PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

csssaeed
12-08-2012, 08:59
دوستان اگه میشه یه نظر سنجی تو همین تاپیک بذارین تا ببینیم چه کسایی از این 2 طرح جدید پارس راضین؟
آخه خدا وکیلی کی میاد در خواست کنه که ساعات رایگان از 1 تا 6 بشه 2 تا 7؟؟؟

به منظور افزایش رفاه و رضایت کاربران و بنابر درخواست و انتخاب ایشان ساعات ترافیک رایگان شبانه خدمات اینترنت پرسرعت شرکت پارس آنلاین از تاریخ ١۵/۰۶/١٣۹١ از ١ الی ۶ بامداد به ٢ الی ۷ بامداد تغییر خواهد یافت.

بنابر درخواست و انتخاب ایشان ؟؟؟؟ این دیگه از اون حرفاست.
یه آدم عاقل پیدا کنیدکه با این طرح موافق باشه.

iraj_astara
12-08-2012, 09:09
آخه فقط ساعت دانلود نیست ، مهم تر اینه که اگه Fair Use Policy اجرا بشه میشه شبیه شاتل ، 1 شب زیاد دانلود کنی باید از دانلود شبای دیگه خداحافظی کنی

csssaeed
12-08-2012, 10:05
آخه فقط ساعت دانلود نیست ، مهم تر اینه که اگه Fair Use Policy اجرا بشه میشه شبیه شاتل ، 1 شب زیاد دانلود کنی باید از دانلود شبای دیگه خداحافظی کنی
کاملا موافقم.
Fair Use Policy یعنی فاجعه.

nimakh
12-08-2012, 10:15
آقا کجا گفته Fair Use Policy اجرا میشه ؟ واسه من که فقط زده ساعات رایگان میشه از 2 تا 7 یعنی عملاً چون نمیشده ترفند تا ساعت 7 رو درست کنن یک ساعت از اون طرف کم کردن یعنی یک ساعت دانلود رایگان کمتر. البته باید ببینیم ترفند جدیدی چیزی پیدا میشه یا نه !!! ولی محدودیت و این چیزها من ندیدم جایی حتی اگر بخوان اعمال کنن هم که نمیان جار بزنن مثل شاتل محدود میکنن اصلاً به روی خودشون نمیارن اینجوری حداقل تا طرف بیاد بفهمه چی به چیه چند ماه هنوز سرویس میگیره تا اینکه بیان بگن و همه فرار کنن. راستی توی این متنی که دوستان نوشتن گفته شده که فقط Burst مشترک رو کم می کنن ولی این متن رو توی سایت پارس آنلاین ندیدم

iraj_astara
12-08-2012, 10:28
بفرمایید اینجا گفته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PersianLoverMRB
12-08-2012, 11:05
دوستان اگه میشه یه نظر سنجی تو همین تاپیک بذارین تا ببینیم چه کسایی از این 2 طرح جدید پارس راضین؟
آخه خدا وکیلی کی میاد در خواست کنه که ساعات رایگان از 1 تا 6 بشه 2 تا 7؟؟؟

به منظور افزایش رفاه و رضایت کاربران و بنابر درخواست و انتخاب ایشان ساعات ترافیک رایگان شبانه خدمات اینترنت پرسرعت شرکت پارس آنلاین از تاریخ ١۵/۰۶/١٣۹١ از ١ الی ۶ بامداد به ٢ الی ۷ بامداد تغییر خواهد یافت.

بنابر درخواست و انتخاب ایشان ؟؟؟؟ این دیگه از اون حرفاست.
یه آدم عاقل پیدا کنیدکه با این طرح موافق باشه.

بی خود کردن.هر 1ماه 1 بار چندتا فایل دانلود می کنیم اونم باید تا ساعت 2 منتظر بمونیم.
کدوم ادمی همچین درخواستی کرده.

cold398
12-08-2012, 11:47
به نظر من Fair Use Policy خوبه در صورتی که جلوی دانلود اکانت های 128 و 256 رو که شبا با سرعت بالای 100 دانلود میکنن بگیرن ... من 1 مگ دارم 3 شبه یه فیلم 500 مگابایتی دانلود نشده !!!

majidli
12-08-2012, 12:18
به نظر من Fair Use Policy خوبه در صورتی که جلوی دانلود اکانت های 128 و 256 رو که شبا با سرعت بالای 100 دانلود میکنن بگیرن ... من 1 مگ دارم 3 شبه یه فیلم 500 مگابایتی دانلود نشده !!!
عوض اینکه بگی امیدوارم سرعت ماهم زیاد بشه میگی جلوی سرعت سرویسهای 128 و 256 رو بگیرن؟زشته این حرفای خاله زنکی بچه ای مگه حسودی میکنی؟!!!!!!!!!!متاسفم

csssaeed
12-08-2012, 13:05
اگه Fair Use Policy اجرا بشه برای همه بد میشه.البته طبیعیه که کاربران 128 و 256 نسبت به 512 و 1024 بیشتر ضرر میکنن.اما اکثریت کاربرای پارس یا 128 دارن یا 256 پس به ضرر خودشونم هست و بعید میدونم که بتونن Fair Use Policy رو اجرا کنن.

sansa
12-08-2012, 13:09
پارس انلاین واکنس نشان داد

.................................................. .............

سامانه رسیدیگی به شکایت کاربران در مورد این طرح :

پلیس پهنای باند و نیز تغییر ساعات دانلود شبانه

دوستانی که اعتراض دارند میتوانند فرم زیر را پرکرده و در متن پیام اعتراض خود را نسبت به این طرح اعلام کنند..

فرم در لینک زیر :

.................................................. ...........................................

عزیزان همه این فرم رو پر کنید باید به شدت ب هاین طرح اعتراض کنیم . بابا به غیر از نرم افزار مدیریت دانلود مگه میشه با چیز دیگری دانلود کرد ؟ مگه میشه با مرور گر دانلود کرد.

اگه وضع به همین منوال پیش بری میرم سراغ وایمکس خدا لعنتشون کنه

+irtci+
12-08-2012, 13:19
احتمالا باید با اینترنت شبانه خداحافظی کرد!!!:41:

cold398
12-08-2012, 13:39
عوض اینکه بگی امیدوارم سرعت ماهم زیاد بشه میگی جلوی سرعت سرویسهای 128 و 256 رو بگیرن؟زشته این حرفای خاله زنکی بچه ای مگه حسودی میکنی؟!!!!!!!!!!متاسفم

معنی نمیده کسی که اکانت 128 و 256 داره از منی که دارم پول اکانت 1 مگ رو میدم با سرعت 100 برابر بیشتر دانلود کنه ... واسه خودت متاسف باش .

ضمنا به من چه ربطی داره که بخوام به سرعت بقیه حسودی کنم !!! ولی اگر حق با شرکت باشه و افت سرعت امثال من به دلیل مصرف بیش از اندازه ی همین اکانت های 128 و 256 باشه ، من کاملا با این قانون جدید موافقم ...

M.R.S.
12-08-2012, 14:10
من نمیفهمم چطور کسی میتونه از این طرح راضی باشه، اولا ساعت شبانه خیلی دیره و تا 7 شده، ما اکثر دانلودمون تو همون یه ساعت اضافی از 6 تا 7 بود حالا همونم خراب میشه
در ثانی این fair use هم از اون بدتره .شمایی که به عدالت اعتقاد داری شبانه همون سرعت واقعیو بده که حداقل بشه با 256 حدود 600M دانلود کرد
این fair use بجای اینکه به نفع مشتری باشه به نفع شرکته
من که شخصا ایمیل زدم و نارضایتیمو گفتم،شما هم همین کاروکنین.
به Claims@parsonline.net ایمیل بزنین و شکایت کنین، وقتی زیاد باشین عقب نشینی می کنن
اگه این وضع باشه پارس دیگه فایده نداره باید بریم یه شرکت دیگه

sansa
12-08-2012, 14:13
عزیزان تو جــــــــــــــــــــــــ ــــــه کننــــــــــــــــــــــ ـــــــد :

یه نفر از کارکنان رده بالای پارس انلاین که از دوستان دور بنده هستند این مسئله رو به کلی روشن کرد :

بحث تغییر ساعات شبانه :

از انجایی که ترفند دانلود شبانه از ساعت 1 تا 6 صبح هست . بعضی از کاربران با استفاده از ترفندی و باگ در مانیتورنیگ شرکت پارس انلاین در ساعت 12:35 تا ساعت 1 و از ساعت 6 تا 7:55 دقیقه اقدام به دانلود غیر قانونی میکردند .

که در ابتدا این باگ توسط کارشناسان پارس انلاین شناسایی شده و باگ دانلود در ساعت 12:35 تا 1 برطرف شد . اما از انجایی که کارشناسان پارس انلاین قادر به رفع باگ در ساعت بعد از 6 نبودند تصمیم به تغییر ساعات شبانه گرفتند. واینکه کمتر کاربری برای دانلود مجانی در ساعات 2 شب اقدام به دانلود میکند. به نفع پارس انلاین است.

بحث محدود کننده Fair Use Policy :

اگه بخوام دقیق و روشن و خلاصه بهتون بگم معنی استفاده عادلانه چیست باید بگویم که :

سرعت دانلود شبانه با روزانه شما بر طبق سرویس خریداری شده یکسان خواهد بود.

با این تفاوت که اگر از سقف حجم تعیین شده مجانی بیشتر دانلود کنید . ماوتفاوت ان از ترافیک روزانه به عبارتی دیگر از ترافیک پولی شما کم خواهد شد.

و علاوه بر کم شدن ترافیک پولی شما سرعت دانلود شبانه شما در تمام شب های باقیمانده در طول قرار داد به شدت محدود خواهد شد .

................................................ نظر شخصی خودم :

به نظر من اگر این دو طرح اجرا بشه دیگه دانلود شبانه پارس انلاین دیگر فرقی با سرویس adsl مخابرات نخواهد کرد.

من خودم که به شخصه بعد از اتمام مدت قرار داد فعلی قطعا به سرویس دهنده های دیگر مراجعه خواهم کرد.

پیشنهاد میکنم برای اعتراض به این صفحه مراجعه کنید . و خلاصه اعتراض خود را به این طرح اعلام کنید.

M.R.S.
12-08-2012, 14:28
عزیزان تو جــــــــــــــــــــــــ ــــــه کننــــــــــــــــــــــ ـــــــد :

یه نفر از کارکنان رده بالای پارس انلاین که از دوستان دور بنده هستند این مسئله رو به کلی روشن کرد :

بحث تغییر ساعات شبانه :

از انجایی که ترفند دانلود شبانه از ساعت 1 تا 6 صبح هست . بعضی از کاربران با استفاده از ترفندی و باگ در مانیتورنیگ شرکت پارس انلاین در ساعت 12:35 تا ساعت 1 و از ساعت 6 تا 7:55 دقیقه اقدام به دانلود غیر قانونی میکردند .

که در ابتدا این باگ توسط کارشناسان پارس انلاین شناسایی شده و باگ دانلود در ساعت 12:35 تا 1 برطرف شد . اما از انجایی که کارشناسان پارس انلاین قادر به رفع باگ در ساعت بعد از 6 نبودند تصمیم به تغییر ساعات شبانه گرفتند. واینکه کمتر کاربری برای دانلود مجانی در ساعات 2 شب اقدام به دانلود میکند. به نفع پارس انلاین است.

اگه بخوام دقیق و روشن و خلاصه بهتون بگم معنی استفاده عادلانه چیست باید بگویم که :

با این تفاوت که اگر از سقف حجم تعیین شده مجانی بیشتر دانلود کنید . ماوتفاوت ان از ترافیک روزانه به عبارتی دیگر از ترافیک پولی شما کم خواهد شد.

و علاوه بر کم شدن ترافیک پولی شما سرعت دانلود شبانه شما در تمام شب های باقیمانده در طول قرار داد به شدت محدود خواهد شد .

................................................ نظر شخصی خودم :

به نظر من اگر این دو طرح اجرا بشه دیگه دانلود شبانه پارس انلاین دیگر فرقی با سرویس adsl مخابرات نخواهد کرد.

من خودم که به شخصه بعد از اتمام مدت قرار داد فعلی قطعا به سرویس دهنده های دیگر مراجعه خواهم کرد.

پیشنهاد میکنم برای اعتراض به این صفحه مراجعه کنید . و خلاصه اعتراض خود را به این طرح اعلام کنید.

دقیقا همینطوره..... همه اش برای نفع خودشونه.....من از اونجا می سوزم که گفته بنا به درخواست و انتخواب کاربران
من قراردادم تا دوماه دیگه تموم میشه.....شما کدوم isp رو پیشنهاد میدین که شبانه اش خوب باشه؟ مبین نت خوبه؟

sansa
12-08-2012, 14:52
M.R.S
برای انتخاب یه isp خوب باید خیلی تحقیق کرد . فعلا نمیتونم بگم کدوم خوبه چون تحقیق نکردم.
......................

عزیزانی که حوصله ایمیل فرستادن برای اعتراض رو ندارن اینجا بیاد و فقط یه فرم کوچک رو برای اعتراض پر کنن

Amin4All
12-08-2012, 15:06
من از طریق سایت خودشون و از طریق ارتباط با ما یه نامه زدم بهشون فهمیدن و بهم زنگ زدن (از قطعی شبانه شکایت کردم - میخاستم بهشون فحش بدم خوب شد ندادم نمیدونستم بهم زنگ میزنن فکر کنم از طریق ای پیم فهمیدن )
حالا فکر نمیکنم از طریق زدن ایمیل بتونن شناساییم کنن درسته ؟ چون نمیدونن ای پیم چیه .

asdmreza
12-08-2012, 15:29
دوستان اعتراض و شکایت فایده ای نداره اگه می خواستن به حرف ما گوش کنن که تغییر ساعات شبانه رو به اسم ما نمی نوشتند تنها راه اینه که همگی از این isp بریم. چون دیگه با تغییر ساعت شبانه و قانون Fair Use Policy وضعیت مخابرات هم از این پارس آنلاین عوضی خیلی بهتره

ehsan0920
12-08-2012, 16:01
دوستان به علت اینکه تبریز زلزله اومده سرعت اینترنت اینجا فوق العاده شده الان سرعتم بین 110 الی 170 متغییره :8::8::8::8::8::8::8:
اینم تست سرعت من:

حداقل به احترام اینهمه کشته یه کم مراعات میکردی.

ehsan0920
12-08-2012, 16:13
دوستانی که ایمیل زدند یا فرم را پر کردند با زدن دکمه تشکر اعلام کنند تا ببینیم تعداد چند نفر شدیم.

M.R.S.
12-08-2012, 16:18
دوستان اعتراض و شکایت فایده ای نداره اگه می خواستن به حرف ما گوش کنن که تغییر ساعات شبانه رو به اسم ما نمی نوشتند تنها راه اینه که همگی از این isp بریم. چون دیگه با تغییر ساعت شبانه و قانون Fair Use Policy وضعیت مخابرات هم از این پارس آنلاین عوضی خیلی بهتره

درسته که اینترنت با این کار بدرد نمی خوره اما در حال حاضر شکایت عملی تره......شاید همه نتونن برن اما همه می تونن اعتراض کنن
فعلا بهتره همه شکایت کنین....وقتی تعداد شکایات زیاد باشه حتما واکنش نشون می دن......
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شکایت کنید یا ایمیل (Claims@parsonline.net) بزنید

mitraryan
12-08-2012, 17:32
قبلا دعا میکردیم وضع اینترنتمون بهتر بشه الان به جایی رسیدیم باید دعا کنیم بدتر از این نشه، فردا هم که اینترنت ملی رو راه انداختن به Dial-UP راضیم به شرطی که اینترنت رو ازمون نگیرن

Daniel4u
12-08-2012, 17:55
ماشالله چه خبره اینجا بعد 3 ماه اومدم سری بزنم اینجا
ای بابا هنوز درگیر دانلود مفتکی با سرعت بالا هستید با ترفند؟
بیخیال شید اینا دستمون رو خوندن از بس دانلود کردین فهمیدن باگ رو حالا هم کار از کار گذشته تموم شد پس بیخیال شید چون اعتراض زدن فایده ای نداره
روش fair use policy به نفع من تموم شد از طرفی هم بر ضرر اونایی که یه ضرب میشینن دانلود
اما بنظرم عدالت اینه
حالا بازم نظر خودمه
موفق باشید

mitraryan
12-08-2012, 18:40
بنظرم عدالت اینه
نظر شخصی من هم اینه که اگه شما اینطوری فکر میکنید پس بهتره امضاتون رو عوض کنید چون حقتون همینه
با احترام فراوان

FerineFast
12-08-2012, 18:47
شما تهران هستید ؟ آپ استریم رو گویا براتون روی 1 مگ ست کردن.

سابقا روی 512 بود از دیشب شده 1 مگ، این بحث های دوستان رو هم دیدم نظری نمیدم ولی من از اول تابستان تا به حال هیچ شبی دانلود نداشتم !

MeHrDaD-91
12-08-2012, 18:51
خدا را شکر من 6 روز از قرار دادم باقی مونده باید برم دنبال یه شرکت محلی.

r&min
12-08-2012, 20:33
جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـدا خراب شده وضع اینا ها !دیگه واقعا با اعصاب ادم بازی میکنند :|

gamekhor2007
12-08-2012, 20:44
دوستان نامحدود پارس آنلاین محدودیت حجم داره؟سرعت رو محدود نمیکنن با دانلود زیاد؟وضعیت 2 مگ نامحدود چطوره؟

KimNaMGil
12-08-2012, 20:53
fair use policy یعنی چی
پیغام خصوصی بهم بدید یا همینج بنویسید
ممنون میشم

KimNaMGil
12-08-2012, 21:04
برای شهر های محروم مثل ما که فرقی نمیکنه
من که تو این 3 سالی که پارس انلاین دارم یه بارم دانلود شبانه نداشتم
من به 100 مگ هم راضی بودم
دریغ از یه بار ...

dark-sky
12-08-2012, 21:20
fair policy? مثل اینکه تحریم آمریکا و بالارفتن دلار دهنشون سرویس کرده پول ندران پهنای باند بخرن. دمشون گرمعربو سیر نگاه در ، ایرنیو گشنه

Daniel4u
12-08-2012, 21:48
نظر شخصی من هم اینه که اگه شما اینطوری فکر میکنید پس بهتره امضاتون رو عوض کنید چون حقتون همینه
با احترام فراوان
درود
اگه به حرف من و امضا من دقت میکردید متوجه میشدید که هیچ ربطی به هم ندارن
من دارم از بی عدالتی راجب دانلود بی رویه میگم اما امضای من راجب وضعیت اینترنت کشور ما هست
----
حرف من در مورد شرکت پارس آنلاینه اما امضای من راجب کل کشور

شما اومدی منو بخاطر پستی که زدم به نوعی محکوم کنی و رفتی امضای منو آوردی وسط اما بهتر بود قبلش کمی فکر میکردید
----
راجب اینکه حق من چی هست یا چی نیست بنده خودم تصمیم میگیرم که چه شرکتی رو انتخاب کنم و از انتخابم از پارس آنلاین راضی ام هرچند اخیرا مشکلاتی داشتم و تو انجمن ناراضی بودن خودمو اعلام کردم اما خیلی وقته با همین سرویس هایی که میده راضی ام حتی بنظرم بیشتر از اونچه که باید میده
اینو هم بگم سرعت اینترنت من در حد این تاپیک نیست ( برو بالای چند ده مگ )

با احترام فراوان ;-)

M.R.S.
12-08-2012, 22:29
درود
اگه به حرف من و امضا من دقت میکردید متوجه میشدید که هیچ ربطی به هم ندارن
من دارم از بی عدالتی راجب دانلود بی رویه میگم اما امضای من راجب وضعیت اینترنت کشور ما هست
----
حرف من در مورد شرکت پارس آنلاینه اما امضای من راجب کل کشور

شما اومدی منو بخاطر پستی که زدم به نوعی محکوم کنی و رفتی امضای منو آوردی وسط اما بهتر بود قبلش کمی فکر میکردید
----
راجب اینکه حق من چی هست یا چی نیست بنده خودم تصمیم میگیرم که چه شرکتی رو انتخاب کنم و از انتخابم از پارس آنلاین راضی ام هرچند اخیرا مشکلاتی داشتم و تو انجمن ناراضی بودن خودمو اعلام کردم اما خیلی وقته با همین سرویس هایی که میده راضی ام حتی بنظرم بیشتر از اونچه که باید میده
اینو هم بگم سرعت اینترنت من در حد این تاپیک نیست ( برو بالای چند ده مگ )

با احترام فراوان ;-)

من از دوست عزیزمون معدرت می خوام اما این دو کار پارس آنلاین یعنی عملا خداحافظی با دانلود شبانه

ak313
12-08-2012, 22:31

بحث تغییر ساعات شبانه :

برای من پذیرفتن باگ در ساعات رایگان قابل قبول نیست و اینکه شما گفتید ساعت 1230 تا یک رو درست کردن، اشتباهه و همین الان خیلی ها دارن توی این ساعات رایگان می گیرن و اصلاح نرم افزاری این باگ ( البته به اصطلاح شما) کار سختی نیست به نظر من این ارفاق پارس آنلاین برای فروم باز و اینترنت گرد های حرفه ای که تا اونها رو راضی نگه داره.
در ثانی شرکت به هیچ وجه نمی تونه حجم استفاده شده در ساعات رایگان را با حجم پولی شما تصفیه کنه و عواقب حقوقی براش داره.
من که به شخصه صبر می کنم ببینم واقعیت این طرح چیه بعدش تصمیم می گیرم.

srmsrm
12-08-2012, 23:04
سلام ببخشید اگه کسی سرعت 1 مگ داره میشه بگه شبا چقدر دانلود میکنه و سرعتش چنده؟
سرعت من شده 60 کیلوبایت و تقریبا 900 مگ دانلود میشه.

poolpool
13-08-2012, 00:15
یعنی چی ساعت دانلود شبانه رو میخوان عوض کنن ؟!!!

ما قرار داد داریم که توش ذکر شده ساعت رایگان اینترنت از 1 تا 6 هستش ، اگه اینا این مورد رو عوض کنن ، قراردادمون فسخ میشه و باید پولمون رو بهمون برگردونن ! مگه همینطوری الکیه !

من که یه شکایت تو سایت پارس پرکردم ، اگه جای دیگه ( سازمان تعزیرات ، یا زیرساخت یا .. ) هم میتونیم شکایت کنیم ، لینکشو بدین

omid-irani
13-08-2012, 07:12
بچه ها قراره در افق 1404 به مقام اول علمی و فناوری منطقه آسیای جنوب غربی دست پیدا کنیم! فکر کنم اینقدر پیشرفتمون توی فضای اینترنت خوب بوده که همین سال آینده احتمالا به این مقام دست پیدا کنیم!

cold398
13-08-2012, 10:09
برای من پذیرفتن باگ در ساعات رایگان قابل قبول نیست و اینکه شما گفتید ساعت 1230 تا یک رو درست کردن، اشتباهه و همین الان خیلی ها دارن توی این ساعات رایگان می گیرن و اصلاح نرم افزاری این باگ ( البته به اصطلاح شما) کار سختی نیست به نظر من این ارفاق پارس آنلاین برای فروم باز و اینترنت گرد های حرفه ای که تا اونها رو راضی نگه داره.
در ثانی شرکت به هیچ وجه نمی تونه حجم استفاده شده در ساعات رایگان را با حجم پولی شما تصفیه کنه و عواقب حقوقی براش داره.
من که به شخصه صبر می کنم ببینم واقعیت این طرح چیه بعدش تصمیم می گیرم.

من ا مگ دارم عزیز 3 ماهه سرعت شبانه بین 10 تا 50 هستش اون هم در بهترین وضعیت ...

الان دو شبه ساعت 1 قطع میشه و صبح وصل میشه !!! دو شبه هیچی دانلود نکردم !!!

MVP77
13-08-2012, 10:39
آخه کدوم آدم عاقلی میاد به پارس آنلاین بگه ساعت ترافیک رو از 1-6 ببرید رو 2-7 این دروغ محضه و پارس آنلاین داره بیخود و دروغ میگه که "در جهت اجرای درخواستها و نياز کاربران خود و نيز به منظور افزايش سطح رضايتمندي ايشان" فقط و فقط برای به نفع منافع شخصی خودشون هست و بس !!
خلاصه دوستان همه از طریق فرم زیر شکایت خودتون رو اعلام کنید اینا تو قراردادی که با ما بستند ساعت ترافیک رایگان 1-6 هست و با این کار قرارداد رو میتونیم فسخ کنیم

اینم آدرس "سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" هست نمیدونم در این مورد تو این سایت هم میشه شکایت کرد یا خیر

اینم ایمیل پارس آنلاینه که میشه از این طریق هم شکایت خودتون رو ایمیل کنید
Claims@parsonline.net (Claims@parsonline.net)

در ضمن همراه با شکایت لینک این تاپیک رو هم بفرستید تا مسئولانشون بیان و بخونن
امیدوارم همه دست به دست بدیم تا بتونیم جلوی خواسته های اجباری اینا رو بگیریم و بهشون بگیم که باید به نظر و شخصیت کاربرانشون هم احترام بزارن

ehsan224224
13-08-2012, 11:41
من برام دانلودی که از ساعت 1 باشه مهمه چون نمیتونم تا 2 بیدار باشم و اینکه کیفیت سرویسم بالا باشه که هیچکدومو تا حالا از پارس ندیدم.سرعت 512 سرعت شبانه زیر 30.توی خود سایت پارس گفته اینترنتو بین چند نفر شر میکنن برا همین سرعت میاد پایین.یکی نیست بهشون بگه شما که انقد کاربر براتون مهمه چرا تعداد شر کردنارو کاهش نمیدین و میخواین ساعتو تغییر بدین تا اکثرا خواب باشن و سرعت بره بالاتر.امیدوارم مدیران پارس انلاین به فکر رضایت مشتریهاشونم باشن

Shady08
13-08-2012, 12:43
اگه دقت کرده باشین پارس هم داره ،سیاست های شاتل رو اعمال می کنه ، شاتل پارسال پاییز ، این قانون «سیاست استفاده عادلانه» چیست و چرا اعمال می شود؟ " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو اعمال کرد، و با این کار کاربرای پر مصرف رو فراری داد و خیلی راحت میگفت شما تو لیست سیاه پر مصرفا هستین ( دقیقاً همین جمله ) ، پارس هم میخواد با اینکار کاربرایی که نهایت استفادشون از نت ، باز کردن دو تا سایت و نهایتاً دانلوده چند تا MP3 هست رو نگه داره پس منطقی نمیاد کسی که دانلودِ شبانه واسش مهمه تو پارس بمونه !!!
ساعت شبانه هم که دوستان خیلی راحت فهمیدن،پارس آفلاین برای رفع باگ همون دانلود نیم ساعت ، اینور اونور هم نقشه ریخته و تو توضیحات داخل سایت از افعال معکوس استفاده کرده!!! ببینید چقدر بدبختیم که واسه نیم ساعتی که یه ذره سرعت به درد بخور بود هم نقشه ریختن ...
خلاصه پیشنهاد نمیشه که بمونید تا ببینید چی میشه کاملاً روشن و واضحه اهداف و سیاستشون !!!

mj360
13-08-2012, 13:43
آخه من اگه انتخاب دیگه ای به عیر از پارس داشتم که تا همین الآن هم نمیموندم اینجا. جایی که من زندگی میکنم یا باید وایمکس مبین نت بگیرم یا پارس آنلاین.

بعدش هم یه نکته ی دیگه. این FAIR هستش که من بین 60 تا 90 تومن تو این چند سالی که پارس آنلاین بودم ماهیانه پرداخت کردم و نه تنها سرویسی متناسب با این پول نگرفتم، بلکه گاها از کسایی که به مراتب کم تر پرداخت میکردن سرعت شبانه و روزانه ام کم تر بوده. حالا باید با من همونجوری برخورد بشه که با اون ها برخورد میشه؟ الان دوست خودم با سرویس 128 با ترافیک 3 گیگ داره شبا 120 رو راحت دانلود می کنه. اونوقت من با 512 30 گیگ به سرعت 20 شبانه راضی شدم. پارس آنلاین سیاستش کجا بود که بخواد عادلانه باشه. وقتی پشتیبانی محترم با کمال پررویی میگه همینی که هست، اگه جای بهتری میشناسی برو اونجا، باید فاتحه ی این isp رو خوند. من نمیگم که اصلا پارس آنلاین لعنتی باید با کسی برخورد کنه. ولی این ها دارن نون خودشونم آجر می کنن. قبلا می گفتیم حالا هر چقدر هم که مضخرف باشه پارس آنلاین دیگه مثل شاتل نیست. از 15 شهریور این دو isp دیگه رسما با هم فرقی نمی کنن.

Hi5
13-08-2012, 14:45
آقا من رفتم ی تست سرعت گرفتم زده سرعت دانلودم 1 مگ هست درصوورتی که بیشتر از 50تا نیست!!

icehell
13-08-2012, 15:17
سلام دوستان می‌خواستم بدونم این پروفایل گیم تأثیری داره یا نه؟چون صورت دانلدو نصف می‌کنه می‌شه ۱۱۰ دوستانی که امتحان کردن لطفا بگن چطوریه ؟!

Amin4All
13-08-2012, 15:23
به نظر من هم کمترین کاری که میشه کرد همون ایمیل زدنه .
20 روز وقت دادن تا عکس العمل ما رو ببینن .
البته اگر بخان بکنن که به ایمیل ما هم کار ندارن اما بهتر از هیچ کار نکردنه .

من از طریق سایت خودشون و از طریق ارتباط با ما یه نامه زدم بهشون فهمیدن و بهم زنگ زدن (از قطعی شبانه شکایت کردم - میخاستم بهشون فحش بدم خوب شد ندادم نمیدونستم بهم زنگ میزنن فکر کنم از طریق ای پیم فهمیدن )
حالا فکر نمیکنم از طریق زدن ایمیل بتونن شناساییم کنن درسته ؟ چون نمیدونن ای پیم چیه .

با یاهو و جیمیل نامه بفرستیم امکان شناسایی وجود نداره درسته ؟

csssaeed
13-08-2012, 15:24
اینم از جواب پارس:

باسلام
مشترک گرامی

احتراما به اطلاع می رساند، باتوجه به درخواست اکثر مشترکین و نیاز کاربران، برای افزایش رضایت مشتریان تغییر ساعات به این شکل می باشد.

باتشکر
واحد صدای مشتری
سهیلی

ای خدااااااااااااااااااااااا ا.آخه آدم به اینا چی بگه؟ اینا از کدوم اکثریت حرف میزنن؟

Alone-Star
13-08-2012, 15:31
اینم از جواب پارس:

باسلام
مشترک گرامی

احتراما به اطلاع می رساند، باتوجه به درخواست اکثر مشترکین و نیاز کاربران، برای افزایش رضایت مشتریان تغییر ساعات به این شکل می باشد.

باتشکر
واحد صدای مشتری
سهیلی

ای خدااااااااااااااااااااااا ا.آخه آدم به اینا چی بگه؟ اینا از کدوم اکثریت حرف میزنن؟
اکثریت خاموش D:

icehell
13-08-2012, 15:37
دوستان پروفایل به گیم تغییر بدم تأثیری داره؟ تورو خدا یکی‌ جواب مارو بده:37:

psingal
13-08-2012, 15:38
مگه تا 15 شهریور دانلود رایگان از ساعت 1 تا 7 نیست؟

M.R.S.
13-08-2012, 15:47
اینم جوابی که به ایمیل من دادن

ایمیل:
"با سلام
در چند روز گذشته خبری درباره تغییر سیاست پارس آنلاین منتشر کردید که
بلافاصله با واکنش منفی کاربران در فضای مجازی مواجه شد.
تغییر ساعت دانلود شبانه از 1 به 2. و جالب است آن را بنا به درخواست کاربران
عنوان کردید. کدام کاربر مایل است برای دانلود تا ساعت 2شب بیدار بماند.
و مورد دوم fair use policy.در حالی که تمام دنیا به سمت خدمات بهتر و ارزان
تر می رود پارس آنلاین قدم در راه محدودتر کردن کاربران گداشته است و جالب
اینجاست که این مورد را هم با وقاحت بنا به در خواست کاربران اعلام کردید.در
کدام نظرسنجی از کاربران این خواست مطرح شد.کاربران محدودیت می خواستند یا
مدیران؟ بهتر است سری به فضای مجازی بزنید و واکنش کاربران را ببینید.
مدت ها قبل سرعت شبانه را پایین آوردید و حالا این سیاست. من پیشنهاد می دهم
دانلود شبانه را حذف گنید تا خیال همه راحت شود.دانلود شبانه ای که محدود شود
چع فایده دارد.لطفا در سیاست خود تجدید نظر کنید وگرنه کاربران خود را از دست
خواهید داد"

جواب:

"مشترک گرامی باسلام
با احترام به اطلاع میرساند،فرموده جنابعالی بابخش مربوطه پیگیری خواهدشد.

باتشکر
واحدصدای مشتری"

دفعه بعد تو فرم و با شماره ADSL براشون مینویسم تا حساب کار دستشون بیاد

MVP77
13-08-2012, 15:59
دوستان نترسن و ایمیل و فرم شکایت رو پر کنند اعدامتون که نمیکنن
باید هر چی سرمون بیارن تحمل کنیم هیچکسم صداش در نیاد ؟!!

l30l30y
13-08-2012, 16:00
منم همین رو نوشتم که اگر بخوایین این سیاست غلط و اشتباه و چرت رو انجام بدید حتما از شرکت شما به یه شرکت دیگه نقل مکان خواهم کرد...من که به شخص اگر اینطور باشه مطمئنا از پارس آنلاین خداحافظی خواهم کرد و به یه شرکت دیگه وحتی کارای خلاف (استفاده از وایرلس همسایه )رو خواهم آورد.

M.R.S.
13-08-2012, 16:01
با یاهو و جیمیل نامه بفرستیم امکان شناسایی وجود نداره درسته ؟

بله تو جواب من هم anonymous زده بود....البته ایمیلم تابلو به اسم خودمه
اما از چی می ترسین .... نمیان که اعدامتون کنن فقط فحش ندین

ak313
13-08-2012, 16:37
متاسفانه توی مرکز ما ( بعثت تهران) غیر از پارس آنلاین و مخابرات هیچ شرکت دیگه ای نیست. و مخابرات هم خوب نیست. اما کسانی که می تونن تغییر بدن و در عین حال چنین انگیزه ای هم دارن به نظرم توی نامشون بنویسن که شما طبق تعهد و قرارداد اولیه باید بین یک تا شش خدمات رایگان بدید و در غیر این صورت بر اساس عدم عمل به تعهدات قراردادم رو فسخ می کنم و در صورت نیاز با سازمان تنظیم مقررات مکاتبه می کنم.

Alone-Star
13-08-2012, 16:38
برای من پاسخ ایمیل آمده:

باسلام

مشترک گرامی

باتشکر

واحد صدای مشتری

سهیلی

*ون دریده تر از این حرفا شدن این شرکت ها که با شکایت مستقیم مشکلی حل بشه، آخرین راه همین cra هست.

ak313
13-08-2012, 16:45
منم یه نامه زدم

ak313
13-08-2012, 16:55
دوستان تاپیک نظرسنجی درباره تغییر ساعات رایگان را ایجاد کردم. لطفا مراجعه کرده و رای بدهید.

در نظر سنجی شرکت کنید و در ای میلهای خود آدرس نظرسنجی را بگذارید

amirhoseiyn
13-08-2012, 16:57
دوستان تاپیک نظرسنجی درباره تغییر ساعات رایگان را ایجاد کردم. لطفا مراجعه کرده و رای بدهید.
نظر سنجی رو بالای همین تاپیک قرار دهید

MVP77
13-08-2012, 17:51
دوستان تو نظرسنجی حتما رای بدن
امیدوارم که تاپیکش پاک نشه
بعد از چند روز که آمار بالا رفت لینک تاپیک رو میفرستیم باسه مسئولان از خدا بیخبر

ebi6464
13-08-2012, 17:52
من به این دلیل با تغییر ساعت دانلود شبانه مخالفم
چند روز پیش 900 مگ تو ساعات رایگان دانلود کردم که از حجم ترافیکم کم کرد بعد از پیگیری و اثبات اینکه من مودمم رو از ساغت یک به بعد روشن کردم بهم حجم رو برگردوندند (فقط به همین دلیل) حالا اگر قرار باشه ساعت دانلود 2 بشه کی میتونه تا 2 بیدار بمونه اگر هم قراره دانلود منیجر رو تنظیم کرد و مودم رو مثلا از 1 روشن گذاشت و همچین مشکلی در محاسبه بوجود بیاد هیچ جوره نمیشه ثابت کرد که تو ساعت رایگان استفاده کردید
معلوم نیست هدفشون چیه.مگه تو کل دنیا برای شرکتهای ارائه دهنده سرویس مهم سرعت سرویس نیست حجم دانلود براشون اهمیت نداره.همین عراق دوستم شبا با سرعت1.5 مگ دانلود میکنه روز هم میگه کم کم 512 فقط هم هزینه سرعت میده.اینا با این کار میخواهند هیچ کس دیگه دانلود نکنه

ebi6464
13-08-2012, 18:00
من به این دلیل با تغییر ساعت دانلود شبانه مخالفم
چند روز پیش 900 مگ تو ساعات رایگان دانلود کردم که از حجم ترافیکم کم کرد بعد از پیگیری و اثبات اینکه من مودمم رو از ساغت یک به بعد روشن کردم بهم حجم رو برگردوندند (فقط به همین دلیل) حالا اگر قرار باشه ساعت دانلود 2 بشه کی میتونه تا 2 بیدار بمونه اگر هم قراره دانلود منیجر رو تنظیم کرد و مودم رو مثلا از 1 روشن گذاشت و همچین مشکلی در محاسبه بوجود بیاد هیچ جوره نمیشه ثابت کرد که تو ساعت رایگان استفاده کردید
معلوم نیست هدفشون چیه.مگه تو کل دنیا برای شرکتهای ارائه دهنده سرویس مهم سرعت سرویس نیست حجم دانلود براشون اهمیت نداره.همین عراق دوستم شبا با سرعت1.5 مگ دانلود میکنه روز هم میگه کم کم 512 فقط هم هزینه سرعت میده.اینا با این کار میخواهند هیچ کس دیگه دانلود نکنه

csssaeed
13-08-2012, 18:21
دوستان حتما مراجعه کنید و رای بدید تا حداقل معلوم بشه که اکثریت چه نظری دارن و پارس آنلاین از کدوم اکثریت حرف میزنه.

fade2amin
13-08-2012, 21:02
دوستان حالا تا 15 ماه دیگه میشه دانلود کرد دیگه، منظورم همون ترفند تا 7 ؟

ebi6464
13-08-2012, 23:02
چرا پست های من رو مدیر سایت نمیگذاره

33505775
13-08-2012, 23:42
آخه این چه کار چرطی اینا کردن ؟

Amin4All
13-08-2012, 23:48
بله تو جواب من هم anonymous زده بود....البته ایمیلم تابلو به اسم خودمه
اما از چی می ترسین .... نمیان که اعدامتون کنن فقط فحش ندین

اخه چند شب قطع بود اعصابم به هم ریخت .
رفتم تو سایتشون گفتم بد و بیراه بهشون بگم .
بعد منصرف شدم . بعد از چند روز زنگ زدن . با اینکه تو سایتشون با نام کاربریم وارد نشده بودم .
تو یاهو و جیمیل به ای پی دسترسی ندارن ولی تو سایت خودشون چرا .

KimNaMGil
13-08-2012, 23:58
سلام
چرا سرویس 128 که قبلا سرعتش روی 120 کیلوبایت بود شده 16 کیلوبایت؟!!!!!!!!!!!!!

horaman
14-08-2012, 00:04
سلام
چرا سرویس 128 که قبلا سرعتش روی 120 کیلوبایت بود شده 16 کیلوبایت؟!!!!!!!!!!!!!

دقیقا مشکل من هم همین شده

KimNaMGil
14-08-2012, 00:09
دقیقا مشکل من هم همین شده

256 هم یعنی همینطوره ؟
کسایی که 1 مگ دارن سرعتشون پایین نیومده /؟
512 هایی ها چطور ؟

KimNaMGil
14-08-2012, 00:11
الان تنها سایتی که خوب باز میکنم google.com
بقیه سایتا عکسا لود نمیشن
دلم خوش بود میخواستم دانلود کنم ( روزانه)

KimNaMGil
14-08-2012, 00:23
سرعت دانلود رو نگاه کنید اخه این انصافه ؟
سرویس 128
بیشتر 5 نمیره
تازه الان هم که جزو دانلود شبانه محسوب نمیشه 1:22

ak313
14-08-2012, 00:30
سرعت دانلود رو نگاه کنید اخه این انصافه ؟
سرویس 128
بیشتر 5 نمیره
تازه الان هم که جزو دانلود شبانه محسوب نمیشه 1:22
تغییر ساعات دانلود رایگان از 15 شهریوره نه الان بهترین فکر اینکه بی خیال 128 بشید

smk1369
14-08-2012, 04:48
اول از همه میگم منم مخالفتم با این 2 طرح اعلام کردم هم با ایمیل و هم تو نظر سنجی پس حرفایی که الان میزنم فقط نظرمه.
در مورد قانون fair use policy به نظرم قانون خوبیه به شرطی که جزئیاتش کامل اعلام شه مثلا سقف دانلود رایگان چقدر میشه.طبق پرس و جوی من هدف این طرح سرویس های زیر 1 مگ یخصوص 128 و 256 هستند و 1مگ زیاد تغییری نداره.ینی خداییش بیشتره اعتراضا هم ماله همیناس کسایی که پول 128 میدن ولی انتظار دارن شب و روز به اندازه 2 مگ دانلود کنن(اشتباه نکن اینترنت پرسرعت و ارزون حق همس من خیلی حسرت خوردم وقتی خوندم اینترنت 5مگ نامحدود تو امریکا 7 ساله 300 دلاره ینی ماهی 3.5 دلار!!!خودت مقایسه کن)
اوایل که سرعت سرویس 1 مگم خراب بود (شبانه بین 600 تا 900 مگ که با پیگیری حضوری و تماس و... الان خوب شده) فکر میکردم سرم کلاه رفته روزانه که فرقی با 256 نمیکرد چون هر دو روی 2مگ بستن شبانه هم که معلوم بود.ماهی 20 تومن با 2 گیگ ترافیک که تو هفته ی دوم تموم میشد.همیشه برام سوال بود فرق این سرویس های رنگارنگ چیه فقط توی آپلود؟حتی کسایی توی همین فروم بودن با 256 شبی 4 گیگ دانلود میکردن!دوستان این حسودی نیست.به نظرم هرکس به اندازه ی حقش استفاده کنه عادلانه تر باشه تا اینکه.....

cold398
14-08-2012, 10:14
دیشب سومین شبی بود که من با سرویس 1 مگ هیچی دانلود نکردم چون مثل دو شب قبل ساعت 1 قطع شد !!!

128 ها خدا رو شکر کنید که حداقل 1 شب اینترنتتون وصله !!!

ehsan224224
14-08-2012, 10:44
سرويس 512 دارم .تنها دلخوشيم اين بود كه تا ساعت 1 بشينم و با سرعت كند كمتر 30 كيلو بايت يه چيزي دانلود بزارم.اين دلخوشي هم ازمون پارس انلاين داره ميگيره چون واقعا كمتر كسي ميتونه تا 2 بيدار باشه.اي كاش يذره به نظراتمون اهميت ميدادن.محدود ميكنين بكنين ولي اين يك ساعت برامون حياتيه

sei_pm
14-08-2012, 10:46
شرکت به این خوبی ببینید چقدر به نظر کاربرها احترام میگذاره و طبق رضایت مشتری تصمیم میگیره . بهتره ایمیل بزنیم و ضمن تشکر از این شرکت مشتری مدار درخواست نماییم رضایت مشتری در افزاش ساعت رایگان به 12 تا 7 هست در اینصورت هم رضایت بیشتری کسب می کنید و هم اینکه هر شخصی دوست داشت از ساعت 2 تا 7 رایگان استفاده میکنه.

Toranj_mhg
14-08-2012, 10:47
سلام دوستان
من 512 وايمكس ايرانسل دارم ماهي 4 گيگ ،سرعت دانلودم هم در همه ي اوقات شبانه روز 65 كيلوبايته ، براي شارژشم 6 ماهي 106 هزار تومن مي دم ، شبانه ي رايگان هم كه كلا نداره اون موقعي هم كه من اين سرويس رو گرفتم تنها انتخاب در منطقه ي مخابراتيمون بود ، حالا الآن با توجه به اينكه شركت هاي ديگه در منطقه مخابراتي بنده( تهران - پاسداران) سرويس ارايه مي دن مي خواستم بدونم از نظر شما ها كار درستيه كه 128 محدود اين شركت رو بگيرم! زياد اهل دانلود نيستم فقط اين سرعته ايرانسل براي يه وقتي كه دانلود دارم رو اعصابه ! و به نظرم دارم قيمت زيادي ميدم واسه اين!
ضمن اين كه مي خواستم بدونم سرعت دانلود 128 در حالت معمولي و در روز چنده؟؟
با تشكر

ak313
14-08-2012, 10:56
در نظر سنجی تغییر ساعات شرکت کنید آدرسش توی امضام هست
سرعت 128 معمولا توی روز 140 هست البته بسته به شرایط مرکزتون هم داره

iraj_astara
14-08-2012, 10:56
این گفته ی شما به مراکز مخابراتی و ... اینجور چیزا برمیگرده و به 128 اینا هم ربطی نداره

Toranj_mhg
14-08-2012, 11:02
منظورم اين بود كه دوستاني كه 128 محدود دارن(8گيگ) ،سرعت خودشون رو در طي روز اعلام كنند و ببينم آيا از سرعت 65 كيلوبايتي كه الآن دارم بيشتره يا نه؟!

a1l2i3z4a5h6r7
14-08-2012, 11:16
منظورم اين بود كه دوستاني كه 128 محدود دارن(8گيگ) ،سرعت خودشون رو در طي روز اعلام كنند و ببينم آيا از سرعت 65 كيلوبايتي كه الآن دارم بيشتره يا نه؟!
روزا سرعتت بالای 100 یا 100 شب ها سرعتت بالای 25kb من بهت توصیه میکنم به جای 128 256 بگیری یا 512

M.R.S.
14-08-2012, 11:34
اول از همه میگم منم مخالفتم با این 2 طرح اعلام کردم هم با ایمیل و هم تو نظر سنجی پس حرفایی که الان میزنم فقط نظرمه.
در مورد قانون fair use policy به نظرم قانون خوبیه به شرطی که جزئیاتش کامل اعلام شه مثلا سقف دانلود رایگان چقدر میشه.طبق پرس و جوی من هدف این طرح سرویس های زیر 1 مگ یخصوص 128 و 256 هستند و 1مگ زیاد تغییری نداره.ینی خداییش بیشتره اعتراضا هم ماله همیناس کسایی که پول 128 میدن ولی انتظار دارن شب و روز به اندازه 2 مگ دانلود کنن(اشتباه نکن اینترنت پرسرعت و ارزون حق همس من خیلی حسرت خوردم وقتی خوندم اینترنت 5مگ نامحدود تو امریکا 7 ساله 300 دلاره ینی ماهی 3.5 دلار!!!خودت مقایسه کن)
اوایل که سرعت سرویس 1 مگم خراب بود (شبانه بین 600 تا 900 مگ که با پیگیری حضوری و تماس و... الان خوب شده) فکر میکردم سرم کلاه رفته روزانه که فرقی با 256 نمیکرد چون هر دو روی 2مگ بستن شبانه هم که معلوم بود.ماهی 20 تومن با 2 گیگ ترافیک که تو هفته ی دوم تموم میشد.همیشه برام سوال بود فرق این سرویس های رنگارنگ چیه فقط توی آپلود؟حتی کسایی توی همین فروم بودن با 256 شبی 4 گیگ دانلود میکردن!دوستان این حسودی نیست.به نظرم هرکس به اندازه ی حقش استفاده کنه عادلانه تر باشه تا اینکه.....

نه عزیز من دانلود 4 گیگ مال خیلی وقت پیش بود....الان چند ماه هست سرعت شبانه کمتر از حد قراردادتون می شه
الان اکثر دانلودمون تو یک ساعت 6 تا 7 بود که با این کار اونم می ره
اینا کلا می خوان پرونده دانلود شبانه رو ببندن تا کسی دانلود نکنه

paket
14-08-2012, 12:29
سرعت شمام کم شده ؟

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

paket
14-08-2012, 12:42
یه سوال من دوگیگ هدیه دارم که استفاده نکردم . و از مدت نتم ۴ روز مونده ایا اگه دوباره شارژ کنم هدیه ام میره رو دوره بعدی ! یا سوخت میشه ؟؟؟ ممنونم .

ebi6464
14-08-2012, 12:54
یه سوال من دوگیگ هدیه دارم که استفاده نکردم . و از مدت نتم ۴ روز مونده ایا اگه دوباره شارژ کنم هدیه ام میره رو دوره بعدی ! یا سوخت میشه ؟؟؟ ممنونم .

من 1 و 800 داشتم (هدیه) اومد رو دوره بعد.

paket
14-08-2012, 12:56

ak313
14-08-2012, 14:22
هدیه و ترافیک اضافی منتقل میشه به دوره بعدی

paket
14-08-2012, 14:49
یعنی به غیر از هدیه همواگه ترافیکت اضاف بمونه سوخت نمیشه ؟؟ پس چرا در دوره ای قبل من ۵۰۰ مگابیت هم داشتم ۳۰۰ مگا هم داشتم اضاف نشد ! فکر میکنم فقط هدیه اضاف میشه خوده حجمو هرچی استفاده کردی کردی نکردی میسوزه .

saeed774
14-08-2012, 15:31
یعنی به غیر از هدیه همواگه ترافیکت اضاف بمونه سوخت نمیشه ؟؟ پس چرا در دوره ای قبل من ۵۰۰ مگابیت هم داشتم ۳۰۰ مگا هم داشتم اضاف نشد ! فکر میکنم فقط هدیه اضاف میشه خوده حجمو هرچی استفاده کردی کردی نکردی میسوزه .

دوست عزیز ، حجم هدیه و حجمی که خودت بعدا اضافه خریده باشی ( مثلا یک گیگ اضافه بمبلغ 5200 تومان ) به دوره بعد منتقل میشه وگرنه حجمی که روی اکانتی که موقع خرید بهت داده باشن در صورت تموم شدن دوره و باقی موندن حجم اون، میسوزه .

mitraryan
14-08-2012, 15:44
بدبختی همه جای دنیا هر چی شرکتا بزرگتر و معروف تر باشن سرویس دهی و کیفیتشون بیشتره و هر چی کوچکتر و بی نام و نشون تر باشن کمتر که طبیعیش هم همینه مثلا توی آمریکا الان بهترین سرویس همون 1 گیگابیته که مال بزرگترین شرکت یعنی گوگله ولی اینجا دقیقا برعکسه و باید دنبال شرکتای جدید و بی نام و نشون باشی که اونام تا یکم معروف شدن... اینو کجای دلمون بزاریم؟!

KimNaMGil
14-08-2012, 17:42
من که الان سرعتم 16 کیلوبایته
سرویس 128

bargozideh
14-08-2012, 17:45
من شاهرودم با 198 دانلودم میکنم من 256 دارم شب ها هم که عین همه داغون شده حداکثر 20 میشه

ariajoker
14-08-2012, 19:36

من 100 در 100 با حرفاتون موافقم اما فقطو فقط به یک شرط
هر کاربری اگر از سقف دانلود مجازش بیشتر دانلود کرد روی سرعت سرویس خودش محدود بشه نه کمتر .
یعنی اگر سرعتش 128 بود کمتر از 12 نشه اگر 1 مگ هم بود کمتر از 100 نشه سرعتش چه در ساعات عادی چه در ساعات شبانه رایگان .
در غیر اینصورت این کلاهبرداری و دزدی محسوب میشه .

4mezrab
14-08-2012, 22:33
ساعت دانلود رايگان تغيير پيدا ميكنه2 تا 7تسليت

my3160
14-08-2012, 23:16
سلام
کسی اطلاع داره تو اهواز وضعیت پارس انلاین چطوره؟
واسه من دانلود شبانه مهمه!
خودم وایمکس مبین نت دارم با سرعت 512 اما چند ماه سرعت دانلود تو ساعات رایگان از 20 ک بیشتر نمیشه!

l30l30y
14-08-2012, 23:38
دوستان انگار اغلب شرکت ها میخوان یه همچین کاری بکنن؟؟؟؟
این رو از تاپیک صبانت برداشتم:

اینا دیگه شورشو در آوردند اینجا هم زده 25 ام توی سایتشون زده 27 ام : :angry:
چیکار میخواند بکنند ؟؟؟؟!!!

ehsan224224
14-08-2012, 23:51
با توجه به اینکه سرویس های اینترنت پرسرعت ( ADSL2+) به صورت اشتراکی ( Share ) به مشترکین ارائه می گردند، شرکت پارس آنلاین به منظور افزایش سطح کیفی خدمات خود و همینطور افزایش رضایت مشترکین، ضریب اشتراک گذاری خدمات خود را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است تا کاربران به سرعتی فراتر از میزان سرعت مشخص شده در قرارداد ( فناوری Burst ) دست یابند.

سرويس 512 دارم و ماه هاست سرعت شبانم زير 30 هست پس كجاست اين سرعت بيشتر از قرار داد؟

mitraryan
15-08-2012, 01:25

این از یه شرکت دیگه
تغییر در ترافیک رایگان شبانه
نوین نت در نظر دارد به منظور افزایش کیفیت سرویس های خود در بازه زمانی رایگان شبانه، تغییراتی را از یکم شهریور ۹۱اعمال نماید .مراتب پیرواطلاعیه شماره ۴ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></strong>:disclaimer();) فروش بحضور اعلام میگردد.

فکر کنم برای اینترنت ملی چیزی باشه جدیدا همه رو اوردن به صرفه جویی! خدا رحم کنه

ak313
15-08-2012, 04:14
دوست عزیز به این آدرس هم که دادی کلیک کردم فقط صفحه ریبوت رو میاره اما وقتی اشاره گر موس رو میبرم روی دکمه سیو / ریبوت اون پایین آدرسش رو نمینویسه چیه. حالا باید چکار کنم ؟
این آدرس رو هم توی مرور گرت امتحان کن

jesika_243
15-08-2012, 07:15
پارس با این کارا میخواد رضایت مشترکین که ما هستیم الانم کاملا راضی :31:هستیم رو جلب کنه !!!!!!!!!:18:
هدفشون از این کارا چی هست خدا میدونه و بس

iraj_astara
15-08-2012, 08:37
سلام
تلفتی هم میشه خط و رانژه کرد یا باید حتما بریم دفتر؟

amin2000
15-08-2012, 08:44

احتمالا صبانت زیر مجموعه یا نمایندگی از پارس آنلاینه .

italodance
15-08-2012, 09:56
شرکت پارس انلاین با این حرکت مشت محکمی بر دهان کاربرانش کوبید

دوستان لطفا همون پارس انلاین باشید و بیرون نیایید میاند میزنید سرعت و پهنای باند ما رو هم خراب میکنید :44:

ممنون از خود بزرگواری و گذشتتان :7:

payamaliabadi
15-08-2012, 10:05
حالا که از پارس انلاین باید بریم دوستان کمک کنند تا بفهمیم یه isp جایگزین که دانلود شبانه خوب داشته باشه چی هست.

ehsan224224
15-08-2012, 10:56
كاملا روشنه هدفشون چي هست
1.افزايش سرعت اينترنت شبانه چون ساعت 2 اكثرا همه خوابن
2.سود بيشتر و استفاده كمتر پهناي باند برا شركت
3.دفع مشتريهاي پرمصرف و جلب مشتري هاي كم مصرف و ايجاد سود بيشتر
4.نشون دادن اقتدار شركت با توسل به زور
5.از بين بردن باگ 1 ساعت اينترنت بيشتر
6.دست هاي پشت پرده...:31:

MoH_@_MaD
15-08-2012, 11:49
من چند وقتی میشه دانلود نکردم
هنوز ترفند از 12:35 تا 6:55 بر قراره ؟

esisuzuki
15-08-2012, 12:14
سلام
تلفتی هم میشه خط و رانژه کرد یا باید حتما بریم دفتر؟

ار طریق سایت هم میشه

M.R.S.
15-08-2012, 13:17
من چند وقتی میشه دانلود نکردم
هنوز ترفند از 12:35 تا 6:55 بر قراره ؟

فقط 6تا 6:55 کار می کنه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

mitraryan
15-08-2012, 14:03
با توجه به اينکه تعداد زيادی از مشترکين به دليل رايگان بودن حجم ترافيک از ساعت 1 تا 6 صبح برای بهره مندی از اين تسهيلات ، اقدام به دانلود می نمودند و با توجه به اينکه سرويس +ADSL2 يک سرويس اشتراکی است و پهنای باند به تعداد مشترکين آنلاين تسهيم می شود، سرعت اختصاص يافته به هر مشترک در اين بازه زمانی کمتر از ساعات غير رايگان است.

به همين دليل، بسياری از مشترکين از کندی سرعت در ساعتهای ترافيک رايگان ابراز نارضايتی نمودند. از اينرو شرکت پارس آنلاين با توجه به نياز و درخواست مشترکين در خصوص بهبود وضعيت و ساعت مصرف رايگان شبانه اقدام به تغيير ساعت رايگان شبانه از 1 الي 6 بامداد به 2 الی 7 بامداد نموده است. اين اقدام برای بهبود وضعيت استفاده متعارف مشترکين تا ساعت 2 بامداد با سرعتی بالاتر از سرويس خريداری شده مشترکين ، صورت پذيرفته است.

بدون ترديد شرکت پارس آنلاين تلاش دارد تا در بيشتر اوقات شبانه روز بتواند خدمات +ADSL2 با سرعت و کيفيت قابل توجهی را به مشترکين خود ارائه نمايد و بدون ترديد اين اقدام صرفاً جهت استفاده مطلوب تر از خدمات در طول شبانه روز بوده است.

اين تغيير از تاريخ 15 شهريور ماه 1391 بنا به درخواست شما عزيزان صورت خواهد پذيرفت و شما می توانيد از تاريخ مذکور در زمان مناسبتری از اين تسهيلات بهره مند گرديد

Royce
15-08-2012, 15:14
با این کارشون اون ترفند دانلود اضافه هم احتمالا به .. میره

Alone-Star
15-08-2012, 15:51
من دوباره ایمیل زدم و اتمام حجت رو به اصطلاح انجام دادم که در صورت انجام چنین طرحی و نتیجه حاصل از اون کاهش یا عدم تغییر در کیفیت ساعات شبانه باشه دیگر شارژ نخواهم کرد !
همینطور ذکر کردم که هدفشون رو پشت صحبت های دلسوزانه پنهان نکنند که توهین به شعور مشترکین است.

به مکاتبه ادامه بدید، یکدست صدا نداره تا الان مجبور به واکنش کردیمشون.
اگر ما به منافع جمعیمون اهمیت ندیم مطمئن باشید نه اونها و نه هیچ کس دیگه ای اهمیت نمیده.

پیروز باشید.

KimNaMGil
15-08-2012, 17:16
چرا موقعی که سرویس Little More 128میدن سرعتش عالیه اما وقتی 128 میخری انقدر بده
اهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هه

ایدون
15-08-2012, 18:23
من دوباره ایمیل زدم و اتمام حجت رو به اصطلاح انجام دادم که در صورت انجام چنین طرحی و نتیجه حاصل از اون کاهش یا عدم تغییر در کیفیت ساعات شبانه باشه دیگر شارژ نخواهم کرد !
همینطور ذکر کردم که هدفشون رو پشت صحبت های دلسوزانه پنهان نکنند که توهین به شعور مشترکین است.

به مکاتبه ادامه بدید، یکدست صدا نداره تا الان مجبور به واکنش کردیمشون.
اگر ما به منافع جمعیمون اهمیت ندیم مطمئن باشید نه اونها و نه هیچ کس دیگه ای اهمیت نمیده.

پیروز باشید.
بنظر من هنوز زوده که در اینمورد قضاوت کنیم ولی واسه من یکی این سیستم خیلی بده چون منطقه ما خیلی خلوته و همیشه با حد اکثر سرعت دانلود میکنم ولی از دیگران که منطقشون شلوغه بنظر میاد واسشون بهتر بشه نه بدتر ایضا این که میگن مثل شاتل قراره محدود بکن درست نیست چون تغییر ساعت نیازی نبود و میتونستن در همون ساعتها این کار رو بکنند.

احمد1379
15-08-2012, 19:51
با درود به دوستان گرامی میدونم که این قبلا هم پرسیده شده ولی اگه لطف کنید جواب بدید سپاسگزارم
میخواستم بدونم این قضیه یک ماه رایگان چیه که تو سایتشون زدن ؟؟؟؟؟
با سپاس فراوان

33505775
15-08-2012, 23:38
این سیستم استقلال عادلانه برای کاربران تراست یا برای همه:9:

33505775
15-08-2012, 23:40
با درود به دوستان گرامی میدونم که این قبلا هم پرسیده شده ولی اگه لطف کنید جواب بدید سپاسگزارم
میخواستم بدونم این قضیه یک ماه رایگان چیه که تو سایتشون زدن ؟؟؟؟؟
با سپاس فراوان
چیز بدرد نخوریه
128 2 گیگ ولی همه چی رایگان
البته شبانه نداره

abbas2000
16-08-2012, 01:29
کسی میدونه در صورت محدودیت سقف دانلود یک شب چقدره مثلا در سرعت 1 مگ

احمد1379
16-08-2012, 08:39
چیز بدرد نخوریه
128 2 گیگ ولی همه چی رایگان
البته شبانه نداره

با سپاس آیا این سرویس یک ماهه رایگان شامل همه میشود ؟؟؟؟؟

majidli
16-08-2012, 11:09
بالاخره پس از فشهای متوالی سرعت منو به 195 برگردوندن

omid-irani
16-08-2012, 13:52
با توجه به اينکه تعداد زيادی از مشترکين به دليل رايگان بودن حجم ترافيک از ساعت 1 تا 6 صبح برای بهره مندی از اين تسهيلات ، اقدام به دانلود می نمودند و با توجه به اينکه سرويس +ADSL2 يک سرويس اشتراکی است و پهنای باند به تعداد مشترکين آنلاين تسهيم می شود، سرعت اختصاص يافته به هر مشترک در اين بازه زمانی کمتر از ساعات غير رايگان است.

به همين دليل، بسياری از مشترکين از کندی سرعت در ساعتهای ترافيک رايگان ابراز نارضايتی نمودند. از اينرو شرکت پارس آنلاين با توجه به نياز و درخواست مشترکين در خصوص بهبود وضعيت و ساعت مصرف رايگان شبانه اقدام به تغيير ساعت رايگان شبانه از 1 الي 6 بامداد به 2 الی 7 بامداد نموده است. اين اقدام برای بهبود وضعيت استفاده متعارف مشترکين تا ساعت 2 بامداد با سرعتی بالاتر از سرويس خريداری شده مشترکين ، صورت پذيرفته است.

بدون ترديد شرکت پارس آنلاين تلاش دارد تا در بيشتر اوقات شبانه روز بتواند خدمات +ADSL2 با سرعت و کيفيت قابل توجهی را به مشترکين خود ارائه نمايد و بدون ترديد اين اقدام صرفاً جهت استفاده مطلوب تر از خدمات در طول شبانه روز بوده است.

اين تغيير از تاريخ 15 شهريور ماه 1391 بنا به درخواست شما عزيزان صورت خواهد پذيرفت و شما می توانيد از تاريخ مذکور در زمان مناسبتری از اين تسهيلات بهره مند گرديد

همین پیام رو هم در جواب شکایت من فرستادن.ولی کوتاه بیا نیستم بازم اعتراض خودم رو اعلام میکنم.

ali6803
16-08-2012, 14:04
وای خدا من سرویس یک مگ از جای دیگه داشتم محدود 3 گیگ دانلودش زیر 120 نبود با وسوسه دوستم اومدم 256 8 گیگ گرفتم از اینا سرعتم خدا شاهده الان که روزه به زور به 14 میرسه دارم دیونه میشم

sansa
16-08-2012, 15:17
دوستان همه تهدید کنید که اگر بعد 15 شهریور نتوانیم دانلود شبانه داشته باشیم با حجم مورد انتظار به کلی از پارس انلاین خواهیم رفت به شرکت دیگه

M.R.S.
16-08-2012, 17:21
دوستان همه تهدید کنید که اگر بعد 15 شهریور نتوانیم دانلود شبانه داشته باشیم با حجم مورد انتظار به کلی از پارس انلاین خواهیم رفت به شرکت دیگه

به نظر من تو سایت سازمان مقررات رادیویی شکایت کنید و سه نکته را بگید:
1- این تغییر سیاست بدون نظرخواهی از کاربرها بوده اما به نام کاربرها اجرا می شه
2- این دو طرح بر خلاف قرار داد اولیه ما هست
3- در صورت اجرای این دو طرح خدمات باید با قیمت کمتر و مناسب با محدودیت اعمال شده ارائه بشه

ak313
16-08-2012, 17:22
در نظر سنجی شرکت کنید فراموش نشه آدرسش توی امضاء

omid-irani
16-08-2012, 18:22
دوستان اینم آدرس شکایت از شرکت پارس انلاین در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی :

دوستان حتما شکایت خودتون رو در این سایت هم عنوان کنید.
فقط این نکته رو هم بگم که اگه از وی پی ان استفاده میکنید شکایتتون ثبت نمیشه!

a1l2i3z4a5h6r7
16-08-2012, 19:01
متن شکایتو دوستان بگن بنویسیم

horaman
16-08-2012, 20:24
دوستان اینم آدرس شکایت از شرکت پارس انلاین در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی :

دوستان حتما شکایت خودتون رو در این سایت هم عنوان کنید.
فقط این نکته رو هم بگم که اگه از وی پی ان استفاده میکنید شکایتتون ثبت نمیشه!
سایت فوق سکته میزنه این هم از شکایت همه اش الکی و بیفایده است

benyamin 100
16-08-2012, 20:52
ساعت دانلود رایگان 12.30 تا 1 و 6 تا 7 هنوز برقراره؟
کسی می دونه؟

ak313
16-08-2012, 21:14
ساعت دانلود رایگان 12.30 تا 1 و 6 تا 7 هنوز برقراره؟
کسی می دونه؟

بله همچنان فعاله

ehsan224224
17-08-2012, 09:25
از يه طرف ميخوان سرعت دانلود شبانه افزايش بدن و از يه طرف ميخوان قانون محدوديت اجرا كنن.من معنيشو نميفهمم يكي بلد نيست ياد ما بده كه مني كه سرويس 512 دارم چقدر مجاز به دانلودم؟

esisuzuki
17-08-2012, 10:09
شرکت های اینترنتی توی سرتاسر اروبا دارن سهامشون رو از دست میدن و حتی اومدن سرعت های فضایی ( حدود 1 گیگابیت ) با قیمت های بایین حتی از 1 مگ نامحدود ایران هم بایین تر عرضه میکنن ولی باز هم نتونستن به اون میزانی که ورشکست نشن اشتراک بدست بیارن . بس بیایین واقع بین باشیم شما تا زمانی که از اینها اشتراک نگیرید هر لحظه احساس خطر میکنن که مبادا ورشکست بشن . به حرف هایی که زدم خوب فکر کنید .....

temper
17-08-2012, 10:36
من از شرکت قبلی سرویس 512 داشتم و سرعت دانلود روزانش با دانلود منیجر 105 بود ولی شب ها خیلی کم بود برای همین به پیشنهاد یکی از دوستام به پارس آنلاین اومدم و سرویس 512 این شرکت رو سفارش دادم که تا چند روز دیگه وصل میشه.

دوستانی که سرویس 512 دارند لطفا سرعت دانلود روزانه و سرعت دانلود (و یا حجم دانلودی) شبانه شون رو بگن.

ممنون

camry
17-08-2012, 13:25
512 با 128 هیچ فرقی نمیکنه من هر دو رو تست کردم سرعت تو پایه 100 هست
در کل خود شرکت ها هم میدونن که سرعت ها یکین ولی خوب واسه فروش و متقاوت شدن خدماتشون مجبورن اگه واقعا سرعت بالا تری می خواین یا 1 مگ باید بگیرین یا همون 128

البته نمیدونم چرا این روزا سرعت خیلی پایین اومده به زور به 12 میرسه !!!

temper
17-08-2012, 14:00
چه قدر کم!
ولی پشتیبانی به من گفت که سرویست روی پورت 2 مگ بسته میشه و سرعت روزانه حداقل 120 هست و شب ها تقریبا 2 گیگ میتونم دانلود کنم.

kar1591
17-08-2012, 14:14
جالبه من الان تو روز دارم دانلود میکنم سرعت 20 تا بیشتر نمیشه

iraj_astara
17-08-2012, 14:15
دوست عزیز
البته شک دارم 2 گیگ شبونه دانلود کنین، من 256 دارم نهایتا550-600 مگ میگیرم ، احتمالا شما هم 800-900 مگ بگیری (ابته به منطقه مخابراتی هم بستگی داره)، ولی پارس آنلاین اینقدر دست و دلباز نیست ، حالا هم که داره محدود ترش میکنه دانلود رو، منم میخوام قراردادمو فسخ کنم

kar1591
17-08-2012, 14:19
این ماه بیشترین دانلود شبانم تاریخ1391/05/18 بوده با حجم 1733 (256 )
بقیه هم متوسط یک گیگ البته اینم بگم به لینک دانلود هم ربط داره بعضی ها سرورشون خوبه سرعت بالاست بعضی ها هم نه

ak313
17-08-2012, 15:48
من از شرکت قبلی سرویس 512 داشتم و سرعت دانلود روزانش با دانلود منیجر 105 بود ولی شب ها خیلی کم بود برای همین به پیشنهاد یکی از دوستام به پارس آنلاین اومدم و سرویس 512 این شرکت رو سفارش دادم که تا چند روز دیگه وصل میشه.

دوستانی که سرویس 512 دارند لطفا سرعت دانلود روزانه و سرعت دانلود (و یا حجم دانلودی) شبانه شون رو بگن.

ممنون
بسته به مرکز مخابراتیت و منطقتون متفاوته اما احتمالا روزها 200 کی سرعت داری و توی 5 ساعت رایگان حدود 1100 مگ دانلود خواهی داشت.

A.IvI.I.N
17-08-2012, 21:11
دوستان سرعت اپلودم خفن رفته بالا :18:
پینگم 40 تا اومده پایین
چه خبره نکنه آخرالزمان شده!؟ :31:

FerineFast
17-08-2012, 21:19
ظاهرا دارن کل اکانت های تهران رو بهبود میدن این پست چند روز پیشه منه(UpLink هم روی 1 مگ بردند)

امشب خبریه ؟
256 پینگ و آپش اینطوری شده !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ak313
17-08-2012, 21:21
پینگم 40 تا اومده پایین

شما کدوم مرکز مخابراتی هستید؟ توی مودم آپلود روی چند بسته شده؟

majidli
17-08-2012, 21:35
توروخدا چشم نزنیدا دوروزه خوب شده!!!!!!!!!!!

A.IvI.I.N
17-08-2012, 21:38
شما کدوم مرکز مخابراتی هستید؟ توی مودم آپلود روی چند بسته شده؟

مرکز مفتح
الان روی 1مگ بستن
خدا کنه دانلود هم ببرن روی 3 مگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه حالی میده اگه بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hero26
17-08-2012, 21:45
قدیم واسه دفترم 256 پارس آنلاین داشتم شبی میزون 3 گیگ دانلود میکرد روزو شب هم 190 سرعت دانلودش بود ولی رفت اونروزا الان به زور شبی 1 گیگ بگیره
الان 512 گرفتم بازم فرقی نکرده

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

temper
17-08-2012, 21:51
پینگم 40 تا اومده پایین

آقا چند تا سوال داشتم. البته شاید ابتدایی باشه.
این سرعت دانلودی که در این عکس هست یعنی شما واقعا 1.47 مگابایت در ثانیه دانلود میکنید! یا معنی دیگه ای داره؟
همچنین سرعت پینگ نشون دهنده چی هست؟
ممنون

temper
17-08-2012, 21:52
من مرکز شیخ فضل الله هستم. کسی از اونجا نداره؟

FerineFast
17-08-2012, 21:54
الان پارس آنلاین داره شرایط رو برای Streamer و گیمر ها ایده آل میکنه این قضیه Fair هم برای بعضی از گیمر ها که شب ها فعال هستند باید خوب باشه!

hero26
17-08-2012, 22:03
آقا چند تا سوال داشتم. البته شاید ابتدایی باشه.
این سرعت دانلودی که در این عکس هست یعنی شما واقعا 1.47 مگابایت در ثانیه دانلود میکنید! یا معنی دیگه ای داره؟
همچنین سرعت پینگ نشون دهنده چی هست؟
ممنون
مگابایت نه مگابیت یعنی تقریبا 200 کیلوبایت
اگه اشتباه نکرده باشم زمانی که درخواست شمارو به سرور میفرسته رو نشون میده که هرچی کمتر باشه بهتره

saeed774
17-08-2012, 22:34
دوباره پیغام اومده برام ، برای بهبود کیفیت و ... ساعات رایگان تغییر میکنه و آخرش گفته بنابه درخواست کاربران این تغییر انجام میگیره !! پس این همه سعی و تلاش ما برای اونا مثه کشک میمونه و کوچکترین توجهی به حقوق مشتری ندارند .
پس به والله هدف پارس آنلاین رفع باگ ساعت رایگان هست و بس .
من تصمیم به فسخ قرارداد گرفتم و میخوام به مخابرات برم . تا جایی که تحقیق کردم ساعات رایگانش 12-8 صبح هست ، درسته قابلیت Burst نداره و مثه پارس روزا تا 200 نمیره ولی هر اکانتی بگیری مثلا 512 سرعت 64 رو برات تضمینی شبانه روز میده . سرعت روزا که برام مهم نیست سرعت شب هم همون 60 واسم کافیه ، هر چی باشه بهتر از سرعت 15 پارس هست .
دوستان حتما پارس رو بایکوت کنن تا بدونه حقوق مشتری در اولویت هست نه تحویل یه مشت اراجیف به ملت !

M.R.S.
17-08-2012, 23:51
دوباره پیغام اومده برام ، برای بهبود کیفیت و ... ساعات رایگان تغییر میکنه و آخرش گفته بنابه درخواست کاربران این تغییر انجام میگیره !! پس این همه سعی و تلاش ما برای اونا مثه کشک میمونه و کوچکترین توجهی به حقوق مشتری ندارند .
پس به والله هدف پارس آنلاین رفع باگ ساعت رایگان هست و بس .
من تصمیم به فسخ قرارداد گرفتم و میخوام به مخابرات برم . تا جایی که تحقیق کردم ساعات رایگانش 12-8 صبح هست ، درسته قابلیت Burst نداره و مثه پارس روزا تا 200 نمیره ولی هر اکانتی بگیری مثلا 512 سرعت 64 رو برات تضمینی شبانه روز میده . سرعت روزا که برام مهم نیست سرعت شب هم همون 60 واسم کافیه ، هر چی باشه بهتر از سرعت 15 پارس هست .
دوستان حتما پارس رو بایکوت کنن تا بدونه حقوق مشتری در اولویت هست نه تحویل یه مشت اراجیف به ملت !

منم همینطور....بلافاصله بعد از تموم شدن این دورم میرم
به اسم ما می خوان سودشون رو بیشتر کنن اما برای کاربرا همش ضرره
من شاید fair policy زیاد اذیتم نکنه چون شب اونقدر دانلود ندارم...اما تغییر ساعت رو اصلا نمی تونم تحمل کنم......بجای اینکه باگ رو درست کنن ساعت رو عوض می کنن
خسیس ها حاضر نیستن حتی مایه ساعت اضافی داشته باشیم....اگه میذاشتن 1 تا 7 می مردن

x4n
18-08-2012, 00:19
منم 4 روز دیگه میرم از پارس آنلاین پیش مخابرات

بابا خسته شدیم دردمونو به کی بگیم آخع

mr.dengo
18-08-2012, 04:04
دوستان ترو خدا ایمیل کنید خواهش میکنم براشون ایمیل بزنید بخدا یه دست صدا نداره یه بار بیاید باهم وایسیم یه درس حسابی بدیم بهشون چرا باید همیشه دیر باهم متحد بشیم ؟
ایمیلشون اینه Claims@parsonline.net (Claims@parsonline.net)
متن ایمیل من این بود که کلا جواب ندادن
سلام

کاری که شما میکنید همون کاره شاتله که پارسال انجام داده
ترو خدا انقدر اسم رفاه کاربرا رو علم نکنید
شما اگه راست میگید و به فکر کاربرایید ساعت رایگانو بکنید ساعت 12
نه ساعت 2 شب خودتونم ساعت 2 شب بیدار نیستید
من اخر این ماه خطمو از رانژه در میارم مطمئن باشید خیلیای دیگم این کارو
میکنن اینو به مدیراتون بگید
و اگه میخواید نظر واقعی کاربراتون رو ببینید حتما این تاپیکارو بخونید

نظر خواهي: نظر شما در مورد تغییر ساعات رایگان از 1 تا 6 به 2 تا 7 چیست

A.IvI.I.N
18-08-2012, 08:49
اين تغيير ساعت رايگان براي هركي بد باشه براي منكه فرقي نداره چون معمولا تا 2 بيدارم.
شماهم بيخود حرص نخورين idm رو تنظيم كنيد روي 2 راحت بگيرين بخوابين.

mr.dengo
18-08-2012, 10:00
خوب اخه باید مودم خاموش روشن بشه اونو چیکار میشه کرد؟
بعدش مطمئن باش چند وقت دیگه میای از محدودیت شکایت میکنی
شاید این ایمیلا تاثیر نداشته باشه ولی حداقل تلاشه دیگه
خرجیم که نداره

ehsan224224
18-08-2012, 10:01
من 512 دارم و با اين سياست جديد مخالف بودم و چندين بار هم شكايت نوشتم ولي سرعت شبانم رسيده به 20 و با اين وضعيت و به شرطي كه بعد از اجراي قانون جديد اوضاع دانلودم بهتر بشه موافق قانون جديد خواهم بود.واقعا ظلمه يكي 128 داره چندين برابر من دانلود ميكنه....

A.IvI.I.N
18-08-2012, 10:20
خوب اخه باید مودم خاموش روشن بشه اونو چیکار میشه کرد؟
بعدش مطمئن باش چند وقت دیگه میای از محدودیت شکایت میکنی
شاید این ایمیلا تاثیر نداشته باشه ولی حداقل تلاشه دیگه
خرجیم که نداره
كاري نداره كه برو تو تنظيمات مودم يه قسمتي داره به اسم dial of demand كه روي مثلا 5 دقيقه ميزاري به محض اينكه pc خاموش بشه 5 دقيقه بعد مودم dc ميشه به همين راحتي :5:
من همين الان هر وقت اراده كردم شبي 1.5 الي 2 گيگ گرفتم چون مركز ما شبا خيلي خلوته.

sansa
18-08-2012, 10:39
دوستان تا اونجایی که اطلاع دارم و یافتم :

قراره تو گزارش حجم مصرفی قیمت دانلود شبانه نیز اضافه بشه

ابتدا سرعتش بالاست . سرعت دانلود شبانه و روزانه یکی خواهد شد .

امـــــــــــــــــــــــ ــــا و اگر :

برای سرویس :

256 : هر کی بیشتر از 18 گیگ شبانه دانلود کنه به شدت محدود میشه و محدودیت سرعت دانلود بین 20 تا 35 اعمال میشه

128 : هر کی بیشتر از 9 گیگ دانلود شبانه داشته باشه محدود میشه به سرعت 8 تا 15 کیلوبایت

horaman
18-08-2012, 11:08

برای سرویس :

256 : هر کی بیشتر از 18 گیگ شبانه دانلود کنه به شدت محدود میشه و محدودیت سرعت دانلود بین 20 تا 35 اعمال میشه

128 : هر کی بیشتر از 9 گیگ دانلود شبانه داشته باشه محدود میشه به سرعت 8 تا 15 کیلوبایت

دوست من این جحم های شبانه برای هر ماه حساب میشه؟ یعنی در هر ماه از 9 گیگ شبانه بالا بره سرعتش رو کم میکنند؟

khashayar7206
18-08-2012, 12:05
سلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم
سرویس اینترنت من 256 6 گیگ در 3 ماه هست
و روزا سرعت دانلودم با دانلود منیجر حدود 200 کیلوبایت هست
و شبا که ترافیک رایگان هست 30 الی 70 هست

می خواستم بدونم اگه سرویسمو به 256 1 ماهه نامحدود تغییر بدم
سرعت دانلودم نسبت به سرویس در حال حاظرم تغییری میکنه یا نه

ممنون میشم جواب بدید.

cold398
18-08-2012, 13:37
من 512 دارم و با اين سياست جديد مخالف بودم و چندين بار هم شكايت نوشتم ولي سرعت شبانم رسيده به 20 و با اين وضعيت و به شرطي كه بعد از اجراي قانون جديد اوضاع دانلودم بهتر بشه موافق قانون جديد خواهم بود.واقعا ظلمه يكي 128 داره چندين برابر من دانلود ميكنه....

والا به خدا !!!

بچه ها من 1 هفته ست با سرویس 1 مگ هیچی دانلود نکردم شب ساعت از 12 بگذره سایت هم باز نمیکنه تا 7 / 8 صبح هم این وضع ادامه داره !!!

زنگ میزنیم گلایه میکنیم میگن خط تلفنت نویز داره !!! من نمیدونم نویز فقط از 12 شب تا 7 صبح میاد تو خط !!!

amin_v30
18-08-2012, 14:26

برای سرویس :

داداش شما این مسئله رو از کجا میدونی؟
بعدش برای 512 و 1 مگ داستانش چه شکلی میشه؟

tiger1980
18-08-2012, 14:32
سلام
اول آیا پارس آنلاین اون سرویسهایی رو که نوشته نامحدود واقعا نامحدودن و دوم اینکه سرعت ارسال و دریافت 128 با آی پی اشتراکی روی چند کیلو بایته؟

tiger1980
18-08-2012, 14:52
آیا اینترنت نامحدود با آی پی اشتراکی سرعت خیلی کمی داره

tiger1980
18-08-2012, 17:29
یکی جواب منو بده خواهشا

ak313
18-08-2012, 17:50
آیا اینترنت نامحدود با آی پی اشتراکی سرعت خیلی کمی داره
اینجا 128 نامحدود شاید کسی نداشته باشه اگر نامحدود می خواهی فقط مخابرات. پارس آنلاین ممکن یک به ده رو اعمال کنه که اون موقع 1.6 کیلو بایت بهت می رسه به هر حال این اکانت رو از سر اجبار سازمان تنطیم مقررات بی خاصیت گذاشتن که هیچ نظارتی هم نداره که آیا واقعا شریکهای دیگه شما واقعا استفاده می کنن که سرعتتون پایین میاد یا نه

khashayar7206
18-08-2012, 18:13
سلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم
سرویس اینترنت من 256 6 گیگ در 3 ماه هست
و روزا سرعت دانلودم با دانلود منیجر حدود 200 کیلوبایت هست
و شبا که ترافیک رایگان هست 30 الی 70 هست

می خواستم بدونم اگه سرویسمو به 256 1 ماهه نامحدود تغییر بدم
سرعت دانلودم نسبت به سرویس در حال حاظرم تغییری میکنه یا نه

ممنون میشم جواب بدید.

کسی نیست جواب بده؟

cold398
18-08-2012, 19:28
کسی نیست جواب بده؟

سرعتتون کاملا محدود به 256 میشه چون پروفایلت رو روی 256 ست میکنن .

dark-sky
18-08-2012, 23:18
خلایق هرچه لایق ایرانی‌ پاچه خاره اگه بگیم یکماه تمدید نکنیم.همه می‌رن ۳ ماه تمدید می‌کنن.

rezamc
18-08-2012, 23:22
سلام
اقا کسی سرعت 128 واقعی شده!!!واسه من الان سرعتم واقعی شده!!!!

128 4 گیگ

با 20 دانلود می کنه!!!قبلا 1 مگ دانلود می کرد

Hi5
19-08-2012, 00:14

برای سرویس :

ممنون بابت اطلاع رسانیت عزیز....

این که میگی برای 256 بیشتر از 18 گیگ شبانه دانلود کنیم...... برای چه مدتیه؟منظورم این هست این 18 گیگ ماهانه هست یا برای کل دوره سرویس مثلا من سه ماهه 256 دارم یعنی این 18 گیگ برای 3 ماهه؟

ممنون////

Hi5
19-08-2012, 00:22
مرگ بر پارس آنلاین و رهبرانش......

ی زمانی شبی 3 گیگ دانلود میکردیم............

personal_68
19-08-2012, 01:03
اینطوری حساب کنیم 18x2=36gb یعنی سرویس 512 تو یه ماه نباید از 36 گیگ بیشتر دانلود کنه وگر نه محدود میشه من همین طوری تو یه ماه شبی 2 گیگ میگیرم یعنی 60 گیگ تو یه ماه میشه

شورشو در اوردن حروم زاده ها

Kaiser 2006
19-08-2012, 08:14
اینطوری حساب کنیم 18x2=36gb یعنی سرویس 512 تو یه ماه نباید از 36 گیگ بیشتر دانلود کنه وگر نه محدود میشه من همین طوری تو یه ماه شبی 2 گیگ میگیرم یعنی 60 گیگ تو یه ماه میشه

...

آفرین بر شما دوست عزیز

نکتۀ خیلی مهمی که باید بهش توجه بشه اینه که دوستانی که فکر میکنن با اعمال قانون جدید و اعمال محدودیت به میزان دانلود شبانه وضعشون بهتر میشه، به نظر من سخت در اشتباهن!

چون بعد از مدت کمی، به راحتی و بدون هیچ قانون مدونی میتونن سرعت اغلب کاربرا رو محدود به ماکزیمم 10 کیلوبایت کنن و هیچ کس نمیتونه حق اعتراض داشته باشه مگر کسانی که میزان دانلودشون خیلی خیلی کم باشه

به عنوان مثال حتی اگه فرض کنیم که در بهترین شرایط، فردی که سرویس 512 داره به قول دوستمون بتونه ماهی 36 گیگ دانلود کنه اونوقت به این معنا خواهد بود که در شب حق دانلود بیش از 1.2 گیگ رو نخواهد داشت؛ اما دو نکته:
1- اینکه حتی اونهایی که در حال حاضر 512 دارن و از وضع دانلود شبانشون ناراضین به طور قطع بالای 90 درصدشون شبی در حدود 1 گیگ رو دانلود دارن و عملاً خیلی سودی نمیبرن
2- در صورت اجرای طرح جدید اگر در یکی از شبها بر حسب اتفاق سرعت خوب باشه و بیش از 1.5 گیگ دانلود کنن، هیچ بعید نیست که شرکت به راحتی بگه که شما اون شب رو زیاد دانلود کردین و حالا حالا محدود میشین

با شرایط فوق کاملاً مشخصه که پارس آنلاین دستش باز خواهد بود و هر وقت بخواد میتونه کاربرا رو برای مدت نامعلومی محدود کنه
و خب در دید کلان وضعیت برای پارس خیلی بهتر از قبل خواهد شد گرچه احتمالاً بعد از گذشت مدتی، ضربۀ سختی به دلیل از دست دادن کاربراش خواهد خورد

سپاس

sarzaeim
19-08-2012, 08:41
پارس واقعا قبلنا خیلی بهتر از الان بود

ehsan224224
19-08-2012, 08:43

شورشو در اوردن حروم زاده ها
خوشبحالت منم 512 دارم و تو یه ماه کمتر 25 گیگ دانلود دارم و این یعنی نا عدالتی

f.a.r.i.21
19-08-2012, 10:53
دوستان همه شرکت ها دارن پهنای باند رو برای کاربرا محدود میکنن و تحت فشار دولت هستند.

امری*کا قرار اینترن*ت رو تحریم کنه

دلیلش هم میدونید چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینترنت ملی

Kaiser 2006
19-08-2012, 10:55
خوشبحالت منم 512 دارم و تو یه ماه کمتر 25 گیگ دانلود دارم و این یعنی نا عدالتی

خب شما دوست گرامی آیا فکر میکنید با اجرای طرح Fair Use Policy وضعیتتون خیلی بهتر میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما در حال حاضر ماهی 25 گیگ دانلود میکنی ولی در اون حالت در بهترین شرایط میتونی 35 گیگ دانلود کنی چون باید یه فاصله ای از 36 گیگ داشته باشی تا یه موقع محدود نشی
ضمن اینکه اگر محدودیت دانلود در هر شب به طور مجزا هم وجود داشته باشه، اونوقته که باید هر شب دست و پات بلرزه که یه موقع اون شب سرعت خوب نشه و دانلود اون یه شبت از مرز بگذره یا حتی سیستم پارس که معمولاً هر از گاهی در کنتور انداختن ترافیکها دچار مشکل میشه، یه موقع یه شب بیشتر از دانلودت کنتور نندازه! وگرنه مدتها محدود خواهی شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس

l30l30y
19-08-2012, 12:00
این رو تازه واسه من فرستادن :39::39::39::39:

ali6803
19-08-2012, 12:37
اقا من مشکل زیاد دارم چند روز به پیشنهاد دوستم اومدم پارس قبلا سرویس یک مگ از جای دیگه داشتم خطم بدون نویز و کاهش سرعت زیر 120 نبود اما الان 256 8 گیگ گرفتم از پارس انلاین که اولا مودمم اتومات وصل نمیشه دوم در حالت دستی یک درمیون ارور 691 میگیرم و درثانی سرعت من در روز با اینکه گفته میشه در روز پارس انلاین رو ی دو مگ بسته میشه برای من در بهترین حالت به 100 هم نمیرسه و در بیشتر موقع ها بین 20 تا 40 هست درحالی که دوستم با 200 دانلود میکنه ....چه کنم ای اساتید پارس انلاین ...دارم دیوانه میشوم..پشتیبانی هم 100 دفعه زنگ زدم اما درست نشده میگن خط نویز داره !!!!! چرا تا هفته قبل رو اون شرکت قبل نویز نداشت؟

mitraryan
19-08-2012, 12:50
دوستان همه شرکت ها دارن پهنای باند رو برای کاربرا محدود میکنن و تحت فشار دولت هستند.

امری*کا قرار اینترن*ت رو تحریم کنه

دلیلش هم میدونید چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینترنت ملی

نه دوست عزیز اینترنت قضیش با بقیه چیزا یه خورده فرق داره توی همه چی آمریکا تحریم میکنه و اینا میخان جلوش رو بگیرن ولی اینترنت فرق میکنه آمریکا میخاد تو ایران رواج پیدا کنه ولی اینا خودشون برای مردم تحریمش میکنن! این اینترنت ملی که گفتی هم یه نمونشه

mitraryan
19-08-2012, 13:13
میگم یعنی این گدا گشنه ها جدا برای عید هیچی نمیخان بدن؟! قبلا همیشه ترافیک هدیه میدادن

Amir 3d
19-08-2012, 14:51
این رو تازه واسه من فرستادن
:39::39::39::39:

باز خوبه واسه شما از این چیز میزا میزارن
صبانت که اصلا زحمت تغییر سایت رو به خودشون نمیشه (راحت)
طرف حجمش هم کم شد میگن ک** ل*** :39:
این صفحه رو نگاه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتی زحمت تغییر سایت رو ندادن که یوزر و پاسورد عمومی. 1 ماه پیش به یوزر پاسورد خود فرد تغییر کرد:2:
چه برسه به 2 شب پیش که ساعات باز 1 ساعت تغییر داشته (اینو پیش کش):19:

M.R.S.
19-08-2012, 16:55
بچه ها من هم برای پارس آنلاین یک پتیشن تنظیم کردم
لطفا همه امضا کنید

pc-wans
19-08-2012, 18:32
بچه ها من هم برای پارس آنلاین یک پتیشن تنظیم کردم
لطفا همه امضا کنید

از همه دوستان خواهش می کنم که زیر بار این قانونهای یک طرفه پارس آنلاین نرید

M.R.S.
19-08-2012, 18:52
پتیشن رو به اشتراک بزارید
یادمون باشه این کار پارس آنلاین فقط بنفع خودشونه
می خوان نتونیم دانلود شبانه داشته باشیم و عملا پولی که بابت سرویس می دیم خیلی بیشتر از خدماتی هست که می گیریم؛ درسته که شبانه مجانی هست اما به هر حال درصدی از پولی که بابت اشتراک می دیم برای شبانه حساب شده

personal_68
19-08-2012, 20:38
اینا ساعت هم تغییر بدن فکر کنم فهمیدن 12:35 یه سری دانلود می کنن میگن پهنای باند شرکت پس کجا میره اومدن عوض کردن

حالا ما هم دوباره از 15 شهریور تست می کنیم ترفند رو شاید ساعت 1:35 جواب بده باز تا 2 و از اونور هم تا 7:55 و دوباره باز همون قدر دانلود داشته باشیم

نگران نباشید اگر دیگه زیاده روی کنن تو محدود کردن کاربرا خیلی ها میرن شرکت های دیگه می گیرن و به ضررشون میشه

M.R.S.
19-08-2012, 21:41
اینا ساعت هم تغییر بدن فکر کنم فهمیدن 12:35 یه سری دانلود می کنن میگن پهنای باند شرکت پس کجا میره اومدن عوض کردن

حالا ما هم دوباره از 15 شهریور تست می کنیم ترفند رو شاید ساعت 1:35 جواب بده باز تا 2 و از اونور هم تا 7:55 و دوباره باز همون قدر دانلود داشته باشیم

نگران نباشید اگر دیگه زیاده روی کنن تو محدود کردن کاربرا خیلی ها میرن شرکت های دیگه می گیرن و به ضررشون میشه

دوست عزیز تمام دلیل این تغییر ساعت همین باگی بوده که باعث می شد بتونیم تا 7 دانلود کنیم
چون نتئنستن درستش کنن یک ساعت شبانه یک ساعت دیرتر شروع می شه و تا 7 شده تا بیافته رو باگشون
حتی حاضر نشدن بزارن 1 تا 7......میمیرن بجای 5 ساعت 6 ساعت شبانه بدن
بنظر من خوش خیالید اگه فکر کنید بعد از اینکه محدودیت اعمال کنن ورش می دارن
اینا هدایایی که قبلا می دادن دیگه نمی دن چه برسه به اینکه مدودیت رو ور دارن
بعدش هم خیلی راحت با این fair use می تونن یک نفر رو تا آخر دورش مثلا 2 ماه بشدت محدود کنن بدون اینکه ضابطه خاصی بخواد
همونطور که شاتل محدودیت رو ورداشت پارس آنلاین هم ور می داره؛شاتل چند ساله fair use policy رو اعمال می کنه؟

اینها با اعمال این دو سیاست در میان دوره اشتراک ما دارن ظلم مضاعف می کنن

یا الان باید جلوشو بگیریم یا کلا بریم وگرنه دیگه کاری میشه کرد....بعضی ها واقعا محدودیت دارند و شاید پارس آنلاین تنها گزینشون با

moj63
20-08-2012, 01:06
دوستان من یه 40 روزی از اشتراکم مونده میخوام برم شاتل بگیرم به احتمال زیاد مهرماه شاتل خوبه؟ این پارس که دیگه حال به هم زن شوده شباشو که قراره ایطور کنن ، در ضمن سرعت دانلود من تو شب از 30 kb با سرعت 512 بالاتر نمیره.

ali6803
20-08-2012, 01:19
سرعت دانلود شبانه من الان من با سرویس 256 حدود 3 تا 5 کیلو بایت..............خدایا خودت صبرم بده...............!!!!!!!!!!!

personal_68
20-08-2012, 02:05
اینطوری باشه خیالی نیست میرم 512 مخابرات نامحدود می گیرم سرعت 60 کیلو می ده یه سره ولی در عوض روزی 4 گیگ دانلود می کنم تو 24 ساعت

bargozideh
20-08-2012, 02:21
من الان با 256 از سایتایی که سرورشون قویه با 50 دانلود میکنم در شب
سرعت خوب شد واه من بعد ماه رمضون !

ak313
20-08-2012, 03:15
سرعت دانلود شبانه من الان من با سرویس 256 حدود 3 تا 5 کیلو بایت..............خدایا خودت صبرم بده...............!!!!!!!!!!!

256 ساعت 4 بامداد
شاید مرکز مخابراتی شما مشکل داره البته بعید نیست پهنای باند پارس آنلاین توی شهرها متفاوت باشه و شاید توی آبادان کمتر و زودتر پر میشه و به شما کمتر میرسه

csssaeed
20-08-2012, 06:19
من سرویس یک مگ دارم و حدود 4 یا 5 روزی میشه که دیگه سرعت شبانم از 128 کیلوبایت (یک مگابیت) بیشتر نمیشه.اوایل تابستون شبها بالای 4 گیگ دانلود داشتم ولی الان دیگه از اون دانلودای بالا خبری نیست.از 6 به بعد هم سرعت بالاتر میره اما به 220 نمیرسه و خیلی افت و خیز داره.
فکر کنم به جای 15 شهریور از همین حالا منو محدود کردن.

personal_68
20-08-2012, 07:00
من امشب 2.6gb دانلود داشتم سرویس 512 ، شبای پیش 2 گیگ می داد فکر کنم نزدیک 15 هوم داریم میشیم دارن خر می کنن سرعت زیاد می دن مردم جلب بشن

Ship Storm
20-08-2012, 08:13
واسه من ساعتا رایگان از 12:45 تا 6:59 دقیقه شده قبلا از 12:30 شروع میشد ... واسه بقیه هم همینطوره؟

ehsan224224
20-08-2012, 09:02
من همیشه توی سایت پارس شکایت میکردم از کندی سرعت شبانم و دقیقا هر بار شکایت میکردم سرعتم کمتر میشد .خیلی جالبه دیروز رفتم ازشون تعریف کردم و دیشب دو برابر شبای دیگه دانلود کردم.پناه بر خدا .شایدم دارن همرو رازی میکنن...:46:

M.R.S.
20-08-2012, 09:25
من همیشه توی سایت پارس شکایت میکردم از کندی سرعت شبانم و دقیقا هر بار شکایت میکردم سرعتم کمتر میشد .خیلی جالبه دیروز رفتم ازشون تعریف کردم و دیشب دو برابر شبای دیگه دانلود کردم.پناه بر خدا .شایدم دارن همرو رازی میکنن...:46:

من که ایندفعه با اسم واقعیم رفتم کلی بهشون توپیدم
گفتم تغیییر ساعت فقط بخازره باگتونه نه سرعت
گفتم شرکت به این بزرگی چه اش می شد 6 ساعت دانلود بده بجای 5 ساعت
می مردین 1 تا 7 بزارین

MeHrDaD-91
20-08-2012, 13:58
سرعت روزانه من شده 15 تا 30 چرا؟ این بود آرمانهای ما؟
تو روحشون.

farshad74
20-08-2012, 14:38
سلام دوستان
یک سوال داشتم

اشتراک adsl پارس انلاین من تمام شده و تمدید نکردم

میخواستم بدونم تا چند روز وقت دارم تمدید کنم تا قرار دادم فسخ نشه ؟

به من که تا الان خوب سرویس داده و سرعتش عالی بوده ( البته نسب به دیگر سرویس دهنده ها ) . من سه ماهه که دارم 256 ازش میگیرم . شبانه اش اول رو 40 کیلو بایت بود الان رفته روی 100 120 کیلو بایت مثه روزاش شده .

قضیه این 15 شهریور که اعلام کرده چیه ؟ خوبه یا بده ؟

l30l30y
20-08-2012, 15:20
ازبابت تمدید نترس که اگر 1 ماه هم تمدید نکنی این شرکت انقدر گداگشنه است که خطتت رو از رانژه در نمیاره فقط اگر تماس گرفتن بگو 1هفته دیگه چند روز دیگه تا بپیچونی و خداروشکر که سرعتت خوبه و راضی هستی....15شهریور اگر دانلود شبانه زیاد داشته باشی و مجبور باشی که شبا زود بخوابی صدرصد به ضرر شما و همه کاربرای پارس آنلاینه

farshad74
20-08-2012, 15:31
ازبابت تمدید نترس که اگر 1 ماه هم تمدید نکنی این شرکت انقدر گداگشنه است که خطتت رو از رانژه در نمیاره فقط اگر تماس گرفتن بگو 1هفته دیگه چند روز دیگه تا بپیچونی و خداروشکر که سرعتت خوبه و راضی هستی....15شهریور اگر دانلود شبانه زیاد داشته باشی و مجبور باشی که شبا زود بخوابی صدرصد به ضرر شما و همه کاربرای پارس آنلاینه

ممنونم عزیز پس میخواد مثه شاتل ما رو محدود کنه ؟

M.R.S.
20-08-2012, 15:48
ممنونم عزیز پس میخواد مثه شاتل ما رو محدود کنه ؟
دقیقا ....تازه ساعت دانلودم یک ساعت عقب انداختن شده 2 تا 7
البته خودشون می گن که ما خواستیم :24:

farshad74
20-08-2012, 22:56
پس بریم از یه شرکت دیگه بگیریم چه شرکتی خوبه ؟
مخابرات نامحدود خوبه ؟ سرعت دانلودش چنده ؟

Mehran14233
21-08-2012, 03:31
خدا خفه شون کنه. بی پدرا. سرعت دانلود شبانه شون که داغونه :2:
باگ دانلود از ساعت 12:30 هم به صورت رندومی شده و فقط بعضی شب ها جواب میده. از شانس بد ما هم هر شب وبگردی می کنم جواب میده و امشب که دانلود داشتم جواب نداد و 500 مگ رفت تو پاچم :9::37: (تا حالا 2 بار جواب نداده همون 2 بار هم دانلود داشتم:9:)

khashayar7206
21-08-2012, 09:00
بچه ها تو تعرفه های سرویس ترا
نوشته صریب پهنای باند برای این سرویس 1 به ده هست
سرویس الان من 256 2 گیگ هست
یعنی اگه سرویسمو به سرویس 256 ترا(نامحدود) تغییر بدم سرعتم دانلودم یک دهم میشه؟

mani_arian
21-08-2012, 09:48
این قضیه شیرینگ که توی قراردادهاشون با مخابرات گنجوندن علنا یه همدستی برای کلاهبرداریه..من نمیدونم این مسخره بازی یک به هشت و یک به ده رو اینا از کجا آوردن برای ما کردن قانون؟پارس آنلاین که شبها میشه پارس آفلاین...نمیدونیم به کی بگیم...بابا شبها دانلود غیر ضروری نکنین دیگه...حالا کل یوتیوب رو دانلود نکنی نمیشه؟

csssaeed
21-08-2012, 10:33
بچه ها تو تعرفه های سرویس ترا
نوشته صریب پهنای باند برای این سرویس 1 به ده هست
سرویس الان من 256 2 گیگ هست
یعنی اگه سرویسمو به سرویس 256 ترا(نامحدود) تغییر بدم سرعتم دانلودم یک دهم میشه؟
نه.از اون هم بدتر.
یعنی یه خط 256 کیلوبیتی (با سرعت دانلود 32 کیلوبایت) به شما و 9 نفر دیگه میدن.اگه همتون آنلاین باشین سرعت میشه 3 تا 4 کیلوبایت.اگه فقط یه نفر آنلاین باشه سرعتش میشه 32 کیلوبایت.
معمولا افرادی که خط نامحدود میگیرن قصد دارن نهایت استفاده رو ازش ببرن و اکثر اوقات آنلاین هستن.در نتیجه سرعت دانلود همیشه کمتر از اون چیزیه که باید باشه.

KING iMAN
21-08-2012, 11:20
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

ak313
21-08-2012, 11:35
این قضیه شیرینگ که توی قراردادهاشون با مخابرات گنجوندن علنا یه همدستی برای کلاهبرداریه..من نمیدونم این مسخره بازی یک به هشت و یک به ده رو اینا از کجا آوردن برای ما کردن قانون؟پارس آنلاین که شبها میشه پارس آفلاین...نمیدونیم به کی بگیم...بابا شبها دانلود غیر ضروری نکنین دیگه...حالا کل یوتیوب رو دانلود نکنی نمیشه؟
این قاونها رو سازمان به اصطلاح تنظیم مقررات در میاره و البته نظارتی هم بر اعمالش نداره و الا حالو روزمون این نبود

Amin4All
21-08-2012, 15:41
دوستان این دوین نت رو کسی میدونه چطوریاست؟

قیمتاش که خوبه .

ramin vao
21-08-2012, 16:14
اینجا هم انگار فقط همه دنبال اینن که ببینن سرعتشون چنده هیچ کس به کیفیت فکر نمیکنه
من الان 1 هفته هست پیج بزور باز میکنه 100 بار باید رفرش کنم که یه صفحه باز کنم میل هم همینطور
همه کارام با چیز پی ان شده کسه دیگه ای هم این مشکل رو داره با دزد انلاین؟؟؟

M.R.S.
21-08-2012, 16:15
دوستان این دوین نت رو کسی میدونه چطوریاست؟

قیمتاش که خوبه .

یه نگاهی به تاپیکش بنداز
مثل اینکه شما هم می خوای بری...متاسفانه من فقط دو تا گزینه دارم...مبین نت که گویا خمه ناراضین و مخابرات که همش اشتراک 1 به ده

morry-6
21-08-2012, 16:28
من بیشتر از 2 ساله که سرویس 1 مگ پارس آنلاین دارم و راضیم. بعضی وقت ها البته خیلی کم قطعی داره ولی در کل خوبه. سرعتم روز و شب 1.8 مگابیته وهر شب 4.5 گیگ دانلود می کنم. اهل بازی آنلاینم و از پینگم هم راضیم.

پینگم تو WOW نزدیک 200 و به راحتی رید 25 نفره می رم PVP هم ای بدک نیست
در ضمن پبشنهاد تغییر ساعت دانلود شبانه رو هم من دادم دلیلش هم بازی WOW هستش چون رید رفتن با گیلدهای خارجی معمولا تا ساعت 2-2.5 شب طول می کشه و برای یک وو باز هیچ چیز بدتر از دی سی شدن وسط پروگرس نیست بعد از شروع شدن دانلود رایگان هم کیفیت اینترنت کاهش پیدا می کنه و دیگه امکان ادامه بازی وجود نداره
البته بعد از ایمیل من یک نظر سنجی هم درسایت قرار دادند ومن هم در اون شرکت کردم. لذا احتمالا دیگران هم چنین مشکلی داشته اند که این تصمیم گرفته شد.
در ضمن برای دانلود شبانه نیازی نیست تا نیمه شب بیدار بمونید میتونید از از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید و در ستاپ مادربورد هم یک زمان برای روشن شدن کامپیوتر تعریف کنید.
من تو منطقه مخابراتی مفتح هستم.

Amin4All
21-08-2012, 16:38
یه نگاهی به تاپیکش بنداز
مثل اینکه شما هم می خوای بری...متاسفانه من فقط دو تا گزینه دارم...مبین نت که گویا خمه ناراضین و مخابرات که همش اشتراک 1 به ده

مبین نت با نوین نت فرق داره ؟
یکی از فامیل هامون از همین نوین نت گرفته میگه بین 100 و 200 هستش همیشه .
12 تومن 3 گیگ حجم

من احتمالا یه ماه دیگه از پارس میگیرم ببینم چی کار میکنن سرعت شبانه رو .

morry-6
21-08-2012, 16:41
كاملا روشنه هدفشون چي هست
1.افزايش سرعت اينترنت شبانه چون ساعت 2 اكثرا همه خوابن
2.سود بيشتر و استفاده كمتر پهناي باند برا شركت
3.دفع مشتريهاي پرمصرف و جلب مشتري هاي كم مصرف و ايجاد سود بيشتر
4.نشون دادن اقتدار شركت با توسل به زور
5.از بين بردن باگ 1 ساعت اينترنت بيشتر
6.دست هاي پشت پرده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز به خدا همین ساعت 1 نصف شب برای بعضیا مهم و طلاییه مثلا خود من
برای شما چه فرقی می کنه ساعت 1 شرو بشه یا 2 ؟ خوب شما تنظیمات IDM رو تغییر بده ولی برای من و امثال من خییییییلی مهمه.
من هم همیشه شبا دانلود می کنم ولی تا حالا بیدار نموندم کامپیوترم خودش عین آدم روشن می شه دانلودشو می کنه خاموش میشه
سیاست مصرف عادلانه هم برای اینه که همه عین ندیده ها صبح تا شب دانلود نکنن برا بقیه هم بذارن.

Kaiser 2006
21-08-2012, 16:43
واحد صدای مشتری در پاسخ به سؤالی در مورد میزان محدودیت حجمی برای دانلود شبانه در طرح جدید، این پیام رو ارسال کرد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باسلام
مشترک گرامی
مقدار دانلود ی که هر نفر میتواند داشته باشد به طور دقیق هنوز معلوم نمی باشد.
در صورت تعیین در سایت به طور کلی اعلام می گردد.
البته این طرح برای سرویس های محدود خیلی تفاوتی ندارد و بیشتر مربوط به سرویس های نامحدود می باشد.
باتشکر
واحد صدای مشتری

ak313
21-08-2012, 18:01
من بیشتر از 2 ساله که سرویس 1 مگ پارس آنلاین دارم و راضیم. بعضی وقت ها البته خیلی کم قطعی داره ولی در کل خوبه. سرعتم روز و شب 1.8 مگابیته وهر شب 4.5 گیگ دانلود می کنم. اهل بازی آنلاینم و از پینگم هم راضیم.
در ضمن پبشنهاد تغییر ساعت دانلود شبانه رو هم من دادم دلیلش هم بازی WOW هستش چون رید رفتن با گیلدهای خارجی معمولا تا ساعت 2-2.5 شب طول می کشه و برای یک وو باز هیچ چیز بدتر از دی سی شدن وسط پروگرس نیست بعد از شروع شدن دانلود رایگان هم کیفیت اینترنت کاهش پیدا می کنه و دیگه امکان ادامه بازی وجود نداره
البته بعد از ایمیل من یک نظر سنجی هم درسایت قرار دادند ومن هم در اون شرکت کردم. لذا احتمالا دیگران هم چنین مشکلی داشته اند که این تصمیم گرفته شد.
در ضمن برای دانلود شبانه نیازی نیست تا نیمه شب بیدار بمونید میتونید از از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید و در ستاپ مادربورد هم یک زمان برای روشن شدن کامپیوتر تعریف کنید.
حالا که شرکت حرف شما رو گوش می کنه بهش بگید نیم ساعت قبل از شروع و یک ساعت بعد از هفت رو هم رایگان بزارن بمونه مطمئنا اکثرا راضی میشن و الا مشکل اصلی تغییر یک ساعتی توی سیستمشون نیست من خودم دانلوددر نیستم اما یک سری دانلودها رو میزاشتم 6 تا 7 همین یه ساعت

M.R.S.
21-08-2012, 18:02
برای شما چه فرقی می کنه ساعت 1 شرو بشه یا 2 ؟ خوب شما تنظیمات IDM رو تغییر بده ولی برای من و امثال من خییییییلی مهمه.
من هم همیشه شبا دانلود می کنم ولی تا حالا بیدار نموندم کامپیوترم خودش عین آدم روشن می شه دانلودشو می کنه خاموش میشه
سیاست مصرف عادلانه هم برای اینه که همه عین ندیده ها صبح تا شب دانلود نکنن برا بقیه هم بذارن.

همین یک ساعت برای کسایی که دانلود دارند هم مهمه
وقتی من پول سرویسی دادم که شبانه مجانی داره چرا استفاده نکنم
شرکت مفظف هست که پهنای باند مورد نیاز رو تامین کنه
شما فکر می کنید چقدر از کاهش سرعت مال مصرف همزمان هست؟
اتفاقا علت بیشتر کاهش سرعت اینه که خود شرکت فیتیله سرعت رو می کشه پایین
چرا که در زمانی که ترفند کار می کرد از 12:35 تا 1 سرعت خوب بود و الان هم سرعت از 6 تا 7 بالاست
می دونین با تغییر ساعت همون 6 تا 7 که قسمت زیادی از حجم دانلودمون تو اون ساعت بود ، با افت سرعت مواجه می شه
یعنی من که با 256 متوسط روزی 1 گیگ دانلود دارم دانلودم میشه بین 500-600 مگ
لعنت به پارس آنلاین

morry-6
21-08-2012, 18:27
همین یک ساعت برای کسایی که دانلود دارند هم مهمه
وقتی من پول سرویسی دادم که شبانه مجانی داره چرا استفاده نکنم
شرکت مفظف هست که پهنای باند مورد نیاز رو تامین کنه
شما فکر می کنید چقدر از کاهش سرعت مال مصرف همزمان هست؟
اتفاقا علت بیشتر کاهش سرعت اینه که خود شرکت فیتیله سرعت رو می کشه پایین
چرا که در زمانی که ترفند کار می کرد از 12:35 تا 1 سرعت خوب بود و الان هم سرعت از 6 تا 7 بالاست
می دونین با تغییر ساعت همون 6 تا 7 که قسمت زیادی از حجم دانلودمون تو اون ساعت بود ، با افت سرعت مواجه می شه
یعنی من که با 256 متوسط روزی 1 گیگ دانلود دارم دانلودم میشه بین 500-600 مگ
لعنت به پارس آنلاین

دوست گرامی الان 1 تا 6 قراره بشه 2 تا 7 به نظر شما اینطوری دانلودتون کم می شه؟
سرعت من دیشب هم 1.8 مگابیت بود و 4.5 گیگو دانلود کردم بعدا هم 2تا 7 بشه فرقی برای من نمی کنه کامپیوتر خودبه خود روشن میشه کارشو می کنه
اون 12:35 هم من شک دارم باگ باشه به نظر من خود شرکت این جوری گذاشته ولی اگرم فرض کنیم که باگه حق دارن درستش کنن اگرم درست نکردن شما ساعت 1:30 بذار دانلود کنه
در کل منظورم این بود که عقب انداختن زمان دانلود به خاطر اینه که بعضی ها هنوز تو اون ساعت کار دارن و اینترنت با کیفیت می خوان. اینقدر ناعادلانه قضاوت نکنید. هیچ شرکت دیگه ای وجود نداره که سرعت شبانش بالای مگابیت باشه.

M.R.S.
21-08-2012, 20:29
دوست گرامی الان 1 تا 6 قراره بشه 2 تا 7 به نظر شما اینطوری دانلودتون کم می شه؟
سرعت من دیشب هم 1.8 مگابیت بود و 4.5 گیگو دانلود کردم بعدا هم 2تا 7 بشه فرقی برای من نمی کنه کامپیوتر خودبه خود روشن میشه کارشو می کنه
اون 12:35 هم من شک دارم باگ باشه به نظر من خود شرکت این جوری گذاشته ولی اگرم فرض کنیم که باگه حق دارن درستش کنن اگرم درست نکردن شما ساعت 1:30 بذار دانلود کنه
در کل منظورم این بود که عقب انداختن زمان دانلود به خاطر اینه که بعضی ها هنوز تو اون ساعت کار دارن و اینترنت با کیفیت می خوان. اینقدر ناعادلانه قضاوت نکنید. هیچ شرکت دیگه ای وجود نداره که سرعت شبانش بالای مگابیت باشه.

*دوست گرامی
من با مثال زدن خودم به شما می گم چه قرار است به سر ما بیاد
من 256 دارم و تقریبا روزانه از 1 تا 7 صبح حدود 1.1 گیگ دانلود دارم
در زمانی که ترفند 12:35 کار می کرد حدود 2 گیگ دانلود داشتم
از این دانلود حود 550** تاش ماه 5 ساعت قانونی اش هست و نصف دیگه هم مال یک ساعت اضافه 6 تا 7 هست که سرعت 180 تا 200 می رسه

در دانلود شبانه سرعت بشدت کم می شه که شرکت وصل شدن کاربرها رو علت می دونه اما واقعیت اینه که قسمتی از کاهش سرعت مربوط به کاربرهاست....قسمتی مربوط به اینه که شرکت سرعت شبانه رو پایین میاره و اون رو به سرعت واقعی می رسونه
و دلیل این صحبتم اینه که در ساعت 6 تا 7 که هنوز کاربرها وصل هستند سرعت بسیار بالاست
حالا شرکت بخاطر عدم توانایی رفع باگ تصمیم گرفت ساعت شبانه رو تغییر بده در نتیجه در 5 ساعت من فقط 550 مگ دانلود می کنم یعنی نصف حال حاضر

حالا اگه این رو در کنار fair use قرار بدیم : در این حالت احتمالا دیگه شرکت سرعت شب رو کم نمی کنه یعنی میشه با سرعت بالا دانلود کرد اما محدودیت حجم می زاره و اگه از حجم تعیین شده بیشتر دانلود کنید سرعت صبح و شب بشدت کم می شه
سقف مجاز دانلود معلوم نیست اما احتمالا 18 گیگ باشه و یا اگه بر اساس سرعت واقعی باشه برای سرویس 256 با سرعت 32 می شه روزه 550 مگ در 5 ساعت یا کمی بیشتر از 16.5 گیگ در ماه؛در حالی که من با این سرعت افتضاح دارم بیشتر از 31 گیگ در ماه دانلود می کنم....واگه بیشتر دانلود کنم حتی روز هم سرعت مناسب ندارم

حالا بعد از اعمال این سیاست چند سوال پیش میاد:
1- اگه سرعت شبانه بعد از اعمال طرح بالا باشه چرا شرکت این سرعت بالا رو الان تامین نمی کنه؟ جواب: چون خودش پایین میاره
2-آیا بعد از اعمال سیاست بعلت خدمات محدود تر نباید قیمت تعرفه کمتر بشه؟ این کلاهبرداری هست
3- آیا در تمام دنیا با افزایش تقاضا کیفیت را بالاتر می برند وهنای باند بیشتری برای پاسخ گویی به تقاضا تهیه می کنند یا محدودیت اعمال می کنن؟

نکته دیگه بدلیل قرارداد اولیه که ما داریم شرکت نمی تونه تا قبل از پایان قرارداد سیاستش رو تغییر بده مگر اینکه مابه تفاوتش رو به پرداخت کنه .... و این خودش کلاهبرداری دیگه هست
همینطور که می بینید تنها دلیل این کار شرکت ناتوانی در رفع باگ و تامین پهنای باند مناسب هست..... و می خوان افراد از دانلود شبانه منصرف بشن
این فقط بسود شرکت و کاربرایی هست که دانلود شبانه ندارند.... و برای این نوع کاربرها اینترنت مخابرات خیلی ارزان تر تمام می شود

پس لطفا پتیشن رو امضا کنید ( اینجا) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* از غلط تایپی احتمالی عذر می خوام
** تمام محاسبات بر اساس سرعت ایده آل هر سرویس هست

KING iMAN
21-08-2012, 21:37
لطفاً مجدداً رأی بدین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ

asd111
21-08-2012, 21:45
دوستان 1 گیگ عیدی واسه شما اضافه شده؟واسه من پیامش اومده بود ولی الان میرم نه پیامش هست نه اضافه شده!!

Kaiser 2006
21-08-2012, 21:50

سلام دوست عزیز

نکاتی که از صحبتهای شما به نظرم میرسه، قدری منو به صحت اطلاعاتی که دربارۀ خودتون دادید مشکوک کرد؛
البته امیدوارم ناراحت نشی، به هر حال بعضاً ممکنه که کارمندهای خود شرکت هم هر از گاهی برای تغییر جو و افکار عمومی بیان اینجا نظر بدن

1- اولین نکتۀ عجیب اینه که شما در این دو سال که مشترک پارس بودی حتی یک بار هم به این تاپیک سر نزدی (تاریخ عضویت شما و تعداد پستهاتون گویا همه چیز هست)
2- شما در پست اول صحبت از دانلود مداوم 4.5 گیگ در شب طی دو سال عضویتت کردی؛ و اما در پست دوم به افرادی که شب تا صبح دانلود میکنن طعنه زدی که جای بسی تعجب داره
3- اگر به حرف خودتون استناد کنم سرعت شما در شب در حدود 225 کیلوبایت هست و با یه حساب سرانگشتی با چنین سرعتی برای رسیدن به حجم دانلود 4.5 گیگ، حداقل نیاز به 5.5 ساعت زمان خواهد بود. پس با این حساب خود شما در ساعات رایگان به طور مداوم مشغول دانلود هستی و اینکه میگید از ساعت 1 تا 2 به بازی میپردازید، عرایضتون رو عجیب تر میکنه
4- چهارمین نکته در ادامۀ نکات قبلی هست؛ اینکه میگید شبها میخوابید و کامپیوترتون به طور خودکار دانلود میکنه. منظورم اینه که بالأخره میخوابی یا بیدار میمونی
5- من به شخصه اخیراً نظرسنجی در سایت پارس مشاهده نکردم؛ اگه از دوستان کسی دیده اعلام کنه. وگرنه یه نقطۀ تردید دیگه به قبلیا اضافه میشه. به نظر میرسه قدری عجیب باشه که افرادی که نظر شما رو داشته باشن تو اون نظرسنجی که میفرمایید پیروز شده باشن. چراکه نظرسنجی مشابهی که دوستان تو همین تاپیک انجام دادن حکایت از امری دیگر داشت

ضمناً من خودم مدتهاست که زمان دانلودم رو از 3.5 تا 7 گذاشتم تا هم سیستمم کمتر روشن باشه (چون در طول روز هم زیاد روشنه و بعضی روزها runهای سنگین هم بهش میدم) و هم اینکه شاید کمکی به سایر دوستانی باشه که در اون زمانها نیاز به سرعت بیشتر دارن
اینطوری به جای شبی 2.5 تا 3 گیگ معمولاً شبی 1.5 تا 2 گیگ دانلود میکنم

سپاس از توجه شما و سایر دوستان

horaman
21-08-2012, 22:37
دوستان مراقب این کاربر باشید morry-6 جزو خود پارس انلاینی هاست تو اکثر صفحات کسی راضی نبوده حالا ایشون اعلام رضایت کرده جالبه که میگه به پیشنهاد ایشون تغییرات اعمال شده

horaman
21-08-2012, 22:40
سلام دوست عزیز

نکاتی که از صحبتهای شما به نظرم میرسه، قدری منو به صحت اطلاعاتی که دربارۀ خودتون دادید مشکوک کرد؛
البته امیدوارم ناراحت نشی، به هر حال بعضاً ممکنه که کارمندهای خود شرکت هم هر از گاهی برای تغییر جو و افکار عمومی بیان اینجا نظر بدن

1- اولین نکتۀ عجیب اینه که شما در این دو سال که مشترک پارس بودی حتی یک بار هم به این تاپیک سر نزدی (تاریخ عضویت شما و تعداد پستهاتون گویا همه چیز هست)
2- شما در پست اول صحبت از دانلود مداوم 4.5 گیگ در شب طی دو سال عضویتت کردی؛ و اما در پست دوم به افرادی که شب تا صبح دانلود میکنن طعنه زدی که جای بسی تعجب داره
3- اگر به حرف خودتون استناد کنم سرعت شما در شب در حدود 225 کیلوبایت هست و با یه حساب سرانگشتی با چنین سرعتی برای رسیدن به حجم دانلود 4.5 گیگ، حداقل نیاز به 5.5 ساعت زمان خواهد بود. پس با این حساب خود شما در ساعات رایگان به طور مداوم مشغول دانلود هستی و اینکه میگید از ساعت 1 تا 2 به بازی میپردازید، عرایضتون رو عجیب تر میکنه
4- چهارمین نکته در ادامۀ نکات قبلی هست؛ اینکه میگید شبها میخوابید و کامپیوترتون به طور خودکار دانلود میکنه. منظورم اینه که بالأخره میخوابی یا بیدار میمونی
5- من به شخصه اخیراً نظرسنجی در سایت پارس مشاهده نکردم؛ اگه از دوستان کسی دیده اعلام کنه. وگرنه یه نقطۀ تردید دیگه به قبلیا اضافه میشه. به نظر میرسه قدری عجیب باشه که افرادی که نظر شما رو داشته باشن تو اون نظرسنجی که میفرمایید پیروز شده باشن. چراکه نظرسنجی مشابهی که دوستان تو همین تاپیک انجام دادن حکایت از امری دیگر داشت

ضمناً من خودم مدتهاست که زمان دانلودم رو از 3.5 تا 7 گذاشتم تا هم سیستمم کمتر روشن باشه (چون در طول روز هم زیاد روشنه و بعضی روزها runهای سنگین هم بهش میدم) و هم اینکه شاید کمکی به سایر دوستانی باشه که در اون زمانها نیاز به سرعت بیشتر دارن

ممنون از توجه شما دوست گرامی .و زیرک یکی اون morry-6 رو موقوف کنه تعریف الکی میکنه جزو دار و دسته خودشونه

M.R.S.
21-08-2012, 22:59
احتمالا خوده مدیره ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

AmirF3
21-08-2012, 23:20
امشب توهم زده سرعتم رفته بالا 235 شده !!!

Eliminal
21-08-2012, 23:33
دوستان مراقب این کاربر باشید morry-6 جزو خود پارس انلاینی هاست تو اکثر صفحات کسی راضی نبوده حالا ایشون اعلام رضایت کرده جالبه که میگه به پیشنهاد ایشون تغییرات اعمال شده
به نظره من خیلی هم فضایی فکر نکنین.
منم wow بازی میکردم یه زمانی ولی بخاطر سرعته اینترنت تو ایران بوسیدم گذاشتم کنار ولی تمام مشکلاتی که اون بنده خدا گفت منم داشتم!
بعدم فک نمیکنم یک کارمند بتونه wow بازی کنه وقتشو نداره!
فقط جان من به من شک نکنین که این چیزا رو گفتم:31:

omid-irani
21-08-2012, 23:37

شما از طرز حرف زدنت معلومه که از خودشونی....
عزیزم لطفا اینقدر واسه ما توضیح الکی نده میدونیم که اجرای این طرح به ضرر کاربرها و به نفع پارس انلاین هستش پس سعی نکن سر مارو شیره بمالی....

ak313
22-08-2012, 01:19
امشب توهم زده سرعتم رفته بالا 235 شده !!!
دوست عزیز میشه بگید توی مودم سرعت دانلودتون رو روی چند بستن. اخه خیلی کنجکاوم بدونم این تست توی چه شرایطی بدست اومده آیا از نظر منطقی ممکن خطتون روی دو مگ باشه اما سرعتتون 2.5 مگ باشه.

ak313
22-08-2012, 01:31
دوستانی که اهل فن هستن دلیل اختلاف این تستها رو توی 220 بامداد بگن
به نظرتون چه ارتباطی بین تستهای کرج و دیتاسنترهای پارس انلاین توی کرج هست

AmirF3
22-08-2012, 10:10
دوست عزیز میشه بگید توی مودم سرعت دانلودتون رو روی چند بستن. اخه خیلی کنجکاوم بدونم این تست توی چه شرایطی بدست اومده آیا از نظر منطقی ممکن خطتون روی دو مگ باشه اما سرعتتون 2.5 مگ باشه.
سرعت مودم 2 مگابیت هستش. میگم که توهم زده :20:. سرعت دانلودم از دیشب رفته بالا 235 شده. نمیدونم قضیه چیه!

morry-6
22-08-2012, 11:49
سلام دوست عزیز

جواب 1:
من دیروز این تاپیکو دیدم و همون لحظه هم عضو شدم پست گذاشتم. دلیل سابقه نداشتنم هم اینه که اهل فرام نویسی نیستم
جواب 2:
من از ساعت 1 تا 6 به طور مداوم دانلود می کنم. منظور من از دانلود شبانه روزی برای کسایی که سرویس نامحدود دارن وگرنه دانلود شبانه حق کاربراس. اگر این قانون مصرف عادلانه شب ها را هم شامل بشه من خودم بهش معترضم ولی من جزئیات این قانون را نخوندم یعنی ندیدم که بخونم.(منم گفتم صبح تا شب نه شب تا صبح سوء تفاهم نشه)
جواب 3:
خیر من بعد از ساعت 1 دیگه به هیچ وجه نمیتونم بازی کنم و به همین علت از گیلد کیک شدم و الان با دوستان ایرانی رید می رم ولی 10man. اما اگه دانلود رایگان عقب بیوفته برای اکسپنشن بعدی می تونم برم یه گیلد خارجی حداقل واسه من خوبه.
جواب 4:
من که هر شب بازی نمی کنم هفته ای 3 یا 4 روزه که بستگی داره به قانون گیلد الانم اصلا رید نمیرم چون از DS خسته شدم. در ضمن سیستم دانلود من جداست خودش روشن می شه کارشو میکنه منم اصلا نگاش نمیکنم حتی اگه مسافرت هم رفته باشم بازهم کارشو انجام می ده و به خواب و بیدار بودن من کار نداره. منم خواستم به سایر دوستان بگم که نیازی نیست برای دانلود شبانه بیدار بمونید میتونید از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید همین.
جواب 5:
من قبل عید بهشون ایمیل دادم و شرایط خودم وسایر دوستان گیمرو براشون توضیح دادم اونا هم گفتن تو کمیسیون مطرح می کنیم جوابشو اعلام می کنیم. نظر سنجی هم بعد عید بود 2-3 ماه پیش. یه تعداد سوال تستی درباره دلیل استفاده از ایترنتو اینکه بازی آنلاین می کنید یا وب گردی و از این جور چیزها.

چقدر خوب که شما به فکر سایر کاربران نیمه شب هستید واقعا جای قدردانی داره ولی در هر صورت عقب افتادن زمان دانلود به نفع شما هم هست چون یک ساعت بیشتر می تونید دانلود کنید.

با سپاس و احترام

jesika_243
22-08-2012, 11:52
دوستان بنده هم شکایت خودم رو ارسال کردم به نظر شما رسیدگی خواهد شد ؟
آخه اگه این تغییرات انجام بشه که دیگه نمیشه اینجا موند:37:

M.R.S.
22-08-2012, 11:56
دوستان بنده هم شکایت خودم رو ارسال کردم به نظر شما رسیدگی خواهد شد ؟
آخه اگه این تغییرات انجام بشه که دیگه نمیشه اینجا موند:37:

من ایمیل زدم همون چیزی که تو سایت نوشته بود رو فرستادن
منم دوباره ایمیل زدم بد و بیراه گفتم(البته مودبانه) دیگه جواب ندادن

morry-6
22-08-2012, 12:13
واقعا متاسفم براتون خیلی بی جنبه این. رسما شدم کارمند پارس آنلاین و عامل نفوذی واغفال مردم که می خواد سر همرو گول بماله.
نه آقا این خبرا نیست من معتقدم برای یک انتقاد خوب باید همه جوانبو در نظر گرفت، یک طرفه به قضیه نگاه نکنید. باید خوبی ها و مضایا را هم در کنار عیوب دید. صادقانه بگم من همچین دانلود شبانه ای رو تو هیچ ISP دیگه ای ندیدم.
اینم بگم معمولا اون کسایی که ناراضین میان تو فرام پست میذارن و شکایت می کنن اونایی که راضین خوب کارشونو میکنن به خاطر همین شما تو همه تاپیک ها فقط ناراضی می بینید و وقتی یکی مثل من میاد فوری متهمش می کنید.
در ضمن یادتون نره که ما تو ایران زندگی می کنیم نه آمریکا این اینترنت تو هر کشور دیگه ای بود می گفتم آشغاله اصلا ورشکست می شد ولی واسه ما ... بازم باس خدارو شکر کرد که هنوز ملی نشده و حداقل میشه وبگردیو بازی آنلاین کرد.

ehsan224224
22-08-2012, 12:15
هر چقدر نزدیک تاریخ 15 شهریور میشیم تن کاربرای پرمصرف به لرزه در میاد.ما که برامون فرقی نداره چون همینجوریش هم محدود هستم و سرعت شبانم بیشتر 30 تا نمیره.شما هم ناراحت نباشین مرگ حق هممونه:11:

omid-irani
22-08-2012, 13:35
واقعا متاسفم براتون خیلی بی جنبه این. رسما شدم کارمند پارس آنلاین و عامل نفوذی واغفال مردم که می خواد سر همرو گول بماله.
نه آقا این خبرا نیست من معتقدم برای یک انتقاد خوب باید همه جوانبو در نظر گرفت، یک طرفه به قضیه نگاه نکنید. باید خوبی ها و مضایا را هم در کنار عیوب دید. صادقانه بگم من همچین دانلود شبانه ای رو تو هیچ ISP دیگه ای ندیدم.
اینم بگم معمولا اون کسایی که ناراضین میان تو فرام پست میذارن و شکایت می کنن اونایی که راضین خوب کارشونو میکنن به خاطر همین شما تو همه تاپیک ها فقط ناراضی می بینید و وقتی یکی مثل من میاد فوری متهمش می کنید.
در ضمن یادتون نره که ما تو ایران زندگی می کنیم نه آمریکا این اینترنت تو هر کشور دیگه ای بود می گفتم آشغاله اصلا ورشکست می شد ولی واسه ما ... بازم باس خدارو شکر کرد که هنوز ملی نشده و حداقل میشه وبگردیو بازی آنلاین کرد.

با این وضعیت همون بهتر که اینترنت ملی راه بیوفته....نخواستیم این نت مسخره رو....

italodance
22-08-2012, 14:23
.

دوست عزیز من پارس انلاینی نیستم ولی این گفته شما چیزی جز توهین نیست

عزیز من ملاک استفاده و سرعت اینترنت برنامه نیست و من شخصه اصلا از برنامه استفاده نمیکنم ان isp که میگه اینترنت ما رو بخر اگر میخوای استفاده فقط برنامه بدون که یا فکر کرده زیادی باهوشه یا کاربرانش را دست کم و عذر میخوام خر میدونه

isp هیچ حقی نداره به من بگه با این برنامه خوبه و ان خوب نیست

ملاک سرعت 24 ساعت شما دانلود استفاده از مرورگر و دانلود با مرورگر هست نه برنامه

موفق باشید

ak313
22-08-2012, 16:28
دوست عزیز من پارس انلاینی نیستم ولی این گفته شما چیزی جز توهین نیست

عزیز من ملاک استفاده و سرعت اینترنت برنامه نیست و من شخصه اصلا از برنامه استفاده نمیکنم ان isp که میگه اینترنت ما رو بخر اگر میخوای استفاده فقط برنامه بدون که یا فکر کرده زیادی باهوشه یا کاربرانش را دست کم و عذر میخوام خر میدونه

isp هیچ حقی نداره به من بگه با این برنامه خوبه و ان خوب نیست

ملاک سرعت 24 ساعت شما دانلود استفاده از مرورگر و دانلود با مرورگر هست نه برنامه

موفق باشید
یه خورده بیشتر توضیح بده من متوجه نشدم یعنی شما می خواهی بگی اینترنت اکسپلورر اندازه IDM می تونه از پهنای باند استفاده کنه و همون سرعت رو داشته باشه یا منظورتون چیز دیگه است.
در عمل که IDM بهترین استفاده رو از پهنای باند میکنه

Royce
22-08-2012, 18:16
من بیشتر از 4 ساله مشترک پارس آفلاینم.توی روز سرعتم خوبه و قطعی هم ندارم(سرعت طرفای 190 هست) که البته اونم سیاست شرکته که زودتر ترافیک کاربر به .. بره ولی توی شب که رایگان میشه سرعتم افتضاح میاد پایین و میرسه به 20 !!! راستی اینترنتم 256 ــه
جالبه توی این مملکت خراب شده هرچی زمان میگذره بجای اینکه سرعت و کیفیت اینترنت بره بالا بدتر روز به روز افتضاح تر میشه من نمیدونم کدوم خری وظیفه داره رو کار این isp ها نظارت کنه !
یه بار شکایت کردم راجع به همین قضیه ازشون بعد یکی دوروز یه دختره از شرکتشون زنگ زد رو گوشیم بهتون بگم یک ساعت همینجوری زر میزد دروغ نگفتم آخرش لپ کلامش این بود که 20 کیلوبایت از سرتون هم زیاده
من تا تغییر ساعت رایگان صبر میکنم اگه وضعیت بهتر نشد از این پارس ت.می کوچ میکنم

ramin vao
22-08-2012, 18:25
من که ای اس پی رو دارم عوض میکنم و دیگه تو این دزد انلاین نمیمونم
فقط این رو بگم خیلی خودم رو تو این مدت کنترل کردم بهشون بی احترامی نکنم..
سرعت دانلود که تو سرم بخوره رسما همه کارام شده با چیز پی ان بندرت حالت عادی میتونم صفحه باز کنم
بازی هم بدون چیز پی ان اصلا نمیتونم لگ وحشتناک ..
این ماه اخری هم حدود 2 گیگ ازم دزدی کرده پارس انلاین (فکر کنم بخاطر 6 تا 6:50 صبح بود)
البته اونموقه ازم کم نکرد 2 روز بعد مودم رو روشن کردم دیدم 7 گیگ اعتبار دارم خاموش کردم و شب که دوباره نگاه کردم
دیدم 6 شده .. یبار دیگه هم این اتفاق افتاد..
خدا ازشون نگذره من که راضی نیستم الان اصلا بدون چیز حتی نمیتونم این سایت رو باز کنم حالا میلها و بقیه بماند..
بعد 100 بار زنگ زدن اخریه بهم گفت اره 2 هفته هست برای شما و عده ای این مشکل پیش اومده حالا ببینیم میتونیم حل
کنیم !! ما که رفتیم این دفه حاظرم دایال اپ استفاده کنم ولی از دزد انلاین نگیرم.

3FX
22-08-2012, 18:27
دوستان دانلود رايگان شبانه كرج وضعيتش چجوره ؟ يه تست اسپيد از روز هم بزاريد ممنون ميشم (فقط سرعت اكانتتون رو هم ذكر كنيد )

با تشكر

dark-sky
22-08-2012, 19:48
حالا دیگه شماهم انقدر کشش ندین.عزیزان من از پارس اونلاین کوچ نکنید اینجا همه دزدن

bargozideh
22-08-2012, 20:28
آقا اینو تو جواب ایمیل من درباره همین وضع دانلود دادن

باسلام
مشترک گرامی
ساعات رایگان 2 الی 7 بامداد می باشدو در هنگام دانلود شبانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به هر میزان دلخواه میتوانید دانلود انجام دهید.
باتشکر
واحد صدای مشتری
سهیلی

:44:

FerineFast
22-08-2012, 20:58
معمولا اون کسایی که ناراضین میان تو فرام پست میذارن و شکایت می کنن اونایی که راضین خوب کارشونو میکنن به خاطر همین شما تو همه تاپیک ها فقط ناراضی می بینید و وقتی یکی مثل من میاد فوری متهمش می کنید.

جدای بقیه حرف هات این یکی رو خیلی قبول دارم 1+، فقط کافیه یه نیم ساعت جواب افراد به موافقان رو توی همه تاپیک ها ببینید.

ali6803
22-08-2012, 21:15
دوستانی که فکر میکنند کوچ کنند برن جای دیگه ........پارس انلاین ورشکست میشه دارن اشتباه میکنند ...چون اینترنت در همه جای ایران اشغاله حالا یکم بالا پایین دارن بعضی شرکتها ولی در کل همه افتضاحا در ضمن بیایید ببنید نمایندگیها تو شهرها دیگه چه خبره من تو یه نمایندگی ابادان خبر دارم نزدیک 1500 یوزر دارن که کلی هم تو نوبت پورت خالی هستن...........حالا ما هی بریم تهدید کنیم از پار س انلاین میریم از این حرفها .............من که خودم احتمالا برم وایمکس مبین نت چون خیلی تو این ده روزی که اومدم پارس انلاینم زجر کشیدم

M.R.S.
22-08-2012, 21:19

باسلام
مشترک گرامی
ساعات رایگان 2 الی 7 بامداد می باشدو در هنگام دانلود شبانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به هر میزان دلخواه میتوانید دانلود انجام دهید.
باتشکر
واحد صدای مشتری
سهیلی

گویا با توجه به اعتراض هایی که کردیم عقب نشینی کردن
حتما می خوان محدودیت رو فقط برای سرویس نامحدود اعمال کنن
جالا باید ببینیم سرعت شبانه چه قدر میشه

Kaiser 2006
22-08-2012, 21:35
واحد صدای مشتری در پاسخ به سؤالی در مورد میزان محدودیت حجمی برای دانلود شبانه در طرح جدید، این پیام رو ارسال کرد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باسلام
مشترک گرامی
مقدار دانلود ی که هر نفر میتواند داشته باشد به طور دقیق هنوز معلوم نمی باشد.
در صورت تعیین در سایت به طور کلی اعلام می گردد.
البته این طرح برای سرویس های محدود خیلی تفاوتی ندارد و بیشتر مربوط به سرویس های نامحدود می باشد.
باتشکر
واحد صدای مشتری

باسلام
مشترک گرامی
باتشکر
واحد صدای مشتری
سهیلی

گویا با توجه به اعتراض هایی که کردیم عقب نشینی کردن
حتما می خوان محدودیت رو فقط برای سرویس نامحدود اعمال کنن
جالا باید ببینیم سرعت شبانه چه قدر میشه

جالبه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه ما در مورد قانون استفادۀ عادلانه دچار سوء تفاهم شده بودیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؛ این قسمت از خبر توی سایت پارس (parsonline.com/fa/news/adsl_policy_fair) رو یه بار دیگه بخونید:

...
از اینرو شرکت پارس آنلاین به منظور جلوگیری از نارضایتی کاربران خود و تضمین کیفیت خدمات اینترنت پرسرعت نامحدود خود در تمامی ساعات شبانه روز و نیز اطمینان از بهره مندی تمامی کاربران از سطح یکسان خدمات، سیاست استفاده عادلانه ( Fair Use Policy ) را در پیش گرفته و از تاریخ ١۵/۰۶/١٣۹١ اقدام به اعمال آن خواهد نمود.
...

البته خود شرکت هم در این سوء تفاهم بی تقصیر نیست، چون متنش خیلی ایهام داره و فقط یه جا گفته نامحدود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iraj_astara
22-08-2012, 21:47
متنش به نظرم نامفهوم ، منکه چیزی نفهمیدم
اینجا میگه : البته این طرح برای سرویس های محدود خیلی تفاوتی ندارد و بیشتر مربوط به سرویس های نامحدود می باشد.
اینجا هم گفته : تضمین کیفیت خدمات اینترنت پرسرعت نامحدود
یعنی دارن TRA رو درست میکنن share قطع1-10 بشه یا سرعتشو واقعی کنن یا.... به حجمی که اشاره ای نشده
البته متن سایتو فکر کنم دوباره اصلاح کردن