PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178

swamp
14-02-2014, 14:03
من تقریباً 2-3 سالی هست که مشتریِ پارس آنلاین هستم و الان با قاطعیت می گم پارس انلاین دزده !

5 ماهی هست که از سرویس POL-128-U استفاده می کنم (128 نامحدود-27 هزار تومان)
واقعاً هم ازش راضی بودم . خونه قبلیمون هم همین سرویس رو استفاده می کردم عالی بود.
اما این 2 ماه به شدت با کاهش سرعت مواجه شدم ،
وقتی تماس گرفتم به من گفتند شما در طول این 5 ماه از مرز 15 گیگ دانلود گذشتید
به خاطر همین ما سرعت شما رو پایین اوردیم .

الان یه سرعتِ دایل آپی دارم که نمی تونم دو تا صفحه همزمان با هم باز کنم .

من در واقع ماهی 3 گیگ دانلود داشتم !!!
من مصرف عادلانه رو رعایت کردم !
یکی نیست به اینا بمفمهونه نامحدود یعنی چی !!!
مریض بودم اومدم سرویس ماهی 30 هزارتومنی بخرم ؟؟؟
می رفتم سرویس 16 تومنیتُ می گرفتم پارس آنلاینِ دزد !!!

واقعاً تو این 2-3 سال ازش راضی بودم جز این 2 ماه اخیر که به بهانه های مختلف بد سرویس داد ...

netstat
14-02-2014, 14:10
بچه ها، اوضاع احوال این اینترنت پارس آنلاین ما در ساعات شب خیلی خرابه! :(

هم دیشب ساعت 5 صبح و هم پریشب ساعت 1 صبح من اینترنت رو چک کردم، که متاسفانه در ساعت های شب هم سرعت شدیدا افت می کنه و هم مکررا مودم ریست میشه! :n27:

در ساعت های روز اینترنت عالیه و مثل همون تست های بالا خیلی عالی جواب میده، ولی به محض این که شب میشه این مشکل ایجاد میشه. دیشب اومدم ازش تست هم بگیرم، که به دلیل اختلال شدید تست سایت Speedtest رو اصلا نمی تونست تکمیل کنه (پینگ رو می گرفت، ولی بعد می رفت روی قسمت دانلود که اون اصلا تکون نمی خورد). رفتم سایت Pingtest و یه تست از اونجا گرفتم، که به شکل زیر بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح این که وضعیت خط و SNR در ساعات شب و روز هیچ فرقی با همدیگه نمی کنن.

با توجه به اینکه max rate از 10000 بیشتره اصلاً مشکل نویز نداری. در مورد SNR هم باید بدونی که هر چقدر خط رو بالاتر ببندن SNR به طور طبیعی کمتر میشه... به خاطر همین اصولاً نویز رو باید از روی max rate چک کنی نه از روی SNR.
دیشب نت یه کم مشکل داشت و speed test بالا نمیومد. مشکل احتمالاً از پارس بوده و به خط شما ربطی نداشته.... من هم تقریبا همین مشکلات رو داشتم...

netstat
14-02-2014, 14:18
من تقریباً 2-3 سالی هست که مشتریِ پارس آنلاین هستم و الان با قاطعیت می گم پارس انلاین دزده !

5 ماهی هست که از سرویس POL-128-U استفاده می کنم (128 نامحدود-27 هزار تومان)
واقعاً هم ازش راضی بودم . خونه قبلیمون هم همین سرویس رو استفاده می کردم عالی بود.
اما این 2 ماه به شدت با کاهش سرعت مواجه شدم ،
وقتی تماس گرفتم به من گفتند شما در طول این 5 ماه از مرز 15 گیگ دانلود گذشتید
به خاطر همین ما سرعت شما رو پایین اوردیم .

الان یه سرعتِ دایل آپی دارم که نمی تونم دو تا صفحه همزمان با هم باز کنم .

من در واقع ماهی 3 گیگ دانلود داشتم !!!
من مصرف عادلانه رو رعایت کردم !
یکی نیست به اینا بمفمهونه نامحدود یعنی چی !!!
مریض بودم اومدم سرویس ماهی 30 هزارتومنی بخرم ؟؟؟
می رفتم سرویس 16 تومنیتُ می گرفتم پارس آنلاینِ دزد !!!

واقعاً تو این 2-3 سال ازش راضی بودم جز این 2 ماه اخیر که به بهانه های مختلف بد سرویس داد ...

فکر کنم یارو پیچونده..... دو ماهه سرعت تک کانکشن کلاً افتضاح شده (در حد دایال آپ) و موقع وب گردی سرعت تک کانکشن خیلی تأثیر میزاره...
بعدشم اگه محدود بشی حداکثر بعد از یک ماه (اونم اگه تمام 15 گیگ رو یه روزه مصرف کرده باشی) از محدودیت در میای...

netstat
14-02-2014, 14:31
تست تک کانکشن سرویس 256 نامحدود:

مولتی کانکشن:

saji.roger
14-02-2014, 15:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
now :)

saeidrahm
14-02-2014, 15:50
سلام دوستان
من ساکن کرمانشاه هستم
کسی از کرمانشاه پارس انلاین گرفته؟؟
سرعتش چطوره؟؟
من میخوام نتم رو عوض کنم اگه میشه راهنمایی کنید
راستی رفتم نمایندگی میگه کمتر از 6 ماهه نداریم.درسته؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید

hossein019940
14-02-2014, 15:54
سلام دوستان
من ساکن کرمانشاه هستم
کسی از کرمانشاه پارس انلاین گرفته؟؟
سرعتش چطوره؟؟
من میخوام نتم رو عوض کنم اگه میشه راهنمایی کنید
راستی رفتم نمایندگی میگه کمتر از 6 ماهه نداریم.درسته؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید
همچین چیزی امکان نداره.نمایندگی برای اینکه درصدشون بالا بره و هم اینکه مشترک نگه دارن این کارها رو میکنن.شما از سایت پارس انلاین هم میتونی به طور ماهانه خرید سرویس کنی و ثبتنام کنی مشکلی نداره.پارس نمیشه گفت وضعیتش بد هست ولی خوبه نسبت به سایر شرکتها
پارس آنلاین(ثبتنام) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeidrahm
14-02-2014, 16:02
همچین چیزی امکان نداره.نمایندگی برای اینکه درصدشون بالا بره و هم اینکه مشترک نگه دارن این کارها رو میکنن.شما از سایت پارس انلاین هم میتونی به طور ماهانه خرید سرویس کنی و ثبتنام کنی مشکلی نداره.پارس نمیشه گفت وضعیتش بد هست ولی خوبه نسبت به سایر شرکتها
پارس آنلاین(ثبتنام) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا نمیدونم
منم گیج شدم
گفت واسه شماره شما یک ساله هست
نهایت واستون 6 کنم
کمتر نمیشه!!!

ArashMiniStar
14-02-2014, 16:41
والا نمیدونم
منم گیج شدم
نهایت واستون 6 کنم
کمتر نمیشه!!!
100000 درصد دروغ گفته از یه نماندگی دیگه یا آنلاین سفارش بدین:n24:

hossein019940
14-02-2014, 17:03
والا نمیدونم
منم گیج شدم
نهایت واستون 6 کنم
کمتر نمیشه!!!
همچین چیزی امکان نداره.ایشون برای سودخودشون این کار رو میکنن.شما از طریق آنلاین ثبتنامتونو انجام بدین

netstat
14-02-2014, 20:13
بالاخره سرعت تک کانکشن درست شد... بعد از دو هفته بد بختی و البته به اضافه یک ماه و نیم قبلش :n02:
:n19::n19::n19:

حالا بینیم دوباره کی میخواد خراب شه....

ArashMiniStar
14-02-2014, 20:27
بالاخره سرعت تک کانکشن درست شد... بعد از دو هفته بد بختی و البته به اضافه یک ماه و نیم قبلش :n02:
:n19::n19::n19:

حالا بینیم دوباره کی میخواد خراب شه....
شما چه سرعتی دارین ؟(منظورم نوعه سرویسه) شبانه هم اگر تست کردین لطفا تست بذارید:n16::n16:

bilmazlar
14-02-2014, 22:34
والا نمیدونم
منم گیج شدم
نهایت واستون 6 کنم
کمتر نمیشه!!!

اگه مرکز مخابراتی شما شلوغ باشه و پارس‌آنلاین اونجا پورت خالی نداشته باشه، از این وضعیت استفاده می‌کنن و سرویس‌هاشون رو چندماهه می‌فروشن. شما هم که حق انتخاب نداری. من خودم تهران، مرکز مخابرات کاشانی، به خاطر این که پورت خالی کمه، مجبور شدم با این که مستقیم از خود پارس‌آنلاین خرید می‌کردم، سرویسم رو یک‌ساله قرارداد ببندم. البته، این جوری خوب تخفیف بیشتری هم بهم تعلق گرفت.

mohammad varaste
14-02-2014, 22:42
چرا اینقدر داغون شده دوباره
قبلا صبح ها بین 7 تا 11 سرعت خوب میشد الان همون هم دیگه خوب نیست:n21:

the-game
14-02-2014, 23:37
سلام

دوستان میخوام یه سرویس از پارس انلاین بگیرم توی کرمانشاه
سرعت 256 یا 128 نامحدود
..............................میخواستم بدونم سرعت دانلودشون دقیقا چه قدره
چون الان خودم از حسابگر دارم با 128 دارم با سرعت 20 دانلود میکنم نامحدود

ممنون

netstat
15-02-2014, 00:46
مثل اینکه اگه خدا بخواد تک کانکشن دیگه درست شد:(256 نامحدود)

netstat
15-02-2014, 00:47
شما چه سرعتی دارین ؟(منظورم نوعه سرویسه) شبانه هم اگر تست کردین لطفا تست بذارید:n16::n16:

من سرویسم 256 نامحدوده... تست شبانش هم فکر نکنم به درد کسی بخوره.:n02:
این تستی که من گرفتم تک کانکشنه. اصولاً توی یه isp نباید بین سرعت تک کانکشن و مولتی کانکشن فرقی باشه. ولی پارس بعضی وقتا فرق داره. و خنده دار تر اینه که وقتی سرعت تک کانکشن از مولتی کانکشن کمتر میشه، سرعت تک کانکشن برای تمام سرویسا یکسانه!!!!! من اینو بعد از کلی تست کردن متوجه شدم. یعنی وقتی سرعت تک کانکشن داغون میشه برا همه سرویسا از 128 تا 2 مگ یه اندازه گند میخوره :n08::n08:

netstat
15-02-2014, 01:13
سلام

دوستان میخوام یه سرویس از پارس انلاین بگیرم توی کرمانشاه
سرعت 256 یا 128 نامحدود
..............................میخواستم بدونم سرعت دانلودشون دقیقا چه قدره
چون الان خودم از حسابگر دارم با 128 دارم با سرعت 20 دانلود میکنم نامحدود

ممنون

128 نامحدود: 10 گیگ اول سرعتش 246 کیلو بایت... بعد برای 5 گیگ 62 کیلو بایت... بعدش 15 کیلو..
256 نامحدود: 20 گیگ اول سرعتش 370 کیلو بایت... بعد برای 10 گیگ 124 کیلو بایت... بعدش 30 کیلو..
معمولاً بعدازظهرها برای چند ساعت سرعت همه ی سرویسا یک سوم مقدار ماکزیممه( به خاطر شلوغی شبکه)
در ضمن الان حدود دو ماهه سرعت تک کانکشن همه ی سرویسا از 50 کیلو بیشتر نمیشه. ولی ممکنه این مشکل تا چند وقت دیگه حل بشه.... هر چند همیشه سرعت تک کانکشن پارس مشکل داشته!!! :n01:

]) ! Д ł¥ł ]-[
15-02-2014, 01:49
128 نامحدود: 10 گیگ اول سرعتش 246 کیلو بایت... بعد برای 5 گیگ 62 کیلو بایت... بعدش 15 کیلو..
256 نامحدود: 20 گیگ اول سرعتش 370 کیلو بایت... بعد برای 10 گیگ 124 کیلو بایت... بعدش 30 کیلو..
معمولاً بعدازظهرها برای چند ساعت سرعت همه ی سرویسا یک سوم مقدار ماکزیممه( به خاطر شلوغی شبکه)
در ضمن الان حدود دو ماهه سرعت تک کانکشن همه ی سرویسا از 50 کیلو بیشتر نمیشه. ولی ممکنه این مشکل تا چند وقت دیگه حل بشه.... هر چند همیشه سرعت تک کانکشن پارس مشکل داشته!!! :n01:
حاجی دمت گرم از توضیحاتت
فقط این بازه مصرفی رو آپلودم حساب میشه؟یعنی وبگردیو صفحات سنگین باز کردنم کم میکنن؟
دزدی هم میکنن؟:n09:

orkideh07
15-02-2014, 02:57
سلام. سرویس های حجمی پارس چجوریه سرعتش واسه 128 یا 256 . اگه پورت خالی باشه کمتر از یه هفته وصل میکنن یا دنگ و فنگ زیاد داره؟ میشه یکی تست سرعت ازش بذاره؟ خیلی وقته میخوام شرکتم را عوض کنم نمیدونم همه شرکتها همون اش و کاسه است یا فرق داره چون باید واسه جابجایی و راه اندازی سرویس پول زور داد !!! نیست که خیلی طبق قانون سرویس میدن طبق همون قانون محکمشون پول زور میگیرن..قرار بوده 20 درصد هزینه ها هم ارزونتر بشه ولی کی؟ اصولا جوابش میشه وقت گل نی یا شاید وقتی دیگر...
و در اخر بیشترین میزان نارضایتی از پارس در چیه ..قطع و وصل ؟ ترافیک دزدی؟ نوسان یا افت سرعت؟پاسخگویی پشتیبانی ؟ یا ...؟؟؟در کل راضی هستین یا نه؟؟
ممنون

farshad.88
15-02-2014, 07:44
اقا یکی تک کانکشن رو توضیح بده. دیشب ( ساعات رایگان )سرعت خیلی بد بود. 2 مگ محدود دارم. اما شبی 1.5 گیگ دانلود کنم انگار قهرمان جام ژول ریمه شدم !!!
من وقتی دانلود میکنم یک فایل رو IDM اونو به 16 قسمت تقسیم میکنه !! این یعنی 16 کانکشن ؟

bilmazlar
15-02-2014, 09:07
اقا یکی تک کانکشن رو توضیح بده. دیشب ( ساعات رایگان )سرعت خیلی بد بود. 2 مگ محدود دارم. اما شبی 1.5 گیگ دانلود کنم انگار قهرمان جام ژول ریمه شدم !!!
من وقتی دانلود میکنم یک فایل رو IDM اونو به 16 قسمت تقسیم میکنه !! این یعنی 16 کانکشن ؟

بله. تو حالتی که شما مثال زدید، در واقع انگار، IDM داره همزمان 16 فایل رو دانلود می‌کنه.

تک کانکشن حالت عادی و طبیعی نقل و انتقال داده‌ها تو اینترنت بین کامپیوترهای مختلفه. مثلاً وقتی شما یه صفحه وب رو باز می‌کنید، این صفحه متشکل از یه فایل html و احتمالاً تعدادی فایل وابسته به اون (مثلاً فایل‌های عکس، صوت، تصویر، فلش و ...) است. در این حالت کامپیوتر شما از کامپیوتری که اون فایل و فایل‌های وابسته‌اش تو اون قرار دارن، اون فایل‌ها رو درخواست می‌کنه. برای دانلود هر کدوم از اون فایل‌ها یک رشته (thread) یا به تعبیر دیگه یک کانکشن بین دو کامپیوتر ایجاد می‌شه و تا زمان کامل شدن دانلود اون فایل این رشته/کانکشن ادامه داره. بنابراین هر چی سرعت دانلود تک‌کانکشن شما بالاتر باشه، تو دیدن صفحه‌های وب و/یا استریم صوت و تصویر به صورت آنلاین وضعیت بهتری دارین. البته این سرعت تک‌کانکشنه به کیفیت اتصال شما به شبکه اینترنت جهانی و همین‌طور کیفیت اتصال اون کامپیوتر که فایل‌ها توش قرار دارن به شبکه اینترنت بستگی داره. چیزی که بدیهیه، این سرعت معمولاً پایین‌تر از حداکثر پهنای باندیه که شما باهاش به اینترنت متصل هستین. یعنی حتی اگه پهنای باند اتصال شما روی 9مگابیت بسته شده باشه، باز هم سرعت تک‌کانکشن شما ممکنه خیلی کمتر از این حرفا باشه.

حالا نرم‌افزارهای مدیریت دانلود مثل IDM، برای استفاده بهتر از پهنای باند در دسترس شما، می‌آن فایل‌ها رو به تکه‌های کوچکتری (مثلاً 16 تکه) تقسیم می‌کنن و از کامپیوتری که فایل توش قرار داره درخواست می‌کنن که این فایل رو همزمان از 16 نقطه شروع به ارسال کنه. قاعدتاً تو این حالت سرعت دانلود همون فایل خیلی بیشتر می‌شه (البته لزوماً 16 برابر نمی‌شه).

در مورد شما که سرویس 2مگ محدود دارین، ولی شبی بیشتر از 1.5 گیگ نمی‌تونین دانلود کنین، یه اشکالی تو اینترنت شما وجود داره. ممکنه مرکز مخابراتی شما با کمبود پهنای باند مواجه باشه یا شما دارین از سرورهایی دانلود می‌کنین که اتصال اونها به اینترنت دچار مشکل هست. چون در حالت معمول، سرویس‌های 2مگ محدود پارس‌آنلاین تو ساعت‌های رایگان با IDM و دانلود چندکانکشنه، حداقل سرعت 3.5 مگابیت دانلود رو می‌ده. حتی تو بعضی ساعت‌ها تا 7مگابیت هم می‌رسه.

bilmazlar
15-02-2014, 09:22
سلام. سرویس های حجمی پارس چجوریه سرعتش واسه 128 یا 256 . اگه پورت خالی باشه کمتر از یه هفته وصل میکنن یا دنگ و فنگ زیاد داره؟ میشه یکی تست سرعت ازش بذاره؟ خیلی وقته میخوام شرکتم را عوض کنم نمیدونم همه شرکتها همون اش و کاسه است یا فرق داره چون باید واسه جابجایی و راه اندازی سرویس پول زور داد !!! نیست که خیلی طبق قانون سرویس میدن طبق همون قانون محکمشون پول زور میگیرن..قرار بوده 20 درصد هزینه ها هم ارزونتر بشه ولی کی؟ اصولا جوابش میشه وقت گل نی یا شاید وقتی دیگر...
و در اخر بیشترین میزان نارضایتی از پارس در چیه ..قطع و وصل ؟ ترافیک دزدی؟ نوسان یا افت سرعت؟پاسخگویی پشتیبانی ؟ یا ...؟؟؟در کل راضی هستین یا نه؟؟
ممنون

بر طبق چیزی که خود پارس‌آنلاین اعلام کرده، سرویس‌های حجمی 256 به بالا در صورتی که خط تلفن شما بکشه، روی پروفایل 9مگابیت در ثانیه بسته می‌شن. سرویس 128 هم قکر کنم حداقل روی 4 مگابیت بسته می‌شه ولی رسماً اعلام نمی‌کنن. بستگی به این که مرکز مخابراتی شما چه وضعیتی داشته باشه، ممکنه سرعتی که می‌گیرین خیلی متغیر باشه. اینجا دوستانی بودن که با سرویس 256 محدود، سرعت دانلود تا 1مگابایت در ثانیه (معادل 8مگابیت) رو تو ساعت‌های روزانه (غیررایگان) داشتن. تو ساعت‌های رایگان شبانه هم به نسبت بالا بوده سرعتشون، اما بعضی‌ها هم سرعتشون به ویژه تو ساعت‌های رایگان در حد همون سرعت اسمی سرویسشون یعنی 30 تا 40 کیلوبایت در ثانیه بوده. بنابراین بهترین کار اینه که از کسایی که تو مرکز مخابراتی شما سرویس از پارس‌آنلاین دارن پرس و جو کنید.

اگه پورت خالی داشته باشن، 3 تا 4 روزه سرویستون وصل می‌شه. خود پارس‌آنلاین اگه پورتاش خالی باشن و شما ثبت‌نام کنید حداکثر ظرف 1 روز درخواست رانژه خط رو می‌فرسته برای مرکز مخابراتی. اونا هم معمولاً ظرف 72 ساعت خط رو دایر می‌کنن. یعنی حداکثر 4 روز کاری طول می‌کشه.

الآن فکر کنم بیشترین مشکل پارس‌آنلاین، نوسان سرعتش تو طول شبانه‌روز به ویژه در ساعت‌های شبانه رایگان باشه. دیگه این که پارس‌آنلاین محدودیت‌های زیادتری نسبت به بقیه شرکت‌ها برای فیل ترینگ اینترنت اعمال می‌کنه. مثلاً پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی کنده. تو بعضی مراکز هم به دلیل این که پهنای باندش کافی نیست و تو این چند ماه گذشته تقریباً تمام مراکز مخابراتی رو به 9مگابیت ارتقا داده، بعضی کاربرا بر عکس دچار افت سرعت زیادی به ویژه تو ساعت‌های رایگان شبانه شدن. ضمن این که بعضی از دوستان هم قطعی و وصلیشون زیاد شده.

در کل سرویس‌های حجمی 128 تا 512 پارس‌آنلاین بگیر نگیر داره. سرویس‌های 1مگ و 2مگش وضعیتشون معمولاً خیلی بهتر و پایدارتره. البته طبیعی هم هست. شرکت تمایل داره سرویس‌های گرونترش بیشتر فروش بره.

bilmazlar
15-02-2014, 09:37
) ! Д ł¥ł ]-[;8110807']حاجی دمت گرم از توضیحاتت
فقط این بازه مصرفی رو آپلودم حساب میشه؟یعنی وبگردیو صفحات سنگین باز کردنم کم میکنن؟
دزدی هم میکنن؟:n09:

فکر می‌کنم تو سرویسای نامحدود، ترافیک ارسالی (آپلود) هم حساب می‌شه. تو سرویسای محدود حجمی، معادل 25 درصد ترافیک دانلود قرارداد، به صورت رایگان برای ترافیک آپلود به کاربر تخصیص داده می‌شه. اما تو سرویس‌های نامحدود کل ترافیک (دانلود و آپلود) به حساب ترافیک غیررایگان منظور می‌شه.

در مورد وبگردی و باز کردن صفحه‌های سنگین، باید بگم که بله. اصولاً هر تبادل اطلاعاتی بین کامپیوتر شما با اینترنت انجام بشه، باعث می‌شه به حجم ترافیک مصرفیتون اضافه بشه. در اکثر مواقع هم ترافیک دانلود چندین برابر ترافیک آپلوده.

در مورد دزدی حجم، با این که بعضی از دوستان از این بابت تو همین تالار شکایت داشتن، اما نمی‌شه خیلی با قطعیت اظهار نظر کرد. متأسفانه گزارش مصرفی که پارس‌آنلاین می‌ده، خیلی بیخوده و فقط ترافیک مصرفی بین هر دو بار قطع و وصل شدن خط اینترنت (به هر دلیلی از جمله خاموش و روشن کردن مودم یا قطعی از طرف خود پارس‌آنلاین) رو نشون می‌ده. نه مثل بعضی از شرکت‌ها که ریز مصرف رو ساعت به ساعت گزارش می‌دن. واسه همینم، حساب کتاب کردن این که چقدر گزارشی که می‌ده درست و قابل اعتماده، کار راحتی نیست.

به هر حال به نظر می‌آد تا حدودی مصرف رو بیشتر از واقع نشون می‌ده (معمولاً شرکتا روشی رو برای محاسبه ترافیک مصرفی استفاده می‌کنن که به نفع خودشون باشه). اما فکر نمی‌کنم مقدارش اون قدری باشه که بشه بهش گفت حجم دزدی. به هر حال هنوز خودم در این باره مطمئن نیستم.

]) ! Д ł¥ł ]-[
15-02-2014, 12:52
فکر می‌کنم تو سرویسای نامحدود، ترافیک ارسالی (آپلود) هم حساب می‌شه. تو سرویسای محدود حجمی، معادل 25 درصد ترافیک دانلود قرارداد، به صورت رایگان برای ترافیک آپلود به کاربر تخصیص داده می‌شه. اما تو سرویس‌های نامحدود کل ترافیک (دانلود و آپلود) به حساب ترافیک غیررایگان منظور می‌شه.

در مورد وبگردی و باز کردن صفحه‌های سنگین، باید بگم که بله. اصولاً هر تبادل اطلاعاتی بین کامپیوتر شما با اینترنت انجام بشه، باعث می‌شه به حجم ترافیک مصرفیتون اضافه بشه. در اکثر مواقع هم ترافیک دانلود چندین برابر ترافیک آپلوده.

در مورد دزدی حجم، با این که بعضی از دوستان از این بابت تو همین تالار شکایت داشتن، اما نمی‌شه خیلی با قطعیت اظهار نظر کرد. متأسفانه گزارش مصرفی که پارس‌آنلاین می‌ده، خیلی بیخوده و فقط ترافیک مصرفی بین هر دو بار قطع و وصل شدن خط اینترنت (به هر دلیلی از جمله خاموش و روشن کردن مودم یا قطعی از طرف خود پارس‌آنلاین) رو نشون می‌ده. نه مثل بعضی از شرکت‌ها که ریز مصرف رو ساعت به ساعت گزارش می‌دن. واسه همینم، حساب کتاب کردن این که چقدر گزارشی که می‌ده درست و قابل اعتماده، کار راحتی نیست.

به هر حال به نظر می‌آد تا حدودی مصرف رو بیشتر از واقع نشون می‌ده (معمولاً شرکتا روشی رو برای محاسبه ترافیک مصرفی استفاده می‌کنن که به نفع خودشون باشه). اما فکر نمی‌کنم مقدارش اون قدری باشه که بشه بهش گفت حجم دزدی. به هر حال هنوز خودم در این باره مطمئن نیستم.

حاجی دمت گرم خیلی توضیحاتت عالی بود.
حالا شما با توجه به این حرفا سرویس 256 نامحدود رو واسه منی که در ماه مجموع آپلود و دانلودمو کلا مصرفم بالای 50 گیگ هست توصیه میکنید؟

]) ! Д ł¥ł ]-[
15-02-2014, 12:56

حاجی دمت گرم خیلی عالی توضیح دادی
حالا شما با همه این تفاسیر سرویس 256 نامحدود رو واسه منی که ماهی بالای 50 گیگ مصرف دارم توصیه میکنید؟

bilmazlar
15-02-2014, 15:48
) ! Д ł¥ł ]-[;8111105']حاجی دمت گرم خیلی عالی توضیح دادی
حالا شما با همه این تفاسیر سرویس 256 نامحدود رو واسه منی که ماهی بالای 50 گیگ مصرف دارم توصیه میکنید؟

راستش بستگی به نوع مصرفت داره. اما بازم اگه ماهی 50 گیگ مصرف می‌کنی، نه بهت توصیه نمی‌کنم بری 256 نامحدود بگیری. چون با این ترتیبی که پارس‌آنلاین به تازگی برای سرویس‌های نامحدودش تعریف کرده، تا 20 گیگ سرعتش خوبه، بین 20 تا 30 گیگ بدک نیست. اما 30 گیگ رو که رد کنی، می‌شه همون سرعت اسمی سرویس که خونه پرش بهت 40 کیلوبایت در ثانیه دانلود بده. تازه اگه بتونی مصرف روزانه‌ات رو کنترل کنی که از روز 1 تا 2 گیگ بیشتر نشه، تقریباً نصف ماه رو باید با همون سرعت اسمی سر کنی که من اگه جات باشم روونی می‌شم.:n13:

سرویس حجمی هم مال کسیه که می‌تونه دانلودهاش رو شبانه انجام بده. یعنی یا شب‌زنده‌دار باشه و 2 تا 7 صبح بیدار بمونه پای کامپیوتر و دونه دونه فایل‌هایی رو که می‌خواد دانلود کنه یا لینک مستقیم گیر بیاره و بذاره تو IDM تا Scheduler این نرم‌افزار سر ساعت 2 بامداد
دانلودهاش رو شروع کنه و سر ساعت 7 صبح هم قطع کنه.

البته این سرویس‌های حجمی 256 هم بگیر نگیر دارن. تو بعضی مراکز مخابراتی یا شاید برای بعضی کاربرا محدودیت پیدا کنن و طرف نتونه بیشتر از شبی 1 تا 2 گیگ دانلود کنه. اما خوبیش اینه که شما به نصف پولی که بابت 256 نامحدود می‌دی می‌تونی یه سرویس 2مگابیت محدود بگیری که مطمئناً شبی تا 7 گیگ رو می‌تونی دانلود رایگان داشته باشی. بدیش هم اینه که کل ماه برای مصرف عادی ساعت‌های غیررایگان حداکثر 3 گیگ حجم داری.:n03:

خلاصه باید یه کم دو دو تا چهار تا کنی ببینی کدومش برات می‌صرفه و بهتره.

hamidchi
15-02-2014, 15:56
سلام دوستان
من 256 محدود دارم ، زنگ که زدم میگفتن که روی 4 مگ بسته شده ، الان snr برای downstream مقدارش 12 هست و برای up مقدارش 25
آیا قابلیت این رو داره که رو 9 مگ بسته بشه یا قطعی پیدا میکنه ؟

ArashMiniStar
15-02-2014, 16:13
سلام دوستان
من 256 محدود دارم ، زنگ که زدم میگفتن که روی 4 مگ بسته شده ، الان snr برای downstream مقدارش 12 هست و برای up مقدارش 25
آیا قابلیت این رو داره که رو 9 مگ بسته بشه یا قطعی پیدا میکنه ؟
من اصلا پیشنهاد نمیکنم

shah994
15-02-2014, 17:42
سلام
سرويس هاي نامحدود تو اون دوره جايزه همون سرعتي را كه بايد بده را ميده يا دبه در ميارن ؟؟؟
سرويس هاي محدود شبانشون سرعت واقعي قراداد ميده يا كمتره ؟؟؟ (مثلا ٢ مگابيت ٢٥٦ كيلوبايت سرعت ميده يا نه ؟؟؟)

ham33d
15-02-2014, 17:42
سلام من دانلودم حدوده 50 گیگ هست بالای 40هزار تومن هم نمیتونم هزینه کنم
کدام سرویس بهتره
نامحدود یا محدود
کدام طرح
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

netstat
15-02-2014, 17:49
بچه ها شما از س-ا-ی-ف-و-ن میتونید استفاده کنید؟ مال من تا دیشب کار میکرد امروز خراب شده! :n28:

ham33d
15-02-2014, 17:50
بچه ها شما از س-ا-ی-ف-و-ن میتونید استفاده کنید؟ مال من تا دیشب کار میکرد امروز خراب شده! :n28:
من که مشکلی ندارم
البته من های وب دارم

aligoodbeh
15-02-2014, 17:59
آقا ما رو سر کار گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
مگه نمی گفتین سرویس های حجمی سرعتشون بالاتر از نا محدود و روی 9 مگ بسته شده؟
من کل سیمکشی های تلفونو نو کردم چیزی حدود 50 هزار تومن خرج نوسازی کابل ها و سیمکشی ها و .... کردم و الان یکی از بهترین خطوط رو دارم.SNR من اومده رو 28 و بالا تر هم میره.
طرح قبلیم 256 نا محدود بود و 170 تا بهم سرعت می داد حالا که اومدم 512 محدود گرفتم سرعتم بالاتر از 50 نمیره مخابرات هم گفته خطط سالمه و هیچ مشکل نویز ندارم .
من رو حرف بچه های این تاپیک رفتم سرویس حجمی گرفتم آخه این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

netstat
15-02-2014, 18:02
سلام من دانلودم حدوده 50 گیگ هست بالای 40هزار تومن هم نمیتونم هزینه کنم
کدام سرویس بهتره
نامحدود یا محدود
کدام طرح
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در همین مورد توی دو-سه روز گذشته صحبت شده. فکر می کنم اگه پستای سه-چهار صفحه ی آخر رو نگاه کنی جوابتو بگیری... :n06:
اگر باز سوالی داشتی در خدمتیم. :n01:

vahooli
15-02-2014, 18:04
مثه اینکه س ی فون هم ترکوندن .

netstat
15-02-2014, 18:06
مثه اینکه س ی فون هم ترکوندن .
خدا رحمتش کنه..:n14::n14::n14:

netstat
15-02-2014, 18:14
آقا ما رو سر کار گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
مگه نمی گفتین سرویس های حجمی سرعتشون بالاتر از نا محدود و روی 9 مگ بسته شده؟
من کل سیمکشی های تلفونو نو کردم چیزی حدود 50 هزار تومن خرج نوسازی کابل ها و سیمکشی ها و .... کردم و الان یکی از بهترین خطوط رو دارم.SNR من اومده رو 28 و بالا تر هم میره.
طرح قبلیم 256 نا محدود بود و 170 تا بهم سرعت می داد حالا که اومدم 512 محدود گرفتم سرعتم بالاتر از 50 نمیره مخابرات هم گفته خطط سالمه و هیچ مشکل نویز ندارم .
من رو حرف بچه های این تاپیک رفتم سرویس حجمی گرفتم آخه این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان توی تنظیمات مودم خط رو چند بسته شده؟
سرعت رو چطوری تست میکنی؟
بهتره برای تست اولیه با دانلود منیجر با 15 کانکشن همون فایلی که توی صفحه ی تست پارس آنلاین هست رو دانلود کنی..

aligoodbeh
15-02-2014, 18:19
الان توی تنظیمات مودم خط رو چند بسته شده؟
سرعت رو چطوری تست میکنی؟
بهتره برای تست اولیه با دانلود منیجر با 15 کانکشن همون فایلی که توی صفحه ی تست پارس آنلاین هست رو دانلود کنی..
والا دارم دیوونه می شم.
سرعت رو با دانلود منیجر تست می کنم و از آپارات و چند سایت دیگه دانلود کردم ولی بالا نمیره که نمیره.مگه نگفتن دوستان سرعت حجمی بالاست په کو؟

ham33d
15-02-2014, 18:34
در همین مورد توی دو-سه روز گذشته صحبت شده. فکر می کنم اگه پستای سه-چهار صفحه ی آخر رو نگاه کنی جوابتو بگیری... :n06:
اگر باز سوالی داشتی در خدمتیم. :n01:
پست های قبلی بحثش جداست
منظور من چیزی دیگری هست

aligoodbeh
15-02-2014, 19:34
آقا یکی به داد من برسه 512 حجمی سرعتش از 30 دیگه نهایتا 40 بالاتر نمی ره در حالی که سرعتم رو 4 مگ بسته شده ببینید این عکسه مودممه

netstat
15-02-2014, 23:18
ممنون

به نظر من بزرگترین مشکل سرعت تک کانکشن هستش
این الان یه تست سینگل کانکشن و یه تست مولتی کانکشن سایت testmy.net هستش که با اختلاف چند ثانیه زدم:(256 نامحدود)

خداییش اختلاف رو ببینید.

vahooli
16-02-2014, 00:17
دقیقا ! تک کانکشن افتضاحه برای من حدود 30 کیلوبایت !!

aligoodbeh
16-02-2014, 00:34
آقا یکی به داد من برسه 512 حجمی سرعتش از 30 دیگه نهایتا 40 بالاتر نمی ره در حالی که سرعتم رو 4 مگ بسته شده ببینید این عکسه مودممه
ظاهرا اینجا همه ادعا هستن همین

bilmazlar
16-02-2014, 07:58

دوست عزیز. اینجا یه تالار گفتگوی عمومیه که گرداننده و مسؤول مشخصی هم نداره. دوستان هم هر وقت که فرصت کنن و گذرشون به این تالار بیافته، مطالب رو در صورتی که بتونن جواب می‌دن. پس شما هم زود نتیجه‌گیری نکنید لطفاً.

بگذریم....

اون عکسی که گذاشتین نشون می‌ده که به احتمال زیاد مشکل از طرف شما نیست و به پارس‌آنلاین مربوط می‌شه. شما یه زحمتی بکش. با IDM و به صورت چند‌کانکشنه (مثلاً 8 کانکشن هم‌زمان) این فایل رو بذار واسه دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببین حداکثر سرعتی که بهت می‌ده چنده. این سایتی که فایل بالا توش هاست شده، توی هلنده اما خیلی سایت پرسرعتیه و حتی با تک کانکشن هم سرعت دانلودی نزدیک به حداکثر پهنای باندت رو بهت می‌ده. درست مثل یه سرور داخلی پرسرعته.

چون سرویست 512 است، حداقل باید 65 تا 70 کیلوبایت بهت سرعت بده. اگه اون طور که گفتی پایین‌تر از این سرعت که سرعت اسمی سرویسته می‌داد، حتماً زنگ بزن به پشتیبانی پارس‌آنلاین و پیگیری کن. چون ممکنه مرکز مخابراتی شما شلوغ باشه یا پهنای باند کم داشته باشه، ممکنه سرعتایی در حد بقیه دوستان مثلاً 200 تا 300 کیلوبایت رو بهت نده، اما حداقل باید سرعت اسمی سرویست رو بگیری.

ESPSV
16-02-2014, 08:01

شما وضعیت خطتون خوب نیست
برای همین افت کرده . سعی کنین مودهای مختلف رو امتحان کنین
ببینین فرقی میکنه یا نه
GDM
ADSL2+
ADSL
رو امتحان کنین و تست کنین ولی مشکل از خط شماست نه جای دیگه

behzadee
16-02-2014, 11:24
vci شما چرا 59 هستش؟
vci پارس انلاین 35 فکر کنم هستش

aligoodbeh
16-02-2014, 11:25
دوست عزیز. اینجا یه تالار گفتگوی عمومیه که گرداننده و مسؤول مشخصی هم نداره. دوستان هم هر وقت که فرصت کنن و گذرشون به این تالار بیافته، مطالب رو در صورتی که بتونن جواب می‌دن. پس شما هم زود نتیجه‌گیری نکنید لطفاً.

بگذریم....

اون عکسی که گذاشتین نشون می‌ده که به احتمال زیاد مشکل از طرف شما نیست و به پارس‌آنلاین مربوط می‌شه. شما یه زحمتی بکش. با IDM و به صورت چند‌کانکشنه (مثلاً 8 کانکشن هم‌زمان) این فایل رو بذار واسه دانلود:

ببین حداکثر سرعتی که بهت می‌ده چنده. این سایتی که فایل بالا توش هاست شده، توی هلنده اما خیلی سایت پرسرعتیه و حتی با تک کانکشن هم سرعت دانلودی نزدیک به حداکثر پهنای باندت رو بهت می‌ده. درست مثل یه سرور داخلی پرسرعته.

چون سرویست 512 است، حداقل باید 65 تا 70 کیلوبایت بهت سرعت بده. اگه اون طور که گفتی پایین‌تر از این سرعت که سرعت اسمی سرویسته می‌داد، حتماً زنگ بزن به پشتیبانی پارس‌آنلاین و پیگیری کن. چون ممکنه مرکز مخابراتی شما شلوغ باشه یا پهنای باند کم داشته باشه، ممکنه سرعتایی در حد بقیه دوستان مثلاً 200 تا 300 کیلوبایت رو بهت نده، اما حداقل باید سرعت اسمی سرویست رو بگیری.
سرعتم با 8 کانکشن شده 80 و بالاتر نمیره آخه می گفتن سرعت 512 حدود 400 تا سرعت می ده منم به خاطر همین حجمی گرفتم تا سرعت بره بالا ولی نرفت.

aligoodbeh
16-02-2014, 11:27
شما وضعیت خطتون خوب نیست
برای همین افت کرده . سعی کنین مودهای مختلف رو امتحان کنین
ببینین فرقی میکنه یا نه
GDM
ADSL2+
ADSL
رو امتحان کنین و تست کنین ولی مشکل از خط شماست نه جای دیگه
والا من همین دیروز خطم رو درست کردم و طرف ازم 50 تومن پول گرفت سیم نرم نو گزاشتم براش.راس می گی یه مودم دیگه باید امتحان کنم ممنون از کمکت

aligoodbeh
16-02-2014, 11:28
vci شما چرا 59 هستش؟
مگه هر شهر با شهر دیگه فرق نمیکنه؟الان شما vci تون چنده؟ تو کدوم شهری؟

bilmazlar
16-02-2014, 11:54
سرعتم با 8 کانکشن شده 80 و بالاتر نمیره آخه می گفتن سرعت 512 حدود 400 تا سرعت می ده منم به خاطر همین حجمی گرفتم تا سرعت بره بالا ولی نرفت.

ببین بر خلاف اون چیزی که دوستمون ESPSV گفته بود من فکر می‌کنم مشکل از طرف پارس‌آنلاین یا مرکز مخابراتی شماست. بر اساس اطلاعات مودمتون، درسته که وضعیت عالی نیست اما بد هم نیست. مشکل شما فقط اینه که فاصله‌ات با مرکز مخابراتی زیاده که تأثیر تو اینه که شما بیشتر از 6.5 تا 7 مگابیت نمی‌تونین سرعت بگیرین. از طرف دیگه وضعیت نویزتون هم با توجه به این که کابل‌کشی رو هم تازه عوض کردین، قابل قبوله به نظرم. snr 14 برای داون‌استریم عالی نیست، اما خوبه. ضمن این که اگه بخواد مشکلی ایجاد بشه، قطعی زیاد پیدا می‌کنی. نه این که در زمانی که سرویست وصله، سرعتت پایین باشه.

چون شما شهرستان هستی، احتمالاً مشکل اصلی کمبود پهنای باند پارس‌آنلاینه. واسه همینم سرعتتون بالاتر از 80 کیلوبایت نمی‌ره. پیشنهاد می‌کنم حتماً یه زنگ به پشتیبانی پارس‌آنلاین بزنی.

bilmazlar
16-02-2014, 11:58
vci شما چرا 59 هستش؟

مگه هر شهر با شهر دیگه فرق نمیکنه؟الان شما vci تون چنده؟ تو کدوم شهری؟

vci پارس‌آنلاین تو تهران با شهرستان‌ها فرق داره:

گزینه VCI : در شهرستان ها VCI = 59 و در تهران VCI = 35 می باشد . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aligoodbeh
16-02-2014, 12:03
ببین بر خلاف اون چیزی که دوستمون ESPSV گفته بود من فکر می‌کنم مشکل از طرف پارس‌آنلاین یا مرکز مخابراتی شماست. بر اساس اطلاعات مودمتون، درسته که وضعیت عالی نیست اما بد هم نیست. مشکل شما فقط اینه که فاصله‌ات با مرکز مخابراتی زیاده که تأثیر تو اینه که شما بیشتر از 6.5 تا 7 مگابیت نمی‌تونین سرعت بگیرین. از طرف دیگه وضعیت نویزتون هم با توجه به این که کابل‌کشی رو هم تازه عوض کردین، قابل قبوله به نظرم. snr 14 برای داون‌استریم عالی نیست، اما خوبه. ضمن این که اگه بخواد مشکلی ایجاد بشه، قطعی زیاد پیدا می‌کنی. نه این که در زمانی که سرویست وصله، سرعتت پایین باشه.

چون شما شهرستان هستی، احتمالاً مشکل اصلی کمبود پهنای باند پارس‌آنلاینه. واسه همینم سرعتتون بالاتر از 80 کیلوبایت نمی‌ره. پیشنهاد می‌کنم حتماً یه زنگ به پشتیبانی پارس‌آنلاین بزنی.
یعنی مشکل از خود پارس آنلاینه؟
در مورد خط هم باید بگم SNR خطم روی 25 بود و بسیار عالی بود برای من ولی وقتی به پارس آنلاین زنگ زدم تا سرعتمو بیشتر کنن وقتی از دو مگ گزاشتش رو 4 مگ SNR یه دفعه شد همون که تو عکس دیدیش :n04: یعنی هر چه سرعت بیشتر بشه SNR کمتر می شه؟!!!

ArashMiniStar
16-02-2014, 12:05
در مورد خط هم باید بگم SNR خطم روی 25 بود و بسیار عالی بود برای من ولی وقتی به پارس آنلاین زنگ زدم تا سرعتمو بیشتر کنن وقتی از دو مگ گزاشتش رو 4 مگ SNR یه دفعه شد همون که تو عکس دیدیش :n04: یعنی هر چه سرعت بیشتر بشه SNR کمتر می شه؟!!!
آره عزیز.هر چی سرعت خط بره بالا snr کمتر مییشه یعین کیفیت افتضاح تر:n06:

aligoodbeh
16-02-2014, 12:07
آره عزیز.هر چی سرعت خط بره بالا snr کمتر مییشه یعین کیفیت افتضاح تر:n06:
خوب راهی داره که کم نشه؟من که خطو نو کردم دیگه موندم چیکار کنم

ArashMiniStar
16-02-2014, 12:16
فکر کنم فاصلتون با مرکز مخابراتی زیاده که اونم به جز عوض کردن منزل و رفتن به قلب مرکز مخابراتی کاری نمیشه کرد.:n10: یه چک کنید ببینید چقدر با مرکز مخابراتی که ای دی اس ال میگیرید فاصله دارید؟

bilmazlar
16-02-2014, 12:22

این که با بالا بردن پروفایلت از 2 مگ به 4 مگ، snr کم شده، طبیعیه. ضمن این که snr حتی اگه تا 6db هم بیاد پایین، مشکل خیلی جدی پیش نمی‌آد. snr شما که 14 است و خیلی بد نیست.

اگه می‌خوای مطمئن بشی که کابل‌کشی خونه‌ات ایرادی نداره، باید مودم رو ببری دم در خونه و مستقیم به کابل مخابرات وصل کنی و اونجا ببینی که snr رو بهت چند نشون می‌ده. اگه با این عدد 14 خیلی اختلاف داشت (خیلی بالا رفت)، یعنی کابل‌کشی تلفن خونه ایراد داره و نویز تولید می‌کنه. اما اگه در حد یکی دو واحد تغییر کرد (زیاد شد) یعنی خیلی ربطی به کابل‌کشی نداره و کاری از دست شما بر نمی‌آد.

یه سؤال: شما قبل از این که پروفایل خطت رو از 2 مگ به 4 مگ ارتقا بدی سرعت دانلودت متوسط رو چند بود؟

bilmazlar
16-02-2014, 12:29
فکر کنم فاصلتون با مرکز مخابراتی زیاده که اونم به جز عوض کردن منزل و رفتن به قلب مرکز مخابراتی کاری نمیشه کرد.:n10: یه چک کنید ببینید چقدر با مرکز مخابراتی که ای دی اس ال میگیرید فاصله دارید؟

فاصله‌اشون از مرکز مخابراتی که زیاده. چون Attenuation داون‌استریم 55db شده. این یعنی حدوداً 3.5 تا 4 کیلومتر فاصله کابل‌کشی تا مرکز مخابراتی دارن. اما زیاد بودن فاصله رابطه مستقیم با افزایش نویز نداره. فاصله زیاد باعث می‌شه حداکثر سرعت دانلودی که می‌تونه بگیره بیاد پایین که در مورد این رفیقمون، خود مودم 7072 کیلوبیت در ثانیه یا 6.9 مگابیت رو نشون می‌ده.

aligoodbeh
16-02-2014, 12:33
این که با بالا بردن پروفایلت از 2 مگ به 4 مگ، snr کم شده، طبیعیه. ضمن این که snr حتی اگه تا 6db هم بیاد پایین، مشکل خیلی جدی پیش نمی‌آد. snr شما که 14 است و خیلی بد نیست.

اگه می‌خوای مطمئن بشی که کابل‌کشی خونه‌ات ایرادی نداره، باید مودم رو ببری دم در خونه و مستقیم به کابل مخابرات وصل کنی و اونجا ببینی که snr رو بهت چند نشون می‌ده. اگه با این عدد 14 خیلی اختلاف داشت (خیلی بالا رفت)، یعنی کابل‌کشی تلفن خونه ایراد داره و نویز تولید می‌کنه. اما اگه در حد یکی دو واحد تغییر کرد (زیاد شد) یعنی خیلی ربطی به کابل‌کشی نداره و کاری از دست شما بر نمی‌آد.

یه سؤال: شما قبل از این که پروفایل خطت رو از 2 مگ به 4 مگ ارتقا بدی سرعت دانلودت متوسط رو چند بود؟
چطوری مودمو ببرم سر خط؟ اصلا میشه؟:n04: خوب اون که سیمه فقط چطوری به مودم وصلش کنم؟
وقتی 2 مگ بود سرعت حدود 40 و وقتی هم آوردنش رو 4 شد 50 :n02: زیاد تفاوت نکرد همینم شاخ منو در آورده که چرا 4 مگ 50-60 تا سرعت میده

bilmazlar
16-02-2014, 13:36
چطوری مودمو ببرم سر خط؟ اصلا میشه؟:n04: خوب اون که سیمه فقط چطوری به مودم وصلش کنم؟
وقتی 2 مگ بود سرعت حدود 40 و وقتی هم آوردنش رو 4 شد 50 :n02: زیاد تفاوت نکرد همینم شاخ منو در آورده که چرا 4 مگ 50-60 تا سرعت میده

شدنش که می‌شه.شما یه دونه از این پریزهای تلفن تبدیل دوشاخه‌ای به سوکت رو می‌بری دم در خونه. اونجایی که سیم تلفن مخابرات اومده، دو رشته سیم رو می‌بندی به پایه‌های پریز. سیم سوکتی مودم رو هم می‌کنی داخل سوکت پریز. فقط برق و یه لپتاپ اونجا لازم داری تا بتونی تست از دم در خونه رو تکمیل کنی.

با توجه به این که سرعت دانلودت نسبت به قبل از ارتقای پروفایل تغییر زیادی نکرده، حدسم اینه که مشکل از محدودیت پهنای بانده شهر و مرکز مخابراتی شماست. ببین، سرعتی که از دانلود اون فایلی که لینکش رو واست گذاشتم گرفتی، تقریباً آخر سرعت خطته. 80 کیلوبایت یعنی حدوداً 640 کیلوبیت که از سرعت اسمی سرویست یعنی 512 یه خورده بیشتره. اونم واسه اینه که پارس‌آنلاین طبق قراردادش، موظفه حداقل همون سرعت 512 رو بهت بده که الآن هم داره می‌ده. 25 درصد هم بیشتر داره می‌ده. به نظرم زنگ بزن پشتیبانی اصلی (تو تهران) بگو با این که پروفایل من روی 4مگ بسته شده، اما حداکثر سرعت دانلود من به زحمت به 60 - 70 کیلوبایت می‌رسه. اگه بهونه آورد. بازم زنگ بزن. بعضی از پشتیبانیاشون آدم حسابی‌ترن. مشکلت رو بررسی می‌کنن.

البته آخرش ممکنه نتیجه خاصی نگیری. ولی حداقل کارت رو انجام دادی.

ardal 254
16-02-2014, 13:37
دوستان چیز فون شما هم از دیروز قطعه¿

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk

fishdilo
16-02-2014, 13:42

بله، ایضا فریگ..یت و احتمالا الباقی

Sent from Nokia Lumia 920 using Tapatalk

ardal 254
16-02-2014, 13:44

ای بابا نمیزارن یه آب خوش از گلو آدم پایین بره...

Sent from my GT-I9070

bilmazlar
16-02-2014, 14:06

واسه من قطع نیست. بعد از چند بار وصل می‌شه. اما نه در حالت SSH+. فقط تو حالت SSH کار می‌کنه. اونم بعد از چند بار سعی و تلاش. سرعت هم به شدت پایین اومده.

Arash Behroozi
16-02-2014, 14:21
هنوز کسی موفق نشده از شر این محدودیت سرویس نامحدود رهایی پیدا کنه؟
یعنی تا اخر ماه بابد رو سرعت 17 بمونه؟
اگه زاه حلی هست به اشتراک بزارید و یا خصوصی بگید

netstat
16-02-2014, 14:59
هنوز کسی موفق نشده از شر این محدودیت سرویس نامحدود رهایی پیدا کنه؟
یعنی تا اخر ماه بابد رو سرعت 17 بمونه؟
اگه زاه حلی هست به اشتراک بزارید و یا خصوصی بگید
یادش بخیر قدیما اگه مودم رو چند بار خاموش روشن میکردی از محدودیت در میومدی... ولی بچه ها اینجا گفتن... یه هفته بعد تعطیلش کردن. :n15:
الان به نظر میرسه دیگه هیچ راهی نداره. :n14:
من خودم که 128 داشتم وقتی اونجوری بود بیشتر از ماهی 30 گیگ مصرف نمیکردم ولی بعداً فهمیدم بعضیا ماهی 100 گیگ مصرف میکردن!!!!! :n04:
کلا به نظرم اونجوری زیاد درست نبودش... ولی الان که اشکال سیستم رو درستش کردن باید حداقل 25 گیگ به 128 و 50 گیگ به 256 جایزه مصرف منصفانه بدن... اینجوری دیگه اصلاً نامحدود نمیصرفه!

vahooli
16-02-2014, 15:14
واسه من قطع نیست. بعد از چند بار وصل می‌شه. اما نه در حالت SSH+. فقط تو حالت SSH کار می‌کنه. اونم بعد از چند بار سعی و تلاش. سرعت هم به شدت پایین اومده.

انگار دوباره پارس آنلاین پیش قدم شده !

netstat
16-02-2014, 15:18

بگذریم....

ایول!!!! عجب سایت خوبیه! جون میده برا تست سرعت تک کانکشن!! :n19:

Arash Behroozi
16-02-2014, 15:22
یادش بخیر قدیما اگه مودم رو چند بار خاموش روشن میکردی از محدودیت در میومدی... ولی بچه ها اینجا گفتن... یه هفته بعد تعطیلش کردن. :n15:
من خودم که 128 داشتم وقتی اونجوری بود بیشتر از ماهی 30 گیگ مصرف نمیکردم ولی بعداً فهمیدم بعضیا ماهی 100 گیگ مصرف میکردن!!!!! :n04:
کلا به نظرم اونجوری زیاد درست نبودش... ولی الان که اشکال سیستم رو درستش کردن باید حداقل 25 گیگ به 128 و 50 گیگ به 256 جایزه مصرف منصفانه بدن... اینجوری دیگه اصلاً نامحدود نمیصرفه!

برای من که دیسی کانکت میکردم فقط 1 تا 4 دقیقه سرعت خوب بود و همین کافی بود تا به کارهام برسم
ولی اینقدر خسیس و طمعکار هسند این مدت کوتاه رو هم برداشتند

bilmazlar
16-02-2014, 15:25

بابا. بازم گلی به گوشه جمال پارس‌آنلاین. الآن اغلب شرکت‌های دیگه از این جور جایزه‌ها ندارن. فقط آسیاتک رو دیدم که برای سرویس نامحدود 128 طلاییش 6 گیگ ترافیک با سرعت بالا در نظر گرفته. از این بابتا پارس‌آنلاین هنوزم بهتر از بقیه شرکتاست.

bilmazlar
16-02-2014, 15:28
ایول!!!! عجب سایت خوبیه! جون میده برا تست سرعت تک کانکشن!! :n19:

دقیقاً. تو اسپیدتست هم سرور فرانکفورت همین LeaseWeb و سرور آمستردام Oakla (همون شرکتی که اسپیدتست رو طراحی کرده) بیشترین سرعت تک‌کانکشن رو نشون می‌دن.

netstat
16-02-2014, 15:48
بابا. بازم گلی به گوشه جمال پارس‌آنلاین. الآن اغلب شرکت‌های دیگه از این جور جایزه‌ها ندارن. فقط آسیاتک رو دیدم که برای سرویس نامحدود 128 طلاییش 6 گیگ ترافیک با سرعت بالا در نظر گرفته. از این بابتا پارس‌آنلاین هنوزم بهتر از بقیه شرکتاست.
خیلی موافق نیستم... :n15:
الان با سرویس ART1 شاتل ماهی میشه 25 تا 30 گیگ گرفت با سرعت یک مگ.(مثل قدیمای پارس) البته تو سایتش زده حداقل 9 گیگ ولی همه میگن بیشتره!
توی تهران هم مخابرات 512 نامحدود میده 24 تومن که واقعاً نامحدوده و با سرعت 50-60 کیلو بایت تو اکثر ساعتای روز میشه باش دانلود کرد...

Arash Behroozi
16-02-2014, 15:49

پارس افلاین بدترین شرکت در نوع خودش هست
شاتل (قاطر) هم 20 گیگ با سرعت 1 مگ میده بعدش میاد رو 70 یعنی 512 و بعد 256 و بعد اسمی
آسیاتر هم که بیشتر از اون چیزی که گفتی میده
و همه شرکت ها چنین جایزه هایی دارند!

این هم یکی از یوزرهای شاتل:

سرعت 100 کیلو تا 20 گیگ هم همینقدر میمونه بزاری پشت سر هم دانلود کنی محدود میکنن اول میارن سرعتت رو 50 بعدش میشی قانونی 16 بعدش بازم ادامه بدی میشی 7 :دی
پینگ بدک نیست ولی جدیدا بی ثبات شده پکت لاست هم داریم
درکل زیاد اوضاعش خوب نیس :)

mahmoodsoft
16-02-2014, 16:16
2 MB

اینم خط دیگم

128 KB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bilmazlar
16-02-2014, 16:30
شاتل (قاطر) هم 20 گیگ با سرعت 1 مگ میده بعدش میاد رو 70 یعنی 512 و بعد 256 و بعد اسمی

من که تو صفحه تعرفه‌های شاتل چیزی ندیدم که مؤید 20 گیگ دانلود با سرعت 1مگ برای سرویس نامحدود 128 باشه. تنها چیزی که نوشته گفته حداقل دریافت 9 گیگ. ولی تازه همون 20 گیگ هم اگه طبق نقل قولی که گذاشتی درست باشه، شاتل اگه دو سه روزی زیاد استفاده کنی بلافاصله محدودت می‌کنه و مجبوری چند روز کم مصرف کنی. تازه جالب اینجاست که بازم طبق همین نقل قول، اگه زیاد استفاده کنی حتی سرعتت رو به 7 کیلوبایت هم تقلیل می‌ده. این دیگه آخر پرروییه. 16 کیلوبایت رو می‌فهمم ولی این 7 کیلوبایت رو اصلاً!

راجع به آسیاتک هم چیزی که تو صفحه سرویساش واسه 128 نامحدود طلاییش نوشته همین عدد 6 گیگه. حالا اگه شما از طریق دیگه‌ای خبر داری، من نمی‌دونم.

SevenCity
16-02-2014, 16:35

نمیدونم چرا همه ی شرکتها ارزونتر و بهتر میشن
اما پارس پسرفت میکنه
کم کردن ساعات رایگان و نابود کردن سرویس نامحدود

Arash Behroozi
16-02-2014, 16:47
من که تو صفحه تعرفه‌های شاتل چیزی ندیدم که مؤید 20 گیگ دانلود با سرعت 1مگ برای سرویس نامحدود 128 باشه. تنها چیزی که نوشته گفته حداقل دریافت 9 گیگ. ولی تازه همون 20 گیگ هم اگه طبق نقل قولی که گذاشتی درست باشه، شاتل اگه دو سه روزی زیاد استفاده کنی بلافاصله محدودت می‌کنه و مجبوری چند روز کم مصرف کنی. تازه جالب اینجاست که بازم طبق همین نقل قول، اگه زیاد استفاده کنی حتی سرعتت رو به 7 کیلوبایت هم تقلیل می‌ده. این دیگه آخر پرروییه. 16 کیلوبایت رو می‌فهمم ولی این 7 کیلوبایت رو اصلاً!

راجع به آسیاتک هم چیزی که تو صفحه سرویساش واسه 128 نامحدود طلاییش نوشته همین عدد 6 گیگه. حالا اگه شما از طریق دیگه‌ای خبر داری، من نمی‌دونم.

یادمون نره پارس 15 گیگ با سرعت بالا هست (البته 5 گیگش با سرعت 60 هست) و بقیش لاک میشه روی سرعت 15
ولی شاتل حدود 20 تا 50 گیگ با سرعت 1مگ 512 و 256 هست و بقیه اش میاد روی 15 و جالب اینه که براست لاک نمیشه روی 15 و 7 و سرعت بالا پایین میره یعنی شاید تا 30 هم بره اون تعرفه ها هم مهم نیست مهم تعریف های اکثریت هست
آسیاتک هم تعرفه هارو ندیدم ولی قبلا داشتم خیلی بیشتر از 6 گیگ هست کلا آسیا تک سردمدار نامحدودا بود و ...

netstat
16-02-2014, 16:56
نمیدونم چرا همه ی شرکتها ارزونتر و بهتر میشن
اما پارس پسرفت میکنه
کم کردن ساعات رایگان و نابود کردن سرویس نامحدود
آخه پهنای باند اینترنت کشور از 70 مگابیت شده 100! مگه خبر نداری؟؟ پارس هم به روش خودش پیشرفت میکنه!
تازه وزیر گفته پهنای باند کشور رو از 100 گیگا بیت میخوام بکنم 5 ترابیت!!
اونوقت فکر کنم پارس خیلی پیشرفت کنه، اینترنت 128 نامحدود بشه سرعت 100 مگابیت با 10 مگابایت جایزه مصرف منصفانه!!!!! :n08: بعد 10 مگابایت دانلود سرعتت میشه اسمی 128.

vahooli
16-02-2014, 16:59
دقیقاً. تو اسپیدتست هم سرور فرانکفورت همین LeaseWeb و سرور آمستردام Oakla (همون شرکتی که اسپیدتست رو طراحی کرده) بیشترین سرعت تک‌کانکشن رو نشون می‌دن.
خب testmy.net که اصت دیفالت تک کانکشن میگیره

SevenCity
16-02-2014, 16:59
یادمون نره پارس 15 گیگ با سرعت بالا هست (البته 5 گیگش با سرعت 60 هست) و بقیش لاک میشه روی سرعت 15
ولی شاتل حدود 20 تا 50 گیگ با سرعت 1مگ 512 و 256 هست و بقیه اش میاد روی 15 و جالب اینه که براست لاک نمیشه روی 15 و 7 و سرعت بالا پایین میره یعنی شاید تا 30 هم بره اون تعرفه ها هم مهم نیست مهم تعریف های اکثریت هست
آسیاتک هم تعرفه هارو ندیدم ولی قبلا داشتم خیلی بیشتر از 6 گیگ هست کلا آسیا تک سردمدار نامحدودا بود و ...

دقیقا درسته من یک خطم شاتله یه خطم پارس
دانلود ندارم اما توی شاتل هیچوقت محدود نمیشم و همیشه سرعت بالاست ولی توی پارس محدود میشم چون حجم پارس روز بروز کمتر میشه!!

خلاصه کلام اینکه اینکه دانلود میخوای باید حجمی بگیری
پارس بدجور زد نامحدودارو خراب کرد

Zeitgeist
16-02-2014, 18:29
فاصله از مخابرات نزدیک یک کیلومتره و متأسفانه بیشتر از این خط من کشش نداره...

netstat
16-02-2014, 18:35
آره...
ولی انگار testmy.net با سرعتای بالاتر از 160 کیلوبایت مشکل داره...سرعت رو کم نشون میده. به خصوص سرورای آمریکاش، باز سرور هلندش بهتره.
به حاطر همین من خودم برا تست از یه سرور خوب اروپایی تک کانکشن دانلود میکنم بعد سرعت رو از روی نمودار networx نگاه می کنم.. اینجوری دقیقتره.

]) ! Д ł¥ł ]-[
16-02-2014, 19:09
من واقعا موندم دیگه از کجا بگیرم.یکی میگه شاتل یکی میگه پارس یکی میگه اسیاتک.همشونم عینه هم:n09:
های وب دارم 256 نامحدود از اول سرعت دانلودش 30 هستش البته نوسان داره.خب خداییش این چیه الان:n02:
من همین پارسو میگیرم بلخره تا 30 گیگ سرعتش خیلی بهتر از چیزیه که الان دارم.من با همین سرویس کنونی های وب 50 گیگ در ماه مصرف دارم.24 ساعت آنلاینم:n09::n09:
سرویسای محدودم نمیتونم کنار بیام.آخه 3 4 گیگ چیه تو یک ماه؟اونم به امید شبانه:n22:

bilmazlar
16-02-2014, 19:46

درسته. اسپیدتست هم سرعت اتصال تک‌کانکشن رو نشون می‌ده. اما اسپیدتست تعداد سرورهاش خیلی بیشتر از testmy.net اه. واسه همینم شما می‌تونی از نقاط مختلف جهان تست بیگیری ببینی وضعیت اتصالت با جاهای مختلف دنیا چه جوریه.

netstat
16-02-2014, 20:16
درسته. اسپیدتست هم سرعت اتصال تک‌کانکشن رو نشون می‌ده. اما اسپیدتست تعداد سرورهاش خیلی بیشتر از testmy.net اه. واسه همینم شما می‌تونی از نقاط مختلف جهان تست بیگیری ببینی وضعیت اتصالت با جاهای مختلف دنیا چه جوریه.

speedtest.net به هیچ وجه تک کانکشن نیست!!!! speedtest.net یه تست چهار کانکشن ران میکنه.

کافیه با یه نرم افزار مانیتورینگ مثل همونی که kaspersky هم داره، موقع تست نگاه کنی و ببینی که چهار کانکشن درست میشه و همزمان شروع به دانلود میکنن:

توی این عکس الان هر کانکشن نزدیک 800 کیلوبایت از فایل تست رو دانلود کرده!

mag net
17-02-2014, 02:41
یه نظر من اگه باگی هم فهمیدید که سرعت افزایش پیدا میکنه مثل آدم خوشحالها نیاید اینجا بصورت علنی مطرح کنید اگه کسی هم خواست بصورت پ.خ بهش بگید اینجوری باز یکی دو ماه شاید بیشتر جواب بده

مهدی صفایی
17-02-2014, 07:05
یه نظر من اگه باگی هم فهمیدید که سرعت افزایش پیدا میکنه مثل آدم خوشحالها نیاید اینجا بصورت علنی مطرح کنید اگه کسی هم خواست بصورت پ.خ بهش بگید اینجوری باز یکی دو ماه شاید بیشتر جواب بده

چه فایده که یه عده عادت دارند شلوغش کنند:n21:

Memonex
17-02-2014, 07:21
این چه سیستم مزخرفیه چرا گزارش مصرف ماه پیش رو نشون نمیده؟ میگه اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد !!! دیگه شورشو در آوردن

شما هم تست کنید ببینید علتش چیه

Memonex
17-02-2014, 07:38
والا دارم دیوونه می شم.
سرعت رو با دانلود منیجر تست می کنم و از آپارات و چند سایت دیگه دانلود کردم ولی بالا نمیره که نمیره.مگه نگفتن دوستان سرعت حجمی بالاست په کو؟

شما حق داری اینجا کسی چیز زیادی تو بارش نیست همه یه کاربر عادی هستن که هرچی به ذهنشون برسه میگن که اشتباه هم توش زیاده منم هر موقع سوال کردم پشیمون شدم بعضیا هم که فقط بیان تست از سرعتشون بزارن و پز بدن. هی الکی بگید مشکل از خطه بابا به پیر به پیغمبر من اون اوایل خودم با SNR 3 و و خط 6 مگ بالاترین نویز سرعت 800 کیلوبایت داشتم بنابراین اینکه میگن خط طرف مشکل داره همش چرت و پرته اون فقط باعث قطعی میشه نه کم شدن سرعت یا پینگ.

تمام بدبختی ها زیر سر این پارس انلاین خراب شدست هر موقع دیدی سرعت خراب شده به هیچ چیزی از طرف خودت شک نکن. این اینترنتا مثل هندونه دربستن یا میگیری توش خوب در میاد یا افتضاح به شانست بستگی داره. یه حالتشم اینه یه مدت سرعتت خوبه بعدش خراب میشه خلاصه همه جور حالتی ممکنه!! منم قبلا شبا سرعت یه مگابایت داشتم ولی مدتیه قفل شده رو 200 البته خودمم مقصرم چون اینجا جار زدم که سرعتم زیاد شده و وقتی روش دور زدنشم از دستم لو رفت فرداش سرعتم ری...

dvd2010
17-02-2014, 08:10
) ! Д ł¥ł ]-[;8113164']من واقعا موندم دیگه از کجا بگیرم.یکی میگه شاتل یکی میگه پارس یکی میگه اسیاتک.همشونم عینه هم:n09:
های وب دارم 256 نامحدود از اول سرعت دانلودش 30 هستش البته نوسان داره.خب خداییش این چیه الان:n02:
من همین پارسو میگیرم بلخره تا 30 گیگ سرعتش خیلی بهتر از چیزیه که الان دارم.من با همین سرویس کنونی های وب 50 گیگ در ماه مصرف دارم.24 ساعت آنلاینم:n09::n09:
سرویسای محدودم نمیتونم کنار بیام.آخه 3 4 گیگ چیه تو یک ماه؟اونم به امید شبانه:n22:
اینم جواب شما:
کلاهبرداری اسیاتک در سرویس های نامحدود
سرویس من 512 نامحدود برنزی با حداقل 12 گیگ که در اصل حداکثر 12 گیگ می باشد.خوب متوجه شدم اسیا تک میاد سرعت واقعی را برای هر کاربر بر اساس حداقل حجم دریافتی سهمیه بندی میکنه.به این صورت که مثلا من تو یک ماه حداقل(حداکثر)12 گیگ باید دریافت کنم اینا میان 12 گیگ را تقسیم بر 30 روز میکنن در میاد 400مگ.یعنی من فقط حق دانلود 400مگابایت در روز با سرعت 64 کیلو بایت را دارم بعد از دانلود 400مگابایت سرعت تقسیم بر 5 میشه یعنی 12 کیلو بایتکه باید با این سرعت روز را تمام کنم و پینگ را 5 برابر میکنند.این سهمیه بندی یا کلاه برداری هر روز اعمال میشه!
اورین به این نزول خورای حرفه ای

دوستان پارس آنلاینی قدر این پارس آنلاین رابدونید.حداقل تو سرویسای نامحدود سرعت بالاتری تا 20 گیگ بهتون میده و بعد سرعت واقعی سرویس را بهتون میده .اما اسیا تک همون سرعت واقعی را هم سهمیه بندی میکنه.تو سرویسای حجمی واسه 128 تا 2مگ هم ساعات شبانه رایگان داره و امااسیا تک واسه سرویسای که بالای 10 گیگ است سرعت رایگان گذاشته.

dvd2010
17-02-2014, 08:19
-----------

bilmazlar
17-02-2014, 08:20

دقیقا درسته من یک خطم شاتله یه خطم پارس
دانلود ندارم اما توی شاتل هیچوقت محدود نمیشم و همیشه سرعت بالاست ولی توی پارس محدود میشم چون حجم پارس روز بروز کمتر میشه!!
خلاصه کلام اینکه اینکه دانلود میخوای باید حجمی بگیری
پارس بدجور زد نامحدودارو خراب کرد

این تا 50 گیگ شاتل رو مطمئنی؟ آخه وقتی سرویس 128 نامحدوده، شما در بهترین حالت با سرعت اسمی 16 کیلوبایت، 24 ساعته و 30 روز در ماه هم دانلود کنی افت سرعت نداشته باشی زیر 40 گیگ می‌تونی دانلود کنی. یعنی معقولش اینه که ISP اگه بخواد امتیازی برای کاربر در نظر بگیره جوری باید این کار رو بکنه که باز هم میانگین کل دانلود کاربرا از این سرویس بیشتر از 40 گیگ نشه. اون وقت شاتل می‌آد تا 50 گیگ برای سرویس 128 نامحدود سرعت بالاتر ارائه می‌کنه؟ بعد، اون محدودیت 16 و 7 رو کی اعمال می‌کنه؟ این که نقض غرض می‌شه. تا 20 - 25 گیگ رو می‌شه قبول کرد. اما من هم اگه جای این ISPها بودم نمی‌اومدم واسه سرویسی که دارم هزینه‌اش رو به مخابرات و شرکت زیرساخت می‌دم، اشانتیونی بذارم که طرف با سرعت بالاتر بیشتر از حجمی که سرویسش قرار بوده بده، دانلود کنه.

ولی به هر حال، جدای از بحث بالا، من چون خودم تجربه استفاده از سرویس نامحدود شاتل و آسیاتک رو نداشتم، اون نظر چند تا پست قبلم رو که از روی مشخصات سرویسای خود اون شرکتا برداشت کرده بودم، پس می‌گیرم.:n01:

شاید یه علت دیگه این برداشت غلط من این بود که سرویس 1مگ نامحدودی که ما تو محل کار از پارس‌آنلاین داشتیم تا همین 2 هفته پیش خیلی خوب بود. سرویس بدون محدودیت روی سرعت 1.75مگابیت بسته شده بود. بدون محدودیت دانلود. یعنی تا همین 2 هفته پیش، پارس‌آنلاین سرویس‌های نامحدود 1مگ و 2مگش رو رو سرعتای حداقل 1.5 برابرش می‌بست بدون محدودیت. اما از 2 هفته پیش اومده برای این سرویسا هم مثل سرویسای نامحدود پایین‌تر، محدودیت گذاشته. حالا ما تا 80 گیگ اول سرعتمون 5مگه. از 120 گیگ که رد بشیم می‌آد روی 1.25مگ. همین اواخر هفته پیش یکی دو روز سرعتمون اومد روی 1.25مگ (حدود 150 کیلوبایت). گر چه دوباره سرعت برگشته به همون 5مگ الآن.

bilmazlar
17-02-2014, 08:34
این چه سیستم مزخرفیه چرا گزارش مصرف ماه پیش رو نشون نمیده؟ میگه اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد !!! دیگه شورشو در آوردن

شما هم تست کنید ببینید علتش چیه

موافقم. خیلی سیستم گزارش‌دهیش ابلهانه است. یه چیزی شبیه مشکل شما واسه منم پیش اومده بود چند وقت پیش. البته نه دقیقاً به این صورت. واسه من گزارش رو می‌داد. اما گزارش مصرف یه بازه‌ای این وسط وجود نداشت. حالا یا حذف شده بود، یا به دلیل مشکلات فنی اصلاً ثبت نشده بود نمی‌دونم.

من الآن، با دو تا سرویس تست کردم. یکیش از اول ماه رو نشون می‌ده. اون یکی فقط از 16 بهمن به بعد رو. ماه‌های قبلش رو هم کلن نداره.

bilmazlar
17-02-2014, 08:53
speedtest.net به هیچ وجه تک کانکشن نیست!!!! speedtest.net یه تست چهار کانکشن ران میکنه.

کافیه با یه نرم افزار مانیتورینگ مثل همونی که kaspersky هم داره، موقع تست نگاه کنی و ببینی که چهار کانکشن درست میشه و همزمان شروع به دانلود میکنن:

توی این عکس الان هر کانکشن نزدیک 800 کیلوبایت از فایل تست رو دانلود کرده!

راست می‌گی. اینو نمی‌دونستم. البته آخرش هم نتونستم بفهمم که این یه فایله داره با 4 کانکشن هم‌زمان دانلود می‌شه، یا برای شبیه‌سازی حالت معمول استفاده از اینترنت برای وب‌گردی، 4 تا فایل رو داره هم‌زمان دانلود می‌کنه.

abolfazlwest72
17-02-2014, 10:24
این تا 50 گیگ شاتل رو مطمئنی؟ آخه وقتی سرویس 128 نامحدوده، شما در بهترین حالت با سرعت اسمی 16 کیلوبایت، 24 ساعته و 30 روز در ماه هم دانلود کنی افت سرعت نداشته باشی زیر 40 گیگ می‌تونی دانلود کنی. یعنی معقولش اینه که ISP اگه بخواد امتیازی برای کاربر در نظر بگیره جوری باید این کار رو بکنه که باز هم میانگین کل دانلود کاربرا از این سرویس بیشتر از 40 گیگ نشه. اون وقت شاتل می‌آد تا 50 گیگ برای سرویس 128 نامحدود سرعت بالاتر ارائه می‌کنه؟ بعد، اون محدودیت 16 و 7 رو کی اعمال می‌کنه؟ این که نقض غرض می‌شه. تا 20 - 25 گیگ رو می‌شه قبول کرد. اما من هم اگه جای این ISPها بودم نمی‌اومدم واسه سرویسی که دارم هزینه‌اش رو به مخابرات و شرکت زیرساخت می‌دم، اشانتیونی بذارم که طرف با سرعت بالاتر بیشتر از حجمی که سرویسش قرار بوده بده، دانلود کنه.

ولی به هر حال، جدای از بحث بالا، من چون خودم تجربه استفاده از سرویس نامحدود شاتل و آسیاتک رو نداشتم، اون نظر چند تا پست قبلم رو که از روی مشخصات سرویسای خود اون شرکتا برداشت کرده بودم، پس می‌گیرم.:n01:

شاید یه علت دیگه این برداشت غلط من این بود که سرویس 1مگ نامحدودی که ما تو محل کار از پارس‌آنلاین داشتیم تا همین 2 هفته پیش خیلی خوب بود. سرویس بدون محدودیت روی سرعت 1.75مگابیت بسته شده بود. بدون محدودیت دانلود. یعنی تا همین 2 هفته پیش، پارس‌آنلاین سرویس‌های نامحدود 1مگ و 2مگش رو رو سرعتای حداقل 1.5 برابرش می‌بست بدون محدودیت. اما از 2 هفته پیش اومده برای این سرویسا هم مثل سرویسای نامحدود پایین‌تر، محدودیت گذاشته. حالا ما تا 80 گیگ اول سرعتمون 5مگه. از 120 گیگ که رد بشیم می‌آد روی 1.25مگ. همین اواخر هفته پیش یکی دو روز سرعتمون اومد روی 1.25مگ (حدود 150 کیلوبایت). گر چه دوباره سرعت برگشته به همون 5مگ الآن.

سلام من خودم 128 نامحدود شاتل دارم و تو این 8 روزی که گرفتم نزدیگ 28 گیگ دانلود کردم و هنوز سرعتم پایین نیومده و رو همون 95 هستش :n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bilmazlar
17-02-2014, 11:14
سلام من خودم 128 نامحدود شاتل دارم و تو این 8 روزی که گرفتم نزدیگ 28 گیگ دانلود کردم و هنوز سرعتم پایین نیومده و رو همون 95 هستش :n16:

این که خیلی خوبه. امیدوارم که همچنان ادامه پیدا کنه.:n01:

راستی شما امضات سرویس 2 مگ محدود پارس آنلاینه؟!:n13:

abolfazlwest72
17-02-2014, 11:39
این که خیلی خوبه. امیدوارم که همچنان ادامه پیدا کنه.:n01:

راستی شما امضات سرویس 2 مگ محدود پارس آنلاینه؟!:n13:

بله سرویس دو مگ محدود پارس هستش که البته با فیلترشکن گرفتمش :n16:

اکثرا از همه شرکت ها نت داشتم و میدونم وضعشون چطوریه

aligoodbeh
17-02-2014, 11:40

خوش به حالت :n04: من 512 حجمی دارم به زور 80 تا بهم سرعت می ده

abolfazlwest72
17-02-2014, 11:45
خوش به حالت :n04: من 512 حجمی دارم به زور 80 تا بهم سرعت می ده

اگه تو شهرتو فن اوا سرویس میده از فن اوا بگیر سرعت خوبی میده بهت اینم تست سرویس 1 مگ فن اوا که قبلا داشتم :n16:

aligoodbeh
17-02-2014, 11:47
اگه تو شهرتو فن اوا سرویس میده از فن اوا بگیر سرعت خوبی میده بهت اینم تست سرویس 1 مگ فن اوا که قبلا داشتم :n16:

نه فن آوا نداریم.در واقع شانس نداریم

abolfazlwest72
17-02-2014, 11:49
نه فن آوا نداریم.در واقع شانس نداریم

از کدوم شهری شما؟؟؟ ببین های وب هم خوب سرویس میده اگه تو شهرتون باشه

aligoodbeh
17-02-2014, 11:52
از کدوم شهری شما؟؟؟ ببین های وب هم خوب سرویس میده اگه تو شهرتون باشه
من اینقدر دنبال اینترنت تو این شهر خراب شده گشتم که آمار همه چی رو دارم دیگه:n02:
نه های وب داریم نه فن آوا البته شانس هم نداریم:n09:

iran7000
17-02-2014, 12:01
دوستان وزیر ارتباطات گفته بود 20 درصد تخفیف اینترنت تصویب شده ولی شرکت های pap هنوز اجرایی نکردند. کسی اطلاع داره کی

این تخفیف اعمال می شه؟

bilmazlar
17-02-2014, 12:23

اکثرا از همه شرکت ها نت داشتم و میدونم وضعشون چطوریه

ظاهراً قزوین وضعیت اینترنتش خوبه. چون هم شاتلت خیلی توپه، هم این پارس‌آنلاینت. تازه دیدم تو یه پست دیگه هم گفته بودی که فناوا هم خوبه.

egorlord
17-02-2014, 12:52
) ! Д ł¥ł ]-[;8113164']من واقعا موندم دیگه از کجا بگیرم.یکی میگه شاتل یکی میگه پارس یکی میگه اسیاتک.همشونم عینه هم:n09:

اصن از پارس نگیر پشیمون میشی همش مشکل داره 30 گیگ چیه 10 گیگ مصرف کنی سرعتت 1/3 میشه دوباره 10 تا بگیری میاد رو سرعت معمولی مذخرف کردن این حجم منصفانشو شاتل الان سره :n03:
محدودشو نمیدونم من نامحدودم

erfagh
17-02-2014, 12:59
دوستان وزیر ارتباطات گفته بود 20 درصد تخفیف اینترنت تصویب شده ولی شرکت های pap هنوز اجرایی نکردند. کسی اطلاع داره کی

این تخفیف اعمال می شه؟

یجا خوندم یکی گفته بود همون 25درصاد حجم آپلود رو که رایگان میدن در واقع همین تخفیف قیمت ها هستش!!

netstat
17-02-2014, 13:28
راست می‌گی. اینو نمی‌دونستم. البته آخرش هم نتونستم بفهمم که این یه فایله داره با 4 کانکشن هم‌زمان دانلود می‌شه، یا برای شبیه‌سازی حالت معمول استفاده از اینترنت برای وب‌گردی، 4 تا فایل رو داره هم‌زمان دانلود می‌کنه.

فرقی نداره... چه یه فایل باشه چه چهار تا... مهم تعداد کانکشنه و مقصد (destination) هر کانکشن... :n01:

hajoo
17-02-2014, 13:31
چند وقته سرعتم پايين اومده . از هر جا اينترنت ميگيرم اولش خوبه بعدش گند زده ميشه.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

asstubirs
17-02-2014, 13:37
256 محدود دارم
10 روز هست سرعت شب ها پایین اومده. برای من روز ها خوبه.

netstat
17-02-2014, 13:37
اصن از پارس نگیر پشیمون میشی همش مشکل داره 30 گیگ چیه 10 گیگ مصرف کنی سرعتت 1/3 میشه دوباره 10 تا بگیری میاد رو سرعت معمولی مذخرف کردن این حجم منصفانشو شاتل الان سره :n03:
محدودشو نمیدونم من نامحدودم
البته فکر می کنم ایشون منظورش سرویس 256 نامحدود بوده نه 128! ولی در مورد شاتل موافقم... به نظر منم بهتره اول در مورد شاتل تحقیق کنی و همین طور نامحدود مخابرات (اگه تو شهرتون هست) بعد بیای سراغ پارس...
بعدشم کلاً حجم از سرعت خیلی مهمتره!!!! سرعت یه اینترنت 1Mpbs درست و حسابی برای هر کاری کافیه. تازه اگه یه مگ رو روی تک کانکشن بده از این 9 مگه پارس خیلی هم سریعتره!!!!

زیر 20 گیگ برا نامحدود واقعاً یعنی هیچی!!!

netstat
17-02-2014, 13:58
اینم یه تست تک کانکشن و یه تست مولتی کانکشن با اختلاف چند ثانیه از سایت leaseweb.net که تو هلنده: (256 نامحدود ساعت 1:50 بعد از ظهر)

چرا باید اینقدر بین تک کانکشن و مولتی کانکشن فرق باشه؟؟ آخه چرا تک کانکشن اینقدر نوسان داره؟؟ دیروز تا ساعت 6 بعد از ظهر تک کانکشن همین سایت راحت 370 بود بعد دوباره گند خورد توش..
حالا شما هی دلتون رو به 9 مگ خوش کنید.. شرط می بندم تک کانکشن همه سرویسا همینه!

K A R I M I
17-02-2014, 14:02
سلام
برای دانلود شبانه رایگان باید dc کنیم و مجددا وصل بشیم ؟
یا اینکه از ساعت 2 به بعد به طور اتوماتیک رایگان محسوب می شود ؟

hamidchi
17-02-2014, 14:14
سلام
برای دانلود شبانه رایگان باید dc کنیم و مجددا وصل بشیم ؟
یا اینکه از ساعت 2 به بعد به طور اتوماتیک رایگان محسوب می شود ؟

لازم به dc نیست . خودش خودکار رایگان حساب میکنه

ham33d
17-02-2014, 15:27
1روز ونصفی از ثبت نام من میگذاره ولی تا فعلا خبری نشده
معمولا چقد طول می کشه؟؟؟؟؟؟

ak313
17-02-2014, 16:41
کاهش 20 درصدی تعرفه حجم اینترنت کاربران کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه حجم استفاده از اینترنت ارائه شده از طریق فناوری ADSL را برای کاربران نهایی نیز به میزان 20 درصد و به صورت یکنواخت در کلیه سطوح کاهش داد.

سطوح تعرفه
بازه حجم ترافیک برمبنای گیگابیت
تعرفه هر گیگابایت
ملاحظات

سطح اول
5 > حجم> 1
36000
-

سطح دوم
10 > حجم> 5
28000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول و مابقی مطابق تعرفه سطح دوم

سطح سوم
20 > حجم> 10
24000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم و مابقی مطابق تعرفه سطح سوم

سطح چهارم
40 > حجم> 20
20000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم، بیش از 10 تا 20 گیگابایت مطابق تعرفه سطح سوم و مابقی مطابق تعرفه سطح چهارم

سطح پنجم
40<حجم
16000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم، بیش از 10 تا 20 گیگابایت مطابق تعرفه سطح سوم، بیش از 20 تا 40 گیگابایت مطابق تعرفه سطح چهارم و مابقی مطابق تعرفه سطح پنجم

البته اینها رو با هزینه برقراری و نگهداری جمع کنید
جدول نرخ ھای مصوب برای برقراری و نگھداری ماھیانه
ھزینه برقراری و نگھداری ماھیانه
(ریال)
نرخ بیت (کیلوبیت
برثانیه)
64 کیلوبیت بر ثانیه 20000
128 کیلوبیت بر ثانیه 22500
256 کیلوبیت بر ثانیه 30000
512 کیلوبیت بر ثانیه 45000
1024 کیلوبیت بر ثانیه 75000
2048 کیلوبیت بر ثانیه 120000

متن مصوبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ham33d
17-02-2014, 16:50
کاهش 20 درصدی تعرفه حجم اینترنت کاربران کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه حجم استفاده از اینترنت ارائه شده از طریق فناوری ADSL را برای کاربران نهایی نیز به میزان 20 درصد و به صورت یکنواخت در کلیه سطوح کاهش داد.

سطوح تعرفه
تعرفه هر گیگابایت
ملاحظات

سطح اول
5 > حجم> 1
36000
-

سطح دوم
10 > حجم> 5
28000

سطح سوم
20 > حجم> 10
24000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم و مابقی مطابق تعرفه سطح سوم

سطح چهارم
40 > حجم> 20
20000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم، بیش از 10 تا 20 گیگابایت مطابق تعرفه سطح سوم و مابقی مطابق تعرفه سطح چهارم

سطح پنجم
40<حجم
16000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم، بیش از 10 تا 20 گیگابایت مطابق تعرفه سطح سوم، بیش از 20 تا 40 گیگابایت مطابق تعرفه سطح چهارم و مابقی مطابق تعرفه سطح پنجم

(ریال)
نرخ بیت (کیلوبیت
برثانیه)

متن مصوبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از این حرفا زیاد زدن ولی تا فعلا خبری نشده

ham33d
17-02-2014, 16:59
سلام دوستان من از طریق سایت پارس ثبت نام کردم واسه adsl
بعد امروز از نمایندگی شهرمون تماس گرفتن گفتن به این شماره کارت********** پول واریز کن نتت فعال شه ضمن من چن از شرکت دیگه اکانت داشتم اینطور نبود خیلی راحت بود پعداز ثبت نام یوزر .پسورد میدادن بعد از طریق پنل سرویس میخریدی
ایا شرایط پارس اینگونه می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:n13:

netstat
17-02-2014, 17:24

سطوح تعرفه
تعرفه هر گیگابایت
ملاحظات

سطح اول
5 > حجم> 1
36000
-

سطح دوم
10 > حجم> 5
28000

سطح سوم
20 > حجم> 10
24000

سطح چهارم
40 > حجم> 20
20000

سطح پنجم
40<حجم
16000

(ریال)
نرخ بیت (کیلوبیت
برثانیه)

من که اصلا با این طرز قیمت گذاری موافق نیستم. اگر هم قیمت ها به زور این مصوبه پایین بیاد شرط میبندم در عوضش کیفیت 3 برابر افت میکنه.
به نظرم اگه یه شرایط رقابتی و برابر برای همه ispها فراهم کنن و پهنای باند رو بدون رانت به ispها بفروشن خود به خود قیمت خیلی بیشتر از این ها پایین می آد!

hesam68
17-02-2014, 18:14
سلام
دوستان اپ سا ی فون اندروید برای شما هم از کار افتاده؟؟
لطفا اگه اپ جایگزین خوبی میشناسین توی پی ام بهم معرفی کنین
ممنون

ali 2990
17-02-2014, 18:23
آخه این شرکت های خصوصی به جز سودجویی و پشتیبانی ضعیف و سرعت کم چی دارن؟ شاید باور نکنین من از مخابرات اردبیل میگیرم 1 مگ 4گیگ ماهی 18 تومن سرعت دانلود 500 کیلوبایت هم شبانه هم روزانه ثابت.الان حدود یک ساله هر شب 12 گیگ دالنود میکنم!!!!!!!!
الانم 4 تا هارد 4 ترا پر کردم پر از ارشیو بازی فیلم انیمیشن و......................:n20:

DJMOKHTAR
17-02-2014, 23:08
آخه این شرکت های خصوصی به جز سودجویی و پشتیبانی ضعیف و سرعت کم چی دارن؟ شاید باور نکنین من از مخابرات اردبیل میگیرم 1 مگ 4گیگ ماهی 18 تومن سرعت دانلود 500 کیلوبایت هم شبانه هم روزانه ثابت.الان حدود یک ساله هر شب 12 گیگ دالنود میکنم!!!!!!!!
الانم 4 تا هارد 4 ترا پر کردم پر از ارشیو بازی فیلم انیمیشن و......................:n20:

عزیز پارس انلاین که 1 مگ در ثانیه سرعت دانلودشه .

من همین امروز ویندوز ارجینال 8 لپ تاپ وایو رو از طریق استور ماکروسافت اونم با ف شکن به 8.1 اپگرید کردم خیلی سرعت خوب بود و بدون مشکل انجام شد . دیگه خودت فکر کن چیه :n09:

aligoodbeh
17-02-2014, 23:49
سلام دوستان من از طریق سایت پارس ثبت نام کردم واسه adsl
بعد امروز از نمایندگی شهرمون تماس گرفتن گفتن به این شماره کارت********** پول واریز کن نتت فعال شه ضمن من چن از شرکت دیگه اکانت داشتم اینطور نبود خیلی راحت بود پعداز ثبت نام یوزر .پسورد میدادن بعد از طریق پنل سرویس میخریدی
ایا شرایط پارس اینگونه می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:n13:
15000 تومن پول رانژه هست همین.مواظب باش ازت پول بیشتر نگیرن

vanish
18-02-2014, 00:00
عزیز پارس انلاین که 1 مگ در ثانیه سرعت دانلودشه .

من همین امروز ویندوز ارجینال 8 لپ تاپ وایو رو از طریق استور ماکروسافت اونم با ف شکن به 8.1 اپگرید کردم خیلی سرعت خوب بود و بدون مشکل انجام شد . دیگه خودت فکر کن چیه
فک کنم توی مرکز مخابراتیتون فقط شما از پارس نت میگیرین که انقدر سرعتتون خوبه! مال من امروز وصل شد و به معنای واقعی کلمه افتضاحه! 256 محدود سرعت 21 کباوبایت

DJMOKHTAR
18-02-2014, 00:42
فک کنم توی مرکز مخابراتیتون فقط شما از پارس نت میگیرین که انقدر سرعتتون خوبه! مال من امروز وصل شد و به معنای واقعی کلمه افتضاحه! 256 محدود سرعت 21 کباوبایت

همانطور که گفتید این مشکل از مرکز مخابرات شما هست و بصورت سراسری و بر روی پارس انلاین افت سرعت وجود ندارد

lofboys
18-02-2014, 00:49
سلام . دوستان من با اینکه 512 دارم ولی سرعت دانلود پایین هست . مشکل از خطوط خودم هست یا اینکه مودم ؟ چون از اولم که گرفتم سرعت دانلود در شب نهایتش 70 میشد الان 30 میده !

DJMOKHTAR
18-02-2014, 01:16
سلام . دوستان من با اینکه 512 دارم ولی سرعت دانلود پایین هست . مشکل از خطوط خودم هست یا اینکه مودم ؟ چون از اولم که گرفتم سرعت دانلود در شب نهایتش 70 میشد الان 30 میده !

512 محدود ؟

vanish
18-02-2014, 02:16
همانطور که گفتید این مشکل از مرکز مخابرات شما هست و بصورت سراسری و بر روی پارس انلاین افت سرعت وجود ندارد
والله من از 2تا مرکز مخابراتی دیگه هم پرسیدم وضعیت پارس همینجوری داغونه

lofboys
18-02-2014, 02:36
512 محدود ؟

بله .الان هم snr رو چک کردم 8.5 دسی بل بود

ham33d
18-02-2014, 03:12
15000 تومن پول رانژه هست همین.مواظب باش ازت پول بیشتر نگیرن
گفتن رایگان هست مبلغی از من نگرفتن فقط چقد طول میکشه چراغ adslروشن بشه از طرف شرکت پارس -معمولا چن روز زمان میبره؟؟؟//

mehrdad2
18-02-2014, 07:14
یک هفته کاری

گفتن رایگان هست مبلغی از من نگرفتن فقط چقد طول میکشه چراغ adslروشن بشه از طرف شرکت پارس -معمولا چن روز زمان میبره؟؟؟//

egorlord
18-02-2014, 07:55
پیج حجم منصفانه pars بالا نمیاد خدا کنه یه حرکتی کنن برگردونن به همون حالت اول خیلی بد شده:n03:
نامحدودا همه میرن از این شرکت به احتمال زیاد :n27:

خدایی هیچکس راضی نیست از این تِـز جدیدشون...

bilmazlar
18-02-2014, 10:31
پیج حجم منصفانه pars بالا نمیاد خدا کنه یه حرکتی کنن برگردونن به همون حالت اول خیلی بد شده:n03:
نامحدودا همه میرن از این شرکت به احتمال زیاد :n27:

خدایی هیچکس راضی نیست از این تِـز جدیدشون...

نه کار خاصی نکردن. فقط یه کم خوشگلش کردن.:n06:

تازه سرویس 128 رو هم از فهرست درآوردن. یعنی احتمالاً واسه 128 نامحدود هیچ هدیه‌ای هم تعلق نمی‌گیره.:n21:

bilmazlar
18-02-2014, 10:32
تازه یه چیز دیگه هم اینه که بازه زمانی 31 روزه نه 30 روز.

aligoodbeh
18-02-2014, 15:52
مال من مکتر از 12 ساعت وصل شد خودمم شاخ در آورد .البته بستگی داره.خودشون می گن نهایتا 2 روز

vahooli
18-02-2014, 22:18
اینم یه تست تک کانکشن و یه تست مولتی کانکشن با اختلاف چند ثانیه از سایت leaseweb.net که تو هلنده: (256 نامحدود ساعت 1:50 بعد از ظهر)

چرا باید اینقدر بین تک کانکشن و مولتی کانکشن فرق باشه؟؟ آخه چرا تک کانکشن اینقدر نوسان داره؟؟ دیروز تا ساعت 6 بعد از ظهر تک کانکشن همین سایت راحت 370 بود بعد دوباره گند خورد توش..
حالا شما هی دلتون رو به 9 مگ خوش کنید.. شرط می بندم تک کانکشن همه سرویسا همینه!

تکت خیلی خوبه من همین الان با همون سایته چک کردم بین 16 تا 45 نوسان داشت ...

mahmoodsoft
18-02-2014, 23:20
2 هفته پیش

الآن :n23:

fanoostalaei
18-02-2014, 23:29
2 هفته پیش

محمود حجم فایل های تست هارو یه مقایسه کن !!!
مال 2 هفته پیش 7 مگ هستش ولی مال همین الانت 1 مگ که در مقایسه 7 مگ کمه :دی
همین الان با حجم 7 مگ یه تست بگیر ببین باید فرق کنه کیفیت نتت :دی

mahmoodsoft
19-02-2014, 00:25
محمود حجم فایل های تست هارو یه مقایسه کن !!!
مال 2 هفته پیش 7 مگ هستش ولی مال همین الانت 1 مگ که در مقایسه 7 مگ کمه :دی
همین الان با حجم 7 مگ یه تست بگیر ببین باید فرق کنه کیفیت نتت :دی

زیاد فرق نکرد حسین جان

netstat
19-02-2014, 01:24
تکت خیلی خوبه من همین الان با همون سایته چک کردم بین 16 تا 45 نوسان داشت ...
سرعت تک کانکشن ساعت به ساعت فرق می کنه (به شدت)... تست من مال ساعت 2 بعد از ظهره که شبکه خلوت تره.... دیروز ساعت 9 شب به زور به 15-20 کیلو میرسید!!!
امروز ولی در کل خوب بود.... هر چند حوالی 9-10 شب باز یه کم مشکل داشت...

ham33d
19-02-2014, 01:25
مال من مکتر از 12 ساعت وصل شد خودمم شاخ در آورد .البته بستگی داره.خودشون می گن نهایتا 2 روز
به من گفتن 1 هفته:n04:

netstat
19-02-2014, 01:36
سرویس 256 نامحدود بعد از 20 گیگ:

اکه مودم روشن باشه وقتی 20 گیگ رو رد کنی میره رو محدودیت... (بدون خاموش روشن کردن مودم)
با خاموش و روشن کردن مودم هم از همون اول کار محدوده. دستشون درد نکنه! :n02:

netstat
19-02-2014, 01:47
2 هفته پیش

شما مگه خطت رو 9Mbps نیست؟؟؟ به نظر من تست دو هفته پیشت اصلاً درست نیست!
من خودم با همین testmy.net یه دفعه رکورد 180Mbps زدم!!!

magsood
19-02-2014, 02:25
دوستان امکان تغییر سرویسی که دو روزه تمدید شده، هست یا نه؟ (512 به 1024)

bilmazlar
19-02-2014, 10:48

تا حالا این کار رو تو پارس‌آنلاین انجام ندادم. اما فکر کنم می‌تونی بری تو کنترل پنل اکانتت. اونجا اگه تو قسمت ارتقای سرویس گزینه مربوطه فعال باشه، می‌تونی سرویست رو ارتقا بدی.
ضمن این که اگه از اونجا هم نشه، یه تماس با بخش فروش بگیری، خودشون برات انجام می‌دن.

WBS
19-02-2014, 15:21
این دو تست به فاصله کمتر از یک دقیقه انجام شدن !

نتایج کاملا فرق میکنه ! اکانت 2 مگ پارس کرج

erfagh
19-02-2014, 16:13

بله امکانش هست، بررسی میکنن که چقدر مصرف شده بعد بستانکار میشه حسابتون و سرویس جدید رو که میخواید میگیرید، اگه تصمیم به تغییر دارید همین الان و هرچه زودتر اقدام کنید وگرنه مبلغ کمتری بستانکار میشین

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

bilmazlar
19-02-2014, 16:18
این دو تست به فاصله کمتر از یک دقیقه انجام شدن !

نتایج کاملا فرق میکنه ! اکانت 2 مگ پارس کرج

2 تا علت داره:

1. سایت testmy.net سرعت اتصال تک‌کانکشن رو اندازه‌گیری می‌کنه تو حالت معمول، ولی اسپید تست، همز‌مان 4 کانکشن ایجاد می‌کنه. واسه همین سرعت بالاتری رو نشون می‌ده.

2. سرورهای testmy.net‌ همگی سرورهای خارج از ایران هستند، اما تستی که از اسپیدتست گرفتی، از یه سرور داخلی تو تهرانه. انتظار می‌ره، سرور داخلی سرعت بالاتری نسبت به سرور خارجی بده.

پیشنهاد من برای این که سرعت اینترنتت رو جوری اندازه‌گیری کنی که بشه اونو مقایسه کرد، اینه که همیشه از یه سرور به خصوص که بهش اطمینان داری، یه فایل با IDM دانلود کنی (در دو حالت تک‌کانکشنه و چند‌کانکشنه). من خودم این فایل رو از سرور LeaseWeb پیشنهاد می‌کنم که معمولاً سرعت نزدیک به حداکثر پهنای باندت رو بهت می‌ده و نسبتاً دقیقه:

magsood
19-02-2014, 19:06
1) دوستان پارس آنلاین باگی دارد؟
2) در مورد گزینه های زیر توضیح دهید
G.LiteوG.dmtوT1.413وAnnexLوAnnexMوBitswapوSR A

S M Λ S Ħ
19-02-2014, 20:28
سلام
من دیشب که اینترنتم رو شارژ کردم گذاشتم واسه دانلود شبانه، اما کلا 1.5 گیگ بیشتر نگرفت ! :|
در حالی که سرعت دانلود روزانم 1 مگه ! زمانی که 400 کیلو بیت بود روزانش، شبی 4-5 گیگ میگرفت !

Arash Behroozi
19-02-2014, 22:01
بخاطر وضعیت عالی نامحدود در ماههای گذشته من 6 ماه تمدید کرده بودم
با وضعیت جدید نامحدود میخواستم شرکتو عوض کنم
الان حدود صد و پنجاه تومن شارژ دارم
یکی از کارکنان یخش فروش گفت میشه پولو پس گرفت
ولی در تماسهای بعدی گفتند نمیشه
بدشانسی اسم اونی هم که گفت میشه رو یادم رفت
کسی اینجا تاحالا از این پولها گرفته؟

bagbagoo
19-02-2014, 22:29
بخاطر وضعیت عالی نامحدود در ماههای گذشته من 6 ماه تمدید کرده بودم
با وضعیت جدید نامحدود میخواستم شرکتو عوض کنم
الان حدود صد و پنجاه تومن شارژ دارم
یکی از کارکنان یخش فروش گفت میشه پولو پس گرفت
ولی در تماسهای بعدی گفتند نمیشه
بدشانسی اسم اونی هم که گفت میشه رو یادم رفت
کسی اینجا تاحالا از این پولها گرفته؟

من فکر کنم سرویسهایی که قبلا خریداری شدند شامل این تغییرات نمی شوند.
بهتره از شرکت یه سوالی بکنی.

vahooli
19-02-2014, 22:56
زیاد فرق نکرد حسین جان

Memonex
20-02-2014, 01:06
آقا تو رو خدا کمک کنید من به یه مشکل جدی خوردم در واقع پارس انلاین داره دزدی میکنه الان اومدم اشتراکمو تمدید کردم بعد می بینیم 25 درصد ترافیک برای اپلود اضافه نشده !!! حالا چکار کنم؟؟؟ دزدی از این واضح تر هست!! تو عکس قشنگ همه چی معلومه. ماه پیش که تمدید کردم 750 مگ به باقیمانده ارسالی رایگان اضافه شد

mahmoodsoft
20-02-2014, 01:30

netstat
20-02-2014, 03:11

عزیز جان شما ساعت 1 نصفه شب تست گرفتی... معلومه که اون ساعت خلوته تستت خوب میشه..
مال ما هم تو اون ساعت مشکلی نداره.
لطفاً حوالی ساعت 9 یک تست بگیر...

Arash Behroozi
20-02-2014, 06:36
من فکر کنم سرویسهایی که قبلا خریداری شدند شامل این تغییرات نمی شوند.بهتره از شرکت یه سوالی بکنی.

اینا این چیزا حالیشون نیست وقتی بهشون میگم من تمدیدم بخاطر این بود که بعد از محدودیت در نامحدود 1 تا 4 دقیقه بعد از هر دیسی سرعت بالا بود و بعد افت میکرد و الان این وضعیت نیس
میگن هــــــــا چن درصد چقد
این تغییرات هم فکر میکنم مربوط به رقع باگ هست و باند پشت پرده در اتاق فکر اینارو طراحی میکنه

Farnood
20-02-2014, 12:24
عجب دانلودی کردم!!!(سرویس 1 مگ محدود)

Arash Behroozi
20-02-2014, 13:03
کسی اینجا نامحدود فن آوا داشته؟
تایپیکشون رو دنبال میکردم سرعت خوب بدون منصفانه اما پرنوسان گزارش شده

behzadee
20-02-2014, 16:06
کسی اینجا نامحدود فن آوا داشته؟
تایپیکشون رو دنبال میکردم سرعت خوب بدون منصفانه اما پرنوسان گزارش شده
آقا اگه تحقیقات کردی و از جای دیگه نامحدود بدون منصفانه گرفتی حتما یه اطلاع به ما هم بده
mahmoodsoft
20-02-2014, 21:45
512

ak313
20-02-2014, 22:13
مدیر بخش آنلاین مارکتینگ پارس آنلاین در مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران گفت : مشکل از ماست که خبرنگارهای آی تی رو آموزش ندادیم چون فقط یاد گرفته‌اند درباره پهنای باند بنویسند.
کیهانی که درباره مشکلات اینترنت ایران صحبت می‌کرد همچنین با انتقاد از کاربرانی که با نرم‌افزار Peer to Peer مثل بیت تورنت دانلود می‌کنند گفت ایران مشکل پهنای باند اینترنت ندارد مشکل اینترنت ما این نرم‌افزارهایی هستند که حجم بالای دانلود را به خود اختصاص می‌دهند و باید اینها را مدیریت کنیم.
وی ضمن انتقاد به صحبت‌های نصرالله جهانگرد رییس سازمان فناوری اطلاعات درباره میزان بالای اشتراک گذاری خطوط اینترنت گفت: مشکل از اشتراک گذاری اینترنت نیست، این که گفته می‌شود چرا در ایران اشتراک گذاری هر خط به ۲۰ نفر زیاد است باید بگویم در جهان یک خط اینترنت بین ۸۰ نفر تقسیم می‌شود.
وی خطاب به حاضران گفت: بروید و روی اینترنت ببینید اشتراک گذاری شرکت‌های ISP در جهان یک به هشتاد است.
وی از راه‌اندازی سرویس مدیریت اینترنت پارس آنلاین از سال آینده خبر داد که روی همه کاربران اعمال خواهد شد.

faramobile
20-02-2014, 22:22
مدیر بخش آنلاین مارکتینگ پارس آنلاین در مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران گفت : مشکل از ماست که خبرنگارهای آی تی رو آموزش ندادیم چون فقط یاد گرفته‌اند درباره پهنای باند بنویسند.
کیهانی که درباره مشکلات اینترنت ایران صحبت می‌کرد همچنین با انتقاد از کاربرانی که با نرم‌افزار Peer to Peer مثل بیت تورنت دانلود می‌کنند گفت ایران مشکل پهنای باند اینترنت ندارد مشکل اینترنت ما این نرم‌افزارهایی هستند که حجم بالای دانلود را به خود اختصاص می‌دهند و باید اینها را مدیریت کنیم.
وی ضمن انتقاد به صحبت‌های نصرالله جهانگرد رییس سازمان فناوری اطلاعات درباره میزان بالای اشتراک گذاری خطوط اینترنت گفت: مشکل از اشتراک گذاری اینترنت نیست، این که گفته می‌شود چرا در ایران اشتراک گذاری هر خط به ۲۰ نفر زیاد است باید بگویم در جهان یک خط اینترنت بین ۸۰ نفر تقسیم می‌شود.
وی خطاب به حاضران گفت: بروید و روی اینترنت ببینید اشتراک گذاری شرکت‌های ISP در جهان یک به هشتاد است.
وی از راه‌اندازی سرویس مدیریت اینترنت پارس آنلاین از سال آینده خبر داد که روی همه کاربران اعمال خواهد شد.

یکی نبود در اونجا به ایشون بگه که دوست عزیز .... آب هم قطعه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

faramobile
20-02-2014, 23:15
اینم نطق جدیدشون که در اینستاگرام پارس آنلاین با افتخار هم شیر کردن !! دیگه یعنی کاربران پارس آنلاینی با دانلود های زیاد تو ساعات رایگان خدافظی کنن !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Armin.Computer
20-02-2014, 23:47

کجا نوشته این رو؟!!!!!!!!!

vanish
20-02-2014, 23:56
خداوند پارس آفلاین را بیامرزد! همینجوریشم آبش قعط بود.

ak313
21-02-2014, 00:20

واقعا حیفه روی یه پست اینقدر بحث کنن و اینقدر هم روی تشکر کلیلک کنن

AF021
21-02-2014, 05:50
هر موقع سیستم مانیتورینگ و برای سرویس های محدود راه اندازی کرد...فرداش روز جمع اوری و عازم سفر شدن به سوی ISP دیگر است :n18:
فقط یادم باشه بعده عید ماهیانه شارژ کنم :n02:

optis2005
21-02-2014, 10:28
دوستان معذرت اگر سوالم تکراریه
سرویسهاس نامحدود هم تو تایم رایگان از حجم منصفانه کم میکنن؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

IRAN_KING
21-02-2014, 10:56
سلام
حجم تموم بشه ولی زمان داشته باشیم از شارژ دوره بعد استفاده می کنه ؟

KiarashMa
21-02-2014, 11:00
سلام دوستان. من 512 محدود 10 گیگ گرفتم. سرعت دانلود هم در ساعات رایگان و هم غیر رایگان 250 هست. نباید بیشتر باشه؟

mehrdad2
21-02-2014, 11:04
نامحدود تایم رایگان نداره
دوستان معذرت اگر سوالم تکراریه
سرویسهاس نامحدود هم تو تایم رایگان از حجم منصفانه کم میکنن؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Fusi0n
21-02-2014, 12:48
واای خدا من تازه خبر خودنم این مدیر بخش مارکتیک پارس چه خزئبلاتی عنوان کرده اینترنت باید 1 به 80 باشه ؟! :n08:
اقا همه جمع کنیم بریم من اگه بشه از این پارس میرم صبانت :n09: به نشانه کم سوادی مدیران این شرکت زنگ میزنم میگم بهشون
بعد عید که میخوان سیستم کنترل پهنای باند بزارن گاو زاییده :n29:

یه مدت سوجه نبود بیان حرف بزنیم بخندیم :n08:

Enter
21-02-2014, 15:30
دوستان بنده سرویس 2 مگ داشتم حجم دانلودم که تموم شد سرویس 256 8 گیگ یکماهه رو خریداری کردم تا یکی دو ساعت اول که تست میکردم سرعت دانلودم روی 250 بود ولی الان از 50 بالاتر نمیره میخواستم بپرسم طبیعیه و بر میگرده به حالت اولش یا نه؟

mehrdad2
21-02-2014, 16:52
جشنواره پیشواز نوروز 93 پارس:

خرید شما هدیه ما
مودم وایرلس 3 ماه اینترنت پرسرعت 2مگابیت بر ثانیه با ترافیک 5 گیگابایت
همراه با هزینه رایگان نصب و راه اندازی و هزینه مخابراتی
خرید یکی از سرویس ها، 3 ماهه 1 ماه هدیه از همان سرویس خریداری شده
خرید یکی از سرویس ها، 6 ماهه 2 ماه هدیه از همان سرویس خریداری شده
خرید یکی از سرویس ها، 12 ماهه 4 ماه هدیه از همان سرویس خریداری شده

ham33d
21-02-2014, 18:08
اشتباه شده پست دادم
شرمنده

faramobile
21-02-2014, 19:19
جشنواره نوروز پارس ( البته از من به شما نصیحت چون قراره بعد از عید یه کارایی بکنن برای پهنای باندشون صبر کنید و فقط ۱ ماهه خرید کنید که ضرر نکنید )

dj-big
21-02-2014, 19:41
واای خدا من تازه خبر خودنم این مدیر بخش مارکتیک پارس چه خزئبلاتی عنوان کرده اینترنت باید 1 به 80 باشه ؟! :n08:
اقا همه جمع کنیم بریم من اگه بشه از این پارس میرم صبانت :n09: به نشانه کم سوادی مدیران این شرکت زنگ میزنم میگم بهشون
بعد عید که میخوان سیستم کنترل پهنای باند بزارن گاو زاییده :n29:

یه مدت سوجه نبود بیان حرف بزنیم بخندیم :n08:

شما سوادت کمتر هست که متوجه نمی شی خیلی هم درست گفته تو خارج همینطور هست چون روی فیبر نوری سرویس می دن 1000مگ و 1 به 100 هم بکنی بیشتر از سرعت ما می شه :n08:

Arash Behroozi
21-02-2014, 19:49
شما سوادت کمتر هست که متوجه نمی شی خیلی هم درست گفته تو خارج همینطور هست چون روی فیبر نوری سرویس می دن 1000مگ و 1 به 100 هم بکنی بیشتر از سرعت ما می شه :n08:

آخه پارس آفلاین رو چه به این گنده گوزی ها

Fusi0n
21-02-2014, 19:57
شما سوادت کمتر هست که متوجه نمی شی خیلی هم درست گفته تو خارج همینطور هست چون روی فیبر نوری سرویس می دن 1000مگ و 1 به 100 هم بکنی بیشتر از سرعت ما می شه
9 مگ دارن به زور میدن همین شیر 1 به 8 بخوان به 80 نفر بدن که فاتحه باید خوند :n02:

البته از من به شما نصیحت چون قراره بعد از عید یه کارایی بکنن برای پهنای باندشون صبر کنید و فقط ۱ ماهه خرید کنید که ضرر نکنید
هر چه سریعتر بهتر جمع کنیم
هر چی بیشتر بمونیم سوادمون کمتر میشه :n09:

lionf3
21-02-2014, 20:03
به به پارس هم داره آفلاین میشه :n02:
ما که یه مدت خیلی خوب استفاده کردیم الانم در طولِ روز خوبه باز.
راستی دوستان داستانِ این خبرِ چیه؟؟؟:n13:

KiarashMa
21-02-2014, 21:49
سلام دوستان. من 512 محدود 10 گیگ گرفتم. سرعت دانلود هم در ساعات رایگان و هم غیر رایگان 250 هست. نباید بیشتر باشه؟
جواب نمیدین؟

egorlord
21-02-2014, 22:26
پینگ از سرور داخلی رفته بالایه 100

Pinging tabnak.ir [94.182.146.59] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=119ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=117ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=118ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=118ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=116ms TTL=53

داستان چیه پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 ام که شده 400
دوباره چه تِـزی دادن عجبا تا میایم بشینیم پای نت اینا یه ریدمونی میزنن...:n21:
بعد میگن فیل از رو سیما رد شده...:n27:

Memonex
22-02-2014, 12:30
آقا من دیدم حجم آپلودم صفر شده زنگ زدم گفتن آپلود رو مجانی کردیم میخواستم ببینم داستان چیه قانون 25 درصد رایگان رو کلا ورداشتن؟؟؟ اینطوری باز یه حرکت مثبت هست

egorlord
22-02-2014, 22:02
همچنان یه دست نمیشه بازی کرد پینگ 400 داخلی 100 :n15:

Ardavan
23-02-2014, 10:00
دوستان الان پارس انلاین جریانش چجوره؟دانلود شبانه داره؟سرعت چند هست؟!!!

teza
23-02-2014, 10:32
دوستان يه سوال
به نظرتون ميصرفه تو اين طرح پيشواز نوروز از پارس مودم بخرم(با توجه اينكه الان مودم ندارم)؟؟؟؟
بعد اصلا پارس سرعت شبانش چطوره؟ بعد داستان اين مصرف منصفانه چيه؟؟؟؟

Sent from my HTC One X

egorlord
23-02-2014, 15:53
چیکار کنیم حاجی یکی یه حرکتی بگه ما بکنیم...این پارس فقط اسمش خوب در رفته انگار...ترکونده دیگه :n13:
256 نامحدود
SNR: 26- 7
Line Attenuation: 39- 24.5
Data Rate: 4096- 992 kbps

-----------------------
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=182ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=229ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=217ms TTL=51
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=169ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=51
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=196ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=177ms TTL=50

netstat
23-02-2014, 16:29
چیکار کنیم حاجی یکی یه حرکتی بگه ما بکنیم...این پارس فقط اسمش خوب در رفته انگار...ترکونده دیگه :n13:
256 نامحدود
SNR: 26- 7
Line Attenuation: 39- 24.5
Data Rate: 4096- 992 kbps

-----------------------
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=229ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=217ms TTL=51
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=169ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=51
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=196ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=177ms TTL=50

آره پینگ خیلی خرابه.. خیلی هم نوسانش زیاده...
یکی نیست به اون آقای مهندس بگه شما نمی خواد مانیتورینگ لانچ!!!! کنی.. بیا پینگ رو درست کن...

lionf3
23-02-2014, 16:55
واقعا پارس ترکونده!
۲تا۶ همش ۳۰۰ مگ دانلود داشتم و از ۶ تا ۷ حدودا ۳گیگ!
تازه من که اول ماه شبی ۱۳ گیگ میگرفتم الآن وضعم اینجوری شده!
راستی دوستان داستان این خبر رو نگفتین.
قرار محدودیت جدید اعمال کنن؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

S M Λ S Ħ
23-02-2014, 19:43
اقا شبانه من خیلی داغونه شده ! :n21:
دیشب کلا 800مگ دانلود داشتم؛ با اینکه سرور داخلی بوده ! خیلی برام عجیبه؛ قبلا اصلا اینجوری نبود؛ :n03:
سرعت رو که ساعت 6 صبح نگاه میکنم، به 100kb به زور میرسه، در حالی که سرعت دانلود روزانم خیلی بیشتر از این حرفاس !

aligoodbeh
23-02-2014, 20:23
خطو نو کردم SNR من از 8 شد 30 بعد که پارس فهمید که خطو نو کردم به محض این که سرعت رو بالا برد و روی 4 مگ گزاشت یهو SNR من شده 14 :n04: طرحم 512 هست و در کل شبانه روز با این که کیفیت خطم خیلی غالیه از 60 نهایتا 70 بالاتر نمی ره.شبا هم کلا 200 مگ دان نمی کنه.
دیگه زیاد تعریفش دادن زده تو خرابی.کسی می دونه مشکل چیه؟

AF021
23-02-2014, 20:49
خطو نو کردم SNR من از 8 شد 30 بعد که پارس فهمید که خطو نو کردم به محض این که سرعت رو بالا برد و روی 4 مگ گزاشت یهو SNR من شده 14 :n04: طرحم 512 هست و در کل شبانه روز با این که کیفیت خطم خیلی غالیه از 60 نهایتا 70 بالاتر نمی ره.شبا هم کلا 200 مگ دان نمی کنه.
دیگه زیاد تعریفش دادن زده تو خرابی.کسی می دونه مشکل چیه؟

این طبیعیه که هر چقدر خطتون بالاتر بسته بشه میزان SNR با توجه به کیفیت خط به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکنه به عنوان مثال شما که خططتون روی 4 مگ SNR 14 میده وقتی روی 9 مگ بسته بشه به زیر 10 کاهش پیدا میکنه...
اما در مورد کیفیت خططون که گمان میکنید عالیه :
و با توجه به SNR اتون که عدد 14 روی 4 مگ هستش نمیشه گفت خططون کیفیت عالی داره , این مشخصات خط من روی 9 مگ که با SNR شما روی 4 مگ یکسانه :

با همه ی این توصیفات از کیفیت خط و ...هم اگر سرویس 512 محدود دارید این سرعتی که دریافت میکنید (حداقل در روز) اصلا طبیعی نیست و باید با پشتیبانی صحبت کنید.

teza
23-02-2014, 21:19
دوستان يه سوال
به نظرتون ميصرفه تو اين طرح پيشواز نوروز از پارس مودم بخرم(با توجه اينكه الان مودم ندارم)؟؟؟؟
بعد اصلا پارس سرعت شبانش چطوره؟ بعد داستان اين مصرف منصفانه چيه؟؟؟؟

Sent from my HTC One X
جواب نداشت؟؟؟

aligoodbeh
23-02-2014, 21:31
این طبیعیه که هر چقدر خطتون بالاتر بسته بشه میزان SNR با توجه به کیفیت خط به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکنه به عنوان مثال شما که خططتون روی 4 مگ SNR 14 میده وقتی روی 9 مگ بسته بشه به زیر 10 کاهش پیدا میکنه...
اما در مورد کیفیت خططون که گمان میکنید عالیه :
و با توجه به SNR اتون که عدد 14 روی 4 مگ هستش نمیشه گفت خططون کیفیت عالی داره , این مشخصات خط من روی 9 مگ که با SNR شما روی 4 مگ یکسانه :

با همه ی این توصیفات از کیفیت خط و ...هم اگر سرویس 512 محدود دارید این سرعتی که دریافت میکنید (حداقل در روز) اصلا طبیعی نیست و باید با پشتیبانی صحبت کنید.
آقا من دیگه چه بلایی سر خط بیارم که کیفیتش خوب بشه؟کل سیمکشی ها رو نو کردم .پورتو عوض کردم.حدود 50 هزار تومن خرج سیمکشی ها کردم.یعنی شما چیکار کردی که خطت کیفیتش خوبه؟یکی جواب بده لطفا.کاری نمونده که نکرده باشم

sam09ft
23-02-2014, 21:59
پارس ترافیک ارسالی هم حساب میکنه؟؟

lionf3
23-02-2014, 22:50
پارس ترافیک ارسالی هم حساب میکنه؟؟

ظاهرا آپلودِ فایل مجانی شده و دیگه حساب نمیشه!

Firebirds
23-02-2014, 23:45
آقا من دیگه چه بلایی سر خط بیارم که کیفیتش خوب بشه؟کل سیمکشی ها رو نو کردم .پورتو عوض کردم.حدود 50 هزار تومن خرج سیمکشی ها کردم.یعنی شما چیکار کردی که خطت کیفیتش خوبه؟یکی جواب بده لطفا.کاری نمونده که نکرده باشم

جعبه تقیسم دمه در خونه را هم بررسی کنید زنگ زده گی .و... نداشته باشد.
اگر توانستید مودم را سر خط نسب کرده و آنجا عدد های اس ان ار را وصل شوید ببینید و مقایسه کنید

اگر همه ابن کار ها رو انجام دادید دیگر کاری از دست شما بر نمی آید یا فاصله تا با مرکز مخابراتی زیاد است و یا تجهیزات و کابل کشی مخابرات شما کهنه است.

netstat
24-02-2014, 00:19
خط تو از نظر نویز مشکل خاصی نداره... کسایی هم که احیاناً نویز خطشون از تو کمتره به خاطر فاصله شون از مرکز مخابراتیه....
البته تو یه مشکلی داری که اینجا نگفتی...:n06: اونم اینه که وقتی تلفن زنگ میزنه اینترنتت قطع میشه. این نشون میده که سیگنال تلفن به یه دلیلی با سیگنال مودم تداخل میکنه... استفاده نکردن از اسپلیتر همین حالت رو ایجاد میکنه ولی اگه وقتی تلفن اصلاً به پریز وصل نیست باز هم اینترنت قطع میشه، این نشون میده که توی مرکز مخابراتی این تداخل اتفاق میفته و مشکل از مخابراته.... در واقع رانژه ی خط درست انجام نشده..(البته شاید اینطوری باشه!!!)
یه دلیل دیگه میتونه خرابی مودم باشه که باعث قطعی و مشکلات این شکلی میشه ولی اصولاً این نوع قطع شدن نباید ربطی به زنگ خوردن تلفن داشته باشه...
به نظر من سرعت 512 پارس توی هر شهر و منطقه ای هم که باشه توی ساعت خلوت یعنی بین 7 تا 8 صبح به همون 4 مگ خط تو میرسه بنابراین قطعاً یه مشکلی وجود داره که سرعت تو این شکلیه!!...

البته من متخصص این کار نیستم و ممکنه تو مطالبی که گفتم اشتباهاتی داشته باشم...:n02:

farshidnaji
24-02-2014, 09:39
من دیروز آنلاین پارس آنلاین خردیم - پرداخت آنلاین که نداشت فقط ثبت نام کردم

امروز مودم چراغ DSL وصل شده !!!

جریانش چیه ؟

روی قبض مبلغش میاد ؟

خب حالا تنظیم مودمش چطور میشه ؟ Username و Password پیش فرضش چیه ؟

VCI پیش فرضش چیه ؟

تنظیمات PPPoE بر روی مودم های ADSL
توجه داشته باشید که در تنظیمات مودم مقدار VCI برای کاربران تهران 35 و برای کاربران شهرستان 59 می باشد

sam09ft
24-02-2014, 11:44
ظاهرا آپلودِ فایل مجانی شده و دیگه حساب نمیشه!
الان از بخش فروش انلاین پرسیدم گفت حساب میشه
دوستانی که دارن حساب میشه یا نه ؟؟

behrad66
24-02-2014, 11:48
من دیروز آنلاین پارس آنلاین خردیم - پرداخت آنلاین که نداشت فقط ثبت نام کردم

امروز مودم چراغ DSL وصل شده !!!

جریانش چیه ؟

روی قبض مبلغش میاد ؟

خب حالا تنظیم مودمش چطور میشه ؟ Username و Password پیش فرضش چیه ؟

VCI پیش فرضش چیه ؟

روشن شدن چراغ ADSL یعنی خطت رانژه شده و از شرکت آی پی گرفتی ولی تا وقتی تنظیمات رو وارد نکنی به اینترنت وصل نمیشی. اول باید مبلغشو پرداخت کنی بعد زنگ بزنی پشتیبانی یوزرنیم و پسوردتو بگیری. شایدم زیادی خوش شانسی! به روی خودت نیار و زنگ بزن پشتیبانی، شاید همینجوری تنظیماتو دادن بهت!! :دی

Sent from iPhone ~ Tapatalk

Arash Behroozi
24-02-2014, 13:05
چه وضعیت وحشتناکی پیدا کرده این نامحدود پارس
بعد از رفع کامل باگ حالا وقتی در 128 سرعت روی 15 و بعد 30 میاد یک مدت بعد اگر با این سرعت محدود چیزی دانلود کنی 5 ثانیه دانلود میشه و بعد 5 ثانیه سرعت میاد روی صفر
حالا چون سیستم هوشمند نیست اگر عکسی فلشی چیزی هم با تمام سرعت لود شه این اتفاق میفته اصلا کلا نت یجورایی قطع میشه و وصل میشه با این سیستمشون!
بابا اینا دیوانند نامحدود محدود شده رو هم محدود کردند :n04:

egorlord
24-02-2014, 15:25
بعد از رفع کامل باگ حالا وقتی در 128 سرعت روی 15 و بعد 30 میاد یک مدت بعد اگر با این سرعت محدود چیزی دانلود کنی 5 ثانیه دانلود میشه و بعد 5 ثانیه سرعت میاد روی صفر
حالا چون سیستم هوشمند نیست اگر عکسی فلشی چیزی هم با تمام سرعت لود شه این اتفاق میفته اصلا کلا نت یجورایی قطع میشه و وصل میشه با این سیستمشون!

اصن یه وضی شده حاجی الان حدوده 1 هفته یا بیشتره پینگ از سرور داخلی ترکیده سرور خارجیو که بیخیال... فکر کنم نامحدودا اینجوری شدن از وقتی که این طرح مصرف منصفانه تغییر کرده منفجر شده نت

ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -t

Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=24ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=25ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=39ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=29ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=111ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=173ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=67ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=182ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=27ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=167ms TTL=53
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=84ms TTL=53

lionf3
24-02-2014, 15:33
الان از بخش فروش انلاین پرسیدم گفت حساب میشه
دوستانی که دارن حساب میشه یا نه ؟؟
والا تکلیفشون با خودشون هم مشخص نیست!
من آپلودم صفر شد زنگ زدن به بخش پشتیبانی گفتم جریان چیه گفتن حساب نميشه دیگه!
حالا شما هم اینو میگی.
نمیدونم والا

netstat
24-02-2014, 17:42
اصن یه وضی شده حاجی الان حدوده 1 هفته یا بیشتره پینگ از سرور داخلی ترکیده سرور خارجیو که بیخیال... فکر کنم نامحدودا اینجوری شدن از وقتی که این طرح مصرف منصفانه تغییر کرده منفجر شده نت

ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -t

Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=111ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=173ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=67ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=182ms TTL=53
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=27ms TTL=53
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=167ms TTL=53
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=84ms TTL=53

مال من داخلی درست شده... فقط خارجی یه کم نوسان داره(256 نامحدود - تهران)

behzadee
24-02-2014, 17:57
متاسفانه کاملاَ تایید میشه

Arash Behroozi
24-02-2014, 21:58
مال من داخلی درست شده... فقط خارجی یه کم نوسان داره(256 نامحدود - تهران)

بعد از حجم منصفانه چه وضعی در دانلود داری؟
من مشکل تایم اوت ندارم

درواقع فرمولش در 128 اینه:
15 گیگ سرعت بالا بعد تا روز پانزدهم سرعت روی 15 بعد از اون روی 30 و بعد از دو سه روز سرعت پنچ ثانیه میشه 30 و 5 تا 10 ثانیه میشه 0 و تکرار این قطع و وصلی تا اخر ماه :n04:

egorlord
24-02-2014, 22:16
آقا دقت کردین از 10 به بعد کلا نت میشه dial up؟

malavan.ehsan
25-02-2014, 00:49
سلام
دوستنا یک نرم افزار بود برای نمایش میزان مصرف ورودی و خروجی و نمایش اون کنار ساعت ویندوز بود اسمش چی هست؟ چون ویندوس عوض کردم الان حضور ذهن ندارم که دانلود کنم اگر میشه لطف کنید بگید ممنون میشم

netstat
25-02-2014, 00:53
بعد از حجم منصفانه چه وضعی در دانلود داری؟
من مشکل تایم اوت ندارم

درواقع فرمولش در 128 اینه:
15 گیگ سرعت بالا بعد تا روز پانزدهم سرعت روی 15 بعد از اون روی 30 و بعد از دو سه روز سرعت پنچ ثانیه میشه 30 و 5 تا 10 ثانیه میشه 0 و تکرار این قطع و وصلی تا اخر ماه :n04:

یعنی اینا حتی سرعت 15 کیلوبایتم به آدم روا ندارن؟؟؟!!:n04:
.... والا من هنوز تو محدودیت مرحله ی اولم!!! سرعتم یک مگه و فرق خاصی با قبل از محدودیت نداره!!! رفتم تو محدودیت مرحله ی دوم خبرتون میکنم! :n02:
128 داشتم 10 روز نشد رفتم تو محدودیت... سوزوندمش این رو گرفتم .. 45 تومن دادم گفتم المپیک باش نگاه میکنم. حتی 5 دقیقه هم نتونستم المپیک ببینم بس که سرعت تک کانکشن داغون بود.. حالا که المپیک تموم شده سرعت سینگل کانکشنم درست شده...:n08:

راستی دقت کردی این چیزی که میگی میانگینش دقیفاً میشه 15 کیلوبایته؟ شاید سرعت رو درست مانیتور نمی کنی و به نظرت اینجوری میاد :n13:...... ولی اگه واقعاً اینطوری باشه صد در صد باگ جدید سیستم محدودیته.... منتها ایندفعه به نفع خودشونه!!

netstat
25-02-2014, 00:55
سلام
دوستنا یک نرم افزار بود برای نمایش میزان مصرف ورودی و خروجی و نمایش اون کنار ساعت ویندوز بود اسمش چی هست؟ چون ویندوس عوض کردم الان حضور ذهن ندارم که دانلود کنم اگر میشه لطف کنید بگید ممنون میشم

Networx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میگی؟؟؟؟؟

Arash Behroozi
25-02-2014, 06:43
یعنی اینا حتی سرعت 15 کیلوبایتم به آدم روا ندارن؟؟؟!!:n04:
.... والا من هنوز تو محدودیت مرحله ی اولم!!! سرعتم یک مگه و فرق خاصی با قبل از محدودیت نداره!!! رفتم تو محدودیت مرحله ی دوم خبرتون میکنم! :n02:
128 داشتم 10 روز نشد رفتم تو محدودیت... سوزوندمش این رو گرفتم .. 45 تومن دادم گفتم المپیک باش نگاه میکنم. حتی 5 دقیقه هم نتونستم المپیک ببینم بس که سرعت تک کانکشن داغون بود.. حالا که المپیک تموم شده سرعت سینگل کانکشنم درست شده...:n08:

راستی دقت کردی این چیزی که میگی میانگینش دقیفاً میشه 15 کیلوبایته؟ شاید سرعت رو درست مانیتور نمی کنی و به نظرت اینجوری میاد :n13:...... ولی اگه واقعاً اینطوری باشه صد در صد باگ جدید سیستم محدودیته.... منتها ایندفعه به نفع خودشونه!!

با IDM مانیتور نمیکنم سرعت دقیقا میره رو 30 و بعد 0 میشه
شاید این وضعیت رو فقط برای 128 گذاشتن چون سرعت 15 واقعا افتضاحه و امکان پریدن مشتری هست!
و یه ترفندی هم زدن که با سرعت 30 مشتری نتونه دانلود کنه و اگه کنه قطع و وصل شه!

اگر فقط برای 128 نباشه احتمالا شما که 256 داری بعد از اتمام حجم میری رو 30 و بعد میری رو 60 و بعد اگر به دانلود ادامه بدی قطع و وصلت میکنند :n02:
خلاصه اینکه لطفا زوم کن رو این قضیه و اطلاع بده

italodance
25-02-2014, 12:54
پارس آنلاین: اشتراک اینترنت باید یک به هشتاد باشد!

آی‌تی ایران: مدیر بخش آنلاین مارکتینگ پارس آنلاین در مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران گفت : مشکل از ماست که خبرنگارهای آی تی رو آموزش ندادیم چون فقط یاد گرفته‌اند درباره پهنای باند بنویسند.

دوستان با دیدم این خبر خواستم با همتون اظهار تاسف کنم و هم دردی بنده را بپذیرید

اخه چطوری شما به این بی سوادها پول میدید که از سر شکم سیری چنین مزخرفاتی را تقدیمتون می کنند

یک خورده هم دلم براتون میسوزه من که پارس انلاینی نیستم ولی شما ها که دارید به این اقا پول میدید و شکمشش را چنین سیر کردید بیاد شرفتون بیافتید

خود دانی

Memonex
25-02-2014, 13:53
سرعت شبانه بشدت افضاح شده اصلا دیگه نمیشه چیزی دانلود کرد قبلا 14 گیگ میگرفتم بعد شد 5 گیگ الان دیگه یه گیگ هم نمیشه. بابا اخه این چه وضعیته چرا اینقد گند میزنن به این خراب شده من که حسابی ناراضیم تازه دو مگ هم دارم به اصطلاح !!!!

man69s
25-02-2014, 14:06
سرعت شبانه بشدت افضاح شده اصلا دیگه نمیشه چیزی دانلود کرد قبلا 14 گیگ میگرفتم بعد شد 5 گیگ الان دیگه یه گیگ هم نمیشه. بابا اخه این چه وضعیته چرا اینقد گند میزنن به این خراب شده من که حسابی ناراضیم تازه دو مگ هم دارم به اصطلاح !!!!
واقعا از اومدن به پارس پشیمونم ، دانلود از سرور خارجی تک کانکشن ، مولتی ، چندلینک همزمان و .... نهایت 90 کیلوبایت ! صد رحمت به همون صبانت!

ak313
25-02-2014, 14:24
Networx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میگی؟؟؟؟؟
بنده dumeter و netspeedmonitor رو پیشنهاد می کنم
نرم افزار du meter برای مدیریت استفاده از اینترنت و نرم افزار رایگان netspeed monitor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arash Behroozi
25-02-2014, 14:36
دوستان با دیدم این خبر خواستم با همتون اظهار تاسف کنم و هم دردی بنده را بپذیرید

اخه چطوری شما به این بی سوادها پول میدید که از سر شکم سیری چنین مزخرفاتی را تقدیمتون می کنند

یک خورده هم دلم براتون میسوزه من که پارس انلاینی نیستم ولی شما ها که دارید به این اقا پول میدید و شکمشش را چنین سیر کردید بیاد شرفتون بیافتید

خود دانی

آقای باشرف
شما خودت به کدوم بیشرفی پول میدی؟
البته
شاید داخل نیستی و یحتمل از سرویس دهنده های معمول استفاده نمیکنی!
اما بهرحال اگر به هیچکدوم از از ISP ها هم پول نمیدی، دقیقا چقدر هزینه میکنی
و از اونجایی که دلسوز هستی به ما بگو با چه تکنولوژی ای به اینترنت متصل هستی و نهایتا شکم چه کسی رو سیر میکنی؟

بنده خیلی ناراضی هستم از پارس افلاین و به دنبال اینترنت بهتر با بهایی ارزانتر هستم اما لحن شما بسیار جالب بود!

lionf3
25-02-2014, 20:22

تایید میشه شدیدا
بابا ۱۴ گیگ هم نمیخوایم ۷ گیگ عادی رو که دیگه باید دانلود کنیم :(

club2energy
25-02-2014, 21:11
سلام

کسی تا حالا سایتی رو زده باز کرده بعد به جای باز شدنه سایت صفحه تبلیغاتی پارس آنلاین بیاد؟
من یه صفحه رو باز کردم اول تبلیغ پارس آنلاین اومد بعد رفرش زدم تا سایت اصلی بالا بیاد

netstat
25-02-2014, 21:38
با IDM مانیتور نمیکنم سرعت دقیقا میره رو 30 و بعد 0 میشه
شاید این وضعیت رو فقط برای 128 گذاشتن چون سرعت 15 واقعا افتضاحه و امکان پریدن مشتری هست!
و یه ترفندی هم زدن که با سرعت 30 مشتری نتونه دانلود کنه و اگه کنه قطع و وصل شه!

اگر فقط برای 128 نباشه احتمالا شما که 256 داری بعد از اتمام حجم میری رو 30 و بعد میری رو 60 و بعد اگر به دانلود ادامه بدی قطع و وصلت میکنند :n02:
خلاصه اینکه لطفا زوم کن رو این قضیه و اطلاع بده

قبل از تموم شدن سرویسم یه 5-6 ساعتی تو محدودیت بودم...در کل معمولی بود و یه 300 مگی دانلود کردم... سرعت دقیقاً 36 کیلوبایت بود که ظاهراً 6 کیلوبایت به 256 نامحدود دارن حال میدن.. چون 128 محدودیتش رو 15 کیلو بایته!!!!(6 کیلو بایت!!!!! حالا هی بگید پارس بده....شرف نداره....فلانه....بهمانه....:n09: ) ولی این حالتی که میگی هم دو بار برام پیش اومد...یعنی هی میرفت رو 60 بعد میرفت رو 0...اصلن تقریباً قطع بود!!! یه دفعه مودم رو خاموش روشن کردم درست شد.... یه دفعه دیگه هم که اینجوری شده بود فایرفاکس رو باز کردم اومدم برم تو گوگل به جاش یهو یه صفحه از خود پارس اومد درباره ی جایزه منصفانه و از این چیزا. بعدش دیگه درست شد!!(فکر کنم همون توش گیر کرده بود....:n08:)

در ضمن ظاهراً آپلود توی جایزه مصرف منصفانه حساب نمیشه!

در کل به نظر من میاد که این مشکل بیشتر یه باگ سیستم کنترل پهنای باند پارس باشه... به نظر من به پشتیبانی زنگ بزنید اعتراض کنید...

ham33d
25-02-2014, 22:55
ما که پارس انلاین گرفتم حسابی تایم اوت میده
یه پینگ میده یه تایم اوت:n03:

ermia golyan
26-02-2014, 00:23
دوستان از مخابرات مشهد ADSL دارم بشدت افتضاحه میخوام از یک شرکت دیگه بگیرم.
پارس انلاین تو مشهد خوبه ؟
سرعت دانلود شبانه چقدره ، تو روز چقدره ؟

hamijoon
26-02-2014, 00:35
واقعا از اومدن به پارس پشیمونم ، دانلود از سرور خارجی تک کانکشن ، مولتی ، چندلینک همزمان و .... نهایت 90 کیلوبایت ! صد رحمت به همون صبانت!

داداش به چه دليل اومدي سمت پارس آنلاين ؟ من الان صبا نت دارم ميخوام واسه تست يه ISP ديگرو بگيرم الان با 2 مگ صبا 450 كيلو بايت ميگيرم . يعني ميگي پارس نگيرم ؟

man69s
26-02-2014, 01:54
داداش به چه دليل اومدي سمت پارس آنلاين ؟
سفارش دوستان بود برای داشتن دانلود بیشتر ! و صد البته راحت شدن از شر 6 سال سروکله زدن با صبانت...

من الان صبا نت دارم ميخوام واسه تست يه ISP ديگرو بگيرم الان با 2 مگ صبا 450 كيلو بايت ميگيرم . يعني ميگي پارس نگيرم ؟
والا چی بگم !
این وضعیت منه:
پینگ سرور داخلی همیشه با صبانت زیر 20 بود تو این دو ماه که اومدم پارس زیر 60 ندیدم
سرعت دانلود از سرور خارجی هفته اول 600-700 کیلوبایت بود ولی الان با هر ترفندی بالای100 نمیره (جالبه که خلوت ترین مرکز پارسه اینجا!)
سرعت دانلود از سرور داخلی فعلا که خوبه 700 تا 800 نوسان داره

shayan5800
26-02-2014, 10:51
دوستان من از پارس آنلاین نت گرفتم ..2 مگ که خطم رو 9 مگ بسته شده...ولی تو روز سرعتم بیشتر از 300 kb نمیشه...اینم وضعیت خطم هست..مشکل از چی میتونه باشه؟؟

SNR Margin (Downstream/Upstream):
16/11

Attenuation (Downstream/Upstream):
21/12

mmahdi302
26-02-2014, 12:15
سفارش دوستان بود برای داشتن دانلود بیشتر ! و صد البته راحت شدن از شر 6 سال سروکله زدن با صبانت...

والا چی بگم !
این وضعیت منه:
پینگ سرور داخلی همیشه با صبانت زیر 20 بود تو این دو ماه که اومدم پارس زیر 60 ندیدم
سرعت دانلود از سرور خارجی هفته اول 600-700 کیلوبایت بود ولی الان با هر ترفندی بالای100 نمیره (جالبه که خلوت ترین مرکز پارسه اینجا!)
سرعت دانلود از سرور داخلی فعلا که خوبه 700 تا 800 نوسان داره
آخه آدم صبا نت ول میکنه میره سراغ پارس؟
صبانت به این خوبی

migmig3000
26-02-2014, 12:58
امروز نت منم وصل شد. ظاهرا توی مرکز مخابراتی ما فقط من پارس آنلاین دارم :دی

سرعت توی روز:

توی ساعات رایگان هم تست میگیرم میزارم

smtp1000
26-02-2014, 13:03
بچه ها من 4 روز از تاریخ شارژ اکانتم میگذره ( 2 مگ با 3 گیگ حجم )
امروز که گزارش مصرف گرفتم دیدم 3 گیم شده 1.63 که تعجب کردم واقعا . بعد توی ریز مصرف اینو دیدم ایا به نظرتون چی شده ؟؟؟؟ (یعنی ترافیک شبانه که مصرف کردم میشه از حجمم کم کرده باشه ؟ )

malavan.ehsan
26-02-2014, 13:15
یه چیزی شبیه این بود

bilmazlar
26-02-2014, 14:03
بچه ها من 4 روز از تاریخ شارژ اکانتم میگذره ( 2 مگ با 3 گیگ حجم )
امروز که گزارش مصرف گرفتم دیدم 3 گیم شده 1.63 که تعجب کردم واقعا . بعد توی ریز مصرف اینو دیدم ایا به نظرتون چی شده ؟؟؟؟ (یعنی ترافیک شبانه که مصرف کردم میشه از حجمم کم کرده باشه ؟ )

این طوری نمی‌شه اظهار نظر کرد. چون تو همین عکسی که گذاشتی بین ساعت 11:09 سه‌شنبه تا ساعت 7:54 دقیقه چهارشنبه، 477.9 مگ ترافیک دریافتی رایگان و 473.86 مگ ترافیک دریافتی غیررایگان داشتی. چون ساعت رایگان بین 2 تا 7 صبحه، ممکنه در ساعت‌های دیگه که غیررایگان بوده، دانلود کردی، یا خود ویندوز استفاده کرده.

به هر حال اگه بخوای مطمئن بشی، بهتره که مودم رو یه بار ساعت 2 بامداد و یه بار هم ساعت 7 بامداد خاموش-روشن کنی. این جوری می‌تونی مطمئن بشی که تو فاصله ساعت‌های رایگان درست محاسبه می‌کنه یا نه.

حجم دزدی هم پارس‌آنلاین به صورت جدی نداره. من خودم تست کردم، گزارش مصرف پارس‌آنلاین یه چیزی حدود 3 درصد ترافیک مصرفی رو بیشتر از حدی که مودم من ثبت کرده بود، نشون می‌داد. در این حدش فکر نمی‌کنم خیلی غیرطبیعی باشه. گر چه خطا به نفع پارس‌آنلاینه؛ اما ممکنه به علت روش محاسبه ایجاد شده باشد.

یه چیز دیگه هم برام جالب بود تو این عکست. این که ستون ترافیک باقیمانده ارسالی رایگان قراردادت صفره. نمی‌دونم، یعنی تو این چهار روزه این ترافیک رو (که در ابتدای قراردادت باید 768 مگابایت باشه) هم مصرف کردی یا این که کلاً دیگه این ترافیک رو تخصیص نمی‌ده پارس‌آنلاین.

bilmazlar
26-02-2014, 14:10
دوستان من از پارس آنلاین نت گرفتم ..2 مگ که خطم رو 9 مگ بسته شده...ولی تو روز سرعتم بیشتر از 300 kb نمیشه...اینم وضعیت خطم هست..مشکل از چی میتونه باشه؟؟

SNR Margin (Downstream/Upstream):
16/11

Attenuation (Downstream/Upstream):
21/12

وضعیت SNR داون‌استریمت اگه واقعاً پروفایلت رو روی 9مگ بسته باشن، بد نیست.

یه تست دانلود تک‌کانکشنه یا چندکانکشنه با IDM از این فایل بگیر. سرعتی که بهت می‌ده با دقت خوبی سرعت واقعی اینترنتته:

یه کار دیگه هم می‌تونی بکنی. این که از سایت speedtest.net با سرور خود پارس‌آنلاین که تو تهرانه یه تست سرعت بگیری. اون هم تا حد خیلی خوبی سرعت واقعی خطت رو بهت می‌ده.

اگه سرعتت در حد این 300 کیلوبایت در ثانیه بود حتماً زنگ بزن به پشتیبانی و مشکل رو بگو. سرویس 2 مگ اگه حجمی محدود باشه، باید تو روز حداقل 900 کیلوبایت در ثانیه بهت سرعت بده.

otfbax
26-02-2014, 14:21
سلام دوستان

پارس آنلاین این سرعت 9 مگ رو روی چه تعرفه هاییش می ده و محدودیتی هم داره؟(که مثلا بعد از یک مدتی سرعت افت کنه)

bilmazlar
26-02-2014, 14:39
سلام دوستان

پارس آنلاین این سرعت 9 مگ رو روی چه تعرفه هاییش می ده و محدودیتی هم داره؟(که مثلا بعد از یک مدتی سرعت افت کنه)

طبق ادعای خودشون، برای سرویس‌های حجمی با سرعت بالاتر از 128 کیلوبیت، این 9مگابیت رو می‌دن به شرطی که مرکز مخابراتی و تجهیزاتشون برای کاربر اجازه بده.

از نظر محدودیت هم تا الآن به نظر می‌آد خیلی سازمان یافته اعمال نشده. برای بعضی سرویس‌ها و تو بعضی شهرها و مراکز مخابراتی با وجودی که روی 9 مگ بستن خط دوستان رو، ولی سرعتشون محدود بوده.

اما ظاهراً قراره از سال آینده سیستم کنترل مصرف راه بندازن که این کار رو به صورت سازمان یافته انجام بدن.

ermia golyan
26-02-2014, 15:30
دوستان از مخابرات مشهد ADSL دارم بشدت افتضاحه میخوام از یک شرکت دیگه بگیرم.
پارس انلاین تو مشهد خوبه ؟
سرعت دانلود شبانه چقدره ، تو روز چقدره ؟
دوستان کسی نیست جواب منو بده!

master2014
26-02-2014, 16:16
مشهد را نمیدونم.
اما در محدود 2 مگابیتش سرعت دانلود روزانه تا 1 مگابایت بر ثانیه است به شرطی که خطت کیفیت داشته باشه تا 9 مگابیت خطت را تنظیم کنند.
در دانلود شبانه از ساعت 2 تا 7 هم سرعت دانلود روی 400 کیلوبایت است در صورتی که خطت 9 مگابیت تنظیم بشود که می تونیبا وی پی ان داخل ایران تا 1 مگابایت هم سرعت شبانه را افزایش داد.

8525044
26-02-2014, 16:23
سلام بچه ها
دو تا سوال داشتم:n13:
1-برای استفاده از شبانه باید dc بشی تا رایگان بشه؟
2-به نظرتون خط من کیفیتش چطوریه؟:n13:

egorlord
26-02-2014, 16:29

اگه پینگ برات مهمه یا stream یا بازی آنلاین اصن نیا سمت پارس این شرکت فقط محدودش بره دانلود خوبه دیگه هیچی نداره...نامحدود همون سرعت دانلودش هم مضخرفه :n02:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=168ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=287ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=349ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=220ms TTL=49
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=228ms TTL=49
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=244ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=234ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=220ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=408ms TTL=49
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=393ms TTL=49
Request timed out.

otfbax
26-02-2014, 16:39
اگه پینگ برات مهمه یا stream یا بازی آنلاین اصن نیا سمت پارس این شرکت فقط محدودش بره دانلود خوبه دیگه هیچی نداره...نامحدود همون سرعت دانلودش هم مضخرفه :n02:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=168ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=287ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=349ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=220ms TTL=49
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=228ms TTL=49
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=244ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=234ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=220ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=408ms TTL=49
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=393ms TTL=49
Request timed out.

دوست عزیز من برای طبقه بالا می خوام یک خط بگیرم فقط واسه دانلود می خواستم ببینم دانلود شبانه پارس در چه حدی هست مثلا روزانه اگر سرعت دانلود 600 700 باشه شب چقدر می شه

egorlord
26-02-2014, 16:52
دوست عزیز من برای طبقه بالا می خوام یک خط بگیرم فقط واسه دانلود می خواستم ببینم دانلود شبانه پارس در چه حدی هست مثلا روزانه اگر سرعت دانلود 600 700 باشه شب چقدر می شه

اوهم خواستم اطلاع بدم بره چیز دیگه میخوای خوب نیست
----------------
جواب سوالتم
این

مشهد را نمیدونم.
اما در محدود 2 مگابیتش سرعت دانلود روزانه تا 1 مگابایت بر ثانیه است به شرطی که خطت کیفیت داشته باشه تا 9 مگابیت خطت را تنظیم کنند.
در دانلود شبانه از ساعت 2 تا 7 هم سرعت دانلود روی 400 کیلوبایت است در صورتی که خطت 9 مگابیت تنظیم بشود که می تونیبا وی پی ان داخل ایران تا 1 مگابایت هم سرعت شبانه را افزایش داد.

otfbax
26-02-2014, 16:54
پس یعنی مثل صبانت روی شبانه محدودیت نمی زارن؟

master2014
26-02-2014, 16:58
پس یعنی مثل صبانت روی شبانه محدودیت نمی زارن؟
خیر اصلا روی شبانه محدودیتی ندارد. اما سرعتت دیگه مثل روزانه نیست دیگه بالا پست دادم. نصب روزانه اما با وی پی ان داخل ایران مثل روزانه میشه.

netstat
26-02-2014, 17:17
تست مولتی کانکشن و تک کانکشن از سرور leaseweb.net: (سرویس 128 نامحدود)

اینم از testmy.net:

دوباره دو روزه همیشه تو هر ساعتی همینجوریه!!!!
لااقل ای کاش 40 کیلوبایت رو یکنواخت میداد...این اینترنت من که به اندازه یه 512 هم الان کارایی نداره :n14:

master2014
26-02-2014, 17:26
من قبلا که از پارس آنلاین نت داشتم
حجم آپلود هم حجمی بود و کم میشد
الان حجم آپلود نامحدود شده یا اینکه حجمی ترافیک آپلود رایگان کلا محدودیت دارد؟
امکان بود از گزارش مصرف قسمت آپلود رایگان عکس بزارید. ببینم.

8525044
26-02-2014, 18:23
سلام بچه ها

vanish
26-02-2014, 23:06
256 محدود:

majid1986f
26-02-2014, 23:17
مرسی خوب بود

آموزش میکروکنترلر ARM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B1%D9%84%D8%B1-ARM)
انجام پروژه های نرم افزار متلب Matlab و Simulink در زمینه مهندسی برق قدرت و الکترونیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9)

ermia golyan
27-02-2014, 02:43
مشهد را نمیدونم.
مرسی دوست خوبم.
خط مشکلی نداره قبلا با شاتل تا 1مگابایت دانلود میکردم.
فقط این قسمت وی پی ان داخل ایران و 1 مگابایت رو نفهمیدم اگه ممکنه یک توضیح بده

Memonex
27-02-2014, 03:05
کسی هست هنوز با این خراب شده بتونه شبی 14 گیگ یا 7 گیگ دانلود کنه؟

موندم اینا مشتری رو چی فرض کردن 9 مگ میدن اخه کی توی روز دانلود میکنه !!! با اطمینان میشه گفت یه نفرم استفاده مفید از 9 مگ تو روز نداره. شبانه رو هم که عملا غیر قابل استفاده کردن اینقدر سرعت افتضاحه

یه مشت دزد و احمق شدن مسئول اینترنت خدایا به کدوم قبرستونی فرار کنیم از دست اینا !!!

master2014
27-02-2014, 07:22
سلام بچه ها

درود بچه ها

1.نه اصلا لازم نیست مودمت را دست بزنی.اتوماتیک ساعت 2 رایگان میشود.
2.خطت که کیفیتش عالی است. الان هم که خطت 9 مگابیت تنظیم است.:n10:

master2014
27-02-2014, 07:23
من قبلا که از پارس آنلاین نت داشتم
حجم آپلود هم حجمی بود و کم میشد
الان حجم آپلود نامحدود شده یا اینکه حجمی ترافیک آپلود رایگان کلا محدودیت دارد؟
امکان بود از گزارش مصرف قسمت آپلود رایگان عکس بزارید. ببینم.

کسی نبود بیاد پاسخ بفرسته آپلود هم در شبانه رایگان محدودیت داره و تمام بشود از حجم اصلی کم میکند؟