PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي كتاب براي شروع برنامه نويسي با Visual Studio .NET

Novan
07-04-2006, 18:17
سلام دوستان عزيز
سئوالي داشتم كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد:
من مي خوام visual studio .NET رو ياد بگيرم و هيچي هم ازش نميدونم مي خوام تمام نرم افزارهاش رو ياد بگيرم
به نظر شما بهترين و كاملترين كتاب در زمينه ياد گيري اين بسته نرم افزاري چه كتابي هستش؟ منظورم كتاب ايراني و به زبان فارسي هستش چون ايبوك در اين زمينه زياد دارم
اگه كتابي هم در مورد شروع برنامه نويسي و قوانين و ... هم ميدونيد ممنون ميشم بگيد
از لطفتون ممنونم

Novan
11-04-2006, 18:54
بابا ايول!
يعني اين همه در مورد زبان هاي برنامه نويسي پست ميزنيد يعيني يه كتاب نميشناسيد كه معرفي كنيد؟

netspc
11-04-2006, 23:06
خب اول بگو ببينم اصلاَ برنامه نويسي كردي يا نه؟
اگر كار كردي دوم بگو ببينم با وي بي بيشتر حال ميكني يا سي يا جاوا؟

sary
12-04-2006, 10:16
با سلام
من بيشتر در مورد فتو شاپ علاقه دارم ولي دوست دارم برنامه نويسي هم ياد بگيرم البته در مورد گرافيك
ممنون ميشوم اگر راهنمايي ام كنيد كه با چه برنامه اي بهتر است شروع كنم

*NashenaS*
12-04-2006, 13:31
براي جلوگيري از پست اضافي من هم يه دونه e-book براي دانلود مي خام براي برنانه نويسي Visual Studio 2005 كه شامل C, C++, Vaja#, Visual Basic... مي شه مي خام لطفا...
ممنون :)

avahia
09-07-2006, 10:27
سلام دوستان عزيز
سئوالي داشتم كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد:
من مي خوام visual studio .NET رو ياد بگيرم و هيچي هم ازش نميدونم مي خوام تمام نرم افزارهاش رو ياد بگيرم
به نظر شما بهترين و كاملترين كتاب در زمينه ياد گيري اين بسته نرم افزاري چه كتابي هستش؟ منظورم كتاب ايراني و به زبان فارسي هستش چون ايبوك در اين زمينه زياد دارم
اگه كتابي هم در مورد شروع برنامه نويسي و قوانين و ... هم ميدونيد ممنون ميشم بگيد
از لطفتون ممنونم

سلام
ميشه چند تا از ebook هاتون رو براي من بفرستيد.ممنون ميشم.