PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

ali_santori
21-09-2010, 13:40
علی جان انصافا خودت بگو چند بار توی فوتبال واقعی دیدی مسی این کار رو بکنه و بعد تازه با سر به دروازه بان حریف لایی بزنه ؟

حسین جان یه جوری میگی مثل این که هر کی بخواد میتونه یه همچین کاری بکنه.

دقیقا مثل واقعیت که یه بازیکن مثل مسی میتونه تو هر بازی همزمان 3-4 نفر رو دریبل کنه ولی یه بازیکن مثل آرش

برهانی:31: تا آخر عمرش 10000 بازی دیگه هم بکنه نمیتونه همچین کاری بکنه.

این جا هم هر کی این مهارت رو داشته باشه حقش هست که یه همچین صحنه ایجاد کنه و ازش لذت ببره

ولی یکی مثل من هم تا آخر عمرش بازی کنه نمیتونه همچین صحنه ای ایجاد کنه.

4039
21-09-2010, 13:51
حسین جان یه جوری میگی مثل این که هر کی بخواد میتونه یه همچین کاری بکنه.

دقیقا مثل واقعیت که یه بازیکن مثل مسی میتونه تو هر بازی همزمان 3-4 نفر رو دریبل کنه ولی یه بازیکن مثل آرش

برهانی:31: تا آخر عمرش 10000 بازی دیگه هم بکنه نمیتونه همچین کاری بکنه.

این جا هم هر کی این مهارت رو داشته باشه حقش هست که یه همچین صحنه ایجاد کنه و ازش لذت ببره

ولی یکی مثل من هم تا آخر عمرش بازی کنه نمیتونه همچین صحنه ای ایجاد کنه.

علی جان من منظورم اینه که توی فوتبال چمنی من تا الان جایی ندیدم کسی این حرکت رنگین کمانو انجام بده متاسفانه این توی فیفا هم هست البته اجراش اونجا خیلی سخته ( همون بهتر که نشه انجامش داد چون حس فوتبال واقعیو از آدم میگیره ) .
من یک اختلاف نظر عمیق با بعضی از گیمرها دارم . نظر من اینه که بازی فوتبال ویدئویی رو تا جایی که میشه ( تا جایی که خسته کننده نشه ) باید شبیه سازی کرد اما بعضی از گیمرها بیشتر دوست دارن تفننی بازی کنن به همین خاطر زیاد به فوتبال شبیه ساز علاقه نشون نمیدن و از این سبک حرکات توی بازی خیلی بیشتر لذت میبرن .
به نظر من نه اونا اشتباه میکنن و نه افرادی مثل من چون هر دو گروه به قسط لذت بردن بازی میکنن .
البته این وسط بعضی چیزا هست که هر دو طرف نمیپسندن مثلا ضعف شدید دروازه بانی و مواردی از این دست که باید شرکتهای سازنده بازی روی این مسائل بیشتر کار کنن .
در ضمن من اینو هم بگم برام فرقی نمیکنه این نوع حرکات رو توی چه بازی ببینم ( منظورم بازی هستش که اسم شبیه سازو یدک میکشه ) هر جا ببینم صراحتا ازش انتقاد میکنم چون خودمو وابسته به هیچ بازی نمیدونم باید دیگران ظرفیت انتقاد پذیریشونو بالا ببرن تا تعصب به یک چیز فکر انسانو بسته نگه نداره .

pedramgolchin
21-09-2010, 13:57
علی جان انصافا خودت بگو چند بار توی فوتبال واقعی دیدی مسی این کار رو بکنه و بعد تازه با سر به دروازه بان حریف لایی بزنه ؟ اینجا یا باید بگیم دروازه بان و مدافعین خیلی ضعیف عمل میکنن یا اینکه مسی مثل یک سوپر من عمل میکنه .

حسین عزیز
من تو این مدت که دمو اومده خیلی روی دریبلها کار کردم ولی این عکسی که بجه ها گذاشتن واقعا از پس یه آدم عادی بر نمیاد چون واقعا مساله تایمینگ توی این دریبلها خیلی مهمه
شما هم باید قبول کنی که زدن همچین گل نادری توی فوتبال واقعی غیرممکن نیست اگر چه دور از ذهنه ولی میشه
pes خوب یا بد ،هر چی که باشه ،ولی امسال تونست دل هوادارای پر و پا قرصش رو که دیگه داشتن کم کم بیخیال کونامی میشدن رو تا حدودی بدست بیاره و اگه همینطور ادامه بده واسه سال بعد و به فیدبک ها توجه کنه ،چه بسا شاهد یک pes6 نو در نسل حاضر باشیم

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

علی جان من منظورم اینه که توی فوتبال چمنی من تا الان جایی ندیدم کسی این حرکت رنگین کمانو انجام بده متاسفانه این توی فیفا هم هست البته اجراش اونجا خیلی سخته ( همون بهتر که نشه انجامش داد چون حس فوتبال واقعیو از آدم میگیره ) .
من یک اختلاف نظر عمیق با بعضی از گیمرها دارم . نظر من اینه که بازی فوتبال ویدئویی رو تا جایی که میشه ( تا جایی که خسته کننده نشه ) باید شبیه سازی کرد اما بعضی از گیمرها بیشتر دوست دارن تفننی بازی کنن به همین خاطر زیاد به فوتبال شبیه ساز علاقه نشون نمیدن و از این سبک حرکات توی بازی خیلی بیشتر لذت میبرن .
به نظر من نه اونا اشتباه میکنن و نه افرادی مثل من چون هر دو گروه به قسط لذت بردن بازی میکنن .
البته این وسط بعضی چیزا هست که هر دو طرف نمیپسندن مثلا ضعف شدید دروازه بانی و مواردی از این دست که باید شرکتهای سازنده بازی روی این مسائل بیشتر کار کنن .
در ضمن من اینو هم بگم برام فرقی نمیکنه این نوع حرکات رو توی چه بازی ببینم ( بازی که اسم شبیه سازو یدک میکشه ) هر جا ببینم صراحتا ازش انتقاد میکنم چون خودمو وابسته به هیچ بازی نمیدونم .

حسین جان شما جزو بهترین نقاد های بازی فوتبال هستی :10:

amin 2010
21-09-2010, 13:59
،چه بسا شاهد یک pes6 نو در نسل حاضر باشیم

میشه ترجمه کنین این یعنی چی ؟ PES 6 در نسل پیش بهترین بازی فوتبال با اختلاف زیاد بود یعنی شما میگی طی 2 یا 3 سال اینده PES به بهترین بازی فوتبالی تبدیل میشه ؟(هی می گیم پست ندیم این دو تاپیک نمیشه ، دوستان اجازه نمیدن !!)

ali_santori
21-09-2010, 14:03
در ضمن من اینو هم بگم برام فرقی نمیکنه این نوع حرکات رو توی چه بازی ببینم ( بازی که اسم شبیه سازو یدک میکشه ) هر جا ببینم صراحتا ازش انتقاد میکنم چون خودمو وابسته به هیچ بازی نمیدونم .

ولی به نظر من که شرکت کنامی تمام سعیش رو کرده این فوتبال به حالت واقعی در بیاد،

خوب شما الان باید قبول داشته باشین که سرعت دیگه به اون شکل رویایی که میگفتین نیست.

حالا قبول دارین که این نوع دریبل که توپ رو از بالای سر میندازن در واقعیت زیاد دیده شده؟

سر زدن هم همینطور

خوب حالا وقتی بازی این دو امکان واقعی رو با زدن دکمه هایی میسر ساخته نمیشه بگیم که چون مثلا مسی

الان تو خط حمله هست این امکانات باید متوقف بشه. این جا بازیکن با مهارت خودش این صحنه رو ایجاد میکنه.

حالا میشه بگین تقصیر شرکت کنامی در ایجاد این صحنه چیه؟

4039
21-09-2010, 14:17
حسین عزیز
من تو این مدت که دمو اومده خیلی روی دریبلها کار کردم ولی این عکسی که بجه ها گذاشتن واقعا از پس یه آدم عادی بر نمیاد چون واقعا مساله تایمینگ توی این دریبلها خیلی مهمه
شما هم باید قبول کنی که زدن همچین گل نادری توی فوتبال واقعی غیرممکن نیست اگر چه دور از ذهنه ولی میشه

ممنون پدرام جان تا حد زیادی من حرف شما رو قبول میکنم میدونی چرا ؟
چون این وسط یک تناقض بین فوتبال واقعی و فوتبال کامپیوتری بوجود میاد . من تا الان به این مساله خیلی فکر کردم و هیچ وقت نتونستم در بعضی از جنبه ها به نتیجه ای برسم . ببینید من یک مثال بزنم توی فوتبال واقعی بازیکنانی مثل مسی مهارت بالایی در حرکات تکنیکی دارن اونجا این خود مسیه که اراده میکنه و یک حرکت تکنیکی از خودش نشون میده اما اینجا چی با مسی هزاران نوع گیمر بازی میکنن یکی خیلی مبتدیه اصلا نمیتونه یک حرکت ساده با مسی انجام بده یکی دیگه بقدری مهارت پیدا میکنه که با ابزارهای موجود در بازی میتونه چنین حرکتی رو با مسی انجام بده حالا این وسط باید چیکار کرد تا غیر مصنوعی ترین حالت رو در بازی شاهد باشیم ؟
به نظر من باید این نوع حرکات به قدری سخت و مشکل طراحی بشن که کمتر کسی جرات استفاده ازشونو داشته باشه دقیقا مثل خود بازیکنان تکنیکی توی فوتبال واقعی که توی تمرین هزار جور حرکت تکنیکی از خودشون بروز میدن اما توی زمین مسابقه کمتر جرات میکنن ازشون استفاده کنن .
این بخش از مساله رو میشه به این شکل سر و سامون داد اما مواردی مثل دقت شوت و غیره رو من هر چی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم که باید چطوره طراحی کرد که به واقعیت شباهت بیشتری پیدا کنن الان شما ببینید امسال کونامی پاس دستیو اضافه کرده حالا این وسط پس فرق بازیکنی مثل ژاوی با مثلا یک بازیکن آماتور چی میشه چون یک گیمر با مهارت خاص خودش و نه مهارت اختصاصی این دو بازیکن با هردوشون توی بازی میتونه با یک دقت و یک ضریب اشتباه پاس بده پس این وسط تکلیف مهارت برتر ژاوی بر مهارت یک بازیکن آماتور چی میشه ؟ اینجا یک پاراداکس و تناقض در فردیت گرایی بوجود میاد .

بچه ها فقط خواهشا بحثهای مقایسه ای به میون نکشید خسته شدیم بخدا یک جورایی احساس میشه بعضی جاها کار به لج و لجبازی کشیده میشه و این یکی از بدترین چیزایی که ممکنه اینجا اتفاق بیفته .

ولی به نظر من که شرکت کنامی تمام سعیش رو کرده این فوتبال به حالت واقعی در بیاد،

خوب شما الان باید قبول داشته باشین که سرعت دیگه به اون شکل رویایی که میگفتین نیست.

حالا قبول دارین که این نوع دریبل که توپ رو از بالای سر میندازن در واقعیت زیاد دیده شده؟

سر زدن هم همینطور

خوب حالا وقتی بازی این دو امکان واقعی رو با زدن دکمه هایی میسر ساخته نمیشه بگیم که چون مثلا مسی

الان تو خط حمله هست این امکانات باید متوقف بشه. این جا بازیکن با مهارت خودش این صحنه رو ایجاد میکنه.

حالا میشه بگین تقصیر شرکت کنامی در ایجاد این صحنه چیه؟

علی جان من احتمال بسیار زیاد میدم که این موتور بازی دیگه بیشتر از اینا کشش نداره و گرنه کونامی داره تمام تلاش خودشو میکنه که نقصهای بازیو بر طرف کنه مثلا همین دروازه بانی از پارسال تا الان دیگه فقط مونده بقال سر کوچه ما بیاد بگه دروازه بان ضعیفه ! این انتقادات مطمئنا به گوش کونامی رسیده اما به نظر میرسه دیگه موتور بازی بیشتر کشش نداره من از این ناراحتم که کونامی ظاهرا میخواد با همین موتور این نسلو به پایان برسونه و با تغییرات جزئی میخواد گیمرها رو سر گرم کنه . از موارد دیگه که این موتور باعث خراب شدن بازی شده اینه که دست و پای بازیکنان توی هم میره و این مساله از اولین نسخه نکست تا الان بوده که مربوط میشه به موتور بازی .
قسمت دوم صحبتهای شما رو بالا در جواب پدرام نوشتم .

pedramgolchin
21-09-2010, 14:19
میشه ترجمه کنین این یعنی چی ؟ PES 6 در نسل پیش بهترین بازی فوتبال با اختلاف زیاد بود یعنی شما میگی طی 2 یا 3 سال اینده PES به بهترین بازی فوتبالی تبدیل میشه ؟(هی می گیم پست ندیم این دو تاپیک نمیشه ، دوستان اجازه نمیدن !!)

اجازه ما هم دست شماست امین جان
زیاد جوش نزن عزیزم،من گفتم شاید،ولی شما خیلی جوش آوردی انگاری ،واستون بده ....
واسه کسی که بخاد سبک دلخواه خودش رو بازی کنه کاری نداره که دیگران چی میگن،شما هم به گفته دیگران زیاد توجه نکنید بهتره،البته فکر نکنم بتونید:11:

bar333lona
21-09-2010, 14:55
یکی نحوه ی ایستگاهی زدن رو به ما یاد بده اصلا نمیشه گل زد تو ساکر 2010 هم نمیتونستم گل بزنم

یه روش تضمینی باشه :31:

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

شمارش معکوس تا عرضه بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_santori
21-09-2010, 14:55
من دسته شوک دار دارم ولی وقتی آنالوگ رو تنظیم میکنم دیگه شوت و پاس و غیره کار نمیکنه.

چی کارکنم؟

bar333lona
21-09-2010, 15:02
من دسته شوک دار دارم ولی وقتی آنالوگ رو تنظیم میکنم دیگه شوت و پاس و غیره کار نمیکنه.

چی کارکنم؟

زمانی که آنالوگ رو روشن میکنی انالوگ سمت راست دیگه شوت و پاس نیست میشه باهاش دریبل هایی رو که تو قسمت Link Feints رو تنظیم کردی استفاده کرد . :40:

pishoolii
21-09-2010, 15:04
فک نمی کنم به آنالوگ بودن یا نبودن ربطی داشته باشه ها!! با همون جهت های معمولی هم میشه دریبل زد دیگه ، با آنالوگ که خیلی سخت و قر و قاطی میشه.. بدبختی ترانینگ نداره نمیشه باهاش سر و کله زد ، توو بازی هم تا بیای جهت هارو امتحان کنی هی میان توپو ازت میگیرن!..

ali_santori
21-09-2010, 15:12
زمانی که آنالوگ رو روشن میکنی انالوگ سمت راست دیگه شوت و پاس نیست میشه باهاش دریبل هایی رو که تو قسمت Link Feints رو تنظیم کردی استفاده کرد . :40:
شوت و پاس با دکمه های خودش رو میگم نه آنالوگ

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

فک نمی کنم به آنالوگ بودن یا نبودن ربطی داشته باشه ها!! با همون جهت های معمولی هم میشه دریبل زد دیگه ، با آنالوگ که خیلی سخت و قر و قاطی میشه.. بدبختی ترانینگ نداره نمیشه باهاش سر و کله زد ، توو بازی هم تا بیای جهت هارو امتحان کنی هی میان توپو ازت میگیرن!..

دریبل کلا عوض شده دیگه اینجوری نیست که با جهت دریبل کرد

شما خودتون چند نوع دریبل رو قبل از بازی انتخاب میکنین و تو بازی با زدن L1 و آنالوگ راست اجرا میکنین.

farshad_pes9
21-09-2010, 15:46
یکی نحوه ی ایستگاهی زدن رو به ما یاد بده اصلا نمیشه گل زد تو ساکر 2010 هم نمیتونستم گل بزنم

یه روش تضمینی باشه :31:

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

شمارش معکوس تا عرضه بازی :

توی این مدت و بازیهایی که کردم فکر میکنم 3 تا ایستگاهی زدم.
به نظرم استگاهی خیلی راحت تر از 2010 شده,من همین امروز یه ایستگاهی از حدود 21 22 متری زدم اونم با یه بازیکن تیم چیواس اگه اشتباه نکنم.
من اینطوری از فاصله نزدیک میزنم:
شوت رو تا نزدیک نصف پر میکنم,در حالی که فلش عقب رو دارم و بعد از اون پشت هم ضربدر میزنم,البته تعیین جهت مناسب خیلی مهمه,در این حالت اگه همه چیز خوب باشه با یه ضربه کات دار توپ رو به گوشه دروازه میفرسته.بازم میگم توی 2010 هم میشد زد اما انگار یکم اینجا راحت تر شده.
البته هنوز ایستگاهی راه دور نیومده دستم و نتونستم حتی کمی خطرناک بزنم.
من توی 2010 ایستگاهی های راه دور رو شوت رو پر میکردم از نصف یکم بیشتر در حالیکه فلش جلو رو داشتم و بعدش پشت هم دایره میزدم اما اینجا هنوز نتونستم خوب کار کنم توی ایستگاهی راه دور.:10::40:

Khashayar King
21-09-2010, 15:49
سلام بچه ها ! اینی که الان تو بازاره نسخه دمو دیگه ؟

Alireza.M67
21-09-2010, 15:50
من که شدیدا با این PES2011 حال کردم .
آخر حال و هیجانه .
سیستم دریبلینگ خوب و سیستم پاس کاری فوق العاده باعث می شه اصلا نتونی از جلوش تکون بخوری .
فقط امیدوارم توی 2012 دیگه کونامی موتور بازیو عوض کنه چون ظاهرا یکسری مشکلاتش لاینحله .

bar333lona
21-09-2010, 16:19

دیگه مثل سابق نمیشه با استفاده از جهت های معمولی دریبل زد حتما باید گیم پد آنالوگ دار داشته باشی و با اونا دریبل بزنی . باید زیاد تمرین داشته باشی تا بتونی تو بازی گیج نشی و سریع دریبل بزنی . :40:

ArminxXx
دوستان سلام من دو روزه که دمو دستم رسیده و حدود 20ساعتی بازی کردم که اینارو دریافتم و این نقدو برای دمو مینویسم و شاید چون گیمپلی و حالت اصلی و کلی نسخه کامل بازی در این دمو گنجونده شده بتونم ازش تو نقدی که برای نسخه کامل مینویسم استفاده کنم(اونوقت خرده نگیرین که اینو از نقد دموش برداشته اینجا کپی پیست کرده:31::46:) :

بازی رو که اجرا کردم طبق معمول تبلیغات و لوگوهای شرکتهای سازنده رو نشون داد و ماهم کلی ذوق کردیم که بار دیگه لوگوی کونامیو میبینیم البته اینبار در ابتدای دموی:40: PES2011 :40: خلاصه همینجور لوگوها رفتو رفت تا رسیدیم به صفحه پرس انی باتم که با زدن یه دکمه به صورت غافلگیر کننده ای بجای اینکه تصویر جابجا بشه بره بالا یا بره پایین بصورت زیبایی برشی به صورت تور دروازه خورد و به منوی بازی هدایت شدیم که خیلی خیلی خوشگل شده و میتونم بگم که طراحان کونامی واقعا در طراحی منو خیلی خلاقانه عمل میکنن البته سبک حرکت طولیش برمیگرده به پس 4 خلاصه بعد از کلی حال کردن با منو رفتیم به سمت انتخاب تیم و بازی کردن با تیم مورد علاقه که میتونم بگم یکی از زیبا ترین منوهاییه که کونامی برای انتخاب تیم در نظر گرفته! خب تیمو برداشتم رفتم به قسمت تنظیمات FORMATION که باید بگم با وجود عکسایی که دیدم واقعا گیج شده بودم ولی بازم با یکم سرک کشیدن به اینور اونورش به سادگی کارهای کونامی در طراحیاش پی بردم باید بگم که این قسمتو واقعا ساده و کاربردی طراحی کردن ولی چون زیاد باهاش ور نرفتم ( آخه شوق بازی کردن درمن چنان زبانه میکشید که داشتم :19:منفجر میشدم:46:) زیاد ازش چیزی نمینویسم و تا نسخه اصلی صبر میکنم.
خلاصه با دست کاریهای ابتدایی مث ترکیب چبینی و تعویض کردن بازیکن به سمت بازی کردن رفتم.
در ابتدای کار که بازیکنا توی تونل منتظرن تا وارد زمین بازی بشن صداهایی که از تماشاگرا به گوش میرسه بصورت بم کار شده که حس تو تونل بودن رو کاملا القا میکنه ولی بدیه این شروع شدن اینه که کاملا به صورت ساکر 10 طراحی شده و هیچ فرقی نکرده (البته با توجه به اینکه این دموی بازیه شاید عوض بشه).
شروع شدن بازیم خودش یه سورپرایزه دیگه بود که تصویر به نحو زیبایی بالا میره البته اینجا هم یه مشکل هست که اونم اینه که بازیکنی که پاس ابتدایی رو میده خودکار عمل میکنه و از دست تو خارجه!
گیم پلی متفاوت از جمله بزرگرترین تغییرات این شماره از PES بشمار میره که کاملا آزادیه عملو بهت میده که هرجوری هر جایی و هر زمانی که خواستی پاس بدی که این برای منی که از سبک پاسکاری مداوم و حرکت توی عمق و پاسهای تودر و هوایی و شکاف دهنده و پاسهای عرضی به هر نقطه از زمین که دلت خواست و... خوشم میاد بسیار شیرین و جذاب و بهتره بگم خوشمزه بود چونکه نبود این حالت در PES های گذشته (2008-2010) بسیار آزار دهنده بود و اون لحظه بود که به حرفای تمام کسانی که به دلیل این حالت فیفا خور شده بودن پی بردم البته اینجا به این نکته اشاره کنم که به نظر من کونامی با این شگردش خواهد توانست از ریزش هرچه بیشتر Fun های خودش جلو گیری کنه و چه بسا با پیشرفت در این زمینه بتونه خیلی از Fun های ریزش کردشو پس بگیره:20:

خب با بازی کردن بیشتر و مداوم چیزایی بیشتری از دموی این بازی دستم اومد که فکر کنم تو نسخه اصلی تغییر نکنه (با توجه به جمله یکی از دوستان که گفته بود امسال نسخه کامل گیمپلی تو دمو قابل لمس هستش) از جمله چیزای ممکن(که میشه گفت از اینجا به بعدش ضعفهاست) مثلا داوری خوب شده ولی شده مث نسخه پنجمPES که با کو چکترین اشاره یا تنه زدن به یک بازیکن داور خطا میگیره و این در حالیه که اگر همین مورد به صورت مشابه به وسیله CPU روی تو اتفاق بیفته داور بیتفاوت از کنارش میگذره:13: مورد دیگه اینکه آفساید گیریش هنوز مشکل داره مثلا من یبار یارم(با پسر خالم دونفری بازی کردیم) تو آفساید بود پاس عمق انداختم ولی با یه بازیکن دیگه حرکت کردم و اون یکی که تو آفساید بود به سمت توپ حرکت نکرد ولی باز داور آفساید گرفت که من امیدوار بودم به اقتضای اضافه کردن این حالت پاسکاری به بازی داوری هم در جهت اون پیشرفت کنه که نشد و این باعث میشه که این پیشرفتی که تو گیمپلی به وجود اومده با توجه به همخوانی نداشتن وعقبتر بودن سطح داوری از سطح گیم پلی بازی به حاشیه رانده بشه ونتیجه زحمات KONAMI به اینصورت زیر سوال برده بشه و بچشم نیادش!!!!
ولی باز میتونم به حالت خوشبینانه بگم داوری خوب شده اما عالی نشده:5:

خب از داوری که بگذریم میرسیم به دروازه بان که این مورد خاصو کمتر ازش ایراد میگرم اونم به این دلیل که قبلا هم اعلام شد و همه هم میدونید که قرار بوده بعد از بیرون اومدن دموهم روی این مورد کار بشه که نمیشه زیادی روش مانور داد!!
ولی باید بگم که دروازه بانها عکس العملها و دایوهای بهتری رو انجام میدن که واقعیتر شدن بازی کمک شایانی میکنه ولی میتونم بگم اساس و پایه اونا رو (به اعتقاد من) براساس 10 برای دمو 11 پی ریزی کردن که بازم حرکات 10 در اونا مشاهده میشه:5:

از دروازه بانی که بگذریم به خط دفاعی میرسیم که خیلی خیلی و بازم خیلی از مجسمه های متحرک 10 بهتر شدن و تقریبا قابل اعتماد شدن و دیگه مث گاگولا دوره نمیوفتن به سمت بازیکن حمله کننده و جالبتر اینکه از بغل و جلو همدیگرو کمک میکنن و توپو میگیرن که این همونی که من دلم میخواست و خوشحالم که عملی شده:8: ولی (آخ که همین ولیها نشانه ناراضی بودن گیمر و منتظران و ناقصی این گیم پر طرفدار تو دنیاست نه!!؟؟؟) بازم در زمان حمله از جناحین به وسیله تیم حریف بجای اینکه مدافعان کناری بیان روی پایه شخص سانتر کننده در اکثر مواقع مدافعا میانی اینکارو انجام میدن که همین باعث میشه دفاع خالی بشه و در نتیجش این میشه که بیش از 80% سانترها از جناحین به گل تبدیل میشه و این شده سبک بعضی از گیمرها برای گل زدن که هیچ شانسی برای دفع اون ندارین درسته؟؟
خلاصه بگم این قسمتم میتونه کاملتر بشه چونکه این یگوشه از مشکلات این خط بود و مطمئنا مشکلات بیشتری هم هست که من ندیدم!

میرسیم به خط میانی که باید بگم من هنوز نتونستم بخوبی توی این ساکر با این خط میانی ارتباط برقرار کنم آخه هرچی تلاش میکنم که این خطو توی وسط زمین ساکن کنم نمیتونم مثلا یا زیاد جلو میرن یا زیادی عقب و در نتیجه میانه زمینو ازدست میدم به عنوان مثال دیروز که بازی میکردم ویا مدام میومد وسط توپو میگرفت و میرفت میداد ژاوی در صورتی که باید ژاوی توپو برسونه به ویا نه ویا به ژاوی (میدونم الان میگین خوب ترکیب نچیدی ولی باور کنید هرکاری بوده کردم ولی بازم ژاوی جلوه و ویا وسط!!؟؟) خلاصه نمیتونم از این قسمت نقد درستی ارائه بدم چونکه هنوز باید روش کار کنم پس نقدش میمونه برای نسخه کامل بازی:46:

خط حمله رو باید بگم خوب طراحی شده و میشه هرکاریو براحتی انجام بدی ولی یمشکلی که هست چرخش دوربینه که چون بهش عادت نداریم باعث میشه نتونییم خوب تک به تکا رو گل کنیم!

از دیگر موارد میتونم بگم وقتی که میخوای با یبازیکن مث مسی حرکت کنی خیلی کند شروع به حرکت میکنه و همین باعث میشه یا بهتره بگم KONAMI مجبورت کرده که از پاسکاری استفاده کنی و نمیدونم بگم که این خوبه یا بد که اینو میزلرم به عهده خودتون که بسنجید ببینید خوبه یا بده!؟؟
یکی دیگه انرژی بازیکناس که خیلی زود تموم میشه و خیلی تو ذوقه تازه این در حالیه که آدم مرتب پاسکاری میکنه و حرکت انفرادی انجام نمیده که خیلی رو اعصابه!!

ودر نهایت موردی که یادم میاد وتوانایی یاد آوریشو دارم (آخه خواهرم اومده سروصدا میکنه:19: و نمیذاره تمرکز کنم) مورده شوته که هرچی میزنم اصلا حس شوت زدنو القا نمیکنه و خیلی بدشده و.... که امیدوارم کمتر بشه.

تمام، اینم نقد من امیدوارم خوب باشه و بپسندین قربانتون آرمین

bar333lona
سلام بچه ها ! اینی که الان تو بازاره نسخه دمو دیگه ؟

آره فکر کنم قیمتش هم 1500 تومان باشه . :40:

fouladiali
21-09-2010, 16:20
سلام به همه ی دوستان عزیز

ممنون پدرام جان تا حد زیادی من حرف شما رو قبول میکنم میدونی چرا ؟
چون این وسط یک تناقض بین فوتبال واقعی و فوتبال کامپیوتری بوجود میاد . من تا الان به این مساله خیلی فکر کردم و هیچ وقت نتونستم در بعضی از جنبه ها به نتیجه ای برسم .
سلام حسین جان
صحبت شما درسته ولی به نظر من یه شرکت بازی سازی که بازی های شبیه ساز میسازه؛ (که حالا بحث ما درباره ی فوتباله که به جرات میشه گفت پر طرفدارترین بازی شبیه سازیه) با دو نوع سلیقه و انتظار مختلف از طرف گیمرها روبرو میشه...
یه طرف قضیه یه گروه از گیمرها هستند که دوست دارن این گونه بازی ها تا حد زیادی شبیه سازی بشه و بازی مثل نمونه ی اون در واقعیت سخت بشه.
و اما طرف دیگه ی ماجرا گروهی هستند که دوست دارن یه بازی کامپیوتری، صرفا یه بازی کامپیوتری باشه و اون بازی را برای سرگرم شدن و پر کردن اوقات فراغتشون انجام میدن و از سخت شدن بیش از حد بازی بیزارند و یه جورایی کسل میشن.
خوب اینجا شرکت سازنده ی بازی، به نظر من کار بسیار سختی را پیش رو داره؛ یعنی باید تمام سعی خودشو بکنه که انتظارات هر دو گروه از گیمرها را برآورده کنه. از یه طرف باید یه شبیه ساز بسازه و از طرف دیگه باید این شبیه ساز جنبه ی بازی بودن خودشو حفظ کنه. اینجاست که میشه سختی کار ساخت یک بازی شبیه ساز را درک کرد.
به نظر من کونامی تونست در نسل قبل تلفیقی از این دو حالت را به خوبی به وجود بیاره؛ تا جایی که اوج اون را میتونیم در PES 6 ببینیم. ولی با وارد شدن به نسل جدید و عوض شدن موتورهای بازی و از همه مهمتر بالا رفتن توقع گیمرها کار این شرکت کمی سخت شد و در هر دو بخش با افت کیفیت مواجه شد ولی دوباره تمام سعی و تلاش خودشو به کار بست تا مشکلاتی را که در این نسل براش به وجود اومد را برطرف کنه و واقعا هم تا اونجایی که میتونسته این کار را کرده و PES 2011 پیشرفت های زیادی نسبت به 2008 داشته.

علی جان من احتمال بسیار زیاد میدم که این موتور بازی دیگه بیشتر از اینا کشش نداره و گرنه کونامی داره تمام تلاش خودشو میکنه که نقصهای بازیو بر طرف کنه مثلا همین دروازه بانی از پارسال تا الان دیگه فقط مونده بقال سر کوچه ما بیاد بگه دروازه بان ضعیفه ! این انتقادات مطمئنا به گوش کونامی رسیده اما به نظر میرسه دیگه موتور بازی بیشتر کشش نداره من از این ناراحتم که کونامی ظاهرا میخواد با همین موتور این نسلو به پایان برسونه و با تغییرات جزئی میخواد گیمرها رو سر گرم کنه . از موارد دیگه که این موتور باعث خراب شدن بازی شده اینه که دست و پای بازیکنان توی هم میره و این مساله از اولین نسخه نکست تا الان بوده که مربوط میشه به موتور بازی .تا حدود زیادی موافقم و امیدوار بودم که کونامی این موتور را همون 2 سال پیش عوض میکرد.

ببینید من یک مثال بزنم توی فوتبال واقعی بازیکنانی مثل مسی مهارت بالایی در حرکات تکنیکی دارن اونجا این خود مسیه که اراده میکنه و یک حرکت تکنیکی از خودش نشون میده اما اینجا چی با مسی هزاران نوع گیمر بازی میکنن یکی خیلی مبتدیه اصلا نمیتونه یک حرکت ساده با مسی انجام بده یکی دیگه بقدری مهارت پیدا میکنه که با ابزارهای موجود در بازی میتونه چنین حرکتی رو با مسی انجام بده حالا این وسط باید چیکار کرد تا غیر مصنوعی ترین حالت رو در بازی شاهد باشیم ؟
به نظر من باید این نوع حرکات به قدری سخت و مشکل طراحی بشن که کمتر کسی جرات استفاده ازشونو داشته باشه دقیقا مثل خود بازیکنان تکنیکی توی فوتبال واقعی که توی تمرین هزار جور حرکت تکنیکی از خودشون بروز میدن اما توی زمین مسابقه کمتر جرات میکنن ازشون استفاده کنن .
این بخش از مساله رو میشه به این شکل سر و سامون داد اما مواردی مثل دقت شوت و غیره رو من هر چی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم که باید چطوره طراحی کرد که به واقعیت شباهت بیشتری پیدا کنن الان شما ببینید امسال کونامی پاس دستیو اضافه کرده حالا این وسط پس فرق بازیکنی مثل ژاوی با مثلا یک بازیکن آماتور چی میشه چون یک گیمر با مهارت خاص خودش و نه مهارت اختصاصی این دو بازیکن با هردوشون توی بازی میتونه با یک دقت و یک ضریب اشتباه پاس بده پس این وسط تکلیف مهارت برتر ژاوی بر مهارت یک بازیکن آماتور چی میشه ؟ اینجا یک پاراداکس و تناقض در فردیت گرایی بوجود میاد .به نظرم این مورد هم بر میگرده به همون تفاوت گیمرها...
کونامی در این مورد به خوبی تونسته انتظارات گروه دوم را برآورده کنه و با اضافه کردن بخش Link Feints این امکان را فراهم کرده که گیمر بتونه با تعریف دریبل های دلخواه خودش به راحتی با زدن دو دکمه اونا را در زمین اجرا کنه. چون باید این موضوع را در نظر بگیریم که عده ای هستند که زیاد در بازی حرفه ای نیستند ولی با تمام وجود دوست دارن با زدن دریبل های دلخواهشون شور و هیجان را در بازی احساس کنن.
از طرف دیگه در بر طرف کردن نیازهای گروه اول در این بخش ضعیف عمل کرده و جدای از بخش Link Feints با اجرای Feints در زمین به راحتی و در کمال دقت میشه با هر بازیکنی دریبل زد که این موضوع باعث مصنوعی شدن بازی میشه.
من عقیده دارم که کونامی برای برآورده کردن انتظارات این دو گروه، باید اجرای Feints در زمین را بسیار مشکل طراحی میکرد و علاوه بر اون توانایی های بازیکنان را هم در نظر میگرفت که به راحتی نشه با هر بازیکنی دریبل زد و از طرفی هم برای گروهی که دوست دارن با هر بازیکنی هر نوع دریبلی بزنند قسمت Link Feints ایده ی بسیار خوبیه و کار کونامی در این زمینه قابل تحسینه. (البته مطمئن نیستم که میشد هر دوی این قابلیت ها را در بازی داشت یا نه؟! ولی به هر حال نظرم را گفتم.)

در مورد پاس ها هم کونامی امسال تغییری را شروع کرد که تحول بسار خوبی را در بازی به وجود آورده و برای سال اول خوبه و امیدوارم که در این نسل جای پیشرفت داشته باشه...
در این بخش کونامی دو نوع سیستم پاس کاری در بازی قرار داده؛ یکی پاس های نیمه دستی که با همون دکمه های سال های قبل اجرا میشه و یکی دیگه پاس دستی که برای استفاده از اون باید دکمه ی L2 یا همون LT را نگه داریم. البته هنوز آزادی عمل کامل توی سیستم پاس کاری امسال اعمال نشده ولی میشه امیدوار بود که این بخش در شماره های بعدی بهبود پیدا میکنه. (چیزی که مهمه اینه که بالاخره این سیستم پاس کاری در بازی قرار داده شد.) . نکته ی جالب اینه که کونامی انتخاب این دو حالت را به صورت جدا در خارج از بازی قرار نداده و تغییر پاس کاری از حالت نیمه دستی به دستی در حین بازی فقط با نگه داشتن یه دکمه امکان پذیره؛ نکته ی مثبت این روش اینه که در بازی میشه از تلفیق هر دو نوع پاس استفاده کرد ولی این موضوع هم خوبه و هم بد... خوب برای کسانی که دوست ندارند زیاد از پاس دستی استفاده بکنند و گاهی در بازی پاس دستی میدن و بد برای کسانیه که دوست دارن پاس ها به صورت دستی باشه و برای همین مجبورند همیشه دکمه ی L2 را نگه دارند که این خودش باعث عدم کنترل کامل روی پاس و خستگی گیمر میشه.
بهتر بود کونامی امکانی را فراهم میکرد که گیمر بتونه تنظیمات پاس ها را در خارج بازی انتخاب کنه (سه حالت دستی ، نیمه دستی و غیر دستی) و در هر مورد با انتخاب حالت دومی برای دکمه ی L2 تلفیقی از هر دو حالت را در بازی داشته باشه. (مثلا پاس ها به صورت دستی باشه و با نگه داشتن دکمه ی L2 بشه پاس غیر دستی داد.)

اما در مورد نحوه ی پاس دادن بازیکنان مختلف هم کونامی تا حدودی مهارت های بازیکنان را در حالت دستی اعمال کرده که این تفاوت محسوس نیست و زیاد به چشم نمیاد و این که بشه مهارت های گیمر را با مهارت های بازیکنان داخل بازی تلفیق کرد به نظرم کار بسیار پیجیده و مشکلیه ولی واقعا امیدوارم این کار امکان پذیر بشه.

شوت های بازی هم بهتره شده ولی هنوز به صورت دستی نیست.

از همه ی دوستان به خاطر زیاد حرف زدنم عذرخواهی میکنم.:blush:

bar333lona
21-09-2010, 16:39
به نظرم استگاهی خیلی راحت تر از 2010 شده,من همین امروز یه ایستگاهی از حدود 21 22 متری زدم اونم با یه بازیکن تیم چیواس اگه اشتباه نکنم.
من اینطوری از فاصله نزدیک میزنم:
شوت رو تا نزدیک نصف پر میکنم,در حالی که فلش عقب رو دارم و بعد از اون پشت هم ضربدر میزنم,البته تعیین جهت مناسب خیلی مهمه,در این حالت اگه همه چیز خوب باشه با یه ضربه کات دار توپ رو به گوشه دروازه میفرسته

هر کاری میکنم تو گل نمیره :41:
روش بهتری کسی از دوستان سراغ نداره ؟

masoud93
21-09-2010, 16:41
راستی کسی نمیدونه بازی اصلی حجمش چقدر میشه ؟

2 تا یا 3 تا دی وی دی میشه ؟

bar333lona
21-09-2010, 16:43
راستی کسی نمیدونه بازی اصلی حجمش چقدر میشه ؟

2 تا یا 3 تا دی وی دی میشه ؟

دو تا دی وی دی :40:

4039
21-09-2010, 16:54
میرسیم به خط میانی که باید بگم من هنوز نتونستم بخوبی توی این ساکر با این خط میانی ارتباط برقرار کنم آخه هرچی تلاش میکنم که این خطو توی وسط زمین ساکن کنم نمیتونم مثلا یا زیاد جلو میرن یا زیادی عقب و در نتیجه میانه زمینو ازدست میدم

ممنون آرمین جان از نقد و بررسی خوبت که هیچ اثری از تفکر متعصبانه توش دیده نمیشه تمامشو با دقت خوندم . آرمین جان توی بخش تاکتیکها یک بخش بود که مربوط میشد به نحوه استقرار خط میانی اون بخشو تنظیم کردی ؟

از دیگر موارد میتونم بگم وقتی که میخوای با یبازیکن مث مسی حرکت کنی خیلی کند شروع به حرکت میکنه و همین باعث میشه یا بهتره بگم KONAMI مجبورت کرده که از پاسکاری استفاده کنی و نمیدونم بگم که این خوبه یا بد که اینو میزلرم به عهده خودتون که بسنجید ببینید خوبه یا بده!؟؟
یکی دیگه انرژی بازیکناس که خیلی زود تموم میشه و خیلی تو ذوقه تازه این در حالیه که آدم مرتب پاسکاری میکنه و حرکت انفرادی انجام نمیده که خیلی رو اعصابه!!

جالبه دقیقا این مواردو ما پارسال با بچه ها توی لیگی که همین جا برگزار کردیم به همین شکل تغییر داده بودیم یعنی کاهش نفس بازیکنان البته نه در این حدی که امسال کونامی کم کرده دوم کم کردن لگاریتمی سرعت و شتاب بازیکنان بشکلی که این توانایی توی بازیکنان به هم نزدیک تر شده بود و همینطور کاهش سرعت دویدن با توپ نسبت به سرعت بدون توپ در حدود 10 تا 15 واحد ( مهاجم در برابر مدافع ) که این مورد هم توی این دمو دیده میشه اما شما بهش اشاره نکردی . اما به نظر میرسه کونامی یک کم توی این کارش هم افراط کرده همون 10-15 واحد کافیه علی الظاهر این مقدار خیلی بیشتر از حد طبیعی کم شده .
اما در مورد اون مکث ابتدا باید بگم من تقریبا مطمئنم این مورد توی نسخه نهایی درست میشه میدونید چرا چون این مربوط میشه به زمان پاسخ دهی که توی این دمو خیلی زیاده دقیقا مثل پارسال که توی نسخه نهایی درست شده بود . من اینو به این علت میگم که کلا توی اکثر کنترلها و حرکات این مکث و تاخیر در پاسخ دهی وجود داره شما دقت کنید توی استپ سینه ها , بعضی وقتا توی دفع توپ از منطقه جریمه , بعضی وقتا توی شوت زدنها , بعضی وقتا کنترل پاسهای هوایی که حتی دیده میشه بعضی وقتا بازیکن نمیتونه بموقع توپو کنترل کنه با چند قدم اضافی به خارج از زمین میره و موارد دیگه.

.:blush:

ممنون علی جان از نکاتی که اشاره کردی استفاده کردم .
در مورد راضی نگه داشتن هر دو گروه طرفدار بازی شبیه ساز و کسانیکه فقط تفننی بازی میکنن باید بگم چرا کونامی مثل EA عمل نمیکنه ؟ کونامی هم میتونه با احترام به سلایق مختلف انواع گزینه های مختلفو برای هر دو گروه توی تنظیمات بازی قرار بده اما متاسفانه یک کم کم کاری میکنه .

ArminxXx
21-09-2010, 17:31
ممنون آرمین جان از نقد و بررسی خوبت که هیچ اثری از تفکر متعصبانه توش دیده نمیشه تمامشو با دقت خوندم . آرمین جان توی بخش تاکتیکها یک بخش بود که مربوط میشد به نحوه استقرار خط میانی اون بخشو تنظیم کردی ؟ 1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جالبه دقیقا این مواردو ما پارسال با بچه ها توی لیگی که همین جا برگزار کردیم به همین شکل تغییر داده بودیم یعنی کاهش نفس بازیکنان البته نه در این حدی که امسال کونامی کم کرده دوم کم کردن لگاریتمی سرعت و شتاب بازیکنان بشکلی که این توانایی توی بازیکنان به هم نزدیک تر شده بود و همینطور کاهش سرعت دویدن با توپ نسبت به سرعت بدون توپ در حدود 10 تا 15 واحد ( مهاجم در برابر مدافع ) که این مورد هم توی این دمو دیده میشه اما شما بهش اشاره نکردی . اما به نظر میرسه کونامی یک کم توی این کارش هم افراط کرده همون 10-15 واحد کافیه علی الظاهر این مقدار خیلی بیشتر از حد طبیعی کم شده . 2

3 اما در مورد اون مکث ابتدا باید بگم من تقریبا مطمئنم این مورد توی نسخه نهایی درست میشه میدونید چرا چون این مربوط میشه به زمان پاسخ دهی که توی این دمو خیلی زیاده دقیقا مثل پارسال که توی نسخه نهایی درست شده بود .

تشکر حسین جون از بابت وقت گذاشتنت روی خوندن نقد من:10:
این قسمت شماره 1 نوشته هاتو متوجه نشدم منظورت کدوم قسمته PLZ more Description!!!

منم به همین دلیل که تو نوشته شماره 2 اشاره کردی ازش انتقاد کردم:27:!

منم امیدوارم نکته شماره 3 که شما میگی اتفاق بیفته:8:!!

از دوستان کسی نمیتونه لینک ورزشگاه اماراتو بزاره هرچی گشتم تو صفحات قبلی نبودش انگار گم شده:41:؟

Armin 7
21-09-2010, 17:38
میدونم که این یه خیال باطله .
با اینکه PES طوری طراحی میشه که نه آرکیده و نه سیمولیشن و یه چی بین اینهاست .
واقعیت امر هم همینجوریه . چون میخواد هر دو طرف رو راضی نگه داره.
حالا من موندم و این بازی که آیا سیمولیشنه؟ نه آرکیده ! ولی خیلی به سیمولیشن میخوره ! نمیدونم شایدم آرکید باشه .
یه موقع میبینی بازی جوری پیش میره که آدم فکر میکنه داره از تلویزیون , فوتبال زنده رو میبینه ولی بعضی مواقع هست که انگار داری فوتبال دستی بازی میکنی !
اما اگه میشد کونامی بازیش رو طوری طراحی میکرد ( انشاا... در آینده) که هم گزینه ای برای سیمولیشن و هم گزینه ای برای آرکید داشت دیگه فن های این بازی اینقدر بهش خرده نمیگرفتن .

سپاسگذارم.

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

از دوستان کسی نمیتونه لینک ورزشگاه اماراتو بزاره هرچی گشتم تو صفحات قبلی نبودش انگار گم شده:41:؟

خدمت شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasani2008
21-09-2010, 17:54
به نظر من يه پچ 2011 واسه pes6 بسازيم و كلي حالشو ببريم (فوتبال واقعي pes6 بود با مستر ليگ باحالش):20:

mohsen-jj
21-09-2010, 18:54
سلام ... من پارسال با رم 2 گيگ راحت بازي رو اجرا مي كردم ... امسال ظاهرا رم مورد نياز بازي شده 3 گيگ ... به نظر شما برا بازي رو حالت high مشكلي ندارم ؟؟ گرافيك و سي پي يوم مشكلي ندارن .

Armin 7
21-09-2010, 19:20
سلام ... من پارسال با رم 2 گيگ راحت بازي رو اجرا مي كردم ... امسال ظاهرا رم مورد نياز بازي شده 3 گيگ ... به نظر شما برا بازي رو حالت high مشكلي ندارم ؟؟ گرافيك و سي پي يوم مشكلي ندارن .

فکر نکنم.
چون من هم 2 گیگ دارم و دمو رو باهاش به راحتی روی High بازی میکنم.
البته اگه سیستم دمو از خود بازی متفاوت نباشه.
سپاسگذارم.

bar333lona
21-09-2010, 19:45

به نظر منم با رم 2 به راحتی میتونی بازی رو رو حالت High بازی کنی .

شاد باشی :40:

Spaniuly
21-09-2010, 19:48
نمی دونم تاحالا کسی به این موضوع دقت کرده بود یا خیر ولی وقتی شما تیم ژاپن رو برمی داری(فرقی نداره برای خودت یا حریفت) قبل از شروع بازی قطعه ای از مارش ملی ژاپن رو پخش می کنه در حالیکه بازیکنان ژاپن رو نشون میده که در حال زمزمه سرود ملیشون هستند.

bar333lona
21-09-2010, 19:53
هر کاری میکنم تو گل نمیره :41:
روش بهتری کسی از دوستان سراغ نداره ؟

یعنی تو این انجمن کسی ایستگاهی زدن بلد نیست ؟

amin 2010
21-09-2010, 19:54
نمی دونم تاحالا کسی به این موضوع دقت کرده بود یا خیر ولی وقتی شما تیم ژاپن رو برمی داری(فرقی نداره برای خودت یا حریفت) قبل از شروع بازی قطعه ای از مارش ملی ژاپن رو پخش می کنه در حالیکه بازیکنان ژاپن رو نشون میده که در حال زمزمه سرود ملیشون هستند.

این نکته ای بود که قبلا توی worldcup وجود داشت و کونامی تصمیم گرفته این بخشو (سرود ملی) امسال به بازیش اضافه کنه

MOH333EN
21-09-2010, 20:07
عزیزان نسخه اصلیه بازی اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

bar333lona
21-09-2010, 20:10
عزیزان نسخه اصلیه بازی اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

نخیر عزیزم خیلی هولی
تقریبا 9 روز دیگه میاد :40:

HADI ONLY
21-09-2010, 20:31
سلام دوستان
اون پچی که 30 تیم اضافه می کنه آخرین تغییرات تیم ها هست یا نه ؟ ضمنا دریبلی که یکی از دوستان در چند صفحه قبل گذاشته بود من هرکار می کنم با دسته نمیشه میشه بیشتر توضیح دهید . خیلی ممنون

Spaniuly
21-09-2010, 20:36
این نکته ای بود که قبلا توی worldcup وجود داشت و کونامی تصمیم گرفته این بخشو (سرود ملی) امسال به بازیش اضافه کنه
بله توی نسخه 2006 جام جهانی هم پخش سرود ملی وجود داشت... البته تاکید می کنم این سرود فقط قطعه بی کلامی از مارش ملی ژاپن بود نه کامل در ضمن من برای اسپانیا که امتحان کردم پخش نمی کنه پس این احتمال وجود داره که این فقط برای ژاپن باشه اختصاصا چون اگه برای اسپانیا نباشه دیگه پس واسه کجا باشه اسپانیایی که فول لایسنس هست. فکر می کنم این حتی توی نسخه نهایی هم برای ژاپن باشه... به هر حال باید منتظر نسخه نهایی بود.

واقعا دروازبانی توی این دمو فاجعه هست پینتو رو گذاشته بودم دروازه سانتر هوندا رو به جای اینکه بگیر با دست انداخت جلوی پای بازیکن حریف اون هم راحت ترین کار ممکن رو انجام داد و بعد از اون گل دوم هم پینتو در حالیکه می تونست توپی از بالا به سمتش میاد بگیره با مشت کوبید به بدن سانچز و توپ رفت توی گل. واقعا وحشتناک هست هوش مصنوعی نمی دونم سازندگان بازی چی کار می کنن که این قدر هوش مصنوعی بازیکن ها اینقدر پائین هست:41:

pedramgolchin
21-09-2010, 21:06
بله توی نسخه 2006 جام جهانی هم پخش سرود ملی وجود داشت... البته تاکید می کنم این سرود فقط قطعه بی کلامی از مارش ملی ژاپن بود نه کامل در ضمن من برای اسپانیا که امتحان کردم پخش نمی کنه پس این احتمال وجود داره که این فقط برای ژاپن باشه اختصاصا چون اگه برای اسپانیا نباشه دیگه پس واسه کجا باشه اسپانیایی که فول لایسنس هست. فکر می کنم این حتی توی نسخه نهایی هم برای ژاپن باشه... به هر حال باید منتظر نسخه نهایی بود.

:41:

آرمین فکر میکنم توی یکی از ویدیوهایی که قبل از انتشار دمو روی یوتوب بود در مورد سرود ملی تیم ها بحث میکرد که اتفاقا تیم آلمان رو نشون داد که داشتن با بلندگوی ورژشگاه همخوانی میکردن،پس به احتمال زیاد واسه بقیه تیم ها باید باشه

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

سایت آلمانی gameswelt هم بازی رو نقد کرده و نمره 88% رو داده به دموی بازی

Milad4171
21-09-2010, 21:41
راست میگی .قبلا سورد ملی بود . البته الانم هستش ولی خوب به نظرم بودنش الان با این همه مشکل یکم اغراق آمیزه که بخواد روی این مورد کار کنه. چیز مهمی نیست زیاد.

دوستان من نتونستم نمیدونم مشکل از من بود یا نه
توی بازی وقتی میخواد دو نفری بازی کنی نمیشه دو نفر برن توی یه تیم.
واسه شما هم اینطوریه؟ ( شایدم دمو این قابلیت رو نداره)!!!!

malkemid
21-09-2010, 23:00
این مربیه که داد و بیداد می کنه کنار زمین دقیقا متناسب با موقعیت بازی حرف می زنه...مثلا وقتی داری ضد حمله می خوری هی داد می زنه get back!

البته یه چیزی که عجیب بود این که بسته به تیمی که داره بازی می کنه زبونش عوض میشه...من منچستر رو داشتم یارو انگلیسی حرف می زد...بایرن رو داشتم یه زبون دیگه...احتمالا آلمانی

mtx891
21-09-2010, 23:03
یعنی تو این انجمن کسی ایستگاهی زدن بلد نیست ؟
من توی 10 میتونستم با ابراهیمویچ بزنم اما اینجا با هرکی از هرجا میزنم نمیشه فقط یکی دوبار شد اونم اون مدافعی که توپ از روی سرش رد شد نپریده بود:31:
کلا سوالت رو زود پرسیدی یکم زمان میبره ادم دستش بیاد

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

این مربیه که داد و بیداد می کنه کنار زمین دقیقا متناسب با موقعیت بازی حرف می زنه...مثلا وقتی داری ضد حمله می خوری هی داد می زنه get back!

البته یه چیزی که عجیب بود این که بسته به تیمی که داره بازی می کنه زبونش عوض میشه...من منچستر رو داشتم یارو انگلیسی حرف می زد...بایرن رو داشتم یه زبون دیگه...احتمالا آلمانی
من تا حالا تیم اینگلیسی نگرفتم اما هر تیمی گرفتم نتونستم بفهمم اون یارو چی میگه:31:

shahab_f
21-09-2010, 23:25
ضربه ایستگاهیش خیلی سخت نیست ، خط پر کردن شوت بالای نقشه (رادار) میاد ، اگه تا وسط یعنی جایی که خط شوت تا دم خطی که نقشه رو نصف کرده پر کنی به اندازه ی ارتفاع دیوار دفاعی شوت رو میزنه ، حتما باید کات بدی تا ارتفاع توپ بعد از رد شدن از خط دفاعی کم شه ، در نتیجه توپ به سادگی گل میشه ! زیر 4-23 متر هم پایین رو بگیرین ، هم کات بدین
--------
حالا یه سوال ساده: کلا منوی link faints چیکار میکنه تو بازی

ArminxXx
22-09-2010, 02:47
راست میگه فقط تا نصفه پر کن و مایل پایین به سمت دلخواه بگیر مث این گلی که با روبن زدم حال کنین:31::5:

البته 3GP ولی گل خوشگلیه!

ArminxXx
22-09-2010, 02:54
هشت روز دیگه :

Konami_Pc
22-09-2010, 04:12
هشت روز دیگه :

:13: فک نکنم 8 روز دیگه بازی بیاد چون بازی رفت تو حالت TBA

بزار دیرتر بیاد شاید مشکلاتی که تو دمو بوده و کاربرا گزارش کردن رو میخوان فیکس کنن هر چند هم ممکنه بازم مشکلاتی این نسخه داشته باشه و تا روز انتشار برطرف نشه ولی من از الان به نسخه 2012 امیدوار شدم و :8:

اگه کنامی به خودش بیاد برای سال های بعد اینا رو درست کنه چی میشه :18:

تغییر موتور بازی حداقل برای اینکه دست و پای و تو پ و کلا چیزای بازی تو هم نره چون این خودش باعث این باگهای مزخرف تو بازی میشه :13:

بهبود گرافیک جوری که لباس و شورت و موهای بازیکنا خیلی روان تکون بخوره :18:

تمام حرکات بازی رو از اون حالت روباتیک در بیاره :8:

وجود انمیشنهای زیاد حتی مخصوص تماشاگرا مثلا تیم حریف رو فحش بدن یا قوطی پرت کنن تو زمین :31:

استفاده از چهره اصلی داورها . :46:

زیاد کردن هوش دروازبانان :31: نه دیگه اون قد که نشه گل زد از بازی خسته بشی :31:

همینا کافیه ولی همون موتور بازی رو عوض کنن به همه اینا میرسن و دستشون برای هر کاری باز میشه از جمله همین مشکلات داوری و دروازبانان و باگ های مسخره بازی که دست و پا تو هم میره :13:

Spaniuly
22-09-2010, 04:34
از بچه ها خواهش می کنم تاریخ انتشار بازی رو با تاریخ انتشار فیفا 11 قاطی نکنن:

تاریخ انتشار بازی توی گیم اسپات برای کنسول های X360 , PS3 روز 19 اکتبر درج شده و توی سایت tothegame روز 25 اکتبر
این در حالی هست که توی سایت گیم اسپات تاریخ مشخصی برای نسخه PC درج نکرده و توی سایت tothegame همون تاریخ قبلی که 8 اکتبر هست درج شده. ولی مشخصا این تاریخ تاخیر خواهد خورد. بد نیست بدونید نسخه PS2 بازی در تاریخ 2 نوامبر منتشر میشه. چیزی که مشخص هست بازی تا قبل 8 اکتبر منتشر نمیشه. و تا اون روز بیش از 2 هفته باقی مونده پس دوستانتون رو به اشتباه نندازید اگه جایی نوشته که بازی قراره سپتامبر عرضه بشه اونجا رو به من نشون بدید.

danielo
22-09-2010, 04:59
من اعضای سیستم کامپیوترم به هم سازگار نیست و جالب اینجا بود که فقط بازی pes 2010 را میتونستم توش بازی کنم و باقی بازی ها جواب نمیداد.
به نظرتون ایا امسال میتونم 2011 را نصب کنم یا باید برم نسخه ps3 ان را بگیرم؟

malkemid
22-09-2010, 09:10
من اعضای سیستم کامپیوترم به هم سازگار نیست و جالب اینجا بود که فقط بازی pes 2010 را میتونستم توش بازی کنم و باقی بازی ها جواب نمیداد.
به نظرتون ایا امسال میتونم 2011 را نصب کنم یا باید برم نسخه ps3 ان را بگیرم؟

اگه 2010 رو بازی می کردی ...2011 رو هم می تونی

mtx891
22-09-2010, 09:52

تاریخ انتشار بازی توی گیم اسپات برای کنسول های X360 , PS3 روز 19 اکتبر درج شده و توی سایت tothegame روز 25 اکتبر
این در حالی هست که توی سایت گیم اسپات تاریخ مشخصی برای نسخه PC درج نکرده و توی سایت tothegame همون تاریخ قبلی که 8 اکتبر هست درج شده. ولی مشخصا این تاریخ تاخیر خواهد خورد. بد نیست بدونید نسخه PS2 بازی در تاریخ 2 نوامبر منتشر میشه. چیزی که مشخص هست بازی تا قبل 8 اکتبر منتشر نمیشه. و تا اون روز بیش از 2 هفته باقی مونده پس دوستانتون رو به اشتباه نندازید اگه جایی نوشته که بازی قراره سپتامبر عرضه بشه اونجا رو به من نشون بدید.

قبلا راجبش بحث شده 30 سپتامبر برای اروپاست 8 اکتبر برای امریکا

amin 2010
22-09-2010, 10:23
قبلا راجبش بحث شده 30 سپتامبر برای اروپاست 8 اکتبر برای امریکا

این مسئله توی E3 اعلام شد اما هیچ کدوم از سایتا این حرف کونامی رو جدی نگرفتن !!! همه همون تاریخ قبلی رو تاریخ دقیق میدونن(اونم تاخیر بخوره به نفعه کونامیه یه10 تا از 70 80 باگ دمو رو درست کنه باز شاید به اندازه پارسال بتونه نمره بگیره)

sina2013
22-09-2010, 10:27
این دریبل هایی که تو قسمت فینس تنظیم می کنن رو میشه با کیبرودم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟/

bar333lona
22-09-2010, 12:05
این دریبل هایی که تو قسمت فینس تنظیم می کنن رو میشه با کیبرودم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟/

آره البته باید آنالوگ رو روی کیبورد تنظیم کنی . :40:

hobgoblin
22-09-2010, 12:59

آرمین جان تو دیگه چرا؟ تو که خودت اخبار متحرکی.

اینم اونجا که باید نشون بدیم:)

ArminxXx
22-09-2010, 13:03

شرمنده دوستان آخه من با توجه به تاریخ نگار دوستان توی همین تاپیک اینو گذاشتم که فک کنم اشتباه شده پس پاکش میکنم!:41:
بازم میگم شرمنده:11:

Spaniuly
22-09-2010, 13:27
توضیحات لازم رو به علی جان دادم...
درسته تاریخ انتشار رو برای فرانسه اسپانیا واینالیا زده 30 سپتامبر ولی مشخصا دکور هست این تاریخ ها... گرچه توی سایت رسمی بازی هم همینطوریه ولی ملاک همون تاریخ رسمی هست که 8 اکتبره. به نظر من زودتر از این نخواهد اومد

sadeghbb
22-09-2010, 13:32
امسال رو خدا خواست ما زجر بکشیم با Pes2011 چون سیستم fifa11 رو جواب نمیده! ولی خوبه بدک نیست تا وقتی سیستم رو ارتقا بدم!:21:

hamsah
22-09-2010, 13:35
سلام.
من تازه نحوه دریبل زدن رو یاد گرفتم و نظرم نسبت به PES 2011 تغییر کرد.واقعا سیستم دریبل بسیار بهتر شده.

آیا می دانید؟
می دونستید می تونید برای مثلا stick up پنج تا دریبل قرار بدید وقتی که L1 رو با شوک راست بالا بزنید 5 تا دریبلی که قرار دادید به ترتیب زده میشن؟

bar333lona
22-09-2010, 13:37
سلام.
من تازه نحوه دریبل زدن رو یاد گرفتم و نظرم نسبت به PES 2011 تغییر کرد.واقعا سیستم دریبل بسیار بهتر شده.

آیا می دانید؟
می دونستید می تونید برای مثلا stick up پنج تا دریبل قرار بدید وقتی که L1 رو با شوک راست بالا بزنید 5 تا دریبلی که قرار دادید به ترتیب زده میشن؟

آره همینطوریه ولی باید دریبل هایی رو که با هم همخوانی دارند پشت سر هم قرار داد . :40:

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

امسال رو خدا خواست ما زجر بکشیم با Pes2011 چون سیستم fifa11 رو جواب نمیده! ولی خوبه بدک نیست تا وقتی سیستم رو ارتقا بدم!:21:

خدا بهت لطف کرده . :31:

mtx891
22-09-2010, 13:50
اینکه بازی کی میاد مهم نیست مهم اینکه هر وقت میاد بی نقص باشه یا حداقل کم نقص

fouladiali
22-09-2010, 14:52

چند روز پیش نسخه ی کاملی از بازی برای تست در اختیار سایت Prorevo قرار گرفت و حالا اونا دو تا ویدیو از این نسخه را منتشر کردند...

ویدیوی اول لیست کامل تیم های بازی را نشون میده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو ویدیوی دوم زوایای مختلف دوربین را نشون میده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این ویدیو هم آموزش دریبل هاست که چند روز پیش منتشر شده بود...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : Prorevo

chealsea_cfc
22-09-2010, 15:38
این ویدیو هم آموزش دریبل ها

اقا این ویدیو رو یک نفر یجا دیگه اپلود کنه ما دانلود کنیم .

ArminxXx
22-09-2010, 16:05
دوستان کسی تا حالا بعد از تساوی رفته پنالتیا؟
آخه من دوسه بار در لحظه آخر که تساوی بودم با کامپیوتر select side رو عوض کردم یعنی رفتم رو تیم حریف که با انجام اینکار میره پنالتیا!!!!!!!!
اینم عکسش:

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

آق این یوتوب که هیتلره!!
از کجا من میتونم این کلیپارو نگاه کنم!؟

xeNociDe
22-09-2010, 16:27
آخه من دوسه بار در لحظه آخر که تساوی بودم با کامپیوتر select side رو عوض کردم یعنی رفتم رو تیم حریف که با انجام اینکار میره پنالتیا!!!!!!!!
اینم عکسش:

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

آق این یوتوب که هیتلره!!
چطوری رفتی!؟
بعد از مساوی برا من میره بیرون!
یعنی قسمت Extra Time & PK خاموشه!

خودت فعالش کردی!؟

Konami_Pc
22-09-2010, 16:44
چند بار دوستان گفتم از این سایت که پائین میزارم استفاده کنید بجای اسم سایت یوتوب باز میشه

اینجوری مثلا

mtx891
22-09-2010, 16:47
اقا این ویدیو رو یک نفر یجا دیگه اپلود کنه ما دانلود کنیم .

اینم عکسش:

؟

راج پنالتی منم این کارو کردم اما نشد
از پچ یا چیزی استفاده نکردی؟

Macdiano
22-09-2010, 16:56

راج پنالتی منم این کارو کردم اما نشد
از پچ یا چیزی استفاده نکردی؟

پچ مربوط به اضافه کردن تایم بازی این کار رو انجام میده.

popowoody
22-09-2010, 17:33
اینم عکسش:

آق این یوتوب که هیتلره!!

برو تو سایت زیر کل یوتیوب بدون قیلتر میاد ! :

popowoody
22-09-2010, 17:45
نسخه نهایی چند دی وی دیه ؟؟؟

bar333lona
22-09-2010, 18:09
نسخه نهایی چند دی وی دیه ؟؟؟

فکر کنم چند بار اعلام شد

2 دی وی دی

SHAHAB111
22-09-2010, 18:15
خیلی باحاله اگه تا 2020 هم کونامی دیگه PES نزنه هیچکس بهش نمیرسه.بهترین بازی فوتبالی که تا حالا منتشر شدست.من اگه بازی منتشر هم نشه با همین دموش میتونم یه عمر بازی کنم.
راستی چه جوری میشه استراتژی ها رو تو زمین پیاده کرد؟قبلا L2+مربع دایره ضبدر و میزدیم میشد الان چه جوریه؟یکی جواب بدهPLZ?

Alireza.M67
22-09-2010, 18:32
خیلی باحاله اگه تا 2020 هم کونامی دیگه PES نزنه هیچکس بهش نمیرسه.بهترین بازی فوتبالی که تا حالا منتشر شدست.من اگه بازی منتشر هم نشه با همین دموش میتونم یه عمر بازی کنم.
راستی چه جوری میشه استراتژی ها رو تو زمین پیاده کرد؟قبلا L2+مربع دایره ضبدر و میزدیم میشد الان چه جوریه؟یکی جواب بدهPLZ?

به جای L2 از یا LT از select یا back باید استفاده کرد .

pouyaabiboy
22-09-2010, 18:42

قصد توهین به بازیه محبوب رو ندارم ولی......
فکر کنم بر عکس گفتی
اگه کونامی با این موتور و این روند ادامه بده تا 2020 هم به پای بازیهای امروزی نمیرسه
از فوتبال واقعی و شبیه سازی شده pes لذت ببرید و سراغ بازیه..... نرو چون تا 2020 نمیتونه فوتبالی مثل pes رو ارایه بده

amin 2010
22-09-2010, 18:51

ممنون از نقد پربارتون !!! شما مطمئنی این بازی تا سال 2020 بهش کسی نمیرسه ؟میدونی الان چه سالی هستیم ؟اگه میدونی یعنی واقعا تا 10 سال دیگه بازیی به خوبی این نسخه نمیاد ؟ بعدا ماهو سال و روز دقیقشم میشه بگی !!! منظورم وقتیه که یه بازی هم پایه این نسخه بیاد !!!اونوقت عجیبه میانگین نمرات فیفا نکست حداقل 15 نمره بیشتر از PES بوده !!(امیدوارم متوجه باشین منظورم از 100 بوده !!)
میشه نظرتونو راجع به نسخه 10 pes هم بدونم !!! اونم حتما تا 5 سال دیگه رقیب نداره !!
خوش باشی !!!

eimanpaladin
22-09-2010, 19:01
با سلام سیستمش معلومه ؟(حدالقل و حدالکثرش )

popowoody
22-09-2010, 19:31
حداقل :

Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD ATI Radeon x1300 video card

ali gamma
22-09-2010, 20:18
سلام دوستان .چاره ای برای این فیلم تبلیغاتی عذاب اور پس از بازی ندارین؟

FCBarcelona.ir
22-09-2010, 20:24
ممنون از نقد پربارتون !!! شما مطمئنی این بازی تا سال 2020 بهش کسی نمیرسه ؟میدونی الان چه سالی هستیم ؟اگه میدونی یعنی واقعا تا 10 سال دیگه بازیی به خوبی این نسخه نمیاد ؟ بعدا ماهو سال و روز دقیقشم میشه بگی !!! منظورم وقتیه که یه بازی هم پایه این نسخه بیاد !!!اونوقت عجیبه میانگین نمرات فیفا نکست حداقل 15 نمره بیشتر از PES بوده !!(امیدوارم متوجه باشین منظورم از 100 بوده !!)
میشه نظرتونو راجع به نسخه 10 pes هم بدونم !!! اونم حتما تا 5 سال دیگه رقیب نداره !!
خوش باشی !!!
یعنی چی. چرا نمی تونید به نظر مخالف احترام بذارید؟ هرکس نظری مخالف شما داره باید بهش حمله کنید؟ :17:

شاید نظر یه نفر برای شما احمقانه به نظر بیاد، شاید هم عکسش برای خیلی ها صادق باشه. ما در قرن 21 زندگی می کنیم، نه قرن 15. لطفا به نظر همه احترام بذارید!

hasani2008
22-09-2010, 20:46
ميدونم اينجا جاش نيست و واستون مهم نيست ولي من امروز از خدمت مقدس سربازي معاف شدم و خيلي خوشحالم كه ميتونم خيلي راحت يه مستر ليگ تا سال 2050 رو بازي كنم :20::27:

pedramgolchin
22-09-2010, 20:56
خوش باشی !!!

هر کسی یجور دلش خوشه
یکی با روح بازی حال میکنه یکی هم با نمرات سایتا
نمیدونم چرا شما با اظهار نظر فن های PES خیلی خیلی مشکل داری،بزار هر کس با هر چیزی که دوست داره حال کنه
علف باید به دهن بزی شیرین بیاد :8::5:

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

ميدونم اينجا جاش نيست و واستون مهم نيست ولي من امروز از خدمت مقدس سربازي معاف شدم و خيلي خوشحالم كه ميتونم خيلي راحت يه مستر ليگ تا سال 2050 رو بازي كنم :20::27:

حسنی جان چرا مهم نیست،خوشی شما ،خوشی ما هم هست

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

یعنی چی. چرا نمی تونید به نظر مخالف احترام بذارید؟ هرکس نظری مخالف شما داره باید بهش حمله کنید؟ :17:

شاید نظر یه نفر برای شما احمقانه به نظر بیاد، شاید هم عکسش برای خیلی ها صادق باشه. ما در قرن 21 زندگی می کنیم، نه قرن 15. لطفا به نظر همه احترام بذارید!

والااا :41:

4umbaz
22-09-2010, 20:58
دمو رو كه نصب كردم ارور داد كه اين فايل d3dx9_30.dll رو از دست داديد دوباره نصب كنيد..
مشكلش چيه؟؟ برنامش ناقصه؟ اگيگ و 300 مگ حجم داشت واسه من..

pedramgolchin
22-09-2010, 21:01
سلام دوستان .چاره ای برای این فیلم تبلیغاتی عذاب اور پس از بازی ندارین؟

برو تو فلدری که بازی رو نصب کردی،SETTING رو اجرا کن و DISABLE MOVIE PLAYBACK رو تیک بزن:11:

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

دمو رو كه نصب كردم ارور داد كه اين فايل d3dx9_30.dll رو از دست داديد دوباره نصب كنيد..
مشكلش چيه؟؟ برنامش ناقصه؟ اگيگ و 300 مگ حجم داشت واسه من..

این فایل رو دانلود کنید و در فلدری که بازی رو نصب کردید بریزید،تست کنید اگر بازم ارور داد دوباره اونو کپی کنید تو پوشه WINDOWS از درایوی که ویندوز توی اون نصب شده

si2na
22-09-2010, 21:04
سلام
من نمیگم Pes 2011 بازی بدیه اما من ترجیح میدم بازی نکنم من خودم زمانی عاشق Pes بودم اما به نظر شما چرا دیگه بازی نمیکنم؟
معلومه وقتی گیمی نتونه 1 پاس کاری صحیح به بازی تزریق کنه که نفر با هیجان بازی کنه به نظر شخصیه من بهتره بازی نکنه و جاش 1 گیم اکشن بزنه
اما :
نکات مبت بازی :
زمانی که PeS2011 در عرض 1 سال اینهمه پیشرفت کرده بدونین ایرادهاش رفع میشه مثل گرافیک استسنایی بازی مثل چیدن مهره ها مربی گری به گیم مثل مدهای فوقالعاده

Spaniuly
22-09-2010, 21:15

شما درست می فرمائید... ولی اینکه تا سال 2020 همین بازی بمونه و بهترین بازی باشه بیش از اندازه اغراق آمیز و تعصبی نیست؟ یعنی فوق العاده غیر قابل قبول هست با عرض پوزش از گوینده این مطلب ولی به نظر احماقنه نیست این حرف کاملا احمقانه اس (بازم عذر می خوام از دوست عزیز ولی اینجا فروم هست کسی که توی فروم چیزی می گه باید ازش خیلی مطمئن باشه وگرنه حمله میشه چون اگه حمله نشه یعنی کاربران اون تاپیک شعور و عقل ندارن که به چیز غیر منطقی واکنش نشون ندن. یکی بیاد نقد بنویسه به خدای احد من خودم ازش تشکر می کنم ولی این حرفا واقعا قابل قبول نیست)

به هر حال امیدوارم کمی فرهنگ کلی پست دادن بهتر بشه. و به قول شما به نظر های مخالف احترام گذاشته بشه. ولی دیگه نظر باشه نه یه حرف غیر معقول مثل اون پست...

خدایا این روزای قبل انتشار رو هر چه سریع تر از سرمون بگذرون که بدترین موقع هست برای کل کل و بهترین موقع هست برای اسپم دادن و نا مناسب ترین شرایط برای نقد کردن. دوستی ها و عزت و احترام ها هم از بین می ره به خاطر هیچ و پوچ

pedramgolchin
22-09-2010, 21:18
سلام
من نمیگم Pes 2011 بازی بدیه اما من ترجیح میدم بازی نکنم من خودم زمانی عاشق Pes بودم اما به نظر شما چرا دیگه بازی نمیکنم؟
معلومه وقتی گیمی نتونه 1 پاس کاری صحیح به بازی تزریق کنه که نفر با هیجان بازی کنه به نظر شخصیه من بهتره بازی نکنه و جاش 1 گیم اکشن بزنه
اما :
نکات مبت بازی :
زمانی که PeS2011 در عرض 1 سال اینهمه پیشرفت کرده بدونین ایرادهاش رفع میشه مثل گرافیک استسنایی بازی مثل چیدن مهره ها مربی گری به گیم مثل مدهای فوقالعاده

اینکه شما PES بازی نکنید کاملا محترمه و اختیار دارید هر کاری دوست دارید انجام بدید،ولی علت شما برای بازی نکردن PES2011 کاملا مبهمه،شما دست گذاشتید روی نقطه قوت بازی و اونو علت بازی نکردنتون عنوان کردید که خیلی عجیبه
بهر صورت هدف گیم سرگرمیه،مهم نیست چه عنوانی باشه ،امیدوارم با بازیهای دیگه سرگرم باشید:11:

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:17 PM ----------

شما درست می فرمائید... ولی اینکه تا سال 2020 همین بازی بمونه و بهترین بازی باشه بیش از اندازه اغراق آمیز و تعصبی نیست؟ یعنی فوق العاده غیر قابل قبول هست با عرض پوزش از گوینده این مطلب ولی به نظر احماقنه نیست این حرف کاملا احمقانه اس (بازم عذر می خوام از دوست عزیز ولی اینجا فروم هست کسی که توی فروم چیزی می گه باید ازش خیلی مطمئن باشه وگرنه حمله میشه چون اگه حمله نشه یعنی کاربران اون تاپیک شعور و عقل ندارن که به چیز غیر منطقی واکنش نشون ندن. یکی بیاد نقد بنویسه به خدای احد من خودم ازش تشکر می کنم ولی این حرفا واقعا قابل قبول نیست)

به هر حال امیدوارم کمی فرهنگ کلی پست دادن بهتر بشه. و به قول شما به نظر های مخالف احترام گذاشته بشه. ولی دیگه نظر باشه نه یه حرف غیر معقول مثل اون پست...

خدایا این روزای قبل انتشار رو هر چه سریع تر از سرمون بگذرون که بدترین موقع هست برای کل کل و بهترین موقع هست برای اسپم دادن و نا مناسب ترین شرایط برای نقد کردن. دوستی ها و عزت و احترام ها هم از بین می ره به خاطر هیچ و پوچ

خدا از دهنتون بشنوه
من که خودمو زدم به بیخیالی،فعلا که پچ 30 تیم رو دان کردم و با اون سرگرمم

پچر های محترم لطف کردن فیس روبن و مسی رو به این شکل درست! کردن:

SHAHAB111
22-09-2010, 21:31
خوش باشی !!!
شما می تونی بری با همون فیفا حال کنی که از سال 2007 تا الآن هیچ فرقی نکرده(امیدوارم متوجه شده باشی منظورم p30 e)
pes 11 از این جهت بهترینه که علاوه بر این که جذابیت قبلیش رو از دست نداده بسیار روون تر شده و حرکت ها کاملا کنترل شده است .حرکات نمایشیم که خیلی با حال شده میشه چند جور حرکت رو با هم ترکیب کرد.
راستی من دارم درباره ی pes 11 صحبت میکنم نه 10 .آره fifa 10 کنسول از pes واقعی تر بود اما جذاب تر نبود.
در ضمن این که pes جذاب تره رو میتونی از بیشتر بودن تعداد pes بازها نسبت بهfifa بازها بفهمی.نمره ای که سایتا میدن به فیفا به خاطر طبیعی تر بودنشه و اون خصوصیاتی که داره مثل گردش 360 درجه ای و...
واقعی بودن کافی نیست باید جذاب هم باشه و pes 11 هم جذابه هم واقعی و برای همین یه شاهکاره.

FCBarcelona.ir
22-09-2010, 21:37

بله افراط وجود داره، کما اینکه تفریط هم وجود داره و نظراتی که از اون طرف افتادن هم کم دیده نشده. به هر حال باید پذیرفت که هرکس دیدگاهی داره و هر نظری هر چقدر ناپخته، مستحق احترامه.

اگر اینطور نبود، باید امکان نظر دادن در انجمن ها رو محدود می کردن.

Spaniuly
22-09-2010, 21:42
سلام
اما :
نکات مبت بازی :

سلام پسر خاله:11: برداشته شدن محدودیتت هم مبارک باشه:10:
البته این بر میگرده به عادت گیمر ها... مشکل اینجاست کونامی دیکتاتورانه عمل میکنه با اینکه می تونه آپشن های مختلفی در اختیار ما بذاره اما متاسفانه دریغ می کنه

میتونست حتی توی همین نسخه دمو امکان پاس Asisted رو هم بده و حتی دستی مشخصا الان روی Semi هست پاس ها. در حالیکه فیفا این امکان رو داده که پاس ها رو دستی نیمه دستی یا هوشمند قرار بدید و آپشن های دیگه. من فقط امیدوارم کونامی با قرار دادن گزینه پاس ها و شوت های هوشمند هواداران سبک کلاسیک خودش رو از دست نده.

اما با ضعف گیم پلی تا حدودی موافقم برای من هم گیم پلی فیفا لذت بخش تر هست. بالا بودن هوش مصنوعی بازیکنان برام لذت بخش هست. به نظرم PES امسال اگه دوربین بهتری توی چنته داشته باشه یا همون دوربین کلاسیک واید و مشکل استارت زدن بازیکنان سرعتی رو تا حدودی حل کنه شانس این رو خواهیم داشت که با مود BAL ش سرگرم بشیم. البته شاید فیفا امسال با مود های جدیدی که روی نسخه PC به ارمغان آورده واقعا PC خور ها رو جذب خودش کنه

dr_shahrooz
22-09-2010, 21:54
شما می تونی بری با همون فیفا حال کنی که از سال 2007 تا الآن هیچ فرقی نکرده(امیدوارم متوجه شده باشی منظورم p30 e)
pes 11 از این جهت بهترینه که علاوه بر این که جذابیت قبلیش رو از دست نداده بسیار روون تر شده و حرکت ها کاملا کنترل شده است .حرکات نمایشیم که خیلی با حال شده میشه چند جور حرکت رو با هم ترکیب کرد.
راستی من دارم درباره ی pes 11 صحبت میکنم نه 10 .آره fifa 10 کنسول از pes واقعی تر بود اما جذاب تر نبود.
در ضمن این که pes جذاب تره رو میتونی از بیشتر بودن تعداد pes بازها نسبت بهfifa بازها بفهمی.نمره ای که سایتا میدن به فیفا به خاطر طبیعی تر بودنشه و اون خصوصیاتی که داره مثل گردش 360 درجه ای و...
واقعی بودن کافی نیست باید جذاب هم باشه و pes 11 هم جذابه هم واقعی و برای همین یه شاهکاره.

خب ! لازم دیدم بیام وسط و نظر خودمو اعلام کنم ! من خودم یکی از طرفدار های سر سخت PES بودم و یکی 2 تا رتبه کم و بیش خوب هم توش آوردم،اونایی که تو مسابقات شرکت میکردن،فکر کنم اسم chALi به گوششون خورده باشه ! ولی این داستان ها تا 4 ماه پیش بود که دوستم گفت بیا بریم فیفای کنسول رو بازی کنیم ببین چه دنیاییه! و وقتی من فیفا رو بازی کردم،فهمیدم که آزادی عمل و گیم پلی یعنی چی !!! این جمله هم که دقیقا یادم نیست و تو شعار های pes 2011 س که میگه : feel the freedom و از این حرف ها ، جدا مسخره و خنده آوره!!!! چون واقعا اصلیترین چیزی که این بازی از آدم میگیره،آزادی عمله!!!! انقد فیفا به من لذت داد که به خاطرش کنسول خریدم! و الان ثانیه شماری میکنم که 3شنبه بیاد ! به نظر من کسانی که از pes طرفداری میکنن،یا از رو تعصب و غیر منطقی طرفداری میکنن یا طرفدار بازی های Arcade و خیالی هستن!!!! فیفا 11 اونم از نوع کنسولش،به نظر من یک شبیه ساز عالی و رویایی از فوتبال واقعیه! به قول دوستمون منم دعا میکنم این روز ها زود تر تموم شه تا همه چی معلوم شه !!!! جناب آقای (حیف آقا ! ) sea bass ،سازنده pes , عوض اینکه رو گیم پلی بازی و گل های خیال پردازانه بازی و صد ها ایراد دیگش کار کنه،ویژگی ای اضافه کرده تا به جای توپ وسط زمین،از یه شکلات یا به جای کله بازیکن،از یه کنده درخت استفاده کنین و یا بازیکن تو بازی با کلاه آفتابی بازی کنه!!!!! جالبه این اراجیف رو تو تگ تبلیغاتی خودشم آورده!!!! با این کارش Arcade بودن بازی رو به همه ثابت کرد،چند روز دیگه که بازی ها اومدن و اختلاف فاحش نمره ی این 2 بازی رو تو سایت گیم اسپات دیدم،همه چی حل میشه و معلوم میشه کی به حقه ! ببخشید بابت صحبت طولانیم

SHAHAB111
22-09-2010, 22:20
خوش باشی !!!

خب ! لازم دیدم بیام وسط و نظر خودمو اعلام کنم ! من خودم یکی از طرفدار های سر سخت PES بودم و یکی 2 تا رتبه کم و بیش خوب هم توش آوردم،اونایی که تو مسابقات شرکت میکردن،فکر کنم اسم chALi به گوششون خورده باشه ! ولی این داستان ها تا 4 ماه پیش بود که دوستم گفت بیا بریم فیفای کنسول رو بازی کنیم ببین چه دنیاییه! و وقتی من فیفا رو بازی کردم،فهمیدم که آزادی عمل و گیم پلی یعنی چی !!! این جمله هم که دقیقا یادم نیست و تو شعار های pes 2011 س که میگه : feel the freedom و از این حرف ها ، جدا مسخره و خنده آوره!!!! چون واقعا اصلیترین چیزی که این بازی از آدم میگیره،آزادی عمله!!!! انقد فیفا به من لذت داد که به خاطرش کنسول خریدم! و الان ثانیه شماری میکنم که 3شنبه بیاد ! به نظر من کسانی که از pes طرفداری میکنن،یا از رو تعصب و غیر منطقی طرفداری میکنن یا طرفدار بازی های Arcade و خیالی هستن!!!! فیفا 11 اونم از نوع کنسولش،به نظر من یک شبیه ساز عالی و رویایی از فوتبال واقعیه! به قول دوستمون منم دعا میکنم این روز ها زود تر تموم شه تا همه چی معلوم شه !!!! جناب آقای (حیف آقا ! ) sea bass ،سازنده pes , عوض اینکه رو گیم پلی بازی و گل های خیال پردازانه بازی و صد ها ایراد دیگش کار کنه،ویژگی ای اضافه کرده تا به جای توپ وسط زمین،از یه شکلات یا به جای کله بازیکن،از یه کنده درخت استفاده کنین و یا بازیکن تو بازی با کلاه آفتابی بازی کنه!!!!! جالبه این اراجیف رو تو تگ تبلیغاتی خودشم آورده!!!! با این کارش Arcade بودن بازی رو به همه ثابت کرد،چند روز دیگه که بازی ها اومدن و اختلاف فاحش نمره ی این 2 بازی رو تو سایت گیم اسپات دیدم،همه چی حل میشه و معلوم میشه کی به حقه ! ببخشید بابت صحبت طولانیم
لازم نیست صبر کنید برید دمو هاشون رو بازی کنید میفهمید کدوم بهتره؟
سالی که نکوست از بهارش پیداست:31:

amin 2010
22-09-2010, 22:20

رفیق مطمئنی فیفا از 2007 تا الان فرق نکرده روی PC !!
امسال نسخه نکست برای اولین بار روی این پلتفرم عرضه شد اگه این تغییر نیست دیگه بهتره بحثو ادامه ندیم !!!

سلام

اما :
نکات مبت بازی :

سلام پسر خاله ارمین خوبی ؟دی:
قسمت بولد شدیدا تایید میشه اما قدرت کونامی بیشتر از این مقدار پیشرفت بوده
+
راستی من یه پیشنمایش از این بازی نوشته بودم توی یه سایتی به زودی اینجا قرار میدم یسری مسائل روشن بشه

سالی که نکوست از بهرش پیداست:31:
بله سال نکو از بهرش پیداست !!! دی:

dr_shahrooz
22-09-2010, 22:30
لازم نیست صبر کنید برید دمو هاشون رو بازی کنید میفهمید کدوم بهتره؟
سالی که نکوست از بهارش پیداست:31:

قربون شکلت،بدبختی اینجاس که دموشو هم دانلود کردم و بازی کردم ! فقط میتونم بگم حیف اون 1 گیگو 700 مگی که واسه دانلود این بازی مصرف کردم !:31:

si2na
22-09-2010, 22:38
سلام تا حالا دقت کردین صحنه های اول گیم مثل 2008 میمونه

SHAHAB111
22-09-2010, 22:58
قربون شکلت،بدبختی اینجاس که دموشو هم دانلود کردم و بازی کردم ! فقط میتونم بگم حیف اون 1 گیگو 700 مگی که واسه دانلود این بازی مصرف کردم !:31:
شما که بازی کردی میشه بگی فیافا چی داره که pes 2011 نداره.
منطقی plz

fouladiali
22-09-2010, 23:05

دو تا ویدیوی جدید از بخش ادیت بازی...

اولیش از بخش ویرایش ورزشگاهه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این یکی از بخش ویرایش لیگه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : PESFan

bar333lona
22-09-2010, 23:47
من این همه بازی کردم انیمیشن های جدید ندیدم !!!!!!!!!! البته 4 5 تا جدید بود ایا در نسخه دمو وجود نداره یا کلا همینطوریه ؟ :2:

pishoolii
22-09-2010, 23:52
یه پس رفتی که 2011 نسبت به 2010 داشته توو ساختار دفاعیه تیم هاست ، توو 2010 چیزی که خیلی جالب بود و بازی رو سخت تر می کرد این بود که مدافعین تیم حریف وقتی زیر فشار قرار می گرفتن و توپ دستشون میوفتاد به ندرت زیر تووپ میزدن و اغلب با پاس های کوتاه توپ رو جلو می بردن تا از زیر فشار بیان بیرون ، اما متاسفانه توو نسخه جدید مدافعی که تحت پرس و فشار در میاد ( مخصوصا اطراف محوطه ) به سرعت میزنه زیره تووپ! جوری که از واقعیت فاصله گرفته و به یه جور ضعف بزرگ تبدیل شده..
بعید می دونم کونامی این ضعف رو حل کنه و باید شاهد این ضعف مدافعین توو نسخه اصلی هم باشیم متاسفانه...

Alireza.M67
22-09-2010, 23:59
من این همه بازی کردم انیمیشن های جدید ندیدم !!!!!!!!!! البته 4 5 تا جدید بود ایا در نسخه دمو وجود نداره یا کلا همینطوریه ؟ :2:

دوست عزیز همینجوری بری یه بازی ساده کنی و تازه از Feint ها هم استفاده نکنی دست کم 10 ، 15 تا انیمیشن جدید می بینی . استپ کردها ، زمین خوردن ها ، بلند شدن ها ، طرز پاس دادن ، طرز سانتر کردن ، خوشحالی بعد از گل و ... .
یعنی شما با این همه بازم هیچی ندیدی ؟!:18:

dr_shahrooz
23-09-2010, 00:08
شما که بازی کردی میشه بگی فیافا چی داره که pes 2011 نداره.
منطقی plz

فکر کنم ادامه ندادن به این بحث،منطقی تر باشه ! 4 روز دیگه که جفتشون اومدن،یه لطف کن برو سایت گیم اسپات ببین به هر کدوم چند میده ! ایشالا کارشناس هاس گیم اسپات رو که قبول داری ؟

UP-SNAKE
23-09-2010, 00:12
واقعاً شهروز جان حرف قشنگی زد که pes با اين شکلات و بشکه و اينا نشون داد که يه بازيه arcade هستش و fun خوش باشيد

amin 2010
23-09-2010, 00:12
فکر کنم ادامه ندادن به این بحث،منطقی تر باشه ! 4 روز دیگه که جفتشون اومدن،یه لطف کن برو سایت گیم اسپات ببین به هر کدوم چند میده ! ایشالا کارشناس هاس گیم اسپات رو که قبول داری ؟

!!!:31:
شهروز جان ما تا گفتیم نمره یسری گفتن شما بخاطر نمرش فیفا بازی می کنید دیگه بی خیال نمره گفتن شدیم !!!کلا هیچ روشی جواب نمیده !!!خودتو خسته نکن

mojtaba182003
23-09-2010, 00:15
عکس منوی بازی رو کجا میتونم ببینم ؟؟؟

dr_shahrooz
23-09-2010, 00:20
!!!:31:
شهروز جان ما تا گفتیم نمره یسری گفتن شما بخاطر نمرش فیفا بازی می کنید دیگه بی خیال نمره گفتن شدیم !!!کلا هیچ روشی جواب نمیده !!!خودتو خسته نکن

lol آره خب ! همه چیز هقته بعد مشخص میشه ! من که 80 تومن گذاشتم کنار واسه این ابر بازی ! کاش پی اس 3 داشتین تا آنلاین بازی میکردیم....
دیگه چیزی تا 3 شنبه نمونده...

erfandj
23-09-2010, 00:22
به نظر من pes خیلی بهتر از fifa هستش. fifa فقط بدرد بچه ها میخوره

pishoolii
23-09-2010, 00:22
واقعاً شهروز جان حرف قشنگی زد که pes با اين شکلات و بشکه و اينا نشون داد که يه بازيه arcade هستش و fun خوش باشيد

کاری به این که پس بهتره یا فیفا ندارم ، قصد نقد هم ندارم ، ولی تا اونجایی که من یادمه و از بچگی بازی می کردم این مسخره بازی ها همیشه فقط توو نسخه های فیفا بود!! کیه که نسخه های قدیمیه فیفا و شیرین کاریاش رو یادش رفته باشه!! تا اونجایی که من می دونم این اولین باری هست که pes از یه همچین فانایی داره استفاده می کنه! ، در ضمن فکر هم نمی کنم استفاده از این بشکه و شکلات چه در pes چه در fifa موردی داشته باشه ، مسلما کسایی مثل ما با همون تووپ بازی می کنیم و کسی سراغ بشکه و دایناسور نمیره!... در کل این چیزا ملاک مقایسه نیست...

FCBarcelona.ir
23-09-2010, 00:37
کاری به این که پس بهتره یا فیفا ندارم ، قصد نقد هم ندارم ، ولی تا اونجایی که من یادمه و از بچگی بازی می کردم این مسخره بازی ها همیشه فقط توو نسخه های فیفا بود!! کیه که نسخه های قدیمیه فیفا و شیرین کاریاش رو یادش رفته باشه!! تا اونجایی که من می دونم این اولین باری هست که pes از یه همچین فانایی داره استفاده می کنه! ، در ضمن فکر هم نمی کنم استفاده از این بشکه و شکلات چه در pes چه در fifa موردی داشته باشه ، مسلما کسایی مثل ما با همون تووپ بازی می کنیم و کسی سراغ بشکه و دایناسور نمیره!... در کل این چیزا ملاک مقایسه نیست...
یادش بخیر! کله ها گنده می شد، توپ انقدر گنده می شد که تو دروازه نمی رفت، توپ دیوونه می شد و تو هوا بی هدف می چرخید، بازیکنا یهو دسته جمعی می خوردن زمین ... اینا همش تو فیفا بود و جالبم بود. منتها اون موقع این کلمه Arcade باب نشده بود که هرکی بخواد بگه من خیلی گیمرم و خیلی کارم درسته، روزی سه نوبت بگه PES بازی آرکید ه!

SHAHAB111
23-09-2010, 00:41
شهروز جان من بعید میدونم شما دمو رو بازی کرده باشی یا اگه این کارو کردی باید بیشتر بازی کنی تا یاد بگیری.مگه میشه کسی از این همه حرکات نمایشی مه هست و این همه تغییر تو بازی و این که الآن هیچ کاری نیست تو فوتبال که تو این بازی نشه کرد لذت نبره؟؟!!!!!

Konami_Pc
23-09-2010, 00:56
:13:

من نمیدونم چه هر کی میخواد اسپم بده تاپیک pes رو انتخاب میکنه واقعا اگه همین دوستانی که خبرای بازی رو میزاشتن نبودن یکسره اینجا کل کل فیفا و کنامی بود بازم دم حسین و fouladi و پدارم و بقیه بچه های که فقط اخبار میزارن به این پست های بی ربط کاری ندارن گرم

یه نکته دیگه هم بگم واقعا نمیدونم چرا دوستانی که فیفا بازی میکنن به بقیه دوستانی که Pes بازی میکنن به یه چشم واقعا ادم سطح پائین نگاه میکنن از پست هاشون تابلو هستش دیگه خوب شما فیفا بازی کنید حال کنید بقیه pes بازی میکنن حال کنن ما هم هر دو رو بازی میکنیم حال میکنیم چه لزومی داره نمره سایتو و درک از فوتبال واقعی و 80 هزار پول واسه ابر رایانه کنار گذاشتن رو وسط بکشیم

مفهموم گیم همینه یعنی سرگرمی با هر بازی اونم بازی که واقعا ازش لذت ببری حالا این وسط تو بیا فیفا باز رو دار بزن عمرا pes بازی کنه بیا Pes باز رو هم بگو چه فوتبالیه واقعی هستش ارکید نیست نمره 20 گرفته و هزار کوفت دیگه که همشون باعث اینهمه کل کل بی مورد و بالا بردن صفحات تاپیک واقعا واسه یه انجمنی مثل اینجا به شخصیت کاربراش نمیخوره همچین بیسواد باشن

درخواستم اینه منه بدبخت میام خبرهای روز این بازیها رو بخونم به هر دوتا بازی هم علاقه دارم ولی نمیخوام بیام بشینم چند صفحه نکست بزنم همش اسپم بخونم یکی گفته فیفا بهتره یا اون بهتره

خواهشن بزارین هر کی هر چی دوس داره بازی کنه به من و شما چه مگه میشه لذت بازی کسی رو با گفتن میشه عوض کرد خوشبختانه همه موقعیت تست بازی رو دارن بزارین هر دو رو تست کنن هر کدوم خوششون اومد همون رو بازی کنن این وسط کنامی و فیفا به منو شما جایزه نمیده

سعی کنیم از این به بعد در مورد بازی دوست داشتنیمون تو تاپیک خودش صبحت کنیم در مورد خوبیها و بدیهاش اینجوری زودتر به نتیجه میرسیم مرسی فدای همتون

UP-SNAKE
23-09-2010, 01:05

تو pes 6 هم بود اين چيزا ، خوب ديگه EA فهميد چيکار کنه بازی واقعی بشه konami نفهميده هنوز

mtx891
23-09-2010, 01:06

دو تا ویدیوی جدید از بخش ادیت بازی...

اولیش از بخش ویرایش ورزشگاهه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این یکی از بخش ویرایش لیگه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : PESFan
ا:26::26::26:ایول من یه پست مفید پیدا کردم

SHAHAB111
23-09-2010, 01:14
آقا من یه سوال داشتم؟؟؟!!هر بار که تو feints حرکات مورد علاقم و میچینم و بعد از بازی میام بیرون دوباره برمیگردم سیو نمیشه باید چیکار کنم سیو شه.آیا باید منتظر نسخه ی اصلی باشم که از تو edit اینکارو کنم؟

mtx891
23-09-2010, 01:16
آقا من یه سوال داشتم؟؟؟!!هر بار که تو feints حرکات مورد علاقم و میچینم و بعد از بازی میام بیرون دوباره برمیگردم سیو نمیشه باید چیکار کنم سیو شه.آیا باید منتظر نسخه ی اصلی باشم که از تو edit اینکارو کنم؟
اگر منظورت از بایری بیام بییرون بستن پنجره بازی باشه نه نمیشه اما اگر تیم گرفتم باشه نه سیو میشه و عوض نمیشه

dr_shahrooz
23-09-2010, 01:21
یادش بخیر! کله ها گنده می شد، توپ انقدر گنده می شد که تو دروازه نمی رفت، توپ دیوونه می شد و تو هوا بی هدف می چرخید، بازیکنا یهو دسته جمعی می خوردن زمین ... اینا همش تو فیفا بود و جالبم بود. منتها اون موقع این کلمه Arcade باب نشده بود که هرکی بخواد بگه من خیلی گیمرم و خیلی کارم درسته، روزی سه نوبت بگه PES بازی آرکید ه!

خوب قربون شکلت،اون موقع هم فیفا مسخره بود ! مگه سازنده فیفا ، پدر منه که بخوام کورکورانه ازش تعریف کنم ؟ یه 3 4 سالی هست که فیفا عالی شده وگرنه قبلا pes بهتر بود منم قبول دارم. ولی انصافا فیفای 11 کنسول یه چیز دیگس و این تا چند روز دیگه به صورت رسمی مشخص میشه :20:

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

فکر کنم جوابی که به جناب سرکار پیشولی دادم،شما رو هم قانع کنه چون سعی کردم منطقی حرف بزنم

SHAHAB111
23-09-2010, 01:24
اگر منظورت از بایری بیام بییرون بستن پنجره بازی باشه نه نمیشه اما اگر تیم گرفتم باشه نه سیو میشه و عوض نمیشه

نه همون بستن منظورمه
ممنون:46:

dr_shahrooz
23-09-2010, 01:24
:13:

من نمیدونم چه هر کی میخواد اسپم بده تاپیک pes رو انتخاب میکنه واقعا اگه همین دوستانی که خبرای بازی رو میزاشتن نبودن یکسره اینجا کل کل فیفا و کنامی بود بازم دم حسین و fouladi و پدارم و بقیه بچه های که فقط اخبار میزارن به این پست های بی ربط کاری ندارن گرم

یه نکته دیگه هم بگم واقعا نمیدونم چرا دوستانی که فیفا بازی میکنن به بقیه دوستانی که Pes بازی میکنن به یه چشم واقعا ادم سطح پائین نگاه میکنن از پست هاشون تابلو هستش دیگه خوب شما فیفا بازی کنید حال کنید بقیه pes بازی میکنن حال کنن ما هم هر دو رو بازی میکنیم حال میکنیم چه لزومی داره نمره سایتو و درک از فوتبال واقعی و 80 هزار پول واسه ابر رایانه کنار گذاشتن رو وسط بکشیم

مفهموم گیم همینه یعنی سرگرمی با هر بازی اونم بازی که واقعا ازش لذت ببری حالا این وسط تو بیا فیفا باز رو دار بزن عمرا pes بازی کنه بیا Pes باز رو هم بگو چه فوتبالیه واقعی هستش ارکید نیست نمره 20 گرفته و هزار کوفت دیگه که همشون باعث اینهمه کل کل بی مورد و بالا بردن صفحات تاپیک واقعا واسه یه انجمنی مثل اینجا به شخصیت کاربراش نمیخوره همچین بیسواد باشن

درخواستم اینه منه بدبخت میام خبرهای روز این بازیها رو بخونم به هر دوتا بازی هم علاقه دارم ولی نمیخوام بیام بشینم چند صفحه نکست بزنم همش اسپم بخونم یکی گفته فیفا بهتره یا اون بهتره

خواهشن بزارین هر کی هر چی دوس داره بازی کنه به من و شما چه مگه میشه لذت بازی کسی رو با گفتن میشه عوض کرد خوشبختانه همه موقعیت تست بازی رو دارن بزارین هر دو رو تست کنن هر کدوم خوششون اومد همون رو بازی کنن این وسط کنامی و فیفا به منو شما جایزه نمیده

سعی کنیم از این به بعد در مورد بازی دوست داشتنیمون تو تاپیک خودش صبحت کنیم در مورد خوبیها و بدیهاش اینجوری زودتر به نتیجه میرسیم مرسی فدای همتون

خوب عزیزم اگه شما fun بازی میکنی،دلیل نمیشه که همه هم همینطور باشن ! من منظورم و طرف صحبتم اون کسانیه که گیم رو جدی دنبال میکنن،تو مسابقات شرکت میکنن و.... وگرنه من خودمم موقع خنده و سرگرمی ، کلی با دوستم pes بازی میکنیم و تا دلتون بخواد میخندیم و لذت میبریم،ولی اگه کسی دنبال یه بازی شبیه ساز کامل از فوتبال باشه،محاله سمت فیفا نره...

SHAHAB111
23-09-2010, 01:27
راستی بچه ها چه روبن با حالی ساختن صدتای مسیه.(خوب از اول درستشم همین بود)
این بار خیلی کارشون درست بوده.ایول konami

saeed1670
23-09-2010, 01:35
pes بهتره
نه نه
fifa بهتره...
اااا نه
pes
نه فیفا
heh
بابا بیخیال جون هرکی دوست دارین...به قول شاعر عیسی به دینش , موسی به دینش...:31:

mosolim
23-09-2010, 09:38
سلام
دمو رو گرفتم . خیلی باحال شده. پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه های قبل ایجاد شده . یکیش همین پاس 360 که صرفا به خاطر همین مورد میخوام یه گیم پد x360 بگیرم .( راستی یه معمولی جمع و جورش چنده؟ ). بازی یکم سخت شده من فیفا رو هم بازی کردم خیلی عالی شده و لی تو اون به راحتی 6 تا گل زدم و تو ساکر یه گل هم نزدم. البته شاید به خاطر این بوده که درجه سختی ها با هم فرق میکرده. درکل عالیه مثل همیشه.

pedramgolchin
23-09-2010, 10:01
سلام
دمو رو گرفتم . خیلی باحال شده. پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه های قبل ایجاد شده . یکیش همین پاس 360 که صرفا به خاطر همین مورد میخوام یه گیم پد x360 بگیرم .( راستی یه معمولی جمع و جورش چنده؟ ). بازی یکم سخت شده من فیفا رو هم بازی کردم خیلی عالی شده و لی تو اون به راحتی 6 تا گل زدم و تو ساکر یه گل هم نزدم. البته شاید به خاطر این بوده که درجه سختی ها با هم فرق میکرده. درکل عالیه مثل همیشه.

چه عجب،5صفحه نظرات کل کل دوستان رو خوندیم،فقط علی فولادی fouladiali گل یه خبر گذاشته بود،اینجا هم شما یه نظر در مورد بازی گذاشتید که خیلی خوشحالمون کردید
در مورد دسته ،یه مدل فراسو طرح xbox360 هستش که حدود 20تومنه ولی بهت توصیه نمیکنم بخریش،اگه میخای لذت بازیا رو با گیم پد ببری فقط برو سراغ دسته اصلی مایکروسافت که هم به پی سی وصل میشه و هم به xbox قیمتش هم حدود 45 تومنه و توی پاساژ لباف (توپخونه ) میتونی گیر بیاری
در مورد سختی بازی فیفا هم باید بگم که شما روی درجه worldclass که توی دمو به صورت پیش فرض فعال نیست ،بازی رو انجام دادی وگرنه فیفا هم بازی سختیه

mani_2004_2006
23-09-2010, 10:03
سلام
من تازه دانلودش کردم
چرا استایل بازیکنا اینجوریه ؟ خیلی ضایعست

تو نسخه نهایی که میدن بیرون هم همینجوریه ؟ تغییر نمیکنه ؟

Download Master
23-09-2010, 10:26
عجب کل کلی شده این صفحات آخری !

من تقریبا کل پستای تاپیک رو خوندم. یه نکته ای که به نظر میرسه اینه که دوستان فیفا باز میخوان بقیه رو هم به سمت فیفا بکشونن بخاطر اینکه لذتی که خودشون از فیفا میبرن رو بقیه هم درک کنن و به نظرمن قصد بدی مثل تخریب Pes ندارن.

ولی اینو خوب درک نمیکنن که اگه شما از یه چیزی خیلی خوشتون بیاد لازم نیست بقیه هم حتما خوششون بیاد:46:
دقیقا علف باید به دهن بزی شیرین بیاد .

از اون طرف هم بعضی Pes بازها خودشون رو تو یه چهار دیواری به نام PES محبوس کردن و سعی دارن به هر نحوی از اون دفاع کنن.

خوب برای حل این اختلاف به نظر من یه راه وجود داره اونم :

همه ی افراد هم PES بازی کنن و هم FIFA بعد هر کدوم رو که بیشتر خوششون اومد و( شاید هم هردو ) رو انتخاب کنن

به عنوان مثال من اول PES بازی کردم (چون زودتر منتشر شد ) گفتم عجب بازی توپیه و حدود 1 ساعت پای تلفن واسه دوستم از خوبیهاش تعریف کردم تا اونجایی که نیم ساعت پیاده اومد در خونمون ازم بازی رو گرفت.:20:
ولی فرداش FIFA رو دانلود کردم. بعد 3-4 دست بازی فهمیدم درسته PES خوب بود ولی FIFA یه چیز دیگست. تا جایی که 1 بار هم بعد اون PES بازی نکردم. ولی وفتی به دوستم دادم از PES بیشتر خوشش اومد. ولی فیفا هم بازی میکنه.:10:

لطفا دوستانی که میان نظر میدن یا نقد مینویسن حتما هر دو بازی رو تجربه کرده باشن
مثلا میان میگن FIFA عجب گرافیکی داره در حالی که اگه PES بازی میکرد میفهمید گرافیک PES یه سر و گردن بالاتره .
یا میاد میگه عجب پاس دستی داره PES در حالی که اگه فیفا بازی میکرد میفهمید پاس دستی (Manual ) یعنی چی.

خوب پست طولانی شد. سعی کردم یه پست بی طرف بدم.
در انتها بگم من به شخصه از فیفا خوشم میاد چرا که قصد دارم در حد مسابقات بازی کنم و ایشاا... یه مقامی هم بیارم :21:

mj21
23-09-2010, 10:26
سلام!
یه سوال پنالتی رو چطور میشه زد ؟ من که نفهمیدم!

mtx891
23-09-2010, 10:58

همه ی افراد هم PES بازی کنن و هم FIFA بعد هر کدوم رو که بیشتر خوششون اومد و( شاید هم هردو ) رو انتخاب کنن
مثلا میان میگن FIFA عجب گرافیکی داره در حالی که اگه PES بازی میکرد میفهمید گرافیک PES یه سر و گردن بالاتره .
یا میاد میگه عجب پاس دستی داره PES در حالی که اگه فیفا بازی میکرد میفهمید پاس دستی (Manual ) یعنی چی.
:21:

بلاخره یک نفر اومد یه حرف حساب زد من از همه خواهش میکنم خوب به حرفهای این دوستمون توجه کنید دلیل اصلی همه دعواها همینهاست
سلیقه چیزیه که نمیشه تغییرش داد اگر یکی از اول از pes خوشش میومد والان از فیفا دلیل نیست که سلیقش عوض شده قبل از اون اصلا فیفا رو نمیشناخت یا برعکس من هر دو رو بازی کردم نقاط ضعف و قوت زیادی دارن که اینجا جای نقد نیست

سلام!
هنوز هیچ کس نمیدونه من چند جا گشتم و بیشتر حرف بر اینه که این بخش هنوز ناقصه

Alireza.M67
23-09-2010, 12:12
سلام!

هنوز هیچ کس نمیدونه من چند جا گشتم و بیشتر حرف بر اینه که این بخش هنوز ناقصه

من دقیقا نمیدونم مشکل شما چیه ؟
من که هر چی میزنم میره تو گل .
اول مربع رو نگه میداری که ارتفاع توپ رو مشخص میکنه ، بعدم که شروع به حرکت میکنه جهت رو نگه میداری که بستگی به این داره که چقدر می خوای گوشه بزنی .

4039
23-09-2010, 12:17
چه عجب،5صفحه نظرات کل کل دوستان رو خوندیم،فقط علی فولادی fouladiali گل یه خبر گذاشته بود،اینجا هم شما یه نظر در مورد بازی گذاشتید که خیلی خوشحالمون کردید
در مورد دسته ،یه مدل فراسو طرح xbox360 هستش که حدود 20تومنه ولی بهت توصیه نمیکنم بخریش،اگه میخای لذت بازیا رو با گیم پد ببری فقط برو سراغ دسته اصلی مایکروسافت که هم به پی سی وصل میشه و هم به xbox قیمتش هم حدود 45 تومنه و توی پاساژ لباف (توپخونه ) میتونی گیر بیاری
در مورد سختی بازی فیفا هم باید بگم که شما روی درجه worldclass که توی دمو به صورت پیش فرض فعال نیست ،بازی رو انجام دادی وگرنه فیفا هم بازی سختیه

این دسته فراسو رو همونطوریکه پدرام میگه کسی طرفش نره که 6 ماه نشده پشیمون میشه من الان یکیشو دارم که انواع و اقسام ایرادها رو پیدا کرده .
به نظر منم اونایی که فوتبالهای کامپیوتری رو زیاد بازی میکنن کم کم پولاشونو جمع کنن برن یک دونه دسته ایکس باکس مایکروسافتو بخرن مطمئنا از خریدتون پشیمون نمیشید قیمتشم پدرام جان کمتر از 40 تومنه . سیمدارش 37-38 تومن بدون سیمش حدود 40 تومن هم گیر میاد که البته احتیاج به یک قطعه اضافه داره که به نظر میرسه خرید بی سیمش نمیصرفه .

shahab_f
23-09-2010, 12:18
پنالتی این شکلیه ، مربع رو بزنی به سمت توپ میره ، کم و زیاد هم نداره ، هم ارتفاع و هم جهت توپ رو با دکمه های چپ و راست و بالا و پایین تعیین میکنین ، مثلا میخواین گوشه سمت راست ، پایین بزنین ، اول مربع رو میزنین بعدش سمت راست رو نگه میدارین ، اگه سمت راست و بالا رو نگه دارین گوشه بالا میزنه ، البته بالا رو باید کمتر نگه دارین نسبت به سمت راست

dr_shahrooz
23-09-2010, 12:37
سلام

شما اگه رو درجه سختی legendary فیفا،تونستی 6 گل بزنی،من کلا با گیم وداع میکنم !

درکل عالیه مثل همیشهمثل همیشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟! از اون حرف ها بودا ! pes 2010 قشنگ بود!؟ pes 2009 قشنگ بود!؟
قبول دارم که این 2011 ش خیلی بهتر شده و انصافا خیلی پیشرفت کرده ولی در مقایسه با فیفا....چیزی واسه گفتن نداره

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

سلام
من تازه دانلودش کردم
چرا استایل بازیکنا اینجوریه ؟ خیلی ضایعست

تو نسخه نهایی که میدن بیرون هم همینجوریه ؟ تغییر نمیکنه ؟

lol این واسه خود منم سواله ! من بیشترین چیزی که نظرمو جذب کرد،سبک دویدن دانیل آلوزه !!!!! شبیه یه پیرزن 80 ساله میدوه :31::31::19:

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

من تقریبا کل پستای تاپیک رو خوندم. یه نکته ای که به نظر میرسه اینه که دوستان فیفا باز میخوان بقیه رو هم به سمت فیفا بکشونن بخاطر اینکه لذتی که خودشون از فیفا میبرن رو بقیه هم درک کنن و به نظرمن قصد بدی مثل تخریب Pes ندارن.

ولی اینو خوب درک نمیکنن که اگه شما از یه چیزی خیلی خوشتون بیاد لازم نیست بقیه هم حتما خوششون بیاد:46:

از اون طرف هم بعضی Pes بازها خودشون رو تو یه چهار دیواری به نام PES محبوس کردن و سعی دارن به هر نحوی از اون دفاع کنن.

خوب برای حل این اختلاف به نظر من یه راه وجود داره اونم :

به عنوان مثال من اول PES بازی کردم (چون زودتر منتشر شد ) گفتم عجب بازی توپیه و حدود 1 ساعت پای تلفن واسه دوستم از خوبیهاش تعریف کردم تا اونجایی که نیم ساعت پیاده اومد در خونمون ازم بازی رو گرفت.:20:
ولی فرداش FIFA رو دانلود کردم. بعد 3-4 دست بازی فهمیدم درسته PES خوب بود ولی FIFA یه چیز دیگست. تا جایی که 1 بار هم بعد اون PES بازی نکردم. ولی وفتی به دوستم دادم از PES بیشتر خوشش اومد. ولی فیفا هم بازی میکنه.:10:

خوب پست طولانی شد. سعی کردم یه پست بی طرف بدم.
در انتها بگم من به شخصه از فیفا خوشم میاد چرا که قصد دارم در حد مسابقات بازی کنم و ایشاا... یه مقامی هم بیارم :21:

اگه کسی بیاد و بگه که من از pes خوشم میاد و کلا با این مدل بازی حال میکنم،اون بحثش جداس.مشکل من با اون کساییه که چشم بسته میگن pes خداس،اله بله ، اینو نمیپزیرم چون کورکورانس وگرنه هرکس،عقیدش محترمه و بازی ای که دوست داره رو میتونه بکنه

M A X I M U M
23-09-2010, 12:38
شما اگه رو درجه سختی legendary فیفا،تونستی 6 گل بزنی،من کلا با گیم وداع میکنم !

مثل همیشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟! از اون حرف ها بودا ! pes 2010 قشنگ بود!؟ pes 2009 قشنگ بود!؟
قبول دارم که این 2011 ش خیلی بهتر شده و انصافا خیلی پیشرفت کرده ولی در مقایسه با فیفا....چیزی واسه گفتن نداره

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

lol این واسه خود منم سواله ! من بیشترین چیزی که نظرمو جذب کرد،سبک دویدن دانیل آلوزه !!!!! شبیه یه پیرزن 80 ساله میدوه :31::31::19:

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

اگه کسی بیاد و بگه که من از pes خوشم میاد و کلا با این مدل بازی حال میکنم،اون بحثش جداس.مشکل من با اون کساییه که چشم بسته میگن pes خداس،اله بله ، اینو نمیپزیرم چون کورکورانس وگرنه هرکس،عقیدش محترمه و بازی ای که دوست داره رو میتونه بکنه

بیا استاد ارجمند ما
عزیز دلم چندین و چند صفحه بلغور کردی که پی ای اس فلانه و فلونه حالا نمیتونی بس کنی
بابا ما به شعور شما پی بردیم و فهمیدیم که شما نظر مساعدی نسبت به پی ای اس نداری خب بس کن برو دیگه از اینجا
چرا هر چند وقت یه بار میای باز باعث ایجاد تنش میشی

aRThaS_08
23-09-2010, 12:41
دوستان یک سوال!

کسایی که دمو رو بازی کردن بگن که وضعیت دروازه بانا چجوریه تو این ورژن ؟!

و همینطور ضربه آزاد!

همونطور که یادتونه ضربه های نزدیک رو میشد با سانتر از زیر پای بازیکنان گل کرد! و دروازه بان خودتون هم توی ضربه های آزاد اکثرا" گل میخورد! کلن خیلی شوت بودن دروازه بانا!

آدم شدن ؟ : دی

4039
23-09-2010, 13:08
دوستان یک سوال!

و همینطور ضربه آزاد!

همونطور که یادتونه ضربه های نزدیک رو میشد با سانتر از زیر پای بازیکنان گل کرد! و دروازه بان خودتون هم توی ضربه های آزاد اکثرا" گل میخورد! کلن خیلی شوت بودن دروازه بانا!

اون باگ ضربه کاشته از زیر پای بازیکنان رو که توی نسخه 2010 بر طرفش کردن درسته توی نسخه 2009 راحت میشد اینکار رو کرد اما توی نسخه 2010 تقریبا بندرت این کار امکان پذیر بود .

BIJAN5759
23-09-2010, 13:14
اون باگ ضربه کاشته از زیر پای بازیکنان رو که توی نسخه 2010 بر طرفش کردن درسته توی نسخه 2009 راحت میشد اینکار رو کرد اما توی نسخه 2010 تقریبا بندرت این کار امکان پذیر بود .

بخشید دوست میشه بگب چی جوری میشه تیمها رو به دمو اضافه کرد ؟ (همون 30 تیمی که واصه دانلود گذاشتن ) چون من دانلود کردم نمیدونم چی جوری بهش اضافه کن.. مرسی

SHAHAB111
23-09-2010, 13:21
سلام!
مشکلت چیه با پنالتی زدنش.من که همون جوری میزنم که تو 2010 میزدم؟دکمه ی L بالا یا پایین بگیر شوت بزن سریع ول کن.به همین سادگی.:21:

BIJAN5759
23-09-2010, 13:36
یکی از دوستان بگه چی جوری میشه تیمهای جدید و تو دمو اضافه کرد؟؟

popowoody
23-09-2010, 13:43
پچ زیر رو دانلود کنید :

راهنمای نصب :

1. ابتدا پارتهای زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمائید.
2. فایلهای dt0c و dt04 را در فولدر img در محل نصب بازی قرار دهید. ضمنا از فایلهای dt0c و dt04 اصلی بازی کپی بگیرید.
3. فایل pes-hio.exe و فایل متنی setting.txt را در فولدر اصلی نسخه Demo بازی قرار دهید.
4. فایل pes-hio.exe را به عنوان Administrator (راست کلیک روی فایل و انتخاب گزینه Run as administrator) اجرا کرده و دو تیمی که میخواهید با آنها بازی کنید را انتخاب کنید و سپس برنامه مربوطه را ببندید و بازی را با توسط pes2011modded_demo اجرا کرده و همانطور که میبینید تیمهایی که انتخاب کردید نمایش داده میشود.

mtx891
23-09-2010, 13:48
پنالتی این شکلیه ، مربع رو بزنی به سمت توپ میره ، کم و زیاد هم نداره ، هم ارتفاع و هم جهت توپ رو با دکمه های چپ و راست و بالا و پایین تعیین میکنین ، مثلا میخواین گوشه سمت راست ، پایین بزنین ، اول مربع رو میزنین بعدش سمت راست رو نگه میدارین ، اگه سمت راست و بالا رو نگه دارین گوشه بالا میزنه ، البته بالا رو باید کمتر نگه دارین نسبت به سمت راست
مشکل اینه که من اینکارو میکنم نمیشه و حتی وقتی یه نیش کوچیک رو دگمه میزنم فلش پایین میگریرم میزنه آسمون

من دقیقا نمیدونم مشکل شما چیه ؟
من که هر چی میزنم میره تو گل .
اول مربع رو نگه میداری که ارتفاع توپ رو مشخص میکنه ، بعدم که شروع به حرکت میکنه جهت رو نگه میداری که بستگی به این داره که چقدر می خوای گوشه بزنی .
باور کن من تو 10 خییلی راحت بودم اما اینجا نمیشه
ببینم بین انالوک و فلش ها برای کنترل فرق هست؟

دوستان یک سوال!
و همینطور ضربه آزاد!
یا عرض معذرت از حسین خان
اره میشه اونجوری گل زد اما سخته من خودم کلا 2بار با روبن و مسی زدم اما دفعهای دیگه نشد
دروازبان بهتر شدن ولی والدز هنوز....
واسه همین اختلاف نظر هست که دروازبان خوب نشده
چون کاسیاس خیلی خوب میگیره

BIJAN5759
23-09-2010, 13:52
پچ زیر رو دانلود کنید :

راهنمای نصب :

1. ابتدا پارتهای زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمائید.
2. فایلهای dt0c و dt04 را در فولدر img در محل نصب بازی قرار دهید. ضمنا از فایلهای dt0c و dt04 اصلی بازی کپی بگیرید.
3. فایل pes-hio.exe و فایل متنی setting.txt را در فولدر اصلی نسخه Demo بازی قرار دهید.
4. فایل pes-hio.exe را به عنوان Administrator (راست کلیک روی فایل و انتخاب گزینه Run as administrator) اجرا کرده و دو تیمی که میخواهید با آنها بازی کنید را انتخاب کنید و سپس برنامه مربوطه را ببندید و بازی را با توسط pes2011modded_demo اجرا کرده و همانطور که میبینید تیمهایی که انتخاب کردید نمایش داده میشود.

ببخشید دوست عزیز آیتم 2 و 3 رو از کجا بیارم ؟

aRThaS_08
23-09-2010, 14:03
من با پچ 4.1 pesedit.com هم حتی براحتی میتونم از زیر پای دیوار دفاع گل بزنم! چه کشکی چه دوغی ؟ : دی

یا عرض معذرت از حسین خان
اره میشه اونجوری گل زد اما سخته من خودم کلا 2بار با روبن و مسی زدم اما دفعهای دیگه نشد
دروازبان بهتر شدن ولی والدز هنوز....
واسه همین اختلاف نظر هست که دروازبان خوب نشده
چون کاسیاس خیلی خوب میگیره
والدز کلن جزو آدم حساب نمیشه : دی ( با عرض پوزش!)

مهم کاسیاس و رینا و سزار هستن!

خب پس یعنی جای امید هست که توی نسخه ی اصلی با روبن و مسی هم نشه گل زد دیگه؟!

hamsah
23-09-2010, 14:03
ببخشید دوست عزیز آیتم 2 و 3 رو از کجا بیارم ؟
فایل آیتم های 2 و 3 تو فایل دانلودیه دیگه!!!:46::20:

mojtaba007
23-09-2010, 14:06
این همه انتقاد فن های fifa نشونه خیلی خوبیه برای نسخه دموی pes 2011 است
نشون میده که چه قدر احساس خطر کردند :31:

من خودم هم FIFA کنسول رو بازی کردم زیاد ولی عاشق PES هستم
مخصوصا با این شاهکاری که امسال KONAMI روانه بازار کرده

بعضی از فن های FIFA که همش نمرات سایت های معتبر و دلیل برتری FIFA میدونند
یادشون رفته بعضی از خصوصیات مثل لیسانس شدن بازیکن ها تیم ها کفش ها گزارش گر بازی (به علت نداشتن لیسانس بازیکنها و تیم ها گزارش گر نمیتونه نامشون رو تو بازی صدا کنه و گزارشگر کمی از هیجانش نسبت به فیفا می افته) که FIFA با نا مردی و پول زیادی نزاشته KONAMI این خصوصیات و داشته باشه
باعث شده نمرات بالاتری بگیره

popowoody
23-09-2010, 14:09
راستی بگم که این پچ تیم های زیر رو اضافه می کنه و تست شده و مطمئن هست

ENGLAND
FRANCE
GERMANY
ITALY
NETHERLANDS
PORTUGAL
JAPAN
ARGENTINA
SPAIN
MANCHESTER UNITED
TOTTENHAM HOTSPUR
INTER
A.C. MILAN
REAL MADRID C.F.
FC BARCELONA
BAYERN MUNCHEN
SWEDEN
CROATIA
IRELAND
NORTHERN IRELAND
SCOTLAND
TURKEY
CZECH REPUBLIC
GREECE
AS ROMA
OLYMPIQUE LYON
AUSTRALIA
COTE D’IVOIRE
SOUTH KOREA
GHANA

fouladiali
23-09-2010, 14:36

ویدیوی زیر نحوه ی پنالتی زدن در PES 2011 را آموزش میده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع

vahidgame
23-09-2010, 14:54

یادشون رفته بعضی از خصوصیات مثل لیسانس شدن بازیکن ها تیم ها کفش ها گزارش گر بازی (به علت نداشتن لیسانس بازیکنها و تیم ها گزارش گر نمیتونه نامشون رو تو بازی صدا کنه و گزارشگر کمی از هیجانش نسبت به فیفا می افته) که FIFA با نا مردی و پول زیادی نزاشته KONAMI این خصوصیات و داشته باشه
!!!
این حرفارو جای دیگه نزنیدا : دی
من به عنوان یه کسی که یه عمره دارم PES بازی می کنم از اینا خندم می گیره : دی
مهم اینه هر کسی از هر بازی لذت ببره
فکر نکنم کسی از اینکه یه بازی بهتر باشه احساس خطر کنه!!
با فن بازی کسی چیزی نصیبش نمیشه و فقط ضرر می کنه....

B3HZ@D
23-09-2010, 15:27

دوست عزیز وقتی میگم تعصبی نظر میدین همینه دیگه...بعد اعتراض هم میکنین
مگه چه چیزی از این بازی ها به من یا امثال من میرسه که بخوایم احساس خطر کنیم...مگه منافع شخصی ما در این قضیه دخالت داره...سرمایه گذاری کلان روی این کمپانی کردیم؟!
تنها کاری که ما می کنیم اینه که یا وقتمون رو میذاریم بازی رو دانلود می کنیم یا این که 2000 تومن میدیم بازی رو میخریم...
اگر هم قرار باشه کسی احساس خطر کنه دوستان و فن های PES هستن...تا الان که یک سری از دوستان PES باز نظر مساعد خودشون رو در مورد فیفا اعلام کردن و گفتن که فیفا بهتر بوده.

اون نمرات رو هم کسی تنها ملاک برتری بازی قرار نداده...ولی یک سری از دوستان میان کلا همه این مسائل رو زیر سوال میبرن و این سایت ها - منتقدان و کارشناس های اون رو بعلاوه نمرات به کشک و دوغ و ماست نسبت میدن.

این به قول شما لایسنس کفش ها هم و تیم و...رو نمیشه به نامردی نسبت داد.
EA برای این که به موفقیت برسه زودتر از کونامی وارد عمل شد و با قراردادهایی که بست میتونه از این امتیازهایی که خریداری کرده توی بازی خودش استفاده کنه تا کیفیت کارش بیشتر به چشم بیاد.
مثلا همین کونامی که لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رو لایسنس کرده رو بیایم بگیم نامردی کرده و حق فیفا رو خورده؟!

این لایسنس ها هم به هیچ وجه ملاک قرار داده نشده تا به فیفا نمرات بالا داده بشه.
بازی از هر لحاظ مورد بررسی قرار میگیره و بعد نمره داده میشه...شما هم بهتره اینقدر از روی تعصب و نفرت نظر ندی...هم برای خودت بهتره و هم بقیه

mtx891
23-09-2010, 15:39
من با پچ 4.1 pesedit.com هم حتی براحتی میتونم از زیر پای دیوار دفاع گل بزنم! چه کشکی چه دوغی ؟ : دی

والدز کلن جزو آدم حساب نمیشه : دی ( با عرض پوزش!)

مهم کاسیاس و رینا و سزار هستن!

خب پس یعنی جای امید هست که توی نسخه ی اصلی با روبن و مسی هم نشه گل زد دیگه؟!
هم اره هم نه:31:
واقعیت اینه که توی این نسخه کنترل کامل دیواره با شماسات و میتونید کاری کنید که دیواره بپره یا سر جاش بمونه گه اگه بپره از زیر پاش میره اگر نپره از روی سرش:31: شرمنده بهت توصیه میکنم اصلا اونجاها خطا نکنی
اینم یه عکس از منو کنترل دیواره دفایی

shahabprince
23-09-2010, 16:02
من نسخه ی دمو رو بازی کردم.
به نظر من ازادی عمل تو بازی خیلی خوب شده و دیگه شاهد حرکات تکراری بازیکنان نیستیم.
داور هم که خیلی بهتر شده ولی دروازه بان مثل گلابی میمونه که امیدوارم تو نسخه ی اصلی مشکل برطرف بشه.
مشکلات هوش مصنوعی هم تو بازی دیده میشه
کونامی باید یه فکری واسه این مشکلات بکنه

hadishi
23-09-2010, 16:46
دوستان اگر میشه این بحث ها رو اینجا مکنید ما میام یک چیز جدید تکنیک .... تو تاپیک هر دو بازی یاد بگیریم اطلاعات جدید کسب کنیم بعد 10 صفحه اون می گه فیفا اون می گه pes یکی که میخواد بیاد چه بخواد چه نخواد همش رو باید یک مرور کنه تا به یک مطلب مهم برسه یک چیزی یاد بگیره نمره هر دو بازی 10000 ول کنید بابا هر کی از هر بازی خوشش امد می کنه به یک مسیحی بگی اقا نمره مسلمان بودن 100 است بهتره بیا 100 سال نمیاد چون عقیده به دینش داره و خیلی از مثال های دیگر شما فیفا بازی کنید شما هم pes فکر کنم طوری شده که بعضی از دوستان به جای این که از دو بازی لذت ببرن از این لذت می برن که 24 ساعته بیان اینجه منتظر کسی که ساز مخالف بزنه بعد جوابشو بدن از این مساله ییشتر لذت می برن وقتتشون هم پر می کنن فقط مزاهم این تاپیک هستن به کسی بر نخوره واقعیت همین بود

Spaniuly
23-09-2010, 16:52

مجتبی جان شما دیگه چرا؟

برام عجیبه که احساس خطر دیگه چیه. من آرزومه که کونامی بیاد یه بازی بزنه که درجا پوز فیفا به خاک مالیده بشه... و بعدشم فیفا احساس خطر کنه بیاد یه چیز توپ بزنه پوز کونامی و بماله و همینطور این کل کل و پوز مالیدن ها ادامه پیدا کنه و پیشرفت با سرعت لگاریتمی صورت بگیره برای هر دو بازی و اینا به نفع همه اس هم سازنده ها هم ما گیم خوره ها... به درک که فیفا شکست بخوره یا کونامی ما می خواییم بهترین ها رو صاحب بشیم اونم با چند هزار تومن. هواداری و طرفداری کیلویی چنده. اگه PES 6 اون نمره عالی رو آورد اگه فیفا 10 بهترین عنوان ورزشی سال رو گرفت به خاطر همین کل کل بود که بینشون بود و هر دو می خواستند گوی سبقت رو از هم بگیرن این گوی فعلا دست فیفاست شک نکنید دفعه بعد می افته دست کونامی. البته اگه این فن بازی ها اجازه بده. بدترین افیون و بدنرین ماده مخدر برای کونامی اینه که یکی بیاد بگه من عاشق PES می مونم حتی اگه تا 10 سال همین رو بده به خوردمون. این ویروسی ترین حرف ممکن برای PES و کونامی هست شک نکنید از این عاشقای سینه چاک هیچ استقبالی نمیشه از سوی PES چون منفی ترین انرژی ممکن هست تا بازی در جا بزنه. همه اینا برای فیفا هم صادقه از بس فیفا توی کارنت پر انتقاد ظاهر شد که الان شده این

موفق باشید

دوستان اگر میشه این بحث ها رو اینجا مکنید ما میام یک چیز جدید تکنیک .... تو تاپیک هر دو بازی یاد بگیریم اطلاعات جدید کسب کنیم بعد 10 صفحه اون می گه فیفا اون می گه pes یکی که میخواد بیاد چه بخواد چه نخواد همش رو باید یک مرور کنه تا به یک مطلب مهم برسه یک چیزی یاد بگیره نمره هر دو بازی 10000 ول کنید بابا هر کی از هر بازی خوشش امد می کنه به یک مسیحی بگی اقا نمره مسلمان بودن 100 است بهتره بیا 100 سال نمیاد چون عقیده به دینش داره و خیلی از مثال های دیگر شما فیفا بازی کنید شما هم pes فکر کنم طوری شده که بعضی از دوستان به جای این که از دو بازی لذت ببرن از این لذت می برن که 24 ساعته بیان اینجه منتظر کسی که ساز مخالف بزنه بعد جوابشو بدن از این مساله ییشتر لذت می برن وقتتشون هم پر می کنن فقط مزاهم این تاپیک هستن به کسی بر نخوره واقعیت همین بود

متاسفانه چه بخوایم چه نخوایم مجبوریم همیشه این بره از زمان این بحث ها پر میشه هیچ واکسنو قرص و دارویی برای جلوگیری ازش وجود نداره... ایشالله بحث های فنی و اختصاصی موکول میشه به 1 ماه بعد انتشار بازی. یعنی این اقتضای شرایط هست. دست ما هم نیست روی تجربه ام توی این فروم می گم حالا باور نداری ببین راست میگم یا غلط

SHAHAB111
23-09-2010, 17:30
تو چند صفحه عقب تر یکی گفته بود با سانتر کردن راحت میشه گل زد.لطفا یکی یه کمکی بکنه تا منم یاد بگیرم با سانتر گل بزنم.یه سواال دیگه داشتم؟؟؟بیشتر وقت هایی که میرم تو محوطه روم خطا میشهو پنالتی.برای شما هم این اتفاق می افته؟
اگه این جوری باشه باید قید بازی با com رو زد؟(اعصاب خورد کنه).
یه نکته ی منفی دیگه درباره ی خوشحالی ها که خیلی ضایست.این تو نسخه اصلی برطرف میشه؟
واینکه یه پچ کم حجم تر نیست برای این بازی.که فقط 1 یا 2 تیم دیگه رو اضافه کنه؟(real madrid)

Alireza.M67
23-09-2010, 17:54
باور کن من تو 10 خییلی راحت بودم اما اینجا نمیشه
ببینم بین انالوک و فلش ها برای کنترل فرق هست؟

فکر نکنم فرق باشه .
من تو کامپیوتر با دسته پلی استیشن بازی می کنم و از D-Pad استفاده می کنم (همون فلش ها که خودت گفتی)
مشکلی نیست . من که راحت میزنم . نمیدونم دقیقا مشکل شما کجاست !

ArminxXx
23-09-2010, 18:54
وای دوستان نگاه کنید تاپیک داره به کجا میره :41:از اونطرف یکی میگه فیفا فلان فیفا بهمان، باید فیفا بازی کنی که نمیدونم چیه، الو بله و... از اونطرفم یکی دیگه جوابشو میده که ماها نمیدونم عشقمون ساکریم و نمیدونم هرچی باشه بازی میکنیم به شما هیچ ربطی نداره و اینجا تاپیک ساکره و...
بخدا این بحثا به هیجا نمیرسه خداییش خودتونم میدونید که درست میگم اگر توجه کنید از وقتی که این تاپیک زده شد افراد کاربلد تر (نمیخوام بگم سرتر چون همه باهم مساوین تو این تاپیک و دوستیم باهم) فقط زمانایی بودن که این بحثا نبوده که نمیدونم این بهتره نه اون بهتره! و هرچی بیشتر میشه حضور این افراد کمتر و کمتر میشه واگرم بیان هیچ وقتم تو این بحثا شرکت نمیکنن نمونش حسین خودمون که میبینید تقریبا هر 6 روز یا تقریبا1هفته شایدم بیشتر و گاهی اوقاتم سر نمیزنه دلیلشو خودتونم میدونید تازه شما باید فکر اوناییم که اینترنت زغالی یا بهتر بگم پیه سوز دارن و با هزار زحمت این صفحه هارو باز میکنن تا یه مطلب مفید یاد بگیرن ولی بجاش کلی کل کل ، ادعا و بهتر بگم گستاخی یه عده از عزیزان نسبت به همدیگه میشن که شاید بیش از 10 صفحه شده باشه :13:

آقا امین 2010 شما چرا شما که دیگه کاربر فعال انجمنی شما باید الگوی ما باشی آخه ما شمارو جزو ریش سفیدا حساب میکنیم،آقای دکتر شهروز عزیز شما که حتما این پیشوند دکتری رو بدلیل خبره بودنت تو گیم گذاشتی ، Atractive (جذاب) جون تورو خدا تو که دیگه آخر فروم بازی جان من تو کوتاه بیا ، UP-Snake عزیز شما که دیگه راحتو عوض کردی و به فیفا روی آوردی، اگر اشتباه نکنم، خب معلومه که دلایلی داشتی برا خودت و نکات جذابی برات توی فیفا بوده که بهش رو آوردی پس فکرشو بکن که همین نکات جذاب برای به عنوان مثال بنده که PES میزنم (و منتظرم تا فیفا PC بیاد و اونم تجربه کنم) تو PES وجود داره در ضمن اینکه من PES میزنم و اون FIFA و هرکی یه سبک رو دوست داره حالا فانتزی و یا شبیه ساز خب به خود شخص بر میگرده باید اینم درنظر بگیرین که هرکی با چه نوعیش حال میکنه وارضا میشه پس تا فردا که هیچ تا هزار سال دیگه هم هرچی من بگم که تو بیا فیفا بزن یا بگم بیا پس بزن مطمئنا به جایی نمیرسم و فقط وقتو پولو انرژیمو هدر میدم پس به هم احترام بزارید و فعلا تا اومدن بازی صبر کنید بعدشم همونجور که حسین جون گفتش تاپیک بحث و کل کل (هرچی اسمشو میزارین) قراره راش بندازن اونجا میتونید روی این دوتا بحث کنید:40::11::40:
راستی این دوستانی که نام بردم به عنوان مثال ونمونه بودن وگرنه صحبت من با تمام اشخاصیه که این بحث کلکلو پیش کشیدن امیدوارم ناراحت نشن اگرم شدین عذر میخوام

.

amin 2010
23-09-2010, 19:04
وای دوستان نگاه کنید تاپیک داره به کجا میره :41:از اونطرف یکی میگه فیفا فلان فیفا بهمان، باید فیفا بازی کنی که نمیدونم چیه، الو بله و... از اونطرفم یکی دیگه جوابشو میده که ماها نمیدونم عشقمون ساکره و نمیدونم هرچی باشه بازی میکنیم به شما هیچ ربطی نداره و اینجا تاپیک ساکره و...
بخدا این بحثا به هیجا نمیرسه خداییش خودتونم میدونید که درست میگم اگر توجه کنید از وقتی که این تاپیک زده شد افراد کاربلد تر (نمیخوام بگم سرتر چون همه باهم مساوین تو این تاپیک و دوستیم باهم) فقط زمانایی بودن که این بحثا نبوده که این بهتره نه!!! اون بهتره و هرچی بیشتر میشه حضور این افراد کمتر و کمتر میشه نمونش حسین خودمون که میبینید تقریبا هر 6 روز یا تقریبا1هفته شایدم بیشتر و گاهی اوقاتم سر نمیزنه دلیلشو روم نمیشه بگه چون خودتونم میدونید تازه فکر اوناییم که اینترنت زغالی یا بهتر بگم پیه سوز دارن و با هزار زحمت این صفحه هارو باز میکنن تا یه مطلب مفید یاد بگیرن ولی بجاش کل کل ، ادعا و بهتر بگم گستاخی یه عده از عزیزان نسبت به همدیگه میشن که شاید بیش از 10 صفحه شده باشه :13:

آقا امین 2010 شما چرا شما که دیگه کاربر فعال انجمنی شما باید الگوی ما باشی آخه ما شمارو جزو ریش سفیدا حساب میکنیم،آقای دکتر شهروز عزیز شما که حتما این پیشوند دکتری رو بدلیل خبره بودنت تو گیم گذاشتی ، Atractive (جذاب) جون تورو خدا تو که دیگه آخر فروم بازی جان من تو کوتاه بیا ، UP-Snake عزیز شما که دیگه راحتو عوض کردی و به فیفا روی آوردی، اگر اشتباه نکنم، خب معلومه که دلایلی داشتی برا خودت و نکات جذابی برات توی فیفا بوده که بهش رو آوردی پس فکرشو بکن که همین نکات جذاب برای به عنوان مثال بنده که PES میزنم و منتظرم تا فیفا PC بیاد و اونم تجربه کنم تو PES وجود داره در ضمن اینکه من PES میزنم و اون FIFA و هرکی یه سبک رو دوست داره حالا فانتزی و یا شبیه ساز خب به خود شخص بر میگرده باید اینم درنظر بگیرین که هرکی با چه نوعیش حال میکنه وارضا میشه پس تا فردا که هیچ تا هزار سال دیگه هم هرچی من بگم که تو بیا فیفا بزن یا بگم بیا پس بزن مطمئنا به جایی نمیرسم و فقط وقتو پولو انرژیمو هدر میدم پس به هم احترام بزارید و فعلا تا اومدن بازی صبر کنید بعدشم همونجور که حسین جون گفتش تاپیک بحث و کل کل (هرچی اسمشو میزارین) قراره راش بندازن اونجا میتونید روی این دوتا بحث کنید:40::11::40:
راستی این دوستانی که نام بردم به عنوان مثال ونمونه بودن وگرنه صحبت من با تمام اشخاصیه که این بحث کلکلو پیش کشیدن امیدوارم ناراحت نشن اگرم شدین عذر میخوام.

کاملا تایید میشه !!!
اما یه اشتباه بود تو حرفاتون . ارمین جان ما توی هر تاپیکی بحث کردیم (کل کل واژه مناسبی نیست) برای اثبات حقانیت حرفمون نبوده . من 100 بار گفتم اقا گور پدر EA وکونامی حرصشو ما می خوریم پولش میره جیب اینا !!! مشکل اینجاست دوستانی مثله ارمین یا من قصدمون خراب کردن تاپیک نبود من نقدی نوشته بودم بعد از لانچ اطلاعات بازی که گفته بودم بازی پیشرفت کرده خوب شده داره به میدان رقابت بر می گرده تک تک تریلرای قبل از دمو رو دیدم . دموی تنه فنی رو که دیدم لذت بردم ... همه چی خوب بود تا هفته پیش من دمو رو دانلود کردم اما چی شد ؟ مثله ساله پیش کونامی همرو علاف کرده بود !کجان اون انیمیشن های بیشمار ؟ خود دوستان گفتن 10 تا 15 تا انمیشن کجاست اون 1000 انیمیشنی که قولشو داده بودن؟ دروازه بانا چرا اینقدر موشنای فاجعه ای دار ؟ چرا مثله نسخه قبل که سر توپ خیلی راحت بود حذفش کردن این نسخه اومدن بجای افزایش قدرت دفاعی سرعت بازیکنا رو کم کردن چرا صورت مسئله رو پاک می کنن؟؟!
مشکل من ایناست حالا کسی میاد میگه بازی ایده اله بی نظیره مثله اینه که خودشو زده باشه به اون راه ! اخه حرف بی معنای تا 10 سال دیگه این نسخه رقیب نداره یعنی چی ؟
+
درسته اینجا تاپیک PES هستش اما دلیل نمیشه فقط فنای این بازی توش باشن . من نمیدونم دوستان این قانونو از کجا اوردن که میگن تاپیک فیفا یجا دیگست برو اونجا یا ...
اینا مسائلی هست که باعث میشه ادم احساس کنه اگه جوابی نده داره به شعورش توهین میشه!!!

+

شهروز جان دندانپزشکی می خونن !!!دی:
+

قدرت مطلق ===========> P E S

بیا ارمین جان یه نمونش !!
من برم توی تاپیک SC چون ارث بابامه قربون صدقه بازی برم همه طرفدارا هم کیف کنن!!!! اونوقت یه دو نفر بخوان بگن MGS بهتره بهشون بپرم !!!

IRAN_KING
23-09-2010, 19:11
قدرت مطلق ===========> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011 P E S [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی تاریخ انتشار.. 27 مهر هست دیگه نه ... اگه دیر کنه من که خود کوشی می کنم !

bar333lona
23-09-2010, 19:24
قدرت مطلق ===========> 2011 P E S
راستی تاریخ انتشار.. 27 مهر هست دیگه نه ... اگه دیر کنه من که خود کوشی می کنم !

ما سر آخر نفهمیدیم که تاریخ انتشار این بازی به ایران چند میشه !!!!!!!!!

به احتمال زیاد همین حوالی ها بشه.:40:

UP-SNAKE
23-09-2010, 19:25
واقعاً حرف های امين رو بايد با آب طلا نوشت ، بقيه ياد بگيرن ، قابل توجه اونايي که فک ميکنن من به فيفا روی آوردم بايد بگم من هر بازی ای که بهتر باشه رو انتخاب ميکنم که تو اين چند سال fifa بهتر بوده و هميشه هم گفتم که واقعاً ميخوام هم pes هم fifa بسيار قدرتمند باشن چون اين وسط من و شما سود ميکنيم و لذت ميبريم وقتی بچه هايي مثل حسين ، بهزاد ، آرمين (امين 2010)، شهروز ، محمود و خيلی های ديگه که اسمشون رو درست نميدونم رو ميبينم که اينجور با منطق نظر ميدن لذت ميبرم

Mr.Vahid
23-09-2010, 19:29
کی میگه 27 مهر ؟تو سایت خود بازی زده 8octobr یعنی 15 مهر:20:

amin 2010
23-09-2010, 19:34

فعلا زیاد تاریخ دقیقی نیومده !!!
30 سپتمبر می گن که میشه 7 روز دیگه . 8 اکتبر هم میگن که میشه 15 روز دیگه !!! TBA هم میگن که یعنی نامعلوم !!!هر سایتی برا خودش یچیزی زده اما احتمالا بازی قبل از 8 سپتمبر تو ایرانه

popowoody
23-09-2010, 19:40
تاریخ انتشار از EU میشه 30 سپتامبر از UK میشه 8 اکتبر

aRThaS_08
23-09-2010, 19:44
Release date(s) Europe September 30, 2010
United Kingdom October 8, 2010
North America TBA

amin 2010
23-09-2010, 19:57
Release date(s) Europe September 30, 2010
United Kingdom October 8, 2010
North America TBA

عزیز این که سایته معتبری در زمینه گیم نیست !!! کلا ویکی چرت زیاد مینویسه نود درصد اطلاعاتشم غلطه ( تنها خوبیش اینه فیل.تر نیست!!)
خود کونامی تو تاریخ عرضه مونده !!! ویکی که دیگه جای خود دارد !!!دی: ولی مطمئنن این TBA بودنش زیاد به کار ما نمیاد !!! هر جای دنیا عرضه بشه ما دان می کنیم لذتشو میبریم !

+
حسین یه حرفی به من زد من متحول شدم !!! دی:
من همین جا از هر کی دلش شکست ناراحت شد بدش اومد و ... دلجویی کرده میگم جون مادرتون نظر تعصبی ندید که بعدن الکی بحث پیش نیاد دوستانم دلخور نشن .
کلا این بحث مقایسه بره برای بعد از عرضه بازی + نقد سایتای بزرگ که بشه دقیق تر در مورد دو بازی نظرداد ( فقط خواهشن دوستان سعی کنن که پستایی مثله زنده باد فیفا یا زنده باد PES نزنن که دو طرف ناراحت نشن )
+
حسین راست گفت این بازیا ارزش ندارن که بخوایم به خاطرش با هم دیگه بحث کنیم ، بحثم می کنیم سیاسی باشه که همه بن شیم !!دی:

dr_shahrooz
23-09-2010, 20:20

looooooooooooooool عجب نقدی !!!!! خب دارندگی و برازندگی !!!!! سی باس هم پول داره،بده لیسانس کنه! پول داشتنم جدیدا شده عیب!؟ والللللا !!!! :5:

یه چیزی که برام خیلی عجیب و غریبه و مثل سوهان،قشر خاکستری مغزمو میسابه اینه که یکی از شعار های pes ، اینه : Engineered For Freedom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدا این جمله رو دیدم،خواستم با سر برم تو مانیتور !!!!! آزادی عمل شد شکلات بازی کردن یا با کلاه آفتابی گل زدن یا کدو تنبل تو کله کردن ؟!

SHAHAB111
23-09-2010, 20:39

آقا مگه 8 اکتبر نیست؟؟؟؟
این که میشه 2 هفته دیگه..!!!!!!!!
آی خدا این چند روز رو چطور تحمل کنم خودت بهم صبر بده:2:

dr_shahrooz
23-09-2010, 20:41
داش امین،این مسئله چه ربطی به بحث داشت ؟! مگه شما منو میشناسی !؟ :31:

یحتمل پروفایل رو دیدی : دی

SHAHAB111
23-09-2010, 20:48
چند صفحه عقب تر یکی گفته بود با سانتر کردن راحت میشه گل زد.لطفا یکی یه کمکی بکنه تا منم یاد بگیرم با سانتر گل بزنم.یه سواال دیگه داشتم؟؟؟بیشتر وقت هایی که میرم تو محوطه روم خطا میشهو پنالتی.برای شما هم این اتفاق می افته؟
یه نکته ی منفی دیگه درباره ی خوشحالی ها که خیلی ضایست.این تو نسخه اصلی برطرف میشه؟
واینکه یه پچ کم حجم تر نیست برای این بازی.که فقط 1 یا 2 تیم دیگه رو اضافه کنه؟(real madrid)

bar333lona
23-09-2010, 20:49
داش امین،این مسئله چه ربطی به بحث داشت ؟! مگه شما منو میشناسی !؟ :31:

یحتمل پروفایل رو دیدی : دی

نیازی به دیدن پروفایل شما نیست از نام کاربریتون معلومه

Dr = دکتر

دکتر داریم هوراااااااااااااااااااااا اا
:31:

ArminxXx
23-09-2010, 20:53
کاملا تایید میشه !!!
اما یه اشتباه بود تو حرفاتون . ارمین جان ما توی هر تاپیکی بحث کردیم (کل کل واژه مناسبی نیست) برای اثبات حقانیت حرفمون نبوده . من 100 بار گفتم اقا گور پدر EA وکونامی حرصشو ما می خوریم پولش میره جیب اینا !!! مشکل اینجاست دوستانی مثله ارمین یا من قصدمون خراب کردن تاپیک نبود من نقدی نوشته بودم بعد از لانچ اطلاعات بازی که گفته بودم بازی پیشرفت کرده خوب شده داره به میدان رقابت بر می گرده تک تک تریلرای قبل از دمو رو دیدم . دموی تنه فنی رو که دیدم لذت بردم ... همه چی خوب بود تا هفته پیش من دمو رو دانلود کردم اما چی شد ؟ مثله ساله پیش کونامی همرو علاف کرده بود !کجان اون انیمیشن های بیشمار ؟ خود دوستان گفتن 10 تا 15 تا انمیشن کجاست اون 1000 انیمیشنی که قولشو داده بودن؟ دروازه بانا چرا اینقدر موشنای فاجعه ای دار ؟ چرا مثله نسخه قبل که سر توپ خیلی راحت بود حذفش کردن این نسخه اومدن بجای افزایش قدرت دفاعی سرعت بازیکنا رو کم کردن چرا صورت مسئله رو پاک می کنن؟؟!
مشکل من ایناست حالا کسی میاد میگه بازی ایده اله بی نظیره مثله اینه که خودشو زده باشه به اون راه ! اخه حرف بی معنای تا 10 سال دیگه این نسخه رقیب نداره یعنی چی ؟
+
درسته اینجا تاپیک PES هستش اما دلیل نمیشه فقط فنای این بازی توش باشن . من نمیدونم دوستان این قانونو از کجا اوردن که میگن تاپیک فیفا یجا دیگست برو اونجا یا ...
اینا مسائلی هست که باعث میشه ادم احساس کنه اگه جوابی نده داره به شعورش توهین میشه!!!

+

+

بیا ارمین جان یه نمونش !!
من برم توی تاپیک SC چون ارث بابامه قربون صدقه بازی برم همه طرفدارا هم کیف کنن!!!! اونوقت یه دو نفر بخوان بگن MGS بهتره بهشون بپرم !!!

ببین امین گل گلاب قربونت برم که اینقدر خوب و منطقی جواب آدمو میدی:31::10:منکنه نمیگم بحث نکنید من میگم بحث کردین و به نتیجه نرسیدین خب شما کوتاه بیا و ادامه نده که تاپیک منحرف بشه و اوناهم نتونن بیان بگن نمیدونم دنیا PES و از اینجور حرفا:41: خلاصه که همین من بهت بگم که اینجا تاپیکیه که همه میتونن آزادانه بیانو برن نمیگم که نیا چون مال من و ارث بابام نیست:31: ولی بازم میگم اگر میتونی صبر کن:11: تا PES & فیفا که اومدن، خوب که دوستان بازی کردن و مشکلات و نکات مثبت این دوتا رو دریافتن اونوقته که بحث رو راه بنندازی نه الان که هنوز خیلیا فیفارو به صورت نکست جن بازی نکردن و هنوز تو کف گیم پلیه جدید PES هستن ، همین قربانت آرمین :11::40:

واقعاً حرف های امين رو بايد با آب طلا نوشت ، بقيه ياد بگيرن ، قابل توجه اونايي که فک ميکنن من به فيفا روی آوردم بايد بگم من هر بازی ای که بهتر باشه رو انتخاب ميکنم که تو اين چند سال fifa بهتر بوده و هميشه هم گفتم که واقعاً ميخوام هم pes هم fifa بسيار قدرتمند باشن چون اين وسط من و شما سود ميکنيم و لذت ميبريم وقتی بچه هايي مثل حسين ، بهزاد ، آرمين (امين 2010)، شهروز ، محمود و خيلی های ديگه که اسمشون رو درست نميدونم رو ميبينم که اينجور با منطق نظر ميدن لذت ميبرم

ببین UP-Snake (شرمنده اسم مبارکتونو نمیدونم:11:) منکه نگفتم شما همینجوری برداشتی رفتی الکی و از روی تعصب FIFA بازی میکنی گفتم که شما نکات مثبتشو دیدی که رفتی اونو انتخاب کردی چون بگفته خودت بدنبال بازی خوب وکاملی درضمن همینایی که گفتی مث آرمین حسین و حتی خودت که تا پارسال تا پاسی از شب( منکه یادم نمیره آخه تازه اومده بودم) تو تاپیک ساکر 10 بیدار بودیم و دیدیم که چه نسخه آفت زده وناقصی رو دادن بیرون برو بکس کونامی و همه ازجمله خودم وشمارو نا امید کردن و باعث شد که خیلی از فنهاش بدلیل ضعفش تا اطلاع ثانوی که همون اومدن یه پس درست درمونه برن فیفا بازی کنن همین و من قصد توهین نداشتم:11:

bar333lona
23-09-2010, 20:53
چند صفحه عقب تر یکی گفته بود با سانتر کردن راحت میشه گل زد.لطفا یکی یه کمکی بکنه تا منم یاد بگیرم با سانتر گل بزنم.یه سواال دیگه داشتم؟؟؟بیشتر وقت هایی که میرم تو محوطه روم خطا میشهو پنالتی.برای شما هم این اتفاق می افته؟

آره منم بازی کردم متوجه شدم که سانتر کردن نسبت به بقیه تاکتیک ها مثل شوت و عمق و . . . بیشتر میشه صاحب موقعیت شد و گل زد . البته من زیاد با com بازی نکردم که بببینم تو محوطه زیاد خطا میکنن یا نه ولی فکر نکنم اینطوری باشه . درمورد خوشحالی هم قبول دارم و باید بگم که این همه انیمیشن که گفتن اضافه شده به بازی من که به شخصه زیاد این انیمیشن ها رو ندیدم و بعد از گل زدن هم انیمیشن ها تغییر خاصی نکرده امیدوارم تو نسخه اصلی تغییراتش محسوس باشه. فکر نکنم در حال حاضر پچی باشه که تیم رئال مادرید رو به تنهایی به بازی اضافه کنه .

Prince_M
23-09-2010, 21:04
سلام بر همگی

منم دموی pes رو بازی کردم چند روز پیش. واقعا که افتضاحی بیش نبود!!!

امسال دیگه فن های pes باید برن fifa بازی کنن. چه سالی بشه امسال!!!

amin 2010
23-09-2010, 21:10
فقط خواهشن دوستان سعی کنن که پستایی مثله زنده باد فیفا یا زنده باد PES نزنن که دو طرف ناراحت نشن )

سلام بر همگی

منم دموی pes رو بازی کردم چند روز پیش. واقعا که افتضاحی بیش نبود!!!

امسال دیگه فن های pes باید برن fifa بازی کنن. چه سالی بشه امسال!!!

چه برای کنسول ها وچه برای pc فقط FIFA . :7:

هنوز نیم ساعت نشده بود !!!

UP-SNAKE
23-09-2010, 21:31
ببین امین گل گلاب قربونت برم که اینقدر خوب و منطقی جواب آدمو میدی:31::10:منکنه نمیگم بحث نکنید من میگم بحث کردین و به نتیجه نرسیدین خب شما کوتاه بیا و ادامه نده که تاپیک منحرف بشه و اوناهم نتونن بیان بگن نمیدونم دنیا PES و از اینجور حرفا:41: خلاصه که همین من بهت بگم که اینجا تاپیکیه که همه میتونن آزادانه بیانو برن نمیگم که نیا چون مال من و ارث بابام نیست:31: ولی بازم میگم اگر میتونی صبر کن:11: تا PES & فیفا که اومدن، خوب که دوستان بازی کردن و مشکلات و نکات مثبت این دوتا رو دریافتن اونوقته که بحث رو راه بنندازی نه الان که هنوز خیلیا فیفارو به صورت نکست جن بازی نکردن و هنوز تو کف گیم پلیه جدید PES هستن ، همین قربانت آرمین :11::40:

ببین UP-Snake (شرمنده اسم مبارکتونو نمیدونم:11:) منکه نگفتم شما همینجوری برداشتی رفتی الکی و از روی تعصب FIFA بازی میکنی گفتم که شما نکات مثبتشو دیدی که رفتی اونو انتخاب کردی چون بگفته خودت بدنبال بازی خوب وکاملی درضمن همینایی که گفتی مث آرمین حسین و حتی خودت که تا پارسال تا پاسی از شب( منکه یادم نمیره آخه تازه اومده بودم) تو تاپیک ساکر 10 بیدار بودیم و دیدیم که چه نسخه آفت زده وناقصی رو دادن بیرون برو بکس کونامی و همه ازجمله خودم وشمارو نا امید کردن و باعث شد که خیلی از فنهاش بدلیل ضعفش تا اطلاع ثانوی که همون اومدن یه پس درست درمونه برن فیفا بازی کنن همین و من قصد توهین نداشتم:11:

آرمين جان من پوريا هستم عزيز حرفات کاملاً درسته کاملاً ، آفرين خوب يادته منم نگفتم شما توهين کردی عزيز من اصلاً روی صحبتم با شما نبود آره يکی از دليل هايي که باعث شد ما به سمت تست فيفا بريم هم همين بود ، موفق باشی
:40:

fouladiali
23-09-2010, 22:36

سایت Prorevo بخش BAL را به صورت کلی مورد بررسی قرار داده و به همراه اون تعداد زیادی عکس از این بخش قرار داده که میتونید از لینک زیر ببینید...

لینک ترجمه شده به انگلیسی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک اصلی به زبان آلمانی...

Zaghan_13
23-09-2010, 22:44
دوست عزیز وقتی میگم تعصبی نظر میدین همینه دیگه...بعد اعتراض هم میکنین
مگه چه چیزی از این بازی ها به من یا امثال من میرسه که بخوایم احساس خطر کنیم...مگه منافع شخصی ما در این قضیه دخالت داره...سرمایه گذاری کلان روی این کمپانی کردیم؟!
تنها کاری که ما می کنیم اینه که یا وقتمون رو میذاریم بازی رو دانلود می کنیم یا این که 2000 تومن میدیم بازی رو میخریم...
اگر هم قرار باشه کسی احساس خطر کنه دوستان و فن های PES هستن...تا الان که یک سری از دوستان PES باز نظر مساعد خودشون رو در مورد فیفا اعلام کردن و گفتن که فیفا بهتر بوده.

اون نمرات رو هم کسی تنها ملاک برتری بازی قرار نداده...ولی یک سری از دوستان میان کلا همه این مسائل رو زیر سوال میبرن و این سایت ها - منتقدان و کارشناس های اون رو بعلاوه نمرات به کشک و دوغ و ماست نسبت میدن.

این به قول شما لایسنس کفش ها هم و تیم و...رو نمیشه به نامردی نسبت داد.
EA برای این که به موفقیت برسه زودتر از کونامی وارد عمل شد و با قراردادهایی که بست میتونه از این امتیازهایی که خریداری کرده توی بازی خودش استفاده کنه تا کیفیت کارش بیشتر به چشم بیاد.
مثلا همین کونامی که لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رو لایسنس کرده رو بیایم بگیم نامردی کرده و حق فیفا رو خورده؟!

این لایسنس ها هم به هیچ وجه ملاک قرار داده نشده تا به فیفا نمرات بالا داده بشه.
بازی از هر لحاظ مورد بررسی قرار میگیره و بعد نمره داده میشه...شما هم بهتره اینقدر از روی تعصب و نفرت نظر ندی...هم برای خودت بهتره و هم بقیه

نه بابا منظور دوستمون از احساس خطر این بود که شما فیفایی ها عذاب وجدان دارین که از بازی فوق العاده مزخرف فیفا حمایت میکنین وگرنه شمارو چه به سرمایه گذاری اونم کلان.:27:
تازه اینم که PESبازها گفتن فیفا بهتره واسه این بوده که1-دهن شما هارو ببندن2-وقتشونو الکی با فیفایی ها هدر ندن برن از دمو لذت ببرن تا اصلش بیاد.:31:

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

looooooooooooooool عجب نقدی !!!!! خب دارندگی و برازندگی !!!!! سی باس هم پول داره،بده لیسانس کنه! پول داشتنم جدیدا شده عیب!؟ والللللا !!!! :5:

یه چیزی که برام خیلی عجیب و غریبه و مثل سوهان،قشر خاکستری مغزمو میسابه اینه که یکی از شعار های pes ، اینه : Engineered For Freedom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدا این جمله رو دیدم،خواستم با سر برم تو مانیتور !!!!! آزادی عمل شد شکلات بازی کردن یا با کلاه آفتابی گل زدن یا کدو تنبل تو کله کردن ؟!

باعرض معذرت باید بگم اگه ناراحتی,به تو ربطی نداره:31:

bar333lona
23-09-2010, 22:47
با دیدن فیلم پنالتی هم زیاد نمیشه خوب پنالتی زد . :41:

bar333lona
23-09-2010, 22:48
سایت Prorevo بخش BAL را به صورت کلی مورد بررسی قرار داده و به همراه اون تعداد زیادی عکس از این بخش قرار داده

قسمت مستر لیگشم بزار . دمت گرم

fouladiali
23-09-2010, 22:50

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایت VIDEOgamesZONE آمار عددی مربوط به توانایی بازیکنان تیم های منچستر یونایتد، چلسی و اینتر را قرار داده که برای دیدن عکس ها میتونید به لینک زیر برید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : VGZ به نقل از Prorevo

Zaghan_13
23-09-2010, 22:59
خوب عزیزم اگه شما fun بازی میکنی،دلیل نمیشه که همه هم همینطور باشن ! من منظورم و طرف صحبتم اون کسانیه که گیم رو جدی دنبال میکنن،تو مسابقات شرکت میکنن و.... وگرنه من خودمم موقع خنده و سرگرمی ، کلی با دوستم pes بازی میکنیم و تا دلتون بخواد میخندیم و لذت میبریم،ولی اگه کسی دنبال یه بازی شبیه ساز کامل از فوتبال باشه،محاله سمت فیفا نره...

:38:دوست عزیز این چیزی که شما گفتین هیچ جوابی نداره چون همه میدونن چپه گفتی و یک چیزه دیگه که اینم همه میدونن این چیزارو که شماها میگین(مثلا همین که گفتی خنده و سرگرمی)واسه اینه که پیش ساکری ها شرمنده نشین و کم نیارین ما هم قبول می کنیم که سر خورده نشین.:31:

Download Master
23-09-2010, 23:02
:38:دوست عزیز این چیزی که شما گفتین هیچ جوابی نداره چون همه میدونن چپه گفتی و یک چیزه دیگه که اینم همه میدونن این چیزارو که شماها میگین(مثلا همین که گفتی خنده و سرگرمی)واسه اینه که پیش ساکری ها شرمنده نشین و کم نیارین ما هم قبول می کنیم که سر خورده نشین.:31:

آقا ما کم اوردیم دیگه از این بحثا نکنین تا بازی بیاد. شمام فیفا بازی نکن یه وقت شرمنده میشی :27:

mehdiporbaba
23-09-2010, 23:13
والا من هم فیفا باز بودم هم الان پی ای اس باز ،اینو بدون تعصب می گم که این دموی که من بازی کردم یک افتضاح بیشتر نبود وقتی pes 06 رفت کنار و 07 امد خیلی ها مثل من نتونستن باهاش کنار بیان اما تو 09 و 2010 راحت میشد سبک بازیشو ادم عوض کنه و بیاد سراغ این عناوین اما این یکی گیم پلیش افتضاحه،دوربینش دقیقا ادمو یاد فیفا می ندازه طراحی منو هاش حرفی واسه گفتن نداره به غیر سردرگمی کاربر اضافه کردن قابلیت های بی مورد که ادمو یاده فیفا منیجر می ندازه
از نظر من اگه نسخه ی اصلی بازی همین باشه بهتره 2010 رو بازی کنیم
هوز فیفا رو امتحان نکردم تا در مورد اون نظر بدم

amin 2010
23-09-2010, 23:15
نه بابا منظور دوستمون از احساس خطر این بود که شما فیفایی ها عذاب وجدان دارین که از بازی فوق العاده مزخرف فیفا حمایت میکنین وگرنه شمارو چه به سرمایه گذاری اونم کلان.:27:
تازه اینم که PESبازها گفتن فیفا بهتره واسه این بوده که1-دهن شما هارو ببندن2-وقتشونو الکی با فیفایی ها هدر ندن برن از دمو لذت ببرن تا اصلش بیاد.:31:

باعرض معذرت باید بگم اگه ناراحتی,به تو ربطی نداره:31:

خدا شفا بده:31:

Zaghan_13
23-09-2010, 23:29
خدا شفا بده:31:

من عذرخواهی کردم اگه ناراحت شدین خواستم با شوخی حقیقت رو بگم

Alireza.M67
23-09-2010, 23:40
این تاپیک شبیه مهد کودک می مونه .
فرقش اینه که ما سر دوچرخه هامون به هم میپریدیم شما سر 2 تا بازی .
تازه ما دوچرخه هامون واسه خودمون بود ولی ظاهرا این 2 تا بازی واسه کونامی و EA هستن .

mohammad_87
24-09-2010, 00:36
پارسال میگفتن نسخه دمو از نسخه نهایی بهتر بوده امسال اگه دمو اینه وای بحال نسخه اصلی.یه سری نکات رو که الان یادمه عنوان میکنم:
طراحی ها و گرافیک نسخه 2010 که تحولی عظیم با خود داشت در 2011 اصلا پیشرفت نداشته که گاهی پسرفت هم داشته.
اجسامی که در فاصله بیشتری نصب به جسم اصلی که میبینیم هستن،با دید طبیعی تار دیده میشن که در نسخه قبلی با استفاده از بلار بطور زیبایی این موضوع طراحی شده بود و زیبایی خاصی رو به بازی و بخصوص در ریپلای ها داده بود ولی اینجا خیلی با اغراق کار شده بطوریکه یه حالت مصنوعی به بازیکنان میده.این نکته رو وقتی دوربین در حال حرکت هست و یا در ریپلای ها با نگاه کردن به بازیکنان دورتر کاملا میتونین ببینین.
طراحی چمن هم شاید خوب باشه اما کاملا به عنوان یه صفحه جدا از بازیکنان دیده میشه که همون حس سرخوردن بازیکنان رو به آدم میده.
قرار دادن آپشنهای فانتزی مانند شکلکها،توپها،تماشاچیان و مواردی از این دست در قسمت ادیت بازی طرحی غیر قابل هضم هست که بازی رو کاملا فانتزی میکنه.این درست که این موارد اختیاریست اما در بازی ای که اکثر طرفداران اون بدنبال طبیعی تر شدنش هستن اصلا جالب نیست!
با اینکه انیمیشنها بیشتر شده و برخی از اونها مثل پرتاپ اوت بخوبی در بازی دیده میشه اما هنوز خیلی از انیمیشنها هیچ تغییری نکرده.مانند ورود به زمین و مخصوصا صف آرایی تیمها که کلا شاید تنوع اونها به سه انیمیشن برسه.
صداگذاری هم با اینکه تغییر کمی داشته اما در بسیاری موارد با اتفاقات داخل زمین همخونی خوبی نداره.گزارشگر بازی هم که فعلا در دسترس نیست!
داوری یکطرفه 2010 دیگه دیده نمیشه اما ضعف دروازه بانان همچنان ادامه داره.
زاویه دوربین هم دیگه مثل سابق نیست.البته این نکته منفی بحساب نمیاد و بستگی به سلیقه گیمر داره.بنظر من که از یکنواختی دراومده.
مهمترین نکاتی که به عنوان نکات مثبت میتونم به اون اشاره کنم یکی کنترل بازیکن و پاس و ... هست که با انعطاف بیشتر و بهتری انجام میشه و دیگری طراحی بسیار زیبای منوهاست که بنظر من برجسته ترین نکته در دمو بود.
نکات مثبت و منفی دیگری هم دیده میشه که فعلا نباید روی اونها نظر داد تا نسخه نهایی کاملا تست بشه.
در آخر به عنوان کسی که چندین سال pes رو دنبال میکنم فقط امیدوارم که نسخه نهایی کاملا با این دموی ناامیدکننده متفاوت باشه!!

mtx891
24-09-2010, 01:35
آره منم بازی کردم متوجه شدم که سانتر کردن نسبت به بقیه تاکتیک ها مثل شوت و عمق و . . . بیشتر میشه صاحب موقعیت شد و گل زد . البته من زیاد با com بازی نکردم که بببینم تو محوطه زیاد خطا میکنن یا نه ولی فکر نکنم اینطوری باشه . درمورد خوشحالی هم قبول دارم و باید بگم که این همه انیمیشن که گفتن اضافه شده به بازی من که به شخصه زیاد این انیمیشن ها رو ندیدم و بعد از گل زدن هم انیمیشن ها تغییر خاصی نکرده امیدوارم تو نسخه اصلی تغییراتش محسوس باشه. فکر نکنم در حال حاضر پچی باشه که تیم رئال مادرید رو به تنهایی به بازی اضافه کنه .

دوسته من خوشحالی بعد از گل کلا فقط یکی دو حالت داره اگر هر 1000 تا موشن رو توی دمو میزاشت دیگه حجمش 1 گیگ نمیشد که

با دیدن فیلم پنالتی هم زیاد نمیشه خوب پنالتی زد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حدودی باهات موافقم چیزایی که من فهمیدم و امتحان کردم این بود که اصلا مهم نیست شوت رو چه مدت نگه میداری اگر مثلا 5 ثانیه شوت رو نگه داری باز زمینی میزنه وسط محل رفتن توپ رو باید با انالوگ خیلی با احتیات جهت بدی مشکلم اینه که وقتی پایین میدم بالا میره چپ میزنم چپ میره اما با ارتفاعش مشکل دارم

fouladiali
24-09-2010, 09:15

این ویدیو را سایت Prorevo از بخش ادیت بازی تهیه کرده...

ShayaN3K
24-09-2010, 09:39
کسی می دونه ورژن اصلی بازی کی میاد !!!؟

tanQ

HESAM_5700
24-09-2010, 10:04
سلام.

کسی لینک دانلود دمو رو داره بزاره؟

244 صفحه تاپیکه ! هرچی میگردم نیس!

mtx891
24-09-2010, 10:20
سلام.

کسی لینک دانلود دمو رو داره بزاره؟

244 صفحه تاپیکه ! هرچی میگردم نیس!

از سرور کنامی حجم 1.31 گیگ

acc
24-09-2010, 10:57
ممن که خیلی خوشم اومد . از اون 2010 مسخره بهتره . حد اقل میشه یکم مانور بدی دریبل کنی
فقط بدی نسخه دمو دوربینش هست که میچرخه .
راستی واسه دوربین و اینکه بشه دمو رو رد کرد پچی چیزی نیومده ؟

Armin 7
24-09-2010, 11:04
ممن که خیلی خوشم اومد . از اون 2010 مسخره بهتره . حد اقل میشه یکم مانور بدی دریبل کنی
فقط بدی نسخه دمو دوربینش هست که میچرخه .
راستی واسه دوربین و اینکه بشه دمو رو رد کرد پچی چیزی نیومده ؟

با سلام.
برای دوربین خیر
اما برای اجرا نشدن دمو شما وارد ستینگ بشین و تیک گزینه ی Disable Movie Playback رو بزنید.
موفق باشید.

popowoody
24-09-2010, 11:18
کسی می دونه ورژن اصلی بازی کی میاد !!!؟

tanQ

Europe : 30 September
United Kingdom : 8 October

karnavaleroos
24-09-2010, 11:50
دوستانی که میگن برای تعویض انیمیشنی نیست اینارو نگاه کنن

چیزی که معلومه تو دمو همه انیمیشنا نبود

saman3230
24-09-2010, 12:10
به نظر میاد یشتر به جزئیات پرداخته و زیاد روی سبک بازیش کاری نکرده

چرا اینقدر هیکله بازیکن ها بد شده ؟ همه درازو لاغرن !!

karnavaleroos
24-09-2010, 12:16
به نظرم عیب اصلی pes دروازبانشه بقیه چیزا قابل تحمله
شاید در نسخه نهایی با اومدن دروازه بانهای دیگه معلوم بشه دروازه بانها چند مرده حلاجن

black.assassin
24-09-2010, 12:55
به نظرم عیب اصلی pes دروازبانشه بقیه چیزا قابل تحمله
شاید در نسخه نهایی با اومدن دروازه بانهای دیگه معلوم بشه دروازه بانها چند مرده حلاجن

من اینطوری فکر نمی کنم . مشکل کلیه و هوش مصنوعی :2:

اینو حتما ببینید . حجمشم کم کردم تا جایی که تونستم :

hesamat87
24-09-2010, 12:57
چرا اینجا این همه ناراضی ان همه؟ برین تو فروم های کشورهای دیگه ببینین اکثریت با بازی حال کردن، من خودم از 2008 به این ور با PES حال نکردم اما این بار واقعا دوس دارم بازی رو، شاید دلیل ش اینه که مثل PES های قبل می خواین بازی کنین، مخصوصا دفاع کردن کلا عوض شده سیستم ش، دروازه بان ها هم تو Top player خیلی مشکل دار نیستن، فقط داورش یه مقدار زیاد خطا می گیره با یه سری باگ که خیلی هاش رفع می شه تو نسخه کامل (مثلا نردیک نقطه کرنر می شه راحت راه رفت و راحت هم سانتر کرد، که این رو گفتن درستش کردن)

black.assassin
24-09-2010, 13:02
چرا اینجا این همه ناراضی ان همه؟ برین تو فروم های کشورهای دیگه ببینین اکثریت با بازی حال کردن، من خودم از 2008 به این ور با PES حال نکردم اما این بار واقعا دوس دارم بازی رو، شاید دلیل ش اینه که مثل PES های قبل می خواین بازی کنین، مخصوصا دفاع کردن کلا عوض شده سیستم ش، دروازه بان ها هم تو Top player خیلی مشکل دار نیستن، فقط داورش یه مقدار زیاد خطا می گیره با یه سری باگ که خیلی هاش رفع می شه تو نسخه کامل (مثلا نردیک نقطه کرنر می شه راحت راه رفت و راحت هم سانتر کرد، که این رو گفتن درستش کردن)

تو فرومای خارجی باگها رو هم گفتن . درسته خیلی چیزا درست شده . ولی هوش مصنوعی افتضاح تر شده . نه داداش من قشنگ یاد گرفتم بازی رو . 10-20 بار بازی کنین دستتون میاد خیلی راحت میشه گل زد و موقعیت به وجود آورد ولی دیگه تخیلی نیست .

hesamat87
24-09-2010, 13:09
تو فرومای خارجی باگها رو هم گفتن . درسته خیلی چیزا درست شده . ولی هوش مصنوعی افتضاح تر شده . نه داداش من قشنگ یاد گرفتم بازی رو . 10-20 بار بازی کنین دستتون میاد خیلی راحت میشه گل زد و موقعیت به وجود آورد ولی دیگه تخیلی نیست .

حرفم کلی بود دوست عزیز، در مورد هوش مصنوعی قبول دارم به خوبی PES5/6 نیست، اما به نظرم خیلی بهتر از 2010 شده، یه باگ هایی داره مخصوصا از کناره ها بخوای حمله کنی، کاری به کارت نداره (که گویا قراره درست ش کنن)اما واقعا به غیر از این روش راحت نیست گل زدن

Armin 7
24-09-2010, 13:15
با عرض سلام.
اقایون ایا این نسخه دمویی که اومده فقط برا تبلیغه یا اینکه جهت رفع ایرادهای بازی هم هستش.
یعنی اینکه این نسخه اخرین ویرایش هستش و غیر قابل تغییر یا اینکه اگه باگی یا مشکلی مطرح بشه عوامل کونامی برطرفش میکنن ؟
سپاسگذارم.

black.assassin
24-09-2010, 13:19
حرفم کلی بود دوست عزیز، در مورد هوش مصنوعی قبول دارم به خوبی PES5/6 نیست، اما به نظرم خیلی بهتر از 2010 شده، یه باگ هایی داره مخصوصا از کناره ها بخوای حمله کنی، کاری به کارت نداره (که گویا قراره درست ش کنن)اما واقعا به غیر از این روش راحت نیست گل زدن

از گوشه ها نمی رم . با پاس های عمقی و هوایی . اونقدر پاس کاری میکنم که دیگه حریف سوتی میده خودش . می دونم داداش حرفتم کاملا درست بود . خیلیا الکی گیر میدن و باگهایی رو که به خاطر نسخه دمو هست هزار بار می گن . مخصوصا این فیفا بازهای تعصبی :13:

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

با عرض سلام.
اقایون ایا این نسخه دمویی که اومده فقط برا تبلیغه یا اینکه جهت رفع ایرادهای بازی هم هستش.
یعنی اینکه این نسخه اخرین ویرایش هستش و غیر قابل تغییر یا اینکه اگه باگی یا مشکلی مطرح بشه عوامل کونامی برطرفش میکنن ؟
سپاسگذارم.

این نسخه برای رفع باگ و پیدا کردن باگهاست . اگه باگی دیدین به کونامی گزارش بدین . هنوز بازی ریلیز نشده و امکان دستکاری هست . شاید اصلا یهو عقب انداختن زمان عرضه رو .

dr_shahrooz
24-09-2010, 13:28
قابل توجه اون آدمایی که دلشون میخواد بدونن محبوبیت کدوم بازی ، PES یا FIFA بالاتره،میتونن آنتی ف ی ل ت ر خودشونو باز کنن و این 2 لینکی که میدم رو با هم مقایسه کنن :

hesamat87
24-09-2010, 13:41
با عرض سلام.
سپاسگذارم.

کلا چون دمو زودتر عرضه می شه فرصت دارن بهتر کنن بازی رو اما از 2، 3 هفته قبل از عرضه ی بازی دیگه معمولا تغییری توش انجام نمی شه و می ره برای تست های نهایی و packaging اما اگه باگ اساسی گزارش بشه، بعدا patch یرای درست شدن مشکل می دن بیرون

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

این آقا روابط عمومی PES هست:

می تونین تو همون توییتر ازش سوال بپرسین و باگ گزارش کنین

تا الان این دو تا حرف رو در مورد دمو زده:
I'm aware of the 'jog bug' in the demo. Final code checked and issue appears to be fixed. Will doubled check with team

The team is aware of issues reported with AI pressure down the wing and at corner flag. We'll report back with results ASAP

vendee
24-09-2010, 13:53
من خودم طرفدار pes هستم.pes 2010 بهتر از fifa2010 بود.ولی الان fifa2011 بهتر از pes2011 هست.

در واقع pes ضعیف تر شده و fifa بهتر.

black.assassin
24-09-2010, 14:11

آقا اینم ببینید . در ضمن بازی رو top player هست . این یکی شاه باگه :دی

اصلاح می کنم این یکی رو ببینید . دروازبان میره تو تماشاگرا :18:

black.assassin
24-09-2010, 14:17
قابل توجه اون آدمایی که دلشون میخواد بدونن محبوبیت کدوم بازی ، PES یا FIFA بالاتره،میتونن آنتی ف ی ل ت ر خودشونو باز کنن و این 2 لینکی که میدم رو با هم مقایسه کنن :

دکتر جان اینی که شما دادی فقط واسه PS3 هست و معلومه که PES رو کنسول حرفی واسه گفتن نداره ولی رو PC خیلی بهتر از اون دوربین ضایع و چمن موکتی و بازیکنای شبیه به هم فیفاس . فقط این هوش مصنوعی PES بد جور اذیت می کنه . :13:

Armin 7
24-09-2010, 14:28

آقا اینم ببینید . در ضمن بازی رو top player هست . این یکی شاه باگه :دی

اصلاح می کنم این یکی رو ببینید . دروازبان میره تو تماشاگرا :18:

آره دقیقا من هم تایید میکنم.
برا من هم بارها پیش اومده حتی تو نسخه قبلی
طوری که وقتی به یار پاس میدادم و جلوی توپ و پشت به دروازه حریف به عقب میرفت.
واقعا که مسخرست.

4039
24-09-2010, 15:18

من خودم بیشتر فیفا رو دوست دارم و گزینه اولم فیفاست اما باید بگم این امتیازی که به PES داده شده خیلی میتونه نگران کننده باشه این خودش زنگ خطریه برای ما گیمرها چون با این اوصاف شرکت رقیب هم کمتر هزینه و تلاش میکنه تا کیفیت بازیشو بالا ببره که این خودش مجددا روی کیفیت محصول کونامی تاثیر سوء داره .
یاد حرف جان مورفی افتادم که چند ماه پیش میگفت امیدوارم کونامی روند رو به جلویی داشته باشه در غیر این صورت رقابتی جدی بین این دو شرکت بوجود نخواهد اومد و نهایتا ما گیمرها متضر خواهیم شد .

محمد ه ف
24-09-2010, 15:58
Pro Evolution Soccer 2011 (2010/PS3/MULTI6/RUS)

Released: 2010
Genre: Sport (Soccer) / 3D
Developer: Konami Computer Entertainment Tokyo
Publisher: Konami
Platform: PS3

Publication Type: License
Information for recovery: 5%
Voice set Language: English
Size: 7.87 GB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pro Evolution Soccer 2011 (2010/PS3/EUR/ENG)

Behnam_o2
24-09-2010, 16:15
من دمو رو بازی نکردم
میخواستم بدونم وضعیت داوری چطور شده ؟ مثل نسخه قبله ؟؟ و اینکه آیا بعد دادن آپانداژ توپ به اوت بره کارت زرد میده یا نه؟

FCBarcelona.ir
24-09-2010, 16:16
دکتر جان اینی که شما دادی فقط واسه PS3 هست و معلومه که PES رو کنسول حرفی واسه گفتن نداره ولی رو PC خیلی بهتر از اون دوربین ضایع و چمن موکتی و بازیکنای شبیه به هم فیفاس . فقط این هوش مصنوعی PES بد جور اذیت می کنه . :13:
این موارد تو تمام بازیهای موجود هست، نه تنها فوتبال، بلکه هیچ بازی رو پیدا نمی کنید که چنین مشکلاتی نداشته باشه. همین چند روز پیش یه ویدئو گذاشته بودم که دروازبان فیفا رفته بود پشت دروازه گیر کرده بود، یا وقتی توپ رو از تو سر دروازبان رد می کنی، پای بازیکن کاملا از شکم دروازبان رد میشه.

اینها موارد ناچیز ولی شدیدا رو اعصابین که امیدوارم تو نسل بعدی کاملا حل بشن!

si2na
24-09-2010, 16:19
اینهمه تعصب واسه چی وقتی گیمی نتونه 1 شوت رو درست برنه واقعا وقت تلف کردن

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

1موضوع دیگه
داوری
هیچ بازیکنی حق نداره توپ بگیره اثابت 2 مدافع و مهاجم خطا محسوب میشه

chealsea_cfc
24-09-2010, 16:45
سلام . آقا من هم بالاخره بازییم دانلود کردم .
این سیستم دفاع که تو تریلر بود و بازیکن به پشت راه میرفت و با بازیکن مهاجم میومد تا دیریبل نخوره چجوریه؟

hesamat87
24-09-2010, 16:48
سلام . آقا من هم بالاخره بازییم دانلود کردم .
این سیستم دفاع که تو تریلر بود و بازیکن به پشت راه میرفت و با بازیکن مهاجم میومد تا دیریبل نخوره چجوریه؟

باید ضربدر رو بگیری و به سمت دروازه ی خودت جهت بدی

masoud93
24-09-2010, 16:53
من خودم طرفدار pes هستم.pes 2010 بهتر از fifa2010 بود.ولی الان fifa2011 بهتر از pes2011 هست.

در واقع pes ضعیف تر شده و fifa بهتر.

داداش هنوز بازی نیومده.

hesamat87
24-09-2010, 17:15
این نسخه‌ی نهائی بازیه، که سایت jeuxvideo فیلمش رو آپلود کرده:

به نظر نمی ‌آد که درجه‌ی سختی رو Top player باشه، داوری به نظرم بهتر شده نسبت به Demo، گزارش و جو ورزشگاه یه کم وضعش از 2010 بهتر شده، سوئیچ کردن مشخصه که هنوز مشکل داره.

Armin 7
24-09-2010, 17:31
این فیلم به نظر من عالی بود .
مخصوصا گزارشگرش.
اصلا این بازی بدون گزارشگر خیلی بی مزست.
وقتی صدای گزارشگر فرانسوی رو زمانی که گل زده شدو با صدای خوشحالی تماشاگرا ترکیب شد فوق العاده بود .
و من واقعا احساس کردم که داخل ورزشگاهم.
امیدوارم مابقی گزارشگرها هم خوب از آب در بیان.
سپاسگذارم.

bar333lona
24-09-2010, 18:40

به نظر نمی ‌آد که درجه‌ی سختی رو Top player باشه، داوری به نظرم بهتر شده نسبت به Demo، گزارش و جو ورزشگاه یه کم وضعش از 2010 بهتر شده، سوئیچ کردن مشخصه که هنوز مشکل داره.

گزارشگر بازی هر 1 دقیقه یکبار شروع میکنه به حرف زدن اونم بیشتر اسم بازیکنان رو میگه

امسال هم گزارش بازی مزخرفه :2:

همه ساله تیم های لیگ اسپانیا به طور کامل خریداری میشد ولی امسال اینطور نیست :2:

این کونامی داره چه غلطی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

konami-pes
24-09-2010, 18:44

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر نمی ‌آد که درجه‌ی سختی رو Top player باشه، داوری به نظرم بهتر شده نسبت به Demo، گزارش و جو ورزشگاه یه کم وضعش از 2010 بهتر شده، سوئیچ کردن مشخصه که هنوز مشکل داره.

ویدئو رو دیدم

گیم پلی بازی اصلا به دلم ننشست!! سرعت بازی خیلی بالاست ... پاسهای پینگ پنگی بازی رو کاملا غیر واقعی کرده ... چرا هر سال بازی به جای اینکه به واقعیت نزدیک تر بشه دور تر میشه؟!!

karnavaleroos
24-09-2010, 19:14
Pro Evolution Soccer 2011 (2010/PS3/MULTI6/RUS)

Released: 2010
Genre: Sport (Soccer) / 3D
Developer: Konami Computer Entertainment Tokyo
Publisher: Konami
Platform: PS3

Publication Type: License
Information for recovery: 5%
Voice set Language: English
Size: 7.87 GB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این لینکها واقعیه؟
بازی که هنوز نیومده پس این چیه؟

night lord
24-09-2010, 19:43
آقا من این بازیو رو دوتا سیستم اجرا کردم . motion blue که تو صحنه های آهسته داره(تار شدن) برای من خیلی کمه و برایدوستم خیلی بیشتره و قشنگ تره در کل . چرا؟
کارت گرافیک من gtx260 کارت دوستم gt9500 .

don-corleone
24-09-2010, 19:52
سایت oneddl لینک دانلود رو باری کنسول PES3 گذاشته

mojtaba007
24-09-2010, 19:55
ویدئو رو دیدم

گیم پلی بازی اصلا به دلم ننشست!! سرعت بازی خیلی بالاست ... پاسهای پینگ پنگی بازی رو کاملا غیر واقعی کرده ... چرا هر سال بازی به جای اینکه به واقعیت نزدیک تر بشه دور تر میشه؟!!

علف باید به دهن بزی شیرین بیاد:31::11:

bar333lona
24-09-2010, 20:02
علف باید به دهن بزی شیرین بیاد:31::11:

خب این درست، این بزی که میگی ماها هستیم دیگه :31:

علف که به دهن ما شیرین نیومد تا حالا :2:

pedramgolchin
24-09-2010, 20:22
ولی به دهن ما شیرینه عزیزم
هر کس سلیقه ای داره،قرار نیست که همه خوششون بیاد
الکی سر این موضوع بحث نکنید

masoud93
24-09-2010, 20:39

من این ویدیو رو دیدم.

به نظر من همه چی عالی بود.

بازی گیم پلی نرم و خوبی داشت.

اما گزارش بازی خوب نبود مثل قبلا شل بود.

البته فکر کنم فرانسوی بود شاید انگلیسیش خیلی خوب باشه.

hesamat87
24-09-2010, 20:55
ویدئو رو دیدم

سرعت بازی چون تو یوتیوب آپلود شده رفته بالا به خاطر frame dropping، دیگه این که سرعتش رو می شه کم و زیاد کرد، پاس کاری سخت تر شده نسبت به PES2010

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

من این ویدیو رو دیدم.

به نظر من همه چی عالی بود.

بازی گیم پلی نرم و خوبی داشت.

اما گزارش بازی خوب نبود مثل قبلا شل بود.

البته فکر کنم فرانسوی بود شاید انگلیسیش خیلی خوب باشه.

انگلیسی ش فکر کنم حتی شل ترم باشه، امسال گزارش برزیلی هم اضافه کردن شاید اون خوب باشه

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

این لینکها واقعیه؟
بازی که هنوز نیومده پس این چیه؟

انگار واقعیه، بازی دست سایت های بازی رسیده اونا هم احتمالا کرکش کردن گذاشتن تو اینترنت

bar333lona
24-09-2010, 20:58
انگار واقعیه، بازی دست سایت های بازی رسیده اونا هم احتمالا کرکش کردن گذاشتن تو اینترنت

یعنی شروع کنیم به دانلود نسخه اصلی بازی ( PC ) ؟

Amin.P30
24-09-2010, 21:01
بازی برا PS3 منتشر شده.

hesamat87
24-09-2010, 21:01
یعنی شروع کنیم به دانلود نسخه اصلی بازی ( PC ) ؟

اینی که دوستمون گذاشته واسه PS3ه، PCش هنوز نیومده انگار

FCBarcelona.ir
24-09-2010, 21:04
دوستان، من امروز بازی رو با XP چک کردم، تازه فهمیدم نصف لذت بازی تو ویندوز 7 نیست!

صدای سوت و آه کشیدن تماشاگرا تو موقعیت ها، صدای مربیا کنار زمین ... این صداها اصلا تو ویندوز 7 نیست! نصف لذت بازی اینطوری از بین میره.

یادمه سر نسخه پیش یه همچین مباحثی بود. کسی می تونه راهنمایی کنه چطور میشه مشکل رو حل کرد؟

bar333lona
24-09-2010, 21:11
دوستان، من امروز بازی رو با XP چک کردم، تازه فهمیدم نصف لذت بازی تو ویندوز 7 نیست!

صدای سوت و آه کشیدن تماشاگرا تو موقعیت ها، صدای مربیا کنار زمین ... این صداها اصلا تو ویندوز 7 نیست! نصف لذت بازی اینطوری از بین میره.

یادمه سر نسخه پیش یه همچین مباحثی بود. کسی می تونه راهنمایی کنه چطور میشه مشکل رو حل کرد؟

منم ویندوز 7 دارم مثل دوستمون

راست میگه صدای سوت و آه و اینا نمیاد چیکار کنیم مشکل حل شه ؟

Armin 7
24-09-2010, 22:46

به راحتی .
ویندوزتون رو عوض کنین :31:

bar333lona
24-09-2010, 22:57
به راحتی .
ویندوزتون رو عوض کنین :31:

مرسی از راهنماییت :31: آخه IQ اینو که خودم میدونم :31:

به جز این روش
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

pishoolii
24-09-2010, 23:14
هی من میگم چرا این صدای مربیا و تماشاچیا نمییییاد نگوو مشکل از این ویندوز 7ee!! فعلا صبر کنیم نسخه اصلی بازی بیاد اگه بازم درست نشد یه کمپین اعتراضی به Seven و bill gates راه میندازییییم!!:31:

راستی بچه ها یه سوال ، اینجا کسی هست که pes رو تاحالا آنلاین بازی کرده باشه؟ میخوام بدونم بازی کردن آنلاین چه جور اینترنتی لازم داره؟ بیشتر منظورم از نظر حجمی و گیگابایتی هست ، مثلا یه دور بازی کردن چند مگ یا چند گیگ از شارژ نتمون رو خالی می کنه؟؟

اگه صرف داشته باشه میرزه یه نسخه اورجینال بازی رو آدم بخره و حالشو ببره:8:....

Mehdi.ss
25-09-2010, 00:14

ببینید با این روش مشکل صدا حل میشه ؟

mtx891
25-09-2010, 00:22
هی من میگم چرا این صدای مربیا و تماشاچیا نمییییاد نگوو مشکل از این ویندوز 7ee!! فعلا صبر کنیم نسخه اصلی بازی بیاد اگه بازم درست نشد یه کمپین اعتراضی به Seven و bill gates راه میندازییییم!!:31:

راستی بچه ها یه سوال ، اینجا کسی هست که pes رو تاحالا آنلاین بازی کرده باشه؟ میخوام بدونم بازی کردن آنلاین چه جور اینترنتی لازم داره؟ بیشتر منظورم از نظر حجمی و گیگابایتی هست ، مثلا یه دور بازی کردن چند مگ یا چند گیگ از شارژ نتمون رو خالی می کنه؟؟

اگه صرف داشته باشه میرزه یه نسخه اورجینال بازی رو آدم بخره و حالشو ببره:8:....
pes 9 رو انلاین بازی کردم با اینتر نت 2 مگ حجم زیادی کم نمیکنه فقط باید پینگت پایین باشه که معمولا نیست من خودم خیلی وقته انلاین بازی نکردم 10 رو نمیشد انلاین بازی کرد مگر اورجینال

FCBarcelona.ir
25-09-2010, 10:33

نه متاسفانه. البته کمی تفاوت احساس می کنم، ولی بازم خبری از سوت و آه تماشاچیا و صدای مربیا نیست :41:

IRAN_KING
25-09-2010, 11:15
برای x360 نیومده چون چند صفحه قبل دیدم نوشتین برای PS3 اومده گفتم برای x360 شاید اومده باشه .

کسی دمو PES 2011 رو روی کنسول بازی کرده بگه فرقش با PC زیاد هست یا نه ؟

امکان تعویض تور دروازه هم هست ......در کنسول ها....

Mohammad King
25-09-2010, 11:32
سلام

من دموی این بازی ر. گرفتم ولی وقتی که یه بازی تموم میشه دیگه نمتونم برم توی منو که یه بار دیگه بازیش کنم و باید با ctrl+alt+del بیام بیرون؟!

آیا راهی داره که بتونم بعد بازی دو باره بازی کنم؟

bar333lona
25-09-2010, 11:33
مشکل صدا در ویندوز سون حل نشد یکی بیاد یه راهی بگه ؟ :41:

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

سلام

من دموی این بازی ر. گرفتم ولی وقتی که یه بازی تموم میشه دیگه نمتونم برم توی منو که یه بار دیگه بازیش کنم و باید با ctrl+alt+del بیام بیرون؟!

بعد اینکه بازی تموم میشه آیا اخطاری یا چیزی میاره ؟

sadeghbb
25-09-2010, 12:56
سلام

سلام
داداش تو ستینگ قبل اینکه بری تو بازی تیک Vsync رو بزن!حله

FCBarcelona.ir
25-09-2010, 13:34

دوستان این روش برای مشکل صدای ویندوز 7 جواب میده! فقط ظاهرا باید تنها گزینه Loudness Equalization تیک خورده باشه. من اول همه رو تیک زدم، کامل جواب نداد. البته دقیق بررسی نکردم، ولی با تیک داشتن این گزینه مشکل حله.

با تشکر از دوست عزیزمون که راهنمایی کرد :20:

mtx891
25-09-2010, 13:43
سلام

حذف شد.....

bar333lona
25-09-2010, 14:00
داخل setting این گزینه رو تیک بزن
این سوال رو هر روز یک نفر میپرسه نمیشه یه کاری کرد بالای همه صفحات جواب این سوال نوشته بشه؟؟؟

این اصلا منظورش این نبود که گفتی
گزینه بالای کادر رو تیک بزن درست میشه
معمولا تیک داره :40:

pishoolii
25-09-2010, 14:56
pes 9 رو انلاین بازی کردم با اینتر نت 2 مگ حجم زیادی کم نمیکنه فقط باید پینگت پایین باشه که معمولا نیست من خودم خیلی وقته انلاین بازی نکردم 10 رو نمیشد انلاین بازی کرد مگر اورجینال

خب حالت ایده آل پینگ روی چند باید باشه؟ من الان چک کردم واسه خودمو 390 بوود!...

Armin 7
25-09-2010, 14:57
با سلام.
میخوام چند تا باگ بهتون نشون بدم.

تو این صحنه داور خطا رو به نفع رئال مادرید میگیره و شواین اشتایگر میاد و دیوار رو تشکیل میده
اما مث اینکه اونجا داره با یه چیزی بازی میکنه !
انگار نه انگار که تیم حریف بازیرو شروع کرده و داره حمله میکنه !
ها من کجام؟ اینجا کجاست؟ اینا کین ؟
-----------------------------------------------------------------------------------
تو این بازی من بایر مونیخ بودم و تیم حریف منچستر یونایتد بود.
در حین بازی یه خطا به نفع منچستر انجام شد که یکی از یاراشون اومد که ضربه رو بزنه یهو توپ رو ول کرد یکی از
بازیکنای من (Van Buyten) بطور اتوماتیک رفت و توپ رو ورداشت و راه افتاد بدون اینکه من دخالتی کنم.
زمان هم متوقف شده بود !
تا دروازه حریف جلو رفتم اما کسی به من کاری نداشت . چندین بار توپ رو شوت کردم تو دروازه , گل شد اما گل رو حساب نکردن و دوباره خودم میرفتم تو از توی دروازه بیرون میاوردم و دروباره میزدم تو دروازه اما انگار نه انگار . . .

dr_shahrooz
25-09-2010, 15:27
pes باز های متعصب،اندکی به عکس های بالا بیشتر نگاه کنن !!!! البته همه ی بازی ها باگ دارن ولی اینایی که من دیدم در حد بوندسلیگای 3 بود !!!!

malkemid
25-09-2010, 16:00
pes باز های متعصب،اندکی به عکس های بالا بیشتر نگاه کنن !!!! البته همه ی بازی ها باگ دارن ولی اینایی که من دیدم در حد بوندسلیگای 3 بود !!!!

خوب نگاه کردیم.که چی؟نمی دونم چند سالته ولی سعی کن یکم مثل آدم بزرگها رفتار کنی.
من تو این تاپیک زیاد پست نمی دم ولی مطالب رو دنبال می کنم.هی میبینم پست جدید داده شده میام اینجا ببینم از بازی چه خبر...مواجه میشم با در افشانی دوستان که اه اه این بده...به به اون خوبه...خستمون کردین بخدا...

mtx891
25-09-2010, 16:47
خب حالت ایده آل پینگ روی چند باید باشه؟ من الان چک کردم واسه خودمو 390 بوود!...
زیر 200 باشه عالیه

با سلام.
میخوام چند تا باگ بهتون نشون بدم.

تو این صحنه داور خطا رو به نفع رئال مادرید میگیره و شواین اشتایگر میاد و دیوار رو تشکیل میده
اما مث اینکه اونجا داره با یه چیزی بازی میکنه !
انگار نه انگار که تیم حریف بازیرو شروع کرده و داره حمله میکنه !
ها من کجام؟ اینجا کجاست؟ اینا کین ؟
-----------------------------------------------------------------------------------
تو این بازی من بایر مونیخ بودم و تیم حریف منچستر یونایتد بود.
در حین بازی یه خطا به نفع منچستر انجام شد که یکی از یاراشون اومد که ضربه رو بزنه یهو توپ رو ول کرد یکی از
بازیکنای من (Van Buyten) بطور اتوماتیک رفت و توپ رو ورداشت و راه افتاد بدون اینکه من دخالتی کنم.
زمان هم متوقف شده بود !
تا دروازه حریف جلو رفتم اما کسی به من کاری نداشت . چندین بار توپ رو شوت کردم تو دروازه , گل شد اما گل رو حساب نکردن و دوباره خودم میرفتم تو از توی دروازه بیرون میاوردم و دروباره میزدم تو دروازه اما انگار نه انگار . . .

نه اینکه بخام طرف داری کنم من قبل هم گفتم من بازی رو روی 2تا سیستم لپ تاپ زغالی روی low و pc روی high بازی میکنم توی لپ تاب cpu همیشه روی 100% میره و چیزهای شبیح به این اتفاق شاهکار میوفته چون قدرت کامپایل ازش گرفته میشه اما تو این 9 روز که بازی دستمه هر شب ساعتها بازی کردم اما اصلا همچین باگهایی توی pc ندیدم تنها نتیجه ای که میخام بگیرم اینه که قدرت پردازش بازی بستگی به سخت افزار و نه صرفا بالا بودن قطعات بلکه به قدرت محاسباتی اون که با برنامه های تست معلوم میشه داره
اینا رو گفتم که یک طرفه به قاضی نرید

hasani2008
25-09-2010, 17:07
90درصد اين باگ ها تو نسخه نهايي درست ميشه، ولي همين باگ ها هم باعث ميشه چشاي آدم از حدقه درآد:18:

mojtaba007
25-09-2010, 19:26
مشکل افساید گیری تو این نسخه به نظر بهتر شده
به این عکس ها دقت کنید
پویول از وسط زمین خودشون یه سانتر بلند میکنه
اینجا رو ببینید زلاتان اخرین بازیکن زمین هست
ولی توپ به پاش نمیخوره

و داور افساید نمیگیره

djmd
25-09-2010, 19:45
مرسی از راهنماییت :31: آخه IQ اینو که خودم میدونم :31:

به جز این روش
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

یه راه برای مشکل صدا تو ویندوز سون ...

معمولا تو بازیهای قدیم این مشکل وجود داشت اونم به این خاطر بود که وقتی شما درایور کارت صدا رو از دیسک همراه مادربردتون نصب می کنید .. گاهی اوقات صدای ویندوز میره رو حالت 7.1 !!! واسه همین صداهای بازی تو بلند گوهای مختلف تقسیم میشه ... واسه رفع این حالت کافیه که اون گزینه ای که معمولا کنار ساعت پایین ویندوز اضافه میشه (کنار بلندگو) یه برنامه ای هست مثلا به نام soundman یا Realtek audio manager که مربوط میشه به تنظیمات دقیق صدا ... وارد اون برنامه که شدید به دنبال سربرگی بگردید (معمولا این برنامه چندین سربرگ یا همون tab داره) که مربوط میشه تنظیمات تعداد بلندگوها که 2 یا 5.1 یا 7.1 و چند گزینه دیگه داره ... کافیه اون رو تنظیم کنید رو 2 تا بلند گو و ok بزنید (ممکنه ok یا apply نداشته باشه و صرفا انتخاب گزینه درست کافی باشه) و از برنامه بیایید بیرون .. تو این حالت دیگه قاعدتا تمام صداهای ریز بازیها باید فقط از 2 تا بلندگوی شما پخش بشه و همه ی صدا هارو دارین دیگه .... البته تنظیمات خود بازی هم نگاه کنید (چه داخل بازی که چه تنظیمات بیرون بازی - همون Setting که میاد) احیانا ممکنه خود بازی هم تنظیم باشه روی سیستم صدا 5.1 یا دالبی و اینها اون رو هم رو حالت 2 بلندگو قرار بدین ..

bar333lona
25-09-2010, 20:15
یه راه برای مشکل صدا تو ویندوز سون ...

معمولا تو بازیهای قدیم این مشکل وجود داشت اونم به این خاطر بود که وقتی شما درایور کارت صدا رو از دیسک همراه مادربردتون نصب می کنید .. گاهی اوقات صدای ویندوز میره رو حالت 7.1 !!! واسه همین صداهای بازی تو بلند گوهای مختلف تقسیم میشه ... واسه رفع این حالت کافیه که اون گزینه ای که معمولا کنار ساعت پایین ویندوز اضافه میشه (کنار بلندگو) یه برنامه ای هست مثلا به نام soundman یا Realtek audio manager که مربوط میشه به تنظیمات دقیق صدا ... وارد اون برنامه که شدید به دنبال سربرگی بگردید (معمولا این برنامه چندین سربرگ یا همون tab داره) که مربوط میشه تنظیمات تعداد بلندگوها که 2 یا 5.1 یا 7.1 و چند گزینه دیگه داره ... کافیه اون رو تنظیم کنید رو 2 تا بلند گو و ok بزنید (ممکنه ok یا apply نداشته باشه و صرفا انتخاب گزینه درست کافی باشه) و از برنامه بیایید بیرون .. تو این حالت دیگه قاعدتا تمام صداهای ریز بازیها باید فقط از 2 تا بلندگوی شما پخش بشه و همه ی صدا هارو دارین دیگه .... البته تنظیمات خود بازی هم نگاه کنید (چه داخل بازی که چه تنظیمات بیرون بازی - همون Setting که میاد) احیانا ممکنه خود بازی هم تنظیم باشه روی سیستم صدا 5.1 یا دالبی و اینها اون رو هم رو حالت 2 بلندگو قرار بدین ..

اصلا وقتی ویندوز سون نصب میکنی صدا خودش نصب میشه دیگه اون چیزهایی که گفتی نیست .

بازم ممنون

djmd
25-09-2010, 20:28
اصلا وقتی ویندوز سون نصب میکنی صدا خودش نصب میشه دیگه اون چیزهایی که گفتی نیست .

بازم ممنون

آره خود ویندوز 7 در بعضی از لب تاپ ها یا سیستم ها به صورت اتومات صدا میشناسه ولی خوب میشه بازم درایور صدا رو برای گرفتن این تنظیمات روی سیستم دوباره نصب کرد ... البته خود ویندوز هم یه قسمت واسه تنظیمات تعداد بلندگوها داره (واسه حالتی که دیسک همراه مادربرد رو نصب نکرده باشین) که می تونید تو قسمت تنظیمات صدای control panel پیداش کنید ... قابلی نداشت رفیق:10: