PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی زیـبای رقـص Dance Fabulous repacked again by APECX92

Hadi King
07-04-2010, 16:13
Dance Fabulous repacked again by APECX92 FOR UNHACKED PHONE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Your music makes you move. Pick your tune. Pick your style. Pick your location. Pick Dance Fabulous! Dance Fabulous is all about your music and your style. Dance along to your own music library, create your own unique dance moves, and boost your music experience to a totally new level! Dance Fabulous features North American singer Cindy Gomez, with five of her songs and motion-captured dance moves. You’ll have a real-life digital pop star in your pocket! Download more tracks for your game from the Nokia Music Store. To learn more visit music.nokia.com.
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید!:40:

M @ j i d
08-04-2010, 14:18
ممنون هادی جون..............نکنه این ریپک جدید واسه گوشیهای -- نشدست؟...........ای تف به این شانس:دی..........دو روز پیش ریپک قبلی رو با فلاکت و بدبختی دانود کردم نیومد........حالا این یکی..............چقدر من خوش شانسم......:دی

ویرایش : گفتم بزنم به سیم آخر دوباره دانلودش کنم.............دیدم Mediafire رو فیلـــــــــت ر کردن................آخر خوش شانسی:دی(حالا هیچ وقت مدیا فایر فیل ت .ر نمیشد ها!)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
08-04-2010, 15:38
لینک جدید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NaKhoda BiBaK
08-04-2010, 16:31
روی گوشی های -- نشده نصب نمیشه !

M @ j i d
08-04-2010, 17:33
روی گوشی های -- نشده نصب نمیشه !

تست کردی؟.........یعنی ساینش کردی؟............من ریپک قبلی رو ساین کردم مشکل دسترسی داشت......این ریپک جدیده مثلا خواسته اون مشکل رو حل کنه........ولی انگار فایده نداره!

NaKhoda BiBaK
08-04-2010, 18:12
بله ساین کردم !
نصب بازی تا 90% پیش میره ! اما آخرش Installing Canceled میرنه !

M @ j i d
09-04-2010, 00:55
بله ساین کردم !
نصب بازی تا 90% پیش میره ! اما آخرش Installing Canceled میرنه !

منم نصب کردم همین جور شد!............نمیدونم چه مرگشه!

NaKhoda BiBaK
09-04-2010, 10:01
منم نصب کردم همین جور شد!............نمیدونم چه مرگشه!

5800 یا N97 ?

M @ j i d
09-04-2010, 10:09
5800 یا N97 ?

روی 97.....