PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی یا اسپیکر و کیس؟؟

amir3408
04-04-2010, 22:11
سلام

آقا من میخوام سیستم مولتی مدیا رو آپدیت کنم. تلوزیونشو دارم. حالا موندم چیکار کنم. آخه هرچی فکر میکنم میبینم که خریدن یه کیس که خروجی HDMI داشته باشه و و یه ست اسپیکر ادیفایر یا کریتو مناسب تر هست.

کیس بدون مانیتور که همیشه به تلوزیون وصل باشه "هم از پورت اچ دی و هم از پورت مانیتور" و یه جفت کیبرد و و ماوس بیسیم هم بگیرم براش.

الان 2 تا لپتاپ دارم ولی اینور و اونور میبرم و از طرفی صدای 5.1 هیچکودوم ندارن.

چون فرمت ها هر روز تغییر میکنن ولی کامپیوتر همیشه کامپیوتر میمونه و میشه آپگریدش کرد و اگه یه کارت صوتی 5.1 هم بندازم روش میتونم فیلمهای mkv or hd رو راحت ببینم.

الان کلی برنامه مدیا سنتر اومده که واقعا کار کردن باهاش لذت بخش هست و دیگه هی DVD عوض نمیکنم و با یه هارد 1 ترا همه چیز دم دستم هست.

با اون دستگاه WD هم اصلا حال نمیکنم. از طرفی خیلی زور داره که حدود 450 تومن پول اینا رو بدم ولی فقط به عنوان اسپیکر ازش استفاده کنم.

اینجوری شاید الان یکم بیشتر پول بدم ولی خیالم راحت هست که تا چند سال آینده به جز بلوری هر فرمتی که بیاد به بازار رو میتونم راحت ببینم.

الان نظر شما چیه؟؟ به جر تفاوت در قیمت، این 2 تا انتخاب رو باهم مقایسه کنید.

راستی میشه بگید اسپیکری در حد یه سینمای خانگی 400 تومنی رو چند میشه خرید؟؟ و کیفیت صداهای اینا با یه کارت صوتی 50 تومنی که به اسپیکر وصل باشه چقدر باهم فرق دارند؟؟

قکر کنم اگه سینکای خانگی رو 450 بذاریم اونوقت تفاوت قیمت با کیس و اسپیکر حدود 250 بشه نه؟؟ درست میگم؟؟

کیسش با هارد 500 و گرافیکی که واسه بازی استفاده نمیشه و فقط واسه فیلم دیدن و رم 4 گیگ و cpu که مثلا با امتیاز 4 یا 4.5 توی ویندوز 7 و بدون مانیتور.

amir3408
04-04-2010, 23:40
آقا یکی این تاپیکو حذف کنه. الان دیدم که یکی مثه این هست.

شرمنده.