PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لپ تاپ Del XPS 1530l

saman65
31-03-2010, 10:12
سلام. من یه لپ‌تاپ Dell xps 1530 دارم.امروز روشن گذاشتمش و رفتم بیرون.به شارژ هم وصل نبود.۳ ساعت دیگه وقتی‌ برگشتم دیدیم که خاموش شده.بد وصلش کردم به شارژ که روشنش کنم دیدیم دیگه روشن نمیشه.چند ساعت هم گذشتم تو شارژ بازم روشن نشد.من ۲ تا باطری دارم.باطریش رو هم عوض کردم بازم نشد.حتی بدون باطری هم امتحان کردم بازم انگار نه انگار.۲ سال پیش خریدمش.حالا به نظرتون چیکارش کنم؟من ایران هم نیستم.اینجا هم تعمیرات خیلی‌ گرونه.یا حتی اگه ببرم بیرون که ببینن چشه کلی‌ پول ازم میگیرن که فقط نگاهش کنن...
ممنون میشم بگین بهترین راه حل چیه...

saman65
31-03-2010, 17:45
کسی نبود جواب بده؟:41:

H@mid-Vista
31-03-2010, 17:52
دوست عزیز یك بار باطری را در بیار و چند دقیقه صبر كن و بعد جا بزن
ببین روشن میشه؟
اگه نشد كه باید ببری تعمیرگاه
چرا شارژ شدن باطری روشنه وقتی به برق شهر وصله؟

saman65
01-04-2010, 09:24
دوست عزیز یك بار باطری را در بیار و چند دقیقه صبر كن و بعد جا بزن
ببین روشن میشه؟
اگه نشد كه باید ببری تعمیرگاه
چرا شارژ شدن باطری روشنه وقتی به برق شهر وصله؟

سلام.ممنونم از جوابتون دوست عزیزین کار رو که میگین کردم.حتی باطری رو هم عوض کردم.بازم نشد.امروز بردم یه تعمیر گاه اونم تقریبا مطمئن شد که مشکل از باطری نیستش.گفت احتمالا مشکل از مادربرد هست و ما هم تعویض مادربرد نداریم.باید ببریش جای دیگه.الان تو گوگل نگاه کردم دیدیم قیمتهای مادربرد واسه این لپ‌تاپ خیلی‌ گرونه.حالا اگه‌ شد میبرم یه جا ببینم مشکل از کجاست و خرجش چقدره.:41:

pooriya_hp
01-04-2010, 17:32
سلام. من یه لپ‌تاپ Dell xps 1530 دارم.امروز روشن گذاشتمش و رفتم بیرون.به شارژ هم وصل نبود.۳ ساعت دیگه وقتی‌ برگشتم دیدیم که خاموش شده.بد وصلش کردم به شارژ که روشنش کنم دیدیم دیگه روشن نمیشه.چند ساعت هم گذشتم تو شارژ بازم روشن نشد.من ۲ تا باطری دارم.باطریش رو هم عوض کردم بازم نشد.حتی بدون باطری هم امتحان کردم بازم انگار نه انگار.۲ سال پیش خریدمش.حالا به نظرتون چیکارش کنم؟من ایران هم نیستم.اینجا هم تعمیرات خیلی‌ گرونه.یا حتی اگه ببرم بیرون که ببینن چشه کلی‌ پول ازم میگیرن که فقط نگاهش کنن...
ممنون میشم بگین بهترین راه حل چیه...

سلام.شما این مراحل رو انجام بده اگه روشن نشد ببر گارانتی
1.باتری رو درآورده
2.با استفاده از بزاق دهان قسمت های اسلات ها یا همون طلایی ها رو خیس کنید ((نه خیلی))
3.بعد باتری را جا بزنید
4.حالا دکمه پاور رو فشار دهید
البته تمام سخت افزار ها مثل هارد و رم رو در آورده و با مسواک تمیز کنید.
من خودم با استفاده از همین روش که توسط خودم ارايه داده شده بود تونست یه لپ تاپ ibm رو روشن کنم و
حالا امتحان کن ضرر نداره
به امید خدا که درست میشه

pooriya_hp
04-04-2010, 12:52
سامان جان درست شد؟