PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 33 لیگ برتر / منچستر یونایتد 1 - چلسی 2

MORINIO
02-04-2010, 14:00
هفته سی و سوم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری دیدار منچستریونایتد و چلسی در اولدترافورد از سر گرفته می شود.

سایت گل- در حالی که به هفته های پایانی رقابتهای لیگ برتر نزدیک می شویم، نبرد برای فتح جام قهرمانی به مراتب حساس و حساس تر می شود. رقابت پایاپای چلسی و یونایتد و آرسنال برای صدرنشینی در حالی ادامه دارد که توپچی ها پس از تساوی هفته گذشته مقابل بیرمنگام تاحدودی از کورس جاماندند. در این میان مصدومیت وین رونی از یک سو و ستاره های آرسنال از سوی دیگر ممکن است بر روند پیشروی بازیها تاثیرگذار باشد. در این میان تیمهای بزرگی از جمله لیورپول، تاتنهام و سیتی نیز نبرد همه جانبه ای را برای کسب عنوان چهارمی و آخرین سهمیه انگلیس در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا دارند.

در حال حاضر ودر پایان هفته سی و دوم رقابتهای لیگ برتر، منچستریونایتد با 72 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.چلسی با یک امتیاز کمتر رده دوم را به خود اختصاص داده و آرسنال با 68 امتیاز در رده سوم است.

تیمهای تاتنهام و منچسترسیتی با یک بازی کمتر و58 و 56 امتیاز در رده های بعدی هستند و لیورپول با انجام هر 32 بازی خود با 54 امتیاز رده ششم جدول را در اختیار دارد.

برنامه بازیهای این هفته رقابتهای لیگ برتر بدین ترتیب است:

شنبه (14 فروردین، 3 آوریل):

* منچستریونایتد - چلسی

* آرسنال- وولورهمپتون

* بولتون – استون ویلا

* پورتسموث – بلکبرن روورز

* استوک سیتی- هال سیتی

* ساندرلند – تاتنهام

* برنلی – منچستر سیتی

یکشنبه (15 فروردین ، 4 آوریل)

* بیرمنگام – لیورپول

* فولام – ویگان

*اورتون - وستهم

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

مربی ایتالیایی معتقد است که مصدومیت رونی، شاید یونایتد را حتی قوی تر از پیش سازد.

سایت گل- کارلو آنچلوتی، مربی چلسی به بازیکنان هشدار داده که با وجود غیبت وین رونی در دیدار شنبه شب،آبی پوشان نباید دیدار تیمشان مقابل یونایتد را ساده بگیرند.

وین رونی 24 ساله در جریان دیدار تیمش مقابل بایرن مونیخ از رقابتهای دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد و انتظار می رود که برای حدود یک ماه از میادین ورزشی به دور باشد.

بدین ترتیب او شانس حضور در دیدار شنبه شب تیمش مقابل چلسی را از دست خواهدداد و آنچلوتی معتقد است که یونایتد در از دست دادن ستاره کلیدی شان، واکنش مثبتی را به نمایش خواهد گذاشت.

مربی ایتالیایی چلسی در صحبتهایی در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حساس گفت:« ما می دانیم که رونی تا چه حد برای منچسترمهم است. او بازیکن فوق العاده ای است که فصلی رویایی را پشت سر گذاشته است و این مصدومیت می تواند امتیاز مثبتی برای ما باشد. »
آنچلوتی ادامه داد:« شاید برخی زمانها یک تیم بتواند با توانی بیش از 100% تلاش کند، به ویژه زمانی که بازیکن مهمش را در اختیار ندارد و ما هم باید به این نکته توجه کنیم.چرا که فکر می کنم که منچسترتجربه کافی و به علاوه بازیکنان شایسته ای را در اختیار دارد که بتوانند جای خالی رونی را پر کنند.»

کارلتو در بخش پایانی صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که چلسی در جریان دیدار حساس شنبه شب قادر خواهد بود تا از دیدیه دروگبا مهاجم ساحل عاجی اش بهره ببرد. دروگبا پیش از این به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، تعدادی از تمرینات تیمش را از دست داده بود.

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

مصدومیت رونی جدی نیست

پای رونی هیچ شکستگی یا مشکل حادی ندارد ومصدومیت او، تنها یک آسیب جزئی به نظر می رسد.

سایت گل- سران باشگاه منچستریونایتد در گزارشی اعلام کرده اند که وین رونی دچار شکستگی قوزک پایش نشده و تنها لیگامنت او تا حدودی آسیب دیده.

پس از مصدومیتی که در جریان دیدار منچستریونایتد مقابل بایرن مونیخ برای رونی اتفاق افتاد، بسیاری از هواداران یونایتد و حتی تیم ملی انگلیس به شدت نگران سلامت رونی بودند.

البته هنوز مشخص نیست که رونی تا چه زمانی از میادین ورزشی به دور خواهد بود. یکی از سخنگویان باشگاه یونایتد در صحبتهایی گفت:«با خوشحالی باید اطلاع بدهم که پای وین دچار شکستگی نشده.نتایج اسکن گویای آن است که لیگامنت پای رونی تاحدودی آسیب دیده است»

مدت زمان غیبت دقیق رونی مشخص نیست و انتظار می رود که سرالکس فرگوسن در گفتگویی که روز جمعه با خبرنگاران خواهد داشت، اطلاعات دقیقتری را در این رابطه ارائه نماید

davy jones
02-04-2010, 16:04
MAN UTD is the winner

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
02-04-2010, 20:56
As The REDS Go Marching ON ON ON

یاعلی:11:

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

البته هنوز مشخص نیست که رونی تا چه زمانی از میادین ورزشی به دور خواهد بود. یکی از سخنگویان باشگاه یونایتد در صحبتهایی گفت:«با خوشحالی باید اطلاع بدهم که پای وین دچار شکستگی نشده.نتایج اسکن گویای آن است که لیگامنت پای رونی تاحدودی آسیب دیده است»
امروز فرگی تو مصاحبش گفت که دو تا سه هفته... ضمنا گفته که مصدومیت اوشی و هارگریوز نموم شده و احتمالا به دو بازی حساس آینده در اولترفورد برسن...:20:

Elendil1
02-04-2010, 21:15
|| MAN UTD ||

D r i v e r
02-04-2010, 21:46
انشا الله مساوی میشه :31:

saxiass
02-04-2010, 22:01
SURELY THE UNITED IS THE BEST
BEST FOR THE BEST'
SO THERE IS ONLY ONE OUTCOME AN THATS
GUSS
UNITED:40::40::40::40::40:

بی باک بی بال
02-04-2010, 22:09
فقط چلسی
:31:

pcforlife
02-04-2010, 23:21
شنبه 14/01/1389 ساعت : 16:15
ليگ انگليس : منچستر يونايتد - چلسي
منبع: football3.ir

vahidgame
03-04-2010, 11:15
چلسی امروز شیاطین سرخ رو می کشه:21:

SAMAN-JEEZY
03-04-2010, 11:35
خداکنه مساوی بشه یا حداقل چلسی ببره

shahshahani
03-04-2010, 12:15
چلسی چی کارش میکنه؟
سـ.....خ سـ.....خش میکنه :دی

VBYOFSKI
03-04-2010, 12:53
به امید تساوی :31:

deaddeaddead
03-04-2010, 13:22
چــــــــــلســــــي ميبره:40:

shahshahani
03-04-2010, 17:11
هوووووووووووووووووووراااا ااا بردیم.
تبریک به همه طرفداران چلسی

pouya_99999
03-04-2010, 17:13
چلسی هم به کمک داور برد . داور درست جسابی بود قطعا نتیجه برعکس می بود .

برد به کمک داور از باخت هم بدتره

MORINIO
03-04-2010, 17:14
WoW عجب بازی ای بود! داوری هم فوق العاده ضعیف بود!

Only BluE ArmY

VBYOFSKI
03-04-2010, 17:17

کلا داوریه لیگ انگلیس افتضاحه، داورای سرشناسش یکی همین مایک دینه احمقه یکی هم اون هاورد وب احمقتر.

ولی من از دقیقه 60 به بعد که دیدم منچستر اصلا مثل روزای خوبش بازی نکرد.

D r i v e r
03-04-2010, 17:20
ولی من از دقیقه 60 به بعد که دیدم منچستر اصلا مثل روزای خوبش بازی نکرد.
خیلی دوست داشتم مساوی بشه ولی نشد که بشه :دی
داوری که افتضاح بود
بازی هم اصلا جذابیت نداشت ولی چیزی که جذابیت داشت کنترل خیلی خوب بازی توسط بازیکن های چلسی بود
و نبود رونی هم کاملا و به وضوح دیده میشد

بی باک بی بال
03-04-2010, 17:21
چلسی
داور نگو بالا بگو
خدایش این خیابانی گزارش می کنه روح ادم شاد می شه :31:

masud-000000
03-04-2010, 17:21
:16:جهنم(!) اولترافورد!؟؟:38:
بازم بگید رونی نباشه ما می بریم...بی خود بهونه ی داور رو نیارید.داور واسه دو تیم خوب نگرفت.(تو انگلیس تا بوده همین بوده داوری)
به قول آقای گاف:منچستری ها تیمتون خوب بازی نمی کنه؛امیدوارم از حرف من ناراحت نشده باشید.:31:
اینم دومین باخت پی در پی منچستر...منتظریم باختش رو جلوی بایرن تو اولترافورد ببینیم کمی روحیه بگیریم .:27:

MORINIO
03-04-2010, 17:22

برد به کمک داور از باخت هم بدتره

همچین میگی انگار قضاوت یه طرفه بوده! ماکدا توپ به هردوتا دستش خورد و رفت تو گل ! تنه گری نویل به آنلکا هم 100 درصد پنالتی بود ! البته پنالتی روی پارک درست و گل دروگبا هم آفساید بود قبول دارم ...

برد چلســی
amir082, B L A S T E R, garaa, LeBron, masud-000000, MORINIO, shahshahani, vahidgame, xare32, اماستیاف, بی باک بی بال

:7:

shahshahani
03-04-2010, 17:33
تازه اون صحنه قفل کردن پای آنلکا توسط فردیناند تو محوطه جریمه رو بگو... یاد فیلم های تونی جا افتادم یه لحظه .... :دی خوب تکنیک های رزمی رو پیاده میکنه این فردیناند.
برد حق چلسی بود. داوری هم در حد و اندازه های این بازی نبود. همچنین گزارشگری:2:

pouya_99999
03-04-2010, 17:34
تازه اون صحنه قفل کردن پای آنلکا توسط فردیناند تو محوطه جریمه رو بگو... یاد فیلم های تونی جا افتادم یه لحظه .... :دی خوب تکنیک های رزمی رو پیاده میکنه این فردیناند.

اونی که شما میگی بیرون محوطه بود

flatrish
03-04-2010, 17:35
تو محوطه جریمه؟

masoudtr
03-04-2010, 17:38
منچستر اصلا قابل قیاس با چلسی نیست
بازیکن ذخیره چلسی کسی مثل بالاکه
بازیکن اصلی منچستر کسی مثل فلچر:31:
رونی ازش بگیرن صفره
تا این باشه امثال رونالدو را بده ولی دو تا بازیکن حسابی جمع نکنه
تا کی پل اسکولز و رایان گیگز را ببینیم
بابا اینا باید برن با نوه هاشون بازی کنن:31:

shahshahani
03-04-2010, 17:39
اونی که شما میگی بیرون محوطه بود

تو محوطه جریمه؟

حیف که اصلا صحنه آهستشو نشون نداد تلویزیون. وگر نه بهتون نشون میدادم که توی محوطه بود.

D r i v e r
03-04-2010, 17:42
یه نکته خیلی جالب که توی گزارشش بود لطف خیلی زیادش به آرسنال بود!
از خیابانی بعید بود

MORINIO
03-04-2010, 17:48

آره خداوکیلی دهن آنلکا رو سه مرتبه متوالی سرویس کرد! :31:

برد حق چلسی بود

کاملا درسته... چلسی کاملا با برنامه بازی کرد و دو گل قشنگ هم زد! این بازی چلسی رو مقایسه کنید با بازی پارسال چلسی منچستر تو اولد ترافورد یعنی زمانی که اسکولاری(:2:) مربی چلسی بود... یادمه اون بازی چلسی یه موقعیت گل جدی هم نداشت!:13:

تفکرات آنچلوتی واسه این بازی خیلی برام جالب بود ... گذاشتن دروگبا رو نیمکت فکر کنم فرگوسن رو غافلگیر کرد!

rh.mohammad
03-04-2010, 17:59
آقا یکی بگه چند چند شد.من فقط نیمه اولو دیدم.همون 1-0 تموم شد؟

shahshahani
03-04-2010, 18:02
آره خداوکیلی دهن آنلکا رو سه مرتبه متوالی سرویس کرد! :31:

کاملا درسته... چلسی کاملا با برنامه بازی کرد و دو گل قشنگ هم زد! این بازی چلسی رو مقایسه کنید با بازی پارسال چلسی منچستر تو اولد ترافورد یعنی زمانی که اسکولاری(:2:) مربی چلسی بود... یادمه اون بازی چلسی یه موقعیت گل جدی هم نداشت!:13:

تفکرات آنچلوتی واسه این بازی خیلی برام جالب بود ... گذاشتن دروگبا رو نیمکت فکر کنم فرگوسن رو غافلگیر کرد!

آره. همینطور نیمکت نشینی بالاک و کالو
چلسی نشون داد که به یه بازیکن متکی نیست.

آقا یکی بگه چند چند شد.من فقط نیمه اولو دیدم.همون 1-0 تموم شد؟

2 -1 به نفع چلسی تموم شد.

..Parsa..
03-04-2010, 18:05
تبریک میگم به تموم طرفداران چلسی

VBYOFSKI
03-04-2010, 18:12
یه نکته خیلی جالب که توی گزارشش بود لطف خیلی زیادش به آرسنال بود!
از خیابانی بعید بود

خیابانی آرسنالیه اینجوری نگاش نکن. فقط یکمی زیاد طرفداره آنری هم هست که از این طریق طرفداره بارسا هم هست، ولی چند سال پیش خودش گفت آرسنالیه.

H A M A S
03-04-2010, 18:15
کلا منچستر شاداب بازی نمی کرد
گلی هم که زد شانسی بود
داوری هم خیلی بد بود سطح بازی رو آورد پایین
ولی بازم منچستر دوست داریم

vahidgame
03-04-2010, 18:27
من این برد رو به همه طرفداران چلسی تبریک میگم.
یه سری دوستان مثل اینکه اصلا پیداشون نیست:31:

LeBron
03-04-2010, 18:32
ایول
تبریک میگم.برد باحالی بود.

Alamate Soal
03-04-2010, 18:38
مچستر تو خونه خودش باخت اين بازي رو !!!!

فكر كنم ديگه قهرماني رو از دست داده باشه :31:

mehryazdan
03-04-2010, 19:38
ایول عجب حال داد ولی خیلی خوب شد رونی نبود وگرنه بازی سخت تر میشد

deaddeaddead
03-04-2010, 22:22
بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــرديم :40:

pcforlife
03-04-2010, 23:34
اول تبریک به هواداران چلسی و البته دوستم اشکان جان!
دوم: به نظر من منچستر امروز خوب نبود... چلسی هم امروز عالی نبود... کلا یه بازی ضعیف و در اکثر اوقات محتاطانه ای رو از دو تیم دیدیم... داوری هم واسه هر دو تیم ضعیف بود... خصوصا واسه منچستر... ولی به هر حال این دلیل نمیشه که بگیم چلسی حقش برد نبود...
یه دو نکته رو بگم:
اول اینکه داور واسه منچستر دو تا پنالتی رو نگرفت: یکی اون صحنه خطا رو پارک که خیابانی گفتش... و یکی هم خطا رو برباتوف (اواخر نیمه اول) که یه دفاع چلسی یه جورایی روش خراب شد که گزارشگر داشت موقع صحنه آهسته خطا به شال های سبز و طلایی منچستر نگاه می کرد و صدای تماشاگران رو گوش میداد و البته جان تری رو رسواش می کرد...!
نکته دوم اینکه جواب کسایی که میگن منچستر به رونی وابسته رو نمیدم و فقط میگم که خیابانی (که بعد از یوسفی از اون متنفرم!) با اون جملاتی که به همه چی ربط دارند الا فوتبال، اعتراف کرد که رونی ای که غایبه و پستش مهاجمه، نهایتا 35 درصد گل های یونایتد رو تو لیگ برتر زده... اگه ملاک شما برای وابسته بودن یه تیم به بازیکن صرفا گل زدنه، پس حداقل باید بگید که تیم منچستر در پست مهاجم به رونی وابسته است... بعدش این اولین بازی منچستر در غیاب رونی بود... به نظر من برای اولین بازی برباتوف و ماچدا (که اکثرا نیمکتنشین بودند) خوب کار کردند...
قربون همتون:11:
یاعلی

amir082
04-04-2010, 08:38
تبریک مي گم به تموم طرفداران چلسی:40::40:

shahshahani
04-04-2010, 10:17
آرسنال اگه بازی قبلیش رو مساوی نمیکرد ، منچستر الان سوم جدول بود.

Silver WereWOlf
04-04-2010, 10:28
بهترین تیم چلسیه بعد اون اینتر:21:

vahidgame
04-04-2010, 11:11
اول تبریک به هواداران چلسی و البته دوستم اشکان جان!
دوم: به نظر من منچستر امروز خوب نبود... چلسی هم امروز عالی نبود... کلا یه بازی ضعیف و در اکثر اوقات محتاطانه ای رو از دو تیم دیدیم... داوری هم واسه هر دو تیم ضعیف بود... خصوصا واسه منچستر... ولی به هر حال این دلیل نمیشه که بگیم چلسی حقش برد نبود...
یه دو نکته رو بگم:
اول اینکه داور واسه منچستر دو تا پنالتی رو نگرفت: یکی اون صحنه خطا رو پارک که خیابانی گفتش... و یکی هم خطا رو برباتوف (اواخر نیمه اول) که یه دفاع چلسی یه جورایی روش خراب شد که گزارشگر داشت موقع صحنه آهسته خطا به شال های سبز و طلایی منچستر نگاه می کرد و صدای تماشاگران رو گوش میداد و البته جان تری رو رسواش می کرد...!
نکته دوم اینکه جواب کسایی که میگن منچستر به رونی وابسته رو نمیدم و فقط میگم که خیابانی (که بعد از یوسفی از اون متنفرم!) با اون جملاتی که به همه چی ربط دارند الا فوتبال، اعتراف کرد که رونی ای که غایبه و پستش مهاجمه، نهایتا 35 درصد گل های یونایتد رو تو لیگ برتر زده... اگه ملاک شما برای وابسته بودن یه تیم به بازیکن صرفا گل زدنه، پس حداقل باید بگید که تیم منچستر در پست مهاجم به رونی وابسته است... بعدش این اولین بازی منچستر در غیاب رونی بود... به نظر من برای اولین بازی برباتوف و ماچدا (که اکثرا نیمکتنشین بودند) خوب کار کردند...
قربون همتون:11:
یاعلی
شما چه طوری؟ مگه قرار نبود دیگه از شنبه این انجمن نیای؟:31:
راستی دوستان راهی نداره که از یه جایی به شبکه 3 بگیم که دیگه خیابانی رو برای بازی های حساس نذارن؟ باور کنید نصف هیجان بازیو می بره. فقط باید بشینیم سوتی های اونو بشماریم.

majid_potter7
04-04-2010, 11:29
:16:جهنم(!) اولترافورد!؟؟:38:
بازم بگید رونی نباشه ما می بریم...بی خود بهونه ی داور رو نیارید.داور واسه دو تیم خوب نگرفت.(تو انگلیس تا بوده همین بوده داوری)
به قول آقای گاف:منچستری ها تیمتون خوب بازی نمی کنه؛امیدوارم از حرف من ناراحت نشده باشید.:31:
اینم دومین باخت پی در پی منچستر...منتظریم باختش رو جلوی بایرن تو اولترافورد ببینیم کمی روحیه بگیریم .:27:
اینجا رو داشته باشین..::33:
افتخار ما اینه که همه منتظر باختمون هستن..از بس عقده ای شدن تو این 3،4 سال...:27: با باخت ما روحیه میگیرن..:39::16:
دوما من یو به خاطر نبود رونی اینجوری نبود..کلا الان رو فرم نیست..بازی با بایرن هم همینجوری بود..اون موقع کع رونی دیگه بود....ثاثا اینکه رونی توی حمله نبود..ولی هافبک ها و مدافعامونم زیاد خوب نبودن..حتما میخواین بگین اونام از غم نبودن رونی بد بودن..:27:
اگه به جای برباتف ماچدا و به جای اسکولز یا گیگز نانی از اول بود..تیم نمیپاشید..سر الکس هم هدف صلیشو رو بازی بایرن گداشته بود..نیمکت نشینی کریک و نانی از همه تابلو تر بود...

vahidgame
04-04-2010, 11:44
دیگه باختو توجیه نکنید. پیشنهاد می کنم الان از اینجا فرار کنید چون بازی کری الان خیلی داغه:evil:

MORINIO
04-04-2010, 12:39
راستی دوستان راهی نداره که از یه جایی به شبکه 3 بگیم که دیگه خیابانی رو برای بازی های حساس نذارن؟ باور کنید نصف هیجان بازیو می بره. فقط باید بشینیم سوتی های اونو بشماریم.

آره خداییش اول بازی تا دیدم خیابانی گزارشگره حالم گرفته شد :2:

دو تا سوتیاش هم یادمه : اونجا که میگفت مسئولان چلسی اشلی کول رو به خاطر مسائل اخلاقی از تیم کنار گذاشتن! میدونید که اصلا همچین چیزی نیست و اشلی کول مصدوم شده و حداقل تا یک ماه دیگه نمیتونه بازی کنه!

سوتی دومش هم درباره میکل بود که آخرای بازی میگفت مایکل!:31:

pcforlife
04-04-2010, 12:46
دو تا سوتیاش هم یادمه : اونجا که میگفت مسئولان چلسی اشلی کول رو به خاطر مسائل اخلاقی از تیم کنار گذاشتن! میدونید که اصلا همچین چیزی نیست و اشلی کول مصدوم شده و حداقل تا یک ماه دیگه نمیتونه بازی کنه!
دقیقا! من می خواستم بگم تو گفتی!!!

سوتی دومش هم درباره میکل بود که آخرای بازی میگفت مایکل!:31:
:39: اواخر نیمه اول بود فکر کنم وقتی گیگز زده بود به عمق و ناگهانی پارک افتاد رو زمین و هی توپ و از زیر پای اوبی میکل و اینو اون به حالت درازکش میزد، خیابانی یهو قاطی کرد و گفت: مایکل اوبی میکل جان مایکل... و خود میکل حالا صاحب توپه...!!!!:39:

MORINIO
04-04-2010, 13:01
راستی خنده دارترین سوتیش رو یادم رفت بگم ... میگفت دکو بین تماشاگرا چیکار میکنه؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gifآها مثل اینکه تعویض شده ! :دی

یکی این خیابانی کلاس بازی رو آورده بود پایین یکی هم داور!

pcforlife
04-04-2010, 13:12
راستی خنده دارترین سوتیش رو یادم رفت بگم ... میگفت دکو بین تماشاگرا چیکار میکنه؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gifآها مثل اینکه تعویض شده ! :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
04-04-2010, 14:28
چرا فرگوسن توی بازیهای مهم بیشتر از بازیکنای مسن استفاده میکنه ؟ مثلا هم توی بازی با بایرن هم این بازی گری نویلی رو بازی داد که فقط از دفاع کردن تکل زدن یادش مونده ؟ به نظر من رافائل حداقل اگه بهتر از نویل بازی نمیکرد بدتر هم نبود . یا پل اسکولزی که دیگه اون هافبک جنگنده و بازیساز سابق نیست چرا باید فیکس بازی کنه ؟ یا رایان گیگزی که پس از مصدومیت ، سایه ای از رایان گیگز اول فصل هم نیست باید بازی کنه و پارک جی سونگی که داشت به نسبت خوب بازی میکرد تعویض بشه ؟ یعنی این بازی که میتونه به منزله از دست رفتن قهرمانی جزیره تلقی بشه کم اهمیت تر از بازی با بایرن بود برای فرگوسن ؟

vahidgame
04-04-2010, 14:31
حالا نمی دونم چه اصراری دارن که بازی های چلسی رو به خیابانی بدن. واقعا روی اعصاب میره. بازی چلسی با منچستر سیتی که واقعا دیگه شورشو در اورده بود.
فقط خوبیش اینکه میشه یکمی بخندیم. من دقت کردم این چند وقت اخیر خیابانی همه بازی ها خیلی خیلی سوتی میده. قبلا یکمی بازم بهتر بود. الان حتی علیفر هم خیلی از اون بهتر هستش.

nw_nk
05-04-2010, 20:08
ستاره جوان یونایتد آماده است تا با تمام توان برای تیمش روانه میدان شود.

سایت گل - فدریکو ماکدا، ستاره باشگاه یونایتد از اینکه توانسته در جریان دیدار تیمش مقابل چلسی که شنبه شب برگزار شد، به گل برسد، بسیار خوشحال است ولی ترجیح می داد که تیمش می توانست با پیروزی در آن دیدار صدرنشین رقابتهای لیگ برتر لقب بگیرد.

یونایتد شنبه شب در رقابتهای لیگ برتر، با نتیجه 1-2 مغلوب چلسی شد و تک گل ماکدا، برای یونایتد راه به جایی نبرد.

ماکدا در صحبتهایی در این رابطه گفت:« به عنوان یک مهاجم، گل زدن همیشه خوب است ولی بهتر می شد اگر می توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم. ما بسیار ناامید هستیم ولی هنوز 5 بازی دیگر تا پایان رقابتهای لیگ باقی است و ما آماده ایم تا در این دیدارها به میدان برویم.»

ماکدا ادامه داد:« امیدوارم که بتوانم در دیدارهای آتی نیز به میدان بروم. من در رقابتهای این فصل مصدومیتهای اندکی داشتم و برای چند ماهی از میادین دور بودم ولی اکنون بسیار خوشحالم که به میادین بازگشته ام.»

او معتقد است که تیمش می بایست به سرعت شکست مقابل چلسی را به فراموشی سپرده و نهایت تمرکز خود را برروی دیدار مقابل بایرن مونیخ متمرکز سازد. او ادامه داد:« ما می بایست دیدار مقابل چلسی را فراموش کنیم، چرا که هنوز دیدارهای دیگری پیش رو داریم که می بایست برروی آنها تمرکز کنیم. ما می بایست با شدت تمام تمرین کرده و برروی بازی مقابل بایرن تمرکز کنیم و با امیدواری بتوانیم به نتیجه مطلوب دست بیابیم.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/5