PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شاه كليد بايوس جديد ها چي است ؟؟؟

dost1
20-02-2005, 08:54
به نام خدا سلام دوستان عزيز
اين مادر بورد هاي جديد خيلي سمج هستند به هيچ نوعي نميشه عبور كرد
وقتي دليت مي زني صفحه سياه ميشه و فقط اينتر پسورد مياد ره پسوردي را كه امتحان كردم جواب نداد و سه بار اشتباه بزني ريستارت ميشه
خوب حالا به جز اينكه از ويندوز پاكش كنم و يا باطري بايوس را بردارم چطوري ميتونم با اين شاه كليد ها وارد ستاب اين مادر برد شوم :wink:
تشكر باي

patal
20-02-2005, 11:41
از ويندوز پاكش كنم

سلام
چه طوري از توي windows مي توني پسورد BIOS رو پاك كني؟
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
چي شده كه password رو نداري؟ مشكوك مي زني :twisted:
براي اينكه [پسورد] BIOS رو پيدا كني، بايد مدل BIOS رو به صورت [كامل] و [دقيق] بدوني.
بعد برو توي google و search كن:

yyy xxxxx BIOS + back door

لغت back door بايد توي quotation باشه يعني به اين صورت ==> "back door"

به جاي yyy ، كارخانه ي سازنده ي BIOS ت رو بنويس.
به جاي xxxxx ، مدل BIOS ت رو بنويس.
روش بالا بسيار دشواره و شايد هم جواب نده، روش زير مناسب تره.
يك سري برنامه هست كه وقتي اجرا مي شن، براي شما [پسورد] BIOS رو مي خونن و به شما مي گن. ( اين برنامه ها تحت windows هم اجرا مي شن. )

نكته ي 1: [پسورد] ي كه اين برنامه ها مي خونند با [پسورد] ي كه روي BIOS هست، متفاوت ه، ولي كار مي كنه و BIOS به اين [پسورد] هم اجازه ي ورود مي ده. ( مثلا اگه [پسورد] تون ali باشه، اين برنامه براي شما مي نويسه ce3uq و جالب اينجاست كه BIOS به اين [پسورد] هم اجازه ي ورود مي ده. )

نكته ي 2: اين برنامه ها اسم خاصي ندارن، كه من بتونم بهت بگم.

خوش باشي،
©م.م.©

dost1
20-02-2005, 16:30
تشكر از جوابت دوست عزيز راه اولي كه خيلي سخت بود راه دوم هم كه نياز به ويندوز داره اگه به ويندوز دست رسي داشته باشم كه پاكش مي كنم :wink:
فرض كن يكي همان اول سيستم پسورد گذاشته و نمي توني وارد ويندوز شويي در ضمن تازه هم گارانتي است :lol: و نميشه بازش كرد كه بايوس را برداري
حالا ديگه نه اون برنامه جواب ميده و نه اين بايد شاه كليد باشه مثل AWARD_SW یا چیز دیگری ولی این کلمه جواب نداد :| من همچین کلمه ای می خواهم که روی مادر برد های جدید هم جواب بده به هر حال تشکر از جوابتان :wink:

patal
20-02-2005, 19:14
اگه به ويندوز دست رسي داشته باشم كه پاكش مي كنم

سلام
چه طوري از توي windows مي توني پسورد BIOS رو پاك كني؟ :?: :?: :?: :?: :?:
وارد windows ش كه نمي توني بشي، case هم كه نمي توني باز كني، روش اول من هم كه سخته و حالش و نداري، بعد مي خواي password رو هم پاك كني؟ :?:
با اين شرايط، والا ـ ـ ـ هم نمي تونه password رو پاك كنه.

خوش باشي،
©م.م.©

Amir_P30
21-02-2005, 18:46
آقا من قبلا در اين مورد يه مقاله كامل نوشته ام

چرا توجه نمي كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كليه راه هاي سخت افزاري و نرم فازار يهم توش نوشته شده.

به انجمن مقالات رفته و تاپيك فهرست مقالات رو ببينيد :roll: