PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pc Pocket

ShS
07-04-2006, 22:16
لطفا اگر در مورد Pc Pocket ها با سیستم عامل Windows اطلاعاتی دارین اینجا بنویسید.
برای شروع ایا Pc Packet میشناسید که ضمن زیبائی و کوچکی نرم افزار فراوانی هم داشته باشه که مثلا بشه باهاش بصورت منشی تلفنی/ ارسال دریافت فکس / دستیابی به اینترنت / و پردازش عکس و موسیقی و خلاصه یه کامپیوتر کوچیک جیبی باشه؟ البته من یه گوشی P910I دارم که فکر میکردم این امکانات را داره ولی متاسفانه ایطور نیست.

ShS
07-05-2006, 14:40
چقدر با ذوقين همه !!!! يه سوال كرديما.
مافيا جان كجائي؟

behi_joon
10-05-2006, 01:48
فكر نمي كنم بتونين يه pocket pc پيدا كنين كه از اول اين برنامه هايي كه لازم دارين روش پيدا بشه، بايد بگردين پيدا كنين بريزين روش كه البته فكر كنم تمام برنامه هايي كه نوشته بودين راحت پيدا بشن

EhsanHF
10-05-2006, 10:28
نمیدونم ربطی داره یا نه !
اما یک چیزهایی توی بازار تازه اومده به نام فلای بوک . به قول فروشنده این دستگاه ها امکاناتی مثل جی پی اس ، گوشی موبایل ، سیستم عامل و یک عالمه چیز دیگه بود و تنها کاری که نمیتونست انجام بده شستن ظرفها و جارو کردن خونه هست !!!
اگه اطلاعات کاملی پیدا کردم همینجا میذارم . اما مطمئنم الان یکی میاد و همه چیز رو در مورد این مینویسه .

R@R#M@N
10-05-2006, 16:14
بنويس جيگر!!!!

behi_joon
13-05-2006, 02:39
سلام
فلای بوک یا FlyBook گوشي نيست تقریبا میشه گفت Laptop هست.
هدف از ساختش جمع کردن تمام سیستمهای ارتباطی بوده. از bluetooth گرفته تا wifi, usb, LAN,GPRS و هرچيز ارتباطي كه فكر كنيد توش هست از جمله GSM يا همون قابليت كار با سيم كارت واستفاده از موبايل.
سيستم عاملش Windows xp هست و پروسسورش Intel 1.0 GHz هست 512 مگابايت RAM داره و هاردش 40 گيگابايت هست. ابعادش تقريبا 23 در 15 دز 3 سانتي متر هست و صفحه نمايش 9 اينچ قابل لمس touch screen داره
قيمتشو نمي دونم ولي خودمونيم خيلي خوب چيزيه ها! ;)
تو سايت زير هم مي تونيد اطلاعات كاملي ازش ببينيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
13-05-2006, 11:56
راستش نمیدونم ، شایدم مسئول غرفه فکر کرده که گاگولم ! و گفته که سیم کارت موبایل رو هم میخوره .
اما وقتی که یک کاتالوگ رو به صورت اتفاقی توی یک فروشگاه دیدم ، متوجه شدم که اون بنده خدا راست میگفت و قابلیت موبایل رو هم داره .
قیمتش هم از یک میلیون و چهارصد هزار تومان هست به بالا .

behi_joon
15-05-2006, 02:39
آره قابليت موبايل داره، منم تو پست قبليم نوشته بودم كه سيم كارت هم ميخوره
فقط اين مسئله برا من هم عجيبه كه ابعادش با اينكه از يه laptop كوچيكتره ولي باز هم برا موبايل خيلي بزرگه، مثل اينه كه هر دفه بخواي حرف بزني يه چيزي اندازه يه ورق A4 بگیری درگوشت! :ohno:

Aminzikzak
27-05-2006, 22:00
من Imate رو پیشنهاد میکنم... اگه با امکانات بالا میخای PDA2k ولی بزرگه اما Imate Jam کوچیکتره اما هر دو باید Program بشن تا سر حال بیان.

magmag64
04-06-2006, 22:21
راجع به i-mate:k-jam چيزي اطلاعات دارين؟