PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL پارس - سرعت بسیار پائین ، عدم امکان سرچ در اینترنت

rob11
01-04-2010, 20:53
سلام
این شرکت مثل اینکه مشکل واقعی برای سرچ در گوگل / یاهو و .. دارد ، هروقت شما می خواهدی سرچ کنید به جای نشان دادن نتایج جستجو یک صفحه نشان می دهد بصورت زیر

Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "Operation timed out"
The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.

For assistance, contact your network support team.

قطعی ها و کندی سرعت بسیار زیاد شده است

KING_DESIGNER
01-04-2010, 21:10
کلیدهای ctrl+ f5 رو بزن که فکر نکنم جواب بده اگر داد که هیچی
اگر افاقه نکرد زنگ بزن شرکت. مشکلی نیست مربوط به شرکت هستش و بهشون مشکل رو بگو 1 ساعته درست میشه.قبلا پیش اومده.

هشت بهشت
01-04-2010, 22:04
منم با همین مشکل مواجهم .

این تاپیک را هم برای همین ارسال کردم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahedi
01-04-2010, 22:25
سلام
من هم مشکلات ذکر شده را دارم تازه دیروزم قرار داد را تمدید کردم فقط خدا کنه درست بشه اروری که فرمودید من در سرچ ندارم ولی از ابتدای اینکه از شرکت نام برده dsl گرفتم با بعضی پیج ها همین مشکلو داشت و داره

KING_DESIGNER
01-04-2010, 23:28
اون کاری که من گفتم انجام بدید
علت: در سرور بعضی از سرویس دهنده ها کش وجود داره و متاسفانه این کش لامصب وقتی به عنوان واسطه عمل میکنه دسترسی شما رو به سایتهای اصلی میبنده و حتی ممکنه سایت یاهو 3 روز پیش رو برای شما باز کنه ( در صورتی که گزینه اتو اپدیت فعال نباشه ) و روی همین حساب من مشکوکم که کار . کاره کش باشه .
و با زدن این کلیدها کش سرور رو رفرش و یا به روز اوری میکنید.
در ضمن حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و بگید که چند نفر دیگه هم این مشکل رو دارند که پیگیر بشوند وگرنه یه جواب سربالا میدهند و ....
سئوالی بود در خدمتم.

هشت بهشت
02-04-2010, 00:58
این ctrl+ f5 چیکار میکنه ؟

درضمن من از ساعت 2 شب به بعد با افت شدید سرعت مواجه می شم . طوری که حتی صفحه ها را هم به زور باز می کنه . دیگه دانلود بماند...

rob11
02-04-2010, 17:27
در ضمن حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و بگید که چند نفر دیگه هم این مشکل رو دارند که پیگیر بشوند وگرنه یه جواب سربالا میدهند و ....
سئوالی بود در خدمتم.

باور کنید من بیش از 10 بار رفرش می کنم مشکل حل نمی شه،

بعضی وقتها که آدرس را وارد می کنید مثل اینکه اصلا یادش رفته باید به صفحه ای برود و حدود 20 ثانیه ای معطل می کند و بعد همین error را می دهد.

نزدیک 3 هفته است هر وقت با پشتیبانی تماس می گیرید پیام ضبط شده مرتب می گوید با کندی سرعت مواجه هستیم کارشناسان !:31: در حال رفع مشکل هستند.

دانلود شبانه که حدود 1.2 است :19:

در کل سرویسهای این شرکت درست نمی شده،

Erfan64
02-04-2010, 17:56
این مشکلیه که پارس آنلاین داره ، من الان چند ساله از این شرکت سرویس میگیرم همین مشکل و از اول داشتم و دارم
البته ممکنه یه مدت خبری از این اررو نشه ولی بعضی اوقات سروکلش پیدا میشه و خیلی اذیت میکنه
اشکالش هم از همون کش هستش که دوستمون گفتن !

rob11
02-04-2010, 18:05
کش که ارتباطی به کاربر ندارد از شرکت است و سیستم هاشون.
شرکت دیگه ای هست که این مشکل را نداشته باشد؟ هنوز چند گیگ حجم باقی مانده اما امکان استفاده از اون نیست ، فقط با سایتهایی که در ایران هستند کمتر مشکل دارد

mohsen_gh1991
02-04-2010, 22:16
مال منم اینجوری میشه ولی با ریفرش کردن جواب میگیرم.

hosseincode2008
03-04-2010, 12:09
بعضي موقع ها براي منم اينطوري ميشه ولي با رفرش درست ميشه .
درضمن خيلي ها از سرعت كم شبانه گلايه دارن ولي من با سرويس FP1-3X كه سرعتش 128 هست با Burst 512 همين شب گذشته بيشتر از يك گيگ و هشتصد مگابايت دانلود كردم !

يه سوال ساده اي هم داشتم براي دانلود شبانه كه از 2 تا 6 هست بر اساس ساعت جديد تنظيم كنيم ؟! اخه من ساعت كامپيوتر رو جلو نكشيدم و با همون ساعت قبلي هست از 2 تا 6 دانلود كرده بود ( يعني به ساعت جديد از 3 تا 7 ) و هيچ حجمي هم ازم كم نشده ! چجورياست ؟

KING_DESIGNER
03-04-2010, 16:40
عرض کردم که !!
این مشکل رو من سال 79 داشتم و از همون موقع این نکته توی ذهن من بود و همون لحظه ای که دوستمون گفتند من شصتم خبردار شد که شرکت برای مفت خوری بیشتر کش سرور راه انداخته
توصیه من به شما اینه که مستقیم با خود شرکت تماس بگیرید یا حضوری برید و قضیه رو مطرح کنید و بگید اون کش لعنتی رو خالی کنند تا قضیه تموم بشه
وگرنه همچنان همین اش هست و همین کاسه .

mohsen_gh1991
03-04-2010, 18:16
بعضي موقع ها براي منم اينطوري ميشه ولي با رفرش درست ميشه .
درضمن خيلي ها از سرعت كم شبانه گلايه دارن ولي من با سرويس FP1-3X كه سرعتش 128 هست با Burst 512 همين شب گذشته بيشتر از يك گيگ و هشتصد مگابايت دانلود كردم !

يه سوال ساده اي هم داشتم براي دانلود شبانه كه از 2 تا 6 هست بر اساس ساعت جديد تنظيم كنيم ؟! اخه من ساعت كامپيوتر رو جلو نكشيدم و با همون ساعت قبلي هست از 2 تا 6 دانلود كرده بود ( يعني به ساعت جديد از 3 تا 7 ) و هيچ حجمي هم ازم كم نشده ! چجورياست ؟

سرویس FP1-3X فک کنم 256 باشه چون وقتی میرم اعتبار حسابمو چک کنم میزنه 256 کیلو بایت.

p30pro
03-04-2010, 18:46
منم همين مشكل رو دارم الان هم پارس قاطي كرده هرچي سايت مي زنم فقط پي سي ورلد باز مي كنه ! پشتيباني هم كه زنگ مي زني هيچ كس پاسخگو نيست ! الان 6 ساعته اينجوريه !!

hosseincode2008
04-04-2010, 12:14
سرویس FP1-3X فک کنم 256 باشه چون وقتی میرم اعتبار حسابمو چک کنم میزنه 256 کیلو بایت.

ليست تعرفه ها كه زده 128 . به هر حال مهم اون Burst هست .

ممنون ميشم كسي جواب سوال سادم رو هم بده :

mohsen_gh1991
04-04-2010, 12:19
brust چی بید دیگه؟