PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدگير چي خوبه؟؟؟

mrmostafa
05-04-2010, 09:36
با عرض سلام و خسته نباشيد و تبريك سال نو به همه دوستان

براي ماشين دزدگير چي خوبه بزارم؟؟؟ مجيكار هم ميگن چيني شده يه آشنا دارم. ولي موندم تصويري هاش رو بزارم يا معمولي؟؟ من براي بنز 230 مدل 78 ميخوام بزارم بيشتر براي اينكه ميبندم شيشه ها رو خودش بده بالا. چون براي من سفارشي هست شيشه هاش برقي هست. يه دزدگير خوب معرفي كنين. قيمت هم نميخوام بالا باشه.
دزدگير هاي تصويري مجيكار امنيت داره؟؟؟ آخه يكي ميگفت اينا خوبه دزد نميتونه سمتش بره؟!!

hamed malekpour
05-04-2010, 13:17
به نظر من دزدگیر خوب قیمتش بالاست پس یه دزد گیری بخر که قیمتش بالاست.

hamidR15
06-04-2010, 10:19
با عرض سلام و خسته نباشيد و تبريك سال نو به همه دوستان

براي ماشين دزدگير چي خوبه بزارم؟؟؟ مجيكار هم ميگن چيني شده يه آشنا دارم. ولي موندم تصويري هاش رو بزارم يا معمولي؟؟ من براي بنز 230 مدل 78 ميخوام بزارم بيشتر براي اينكه ميبندم شيشه ها رو خودش بده بالا. چون براي من سفارشي هست شيشه هاش برقي هست. يه دزدگير خوب معرفي كنين. قيمت هم نميخوام بالا باشه.
دزدگير هاي تصويري مجيكار امنيت داره؟؟؟ آخه يكي ميگفت اينا خوبه دزد نميتونه سمتش بره؟!!
سلام
پس ماجيكار هم چيني شد؟:41:
من از سال 83 تا الان از مدل 702 استفاده ميكنم رو پرايد خيلي عاليه.مطمئني چيني شده.از نمايندگي مركزيشون سوال كن.يا برو تو سايتش بهشون ميل بزن.

hs30
06-04-2010, 10:30
دوست عزیز به نظر بنده دزدگیر کار خاصی رو ماشین نمیکنه چون اگر آقا دزد بخواد ببر می بره پیشنهاد می کنم پول زیاد بابت دزدگیر نده واما تصویری بودن یا نبودن هم فقط برای کلاسه و کار خاصی صورت نمیده در نهایت اکثر جنسهای بازار چینی شده چه برسه به دزدگیر ! و اما پیشنهاد من شما یک استیل میت ساده بگیری کارت را راه می اندازه

mrmostafa
06-04-2010, 13:29
سلام
پس ماجيكار هم چيني شد؟:41:
من از سال 83 تا الان از مدل 702 استفاده ميكنم رو پرايد خيلي عاليه.مطمئني چيني شده.از نمايندگي مركزيشون سوال كن.يا برو تو سايتش بهشون ميل بزن.

آره چيني هست. چون گفت جنس هايي كه ليبل چين نداشته باشه گمركي سنگين بهش ميخوره براي همين چيني هست كه گرون بشه كسي نميخره. ولي ببين چين چطوري گرفته دستش كه براي ما تصميم ميگيره
آره همون استيل ميت ميگيرم.
به نظر شما بوق ماشين رو به دزدگير وصل كنم مثل ماشين هاي خارج كه صداي بوق در مياد؟؟

.::SMS::.
06-04-2010, 14:14
دوست عزیز به نظر بنده دزدگیر کار خاصی رو ماشین نمیکنه چون اگر آقا دزد بخواد ببر می بره
موافقم
اون دزدی که واقعا دزد باشه، این دزدگیرا صرفا باعث میشه وقت بیشتری مشغول یه ماشین باشه برای دزدینشپ

اگر فقط برای شیشه بالابر میخوای دزدگیر ببندی، نبندی بهتره
چون من شیشه بالابر برای چهارپنجره، 35 تومن گذاشتم که به ربطی هم به دزدگیر نداره

pooria.rio
06-04-2010, 14:18
عزیز مجیکار شده made BY korea
که یعنی همون چین !
برای اون دوستایی هم که میگن دزدگیر تصویری مهم نیست و واسه کلاس و ایناس ...
باید بگم که
ببینین اولا دزدگیر تصویری معمولا ویبره داره و آلارم که اگه ماشین ازتون دور باشه میفهمین مساله ای پیش اومده،اما اکثر دزدگیرای معمولی این رو ندارن
ضمنا وقتی که ویبره میره شما میتونی روی صفحش ببینی که چه اتفاقی افتاده،مثلا در باز شده،ضربه خورده،ماشین روشن شده یا ....
ضمنا دزدگیری که خودم ازش استفاده میکنم،خودش برنام هداره که تا دکمه ی ریموت رو نزنی ماشین استارت نمیخوره،و یه برنامه ی دیگه هم داره،در صورتی که ریموت دستت باشه میتونی تا فاصله 500 متری ماشین رو خاموش کنی
بردش هم من تا 200 متر رو تست کردم
از اون بیشتر جایی نبوده که امتحان کنم
ضمنا این دزدگیر تایوانی هم هست
قیمتشم (مدل تصویری )140 تومنه
با 3سال گارانتی شرکتی
یعنی کارت داره،مدلش رو دقیق یادم نیست اما میدونم تو این رنج قیمت فقط همین مدل هستش تو این مارک
ضمنا قابلیت برنامه ریزی برای :استارت ماشین از راه دور-صندوق پران برقی-بالا بردن شیشه ها بعد از دراوردن سوییچ و قفل درها بصورت اتوماتیک-پرت GPS (قابلیت ردیابی)-خاموش کردن چراغ سقف،چراغ های ماشین-قفل کردن اتوماتیک درها با رسیدن به سرعت 20 کیلومتر-باز کردن درها با خاموش کردن موتور و خیلی چیزای دیگه هم داره که الان یادم نیست
راستی مهم تر از همه چی :دی مارکش MATRIX هستش 

mrmostafa
06-04-2010, 21:50
که یعنی همون چین !
باید بگم که
ببینین اولا دزدگیر تصویری معمولا ویبره داره و آلارم که اگه ماشین ازتون دور باشه میفهمین مساله ای پیش اومده،اما اکثر دزدگیرای معمولی این رو ندارن
ضمنا وقتی که ویبره میره شما میتونی روی صفحش ببینی که چه اتفاقی افتاده،مثلا در باز شده،ضربه خورده،ماشین روشن شده یا ....
ضمنا دزدگیری که خودم ازش استفاده میکنم،خودش برنام هداره که تا دکمه ی ریموت رو نزنی ماشین استارت نمیخوره،و یه برنامه ی دیگه هم داره،در صورتی که ریموت دستت باشه میتونی تا فاصله 500 متری ماشین رو خاموش کنی
با 3سال گارانتی شرکتی
یعنی کارت داره،مدلش رو دقیق یادم نیست اما میدونم تو این رنج قیمت فقط همین مدل هستش تو این مارک
ضمنا قابلیت برنامه ریزی برای :استارت ماشین از راه دور-صندوق پران برقی-بالا بردن شیشه ها بعد از دراوردن سوییچ و قفل درها بصورت اتوماتیک-پرت GPS (قابلیت ردیابی)-خاموش کردن چراغ سقف،چراغ های ماشین-قفل کردن اتوماتیک درها با رسیدن به سرعت 20 کیلومتر-باز کردن درها با خاموش کردن موتور و خیلی چیزای دیگه هم داره که الان یادم نیست

دوست عزیز این متریکس که شما داری خوبه؟؟؟ راضی هستی؟؟؟ با مجیکار در چه رنجیه ؟؟؟؟ در ضمن صدای آپیر نمیخوام مثل این ماشینای بیرون باشه بعضی دزدگیر ها صدای آپیر کلفت و جالبی داره.
من برای بالابردن شیشه ها و صندوق پرون میخوام و قفل کردن و اینا حالا میخوام یه چیزی بندازم که بعد پشیمون نشم.
بین استیل میت و مجیکار و ماتریکس کدوم بهتر هست ؟؟؟ دزدگیر های استیل میت چطوری هستن؟؟ چه فرقی دارن ؟؟؟
این ماتریکس شما همین دزدگیراست که رموتش مثل موبایل شارژ میشه و مثل مجیکار باطری نیستش؟؟؟

pooria.rio
06-04-2010, 22:45
دوست عزیز این متریکس که شما داری خوبه؟؟؟ راضی هستی؟؟؟ با مجیکار در چه رنجیه ؟؟؟؟ در ضمن صدای آپیر نمیخوام مثل این ماشینای بیرون باشه بعضی دزدگیر ها صدای آپیر کلفت و جالبی داره.
من برای بالابردن شیشه ها و صندوق پرون میخوام و قفل کردن و اینا حالا میخوام یه چیزی بندازم که بعد پشیمون نشم.
بین استیل میت و مجیکار و ماتریکس کدوم بهتر هست ؟؟؟ دزدگیر های استیل میت چطوری هستن؟؟ چه فرقی دارن ؟؟؟
این ماتریکس شما همین دزدگیراست که رموتش مثل موبایل شارژ میشه و مثل مجیکار باطری نیستش؟؟؟

lماتریکس دزدگیر خوبیه
اگه ماجیکار هنوز هم کره ای بود من اون رو پیشنهاد میکردم،اما ....:13:
صدای آژیر ربطی به دزدگیر نداره،بستگی به اون آژیری داره که رو ماشین واست نصب میکنن،در ضمن این دزدگیر این قابلیت رو داره که به وسیله ی ریموت میتونی صدای آژیر رو کم وزیاد کنی ،
من الان حدودا 1 ساله که دارمش و ازش هم راضی هستم،ضمنا باطری هم میخوره،باطری نیم قلمی،من رو پراید قبلیمون استیل میت داشتم خیلی اذیتم کرد،آخه اونم چینیه

nima_voroojak
06-04-2010, 22:46
یه گلد 110 بخر خیالت راحت باشه همه چیزای که میخوای داره

AmiRreZA_RAcEr
06-04-2010, 22:48
که یعنی همون چین !
باید بگم که
با 3سال گارانتی شرکتی
همه اینا که گفتی خیلی خوبه اما برای غوزک پا :31: چند هفته پیش پژو یکی از دوستان رو با همین دزدگیر بردن :27::27:

pooria.rio
06-04-2010, 23:31
همه اینا که گفتی خیلی خوبه اما برای غوزک پا :31: چند هفته پیش پژو یکی از دوستان رو با همین دزدگیر بردن :27::27:

دزدگیر فقط دزدی رو به تاخیر میندازه
نه این که از بین ببرتش،همین :13:

AmiRreZA_RAcEr
06-04-2010, 23:33
دزدگیر فقط دزدی رو به تاخیر میندازه
نه این که از بین ببرتش،همین :13:

آخه به تاخیر هم ننداخت ! من 5 دقیقه رفتم و بیام ماشین این بدبختو از دم خونه بردن ! دقیقا 5 دقیقه :41:

pooria.rio
07-04-2010, 00:21
یه بار که مارو نجات داد
یه سری دمه خونه ی مامان بزرگینام پارک کرده بودیم
طبق عادت معمول وقتی دزدگیر صداش درمیومد من خیلی ریلکس دکمه رو میزدم و خفش میکردم
:دی
اون شبم ساعت 2 بود که صداش درومد،با چشای خواب آلود صفحه رو نگاه کردم دیدم ای دل غافل داره نشون میده که کاپوت باز شده :18:
پریدیم چراغ رو روشن کردیم ،تا خواستیم بیایم بیرون آقا دزده در رفته بود،اما درکاپوت باز بود
بعدا یادم اومد غروب در کاپوت رو نبستیم،فقط رو هم بوده،بخاطر اینکه رله ی دزدگیر درگیر بوده چیزی نشون نمیداده،اما یارو اومده بوده کاپوت رو برده بالا که ....
بله
بعدا شنیدیم که یه مدت هست تو این محل کاپوت ماشین هارو میان شبا،میدن بالا !!!
نمیدونم چجوری مثل اینکه یه قسمتایی از انژکتور (ECU)رو میدزدن و حالشو میبرن !!!

mrmostafa
07-04-2010, 09:19
یه بار که مارو نجات داد
یه سری دمه خونه ی مامان بزرگینام پارک کرده بودیم
طبق عادت معمول وقتی دزدگیر صداش درمیومد من خیلی ریلکس دکمه رو میزدم و خفش میکردم
اون شبم ساعت 2 بود که صداش درومد،با چشای خواب آلود صفحه رو نگاه کردم دیدم ای دل غافل داره نشون میده که کاپوت باز شده :18:
پریدیم چراغ رو روشن کردیم ،تا خواستیم بیایم بیرون آقا دزده در رفته بود،اما درکاپوت باز بود
بعدا یادم اومد غروب در کاپوت رو نبستیم،فقط رو هم بوده،بخاطر اینکه رله ی دزدگیر درگیر بوده چیزی نشون نمیداده،اما یارو اومده بوده کاپوت رو برده بالا که ....
بله
بعدا شنیدیم که یه مدت هست تو این محل کاپوت ماشین هارو میان شبا،میدن بالا !!!
نمیدونم چجوری مثل اینکه یه قسمتایی از انژکتور (ECU)رو میدزدن و حالشو میبرن !!!

دزدگير شما چيه؟؟؟؟ من تحقيق كردم تصويري هاي استيل ميت از همه بهتر هستش.از نظر برد و كارايي و سرعت و اينا عاليه

ghahremanimehdi
07-04-2010, 09:31
به نظرم تله ماتیکس بهتره . حداقل برای لوگان که اینطوره چون سوکت اصلی داره .
ماجیکار هم که همش تقلبیه.

pooria.rio
07-04-2010, 10:11
دزدگير شما چيه؟؟؟؟ من تحقيق كردم تصويري هاي استيل ميت از همه بهتر هستش.از نظر برد و كارايي و سرعت و اينا عاليه

واسه من قبلا هم عرض کردم خدمتتون ماتریکسه
استیل میت هم خوب بود
اما الان چینی شده،من جنس چینی پیشنهاد نمیکنم
کارایی و امکانات میدونم حداکثر اگه باشن در حد همین ماتریکسن
در مورد برد هم یه نکته رو بگم دیگه خودتون بگیرین
ما خونمون طبقه 5ام هستش ،ماشین طبقه منفی 2 زیر ساختمونه
فونداسیون هم بتن
میدونید که بتن شدیدا جلوی امواج رومیگیره
اما با این حال دزدگیر کاملا از توی خونه کار میکنه!
شما نمیدونم دیگه با برد میخواید چی کار کنید ؟ اگه میخواید مثلا دور میدون آزادی وایستید و ماشین رو بزارید سر یادگار و از اونجا درهارو باز و بسته کنید که دیگه قضیه فرق میکنه :46:
اما واسه استفاده ی معقول میدونم برد این دزدگیر کاملا کفایت میکنه و حتی اضافی هم هست

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

به نظرم تله ماتیکس بهتره . حداقل برای لوگان که اینطوره چون سوکت اصلی داره .

عزیز تا اونجایی که من میدونم سوکت اصلی رو باید فروشنده استفاده کنه،مگه اینکه یه دزدگیر رو به صورت فابریک واسه ی یه ماشین ساخته باشن،وگرنه همه ی دزدگیر ها یه جورن،وخود فروشنده باید از سوکت مخصوص هرماشین استفاده کنه که سیم کشیش خراب نشه
پ ن :تله ماتیکس هم دزدگیر خوبیه،من اسمش رو فراموش کرده بودم که بگم
تا اونجایی هم که میدونم تایوانیه

ghahremanimehdi
07-04-2010, 12:04
عزیز تا اونجایی که من میدونم سوکت اصلی رو باید فروشنده استفاده کنه،مگه اینکه یه دزدگیر رو به صورت فابریک واسه ی یه ماشین ساخته باشن،وگرنه همه ی دزدگیر ها یه جورن،وخود فروشنده باید از سوکت مخصوص هرماشین استفاده کنه که سیم کشیش خراب نشه
پ ن :تله ماتیکس هم دزدگیر خوبیه،من اسمش رو فراموش کرده بودم که بگم
تا اونجایی هم که میدونم تایوانیه

بله . تایوانه . و کیفیتش خوبه .
سوکت مخصوص لوگان هم داره تا سیمکشی ماشین ناقص نشه.

hamidR15
07-04-2010, 15:09
سلام
تو بازار الان دزدگير كره اي هست؟

pooria.rio
07-04-2010, 15:16
والا من که جدا ندیدم
مگه اینکه بری بانه،شاید اونجا چیزی گیر بیاد
شما اگه مارکی یدی بگو تا ما هم مطلع بشیم

mrmostafa
07-04-2010, 16:57
بلاخره بین مارکها چی از همه بهتر شد؟؟؟

1- ماتریکس
2- تله ماتیکس

در ضمن هر کدوم از این مارکها برای کجا هستش؟؟؟؟؟
علی جان ماتریکس شما که تصویری هست قیمتش چند هست ؟؟؟ و مدل دقیقش رو میگی ؟؟؟؟
تله ماتیکس هم چه مدلیش خوبه و قیمتش چنده؟؟؟؟
ممنون میشم
در ضمن این 2 تا مارک از استیل میت بهتر هستن؟؟؟
من برای بنز 230 میخوام
انجمن persiantuning این مدل رو گفته بودن خوبه steel mate 888M

pooria.rio
07-04-2010, 19:49
آقا هرکدوم از این 2تا رو بگیری ضرر نکردی
برو تو یه فروشگاه که جفتشون رو داره،کامل نگاشون کن،ببین چجورین،بعدشم کاتالوگشون رو ببین امکاناتش چیه
گارانتیشو رو هم چک کن
هرکدوم بهتر بود بگیر
انقد وسواس به خرج نده:46:

mrmostafa
07-04-2010, 22:38
ممنونم پوریا جان شما خوب مدلی که گذاشتی راضی هستی رو بده من داشته باشم . ممنونم

ghahremanimehdi
08-04-2010, 00:18
تله ماتیکس که سایت داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میتونید زنگ بزنید به سرویس 123 ، تکنسینشون میاد خونه براتون نصب میکنه.

mrmostafa
08-04-2010, 10:17
نمیدونم چرا تو این س ایت میرم kaspersky میبندتش میگه trajon داره . آنتی ویروس غیرفعال کردم رفتم داخل سایت نیاورد خطا داد

pooria.rio
08-04-2010, 11:52
عزیز این هم مدل دقیق
MATRIX
MODEL:PROTECH-X8
رو جعبش هم برچسب شرکت خورده:
سری جدید با برد بالا

pooria.rio
08-04-2010, 12:03
تله ماتیکس که سایت داره :

عزیز سایتشون خرابه
بالا نمیاد

pooria.rio
08-04-2010, 12:13
اینم سایت ماتریکس

اینم دزدگیر خودم
این جا دقیق میتونید مشخصاتش رو ببینید

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

این رو بخونید در مورد ماجیکار، کفم برید :18:

mrmostafa
08-04-2010, 12:18
پوریا جان تو انجمن پرشین تونینگ هم استیل میت 888m رو گفته خیلی عالیه کلا 130 با نصب در میاد قیمت صندوق پرون و شیشه ها جدا.
من ماتریکس میخوام ببینم با چیا 230 هزار در اومده. راستی ماتریکس کجایی هست؟؟؟

pooria.rio
08-04-2010, 12:25
من کی گفتم 230 ؟؟؟
شما مثه اینکه اصلا پستای قبلی من رو نخوندیا !!!!:10:
عزیز دزدگیر ماتریکس این مدلی که معرفی کردم بهت قیمت رسمیش 150 تومنه
من یه جا پیدا کردم 130 داد،10 تومن بابت نصبش و سیم کشی و اینا گرفت،و 10 تومن هم بابت صندوق پرون برقی(جک برقی+سیم کشی)که خداییش خیلی دردسر داشت،من بودم با 20 تومن هم اینکارو نمیکردم
در ضمن قبلا هم گفتم ماتریکس تایوانیه

behjooei
10-08-2010, 14:26
براي 405 چي خوبه؟
تله ماتيكس FC-3 خوبه؟

Penryn
10-08-2010, 15:44
مجیکار اصل رو خود نمایندگیش قیمت زده magicar.ir از 186 هست تا 242

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 23:33
ســــــــــــــــــــلام من یه دزدگیر خوب میخوام که گارانتی رو از بین نبره........... ماشین اینه: 206 sd

xeovoex
11-09-2010, 15:43
سلام

این دزدگیر هایی که گفتین و بگین از کجا بگیرم
یکیشم خودتون انتخاب کنین یرم سراغش
ال 90 دارم

REGISTERED-USER
11-09-2010, 22:29
ســــــــــــــــــــلام من یه دزدگیر خوب میخوام که گارانتی رو از بین نبره........... ماشین اینه: 206 sd

مدل های5000 و نیز 6000 به بالاش جدا خوبه گارانتی سه ساله هم داره

masoud_35_teh
14-09-2010, 11:06
برای سیلو چی خوبه؟

ghahremanimehdi
14-09-2010, 15:46
سلام

این دزدگیر هایی که گفتین و بگین از کجا بگیرم
یکیشم خودتون انتخاب کنین یرم سراغش
ال 90 دارم
برای ال نود دزدگیر تله ماتیکس توصیه میشه چون اصل هست و سوکت فابریک تندر داره.
سنسور دنده عقبش هم از بقیه برندها بهتره . صندوق پران هم برای دزدگیرش میشه نصب و فعال کرد.

behjooei
23-09-2010, 10:16
علي آقاي 110 با سلام
به آدرسي كه گفته بوديد سر زدم (خ سورنا نمايندگي استيل ميت آقاي مهندس محتشمي كه ايشان را آقاي عسگري معرفي كردند)
براي 405 SLX كه سيستم ايموبلايزر هم داره، و شما هم لطف كرديدو پيشنهاد داديد سيستم تصويري 888N3 رو درنظر گرفتم كه ايشان موجود داشتند و با نصب گفتند 150 هزار تومن ميشه.
ميخواستم ببينم نميشه تا 120 تومن نوع ديگه اي از دزدگير تصويري بست؟
الان همين استيل ميت متفرقه و غير شركتي (كرنل) با نصب و چشمي و... در مياد 110 تا 120 تومن؟ اين به صرفه نيست؟
يا اينكه بايد قيد تصويري رو بزنم و تا 100 تومن دزدگير غير تصويري ببندم؟
ميشه راهنمايي بفرمائيد؟

omidpand
22-10-2010, 10:22
سلام
من تازه میخوام یه 206 sd مدل v8 بگیرم، پول ریختم ولی هنوز نگرفتم. باید تو کوچه هم پارکش کنم.
میگن دزدگیر نمیخواد، ضد سرقته. حالا موندم دزدگیر بگیرم براش یا نه؟
اگه آره چی بگیرم و چنده؟
راستی میگن دزدگیر با سیستم برقش و کامپیوترش و اینا خیلی سازگار نیست.
قفل فرمون و چیزای دیگه چطور؟
خلاصه بگید چی کار کنم، من تازه کارم و اینم اولین ماشینمه؟

ghahremanimehdi
22-10-2010, 12:19
سلام
من تازه میخوام یه 206 sd مدل v8 بگیرم، پول ریختم ولی هنوز نگرفتم. باید تو کوچه هم پارکش کنم.
میگن دزدگیر نمیخواد، ضد سرقته. حالا موندم دزدگیر بگیرم براش یا نه؟
اگه آره چی بگیرم و چنده؟
راستی میگن دزدگیر با سیستم برقش و کامپیوترش و اینا خیلی سازگار نیست.
قفل فرمون و چیزای دیگه چطور؟
خلاصه بگید چی کار کنم، من تازه کارم و اینم اولین ماشینمه؟

اگر ایموبلایزر داشته باشه خود ماشین رو نمیتونن بدزدن ولی میتونن در ماشین رو باز کنن و لوازم داخل ماشینت رو به سرقت ببرن! یا میتونن به ماشینت صدمه بزنند.
قفل فرمون زدن به ماشینی که ایموبلایزر داره بیشتر به جوک شبیه هست!

sAeEd_kHaAn
23-10-2010, 09:53
ماجيكار اصل بهترين گزينست ديگه
فقط از نمايندگي خريد كنن
يه سر به سايتش بزنين قيمتاش دقيق هميناست كه تو سايته magicar.ir

سعید6
08-12-2010, 16:22
سلام خدمت دوستان برای 132 ال ایکس چه مارکی از ماجیکار مناسبه ؟ تا سقف 200-250

Rahavardniroo
26-08-2019, 11:36
با سلام و خسته نباشید
بنده نصاب دزدگیر اماکن هستم و 5 ساله تو این حرفه ام .الان دزدگیر های متنوعی در بازار موجود هست ولی به دلیل خطاهای رایج دزدگیر های ایرانی و قیمت بالا دزدگیر خارجی پیدا کردن دزدگیر خوب سخت بود تا اینکه برای پروژه های خودم از برند فایو استار استفاده کردم واقعا خیلی خوبه.اگه دنبال ویژگی های اون هستین وارد لینک بشین و مطالعه کنید توی مقالاتم توضیح در رابطه با فایو استار دادم

hamidreza777
30-01-2021, 21:30
توضیحات لینک زیر رو بخونیدشاید به دردتون خورد

پکیج دزدگیر سیمکارتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arashazadii
04-12-2021, 16:14
m110as چیز خوبیه

enasb
17-01-2022, 11:48
دزدگیر خوب دزدگیرای تصویری یا سیم کارت خور خوبن که به صورت ردیابم عمل می کنن.اینصب یه سایت فروش آنلاین دزدگیر و ردیاب و سیستم های حفاظتیه که نصب و ارسالم دارن.مشخصات و ویژگی های همه ی دزدگیرارو کامل توضیح دادن.بزنید فروشگاه اینصب میاره براتون

alivolvo
27-04-2022, 09:05
من از دزدگیر ماهواره ای استفاده میکنم. یعنی هم دزدگیره و هم لوکیشن خودرو رو بهت نشون میده. مثلا اگه اقا دزده ماشین رو برد، بدون اینکه بفهمه میتونی بری سر وقت ماشینت. هم اینکه اگر ماشین رو امانت دادی به دوستت یا برادرت، میتونی روی نقشه ببینی کجاها رفته و حتی با چه سرعتی حرکت کرده. چه زمانی ماشین رو روشن کرده. چه زمانی خاموش کرده. ایا با ماشین بد رانندگی کرده یا نه؟ مثلا ایا از دست انداز با سرعت زیاد رد شده یا نه. یا مثلا لایی کشیده یا نه و از این جنگولک بازیها زیاد داره. حتی با موبایلت میتونی در ماشین رو قفل کنی یا باز کنی! ولی خب قیمتش یه ریزه از دزدگیرهای معمولی بیشتره. اما نه خیلی.

Vahid67
27-02-2023, 12:05
من از دزدگیر ماهواره ای استفاده میکنم. یعنی هم دزدگیره و هم لوکیشن خودرو رو بهت نشون میده. مثلا اگه اقا دزده ماشین رو برد، بدون اینکه بفهمه میتونی بری سر وقت ماشینت. هم اینکه اگر ماشین رو امانت دادی به دوستت یا برادرت، میتونی روی نقشه ببینی کجاها رفته و حتی با چه سرعتی حرکت کرده. چه زمانی ماشین رو روشن کرده. چه زمانی خاموش کرده. ایا با ماشین بد رانندگی کرده یا نه؟ مثلا ایا از دست انداز با سرعت زیاد رد شده یا نه. یا مثلا لایی کشیده یا نه و از این جنگولک بازیها زیاد داره. حتی با موبایلت میتونی در ماشین رو قفل کنی یا باز کنی! ولی خب قیمتش یه ریزه از دزدگیرهای معمولی بیشتره. اما نه خیلی.

سلام
میشه یه مدل معرفی کنی من میخوام روی 206 ببندم اما خیلی نمیخوام گرون باشه
میخوام اگه بلوتوثی مشکلی امنیتی نداره بلوتوثی بگیرم چون نمیخوام ریموت اینور اونور ببرم!

لیونل_مسی
01-03-2023, 18:24
دزدگیر های خوب ایتالیایی هستن