PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Keepsake

Babak_King
07-04-2006, 19:25
شرکت Adventure Company بازي Keepsake‌ را وارد بازار کرد

يک شرکت سازنده بازي‌هاي ماجرايي، بازي Keepsake را وارد بازار کرد. بازي Keepsake با ترکيبي از دنياي رمزآلود بازي‌هاي King’s Quest ، سايبريا و هري پاتر، شما را به ديدن زيبايي‌هاي يک جهان خيالي دعوت مي‌کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرويس خبر شبکه آنلاين – شرکت Adventure Company سازنده بازي‌هاي ماجرايي معروفي همچون Still Life ، Syberia ، Atlantis و دراکولا بازي جديد Keepsake را به بازار عرضه کرد.

ماجراي اين بازي هنگامي آغاز مي‌شود که قهرمان داستان (دختري به نام ليديا) به دروازه‌هاي آکادمي "دره اژدها" مي‌رسد. ليديا به اين آکادمي آمده تا دوره شاگردي و کارآموزي را بگذراند. آکادمي دره اژدها موسسه‌اي تحقيقاتي در زمينه علوم سحر و جادو است. اين قسمت از قصه داراي تمي مشابه تم کلي ماجراهاي هري پاتر است.
اما ليدا که نقش آن را شما (بازيگر) بازي مي‌کنيد، خيلي زود متوجه مي‌شود که اتفاق عجيبي رخ داده است. او هديه يادگاري (Keepsake) که به صميمي‌ترين دوستش "سلستي" داده بود را پيدا مي‌کند اما اثري از او و ديگر شاگردان پيدا نمي‌کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به اين ترتيب شما وارد يک دنياي زيبا، خيال‌انگيز و جادويي مي‌شويد تا رازهايي که ماوراي دروازه‌هاي آکادمي دره اژدها قرار گرفته‌اند را کشف کنيد.

بازي Keepsake از خط داستاني نسبتا خوبي پيروي مي‌کند اما مهمترين نقطه قوت بازي معماهاي بسيار پيچيده آن است که در هر پيچ و خمي انتظار بازيگر را مي‌کشند. اما براي کاربراني که مايلند بدون روبرو شدن با معماهاي بسيار پيچيده بازي را به انتها برسانند، يک مد ويژه کمکي به نام Active Hint System در نظر گرفته شده است.

بازي Keepsake از زاويه ديد سوم شخص استفاده مي‌کند و شما مي‌توانيد در سرتاسر بازي، قهرمان داستان را در فضاي سه بعدي مشاهده کنيد.

Adventure Company تاکنون بيشتر به ارائه بازي‌هايي با تم‌هاي اسرارآميز و دنياهاي خيالي پرداخته است اما اخيرا در ارائه بازي‌هاي ماجرايي با درونمايه پليسي و جنايي نيز موفقيت‌هايي بدست آورده است. اين شرکت پيشتر بازي AGATHA CHRISTIE - And Then There Were None را بر اساس رمان پرفروشي به همين نام از آگاتاکريستي، نويسنده ماجراهاي خانم مارپل و کارآگاه پوآرو، به بازار عرضه کرده بود و بازي Crime Stories (داستانهاي جنايي) نيز از جمله محصولات جديد اين شرکت است.

M E H D I
07-04-2006, 19:53
سلام

مي دونم جاش اينجا نيست اما اين هم لينك داونلود اين بازي: Keepsake

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد: joker

piishii
04-07-2006, 16:07
سلام.
کسی سوالی در مورد این بازی داشت بگه تا کمکش کنم .

bayern
04-07-2006, 16:59
سلام piishii
میشه به من بگی این بازی ارزش بازی کردن و خریدن رو داره یا نه....در مورد بازی هم توضیح بدی ممنون میشم

piishii
04-07-2006, 21:31
سلام. خب به درخواست دوست خوبم بایرن و خواست قبلی خودم در مورد این بازی یکم توضیح میدم . اول بگم که من اصلا بازی بدی نمیگیرم !
توی این بازی شما بازی رو با دختری به نام لیدیا انجام میدین که کمی که پیش میرین اژدهایی که به شکل گرگ شده نیز شما رو همراهی میکنه.
بازی از داستان بسیار قوی تشکیل شده که نظیر اون رو میشه توی بازی هایی مثل فارنهایت dreamfall & میتونید شما مشاهده کنید.
نوع بازی مثل سایبریا 2 هست از نوع کلیک و اشاره .
توی بازی شما با معما ها و بازی های گوناگونی مواجه میشید که هرکردوم حل کردنش از 5 دقیقه وقت شما رو میگیره تا حتی 1 ساعت و بالاتر بستگی داره که شما خودت حل کنید یا اینکه از راهنما کمک بگیرید.
بازی رو نمیشه همین جوری ادامه داد باید قبل از انجام دادن هر کار از علامتی که به شکل ? هست برای دیدن مسیر بعدی کمک بگیرید.
این بازی درجه سختی نداره اما بجاش امکانی توی بازی هست که هنگام حل هر بازی یا مسئله شما میتونی از راهنمای بازی کمک بگیری که شما رو ابتدا یکم راهنمایی میکنه و همینطور به ترتیب که شما چقدر کمک بخوای و در پایان اگر نتونستید حتی مسئله رو برای شما حل میکنه ( برای کسانی خوبه که هیچ گونه رغبتی برای فکر کردن ندارند و دوست دارند فقط بازی رو تموم کنند )
چیز خاص دیگه ای فکر نکنم مونده باشه جز اینکه پایان بازی غم انگیز اما بازی ارزش بازی کردن و لذت بردن رو داره .
به همه کسانی که بازی های ماجرایی رو دوست دارند این بازی رو من توصیه میکنم نسخه ای که من از بازی گرفتم 2 تا سی دی بود.
افکت گذاری و صدا گذاری بازی در حد واقعا قابل قبولیه به طوری که زمانی که لیدیا غم انگیز حرف میزنه شما هم تحت تاثیر قرار میگیرید.
گرافیک باری قابل قبوله و بعضی مواقع شما میتونید اسکرین شات های زیبایی بگیرید از بازی .
خب سخن کوتاه کنم دیگه.
خلاصه هر کمکی هست من در خدمتم.
یادتون نره برای کسانی که میخوان بازی کنند کار بعدیتون رو توسط زدن ? مشخص کنید تا دچار سر درگمی نشید.
خود من مجبور شدم 3 باز new game رو بزنم چون سر خود بازی میکردم نه طبق روال بازی .اما به این معنا نیست که شما هم نمیتونید خودتون کاری کنید یا جایی برید !
و یادتون نره که سعی کنید هر بازی و معمای توی بازی رو خودتون حد امکان حل کنید تا لذت ببرید اما اگه جایی گیر کردید( من یا کسانی دیگر) در خدمتم ( خدمتیم ) .
امین.

ALt3rnA
04-07-2006, 22:00
داستان بازی چیه؟؟

piishii
05-07-2006, 10:19
سلام.
داستان بازی از اونجا شروع میشه که لیدیا به دعوت دوست صمیمیش به یک آکادمی دعوت میشه اما اونجا که میره میبینه در آکادمی بسته و هیچ کس استقبالی ازش به عمل نمیاد اولین کاری که باید بکنید اینه که در آکادمی رو باز کنید و حالا باید راه بیفتید و ماجرای این آکادمی رو کشف کنید کمی که جلو میرید میبینید از دست در آکادمی بسته شده و مکانیسم آن از کار افتاده و ..........
توی بازی به شما یک سری الهاماتی نیز دست میده که شما رو در فهمیدن ماجرای بازی کمک بزرگی میکنه .
و از همه مهمتر دنبال دوستتون و اتفاقاتی که براش رخ داده باشید و در این بینم با اژدهایی که گرگ میشه آشنا میشید ( یعنی پیداش میکنید ) که شما رو همراهی میکنه و شما باید اون رو به شکل اولیش برگردونید .
نمیخواین که کل داستان رو دیگه توضیح بدم آره :blink: :blink: :blink: :blink:

mohammad007
05-09-2006, 12:57
سلام من توي اون قسمتي كه ميري داخل يك شيشه كه تو كشتي هست و هي بايد بري توي راه هاي مختلف و شبيه به هم كه گيج كننده هم هست گير كردم همه جاهاش شبيه به همه نميدونم بايد چي كار كنم اسم معماش هم فكر كنم كشتي درون بطري باشه ممنون ميشم راهنماييم كني

ali111122223333
27-06-2007, 11:03
سلام من توي اون قسمتي كه ميري داخل يك شيشه كه تو كشتي هست و هي بايد بري توي راه هاي مختلف و شبيه به هم كه گيج كننده هم هست گير كردم همه جاهاش شبيه به همه نميدونم بايد چي كار كنم اسم معماش هم فكر كنم كشتي درون بطري باشه ممنون ميشم راهنماييم كني

به ترتیب:
1.بالا چپ
2.بالا راست
3.پایین راست
4.بالا راست
5.بالا چپ
6.بالاچپ
7.بالا راست

ali111122223333
27-06-2007, 11:06
یه نکته جالب در مورد بازی:
داخله بازی کلیدهای / و alt رو با هم بزنید ببینید چی میشه!!!

blackspider
24-11-2008, 22:18
... ... ...

esfhamed
23-08-2009, 11:38
راهنمای قدم به قدم بازی را می خواهم توی اون تاپیک راهنمای بازی هم پیسدا نکردم
فارسی باشه

*K!nG*
03-09-2009, 16:19
سلام
من اول بازی گیر کردم همن جا که یک اتاقی هست و چندین اهرم هست که باید بچرخونیمش اونجا گیر کردم و نمی دونم چی کار کنم