PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب و اجرا

shayan93
31-03-2010, 16:49
سلام . من حدود یک هفته بود که نرم افزار AE رو نصب کرده بودم از DVD های شرکت دریاسافت . و کرکش رو هم نصب کرده بودم و بعد سریالش رو هم وارد کرده بودم ( طبق راهنمای خودش ) ! این یک هفته هیچ مشکلی نداشت و خبری از این که نسخه ی من trial هست نبود تا امروز که یهو نوشت نسخه ی شما trial هست و ۳۰ روز می تونین ازش استفاده کنین یا اینکه سریال رو اون پایین وارد کنین . توی خود DVD هم ۴ تا سریال گذاشته بود و من رفتم سریال چهارم رو وارد کردم که بعد از اجرای دوباره دیگه ارور زیر رو می ده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی الان تا بر روی برنامه کلیک می کنم این ارور رو می ده و دیگه هیچ جایی برای وارد کردن سریال و ... نیست !

در ضمن یک بار هم uninstall کردم و دوباره install کردم اما دیگه هر دفعه این ارور رو می ده ! مثل اینکه فهمیده :41:

لطفا راهنماییم کنین ! مرسی :11:

pclord
31-03-2010, 20:31
اگه بار اول کرک شده باشه،با برگردوندن تاریخ سیستم به عقب درست میشه.

shayan93
31-03-2010, 20:37
شرمنده من توی اسم تاپیکا تا ۳ صفحه ی پیش چک کردم ولی از اسم تاپیکش نفهمیدم موضوعش اینه :11:

حالا اگه درست کرک نشده باشه چی ؟‌
یه چیز دیگه ، اگه تاریخ رو ببریم عقب و درست بشه ، دیگه همیشه تاریخ باید عقب بمونه ؟؟

مرسی ..

shayan93
31-03-2010, 20:55
من تاریخ رو بردم عقب ، حالا الان وقتی AE رو اجرا می کنم تصویر زیر میاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که Accept رو هم که می زنم این پنجره می ره و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته !!

لطفا راهنمایی کنین ! مرسی :11:

pclord
31-03-2010, 23:07
از کدوم نسخه استفاده میکنی،تا یه کرک دیگه بزارم.

SevenART
01-04-2010, 00:46
خوب برا منم همین مشکل تا همین ثانیه هم هست .. نگران نباش اگر اون سی روز تموم بشه اتفاقی نمیفته البته اگر شما این کایگن رو داشته باشید هر موقع از شما سریال می خواد یه سریالی را انتخاب کن و بش بده ... تاریخ و اینا را هم برگردون سر جاش /

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shayan93
01-04-2010, 01:01
از کدوم نسخه استفاده میکنی،تا یه کرک دیگه بزارم.

از نسخه ی CS4 دیگه ! روی ویندوز Seven ... :5:

خوب برا منم همین مشکل تا همین ثانیه هم هست .. نگران نباش اگر اون سی روز تموم بشه اتفاقی نمیفته البته اگر شما این کایگن رو داشته باشید هر موقع از شما سریال می خواد یه سریالی را انتخاب کن و بش بده ... تاریخ و اینا را هم برگردون سر جاش /

ای کاش زودتر می گفتین !!‌ دیگه از اون مرحله گذشته و الان اون ارورای بالایی میاد و برنامه اصلا باز نمیشه !! :41:

pclord
01-04-2010, 01:19
شرمنده من توی اسم تاپیکا تا ۳ صفحه ی پیش چک کردم ولی از اسم تاپیکش نفهمیدم موضوعش اینه :11:

حالا اگه درست کرک نشده باشه چی ؟‌
یه چیز دیگه ، اگه تاریخ رو ببریم عقب و درست بشه ، دیگه همیشه تاریخ باید عقب بمونه ؟؟

مرسی ..

ببخشید،این روزا از بس سرم شلوغه فقط عنوان تایپیک رو میخونم و جواب میدم،تو او تایپیک یه سوال دیگه پرسیده بود،باز هم ببخشید.

اگه با کیجن مشکلت حل نشد بگو تا یه فایل Dll رو برات آپ کنم که با کپی اون تو پوشه آفتر افکت دست میشه.

pclord
01-04-2010, 02:44
اینو دانلود کن و تو فولدر برنامه کپی کن تا جایچزین بشه،باید درست بشه:

یا

shayan93
01-04-2010, 05:35
اینو دانلود کن و تو فولدر برنامه کپی کن تا جایچزین بشه،باید درست بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

آقا واقعا ممنونم ، درست شد :8:

بعد از چند روز بالاخره وارد AE شدم :31:

مرسی :11:

SevenART
01-04-2010, 11:06
خیلی ممنون سجاد ... امتحانش می کنم من هم ...