PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فیلم های HD گرفته شده با دوربین فیلمبرداری به فرمت قابل پخش در DVD پلیر ها

Azot
31-03-2010, 12:09
سلام ، من یه دوربین فیلمبرداری Sony SR10 دارم که فیلم ها رو با کیفیت HD FH ضبط میکنه .

بعد از ضبط فیلم ها وقتی اونها رو به کامپیوتر منتقل میکنم ، به دلیل کیفیت خیلی بالای فیلم ها هیچ کامپیوتری نمیتونه اونها رو اجرا کنه و به صورت Slow Motion نشون داده میشن .

میخواستم ازتون کمک بگیرم تا نرم افزاری رو بهم معرفی کنید که باهاش این فیلم ها رو به فرمتی که تو DVD Player ها پخش بشه تبدیل کنم .

از چه نرم افزاری باید استفاده کنم ؟

rezapassword
31-03-2010, 14:37
منم دوربین سونی دارم
با خود برنامه سونی پیکچرز مویشن میشه این کارو کرد
بای بای

Azot
31-03-2010, 18:00
ممنون از راهنمایی ،

وقتی از Pictures Motion میرم و فیلم ها رو انتخاب میکنم و میزنم Create a DVD-Disc هیچ فیلمی رو نمی آره ... مال شما اینطور نیست ؟

ضمنا یه برنامه ی دیگه به اسم Video Disc Copier داره که یه گزینه داره که نوشته Convert AVCHD Format & Create a disc that can be played on most dvd players که اون رو هم انتخاب کردم

2 قسمت داشت که فیلم ها رو از درایو سی دی یا دی وی دی انتخاب میکرد و به DVD تبدیل میکرد اما فیلم ها رو تو DVD کپی کردم ولی اون نرم افزار نشناخت ...

راه دیگه ای سراغ ندارید ؟

rezapassword
01-04-2010, 08:39
بله از منوی تولز گزینه convert to wmv را بزنید و فیلم را تبدیل کنید
بعد با برنامه نرو بدون مشکل اون رو رایت کنید
موفق باشید

Azot
01-04-2010, 12:29
بله از منوی تولز گزینه convert to wmv را بزنید و فیلم را تبدیل کنید
بعد با برنامه نرو بدون مشکل اون رو رایت کنید
موفق باشید

اینجوری که نمیشه ، اصلا کیفیت HD با WMV قابل مقایسه نیست ، درسته این روش راحته ولی کیفیت فیلم خیلی کم میشه ...

mq1372
01-04-2010, 12:39
نرم افزار Convert X to DVD رو تست کنید. شاید با اون مشکلتون رفع بشه. امکانات فوق العاده ای داره.