PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منچستر يونايتد 3 - بايرن مونيخ 2 / صعود بایرن و خداحافظی شیاطین با لیگ قهرمانان اروپا

nw_nk
06-04-2010, 21:18
پيش بازي ليگ قهرمانان اروپا: منچستر يونايتد- بايرن مونيخ

شياطين سرخ اگر مي خواهند به مرحله نيمه نهايي صعود كنند، بايد يكي از بهترين بازي هاي فصل شان را ارائه بدهند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل- پيش از بازي رفت منچستر يونايتد در مقابل بايرن مونيخ، همه از پيروزي دراماتيك شياطين سرخ در مقابل بايرن مونيخ در فينال ليگ قهرمانان سال 1999 صحبت مي كردند اما پس از پايان بازي همه چيز عوض شد و اين بايرني ها بودند كه از يك پيروزي لذت بخش، غرق در خوشحالي بودند.

گل هاي ريبري و اوليچ يك پيروزي شيرين را براي باواريايي ها رقم زد اما شب غم انگيز بارسلون را براي آنها جبران نخواهد كرد. از سوي ديگر منچستري ها اين فرصت را دارند كه چهار شنبه شب شكست هفته گذشته را جبران كنند. شكست منچستر در بازي رفت و بازي نه چندان دلچسب آنها زير سايه مصدوميت وين روني در دقايق پاياني قرار گرفت، مصدوميتي كه ستاره انگليسي را براي حداقل دو هفته ديگر از تركيب يونايتدها دور نگه مي دارد.

شاگردان فرگوسن در بازي ابتداي هفته در مقابل چلسي شكست خوردند تا خطر از دست دادن عنوان قهرماني پس از چهار فصل را احساس كنند اما گري نويل، كاپيتان شياطين سرخ اعتقاد دارد كه تيمش توانايي شكست دادن حريف آلماني را دارد.

او در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه گفت:" الدترافورد مكان سختي براي بازي كردن براي رقباست و ما اين فصل ركورد خوبي در بازي هاي خانگي داريم. اين مسابقه ديداري مهم براي ماست و ما بايد شرايط سختي را براي آنها رقم بزنيم."

تنها تيمي كه از منچستري ها در پنج فصل اخير ليگ قهرمانان اروپا ركورد بهتري دارد، بارسلوناست و مي توان به آنها كاملا حق داد كه با اطمينان از صعود حرف بزنند، در حالي كه بازي برگشت را در خانه انجام مي دهند و براي صعود تنها به يك گل نياز دارند.

بايرن نيز مانند منچستر يونايتد در بازي اين هفته شان در ليگ داخلي بايد يك ديدار حساس با رقيب اصلي شان، شالكه برگزار مي كردند. شاگردان فن گال علي رغم اينكه به دليل اخراج آلتينتوپ يك نيمه را با يك بازيكن كمتر بازي كردند، اما موفق شدند ميزبانشان را از پيش رو بردارند تا با اعتماد به نفسي مضاعف و روحيه بالا در انتظار نبرد چهارشنبه شب باشند.

فن گال در مورد اين بازي گفت:" ما دو گل بسيار خوب زديم به همين دليل بسيار خوشحالم. مي دانستيم كه پس از ده نفره شدن كسب پيروزي دشوار است اما از سوي ديگر مي دانستيم كه شالكه در آغاز كردن بازي مشكل دارد. ما فضا را از آنها گرفتيم و خوشبختانه همين كافي بود."

بايرني ها در بازي هاي اين فصل ليگ قهرمانان ركورد خوبي از خودشان به جا گذاشته اند. شكست در مقابل بوردو تنها شكست آنهاس در حالي كه آنها يك پيروزي تاريخي در مقابل يوونتوس در تورين كسب كردند و در مرحله قبل نيز موفق شدند در آرتميو فرانكي فلورانس جواز حضور در مرحله يك چهارم نهايي را كسب كنند. البته آنها در خانه فيورنتينا شكست خوردند اما به لطف گل زده در خانه حريف صعود كردند. بايرن مونيخ در هشت بازي اخيرش در مقابل منچستر يونايتد تنها يك بار شكست خورده است و اگر بتوانند اين ركورد را در بازي اين هفته ادامه دهند، مي توانند خود را پس از مدت ها در مرحله نيمه نهايي چمپيونز ليگ ببينند.

نتايج اخير دو تيم:

منچستر يونايتد:
شكست (خانگي): چلسي2-1 – ليگ برتر
شكست (خارج از خانه):بايرن مونيخ‌2-1 – ليگ قهرمانان
پيروزي (خارج از خانه): بولتون‌ 0-4- ليگ برتر
پيروزي (خانگي): ليورپول1-2– ليگ برتر
پيروزي (خانگي): فولام 0-3- ليگ برتر

بايرن مونيخ:
پيروزي (خارج از خانه): شالكه 1-2 – بوندس ليگا
پيروزي (خانگي): منچستر يونايتد 1-2 –ليگ قهرمانان
شكست (خانگي): اشتوتگارت 2-1 – بوندس ليگا
پيروزي (خارج از خانه):‌شالكه 0-1- جام حذفي
شكست (خارج از خانه): اينتراخت فرانكفورت 2-1 –بوندس ليگا

اخبار دو تيم:

منچستر يونايتد: الكس فرگوسن بازيكنان مصدوم زيادي دارد كه براي مدت زيادي نمي تواند از آنها استفاده كند، بازيكناني مانند مايكل اوون، وز براون و اندرسون در اين برهه حساس فصل مي توانستند به كمك تيم بيايند. اما اوون هارگريوز اندك اندك شرايط بازي را پيدا مي كند، هرچند بعيد است كه بتواند در ليگ قهرمانان براي شياطين سرخ به ميدان برود. شايعاتي در مورد حضور وين روني روي نيمكت شنيده مي شود اما بعيد است كه اين اتفاق رخ دهد.حضور جاني اونز و جان اوشي در اين بازي نيز در هاله اي از ابهام قرار دارد.
تركيب احتمالي: فن در سار- نويل، ويديچ، فرديناند، اورا- فلچر، كريك- والنسيا، پارك، ناني- برباتوف

بايرن مونيخ: بيشتر خبرها در مورد حضور آرين روبن در بازي فردا شب است، بازيكني كه بازي رفت را به دليل مصدوميت از دست داد. اگر او به اندازه اي آماده باشد كه بتواند يك ساعت براي تيمش بازي كند، احتمالا در تركيب اصلي قرار خواهد گرفت. باستين شواين اشتايگر نيز كه بازي رفت را به دليل محروميت از دست داد، در بازي برگشت مطمئنا در بين بازيكنان منتخب فن گال جاي خواهد داشت.
تركيب احتمالي: بوت- لام، فن بويتن، دميكليس، بوداستابر- شواين اشتايگر، فن بومل- مولر، ريبري، روبن- اليچ

پيش بيني: منچستر يونايتد 2-0 بايرن مونيخ

نظر شما در مورد اين ديدار چيست؟ آيا منچستر مي تواند شكست ديدار رفت را جبران كند يا بايرن با يك بازي حساب شده راهي مرحله نيمه نهايي خواهد شد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/6

رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
06-04-2010, 21:52
زنده از شبکه 3

چهارشنبه 18/01/1389 ساعت 23:15
منچستر يونايتد - بايرن مونيخ

nw_nk
07-04-2010, 11:40
فرديناند، ويديچ و اسکولز هم بازيکنان معمولی هستند و ميتوانند اشتباه کنند.

سايت گل- ايويکا اوليچ مطمئن است که تيمش ميتواند از اين مرحله صعود کند و منچستر را شکست دهد.

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران، او ديروز در مصاحبه اي با تاگ زايتونگ در اينباره گفت: اين بازی شايد يکی از سخت ترين و بزرگترين بازی برای تيمم باشد، من فکر ميکنم که شانس صعود برای هر دو تيم يکسان است.

او كه در بازي رفت با استفاده از اشتباه دفاع من يو گل فوق العاده اي را به ثمر رساند در اين باره مي گويد: فرديناند، ويديچ و اسکولز هم بازيکنان معمولی هستند و مي توانند اشتباه کنند، دفاع منچستر اشتباهات زيادی دارد، مخصوصاً زمانی که توپ از گوشه های زمين وارد محوطه جريمه آنها مي شود.

پيش بيني او در اين باره نيز اين است: در بازی روز چهارشنبه من با تمام توان برای تيمم بازی خواهم کرد و آمادگی کامل برای ارائه بازی خوب برای هوادارانم را دارم.

2010/4/7

nw_nk
07-04-2010, 12:17
بازيکن منچستريونايتد گفت: مثل بازي سه سال قبل با آ.اس‌.رم که 7 گل زديم، در جدال با بايرن همان گونه رفتار خواهيم کرد تا دنيا بر سر ژرمن‌ها خراب شود.

رايان گيگز اظهار داشت: در چند روز گذشته با هم‌تيمي‌هايم مرتب صحبت کردم و برايشان از خاطره رويارويي با تيم رم در سه سال قبل گفتم. جدالي که ما 7 بر يک حريف را درهم شکستيم. چهارشنبه شب‌ (امشب) نيز مي‌خواهيم مثل آن بازي، کيفيتي برتر نشان داده و ژرمن‌ها را نابود کنيم.

اين بازيکن ولزي 37 ساله منچستريونايتد افزود: آن موقع رم بازيکنان خوبي مثل بايرن فعلي داشت. مرداني نظير توتي،‌ روسي يا چيوو که ما براحتي حريف‌شان شديم.

گيگز که يارانش هفته گذشته در ديدار رفت از مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان در آليانس‌آر‌ه‌نا مونيخ 2 بر يک شکست را پذيرا شدند، با بيان خاطره بازي با تيم قديمي ايتاليا تلاش کرد حس رقابت با آلمان‌ها را نزد هم‌تيمي‌ها بيدار کند.

اين بازيکن عنوان کرد: شنبه شب هم مقابل چلسي بد بازي کرديم و باختيم. مطمئن باشيد باخت به بايرن و چلسي را در جدال برگشت با حريف آلماني با ارائه کيفيتي شبيه به بازي با رم جبران خواهيم کرد.

اين مسابقه امشب ساعت 23:15 به وقت تهران در اولدترافورد انجام خواهد شد.

چهارشنبه 18/01/1389

MORINIO
07-04-2010, 13:15
گيگز: مثل بازي با رم دنيا را بر سر بايرن خراب مي‌كنيم

بازيکن منچستريونايتد گفت: مثل بازي سه سال قبل با آ.اس‌.رم که 7 گل زديم، در جدال با بايرن همان گونه رفتار خواهيم کرد تا دنيا بر سر ژرمن‌ها خراب شود.

ببینیم و تعریف کنیم !

Mohammad King
07-04-2010, 13:20
سلام علیکم

از الان میشه گفت که کار برای بایرن تموم شده هست....

masud-000000
07-04-2010, 13:25
منتظر باخت منچستر می مانیم :31:
ولی خداییش بردن منچستر تو اولترافورد کار سختیه.اما به نظر من بایرن می تونه به راحتی حداقل مساوی رو از منچستر بگیره.

flatrish
07-04-2010, 14:06
البته تیتر کاملا ژورنالیستی هستش! گیگز همچین حرفی نزده.

mmiladd
07-04-2010, 14:18
رایان جون....! شما از شوک شکست با چلسی بیرون بیا ؛ بعد برس به بایرن..

vahidgame
07-04-2010, 14:38
اگه روبن باشه کار منچستر تمومه. یادش بخیر اون وقتی که توی چلسی بودش چه قدر منچستر رو اذیت می کرد.

nw_nk
07-04-2010, 14:45
سرمربي تيم فوتبال منچستر يونايتد گفت: با استفاده از پتانسيل قوي تماشاگرمان، در اولدترافورد راه پيروزي بر بايرن‌مونيخ را هموار مي‌کنيم.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: سال‌ها است که تجربه هدايت منچستر را دارم. بارها در اولدترافورد، زمين خانگيمان پيروزي را به چشم ديده‌ام. باور دارم چهارشنبه‌شب‌ (امشب) فاتح ديدار با بايرن‌مونيخ در خانه خواهيم شد.

اين مربي اسکاتلندي که از 24 سال قبل تا کنون هدايت شياطين سرخ را برعهده داشته و موفقيت‌هاي بيشماري را کسب کرده‌ است، افزود: اولدترافورد پتانسيل بالاي تماشاگر دارد. ويژگي که کمتر در جاي ديگري سراغ دارم. به نظرم با اين توانايي و نيز قابليت‌هاي بازيکنانم مي‌توانيم ناکامي بازي رفت مقابل ژرمن‌ها را جبران کنيم.

فرگوسن 68 ساله عنوان کرد: ما حتي با برد يک بر صفر هم مي‌توانيم به هدفي که مقابل مونيخي‌ها داريم، رسيده و صعود کنيم.

تيم تحت رهبري اين مربي هفته قبل در ديدار رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان 2 بر يک از تيم ژرمني شکست خورد.

چهارشنبه 18/01/1389

*M!L4D*
07-04-2010, 16:12
به نظر من این حرفا رو بزاریم برای بعد از بازی ... باید دید تو بازی چه اتفاقی میوفته ...

sAeEd_kHaAn
07-04-2010, 18:07
رایان جون....! شما از شوک شکست با چلسی بیرون بیا ؛ بعد برس به بایرن..

موافقم :31: ولی نه از چلسی خوشم میاد نه از منچستر کلا تیم های انگلیسی یه جوری هستن بر خلاف تیم های ایتالیایی که دوست داشتنی هستن
عشق است اینتر را :46:

MORINIO
07-04-2010, 18:17
ولی منچستر هم اگه اون روش بالا بیاد دیگه تیمی جلودارش نیست ... ولی خب چون رونی نیست یه کم شانس منچستر کمتر شده ... البته اون طرف هم بودن یا نبودن روبن خیلی تاثیر گذاره برای بایرن ...

vahidgame
07-04-2010, 18:44
دیگه کسی مثل اینکه جهنم جهنم نمی کنه فکر کنم قراره امشب اولدترافورد بهشت بشه
کلا امشب معلوم میشه که چه قدر نبود رونی برای منچستر تاثیر داره...

Elendil1
07-04-2010, 18:50
جدآ !؟!؟ شما که از اینتر خوردین حذف شدین میاین تو تاپیک منچستر ری میخونین که چی رو ثابت کنین ؟؟؟ بایرن هم یه ست میاد تئاتر که ببینه چه رویایی بردن منچستر !!...
ولی تو این فوتبالی لعنتی هیچی معلوم نیست !!! برای مثال همین چلسی که خیلی بهتر از اینتر بازی کرد و حذف شد ! فوتبال به هیچکس رحم نمیکنه ، فقط باید منتظر موند و دید

vahidgame
07-04-2010, 19:05
جدآ !؟!؟ شما که از اینتر خوردین حذف شدین میاین تو تاپیک منچستر ری میخونین که چی رو ثابت کنین ؟؟؟ بایرن هم یه ست میاد تئاتر که ببینه چه رویایی بردن منچستر !!...
ولی تو این فوتبالی لعنتی هیچی معلوم نیست !!! برای مثال همین چلسی که خیلی بهتر از اینتر بازی کرد و حذف شد ! فوتبال به هیچکس رحم نمیکنه ، فقط باید منتظر موند و دید
حالا مثلا من چی گفتم ؟ من که نگفتم حتما منچستر می بازه. فقط گفتم که یه سری دوستان که همش می گفتن جهنم اولدترافورد الان دیگه اینو نمی گن. آخه جالبیش ان هست که هر تاپیکی می رفتم این بودش. فقط کم مونده بود توی تاپیک بارسا-آرسنال هم این کلمه رو بگن:31:
ولی این چیزی گیگز گفته هم خیلی جالبه. خیلی بایرن رو دست کم گرفتین.

Mohammad King
07-04-2010, 19:19
ولی در کل توی بازی با چلسی نبود رونی خیلی احساس شد ...

نتیجه بازی من میگم میشه

منچستر 3 گل و بایرن 1 گل:21:

بی باک بی بال
07-04-2010, 19:23
دل می خواد بایرن ببره
اما
فینال منچستر بارسا بهتره

HOOSEIN 105
07-04-2010, 21:17
ایشالله فینال منچستر _ بارسا تکرار بشه .
فکرش رو بکنید
تقابل دوباره فرگوسن و پپ و همچنین رونی و مسی که الان تو اوج امادگی اند و در ورزشگاه مادریدی ها
چه شود اگر بشود

H_R_V_2
07-04-2010, 21:53
به امید پیروزی بایرن..!
دیگه دوران قدرت بازی تموم شده..!
یا بایرن یا اینتر باید قهرمان شه..!

steps
07-04-2010, 22:05
به امید له شدن شیاطین سرخ.
یاد اون سال افتادم که بایرن قهرمان شد و منچستر رو تو الترافورد برد.

vahidgame
07-04-2010, 22:20
رونی هستش. گیبسون هم دقیقا 3 گل زدش:18:

MoJtaBa.R
07-04-2010, 22:24
به جهنم اولدترافور خوش اومدین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فعلا که به باروت بسته شده تیم بایرن

2 -0

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

به امید له شدن شیاطین سرخ.
یاد اون سال افتادم که بایرن قهرمان شد و منچستر رو تو الترافورد برد.

خوشحالم که امشب پخش مستقیمه از جهنم اولدترافورد !

------------------------------------

امشب هم قراره لذت ببریم از بازی !

MoJtaBa.R
07-04-2010, 23:00
به امید پیروزی بایرن..!
دیگه دوران قدرت بازی تموم شده..!
یا بایرن یا اینتر باید قهرمان شه..!

دیگه کسی مثل اینکه جهنم جهنم نمی کنه فکر کنم قراره امشب اولدترافورد بهشت بشه
کلا امشب معلوم میشه که چه قدر نبود رونی برای منچستر تاثیر داره...

اگه روبن باشه کار منچستر تمومه. یادش بخیر اون وقتی که توی چلسی بودش چه قدر منچستر رو اذیت می کرد.

میگم عجب جهنمی شده امشبا :دی

کلا پستای جالبیه که شاد میکنه آدم رو

نتیجه بازی من میگم میشه

منچستر 3 گل و بایرن 1 گل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حالا که درست گفتی :دی

vahid_civil
07-04-2010, 23:00
بازی با رم داره تکرار میشه

فعلا که 3 تا زدن شیاطین سرخ

vahidgame
07-04-2010, 23:08
بایرن هافبک های وسطش از نظر دفاعی خوب نیستن.دفاع چپش هم که تعطیله.
بایرن یه گل دیگه بزنه میره بالا. به هر حال نیمه دوم خیلی جذاب هستش.

MoJtaBa.R
07-04-2010, 23:13
بازی با رم داره تکرار میشه

فعلا که 3 تا زدن شیاطین سرخ

بهبه عمو وحید : همه سال دوست امسالم دوست :دی

چه طوری وحید : داری حال میکنی با ترکیبی که سر چیده ؟

رافائل و نانی از دوسمت فوق تصور فشار آوردن : رافائل گستاخ اگه یکم دقت میکرد و پاس بیرون داده بود الان چهار تا زده بودیم !

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

ولی این چیزی گیگز گفته هم خیلی جالبه. خیلی بایرن رو دست کم گرفتین.

حداقل حرفش یه نیمه به واقعیت در اومده عموجان

کلا برا فینال اگه یه تیم آلمانی باشه : بازی جذابی از آب در نمیاد . دعا کنین بایرن ببازه تا فینال جذابی رو ببینیم :دی

mahdishata
07-04-2010, 23:17
داره داغ میشه
اخر نیمه اول بایرن سر حال اومده بود.حالا یه گل دیگه بایرن بزنه حله

nitro
07-04-2010, 23:22
ایول منچستر (تا الان 3-1 جلو هستن)
تلافی بازی قبل رو در آوردن تا حالا :27:

MoJtaBa.R
07-04-2010, 23:24
عجبیه : برا چی رافائل همچین کاری کرد ؟!

kasra_khan2003
07-04-2010, 23:55
عجبیه : برا چی رافائل همچین کاری کرد ؟!

عدم تجربه!

هم کارت زرد اولش بیخود بود، هم این یکی کارت زرد. اون اولی رو که گرفت، گفتم چرا این کارو کردی احمق؟ الان اخراج میشی!!!

اما بازی قشنگی شد! هر دو تیم خوب بازی کردن... هرچند هنوز تموم نشده

LeBron
08-04-2010, 00:08
چه بهشتیه این التدرافورد : دی

Mohammad_666
08-04-2010, 00:09
منچستری ها برن که اصلا دیگه اینجا پبداشون نشه برید یالا!

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

جهنم الترافورد :39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::3 9::39::39::39::39::39::39:

vahidgame
08-04-2010, 00:10
مثل اینکه جهنم به بهشت تبدیل شدش:31:
بازی بوردو و لیون هم 1 بر صفر بوردو بردش ولی لیون صعود کرد.

noble savior
08-04-2010, 00:11
چند چند شد؟!

MoJtaBa.R
08-04-2010, 00:14
عدم تجربه!

هم کارت زرد اولش بیخود بود، هم این یکی کارت زرد. اون اولی رو که گرفت، گفتم چرا این کارو کردی احمق؟ الان اخراج میشی!!!

اما بازی قشنگی شد! هر دو تیم خوب بازی کردن... هرچند هنوز تموم نشده

بازی قشنگ بود تا وقتی که اخراج شد

با اون کارش فرگوسن و کل منچستریا رو خورد کرد

به تیم بایرن تبریک میگم که رفتن بالا !!!

در کل رافائل 4 - منچستر 4 : اینم یعنی پایان تلخ یک بازی واسه فرگوسن !

====================

حرف نابخردانه عادل هم باید ندید گرفت : با این اتفاقات و حماقتایی که بازیکنا میکنن سر چه کنه ؟؟ وقتی کاسه گدایی سران باشگاه میگیرن و بازیکن جذب نمیکنن به سر چه مربوط ؟

سر همیشه جاودان میمونه : افتخاراتی رو که کسب کرده رو نباید ندید گرفت

LeBron
08-04-2010, 00:14
عجب گلی زد روبن.
جای چلسی خالیه واقعا ولی چون تیم مورینیو رفته بالا خیالی نیست...
جهنم هم انگار به سونا تبدیل شد :دی
----
من فرگوسنو خیلی قبول دارم ولی انگار دیگه تموم شده دوره ش.
شاید اگه کریس رونالدو رو نگه میداشتن این نمیشد وضعشون

Big-Boss
08-04-2010, 00:16
:37: :37: :37:

:4:

King_90
08-04-2010, 00:17
تمام برد یه اتفاق بود.

اتفاق.

MoJtaBa.R
چند چند شد؟!

4-4

جهنم هم انگار به سونا تبدیل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عیبی نداره : همیشه در رو یه پاشنه نمیچرخه

امشب کسایی اعاده فضل کردن که قبلا سوخته بودن !

====================

منچستر یه اشتباه کرد و نابود شد

توی همون 10 نفره شدن سه موقعیت خوب برا زدن گل داشتن که نزدن

رافائل نیمه اول پاس بیرون میداد رونی موقعیت داشت

همه و همه اشتباهات دس به دس میده تا یه تیم حذف بشه : حداقل مث خیلی ها نمیگیم که تیممون شانس نداشت

anti_girl
باید به طرفداران منچستر تسلیت بگم......!!!

SAMAN-JEEZY
08-04-2010, 00:18
در کل رافائل 4 - منچستر 4 : اینم یعنی پایان تلخ یک بازی واسه فرگوسن !

چرا بهونه الکی میارین؟بازی رفت که اورا اشتباه کرد بایرن گل دومو زد.بازی برگشتم تا قبل اخراج رافایل عالی بازی کردو روی گل اول خیلی نقش داشت.از دقیقه 40 منچستر کلا تو قوطی بود.چه ربطی به رافائل داره؟

nitro
08-04-2010, 00:20
حیف شد :41:

Mohammad_666
08-04-2010, 00:21
الان منچستری ها برن سوت بزنن :25::25::25::25::25::25::25::25: اگه بلد نیستن اینم راهشه ببینید!

mmiladd
08-04-2010, 00:21
آخیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــش.. انتقام سال 99 گرفته شد..!

King_90
08-04-2010, 00:22
دوستان منچستر منچستر با یه باخت هم خراب نمی شه.
حالا هرچی می خواید بگید.

Mohammad_666
08-04-2010, 00:24
واه واه واه واه که چقدر این منچستری ها ادعا داشتن بایرن کم ادعا له کردشون ولی همه چیز یه طرف این جهنم الترافورد یه طرف:39::39::39::39::39::39::39::39::39:

mahdishata
08-04-2010, 00:24
آخیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــش.. انتقام سال 99 گرفته شد..!
نوچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
باید تو فینال تلافی بشه

mmiladd
08-04-2010, 00:25
نانی ؛ خیلی نانی....!

Zhangooler
08-04-2010, 00:26
yes yes yes!!!تبریک صمیمانه ی منو بپذیرید دوستان بایرنی!
بازی عالی و تو قوطی رفتن منچستر توسط بایرن مونیخ بی ادعا ولی عالی...
قشنگ بازی کرد...
حالا یه سوال اساسی:دوستان منچستری کوشن؟؟؟معمولا میومدن می گفتن جهنم(حموم عمومی)الدترافورد و از این حرفا!
دلم شاد شد خدا دل فن گال رو هم شاد کرد.
Viva Bayern Munich & Barcelona

hamijoon
08-04-2010, 00:26
منچستر خيلي عالي بازي كرد بعد از اخراج رافائل بازي افتاد دست بايرن كه باز هم خيلي موقعيت داشت ...

كلا امسال جام مالي نيست ... همه تيم هايه درست و حسابي حذف شدن

فقط بارسلون مونده كه به احتمال زياد قهرمانه

ولي منچستر هميشه منچستر بوده . هست و خواهد بود

MoJtaBa.R
08-04-2010, 00:27
چرا بهونه الکی میارین؟بازی رفت که اورا اشتباه کرد بایرن گل دومو زد.بازی برگشتم تا قبل اخراج رافایل عالی بازی کردو روی گل اول خیلی نقش داشت.از دقیقه 40 منچستر کلا تو قوطی بود.چه ربطی به رافائل داره؟

بهونه ؟

شما کلا پست رو وقتی خوندی و درک کردی معنیش رو پست بده عمو تا اسپم نشه !

توی قوطی ؟؟؟؟ توی اکثر بازیا وقتی به اواخر نزدیک میشن تیم برنده میکشه عقب برا حفظ نتیجه : طبیعیه

وقتی رافائل اون اشتباه رو کرد : شما خودتون بزن به کوچه علی چپ بگو بهبه چه حرکت فنی ای !

وقتی تو این سطح یه بازیکن کم میشه اونم به خاطر کارت قرمز وسط بازی : معنیش رو تو بگو یعنی چی ؟؟؟؟

-------------------------

مدتیه که اینورا نبودیم : حالا که اومدیم چشمون به کسایی میخوره که انگاری فروم ورزشی رو برا تفریح و دادن پستای تک خطی برگزیدن !

10 ماه پیش جناب پاپ یه حرفایی میزد که منافات داره با چیزی که اینجا داره اعمال میشه !

واقعا خندیدیم از این پستای فنی ای که میدین

ما بریم

به قول کسر یبه همون پاتوقمون

خوش باشین با این اسپمکدتون !

mmiladd
08-04-2010, 00:31
منچستر خيلي عالي بازي كرد بعد از اخراج رافائل بازي افتاد دست بايرن كه باز هم خيلي موقعيت داشت ...

كلا امسال جام مالي نيست ... همه تيم هايه درست و حسابي حذف شدن

فقط بارسلون مونده كه به احتمال زياد قهرمانه

ولي منچستر هميشه منچستر بوده . هست و خواهد بود

با شما موافقم که جام مالی نیست.. البته تا چند دقیقه پیش که یهو همه چی عوض شد...!

بایرن منچسترو آواره کرد ُ از اون لحظه جام ما شد یه جام ِ مال..!

corey
08-04-2010, 00:32
واقعا بازی قشنگی بود حیف شد که منچستر با اون بازی فوق العادش تو نیمه اول باخت
حوادث بازی جوری رقم خورد که بایرن مستحق پیروزی باشه
تبریک به طرفداران بایرن

اگه میشد یه محدودیت سنی هم برای فروم گذاشت خیلی خوب بود
چون دیگه شاهد این پست های چرت و پرت و مسخره تو اینجا نبودیم بعضی دوستان فرق بین کری خوندن و توهین کردن نمیدونن

mostafa_khan001
08-04-2010, 00:33
خوب شد فرق تیم خوب و غیر خوب رو هم فهمیدیم
بایرن،اینتر،بارسا و یه تیم فرانسه تیم های مالی نیستن،فقط منچستر با حموم اب گرمش تیم مالیه:دی(یاد اوری میکنم مالی کشوری است در افریقا!:دی)

Zhangooler
08-04-2010, 00:34
بهونه ؟

شما کلا پست رو وقتی خوندی و درک کردی معنیش رو پست بده عمو تا اسپم نشه !

توی قوطی ؟؟؟؟ توی اکثر بازیا وقتی به اواخر نزدیک میشن تیم برنده میکشه عقب برا حفظ نتیجه : طبیعیه

وقتی رافائل اون اشتباه رو کرد : شما خودتون بزن به کوچه علی چپ بگو بهبه چه حرکت فنی ای !

وقتی تو این سطح یه بازیکن کم میشه اونم به خاطر کارت قرمز وسط بازی : معنیش رو تو بگو یعنی چی ؟؟؟؟

-------------------------

مدتیه که اینورا نبودیم : حالا که اومدیم چشمون به کسایی میخوره که انگاری فروم ورزشی رو برا تفریح و دادن پستای تک خطی برگزیدن !

10 ماه پیش جناب پاپ یه حرفایی میزد که منافات داره با چیزی که اینجا داره اعمال میشه !

واقعا خندیدیم از این پستای فنی ای که میدین

ما بریم

به قول کسر یبه همون پاتوقمون

من از این حرفاتون بو احساس می کنم دوستان یا واقعا بوی دماغ میاد؟؟؟مثل اینکه ته گرفته یادشون رفته از اجاق بردارن...
داداش بهونه نیارین منچستر واقعا بد بازی کرد.به غیر از 20 دقیقه ی اول...
خب بارسا هم که قهرمانه امسال...با دو تا جامی که میگیره امسال فکر کنم رکورد رو پاره و پوره کردیم...
حالا ببینم بازم می پرسم pcforlife و majid-potter و haminjoor و اینا کجان؟؟؟آخ که چه قدر متاسفم براشون...
viva BARCA

anti_girl
08-04-2010, 00:35
وای وای وای...همین که منچستر باخت جام دیگه مالی نیست همه تقصیرا گردن رافائل افتاد و....
بابا حذف شدن دیگه این همه بهونه نداره دیگه....!!!بد بازی کردن باختن...!!!

Mohammad_666
08-04-2010, 00:36
حتما پست های حمومی ببخشید جهنمی شما فنی محسوب میشه آره؟

Vah!d
08-04-2010, 00:38
اونایی که میگفتین واستون جهنم درست میکنیم کجایین ؟ هاااااااااااااااااااااااا اااا ؟

ما رفتیم نیمه نهایی شما بشینید جهنم درست کنید واسه تیم خودتون

LeBron
08-04-2010, 00:38
از یه جهت حیف شد.
کلا هر سالی منچستر تو فینال بوده فینال قشنگی رو دیدیم.
خیلی دلم میخواست چلسی دوباره بخوره به بارسا...حیف شد.
منچستر یا باید یه خرید عالی انجام بده یا احتمالا مربی عوض کنه.چون اینجوری فصل دیگه بدتر میشه.

Zhangooler
08-04-2010, 00:39
خوب شد فرق تیم خوب و غیر خوب رو هم فهمیدیم
بایرن،اینتر،بارسا و یه تیم فرانسه تیم های مالی نیستن،فقط منچستر با حموم اب گرمش تیم مالیه:دی(یاد اوری میکنم مالی کشوری است در افریقا!:دی)
این حرفت جالب بود...حالا اگه منچستر می رفت بالا میومدن تاپیک رو پاره و پوره میکردن که آره جام امسال خیلی خفن شده و رقابت اله و بله و...
حالا ببین اگر همین منچستری ها نیومدن بگن که مشکل بندازن گردن یه چیزی یا کسی...از اسکوربرد بهونه میارن که نورش خورد توی چشم نانی و نتونست خوب بازی کنه تا مصدومیت رونی و اشتباه رافایل...
خدا وکیلی اینجا به همون حرف من میرسیم که گفتم منچستر فقط به رونی و فرگوسنشه...

Mohammad_666
جالبه حالا که باختن هی میان تبریک میگن که کم نیارن خداروشکر نبردن وگرنه اینجا رو به آتیش میکشیدن!

mostafa_khan001
واقعا بازی قشنگی بود حیف شد که منچستر با اون بازی فوق العادش تو نیمه اول باخت
حوادث بازی جوری رقم خورد که بایرن مستحق پیروزی باشه
تبریک به طرفداران بایرن

اگه میشد یه محدودیت سنی هم برای فروم گذاشت خیلی خوب بود
چون دیگه شاهد این پست های چرت و پرت و مسخره تو اینجا نبودیم بعضی دوستان فرق بین کری خوندن و توهین کردن نمیدونن
قربون تو سعید:10:
جدای بازی خوب بایرن تو نیمه دوم
به نظرم فرگوسن خیلی اشتباه میکنه تازگیا
درسته همه رو گول زد و رافائل رو گذاشت تو ترکیب
اما باید میدونست که وقتی یه بازیکن 19 ساله رو جلو بایرن میگذاری هم میتونه تک به تک و گل نکنه و هم به راحتی اخراج بشه

کلا نیمه اول مال منچستر و نیمه دوم مال بایرن بود.توی امسال که فن گال مربی شده همیشه نیمه مربیان رو فنگال برده هر چند خیلی کارهاش رو قبول ندارم اما اینکه میتونه تو نیمه مربیان همیشه تیم رو متحول کنه خیلی جالب و تجسین بر انگیزه

ورود بایرن به 4 تا تیم اروپا رو بعد از چند سال غیبت تبریک میگم به همه بایرنی های گل:40::11:

steps
08-04-2010, 00:41
بازم سر بزن به اسپمکده:31:

اما بازی قشنگی بود من جمله اخرای نیمه اول که دو تیم حمله می کردن .
نمی دونم چرا روبن راست بازی می کرد . حتی فیلیپ لام هم نمی نتونست سانت های خودش رو کنه . در کل هافبک بایرن این بازی ضعیف بود . دروازبان هم که جای خود داره اون بوتی نیست که دروازبان لورکوزن بود .
میشه گفت یک فینال کسل کننده داریم بین اینتر و بایرن.

vroom
حالا ببین اگر همین منچستری ها نیومدن بگن که مشکل بندازن گردن یه چیزی یا کسی...از اسکوربرد بهونه میارن که نورش خورد توی چشم نانی و نتونست خوب بازی کنه تا مصدومیت رونی و اشتباه رافایل...

طرفداران منچستر میتونن از این پست استفاده کنن اگه بهانه نیاز داشتن:31:

corey
سعید : من تا جاییکه یادمه قانونای جدیدی گذاشته بود پاپ

ولی دوروزه میام اینجا و کلا همه به هم میتونن بپرن و ....

احتمالا دیگه آبها از آسیاب افتاده دیگه

من که زیاد نمیام اینجا مجتبی ولی مثل اینکه قوانین به کل عوض شده
کلا اینجا خیلی شبیه به انجمن هواداران بارسا شده
تاپیک هایی هم که زده میشه واقعا جالبه چون بعید میدونم که اخبار حاشیه ای یه باشگاه اونقدر مهم باشه که تاپیک بخواد

جالبه که همه این اخبار میشه تو یه جا جمع کرد مثل قبل ها!!!!!!!!!

anti_girl
08-04-2010, 00:42
حالا همه بنشینن قهرمانی بارسا رو تماشا کنن............!!
اصلا اسم بارسا که میاد همه میترسن!!!

Zhangooler
جالبه حالا که باختن هی میان تبریک میگن که کم نیارن خداروشکر نبردن وگرنه اینجا رو به آتیش میکشیدن!
حیف که دکمه ی تشکر نیست اینجا وگرنه سفارش میدادم بچه ها برات یه ده تایی بزنن همینجوری...
خوب شناختی طرفدارای حموم..ا ببخشید جهنم رو

Mohammad_666
به جهنم اولدترافور خوش اومدین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فعلا که به باروت بسته شده تیم بایرن

2 -0

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

خوشحالم که امشب پخش مستقیمه از جهنم اولدترافورد !

------------------------------------

امشب هم قراره لذت ببریم از بازی !
کلا این آقا تو کاره توپ و چهارشنبه سوریه !کم مونده گریه کنه بعد میاد بهونه میاره!
(اشاره به پست های حمومی)

scali
بازیه قشنگی بود . اصلا فکرشو نمیکردم منچستر حذف بشه .

kasra_khan2003
08-04-2010, 00:43
من از این حرفاتون بو احساس می کنم دوستان یا واقعا بوی دماغ میاد؟؟؟مثل اینکه ته گرفته یادشون رفته از اجاق بردارن...
داداش بهونه نیارین منچستر واقعا بد بازی کرد.به غیر از 20 دقیقه ی اول...
خب بارسا هم که قهرمانه امسال...با دو تا جامی که میگیره امسال فکر کنم رکورد رو پاره و پوره کردیم...
حالا ببینم بازم می پرسم pcforlife و majid-potter و haminjoor و اینا کجان؟؟؟آخ که چه قدر متاسفم براشون...
viva BARCA

واقعا که! مجتبی از طرفدارهای قدیمی بارسا هست و شما...

متاسفم! بجا این کارا برین تو Yahoo یه Conference باز کنین، عقده پست دادنتون رو خالی کنین!

من نه طرفدار منچستر هستم، نه بایرن. فقط تو کف سطح این تاپیکم!

5 دقیقه دیگه تبلیغ شامپو بس راه میندازن!

mostafa_khan001
08-04-2010, 00:43
بچه ها مرام اریایی تون رو از یاد نبرین
به خاطر تیم های اروپایی توهینی نشه خدای ناکرده به بچه های منچستری
منچستری ها هم دوستای من هستن
اما باید بدونن منچستر جز 1 بار هیچ وقت نتونسته از بایرن رد بشه و در اینده هم همین خواهد شد
گربه سیاه بایرن ایتالیایی ها هست نه انگلیسی ها
از منچستری ها هم بابت تشکرشون،تشکر میکنم!
اقا بازی بعدمون با لیونه؟حسش نیست برم سایت یوفا

mmiladd
08-04-2010, 00:44

جهنم چوب کبریتی...!

Reza Razor
08-04-2010, 00:44
منچستر یا باید یه خرید عالی انجام بده یا احتمالا مربی عوض کنه.چون اینجوری فصل دیگه بدتر میشه.
فقط قسمت اول تایید میشه
با اینکه یه تصمیم اشتباه گرفت فرگوسن توی این بازی و تیم رو از دیقه ی 55 بی مهاجم کرد ولی بازم دوسش داریم
با همین بضاعت من که بازم از کارش راضیم
این Blazer های آشغال باید برن که دارن گند میزنن به تیم و بازیکن حراج میکنن!

Zhangooler
08-04-2010, 00:45
بازم سر بزن به اسپمکده:31:

اما بازی قشنگی بود من جمله اخرای نیمه اول که دو تیم حمله می کردن .
نمی دونم چرا روبن راست بازی می کرد . حتی فیلیپ لام هم نمی نتونست سانت های خودش رو کنه . در کل هافبک بایرن این بازی ضعیف بود . دروازبان هم که جای خود داره اون بوتی نیست که دروازبان لورکوزن بود .
میشه گفت یک فینال کسل کننده داریم بین اینتر و بایرن.
قسمت آخر حرفت خیلی خندیدم باهاش...آدم شوخ طبعی هستی و منم خوشم میاد از آدمای شوخ...ولی دیگه با هر چیزی که شوخی نمیکنن دوست من...این اینتر همون اینتریه که توی گروه اول ما بود و ذلیل بارسا بودا!!!

vroom
بچه ها مرام اریایی تون رو از یاد نبرین
به خاطر تیم های اروپایی توهینی نشه خدای ناکرده به بچه های منچستری
منچستری ها هم دوستای من هستن

تایید میشه:46:

اقا بازی بعدمون با لیونه؟حسش نیست برم سایت یوفا
بله با لیون هست بازی بعدی:46:

vahidgame
قراره به خاطر بازی امشب شماره جدیدی از بازی devil may cry (شیطان هم می گرید) بسازن:21:
الان خیلی مشخص نیست که چه تیمهایی فینال میرن. هر 4 تیم شانس دارن.
راستی دیدین گفتم روبن خیلی تاثیر گذار هستش:46:

MoJtaBa.R
08-04-2010, 00:49
من که زیاد نمیام اینجا مجتبی ولی مثل اینکه قوانین به کل عوض شده
کلا اینجا خیلی شبیه به انجمن هواداران بارسا شده
تاپیک هایی هم که زده میشه واقعا جالبه چون بعید میدونم که اخبار حاشیه ای یه باشگاه اونقدر مهم باشه که تاپیک بخواد

جالبه که همه این اخبار میشه تو یه جا جمع کرد مثل قبل ها!!!!!!!!!

از جمع بچه های قدیمی که رفتن به پرشیا ! یکی مونده که هنوز پاگیر اینجاست و هرز گاهی میاد پرشیا و مستقیم میره پیش کسری اینا و اونجا رو بهم میریزه

وحید دوسال پیش یه چیزی گفت که الان فهمیدم یعنی چی !

به هر حال آره انگاری تغییرات اینجا زیاد بوده ولی خدا کنه اون یه نفری که میاد پرشیا و هم تاپیک بارسا و هم رئال رو بهم میریزه نیاد اونجا

Zhangooler
08-04-2010, 00:50
واقعا که! مجتبی از طرفدارهای قدیمی بارسا هست و شما...

متاسفم! بجا این کارا برین تو Yahoo یه Conference باز کنین، عقده پست دادنتون رو خالی کنین!

من نه طرفدار منچستر هستم، نه بایرن. فقط تو کف سطح این تاپیکم!

5 دقیقه دیگه تبلیغ شامپو بس راه میندازن!
از امضات معلومه داداش که حرفت و طرفداریت از مجتبی دلیل داره...مادرید...آرزوی همیشگی اش به ضرر شدن نتایج برای بارسا بوده و حتی با استفاده از منچستر هم اگه بتونن این کارو می کنن.حالا دوست من شما ناراحت نشو اگر شامپو میخوای بگو خودم خوبشو برات میزارم توی تاپیک..چرا بس!!؟؟
انشالله ال کلاسیکو رو هم میبریم و دیگه زبون و توهین توی تاپیک دیده نمیشه.
دوستان بایرنی تبریک...
تسلیت از صمیم قلب برای مادریدی ها ومنچستری ها...
یا حق و شبتون به خیر

nw_nk
08-04-2010, 00:56
دیدار برگشت رقابتهای دور یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در حالی پایان یافت که با وجود برتری یونایتدی ها در این دیدار، این بایرن بود که به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

سایت گل- اولدترافورد، برای بار دوم در این هفته، شاهد ناکامی شاگردان سرالکس فرگوسن بود. اولین ناکامی شیاطین سرخ شنبه شب و مقابل چلسی رغم خورد و دومین ناکامی نیز حذف این تیم از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و نرسیدن به مرحله نیمه نهایی این رقابتها بود.

دیدار برگشت دو تیم منچستریونایتد و بایرن مونیخ در حالی آغاز شد که در دیدار رفت ورزشگاه آلیانس آرنا این تیم باواریایی بود که به برتری 1-2 دست یافته بود.

در حالی که شنیده می شد که وین رونی غایب این دیدار خواهد بود، دقایقی قبل از آغاز بازی، خبر حضور رونی در ترکیب اصلی تیم انگلیسی برروی وب سایتهای خبر قرار گرفت. بازی با حضور رونی در ترکیب یونایتد آغاز شد و در دقیقه سوم بازی بود که گیبسون توانست با پاس گلی تماشایی که از رونی دریافت کرده بود، دروازه بایرن را باز کند.

دومین گل تیم میزبان نیز دقایقی بعد و در دقیقه 7 بازی توسط نانی از راه رسید تا بایرنی ها متعجب از بازی سرعتی و هجومی تیم میزبان، تا حدودی امیدشان را از دست بدهند. در دقایق میانی نیمه اول به نظر می رسید که رونی به دلیل عود کردن درد قوزک پایش در صدد خروج از ترکیب تیمش می باشد ولی او با غلبه بر درد، در زمین ماند تا برای موفقیت تیمش مبارزه کند.

انگلیسی ها در دقیقه 43 و توسط نانی به سومین گلشان نیز دست یافتند تا با روحیه ای مضاعف به پایان نیمه اول بیندیشند. یونایتد با نتیجه 0-3 از میهمانش پیش بود و همین نتیجه به منزله صعود تیم میزبان به مرحله نیمه نهایی بود؛ ولی این پایان کار نبود، چرا که اولیچ موفق شد تا با گلی که در دقیقه 43 وارد دروازه فان در سار نمود، روحیه را به اردوی باواریایی هاباز گرداند.

نیمه دوم دیدار با تسلط بیشتر تیم آلمانی بر توپ و میدان همراه بود و بااخراج رافائل که در پی خطایی بچه گانه، دومین کارت زردش را در جریان این دیدار دریافت و کارت قرمز را مقابل چهره اش دید، کار برای باواریایی ها به مراتب راحتتر شد.

بایرنی ها می دانستند در صورتی که بتوانند یک گل دیگر به ثمر برسانند، به دلیل گل زده بیشتر درخانه حریف، حتی در صورت تساوی با تیم میزبان، می توانند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و این همان اتفاقی بود که در دقیقه 74 بازی رخ داد.

آرین روبن با ضربه ای تماشایی، فان در سار را مغلوب خود کرد تا بازی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به تساوی 4-4 کشیده شود

پس از آن بود که باواریایی ها سعی بر حفظ توپ و حفظ نتیجه ممکن داشتند و در نهایت نیز توانستند، در طول دقایق باقی مانده از بازی، کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرند و بدین ترتیب بایرن مونیخ در پایان دیدار برگشت و به رغم پیروزی یونایتد در این دیدار، به دلیل تساوی 4-4 دو تیم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت و گلهای زده بیشتر در خانه حریف، توانست مجوز حضور در دور نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و در این مرحله می بایست به مصاف المپیک لیون برود.

2010/4/8

Mohammad_666
آقا شبتون بخیر اگه این pcprofile رو دیدید بگید نترس بیا اینجا کاریت نداریم خجالت نداره که ولی من شنیدم سوراخ موش هم گرون شده دمه همه بایرنی ها گرم یا علی !

resident_evil
مُجي اين دوستان عزيز و متخصص از برو بكس تيم خودتونن ديگه برادر من : دي
2 نيمه متفاوت داشت بازي . هر 2 بازي رو منچستر رو اشتباه خودش باخت اگه 10 نفره نميشدن و همون بازي نيمه اول رو انجام ميدادن 5 6 تايي ميخورد بايرن

اينم يه پست به خاطر برادر مُجي : دي

mmiladd
08-04-2010, 00:57

کدوم وری بزنم...؟ ضربه سر بزنم..؟ نه بابا خوب نیست..؟ لایی بزنم به ون در سار..؟ نه ؛ گناه داره ضایع میشه

جلوی این همه آدم..! می گم توپو یه جوری بزنم که همه ساکت شن.. تقصیر ون در سارم نشه.. آخه هر چی باشه هم

وطنه...!

گرفتم... میزنم اون گوشه.. فرانک بده بیاد..!

MoJtaBa.R
08-04-2010, 01:01
از امضات معلومه داداش که حرفت و طرفداریت از مجتبی دلیل داره...مادرید...آرزوی همیشگی اش به ضرر شدن نتایج برای بارسا بوده و حتی با استفاده از منچستر هم اگه بتونن این کارو می کنن.حالا دوست من شما ناراحت نشو اگر شامپو میخوای بگو خودم خوبشو برات میزارم توی تاپیک..چرا بس!!؟؟
انشالله ال کلاسیکو رو هم میبریم و دیگه زبون و توهین توی تاپیک دیده نمیشه.
دوستان بایرنی تبریک...
تسلیت از صمیم قلب برای مادریدی ها ومنچستری ها...
یا حق و شبتون به خیر

شما نمیدونم قدیما کجا بودی به اینکه بخوای در مورد قدیمیای اینجا صحبتی کنی

بنده بارساییم : دیدی سوتی دادی ؟!!!!

وقتی سعید میگه شرایط سنی بزارین همینه دیگه

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

مُجي اين دوستان عزيز و متخصص از برو بكس تيم خودتونن ديگه برادر من : دي
2 نيمه متفاوت داشت بازي . هر 2 بازي رو منچستر رو اشتباه خودش باخت اگه 10 نفره نميشدن و همون بازي نيمه اول رو انجام ميدادن 5 6 تايي ميخورد بايرن

اينم يه پست به خاطر برادر مُجي : دي

به جون نوید من اینارو اولین بار دارم میبینم :دی

تنها کسایی که میشناسم کسری و سعید و تو و نویسنده پست بالاییتم که دوس داره بیاد تو پرشیا و تاپیک رئالتون رو بهم بزنه !

vahidgame
08-04-2010, 01:07
آقا شبتون بخیر اگه این pcprofile رو دیدید بگید نترس بیا اینجا کاریت نداریم خجالت نداره که ولی من شنیدم سوراخ موش هم گرون شده دمه همه بایرنی ها گرم یا علی !
قراره تا چند وقت دیگه کلا این انجمن نیاد:31: من بهش گفتم که گوش نمی کرد. اون از بازی چلسی این از این بازی. کلا عجب بهشتی شده اولترافورد برای تیمهای دیگه31:

bleu2u4u
08-04-2010, 01:27
به به
میبینم که جمع اقایون اوباش سابق پی سی جمعه

Mojtaba-MCI
08-04-2010, 07:26
دیشب تا 30 دقیقه ی اول بازی رو دیدم فک کردم منچستر حداقل 4 تایی بزنه!
صبح اخبار ورزشی رو دیدم اصلا باورم نمیشد!
فکرشو بکنید ، هر 4 نماینده ی انگلیس حذف شدن!این یعنی فوتبال داره از تک قطبی یا حداقل 2 قطبی بودن درمیاد ولی جذابیتش کمتر میشه!
الان از اسپانیا فقط یه نماینده حضور داره ، از ایتالیا هم یکی!
انگلیس که کلا حذف شد!موند یه آلمان و یه فرانسه!
خیلی عجیب شده لیگ امسال...
به امید پیروزی بارسا!

sAeEd_kHaAn
08-04-2010, 08:41
عجب لیگی شد امسال ای ول :31: بهترین جنبش اینه همه انگلیسی ها حدف شدن دم بایرن گرم دیشب خیلی حال کردم :31: خوشبختانه هم چلسی هم منچستر تو انگلیس حذف شدن این حالمو دو چندان میکنه :20: تبریک به همه anti انگلیسی ها

به امید شکست بارسا :8:

sAeEd_kHaAn
08-04-2010, 08:49
قسمت آخر حرفت خیلی خندیدم باهاش...آدم شوخ طبعی هستی و منم خوشم میاد از آدمای شوخ...ولی دیگه با هر چیزی که شوخی نمیکنن دوست من...این اینتر همون اینتریه که توی گروه اول ما بود و ذلیل بارسا بودا!!!

شتر در خواب ...
همین غرور باعث حدف منچستر شد امیدوارم بارسا هم به همین راه حدف بشه
عشق است اینتر را

mdmehry
08-04-2010, 09:22
میبینم که آقایون حسود دارن بال در میارن ازاینکه منچستر باخت تو .... عروسیه باشه ولی
فقط منچستر

D r i v e r
08-04-2010, 09:30
با اینکه دشمنی داریم با منچستری ها ولی حیف شد حذف شد
حداقل یه نماینده از لیگ انگلیس باید حضور میداشت :41:

masoudtr
08-04-2010, 09:35
به نظرتون سهمیه انگلیس را برای سال بعد کم نمیکنن:31:؟؟؟؟؟

Mohammad King
08-04-2010, 09:54
سلام

چه بازی قشنگی بود به لطف تیم منچستر

به نظر من بازی از وقتی که رونی رفت بیرون بیشتر افت کرد. تا اخراج شدن رافائل/

من نمیدنم برای چب رونی را انداخت بیرون!!!؟؟؟

چه خوب میشه این بارسلون هم حذف بشه دل من خنک بشه.

ببینم وقتی بارسلون یه نفر مثل دنی آلوز را از دست بده چه جوری بازی میکنه(خدا کنه این اتفاق بیفته)

منچستر منچستر مچستر

MANCHESTER UNITED

*M!L4D*
08-04-2010, 10:11
به نظرتون سهمیه انگلیس را برای سال بعد کم نمیکنن:31:؟؟؟؟؟

3 سال پست سر هم که از 4 تا تیم 3 تاش انگلیسی بودن چی ؟؟
...
جدا متاسفم برای انجمن ورزشی ... همه پستاش شده تمسخر ... و حرفایی که سر و ته ندارن ... !:13:

Mohammad_666
08-04-2010, 10:28
به :
جهنم الدترافورد

خوش اومدید
پست های شما که سرشار از نکات فنی و تاکتیکی هست مثل همین بالایی!

---------- Post added at 07:54 AM ---------- Previous post was at 07:52 AM ----------

اگه برده بودی هم همین رو میگفتی آره؟
بسه دیگه من اگه جای شما بودم الان یک کلمه هم حرف نمیزدم!

---------- Post added at 07:58 AM ---------- Previous post was at 07:54 AM ----------

میدونی فرق بایرن با منچستر چیه؟؟؟
بایرن یه تیمه اما منچستر فقط یه بازیکن و وقتی اون بازیکن نباشه یا خوب بازی نکنه شما میبازید !
البته یه فرق دیگه هم داره بایرن میبره منچستر میبازه.

mohsenfhm
08-04-2010, 10:39
فقط می تونم بگم واقعا حیف شد

nw_nk
08-04-2010, 10:47
فرگوسن در صحبتهایی اعلام کرده که در صورتی که تیمش 11 نفره بود، هرگز تن به شکست نمی داد.

سایت گل- سرالکس فرگوسن، مربی منچستریونایتد در صحبتهایی عصبانیت خود را از حذف تیمش در جریان دیدار مقابل بایرن مونیخ بروز داده است.

یونایتد در حالی از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شد که در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل بایرن به تساوی 4-4 دست یافته بود ولی بایرن به دلیل گل زده بیشتر در خانه حریف،راهی مرحله بعد شد و یونایتد از گردونه رقابتها حذف گردید.

این اتفاق در حالی افتاد که یونایتد تقریبا 45 دقیقه را ده نفره دنبال کرد؛ چرا که رافائل در پی خطایی کودکانه برروی ریبری، کارت قرمزی را دریافت کرد.

در پایان این دیدار سرالکس فرگوسن، در گفتگو با آی تی وی به این نکته اشاره کرد که اخراج رافائل شرایط بازی را تغییر داد ولی در عین حال بازیکنان تیم میهمان را به فریب داور متهم کرده است.

مربی اسکاتلندی یونایتد گفت:« زمانی که یازده نفره بودیم، هیچ مشکلی نداشتیم ولی رافائل اندکی بی تجربگی کرد. البته بایرنی ها موجبات اخراج او را فراهم آوردند و آلمانی ها با سبک بازیهای خاص خودشان، سعی در فریب داور داشتند.»

مربی یونایتد ادامه داد:« فکر می کنم که مشکل این است که ما یک نیمه را ده نفره بازی کردیم و البته بسیار هم خوب دفاع کردیم.»

فرگوسن در پایان صحبتهایش در مورد وین رونی گفت:« ما ریسک کردیم و اکنون بار دیگر مشغول بررسی شرایط او هستیم. هر چند که فکر نمی کنم که مشکل او زیاد جدی باشد و مطمئنم که رونی برای دیدار بعدی به اوج خواهد رسید.»

2010/4/8

fire159
08-04-2010, 10:47

کدوم وری بزنم...؟ ضربه سر بزنم..؟ نه بابا خوب نیست..؟ لایی بزنم به ون در سار..؟ نه ؛ گناه داره ضایع میشه

جلوی این همه آدم..! می گم توپو یه جوری بزنم که همه ساکت شن.. تقصیر ون در سارم نشه.. آخه هر چی باشه هم

وطنه...!

گرفتم... میزنم اون گوشه.. فرانک بده بیاد..!
جدن که با این بازی بایرن حال کردیم . تازه فرانک ریبری و آرین روبن روز خوبشون نبود وغیر از گل دوم کاری نکردن /
یه حال اساسی به منچستر دادن / هم تو رفت و هم برگشت
فقط بایرن مونیخ :40:

Mohammad_666
08-04-2010, 10:57
فقط می تونم بگم واقعا حیف شد

آره حیف شد باید بیشتر گل میزد بایرن راست میگی!

beckham7
08-04-2010, 11:02
man u for ever
بالاخره شماهم دل دارید باید خوشحال بشید دیگه گناه دارید

Mohammad_666
08-04-2010, 11:05
این رو نگی چی بگی من که توقع ندارم بیای جلو من گریه کنی ولی برو یواشکی یه گوشه تا میتونی گریه کن !

H A M A S
08-04-2010, 11:10
خدایی وقتی من یو سه بر صفر جلو بود کی فکر میکرد من یو حذف بشه؟
بازی قشنگی بود

Ezel
08-04-2010, 11:32
آره حیف شد باید بیشتر گل میزد بایرن راست میگی!
به عنوان یه منچستری به شما و دیگر طرفداران بایرن که به نسبت طرفداران تیمهایی مثل رئال و بارسا و... در این فروم کمتر هستید تبریگ میگم و کاملا حق با شماست اگر بایرن کمی خوش شانس بود چه بسا بدون شکست صعود میکرد . فعلا که دوتیم مورد علاقه من _ رئال و منچستر _ در اروپا حذف شدند و با باخت مقابل چلسی هم امید های چهارمین قهرمانی پیاپی لیگ برتر هم کمرنگ شد ، تنها امید من به ال کلاسیکوئه که با توجه به بازیهای خیره کننده مسی فقط میتونم بگم امیدوارم رئال نبازه .

hamijoon
08-04-2010, 11:36
من نميدونم اين همه سال اين بايرن كجا بوده حالا اومده شاخ شده ...

برين يه قول دو قولتونو بازي كنين ... به زور اومدن بالا چه چيز كيف شدن

MORINIO
08-04-2010, 11:42
اصلا از فردوسی پور انتظار نداشتم بعد از گل سوم منچستر بگه تمام !!! من همون موقع هم کمی شانس رو برای بایرن متصور بودم که بتونه صعود کنه که همین اتفاق هم افتاد!

ولی روبن یه تنه تیمو آورد نیمه نهایی .. اون از سوپرگلش به فیورنتینا اینم از این دیشبی!:40:

nw_nk
08-04-2010, 12:02
از حالا به فينال در برنابئو فكر مي كنيم من فکر ميکنم که اگر Lyon را شکست دهيم و به فينال برسيم با بارسلونا بايد بازی کنيم و از الان همه به بارسلونا فکر ميکنيم.

سايت گل- بايرن در يك شب استثنايي منچستريونايتد را از ليگ قهرمانان اروپا بيرون انداخت. آنها حالا خوشحالترين تيم دنيا هستند و در انتظار ملاقات با المپيك Lyon.

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران، در همين راستا لوئيس ونگال، آرين روبن و باستين شواين اشتايگر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شدند و نظرات خود را راجع به اين بازی اعلام کردند که به شرح زير است:

لوئيس ونگال:

به طور قطع بايد بگويم که من به بايرن و بازيکنانم افتخار ميکنم اگر کمی غفلت ميکرديم، ما با نتيجه 3 بر 0 اين بازی را ميباختيم، بازی بسيار عالی ما در نيمه دوم قابل ستايش است، بازيکنان من بايد از همان نيمه اول مانند نيمه دوم بازی ميکردند، من به بازيکنانم تأکيد کرده بودم که دقيقاً مانند نيمه دوم بازی کنند،اما متأسفانه بازيکنان در نيمه اول تحت تأثير جو ورزشگاه بودند و من آنها را درک ميکنم، ما از زمانی که اوليچ در نيمه اول گل اول را به ثمر رساند روحيه بسيار خوبی گرفتيم.

در نيمه دوم ما بسيار سازماندهی شده و تاکتيکی بازی کرديم، مقابل 10 بازيکن بازی کردن شايد راحت باشد اما جو حاکم بر ورزشگاه باعث شد که ما گلهای کمتری به ثمر برسانيم. گل آرين روبن هم بسيار زيبا بود و من از تيمم به کل راضی هستم و از تمام بازيکنانم به خاطر بازی خوب تشکر ميکنم.

آرين روبن:

بعد از اينکه بازی 0؛3 شد، من فکر کردم که امشب، شب سختی را در پيش خواهيم داشت، در نيمه اول ميتوان گفت که ما در زمين حضور نداشتيم، ما ميدانستيم که چه جوی در ورزشگاه حاکم است اما با شروع بازی همه بازيکنان ما شديداً تحت تأثير جو ورزشگاه بودند، گل اوليچ ما را به خودمان بازگرداند، ما ثابت کرديم که امسال به خيلی چيز های بزرگتری هم ميتوانيم برسيم.

باستين شواين اشتايگر:

در دقايق اول من به ياد بازی با بارسلونا در سال گذشته افتادم، آنجا هم ما به سرعت 2 گل خورديم، گل اوليچ بسيار برای روحيه تيم خوب بود، او به ما انرژی را بازگرداند، بين نيمه ما تصميم گرفتيم که از اين مرحله صعود کنيم و به هدفمان رسيديم، اخراج يکی از بازيکنان منچستر هم به ما کمک کرد، منچستر يونايتد تماشاچيان بسيار خوبی دارند که اين تماشاچيان آنها را به حمله هدايت ميکنند. من فکر ميکنم که اگر Lyon را شکست دهيم و به فينال برسيم با بارسلونا بايد بازی کنيم و از الان همه به بارسلونا فکر ميکنيم.

2010/4/8

Mohammad_666
08-04-2010, 12:10
من نميدونم اين همه سال اين بايرن كجا بوده حالا اومده شاخ شده ...

برين يه قول دو قولتونو بازي كنين ... به زور اومدن بالا چه چيز كيف شدن
اون موقع داشتیم واسه حذف کردن شما تو حموم عمومیه الترافورد برنامه میریختیم!
:27::27::27:

vahidgame
08-04-2010, 12:27
دیگه بحث نکنید. من جاتون بودم دیگه تا چند روز این انجمن نمی اومدم:31:
راستی اینو یادتون باشه که از این بعد مواظب روبن باشید چون توی هر تیمی هست شمارو آزار میده:21:

hamijoon
08-04-2010, 12:30
حالا كه جامون نيستي :دي

vahidgame
08-04-2010, 12:40
حالا كه جامون نيستي :دي
جواب دیگه نداشتی؟:31:
خودتون آماده کنید برای اینکه لیگ برتر هم قهرمان نمی شید. حتما اون موقع می خواید بهونه بیارید. کلا دیگه زمان شیاطین سرخ گذشتش. الان راحت همه شیطان رو می کشن:21:

Mohammad King
08-04-2010, 13:53
آخه یکی نیست بگه این تیمی که با شانس آمد بالا چه جوری میخواد با بارسا رقابت کنه؟!

لا اقل اگر منچستر بود یه چیزی...

masud-000000
08-04-2010, 13:57
من خودم یه آنتی منچستری سرسختم. از برد بایرن کلی مشعوف شدم. ولی انصافا حیف شدش منچستر اینجوری حذف شد.باید میومد بالا و مثل پارسال برق بارسا و خصوصا مسی می گرفتشون تا هم فینال پارسال تکرار میشد و هم این ادعاهای واهی منچستری ها می خوابید...
.
جدا این فرگوسن چی فکر کرده بود؟ فکر کرده اگه یهو رونی رو بیاره تو زمین بدون اطلاع قبلی(حداقل یه روز قبل بازی) می تونه کاری بکنه؟اونم بدون حتی یه جلسه تمرین؟واقعا یه مربی بزرگ همچین کاری می کنه؟؟؟من که به شخصه متاسفم برای فرگوسن...
و یه تبریک هم بدهکار هواداران بایرن هستم... تبریییک بابت این که تو اولترافورد با وجود اینکه دیگه امیدی واسه ادامه نداشتن تونستن با بازی خوبشون انتقام فینال 99 رو بگیرن.:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 786A5E82F0E01D47D380E07D14F8BCEE

Mohammad_666
08-04-2010, 14:01
آخه یکی نیست بگه این تیمی که با شانس آمد بالا چه جوری میخواد با بارسا رقابت کنه؟!

تو به بارسا چیکار داری شما رو که حذف کرد اونم نوی---------الترافورد!!!!

H A M A S
08-04-2010, 14:10
خوشحالی بعد از گل روبن خیلی قشنگ بود....
مخصوصا اونجایی که چشاش بسته بود

Mohammad_666
08-04-2010, 14:12
شما جلوی بایرن نتونستید وایسید جلوی بارسا پیشکش !معلومه که بایرن از شما قوی تره !

titanium_zarin
08-04-2010, 14:27
اقا من خودو الماني هستم سر سخت...ولي بازي ديشب بايرن كه نمونه كامل فوتبال الماني بود اعصابم و بهم ريخت...
زنده باد منچستر....

Mohammad_666
08-04-2010, 14:32
آره تو که راست میگی معلومه!

amirhoseinmehri
08-04-2010, 14:35
بازی برد و باخت داره.
به امید حذف بارسلونا

masud-000000
08-04-2010, 14:40
بازی برد و باخت داره.
به امید حذف بارسلونا
تو خواب ایشالا :27:

pcforlife
08-04-2010, 15:03
به رسم ادب صعود بایرن رو به طرفدارای بایرن تبریک میگم...:20: اینکه دیشب هم اینترنت نیومدم بابت این بود که حجم ADSL تموم شده بود و تازه امروز شارژش کردم که دوستان طبق معمول و خیلی راحت راجع به من پیش داوری کردن...

یک سری مطالبی رو تو این چند وقته اخیر تو بخش ورزشی دیدم و خوندم که با اینکه گفتنشون صحیح نیست و شاید بعد از این پستم خیلی ها که از نبودن پست های من تو بخش ورزشی بی نهایت خوشحال میشن، شروع کنن به توهین و تحقیر من... ولی خیالی نیست... حرف و حنای این آقایون نه واسه من ارزشی داره و نه رنگی!... مخاطب من کسانی هستند که به خاطر احترام به انجمن و عضو هاش تا حالا چیزی نگفتن... حرف و نظر اونا واسه من مهمه...

واقعا برای بعضی از آقایون تو بخش ورزشی متاسفم...واقعا متاسفم...:13:
شخصا به این نتیجه رسیدم که کلا گفتگو تو این بخش تا زمانی که به این صورت باشه، به هیچ وجه ارزشی نداره... تا زمانی که آقایان به بهانه کری خوندن و حرف های به زعم خودشون منطقی، بیان توهین، تهمت، پیش داوری و تحقیر رو به هم عضوی های خودشون تو این فروم وارد کنن، واقعا وارد شدن به این بحث ها منطقیه؟

وقتی بعضی از آقایون میان تو تاپیک بازی ای به اینو اون توهین میکنن و راجع به همه چی حرف میزنن الا بحث فنی اون بازی و جالبتر اینه که میبینی اون فرد طرفدار هیچ کدوم از طرفین اون مسابقه نیست، واقعا عاقلانه است که بیای با اون راجع به اون بازی صحبت کنی...؟ خنده دار اونه که وقتی ازش می پرسی شما کدوم تیم رو دوست داری جواب میده: "من از دو تیم به خصوص تیم حذف شده و یا بازنده متنفرم! یعنی کلا به نیت تحقیر و تخریب دارم پست میدم...!"

تا زمانی که بعضی از آقایون فرق 20 میلیون و 90 میلیون رو از هم تشخیص ندن و با ادعای سرشار خودشون، خطای دید و حافظه و بی دقتی رو عامل حرف های بی پایه و اساس خودشون بدونن این بحثا فایده ای داره؟
جالبه که میان از ذوق برد تیمشون (عجیبه که طرفدار یه تیمی هم هستند!) برابر یه تیم تشکیل شده از نیمکت ذخیره! چهار پنج تا تاپیک پیروزی میزنن ولی موقع تنها باختشون تو لیگ نمیان واسه خاطر خبررسانی و اون ستاره های بالای آواتورشون هست، یه تاپیک از برای خدا درست کنن...!
آقایون قبل از مسابقه تیمشون میان و دم از احترام و ادب و حفظ حریم و حرمت میزنن، اما بعد از نتیجه گیری مثبت تیمشون، خیلی راحت شعارهاشون که سر سوزنی بهش اعتقاد نداشتن رو فراموش میکنن و به طرفداران سایر تیم ها با دوز کم و زیاد حمله میکنن... تو این حدفاصل اگه یه نفر بیاد به تیمشون انتقاد کنه، نهایتا خود اون فرد برای سالم موندن محیط انجمن، کوتاه میاد...
بالاخره حذف شدن یا باخت هم یک طرف فوتباله، شیرینی پیروزی و صعود و حتی کری خوندن هم مال هواداران تیم مقابل. اما به نظرتون واقعا عادیه که بارسلون میاد میبره و صعود می کنه و دو روز هم میگذره و تاپیکش کلا 105 پست داره، بعد واسه منچستر، یک روز هم نگذشته که منچستر برده و صعود نکرده، اونموقع الان تاپیکش 119 پست داره و داره میره بالا؟

جالبه، وقتی صعود رو به طرفدارای حریف تبریک میگی، میگن ببین چه سریع پا پس کشید... عرضه کری خوندن نداره و کم آورده... طرف میاد کری میخونه، میگن حداقل جسارت داشته باش صعود رو به ما تبریک بگو!
حالا واسه همین بازی دیشب هم اگه یکی بیاد بگه که: "طرفدارای بایرن صعودتون مبارکتون باشه، ولی شما کلا با گل آفسایدتون به فیورنتینا و اخراج رافائل و گل تو خونه حریف صعود کردید و البته دیشب هم به یونایتد باختید، طرفدارای بایرن که بماند، طرفدارهای تیم معلوم الحال اسپانیایی، هم میریزن روی سرو کله اون طرف و انواع....... تحویلش میدن... کاش خدا به هر تیمی که برد میده، جنبه بردش رو هم بده... حالا میخواد اون تیم منچستر باشه و یا اون تیم بایرن و بارسا... یکی از دوستان تو پست های قبلی گفت اینجا شده کلوپ طرفدارای بارسا... ولی به نظر من این بخش ورزشی شده کلوپ تخریب کنندگان سایر تیم ها غیر از بارسا!
متاسفانه اونقدر از این موارد هست، که حد نداره. همین مشکلات هستش که وقتی من چند وقت پیش به یکی از دوستای منچستریم که عضو فرومه دعوت کردم که تو نظرسنجی چمپیونز لیگ شرکت کنه، برداشت گفت که اونجا همیشه جنگ و دعوا و تنش وجود داره!! همین تنش ها هستش که شخصا علاقه ای به پست دادن ندارم... وقتی تیم آدم شکست میخوره یا حذف میشه، آدم میتونه پست بده و گفتگو کنه... ولی وقتی بهش توهین بشه، باید چی کار کنه؟ پیشاپیش، منتظر سخره و توهین و تحقیر آقایون هستم.
ببخشید پرحرفی کردم...:11:
قربون کسانی که می فهمن و یک طرفه قضاوت نمی کنند...:11:
یاعلی

ragbar12
08-04-2010, 15:07
منچستر روي بچگي كردن رافائل باخت اگر منچستر 10 نفره نميشد محال بود ببازه
البته من طرفدار هيچكدومشون نبودم ولي اگه منچستر ميومد بالا بيشتر حال ميكردم

pourya_bo2pmc
08-04-2010, 15:18
از برد بایرن و کلا تیمهای آلمانی در رقابت با رقبای بریتانیائیشون خوشحال میشم

jb.NY
08-04-2010, 15:32
مرحبا به شرف و غیرت بروبچه های بایرن............ طرف هیچکدوم نیستم اما بروبچه های مونیخ تونستن نشون بدن منچستر هیچی نیست

vahidgame
08-04-2010, 15:33
جناب pcforlife یه سری حرفات واقعا درسته. حالا این مطالبی که گفتی منظورت من که نبودم؟:31:
ولی یادش بخیر هفته پیش این موقع بود که یه چیز خیلی جالب گفتی که از شنبه به خاطر بازی چلسی و منچستر من اینجا نیام چون احتمالا چلسی میبازه بعدش تازه از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم مطمئن بودی. من که هفته پیش بهت توضیح دادم. پیش بینی ها رو حال کردی:31:

nw_nk
08-04-2010, 15:36
ستاره هلندی باشگاه بایرن پس از درخششش در جریان دیدار دیشب تیمش مقابل یونایتد با فروتنی تمام صحبت می کند.

سایت گل- بایرن مونیخ دیشب موفق شد تا در ورزشگاه اولدترافورد به لطف گلزنی اولیچ و روبن از سد یونایتد عبور کرده و به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد و در ماههای اخیر نیز بارها ناجی تیمش بوده است.

در پایان این دیدار، ستاره هلندی باشگاه بایرن در پاسخ به سوالی که در مورد مقایسه او و مسی مطرح شده بود، گفت:« مسی در دنیای دیگری است. او بدون شک بهترین بازیکن فوتبال دنیاست.»

زمانی که از روبن در مورد عملکرد تیمش پس از دریافت 3 گل از یونایتد سوال شد، روبن پاسخ داد:« ذهنیت ما این بود که بازی را بدون عجله دنبال کنیم.ما زمان کافی را در اختیار داشتیم، به ویژه بعد از گل اولمان.»

بعد از به ثمر رسیدن اولین گل بایرن در دقایق پایانی نیمه اول که توسط اولیچ به ثمر رسید، بایرن تنها به یک گل دیگر برای صعود به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نیاز داشت.

تیم آلمانی در نیمه دوم بازی عملکرد به مراتب بهتری را به نمایش گذاشت و در نهایت روبن توانست گل مورد نیاز باواریایی ها را به ثمر برساند. ستاره سابق چلسی توانست با بهره گیری از پاس تماشایی ریبری، موجبات صعود تیمش را فراهم آورد.

در پایان این گفتگو روبن در پاسخ به سوالی در مورد شانس تیم آلمانی برای راهیابی به دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گفت:« یکی از دوستانم برایم پیغامی ارسال کرد:"شما مسیر مادرید را پیدا کرده اید"»

بایرن در دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا می بایست مقابل لیون قرار بگیرد. دیدار رفت دو تیم روز بیست و یکم آوریل برگزار می شود و برنده دو دیدار رفت و برگشت می بایست در فینال به مصاف یکی از دو تیم بارسلونا و اینتر برود.

2010/4/8

beckham7
08-04-2010, 15:52
این رو نگی چی بگی من که توقع ندارم بیای جلو من گریه کنی ولی برو یواشکی یه گوشه تا میتونی گریه کن !
گریه کنم!!:31:
خیلی با حال بود تو نمیدونی طرفدار منچستر بودن یعنی چه نمیدونم چند سالته اما مطمنم تعداد جامهای که مابردیم نه تنها بیشتر از سن تو بلکه از سن باقی بچه های فروم باشه
تا ده سال دیگه همیشه اینجور هر سال خوشحال بشید تازه یکم منچستری بودن رو درک می کنید

ما کمبود نداریم که گریه کنیم همیشه که مانباید قهرمان بشیم بایرنم تیمه چلسه هم تیمه ... بیچاره ها اینهمه پول خرج میکنن طرفدار دارن که یکیش شما باشید ما از خوشحالی شما خوشحال میشیم همونجور که باقی تیمها رو هر از گاهی خوشحال میکنیم وقتی که متوجه بشیم اگه ببریمتون دچار اختلال روحی میشید
حس نوع دوستی کجا رفته سازمان ملل و حقوق بشر و جشن عاطفه ها! ما در قبال همه شما مسئولیم:31:

vahidgame
08-04-2010, 16:05
خیلی با حال بود تو نمیدونی طرفدار منچستر بودن یعنی چه نمیدونم چند سالته اما مطمنم تعداد جامهای که مابردیم نه تنها بیشتر از سن تو بلکه از سن باقی بچه های فروم باشه
تا ده سال دیگه همیشه اینجور هر سال خوشحال بشید تازه یکم منچستری بودن رو درک می کنید

ما کمبود نداریم که گریه کنیم همیشه که مانباید قهرمان بشیم بایرنم تیمه چلسه هم تیمه ... بیچاره ها اینهمه پول خرج میکنن طرفدار دارن که یکیش شما باشید ما از خوشحالی شما خوشحال میشیم همونجور که باقی تیمها رو هر از گاهی خوشحال میکنیم وقتی که متوجه بشیم اگه ببریمتون دچار اختلال روحی میشید
حس نوع دوستی کجا رفته سازمان ملل و حقوق بشر و جشن عاطفه ها! ما در قبال همه شما مسئولیم:31:
این حرفا یعنی که داری گریه می کنی اشکال نداره:27:
کلا که حرفایی که شما می زنی خیلی جالبه.اگه کسی جواب نمیده به خاطر اینه که حرفای شما مسخرست.
حرفای شما احتمالا به عنوان april fool ورزشی انتخاب شده:27:

*M!L4D*
08-04-2010, 16:26
این حرفا یعنی که داری گریه می کنی اشکال نداره:27:
کلا که حرفایی که شما می زنی خیلی جالبه.اگه کسی جواب نمیده به خاطر اینه که حرفای شما مسخرست.
حرفای شما احتمالا به عنوان april fool ورزشی انتخاب شده:27:

دوستان منچستری ...
به حرفای این یوزر توجه نکنید ...
مهم نیست ... بالاخره بازی بردو باخت داره ...
مهم اینه که ما هر سال حداقل یه جام می گیریم و تیمایی هستند که چندین سال هم بدون جام بودن :27:

resident_evil
08-04-2010, 16:32
انسان رو برق يا هر چيز ديگه اي خواست بگيره اما جَو نگيره : دي

Mohammad King
08-04-2010, 16:41
دوستان فکر نمیکنم ادامه دادن بحث جایز باشه.

بازی دیگه برد باخت داره .

اگرم باختیم بد شانسی آوردیم اینو همه هم میدونن...

دیگه ادامه ندید چون تاپیک داره منحرف میشه.

Ezel
08-04-2010, 16:49
جدا این فرگوسن چی فکر کرده بود؟ فکر کرده اگه یهو رونی رو بیاره تو زمین بدون اطلاع قبلی(حداقل یه روز قبل بازی) می تونه کاری بکنه؟اونم بدون حتی یه جلسه تمرین؟واقعا یه مربی بزرگ همچین کاری می کنه؟؟؟من که به شخصه متاسفم برای فرگوسن...

من بر عکس شما فکر میکنم این تله گذاری سر الکس فرگوسن بی نظیر بود چون وجود رونی توی بازی باعث میشد حداقل یک مدافع بایرن تمام وقت مراقب اون باشه ( در حالیکه دیشب رونی تقریبا ایستا بازی میکرد ) و همین امر فضا رو برای نانی و والنسیا فراهم میکرد که به بایرن ضربه بزنند و دقیقا برعکس شما فکر میکنم همین مساله نشان از درایت سرالکس داشت هرچند که منتهی به صعود منچستر نشد . و امیدوارم سرالکس و منچستر سال بعد ققنوس وار برگردند و از خاکستر این ققنوس ، ققنوس دیگه ای متولد بشه .

vahidgame
08-04-2010, 16:50
دوستان منچستری ...
مهم اینه که ما هر سال حداقل یه جام می گیریم و تیمایی هستند که چندین سال هم بدون جام بودن :27:
خیلی جالبه. اون پست بالای پس کشک بود دیگه نه؟ خود تون بحثو شروع می کنید بعد میاد اینارو میگید.
من منظورم این هست که وقتی باختید دیگه نیای این چیزارو بگید این دوستمون یعنی beckham7 خیلی جوگیر هستش:31: حالا که باختید دیگه باختو قبول کنید. منم تیمم ببازه اونو قبول می کنم و مثلا نمیام اینجا به تیمهای دیگه چرت و پرت بگم.
کلا beckham7 یه جوری توی همه تاپیک ها صحبت میکنه که انگار فقط تیم خودش وجود داره. همه بالاخره طرفدار یه تیمی هستن. الان مثلا باید طرفداران رئال هم چون تیمشون پرافتخارترین تیم اروپا هستش بیان اینجا به تیمهای دیگه توهین کنن؟

Ezel
08-04-2010, 16:55

1- علیرغم اینکه طرفدار منچسترم ولی به دور از هرگونه تعصب معتقدم که به واقع حق بایرن بود که صعود کنه ، در دیدار رفت که پس از گل دقیقه 2 رونی 88 دقیقه حمله کردند ، دیشب هم که فقط نیمه اول منچستر خوب بازی کرد و نیمه دوم اکثر مواقع بایرن تیم برتر میدان بود .
2- (((اگر منچستر بود))) دیگه چه حرفیه ؟ مگه پارسال همین منچستر نبود + کریس رونالدو و توز( تبس) ؟ نتیجه چی شد ؟ به جز 8 دقیقه اول بازی که منچسترخوب بازی کرد دیگه چکار کرد ؟ بهتره بگم چکار تونست بکنه ؟؟؟ دوست داشتی امسال هم به بارسا میباخت ( هرچند که فوتبال غیر قابل پیش بینیه ولی قبول کنیم که بارسا تیم بهتریه نسبت به منچستر فعلی)

mashhadkhafan
08-04-2010, 17:14
آقایون من خودم کلا" سه تا تیم و قبول دارم اول رئال بخاطر بازی زیبا و جذاب و اینکه پرافتخارترین هست
2- منچستر به خاطر فرگوسن و بعضی از سیاست های زیبایی که داره (البته این گلیزر (درست گفتم دیگه) همشو داره خراب میکنه)
3- یونتوس بخاطر بوفون
البته بگم گکه درسته که همشون از چمپیون حذف شدن ولی بازم دوستشون دارم
درباره منچستر هم بگم که دیشب بخاطر بچه بازی این رافائل بود که ما حذف شدیم نه چیز دیگه ای

دوباره میگم اول رئال بعد 2تای دیگه ولی بعد از حذف رئال طرف منچستر بودم
رئال عاشقتم حالا چه 20تا بخوری چه 200

یک نکته دیگه اینکه بعضیا فقط بخاطر اینکه بارسا 6جام گرفت امدن طرفارش شدن حتی کسایی که اصلا" فوتبال نگاه نمی کردن
نکته 2 بعضیا میگن واسه فرگوسن متاسفم منم باید بگم واسه شما متاسفم چون فرگوسن یک سطوره و یک افسانه هستش و دیگه تکرار شدنی نیستش که میان میگین که واسش متاسفم
بازم میگم اگه 20 تا که هیچ 200 تا بخورن به ترتیب عاشق همون تیم های بالا هستم و خواهم بود

Mohammad_666
08-04-2010, 17:22

این رو نگی چی بگی آخه آره آقا ما شانسی بردیم تا چشتون دربیاد حالا برید خونه سماق بمیکید باختی لااقل ادعاتو کم کن بابا !
چه ربطی داره این منچستری ها میگن اخراج شده به جهنم که اخراج شده به ما چه میخواست نشه انگار داور مثلا اشتباهی کارت داده جمع کنید اینهمه ادعا رو بابا الان اگه برده بودید خدا رو بنده نبودید حالا هی مدام حرف از احترام میزنید رو که نیست سنگ پای قزوینه!

Behroooz
08-04-2010, 17:27
گل دوم بایرن استثنایی بود . ولی بارسا امسال اول میشه

beckham7
08-04-2010, 17:37
خیلی جالبه. اون پست بالای پس کشک بود دیگه نه؟ خود تون بحثو شروع می کنید بعد میاد اینارو میگید.
من منظورم این هست که وقتی باختید دیگه نیای این چیزارو بگید این دوستمون یعنی beckham7 خیلی جوگیر هستش:31: حالا که باختید دیگه باختو قبول کنید. منم تیمم ببازه اونو قبول می کنم و مثلا نمیام اینجا به تیمهای دیگه چرت و پرت بگم.
کلا beckham7 یه جوری توی همه تاپیک ها صحبت میکنه که انگار فقط تیم خودش وجود داره. همه بالاخره طرفدار یه تیمی هستن. الان مثلا باید طرفداران رئال هم چون تیمشون پرافتخارترین تیم اروپا هستش بیان اینجا به تیمهای دیگه توهین کنن؟
آقا حرفای تو جدیه حرفای من کشکه قبول
من مثل شما ده تا تیم ندارم طرفدار تیمهای ایرانی هم نیستم مثل شما حتی تیم ملیش
جوگیری هم درکار نبود چون من نسبت به تیمم تعصب دارم حق دارید به اون حرفا بخندی بهت برنحوره چون درک نمیکردی منم اونجور پست نمیبایستی میزدم چون اینجا جاش نبود
طرفدارای چلسی هم اکثرا بعد از2000تازه فهمیدن چلسی هم تیمه و بخاطر رنگ پیرهنش طرفدارش شدن چون 99درصد طرفدار استقلال ایرانن و تو تیمهای مطرح اروپا تیمی به رنگ ابی نبود
خوش باش طرفدار استقلال پیروزی باشی بهتره

ragbar12
08-04-2010, 18:04
حالا ميفهمم چرا اون تاپيكهاي پر بيننده رو حذف كردن
دوستان
منچسبري ها و بايرنيها بارسلو نيها رئاليها برادر من عزيزم
يكم جنبه داشته باشيد

والا اگه من حقوق بگير بايرن مونيخ بودم اينقدر از برد تيمم ذوق زده نميشدم

vahidgame
08-04-2010, 18:25
آقا حرفای تو جدیه حرفای من کشکه قبول
من مثل شما ده تا تیم ندارم طرفدار تیمهای ایرانی هم نیستم مثل شما حتی تیم ملیش
جوگیری هم درکار نبود چون من نسبت به تیمم تعصب دارم حق دارید به اون حرفا بخندی بهت برنحوره چون درک نمیکردی منم اونجور پست نمیبایستی میزدم چون اینجا جاش نبود
طرفدارای چلسی هم اکثرا بعد از2000تازه فهمیدن چلسی هم تیمه و بخاطر رنگ پیرهنش طرفدارش شدن چون 99درصد طرفدار استقلال ایرانن و تو تیمهای مطرح اروپا تیمی به رنگ ابی نبود
خوش باش طرفدار استقلال پیروزی باشی بهتره
یه جوری صحبت می کنید که انگار مثلا شما 50 ساله که طرفدار منچستر هستید.بالاخره هر کسی با توجه به سنش از یه زمانی طرفدار یه تیمی شده. مطمئنا همه به تیم خودشون تعصب دارن. خواهشا دیگه اینجوری صحبت نکن:46:
من واقعا به یه نتیجه ای رسیدم. کلا بحث توی این انجمن هیچ فایده و نتیجه ای نداره...

A.N.A.P
08-04-2010, 21:59
حیف شد واقعا ... امسال زیاد فینال جذاب نیست !!!

sia-saketi
08-04-2010, 22:32
خیلی حال کردم! باریکلا به فوتبال آلمان!!!

از همه بیشتر از این حال کردم که فرگوسن باخت!!!

نادر1368
08-04-2010, 22:33
اتفاقا.
من از برد بایرن واقعا خوشحا شدم!ولی باخت فرگوسن تو کت ادم نمیره:31:حالا به نظرم اینتر باید قهرمان بشه اگه نشد بایرن!وگرنه واقع گرا میگیم یه چند سالی بارسا کاپ رو نگه میداره البته اینتر یه کم خطر داره.

mdmehry
08-04-2010, 23:17
این باخت چیزی از ارزشهای فرگوسن کم نمیکنه
نگه داشتن یه تیم در طول 20 سال در بالاترین سطح کار هر کسی نیست
بهتره بجای حسادت به این انسان با همت و سختکوش یه کم ازش درس بگیریم
همیشه انسانهای موفق و بزرگ دشمنان حقیر و کوچکی داشتن که منتظر شکستشون بودن
به امید موفقیت منچستر

nw_nk
09-04-2010, 00:33
مربی ایتالیایی معتقد است که پس از حذف یونایتد از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، بازیکنان این تیم با انرژی بیشتری برای قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر وارد زمین خواهند شد.

سایت گل- کارلو آنچلوتی، مربی ایتالیایی باشگاه چلسی معتقد است که حذف منچستریونایتد و آرسنال از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، خبر بدی برای او و شاگردانش بوده است؛ چرا که بدین ترتیب، رقبا با تمرکز بیشتری در رقابتهای لیگ برتر به میدان خواهند رفت.

آبی پوشان در حال حاضر با 2 امتیاز برتری نسبت به یونایتد در صدر جدول هستند و آرسنال با یک امتیاز فاصله بیشتر، در رده سوم قرار دارد.

توپچی ها با تقبل شکست 1-4 در ورزشگاه نوکمپ و مقابل بارسلونا از راهیابی به مرحله نیمه نهایی چمپیونز لیگ بازماندند و شیاطین سرخ به رغم پیروزی در دیدار برگشت مقابل بایرن، با توجه به نتیجه ای که از مجموع 2 دیدار به دست آمده بود، از گردونه این رقابتها حذف شوند.

بدین ترتیب آنچلوتی حس می کند که بدین ترتیب هر دو باشگاه با انگیزه و جدیت بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر وارد عمل می شوند.

آنچلوتی به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم که این خبر خوبی برای ما نباشد. رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، رقابتهای بسیار مهمی است و می بایست انرژی فراوانی را در آن دیدارها به کار بگیری. ولی هر دوی این تیمها اکنون تنها تمرکزشان را برروی رقابتهای لیگ برتر قرار داده اند و این تنها رقابتی است که این دو تیم در آن حضور دارند. ما می بایست به شدت حواسمان را جمع کنیم، چرا که یونایتد و آرسنال به شدت به ما نزدیک هستند و می بایست نهایت تلاشمان را برای ادامه حضور در صدر جدول را به کار بگیریم.»

این مربی ایتالیایی صحبتهایش را این گونه پایان داد:« من دوست داشتم که یونایتد مقابل بایرن پیروز می شد و در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا باقی می ماند، چرا که بدین ترتیب کاربرای ما بسیار آسان تر می شد.»

2010/4/9

N.E.G.A.R
09-04-2010, 14:26
گرچه یونایتد حذف شد ولی هیچ چیزی از ارزش های سر الکس فرگوسن و یارانشون کم نمیشه .

هیچ مربیی به افتخارات سر دست نخواهد یافت.:40:

sAeEd_kHaAn
09-04-2010, 17:25
گرچه یونایتد حذف شد ولی هیچ چیزی از ارزش های سر الکس فرگوسن و یارانشون کم نمیشه .

هیچ مربیی به افتخارات سر دست نخواهد یافت.:40:

درسته ولی همه اشتباه میکنن فرگوسن هم تو این بازی اشتباه کرد باید قبول کرد و منچستر رو حذف کرد شاید دورانش تموم شده دیگه باید بره با نوه هاش بازی کنه :27:

nw_nk
09-04-2010, 18:50
يک روزنامه پرتيراژ انگليسي به سرمربي اسکاتلندي منچستر توصيه کرد دست از بلوف‌هاي توخالي‌‌اش دست بردارد.

روزنامه استار از جمله نشريات انگليسي بود که به صورت گسترده به تحليل ناکامي منچستريونايتد در ليگ قهرمانان اروپا در جدال با بايرن پرداخت.

اين روزنامه نوشت: پيش از بازي برگشت با بايرن، فرگوسن در همه اظهارنظراتش بيان کرد وين روني بخاطر مصدوميت هفته قبل بايد استراحت کند و شانس بازي ندارد. او تاکيد زيادي به اين موضوع حتي در کنفرانس مطبوعاتي يک روز قبل از بازي داشت؛ ولي در ابتداي بازي با نگاهي به ترکيب تيم ميزبان مشخص شد، روني يکي از ابزار شياطين سرخ براي نتيجه‌گيري است.

اين روزنامه افزود: فرگوسن به روال گذشته و عادتي که دارد،‌ سعي کرد با بلوفي اين چنيني آلمان‌ها را متعجب و شوکه کند؛ اما با انجام بازي و به مرور مشخص شد بلوف‌هاي او نيز ديگر براي حريفان بي‌اثر است. بهتر است مربي 68 ساله منچستر براي بهبود اوضاع تيمش به جاي بلوف‌زني، عصر تحولات تازه فني را در پيش گيرد.

مردان سرآلکس فرگوسن در پايان جدال چهارشنبه‌شب ژرمن ها را 3 بر 2 را در ديداري هيجان انگيز و کاملا پرافت و خير شکست دادند؛ ولي پس از برابري 4 بر 4 در نتيجه گيري کلي و گل زده بيشتر بايرن در خانه حريف، از صعود بازماندند و عجيب‌ترين پيروزي چند سال گذشته خود را تجربه کردند.

در اين جدال ميزبان پيکارش را طوفاني آغاز کرد و در دقايق 3 و 7 توسط دارن گيبسون و لوئيس ناني، دو گل مرگبار بر ميهمان وارد کرد تا در بهترين شرايط صعود قرار گيرد. شياطين سرخ که حاکم بر بازي بودند، به سلطه خويش ادامه داده و در دقايقي که مونيخي‌ها پراشتباه کار مي کردند، روياي صعود خود را به جمع چهار تيم پاياني تحقق يافته ديدند. تيم برنده حتي در دقيقه 41 گل ديگري توسط ناني وارد کرد تا 3 بر صفر، به ظاهر خيال خويش را براي صعود راحت کند.

در نقطه مقابل با اين گل باواريايي ها از خواب غفلت بيدار شده و با گلي که توسط ايويکا اوليچ در دقيقه 43 وارد دروازه فان در سار کردند، از نااميدي خارج شده و در پي گل ديگري جهت برابر ساختن نتيجه کلي و کسب شانس صعود برآمدند. با اين گل، شدت حملات مونيخي ها افزايش يافت. وقتي رافائل داسيلو، بازيکن جوان منچستر در دقيقه 50 بخاطر اشتباهي کودکانه توسط ريزوتيلي، داور مسابقه از زمين اخراج شد، از فضاي بيشتري براي تدارک حملات خود برخوردار شدند که نتيجه آن گلي شد که آرين روبن با استفاده از ضربه کرنر در دقيقه 74 زد. با اين گل بايرن به خواب و خيالات منچستر و 74 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه پايان داد و خود صعود کرد.

جمعه 20/01/1389

Ezel
09-04-2010, 18:51
درسته ولی همه اشتباه میکنن فرگوسن هم تو این بازی اشتباه کرد باید قبول کرد و منچستر رو حذف کرد شاید دورانش تموم شده دیگه باید بره با نوه هاش بازی کنه :27:

معولا سرالکس فرگوسن همیشه تیمش در حال بازسازیه و به نظر من دقیقا مثل ققنوس میمونه ، ضمنا میشه بفرمایید اشتباه سر الکس توی این بازی در چه موردی بود ؟ نحوه شروع بازی ؟ آرایش تیم ؟ محاسبه غلط راندمان تاکتیک اتخاذ شده ؟ چون تا قبل از دقیقه 55 که رافائل داسیلوا اخراج شد نتیجه اصلا گویای اشتباه سر الکس نبود ( هرچند که دیگه منچستر حذف شده ) . به نظر من سر الکس بار دیگر با قدرت هرچه تمام باز خواهد گشت ( البته اگه این گلیزرها همکاری کنند)

B L A S T E R
09-04-2010, 18:53
منم فک میکنم سر الکس بزرگتر از اونی باشه که ما ازش انتقاد کنیم!

nw_nk
09-04-2010, 19:35
مربی بایرن مملو از تحسین برای تیم کاتالان است.

سایت گل- بایرن مونیخ در مجموع دو دیدار رفت وبرگشت در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد تا منچستریونایتد را از پیش بردارد و بلیط صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابتها را کسب کند تا در این مرحله مقابل المپیک لیون صف آرایی نماید. دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی میان اینتر، قهرمان ایتالیا و بارسلونا قهرمان اسپانیا و قهرمان فصل قبل این رقابتها برگزار خواهد شد و بدین ترتیب در صورتی که بایرن بتواند از سد نماینده فرانسه عبور کند، در دیدار فینال مقابل یکی از دو تیم اسپانیایی یا ایتالیایی قرار خواهد گرفت.

مربی هلندی بایرن مونیخ در صحبتهایی زبان به تمجید از تیم اسپانیایی گشوده و در عین حال خاطرنشان کرده که بارسا شکست ناپذیر نیست. فان خال در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« من همیشه گفته ام که بارسلونا بهترین تیم اروپاست و تیمهایی مثل چلسی، آرسنال و منچستر در رده های بعدی هستند. ما در حال حاضر از سد یونایتد عبور کرده ایم و نشان داده ایم که می توانیم هر تیمی را شکست دهیم.»

این مربی هلندی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« بارسلونا تیم بسیار قدرتمندی است و اگر آنها ده بار مقابل ما قرار بگیرند، شاید در 9 بازی به پیروزی برسند. البته این امکان وجود دارد که ما در یک بازی مقابل آنها به برتری برسیم و شاید این یک بازی هم در فینال برنابئو باشد.»

2010/4/9

sina1415
10-04-2010, 11:04
اون شب هر چی کردم نتونستم بیام تونت ... حالا اومدم بگم .......

چه با حال بود کی می گفت به جهنم اولترافورد خوش اومدید:31::31::31:

دمت گرم روبن لولشون کردی... عجب گلی زدی ترکوندی .........................

منچستر خوشحال بود که تو 10 دقیقه اول 2 گل زده ولی نمی دونست این بایرن داره بازی می کنه .......

سرافرازمون کردی مونیخ ......

پوز منچستر رو زدی .....

این مربی هلندی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« بارسلونا تیم بسیار قدرتمندی است و اگر آنها ده بار مقابل ما قرار بگیرند، شاید در 9 بازی به پیروزی برسند. البته این امکان وجود دارد که ما در یک بازی مقابل آنها به برتری برسیم و شاید این یک بازی هم در فینال برنابئو باشد.»

اونو هم به امید خدا می بری

sAeEd_kHaAn
10-04-2010, 19:12
چون تا قبل از دقیقه 55 که رافائل داسیلوا اخراج شد نتیجه اصلا گویای اشتباه سر الکس نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب شاید بشه گقت گزاشتن همین رافائل اشتباه بزرگش بود که با یه اشتباه بچه گانه که حاکی از کم تجربگیش بود تیم رو حذف کرد . درسته در طول بازی بخصوص اوایل نیمه اول خوب بازی کرد اما این بازی محل تست و جوان گرایی نبود باید قبول کرد ادمای بزرگ اشتباه بزرگ هم می کنن

Ezel
10-04-2010, 20:04
خوب شاید بشه گقت گزاشتن همین رافائل اشتباه بزرگش بود که با یه اشتباه بچه گانه که حاکی از کم تجربگیش بود تیم رو حذف کرد . درسته در طول بازی بخصوص اوایل نیمه اول خوب بازی کرد اما این بازی محل تست و جوان گرایی نبود باید قبول کرد ادمای بزرگ اشتباه بزرگ هم می کنن
به نظر من با توجه به اینکه در هر دوبازی قبل از بازی برگشت منچستر با بایرن ( یعنی بازی رفت با بایرن و پس از اون بازی با چلسی) گری نویل فیکس بازی کرده بود و عملکرد خوبی هم نداشت و اوشی هم تازه از بند مصدومیت رها شده بود سرالکس فرگوسن چاره دیگه ای نداشت و درواقع یک ریسک اجباری رو انجام داد ، و طبق گفته شما خوب هم بازی کرد اما کم تجربه بود ولی نمیتوان از فشار وحشتناک بایرن هم گذشت و سرالکس فرگوسن هم تمام مسئولیت شکست رو به گردن رافائل انداخت و باز هم مثل همیشه باخت یتیم بود و پیروزی بایرن 1000 تا پدر مادر داشت.

nw_nk
11-04-2010, 15:03
مدافع باتجربه یونایتد در فکر یک جام قهرمانی است.

سایت گل- پاتریس اورا، مدافع یونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش پس از حذف از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در رقابتهای لیگ برتر قهرمان خواهد شد.

بایرن مونیخ موفق شد تا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت از سد منچستریونایتد عبور کند و به مرحله نیمه نهایی چمپیونز لیگ راه یابد ولی اکنون اورا از هم تیمی هایش خواسته تا هرچه سریعتر ناکامی در لیگ قهرمانان را فراموش کرده و به رقابتهای لیگ برتر بیندیشد. اورا در صحبتهایش به دفاع از رافائل، هم تیمی جوانش که با اخراج شدنش در دیدار برگشت یونایتد مقابل بایرن، ضربه سختی به تیمش وارد ساخت و بنا به گفته فرگوسن، دلیل اصلی شکست یونایتد بود برخاست.

اورا در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه یونایتد منتشر شد، گفت:« هیچ وقت انتظار نداشتم که اوضاع بدین ترتیب شود ولی اگر از گردونه رقابتهای اروپایی حذف شدیم، تنها به این دلیل بود که شایستگی صعود به دور بعد را نداشتیم. شنیده ام که افراد زیادی رافائل را سرزنش می کنم ولی من اصلا این را قبول ندارم. او فقط یک بازیکن جوان است. خب، او از زمین مسابقه اخراج شد ولی یونایتد می تواند در بازیهایش با 10 بازیکن به برتری برسد. اگر قرار به سرزنش کسی باشد، می بایست کل تیم را سرزنش کرد. شاید ما در دیدار رفت، وظایفمان را به بهترین نحو ممکن انجام ندادیم.»

اورا ادامه داد:« چهارشنبه شب بسیار ناراحت بودم ولی روز بعد زمانی که از خواب برخاستم، به خودم گفتم:« پات، ما شانس این را داریم که بار دیگر در لیگ برتر به قهرمانی برسیم. من به این موضوع باور دارم. روز 4شنبه بسیار ناراحت بودم ولی اکنون خوبم و آماده نبرد هستم. ما می توانیم در 5 دیدار پیاپی به برتری برسیم و اصلا کار سختی نیست. اگر با روحیه بازی کنیم، کسی نمی تواند ما را شکست دهد.»

2010/4/11

Masoud King
12-04-2010, 11:41
اورا: پس از ناکامی در چمپیونز، لیگ برتر را می بریم / دفاع از رافائل
اونجا هم که بازی رو مساوی کردن : دی
منچستر هنوز تو شوک حذف بید : دی

Mohammad_666
13-04-2010, 12:57
آره بنده خداها خودشونم گیج شدن!

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

مسعود جان با عکست خیلی حال کردم خیلی چاکرتیم!

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:26 AM ----------

مسعود جان با عکست خیلی حال کردم خیلی چاکرتیم!

majid_potter7
18-04-2010, 20:40
حداقل با شرف حذف شدیم......
مطمئنم شما بایرنی ها هم وقتی بایرن 3-0 عقب بود جهنم الدترافورد رو باور کردین....عمرا باورتون هم نمیشد که بتونین دیگه بیاین بالا..
در ضمن فرگوسن هم هیچ اشکالی نداشت کارش...شماها که ایراد میگیرن از گذاشتن رافائل گزینه بهترشم بگین..نه اینکه فقط ایراد بگیرین...فرگوسن همه کارش درست بود...شما فقط فرض کن اگه به جای من یو بایرن یه بازیکنش اخراج میشد چند تا گل دیگه میخوردن با اون قدرت من یو؟؟؟حذفمون هم بیشتر به خاطر اشتباه بچه گانه اورا بود...

در آخر میرسیم به جمله ای که مخالفاشم قبول دارن...:

بهترین مربی تاریخ..:سر الکس فرگوسن.....
حالا حالا ها کسی به گرد پاش نمیرسه.....
زنده باد فرگی...چه قهرمان..چه بازنده...

MehdiAkhbari
18-04-2010, 21:29
با سلام
اون گلي كه روبه زد واقعا فوق العده بود.رافائل كه چه عرض كنم اريك كانتونا و جرج بست و بابي چارلتون هم بودند بازم منچستر اون گل رو مي خورد.

Peji2010
19-04-2010, 17:34
سلام.
قبول دارم فرگوسن مربی بزرگیه اما فکر نکم بهترین تو تاریخ :18: باشه!

Peji2010
19-04-2010, 17:41
با سلام
اون گلي كه روبه زد واقعا فوق العده بود.رافائل كه چه عرض كنم اريك كانتونا و جرج بست و بابي چارلتون هم بودند بازم منچستر اون گل رو مي خورد.

موافقم.
روبه هم عجب گلی زدا !!

ghermezeteh
19-04-2010, 18:25
این بزرگیه بایرن رو می رسونه که در ورزشگاه حریف اونم حریفی مثل منچستر و ورزشگاهی که هوادارانش بهش میگن جهنم اولدترافورد و تئاتر رویاها سه گل دریافت می کنه و بعد می تونه خودش رو پیدا کنه و دو گل دیگه بزنه و در نهایت تیم صعود کننده باشه!

majid_potter7
20-04-2010, 14:45
دوستان منچستری ...
باحال بود...:دی