PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كم كردن حجم فايل هاي Dvd

galaxy_110
07-04-2006, 22:46
با سلام خدمت همه

راستش من حدود 20-30 dvd رو روي هاردم كپي كردم كه هر كدومم بين 6.5-7.5 گيگ. حالا يه برنامه ميخوام كه بتونم حجم اونا رو به 1 گيگ يا كمتر مثلا DIVX برسونم. لابد ميگين سرچ كن پيدا مي كني. :ohno:

اما مشكل اينجاست من برنامه هايي مثل DR.DIVX, DVD to DIVX VCD Ripper,Kingdia DVD Ripper و از اين قبيلو امتحان كردم ولي اين برنامه ها فقط DVD هايي رو كه توشون به فيلم هست تبديل ميكنه (فقط داراي يه Episode هستند) و DVD هايي كه توشون چند قسمت هست مثل سريال 24 كه تو هر DVD چهار قسمته رو نميتونن تبديل كنن.

حالا خواهشا اگه برنامه اي ميشناسيد وخودتون امتحان كردين كه بتونه اينجور DVD ها رو تبديل به DIVX يا هر فرمتي كمتر از 1 يا حتي 2 گيگ بكنه لطفا معرفي كنيد.

ممنونتون ميشم.

هارده ديگه داره ميتركه :puke:

*hamedkhatar*
07-04-2006, 23:00
سلام
من اين نرم افزار رو به شما پيشنهاد ميکنم InterVideo DVDCopy
خودم روزي چند تا DVD با اين نرم افزار به Divx تبديل ميکنم در ضمن تموم اون کارهايي که خواستيد رو انجام ميده يعني اون DVD هايي که چند قسمت هستند رو هم تبديل ميکنه
لينک دانلود ازش ندارم ولي اگه پيدا نکرديد براتون ميگردن و ميزارم
بازم گه سوال داشتيد بپرسيد
;)

*hamedkhatar*
07-04-2006, 23:16
يه لينك دانلود پيدا کردم اميدوارم که سالم باشه
لینک دانلود نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
;)

galaxy_110
07-04-2006, 23:35
حميد جون

خيلي لطف كردين. :happy:

شرمنده ها ولي لينك كرك خرابه. ميشه سالمشو بهم بدين. :blush:

با تشكرات فراوان :)

*hamedkhatar*
07-04-2006, 23:48
سلام
قابلي نداشت
البته لينك كرك سالمه ولي به هر حال چون كم حجم بود اينجا آپلود کردم براتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من حامد هستم نه حمید :happy:
;)

galaxy_110
08-04-2006, 00:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شرمنده :blush:

آقا خيلي ممنون. خيلي لطف فرمودين. :happy:

يا علي

galaxy_110
08-04-2006, 00:57
حامد جون ببخشيد

ولي اين كرك واسه اين برنامه جواب نميده. ميخواستم بدونم روش خاصي داره يا كرك مشكل داره؟

ممنون

galaxy_110
08-04-2006, 20:50
اي ول كسي كرك اينو نداره؟ :ohno: