required for online mode) can be downloaded here:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHOW TO IMPORT BIN FILES INTO IMG FILES
The following explains how to install the files into d02.img, for the other files (dt0c.img,dt04.img dt07.img and dt09.img) it's the same, just the names differ.
2. Click 'Action → Import Folder' and select the folder d02.img in this download, then click 'ok'.
3. In the next window it will ask you to rebuild, click yes and save a file 'dt02.img' to anywhere (e.g. your desktop)
4. Once it's finished, copy the newly created dt02.img (placed in the directory which you decided to use for the rebuild) and copy it to PES 2011/img folder, replace the existing file.
*If anything went wrong you can copy the original img files from the game disc (program files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/img)

HOW TO DISMISS CERTAIN PARTS OF THE PATCH
If you don't want the new music for example, don't install the img folder where it's stored and don't copy the exe (new song names)
Here's a little overview about this:
Schüco Arena Training stadium → dt07.img
Music → dt02.img, pes2011.exe
Created stadiums → ST_EXPORT01.bin, ST_EXPORT02.bin, ST_THUMB01.bin, ST_THUMB02.bin
Referee kits → dt09.img

PATCH TEAM
christopher91, Pat, philipp123, RKO, Simcut
CREDITS
KITS
alen_petrin, alepes, Asiat, ay_yeung, chingoedw, Dark Nero, diNo, frontliner28, jvinu2000, klashman69, mstar, Pat, Prame33, Venom
FACES

چطور کرکش کنیم؟

Phonix Live
05-10-2010, 19:40
آیا وضعیت داوری تو PES 2011 بهتره شده یا هنوز مثل PES 2010 فاجعه است؟

hts1369
05-10-2010, 19:46
بازی خیلی ایراد داره من که با هاش حال نکردم قدرت بدنی بیش از حد مهم شده شوت های پشت محوطه اکثرا گل میشن اگه بخوایی تو محوطه جریمه پاس بدی همیشه بازیکنت تو افساید میمونه ضربه ازاد زدن هم زیادی راحت شده

seday baron
05-10-2010, 19:55
آرمین جان پچ که گذاشتی وقتی می خوام نصب کنم ارور زیر میده چیکار باید بکنم ؟

mahdi_ctr
05-10-2010, 20:01
سلام

دوستان من یکی از رفیقام گرفته اما میگه نسخه فرانسوی هست!
یه DVD هم بوده
الان اینی که گرفته کامله یا نه؟

بعد اون پچی که زبان رو به اینگلیسی تغییر میده رو چه جوری باید نصب کنم؟
اصلا از کجا دانلود کنم؟

viky1388
05-10-2010, 20:23
سلام

دوستان من یکی از رفیقام گرفته اما میگه نسخه فرانسوی هست!
یه DVD هم بوده
الان اینی که گرفته کامله یا نه؟

بعد اون پچی که زبان رو به اینگلیسی تغییر میده رو چه جوری باید نصب کنم؟
اصلا از کجا دانلود کنم؟

از اینجا میتونی دانلود کنی:

mahdi_ctr
05-10-2010, 20:34
از اینجا میتونی دانلود کنی:

فدات شم من لینک خود بازی رو نمیخوام

من گفتم بازی رو دارم اما فرانسوی هست و یه DVD
میخوام بدونم این کامله؟
یه پچ بود برای تغییر زبان
من لینک دانلود پچ رو میخوام

مرسی

FCBarcelona.ir
05-10-2010, 20:50
ما که هنوز منتظریم بازی از فروشگاه سایت بدستمون برسه :9:

aramesh_61
05-10-2010, 21:05
سلام
آقا من پچ رو دانلود کردم ولی نمیدونم باید چکارش کنم، فایل setupای چیزی توش نیست، دو تا فولدر داره، اول Patch Files و دومی AFS Explorer 3.7. داخل فولدر Pathc Files سه تا فولدر دیگه هست به نامهای exe و save و img، اینارو چکار کنم؟ خود بازی این سه تا فولدرو داره، بریزمشون تو اون فولدرا؟

shahabprince
05-10-2010, 21:54
بچه ها چرا پیراهن برزیل تو نسخه ی pc سفیده؟
خیلی عجیبه!!!!!

bushido
05-10-2010, 22:03
هنوز صدای تماشاچی ها و گزارشگر بازی کسل کنندست فقط صدایه گوینده استادیوم اضافه شده
منوش و پاساش خیلی جالب شده ولی دریپلاش چی شدن چه جوری باید دریپل زد مستر لیگ و بیکام لیگند رو هنوز نتونستم ببینم
من که ازین بازی خسته شدم گیم پلی فیفا یک چیز دیگست جذابیتش بیشتره امسال داریم طعم فیفا رو روی کامپیوتر میچشیم واقعا عالیه

starn
05-10-2010, 22:58
امروز بازی رو گرفتم نصب کردم خیلی حال کردم به نظر من نسبت به نسخه ی قبلی خیلی پیشرتف داشته من که خوشم اومد با این که فیفا هم امسال پیشرفت چشم گیری داشت ولی بازم به نظر من pes زیباتر بود
فقط چند تا سوال داشتم
یکی این که رفتم برزیل ورداشتم قسمت پیراهن ها که رفتم دیدم که پیراهن زد برزیل نیست داخل لباسا خیلی عجیبه مگه چنین چیزی می شه کونامی اینو فر اموش کرده باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوستان چرا اینطوری ؟!!!!!!!1
و یکی هم این که وقتی رفتم داخل بازی اون زیر ورژن نوشته بود 1.01 چه چنین چیزی بود یهنی چی ورژن 1.1 دیگه نیاز به اون پچی که منتشر شده نیست؟؟؟
و اگه میشه تغییراتدقیقی که اون پچ انجام میده رو بگید
با تشکر

ArminxXx
05-10-2010, 23:05
نحوه استفاده از پچ PES EDIT V.0.01:

توضیحات استفاده:

توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن ، به داخل پوشه Patch Files\exe شوید و ۲فایل مربوطه را در محل نصب بازی کپی نمایید. سپس وارد پوشه Patch Files\save شوید و فایل های مربوطه را در My Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2011/save کپی نمایید. حال داخل پوشه AFS Explorer 3.7 شوید و نرم افزار را اجرا نمایید. در محیط نرم افزار ، CTRL+I را زده و سپس فایل انتخابی خود را ، فایل dt02.img که در محل نصب بازی شما و در فولدر img موجود می باشد را انتخاب کنید. حال در محیط نرم افزار از نوار بالا بر روی گزینه Action کلیک کرده و Import Folder را انتخاب نمایید. حال ، فولدر Patch Files\img\dt02.img را که در محل فایل های دانلودی شما موجود است را انتخاب نمایید.سپس بر روی OK کلیک کنید. در پنجره بعدی از شما برای بازسازی (Rebuild) کردن فایل سوال می پرسد بر روی گزینه Yes کلیک کرده و فایل dt02.img را در جایی از کامپیوتر خود مثلا دسکتاپ ذخیره نمایید. برای سایر فولدر های img هم که در فایل های دانلودی شما وجود دارند دقیقا این کار را انجام دهید و همه را پس از بازسازی ذخیره نمایید. حال ، تمامی فایل های بازسازی شده را انتخاب کرده و در محل نصب بازی و در فولدر img جایگزین کنید.

اینو دوستم صفحلت قبل گذاشته بود

آدرس دانلوود پچ 175 مگی:

mahdi_ctr
05-10-2010, 23:25
آقا قبل از هر چیز بگو این پچ چی هست؟
اصلاحی تیم هاست یا گزارش گر؟
یکی بگه من نسخه یک DVD رو دارم
میشه بازی کرد؟
مشکلی نداره؟

katlots
05-10-2010, 23:44
میشه بازی کرد؟
مشکلی نداره؟

فقط فرانسوی هستش و اسم تیمها و اکثر پیرهن ها مشکل دارند بازی باحالی شده

ArminxXx
06-10-2010, 00:01
میشه بازی کرد؟
مشکلی نداره؟
این پچ لوگو+لباس تیمها+نقل و انتقالات به روز رو انجام میده!!
این نسخه خیلی دردسر داره اولا باید منو انگلیسی+گزارشگر انگلیسی رو دان کنی بریزی توش که اونم خودش دردسر جدا داره تازه بعدشم باید 180 مگ پچ دانلوود کنی که توصیه میکنم نسخه 2 DVD رو گیر بیاری:10:

Alireza.M67
06-10-2010, 00:02
لینکهای نسخه ی PAL برای XBOX360 هم به زبان انگلیسی اومد :

Rapidshare (1.5gb Links – Premium Users Only)

FileFactory (Interchangeable)

مانی 22
06-10-2010, 00:09
دوستان
مال من مسعوت اوزیل و اینا تو رئال نیستن ... ! هنوز رائول تو رئاله !
این نسخه مشکل داره ؟!
چی کارش کنم که درست شه ؟!
پنالتی ها رو هم کسی نگفت جه جوری گل کنم !

هیچی نیست جواب ما رو بده ؟!
:20:

mani_2004_2006
06-10-2010, 00:13
واقعا شماها مشکل دوربین دارین ؟ آخه چشه ؟ دوربین بازی به این خوبی

پاس کاری هم خیلی بهتر از نسخه قبلی هست آزادی عمل بیشتری داری

یکی از ایرادات اصلی به نظر من اینه : پای غیر تخصصی بازیکنا خیلی قویه ! این طور نیست ؟

Armin 7
06-10-2010, 00:14
اقا من این پچ رو ریختم و به گفته یکی از دوستان فقط dt0c-dt02-dt04-dt07-dt09 رو Rebuild کردم
اسامی تیمها درست شد ولی لباسشون درست نشد !

راستی این پوشه ایی رو که به نام IMG هست و داخل پوشه پچ هست رو باید چیکار کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

mellllanic
06-10-2010, 00:26
بفرما اینم کیت سرور .
آخیش چی بود اون ............

Armin 7
06-10-2010, 00:33
بفرما اینم کیت سرور .
آخیش چی بود اون ............

این کیت سرور رو چجوری باید استفاده کرد ؟

golmohammadi
06-10-2010, 00:53
سلام دوستان
منم امروز خریدمش
نسخه 2 دی وی دی
حالا یه اشکال هست
فایل (setup.exe) من ایراد داره
و باز نمیشه
حالا نمیدونم اشکال از دی وی دی رامهای من هست یا از خود دیسک
واسه همین از دوستان درخواست دارم یکی این فایل را واسم اپ کنه
تا بتونم نصبش کنم

neon_91
06-10-2010, 01:11
من این بازیو امروز گرفتم.فرق خیلی زیاد کرده و باید ساعت ها بازی کنی تا بتونی باهاش کنار بیای.کلا به نظر من
1-دفاع کردن بهتر شده البته به شرطی که فقط دکمه ضربدرو فشار ندین.

2-فیزیک بازی دگرگون شده و واقعی تر شده اینجوری نیست که هر بازیکنی به راحتی از طرف مقابل رد بشه,مثلا من با همین مسی هنگام حرکت از کناره هابه سمت محوطه جریمه که شگردمه موقع دریبل زدن,بازیکن حریف سریع با تنه زدن توپو ازم می گیره دیگه مثل قبل نمی تونم دریبل بزنم:41:

3-پاس دادن خیلی فرق کرده و 30 40 درصد پاسام اشتباه میشه و بعضی وقتا پاش عمقی فرار می ندازم یه جای دیگه میندازه یا توپو می فرسته بیرون.:13:البته به مرور زمان این مشکلم کمتر شده

4-دوربین افتضاح شده و دگه مثل سابق نیست و کاریم نمیشه کرد.:jealous:

5-هوش مصنوعی در حمله کردن فرق کرده دیگه مثل قبل نیست که بیشتر با پاس بلند پشت دفاع یا با سانتر کردن,حریف به گل برسه.مثلا همین تیم منچستر که باهاش بازی کردم یه کار تاکتیکی با چند تا پاس تک ضرب به گل رسید که که خودم کیف کردم.:18:

6-گل زدن که دیگه خیلی خیلی سخت شده موقع تک به تکم توپو میزنه بیشتر بیرون فرقی نمی کنه من باشم یا حریف.دروازه بان ها قوی نشدن بلکه بازیکنا تو تک به تک ضعیف شدن.:27:

کلا من خیلی زیاد با این بازی حال نکردم,البته نه این که بد باشه چون تغییرات زیادی داده شده تا بیام بهش عادت کنیم خیلی طول میکشه.

viky1388
06-10-2010, 01:39
اقایون یه جوونمرد که این پچ رو اجرا کرده میتونه این قسمت Rebuild شده رو اپ کنه تا ماهم مستفیض شیم.
راستش من تو این قسمت Rebuild کردن یه نمه مشکل دارم.
از محبتتون سپاسگذارم.

کسی نیست این کار رو انجام بده

METACORTEX
06-10-2010, 01:42
PES 2011 سیستم چی میخواد؟؟

Toranj_mhg
06-10-2010, 01:52
امروز ریختم کلا خیلی کم بازی کردم ولی همین قدر هم کافیه تا بفهمم پیشرفت کرده! به نظر کلا گیم پلی نرم تر شده! فکر کنم اگه با سیستم پاسش هم عادت کنیم اونوقت جذابتر و روونتر بشه بازی کرد!

mani_2004_2006
06-10-2010, 02:09
سلام دوستان
منم امروز خریدمش
نسخه 2 دی وی دی
حالا یه اشکال هست
فایل (setup.exe) من ایراد داره
و باز نمیشه
حالا نمیدونم اشکال از دی وی دی رامهای من هست یا از خود دیسک
واسه همین از دوستان درخواست دارم یکی این فایل را واسم اپ کنه
تا بتونم نصبش کنم

اینجا آپلودش کردم واست

nokhale2_3
06-10-2010, 02:13
با سلام
من نسخه 2 دی وی دی رو خریدم ولی تو مسترلیگ همه گزینه ها غیرفعال هستن ، چکار کنم ؟ :-(

teraktor2003
06-10-2010, 02:44
سلام
زبون گزارشگر رو از کجا می شه عوض کرد؟ برای من فقط انگلیسی داره!
برای بقیه گزارشگر ها باید از کجا دانلود کرد؟

golmohammadi
06-10-2010, 02:53
اینجا آپلودش کردم واست

ممنون
انین واسه من جواب نداد
لطفا یکی دیگه اپ کنه
حجمش خیلی کمه و زیر 1 مگ هست
مال من 784 کیلو هست

AlexMercer
06-10-2010, 03:00
ممنون
انین واسه من جواب نداد
لطفا یکی دیگه اپ کنه
مال من 784 کیلو هست

popowoody
06-10-2010, 05:25
PES 2011 سیستم چی میخواد؟؟
PES 2011 MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD ATI Radeon x1300 video card)
PES 2011 RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Core2 Duo 2.0GHz or equivalent processor
2GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD ATI Radeon HD2600 or better)

malkemid
06-10-2010, 08:10
ممنون
انین واسه من جواب نداد
لطفا یکی دیگه اپ کنه
مال من 784 کیلو هست

ولی مال من 1.96 مگ هست...اون فایل که نوشته setup مهم نیست....فایل pro evolution soccer 2011.msi مهمه...

از اینجا این فایل msi رو بگیر

EngineeR EhsaN
06-10-2010, 08:27
با سلام
من نسخه 2 دی وی دی رو خریدم ولی تو مسترلیگ همه گزینه ها غیرفعال هستن ، چکار کنم ؟ :-(

بايد گزينه هاي اول رو انتخاب كني ، ييعني هرچي مياره انتخاب كن

hoomi_gta
06-10-2010, 09:06
عجب بازی شده این pes 2011 . واقعا زیبا شده. بازی خیلی سخت تر و طبیعی تر شده و گلزدن هم کار سخت تری شده. از 2010 خیلی بهتر شده ولی دو چیزش خیلی روی اعصاب میره یکی دوربینش! که به نظر من اون wide نسخه های قبلی خیلی بهتر بود یکی هم اسم بازیکنای تیم حریف! هیچ جوره نمیشه کاری کرد که اسم بازیکنای کامپیوتر و نشون نده بالا سرشون؟؟
یه سوال دیگه pes 2011 و میشه آنلاین زد؟

Masoud King
06-10-2010, 09:07
سایت GameSpot هم بازی رو نقد کرد و بهش نمره 8/10 داد!

ali-u
06-10-2010, 09:43
با سلام

سرانجام انتظار پایان یافت و ما نیز pes 11 دار شدیم

بازی از چند لحاظ پیشرفت های کرده بود ولی در ml و bl اصلا پیشرفتی دیده نمی شود

pes تو چند سال این رو نشان داد بیش از 90% توجه و تلاشش رو به قسمت گرافیک و گیم پلی داده است و تواین قسمت پیشرفت های چشم گیری بخصوص تو 2 سری آخر کرده و به دنیای واقعی نزدیک تر شده است

( ولی حیف) تو بخش خیلی مهم ml bl
توجهی نشده
یعنی تو ml تا سال 3000 چه ببازی و چه برنده باشی تو یه تیم توپ می زنی و این بعد از چند مدت کسل کننده می شه

تو bl هم در هر پستی باشی برای پیشرفت باید در طول بازی در پست نوک حمله بازی کنی و برای اینکه تو پست تخصصی بازی نمی کنی امتیاز منهی نمی گیری

pes انقدر به بخش گیم پلی توجه نشون می ده که اصلا به این 2 بخش مهم توجهی نشون نداده و انگار مسئولین این 2 بخش در طول ساخت بازی همیشه خوابند (نا امید شدم)

کاش مسئولین pes این 2 بخش رو از fifa کپی می کردند

امید وارم طرفداران pes نا راخت نشده باشند (مثل خودم)

با آرزوی پیشرفت pes در ml , bl

با تشکر

soranstar
06-10-2010, 09:56
هیچی نیست جواب ما رو بده ؟!
:20:

شما دو سه روزه دیگه دندون رو جیگر بزار .
نسخه اصلی میاد .

bar333lona
06-10-2010, 10:04
دوستان در Ml و bcl چه چیزهایی جدید اضافه شده در این نسخه ؟

mtx891
06-10-2010, 10:46
کسی میتونه بگه با این کیت سرور باید چیکار کرد؟ من به دستوراتش عمل کردم فرقی نکرد

Mojtaba-MCI
06-10-2010, 11:23
من که اصلا از این سری PES خوشم نیومد...
فک نمیکردم بعد اون همه پیشرفتی که 10 نسبت به 9 داشت ، 11 اینقدر نسبت به 10 پسرفت داشته باشه!
10 ایراداتی داشت ولی این به نظرم اصلا جالب نیومد.نور ورزشگاه ها بهتر شده ، چمن زمینا بهتر شده ولی دوربین بازی رسما گند زد به کل بازی ، دیگه اینکه خیلی از نقل و انتقالات رو درست نکردن.ضمن اینکه گرافیک حرکت بازیکنا ، چهره سازی بازیکنا و چند مورد دیگه افت شدیدی داشته نسبت به 10!خیلی از تیما هم که همچنان لیسانس نشده باقی موندن!
به عنوان مثال فقط چهره ی مسی یا ژاوی رو با 10 مقایسه کنید!
استیل کرنر زدنشون رو ببینید...
همه ی این تغییرات ضعیف رو با دوربین بازی جمع کنید ، همین یکی گل زدن رو چند برابر سخت تر میکنه.
برای منی که از پرو 4 سری پرو رو بازی میکردم این یکی دیگه یه ضد حال بزرگ بود!
ممکنه خیلی از دوستان مخالف نظر من باشن ولی کافیه یه سر به بقیه سایت های مرتبط بزنن و کامنت های مربوط به پرو 11 رو بخونن...

masoodbr
06-10-2010, 12:33
با سلام

سرانجام انتظار پایان یافت و ما نیز pes 11 دار شدیم

بازی از چند لحاظ پیشرفت های کرده بود ولی در ml و bl اصلا پیشرفتی دیده نمی شود

pes تو چند سال این رو نشان داد بیش از 90% توجه و تلاشش رو به قسمت گرافیک و گیم پلی داده است و تواین قسمت پیشرفت های چشم گیری بخصوص تو 2 سری آخر کرده و به دنیای واقعی نزدیک تر شده است

( ولی حیف) تو بخش خیلی مهم ml bl
توجهی نشده
یعنی تو ml تا سال 3000 چه ببازی و چه برنده باشی تو یه تیم توپ می زنی و این بعد از چند مدت کسل کننده می شه

تو bl هم در هر پستی باشی برای پیشرفت باید در طول بازی در پست نوک حمله بازی کنی و برای اینکه تو پست تخصصی بازی نمی کنی امتیاز منهی نمی گیری

pes انقدر به بخش گیم پلی توجه نشون می ده که اصلا به این 2 بخش مهم توجهی نشون نداده و انگار مسئولین این 2 بخش در طول ساخت بازی همیشه خوابند (نا امید شدم)

کاش مسئولین pes این 2 بخش رو از fifa کپی می کردند

امید وارم طرفداران pes نا راخت نشده باشند (مثل خودم)

با آرزوی پیشرفت pes در ml , bl

با تشکر

اما دوست عزیز من توی bl در پست مهاجم ss بودم اما به دلیل درگیری زیادی که موقعی که توپ دست حریف بود مربی منو حالا چند بازی گذاشته هافبک دفاعی و حالا اتفاقا بهتر بازی میکنم و حتی تو این پست پام به گل زنی هم باز شده:46:

ehsan_old
06-10-2010, 12:39
شما دو سه روزه دیگه دندون رو جیگر بزار .
نسخه اصلی میاد .

دو سه روز دیگه نسخه اصلیش ایران میاد؟

از کجا بفهمیم نسخه اصلیش هست؟ الان همه جا PES 2011 رو دارن میفروشن

deraz
06-10-2010, 12:55
من این بازیو امروز گرفتم.فرق خیلی زیاد کرده و باید ساعت ها بازی کنی تا بتونی باهاش کنار بیای.کلا به نظر من
1-دفاع کردن بهتر شده البته به شرطی که فقط دکمه ضربدرو فشار ندین.

2-فیزیک بازی دگرگون شده و واقعی تر شده اینجوری نیست که هر بازیکنی به راحتی از طرف مقابل رد بشه,مثلا من با همین مسی هنگام حرکت از کناره هابه سمت محوطه جریمه که شگردمه موقع دریبل زدن,بازیکن حریف سریع با تنه زدن توپو ازم می گیره دیگه مثل قبل نمی تونم دریبل بزنم:41:

3-پاس دادن خیلی فرق کرده و 30 40 درصد پاسام اشتباه میشه و بعضی وقتا پاش عمقی فرار می ندازم یه جای دیگه میندازه یا توپو می فرسته بیرون.:13:البته به مرور زمان این مشکلم کمتر شده

4-دوربین افتضاح شده و دگه مثل سابق نیست و کاریم نمیشه کرد.:jealous:

5-هوش مصنوعی در حمله کردن فرق کرده دیگه مثل قبل نیست که بیشتر با پاس بلند پشت دفاع یا با سانتر کردن,حریف به گل برسه.مثلا همین تیم منچستر که باهاش بازی کردم یه کار تاکتیکی با چند تا پاس تک ضرب به گل رسید که که خودم کیف کردم.:18:

6-گل زدن که دیگه خیلی خیلی سخت شده موقع تک به تکم توپو میزنه بیشتر بیرون فرقی نمی کنه من باشم یا حریف.دروازه بان ها قوی نشدن بلکه بازیکنا تو تک به تک ضعیف شدن.:27:

کلا من خیلی زیاد با این بازی حال نکردم,البته نه این که بد باشه چون تغییرات زیادی داده شده تا بیام بهش عادت کنیم خیلی طول میکشه.

1- پاس دادن خيلي بهتر و سختر شده البته با كمي تمرين متوجه مي شيد كه سخت نيست و بهتر شده

2- اتفاقا تو اين نسخه دريبل كردن راحت تر شده نسبت به دو نسخه ي قبلي . البته منظور من از دريبل كردن گرفتن توپ و با سرعت حركت كردن نيست . مثلا با همون مسي خيلي راحت ميشه با زيكن حريف رو جا گذاشت .اگه سرعت رو نگيرين و باجهتها بازي كنيد راحت رد ميشيد در صورتي كه تو نسخهي قبلي نميشد دريبل زد . (البته من با tevez خيلي راحتر دريبل مي كنم)

3- پاسهاي تو عمق و پشت دفاع واقعا معركست (هم هوايي و هم زميني). البته گرفتن جهت خيلي مهمه . در صورتي كه تو دو نسخه ي قبلي نمي شد پاس تو عمق داد چون به دروازه بان حريف مي رسيد .

4- يكي از بهترين روشها براي گل زدن سانتر كردن از جناحينه . تقريبا ميشه گفت بيشتر سانترها به گل تبديل ميشه . البته بايد به اين نكته توجه كرد كه وقتي سانتر ميكني بايد منتظر باشي توب به بازيكنت برسه بعد ضربه رو بزني .اگه قبلش ضربه بزني (دكمه هارو بزني)نتيجه نميگيري (دقيا مثل فوتبال واقعي)

5- تو تك به تكها اگه بخواي مستقيم حركت كني و سريع ضربه بزني معمولا گل نميشه ولي اگه يه مكث كوتاه با جهتها بكني راحت گل ميشه

بقيه موارد مثل دوربينها و استيل بازيكنها و ... بخاطر اينه كه هنوز به اين نسخه عادت نكردي ولي بدون هر چي بيشتر بازي كني بيشتر لذت مي بري

در اخر من يه نظري دارم كه دوست دارم بقيه هم نظرشون رو بگن
اينكه اونايي كه به نوعي فوتبال بازي كردن يا به قولي فوتباليست بودن يا هستن بيشتر از نسخهاي اخر pes (مخصوصا اخريش )لذت ميبرن چون به فوتبال واقعي نزديكتر ه

titanium_zarin
06-10-2010, 13:35
سلام ...
فرض کنید چندتا کامپیوتر که شبکه هیتن ...
حالا میخوایم هر نفر روی یکی بشینه و بازی کنن با همدیگه ...
میشه کامل توضیح بدید کجاها برم و چه جوری این کار رو بکنم ؟؟

mellllanic
06-10-2010, 13:40
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطرز استفاده از کیت سرور

اونایی که نتونستن استفاده کنم بهشون پیشنهاد میکنم یه کم صبر کنم تا پچ بعدی بیاد که حتما در اون اعمال شده ونیازی به انجام این مراحل نیست .

ShayaN3K
06-10-2010, 13:44
دوستان نسخه ی X360 انگیلیسی کامل هنوز نیومده !!!!!!!!!!؟

hts1369
06-10-2010, 13:45
سلام
زبون گزارشگر رو از کجا می شه عوض کرد؟ برای من فقط انگلیسی داره!
برای بقیه گزارشگر ها باید از کجا دانلود کرد؟
شما باید فایلهایه مربوط به گزارشگرهایه دیگه رو دانلود کنی بریزی تو پوشه img تا بتونی از گزارشگرهایه دیگه استفاده کنی

mellllanic
06-10-2010, 13:48
اینم پچ سایت Gamingaccess که به نظر من بهترینه .

ArashNAM
06-10-2010, 13:55
کسی نیست این کار رو انجام بده

راست میگه منم هر چی دستور گفته بود انجام دادم ولی نتونستم اون فایلا رو ریبویلد کنم اگه زحمتی نیست ریبویلد اون فایلا رو بزارید ما دانلود کنیم جای دوری نمیره ممنون میشم یا اینکه یه پچه آسونتر چیزی :31:

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

اینم پچ سایت Gamingaccess که به نظر من بهترینه .

این پچه یعنی نیازی به ریبویلد و از اینا نداره بعد همه نقل و انتقالات هم درسته چون نقل و انتقالات واسه من خیلی مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

neon_91
06-10-2010, 14:01
1- پاس دادن خيلي بهتر و سختر شده البته با كمي تمرين متوجه مي شيد كه سخت نيست و بهتر شده

2- اتفاقا تو اين نسخه دريبل كردن راحت تر شده نسبت به دو نسخه ي قبلي . البته منظور من از دريبل كردن گرفتن توپ و با سرعت حركت كردن نيست . مثلا با همون مسي خيلي راحت ميشه با زيكن حريف رو جا گذاشت .اگه سرعت رو نگيرين و باجهتها بازي كنيد راحت رد ميشيد در صورتي كه تو نسخهي قبلي نميشد دريبل زد . (البته من با tevez خيلي راحتر دريبل مي كنم)

3- پاسهاي تو عمق و پشت دفاع واقعا معركست (هم هوايي و هم زميني). البته گرفتن جهت خيلي مهمه . در صورتي كه تو دو نسخه ي قبلي نمي شد پاس تو عمق داد چون به دروازه بان حريف مي رسيد .

4- يكي از بهترين روشها براي گل زدن سانتر كردن از جناحينه . تقريبا ميشه گفت بيشتر سانترها به گل تبديل ميشه . البته بايد به اين نكته توجه كرد كه وقتي سانتر ميكني بايد منتظر باشي توب به بازيكنت برسه بعد ضربه رو بزني .اگه قبلش ضربه بزني (دكمه هارو بزني)نتيجه نميگيري (دقيا مثل فوتبال واقعي)

5- تو تك به تكها اگه بخواي مستقيم حركت كني و سريع ضربه بزني معمولا گل نميشه ولي اگه يه مكث كوتاه با جهتها بكني راحت گل ميشه

بقيه موارد مثل دوربينها و استيل بازيكنها و ... بخاطر اينه كه هنوز به اين نسخه عادت نكردي ولي بدون هر چي بيشتر بازي كني بيشتر لذت مي بري

در اخر من يه نظري دارم كه دوست دارم بقيه هم نظرشون رو بگن
اينكه اونايي كه به نوعي فوتبال بازي كردن يا به قولي فوتباليست بودن يا هستن بيشتر از نسخهاي اخر pes (مخصوصا اخريش )لذت ميبرن چون به فوتبال واقعي نزديكتر ه

شما pes رو تو کدوم درجه بازی می کنی که به راحتی دریبل می زنی من هر موقع دریبل می زنم بازیکن حریف با دستش سد راه مسی میشه و با تنه زدن توپو ازش می گیره.تک به تکم که نه تنها من بلکه حریف هم اکثر مواقع توپو یا بیرون می شوته یا میده دست دروازبان مثلا همین رونی تو یه بازی 6 7 بار تو زد دست دروازبان مگه تو فوتبال واقعی این همه تک به تک گل نمیشه:41:چیزی که واقعی شده فیزیک بازی است که خیلی خیلی فرق کرده کلا نباید pes این همه تغییر می کرد برای اونایی که چند سال دارن این بازیو میکنن واقعا سخته.

golmohammadi
06-10-2010, 14:01
سلام
اینم جواب نداد
و با ارور قبلی مواجه شدم
یه عکس از محتویات دی وی دی 1 میذارم
هر کسی بازیش مثل اینه، زحمتشو بکشه
دیگه حوصله ندارم به خاطر 1 گیم برم بازار
بعد فکر کنم اون فایل اتوران و آیکون اتوران هم باشه بهتره
همشون زیر 1 مگ هستند حجمشون

starn
06-10-2010, 14:11
امروز بازی رو گرفتم نصب کردم خیلی حال کردم به نظر من نسبت به نسخه ی قبلی خیلی پیشرتف داشته من که خوشم اومد با این که فیفا هم امسال پیشرفت چشم گیری داشت ولی بازم به نظر من pes زیباتر بود
فقط چند تا سوال داشتم
یکی این که رفتم برزیل ورداشتم قسمت پیراهن ها که رفتم دیدم که پیراهن زد برزیل نیست داخل لباسا خیلی عجیبه مگه چنین چیزی می شه کونامی اینو فر اموش کرده باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوستان چرا اینطوری ؟!!!!!!!1
و یکی هم این که وقتی رفتم داخل بازی اون زیر ورژن نوشته بود 1.01 چه چنین چیزی بود یهنی چی ورژن 1.1 دیگه نیاز به اون پچی که منتشر شده نیست؟؟؟
و اگه میشه تغییراتدقیقی که اون پچ انجام میده رو بگید
با تشکر

کسی نظری نداره؟

pishoolii
06-10-2010, 14:13
هنوز هم مثل 2010 این قابلیت وجود داره که آپدیت های خود کونامی رو از توو خوده بازی دانلود کرد؟؟ تا الان آپدیتی از طرف خود کونامی اومده بیرووون؟؟