PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia X10 | سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی از جنس اندروید

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Help118
09-06-2010, 13:47
ایکس 10 مینی هم اومد
ولی هیچی ایکس 10 خودمون نمیشه!

یک سوال: این گوشی قطب نمای دیجیتال هم داره؟ اساس کارش چیه؟

farhooode
09-06-2010, 13:56
سلام
کسی نمی دونه x10 کی به آندروئید 2.1 ارتقا پیدا می کنه؟
آیا مولتی تاچ واسش فعال می شه؟

یک دستگاه گوشیX10 مشکی برای جناب اقای دانیال خریداری شد از شیراز به قیمت 505000 تومن

Original Titan
09-06-2010, 13:58
فرهوده اين گوشي كه خريدي هندزفري بيسيمه هم توش بود؟

farhooode
09-06-2010, 14:10
نه دیگه جدیدا توش نیست
همون سری اولی ها توش بود
مثل اینکه دزدی ایرانی ها به دوبی و عراق هم سرایت کرده

R@R#M@N
09-06-2010, 14:29
فرهوده با هندزفری ندارن شیراز ؟؟
چنده ؟؟
اصلآ نیست ؟

farhooode
09-06-2010, 14:53
تو تهران هم گیرت نمیاد
مگر اینکه با گارانتی کامتل بخری
این هنزفریش هم چیز خاصی نداره ها

بنظرم سیستم عامل اندورید زیاد جالب نیست

meha
09-06-2010, 17:01
جناب farhooode

با همین هندزفری که شما میگی چیزی نداره اولا میشه بدون اینکه به گوشی متصل بشه تا 33 فوت فاصله از گوشی موزیک گوش کرد

و بدون گوشی میشه رادیو گوش داد

دوستان چه طوری میشه شماره مرکز پیام رو تغییر داد؟!!!هرچی گشتم نبود:|توی user gide هم چیزی ننوشته بود !!!!

farhooode
09-06-2010, 17:15
یه سوال از کجای گوشی میشه فریم ویر رو فهمید چیه؟

meha
09-06-2010, 17:17
توی setting آخرش نوشته about phone....

R@R#M@N
09-06-2010, 19:13
meha امروز یکی از بچه ها رو دیدم ! گفت یه ایکس10 آوردن که مرکز پیامشو عوض کنیم
هر چی گشتیم پیدا نکردیم :دی
پس مشکل اساسیه :دی
من فک کردم اون بلد نبوده :دی

farhooode
09-06-2010, 19:42
آقا چطوری میهش فهمید فریم ویرش اروپایی هست؟

johnypersian1656
09-06-2010, 20:03
دوستان چه طوری میشه شماره مرکز پیام رو تغییر داد؟!!!هرچی گشتم نبود:|توی user gide هم چیزی ننوشته بود !!!!
عزیز ببین این مسیر رو داری یا نه :
منو> ستینگز>وایرلس کنترلز>موبایل نتورکس>اس ام اس سنتر> بزن روش یه باکس ظاهر میشه اونجا عوض کن

meha
09-06-2010, 20:27
منو> ستینگز>وایرلس کنترلز>موبایل نتورکس تا اینجاش داره بقیش دیگه شرمنده:دی

meha
09-06-2010, 21:00
اینم برنامه ای برای 30% کاهش مصرف باتری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببخشید دیگه جایی دیگه آپ نکردم با دیال آپ هستم مثل عذاب میمونه!!!

خودم فقط نصبش کردم و کامل تست نکردم

نصبش که کردید کلید وسطی مربع رو بزنید یک گزینه به نام Helixlauncher Donut اضافه شده یک جورایی تم رو عوض میکنه البته نه خیلی حتی عکس و اینا هم تغییر نمیکنه....مثل اینکه به درد موقع هایی میخوره که باتری در حال اتمام هست

در ضمن دوستانی که میخوان یک نرم افزار ضبط مکالمه رو نصب کنند حتما totalrecall full ver 1.30 رو نصب کنن...

خیلی خوبه هم میشه تنظیم کرد که به صورت اتوماتیک ضبط کرد و هم با کیفیت ضبط میکنه با 3 فرمت میشه ضبط کرد که بهترینش Mp4 هست

Help118
09-06-2010, 22:27
نه دیگه جدیدا توش نیست
همون سری اولی ها توش بود
مثل اینکه دزدی ایرانی ها به دوبی و عراق هم سرایت کرده
دله دزدی به کنار
ولی به نظر من چون طبق فرموده واسه منطقه به منطقه پک های موجود در بازار متفاوتهو واسه خاورمیانه یه جور میزنه واسه اروپا یه جور واسه چین یه جور دیگه و واسه ایران یه جور ناجور:5:
فکر کنم بسته هایی که اول ها می اومد و ما هم گرفتیم و خوش به حالمان هم شد مال یه منطقه خاصی بودند یا مال یه سری پخش متفاوتی بودن که توش گذاشته بودند ولی الان دیگه نیست که نیست!

Help118
09-06-2010, 22:35
این هنزفریش هم چیز خاصی نداره ها

بنظرم سیستم عامل اندورید زیاد جالب نیست

تو رو خدا اینجوری نگو این هندزفری بهتر بگم هندزفری های سونی اریکسون واسه صدا محشرترین هستند.:8: هم میتونی با طریق فن آوردی AD2P بصورت استریو و با مگا بیس آهنگ گوش کنی هم به مکالماتت پاسخ بدی . حدود 10 متر هم برد داره(تقریبا)

مورد دوم ما به نظر شخصی شما احترام خاصی قائلیم ولی باید بگم سستم عامل اندریود خیل طرفدار داره خیلی هم جالبه بخصوص 2.2 جز محبوب ترین هاست داره ویندوز موبایلو سیمبیان رو تا می کنه میزاره تو جیبش با مک اسنو لئوپارد اپل هم داره کشتی میگیره و رقابت می کنه:27:

Help118
09-06-2010, 22:45
جناب farhooode

با همین هندزفری که شما میگی چیزی نداره اولا میشه بدون اینکه به گوشی متصل بشه تا 33 فوت فاصله از گوشی موزیک گوش کرد

هر فوت برابر 12 اینچ و 30.48 سانتی متره که با احتساب 33 فوتی که فرمودین تقریبا همون 10 متری میشه که من گفتم!:5:

Help118
09-06-2010, 23:39
دوستان کسی نتونسته شماره مرکز پیام رو تغییر بده؟

من که نتونستم فعلا شماره مرکز پیام رو تغییر بدم.
چرا میخواهین تغییرش بدین؟ واسه همراه اول میخواهین یا ایرانسل؟ میتونین واسم شماره مراکز پیام ها رو بنویسین همشونو؟ ممنونم مها جان

farhooode
10-06-2010, 07:08
مثل اینکه خودمون هنفری سونی اریکسون مدل DS200 داریم ها
10 متر در صورتیکه دیوار بینش نباشه
اگر دیوار باشه به 5 متر یا کمتر تقلیل پیدا میکنه

amin_mb
10-06-2010, 23:24
گوشی که از شیراز برام خریدن به دستم رسید(قیمت 504000 )
پکش معمولیه معمولیه!!!!!
ولی همه چیزش نو و آک بود!!
مشهد همین پک سادشو قیمت کردم بدون گارانتی 640000!!!!!!!!!
خیلی خوشحالم از انتخابم !!
جناب Original Titan ، meha، فرهوده خیلی بهم در این مورد کمک کردند.

farhooode
11-06-2010, 00:09
گوشی که از شیراز برام خریدن به دستم رسید(قیمت 504000 )
پکش معمولیه معمولیه!!!!!
ولی همه چیزش نو و آک بود!!
مشهد همین پک سادشو قیمت کردم بدون گارانتی 640000!!!!!!!!!
خیلی خوشحالم از انتخابم !!
جناب Original Titan ، meha، فرهوده خیلی بهم در این مورد کمک کردند.

منم از فروشگاه زبرجد یه دونه رنگ مشکی اینو برای دوستان در همین تاپیک خرید کردیم 504 تومان
پسر آقای زبرجد یه زمانی 15 سال یپش یعنی سال 1374 اینا اول راهنمایی با هم همکلاس بودیم یادش بخیر توی
یک نیمکت می نشستیم الان کلا خانواده باهم مغازه رو اداره میکنن
از همون موقع ها 1374 هم توی کار بازی سگا و پلی استیشن و اینا بودن

بله واقعا روی گوشی X10 خیلی کار شده من برای بار اول که با اندروید کار کردم گیج شدم
سیستم عاملش از زمین تا اسمون با ویندوز موبایل و سیمبین فرق داره میشه گفت یه جورایی قابلیت های لمسی زیادی داره

خلاصه گوشی خوبیه ولی تو مولتی مدیا ضعیفه

meha
11-06-2010, 08:29
ببین دوست عزیز amin_mb

توی پک شما مموری 8 گیگ هم هست؟توی پک هست یا داخل گوشیه؟

amin_mb
11-06-2010, 09:10
مموری داخل گوشی بود

dave3232
11-06-2010, 10:40
ببین دوست عزیز amin_mb

توی پک شما مموری 8 گیگ هم هست؟توی پک هست یا داخل گوشیه؟

قضیه داخل یا خارج چیه؟:31:

یک سوال دیگه، آیا میشه با x10 به وایرلس جایی که برای اتصال user و pass می خواد وصل شد؟یعنی میشه از --- ، داخل خودش استفاده کرد؟

Help118
11-06-2010, 10:48
دوستان یک سوال . اگه فیلم هوش سیاه رو دیده باشید اونجا تو اداره پلیسی یه صفحه ال سی دی بزرگ لمسی روی میز داشتن که باهاش ور می رفتن و زینش هم آبی رنگ بود خیلی شبیه سیستم عامل اندروید ایکس 10 بود
یعنی اندروید بجز رو گوشی رو کامپیوتر هم سیستم عامل زده!

من واقعا محیط آبی ایکس 10 رو خیلی دوست دارم

Original Titan
11-06-2010, 10:49
یعنی اندروید بجز رو وشی رو کامپیوتر هم سیستم عامل زده!
قطعا همينه كه شما ميگيد.
كروم نام اين سيستم عامل هست.

Help118
11-06-2010, 11:06

یک سوال دیگه، آیا میشه با x10 به وایرلس جایی که برای اتصال user و pass می خواد وصل شد؟یعنی میشه از --- ، داخل خودش استفاده کرد؟

فکر کنم منظورشون این بود که تو اسلات کارت حافظه بود موقع بازکردن پکش یا داخل پک!:27:

Help118
11-06-2010, 11:21

اگه یوزر پسورد اون شبکه رو داشته باشی بله!:46:

saman65
11-06-2010, 11:23
یه مشکل...
من یه هدفون گرفتم(Monster beat)بعد کیفیت صداش که اصلا چیزی در موردش نمیگم :دی
ولی..یه مشکل دارم.وقتی میخوام موزیک بگوشم,گوشی که بعد از 30 ثانیه میره تو استندبای,موزیک قطع میشه.هدفون های دیگه اینجوری نیستا....
واسه همین مجبورم اگه بخوام موزیک بگوشم گوشی رو بزارم رو Never timeout...
چیکار کنم ؟دی

farhooode
11-06-2010, 11:26
این گوشی بدرد کشورهایی میخوره که اینترنت در اونجا مثل مور و ملخ همه جاهای خیابان هستش
امکانات اتصال به شبکه vp.n امکانات گوگل تیک و غیرو
ولی روی مولتی مدیای گوشی اصلا حساب باز نکنید

در کل X10 گوشی خوبیه
کیفیت ساخت بسیار عالی داره بدون اغراق
اگر با این پردازنده سریع در آپدیت های بعدی امکانات فیلمبرداری 720p با 30 فریم در ثانیه بش اضافه بشه خیلی خوبه
از بدی اون نداشتن تراشه گرافیکی برای امکانات مولتی مدیا هستش

dave3232
11-06-2010, 12:44
این گوشی بدرد کشورهایی میخوره که اینترنت در اونجا مثل مور و ملخ همه جاهای خیابان هستش
امکانات اتصال به شبکه vp.n امکانات گوگل تیک و غیرو
ولی روی مولتی مدیای گوشی اصلا حساب باز نکنید

در کل X10 گوشی خوبیه
کیفیت ساخت بسیار عالی داره بدون اغراق
اگر با این پردازنده سریع در آپدیت های بعدی امکانات فیلمبرداری 720p با 30 فریم در ثانیه بش اضافه بشه خیلی خوبه
از بدی اون نداشتن تراشه گرافیکی برای امکانات مولتی مدیا هستش

آیا گوشی هایی که الان می خریم (X10 ) نیاز به آپدیت فریمور دارن؟آخه تو GSMArena زده بعد از آپدیت به فریمور جدید کیفیت صداش در حد عالی شده!
Key features

Quad-band GSM and tri-band 3G support
10.2 Mbps HSDPA and 2 Mbps HSUPA support
4" capacitive touchscreen of WVGA (480 x 854 pixel) resolution and scratch-resistant surface
16M-color ready (65K effective colors under Android OS v1.6)
Android OS v1.6 with complete Sony Ericsson UI customization
Timescape and Mediascape UI
Excellent social networking integration
Excellent build quality
Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz CPU, OpenGL ES 2.0 support; 384 MB of RAM
8 MP autofocus camera with LED flash, touch focus, image stabilization, geotagging, face and smile detection
WVGA (800 x 480 pixels) video recording @ 30fps
Wi-Fi and GPS with A-GPS
1GB storage, microSD slot, bundled with an 8GB card
Accelerometer and proximity sensor
Standard 3.5 mm audio jack
microUSB port (charging) and stereo Bluetooth v2.1
Document viewer
Li-Po 1500 mAh (BST-41) battery
Great audio quality

t2download
11-06-2010, 13:09
دوستان صدای گوشی چطور هست و سرعت کارکرد گوشی کمک کنید ؟
در مورد گوشی اطلاعات میخوام .:20:

hamed1297
11-06-2010, 13:58
دوستان یک سوال . اگه فیلم هوش سیاه رو دیده باشید اونجا تو اداره پلیسی یه صفحه ال سی دی بزرگ لمسی روی میز داشتن که باهاش ور می رفتن و زینش هم آبی رنگ بود خیلی شبیه سیستم عامل اندروید ایکس 10 بود
یعنی اندروید بجز رو گوشی رو کامپیوتر هم سیستم عامل زده!
لول.اندروئید نسخه پی سی هم داره ولی هنوز ریلیز نشده.حالا اون هوش کثیف از کجا آورده نمیدونم:دی...

titanium_zarin
11-06-2010, 13:58
جناب farhooode

برای تعویض :

کد:
**5005*7672*شماره موردنظر #

برای دیدن شماره کنونی :

کد:
*#5005*7672#

شما به Dialer گوشی خود رفته و این شماره *#*#4636#*#* را، شماره گیری کنید سپس این منوی مخفی* گوشی را باز می*کند سپس گزینهٔ Phone Information را کلیک کنید. به پایین صفحه بیاید یک جایی نوشته SMSC و 2 تا گزینه در روبروی اون قرار داره شما اول گزینهٔ Refresh را کلیک کنید تا Service Center فعلی شما نشان داده شود سپس شمارهٔ جدید را که می*خواهید وارد کنید وارد کنید و گزینهٔ آپدیت(Update) را کلیک کنید.

AryanLand
11-06-2010, 14:14
قطعا همينه كه شما ميگيد.
كروم نام اين سيستم عامل هست.

سلام.

اینطوری که میگن احتمال داره اواخر امسال (میلادی ) ریلیز بشه.و طبق گفته هایی که هست احتمالا" از Mac و ویندوز سبکتر و سریعتره.البته گوگل کروم بروزرش (که بهمین اسم هست) واقعا" از IE و فایر فکس سریعتره.(من استفاده میکنم.):11:

meha
11-06-2010, 14:16
کد رو خیلی وقت پیش اینجا دیده بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی فکر کردم فقط برای مایلستون هست!!

در ضمن تیتانیوم زرین جان اگر از سایت مرجع فارسی آندروئید گرفتی خودم درخواست داده بودم ولی یوزرم فرق میکنه سر بزن اونجا به ما... بازم مرسی که به فکری

titanium_zarin
11-06-2010, 16:38

ولی فکر کردم فقط برای مایلستون هست!!

در ضمن تیتانیوم زرین جان اگر از سایت مرجع فارسی آندروئید گرفتی خودم درخواست داده بودم ولی یوزرم فرق میکنه سر بزن اونجا به ما... بازم مرسی که به فکری

بله اونجا هم شناختمت ....
خدا رو شكر كه كارت حل شده ...
حالا موفق شدي تغييرش بدي ؟؟؟؟

meha
11-06-2010, 17:22
آره...

جالبی این بود که اونجا خیلی وقت پیش مثل اینکه نوشته شده بود به مدیر بخشش گفتم چه طوری میشه عوض کرد گفت مشکل تمام آندروئید هاست:|

آره خیلی ممنونم

دوستان اگر میخواین کلاس هدفونتون رو بزارید این آهنگ رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا آخر مقدار صدا نمیشه بلند کرد چون برای گوش ضرر داره....

ویرایش:

من این فینگر تاچ زوم رو دانلود کردم ولی نمیدونم چه طوری و باید کجا کپی کنم!!!

یکی کمک کنه زیاد از این فایلها رو گرفتم....

EMPREX
11-06-2010, 18:44
دوستان عزیز کسی تا حالا از سایت دی جی کالا خرید کرده ؟
می خوام از این سایت گوشی رو بخرم. گوشی رو فول پک تحویل میدن یا مثل بعضی از مغازه دارها از پکش میدزدن ؟

Help118
11-06-2010, 22:11
آیا گوشی هایی که الان می خریم (X10 ) نیاز به آپدیت فریمور دارن؟آخه تو GSMArena زده بعد از آپدیت به فریمور جدید کیفیت صداش در حد عالی شده!
Key features

Quad-band GSM and tri-band 3G support
10.2 Mbps HSDPA and 2 Mbps HSUPA support
4" capacitive touchscreen of WVGA (480 x 854 pixel) resolution and scratch-resistant surface
16M-color ready (65K effective colors under Android OS v1.6)
Android OS v1.6 with complete Sony Ericsson UI customization
Timescape and Mediascape UI
Excellent social networking integration
Excellent build quality
Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz CPU, OpenGL ES 2.0 support; 384 MB of RAM
8 MP autofocus camera with LED flash, touch focus, image stabilization, geotagging, face and smile detection
WVGA (800 x 480 pixels) video recording @ 30fps
Wi-Fi and GPS with A-GPS
1GB storage, microSD slot, bundled with an 8GB card
Accelerometer and proximity sensor
Standard 3.5 mm audio jack
microUSB port (charging) and stereo Bluetooth v2.1
Document viewer
Li-Po 1500 mAh (BST-41) battery
Great audio quality

مگه فریو ویر جدیدی واسش ارائه شده؟! مگه قبل آپدیتش به 2.1 فریم ویر جدید واسش اومده؟

Help118
11-06-2010, 22:17
دوستان عزیز کسی تا حالا از سایت دی جی کالا خرید کرده ؟
می خوام از این سایت گوشی رو بخرم. گوشی رو فول پک تحویل میدن یا مثل بعضی از مغازه دارها از پکش میدزدن ؟
دیجیکالا رو نمی دونم ولی تو گوشی شاپ دو قیمت متفاوت باهاش زده. از گوشی شاپ مشکلی واسه خرید ندیدم. قبل خریدت از دیجی کالا بخش مشاوره خرید داره باهاش تماس بگیر77640275 بپرس

dave3232
11-06-2010, 22:27
مگه فریو ویر جدیدی واسش ارائه شده؟! مگه قبل آپدیتش به 2.1 فریم ویر جدید واسش اومده؟

طبق گفته GSMArena :

Great audio quality

Update 08 Apr: After we updated our Sony Ericsson XPERIA X10 to the latest version of its firmware its audio output improved greatly and the handset achieved excellent results in our test.

The Sony Ericsson XPERIA X10 is still pretty quiet in terms of pure volume, but noise levels reading (indicating the signal-to-noise ratio) and the dynamic range are now excellent and comparable to the best in class.
The frequency response is still spot-on for the entire audible range

AryanLand
11-06-2010, 23:30

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی فکر کردم فقط برای مایلستون هست!!

سلام.

:18:
این پست رو بعد از ظهر خونده بودم یه چیز دیگه بود.
:11::11::11:

AryanLand
12-06-2010, 00:08
ویرایش:

من این فینگر تاچ زوم رو دانلود کردم ولی نمیدونم چه طوری و باید کجا کپی کنم!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکی کمک کنه زیاد از این فایلها رو گرفتم....

سلام.

این کدها مربوط به برنامه نویسهای آندروید هست و برای اینه که بتونن از این کدها تو برنامه هایی که مینویسن استفاده کنن.(با توجه به توضیحاتی که همون جا داده)(جایی که شما رفتید و دانلود کردید):11:

Help118
12-06-2010, 17:29
قبلا گوشی های سونی اریکسون یک کد مخصوص به خود داشتن که این بود راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره یه همچی چیزی تو این گوشی بنظرتون چه کدی کاربرد داره؟ واسه تست قطعاتش مثل بلندگو و دوربینو غیره

iman_mir200
12-06-2010, 17:58
سلام، من تازه واردم، میشه یکی بهم بگه الان قیمت x10 چنده؟ و اینکه قضیه این شیراز چیه؟ و اینکه کدوم گارانتی بهتره؟؟؟؟
خیلی ممنون

abas68
12-06-2010, 19:35
دوستان قیمت این گوشی تو سایت gsmarena زده شده 515 دلار یعنی 20 دلار از i8910 کمتر میشه کسی اخرین قیمت بدون گارانتی این گوشی بگه

Help118
12-06-2010, 22:47
اصلی ترین گارانتی سونی اریکسون در ایران سیتادل و در کشورهای عربی الرمس هستش. تو ایران با پارسه هم عرضه میشه
قیمت این گوشی تو دیجیکالا 644 و هاف پکش 595 با گارانتی 18 پارسه هستند بهمراه یه کیف رایگان ارجینال با مارک گلا شاید تحویلشم رایگان باشه
گوشی شاپ فول پکش: 635 تومن و هاف پکش 575 با پارسه هستند18ماهه

AryanLand
13-06-2010, 00:01
اصلی ترین گارانتی سونی اریکسون در ایران سیتادل و در کشورهای عربی الرمس هستش. تو ایران با پارسه هم عرضه میشه
قیمت این گوشی تو دیجیکالا 644 و هاف پکش 595 با گارانتی 18 پارسه هستند بهمراه یه کیف رایگان ارجینال با مارک گلا شاید تحویلشم رایگان باشه
گوشی شاپ فول پکش: 635 تومن و هاف پکش 575 با پارسه هستند18ماهه

سلام.

تو بازار قیمتش خیلی پایین تره.اما به نظر من اگر کسی میخواد با گارانتی 18 ماهه پارسه بخره بهتره بی گارانتی بخره و اصلا" واسه پارسه پول اضافه نده (من یه بار پیه گارانتی پارسه به تنم خورده مفتش هم گرونه و اصلا" بدرد نمیخوره و جوابگو نیستن)(البته این نظر شخصیه و دوستان خودشون باید تصمیم بگیرن):11:

iman_mir200
13-06-2010, 07:48
سلام مجدد
یکی از دوستان لطف کرده میگه از شیراز میتونه گوشی رو بخره و برام پست کنه، سوال اول اینه که چرا اونجا ارزونتره؟ و سوال دوم اینکه چه فرقی بین half pack و غیر half pack هست؟؟ یعنی چیزی کمتر داره؟
من چون تازه واردم نمیتونم پیغام خصوصی بفرستم، به همین دلیل مجبورم اینجا بنویسم:41:

Help118
13-06-2010, 14:26
سلام.

تو بازار قیمتش خیلی پایین تره.اما به نظر من اگر کسی میخواد با گارانتی 18 ماهه پارسه بخره بهتره بی گارانتی بخره و اصلا" واسه پارسه پول اضافه نده (من یه بار پیه گارانتی پارسه به تنم خورده مفتش هم گرونه و اصلا" بدرد نمیخوره و جوابگو نیستن)(البته این نظر شخصیه و دوستان خودشون باید تصمیم بگیرن):11:
فرمایشتون صحیح و متینه لازم به ذکر می دونم جهت تکمیل عرایضم و جهت تشریع فرمایشاتتون، مواردی رو شایان ذکر باشم:
1. من به دوستان اصلا توصیه نمی کنم که برن با گارانتی بخرن یا فلان گارانتی خوبه یا بدون گارانتی!
2.بله گارانتی تو یاران یعنی کشک! مملکتی که به شخصیت و خود آدماش ذره ای تره خرد نمی کنن کی میاد به گارانتی برسه نه جوابگو نیستند. هاردم سوخته بود بهم ببین چه جوابی داد اون مشرکت معتبرو معتبرترین شرکت امتداد سازگار. گفتش شما فکر کن هاردت به طرز مشکوکی منفجر شده!!!!! گفتم برو بابا اطلاعات مهمی دارم پریده رفته هوا بهم میگی فکر کن هاردت خود به خود سوخته؟! ایم گارانتی
3.بیشتر منظورم از با گارانتی اصلی گرفتن اینه که میدونی پکش کامله میدونی وارداتیه و قاچاقی نیست و دستکاری نشده (ایشالا که اینطور باشه) و لوازمت سر جاشه و..
4. پارسه و غیره جات فقط پول دور ریختنه بیخودیه ولی گارانتی اصلی جوابگو هم نباشه قطعاتت درسته و گوشت همچنین
5. سایت های دیجی کالا و گوشی شاپ اینا سایتهایی هستن که دارن درامد می کنن می کشین روی خود گوشی مسلما گرون تر از بازاره ولی در عوض واسه شهرستانیها و همچنین واسه تهرونیهایی که نمی خوان ریسک کنن یا آشنایی تو بازار ندارن خوبه چون تا حدودی مطمئنه

درضمن بنده چاکر آریان لند نیز هستم

titanium_zarin
13-06-2010, 17:04
سلام مجدد
یکی از دوستان لطف کرده میگه از شیراز میتونه گوشی رو بخره و برام پست کنه، سوال اول اینه که چرا اونجا ارزونتره؟ و سوال دوم اینکه چه فرقی بین half pack و غیر half pack هست؟؟ یعنی چیزی کمتر داره؟
من چون تازه واردم نمیتونم پیغام خصوصی بفرستم، به همین دلیل مجبورم اینجا بنویسم:41:

سلام...
شيراز هميشه همينه ...تو همه گوشيها ارزون تر هست ....
هيچي ديگه هم نيست ....
در مورد پك ها ...اون هاف پك يه هندفون بلوتوث كمتر داره ...
اون يكي كامل تره ....

Help118
13-06-2010, 18:50
سلام...
شيراز هميشه همينه ...تو همه گوشيها ارزون تر هست ....
هيچي ديگه هم نيست ....
در مورد پك ها ...اون هاف پك يه هندفون بلوتوث كمتر داره ...
اون يكي كامل تره ....

چون شیرازیا همنفس سعدی و همشهری حافظند بهمین جهت!!!!

اصولا تهران باید ارزون تر از همه جا باشه! ولی کی پایبند اصوله!:13:

lovely11380
13-06-2010, 21:32
سلام
1.ببخشید دوستان عزیز من اگه اینو از آمریکا یا کانادا بخرم اینجا میشه آنلاکش کرد ؟
چون روی اپراتور rogers لاک شدن
2. هندزفری MW600 بلوتوث رو جدا میشه خرید ؟ قیمتش چنده ؟ ( چون اونا که تو کانادا هست تو پکش کیف و این هندزفری نیست )
ممنون از همه

Help118
13-06-2010, 21:47
هنوز این گوشی روت نشده چه برسه ب آنلاک کردنش زیاد مطمئن نیستم. این هندزفری ها رو میشه جداگانه خرید البته اگه بتونی گیرش بیاری! از ایران بگیر. اینقدرام چیز مهمی نیست که روزه یوم الشک بگیری

lovely11380
13-06-2010, 21:49
هنوز این گوشی روت نشده چه برسه ب آنلاک کردنش زیاد مطمئن نیستم. این هندزفری ها رو میشه جداگانه خرید البته اگه بتونی گیرش بیاری! از ایران بگیر. اینقدرام چیز مهمی نیست که روزه یوم الشک بگیری
آخه 300 تومن میتونم از اونجا بخرم ، خیلی ارزونتر برام در میاد
از دوستان خواهش میکنم اگه کسی از آنلاک کردن این گوشی خبر داره بگه که بخرم از اونور ( شاید هم اصلا آنلاک کردن نخواد نمیدونم !!! )

iman_mir200
13-06-2010, 23:05
دوباره سلام
من بالاخره تصمیم گرفتم که x10 بگیرم، احتمالا زحمتش میفته گردن آقا فرهود :31:
اما قبلش چند تا سوال دارم:
1- واسه android برنامه answering machine هست؟
2- من با x1 کار کردم، یه ایرادی که داره اینه که هر بار میخواهی بری تو برنامه map و از gps واسه تعیین موقعیت استفاده کنی، باید وصل شی internet ، یعنی یه جورایی میشه گفت که نقشه ها رو ذخیره نمیکنه و هر بار نیاز به اتصال داره، حالا خواستم ببینم اینم همون طوریه؟ بعد اینکه مبدا و مقصد رو بگی، برات بهترین راه رو نشون میده؟ مثل nokia n900 ؟؟
3- برنامه ضبط مکالمه براش هست؟ :5:
4- تو gsmarena خوندم که گفته بود صداش ضعیفه، اما بعدش گفته که بعد از upgrade گوشی صداش درست میشه، یعنی الان صداش خوبه یا نه حتما باید تا اخر بلندش کرد که بشه ازش استفاده کرد؟
5- این bluetooth که همراهش هست، خوبه؟ یعنی ارزش داره که full pack بگیرم؟ یا همون half pack رو بگیرم؟
6- کسی از شیراز خرید کرده؟ من دلیل اینکه چرا اونجا ارزون تره رو هنوز نفهمیدم( یکی بهم گفت که احتمالا گوشی های چند ماه کارکرده رو ارزونتر میدن)

مرسی از همه

AryanLand
13-06-2010, 23:58
فرمایشتون صحیح و متینه لازم به ذکر می دونم جهت تکمیل عرایضم و جهت تشریع فرمایشاتتون، مواردی رو شایان ذکر باشم:
1. من به دوستان اصلا توصیه نمی کنم که برن با گارانتی بخرن یا فلان گارانتی خوبه یا بدون گارانتی!
2.بله گارانتی تو یاران یعنی کشک! مملکتی که به شخصیت و خود آدماش ذره ای تره خرد نمی کنن کی میاد به گارانتی برسه نه جوابگو نیستند. هاردم سوخته بود بهم ببین چه جوابی داد اون مشرکت معتبرو معتبرترین شرکت امتداد سازگار. گفتش شما فکر کن هاردت به طرز مشکوکی منفجر شده!!!!! گفتم برو بابا اطلاعات مهمی دارم پریده رفته هوا بهم میگی فکر کن هاردت خود به خود سوخته؟! ایم گارانتی
3.بیشتر منظورم از با گارانتی اصلی گرفتن اینه که میدونی پکش کامله میدونی وارداتیه و قاچاقی نیست و دستکاری نشده (ایشالا که اینطور باشه) و لوازمت سر جاشه و..
4. پارسه و غیره جات فقط پول دور ریختنه بیخودیه ولی گارانتی اصلی جوابگو هم نباشه قطعاتت درسته و گوشت همچنین
5. سایت های دیجی کالا و گوشی شاپ اینا سایتهایی هستن که دارن درامد می کنن می کشین روی خود گوشی مسلما گرون تر از بازاره ولی در عوض واسه شهرستانیها و همچنین واسه تهرونیهایی که نمی خوان ریسک کنن یا آشنایی تو بازار ندارن خوبه چون تا حدودی مطمئنه

درضمن بنده چاکر آریان لند نیز هستم

سلام.

اولا" که من مخلص شما هستم.
درتمام موارد صحیح میفرمایید اون قضیه گارانتی رو هم موافقم اگه با اصلی باشه که مطمئن به سلامت جنس باشی(از لحاظ تمام مواردی که فرمودید)خیلی خوبه.اون پارسه رو چون یکبار سرم کلاه رفته بود عرض کردم.:11:

Help118
14-06-2010, 00:03
از دوستان خواهش میکنم اگه کسی از آنلاک کردن این گوشی خبر داره بگه که بخرم از اونور ( شاید هم اصلا آنلاک کردن نخواد نمیدونم !!! )

گوشی تا آنلاک نشه کار نمی کنه با سایر سیمکارتها!
واسه گوشی های دیگه آنلاک کردن رو شنیدم واسه این تازه وارد نمی دونم پرس و جو کن از تعمیرکارهای مجاز موبایل سونی اریکسون

R@R#M@N
14-06-2010, 00:09
فک کنم با یه فلش مشکل آنلاک حل بشه !
ولی من در جریانش نیستم
یه سرچ بزن تو نت ببین چیزی پیدا میکنی

AryanLand
14-06-2010, 00:17

سلام.

یکی از بهترین منابع برای دریافت اینگونه اطلاعات فروم XDA هست اونجا رو هم یه نگاهی بنداز اگر هم چیزی ندیدی یه سوال کن اونجا به احتمال زیاد جواب میگیری.:11:

AryanLand
14-06-2010, 00:28
دوباره سلام

6- کسی از شیراز خرید کرده؟ من دلیل اینکه چرا اونجا ارزون تره رو هنوز نفهمیدم( یکی بهم گفت که احتمالا گوشی های چند ماه کارکرده رو ارزونتر میدن)

مرسی از همه

سلام.

خیر دلیلش این نیست که به عرضتون رسوندن .دلیلش اینه که اونجا یه چند تا مغازه هست که مستقیما" با کشورهای عرب در ارتباط هستن (حتی صاحب یکی دوتاشون خودشون هم عرب هستن).ضمن اینکه فارسیها تو کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس سرمایه گزار زیاد دارن که عده ای تو بازار موبایل سرمایه گزاری کردن .تعدادی از این افراد تو ایران هم مغازه دارن و طبعا" گوشیها براشون خیلی ارزونتر تموم شده و ارزونتر میفروشن(یکی 2 تا از اینگونه افراد رو تو شبراز میشناسم البته الان اسم مغازه هاشونو به یاد ندارم اما تو این یکی 2 هفته میرم شیراز و اسم مغازه هارو براتون میزارم که به قیمت تر بتونید بخرید).:11:

meha
14-06-2010, 10:18
دوباره سلام
من بالاخره تصمیم گرفتم که x10 بگیرم، احتمالا زحمتش میفته گردن آقا فرهود :31:
اما قبلش چند تا سوال دارم:
1- واسه android برنامه answering machine هست؟
2- من با x1 کار کردم، یه ایرادی که داره اینه که هر بار میخواهی بری تو برنامه map و از gps واسه تعیین موقعیت استفاده کنی، باید وصل شی internet ، یعنی یه جورایی میشه گفت که نقشه ها رو ذخیره نمیکنه و هر بار نیاز به اتصال داره، حالا خواستم ببینم اینم همون طوریه؟ بعد اینکه مبدا و مقصد رو بگی، برات بهترین راه رو نشون میده؟ مثل nokia n900 ؟؟
3- برنامه ضبط مکالمه براش هست؟ :5:
4- تو gsmarena خوندم که گفته بود صداش ضعیفه، اما بعدش گفته که بعد از upgrade گوشی صداش درست میشه، یعنی الان صداش خوبه یا نه حتما باید تا اخر بلندش کرد که بشه ازش استفاده کرد؟
5- این bluetooth که همراهش هست، خوبه؟ یعنی ارزش داره که full pack بگیرم؟ یا همون half pack رو بگیرم؟

مرسی از همه

سلام
1:خب بگید منشی تلفن شاید اسم دیگه ای داشته باشه!!فکر کنم باشه...
2:خب یکی از معایبش عدم استفاده رایگان از GPS هست
3:بله هست
4:در مورد جی اس ام آرنا درسته و الان صداش خیلی بلند نیست شاید توی خیابان وقتی زنگ میخوره دچار مشکل میشید
5:بستگی به خودتون داره به نظر من که خیلی خوبه...چون دیگه به گوشی وصل نمیشه...جدا از گوشی میشه رادیو گوش کرد...
6:نه اینطور نیست به خاطر اینه که جنس رو مستقیم میارن و هزینه های دیگه ای نداره که روی گوشی بکشن

موفق باشید

titanium_zarin
14-06-2010, 12:44
سلام
1:خب بگید منشی تلفن شاید اسم دیگه ای داشته باشه!!فکر کنم باشه...
2:خب یکی از معایبش عدم استفاده رایگان از GPS هست
3:بله هست
4:در مورد جی اس ام آرنا درسته و الان صداش خیلی بلند نیست شاید توی خیابان وقتی زنگ میخوره دچار مشکل میشید
5:بستگی به خودتون داره به نظر من که خیلی خوبه...چون دیگه به گوشی وصل نمیشه...جدا از گوشی میشه رادیو گوش کرد...
6:نه اینطور نیست به خاطر اینه که جنس رو مستقیم میارن و هزینه های دیگه ای نداره که روی گوشی بکشن

موفق باشید

با برنامه هاي big planet , mavarik ميتونيد از جي پي اس افلاين استفاده كنيد ....

dave3232
14-06-2010, 14:18
سلام
من برای اولین بار که گوشی رو روشن کردم ، دستم خورد رفت رو زبان ترکی .
setting رو پیدا کردم ، می تونید به صورت بالا پایین چپ راست به من بگید زبانش کجاست؟

hamed1297
14-06-2010, 14:25
آخرین قیمت رو امروز گرفتم.495 و 502 هر دو پک ناقص و بدون هندزفری بلوتوث.
من فکر کنم سونی اریکسون برای کم کردن قیمت گوشی از گذاشتن هندزفری بلوتوث صرف نظر کرده.شاید البته.

Help118
14-06-2010, 15:26
فک کنم با یه فلش مشکل آنلاک حل بشه !
ولی من در جریانش نیستم
یه سرچ بزن تو نت ببین چیزی پیدا میکنی

این دوستمون واقعا ایده خوبی رو طرح کردن که منم باهاش موافقم ولی این در صورتیه که مشکل نرم افزاری باشه واونم با یه فلش ساده حل بشه. اگه مشکل سخت افزاری باشهو مثلا آی سی ای چیزی نصب شده باشه که نزاره سیمکارت دیگه ای روش نصب بشه رو من نمی دونم!

یادمه تو پلی استیشن ها سی دی ها کپی رو اجار نمی کرد اومدن یه آی سی واسش روش نصب می کردن تو ایران و سی دی های کپی رو خوند!

Help118
14-06-2010, 15:33
آخرین قیمت رو امروز گرفتم.495 و 502 هر دو پک ناقص و بدون هندزفری بلوتوث.
من فکر کنم سونی اریکسون برای کم کردن قیمت گوشی از گذاشتن هندزفری بلوتوث صرف نظر کرده.شاید البته.

از یه نظر اینجوریه!
نوکیا که واسه گارانتی های اصلیش فول پک رو ارائه می داد ولی سونی اریکسون رو نمی دونم شاید اونم اینطوری باشه!

به نظر من گرفتن فول پک خیر خیلی خیلی بهتر باشه! البته صددرصد معتقدم! این هندزفری بلوتوثی که رو گوشی گذاشتن می ارزه به کل عالم! اگه از دوستان کسی فول پک گرفته هندزفری بلوتوثهشو نمیخواد یوخده زیر قیمت بفروشه بهم! پست خصوص بدین بهم ممنون

dave3232
14-06-2010, 15:44
سلام
کسی می دونه چه طور این مشکلم رو برطرف کنم؟
برای اولین بار سیم کارت گذاشتم تو گوشی ، ولی می زنه No SIM CARD
IR-TCI رو شناسایی می کنه ولی بهش وصل نمیشه!!!!!!

meha
14-06-2010, 15:55
شاید سیم کارت رو جابه جا گذاشتی!!

یک بار درست نگاه کن...

قسمتی که لبه نداره باید پایین گوشیه راست باشه...و قسمت اصلی سیم کارت هم باید پشت باشه یعنی قسمت سفید باید رو باشه

سلام
من برای اولین بار که گوشی رو روشن کردم ، دستم خورد رفت رو زبان ترکی .
setting رو پیدا کردم ، می تونید به صورت بالا پایین چپ راست به من بگید زبانش کجاست؟

توی Setting میشه یازدهمین گزینه بعد که رفتی داخل همون اولی رو بزن....بعد زبانها رو نوشته

موفق باشید

dave3232
14-06-2010, 16:01
شاید سیم کارت رو جابه جا گذاشتی!!

یک بار درست نگاه کن...

قسمتی که لبه نداره باید پایین گوشیه راست باشه...و قسمت اصلی سیم کارت هم باید پشت باشه یعنی قسمت سفید باید رو باشه

مگه اون طوری جا می خوره؟
الان دیدم چه سوتی عجیبی دادم!!!!!!!!:31::31::41:همینی که شما می گی بود، سیم رو اشتباه گذاشته بودم!!!!!

Original Titan
14-06-2010, 16:09
شما مگه وقتي گوشي رو خريدي ، تستش نكردي ببيني كار ميكنه يا نه!
با سيم ديگه امتحان كن

Help118
14-06-2010, 16:18
سلام
کسی می دونه چه طور این مشکلم رو برطرف کنم؟
برای اولین بار سیم کارت گذاشتم تو گوشی ، ولی می زنه No SIM CARD
IR-TCI رو شناسایی می کنه ولی بهش وصل نمیشه!!!!!!

تست کن ببین سیمکارت رو اشتباهی جا نزدی؟ اون قسمتی از سیمکارت که لبه داره باید در جای خودش رو گوشی قرار بگیره حواست باشه.

یه تستس با یسمکارت دیگه هم بکن ازگه مطمئنی که سیمکارت رو درست جا زدی!

dave3232
14-06-2010, 16:30
شما مگه وقتي گوشي رو خريدي ، تستش نكردي ببيني كار ميكنه يا نه!
با سيم ديگه امتحان كن

تست کن ببین سیمکارت رو اشتباهی جا نزدی؟ اون قسمتی از سیمکارت که لبه داره باید در جای خودش رو گوشی قرار بگیره حواست باشه.

آقایون فهمیدم اشتباه جا زده بودم!!!!!!!:31::31:

lovely11380
14-06-2010, 21:19
جان بچتون یکی درمورد آنلاک این گوشی منو راهنمایی کنه :41:

meha
14-06-2010, 23:00

دوست عزیز مثل اینکه شما پستهای قبل از خودتون را مطالعه نمیکنید نگاهی به پست 825 بکنید...

در ضمن شمارو چه به X10 شما باید از گوشیهای Vertu استفاده کنید

--------

دوستان کسی تمی چیزی برای X10 هنوز ندیده؟

AryanLand
15-06-2010, 00:23
سلام

موفق باشید

سلام.

دوست عزیز مثل اینکه شما پستهای قبل از خودتون را مطالعه نمیکنید نگاهی به پست 817 بکنید...

hamed1297
15-06-2010, 00:30
نمیدونم چرا یه احساس زشتی بهم میگه واسه ایکس 10 فقط ورژن 2.1 آندورئید میاد بیرون.

Help118
15-06-2010, 00:31
دوست عزیز مثل اینکه شما پستهای قبل از خودتون را مطالعه نمیکنید نگاهی به پست 825 بکنید...

--------

دوستان کسی تمی چیزی برای X10 هنوز ندیده؟

مهاجون اتفاقا خونده بودم :46: ولی یکم دیرتر فرستادم. ایراد داره به نظر شما؟:10:

ورتو پیش کش مهاجون. ولی جات خالی 8800 داریم توپ باحال! دخترکش:5:

Help118
15-06-2010, 00:36
سلام.

دوست عزیز مثل اینکه شما پستهای قبل از خودتون را مطالعه نمیکنید نگاهی به پست 817 بکنید...

بازم بنده ارادتمندم شدیدا که هوای بنده رو دارید!

------------------

هندزفری بلوتوث ایکس 10 رو کسی هست که داشته باشه و نخوادش؟ بنظرتون به نوکیا میخوره ؟ من هندزفری های سونی رو دیدم که بیس عالی دارن و ایکس 10 با پک کامل میشه محشر!

meha
15-06-2010, 09:51
سلام.

چه ربطی داره؟!:|

پست 825 یک چیز دیگه هست 817 یک چیز دیگه...بعد پست 817 هم پست بنده هست که به 6 سوال یکی از درخواست کنندگان جواب دادم....پست 817 شما در مورد موبایل فروشیهای شیراز نظر دادید که نمیخواستم پستتون رو نقل قول کنم چون والا من شیرازیم تاحالا مغازه موبایل فروشی ندیدم که عرب باشند:|!!!فکر کنم اینجا رو با دبی اشتباه گرفتید...

شیراز بیشتر گوشیها از بندرعباس میاد ولی تهران نه....هزینه ای که میاد برای شیراز کمتر هست...شما زمانی که شیراز زندگی میکردی فکر کنم بچه بودید به خاطر ندارید...از 2هفته پیش به من گفتید 2 هفته دیگه میخوام بیام شیراز این 2 هفته تمام نشد؟:|

ما که پول نداریم فعلا که Nokia_N95 پولداره اینجاست....

مهاجون اتفاقا خونده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی یکم دیرتر فرستادم. ایراد داره به نظر شما؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ورتو پیش کش مهاجون. ولی جات خالی 8800 داریم توپ باحال! دخترکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والا 23 دقیقه نمیشه یکم:|

نه گفتم شما که پولدارید و ادعای نظر منحصر به فرد دارید یهو حرفتون کپی نشه!!!!!

نمیدونم چرا یه احساس زشتی بهم میگه واسه ایکس 10 فقط ورژن 2.1 آندورئید میاد بیرون. فکر نکنم...چون توی 2.1 که گیر نکردن قبل از اینکه عرضه بشه روش کار کرده بودند!اگر بعد از 6ماه عرضه بیان تازه بگن میخوایم 2.1 بدیم بیرون اون موقع میشد شک داشت....البته بازهم هیچی مشخص نیست...

البته یک نکته هست که میشه اونو به عیبش شمرد...اینکه این گوشی خیلی وقته که معرفی شده!فکر نکنم اون موقع آندروئید 2.1 موجود بود!اگر آخرهای 3ماه اول 2010 معرفی میشد شاید بعضی امکاناتش بهتر بود....

مثل اینکه هنوز بر سر مالتی تاچ این گوشی بعضی جاها بحث هست....!

farhooode
15-06-2010, 11:11
قضیه ربطی به بندر عباس نداره
اینا خودشون مستقیم گوشی رو از تهران وارد میکنند
قضیه ینکه اینا تو گمرک تهران یه پارتی گردن کلفتی دارن که بهش رشوه میدن مثلا 2000 تا گوشی X10 وارد شده هزنیه ورودی اینو زیر سبیلی رد میکنند بره
بخاطر همینه که بعضی از فروشگاهای موبایل در شیراز زیر قیمت تهران میفروشند

meha
15-06-2010, 12:10
از تهران؟!

نه خیر اینطور نیست....قیمت خود X10 رو توی سایتها ببینید توی کشورهای خارجی به همون قیمت میخرن...اگر بخواد بیاد تهران خب هزینه ای برای اومدن به شیراز داره اینکه از تهران هم بیشتر میشه!یعنی هیچ کدام از تهرانی ها توی گمرک آشنا ندارن؟!

اطلس موبایل شیراز که دوست پدر بنده هست که اینطور نمیگه!البته آشنا داره ولی از تهران به صورت عمده نمیاره...

smaiel
15-06-2010, 13:40
دوستان و اساتید سلام
یه سوال کلی دارم
آیا تو ایکس 10 فایل یا فولدرهایی که اسمشون فارسیه حروف مربعی دیده می شوند و یا نه درست دیده می شن
راه حلی داره اگر مربعی دیده بشن؟؟؟
بسیار ممنونم

Help118
15-06-2010, 15:06
وای خدا داره ایکس 8 سونی اریکسون هم میاد! ایکس پشت سر ایکس...

مهاجان هر چی تو بگی! شما استادی تو کلوپ ایکس 10 و سرور مایی!

meha
15-06-2010, 20:24
دوستان یک مشکلی هست

وقتی میخوام زنگ بزنم یا یکی زنگ میزنه یک ارور میاد به عنوان crash در مورد نرم افزاری به نام advancsms یادم نمیاد اینطور نرم افزاری نصب کرده باشم که میگه باید گزارش بدی دوتا گزینه داره یکی send یکی دیگه don't send هرکاری میکنم نمیره گوشی رو خاموش روشن هم که کردم همونطوره

چه کار کنم؟

smaiel
15-06-2010, 20:30
دوستان و اساتید سلام
یه سوال کلی دارم
آیا تو ایکس 10 فایل یا فولدرهایی که اسمشون فارسیه حروف مربعی دیده می شوند و یا نه درست دیده می شن
بسیار ممنونم

کسی از دوستان به پست ما هم توجه بکنه
خلی برام مهمه:11::11::11::11:

titanium_zarin
15-06-2010, 21:54
دوستان یک مشکلی هست

وقتی میخوام زنگ بزنم یا یکی زنگ میزنه یک ارور میاد به عنوان crash در مورد نرم افزاری به نام advancsms یادم نمیاد اینطور نرم افزاری نصب کرده باشم که میگه باید گزارش بدی دوتا گزینه داره یکی send یکی دیگه don't send هرکاری میکنم نمیره گوشی رو خاموش روشن هم که کردم همونطوره

چه کار کنم؟

احتمالا نصب بوده و ناقص اون رو پاک کردید . Advanced task manager نصب کنید و از منوی Uninstall ببینید این برنامه رو دارید یا خیر

AryanLand
16-06-2010, 00:02
چه ربطی داره؟!:|

پست 825 یک چیز دیگه هست 817 یک چیز دیگه...بعد پست 817 هم پست بنده هست که به 6 سوال یکی از درخواست کنندگان جواب دادم....پست 817 شما در مورد موبایل فروشیهای شیراز نظر دادید که نمیخواستم پستتون رو نقل قول کنم چون والا من شیرازیم تاحالا مغازه موبایل فروشی ندیدم که عرب باشند:|!!!فکر کنم اینجا رو با دبی اشتباه گرفتید...

شیراز بیشتر گوشیها از بندرعباس میاد ولی تهران نه....هزینه ای که میاد برای شیراز کمتر هست...شما زمانی که شیراز زندگی میکردی فکر کنم بچه بودید به خاطر ندارید...از 2هفته پیش به من گفتید 2 هفته دیگه میخوام بیام شیراز این 2 هفته تمام نشد؟:|

ما که پول نداریم فعلا که Nokia_N95 پولداره اینجاست....

ربطش رو من الان بهت میگم.ربطش اینه که رطب خورده کی منع رطب کند.اینکه شما شیرازی هستی رو من نمیتونم نظر بدم.چون مطلا" ظرف علی آباد قم زندگی میکنه میگه من تهرانیم.اون مغازه دارهایی هم که من گفتم عرب هستن ؟آدرسهاشون رو اینجا میزارم تا بچه هایی که اهل شیرازن برن ببینن بعد بیان اینجا بگن.
من هیجا رو با جای دیگه اشتباه نگرفتم.ضمن اینکه من هیچوقت شیراز زندگی نمیکردم اما از شما بیشتر به شیراز رفت و آمد داشتم.در مورد 2 هفته و اینحرفها هم برو یه بار دیگه پیغامهای خصوصی رو بخون ببین منگفتم 2 هفته؟
این صحبت من بوده:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونزمانی که من گفتم یکماه (و نه 2 هفته)تاریخ 1,6,2010 بوده اونموقع هم که گفتم 2 هفته 15,6,2010 بوده پس دقیقا" 2 هفته دیگه مونده .
امیدوارم شما هم 2 هفته دیگه فرصت داشته باشی بیای شیراز تا زیارتتون کنم.:46:
در مورد پولدار بودن هم هر کی هرچی داره خوش بحالش اما شما که خیلی ادعات میشه (مراجعه شود به تاپیک اتومبیل) البته اونجا هم یکی از دوستان یه سوال ازتون کردن که جواب ندادید پرسیده بودن صافکاریتون کجاست!!!!!:46::11:

smaiel
16-06-2010, 07:22
اینجا ظاهرا مدیر نداره که به این بحث های خاله زنکی خاتمه بده؟؟
عجب تایپیک تخصصی و با محتوایی
واقعا از p30world بعیده

hoomi_gta
16-06-2010, 08:16
دوستان یک مشکلی هست

چه کار کنم؟
من هم دقیقا این مشکل و دارم! هیچ وقت هم برنامه ای با این اسم نداشتم! راه حل و پیدا کردی به من هم بگو

titanium_zarin
16-06-2010, 13:32
من هم دقیقا این مشکل و دارم! هیچ وقت هم برنامه ای با این اسم نداشتم! راه حل و پیدا کردی به من هم بگو

آره درسته...من توی اینترنت گشتم اصلا نرم افزاری به نام Advncesms وجود نداره!!!

یعنی چی؟!!!کسی چیزی نمیدونه؟

در ضمن جواب بعضی ها خاموشیست....

من كه جواب دادم .....

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

امروز سونی اریکسون رسما اعلام کرد گوشی های خانواده Xperia X10 در سه ماهه سوم سال جاری به ورژن 2.1 ارتقا داده می شوند.همراه با این آپدیت گوشی X10 می تواند با کیفیت HD فیلمبرداری کند.آپدیت بعدی در سه ماهه چهارم است که برنامه های Timesacape و Mediascape ارتقاء پیدا می کنند و قابلیت اتصال بی سیم به تلویزیون و نمایش محتویات گوشی نیز اضافه خواهد شد.همچنین Xperia X8 رسما معرفی شد.
منبع:

meha
16-06-2010, 14:28
این برنامه رو نصب کردم از منویی که گفتید رفتم ولی اون برنامه ای که توی ارور اومده نیست کلا اینطور برنامه ای وجود نداره...

برنامه ای برای رفع اینطور ارور ها وجود نداره؟!

Help118
16-06-2010, 17:20
دوستان اسکرول و درگ اند دراپ تو این گوشی خیلی راحت انجام میشه .
ما که ایکس 10 ندیده ایم وقتی یه قابلیت جدیدی تو گوشی می بینیم فوری شاخ درمیاریم البته اگه شاخمونو نشکنن!!!!!!!!!!!!:46:

farhooode
16-06-2010, 18:27
گوشی X10 سونی اریکسون رنگ مشکی فول پکیج قیمت امروز شیراز 550 هزار تومان

meha
16-06-2010, 18:34
من یک آنتی ویروس هم نصب کردم چیزی نشناخت....کسی دیگه با مشکل ما مواجه نشده؟!

خیلی اذیت میده...میخوای زنگ بزنی قاطی میکنه هرچی Call میزنی نمیشه بعد از چند ثانیه یهو میگیره بعد اروره میاد!!!!!

کمککککک

R@R#M@N
16-06-2010, 19:35
یه ریست بکن !
بدون مموری کارت امتحان کن

meha
16-06-2010, 20:43
مرسی یک جای دیگه هم چند دقیقه پیش همین رو گفتند...خب برای ریست باید مموری رو بیرون بیارم؟

چیزی پاک نمیشه؟فقط تنظیمات به حالت اولیه بر میگرده؟

R@R#M@N
16-06-2010, 22:02
مموری رو که در بیاری قاعدتآ چیزی پاک نمیشه !
من میگم یبار مموری رو در بیار کلآ بدون مموری با گوشی کار کن
بعد ریست کن
والا من ایکس10 ندارم ! ولی دو نوع ریست داریم
یه ریست ستینگ هست که فقط تنظیمات رو ریست میکنه یه ریستم که هارد ریسته که کلآ گوشیت مثه روز اول میشه
برای مموری هم که فرمت میکنی :دی

ali racer
16-06-2010, 22:28
سامان واسه snapshot گرفتن یا از این برنامه استفاده کن :

یا خود آندروید sdk رو دانلود کن و بگیر (اگه sdk رو گرفتی بگو تا توضیح بدم چطوری باهاش snapshot بگیری)

عزیز اگه چند صفحه قبل رو ببینی میتونی ببینی که آندروید های دیگه مثل مایلستون و Nexus راحت فارسی میخونن و مینویسن بدون مشکل , اما قبلش باید صبر کرد تا گوشی روت بشه و اجازه ی دسترسی به فایلها رو بده که یکمی زمان میبره . حالا اگه ممکنه نینجای عزیز یا سعید جان یا سامان گل (که بهش خیلی زحمت دادیم) هر موقع فرصت پیدا کردن این کیبورد ها رو نصب کنن به ما هم یه خبری بدن (واسه نوشتن فارسی):

یه برنامه ی anysoftkeyboard هم هست که سامان عزیز هر موقع سرت خلوت شد از مارکت بگیر با اونم یه تست بکن.

کسی از دوستان به پست ما هم توجه بکنه
خلی برام مهمه:11::11::11::11:

دوست عزیز پست جانی رو بخونید
که براتون نقل قول کردم
البته من چون نیازی به فارسی ساز نداشتم
تا الان نصب نکردم

meha
16-06-2010, 23:25
بدون مموری تست کردم شد...ریست کردم البته با مموری ولی چیزای داخلش رو کپی کردم...فکر کنم نباید مموری رو میزاشتم داخلش آخه دیگه APP installer ندارم...هرکاری هم میکنم با ایرانسل به اینترنت وصل نمیشه!!!تمام تنظیمات رو انجام میدم ولی Page باز نمیکنه

dave3232
16-06-2010, 23:35
بدون مموری تست کردم شد...ریست کردم البته با مموری ولی چیزای داخلش رو کپی کردم...فکر کنم نباید مموری رو میزاشتم داخلش آخه دیگه APP installer ندارم...هرکاری هم میکنم با ایرانسل به اینترنت وصل نمیشه!!!تمام تنظیمات رو انجام میدم ولی Page باز نمیکنه

سلام
تنظیمات gprs رو از خود ایرانسل بگیر ، واسه منم با تنظیم دستی صفحه باز نمی کرد.

3#*140*

ghorban2
16-06-2010, 23:37
دوست عزیز پست جانی رو بخونید
که براتون نقل قول کردم
البته من چون نیازی به فارسی ساز نداشتم
تا الان نصب نکردم

نوشته ای که شما در مورد فارسی ساز نقل قول کردین جوابی بود که یکی از دوستان حدود دو ماه پیش به سوال من داده بودن. در این مدت هم هیچ اتفاق مثبتی برای قضیه ی فارسی ساز این گوشی نیفتاده مثل مشکل در مرورگر که البته مشکل پیامک با نصب یک برنامه حل شد. بنابراین دوست عزیز طوری به smaiel پاسخ ندین که هرکی ندونه فکر می کنه هزارجور فارسی ساز برای این گوشی هست و شما تنها و تاکید می کنم تنها به این دلیل که نیازی به فارسی ساز نداشتید تا الان نصب نکردید!!
حالا اگر من اصرار و تمنا کنم یکیش رو نصب می کنید؟!:11:

meha
16-06-2010, 23:45
سلام
تنظیمات gprs رو از خود ایرانسل بگیر ، واسه منم با تنظیم دستی صفحه باز نمی کرد.
ببین نمی دونی این widget ها رو چطور می شه از صفحه اصلی حذف کرد؟

3#*140*

کد رو زدم میگه باید دستی وارد کنی که

کدوم هاش رو میخوای حذف کنی؟

هر کدوم میخوای انگشتت رو روش نگه دار بعد بکش پایین روی چند خط پایین

dave3232
16-06-2010, 23:55
کد رو زدم میگه باید دستی وارد کنی که

کدوم هاش رو میخوای حذف کنی؟

هر کدوم میخوای انگشتت رو روش نگه دار بعد بکش پایین روی چند خط پایین

بعد از کد ازت می پرسه کدوم سرویس بعد شما 6 رو send کن، بعد تنظیمات رو sms می کنن که pin رو 1234
وارد کن، من این کارو کردم درست شد!
با این کاری که گفتی time scape اون مستطیل ها رو تونستم حذف کنم:31:

meha
17-06-2010, 00:05
هرکاری میکنم بازهم میگه تنظیمات گوشی شما موجود نیست

من میخوام App installer رو بگیرم چون نرم افزارهام همه پاک شدند....با یکی دیگه از گوشیهام برنامه app inst رو بلوتوث کردم سیو شد ولی رفت توی مموری خارجی!!!

dave3232
17-06-2010, 00:13
هرکاری میکنم بازهم میگه تنظیمات گوشی شما موجود نیست

من میخوام App installer رو بگیرم چون نرم افزارهام همه پاک شدند....با یکی دیگه از گوشیهام برنامه app inst رو بلوتوث کردم سیو شد ولی رفت توی مموری خارجی!!!

من همین الان دوباره تست کردم،تنظیمات رو فرستاد!!!!
دیگه نمی دونم!!!:41::41:

dave3232
17-06-2010, 13:09
سلام
کسی با این گوشی 720p تونسته ببینه؟اگه اره با چه نرم افزاری تبدیل کردید؟
فکر کنم یکی گفته بود

meha
17-06-2010, 13:21
من ندیدم ولی بهترین برنامه برای کانورت ویدئو Xilisoft HD Video Converter هست واقعا عالیه....

Help118
17-06-2010, 13:47
ایرانسل تنظیمات gprs و mms این گوشی رو داره؟

meha
17-06-2010, 15:16

موفق باشید

dave3232
17-06-2010, 15:25
ایرانسل تنظیمات gprs و mms این گوشی رو داره؟

سلام
من کد رو می زنم ، تنظیمات رو می فرسته. کار هم می کنه!!!
نمی دونم چرا واسه meha می گه تنطیمات موجود نیست؟؟؟!!!:18:

EMPREX
17-06-2010, 18:39
به نظرتون اون هنزفری بلوتوث داخل پک گوشی ارزش 60 هزار تومن پول بیشتر رو داره که فول پکش رو بگیرم ؟

johnypersian1656
17-06-2010, 20:20
نوشته ای که شما در مورد فارسی ساز نقل قول کردین جوابی بود که یکی از دوستان حدود دو ماه پیش به سوال من داده بودن. در این مدت هم هیچ اتفاق مثبتی برای قضیه ی فارسی ساز این گوشی نیفتاده مثل مشکل در مرورگر که البته مشکل پیامک با نصب یک برنامه حل شد. بنابراین دوست عزیز طوری به smaiel پاسخ ندین که هرکی ندونه فکر می کنه هزارجور فارسی ساز برای این گوشی هست و شما تنها و تاکید می کنم تنها به این دلیل که نیازی به فارسی ساز نداشتید تا الان نصب نکردید!!
عزیز مطمئنا علی جان برداشتشون از سوال دوستمون این بوده که ایشون فارسی ساز واسه نوشتن و دیدن اس ام اس میخوان اگه نه الان همه میدونن که فارسی ساز کامل نداره x10 و اینکه گفته بودن به فارسی ساز نیاز نداشتن, واقعا ممکنه همینجور باشه, من خودم هیچ موقع گوشی رو فارسی نمیکنم, چون اس ام اسه ها رو که فینگلیش مینویسم, هیچ جا هم نت درست درمونی ندارم که بخوام ازش استفاده کنم توی گوشی:31: حالا عجالتا , این برنامه ها رو هم دوستان تست کنن یکی بروزر عربی هست و دیگری واسه خوندن ایمیل ها به زبان شیرین پارسی و ایضا عربیک! این واسه ایمیل :

و اینم بروزر! دوستان اگه توضیحات رو ببینین نیازی به روت نداره ولی خوب هنوز بتا هست و ممکنه یکمی زمان ببره واسه برطرف شدن باگها :

This is a try to develop an Arabic supported browser without root. It works only on android 1.5 , 1.6, 2.2
NOTES:
- It is very slow.
- It has errors and force closes
- It doesn't support nested links
- It doesn't open all websites
- many other issues.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود :

اگه هم خواستین کد رو اسکن کنین این لینک اصلی :

@meha
عزیز واسه gprs فقط همون name و apn رو وارد کنین کافیه .

ali racer
17-06-2010, 20:29
بله بخاطر شما نصب میکنم!
البته هر طوری دلم بخواد به دوستان جواب میدم
و رابطه ی من با دوستانم یه قضیه شخصیه و فکر هم نمیکنم به کسی ارتباط داشته باشه !

من در کنار ایکس10
یه 8910 و 82 هم دارم ولی با وجود داشتن ساپورت کامل پارسی سیمبین
هیچ وقت ازش استفاده نمیکنم
چون اصلا لازم نیست و زیبایی گوشی رو از بین میبره

این دوستمون هم
که تو موبایلستان هم برام پیغام داده بود
منظورش همون نوشتن و خوندن اس ام اس بود نه فارسی سازی کامل گوشی
فقط شما بدون اطلاع از موضوع میاین در موردی که اطلاعات کافی ندارین
اظهار نظر میکنین !

R@R#M@N
17-06-2010, 20:47
جانی جان این وب بروزر گچپژ داره ؟

johnypersian1656
17-06-2010, 22:53
جانی جان این وب بروزر گچپژ داره ؟

والا بهراد جان روی آندروید 2.1 جواب نمیده که تست کنم , واسه خود سازندش (عزیز :31: ) هم comment گذاشتم ببینم جواب میده یا نه, ولی بچه های اینجا اگه یه تست کنن خبر بدن خیلی عالیه هرچند به نظر میرسه بروزر داغونی باشه فعلا توی این نسخه.

ghorban2
18-06-2010, 00:02
بله بخاطر شما نصب میکنم!
البته هر طوری دلم بخواد به دوستان جواب میدم
و رابطه ی من با دوستانم یه قضیه شخصیه و فکر هم نمیکنم به کسی ارتباط داشته باشه !

من در کنار ایکس10
یه 8910 و 82 هم دارم ولی با وجود داشتن ساپورت کامل پارسی سیمبین
هیچ وقت ازش استفاده نمیکنم
چون اصلا لازم نیست و زیبایی گوشی رو از بین میبره

این دوستمون هم
که تو موبایلستان هم برام پیغام داده بود
منظورش همون نوشتن و خوندن اس ام اس بود نه فارسی سازی کامل گوشی
فقط شما بدون اطلاع از موضوع میاین در موردی که اطلاعات کافی ندارین
اظهار نظر میکنین !

لطفا پس از نصب نتیجه رو هم اعلام بفرمایید!
دوست عزیز نحوه ی برخورد شما با دوستانتون به کسی ربطی نداره اما فکر نمی کنم اینجا فروم شخصی شما باشه.
اینکه شما ده تا موبایل دیگه دارید و در مورد زبان فارسی و زیبایی چطور فکر می کنید به خودتون مربوط میشه.
من که به پیغام های خصوصی شما دسترسی ندارم و با توجه به پست دوستمون smaiel فکر نمی کنم منظورشون پیامک بوده باشه؛

دوستان و اساتید سلام
یه سوال کلی دارم
بسیار ممنونم
:18:

در پایان معذرت می خوام که بدون اطلاع از پیام های خصوصی شما اظهار نظر کردم:11:

pejikhan
18-06-2010, 13:08
سلام دوستان من نمیدونم سوالم تکراریه یا نه و اینکه شما جوابی واسش دادین یا نه..من 2 وروزه ایکس 10 خریدم و اینکه تازه کارم تو این گوشی من قبلا پی910 و دبلیو 960 داشتم و این گوشی اولین گوشی آندرویدی هست که من دارم میخواستم ازتون خواهش کنم در رابطه با طرز آپدیت کردن این گوشی یک راهنمایی کامل بنده رو بکنین لطفا اگه برنامه ای چیزی هم لازمه حتما به من بگین یا لینکشو بذارینوومن تازه کارام کاملا پس لطف کنین راهنماییم کنین..مرسی:10:

kreza26
18-06-2010, 13:25
سلام عزيز يه سوال داشتم اين هندزفيري بلوتوث تو بالابردن صدا كمكي ميكنه يا نه؟ اصلا ارزش خريد داره؟ و اين كه صداش خيلي پايينه چون موزيك گوش كردن برام خليلي مهمه ممنون ميشم كه جوابمو بدي
متشكرم:11:

meha
18-06-2010, 21:57
pejikhan عزیز

سلام...شما میتونید با نرم افزاری Update service کار کنید...اگر wifi دارید که با خود گوشی میتونید آپدیت کنید ولی تا جایی که میدونم آپدیتی نیومده...

kreza26 عزیز

سلام به شما...بنده که هندزفری بلوتوثی دارم ابتکاری عمل میکنم:دی

یعنی میام اون تکه دوم هندزفری یعنی هدفون رو از بلوتوث جدا میکنم با قطعه سیم Bass reflex وصل میکنم صداش عالی میشه...
ولی در کل هندزفری بلوتوث چیز جالبیه

pejikhan
18-06-2010, 23:05
pejikhan عزیز

سلام...شما میتونید با نرم افزاری Update service کار کنید...اگر wifi دارید که با خود گوشی میتونید آپدیت کنید ولی تا جایی که میدونم آپدیتی نیومده...

kreza26 عزیز

سلام به شما...بنده که هندزفری بلوتوثی دارم ابتکاری عمل میکنم:دی

یعنی میام اون تکه دوم هندزفری یعنی هدفون رو از بلوتوث جدا میکنم با قطعه سیم Bass reflex وصل میکنم صداش عالی میشه...
ولی در کل هندزفری بلوتوث چیز جالبیه

مرسی از جوابت ولی آندروید روی ایکس 10 ورژن 1.6 هست و من خبر دارم که الآن ورژن 2.1 برای ایکس 10 اومده..اونو باید چیکار کرد؟؟

titanium_zarin
19-06-2010, 09:03
مرسی از جوابت ولی آندروید روی ایکس 10 ورژن 1.6 هست و من خبر دارم که الآن ورژن 2.1 برای ایکس 10 اومده..اونو باید چیکار کرد؟؟

سلام...
به صورت شايعه بله 2.1 اومده ولي واقعيت خير ...
در مورد 2.1 اينو بگم كه توي سه ماهه سوم امسال رسما براش مياد ...

pejikhan
19-06-2010, 09:54
سلام...
به صورت شايعه بله 2.1 اومده ولي واقعيت خير ...
در مورد 2.1 اينو بگم كه توي سه ماهه سوم امسال رسما براش مياد ...

جدی؟؟آخه من شنیدم اومده حتی 5شنبه رفتم پاساژ ایران واسه ریختن بازی اونجا بهم گفتن آپدیتش اومده که دوربینشو اچ دی میکنه بلوتوسشو درست میکنه و .... قیمت این آپدیت ها هم 100 هزار تومنه یعنی با 100 تومن ردیفش میکردن..پس جریان چیه؟؟؟

meha
19-06-2010, 12:05
دوست عزیز شما منبع بهتر از اینترنت مگه میتونی گیر بیاری...سر به هر کدوم از مراجع و منابع معتبر بزنید متوجه می شید!!

دوستان همون ارور دوباره اومد سراغم!!!

یک سری از برنامه های قبلی رو نصب کردم فکر کنم یکیشون مشکل داره!!!

کسی با این ارور مواجه شده؟که زمانی میخوای شماره بگیری یا کسی زنگ میزنه اروری با عنوان crash میاد که دو گزینه داره یکی don't send یکی send

titanium_zarin
19-06-2010, 12:34
جدی؟؟آخه من شنیدم اومده حتی 5شنبه رفتم پاساژ ایران واسه ریختن بازی اونجا بهم گفتن آپدیتش اومده که دوربینشو اچ دی میکنه بلوتوسشو درست میکنه و .... قیمت این آپدیت ها هم 100 هزار تومنه یعنی با 100 تومن ردیفش میکردن..پس جریان چیه؟؟؟

دوست من ...
مگه بلوتوثتون ايراد داره ؟؟؟؟ كه بخوان با اپديت درست كنن؟؟؟
همين مورد فكر كنم كافي باشه براي دروغ بودن اين مورد ....
در مورد كيفيت دوربين ...تا اپديت رسمي هيچ خبري از اچ دي نميشه ...
ولي بعد از اون بله ...

Help118
19-06-2010, 13:53
سلام عزيز يه سوال داشتم اين هندزفيري بلوتوث تو بالابردن صدا كمكي ميكنه يا نه؟ اصلا ارزش خريد داره؟ و اين كه صداش خيلي پايينه چون موزيك گوش كردن برام خليلي مهمه ممنون ميشم كه جوابمو بدي
متشكرم:11:
اصولا سیستم بیس مگا دارن و تو افزایش صدای بم:8: یلی هستند.
سیستم کاهش نویز
سیستم کاهش صدای مزاحم از بیرون
:31:

kreza26
19-06-2010, 17:34
دوست عزیز شما منبع بهتر از اینترنت مگه میتونی گیر بیاری...سر به هر کدوم از مراجع و منابع معتبر بزنید متوجه می شید!!

دوستان همون ارور دوباره اومد سراغم!!!

یک سری از برنامه های قبلی رو نصب کردم فکر کنم یکیشون مشکل داره!!!

کسی با این ارور مواجه شده؟که زمانی میخوای شماره بگیری یا کسی زنگ میزنه اروری با عنوان crash میاد که دو گزینه داره یکی don't send یکی send

باتشكرفراوان از كمكي كه كردين موفق باشيد:11::40:

meha
19-06-2010, 21:29
این هم یک برنامه که قبلا سامان درخواست داده بودند

با این برنامه میشه هرجای گوشی پسوورد گذاشت محیطش هم قشنگه...

دوستان چندتا بازی و نرم افزار میخوام نصب کنم با این ارور مواجه میشم

there is a problem parsing the package

باید چه کار کنم؟!

meha
19-06-2010, 22:29
دوستان بنده موفق به تعویض تم شدم...

اگر دوست دارید بدونید چه طور بگید تا روشش رو بزارم....

saman65
19-06-2010, 22:40
این هم یک برنامه که قبلا سامان درخواست داده بودند

با این برنامه میشه هرجای گوشی پسوورد گذاشت محیطش هم قشنگه...

دوستان چندتا بازی و نرم افزار میخوام نصب کنم با این ارور مواجه میشم

باید چه کار کنم؟!

دوستان بنده موفق به تعویض تم شدم...

اگر دوست دارید بدونید چه طور بگید تا روشش رو بزارم....

ممنون.هرچند کم کم دارم ردش میکنم ولی بگی چجوری تم رو عوض کردی ممنون میشیم

meha
19-06-2010, 23:00
اولا باید برنامه pandahome رو نصب کنید یعنی این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخود این یک برنامه هست که تم رو تا حدودی عوض میکنه....

بعد یک تم رو دانلود کنید بر فرض این رو:

خب حالا وقتی pandahome رو اجرا کردید منو رو بزنید نوشته تم بعد که وارد شدید منو رو بزنید تمی که دانلود کردید و روی مموری کپی کردید رو پیدا کنید بعد Apply...حالا تم عوض شد....
تم زیاد گیر میاد....

البته قابل ذکر هست خود Pandahome تنظیمات زیادی برای تغییرات در تم داره

نرم افزارهایی نظیر open home هست که مثل Pandahome عمل میکنه و مزایای زیادی داره از جمله Task Manager

موفق باشید

Original Titan
19-06-2010, 23:06

باید چه کار کنم؟!
مها عيب از 1.6 بودن آندته

R@R#M@N
19-06-2010, 23:25
مها چند تا اسکرین شات از تم و لینک تمهایی که میشه نصبید رو بده !

سامان آیفون 4 ؟؟؟

meha
20-06-2010, 00:08
1:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman65
20-06-2010, 06:44
اولا باید برنامه pandahome رو نصب کنید یعنی این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخود این یک برنامه هست که تم رو تا حدودی عوض میکنه....

بعد یک تم رو دانلود کنید بر فرض این رو:

خب حالا وقتی pandahome رو اجرا کردید منو رو بزنید نوشته تم بعد که وارد شدید منو رو بزنید تمی که دانلود کردید و روی مموری کپی کردید رو پیدا کنید بعد Apply...حالا تم عوض شد....
تم زیاد گیر میاد....

البته قابل ذکر هست خود Pandahome تنظیمات زیادی برای تغییرات در تم داره

نرم افزارهایی نظیر open home هست که مثل Pandahome عمل میکنه و مزایای زیادی داره از جمله Task Manager

موفق باشید

من قبلا با همین برنامه(Johny عزیز بهم داده بود)تونسته بودم تم رو عوض کنم ولی متاسفانه این برنامه نمیتونه کاری واسه Mediascape و Timescape کنه و فقط واسه 3 تا Homepages هستش.بازم ممنون

مها چند تا اسکرین شات از تم و لینک تمهایی که میشه نصبید رو بده !

سامان آیفون 4 ؟؟؟

بله اگه خدا بخواد:31:.4.بعدش هم 5 و بریم تا 99.:8:

farhooode
20-06-2010, 12:00
تا حالا از دوستان کسی به 2.1 آپدیت کرده؟

R@R#M@N
20-06-2010, 12:44
سامان اگه گوشیت تمیزه بر میدارم :دی

مها جان دستت درد نکنه ! آخریه خیلی خشکله

Help118
20-06-2010, 13:59
اگه کسی هندزفری با حال این گوشی رو نمیخواد بده به من هندزفری بلوتوثشو می گم ها

Original Titan
20-06-2010, 17:16
اگه کسی هندزفری با حال این گوشی رو نمیخواد بده به من هندزفری بلوتوثشو می گم ها
داداش بار صدمه كه داري ميگي. اگه كسي بود ميگفت. كور كه نيستن ملت

meha
20-06-2010, 18:31
دوستان چه برنامه ای نصب کنم که بعد بتونم برنامه های جاوا رو نصب کنم؟

johnypersian1656
20-06-2010, 20:41
از این برنامه استفاده کنین :

واسه تست اینکه کار میکنه یا نه میتونین از این دوتا برنامه ی دیکشنری استفاده کنین :

titanium_zarin
20-06-2010, 20:51

فكر كنم بهترين راه اينه كه برنامه هاي جاوا رو تبديل كنيبه اندرويد ...
واسه اين كار برنامه هست ...
ميتوني توي انجمن اندرويد درخواست بدي و برنامه اش هم هست ميتوني بگيري خودت درست كني ...

johnypersian1656
20-06-2010, 20:56
فكر كنم بهترين راه اينه كه برنامه هاي جاوا رو تبديل كنيبه اندرويد ...عزیز کلا باید j2me runner نصب باشه تا بشه همون برنامه های تبدیل شده از jar به apk رو هم مورد استفاده قرار داد.

راستی home++,91ihome هم روی x10 کار میکنن میتونین امتحان کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Help118
20-06-2010, 22:28
داداش بار صدمه كه داري ميگي. اگه كسي بود ميگفت. كور كه نيستن ملت

بار صدم و بار دوم رو اشتباه گرفتی جونم!!!! در ضمن مال چند صفحه قبل بود که رد شدیم ازش واسه دوستان دیگه نوشتم
من به این هندزفری نیاز دارم

titanium_zarin
21-06-2010, 10:04
دوستان ...
فكر كنم بعضي از دوستان يه مشكلي مثل اين داشتن ...

امروز موقعی که بهم زنگ میزنند این پیغام خطا رو میده: Crash. AdvnceSMS has stopped unexpectedly by internal error و میپرسه که یک Email Report بفرستم یا نه؟ البته اگه Dont Send رو بزنم به کارش ادامه میده و میتونم صحبت کنم. مشکلش چیه؟
درست ميگم ؟؟؟
فكر كنم meha همچين چيزي داشت ...
حالا جوابي كه براش پيدا شده ...

شما برنامه به اسم TotalRecall نصب کردید؟ بنظر میاد شما هم چین برنامه نصب دارید یا داشتید و این برنامه داره مشکل درست می*کنه.

له ، برنامه زو با process man. کامل حذف کردم درست شد.
با تشکر. این برنامه رو از همین فروم گرفتم . سایر دوستان حواسشوم باشه.

ایول مشکل من هم حل شد . خیلی جالب بود که اصلا اسم advance sms به این نرم افزار هیچ ربطی نداشت

ببينيد شما هم مشكلتون حل ميشه ؟؟؟

منبع

hoomi_gta
21-06-2010, 10:16
بله دقیقا من همین نرم افزار را حذف کردم و مشکلم حل شد

R@R#M@N
21-06-2010, 12:26
زرین جان شما ایکس10 خریدی ؟؟

titanium_zarin
21-06-2010, 12:36
زرین جان شما ایکس10 خریدی ؟؟

دست به دلم نزار ...
نه...پولش داشت جور ميشد ....يه نامردي گند زد بهم ...
واسه چي ؟؟؟اگه چيزي ميخواي بدوني بگو ....

titanium_zarin
21-06-2010, 13:16
يادمه دوستاني بودن كه ميخواستن از خارج بخرن اين گوشي رو ....
حالا :
آنلاک گوشی های x10 نیز اومد و به وسیله کابل و هزینه برای هر گوشی 70.000 هزار تومان میباشد

خبرهاي تكميلي به زودي ....

dave3232
21-06-2010, 15:18
سلام
کسی تونسته نقشه آفلاین واسه x10 پیدا کنه؟

titanium_zarin
21-06-2010, 16:38
سلام
کسی تونسته نقشه آفلاین واسه x10 پیدا کنه؟

دو برنامه mavarik و big planet هست ....

dave3232
21-06-2010, 18:19
دو برنامه mavarik و big planet هست ....

برنامه هاشو گرفتم!
نقشه آفلاین ندارم واسش،راهی هست بشه گیر آورد؟

mahmoodrazor
22-06-2010, 11:42
يادمه دوستاني بودن كه ميخواستن از خارج بخرن اين گوشي رو ....
حالا :
آنلاک گوشی های x10 نیز اومد و به وسیله کابل و هزینه برای هر گوشی 70.000 هزار تومان میباشد

خبرهاي تكميلي به زودي ....

آقا گوشی من آنلاک هست ولی توی خونه و اطرافش کار نمی کنه( بقیه جاها کار میکنه) میگه NO service ، ولی بقیه ی گوشی ها به راحتی با آنتن پر کار می کنن. می تونی درست کنی؟

titanium_zarin
22-06-2010, 15:02
آقا گوشی من آنلاک هست ولی توی خونه و اطرافش کار نمی کنه( بقیه جاها کار میکنه) میگه NO service ، ولی بقیه ی گوشی ها به راحتی با آنتن پر کار می کنن. می تونی درست کنی؟

دوست من ...
شما مشكل لاك نداريد كه ....
واقعا نميدونم چرا اينجوري هست ...
من جاي ديگه هم كه شما اين بحث رو مطرح كرديد ديدم ...ولي واقعا هيچ جواب منطقي براش نيست ...
چون امواج موبايل از منافذ و شيشه ها عبور ميكنه ...
واقعا نميدونم چي بايد بگم ...

drm66
22-06-2010, 20:50
سلام...من بالاخره تصمیم گرفتم و ایکس10 رو خریدم!سفید فول پک با گارانتی تلون یکشنبه خریدم 650تومن...خیلی دارم حال می کنم باهاش!! یه چند تایی هم سوال دارم به خاطر تازه وارد بودنم که توی فرصتی میام می پرسم...:46:

EMPREX
22-06-2010, 21:55
دوستان عزیز علاالدین فول پکش پیدا میشه یا دنبالش نگردم ؟

drm66
23-06-2010, 00:13
دوستان عزیز علاالدین فول پکش پیدا میشه یا دنبالش نگردم ؟
اونی که واسه من گرفت می گفت تو علائدین همین پک منو دارن با 700تومن می فروشن ولی سخته پدا کردنش

d.b23
23-06-2010, 01:02
سلام بچه ها کسایی که xperia X10 دارن میشه مشکلاتشو بگن .فقط خواهس میکنم از رو تعصب جواب ندید.با تشکر از همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوربین؟
بلندی صدا؟
باتری؟
.........

kreza26
23-06-2010, 12:55
سلام...من بالاخره تصمیم گرفتم و ایکس10 رو خریدم!سفید فول پک با گارانتی تلون یکشنبه خریدم 650تومن...خیلی دارم حال می کنم باهاش!! یه چند تایی هم سوال دارم به خاطر تازه وارد بودنم که توی فرصتی میام می پرسم...:46:

سلام مبارک باشه یه سوال داشتم صداش برای موزیک گوش دادن چطوه؟:11:

drm66
23-06-2010, 13:25
سلام مبارک باشه یه سوال داشتم صداش برای موزیک گوش دادن چطوه؟:11:
سلام مرسی...من هنوز وقت نکردم یه دل سیر موزیک گوش بدم!ولی تو همون یکمی گوش دادن با هندزفری بلوتوث و هدفونه bass یی که رو خودش بود واقعا فوق العاده بود! بدون هندزفری هم معمولیه و زیاد بلند نمی شه...
دوستان یه سوال....می خوام از دوستم بلوتوث بگیرم بلوتوث روشنه دیس کاورشم زدم ولی وقتی اکسپت می کنم ارور می زنه و فایلو نمی گیره!!!باید جایی چیزیرو تنظیم کنم؟

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

یه چیز دیگه اینکه چه جوری خودم می تونم عکس یا موزیک بفرستم؟

meha
23-06-2010, 15:13
دوست عزیز drm66

سلام...چیزی رو نمیخواد تنظیم کنید وقتی گوشی فرستنده روی اسم بلوتوث شما انتخاب کرد بعد پیامی روی گوشیتون میاد که باید accept رو بزنید....همین...البته باید دیسکاور کنید....

در مورد فرستادن بلوتوث هم برنامه هایی مثل astro هستند که راحت میشه فرستاد و همینطور bluetooth manager اگر بخواهید بدون برنامه ارسال کنید باید برید توی تنظیمات بلوتوث scan for device بزنید و گوشی مورد نظر رو شناخت باید pair کنید و کد بزنید بعد که pair شد از توی mediascape وقتی بخواید فایل رو ارسال کنید اسم گوشی pair شده هستش....

EMPREX
23-06-2010, 15:17
اونی که واسه من گرفت می گفت تو علائدین همین پک منو دارن با 700تومن می فروشن ولی سخته پدا کردنش

دوست عزیز میشه بگید شما از کجا خریدید ؟

dave3232
23-06-2010, 16:19
سلام
من گوشیم voice search و market داره،لازمه دوباره debrand کنم؟
با debrand کردن گوشی قابلیت دریافت آپدیت رو از دست می ده از سونی اریکسون؟

meha
23-06-2010, 17:52
درسته که دارید ولی نمیشه ازش استفاده کرد باید debrand کرد که بشه استفاده کرد

در مورد سوال دوم فکر نکنم....

--------------------

دوستان این هم vuvuzela برای X10 :دی

روش:
روی تیم مورد علاقه میزنید بعد هم نوشته play بعد هم صدای گوش خراش vuvuzela :دی

لینک:

meha
23-06-2010, 20:18
این هم یک برنامه برای اجرای فایل FLV و...aac و... همین چیزا...

4xm, 8bps, aac, ac3, eac3, amv, ape, dca, imc, alas, rm, rmvb, nuv, ptx, tta, wma, wmv, flic, flac, flv, g726, h261, h263, h264, mp1, mp2, mp3, mp4, smc, tmv, dvdsub, dvbsub

DiVX, MKV, WMV هم فکر کنم اجرا کنه البته من تست نکردم

موفق باشید

nader1111
23-06-2010, 21:56
تو فكر خريد اين گوشي هستم دوستانيكه اين گوشي را دارند لطفا كنند جواب بدن : آيا مرورگر گوشي فايلهاي فلش را نمايش ميدهد؟ امكان دريافت و ارسال پيامك به زبان فارسي به راحتي امكانپذير هست يا نه؟ سايتهاي فارسي چطور به خوبي نمايش داده مي شوند؟ كلا با زبان فارسي و برنامه هاي جاواي فارسي مشكل داره يا نه و به راحتي ميشه استفاده كرد؟ صفحه نمايش ضد خش گوشي به معناي واقعي ضد خش هست يا نه بايد باهاش مدارا كرد؟

R@R#M@N
24-06-2010, 00:18
مها جان میشه چک کنی ببینی چه فرمتایی رو میخونه ؟!

R@R#M@N
24-06-2010, 08:58
اینم سایت مخصوص سونی اریکسون برای آندروئید بصورت کاملآ فری :دی

d.b23
24-06-2010, 09:49
سلام بچه ها کسایی که xperia X10 دارن میشه مشکلاتشو بگن .فقط خواهس میکنم از رو تعصب جواب ندید.با تشکر از همه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوربین؟
بلندی صدا؟
باتری؟
.........

دوستان از همتون ممنونم که جواب ندادین.
حداقل این سوال ها رو جواب بدید
مثل ویندوز موبایل exit نداره برنامه هاش؟
واسه بلوتوث کردن میشه فایل ها رو مارک کرد و فرستاد ؟ یا باید برنامه بریزی تا بشه مارک کرد؟

titanium_zarin
24-06-2010, 10:38
دوستان از همتون ممنونم که جواب ندادین.
حداقل این سوال ها رو جواب بدید
مثل ویندوز موبایل exit نداره برنامه هاش؟
واسه بلوتوث کردن میشه فایل ها رو مارک کرد و فرستاد ؟ یا باید برنامه بریزی تا بشه مارک کرد؟

دوربينش خوبه...تو روز عايه ...
صداي اسپيكراش بلند نيست ...هدفون عاليه ...
باتري بستگي به خودت داره ....اما بعد از يه مدت تا 2 روز هم جوابت ميده ...
برنامهاش رو بهتره با نصب گيلر ببندي ...تا خيالت راحت باشه ...
واسه مارك كردن هم برنامه هست ....

meha
24-06-2010, 11:23
مها جان میشه چک کنی ببینی چه فرمتایی رو میخونه ؟!

والا من aac و FLV و WMV رو تست کردم شد....FLV رو واقعا با کیفیت نشون میداد چون من همون کهFLV بود قبلا به MP4 با بهترین کیفیت و وضعیت ممکن تبدیل کردم بد شد!

aac واقعی هم اجرا کردم خیلی صداش بلند بود فکم باز موند!!!!چون حس میکنم اگر توی آپدیت ها بخوان صداش رو تغییر بدن توی بلندی خیلی میتونن اثر بزارن و اصلا از کیفیتش کاسته نمیشه!!!

در کل این برنامه برای اینه که کارتون رو راه بندازه وگرنه محیط جذابی نداره یکم کار کردن باهاش هم خشک هست...البته بیشتر از یکم....
برنامه های خوب توی آندروئید 2.1 هست...

در ضمن توی XDA خوندم که در مورد هندزفری MW600 که وقتی به X10 وصل میشیم و چیزی نشون نمیده بعضی ها میگن آندروئید همینطوره...درصد زیادی میگن توی 2.1 رفع میشه البته به سونی اریکسون ایمیل زده بودن....

در ضمن این سایتی که دادی باید با Barcode saccaner بارکد رو اسکن کنی بعد با اینترنت گوشی نصب کنیم؟

R@R#M@N
24-06-2010, 14:36
در ضمن این سایتی که دادی باید با Barcode saccaner بارکد رو اسکن کنی بعد با اینترنت گوشی نصب کنیم؟
فک کنم :دی
من بارکداشو اسکن کردم !
مثلآ ماله

اینو مینویسه :

market://details?=id
com.motalen
battrutimelife
فک کنم بارکد اسکنر خودش لینک میکنه توی مارکت! والا شما ایکس10 دارین ! یه تست بزنین خوب :دی
یه طرح یه روزه ایرسل بزنید ! هزار تومن همشو دانلود کنین :دی

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

مها جان اگه میشه چار تا فرمت دایوکس و ام کا و و .... تست کن ببین نتیجه چیه !

اگرم موفق به نصب برنامه ها شدی این برنامه رو بریز یه تست بزن ببین کار میده یا نه !

meha
24-06-2010, 15:09
Divx و xdiv و Mkv و WMV تست کردم شد

Hd h264 رو اجرا نکرد!

R@R#M@N
24-06-2010, 15:26
ایول !
جدآ ام ک و رو خوند ؟؟
خیلی خوبه که :دی
حالا نوکیا هی بره با ن8 پز بده :دی

dave3232
24-06-2010, 23:33
سلام
کسی تا حالا با سیستم تشخیص چهره گوشی کار کرده؟همونی که یک بار رو چهره اسم رو می نویسی دفعه بعد اگه از اون شخص عکس بگیری خودش تشخیص میده کیه.

total_overdose
24-06-2010, 23:46
ایول !
جدآ ام ک و رو خوند ؟؟
خیلی خوبه که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا نوکیا هی بره با ن8 پز بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادش بخیر با 6600 نرم افزار کور پلیر این فرمت نگاه میکردیم:31::31:

d.b23
25-06-2010, 00:01
دوربينش خوبه...تو روز عايه ...
صداي اسپيكراش بلند نيست ...هدفون عاليه ...
باتري بستگي به خودت داره ....اما بعد از يه مدت تا 2 روز هم جوابت ميده ...
برنامهاش رو بهتره با نصب گيلر ببندي ...تا خيالت راحت باشه ...
واسه مارك كردن هم برنامه هست ....
مرسی علی جان :11:
یه بنده خدایی می خواد این گوشی رو بخره .به خاط همین هم مجبور بودم این سوالات رو بپرسم.مگر نه خودت که میدونی انتخاب اول و آخر من چیه :31::5:

capitan black
26-06-2010, 12:23
سلام...دوستان قیمت این گوشی چنده الان؟..به صرفه هست بدم واسم از اونور بیارن؟..قیمت توی ایران و اونور ! چنده؟..مرسی

farhooode
26-06-2010, 14:09
قیمتش تو شیراز رنگ مشکی بدون هنزفری بلوتوث 490000 تومان

R@R#M@N
26-06-2010, 16:11
با هندزفریش نیست ؟

farhooode
26-06-2010, 16:24
من که ندیدم خوب مگه صداش تو هنزفری بلوتوث زیاد میشه؟

capitan black
26-06-2010, 16:43
قیمتش تو شیراز رنگ مشکی بدون هنزفری بلوتوث 490000 تومان

قیمت جهانیش 500 دلاره ..یعنی شیراز از قیمت جهانی کمتره؟ :31:

apolixx
26-06-2010, 17:17
اقا چرا باتوجه به این همه امکاناتی که داره و تو خیلی چیزا از hd2 سرتره قیمتش اینقدر پایینتره؟من جفتشو دارم ولی همش این واسم سواله

farhooode
26-06-2010, 17:24
قیمت جهانیش 500 دلاره ..یعنی شیراز از قیمت جهانی کمتره؟ :31:

بله همینطوره
من چند وقته یپش برای اقای dave3232 تو همین تاپیک پستاش هست خریدم 505 تومن الان شده 490 تومن

R@R#M@N
26-06-2010, 17:49
Sony Ericsson XPERIA x10 Quadband 3G HSDPA GPS Unlocked Phone
US$ 485.00

farhooode
26-06-2010, 18:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farhooode
27-06-2010, 11:25
قیمت ها بروز شد
سونی اریکسون X10 مشکی فول پکیج همراه با هنزفری MW600 و همراه با کیف مخصوص قیمت در شیراز 546 هزار تومان 6/4/89

titanium_zarin
27-06-2010, 14:01
قیمت ها بروز شد
سونی اریکسون X10 مشکی فول پکیج همراه با هنزفری MW600 و همراه با کیف مخصوص قیمت در شیراز 546 هزار تومان 6/4/89

از كدوم مغازه ؟؟؟
اگه كسي بخواد براش ميگيري ؟؟؟
شماره مغازه رو برام ميزاري ؟؟؟اينجا نشد خصوصي كن ...

R@R#M@N
27-06-2010, 14:46
اگه میشه شمارشو همینجا بذار !

farhooode
27-06-2010, 15:35
شماره برای دوستان پی ام شد
اگرم کسی میخواد میتونم براش بخرم پست پیشتاز میکنم

dave3232
27-06-2010, 17:20
سلام
دوستان شما برای عکس برداری تنظیمات خاصی رو اعمال می کنید؟
من عکس هایی که با گوشی می گیرم خیلی جالب نمی اوفته.
البته ماکرو خوبه ولی عکس های دیگه اصلا عمق نداره،حتی در بعضی موارد از N73 هم کمتره
حتی تو روز
البته شاید من نمی دونم باید چه کار کنم ، اگه میشه راهنمایی کنید!!

meha
27-06-2010, 21:06
این هم یک برنامه که تصویر یک نفر رو پیر میکنه و جوان...ولی برای من هرکاری میکنم که عکسی که با دوربین میگیرم یا عکسی که قبلا داشتم رو load کنه unknown error میده!!

ببینید برای شما هم اینجوره؟

Hamid..God
28-06-2010, 00:09
سلام
دوستان شما برای عکس برداری تنظیمات خاصی رو اعمال می کنید؟
من عکس هایی که با گوشی می گیرم خیلی جالب نمی اوفته.
البته ماکرو خوبه ولی عکس های دیگه اصلا عمق نداره،حتی در بعضی موارد از N73 هم کمتره
حتی تو روز
البته شاید من نمی دونم باید چه کار کنم ، اگه میشه راهنمایی کنید!!

</p>ببینم قبل از عکس برداری لنز دوربنو تمیز میکنی؟</p></p>فرق عکسایه زیرو نگاه کن:</p>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></p>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></p></p>جفتشون رو با یه دوربین گرفتم فقط فرقشون یکی قبل از تمیز کردن لنز یکی بعد از تمیز کردن لنز</p>p>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>
کسی میدونه پستایه من چرا اینطوری شده؟از هیچ کدوم از کدا نمیتون استفاده کنم نه میتونم نقل قول کنم نه شکلک بزارم نه عکس تو پستام بزارم اینترم میزنم که متن بره پایین وقتی ارسال رو میزنم همه بر میگرده به هم میچسبه از هیچ کدوم از آپکونایه بالایه پنجره ی پست دادن نمیتونم استفاده کنم

dave3232
28-06-2010, 00:23
</p>ببینم قبل از عکس برداری لنز دوربنو تمیز میکنی؟</p></p>فرق عکسایه زیرو نگاه کن:</p>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></p>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></p></p>جفتشون رو با یه دوربین گرفتم فقط فرقشون یکی قبل از تمیز کردن لنز یکی بعد از تمیز کردن لنز</p>p>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>
کسی میدونه پستایه من چرا اینطوری شده؟از هیچ کدوم از کدا نمیتون استفاده کنم نه میتونم نقل قول کنم نه شکلک بزارم نه عکس تو پستام بزارم اینترم میزنم که متن بره پایین وقتی ارسال رو میزنم همه بر میگرده به هم میچسبه از هیچ کدوم از آپکونایه بالایه پنجره ی پست دادن نمیتونم استفاده کنم

سلام این کاری رو که گفتید امتحان می کنم ، امکان داره بهتر شه.

AryanLand
28-06-2010, 00:29
</p>

سلام.

معمولا" وقتی اینجوری میشه یکبار بروزر رو ببندی و باز کنی درست میشه نهایتش یه ریست کردن کامپیوترتون.:11:

dave3232
28-06-2010, 01:57
سلام

ببخشید می خواستم بدونم سنسور مجاورت فقط زمان مکالمه عمل می کنه؟
یعنی در حالت عادی با نزدیک شدن گوشی به گوش صفحه نمایش قفل نمیشه؟

titanium_zarin
28-06-2010, 10:04
دوستان روت شد ...
بريد به xda ببينيد ... روشش رو هم نوشته ....
هوراااااااااااااااااا...

R@R#M@N
28-06-2010, 11:05
دیروز دیدم ! یادم رفت بیام اعلام کنم :دی
ممنون بابت خبررسانی ;)

Original Titan
28-06-2010, 11:08
بله چند وقتي بود كه روت شده بود ولي مسئولين امر اقدام به انتشار روش كار نكرده بودن تا به صورت يه پروسه كامل در بيا
با تشكر از تيتانيوم عزيز بابت خبر خوشحال كنندهشان
از اينجا به صورت خارجكي مراحل هويدا مي باشد...

dave3232
28-06-2010, 14:25
سلام
کسی از دوستان تا حالا گوشی خودش رو دیبرند کرده؟
اگه اره یک توضیحی بدید ممنون می شم

shahryarna
28-06-2010, 17:20
سلام
من یه سری عکس گرفتم ولی متاسفانه تنظیم دوربین روی VGA بود و همه عکسها رو ساز کوچیک گرفته :((
میشه از داخل تنظیماتش عکسها رو بزرگ کرد؟؟؟

titanium_zarin
29-06-2010, 00:25
دوستاني كه ميخوان روت كنن...
ميتونن به انجمن اندرويد ايرانيان سر بزنن ...
لينك نميدم كه خلاف قانون نباشه ...
بريد به بخش گوشي و ببينيد ...

farhooode
29-06-2010, 08:52
آقا معنی روت کردن گوشی یعنی چی؟

titanium_zarin
29-06-2010, 09:30
آقا معنی روت کردن گوشی یعنی چی؟

توسط اين كار به بخشهايي از گوشي دست رسي پيدا ميكنيم كه قبلا نداشتيم ...
در واقع همون هك كردن هست ...

meha
29-06-2010, 10:10
من به مدیر بخش X10 اونجا گفتم آموزشش رو نمیزارید گفت که نرم افزاری نیست با دستگاه اینکار رو کردن گفتم نه جدیده لینک دادم گفت اینم مثل همونه!!!!

titanium_zarin
29-06-2010, 10:51
من به مدیر بخش X10 اونجا گفتم آموزشش رو نمیزارید گفت که نرم افزاری نیست با دستگاه اینکار رو کردن گفتم نه جدیده لینک دادم گفت اینم مثل همونه!!!!
mehaجان ...شما الان بريد اموزشش رو گذاشتن ...توي بخش اموزش x10 ...
ولي كلا هنوز كامل نيست اموزش اصلي ...هنوز اوليه هست ...

meha
29-06-2010, 10:54
درسته هنوز کامل نیست....بهتره بزاریم کامل شد و یکی انجام داد دست به کار بشیم

NINTENDO_DS
29-06-2010, 11:58
توسط اين كار به بخشهايي از گوشي دست رسي پيدا ميكنيم كه قبلا نداشتيم ...
در واقع همون هك كردن هست ...

والا ما روت کردیم ولی بازم به بلوتوث برای ارسال و دریافت دسترسی ندارم

البته گوشیم ایکس 10 مینی هست

titanium_zarin
29-06-2010, 12:11
والا ما روت کردیم ولی بازم به بلوتوث برای ارسال و دریافت دسترسی ندارم

البته گوشیم ایکس 10 مینی هست

ببينيد ... با روت كردن به همه چيز نميرسيد ...مثلا براي درست كردن بلئتوث بايد رام بريزيد ...
ولي يه سوال به اين گندگي ......
مگه ميني بلوتوثش فعال نيست ؟؟؟
مگه ميشهههههههههههههههههههه:13:

payamf1
29-06-2010, 12:13
آخرش نفهمیدیم نینتندو جان تو آیفون داری یا X10 ؟

X10 مولتی تاچه؟؟

farhooode
29-06-2010, 13:18
سلام
اگر از طریق برنامه خود سونی اریکسون آپدیت X10 رو آپدیت کنیم صدای گوشی زیاد میشه یانه؟

Help118
29-06-2010, 13:47

X10 مولتی تاچه؟؟

مولتی تاچ رو ساپورت داره تو سخت افزارش ولی نرم افزارن خیر. اندروید 1.6 که نسخه منسوخ اندروید هستش ساپورت مولتی تاچ و 16 میلیون رنگ نداره باید به 2.1 و بعدا 2.2 آپ دیت شه

titanium_zarin
29-06-2010, 15:04
سلام
اگر از طریق برنامه خود سونی اریکسون آپدیت X10 رو آپدیت کنیم صدای گوشی زیاد میشه یانه؟

شما بزاريد بياد اپديت بعد معلوم ميشه ...فعلا اعلام نشده چيزي ...

drm66
29-06-2010, 20:13
دوست عزیز میشه بگید شما از کجا خریدید ؟
ببخشید که دیر جواب می دم....من به یه نفر سفارش دادم از یه جای معتبر واسم بخره...خودم از جایی نخریدم که ادرس بدم...چون از تقلبی انداختنه بم ی ترسیدم ترجیح دادم هرچند گرون این کارو بکنم...

سلام
کسی تا حالا با سیستم تشخیص چهره گوشی کار کرده؟همونی که یک بار رو چهره اسم رو می نویسی دفعه بعد اگه از اون شخص عکس بگیری خودش تشخیص میده کیه.
اره خیلی جالب این کارو انجام می ده ! البته اگه تغییر داشته باشه دیگه نمی شناسه! مثلا من یه بار بدون روسری عکس گرفتم اسم گذاشتم یه بار دیگه باروسری که عکس گرفتم دیگه نشناخت!!!:31:
خب من از دوستان چنتا سوال داشتم....واسه بلوتوث گرفتن باید دیسکاوری ر ز دیگه درسته..زمانه دیسکاوریش فقط 120 ثنیه اس!یعنی تو 120 ثانیه فقط می شه فایل گرفت درسته؟نمی شه زمانشو طولانی تر کرد؟!
چه جوری میشه ای بوک روش ریخت؟یعنی کجا باید بریزم از رو کامپیوتر؟
قفل دوم صفحه اشو می شه عددی گذاشت؟
voice dialer ش چه جوریکار می کنه!!؟
واسه فعال کردنه اینترنتش باید چی کار کنم؟ :11:
**یه چیزی هم می واستم بگم که واقا خیلی خوش دست و خوشگله و امکان نداشتهتو این 2هفته که خریدمش کسی ببینه و نگیره ازم خودش باش کار کنه!! و واقعا یه محیط اس ام اسی و دفتر تلفن با حال و جالبی داره!:40::40:**

drm66
29-06-2010, 20:37
راستی دوستان می شه روش بازی شتاب سنجی نصب کرد؟ اگه می شه یه دونه ماشین بازیشو لینک میزارید؟!!ممنون:11:

NINTENDO_DS
30-06-2010, 12:37
راستی دوستان می شه روش بازی شتاب سنجی نصب کرد؟ اگه می شه یه دونه ماشین بازیشو لینک میزارید؟!!ممنون:11:

میشه ولی اینجا جاش نیست اینجا تاپیک بحثه و کلا توی پی سی ورد آندروید زیاد جدی گرفته نمی شه پس برید از موبایلستان دانلود کنید

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

ببينيد ... با روت كردن به همه چيز نميرسيد ...مثلا براي درست كردن بلئتوث بايد رام بريزيد ...
ولي يه سوال به اين گندگي ......
مگه ميني بلوتوثش فعال نيست ؟؟؟
مگه ميشهههههههههههههههههههه:13:

نه فعال نیست کلا تفاوت مینی با ایکس 10 معمولی در دوربین 5 مگاپیکسلی و پردازنده 600 مگاهرتزی و رم داخای128 مگابایتیه و تفاوت دیگری نداره

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

X10 مولتی تاچه؟؟

من ایکس 10 مینی و اپل آیپاد تاچ دارم

مثلا باید مولتی تاچ باشه ولی چون صفحه اش کوچیکه امکان این کار نیست

gtairani
30-06-2010, 13:30
سلام دوستان.
من امروز رفتم قیمت گرفتم تو شیراز گفت ۵۱۰!
به نظرتون ازش بخرم؟؟
لطفا سریع جواب بدید که امروز بخرم و بیام به شما بپیوندم :31:

titanium_zarin
30-06-2010, 13:36
نه فعال نیست کلا تفاوت مینی با ایکس 10 معمولی در دوربین 5 مگاپیکسلی و پردازنده 600 مگاهرتزی و رم داخای128 مگابایتیه و تفاوت دیگری نداره

ممنون ...
واسه بلوتوث با برنامه درست نشد ؟؟؟
يا نصب نكردي ؟؟؟

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

سلام دوستان.
من امروز رفتم قیمت گرفتم تو شیراز گفت ۵۱۰!
به نظرتون ازش بخرم؟؟
لطفا سریع جواب بدید که امروز بخرم و بیام به شما بپیوندم :31:

اين كه شما ميگي هاف پك هست ...
يعني هندزفري بلوتوث نداره ...
ببين كاملش گيرت مياد؟؟يه 50 گرونتره ...
ولي ارزش داره ...

gtairani
30-06-2010, 15:49
یک سوال دیگه:
1-ایا touch focus داره؟؟؟
ممنون

saman65
30-06-2010, 15:55
یک سوال دیگه:
1-ایا touch focus داره؟؟؟
ممنون

بله.........

Mah12
30-06-2010, 16:03
سلام آپدیت جدید هم اومد البته خوشحال نشید چون 2.1 نیست فقط بهینه سازی شده...

اینم لینک

NINTENDO_DS
30-06-2010, 16:14
ممنون ...
واسه بلوتوث با برنامه درست نشد ؟؟؟
يا نصب نكردي ؟؟؟

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

اين كه شما ميگي هاف پك هست ...
يعني هندزفري بلوتوث نداره ...
ببين كاملش گيرت مياد؟؟يه 50 گرونتره ...
ولي ارزش داره ...

والا بهم گفتن بدون برنامه باید راه بیوفته ولی نیفتاد
البته زیاد هم بلوتوث لازم ندارم برای همین زیاد دنبالش نرفتم

gtairani
30-06-2010, 16:15
دوست عزیز من اپدیت جدید رو دیدم توی سایت سونی اریکسون نوشته بود2.1.
یعنی 2.1 اصلی هست یا دست کاری شده؟؟؟

Original Titan
30-06-2010, 16:48
Sony Ericsson didn't get into much detail about the reach of the update, but the camera UI and the messaging department are among the lucky applications to feel the difference. Speed and responsiveness should be better all over the interface though.

In addition the XPERIA X10 gets a free backup and restore application so it will be much easier to save your settings and information
چيزي كه گفته شده اينه كه قسمت دوربين و قسمت پيام رسانيش شامل تغييرات هست
سرعت گوشي هم بيشتر شده همچنين پايداري گوشي.
يه برنامه رايگان براي بكاپ گرفتن هم اضاف شده. اين يكي خيلي خوب به نظر ميرسه.
اين آپديت هم نشون ميده ايكس 10 رو ساپورت خوبي خواهند كرد.

farhooode
30-06-2010, 17:57
در مورد زیاد کردن صداش چطور؟
تغییری دادن؟

PC°BASE
30-06-2010, 18:27
تم گوشی قابل تغییر نیست ؟ اون رنگ آبی پشت منو ؟:2: یا آیکون ها ؟ به خدا خیلی زشتن!:2:
تنها مشکلم با این گوشی همین قیافه ی منو هاش هست اگر راه حلی داره من تا آخر هفته برم سفارش بدم گوشی رو ؟
اینترفیسش کلا قابل تغییر نیست ؟؟

من حاظرم کل منو های گوشی ساه سفید بشه ولی اون رنگ آبی رو نبینم ...

PC°BASE
30-06-2010, 18:44
تم گوشی قابل تغییر نیست ؟ اون رنگ آبی پشت منو ؟:2: یا آیکون ها ؟ به خدا خیلی زشتن!:2:
تنها مشکلم با این گوشی همین قیافه ی منو هاش هست اگر راه حلی داره من تا آخر هفته برم سفارش بدم گوشی رو ؟
اینترفیسش کلا قابل تغییر نیست ؟؟

من حاظرم کل منو های گوشی ساه سفید بشه ولی اون رنگ آبی رو نبینم ...

دوستان عزیز ی که این گوشی رو دارن ببینن این تم روی گوشی شون اجرا میشه ؟

کلا تم های سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به گوشی شون میخوره ؟

خواهش می کنم دوستان جواب بدین که روی خریدم بسیار تاثیر گذار هست مسئله ی تم . :10:

gtairani
01-07-2010, 00:35
دوستان وقتی یک نرم افزار رو از طریق بلوتوث می گیرم از کجا باید نصب کنم؟؟

meha
01-07-2010, 10:28
دوست عزیز اگر App installer رو نصب کرده باشید وقتی به داخل برنامه میرید نرم افزاری که گرفتید اسمش هست میتونید همانجا نصب کنید

drm66
01-07-2010, 10:52
کسی جواب این سوالارو می دونه؟
خب من از دوستان چنتا سوال داشتم....واسه بلوتوث گرفتن باید دیسکاوری ر ز دیگه درسته..زمانه دیسکاوریش فقط 120 ثنیه اس!یعنی تو 120 ثانیه فقط می شه فایل گرفت درسته؟نمی شه زمانشو طولانی تر کرد؟!
چه جوری میشه ای بوک روش ریخت؟یعنی کجا باید بریزم از رو کامپیوتر؟
قفل دوم صفحه اشو می شه عددی گذاشت؟
voice dialer ش چه جوریکار می کنه!!؟
واسه فعال کردنه اینترنتش باید چی کار کنم؟ :11:

drm66
01-07-2010, 11:17
بازی و ای بوک و چه جوری باید روش بریزم؟؟؟؟؟؟

titanium_zarin
01-07-2010, 11:46
خب ...
همه دوستان يادشون هست صفحه قبل گفتن كه يه اپديت داره مياد برا گوشي ...
حالا يكي از دوستان گرفته و نصب كرده منم براتون ميزارم كه چي گفته ...

الان داره آپدیتو نصب میکنه.
یک پیغام بعد از دانلود میده که گوشیت قراره خاموش شه و emergency هم نداری فعلا.
اگه ok کنین خاموش میشه و در 4 مرحله نصب میکنه.
هر مرحله که تموم میشه صفحه گوشی خاموش و دوباره روشن میشه.
مرحله 3 خیلی طول میکشه چون نصب آپدیت در این مرحله است.
(پیشنهاد میکنم حداقل 60% شارژ داشته باشه).
مرحله 4 سریعتر تموم میشه.
امیدوارم ارزش داشته باشه!
الان تو لوگویه sony ericsson گیر کرده!
تقریبه 4 دقیقه طول میکشه.
اولین چیزی که فهمیدم تاچش خیلی بهتر شده.
حالا چیزای دیگرو امتحان میکنم خبر میدم.

یه تغییر دیگه اینه که baseband از فکر کنم 1.0.6 به 1.1.25 تغییر کرده.
صدای موزیک یه مقدار(محسوس )با اسپیکر بیشتر شده(بدون هوا).
تاچش خیلی خوب شده.
صدای مکالمه واقعا بهتر شده(هوا و نویز کمتر یه مقدار هم با شدت بیشتر).

این آپدیت امیدوارم کرد که در آینده شاهد یه تغییر خیلی بزرگ تو این هیولایه خفته هستیم.

منبع هم كه انجمن اندرويد هست ...

NINTENDO_DS
01-07-2010, 11:57
من برنامه ای دارم به اسم mandfilebrowser که مثل فایل منیجیر کار می کنه
از اون تو هرچی بخوام نصب می کنم

night lord
02-07-2010, 00:06
خب ...
حالا يكي از دوستان گرفته و نصب كرده منم براتون ميزارم كه چي گفته ...
منظرو از این آپدیت آندرو 2.1 هست؟

night lord
02-07-2010, 00:19
خب ...
حالا يكي از دوستان گرفته و نصب كرده منم براتون ميزارم كه چي گفته ...منظور از این آپدیت آندرو 2.1 هست؟

titanium_zarin
02-07-2010, 09:14
منظور از این آپدیت آندرو 2.1 هست؟

نه عزيز ...
اين اپديت يه پچ هست ...بعضي از اشكالات رو درست ميكنه ...

farhooode
02-07-2010, 09:43
نه عزيز ...
اين اپديت يه پچ هست ...بعضي از اشكالات رو درست ميكنه ...

خوب این آپدیت چکار میکنه

بلندی صداش در هنزفری رو درست میکنه یانه؟
در ضمن بنظرتون چقدر دیگهب رای خرید x10 ٌبر کنم تا آپدیت 2.1 براش بیاد

meha
02-07-2010, 10:22
شما مگه گوشی رو نداری؟

بلندی صدا توی هندزفری که عالی هست!!!

night lord
02-07-2010, 10:48
x10 هیا یه خبر بد . آندرو 3 در راه است . بدش کجاست؟
اینجا که 512 مگ رم میخواد حداقل که ما نداریم .:2:

farhooode
02-07-2010, 10:52
شما مگه گوشی رو نداری؟

بلندی صدا توی هندزفری که عالی هست!!!

ٌداش تو هزنفری از دبیل 960 هم ضعیف تره
دوست عزیز من این گوَشی رو ندارم 8910 سامسونگ دارم

مگه شما x10 رو به نسخه بهتر 1.6 سونی اریکسون اپدیت کردین؟
تفاوت ها در صدا چی بوده

dave3232
02-07-2010, 13:10
x10 هیا یه خبر بد . آندرو 3 در راه است . بدش کجاست؟
اینجا که 512 مگ رم میخواد حداقل که ما نداریم .:2:

سلام
حالا اجازه بده این سونی 2.2 رو بده 3 پیشکشش!!
x10 هم مسلما high-end device هستش.
فکرم کنم گفته که سخت افزار سبک تری می خواد

It will impose minimum hardware requirements
در ضمن شما اخرش رو دقت نکردی :

And as always unofficial ports will become available for current phones. But let's not put the cart before the horse - all this is still rumors, there's no official word from Google just yet

ali racer
02-07-2010, 14:37
بچه ها کسی آپدیت کرده ؟
من الان با وای فای خواستم آپدیت کنم
نوشته که گوشیت آپدیته و آپدیت جدید براش وجود نداره
فریمور یا کرنل شما چنده ؟

dave3232
02-07-2010, 15:46
بچه ها کسی آپدیت کرده ؟
فریمور یا کرنل شما چنده ؟

فکر کنم این آپدیت هنوز منطقه ای هستش و باید به UK دیبرند کنی تا بتونی آپدیت کنی.
نمی دونم کی جهانی میشه!!!

Help118
02-07-2010, 17:36
بچهه ا واسه ایکس 10 در صفحات قبل برنامه ای گذاشته بودین که میشد موقع تایپ اس ام اس مقابلتو از تو دوربین ببینی صفحه روشن بود و هم اس ام اس میتونستی بدی هم موانع جلوتو می دیدی واسه ایکس 6 همچی چیزی سراغ دارید لطفا؟

johnypersian1656
02-07-2010, 18:32
بچه ها کسی آپدیت کرده ؟
فریمور یا کرنل شما چنده ؟ علی فکر کنم این باید باشه :
Baseband version: 1.1.25
Build number: R2BA020

Hi all just wanted to inform you that i updated my x10(to the latest firmware)from R1FA016 to R2BA020 asnd believe me it is better in every aspect and would highly recommend everybody as well to update with this firmware and oh yeah i forgot to mention that the build number was previously 1.0.16 and now it is 1.1.25

به قول دوستمون debrand باید بکنی , چون واسه اروپاست و debrand کرده ها :31: و تنها بعد از اینکه اپراتور شما تایید کنه واسه شما هم قابل دسترسیه!!!
اینجا هم فیرمویرها رو میذاره :

Update: The SE Product Blog confirms that this update will be “gradually rolled out across our markets over the coming weeks” and that it is already “live across selected markets” as we have already reported above

توی xda هم یه روش واسه فلش زدن آموزش داده.

drm66
02-07-2010, 19:49
من نمی تونم هیچ برنامه ای روش بریزم نه بازی نه فایل منیجر نه ..:41: چه جوری روش برنامه می ریزید؟!!

meha
02-07-2010, 22:09
دوست عزیز میتونید با اتصال به اینترنت برنامه App Installer رو دانلود سپس نصب کنید بعد از طریق این برنامه میتونید هرچی دوست داشتید نصب کنید

در ضمن حجم برنامه زیاد نیست فکر کنم 80 کیلوبایت باشه

titanium_zarin
03-07-2010, 15:37
سلام ...
دوستاني كه اين گوشي رو دارن ...
من جاتون بودم ميفروختم ...
سعيد ملقب به بارسلونا رفته خريده شيريني هم نميده ...
:دي ...
شوخي كردم ...
مباركش باشه ...

NINTENDO_DS
03-07-2010, 15:47
سلام ...
دوستاني كه اين گوشي رو دارن ...
من جاتون بودم ميفروختم ...
سعيد ملقب به بارسلونا رفته خريده شيريني هم نميده ...
:دي ...
شوخي كردم ...
مباركش باشه ...

حالا که جامون نیستی چیکار میخوای بکنی؟
پس اسم واقعیه تیم بارسلونا سعیده؟
پس حتما مال منچستر هم وحیده آره؟