PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در مورد دانلود منیجرها و دانلود شبانه

mortaza2006
31-03-2010, 17:15
سلام دوستان

ببخشید من یک مشکلی با این دانلود منیجرها دارم...
وقتی من لینکی رو به دانلود منیجر می دم و می خوام آن رو شبانه دانلود کنم می زارم کمی از آن رو دانلود کنه مثلا دو درصدش رو و بقیه اش شب دانلود کنم و دکمه توقف رو در دانلود منیجر می زنم بعد از آن یه چیزی از اینترنت درحال دریافت می شه و همین جوری از حجم سرویس من کم می شه در حالی که هیچ کاری من انجام نمیدم و فقط لینکهای دانلود رو به دانلود منیجر می دم و نه صفحه ای بازه نه دانلودی می کنم

لطفا کمکم کنید...

تا 100 مگ همین طوری بی خبر از دست دادم به خاطر چندتا لینک دانلود...

Gregar
31-03-2010, 17:58
سلام دوستان

ببخشید من یک مشکلی با این دانلود منیجرها دارم...
وقتی من لینکی رو به دانلود منیجر می دم و می خوام آن رو شبانه دانلود کنم می زارم کمی از آن رو دانلود کنه مثلا دو درصدش رو و بقیه اش شب دانلود کنم و دکمه توقف رو در دانلود منیجر می زنم بعد از آن یه چیزی از اینترنت درحال دریافت می شه و همین جوری از حجم سرویس من کم می شه در حالی که هیچ کاری من انجام نمیدم و فقط لینکهای دانلود رو به دانلود منیجر می دم و نه صفحه ای بازه نه دانلودی می کنم

لطفا کمکم کنید...

تا 100 مگ همین طوری بی خبر از دست دادم به خاطر چندتا لینک دانلود...

دانلود منیجرت چیه ؟
یا ویروس باید باشه یا تورنتت فعاله ؟
اگه انتی ویروس هم داری نگاه کن ببین داره چی دریافت میکنه

mortaza2006
01-04-2010, 09:49
دانلود منیجرت چیه ؟
یا ویروس باید باشه یا تورنتت فعاله ؟
اگه انتی ویروس هم داری نگاه کن ببین داره چی دریافت میکنه

تمام دانلود منیجر ها رو امتحان کردم dap , idm ,HiDownload Pro ,Conceiva_DownloadStudio_... ولی همه اشون حجم منو کم می کنند.
انتی ویروس هم BitDefender Total Security 2010 هستش و همیشه هم آپدیته
نمیدونم ویروس یا این که گفتی تورنت چون هنوز هاردم رو کاملا اسکن نکردم بخاطر نرم افزارهایی که در هاردم هستش ؟
چه جوری تورنت رو غیر فعال کنم ؟

Gregar
01-04-2010, 11:08
تمام دانلود منیجر ها رو امتحان کردم dap , idm ,HiDownload Pro ,Conceiva_DownloadStudio_... ولی همه اشون حجم منو کم می کنند.
انتی ویروس هم BitDefender Total Security 2010 هستش و همیشه هم آپدیته
نمیدونم ویروس یا این که گفتی تورنت چون هنوز هاردم رو کاملا اسکن نکردم بخاطر نرم افزارهایی که در هاردم هستش ؟
چه جوری تورنت رو غیر فعال کنم ؟

اگه تورنت داری ازش خارج شو به صورتی که ایکونش سمت راست taskbar نباشه . اونوقت یه دیسکانکت بکن و دوباره وصل شو . اگه هم کانکشنت PPEOE هست که نرم افراز تورنتت رو از توی startup بردار.

mortaza2006
01-04-2010, 16:37
نه تورنت من ندارم ؟
الان کل هارد با انتی ویروس اسکن کردم الان فکر کنم دیگر ویروسی چیزی نیست ؟
دوباره دانلود منیجرها رو امتحان کردم فقط orbit , Free Download Manager کار کردند اونم اینطوری که وفتی توقف رو می زنی حدود 20 ثانیه بعد دریافت می ایسته ؟
از ویندوزم نباشه چند روزیه که همه اش ارور می ده و بعد فقط ریست می کنه دنبال هم و منم Restore می کنم درست شه
در ضمن ویندوزم سرویس پک 3 هستش

Gregar
01-04-2010, 17:06
نه تورنت من ندارم ؟
الان کل هارد با انتی ویروس اسکن کردم الان فکر کنم دیگر ویروسی چیزی نیست ؟
دوباره دانلود منیجرها رو امتحان کردم فقط orbit , Free Download Manager کار کردند اونم اینطوری که وفتی توقف رو می زنی حدود 20 ثانیه بعد دریافت می ایسته ؟
از ویندوزم نباشه چند روزیه که همه اش ارور می ده و بعد فقط ریست می کنه دنبال هم و منم Restore می کنم درست شه
در ضمن ویندوزم سرویس پک 3 هستش

بعضی انتی ویروس ها یه تنظیمی دارن که هر چیزی رو که تو دانلود کنی اونها هم دانلود میکنن که ببینن ویروسی نباشه . من میگم اول نود 32 نصب کن و اگه درست نشد ویندوز عوض کن .