PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Assassin's Creed II

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

ali_ranger22
06-04-2009, 21:30
Assassin's Creed 2

کرک 700 کیلو بایتی SKidrow

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک SKIDROW با اموزش کامل تر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamhami_333
01-04-2010, 00:02
بچه ها من اگه سریال این بازیرو بخرم ؟ دوستمم میتونه بعد اینکه من تمومش کرد اونم نصبش کنه ؟

Benygh
01-04-2010, 00:02
سلام،
تصميم گرفتم يک راهنماي کامل جهت اجراي بازي Assassins Creed II بنويسم تا مشکلات شما در اجراي اين بازي به حداقل خودش برسه و بتونيد از اين بازي لذت ببريد !

ابتدا يک نکته مهم رو بايد ذکر کنم و اونم اينه که هر گونه شباهت به ساير آموزش هاي موجود در نت رو که ساير افراد تهيه کرده اند به آموزش فعلي ارتباطي از نظر کپي برداري و ... نداره، فقط ممکنه منابع ما که مطمئنا انجمن هاي بزرگ در ساير قسمت هاي دنيا هستند باشه که اين هم فکر نميکنم ايراي داشته باشه ...

البته فکر نميکنم کسي در اين مورد ايرادي بگيره،​آخه يک جورايي سابقه داريم تو نوشتن راهنماي نصب و اجرا :31:

ببينيد، راهنماي نصب GTA IV ...

خريد شماره سريال قانوني​:

ابتدا قصد داشتم شماره سريال قانوني بازي رو خريداري کنم که باهاش مي​شد بدون هيچ گونه دردسر و تغييرات بازي رو به صورت کامل تموم کرد، ولي بعد ها به دليل اينکه خود اين کلنجار رفتن با اين سيستم مورد ميتونه باعث بشه که خيلي چيزهاي جديد ياد بگيريم از خريد شماره سريال قانوني منصرف شدم، البته در صورتي که قصد خريد داريد به چند نکته بايد توجه داشته باشيد :

- به هنگام اجراي بازي بايد به اينترنت وصل باشيد تا برنامه بتونه در لحظاتي که به صورت اتوماتيک سيو ميشه با سرور در ارتباط باشيد.

- اين پروسه معمولا چنيدن ثانيه طول ميکشه که اين مدت زمان به نوع ارتباط اينترنتي شما بستگي داره.

- قيمت اين شماره سريال در روز هاي اول 19،500 بود که ممکنه به دليل تقاضاي بالاي قيمتش کمي تغيير کرده باشه ولي شما اين قيمت رو در ذهن داشته باشيد تا پول بيشتري براي اين شماره سريال به افراد سودجو نديد .

- براي خريد ميتونيد در گوگل عبارت "فروش Assassin´s Creed 2 CD KEY" رو جستجو کنيد تا با توجه به شرايط نتايجي که به شما نشان داده ميشه تصميم بگيريد و خريدتون رو انجام بديد . به دليل اينکه تبليغات محسوب ميشه از گذاشتن لينک مستقيم معذورم.

راهنماي ساخت سرور مجازي آفلاين و سپس اجراي برنامه به همراه تمامي مراحل :

ابتدا بازي رو نصب کنيد و بدون هيچ گونه تغيير مراحل زير رو اجرا کنيد :

مرحله اول :
ابتدا فايل زير رو دانلود کنيد و محتويات درونش رو در مسير زير جايگزين کنيد. (کاربران مبتدي دقت کنند که C درايو ويندوز شما محسوب ميشه)

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

مرحله دوم :
وارد مسير زير شويد و از فايل HOSTS خود يک کپي در يک جاي امن تهيه کنيد تا درصورتي که ااين پروسه به مشکلي برخورد ازش استفاده کنيد، به اين دليل از اين فايل پشتيبان تهيه ميکنيم که در بعضي از راهنماهاي اجراي اين بازي آمده است که فايل HOSTS اي که آن تيم تهيه کرده است را بايد با فايل اصلي جايگزين کنيد، و به دليل اينکه اين فايل حاوي ساير اطلاعاتي مهم باشد انجام اينکار را هر چند که در اجراي بازي کمک ميکند توصيه نميکنم چرا که ممکن است با اين کار کار ساير برنامه هاي موجود در سيستم شما مختل شود ولي در روشي که من ارائه ميدم به دليل اينکه فايل اصلي خود شما ويرايش ميشه مشکلي براي ساير برنامه ها پيش نمياد. حالا اين فايل رو با NOTEPAD باز کنيد و سپس خطوط زير رو در انتهاي اين فايل اضافه کنيد، به تصوير انتهاي اين مرحله دقت کنيد.

نکته : در صورتي که نتونستيد فايل رو در حالت عادي ويرايش کنيد از طريق Open در برنامه Notepad اينکار را انجام دهيد.

چنانچه مشکل پابرجا بود به شماره 5 ام قسمت سوالات متداول مراجعه کنيد ...

C:\Windows\System32\drivers\etc

خطوط مورد نظر :

دقت کنيد که ممکن است فايل HOSTS شما به شکل زير نباشد، هدف از اين تصوير فقط اين است که شما بايد خطوط مورد نظر را در انتهاي خطوط اين فايل کپي کرده و آن را ذخيره کنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله سوم :
فايل زير رو دانلود کنيد و محتويات داخلش رو در دسکتاپ خودتون نگه داريد، چون براي اجرا بهش نياز خواهيد داشت (دقت کنيد که آخرين Value نيز که تمامي مراحل رو شامل ميشه به همراه اين فايل هستند پس نيازي نيست Value ها که حاوي مراحل هستند رو جداگانه دانلود کنيد)

نکته : توجه کنيد که اين فايل هميشه به روز ميشه ... براي اطلاع از مشخصات فايل به روز شده ميتونيد به بخش سوالات متداول مراجعه کنيد و يا از فايل Readme داخل فايل زير جهت کسب اطلاعات بيشتر استفاده کنيد.

مرحله چهارم :
از منوي استارت RUN رو اجرا کنيد و طبق عکس دستور زير رو وارد کرده و Ok کنيد :

ipconfig /flushdns

مرحله پنجم :
سپس فايل server.exe رو که داخل پوشه ac2_server.rar هست رو اجرا کنيد، در اين قسمت پنجره اي به شکل زير براي شما بايد باز بشه ...

در صورتي که پنجره بعد از باز شدن بلافاصله بسته شد اين بدين معناست که پورتي که براي اين برنامه جهت شبيه سازي سرور لازم است توسط برنامه ديگري اشغال شده است.
شما بايد برنامه هايي مانند IDM, Yahoo Messenger, Skype, Utorrent, Easyphp, TeamViewer و يا هر برنامه ديگري مانند اين برنامه هاکه به هر شکل با شبکه و اينترنت مربوط هستند را از Tray خود Exit کنيد تا اين مشکل رفع شود، در صورتي که مشکل پابرجا بود از قسمت سوالات متداول مورد شماره سوم را مطالعه و طبق آن عمل کنيد.

مرحله ششم :
بعد از اجراي فايل Server.exe فايل AssassinsCreedIIGame.exe رو از محل نصب بازي اجرا کنيد، تصوير زير مياد و بايد با يوزر نيم و پسورد دلخواه خودتون وارد بشيد، دقت کنيد که همانند تصوير زير گزينه Remember me تيک خورده باشه تا بعد ها هنگام ورود از همين يوزر نيم و پسوردي که استفاده کرديد، استفاده بشه تا به مشکلي بر نخوريد. دقت کنيد که براي اجراي بازي هر دفعه بايد فايل SERVER.EXE رو اجرا کنيد.

مرحله هفتم و آخر :
حالا بعد از چند ثانيه بازي اجرا ميشه و ميتونيد به راحتي بازي کنيد، در صورتي که به مشکل خاصي برخورديد در انتهاي همين آموزش به قسمت سوالات متداول مراجعه کنيد.

سوالات متداول و بخش ويرايش ها​:

اين قسمت به مرور زمان تکميل ميشه و راه حل هايي رو براي مشکلات احتمالي ارائه ميده. البته در اين بخش اطلاعيه ها و موارد مهم نيز ممکنه اضافي بشه. پس اين بخش رو براي جديدترين راه حل ها دنبال کنيد.

1- چگونه بازي رو Save کنيم ؟ [تکميل خواهد شد]

در حالت عادي مشکلي اگر با يوزر نيم و پسورد مورد نظر خود وارد شويد مشکلي پيش نمياد، در صورتي که به مشکلي بر خورديد Online Saving رو غير فعال کنيد.

2- در صورتي که با پيام "An internet connection is required" طبق موارد زير عمل کنيد.

از مرحله دوم به بعد مراحل را با دقت تمام اجرا کنيد، در صورتي که مشکل پابرجا بود محتويات فايل HOSTS رو پاک کرده و دوباره همانند مرحله دوم آن را ويرايش کنيد.

3- در صورتي که هنگام اجراي فايل Server.exe به مشکلي برخورديد طبق راهنماي زير عمل کنيد.

ابتدا مطمئن شويد که تمامي مراحل را به درستي انجام داده ايد،​سپس طبق موارد زير عمل کنيد،

به قسمت Add or remove programs در Control panel رفته و طبق عکس زير تيک کنار Internet Information Services رو برداريد.

4-مرحله دوم ويرايش شد، بر تهيه پشتيبان از فايل HOSTS تاکيد شد و البته توضيحاتي نيز در مورد مشکلات ساير راهنماهاي موجود اضافه شد

5-من ویندوزم ویستاست ولی به فولدر system32 دسترسی ندارم در حالی که ادمین هستم و فایل host رو اجازه نمیده ویرایش کنم.
برای برنامه های توی دسکتاپ راست کلیک که میکنم run as admin.. داره ولی اونجا نمیدونم چا اینجوریه میشه راهنمائییم کنید؟

اين پست توسط کاربر djmd نوشته شده است که در اينجا نقل قول مي شود.

دقیقا نکته که الان می خواستم به دوست عزیزمون بنی جون بگم همین بود که واسه دوستانی که vista / 7 دارن , این مطلب باید گفته بشه : شما برای edit کردن فایل hosts نیاز به اجازه ادمین سیستم دارین یا در واقع باید یوزری که می خواد اون فایل رو تغییر بده باید شرایط Full Control رو برای اون فایل و برای یوزر خودش فعال کنه ! اما چگونه ؟!
آسون ترین راهش اینه که فایل زیر رو دانلود کنید :

پس از آنزیپ کردن فایل بالا دو عدد فایل رجیستری داخل شاخه اش هست با اجرا کردن فایلی که ابتدایش install داره و انتخاب گزینه های yes و Ok پس از آن , شما گزینه را در منوی راست کلیک خود فعال کرده اید که حق ویرایش فایلهای خاص (مثل همین فایل hosts ) را به شما می دهد !
حال به سراغ فایل hosts بروید و ابتدا با راست کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه take Ownership حق ویرایش فایل را بگیرید و سپس فایل براحتی و بدون هیچ errorی قابل ویرایش هست ...
دوستان دقت کنید که خیلی فایلهای سیستمی دیگر که شما حق ویرایش آنها را ندارید با این گزینه قابل ویرایش می شوند !

6-مرحله پنجم ويرايش شد، توضيحاتي در مورد مشکلات کوچکي که ممکن است در هنگام اجراي فايل Server.exe رخ دهد داده شده است.

7-فايل شبيه ساز سرور با فايل هاي آپديت شده به روز شدند (ورژن 0.4 سرور و يک سري Value جديد که بعضي از باگها را رفع کرده است، نام اين Value جهت اطلاع کاربران حرفه اي، All Missions Completed - Pairs 1844 مي باشد.)

البته فايل هاي قبلي مشکلي نداشتند ولي بعضا با بعضي از سيستم ها مشکلاتي ايجاد ميکردند. به هر حال لينک به طوري تغيير يافت که هميشه بتوانم فايل هاي جديد رو جايگزينش کنم،​پس ميتونيد هميشه اين رو دانلود کنيد در صورتي که مشکلي پيش اومد، البته داخلش ورژن و تمامي اطلاعات نسخه موجوده، شما براي استفاده بايد جهت اجراي بازي از فايل Server.exe جديد استفاده کنيد.

8-در مرحله "Ace up my sleeve" قسمتي که لئوناردو داوينچي ميخواهد به ما شمشيري را که خودش درست کرده است تحويل دهد بازي گير ميکند و نميتونم کاري کنم !؟ مشکل از کجاست ؟ [تکميل خواهد شد]

دوستان اين قسمت اصلا به کرک و اين مباحث ربطي نداره، شما بايد طبق قوانين بازي در اينجا کليد "عدد 2" رو بزنيد تا از اين قسمت عبور کنيد.

نکته مهم :

اين قسمت همانطوري که قبلا نيز گفتم به مرور زمان با راه حل هاي جديد جهت حل مشکلات احتمالي تکميل خواهد شد،پس وقتي وارد اين تاپيک شديد ايم قسمت آخر رو دنبال کنيد تا از جديدترين اخبار و اطلاعيه ها خبر دار شويد.

چند خواهش از دوستان :
در صورتي که اين مطالب رو در جاي ديگر نقل قول ميکنيد درج منبع اصلي يعني همين تاپيک فراموش نشه،
اگه ميتونيد با استفاده از اين راهنما بازي رو براي همه دوستانتون نصب کنيد تا مجبور نشن به افراد سودجو که در مقابل نصب و اجراي بازي مبالغ هنگفتي ميگرند پولي بدند !

اين مورد دوم رو تاکيد ميکنم به دليل اينکه در راهنماي GTA IV نيز که قبلا ارائه کرده بودم اين چنين موارد رو در خيلي از شهرهاي کوچيک و بزرگ کشور ديدم که واقعا ناراحت شدم.

رعايت اين موارد رو ميتونم به عنوان تشکر از شما قبول کنم.

موفق باشيد، تا بعد ...

mamadjavad
01-04-2010, 01:40
فایل ipaki که روی مگاآپلود گذاشته شده ویروس داره. فک کنم سرکارمون گذاشتن. نود 32 بهش گیر میده و نمیذاره دانلود بشه. :19:
بروبچ بی خیال شید. بریم سراغ بازی های دیگه. این بازی زمان می بره کرک بشه.

rayanafshan
01-04-2010, 01:53
اینم لینک کامل کرک ipaki که همین الان ریلیز کردن .

Ata Assassin
01-04-2010, 02:16
ina az megaupload up kardan bara man ke nemishe dl kard age kasi dl karde zood ye ja dige up kone.mamnon misham

rayanafshan
01-04-2010, 02:18
من الان خودم دارم تستش می کنم توی توضیحاتشم نوشت حتما با آنتی ویروس چک بشه که من -- این کار رو کردم و باید بگم که ویروس شناختش . الانم نمی دونم چه کار کنم . تا این موقع شب هم بیدار بودم .

البته توی توضیحاتش که گفته :

01/04/2010 ~~~~ IPAKI ~~~~
Thanks for downloading IPAKI Crack for Assassin's Creed 2.
Don't forget to buy the game if you liked it . ubisoft deserves your support .

Instructions :
~ Scan for viruses first
~ Extract ACII
~ Copy online mission data to assassin's creed II folder .
~ Copy temp files to your temp directory in your system in documents & settings , local settings .

open the game using its original exe , when requested for
a key , enter a random key now it should work .

~ Play the game .

~~ note that , if you had tried to open the game before using its original exe you won't be able to use our crack because ubi servers had given you bad request data which is done to prevent cracks from working .

کرک که از خودش خیلی مطمئن ولی من ترسیدم امتحانش کنم و آنتی ویروس رو غیر فعال کنم .
من Kasper دارم و آپدیت همین الان هست .
اساتید بیاید ببینیم می تونیم از تعطیلات عید دو روزش و استفاده کنیم یا نه .
در ضمن گفته که نباید بازی رو کرک کنید ( از کرک های دیگه اگه استفاده کردین بازی رو حذف کنید و دوباره بریزید ) در کل من نمی دونم منتظر می شم تا دوستان دیگه امتحان کنن ( برای من می ده ویرووس)

kortol
01-04-2010, 02:19
مگا آپلوده یکی بزارتش تو رپید شیر !!!!!!!!!!!!!!مگا فی.....تره!!!!!!!!

Reshadgp
01-04-2010, 02:36
من دارم دانلودش می کنم الان تو رپیدشر می ذارمش

rayanafshan
01-04-2010, 02:43
اینم لینک مستقیم

تشکر فراموش نشه . در ضمن من دل و زدم به دریا و دارم بازی ران می کنم و هنوز معلوم نشده.

guru3d
01-04-2010, 02:44
اینم لینکه راپیدشر

rayanafshan
01-04-2010, 02:57
بابا اینا هم مسخره کردن ما رو همین الان کلی مطلب گزاشتن توی تویترشون که حال آدم بد می شه کجایی RaZoR به دادمون برس اینم نوشته های داخل توییتشون برای 10 دقیقه قبل . در ضمن من توی بازی با کرک نکردن و استفاده از این ipaki از سریال نامبر رد نمی شه.

If you don't like our crack , wait for RLD's crack .. It should be late ~~ or buy the game and support ubi .21 minutes ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web
@WillSilent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , we don't have an AV and we'd noted in the Instructions to scan it first ,don't worry viruses don't work unless u execute it .25 minutes ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web in reply to WillSilent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Unfortunately Blacklisted versions can't access the game . we tried to fix that but we couldn't .28 minutes ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web
ACII crack won't work with people who tried to access the game with fake cracks before~ Settlers 7 delayed till next week ~about 1 hour ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web
Scan the crack first , we don't have an AV .about 2 hours ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web
~AC~ download the crack from this link : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ~~ follow the instructions in the text file ~ Play!~about 2 hours ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web
~ACII~ Crack done .. 20 minutes and we'll give you valid download link .about 2 hours ago ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])via web

لعنت بهشون

NaMaKDoOoON
01-04-2010, 03:12
پس هیچی دیگه فکر کنم این دورغ اول اپریل بوده میخواستن مارو سر کار بزارن

Reshadgp
01-04-2010, 03:26
اینم لینک دانلود:

mamadjavad
01-04-2010, 03:32
من هم فایل کرک گروه ipaki رو دانلود کردم. قضیه از چند جهت جالبه
1- فایل که اکستراکت میشه ویروس داره
2- گروه ipaki گفته که ما انتی ویروس نداریم خودتون چک کنید.( کی باور می کنه این حرفو! ) اصلا مگه معنی داره که گروهی که کرک ساخته خودش خبر نداشته باشه ویرووس داره یا نه؟
3- اخر سر گفتن اگه از کرک ما خوشتون نمیاد واسه RLD's crack صبر کنید. یا هم برید اصل بازی رو بخرید و شرکت یوبی رو حمایت کنید!!!
ولی در کل شواهد و قراین میگه که این گروه جعلیه!

subzero_752
01-04-2010, 04:50
رفیق راهنمایی کن .
بدجور گیر کردم.
تو مرحله hideout همون جایی که میدویی دنبال یه نفر میره تو اتاق در هم پشت سرش بسته میشه.
همه کار کردم .
رو برجه از رو بالکنه بالاتر نمیره هرکار میکنم میله بالای بالکنو نمیگیره.
خواهش میکنم به دادم برس.

سلام،اگه منظورت اون مرحله ایه که خواب می بینه،منم یه جای این مرحله مشکل داشتم،داشتم نا امید می شدم و اعصابم خورد شده بود،تا این که رفت بالا. تو یه بالکن می ری که یه چوب هست،بهش هم یه فانوس وصله،ولی هر کاری می کنی روی اون چوب نمیپره،درسته؟

فک کن می خوای بپری روی این چوب،چی کار می کنی؟ میری زیرش وایمیستی،RT + بالا + A رو می زنی دیگه،درسته،همین کار رو بکن،ولی زیر تیر چوبی وای نستا،برو یه کم سمت چپ تیر واستا(با یه قدم فاصله مثلا)،بعد RT + بالا + A رو بزن،اول یهکی دو قدم از دیوار میره بالا،بد می پره روی تیر چوبی. به همین راحتی! البته من که یه 15 دقیقه ای سرش الاف شدم و اعصابم واقعا خورد شده بود.
ولی خوب رفتی بالا اونی که دنبالش بودی رو می بینی،باحاله،یه خانمه و ...

خبرش رو بهم بده،خوشحال می تونم بتونم کمکی کرده باشم.

Mahdi_591
01-04-2010, 06:47
دوستان اگر کسی این کرک گرفته و کار کرده لطفا بگه

matrix_3s
01-04-2010, 06:50
دوستان اگر کسی این کرک گرفته و کار کرده لطفا بگه

رفیق فک کنم باید حالا حالاها منتظر بود...........:41:
من که یواش یواش دارم بیخیالش میشم....:13:

The Rover
01-04-2010, 07:08
وقتي از كرك IPAKI استفاده ميكني مثل قبل كد فعال سازي مي خواد
فكر نكنم كرك سالم باشه

hamhami_333
01-04-2010, 08:28
آيا پيشرفتي در کرکينگ اين بازي ديده شده ؟!

کليد بازي رو در ساير انجمن ها دارن ميفروشند به قيمت 19500 تومان !

براي سايربازي هاي يوبي سافت هم پيش فروش داره ميشه !

کجا میفروشن دوست من ؟2 نفرم میتونیم استفاده کنیم ؟یعنی من بازی کنم تا اخرش برم بعد برم بدم یکی دیگه بازی کنه >؟

rayanafshan
01-04-2010, 08:48
دوستان دیشب کرک رو امتحان کردیم

کرک الکی بود

wordship
01-04-2010, 08:50
اینم پیغام خود گروه ایپکی
برای دوستانی که خیلی امیدوار بودن و همون انلاین بازی نکردن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rayanafshan
01-04-2010, 09:09
دوست عزیز این پیغام برای دیشبه

ولی اون پیغام بالایی چی گفته در باره ی تورنت و اسیشن

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

دوست عزیز من پیغام بالاییش الان ترجمه کردم گفته که ما یه کرک دادیم تی بازار که اسم اون گروه 2nd هستش

و توی سایت تورنت قرار دادیم

Hallelujah
01-04-2010, 09:10
کاملاً مشخصه قضیه fake هست.
اصلاً این فایلهایی که توی دستودالعمل در موردشون توضیح داده که کجا باید کپی بشن توی کرک نیست. توی کرک کلاً سه تا فایل هست که فایل exe اصلی خود ویروسِ!
من که بیخیال شدم.
میرم سراغ اصلش...اگه گیر بیاد

hadibahal
01-04-2010, 09:11
سلام
آقا من 60تومن گم کردم یا دادم یک وسیله ای گرفتم خراب شد
آگه بخواهم اورجینال این بازی رو تهیه کنم از کجا باید بگیرم
سایتی آدرسی من که CREDIT CARD ندارم ؟

wordship
01-04-2010, 09:13
دوست عزیز این پیغام برای دیشبه

ولی اون پیغام بالایی چی گفته در باره ی تورنت و اسیشن

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

دوست عزیز من پیغام بالاییش الان ترجمه کردم گفته که ما یه کرک دادیم تی بازار که اسم اون گروه 2nd هستش

و توی سایت تورنت قرار دادیم

حرف شما درست
ولی با همین کرکه اولی مگه نباید مبشد انلاین بازی کرد؟؟؟
میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست.
اخه خود شما تا حالا چند تا بازی با کرک این گروه بازی کردی؟

mt17770
01-04-2010, 09:53
من این کرکو پیدا کردم ویروسم نداره . ولی هنوز تست نکردم. چون از کرکای قبلی استفاده کردم. یکی اینو امتحان کنه.

wordship
01-04-2010, 10:07
من این کرکو پیدا کردم ویروسم نداره . ولی هنوز تست نکردم. چون از کرکای قبلی استفاده کردم. یکی اینو امتحان کنه.

اینم عکس کرک اگر تو چیزی فهمیدی بگو

gap
01-04-2010, 10:11
اینم عکس کرک اگر تو چیزی فهمیدی بگو

ببین،اینا رو تو فولدی که بازی رو نصب کردی بریز،باید وقتی اکسترکت کردی یه فولدر دیگه به نام Temp باشه،اونا روهم بریز اینجا:C:\Windows\Temp

mt17770
01-04-2010, 10:19
ببین،اینا رو تو فولدی که بازی رو نصب کردی بریز،باید وقتی اکسترکت کردی یه فولدر دیگه به نام Temp باشه،اونا روهم بریز اینجا:C:\Windows\Temp

temp هم داره. یکی اینو تست کنه خبر بده.

malizadeh
01-04-2010, 10:22
سلام
آقا من 60تومن گم کردم یا دادم یک وسیله ای گرفتم خراب شد
آگه بخواهم اورجینال این بازی رو تهیه کنم از کجا باید بگیرم
سایتی آدرسی من که CREDIT CARD ندارم ؟

دوست عزیز شما باید دنبال Cd key اصلی باشی که بخری!
چون بازی اصلی اگه بخری کلی طول میکشه تا برسه به دستت!
اونم تازه اگر برسه!
که با این اوضاعی که مملکت داره میگن این بازی ضد امام زمانه و شما عضو فعال جنبش سبزی در کل اعدام!!!
cd Key بازی هم حدود 30 هزار تومن هست!

wordship
01-04-2010, 10:32

اقا ممنون
ما که انلاینش رو رفتیم تا حدودی
این افلاینه؟؟

malizadeh
01-04-2010, 10:40

آقا کدوم انجمن؟
آدرس بده برم بگیرم!
حتما میخوام!
من pay pal دارم اما تو نت همه 30 $ می دن!
اگرم آدرسی بلدی تو نت که زیر 30 بده اونم بده تا بخرم!
ممنون

mt17770
01-04-2010, 10:46
تو بعضی از سایتای تورنت emulator server گذاشتن . حجمش 32 مگه. این چجویاس ؟ کسی گرفته ؟

totti_70
01-04-2010, 10:46
آقا کدوم انجمن؟
آدرس بده برم بگیرم!
حتما میخوام!
من pay pal دارم اما تو نت همه 30 $ می دن!
اگرم آدرسی بلدی تو نت که زیر 30 بده اونم بده تا بخرم!
ممنون

من خودم همین الان سریال بازی رو به قیمت 19500 از آدرس زیر و به وسیله واریز پول با کارت شتاب خریدم و الان هم مرحله animus رو رد کردم
و اعتبار سریال رو تایید می کنم

Bigwarrior
01-04-2010, 10:55
من خودم همین الان سریال بازی رو به قیمت 19500 از آدرس زیر و به وسیله واریز پول با کارت شتاب خریدم و الان هم مرحله animus رو رد کردم

آفلاینه؟؟
درسته؟؟
سر کارمون نذاشته باشی

keyvan1985
01-04-2010, 11:01
بچه ها اگه میشه با یه سی دی کی چند نفر بازی کرد یه سی دی کی بخریم دوستان هم استفاده کنن

mt17770
01-04-2010, 11:14
الان بازی رو دوباره نصب کردم از اون کرکم استفاده کردم.
دفعه ی اول که رفتم تو بازی با اینکه به اینترنت وصل بودم مینوشت connecting ... please wait
دفعه ی دوم با U*ltra S*urf بازی رو اجرا کردم. پیغامش عوض شد. اینه پیغامش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی میدونه از چیه ؟

kold
01-04-2010, 11:15

من هم خریدم کارش خیلی درسته :7:
ولی واقعا باید یه مکانی اینجا برای همچین چیزایی اختصاص بدن فقط بخاطر خرید یه سریال مجبور شدم اونجا اکانت بسازم

حکایت آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیمه

rayanafshan
01-04-2010, 11:17
بچه ها اگه میشه با یه سی دی کی چند نفر بازی کرد یه سی دی کی بخریم دوستان هم استفاده کنن

این cd key ماله خووده شرکت ubi هستش

اورجینال تر از اورجیناله

میتونی بخریش

من که میگم از سایت های ایرانی نخر

gap
01-04-2010, 11:17
آفلاینه؟؟
درسته؟؟
سر کارمون نذاشته باشی
نه،ایشون کاملا معتبر هستند(فروشنده سریال بازی)

rayanafshan
01-04-2010, 11:20
اقای mt1770 لطفا میشه بگی با کرک IPAKI چجوری تونستی از پسوورد بازی رد بشی

اون فایل هارو کجا کپس پست کردی گه بازی تا این عکسه برات اومده

چون ما امتحان کردیم از پسوورد رد نشد میگه پسوورد رو بده

هر چی الکی امتحان می کنیم رد نمیشه .

hamed_dij
01-04-2010, 11:21

آفلاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18:

آفلاینه؟؟
درسته؟؟
سر کارمون نذاشته باشی

آفلاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:18::18:
:18:
لطفا یکی جواب بده مگه میشه آفلاین بازی کرد؟؟
اصلا امکان نداره.یعنی drm بوق.

gap
01-04-2010, 11:25

خیر،آنلاین!
_

kold
01-04-2010, 11:28

آنلاین و افلاین :8:

mt17770
01-04-2010, 11:29

اول که بازیو پاک کردم دوباره نصب کردم.
واسه کپی هم همونجوری که تو توضیحاتش نوشته بود کپی کردم. یه فایل temp داشت. یه سری هم فایل online mission data داشت . پسوردم هیچی نمیدم. رد میشه. تو منوی بازی هم میره. ولی وقتی میخوای بری تو بازی اون پیغام میاد.

mt17770
01-04-2010, 11:43
کسی شبیه ساز سرورشو نگرفته ؟

gap
01-04-2010, 11:45
واسه کپی هم همونجوری که تو توضیحاتش نوشته بود کپی کردم. یه فایل temp داشت. یه سری هم فایل online mission data داشت . پسوردم هیچی نمیدم. رد میشه. تو منوی بازی هم میره. ولی وقتی میخوای بری تو بازی اون پیغام میاد.
عزیز،اون پیغام که میاد،یه 2 دقیقه صبر کن،ببینید درست نمیشه؟در ضمن با Ultra S*UR*F رفتی،کاری انجام نداده نرم افزارش،چون برای اینکه روی نرم افزار های دیگه کار کنه،باید پورت هاشو تنظیم کنی;)

mt17770
01-04-2010, 11:50
عزیز،اون پیغام که میاد،یه 2 دقیقه صبر کن،ببینید درست نمیشه؟در ضمن با Ultra S*UR*F رفتی،کاری انجام نداده نرم افزارش،چون برای اینکه روی نرم افزار های دیگه کار کنه،باید پورت هاشو تنظیم کنی;)

10 دقیقه گذاشتم. کار خاصی نشد.واسه S*UR*F هم راست میگی. حواسم نبود. دفعه های بعدی معمولی که رفتم بازی همون پیغام میومد.

gap
01-04-2010, 11:55
10 دقیقه گذاشتم. کار خاصی نشد.واسه S*UR*F هم راست میگی. حواسم نبود. دفعه های بعدی معمولی که رفتم بازی همون پیغام میومد.
خب پس معلوم میشه این کرک هم مشکل داره، از دوستان یک عزیز دیگه هم تستکنن،ببینن کار میکنه؟
_
آقایون،تو بازیش نمیشه که مثلا نیزه همیشه دستت باشه،نه؟من یاد گرفتم Skill شو،ولی فقط میتونم از دشمنا بگیرم نیزه رو و وقتی هم اسلحه دیگه ای در میارم،نیزه می افته.
در ضمن،به نظر من یکی از دیگر نکات جالب بازی،تفنگش هست:ایکس

peyman_nn
01-04-2010, 12:03
سلام ببخشید وقت نیست بخونم
الان این بازی تو بازار هست یا هنوز کرک نشده ؟

gap
01-04-2010, 12:09
سلام،
خیر کرک نشده هنوز(یه حرفایی زدن این گروه IPAKI)،ولی درست نیست احتمالا،
شما میتونید cdley رو به قیمت 19.500 بخرید!مفت!:دی

mehdy.z
01-04-2010, 12:13
بازی که توی بازار هست ولی متاسفانه هنوز کرک نشده:13:
( شرمنده همزمان شد)

plsboy
01-04-2010, 12:14
سلام،
خیر کرک نشده هنوز(یه حرفایی زدن این گروه IPAKI)،ولی درست نیست احتمالا،
شما میتونید cdley رو به قیمت 19.500 بخرید!مفت!:دی

میشه بپرسم چه اعتباری هست که این سریال black list نشه؟:5::5:

gap
01-04-2010, 12:18
میشه بپرسم چه اعتباری هست که این سریال black list نشه؟:5::5:
من تا حالا از ایشون سریال Battle field badcompany2, MW2 رو گرفتم،درست بوده همش.

malizadeh
01-04-2010, 12:32
من سریال خریدم
من تست می کنم خبرشو می دم

hamhami_333
01-04-2010, 12:33
من تا حالا از ایشون سریال Battle field badcompany2, MW2 رو گرفتم،درست بوده همش.

اقا نوکرتم این جواب منو بده من الان بخرم بازیو نصب کنم تا اخرش برم بعد پاکش کنم بدم به دوستم دوستمم میتونه بازی کنه ؟

Bigwarrior
01-04-2010, 12:50
مگه کرکی نیست که بشه آنلاین بازی کرد؟؟
سریال دیگه چرا؟؟
نکنه کرک آنلاین هم خراب شده:19:

gap
01-04-2010, 13:04
اقا نوکرتم این جواب منو بده من الان بخرم بازیو نصب کنم تا اخرش برم بعد پاکش کنم بدم به دوستم دوستمم میتونه بازی کنه ؟
خیر،فقط روی یک سیستم جواب میده;)

hamhami_333
01-04-2010, 13:33
مگه کرکی نیست که بشه آنلاین بازی کرد؟؟
سریال دیگه چرا؟؟
نکنه کرک آنلاین هم خراب شده:19:

نه دوست عزیز نه انلاین نه افلاین !! کم کمک باید عادت کنیم واسه هر یازی 18 تومن بدبم !!! هم خوبه هم بد خوبیش اینکه بازی سازها دلشون میاد که وقت صرف کنن واسه ساخت بازی واسه پی سی بدیشم اینه که دیگه با 1000 تومن بازی نیمشه خرید :18:

rayanafshan
01-04-2010, 14:07
منم با اینکه نمی شه ماموریت ها رو رفت ولی بالاخره SAVE 100 درصد بازی رو گرفتم خداییش دیوونه شده مهارتاش .همه ی شهرها و همه امکانات بازه.

totti_70
01-04-2010, 14:51
من الان دارم با سریال اورجینال بازی می کنم
قبل از این من با کرک افلاین ناقص بازی می کردم اما با سریال که الان بازی می کنم واقعا می بینم که سرعت بازی یکم رونتر شده
از اونجایی که ADSL 512 دارم نمی تونم این کرک رو به دوستانی که DIAL UP دارند پیشنهاد بدم اما SAVE های بازی (زمانی که یک مربع که وسطش یک علامت تعجب هستش ظاهر می شه) و باید به اینترنت وصل باشه حدود 2 یا 3 ثانیه طول می کشه پس اگر ADSL 128 هم داشته باشید هم می شه راحت بازی کرد اما مثلا هر 20 دقیقه یک بار برای SAVE باید 15 ثانیه صبر کنید شاید با DIAL UP حدود 50 ثانیه طول بکشه
اما من در طول بازی احساس نکردم که مودمم زیاد اطلاعات دریافت کنه (از سرعت چراغ چشمک زن روی مودم) و فکر کنم این مطلب که در حین بازی فایل های بازی رو انلاین دانلود می کنه زیاد درست نباشه بلکه با چک کردن اعتبار سریال شما به شما اجازه استفاده از فایل های بازی رو میده ( مثلا بعضی از دوستان که با کرک ناقص بازی می کردند وارد یک آب انبار می شدند که یک نردبان و یک در بسته داشت ، در وجود داشت اما بسته بود اما اگر سریال اورجینال داشته باشین اون دار برای باز می شه)

ÖMID
01-04-2010, 15:12

این میشه نسخه اصل ؟
میشه انلاین بازی کرد یا فقط قسمت افلاین داره ؟

zadis
01-04-2010, 15:23
سلام شما سریال ارجینال رو از کجا خریدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gap
01-04-2010, 15:29
سلام شما سریال ارجینال رو از کجا خریدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از پی تی
.........................

Mohammad_Sn2001
01-04-2010, 15:48
دوستان کرک بازی نیومد ؟؟؟

اگه نیومده پس چطور برای فروش گذاشتن ؟؟؟

میدونم خلافه قوانینه ولی اینم لینکشه

تازه 3 تا هم دی وی دی هستش :13: :18:

gap
01-04-2010, 15:53

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتازه 3 تا هم دی وی دی هستش :13: :18:
نمیخوام بگم ایشون دارن سر مردم کلاه میزان،قطعا ایشون خبر ندارن که هیچ کرک سالمی وجود نداره،!

kold
01-04-2010, 16:03

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتازه 3 تا هم دی وی دی هستش :13: :18:

میتونین بازی کنین با درد سر ولی همش تو باگ گیر میکنین

abolfazl_gallant
01-04-2010, 16:06
اگه قرار هست کرکی واسش نیاد بریم یه نسخه ارجینال بخریم
راستی حتما باید اینترنت پر سرعت داشت؟

Ahmad-Ra
01-04-2010, 16:12
يعني 19000 فقط واس يه سريال ! مي ارزه واقعا ؟

hamhami_333
01-04-2010, 16:53
يعني 19000 فقط واس يه سريال ! مي ارزه واقعا ؟

برا خود بازیش 30 40 تومن باید پول بدبد:19:

lord mostafa
01-04-2010, 16:54
منم با اینکه نمی شه ماموریت ها رو رفت ولی بالاخره SAVE 100 درصد بازی رو گرفتم خداییش دیوونه شده مهارتاش .همه ی شهرها و همه امکانات بازه.
میشه سیو 100 رو لینکش رو قرار بدی ما هم دانلود کنیم

Ata Assassin
01-04-2010, 17:08
كسي سايتي ميشناسه كه سيو گيم ها رو قرار بده؟ يا اگه كسي از دوستان سيو گيم 100 % دارن لطفا در اختيار ما هم قرار بدن.

wordship
01-04-2010, 17:11
كسي سايتي ميشناسه كه سيو گيم ها رو قرار بده؟ يا اگه كسي از دوستان سيو گيم 100 % دارن لطفا در اختيار ما هم قرار بدن.

gamecopyworld.com

don mohsen
01-04-2010, 17:12
صبر كنيد!!!!!!!!!!!!
الصبر من المومنين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عجول نباشيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عجله كار شيطونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هر وقت يك تكنولوژي مياد يك راهي براي هكش هم مياد!!!!!!!!!!!!!!!
هيچ چيزي بي نقص و عيب نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما يك نقطه ضعفي داره اين سيستم drm (لعنه الله عليه دي:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يكم ديگه اين بازي كرك ميشه الكي پول ندين ملت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

totti_70
01-04-2010, 17:14
دوستان من مشکل AS 1 رو دارم

یعنی صدا و تصویر هماهنگی نداره

ویندوز 7 دارم

راه حلی دارید؟

kold
01-04-2010, 17:32

ویندوز 7 دارم

راه حلی دارید؟

دوست من رو ۷ این مشکل رو داشت ریستارت میکرد درست میشد :18:

چند مگ رم داری و رو درایوی که نصب کردی چقدر فضای خالی . البته اون هنوز داره با این مشکل دست و پنچه نرم میکنه :27:

d_a_n_t_e
01-04-2010, 17:38

دقیقا اون فایل های temp رو توی کدوم فولدر کپی کردید ؟

malizadeh
01-04-2010, 17:48
سلام به همگی
دوستان من cd key رو از لینک زیر خریدم!
اصلی هست.تضمین میکنم که سر کار نیستید!
عجب حالی می ده AC2 !

AlexMercer
01-04-2010, 17:55
از همه عذر میخوام یکم پستم اسپمه. اقا هرکی از کرج هست و بازی رو دانلد کرده یا از یکجا خریده(ما که پید نکردیم) یک پیام خصوصی به من بده. ممنون میشم فوریه

Ata Assassin
01-04-2010, 17:59
دوستاني كه سيو 100% رو لازم دارم ميتونن از اين لينك استفاده كنن.من خودم تست كردم درسته و ميشه توي همه ي شهر ها گشت زد.

tahoori
01-04-2010, 18:01
سلام به همگی
عجب حالی می ده AC2 !

برای بازی کردن باید به اینترنت وصل بود یا آفلاین میشه بازی کرد

wordship
01-04-2010, 18:10

نه دوست عزیز 19500 میدی تازه برای انلاین

ÖMID
01-04-2010, 18:12
سلام به همگی
عجب حالی می ده AC2 !

اخه 19 هزار واسه چی ؟
شما میری تو بازی بخشی داره که بشه با بازیکنان دیگه انلاین بازی کرد ؟

online_amin
01-04-2010, 18:30
حتما يك نقطه ضعفي داره اين سيستم drm (لعنه الله عليه دي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا بر دی لعنت میفرستی؟ نوشتی لعنت الله علیه دی... لعنت خدا بر او (دی) باد.

از روی این بخر بخرهایی که در این تاپیک اتفاق افتاده معلوم میشه که Ubisoft در کارش موفق شده!

فکرش رو بکن این کرک چه کرده که کاربرهای ایرانی رو داره مجبور به خرید میکنه. خیلی عجیبه.

هرگز فکرش رو نمیکردم که من هم وسوسه خرید این بازی رو داشته باشم.

wordship
01-04-2010, 18:44
چرا بر دی لعنت میفرستی؟ نوشتی لعنت الله علیه دی... لعنت خدا بر او (دی) باد.

از روی این بخر بخرهایی که در این تاپیک اتفاق افتاده معلوم میشه که Ubisoft در کارش موفق شده!

فکرش رو بکن این کرک چه کرده که کاربرهای ایرانی رو داره مجبور به خرید میکنه. خیلی عجیبه.

هرگز فکرش رو نمیکردم که من هم وسوسه خرید این بازی رو داشته باشم.

اقا این حرف و خیلی خوب اومدی.
عجیبه ایرانی جماعت داره 20تومن میده cdkeyمیخره.

hamhami_333
01-04-2010, 18:49
اقا این حرف و خیلی خوب اومدی.
عجیبه ایرانی جماعت داره 20تومن میده cdkeyمیخره.

حالا عیب نداره یکی 2 تا بازی که ماله ubisofte بیست تومن بدبم فقط امیدوارم به بقیه سازنده ها سرایت نکنه :13:

malizadeh
01-04-2010, 19:05
اینترنت می خواد

Benygh
01-04-2010, 19:31

به نقل يکي از دوستان : قيمت اين بازي 24 يوروست و با توجه به قيمت ديسک و بسته بندي قيمت سريال به صرفه است !

البته دقت کنيد براي کسي که در خارج از کشور زندگي ميکنه نه براي شخصي ايراني که به استفاده از کرک عادت کرده ...

من هم دو تا ميخوام بخرم ...

saeedshl
01-04-2010, 19:37

سلام دوست عزیز
می شود لینک کرک 100 درصد بازی را قرار بدید.
با تشکر

Khan gholi
01-04-2010, 19:39
قرار باشه از این به بعد هر بازی میخواد بیاد از طرف یوبی ادم 20 تومان بده میره یک xbox360 میگیری حول حوش 360 تومان به صرفه تر هست.الان اینو با سم فیشر و پرنس میشن 60 تومان.تازه کلی بازه ایی دیگه هست که اگر Xbox360 بگیریم به صرفه تر هست.حداقل کاربرا ایرانی این بازی رو تحریم کنن از سری بعدی سریال بگیرن.

matrix_3s
01-04-2010, 19:40
بیست تومن ، 20 تومن میخوام بدم به بازی میرم یه 360میگیرم تازه اگه شرکتای دیگه موفقیت ubi رو ببینن یاد میگیرن
شده یک سال صبر میکنم
ولی اوریجینال نمی خرم
شاخ میشن به خدا

آقا فراموش نکنین
دست بالای دست بسیاره:31:
بالاخره کرک میشه

shaaheen
01-04-2010, 19:47
حالا كرك ميشه يا نميشه كار زشتي نمكنيم بازي رو ميخريم.اميدوارم روزي بشه كه كشور مام حرفي براي گفتن داشته باشه و همه بتونيم همه ي بازيها رو ارجينال بخريم.حتي كم درآمد ترين افراد

از اينا بگذريم من الآن دارم از سايت h*t*t*p*:*/*/*g*a*m*e*-*i*r.*c*o*m ميخرم.اين سايتو همون فرومه معرفي كرده.پس يعني معتبره؟من ويندوز هم عوض بكنم بازم ميشه استفاده كرد؟

راستي كسي خبر نداره ميشه از پايتخت ارجينالشو خريد يا نه؟اگه هست چنده؟

wordship
01-04-2010, 19:51
از کجا معلوم یارو یه کیجنراتور داره یه سریالشو میده 20 چوب؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب حداقل کرک نشد دنبال کیجنراتور باشید؟
اونروز یکیشو تویه یوتیوب دیدم ولی نمیدونم باید از کجا دانلودش کنیم؟

اینم دیدم نمیدونم چیه؟؟؟

Follow those steps in order to recover your Assassin’s Creed II serial key: Press Start + R and type regedit to enter the registry editor in Windows. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\AssasinsCreed\ ergc and here you should find your original lost product or serial key

malizadeh
01-04-2010, 20:13

اینم دیدم نمیدونم چیه؟؟؟

Follow those steps in order to recover your Assassin’s Creed II serial key: Press Start + R and type regedit to enter the registry editor in Windows. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\AssasinsCreed\ ergc and here you should find your original lost product or serial key

برادر من حرفت یه کم غیر منطقیه!
سریالی که من گرفتم 20 تومن معتبرو دارم بازی میکنم!
یوبی سافت کشک نیست که کیجنرتورش در بیاد!
اگر همچین چیزی بود دیگه کرک لازم نداشت که!
در هر صورت من دارم بازی می کنم!
جای همه خالی!
ایشالا بطلبه همه بازی کنید :D

rayanafshan
01-04-2010, 20:29
شرمنده دوستان و لعنت بر شرکت های کرک که خبر اومده که با Ubi دست به یکی کردن این و تا یه مدت کرکی ندن براش ( شنیده ها)

اینم لینک Save صد در صد بازی برین با همین حالشو ببرین خداییش شیرجه از روی خانه های ونیز توی آب آدم و سر کیف میاره .

wordship
01-04-2010, 20:30
برادر من حرفت یه کم غیر منطقیه!
سریالی که من گرفتم 20 تومن معتبرو دارم بازی میکنم!
یوبی سافت کشک نیست که کیجنرتورش در بیاد!
اگر همچین چیزی بود دیگه کرک لازم نداشت که!
در هر صورت من دارم بازی می کنم!
جای همه خالی!
ایشالا بطلبه همه بازی کنید :D

دوست عزیز
کسی نگفت کشکه که
ولی مگر اواتار ماله یوبی سافت نبود؟؟؟؟
اون هم کیجنراتور داشت دیگه
اینم 100درصد داره
بهر حال میخوای باور کن میخوای نه ولی یه سرچی کنی میبینی هست ولی ماله سرور های مگا اپلود و..هست که باید اکانت داشته باشی.

totti_70
01-04-2010, 20:39

ویندوز 7 دارم

راه حلی دارید؟

r2t
01-04-2010, 21:14
حالا چی شد دوستان !!!! باز هم مشکل داره؟؟؟؟ :44:
آخه تا کی !! این Razor اینا مردن؟؟؟؟؟ :2:

ارجینالشو کجا میشه خرید؟ چنده؟ ( اگه تکراریه ببخشید )

shaaheen
01-04-2010, 21:26
بالاخره انيموس رد شددددددد!!!!
19500 دادم خلاص شدم :31:
دوست عزيز اگه شما هم ميخواي سريال ارجينال بازي رو بخري چند پست بالاتر اسم سايت رو گذاشتم.

mohammadaliarmin
01-04-2010, 21:33
ای نامردا گرونترین بازیشون همین بود حتی GTA IV سیزده و پونصد بود

kold
01-04-2010, 21:47

اینم دیدم نمیدونم چیه؟؟؟

من با اون بنده خدا کلی صبحت کردم و ... من هم با شما هم نظر بودم کاملاو در آخر گفت

حالا که من دارم سی دی کی یه بازی رو که خیلی ها دنبالشن رو ارزون میدم همه شک میکنن که تقلبی هستش ولی اگر به جای ۲۰

تومن ۳۰ تومن میدادم کسی نمیگفت تقلبی هستش و حالا اگر همین سریال رو تو پایتخت ۵۰ تومن میفروختن ملت با کله میخریدن

حالا این وسط نمیدونم من یه چیزیم میشه یا اونایی که ۳ لا ۵ لا حساب میکنن :31:

در هر صورت که خدا عمرش بده ما جماعت تشنه رو سیراب کرد looooooool

mt17770
01-04-2010, 22:25
دقیقا اون فایل های temp رو توی کدوم فولدر کپی کردید ؟

خوده پوشه temp files رو تو پوشه temp ویندوز کپی کن. یعنی اینجوری بشه :
C:\...\Temp\Temp Files\idapi32.lib بوجود بیاد.

ShadowHex
01-04-2010, 22:27
خبری از کرک این بازی نشد؟

shahi-007
01-04-2010, 22:41
دوستان ببخشیدا. این کارایی که این بالا می گید برا چیه؟ سیو بازیه؟

d_a_n_t_e
01-04-2010, 23:04
خوده پوشه temp files رو تو پوشه temp ویندوز کپی کن. یعنی اینجوری بشه :
C:\...\Temp\Temp Files\idapi32.lib بوجود بیاد.

دوست عزیز اون نقطه چین ها رو هم مشخص کن 5 تا یا 6 تا فولدر Temp هست

wordship
01-04-2010, 23:12
C:\windows\Temp\ & Temp Files\idapi32.lib

mt17770
01-04-2010, 23:24

تو run ویندوز تایپ کن : %temp%
صفحه ای که باز میشه ، اونجا کپی کن.
اگه نشد بازم بگو تا یه کار دیگه هم هست، شاید با اون کار کنه.

DXHHHH
01-04-2010, 23:43
تو run ویندوز تایپ کن : %temp%
صفحه ای که باز میشه ، اونجا کپی کن.
اگه نشد بازم بگو تا یه کار دیگه هم هست، شاید با اون کار کنه.
الان شما دارین بازی می کنین؟

STON-COLD
01-04-2010, 23:46
حالا مگه این بازی چی هست که 20 تومن براش بدیم؟

AlexMercer
02-04-2010, 00:14
دوستان عزیز یکم صبر کنن و عیدیهاشونو سره این بازی هدر نکنن.. قراره به زودی شبیه ساز سرور برای اساسین عرضه شه که باعث میشه بازی افلاین اجرا شه. شما این برنامه رو قبل از اجرا کردن بازی اجرا میکنید. در این لحاظ بازی شما بی کرک به صورت افلاین به سرور های مجازی و شبیه سازی شده وصل میشه و یک جوری بازی رو میپیچونید.

حیف 20 تومن نیست؟ یکم صبر کنید

hamed_dij
02-04-2010, 00:26
دوستان عزیز یکم صبر کنن و عیدیهاشونو سره این بازی هدر نکنن.. قراره به زودی شبیه ساز سرور برای اساسین عرضه شه که باعث میشه بازی افلاین اجرا شه. شما این برنامه رو قبل از اجرا کردن بازی اجرا میکنید. در این لحاظ بازی شما بی کرک به صورت افلاین به سرور های مجازی و شبیه سازی شده وصل میشه و یک جوری بازی رو میپیچونید.

حیف 20 تومن نیست؟ یکم صبر کنید
تو صبر کن ولی دیگه بعید میدونم که هکرها وقتشون رو واسه این یه دونه بازی صرف کنن.
به جاش میرن رو METRO2033 یا BADCOMPANY 2 یا JUST CAST 2 از این قبیل بازیها که راحت کرک میشه کار میکنن .
ما که تو کلوپ سر کوچمون با دستگاه غریب xbox داریم میرونیمش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا خداوندا برس به داد ما pc بازها.
خدایا امیدمون تویی ناامیدمون نکن.

AlexMercer
02-04-2010, 00:30
تو صبر کن ولی دیگه بعید میدونم که هکرها وقتشون رو واسه این یه دونه بازی صرف کنن.
به جاش میرن METRO2033 یا BADCOMPANY 2 یا JUST CAST 2 از این قبیل بازیها که راحت کرک میشه کار میکنن .

عزیز من که 20 هزار تومن ضرر نمی کنم شما میکنی واسه یک بازی. :19:

این هم سرور های مجازی برای AC2.
هنوزم مشکل دارهaNIMUS اول رو بدون سفید شدن رد میکنه ولی بعدش خراب میشه. کم کم مشکلش داره حل میشه.

dr.vampire
02-04-2010, 00:32
. . . . . . . . . . .

kkain-blood
02-04-2010, 00:41
تو یکی از فروم های ubisoft خوندم خیلی از منشر کننده های معروف دیگه هم میخواستنداز این سیستم استفاده کنند ubisoftزودتر این کار رو کرده و از این حرفا!!!

hamed_dij
02-04-2010, 00:44
14 بار لعنت کن ubisoft رو و این متن رو به صورت sms به 14 نفر ارسال کن فردا یه خبر خوب میشنوی :31: شاید خبر کرک شدن ac2 باشه .
لطفا کوتاهی نکن:21:

AlexMercer
02-04-2010, 00:46
این شبیه ساز سرور قراره دقیقا کی بیاد ؟؟؟؟؟
لینک منبع رو بدی ممنون میشم

لینکش رو دادم بالا. هی داره تکمیل تر میشه و مشکلاتش حل میشه. بعضی ها حتی بدون WHITE SCREEN دارن بازی میکنن ولی تو سیو و لود هنوز مشکل داره.پس هرچی بری جلو سیو نمیشه. فعلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یک مشکلایی هست.

mt17770
02-04-2010, 00:49
الان شما دارین بازی می کنین؟

نه. جای همون پیغام گیر میکنه. جلوتر نمیره.

d_a_n_t_e
02-04-2010, 01:45
عزیز من که 20 هزار تومن ضرر نمی کنم شما میکنی واسه یک بازی. :19:

این هم سرور های مجازی برای AC2.
هنوزم مشکل دارهaNIMUS اول رو بدون سفید شدن رد میکنه ولی بعدش خراب میشه. کم کم مشکلش داره حل میشه.

به چه صورت باید باهاش کار کنیم ؟

توی فایل readme من این بخش هاش رو نفهمیدم

Edit your hosts file and add these entries

127.0.0.1 static3.cdn.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit.s3.amazonaws.com
127.0.0.1 onlineconfigservice.ubi.com
127.0.0.1 orbitservice.ubi.com
127.0.0.1 ubisoft-orbit-savegames.s3.amazonaws.com

اینایی که باید ادیت کنیم کجاست ؟ ممنون میشم لینک دقیق تاپیکش رو بدید

Last_SMS_OK
02-04-2010, 03:07

ما رو هم راهنمایی کنید.

Last_SMS_OK
02-04-2010, 03:13

با این فایلها دیگه نیازی به اینترنت نداریم؟؟؟
ضمنا ما رو هم از راهنمایی بی نصیب نذارید!

*hamedkhatar*
02-04-2010, 08:04
خوب منم خر شدم و سریال اورجینال رو خریدم
برم بازی کنم ببینم چیه
راستی اونهایی که اورجینال میخرند پچ 1.1 رو هم نصب کنند

mt17770
02-04-2010, 08:55

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
تو این مسیر که بری فایل hosts رو با notepad یا wordpad باز کن. بعد اون عددا رو وارد کن.
من داشتم سه ساعت با این روش سر و کله میزدم. کاری نتونستم بکنم. اگه خبری شد به ما هم بگین.
البته بعضی از جاها از این روش تشکر کرده بودن. نمیدونم چه جوری راش اتداختن.:19:

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

اینم ورژن جدید سرور مجازی. کسی تونس راش بندازه به ما هم بگه :

Mohammad_Sn2001
02-04-2010, 09:11
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
تو این مسیر که بری فایل hosts رو با notepad یا wordpad باز کن. بعد اون عددا رو وارد کن.
من داشتم سه ساعت با این روش سر و کله میزدم. کاری نتونستم بکنم. اگه خبری شد به ما هم بگین.
البته بعضی از جاها از این روش تشکر کرده بودن. نمیدونم چه جوری راش اتداختن.:19:

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

اینم ورژن جدید سرور مجازی. کسی تونس راش بندازه به ما هم بگه :

منم دارم روش کار میکنم چند تا هم برنامه باید دانلود کرد تا این فایلها درست کار کنند

آموزش دقیقش رو هم

هست اگه کسی باشه که بتونه درست این نوشته های آموزشش رو ترجمه بکنه خیلی خوب میشد

دوستان بیایید کمک کنید مثل بازیه Command & Conquer 4 تونستن کرکش کنن اونم بصورت افلاین فقط یکم

حوصله میخواد

*hamedkhatar*
02-04-2010, 09:21
حالا تا اورجینالش رو خریدیم داره کرک میشه

آقا کسی ترینر برای ورژن 1.1 سراغ نداره؟ تو gamecopyworld فقط برای ورژن 1.0 هست

sasanrezanezhad
02-04-2010, 09:24
دوستان اینو ببینید شاید یه چیزهایی فهمیدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pic%3D7&sl=en&tl=fa

hamhami_333
02-04-2010, 09:31

نه دوست من مطمین باش حال حالا ها کرک نمیشه :13: به cheathappen هم یه سر بزن

shaaheen
02-04-2010, 10:47

خوب كردي گرفتي.از بلاتكليفي خيلي بهتره :46:

اينم patch:

*hamedkhatar*
02-04-2010, 10:48
نه دوست من مطمین باش حال حالا ها کرک نمیشه :13: به cheathappen هم یه سر بزن

اینجا هست

ولی پولیه نمیشه گرفت
تو اینترنت نمیشه گیرش آورد همینی که چیت هپنز گذاشته رو ؟
ممنون

wordship
02-04-2010, 10:55
دوستان یه سری به تویتر ایپکی بزنید همه چی دستگیرتون بشه
گفتن اصلا ما کرکر نیستیم
خودتون برید نگاه کنین.

baloteli
02-04-2010, 11:09
کرک خوب اومد یا نه اگه اومده بگید

DXHHHH
02-04-2010, 11:18
اقایون من همین الان دارم بازی می کنم به صورت افلاین و انیموس هم رد میشه اگه می خواین بهتون بگم مرحله اول چطوریه

hamhami_333
02-04-2010, 11:21
اینجا هست

ولی پولیه نمیشه گرفت
تو اینترنت نمیشه گیرش آورد همینی که چیت هپنز گذاشته رو ؟
ممنون

اره یه مدت پولی میزاره بعد مجانی میزاره واسه همه دانلود کنند :8:

*hamedkhatar*
02-04-2010, 11:50
ترینر MEGA TRAINER 1.01 رو پیدا کردم از Cheathappens باهاش کار کردم جواب هم داد
اگه کسی میخواد بگه تا براش بگذارم
بیشتر به درد اونهایی میخوره که دارند اورجینال بازی میکنند

masoudtr
02-04-2010, 12:00
ترینر MEGA TRAINER 1.01 رو پیدا کردم از Cheathappens باهاش کار کردم جواب هم داد
اگه کسی میخواد بگه تا براش بگذارم
بیشتر به درد اونهایی میخوره که دارند اورجینال بازی میکنند
یعنی بازی را چند خریدی و از کجا؟

*hamedkhatar*
02-04-2010, 12:11
بازی رو که نخریدم
سریالش رو خریدم 19500 تومان
از اینجا

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

مثل اینکه اسم این سایت رو پیسی وورلد فیلتر کرده
برید تو سایتم که تو امضام هست سمت چپ سایت تو قسمت معرفی سایت میتونید سایتش رو پیدا کنید (روشی برای اینکه به زور برید تو سایتم):27:

9vin
02-04-2010, 12:27
بازی رو که نخریدم
سریالش رو خریدم 19500 تومان
از اینجا

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

مثل اینکه اسم این سایت رو پیسی وورلد فیلتر کرده
برید تو سایتم که تو امضام هست سمت چپ سایت تو قسمت معرفی سایت میتونید سایتش رو پیدا کنید (روشی برای اینکه به زور برید تو سایتم):27:

یعنی شما الان با بازی مشکلی نداری؟؟؟ سیو و .... ؟؟؟

shaaheen
02-04-2010, 12:38
یعنی شما الان با بازی مشکلی نداری؟؟؟ سیو و .... ؟؟؟

نه ديگه اگه سريال ارجينالو بخري انگار بازي رو ارجينال خريدي.من الآن دارم راحت بازي ميكنم. وبه نظرم ميارزه.با توجه به اينكه كشتن pc بازا رو اينقد شوتر به خوردشون دادنبعد از اين همه مدت اين بازي شاهكاره و ارزش 19500 رو داشت.:46:

*hamedkhatar*
02-04-2010, 12:41
راستی بچه ها مثلا ما اگه ویندوزمون رو عوض کنیم سیوهاش رو هم بر نداریم بعدش که با همون اکانت و همون سریال بازی رو شروع کنیم خودش سیوها رو میاره؟
یعنی سیوها توی سرور یوبی سافت هم ذخیره میشند یا باید از فایلهاش کپی بگیریم؟
ممنون

hamed_dij
02-04-2010, 12:59
اقایون من همین الان دارم بازی می کنم به صورت افلاین و انیموس هم رد میشه اگه می خواین بهتون بگم مرحله اول چطوریه
سیو هم میشه.؟

keyvan1985
02-04-2010, 13:25
ارجینال یا کرک ؟

shaaheen
02-04-2010, 13:30
راستی بچه ها مثلا ما اگه ویندوزمون رو عوض کنیم سیوهاش رو هم بر نداریم بعدش که با همون اکانت و همون سریال بازی رو شروع کنیم خودش سیوها رو میاره؟
یعنی سیوها توی سرور یوبی سافت هم ذخیره میشند یا باید از فایلهاش کپی بگیریم؟
ممنون

ضرري نداره يه بك آپ از سيوات بگيري.جاشون فكر كنم اينجا باشه:
C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage

plsboy
02-04-2010, 15:51
دوستان زیاد دلتون رو به سرور مجازی خوش نکنید چون همه تو comment هاش نوشتن که مشکل پیدا میکنه یا وقتی patch 1.01 رو نصب میکنه همش error میده که باید به اینترنت وصل باشی...

DXHHHH
02-04-2010, 16:16
ارجینال یا کرک ؟
کرک با همون سرور مجازی تا الان 13 تو در بورم اگه سیو شد بهتون می گم

ASM Gamer
02-04-2010, 16:23
سلام دوستان کسی میدونه سورس اصلی بازیو چطور میشه گیر آورد؟
یا حداقل از کجا دانلود کنم؟

AlexMercer
02-04-2010, 16:30
دوستان زیاد دلتون رو به سرور مجازی خوش نکنید چون همه تو comment هاش نوشتن که مشکل پیدا میکنه یا وقتی patch 1.01 رو نصب میکنه همش error میده که باید به اینترنت وصل باشی...

خوب داره مشکلاتش رو حل میکنن.
شما اگه دوست داری 20 تومن هدر کنی بکن:2:

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

جدید ترین نسخه سرور افلاین

sasanrezanezhad
02-04-2010, 16:52
سلام دوستان من همان ساسان هستم که تو سیمز47 است من تونستم بازی assassins creed 2 را به صورت افلاین بازی کنم برای شما ها هم میزارم که بتونید بازی کنید

فیلم اموزشی نحوه افلاین بازی کردن بازی assassins creed2

فیلم: دانلود با حجم 4 مگابایت به صورت جامع

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینهم عکسهایی از بازی که وقتی روی تختخواب می خوابید صفحه سفید میشد که اون هم حل شده وحتی سیو و لود هم می کنه (می تونید تو عکسها ببینید)

عکسها: دانلود با حجم 1 مگابایت

این هم برنامه مورد نیاز با حجم 2 مگابایت(این برنامه به صورت rar می باشد و باید ان را استخراج کنید)

اگر با مشکلی برخوردید من در خدمت شما هستم

shahi-007
02-04-2010, 17:01
خوب دوستان می شه یکی کامل در مورد سرور مجازی، روش کار باهاش و ... توضیح بده؟

tahoori
02-04-2010, 17:56
delete شود لطفا

sinak3
02-04-2010, 18:14
دیدید بالاخره کرک شد.مرسی ساسان جان.

دوستان از پست#2386 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنند راحت کرک میشه بدون دردسر.

ایول ایول 19500 ایول

شما خودت امتحان کردی؟ مطمئنی؟

tahoori
02-04-2010, 18:20
دوستان از کرک اینجا استفاده کنند

و برای آفلاین بازی کردن از آموزش در پست 2386 همین تاپیک

sasan816
02-04-2010, 18:23
اینم ورژن جدید سرور بعضی از مشکلاتش حل شده دوستانی که سریال بازی رو خریدن خیلی ضرر کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kkain-blood
02-04-2010, 18:26
من همچنان صبر میکنم!

Ata Assassin
02-04-2010, 18:31
man khodam emtehan kardam 100 % doroste va tonestam rad konam ANIMUS ro

shahi-007
02-04-2010, 18:36
دوستان از کرک اینجا استفاده کنند

و برای آفلاین بازی کردن از آموزش در پست 2386 همین تاپیک

جناب شما خودت اینو امتحان کردی؟ تا هر جای بازی که جلو رفتی مشکلی نداشته؟

M A X I M U M
02-04-2010, 18:37
كار مي كنه بچه ها
بريد استفاده كنيد تا اينم از كار نيفتاده
اين سرور مجازي بهبود يافته است
سريع دانلود كنيد

mehdy.z
02-04-2010, 18:39
كار مي كنه بچه ها
سريع دانلود كنيد
دوست من راست راستی کرک شد!!
این دورغ مسخره آوریل که نیست؟؟!!

sasan816
02-04-2010, 18:42
کرک شده دروغ نیست من الان دارم بازی میکنم

milad.index7
02-04-2010, 18:42
كار مي كنه بچه ها
سريع دانلود كنيد

این دیگه از کار نمی افته !!!! چون دیگه ربطی به سرور یوبی نداره و شما به لوکال هاست متصل اید

کار می کنه 100 در 100 . ولی تا ورژن 1 نیاد کاملا درست نشده . ورژن 1 هم دو سه روزه میاد :27: . الان 0.3.1 اومده ....

زنده باد هکرها

tahoori
02-04-2010, 18:53
برید حال کنید من در حال بازی کردن هستم.سیو میشه.لود میشه.ماموریت میگیره.گرافیکش منو کشته.

sinak3
02-04-2010, 18:54
برید حال کنید من در حال بازی کردن هستم.سیو میشه.لود میشه.ماموریت میگیره.گرافیکش منو کشته.

داداش یه چنتا عکس بگیر بذار در ضمن نشون بده که به نت وصل نیستی

vegas
02-04-2010, 18:54
کرک شده ولی فقط 5 مرحله میشه رد کرد !:31:
هنوز کامل کرک نشده ....

Bs_panzer
02-04-2010, 18:59
اینم ورژن جدید سرور بعضی از مشکلاتش حل شده دوستانی که سریال بازی رو خریدن خیلی ضرر کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضرر کردن دزدی نکردن ؟ :13:

mamaliof3
02-04-2010, 19:00
سلام. من دانلود كردم سرور مجازي رو و host رو هم تغيير دادم ولي وقتي روي server.exe كليك مي كنم هيچ اتفاقي نمي افتد. لطفا راهنمايي كنيد.

amirpcp30
02-04-2010, 19:01
اگه یادتون باشه من وقتی بازی اومد و همه گفتند که به سرور خودش نیاز داره من گفتم میشه سرور مجازی (لوکال هاست) بسازیم؟! و گفتید نه خیلی پیشرفتس اما شد خدارو شکر
من هم دان می کنم و نصب سپاس

mamaliof3
02-04-2010, 19:02
سلام يه راهنمايي بكنيد چون من دان كردم ولي هنوز نتونستم آفلاين بازي كنم

hamed_dij
02-04-2010, 19:06
کرک شده ولی فقط 5 مرحله میشه رد کرد !:31:
هنوز کامل کرک نشده ....

اگه واقعا 5 مرحله اش رو میشه رفت خیلی خوبه.
وقتی 5 مرحله -- شده یعنی بقیه مراحل و drm هم -- میشه.
و این بهترین خبری بود که من میتونستم بشنوم.:46::10::31::31::11:

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

کسی تا حالا تونسته سیو و لود کنه؟
از بس تو این مدت این خبرها شنیدیم واقعا باورش سخته برامون.
تو رو خدا هرکی امتحان کرده درست بوده بگه.

amirpcp30
02-04-2010, 19:06
ضرر کردن دزدی نکردن ؟ :13:

پس تمام ایرانی ها ( به غیر از چند نفر انگشت شمار) دزدند :31:

tahoori
02-04-2010, 19:09
فقط 5 مرخله میشه و هروز با آپدیت سرور مجازی مراحل بیشتری میشه رفت.

چرا من وقتی از بازی عکس میگیرم سیاه میشه ( با Print Screen SysRq )?

siavashjal
02-04-2010, 19:10
دوستان عزیز خیلی به این روش ها امیدوار نباشید. هیچ کدوم از این روشها روش های دائمی نیستند و ممکنه بعدا مشکلاتی به وجود بیاد. دوستانی که نمی خوان پول بدن باید صبر کنند تا یه روش مطمئن و معتبر برای کرک بیاد. دوستانی هم که می خوان از بازی اریجینال لذت ببرن می تونن پول بدن و سریال بازی رو بخرن.

دیگه فکر کنم یواش یواش باید به فکر خریدن بازی های اریجینال باشیم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gap
02-04-2010, 19:19
پس تمام ایرانی ها ( به غیر از چند نفر انگشت شمار) دزدند :31:
دقیقا،در ضمن از لحاظ شرعی هممون مشکل داریم....(برای اینکه اون شرکت راضی نیست که ما نسخه کرک شده رو بازی کنیم)

omidtb
02-04-2010, 19:21
من نمیدونم چرا وقتی فایل هاست رو ویرایش میکنم سیو نمیشه من فیل هاستمو میذارم دوستان زحمت ویرایششو بکشند

siavashjal
02-04-2010, 19:25
وقتی سریال قانونی رو دارن 19500 تومان می فروشند باید دور کرک و پچ و این چیزها رو خط کشید. (البته این نظرم شخصی منه ها!!!!!!).

در ضمن ظاهرا این سرور مجازی هم مشکل داره و دوستان میگن که فعلا تا مرحه 5 میشه رفت جلو.

amirpcp30
02-04-2010, 19:27
از کدوم کرک باید استفاده کنیم؟

mamaliof3
02-04-2010, 19:27
آقا لطفا اين وسط فتوي صادر نكن

Bs_panzer
02-04-2010, 19:28
وقتی سریال قانونی رو دارن 19500 تومان می فروشند باید دور کرک و پچ و این چیزها رو خط کشید. (البته این نظرم شخصی منه ها!!!!!!).

در ضمن ظاهرا این سرور مجازی هم مشکل داره و دوستان میگن که فعلا تا مرحه 5 میشه رفت جلو.

چه ارزون !

آخرین باری که استیم رو باز کردم (هنوز حذف نشده بود) 59.99 بود

البته شما پک اصلی روو نمی گیرید اما استیم هم پک نمیده ! digital version هست

عالیه کسانی که میخوان بخرن

online_amin
02-04-2010, 19:37
من نمیدونم چرا وقتی فایل هاست رو ویرایش میکنم سیو نمیشه من فیل هاستمو میذارم دوستان زحمت ویرایششو بکشند

شما احتمال 90% از ویندوز هفت استفاده میکنی یا اینکه ویستا داری.

فایل رو بعد از اینکه ویرایش کردی در دسکتاپ ذخیره کن. بعد از اینکه در در دستکاپ ذخیره کردی, همون فایل رو کپی کن و بیارش حایی که فایل اصلی hosts هست و Overwrite کن.

راستی برای Save کردن وقتی داری Save میکنی گزینه All Files رو انتخاب کن و اسم فایل رو hosts بدون هیچ پسوندی وارد کن.

mt17770
02-04-2010, 19:47
واسه منم درست بود. هر چندتا مرحله هم که بشه رفت بهتر از 19500 تومنه.
فقط save شدنشم تایید کنین کسایی که واسشون سیو شده.
ممنون.

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

سلام دوستان من همان ساسان هستم که تو سیمز47 است من تونستم بازی assassins creed 2 را به صورت افلاین بازی کنم برای شما ها هم میزارم که بتونید بازی کنی

با سیو شدن مشکلی نداره ؟

DXHHHH
02-04-2010, 19:52
واسه منم درست بود. هر چندتا مرحله هم که بشه رفت بهتر از 19500 تومنه.
فقط save شدنشم تایید کنین کسایی که واسشون سیو شده.
ممنون.

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

با سیو شدن مشکلی نداره ؟
نه برادر من نه مشکل نداره فقط هر کس اپدیته این سرور مجازی رو پیدا کرد بگه:31:

omidtb
02-04-2010, 19:53

فایل رو بعد از اینکه ویرایش کردی در دسکتاپ ذخیره کن. بعد از اینکه در در دستکاپ ذخیره کردی, همون فایل رو کپی کن و بیارش حایی که فایل اصلی hosts هست و Overwrite کن.

راستی برای Save کردن وقتی داری

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

راستی برای Save کردن وقتی داری Save میکنی گزینه All Files رو انتخاب کن و اسم فایل رو hosts بدون هیچ پسوندی وارد کن.

من فایلو تونتم ویرایش کنم ولی وقتبی رو server.exe کلیک میکنم یک صفحه باز میشه ولی به سرعت بسته میشه

Mohammad_Sn2001
02-04-2010, 19:56
سلام دوستان من همان ساسان هستم که تو سیمز47 است من تونستم بازی assassins creed 2 را به صورت افلاین بازی کنم برای شما ها هم میزارم که بتونید بازی کنید

اینهم عکسهایی از بازی که وقتی روی تختخواب می خوابید صفحه سفید میشد که اون هم حل شده وحتی سیو و لود هم می کنه (می تونید تو عکسها ببینید)

این هم برنامه مورد نیاز با حجم 2 مگابایت(این برنامه به صورت rar می باشد و باید ان را استخراج کنید)

آقا جان این لینکهاش خرابه من که نتونستم دانلود بکنم لطفا یه جای دیگه آپلودش بکن اگه رپیدباشه بهتره بخصوص آموزش تصویری رو میخواستم ممنون

amirpcp30
02-04-2010, 19:56
بازم سلام
با چه کرکی دارید بازی میکنید؟
منظورم اینه چه کرکی ریختید و بعد هم سرور مجازی؟
یک آموزش کامل بدید بهره ببریم دیگه
سپاس

mt17770
02-04-2010, 19:59
بازم سلام
با چه کرکی دارید بازی میکنید؟
منظورم اینه چه کرکی ریختید و بعد هم سرور مجازی؟
یک آموزش کامل بدید بهره ببریم دیگه
سپاس

کرک لازم نیست. فقط سرور. آموزش هم تو پستای قبل کامل هست.

Mohammad_Sn2001
02-04-2010, 20:02
این 3 تا پوشه رو کجا باید کپی کنم ؟؟؟

keyvan1985
02-04-2010, 20:04
پس بالاخره کرک شد ولی بعضیا انگار ناراحتن که کرک شده :41:

siavashjal
02-04-2010, 20:05
دوستانی که دارن بازی رو انجام می دن (چه کرک چه اریجینال) لطفا مشکلات خودشون در روند بازی و تجربیاتشون از محیط بازی و غیره رو این جا قرار بدن.

hamed_dij
02-04-2010, 20:06
کسی تا حالا امتحان کرده یا نه ؟
من که تا تمام بچه ها که از سرور مجازی استفاده کردن تائید نکنن باور نمیکنم چون تو این مدت زیاد اینجوری گول خوردیم.
همه بچه ها منتظرن لطفا کسایی که استفاده کردن نظر بدن.

amirpcp30
02-04-2010, 20:09
کرک لازم نیست. فقط سرور. آموزش هم تو پستای قبل کامل هست.

منظورم یک آموزش کامل که چه برنامه ای نصب کنیم و...
چون اون فقط آموزش کپی کردن 2 تا متن بود
:40:

mt17770
02-04-2010, 20:24
منظورم یک آموزش کامل که چه برنامه ای نصب کنیم و...
چون اون فقط آموزش کپی کردن 2 تا متن بود

خوب کاره دیگه ای لازم نیست بکنی. حداقل من که کار دیگه ای نکردم. با همون کارم راه افتاد. واسه همون میگم آموزشش کامله.

mt17770
02-04-2010, 20:34
آقایون تو یه تاپیک نوشته بود با این value تا مرحله ی 15 کار میکنه. ولی خودم هنور امتحان نکردم.
هرکی تست کرد خبر بده.

DXHHHH
02-04-2010, 20:36
اینم اپدیت جدید البته تورنته من دارم دان میکنم

keyvan1985
02-04-2010, 20:50
واسه من که کار کرد دست همه درد نکنه:11:

tahoori
02-04-2010, 20:58
دوستان مرحله 6 کدومه؟؟؟

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

razor بازی رو -- کرد اینم لینک

البته تست نکردم.تست کنین بگید.

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

razor بازی رو -- کرد اینم لینک

البته تست نکردم.تست کنین بگید.

d_a_n_t_e
02-04-2010, 21:01
تایید میشه کار میکنه :18:

الان خیلی هیجان دارم :18:
الان تازه اتزیو به دنیا اومد همه فکر میکردن مرده بعد میگه چند تا دکمه بزن تا بفهمن زنده ایی فوق العاده است :18:

منظور من شبیه ساز سرور هست

الان از آزمایشگاه فرار کردیم

باورم نمیشه که واقعا کار میکنه

shahabprince
02-04-2010, 21:02
بچه ها بالاخره این بازی توپ که سرش این همه دست و پا شکستیم کرک شد؟
اگه کرک شده لینک کرک هم لطف کنین.

plsboy
02-04-2010, 21:05
دوستان کسی میتونه توضیح بده که این فایلهایی ک گذاشته واسه دانلود و بعدش هم ساختن سرور و کار کردن با برنامه python چجوریه؟

online_amin
02-04-2010, 21:07
سلام,

فکر کنم اینجا بعضی ها من رو بشناسن و من اگر تایید کنم درست باشه.

من تونستم بازی رو با اون سرور مجازی اجرا کنم. تونستم بازی رو Save کنم. تونستم ماموریت بگیرم.

آقا من الان جایی که پدر اتزیو بهش ماموریت میده گیر افتادم. اونجایی که بهش میگه من میدونم دیشب چه غلطی کردی. بعد بهش میگه این رو به فلانی برسون.

اونجا برای یه لحظه صفحه سفید میشه و دوباره بازی میاد ولی جایی که باید بری روی نقشه مشخص نیست. وقتی هم از View Point ها استفاده میکنم هیچی به نقشه اضافه نمیشه.

فکر کنم باید آپدیت جدید سرور مجازی بیاد.

این سرور کار چه گروهی هست؟

Mohammad_Sn2001
02-04-2010, 21:07
دوستان کار میکنه کرک سرور مجازی کار میکنه من خودم همین الان بازی کردم بازی رو سیو هم میکنه

باز هم پیروزی از آن کرکرها شد

هوووووووووووورررررررررررر ررررراااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا

shahabprince
02-04-2010, 21:13
من سرور مجازی رو دانلود کردم ولی نمیدونم چه جوری ازش استفاده کنم اگه میشه یکی راهنمایی کنه

tahoori
02-04-2010, 21:19
سلام,

فکر کنم اینجا بعضی ها من رو بشناسن و من اگر تایید کنم درست باشه.

من تونستم بازی رو با اون سرور مجازی اجرا کنم. تونستم بازی رو Save کنم. تونستم ماموریت بگیرم.

آقا من الان جایی که پدر اتزیو بهش ماموریت میده گیر افتادم. اونجایی که بهش میگه من میدونم دیشب چه غلطی کردی. بعد بهش میگه این رو به فلانی برسون.

اونجا برای یه لحظه صفحه سفید میشه و دوباره بازی میاد ولی جایی که باید بری روی نقشه مشخص نیست. وقتی هم از View Point ها استفاده میکنم هیچی به نقشه اضافه نمیشه.

فکر کنم باید آپدیت جدید سرور مجازی بیاد.

این سرور کار چه گروهی هست؟

با سلام.شما از این values استفاده کن درست میشه.

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

19,500 19,500 19,500 19,500

از قدیم گفتن : گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی.

اونایی که رفتن 19,500 دادن الان چه حسی دارن.

تازه اونا هم 19,500 دادن هم باید به اینترنت وصل باشن

shaaheen
02-04-2010, 21:19
من اينو تو يكي از اتاقاي عمارت عموي ezio پيدا كردم.چي كارش بايد بكنم؟به چه دردي ميخوره؟

ali_ranger22
02-04-2010, 21:21
دوستان اگه این روش کاملا و قطعی جواب میده یکی لطفا آموزشش رو با لینک های مورد نیاز رو کامل بزاره تا من بزارم تو پست اول همه استفاده کنن و هی سوال نپرسن

hamhami_333
02-04-2010, 21:22
دوستانی که بازیرو راه انداختن نامردی نکنن درست قدم به قدم توضیح بدن بایر چی کار کنیم که بقیه هم استفاده کنند :41: کرک باید بریزیم یا نه از همین راهی که دوستمون گفته استفاده کنیم کافیه لطفا کامل توضیح بدید

shahabprince
02-04-2010, 21:24
من سرور مجازی رو دانلود کردم ولی نمیدونم چه جوری ازش استفاده کنم اگه میشه یکی راهنمایی کنه

online_amin
من دارم روش رو مینویسم لطفا کسی ننویسه.

تا چند دقیقه دیگه همه چیز رو قدم به قدم به فارسی میذارم.

jafarian
کرک جدید Assasin's Creed II :31::15:

shaaheen
02-04-2010, 21:25
به جان خودم اگه من ديروز 19500 نميدادم كرك نميشد.:31: تا ديد من دست به جيب مبارك بردم تسليم شد...
ايشاللا همه ي دوستان از بازي لذت ببرن ما كه بخيل نيستيم 19500 هم كه دادم فداي سر خودم و همتون اميدوارم فقط كرك شدن اسپلينتر سل و پرينس اينقد طول نكشه :31:

9vin
02-04-2010, 21:31
دوستان یه سایت خوب واسه خرید این بازی معرفی کنید...ممنونم

hamhami_333
من دارم روش رو مینویسم لطفا کسی ننویسه.

تا چند دقیقه دیگه همه چیز رو قدم به قدم به فارسی میذارم.

اقا منتظریم جون بچت سریع بزار

plsboy
دوستان کسی هست که فایلهای سرور خودش رو که اجرا کرده باشه رو یک جا بزاره واسه دانلود؟
لطفا!!!!!

online_amin
02-04-2010, 21:33
اول از همه شما به یه نسخه کاملا تمیز از Assasin 2 نیاز دارید. احتمالا با هر نسخه از لانچر اجرا میشه ولی اگر نسخه 1.0.0.115 از Launcher رو داشته باشید, 100% اجرا میشه.

این آموزش تست شده و 100% کار میکنه و به چیز دیگه ای که در این آموزشی نباشه هیچ نیازی نیست (مثل python و...)

خوب کافیه این کار ها رو انجام بدید:

به این پوشه برید:

اگر ویندوز رو جای دیگه نصب کردید به جای C اسم درایوی که ویندوز رو اونجا نصب کردید, بذارید.

فایل Hosts رو که هیچ پسوندی نداره با notepad باز کنید.

این کدها رو در انتهای متن اضافه کنید:

فایل رو باید ذخیره کنید. اگر در ذخیره کردن مشکل دارید, این کار رو انجام بدید:

1: از منوی فایل, گزینه Save as رو انتخاب کنید.
2: در کادر Save as گزینه All files رو انتخاب کنید.
3: اسم فایل رو Hosts بذارید و اون رو در دسکتاپ ذخیره کنید.
4: حالا همین فایلی که ذخیره کردید رو در پوشه زیر جایگزین همون فایل hosts اولیه کنید:

فایل شما ذخیره شد.

خوب ادامه کار:

حالا که فایل رو ذخیره کردید, CMD یا Command Prompt رو اجرا کنید. در ایکس پی این برنامه رو میتونید با تایپ Cmd در Run اجرا کنید. در ویندوز ویستا و هفت هم میتونید با تایپ cmd در پایین منوی استارت اون رو اجرا کنید.

خوب بعد از اجرای cmd عبارت زیر رو کپی کنید و در cmd پیست کنید (paste)

فایل زیر رو دانلود کنید:

هر جایی که دلتون میخواد اکستراکتش کنید.

فایل Server.exe رو اجرا کنید.

بازی رو اجرا کنید.

بازی کنید.

حال کنید.

عشق کنید.

صفا کنید.

...

وایرایش:

احتمالا در ماموریتی که پدر اتزیو به شما میده گیر خواهید کرد. باید در جایی که اون فایل دانلودی رو اکستراکت کردید فایل Value.db رو پیدا کنید و پاک کنید و این رو به جاش بذارید:

حالا میتونید ماموریتی که پدر اتزیو میده رو بگذرونید.

Reshadgp
02-04-2010, 21:39
منم این کارارو کردم ولی میگه که نیاز به اینترنت داره :( شاید باید حتما پایتون نصب باشه درسته؟

shahabprince
02-04-2010, 21:44
اول از همه شما به نسخه 1.0.0.115 از Launcher نیاز دارید. البته با نسخه 1.01 هم کار میکنه.

به این پوشه برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر ویندوز رو جای دیگه نصب کردید به جای C اسم درایوی که ویندوز رو اونجا نصب کردید, بذارید.

فایل Hosts رو که هیچ پسوندی نداره با notepad باز کنید.

این کدها رو در انتهای متن اضافه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل رو باید ذخیره کنید. اگر در ذخیره کردن مشکل دارید, این کار رو انجام بدید:

1: از منوی فایل, گزینه Save as رو انتخاب کنید.
2: در کادر Save as گزینه All files رو انتخاب کنید.
3: اسم فایل رو Hosts بذارید و اون رو در دسکتاپ ذخیره کنید.
4: حالا همین فایلی که ذخیره کردید رو در پوشه زیر جایگزین همون فایل hosts اولیه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل شما ذخیره شد.

خوب ادامه کار:

حالا که فایل رو ذخیره کردید, CMD یا Command Prompt رو اجرا کنید. در ایکس پی این برنامه رو میتونید با تایپ Cmd در Run اجرا کنید. در ویندوز ویستا و هفت هم میتونید با تایپ cmd در پایین منوی استارت اون رو اجرا کنید.

خوب بعد از اجرای cmd عبارت زیر رو کپی کنید و در cmd پیست کنید (paste)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل زیر رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر جایی که دلتون میخواد اکستراکتش کنید.

فایل Server.exe رو اجرا کنید.

بازی رو اجرا کنید.

بازی کنید.

حال کنید.

عشق کنید.

صفا کنید.

...

خدای من باورم نمیشه که دارم بازی میکنم دارم از خوشحالی پر در میارم دارم میترکم خدا میدونه از امشب تا کی بازی کنم

DXHHHH
اقایون او value که دوستمون گذاشته کار می کنه 100% خیلی ممنون دوست عزیز یوبی خیت شد بعد از اکتراکت اون فایلها این فایل valueهم توی پوشه سرور مجازی پیست کنید درست میشه تا تهشو ببرید واسه اونایی که پول دادن دلم میسوزه:31::41:

sinak3
میشه چنتا عکس از بازی تون بذارید؟ تا ما مطمئن شیم.

shahabprince
02-04-2010, 21:46
دوستان اگه این روش کاملا و قطعی جواب میده یکی لطفا آموزشش رو با لینک های مورد نیاز رو کامل بزاره تا من بزارم تو پست اول همه استفاده کنن و هی سوال نپرسن

حالا دست گل شما رو میبوسه که این اموزش رو تو پست اول بذارید تا ملت دنبال اموزشش نگردن

nima_hl
02-04-2010, 21:51
میشه چنتا عکس از بازی تون بذارید؟ تا ما مطمئن شیم.

منم تست کردم راحت بازی اجرا شد .

دست دوستمون که کرک رو گذاشتن درد نکنه :11:

online_amin
02-04-2010, 21:55
پست آموزش ویرایش شد.

به زودی چند تا عکس و شاید فیلم هم از بازی بگیرم و بذارم برای دانلود.

kold
02-04-2010, 21:59
به به :31:

حیف که یه دو هفته دیر کرک شد .

ولی اورجین راحت و بدون دردسره ولی خب۱۹۵۰۰ :41: ولی وقتی پول اورجین میدی بازی یه حال دیگه میده

ما که به کرک عادت کردیم کمی سخته اورجین بخریم من این کرک رو هم تست میکنم :8:

ترک عادت موجب مرضه

shahabprince
02-04-2010, 22:00
پست آموزش ویرایش شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه زودی چند تا عکس و شاید فیلم هم از بازی بگیرم و بذارم برای دانلود.

دوست عزیز میشه لینک دانلود Launcher 1.0.0.115 برام بذاری
واقعا ممنون

keyvan1985
02-04-2010, 22:03

plsboy
02-04-2010, 22:06
دوستان واسه اینم باید به اینترنت وصل باشیم که؟

Bigwarrior
02-04-2010, 22:10
سلام
این کرک جدیده و این عکسی که گذاشتین آفلاینه؟؟

mt17770
02-04-2010, 22:12
اینم عکس :

البته منم اونجایی که بابای ازیو میگه این نامه رو برسون مشکل دارم. هیچ جایی رو مشخص نمیکنه.
کسایی که رد کردن بگن چه کار کردن.
ممنون.

keyvan1985
02-04-2010, 22:13
دوستان واسه اینم باید به اینترنت وصل باشیم که؟

سلام

نیازی به اینترنت نیست
آفلاینه برین حالشو ببرین

mt17770
02-04-2010, 22:17
سلام

کرک نیست. سرور مجازیه.
آفلاینه.
سیو هم میشه.
البته هنوز باید کامل تر شه.

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

اینم سرور جدید. ولی هنوز تست نشده.

hamhami_333
02-04-2010, 22:17
بچه ها میشه یه لینک مستقیم بزارید واسه دانلود خود بازی.لطفا نسخه کامل باشه ورژن luncheresham با این سرور مجازی کار کنه

online_amin
02-04-2010, 22:23
اینم عکس :

البته منم اونجایی که بابای ازیو میگه این نامه رو برسون مشکل دارم. هیچ جایی رو مشخص نمیکنه.
کسایی که رد کردن بگن چه کار کردن.
ممنون.

سلام,

2 صفحه قبل من یه آموزش گذاشتم که آخرش هم یه ویرایش کردم. تو این ویرایش گفتم باید چی کار کنی تا این مشکل برطرف بشه.

اینهاش خودم رفتم آموزش رو دیدم و لینکش را برات میذارم:

این رو دانلود کن و جایگزین اون فایل Value دیگه کن.

این هم یه عکس از منو که نشون میده این عکس نمیتونه مال Xbox یا ps3 باشه چون در اون گزینه Exit to windows هست. بعلاوه اینکه عکس یه ماموریت در اون هست و این ثابت میکنه که من تونستم ماموریت بگیرم.

یه فیلم 12 مگابایتی کم کیفیت هم گرفتم. که در اون دارم بازی رو روون انجام میدم. اینهاش:

تو راپیدشیر آپلود کردم نمیدونم چرا نوشته 10 بار بیشتر نمیشه دانلودش کرد:

mt17770
02-04-2010, 22:23
بچه ها میشه یه لینک مستقیم بزارید واسه دانلود خود بازی.لطفا نسخه کامل باشه ورژن luncheresham با این سرور مجازی کار کنه

اینجا لینکای مدیا فایر داره اگه به دردت میخوره :

wordship
02-04-2010, 22:24
اینم فیلم اموزشی برای کسانی که هنوز توی بهت و حیرت هستند:

sinak3
02-04-2010, 22:26
چه قد اینجا شور و هیجان داد میزنه.منم خوشحالم که کرک شد و از دست بحثای کرک و ایجاد کدورتها که بوجود اومده بود خلاص شدیم.خدا رو شکر.

sepehrsepehr
02-04-2010, 22:32
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااای!!!!!!!!!!!! بالاخره کرک شد :-) خدا رو شکر ;-):8::10::31:

mt17770
02-04-2010, 22:37
دوستان من با سرور جدید ( چه 0.3.1 چه 0.3.2 ) مشکل دارم. اجرا که میکنم این ارورو میده.
میدونین از چیه ؟

d_a_n_t_e
02-04-2010, 22:44
من تا همونجایی که پدرمون رو میکشن رفتم ولی بعد از اون دوباره احتیاج به Value جدید داره اگه کسی لینک تاپیکی که این Value ها رو میزاره قرار بده ممنون میشم

wordship
02-04-2010, 22:47
دوستان من با سرور جدید ( چه 0.3.1 چه 0.3.2 ) مشکل دارم. اجرا که میکنم این ارورو میده.
میدونین از چیه ؟

مگه قبلا بازیو با کرکای دیگه کرک کرده بودین؟؟
اگه نه لانچر1 رو دانلود کنید دوستان برای دانلود گزاشتنش
فیلمی رو هم که گزاشتم یه نگاهی کن ضرری نداره
مراحل دقیقا توش هست با کیفیت بالا.

من تا همونجایی که پدرمون رو میکشن رفتم ولی بعد از اون دوباره احتیاج به Value جدید داره اگه کسی لینک تاپیکی که این Value ها رو میزاره قرار بده ممنون میشم

تا مرحله پنجمش نیازی به چیزی نداره فعلا.

mt17770
02-04-2010, 22:51
مگه قبلا بازیو با کرکای دیگه کرک کرده بودین؟؟
اگه نه لانچر1 رو دانلود کنید دوستان برای دانلود گزاشتنش
فیلمی رو هم که گزاشتم یه نگاهی کن ضرری نداره
مراحل دقیقا توش هست با کیفیت بالا.

مراحل و دقیق انجام دادم. با سرورای قبلش مشکلی ندارم. الان دارم با 0.2.2 بازی میکنم. ولی با این دو تا ورژن مشکل داره.

sina3000m
02-04-2010, 22:52
این آخرین Value هستش...

wordship
02-04-2010, 22:55
مراحل و دقیق انجام دادم. با سرورای قبلش مشکلی ندارم. الان دارم با 0.2.2 بازی میکنم. ولی با این دو تا ورژن مشکل داره.

فیلم اموزشی رو یه نگاهی بندازی ضرری نداره.

d_a_n_t_e
02-04-2010, 22:59
با استفاده از این value میشه از مرحله 15 هم جلوتر رفت حجمش 8 برابر قبلیه یعنی 70kb آدمین سایتی که این رو گذاشته بود میگفت بیشتر بازی رو پوشش میده من الان از اونجایی که میگفتم گیر کردم رد شدم

اینم لینک دانلود با حجم 9kb که پس از اکستراکت میشه 70kb

hamhami_333
02-04-2010, 23:05
بچه ها این لانچر چیه که ورژنهای متفاوتی داره ؟

wordship
02-04-2010, 23:15
دوستان اصلا دلم نیومد تنها خوری کنم و شما رو از ترینر h4xor اسیسنس کرد 2 بینصیب بزارم البته برای کسانی که ندارنش
از اینجا بگیرنش:

kkain-blood
02-04-2010, 23:16
[QUOTE=d_a_n_t_e;4806706]با استفاده از این value میشه از مرحله 15 هم جلوتر رفت حجمش 8 برابر قبلیه یعنی 70kb آدمین سایتی که این رو گذاشته بود میگفت بیشتر بازی رو پوشش میده من الان از اونجایی که میگفتم گیر کردم رد شدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/میشه توضیح بدی این رو چیکارش کنم؟؟

siavashjal
02-04-2010, 23:21
چرا دوستان نمی خوان این بحث ها رو رها کنن. به جای این مسائل راجع به خود بازی بحث کنید. دوستانی که مشکل دارند از طریق پیام خصوصی یا چت یا .................... مشکلاتشون رو حل کنن.

امیدوارم مدیران انجمن یه نظارتی به این تایپیک داشته باشند.

این تایپیک در باره خود بازی هستش نه درباره کرک کردن بازی یا ساخت سرور یا مسائلی از این قبیل.

حداقل یه تایپیک دیگه ایجاد کنید و در اون جا در باره کرک و ..................... صحبت کنید.

d_a_n_t_e
02-04-2010, 23:23
[QUOTE=d_a_n_t_e;4806706]با استفاده از این value میشه از مرحله 15 هم جلوتر رفت حجمش 8 برابر قبلیه یعنی 70kb آدمین سایتی که این رو گذاشته بود میگفت بیشتر بازی رو پوشش میده من الان از اونجایی که میگفتم گیر کردم رد شدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/میشه توضیح بدی این رو چیکارش کنم؟؟

توی فولدر شبیه ساز سرور قرارش بدید

AlexMercer
02-04-2010, 23:25
این فایل را دانلود کنید این فایلی است که به صورت مجازی کامپیوتر شما را سرور یوبی میشناسه (باید یه سری تنظیماتی را انجام دهید تا کامپیوتر شما سرور یوبی باشه)

بعد از دانلود هم براتون بصورت عکس گزاشتم و هم به صورت متن راهنمایتون میکنم

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

تا این موقع تا مرحله 5 باز شده بود . با این دیتابیس شما می تونید 15 مرحله رو بازی کنید . فقط کافیه که فایل رو اکسترت و در پوشه DRM-Ac2-Off-Line.Server- خودتون تو پوشه source بریزید

بک آپ گیری فراموش نشود تا در صورت خرابی برگردونین . ولی کاملا تست شده است 100%
( با این سرعت پیش بره پدر یوبی سافت در اومده )

فایل رو از ضمیمه دانلود کنید ....

Behi09
02-04-2010, 23:31
ببخشید لطفا حذف شود

kkain-blood
02-04-2010, 23:31
عذر میخوام من فقط تصویر یکی مونده به آخر رو نفهمیدم چی رو باید تو مسیر بازی کپی کنم؟

subzero_752
02-04-2010, 23:33
من اينو تو يكي از اتاقاي عمارت عموي ezio پيدا كردم.چي كارش بايد بكنم؟به چه دردي ميخوره؟

دوست عزیز این برد توش یه سری صفحه کد هست که جمع می کنی و هر صفحه ای که جمع می شه می ره تو این برد.
البته چند تا از این صفحه هارو هم تو روند خود بازی می دی به لئوناردو داوینچی و واست سلاح جدید درست می کنه.

این بردی هم که تو این عکس هست تا مرحله آخر به کارت نمیاد،البته می تونی نگاه کنی صفحاتی رو که پیدا کردی رو.

کلا 30 تان که وقتی کنار هم جمع می شن تو مرحله آخر یه پازل درست می شه و ادامه داستان بازی.

من بازی رو تو X-Box و تو مغازه بازی کردم،بابتش هم اصلا پشیمون نیستم،چون می خواستم تو عید بازی رو تموم کنم.
کسی سوالی داشت در خدمتم.

mt17770
02-04-2010, 23:35
خواهشا یکی هم مشکل منو حل کنه. با ورژنای 0.3 آفلاین سرور مشکل دارم.

subzero_752
02-04-2010, 23:39
با استفاده از این value میشه از مرحله 15 هم جلوتر رفت حجمش 8 برابر قبلیه یعنی 70kb آدمین سایتی که این رو گذاشته بود میگفت بیشتر بازی رو پوشش میده من الان از اونجایی که میگفتم گیر کردم رد شدم

بازی کلا 12 تا مرحله است.
مرحله 1 تا 11 + مرحله 14 که می شه مجموعا 12 تا!!!(مرحله 12 و 13 از حافظه اتظیو با انیموس مشکل داره و تو داستان بازی این دو مرحله رو خودش می پره جلو)
چه جوری می گید از مرحله 15 هم می شه جلو تر رفت؟!!!