PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تمدید دومین با شرکت جدید ؟

Ehsan PCbase
07-04-2010, 08:40
سلام
من پارسال از یه شرکتی هاست و دومین ir به مدت یک سال تهیه کردم ، الان مهلت تمدید اعتبار فرا رسیده . امسال می خوام از یه شرکت دیگه هاست تهیه کنم و دومین رو با این شرکت تمدید کنم .
خواستم بپرسم چطور باید دومین رو به هاست جدید انتقال بدم ؟
من میخوام دومین رو با شرکت جدید تمدید کنم و این چطور امکان پذیره ؟
ایا امکانش هست اول هاست رو تهیه کنم و بعد دومین رو انتقال بدم یا نه باید همزمان انجام شه ؟
شنیدم میشه درخواست ازاد سازی دومین به شرکت قبلی داد تا شرکت جدید بتونه ثبت کنه ، میشه ؟
یه راهی هم شنیدم که از طریق nic.ir‏ میشه رابط مالی رو شرکت جدید وارد کرد .
من اصلا از این سایت nic.ir‏ چیزی سر در نمیارم ، دیروز یه اکانت توش ساختم ، این سایت برای چی این همه اطلاعات میگیره ؟
ادرس ، شماره تلفن ، کد پستی و ...
خیلی گیج کننده س .
باید چیکار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .

borzeh
07-04-2010, 14:11
ایا امکانش هست اول هاست رو تهیه کنم و بعد دومین رو انتقال بدم یا نه باید همزمان انجام شه ؟

بله حتی می تونید دامنه و هاست رو از شرکت های متفاوتی تهیه کنید

شنیدم میشه درخواست ازاد سازی دومین به شرکت قبلی داد تا شرکت جدید بتونه ثبت کنه ، میشه ؟
شدن که میشه
فقط وقتی آزاد شه - همه می تونن ثبتش کنن
ممکنه بره دست یکی دیگه

یه راهی هم شنیدم که از طریق nic.ir‏ میشه رابط مالی رو شرکت جدید وارد کرد .
برای تغییر ثبت کننده - با شرکتی که براتون ثبت کرده هماهنگ کنید - ببینید شرایطی میذارن یا نه

من اصلا از این سایت nic.ir‏ چیزی سر در نمیارم ، دیروز یه اکانت توش ساختم ، این سایت برای چی این همه اطلاعات میگیره ؟
مشخصات مالک دامنه - که اگه یه روز دزدیده شد - یا شرکت این وسط جمع کرد رفت - دستتون به یه جا بند باشه
البته در مورد دامنه ای که الان براتون ثبته - ممکنه به نام شرکتی که براتون ثبت کرده باشه