PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوري مي تونم بدون زبان سرور سايد آدرس فايل رو از ديد مردم در نوار آدرس مخفي كنم؟

Far Va Har
08-04-2006, 02:01
من يه فضاي 30 مگابايتي خريدم با يه دومين . حالا فضا كم آوردم و نمي تونم دوباره پول دومين و هاست بدم
براي حفظ آبرو هم مي خوام كسي نفهمه كه از هاست رايگان هم بهره مي برم ضمن اينكه زبان سرور سايد هم بلد نيستم مي خواستم اگه شده راه حلي جلو پام بذاريد.
منظورم اينه كه مثلا كد جاوا اسكريپتي چيزي به من بدين
لا اقل اگه فكر مي كنيد غير از زبان سرور سايد نمي شه كار ديگه اي كرد لطفا جوري راه نماييم كنيد تا مني كه از سرور سايد چيزي نمي دونم بتونم اونو تو اچ تي ام الي كه بلدم به كار ببندم
ضمنا چون تو اين مكان هاي انجمن نميشه كد هارو به درستي به كسي داد و بين راه كدها عوض ميشن لطفا كدها رو
تو نوت پد بنويسين و به آدرس زير ميل كنيد من قول ميدم بعد از گرفتن جواب از شما اونو يا نام خودتون بزنم رو سرور و
لينكشو اينجا بزنم تا بقيه هم از كمك محبت آميز شما سود ببرند متشكرم

لطفا به اين آدرس ميل كنيد : hirad.nicol@gmail.com ;)

sa3er
09-04-2006, 01:29
شما مي تونيد قسمتي از وب سايت خودتون كه در هاست مجاني هست رو در داخل يك frame نمايش بديد. در اين حالت شما صفحه اي كه حاوي اطلاعات كد frame هست رو در سايت اصلي آپلود مي كنيد و سپس به فرم آدرس سايت مورد نظر خودتون يعني همون سايت رايگان رو ميديد.

به طور مثال به كد زير توجه كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد. :)

Far Va Har
09-04-2006, 01:46
خيلي متشكرم آقاي ساسر خودمم به همين فكر كرده بودم منتهي تعداد عكس هام خيلي زياده ومن واسه هر كدوم نمي تونم يه فريم ايجاد كنم ولي بازم از راهنمايي تون متشكرم البته اگه راه ديگه اي هم باشه ممنون مي شم بدونم