PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Spaniuly
01-10-2010, 09:24
1- بازی منتشر شده ولی نه نسخه انگلیسی (کامپیوتری - کنسولی) تاریخ انتشار بازی کما فی سایق همون 8 اکتبر هست.

2- نسخه های کنسولی و کامپیوتری توسط کونامی توی پیش فروش قرار گرفته

3- اما یه خبر تعجب برانگیز : روز 8 اکتبر یعنی روز رسمی ریلیز سایت کونامی لینک مستقیم بازی رو برای نسخه کامپیوتر به صورت رایگان قرار میده شما پس از دانلود می تونید جهت دریافت سریال یکتا از طریق اینترنت اقدام به خرید اینترنتی کنید. و یا می تونید محصول رو با پکیجش همراه با سریال اورجینال سفارش بدید.

اقدام قرار دادن لینک بازی به صورت رایگان برای نسخه PC در نوع خودش جالب هست شما کافیه پس از دانلود کرک بریزید. البته مطمئنا این اصلا از نظر کونامی مشکلی نداره چون می دونه که با این کار از بهترین بخش بازی که مستر لیگ آنلاین هست محروم می شید اگه خیلیا خوششون بیاد من حدس می زنم توی همین ایران خودمون خیلیا نسخه اورژینال تهیه کنن.

Phonix Live
01-10-2010, 09:56
سلام
این تبلیغی که تو همین سایت زده چیه؟
نسخه انگلیسیه یا نه ؟

ضمنا وقتی نسخه اصلی اومد بهتره تمام پستها پاک بشه و فقط لینک دانلود و پچ قرار بگیره اینطوری بدبخت میشیم تا یه چیزی رو پیدا کنیم

SANBOR
01-10-2010, 10:02
1- بازی منتشر شده ولی نه نسخه انگلیسی (کامپیوتری - کنسولی) تاریخ انتشار بازی کما فی سایق همون 8 اکتبر هست.

2- نسخه های کنسولی و کامپیوتری توسط کونامی توی پیش فروش قرار گرفته

3- اما یه خبر تعجب برانگیز : روز 8 اکتبر یعنی روز رسمی ریلیز سایت کونامی لینک مستقیم بازی رو برای نسخه کامپیوتر به صورت رایگان قرار میده شما پس از دانلود می تونید جهت دریافت سریال یکتا از طریق اینترنت اقدام به خرید اینترنتی کنید. و یا می تونید محصول رو با پکیجش همراه با سریال اورجینال سفارش بدید.

اقدام قرار دادن لینک بازی به صورت رایگان برای نسخه PC در نوع خودش جالب هست شما کافیه پس از دانلود کرک بریزید. البته مطمئنا این اصلا از نظر کونامی مشکلی نداره چون می دونه که با این کار از بهترین بخش بازی که مستر لیگ آنلاین هست محروم می شید اگه خیلیا خوششون بیاد من حدس می زنم توی همین ایران خودمون خیلیا نسخه اورژینال تهیه کنن.

سلام دوست من
نسخه اورجینالش چنده

mtx891
01-10-2010, 10:23
29.99 یورو:31:
توی سایت خورده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یورو دیروز ۱۳۸۴۰ ریال بود:20:

light
01-10-2010, 10:55
واسه ps3 لينكي نميشناسيد كه بخرم ؟
اصلش رو

amirakhavan
01-10-2010, 11:06
دوستان این لیک سالمه؟

Mohammad_666
01-10-2010, 11:24
باید سالم باشه من همیشه بازی ها رو از اونجا میگیرم

Milad4171
01-10-2010, 11:26
هیچ کس حرف درست حسابی نمیزنه فقط میگه خوب بود بد بود.
یه کلمه بگین بازی اومده؟
اگه اومده چطوریه؟
کامله؟
آدم دیوونه میشه به خدا!!
یه کلمه پست میدن Pes 2011 خداست!
-----------
درضمن دوستان اگه دقت کنین همه رفتن بازی کنن. این تاپیک و اون تاپیک خالیه. پرنده پر نمیزنه!!!
:31:

mtx891
01-10-2010, 11:29
دوستان این لیک سالمه؟

من شروع کردم به دانلود فقط در لحظه یک لینک رو اجازه دانلود میده 34 پارت 200 مگی یک پارت 125 مگی حجم بازی از نسخه خود کنامی بیشتره:31::31:
پس فردا بهت خبر میدم:31:

mojtaba_tanha
01-10-2010, 11:36
لینک مستقیم از سایت دانلودها.

mtx891
01-10-2010, 12:01
هیچ کس حرف درست حسابی نمیزنه فقط میگه خوب بود بد بود.
یه کلمه بگین بازی اومده؟
اگه اومده چطوریه؟
کامله؟
آدم دیوونه میشه به خدا!!
یه کلمه پست میدن Pes 2011 خداست!
-----------
درضمن دوستان اگه دقت کنین همه رفتن بازی کنن. این تاپیک و اون تاپیک خالیه. پرنده پر نمیزنه!!!
منم مثل شما همین تایپیک رو خوندم و این اطلاعات رو از دوستان گرفتم
بازی به هر زبای بگی اومده جز اینگلیسی
نسخه انگلیسی منتشر شد اما کنامی ازینکار منصرف شد( اینطور که گفته شده نسخه اینگلیسی مشکل داشته) افرادی که درحال دانلود بودن دانلودشون نصفه مونده و فایل گزارش رو از دانلود نیمه کاره استخراج کردن میچسبونن به نسخه های المانی و...
این مطلب چند جا گفته شده حالا یا شایعه یا درست اینجوری شده که یه عده با جایگزین کردن فایلها یه نسخه بازی واسه خودشون به اینگلیسی ساختن و زود تر از سایت کنامی منتشر کردن برای همین هر جا میرید مثل همین دانلود ها تاکید میکنن که این نسخه اینگلیسیه یه وضعییتی شده بیا و ببین:31:

shutdown
01-10-2010, 12:57
به نظر من كه از نسخه 2010 بهتر شده....نحوه پاس دادن و حركت هاي پا به توپ طبيعي تر شده....ولي هنوز باگ هايي داره كه در حين بازي كردن متوجه ميشي...رو افسايد گيري ها زياد سخت گيري كردن.....قسمت بيكام لجند پيشرفت خوبي داشتن و جذاب تر شده...تو قسمت مستر هم نسبت به قبلي بهتره....اما تو قسمت گيم پلن بازي كه بايد تيم رو به زمين بفرستي به نظر من چيزهاي تزييني اضافه كردن...مثلا ميتوني مشخص كني تو تك تك دقايق بازي تيمت چه تاكتيك هايي رو استفاده كنه...مثلا از دقيقه 1 تا 30 سانتر بلند و 30 تا 45 حمله....و همينطور براي نيمه دوم هم همين....كه به نظر من زياد كاربردي نيست و اگه جاي اين ها رو صحنه هاي بازيكن ها بعد خطا يا كارت زرد و يا اعتراض موقع تعويض كار ميكردن بازي جذاب تر ميشد...منوي قشنگي داره و گرافيك و چهره بازيكن ها هم طبيعي تره....زمين ها همون زمين هاي نسخه 2010 هستن اما يه سري زمين اضافه شده و نكته جالب كه باعث ميشه اين تكراري بودن زمين به چشم نياد تغيير دادن زاويه دوربين نمايش بازي هست كه شبيه فيفا شده....در مورد داوري هم بايد بگم كه هنوز هند رو نياوردن . رو درگيري هاي بدني زود سوت ميزنه و خطا ميگيره كه يه كم اذست ميكنه....ولي داوريش از نسخه 10 خيلي سرتر هست و از اين نظر خيالتون راحت باشه....و اين بود تحليل من از اين بازي:11:

shutdown
01-10-2010, 13:10
اينارو يادم رفت بگم....كرنر هاش بهتر شده و به واقعيت نزديك تر هستند و وقتي با يك بازيكن تكنيكي مثل مس يا رونالدو يا ناني ميخواي تو عرض حركت كني به راحتي بهت اجازه حركت نميدن و اجازه شوت زدن هم نميدن و بايد خيلي حرفه اي كار كنيد كه از رو حركات تو عرض به گل برسيد...مثل قبل همه شوت ها به چهار چوب نميره...يعني خيلي كم به سمت چهارچوب ميره...من كه 2روز هست كه اين بازي رو بازي ميكنم تو يك بازي نتونستم بيشتر از 2گل بزنم...موقع ضد حمله تو 10 اگه يادتون بياد 2مدافع وسط به سمت شما نميومدن و فقط به سنت عقب ميدويدن تا وقتي به قوس محوطه جريمه ميرسيدي ميومدن رو پات ولي تو11 اينطوري نيس...همون اول ضد حمله سعي ميكنن كه توپ رو ازت بگيرن و مدافع بعدي سريع مهاجم ديگه رو ميگيره و فضاي خالي رو پر ميكنه كه اين نياز به خلاقيت گيمر داره كه بتونه موقعيت خلق كنه....اما يه چيز ديگه كه من رو خيلي اذيت ميكنه اينه كه وقتي مثلا اسكولز يا ژاوي وسط زمين صاحب توپ هستند مهاجم هايي مثل روني و مسي يا ويا كه همه از فرارهاي تو عمق اينها به وجد ميان به جاي فرار تو عمق به سمت اين بازيكن ها ميان و رو بازي مستقيم و پاس هاي تو عمق هوايي مهاجم ها ضعيف هستند و هر چقدر ساپورت رنج رو هم كم كنيد تاثيري نداره....اينه كه از پاس هاي قطري وسط زمين كمتر ميتونيد نتيجه بگيريد...اگه بازم نكته اي يادم تومد ميگم خدمتتون....يا علي:11:

fandak
01-10-2010, 13:11
به نظر من كه از نسخه 2010 بهتر شده....نحوه پاس دادن و حركت هاي پا به توپ طبيعي تر شده....ولي هنوز باگ هايي داره كه در حين بازي كردن متوجه ميشي...رو افسايد گيري ها زياد سخت گيري كردن.....قسمت بيكام لجند پيشرفت خوبي داشتن و جذاب تر شده...تو قسمت مستر هم نسبت به قبلي بهتره....اما تو قسمت گيم پلن بازي كه بايد تيم رو به زمين بفرستي به نظر من چيزهاي تزييني اضافه كردن...مثلا ميتوني مشخص كني تو تك تك دقايق بازي تيمت چه تاكتيك هايي رو استفاده كنه...مثلا از دقيقه 1 تا 30 سانتر بلند و 30 تا 45 حمله....و همينطور براي نيمه دوم هم همين....كه به نظر من زياد كاربردي نيست و اگه جاي اين ها رو صحنه هاي بازيكن ها بعد خطا يا كارت زرد و يا اعتراض موقع تعويض كار ميكردن بازي جذاب تر ميشد...منوي قشنگي داره و گرافيك و چهره بازيكن ها هم طبيعي تره....زمين ها همون زمين هاي نسخه 2010 هستن اما يه سري زمين اضافه شده و نكته جالب كه باعث ميشه اين تكراري بودن زمين به چشم نياد تغيير دادن زاويه دوربين نمايش بازي هست كه شبيه فيفا شده....در مورد داوري هم بايد بگم كه هنوز هند رو نياوردن . رو درگيري هاي بدني زود سوت ميزنه و خطا ميگيره كه يه كم اذست ميكنه....ولي داوريش از نسخه 10 خيلي سرتر هست و از اين نظر خيالتون راحت باشه....و اين بود تحليل من از اين بازي:11:
شما اصل بازی رو گرفتی ؟

shutdown
01-10-2010, 13:18
بله..........

fandak
01-10-2010, 13:20
بله..........
صلوات...

پس بالاخره یکی بازی رو کامل انجام داده . آقا یه تبریک جانانه خدمت شما عرض می کنم

امیدوارم دیگران رو بی بهره نزارید

Zaghan_13
01-10-2010, 13:26
انگلیسیه؟؟

ali_santori
01-10-2010, 13:29
من امروز با دوستم رفتم پاساژ صدف بازی برای XBOX با زبان انگلیسی و کامل اومده بود

که دوستم خرید الان رفته خونه امتحانش کنه اگه فهمیدم واقعا کامل هست خبرش رو بهتون میدم.

دوستان زبان بازی ایتالیایی بودو احتمالا هم دستکاری شده.

در یک کلام انداخته:31:

shutdown
01-10-2010, 13:30
من يكي از دوستانم لوازم كامپيوتري داره يه نسخه اورد اول خودش نصب كرد بعد هم من....بله...انگليسي هست

ali_santori
01-10-2010, 13:34
دوستان نمیشه این بازی رو یکی مثل PES2010 که 20 مگ شده بود کم حجم کنه

که ما هم استفاده کنیم؟

hesamat87
01-10-2010, 14:04
می تونین بازی رو با خیال راحت از سایت دانلودها بگیرید:

Gilopa
01-10-2010, 14:05
آقا فقط یکی بیاد بگه بزرگترین مشکل بازی یعنی صدای مسخره تماشاگرا حل شده ؟
به جرات میتونم بگم من و بالای 10 تا از دوستام به خاطر گزارشگر و صدای مسخره تماشاگرا در نسخه 2010 حتی حاضر نشدیم یک دست هم درست و حسابی بازی کنیم ..

hts1369
01-10-2010, 14:05
تو نسخه دمو دروازبانها اکثر توپهایه برگشتی رو میندازن جلو پای مهاجم اونم گلش میکنه تو نسخه اصلی چطوره؟

shahab_f
01-10-2010, 14:09
تو تهران کجاها آوردن ؟ همه جا ؟

mellllanic
01-10-2010, 14:13
بچه ها یه لطفی کنید در اختیار ما هم هم بزارید . نسخه اصلیو میگم ..... :31:

bar333lona
01-10-2010, 14:54
آقا یکی بگی چطورمیشه بازی رو بصورت ارجینال تهیه کرد ؟

shutdown
01-10-2010, 14:59
در مورد صداي تماشاگر ها بايد بگم من كه تغييري احساس نكردم....و چيز ديگه اي كه من رو خيلي ميرنجونه اينه كه بعد گل خوشحالي ها درست و حسابي نيس تماشاگرها سرو صداشون زياد نيس و بازيكن ها دور هم با شور و اشتياق جمع نميشن...معمولا زماني كه گل به ثمر ميرسه بازيكن شروع به خوشحالي كردن ميكنه ولي اينجا بايد انقدر بره تا از محوطه خارج شه و برسه گوشه زمين و مشتش رو گره كنه كه فكر ميكنم جالب نيس

fandak
01-10-2010, 15:25
آقا اگه می تونی رایت کن برای ما هم پیک کنی ممنونت می شیم . همه هزینه ها رو هم می دیم .

mtx891
01-10-2010, 15:30
، داستان قصه طولانی داره ! اول از همه ، pes برای کنسول ps3 بیرون اومد . اون هم به این طریق که بازی دست یکی از کسایی بود که بازی رو بهش میدن تا تست کنه و باگ ها رو برطرف کنه و اون بنده خدا بازی رو پخش کرد ! (همزمان با اومدن دانگل برای ps3 ) بعد از اون ، واسه xbox عرضه شد و الان هم برای pc ! دلیل اینکه زبان بازی متفاوت هستش همینه ! چون شخصی که بازی رو روانه بازار کرد توی فرانسه بودش ! شبی که پخش شد با خود اون شخص هم صحبت میکردم ، گفت شاید تغییرات خیلی خیلی جزئی در بازی باشه وگرنه همه چیز سالم و کامل هستش. خلاصه ، الان که باری pc هم اومده ، میبینین که زبان نصب بازی انگلیسی نیست و باید پس از نصب طبق توضیحات زبان انگلیسی رو اضافه کرد. یک patch هم برای بازی عرضه شده که تغییرات بسیار زیاد و مکملی رو برای بازی بوجود آورده و خلاصه یه جورایی بازی لو رفته ! بازی نسخه نهایی هستش و به راحتی میتونین دانلود کنین چون مشکلات موجود در نسخه ps3 دیگه در نسخه pc وجود نداره و بازی کامل هستش. پچ بازی هم با دستورالعمل کامل نصب تا چند ساعت دیگه اضافه میشه تا لا لیگا و هزاران چیز دیگه رو در بازی اضافه کنین.
نسخه ای که خود کمپانی عرضه کرده باشه نیستش. ولی بازی کامل هستش. مثل فیلمی هستش که دی وی دی اون قبل پخش اوریجینال بیاد به بازار ! شاید بعد اینکه عرضه بشه ، چندتا Bonus به اون اضافه کنن ، ولی اصل اون هیچ فرقی نمیکنه. الان بازی pes 2011 هم همینطوریه ! شاید وقتی بازی اصلی عرضه بشه ، نقل و انتقالات همون موقع به بازی افزوده بشه ولی دقت داشته باشین که این نسخه کامل بازی هستش و نقل و انتقالات امروزه در بازی وجود داره. پچ هم که تا ساعاتی دیگه بزنم ، دیگه همه چی تموم شدست ! باز هم انتخاب با شما دوست عزیز هستش.

Gilopa
01-10-2010, 15:33
در مورد صداي تماشاگر ها بايد بگم من كه تغييري احساس نكردم....و چيز ديگه اي كه من رو خيلي ميرنجونه اينه كه بعد گل خوشحالي ها درست و حسابي نيس تماشاگرها سرو صداشون زياد نيس و بازيكن ها دور هم با شور و اشتياق جمع نميشن...معمولا زماني كه گل به ثمر ميرسه بازيكن شروع به خوشحالي كردن ميكنه ولي اينجا بايد انقدر بره تا از محوطه خارج شه و برسه گوشه زمين و مشتش رو گره كنه كه فكر ميكنم جالب نيس

پس با این حساب کونامی دیگه باید از عرصه ساخت بازی فوتبال در پیسی بیرون بره ..
مسئولای کونامی فقط به فکر کنسول هستند و با این کار دارن ثابت میکنند که ps3 براشون مهمه نه پیسی ..
به نظرم باید منتظر باشیم یه شرکت غول دیگه ساخت بازی فوتبال رو بر عهده بگیره چون واقعا کسی که ps3 بازی کنه pes تو پیسی مذخرف ترین بازی عمرش میشه با این مشکلاتش ..
وقتی بازم صدای تماشاگراش رو درست نکردند یعنی اینکه عمدا نمیخوان درست بشه !

ArminxXx
01-10-2010, 15:56
این امتیازها رو nowgamer به ساکر داده :

Graphics:
7.9/10

Sound:
7.1/10

Gameplay:
6.2/10

Longevity:
6.9/10

Multiplayer:
7.5/10

Overall:
6.0/10

PSM 89/100

اینم دو تا نقد دیگه که اولی لینک به خود نقد و دومی لینک به اسکن های مجله است.

update
eurogamer 7/10

منبش از بازیسنتره

IRAN_KING
01-10-2010, 16:03
آقا نمره لطفا از هر سایت زپرتی نذارین ...........
هر سایتی لیاقت نقد بازی PES رو نداره.......داشته باشمم برای خودش خوبه........
فقط از سایت های معتبر........بذارین

اومده به گرافیک سایته داده ..7.9 :20::27: خنده داره

konami-pes
01-10-2010, 16:06
این امتیازها رو nowgamer به ساکر داده :

Graphics:
7.9/10

Sound:
7.1/10

Gameplay:
6.2/10

Longevity:
6.9/10

Multiplayer:
7.5/10

Overall:
6.0/10

PSM 89/100

اینم دو تا نقد دیگه که اولی لینک به خود نقد و دومی لینک به اسکن های مجله است.

update
eurogamer 7/10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبش از بازیسنتره

امتیازها چقدر پایینه!!! آدم وقتی اینارو می بینه شوق و ذوقش واسه گرفتن بازی کم میشه

bar333lona
01-10-2010, 16:16
آقا امسال کونامی همه تیم ها رو خریداری کرده ؟
( انگلیس - اسپانیا - ایتالیا - آلمان )

shutdown
01-10-2010, 16:16
ولي خيلي از نسخه 10 بهتره....يعني خيلي از باگ ها برطرف شده....

don-corleone
01-10-2010, 16:40
کسی از سایت میهن دانلود بازی رو دان کرده!!

اورجینال هستش ؟ یا بازم تقلبی

d_a_n_t_e
01-10-2010, 16:47
من الان بازی رو دانلود کردم و زبونش رو هم با گرفتن همون دوتا فایل به انگلیسی تغییر دادم و به نظرم خیلی پیشرفت داشته

من نمیدونم این Konami چرا هر سال دمو میده بیرون در صورتی که نسخه اصلی باهاش متفاوته امسال هم خوشبختانه همینطور بود و شوت زدن که توی نسخه دمو مثل زدن زیر توپ بود توی نسخه کامل خیلی بهتر شده

نکته دیگه صدای تماشاچی هاست که شعار های مخصوص هر تیم رو میدن که خیلی جالبتر شده من با منچستر یونایتد در مقابل والنسیا بازی کردم و تماشاچی ها در طول بازی شعار های زیبایی میدادند البته دوستمون ( Shutdown) درست میگن هنوز خوشحالی بعد از گل جالب نیست و بازیکن تنهایی خوشحالی میکنه و کم پیش میاد خوشحالی بعد از گل دسته جمعی باشه

سختی بازی هم نسبت به دمو خیلی بهتر شده و من دو تا بازی توی لیگ قهرمانان انجام دادم بازی اول رو من رئال بودم و تیم حریف اینتر میلان که 3 بر صفر باختم و بازی دوم هم منچستر بودم و از والنسیا 2 به 1 باختم ( توی نسخه های قبلی رو درجه Top Player به راحتی 3 تا گل به هر تیم میزدم اما الان خیلی بهتر شده )

خوشبختانه بازی هم خیلی فیزیکی تر شده و دیگه اینطوری نیست که با یه بازیکن سرعتی همه رو دریبل بدی و اگه بخوای این کار رو بکنی سریعا توپ رو از دست میدی ( البته نباید توقع داشته باشیم که درگیری های فیزیکی در حد فیفا 11 باشه ولی شروع خوبیه )

همونطوری که توی تاپیک فیفا 11 هم گفتم خوشبختانه امسال دو تا فوتبال عالی رو میتونیم روی PC تجربه کنیم و به همه توصیه میکنم مثل من تعصب رو کنار بزارند و از هر دوتا فوتبال لذت ببرند

Thank You EA , Thank You Konami :11:

xeNociDe
01-10-2010, 16:54
آقا امسال کونامی همه تیم ها رو خریداری کرده ؟
( انگلیس - اسپانیا - ایتالیا - آلمان )
ایتالیا فقط کامله
بقیه نقص هایی دارن.

ار آلمان هم فقط وردربرمن و بایرن مونیخ حضور دارند.

mtx891
01-10-2010, 17:00
d_a_n_t_e
میشه بگی از کجا؟

Masoud King
01-10-2010, 17:01
نمرات دیگه از بازی»

GameCloud..........91
Level7.nu..............90
Eurogamer Italy ..............90
IGN..............90
Videogameszone.de.............86
Vandal Online.............85
Everyeye.it............85
SpazioGames............80
Eurogamer Spain............80
Gameblog.fr...........80
Meristation...........75
3DJuegos...........71
Videogamer..........70
Edge .........60

shutdown
01-10-2010, 17:05
دوست عزيزمون كاملا با صحبت هاتون موافقم...درگيريهاي فيزيكيش خيلي جالب شده

hesamat87
01-10-2010, 17:06
، داستان قصه طولانی داره ! اول از همه ، pes برای کنسول ps3 بیرون اومد . اون هم به این طریق که بازی دست یکی از کسایی بود که بازی رو بهش میدن تا تست کنه و باگ ها رو برطرف کنه و اون بنده خدا بازی رو پخش کرد ! (همزمان با اومدن دانگل برای ps3 ) بعد از اون ، واسه xbox عرضه شد و الان هم برای pc ! دلیل اینکه زبان بازی متفاوت هستش همینه ! چون شخصی که بازی رو روانه بازار کرد توی فرانسه بودش ! شبی که پخش شد با خود اون شخص هم صحبت میکردم ، گفت شاید تغییرات خیلی خیلی جزئی در بازی باشه وگرنه همه چیز سالم و کامل هستش. خلاصه ، الان که باری pc هم اومده ، میبینین که زبان نصب بازی انگلیسی نیست و باید پس از نصب طبق توضیحات زبان انگلیسی رو اضافه کرد. یک patch هم برای بازی عرضه شده که تغییرات بسیار زیاد و مکملی رو برای بازی بوجود آورده و خلاصه یه جورایی بازی لو رفته ! بازی نسخه نهایی هستش و به راحتی میتونین دانلود کنین چون مشکلات موجود در نسخه ps3 دیگه در نسخه pc وجود نداره و بازی کامل هستش. پچ بازی هم با دستورالعمل کامل نصب تا چند ساعت دیگه اضافه میشه تا لا لیگا و هزاران چیز دیگه رو در بازی اضافه کنین.
نسخه ای که خود کمپانی عرضه کرده باشه نیستش. ولی بازی کامل هستش. مثل فیلمی هستش که دی وی دی اون قبل پخش اوریجینال بیاد به بازار ! شاید بعد اینکه عرضه بشه ، چندتا Bonus به اون اضافه کنن ، ولی اصل اون هیچ فرقی نمیکنه. الان بازی pes 2011 هم همینطوریه ! شاید وقتی بازی اصلی عرضه بشه ، نقل و انتقالات همون موقع به بازی افزوده بشه ولی دقت داشته باشین که این نسخه کامل بازی هستش و نقل و انتقالات امروزه در بازی وجود داره. پچ هم که تا ساعاتی دیگه بزنم ، دیگه همه چی تموم شدست ! باز هم انتخاب با شما دوست عزیز هستش.

نسخه ی PC از همون دیروز تو بازار بوده تو اروپا، معمولا نسخه ی PC، لو نمی ره (leak نمی شه) چون نسخه های xbox و ps3 رو به سایت های بازی برای review می دن، یعنی این نسخه کامله

IRAN_KING
01-10-2010, 17:09
خدای من نمره IGN= 9 داده به بازی... ایول ایول..........خدایش حقه امسالش 9 هست بی چونو چرا..........

من خودم با چشمام تو سایت دیدم........:18:
کونامی قربون اون چشمایه بادومیت برم ....:31:
دوستان فوق حرفه ای:40: PES ....آماده فوتبال فوق حرفه ای PES:40:باشید.....:18:

دیگر انتظار به پایان رسید......آماده یک فوتبال سرتاسر هیجان باشید.....:18:
من قبلا هم گفته بودم که (جوجه رو آخر پاییز می شمارند).:11:
همه فیفا رو تعطیل کنید که سلطان PES وارد می شود..:21:

d_a_n_t_e
01-10-2010, 17:10
d_a_n_t_e
میشه بگی از کجا؟

Kamyar_AnathemA
01-10-2010, 17:23
سلام

من یه صحبتی داشتم

بچه ها من نمیدونم شما چرا هی میگین مثلا فیفا 11 یا پیس 11 فلان باگشو بر طرف نکردن یا به این مشکلش توجه نمیکنن و از این حرق ها !

ببینین اگه قرار باشه که شرکت کونامی برای پیس 2011 یا اون شرکت دیگه برای فیفا 2011 همه باگ های موجود رو از بین ببرن و به روایتی بازی هیچ مشکلی نداشته باشه پس برای نسخه بعدی چیکار کنن ؟

این یک سیاست روشن و واضح همه شرکت های جهان هست چه ذر زمینه بازی سازی چه لوازم خانگی چه موبایل و ...

شرکت کونامی همین الان میتونه نسخه پیس 2020 رو هم بده بیرون اما این کارو نمیکنه
هر نسخه از بازی که میاد یکسری از باگ ها برطرف میشه و یک سری دیگه عمدا باقی میمونه که در نسخه های بعدی برطرف بشه و من و شما بریم پول بدیم و بازیو بخریم و شرکت سود بیشتر ببره

وگرنه اونا هم میدونن که مثلا دروازه بان تو بازی که ساختن هوشش پایینه یا صدای تماشاگرا خوب نیست یا ...
از من و شما بهتر میدونن

mosolim
01-10-2010, 17:25
سلام
میشه یکی توضیح بده چرا تاپیک کنسول با pc جدا شده. انا که هیچ تفاوتی با هم ندارن. تازه در مورد کرک و اینجور مسایل مربوط به نصب هم که کسی مشکل نداره. پس چرا جدا شده؟

bar333lona
01-10-2010, 17:36
ایتالیا فقط کامله
بقیه نقص هایی دارن.

ار آلمان هم فقط وردربرمن و بایرن مونیخ حضور دارند.

کونامی به جای اینکه پیشرفت کنه هر سال پسرفت میکنه همه ساله ایتالیا و اسپانیا به طور کامل خریداری می شد ولی الان چی ؟ :41:

mosolim
01-10-2010, 17:44
خاک تو سر کونامی به جای اینکه پیشرفت کنه هر سال پسرفت میکنه همه ساله ایتالیا و اسپانیا به طور کامل خریداری می شد ولی الان چی ؟ :41:
لیسانس که مشکلی نیست با یه کیت سرور و پچ راحت حل میشه. شما برو تو عمق بازی که واقعا جذاب و جالب شده.

masoud93
01-10-2010, 17:49
اگه من الان بازی رو تو یه مغازه برا فروش دیدم بخرم یا نه ؟

از نظر کرکی و ... مشکل داره یا نه ؟

fandak
01-10-2010, 17:52
آقایون d_a_n_t_e یا shutdown

این بازی رو برامون پیک کنید . هزینه هاشو براتون همین الان واریز می کنم از رایت کردن گرفته تا سودش و پیک موتوری و همه چیز

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

Pro Evolution Soccer 2011-RELOADED

400 MB – NO PASSWORD
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
01-10-2010, 17:53
سلام

من یه صحبتی داشتم

بچه ها من نمیدونم شما چرا هی میگین مثلا فیفا 11 یا پیس 11 فلان باگشو بر طرف نکردن یا به این مشکلش توجه نمیکنن و از این حرق ها !

ببینین اگه قرار باشه که شرکت کونامی برای پیس 2011 یا اون شرکت دیگه برای فیفا 2011 همه باگ های موجود رو از بین ببرن و به روایتی بازی هیچ مشکلی نداشته باشه پس برای نسخه بعدی چیکار کنن ؟

این یک سیاست روشن و واضح همه شرکت های جهان هست چه ذر زمینه بازی سازی چه لوازم خانگی چه موبایل و ...

هر نسخه از بازی که میاد یکسری از باگ ها برطرف میشه و یک سری دیگه عمدا باقی میمونه که در نسخه های بعدی برطرف بشه و من و شما بریم پول بدیم و بازیو بخریم و شرکت سود بیشتر ببره

وگرنه اونا هم میدونن که مثلا دروازه بان تو بازی که ساختن هوشش پایینه یا صدای تماشاگرا خوب نیست یا ...
از من و شما بهتر میدونن

این از اون حرفا بودا :13:
جای دیگه همچین صحبتی رو مطرح نکنی :31:
دوست عزیز این که میگی کونامی همین الان میتونه نسخه 2020 رو بده بیرون کلا خیلی عجیب و غریب بود
یعنی کونامی اگه بخواد همچین نسخه ای رو همین الان منتشر کنه مطمئن باش با سود که نمیکنه هیچ با کله هم زمین میخوره
چون بازی نسل بعدی رو میخواد با علم و تجربه ای که تا حالا و فعلا توی این زمینه کسب کرده بده بیرون
در صورتی که رقیبش به مرور زمان میتونه یک سری تجربیات دیگه کسب کنه و از اونا استفاده و بازی خودش رو توسعه بده

این که این باگ ها برطرف نمیشن یا کونامی توانایی رفع اونا رو نداره یا این که نمیخواد اونا رو برطرف کنه
که گزینه اول به نظر من احتمالش خیلی بیشتره

S A M S U N G
01-10-2010, 17:54
سلام .

دوستان میتونین نسخه Reload این بازی رو اینجا با سرورهای مختلف + کرک دانلود کنید .

پ.ن : دانلود کردم و کاملا صحیح هستش .

مخلصیم .

Amin.P30
01-10-2010, 17:56
بازی با کرک reloaded اومد.

fandak
01-10-2010, 17:58
Crack Only

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید - Crack Only.rar

Kamyar_AnathemA
01-10-2010, 18:05
دوست عزیز این که میگی کونامی همین الان میتونه نسخه 2020 رو بده بیرون کلا خیلی عجیب و غریب بود
یعنی کونامی اگه بخواد همچین نسخه ای رو همین الان منتشر کنه مطمئن باش با سود که نمیکنه هیچ با کله هم زمین میخوره
چون بازی نسل بعدی رو میخواد با علم و تجربه ای که تا حالا و فعلا توی این زمینه کسب کرده بده بیرون
در صورتی که رقیبش به مرور زمان میتونه یک سری تجربیات دیگه کسب کنه و از اونا استفاده و بازی خودش رو توسعه بده

این که این باگ ها برطرف نمیشن یا کونامی توانایی رفع اونا رو نداره یا این که نمیخواد اونا رو برطرف کنه

شما خودتم متوجه شدی چی گفتی یا نه ؟

من خودم میدونم کونامی هیچوقت الان نسخه 2020 رو نمیده بیرون آخر جمله خودمم اینو تو صحبت قبلیم گفتم
علتش هم همونجا گفتم که چون همیشه باید یک چیر جدید در هر نسخه داشته باشن که خریدار ترغیب بشه برای خریدن نسخه بازی

رفع مشکل صدای تماشاگران یا مشکلاتی از این دست چیزی نیست که کونامی قادر به انجامش نباشه

اما تو 2011 رفع نمیکنه

میزاره مثلا تو نسخه 2012 مشکل صدا و چند چیز دیگرو برطرف میکنه که کسایی که این مشکل صدای تماشاگران براشون عذاب آوره برن نسخه جدیده بازیو بخرن
چون آگه نسخه 2011 با 2012 هیچ تفاوتی نداشته باشه کسی نسخه جدید نمیخره

و حتما باز در نسخه 2012 یکسری باگ عمدا باقی میذارن که در 2013 برطرف کنن و همینجور تا ...

Phonix Live
01-10-2010, 18:11
این لینکی تو سایت دانلودها هستش نسخه کامله ؟ انگلیسیه؟

m64m64
01-10-2010, 18:12
دوستانی که هم فیفا 11 رو بازی کردن هم پیس2011 نظرشونو بگن. من که فعلا فیفا11 رو بازی کردم (نسخه کنسول)و واقعا عالی بوده. کار EA Games درسته خداییش

Kamyar_AnathemA
01-10-2010, 18:19
آقا این فیفا و پیس رو میشه راحت آنلاین بازی کرد ؟

مستر لیگ و بقیشو میشه آنلاین زد ؟

اگه میشه من از الان پایه ام اساسی :31:

از الانم تیممو انتخاب میکنم بارسلونا :31:

ما که زنبیلمونو گذاشتیم !

mtx891
01-10-2010, 18:19
سلام

من یه صحبتی داشتم

از من و شما بهتر میدونن
زیاد سخت نگیر هرکسی از دید خودش نظرشو میگه
من هم با منظور حرفهات موافقم

mtx891
01-10-2010, 18:40
خاک تو سر کونامی به جای اینکه پیشرفت کنه هر سال پسرفت میکنه همه ساله ایتالیا و اسپانیا به طور کامل خریداری می شد ولی الان چی ؟ :41:
شما دیگه چرا این حرفو میزنی پارسال هم اسپانیا کامل لایسنس نشده بود
مثلا اوساسونا رو پمپ روج نوشته بود

fandak
01-10-2010, 18:41
شماره سریال های مختلف برای بازی :

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF

MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN

N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2

AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU

VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN

FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN

RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

viky1388
01-10-2010, 18:49
كسي نيست لينك مستقيم نسخه Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED رو داشته باشه

vahidgame
01-10-2010, 18:50
خدای من نمره IGN= 9 داده به بازی... ایول ایول..........خدایش حقه امسالش 9 هست بی چونو چرا..........

من خودم با چشمام تو سایت دیدم........:18:
کونامی قربون اون چشمایه بادومیت برم ....:31:
دوستان فوق حرفه ای:40: PES ....آماده فوتبال فوق حرفه ای PES:40:باشید.....:18:

دیگر انتظار به پایان رسید......آماده یک فوتبال سرتاسر هیجان باشید.....:18:
من قبلا هم گفته بودم که (جوجه رو آخر پاییز می شمارند).:11:
همه فیفا رو تعطیل کنید که سلطان PES وارد می شود..:21:

حالا چون IGN به بازی 9 داده پس بازی شاهکاره؟!
این سایت کلا امتیاز 9 و بالاتر به بازی ها خیلی زیاد میده. به قول یه نفر کلا زیاد حالش خوب نیست :31:
امتیاز سایت گیم اسپات خیلی مهمه. اگه اون سایت به بازی 9 بده( که خیلی بعیده) معلومه یه شاهکار به تمام معنا ِ :20:

sarukhan
01-10-2010, 19:12
درود
دوستان اين بازى واسه ى ps3 ريليز شده ؟
اگه جواب مثبته، توى ايران هم اومده ؟
اگه باز جواب مثبته، جايى رو سراغ داريد كه ازش بخرم ؟
با سپاس.

konami-pes
01-10-2010, 19:33
امتیاز سایت گیم اسپات خیلی مهمه. اگه اون سایت به بازی 9 بده( که خیلی بعیده) معلومه یه شاهکار به تمام معنا ِ :20:

میگم گیم اسپات به فیفا 11 چند داد؟

night lord
01-10-2010, 19:37
آقا reloaded نسخه انگلیسیش اومد؟

mohsen-jj
01-10-2010, 19:51
اینطور که تو سایتا متوجه شدم ویدیوهایی از نسخه اصلی بازی منتشر شده ... کسی اونا رو ندیده ببینم تفاوتی با نسخه دمو کرده یا نه ؟؟

Phonix Live
01-10-2010, 19:53
دوستان لطفا به این سؤال پاسخ بدید که امشب میخوام شروع کنم به دانلود

این لینکی تو سایت دانلودها هستش نسخه کامله ؟ انگلیسیه؟

bar333lona
01-10-2010, 19:54
من که نفهمیدم بازی اومده نیومده ؟ انگیلیسی هست نیست ؟ الان دانلود کنیم نکنیم ؟ همینه که بازار واسه فروش میاد نمیاد ؟ یکی وضعیت ما رو روشن کنه نکنه ؟ :31:

beckham7
01-10-2010, 19:58
خوش بحالتون :19:

mellllanic
01-10-2010, 20:20
کسی نیست لطف کنه واسمون بفرسته ؟ :13:
اوکی پس صبر میکنیم .

Milad4171
01-10-2010, 20:26
این طوری که من متوجه شدم اینی که پخش شده از طرف خود کونامی نیست!!
به نظر من صبر کنید تا روز رلیز شدن بازی!!
مطمعنا مشکلاتی رو توی این نسخه ای که منتشر شده الان وجود داره
پس بهتره صبر کنین!!!
مطمعنا نسخه ای که منتشر شده تست بوده و در نسخه ی اصلی باگهایی رو که در نسخه تست هنوز وجود داره ، برطرف شده مطمعنا!!
من که تا امروز صبر کردم ، تا یک هفته دیگه هم صبر میکنم!!
:46:

alibararsani8
01-10-2010, 20:30
آقا بازی هیچ فرقی با دمو نداره .فقط تیما اضافه شدن.در ضمن مثل پارسال نقل و انتقالات هم درست نشده که البته با یه option file درست میشه.

popowoody
01-10-2010, 20:35
كسي نيست لينك مستقيم نسخه Pro.Evolution.Soccer.2011-RELOADED رو داشته باشه

Pro Evolution Soccer 2011 Reloaded + Serial + Crack

زاهنمای نصب :

فایل های فشرده را از حالت فشره خارج کنید
فایل ISO را با نرم افزار WinRar اجرا کنید و از حالت فشرده خارج کنید
بازی را نصب کنید هنگام نصب از شما سریال می خواهد از سریال زیر استفاده کنید

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF
MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN
N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2
AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU
VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN
FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN
RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

کرک را دانلود کنید و محتوای فایل فشرده کرک را در پوشه بازی بریزید
بازی را اجرا کنید و از بازی لذت ببرید !

کرک :

یا :

لینک دانلود :

یا :

fandak
01-10-2010, 20:36
سایت --------- هم لینک گذاشته . با کرک و فروش پستی

fandak
01-10-2010, 20:43
فعلا این ها رو داشته باشید :

PES 2011 update 1.01

یا

hts1369
01-10-2010, 20:50
تو نسخه دمو دروازبانها اکثر توپهایه برگشتی رو میندازن جلو پای مهاجم اونم گلش میکنه تو نسخه اصلی چطوره؟
چرا جواب نمی دین

rz21
01-10-2010, 20:57
چه تاپیکی شده این تایپک!
میخواستم ببینم میشه با کارت گرافیک geforce fx 5500 این بازی را با کیفیت پایین اجرا کرد؟؟توی بعضی سایت های خارجی دیدم که نوشته میخوره ولی بعضی جا ها جواب منفیه!

fandak
01-10-2010, 20:59
PESEdit 2011 Patch 0.1

* Correct names & emblems for all unlicensed club teams
* Correct names & emblems for all leagues
* Correct kits for all unlicensed EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga teams & Brazil
* 100% correct kits configuration for ALL EPL TEAMS, Brazil and Schalke
* Correct player names for European unlicensed National Teams
* Correct referee kits
* Fixed major transfers and lineups
* Partial Bundesliga (ALL National Team players in the correct Bundesliga teams, also late transfers like Diego (Juventus to Wolfsburg)
* New faces (Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky)
* New music (list below)
* Schüco Arena stadium in Training mode
* 2 stadiums created with PES’s stadium creator (‘SMALL STADIUM’ & ESTADIO VICENTE CALDERÓN)

OR

bar333lona
01-10-2010, 21:01
ما هنوز بازی رو نگرفتیم شماها پچ می ذارید چقدر حولید شما

porya_spy
01-10-2010, 21:01
دوستانی که میخوان دانلود کنند . نگران هیچی نباشید و نسخه Reloaded رو دانلود کنند !! چون سایت های مهم خارجی و ایرانی وقتی با کرک Genesis اومدد اصلا توی سایت نزاشتن !! ولی دیدید به محض اینکه با کرک معتبر Reloaded منتشر شد . بسیاری از سایت های مهم خارجی و ایرانی از جمله سافت گذر بازی رو برای دانلود قرار دادند . مطمئن باشید فردا هم همه مغازه ها برای فروش میارند . :40::40:

mohsen-jj
01-10-2010, 21:04
آقا بازی هیچ فرقی با دمو نداره .فقط تیما اضافه شدن.در ضمن مثل پارسال نقل و انتقالات هم درست نشده که البته با یه option file درست میشه.

از کجا می دونی ؟؟ شما دانلودش کردید یا از جایی خوندید ؟؟
من که داشتم تو سایتا نظرات کسایی که دانلودش کردند رو می خوندم بعضیا همین نظر تو رو گفته بودن و بعضیا خیلی تعریف دادن از نسخه اصلی و گفتن خیلی بهتر شده ، البته تا خودمون بازی نکنیم نمشه اطمینان کرد ، چون اینا فقط نظرات شخصیه . من نظرات دوتاشو که خیلی راضی بودن میزارم :

یکیشون نسخه آلمانی xbox360 رو بازی کرده و بایرن مونیخو برداشته با بارسلونا بازی کرده و نظراتش اینه :
گرافیکش شبیه دمو هستش ... دریبل و کنترل بهتر و محکمتر از دموست ... سرعت بازی شبیه دموست ولی من احساس می کنم کمی سریع تره ... هوش مصنوعی بازیکنا خیلی بهتر از دمو شده ، بازیکنا واقعی تر می دوند ... بارسلونا منو 4-0 برد (چقدر ضعیف بوده طرف !!!:5: ) در حالیکه در دمو معمولا با بارسلونا مساوی می کردم ، یا 1-0 و یا 2-0 می باختم ... جو ورزشگاه خیلی بهتر از نسخه دمو شده .
کلا عقیدش اینه که نسخه اصلی خیلی بهتر و جذال تر از دمو شده ( خدا کنه راست بگه !!!:10::31: )
--------------------------------------------------------
یکی دیگش که نسخه pc رو بازی کرده میگه :
نسخه اصلی خیلی بهتر از دمو شده ... فیزیک توپ خیلی بهتر شده ، سنگینتر به نظر می رسه و حالت سبکی نداره ... داور کمتر خطا می گیره و بیشتر اجازه جنگیدن برا توپو می ده :11:... بعضی باگها هنوز وجود دارن ... در آخر هم گفته به نظر من توپ کوچکتر بنظر می رسه .

---------------------------------------------------

البته همونطور که گفتم اینا فقط نظرات شخصیه .:13:
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fandak
01-10-2010, 21:05

aram24
01-10-2010, 21:56
این چطوریاست که بازی هنوز تویه gamespot هنوز تاریخ ریلیز نداره ولی هزار تا لینک دانلود ازش هست؟؟؟؟؟:18:

Phonix Live
01-10-2010, 22:03
ای بابا!
یکی جواب ما رو بده

این لینکی تو سایت دانلودها هستش نسخه کامله(RELOADED) ؟ انگلیسیه؟

porya_spy
01-10-2010, 22:15
جناب phonix نسخه ای که سایت دانلود ها گذاشته با کرک Genesis که یه کم دردسر داره . میتونید بازی رو بدون دردسر از سایت سافت گذر با خیال راحت دانلود کنید .

موفق باشید . :40:

alibararsani8
01-10-2010, 22:18
از کجا می دونی ؟؟ شما دانلودش کردید یا از جایی خوندید ؟؟
من که داشتم تو سایتا نظرات کسایی که دانلودش کردند رو می خوندم بعضیا همین نظر تو رو گفته بودن و بعضیا خیلی تعریف دادن از نسخه اصلی و گفتن خیلی بهتر شده ، البته تا خودمون بازی نکنیم نمشه اطمینان کرد ، چون اینا فقط نظرات شخصیه . من نظرات دوتاشو که خیلی راضی بودن میزارم :

یکیشون نسخه آلمانی xbox360 رو بازی کرده و بایرن مونیخو برداشته با بارسلونا بازی کرده و نظراتش اینه :
گرافیکش شبیه دمو هستش ... دریبل و کنترل بهتر و محکمتر از دموست ... سرعت بازی شبیه دموست ولی من احساس می کنم کمی سریع تره ... هوش مصنوعی بازیکنا خیلی بهتر از دمو شده ، بازیکنا واقعی تر می دوند ... بارسلونا منو 4-0 برد (چقدر ضعیف بوده طرف !!!:5: ) در حالیکه در دمو معمولا با بارسلونا مساوی می کردم ، یا 1-0 و یا 2-0 می باختم ... جو ورزشگاه خیلی بهتر از نسخه دمو شده .
کلا عقیدش اینه که نسخه اصلی خیلی بهتر و جذال تر از دمو شده ( خدا کنه راست بگه !!!:10::31: )
--------------------------------------------------------
یکی دیگش که نسخه pc رو بازی کرده میگه :
نسخه اصلی خیلی بهتر از دمو شده ... فیزیک توپ خیلی بهتر شده ، سنگینتر به نظر می رسه و حالت سبکی نداره ... داور کمتر خطا می گیره و بیشتر اجازه جنگیدن برا توپو می ده :11:... بعضی باگها هنوز وجود دارن ... در آخر هم گفته به نظر من توپ کوچکتر بنظر می رسه .

---------------------------------------------------

البته همونطور که گفتم اینا فقط نظرات شخصیه .:13:
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه من خودم بازیرو گرفتم من کلی گفتم که خیلی با دمو فرق نداره ولی کلا باگ ها مثل دمو واقعا زیاد و گاه واقعا عجیب و خنده دارن.ولی در مورد داوری آره یکم کمتر خطا میگیره و یه چیز دیگه سرعت پاسخ دهی بیشتر شده.
کلا نظر من اینه کسایی که میخوان یه بازی کامپیوتری بازی کننو لذت ببرن باید pes بزنن چون یکم تخیلی هم هست وکسایی که میخوان از یه بازی شبیه سازی استفاده کنن و خودشونو تو اون موقعیت حس کنن باید fifa بزنن.

Phonix Live
01-10-2010, 22:19
کاربر های عادی که نمیتون سافت گذر دانلود کنن
آیا فقط کرک سایت دانلودها مشکل داره؟
یعنی میتونم از سایت دانلودها دانلود کنم بعد برم کرکشو از یه جای دیگه بگیرم ؟

Javad_Ed
01-10-2010, 22:22
کاربر های عادی که نمیتون سافت گذر دانلود کنن
آیا فقط کرک سایت دانلودها مشکل داره؟
یعنی میتونم از سایت دانلودها دانلود کنم بعد برم کرکشو از یه جای دیگه بگیرم ؟
مشکلی نداره عزیز...مراحلشو خودش نوشته توی سایت...

vahidgame
01-10-2010, 23:43
میگم گیم اسپات به فیفا 11 چند داد؟

فیفا و PES هنوز از گیم اسپات امتیاز نگرفتن

fandak
01-10-2010, 23:51
این هم یه لینک مستقیم دیگه :

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

or

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

ENG

Code:

TR

Code:

RUS

Code:

SPA

Code:

FRE

Code:

ITA

Code:

OTHER

Code:

samyar_red
02-10-2010, 00:04
این چطوریاست که بازی هنوز تویه gamespot هنوز تاریخ ریلیز نداره ولی هزار تا لینک دانلود ازش هست؟؟؟؟؟:18:
این سوال منم هست

karnavaleroos
02-10-2010, 00:05
یک سوال فوق فنی!!
با توجه به اینکه امسال در جام باشگاههای اروپا از دو داور اضافه در پشت دروازه ها استفاده میشه آیا فیفا یا پس اینرو رعایت کردن؟

LiverBarca
02-10-2010, 00:06
من الان بازی رو دانلود کردم و زبونش رو هم با گرفتن همون دوتا فایل به انگلیسی تغییر دادم و به نظرم خیلی پیشرفت داشته

من نمیدونم این Konami چرا هر سال دمو میده بیرون در صورتی که نسخه اصلی باهاش متفاوته امسال هم خوشبختانه همینطور بود و شوت زدن که توی نسخه دمو مثل زدن زیر توپ بود توی نسخه کامل خیلی بهتر شده

نکته دیگه صدای تماشاچی هاست که شعار های مخصوص هر تیم رو میدن که خیلی جالبتر شده من با منچستر یونایتد در مقابل والنسیا بازی کردم و تماشاچی ها در طول بازی شعار های زیبایی میدادند البته دوستمون ( Shutdown) درست میگن هنوز خوشحالی بعد از گل جالب نیست و بازیکن تنهایی خوشحالی میکنه و کم پیش میاد خوشحالی بعد از گل دسته جمعی باشه

سختی بازی هم نسبت به دمو خیلی بهتر شده و من دو تا بازی توی لیگ قهرمانان انجام دادم بازی اول رو من رئال بودم و تیم حریف اینتر میلان که 3 بر صفر باختم و بازی دوم هم منچستر بودم و از والنسیا 2 به 1 باختم ( توی نسخه های قبلی رو درجه Top Player به راحتی 3 تا گل به هر تیم میزدم اما الان خیلی بهتر شده )

خوشبختانه بازی هم خیلی فیزیکی تر شده و دیگه اینطوری نیست که با یه بازیکن سرعتی همه رو دریبل بدی و اگه بخوای این کار رو بکنی سریعا توپ رو از دست میدی ( البته نباید توقع داشته باشیم که درگیری های فیزیکی در حد فیفا 11 باشه ولی شروع خوبیه )

همونطوری که توی تاپیک فیفا 11 هم گفتم خوشبختانه امسال دو تا فوتبال عالی رو میتونیم روی PC تجربه کنیم و به همه توصیه میکنم مثل من تعصب رو کنار بزارند و از هر دوتا فوتبال لذت ببرند

Thank You EA , Thank You Konami :11:
احسن...منم با این دوست عزیز موافقم...
من قبلآ طرفدار pes بودم چون فیفا های قبل اصلآ ارزش بازی کردن رو نداشتن ولی امروز فیفا 11 رو گرفتم و بازی کردم....خیلی از نسخه ی قبلسش بهتر شده و به جرات میگم که از pes 10 هم خوبه و ارزش بازی کردن رو داره،البته هنوز نتونستم pes 11 رو گیر بیارم و مطمئن هستم که بازی بهتری نسبت به فیفا 11 خواهد بود،ولی انصافآ از فیفا هم نمیشه گذشت:21:....

money71
02-10-2010, 00:07
اين سايتم گذاشته

من فعلا فيفا رو گذاشتم دانلود
تا ببينم بالاخره اين نسخه اصلي هست يا نه؟

aha2012
02-10-2010, 00:51
pes اومده؟؟؟

imanf64
02-10-2010, 08:11
آقا یکی لینک راپید شیر بما بده پیلیز!!!

hobgoblin
02-10-2010, 08:17
اين سايتم گذاشته

من فعلا فيفا رو گذاشتم دانلود
تا ببينم بالاخره اين نسخه اصلي هست يا نه؟

من يك ساله هرچي خواستم از اين سايتي كه گفتي دانلود كردم هيچوقتم مشكلي نداشتم. اگه اكانت رپيد داشته باشي كه ديگه معركس

fandak
02-10-2010, 08:49
آقا یکی لینک راپید شیر بما بده پیلیز!!!

titanium_zarin
02-10-2010, 10:00
سلام ...
یکس از دوستان کافی نت داره ...
با این سیستم بالا میاد ؟؟

cpu :2180
ram :2
vga :8500

اگه رم بشه 1g چی ؟؟

کرکش چی ؟؟کامله ؟؟موردی نداره ؟؟

کسی جواب این رو نمیدونه ؟؟:41:

Milo.Metallboy
02-10-2010, 10:19
با رم 1 به سختی بالا میاد ولی با اینکه 8500 نسبتا ضعیف هست بازی بالا میاذ ولی با رزولوشن نسبتا پایین

bahador2009
02-10-2010, 10:43
سلام بچه ها اومدن بازی رو به همه تبریک میگم
من فعلا نمیتونم بازی کنم :(

mtx891
02-10-2010, 11:44
من امروز یه نسخه از بازی که اینگلیسی هست ونیازی بکرک مداره به دستم رسید اما ابراهیمویچ هنوز تو بارسایت برای بقیه دوستان هم همینطوره؟؟؟
بازی چیزهای جالبی داره که بزودی براتون تعریف میکنم

vahidgame
02-10-2010, 11:48
من امروز یه نسخه از بازی که اینگلیسی هست ونیازی بکرک مداره به دستم رسید اما ابراهیمویچ هنوز تو بارسایت برای بقیه دوستان هم همینطوره؟؟؟

من هنوز بازیو نگرفتم ولی برای همه حتما همین جوریه
خیلی تعجب نداره چون سال های قبل هم یه سری نقل و انتقالات انجام نمیشد. یعنی تقریبا نقل و انتقالات ماه آگوست کلا انجام نمیشه

hasani2008
02-10-2010, 11:55
چرا جواب نمی دین
بازم دروازبانها همون كارو ميكنن ولي اينبارو توپو ميندازن جلو پاي بازيكن خودي (مدافع)

mmasoudd
02-10-2010, 12:17
سلام

من یه صحبتی داشتم

از من و شما بهتر میدونن

شما خودتم متوجه شدی چی گفتی یا نه ؟

من خودم میدونم کونامی هیچوقت الان نسخه 2020 رو نمیده بیرون آخر جمله خودمم اینو تو صحبت قبلیم گفتم
علتش هم همونجا گفتم که چون همیشه باید یک چیر جدید در هر نسخه داشته باشن که خریدار ترغیب بشه برای خریدن نسخه بازی

رفع مشکل صدای تماشاگران یا مشکلاتی از این دست چیزی نیست که کونامی قادر به انجامش نباشه

اما تو 2011 رفع نمیکنه

میزاره مثلا تو نسخه 2012 مشکل صدا و چند چیز دیگرو برطرف میکنه که کسایی که این مشکل صدای تماشاگران براشون عذاب آوره برن نسخه جدیده بازیو بخرن
چون آگه نسخه 2011 با 2012 هیچ تفاوتی نداشته باشه کسی نسخه جدید نمیخره

و حتما باز در نسخه 2012 یکسری باگ عمدا باقی میذارن که در 2013 برطرف کنن و همینجور تا ...

Kamyar_AnathemA جان من هم با تمام احترامی که برای نظر شما قائل هستم ولی خیلی با نظر شما موافق نیستم

این که شما می گی اگه الان بخواد می تونه نسخه 2020 رو بده بیرون واقعاً دور از منطق هستش

اگه یک شرکت مثلاً همه تواناییهاش رو رو نکنه و بعضی ها رو واسه یه وقته دیگه بزاره با عقل جور در می آد ولی نه تا این حد.

اینکه اگه الان مثلاً تمام مشکلات رو برطرف کنه برای سال بعد چیزی نداره و بازار رو از دست میده اصلاً درست نیست اگر این جوری بود هیچ وقت کونامی برای pes 2010 پچ بیرون نمی داد که بعضی از مشکلات و باگها برطرف بشه!!! و نگه می داشت برای 2011

قطعاً برای سال ها و نسخه های بعدی روی خیلی از نکاتی که شاید تا الان بهش نپرداختن یا اینکه اصلاً بهش فکر نمی کردن ، می شه کار کرد. مطمئناً با تکنولوژیهای جدید که روز به روز در حال پیشرفت هستن در آینده خیلی امکانات دیگه برای طراحی بازیها وجود خواهد داشت که الان نیست!

در ضمن در این بازار رقابتی شرکتی که بخواد با برطرف نکردن مشکل فعلی به فکر بازار سال بعد باشه خیلی زود بازار خودش رو از دست می ده و برای آینده نمی تونه حتی روی مشتری های فعلیش حساب کنه چه برسه به مشتریهای جدید!!!!

mtx891
02-10-2010, 12:22
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD ATI Radeon x1300 video card)

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Core2 Duo 2.0GHz or equivalent processor
2GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD ATI Radeon HD2600 or better)
این سیستم مورد نیاز نسخه کامل
توصیه میکنم بازی رو نگیرید چون نمیتونید از پشت کامپیوتر بلند شید
گزارشگر بهتر شده صدای 2 نفر روی باز هست توی حالت لیگ قهرمانان خیلی با ابو تاب تر از حالت دوستانه گزارش میکنه تماشاچیان هم شور هیجان خاصی دارن صدای بلند گو ورزشگاه هم قبل بازی جالبه فقط بگم یه گل از راه دور بزنید ببینید گزارش گر چیکار میکنه
خوشحالی بعد از گل هم بستگی زیادی به حساسیت بازی داره مثلا گل مساوی دقیقه 80 خیلی فرق میکنه با گل سوم دقایق اول
راجب گیم پلی فعلا نظر نمیدم

M A X I M U M
02-10-2010, 12:24
دوستان
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی بررسی بازی ها IGN به بازی نمره 9 داده که نسون میده PES نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده و این واقعا خیلی خوبه
من به همه تبریک میگم بیشتر به خود کونامی

KING is back

Javad-ht
02-10-2010, 12:29
منم بالاخره بازی رو دانلود کردم!
قبل هر چیزی بگم که حالم از این سیستم جدید دوربینشون به هم میخوره!:20:
فعلا 2 دست بازی کردم!
بازی واقعا سخت تر شده!
نمیشه با کریس و مسی و کاکا سرتو بندازی پایین بری گل بزنی!
البته میشه باهاشون بندازی کنار بری جلو ولی وقتی میخوای بیای به سمت دروازه کارت سخت میشه!
دفاع هم خیلی بهتره شده!
-------------
گرافیک بازی تغییر زیادی نکرده!
چمن بهتر شده!
فیس بازیکنا رو زیاد ندیدم ولی بعید میدونم تغییر زیادی داشته باشه نسبت به نسخه قبل!
-------------
داوری و دروازه بان ها خیلی بهتر از نسخه قبل ان!
البته با 2 تا بازی نمیشه خیلی هم قاطع نظر داد!
-------------
پاس ها دستی شده که واقعا بازی رو جذابتر میکنه!
-------------
اورال بازیکنا هم به نظرم یکم عجیبه!
کریس و مسی 98!
ابراهیمویچ 97!
سزار 96(اونوقت کاسیاس 89):41:
دروگبا هم 96
-------------
این نسخه ای که من گرفتم انگار کلا نقل و انتقالات رو نداره!
رائول و گوتی هنوز رئال ان!:18:
ابراهیمویچ بارسا!
------------
احتمالا این نسخه رو به خاطر مسترلیگ آنلاین ارجینال بخرم!
البته اگه یه راه حلی برای این دوربینش پیدا بشه!
نمیشه گفت بازی نسبت به 2010 متحول شده!
من که از pes 2010 به جز داوری و دروازه بان راضی بودم!:31:
فعلا همین تا بیشتر بازی کنم ببینم چی به چیه!

hasani2008
02-10-2010, 12:44
لطفا از قسمت اديت بازي توضيحي بدبد (ممنون)

ali_santori
02-10-2010, 13:11
دوستان بازی از کجا گیر میاد؟

Javad-ht
02-10-2010, 13:17
لطفا از قسمت اديت بازي توضيحي بدبد (ممنون)

تو قسمت اول و دوم تغییری نسبت به قبل ندیدم!
قسمت سوم هم اگه اشتباه نکنم قبلا جزوی از Teams بود که میرفتی بازیکنای تیم ملی رو انتخاب میکردی،الان جداش کردن!
قسمت ترنسفر هم تا جایی که یادمه باز تو تیمز بود که جداش کردن!
استادیوم بخشیه که تو این نسخه اضافه شده و میتونی هم اسم استادیوم هایی که هست رو عوض کنی و هم استادیوم جدید بسازی!
برای ساخت استادیوم جدید چند بخش مختلف هست:
1-چمن و دور زمین!
2-چهار بخش جداگانه برای 4 جایگاه تماشاگرا!(امکانات جالبی داره)
3-رنگ صندلی تماشاگرا
4-نیمکت تیم ها
5-بک گراند ورزشگاه
میتونی مشخص کنی هر طرف ورزشگاه پشتش چی باشه!
6-رنگ نورافکن ها
تو بخش لیگ/کاپ میتونی اسم لیگ ها و کاپ ها ،آرم اونها و همچنین قوانینشون رو عوض کنی!
توی بخش بعدی هم میتونی جای تیم ها رو عوض کنی!
مثلا آرسنال رو بیاری لالیگا و والنسیا رو ببری انگلیس
توضیحات بخش آخر هم که خود Pes داده اینه:
Use Pes2010 Edit Data in Pes2011

seday baron
02-10-2010, 13:51
دوستان بالاخره بازی امده یا نه ؟
اگر اومده کامل هست ؟
اگر کامله از کجا میشه تهیه کرد ؟

mjorh
02-10-2010, 14:21
ضربه زدنش خیلی یه جوریه ، چجوری باید تک به تکا رو گل کرد ؟

hobgoblin
02-10-2010, 14:34
اولين پچ گروه PESedit.com كه به نظر من بهترينه توي اين زمينه براي Pes 2011 اومد كه اين تغييرات رو توي بازي مي ده:

Features:

•Correct names & emblems for all unlicensed club teams
•Correct names & emblems for all leagues
•Correct kits for all unlicensed EPL, La Liga, Serie A and Bundesliga teams & Brazil
•100% correct kits configuration for ALL EPL TEAMS, Brazil and Schalke
•Correct player names for European unlicensed National Teams
•Correct referee kits
•Fixed major transfers and lineups
•Partial Bundesliga (ALL National Team players in the correct Bundesliga teams, also late transfers like Diego (Juventus to Wolfsburg)
•New faces (Badstuber, Forlán, Hamsik, Özil, Pato, Rosicky)
•New music (list below)
•Schüco Arena stadium in Training mode
•2 stadiums created with PES's stadium creator ('SMALL STADIUM' & ESTADIO VICENTE CALDERÓN)

DOWNLOAD
Part 1:
Part 2:
Part 3:

bar333lona
02-10-2010, 14:43
یه پچی میخواستم که فقط لوگو و اسم تیم ها رو درست کنه

hadishi
02-10-2010, 14:44
دوستان سایت ایرانی معتبر سراغ ندارین که بازی رو ارجینال برای فروش گذاشته باشه؟

popowoody
02-10-2010, 14:50
سایت ---------- گذاشته :

bar333lona
02-10-2010, 15:02
سایت ---------- گذاشته :

یعنی از سایت دانلودها بگیریم میشه آنلاین بازی کرد ؟

saman3230
02-10-2010, 15:06
سلام

به نظره من این بازی دیگه واقعا شورشو درآورده و خیلی مسی گرا شده

و این خودش باعث عدم محبوبیت این بازی میشه چون همه از این مسی خوششون نمیاد (مثل خوده من که ازش متنفرم)

اما در بازی فیفا هر بار و هر سال یک بازی کنه که سمبلش میشه و این خودش برای کاربران خیلی جذابه

Javad-ht
02-10-2010, 15:09
یعنی از سایت دانلودها بگیریم میشه آنلاین بازی کرد ؟
خیر
تنها راه آنلاین بازی کردن خرید نسخه ارجینال بازیه!
اونم یه 50-60 تومنی حداقل خرج داره!

پس چرا دانلود کنیم می ریم میخریم دیگه

آخه معمولا 3-4 روز بعد از اینکه تو اینترنت پخش میشه تازه Dvd اش میاد!
برای همین خیلی ها دانلود میکنن تا زودتر بازی کنن!

bar333lona
02-10-2010, 15:16
پس چرا دانلود کنیم می ریم میخریم دیگه

ArminxXx
02-10-2010, 16:01
سلام

به نظره من این بازی دیگه واقعا شورشو درآورده و خیلی مسی گرا شده

و این خودش باعث عدم محبوبیت این بازی میشه چون همه از این مسی خوششون نمیاد (مثل خوده من که ازش متنفرم)

اما در بازی فیفا هر بار و هر سال یک بازی کنه که سمبلش میشه و این خودش برای کاربران خیلی جذابه

خب الان اینارو گفتی که چی بشه؟؟؟:13:
یعنی میخوای بگی نمیدونم پس بد فیفا خوب :2:
واقعا که شماها دیگه کی هستین:18:

fandak
02-10-2010, 16:19
ما هم ان شاءا... تا غروب بازی به دستمون می رسه . بازی می کنیم خبر می دهیم

yaghoon
02-10-2010, 16:42
دانلود مستقیم PES 2011

robert
02-10-2010, 17:16
دانلود مستقیم PES 2011

خداییش چه ضرری به شرکت KONAMI وارد میکنند...!!:41::27:

طفلک ها بازی ساختن کاسب بشن اونوقت یه عده ایرانی که اصلا نمیدونن کپی رایت چی هست اینجوری زحماتشون رو دود میکنند و میفرستن هوا....

MobinS
02-10-2010, 17:22
حالا مردم همه شرکتا رو گذاشتون کنار چسبیدن به کونامی؟ :دی میشه یک بازی نام ببرید که مردم اریجینال بخرنش؟ :دی

vahidgame
02-10-2010, 17:26
خداییش چه ضرری به شرکت KONAMI وارد میکنند...!!:41::27:

طفلک ها بازی ساختن کاسب بشن اونوقت یه عده ایرانی که اصلا نمیدونن کپی رایت چی هست اینجوری زحماتشون رو دود میکنند و میفرستن هوا....

اتفاقا یکی از دوستان توی این تاپیک قبلا اشاره کرده بود که بر خلاف بازی های دیگه این بازی رو خود شرکت کونامی به صورت رایگان برای دانلود می ذاره!!!
البته بدون بخش آنلاین اون. برای بخش آنلاین اون مطمئنا همه نسخه اصلی رو می خرن و کونامی بالاخره سود خودشو می کنه

MobinS
02-10-2010, 17:32
اتفاقا درست میگه. خیلی مسی گرا شده. اصلا چرا اینا نمی گیرند توی یک نسخه عکس چهره بازیکن رو حذف کنن؟ مثلا عکس زمین چمن بذارن :دی

vahidgame
02-10-2010, 17:36
حالا مشکل بازی فقط همینه؟ :31:
تا چند سال پیش هم عکس بازیکنانی مثل کریس رونالدو رو می ذاشتن. توی 2008 و 2009 که حداقل یادمه عکس رونالدو توی اونا بود
حالا هم چند ساله عکس مسی رو می ذارن
چه فرقی داره آخه؟ بازی رو خوب بسازن اصلا بیان عکس علی دائی رو بذارن :34:

pedram_sad
02-10-2010, 17:40
دوستان برای 360 نسخه english اومده ؟

M A X I M U M
02-10-2010, 17:42
حالا چون IGN به بازی 9 داده پس بازی شاهکاره؟!
این سایت کلا امتیاز 9 و بالاتر به بازی ها خیلی زیاد میده. به قول یه نفر کلا زیاد حالش خوب نیست :31:

کی همچین حرفی زده ؟
IGn از تمام لحاظ از گیم اسپات رسمی و قابل اعتماد تره
گیم اسپات اصلا یک مرجع به حساب نمیاد و یک وب گاه شخصیه اما IGn بعنوان یک دائره المعارف کار می کنه

mosolim
02-10-2010, 17:45
سلام
اقا ما هم امروز بالاخره بازی کردیم. بازی خیلی عالی شده و بسیار نرم و روونه. حرکات طبیعیه بازیکنا خیلی خوب کار شده. پاس ها عالیه دیگه نمیشه الله توکلی توپ بندازی برسه به یارت . باس برنامه برای تک تک پاس ها و شوت ها داشته باشی. شوت از راه دورم که بسیار غیر طبیعی گل میشد دیگه تمومه . باید هدف دار بشوتی و تازه اونوقت ایا گل بشه یا نه تمام اینها حاکی از حرفه ای تر شدن و سخت تر شدن بازی حکایت داره که این خیلی عالیه . دیگه کسی مثل من نمیتونه تو یه بازی امار گلشو دو رقمی بکنه. حتی الان تو تاپ پلیر باختم دادم که یه خورده دردناک بود و لی از طرفی خوشحال شدم که دیگه بازی کشکی کشکی نیست. در کل عالیه حداقال از فیفا کامپیوتر خیلی بهتره. راستی راجع به مسی منم با دوستمون که گفته مسی گرا شده موافقم کارش به جایی رسیده که کلیپ لیگ قهرمانان رو هم سانسور کرده و فقط مواقعی که مسی زو نشون میده پخش میکنه. اگه کاملشو از کانال های دیگه ببینید ( قبل از یه بازی ) متوجه این سانسور میشید.

Kamyar_AnathemA
02-10-2010, 17:59
Kamyar_AnathemA جان من هم با تمام احترامی که برای نظر شما قائل هستم ولی خیلی با نظر شما موافق نیستم

این که شما می گی اگه الان بخواد می تونه نسخه 2020 رو بده بیرون واقعاً دور از منطق هستش

اگه یک شرکت مثلاً همه تواناییهاش رو رو نکنه و بعضی ها رو واسه یه وقته دیگه بزاره با عقل جور در می آد ولی نه تا این حد.

اینکه اگه الان مثلاً تمام مشکلات رو برطرف کنه برای سال بعد چیزی نداره و بازار رو از دست میده اصلاً درست نیست اگر این جوری بود هیچ وقت کونامی برای pes 2010 پچ بیرون نمی داد که بعضی از مشکلات و باگها برطرف بشه!!! و نگه می داشت برای 2011

قطعاً برای سال ها و نسخه های بعدی روی خیلی از نکاتی که شاید تا الان بهش نپرداختن یا اینکه اصلاً بهش فکر نمی کردن ، می شه کار کرد. مطمئناً با تکنولوژیهای جدید که روز به روز در حال پیشرفت هستن در آینده خیلی امکانات دیگه برای طراحی بازیها وجود خواهد داشت که الان نیست!

در ضمن در این بازار رقابتی شرکتی که بخواد با برطرف نکردن مشکل فعلی به فکر بازار سال بعد باشه خیلی زود بازار خودش رو از دست می ده و برای آینده نمی تونه حتی روی مشتری های فعلیش حساب کنه چه برسه به مشتریهای جدید!!!!

شاید من منظورمو بد بیان میکنم
ببین دوست من اون سال 2020 رو من مثال زدم و برای بار سوم دارم میگم منم نمیگم کونامی این کارو انجام میده
خودمم میدمنم دور از منطق هست این کار
منظور من از این حرف اینه که نه تنها شرکت کونامی بلکه تمامیه شرکت های موفق حهان در هر زمینه ای برای پروژه هاشون یک سال یک سال بزنامه ریزی نمیکنن و اینجوری نیست که وقتی نسخه 2011 اومد تو بازار تازه بشینن فکر کنن ببینن برای نسخه 2012 چیکار کنن !
این شرکت ها از الان برای چند سال آینده برنامه ریزی دارن و اینو حتما بدون که از الان برای کونامی مشخص هست که در چند سال آینده پیس با چه خصوصیاتی قراره وارد بازار بشه
البته همیشه بخشی از این برنامه ریزی اختصاص داده میشه به اینکه ببینن شرکت های رقیب چیکار میکنن و چه محصولاتیو با چه کیفیتی وارد بازار میکنن که اینا هم بتونن در صورت داشتن شرایط برگ برنده خودشونو رو کنن و از رقیبشون جلو بزنن و از اونا عقب نمونن
این یک سیاست در همه شرکت ها هست که محصولات جدیدشون همیشه با نسخه قبلی فرق داته باشه که مردم برن و محصول رو بخرن
مثال دیگه ای که میشه زد اینه که شرکت نوکیا گوشی که امسال وارد بازار کرد خیلی راحت میتونست اینو 2 سال قبل هم وارد بازار کنه و اینجور نیست که بگیم تکنولوژی که نوکیا امسال در گوشیاش بکار برده 2 سال قبل قادر نبوده این کارو بکنه و تازه به این تکنولوژی دست پیدا کرده
یهو نمیاد از دوربین 2 مگاپیکسل بپره به 7 مگاپیکسل !
از 2 میاد به 3 اما باز مثلا فوکوس اتوماتیکو نمیذاره رو گوشی
سال بعد 4 مگاپیکسل میده بیرون با فوکوس اتوماتیک اما باز یه جای یکی دو تا چیزو خالی میزاره که سال بعد بده بیرون و الی آخر...

ذر مورد اون قسمت از حرفات که گفتی کونامی پچ میده برا بازی
شما خودت جواب خودتو دادی
خودت گفتی که پچ میده بیرون و بعضی از باگ هارو برطرف میکنه و بعضی دیگه باقی میمونه
وقتی خودت میگی بعضی از باگ ها باقی میمونه یعنی حرف منو قبول داری

کونامی برای پیس 2010 یکسری پچ داد بیرون و بعضی از باگ هارو ار بین برد اما همونجور که دیدیم مشکل دروازه بان ها و صدای تماشاگرا و بعضی چیزای دیگرو برطرف نکرد و گذاشت در نسخه 2011 این باگ هارو تا حدودی برطرف کرد و همونطور که از صحبت دوستان هم مشخصه دروازه بان ها و تماشاگرا نسبت به 2010 بهتر شدن

به نظر شما کونامی قادر نبود در همون نسخه 2010 این باگ هارو از بین ببره ؟
حتما میتونست این کارو بکنه اما به اون دلایلی که سه بار گفتم این کارو نکرد و گذاشت در 2011 برطرف کنه
همچنان که در نسخه 2011 هم باگ هایی موجود هست و با دادن پچ بعضی هارو برطرف میکنه و حتما بعضی هارو برطرف نمیکنه که در 2012 یا نسخه های بعدش برطرف کنه

در مورد قسمت آخر حرفاتونم باید اینو بگم که اگه مشکل مشکل مهمی باشه که واقعا بازیو تحت تاثیر قرار بده حتما سعی میکنن زود برطرف بشه

اما مشکلی مثل صدای تماشاگران مشکله مهمی نیست که بخواد بازیو در حدی بد جلوه بده که مردم نرن سمت اون بازی
باز مشکل دروازه بانی اهمیتش از صدای تماشاگران بیشتره که میبینیم و دوستان هم گفتن در 2011 تا حد زیادی بهتر شده

با تشکر :20:

vahidgame
02-10-2010, 18:05
کی همچین حرفی زده ؟
IGn از تمام لحاظ از گیم اسپات رسمی و قابل اعتماد تره
گیم اسپات اصلا یک مرجع به حساب نمیاد و یک وب گاه شخصیه اما IGn بعنوان یک دائره المعارف کار می کنه
!!!
تا اون جایی که من می دونم همه اعتقاد دارن که سایت گیم اسپات بهترین سایت بازیه :20:
سایت IGN سایت خوبیه ولی امتیاز بالا به بازی ها زیاد میده. من امتیاز pes رو کاری ندارم. شما می تونی بری ببینی که حتی به بازی های معمولی که از سایت های دیگه امتیاز زیاد بالایی نگرفتن این سایت امتیاز خیلی بالا داده! در مورد این می تونم خیلی مثال بزنم. این سایت رو دیگه همه می شناسن
به هر حال امیدوارم میانگین امتیاز pes بالا بشه چون میانگین امتیاز دیگه دروغ نمیگه. مشخصه دیگه...

aRThaS_08
02-10-2010, 18:09

چیکار کنم الان؟!!! همه جای دیسک رو هم گشتم نه خبری از کیجن بود نه سریال نامبر نه رجیستر کد!

masoodbr
02-10-2010, 18:13
دوست عزیز چند صفحه قبل شماره سریال قرار داداه شده بود

night lord
02-10-2010, 18:16
یکی جواب مارو بده اینی که برای دانلود سایتا گذاشتن به زبان انگلیسیه؟

mtx891
02-10-2010, 18:20
به نظر اکثر کاربران اروپایی هیچی از بازی حالیشون نیست واقعا میگم به این سایتها و نمراتشون اعتقاد ندارم
من معذرت میخام اما با ضعیف ترین دید بینایی هم میشه فهمید گرافیک pes همیشه از fifa بهتر بوده اما نمره گرافیک رو به فیفا میدن و همینطور در هر بازی نمره ها خیلی واقعی نیست شما بازی کن ببین چقدر ازش لذت میبری

Masoud King
02-10-2010, 18:25
همیشه از این عجایب آدم تو فروم ها میبینه !!

آخه سایتی که ادیتورش بره بازی ساز بشه و تو EA و 2K Games کار کنه که دستیار سازنده اصلی تو Command & Conquer 3: Tiberium Wars و همچنین سازنده Command & Conquer: Red Alert 3 باشه به نظرت تو وب گاه شخصی کار میکنه؟!
من اصلا کاری ندارم به اینکه این بازی سال گذشته به PES داده 6.5 شاید شما به خاطر این ناراحتی
در کل چیزی به اسم اینترنت هست و آدم میتونه توش سرچ کنه و نیاد یه حرف الکی بزنه!

IGN این چند ساله اینقدر کیلویی نمره داده که واقعا آدم میمونه اینا چطوری به این امتیازات رسیدن.

در کل به نظر من برتری خاصی از نظر اعتبار هیچ نسبت به هم ندارن فقط اینکه IGN کیلویی نمره میده همین!

IRAN_KING
02-10-2010, 18:28
به نظر اکثر کاربران اروپایی هیچی از بازی حالیشون نیست واقعا میگم به این سایتها و نمراتشون اعتقاد ندارم
من معذرت میخام اما با ضعیف ترین دید بینایی هم میشه فهمید گرافیک pes همیشه از fifa بهتر بوده اما نمره گرافیک رو به فیفا میدن و همینطور در هر بازی نمره ها خیلی واقعی نیست شما بازی کن ببین چقدر ازش لذت میبری

آقا مرسی دمت گرم با شما خیلی موافقم....:11:

واین سایت های نقد بیشتری ها اروپا هستند وآمریکا....اصلا به بازی های ژاپنی نمره کم می دن سلیقه اون ها زیاد با سبک بازی سازی آسیایی ها جور نیست ....مخوصا gamespot ......کونامی که مثله EA پوله مفت نداره که سیبیله gamespot رو چرب کنه نمره بگیره....:20:

وبعضی از همون سایت ها مییان نمره 7 -تا 7.9 میدن به گرافیک pes یادشون رفته که وقتی رو high میزاری گرافیکشون به گریه می یوفته ! ! ! !

در کل فقط : P.E.S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kamyar_AnathemA
02-10-2010, 18:30
یکی جواب مارو بده اینی که برای دانلود سایتا گذاشتن به زبان انگلیسیه؟

اکثرا نه انگلیسی نیست

اما 1 فایل 15 مگی که دانلود کنی انگلیسی میشه

لینکشم دوستان گذاشتن

Milad4171
02-10-2010, 18:34
من از پرشیا استور پرسیدم گفت یه فای جدا واسه انگلیسی کردن اومده ولی اونم تایید کرد که این نسخه ، نسخه ی اصل نیست!!
بازم میگم یکم صبر کنید تا روز ریلیز بازی؛ برین بازیه درست حسابی رو بخرین. نا بازی که واسه تست گرفتن باگ بوده و هنوز باگاش برطرف نشده!!!
از من گفتن بود:13:

Masoud King
02-10-2010, 18:39
کونامی که مثله EA پوله مفت نداره که سیبیله gamespot رو چرب کنه نمره بگیره....
همیشه این بد بختا به رشوه گرفتن محکوم بودن
تا پارسال هم IGN رو میگفتن جیر خوره EA هست حالا که داده 9 سایتی رو دستش نیست و پاک پاکه؟!
فوتبال که شرقی و غربی نداره همه جه یجوره... البته شرق آسایایی ها همیشه چیزای تخیلی دوس دارند واسه همین هر بازی ای که میسازن اینو توش قاطی میکنن حالا به خواد او بازی فوتبال باشه ;)
کلا همیشه وقتی pes از یه سایت کم میگیره میشه مظلوم آسیای شرقی که توسط گرگان رشوه خوار استکبار دریده شده

seday baron
02-10-2010, 18:45
پس این نسخه که تو مغازه ها هست چیه ؟

farbod N73 me
02-10-2010, 18:49
به نظرتون این سیستم میکشه؟
VGA:9600 GSO
Ram:4 Gig (2.94 Gig Usable)d
Processor:Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 3.00 GHz 30.1 GHz
آره؟

mtx891
02-10-2010, 18:54
به نظرتون این سیستم میکشه؟
VGA:9600 GSO
Ram:4 Gig (2.94 Gig Usable)d
Processor:Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 3.00 GHz 30.1 GHz
آره؟
سیستم مینیمم چند صفحه قبل هست
اره میکشه

اکثرا نه انگلیسی نیست

اما 1 فایل 15 مگی که دانلود کنی انگلیسی میشه

لینکشم دوستان گذاشتن
فایل 15 مگی فقط منو رو اینگلیسی میکنه نه گزارش رو گزارش 400 مگه:31:

در کل هم نسخه اینگلیسی هست هم غیر اینگلیسی اما اینا نسخه اصلی نیستن ولی من نتونستم صبر کنم رفتم همینو گرفتم

hesamat87
02-10-2010, 19:03
من از پرشیا استور پرسیدم گفت یه فای جدا واسه انگلیسی کردن اومده ولی اونم تایید کرد که این نسخه ، نسخه ی اصل نیست!!
بازم میگم یکم صبر کنید تا روز ریلیز بازی؛ برین بازیه درست حسابی رو بخرین. نا بازی که واسه تست گرفتن باگ بوده و هنوز باگاش برطرف نشده!!!
از من گفتن بود:13:

30 سپنامبر بازی تو اروپا منشر شده، نسخه‌ی انگلیسی ش اما 8 اکتبر می آد، تنها فرقشون زبانشونه، می تونی بری سایت رسمی بازی یه کشور به جز انگلیس رو انتخاب کنی ببینی زده 30 سپتامبر

Milad4171
02-10-2010, 19:31
آخه چرا باید کونامی اول زبان های دیگه رو بده بیرون بعد انگلیسی؟؟

یعنی انقدر انگلیسیشون ضعیفه؟؟:31:

کسی خبری چیزی داره در این مورد بگه من خل میشم
سایت میگه 6 روز دیگه که!!!!!!!!!!!!!

ali_santori
02-10-2010, 19:38
عزیزان

خرید ارجینال بازی به پول ما چقدر میشه؟

این مستر لیگ آنلاین، قهرمان مسترلیگ چیزی برنده میشه یا نه؟

mtx891
02-10-2010, 19:42
عزیزان

خرید ارجینال بازی به پول ما چقدر میشه؟

این مستر لیگ آنلاین، قهرمان مسترلیگ چیزی برنده میشه یا نه؟
قیمت بازی به پول ما 42 تومن میشه اما اینکه از جای بخری بستگی داره چقدر ازت بگیرن

Masoud King
02-10-2010, 19:45
نه پدارم جان نسخه انگلیسی نیومده هنوز
نمیدونم چی شده که هم برای فیفا و هم برای این بازی نسخه انگلیسی از همه دیرتر میاد

Armin 7
02-10-2010, 20:07
اقا عذر میخوام
این پچ PESEdit رو چطوری میشه اجرش کرد ؟
من هر چقدر سعی کردم نتونستم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.
سپاسگذارم.

seday baron
02-10-2010, 20:13
من از پاساژ ایرانیان همین نیم ساعت پیش نسخه انگلیس خریدم و الان نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم
از کجا میشه فهمید این نسخه کاملشه ؟

AlexMercer
02-10-2010, 20:37
اینم شماره سریال برای دوستانی که مشکل دارن

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF

fandak
02-10-2010, 20:57
من هم بازی رو خریدم به قیمت 1000 تومان و الان نصبش تموم شد یه سری به بازی زدم و دیدم بله همه چیز درسته و مرتب . الان اومد خبر بدم

porya_spy
02-10-2010, 20:59
دوستان من بازی رو توی اهواز گرفتم . کامل و بدون نقص با زبان انگلیسی !! همه هم توی اهواز نسخه Reloaded رو دانلود کردن و دارن میفروشن !! مگه پارسال یادتون نیست 2010 رو هم Reloaded کرک کرد !! الان من بازی که گرفتم فایل های کرک Reloaded توی پوشه بازی وجود داشتند . ولی هنوز اسم تیم ها ، لوگو و نقل انتقالات درست نیست که اونم با یه پچ حل میشه :27::46:

don mohsen
02-10-2010, 21:09
شاید من منظورمو بد بیان میکنم
ببین دوست من اون سال 2020 رو من مثال زدم و برای بار سوم دارم میگم منم نمیگم کونامی این کارو انجام میده
خودمم میدمنم دور از منطق هست این کار
منظور من از این حرف اینه که نه تنها شرکت کونامی بلکه تمامیه شرکت های موفق حهان در هر زمینه ای برای پروژه هاشون یک سال یک سال بزنامه ریزی نمیکنن و اینجوری نیست که وقتی نسخه 2011 اومد تو بازار تازه بشینن فکر کنن ببینن برای نسخه 2012 چیکار کنن !
این شرکت ها از الان برای چند سال آینده برنامه ریزی دارن و اینو حتما بدون که از الان برای کونامی مشخص هست که در چند سال آینده پیس با چه خصوصیاتی قراره وارد بازار بشه
البته همیشه بخشی از این برنامه ریزی اختصاص داده میشه به اینکه ببینن شرکت های رقیب چیکار میکنن و چه محصولاتیو با چه کیفیتی وارد بازار میکنن که اینا هم بتونن در صورت داشتن شرایط برگ برنده خودشونو رو کنن و از رقیبشون جلو بزنن و از اونا عقب نمونن
این یک سیاست در همه شرکت ها هست که محصولات جدیدشون همیشه با نسخه قبلی فرق داته باشه که مردم برن و محصول رو بخرن
مثال دیگه ای که میشه زد اینه که شرکت نوکیا گوشی که امسال وارد بازار کرد خیلی راحت میتونست اینو 2 سال قبل هم وارد بازار کنه و اینجور نیست که بگیم تکنولوژی که نوکیا امسال در گوشیاش بکار برده 2 سال قبل قادر نبوده این کارو بکنه و تازه به این تکنولوژی دست پیدا کرده
یهو نمیاد از دوربین 2 مگاپیکسل بپره به 7 مگاپیکسل !
از 2 میاد به 3 اما باز مثلا فوکوس اتوماتیکو نمیذاره رو گوشی
سال بعد 4 مگاپیکسل میده بیرون با فوکوس اتوماتیک اما باز یه جای یکی دو تا چیزو خالی میزاره که سال بعد بده بیرون و الی آخر...

ذر مورد اون قسمت از حرفات که گفتی کونامی پچ میده برا بازی
شما خودت جواب خودتو دادی
خودت گفتی که پچ میده بیرون و بعضی از باگ هارو برطرف میکنه و بعضی دیگه باقی میمونه
وقتی خودت میگی بعضی از باگ ها باقی میمونه یعنی حرف منو قبول داری

کونامی برای پیس 2010 یکسری پچ داد بیرون و بعضی از باگ هارو ار بین برد اما همونجور که دیدیم مشکل دروازه بان ها و صدای تماشاگرا و بعضی چیزای دیگرو برطرف نکرد و گذاشت در نسخه 2011 این باگ هارو تا حدودی برطرف کرد و همونطور که از صحبت دوستان هم مشخصه دروازه بان ها و تماشاگرا نسبت به 2010 بهتر شدن

به نظر شما کونامی قادر نبود در همون نسخه 2010 این باگ هارو از بین ببره ؟
حتما میتونست این کارو بکنه اما به اون دلایلی که سه بار گفتم این کارو نکرد و گذاشت در 2011 برطرف کنه
همچنان که در نسخه 2011 هم باگ هایی موجود هست و با دادن پچ بعضی هارو برطرف میکنه و حتما بعضی هارو برطرف نمیکنه که در 2012 یا نسخه های بعدش برطرف کنه

در مورد قسمت آخر حرفاتونم باید اینو بگم که اگه مشکل مشکل مهمی باشه که واقعا بازیو تحت تاثیر قرار بده حتما سعی میکنن زود برطرف بشه

اما مشکلی مثل صدای تماشاگران مشکله مهمی نیست که بخواد بازیو در حدی بد جلوه بده که مردم نرن سمت اون بازی
باز مشکل دروازه بانی اهمیتش از صدای تماشاگران بیشتره که میبینیم و دوستان هم گفتن در 2011 تا حد زیادی بهتر شده

با تشکر :20:

نخیر اشتباه میکنی...

اگه کونامی عقل داشت که نداره همین باگ هاش رو کامل می کرد همین یه عده طرفداراش بمونن پاش بازی کنن. نه اینکه بازیکنان قدیمی پی اس برن سمت فیفا. اول مشتری رو نگه دار بعد فکر اینده رو کن که همه تو ایران مشتری نیستن چون کرکیه.
با این روندی که فیفا میره کونامی باید فوتبال رو ببوسه بزاره کنار...

Mehdi.ss
02-10-2010, 21:16
بالاخره تو قم هم اومد
من هم خریدم و دارم نصب می کنم ، خدا کنه زبونش انگلیسی باشه

mtx891
02-10-2010, 21:21
نقدی که من به دوستان دارم اینه که یک طرفه به قاضی میرید
من نمیگم رشوه گرفته یا یه وبگاه شخصیه
اره موافقم اشخاص حرفه ای هم به این سایتها میرن اما اکثریت دید پایینی دارن با یه سلیقه ای که اصلا با سلیقه ما جور نیست
حتی اگر دو روز دیگه بیاد به pes نمره بالا بده
یه سوال دارم تا بحال نشده یه بازی با نمره بالا رو بازی کنی و ازش بدت بیاد؟؟؟ با خودت بگی واسه چی بهش همچین نمره ای دادن؟ این ها همش شخصیه
به نظرم این مهم نیست که یک نفر چون داره توی اروپا زنگی میکنه درست میگه و ما چون اینجاییم غلط
اینقدر هم همدیگرو محکوم نکنید فقط خواهش میکنم وقتی میخاید مطلبی رو بگید همه جوانب رو بسنجید

ArminxXx
02-10-2010, 21:25
آقا یه سوال فنی میگما چرا تاپیک ساکر 2 تا شده؟؟؟
مگه این چش بود که رفتین یکی دیگه زدین همه هم رفتن اونجا یکی منو روشن کنه!!!

ArminxXx
02-10-2010, 21:28
بالاخره تو قم هم اومد
من هم خریدم و دارم نصب می کنم ، خدا کنه زبونش انگلیسی باشه

مبارک باشه مهدی جون :10:
ببین کامله! یعنی گزارشگر + منو انگلیسی داره یا باید صبر کنم:11:

mjorh
02-10-2010, 21:41
همیشه این بد بختا به رشوه گرفتن محکوم بودن
تا پارسال هم IGN رو میگفتن جیر خوره EA هست حالا که داده 9 سایتی رو دستش نیست و پاک پاکه؟!
فوتبال که شرقی و غربی نداره همه جه یجوره... البته شرق آسایایی ها همیشه چیزای تخیلی دوس دارند واسه همین هر بازی ای که میسازن اینو توش قاطی میکنن حالا به خواد او بازی فوتبال باشه ;)
کلا همیشه وقتی pes از یه سایت کم میگیره میشه مظلوم آسیای شرقی که توسط گرگان رشوه خوار استکبار دریده شده

به نظر من فیفا یه سرو گردن از pes بالاتره . pes با گرافیک مردمو قول میزنه ، شاید این pes جدید به نسبت اون یکی سریاش یه کم خوب تر شده باشه ولی عمرا به فیفا برسه . با این که خودم pes بازی میکنم ولی واقعا فیفا یه بازی واقعی هستش . pes رو یه بچه 5 ساله هم میتونه بازی کنه ، یه پاس میدی به یه بازیکن سرعتی از گوشه همینجوری مثل افسانه ها ی چینی و زاپنی که ده متر میپرن بالا ، گازشو میگیره میره . پاسکاری اصلا مفهومی نداره تو pes .
بازم تو این pes جدید خیلی بهتر شده . حالا اینارو ول کنین بچسبین به داوریش ، از پشت تکل میزنه میاد یه کارت زرد میده ، یعنی چی ؟ با اون شدت وقتی تو بازی واقعی تکل بزنی داور کارت قرمز نشون میده . داوری هم مهم دیگه تو بازی . اگه سیستمم میکشید حتما fifa بازی میکردم .

ArminxXx
02-10-2010, 21:49
آقا اینو داشته باشین چه باگ باحالیه!!!

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

اینم یه تصویر برداری از دید خدا :31:!!!!

Milad4171
02-10-2010, 21:55
کسی از کرج هست که خریده باشه؟؟
یکی از دوستام میخواد بخره!!

همه چی انگلیسی هست دیگه؟

seday baron
02-10-2010, 22:09
برای من کامل کامله و انگلیسی هم هست فقط نقل و انتقالات و لوگو میخواد که آرمین جان زحمت یه کیت سرور و ادیت فایل میکشه انشاء الله

Mehdi.ss
02-10-2010, 23:05
مبارک باشه مهدی جون :10:
ببین کامله! یعنی گزارشگر + منو انگلیسی داره یا باید صبر کنم:11:
سلام آرمین جون ، خوفی ؟
آره کامله ، انگلیسیم هست ولی امسال با فیفا بیشتر حال کردم

fandak
02-10-2010, 23:07
کسی از کرج هست که خریده باشه؟؟
یکی از دوستام میخواد بخره!!

همه چی انگلیسی هست دیگه؟

فردیس - فلکه سوم - پاساژ بعثت - طبقه پایین - مغازه برمودا

The Joker
02-10-2010, 23:12
لینک منوی انگلیسی رو کسی داره بذاره استفاده کنیم ؟! یکی بود که خرابه .

اگه گزارش هم هست جدا بذارید .

ترجیحا مدیا فایر .

arash66_2m
02-10-2010, 23:12
سلام آرمین جون ، خوفی ؟

سلام
من کلا pes باز هستم
امسال کدومش بهتره ؟ فیفا یا پی ای اس ؟
درجه سختی کدوم یکی بیشتره
کدوم تاکنیک تکنیک های زیادی داره ؟
تو کدوم گل زدن سختره ؟
تو کدوم داور درست درمون خطا میگیره و هم چنین کمک داور ؟
تو کدوم دیگه راحت نمیشه با کریس کاکا از این ور میدون اون ور رفت و راحت گل نزد و خیلی های دیگه ...
ممنون میشم جواب بدین /.:40:

don-corleone
02-10-2010, 23:23
چرا تو ویندوز 7 صدا تماشاگرا کم میاد!!!!

ArminxXx
02-10-2010, 23:32
سلام آرمین جون ، خوفی ؟

از کدوم شرکته ایرانیه؟؟
چرا فیفا؟؟
امیدوارم امسال هم بتونی ملحقات رو به خوبی به برو بکس تزریق کنی:31:!

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

کلا همینطوریه اگر میخوای لذت ببری XP نصب کن:10:

Mehdi.ss
02-10-2010, 23:47
حل مشکل صدا و بی حالی تماشاچی ها تو ویندوز 7

از کدوم شرکته ایرانیه؟؟
چرا فیفا؟؟
امیدوارم امسال هم بتونی ملحقات رو به خوبی به برو بکس تزریق کنی:31:!

هنوز شرکتها نزدن ، اینا نسخه دانلودی و رایتیه ، احتمالا شرکتها چند روز دیگه بزنن
ایشالا

سلام
من کلا pes باز هستم
امسال کدومش بهتره ؟ فیفا یا پی ای اس ؟
درجه سختی کدوم یکی بیشتره
کدوم تاکنیک تکنیک های زیادی داره ؟
تو کدوم گل زدن سختره ؟
تو کدوم داور درست درمون خطا میگیره و هم چنین کمک داور ؟
تو کدوم دیگه راحت نمیشه با کریس کاکا از این ور میدون اون ور رفت و راحت گل نزد و خیلی های دیگه ...
ممنون میشم جواب بدین /.:40:
اگه من بگم کدوم بهتره ، دوباره تو تاپیک بحث راه میفته نزر شخصی من فیفاست
فیفا رو اگه رو درجه سخت بذاری گل زدن خیلی سخت میشه ( البته کمی هم قلقی هست )
تکنیک و تاکتیک دوتاشون داره ولی من فیفا رو بیشتر میپسندم
داوری جفتشون مشکل داره ولی فیفا خیلی کم

اینو فیفا حل کرده و دیکه نمیشه زیاد تک روی کرد

bbp
02-10-2010, 23:48
سلام به همگي

دوستاني كه بازي رو تست كردن و تقريبا پيشرفتها و ضعف ها نسبت به ورژن قبل رو سنجيدن بيان و توضيح بدن براي ماهايي كه تازه فهميديم چي به چيه و تازه ريليز شده
عكسم يادتون نره

ممنون

Armin 7
02-10-2010, 23:50
سلام بر برادران ارجمند
یکی بزرگواری کنه بگه که از کجا میشه تنظیمات بازی رو کلا رو دستی قرار داد ؟
من که هر چقدر سعی کردم نتونستم پیداش کنم.
سپاسگذارم.

farhad_persona
03-10-2010, 00:04
بچه هایی که گرفتین وضعیت لایسنس لیگ دسته یک ایتالیا و انگلیس چه طوره؟ همین طور خود لیگ برتر. چلسی آرسنال ...

LiverBarca
03-10-2010, 00:20
تو تبریز کسی نخریده این بازی رو؟؟؟

Armin 7
03-10-2010, 00:23
بچه هایی که گرفتین وضعیت لایسنس لیگ دسته یک ایتالیا و انگلیس چه طوره؟ همین طور خود لیگ برتر. چلسی آرسنال ...

تو ایتالیا همه لایسنس شدن الا پالرمو !
تو انگلیس هم فقط من یونایتدو تاتنهام.

petr-cech
03-10-2010, 00:37
من هم امروز FIFA 11 و PES11 رو خريدم ...
زبان PES11 هم انگليسيه ...

ولي به نظر من FIFA11 خيلي قشنگ تر و طبيعي تر هست ...

mtx891
03-10-2010, 01:32
سلام بر برادران ارجمند
یکی بزرگواری کنه بگه که از کجا میشه تنظیمات بازی رو کلا رو دستی قرار داد ؟
من که هر چقدر سعی کردم نتونستم پیداش کنم.
سپاسگذارم.
اگر منظورت مثل حالت دستی توی فیفا هست اینجا نداره

Mehdi.ss
03-10-2010, 01:32
سلام
بالاخره بازی رو گرفتم و بعد از 2 دست بازی کردن اینها رو فهمیدم
تسلط بازیهنان روی توپ خیلی پایینه ، گیج میزنن ، توپ رو گم می کنن
گل کردن سانترها سخته ولی روی زمین برعکس خیلی راحت
سرعت بازی هم که مثل دمو هست و هیچ فرقی نکرده
صدای تماشاگران بهتر شده ولی بازم ...
هوای بارونی رو خیلی قشنگ درست کردن ( یاد پیس 9 افتادم )
دروازه بان که خیلی خیلی بوق هست ]طوری که وقتی توپ از جلوی پاهاش رد میشه فقط نگاهش میکنه و دنبالش راه میره ، تازه بعضی وقتها توپ از دستش در میره ، که خیلی حال گیریه :41:
مدافعین اصلا یار گیری نمی کنن
داوری هم که دیگه خودتون میدونید :2:
راستی مگه قرار نبود برای جام لیبرتادورس یه گزارشگر جدا بذارن ؟ این که همون قبلیس

Locker
03-10-2010, 02:07

XBOX 360 : Release Date: Oct 19, 2010

PS3 : Release Date: Oct 8, 2010

BIJAN5759
03-10-2010, 07:52
من هر دو بازی رو گرفتم و بازی کردم به نظر من fifa درسته امسال خیلی متحول شده و نسبت به سالهای قبل البته تو pc پیشرفت خوبی داشته :20: البته من به دنبال تعصب نیستم فقط هر کدم بازی که بهتر باشه و بهم حال بده رو بازی میکنم ولی به نظر من بازم pes چه از نظر گیم پلی و چه از لحاظ گرافیک بازی سرتره ، چندتا مشکلی که pes داره ، ضعف داوری ، یکمم ضعف دروازه بانهاست . من فکر میکنم سال 2012 همه مشکلات pes درسته میشه و به یه بازی میرسه که تمام مخاطبانشو راضی کنه.:8: بحرحال من هردورو بازی میکنم دست هر دو شرکت دد نکنه ولی اولویت اولم peeees هستش ..

Spaniuly
03-10-2010, 09:24
توی PES همیشه همه چیز اجباری بوده این همیشه برای من سوال بوده آخه یکی نیست به این کونامی بگه خوب تو اومدی حالت دستی گذاشتی می مردی حالت قبلی رو هم میذاشتی هرکس خواست به اختیار روی یکیشون بذاره

mohsen-jj
03-10-2010, 09:25
سلام
بالاخره بازی رو گرفتم و بعد از 2 دست بازی کردن اینها رو فهمیدم
تسلط بازیهنان روی توپ خیلی پایینه ، گیج میزنن ، توپ رو گم می کنن
گل کردن سانترها سخته ولی روی زمین برعکس خیلی راحت
سرعت بازی هم که مثل دمو هست و هیچ فرقی نکرده
صدای تماشاگران بهتر شده ولی بازم ...
هوای بارونی رو خیلی قشنگ درست کردن ( یاد پیس 9 افتادم )
دروازه بان که خیلی خیلی بوق هست ]طوری که وقتی توپ از جلوی پاهاش رد میشه فقط نگاهش میکنه و دنبالش راه میره ، تازه بعضی وقتها توپ از دستش در میره ، که خیلی حال گیریه :41:
مدافعین اصلا یار گیری نمی کنن
داوری هم که دیگه خودتون میدونید :2:
راستی مگه قرار نبود برای جام لیبرتادورس یه گزارشگر جدا بذارن ؟ این که همون قبلیس

سلام ... اینا که گفتی خیلی منو نا امید کرد !! صدای تماشاچیا و دروازبانا و داور و ... نسبت به نسخه قبل بهتر شده ؟؟ همین که بهتر شده باشه خودش کلیه !! :46::46:
بعد خواهشا اگه تونستین یه عکسی از حالت بارونی بازی بذارید ببینم چطوره که نظر شما رو جلب کرده ؟؟

راستی ::: آخرش من نفهمیدم تو کدوم تاپیک برم !! این یکی یا اون یکی دیگه ؟؟؟؟ :13:

soranstar
03-10-2010, 10:04
دوستان نسخه اصلی رو که زده 8 oct .
حالا چه مدت طول میکشه اونو کرک کنن ؟

hobgoblin
03-10-2010, 10:20
دوستان نسخه اصلی رو که زده 8 oct .
حالا چه مدت طول میکشه اونو کرک کنن ؟

دوست عزيز هميني كه اومده نسخه اصليه خيالت راحت باشه

peyman-tr
03-10-2010, 10:26
سلام
ليگ آلمان داره ؟

Milad4171
03-10-2010, 10:27
توی PES همیشه همه چیز اجباری بوده این همیشه برای من سوال بوده آخه یکی نیست به این کونامی بگه خوب تو اومدی حالت دستی گذاشتی می مردی حالت قبلی رو هم میذاشتی هرکس خواست به اختیار روی یکیشون بذاره

شدیدا باهات موافقم
یه مشکل بزرگی که 2010 داشت( شایدم من بلد نبودم) اینکه وقتی کسی حمله میکرد تو نمیتونستی بازیکن جلویی رو انتخاب کنی. البته منظورم توی محوصه ی جریمه هست!
هرکاری کنی بازیکنی که در راستا یا مثلا یه متر جلوتره انتخاب میشه. دفاع آخر هیچ وقت انتخاب نمیشد!!!
من دمو رو بازی کردم یه چیزی رو دیدم نمیدونم شما دقت کردین یا نه
بازی ی بدون توپ بازیکنهای دیگه بهتر شده بود ولی دقیق نبود.
مثلا
وقتی تیم حریف داره از گوش پایین حمله میکنه شما اگه دکمه رو سمت پایین بگیری بازیکنها میان اون سمت رو پر میکنن و محاجم رو پرس میکنن!

توی 2011 خیلی بهتر شده ولی دقیق نیست یعنی می بینی بازیکن یهو از پشت محاجم در میاد!!:31:
به نظر من وقتی ما نمیتونیم در یک آن روی 11 بازیکن انتخابی داشتی باشیم دیگه هوش مصنوعی باید انقدر حالش باشه که بدونه کجا بره!!

توی بخش استراتژیک هم که چه 100 بذاری چه 0 بازم همه دنبال توپ میرن!!!

نمیدونم. شاید توی نصخه ی نهایی این مشکلات حل بشه!! من فعلا باید نسخه ی نهایی رو بخرم تا خیالم راحت بشه!
:41:

Mehdi.ss
03-10-2010, 10:52
سلام ... اینا که گفتی خیلی منو نا امید کرد !! صدای تماشاچیا و دروازبانا و داور و ... نسبت به نسخه قبل بهتر شده ؟؟ همین که بهتر شده باشه خودش کلیه !! :46::46:
بعد خواهشا اگه تونستین یه عکسی از حالت بارونی بازی بذارید ببینم چطوره که نظر شما رو جلب کرده ؟؟

راستی ::: آخرش من نفهمیدم تو کدوم تاپیک برم !! این یکی یا اون یکی دیگه ؟؟؟؟ :13:
داوری بهتر شده ، البته فقط تو پنالتی گرفتن
دروازبان رو که اصلا حرفشو نزن ، شاید هم من اشتباه می کنم یا خیلی راحت گل میزنم ولی دروازه بان و مدافعین خیلی گیج میزنن
3.4.تا انیمیشن جدید هم بیشتر توش ندیدم
با اینکه امسال با فیفا خیلی بیشتر حال می کنم ولی پیس رو هم خیلی دوست دارم و بازی هم میکنم
اینم چند تا عکس از هوای بارونی

منتظر پچ آرمین جان هم هستیم :46:

night lord
03-10-2010, 11:18
دوستمون امیر این لینکارو معرفی کرده . منم میزارم برا دوستان که که دانلود کنن .:10:
این سایت نسخه انگلیسی رو برای pcبرا دانلود گذاشته:

merikhi
03-10-2010, 11:19
سایت IGN به نسخه کنسولی بازی Pes2011 امتیاز ۹ داده به FIFA11 هم امتیاز ۹.۵ داده به نسخه PC هنوز امتیازی نداده،سایت گیم اسپات هم به نسخه کنسولی FIFA11 امتیاز ۹ داده ولی هنوز به Pes2011 امتیازی نداده،Ciritic score هم واسش زده ۷.۶ من بعید میدونم امتیازی بیشتر از فیفا بده،گیم اسپات معمولا" بیشترین امتیازی که به بازی ورزشی داده همین ۹ بوده

FCBarcelona.ir
03-10-2010, 11:20
کسی هست بازی رو از فروشگاه این سایت خریده باشه و به دستش رسیده باشه؟ من 5 شنبه خریدم اما هنوز خبری نیست ... :41:

masoodbr
03-10-2010, 11:34
منم 5شنبه خریدم اما هنوز خبری نشده

Mohammad King
03-10-2010, 11:37
سلام

آیا این بازی نسخه کاملش آمده؟

من دیروز رفتم بخرم گقتن هنو توی دنیا منتشر نشده!؟

gigi_alex
03-10-2010, 12:23
سلام

آیا این بازی نسخه کاملش آمده؟

من دیروز رفتم بخرم گقتن هنو توی دنیا منتشر نشده!؟

این نسخه ای که ما داریم کامله دیگه. همه چی داره. هیچ مشکلی هم ندارم باهاش . روی حداکثر گرافیکش بازی میکنم اصلا مشکلی ندارم .

saman3230
03-10-2010, 12:23
سلام

آقا بالاخره اين بازي براي كنسول XBOX‌اومده يا نه ؟

fandak
03-10-2010, 12:31
نسخه اصلی و کاملش همینه که الان تو همه جای نت پخش شده .

katlots
03-10-2010, 12:44
سلام
اول این pes 2011 چندتا دی وی دی هستش چون من امروز تک دی وی دی دیدم نگرفتم. دوم کامل هستش. سوم مگه قرار نبود نوامبر عرضه بشه

masoodbr
03-10-2010, 12:44
لیگ المانو ؟ داره کامل یا نه؟

katlots
03-10-2010, 12:51
منم 5شنبه خریدم اما هنوز خبری نشده
شما که 5 شنبه خریدی چندتا دی وی دی بود

fandak
03-10-2010, 13:18
سلام
ليگ آلمان داره ؟

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

سلام
اول این pes 2011 چندتا دی وی دی هستش چون من امروز تک دی وی دی دیدم نگرفتم. دوم کامل هستش. سوم مگه قرار نبود نوامبر عرضه بشه

اتفاقا من دیروز که خریدم ، یک دی وی دی بود . از فروشنده پرسیدم گفت خیلی فشرده هست و اومدم نصب کردم راحت نصب شد و بازی هم اومد و هیچ مشکلی نداشت

البته 99 درصد دو دی وی دی برای فروش می زارن .

نسخه کامل و انگلیسی و گزارشگر انگلیسی و همه نقل و انتقالات هم انجام شده بود . مثل ابراهیموویچ و روبینیو که به میلان رفته بودند .

بوندس لیگا رو هم داشت .

katlots
03-10-2010, 13:20
سلام
اول این pes 2011 چندتا دی وی دی هستش چون من امروز تک دی وی دی دیدم نگرفتم. دوم کامل هستش. سوم مگه قرار نبود نوامبر عرضه بشه یکی جواب بده

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

دمت گرم
:5:

fandak
03-10-2010, 13:27
لیگ المانو ؟ داره کامل یا نه؟

masoodbr
03-10-2010, 13:43
دوستان كسي نيست جواب بده تا بازي به دستم برسه
ليگ المانو كامل داره؟
در مورد مستر ليگ يك كم توضيح بديب؟اول فصل ميشه نقل وانتقالات را انجام داد؟

The Joker
03-10-2010, 13:46
کسی داره لینک منوی انگلیسی بده ما مردیم بس که صبر کردیم !

رپید نباشه خواهشن ، فقط منوی انگلیسی (نوشتار) کافیه .

masoodbr
03-10-2010, 13:50
شما که 5 شنبه خریدی چندتا دی وی دی بود

ببخشيد اشتباه شد من 5شنبه سفارش دادم

Armin 7
03-10-2010, 13:54
اقا عذر میخوام
ولی واسه من بوندس لیگا نداره !

یعنی بهمین زودی براش پچ بوندس لیگا درس کردن !

fandak
03-10-2010, 14:12
کسی داره لینک منوی انگلیسی بده ما مردیم بس که صبر کردیم !

رپید نباشه خواهشن ، فقط منوی انگلیسی (نوشتار) کافیه .

hobgoblin
03-10-2010, 14:17
اقا عذر میخوام
ولی واسه من بوندس لیگا نداره !

یعنی بهمین زودی براش پچ بوندس لیگا درس کردن !

آره داداش

چند صفحه قبل لينك دانلود و مشخصات پچشو گذاشتم. پچ خيلي خوبيه

برو اينجا :

اينم لينك دانلود:

payam_2002us
03-10-2010, 14:23
دوستان من امروز از مرکز کامپیوتر شهرک غرب بازی رو گرفتم بازی رو یک دی وی دی هست اما از این دی وی دیهای که ظرفیتش بالا هست و 5.68 گیگ رو دی وی دی پر شده بازی رو نصب کردم و موقع نصب سریال رو هم که رو جلد زده بود وارد کردم اما وقتی اجرا کردم تو یک قسمت active code میخواد باید چکار کنم روی دی وی دی هم فایل کرک داشت که کپی کردم اما وقتی بازی رو اجرا میکنم همون اول error میده

وقتی بازی نصب میشه من بازی رو PLAY میکنم این پیغام میاد

بعد NEXT رو میزنم میره تو این قسمت

بعد وقتی کد زیر تصویر رو میزنم یا سریال رو میزنم پیغام اینکه کد اشتباه هست میاد چکار باید بکنم ؟

وقتی هم کرک بازی که تو دی وی دی هست رو میریزم و بازی رو اجرا میکنم ارور میده و اجرا نمیشه و پیغام زیر ور میده

merikhi
03-10-2010, 14:24
سلام

آقا بالاخره اين بازي براي كنسول XBOX‌اومده يا نه ؟
نه هنوز نیومده، توپخونه دیدم امروز بعد فیفا بازیهای Castlevania و Enslaved تازه اومدن فقط

porya_spy
03-10-2010, 14:53
دوستان منم مشکل این دوستمون رو دارم !! البته من وقتی بازی رو نصب کردم مشکلی نداشتم ! ولی دیشب این پچ pesedit که نصب کردم بازی رو که اجرا میکنم سریال میخواد سریال رو که میزنم بازم قبول نمیکنه !! :41:

Armin 7
03-10-2010, 14:56
اقا عذر میخوام
سپاسگذارم.

یه جوونمرد پیدا میشه به ما کمک کنه .

M A X I M U M
03-10-2010, 15:04
قسمت تمرین :

fandak
03-10-2010, 15:26
دوستان من امروز از مرکز کامپیوتر شهرک غرب بازی رو گرفتم بازی رو یک دی وی دی هست اما از این دی وی دیهای که ظرفیتش بالا هست و 5.68 گیگ رو دی وی دی پر شده بازی رو نصب کردم و موقع نصب سریال رو هم که رو جلد زده بود وارد کردم اما وقتی اجرا کردم تو یک قسمت active code میخواد باید چکار کنم روی دی وی دی هم فایل کرک داشت که کپی کردم اما وقتی بازی رو اجرا میکنم همون اول error میده

وقتی بازی نصب میشه من بازی رو PLAY میکنم این پیغام میاد

بعد NEXT رو میزنم میره تو این قسمت

بعد وقتی کد زیر تصویر رو میزنم یا سریال رو میزنم پیغام اینکه کد اشتباه هست میاد چکار باید بکنم ؟

وقتی هم کرک بازی که تو دی وی دی هست رو میریزم و بازی رو اجرا میکنم ارور میده و اجرا نمیشه و پیغام زیر ور میده

دوستان منم مشکل این دوستمون رو دارم !! البته من وقتی بازی رو نصب کردم مشکلی نداشتم ! ولی دیشب این پچ pesedit که نصب کردم بازی رو که اجرا میکنم سریال میخواد سریال رو که میزنم بازم قبول نمیکنه !! :41:

این فایل رو دانلود کنید بریزید ، ببینید درست می شه

همین فایل رو اجرا کنید

pedramgolchin
03-10-2010, 15:32
من که هنوز بازی بدستم نرسیده و فقط دارم با دمو حال میکنم
اما برسیم به امتیازاتی که سایتهای بازی به pes2011 دادن:
GODISGEEK.COM 9/10
IGN.UK 9/10
PSM3 89%
EUROGAMER 7/10
VIDEOGAMER.COM 7/10
CVG 8.5/10

sina2013
03-10-2010, 15:34
دوستانی که بازی رو دارن اگه می تونن یه توضیح کامل درباره تغییرات مستر لیگ نسبت به نسخه قبل بدن؟؟؟؟

pedramgolchin
03-10-2010, 15:37
OPTION FILE ONLINE!!!
این خبر جدیدیه که الان دیدم
شما میتونید در قسمت آنلاین از لباس ها و تیم های ادیت شده در OPTION FILE تون استفاده کنید یعنی لباس تیمتون که در قسمت آفلاین درست کردید به همون شکل قابل استفاده در قسمت آنلاینه

mtx891
03-10-2010, 16:13
دوستانی که بازی رو دارن اگه می تونن یه توضیح کامل درباره تغییرات مستر لیگ نسبت به نسخه قبل بدن؟؟؟؟من خیلی جلو نرفتم اما تغییرات انچنانی تا بحال توش ندیدم قبل فصل هم یک هفته میتونی بازی کن بگیری مثل 10 نیست
فقط قسمت بیکام لجند تغییرات زیادی کرده

City 17
03-10-2010, 16:34
من خیلی جلو نرفتم اما تغییرات انچنانی تا بحال توش ندیدم قبل فصل هم یک هفته میتونی بازی کن بگیری مثل 10 نیست
فقط قسمت بیکام لگن تغییرات زیادی کرده

دوست عزیز لجند نه لگن:18:. 

Armin 7
03-10-2010, 16:37
آره داداش
چند صفحه قبل لينك دانلود و مشخصات پچشو گذاشتم. پچ خيلي خوبيه
برو اينجا :

اينم لينك دانلود:

اقا دمت گرم اما . . .
این پچ رو نصبیدم ولی در حین نصب شدن ازم دی وی دی 1 رو خواست که اجراش کردم و نصب ادامه پیدا کرد . . .
تا جایی که این پیغام رو داد :

این پیغام رو Ignore کردم و نصب تموم شد و پیغام موفقیت(Successful) رو داد. . سر آخر هم Finish رو زدم.
اما وقتی رفتم تو بازی هیچی اعمال نشده بود :18:
یعنی مشکل از کجاست ؟
سپاسگذارم.

The Joker
03-10-2010, 16:39
منو انگلیسی شد با فایلی که دوستمون قرار داد ، دستت درد نکنه .

mohsen-jj
03-10-2010, 16:44
یعنی وضع دروازبانا اینقدر بد شه ؟؟؟

کسی از فروشگاه های اینترنتی سفارش نداده که سالم بدستش رسیده باشه ما هم از اون فروشگاه بخریم ؟؟ با تشکر

fandak
03-10-2010, 16:46
منو انگلیسی شد با فایلی که دوستمون قرار داد ، دستت درد نکنه .

خواهش می کنم

mohsen-jj
03-10-2010, 16:47
آقا یکی یه فروشگاه اینترنتی خوب به ما معرفی کنه سفارش بدیم ... مردیم تو کف !!!

Milad4171
03-10-2010, 17:03
پرشیا استور امروز آورد.
هم پستی داره هم موتوری قیمتش هم خوبه
البته دیگه باید از خیر جلد شیک و اینا بگذری.
ارزونه بهرحال!!:27:

mohsen-jj
03-10-2010, 17:09
پرشیا استور امروز آورد.
هم پستی داره هم موتوری قیمتش هم خوبه
البته دیگه باید از خیر جلد شیک و اینا بگذری.
ارزونه بهرحال!!:27:

قیمتش مهم نیست ... می ترسم بخرم اونوقت ناقص باشه ... فقط میخوام مطمین باشه ؟؟
:5::5:

fandak
03-10-2010, 17:12
قیمتش مهم نیست ... می ترسم بخرم اونوقت ناقص باشه ... فقط میخوام مطمین باشه ؟؟
:5::5:
مطمئنه . رفیق خودمه . من ضمانت می کنم . لینکشو واست فرستادم

Javad_Ed
03-10-2010, 17:23
سلام دوستان
من دان کردمو نصبیدم
مشکلی که دارم اینه که اختیار بازی دستم1نیست!یعنی خودم پاسکاری نمیکنم....تنظیمات کورسر دقیقا باید روی چی قرار داد تا مثل 2010 باشه
من سمی اسیست گذاشتم درست شد لی باز اونطوری الان!!!
ممنون:11:

pishoolii
03-10-2010, 17:24
مطمئنه . رفیق خودمه . من ضمانت می کنم . لینکشو واست فرستادم

من از چن نفر پرسیدم بازیه همشون مشکل داشت واسه همین نگرفتم ، اگه اینی که شما داری هیچ مشکلی نداره لطف کن لینکشو واسه من هم بفرست.. مرسی ممنون

shahab_f
03-10-2010, 17:27
منم دیروز بازی رو گرفتم ؛ باید بگم که نسبت به دمو یه سری تغییرات کرده که به نظر من بازی رو خیــــــلی خوب کرده . یکی اینکه سرعت بازی کمی زیاد شده ، دوم اینکه تعداد خطاهای بازی کم شده و دیگه مثل دمو نیست که بهت بچسبند و بزننت زمین و خطا گرفته شه . سوم اینکه سرعت شوت ها دوباره به حالت طبیعی برگشته (توی دمو سرعت شوت ها یا همون قدرتشون کم شده بود ). آدم توی بازی تقریبا هر کاری که به ذهنش میرسه رو میتونه عملی کنه و engineered for freedom حقیقت داره!
چند تا نکته ، یکی اینکه اون 30 تا تیمی که توی پچ مخصوص دمو بودن ، توی نسخه ی اصلی هم هستند ، یعنی اون پچ یه جورایی رسمی بود !
دوم اینکه نقل و انتقالاتش خیـــلی قدیمیه ، رئال به عنوان مثال توش فن در فارت ، گوتی و رائول هستند و خدیرا و اوزیل نیومدن !
--------------------
و حالا دوتا سوال ، خواهشا جواب بدین :
1- اینکه من دارم این پچ رو دانلود میکنم ، خوبه ؟ بگیرم ؟ :

2- اینکه بازی روی لپ تاپ صدای گزارشگر داره ، اما توی پی سی که نصب میکنم صدای گزارشگر نداره ، با تنظیمات توی dxdiag هم ور رفتم درست نشد . چیکار کنم ؟

seday baron
03-10-2010, 17:35
آرمین جان کی مارو میسازی ؟

Armin 7
03-10-2010, 17:56
اقا عذر میخوام
سپاسگذارم.

اقا دمت گرم اما . . .
این پچ رو نصبیدم ولی در حین نصب شدن ازم دی وی دی 1 رو خواست که اجراش کردم و نصب ادامه پیدا کرد . . .
تا جایی که این پیغام رو داد :

این پیغام رو Ignore کردم و نصب تموم شد و پیغام موفقیت(Successful) رو داد. . سر آخر هم Finish رو زدم.
اما وقتی رفتم تو بازی هیچی اعمال نشده بود :18:
یعنی مشکل از کجاست ؟
سپاسگذارم.

اقا کسی نیس که ازش تشکر کنــم ؟

M A X I M U M
03-10-2010, 19:34
دوستان من هم امروز نیم ساعت پیش بازی رو گرفتم
اولین نفری هستم که اینجا بازی رو می گیرم
همین که من رفتم فروشگاه گفت همین الان اومد و خندید فروشنده :دی انگار من و پی ای اس یه حس عمیقی بهم داریم :دی
الان در حال نصبه خبرشو بهتون میدم
هر گونه عکس یا سوال یا مطلبی خواستید همینجا بگید به همش جواب میدم
فیفا هم که داشتم دانلود می کردم روی 99.99 درصد موند :دی مثل اینکه یه نیرویی من و فیفا رو از هم جدا نگه میداره :دی

R O O T
03-10-2010, 19:42
سلام من هم همین الان بازیو گرفتم و در حال نصبم راستشو بخواید از فیفا سیر شدم تو همین یه روزی که گرفتمش :13:

LiverBarca
03-10-2010, 19:42
واقعآ حالم از این بازی به هم خورد...اه اه اه...منم که طرفدار pes بودم دیگه ازش ناامید شدم!!!عوض اینکه پیشرفت کنه داره پسرفت میکنه...لیور پول هم الان مثل ارسنال و چلسی شده...واقعآ این بازی منو عصبی میکنه...مخصوصآ اون دوربین ضایعش!!!کسی نمیدونه چه طور میشه دوربین رو مثل pes 10 کرد تا یه جا ثابت نمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جون هر کی دوست دارین جوابمو بدین...این دوربینش اعصابمو خراب کرده...

EngineeR EhsaN
03-10-2010, 19:53
اقا من بازي رو يه ساعت پيش خريدم ، فقط يكي اينكه بازي تركيباتش جديد نيست ، دوم اينكه ليگ آلمان رو نداره ، چيكار كنم اين دو تا مشكل حل بشه؟ اولي مهمتره

LiverBarca
03-10-2010, 20:02
اقا کم مونده بزنم مانیتور pc رو بشکنم....یکی بگه چطوری زاویه دوربین رو درست کتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی مثل pes 10 با توپ حرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان فقط از وسط زمین اینور و اونور میچرخه؟؟؟؟؟؟؟؟یکی به دادم برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:

Amin
03-10-2010, 20:06
سلام دوستان
دکمه های دریبل تغییر کردن ؟
چجوری میشه تو این نسخه دریبل زد؟

+++

به نظرم بازی پیشرفت خوبی داشته
با بعضی چیزا که تو بازی دیدم خیلی حال کردم
البته یه ربع بیشتر تا حالا بازی نکردم

Armin 7
03-10-2010, 20:08
اقا کم مونده بزنم مانیتور pc رو بشکنم....یکی بگه چطوری زاویه دوربین رو درست کتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی مثل pes 10 با توپ حرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان فقط از وسط زمین اینور و اونور میچرخه؟؟؟؟؟؟؟؟یکی به دادم برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:

اقا شما دوربین Wide رو هم امتحان کردی ؟

Milad4171
03-10-2010, 20:17
سلام دوستان
دکمه های دریبل تغییر کردن ؟
چجوری میشه تو این نسخه دریبل زد؟

+++

به نظرم بازی پیشرفت خوبی داشته
با بعضی چیزا که تو بازی دیدم خیلی حال کردم
البته یه ربع بیشتر تا حالا بازی نکردم

شما جی استیک داری یا کیبورد؟

با جوی استیک با دکمه های آنالوگ دریپل هایی قشنگی رو انجام میده
به نظرم شما برو یه جوی استیک آنالوگ دار بگیر. شدیدا جواب میده:31:

Mohammad King
03-10-2010, 20:21
پس چه جوری هنوز این بازی کاملش توی اراک نیامده؟!

فروشند گفت هنو عرضه نشده؟!

اینی که توی سایت تبلیغ میکنن کاملشه؟

MobinS
03-10-2010, 20:37
آره کاملشه ، باید صبر کنی بیارن دیگه ، وزارت ارشاد داره چک می کنه :دی

Milad4171
03-10-2010, 20:47
شما اینترنتی بخر!! هم راحت به دستت میرسه هم میدونی درسته!
چون اینترنتی ها اگه دست حسابی باشن هر محصولی رو که دارن قبلش چک میکنن که توی پشتیبانی محصولشون به مشکل نخورن!!
از مغازه بخری اگه مشکل داشته باشه عمرا پس بگیره!!

MOH333EN
03-10-2010, 20:59
سلام چطوری میشه خودتو زمین بزنی تو این نسخه؟

SHAHAB111
03-10-2010, 21:19
آقا من دنبال یه ترینر برای BAL هستم کسی سراغ نداره.برا پولش میخواما.
راستی بچه ها PES 2011 از IGN 9.1/10 گرفته. نظرتون چیه؟

Milad4171
03-10-2010, 21:22
این جوی استیک ها شدیدا توصیه میشه!
شما یه جوی استیک بگیر که آنالوگ داشته باشه!

مثل این:

یا

kortol
03-10-2010, 21:29
پس چه جوری هنوز این بازی کاملش توی اراک نیامده؟!

فروشند گفت هنو عرضه نشده؟!

اینی که توی سایت تبلیغ میکنن کاملشه؟
.................................................. .................................................. ................
اومده داداش پاساژ طلا دارن می فروشن خفن............صفی و نوبتی مثل مافیا 2 .من گذاشتم بقیه بخرن ببینم چه جوریه اگه در حد همون 2010 هستش و یا بد تر شده که نرم الکی بخرم...........ولی طلا درصد 100 داره

masoud93
03-10-2010, 21:35
یه دسته xbox 360 سیم دار بخرین و خیال خدتون رو راحت کنین.

هم جنسش خوبه و هم خوش دسته.

تازه برا بازی های دیگه هم بدردتون میخوره.