PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 436 ورزشکار مرد در کشور از لباس و آرایش زنانه استفاده می‌کنند

mahdishata
05-04-2010, 10:18
یک منبع آگاه در سازمان تربیت بدنی از شناسایی 436 ورزشکار مرد که به واسطه نوع آرایش و پوشش از آنان به عنوان ورزشکاران زن نما یاد می شود خبرداد.

به نوشته روزنامه جمهوری اسلامی به نقل از برخی سایت های خبری این منبع با اشاره به رواج خطرناک زیرابرو برداشتن، گونه گذاشتن و سایر آرایش های زنانه در میان برخی از ورزشکاران در سطح کشور گفت : متاسفانه تعدادی از چهره های مطرح ورزشی بویژه در ورزش فوتبال بشدت در این نوع مسائل درگیر شده اند و این افراط و اقدام ناپسند تا بدان حد پیش رفته که امکان پخش تصاویر این افراد از رسانه ملی وجود ندارد.

به گفته وی مسئولان ورزش کشور طی هماهنگی با سازمان ها و مراکز مرتبط با شناسایی این افراد اقدام کرده و درصدند همانند سال گذشته با افراد خاطی برخورد و براساس منشور اخلاقی ورزش در صورت تداوم عمل خلاف عرف از حضور آنها در ورزش جلوگیری نمایند.

H A M A S
05-04-2010, 10:26
این کارا رو نیکبخت مد کرد...

"R E Z A"
05-04-2010, 11:49
سردستشون هم خانم کعبی هستش !!

mdmehry
05-04-2010, 11:54
فوتبالیستهای تاپ مثل زیدان،فیگو، رونالدو ،مسی ،کاکا و... رو در نظر بگیرید.فوتبالستهای خودمون رو هم در نظر بگیرید.واقعا جای تاسف داره.

s_sarvi
05-04-2010, 12:00
یه مشت بچه سوسول آشغال که اداهارو مد میکنن..

mahdishata
05-04-2010, 12:06

:39::39::39::39:

vahid78
05-04-2010, 12:35

اینو خوب اومدی ... مردک کم مونده بره تتو کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoha881
05-04-2010, 12:54
مدل مو و ارایش این افراد چه ربطی داره به سازمان تربیت بدنی؟
ازادی بازیکن ها جی میشه؟
اینا هر جا میبینن پول زیاده می خوان خودشونو بچسبونن و واسه خودشون اهرم فشار ایجاد کنن

H A M A S
05-04-2010, 12:56
صحبت از کعبی شد
واقعا این کعبی خیلی شبیه عبدالمالک ریگی هست
کافیه اون صحنه ای که عبدالمالک موقع دستگیری توی هواپیما بود رو مجسم کنید
شاید بنده خدا داره اینهمه آرایش میکنه شباهتش با مالک از بین بره

Grand
05-04-2010, 14:03
هر چند من این کارها رو شخصاً نمی‎پسندم؛ اما به نظر من ربطی به من و شما نداره که اون خودشو چه شکلی در میاره.

هر کسی برای خودش یک طرز تفکری داره که باید بهش احترام گذاشت...

mehryazdan
05-04-2010, 14:35
منم قبول دارم انصافا به کسی ربطی نداره ولی من اگر یک بچه کوچیک تو خانوادمون باشه اصلا نمیذارم تصویر این افراد رو ببینه واقعا خیلی ضایع است در صورت الگو برداری این بچه از این ورزشکارا معلوم نیست آینده بچه چی بشه
شاید هم ...

masoudtr
05-04-2010, 15:48
منم قبول دارم انصافا به کسی ربطی نداره ولی من اگر یک بچه کوچیک تو خانوادمون باشه اصلا نمیذارم تصویر این افراد رو ببینه واقعا خیلی ضایع است در صورت الگو برداری این بچه از این ورزشکارا معلوم نیست آینده بچه چی بشه
شاید هم ...
اشتباه ما ها اینه که این افراد را الگو قرار میدیم
اخه یک فوتبالیست بجز در مستطیل سبز چه مهارت دیگه ای در خارجش داره
که ادم اونو الگوی خودش میکنه
ما باید امسال دکترحسابی و پروفسور سجادی و.... را الگو قرار بدیم
این بچه سوسول هم بزاریم به کارشون برسن
اون زمان که تیم با قلعه نوعی حذف شد
یک کارشناسی تو کانال های ماهواره گفت
تو خیلی چیزا مثل مدیریت و مربی پس رفت داشتیم ولی تو چیزایی مثل تیپ قیافه از همه دوران ها بهتر بودیم
بطوری که وقتی تیم وارد زیمن شد من فکر کردم چیرلیدر های قبل بازی اومدن داخل زمین:31:

mehryazdan
06-04-2010, 16:36
اشتباه ما ها اینه که این افراد را الگو قرار میدیم
اخه یک فوتبالیست بجز در مستطیل سبز چه مهارت دیگه ای در خارجش داره
که ادم اونو الگوی خودش میکنه
ما باید امسال دکترحسابی و پروفسور سجادی و.... را الگو قرار بدیم
این بچه سوسول هم بزاریم به کارشون برسن
اون زمان که تیم با قلعه نوعی حذف شد
یک کارشناسی تو کانال های ماهواره گفت
تو خیلی چیزا مثل مدیریت و مربی پس رفت داشتیم ولی تو چیزایی مثل تیپ قیافه از همه دوران ها بهتر بودیم
بطوری که وقتی تیم وارد زیمن شد من فکر کردم چیرلیدر های قبل بازی اومدن داخل زمین:31:

دیگه بچه هست دیگه یه وقت دیدی الگو قرار داد من خدا نکنه الگو قرار بدم مگه الگو قحطه .
اون مطلب پایینی بسیار جالب بود :31:

kasra_khan2003
06-04-2010, 17:55
حالا این کار رو میکنن یا نه، به کسی ربطی نداره!

هرکی هر جور دلش بخواد زندگی میکنه. تو خارج هم طرف سرتا پاش رو تتو میکنه ولی ابروش رو دست نمیزنه. یکی هم مثل رونالدو ابرو بر میداره، ولی از تتو بدش میاد. هرکی یه جوره! شیاد یکی هم همه ی این کارا رو بکنه.

NaKhoda BiBaK
06-04-2010, 19:07
آقای عزیز به من و شما چه مربوط ؟
دوست داره گونه بذاره ! دوست داره ابرو برداره ! اصلا دوست داره رژ لب بزنه !

خودش صلاح خودش رو بهتر میدونه !

عزیز من اینا فوتبالیستن ! اگر تو زمین فوتبال ، توی تمرین ، توی بازی ، توی ... هر چیزی که مربوط به فوتباله اشتباهی مرتکب شدند شما بیاید انتقاد کنید و ایراد بگیرید ( اونم فقط از اون عملی که راجع به فوتباله )

اینا که مربی اخلاق نیستند اینکارا رو نکنند !

فوتبالیست چیزی که بهش مربوطه فوتبال بازی کردنه ! بعدش بیرون زمین هر کاری دوست داره میکنه ( طبق قوانین کشور ! که خدا رو شکر دیگه ابرو برداشتن و گونه گذاشتن رو خلاف اعلام نکردن )

شاطر نونوایی باید نون خوب بده ! دیگه شما چیکار داری ابروهاش چطوره ! گونه هاش چطوره ؟
مکانیک باید خوب ماشین تعمیر کنه ! دیگه شما چیکار داری ابروهاش چطوره ! گونه هاش چطوره ؟
بقال باید جنس خوب بده ! دیگه شما چیکار داری ابروهاش چطوره ! گونه هاش چطوره ؟

معلم اخلاق هم باید درس اخلاق بده و بگه از عرف جامعه این خوب نیست ( که به نظرم اشتباهه و عرف جامعه رو افراد تعیین میکنند ) و اون معلم اخلاق خودش میتونه این کار رو انجام نده و بهش ربطی نداره دیگران انجام بدند یا نه !

بی باک بی بال
06-04-2010, 20:05
عجب سازمان امار قوی
436 ورزشکار
اونوقت چطوری حساب کردن

Zhangooler
06-04-2010, 21:25
آزادی...حقوق بشر و حق و حقوق همه افراد با این وضع زیر سوال میره!واقعا جای تاسفه...کاری ندارم کارشون خوبه یا بد ولی هر کسی یه عقیده ای داره...(ما میدونم که زمانی مردان قدیمی از سرمه استفاده می کردند ولی آیا آنها هم سوسول بودند یا آشغال؟و مثال های دیگر در تاریخ از جمله آرایش مردان سلطنتی با پدر های تزیینی و غیره)پس این کار پسندیده نیست.
یا حق

S@nti@go_s&k
06-04-2010, 21:33
اونوقت چطوری حساب کردن

خیلی راحت چیزی که زیاده تو مملکت ما .....مال :دی و ریپورتر:دی از اینها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehryazdan
06-04-2010, 21:35
آقا من اون اول هم گفتم به من یا کس دیگه ای ربط نداره یارو خودش هر کاری دوست داره بکنه زندگیه خودشه ولی ای کاش کمی رعایت کنند بالاخره باید یک مرزی بین مرد بودن و زن بودن رعایت بشه دیگه

NaKhoda BiBaK
06-04-2010, 22:08
باید یک مرزی بین مرد بودن و زن بودن رعایت بشه دیگه

مرد بودن به گونه و ابرو و ... نیست دوست عزیز

همینایی که ابرو بر میدارن و ... همین اواخر مردونگیشون رو به همه اثبات کردند و مردم کل دنیا هم دیدند !
و اون آقایونی که ابرو بر نمیدارن و ریشاشون هم نمیزنن (!) مردونگیشون رو خیلی خوب روی موتور و با ... نشون دادند !

ملاک های ما واسه مردونگی شناسی درست نیست !

به قول این دوستمون ! من که میدونم افرادی هستند اینجا که نشه حرف زد و سریع ریپورت میکنن ! واسه همین کارت رو راحت کردن همین جا کلیک کن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avator20002000
07-04-2010, 10:57
بابا انسان ازاد افريده شده به تريپو قيافه هم چي كار داريد

amirfiri
07-04-2010, 11:04

همینایی که ابرو بر میدارن و ... همین اواخر مردونگیشون رو به همه اثبات کردند و مردم کل دنیا هم دیدند !
و اون آقایونی که ابرو بر نمیدارن و ریشاشون هم نمیزنن (!) مردونگیشون رو خیلی خوب روی موتور و با ... نشون دادند !

به قول این دوستمون ! من که میدونم افرادی هستند اینجا که نشه حرف زد و سریع ریپورت میکنن ! واسه همین کارت رو راحت کردن همین جا کلیک کن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرات شما به نظرات بنده نزديكتر است!:31:
دكمه تشكر اين تاپيك كجاست پس؟!:5:

mehryazdan
07-04-2010, 18:16

حرفهاتون رو کاملا قبول دارم اون بحث ریش و ... هم که بله جای خود دارد ولی خوب من اعتقادم اینه که باید کمی رعایت بشه وگرنه من معلم اخلاق اینها نیستم هر کس آزاده من فقط نظرمو گفتم قصد تحمیل نظرم رو ندارم
با تشکر