PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترتیب ایمیلها

gt333
01-04-2010, 14:38
دوستان من تو 1 2 تا گروپ یاهو عضو شدم.از وقتی عضو شدم هر ایمیلی که برام می آد میره بعد ایمیلهایی که از طرف این گروپها اومده.مثلا یه ایمیل امرو برام می آد میره پشت ایمیلی که مثلا یه هفته پیش از طرف اوم کروپ اومده برای من. هر چی با آپشن هم ور رفتم درست نشد.یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Dew Drop
01-04-2010, 15:35
دوستان من تو 1 2 تا گروپ یاهو عضو شدم.از وقتی عضو شدم هر ایمیلی که برام می آد میره بعد ایمیلهایی که از طرف این گروپها اومده.مثلا یه ایمیل امرو برام می آد میره پشت ایمیلی که مثلا یه هفته پیش از طرف اوم کروپ اومده برای من. هر چی با آپشن هم ور رفتم درست نشد.یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام
تو صفحه ميلتون كنار data يه مثلث كوچك هست اون رو يه بار كليك كنيد كه رو به بالا باشه ببينيد درست ميشه,در ضمن اگه براي هر كدوم از گروههايي كه ازش ميل دريافت ميكنيد يه ----- ايجاد كنيد كارتون راحتتر ميشه.

gt333
01-04-2010, 17:55
سلام
تو صفحه ميلتون كنار data يه مثلث كوچك هست اون رو يه بار كليك كنيد كه رو به بالا باشه ببينيد درست ميشه,در ضمن اگه براي هر كدوم از گروههايي كه ازش ميل دريافت ميكنيد يه ----- ايجاد كنيد كارتون راحتتر ميشه.

درست نشد.
عذر میخوام برای گروه هام چی درست کنم ؟؟ توضیح میدید؟

Dew Drop
01-04-2010, 18:35
درست نشد.
عذر میخوام برای گروه هام چی درست کنم ؟؟ توضیح میدید؟

شرمنده,اون جاشو ف يل ت ر كردن,ببينيد تو اين پست توضيح دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gt333
03-04-2010, 17:54
شرمنده,اون جاشو ف يل ت ر كردن,ببينيد تو اين پست توضيح دادم

سلام دوست عزیز مرسی از جوابتون راه خیلی خوبی رو گفتید.ولی یه مشکلی که هست اینه که اصلا creat filter رو که کلیک میکنم میره یه صفحه خالی لود میشه و هیچی نمی آد .با همه مرورگرهام امتحان کردم نشد.با فی ل ت ر ش ک ن هم رفتم نشد اصلا این قسمت چرا اینجوریه ؟؟برای شما هم باز نمیشه /.

Dew Drop
03-04-2010, 20:26
سلام دوست عزیز مرسی از جوابتون راه خیلی خوبی رو گفتید.ولی یه مشکلی که هست اینه که اصلا creat filter رو که کلیک میکنم میره یه صفحه خالی لود میشه و هیچی نمی آد .با همه مرورگرهام امتحان کردم نشد.با فی ل ت ر ش ک ن هم رفتم نشد اصلا این قسمت چرا اینجوریه ؟؟برای شما هم باز نمیشه /.

سلام
نه برا من باز ميشه.ببينيد وقتي mail option رو زديد و ilter - رو انتخاب كرديد creat ?ilter براتون نمياد؟

sepid12ir
03-04-2010, 20:45
توضیح sharifdorsa عزیز کاملا درست هست ... ولی خب راه میان بری هم هست ...

اگه از یاهو جدید استفاده میکنید، کافیه یکی از ایمیلهای گروهی که عضو هستید را تیک بزنید و بعد actions را انتخاب کنید .... در آپشن actions گزینه ی filter emails like this را کلیک کنید ... پنجره ی مثل این عکس براتون باز میشه

در قسمت choose a new folder میتونید رو new folder کلیک کنید تا یک فولدر جدید بسازید و تمامی ایمیل ها از آن گروه به آن فولدر فرستاده میشه

با این روش شاید با صفحه ی سفیدی مواجه نشین...(فکر میکنم این مشکل از یاهو نباشه ... مشکل از بروزر و یا سرورتون باشه !)

gt333
04-04-2010, 21:45
از شما دوستان خوبم sharifdorsa و sepid12ir ممنونم که راهنماییم کردید با روش آخر ایجاد شد