PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال آی دی های قدیمی به آی دی جدید

mehran_pqqp
01-04-2010, 16:04
سلام
من بنا به دلایلی می خوام یه آی دی جدید بسازم ولی یه مشکلی این وسط وجود داره و اونم این که تو آی دی قدیمی من که 10 ساله دارمش حدود 980 یوزر اد هست که نمیشه همه رو دوباره add کنم
می خواستم بپرسم آیا یاهو مسنجر این قابلیت رو داره که بتونیم این آی دی ها رو به آی دی جدید منتقل کنیم؟
اگر داره چطوری؟
ممنون

joe_satriani
01-04-2010, 18:58
بله كه ميشه دوست عزيز. از منوي Action مسنجرتون ميتونيد از send my contact or send my messenger list تمام اطلاعات مخاطبين خود رو بفرستين به يه مسنجر ديگه.

موفق باشيد.

Hamed Shams
04-04-2010, 19:41
بله كه ميشه دوست عزيز. از منوي Action مسنجرتون ميتونيد از send my contact or send my messenger list تمام اطلاعات مخاطبين خود رو بفرستين به يه مسنجر ديگه.

موفق باشيد.

Ctrl + Shift + M

amirsaeed
12-04-2010, 17:02

موفق باشيد.

خب اون کسای دیگه هم متوجه میشن که آیدی من تغییر کرده ؟ یا باید تک به تک بهشون خبر بدیم که آیدی من عوض شده ؟؟؟ مثلا اگه ایدی من با 60 نفر در add list تغییر کنه به یه آیدی دیگه و من send my contact or send my messenger list اینکار رو بکنم چجوری اون 60 نفر میفهمن آیدی جدید منو؟؟؟ براشون پیغام میره؟