PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فن لپ تاپم خاموش نمیشه!

mohammadnejad2
31-03-2010, 10:21
سلام دوستان. اقا فن لپ تاپ من به محض روشن شدن دستگاه و در حالی که دستگاه سرده روشن میشه و اصلا خاموش نمیشه!.
اما اگه یکی از دکمه های صفحه کلید رو پایین نگه دارم خاموش میشه و به محض اینکه ولش کنم دوباره با سرعت زیاد شروع به کار میکنه!
بعد از اینکه بازی need for speed carbon رو اجرا کردم و یه خورده بازی کردم فن شروع به کار کرد و دیگه خاموش نمیشه و حالا این مشکل رو دارم. کسی میتونه کمکی کنه؟

f1056291
31-03-2010, 20:11
عزیزم از موقعی که شما لپ تاپ رو روشن میکنی فن اون هم روشن میمونه تا سیستم رو خاموش کنی. منتها فن لپ تاپ ها بصورت smart هستش که البته سیستمهای جدید هم این حالت رو دارن. یعنی با افزایش دمای سیستم و CPUو GPU سرعتش بالاتر میره و فکر میکنی تازه روشن شده در صورتیکه در حالت عادی هم روشنه ولی صدایه زیادی نداره.

mohammadnejad2
01-04-2010, 11:37
عزیزم از موقعی که شما لپ تاپ رو روشن میکنی فن اون هم روشن میمونه تا سیستم رو خاموش کنی. منتها فن لپ تاپ ها بصورت smart هستش که البته سیستمهای جدید هم این حالت رو دارن. یعنی با افزایش دمای سیستم و CPUو GPU سرعتش بالاتر میره و فکر میکنی تازه روشن شده در صورتیکه در حالت عادی هم روشنه ولی صدایه زیادی نداره.
می دونم همیشه روشنه اما سرعتش کم و زیاد میشه با توجه به کار cpu اما فن لپ تاپم یک سره رو حالت تند کار میکنه .

mjzaret
02-04-2010, 20:52
شايد مشكل از فن لپ‌تاپ تون باشه كه بدون هيچ دليلي شروع به تند چرخيدن مي‌كنه. البته قبل از اين كه مشكل اين باشه بهتره بايوس لپ‌تاپ رو به صورت پيش‌فرضش دربياريد.