PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سپاهان 2 - 0 پاختاکور ; اثبات توانایی های امیر قلعه نویی

NaKhoda BiBaK
31-03-2010, 18:54
سپاهان با شكست پاختاكور موقتا به رده دوم جدول رسيد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال سپاهان با برتري 2 بر صفر برابر پاختاكور ازبكستان به رده دوم جدول گروه سوم ليگ قهرمانان آسيا صعود كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 18 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان و در حضور حدود 13 هزار تماشاگر آغاز شد.
ابراهيم توره در دقيقه 73 و محسن بنگر در دقيقه 75 براي سپاهان گلزني كردند.
توره در دقيقه 86 نيز يك گل ديگر به ثمر رساند كه كمك داور قطري آن را آفسايد اعلام كرد.
با اين برتري سپاهان 5 امتيازي شد و بدون احتساب نتيجه ديدار الشباب و العين به رده دوم جدول صعود كرد و به صعود به مرحله حذفي رقابت‌ها اميدوار شد. پاختاكور 6 امتيازي همچنان صدرنشين است.
عبدا.. محمد بالح داور قطري به محسن بنگر از سپاهان و ايلوف سويونو از پاختاكور كارت زرد نشان داد.
الشباب عربستان و العين امارات دو تيم ديگر اين گروه 4 امتيازي هستند و امشب به مصاف يكديگر مي‌روند.

تركيب تيم سپاهان اصفهان:
مهدي رحمتي، هادي عقيلي، محسن بنگر، سيد جلال حسيني، احسان حاج صفي، مهدي كريميان( از دقيقه 67 مهدي جعفرپور)، شاهين خيري، محرم نويدكيا( از دقيقه 46 فرزاد حاتمي)، احمد جمشيديان، ابراهيم توره و عماد رضا( از دقيقه 83 حسين پاپي)
سرمربي: امير قلعه‌نويي

rh.mohammad
31-03-2010, 19:23
ایول به اصفهانی های عزیزمون

SANR
31-03-2010, 21:18
تبریک.

استقلال چکار کرد؟

NaKhoda BiBaK
31-03-2010, 21:22
استقلال چکار کرد؟
1-1 مساوی شد !

satttanism
31-03-2010, 22:47
خوب این بازی خیلی حرف ها رو تموم کرد
مخصوصا شایعه بازی نکردن عماد رضا
و همینطور شایعه تماس بعضی از باشگاه ها با بازیکنان سپاهان مثل اینکه درست هست با حظور استیلی در فولاد شهر

masoudtr
31-03-2010, 22:54
اگه سپاهان دوم بشه و استقلال اول بشه تو دور بعد میخورن بهم؟
اگه اینجوریه که خیلی مسخره است
چرا تیم های غرب اسیا را از تیم های شرق اسیا جدا کردن ابله ها؟

satttanism
31-03-2010, 23:06
احتمالش هست چون گزارشگر هم یه چیزایی گفت

امير موسر
31-03-2010, 23:44

بله ! تیم اول گروه A میخوره به دوم گروه C !

davood-khatar
01-04-2010, 23:48
خبرگزاري دانشجويان ايران - اصفهان
سرويس: ورزشي - فوتبال

سرمربي تيم فوتبال پاختاکور ازبکستان پس از قبول شکست دو بر صفر برابر طلايي پوشان ايران، سپاهان را يکي از قدرتمند ترين تيم هاي باشگاهي آسيا توصيف کرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – واحد اصفهان، ميودراگ راديولوويچ در نشست خبري پس از بازي با بيان اينکه بازي بسيار خوبي انجام داديم و از حريف قدرتمند و سرسختي شکست خورديم، خاطر نشان کرد: در نيمه ي نخست با توجه به شناختي که از سپاهان داشتيم توانستيم موقعيت هاي خوبي را روي دروازه‌ي ميزبان خلق کنيم اما متاسفانه با کم دقتي تمام آنها را از دست داديم. در اين نيمه هر دو تيم درگيرانه بازي مي کردند که اين مهم باعث شد برخي از بازيکنان من به دليل تکل هاي محکم بازيکنان سپاهان با جراحت هايي مواجه شوند. در نيمه‌ي دوم نيز تا لحظه‌اي که سپاهان به گل خود برسد تمرکز مناسبي روي حريف داشتيم اما با وجود اينکه به بازيکنانم بسيار تاکيد کرده بودم نماينده ي ايران روي ضربات ايستگاهي هم حرفه اي عمل مي کند، سپاهان توانست بر روي دو شروع مجدد دروازه‌ي ما را باز کند.

وي با رد انتقاد خبرنگار ايسنا از وقت کشي بازيکنان پاختاکور افزود: اين طور فکر نمي کنم. نحوه ي برخورد بازيکنانم پس از گل با پيش از دريافت آن هيچ تفاوتي نداشت. برخي صدمات وارده به بازيکنان ما بسيار جدي بود. جنيوس يکي از بهترين ستاره هاي پاختاکور را به همين دليل در اواسط بازي تعويض کرديم که اين تعويض اجباري باعث افت قدرت تهاجمي تيم ما نيز شد. تاکيد مي کنم و به شما اطمينان مي دهم من دستوري به بازيکنانم براي اتلاف زمان مسابقه ندادم.

مربي پاختاکور پيرامون تيم هاي صعود کننده گفت: تمام تيم ها از شانس صعود برخوردارند. اما با توجه به قدرت زياد سپاهان اصفهان اين تيم را به همراه پاختاکور تيم هاي صعود کننده ي اين گروه مي‌دانم.

راديولوويچ در پايان اظهار کرد: امروز برابر يکي از قدرتمند ترين تيم هاي باشگاهي آسيا شکست خورديم. با اين وجود هنوز هيچ چيز تمام نشده است و تلاش مي کنيم در بازي هاي بعدي اين شکست را جبران کنيم. اصفهان شهر بسيار زيبايي است و براي تمام ايرانيان آرزوي بهترين ها را دارم.

satttanism
02-04-2010, 23:04
سپاهان 2 - 0 پاختاکور ; اثبات توانایی های امیر قلعه نویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])