PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

k1ozil
20-10-2014, 17:39
دوستان کسی نمیدونه چرا من موقعی که وی پی ان روی گوشی اندروید ست میکنم pptp دقیق سر 5 دقیقه دیگه رسیو نداره یعنی وصل هست ولی رسیو نداره با چندتا گوشی و چندتا وی ان امتحان کردم همشون همینطورین ولی رو pc هیچ مشکلی نیست
کسی نبود؟............

sleeplessness
20-10-2014, 19:08
دوستان من سرعتم تمام روز روی 1MB/s هست اما به محض اینکه ساعت دو میشه که تازه میشه گفت استفاده مفید از اینترنت از این ساعت به بعد هست سرعت میاد بین 100 تا 200 کیلو اونم نه ثابت بصورت موج دندان اره ای !! سرورهای داخلی هم بعضی موقع ها کانکشن هاشون محدود میشه!! میانگین دانلود هم هیچ وقت از 3 - 4 گیگ بیشتر نشده تازه فایل ها هم ناقص دانلود میشه یا start with one connection میشن خلاصه خیلی اذیت میکنه... الان این محدودیت بخاطر چی هست؟ اگه از پهنای بانده چرا تا قبل از اون ساعت همه چیز خوب پیش میره. هیچ کسی هم جوابگو نیست اکانت های افزایش سرعت هم تست کردم هیچ کدوم جواب نداد... من الان کلی پول دادم دو مگ گرفتم که خیر سرم شبا حداقل بتونم دانلود کنم نزدیکه دو ساله که اکانت دارم همش همینطوری بوده. خداییش نامردیه یکی جای دیگه 128 میگیره شبی 14 گیگ دانلود میکنه !!

دادا توجیه منطقی اش اینه که مرکز مخابراتیتون شلوغه
و سیستم اکونتینگ پارس جلوی دانلود میگیره

motefarreghe
20-10-2014, 20:10
دوستان چه جوری می شه از مخابرات خط معمولی گرفت نه فیبر.به مخابرات گفتم گفت نمی دم.لطفا راهنماییم کنید!!!!!!!!:n28:

lamp23
20-10-2014, 20:54
دوستان چه جوری می شه از مخابرات خط معمولی گرفت نه فیبر.به مخابرات گفتم گفت نمی دم.لطفا راهنماییم کنید!!!!!!!!:n28:

پارتی پیدا کن :n05:
زیر میزی :n15:
شکواییه بنویس به رئیس مخابرات و از شون بخواه بت خط معمولی بدن

farshad0123
20-10-2014, 21:03

هیچ راهی نیست متاسفانه کلا سیمکشی فرق میکنه

farshad0123
20-10-2014, 21:11
امروز طوفان بود دیگه snr خطم از 7 پاییینتر نیومد خوشبختانه(دیگه منفی نشد):n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی ببینید مثل چی پورت ارور میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gamersland
20-10-2014, 21:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش: مشکلم با یه بار Log Out کردن درست شد، پستو پاک نمیکنم تا بقیه هم ببینن. شاید کسی از این امکانات استفاده نکرده باشه تا حالا.

faramobile
21-10-2014, 03:20
امشب سرعت دانلود به صورت فاجعه باری پایین هست !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

sleeplessness
21-10-2014, 07:14
امشب سرعت دانلود به صورت فاجعه باری پایین هست !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

1.2 گیگ دانلود:n28:

bilmazlar
21-10-2014, 08:09
ممنون
برای من سرعت بالا مهمتر هست.حالا سرویس های حجمی زیر حدودا در روز و شب چقدر سرعت دارند؟
128،256 و 1 مگ

با توجه به این که خود پارس‌آنلاین اعلام کرده کلیه سرویس‌های 256 به بالا رو در صورتی که خط مشترک بکشه حداقل روی 9مگابیت می‌بنده از نظر سرعت روزانه نباید بین سرویس‌های 256 و 1مگابیت فرق خاصی باشه. اگه 9مگابیت رو بکشه باید همون حدود 950 کیلوبایت تا 1مگابایت در ثانیه سرعت دانلود این دو تا سرویس باشه. اما شبانه بستگی به شلوغی و خلوتی مرکز مخابراتی در اون ساعت‌ها و همین طور محدود بودن یا نبودن سرورهایی که ازشون دانلود انجام می‌شه، سرعت این سرویس‌ها ممکنه بین 100 تا 900 کیلوبایت متغیر باشه.

باز هم اگه پارس‌آنلاین تو مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند به صورت جدی نداشته باشه، خیلی فرقی بین سرویس‌های 256 و 1مگابیت نباید باشه. اما به هر حال در شرایطی که محدودیت باشه روی سرعت شبانه سرویس‌های با سرعت پایین‌تر محدودیت بیشتری اعمال می‌شه.

سرویس 128 هم تو بعضی مراکز فرق چندانی با سرویس‌های دیگه نداره. اما معمولاً سرعت پایین‌تری براش می‌بندن که فکر کنم همون پروفایل 4مگابیت قدیم رو روی این سرویس‌ها فعال باشه.

از همه این حرفا گذشته، اگه مرکز مخابراتی یه وقت دچار کمبود پهنای باند به مقدار قابل توجهی باشه، سرعت‌های شبانه رایگان و حتی در موارد حادتر سرعت‌های روزانه به سرعت‌های اسمی سرویس نزدیک می‌شه یا حتی ممکنه از اون هم کمتر بشه. اینجا بودن کسانی که سرویس 2مگ حجمی داشتن، روزانه هم سرعت زیر 250 کیلوبایت در ثانیه گرفتن. ولی من بعید می‌دونم مرکز توحید یه همچین وضعیتی داشته باشه.

در هر صورت شما اگه به دانلود شبانه هم احتیاج جدی دارید، بهتره سرویس 1مگ یا 2 مگ تهیه کنید. ریسکش کمتره.

bilmazlar
21-10-2014, 08:29
شما در مورد بستن پورت بر روی dslam خبر دارید؟
پورت که باید به صورت موازی با خط تلفن وصل بشه بر روی dslam اصلا باید موازی بسته بشه نمیشه که به صورت سری بسته بشه حالا بعضیا میگن پورتو اگه جفت موازی ببندن بر روی dslam عدد اس سن آر خیلی بالاتر میره منظورشونو نمیفهمم یعنی چی جفت موازی؟:n13:

نه. من هیچ اطلاعی در این مورد ندارم. راستش دفعه اوله که اینجا از شما می‌شنوم.

binaafarin
21-10-2014, 12:33
شما در مورد بستن پورت بر روی dslam خبر دارید؟
پورت که باید به صورت موازی با خط تلفن وصل بشه بر روی dslam اصلا باید موازی بسته بشه نمیشه که به صورت سری بسته بشه حالا بعضیا میگن پورتو اگه جفت موازی ببندن بر روی dslam عدد اس سن آر خیلی بالاتر میره منظورشونو نمیفهمم یعنی چی جفت موازی؟:n13:

فرشاد اطلاعات بیشتری بدست نیووردی؟میخوام برم برم مخایرات بگم برام پورتو موازی ببندن روی همینdslam ولی فکر میکنم قیافه یا رو بعد شنیدن این باشه:n04:
راستی هزینه پورت ب عهده خود مشترکه که بده؟ مثلا من بگم برام پورت خوب بذارید خودم پولشو میدم؟

MOH@ND3S
21-10-2014, 14:11
با سلام خدمت دوستان گرامی..با توجه به این که بنده در یکی از شرکت ها مسئول نصب adsl مرکزی برای برج ها هستم این قضیه رانژه رو یه توضیحی بدم که در جریانش باشید. پورت اگه روی بوق رانژه بشه ( همون حالت سری که میگین ) SNR به شدت پایین میاد چون امواج dslam بصورت ناخالص وارد خط میشه و بعضا شاهد این خواهید بود که تلفن زنگ میخوره لینک قطع میشه!.این زمانی اتفاق میوفته که مدل اون Dslam قدیمی هست و Splitter داخلی نداره که ازش استفاده کنن! اما الان اکثر شرکت ها dslam های zyxel یا huawii استفاده میکنن که دارای Splitter داخلی هستن و اول بوق مخابرات به داخل dslam میره تفکیک میشه و از یه کابل دیگه به سمت مشترک میره که این حالت کاملا استاندارد هست و باعث میشه خیلی از نویز ها و ناخالصی های خط مخابرات گرفته میشه و سیگنال بصورت کاملا موازی به سمت مشترک بره و SNR چندین برابر بشه.رو این حالت SNR 6 دسیبل هم که باشه با ریت 16 مگ اصلا مشکلی براش پیش نمیاد . مثل خیلی از لینک هایی که پارس آنلاین 16 مگ کرده .
موفق باشید.

:n16:

binaafarin
21-10-2014, 14:18
با سلام خدمت دوستان گرامی..با توجه به این که بنده در یکی از شرکت ها مسئول نصب adsl مرکزی برای برج ها هستم این قضیه رانژه رو یه توضیحی بدم که در جریانش باشید. پورت اگه روی بوق رانژه بشه ( همون حالت سری که میگین ) SNR به شدت پایین میاد چون امواج dslam بصورت ناخالص وارد خط میشه و بعضا شاهد این خواهید بود که تلفن زنگ میخوره لینک قطع میشه!.این زمانی اتفاق میوفته که مدل اون Dslam قدیمی هست و Splitter داخلی نداره که ازش استفاده کنن! اما الان اکثر شرکت ها dslam های zyxel یا huawii استفاده میکنن که دارای Splitter داخلی هستن و اول بوق مخابرات به داخل dslam میره تفکیک میشه و از یه کابل دیگه به سمت مشترک میره که این حالت کاملا استاندارد هست و باعث میشه خیلی از نویز ها و ناخالصی های خط مخابرات گرفته میشه و سیگنال بصورت کاملا موازی به سمت مشترک بره و SNR چندین برابر بشه.رو این حالت SNR 6 دسیبل هم که باشه با ریت 16 مگ اصلا مشکلی براش پیش نمیاد . مثل خیلی از لینک هایی که پارس آنلاین 16 مگ کرده .
موفق باشید.

ممنون که توضیح دادی
الان برای اینکه بفهمیم پورتمامون این طوری بسته شده یا نه چطوری باید پی گیری کنیم؟ اصلا خودمون میشه پی گیری کنیم یا خود نماینده شرکت پارس انلاین؟ کارمندای قسمت ام دی اف هم که الی ماشاالله چیزی نمیدونن
من بندرعباسم برم mdf اونجا چی بگم؟

binaafarin
21-10-2014, 14:43
دوستان این مودم 8960 دو مدل داره یکی سیاه و سفید و قدیمیه؟
یکی هم روش ابی و جدیدتره طرحش
جفتشون برو دکام هستش؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DJMOKHTAR
21-10-2014, 16:03
دوستان نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی تا حالا محدود داشتم الان رفتم نامحدود 128 خریدم . سرعتش فعلا به شرح زیر :

MOH@ND3S
21-10-2014, 16:07
ممنون که توضیح دادی
الان برای اینکه بفهمیم پورتمامون این طوری بسته شده یا نه چطوری باید پی گیری کنیم؟ اصلا خودمون میشه پی گیری کنیم یا خود نماینده شرکت پارس انلاین؟ کارمندای قسمت ام دی اف هم که الی ماشاالله چیزی نمیدونن
من بندرعباسم برم mdf اونجا چی بگم؟

ببینید ، الان اکثر دستگاه های شرکت های بزرگ مانند پارس آنلاین همه بروز هستند پس احتمال قوی dslam مرکز شما هم باید splitter داخلی داشته باشه و رو حالت موازی بسته باشن. معمولا در این مورد شرکت ها توضیح خواصی نمیدن..شما یه اسکرین شات از صفحه اطلاعات SNR مودم برام بزارید تا بگم چجوریه..اگر Downstream ، روی 16 مگ بسته شده باشه هر SNR هم که باشه 100% رانژه موازیه..چون اصلا به هیچ وجه غیر از اون باشه 16 مگ محاله که سیگنال بگیره!..خیلی دیگه وضعیت خط خوب باشه 8 مگ با SNR 10 بهتون تحویل میده رو حالت رانژه قدیم و غیر استاندارد.

armin321
21-10-2014, 18:53
سلام
دوستان چرا پارس آنلاین برای هرینه نصب چه بخواهید کسی بیاید چه نخواهید، اون 15 تومان رو میخواد بگیره؟
من بهش گفتم نمیخوام کسی بیاد بلدم گفت باشه ولی هزینه رانژه 15 تومانه:n27:

navid3941
21-10-2014, 21:31
سلام
دوستان کسی سرویس های نامحدود پارس آنلاین خریداری کرده ؟ کیفیت سرعتش چطوره؟ آیا محدودیتی واسه دانلود نداره؟

sleeplessness
21-10-2014, 22:16
از صبح اوضاع خطم داغونه
به زحمت وصل میشه
ارور داره قطع و وصل میشه:n21:

Gamersland
21-10-2014, 23:06
ببینید ، الان اکثر دستگاه های شرکت های بزرگ مانند پارس آنلاین همه بروز هستند پس احتمال قوی dslam مرکز شما هم باید splitter داخلی داشته باشه و رو حالت موازی بسته باشن. معمولا در این مورد شرکت ها توضیح خواصی نمیدن..شما یه اسکرین شات از صفحه اطلاعات SNR مودم برام بزارید تا بگم چجوریه..اگر Downstream ، روی 16 مگ بسته شده باشه هر SNR هم که باشه 100% رانژه موازیه..چون اصلا به هیچ وجه غیر از اون باشه 16 مگ محاله که سیگنال بگیره!..خیلی دیگه وضعیت خط خوب باشه 8 مگ با SNR 10 بهتون تحویل میده رو حالت رانژه قدیم و غیر استاندارد.

دوست عزیز این وضعیت فعلی خط منه، قبلا روی 9 مگ بسته بودن که وضعیت خطم خیلی داغون بود و هر از چند دقیقه چراغ ADSL خاموش می شد(قبل از این ماجرا با همین خط روی 9 مگ مشکل چندانی نداشتم، یه مدت بعد اینطوری شد) که گفتم بزارن روی 4 مگ. من الان احساس میکنم از مرکز مخابراتی مشکل داره خطم، چون که این خط رو دو ساله که گرفتم و حتی از دم جعبه تقسیم توی پارکینگ تست کردم متوجه تغییر چندانی نشدم و فقط یکم وضعیتم بهتر شد. الان برای اینکه از این وضعیت خارج بشم باید به مخابرات برم؟ چون قبلا که با پشتیبانی پارس انلاین توی شهرمون و هم بصورت تلفنی صحبت کردم گفتن به ما ربطی نداره و همین که سرعت اسمی رو میکشه خطتون کافیه!

mrs.melika
22-10-2014, 00:19
با توجه به این که خود پارس‌آنلاین اعلام کرده کلیه سرویس‌های 256 به بالا رو در صورتی که خط مشترک بکشه حداقل روی 9مگابیت می‌بنده از نظر سرعت روزانه نباید بین سرویس‌های 256 و 1مگابیت فرق خاصی باشه. اگه 9مگابیت رو بکشه باید همون حدود 950 کیلوبایت تا 1مگابایت در ثانیه سرعت دانلود این دو تا سرویس باشه. اما شبانه بستگی به شلوغی و خلوتی مرکز مخابراتی در اون ساعت‌ها و همین طور محدود بودن یا نبودن سرورهایی که ازشون دانلود انجام می‌شه، سرعت این سرویس‌ها ممکنه بین 100 تا 900 کیلوبایت متغیر باشه.

باز هم اگه پارس‌آنلاین تو مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند به صورت جدی نداشته باشه، خیلی فرقی بین سرویس‌های 256 و 1مگابیت نباید باشه. اما به هر حال در شرایطی که محدودیت باشه روی سرعت شبانه سرویس‌های با سرعت پایین‌تر محدودیت بیشتری اعمال می‌شه.

سرویس 128 هم تو بعضی مراکز فرق چندانی با سرویس‌های دیگه نداره. اما معمولاً سرعت پایین‌تری براش می‌بندن که فکر کنم همون پروفایل 4مگابیت قدیم رو روی این سرویس‌ها فعال باشه.

از همه این حرفا گذشته، اگه مرکز مخابراتی یه وقت دچار کمبود پهنای باند به مقدار قابل توجهی باشه، سرعت‌های شبانه رایگان و حتی در موارد حادتر سرعت‌های روزانه به سرعت‌های اسمی سرویس نزدیک می‌شه یا حتی ممکنه از اون هم کمتر بشه. اینجا بودن کسانی که سرویس 2مگ حجمی داشتن، روزانه هم سرعت زیر 250 کیلوبایت در ثانیه گرفتن. ولی من بعید می‌دونم مرکز توحید یه همچین وضعیتی داشته باشه.

در هر صورت شما اگه به دانلود شبانه هم احتیاج جدی دارید، بهتره سرویس 1مگ یا 2 مگ تهیه کنید. ریسکش کمتره.
از توضیحات کامل شما ممنونم
دانلود زیادی ندارم و فکر کنم حتی سرویس 5 گیگ برام کافی باشه.چیزی که برای من مهمه ثبات سرعت و بالابودن سرعت هست.

binaafarin
22-10-2014, 00:19
دوستان من امروز مودم8960 رو گرفتم
صفحه تنظیمات مودمش چرا این جوریه؟
بعد اس ان ار رو چرا زیاد نشون میده درصورتی که نشته خطم بیشتر از11 مک نمیکشه؟ با 8817 خطم رو تا13 میکشید

gigaht
22-10-2014, 01:16
مبارکه .
این سری 5 ورژن داره که امیدوارم ورژن 4 یا 5 شو گرفته باشی که چیپست جدید برودکام با سرعت بیشتر باشه .
snr ت 4.7 که خیلی هم پایینه کجاش زیادی نشون میده ؟
الان روی 9 مگ بستن خطت رو یا مودم خودش پایین آورده ؟
در هرحال چیزی که من میبینم کیفیت خط زیاد مطلوب نیست یا فاصله از مرکز زیاده . حالا وضعیت چطوره ؟ ثبات بهتری داره ؟ راضی هستی؟

binaafarin
22-10-2014, 01:51
والا چی بگم گیگا جان
اس ان ارم با مدم8817 حدود8 بود و حداکثر کشش خط رو 13 مگ نشون میداد
الان این چی رو نشون میده؟ اس ان ار و حداکثیر کشش خطم چقدر
من فکر کردم اس ان ار رو 47 نشون میده هههنگو 4.7 هستش
پشتش زده ورژن 5.1 نه راضی نیستم نمیدونم چرا این طوریه

netstat
22-10-2014, 02:03
موفق باشید.

دستتون درد نکنه....
اگر فرصت دارید فکر میکنم بد نباشه یه تاپیک هم درست کنید...چون اینجور پستها بعد از چند روز زیر خاکی میشن و کسی نمیتونه بهشون دسترسی داشته باشه.... :n01:

bilmazlar
22-10-2014, 09:42
از توضیحات کامل شما ممنونم
دانلود زیادی ندارم و فکر کنم حتی سرویس 5 گیگ برام کافی باشه.چیزی که برای من مهمه ثبات سرعت و بالابودن سرعت هست.

اگه به دنبال دانلود شبانه نیستید، عملاً سرویس‌های 256 به بالا فرق چندانی برای شما نداره. اما پیشنهاد من سرویس 512 یا 1مگه. به هر حال می‌تونید با یه 256 1ماهه هم شروع کنید ببینید اگه کیفیتش براتون خوب بود همون رو ادامه بدید یا ماه‌های بعد به راحتی به سرویس‌های بالاتر ارتقا بدید.

bilmazlar
22-10-2014, 10:25
سلام
دوستان کسی سرویس های نامحدود پارس آنلاین خریداری کرده ؟ کیفیت سرعتش چطوره؟ آیا محدودیتی واسه دانلود نداره؟

ما تو محل کار سرویس 1مگ نامحدود داریم. خیابان قائم مقام. نمی‌دونم مرکز مخابراتیش چیه.

سرعت و پینگش خوبه. تو 80 گیگ اول ترافیک سرعت نزدیک 5مگابیت (حدود 600 کیلوبایت) در ثانیه است. بعد از 80 گیگ، تا 40 بعدی هم سرعت حدود 3مگابیت (350 کیلوبایت) در ثانیه است. بعد از این که کل مصرف ماه از 120 گیگ رد می‌شه سرعت می‌آد رو حدود 1.2 مگابیت (یعنی همون سرعت اسمی سرویس).

از اون به بعد دیگه محدودیتی اضافه‌تری نداره تا آخر دوره 31 روزه.

مراکز یا شهرهای دیگه یا حتی سرویس‌های پایین‌تر رو خبر ندارم چطورین؛ اما سرویس ما محدودیتی نداره. یعنی کل ماه رو هم می‌شه با سرعت اسمی سرویس دانلود کرد و محدودیتی نداره.

binaafarin
22-10-2014, 10:38

با این تفاسیر من فکر میکنم پورت خط ها تومرکز ما بصورت کلاسیک و بیکیفیت وصل شده مازاد بر اینکه من زنگ زدم پارس که ارشون بخوام خطم رو 12مگ بذارند ببینم مزه دهنشون چیه و چی میگن وهم خودم تست کنم چطور میشه که گفتن هنوز توی مرکز شما این سرویس ارائه نمیشه
با اینکه چند روزی هست سرویس دومگ گرفتم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOH@ND3S
22-10-2014, 10:42
دوست عزیز این وضعیت فعلی خط منه، قبلا روی 9 مگ بسته بودن که وضعیت خطم خیلی داغون بود و هر از چند دقیقه چراغ ADSL خاموش می شد(قبل از این ماجرا با همین خط روی 9 مگ مشکل چندانی نداشتم، یه مدت بعد اینطوری شد) که گفتم بزارن روی 4 مگ. من الان احساس میکنم از مرکز مخابراتی مشکل داره خطم، چون که این خط رو دو ساله که گرفتم و حتی از دم جعبه تقسیم توی پارکینگ تست کردم متوجه تغییر چندانی نشدم و فقط یکم وضعیتم بهتر شد. الان برای اینکه از این وضعیت خارج بشم باید به مخابرات برم؟ چون قبلا که با پشتیبانی پارس انلاین توی شهرمون و هم بصورت تلفنی صحبت کردم گفتن به ما ربطی نداره و همین که سرعت اسمی رو میکشه خطتون کافیه!

Line Attenuation نشان دهنده نویز و ناخالصی خط هستش..که رو خط شما بیش از حد وضعیت خرابه 55 دسیبل یعنی اصلا هیچی به مودم نمیرسه..همینم که داره کار میکنه جای تعجب داره..2 احتمال وجود داره یا رانژه با خطا انجام شده ( سیم پورت روی خط کاملا نخوابیده و ناقص وصل شده باشه ) یا اینکه سیم تلفن شما از کنار کابل برقی رد شده باشه که جریان درونش زیاده..
فاصله شما تا مخابرات منطقه بصورت هوایی چقدر هست ؟
این قضیه هم برمیگرده به مخابرات باید اول ازین طرف مشکل نویز برطرف شه بعد به پارس آنلاین زنگ بزنید و بگید ریت رو بالا ببرن.

ak313
22-10-2014, 11:01
شما بگو بزارن روی حالت adsl معمولی پایداری خطت بهتر میشه
g.dmt

leo.unique
22-10-2014, 12:30
موفق باشید.

سپاس فراوان بابت توضیحاتتون :»
واسه من هم گاهی پیش میاد که با زنگ خوردن تلفن لینک قطع میشه :n27: دلیلش چیه ؟؟

Gamersland
22-10-2014, 14:58
Line Attenuation نشان دهنده نویز و ناخالصی خط هستش..که رو خط شما بیش از حد وضعیت خرابه 55 دسیبل یعنی اصلا هیچی به مودم نمیرسه..همینم که داره کار میکنه جای تعجب داره..2 احتمال وجود داره یا رانژه با خطا انجام شده ( سیم پورت روی خط کاملا نخوابیده و ناقص وصل شده باشه ) یا اینکه سیم تلفن شما از کنار کابل برقی رد شده باشه که جریان درونش زیاده..
فاصله شما تا مخابرات منطقه بصورت هوایی چقدر هست ؟
این قضیه هم برمیگرده به مخابرات باید اول ازین طرف مشکل نویز برطرف شه بعد به پارس آنلاین زنگ بزنید و بگید ریت رو بالا ببرن.

ممنون از پاسخ خوبتون.

ما توی خونه سه تا پریز برای تلفن داریم و هرکدوم رو هم که تست کردم وضعیتش همینه دقیقا برای همین فکر میکنم مشکل از خطم باشه، فاصله هوایی هم تا مخابرات حدودا 2.2 کلیومتره. پس یعنی الان زنگ بزنم بگم خطم نویز داره درستش کنن؟ آخه وقتی تلفن وصل میکنم با اسپلیتر نویز چندانی شنیده نمیشه، برای همین میگم شاید به حرفم گوشش نکنن! بعد یه مساله دیگه این بود که پسرعمم هم وقتی از پارس آنلاین گرفت همون روزای اول تلفنش خیلی نویز داشت و چراغ Adslـش هم خاموش میشد زود ولی اون تو یه مرکز مخابراتی دیگه بود و به یه نفر که آشناشون بود گفت و براش سرشماره(یا همون سوییچ) رو عوض کرد و مشکلش حل شد، میخوام بدونم یعنی الان ممکنه مشکل منم مشابه باشه؟

bilmazlar
22-10-2014, 16:10
ممنون از پاسخ خوبتون.

ما توی خونه سه تا پریز برای تلفن داریم و هرکدوم رو هم که تست کردم وضعیتش همینه دقیقا برای همین فکر میکنم مشکل از خطم باشه، فاصله هوایی هم تا مخابرات حدودا 2.2 کلیومتره. پس یعنی الان زنگ بزنم بگم خطم نویز داره درستش کنن؟ آخه وقتی تلفن وصل میکنم با اسپلیتر نویز چندانی شنیده نمیشه، برای همین میگم شاید به حرفم گوشش نکنن! بعد یه مساله دیگه این بود که پسرعمم هم وقتی از پارس آنلاین گرفت همون روزای اول تلفنش خیلی نویز داشت و چراغ Adslـش هم خاموش میشد زود ولی اون تو یه مرکز مخابراتی دیگه بود و به یه نفر که آشناشون بود گفت و براش سرشماره(یا همون سوییچ) رو عوض کرد و مشکلش حل شد، میخوام بدونم یعنی الان ممکنه مشکل منم مشابه باشه؟

درسته که شما فاصله‌ات تا مرکز مخابراتی زیاده و یکی از عوامل افت سرعتت هم همینه. اما فاصله‌ات (2.2 کیلومتر هوایی که با فاصله کابل‌کشیت که باید حدود 2.4 کیلومتر باشه، هم اختلاف چندانی نداره.) این قدرا هم زیاد نیست که با پروفایل 4مگابیت Atten داون‌استریم خطت 55 دسیبل بشه. مشکل از چیز دیگه‌ایه.

تو ایران به دلیل قدیمی بودن یا بی‌کیفیت بودن تجهیزات استفاده شده در مسیر بین مودم تا dslam مرکز مخابراتی معمولاً Atten خط بیشتر از حد معمول و استاندارده. شما برای قسمتی که از مودم تا دم در خونه است (یعنی کابل‌کشی داخل ساختمان) می‌تونی یه کارایی انجام بدی. اما اگه مشکل از دم در خونه تا مرکز مخابراتی و داخل مرکز باشه عملاً کاری از دستت برنمی‌آد.

برای این که مطمئن بشی داخل خونه مشکلی نداری باید مودم رو ببری دم در خونه اونجا امتحان کنی ببینی وضعیت Atten‌ و snr چطوریه. بعد از این که مطمئن شدی مشکل از کابل‌کشی داخل ساختمان نیست، باید از مخابرات بخوای که مشکل نویز زیاد خط تلفن رو کنترل کنه. البته اگه گوش کنه و همکاری کنه.

k1ozil
22-10-2014, 16:45
دوستان تا چند snr مودمهای برودکام پایین بیاد قطع نمیشن؟؟؟؟؟ tp link 8811

DJMOKHTAR
22-10-2014, 20:17
سلام

افتضاحه

دیروز خوب بود . امروز داغونه . به 15 کیلوبایت هم نمیرسی . زنگ زدم میگه ربطی به سرویس نداره خط ها خرابن !!!

بعد میگم پینگ چرا اینقدر بالا رفته میگه باید ده دقیقه مودمو خاموش کنی تا پینگت خوب شه !!! یعنی پاک کردن صورت مساله به همین سادگی :n13:

netstat
22-10-2014, 20:25
افتضاحه

دیروز خوب بود . امروز داغونه . به 15 کیلوبایت هم نمیرسی . زنگ زدم میگه ربطی به سرویس نداره خط ها خرابن !!!

بعد میگم پینگ چرا اینقدر بالا رفته میگه باید ده دقیقه مودمو خاموش کنی تا پینگت خوب شه !!! یعنی پاک کردن صورت مساله به همین سادگی :n13:

امروز کلا سرعت داغون بود... منم که 256 حجمی دارم وضعم تعریفی نداشت.... پینگم که اصن یه هفتس بیخیالش شدم....

sleeplessness
22-10-2014, 20:31
امروز کلا سرعت داغون بود... منم که 256 حجمی دارم وضعم تعریفی نداشت.... پینگم که اصن یه هفتس بیخیالش شدم....

اوضاع خط و سرویس من امروز خراب بود
بالاخره بعد 24 ساعت snr از 6 بالاتر رفت
سرعت هم فعلا اسمیه
دوباره نبود شد

hajoo
22-10-2014, 22:02
دیروز و امروز سرعت افتضاح بود.

bilmazlar
22-10-2014, 22:44

اوضاع خط و سرویس من امروز خراب بود
بالاخره بعد 24 ساعت snr از 6 بالاتر رفت
سرعت هم فعلا اسمیه
دوباره نبود شد

دیروز و امروز سرعت افتضاح بود.

تأیید می‌شه. از ماه رمضون به این طرف این جوری نشده بود سرعت من. پینگ خوبه. اما سرعت به شدت اومده پایین:

تست از سرور ایران:

تست از سرور فرانکفورت آلمان:

binaafarin
22-10-2014, 23:01
دوستان مودم 8960 بردش خیلی ضعیفه
الان من مجبورم مودمو تو اتاق خودم بذارمبین اتاق من و اتاق یغلی حموم دسشوییه
که بشدت انتنش افت میکنه سه تا دیوار کاشی شده بین دو اتاق هستش
من چیکار باید بکنم برای تقویت انتن توی تنظیمان ?راهی هست؟

fragari
22-10-2014, 23:11
دوستان مودم 8960 بردش خیلی ضعیفه
الان من مجبورم مودمو تو اتاق خودم بذارمبین اتاق من و اتاق یغلی حموم دسشوییه
که بشدت انتنش افت میکنه سه تا دیوار کاشی شده بین دو اتاق هستش
من چیکار باید بکنم برای تقویت انتن توی تنظیمان ?راهی هست؟

مودم رو رست فکتوری کن و تنظیمات وایرکس رو مثل channel و ... رو تغییر نده و فقط WPA2-PSK رو انتخاب کن و براش رمز بذار.
بعد اینکه مودم رو از وسایل مغناطیسی مخصوصاً اسپیکر دور کن چون میدان مغناطیسی به شدت سرعت کار کردن مودم رو پایین میاره.

binaafarin
22-10-2014, 23:25
مودمو دیشب خریدم و کانفینگ کردم
اینم صفحه تنظیمات وایرلس
الان این گزینه توی خود کاتلوگش نوشته بود اینو انتخاب کنید wpa2personal
الان عوضش کنم کافیه یا رسیت کنم؟

fragari
22-10-2014, 23:42
مودمو دیشب خریدم و کانفینگ کردم
اینم صفحه تنظیمات وایرلس
الان این گزینه توی خود کاتلوگش نوشته بود اینو انتخاب کنید wpa2personal
الان عوضش کنم کافیه یا رسیت کنم؟
حتی اگه مودم رو تازه خریدی هم یه بار مودم رو ریست فکتوری کن و همون گزینه رو که الان انتخاب کردی انتخاب کن و یه پسورد 20 رقمی که از حروف بزرگ و کوچک و اعداد و علایم تشکیل شده بذار.
مثل این:
U349viF9./#Hy$e>^dZ95<bPA
مهم اینه که مودم نزدیک اسپیکر یا مانیتور یا کیس یا هر وسیله ای که میدان مغناطیسی داره نباشه و این WPA2 مشکل ضعیف بودن آنتن دهی رو حل نمیکنه.

binaafarin
23-10-2014, 00:05
الان شما تصویرو بین توی اتاق اینترنت ضعیه زیاد بنظرتون طبیعیه که هیچی سیگنال نباشه
ضمنا من مودمو مک فیلتر کردم فقط 2تا مگ دادمایا باز لاطمه پسورد اجق وجق بذارم؟
الان مشکلم این برد ضعیف اتاقه دومه ببنید چجوریهنظرتون رو بگید

fragari
23-10-2014, 00:23
الان شما تصویرو بین توی اتاق اینترنت ضعیه زیاد بنظرتون طبیعیه که هیچی سیگنال نباشه
سيگنال رو با چه وسيله اي امتحان ميكنيد؟
اگر با موبايل اين كارو ميكنيد و سيگنال wifi رو در اون اتاق ضعيف نشون ميده احتمالاً تقصير موبالتون هست چون بعضي از موبايلهاي آندرويدي wifi ضعيفي دارن و برعكس موبايلهاي آيفون سينگنالشون خيلي قويتر هست.
اگر لپتاپ يا آيفون داريد و آنتن دهيشون در اون اتاق ضعيفه پس يا مشكل از مودم هست يا اون كمدها و دستشويي و حمام عايق فلزي دارن كه باعث ميشه امواجي كه به اون اتاق ميرسه ضعيف باشن.

k1ozil
23-10-2014, 09:53
سيگنال رو با چه وسيله اي امتحان ميكنيد؟
اگر با موبايل اين كارو ميكنيد و سيگنال wifi رو در اون اتاق ضعيف نشون ميده احتمالاً تقصير موبالتون هست چون بعضي از موبايلهاي آندرويدي wifi ضعيفي دارن و برعكس موبايلهاي آيفون سينگنالشون خيلي قويتر هست.
اگر لپتاپ يا آيفون داريد و آنتن دهيشون در اون اتاق ضعيفه پس يا مشكل از مودم هست يا اون كمدها و دستشويي و حمام عايق فلزي دارن كه باعث ميشه امواجي كه به اون اتاق ميرسه ضعيف باشن.
داداش همچین که شما میگی سیگنال موبایلهای اندرویدی پایین نیست.گوشی های رده پایین اره ولی گوشی مثل s5 یا g3 حتی از ایفونم بهترن(یکم غیرتی شدم:n02:)

k1ozil
23-10-2014, 10:17
دوستان من تنها مشکل اینترنتم مسیرشه روی عمانه چه کار کنم تا بیاد رو مسیرهای خوب؟؟؟ بغیر از سرویس igame چون محدوده و به دردم نمیخوره نامحدودشم که گرونه

binaafarin
23-10-2014, 12:58
گوشی اکسپریا ال هستش انتن دهیش چطوره؟

k1ozil
23-10-2014, 13:02

متوسط.بیشتر ملاک برای انتن دهی وایرلس لپتاپ هست بعد هم گوشی های مثل ایفون یا جی 2 و زد 2 (کلا گوشی های رده بالا)

fragari
23-10-2014, 13:11
فكر كنم مشكل شما بخاطر همين باشه و به احتمال زياد wifi گوشيتون ضعيف هست.
با يه گوشي آيفون يا لپتاپ تست كنيد فكر كنم در اون اتاق مشكلي نداشته باشن و مشكل از گوشيتون هست.

binaafarin
23-10-2014, 13:36
دوستان من تنها مشکل اینترنتم مسیرشه روی عمانه چه کار کنم تا بیاد رو مسیرهای خوب؟؟؟ بغیر از سرویس igame چون محدوده و به دردم نمیخوره نامحدودشم که گرونه

منظورت توی تست سرعته؟
مال منم سلیمیانیه میزنه اگر منظورت اونه

jimiii
23-10-2014, 13:42
اوضاع خرابه. سرور منم که همش عوض میشه دیگه حولمو سر برده، سرعت همش بالا پایین میشه.

k1ozil
23-10-2014, 14:20
منظورت توی تست سرعته؟
مال منم سلیمیانیه میزنه اگر منظورت اونه
نه داداش موقع تریس اونجایی که از کشور خارج میشه از مسیر عمانه

imanprjr
23-10-2014, 15:08
سلام به همه دوستان بنده چند وقت پیش سیم جدا برای مودمم کشیدم از شبکه هوایی مخابرات.
بعد خواستم ببینم الان با توجه به عکسای زیر وضعیت نویز خطم چطوره ؟ سرعت هم که 9 مگ است . البته توی طول روز میاد پایین سرعت و پینگ بالا میره .
در ضمن توی این قسمت مودم که زده max rate=21700 منظور اینه که تا 21 مگ با این وضعیت امکان ارتقاع داره ؟
فاصله مخابرات هم زمینی 600 متره ./

Bensonw3x
23-10-2014, 15:30
دوستا راسته که میگن پارس آنلاین خط رو تا 16 مگ باز میزاره ؟ و شبانه هم فرقی نمیکنه ؟ !!!!!!!!!!!!! دوستم هم همینو میگه و راضی هستش !! الان تهرانیا راضین ؟

الان یعنی کسی داریم که شبی 20 گیگ دانلود کنه ؟ اینم بگم که فاضله مخابرات با خونه ما 3 تا کوچس ...

و dawnstream هم رو 22000 هستش تغریبا ، بگیرم روال میشه ؟

sleeplessness
23-10-2014, 16:15
سلام به همه دوستان بنده چند وقت پیش سیم جدا برای مودمم کشیدم از شبکه هوایی مخابرات.
بعد خواستم ببینم الان با توجه به عکسای زیر وضعیت نویز خطم چطوره ؟ سرعت هم که 9 مگ است . البته توی طول روز میاد پایین سرعت و پینگ بالا میره .
در ضمن توی این قسمت مودم که زده max rate=21700 منظور اینه که تا 21 مگ با این وضعیت امکان ارتقاع داره ؟
فاصله مخابرات هم زمینی 600 متره ./

وضع خطت از لحاظ نویز عالیه
اما عجیب که attenuation چنین عددی زده یعنی یه چیزی تو فاصله 2 کیلومتری!
با اینحال خطت صد در صد 16 میکشه
بعید نیست بیشتر هم جواب بده

imanprjr
23-10-2014, 16:20
ممنون از جواب شما .
یک مقداری کابل رو از کابل برق سعی کردم دور کنم ولی جالبه که مقدار داون استریم Snr که بالا رفت مقدار attenuation هم بالاتر رفت انگار تناسبی بینشون برقرار است .؟؟!

imanprjr
23-10-2014, 16:39
این اطلاعات رو میگذارم هرکس مثل خودم تا این لحظه اطلاعاتی نداشت در این باره کمکی شده باشه ./

SNR Margin چیست؟
نسبت قدرت سیگنال خط شما به نویز روی خط شماست.خب با این حساب هرچی مقدار SNR Margin بیشتر باشه کیفیت خط شما هم بالاتره.نکته ای که در این قسمت وجود داره اینه که هرچی پهنای باند شما بالاتر بره این نسبت کاهش پیدا می کنه.

مقایسه مقادیر SNR Margin

6dB و کمتر بسیار بد است و مشکلات جدی برای شما بوجود می اورد
7dB-10dB بد است اما طوری نیست که نتوان از سرویس ADSL استفاده کرد
11dB-20dB خوب است
20dB-28dB عالی است
29dB و بیشتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت است

Line Attenuation چیست؟
در واقع میزان تخریب سیگنال ورودی به مودم شما و ارسال شده از طرف مرکر مخابراتی را نشان می دهد.که در اصطلاح به ان نویز می گویند.هرچه مقدار Line Attenuation کمتر باشد نویز خط شما کمتر است و به این معنی است که کیفیت دریافت دیتا بر روی خط شما بیشتر است.نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که هرچه فاصله شما تا مرکز مخابراتی یا درواقع همان جایی که خط شما رانژه شده و دیتا برای شما ارسال می شود کمتر باشد نویز خط شما هم کمتر است.البته میزان نویز به عوامل دیگر هم بستگی دارد.مانند کیفیت سیم کشی تلفن منزل یا وجود تلفن بر روی خط در منزل و غیره.

مقایسه مقادیر Attenuation

20dB و کمتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت است
20dB-30dB عالی است
30dB-40dB خیلی خوب است
40dB-50dB خوب است
50dB-60dB ضعیف است و ممکن است اشکالاتی در ارتباط شما ایجاد کند
60dB و بالاتر بسیار بد است و می تواند مشکلات جدی برای ارتباط شما ایجاد کند

Rate چیست؟
ریت در واقع همان سرعت اینترنت شماست بسته به اینکه روی چه مقداری تنظیم شده باشد.

Bensonw3x
23-10-2014, 17:08
لطف میکنید راهناییم کنید با تو جه به سوال بالام ؟ اینم وضعیتم :

Aryaeiboy
23-10-2014, 17:15

کیفیت خطت عالیه دوست من. نویزت خیلی پایینه. attenuation خط هم خیلی خوبه.

ezio7
23-10-2014, 17:16

خطط 9 راحت میکشه 16 هم فکر کنم snr بیاد حدود 10 که بد نیست ولی در مورد این که شبانه سرعت کامل رو بهت بده هیچ کس نمیتونه کمکت کنه چون منطقه به منطقه متفاوته تنها راهش اینه که 1 ماه بگیری تست کنی یا از هم مرکزی هات سوال کنی

Bensonw3x
23-10-2014, 17:18
خطط 9 راحت میکشه 16 هم فکر کنم snr بیاد حدود 10 که بد نیست ولی در مورد این که شبانه سرعت کامل رو بهت بده هیچ کس نمیتونه کمکت کنه چون منطقه به منطقه متفاوته تنها راهش اینه که 1 ماه بگیری تست کنی یا از هم مرکزی هات سوال کنی

اینکه رو 9 بسته بهش یا 16 ، باید خودم بگم یا خودشون اکی میکنن ؟

imanprjr
23-10-2014, 17:26
اینکه رو 9 بسته بهش یا 16 ، باید خودم بگم یا خودشون اکی میکنن ؟
الان خط شما روی 512 است . من زنگ زدم و گفتم سرعتم رو ارتقاع بدین . توی قسمت Date Rate مشخص می شه هر چقدر که بزارن./

Bensonw3x
23-10-2014, 17:39
الان خط شما روی 512 است . من زنگ زدم و گفتم سرعتم رو ارتقاع بدین . توی قسمت Date Rate مشخص می شه هر چقدر که بزارن./

منظورم اینه که مثلا من میرم سرعت 1 مگ یا 2مگ میگیرم اونا 9 مگ میبندن یا 16 مگ ؟ واسه من چون نامحدوده معلوه همون 512 هستش ! چون از یکی از دوستام پرسیدم گفت 1مگ با 2مگش فرقی نمیکنه .....

4l1r3z4
23-10-2014, 17:44
منظورم اینه که مثلا من میرم سرعت 1 مگ یا 2مگ میگیرم اونا 9 مگ میبندن یا 16 مگ ؟ واسه من چون نامحدوده معلوه همون 512 هستش ! چون از یکی از دوستام پرسیدم گفت 1مگ با 2مگش فرقی نمیکنه .....

کجای تهرانی؟ کدوم مرکز؟

ezio7
23-10-2014, 17:47
شما 256 هم بگیری واست 16 مگ میبندن البته باید زنگ بزنی درخواست بدی

Bensonw3x
23-10-2014, 18:16
کجای تهرانی؟ کدوم مرکز؟

من خ ولیعصر ، مخابرات مهدیه

sdfssdfs
23-10-2014, 18:35
من یه سوال مهم دارم
چرا چند شب از یه سرور که دان میکنم سرعت از شب بعد انقد میاد پایین در حالی که یه سرور جدید که استفاده کنم سرعت شبانه بسیار بیشتره

4l1r3z4
23-10-2014, 18:39
من خ ولیعصر ، مخابرات مهدیه

من مرکز شهید باهنرم و متاسفانه پورتا همه پره و جا نداره فلن!!!!!

sleeplessness
23-10-2014, 19:00
من یه سوال مهم دارم
چرا چند شب از یه سرور که دان میکنم سرعت از شب بعد انقد میاد پایین در حالی که یه سرور جدید که استفاده کنم سرعت شبانه بسیار بیشتره

محدودیت پارس:n21:

farshad0123
23-10-2014, 19:23
دوستان مخابرات بازم شبانه رو حذف کرد به نظرتون برم فن آوا یا پارس؟
فن آوا سرعت 2مگش چه روز و چه در ساعات رایگان 250کیلوبایته به نظرتون کجا بهتره؟
شبی 2-3گیگ هم بیشتر دانلود ندارم بعضی از شبا هم هیچی به نظرتون کجا بیشتر بدردم میخوره؟

jimiii
23-10-2014, 19:29
شبی 2-3گیگ هم بیشتر دانلود ندارم بعضی از شبا هم هیچی به نظرتون کجا بیشتر بدردم میخوره؟

ببین پارس جای خوبیه واسه کاربرای پرمصرف مخصوصا تو روز. ولی اگه مصرفت پایینه حجم دانلودات پایینه به نظرم بری قن آوا بهتره.

farshad0123
23-10-2014, 19:37
ببین پارس جای خوبیه واسه کاربرای پرمصرف مخصوصا تو روز. ولی اگه مصرفت پایینه حجم دانلودات پایینه به نظرم بری قن آوا بهتره.

روزا که همشون خوبن شبانه مهمه واسم
بین فن آوا که 2مگش شب و روز 250کیلوبایته و از ساعت 1تا7 رایگان بدون هیچگونه مصرف منصفانه ای و یا پارس آنلاین

farshad0123
23-10-2014, 19:44
مخابرات 10مگش شبانه داشت سرعت دانلودش شب و روز 1100کیلوبایت ولی خب حذفش کرد الان من با سرعت 250کیلوبایت فن آوا سخته بخوام کنار بیام به نظرتون کجا برم پارس یا فن آوا ؟

Alone-Star
23-10-2014, 20:03

اگر تمام شب 250 میده خیلی هم خوشحال باش فن آوا رو بگیر.
پارس دوتا 2مگ دارم از 100-150 شروع میشه شب دو- بعد میرسه به 200 و بقیه اش میشه 240 حداکثر.
شبی خوش شانس باشم 3.5گ روی هر کانکشن.
تازه 2 تا 7 هم هست.
بنظرم همونو بچسب.

farshad0123
23-10-2014, 20:07
اگر تمام شب 250 میگیری خیلی هم خوشحال باش.
پارس دوتا 2مگ دارم از 100-150 شروع میشه شب دو- بعد میرسه به 200 و بقیه اش میشه 240 حداکثر.
شبی خوش شانس باشم 3.5گ روی هر کانکشن.
تازه 2 تا 7 هم هست.
بنظرم همین که داریو بچسب.

من 10مگ مخابرات دارم سرعت دانلودش 1.1مگابایت شبانه روز بدون هیچگونه محدودیتی ولی 2روز پیش شبانه رو حذف کرد چند روز دیگه هم سرویسم تموم میشه و وقتی دوباره خواستم تمدید کنم شبانه از اکانتم حذف میشه باید برم یه شرکت دیگه این مخابرات مسخرمون کرده یه بار کلا شبانه رو برا همه سرویس ها حذف میکنه فردا میاد میگه 10مگ هم شبانه داره دوباره میاد حذفش میکنه

Alone-Star
23-10-2014, 20:12
من 10مگ مخابرات دارم سرعت دانلودش 1.1مگابایت شبانه روز بدون هیچگونه محدودیتی ولی 2روز پیش شبانه رو حذف کرد چند روز دیگه هم سرویسم تموم میشه و وقتی دوباره خواستم تمدید کنم شبانه از اکانتم حذف میشه باید برم یه شرکت دیگه این مخابرات مسخرمون کرده یه بار کلا شبانه رو برا همه سرویس ها حذف میکنه فردا میاد میگه 10مگ هم شبانه داره دوباره میاد حذفش میکنه
شرمنده، عجله داشتم فوری پست زدم منظورم همون فن آوا رو بگیری بهتره.
خیلی وقته پارس داغونه شباش واسه خیلی ها.

sdfssdfs
23-10-2014, 20:33
من یه سوال مهم دارم

دوستان راهنمایی دقیق میخوام
من بعد از چند شب که دان میکنم سرعتم تو همونسایت خاصی که داشتم شبای قبل دان میکردم کم میشه اگه برم یه سایت دیگه دوباره میتونم با سرعت روزانه حتی دانلود کنم
کسی براش پیش اومده همچین حالتی ؟
دقیقا این محدودیت به چه صورت هست و چه مقداره ؟
کسی اطلاع دقیق داره ؟؟

shayan0o21
23-10-2014, 20:37
دوستان راهنمایی دقیق میخوام
من بعد از چند شب که دان میکنم سرعتم تو همونسایت خاصی که داشتم شبای قبل دان میکردم کم میشه اگه برم یه سایت دیگه دوباره میتونم با سرعت روزانه حتی دانلود کنم
کسی براش پیش اومده همچین حالتی ؟
دقیقا این محدودیت به چه صورت هست و چه مقداره ؟
کسی اطلاع دقیق داره ؟؟

برای من هم اینجوریه
نمی دونم قضیه اش چیه :n24:

sleeplessness
23-10-2014, 20:44
محدودیت پارس
یه لیست سیاه وجود داره که سرورها بعد یه مدت استفاده میرن توی این لیست و سرعت هیچوقت بالاتر از 100 نمیره
بعد یه مدتی که استفاده نشه از لیست سیاه بیرون میاد
راهش هم اینه که مدام مهاجرت کنید به سرورهای جدید

mahdibozorg
23-10-2014, 20:51
سلام دوستان من هم از یک سایت همیشه شبی 4 گیگ دانلود میکردم از دیشب شده 2 گیگ صبح چک میکردم سرعت کم بود به نظرتون از اینه که سایتم رفته تو لیست محدودیت و از سایت دیگه امشب بذارم واسه داتلود ببینم جواب میده یا نه ؟

lamp23
23-10-2014, 20:57
دوستان خوزستانی مشکلی با سرعت اینترنت مخصوصا روزانه ندارن ؟
هر چند دقیقه سرعت کم و زیاد میشه الان سرعتم 30 هست ولی شبا سرعتم خیلی خوب شده

از وقتی طرح هم کد سازی استان شروع شده اختلال پیدا کرده اینترنت

sdfssdfs
23-10-2014, 21:51
محدودیت پارس
یه لیست سیاه وجود داره که سرورها بعد یه مدت استفاده میرن توی این لیست و سرعت هیچوقت بالاتر از 100 نمیره
بعد یه مدتی که استفاده نشه از لیست سیاه بیرون میاد
راهش هم اینه که مدام مهاجرت کنید به سرورهای جدید

ممنون از راهنماییتون
ولی کسی میدونه مدت زمان لیست سیاه چقدره ؟
چقد باید دان کنی تا یه سایت به لیست سیاه بره ؟

sdfssdfs
23-10-2014, 22:07
راستش من با این که 128 دارم ولی تا 7 گیگم شده شبی دان کنم پس باید هی بگردم دنبال سایتای جدید؟
ولی میخوام بدونم از یه سایت مثلا چقد دان کنم بلاک میشه ؟

sdfssdfs
23-10-2014, 22:08
سلام دوستان من هم از یک سایت همیشه شبی 4 گیگ دانلود میکردم از دیشب شده 2 گیگ صبح چک میکردم سرعت کم بود به نظرتون از اینه که سایتم رفته تو لیست محدودیت و از سایت دیگه امشب بذارم واسه داتلود ببینم جواب میده یا نه ؟

والا 2 گیگ که خوبه
وقتایی که من بلاک میشم از 7 گیگ یهو میام رو 300 مگ

gigaht
23-10-2014, 22:26

اول چک کن قدرت ترانسمیت وایرلس روی حداکثره یا نه . اگر با 100% کردنش مشکل حل شد که هیچ اگرنه دوکار میتونی بکنی :
اول اینکه مودم رو در مسیر دید بهتری قرار بدی ( مثلا قسمتی که نوشتی سیگنال خوب) و بعد کابل لن بمقدار کافی بخری بکشی برای اتاق خودت .
دوم خرید یه آنتن اکسترنال 8 db که پایه آهنربایی داره و با سیم مخصوص میاری بین دو اتاق روی مثلا چارچوب فلزی درها
اما راه اول بنظرم اصولی تر و کم هزینه تره .

binaafarin
23-10-2014, 22:58
اول چک کن قدرت ترانسمیت وایرلس روی حداکثره یا نه . اگر با 100% کردنش مشکل حل شد که هیچ اگرنه دوکار میتونی بکنی :
اول اینکه مودم رو در مسیر دید بهتری قرار بدی ( مثلا قسمتی که نوشتی سیگنال خوب) و بعد کابل لن بمقدار کافی بخری بکشی برای اتاق خودت .
دوم خرید یه آنتن اکسترنال 8 db که پایه آهنربایی داره و با سیم مخصوص میاری بین دو اتاق روی مثلا چارچوب فلزی درها
اما راه اول بنظرم اصولی تر و کم هزینه تره .

ممنون من عکس قسمت وای فای رو گذاشتم اینجا میشه نظری داد؟

sleeplessness
23-10-2014, 23:09
راستش من با این که 128 دارم ولی تا 7 گیگم شده شبی دان کنم پس باید هی بگردم دنبال سایتای جدید؟
ولی میخوام بدونم از یه سایت مثلا چقد دان کنم بلاک میشه ؟

والا 2 گیگ که خوبه
وقتایی که من بلاک میشم از 7 گیگ یهو میام رو 300 مگ

ممنون از راهنماییتون
ولی کسی میدونه مدت زمان لیست سیاه چقدره ؟
چقد باید دان کنی تا یه سایت به لیست سیاه بره ؟

7 گیگ:n04:
با 2 مگ شبی 3 گیگ میگیرم
هر مرکز مخابراتی فرق میکنه
معلوم نیست
یکی از دوستان اکنت vip خریده بود حدود یک هفته ای نمیتونست خوب دانلود کنه

binaafarin
23-10-2014, 23:22
دوستان ی مشاوره بدید
من ازهرمزگانم الان از پارس انلاین سرویس میگیرم تو امضام تست سرعتموببنید تقریبا تو طول روز سرعتم همینه و نزدیک 6 ماه میگن پهنای باند کم داریم الان مشخصه من تقریبا نصف سرعت اسمی برای دانلود اپلود رو میگیرم
از طرفی مخابرات شهرمون داره سرویس 5مگ رو با ماهی5 گیگ میده فقط باید یک ساله بگیری که حدود220 تومن درمیاد بدون شبانه البته
من دیگه قید دانلود شبانه رو هم زدم چون سرعتم شبانه تقریبا 60-70 هستش
حالا بنظرتون من چیکار کنم 5مگ مخابرت میتونه از این بهتر باشه؟
الان زورم از این میاد پول 2مگ رو دادم سرویس 1مگ دادند
سرعت بالای دومگم به چشم ندیدم این مدت

gigaht
23-10-2014, 23:44

خوب , آره روی 100 درصده . پس یا به آنتن اکسترنال احتیاج داری با کابل مخصوصش مثلا 5 متری که حدود 70 , 80 برات تموم میشه
یا اینکه مودمو بگذاری منطقه وسطی و چند متر کابل لن بکشی نهایتش 20,30 تومن .

binaafarin
24-10-2014, 00:06
خوب , آره روی 100 درصده . پس یا به آنتن اکسترنال احتیاج داری با کابل مخصوصش مثلا 5 متری که حدود 70 , 80 برات تموم میشه
یا اینکه مودمو بگذاری منطقه وسطی و چند متر کابل لن بکشی نهایتش 20,30 تومن .

اگر من مودمو بذار یک جای دیگه هم لنو بکشم تا اونجا همو سیم تلفنو؟ این جور که خیلی منظره زشتی میشه؟بعد اینکه من کامپیوتر خودم نمیتونم وایلرس کنم که دیگه از لن استفاده نکنم؟

gigaht
24-10-2014, 00:25
نه دیگه , مودمو میگذاری وسط منطقه خوب که احتمالا پریزتلفنی هم اونجاست. اینجوری کل خونه رو راحت پوشش میده الان گذاشتی یه کنج خونه و سیگنالش داره
هدر میده تو دیوار پشتش .
فقط کابل لن احتیاج داری یا اینکه یه کارت وایرلس یا دانکل usb وایرلس به کامپیوترمیزنی و از کابل کشی هم خلاص .

binaafarin
24-10-2014, 00:32
مشکل اینه که پریز های دیگه وصل میکنم اصلا نه چراadsl روشن میشه نه لینک میده
تلفن بوق داره بدون خش نمیدونم چرااین طوریه؟ البته خط مستیقیم امده تو اتاقم

binaafarin
24-10-2014, 02:40
این م تست امشب من سرویس 2مگ ببینید:

sh@y@n
24-10-2014, 04:18
داداش منم تقریبا مشکل شما رو دارم
نقشه خونه هم تقریبا مثل شماست منتهی شما 3 تا دیوار بین دو اتاق هست واسه من 5 تاست , یعنی بعد از حمام در ورودی خونه و بعد دیوار اتاق وجود داره, فاصله بین دو اتاق هم تقریبا 25 متره
یه مودم اسوس n10 دارم که تک انتنه و توی اون اتاق اصلا انتن نداره , خلاصه منم چند روز توی نت دنبال یه مودم با وایرلس قوی بودم بهترین مودمی که پیدا کردم tp link 8970 بود که سه انتن 5 دسی بلی داره
با 8970 هم تست کردم توی اون اتاق 2 انتن از 5 انتنو پر میکنه ولی سرعت خیلی پایینه در حد 15-20 کیلو:n27: , جالبش اینجاست دم در ورودی اتاق 70 درصد انتن داره اما به محض اینکه وارد اتاق میشم میشه 30-20 درصد
الان تنها چیزی که به نظرم میشه انجام داد خرید یک وایرلس ریپیتر هست که حدود 90 تومن میفته

m-530
24-10-2014, 06:52
من یه سوال مهم دارم

دقیقا واسه من هم پیش اومده !!!! قضیه چی هست . از یک سرور دانلود میکردم با سرعت بالا . چند روزه خیلی سرعت دانلود فقط از از اون سرور پایین اومده !!!! از سرور های دیگه سرعتم بالاست :n03:

کلی پول میدیم . با گرونیش هم کنار اومدیم . باز هم از دزدی دست برنمیدارد پارس انلاین .

sleeplessness
24-10-2014, 09:14
اینهم نتیجه دانلود از یه سرور نامعروف
بعد چند مگ دانلود محدود شد
متوسط سرعت دانلودم هم از 170 بالاتر نرفت

master2014
24-10-2014, 09:20
دیگه دانلود از کل سرور ها در شبانه رایگان، روی یک اتصال 32 تا کانکشنی سرعت دانلود کامل را نمیده!:n21:
البته که دانلودی نداشتم. فقط سیستم دانلود شبانه تغییر کرده!:n07:
چند تا فایل که باهم میزارم سرعت کامل را برام میده.
دانلود منیجری میشناسید که با 64 تا کانکشن دانلود کنه!؟

shayan0o21
24-10-2014, 09:29
دیگه دانلود از کل سرور ها در شبانه رایگان، از داخلی و خارجی برام محدود شده!
یعنی روی یک اتصال 32 تا کانکشنی سرعت دانلود کامل را نمیده!:n21:
البته که دانلودی نداشتم. فقط سیستم دانلود شبانه تغییر کرده!:n07:
چند تا فایل که باهم میزارم سرعت کامل را برام میده.
دانلود منیجری میشناسید که با 64 تا کانکشن دانلود کنه!؟

اخرین نسخه IDM :n02:

master2014
24-10-2014, 09:34
اخرین نسخه IDM :n02:

روی تک دانلود فایل tcp با 64 conenction ?
درسته اما چند تا فایل همزمان گذاشت. که با هم میشه 64 .
که هر لینکی را با 32 تا متصل میکنه اما 64 تا اتصال روی یک فایل دانلود میخواد.

master2014
24-10-2014, 10:44
پیدا کردمش عجب برنا مه ای لامصب!:n04:

khoodet
24-10-2014, 10:49
پیدا کردمش عجب برنا مه ای لامصب!:n04:
چی رو پیدا کردی :n02:

mohammad.asghari
24-10-2014, 11:06
دوستان من مودم 2750 دی لینک دارم سفیدش،میشه کاری کرد که یه آی پی رو بند کرد که از طریق وای فای نشه به اینترنت وصل شد؟یا سرعتش رو محدود کرد؟

ahwazp30
24-10-2014, 11:14
شنیدم پارس افلاین خط ها رو روی 16 مگ گذاشته .اگه کسی 16 مگ داره بی زحمت یه تست بزاره .

tnx

k1ozil
24-10-2014, 11:24
دوستان من بینگم با 8.8.8.8 روی 350-360 هست ولی با 4.2.2.4 روی 130-140.مسیر 8.8.8.8 هم عمانه ولی 4.2.2.4 ترکیه مگ میشه؟:n13:

zxzxcvcv
24-10-2014, 11:28
دوستان من بینگم با 8.8.8.8 روی 350-360 هست ولی با 4.2.2.4 روی 130-140.مسیر 8.8.8.8 هم عمانه ولی 4.2.2.4 ترکیه مگ میشه؟:n13:
آره میشه چرا نشه..

bestinternet
24-10-2014, 11:28

امکانش هست که یک tracert از مسیرتون بزارید؟

sdfssdfs
24-10-2014, 11:40
شنیدم پارس افلاین خط ها رو روی 16 مگ گذاشته .اگه کسی 16 مگ داره بی زحمت یه تست بزاره .

tnx

این که خیلی وقته
جالبه من به علت افزایش نویز سرعتم کمتر هم شده بود دوباره رفتم 9 مگش کردم بهتر شد بازم

sdfssdfs
24-10-2014, 11:41
اینم یه تست 128 محدود 12 ظهر جمعه خط رو 9 مگ بسته شده

Mahdi_Moosavi
24-10-2014, 12:19
سلام دوستان. با توجه به پایان عرضه اینترنت نامحدود مخابرات تو قزوین من به چند تا از دوستانم سرویس های نامحدود +POL-128-U و +POL-256-U رو پیشنهاد کردم و الان چند روزی هست که براشون دایر شده.

ولی الان هر دو گروه یه مشکل خیلی بزرگ دارن !! در حال حاضر سرعت Page باز کردن و وب گردیشون فوق العاده عالی هستش ولی به محضی که با IDM شروع به دانلود می کنن ( تاکید دارم فقط در حین دانلود با IDM این مشکل پیش میاد ) سرعت دانلود سرویس 128 بین 2KB/s تا 30KB/s و سرعت دانلود سرویش 256 بین 5KB/s تا 60KB/s محدود میشه. این فرآیند محدود شدن سرعت هم در عرض کمتر از 3 ثانیه اتفاق می افته.

در صورتی که طبق مندرجات موجود در سایت رسمی پارس آنلاین تحت عنوان هدیه سرویس های نامحدود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سرویس 128 باید تا 10GB اول ترافیک سرعت 2Mb/s و در سرویس 256 تا 20GB اول ترافیک سرعت 3Mb/s به کاربر داده بشه !!

اما نکته جالب تر اینه که وقتی با ساید speedtest.net تست می گیرم سرعت دانلود سرویس 128 تا 1.7Mb/s و سرعت دانلود سرویس 256 تا 2.5Mb/s هم بالا میره !! الان کاملا مشخصه که احتمالاً به صورت هوشمند و فقط حین دانلود با IDM ( حتی در حالت دانلود با 1 کانکشن ) این محدودیت اعمال میشه ! ضمناً حین پخش ویدئو آنلاین هم با همین محدودیت لعنتی مواجه هستیم !

هر دو مودم هم TP-LINK TD-W8901N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به آخرین نسخه Firmware بروزرسانی شده .

از دوستان مشابه این مشکل رو تجربه کردند ؟ راه حلی براش مد نظر دارید ؟

sleeplessness
24-10-2014, 12:28
سلام دوستان. با توجه به پایان عرضه اینترنت نامحدود مخابرات تو قزوین من به چند تا از دوستانم سرویس های نامحدود +POL-128-U و +POL-256-U رو پیشنهاد کردم و الان چند روزی هست که براشون دایر شده.

ولی الان هر دو گروه یه مشکل خیلی بزرگ دارن !! در حال حاضر سرعت Page باز کردن و وب گردیشون فوق العاده عالی هستش ولی به محضی که با IDM شروع به دانلود می کنن ( تاکید دارم فقط در حین دانلود با IDM این مشکل پیش میاد ) سرعت دانلود سرویس 128 بین 2KB/s تا 30KB/s و سرعت دانلود سرویش 256 بین 5KB/s تا 60KB/s محدود میشه. این فرآیند محدود شدن سرعت هم در عرض کمتر از 3 ثانیه اتفاق می افته.

در صورتی که طبق مندرجات موجود در سایت رسمی پارس آنلاین تحت عنوان هدیه سرویس های نامحدود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سرویس 128 باید تا 10GB اول ترافیک سرعت 2Mb/s و در سرویس 256 تا 20GB اول ترافیک سرعت 3Mb/s به کاربر داده بشه !!

اما نکته جالب تر اینه که وقتی با ساید speedtest.net تست می گیرم سرعت دانلود سرویس 128 تا 1.7Mb/s و سرعت دانلود سرویس 256 تا 2.5Mb/s هم بالا میره !! الان کاملا مشخصه که احتمالاً به صورت هوشمند و فقط حین دانلود با IDM ( حتی در حالت دانلود با 1 کانکشن ) این محدودیت اعمال میشه ! ضمناً حین پخش ویدئو آنلاین هم با همین محدودیت لعنتی مواجه هستیم !

هر دو مودم هم TP-LINK TD-W8901N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به آخرین نسخه Firmware بروزرسانی شده .

از دوستان مشابه این مشکل رو تجربه کردند ؟ راه حلی براش مد نظر دارید ؟

شاید این محدودیت خاص برای سرویس های نامحدود باشه
مشابه همین مشکل با سرویس محدود داریم در بازه رایگان سرعت دانلود از لینک ها بسیار پایین میاد
از سرورهای دیگه هم امتحان کردید؟
معمولا با مهاجرت به سرورهای جدید تا یه مدتی اوضاع خوبه

جالبه تا الان مشکل snr قطعی داشتم اما سرعت دانلودم تا 900 میرفت
اما حالا snr خوب شده در عوض سرعت دانلود به شدت پایین اومده
چطور چنین چیزی ممکنه؟
با snr کمتر از 6
با snr بالاتر از 20

mahdibozorg
24-10-2014, 12:51
سلام دوستان من سرویس 2 مگ دارم من الان 2 شب سرعتم محدود شده من 11 شب دارم دانلود میکنم 34 گیگ گرفتم تو این 2 شب سرعت از 110 کیلو بایت بالا نمیره سوالم اینه در ضمن من مشهد مرکز امیرالمومنین هستم دوستی گفته بود وقتی از یک سایت زیاد دانلود میکنی میری تو لیست سیاه ولی من دیشب از اون سایت دانلود نذاشتمو از 4 سایت مختلف با اکانت vip دانلود کردم ولی سرعت همون بود ولی سرور داخلی تست نکردم مثلا دانلود ها یا سایت دیگه داخلی میخواستم ببینم دوستانی که دارن دانلود میکنن به نظر شما با تغییر انجام دانلود روی سایت داخلی یا دانلود از تورنت سرعت بر میگرده یا پارس به من گفته رودل میکنی زیاد دانلود کنی یک هفته استراحت کن:n09: یا چند شبی نذارم دانلود ممنون میشم نظر بدین قبلا شاتل داشتم اینقدر دانلود کردیم دیگه رفتیم تو لیست اومدیم صبانت تا قبل این اعمال سیاست شبانش تا میشد دانلود کردیم حالا شاتل پر صبانت پر پارس پر ؟:n02:

k1ozil
24-10-2014, 13:47
آره میشه چرا نشه..

نمیشه اونم انداخت روی ترکیه؟
ویرایش:مثل اینکه مسیر 8.8.8.8 تغییر کرد و این شد مسیرش فرانسس درسته؟؟؟؟

sansa
24-10-2014, 13:51
این لیست سیاه پارس انلاین واقعیت داره ؟؟؟؟؟؟ یعنی سایت های vip رو محدود میکنه ؟!! خب دیگه اگر vip رو هم محدود کنن که دیگه اسمش Vip نیست:n10:

master2014
24-10-2014, 16:29
این لیست سیاه پارس انلاین واقعیت داره ؟؟؟؟؟؟ یعنی سایت های vip رو محدود میکنه ؟!! خب دیگه اگر vip رو هم محدود کنن که دیگه اسمش Vip نیست:n10:

چنین لیستی وجود حقیقی نداره.:n06:
فردا صبح از سرعت دانلود شبانه عکس خواهم گذاشت. :n10:
الان سرعت دانلود تک کانکشن روی پروتکل tcp /udp کلا نابود شده!
آنجا هم همینطور؟

mahdibozorg
24-10-2014, 20:10
آنجا هم همینطور؟

دوست عزیز واسه من که داره حقیقی میشه :n02: حالا امشب کانکشن idm رو از 16 میذارم 32 بعدش هم از سایت داخلی همراه با دانلود های دیگم میذارم ببینم فرجی میشه :n01: دوستان کسی مشهد هست بگه مال اون درسته یا مشکل منه فقط ؟

sleeplessness
24-10-2014, 20:31
آنجا هم همینطور؟

دوست عزیز واسه من که داره حقیقی میشه :n02: حالا امشب کانکشن idm رو از 16 میذارم 32 بعدش هم از سایت داخلی همراه با دانلود های دیگم میذارم ببینم فرجی میشه :n01: دوستان کسی مشهد هست بگه مال اون درسته یا مشکل منه فقط ؟
:n18:
تغییر تعداد کانکشن واسه م فرقی نمیکنه
سایت داخلی و خارجی نداره
البته چند روزه وضع snr سرعت داغون
قبلا با تورنت سرعت تا 500 میرفت ساعت 6 تا 7

master2014
24-10-2014, 20:58
:n18:
تغییر تعداد کانکشن واسه م فرقی نمیکنه
سایت داخلی و خارجی نداره
البته چند روزه وضع snr سرعت داغون
قبلا با تورنت سرعت تا 500 میرفت ساعت 6 تا 7
شما این کا را بکن:
چند تا فایل را همزمان بزار در آی دی ام برای دانلود . روی حالت 32 تا کانکشن با
4تا لینک تکراری همزمان و مجموع سرعت دانلود را بنویس اینجا.
کسانی که مشکل سرعت دانلود در شبانه دارند ، همین روش را تست کنند.
نتیجه را اینجا پست بدند شاید بشه سرعت خوب بشه!

sleeplessness
24-10-2014, 21:09
شما این کا را بکن:
چند تا فایل را همزمان بزار در آی دی ام برای دانلود . روی حالت 32 تا کانکشن با
4تا لینک تکراری همزمان و مجموع سرعت دانلود را بنویس اینجا.
کسانی که مشکل سرعت دانلود در شبانه دارند ، همین روش را تست کنند.
نتیجه را اینجا پست بدند شاید بشه سرعت خوب بشه!

بی فایده بوده
البته این چند روزه وضع خطم خیلی خرابه
اما دانلود لینک مستقیم افت سرعت و قطعی شدیدی داره در بازه رایگان

master2014
24-10-2014, 21:18
بی فایده بود
فقط برای تست:
اول dns کانکشنت را به گوگل تغییر بده.بعد بزار برای دانلود.
لینک دانلود هم از یک سرور خارجی بزار به صورت تکراری 4 تا لینک دانلود که همشون آدرسشون یکی است. دانلود 4 تا لینک همزمان.
کانکشن idm 32 تا باشه.
اصولا مشکلی نباشد مجموع سرعت دانلود آنها سرعت کامل باید باشه.

sleeplessness
24-10-2014, 21:21
فقط برای تست:
اول dns کانکشنت را به گوگل تغییر بده.بعد بزار برای دانلود.
لینک دانلود هم از یک سرور خارجی بزار به صورت تکراری 4 تا لینک دانلود که همشون آدرسشون یکی است. دانلود 4 تا لینک همزمان.
کانکشن idm 32 تا باشه.
اصولا مشکلی نباشد مجموع سرعت دانلود آنها سرعت کامل باید باشه.

dns رو چی بذارم؟ 8.8.8.8
4.2.2.4
؟
کانکشن هم 32 سرور هم سرور معروفی نیست اما خوبه

master2014
24-10-2014, 21:23
dns رو چی بذارم؟ 8.8.8.8
4.2.2.4
؟
کانکشن هم 32 سرور هم سرور معروفی نیست اما خوبه

داداش تست کردی مجموع سرعت را پست کن! 4 تا دانلود همزمان از لینک زیر:
مجموع سرعت دریافتی؟
8.8.8.8
4.2.2.4

sleeplessness
24-10-2014, 21:26
داداش تست کردی مجموع سرعت را پست کن! 4 تا دانلود همزمان از لینک زیر:
مجموع سرعت دریافتی؟
8.8.8.8
4.2.2.4

ممنون تست میکنم میگم

mohammad.asghari
24-10-2014, 21:35
دوستان من مودم 2750 دی لینک دارم سفیدش،میشه کاری کرد که یه آی پی رو بند کرد که از طریق وای فای نشه به اینترنت وصل شد؟یا سرعتش رو محدود کرد؟

دوستان کسی نیست کمک کنه؟

master2014
24-10-2014, 21:39
دوستان کسی نیست کمک کنه؟

آره،دنبال گزینه Mac Filter
بگرد بعد آدرس مکش را فیلتر کن.
2 تا لینک زیر را دنبال کن.

sdfssdfs
24-10-2014, 21:40
دوستان یه دقه گوش بدین مشکل همین جاس
من تو speedtest ساعت 5 صبح تست گرفتم سرعت رو 4.5 مگابیت نشون میده برا سرور تهران
از یه سایت سرور داخلی که چند شب دان میکردم دیگه حتی یه دهم این سرعت رو نمیتونم بگیرم ولی با یه سایت داخلی جدید اوضاع فرق میکنه

master2014
24-10-2014, 21:44
دوستان یه دقه گوش بدین مشکل همین جاس
من تو speedtest ساعت 5 صبح تست گرفتم سرعت رو 4.5 مگابیت نشون میده برا سرور تهران
از یه سایت سرور داخلی که چند شب دان میکردم دیگه حتی یه دهم این سرعت رو نمیتونم بگیرم ولی با یه سایت داخلی جدید اوضاع فرق میکنه
جنابعالی چند تا فایل را همزمان بزار برای دانلود از همون سروری که سرعتش کمه بعد
مجموع سرعت دریافتی را اینجا پست بده شاید سرعت خوب بشود.
حتملا در idm را روی حالت 32 تا کانکشن بزار.

mohammad.asghari
24-10-2014, 21:45
آره،دنبال گزینه Mac Filter
بگرد بعد آدرس مکش را فیلتر کن.
2 تا لینک زیر را دنبال کن.

نمیشه یکم جزئی تر توضیح بدی؟

sdfssdfs
24-10-2014, 21:50

دوست عزیز من تا 40 فایل هرکدوم 16 کانکشن تست کردم روهم به 32 کیلوبایت در ثانیه هم نرسید دقیقا سرور اون سایت خاص محدود شده شکی ندارم میخوام بدونم چقد دان کنی این طور میشه و تا کی این محدودیت ادامه داره

master2014
24-10-2014, 22:00
دوست عزیز من تا 40 فایل هرکدوم 16 کانکشن تست کردم روهم به 32 کیلوبایت در ثانیه هم نرسید دقیقا سرور اون سایت خاص محدود شده شکی ندارم میخوام بدونم چقد دان کنی این طور میشه و تا کی این محدودیت ادامه داره
اصلا نمیشه!

mohsen_gla
24-10-2014, 22:13
من سرعت 1مگ دارم روزا سرعت دانلودم تو آی دی ام از 120 بالاتر نمیره ! کلا اینطوریه یا ما مشکلی داریم ؟

sleeplessness
24-10-2014, 22:15
اصلا نمیشه!

چرا داداش میشه
مرکز شما خلوته اعمال نمیشه اینجور محدودیت
مرکز ما شلوغه
در روز هم سرعت خیلی کم به 900 کیلو میرسه

و یک موضوع جالب فایلی که شروع به دانلود میشه سرعت تا 700 میرسه
اما همون فایل بعد از یه مدتی و قطع و وصل دوباره سرعت به زحمت به 300 میرسه!

ESPSV
24-10-2014, 22:21
512 محدود
افتضاح به تمام معنی

gigaht
25-10-2014, 00:30
مشکل اینه که پریز های دیگه وصل میکنم اصلا نه چراadsl روشن میشه نه لینک میده
تلفن بوق داره بدون خش نمیدونم چرااین طوریه؟ البته خط مستیقیم امده تو اتاقم

خوب پس سیم جدا کشیدی برای اون پریز
یک کار دیگه میتونی انجام بدی : روتر رو بگذار پشت درب اتاقت روی ارتفاع در این حالت موانع خیلی کمتر میشه ( فقط دوتا درب اتاقا) اینجوری صد در صد سیگنال خیلی خوبی
در اتاق دیگه دریافت میشه که اگه کافی بود دیگه احتیاجی به کابل لن و آنتن اکسترنال پیدا نمیکنی .
جالبه چون من با همین روتر کل یه محیط 200 متری داخلی رو پوشش خوب دارم . نکته پیدا کردن جای مناسبه .

نمیشه یکم جزئی تر توضیح بدی؟

قسمت مک آدرس در زیرشاخه وایرلس رو در صفحه تنظیمات روتر پیدا کن .
در اون لحظه هر دستگاهی باعم از موبایل و غیره بهش کانکت باشه مک آدرسش اونجا دیده میشه ( یه عدد طولانی چند بخشی )
دو گزینه allow ( اجازه) و deny ( ممانعت) داره خیلی راحت میتونی مک ادرسی رو که مربوط به اون گوشی هست پیدا و بلاک کنی.

abolfazlwest72
25-10-2014, 00:50
512 محدود

gigaht
25-10-2014, 01:05
مرسی که هم از سرور داخلی گذاشتی هم از سرور اروپایی ( منم لندن و فرانکفورت رو نتایجش رو بهتر قبول دارم برای تعیین سرعت واقعی "اینترنت")

mahdi_abbasnasab
25-10-2014, 01:25
سلام
بچه ها من از دست شاتل دارم فرار میکنم!بخاطر محدود کردناش.آیا پیشنهاد میدید بیان پارس؟شبی 4تا 5 گیگ دانلود دارم.
ممنون میشم راهنمایی کنین:n12:

binaafarin
25-10-2014, 01:25
خوب پس سیم جدا کشیدی برای اون پریز
یک کار دیگه میتونی انجام بدی : روتر رو بگذار پشت درب اتاقت روی ارتفاع در این حالت موانع خیلی کمتر میشه ( فقط دوتا درب اتاقا) اینجوری صد در صد سیگنال خیلی خوبی
در اتاق دیگه دریافت میشه که اگه کافی بود دیگه احتیاجی به کابل لن و آنتن اکسترنال پیدا نمیکنی .
جالبه چون من با همین روتر کل یه محیط 200 متری داخلی رو پوشش خوب دارم . نکته پیدا کردن جای مناسبه .

.

برای اینکار بایستی سیم تلفن و لن رو باید بکشم تا اتاقم؟ این طور منظره خیلی زشت ی میشه
حالا یبم تلفن قابل تحملتره لن خیلی سیمش کلفته

gigaht
25-10-2014, 01:29
نه آقا , میگم توی همون اتاق خودت باشه فقط بجای اون کنج بیارش پشت درب و یکم هم جای مرتفع بگذار
اینجوری مشکل اون یکی اتاق هم حل میشه .

gigaht
25-10-2014, 01:31
سلام
بچه ها من از دست شاتل دارم فرار میکنم!بخاطر محدود کردناش.آیا پیشنهاد میدید بیان پارس؟شبی 4تا 5 گیگ دانلود دارم.
ممنون میشم راهنمایی کنین:n12:

گمون نکنم بیشتر از شبی 2, 3 گیگ گیرت بیاد . صد البته بسنگی به مرکزتون و شلوغی یا خلوتی اش داره.

binaafarin
25-10-2014, 01:43
اهنوز رایگان نشده ببنیید

gigaht
25-10-2014, 02:47
آقا , از سلیمانیه چرا آخه ؟
فرانکفورت و لندن اکثرا به واقعیت نزدیکترن. داخلی ها هم همون اینترانتن .

image369
25-10-2014, 03:49
چند وقت پیش یکی از دوستان راهی برای دیسی کردن و کانکت شدن مجدد مودم بدون خاموش کردن از طریق کلید آن و اف و با استفاده از گرفت چند کلید گفت ! چه طوری امکان داره؟:n13:

مودم 2730 دیلینک

lamp23
25-10-2014, 06:39
چند وقت پیش یکی از دوستان راهی برای دیسی کردن و کانکت شدن مجدد مودم بدون خاموش کردن از طریق کلید آن و اف و با استفاده از گرفت چند کلید گفت ! چه طوری امکان داره؟:n13:

مودم 2730 دیلینک

1- 192.168.1.1
2- admin/admin
3-advanced setup
4- wan setiing
5- Edit
6- Next
7- Apply Save

master2014
25-10-2014, 06:39
سرعت دانلود حرف نداره:n26:

shayan0o21
25-10-2014, 06:58
والله واسه ما که داغونه ، برای شما نویز چنده؟:n13:

mahdibozorg
25-10-2014, 07:16
سرعت دانلود حرف نداره:n26:

دوست عزیز شما کدوم شهری چقدر دانلود میکنی سرعتت تو این شبها من دیشب زور زد بعد 2 شب 2 گیگ گرفتن شد 3 گیگ جالبه سرعت 2 مگ من تو روزانه دیروز شده بود 120 کیلو بایت:n02: امروز شده 340 کیلو بایت بنظرتون dns خود پارس رو ست کنم یا گوگل رو بزارم

master2014
25-10-2014, 07:28
دوست عزیز شما کدوم شهری چقدر دانلود میکنی سرعتت تو این شبها من دیشب زور زد بعد 2 شب 2 گیگ گرفتن شد 3 گیگ جالبه سرعت 2 مگ من تو روزانه دیروز شده بود 120 کیلو بایت:n02: امروز شده 340 کیلو بایت بنظرتون dns خود پارس رو ست کنم یا گوگل رو بزارم

به زودی پس از تست ،اعلام میکنم.
فرق نمیکنه کلا همشون یکی است:n02:

master2014
25-10-2014, 07:38

برات پ.خ دادم.فقط در پ.خ

bilmazlar
25-10-2014, 08:11

نمیشه اونم انداخت روی ترکیه؟
ویرایش:مثل اینکه مسیر 8.8.8.8 تغییر کرد و این شد مسیرش فرانسس درسته؟؟؟؟

دوستان.

شما هیچ وقت از یه مسیر ثابت به اینترنت وصل نمی‌شید. چون ایران از چندین نقطه به شبکه جهانی اینترنت متصله. این که مسیر ارتباطی شما با یه سرور خاص چیه علاوه بر موقعیت جغرافیایی دو تا سرور، بستگی به وضعیت کل اینترنت جهانی هم داره. الزاماً این جوری نیست که به یه سرور خاص حتماً و همیشه از یه مسیر مشخص متصل بشید. در واقع این که مسیر چی باشه رو روترهای مختلفی که سر راه قرار دارن تعیین می‌کنن.

مثلاً ممکنه شما به یه سرور توی آمریکا یه بار از مسیر اروپا متصل شید یه بار از طریق مسیر هند. ولی دست خودتون نیست که این مسیر رو انتخاب کنید.

bilmazlar
25-10-2014, 08:56

دوستان. من تو این 9 - 10 ماهی که دارم از پارس‌آنلاین استفاده می‌کنم و بعد از این که از اول امسال پارس‌آنلاین سیستم مدیریت ترافیک خودش رو راه‌اندازی کرد می‌تونم به جرأت بگم که این شرکت یکی از هوشمندانه‌ترین سیستم‌های محدود کردن ترافیک رو داره استفاده می‌کنه. یعنی یه جوری محدود می‌کنه که نه کسی می‌تونه بگه سرعتم کاملاً محدوده، نه به کاربرای پرمصرفی مثل من اجازه می‌ده بیش از حد دانلود کنم. این رو هم به ضرس قاطع می‌تونم بگم که محدودیتش روی کاربرا نیست. یعنی هر جا که محدودیت پهنای باند پیدا کنه بلافاصله پهنای باند دانلود از سایت‌هایی رو که تو لیست سیاهش داره، اعمال می‌کنه. در ضمن این جوری هم نیست که با دانلود یه نفر یه سایت بره تو لیست سیاه. مگه این که وضعیت پهنای باند تو اون مرکز خیلی دیگه داغون باشه. منظورم اینه که قرار گرفتن یه سایت تو لیست سیاه به میزان دانلود یه نفر بستگی نداره و این جوری نیست که اگه شما یه حجم بخصوصی دانلود کنی، اون سایت برای شما بره تو لیست سیاه.

با این حساب، وقتی یه مرکز مخابراتی بره تو محدودیت (به دلیل کمبود پهنای باند)، دانلود کاربرا از یه سری سایت‌ها محدود می‌شه. حالا فرقی نمی‌کنه شما 1 فایل با 4 تا کانکشن بذاری یا 10 فایل هر کدوم با 32 کانکشن. تازه من خودم به این نتیجه رسیدم وقتی یه سایت می‌ره تو محدودیت، بهتره بیشتر از 8 کانکشن از اون سایت نداشته باشی. حالا فرقی نمی‌کنه 1 فایل با 8 کانکشن، یا 4 تا فایل هر کدوم با 2 کانکشن. چون وقتی یه سایتی تو محدودیته، ایجاد کانکشن‌های زیاد فقط اورهد رو بیشتر می‌کنه و در مجموع کل سرعت دانلود از اون سایت رو بهتر که نمی‌کنه هیچ، یه وقتایی مشکل‌ساز هم می‌شه.

تو جاهایی که محدودیت خیلی حاد نباشه، با تغییر سایت/سرور دانلود، سرعت بهتری در مجموع گیر کاربر می‌آد. درست مثل مرکز مخابراتی خودم که آیت‌ اله کاشانی تهرانه. اما ظاهراً تو مراکزی که محدودیت پهنای باند شدیدتره، لیست سیاه پارس‌آنلاین بلندبالاتره. این یعنی که لیست سیاهش هم درجه‌بندی داره و بسته به میزان محدودیت پهنای باندش تو هر مرکز از یه لیست سیاه خاص استفاده می‌شه.

تو م

farshad.88
25-10-2014, 09:35
یه برنامه معرفی کنید که میزان مصرف ترافیک اینترنت رو از مودم حساب کنه ( شامل مصرف وایرلس و .. هم باشه )
توی سایت دزد انلاین و قسمت گزارش مصرف برای 2 روز پیش من در حدود 6 ساعت 1.2 گیگ از حجمم کم شده. در حالی که در این ساعت ها من اصلا خونه نبودم که مصرف کنم !! وایرلس هم پسورد داره
چجوری مصرف اینترنت رو از مودم بفهمیم ؟ برنامه networx رو نصب کردم اما این فقط واسه PC هستش. مصرف موبایل ها و لپ تاپ که با وایرلس وصل میشن رو چیکار کنم ؟

bilmazlar
25-10-2014, 10:35
یه برنامه معرفی کنید که میزان مصرف ترافیک اینترنت رو از مودم حساب کنه ( شامل مصرف وایرلس و .. هم باشه )
توی سایت دزد انلاین و قسمت گزارش مصرف برای 2 روز پیش من در حدود 6 ساعت 1.2 گیگ از حجمم کم شده. در حالی که در این ساعت ها من اصلا خونه نبودم که مصرف کنم !! وایرلس هم پسورد داره
چجوری مصرف اینترنت رو از مودم بفهمیم ؟ برنامه networx رو نصب کردم اما این فقط واسه PC هستش. مصرف موبایل ها و لپ تاپ که با وایرلس وصل میشن رو چیکار کنم ؟

عملاً روی ترافیک کل مودم کاری از دست شما بر نمی‌آد. مجبورید برای هر کدوم از سیستم‌هاتون یه برنامه مدیریت ترافیک جداگانه نصب کنید. و همین طور باید مطمئن باشید که از مودمتون کس دیگه به شکل غیرمجاز استفاده نمی‌کنه. این جوری می‌تونید بفهمید که ترافیک مصرفی از کدوم سیستم ایجاد شده.

تا جایی که من دیدم، پارس‌آنلاین چیزی به اسم دزدی حجم نداره. ممکنه یه وقتایی یه اشتباهی تو سیستم گزارش‌گیریش به وجود بیاد، اما به صورت سیستماتیک دزدی حجم نداره.

sleeplessness
25-10-2014, 10:37

در قسمت تنظیمات نت ورکس
تب اصلی
روترت انتخاب کن به جای لن وایرلس
توی تنظیمات مودمت باید unpn فعال کنی

farshad.88
25-10-2014, 10:44
در قسمت تنظیمات نت ورکس
تب اصلی
روترت انتخاب کن به جای لن وایرلس
توی تنظیمات مودمت باید unpn فعال کنی
تظیمات مودم رو بیشتر توضیح میدین ؟ مودم من D-link 2750U هستش

sansa
25-10-2014, 10:50
سلام
دوستان سرعت شما هم چند روزه که افت کرده ؟!

sleeplessness
25-10-2014, 11:03
تظیمات مودم رو بیشتر توضیح میدین ؟ مودم من D-link 2750U هستش
نمایش تنظیمات روتر به جای این کامپیوتر انتخاب کن
upnp
یا
snmp

bilmazlar
25-10-2014, 11:32
نمایش تنظیمات روتر به جای این کامپیوتر انتخاب کن
upnp
یا
snmp

مودم محل کار ما که سمفونیه و با این که UPnP ایش فعاله اما تو نتورکس اینترفیسی براش شناسایی نشد. حالا من خونه هم تست می‌کنم ببینم مودم Asus N10 این قابلیت رو داره یا نه. گر چه فکر می‌کنم این روش فشار زیادی روی cpu مودم وارد کنه. همین طوریش بعضی جاها توصیه می‌کنن که هم‌زمان هم کار ارتباط ADSL و هم کار روتینگ رو با یک دستگاه انجام ندید تا پایداری ارتباط مودم بالاتر بره. اون وقت این جوری که فشار مضاعف می‌شه روی مودم. شما خودت مشکلی نداری با این روش؟

sleeplessness
25-10-2014, 11:37
مودم محل کار ما که سمفونیه و با این که UPnP ایش فعاله اما تو نتورکس اینترفیسی براش شناسایی نشد. حالا من خونه هم تست می‌کنم ببینم مودم Asus N10 این قابلیت رو داره یا نه. گر چه فکر می‌کنم این روش فشار زیادی روی cpu مودم وارد کنه. همین طوریش بعضی جاها توصیه می‌کنن که هم‌زمان هم کار ارتباط ADSL و هم کار روتینگ رو با یک دستگاه انجام ندید تا پایداری ارتباط مودم بالاتر بره. اون وقت این جوری که فشار مضاعف می‌شه روی مودم. شما خودت مشکلی نداری با این روش؟

شرمنده من از این مشکلاتش خبر نداشنم
اگه اینطور پیشنهاد نمیشه

bilmazlar
25-10-2014, 12:00
شرمنده من از این مشکلاتش خبر نداشنم
اگه اینطور پیشنهاد نمیشه اصلا

نه. من فقط احتمالش رو مطرح کردم. ممکنه هیچ مشکلی هم پیش نیاره. شما خودت تست نکردی ببینی چطوریه؟ مثلاً تأثیری روی تعداد خطاهای CRC تو مودم می‌ذاره یا نه؟

این بحث فشار روی cpu مودم رو من تو یه فروم خارجی دیدم. اونجا ادعا کرده بودن که پردازش هم‌زمان اتصال DSL و عملیات روتینگ تو مودم - روترها به ویژه وقتی که روتر این دستگاه‌ها وایفای هم داشته باشه فشار زیادی روی cpu وارد می‌کنه و می‌تونه باعث عدم پایداری اتصال DSL (تو شرایط مرزی) یا افزایش خطاهای اون بشه. پیشنهادشون هم این بود که اتصال DSL‌ با یه مودم و در حالت بریج برقرار بشه و یه روتر جداگانه هم وجود داشته باشه که به این مودم مستقیم وصل بشه تا کار روتینگ از کار اتصال DSL تفکیک بشه.

max2009
25-10-2014, 12:27
وضیعت مودم من چطوره

Downstream Upstream

SNR Margin (0.1dB): 61 72

Attenuation (0.1dB): 345 215

Output Power (dBm): 19.0 12.0

Attainable Rate(Kbps): 15980 1077

Rate (Kbps): 14727 1021

D (interleave depth): 64 8

sleeplessness
25-10-2014, 12:59
خطت اوردن رو 16 مگ
اس ان ار روی لب مرز قرار گرفته
اگه پرش لینک داری و ناثباتی بگو 9 مگش کنند

شاید از پارس بخوام برم
خیلی داره بازی در میاره
کسی شرکت دیگه پیشنهاد نمیکنه برای مشهد؟

imanprjr
25-10-2014, 13:26
تغییر در هدیه سرویسهای نامحدود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n22::n13::n21:

mohammad.asghari
25-10-2014, 13:32
تغییر در هدیه سرویسهای نامحدود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n22::n13::n21:

دقیقا چی شده میشه بگید؟

mohammad.asghari
25-10-2014, 13:33
مسخره شو در آوردن دیگه این چه کاری هست که کردن!!؟

navid3941
25-10-2014, 13:40
سلام
دوستان من یه مشکل دارم میخواستم شما هم امتحان کنید ببینم واسه شما هم همینطوره
روی سایت پارس آنلاین قسمت ریز مصرف 48 ساعته واسه من باز نمیشه. سرور ارور میده. به پشتیبانی که زنگ زدم گفت مشکلی نداره

Memonex
25-10-2014, 13:42
خیلی جالبه الان این احمق توی عکس داره ذوق میکنه که ری... توی نامحدودها، از کی تا حالا دزدی و کم شدن امکانات باعث خوشحالی میشه !! خجالتم نمیکشن واقعا مردم رو چی فرض کردن... قابل توجه دوستانی که اطلاع ندارن هدیه از 10 گیگ به 5 گیگ کاهش پیدا کرد

Mehdi Bayern
25-10-2014, 13:57
پارس جدیدا خیلی دزد شده، بعد مدتها ریز مصرف رو دیروز چک کردم ساعت هایی که من خواب بودم کارکرد زیاد زده، امروزم که سرویسش رو اینطوری کرد، گرونترین سرویس 128 رو تو تمام شرکت ها داره و پایین ترین میزارن هدیه رو میده، یه شرکت خوب پیدا کنم از پارس میرم.

sayanermia
25-10-2014, 14:03
دوستانی که پارس انلاین دارید شما با چه چیزمیز شکنی راحت کار می کنید؟ ما برای دفتر کارمون پارس انلاین داریم پدرمونو دراورده!! با هیچ سرویس چیزمیز شکنی خوب کار نمی کنه!! نه inet نه تونل و نه ک.ر.ی.و!! همشون چند دقیقه به چند دقیقه هی قطع و وصل میشن! اگه چیزمیزشکنتون رو از جای خوبی تهیه میکنید که باهاش هیچ مشکلی ندارید و با پارس انلاین هماهنگه لطف کنید تو پیغام خصوصی معرفی کنید! ممنون:n12:

farshad.88
25-10-2014, 14:06
دقیقا بحث منم توی صفحه قبلی همین بود. توی یه ساعتی که اصلا سیستمم روشن نبوده و یک موبایل که فقط از وای بر و وا ت س ا پ استفاده کرده اونم به خیلی کم . طی 6 ساعت 1.2 گیگ از حجمم کم شده. واقعا دزدی توی روز روشن
من فکر کردم شاید رمز وایرلس رو یکی بدست اورده ( امکانش خیلی کمه ) اما گویا مشکل سراسریه. چند نفر دیگه هم دیدم که حجمشون یهو کم شده.
این کم شدن هدیه هر چند برای من فرقی نداره چون کاربر نامحدود نیستم. اما خبر تسلیت اوری هست تا خوشحال کننده

farshad.88
25-10-2014, 14:11
دوستانی که پارس انلاین دارید شما با چه چیزمیز شکنی راحت کار می کنید؟ ما برای دفتر کارمون پارس انلاین داریم پدرمونو دراورده!! با هیچ سرویس چیزمیز شکنی خوب کار نمی کنه!! نه inet نه تونل و نه ک.ر.ی.و!! همشون چند دقیقه به چند دقیقه هی قطع و وصل میشن! اگه چیزمیزشکنتون رو از جای خوبی تهیه میکنید که باهاش هیچ مشکلی ندارید و با پارس انلاین هماهنگه لطف کنید تو پیغام خصوصی معرفی کنید! ممنون:n12:
کلا دزد انلاین با قند شکن مشکل داره. 10 دقیقه که روشنش کنی و بری "اف بی" میبینی 100 مگ از حجمت به فنا رفته. سرعت هم در حد دایال آپ میشه

sayanermia
25-10-2014, 14:24
کلا دزد انلاین با قند شکن مشکل داره. 10 دقیقه که روشنش کنی و بری "اف بی" میبینی 100 مگ از حجمت به فنا رفته. سرعت هم در حد دایال آپ میشه

یعنی همه کاربرای دزدآنلاین :n02: از نعمت قند شکن خوب بی بهره اند؟؟ خیلی بده که! من بدبخت کارم طراحی و چاپ هستش و توی دفترم به اجبار دزدآنلاین داریم و مجبوریم از قندشکن استفاده کنیم :((( خدا لعنتشون کنه

khoodet
25-10-2014, 14:43
احتمالا زیر ساخت بهشون فشار اورده تا این کار بکنن مثل فناوا که قیمتش تقریبا 2 برابر کرد

cenam
25-10-2014, 14:43
سلام نت ما امروز وصل شد دوستان یه سئوال داشتم ببنید نت بنده روی چند بسته شده چون سرعت دانلود 180 است

khoodet
25-10-2014, 14:44
سلام نت ما امروز وصل شد دوستان یه سئوال داشتم ببنید نت بنده روی چند بسته شده چون سرعت دانلود 180 است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خطت رو روی 2 مگ بستن تا 10 مگ هم میکشه اگه پارس انلاین هستی بگو برات زیاد کنند

farshad0123
25-10-2014, 14:45
سلام نت ما امروز وصل شد دوستان یه سئوال داشتم ببنید نت بنده روی چند بسته شده چون سرعت دانلود 180 است

روی کمتر از 2مگ بسته شده

binaafarin
25-10-2014, 15:12
حجم خوری شدید رو من دوبار داشتم اخیرا بدون شکننده حتی
1گیگ اضافه خریدم 7 روزم نشد من مصرفم ماهی2گیگه یعنی خیلی احتباط میکنم دوبار این اتافاق افتاد تا اینگه تمدید کردمالان بهتره

cenam
25-10-2014, 15:17
دوستان تماس گرفتم روی 9 مگ بستن سرعت دانلود با سرور های خارجی از 200 شروع میشه تا 450 ولی با سرور های داخلی تا 450 تا 500 این خوبه دوستان؟

bilmazlar
25-10-2014, 15:32
دوستان تماس گرفتم روی 9 مگ بستن سرعت دانلود با سرور های خارجی از 200 شروع میشه تا 450 ولی با سرور های داخلی تا 450 تا 500 این خوبه دوستان؟

برای روزانه خوب نیست. چه سرویسی داری الآن؟

قاعدتاً روزانه که از سرورهای داخلی باید تا 950 کیلوبایت در ثانیه رو بده. خارجی هم حداکثر 10 درصد کمتر از داخلیا.

shayan0o21
25-10-2014, 15:33

خیر :n02: واسه من هم همینجوری شده الان
نمی دونم چی کار دارن میکنن

mohammad.asghari
25-10-2014, 15:59
دوستان قیمت 128 نامحدود کم نمیشه همین مبلغ میمونه؟

k1ozil
25-10-2014, 16:02
دوستان برای وی پی ان ایرانی pptp بهتره یا l2tp رو کدوم مود بزارم؟؟؟؟؟

cenam
25-10-2014, 16:16
برای روزانه خوب نیست. چه سرویسی داری الآن؟

قاعدتاً روزانه که از سرورهای داخلی باید تا 950 کیلوبایت در ثانیه رو بده. خارجی هم حداکثر 10 درصد کمتر از داخلیا.

سرویس بنده 2مگ با حجم 4 گیگ است والا نمی دونم چیکار کنم حالا با این مشخصات اگه بگم روی 16 ببندن بهتر نیست ؟

farshad0123
25-10-2014, 16:28

پورتی که واست بستن مشکل داره

netstat
25-10-2014, 16:30

الان دقیقا به چه دلیلی ممکنه یه نفر به جای 256 10 گیگ بره 128 نامحدود بگیره؟ :n04:

====
راستی! کسایی که نامحدود دارن بگن اون حجم منصفانه دقیق رعایت میشه یا اینکه دوباره باگی چیزی پیدا شده؟

cenam
25-10-2014, 17:37
راستی برای دانلود شب حتما باید مودم خاموش روشن کنی یا اگه روشن باشه خودش مستقیم روی بازه رایگاه میره؟

yasidevil
25-10-2014, 17:57
دوستان مشهد (به خصوص مرکز مطهری) شما هم این قدر وضع نتتون داغونه؟
من ۱۲۸ نامحدود دارم شدیداً قطعی داره یعنی روزانه راحت ۲۰۰-۳۰۰ بار در حد یکی دو دقیقه ای قطع میشه. بعضی وقت ها مثلا توی یه بازه ی ۱ ساعته ۱ دقیقه وصله ۲ دقیقه قطع :|
داستان چیه؟ :|

mohsen_blid
25-10-2014, 18:28
سلام دوستان
من اینترنت نامحدود مخابرات داشتم که فردا تموم میشه و نمی دونم دقیقا چکار کنم سرویس محدود مخابرات رو بخرم یا سرویس شاتل رو بگیرم یا پارس انلاین
مصرف روزانه اینترنت من بالاست اکثرا هم فیلمای اموزشی برنامه نویسی
وب گردیم هم بخاطر اینکه سایت های گرافیکی رو میرم زیاده مثلا وب گردی من یک دستگاه به صورت میانگین بدون دانلود خاص بین 400 تا 800 مگ هست (دو تا کامپیوتر داریم که مصرف میشه تقریبا دو برابر یکم کمتر 800 تا 1200
با حجم مصرفی من تقریبا هیچ پکیجی موجود نیست

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که با این مصرف پکیجی نامحدود در پارس انلاین هست

sleeplessness
25-10-2014, 18:30
دوستان مشهد (به خصوص مرکز مطهری) شما هم این قدر وضع نتتون داغونه؟
من ۱۲۸ نامحدود دارم شدیداً قطعی داره یعنی روزانه راحت ۲۰۰-۳۰۰ بار در حد یکی دو دقیقه ای قطع میشه. بعضی وقت ها مثلا توی یه بازه ی ۱ ساعته ۱ دقیقه وصله ۲ دقیقه قطع :|
داستان چیه؟ :|

تایید میشه چند روزه حسابی خرابه
و قطعی داره
علت قطعی من افزایش ناگهانی نویز

imanprjr
25-10-2014, 22:36
سلام
دوستان من یه مشکل دارم میخواستم شما هم امتحان کنید ببینم واسه شما هم همینطوره
روی سایت پارس آنلاین قسمت ریز مصرف 48 ساعته واسه من باز نمیشه. سرور ارور میده. به پشتیبانی که زنگ زدم گفت مشکلی نداره

برای من هم همین طور بوده و هست . بعضی وقتا هنگه کلا جواب نمیده ./ به من هم جواب درستی ندادن.

راستی برای دانلود شب حتما باید مودم خاموش روشن کنی یا اگه روشن باشه خودش مستقیم روی بازه رایگاه میره؟

برای من خودش مستقیم میره . چون PC روی تایم شبانه روشن میشه برا دانلود.

imanprjr
25-10-2014, 23:03
این عکسشون منو کشته . :n14:

دوستان من از زمانی که سرعت سرویسم رو به 9 مگ افزایش دادم سرعت
باز شدن صفحاتم اومده پایین برا شما هم این اتفاق افتاده یا این چند روز سرعت افتضاهه ؟؟

netstat
25-10-2014, 23:11
سلام دوستان
من اینترنت نامحدود مخابرات داشتم که فردا تموم میشه و نمی دونم دقیقا چکار کنم سرویس محدود مخابرات رو بخرم یا سرویس شاتل رو بگیرم یا پارس انلاین
مصرف روزانه اینترنت من بالاست اکثرا هم فیلمای اموزشی برنامه نویسی
وب گردیم هم بخاطر اینکه سایت های گرافیکی رو میرم زیاده مثلا وب گردی من یک دستگاه به صورت میانگین بدون دانلود خاص بین 400 تا 800 مگ هست (دو تا کامپیوتر داریم که مصرف میشه تقریبا دو برابر یکم کمتر 800 تا 1200
با حجم مصرفی من تقریبا هیچ پکیجی موجود نیست

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که با این مصرف پکیجی نامحدود در پارس انلاین هست

نامحدود پارس به رحمت خدا رفت... برو سمت شاتل یا فن آوا...

l2tp امنیتش بیشتره... ولی در کل فرق زیادی ندارن...

rznrz06
25-10-2014, 23:18

درود
عزيز بستگى داره شما با چه ISP كجا ميخوايى برى؟
مثال من با پارسانلاين با كريوو YouTube رو ميبينم ولى وقتى ميخوام ازش دانلود كنم بايد NEXTVPN رو روشن كنم تو سايتهاى ديگه با ISP هاى ديگه فرق ميكنه.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

netstat
25-10-2014, 23:29
ظاهرا مخابرات تهران هم دیگه نامحدود بالای 512 نمیده...
فن آوا هم قیمت نامحدود رو دو برابر کرده و یه محدودیت حجمی هم گذاشته... البته دقیق من نمیدونم محدودیتش چطوریه...
پارس هم که زد سرویسای نامحدود رو نابود کرد... یادش بخیر دو سال پیش همین سرویس نامحدود 128 20 گیگ ترافیک هدیه داشت تازه بعد از 20 گیگ خیلی سفت و سخت محدود نمیشد...
اینجاست که باید گفت روحانی مچکریم....

gigaht
25-10-2014, 23:57
خوب سرویس منم راه افتاد :

قراره این هفته بگذارن روی 16 که نمیدونم مثل بچه آدم کار خواهد کرد یا مجبور بشم برگردونم به همین 9 . سرعت هم در حال حاضر از این قراره :

از سرور خارجه :

دیدم روی شهراده , ریستش کردم رفت روی پارس . اینم تست داخلی :

کلا قابل قبول بنظر میاد . جز اینکه در هیچ حالتی بالای 8 نمیشه سرعت . گمونم روی همین حوالی قفلش کردن .
سرعت دانلود شبانه هم مشابه گفته باقی دوستان از حدود 120 شروع و نزدیک هفت به حوالی 700 رسیده . در مجموع حدود 4 گیگ .

binaafarin
26-10-2014, 00:09
گیگا جان ایشالا ک همیشه سرعتت خوب باشه اینم سرعت همین الان من دیگه واقعا نمیدونم چ کار باید بکنم

gigaht
26-10-2014, 00:26
شاید تصادفی باشه , ولی گویا این اواخر شهراد سرعت خارجه اش! بهتر از پارس شده برای همینم هست که ریت بالانری گرفته .
حالا شمام دوست من یه تست همین الان از سرور فرانکفورت یا لندن بزار ببینم واقعا وضعیتت چطوره

cenam
26-10-2014, 00:26
راستی برای دانلود شب حتما باید مودم خاموش روشن کنی یا اگه روشن باشه خودش مستقیم روی بازه رایگاه میره؟?

gigaht
26-10-2014, 00:30
قاعدتا باید خودش ساعت رایگانو حساب کنه . دوره دیال آپ که نیست دیگه مودم خاموش و روشن کنیم.

یه چیزم بگم صبانت تنها نقطه مثبتش بنظر من سیستم بیلینگش بود . خیلی کامل و به دقیقه است. پارس رو نگاه کردم خیلی کلی و سردستیه .

binaafarin
26-10-2014, 00:38
شاید تصادفی باشه , ولی گویا این اواخر شهراد سرعت خارجه اش! بهتر از پارس شده برای همینم هست که ریت بالانری گرفته .
حالا شمام دوست من یه تست همین الان از سرور فرانکفورت یا لندن بزار ببینم واقعا وضعیتت چطوره
چطوری اینکار بکنم؟

gigaht
26-10-2014, 00:45
خوب , نقشه رو با ماوس بکش برسی به اروپا اون گوشه غربی اش یه سری نقاط هست حدودی که کشورهارو میشناسی که؟
دونه دونه ماوس رو ببر رو هرکدوم تو المان یا انگلیس تا پیداشون کنی.

binaafarin
26-10-2014, 01:09
خوب , نقشه رو با ماوس بکش برسی به اروپا اون گوشه غربی اش یه سری نقاط هست حدودی که کشورهارو میشناسی که؟
دونه دونه ماوس رو ببر رو هرکدوم تو المان یا انگلیس تا پیداشون کنی.

gigaht
26-10-2014, 01:18
خیلی عجیبه! دقیقا همون ارقام رو برای لندن هم داد ؟؟
آقا , این خطت رو طلسم کردن ! برو پیش یه جوکی برات باطل سحر بنویسه !

imanprjr
26-10-2014, 01:49
این هم تست های من همین الان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم چرا همیشه وضع سرعت توی همین حدودا نیست یک بار زیر یک مگه یک بار روی 7 ...:n13::n15:

gigaht
26-10-2014, 01:56
ولی اکثر دفعاتی که پایینه ( خارج) دقت کنی پارسه و اون مواقعی که بالاتره شهراد.
یا برای من اینجور بوده تابحال .

imanprjr
26-10-2014, 01:59
ولی اکثر دفعاتی که پایینه ( خارج) دقت کنی پارسه و اون مواقعی که بالاتره شهراد.
یا برای من اینجور بوده تابحال .

آره دقیقا موافقم .

binaafarin
26-10-2014, 02:09
خیلی عجیبه! دقیقا همون ارقام رو برای لندن هم داد ؟؟
آقا , این خطت رو طلسم کردن ! برو پیش یه جوکی برات باطل سحر بنویسه !

اقا رمال سراق ندارین؟
میگم احتمال خراب بودن پورت وجو نداره؟
چیکار کنم برم از پارس؟
ضمنا الان اگر من بخوام از پارس برم نمیشه ازشون خسارت بگیرم؟

farshad0123
26-10-2014, 02:19
شبانه-رایگان

gigaht
26-10-2014, 02:19
کجا بری ؟ سوال اینه .
بعد , اگه پارس با این بنیه مالی و فنی اش نتونه سرویس خوبی بده اونجا فکر میکنی دیگران میتونن ؟
ظاهرا چاره نداری , وضع سرعت تو منطقه شما همینه . ولی
اگه تونستی در همون محل مشترک دیگه ای از پارس پیدا کنی که وضعش خیلی بهتر باشه اونوقته که میتونی هرچه فریاد داری برسر شون بکشی.
فکر بدی هم نیست بگرد تو دوست واشنا ببین کی دیگه این سرویسو داره .

farshad0123
26-10-2014, 02:39
شبانه-رایگان

image369
26-10-2014, 04:06
1- 192.168.1.1
2- admin/admin
3-advanced setup
4- wan setiing
5- Edit
6- Next
7- Apply Save

ممنون از راهنمایی:n16:
ولی دقیقاً در قسمت ادیت چی را تغییر بدم ؟
میخوام زمانی که ای پی سلمانیه را میگیره با دیسکانکت کردن بدون خاموش و روشن کردن مودم ای پی را عوض کنم !:n01:

sleeplessness
26-10-2014, 09:34
خیلی سعی کردم به هر نحوی دانلود بالا ببرم اما نشد حتی با استفاده از اکنت شبانه
استفاده از چند لینک سرعت تا 600 میرفت اما بعد یه زمان مشخصی بر میگشت به 200

mohsen_blid
26-10-2014, 10:33
farshad0123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز چه سرویسی گرفتی که شبانه با این سرعت دانلود می کنی؟
از ساعت چند تا چند ؟
روزانتون چطوره؟
در دانلود محدودیت دارید که اگه از حدی بره بالا سرویستون رو مثل شاتل محدود کنن؟

saminem
26-10-2014, 10:49
farshad0123 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز چه سرویسی گرفتی که شبانه با این سرعت دانلود می کنی؟
از ساعت چند تا چند ؟
روزانتون چطوره؟
سرویس ده مگ مخابرات هست و‌هیچ محدودیتی نداره. سرعت شبانه و‌ روزانه هم یکی هست. الیته خوزستان شبانه دو تا شش هست

sleeplessness
26-10-2014, 11:55
امکان ثبت نام در باشگاه مشتریان نیست
راه خاصی داره؟

farshad0123
26-10-2014, 12:00
از ساعت چند تا چند ؟
روزانتون چطوره؟

همونطور كه سامي گفت 10مگ مخابراته شب و روز سرعت ثابت چه با دانلود منيجر چه بدون داناود منيجر ماهي هم 22هزار تومن

binaafarin
26-10-2014, 12:23
من شخصا موافقم دانلود شبانه حجمش محود شه نه سرعتش ماهی 3گیگ درماه
لا اقل بهتر از اینه اصلا شیانه نباشه

bilmazlar
26-10-2014, 13:44

3 گیگ در ماه؟!!:n04:

این که نباشه سنگین‌تره. یه دفعه بگو ورش دارن کلاً دیگه.:n06:

از این حرفا اینجا نزن. یه وقت به گوش اونایی که نباید برسه می‌رسه. می‌زنن کل دانلود شبانه رو نابود می‌کنن.

DariushGreat
26-10-2014, 13:46

زبونتو گاز بگیر! :دی
همینجوریش شرکتای دیگه، سیاست دوبرابر حجم خریداری شده برای دانلود شبانه رو دارن پیاده میکنن!!! چشمشون به پستت بیافته بیچاره ایم! :n09:

SETIZEN
26-10-2014, 13:49

منظورت شبی 3 گیگ بود دیگه؟:n02:

farshad.88
26-10-2014, 14:07
همونطور كه سامي گفت 10مگ مخابراته شب و روز سرعت ثابت چه با دانلود منيجر چه بدون داناود منيجر ماهي هم 22هزار تومن
خوب سرعت مخابرات چه ربطی به دزدانلاین داره ؟ چرا توی تاپیک خودش قرار ندادین ؟
من با این طرح که مثلا ساعات رایگان هر فرد بتونه هر شب بین 3 تا 5 گیگ دانلود کنه موافقم.فقط سرعت رو کاهش ندن و مهمتر اینکه حجم من رو کش نرن. امیدوارم یکی از مدیران دزد انلاین اینجاهارو ببینه

farshad0123
26-10-2014, 14:12
خوب سرعت مخابرات چه ربطی به دزدانلاین داره ؟ چرا توی تاپیک خودش قرار ندادین ؟
من با این طرح که مثلا ساعات رایگان هر فرد بتونه هر شب بین 3 تا 5 گیگ دانلود کنه موافقم.فقط سرعت رو کاهش ندن و مهمتر اینکه حجم من رو کش نرن. امیدوارم یکی از مدیران دزد انلاین اینجاهارو ببینه

متاسفانه بخاطر دانلود های زیاد برخی افراد گفتن مخابرات داره ضرر میکنه چون بعضی ها 4 ساعتو میزاشتن رو دانلود و شبی 15گیگ باهاش دانلود میکردن بخاطر همین شبانه 10مگ و 5مگو جمع کردن الان هم وقتی دوباره خواستم سرویسمو تمدید کنم شبانه از اکانتم میپره فقط 1مگ با سرعت 130کیلوبایت الان شبانه داره
من خودم پیشبینی میکردم چنین اتفاقی بیفته البته خودم شبی 2یا 3گیگ شبانه دانلود دارم بعضی شبا هم هیچ دانلودی ندارم تقریبا در هفته 10-12گیگ فقط زمانش واسم مهمه که سریع دانلود تموم بشه مثلا بجای اینکه 3گیگو تو 8ساعت دانلود کنم تو 1ساعت دانلود بشه
نه اینکه بزور دانلود پیدا کنم و بزارم رو دانلود به این میگن ندید بدید بازی که نتیجه اش هم این میشه که یا شرکتای خصوصی محدود کنن مخابرات هم که نمیتونه سرعتو محدود کنه کلا شبانه رو حذف میکنه

yasidevil
26-10-2014, 15:34
دوستان سرویس POL-512-10G سرعت دانلود روزانه و شبانه چند میده؟

bilmazlar
26-10-2014, 15:59

شایدم منظورش شبی 30 گیگ بود، اشتباهی نوشت: «ماهی 3گیگ درماه»

ultrasahand
26-10-2014, 16:57
شایدم منظورش شبی 30 گیگ بود، اشتباهی نوشت: «ماهی 3گیگ درماه»

برای ماهی سه گیگ شاتل هست :n02:

I Walk Alone
26-10-2014, 18:07
دوستان سرویس POL-512-10G سرعت دانلود روزانه و شبانه چند میده؟

من این ماه دارم از این سرویس استفاده میکنم و بسیار پشیمونم از انتخابش. سرعت دانلود شبانه در حدود 100 تا 150 تاست.

ham33d
26-10-2014, 18:17
پارس به فنا رقته....:n03::n03::n03::n22::n22:

mohammad.asghari
26-10-2014, 18:24
دوستان یه شرکت دیگه بگید که نامحدود داشته باشه با سرعت خوب + قیمت مناسب

Koosha_Raisi
26-10-2014, 18:24
پارس به فنا رقته....:n03::n03::n03::n22::n22:

برای ما که عالیه.

ham33d
26-10-2014, 18:30
برای ما که عالیه.
پینگت چنده 8.8.8.8 اصلا تایم اوت نداری؟؟؟؟؟
شبی چند گیگ دان می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

gigaht
26-10-2014, 22:13
همین الان تو رنج 142 هست یکسره بدون مشکل.

binaafarin
26-10-2014, 22:37

نه منظورم 3گیگ در ساله:n02:
عزیز من کل 6ماه که تموم شد قرار دادم شاید بزور 2گیک شبانه استفاده کرده باشم
چرا؟
چون سرعت م 30-40 بود الانم 70-80 هستش با دومگ مگه فرق چندانی نداره
ثاانیا من اهل فیلم دانلود کردن نیستم اصلا شاید چند تا برنامه درحد20.-30مگی رو شب گرفته باشم

khoodet
26-10-2014, 23:14
چرا؟
ثاانیا من اهل فیلم دانلود کردن نیستم اصلا شاید چند تا برنامه درحد20.-30مگی رو شب گرفته باشم
میگم شما که به 3 گیگ در ماه راضی هستی و دانلود خیلی نداری خوب برو صبانت بگیر و با خیال را حت 3 گیگ در ماه متونی دانلود کنی

ALI(007
26-10-2014, 23:24
من اینترنت مخابرات دارم میخواستم عوض کنم رفتم تو سایت پارس انلاین دیدم خوبه بد نیست حالا یه چند تا سوال داشتم این نوع سرویس رو میگم (POL-1024-4G)

سرعت دانلود 1مگ چنده هم شب هم روز ؟؟؟

نوع مودم فرق میکنه ؟ مودم من تی پی لینک هست پشتیبانی میکنه ؟

اینجا زده یک ماه ه بعد یک ماه چی میشه خود به خود یک ماه دیگه تمدید میشه ؟؟

گیگ خوری هم میکنن یا منصفانه حساب میشه ؟؟

shayan0o21
26-10-2014, 23:28
من اینترنت مخابرات دارم میخواستم عوض کنم رفتم تو سایت پارس انلاین دیدم خوبه بد نیست حالا یه چند تا سوال داشتم این نوع سرویس رو میگم (POL-1024-4G)

سرعت دانلود 1مگ چنده هم شب هم روز ؟؟؟

نوع مودم فرق میکنه ؟ مودم من تی پی لینک هست پشتیبانی میکنه ؟

اینجا زده یک ماه ه بعد یک ماه چی میشه خود به خود یک ماه دیگه تمدید میشه ؟؟

گیگ خوری هم میکنن یا منصفانه حساب میشه ؟؟

توی روز اگه 9 مگ ببندن 900 تا 1 مگ رو میده
شبانه هم 150 160 :n02:
فرقی نداره
بعد یک ماه باید پول بدی تمدید شه
واسه من گیگ خوریش خوبه :n24:

ALI(007
26-10-2014, 23:34
توی روز اگه 9 مگ ببندن 900 تا 1 مگ رو میده
شبانه هم 150 160 :n02:
فرقی نداره
بعد یک ماه باید پول بدی تمدید شه
واسه من گیگ خوریش خوبه :n24:

قضیه این 9 مگ یا 7 مگ بستن چیه ؟؟؟ اینجوری همه میرن 256 میخرن که قیمت ثابت ماهیش کمه بعد میرن رو 9 مگ میبندن دیگه کسی اولش 2 مگ یا 1 مگ نمیخرن که ...

برا تمدید ماهی فقط پول رو بریزیم کافیه دیگه مرحله دیگه نداره ؟؟؟ یا باید بعد هر ماه بریم باز مجدد ثبت نام کنیم ؟

shayan0o21
26-10-2014, 23:51
قضیه این 9 مگ یا 7 مگ بستن چیه ؟؟؟ اینجوری همه میرن 256 میخرن که قیمت ثابت ماهیش کمه بعد میرن رو 9 مگ میبندن دیگه کسی اولش 2 مگ یا 1 مگ نمیخرن که ...

برا تمدید ماهی فقط پول رو بریزیم کافیه دیگه مرحله دیگه نداره ؟؟؟ یا باید بعد هر ماه بریم باز مجدد ثبت نام کنیم ؟

شبانه سرویس ها فرق داره نه روزانه ، روز 128 رو هم 16 مگ میبندند اصل شبانه هست
ماهانه هم فقط پرداخت میکنید
قضیه ثبت نام مجدد چیه؟ :n13:

ALI(007
26-10-2014, 23:58
شبانه سرویس ها فرق داره نه روزانه ، روز 128 رو هم 16 مگ میبندند اصل شبانه هست
ماهانه هم فقط پرداخت میکنید
قضیه ثبت نام مجدد چیه؟ :n13:

منظورم اینه که بعد هر ماه پول رو که ریختیم باید چند روز منتظر بمونیم تا باز اینترنت وصل بشه یا درجا درست میشه ؟
برا روز دانشجو (16 آذر ) تخفیفی چیزی میدن یا نه فرقی نداره به نظر شما ؟

binaafarin
26-10-2014, 23:59
میگم شما که به 3 گیگ در ماه راضی هستی و دانلود خیلی نداری خوب برو صبانت بگیر و با خیال را حت 3 گیگ در ماه متونی دانلود کنی

کاشکی بود مرکز ما ی مخابراته ی پارس و ی شرکت در بو داغون دیگه که اول اونجا بودم

abolfazlwest72
27-10-2014, 01:57
کیفیت به این میگن 512 محدود

abolfazlwest72
27-10-2014, 02:26
شبانه رایگان با فیلتر شکن....512 محدود

shayan0o21
27-10-2014, 05:26
شبانه پارس
512 5 گیگ :n12:

shayan0o21
27-10-2014, 05:27
منظورم اینه که بعد هر ماه پول رو که ریختیم باید چند روز منتظر بمونیم تا باز اینترنت وصل بشه یا درجا درست میشه ؟
برا روز دانشجو (16 آذر ) تخفیفی چیزی میدن یا نه فرقی نداره به نظر شما ؟

در جا وصل میشه عزیز
نمی دونم شاید باشه :n16:

boose_bar_khoda
27-10-2014, 07:28
آقا چه سرعتای جالبی دارید شماهاااااااااااا من حسودیم شد :n02:
من 2 مگ دارم ولی هیچ وقت سرعت دانلودم بالای 450 نمیره این دوستمون شبانش 700 شدهههههههه اونم با 51222222222 از snr هستش به نظرتون؟
این مشخصات snr منه

boose_bar_khoda
27-10-2014, 07:30
قبلا هم صحبت کردم راجع به این موضوع و نظراتتون این بود که باید سیم بان بیاد و سیم کشی کنه میخوام بدونم با این روش کاملا حل میشه؟ سرعتم بالاتر میره مشکل دیگه ای وجود نداره با توجه به این عکس؟

bilmazlar
27-10-2014, 09:05
چرا؟

کاشکی بود مرکز ما ی مخابراته ی پارس و ی شرکت در بو داغون دیگه که اول اونجا بودم

حالا جدای از شوخی، 3 گیگ در ماه شبانه رایگان که به هزینه برق و استهلاک سیستم روشن و وقت و انرژیی که خودت می‌ذاری نمی‌ارزه. من اگه شرایطی مشابه شما داشتم (یعنی 4گیگ روزانه و 3 گیگ شبانه نیازم رو مرتفع می‌کرد)، یا اون 3 گیگ رو هم خودم حجم اضافه می‌خریدم یا این که یه سرویس 256 با 10 گیگ حجم می‌خریدم که لااقل دانلودام رو روزا انجام بدم و دیگه شب‌بیداری و از این جور دردسرا نداشته باشم. بعید می‌دونم تو مرکز شما سرعت روزانه یه سرویس 256 حجمی بیاد زیر 30 کیلوبایت در ثانیه. یعنی از نظر کیفیت با این سرویس 1 مگ و 2 مگ ظاهراً تفاوتی نداره.

bilmazlar
27-10-2014, 09:13
آقا چه سرعتای جالبی دارید شماهاااااااااااا من حسودیم شد :n02:
من 2 مگ دارم ولی هیچ وقت سرعت دانلودم بالای 450 نمیره این دوستمون شبانش 700 شدهههههههه اونم با 51222222222 از snr هستش به نظرتون؟
این مشخصات snr منه

قبلا هم صحبت کردم راجع به این موضوع و نظراتتون این بود که باید سیم بان بیاد و سیم کشی کنه میخوام بدونم با این روش کاملا حل میشه؟ سرعتم بالاتر میره مشکل دیگه ای وجود نداره با توجه به این عکس؟

علت این که سرعت شما بالاتر از 450 نمی‌ره اینه که پروفایلتون روی 4مگ بسته شده. چون بنا به دلایلی از جمله فاصله از مرکز مخابراتی و نویزی که روی خطتون هست، امکان گرفتن سرعت بالاتر رو الآن ندارید. با مدولاسیون G.992.1 یا همون ADSL معمولی و با پروفایل 4مگ snr داون‌استریم خط شما شده 6.8 دسیبل که اصلاً وضعیت خوبی نیست.

ببین اگه مشکل از سیم‌کشی داخل خونه باشه، با تعویض اون و کشیدن یه کابل مستقیم از دم در خونه تا پشت مودم مشکلت تا یه حدی حل می‌شه. اما اگه مشکل از جای دیگه‌ای باشه، این کار هم تأثیر چندانی نداره. شما قبل از این که به سیم‌بان بگی بیاد، باید یه جوری مطمئن بشی مشکل از سیم‌کشی داخل خونه است یا از بیرون. و گر نه ممکنه کلی هم هزینه کنی و تغییر قابل ملاحظه‌ای تو وضعیت خطت ایجاد نشه.

boose_bar_khoda
27-10-2014, 10:39
علت این که سرعت شما بالاتر از 450 نمی‌ره اینه که پروفایلتون روی 4مگ بسته شده. چون بنا به دلایلی از جمله فاصله از مرکز مخابراتی و نویزی که روی خطتون هست، امکان گرفتن سرعت بالاتر رو الآن ندارید. با مدولاسیون G.992.1 یا همون ADSL معمولی و با پروفایل 4مگ snr داون‌استریم خط شما شده 6.8 دسیبل که اصلاً وضعیت خوبی نیست.

ببین اگه مشکل از سیم‌کشی داخل خونه باشه، با تعویض اون و کشیدن یه کابل مستقیم از دم در خونه تا پشت مودم مشکلت تا یه حدی حل می‌شه. اما اگه مشکل از جای دیگه‌ای باشه، این کار هم تأثیر چندانی نداره. شما قبل از این که به سیم‌بان بگی بیاد، باید یه جوری مطمئن بشی مشکل از سیم‌کشی داخل خونه است یا از بیرون. و گر نه ممکنه کلی هم هزینه کنی و تغییر قابل ملاحظه‌ای تو وضعیت خطت ایجاد نشه.

قبلا یه کارشناس از صبانت اومد مودمش و زد دم در خونه و اونجا 23 نشون داد

binaafarin
27-10-2014, 10:41
حالا جدای از شوخی، 3 گیگ در ماه شبانه رایگان که به هزینه برق و استهلاک سیستم روشن و وقت و انرژیی که خودت می‌ذاری نمی‌ارزه. من اگه شرایطی مشابه شما داشتم (یعنی 4گیگ روزانه و 3 گیگ شبانه نیازم رو مرتفع می‌کرد)، یا اون 3 گیگ رو هم خودم حجم اضافه می‌خریدم یا این که یه سرویس 256 با 10 گیگ حجم می‌خریدم که لااقل دانلودام رو روزا انجام بدم و دیگه شب‌بیداری و از این جور دردسرا نداشته باشم. بعید می‌دونم تو مرکز شما سرعت روزانه یه سرویس 256 حجمی بیاد زیر 30 کیلوبایت در ثانیه. یعنی از نظر کیفیت با این سرویس 1 مگ و 2 مگ ظاهراً تفاوتی نداره.
من 512 داشتم سرعت دانلودم روزهازیر 100و شبها 30 بود
الان دومگ روزانه حدود200 و شبها60-70 هساش
ولی این سرعتهای دوستان رو که میبنم زورم مباد 26تومن دادم بابت دومگ وضعیتم این باشه
هرموقع هم زنگ میزنم میگن در حال مذاکره هستتیم برای افزاایش پهنای باند
از طرفی تو ی مرکز ما فقط پارس هست و مخابرات
حق انتخاب زیادی ندارم