PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia X10 | سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی از جنس اندروید

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

hamed1297
02-01-2011, 19:26
یعنی چی؟چه فایده ای داره؟بعد از بالا گوش بدم؟:دی..

farhooode
02-01-2011, 20:19
شوخی کردم حامد :20:

محتویات فول پک واقعا ارزش داره مموری کلاس 6 + کیف + MW600 قیمت تابستان 546 تومن بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی عکس شماره 3 نگاه کن سوراخ هایی چندگانه ای که برای مکالمه در نظر گرفته شده حاکی ازین است که صدایمکالکه گوشی بطور هوشمند در جاهای شلوغ زیادتر میشه اینو هرکسی نمیدونه
خودم کشف کردم

M@hdi-B
02-01-2011, 20:21
یعنی چی؟چه فایده ای داره؟بعد از بالا گوش بدم؟:دی..

حالا عکس بالایی رو واسه سوراخ گذاشتی عکس پایینی رو واسه چی گذاشتی؟:31:

senaps
02-01-2011, 20:31
بخشید،با فول پکش اون خانومه رو هم میدن؟!!

اقا مبارک باشه ولی اون نایلن رو بردار از روش کلی ضایعمون کردی!!

چه خبر از بازار لپ تاپ؟!!

hamed1297
02-01-2011, 20:44
کاش بخش نرم افزار ها رو توی همین بخش آندروئید میگذاشتن یا میشد توی همین تاپیک نرم افزار معرفی کرد

M@hdi-B
02-01-2011, 20:51
کاش بخش نرم افزار ها رو توی همین بخش آندروئید میگذاشتن یا میشد توی همین تاپیک نرم افزار معرفی کرد

خب حامد جان شما برنامه هایی که مخصوص ایکس10 هست رو تو بخش نرم افزارها معرفی کن و اینجا لینک تاپیکش رو بذار :46:

hamed1297
02-01-2011, 21:36
آخه 1 تاپیک که نیست.میشه گذاشتش همین جا اون بالا:دی.
باشه.ولی اسکرین شات و اینا نمیتونم بزارم.کلا حسش نیست:دی..

M@hdi-B
02-01-2011, 21:54
آخه 1 تاپیک که نیست.میشه گذاشتش همین جا اون بالا:دی.
باشه.ولی اسکرین شات و اینا نمیتونم بزارم.کلا حسش نیست:دی..

این دیگه دست مدیرا و همکاراست :31:

hamed1297
02-01-2011, 21:59
خوب یه نکته برای بالا بردن عمر باتری دیدم،گفتم اینجا هم بزارم:

منو setting قسمت accounts & sync گرینه اول:background data هست که اگه غیر فعالش کنید یکسری از عملکردهایی که توی پشت زمینه از باتری استفاده میکنن حذف میشن یا همچین چیزی.خود گوشی هم همچین چیزی رو گوشزد میکنه.

حالا اینکه چقدر جواب میده نمیدونم.خودم تاطه فعالش کردم:دی

farhooode
02-01-2011, 23:14
بچه های چیزه عجیبی که در مورد این هنزفری بلوتوث قدرتمند دیدم این بود که تا 30 مت حتی با وجود دیوار بدون کوچترین فریز و توقفی میشد از هنزفری استفاده کرد یا مکالمه یا موزیک
البته ساخت مالزی هستش

hamed1297
03-01-2011, 23:47
نبینم این تاپیک بره به قعر جدول:دی..

آقا توی این عکسی که فرهوده گذاشته دقت کردین این کنار جک صدا،سوراخ هست!یعنی چی اونوقت؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hussain
04-01-2011, 10:21
اون قسمت یکم برامدگی داره و انعکاس شی جلو روش افتاده
جای نگرانی نیست:31:

Original Titan
04-01-2011, 11:17
اون قسمت یکم برامدگی داره و انعکاس شی جلو روش افتاده
كاراگاه حسين :31:

جای نگرانی نیست :31:
ها خوب شد گفتي حامد خوابو خراك نداشت :31:

حسين اين لينكي كه تو پستت داده بودي به اين نكته اشاره نكردي كه اين سايت قرار نشستي داشته باشه با مسئولين سوني اريكسون
و گفته هركي هر سوالي داره بپرسه كه ما اونجا سوالاتمون رو بپرسيم
سوالات و ابهامات در مورد اس ئي و ايكس10
و آيا اين كه اين گوشي آپديتي چيزي براش مياد يا نه!خدا كنه جواب هم بگيرن

يه خبر ديگه اين كه سوني اريكسون تو سال بعد آپديت هاي رسمي براي خانواده ايكس 10 كه ساپورت كامل عربي و فارسي هست رو بيرون ميده و اين جاي خوشحالي داره! كلا تو سال 2011 اس ئي عربي و فارسي رو ساپورت خواهد كرد ....
انشالا....

hamed1297
04-01-2011, 11:24
:دی.من هم رفتم چند تا سوال نوشتم.یکیش ساپورت فارسی برای ایکسپریا ها بود.
خبرش چقدر درسته علی؟
منم امیدوارم فشارهای بین المللی بتونه اس ای رو مجبور کنه که آپدیت برای ایکس 10 بده.:دی

hamed1297
04-01-2011, 11:39
این یه لاچچر برای شما.نسخه بتا هست هنوز ولی خوشکله.

R@R#M@N
04-01-2011, 20:49
منکه بکل ي هفتس پيسي رو بوسيد اصرا روشنش نميکنم
حيف نيست تو تخت ادم پاشه برهرو صندلي??
اخ ساپورت فارسي مخصوصا رايت تو لفت بياد خيلي خوووبه

AryanLand
04-01-2011, 22:39
:دی.من هم رفتم چند تا سوال نوشتم.یکیش ساپورت فارسی برای ایکسپریا ها بود.
خبرش چقدر درسته علی؟
منم امیدوارم فشارهای بین المللی بتونه اس ای رو مجبور کنه که آپدیت برای ایکس 10 بده.:دی

سلام.

قربان مثل اینکه شما حواستون نیست که ما جزو کشورهای Oh No هستیم و سونی اریکسون رسما" سالهاست اعلام کرده هیچگونه ساپورتی برای خریداران این کشورها نداره:31:
به دفترچه های موجود در پک گوشی مراجعه کنید اینو به وضوح اعلام کرده.(البته مال X10 رو نگاه نکردم هنوز ولی بخاطر اینکه مطمئن بشم فردا دفترچه ش رو پیدا میکنم ,چک میکنم):11:

hamed1297
04-01-2011, 23:31
خوب ظاهرا دیگه اینجوری نیست.
چون جدیدا سایت سونی اریکسون داره فارسی میشه.تا حدودی هم انجام شده.
خود شرکت هم اعلام کرده برای آندروئید فارسی ارائه میشه.

HOJ-JAT
05-01-2011, 16:57
یکی از دوستان تو فروم تخصصی اندروید یک رام مخصوص ایرانی ها گذاشته فوق العاده هست حتما دانلودش کنید...

hamed1297
05-01-2011, 19:04
چند تا والپیپر برای ایکس 10:

ha789di
05-01-2011, 20:06
سلام
بچه ها مهمترین مشکلات این گوشی چیه؟؟؟
آیا با آپدیت به 2.1 مولتی تاچ وفیلمبرداریه اچ دی بهش اضافه شد؟؟
کیفیت ال سی دیش چطوره؟؟؟

M@hdi-B
05-01-2011, 20:22
سلام
بچه ها مهمترین مشکلات این گوشی چیه؟؟؟
آیا با آپدیت به 2.1 مولتی تاچ وفیلمبرداریه اچ دی بهش اضافه شد؟؟
کیفیت ال سی دیش چطوره؟؟؟

فیلمبرداری اچ دی بله ولی مولتی تاچ خیر.

ال سی دی هم طبق شنیده ها قابل قبول هست :46:

hamed1297
05-01-2011, 20:23
سلام.
از نظر من بزرگترین مشکلش صدای کم مکالمه ،کیفیت کم اسپیکر،مهمتر از همه آپدیت نشدن به 2.2 و رم کم
دبل تاچ بهش اضافه میشه در آینده نزدیک.
فیلم برداری اچ دی رو الان با 2.1 داره.
کیفیت صفحه نمایشش خوبه.راضی کنندس.

من باشم منتظر میمونم Xperia Arc بیاد.

pooryahamidi
05-01-2011, 20:28
سلام خواستم بپرسم دوستان اینترنت همراه اولشون رو فعال کردن یا از adsl خونه به نت وصل میشن؟ اینترنت ه اول هزینه اش زیاده آره؟

pooryahamidi
05-01-2011, 20:34
برای صدای ضعیف مکالمه (گیرنده) فکری نشده؟

feryshad
06-01-2011, 07:29
سلام حامد :دی

فور یو :دی

They keep showing the Xperia X10 on the screen. Now shown: a Froyo upgrade for the Xperia X10.

Original Titan
06-01-2011, 09:52
فري خبر اشتباه تايپي بوده :31: بچه ها ايشالا 2.3 رو براتون كوك ميكنن :31:

feryshad
06-01-2011, 10:01
آره

لووول

بگو بی زحمت واسه X8 هم بکنن :دی کوک کنن :دی

hamed1297
06-01-2011, 14:53
تف.تا بوت لودر ه ک نشه که نمیشه درست کوک کرد.یعنی آپدیت فریو پر؟چه مرگشه این سونی.

hamed1297
06-01-2011, 23:59
دوستان برای بستن برنامه هایی که رم اشغال میکنن میتونید از برنامه Super task killer رو استفاده کنید.بسیار عالی عمل میکنه.

farhooode
07-01-2011, 13:55
این عکسو فعلا داشته باشین تا تاپیک گرم بشه

زنده باد گوشی XPERIA X10 مشکی رنگ البته فول پک ساخت Made in china

gtairani
07-01-2011, 14:18
دوستان من قصد فروش X10 دارم کسی خواست پ.خ بده

meha
07-01-2011, 17:52
دوستان چندتا منبع معرفی کنید که سونی اریکسون خبر آپدیت 2.2 رو تکذیب کرده

Original Titan
07-01-2011, 18:12
اصلا تكذيب نكرده

hamed1297
07-01-2011, 19:34
تویتر سونی اریکسون UK و فروم ایکس پریا.

daniyalu
08-01-2011, 11:31
اطلاعات دقیق تر در مورد xperia ARE

Sony Ericsson Xperia™ Arc

علاقه مندان به SonyEricsson و Xperia های آندرویدی، منتظر مدل شگفت انگیز Xperia Arc باشید

مشخصات اصلی
صفحه نمایش Multi-touch و 4.2 اینچی 16M Colors و Sony Mobile Bravia Engine
آندروید Gingerbread 2.3 با قابلیت ارتقاء به 3.0
پرت HDMI
نرم افزارهای Timescape و Mediascape پیشرفته

مشخصات بیشتر در
Sony Ericsson XPERIA Arc - Full phone specifications ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از لینک زیر ویدئوهای مربوط به Xperia X10 را مشاهده کنید
Sony Ericsson to announce Xperia Arc with Gingerbread at CES 2011-First Pics & Videos » Gadgets | Technology Simplified ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای کاربرانی که امکان مشاهده ویدئوهای You_ tube را ندارند، فایلها بر روی سرور Mediafire آپلود شدند

3D View ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xperia arc- BRAVIA Mobile engine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 703x379 و دارای حجم 393 KB می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 800x600 و دارای حجم 84 KB می باشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></b>:window.close())

adrenalin
08-01-2011, 15:37
شرمنده اگه تکراری یا قدیمیه :46:

No More Android Updates For X10 Updated [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

With the excitement over the Xperia arc it’s been easy to forget the handset that preceded it, the X10. Sadly it too is in the news today, I say sadly because the news isn’t good.
Sony Ericsson have confirmed, via Twitter, that the X10 family of handsets i.e. the X10, X10 Mini and X10 Mini Pro have reached the end of their Android upgrade cycle. In other words they won’t be getting Froyo or any other Android upgrade for that matter. The handsets will still be upgraded and supported, but any upgrades will come from Sony Ericsson so probably more in the line of a minor tweak here and a minor tweak there.

Justifying the decision Sony Ericsson used a line that may not strike a happy note with owners of those handsets, they are saying that the Eclair update that has already been released is actually better than Froyo.

UPDATE: Sony Ericsson have issued a statement on the matter, saying that the tweet, due to the character limitations imposed by Twitter, was not fully representative of their position. Here’s their statement in full:

We believe that the current Xperia range on Android 2.1 coupled with Sony Ericsson’s proprietary upgrades and unique hardware delivers a user experience that is on par with, and in many cases better than, a vanilla installation of Android 2.2.

We’re planning another upgrade to bring new features (such as for example multi-touch for Xperia X10) to the current family of Xperia™ smartphones in Q1 2011.

Our priority right now is to keep enhancing the user experience of the existing products through coming updates and to deliver a fantastic range of smartphones in 2011 that are all on the latest possible version of Android – that is a target we are determined to hit

:10:

feryshad
08-01-2011, 15:41
البته ظاهرا یکی از بچه های موبایلستان ایمیل زده به سونی اریکسون و در این مورد سوال کرده و در جواب هم سونی اریکسون یه جورایی این خبر رو تایید کرده
و حتی گفته که ایمیل طرف رو میده به همونجایی که این خبر رو گفته که بهش جواب بده ...

water_lily_2012
08-01-2011, 17:16
سلام
اگر مدیران لطف کنند صفحه اول این تاپیک را حذف کنند.

senaps
08-01-2011, 17:21
اگر مدیران لطف کنند صفحه اول این تاپیک را حذف کنند.

چرا عزیز؟سامان زده تو جاده خاکی همین و بس!!! نیازی نیست پست به این مهمی با چند هزار جواب پاک بشه!!!!
شما بهتره اعلام بکنی که عکس ها رو مدیری چیزی بیاد حذف کنه به همین سادگی!!!
البته اولویت با اینه که سامان بیاد جایگزین کنه!!! چون این عکس ها رو کسی نمیبینه!!

pooryahamidi
08-01-2011, 17:31
سلام خواستم بپرسم دوستان اینترنت همراه اولشون رو فعال کردن یا از adsl خونه به نت وصل میشن؟ اینترنت ه اول هزینه اش زیاده آره برای صدای ضعیف مکالمه (گیرنده) فکری نشده؟
کسی به سوال ما جواب نمیده؟؟

farhooode
08-01-2011, 17:44
بنظرم گوشی اگر از 4 اینچ بیشتر بشه دیگه خرکی میشه و جا براش نیست
تازه این ایکس 12 سونی اریکسون خیلی بد قیافه هستش

خداییش سونی اریکسون وقتیکه برای بیرون دادن یک گوشی مثل X10 مشکی اینقدر روی طراحی این گوشی کار میکنه روی صداش کار نمیکنه
تازه دیر میدش بیرون در عوض گوشی مثل ایکس 12 که چهره نداره سریع میدش بیرون

matin_tatu
08-01-2011, 18:27
سلام خسته نباشید.
یه سوال دارم
بعضی جاها خوندم xperia x10 فول پک و هاف پک داره!!؟
میخواستم ببینم همینجوره؟
و اگه آره تفاوتش چیه؟!
همچنین تفاوت قیمتهاشون!؟

cyrus_ln
08-01-2011, 19:24
بنظرم گوشی اگر از 4 اینچ بیشتر بشه دیگه خرکی میشه و جا براش نیست

خداییش سونی اریکسون وقتیکه برای بیرون دادن یک گوشی مثل X10 مشکی اینقدر روی طراحی این گوشی کار میکنه روی صداش کار نمیکنه
چی؟:18::18:
چی میگه؟:18:

daniyalu
09-01-2011, 04:02
آپدیت جدید X10 با ورژن2.1.A.0.390 با قابلیت مولتی تاچ در راه است.

A new firmware update was yesterday certified by the PTCRB. Firmware version 2.1.A.0.390 hasn’t hit handsets yet, but a quick look at the open source code released by the SE Developer site highlights that this firmware may be bringing us the multitouch fix for the Xperia X10 family. We’ll bring you more news as we have it.

منابع: New firmware update (2.1.A.0.390) to bring dual-touch support? | Xperia X10 Blog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Welcome to PTCRB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
09-01-2011, 09:26
سلام خواستم بپرسم دوستان اینترنت همراه اولشون رو فعال کردن یا از adsl خونه به نت وصل میشن؟ اینترنت ه اول هزینه اش زیاده آره برای صدای ضعیف مکالمه (گیرنده) فکری نشده؟

همراه اول خر کی باشه بابا؟ من دی اس ال 512 دارم،ناراحتم دارم فکر میکنم یه جورایی بودجمو درست کنم که بتونم اینترنت انلاین ماهواره ای بذارم بغل دستش!!! من رو گلکسیم میخواستم طرح ایرانسل استفاده کنم،که طرح نداده ظاهرا هنوز!!!!اون طرحه به درد میخوره،ون سرعتش طوریه که میشه باهاش اسکایپ و تویت کرد و این یعنی برای من رایگان شدن اس ام اس و زنگ زدن!!!

یه حرفی میزنیا....من دیروز شمارمو فرستادم واسش ببینم پا میده یا نه....تو میگی بد قیافه هستش؟!!

بعضی جاها خوندم xperia x10 فول پک و هاف پک داره!!؟
بعله!! یه هندزفری بلوتوث 70 تومنی رو از تو جعبش ور میدارن بهش میگن هاف پک!!

چی؟
داداشی از این گوشی سک سی تر ندیده بودم تا حالا!!!! چشات رو واز کن،یه بار دیگه هیکلش رو تماشا کن تا بفهمی داری درباره ی کی چی میگی!!
فک کنم این اواخر سرت زیادی تو ل تاپ بوده!!!

farhooode
09-01-2011, 12:06
خداکنه صدای ایکس 12 مثل اون یکی از ته چاه در نیاد
که من کلهم با سونی اریکسون دعوام میشه

ha789di
09-01-2011, 13:28
دوستان من بین این گوشی وc7 گیر کردم میخواستم بدونم میصرفه در این برهه من این گوشی رو بگیرم به نظرتون پشتیبانی از این گوشی به کجا ختم میشه آخه ظاهرا سونی اعلام کرده دیگه واسه این گوشی آپدیت نمیده؟؟؟؟
الان امنیا 2 دارم ولی این هنگش پدرمو درآورده وگرنه از همه چیزش راضیم ولی این هنگه بدجوری رو اعصابه....
راستیx10 که مشکل هنگ نداره؟؟؟؟  
دوستان میگن صدای x10 خیلی ضعیفه من زیاد بلند بودن واسم مهم نیست یعنی فقط صدای زنگ رو بفهمم کافیه آیا در اون حد است؟؟؟؟

senaps
09-01-2011, 18:21
دوستان میگن صدای x10 خیلی ضعیفه من زیاد بلند بودن واسم مهم نیست یعنی فقط صدای زنگ رو بفهمم کافیه آیا در اون حد است؟؟؟؟

من با 18 سال سن،به دلیل اینکه پارسال زیادی پیاده روی کردم و صدا تو گوشم زیادی پیچید،گوشم خرابه....ولی اکثر اوقات با شنیدن صدای زنگ مشکلی نداشتم...کلاس ما شبیه باغ وحشه و محیط کارم هم میشه گفت اکثرا اوقات صنعتیه!!!

راستیx10 که مشکل هنگ نداره؟؟؟؟
این که سیستم عاملش ویندوز نیست که بخواد هنگ کنه!!!!
این گوشی فقط یه عیب داره،اونم اینه که اپدیت نمیشه...هرچند همینجوریش هم خیلی سره!!

sin2x=2sinxcosx
09-01-2011, 19:50
سلام .
آقا من یه بار با این ایکس ده به فیس بوک وصل شدم الان همه friend هامو insert کرده داخل contacts پاک هم نمشن . کانتکت های قبلیم پاک میشن اینا نه . چیکار کنم ؟

hamed1297
09-01-2011, 23:44
شما برو توی تایم اسکیپ و اکانت فیس بوکت رو پاک کن.درست میشه.توی تنظیمات کانتکت هم میشه قسمت نمایش آپدیت استاتوس رو غیر فعال کرد.

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

خوب اگه خدا بخواد به لطف دولاپرها آخرین آپدیت 2.1 هم روت شد

farhooode
10-01-2011, 19:37
قیمت روز XPERIA X10 مشکی رنگ 400 هزار تومان قیمت شیراز

کی باورش میشه یه روزی قیمتش 600 هزار تومان بود

HOJ-JAT
11-01-2011, 12:39
p990 روزی1.200.000
بود ولی اواخر رسید به 200 تومن!!!!

یک رام بسیار شیک و زیبا

meha
11-01-2011, 12:58
قیمت روز XPERIA X10 مشکی رنگ 400 هزار تومان قیمت شیراز

داداش من سفیدش رو فروردین خریدم 795....

خبات
11-01-2011, 13:13
این دنیای موبایل هم به هیچکی وفا نمیکنه. به نظرتون تا چند میاد پائین؟

senaps
11-01-2011, 13:48
دیگه از این حد و. حدود،پایین تر نمیاد به نظرم...
چون دیگه تولید نخواهد شد و با تولید نشدنش،فقط باید دست دومش رو گرفت!!

senaps
11-01-2011, 14:07
داداش من سفیدش رو فروردین خریدم 795....
خوب بخاطر رنگش سرت کلاه گذاشتن عزیز!!!

meha
11-01-2011, 18:10
:((
:18:

بر چه اساسی اینطور حرفی رو زدی؟!!!!

اصلا میدونی من توی کار گوشی هستم یا نیستم!؟

همینطور رنگش رو گفتم نگفتم که به خاطر رنگش اینقدر خریدم...

حالا چون برای چیزای ریز سرتون رو کلا میزارن دلیل نمیشه که فکر کنید بقیه هم اینطورن!

بعد هم فکر کنم شما اون موقع نمیدونستی X10 وجود داره چون اون موقع قیمتش همین بود...

corey
11-01-2011, 18:46
بنده ایکس 10 را دقیقا همون هفته ای که اومد ایران 670 ( مشکی ) خریدم
اون زمان سفید از مشکی ارزون تر بود

البته دقیقا یادم هست که همون موقع فول پک 720 بود
کلا دیگه مثل قدیم نیست که قیمت یه گوشی موقع اومدنش خیلی کاذب باشه و مثلا همین ایکس 10 با خیلی گوشی های دیگه ( به غیر از نوکیا ) با قیمت نزدیک به قیمت جهانیشون وارد بازار شدن

farhooode
11-01-2011, 19:17
دعوا نکنین دعوا نکنین
....
امروز قیمت جدید گرفتم قیمت روز شیراز گوشی XPERIA X10 مشکی 400 هزار تومان
فول پکیج 460 هزار تومان

meha
11-01-2011, 19:44
بنده ایکس 10 را دقیقا همون هفته ای که اومد ایران 670 ( مشکی ) خریدم
اون زمان سفید از مشکی ارزون تر بود

البته دقیقا یادم هست که همون موقع فول پک 720 بود
کلا دیگه مثل قدیم نیست که قیمت یه گوشی موقع اومدنش خیلی کاذب باشه و مثلا همین ایکس 10 با خیلی گوشی های دیگه ( به غیر از نوکیا ) با قیمت نزدیک به قیمت جهانیشون وارد بازار شدن

یادمه شما از من دیرتر گرفتی

فول پک یا هاف پک؟

oranoos_92
11-01-2011, 21:16
سلام
دوستان
این گوشی فارسی ساپورت میکنه؟ نصب برناتمه هاش راحت هست؟
قیمت بدون گارانتیش الان چقدر هست و این فول پیج و غیر فول فرقش چیه؟
با تشکر

hamed1297
11-01-2011, 21:26
سلام.
فارسی رو به صورت اولیه نداره.باید گوشی روت بشه (یجور دستکاری سیستم) که بشه فونت فارسی رو روی گوشی ریخت.
اون موقع باز نوشته ها با گذاشتن عدد یکم بهم میریزه و نوشته های فارسی هم از چپ به راست نوشته میشه.
نصب برنامه مثل آب خوردن.
قیمت بدون گارانتی بسته به محتویات پک از 400 و خورده ای هست به بالا

senaps
11-01-2011, 23:00
اصلا میدونی من توی کار گوشی هستم یا نیستم!؟

شاید منم تو کار گوشی هستم که دارم اینجا فک میزنم!!

اصلا چه ربطی داشت؟! اولا که گفتم

کلاه گذاشتن عزیز!!!
یعنی شوخی!! یعنی یه چیزی گفتم بخندیم دور هم...

حالا چون برای چیزای ریز سرتون رو کلا میزارن دلیل نمیشه که فکر کنید بقیه هم اینطورن!
مثلا چه چیز ریزی؟!!
مثلا اینکه بیان هندزفریی که تو جعبه ی گوشی رو وردارن و 100 تومن ارزون تر بدن دستت و بگن این هالف پکه و فولش 100 گرون تره؟!! و بعدش اون پولو بابتش بدی؟!!نه عزیز اینجا سلیمانیه بغل گوشمونه!!!زیاد تهران برو نیستیم واسه خرید یه گوشی که کلی با علائدینی ها سروکله بزنیم که بعد از نیم ساعت جرو بحث بگه اقا اگه این گوشی گلکسی روش برنامه ها رو نصب نکنم کار نمیکنه!:18:

بعد هم فکر کنم شما اون موقع نمیدونستی X10 وجود داره چون اون موقع قیمتش همین بود...
خوب من الان هم نمیدونم ایکس تن وجود داره!! ولی واقعا برام جالبه که شما که اینکاره ای به قول خودت،برا یه گوشی 600 دلاری،تقریبا 800 تومن پول داده باشی...
اصلا چه بحثیه؟! گرفتی؟ مبارکت باشه!! به همین سادگی...از این نظر برام جالب بود که من خودم اولین باری که گرفتمش،600 گرفتم اونم فول!

hjoooker
12-01-2011, 00:05
اپدیت بعدی کی میاد؟مولتی تاچ هم هست؟

meha
12-01-2011, 12:15
شاید منم تو کار گوشی هستم که دارم اینجا فک میزنم!!

اصلا چه ربطی داشت؟! اولا که گفتم

یعنی شوخی!! یعنی یه چیزی گفتم بخندیم دور هم...

مثلا چه چیز ریزی؟!!
مثلا اینکه بیان هندزفریی که تو جعبه ی گوشی رو وردارن و 100 تومن ارزون تر بدن دستت و بگن این هالف پکه و فولش 100 گرون تره؟!! و بعدش اون پولو بابتش بدی؟!!نه عزیز اینجا سلیمانیه بغل گوشمونه!!!زیاد تهران برو نیستیم واسه خرید یه گوشی که کلی با علائدینی ها سروکله بزنیم که بعد از نیم ساعت جرو بحث بگه اقا اگه این گوشی گلکسی روش برنامه ها رو نصب نکنم کار نمیکنه!:18:

خوب من الان هم نمیدونم ایکس تن وجود داره!! ولی واقعا برام جالبه که شما که اینکاره ای به قول خودت،برا یه گوشی 600 دلاری،تقریبا 800 تومن پول داده باشی...
اصلا چه بحثیه؟! گرفتی؟ مبارکت باشه!! به همین سادگی...از این نظر برام جالب بود که من خودم اولین باری که گرفتمش،600 گرفتم اونم فول!

مثل اینکه توی باغ نیستیا!

یکی از کاربران گفت من گوشیم رو بالای 600 خریدم...

نکنه شما توی انگلیس زندگی میکنی؟!

اگر اینطوره پس هرکسی بهت گفت من لکسوس ES ایران خریدم 98 میلیون میخندی میگی جالبه برام چون ماشین 40میلیونی رو اینقدر خریدی!

داداش اینجا ایرانه...

بعد هم صفحات اول تاپیک رو ببینی از قیمتش توی ایران متوجه میشی

hamed1297
12-01-2011, 12:17
مولتی که نه ولی دابل تاپ میاد.قرار هست حد اکثر تا 2 ماه دیگه بیاد.توی این مدت هم ریلیزهای داره ولی نهایی نیستن.

farhooode
12-01-2011, 13:12
دعوا نکنین دعوا نکنین
....
امروز قیمت جدید گرفتم قیمت روز شیراز گوشی XPERIA X10 مشکی 400 هزار تومان
فول پکیج 460 هزار تومان

و دیگر هیچ:10:

senaps
12-01-2011, 15:09
مثل اینکه توی باغ نیستیا!

یکی از کاربران گفت من گوشیم رو بالای 600 خریدم...

نکنه شما توی انگلیس زندگی میکنی؟!

اگر اینطوره پس هرکسی بهت گفت من لکسوس ES ایران خریدم 98 میلیون میخندی میگی جالبه برام چون ماشین 40میلیونی رو اینقدر خریدی!

داداش اینجا ایرانه...

بعد هم صفحات اول تاپیک رو ببینی از قیمتش توی ایران متوجه میشی

باشه شما بردی:5: لطفا تاپیک رو بهم نریز....یه چی گفتی،یه چی گفتم!! یه چی گفتی 2-1 به نفع تو ول کن دیگه که خودت هم نمیدونی چی میگی!!

البته فک و فامیل های ما همه سوار الاق و اینا میشن و این اگزوزی که شما میگی رو سوار نمیشه این دورو برا کسی...

hussain
12-01-2011, 16:22
البته فک و فامیل های ما همه سوار الاق و اینا میشن و این اگزوزی که شما میگی رو سوار نمیشه این دورو برا کسی...
آره من لکسوس سوار میشم:31:
مشخصات میخوای بگو تا بهت بدم.اصلا بیا باهم یک دور میزنیم:10:
senaps جان ول کنید این حرفهارو.شما بیا به این فکر کنیم که آپدیت 2.2 براش میاد
حامد هم باماست:31:
آقا من یک خبر خوندم که ۀپدیت بالاتر از 2.1 برای اکسپریا سری قدیم نمیاد فقط مولتی تاچ اضافه میشه
کسی تایید میکنه؟

senaps
12-01-2011, 18:46
کسی تایید میکنه؟

اره خوب!!! فقط طی یه اپدیت کوچیک،یه تاچ دو انگشتی یا بهتر بگم زوم دو انگشتی بهش اضافه میشه که خیلی شبیه مولتی تاچه...
البته اگه بوت لودرش بازتر بشه و دوستان بتونن رام های بیشتری واسش بدن،این گوشی حالا حالا ها از رده خارج نخواهد شد!

HOJ-JAT
13-01-2011, 13:02
امروز رام 2.3.1 هم برش بطور غیر رسمی اومد...

acc
13-01-2011, 15:37
امروز رام 2.3.1 هم برش بطور غیر رسمی اومد...

میشه منبع رو بگین ؟
من چند روزه هوس کردم اینو بخرم ولی میترسم مولتی تاچ نشه آخرش :41:

دوستانی که x10 دارن میتونن بگن برنامه هایی که برای پی دی اف در این گوشی قابل استفاده اند فارسی رو ساپورت می کنند ؟
پی دی اف های حجیم رو چجوری اجرا میکنه ؟ کند نمیشه ؟
کسی عکس از محیط برنامه پی دی اف این گوشی داره

hamed1297
13-01-2011, 15:48
دابل تاچ رو شاخشه اگه گیرت به اونه خیالت راحت.
من بعدا برات تست میکنم خبرت میدم.شاید نشه.چون فارسی نداره.امیدواریم فارسی به آپدیت جدید اضافه بشه چون حرفش بود.

AryanLand
13-01-2011, 18:37
اره خوب!!! فقط طی یه اپدیت کوچیک،یه تاچ دو انگشتی یا بهتر بگم زوم دو انگشتی بهش اضافه میشه که خیلی شبیه مولتی تاچه...
البته اگه بوت لودرش بازتر بشه و دوستان بتونن رام های بیشتری واسش بدن،این گوشی حالا حالا ها از رده خارج نخواهد شد!

سلام.

از تو بعيد بود اين حرف.:31:
حالم و گرفتي.من يه جور ديگه روت حساب ميكردم حالا مجبورم يه جور ديگه روت حساب كنم.:46::10::11:

death knight
13-01-2011, 19:09
دوستان من یه دونه از این گوشی خریدم کلا چه کارهایی باید انجام بدم و چجوری ؟
( اپدیت / نرم افزار های تاپ و .. )

acc
13-01-2011, 20:18
آقا این گوشی بالاخره پی دی اف فارسی میخونه یا نه ؟

unknown47
13-01-2011, 22:52
سلام . دوستم چندشب پیش یه ایکس10 خرید ولی اون الان برنامه ی خوبی برای چت مثل نیم باز برای گوشیش پیدا نمیکنه. حالا می خواد بفروشتش و یه ان8 بگیره؟ حالا به نظر شما چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟(گوشیش هم آپدیته)
لطفا کمک کنید........
-----------------------------------------------------------------------------------------

Original Titan
13-01-2011, 22:58
خود ياهو برنامه ياهو مسنجر نوشته براش
چيزي كه پره مسنجره برا آندو مثل روم به ديوار پشكل

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

آقا این گوشی بالاخره پی دی اف فارسی میخونه یا نه ؟
بله كانه اسب ميخونه

hamed1297
14-01-2011, 00:39
سلام . دوستم چندشب پیش یه ایکس10 خرید ولی اون الان برنامه ی خوبی برای چت مثل نیم باز برای گوشیش پیدا نمیکنه. حالا می خواد بفروشتش و یه ان8 بگیره؟ حالا به نظر شما چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟(گوشیش هم آپدیته)
لطفا کمک کنید........
نیم باز.ای بادی.تریلیان خود یاهو مسنجر.....شاید بالای 10 تا مسنجر برای اندو هست.

senaps
14-01-2011, 03:04
دیگه چیزی که زیاده مسنجره!!!
تشریف ببرید تو قسمت معرفی برنامه های اندو یه تاپیک زدم برا مسنجر ها و چند تایی رو معرفی کردم...
از میبو گرفته تا یاهو مسنجر...

gtairani
14-01-2011, 10:49
دوستان جدیدا یه اپدیت اومده من اپدیت کردم ولی تفاوتی حس نکردم.شما هم اپدیت کنید ببینید چیزی عوض شده یا نه

acc
14-01-2011, 10:53
خود ياهو برنامه ياهو مسنجر نوشته براش
چيزي كه پره مسنجره برا آندو مثل روم به ديوار پشكل

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

بله كانه اسب ميخونه

اینچه زیونیه ؟!
ژی دی اف فارسی رو خوب میخونه ؟ مشکلی نداره ؟ ژی دی اف های فارسی حجم بالا رو چی ؟

Original Titan
14-01-2011, 11:45
اینچه زیونیه ؟!
ژی دی اف فارسی رو خوب میخونه ؟ مشکلی نداره ؟ ژی دی اف های فارسی حجم بالا رو چی ؟

شرمنده من يه وقتي ميشه زبونم مشكل پيدا ميكنه :31:
ژي دي اف هاي فارسي خيلي بلندو كه كامپيوتر من هم هنگ ميكنه
ولي گوشي طوري هست كه كار راه اندازه...مشكلي نداره... خلاصه راضيت ميكنه
...

senaps
14-01-2011, 14:02
دوستان جدیدا یه اپدیت اومده من اپدیت کردم ولی تفاوتی حس نکردم.شما هم اپدیت کنید ببینید چیزی عوض شده یا نه

اسمش چی بود؟! زیاد چیز خاصی حس نمیکنی معمولا مگر اینکه به نسخه ی بعدی اپگرید بشه

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 14:18
اسمش چی بود؟! زیاد چیز خاصی حس نمیکنی معمولا مگر اینکه به نسخه ی بعدی اپگرید بشه
منظوره شماها ۲.۱(eclair) نیست؟چرا اتفاقا چقدر تغییرات:عوض شدن منو.دوربین اچدی.عوض شدن کال لیست.دفتر تلفن.قرار گرفتن لایو والپیپر.قرار گرفتن ۲۰ پوسته در هر صفحه به جا ۱۶ تا!افزایش قابلیت های مدیا و تایم اکیپ

gtairani
14-01-2011, 17:32
دوستان رنگ کیبورد چه رنگی هست مال شما؟

senaps
14-01-2011, 19:39
دوستان رنگ کیبورد چه رنگی هست مال شما؟

مگه کیبرد هم داره این گوشی؟ نکنه ایکس تن کیبرد دار هم داشتیم؟

ولی اگه کیبرد تاچ رو میگی،خوب دگمه هاش سیاه هستش دیگه!! با یه حرف سفید روش....البته به کیبردت هم بستگی داره ولی اکثر کیبرد ها اینجورین!

hamed1297
14-01-2011, 21:24
پست بالا تایید میشه.
در تکمیلش بگم که بعضی از کیبوردها اسکین هم میشه براش گذاشت.یعنی اسکینش قابل تغییر هست.

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

پست بالا تایید میشه.
در تکمیلش بگم که بعضی از کیبوردها اسکین هم میشه براش گذاشت.یعنی اسکینش قابل تغییر هست.

gtairani
14-01-2011, 22:40
؟ نکنه ایکس تن کیبرد دار هم داشتیم؟
بله داشتیم شما خبر ندارید :27: منظورم کیبرد تاچ بود :46:

senaps
14-01-2011, 22:58
بله داشتیم شما خبر ندارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورم کیبرد تاچ بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:5:من اگه اینترنت 10 مگی تو رو داشتم،الان هیچ کاری نمیکردم!! چه فرقی میکنه؟! اهان یادم اومد!! فیلم هامو که دارم تورنت میکنم رو میدادم از سرور دانلود کنه برم با طرح ماهیانه !!!سرعت 10 مگ برای دانلود خیلی وحشتناکه!!! من 2 مگ دانلود رو از دست یکی از رفقا تو المان دیدم!! ماهی 30 اویرو بابتش پول میداد!!!(20 مگ بود یعنی!!) حالا این مال شما چند مگه و ماهی چقد براش پول میدین؟!!باهاش چی دانلود میکنی؟!!(اگه نگی زنگ میزنم FBI بیاد بگیرتت...

Vah!d
15-01-2011, 01:54
دوستان آخرین قیمت ایکس 10 چنده ؟ و اینکه با حدود بودجه 400-420 خریدش رو پیشنهاد میکنید یا افزایش بودجه و خرید دیزایر ؟

meha
15-01-2011, 09:50
کسی از دوستان کیبورد ورژن 1.6 خود X10 رو نداره که صفحه اولش چپ و راست داشت..!؟

hamed1297
15-01-2011, 10:14
دوستان آخرین قیمت ایکس 10 چنده ؟ و اینکه با حدود بودجه 400-420 خریدش رو پیشنهاد میکنید یا افزایش بودجه و خرید دیزایر ؟

بستگی به خودت داره.باتری و دوربین ایکس 10 خوبه و زاضی کننده هست.دیزایر رم بیشتری داره و آپدیتهای 2.2 و2.3 شاید بالاتر براش به راهتی قابل دسترسی هست.
ایکس 10 توی قیمت خودش خوبه و 2.1 که الان روش هست خیلی پایدار و تقریبا بی عیب هست.اگه برات آپدیت سیستم عامل مهم نیست بگیر واگه مهم هست طرفش نرو.

gtairani
15-01-2011, 13:12
م(اگه نگی زنگ میزنم FBI بیاد بگیرتت...
چه قدر ترسیدم.راستش باهاش فیلم سوپ.ر دانلود می کنم.:27:تازه یه باز سرعتم به 50 مگ رسید!!!!
خوب از موضوع خارج نشیم :31: فکر کنم با اپدیت جدید فقط رنگ کیبوردم عوض شد :31:

mohandes e ekhraji
15-01-2011, 13:40
بستگی به خودت داره.باتری و دوربین ایکس 10 خوبه و زاضی کننده هست.دیزایر رم بیشتری داره و آپدیتهای 2.2 و2.3 شاید بالاتر براش به راهتی قابل دسترسی هست.
ایکس 10 توی قیمت خودش خوبه و 2.1 که الان روش هست خیلی پایدار و تقریبا بی عیب هست.اگه برات آپدیت سیستم عامل مهم نیست بگیر واگه مهم هست طرفش نرو.
به نظر من شما نکسوز اس بگیر!x10,galaxy s تا اندروید ۳ یا همون نسل جدید نمیتونن اپ کنن اما نکسوز اس سامسونگ بهتره چون نسل بعدیم ساپ میکنه

farhooode
15-01-2011, 13:51
نفس کش نبود قیمت روز 407 تومن
شیراز

Vah!d
15-01-2011, 15:04
ستگی به خودت داره.باتری و دوربین ایکس 10 خوبه و زاضی کننده هست.دیزایر رم بیشتری داره و آپدیتهای 2.2 و2.3 شاید بالاتر براش به راهتی قابل دسترسی هست.

آخه با قیمتی که داره وسوسه کننده است . دوربین 8 ، تاچ خازنی ، ال سی دی 4 اینچ ! بزارید من بهتر بگم . من گوشی تاچ با تاچ خازنی که سیستم عامل آندروید هم داشته باشه میخوام . حالا سوالی که دارم اینه که کیفیت ال سی دی در حدی هست که بشه باهاش فیلم دید ؟ و اینکه مثلا آندروید 2.1 با 2.2 و 2.3 چه فرقی داره ؟

hamed1297
15-01-2011, 19:20
کیفیتش در حد خودش خوبه.آره.میشه باهاش فیلم دید.
توی هر نسخه آندورئید علاوه بر افزایش امکانات و ریزه کاری ها ،توی عملکرد و سرعت هم خیلی تاثیر داره.

MATRIX reloaded
15-01-2011, 19:57
قیمت روز این گوشی چقدره و ضمنا آیا می شه روش android 2.1 نصب کرد؟

hamed1297
15-01-2011, 20:22
خوب سرت رو بالا میکردی 2 تا پست قبل قیمت همین امروز رو زده که!
وقتی میگیری 1.6 هست که با آپدیت میشه 2.1 ش کرد.

dimeh11
15-01-2011, 22:48
دوستان میخوام بدونم این اپدیت جدید که اومده مزایاش چیه منظورم همونی که بعد 2.1 اومد
با تشکر

mohandes e ekhraji
15-01-2011, 22:52
دوستان میخوام بدونم این اپدیت جدید که اومده مزایاش چیه منظورم همونی که بعد 2.1 اومد
با تشکر
منظوره شماها ۲.۱(eclair) نیست؟چرا اتفاقا چقدر تغییرات:عوض شدن منو.دوربین اچدی.عوض شدن کال لیست.دفتر تلفن.قرار گرفتن لایو والپیپر.قرار گرفتن ۲۰ پوسته در هر صفحه به جا ۱۶ تا!افزایش قابلیت های مدیا و تایم اکیپ hd camera

senaps
15-01-2011, 22:55
قابلیت های گوشی اپدیت شدن...قابل لمس برای شما،دسکتاپ های بیشتر+ لایو والپیپر هستش که به نظرم این والپیپره چیز بی خودی هستش!!!!
اما اپگرید کردن بهش،باعث میشه که به سادگی بتونید برنامه های جدید رو نصب کنید،ضمن اینکه این 2.1 رام های کوک شده داره!!و کلی چیزای دیگه!!

hamed1297
15-01-2011, 23:19
اونی که بعد 2.1 اومده فعلا ارزش نصب نداره.سرعت گوشی یکم بهتر شده و رنگ کیبورد یه مقدار تغییر کرده!
سرعت تایم و مدیا اسکیپ بیشتر شده.

dimeh11
15-01-2011, 23:32
خوب اپدیت 1.6 ..3 تا دسکتاپ داشت اپدیت 2.1 .. 5 تا یعنی این اپدیت جدید چند تا داره ؟ منظورتون رو از قابل لمس برای شما رو متوجه نشدم لایو والپیر هم رو 2.1 بود در ضمن الان برای من هم برنامه ها بدون هیچ مشکلی نصب می شد من چند جا خوندم که برای جلوگیری از روت شدن این اپدیت رو داده درسته چون من الان اپدیتش رو گرفتم اگه مشکلی نیست اپدیتش کنم الانم اپدیتم 2.1 هست راستی میگم این مارکت applanet کار نکرد ؟
با تشکر

MATRIX reloaded
15-01-2011, 23:34
الان ایکس 10 های تو بازار با اندوید 2.1 هستن؟

dimeh11
15-01-2011, 23:38
اگه از سایت di..... خرید کنی باید بگم بله ولی یکم گرون میده من از همین سایت خریدم با اپدیت 2.1 برام پستش کردن

MATRIX reloaded
15-01-2011, 23:41
از سایت چی؟

dimeh11
15-01-2011, 23:43
با اجازه مدیران سایت دی جی کالا

mohandes e ekhraji
16-01-2011, 10:36
الان ایکس 10 های تو بازار با اندوید 2.1 هستن؟
بله نمایندگی پارس نیکاتل عرضه میکنه!در بازار موبایل طبقه همکف ساکن هست

MATRIX reloaded
16-01-2011, 20:01
سایت دیجی کالا یکم گرون تر از بازار می فروشه! این بخاطر گارنتیش هست؟ آیا هاف پک است یا فول؟

hussain
16-01-2011, 20:14
سایت دیجی کالا یکم گرون تر از بازار می فروشه! این بخاطر گارنتیش هست؟ آیا هاف پک است یا فول؟
گرون بودنش بخاطر گارانتی و راحت خریدنش هست
آخرین قیمت هم 90-380 تومن هاف پک

MATRIX reloaded
16-01-2011, 20:17
فکر کنم یکم از قافله عقبی ها. آخرین قیمت 407 دادن. دیجی کالا هم با یه کیف هدیه: 442

HOJ-JAT
16-01-2011, 21:07
راستی من که خریدم کاتونش کلا به زبان فرانسه بود دفترش و....حتی اون نوشته پشت گوشی هم به زبان فرانسه هست
مال شما هم همینجوره؟

senaps
16-01-2011, 22:14
مال شما هم همینجوره؟

خوب گوشی شما بچه ناف پارسیه!!
گوشی ما رو که برادر های چینی میدادن دستمون،روش عربی نوشته شده بود با چارتا کلمه انگلیسی!!
ولی این تو اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمی کنه!

mehdi30nema
17-01-2011, 10:03
دوستان بهترین گارانتی یا به عبارتی گارانتی اصلی این گوشی برای کدوم شرکت هست ؟

hoomi_gta
17-01-2011, 11:48
ایول آندرویید 2.3 غیر رسمی هم برای گوشی اومد البته هنوز خیلی ناقصه!

دو خبر خوب:
1- آندرویید 2.2 بزودی مشکل دوربینش حل میشه و بطور کامل عرضه میشه (البته غیر رسمی)
2- 2 ماه دیگه آپدیت 2.1 با قابلیت مولتی تاچ میاد ( آپدیت رسمی)

hussain
17-01-2011, 12:08
فکر کنم یکم از قافله عقبی ها. آخرین قیمت 407 دادن. دیجی کالا هم با یه کیف هدیه: 442
شرمنده اشتباه عددی بود که تصحیح شد:31:

MATRIX reloaded
18-01-2011, 00:08
ایول آندرویید 2.3 غیر رسمی هم برای گوشی اومد البته هنوز خیلی ناقصه!

دو خبر خوب:
1- آندرویید 2.2 بزودی مشکل دوربینش حل میشه و بطور کامل عرضه میشه (البته غیر رسمی)
2- 2 ماه دیگه آپدیت 2.1 با قابلیت مولتی تاچ میاد ( آپدیت رسمی)

سونی اریکسون به طور رسمی تایید کرد که Xperia X10 به دلیل محدودیت های سخت افزاری نمی تواند به multi-touch مجهز شود.

farhooode
18-01-2011, 10:32
بنظرم طراحی XPERIA X10 مشکی رنگ از زمان خودش جلوتره و پول فروش طراحی خاص خودشو میخوره

Original Titan
18-01-2011, 10:40
سونی اریکسون به طور رسمی تایید کرد که Xperia X10 به دلیل محدودیت های سخت افزاری نمی تواند به multi-touch مجهز شود.
عجب! كي اونوقت؟

hoomi_gta
18-01-2011, 10:46
اتفاقا رسمی اعلام کرد که در 2011 Q1 یک آپدیت 2.1 ریلیز می کنه که قابلیت DUAL TOUCH و به ایکس 10 اضافه میکنه. مطمئن باش

senaps
18-01-2011, 11:24
اتفاقا رسمی اعلام کرد که در 2011 Q1 یک آپدیت 2.1 ریلیز می کنه که قابلیت DUAL TOUCH و به ایکس 10 اضافه میکنه. مطمئن باش

تایید میشه!!

بنظرم طراحی XPERIA X10 مشکی رنگ از زمان خودش جلوتره و پول فروش طراحی خاص خودشو میخوره
بازم تایید میشه!!هرچند،سخت افزاری عقب نیست و نرم افزاری عقبه...فعلا هم که رام براش اومده کلی!!

hoomi_gta
18-01-2011, 12:30
فیلمی که منتشر شده و Dual Touch را روی ایکس 10 نشون میده:

MATRIX reloaded
18-01-2011, 13:15
DUAL TOUCH فقط تغیرات نرم افزاری هست و با مولتی تاچ فرق دارد

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

اونهم فقط در بعضی نرم افزار ها مثل google maps استفاده خواهد شد.

hamed1297
18-01-2011, 14:24
جاهایی که میشه ازش استفاده کرد:

browser, Google Maps Navigation, Office Suite and Moxier

توی کالری هم که توی ویدئو مشخص هست که کار میکنه.

hoomi_gta
18-01-2011, 14:26
در بازی ها چی؟
ولی من خونده بودم چون دیگه گوشی تماس دو انگشت و تشخیص میده در همه جا کاربرد داره.

mohandes e ekhraji
18-01-2011, 14:49
سلام دوستان بعد از اپدیت ۲.۱ اوی که اومد اپدیت دیگری هم اومده تا الان؟

hamed1297
18-01-2011, 15:12
توی بازی هم هست.بازی انگری برد رو نشون میداد که زوم رو انجام میداد.باقیش رو نمیدونم.

senaps
18-01-2011, 16:11
دیگه با بیشتر برنامه ها کار میده !!!!
انگری برد رو کار داد،گوگل مپ رو باهاش کار کرد!!گالری رو هم که کار کرد!!! یعنی توی بازی،برنامه و مرورگر،و گالری کار داد...چیزی میمونه؟!!نکنه میخوای روی والپیپر مولتی تاچ استفاده کنی؟!!!

hoomi_gta
18-01-2011, 16:24
قائدتا باید کار کنه دیگه به هر حال تماس دو انگشت و دیگه تشخیص میده.

dimeh11
18-01-2011, 17:15
دوستان به نظر شما قاب مشکیش گیر میاد یا نه من الان یدونه سفید دارم ولی خوب چون مشکیش خیلی خوشکلتره من اونو میپسندم البته چون من تو شهرستان هستم مجبور شدم همین سفید رو از سایت بخرم چون به غیر از سفید نداشتن
در مورد مولتی تاچ این کوشی فقط همین رو کم داره که من خوشبین هستم به این مساله چون میگن که نرم افزاریه سونی انجام نده هکرا کارشون رو خوب بلدن البته سیاست سونیه دیگه شما یه نگاه کنید دوربین جلو نداره فلاشش اصلا فلاش نیست چراغ قوست یا همین مولتی تاچ و اپدیت ضعیف که بتونه بعدا ایکس 12 رو بفروشه چون اگه اینا رو ایکس 10داشت با این قیمت دیگه هیچ کس نمیرفت دنبال گوشیه دیگه ایی
در ضمن نگید که دوربین جلو تو ایران کاربرد نداره که شاکی میشم چون من همین الانش دار م با نیم باز و اسکایپ و اوو تماس صوتی برقرالر میکنم و در اینده نه چندان دور هم تماس تصویری برای این برنامه ها میاد ولی خوب بودجه هم مهمه کدوم گوشی با 420 تومن این همه امکانات رو یکجا به ادم میده ؟

hamed1297
18-01-2011, 18:04
Heard the rumors? The driver and firmware of the Xperia™ X10's digitizer has been changed, making it possible to pinch-zoom and double tap on web browsers and Google maps. What's more, support for some third party application like Angry Birds is included. The plan is to include the multi touch feature in an over the air update during Q1 2011.

gigaht
18-01-2011, 21:58
دوستان الان بطور خلاصه وضعيت اين گوشي چطوريه ؟ خريدش صلاحه ؟ ورژن 2.2 و بالاتر بالاخره براش خواهد اومد؟ يا
رامهاي دستپخت ديگران بايد راهو هموار كنه ؟ هنوزهم روت نميشه كردش ؟
من اطلاعاتم خيلي قديميه در اينمورد و شايد بخوام بگيرمش پس كمك كنيد. ممنون .

senaps
18-01-2011, 22:33
من اطلاعاتم خيلي قديميه در اينمورد و شايد بخوام بگيرمش پس كمك كنيد. ممنون .

راستش منم از وقتی خریدمش،افسرده شدم!! اطلاعاتم بر میگرده به یه ماه پیش!!!
ولی تا جایی که اطلاع دادم،فعلا داره براش رام کوک میشه...
سه چهار تا رام هم داره که تو اندو ایرانی پیداشون میتونید بکنید!

gigaht
18-01-2011, 22:44
افسرده چرا ؟ بخاطر ساپورت ضعيف SE ؟
والا الان تو اين رنج قيمت اين مشخصات سخت افزاري بنظرم خيلي بهتر از مثلا ساتيو و ويوازه ! ( ميدونم اونا ارزونترن)
از طراحي و فرمش هم خيلي خوشم مياد و ديگه از نخريدنش خسته شده ام!
فقط جسته گريخته ميشنوم كه خيلي از ورژن روز اندو بدوره و راستي اون رامها مشخصه برترشون چي هست؟

senaps
18-01-2011, 23:20
افسرده چرا ؟ بخاطر ساپورت ضعيف SE ؟
ببخشید،منظورم از خریدمش،فروختمش بود!! از وقتی فروختمش و گلکسی گرفتم!!اخه عادت ندارم با چیزی که سونی نباشه کار کنم!

والا الان تو اين رنج قيمت اين مشخصات سخت افزاري بنظرم خيلي بهتر از مثلا ساتيو و ويوازه ! ( ميدونم اونا ارزونترن)
تو رنج قیمت که گفتم،بهترینه!!رام هم که براش کوک میشه و خوبه!!

از طراحي و فرمش هم خيلي خوشم مياد و ديگه از نخريدنش خسته شده ام!
اره! همونقد که خوش هیکله،خوش کار هم هست و سگ جون!!

فقط جسته گريخته ميشنوم كه خيلي از ورژن روز اندو بدوره و راستي اون رامها مشخصه برترشون چي هست؟
خوب الان رام 2.2 براش اومده...مشخصه اش اینه که وقتی اونا رو نصب میکنی،باید از تایم اسکیپ و مدیا اسکیپ و اینا خداحافظی کنی!و به 2.2 سلام کنی!

hussain
19-01-2011, 00:13
یک خبر خوب اینکه آپدیت جدید اومده اما فعلا برای ژاپن:31:
پس فعلا همه باهم تو کفش میمونیم:10:

feryshad
19-01-2011, 00:26

Xperia ™, Version Announcement -1 function sequentially started after 19 months, corresponding to
the pinch zoom

Multi-touch operation by the rotation is not supported.

ترجمه گوگل:

MATRIX reloaded
19-01-2011, 01:29
بنظر من رنگ سفیدش خوشگل تره

hamed1297
19-01-2011, 12:43
ایکس 10 با 2.3 چه میکنه:

این عکس داره ها.لود نمیشه:بنچمارکش 1258 هست.

senaps
19-01-2011, 13:44
خیلی ها ایکس 10 رو گزینه نمیدونن!!!ولی اونهایی که ایکس تن نداشته اند،هیچوقت نمی فهمن که گوشی یعنی چی!!!
همین گلکسی،اگه اپدیت و رام هاش نبود،یه هفت بعد از خریدش فروخته بودمش!!!

saadi126
19-01-2011, 18:13
سلام دوستان
اين متن رو كه نقل قول ميكنم تو تاپيك X8‌ بي جواب موند گفتم اينجا بپرسم بهتره. فقط خواهشي كه دارم همه نگيد كه مسلما X10 سرتره چون اين كاملا مشخصه. من فقط ميخوام بدونم آيا X8 با نصف قيمت ميتونه كار رو راه بندازه، مشكلي با برنامه ها نداشته باشه، كند نباشه و كلا به نسبت قيمتش بيارزه يا نه فقط X10 و ديگه هيچ!!!
مرسي

من تو انتخاب بين اين گوشي و مدل X10 موندم. ويژگي هاي برتر X10 كه نياز به گفتن داره اما ويژگيهاي بدش براي من (تاكيد ميكنم اين ويژگي ها براي من بد هستند نه اينكه صرفا ويژگي بدي باشند) اينه كه به خاطر صفحه نمايش بزرگ، سايز گوشي بزرگه و كمي حمل و نقلش توي جيب برام سخته - البته شايد اين تصور من باطل باشه چون واقعا توي جيب نذاشتم تا حالا ببينم ايجاد مشكل ميكنه يا نه- قيمتش بالاست و نميدونم به اندازه پولي كه براش ميدم برام كاربرد داره يا نه (مشكل مالي ندارم اما هميشه خريدهام منتبق با نيازمه نه اضافه تر و نه كمتر). از طرفي X8 يك ويژگي ناپسند براي من داره و اون هم رنگ سفيدش كه اگر مشكي داشت عالي ميشد. مشكل بعدي ترس از سرعت معمول پردازنده هست كه يه وقت گوشي تو منوها، عملكردها و برنامه ها كند نشه كه از گوشي كند بيزارم. و همچنين نگران اينم كه پلير گوشي مناسب و خوشدست نباشه (درسته كه با داشتن سيستم عامل و امكان نصب برنامه هاي مختلف از جمله پلير، اين مشل به چشم نمياد اما پلير خود گوشي معمولا مشكلي با هدفونهاي بلوتوثم نداره و ... خيلي رويو از هر دو خوندم ولي باز ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا با اين توصيفات، دوستاني كه هر كدوم از دو گوشي رو دارند يا تست كردند يه محبت كنند كمكي بكنند و ويژگي منفي اگر ديدند گوشزد كنند و همچنين ويژگي هاي مثبت رو براي انتخاب درست تر
پيشتر ممنونم

farhooode
19-01-2011, 18:19
بچه ها بنظرتون ان 8 بخرم؟

چطوره؟

hamed1297
19-01-2011, 18:30
من با ایکس 8 صفر کیلومتر و 1.6 بدون نسب برنامه کار کردم.سرعتش خوب بود.
همین ایکس 10 با سی پی یو 1 گیگاهرتزی باز به علت رم نسبتا کمش توی بعضی جاها کم میاره.اون ایکس 8 رو دیگه نمیدونم.ولی احتمالا سیستم عاملش باید سبکتر باشه.ولی در کل رمشون خیلی کمه.

برای پلیر هم خود گوشی ایکس 10 هندزفری بلوتوث روش بوده یه زمانی نباید مشکلی داشته باشه.مگه اینکه بد شانس باشی.
برنامه پلیر خوب زیاده.از اون بابت مشکلی نداره.

دیگه چی میخوای بدونی؟عیبهاش؟

رم کم.آپدیت نشدن به بالاتر 2.1(این خودش کلی نقص با خودش میاره مثل نداشتن فلش پلیر و عدم نصب برنامه ها روی مموری کارت و 65 کیلوکالر موندن صفحه و سرعت کمتر و ....)

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

چطوره؟

باید توی کلوپش بپرسی.بستگی به خودت داره.بسته به نیازت و توقعی که از گوشی داری.

hamed1297
19-01-2011, 19:00
اینم از مولتی که امروز واسه ژاپن زده بیرون:

mohandes e ekhraji
19-01-2011, 19:11

چطوره؟
از هر لحاظ ان ۸ خریدن دیوونگیه

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

بعد از اپدیت اول شرکت که ۲.۱ بود اپدیت دیگه ای نیامده؟

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

SAEED_BARCELONA
19-01-2011, 19:12
چرا 1 آپدیت دیگه اومد که اونم 2.1 بود. چیز خاصی به همرا نداشت:دی

mohandes e ekhraji
19-01-2011, 19:19
چرا 1 آپدیت دیگه اومد که اونم 2.1 بود. چیز خاصی به همرا نداشت:دی
؟؟؟حجمش چقدر بوده؟میشه کامل بگین چه تغییراتی حتی کوچک انجام شده؟

hamed1297
19-01-2011, 19:23
صفحه ها روونتر باز میشه.
تایم اسکیپ کمی سریعتره.
آنلاک شدن کمی سریعتر.
تغییر رنگ کیبورد مجازی!

اینا رو من شنیدم.

تاچند روزدیگه آپدیت جدید تر هم میاد.منتظر چیزای زیادی جز همین مولتی نباشید.

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

همون 160 تا 200 مگ.

mohandes e ekhraji
19-01-2011, 19:28
صفحه ها روونتر باز میشه.
تایم اسکیپ کمی سریعتره.
آنلاک شدن کمی سریعتر.
تغییر رنگ کیبورد مجازی!

اینا رو من شنیدم.

تاچند روزدیگه آپدیت جدید تر هم میاد.منتظر چیزای زیادی جز همین مولتی نباشید.

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

همون 160 تا 200 مگ.
مثلا چند روز دیگه؟اگه صبر کنیم یک دفعه اپ کنیم بازم همون ۱۶۰ مگ حجمشه؟خود پارس کامتل اپدیتش میکنه کارت گارانتیو ببری هر نمایندگیش؟

MATRIX reloaded
19-01-2011, 19:34
من تو یوتیوب یه ویدئو دیدم که رو ایکس 10 اندروید 2.3 نصب کرده بود ولی بعضی جاها سرعتش کمی کند می شد. مثل اینکه چیپ گرافیکش بیشتر از 2.2 رو نمی کشه

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

و شاید بخاطر کم بودن رم باشه

MATRIX reloaded
19-01-2011, 20:03
بالاخره در آپدیت های بعدی صفحه نمایش این گوشی 16 میلیون رنگ خواهد شد؟

senaps
19-01-2011, 21:12

هرگز!!!
ولی کیفیت صفحه اونقدری بالا هست که مشکلی پیش نیاد!!

vanish
19-01-2011, 21:21
هرگز!!!
چرا هرگز؟ پس این افکتیو که جی اس ام آرنا نوشته چیه؟!

hamed1297
19-01-2011, 21:47
مثلا چند روز دیگه؟اگه صبر کنیم یک دفعه اپ کنیم بازم همون ۱۶۰ مگ حجمشه؟خود پارس کامتل اپدیتش میکنه کارت گارانتیو ببری هر نمایندگیش؟

من میگم نهایتا تا 1-2 هفته دیگه میاد.بستگی به ناحیه گوشی شما هم داره.
اگه ای دی اس ال داری خودت هم میتونی.البته واسه اینکه گارانتیت نپره ببری همون شرکت بهتره.البته نمیدونم چقدر این شرکتا به روز هستن.

من تو یوتیوب یه ویدئو دیدم که رو ایکس 10 اندروید 2.3 نصب کرده بود ولی بعضی جاها سرعتش کمی کند می شد. مثل اینکه چیپ گرافیکش بیشتر از 2.2 رو نمی کشه

از نسخه غیر رسمی اونم توی مراحل اولیه توقع بیشتر از این داری؟تا همینش هم که اول کار هست خیلی زحمت کشیدن به نظرم.

به 2 چیز بستگی داره.

1.خود سونی اریکسون بخواد و توی یه آپدیت این قابلیت رو اضاف کنه.
2.بوت لودر ه ک بشه و این قابلیت رو دولاپر ها اضاف کنن.

meha
19-01-2011, 22:11
من با خود گوشی آپدیت کردم حجم آپدیت فکر کنم 8.5مگ بود

فقط دیدم کیبورد تغییر کرده

و فکر کنم یکم هم صدا با کیفیت تر شده

کسی تغییراتش رو نمیدونه؟

hamed1297
19-01-2011, 22:38
راستش من خودم آپدیت نکردم.خوبه 8 مگ!
تغییرات رو به نقل از بیقه گفتم.

senaps
19-01-2011, 23:11
کسی تغییراتش رو نمیدونه؟

مولتی تاچ؟

meha
19-01-2011, 23:15
نه منظورم این آپدیتی که من امروز انجام دادم هست...میخوام بدونم دقیقا تغییراتش چی بوده....

MATRIX reloaded
19-01-2011, 23:25
ولی در مقابل galaxy i9000 - iphone 4 - google nexus s کیفیت صفحه نمایشش پایینه

matin_tatu
19-01-2011, 23:33
سلام به همه و خسته نباشین
من تازه دیروز یه xperia x10 خریدم:31:
2تا سوال داشتم؟
اول اینکه من دلیوری تو اس ام اس فعال کردم اما نمیده!!! چرا؟
بعد اینکه تو اس ام اس که مینویسی چطوری اینتر بزنم؟:18::31:
اینتر نداره!:18:
میخوام برم خط بعد نمیشه!!!

senaps
19-01-2011, 23:39
اقا چشم همه ی ایکس ده ی ها روشن!!! مولتی تاچ اومده و میتونید طبق امزوش زیر به گوشی اضافه بکنین....

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

اینتر نداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینتر نداره؟:18:
اینترنت به اون بزرگی رو نمیبینی؟!
دست راست اسپیس بار،سه تا به راست،یکی به بالا...اگه درست یادم باشه!!!

hamed1297
19-01-2011, 23:42
ولی در مقابل galaxy i9000 - iphone 4 - google nexus s کیفیت صفحه نمایشش پایینه

خوب شما قیمتش رو هم ببین چقدر از اونا ارزونتره.

سلام به همه و خسته نباشین
من تازه دیروز یه xperia x10 خریدم
2تا سوال داشتم؟
اول اینکه من دلیوری تو اس ام اس فعال کردم اما نمیده!!! چرا؟
بعد اینکه تو اس ام اس که مینویسی چطوری اینتر بزنم؟
اینتر نداره!
میخوام برم خط بعد نمیشه!!!
سلام.مبارک باشه.
1.توی قسمت مسیج که رفتی.منو رو بزن.برو توی تنظیمات و دلیوری رو فعال کن.بوق و صوت و چشمک نمیزنه.فقط کنار اون اس یه تیک میزنه:دی..
اس رو مینویسی.بعد میزنی سند.منم همین مشکل رو داشتم:دی..
البته زود به 2.1 آپدیتش کن اگه نیست.

matin_tatu
19-01-2011, 23:44
اینتر نداره؟:18:
اینترنت به اون بزرگی رو نمیبینی؟!
دست راست اسپیس بار،سه تا به راست،یکی به بالا...اگه درست یادم باشه!!![/QUOTE]

چرا آخرین دکمه سمته راست از پایین میشه!
ولی وقتی میزنم اس ام اس سند میشه به جا اینکه بره خط بعد!!!!!:(

senaps
19-01-2011, 23:48
اخرین دگمه سمت راست....

hamed1297
19-01-2011, 23:50
ببین.اینتر نمیخواد.شما متن رو توی جای مورد نظر بنویس.
بعد دکمه اول از سمت چپ رو نگه دار تا کیبورد بره پایین.بعد بزن سند.

matin_tatu
19-01-2011, 23:50
سلام.مبارک باشه.
1.توی قسمت مسیج که رفتی.منو رو بزن.برو توی تنظیمات و دلیوری رو فعال کن.بوق و صوت و چشمک نمیزنه.فقط کنار اون اس یه تیک میزنه:دی..
اس رو مینویسی.بعد میزنی سند.منم همین مشکل رو داشتم:دی..
البته زود به 2.1 آپدیتش کن اگه نیست.

آپدیت کنم به 2.1 درست میشه؟
بعد اینکه برا من تیک نمیزنه . کناره اس ام اس ععلامت تعجبه همش!!!

hamed1297
19-01-2011, 23:55
شما بالاخره باید آپدیت کنی تا اون سیستم عامل زاغارت به روز که چه عرض کنم ارتقا پیدا کنه.1.6 خیلی دره پیت هست.مثل ویندوز 95 هست.

دلیوری رو فعال کردی؟
بعد وقتی میفرستی به مقصد میرسه باز علامت سوال میزنه؟یا نمیره به کل؟

meha
19-01-2011, 23:58
من نفهمیدم دقیق برای dual touch باید چکار کرد!

یعنی باید برم فلشر رو دانلود کنم بعد هم رام دانلود و نصب کنم؟

یکی آموزش دقیق اینجا میزاره؟

hussain
20-01-2011, 00:01
شما کشتید این حامد رو:31:
حامد شما خونتو کثیف نکن ما هم هستیم:31:
دوست عزیز متین شما با آپدیت به 2.1 خودش اتومات دلیوری فعال میشه

dimeh11
20-01-2011, 00:03

کسی تغییراتش رو نمیدونه؟

دوست عزیز میتونی توضیح بدی برا اپدیتش به کدوم قسمت گوشی مراجعه کردی ؟
در ضمن سوال اون دوستمون که گفتن زیادی بزرگه و تو جیب جا نمیشه باید عرض کنم من قبلش پی 990 داشتم به زور تو جیب جا میشد ولی این با این که بزرگه ولی چون باریکه راحت تو جیب جا میشه اصلا خودش سر میخوره میره تو جیب

hamed1297
20-01-2011, 00:08
من نفهمیدم دقیق برای dual touch باید چکار کرد!

یعنی باید برم فلشر رو دانلود کنم بعد هم رام دانلود و نصب کنم؟

یکی آموزش دقیق اینجا میزاره؟
روش آسونی نیست.فعلا اگه عجله نداری صبر پیشه کن:دی..
دنگ و فنگ داره یکم.باید با برنامه فلش بریزی

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

حسین پست رو تحویل بگیر:دی..

matin_tatu
20-01-2011, 00:08
شما بالاخره باید آپدیت کنی تا اون سیستم عامل زاغارت به روز که چه عرض کنم ارتقا پیدا کنه.1.6 خیلی دره پیت هست.مثل ویندوز 95 هست.

دلیوری رو فعال کردی؟
بعد وقتی میفرستی به مقصد میرسه باز علامت سوال میزنه؟یا نمیره به کل؟

اره اونو که همین فردا آپدیت میکنم
فقط من 200MG از حجم اینترنتم مونده , آپدیت چند مگه؟
نه اس ام اس میره به طرفم میرسه , اما کناره اس ام اس تیک نمیخوره فقط یه علامت تعجبه!:41:
میگم آخر کسی نمیگه چیکار کنم تو اس ام اس بره خط بعد؟:31::41:
با اون اینتر مث اس ام اس سند میشه , چیزه دگه هم که نیس!:13:

farhooode
20-01-2011, 00:09
یکی امروز گوشی دیزایر داشت گفتم نظرت در مورد ایکس 10 چیه؟
گفتم یک کلام اشغال آشغال

ولی در کل ایکس 10
تو جیب تو جیب جا میگیره جای زیاد نمیگیره

Original Titan
20-01-2011, 00:11
یکی امروز گوشی دیزایر داشت گفتم نظرت در مورد ایکس 10 چیه؟
گفتم یک کلام اشغال آشغال
خودت پرسيدي خودتم جواب دادي؟ :31:

hamed1297
20-01-2011, 00:19
میگم آخر کسی نمیگه چیکار کنم تو اس ام اس بره خط بعد؟

من میگم شارژکن بعد آپدیت کن.چه کاریه ریسک میکنی.میزنی میترکونی گوشی رو:دی.

برای رفتن به خط بعد ببین اگه آلت یا اون دکمه جهت به بالا رو بزنی پیداش میشه اون اینتر کذایی.
اگه نشد برنامه smart keyboard pro یا persian keyboard بریز.

farhooode
20-01-2011, 00:27
خودت پرسيدي خودتم جواب دادي؟ :31:

نه
خودم از یکی که گوشی دیزایر داشت سوال کردم
خیلیا چشم دیدن سونی اریکسون رو بدلیل چینی بودن جنس ندارند

meha
20-01-2011, 01:08
من فلش کردم و رام مالتی تاچ رو هم نصب کردم نشد که!

از کجا باید بفهمم؟!

dimeh11
20-01-2011, 01:21

کسی تغییراتش رو نمیدونه؟

دوست عزیز برای این اپدیت به کدام قسمت گوشی رفتی و اپدیت کردی
ممنون

farhooode
20-01-2011, 01:27
توی آپدیت جدید میتونه کلیپ اچ دی پخش کنه؟

meha
20-01-2011, 10:59
دوست عزیز برای این اپدیت به کدام قسمت گوشی رفتی و اپدیت کردی
ممنون

خب از طریق خود گوشی

setting بعد about phone بعد software update بعد نوشته udate now

آقا این dual touch توی بازی angry bird جواب داد

MATRIX reloaded
20-01-2011, 15:14
می خوام بدونم بالاخره این گوشی به 16 میلیون رنگ ارتقا می شه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟(ای سوالو قبلا هم پرسیدم )
یعنی قابلیت سخت افزاری داره؟ محدودیت سخت افزاری که نداره؟

HOJ-JAT
20-01-2011, 16:05
با فلش این فایل 3 مگی گوشی خود را مولتی تاچ کنید

hamed1297
20-01-2011, 16:10
نه عزیز من.روش حساب نکن.ولی اگه فکر کردی با این 65 کیلوکالر درحد تلویزیون سیاه سفید هست در مقابل 16 میلیون ،سخت در اشتباهی.اصلا قابل تشخیص نیست.

saadi126
20-01-2011, 21:33
خوب دوستان من هم امروز دل رو به دريا زدم و اين گوشي فوق العاده زيبا و سريع رو گرفتم. فعلا گذاشتم براي شارژ. ميدونم همه مواردي كه نياز دارم تو اين تاپيك در موردش نوشته صحبت شده اما واقعا سخته 220 صفحه رو زير و رو كردن.

مسئله اول در مورد آپديت به 2.1 هست. در كارتن گوشي كه اثري از سي دي برنامه نبود. و نميدونم با واي فاي بايد آپديت كنم يا ميشه آپديتها رو گرفت و بعد آفلاين آپديت كرد.
مسئله دوم روت كردن، روش روت كردن و نصب فونت فارسي براي حل مشكل فارسي است.
فقط يك نكته ذهن منو مشغول كرده اينكه با نصب رام ميدونم كه خوب ديگه مديا و تايم اسكيپ ندارم آيا روت كردن هم مديا و تايم اسكيپ رو .... كه البته منطقا نبايد اتفاقي بيوفته چون چيزي كم نميشه و يا تغييري در رام ايجاد نميشه. (اگر اشتباه ميكنم راهنمايي كنيد). و اينكه آيا بعد از روت اين امكان به وجود مياد كه در هر صفحه بيش از يك ويجت داشته باشم؟
بعد از اينكه اين كارا رو كردم نوبت ميرسه به نصب برنامه ها و انتقال كانتكتها از كامپيوتر و برنامه اوت لوك به گوشي كه طبيعتا بايد سينك بشه ولي با كدوم برنامه نميدونم.
مسئله ديگه در مورد برنامه ها و نصب اوناست كه راستش به جز ماركت، به سايت خوب Appbrain‌ رسيدم و ديدم كه يه خوبي داره كه ميشه روي كامپيوتر برنامه ها رو انتخاب و گلچين كرد بعد وقتي با استفاده از برنامه اختصاصي روي گوشي لاگين كنم تمام برنامه هايي كه در اكانت پي سي گلچين كرده بودم رو ميشه دانلود كرد روي گوشي. حالا سوال اينه كه آيا ميشه برنامه ها رو با پي سي دانلود كرد و آفلاين نصب كرد؟
راستي برنامه هايي كه به قول خودشون كارشون App2Sd هست آيا برنامه ها رو ميتونن به رم منتقل كنن كه جا براي نصب برنامه ها و بازيهاي بيشتري باشه؟

ببخشيد زياد شد سوال زياده و پيشتر از همه دوستان بابت لطفشون ممنونم

hamed1297
20-01-2011, 21:58
ماشاله.وقت کردی سوال بپرس:دی..
شوخی کردم.
مبارکت باشه.امیدوارم راضیت کنه.

سی دی نداره.چون منوال به صورت فایل توی کارت حافظه هست.
آپدیت هم مثل بقیه سونی اریکسون ها.با SE update service یا Pc companion.

الان فقط یه روش روت برای آخرین آپدیت هست.اونم یه برنامه به نام Super one click هست.بگردی پیدا میشه.
هیچ چیزی با روت از بین نمیره.فقط دسترسی به فایلهای سیستمی آسون میشه.

تعداد ویجت بیشتر از یکی میشه.مشکلی نداری.

برنامه ها بهترین راه و آسونترینش گرفتنشون از اینترنت و ریخت روی کامپیوتر و بعد انتقالشون به گوشی (یا بریزی رو مموری یا بلوتوث کنی)

اول از همه فایل منیجر Astro بگیر

از این 2 سایت هرچی برنامه مجانی بخوای میتونی بگیری.

app2 sd هم که شنیدی یه قابلیت هست که 2.1 ندارتش.
به نظرم برای ریختن رم عجله نکن.بزار یه مدت ببینی چه خبره.بعد هر بلایی خواستی سرش بیار.

همین.

R e Z a
20-01-2011, 22:33
سلام
قیمت گوشی الان چنده ؟ با گارانتی و بی گارانتی لطفا
راستی یه سوال دوستان
X10 مثل گوشی های سامسونگ محدودیت اس ام اس داره یا مثل vivaz (کلا symbian) نامحدوده ؟

R@R#M@N
20-01-2011, 23:13
بی گارانتی 430 و با گارانتی 450 هستش
محدودیت اس هم نداره !

Moh3en_DDD
20-01-2011, 23:25
سلام

1- توی برنامه هایی که به زوم کردنشون مولتی تاچ هست چطوری با این میتونم زوم کنم ؟ . یه برنامه PDF خون معروف هستااا . مثلا اون .

2- این Mediascap اش خیلی مزخفرفه . Gallery ای که به طور پشفرض روی آندروئید های دیگه نصب هست ، رو اینم هست ؟ کجاس ؟

MATRIX reloaded
20-01-2011, 23:42
بی گارانتی 430 و با گارانتی 450 هستش
محدودیت اس هم نداره !
البته سایت دیجی کالا با قیمت 438 بهمراه گارانتی 18 ماهه معتبر + پست رایگان + کیف رایگان می فروشه

farhooode
20-01-2011, 23:43
بی گارانتی بیا از شیراز برات بخرم 410 تومن حالشو ببر

M . Sayid
20-01-2011, 23:59
سلام

2- این Mediascap اش خیلی مزخفرفه . Gallery ای که به طور پشفرض روی آندروئید های دیگه نصب هست ، رو اینم هست ؟ کجاس ؟

چطوری دلت اومد اینو بگی ؟؟ کجاش مزخرفه ؟؟ خیلیم ماهه :40::40:

MATRIX reloaded
21-01-2011, 00:07
بی گارانتی بیا از شیراز برات بخرم 410 تومن حالشو ببر

حاضرم 20 بیشتر بدم ولی گارانتی داشته باشه

Moh3en_DDD
21-01-2011, 00:10
چطوری دلت اومد اینو بگی ؟؟ کجاش مزخرفه ؟؟ خیلیم ماهه :40::40:

:31:
عکس که میذارم تو موبایل تا یه بار گوشی رو ریست نکنم بهش اضافه نمیشه .
موزیکش هم اصلا قابلیت ویرایش آهنگها به آدم نمیده ( اسم و آرتیست و اینا عوض کردن )

Solariz
21-01-2011, 01:22
ba salam.
belakhare bade koli dardesar keshidano badbakhti tunestam XPERIA X 10
update konam,
baiad begam ke sony ericson terekunde zira shoma ba yek gushi saro kar darid ke tuye rabete karbari va gerapici HTC senco mikhore .
kple hajme update be ham rahe narm afzare download kardan 200mb mishe .

R@R#M@N
21-01-2011, 03:18
منم به زمره مولتي تاچ داران پيوستم
البته بعد از حدود سه ساعت کلنجار
البته بيشتر زمان صرف دانلود فلشر شد (سرعت ايرانسل پايينه)
مولتيش خيلي خوبه مخصوصا تو بروزر که عالي شده و حال ميده
تو گالري و انگري برد هم تست زدم جواب ميده

farhooode
21-01-2011, 08:38
حاضرم 20 بیشتر بدم ولی گارانتی داشته باشه

توی ایرانی گارانتی معنایی نداره
اینقدر سر تعمیری گوشی معطل میشی که از گارانتی پشیمون میشی
تازه این گوشی خراب شدنی نیست :13:

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 10:15
منم به زمره مولتي تاچ داران پيوستم
البته بعد از حدود سه ساعت کلنجار
البته بيشتر زمان صرف دانلود فلشر شد (سرعت ايرانسل پايينه)
مولتيش خيلي خوبه مخصوصا تو بروزر که عالي شده و حال ميده
تو گالري و انگري برد هم تست زدم جواب ميده
اقا خداوکیلی ما نفهمیدیم مولتی تاچ اومده یا نه؟؟؟؟؟؟

MATRIX reloaded
21-01-2011, 10:18
dual touch هست نه multi touch

senaps
21-01-2011, 10:49
همون کاری رو میکنه که مولتی تاچ میکنه!!!حالا اسمش دوال هست ترپل!!! مهم کاربرده که همون مال مولتی تاچه!!

hoomi_gta
21-01-2011, 12:43
عجب توهمی شده ایکس 10 با مولتی تاچ! روی همه ی نرم افزار ها و بازی های من کار کرد. البته بروبچ یادتون باشه برای اندرویید 2.1 باید یکسری تغییرات تو فایل های سیستمی بدید که تو فروم آندرویید توضیح داده.
واقعا محشر شد ایکس 10!

R@R#M@N
21-01-2011, 13:46
ميشه اون دوستمون که ميگه مولتي تاچ نيس بگه فرق مولتي با دوال چيه?
حالا 16 تا نقطه ساپورت کنه يا 32 تا يا 2 تا آخرش يه پينچ زوومه که دو انگشتي و يه بازي که بازم ماکسش 2 انگشته

hamed1297
21-01-2011, 13:49
سلام

1- توی برنامه هایی که به زوم کردنشون مولتی تاچ هست چطوری با این میتونم زوم کنم ؟ . یه برنامه PDF خون معروف هستااا . مثلا اون .

شما مولتی رو بریز.بعد .
گالری رو باید فعال کنی.فکر کنم چند صفحه قبل برنامه رو گذاشتم.

dimeh11
21-01-2011, 14:08
عجب توهمی شده ایکس 10 با مولتی تاچ! روی همه ی نرم افزار ها و بازی های من کار کرد. البته بروبچ یادتون باشه برای اندرویید 2.1 باید یکسری تغییرات تو فایل های سیستمی بدید که تو فروم آندرویید توضیح داده.
واقعا محشر شد ایکس 10!

دوست عزیز میشه لینکشو بدین :10:

hamed1297
21-01-2011, 14:18
Please note that the update is not what has been planned nor is the one planned canceled. Everything is still on schedule, and you will all receive your next big update to 2.1.A update soon. The final test firmware has already begun internally a few days ago, so it will take a while before it exits testing period. Please be patience guys

hamed1297
21-01-2011, 14:24
توی آپدیت های بعدی زبان عربی هم قرار هست اضافه بشه.امیدوارم فارسی هم در نظر بگیرن.

mohandes e ekhraji
21-01-2011, 14:51
Please note that the update is not what has been planned nor is the one planned canceled. Everything is still on schedule, and you will all receive your next big update to 2.1.A update soon. The final test firmware has already begun internally a few days ago, so it will take a while before it exits testing period. Please be patience guys

من قاط زدم یکی میگه اومدههه اون یکی میگه تازه قراره بیاد!!!!!!!!!!

hamed1297
21-01-2011, 15:03
چی رو قاط زدی؟
ببین.
درنهایت آخرین آپدیت برای ایکس 10 همون 2.1 هست.
همین 2.1 براش آپدیتهای جدید خواهد اومد.
یکی که شاید آخرینش باشه در راه هست در عرض یکی 2 ماه آینده میاد و توی اون ظاهر منوها تغییر میکنه و ساپورت عربی شایدم فارسی اضاف میشه.
اونی که من گذاشتم منظورش اینه که این مولتی تاپ که اضاف میشه اون آپدیت تپل که قولش رو دادن نیست.همین.

M . Sayid
21-01-2011, 16:48
گالری رو باید فعال کنی.فکر کنم چند صفحه قبل برنامه رو گذاشتم.

میشه دوباره بگی ؟؟؟؟

hamed1297
21-01-2011, 17:33
بفرما، این 2 تا فایل رو نصب کنید.
هم گالری اضاف میشه هم موزیک.

M . Sayid
21-01-2011, 17:57
لینک قیلترنشده داری ؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed1297
21-01-2011, 18:28
حجمش خیلی کمه ها.نمیشه بشکنی با قند شکن؟:دی

بفرما:

امیدوارم این دیگه فیلش برات تر نشده باشه:دی

matin_tatu
21-01-2011, 22:25
حجمش خیلی کمه ها.نمیشه بشکنی با قند شکن؟:دی

بفرما:

امیدوارم این دیگه فیلش برات تر نشده باشه:دی
چرا من میخواستم اینو نصب کنم ارور میداد که :
Gallery could not be installed on this phone!
??

hamed1297
22-01-2011, 00:19
نمیدونم.شاید باید گوشی روت بشه.
یه کار دیگه بهت میگم اون رو تست کن.
برنامه لانچر پرو رو نصب کن.بعد این کار رو انجام دبده.
روی صفحه اصلی دستت رو نگه دار تا منو ظاهر بشه.بعد بگرد از توی گزینه ها و activities رو پیدا کن و از اون شورتکات گالری رو روی صفحه بیار.انجام بدی خودت پیداش میکنی.

matin_tatu
22-01-2011, 00:45
نمیدونم.شاید باید گوشی روت بشه.
یه کار دیگه بهت میگم اون رو تست کن.
برنامه لانچر پرو رو نصب کن.بعد این کار رو انجام دبده.
روی صفحه اصلی دستت رو نگه دار تا منو ظاهر بشه.بعد بگرد از توی گزینه ها و activities رو پیدا کن و از اون شورتکات گالری رو روی صفحه بیار.انجام بدی خودت پیداش میکنی.
مرسی فقط میشه لینک دانلود لانچر پرو , بدین؟

hamed1297
22-01-2011, 01:04
بفرما:

hoomi_gta
22-01-2011, 12:34
چند تا بازی خدا برای ایکس 10 با مولتی تاچ:
برید حالشو ببرید!
Real Footbal 2011

Gangstar: Miami Vindication HD

دیتا:

اول فایل دیتا را بریزید بعد بازی و نصب کنید
gameloft/games/gangstar2

------------
Sand storm Modern combat
لینک بازی :
لینک دیتا:

----------------
Spider-man Total mayhem v3.2.8
لینک بازی:
لینک دیتا:

برید حالشو ببرید. تشکر یادتون نره :31:

farhooode
22-01-2011, 14:07
من تا یک سال دیگه گوشی نمیخرم
فعلا یک سالی هست ای 8910 سامسونگ دارم
تا یک سال دیگه منتظر میشم ببینم سونی اریکسون چه خاکی بر سرش میریزه

چی میخواد بیرون بده

M@hdi-B
22-01-2011, 20:51
سلام

ببخشید من تازه اومدم تو باغ:31: این مولتی تاچ با آپدیت اضافه شد؟ یا پچ خاصی رو نصب کردید؟

senaps
22-01-2011, 21:26
با اپدیت که اضافه میشه،ولی اگه رام داری،میتونی فایلش رو از صفحات قبل بگیری و بریزی...

saadi126
23-01-2011, 10:42
آقا من حسابي كلافه شدم چرا اين سوني اريكسون قابليت سينك با كامپيوتر رو نداره؟؟؟ من ميخوام كانتكت هامو كه توي اوت لوك كامپيوتر هست سينك كنم بريزم روي گوشي هيچ امكاني نداره. مجبورم از Android PC Suite استفاده كنم كه يكم مسخره به نظر ميرسه يه همچين گوشي غولي چرا نبايد اين برنامه از طرف سازنده براي اين كار باشه! همه چيز وابسته به اينترنته يه نمونه اش همين تقويم كه ميخواد با گوگل سينك كنه آخه بابا من يه Reminder ساده ميخوام بذارم همه جا كه Wifi‌ قابل دسترس نيست اين اينترنت ايرانسل هم ... به نظرم خنده داره كه هيچ آپشني براي اين كارا به صورت آفلاين نداره حسابي كلافه ام كرده اگر از دوستان كسي راه حلي داره بگه ممنون ميشم

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 11:18
سلام

ببخشید من تازه اومدم تو باغ:31: این مولتی تاچ با آپدیت اضافه شد؟ یا پچ خاصی رو نصب کردید؟
شما که تازه اومدی تو باغ تو تاپیک ان ۸ بیخودی جو نده وقتی ادم حرف حساب میزنه!نه دادا اینجا مثل سیمبین پچ نداره!اپدیت اونم با هزار دنگ و فنگ!

hoomi_gta
23-01-2011, 13:03
سلام

پچ داره! من گوشی و فلش کردم و یک پچ 2.5 مگابایتی را با فلش تولز به گوشی اضافه کردم. بعد با تغییر یک فایل سیستمی و همینطور کپی کردن یک فایل 800 بایتی در سیستم گوشیک امل مولتی تاچ یا همون دوال تاچ شد.
اندرویید 2.1 اصلی هم دارم.

hamed1297
23-01-2011, 14:36
آقا من حسابي كلافه شدم چرا اين سوني اريكسون قابليت سينك با كامپيوتر رو نداره؟؟؟ من ميخوام كانتكت هامو كه توي اوت لوك كامپيوتر هست سينك كنم بريزم روي گوشي هيچ امكاني نداره. مجبورم از Android PC Suite استفاده كنم كه يكم مسخره به نظر ميرسه يه همچين گوشي غولي چرا نبايد اين برنامه از طرف سازنده براي اين كار باشه! همه چيز وابسته به اينترنته يه نمونه اش همين تقويم كه ميخواد با گوگل سينك كنه آخه بابا من يه Reminder ساده ميخوام بذارم همه جا كه Wifi‌ قابل دسترس نيست اين اينترنت ايرانسل هم ... به نظرم خنده داره كه هيچ آپشني براي اين كارا به صورت آفلاين نداره حسابي كلافه ام كرده اگر از دوستان كسي راه حلي داره بگه ممنون ميشم
امتحان نکردم ولی ببین اینطوری میشه:
اطلاعاتت رو با سایت سونی اریکسون سینک کن بعد از طریق سایت شاید بشه.
باز اگه نشد با برنامه های جانبی شاید بشه.

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

اینجور گوشی ها رو واسه ما نمیسازن که به اینترنت خانگی هم به زور دسترسی داریم.اونا برای خودشون میسازن و به این فکرن که همه دسترسی دارن.

farhooode
23-01-2011, 15:30
قیمت روز شیراز امرور XPERIA X10 مشکی 400 هزار تومان

hamed1297
23-01-2011, 16:05
زیر 400 امدم فرهوده خودم میکشمت:دی

farhooode
23-01-2011, 17:40
زیر 400 امدم فرهوده خودم میکشمت:دی

زیر 400 برسه خودم میخرمش
راستی شنیدم خط تولیدش متوقف شده
Stop ایست قف
خلاص

mohandes e ekhraji
23-01-2011, 19:10
اقا من اپدیت کردم چجوری بفهمم دوال تاچ شده؟راستی بهترین برنامه برای بهینه کردن مصرف باتری چیه؟

hamed1297
23-01-2011, 19:48
ها.بخر فرهوده.اون موقع دیگه آمار قیمت نمیدی:دی

اقا من اپدیت کردم چجوری بفهمم دوال تاچ شده؟راستی بهترین برنامه برای بهینه کردن مصرف باتری چیه؟

خوب برو تو گالری یا بروزر تاچ کن:دی..
من اینا رو پیشنهاد میدم:

super task killer
advance task killer
advance task manager

هر سه تا خوبن.برنامه هایی که باز میمونه رو میبنده=مصرف کم میشه.

hamed1297
24-01-2011, 00:00
یه برنامه برای آندروئید هست که کلیدهای سخت افزاری پایین گوشی رو روی صفحه نمایش نشون میده.یعنی دیگه نمیخواد دکمه های پایین رو فشار بدین.
اسم برنامه Button Savior هست.از مارکت بگیرید.

Hadijooon
24-01-2011, 10:19
سلام...
x10 قابلیت چنتا alarm گذاشتن داره یا نه؟؟؟ اندرویید از چه پسوندایی ساپورت میکنه(نرم افزاری) ؟

saadi126
24-01-2011, 11:26
سلام...
x10 قابلیت چنتا alarm گذاشتن داره یا نه؟؟؟
فكر كنم هر تعداد دلت بخواد ميتوني آلارم بزاري من كه 5-6 تا آلارم گذاشتم تا بتونم صبحا بيدار شم :31:

senaps
24-01-2011, 16:28
x10 قابلیت چنتا alarm گذاشتن داره یا نه؟؟؟ اندرویید از چه پسوندایی ساپورت میکنه(نرم افزاری) ؟

بستگی داره به برنامه هات!!ولی بی نهایت....
سیستم عاملش اندو هستش و برنامه هاش apk

hamed1297
25-01-2011, 21:28
2.3 رو به تکمیل شدن هست.خیلی از ایراداش داره بر طرف میشه.بنچمارکش هم بیشتر شده:

Highbury
26-01-2011, 14:30
دوستان چند تا سوال:
1- کیفیت عکسش در چه حاله؟
2- به 2.2 آپدیت میشه ؟
3- فیلمش واقعا hd میگیره؟ کیفیتش چطوره ؟یعنی اچ دی واقعی هست مثل ویواز؟
4-کیفیت تاچش چطوره؟مثلا نسبت به ایکس 1 و سایر گوشیها؟
5- قابلیت مالتی تاچش چطوره؟
6- یکی میگفت چرخش خودکارش جالب نیست ووقتی افقی بکنی بعضی وقتا گیر میکنه و سریعا افقی نمیشه بر عکس گوشیهای نوکیا
7-کلا بعد از آپدیت دیگه چه تغییراتی میکنه.؟ و سایر نکات و معایب ؟

hamed1297
26-01-2011, 15:04
1.خوبه
2.رسمی خیر غیر رسمی بله.
3.بله.واقعی واقعی میگیره.فقط زوم اتوماتیکش به ویواز نمیرسه
4.تاچش خازنی هست.ایکس 1 مقاومتی بود.ان فرسنگها بهتره
5.dual touch داره فقط.خوبه.
6.برعکس نوکیا زود میچرخه!
7.تغییرات زیاد ولی جزئی.
ایراد نیومدن آپدیت رسمی.در بعضی گوشی ها صدای کم مکالمه.

MATRIX reloaded
27-01-2011, 20:42
از کجا می تونم CONTACT های سیم کارتمو ایمپورت کنم؟
چجوری به آندروید 2.1 ارتقا بدم؟
. آی خدا چقدر سخته

HOJ-JAT
27-01-2011, 21:09
از کجا می تونم CONTACT های سیم کارتمو ایمپورت کنم؟
تو دفتر تلفن کلید منو رو بزن بعن ایمپوررت فروم سیم کارت

چجوری به آندروید 2.1 ارتقا بدم؟
با فلش تولز میشه
با seus هم میشه...

MATRIX reloaded
27-01-2011, 21:24
آدرس دانلودشون رو میدی؟

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

چجوری به وایرلس کامپیوترم وصل بشم؟
چجوری برنامه های در حال اجرا رو ببندم؟

moneymba
27-01-2011, 21:43
آدرس دانلودشون رو میدی؟

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

چجوری به وایرلس کامپیوترم وصل بشم؟
چجوری برنامه های در حال اجرا رو ببندم؟

بهتره بری سایت رسمی سونی اریکسون و manual اش رو بخونی. هم مختصره و هم مفید:20: تنها مشکلی که هست اینه که انگلیسیه که اون هم برای مهندسان مملکت مشکل محسوب نمیشه:31:

MATRIX reloaded
27-01-2011, 22:08
اینو خودمم می دونم. ولی می خوام سریعتر به جواب برسم

MATRIX reloaded
27-01-2011, 23:26
من که الان با pc companion 2 آپدیت کردم ولی سیستم عامل هیچ تغییری نکرد.

hamed1297
27-01-2011, 23:45
شما برنامه رو اجرا کن.برو بخش آپدیت و مراحل رو همونطور که میگه ادامه بده تا گوشی آپدیت بشه.

MATRIX reloaded
28-01-2011, 00:09
چقدر دانلودش طول می کشه. کل پهنای باندمو داره می خوره
مگه چقدر حجمشه؟
من الان تو مرحله آپدیت هستم. یعنی گوشی خاموشه و فقط چراغش سبز شده. چقدر طول می کشه تموم بشه؟

MATRIX reloaded
28-01-2011, 00:14
ظمنا در مورد وایرلسش هم کمک می کنی؟
شبکه وایرلس کامپیوترمو پیدا نمی کنه. اسکن هم می زنم اتفاقی نمی افته
نوع شبکه ای که تو پی سی ساختم adhoc هست

Original Titan
28-01-2011, 00:28
آندو 2.1 Adhoc رو پيدا نميكنه

MATRIX reloaded
28-01-2011, 01:16
پس چجوری باید وصل شم؟

MATRIX reloaded
28-01-2011, 08:28
فارسی رو هیج جای گوشی ساپورت نمی کنه. چجوری فارسی ساز نصب کنم.