PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

sleeplessness
11-11-2014, 01:33
ای اقا
زهر , زهر حالا هر چقدر توش شکر بریزند و شیکش کنند از اخر از پا در میاره دانلود رایگان کم غشی و بیمار بود حالا میخوان راهی قبرش کنند
مشکل اینجاست که وضع اینترنت ایران ذاتا خرابه تو این اوضاع و اب گل الود شرکتها به فکر صید ماهی اند
یعنی به این نتیجه رسیدند پهنای باندمون بی استفاده بمونه سودش بیشتر از اینکه بذاریم ازش استفاده کنند والسلام

hasanoooooooo
11-11-2014, 02:04
تو این 10 روز شاید باور نکنید... هر چی isp بود رو زیر رو رو کردم... هم اون معروفا ... هم شرکتهای مخصوص شیراز.. متاسفانه برای شبانه دیگه باید بهشون باج داد... با این نرخها اصلا نمیشه درست شبانه داشت... اسیا تک که محبور میکنه سرویس 10 گیگ حجم برا هر ماه بخری برا هر ماه که خب هزینه بالاست... زرتشم در اومده که اره یک سالی هست سرعت سرویس 2 مگش 120 کیلو هست در شب!!!! از این گذشتم به های وب رسیدم که میترسم با این فشفشه هاش یه وقت ورشکسته بشه... یعنی هر جا رفتم دیدم فایده ای نداشت... متاسفانه دیگه حتی از پس اپدیت انتی ویروسمونم بر نمیایم ..... با این وضعیت دیگه کلا باید دور اینترنت رو خط قرمز بکشم.. چرا که تمام استفاده من به دانلود خلاصه میشد... با این وضعیت دیگه یه قرون هم زورم میاد به پارس بدم... بعد از 8 سال برگشتن به دایل اپ سخته...:n28:
خدا از سرشون نگزره...

ghnjfg
11-11-2014, 02:31
تو این 10 روز شاید باور نکنید... هر چی isp بود رو زیر رو رو کردم... هم اون معروفا ... هم شرکتهای مخصوص شیراز.. متاسفانه برای شبانه دیگه باید بهشون باج داد... با این نرخها اصلا نمیشه درست شبانه داشت... اسیا تک که محبور میکنه سرویس 10 گیگ حجم برا هر ماه بخری برا هر ماه که خب هزینه بالاست... زرتشم در اومده که اره یک سالی هست سرعت سرویس 2 مگش 120 کیلو هست در شب!!!! از این گذشتم به های وب رسیدم که میترسم با این فشفشه هاش یه وقت ورشکسته بشه... یعنی هر جا رفتم دیدم فایده ای نداشت... متاسفانه دیگه حتی از پس اپدیت انتی ویروسمونم بر نمیایم ..... با این وضعیت دیگه کلا باید دور اینترنت رو خط قرمز بکشم.. چرا که تمام استفاده من به دانلود خلاصه میشد... با این وضعیت دیگه یه قرون هم زورم میاد به پارس بدم... بعد از 8 سال برگشتن به دایل اپ سخته...:n28:
خدا از سرشون نگزره...

الان خیلی ها تو ایران از مخابرات طرح کمپین یک ساله دارن که کمترینش ماهی 14 هزار تومه شبانه هم رایگان بدون محدودیت دارن شبی 4.8 گیگ میشه دانلود کردن همیشه هم همینطور میمونه چون مخابرات تنها کارش سرویس دادن adsl نیست برای همین تو خط
محدود کردنو این ک/س کلک بازیایی که شرکتای خصوصی در میارن نیست :n29:

lamp23
11-11-2014, 02:31
انقدر وضعشون خراب شده که کارمنداشون ریختن توی پیج فسبوکشون به به و چه چه راه انداختن و هی عربده میزنن پارس آنلاین سلطان اینترنت ایران و از این حرفا :n09:

farshad0123
11-11-2014, 02:33
الان خیلی ها تو ایران از مخابرات طرح کمپین یک ساله دارن که کمترینش ماهی 14 هزار تومه شبانه هم رایگان بدون محدودیت دارن شبی 4.8 گیگ میشه دانلود کردن همیشه هم همینطور میمونه چون مخابرات تنها کارش سرویس دادن adsl نیست برای همین تو خط
محدود کردنو این ک/س کلک بازیایی که شرکتای خصوصی در میارن نیست :n29:

1ساله با شبانه اگه از مخابرات گرفتی دیگه تا 1سال خیالت راحته که شبانه داری حتی اگه شبانه رو حذف کرد از اکانت شما که 1ساله گرفتی شبانه حذف نمیشه

farshad0123
11-11-2014, 02:37
به نظر من به احتمال 70% این طرح کنسل میشه یکی از کارمندان پارس گفت خیلی اعتراض ها زیادن

faramobile
11-11-2014, 02:41
به نظر من به احتمال 70% این طرح کنسل میشه

داداش خودشون دارن قطعی میگن ۱۰۰ درصد اجرا میشه فردا هم اعلام میکنن دیگه کار از احتمال گذشته ! برداشتن شبانه رایگان قطعی شده اونجوری که میگن فقط نحوه گفتنش شاید فرق کنه همین !

Sent from my iPhone using Tapatalk

faramobile
11-11-2014, 02:48
به نظر من به احتمال 70% این طرح کنسل میشه

داداش خودشون دارن قطعی میگن ۱۰۰ درصد اجرا میشه فردا هم اعلام میکنن دیگه کار از احتمال گذشته ! برداشتن شبانه رایگان قطعی شده اونجوری که میگن فقط نحوه گفتنش شاید فرق کنه همین !

hamedj2
11-11-2014, 05:14
من شاتل دارم و خیلی ناراضی هستم، می حوام نا مجدود 1 مگ پارس انلاین رو بگبرم ... بیشترین چیزی که برام مهمه یکی اینه که سرعتم شب پایین نیاد و اینکه پینگم 24 ساعت خوب باشه ... مشکل شاتل اینه که توی سرویس نامحدود هم شب ها هم با ابنکه اصلا سرویسم دانلود شبانه نداره خیلی خیلی میاد پایین و پینگ 4 برابر میشه ... ممنون میشم راهنمایی کنید که پارس بگیرم یا نه ؟ اهواز هستم

khoodet
11-11-2014, 06:59
با 512 نامحدود مخابرات میتونی 160 گیگ بگیری در صورتی که سیستم رو اصلا خاموش نکنی , حالا بعد از اجرای طرح تعدیل شبانه اگه بخوای همین حجم رو شبانه پارس آنلاین دانلود کنی باید حدود 50 گیگ حجم بگیری که میشه 112 تومن . خودت ببین میصرفه یا نه:n01:
چی شده شما طرفدار مخابرات شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

دوستان ببینید من کی گفتم شرکت های pap بلانسبت مثل سگ پشیمون میشند از این قانون فقط به شرط اینکه مخابرات زرنگ باشه و این طرح اجرا نکنه

این شرکت ها فکر کردند با اجرای این طرح از شر دانلودرها راحت میشند و همشون میرند سمت مخابرات
ولی اینقدر نمیفهمند که نبض بازار دست دانلودر ها هست یعنی مثلا من اگر برم مخابرات یقین بدون با خودم 20 نفر یوزر عادی رو هم میبرم مخابرات
چونکه خیلی از مردم عادی سر در نمیارند از اینترنت و تابع کسی هستند که این کاره هست

واقعا این شرکت های pap ساده هستند اگر فکر کنند که میتونند یوزر های عادی نگه دارند و یوزرهای دانلدر رو بندازند بیرون

bilmazlar
11-11-2014, 09:25
من شاتل دارم و خیلی ناراضی هستم، می حوام نا مجدود 1 مگ پارس انلاین رو بگبرم ... بیشترین چیزی که برام مهمه یکی اینه که سرعتم شب پایین نیاد و اینکه پینگم 24 ساعت خوب باشه ... مشکل شاتل اینه که توی سرویس نامحدود هم شب ها هم با ابنکه اصلا سرویسم دانلود شبانه نداره خیلی خیلی میاد پایین و پینگ 4 برابر میشه ... ممنون میشم راهنمایی کنید که پارس بگیرم یا نه ؟ اهواز هستم

ببین. برای این چیزایی که می‌خوای هیچ تضمینی وجود نداره. مثلاً پینگ پارس‌آنلاین تا چند وقت پیش خیلی خوب بود. درست از وقتی که تصمیم گرفتن شبانه رایگان رو حذف کنند و خبرش رو حدود 10 روز پیش اعلام کردن، پینگشون هم بد شده. البته پینگ تو ساعت‌های مختلف خیلی متفاوته. مثلاً صبح‌ها پینگ از 8.8.8.8 حدود 130 میلی‌ثانیه است. اما بعد از ظهرها رفته رفته پینگ می‌ره بالا. جوری که به حدود 300 حتی بالاتر هم می‌رسه.

سرعت دانلود هم جدیداً تو بازه 9 شب تا 3 صبح بد شده. 2 شب پیش من که خونه سرویس حجمی دارم با پروفایل 9 مگ سرعت دانلودم به 30 کیلوبایت در ثانیه هم نمی‌رسید. البته. از ساعت 3 به بعدش خوب بود.

این مشکلات پینگ و سرعت مال الآنه که احتمالاً یه تغییراتی دارن اعمال می‌کنن و ممکنه موقتی باشه. ظاهراً به گفته بعضی از دوستان پارس‌آنلاین یه مود گیم داره که اگه دوست داشته باشی برات فعال می‌کنن. سرعتت البته از 4مگابیت بالاتر نمی‌ره ولی پینگ رو در حد قابل قبولی پایین نگه می‌داره.

Blue.Love
11-11-2014, 09:39

اسمش نامحدوده ولی در واقع محدوده
سرعت پله ای کم میشه
الان سرعت من 35 هست که دو تا صفحه رو نمیشه با هم باز کرد

اصلا گول این نمودار رو نخورید. سرعت 256 نباید رو 35 که معادل 128 مخابرات هست ثابت بمونه

چرا هدیه سرعت بالاتر؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات مرحله اول:
16 برابر سرعت اولیه خریداری شده تا 5 گیگ حجم ترافیک اول

توضیحات مرحله دوم:
4 برابر سرعت اولیه خریداری شده تا 3 گیگ حجم ترافیک دوم

توضیحات مرحله سوم:
بعد از 8 گیگ حجم ترافیک مصرفی، سرعت خریداری شده تا پایان ماه

خرید سرویس > ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایر سرویس ها >

faramobile
11-11-2014, 10:00
خب بالاخره دوباره خبر حذف شبانه رایگان رو گذاشتن رو سایتشون بدون کوچکترین تغییر !!!! یعنی همون خبر قبلی هست فقط برش گردوندن :

اینم لینکش :

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

juik
11-11-2014, 10:09
هورااااا بالاخره اجرا شد من ترسیده بودم که این طرح شبانه هیچ وقت تغییر نکنه چون به نفع مشتری نبود و کلا وصله ناجوری بود تو خدمات شرکت ها و فاصله ی زیادی با ارمان هامون داشت الان دیگه خیالم راحته که همه چیمون به همه چیمون میاد:n19::n04::n29::n03:

Alone-Star
11-11-2014, 10:11
hamedj2[/B];8450615]من شاتل دارم و خیلی ناراضی هستم، می حوام نا مجدود 1 مگ پارس انلاین رو بگبرم ... بیشترین چیزی که برام مهمه یکی اینه که سرعتم شب پایین نیاد و اینکه پینگم 24 ساعت خوب باشه ... مشکل شاتل اینه که توی سرویس نامحدود هم شب ها هم با ابنکه اصلا سرویسم دانلود شبانه نداره خیلی خیلی میاد پایین و پینگ 4 برابر میشه ... ممنون میشم راهنمایی کنید که پارس بگیرم یا نه ؟ اهواز هستم

پروفایل به اصطلاح گیم رو بنده برای PS4 قبلا تست کردم تفاوت چندانی با قبل از اون نداره و اون هم متغییر و بد میتونه بشه. (عملا چیزی بنام پروفایل گیم نداریم، درخواست پائین اوردن پروفایل روی 4مگ همون نتیجه رو داره اگر داشته باشه)
مثلا اگر پینگ 200باشه میشه 170-180 در بهترین حالت.
اون زمان پر از timeout بود که تست میگرفتم و عملا فایده ای نداشت.

پینگ پائین هم باشه با timeout اصلا بدرد بازی نمیخوره همش لگ و بیرون پرت شدن از سرور میشه.

صبانت تایم اوت کمتری نسبت به شاتل و پارس آنلاین داره ولی پینگش یک مقدار بالاتر است. هر کدوم داستانیه خلاصه...این پینگ مذخرف رو مرهون زحمت پایشگران وب هستیم وگرنه پینگ طبیعی و نرمال سرور و dns گوگل بطور مثال باید تک رقمی و دو رقمی باشه که نیست (حدود: 6 تا 50 میلی ثانیه)

sansa
11-11-2014, 10:17
خب بالاخره دوباره خبر حذف شبانه رایگان رو گذاشتن رو سایتشون بدون کوچکترین تغییر !!!! یعنی همون خبر قبلی هست فقط برش گردوندن :

اینم لینکش :

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
شما می توانید برای مشاهده میزان مصرف خود در ساعات شبانه و میزان کسر شده از حساب کاربری اینترنت پرسرعت خود از تاریخ اول آذر ماه، با ورود به صفحه گزارش مصرف مراجعه نمایید.

الان اول اذره یا 10 اذر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

faramobile
11-11-2014, 10:18
نه از ۱۰ اذر هست من از پشتیبانی پرسیدم

juik
11-11-2014, 10:18
من این پست رو قبلا گذاشته بودم ولی چون دیگه الان صددرصد شده پس :

گنجیشک پر دانلود شبانه پر وب گردی روزانه پر استفاده ی معقول از وسایل دیجیتال پر ارتباط با سایر دنیا پر باز شدن درهای ذهن پر زندگی مثل ادم پر حق حیات پر........ ای بابا از توی غار نرو بیرون خطرناکه .. از درخت چرا داری میری بالا برگرد بیا بازی همه چی پرمون رو ادامه بدیم.................>و این پیشرفت اینده ی مردم ماست :n28:

Alone-Star
11-11-2014, 10:24

اینم لینکش :

رضايت مشتری و مشتری مداری در پارس آنلاين يك شعار لوكس نيست

بابا این همه ولخرجی و اسراف نکنین حرام است. مردیم از خوشحالی و خوشبختی. یکم به ما سخت بگیرید. طرف هر چی میریم هیچ محدودیتی و کمبودی برامون نیست خسته شدیم، توی دنیا پر از محدودیت هست اینجا فقط بهشت برین است.

ما اصلا نمیدونیم شعار غیرلوکس چی هست تا حالا تجربه اش نکردیم. :n19:
مملکت لوکس، زندگیمون لوکس، اینترنت لوکس، شعار لوکس...قیمت ها هم لوکس. دیگه چی میخوایم؟ :34:

----

اول گذاشتن ملت خودشونو تخلیه کنن و واکنش ها انجام بشه و اون رو ببینند دوباره خبر رو برگردوندن اینطوری ممکنه برخی در زمانی که آمپرشون پایین هست کنار بیان به تصور خودشون. مثل گدایانه ماهانه شون که میخواستن استارت بزنن.
خوب رگ خواب جماعت دستشونه.

من خط دومم رو از صبانت به پارس برده بودم بزودی تمام میشه تمدید نمیکنم دارم میگردم کوچ کنم. خط اولم هم همین اتفاق واسش میافته. در کل بمونم خرجش بیشتر از 5-10تومن رانژه است.

amin1374
11-11-2014, 10:26
بله بالاخره اومد من اینو به عنوان یک پست تو پیچ فیسبوکمون گذاشتم اگه دوستان خاسن بیان حتما نظر بدن !(دوتا ++ را از بین آدرس پاک کنید.)

sansa
11-11-2014, 10:32
مطمئن باشید الان یک سوم هست . چند ماهه دیگه نیم بها . چند ماه بعدش کلا برش میدارن .... واقعا متاسفم ...

Rezback
11-11-2014, 10:36
من این پست رو قبلا گذاشته بودم ولی چون دیگه الان صددرصد شده پس :

گنجیشک پر دانلود شبانه پر وب گردی روزانه پر استفاده ی معقول از وسایل دیجیتال پر ارتباط با سایر دنیا پر باز شدن درهای ذهن پر زندگی مثل ادم پر حق حیات پر........ ای بابا از توی غار نرو بیرون خطرناکه .. از درخت چرا داری میری بالا برگرد بیا بازی همه چی پرمون رو ادامه بدیم.................>و این پیشرفت اینده ی مردم ماست :n28:

پارس آنلاینم پر، پیش به سوی مخابرات! لااقل سرعت اسمیو میده به کاربر و نامحدوده!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

hasanoooooooo
11-11-2014, 10:55
پارس آنلاینم پر، پیش به سوی مخابرات! لااقل سرعت اسمیو میده به کاربر و نامحدوده!

مخابرات همه شهر ها نامحدود نداره... :n28:

محدود کردنو این ک/س کلک بازیایی که شرکتای خصوصی در میارن نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخابرات فارس از بعد از تابستان دیگه کمپینی راه ننداختهههه

sdfssdfs
11-11-2014, 10:56
حالا که پارس انلاین انقدر نامرده و خون مارو تو شیشه کرده خواهشمندم هر کسی هر جور که میتونه از پادس بره و کاربرای بیشتریم با خودش ببره اصلا میگم همگی یه قرار بزاریم همزمان سرویسمونو جمع کنیم

smk1369
11-11-2014, 11:23
کفرم درآوردن بی*****ا :grrr:
تا 10 آذر 20 روز وقته من نامردم اگه تا اون موقع زیر 100 گیگ دانلود نکنم

M Y T H
11-11-2014, 11:28
سلام دوستان..
من تا الان از پارس سرویس میگرفتم، ولی وقتی این خبر مسرت بخش:n02: رو شنیدم میخوام برم شاتل:n29:
فقط یه سوال داشتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این دو تا سرویس شبانه رایگان ندارند؟؟

...

در ضمن من فقط وفقط سرعت شبانه برام مهمه البته شبانه رایگان!
پیشنهاد شما چیه؟

saeed ssd
11-11-2014, 11:28
خوب من که 30 آبان سرویسم تموم میشه همون روز هم زنگ میزنم میگم تخلیه کنن
یه هفته بی نت باشم بهتر از اینه که پول بریزم تو جیب این دزدای سر گردنه یه مقدار یوزرهاش زیاد شده هوا ورش داشته که چه خبره
مرد باشید و تخلیه کنید تا اینا یه مقدار حساب کار دستشون بیاد

khoodet
11-11-2014, 11:38
دوستان همه تخلیه کنید البته برید مخابرات چونکه بقیه شرکت های خصوصی هم مثل اینکه همین برنامه رو دارند

نه تنها خودتون تخلیه کنید هر کس تو آشناهاتون هم هست راضی کنید که تخلیه کنند

Babak_King
11-11-2014, 11:51
من که فردا میرم تخلیه ... هم خودم میرم هم تخلیه صحبت کردم هم پدرم ... هم عمم ... هموم عموم ... هم3 تا پسر خالم ... دو تا دوستام که به پیشنهاد خودم رفتن تو این کوفتی سرگردنه گیر ... این چند تا رو فعلن پارس آفلاین داشته باشه تا نامردم 10 نفر دیگه رو هم کاری نکنم تخلیه کنن ... تا اینا باشن سر به سر ما نذارن این دیگه چیزی نیست که زوری بتونن با ما انجام بدن

:n10:
:n08:

mrh.fit
11-11-2014, 12:01
واقعــــــــا متاسفم

خاک بـــــــــــــــر ســـــــــــــــرشـــــــ ـــــــون

فقـــــــط امیدوارم همینطــــــــــور که دوستــــــــــــان اینجــــــــــا نارضایتی شـــــــونو نشـــــــــــــون دادن تخلــــــــــیه کنـــــــــن کـــه فقط شــــعار نباشه و ایـــــــن دزدای مجــــازی بفهمـــــــــــــن مردم گــــــــــاگول نیـــــــــــستن !

ak226
11-11-2014, 12:03
ادمین اینستاگرامش گفت تا امروز خبر تغییر تعرفه ها رو میزنن که هنوز خبری نشده:44:
واسه تخلیه باید چیکار کرد؟من شهرستانم:n27::n28:

momas1200
11-11-2014, 12:04
دوباره خبرش برگشت!

hasanoooooooo
11-11-2014, 12:07
واقعــــــــا متاسفم

خاک بـــــــــــــــر ســـــــــــــــرشـــــــ ـــــــون

فقـــــــط امیدوارم همینطــــــــــور که دوستــــــــــــان اینجــــــــــا نارضایتی شـــــــونو نشـــــــــــــون دادن تخلــــــــــیه کنـــــــــن کـــه فقط شــــعار نباشه و ایـــــــن دزدای مجــــازی بفهمـــــــــــــن مردم گــــــــــاگول نیـــــــــــستن !

رفیق این جریان چیزی نیست که بخوای برای تخلیه بقیه امیدوار باشی... یعنی هر کسی حتی 10 درصد کارش با دانلود شبانه باشه مطمعنا جمع میکنه و میره... حالا هر قبرستونی بهتر از اینجا... من تا 18 اذر قرار داد دارم.. اگه جایی پیدا کنم زودتر هم میرم از این شرکت...سرویس 2 مگ داشتم ماهی 26 تومن بهشون میدادم... ولی اینا قدر ندونستن.. پس باید بشینن و ریزش مشتری رو ببینن...

من خودم دو نفر رو وارد پارس کردم با دوتاشون صحبت کردم اونا رو هم هر جا برم میبرم.... یه لرزه ای به تن پارس میندازیم که نمایندگی های پارس یکی یکی ببندن

ادمین اینستاگرامش گفت تا امروز خبر تغییر تعرفه ها رو میزنن که هنوز خبری نشده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه تخلیه باید چیکار کرد؟من شهرستانم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کدوم تغییر؟

smk1369
11-11-2014, 12:10
کسی که ADSL میگیره برا دانلودشه والا چک میل و وبگردی که برادره من با همون سیمکارت و یه تبلت ممکنه.
من تاریخ قراردادم تا 15 آذره تا اون موقع حسابی دانلود میکنم بعد بای بای پارس آفلاین!
دوستان شرکتایی که هنوز شبانه دارن اینجا لیست کنن
فعلا آسیاتک و مخابرات مازندران من دربارش تحقیق کردم و شبانه دارن

khoodet
11-11-2014, 12:14
دوستان نکته مهم اینکه غیر از خودتون بقیه رو هم راضی کنید که تخلیه کنند مثل فامیل یا دوستان

چونکه اینا توقعشون جداکثر تخلیه تا 10 درصد هست و بیشتر از این رو نمیتونند تحمل کنند

پس فقط با تخلیه خودتون مشکلی حل نمیشه بلکه تا میتونید باید کاری کنید که بیشتر تخلیه بشه

البته پیش بینی من برای پارس آنلاین تخلیه زیاد هست چونکه پارس آنلاین واقعا غیر از شبانه هیچ ویژگی دیگه ای نداره برای پینگ و..... صبانت و شاتل خیلی بهتر از پارس آنلاین هست
از این قانون بیشترین سود شاتل و بیشترین ضرر رو پارس آنلاین میکنه

binaafarin
11-11-2014, 12:16
ادمین اینستاگرامش گفت تا امروز خبر تغییر تعرفه ها رو میزنن که هنوز خبری نشده:44:
واسه تخلیه باید چیکار کرد؟من شهرستانم:n27::n28:

تعرفه ها قراره تغییر کنه؟ یعنی گرون تر میخواد بشه ؟

saman-score
11-11-2014, 12:16

saman-score
11-11-2014, 12:17
تو سایت هم گذاشتن

ak226
11-11-2014, 12:18
رفیق این جریان چیزی نیست که بخوای برای تخلیه بقیه امیدوار باشی... یعنی هر کسی حتی 10 درصد کارش با دانلود شبانه باشه مطمعنا جمع میکنه و میره... حالا هر قبرستونی بهتر از اینجا... من تا 18 اذر قرار داد دارم.. اگه جایی پیدا کنم زودتر هم میرم از این شرکت...سرویس 2 مگ داشتم ماهی 26 تومن بهشون میدادم... ولی اینا قدر ندونستن.. پس باید بشینن و ریزش مشتری رو ببینن...

من خودم دو نفر رو وارد پارس کردم با دوتاشون صحبت کردم اونا رو هم هر جا برم میبرم.... یه لرزه ای به تن پارس میندازیم که نمایندگی های پارس یکی یکی ببندن

کدوم تغییر؟

نمیدونم والا ادمینش گفت:|عوض که نکردن هیچ تاریخش رو هم نزدیک تر کردن:|

10 اذر شد اول اذر:|

bilmazlar
11-11-2014, 12:32
نمیدونم والا ادمینش گفت:|عوض که نکردن هیچ تاریخش رو هم نزدیک تر کردن:|

10 اذر شد اول اذر:|

این خبر عین خبری که 10 روز پیش گذاشته بودند. هیچ فرقی نکرده. اون موقع هم نوشته بودن از اول آذر می‌تونی بری تو حساب و ببینی به ازای دانلود رایگان شبانه چقدر از حجم روزانه‌ات کم می‌شه. این جور که از محتوای این خبر مشخص می‌شه، به نظر می‌آد 10 روز اول رو فقط نشون می‌ده که چقدر قراره کم بشه. اما در واقع کم نمی‌کنه. ولی از 10 آذر اون مقداری که نشون می‌ده رو واقعاً کم می‌کنه.

Babak_King
11-11-2014, 12:52
من که فردا میرم تخلیه ... هم خودم میرم هم تخلیه صحبت کردم هم پدرم ... هم عمم ... هموم عموم ... هم3 تا پسر خالم ... دو تا دوستام که به پیشنهاد خودم رفتن تو این کوفتی سرگردنه گیر ... این چند تا رو فعلن پارس آفلاین داشته باشه تا نامردم 10 نفر دیگه رو هم کاری نکنم تخلیه کنن ... تا اینا باشن سر به سر ما نذارن این دیگه چیزی نیست که زوری بتونن با ما انجام بدن

:n10:
:n08:

Memonex
11-11-2014, 13:00
ما هم باید تخلیه کنیم ولی این مخابرات لعنتی که نامحدود و شبانه رایگان نداره. باید بین اسیاتک و های وب یکی رو انتخاب کنم اینا هم که دزد تشریف دارند نظر شما چیه؟

farshad.88
11-11-2014, 13:04
منم تخلیه میکنم. اسیا تک و مخابرات شبانه دارن.
1 نفر رو هم اورده بودم که احتمالا خودش بعد از اتمام قراردادش تخلیه میکنه
جالبه که توی شبکه های اجتماعی میگفتن قرار نیست کلا شبانه برداشته بشه. با کلمات خوب بازی میکنن. کلمه رایگان رو نمینویسن. فقط میگن شبانه
به قول خودشون 10 تا 20 درصد ضرر میکنن. اما من مطمئنم بیشتر از ایناس

MOHAMMAD2010
11-11-2014, 13:07
ما هم باید تخلیه کنیم ولی این مخابرات لعنتی که نامحدود و شبانه رایگان نداره. باید بین اسیاتک و های وب یکی رو انتخاب کنم اینا هم که دزد تشریف دارند نظر شما چیه؟

دقیقا منم یکی از این دو تا میرم !
به نظرم هر چی هم دزد باشن به پای دزد بزرگ بزرگ پارس آنلاین کبیر نمیرسن !

amintamizi
11-11-2014, 13:15
دوستان در کلوب وزیر به اعتراضات سیاست دانلود شبانه پاسخ نداده؟

bilmazlar
11-11-2014, 13:23
دوستان در کلوب وزیر به اعتراضات سیاست دانلود شبانه پاسخ نداده؟

چه جوابی می‌خواستی بده؟ حق رو به جانب شرکت‌ها دونسته. البته از نظر قانونی و حقوقی هم شرکت‌ها هیچ تعهدی نداشتن. چون تو قراردادهاشون و تو سایت‌هاشون همه جا ارائه شبانه رایگان رو به فراهم بودن زیرساخت و پهنای باند کافی منوط کرده بودند که حالا هم عملاً کاری بر علیه این اقدامشون نمی‌شه انجام داد.

ezio7
11-11-2014, 13:56
مهم نیست چه شرکتی میرید فقط برید که اینا حساب کار دستشون بیاد ما که گاگول نیستیم هر بلایی بخوان سرمون بیارن ما هم صدامون در نیاد
هر جا هم میرید 1 ماه بگیرید معلوم نیست isp بعدی کدوم باشه فعلا آسیاتک به نظر من از بقیه معقول تره سرویس های 10 گیگ به بالا شبانه رایگان داره
فعلا تا 11 آذر اشتراک دارم این چند شب رو تا بشه دانلود میکنم و بعد بای بای

alireza20202003
11-11-2014, 13:59
فعلا میرم فن آوا ، آخه مگه مخم تاب برداشته پارس بمونم ! اگه شبانه قراره درصدی باشه که داتک 90 درصدش رو از 2 تا 6 رایگان حساب میکنه میرم سراغ اون خوب. خود داتکی هایی که 10 گیگ شبانه دان دارن 1 گیگ از حجمشون کم میشه همینقدر تو پارس دان کنی میشه 3.3 گیگ ! یعنی 2.3 گیگ بیشتر و بعبارتی 2.3*3600*1.08 = 6458 تومان بیشتر ! برای هر شب !

:n07: :n07:

juik
11-11-2014, 14:19
ای کاش به جای اینکه توی سایتش می نوشت اگه حافظ و رازی و شهریار به اینترنت پرسرعت دسترسی داشت چی میشد ، مینویشت اگه مشترکای الان پارس انلاین اینترنت پرسرعت داشتن چی میشد:n27:

delpieroo
11-11-2014, 14:39
خداحافظ پارس آفلاین من که زنگ زدم برای کنسلی (2ساعت داشت التماس می کرد نرم) حالا ایمیل کنسلیش دستم رسید تا آخر هفته پر میکنم و بعد از 4 سال و نیم میرم از پارس آفلاین (هرجایی غیر از اینجا)

sam09ft
11-11-2014, 14:47
چی شده شما طرفدار مخابرات شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

دوستان ببینید من کی گفتم شرکت های pap بلانسبت مثل سگ پشیمون میشند از این قانون فقط به شرط اینکه مخابرات زرنگ باشه و این طرح اجرا نکنه

این شرکت ها فکر کردند با اجرای این طرح از شر دانلودرها راحت میشند و همشون میرند سمت مخابرات
ولی اینقدر نمیفهمند که نبض بازار دست دانلودر ها هست یعنی مثلا من اگر برم مخابرات یقین بدون با خودم 20 نفر یوزر عادی رو هم میبرم مخابرات
چونکه خیلی از مردم عادی سر در نمیارند از اینترنت و تابع کسی هستند که این کاره هست

واقعا این شرکت های pap ساده هستند اگر فکر کنند که میتونند یوزر های عادی نگه دارند و یوزرهای دانلدر رو بندازند بیرون

افرین دقیقا درسته دوست و اشنا ها همه از من میپرسن راحت میتونم کلی کاربر رو تغییر جهت بدم
تا الان 6-7 نفر رو اوردم پارس که الان دارم صحبت میکنم همه تخلیه کنن تو این هفته هم دو سه نفر میخواستن بگیرن نذاشتم فرستادمشون مخابرات
بهت قول میدم بالای 30 درصد تو همون ماه اول تخلیه میکنن
سرعت و پینگ و خیلی چیزا رو میشه تحمل کرد ولی این حرکت خیلی بی رحمی بود

bilmazlar
11-11-2014, 15:09
همین الآن زنگ زدم 2020 مخابرات تهران.

درباره حداکثر سرعت و رایگان شبانه پرسیدم، می‌گه: «اینترنت به منازل فقط تا 2مگابیت می‌دیم. سرویس‌های حجمی‌مون هم شبانه رایگان ندارند.»

برای ما که شبانه رایگان دانلود می‌کردیم، حجمی مخابرات تهران که کلاً تعطیله. نامحدودشم اگه از دنگ و فنگ نامه و کارت دانشجویی و این جور حرفا که بگذریم، حداکثر بتونیم یه نامحدود 2مگابیت بگیریم با 75 هزار تومن ماهی.

حالا نمی‌دونم می‌شه 24 ساعته باهاش دانلود کرد با سرعت 250 تا یا نه.

Le0nard0
11-11-2014, 15:15
آبان داره تموم میشه هنوز اسامی برندگان قرعه کشی این ماه رو نزدن . من از بچگی آرزو داشتم 50 گیگ جایزه پارس آنلاین رو ببرم

khoodet
11-11-2014, 15:25
دوستان از این به بعد احتمالا بعضی ها بیاند و بخواند جو تایپک روبه هم بریزند تا موضوع اصلی که اعتراض به این سیاست جدید پارس آنلاین هست رو عوض کنند پس به قول دوستان اصلا محل نزارید به این پست ها و راحت از کنار اونا رد بشید

اگر خودتون یا از دوستانتون کسی پارس آنلاین تخلیه کرد بیاد و اینجا اعلام یکنه

shayan0o21
11-11-2014, 15:26
همین الآن زنگ زدم 2020 مخابرات تهران.

درباره حداکثر سرعت و رایگان شبانه پرسیدم، می‌گه: «اینترنت به منازل فقط تا 2مگابیت می‌دیم. سرویس‌های حجمی‌مون هم شبانه رایگان ندارند.»

برای ما که شبانه رایگان دانلود می‌کردیم، حجمی مخابرات تهران که کلاً تعطیله. نامحدودشم اگه از دنگ و فنگ نامه و کارت دانشجویی و این جور حرفا که بگذریم، حداکثر بتونیم یه نامحدود 2مگابیت بگیریم با 75 هزار تومن ماهی.

حالا نمی‌دونم می‌شه 24 ساعته باهاش دانلود کرد با سرعت 250 تا یا نه.

دوست عزیز نامحدود مخابرات فقط تا 512 ارائه می شه چه با کارت دانشجویی و ... چه بدون اینها !

DarkLords
11-11-2014, 15:46
من که سه ماه پیش تخلیه کردم رفتم مخابرات، نامحدود ۲ مگ. تو این سه ماه ۶۰۰ گیگ دانلود کردم، یعنی تو سه ماه به اندازه ۲ سالی که پارس آفلاین داشتم دانلود کردم.
البته ظاهرا دیگه مخابرات نامحدود بیشتر از ۵۱۲ نمیده. ولی همون هم از پارس بهتره چون حداقل میدونی پول مفت تو جیب پارس نمیریزی.
اگه همون موقع که ماه رمضون سرعتهارو آوردن پایین مثل من تخلیه کرده بودین الان هم عصابتون راحت بود هم اینا حساب کار دستشون اومده بود.
هنوزم دیر نشده، ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.

maskot
11-11-2014, 15:52
دوستانی که حرف از ریزش می زنن می گن پارس انلاین کم میاره مگه همین اتفاق برا شاتل نیافتاد مگه وقتی شاتل شبانه رو محدود کرد که بعد یک شب دانلود سنگین تا اخر ماه باید سماق بمکی چقدر ریزش داشت و کم اورد مگه بابا از هر 10 تا کاربر اینترنت فقط یکیش شاید دانلودر باشه بقیه فقط وب گردی و برا استفاده از شبکه های اجتماعی اینترنت دارن خیالتون راحت اینا بهتر از من و شما می دونن که چنتا کاربر دانلودر دارن و در صورت این اقدام چقدر کاربر ریزش می کنه اتفاقا قصد اینا هم اینه که این کاربر های پر مصرف رو بندازن بیرون دقیقا همون کاری که شاتل کرد و موفق بود اینطوری سود بیشتری می کنن چون کاربرانی که دانلودر نیستن بیشتر از ترافیک روزانه برا رفع نیازهاشون استفاده می کنن و ترافیک بیشتری می خرن و سود بیشتری براشون دارن
به جای این همه هیاهو بهترین کار اینه که شرکتتون رو عوض کنید چون اینا انقدر دارن جیب منو شما رو تیغ می زنن که اگه یه شبه 50 درصد کابراشون رو هم از دست بدن باز به ضرردهی نمی افتن

Gamemaster
11-11-2014, 16:05
دوستانی که حرف از ریزش می زنن می گن پارس انلاین کم میاره مگه همین اتفاق برا شاتل نیافتاد مگه وقتی شاتل شبانه رو محدود کرد که بعد یک شب دانلود سنگین تا اخر ماه باید سماق بمکی چقدر ریزش داشت و کم اورد مگه بابا از هر 10 تا کاربر اینترنت فقط یکیش شاید دانلودر باشه بقیه فقط وب گردی و برا استفاده از شبکه های اجتماعی اینترنت دارن خیالتون راحت اینا بهتر از من و شما می دونن که چنتا کاربر دانلودر دارن و در صورت این اقدام چقدر کاربر ریزش می کنه اتفاقا قصد اینا هم اینه که این کاربر های پر مصرف رو بندازن بیرون دقیقا همون کاری که شاتل کرد و موفق بود اینطوری سود بیشتری می کنن چون کاربرانی که دانلودر نیستن بیشتر از ترافیک روزانه برا رفع نیازهاشون استفاده می کنن و ترافیک بیشتری می خرن و سود بیشتری براشون دارن
به جای این همه هیاهو بهترین کار اینه که شرکتتون رو عوض کنید چون اینا انقدر دارن جیب منو شما رو تیغ می زنن که اگه یه شبه 50 درصد کابراشون رو هم از دست بدن باز به ضرردهی نمی افتن
بله تائید می‌شه

k1ozil
11-11-2014, 16:13
دقیقا نظر منم همینه

Rezback
11-11-2014, 16:28
دوستان آسیاتک به منطقه مخابراتی من نمیده خدمات، مخابراتم که بخوام 2 مگ بگیرم ماهی 75 پیاده ام کل استفادمم دانلوده! پیشنهاد دیگری هست از دست این حروم خور ها خلاص شیم؟ اگه نتونم دانلود کنم ترجیح میدم ماهی 10 تومن پول 3 جی بدم فقط وسه وب.گردی دیگه!

Le0nard0
11-11-2014, 16:29
ریزش ها و رویش های انقلاب پارس آنلاین :n01:
سابقه اجرای این گونه طرح های ضربتی نشون داده که شرکتها با ریزش 10 درصد رویش 40 درصدی رو تجربه میکنن. چون با رفتن 10 درصد دانلودرهای حرفه ای که شیره پهنای باند رو میکشن پهنای باند نفس راحتی میکشه و شرکتها هم اون میزان پهنای باندی رو که در انحصار این 10 درصد قرار گرفته بود رو میتونن به 4 برابر کاربر جدیدی که کاربر عادی اینترنت هستن تزریق کنن

Rezback
11-11-2014, 16:35
سابقه اجرای این گونه طرح های ضربتی نشون داده که شرکتها با ریزش 10 درصد رویش 40 درصدی رو تجربه میکنن. چون با رفتن 10 درصد دانلودرهای حرفه ای که شیره پهنای باند رو میکشن پهنای باند نفس راحتی میکشه و شرکتها هم اون میزان پهنای باندی رو که در انحصار این 10 درصد قرار گرفته بود رو میتونن به 4 برابر کاربر جدیدی که کاربر عادی اینترنت هستن تزریق کنن

رفیق قبلشم همین کارو کرده بودن فکر کردی چون احیانا ممکنه سرعت کاربر بیاد پایین یا تایم اوت بده کمتر میگرفتن؟ :) مگه چند درصد از استفاده کننده های عادی نت ساعت رایگان استفاده داشتن!؟ استفاده کننده ی عادی خوابه اون موقع.

Sawyer1331
11-11-2014, 16:47
منم تخلیه میکنم میرم فن آوا. اینا دیگه خیلی پررو شدن. خودم میرم 2-3 نفر دیگه رو هم با خوم میبرم.

lamp23
11-11-2014, 16:54
من هم یا میرم فن آوا یا مخابرات بستگی داره کدومشون سرعت بیشتری واسه شبانه بده :n02:

magidp
11-11-2014, 17:28
منم میخام تخلیه کنم ، بچه ها کجارو پیشنهاد میکنید.

alireza20202003
11-11-2014, 17:39

بستگی به شهر داره. در تهران که گزینه های آسیاتک، های وب، فن آوا و شاید هم مخابرات محدود اگر که کمپین پاییزی داشته باشه(چون فقط تو کمپین ها شبانه رایگان داره)، موجودن

فعلا که من دنبال فن آوا هستم و هنوز دقیق نتونستم بفهمم پورتها رو روی چند میبندن !

aminkhan2014
11-11-2014, 17:46

به محض تغيير و اطلاع ازاينكه چه سرويس شيراز به صرفه تره،(ماهي 15 تومن)لطف كن به من هم اطلاع بده...من تازه اول مهر از آسيا شت زدم بيرون(ازبس دزد و افتضاح بود) چون دانلود نيم بها بود،و توي طرح ويژه اش17 تومن دادم پارس آفلاين، دوماهه 6G سرويس يك مگ گرفتم، تازه سرعتش هم زياد جالب نبود ولي ديگه ميسوختيم و ميساختيم انقدر بدشانس هستم كه حالا شد اين!!!2ماه هم شانس نياوردم...منتظر معرفي طرح و شركت بصرفه از جانب شما دوست عزيز هستيم!!!!

magidp
11-11-2014, 17:48
بستگی به شهر داره. در تهران که گزینه های آسیاتک، های وب، فن آوا و شاید هم مخابرات محدود اگر که کمپین پاییزی داشته باشه(چون فقط تو کمپین ها شبانه رایگان داره)، موجودن

فعلا که من دنبال فن آوا هستم و هنوز دقیق نتونستم بفهمم پورتها رو روی چند میبندن !
من تهرانم
اسیاتک که هیچ ، بین اون سه تا باید انتخاب کنم.
واقعا شور همه چیزو درمیارن...

mohammad.asghari
11-11-2014, 17:52
من 3-4 روز پیش تموم شده بودم قراردادم ولی چون حوصله نداشتم و خواستم تجربه کنم ببینم میتونم با 128 نامحدود کنار بیام یا نه 1 ماه دیگه تمدید کردم،منم به احتمال 60% میرم از پارس 15،16 آذر:n16:

magidp
11-11-2014, 18:02
من از فن اوا سوال کردم
سرویس 2 مگو رو 8 میبندن و سرویس 1 مگ و رو 6
1مگ 2 تا 7 رایگان ولی 2 مگ رایگان نداره..

mahdibozorg
11-11-2014, 18:33
سلام من میخوام تخلیه کنم یک ماه هر چی دانلود کردیم بسه:n02: دوستان مشهدی بین آسیاتک مخابرات پیشگامان هر کی داره دانلود شبانش هم خوبه در حد شبی 3 گیگ باشه حداقل :n09: پیشنهاد بده فن آور نمیتونم چون مرکزمونو رو ساپورت نمیکنه

alireza20202003
11-11-2014, 18:51
من از فن اوا سوال کردم
سرویس 2 مگو رو 8 میبندن و سرویس 1 مگ و رو 6
1مگ 2 تا 7 رایگان ولی 2 مگ رایگان نداره..

همون 6 مگ خوبه، پیش به سوی فن آوا

magidp
11-11-2014, 18:57
هایوب هم سوال کردم فقط طرح فشفشه خوبه
مخابرات که 1 ماهی میشه فقط 512 نامحدود میده 2 مگش حجمیه و رایگان نداره
برم سروقت اسیاتک ببینم اونجا چه خبره
مثلا داریم میریم سال 2015 هنوز دنبال یه سرویس میگردیم که سرعتش درحد 200 کیلو بایت رایگان باشه:n27:

magidp
11-11-2014, 19:04
همون 6 مگ خوبه، پیش به سوی فن آوا
منم احتمال زیاد تا 10 روز دیگه میرم فن اوا ،منطقه مارو ساپورت میکنه
یعنی چی زمان رایگان از حجمت کم کنه! اسکل گیر اوردن مردمو
همینجوری داره به خاطر هیچ حجممون کم میشه بعد با دانلود هم کم شه چی میشه:n21:
هر یه گیگ 333 مگ کم میکنه...........این دیگه اخرشه

netstat
11-11-2014, 19:08

آقا این پستت جدی بود یا شوخی؟ :n13:

like mike
11-11-2014, 19:09
ISP قبلیم نیگا کنین چی اورده :n09::n10::n20: ما هم رفتیم دیگه از پارس.

sleeplessness
11-11-2014, 19:10
تنها نرید
دست دوستانتون رو هم بگیرید ببرید
اثرش از صدتا شکایت بیشتره

netstat
11-11-2014, 19:15
از این به بعد قیمت هر گیگ شبانه 1200 تومن ناقابل... آخه خدا وکیلی کی برای دانلود از ساعت 2 تا 7 شب حاضره گیگی 1200 تومن پول بده؟
نامحدود رو هم که حجمشو نصف کردن و اصلن دیگه به درد نمیخوره. بعید میدونم این طرحو این جوری بتونن ادامه بدن.......... مگه اینکه برای ورشکست شدن عجله داشته باشن...

alireza20202003
11-11-2014, 19:20
از این به بعد قیمت هر گیگ شبانه 1200 تومن ناقابل... آخه خدا وکیلی کی برای دانلود از ساعت 2 تا 7 شب حاضره گیگی 1200 تومن پول بده؟
نامحدود رو هم که حجمشو نصف کردن و اصلن دیگه به درد نمیخوره. بعید میدونم این طرحو این جوری بتونن ادامه بدن.......... مگه اینکه برای ورشکست شدن عجله داشته باشن...

8 درصد مالیات فراموش نشه ، 1296 تومان !

Le0nard0
11-11-2014, 19:23

زنگ بزن صدای مشتری بهت میگه که این طرح خیلی جدیه و اومده که بمونه البته ممکنه بعدها تغییراتی در جهت بیشترشدن درصد کسر از روزانه ایجاد بشه

khoodet
11-11-2014, 19:29
الان ایرانسل شبانه اش میشه گیگی 450 تومن ولی برای این شرکت ها میشه 1290تومن پس برید مخابرات و برای شبانه هم از ایرانسل استفاده کنید

دوستان تا الان من خیلی بحث نکردم ولی الان میگم جمیعا برید اینترانت بگیرید قیمت هر گیگ فقط 400 تومن (مصوب هست و نمیتونند گرونتر بدند) راه دور زدنش رو هم که همه استادید

فقط تنها نرید با خودتون هر کی رو میشناسید ببرید اعم از فامیل و رفیق و .... تنها در اینصورت میشه پارس آنلاین زمین زد والا اگر تنهایی برید پارس آنلاین فقط سود میکنه چونکه از خداش هست دانلودر ها تنهایی برند

Alone-Star
11-11-2014, 19:30
دوستان لطفا تست کنید ببینید مشکل ندارید؟
بعداز لاگین به حساب در سایت و فشردن دکمه ادامه صفحه باز نمیشه و میره در کما؟
الان نیم ساعته دارم تست میکنم داغونه. سرعت نت هم اومده زیر 2مگ تست گرفتم.

khoodet
11-11-2014, 19:32
دوستان جواب کسانی رو که دنبال منحرف کردن بحث هستند رو ندید و بزارید هر چی دلشون میخواد بگند:n02:

magidp
11-11-2014, 19:33
اینا میخان رایگانو جمع کنن روشون نمیشه چون یه سریا مدت زمان اکانتشون 3 یا 6 ماهه هست و به خاطر زمان رایگان اومدن پارس
کم کم جمع میکنن ..

shayan0o21
11-11-2014, 19:39
ما که مخابرات بودیم دوباره برمیگردم مخابرات
23 این ماه اتمام قرارداد با پارس هست
مخابرات طرح کمپین پاییزه اش خوبه به نظر من !
شما هم یه نگاه بندازید ^__^

khoodet
11-11-2014, 19:43
ما که مخابرات بودیم دوباره برمیگردم مخابرات
23 این ماه اتمام قرارداد با پارس هست
مخابرات طرح کمپین پاییزه اش خوبه به نظر من !
شما هم یه نگاه بندازید ^__^
نگاه کنید یا مخابرات شهرتون شبانه داره یا ندارد
اگر داره که خوش به حالتون و با خیال راحت برید مخابرات
یا نداره در اینصورت باز هم ترافیک روزانه اش ارزونتر است از این دزد ها و برای شبانه هم از بسته ایرانسل استفاده کنید

Le0nard0
11-11-2014, 19:46
از میزان اعتراضات توی همین تاپیک هم میشه فهمید که تعداد کاربرهایی که ممکنه تخلیه کنن کمتر از 10 درصده . شرکتها هم همین رو میخوان که با رفتن این سری از کاربرها شبها پهنای باندشون چرت بزنه:n02:

Alone-Star
11-11-2014, 19:47
اینا میخان رایگانو جمع کنن روشون نمیشه چون یه سریا مدت زمان اکانتشون 3 یا 6 ماهه هست و به خاطر زمان رایگان اومدن پارس
کم کم جمع میکنن ..

روشون نمیشه؟ فعلا که روشون بیشتر از این حرفاست. عامل دستمال هم رسما دارن توی تاپیک اگر نمیدونی.
و اینقدر دستمال کشید مدیرش قطع نخاع شده تا الان :دی

magidp
11-11-2014, 20:25
از میزان اعتراضات توی همین تاپیک هم میشه فهمید که تعداد کاربرهایی که ممکنه تخلیه کنن کمتر از 10 درصده . شرکتها هم همین رو میخوان که با رفتن این سری از کاربرها شبها پهنای باندشون چرت بزنه:n02:

:n02::n02:

Hamid_Raga
11-11-2014, 20:29
آقا من می خوام برم از پارس اما کجا برم که هم دانلود داشته باشم و هم سرعتش فاجعه نباشه؟
تو تاپیک مخابرات تهران پرسیدم میگن 512 نامحدود، سرعتش رو 60-65 ـه . سرعت بالاتر هم نامحدود نمیدن. (کلا از کیفیت ناراضی اند)
مث که روزی 3-4 گیگ رو میشه دانلود کرد اما من حداقل دو-سه برابر این سرعت می خوام.

بقیه شرکت ها هم که اینجوری که بوش میاد میخوان شبانه رو جمع کنند. موندم چیکار کنم. :n13:

MOHAMMAD2010
11-11-2014, 20:30

کلا سه تا گزینه داریم که فعلا شبانه رایگان بدون محدودیت خاصی دارن حالا باید ببینیم تا 10 آذر این 3 تا چی کار میکنن !
آسیا تک - های وب - فن اوا

khoodet
11-11-2014, 20:35
آقا من می خوام برم از پارس اما کجا برم که هم دانلود داشته باشم و هم سرعتش فاجعه نباشه؟
تو تاپیک مخابرات تهران پرسیدم میگن 512 نامحدود، سرعتش رو 60-65 ـه . سرعت بالاتر هم نامحدود نمیدن. (کلا از کیفیت ناراضی اند)
مث که روزی 3-4 گیگ رو میشه دانلود کرد اما من حداقل دو-سه برابر این سرعت می خوام.

بقیه شرکت ها هم که اینجوری که بوش میاد میخوان شبانه رو جمع کنند. موندم چیکار کنم. :n13:
برو نا محدود اینترانت بگیر تو فارس که نامحدود 2مگش قیمتش 40 تومن هست زنگ بزن مخابرات شهرتون بپرس
راه دور زدنش هم که معلومه

ak226
11-11-2014, 20:59
مییییگمممممممم این دوستانی که طرفداری دزدان رو میکنن ماذا فاذا؟!O_o

Le0nard0
11-11-2014, 21:13
مییییگمممممممم این دوستانی که طرفداری دزدان رو میکنن ماذا فاذا؟!O_o

احتمالا منظورت منم . من از دزدا طرفداری نکردم از طرحی طرفداری کردم که به نظرم به زودی باید در همه isp ها اجرا بشه چه پارس آنلاین باشه چه یک isp محلی در کله پاچه آباد . طرحی که حرفش اینه که اگه میخوای مازاد نیاز معمولی یک کاربر عادی از اینترنت استفاده کنی دست بکن توی جیبت . اینم اسمش دزدی نیست. پارس آنلاین کسی رو مجبور نکرده شب تا صبح دانلود کنه بعد بگه پولشو بده. میگه میخوای دانلود کنی؟ پولشو بده دانلود کن

ak313
11-11-2014, 21:20
توی مرکز خراب شده ما یعنی بعثت تهران غیر از پارس شرکت دیگری نیست اگر کسی خبر پیدا کرد به من هم بگه

mahdi1323
11-11-2014, 21:34
احتمالا منظورت منم . من از دزدا طرفداری نکردم از طرحی طرفداری کردم که به نظرم به زودی باید در همه isp ها اجرا بشه چه پارس آنلاین باشه چه یک isp محلی در کله پاچه آباد . طرحی که حرفش اینه که اگه میخوای مازاد نیاز معمولی یک کاربر عادی از اینترنت استفاده کنی دست بکن توی جیبت . اینم اسمش دزدی نیست. پارس آنلاین کسی رو مجبور نکرده شب تا صبح دانلود کنه بعد بگه پولشو بده. میگه میخوای دانلود کنی؟ پولشو بده دانلود کن

اولن طرح بسیار مزخرفی هستش یعنی چی پول بده دانلود کن خواهشن اونوقت نامحدود سرعت بالا بدن بدون محدودیت دیگه نیازی به سرویس حجمی نیست

pars20
11-11-2014, 21:43
فقط تنها نرید با خودتون هر کی رو میشناسید ببرید اعم از فامیل و رفیق و .... تنها در اینصورت میشه پارس آنلاین زمین زد والا اگر تنهایی برید پارس آنلاین فقط سود میکنه چونکه از خداش هست دانلودر ها تنهایی برند

دوستانی که میگن برید برید کجا بریم؟ اگه شرکت بهتری هست معرفی کنید لطفا فقط شعار توخالی ندید
من شهرستام باوجود اینکه پارس لعنتی سرویس رایگانشو برداشته ولی بازم بهترینه
من سرعت 2 مگ گرفتم ولی سرعت واقعیش 300 کیلوبایته.از این شرکت خیلی ناراضیم ولی مجبورم ازش سرویس بگیرم چون جای بهتری نیست

mahdi1323
11-11-2014, 21:51
کدام شهر هستید

sleeplessness
11-11-2014, 21:54
دیگه باید بین بد و بدتر باید یکی رو انتخاب کرد

DarkLords
11-11-2014, 22:08
من نمی‌فهمم، منظور از کاربر معمولی چیه؟
کسی که فقط ایمیل چک می‌کنه و چت می‌کنه؟! این که اصلا کاربر حساب نمیشه!
من وقتی پارس داشتم همین ایمیل، سوشیال نت‌ورک و چند تا سایت خبری در روز ۵۰۰ مگ مصرف می‌شد.
اینا کلا می‌خوان کسی اینترنت مصرف نکنه ولی پولشو بده.

k1ozil
11-11-2014, 22:09
تو کل دنیا اینترنتو نامحدود میدن اونوقت پارس از سر ساعت 2تا7 صبح نمیگذره دهنش سرویس راستی شما چند حقوق میگیری؟؟؟

m751
11-11-2014, 22:12
تو کل دنیا اینترنتو نامحدود میدن اونوقت پارس از سر ساعت 2تا7 صبح نمیگذره دهنش سرویس راستی شما چند حقوق میگیری؟؟؟
اینا حقوقاشونو به گیگ میگیرن مثلا هر پست 5 گیگ

Lightِِ
11-11-2014, 22:18

نیاز معمولی یک کاربر عادی را تو از کجا میدونی !!! با کولیس اندازه گرفتی ؟؟؟

از نظر تو یک کاربر عادی فرضا اگر اینترنت با حجم 4 گیگ بگیره، با این تغییرات جدید نهایتا 12 گیگ در ماه براش کفایت میکنه و اضافه ترش را باید از جیب مبارک خرج کنه ... والا همه مثل شما پول بادآورده ندارند که مدام حجم اضافه شارژ کنند اونم با این قیمت بالا و در شرایطی که اینترنت حجمی در کشور های دیگه منسوخ شده !!!

تو اگر واقعا کاربر عادی باشی حتی اگر اعمال این تغییرات به حال تو هیچ فرقی هم نکنه منطقی نیست که بیای قشر مصرف کننده را که خودت ظاهرا بخشی ازش هستی را ول کنی و طرف فروشنده را بگیری غیر از اینکه ریگی به کفشت باشه یا دلت به حال جیب زیرساخت و ISP ها سوخته باشه...

khoodet
11-11-2014, 22:20
بابا چرا هیچ کدومتون توجه نمی کنید دارم میگم جواب این بنده خدا رو ندید چونکه ایشون همین میخواد
دنبال این که شما جواب بهش بدید تا بتونه با حرف های عجیب و غریب جو تایتک به هم بزنه و در نتیجه تایپک بسته بشه
کما اینکه چند روز پیش این کار کرد:n16:

khoodet
11-11-2014, 22:23
دوستانی که میگن برید برید کجا بریم؟ اگه شرکت بهتری هست معرفی کنید لطفا فقط شعار توخالی ندید
من شهرستام باوجود اینکه پارس لعنتی سرویس رایگانشو برداشته ولی بازم بهترینه
من سرعت 2 مگ گرفتم ولی سرعت واقعیش 300 کیلوبایته.از این شرکت خیلی ناراضیم ولی مجبورم ازش سرویس بگیرم چون جای بهتری نیست
:n04::n04:
داداش ما رو گرفتی خوبه همون قسمت بالای پستم که شما حذف کردید پیشنهاد دادم کجا برید

الان ایرانسل شبانه اش میشه گیگی
450 تومن ولی برای این شرکت ها میشه 1290تومن پس برید مخابرات و برای شبانه هم از ایرانسل استفاده کنید

دوستان تا الان من خیلی بحث نکردم ولی الان میگم جمیعا برید اینترانت بگیرید قیمت هر گیگ فقط 400 تومن (مصوب هست و نمیتونند گرونتر بدند) راه دور زدنش رو هم که همه استادید

Le0nard0
11-11-2014, 22:24
نیاز معمولی یک کاربر عادی را تو از کجا میدونی !!! با کولیس اندازه گرفتی ؟؟؟

از نظر تو یک کاربر عادی فرضا اگر اینترنت با حجم 4 گیگ بگیره، با این تغییرات جدید نهایتا 12 گیگ در ماه براش کفایت میکنه و اضافه ترش را باید از جیب مبارک خرج کنه ... والا همه مثل شما پول بادآورده ندارند که مدام حجم اضافه شارژ کنند اونم با این قیمت بالا و در شرایطی که اینترنت حجمی در کشور های دیگه منسوخ شده !!!

تو اگر واقعا کاربر عادی باشی حتی اگر اعمال این تغییرات به حال تو هیچ فرقی هم نکنه منطقی نیست که بیای قشر مصرف کننده را که خودت ظاهرا بخشی ازش هستس را ول کنی و طرف فروشنده را بگیری غیر از اینکه ریگی به کفشت باشه یا دلت به حال جیب زیرساخت و ISP ها سوخته باشه...
Why So Serious ؟
من نظرمو گفتم شما هم نظرتو گفتی . جنگ که نیست فکر کنیم باید بیفتیم دنبال غنایم که عقب نمونیم . شما نظرهای منو نخون چون من موافق این طرحم دلایلش رو هم توضیح دادم :n01:

ak226
11-11-2014, 22:34
بابا چرا هیچ کدومتون توجه نمی کنید دارم میگم جواب این بنده خدا رو ندید چونکه ایشون همین میخواد
دنبال این که شما جواب بهش بدید تا بتونه با حرف های عجیب و غریب جو تایتک به هم بزنه و در نتیجه تایپک بسته بشه

راست میگن دوستان ادامه ندین که تاپیک بسته نشه خود مدیران گفتن اینا فقط میخوان جو رو بهم بزنن;)

ESPSV
11-11-2014, 22:37
دوستان ناراحت شبانه هستن
روزانه وضعیتش بدتره ...
512 روی 9 مگ

Le0nard0
11-11-2014, 22:39
دوستان ناراحت شبانه هستن
روزانه وضعیتش بدتره ...
512 روی 9 مگ

شما افتادی روی شهرادنت. چند بار ریکانکت کن بیفتی رو پارس آنلاین

ak226
راستی دوستان من یک ساله دارم اگه تخلیه کنم پولی هم برمیگردونن یا نه؟:n28:

m751
Why So Serious ؟
من نظرمو گفتم شما هم نظرتو گفتی . جنگ که نیست فکر کنیم باید بیفتیم دنبال غنایم که عقب نمونیم . شما نظرهای منو نخون چون من موافق این طرحم دلایلش رو هم توضیح دادم :n01:
! Let's put a smile on that face
اصن من هم با تو ام داداش دنبال کار میگردم مرامی ما رو هم شریک کن:n16::n16:

m751
11-11-2014, 22:43
راستی دوستان من یک ساله دارم اگه تخلیه کنم پولی هم برمیگردونن یا نه؟:n28:
اینجا رو نمیدونم ولی آسیاتک دوستم داشت میتونست ترافیکشو به کس دیگه ای منتقل کنه

ak226
11-11-2014, 22:45
اینجا رو نمیدونم ولی آسیاتک دوستم داشت میتونست ترافیکشو به کس دیگه ای منتقل کنه

انتقال ترافیک که هیچ سودی به من نمیرسونه:n28:
خدا لعنتشون کنه:n28:

ezio7
11-11-2014, 22:46
تاپیک 4هزار صفحه ای بسته نشه صلوات :n02:

ولی اگه بخوایم بین همین شرکتایی که محدود کردن هم مقایسه کنیم پارس آنلاین از همه یزید تره

شاتل حداقل 10-20 گیگ مفتی داره، صبانت هم قابل تحمله اول دو برابر حجمتو میده بعد میاد 1/3 میکنه ، داتک هم همش 10% کم میکنه، بقیه هم هنوز کم و بیش چند ساعتی رایگان میدن، ولی این وصل پارس یهو زد ر..د به بازی، نامحدوداش هم که از همه مضخرف تره.

به نظر من که باید منتظر ریزش شدید کاربر باشه حداقل 30% و از اون بدتر تو جذب کاربر جدید هم با مشکل روبرو میشه بالاخره مشتری هم مقایسه میکنه بین بد و بدتر و بدترین مطمئنا سمت بدترین نمیره.

khoodet
11-11-2014, 22:54
تاپیک 4هزار صفحه ای بسته نشه صلوات :n02:

ولی اگه بخوایم بین همین شرکتایی که محدود کردن هم مقایسه کنیم پارس آنلاین از همه یزید تره

شاتل حداقل 10-20 گیگ مفتی داره، صبانت هم قابل تحمله اول دو برابر حجمتو میده بعد میاد 1/3 میکنه ، داتک هم همش 10% کم میکنه، بقیه هم هنوز کم و بیش چند ساعتی رایگان میدن، ولی این وصل پارس یهو زد ر..د به بازی، نامحدوداش هم که از همه مضخرف تره.

به نظر من که باید منتظر ریزش شدید کاربر باشه حداقل 30% و از اون بدتر تو جذب کاربر جدید هم با مشکل روبرو میشه بالاخره مشتری هم مقایسه میکنه بین بد و بدتر و بدترین مطمئنا سمت بدترین نمیره.
اگر بچه ها به این بنده خدا اصلا جواب ندند و بی محلی کنند هم از دست این بنده خدا راحت میشیم هم تایپک بسته نمیشه

از قدیم پارس آنلاین معروف بوده به شبانه و برای پینک هم صبانت و شاتل معروف بودند خوب وقتی قرار باشه شبانه حذف بشه تو کیفیت پارس آنلاین هیچ حرفی برای گفتن نداره

یک بار گفتم باز هم میگم از این طرح بیشترین سود شاتل و بیشترین ضرر پارس آنلاین میکنه
رکبی خوردند این شرکت ها از شاتل که چند وقت دیگه تازه میفهمند چی شده

251251
11-11-2014, 23:20
خب ما هم با اجازه دوستان رفتنی شدیم ! شبانه تعطیل پس سرویس خریدن هم تعطیل !
اتفاقا تو همون هفته ای که شبانه اش قطع میشه سرویس منم تموم میشه ...
بریم ببینیم بقیه شرکت ها در چه حالن !
دوستانم رو هم شیر میکنم که با خودم تخلیه کنند بریم !
کم تو گیگ خوردن دزدی میکردن شبانه رو هم خراب کردن !
پارس آفلاین شما رو به خیر ما رو به سلامت ! :n02:

juik
11-11-2014, 23:36
این اشتباه بزرگی بود که پارس انلاین کرد من خودم دو خط ازش دارم و به محض اینکه تموم بشه میرم یه isp دیگه حتی اگر از این پارش انلاین بدتر باشه چون حداقل میدونم که از همون اول بده و وسط کار بازی در نمیاره .راستی دوستان من اطلاع زیادی در مورد اینترانت ندارم میشه راهنمایی کنید تعرفه های توی سایتش هم که خیلی گرونه به صرفه نیست که

alireza20202003
11-11-2014, 23:37
داشتم به گزینه های روی میز نگاه میکردم ، پیشگامان شبانش موردی داره ؟ توی سایتش که هیچ ننوشته ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تازه نوشته که شبانه رایگان هم داره.

پارس آنلاین دیگه در این چند روزه اونقدر افتضاح شده که اصلا شبانش رایگان هم بود نمیموندم ! یه روز درست میشه دوباره چند روز خراب. الان ساعت 11:30 تست از سرور داخلی :

Armin.Computer
11-11-2014, 23:41
دوستان اینجا انجمن فیلم نیست که دیالوگ های فیلم The Dark Knight رو پست می کنید
لطفا رعایت کنید
هرگونه مشکلی هست هم گزارش کنید
اگر موردی باشه که قابل حذف باشه حتما حذف میشه
با تشکر

sam09ft
11-11-2014, 23:43
:n04::n04:
داداش ما رو گرفتی خوبه همون قسمت بالای پستم که شما حذف کردید پیشنهاد دادم کجا برید
اینترانت چه شرکت هایی با چه تعرفه ای میدن ؟

amir.17
11-11-2014, 23:55
اینترانت چه شرکت هایی با چه تعرفه ای میدن ؟

مخابرات داره نامحدود میده!
واقعا درسته؟ میشه دورش زد؟ :n13:

sam09ft
11-11-2014, 23:58

مخابراته ؟؟
محدود هم داره ؟

netstat
11-11-2014, 23:58

اولا تاپیک سرویس دهنده های اصلی هیچ وقت به صورت دائم بسته نمیشه خیالت راحت...:n02: ثانیا گیرم که تاپیک بسته شه مگه چی میشه حالا؟ :n02: ثالثا اگه جواب ندیم یعنی جوابی نداریم و فقط اینجا داریم الکی شلوغ بازی در میاریم.... :n02:

پهنای باندشون تو شب چرت بزنه که بعد فردا که از خواب بیدار میشه سر حال باشه؟؟؟ پهنای باند رو اگه استفاده نکنی هدر میره....

من قبلا در این رابطه توی این تاپیک و تاپیکای دیگه زیاد بحث کردم. یه مشکلی که اینترنت ایران مدتهاست دچار شده اینه که شرکتا درآمد زایی رو از ساعات شبانه انجام میدن و توی روز به قول خودت پهنای باند رو میزارن چرت بزنه... اگر هم دقت کنی کاربرا وقتی میخوان سرویس بگیرن در مورد وضعیت روزانه هیچ شرکتی پرس و جو نمیکنن دلیلش هم اینه که توی روز قیمتها اینقدر بالاست که اصلن نمیتونن از اینترنت استفاده کنن (منظورم استفاده به معنای واقعی هستش) به خاطر همین من همیشه میگفتم که بهتره شرکتا از شبانه هم درآمدزایی کنن که بتونن سرویسای روزانه ی بهتر و ارزون تری بدن... اما
الان پارس اومده قیمت شبانه رو کرده یک سوم روزانه... اولا نه تنها روزانه رو ارزون نکرده، بلکه اومده قبل از شبانه رفته سراع روزانه و تنها سرویس روزانه ی به درد بخور خودش یعنی 256 نامحدود رو کامل نابود کرده.... بعد هم اومده قیمت شبانه رو کرده یک سوم روزانه... میزان استفاده یا به عبارت دیگه تقاصای استفاده از اینترنت توی شب خیلی پایینه (چون مردم اصولا عادت دارن شبا بخوابن!) و شما با ضریب 3 به 1 هیچ وقت نمیتونی تقاضا روی شبانه ایجاد کنی...(دقت کن که اگه توی شب از پهنای باند استفاده نشه پهنای باند شرکت هدر میره) به نظر من ضریب درستش حدود 1 به 5 هستش... البته در صورتی که روزانه ارزون بشه...

من قبلا توی یه پست از روی قیمت خط STM1 قیمت ترافیک رو حساب کرده بودم... قیمت روزانه گیگی 1500 تومن و شبانه گیگی 300 تومن به دست اومده بود....

amir.17
12-11-2014, 00:04
مخابراته ؟؟
محدود هم داره ؟

تعرفه های مخابرات فارس هست. از استانای دیگه خبر ندارم. سرچ کن
تعرفه های فارس اینه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----

من که بدجور محدود شدم! بدون چیز شکن سرعتم 20 تا 30 هست اما با چیز شکن سرعتم 350 تا 400!!! جلل الخالق!
پارس داره چیکار میکنه خدا میدونه...!

TAEL
12-11-2014, 00:06

به کلمه اینترانت توجه کردین؟

TAEL
12-11-2014, 00:06

به کلمه اینترانت توجه کردین؟

saeid.saeid20
12-11-2014, 00:20
من که می خوام اول برم تو کار دیش نشد
یه فکر دیگه
من فن اوا داشتم همچین تعریفی نداشت البته اون موقع اولش بود که راه افتاده بود
ولی از این مسخره بازیا خسته شدم
ادم بهش بگن جاسوس ولی خر حسابش نکنن

Memonex
12-11-2014, 00:30

Hamid_Raga
12-11-2014, 00:30
اینترانت اگه کسی تجربه داره رو کنه استفاده کنیم :n09:

gigaht
12-11-2014, 00:40
ای آقا , همچین گفتن صبر کنید خبرای جدید درراهه , به مدیریت انتقال میدیم این اعتراضات شمارو... من گفتم واقعا میخوان یه تجدید نظری بکنن !
وجدانا این سوژه خوبی برای یه اپیزود برره میشد :
- هان ؟ به شبانه 1/3 اعتراض دارید ؟ صبرکنید .. عوضش میکنیم ... خوب پیشنهاد جدید اینه : شبانه 1/3 !! چطوره ؟ راضی شدید دیگه ؟؟

ولی پشنهاد اون دوستمون هم بد نیست من خودم 3 هقته فاصله بین صبا و پارس رو از ایرانسل استفاده کردم . با 20 تومن نزدیک 50 گیگ فایلامو گرفتم و یه طرح
روزانه برای یک ماه هم فکر کنم 10 تومن . هم بیرون روی موبایل نت داشتم هم شب توی خونه . بهرحال میشه باهاش یه مدتی زندگی کرد.

amir.17
12-11-2014, 00:43
دوستانی که به فکر دیش و --- و اینا هستین بیخیال شین!
من --- خریدم ضرر کردم! فقط میشه باهاش بشینی شبکه ها رو نگاه کنی!
دانلود آفلاین که کلا از کار افتاده.
آنلاین هم اونقدر خرج و دردسر داره که پدر آدم در میاد...!

netstat
12-11-2014, 00:49
ای آقا , همچین گفتن صبر کنید خبرای جدید درراهه , به مدیریت انتقال میدیم این اعتراضات شمارو... من گفتم واقعا میخوان یه تجدید نظری بکنن !
- هان ؟ به شبانه 1/3 اعتراض دارید ؟ صبرکنید .. عوضش میکنیم ... خوب پیشنهاد جدید اینه : شبانه 1/3 !! چطوره ؟ راضی شدید دیگه ؟؟

ولی پشنهاد اون دوستمون هم بد نیست من خودم 3 هقته فاصله بین صبا و پارس رو از ایرانسل استفاده کردم . با 20 تومن نزدیک 50 گیگ فایلامو گرفتم و یه طرح
روزانه برای یک ماه هم فکر کنم 10 تومن . هم بیرون روی موبایل نت داشتم هم شب توی خونه . بهرحال میشه باهاش یه مدتی زندگی کرد.

راستی چرا خبر رو از روی سایت حذف کرده بودن؟ واقعا برای من سوال شده....

ezio7
12-11-2014, 00:59
این عکسه بدجور روی اعصابه. اینجور با واقعیت بیشتر هم خونی داره!!! :n09:
آره این عکسه رو میبنم حالم از زندگی به هم میخوره جالب اینجاس که دیروز به جای این مرده عکس یه پشتیبان خانم گذاشته بودن با چهره جذاب، چشا آبی، موهاش که معلوم نبود ولی یحتمل بلوند خلاصه هر چی بگم کم گفتم معلوم نیست چرا عکس اونو حذف کردن.
امروز هرچی گشتم که اون عکسو پیدا کنم نبود که نبود انگار طرفو از صفحه روزگار محوش کردن
شبانه رایگان که برنمیگرده حداقل اون عکس رو برگردونن که این دو هفته با یه دلخوشی سایت پارس رو باز کنیم.

amir.17
12-11-2014, 01:01
من دیگه از این کار پارس آنلاین حرفم نمیاد!
همین بس که دیگه اثبات شد کارشون خلاف شرع و انسانیت هست! (هر چند خودشون همیشه 1000 تا دلیل مختلف میارن براش!)

Le0nard0
12-11-2014, 01:09
راستی چرا خبر رو از روی سایت حذف کرده بودن؟ واقعا برای من سوال شده....

اول گذاشتن تا ببینن بازخوردها چطوره ؛ دیدن بازخوردها خیلی معمولیه به شدتی که توی جاهایی مثل این فوروم به نظر میاد نیست همه هم تا جایی که میتونستن خبر رو پخش کردن بعد دوباره گذاشتن توی سایت

gigaht
12-11-2014, 01:11
دوستانی که دارید به گزینه های بعدی فکر میکنید این احتمال رو هم بدید که طبق همون طنزی که چند ضفحه قبل ذکر شد اینها با زمان بندی بین خودشون
فقط منتظرن کوچ کرده ها از راه برسن قراردا ببندن بعد اونها هم اعلام کنن . کلاهی که سر من و باقی دوستانی که از صبا اومدیم رفت . من از فروشنده پارس
لفظی و نه کتبی تضمین گرفتم که شبانه رایگان برقرار خواهد بود و می بینید که نبود . حالا جای بعدی حتما کتبی تعهد میگیرم یا قراردادی نمی بندم .

amir-king1
12-11-2014, 01:13
این هم از تعرفه های مخابرات منطقه ما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed ssd
12-11-2014, 01:17
اول گذاشتن تا ببینن بازخوردها چطوره ؛ دیدن بازخوردها خیلی معمولیه به شدتی که توی جاهایی مثل این فوروم به نظر میاد نیست همه هم تا جایی که میتونستن خبر رو پخش کردن بعد دوباره گذاشتن توی سایت
شما اینهمه اعتراض رو نمی بینی
بازخوردها دیگه باید چه جوری باشه شما متوجه بشی ملت نارضی هستن
به چه زبونی باید بگیم

LEO.M
12-11-2014, 01:19
شما اینهمه اعتراض رو نمی بینی
بازخوردها دیگه باید چه جوری باشه شما متوجه بشی ملت نارضی هستن
به چه زبونی باید بگیم
باید گسترده باشه
این مسئله سوژه خوبی برای وب گردی و صرفا جهت اطلاع هست
باید در سایت change.org نظرسنجی بزنیم
با پست های این تاپیک هیچ اتفاقی نمیفته

sleeplessness
12-11-2014, 01:20
اشتباهتون اینجاست که شرکتها هیچ تعهدی در قرار داد برای سرویس شبانه ندارند
و به عنوان یه طرح تشویقی در قرارداد بوده
یعنی یک ماشین میخرید ممکن کیسه هوا داشته باشه ممکنه نداشته باشه و کارخانه سازنده هم هر وقت خواست میتونه بیاد ایربگ برداره
چرا سرعت بیشتر در حالی که میتونه برای سرویس 2 مگ سرعت 32 کیلوبایت بده؟
چون میخواد حجم تموم بشه

قرارداد متناقض و ضالمانه

مطابق سیاست تشویقی شرکت صبانت ترافیک مصرفی بین ساعت 2 تا 7 صبح در تمامی روزهای هفته رایگان بوده ( به شرط استفاده منصفانه و تا زمان پر نشدن امکانات از طریق بستر های مخابراتی ) و تعهدی را برای شرکت به همراه نخواهد داشت .

gigaht
12-11-2014, 01:21
این هم از تعرفه های مخابرات منطقه ما

چه مخابرات خوبیه . کجاست ؟
یعنی اون پلن های 5 و 10 مگ هم شبانه رایگان دارن ؟؟

amir-king1
12-11-2014, 01:26

فکر کنم شبانش رایگان باشه

من قراردادمو توی این خراب شده پارس افلاین 6 ماهه 2مگ تمدید کردم
حالا چه جوری کنسل کنمو پولمو پس بگیرم؟

amir-king1
12-11-2014, 01:35
چرا پستهام نیاز به تایید مدیر داره؟

amir-king1
12-11-2014, 01:38
من هم از این خراب شده 100 در صد رفتنی شدم
الحمدااله مخارات منطقه ما تعرفه هاش خوبه ولی نمیدونم چه جوری پولمو از اینا پس بگیرم

lamp23
12-11-2014, 01:44
من هم از این خراب شده 100 در صد رفتنی شدم
الحمدااله مخارات منطقه ما تعرفه هاش خوبه ولی نمیدونم چه جوری پولمو از اینا پس بگیرم

شکایت بزن به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رسیدگی میکنن بعد بات تماس میگرن سه پیچ شو که من با وضعیت قبلی سرویس گرفتم و باید پولتو پس بدن اگه قبول نکرد درجا درخواست نجدید نظر بزن اگه سه پیچ بشی پولتو میدن :n01:

farshad0123
12-11-2014, 01:51

برا ما حتي 5و10مگ 1ماهه هم شبانه داشت ولي چند هفته پيش شبانه 5و10مگو كاملا برداشتن اونايي كه 1ساله 10مگ گرفتن سود كردن تا 1سال خيالشون راحته كه شبانه با سرعت 1200كيلوبايت بدون محدوديت دارن

magidp
12-11-2014, 01:57
اینا با هم هماهنگ کردن که زمانی که این طرح اجرا میشه مخابرات طرح رایگان شبانه رو برداره
چون 1 ماهه این اتفاق افتاده
مطمئن باشید دوباره مخابرات سرویسهای جدید ارائه میده
من15م ماه بعد زمان قراردادم تمومه و تا اون زمان سعی میکنم یه سرویس مناسب گیر بیارم
اگر قرار دادتون یک ماهه هست شما هم عجله نکنید و هر جایی هم رفتید قرارداد 1 ماهه ببندید
چون همه آی اس پی ها این کارو انجام میدن یا قبلا انجام دادن.

shayan5800
12-11-2014, 02:36
بچه ها چه خبر شده ؟؟من امشب دارم با 700 kb دانلود میکنم الان!!
مثل اینکه واقعا کیفیت بهتر شده

iran7000
12-11-2014, 02:56
مخابرات تهران کمپین پاییزه گذاشته. شبانه 1 تا 7 رایگان- مودم رایگان- سرعت 2 برابر سرویس خریداری شده.

فقط قرارداد باید یک ساله بسته بشه.

faramobile
12-11-2014, 03:56
دوستانی که تهران هستن راحت برید طرح کمپین پاییزه که تازه شنبه 17 آبان اعلام شد بگیرید مفت !! شبانه رایگان هم داره ( حتی ننوشته هدیه یا اگه بستر و پهنای باند اجازه بده مثل دزدآنلاین ( پارس آنلاین سابق ) یا صبانت

البته خیلی دندون گیر نیست طرحشون ولی در این وضعیت بوجود اومده بد نیست :

اینم لینکش :

شرح کمپین پاییزه 93

مشتریان:
این کمپین برای مشترکین جدید در نظر گرفته شده است و تنها مشترکین فعلی دارای سرویس های نامحدود می توانند به این کمپین تغییر وضعیت دهند.
مشخصات محصولات کمپین:
ارائه سرعت دو برابر به مشترکین

ارائه مودم رایگان مختص محصولات ستاره دار (با قیمت 140.000 ریال و بالاتر)

ارائه ۲ گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه در صورت عدم درخواست مودم رایگان از سوی مشترک

ترافیک شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 7 بامداد مختص محصولات ستاره دار (با قیمت 140.000 ریال و بالاتر)
روش پرداخت:
هزینه ها بصورت پس پرداخت و از طریق قبوض تلفن ثابت از مشترکین دریافت می گردد. گیگابایت های اضافی به صورت پس پرداخت خریداری می گردد.

شیوه ثبت نام:
1. حضوری: مراجعه به مراکز مخابراتی

2. غیر حضوری: تماس با تلفن 2020 - پورتال شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعرفه:

سرعت

بهای ماهیانه ( به ریال)

3GB

5GB

8GB

256Kbps

90.000

110.000

-

512Kbps

110.000

130.000

-

1 Mbps

125.000

* 155.000

-

2 Mbps

* 140.000

* 175.000

* 275.000

تعرفه های حجم اضافی ( به ریال)

GB≤5

36,000

36,000

36,000

5<GB≤10

26,000

26,000

26,000

GB>10

16,000

16,000

16,000

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2020 تماس بگیرید.

سوالات متداول کمپین پاییزه 93

ویژگی ها

- قرارداد یکساله
- ارائه سرعت دو برابر نسبت به محصولات استاندارد به مشترکین
- مودم رایگان مختص محصولات با قیمت ماهیانه 140000 ریال و بالاتر
- دانلود شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 7 بامداد مختص محصولات با قیمت ماهیانه 140000 ریال و بالاتر
- ارائه 2GB حجم اضافه رایگان ماهیانه در صورت عدم درخواست مودم رایگان از سوی مشترک

zaza2z
12-11-2014, 05:36
خب اینا درست که مخابرات میگه رایگانه حجم شبانه. اما پس اینا چیه تو نظرات کاربران ؟؟!!

کاربر مهمان
1393/08/17 23:50

سلام.من کمپین پاییزه گرفتم.2مگابایت..بدون مودم.5گیگ.2گیگ ترافیک رایگان. ماهی 17500. با 2020 تماس گرفتم دررابطه با ترافیک شبانه رایگان از ساعت 1شب تا7 صیح/ گفتن کمپین پاییز رایگان نداره نمیتونید. الان تو سایت زدید که ازساعت 1 تا 7صب رایگانه. بالاخره رایگانه یا نه؟ دانلود نکنم ترافیکم تموم بشه؟ لطفا جواب بدین. lمرسی

کاربر مهمان
1393/08/19 19:16

سلام.من این کمپین رو گرفتم.2MB.ماهی 17500. تماس گرفتم با مخابرات شهید بخششی تو محلمون گفت ترافیک شبانه رایگان نیست.با 2020 هم تماس گرفتم.گفت رایگان نیست.تو سایت زده رایگان.داخل گزارشات سرویسم رفتم حجم مصرف شده. پس چرا تو سایت زدین رایگان؟ همه شرکتا شبا رایگانه.حتی کمپین تابستانه مخابرات هم رایگان بود.شانس منه که کمپین پاییزه گرفتم رایگان نیست...

bilmazlar
12-11-2014, 07:41

gigaht جان.

اگه اینترنت موبایل وضعیتش درست باشه، برای مصارف فردی واقعاً بهترین گزینه است. تو دنیا هم یکی از ابزارهای اصلی توسعه اینترنت پرسرعته. واسه همینم هست که به عنوان رقیب جدی، تونسته اینترنت‌های مبتنی بر کابل‌های نوری یا مسی رو به شدت تحت فشار بذاره. مهمترین مزیتش هم سیار بودنشه. شما هر جا که آنتن داشته باشی می‌تونی اینترنت هم داشته باشی.

اما تو ایران تازه بعد از قرن‌ها دارن 3G می‌دن. بعد من که اینترنت همراه اولم رو فعال کردم در 90 درصد جاها حتی EDGE هم نمی‌ده. مثلاً قرار بوده 3G باشه.

من ایرانسل ندارم. شاید اون وضعیتش بهتر باشه.

bilmazlar
12-11-2014, 08:28
خب اینا درست که مخابرات میگه رایگانه حجم شبانه. اما پس اینا چیه تو نظرات کاربران ؟؟!!

کاربر مهمان
1393/08/17 23:50

سلام.من کمپین پاییزه گرفتم.2مگابایت..بدون مودم.5گیگ.2گیگ ترافیک رایگان. ماهی 17500. با 2020 تماس گرفتم دررابطه با ترافیک شبانه رایگان از ساعت 1شب تا7 صیح/ گفتن کمپین پاییز رایگان نداره نمیتونید. الان تو سایت زدید که ازساعت 1 تا 7صب رایگانه. بالاخره رایگانه یا نه؟ دانلود نکنم ترافیکم تموم بشه؟ لطفا جواب بدین. lمرسی

کاربر مهمان
1393/08/19 19:16

سلام.من این کمپین رو گرفتم.2MB.ماهی 17500. تماس گرفتم با مخابرات شهید بخششی تو محلمون گفت ترافیک شبانه رایگان نیست.با 2020 هم تماس گرفتم.گفت رایگان نیست.تو سایت زده رایگان.داخل گزارشات سرویسم رفتم حجم مصرف شده. پس چرا تو سایت زدین رایگان؟ همه شرکتا شبا رایگانه.حتی کمپین تابستانه مخابرات هم رایگان بود.شانس منه که کمپین پاییزه گرفتم رایگان نیست...

من که دیروز زنگ زدم 2020. اصلاً حرفی از این کمپین پاییزه و اینا نزد. مشخصاً ازش پرسیدم که سرویس‌های 5 و 10 مگ رو به منازل می‌دین، گفت: نه. فقط به شرکت‌ها. بعد پرسیدم این سرویس‌های حجمی شبانه رایگان دارن. گفت: نه. اصلاً هم حرفی از این نزد که با کمپین پاییزه می‌تونی شبانه رایگان داشته باشی.

ضمناً تو متن اطلاعیه مربوط به کمپین شبانه هم نوشته: «ارائه سرعت دو برابر به مشترکین» بعد پایین‌ترش توضیح داده که:

.5 منظور از استفاده از سرعت دو برابر چیست؟
استفاده از سرعت دوبرابر بدین معناست که تعرفه ای که از مشترک دریافت می گردد تعرفه نصف سرعت ارائه شده می باشد .
لذا در جداول قیمت محصولات سرعت دو برابر لحاظ شده است.

یعنی سرعت 2 مگ همون 2 مگ. اما چون نصف قیمت یه سرویس 2مگ معمولی رو گرفتن پس باید سرویس 1مگ می‌بوده اما الآن 2مگه. پس شما دو برابر سرعت دارید.

حالا دوستانی که دارن می‌گیرن مواظب باشن که سرویس 2 مگ می‌گیرن یه وقت انتظار سرعت 4مگابیت رو نداشته باشن.

m-530
12-11-2014, 09:06
هر چی به ضرب العجل 10 اذر نزدیک میشیم سرعت شبانه کاهش پیدا میکنه ...حرومشون باشه این پولی که بهشون میدیم ...:n03:

magidp
12-11-2014, 10:21
کمپین پاییزه مخابرات 1 تا هفت صبح رایگان نداره دوستان
من سوال کردم:n27:
فقط آسیاتک و فن آوا بهترین گزینه ها هستن( اگر قانون 1/3 تو این شرکتها هم اعمال نشه).

Alone-Star
12-11-2014, 10:31
هر چی به ضرب العجل 10 اذر نزدیک میشیم سرعت شبانه کاهش پیدا میکنه ...حرومشون باشه این پولی که بهشون میدیم ...:n03:
تائید میشه. چیزم تو چیزشون :34: (منظورم انگشتم تو چیزشون بود، یعنی انگشتم توی چش این مستکبر پولخوار اینترنت نده :34:)

faramobile
12-11-2014, 10:34
کمپین پاییزه مخابرات 1 تا هفت صبح رایگان نداره دوستان
من سوال کردم:n27:
فقط آسیاتک و فن آوا بهترین گزینه ها هستن( اگر قانون 1/3 تو این شرکتها هم اعمال نشه).

تو سایت خودشون واضح گفتن داره ، اونیم که ازش پرسیدید احتمالا اطلاع نداشته خودش

Hamid_m
12-11-2014, 10:51
من که در راستای نشون دادم رضایتمندیم از این طرح شگفت انگیز پارس انلاین بعد از پایان قرار داد از فن اوا یا مخابرات میگیرم:n09:، خوبی ایران نبودن قانون کپی رایته و دلمون به همین دانلود ها خوشه که همین رو هم میخان ازمون بگیرن:34:

Zeitgeist
12-11-2014, 11:01
باید منتظر چنین طرح هایی باشید!

اینترنت سراسری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khoodet
12-11-2014, 11:17
من که در راستای نشون دادم رضایتمندیم از این طرح شگفت انگیز پارس انلاین بعد از پایان قرار داد از فن اوا یا مخابرات میگیرم:n09:، خوبی ایران نبودن قانون کپی رایته و دلمون به همین دانلود ها خوشه که همین رو هم میخان ازمون بگیرن:34:
راست میگه دزد آنلاین در راستای رضایت ما شبانه رو حذف کرد ما هم در راستای رضایت دزد آنلاین تخلیه میکنیم:n08:

kalantarahura
12-11-2014, 11:21
دوستان اسیاتک چند طرح شبانه رایگان داره. مثلا زده: طرح یک مگابایت 10 گيگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان). فکر کنم پارس انلاین هم از این طرح ها بذاره

Avlil
12-11-2014, 11:30
پارس از زمانی که گفته میخواد طرح شبانه رو حذف کنه اینترنتشون برای من از ساعت های 11 صبح تا شب اختلال پیدا میکنه !!!واقعا نمیدونم چرا!! دیگه واقعا خسته شدم . زنگ هم می زنی پشتیبانی از هیچی خبر نداره . نه مرکز کمبود پهنای باند داره و نه خط کم کیفیته ( 16 مگ میکشه) :n03:

Le0nard0
12-11-2014, 11:33
دوستان اسیاتک چند طرح شبانه رایگان داره. مثلا زده: طرح یک مگابایت 10 گيگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان). فکر کنم پارس انلاین هم از این طرح ها بذاره
پارس آنلاین الان هم طرحهای 10 گیگ در ماه داره . ضمنا سرعت شبانه آسیاتک نصف سرعت اسمیه همین طرحی که شما گذاشتی سرعت شبانه 70-80 هست

irthermo.ir
12-11-2014, 11:36
چرا در پارس انلاین نمی شود در مدل نامحدود تعداد حچم مصرفی را دید

sleeplessness
12-11-2014, 11:37
فکر نکنم پارس طرحهای جدید بذاره
اطلاعیه حذف شبانه بدون تغییر برگشت

azazaz
12-11-2014, 11:52
دوستانی که تهران هستن راحت برید طرح کمپین پاییزه که تازه شنبه 17 آبان اعلام شد بگیرید مفت !! شبانه رایگان هم داره ( حتی ننوشته هدیه یا اگه بستر و پهنای باند اجازه بده مثل دزدآنلاین ( پارس آنلاین سابق ) یا صبانت

البته خیلی دندون گیر نیست طرحشون ولی در این وضعیت بوجود اومده بد نیست :

اینم لینکش :

شرح کمپین پاییزه 93

مشتریان:
این کمپین برای مشترکین جدید در نظر گرفته شده است و تنها مشترکین فعلی دارای سرویس های نامحدود می توانند به این کمپین تغییر وضعیت دهند.
مشخصات محصولات کمپین:
ارائه سرعت دو برابر به مشترکین

ارائه مودم رایگان مختص محصولات ستاره دار (با قیمت 140.000 ریال و بالاتر)

ارائه ۲ گیگابایت حجم اضافه رایگان ماهیانه در صورت عدم درخواست مودم رایگان از سوی مشترک

ترافیک شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 7 بامداد مختص محصولات ستاره دار (با قیمت 140.000 ریال و بالاتر)
روش پرداخت:
هزینه ها بصورت پس پرداخت و از طریق قبوض تلفن ثابت از مشترکین دریافت می گردد. گیگابایت های اضافی به صورت پس پرداخت خریداری می گردد.

شیوه ثبت نام:
1. حضوری: مراجعه به مراکز مخابراتی

2. غیر حضوری: تماس با تلفن 2020 - پورتال شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعرفه:

سرعت

بهای ماهیانه ( به ریال)

3GB

5GB

8GB

256Kbps

90.000

110.000

-

512Kbps

110.000

130.000

-

1 Mbps

125.000

* 155.000

-

2 Mbps

* 140.000

* 175.000

* 275.000

تعرفه های حجم اضافی ( به ریال)

GB≤5

36,000

36,000

36,000

5<GB≤10

26,000

26,000

26,000

GB>10

16,000

16,000

16,000

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2020 تماس بگیرید.

سوالات متداول کمپین پاییزه 93

ویژگی ها

- قرارداد یکساله
- ارائه سرعت دو برابر نسبت به محصولات استاندارد به مشترکین
- مودم رایگان مختص محصولات با قیمت ماهیانه 140000 ریال و بالاتر
- دانلود شبانه رایگان بین ساعات 1 تا 7 بامداد مختص محصولات با قیمت ماهیانه 140000 ریال و بالاتر
- ارائه 2GB حجم اضافه رایگان ماهیانه در صورت عدم درخواست مودم رایگان از سوی مشترک

این طرح فقظ مخصوص تهران نیست الان تو قزوین هم این طرح رو داده مخابرات فکر کنم سراسری کل کشور باشه من که فردا تخلیه میکنم پارس رو

m751
12-11-2014, 12:28
اگه موافقین تو صفحه کلوب وزیر یا در توییتر جناب رییس.جمهور (به صورت عکس) کپی کنید:n01::n01:(از کاربران عزیز انجمن تقاضای به اشتراک گذاری دارم)
البته این نظر منه هر کسی چیز بهتری به نظرش اومد اضافه کنه(به نظر خودم اگه مدیر موافق باشن تو یه تاپیک جدا باشه که کاربرای همه شرکت ها ببینن)
اجرای طرح حذف اینترنت شبانه رایگان پیامد های زیر را در پی دارد:
1.سوق دادن دانلودرها (بازی ، برنامه و فیلم و ...)به سمت اینترنت ماه_واره ای که هم از نظر قانونی ممنوع است وهم اینکه با دانلود آفلاین امکان ورود محتوای غیر اخلاقی به کشور را بسیار زیادتر میسازد.
2.تضعیف تجارت های مجازی:
الف)ده ها سایت آپلود و لیچ دارای مجوز ، داخل کشور فعال اند که با حذف امکان دانلود شبانه رایگان بیشتر کاربرانشان را از دست میدهند(اینترنت نامحدود در کشور قیمتی نا معقول دارد و از این رو احتمالا بیشتر کاربران این سایت ها از طرح شبانه ی رایگان برای دانلود استفاده میکنند.
ب)برای من به شخصه دلیلی برای خرید کردن از سایتی مثل beeptunes دیگر وجود نخواهد داشت (از یک طرف هزینه برای خرید آلبوم و از طرف دیگر هزینه اینترنت)
پ)سایت های دانلود داخلی مثل p30world . ----------- . download.ir . ---------- از رونق می افتند
3.ترغیب کاربران استفاده کننده از امکانات چندرسانه ای اینترنت(اعم از مستند و فیلم و سریال) به استفاده از شبکه های ماه_واره ای که از پیامد های آن میتوان به ورود محتوای سنجیده نشده و مضر به داخل کشور اشاره کرد.
4.ایجاد نوعی خود تحریمی در داخل کشور:از مزایای تحریم میتوان به در دسترس بودن نرم افزار های جدید و محتوای آموزشی بروز و رایگان شده در سایت های داخلی برای رشد و پرورش توانایی های جوانان اشاره کرد و با اجرای این طرح از فرصتی که تحریم های تجاری به پیشرفت کشور داده صرف نظر کرده ایم.

ak313
12-11-2014, 12:35
دوستان بین فن آوا و مخابرات کدوم بهتره؟
قیمتهای کمپین پاییزه مخابرات خوبه و عالیه و فکر کنم توی این یک سال نتونن شبانه رو حداقل بردارن
فن آوا شرکت خصوصیه و پشتبانیش خوبه اما نمی دونم سرعتهاش چه جوریه مثلا 512 5 گیگ بخرم چه سرعتی بهم میده

Hamid_Raga
12-11-2014, 12:55
اگه موافقین تو صفحه کلوب وزیر یا در توییتر جناب رییس.جمهور (به صورت عکس) کپی کنید:n01::n01:(از کاربران عزیز انجمن تقاضای به اشتراک گذاری دارم)
البته این نظر منه هر کسی چیز بهتری به نظرش اومد اضافه کنه(به نظر خودم اگه مدیر موافق باشن تو یه تاپیک جدا باشه که کاربرای همه شرکت ها ببینن)
اجرای طرح حذف اینترنت شبانه رایگان پیامد های زیر را در پی دارد:
1.سوق دادن دانلودرها (بازی ، برنامه و فیلم و ...)به سمت اینترنت ماه_واره ای که هم از نظر قانونی ممنوع است وهم اینکه با دانلود آفلاین امکان ورود محتوای غیر اخلاقی به کشور را بسیار زیادتر میسازد.
2.تضعیف تجارت های مجازی:
الف)ده ها سایت آپلود و لیچ دارای مجوز ، داخل کشور فعال اند که با حذف امکان دانلود شبانه رایگان بیشتر کاربرانشان را از دست میدهند(اینترنت نامحدود در کشور قیمتی نا معقول دارد و از این رو احتمالا بیشتر کاربران این سایت ها از طرح شبانه ی رایگان برای دانلود استفاده میکنند.
ب)برای من به شخصه دلیلی برای خرید کردن از سایتی مثل beeptunes دیگر وجود نخواهد داشت (از یک طرف هزینه برای خرید آلبوم و از طرف دیگر هزینه اینترنت)
پ)سایت های دانلود داخلی مثل p30world . ----------- . download.ir . ---------- از رونق می افتند
3.ترغیب کاربران استفاده کننده از امکانات چندرسانه ای اینترنت(اعم از مستند و فیلم و سریال) به استفاده از شبکه های ماه_واره ای که از پیامد های آن میتوان به ورود محتوای سنجیده نشده و مضر به داخل کشور اشاره کرد.
4.ایجاد نوعی خود تحریمی در داخل کشور:از مزایای تحریم میتوان به در دسترس بودن نرم افزار های جدید و محتوای آموزشی بروز و رایگان شده در سایت های داخلی برای رشد و پرورش توانایی های جوانان اشاره کرد و با اجرای این طرح از فرصتی که تحریم های تجاری به پیشرفت کشور داده صرف نظر کرده ایم.

قصدت خوبه اما دلت خوشه :n15:

تو مسائل خیلی مهمتر از این، این کارا جواب نداده و کسی اهمیتی نداده
بعد انتظار داری وزیر و وکیل به دانلود فیلم و بازی من و تو اهمیت بدن و
به خاطرش تو کارشرکتهای خصوصی دخالت کنند
اونم وقتی که هیچ قانون و مقرراتی از خواسته هات حمایت نمیکنه :n27:

meysam6222
12-11-2014, 13:00
مادر این دولتا و مسئولین جدیدو هرکی میاد بدتر میشه سال سال این چند سال هرسال میگیم دریغ از پارسال .دلم به این پارس اشغال خوش بود اینم تو زرد از اب دراومد این وزیر حرو... بی پ... فقط از روزی که اومده زر مفت زده وعده های دروغ داده اینا همشون یه کثاااااااااااااااافتن

m751
12-11-2014, 13:02
ببینم برا تخلیه که دیگه پول نمیگیرن؟ چند روز طول میکشه؟
من کلا درماه 10-15 گیگ دانلود شبانه دارم که کلا با این طرح باید 5 گیگیو که واسه یه ماه میخرم باید برای شبانه بدم بخدا اگه مث صبا باشه راضیم که دو برابر حجمم دانلود داشته باشم
آخه این عدالت نیست دوستانی بودن که یه شب دانلودشون اندازه کل یه ماه من بود(البته نوش جونشون که از این دزدا گرفتن ایشالا تو این چند شب باقی مونده به گریه بشونن پشتیبانی رو)
ضمنا دوستان به اینترنت موبایل هم اتکا نکنید دو هفته دیگه دوستان قراره جلسه بذارن قیمتشو 2-3 برابر کنن:n03:
راستی این طرحو انگار مال من زودتر فعال کردن :n03:
دیشب 90 مگ مصرف کردم 30 مگ کم کرد ازم

m751
12-11-2014, 13:04

بخاطر حفظ تجارت مجازی و اینکه یه چیزی داشته باشن که بهش بنازن میتونه جواب بده این راه حداقل از اعتراض بدون استدلال بهتره:n01:

meysam6222
12-11-2014, 13:06
من تقریبا اکثر این شرکتای دزد اینترنتیو تست کردم بهترینشون همین پارس آنلاین بود که اینم اینجوری شد به نظر من همه باید باهم متحد بشم هیچ کس تا یه مدت ازین دزدا خدمات نگیره بعد خودشون مثل چی پشیمون میشن این بی پدرا اینترنت مفت از کشورای دیگه میخرن میان اینجا به قیمت پدرشون به مردم همیشه در صحنه میفروشن مثل خودروسازا که این آشغالاشونو به قیمت پدرشون میفروشن هر سالم بدتر میشن چرا چون مردم همیشه در صحنه صف وایمیستن تا محصولات آشغالی اینا رو بخرن:n27:

m751
12-11-2014, 13:12
من تقریبا اکثر این شرکتای دزد اینترنتیو تست کردم بهترینشون همین پارس آنلاین بود که اینم اینجوری شد به نظر من همه باید باهم متحد بشم هیچ کس تا یه مدت ازین دزدا خدمات نگیره بعد خودشون مثل چی پشیمون میشن این بی پدرا اینترنت مفت از کشورای دیگه میخرن میان اینجا به قیمت پدرشون به مردم همیشه در صحنه میفروشن مثل خودروسازا که این آشغالاشونو به قیمت پدرشون میفروشن هر سالم بدتر میشن چرا چون مردم همیشه در صحنه صف وایمیستن تا محصولات آشغالی اینا رو بخرن:n27:
داداش تحریمیم ها!
اینجا خارج نیست که بگیم اگه فلان بد بود همیشه یه جایگزین داریم خلاصه این که همینی که هست تقدیرمونه:n06:

Alone-Star
12-11-2014, 13:12

بنده خدا فکر کرده توی سویس زندگی میکنه :34:
اینها گردنشون کلفته و پشتشون به خیلی جاها گرمه.
اون کسی هم که مدام بهش رجوع میکنید و شکوه و شکایت پیشش میبرید خودش باعث این مشکله و بقول معروف شریک... و رفیق قافله، اون دو سالی هم که وقت خواسته بود که یه کارهایی بکنه انجام داده. چشم بینا میخواد. من نمیدونم چرا بعضی از ماها از خیلی چیزا آزاد هستیم کلا بقول "مهران مدیری در ببره" "نه ب بفهمیم" :34::34:
خلاصه کسی یکم عقل محور باشه میفهمه نیازی به گفتن دیگران نیست و هی رجوع نمیکنه به فلانی.
سیر بهتون میخنده طرف وقتی میبینه سوزش گرفتید و موفق بوده. از ما گفتن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seetherali
12-11-2014, 13:18
جالب اینجاست توی سایتش نوشته امروزه کشورهای پیشرفته دنیا از راهکار "مدیریت ترافیک" استفاده میکنن ! یکی هم نیست بگه ایران پیشرفته اس الان ؟ یا اصلا همون کشورهای پیشرفته ای که میگی گیگی حجم میخرن ؟ :n04:

m751
12-11-2014, 13:18
بنده خدا فکر کرده توی سویس زندگی میکنه :34:
اینها گردنشون کلفته و پشتشون به خیلی جاها گرمه.
اون کسی هم که مدام بهش رجوع میکنید و شکوه و شکایت پیشش میبرید خودش باعث این مشکله و بقول معروف شریک... و رفیق قافله، اون دو سالی هم که وقت خواسته بود که یه کارهایی بکنه انجام داده. چشم بینا میخواد. من نمیدونم چرا بعضی از ماها از خیلی چیزا آزاد هستیم کلا بقول "مهران مدیری در ببره" "نه ب بفهمیم" :34::34:
خلاصه کسی یکم عقل محور باشه میفهمه نیازی به گفتن دیگران نیست و هی رجوع نمیکنه به فلانی.
سیر بهتون میخنده طرف وقتی میبینه سوزش گرفتید و موفق بوده. از ما گفتن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساکت بشینیم و نگاه کنیم؟
اصلا شما بگو چاره شما واسه این طرح چیه؟که اینترنت نگیریم و همین نیم صدا رو هم داخل خودمون خفه کنیم؟

m751
12-11-2014, 13:19
جالب اینجاست توی سایتش نوشته امروزه کشورهای پیشرفته دنیا از راهکار "مدیریت ترافیک" استفاده میکنن ! یکی هم نیست بگه ایران پیشرفته اس الان ؟ یا اصلا همون کشورهای پیشرفته ای که میگی گیگی حجم میخرن ؟ :n04:
بقول یه بنده خدایی هر وقت اینجا خارج شد ما هم میشیم خارجی:n01:

m751
12-11-2014, 13:26
ضمنا یکی هم نیست بهشون بگه ما تبلت و هار اکسترنال و گیگ اضافه و آیپاد نخواستیم:n02:کاری کردن که ـآدمــــ به همین شبانه رایگان باسرعت 60 هم راضی شه
همه رو به جلو پیشرفت میکنن ما رو به عقب داریم میریم اگه یادتون باشه همین پارس تو عید یه سال فکر کنم یه روز محدودیتو برداشت سال دیگه کرد 3 گیگ سال دیگش شد 1 گیگ امسال هم که با این اوضاع شبانه یه چیزی میخوان بگیرن

Alone-Star
12-11-2014, 13:30
داداش تحریمیم ها!
اینجا خارج نیست که بگیم اگه فلان بد بود همیشه یه جایگزین داریم خلاصه این که همینی که هست تقدیرمونه:n06:

ماشین های لوکس و سوپر کار ، کالاهای قاچاق، قطعات و کالاهای ممنوع شده توسط شورای امنیت و ... میاد و تحریم روشون تاثیر نداره.
به اینترنت و آب و برق و جون مردم که میرسه "تحریمیم ها"؟ "تقدیرمونه"؟
چرا واسه بعضیا تحریم نیست و تقدیرشون این نیست؟

اگر همینه که هست و تقدیرمونه، چرا میخوای بری اعتراض کنی؟ چرا میخوای توی تقدیر (و احتمالا کار خدا :n10:) دست ببری و تغییرش بدی؟

ضمنا دارو و اینترنت تحریم نیست گل پسر.

بخاطر حفظ تجارت مجازی و اینکه یه چیزی داشته باشن که بهش بنازن میتونه جواب بده این راه حداقل از اعتراض بدون استدلال بهتره:n01:

بابا استدلال :n19:

ساکت بشینیم و نگاه کنیم؟
اصلا شما بگو چاره شما واسه این طرح چیه؟که اینترنت نگیریم و همین نیم صدا رو هم داخل خودمون خفه کنیم؟
پیشنهاد بنده این هست شما به همون خفت کردن وزیر مشغول باشید. :34:

m751
12-11-2014, 13:37
ماشین های لوکس و سوپر کار ، کالاهای قاچاق، قطعات و کالاهای ممنوع شده توسط شورای امنیت و ... میاد و تحریم روشون تاثیر نداره.
به اینترنت و آب و برق و جون مردم که میرسه "تحریمیم ها"؟ "تقدیرمونه"؟
چرا واسه بعضیا تحریم نیست و تقدیرشون این نیست؟

اگر همینه که هست و تقدیرمونه، چرا میخوای بری اعتراض کنی؟ چرا میخوای توی تقدیر (و احتمالا کار خدا :n10:) دست ببری و تغییرش بدی؟

ضمنا دارو و اینترنت تحریم نیست گل پسر.

بابا استدلال :n19:
تا موقعی که ما تو اینجا که مجازیه:n02: اتحاد نداشته باشیم شما نمیتونی گنده تر از اینو بخوای
ضمنا نمیخواستم بحثو سیاسی کنم
اگه میشه ادمین بحثای اضافه رو پاک کنه:n16:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif

alireza20202003
12-11-2014, 14:13
فن آوا - 1مگ 6 گیگ رو ثبت نام کردم :n18:

ولی دوستان ازتون خیلی گله مندم ! اینجا هیچی نمیگین ولی خودتون زود دویدید های وب ! دفعه اول که اطلاعیه اومد زنگ زدم های وب و گفتن هر وقت خواستین تشریف بیارین پورت خالی تو منطقتون زیاده اونوقت امروز که قبل از تصمیم برای فن آوا قصد داشتم یه بار دیگه های وب رو هم پرس و جو کنم بهم گفت پورت خالی ندارن :n22:

juik
12-11-2014, 14:49
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش .من خط رو تخلیه کردم و رفتم مخابرات امیدوارم کسایی که فکر میکنن با برداشتن این طرح وضع اینترنتشون بهتر بشه واقعا این اتفاق واسشون بیوفته چون ما به اصطلاح دانلودر ها اینو حق همه میدونیم که از اینترنت پر سرعت استفاده کنند و حسود کسی نیستیم و نمیگیم کسی نباید به خاطر علاقه به کاری که داره ازش محروم بشه:n03:

mouzi4us
12-11-2014, 14:51
دوستان این طرح کمپین پاییزه مخابرات زده 1 تا 7 رایگانه ، اما توی کامنتها یه سری کاربرا زدن "گفتن رایگان نداره " !!!! کسی نرفته ثبت نام کنه ؟؟؟ قیمتاش که خوبه اگه رایگان داشته باشه

zfilter
12-11-2014, 15:17
امیدوارم همه دوستانی که اینجا اعتراض میکنن الکی فقط از روی معده حرف نزده باشنو همگی باهم این سرویس دهنده رو تخلیه کنیم...

Le0nard0
12-11-2014, 15:45
پارس آنلاین DNS هاش رو به DNS های گوگل تغییرداد
8.8.8.8
8.8.4.4

Y_H2010
12-11-2014, 15:49
این دیگه چه دزدی ای هستش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
شبانه رایگان اونوقت حجمم کم میکنن اسمش میزارن افزایش کیفیت ؟؟؟!!!!!!!!!! آیا اینا فرفی با خر دارن ؟؟؟
من مخابراتم با این که نسبت به دو سال قبل و سال قبل بدتر شد اما از این دزدایی که دیدم قابل تحمل تره !!
یادش بخیر مازندران بهمن 91 تا تا مرداد 92 هر سرعتی نامحدود میگرفتی سرعتت حداکثر 370 بود !!! ملت کلی هارد پر کردن خود منم ماه اول 300 گیگ دانلود کردم !!! تا دو ماه بعدش دانلود زده شدم !!! فقط به خاطر ویدئو آنلاین و دانلود دیگه خداکثر ماهی 180 تا 200 گیگ بود دانلودم !!! بعد مرداد سرعتا اسمی شد و فاجعه شد نامحدود !! الانم کمپین تابستان 2مگ 5گیگ ماهی 17500 رو قبض میاد سرعتم 256 شب و روز مهم نیست !! شبا اگه سرور داخل باشه 5 گیگ میشه گرفت !! البته سرور خارج هم بالائه سرعتش فرقی نمیکنه تنها فرقش اینه که اگه سرور داخل باشه تک لینک 250 میگیری خارج باشه با 4 یا حداکثر 8لینک 250 میشه راحت !!!
در کل بین دزدا مخابرات به صرفه اس !! البته اینام شدیدا دزدنا !!!! ولی دیگه پارس آفلاین شاه دزده !!!

saeidsmxo
12-11-2014, 16:04
آقا یه دو سه روزه چرا سرعت انقدر افتضاح شده؟ برای شما هم همیطوره؟

m751
12-11-2014, 16:14
این دیگه چه دزدی ای هستش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
شبانه رایگان اونوقت حجمم کم میکنن اسمش میزارن افزایش کیفیت ؟؟؟!!!!!!!!!! آیا اینا فرفی با خر دارن ؟؟؟
من مخابراتم با این که نسبت به دو سال قبل و سال قبل بدتر شد اما از این دزدایی که دیدم قابل تحمل تره !!
یادش بخیر مازندران بهمن 91 تا تا مرداد 92 هر سرعتی نامحدود میگرفتی سرعتت حداکثر 370 بود !!! ملت کلی هارد پر کردن خود منم ماه اول 300 گیگ دانلود کردم !!! تا دو ماه بعدش دانلود زده شدم !!! فقط به خاطر ویدئو آنلاین و دانلود دیگه خداکثر ماهی 180 تا 200 گیگ بود دانلودم !!! بعد مرداد سرعتا اسمی شد و فاجعه شد نامحدود !! الانم کمپین تابستان 2مگ 5گیگ ماهی 17500 رو قبض میاد سرعتم 256 شب و روز مهم نیست !! شبا اگه سرور داخل باشه 5 گیگ میشه گرفت !! البته سرور خارج هم بالائه سرعتش فرقی نمیکنه تنها فرقش اینه که اگه سرور داخل باشه تک لینک 250 میگیری خارج باشه با 4 یا حداکثر 8لینک 250 میشه راحت !!!
در کل بین دزدا مخابرات به صرفه اس !! البته اینام شدیدا دزدنا !!!! ولی دیگه پارس آفلاین شاه دزده !!!
داداش شما مخابرات کجایی؟تهران طرح شبانه رایگان داره؟

سرعتا هم کلا سراسریه این ماه آخری دیگه آزارشون زیاد شده

برا تخلیه باید چکار کنم راستی؟

Gamemaster
12-11-2014, 16:30
چرا امروز هی‌ قطع وصل می‌شه

نکنه اینم جزو جلب رضایت:n27:

bilmazlar
12-11-2014, 16:34
دوستان

1) با یه حساب سرانگشتی می‌شه نتیجه گرفت که شرکت‌های ISP مثل پارس‌آنلاین روی هر لینک STM-1 یعنی روی هر 155 مگابیت در ثانیه پهنای باندشون حداکثر می‌تونن 5000 تا 5500 تا مشترک ADSL رو با ترکیبی از مشترک نامحدود و حجمی بگیرن. البته در شرایطی که زمان شبانه رو مثل حالتی که تا به الآن بوده به عنوان یه بازه مرده حسابش کنن. اما احتمالاً این تعداد تا الآن به دلیل محدودیت تعداد پورت‌های در دسترس ADSL به 50 تا 60 درصد این مقدار می‌رسیده. یعنی 2500 تا 3000 مشترک.

2) با پهنای باند هر لینک STM-1 توی 5 ساعت شبانه رایگان هر شب حداکثر می‌شه 290 تا 300 گیگ دانلود ایجاد کرد. توی 1 سال گذشته با ارتقای پروفایل‌ها به 9 مگ و 12 مگ و بالاتر، تو شرکت‌هایی مثل پارس‌آنلاین، صبانت و .. دانلودرهای حرفه‌ای به طور متوسط شبی 8 گیگ دانلود می‌کردن. این یعنی کل دانلود هر لینک STM-1‌ حداکثر به 40 نفر اختصاص پیدا می‌کنه. این یعنی تعداد دانلودرهای حرفه‌ای به نسبت کل کاربران نسبتی معادل 40 به 2500 می‌شه. جالبه نه: 1.6 درصد. البته همه دانلودهای سنگین ندارن و خیلی‌ها هم شبی 2 تا 3 گیگ بیشتر نمی‌گیرن. پس می‌شه گفت کل کسایی که شبانه رایگان رو واسه دانلود استفاده می‌کنن به طور معقول حدود 5 تا 6 درصد بیشتر نیست. این در شرایطیه که روی هر لینک حدود 2500 تا مشترک داشته باشن ولی اگه به مرز 5000 تا مشترک رسیده باشن، این درصد کمتر هم می‌شه. (این دقیقاً همون چیزیه که شرکت‌ها به اعتبارش دنبال ریزش دانلودرهای حرفه‌ای یعنی همون 1.6 درصد هستند و باکی از این قضیه ندارن.)

3) اتفاقی که تو 1 سال گذشته افتاده اینه که تعداد پورت‌های ADSL رسیده به مرز 5 میلیون پورت در کشور. از طرف دیگه کل پهنای باند بین‌الملل هم احتمالاً به حدود 190 گیگابیت رسیده. این 190 گیگابیت معادل حدود 1250 لینک STM-1 می‌شه که احتمالاً سهم اینترنت ADSL بیشتر از 800 تا لینک نیست. حالا اگه شرکت‌های ISP بخوان از این لینک‌ها و پهنای باندش بهینه استفاده کنن باید روی هر لینک حدود 6000 تا 6500 مشترک رو جذب کنن. این هم لازمه‌اش اینه که اون 5 ساعت شبانه رایگان رو هم به یه نوعی وارد چرخه کنند. حداقل یه بخشیش رو. واسه همینم هست که الآن با هم تصمیم گرفتن که شبانه رایگان رو حذف کنن.

4) به نظرم می‌آد شرکت‌ها دنبال این نیستن که حجم بیشتری رو به مشترکین فعلی بفروشن. بلکه دنبال این هستن که مشترک بیشتری جذب کنن تا هزینه اجاره پورت‌ها و سایر هزینه‌هاشون هدر نره و در ضمن بیشترین درآمد رو از فروش پهنای باند به دست بیارن. یعنی هر لینک STM-1‌ می‌تونه حداقل 120 تا 150 میلیون تومن درآمد ایجاد کنه.

5) اصلاً بعید نیست که این طرح رو شاتل استارت زده باشه و پیشنهاد کرده باشه. تا جایی که می‌دونم مدیرعامل این شرکت (جدای از این که خیلی‌ها فحشش می‌دن) یکی از نخبگان جوان کامپیوتر و فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریفه.

netstat
12-11-2014, 16:35
ببینم برا تخلیه که دیگه پول نمیگیرن؟ چند روز طول میکشه؟
من کلا درماه 10-15 گیگ دانلود شبانه دارم که کلا با این طرح باید 5 گیگیو که واسه یه ماه میخرم باید برای شبانه بدم بخدا اگه مث صبا باشه راضیم که دو برابر حجمم دانلود داشته باشم
آخه این عدالت نیست دوستانی بودن که یه شب دانلودشون اندازه کل یه ماه من بود(البته نوش جونشون که از این دزدا گرفتن ایشالا تو این چند شب باقی مونده به گریه بشونن پشتیبانی رو)
ضمنا دوستان به اینترنت موبایل هم اتکا نکنید دو هفته دیگه دوستان قراره جلسه بذارن قیمتشو 2-3 برابر کنن:n03:
راستی این طرحو انگار مال من زودتر فعال کردن :n03:
دیشب 90 مگ مصرف کردم 30 مگ کم کرد ازم

جالبه دقیقا منم همین وضعیتو دارم... پیش خودم میگفتم اینا هر طرحی هم که برای شبانه بذارن به حال من یکی که فرقی نمیکنه چون من کم مصرفم... ولی حسابی سورپریزم کردن.. دستشون درد نکنه :n02:
ای کاش حداقل دزد بودنشون به اندازه ی صبا بود...:n02:

Le0nard0
12-11-2014, 16:43
پارس آنلاین DNS هاش رو به DNS های گوگل تغییرداد
8.8.8.8
8.8.4.4

بعد از جند بار قطعی دوباره dns های داخلی پارس آنلاین رو گذاشتن. پارس جون داری چیکار میکنی؟ احتمالا داری آماده تیک آف میشی :n02:

magidp
12-11-2014, 16:45

placebo111
12-11-2014, 16:47
آره این عکسه رو میبنم حالم از زندگی به هم میخوره جالب اینجاس که دیروز به جای این مرده عکس یه پشتیبان خانم گذاشته بودن با چهره جذاب، چشا آبی، موهاش که معلوم نبود ولی یحتمل بلوند خلاصه هر چی بگم کم گفتم معلوم نیست چرا عکس اونو حذف کردن.
امروز هرچی گشتم که اون عکسو پیدا کنم نبود که نبود انگار طرفو از صفحه روزگار محوش کردن
شبانه رایگان که برنمیگرده حداقل اون عکس رو برگردونن که این دو هفته با یه دلخوشی سایت پارس رو باز کنیم.

عهههه؟! اون عکسه رو منم دیدم گفتم چه با کلاسسسس. برش داشتن؟! :n28: فردا میرم درخواست جمع آوری میدم :n22:

m751
12-11-2014, 16:49
دوستان

1) با یه حساب سرانگشتی می‌شه نتیجه گرفت که شرکت‌های ISP مثل پارس‌آنلاین روی هر لینک STM-1 یعنی روی هر 155 مگابیت در ثانیه پهنای باندشون حداکثر می‌تونن 5000 تا 5500 تا مشترک ADSL رو با ترکیبی از مشترک نامحدود و حجمی بگیرن. البته در شرایطی که زمان شبانه رو مثل حالتی که تا به الآن بوده به عنوان یه بازه مرده حسابش کنن. اما احتمالاً این تعداد تا الآن به دلیل محدودیت تعداد پورت‌های در دسترس ADSL به 50 تا 60 درصد این مقدار می‌رسیده. یعنی 2500 تا 3000 مشترک.

2) با پهنای باند هر لینک STM-1 توی 5 ساعت شبانه رایگان هر شب حداکثر می‌شه 290 تا 300 گیگ دانلود ایجاد کرد. توی 1 سال گذشته با ارتقای پروفایل‌ها به 9 مگ و 12 مگ و بالاتر، تو شرکت‌هایی مثل پارس‌آنلاین، صبانت و .. دانلودرهای حرفه‌ای به طور متوسط شبی 8 گیگ دانلود می‌کردن. این یعنی کل دانلود هر لینک STM-1‌ حداکثر به 40 نفر اختصاص پیدا می‌کنه. این یعنی تعداد دانلودرهای حرفه‌ای به نسبت کل کاربران نسبتی معادل 40 به 2500 می‌شه. جالبه نه: 1.6 درصد. البته همه دانلودهای سنگین ندارن و خیلی‌ها هم شبی 2 تا 3 گیگ بیشتر نمی‌گیرن. پس می‌شه گفت کل کسایی که شبانه رایگان رو واسه دانلود استفاده می‌کنن به طور معقول حدود 5 تا 6 درصد بیشتر نیست. این در شرایطیه که روی هر لینک حدود 2500 تا مشترک داشته باشن ولی اگه به مرز 5000 تا مشترک رسیده باشن، این درصد کمتر هم می‌شه. (این دقیقاً همون چیزیه که شرکت‌ها به اعتبارش دنبال ریزش دانلودرهای حرفه‌ای یعنی همون 1.6 درصد هستند و باکی از این قضیه ندارن.)

3) اتفاقی که تو 1 سال گذشته افتاده اینه که تعداد پورت‌های ADSL رسیده به مرز 5 میلیون پورت در کشور. از طرف دیگه کل پهنای باند بین‌الملل هم احتمالاً به حدود 190 گیگابیت رسیده. این 190 گیگابیت معادل حدود 1250 لینک STM-1 می‌شه که احتمالاً سهم اینترنت ADSL بیشتر از 800 تا لینک نیست. حالا اگه شرکت‌های ISP بخوان از این لینک‌ها و پهنای باندش بهینه استفاده کنن باید روی هر لینک حدود 6000 تا 6500 مشترک رو جذب کنن. این هم لازمه‌اش اینه که اون 5 ساعت شبانه رایگان رو هم به یه نوعی وارد چرخه کنند. حداقل یه بخشیش رو. واسه همینم هست که الآن با هم تصمیم گرفتن که شبانه رایگان رو حذف کنن.

4) به نظرم می‌آد شرکت‌ها دنبال این نیستن که حجم بیشتری رو به مشترکین فعلی بفروشن. بلکه دنبال این هستن که مشترک بیشتری جذب کنن تا هزینه اجاره پورت‌ها و سایر هزینه‌هاشون هدر نره و در ضمن بیشترین درآمد رو از فروش پهنای باند به دست بیارن. یعنی هر لینک STM-1‌ می‌تونه حداقل 120 تا 150 میلیون تومن درآمد ایجاد کنه.

5) اصلاً بعید نیست که این طرح رو شاتل استارت زده باشه و پیشنهاد کرده باشه. تا جایی که می‌دونم مدیرعامل این شرکت (جدای از این که خیلی‌ها فحشش می‌دن) یکی از نخبگان جوان کامپیوتر و فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریفه.
من یه سوالی دارم از شما از حدود 3000 مشترک روی هر خط چند نفرشون (به نظر خودتون) شب از خوابشون میزنن میشینن پای گردش اینترنت (من خودم بیشتر کارم تو ساعات رایگان گشتن شبکه های اجتماعی بود اون هم به خاطر رایگان بودنش و اینکه گشتن شبکه های اجتماعی حداقل 300 مگ رو هر بار میخوره با این حال باز هم آخر ماه 2 گیگ میخریدم ازشون که با این اوضاع باید قید دنیای مجازی رو بزنیم بچسبیم به دنیای حقیقی)

m751
12-11-2014, 16:50
بعد از جند بار قطعی دوباره dns های داخلی پارس آنلاین رو گذاشتن. پارس جون داری چیکار میکنی؟ احتمالا داری آماده تیک آف میشی :n02:
داداش شما مگه تو خود شرکت نیستی؟

placebo111
12-11-2014, 16:53
آقا راستی های وب سرعتای بالاش شبانه رایگان نداره سرعت های پایینشم از 4 تا 7 رایگانه. جان من پانشین بیاین همینجوریشم وضعش خرابه.

placebo111
12-11-2014, 16:58
دوستان

کل پهنای باند بین‌الملل هم احتمالاً به حدود 190 گیگابیت رسیده.

واقعا پهنای باند کل کشور 190 گیگابیته؟!! چقدر کمه! الان توی ژاپن هر مشترک میتونه لینک 2 گیگابیتی بگیره!! تفاوت ها رو از اینجا میشه متوجه شد.

magidp
12-11-2014, 17:10
آقا راستی های وب سرعتای بالاش شبانه رایگان نداره سرعت های پایینشم از 4 تا 7 رایگانه. جان من پانشین بیاین همینجوریشم وضعش خرابه.

نترس ایرانی جماعت جایی نمیخوابه اب زیرش بره
های وب میدونه یه سری دارن از پارس یا جاهای دیگه میرن بیرون سرویسهاشونو 1 ساله ارائه میدن
تا دیروز حرفی از یکساله نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید...

sam09ft
12-11-2014, 17:18
های وب میدونه یه سری دارن از پارس یا جاهای دیگه میرن بیرون سرویسهاشونو 1 ساله ارائه میدن
تا دیروز حرفی از یکساله نبود:n01:
موفق باشید...
های وب انقدر کم کاربره یه بار شماره خونه رو زدم برا بررسی تو سایتش فقط بعدش 3-4 بار هی زنگ میزد این سرویس رو بگیر اون سرویس رو بگیر
حالا نامردا سواستفاده میکنن

H_O_S_E_I_N
12-11-2014, 17:21
دوستان کسی میدونه چرا سرعت دانلود مخابرات شبا پایین اومده؟

amir.17
12-11-2014, 17:54

H_O_S_E_I_N
12-11-2014, 17:57
یعنی الان پارس آنلاین دانلود شبانه ی کل استان ها رو برداشته؟

sansa
12-11-2014, 17:57

ایول ...کلی خندیدیم ..:n08:..البته به حال روز خودمون ..و داستانمون ...:n19:

m-530
12-11-2014, 18:03
....

امیر جون ترکیدم ... از خنده اشک در چشمانم جاری شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aligoodbeh
12-11-2014, 18:18
دوستان شکل و شمایل سایت پارس آنلاین تغییر کرده نمیدونم چطوری حجممو نگاه کنم اخبار رو هم نمیدونم چطوری پیدا کنم یکی راهنمایی کنه لطفا.
راستی چند روز نبودم پارس آنلاین آخرش شبانه رو برداشت یا نه؟

MOHAMMAD2010
12-11-2014, 18:33
تا دیروز حرفی از یکساله نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید...

مطمئنی !؟
البته شهر به شهر متفاوته ها !

Zeitgeist
12-11-2014, 18:34
دوستان شکل و شمایل سایت پارس آنلاین تغییر کرده نمیدونم چطوری حجممو نگاه کنم اخبار رو هم نمیدونم چطوری پیدا کنم یکی راهنمایی کنه لطفا.
راستی چند روز نبودم پارس آنلاین آخرش شبانه رو برداشت یا نه؟

یه سری تصاویر جانوران متحرک گذاشتن که موس رو ببرید روشون، قر میدن.

یکی یکی امتحان کنید، امیدوار باشید که به مقصدتون برسید!

placebo111
12-11-2014, 19:05
های وب انقدر کم کاربره یه بار شماره خونه رو زدم برا بررسی تو سایتش فقط بعدش 3-4 بار هی زنگ میزد این سرویس رو بگیر اون سرویس رو بگیر
حالا نامردا سواستفاده میکنن

اون شاید قدیما بوده، الان زنگ بزن پشتیبانیش میگه نفر 50 ام در صف می باشید.

تا دیروز حرفی از یکساله نبود:n01:
موفق باشید...

به نظر من که دمشون نسبتا گرم.
یه شرکت تازه کاره که با مشتریش تعارف نداره، هر امکانی رو بخواد بده پولشم میگیره. به کسی نمیگه "هدیه" و "رایگان" و فلان میدیم که بعد بخواد بگه چون هدیه است نمیتونیم کیفیتشو تضمین کنیم. آسته میره و آسته میاد ولی کارشو نسبتا خوب انجام میده. البته بازم میگم،نسبت به بقیه من ترجیحش میدم و گرنه اونم داستانای خاص خودشو داره.

m-530
12-11-2014, 19:51
با اجازه از صاحب اثر :n09:

ak313
12-11-2014, 20:03
بعضی وقتها خوشی میزنه زیر دله بعضیها کارهایی می کنن که بعدا میفهمن چه اشتباهی کردن نمونه روشنش همین شرکت پارس آنلاینه.
منم که دانلودر نیستم دارم میرم. خداحافظت نباشه پارس که برای ما دردسر درست کردی

and-roid2
12-11-2014, 20:07
اینا تو سرعت روزش مشکل دارن اومدن به شبانه گیر دادن!

sleeplessness
12-11-2014, 20:16

اقا یکم کوچکترش بکن میخوام بذارم برای امضام

jimiii
12-11-2014, 20:23
128 نامحدود

اینم عکس شما:

Y_H2010
12-11-2014, 20:25
داداش شما مخابرات کجایی؟تهران طرح شبانه رایگان داره؟

سرعتا هم کلا سراسریه این ماه آخری دیگه آزارشون زیاد شده

برا تخلیه باید چکار کنم راستی؟
نه من مازندرانم کل مازندران سرعتا که یکیه !!!
شبانه فقظ یک ساله میدن !!!

ali65509
12-11-2014, 20:29
دوستان اگه بخوایم تخلیه کنیم چند درصد از پول پرداختی رو کم می کنند کسی از قراردادی که موقع ثبت نام امضا کرد خبری داره؟

Zeitgeist
12-11-2014, 20:38
دوستان اگه بخوایم تخلیه کنیم چند درصد از پول پرداختی رو کم می کنند کسی از قراردادی که موقع ثبت نام امضا کرد خبری داره؟

معمولاً یه نسخه از موافقتنامه رو براتون میفرستن به ایمیلی که تعریف کردید.

این نسخه ی پارساله. اگر قبل یا بعدش قراردادی بستید، باید به مفاد فایل ارسالی برای خودتون مراجعه کنید.

Memonex
12-11-2014, 20:50

ali65509
12-11-2014, 20:53
در صورت انصراف هزینه پایه ماهیانه ان دوره اشتراک از مشترک اخذ می گردد.خوب این یعنی چی؟

ak313
12-11-2014, 20:53
خوب توی خود قرارداد اینو نوشته:
ترافيک مصرفی بين ساعات 2 تا 7 بامداد در تمامی روزهای هفته رایگان می باشد.
خوب از نظر حقوقی باید به این عمل کنن و الا مصداق تخلف از وفای به قرارداده پس اگر پولتون رو بر نمی گردونن حتما به سازمان تنظیم مقررات شکایت کنید. الان یک ذی نفع بره شکایت کنه برای همه خوب میشه

bilmazlar
12-11-2014, 21:01
من یه سوالی دارم از شما از حدود 3000 مشترک روی هر خط چند نفرشون (به نظر خودتون) شب از خوابشون میزنن میشینن پای گردش اینترنت (من خودم بیشتر کارم تو ساعات رایگان گشتن شبکه های اجتماعی بود اون هم به خاطر رایگان بودنش و اینکه گشتن شبکه های اجتماعی حداقل 300 مگ رو هر بار میخوره با این حال باز هم آخر ماه 2 گیگ میخریدم ازشون که با این اوضاع باید قید دنیای مجازی رو بزنیم بچسبیم به دنیای حقیقی)

به نظر من کمتر از 15 درصد.

بله دیگه. هدف اینه که بتونن یه بخشی از ترافیک شبانه رو احیا کنن تا بتونن به تعداد بیشتری اینترنت بفروشن.

ak313
12-11-2014, 21:03
شماره کنسلی قرار داد
82204030
این فرمشه که برام صبح ای میل کردن

ali65509
12-11-2014, 21:03
خوب ببینید تو شرایط فسخ قسمت 2_6 نوشته در صورت قوانین جدید مسئولیتی متوجه پارس اف نیس و در این صورت مشترک می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید. نتیجه می گیریم اگه فسخ قرارداد از سوی مشتری باشه هزینه پایه ماهیانه کم میشه!!؟

ak313
12-11-2014, 21:07
به نظر من کمتر از 15 درصد.

بله دیگه. هدف اینه که بتونن یه بخشی از ترافیک شبانه رو احیا کنن تا بتونن به تعداد بیشتری اینترنت بفروشن.

هدفشون اینه که شما بیشتر حجم بخرید یا اکانتهای با حجم بیشتر بخرید. کلا هدف پوله اما من نی دونم شاید عده ای هم از سرعت شبانشون دائما شکایت کردن که آقا ما شب سرعت دانلودمون فلان قدره اونها هم یک حرکت انتحاری کردن
به نظرم احتمال قوی تر همینه و همین کسانی که شبها دانلود می کنن اینقدر شکایت کردن که آخرش این شده و منم که در ماه هشت گیگ دانلود شبانه داشتم زا به راه شدم

sleeplessness
12-11-2014, 21:31
شماره کنسلی قرار داد
82204030

برای تخلیه باید چکار کرد؟
با 02182201
تماس گرفت

lamp23
12-11-2014, 21:34
شماره کنسلی قرار داد
82204030

واسه تخلیه باید حضوری اقدام کرد یا میشه تلفنی درخواست داد ؟

sansa
12-11-2014, 21:36
واسه تخلیه باید حضوری اقدام کرد یا میشه تلفنی درخواست داد ؟

وقتی که من برای تخلیه خواستم برم . گفتن باید بیاید فرم پر کنید .

alireza20202003
12-11-2014, 21:47
با این روندی که دوستان در پیش گرفتن به زودی تاپیک بسته میشه، به نظرم همگی تو گروه پارس آنلاین عضو شید تا همچنان بتونیم در ارتباط بمونیم :

ali65509
12-11-2014, 21:50
تاپیک حساس شد!!؟

saeed ssd
12-11-2014, 22:06
شماره کنسلی قرار داد
82204030
داداش یه توضیح میشه بدی که این فرم رو گفتن فکس کنی یا خودت ببری یا ...

iran7000
12-11-2014, 22:17
شبانه به کنار الان در ساعات پولی سرعت دانلود من اسمی شده. تا ساعت 4 بعد الظهر 1.6 مگ بود الان شده 30 تا 40 کیلو با نوسان.
این شرکت های pap با هم اتحاد دارند و با هم جلسه می گذارند و تصمیم گیری به نفع منافع مادی خودشون می کنند. متاسفانه ما در ایران یک جمع متشکل(ngo) برای حمایت از حقوق کاربران اینترنت نداریم.
در مجارستان دولت این کشور می خواست روی اینترنت مالیات بگذاره کاربران اینترنت چنان تظاهراتی کردند که دولت این کشور مجبور به عذرخواهی شد.

Milad4171
12-11-2014, 22:19
با سلام.

زین پس با فعالیتهای نامتعارف ، به حاشیه کشیدن مباحث ( به صورت کلی نقض قوانین ) در انجمن ها به خصوص تاپیک پارس آنلاین برخورد قاطع خواهد شد.
لطفاً قوانین انجمن ها را رعایت کنید !

ak313
12-11-2014, 22:33
برای کنسلی با این شماره تماس بگیرید
82204030
از این لینک هم می تونید فرمشو بگیرید پر کنید و همراه با کپی امضا شده کارت ملی و شناسنامه برای اونها فکس یا ای میل کنید.
آدرس ای میل اینه customer@parsonline.com
من خودم اسکن کردم فرستادم.

fragari
13-11-2014, 00:25
شبانه به کنار الان در ساعات پولی سرعت دانلود من اسمی شده. تا ساعت 4 بعد الظهر 1.6 مگ بود الان شده 30 تا 40 کیلو با نوسان.
این شرکت های pap با هم اتحاد دارند و با هم جلسه می گذارند و تصمیم گیری به نفع منافع مادی خودشون می کنند. متاسفانه ما در ایران یک جمع متشکل(ngo) برای حمایت از حقوق کاربران اینترنت نداریم.
در مجارستان دولت این کشور می خواست روی اینترنت مالیات بگذاره کاربران اینترنت چنان تظاهراتی کردند که دولت این کشور مجبور به عذرخواهی شد.
چند سال پیش پارس داشتم خیلی بی کیفیت بود و اینطور که معلومه تا چند سال دیگه هم همین وضعیت رو باید داشته باشه.
و بعد از اون از مبین نت و مخابرات هم سرویس داشتم اما هیچ کدومشون به شاتل نمیرسن.
این الان سرعت سرویس ECO 512 شاتل هست و سرعت دانلود به حداکثر تعیین شده یعنی دان استریم 2472 میرسه:

اما با اسپید تست با سرورهای خارجی بعضی روزها وضعیتش خوبه یعنی به حداکثر(250 کیلوبایت) میرسه و بعضی روزها هم تقریباً اسمی میشه اما امروز وضعیت متوسطی داره:
و با سرور داخلی هم معمولا در بیشتر مواقع مثل عکس زیر هست و یا 250 هم میشه و کمتر پیش میاد به 100 تا 150 برسه و روزهایی که خیلی خرابه ممکنه اسمی هم بشه:
در مورد شبانه(ساعات رایگان 1 تا 8 صبح) هم اگر تک کانکشن دانلود کنم سرعت بین حالت اسمی و کمی بالاتر یا پایینتر نوسان داره ولی بعضی شبها به بالا 100 تا 200 هم گاهاً میرسه(تک کانکشن).

Hamid_Raga
13-11-2014, 00:30
کسی تو کمپین پاییزه مخابرات شرکت کرده ببینه شبانه داره یا نه؟

ghnjfg
13-11-2014, 00:50

faramobile
13-11-2014, 00:50

من که حضوری رفتم گفتن داره

salar_linux
13-11-2014, 01:31
دیگه وقت رفتنه با این وضعیت 1/3 اصلا استفاده از شبانه نمیصرفه.
وقت رفتن و خالی کردن.هر اومدنی بالاخره رفتنی داره
من ماه به ماه تمدید میکردم خداروشکرضرر نمیکنم بیچاره اون دوستانی که چندین ماه بستن

gigaht
13-11-2014, 02:04
امروز پرسیدم : مخابرات ما همچنان پورت خالی نداره , فن آوا هم ایضاء .

. در حالی که همه جای دنیا دولتها و پارلمان با پدیده تراست ( یعنی تبانی شرکتهای عرضه کننده یک کالا یا خدمات برای بالا بردن یا ثابت نگهداشتن مصنوعی
قیمت آن کالا یا خدمات) بشدت مبارزه میکنند و نمونه اش هم جریمه میلیاردی اخیر شرکتهای تولید کننده پنل lcd شامل سامسونگ , الجی , شارپ , سونی و
چند نام بزرگ دیگر بخاطر تبانی سر ثابت نگهداشتن قیمت انواع پنل در چند سال قبل بوده . اینجا اما وضع به گونه دیگریست . یعنی بیشتر از این حرفا .. ای برار !

. ایرانسل هم وضع سرعت و پایداریش خراب شده . اینجا مدام بین E و H در نوسانه . دیگه نمیشه روش حساب کرد .

. لطفا یکی از دوستان شیمیست نظر بده چه نوع خاکی الان باید استفاده کرد از لحاظ PH و غیره .

alireza20202003
13-11-2014, 02:33
امروز پرسیدم : مخابرات ما همچنان پورت خالی نداره , فن آوا هم ایضاء .

. در حالی که همه جای دنیا دولتها و پارلمان با پدیده تراست ( یعنی تبانی شرکتهای عرضه کننده یک کالا یا خدمات برای بالا بردن یا ثابت نگهداشتن مصنوعی
قیمت آن کالا یا خدمات) بشدت مبارزه میکنند و نمونه اش هم جریمه میلیاردی اخیر شرکتهای تولید کننده پنل lcd شامل سامسونگ , الجی , شارپ , سونی و
چند نام بزرگ دیگر بخاطر تبانی سر ثابت نگهداشتن قیمت انواع پنل در چند سال قبل بوده . اینجا اما وضع به گونه دیگریست . یعنی بیشتر از این حرفا .. ای برار !

. ایرانسل هم وضع سرعت و پایداریش خراب شده . اینجا مدام بین E و H در نوسانه . دیگه نمیشه روش حساب کرد .

. لطفا یکی از دوستان شیمیست نظر بده چه نوع خاکی الان باید استفاده کرد از لحاظ PH و غیره .

آسیاتک، های وب ؟ دیگه در بدترین حالت دیدی هیجا نشد بری داتک میتونی بری، حداقل 1/10 حساب میکنه نه مثل پارس 1/3

نوع خاک مهم نیست نیتش مهمه :n02:

ghnjfg
13-11-2014, 03:41
اگه دانلودر هستید به هیچ وجه سمت اسیاتک نرید که زرنگ ترین شرکت هم هست جیبتونو خالی میکنه اخرش هم به اون چیزی که میخوایید نمیرسید اگه از اسیاتک کاربرای زیادی برای دانلود شبانه اشتراک بگیرن بعد یه مدت طوری میشه که همراه سرویس شبانه دار باید 30 گیگ حجم هم خرید . حالا هم شرکتای خصوصی دارن دانلود شبانه رو یواش یواش کم رنگ میکنن که اگه میخوایید این اتفاق نیفته بهترین کار برای انجام دادن اینه که از مخابرات کمپین پاییزی یک سال قرار داد ببندید هم ارزونه هم... این کمپین با ویژگی شبانه رایگان اگه برای مخابرات خوب فروش بره قطعا باعث میشه مخابرات سرویس هایی با این خصوصیات بازم بزاره حتی شرکت های خصوصی

khoodet
13-11-2014, 06:24
اگه دانلودر هستید به هیچ وجه سمت اسیاتک نرید که زرنگ ترین شرکت هم هست جیبتونو خالی میکنه اخرش هم به اون چیزی که میخوایید نمیرسید اگه از اسیاتک کاربرای زیادی برای دانلود شبانه اشتراک بگیرن بعد یه مدت طوری میشه که همراه سرویس شبانه دار باید 30 گیگ حجم هم خرید . حالا هم شرکتای خصوصی دارن دانلود شبانه رو یواش یواش کم رنگ میکنن که اگه میخوایید این اتفاق نیفته بهترین کار برای انجام دادن اینه که از مخابرات کمپین پاییزی یک سال قرار داد ببندید هم ارزونه هم... این کمپین با ویژگی شبانه رایگان اگه برای مخابرات خوب فروش بره قطعا باعث میشه مخابرات سرویس هایی با این خصوصیات بازم بزاره حتی شرکت های خصوصی
البته آسیاتک فعلا شبانه رو برنداشته اما قبول دارم آسیاتک شرکتی نیست که بشه بهش اعتماد کرد
هر چند وقت یک بار قیمتش ها رو گرون میکنه یا طرح هایی رو به نفع کاربر هست رو حذف میکنه
خلاصه آسیاتک خیلی قابل اعتماد نیست بخلاف های وب که ثبات خوبی داره

من تا الان چند نفر رو از پارس آنلاین بیرون کشیدم شما چی کار کردید :n02:

جان من بی کار نشینید باید در راستای رضایت پارس آنلاین کاری کنیم که کاربرا (مخصوصا یوزر های عادی) تخلیه کنند:n09:

shayan0o21
13-11-2014, 06:53
البته آسیاتک فعلا شبانه رو برنداشته اما قبول دارم آسیاتک شرکتی نیست که بشه بهش اعتماد کرد
هر چند وقت یک بار قیمتش ها رو گرون میکنه یا طرح هایی رو به نفع کاربر هست رو حذف میکنه
خلاصه آسیاتک خیلی قابل اعتماد نیستبخلاف های وب که ثبات خوبی داره

جان من بی کار نشینید باید در راستای رضایت پارس آنلاین کاری کنیم که کاربرا (مخصوصا یوزر های عادی) تخلیه کنند:n09:

من هم فردا اتمام قرارداد هست امروز درخواست تخلیه دارم میرم فن آوا ( یه یک سالی داشتمش ) در این شرایط بهترین هست :n09:

AVAVA
13-11-2014, 07:05
من یه 8 روز دیگه از قراردادم مونده :n01:
در راستای جلب رضایت پارس انلاین فسخ قرارداد میکنم :n09:
نامردم اگر تو برگه فسخ ننویسم در راستای جلب رضایت پارس انلاین :n02:

khoodet
13-11-2014, 07:12
من یه 8 روز دیگه از قراردادم مونده :n01:
در راستای جلب رضایت پارس انلاین فسخ قرارداد میکنم :n09:
نامردم اگر تو برگه فسخ ننویسم در راستای جلب رضایت پارس انلاین :n02:
:n02:
اگر فقط اونایی دانلودر هستند برند شرکت خیلی ضرر نمیکنه
مهم این یوزر های عادی مثل فامیل و... که اصلا سر در نمیارند شبانه چی هست رو آدم کاری بکنه که تخلیه بکنند
در این صورت پارس آنلاین حسابی از دست شما راضی میشه:n09:

AVAVA
13-11-2014, 07:57
:n02:
اگر فقط اونایی دانلودر هستند برند شرکت خیلی ضرر نمیکنه
مهم این یوزر های عادی مثل فامیل و... که اصلا سر در نمیارند شبانه چی هست رو آدم کاری بکنه که تخلیه بکنند
در این صورت پارس آنلاین حسابی از دست شما راضی میشه:n09:
چرا باز ضرر میکنه خیلی...
افراد عادی به دانلودر ها نگاه میکنن و از اون ها سوال میکنن
افراد دانلودر پول بیشتری نسبت به یوزر های عادی میدن و خرید حجمشون بیشتره
وقتی یک نفر ناراضی باشه روی بقیه تاثیر میزاره یعنی به جای معرفی این شرکت یک شرکت دیگه ای رو معرفی میکنه و این به ضرر پارس انلاینه
منی که تو اهوازم دیدم زمانی که شاتل همین طرح رو البته با سیاست بهتر اجرا کرد بعد از یه مدت به پته پته کردن افتاد تبلغاتشون ... مودم رایگان با حجم رایگان ... سه ماه اول رایگان اگر نارضی بودی پولتو پس بگیر ...تخفیفات انچانی ...
چرا ایرانسل نسبت به همراه اول محبوب تره ، چون به نسبت همراه اول بیشتر به مشتریانش اهمیت میده به طبع مردم جای میرن که بهشون اهمیت داده بشه ... خواه ناخواه پارس انلاین ریزش یوزر داره و براش گران تمام میشه
جای که به مشتریانش اهمیت داده نمیشه نباید ماند ، باز خوبه شاتل روز تولدت بهت یه زنگی میزنه...
اما پیشنهاد من اینکه افراد از شرکت های محلی سرویس بگیرن تا اینها که فقط دارند شکم گنده میکنن ضرر کنن

Eliminal
13-11-2014, 11:02
آقا این طرحشون قطعیه ؟! راهی نداره مثل صبا بشه که حداقل برای کسایی هرشب دانلود نمیکنن ولی خب بلخره دانلود دارن یکم ، بصرفه ؟
اصلا حوصله ندارم بخوام برگردم صبا دوباره !

magidp
13-11-2014, 11:14
من با یکی دو تا isp صحبت کردم اگه خدا بخواد من هم تا 15 الی 16 م تخلیه میکنم
میرم رو 3G تا وصل شه
خدایی 3G خیلی عالی داره حجم مصرف میکنه:n13:
تو پارس عین طرح فشفشه حجم میپره...

m751
13-11-2014, 11:37
خلاصه آسیاتک خیلی قابل اعتماد نیست بخلاف های وب که ثبات خوبی داره

من که پسر داییم رو کشیدم بیرون اصن دانلود شبانه یک بایت هم نداشت ، ولی سه سال بود که هرسال قرار داد سالانه میبست سالی هم 50 گیگ اضافه میخرید ازشون (فکر کنم همین یکی بره ورشکست شن:n02:)
راستی کسی خبر نداره که با این اوضاع تعرفه هاشونو ارزون میکنن یا نه؟
احتمالا من مجبورم یه شش ماه از اینا استفاده کنم تا مخابرات خالی کنه پورتا رو:n03: