PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Doom 3

saman_uv
15-09-2005, 22:47
تو doom3 بعد پيدا كردن دكتره(با تقلبا)نزديك نردبونه دكتره با يد شهيد شه ?; يا از نرده بونه بره بالا بايد چي بشه؟ كد دره چنده؟

piishii
08-01-2006, 00:04
آقا منم اون مرحله ي اول كه سوار ترن ميشه رو موندم من كد همون در قسمت 2 رو مي خوام هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم اگه ميشه به منم كمك كنيد خدا خيرتون بده !

alijhb
07-04-2006, 12:47
در قسمت hell بازی doom 3 چطور می شود غول بزرگه را کشت؟

ARASH BAYAT
07-04-2006, 21:20
With Soulcube

kkain-blood
07-04-2006, 23:00
در قسمت hell بايد اول اون محافظ ها رو كه بالاي سر اون به اصطلاح غول هستند رو بزني وقتي از بين رفتند پشت غول اصلي سبز ميشه اگه درست يادم باشه كه بايد اونجا رو بزني چند بار كه اين كار رو تكرار كني از بين ميره.

byta_1
23-04-2006, 14:05
با سلام
و تشکر به خاطر سایت پربارتان.
من در بازی doom3 يك مشكلي دارم و اون در مرحله اي هست كه فكر مي كنم مرحله 17 باشه...بله 17 كه من نمي تونم اين مرحله رو رد كنم يعني تا اونجايي كه يه پل هست كه خراب شده و دورو برش هم به رنگ قرمز هست پيش مي رم ولي نمي دونم چه طور از روي اون پل رد بشم تا به اون دري كه اون طرف پل هست برسم.
اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شوم

MARTIN
24-04-2006, 22:24
از اون قسمت که گیر کردی عکس بزار....

byta_1
24-04-2006, 23:03
از اون قسمت که گیر کردی عکس بزار....
سلام مارتين جان ممنون...ولي چه طوري من از بازي عکس بگيرم و بزارم؟
مارتين جان منظور من مرحله delta labs sector3 هست همان طور كه مي دوني بازي doom3 مرحله به مرحله خودش سيو مي شه و اين مرحله اگر بشماري مي شه مرحله 17.
اگر مي شه بگيد چه طوري وقتي داخل بازي مي شم مي تونم از اون قسمت عكس بگيرم.
با تشكر...موفق و سربلند باشي

piishii
24-04-2006, 23:39
منم اين بازي رو تمام كردم اما نفهميدم كه كجايي .
شما وقتي وارد بازي هستي كليد Print Screen رو فشار بده وقتي اومدي بيرون در يك برنامه مثل Paint خود ويندوز Paste كن بعد توي يك سايتي مثل tinypic.comآپلود كن و بذار اينجا تا كمكت كنيم

byta_1
25-04-2006, 14:54
منم اين بازي رو تمام كردم اما نفهميدم كه كجايي .
شما وقتي وارد بازي هستي كليد Print Screen رو فشار بده وقتي اومدي بيرون در يك برنامه مثل Paint خود ويندوز Paste كن بعد توي يك سايتي مثل tinypic.comآپلود كن و بذار اينجا تا كمكت كنيم
با سلام
خيلي ممنون از راهنماي شما
اين هم عکس...من اينجا گير کردم و نمي دونم چه طروي بايد برم اون ور پل که خراب شده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر موفق و پيروز باشيد

piishii
25-04-2006, 23:08
من كه چيزي از عكس نفهميدم عزيز ! ميشه يكم ديگه توضيح بدي ؟ اونجا كه خرابه پايينش چيه ؟ دورو برت دري هست نيست ؟

M E H D I
25-04-2006, 23:16
عكس رو يه خورده روشنتر كردم:)

piishii
25-04-2006, 23:42
ممنون مهدي جان حالا بذار خودشم بياد يكم توضيح بده .
بايرن جان بازم اگز ميخواي بيا اين راهنماي بازي همه ي مراحل اما انگليسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم كه انگليسيت خوب نيست دو تا كار كن يا اينكه يكم بيشتر توضيح بده يا اينكه بر اساس اين سايت بگو كجاش هستي خودم نوكرتم برات ترجمه ميكنم الان خواستم ترجمه كنم ديدم نميدونم كجاي مرحله هستي

byta_1
27-04-2006, 14:13
با سلام و تشكر كه به فكر حل كردن مشكل من هستيد...
اين عكس اين مرحله هست وقتي كه مي خواد وارد مرحله بشه...

ببينيد از اول بازي تا اين مرحله اين تنها مرحله اي است كه اين ويژگي رو داره كه يك دستگاه هست كه با اون مي شه در چند ثانيه به يك قسمت ديگه از اين مرحله رفت...اين هم عكس اين دستگاه كه در بازي به اسم صفحه نام برده مي شه...مثلا رفتن به صفحه 1 يا 2 يا 3 تا صفحه 4 داره...

وقتي به اين قسمت مي رسم بايد برم و از روي اين مانيتور جايي رو كه ميخوام انتخاب كنم و بعد...

و بعد برم روي اين صفحه وايسم و روي مانيتور داخل اون كليك كنم تا به جايي كه قبلا انتخاب كردم برم...

حالا من وقتي صفحه 4 رو انتخاب مي كنم ميام ميرسم به اين قسمت كه يك پل هست ولي خراب شده و نمي شه از روش بپرم...و اگر بپرم مي افتم توي يك چاه كه در جا مي ميرم...

البته در اين تصوير آخر كه جلوي من پل هست سمت چپ من يك در هست ولي توسط اين در من به جاهايي كه قبلا بودم بر مي گردم و راهي پيدا نمي كنم تا برم اون طرف پل...
اون طرف پل يك در هست كه اگر به اون برسم اين مرحله تموم مي شه.
با تشكر و سپاس...دوستدار شما بيتا

byta_1
27-04-2006, 14:15
راستي من انگليسيم اصلا خوب نيست...

piishii
27-04-2006, 23:47
فهميدم كجايي بيتا خانوم خود من اينجا پدرم در اومد تا رد كردمش . الان يادم نمياد چه جوري رد كردم الان ميرم برات ترجمه ميكنم طبق اونا ميام بهت ميگم

piishii
28-04-2006, 01:02
اينايي كه ترجمه ميكنم به ترتيب طبق راهنماست :
هنگام ورود : قبل از ورود به اتاق بعدي يك گروه از نيروهاي جهنمي را با يك كماندو زماني كه ميبيني بكش.
از سمت چپت سلاح و تجهيزاتي بردار از يك بخش بخار آلود و به در بعدي برو .
در در بعدي از قسمتي كه خون داره استفاده كن و از روي منويي كه اونجاست دري رو باز كن و كماندويي كه پشت اونجا مخفي شده و سرش پيداست رو بكش.
اتاق بعدي رو كه مثل يك حمام ناديده بگير مگه اينكه بخواي با يك سري نيروهاي جهنمي براي بدست آوردن كمي تجهيزات بجنگي سپس به در بعدي برو .
يك كماندو دوتا نيروي جهنمي و تعدادي نيروي شرور رو بكش تعدادي هم از پشت سر شما ميان .
يك شرور سمت راستتم بكش و سلاحي كه اونجاست رو بگير و PDA( Frank Cerano( رو به كار ببر تا از آيتم هاي مخفي استفاده كني كه در سمت راستت قرار دارند . ايميلت رو چك كن كد درو هم 841 است .
بخش 1 : يك كماندو در پايين و يكي رو در بالا بكش و به اتاقي كه بالاي سرت هست وارد شو .
اگر احتيج داري از بخشي كه خون ميده استفاده كن و اينو PDA (Han Lee) بردار و صفحه ي چرخان رو بكار ببر كدي هم كه ميتوني باهاش در جاي مخفي رو باز كني اينه : 836 سپس از اين اتاق برو بيرون و يك كماندو و يك شرور رو بكش قبل از وارد شدن به در قبلي كه ترك كرديش.
يك كماندو و يك شرور رو قبل از وارد شدن به در بعدي بكش.
قبل از وارد شدن به در بعدي كد 836 رو براي هردو كابينت به كار ببر تا سلاح هاي خوبي ( ؟ ) بگيري .
در سمت چپت يك كماندو و يك شرور هست بكش و سپس در سمت چپت بخشيست كه به وسيله ي آن به بخش ديگيري منتقل ميشي . در بخش سمت راستت صفحه ايست كه از آن براي چك كردن صفحات به كار ببر و اين رو انتخاب كن "pad 2 balcony" به عنوان مقصدي كه ميخواي بري . به بخش روشني ميري و يك دستگاهي كه اونجاست رو فعال ميكني .
يك آدم مرده ( منظور همونايين كه مثل مرده هان اصلا قيافشون يادم نميره ! ) بكش و خوني رو كه سمت راستته بگير براي رفتن به دري كه اون نزديكي هاست .
كماندويي رو بكش و به در سمت راستت وارد شو .
تعدادي نيروي جهنمي و شرور رو بكش بزودي هم به جايگاه خون ميرسي و سپس به اتاق قبلي برگرد و به در سمت راستت برو .
يك آدم مرده دوتا شرور و يك نيروي جهنمي رو بكش و قبل از ورود به در بعدي تعدادي از آيتم هاي پايين پله هارو بردار .
آيتم هارو بردار و خون خودتو با رفتن به جايگاه خون افزايش بده و صفحه اي كه اون نزديكاهس رو براي باز كردن در بعدي فعال كن .
به اتاق قبلي برگرد و دو تا كماندوي معمولي رو بكش و به پاييين پله ها برو و به در بعدي وارد شو .
قبل از برداشتن سلاح ها از اتاق كنفرانس يك نيروي جهنمي و شرور رو بكش و به در بالاي سرت برو .
به يك جفت از نيروهاي جهنمي تيراندازي كن و به براي گرفتن كمي مهمات به اتاق كوچك سمت چپت وارد شو .
يك جفت ديگه از شرورها رو بكش و از اتاق كوچك بالايي خون رو بخور ( ميفهمي منظورمو ؟ بهتر از خون خوردن نفهميدم چي ترجمه كنم ! ) و يك كماندو هم سپس بكش ( چي بكش بكشي كردم من ! ) دوتا شرور بالا سرتو بكش و ب درون سوراخي كه در كف هست بپر .
ادامه دارد ................. ( خواستم همشو يك باره بفرستم سرور ارور داد كه حجم زيادي داره آپلود ميشه !! )

piishii
28-04-2006, 01:03
بالا سمت چپ يك بخش چند شاخه هست مسير رو طي كن تا از جايي بالا بري و خارج شي .
كماندويي كه پشت شماست بكش و به اتاق ذخيره برو ( واضح ميگم ؟؟؟ )
يك شرور رو بكش و مقداري آيتم و سلاح منفجر كننده ( منظورش و خدايي نميتونم از اين بهتر بگم فكر ميكنم كسي كه بازي ميكنه ميفهمه الان منظورش همون سلاحيه كه فكر كنم عدد 6 رو ميزدي ميومد همون كه مثل نارنجك بود تقريباااااا )
از جايگاه خون خون بخور و به اتاق قبلي برگرد سمت راستت دوتا در ديگيه كه هنوزز اونجاها نرفتي .
دوتا مرده رو در سمت راست بالا بكش و سپس صفحه ي انتقال رو با زدن بخش 3 براي مقصدت اتخاب كن .
سكو رو براي برگشتن به از ميان در ناديده بگير و به در بالايي برو ( اينجاشش اگه يكم نافهموم شد معذرت )
يك شررور رو بكش و آيتم ها رو بردار و براي فعال كردن سكو برگرد .
تعدادي آيتن بردار و به در بعدي وارد شو.
قبل از به سمت خارج رفتن يك كماندو در سمت چپت دوتا شرور و دوناي ديگه كماندو رو بكش ( چه خشونتي داشت اين بازي ! )
به پايين پله ها برو و در سمت راستت يك نيروي جهنمي رو بكش و ار جايگاه خون نزديكت خون بخور و به در بعدي برو .
يك شرور رو بكش و به پاييا بپر ( يا سقوط كن !!! ) و در راهروي اطراف برو و يك مرده رو بكش و به ميان يك گروه از درها برو ( وقتي توي ترجمه ناشيم گاهي اوقاتم نامفهومه ترجمه هام بازم معذزت )
يك شرور جهنده ( جان ؟؟؟ منظورش كدوماست ؟ ) و يكي ديگه در سمت راستت بكش و به جفت دري كه همون نزديكيهاست برو .
از نردبان بالا برو و به يك زامبي در سمت راستت شليك كن ( حالا اگه يكي خواست با اره برقي بكشه تكليف چيه ؟ ها ها ها ) سپس سمت چپ بالا به در همون نزديكيا برو .
آيتم ها رو بگير و از جايگاه سلامتي ( همون خون . ها ها . ) سالم شو ( همون خون بخور :d ) سپس قبل از وارد شدن به در قبلي صفحه ي چرخان رو براي راه افتادن به كار ببر .
ار نردبان يك بار ديگر بالا برو و يك شرور و يك مرده رو بكشو از ميان يك جفت در برو و قسمت پايين تا به در بعدي برسي .
به يك كماندو و يكي ديگه قبل از برداشتن آيتمهاي ذو طرفت شليك كن و در سمت راستتم شروري هست كه ميتوني بكشي ( اينجا شد ته ترجمه !! )
َشرور پشت سرت رو بكش و به بخش كنترل برو و شروري ديگري كه پشتته رو بهش تير اندازي كن ( اينجا فكر كنم منظورش اونيه كه بعدا از پشت مياد )
صفحه رو بكار ببر و قسمت 1 رو براي هدفت انتخاب كن .
در مايل به قرمز سمت راستت رو بكار ببر و به اونجا برو براي ترك كردن اين ناحيه . ( تموممممممممم شددددددددد )
اينم ترجمه ي كلي اين مرحله كه موندي بيتا ( خانوم ؟؟؟ )

byta_1
29-04-2006, 13:11
با سلام
دوست عزيز ممنون تونستم ردش کنم و بازي رو هم تموم کردم...البته با راهنمايي شما...خيلي ممنون....اميدوارم جبران کنم.
راستي در مورد کلمه آخر شما (خانوم؟؟؟) که فکر مي کنم اين يک سوال هست که براي شما پيش آمده...بايد بگم که بله خانوم و اسم واقعي من بيتا هست.
موفق و سربلند باشي

piishii
29-04-2006, 16:43
با سلام
دوست عزيز ممنون تونستم ردش کنم و بازي رو هم تموم کردم...البته با راهنمايي شما...خيلي ممنون....اميدوارم جبران کنم.
راستي در مورد کلمه آخر شما (خانوم؟؟؟) که فکر مي کنم اين يک سوال هست که براي شما پيش آمده...بايد بگم که بله خانوم و اسم واقعي من بيتا هست.
موفق و سربلند باشي

كاري نكردم عزيز . اولا كه در مورد خانوم چون بعضيا ميگن بيتا يعني تك . برا همين .
دوم اينكه بازي رو تموم كردي :blink: :blink: :ohno: :ohno: جدييييي ؟ به اين زودي؟؟
بابا سوپر بازي خور :ohno: مرحله آخر مشكل نداشتي ؟ فقط همين جارو گير كرده بودي ؟؟
زحمتي هم نبود عزيز يكم زبانم قوي شد و ترجمه همين :) :laughing:

byta_1
30-04-2006, 23:54
سلام
بله عزيز بازي رو تموم كردم...البته با كمك شما و الان هم كلي حوصلم سر رفته چون بازي جديدي به دستم نرسيده .
موفق و پاينده باشي.

AmirArdawan
21-05-2006, 18:17
با سلام
من در مرحله Delta Labs-level2 در بازي Doom3 گير کردم. وقتي وارد در ِDelta Labs-Sector4 مي شم در انتهاي آن يک در وجود داره که به يک مردي مي رسه که جلوي کامپيوتر نشسته و من رو به دنبال يک چيزي که فکر کنم پلاسما باشه مي فرسته. بعد از اتمام صحبت راه رو بر مي گردم و وارد درب Delta labs-sector2 که قبلاً قفل بود مي شم و بعد از عبور از چند درب به جايي مي رسم که روي ديوار 9 تا شماره از 1 تا 9 هست و در هر کدام يک جعبه وجود داره که گوشت انسان توشونه ولي شماره 6 و 8 خاليه. و ميشه با دستگاهي که اونجا وجود داره جاي جعبه ها رو عوض کرد. من نمي دونم بايد چه کار کنم. چون وقتي دو باره پيش اون يارو مي رم مي گه برو پيداش کن وقت نداريم. يک در ديگه هم در اتاق اون فرد وجود داره که وقتي واردش مي شيم ابتدا پاکسازي مي کنه و وقتي خارج مي شيم يک دستگاه ديگه هم هست و اون طرف هم فکر کنم يک در هست ولي نمي تونم برم اون ور چون جلوم يک بلندي وجود داره. فکر کنيم دستگاه براي پل باشه .بازي به صورت فارسيه. لطفاً کمکم کنيد. ممنون

AmirArdawan
23-05-2006, 17:24
كسي نمي خواد به ما كمك منه ؟

Arashi
24-05-2006, 07:26
سلام
Tab بزن ببين اصلا ماموريتت چيه ؟!
در ضمن شما ميتوني از راهنمايي كه piishii عزيز استفاده كني ، كافيه توش اسم مرحله رو سرچ كني (با Ctrl+F)
F-17 DELTA LABS - LEVEL 2
راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

piishii
24-05-2006, 15:10
معذرت دوست عزیز من یک مدت نبودم شما اگه تونستی رد کنی که بگو اگه هم که نتونستی راهنما رو بخون اگه بازم نتونستی !
به خودم بگو برای شما هم ترجمه میکنم خوبه ؟
بازم معذرت میخوام .

byta_1
24-05-2006, 21:47
با سلام
امير خان بنده اين بازي رو تموم كردم ولي الان يادم نيست شما دقيقا در چه قسمتي گير كردي اگر مي توني از اونجا كه گير كردي و كلا اون مرحله چند عكس بزار تا بهتر بتونيم كمك كنيم.
موفق باشي

byta_1
25-05-2006, 13:17
با سلام دوباره
متوجه شدم كجايي...ببين شما وقتي جلوي اون دستگاه كه جلوش 9 شماره هست قرار مي گيري اگر دقت كني سمت راست شما در قسمت بالا يك دريچه هست كه بايد از اونجا بري...بايد يك دكمه روي مانيتور جلوت رو بزني و بپري روي دستگاه و وقتي بالا اومد بپري جلوي دريچه و بعد بري و اگر هم نتونستي اينطوري بري بايد از ترينر بازي استفاده كني كه با زدن اف 8 شما مي توني پرش بلند انجام بدي.
موفق باشي

AmirArdawan
30-05-2006, 11:36
ممنون از لطفت. به كمك شما ردش كردم

byta_1
30-05-2006, 13:52
با سلام
خواهش مي كنم عزيز ما كه كاري نكرديم.
موفق باشي

miassus
26-06-2006, 21:59
سلام دوستان
من هم مشكلم همونجايي بود كه amir مشکل داشت،خوب من اونجا رفتم و اون CELL را برداشتم، حالا باید چی کار کنم؟

miassus
28-06-2006, 06:59
سلام دوستان
من هم مشكلم همونجايي بود كه amir مشکل داشت،خوب من اونجا رفتم و اون CELL را برداشتم، حالا باید چی کار کنم؟

piishii
28-06-2006, 11:16
سلام دوستان

سلام عزيز اگه مشكل شما هم همون جاسن كه بيتا خانوم توي پست شماره 22 جواب ايشون و در نتيجه شما رو دادند كه .

miassus
30-06-2006, 09:39
نه Pishi جان، من از اونجایی که خانم بیتا گفتند رفتم بالا، حالا باید چیکار کنم، چجوری باید پلاسما را جایگزین کنم؟

byta_1
30-06-2006, 12:45
با سلام
دوست عزيز شما پلاسما رو پيدا كرديد يا نه؟ اگر پيدا كرديد بايد برگرديد پيش همون شخصي كه گفت برو پلاسما رو پيدا كن.

باز هم اگر سوالي بود بگيد

موفق باشيد

miassus
01-07-2006, 00:20
پلاسما دقيقا كدومه؟
همون اسلحه است كه توي اون اتاقه يا نه؟
من يك شكل مكعب مستطيل سبز رنگ هم توي يك قفسه ديدم،منظور از پلاسما همونه؟
اگر همونه چجوري بايد بردارمش؟
من الان 3 هفتس توي اين مرحله گيرم!

byta_1
01-07-2006, 23:40
با سلام

دوست عزیز شما مسیر همون اسلحه که گفتید رو ادامه بدین تا عکس زیر و بر روی مانیتوری که در عکس می بینی کلیک کن:

و بعد از در سمت چپ مانیتور وارد شو و بد روی مانیتور سمت چپ کلیک کن همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید:

و بعد از پله ها بالا رفته و به سمت چپ رفته و ادامه دهید تا برسید به این قسمت که در عکس زیر می بینید:

و به اینجا که رسیدید از در روبروی خود وارد شوید و اینقدر ادامه دهید تا به یک پله ها برسید که پائین آن یک نفر مرده، از پلها بالا رفته و از دری که بالای یک پله های دیگر هست وارد شوید تا برسید به این قسمت که در عکس زیر می بینید: (اگر دقت كني نشونه اسلحه روي در مورد نظر هست)

از پلها بالا رفته و از در سمت راست خود که با نزدیک شدن به آن یک آدم مرده از آن بیرون می آید وارد شوید بعد همان طور که در عکس زیر می بینید وقتی وارد اطاق می شوید سمت راست شما 3 عدد حالت کمد هست که سمت راستی آنها درش باز هست و یک شیع نورانی در آن قرار دارد، به آن کاملا نزدیک شوید تا آن شیع نورانی که همان پلاسما هست را بردارید و بعد از این که برداشتید برگردید پیش همان شخصی که بهتون گفت پلاسما ساز پیدا کن:

و بعد از این که پیش اون شخص رفتید دیگه از اون در بیرون نروید بلکه از سمت چپ خود ادامه بدهيد تا برسید به این دستگاه که در عکس زیر می بینید و بعد جلوی مانیتور اون دستگاه قرار بگیرید و روی مانیتور کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید:

خوب ديگه ببخشيد وقت نكردم بهتر و بيشتر از اين توضيح بدم...اميدوارم موفق باشيد.

miassus
03-07-2006, 23:25
با سلام
بيتاي عزيز از راهنماييت خيلي ممنون، خيلي كامل و عالي بود.اين مرحله را بعد از دو هفته به كمك شما رد كردم.الان توي delta lab3 هستم. ولی دیگه قلبم ضعیف شده، آخرش هم توی این بازی سکته می کنم. من البته به کمک کدهای تقلب بازی می رم جلو.

byta_1
04-07-2006, 14:24
با سلام

خواهش مي كنم ما كه كاري نكرديم

موفق باشي

marilyn manson
08-07-2006, 17:41
کنترل و الت وعلامت کنسول را با هم بزن وچیت
این چیت را بنویس مرحله اخر ازش سر در می اوری
doomhell
اگه تمام اسلحه ها را هم می خوای give all
god را هم بنویس موفق باشی

marilyn manson
08-07-2006, 17:43
خوش با حالت ولی من کامپیوترم خوب بازی دووم را اجرا نمی کند.(گریه)

Broken way
18-07-2006, 18:54
سلام دوستان من یک سوال داشتم و اون اینکه می خواستم ببینم که من با این سیستم می تونم doom3رو روی کامپیوترم نصب کنم چون وقتی که من بازی رو نصب می کنم به ارور می ده که می گه کارت گرافیکت برای این بازی کمه. اینم مشخصات کامپیوترمه:
vga:256
cpu:3.6
ram:524

BLACK ICE
21-07-2006, 13:25
سلام.
من اونجايي كه بايد اعداد رو جابجا كني ولي دو عدد 6 و 8 را نداره گير كردم
لطفا كمكم كن.مرسي.

robert
05-08-2006, 01:11
..........................

MOR_SHO_2006
27-08-2006, 14:22
سلام من در بازي به مرحله سوم رسيدم وجايي هستم كه بايد غولهارا بكشم ولي نمي توانم مي خواهم بدانم با چه اسلحه اي وچطور آيا كلك مي توان زد متشكرم

piishii
27-08-2006, 14:50
سلام من در بازي به مرحله سوم رسيدم وجايي هستم كه بايد غولهارا بكشم ولي نمي توانم مي خواهم بدانم با چه اسلحه اي وچطور آيا كلك مي توان زد متشكرم

سلام.
کدوم غول ؟
جز غوا آخر که قلق داره باید بقیه رو همین جوری بکشین با هر اسلحه ای که قویتره .
بازم عکس بذارید اگر ترفند خاصی بود من بهتون میگم.
داشت یادم میرفت اسم سیو و مرحله هم یادتون نره.

masoud-lat
27-08-2006, 22:16
من رم 256 گرافيك256دارمگرافيكمجي فورس550 مياد بازي

OMID
28-08-2006, 00:54
من رم 256 گرافيك256دارمگرافيكمجي فورس550 مياد بازي

منظور از 550 همون fx5500 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه منظورتون این کارته بله با این کارت میتونین بازی رو اجرا کنین :)

masoud-lat
28-08-2006, 21:32
اخه رمم 256 مياد

playstation 3
01-09-2006, 07:31
با گرافيك 64 radeon 7000 چي ميشه اجراكرد؟
آخه منيه دوووم فارسي ديدم روٍٍٍِِِِِِِِِِِِِِِِِش نوشته بود
ram :256
vidio card :64 mb tnt class2
direx:9.0c
cpu:1.4 ghz
ٍِِ

masoud-lat
01-09-2006, 14:45
من رممو كردم 512 اجرا ميشه

albous
01-09-2006, 15:04
من رمم 512 DDR2
گرافيكم 256 mg
Pci-e 128 bit
CPU 3 full 2mg
هست بازي ميشه در چه حدي آورد ميشه تمام تنضيمات را گذاشت تا آخر

X_man
01-09-2006, 15:41
من رمم 512 DDR2
گرافيكم 256 mg
Pci-e 128 bit
CPU 3 full 2mg
هست بازي ميشه در چه حدي آورد ميشه تمام تنضيمات را گذاشت تا آخر

تنظيمات رو بگذاريد تا اخر مشكلي پيش نمياد ولي ممكنه بازي كند اجرا بشه. :happy:

masoud-lat
01-09-2006, 15:57
براي من چي مياد

X_man
01-09-2006, 16:13
براي من چي مياد

شما با حالت Normal به راحتي ميتونيد بازي كنيد.

playstation 3
01-09-2006, 18:50
اي بابا شما هم چقدر سخت ميگيريد من با گرافيك 64 به راحتي تونستم اجرا كنم

Metallica84
03-09-2006, 23:00
غول سوم doom3 چه طوری باید از بین برد.فکر کنم مرحله آخرش باشه.ممنون میشم جواب بدید.

Metallica84
05-09-2006, 18:43
ممنون از جواب های زیادی که داده شد.فعلا جواب دیگه ای ندید تا این همه توضیح رو بخونم.
ممنون از معرفت شما دوستان عزیز.

piishii
05-09-2006, 19:24
ممنون از جواب های زیادی که داده شد.فعلا جواب دیگه ای ندید تا این همه توضیح رو بخونم.
ممنون از معرفت شما دوستان عزیز.

سلام دوست عزيز چرا طعنه ميزنيد ؟ :blink:
كمي صبر .
ميتونستيد از راهنماي بازي كه من گذاشتم استفاده ميكرديد.
به هر حال. ديروز كه پست رو داديد وقت نداشتم امروز جواب ميدم بهتون.
اگه منظورتون غول آخر كه يك ميدون باز و يك گودالي هم وسط با يك غولي ( اگه بد تشريح ميكنم معذريت بازي رو خيلي وقت پيش تموم كردم )
شما تنها با اون چيزي كه شكل يك چيزيه چجوري بگم. هموني كه توي يكي از مراحل بهتون داد.
تنها با اون ميتونيد بكشيد اسمشو به انگليسي يادم نمياد .
3 بار باهاش به غول بزنيد كارش تموم.
هر دفعه كه زديد دور گودال بچرخيد از اون جك و جونورا بكشيد تا دوباره يكي ديگه بهتون بده تا به غول بزنيد.
قكر كنم كليد q رو میزدید این چیزی که میگم میومد.
اگه نفهمیدید منظورم رو کمی صبر کنید وقت کنم از روی راهنمای انگلیسی ترجمه میکنم براتون.

Metallica84
06-09-2006, 10:35
سلام دوست عزيز چرا طعنه ميزنيد ؟ :blink:
كمي صبر .
ميتونستيد از راهنماي بازي كه من گذاشتم استفاده ميكرديد.
به هر حال. ديروز كه پست رو داديد وقت نداشتم امروز جواب ميدم بهتون.
اگه منظورتون غول آخر كه يك ميدون باز و يك گودالي هم وسط با يك غولي ( اگه بد تشريح ميكنم معذريت بازي رو خيلي وقت پيش تموم كردم )
شما تنها با اون چيزي كه شكل يك چيزيه چجوري بگم. هموني كه توي يكي از مراحل بهتون داد.
تنها با اون ميتونيد بكشيد اسمشو به انگليسي يادم نمياد .
3 بار باهاش به غول بزنيد كارش تموم.
هر دفعه كه زديد دور گودال بچرخيد از اون جك و جونورا بكشيد تا دوباره يكي ديگه بهتون بده تا به غول بزنيد.
قكر كنم كليد q رو میزدید این چیزی که میگم میومد.
اگه نفهمیدید منظورم رو کمی صبر کنید وقت کنم از روی راهنمای انگلیسی ترجمه میکنم براتون.

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییتون.اون وسیله ای که گفتید اسمش جعبه ارواح هستش پس تنها راهش اینه.
باز هم از تون ممنون هستم.

Metallica84
07-09-2006, 12:07
piishii خیلی ممنون.بازی تمام شد.

massood_mg
15-12-2006, 19:55
این جعبه ارواح کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اونو اصلا پیدا نکردم .رفتم پیش غول آخری (همون دایناسوره ) .هیچ چیزی بهش کارگر نسیت .
جعبه ارواح هم ندارم. دکمه q را هممی زنم اتفاقی نمی افتد. کمک کنید لطفا .
ایا در مرحله آخر است ؟ کجا دقیقا ؟
اگه عکسی از اونجا بذارید ممنون می شم .

قربان همه .:happy:

amirgooran
23-03-2007, 03:31
این جعبه ارواح کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اونو اصلا پیدا نکردم .رفتم پیش غول آخری (همون دایناسوره ) .هیچ چیزی بهش کارگر نسیت .
جعبه ارواح هم ندارم. دکمه q را هممی زنم اتفاقی نمی افتد. کمک کنید لطفا .
ایا در مرحله آخر است ؟ کجا دقیقا ؟
اگه عکسی از اونجا بذارید ممنون می شم .

قربان همه .:happy:

فکر کنم توی مرحله Hell گیر کرده باشی؟؟اون که غول آخری نیست...

Ali-Bahal
23-03-2007, 10:07
فکر کنم توی مرحله Hell گیر کرده باشی؟؟اون که غول آخری نیست...

Hell آخرین مرحله بازی DOOM III هست حالا نمیدونم کدوم غول را میگید؟

Oracle_Eldorado
23-03-2007, 18:35
درسته . Hell آخرین مرحله هست .
جعبه ارواح دیگه چیه ؟ ما از این قرطی بازی ها نداشتیم !
خوب یه عکس از قول بزار

H A M E D
23-03-2007, 19:20
سلام... بابا منظورشون از غول آخر همون دايناسوره هست همون مرحله Hell كه فرمودين.. من بدبخت هم با هرچي ترينر و نمي دونم كد و اينجور چيزا داشتم نتونستم بكشمش بي خيال شدم. البته اين قضيه مال حدود دو سال پيشه! اگه بدونم چه جور كشته ميشه خيلي خوبه!

Ali-Bahal
24-03-2007, 10:41
سلام... بابا منظورشون از غول آخر همون دايناسوره هست همون مرحله Hell كه فرمودين.. من بدبخت هم با هرچي ترينر و نمي دونم كد و اينجور چيزا داشتم نتونستم بكشمش بي خيال شدم. البته اين قضيه مال حدود دو سال پيشه! اگه بدونم چه جور كشته ميشه خيلي خوبه!

دوسال پیش گیر کردی الان می پرسی؟!؟!؟

بی خیال شو قدیمی هم شده

playstation 3
24-03-2007, 18:31
گرافيك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟اين بازي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

playstation 3
24-03-2007, 18:32
اگه مال دو سال پيشه خيلي قديميييييييييييييييييييه!! !!!!!!!!!!!!!!

Ali-Bahal
24-03-2007, 19:50
اگه مال دو سال پيشه خيلي قديميييييييييييييييييييه!! !!!!!!!!!!!!!!

مال سال 2004 هست و گرافیکش خوبه میشه گفت خیلی خوبه

amirgooran
25-03-2007, 11:47
درسته . Hell آخرین مرحله هست .
جعبه ارواح دیگه چیه ؟ ما از این قرطی بازی ها نداشتیم !
خوب یه عکس از قول بزار

کی گفته Hell آخرین مرحله هست،من همین سه روز پیش بازی رو تموم کردم،Doom 3،بیست و شش مرحله داره که مرحله Hell،مرحله نوزدهم اون هست.
برای کشتن غول مرحله Hell هم این کار را بکنید:
دوروبر این غول یه جونورهای پرنده ای هستند که چراغ دارند،شما اول این جونورهارو که معمولا سه تا هستند رو بکشید،بعد از کشتن هر سه تا،این غول کمرشو خم می کنه و از پشت کمرش سه تا جونور چراغدار دیگه بیرون میاد،شما باید توی اون زمونی که این غول کمرشو خم کرده تا جونور چراغدار از داخلش در بیاد،به پشتش(که معمولا توی اون زمون با چراغ روشن می شه) شلیک کنید،ترجیحا به RPG یا Shutgun یا BFG 4000

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 06:53
خوب اسم مرحله آخر چيه ؟

amirgooran
27-03-2007, 03:53
خوب اسم مرحله آخر چيه ؟

اسم مرحله آخر اینه:
Primary Excavation
داخل این مرحله هیچ چی نیست،مگر غول آخری،با کشتن اون بازی تموم می شه و بیست و شش مرحله رد می شه...
درضمن اونهایی که می گن Hell آخرین مرحله هست به خاطر اینه که یکی از اضافه شونده های بازی Doom 3 رو بازی کردند،(به اسم Resurrection of evil) این اضافه شونده،12 تا مرحله داره که مرحله Hell آخرین مرحله ش هست،حله؟؟

Oracle_Eldorado
27-03-2007, 11:19
اسم مرحله آخر اینه:
Primary Excavation
داخل این مرحله هیچ چی نیست،مگر غول آخری،با کشتن اون بازی تموم می شه و بیست و شش مرحله رد می شه...
درضمن اونهایی که می گن Hell آخرین مرحله هست به خاطر اینه که یکی از اضافه شونده های بازی Doom 3 رو بازی کردند،(به اسم Resurrection of evil) این اضافه شونده،12 تا مرحله داره که مرحله Hell آخرین مرحله ش هست،حله؟؟

خوب عزیزم من همون رو گفتم دیگه .
من با اون حساب کردم چون وقتی گرفتم همون روش بود .

tazevared2006
17-05-2007, 02:00
آقا حالا يكي به من كمك كنه . اين Hell رو كه ميگيد من كشتم ولي بازي هنوز ادامه داره. اين غول بيابوني رو چه كارش كنم ؟يكي به من بگه اين بي شعور زبون نفهم نقطه ضعفش چيه؟
يه غوليه كه به هر جاش ميزني هيچيش نميشه. زير پام هم كلي مواد مذابه. دست راست غوله هم يه اسلحه كه هر سري قاطي ميكنه سه تا از اون گلوله ها شو نثار من بدبخت ميكنه.

peyman_nn
17-05-2007, 12:54
عزیز دلم
اون موجوداتی که بالا میان رو بکش
بعد از دو سه تا کشتن اونا یه روح می گیری که با اسلحه soul کوب ،،، به طرف غوله کلیک کن
یک چهارم جونشو می گیره
بعد از چهار بار اونو می کشی
خیلی خیلی راحته

tazevared2006
17-05-2007, 19:06
عزیز دلم
اون موجوداتی که بالا میان رو بکش
بعد از دو سه تا کشتن اونا یه روح می گیری که با اسلحه soul کوب ،،، به طرف غوله کلیک کن
یک چهارم جونشو می گیره
بعد از چهار بار اونو می کشی
خیلی خیلی راحته

ممنون دوست من. اميدوارم موفق بشم. راستي اين سوال چيه تو امضات گذاشتي در مورد Soul Reaver2. يعني چي چه جوري ميشه بازي كرد؟ آخه من بازي كردم تا آخرش هم رفتم. ميشه بيشتر توضيح بدي؟

peyman_nn
18-05-2007, 19:18
محمد جان
تو ویندوز اکس پی نصب میشه ولی تصویر رو نشون نمیده و صحنه کاملا روشن روشنه
رازیل جلو می ره ولی تصویر نیست
من این بازی رو تا نیمه رفته بودم که سیستمم رو عوض کردم و دیگه نتونستم ادامه اش رو برم
دوستان هم گفتن تو ویندوز میلینیوم نصب میشه ولی تو xp نمیاد
ممنون میشم اگه کمک کنی

reza fontana
28-07-2007, 18:54
من تو یکی از مرحله های doom3 گیر کردم اگه هر کدوم از دوستان بلده راهنمایی کنه:جایی که باید دروازه رو برای عبور قطار با استفاده از یک رمز 3 رقمی باز کرد...از کجا میشه این رمز رو پیدا کرد؟

mohamad.hejazi
28-07-2007, 19:04
سلام.
من خودم 1 سال پیش سر همین جا حدود 1 ماه گیر کردم.اخر هم نتونستم پیداش کنم.ولی یه بار برگشتم به دو مرحله ی قبل و با دقت رد کردم که خوش بختانه پیداش کردم.به شما هم توصیه میکنم به 2 مرحله قبل برگردید و دقیق این کامپیوتر هایی که رو زمین افتاده رو پیدا کنید.رمزش تو یکی از هموناس.
ممنون.

reza fontana
28-07-2007, 19:13
این که خیلی طول میکشه!راه بی دردسرتری نیست؟

mohamad.hejazi
28-07-2007, 19:17
شرمنده.رمزش یادم نیست.!!!

robert
28-07-2007, 21:28
این که خیلی طول میکشه!راه بی دردسرتری نیست؟

تو محیط بازی کلید های shift , ctrl , alt رو با هم بگیر تا کنسول بازی باز بشه
بعد برای اینکه نا مرئی بشی تو کنسول تایپ کن noclip و اینتر بزن و کنسول رو ببند .
حالا مثل پرنده میتونی پرواز کنی و حتی از در و دیوار عبور کنی بنابر این به سمت درب فلزی که جلوی حرکت قطار رو گرفته برو و اینقدر حرکت کن تا به ایستگاه قطار بعدی برسی و بعد از اینکه رسیدی دوباره کنسول رو باز کن و رمز رو غیر فعال بکن.
یاد آوری میکنم که با اجرای این رمز و زمانی که داری میری که وارد دیوار و در و پنجره !!!:27: بشی ممکنه کاملا texture های بازی بهم بریزه و یا اصلا از محیط حرکت قطار خارج بشی و بری تو یه جای تنگ و تاریک برای همین دقت کن که دقیقا رو مسیر حرکت قطار راه بری !!!
ولی دوستمون راست میگفت باید یه رمز به کامپیوتر بدی تا درب جلوی قطار باز بشه و این رمز هم تو pda یکی از افراد کشته شده هست (( همون مربع های قرمز رنگی که اطلاعات کارکنان روش ریخته شده و خودشون با صدای خودشون صحبت میکنن )) دکمه tab رو بزن و تو قسمتهایی که اطالاعات نوشته شده احتمالا داره بتونی رمز رو پیدا کنی :20:

reza fontana
28-07-2007, 22:09
تو محیط بازی کلید های shift , ctrl , alt رو با هم بگیر تا کنسول بازی باز بشه
بعد برای اینکه نا مرئی بشی تو کنسول تایپ کن noclip و اینتر بزن و کنسول رو ببند .
حالا مثل پرنده میتونی پرواز کنی و حتی از در و دیوار عبور کنی بنابر این به سمت درب فلزی که جلوی حرکت قطار رو گرفته برو و اینقدر حرکت کن تا به ایستگاه قطار بعدی برسی و بعد از اینکه رسیدی دوباره کنسول رو باز کن و رمز رو غیر فعال بکن.
یاد آوری میکنم که با اجرای این رمز و زمانی که داری میری که وارد دیوار و در و پنجره !!!:27: بشی ممکنه کاملا texture های بازی بهم بریزه و یا اصلا از محیط حرکت قطار خارج بشی و بری تو یه جای تنگ و تاریک برای همین دقت کن که دقیقا رو مسیر حرکت قطار راه بری !!!
ولی دوستمون راست میگفت باید یه رمز به کامپیوتر بدی تا درب جلوی قطار باز بشه و این رمز هم تو pda یکی از افراد کشته شده هست (( همون مربع های قرمز رنگی که اطلاعات کارکنان روش ریخته شده و خودشون با صدای خودشون صحبت میکنن )) دکمه tab رو بزن و تو قسمتهایی که اطالاعات نوشته شده احتمالا داره بتونی رمز رو پیدا کنی :20:
ممنون از راهنمایی که کردی..این مرحله رو هم رد کردم...دمت گرم:20:

robert
29-07-2007, 00:13
ممنون از راهنمایی که کردی..این مرحله رو هم رد کردم...دمت گرم:20:

قابلی نداشت :46:
فدای تو :11:

DaRiOuShJh
23-07-2008, 00:48
آخرین پست این تاپیک مربوط به 361 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی انجمن محسوب میشود!

دوستان و اساتید خسته نباشید
چند وقت پیش که این بازی اومده بود گرفتم نصبش کردم ولی خوب یادم نیست خوشم نیومد یا چش بود که uninstall اش کردم
6 تا سی دی هم هست حس و حالش نیس ریسک کنم
میخواستم از دوستانی که بازی کردن و احیانا تموم کردن بپرسم جالبه یا نه
ارزش داره بریزم دوباره یا نه؟

داستان و فضای بازی چه طوره؟

تا اونجا که یادمه اولاش تویه راهرو ماننده دخمه و تاریک بود و موجوداته گوگولی مگولی و صداهایه .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز صد رحمت به اون doom های قبلی که باز یه نمه تو فضاهای باز تر میومدن و شاتگان دولول هم داشتن

حالا اینم جلوتر تو این مایه ها میشه یا نه؟

مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havas_1980
23-07-2008, 02:24
...
میخواستم از دوستانی که بازی کردن و احیانا تموم کردن بپرسم جالبه یا نه
ارزش داره بریزم دوباره یا نه؟
داستان و فضای بازی چه طوره؟

تا اونجا که یادمه اولاش تویه راهرو ماننده دخمه و تاریک بود و موجوداته گوگولی مگولی و صداهایه .....
باز صد رحمت به اون doom های قبلی که باز یه نمه تو فضاهای باز تر میومدن و شاتگان دولول هم داشتن
حالا اینم جلوتر تو این مایه ها میشه یا نه؟
مرسیداستان Doom 3 سال 2145 در مریخ اتفاق میفته. جایی که یک شرکت نظامی-صنعتی به نام Union Aerospace Corporation یا UAC, مرکز تحقیقات علمی برپا کرده تا در زمینه های تله پورت, تحقیقات بیولوژیکی و طراحی اسلحه های پیشرفته فعالیت کنه. (این شرکت در بازی Doom منتشره 1993 معرفی شد.) اما آزمایشات تله پورت باعث باز شدن دروازه جهنم میشه که نتیجه اون حمله مصیبت بار شیاطین هست. (شیاطین هم همان شیاطین سری Doom هستند) بازیکن در نقش یک نظامی فضایی بی نام قرار میگره تا در پایگاه با نبرد با زامبی ها و شیاطین بپردازه و مانع حمله شیاطین به زمین بشه. (این بازی به نوعی بازسازی Doom منتشره 1993 هست.) این بازی بیشتر در محیط های تاریک و بسته انجام میشه. داستان این بازی در نسخه تکمیلی یعنی Resurrection of Evil دنبال میشه و در این بازی شات گان دولول رو هم در اختیار دارید... Doom 3 در کنار Half-Life 2 ,Far Cry و Unreal Tournament 2004 از بازیهای عالی سال 2004 محسوب میشه.

4 عکس از محیط بازی Doom 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشاهده سایز کامل >> (از راست به چپ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DaRiOuShJh
28-07-2008, 15:18
مرسی حوس جان
فقط یه جاسش رو متوجه نشدم
تو expansion pack اش شاتگان اضافه میشه یا تو نسخه قبلیشم هست؟
شما خودت بازی کردی؟
از نظره شما چه طور بود؟

راستی من این پکه اضافیش رو ندارم

Optimus Prime
28-07-2008, 15:50
مرسی حوس جان
فقط یه جاسش رو متوجه نشدم
تو expansion pack اش شاتگان اضافه میشه یا تو نسخه قبلیشم هست؟
شما خودت بازی کردی؟
از نظره شما چه طور بود؟

راستی من این پکه اضافیش رو ندارم
در Resurrection of Evil شات گان دو لول یا Double Barrel اضافه میشه نه در نسخه Doom 3 نیست ولی تو خود نسخه Doom 3 هم شات گان معمولی هست.نبرد ها همش در فضاهای بسته و تاریک است. ولی فکر کنم 3 CD نسخه Doom 3 و 2 CD نسخه Doom 3 Resurrection of Evil Expansion Pack بود.
برای الان هم بازی بدی نیست.

DaRiOuShJh
28-07-2008, 15:56
بزار ببینم!

...

آهان!

ماله من 4 تا سی دی هست
یعنی اون پکی که شما گفتید رو داره یا نداره؟

Optimus Prime
28-07-2008, 16:14
بزار ببینم!

...

آهان!

ماله من 4 تا سی دی هست
یعنی اون پکی که شما گفتید رو داره یا نداره؟
داریوش جان فکر نکنم مشکلی باشه من اون اول که خریدم نسخه اصلی 3 CD بود. چند ماه بعد که Expansion Pack اومد اون 2 CD بود. حالا مال شما 4 CD شاید Expansion Pack باشه چون کل Expansion بازی حدود 607MB بیشتر نیست من هنوز کل بازیو روی هارد دارم. نصب کن و برو تو فولدر بازی ببین فولدری به نام d3xp در کنار دو فولدر اصلی Base و Doc درست شده + Shortcut Doom3RE

DaRiOuShJh
28-07-2008, 17:20
مرسی برادر!
پس نصبش میکنم
ولی الان از همین یه ذره درس و مشقم میافتیم
دو تا بازی هم هست که فعلا دارمن میکنم
splintercell3 رو که اصلا شروع نکردم اونیکی هم آخراشم
به اینم میرسیم
حالا جالب بود بازی کردی
حوصاله آدم سره بازی بعد از یه مدتی سر نمیره؟

yasser1680
28-07-2008, 23:34
از دارینوس بعید بود.

ولی نسخه فارسی این بازی خیلی خوب صدا گذاری شده.خیلی از رمزهای کمدهای اسلحه ها رو میتونید براحتی پیدا کنید.

Optimus Prime
28-07-2008, 23:44
مرسی برادر!
پس نصبش میکنم
ولی الان از همین یه ذره درس و مشقم میافتیم
دو تا بازی هم هست که فعلا دارمن میکنم
splintercell3 رو که اصلا شروع نکردم اونیکی هم آخراشم
به اینم میرسیم
حالا جالب بود بازی کردی
حوصاله آدم سره بازی بعد از یه مدتی سر نمیره؟
فکر نکنم ولی خوب کاری جز کشتن هیولاها و پیدا کردن راه خود از دالان های تاریک نداری.

kiarash.b
28-01-2010, 22:08
سلام
من تو مرحله doom hell گیر کردم
همونجایی که روبه روت یه دیوار باز میشه بعد آقا غوله وارد میشه بعد اونو شهید میکنی بعدش میری تو یه جاییکه دست چپ و راستت اتاق است که هر دو بن بستن و دو تا ستون هم در هر یک از اتاقا وجود دارن اونجا باید چیکار کرد؟
خواهشا راهنمایی کنید

Layken
29-01-2010, 01:12
رفیق یادمون رفته یه عکسی بزار بینم کجایی .؟
این بازی واقعا عالی بود هوس کردیم بریم بازی کنیم.

havas_1980
29-01-2010, 03:41
سلام
من تو مرحله doom hell گیر کردم
همونجایی که روبه روت یه دیوار باز میشه بعد آقا غوله وارد میشه بعد اونو شهید میکنی بعدش میری تو یه جاییکه دست چپ و راستت اتاق است که هر دو بن بستن و دو تا ستون هم در هر یک از اتاقا وجود دارن اونجا باید چیکار کرد؟
خواهشا راهنمایی کنید
وقتی به این قسمت میرسین باز هم حسابی بهتون حمله میشه... بعد از کشتن همه دشمنا رو به رو تون دری بازی میشه که به یک پل سنگی میرسین.

kiarash.b
29-01-2010, 10:42
نه اصلا بهم حمله نمیشه فقط دونفر بهم حمله میکنن

havas_1980
29-01-2010, 12:23
نه اصلا بهم حمله نمیشه فقط دونفر بهم حمله میکنن
تا جایی که یادمه یه اسلحه تو اتاق سمت چپی بودش که وقتی برش میدارین حمله شروع میشه. اتاق سمت راست هم همین برنامست...

kiarash.b
29-01-2010, 14:03
آره درست گفتید یه اصلحه روی زمین است فکر کنم یه مسلسل است اما اون قابل برداشت نیست یعنی نمیتونی اونو برداری
خواهش میکنم راهن:19:مایی بفرمایید

یه چیزی رو هم بگم اگه تو یکی از اتاقا به دیوارا نزدیک میشی یه خانوم با صدای آهسته میگه (مرگ):42::9:

havas_1980
01-02-2010, 12:39
آره درست گفتید یه اصلحه روی زمین است فکر کنم یه مسلسل است اما اون قابل برداشت نیست یعنی نمیتونی اونو برداری
خواهش میکنم راهن:19:مایی بفرمایید

یه چیزی رو هم بگم اگه تو یکی از اتاقا به دیوارا نزدیک میشی یه خانوم با صدای آهسته میگه (مرگ):42::9:مگه میشه اسلحه, قابل برداشتن نباشه؟ یه عکس بزارین ببینیم وضعیت به چه صورته. :eh:
البته قبلش از چند سیو عقبتر شروع کنین. شاید این مشکل حل شد...

player2007
18-02-2010, 08:18
یه چیز جدید که شاید خیلی ها ندونن !:33:
من بعد از 2 سال بازی رو دوباره نصب کردم و مثل قبل تا آخرش رفتم و غول معروف مرحله ی آخر رو کشتم و دموی آخر بازی رو نشون داد که نیروهای کمکی اومدن و دکتر هم با اژدهاش فرار کرد و اسم سازندگان بازی رو نشون داد و خلاصه خیال کردم که همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد .:10:
ولی بعد توی منوی اصلی چشمم افتاد به گزینه های جدید که یکیش نوشته بود mode و روی اون کلیک کردم و 2 تا گزینه داشت که یکیش doom3 بود و دومیش گزینه ی Resurrection of evil یا رستاخیز شیطان بود که دومی رو انتخاب کردم و با کمال تعجب دیدم که صفحه چند لحظه غیب شد و بازی با ظاهری کمی متفاوت دوباره load شد و new game رو زدم و دیدم یه قسمت اومد که میتونیم از بین 3-4 تا شخصیت یکی رو انتخاب کنیم و ادامه ی داستان رو بازی کنیم و فکر میکنم 20 تا مرحله ی دیگه هم باید بریم !!!! :18::18::18:
خلاصه اگه از علاقه مندان این بازی هستید و این بازی رو تموم کردید ولی از این قسمت دوم بازی اطلاع نداشتید پیشنهاد میکنم حتما دوباره نصب و بازی کنید . انگار که یک بازی جدید رو دارید بازی میکنید ! فقط میترسم که این رو هم تا آخرش بریم و باز یک mode جدید اضافه بشه و حالا حالاها سرکار باشیم ! خدائیش من موندم که چجوری با 2.30 گیگا بایت حجم ، این همه بازی طراحی کردند ولی یه بازی دیگه رو میگیری با 10 گیگ حجم در مدت 24 ساعت تمومش میکنی ؟ هر قدر هم بگیم گرافیک اونها بالاتره ولی باز هم من عقیده دارم که بازی باید کمی طولانی باشه و البته جذاب باشه و آدم رو خسته نکنه .

havas_1980
19-02-2010, 22:08
یه چیز جدید که شاید خیلی ها ندونن !:33:
من بعد از 2 سال بازی رو دوباره نصب کردم و مثل قبل تا آخرش رفتم و غول معروف مرحله ی آخر رو کشتم و دموی آخر بازی رو نشون داد که نیروهای کمکی اومدن و دکتر هم با اژدهاش فرار کرد و اسم سازندگان بازی رو نشون داد و خلاصه خیال کردم که همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد .:10:
ولی بعد توی منوی اصلی چشمم افتاد به گزینه های جدید که یکیش نوشته بود mode و روی اون کلیک کردم و 2 تا گزینه داشت که یکیش doom3 بود و دومیش گزینه ی Resurrection of evil یا رستاخیز شیطان بود که دومی رو انتخاب کردم و با کمال تعجب دیدم که صفحه چند لحظه غیب شد و بازی با ظاهری کمی متفاوت دوباره load شد و new game رو زدم و دیدم یه قسمت اومد که میتونیم از بین 3-4 تا شخصیت یکی رو انتخاب کنیم و ادامه ی داستان رو بازی کنیم و فکر میکنم 20 تا مرحله ی دیگه هم باید بریم !!!! :18::18::18:
خلاصه اگه از علاقه مندان این بازی هستید و این بازی رو تموم کردید ولی از این قسمت دوم بازی اطلاع نداشتید پیشنهاد میکنم حتما دوباره نصب و بازی کنید . انگار که یک بازی جدید رو دارید بازی میکنید ! فقط میترسم که این رو هم تا آخرش بریم و باز یک mode جدید اضافه بشه و حالا حالاها سرکار باشیم ! خدائیش من موندم که چجوری با 2.30 گیگا بایت حجم ، این همه بازی طراحی کردند ولی یه بازی دیگه رو میگیری با 10 گیگ حجم در مدت 24 ساعت تمومش میکنی ؟ هر قدر هم بگیم گرافیک اونها بالاتره ولی باز هم من عقیده دارم که بازی باید کمی طولانی باشه و البته جذاب باشه و آدم رو خسته نکنه .
اونی که شما تموم کردی نسخه تکمیلی یعنی Doom 3: Resurrection of Evil همین بازیه که یکسال بعد از نسخه اصلیش منتشر شد. مطمئنا ستاپ بازی طوری بوده که نسخه تکمیلی رو هم نصب شده داشته. :46:

roohoravan
29-07-2010, 15:51
سلام.
من اونجايي كه بايد اعداد رو جابجا كني ولي دو عدد 6 و 8 را نداره گير كردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

jack426
30-07-2010, 02:23
منظورت باز کردن در اتاق آبراهام هست فکر کنم باید 3 یا 9 رو به جای 0 بزنی

roohoravan
30-07-2010, 10:16
منظورت باز کردن در اتاق آبراهام هست فکر کنم باید 3 یا 9 رو به جای 0 بزنی
سلام. صفر نداره.یکسری مکعب روی دیوار هست که روی آن اعدادی نوشته شده.ظاهرا آنها را باید جابجا کرد.ممنون

اینم تصویر محل مربوطه :

havas_1980
30-07-2010, 12:57
سلام. صفر نداره.یکسری مکعب روی دیوار هست که روی آن اعدادی نوشته شده.ظاهرا آنها را باید جابجا کرد.ممنون

اینم تصویر محل مربوطه :
هر دکمه رو که مایل بودین (البته به غیر 6 و 8) رو می زنین تا جعبه به سمت شما بیاد.
بعد همون دکمه رو می زنین و بلافاصله رو اون جعبه می پرین.
وقتی که جعبه از سمت راست میره فوری به لبه سمت راست اتاق بپرین...

jack426
30-07-2010, 15:17

اینم تصویر محل مربوطه :

آهان اتاق ابراهم بعد از اینه که اسلحه bfg 9000 رو بهت میده شما باید بپری رو جعبه و بعد هم روی دیوار
اول اون دستگاه رو میاری پایین بعد روش میپری و بعد یکی از دکمه ها رو که جعبه رو به طبقه بالاتر میبره رو میزنی
و رو لبه دیوار میپری

roohoravan
05-08-2010, 11:51
سلام.دوستان در این مرحله که 4 تا از این دستگاه ها هست گیر کردم .چکار باید کرد.ممنون

robert
05-08-2010, 12:28
سلام.دوستان در این مرحله که 4 تا از این دستگاه ها هست گیر کردم .چکار باید کرد.ممنون

تله پورتر هست دیگه...:31:

سوار یکیشون میشی و از تله پورتر بعدی پیاده میشی....

تو PDA گفته چیکار باید بکنی....

فکر کنم اولین تله پورتر به اون طرف اون محوطه ای که پر از جرقه هستش منتقلت میکنه و یه key kard رو باید پیدا کنی تا یکی از درها رو باهاش باز بکنی که اون key card کنار دست یکی از اون زامبی ها است...

roohoravan
05-08-2010, 15:04
تله پورتر هست دیگه...:31:

سوار یکیشون میشی و از تله پورتر بعدی پیاده میشی....

تو PDA گفته چیکار باید بکنی....

فکر کنم اولین تله پورتر به اون طرف اون محوطه ای که پر از جرقه هستش منتقلت میکنه و یه key kard رو باید پیدا کنی تا یکی از درها رو باهاش باز بکنی که اون key card کنار دست یکی از اون زامبی ها است...
همه این کارها را کرده بودم ولی مسیر ها بسته است.ممنون

mahyarSAMSUNG
10-03-2012, 22:03
من این بازی رو دارم روی ویندوز ایکس پی انجام میدم و گرافیکش هنوز که هنوز برام بالاست ... مثل Dead Space ساخته شده .... فقط الان اینحا موندم اگه کسی یادش مونده که این مونوریل چطوری از سایت 2 حرکت کنه ممنون میشم سر یه کد گیر کردم که باید به کامپیوتر بدم نمیدونم کدش چنده .. کل pda رو هم گشتم ولی چیزی از کد نبود

ata.royalfalcon
10-03-2012, 22:21
سلام
یاد این بازی واقعاً بخیر .
برای راه اندازی منوریل کد 826 رو امتحان کن .
راستی یه اتاقی هست که قدرتمندترین اسلحه توش نگهداری میشه ، اگر یه وقتی به اون اتاق chief m.abrams رسیدی کدش 931 هست .
این اسلحه بعداً به دردت میخوره !!!

satrianism
10-03-2012, 22:30
سلام .سیستم مورد نیازش چیه؟؟

Layken
11-03-2012, 00:07
من این بازی رو دارم روی ویندوز ایکس پی انجام میدم و گرافیکش هنوز که هنوز برام بالاست ... مثل Dead Space ساخته شده .... فقط الان اینحا موندم اگه کسی یادش مونده که این مونوریل چطوری از سایت 2 حرکت کنه ممنون میشم سر یه کد گیر کردم که باید به کامپیوتر بدم نمیدونم کدش چنده .. کل pda رو هم گشتم ولی چیزی از کد نبود

اگه اون کدی ه دوستمون گفتن عمل نکرد باز به PDa دقت کنید باید داخل اون باشه اگر نبود حتما برنداشتید برگردید و دوروبر رو نگاه کنید...

سلام .سیستم مورد نیازش چیه؟؟

VGA..: 256
Ram..:512
CPU..: Celeron 3000 or Higher

mahyarSAMSUNG
14-03-2012, 18:41
اگه اون کدی ه دوستمون گفتن عمل نکرد باز به PDa دقت کنید باید داخل اون باشه اگر نبود حتما برنداشتید برگردید و دوروبر رو نگاه کنید...

VGA..: 256
Ram..:512
CPU..: Celeron 3000 or Higher

دیگه کل اونجا رو 10 مرتبه گشتم به هرچیزی که بگی توی اون منطقه شک کردم ولی باز کدش رو پیدا نکردم . :5:

سلام
یاد این بازی واقعاً بخیر .
برای راه اندازی منوریل کد 826 رو امتحان کن .
راستی یه اتاقی هست که قدرتمندترین اسلحه توش نگهداری میشه ، اگر یه وقتی به اون اتاق chief m.abrams رسیدی کدش 931 هست .
این اسلحه بعداً به دردت میخوره !!!

کدش شما رو هنوز تست نکردم چون بازی رو دارم با سیستم شرکت بازی میکنم یه تست میکنم ببینم چی میشه . :11:

robert
14-03-2012, 20:29

سلام

PDA هارو بیشتر بگردید... تو اون قسمتی که افراد کشته شده اطلاعاتشون رو ذخیره میکنند باید یه سری پسورد باشه که یکی از اونها رو باید تو اون مانیتوری که روی میز کنار پنجره هست وارد کنید...

من این بازی رو چندین بار تموم کردم... این جایی که شما گیر کردی مرحله سیزدهم بازی باید باشه.. همونجایی که از پایین پله ها عنکبوت های گنده بیرون میاد....تازه حدود بیست مرحله ترسناک دیگه هنوز مونده...!!:18:

این بازی یه جورایی یه ترس عمیق رو به آدم القا میکنه... واقعا حس مرگ در تنهایی به آدم دست میده..!!:2: ولی من خیلی دوستش دارم...!!

brnudi
09-08-2012, 22:00
سلام کسی لینک دانلود این بازی را داره

hamed30
11-08-2012, 11:15
دیگه کل اونجا رو 10 مرتبه گشتم به هرچیزی که بگی توی اون منطقه شک کردم ولی باز کدش رو پیدا نکردم . :5:

کدش شما رو هنوز تست نکردم چون بازی رو دارم با سیستم شرکت بازی میکنم یه تست میکنم ببینم چی میشه . :11:

کد فکر کنم همون 826 هست زمانی که من بازی میکردم نشستم تمام اعداد رو امتحان کردم یعنی از 111 شروع کردم تا رسیدم به 826 فکرشو بکنید خیلیه (نمی دونستم تو PDA هست):31: . من یه بار بازی رو رو درجه سختش تا آخرین مرحله رفتم ولی نتونستم تمومش کنم دفعه دوم با چیت تمومش کردم .کسی از نسخه 4 خبری نداره ؟

ata.royalfalcon
11-08-2012, 11:57
کد فکر کنم همون 826 هست زمانی که من بازی میکردم نشستم تمام اعداد رو امتحان کردم یعنی از 111 شروع کردم تا رسیدم به 826 فکرشو بکنید خیلیه (نمی دونستم تو PDA هست):31: . من یه بار بازی رو رو درجه سختش تا آخرین مرحله رفتم ولی نتونستم تمومش کنم دفعه دوم با چیت تمومش کردم .کسی از نسخه 4 خبری نداره ؟

اينكه چيزي نيست ، خودم براي اينكه بتونم در اتاق chief m.abrams رو باز كنم و اون اسلحه رو بردارم دونه دونه از اول كد دادم تا رسيدم به 931 . اگه از آخر شروع ميكردم اينقده عذاب نميكشيدم .

54237

54236